לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69406,940 עוקבים אודות עסקים

פורום חדרי ילדים

שלום לכולם, פורום זה פותח במטרה לתת לכם, ההורים, את כל הכלים לביצוע הבחירה הנכונה ביותר עבור חדר הילדים. אתם מוזמנים לשאול חופשי!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדרי ילדים

שלום לכולם, פורום זה פותח במטרה לתת לכם, ההורים, את כל הכלים לביצוע הבחירה הנכונה ביותר עבור חדר הילדים. אתם מוזמנים לשאול חופשי!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מעליות'
מעליות
07/04/2019 | 08:25
8
שלום. מי יכול להמליץ על חברת מעליות "כל ליפט"

מהי האמינות של המעלית.

תודה רבה
יהודית
לצפיה ב-'מעליות'
מעליות
07/04/2019 | 08:24
4
שלום. מי יכול להמליץ על חברת מעליות "כל ליפט"

מהי האמינות של המעלית.

תודה רבה
יהודית
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:09
2

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:56

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:23
2
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'חדר ילדים'
חדר ילדים
21/10/2018 | 10:48
21
המלצה
לצפיה ב-'המלצה לחדר ילדים'
המלצה לחדר ילדים
21/10/2018 | 10:47
18
ניסיון
לצפיה ב-'ניסיון'
ניסיון
21/10/2018 | 10:46
11
ניסיון
לצפיה ב-'מתלה לחדר ילדים'
מתלה לחדר ילדים
08/02/2018 | 11:49
1
28
מחפשת בחנויות תקופה ארוכה מתלה לקיר בחדר ילדים.
משהו שיתאים לחדר של בנים. בחנויות אני מוצאת רק ורוד ולבבות, ממש מבאס. או מתלים ששמים בתוך הארון.
מישהו יודע אולי אפילו איך אני יכולה לחפש באי.ביי?
לצפיה ב-'חנויות של כלים ודברי נוי לבית '
חנויות של כלים ודברי נוי לבית
19/06/2019 | 11:37
אולי שם תמצאי
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
31/08/2017 | 12:32
23

אנו מודים ל גל אליאסי על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'חברת האוס אין'
חברת האוס אין
18/08/2017 | 22:02
64
רכשתי עבור ילדיי ריהוט חדר ילדים מחברת האוס אין. הם טוענים שהריהוט שלהם מצויין... מאד מאוכזבת מהם.מצ"ב תמונות, שיפטו בעצמכם.
לצפיה ב-'תקינה לגבי התקנת כיור שירותים'
תקינה לגבי התקנת כיור שירותים
07/06/2017 | 11:20
24

מישהו יודע מה התקינה לגבי התקנת כיור שירותים לפני קבלת טופס 4?

יש מרחק מנמלי מותר (לפי תקינה, לא מבחינה פרקטית) מהקיר, מארון ליד, ממקלחון?

איפה אוכל לברר לגבי זה?

לצפיה ב-'שדרוג חדר הילדים'
שדרוג חדר הילדים
25/05/2017 | 21:32
2
58
היי לכולם, כבר מספר ימים שאני מתלבטת בנוגע לרעיונות שידרוג חדר הילדים במינימום מאמץ? 
חשבתי על מספר רעיונות כגון- טפטים לחדר הילדים, כל מיני משחקים ושידה מתאימה, אך עדיין לא ראיתי מוצרים שבאמת אהבתי.
אתרים מחול מבחינתי לא באים בחשבון, אני מעדיפה מוצרים שמגיעים בזמן הקצר ביותר..
תודה
לצפיה ב-'שדרוג חדר הילדים'
שדרוג חדר הילדים
30/05/2017 | 18:06
35
טפטים את יכולה למצוא כאן- 
לגבי השאר- אם את מחפשת במחירים הגיוניים תוכלי למצוא באתר של איקאה
לצפיה ב-'וילונות זה פתרון אידיאלי'
וילונות זה פתרון אידיאלי
16/01/2018 | 13:21
34
אנחנו לא מזמן עיצבנו את חדר הילדים בגלל מעבר דירה ורכשנו וילונות מעולים מוילונות חן. זה פשוט מוסיף ככ הרבה צבע לחדר הילדים. אני חושב שאם את מעוניינת לשדרג לדעתי וילונות לחדר ילדים זה פתרון מעולה. תוכלי לראות פה כמה דוגמאות שלהם
לצפיה ב-'מחפשת יעוץ לגבי חדר ילדים'
מחפשת יעוץ לגבי חדר ילדים
03/04/2017 | 13:14
57
היי לכולם, אנחנו עוברים כרגע לדירה חדשה וצריכים לרהט את כל הבית. האבזור והריהוט של הבית הוא דווקא החלק הקל, אך שמגיעים לחדרי הילדים אני ובעלי החלטנו שהולכים על מוצרים טובים שילוו אותם לאורך תקופה ארוכה. חיפשנו לא מעט, והגענו להרבהההההההה חנויות אבל המחירים ממש מוגזמים!!!! לאחרונה צץ כל הנושא של רכישה מקוונת, ונתקלנו ב2 אתרים ממש אטרקטיביים וודי שמתמחים רק בחדרי ילדים ויש להם מבחר ממש גדול ומוצרים ממש מדליקים, ובאתר של יבוא פור יו שהם מוכרים את כל תכולת הבית. כשהתקשרנו לברר אצלהם על מוצרים בשניהם התייחסו ממש יפה והיו איתי סובלניים. לאחר שיחה ארוכה עם 2 החברות, וביקורים באינספור חנויות, נסענו לאולם התצוגה של יבוא פור יו להתרשם מהמוצרים. המוצרים שלהם ממש איכותיים והשירות שלהם מעולה. הייתי שמחה לשמוע מעוד מישהו דעה עליהם לפני ההזמנה.
לצפיה ב-'עלות ואחריות חדר ילדים'
עלות ואחריות חדר ילדים
27/02/2017 | 19:22
1
72
כמה אמור לעלות חדר ילדים איכותי הכולל מיטה ארון ושולחן? וכמה אחריות בד"כ נותנים על חדרי ילדים?
לצפיה ב-'מחירים אטרקטיביים במיוחד'
מחירים אטרקטיביים במיוחד
03/04/2017 | 14:25
43
לי ובעלי עלו אותם שאלות,נמצאים בדיוק באותה דילמה כמו זו שאתה עומד, ומצאנו את וודי ,יש להם חדרי ילדים מצויינים במחירים ממש אטרקטיביים. שווה לך לבדוק. באשר לאחריות, בדקתי אצל כל החברות, וכולם נותנים שנה. החברות שנותנות יותר משנה תמיד מסייגות את האחריות כך שבעצם אחריות מלאה אתם מקבלים לשנה!
לצפיה ב-'מיטת קומותיים או נפתחת ל3???'
מיטת קומותיים או נפתחת ל3???
27/12/2016 | 10:51
1
60
יש לי מיטת קומותיים לילדים, אך הקומה העליונה ללא שימוש (בעיקר למשחקים ושטויות) (לא סומכת עליהם חחח)
השאלה אם להשאיר במצב הנוכחי, או לעבור/לחפש מיטה נפתחת וזהו ??

לצפיה ב-'מיטת קומתיים'
מיטת קומתיים
01/01/2017 | 11:39
84
היי ליאת,
מיטת קומתיים היא פתרון מעולה כאשר ישנים כמה ילדים בחדר אחד.
במידה ואת חוששת מעלייה למיטה העליונה הייתי ממליץ לרכוש מיטה עם מיטה נפתחת או מיטת קומתיים עם מיטה נפתחת, כאשר במיטת קומתיים עם מיטה נפתחת אנו תופסים את 2 הציפורים, מצד אחד משאירים את המיטה העליונה לשלב שבו הילדים יהיו טיפה יותר גדולים ומצד שני מרוויחים מיטה שלישית שתשמש בעתיד לאירוח או ילד נוסף

צירפתי לך כמה תמונות כדי שתוכלי לראות במה מדובר...

לצפיה ב-'מיטת קומותיים'
מיטת קומותיים
11/07/2016 | 15:02
3
73
היי גל- האם מיטת קומותים בטיחותית עבור תאומים בני 4? יש בעיה של מקום בחדר...
לצפיה ב-'מיטת קומתיים'
מיטת קומתיים
13/07/2016 | 07:37
1
79
היי גיא,
שמח ששאלת.
מיטת קומתיים היא פתרון מעולה לבעיית המקום בארץ. לרוב היא משמשת ל2 ילדים ולפעמים אף יותר. כיום יש מבחר ענק של דגמי מיטות קומתיים אשר נותנות מענה כמעט לכל צורך.

לדוגמא: המיטה המצורפת היא מיטה המשלבת מיטה עליונה, מיטה תחתונה בגודל מיטה וחצי, "מיטת חבר" נפתחת, מדפים לאחסון בחלל המיטה ומדרגות טיפוס המהוות אחסון נוסף- זו מיטה שמנצלת בצורה הטובה ביותר את איזור המיטה.
יתרון נוסף של מיטה זו הוא הבסיס הרחב שלה-מיטה זו עשויה עם מיטה וחצי בחלקה התחתון, דבר זה מקנה לה יציבות טובה בהרבה על פני כל מיטת קומתיים סטנדרטית!
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
18/07/2016 | 10:38
53
אסתכל

לצפיה ב-'לא חושבת'
לא חושבת
03/01/2019 | 15:34
2
לא הייתי ממהרת למיטת קמותיים בגיל הזה
לצפיה ב-'מזרן קפיצים או מזרן ספוג'
מזרן קפיצים או מזרן ספוג
07/12/2015 | 11:09
2
83
שלום גל. הייתי שמח לדעת האם מזרן קפיתים מומלץ לילד בן 6? הנבתי שהדעה הרווחת אומרת שעיף מזרן ספוג. אני לא כל כך מבין בזה והייתי שמח לשמוע את דעתך.
לצפיה ב-'מזרני ספוג לילדים'
מזרני ספוג לילדים
09/12/2015 | 16:41
105
שלום רב,

מזרן קפיצים ממש לא מומלץ לילדים! ילדים צריכים לישון על משטח קשיח ויציב שיעזור להם בבניית היציבה של עמוד השדרה, ומכאן מגיעה אותה דעה רווחת שמזרן ספוג עדיף על מזרן קפיצים.
לצפיה ב-'מזרן מומלץ לילדים'
מזרן מומלץ לילדים
20/06/2016 | 19:52
167
שלום וברכה,
נכון, אכן המזרן המומלץ לילדים לפחות עד גיל 13 הוא מזרן קפיצים.
ההיגיון שעומד מאחורי הדבר הוא היציבות- מזרן ספוג הינו מזרן קשיח אשר מקנה לעמוד השדרה יציבות במהלך הלילה. בטווח הגילאים שב0-13 ילדינו בונים את היציבה וההתפתחות של עמוד השדרה. במידה ונשתמש במזרן שאינו מיועד לילדים, אנו עלולים לפגוע בהתפתחות עמוד השדרה וחלילה לפגוע ביציבה של הילד.אציין כי ישנו מבחר גדול של מזרני ספוג והמומלץ שבניהם הוא ספוג כחול/סגול.

לצפיה ב-'פרקט בחדר ילדים'
פרקט בחדר ילדים
10/11/2015 | 16:55
1
77
האם לדעתכם מומלץ לשים פרקט בחדר ילדים או שזה בעייתי מידי מבחינת תחזוקה?
לצפיה ב-'פרקט לחדר ילדים'
פרקט לחדר ילדים
11/11/2015 | 07:30
85
היי,
פרקט בחדר ילדים נפוץ מאוד! הוא נוח מבחינת התחזוקה, עמיד לאורך זמן ומכניס תחושת חמימות ויופי לחדר הילדים.

בהצלחה,
לצפיה ב-'חדר משותף והמון ריבים'
חדר משותף והמון ריבים
03/11/2015 | 15:30
6
164
היי, מקווה שאני בפורום המתאים.
יש לי שני בנים בני 5 ו 13 והם ישנים יחד באותו חדר. כמובן שהייתי שמחה אם הייתה לי את האפשרות לתת לכל אחד מהם חדר משלו ובכך לאפשר לגדול מעט פרטיות - אך אנחנו חיים בבית קטן ולא נוכל להרשות לעצמנו משהו אחר בשנים הקרובות.

הגענו למצב שיש בבית כל הזמן ריבים. האחים לא מסתדרים, וצרכים לסבול אחד את השני יותר מידי זמן. כשהקטן מזמין חברים זה מפריע לגדול, והמשחקים שלו מציפים את החדר וגורמים לבוגר יותר להתבייש ולא לרצות להזמין חברים מרוב בושה.

המצב הופך לצפוף ובלתי נסבל.
האם יש אפשרות ליצור הפרדה בחדר באמצעות רהיט מסויים? ליצור חלל פרטי לאח הבוגר יותר?
ניסיתי להעביר את פינת המשחקים של הקטן לסלון, אך זה לא מקובל על בעלי.
אני אובדת עצות. אשמח מאוד לקבל המלצות.

לצפיה ב-'ילדים צרכים ללמוד להסתפק במועט ולכבד אחד את השני'
ילדים צרכים ללמוד להסתפק במועט ולכבד אחד את השני
03/11/2015 | 15:33
78
להפריד בינהם זה לא לפתור את הבעיה, אלא לדחות אותה.
את צריכה ללמד אותם לכבד אחד את השני.
הם נמצאים בגיל כזה שהם כבר מבינים וצרכים ללמוד על כבוד הדדי.

לצפיה ב-'לא חייבים שתהיה "פינת משחקים"'
לא חייבים שתהיה "פינת משחקים"
03/11/2015 | 17:14
76
אצלנו אין מקום לפינת משחקים בבית, אז פשוט אני שמה את כל המשחקים באחסון בארונות ובארגז מצעים ומוציאה כשרוצים לשחק
לצפיה ב-'אצלנו דווקא זה גרם לילדים להיות חברים'
אצלנו דווקא זה גרם לילדים להיות חברים
03/11/2015 | 17:18
3
65
כשהעברנו את הילדים להיות יחד בחדר דווקא הם התחילו להסתדר יותר טוב, אולי עם הזמן הם יהפכו  להיות קרובים יותר
לצפיה ב-'לצערי אצלנו זה לא ממש עובד...'
לצערי אצלנו זה לא ממש עובד...
03/11/2015 | 17:31
2
62
הם לא מסתדרים ולפעמים יש צורך בהפרדת כוחות. אני לא רואה את זה כמשהו רע. כל אחד צריך את הפינה שלו לעצמו.
לצפיה ב-'אני חושבת שחובה ללמד את הילדים לחיות ביחד ולחלוק'
אני חושבת שחובה ללמד את הילדים לחיות ביחד ולחלוק
10/11/2015 | 16:58
1
51
זה א ב בחינוך.
לצפיה ב-'2 ילדים בחדר 1'
2 ילדים בחדר 1
11/11/2015 | 07:43
73
היי,

עניין חלוקת החדרים היא סוגיה שעולה אצל כל ההורים. האם לתת לכל ילד פרטיות? או שמא הם צריכים לדעת לחלוק ולהסתדר בכל מחיר?!
פה נכנס החינוך לתמונה! יש כאלה שיגידו- פרטיות לפני הכל! ויש שיגידו הם אחים והם צריכים לדעת להסתדר...
ילדים זה לא מדע מדוייק! כל הורה מכיר היטב את ילדיו וצריך לקחת החלטות מושכלות על פי אופי הילדים.
נכון,אחים צריכים לדעת לחלוק, לשתף, לאהוב, לתמוך ולהיות שם אחד בשביל השני, אבל ברגע שזה לא עובד, ואחד מהילדים "נדרס" ע"י השני אז זו כנראה לא השיטה הנכונה...אבל שוב, כל הורה מכיר את ילדיו בצורה הטובה ביותר!

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ