לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
63966,396 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אימון למציאת זוגיות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אימון למציאת זוגיות אבקש להשתמש בשפה מכבדת ללא אמירות פוגעניות. התשובות באות לתת מענה כללי ואין לראות בהם תחליף ליעוץ אימוני פרטני.  אין לפרסם בפורום ללא אישור מנהלת הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'זוגיות בגיל מאוחר'
זוגיות בגיל מאוחר
17/02/2016 | 11:00
4
186
אני רווק בן 40. היו לי מערכות יחסים קצרות לאורך השנים. הכי ארוכה – שנה וחצי. משום מה המערכות שלי לא מחזיקות מעמד. די, זה נמאס לי. אני רוצה להתמסד ולהקים משפחה משלי. מה אני עושה לא נכון? אני נראה טוב, ספורטאי, לא מעשן עובד ומשתכר טוב.  אשמח לעזרה. 

לצפיה ב-'תשובה למחפש הזוגיות'
תשובה למחפש הזוגיות
17/02/2016 | 20:09
2
67

הי גידי
נתחיל בדברים הטובים:
תמשיך לשמור על עצמך מבחינת הבריאות, ההופעה, העיסוק בספורט, תהנה מעבודתך ותרוויח. כל הדברים הללו עוזרים במציאת הזוגיות ושמירת הזוגיות שכבר קיימת.
זה שאתה רוצה להתמסד ולהקים משפחה אומר שאתה ממוקד במטרה.
עכשיו נשאלת השאלה מה לעשות על מנת להצליח:
נסה להבין מה קרה בקשר שהסתיים לאחר שנה וחצי. תלמד מהשגיאות שעשית ותמנע מהן בעתיד. תהייה כן עם עצמך במתן התשובות.
האם ברורה לך מהי זוגיות נכונה ועל מה היא צריכה להתבסס? חייבים להיות 3 מרכיבים בזוגיות על מנת שתצליח: תשוקה, יכולת שיחה  ומחוייבות.
האם אתה בוחר את בנות הזוג רק על סמך מרכיב המשיכה המינית בלבד? (וזה לא תשוקה). האם אתה בוחר את בנות הזוג הלא מתאימות לך?
למרות שאתה רוצה זוגיות, אולי קיימים אצלך פחדים מזוגיות? צריך להפטר מהם.
האם אתה יודע מה התכונות והערכים שאתה מחפש בבת הזוג. תכין לעצמך רשימה. רשימה זו צריכה לכוון אותך בחיפוש ובבחירה.
האם אתה יודע לומר לעצמך איך תתנהל הזוגיות שלך? נסה לתאם ציפיות בנושא זה עם בנות הזוג הפוטנציאליות.
חפש את בת הזוג המיוחלת במקומות ששם היא עשוייה להמצא וזה על סמך התכונות שרשמת.
האם אתה עושה שימוש נכון במדיות החברתיות על מנת למצוא את בת הזוג?
האם כישורי החיזור שלך טובים? האם ההתנהגות שלך בדייטים ראוייה?
אני משוכנע שיש לך מה לשפר בכל אלו.
בהצלחה

לצפיה ב-'מה ההבדל בין התשוקה לבין מרכיב המשיכה המינית?'
מה ההבדל בין התשוקה לבין מרכיב המשיכה המינית?
18/02/2016 | 15:09
1
19
לצפיה ב-'הבדל מין משיכה מינית ותשוקה - תשובה לכפיר כהן'
הבדל מין משיכה מינית ותשוקה - תשובה לכפיר כהן
19/02/2016 | 11:50
45
כפי שעניתי לשואל הקודם, זוגיות נכונה מתבססת על 3 מרכיבים הכרחיים שחייבים להיות בה: אינטימיות, מחוייבות ותשוקה. תשוקה כוללת בתוכה אי אלו תחושות כמו: מחשבה כל הזמן על הבן זוג, ראיית הקשר עם הבן זוג כדבר החשוב ביותר, רצון להיות ביחד, ראיית הבן זוג ככליל השלמות, תחושה של נינוחות כשנמצאים יחד, כל צד יכול להיות הוא עצמו ללא משחקים או העמדת פנים, תחושה של קסם בזוגיות וכמובן התשוקה כוללת משיכה מינית. יחסי המין בזוגיות צריכים להיות מהנים ומספקים, במינון ובגיוון הנכון. משיכה מינית יכולה להיות ללא התשוקה כפי שהגדרתי אותה. הרבה זוגות בונים את עתידם על סמך משיכה מינית בלבד. זו טעות. בהעדר התשוקה, האינטימיות והמחוייבות הקשר יתפוגג מהר מאד. 
ידועים המקרים שלאחר קיום יחסי המין  בעקבות המשיכה המינית, בני הזוג רוצים להתפזר כל אחד לדרכו. זה בשונה מתשוקה בה רוצים להיות יחד כל הזמן. 
לצפיה ב-'היי גידי '
היי גידי
10/03/2016 | 15:38
21
הרצון שלך לממש זוגיות מהווה 50% לכיבוש היעד ברם אולם יש טכניקה על מנת לבדוק מה מעכב אותך בדרך למימוש זוגיות ארוכת טווח. לעיתים קיים חשש תת הכרתי ממודל זוגי לא בריא שראינו בבית או נושא של דימוי עצמי ירוד וחוסר ביטחון עצמי.
הטכניקה תוכל לאפשר לך התבוננות ואיבחון מה  מחבל במערכות היחסים שלך לאחר שלב במודעות דרכך לאושר תהיה פתוחה.אוכל לשלוח לך מאמרים בנושא .אם תרצה תפנה במסר.בהצלחה.
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
17/02/2016 | 14:19
2
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

לצפיה ב-'כניסת מנהל חדש'
כניסת מנהל חדש
14/02/2016 | 13:24
1
20
אנו שמחים לבשר על כניסתו של אהרן אבידן לניהול הפורום!
באותה הזדמנות, נודה למנהל ההפורום היוצא, ישראל בן דוד, על תקופת הניהול ונאחל לו המון הצלחה בהמשך!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'כניסתי לתפקיד מנהל הפורום לאימון אישי וזוגיות'
כניסתי לתפקיד מנהל הפורום לאימון אישי וזוגיות
16/02/2016 | 21:46
22
לכבוד הוא לי.
מקווה להיות לעזר לכל השואלים והמגיבים.
בתוכניתי להפוך פורום זה לפורום פעיל, יעיל לטובת כל המשתתפים.
אני לרשותכם.
לצפיה ב-'חבר שעזב'
חבר שעזב
15/02/2016 | 14:40
1
73
אני בת 28. לאחר שנתיים של זוגיות, החבר שלי עזב אותי. לא ברור לי למה. אני שבורה, בוכה כל הזמן, הוא לא יוצא לי מהראש. בקושי מתפקדת בעבודה. איך אני מחזירה אותו אלי? הוא היה כל עולמי. מה לעשות? אני מיואשת ואבודה....אשמח לעזרה

לצפיה ב-'תשובה למלכה - חבר שעזב'
תשובה למלכה - חבר שעזב
16/02/2016 | 18:46
46

חסרים לי מספר נתונים על מנת שתשובתי תהייה מלאה, אבל אנסה לענות ולעזור לך.
איך היתה הזוגיות שלכם במשך השנתיים? מה הכי מכאיב לך- סיום הזוגיות הטובה (אם היתה כזו) או הפגיעה – "נעזבתי".
באם הזוגיות לא היתה טובה ונמשכה רק בכח ההרגל והנוחיות, תאמרי תודה על כך שהסתיימה. את עוד צעירה וכל העתיד לפנייך. את תמצאי בן זוג ראוי אחר.
גם אם הזוגיות היתה טובה, לדעתך, ובן זוגך לא מעוניין להמשיכה, זה עצוב אבל לא סוף העולם.
אין טעם לנסות להחזירו ולהחזיקו בכח.
האם שוחחתם ביניכם לגבי הסיבות לפרידה? זה מאד חשוב להבין מה קרה. באם זה עדיין ניתן, נסי לדבר אתו ולהבין מה הסיבות  שהביאו להחלטתו. חשוב שתסיקי מזה מסקנות ביחס לעתידך.
התגובות שאת חשה הן טבעיות למשבר פרידה. אל תלחמי בתחושות ואל תכחישי אותן. חשוב שתחווי את תחושת הכאב. תבכי, תצעקי (במקום מבודד), תדברי על זה והרבה עם חברות  או עם כל מי שיהיה מוכן לשמוע. לעבור את תקופת הכאב חשוב לקראת הזוגיות החדשה.
התחושה הרעה תעבור. משך הזמן לצאת מזה מותנה במה שתעשי עם עצמך על מנת להשתקם ולצאת מחדש לעולם הפנויים והפנויות.
תתנתקי מהאקס– בכל המדיות האלקטרוניות והחברתיות. נסי לא לכעוס עליו. אל תעקבי אחריו. אל תנסי לחזור ולהיפגש.
תחשבי על הדברים הנעימים שחוויתם יחד. תביני שתוכלי לחוות את אותו הדבר גם בעתיד עם בן זוג אחר.
תתחילי להתעסק  בספורט ובריקודים. תמצאי תחביבים ותחומי עניין חדשים שתמיד רצית להתעסק בהם. תשמרי על הופעתך החיצונית -  גם לבוש וגם משקל.
מותר ורצוי להתפנק גופנית ולקיים יחסי מין. פעילויות נעימות: כמוסיקה שאת אוהבת, מסג'ים, אמבטיות חמות, טיולים בטבע יקלו עליך. שדרגי חפצים בדירה.
נסי באמת ובתמים ותהי כנה עם עצמך, להבין מה קרה בזוגיות בת השנתיים שהסתיימה: מה גרם לעזיבתו? מה חלקך בזה? האם בחרת בן זוג שלא מתאים לך?
תתכנני את תוכנית הפעולה שלך – היכן את הולכת למצוא את בן הזוג החדש.
תתחילי לחשוב מה את מחפשת בבן הזוג החדש.
הירשמי לאתרי היכרויות, תכתבי פרופיל "מנצח", כולל תמונות איכותיות. שני סטטוס ותמונות בפייסבוק, תתחילי לייזום קשרים בפייסבוק וגם בעולם האמיתי. תודיעי לחברייך  שאת "בשוק הפנויים פנויות".
בהצלחה.

לצפיה ב-'עשיית כסף טוב לעולם תהיה נחלתם של אנשי מכירות בלבד ?'
עשיית כסף טוב לעולם תהיה נחלתם של אנשי מכירות בלבד ?
12/01/2016 | 09:54
3
44

ניסיון חיי עד כה הראה - שכמעט אך ורק אנשי מכירות 
או אנשים שיודעים למכור - לא משנה מה לא משנה איך ולא משנה אם תיתן לזה
שמות אחרים - זה עדיין מכירה
הם אלה שמרוויחים הכי הרבה הכי מהר
ואני רק  שאלה אחת:
מי שאין לו שום כישרון וזיקה ואהבה למכירות
גם יכול להרוויח כסף טוב והרבה
ואם כן
באיזה תחומים בדיוק ?

או שרווח כלכלי גבוה לעולם ישאר נחלתם של רק אנשי מכירות ?

לצפיה ב-'כדי להרוויח כסף אתה חייב לאהוב כסף'
כדי להרוויח כסף אתה חייב לאהוב כסף
20/01/2016 | 02:26
2
36
אתה לא יכול לאהוב כסף אם אתה לא איש מכירות טוב.
אם אתה לא איש מכירות טוב אז כנראה שאתה לא אוהב כסף.
ואם אתה לא אוהב כסף אז לא יהיה לך הרבה ממנו לא משנה מה תעשה.

הסיבה שאתה לא איש מכירות טוב כרגע היא מערכת היחסים שלך עם כסף.
כסף הוא לא טוב או רע. כסף הוא כסף. אם יש לך קונפליקטים לגביו, אם בשבילך לאהוב כסף זה לא דבר טוב, יהיה לך קשה לקבל כסף בדרך זו או אחרת.

האנשים הכי עשירים בעולם. ה- 3 אחוז שמחזיקים ב- 97 אחוז מהכסף, הם אנשים שאוהבים כסף.

אני לא מנסה להגיד אם זה טוב או רע. זה פשוט ככה זה. אם אתה רוצה משהו, אתה צריך לאהוב אותו. אתה לא יכול לרצות כסף ובו זמנית לא לאהוב למכור כי זה כמו לא לאהוב כסף.
לצפיה ב-'מה הקשר בין חמור למרק ירקות ?'
מה הקשר בין חמור למרק ירקות ?
21/01/2016 | 16:45
1
26
אין שום קשר בין אהבת כסף ללאהוב למכור
יש אנשים ששונאים למכור ואוהבים מאוד מאוד כסף
מי הכניס לך לראש שאהבת מכירות חייבת לבוא בצמוד לאהבת כסף אינני יודע
אבל אין שום קשר בינהם
יש דרכים רבות לעשות כסף לאהוב כסף בלי למכור כלום

עשו לך שטיפת מוח טובה מידיי
ושגויה לגמרי
לצפיה ב-'אתה בעל עסק? איש מכירות?'
אתה בעל עסק? איש מכירות?
22/01/2016 | 12:26
22
מידלת/למדת מודלים של אנשי עסקים מוצלחים שבנו את ההון שלהם בעצמם?

אני נצמדתי למליונר שהתחיל מכלום ואני לומד ממנו. שיעשה לי שטיפת מוח כמה שהוא רוצה. בשביל זה נצמדתי אליו.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ