לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
62646,264 עוקבים אודות עסקים

פורום אימון למציאת זוגיות

שמי ויקי שלום זלוסקי, מאמנת בכירה, מומחית ליצירת זוגיות ועובדת סוציאלית. בפורום אשמח לייעץ ולענות על שאלות של כל אחד ואחת מכם בנושאים הקשורים במציאת בני זוג, התנהלות בעולם הוירטואלי, חיזור, התנהלות בדייטים, יצירת קירבה ואינטימיות משלב ההתחלתי עד ביסוס הקשר. אנסה לענות על כל שאלה שאתם מתלבטים בה בהקשר יצירת זוגיות. אני מזמינה אתכם לעלות שאלות, לשתף במחשבות ולתרום מניסיונכם. מחכה לכם ולכן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אימון למציאת זוגיות

שמי ויקי שלום זלוסקי, מאמנת בכירה, מומחית ליצירת זוגיות ועובדת סוציאלית. בפורום אשמח לייעץ ולענות על שאלות של כל אחד ואחת מכם בנושאים הקשורים במציאת בני זוג, התנהלות בעולם הוירטואלי, חיזור, התנהלות בדייטים, יצירת קירבה ואינטימיות משלב ההתחלתי עד ביסוס הקשר. אנסה לענות על כל שאלה שאתם מתלבטים בה בהקשר יצירת זוגיות. אני מזמינה אתכם לעלות שאלות, לשתף במחשבות ולתרום מניסיונכם. מחכה לכם ולכן.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אימון למציאת זוגיות אבקש להשתמש בשפה מכבדת ללא אמירות פוגעניות. התשובות באות לתת מענה כללי ואין לראות בהם תחליף ליעוץ אימוני פרטני.  אין לפרסם בפורום ללא אישור מנהלת הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'מחפש זוגיות וגם עבודה'
מחפש זוגיות וגם עבודה
15/08/2018 | 10:31
1
17
אני מחפש עבודה טובה וגם זוגיות טובה כרגע אני מרגיש לבד חסר מבחינה זוגית וחברתית ומקום לקום בבוקר
אני מוצא דברים דומים
גם בראיונות עבודה שופטים אותי מהר
לפעמים אתה לא חושב לעומק מה לענות ומה שיוצא יוצא ועל זה שופטים מאוד מהר
אני גם מבין את הצד השני
אבל אני לא יודעת איך לצאת מזה
ואיך אני יודע מה הצד השני מחפש או רוצה לשמוע? 
לצפיה ב-'היי אורח מתנצלת על האיחור בתגובה הייתי בחופשה'
היי אורח מתנצלת על האיחור בתגובה הייתי בחופשה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/08/2018 | 13:07
3
מצד אחד כולנו עושים כל הזמן מליוני דברים בבת אחת. 
יחד עם זאת, בשני התחומים הללו הניסון לימד אותי שגברים פועלים בשני התחומים הם מתקדמים לאט יותר.
הייתי ממליצה לך להתחיל בעניין העבודה, אני מבינה שאתה מרגיש בודד, אבל חיפוש אחר זוגיות מתוך מקום של חסר שהערך שלך כאדם ללא עבודה או עם עבודה לא מספקת לא תאפשר לך חיבור ממקום נקי, וזוגיות שיויונית וטובה.

אני ממליצה לך להתמקד בחיפוש אחר עבודה טובה, כשתהיה כזו, הערך העצמי שלך בעיני עצמך יעלה, ואז יהיה יותר קל בתחום האחר.
כדי למצוא עבודה טובה ומתאימה, יש קורסים שונים שמלמדים איך להתכונן לראיון, לראיון עבודה כדאי להגיע מוכן, לדעת מה מחפשים/רוצים/מה התכונות אותם קורסים יכולים לתת לך לא מעט כלים. בחיפוש בגוגל תמצא לא מעט, גם בלשכת התעסוקה יש. ברגע שתקבל כלים איך להתמודד מול מראין תוכל להביא את עצמך כמו שאתה רוצה ולמצוא את העבודה שאתה מתאים לה.
אז הערך העצמי שלך יהיה גבוה יותר ויהיה ניתן יותר בקלות לעזור לך בתחום הזוגיות. מוזמן להיכנס לאתר שלי לקרא לא מעט כלים שיכולים לעזור לך
בהצלחה!
לצפיה ב-'פליי דייט סדנת הכרויות לגילאי 30-45 בואו לשחק ולהכיר'
פליי דייט סדנת הכרויות לגילאי 30-45 בואו לשחק ולהכיר
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 23:13
1
25

רוצים להכיר בדרך לא שגרתית, לא מביכה וגם ללמוד על תקשורת בן גברים ונשים?

מזמינים אתכם/ן לחגיגת הכרויות מפתיעה, שונה שמחה וחוויתית!

טווח גילאים 32-45

20  נשים ו 20 גברים יצאו לערב של חוויה משחררת ומלאת קלילות והומור.
נדבר קצת על יחסים, נשמע מה חושבים הגברים על נשים , ומה חושבות הנשים על גברים. 
  • נפגוש מספר רב של אנשים מקסימים. דרך משחקים יצירתיים ומהנים ניצור מרחב בטוח שיאפשר חיבור אותנטי.

• בלי "רשימות מכולת" ותחושה של "ראיון עבודה." עם הרבה הומור, צחוקים ופאן!

• נתרגל באמצעות משחק משחרר (לא מביך אך כייפי באמת) תקשורת בין גברים ונשים. 

•  נתרגל איך להביא קלילות, ספונטניות ועומק למפגשים שלנו, איך לשים בצד הרגלים ודפוסי חשיבה והתנהגות שהרבה פעמים גורמים לנו לפספס את מי שבאמת עומד מולנו

התרגילים והכלים שתכירו ותתרגלו במהלך הערב יעזרו לכם להפוך כל מפגש בחייכם עם מישהו חדש למהנה ומרגש, בדרך לקשר זוגי עמוק ואוהב.

המפגש בהנחיית 
ויקי שלום – עובדת סוציאלית ומאמנת בכירה מומחית ליצירת זוגיות. מלווה כבר עשור גברים ונשים פנויים בדרך ליצירת זוגיות משמעותית. מנהלת את קבוצת הפייס יצירת זוגיות ומנהלת את פורום תפוז אימון לזוגיות.
שחר אשר – יזם, מנהל את ספידייט ישראל. 

איפה? זן גרוב יצחק שדה 28 תל אביב חניה בשפע.
מתי? קבלת פנים ופטפוטים: 20:00-20:30. 
מתחילים בשעה 20:30 בדיוק!
כמה עולה?: עד 31/8 100 ₪
                   החל מ1/9 140 ₪.
אל תפספסו מחכים לראות אתכם ואתכן

לשאלות 050-2552372
מחכים לכן ולכם

לצפיה ב-'ההרשמה בשיאה מצורף לינק '
ההרשמה בשיאה מצורף לינק
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2018 | 12:00
5
היי חברים זה הלינק לאתר המאובטח
ואם יש בעיה אפשר לפנות אליי בטלפון 050-2552372
לצפיה ב-'המקום שאדם חושב שם הוא נמצא. '
המקום שאדם חושב שם הוא נמצא.
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 15:02
3
22
המקום שאדם חושב שם הוא נמצא.
מה אתם/ן חושבים/חושבות על המשפט הזה בהקשר ליצירת זוגיות?
לצפיה ב-'רוצים זוגיות אבל...'
רוצים זוגיות אבל...
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 23:07
2
13
במוח שלנו עוברות כ- 60 אלף מחשבות ביום. לכל אחד מאתנו מחשבה שלטת. מחשבה שחוזרת במח הכי הרבה פעמים. היא יוצרת תפיסה לא מודעת,
המנהלת את חיינו.

כשיש כל כך הרבה מחשבות זה לא מפתיע שיש גם מחשבות סותרות. כמו למשל:
אני רוצה זוגיות, אבל פוחדת ש.../ מ...
פעמים רבות המחשבה השלטת היא סביב הלא רצוי.

"במקום שאדם חושב- שם הוא  נמצא."
בחרו מחשבה אחת חיובית ונעימה וחזרו עליה באופן יזום בכוונה וברגש פעמיים ביום עד שתהפוך למחשבה שלטת.

בהצלחה!

לצפיה ב-'יש לי הרבה מה להגיד '
יש לי הרבה מה להגיד
08/08/2018 | 11:38
1
10
אני מכירה את המשפט
"במקום שאדם חושב- שם הוא  נמצא"
זה מאוד נכון!
המחשבות מכתיבות לנו את המציאות, לטוב ולרע. 
הן מכוונות אותנו, לוקחות אותנו, משפיעות על הפעולה שלנו,
ואחד מהדברים שהכי הייתי רוצה ללמוד בחיי הוא לשלוט בהן!

מצד שני, ואולי זה בעצם אותו הצד,
אסור לייחס למחשבות יותר מידי משמעות.
זו חלק מהשליטה בהן.
צריך להכיר בעובדה שמחשבות הן כמו גלים חולפים...
הרגש והמוח שלנו הם עדינים ודינאמיים.
מחשבה רעה באה? אז מה, לתת לה לעבור, לא להתרגש

עלינו לדעת ואפילו לכתוב על מכתב מה חשוב לנו, מה הערכים, מה המטרות, לאן אנחנו הולכים....

אם אני אכנע למחשבות המבאסות שלי בעת דייטים אני הושפע מהן לרעה....

לצפיה ב-'אורנה כתב מהמם תודה רבה!'
אורנה כתב מהמם תודה רבה!
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2018 | 11:58
4
כתבת מדויק שאין לי מה להוסיף תודה רבה לך!
לצפיה ב-'מה עשים ביום האהבה? '
מה עשים ביום האהבה?
31/07/2018 | 11:54
1
15
לצפיה ב-'*עשיתם '
*עשיתם
31/07/2018 | 11:54
7
לצפיה ב-'טו באב שמח לכל חברי הפורום'
טו באב שמח לכל חברי הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2018 | 15:02
18
אני מאחלת לכל אחד ואחת מכם לחוות אהבה לא רק בטו באב.
שאהבה תגיע בקלות
שאהבה תישאר למשך זמן
שאהבה תשמח אתכם ואתכן עד בלי די

טו באב שמח
מלא שמחה ואהבה
לצפיה ב-'כבר עשרות נרשמו להרצאה בטו באב, אולי גם קופידון יופיע'
כבר עשרות נרשמו להרצאה בטו באב, אולי גם קופידון יופיע
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 22:53
1
23
אני כבר הכנתי לו את הקרקע :).
מקום מדליק יש!
מצגת יש!
כמה עשרות של גברים ונשים שנרשמו יש!

אז מחכה לראות אתכם ואתכן בהרצאה על הבר ביום רביעי 25/7 ברמת גן "מדייטים לזוגיות".

יהיו כמה עשרות גברים ונשים פנויים ופנויות, אולי גם קופידון יקפוץ
לצפיה ב-'תודה לכל עשרות המשתתפים שפינו מזמנם ובאו להרצאה'
תודה לכל עשרות המשתתפים שפינו מזמנם ובאו להרצאה
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2018 | 15:05
10
"מדיטים לזוגיות" היה כיף גדול להכיר אתכם ואתכן,
לשמוע על התלבטויות, ולתת ערך

נתראה גם במפגשים הבאים מוזמנים לעקוב
לצפיה ב-'חוסר ביטחון של כמה שנים טובות'
חוסר ביטחון של כמה שנים טובות
21/07/2018 | 18:18
4
79
כל חיי חיפשתי אהבה אמיתית ולא היה.
במשך החיים התגייסתי לצבא והכרתי חבר טוב ואיך אומרים מבלי שיאמר מילה הבחורות נדבקות אליו כמו דבורים לדבש.
בלונדני אמיתי עיניים כחולות לבן אשכנזי ובחור די טוב שמרוקאים די שנאו אותו וקראו לו רוסי למרות שנולד בארץ.  היה חבר טוב שלי.
אך לא היה מה ללמוד ממנו איך לתפוס בחורות לקשר רציני..

יום אחד הגיע אלינו מילומאניק  נראה בחור על הכיפאק שיער ארוך גוף בנוי טוב ישראלי ממוצא וסיפר לי ששירת בצאלים וסיפר לפני החתונה הוא עשה חיים..ולפתע באו לשער שתי  נערות שחיפשו חבר שהיה  איתי בחדר---אותו מילאומניק באותו ערב עשה לי אחלה שיעור איך מתחילים עם בחורות...
עבר חודש ומילאומניק אחר הגיע עם רכב ו2 גרושות התחלתי איתם כמו שלמדתי.. אחת מהם השיגה את מספר הטלפון שלי בבית (לא היה פלפאונים) ולהפתעתי התקשרה אלי...מאותו רגע היה לי ביטחון עצמי גבוה..גם לאחר שחרור מהצבא
עד שפגשתי משהי נוכלת שקרנית ורעה שהיה לה חבר רציני ועשתה לי תרגיל רע מאוד(היא זאת שהתחילה איתי לא אני איתה)! 5 שנים הייתי במצב של תחושה רעה סטייל חולה אהבה שיכון ג(לא מאוהב בה אך בתחושת אשם על מה שקרה)
אחרי שחזרתי לעצמי היה לי פחד מוות להתחיל עם בחורות ומאז רק דברים רעים קורים לי...שלא לדבר על מצב אינטמי...הרבה מאוד שנים לא שכבתי עם בחורות בכלל זה כולל יצאניות שחברים מצאו לי כי שללתי מאוד מהר מחשש למחלות מדבקות.  החלום של מציאת זוגיות אמיתית שאפשר להשקיע פשוט הולך ונעלם כשרואים שכל כך הרבה דברים רעים קורים מסביב.  אולי בגלל שאני נחשב חלש וכך גם זכיתי להצקות בעבודה וכיום הכל בסדר או אולי בגלל שאני משדר שוני ותחושה של "תראו את הדפוק הזה חחחחח" . לא בא לי להפוך לאלים/רוצח בכל זאת. והכי מוזר לי שיש עלי ריכלות נון סטופ רק לאחרונה מישהו סיפר למישהו בעבודה שראו אותי ברחוב יושב על ספסל שיכור לגמרי....יש בעיה אחת--אני לא שותה אלכוהול  אף פעם ותמיד עושה ספורט וגם בגלל שלא בא לי לאבד רשיון נהיגה.  או אישה של דוד שלי סיפרה שהיא שמעה שאני עשיתי חור במקלחות של הבנות בזמן הסדיר שלי וצחקה עלי.... היחיד שעשה את זה היה אזרח עובד צה"ל ומ"פ ורס"פ כולם העולם ידע...והבן דוד שלה מספר לה שזה אני?יש עלי לשון רעה באורך שיכול להקיף את כדור הארץ 4 פעמיים. ולכן אני ממש מנותק מחברת אנשים!האנשים היחידים שאני בקשר הם אנשים שאני עובד איתם בעבודה. החלום שלי לעבור דירה לעבור למרכז הארץ למצוא עבודה חדשה להתחיל חיים חדשים משנה מקום משנה מזל. אך זה כנראה לא יהיה.

איך מתגברים על חוסר אמון באנשים על חוסר מזל ועל לשון הרע
אם הייתי מראה שאני אלים וחזק אולי אנשים היו פוחדים ממני....אך אני לא אלים.  
לצפיה ב-'שלום'
שלום
21/07/2018 | 18:50
2
37
אסור להיות אלים, וגם לא רצוי שיפחדו מאתנו. את אופי האדם מכירים לפי התנהגותו אלינו. לכן עדיף לפתח קשרים לאט ולהכיר אדם זמן ממושך. ככל שהאדם טוב ונחמד אלינו ומרגישים שזה אמתי, אפשר לסמוך עליו יותר. קשרים נוצרים באופן טבעי, מתוך אהבה והתאמה. אם תיטיב לאנשים מתוך חיבה ואהבה, יתחזקו הקשרים. יש אנשים לא נחמדים שמתנהגים לא יפה, צריך להתרחק מהם ולהתרכז בטובים ויש הרבה כאלה. מותר לך להחזיר בדרך מתונה כדי להגן על כבודך, אבל מוטב לא לריב כי זה לא בריא. חשוב שתהיה טוב לאנשים, בחורות אוהבות ג'נטלמנים וגברים עדינים וצריך להיות נחמד ועדין עם אנשים כדי שהקשרים יצליחו.
לצפיה ב-'ידידי היקר'
ידידי היקר
21/07/2018 | 18:55
1
41
רשמתי בפוסט אולי אם אנשים היו רואים שיש לי נוכחות של בריון סטייל פופאי או לחילופין ערס ישראלי היו מפחדים ממני ולא מציקים לי ולא עושים עלי לשון רע .
בחיים עם בחורות אני לא אלים לא מילולית ובטח שלא מעשית.
לצפיה ב-'אז כמו שכתבתי לך'
אז כמו שכתבתי לך
21/07/2018 | 19:01
27
לא צריך תדמית של בריון ותוקפני, היא רק תרחיק אנשים וחבל. צריך להיות אסרטיבי במידה מתאימה, סמכותי כשצריך, לשמור על זכויותיך ועל כבודך ולהציב גבולות. יחד עם זה, חשוב להיות נחמד וטוב.

לצפיה ב-'תודה על השיתוף הכל כך אישי'
תודה על השיתוף הכל כך אישי
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 22:46
20
לא קל לחשוף סיפור אישי, אפילו שמעלים אותו בעילום שם כמי שמצהיר על עצמו שמי שמתקשה בלתת אמון, אפשר לומר שעשית צעד אמיץ ובהחלט התקדמות.
לצערי אתה מעלה שאלה שבפורום זה לא תוכל לקבל עליה מענה מקצועי. 
חוסר אמון באנשים הינו תחום שמתאים יותר לפורום טיפול ולא לפורום יצירת זוגיות.
אני אומנם מגיעה מעולם הטיפול אך כבר מעל עשור לא עוסקת בטיפול, ובפורום זה אני בכובע האימון בלבד.
בהצלחה

לצפיה ב-'כללים חשובים למי שפספס חשוב שימי לב'
כללים חשובים למי שפספס חשוב שימי לב
( לעמוד שלי בתפוז )
22/07/2018 | 21:00
37
בימים האחרונים תיבת המייל שלי מוצפת בעשרות הודעות מהפורום אף לא אחת קשורה ליצירת זוגיות אלא רק להתבטאויות מעליבות ונעלבות.

אני מבקשת
- מי שמרגיש שחברי הפורום אינם מכילים אותו ושאלותיו מעוררות זעם חשוב לשקול האם לעלות את השאלה בכלל, הרי השאלה מופנית קודם לאנשים בפורום, זה פורום ולא טיפול אישי. ואם התחושה ששוב ושוב נפגעים על אותם תכנים אולי לא כדאי לעלות אותם כאן.
- מי שתכנים כאילו ואחרים אינם לרוחו, יכול פשוט לא להגיב. תגובה שאינה מכבדת שמה אתכם באור שלילי.

כמו שאתם מבינים אין לי עניין להתעסק במי התחיל.
אני לא גננת ולא שוטרת
אני מאמנת ליצירת זוגיות. מוזמנים לעלות דילמות שקשורות לעולם יצירת הזוגיות בלבד. תוך הבנה שאם אתם נמצאים במקום מוגן (הוסטל/דיור/שיקום) מומלץ לא לעלות את השאלות כאן אלא אצל הגורמים המטפלים.

תודה מראש

לצפיה ב-'זה לא משנה'
זה לא משנה
21/07/2018 | 17:49
1
41
מישהו צעיר כבן 24 הראה לי איך הוא מכיר בחורות --מלא התאמות בטינדר בפייסבוק ..והכי הופתעתי לראות אותו בפעולה. "תראה איך אני מחרמן אותה בטלפון"
דיבר עם משהי אם חד הורית 20+ וזאת שלחה לו סרטון עירום שלה..במקלחת.
 אותו צעיר סירב להעביר לאנשים את הסרטון שלא יסתבך..וסיפר לי על עוד סרטונים שבחורות אחרות שלחו לו..בכיף.  ----אני כבן 43 והדור שלי בגילאי ה20 היה רחוק מאוד מהדברים האלה..תמיד היה חשש שאולי לא יזדמן להציע לבחורה לצאת למועדון/למסעדה לבילוי רומנטי .היה כבוד לבחורות. וכולם רצו זוגיות אמיתית  חתונה וילדים.... קרוב משפחה שלי כבן 56 תמיד היה בזוגיות גם לאחר שהתגרש והבחורות יפיפייות .הוא אמר לי "בחורה אתה צריך לרצות אותה תדבר איתה רגיל כמו שאתה מדבר עם חבר שלך".  --מסקנה צריך יופי צריך נוכחות וצריך אומץ.   היחידים שנשארים לבד הם המכוערים ואלה שיש להם בעיה גופנית כזאת או אחרת--ואת זה אני מעיד על עצמי גם. וזה די מוריד חשק מלהכיר בחורה לחיים.

לצפיה ב-'עניתי לך בפוסט אחר שכתבת היום'
עניתי לך בפוסט אחר שכתבת היום
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 22:47
5
לצפיה ב-'טו באב אני מחכה לכם על הבר בהרצאה מרתקת מדייטים לזוגיות'
טו באב אני מחכה לכם על הבר בהרצאה מרתקת מדייטים לזוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
16/07/2018 | 10:20
2
42
גם אתם מוצאים את עצמכם מעבירים את האצבע בעוד אפליקציה ותחושת ריקנות?
גם אתם מוזמנים לאירועים ומתבאסים שצורפתם לשולחן עמוס זוגות והריוניות?.
הם אומרים לכם איזה כיף לכם שאתם רווקים, לעשות מה שמתחשק לכם בלי שום מחויבות ואתם מחייכים, הייתם מוותרים על הרבה בשביל לשבת מחובקים עם אדם אהוב.

הפייס שלכם מלא בתמונות מחויכות עם חברים, אבל למי יש כוח לעוד בר ועוד טיול בחול עם ידיד/ידידה. אתם רוצים את הדבר האמיתי. אהבה!

אתם מוצאים את עצמכם נכנסים לקשרים, מאוהבים בהתחלה ואז זה נגמר לפני שהתחיל.

ויקי שלום בהרצאה על הבר מדיטים לזוגיות לרכישת כרטיס לחצו כאן
בהרצאה תכירו את השלבים שעליכם לעבור על מנת לעבור מדייטים לקשר משמעותי.
יוצג מה מרחיק אתכם מקשר משמעותי וטעויות נפוצות שגברים ונשים עושים בדרך.
לא נסיים בלי לדבר על מה מאפשר לאהבה להישמר לאורך זמן.

איפה: ההרצאה תתקיים בבר ברמת גן - פרטים ישלחו לנרשמים.
משך ההרצאה: כשעה וחצי. 
פתיחת דלתות: בשעה 19:30 מתחילים ב20:00 בדיוק. 
כמה עולה: 60 ש"ח 
איך רוכשים כרטיס? לוחצים על הלינק
אפשר להכיר בהרצאות כאלה? ברור! יש לא מעט הכרויות.
מי מגיע להרצאות על הבר? גברים ונשים פנויים ופנויות שנושא דייטים ויצירת                                                זוגיות מעניין אותם.

*לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום. 
*מומלץ להגיע מוקדם לתפוס מקומות טובים ולהספיק לאכול ולשתות. 
*הכניסה לאירוע מגיל 18 ומעלה. 
*לא תתאפשר כניסת מאחרים לאחר תחילת ההרצאה.

מה תקבלו?
- זיהוי מה חוסם אתכם היום ליצור זוגיות משמעותית.
- כלים פרקטים שיאפשרו לכם להיכנס לזוגיות משמעותית.
- תוכלו להכיר על הבר אנשים פנויים כמוכם.
- תוכלו לשאול את ויקי כל מה שרציתם על דייטים ויצירת זוגיות

מחכה לכם על הבר 
לצפיה ב-'הכרות בפאבים או ברים'
הכרות בפאבים או ברים
18/07/2018 | 12:47
1
21
הבעיה שהשאישיות שלנו משפיעה ולפעמים פוגעת לנו. אולי עדיף לי לא להיות במטרה ממש כי זה בעורכיי, אני מתביישת או לא מצליח לי ואני מאוכזבת, אלא לבוא ליהנות ואז אם נדבר עם מישהו יותר טבעיים....
לצפיה ב-'מסכימה בהחלט המטרה היא להינות להרים את העניים'
מסכימה בהחלט המטרה היא להינות להרים את העניים
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2018 | 14:22
18
מהטלפון וחבר/ה שאיתם הגעתי ופשוט לראות מה קורה מסביב
לצפיה ב-'סרטון עבורכם איך להצליח להכיר בבר'
סרטון עבורכם איך להצליח להכיר בבר
( לעמוד שלי בתפוז )
16/07/2018 | 12:39
7
395
לצפיה ב-'זה ממש נכון לגבי הקיץ'
זה ממש נכון לגבי הקיץ
18/07/2018 | 12:45
1
97
הרבה יותר קל ונגיש כאילו להכיר פנים מול פנים
אנחנו יותר מושכים ויותר בא לנו לצאת מהבית ויש יותר לאן.

לגבי לייצר אינטראציות בבר תודה רבה על המידע!

לצפיה ב-'מוזמנת להתנסות בעניין בהרצאה על הבר בטו באב'
מוזמנת להתנסות בעניין בהרצאה על הבר בטו באב
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2018 | 14:20
80
ההרצאה היא מדייטים לזוגיות
מתקיימת בבר ברמת גן ב25/7
לצפיה ב-'אנו משועבדים לסלולרי ואפליקציות'
אנו משועבדים לסלולרי ואפליקציות
20/07/2018 | 10:45
4
79
שום דבר כנראה לא ישנה את זה.
גם בפאב וסיטואציות חברתיות אנו דבוקים למסכון של כמה אינצ'ים.
שכחנו שאפשר אחרת.
לצפיה ב-'לא תמיד זה כך '
לא תמיד זה כך
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 22:49
3
12
בהרצאה הקודמת שלי לפני חודש, זה לא היה כך בכלל.
ההרצאה שגם היא היתה על הבר הסתיימה בשעה מוקדמת ואילו אנשים נשארו לשבת ולפטפט על ההרצאה עד השעה 00:00 כך שלפעמים בקונסטלציה שמאפשרת בשילוב של אנשים מסוימים דברים טובים מתרחשים
לצפיה ב-'אני מדבר על התמונה הכוללת'
אני מדבר על התמונה הכוללת
23/07/2018 | 23:12
2
11
רואה אנשים בחבורות או יחידים בבתי קפה דבוקים למכשירים.
כל אחד והנייד שלו במצב הכן לידו גם כשיושבים יחד.
אני כבר לא מדבר על מגיפת הסלפי החולנית.
קשרים אנושיים פשוט נעלמים,חלק מזה נובע מכך שהמרכז במוח האחראי על סיפוק חשקים מקבל אותם גם מהנייד ואפליקציות ובכלל עולם האינטרנט והמדיה ולמרבה האבסורד דווקא בעידן שלכאורה יש כל כך הרבה שפע והזדמנויות אנו זקוקים פחות לקשר אמיתי בגלל הסיבה האמורה.
לצפיה ב-'מסכימה עם התמונה הכוללת אך לא עם סופם של הדברים'
מסכימה עם התמונה הכוללת אך לא עם סופם של הדברים
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 23:37
1
13
כתבת "בעידן שלכאורה יש כל כך הרבה שפע והזדמנויות אנו זקוקים פחות לקשר אמיתי " משפט שאינו נכון כלל.
חוקרים שבודקים את העניין לעומק, ומתמקדים דווקא בדור ה K ׁׁׁ-(בני 14-21) מציגים תמונה ממש עגומה. זה לא שבעקבות הסמרפונים אנחנו פחות זקוקים לקשר אלא להיפך בעקבותיהם אנחנו מרגישים בודדים יותר. בני 14-21 שנולדו לעולם הזה מדווחים במחקרים על יותר תחושת בדידות/דיכאון וחרדה מאשר דורZ/Y/X. 
ועדיין למרות ועל אף לנו האחריות להתנתק מידי פעם להיות נוכחים לחיים שסביבנו. זו האחריות האישית של כל אחד.

לצפיה ב-'זו לא בדיוק הכוונה'
זו לא בדיוק הכוונה
24/07/2018 | 00:58
9
אנסח אחרת.
בתכנית על הנושא הסבירה חוקרת כי הסמרטפונים ממלאים חשקים וצרכים הנובעים מאותו מרכז במוח וכולל חשקים אחרים כמן קשר ואינטימיות.
זה לא ממש שאנו זקוקים פחות לקשר אלא שהצורך בו קטן עקב העומס שמטילה הטכנולוגיה על החושים שלנו והסיפוק המלאכותי שהיא מעניקה.
הבדידות נובעת מירידה ביכולת למצוא קשר כאשר בטינדר מי שלא נראה מייד פשוט נפסל במקום. הקשר הופך לוירטואלי ודרך מסכים ולכן הבדידות גדלה.
הדור הצעיר נולד לתוך העולם הזה.
אני מסכים לגמרי עם הסוף.זו האחריות שלנו אבל יותר מדי אנשים כל כך משועבדים ונכנסים לסטרס אמיתי בלי הטלפון החכם.זה הגיע לרמה שיש מילה לפחד הנובע מסוללה ריקה,אינני זוכר.משהו עם פוביה.זה אמיתי ורק יחמיר.
אני רואה אנשים בגילאי 40-50-60 בטיולי שבת מעלים מאות תמונות לפייסבוק.אישית לא מצלם בכלל בסיטואציות כאלה אלא מאמין שצריך לחוות ולא להעביר את החיים בסלפי וספירת לייקים  ולהיות אובסיביים להנציח כל שטות.     
לצפיה ב-'האם גיל הוא פרמטר בגללו תשללו המשך קשר?'
האם גיל הוא פרמטר בגללו תשללו המשך קשר?
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2018 | 13:27
5
58
סיפור מהשטח. שיחת טלפון שלה עם חברה, היא עמדה לידי בתור, אני הקשבתי, מתנצלת מראש על החטטנות בכל מקרה הפרטים לא רשומים:

"נפגשנו אתמול היינו בהצגה בקאמרי זה היה דייט שלישי, כן היה נחמד אבל זה לא משנה. עלה פתאום עניין הגיל, הואנעורך דין עשה מחקר באינטרנט. הוא אמר לי איך זה זאת בת 66?, חשבתי 45."
(הסתכלתי עליה נראית צעירה כמו אמא שלי, ואמא שלי בת 65).
היא ממשיכה "אמרתי לו מה הבעיה אתה גם לא צעיר כמדומני בן 63". היא אומרת לחברה בטלפון.
"הוא אמר שהוא יכול להשיג גם נשים בנות 50, כתב לי על הבוקר שהיה נחמד אבל לא מתאים".

אין לי מושג איך הכירו אך נגיד ולא ידעתם גיל מדויק ובכל זאת היו דייטים נחמדים, כימיה טובה והצד השני נראה לכם צעיר מאוד. האם תשללו בגלל פרמטר גיל?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
08/07/2018 | 13:54
31
אמנם בעלי הפרשים מאד גדולים בגיל לא יכולים להיות בקשר רומנטי כי זו סטייה, אבל באופן כללי מה שחשוב בעיקר בקשר האהבה וההתאמה באופי ולא גורמים טכניים כמו גיל.

לצפיה ב-'אני לא מאמינה בפרמטרים ספציפיים'
אני לא מאמינה בפרמטרים ספציפיים
10/07/2018 | 11:33
3
36
פרמטרים של שלילה, סיבות של שלילה, אלו תירוצים...
זה "זה", או שלא. בא לך עליו/ה או שלא. בא לך דייט נוסף, כיף לך איתו, או שלא.
ואם לא- יש לנו כל מיני סיבות בראש למה לא, אבל הן מיותרות, זאת פשוט תחושה שזה לא "זה", ואין לה נימוק סמציפי, הנימוקים לא חשובים.
אותם ה"פרמטרים" היו נעלמים אם זה היה האחד שכן בא לנו בטוב פתאום...
לא?
כך שכל מקרה לגופו.
ולעניין הגיל - לדעתי- עוד בטרם פוגשים את הצד השני, כמובן שלגיטימי לשלול לפי זה, אם לא על גיל אז על מה? זה חלק מהחיבור הראשוני עוד לפני שנפגשים, לדעת שמדובר באדם שהוא דומה לך. אצלי לפחות...
לצפיה ב-'למשל...'
למשל...
10/07/2018 | 11:34
1
27

פגשתי בדייט בחור שסיפר שהוא עובד כמעצב שיער. הדייטים לא המשיכו בגלל שפסלתי אותו על פרמטר של מקום עבודה/תפקיד.
זה לא אומר שבדייט אחר לא יגיע בחור שאני יעוף עליו למרות שאני אגלה שהוא מעצב שיער...
אני צודקת? 
לצפיה ב-'את שואלת?'
את שואלת?
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2018 | 12:45
22
לא כל כך ברור ממה שכתבת האם יש כאן שאלה
לצפיה ב-'זאת אומרת שבמקרה של גיל כן יש מבחינתך פרמטרים'
זאת אומרת שבמקרה של גיל כן יש מבחינתך פרמטרים
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2018 | 12:44
24
מה אם אין ידיעה מוחלטת לגבי הגיל. אך כן קיים פער.
בא לך עליו/ה, בא לך דייט נוסף ולא רק למטרת סקס, אלא כי כיף ויש רצון להכיר כמה אז פרמטר של גיל ישנה?

לצפיה ב-'במה אתם מתקשים בדרך ליצירת זוגיות'
במה אתם מתקשים בדרך ליצירת זוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
05/07/2018 | 09:01
29
55
היי חברים, על מנת לעורר את הפורום,
מוזמנים ומוזמנות להגיב כאן או לכתוב לי בפרטי, כשאתם מחפשים זוגיות, מתחילים קשר, מה הדברים שאתם מרגישים בהם קושי?. מה הדברים שאתם לא מבינים, הייתם רוצים לדעת יותר?
אשמח לכתוב על כל דבר ודבר שתגיבו לתת עצה, כלי או כל מענה

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
05/07/2018 | 13:50
28
58
אני חושב שאני מתקשה בכך שנהייתי תוקפני וזה מפחיד בנות ולכן הן לא רוצות אותי, אחרי שרוב חיי הייתי אדם מאד עדין. אני גם לא טוב בתקשורת, אני לא מוצא את הדרך הנכונה לשלב בין נושאים אישיים ונושאים כלליים.

לצפיה ב-'אתה מעלה בעיה שהיא לא יכולה לעזור לך'
אתה מעלה בעיה שהיא לא יכולה לעזור לך
05/07/2018 | 14:16
17
52
הסיבה שאתה לא טוב בתקשורת היא דבר מולד. אין לה אפשרות לתת לך כלים לזה. בגלל זה אתה נמצא במסגרת מתאימה
לצפיה ב-'זה לא משנה'
זה לא משנה
05/07/2018 | 18:43
7
37
גם לחברים האחרים במסגרת שלי יש קשיים, בערך באותה מידה כמו לי. יש אנשים בכפר שלי שמוצאים בני זוג בתוך הכפר, ואני מתקשה בזמן האחרון למצוא בת זוג. יש לי אינטליגנציה טובה, ואפשר לשפר את יחסי האנוש שלי ע"י עבודה עצמית ולמידת דברים. בעבר היו לי חברות.

לצפיה ב-'לא הבנת'
לא הבנת
05/07/2018 | 22:05
5
37
קודם לא כולם בכפר שלך סובלים מאותה בעיה. 
דבר שני - זה נכון שאפשר לשפר את יחסי האנוש, אבל זה רק המדריכים שלך יכולים להנחות אותך. עצה ממאמנת באינטרנט לא תעזור לך.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
06/07/2018 | 14:11
4
20
לשפר יחסי אנוש ותקשורת עם אנשים, אפשר ע"י פסיכולוג, מייעץ וגם ע"י אינטראקציה עם אנשים. לכל אחד יש בעיה שונה, אבל ברור שאין לי יותר בעיה מלאנשים האחרים בכפר אלא אף פחות כי יש לי אינטליגנציה טובה.

לצפיה ב-'עדיין לא הבנת'
עדיין לא הבנת
06/07/2018 | 16:16
3
27
לא אמרתי אם יש לך בעיה יותר קשה או יותר קלה, אמרתי ששונה. אצלך הבעיה היא בתקשורת, ואצל מישהו אחר יש בעיה אחרת שלא קשורה לתקשורת.
לבעיה שלך (שהיא לא קלה בכלל) אי אפשר לעזור ביעוץ מהאינטרנט.
לגבי זה שאתה אומר שיש לך אינטליגנציה גבוהה- לפחות לפי רמת התגובות זה לא נראה. התגובות שלך מזכירות תגובות של ילדים ואפשר לראות בקלות שיש לך בעיה.

לצפיה ב-'התגובות שלי אנושיות'
התגובות שלי אנושיות
06/07/2018 | 16:20
2
22
ומבוססות על אמונה באהבה ובנתינה רגשית, וגם ברוחניות. אני חושב שזה יפה. לפי התגובות שלכם נראה שלכם יש בעיה, למשל שלא מאמינים לי שאני אוהב את עובדת ההשמה ומדברים אליי לא יפה.

לצפיה ב-'מי זה שלכם?'
מי זה שלכם?
06/07/2018 | 17:01
1
24
אם אתה חושב שיש עליך עליהום קבוצתי מאורגן אז יש לך בנוסף דלוזיות.
פנה לפסיכיאטר
לצפיה ב-'אנשים בפורומים בזמן האחרון'
אנשים בפורומים בזמן האחרון
06/07/2018 | 21:50
27
מציקים לי הרבה ומתבטאים לא יפה. הם אומרים שאני לא מוצלח, שאני לא מבין בקשרים, שאני כותב שטויות ושלא צריך להקשיב לי. לפי דרך דיבורך: "פנה לפסיכיאטר, הבעיה שלך לא קלה", גם אתה טרול ולא ראוי שיגיבו לך.

לצפיה ב-'אני מניחה שכשאתה כותב כפר אתה מתכוון לכפר טיפולי ולכן המקום '
אני מניחה שכשאתה כותב כפר אתה מתכוון לכפר טיפולי ולכן המקום
( לעמוד שלי בתפוז )
07/07/2018 | 12:15
29
לברר סוגיות שאתה מעלה כדאי ואף חשוב לעלות מול אנשי הטיפול בכפר. בפורום נמצאים אנשים שאינם מכירים את ההסטוריה שלך, ואין זה לעניין לחשוף אותה. לשם כך בכפר בו אתה נמצא יש אנשי טיפול שזה תפקידם. 
אני מבינה את הרצון העז שלך במענה אך זו לא הפלטפורמה. להיפך היא רק גורמת לאנשים שאינם מבינים את ההסטוריה וההתמודדות שלך לפגוע וחבל. 
לצפיה ב-'תוכל לשתף מה כן מקשה עלייך?'
תוכל לשתף מה כן מקשה עלייך?
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2018 | 13:28
8
11
לצפיה ב-'מה שבעיקר מקשה עליי'
מה שבעיקר מקשה עליי
08/07/2018 | 14:11
7
29
הוא שאני מנותק מהחברה ואינדיבידואלי ולכן אני מחוץ לחברה ומתקשה לשתף אתה פעולה, בדיבור ובקשרים. זה גרם לי הרבה צרות. אני אמן ויש לי חשיבה אמנותית רוחנית וזה שונה מהרבה אנשים, ולכן אני מתקשה להתקבל. אני אדם מאד רוחני עם אינטליגנציה מילולית חזקה מאד, אבל יש לי תסמונת אספרגר קלה אבל מיוחדת שמקשה עליי לתקשר בצורה תקינה עם אנשים.
לצפיה ב-'התכוונת לומר '
התכוונת לומר
08/07/2018 | 16:48
6
17
תסמונת אספרגר קשה. 
אני מכיר מרצים באוניברסיטה עם תסמונת אספרגר קלה. הם משתלבים בחברה מצוין ויש להם משפחה וילדים.
אנשים עם תסמונת אספרגר קלה לא מתגוררים במקום שאתה מתגורר בו.
לצפיה ב-'אתה לא יודע מה אתה מדבר'
אתה לא יודע מה אתה מדבר
08/07/2018 | 17:01
5
20
המון אנשים עם בעיה קלה מתגוררים בכפרים טיפוליים, מסתייעים במועדונים כמו ניצן ואנוש ובדיורים מוגנים, וזה שלמישהו יש בעיית תפקוד קלה שמונעת ממנו להשתלב כמו אחרים בחברה - לא מעיד שהוא מאד מוגבל. אין לי בעיה קשה והגיע הזמן שתכבדו את זה. יש לי קושי תפקודי ותקשורתי קל. אגב, בניגוד לחברים האחרים בכפר אני לומד באוניברסיטה ויש לי תואר ואולי אהיה מרצה. אני כותב ויוצר רעיונות מורכבים, ויש לי חיי חברה טובים.

לצפיה ב-'אני יודע טוב מאוד מה אני מדבר'
אני יודע טוב מאוד מה אני מדבר
08/07/2018 | 20:59
4
24
אני גם יודע באיזה כפר טיפולי אתה נמצא.
לא אמרתי שהבעיה שלך קשה או שיש לך מגבלה קשה. אמרתי שהאספרגר שלך נחשב קשה. אנשים עם אספרגר קל לא צריכים כפר טיפולי או דיור מוגן. .
זה שאתה לומד באוניברסיטה לא אומר שום דבר על דרגת האספרגר שלך (והיום כל נאד לומד באוניברסיטה).
מרצה לא תהיה בוודאות. 
כיף לשמוע שיש לך חיי חברה טובים, למרות שאתה אומר בשרשורים אחרים שכולם מציקים לך ולא ברור לי איך זה מסתדר
לצפיה ב-'מה ההבדל'
מה ההבדל
08/07/2018 | 21:02
1
17
בין אספרגר קשה לבעיה קשה? אספרגר סוג של בעיה. אולי אהיה מרצה, יש לי תואר ראשון בספרות עברית ואני לומד היטב ומצליח כבר שנים בלימודים. עוד מעט אולי אעשה תואר שני.

לצפיה ב-'אני אומר לך מה ההבדל'
אני אומר לך מה ההבדל
09/07/2018 | 13:38
17
יכולה להיות בעיה שבסקלה שלה מוגדרת קשה אבל באופן כללי לא נחשבת קשה.
למשל מישהו שמרכיב משקפיים עם מספר -5 יש לו קוצר ראיה משמעותי. אבל המשקפיים עוזרים לו להסתדר וקוצר ראיה לא נחשב למגבלה חמורה בחברה.
עכשיו הבנת?
ומרצה לא תהיה - תשכח מהעניין.

לצפיה ב-'אפשרי מאד שאהיה מרצה'
אפשרי מאד שאהיה מרצה
20/07/2018 | 18:54
1
10
יש לי תואר ראשון ועוד מעט אני עושה תואר שני, ואחר כך אוכל לעבוד כמרצה לספרות.

לצפיה ב-'בשביל להיות מרצה צריך יותר מתואר שני'
בשביל להיות מרצה צריך יותר מתואר שני
20/07/2018 | 21:58
11
ולפי מה שאתה אומר , אם לקח לך 13 שנה לעשות תואר ראשון, אז עד שתסיים תואר שני תגיע לגיל פנסיה. 
עדיף שתציב לך שאיפות מציאותיות יותר. תתחיל מלנהל חיים עצמאיים לפני שאתה נהייה מרצה באוניברסיטה.

לצפיה ב-'תוקפנות אינה קשור רק ליצירת זוגיות'
תוקפנות אינה קשור רק ליצירת זוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
07/07/2018 | 12:12
9
27
תוקפנות מקשה עליך אני מניחה בלא מעט תחומים בחיים.
אם התוקפנות שלך מגיעה עד מצב בוא אתה מפחיד בנות אימון אינו הדבר שיכול לעזור. אני מאמנת. במקרים כאלה ליווי של מטפל, פסיכולוג או כל תחום אחר שעוסק בשליטה בכעסים יכול לסייע יותר. לברר מה מקפיץ אותך ואיך לנהל את זה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/07/2018 | 14:13
8
5
לצפיה ב-'וזה בדיוק מה שאמרתי לך בהודעה הראשונה'
וזה בדיוק מה שאמרתי לך בהודעה הראשונה
07/07/2018 | 14:23
7
22
רק שאתה החלטת שאני חלק מקואליציה מדומיינת שפועלת נגדך.

ההתנצלות שלך מתקבלת

לצפיה ב-'איך אפשר לא להיות תוקפני כשמתנהגים ככה?'
איך אפשר לא להיות תוקפני כשמתנהגים ככה?
07/07/2018 | 19:13
6
21
אני מבקש לא לצעוק בלובי אז מישהי צורחת עליי שאני סותם פיות ומקללת מגעיל ומישהו רודף אחרי להכות אותי. חבר ותיק שלי מדבר בגסות על ידידותיי ומעליב ואומר שהוא מתבדח. עכשיו כמה פעמים התקשרתי אליו וניתק לי בפרצוף ואחר כך צעק עליי שהוא עסוק. חברים שלי מתחמקים ממני ולא עונים לי. ידידה שלי משחקת ברגשותיי, פעם יוצרת קשר ומחבקת ואוהבת ופעם צועקת שאני חוקר ונטפל ומנתקת קשר. עכשיו אמרתי לה שלום ליד חדר האוכל אז היא צעקה עליי כמה פעמים אתה צריך להגיד לי שלום. אחרי האוכל אמרתי לה שאם לא תפסיק לצעוק עליי אני לא אדבר אתה עוד. זאת ההוכחה שאנשים בכפר שלי בעיתיים וטיפשים ואני לא. אני יותר מוצלח מהם. ניסיתי להיות עדין וממשיכים לתקוף. כנראה, צריך להילחם.
לצפיה ב-'אז מנסים להסביר לך שאלה לא שאלות לפורום הזה'
אז מנסים להסביר לך שאלה לא שאלות לפורום הזה
07/07/2018 | 20:41
5
27
תפנה למדריך / פסיכולוג שיסביר לך איך להתמודד. אנשים כאן לא יכולים לעזור לך.

לצפיה ב-'אני לא צריך להתמודד'
אני לא צריך להתמודד
07/07/2018 | 21:12
4
23
זאת הייתה שאלה רטורית. ההתנהגות של אנשים בכפר אליי מרגיזה ולא יפה גורמת לי להיות תוקפני. הם תוקפים אותי.
לצפיה ב-'יופי'
יופי
07/07/2018 | 21:18
3
24
אז אם זה המצב וכולם שם מרגיזים - צא משם. אף אחד לא מכריח אותך לגור שם. 
לצפיה ב-'אני מקווה שאצליח בקרוב'
אני מקווה שאצליח בקרוב
07/07/2018 | 21:32
2
18
בינתיים אני חלק מהמקום ונעזר בו. כשיהיה לי מקצוע אוכל לעבור למקום אחר. בינתיים, יש לי גם חברים.

לצפיה ב-'יש לי שאלה'
יש לי שאלה
08/07/2018 | 21:43
1
17
ייתכן שמרוב שאני רוחני ומדבר על תחביבים אני שוכח את החלק החומרי בחיים ואת קשריי החומריים עם אנשים?

לצפיה ב-'עדכון מרגיז:'
עדכון מרגיז:
09/07/2018 | 01:16
25
המשוגעת שמשחקת ברגשותיי כבר שנים, אמרה לי עכשיו שאני מתערב בפרטיותה בכך שאני שואל אם נסעה לעיר. אני בטוח שאין שום דבר אישי בשאלה אם נסעה לעיר, אולי בשאלות על תחביבים יש אישי. כששאלתי אותה למה היא חושבת שזה אישי, לא נתנה תשובה מספקת אלא אמרה: "כי מה זה עניינך אם נסעתי לעיר?". אני לא צריך משוגעת כזאת בחיים שלי. מספיק זמן נתתי לה להתעלל בי וקיבלתי את השיגעונות ואת הבעיות שלה כי חשבתי שהאהבה תנצח הכול. בצער רב, כנראה אצטרך לזרוק אותה.
לצפיה ב-'באם באמת יש כזה דבר אומנות פיתוי?'
באם באמת יש כזה דבר אומנות פיתוי?
05/07/2018 | 23:46
15
54
קראתי לאחרונה שיש שיטות לגרום לנשים להתאהב בך. ראיתי המון סרטונים ביוטיוב וקראתי כמה מדריכים אבל זה נראה לי שטויות.
מצד שני המון אומרים שזה עובד בטרוף ואני יודע שיש קורסים בזה.
אני חיב לדעת האם יש באמת שיטה שבה אני יכול לגרום לנשים להתאהב בי, לא לאחת או שתים אלא להצליח עם הרבה בחורות.
אני יודע שזה נשמע קצת "מגעיל" אבל אני באמת חייב לדעת אם זה קיים.

לצפיה ב-'בהחלט יש דבר כזה אומנות פיתוי'
בהחלט יש דבר כזה אומנות פיתוי
06/07/2018 | 07:47
47
אנשים מתפתים לשלם כסף לקורסים כאלה, אז כנראה שזה עובד.

ולענייננו- יש דפוסי התנהגות שיותר מעוררים משיכה ויש כאלה שיותר מעוררים אנטגוניזם. אין נוסחה שעובדת על כולם , כי לכל אחת יש את הנקודות שלה- דברים שלומדים עם הניסיון. יש כאלה שיש להם את הכישרון לזהות מה הכפתורים הנכונים - אבל את זה לא לומדים בקורסים. 
לצפיה ב-'צריך להיות נחמד'
צריך להיות נחמד
06/07/2018 | 14:08
8
27
אנשים יאהבו את מי שנראה להם בעל אופי נחמד, ושמתנהג אליהם בעדינות, בטוב לב ובנחמדות.

לצפיה ב-'לדעתך אתה נחמד?'
לדעתך אתה נחמד?
06/07/2018 | 14:17
7
12
לצפיה ב-'אני מקווה'
אני מקווה
06/07/2018 | 14:18
6
23
אני אדם מאד אוהב וטוב, בעבר הייתי עדין ואחר כך נהייתי יותר תוקפני. אני משתדל להתעניין ולתת דאגה ואהבה, וזה חשוב.

לצפיה ב-'אז זה מוכיח שאתה טועה'
אז זה מוכיח שאתה טועה
06/07/2018 | 14:22
5
20
כי אם אתה נחמד ואוהב וטוב, ואומר שגם הרבה זמן אתה לא מוצא חברה - אז השיטה של להיות נחמד לא עובדת.

לצפיה ב-'היו לי הרבה חברות'
היו לי הרבה חברות
06/07/2018 | 14:25
4
23
ועכשיו אני בתחילת קשר חדש. ברור שחשוב להיות נחמד, ואני לא יודע למה השיטה לא תמיד עובדת. צריך להיטיב לאנשים.

לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה עם הקשר החדש'
שיהיה בהצלחה עם הקשר החדש
06/07/2018 | 14:29
3
18
אני מקווה שיחזיק מעמד לפחות עד תחילת שבוע הבא
לצפיה ב-'הוא נשאר יותר זמן'
הוא נשאר יותר זמן
06/07/2018 | 14:32
2
10
לצפיה ב-'עוד לא הגענו לשבוע הבא, אז אתה לא יכול לדעת'
עוד לא הגענו לשבוע הבא, אז אתה לא יכול לדעת
06/07/2018 | 14:42
1
20
לצפיה ב-'כבר היינו כמה זמן בקשר'
כבר היינו כמה זמן בקשר
06/07/2018 | 14:44
18
היא אומרת שהיא מאד מחבבת אותי ומתרגשת לדבר אתי. עכשיו היא בטיול וכשתחזור נחזור לדבר בטלפון.

לצפיה ב-'אומנות הפיתוי יש דבר כזה השאלה אם זה מה שאתה רוצה'
אומנות הפיתוי יש דבר כזה השאלה אם זה מה שאתה רוצה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/07/2018 | 12:22
3
28
במילה "פיתוי" יש סמנטיקה שלילית האם היית רוצה לייצר אינטראקציה לשם האינטראקציה או על מנת לקבל קירבה אמיתית. 
קירבה אמיתית, אינטימיות אמיתית, חברות, אהבה וזוגיות לא מתחילים בפיתוי. 

באופן אישי, כמי שצפתה בלא מעט סרטונים של סדנאות פיתוי ומי שניהלה לא מעט שיחות עם גברים שעברו סדנאות כאלה אז ככה.
- יש סוג מסויים של נשים שיתחבר לזה. 
- אתה לומד להיות סוג של מכונה שמתנתקת ממה שאתה מרגיש באותו רגע, זאת אומרת אתה לומד לראות את האישה שמולך כאובייקט שאתה מצליח או לא מצליח לקחת ממנה טלפון/לפתות לסקס. השאלה האם התייחסות לאחרים סביבך (נשים/גברים) כאובייקטים הוא עניין ראוי בעיניך אם כן אז זו הדרך.

- אני מכירה דרך אחרת. הדרך שאני מלמדת כוללת הקשבה למה אתה רוצה מה מעניין, מדליק אותך, מה אתה רואה מול ענייך, ואיךאתה קשוב ונוכח לסיטואציה. ברגע שאתה קשוב לסיטואציה ולא למה אתה צריך לומר אתה תצליח הרבה יותר לייצר קשרים משמעותיים אינטימים.
אם תרצה תוכל לכתוב לי ונוכל לתאם מפגש התנסות בנושא
לצפיה ב-'"פיתוי" היא מילה גדולה,אך יש טיפוסי גברים נועזים יותר,'
"פיתוי" היא מילה גדולה,אך יש טיפוסי גברים נועזים יותר,
14/07/2018 | 19:31
2
25
חוצפנים יותר,בטוחים בעצמם יותר (מגברים אחרים) ,ישירים יותר,לא חוששים מתגובות הנשים ויודעים כיצד להוביל את הדינמיקה שנוצרת להתפתחות הרצויה להם.כאלה גם לא מתרגשים מסירוב,או מילים דוחות מצידה,וממשיכים עם הבאה בתור.
טיפוסי גברים אלה פונים לנשים בכל מקום שמתחשק להם ובכל סיטואציה שנראית להם שהאישה מוצאת חן בעיניהם והם רוצים לפלרטט איתה ולבדוק לאן זה יתפתח מצידה.
תוכונות אלה אין לכל גבר.גם פנייה בנחמדות כהגדרתך דורשת תעוזה מצד הגבר וביטחון לעשות זאת כשהוא רוצה.
לאלה שחסר להם חלק או כל "ארגז כלים" זה הרבה יותר קשה למצוא פרטנרית 
כלבבם ובעיית האיתור ויצירת הקשר הופכים להיות קשים להשגה.

לצפיה ב-'לא מסכימה שתכונות כמו חוצפה/ישירות וכד לא קיים בכל אדם'
לא מסכימה שתכונות כמו חוצפה/ישירות וכד לא קיים בכל אדם
( לעמוד שלי בתפוז )
15/07/2018 | 14:53
1
13
, אתה רואה את זה אצל כל ילד קטן. אך עם הזמן, במהלך השנים מסיבות שונות יש כאלה ששמו את אותם מיומנויות בצד, כיוון שסירסו אותם מלהשתמש בהם או שהם עצמם נבהלו ממשהו שלא איפשר להם להשתמש בזה אז לא השתמשו בהם והם צריכים ללמוד איך לחזור אליהם שוב.
רואים את זה גם אגב הפוך ילדים/מבוגרים שהם חוששים/ביישנים הופכים להיות ישירים/חצופים/עומדים על שלהם. הכל עניין של מיומנות שאפשר לרכוש ולהתאמן.

לצפיה ב-'כתבתי שיש כאלה עם יותר...!'
כתבתי שיש כאלה עם יותר...!
15/07/2018 | 15:24
10
לגבי חיזוק מיומנויות ,בוודאי שניתן לשפר אצל אלה שהן חלשות או חבויות,אך זה כבר תלוי בכל אישיות וההיסטוריה האישית שלה,ועד כמה השיפור יכול להיות משמעותי לשם השגת היעד המבוקש - היכרות , מס' פלאפון ורצון מהצד השני להכיר.
לגברים יותר מנומסים ופחות מוחצנים קשה יותר המשימה - להעיז.

לצפיה ב-'לדעתי אומנות הפיתוי היא לסוטים'
לדעתי אומנות הפיתוי היא לסוטים
21/07/2018 | 17:54
12
כבר נכתבו מאמרים על המקום שמתקיים הקורס אומנות הפיתוי נדמה לי בתחנת רכבתהיכן הקניון עזראלי בתל אביב??שם בחורות מוטרדות מינית על ידי בוגרי קורס אומנות הפיתו.

לדעתי תתחבר עם מישהו שמצליח עם בחורות בזכות עצמו ותלמד מהם..
לצפיה ב-'תובנות:'
תובנות:
07/07/2018 | 03:03
32
צריך לדבר על דברים מהחיים, ודברים מהחיים הם מה שעושים. אם מדברים על מה שעושים בזמן הפנוי, יוצרים חברות אישית יותר.

לא צריך להגיד דברים לא נכונים כי אפשר להגיד שיכולים להאמין לנו.

צריך לדבר על דברים חשובים רוחנית כמו אהבה ובעיקר לעובדת ההשמה.

חשוב להיות אסרטיבי אבל לא צריך לריב עם אנשים, ואם תוקפים צריך להתעלם כדי לשמור על כבודי.
לצפיה ב-'כרטיס חינם לכנס זוגיות אל תפספסו'
כרטיס חינם לכנס זוגיות אל תפספסו
( לעמוד שלי בתפוז )
25/06/2018 | 10:29
39
מזמינה אתכם להשתתף חינם!! בפאנל מומחים אינטרנטי בנושא:
יצירת זוגיות עם התמקדות בפרק ב' ותקשורת זוגית מקרבת.
זה הקישור לכנס
בפאנל משתתפים יחד איתי 12 מומחים מובילים בנושא.
הכנתי עבורכם הרצאה משובחת בשם
"שלבים ליצירת זוגיות מוצלחת עבורך".
מוזמנים לשאול שאלות בעמוד ההרצאה ואני אגיב בשמחה!

הכנס מוקדש באהבה לכל מי שנושא זוגיות, תקשורת בינאישית, אהבה ויחסים זורם בעורקיו.

שימו לב!
הגישה החינמית להרצאות היא רק עד 2 ביולי!
יש לכם 12 הרצאות מרתקות לצפות בהן, כדאי להקדים להירשם.
לצפיה ב-''
20/06/2018 | 22:05
25
לצפיה ב-'ספרים לטיסה'
ספרים לטיסה
19/06/2018 | 16:20
1
49
אהלן, 

אשמח לקבל המלצות לספרים עדכניים טובים בנושא זוגיות (קוראת גם באנגלית)
עדיפות ל E BOOKS ��
#תשעשעותטיסה

תודה לממליצים,
שבוע נפלא שיהיה 
לצפיה ב-'טיסה נעימה'
טיסה נעימה
( לעמוד שלי בתפוז )
20/06/2018 | 10:22
24
תבלי איזה כיף!
יש לא מעט ספרים 
כמה מומלצים שאני אוהבת.
- לבסוף מוצאים אהבה וגם לשמור על האהבה הזו שני הספרים של - ד"ר ארוויל הנדריקס. 
- אינטיליגנציה ארוטית - אסתר פרל.
- החץ של קופידון - פרופסור רוברט שטרנברג
- מה זאת אהבה - פרופסור יורם יובל.

שיהיה הרבה כיף

לצפיה ב-'מציאת עבודה'
מציאת עבודה
19/06/2018 | 15:50
1
43
שלום, מישהו מכיר רשתות חברתיות מלבד לינקדאין לחיפוש עבודה? 

תודה לעוזרים,
יום נפלא ובהצלחה בחיפושים ��
לצפיה ב-'קיימים פורומים בנושא תוכל לפרסם שם'
קיימים פורומים בנושא תוכל לפרסם שם
( לעמוד שלי בתפוז )
20/06/2018 | 10:15
15
ולקבל לא מעט מידע
לצפיה ב-'מפגש סדנת בישול לפנויים 34-45 - אהבה על האש 20/6 בהוד השרון'
מפגש סדנת בישול לפנויים 34-45 - אהבה על האש 20/6 בהוד השרון
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2018 | 12:35
2
116
נמאס לכם מאפליקציות/פייס ובכלל להכיר בעולם הוירטואלי?
רוצים להכיר בני זוג, בדרך חווייתית מלאה בהומור, אנרגיה נפלאה, ריחות בישול ותבלינים?

הסתקרנתם?...

כל מי שאי פעם יצא לו לבשל עם פרטנר נוסף במטבח יודע שמדובר במיקום שקורים בו דברים. חותכים ביחד, מרכיבים את המנה, מאלתרים ומדברים על אוכל או על כל מה שבא. בישול משותף הוא פעילות שמניבה תקשורת חיובית, לא משנה עם מי אתה מתקין את הסירים. וכשזה מספר זהה של גברים ונשים באותו טווח גילאים אז בכלל כיף אדיר.

אם אתם בטווח הגילאים 34-45
אם אתם מחפשים אהבה,
אם אתם אוהבים להתנסות בבישול גם אם לפעמים זה יוצא דיי שונה ממה שתוכנן.
אתם מוזמנים להתנסות בחוויה שונה כיפית במיוחד.

מחיר כרטיס 200 ש"ח.
לתשלום ובירורים ניתן לפנות 050-2552372 ויקי

מה יהיה לנו במפגש?
מספר זהה של גברים ונשים פנויים בגילאי 34-45.
את הערב נתחיל בהכרות חווייתית שתוריד את המבוכה ותאפשר לנו להכיר.
תחולקו לזוגות. כל זוג יקבל מתכון והדרכה כיצד לעשותו.
במהלך הערב הזוגות יוחלפו, כך תוכלו להכיר כמה שיותר.
ולבסוף נשב יחד לפעילות הכרות נוספת לצד המנות הנפלאות שהוכנו.
לאחר האירוע תתאפשר הצטרפות לקבוצת ווטסאפ להמשיך להכיר.

מה בתפריט? אוכל בריא!
מנה ראשונה:
- סלט שעועית בובס וירקות נוסח טוסקנה
מנה שניה:
- ניוקי בטטה מקמח כוסמין מלא ברוטב פסטו, אגוזי מלח וקשיו
- רביולי מקמח כוסמין מלא במילוי תרד, פטה ועיזים
- ריזוטו מאורז מלא עם פטריות ויין לבן
- פיצה בריאה מקמח כוסמין מלא
- קלצונה מקמח כוסמין מלא במילוי חצילים ופטריות
קינוח:
- עוגת קרוסטטה פירות העונה וקמח כוסמין מלא

אין צורך בידע בבישול, זה מפגש הכרויות.

המפגש מיועד לגילאי 34-45.
ביום רביעי 20/6 בשעה 19:00
בהוד השרון - כתובת מדויקת תשלח לנרשמים.

+++שימו לב במקביל יתקיימו מפגשים גם לטווחי גיל נוספים פנו אלינו 050-2552372+++

נעים מאוד למי שלא מכיר אותנו, אנחנו ויקי וענת והחלטנו יחד לצאת במיזם חדש. לאפשר לטעם, ריח ואוכל טעים ובריא לחבר בניכם, בין הלבבות שלכם.

משך המפגש כשלוש שעות

להרשמה 050-2552372.

ענת גרינברג - מנחה סדנאות מעשיות לתזונה בריאה ובישול בריא. מתמחה נטורופתיה.
ויקי שלום זלוסקי - מאמנת בכירה מומחית ליצירת זוגיות מנחה סדנאות, עובדת סוציאלית.

לצפיה ב-'מקום ל2 גברים פנויים בלבד! 34-45'
מקום ל2 גברים פנויים בלבד! 34-45
( לעמוד שלי בתפוז )
17/06/2018 | 09:56
32
נשים יקרות, כל הכרטיסים לנשים אזלו.
2 מקומות אחרונים לגברים פנויים גיל 34-45. 
אנו מקפידות על מספר זהה של גברים ונשים
נתראה
לצפיה ב-'מקום אחרון לבחור פנוי בן 34-45 '
מקום אחרון לבחור פנוי בן 34-45
( לעמוד שלי בתפוז )
20/06/2018 | 10:25
22
חברים נשאר כרטיס אחרות לבחור פנוי בן 34-45.
נרשמו 8 בנות מקסימות בגילאי 34-39. ו7 גברים נהדרים.
חסר לנו גבר אחד למפגש הערב
אם אתה ספונטני, פנוי, ובגיל המתאים בלבד.
תתקשר אליי עכשיו 050-2552372 כרטיס אחרון
נפגשים הערב בשעה 19:00 בהוד השרון.

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ויקי שלום זלוסקי, הבעלים של Coach4love. אני, מאמנת בכירה מטעם מכללת Coach Me, מומחית ליצירת זוגיות מטעם בית הספר לזוגיות "החוויה הדיאלוגית", עובדת
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ויקי שלום - מנהלת פורום אימון למציאת זוגיות
ויקי שלום מנהלת הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו