לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
61386,138 עוקבים אודות עסקים

פורום אימון למציאת זוגיות

שמי ויקי שלום זלוסקי, מאמנת בכירה, מומחית ליצירת זוגיות ועובדת סוציאלית. בפורום אשמח לייעץ ולענות על שאלות של כל אחד ואחת מכם בנושאים הקשורים במציאת בני זוג, התנהלות בעולם הוירטואלי, חיזור, התנהלות בדייטים, יצירת קירבה ואינטימיות משלב ההתחלתי עד ביסוס הקשר. אנסה לענות על כל שאלה שאתם מתלבטים בה בהקשר יצירת זוגיות. אני מזמינה אתכם לעלות שאלות, לשתף במחשבות ולתרום מניסיונכם. מחכה לכם ולכן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אימון למציאת זוגיות

שמי ויקי שלום זלוסקי, מאמנת בכירה, מומחית ליצירת זוגיות ועובדת סוציאלית. בפורום אשמח לייעץ ולענות על שאלות של כל אחד ואחת מכם בנושאים הקשורים במציאת בני זוג, התנהלות בעולם הוירטואלי, חיזור, התנהלות בדייטים, יצירת קירבה ואינטימיות משלב ההתחלתי עד ביסוס הקשר. אנסה לענות על כל שאלה שאתם מתלבטים בה בהקשר יצירת זוגיות. אני מזמינה אתכם לעלות שאלות, לשתף במחשבות ולתרום מניסיונכם. מחכה לכם ולכן.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אימון למציאת זוגיות אבקש להשתמש בשפה מכבדת ללא אמירות פוגעניות. התשובות באות לתת מענה כללי ואין לראות בהם תחליף ליעוץ אימוני פרטני.  אין לפרסם בפורום ללא אישור מנהלת הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'כשאתם מחפשים אהבה תנו את הדעת לכוח המילה'
כשאתם מחפשים אהבה תנו את הדעת לכוח המילה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2018 | 13:52
4
91
גם אתם משתמשים לפעמים במילים כמו
"אני מרגישה כישלון"
"אני מיואש"
"הם מעצבנים אותי"
בדרך למצוא אהבה?
אם כן הסרטון הזה במיוחד עבורכם.
מוזמנים להגיב
לצפיה ב-'זה רלוונטי לכל תחום בחיים לא? '
זה רלוונטי לכל תחום בחיים לא?
15/03/2018 | 14:11
1
31
מחשבה יוצרת מציאות ולמילים שלנו יש כוח.
יש משפט כזה בערך, אני לא בטוח- 
"במקום להגיע לאן שהמחשבות לוקחות אותך, תחשוב לאן אתה רוצה ללכת" 
צריכה להיות בנו אמונה פמינית שנמצא אהבה, לחשוב על זה ולדבר את זה, כך בעצם לא לשדר ייאוש ולהעריך את עצמנו. המחשבות החיוביות ישפיעו על אופן פעולה שלנו שיהיה נכון יותר מול הצד השני
לצפיה ב-'מחשבה יוצרת מציאות וגם מילה'
מחשבה יוצרת מציאות וגם מילה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2018 | 14:22
22
אני מסכימה בהחלט.
לצפיה ב-'סרטוןים להתנהלות נכונה באתרי הכרויות'
סרטוןים להתנהלות נכונה באתרי הכרויות
18/03/2018 | 21:53
1
107
אהבתי את הסרטון הזה על כוחה של המילה. העברת את זה בצורה רכה ונעימה לשמוע. הרבה דובר על נושא זה ונעים היה להיזכר .

אשמח אם תישלחי לי סרטונים שלך להתנהלות נכונה באתרי הכרויות. מרגישה לפעמים קצת חסרת אונים...

תודה אורנה
לצפיה ב-'סדרת סרטונים להתנהלות באתרי הכרויות'
סדרת סרטונים להתנהלות באתרי הכרויות
( לעמוד שלי בתפוז )
19/03/2018 | 10:49
21
היי שלחתי לך באופן אישי במייל
ומצרפת כאן לינק לכל מי שמבקש סדרת סרטונים חינם להתנהלות בעולם הוירטואלי
לצפיה ב-'תגידו הכרויות באתרים זה עובד? ואם כן איזה אתרים נחשבים איכות'
תגידו הכרויות באתרים זה עובד? ואם כן איזה אתרים נחשבים איכות
13/03/2018 | 12:10
1
53
לצפיה ב-'הכרויות באתרים'
הכרויות באתרים
( לעמוד שלי בתפוז )
13/03/2018 | 13:12
105
היי עומר, ברוך הבא לפורום. הכרויות באתרים/אפליקציות עובדת בהחלט. אני בעצמי הכרתי את בעלי באתר הכרויות, הייתי בלא מעט חתונות בשנים האחרונות שבני הזוג הכירו באתרים/אפליקציות וכמה שנים הייתי מאמנת הבית של אחד מאתרי ההכרויות לאקדמאים וכן ראיתי זה עובד היום אפילו יותר מהעבר.

לא מעט אנשים חווים תיסכול במקום הזה, לא פעם כיוון שלא מתנהלים נכון באתרים, אם תרצה כתוב לי למייל ואשלח לך סדרת סרטונים חינם במייל להתנהלות נכונה באתרים.

לגבי אילו אתרים נחשבים איכותיים, השאלה מה הפרמטר שלך לאיכות.

לצפיה ב-'בכל פעם עולה משהו חדש'
בכל פעם עולה משהו חדש
14/03/2018 | 11:47
1
90
גם ככה לא קל למצא זוגיות. לא קל למצא מישהי שהכימיה בינינו תהיה הדדית וגם תהיה שיחה זורמת וגם יהיה כיף... לבסוף מוצאים מישהי כזו, היא גם מצאה אותך. סוג של.

בשלב הזה, משהו קורה אצלי. אני מתחיל לפתח מגננות מסוג "תירוצים" ל-למה היא לא "מושלמת". העניין הוא שטוב לי וכיף לי איתה וההרגשה נפלאה ולכן אני לא נותן לזה להפריע לי, זה פשוט יושב שם, in the back of my mind. מחכה.

אחרי תקופה מסויימת, שמתקצרת עם השנים, זה מתחיל לעלות יותר ויותר ולהשפיע יותר ויותר. אני חייב להוסיף שלא מדובר ב"המצאה" של דברים אלא בדברים אמיתיים שקורים וגם משפיעים. ככל שעובר הזמן, הדברים האלה "משתלטים" על הזוגיות והמריבות/ויכוחים מתחילים עד ש...

דוגמה: יצאתי עם מישהי שיש לה כלב. על פניו אין בעיה, הדייט הראשון שלנו היה ספונטני ובעצם הוצאנו את הכלב ביחד. אבל מאז, ככל שנפגשנו יותר, הכלבה התחילה "להיכנס ביננו" ואני תוהה אם בהמשך היא לא תיכנס ביננו יותר.

דוגמה אחרת: מישהי שלוקחת כדורים. היא מתפקדת ועצמאית, איש מקצוע אמר לי שאין לי מה לחשוש אבל בפועל, דברים ביננו קרו (או לא קרו) בעקבות אותם כדורים ואני כמובן חששתי ממה שיהיה בהמשך ונבהלתי.

אלה רק דוגמאות, בכל פעם יש משהו אחר שבסופו של דבר מספיק מציק לי ובעצם הורס לי את הזוגיות. מצד אחד, אני לא ממציא, אלה דברים שבאמת קרו ולא רק חששות מהעתיד או מדברים ש"אולי יקרו". מצד שני, ברור לי שיש לי פה דפוס חוזר.

התשובה הבנאלית תהיה שאני מפחד מזוגיות ולכן ממציא לעצמי דברים, אבל הייתי בזוגיאויות ארוכות, אני מאוד רוצה זוגיות וברור לי שאני צריך לפתור עם עצמי ולעצמי את מה שמעכב אותי.

השאלה הגדולה היא איך. אם היה מדובר ב"המצאות", הייתי אומר לעצמי את זה וזה בטח היה עוזר. בגלל שזה קורה בעקבות דברים שקרו בפועל, קצת יותר קשה לי "להתווכח" עם עצמי בנושא הזה ולגבי מידת ההפרעה.

אשמח לטיפים או נקודות למחשבה....
לצפיה ב-'יש כימיה הדדית ושיחה זורמת אבל...'
יש כימיה הדדית ושיחה זורמת אבל...
( לעמוד שלי בתפוז )
14/03/2018 | 15:14
47
ברוך הבא לפורום, אתה מעלה עניין מורכב. אני אתחיל בזה שאין נוסחת קסם של עשה ועל תעשה בנקודה הזו,ובכל זאת, על אף שציינת שהיית בעבר בקשרים משמעותיים ארוכים, כשאתה מתחיל קשר חדש, משהו שם תמיד יזכיר לך שקשרים יכולים להיות גם לא כזה כיף. (הרי בסופו של דבר הם לא הסתיימו בגלל שהיה נפלא וטוב). פרידות פוצעות אותנו, גם אם לרגע הם נראות לא כואבות. אבל לא רק הפרידות. אנחנו משכפלים לאורך כל חיינו התנהגויות ודפוסים. ולפעמים צריך לעצור, להתבונן בהם, לבחון ולקבל כלים לשנות. 

בנוסף, כולנו גדלנו על ספרים, סרטים של איך זוגיות אמורה להיות, בדר"כ זה אמור להיות ורוד בלי שום אבל. וכשמסתכלים על העולם סביבנו פייס/אינסטגרם  תמיד הם נראים מחוייכים עם בני זוגם, וגם אם תשאל לרוב יגידו לך, אצלנו אחלה. אנחנו ניזונים מהפנטזיה הזו שוב ושוב שאף אחד לא מוריד אותנו למציאות ואומר לנו, תשמעו חבר'ה זוגיות זה דבר נפלא, אך זה לא מושלם. יש מחירים, יש ויתורים, זה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים ובכל זאת זה לא מושלם.

זוגיות מכילה בתוכה ויתור, ויתור קודם על חלום המושלם. אפילו שעמוק כולנו יודעים שזה לא קיים עדיין זה לא קל.
זוגיות מכילה בתוכה את הויתור על האופציות ולחיות את המציאות כאן עכשיו. גם זה לא קל.

אני בטוחה שכל מה שאתה מרגיש הוא לא המצאות, אלא באמת אמיתי ומשפיע כמו שכתבת. השאלה אם אתה יכול לחיות עם המשפט, אני בוחר כל פעם מחדש להיות כאן בקשר הזה, כיוון שיש כך וכך דברים שעושים לי טוב, הם לא מעט, יש דברים שמעצבנים והייתי רוצה שהיא תהיה אחרת, אבל אני מקבל את מה שיש כי יש שם כל כך הרבה דברים אחרים נפלאים. כל זה מול דיאלוג פתוח עם בת הזוג שלך.
מקווה שעזרתי

ויקי שלום זלוסקי מאמנת בכירה מומחית ליצירת זוגיות עובדת סוציאלית.

לצפיה ב-'מה הייתם עושים במקומי'
מה הייתם עושים במקומי
14/03/2018 | 14:13
1
88
אני יוצאת עם בחור חודשיים אנחנו מתראים 3-4 פעמים אתמול הוא הבהיר לי שהוא לא מחפש קשר או זוגיות! אחרי חודשיים אינטנסיביים. אני פגועה ולא יודעת מה לעשות. מצד אחד כבר פיתחתי רגשות והוא לא אמר שהוא רוצה לחתוך, אני שומעת שיש כאלה שאצלם התפתח קשר שהתחיל מסתם לרציני מה הייתם עושים במקומי
לצפיה ב-'אחרי חודשים אמר שלא מחפש קשר או זוגיות'
אחרי חודשים אמר שלא מחפש קשר או זוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
14/03/2018 | 15:20
67
היי אלונה ברוכה הבאה לפורום. ראשית שולחת לך חיבוק חם, להיות נוכחת ולפתוח את הלב ומנגד לקבל מהצד השני משפט כזה זה מכאיב. 
יש לי כמה שאלות ועל פיהן אענה לך
- שהוא אמר לך שהוא לא מחפש קשר או זוגיות מה היתה תגובתך?
- כשהוא אמר לך שהוא לא רוצה לחתוך, מה הוא אומר שהוא כן היה רוצה? 

ויקי שלום זלוסקי מאמנת בכירה מומחית ליצירת זוגיות עובדת סוציאלית.

לצפיה ב-'למה קשה לי אם לא אהבתי אותו'
למה קשה לי אם לא אהבתי אותו
13/03/2018 | 13:56
1
83
הי ויקי
יצאתי עם בחור 3 חודשים.במהלך החודשים האלו לא הצלחתי לפתח רגש .פעם נמשכתי אליו פעם לא.משהו בהתנהגות שלו הורידה לי .בסוף נפרדנו אבל אני לא מצליחה להשתחרר מזה שהיה לי גבר טוב ממש שאהב אותי והלב לא נפתח בפניו.מרגישה כישלון ולא מצליחה לצאת מזה.ומפחדת שלא יהיו טובים כמוהו.אשמח לתגובתך תודה
לצפיה ב-'פרידה זה כואב'
פרידה זה כואב
( לעמוד שלי בתפוז )
13/03/2018 | 15:06
58
היי ניצן, ברוכה הבאה לפורום. ראשית תודה על השיתוף את מעלה כאן נושא חשוב, אתמול עניתי על נושא דומה אך מנקודת מבט גברית, שימי לב גם שם. 
תשוקה, שחלק ממנה היא המשיכה, היא מרכיב חשוב בזוגיות. לא פעם התהגויות/מצבים משפיעים עליה. למשל חיצונית יכולה להיות משיכה חזקה אבל אם צד אחד עושה מעשה שנוגד את עולם הערכים שלי (למשל אם אני אדם שערך נתינה מוביל אותי והגבר שמולי מתחשבן) המשיכה תרד. 

דיוק בעולם הערכים שלך, מה חשוב לך ומה פחות, יכול לעזור לך להתמקד. 

פרידה, לא משנה מי עשה את הצעד משאירה משקעים, מחקרים מראים שלפעמים פרידה מבן זוג יכולה להיות כואבת אף יותר מפרידה מאדם שנפטר. חלק מתהליך הפרידה הוא שחרור, שחרור ממה שהיה, מה אמור היה להיות, ושחרור מפחד שלא יהיה טוב יותר. זה תהליך, לפעמים הזמן עושה את שלו, לפעמים עזרה מקצועית, לא בהכרח טיפול, עוזרת לקבל כוחות, ועוזרת לברר מה היה שם אולי בקשרים אחרים שגרמו ללב להיסגר. מוזמנת להרצאה שלי בנושא ב29/4 בבר הננוצ'קה, אגב הרצאה על זוגיות היא מקום נפלא להכיר אנשים חדשים.

ודבר נוסף, חשוב יותר מכל, לעולם אל תאמרי על עצמך אני מרגישה כישלון. גם אם זה קשה, גם אם זה כואב, ואני יודעת שזה מתסכל, פרידה זה כואב כבר כתבתי. למילה יש כח. ממליצה לך ללצד את עצמך להשתמש במילים אחרות כלפי עצמך. פחות קשות, גם שקשה. ולזכור, מגיע לך להיות בקשר שיהיה לך טוב. והלב שלך, צריך לשמור עליו וגם ללמד אותו לאט לאט להיפתח, להרגיש, להיות נוכח.

מקווה שעזרתי
ויקי

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
12/03/2018 | 13:22
1
87

הכרתי מישהי שהיתה ממש הטעם שלי חיצונית ופנימית. נהנתי איתה והכל אבל לא הצלחתי לפתח רגשות כלפיה. בדרך כלל שזה קורה אני חותך בדייט ראשון אבל כולם אומרים לי שאני בררן אז המשכתי עוד 2 דייטים אבל עדיין לא התפתחו רגשות. היא מצידה כן. החלטתי לא פגוע בה וחתכתי. אבל היא ממש נפגעה. אני מרגיש על הפנים במיוחד שזה אומר לחזור לדייטים. אבל מה ללכת נגד הרגש?
לצפיה ב-'לא מצליח לפתח רגשות'
לא מצליח לפתח רגשות
( לעמוד שלי בתפוז )
12/03/2018 | 15:13
65
תודה רון על השיתוף הכנה. ברוך הבא לפורום.
כתבת שהיא ממש הטעם שלך, חיצונית ופנימית. לכן אני מבינה שהיתה משיכה בסיסית.
ובכל זאת לא הצלחת לפתח כלפיה רגש.
יכולות להיות לכך מספר סיבות.
האחת - לפעמים קיימת ציפייה לתחושת בטן מאוד עוצמתית, התאהבות, פרפרים, התגשות ואם זו לא קיימת לא פעם נאמר לעצמנו זה לא מתאים. לפעמים זה פספוס בייחוד שיש משיכה בסיסית. חשוב לזכור יש אנשים שמחוברים כל כך לתשוקה בחייהם וכל דבר מרגש אותם. יש אנשים שזקוקים לקצת יותר זמן, בכל זאת מדובר בשני אנשים זרים שלא מכירים. לעניין זה משפיע גם כמה למוד אכזבות אתה, ואם שמת לא מעט הגנות שמקשות על אותו מקום להיפתח יותר בשלב זה.

סיבה נוספת יכולה להיות הרצון גם אם הוא לא מודע לחזור לעולם הדייטים, אפילו שכתבת שאתה מתבאס מזה. לפעמים תודעת השפע, מבלבלת אותנו ושולחת אותנו שוב ושוב לחזור ולחפש במקום להתמקד בלמצוא.

לסיכום אם זה חוזר על עצמו לא מעט פעמים, ממליצה לך לעצור ולבדוק מה יש שם שעוצר אותך ללא קשר לצד השני.

מקווה שעזרתי
בהצלחה ויקי

לצפיה ב-' כניסת מנהלת חדשה לפורום '
כניסת מנהלת חדשה לפורום
11/03/2018 | 13:35
44

אנו מברכים את ויקי שלום על כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה  

לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
28/02/2018 | 16:37
49

אנו מודים לאהרן אבידן על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך 

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'דייט שלישי - ביום ההולדת'
דייט שלישי - ביום ההולדת
25/01/2018 | 11:42
1
107
קבעתי דייט שלישי בתאריך יום ההולדת שלי...
נראה לי שמצפה לי בילוי נחמד עם אדם מקסים ואין לי אלטרנטיבה אחרת לחגיגה כל שהי שאני מתכננת באותו ערב.
חברה שלי אומרת שמדובר ברעיון גרוע-כי הבחור יילחץ ממחשבה על להביא לי משהו או מכך שאני מאוד רצינית איתו כבר בהחתלה, וזאת בכלל לא הכוונה שלי.
מה אתם אומרים?
לצפיה ב-'חגיגות יום הולדת עם דייט במפגש 3 '
חגיגות יום הולדת עם דייט במפגש 3
25/01/2018 | 14:14
92
לחגוג את יום הולדתך יחד עם דייט זר, גם שזו פגישה שלישית ביניכם זו טעות. המפגשים הראשונים מלחיצים גם כך.
לא צריך להוסיף לזה את הקושי של ההתנהלות של הדייט ביום ההולדת.
איך להציג את הנושא, איך להגיב לה, מה להביא והאם יש להביא מתנה. אין סוף קשיים.
מאחל לך שבשנה הבאה תהיי מוקפת חברים וחברות שתוכלי להזמין לחגוג אתך את יום הולדתך.
על זה תצטרכי לעבוד. להגדיל את מעגל חברייך, לשפר את יכולות התקשורת שלך, לחזק את הביטחון העצמי שלך ועוד.
בכל מקרה, מאחל לך יום הולדת שמח. תהני מהיום.
לצפיה ב-'למישהו פה יצא להכיר בפייסבוק?'
למישהו פה יצא להכיר בפייסבוק?
08/01/2018 | 12:43
2
93
לצפיה ב-'היכרויות בפייסבוק'
היכרויות בפייסבוק
08/01/2018 | 14:13
1
266
פייסבוק זה אחד מהאמצעים להכרת בני זוג. זאת בנוסף לאתרי היכרויות, שידוכים והכרויות אקראיות.
לדעתי ומניסיוני האישי ונסיון מתאמני, פייסבוק הוא האמצעי היעיל והנוח ביותר להיכרויות. לא סתם זה נקרא הרשת החברתית.
בפייסבוק את יכולה להציג את עצמך לחברייך ולחברים של חברייך.
בפייסבוק את יכולה לשבת בביתך, לשוטט בין המועמדים הפוטנציאליים, לבחון אותם ולייצור קשר כשאת עדיין בביתך.
בנוסף את מקבלת פניות ממחזרים שמתעניינים בך.
יש בפייסבוק עשרות קבוצות של גרושים- גרושות, פנויים - פנויות, רווקים -רווקות, מחפשי זוגיות, בונים זוגיות, סקס אהבה וזוגיות זה רק כמה מהקבוצות. מרשימת קבוצות שרכזתי למתאמני, הגעתי בזמנו ל 300,00 איש מתוכם 150,000 גברים...
נכון שעל מנת להצליח שם במציאת זוגיות צריך לפעול ולפעול נכון. יש כללים לזה.
מפרט כמה:
  • את צריכה לאסוף כמות גדולה של חברים - מאות, עדיף אלפים. פייסבוק מאפשר צרוף של עד 10 אנשים זרים לך ביום מבלי שתחסמי על ידם לתקופת עונש
  • תוסיפי למאגר חברייך גם חברות - יש להם חברים
  • תקפידי להציג תמונות עדכניות שלך בפרופיל, מצולמות על ידי צלמים מקצועיים. יש כללים כיצד להצטלם נכון
  • תקפידי על הפוסטים שאת מעלה. תראי את תחומי העניין שלך ואת רשת החברים שלך. הפוסטים צריכים להסביר מי את, תחומי העניין שלך, מה עיסוקייך, מה תחביבייך ומה את מחפשת בחיים.
  • בפרק "אודות" ספרי על עצמך בפירוט רב, כולל פרטי התקשרות אלייך
  • לאחר שתאספי מספיק חברים, ממליץ לך לאזור אומץ ולפרסם פוסט שכותרתו: "הגעתי לזמן בו אני מחפשת זוגיות". בפוסט תפרטי על עצמך, מה את מחפשת בזוגיות עתידית ותענייני בני זוג עתידיים. תבקשי מכל חברייך שישתפו זאת בקרב חבריהם. נשים שעשו זאת זכו ל 5,000 שיתופים תוך מספר ימים ולמאות פניות מבני זוג פוטנציאליים ראויים.
  • תבטלי את כל החסימות כך שהמידע שאת משתפת יהיה פתוח לציבור הרחב
  • אל תפגיני בפוסטים שלך נואשות ומסכנות בסגנון: "נמאס לי להיות לבד", "אין כאן גברים ראויים".
  • תזמי פנייה לבני זוג פוטנציאליים שאתרת. זאת באמצעות מסרון ואחר כך תעברי לשיחת טלפון.
  • אשרי בקשות לחברות שפייסבוק יוזם ושולח לך. הם עוקבים אחרי רשת אנשי הקשר שלך וגם אחרי הבחירות שלך בחברים ומציעים לך בהתאם.
  • תעני בצורה מכובדת לכל מי שפונה אלייך. תפתחי שיחה שתאפשר לך להבין במי מדובר.
זה בקצרה.
אני זכיתי להכיר בפייסבוק הרבה מחברותי הנוכחיות. היכרות שהתפתחה לקשרים טובים.
רבים ממתאמני שיישמו את ההמלצות גם הם זכו בזה.

בהצלחה לך

לצפיה ב-'הטיפים שנתת מאוד מעניינים ואני אשמח להגיב'
הטיפים שנתת מאוד מעניינים ואני אשמח להגיב
16/01/2018 | 11:36
72
יש פה דברים חדשים שלמדתי וגם כאלה שאני לא מסכימה איתם...

לא ידעתי שפייסבוק חוסם בגלל צרוף של מעל 10 אנשים זרים ביום !!!

תמונות ע"י צלמים מקצועיים- לא ולא! זה מרתיע ומרחיק ולא מגניב בכלל. אנשים אוהבים להכיר שהם רואים תמונות טבעיות של הפרטנר שלהם

לא חייב להעלות פוסטים... ביישנים יעדיפו כאלו שכמוהם ביישנים ולא ממש פעילים עם פוסטים וכו...

למלא אודות על עצמי זה מאוד מוזר, זה קצת לקחת את עצמך ברצינות מידי בפייסבוק,,, לא? 

מסכימה לחלוטין שצריך לבטל חסימות! שכולם יראו. אחרת האפקטיביות של הכרויות בפייסבוק לא תיהיה

אל תפגיני בפוסטים שלך נואשות ומסכנות בסגנון: "נמאס לי להיות לבד", "אין כאן גברים ראויים"  - נכון מאוד 

לצפיה ב-'שלום ערב טוב'
שלום ערב טוב
25/12/2017 | 20:21
104
אפשר להכיר פה בחור רציני שלא מדבר שטיות באמת ??...כי אני כבר מיואשת וסקפטית
לצפיה ב-'שאלה לכולם'
שאלה לכולם
19/12/2017 | 10:45
110
אתם אוהבים דייטים?

לצפיה ב-'איך להתקדם איתו לצעד הבא...?'
איך להתקדם איתו לצעד הבא...?
11/12/2017 | 10:44
2
167
הי
אני אוטוטו חוגגת 39 ויוצאת עם מישהו בן 43 כבר 5 חודשים.
הולך טוב ואני תוהה מתי ואיך אפשר לקחת את הצעד הבא.
מצד אחד, אני לא רוצה לוותר על הזוגיות ולהתחיל "להלחיץ" את המערכת, כי אני רואה את העתיד שלי איתו, מצד שני אני לא רוצה לוותר על אימהות והבנתי מבדיקות שעשיתי שלא נותר לי זמן ושאני חייבת לפעול בנושא.
איך אני מדברת איתו על זה מבלי להפחיד אותו?
מגורים משותפים? חתונה, ילדים? אגב, עניין החתונה גם לא כזה קריטי לי...
שוחחנו פעם או פעמיים בעבר ואני יודעת שהוא רוצה חתונה וילדים...
הבעיה שאין לי זמן יותר לתת לזה לקרות מעצמו, לצערי..
חייבת לפעול ומרגישה שחרב הפיפיות מונח על צווארי :(
אני לא רוצה לוותר עליו, אבל לא רוצה לפספס את הזכות להיות אמא.
אני ממש מאמינה שיהיה לנו מדהים לחוות את זה ביחד.
אבל שוב, איך לדבר איתו על זה מבלי להבריח אותו??
לצפיה ב-'איך להתקדם לשלב הבא בזוגיות'
איך להתקדם לשלב הבא בזוגיות
13/12/2017 | 09:42
107
אני מקווה ש 5 חודשי הזוגיות היו טובים לשניכם והזוגיות אכן טובה.
הייתי מציע לך לשוחח עם בן זוגך בהקדם. זה אכן מפחיד אבל זה פשוט.
תתכנני ותעלי על הכתב את כל הציפיות שלך מהזוגיות. תביעי את הרצונות והתוכניות שלך. שתפי אותו בתחושות שלך. אחד מהנושאים החשובים שאתם צריכים להסכים עליהם זה מגורים משותפים.
תמצאי את הזמן הנוח לשניכם ותשוחחו. תעלי את כל הנקודות שתכננת. תשאלי אותו לגבי תחושותיו ותוכניותיו. אל תניחי הנחות לגביו. תוודאי הכל בשאלות מכוונות.
תהיי נינוחה בשיחה. אל תציבי לו אולטימטום. תציעי לוח זמנים. לקבלת ההחלטות ולביצוע.
על פי תשובותיו, תקבלי את החלטותייך.
בהצלחה

לצפיה ב-'תקפיאי ביציות'
תקפיאי ביציות
24/01/2018 | 10:29
58
אם הקשר כל כך רופף שאת חוששת שאפילו העלאת הנושא תבריח אותו ומצד שני את חוששת מהשעון הביולוגי תקפיאי ביציות
לצפיה ב-'giver vs taker'
giver vs taker
29/11/2017 | 23:30
3
106
לדעתכם- אני שם לב במערכת היחסים הנוכחית- אני מרגיש שאני נותן ומשקיע. מחמיא ויוצר קשר. יותר מהבן זוג.

אני תוהה- ובאמת עם עצמי ובכלל:
כמה אני טיפוס giver מתוך בחירה או בגלל שהפרטנר שלי הוא taker? אולי בגלל חוסר בטחון עצמי שלי. אני לא מרגיש משוחרר מספיק כדי שיפנקו אותי בלי שארגיש ייסורי מצפון או רצום להחזיר מיד כגמולו. היה לי בן זוג קודם שהיה מרגיע אותי לפעמים- תן לי לפנק אותך בלי שתחזיר לי. מסאג׳. יום כיף. מה שלא יהיה.
ורק אז הצלחתי לשחרר. לא אגיד שלגמרי. אבל יותר.

זה היה כיף. אבל יחד עם זה הרגשתי גם חשש. יש בזה חוסר שליטה עבורי.

כיוון שאני לא בטוח מה המניע שלי להיות טיפוס giver. יש הרבה שאלות פתוחות:
האם לחפש בן זוג שהוא giver בעצמו? (כמובן שאין שחור או לבן. נטיה לתת יותר מאשר לבקש). כדי לחזק את האיזון אצלי בין לתת ולקבל.

שאלה פתוחה שיש לי אל עצמי- האם להגיד משהו על זה לבן זוג שלי (תושב זר. קשה לבטא כל רגש באנגלית אבל זה לא תירוץ)

אני לא ידוע אם זה משהו שאני רוצה להגיד לבן זוג. אני יכול להסב את תשומת ליבו. אבל עצם זה שאגיד לו שאני רוצה יותר יחס. יותר מסאג׳ הדדי. יותר הבאת אוכל מצידו (כבר רמזתי ואמרתי בסוג של בדיחה- מעניין ה אתה מביא לנו טייק אווי בסופש. מתי אתה מבשל לנו משהו).

בקיצור אשמח לשמוע תובנות שלכם ואם הייתם בסיטואציה דומה. ומה השכלתם

לצפיה ב-'אני חושבת שאתה לא אמור "לנתח" את זה יותר מידיי'
אני חושבת שאתה לא אמור "לנתח" את זה יותר מידיי
05/12/2017 | 10:09
2
40
אתה צריך ללכת אחרי הלב ואחרי מי שאתה ולפעול איך שעושה לך טוב...
אם אתה אוהב לתת ולפנק- מעולה, אין סיבה להפסיק בגלל כל מיני חששות ומחשבות מיותרות כי אתה צריך להיות אתה.
אם אתה מרגיש חוסר יחס מצידו, חוסר השקעה, אז כמובן להגיד. אלו דברים שמדברים עליהם בזוגיות... לא חייבת שיחה כבדה אבל להעלות את הנושא כי זה לא טוב לשמור  בבטן. מהתשובה שלו תבין דברים...
אם אתה לא באמת זקוק ליותר יחס ממנו וטוב לך ככה, אבל אתה סתם תוהה אם הסיטואציה "תקינה" אז זה חבל, לא תמיד צריך לתקן דברים וכל הזוגות שונים אחד מהשני.
גם אצלנו בבית אני יותר מפנקת כי אני טיפוס כזה והפרטנר אדיש. אבל זה לא מפריע לי 
לצפיה ב-'ואגב זו באמת תכונה שקשורה אצלי להיותי "פריק קונטרול"'
ואגב זו באמת תכונה שקשורה אצלי להיותי "פריק קונטרול"
05/12/2017 | 10:10
24
לצפיה ב-'תודה. אני אוהב לחקור את המקור הפסיכולוגי'
תודה. אני אוהב לחקור את המקור הפסיכולוגי
05/12/2017 | 10:29
21
כי לפעמים אני עובד מתוך אוטומט. כלומר מתוך ״ככה זה - וזה בסדר״
כשאני בעצם בתת מודע חוסם עצמי מדרך אחרת.

נניח לשחרר ולהיות פחות פריקט קונטרול
אם אלמד ואדרוש להיות יותר taker
לצפיה ב-'איך להגיד "לא" באתר הכרויות?'
איך להגיד "לא" באתר הכרויות?
27/11/2017 | 18:27
2
92
היי חברים,
מה אתם מציעים לענות אם מישהו שהוא לא הטעם שלי שלח לי הודעה באתר הכרויות?
לדעתי זה מעליב להגיד שזה לא מתאים כי "אתה לא הטעם שלי". מצד שני, על סמך מה עוד אני יכולה להגיד לו שזה לא מתאים חוץ מהתמונה וכמה מילים שכתב על עצמו? ז"א, גם ככה זה שקוף.
אבל יש משהו בזה שמישהו אומר לך ישירות שאתה לא מושך בעיניו שמעליב נורא בעיניי.
אפשר גם להתעלם ולא לענות, אבל אני מחפשת דרך רגישה יותר מצד אחד וחד משמעית מצד שני..

המלצות?
לצפיה ב-'הודעת סירוב'
הודעת סירוב
27/11/2017 | 20:49
1
95
תעני בעברית פשוטה, בהירה וישירה, משהו כזה:
"תודה על פנייתך אלי. בינינו זה לא יוכל להתקדם.
אני בטוחה שתמצא את אהובת לבך.
מאחלת לך את כל הטוב שבעולם".
פשוט. בלי לפרט למה.
זה עדיף על פני התעלמות והעלמות.
ברור שאין מקום להיכנס לוויכוח או להסברים.

תמיד תסמכי על האינטואיציה שלך.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
28/11/2017 | 20:39
23
לצפיה ב-'הבדידות הורגת אותי'
הבדידות הורגת אותי
21/11/2017 | 20:58
93
לצפיה ב-'אתם הגברים... הייתם נדלקים על בחורה שמתחילה אתכם?'
אתם הגברים... הייתם נדלקים על בחורה שמתחילה אתכם?
21/11/2017 | 10:38
1
92
או מיד זה מוריד את המשיכה? 
לצפיה ב-'כל בנות הזוג שלי בחיים התחילו איתי'
כל בנות הזוג שלי בחיים התחילו איתי
16/03/2018 | 20:26
12
לצפיה ב-'תובנות על רווקות לאחר פגישת מחזור'
תובנות על רווקות לאחר פגישת מחזור
13/11/2017 | 11:25
1
115
שלום אהרון (או אהרן?) 
וכל חברי הפורום...

הייתי בסוף השבוע האחרון בפגישת מחזור מקסימה ומרגשת עם כמאה חברים מהשכבה שלי, כ- 16 אחרי...
אנחנו בני 34.
היה נדמה כי החדשות של כל אחד והשינויים בחייו במהלך התקופה שעבר זה כמובן הקמת משפחה.
"נו אתה נשוי?" "עדיין עם ההיא?" "כמה ילדים?" "איזה הספק" "בני כמה הקטנים?"
והרגשת שאין לי על מה לדבר, אין לי מה לספר, כאילו לא קרה כלום בחיי מאז...
אז זהו, שקרה הרבה, גם אם לא בתחום הזוגי.
למה רק הקמת משפחה הוא נקודת ציון משמעותית בחיינו? למה אם לא התחתנתי עדיין והבאתי ילדים, העדכונים שלי על עצמי, למשל עבודה או מקום מגורים חדש, פחות מעניינים?
לצפיה ב-'הישגים בחיים'
הישגים בחיים
13/11/2017 | 15:02
89
הי קרן. כן, אני כותב אהרן ולא אהרון. יפה שהבחנת.
באשר לניהול שיחות החולין בארוע, מסכים אתך לחלוטין. אנשים לא מבינים שיש נושאים שלא מדברים עליהם בארועים חברתיים.
לא מדברים על ילדים, אלא אם כן נמצאים בארוע בית ספרי.
לא מגיבים על בטן תפוחה של אשה "מזל טוב מתי הלידה?"
לא שואלים על מצבו המשפחתי/זוגי של בן שיחתם.
יקח עוד הרבה זמן עד שאנשים יפנימו זאת.
מקווה שהדפת באלגנטיות את כל השאלות שנכנסות לפרטיות, מבלי שנשמעת מתנצלת.
יש מספיק נושאים אחרים לדבר עליהם. כמה מהם ציינת בעצמך.
הייתי מוסיף שאלות נוספות שלא חודרות לפרטיות: מה גורם לכם אושר? על מה אתם אומרים תודה? מה האתגרים שאתם אתם מתמודדים?  על איזה השגים שהשגת מאז תום הלימודים אתה גאה?
שגיאה נוספת שאנשים עושים בתקשורת - הם מניחים הנחות ומביעים זאת בקול. אני שומע לעתים תכופות "איזה נכדות נחמדות יש לך" כשאני מטייל עם 2 בנותי בנות ה 10 ו 12. (גילוי נאות, אני בן 71).
יש גם שגיאה נפוצה נוספת שמתרחשת שכבר רוצים להחמיא לנו: "את נראית כל כל יפה היום". מה זה אומר שאתמול הייתי מכוערת?
תחזיקי מעמד. את צפוייה להתקל הרבה בסוג כזה של תקשורת.

לצפיה ב-'לא מצליח'
לא מצליח
01/11/2017 | 15:52
1
126
שלום אהרן
 אני בחור בן 25 שכרגע סטודנט במכללה טכנולוגית(שנה אחרונה של השלמות קורסים). 
אני ממש רוצה מערכת יחסים אך אינני מצליח להסיג אחת, 
אני לא גר בעיר שאני לומד בא ואיפה שאני גר אין הרבה לאן לצאת, 
אני מחשיב את עצמי כבחור בעל בטחון אבל כאשר זה מגיע לבחורות אני פשוט לא יודע מה לעשות,איך לגשת,מה להגיד כך שקשה לי להתחיל פנים מול פנים אז יוצא שאני מתחיל ברשת(אתרי הכרויות ופרומים)וגם שם לא יוצא יותר מידי, 
יש שיחות אבל זה לא יוצא מעבר. 
שלא תחשבו שאני מתעסק רק בזה בכלל לא, 
אני משקיע בלימודים שלי ומתאמן בקראטה פעמיים בשבוע אבל עדיין זה נמצא בראש ואני כבר לא יודע מה לעשות, 
חברים בגילי שאני מדבר אייתם אומרים שאין להם מישהי להכיר לי או שהן  לא הטעם שלי. מה עושים ???
לצפיה ב-'מציאת בת זוג'
מציאת בת זוג
04/11/2017 | 16:52
78
שלום לסטודנט
זה שאתה רוצה זוגיות זו כבר התחלה טובה בכיוון הזוגי.
פרטת אילוצים גיאוגרפיים. זה היה נכון פעם, טרום עידן הרשתות החברתיות באינטרנט. היום אפשר לפתח קשרים חברתיים ביתר קלות תוך שימוש במרחב הווירטואלי.
נראה לי שהקושי שלך זה ביצירת הקשרים הראשוניים שיובילו אותך לזוגיות  שאתה כל כך רוצה.
הקושי נעוץ בעובדה שלא הוכשרת לכך ובנוסף, יתכן שקיימים חסמים שתוקעים אותך.
עצתי לך, תעזר בגורם מקצועי שיכוון אותך להצליח במשימה  - מציאת זוגיות.
יש הרבה מה ללמוד. מה לחפש, מהי הזוגיות הנכונה, איך לחזר, איך להציג עצמך, איך לשפר את הופעתך ברשתות החברתיות ובעולם האמיתי, איך לדבר נכון, איך לחזק את הביטחון העצמי שלך, איך להתנהל נכון בזוגיות ועוד.
מוזמן לדבר אתי. אוכל לעזור לך כפי שעזרתי ועוזר להרבה אחרים.
נקוט יוזמה ופעל.
בהצלחה
לצפיה ב-'מי צופה בתוכנית "דייט ראשון" בערוץ 2?'
מי צופה בתוכנית "דייט ראשון" בערוץ 2?
19/10/2017 | 10:38
66
מיותר לומר שההזדהות עם המשתתפים בדייטים היא רבה...

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ויקי שלום זלוסקי, הבעלים של Coach4love. אני, מאמנת בכירה מטעם מכללת Coach Me, מומחית ליצירת זוגיות מטעם בית הספר לזוגיות "החוויה הדיאלוגית", עובדת
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ויקי שלום - מנהלת פורום אימון למציאת זוגיות
ויקי שלום מנהלת הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו