לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
63366,336 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אימון למציאת זוגיות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אימון למציאת זוגיות אבקש להשתמש בשפה מכבדת ללא אמירות פוגעניות. התשובות באות לתת מענה כללי ואין לראות בהם תחליף ליעוץ אימוני פרטני.  אין לפרסם בפורום ללא אישור מנהלת הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'פרישת מנהל הפורום'
פרישת מנהל הפורום
25/09/2018 | 15:36
3
אנו מודים לויקי שלום על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך 

המשך גלישה מהנה
לצפיה ב-'אל תתן לאלכוהול וסיגריות להשפיע על הזוגיות שלך'
אל תתן לאלכוהול וסיגריות להשפיע על הזוגיות שלך
23/09/2018 | 16:37
3
לצפיה ב-'דתי לשעבר ביישן ובלי כישורי שיחה'
דתי לשעבר ביישן ובלי כישורי שיחה
21/09/2018 | 12:04
3
24
היי
אני בן 24, בן לאם חד הורית, ומחפש זוגיות כבר המון זמן, הקשר היחיד שהיה לי בחיים הוא כשהייתי בן 20 והוא נמשך חצי שנה.
אני מרגיש שבגלל שגדלתי אך ורק עם בנים, ואפילו כשהגעתי למגזר החילוני בגלל שבנות לא חובבות גדולות של המקצוע שלי (תכנות והייטק) לא יצא לי הרבה לדבר עם בנות וזה כמו לדבר עם יצור מכוכב אחר בשבילי..
אפשר להוסיף לזה גם שהמגזר הדתי לאומי שונה לגמרי מהמגזר החילוני, ואני מרגיש כאילו אני נמצא בין שניהם (אני אישית אתאיסט ולא מעוניין בקשר עם דתיה או מסורתית, אבל קשה למצוא משהו משותף עם בנות אחרות)..
תמיד באתרי היכרויות אני מגיע למצב שבנות עונות לי בתשובות של מילה אחת, ולא מפתחות שיחה כאילו אני אדם משעמם (ואני יכול להבטיח שאני לא, יש לי המון תחביבים, והמון דברים שאני עושה).

אז עכשיו אחרי ששמתי את האצבע על כל הבעיות שיש לי בעולם ההיכרויות, אני מנסה לפתור אותן, אבל אין לי אף מנטור או מישהו שיעזור לי בזה, ובאינטרנט יש המון דברים שיכולים להיות נכונים, ויכולים להיות מטעים ופוגעניים אפילו..

אומרים שלכל סיר יש מכסה, אבל איך אני אמצא את המכסה שלי?
לצפיה ב-'על פניו'
על פניו
23/09/2018 | 14:26
2
12
נשמע נתונים ממש טובים. יש לך מקצוע טוב.. אתה מאוד צעיר. אתה רק צריך לתרגל בילויים ושיחה עם בנות חילוניות. אולי בחוג ספורט שמתאמנים בו נשים וגברים ביחד? (קרוספיט?) תנסה לתרגל את זה אפילו לא בקטע רומנטי.. רק לתרגל את השיחה והמפגש.. יש לך חברים חילוניים שיוצאים לבלות? אולי תצטרף אליהם. תנסה גם אפליקציות של הכרויות. 
לצפיה ב-'ניסיתי'
ניסיתי
23/09/2018 | 16:03
1
35
לצערי את כל מה שכתבת כבר ניסיתי ללא הצלחה, אני יצאתי קצת לדייטים, אני מנסה לדבר עם בנות באתרי היכרויות כבר שנים (יצא לי משם ממש מעט דייטים, כי לרוב השיחה נקטעת ע"י הבחורה די מהר, או שאני מקבל תשובות של מילה אחת), אני יוצא עם חברים משהו כמו 2-3 ימים בשבוע.. אני די אובד עצות בקטע הזה...
לצפיה ב-'דתי לשעבר שמחפש זוגיות'
דתי לשעבר שמחפש זוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
25/09/2018 | 23:46
2
היי, אתחיל מזה שקיבלת הצעות טובות להתחלה, חשוב להתמיד בהן ולא ולוותר. אתה מדבר על חוסר מיומנות ומיומנות רוכשים תוך כדי תרגול. 

אתה כותב שאתה מנסה לדבר עם בנטת באתרים שנים. השיחות שם נקטעות דיי  מהר, בתהליך של אימון אפשר לבדוק קצת יותר לעומק גם בתרגול לייב, איך אתה מנהל את השיחות, על מה אתה נופל, מה לא מאפשר לך להחזיק שיחה.

כתבת שאתה יוצא עם חברים 2-3 פעמים בשבוע, ומה קורה שם? האם אתה רואה שם בנות שמוצאות חן בענייך? האם גם הן כמו האחרות נראות לך כמו שכתבת קודם כיצורים מכוכב אחר? בתהליך של אימון תוכל לתרגל איך מנהלים שיח אותנטי מקרב. איך יוצרים מרחב, תוכל לחזק את הדימוי והערך שלך וייצר יותר הזדמנויות.
מוזמן ליצור איתי קשר כאן או דרך האתר למפגש התנסות באימון שיהיה בהצלחה
ויקי
לצפיה ב-'מה דעתכם '
מה דעתכם
23/09/2018 | 14:21
9
שלום לכולם, חדשה פה בפורום.. אשמח להמלצות איך להשתפר בנושא של מערכות יחסים. אני בת 32 רווקה, ניראית טוב, ספורטיבית, יש לי תואר ראשון. הקשר הכי ארוך שלי לצערי היה חצי שנה ואני מאוד רוצה להבין איך להשתפר בנושא. היה בחור שרציתי והוא מצידו לא היה מעוניין.. בכל זאת לא ויתרתי ושמרתי איתו על קשר.. בדיעבד אני מבינה שהנהגתי בצורה של חוסר ערך עצמי שבטח עוד יותר חיזקה אצלו את הדיעה שהוא לא מעוניין בי. אני באמת לא מבינה, יש לי חברות שניראות הרבה פחות טוב ממני, פחות חכמות, פחות מצחיקות ומצליחות בקשרים ... כבר התחלתי לפתח חוסר ביטחון
לצפיה ב-'נראה לי שפספסתי את החיים ואני צריכה להתחיל שוב'
נראה לי שפספסתי את החיים ואני צריכה להתחיל שוב
18/09/2018 | 14:11
3
24
אני בת 44 וחצי ויש מישהו אחד שהיה איתו קשר שהסתבך ועוד מישהו שסיבך לי את הקשר. ויש מישהי שלא קשורה לכלום ונורא כועסת עלי משום מה.
המצב ממש גרוע. אני נחשבת מאוד יפה ויש לי בעיות בדימוי העצמי בגלל מצב עבודה לא יציב שאני  מטפלת בו עכשיו בקורס של משרד הכלכלה ובגלל היסטוריה אישית של תאונה קשה קרוב לגיל 13והחלטות דרסטיות של אמא שלי מאז שנפגעתי מהן  .אחרי החגים החלטתי לטפל בכל הבגדים הככה ככה שלי ולהחליף אותם בבגדים יפים. אני ממש רוצה להכיר מישהו מתאים ושווה שיהיה לנו קשר אמיתי ומשפחה. מה עלי לעשות?
לצפיה ב-'החיים עדיין כאן לא הלכו לשום מקום'
החיים עדיין כאן לא הלכו לשום מקום
( לעמוד שלי בתפוז )
18/09/2018 | 15:34
2
18
וזה שהחלטת עכשיו זה נהדר, כי עכשיו זה טוב יותר ממחר.
בכלל אנחנו בתקופה של תחילת שנה, זה הזמן לעשות סדר.
- מה את רוצה לעצמך לשנה הקרובה. מה את רוצה להיות/איך את רוצה לארגן את חייך. נסי לדייק כמה שיותר.
- ממה את רוצה להיפרד השנה, שיפסיק לנהל אותך. אנשים/מחשבות/התנהגויות וכד'.
לפני שאת מכניסה זוגיות לחייך חשוב לבנות את הערך שלך. וזה לא מספיק רק בגדים שתרגישי בהם טוב, זו התחלה אך לא מספיק. אלא זה חייב לבוא לידי ביטוי עם דברים נוספים. למשל לקבוע עם עצמך משהו ולעמוד בו. לתת ערך למילה שלך בפני עצמך. להפחית אשמה וביקורת ולהמיר בחקירה ופעולות אחרות כמו סליחה וקבלה.
יש לא מעט מאמרים על כך באתר שלי, מוזמנת להיכנס ולקרא.
והכי חשוב להזכיר לעצמך, מה שהיה היה, ועכשיו, זה הזמן הכי משמעותי. תהיה נוכחת עכשיו והתחילי לחיות את החיים בעוצמה.
גמר חתימה טובה ושנה עם התחלות נפלאות

לצפיה ב-'מה האתרשלך?'
מה האתרשלך?
24/09/2018 | 19:31
1
4
לצפיה ב-'www.coach4love.co.il וגם ניתן להירשם חינם למערכת'
www.coach4love.co.il וגם ניתן להירשם חינם למערכת
( לעמוד שלי בתפוז )
24/09/2018 | 22:09
1
דרכה ניתן לקבל מיילים שאני כותבת והזמנות למפגשים של פנוים לפי גיל

לצפיה ב-'גמר חתימה טובה, מימי לבקש סליחה?'
גמר חתימה טובה, מימי לבקש סליחה?
( לעמוד שלי בתפוז )
18/09/2018 | 14:05
5
גמר חתימה טובה חברים, שהשנה תהיה שנה של סליחה לעצמנו ולאחרים. שנפרד מכל מה שמעכב ונפתח דלת להתחלות מרגשות. ומשהו קטן על סליחה ממני באהבה

לצפיה ב-'זמן פנוי בחגים-עכשיו מעוניינת באהבה!'
זמן פנוי בחגים-עכשיו מעוניינת באהבה!
02/09/2018 | 12:45
1
55
היי ויקי מה שלומך? לפעמים יש עומס בעבודה וחוסר זמן לשבת מול האתרים והאפליקציות ובאמת לתת את המאה אחוז שלי להכיר מישהו, בחגים השנה יש לי חופש רב, לצערי אין לי הרבה עם מי לבלות או לטייל, ובאמת יש לי אפשרות להשקיע כל כולי ולנסות להכיר וליצור אינטראקציות ברשת, לענות להודעות, לחפש בחורים שמוצאים חן בעיניי, אין לי בעיה לפנות אליהם... תחילת שנה חדשה זו מקפצה בשבילי להגיד שזהו אני עושה הכל שזה יקרה הפעם! אשמח לעוד טיפים עבורי לתקופה זו. 
לצפיה ב-'אהבתי את האנרגיה של תחילת שנה!!'
אהבתי את האנרגיה של תחילת שנה!!
( לעמוד שלי בתפוז )
02/09/2018 | 13:13
26
זה כבר מסמן טובות! 
  • לגבי הכרויות במרחב הוירטואלי, מוזמנת להיכנס לאתר שלי יש שם לא מעט טיפים איך להתנהל אולי זה ידייק לך יותר.
  • בעוד יומיים מתקיים כנס יצירת זוגיות, בכנס ישתתפו טובי המאמנים עם המון טיפים וכלים. אם תרצי כרטיס חינם לכנס תכתבי לי בפרטי.
  • לא כתבת את גילך, במוצ"ש הקרוב אני מנחה סדנת הכרויות בשם פליי דייט, אם את בטווח הגילאים 32-45 נשארו 2 מקומות לנשים, יהיו בסך הכל 22 גברים ו22 נשים. זה הלינק אגב כמעט כולם נרשמו לבד ללא חבר/ה כך שמבוכה תהיה לכולם אז נתמודד יחד https://eventbuzz.co.il/lp/event/playdate
  • לגבי טיולים/בילויים. אישית מאמינה שזו עדיין דרך נהדרת. אני מבינה את הקושי ללכת לבד. ולכן, יש לא מעט קבוצות בפייס של בנות שנפגשות במיוחד למטרות אלה. אחת הקבוצות היא חברות חדשות להכיר/לבלות יש להם קבוצות ווטסאפ לפי גילאיים. יש עוד קבוצות תוכלי לחפש דרכם.
  • יש לא מעט קבוצות בפייס של אנשים שנפגשים ללא משהו מאורגן, כמו הקבוצה להיפגש באמת. הם נפגשים לפיקניקים/טיולים כל אחד מביא משהו. 
  • את רואה מישהו שמוצא חן בענייך בפייס/אפליקציה פני! מקסימום יצליח. תהיה אותנטית. 
  • יש אפליקציות כמו פנזין יש בהם לא מעט אירועים מדליקים. גם בהם אפשר להכיר. 
מחזיקה לך אצבעות!! שתהיה שנה נפלאה
חפשי אותי בפייס, אני כתובה vicki shalom בכל פעם שאני רואה אירועים מגניבים אני מסמנת משתתפת כדי שחברים יראו.

לצפיה ב-'מרגשי אבוד בחיים אשמח לדעה'
מרגשי אבוד בחיים אשמח לדעה
24/08/2018 | 15:11
3
70
אז ככה אני בן 27 קראתי פה הנושא מתקשר לזוגיות אבל רחב יותר אני אשמח לדעתך...כולם אומרים שאני חסר ביטחון ואני לא מצליח להשתנות
חיי מתחלקים ל3 פרקים:
אני בחור בן 27 סטודנט לומד שנה ב הוראה בצפון גר עם ההורים,עברתי חיים מאוד מורכבים.
תקופה 1-הורי התגרשו בגיל 11 הלכתי לגור עם אבי,הייתי ספורטאי סוג של הבטחה וכול חיי התנהלו סביב זה(לא למדתי בבית הספר כלומר סיימתי בלי בגרות,צבא עשיתי, על אלכוהול ומסיבות כמעט ולא הייתי בחיי) ויתרתי על הכרות בחורות המשכתי לגור עם אבי וספגתי ממנו הרבה מאוד ריבים והעפות מהבית וקללות עד גיל 20 אבל מצד שני היה לי חדר גדול ומרהוט כלומר כלוב של זהב ממש..אני מניח שזה בגלל הציפיות שלו ממני.
תקופה 2-השתחררתי מהצבא ועד גיל 25 עבדתי וקניתי רכב בעיקר חיפשתי את עצמי..עזבתי מקום עבודה עם תנאים מעולים ואני די מצטער על כך..בקושי הכרתי בחורות בתקופה הזאת,בגלל פחד מדחייה ורצון מטומטם שצמח בי לא לבזבז עליהן כסף.
וכעת תקופה3- ההווה אני מרגיש תקוע בחיים בחיים לא חוויתי מערכת יחסים עמוקה ואני מאוד רוצה זוגיות וחתונה בצד הרומנטי נסתי לדבר עם אשת מקצוע לקרוא מאמרים באינטרנט לראות סרטונים וכלום לא משתנה אצלי....מרגיש שיש עלי "חוסר בטחון מסריח" שמריחים אותו מקילמוטר וכמובן שנשים ביתר קלות..הקטע שעברתי מלא בחיים...בנוסף לזה אני כול הזמן אומר לעצמי מנטרה בראש שאני בן 27 מקום עבודה אין לי אני מרוויח פרוטות בחודש מאוד רוצה מישהי בגילי וזה שאני נראה טוב זה לא מספיק אין לי כסף לטיסות לחול או לטיולים מפוצצים אולי קצת לבתי קלנוע או בתי קפה ואני לא בטוח שזה יספיק לבחורה שרוצה להנות בנוסף לזה שיש לי פגם באישיות שאני בנאדם פשוט אוהב לראות טלוזייה סרטים לעשות ספורט לא בזבזן גדול ולא קמצן...בנוסף ההורים שלי מרוויחים משכורת של 15K ואני רואה שהכול סביבם זה על כסף אני מרגיש שהגעתי למבוי סתום בחיים שגם אם אסיים ללמוד איזה בחורה תרצה גבר עם תואר שמרוויח 6K והבעיה היותר גדולה שבחיים לא חוויתי זוגיות ואני כבר מבין שיש לי בעיה מצד שני יש מישהו שחף מבעיות? ...העולם קשה לי איך אני אתמודד איתו ..אני יודע שהכתיבה של התבלגנה כי פשוט שפכתי הכול אם תוכל להבין ולהגיב על המסרים העיקרים אודה לך.ׁ(לא נעים לשבת בסלון ולשמוע את אבא שלי אומר שרק אנשים עם "פה" מצליחים היום ואני לא מצליח לייצר פה כזה ואם היה לי אז הייתי היום במקום אחר).
#אני רואה אנשים מייצרים זוגיות בקלות ואצלי עד שמישהי אומרת לי כן אני כול היום סביבה ופוחד שתעזוב
לצפיה ב-'היי גיא קודם כל אני מקווה שאתה מודע לאומץ הלב שלך'
היי גיא קודם כל אני מקווה שאתה מודע לאומץ הלב שלך
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2018 | 16:28
50
לחשוף כך אפילו שזה בעילום שם בצורה כל כך אותנטית אינו דבר מובן מאליו.
אני אתחיל רגע באמונות שלך.
- אני מרוויח 6K מה יש לי להציע לבחורה. - זוגיות לא מסתובבת רק סביב כסף. יש אנשים שזה הדבר הכי חשוב להם לא לכולם. 

נשמע שמכל מיני סיבות  התחלת את גיל ההתבגרות שלך קצת מאוחר, אבל אתה עדיין רק בן 27. אז יש כאן מספיק זמן לעבוד על דברים ואני אנסה לעשות סדר.

אתה ספורטאי בעברך אני מבינה - לא סתם הגעת להשגים בספורט (בלי קשר למה חושבת הסביבה אני בטוחה שהגעת לאיזה שהם השגים אחרת לא היית ממשיך לתת לספורט חלק כל כך משמעותי בחייך.
כל ספורטי יודע שכדי להצליח הוא צריך לעבוד קשה מאוד, הקושי הרבה פעמים יותר מנטלי מפיסי. ככה גם בחיים. 
כל ספורטאי יודע שאם הוא יתעסק בזה שלא הצליח לקבל גביע/מדליה/מקום ראשון הוא גם לא יגיע למקום לפני אחרון. כל ספורטאי יודע שכדי להצליח הוא צריך לדעת מה הוא שווה, במה הוא טוב ובמה הוא צריך להשתפר. 

ככה זה גם בחיים.
עכשיו בשונה מאנשים אחרים, לך יש ניסיון בעולם המטרות יעדים, של שנים, שנים בהם היית ספורטאי. אתה חייב ללמוד מזה. כשאתה מתאמן בספורט, המאמן שלך חושב איתך אסטרטגית מה אתה צריך לחזק. אנחנו לא מכירים, אבל ממה שכתבת נשמע שאתה צריך לחזק כמה דברים.

- העצמאות שלך - ברגע שתרגיש שאתה מספיק עצמאי זה יחזק את תחושת הערך והביטחון שלך. עצמאות דורשת עבודה שתהיה גאה בה. אז פספספת עבודה מעולה, אז? זו העבודה היחידה הטובה בעולם? בדוק מה מעניין אותך, היום אפילו לטכנות לא מריך תואר אפשר לעשות קורסים שונים ולהתקדם. פשוט תבחר את תחום העיסוק שמעניין אותך, התמקצע בו והתחל לחפש עבודה. כן זה דורש ממך לצאת מאזור הנוחות שלך, אבל גם שהיית ספורטאי, סוג של הבטחה, כמו שכתבת היית צריך לעבוד קשה כדי להתקדם.
אני מתחילה בעבודה לא בגלל הכסף אלא בגלל תחושת הערך. שאדם עובד בעבודה שהוא גאה בעצמו, ומרגיש שהוא מרוויח יחסית טוב, (ולא משנה השכר זו תחושה, יש אנשים שגם ב20K לא מרגישים מסופקים) הערך שלו בעייני עצמו עולה. ואז "הריח" שכתבת קודם משתנה.

- למידה איך מתנהלים בעולם הזוגיות - כן אני שמה את זה כדבר שני אחרי העבודה כי רק אחרי שתתחיל לטפל בערך שלך ועבודה זה רק אחד מהם תוכל להתקדם לזוגיות מתאימה. לא מתוך נזקקות אלא מתוך חיבור אמיתי. 
כיוון שאין לך ניסיון בעולם הזה, כדי שלא תחוו אכזבות ממליצה לך ללמוד על זה, באתר שלי (ויקי שלום אימון לזוגיות) יש לא מעט מאמרים שיכולים לתת לך ידע במקביל אפשר להתאמן על הידע. אני פרסמתי כאן כמה פעמים מפגשים לגברים ונשים במפגשים האלה תוכל לתרגל תקשורת עם נשים. חוץ ממני במרחב הוירטואלי תוכל למצוא מפגשי סדנאות שונים לתרגול.

- לצאת לדייטים - שלב אחרון. כן אחרון. אם תתחיל בזה בלי שבנית את הערך שלך, ואם תשקיע בזה חצי שנה בסדנאות אימונים, (זה בסך הכל חצי שנה אני התחלתי להשקיע בזה אחרי גיל 30 והכל הסתדר) אתה תראה את השינויי.

בחיים כמו בספורט קבע לך יעדים/מטרות/תוכנית. התמקד בהצלחות שלך אילו דברים שהיו שנים חלק מההוויה שלך אני מניחה. אתה תצליח

מקווה שעניתי על הכל, אם זה ארוך אני מתנצלת
מוזמן לפנות אליי גם בפרטי
בהצלחה
לצפיה ב-'ספרים ספרים ועוד ספרים'
ספרים ספרים ועוד ספרים
14/09/2018 | 22:55
1
19

מנסיוני - ממליצה לך לקרוא ספרים על יחסים. ספרים על איך להכיר.
אני גם לא הצלחתי בכלל במערכות יחסים והיו לי כל מני מחסומים (הבנתי שאלו מחסומים אחרי שקראתי בטוח 20 ספרים בנושא). יש ספרים רציניים יותר ויש ספרים שהם ככה קלילים בוא נקרא להם. הכל קראתי.
אני באה מבית מתעלל. (מכות עם חגורה, קללות) ואני יכולה להאשים את ההורים בכל מה שרע אצלי בחיים. עד הקבר אני לא אפסיק להאשים אותם, אבל החלטתי שהם לא ינצחו ושאני יוצאת "משם" וחייה את חיי כמו שאני רוצה לחיות את חיי ועם בן זוג אוהב. אז התחלתי בספרייה וקראתי עוד ועוד ספרים וזה קשה נורא כי זה לא הנושא הכי מעניין וקשה לי נורא להתרכז בספר. אבל זה היה חשוב אז קראתי. ובסוף הגעתי לכמה החלטות וישמתי אותן.
קודם כל שתדע שבחורה כמוני וגם חלק מהחברות שלי הינו אז מתה להיות ביחסים עם גבר חמוד וטוב לב ולא משנה כמה הוא מרוויח בכלל. ועוד ספורטאי! רק שיהיה חבר בנפש. 
הכסף חשוב לחלק מהבחורות ולא לכולן. מעבר לזה מתקדמים בחיים.
לומדים, יש תואר ראשון אחרי זה שני, מתקדמים. מי אמר שזהו זה ותמיד תרוויח 6000? אפשר לפתח עסקים, אפשר לכתוב ספרים, הכל פתוח.
אם אין לך כסף אז תחפש בחורה שמרוויחה יפה. יש לי חברות ומכרות יפות ומלומדות ולא מוצאות חתן. ממה שאתה מתאר, היו מאוד שמחות להכיר אחד כמוך אם אתה מוכן ליחסים רציניים. רוב החברות שלי גם לא יסכימו שתשלם עליהן אלא חצי חצי.
כל המחסומים הם בראש. וכשהבנתי את זה שאני עוצרת את עצמי עם המחשבות שלי שאני לא מספיק טובה - אז שיניתי טקטיקה והיו לי חברים ובסוף גם התחתנתי בגיל 34 "המבוגר"

לצפיה ב-'היי '
היי
23/09/2018 | 14:11
4
אני אשמח להמלצות ממך על ספרים טובים ואיך ללמוד על הנושא הזה
לצפיה ב-'מחפש זוגיות וגם עבודה'
מחפש זוגיות וגם עבודה
15/08/2018 | 10:31
1
70
אני מחפש עבודה טובה וגם זוגיות טובה כרגע אני מרגיש לבד חסר מבחינה זוגית וחברתית ומקום לקום בבוקר
אני מוצא דברים דומים
גם בראיונות עבודה שופטים אותי מהר
לפעמים אתה לא חושב לעומק מה לענות ומה שיוצא יוצא ועל זה שופטים מאוד מהר
אני גם מבין את הצד השני
אבל אני לא יודעת איך לצאת מזה
ואיך אני יודע מה הצד השני מחפש או רוצה לשמוע? 
לצפיה ב-'היי אורח מתנצלת על האיחור בתגובה הייתי בחופשה'
היי אורח מתנצלת על האיחור בתגובה הייתי בחופשה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/08/2018 | 13:07
45
מצד אחד כולנו עושים כל הזמן מליוני דברים בבת אחת. 
יחד עם זאת, בשני התחומים הללו הניסון לימד אותי שגברים פועלים בשני התחומים הם מתקדמים לאט יותר.
הייתי ממליצה לך להתחיל בעניין העבודה, אני מבינה שאתה מרגיש בודד, אבל חיפוש אחר זוגיות מתוך מקום של חסר שהערך שלך כאדם ללא עבודה או עם עבודה לא מספקת לא תאפשר לך חיבור ממקום נקי, וזוגיות שיויונית וטובה.

אני ממליצה לך להתמקד בחיפוש אחר עבודה טובה, כשתהיה כזו, הערך העצמי שלך בעיני עצמך יעלה, ואז יהיה יותר קל בתחום האחר.
כדי למצוא עבודה טובה ומתאימה, יש קורסים שונים שמלמדים איך להתכונן לראיון, לראיון עבודה כדאי להגיע מוכן, לדעת מה מחפשים/רוצים/מה התכונות אותם קורסים יכולים לתת לך לא מעט כלים. בחיפוש בגוגל תמצא לא מעט, גם בלשכת התעסוקה יש. ברגע שתקבל כלים איך להתמודד מול מראין תוכל להביא את עצמך כמו שאתה רוצה ולמצוא את העבודה שאתה מתאים לה.
אז הערך העצמי שלך יהיה גבוה יותר ויהיה ניתן יותר בקלות לעזור לך בתחום הזוגיות. מוזמן להיכנס לאתר שלי לקרא לא מעט כלים שיכולים לעזור לך
בהצלחה!
לצפיה ב-'פליי דייט סדנת הכרויות לגילאי 30-45 בואו לשחק ולהכיר'
פליי דייט סדנת הכרויות לגילאי 30-45 בואו לשחק ולהכיר
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 23:13
1
51

רוצים להכיר בדרך לא שגרתית, לא מביכה וגם ללמוד על תקשורת בן גברים ונשים?

מזמינים אתכם/ן לחגיגת הכרויות מפתיעה, שונה שמחה וחוויתית!

טווח גילאים 32-45

20  נשים ו 20 גברים יצאו לערב של חוויה משחררת ומלאת קלילות והומור.
נדבר קצת על יחסים, נשמע מה חושבים הגברים על נשים , ומה חושבות הנשים על גברים. 
  • נפגוש מספר רב של אנשים מקסימים. דרך משחקים יצירתיים ומהנים ניצור מרחב בטוח שיאפשר חיבור אותנטי.

• בלי "רשימות מכולת" ותחושה של "ראיון עבודה." עם הרבה הומור, צחוקים ופאן!

• נתרגל באמצעות משחק משחרר (לא מביך אך כייפי באמת) תקשורת בין גברים ונשים. 

•  נתרגל איך להביא קלילות, ספונטניות ועומק למפגשים שלנו, איך לשים בצד הרגלים ודפוסי חשיבה והתנהגות שהרבה פעמים גורמים לנו לפספס את מי שבאמת עומד מולנו

התרגילים והכלים שתכירו ותתרגלו במהלך הערב יעזרו לכם להפוך כל מפגש בחייכם עם מישהו חדש למהנה ומרגש, בדרך לקשר זוגי עמוק ואוהב.

המפגש בהנחיית 
ויקי שלום – עובדת סוציאלית ומאמנת בכירה מומחית ליצירת זוגיות. מלווה כבר עשור גברים ונשים פנויים בדרך ליצירת זוגיות משמעותית. מנהלת את קבוצת הפייס יצירת זוגיות ומנהלת את פורום תפוז אימון לזוגיות.
שחר אשר – יזם, מנהל את ספידייט ישראל. 

איפה? זן גרוב יצחק שדה 28 תל אביב חניה בשפע.
מתי? קבלת פנים ופטפוטים: 20:00-20:30. 
מתחילים בשעה 20:30 בדיוק!
כמה עולה?: עד 31/8 100 ₪
                   החל מ1/9 140 ₪.
אל תפספסו מחכים לראות אתכם ואתכן

לשאלות 050-2552372
מחכים לכן ולכם

לצפיה ב-'ההרשמה בשיאה מצורף לינק '
ההרשמה בשיאה מצורף לינק
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2018 | 12:00
9
היי חברים זה הלינק לאתר המאובטח
ואם יש בעיה אפשר לפנות אליי בטלפון 050-2552372
לצפיה ב-'המקום שאדם חושב שם הוא נמצא. '
המקום שאדם חושב שם הוא נמצא.
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 15:02
3
46
המקום שאדם חושב שם הוא נמצא.
מה אתם/ן חושבים/חושבות על המשפט הזה בהקשר ליצירת זוגיות?
לצפיה ב-'רוצים זוגיות אבל...'
רוצים זוגיות אבל...
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 23:07
2
35
במוח שלנו עוברות כ- 60 אלף מחשבות ביום. לכל אחד מאתנו מחשבה שלטת. מחשבה שחוזרת במח הכי הרבה פעמים. היא יוצרת תפיסה לא מודעת,
המנהלת את חיינו.

כשיש כל כך הרבה מחשבות זה לא מפתיע שיש גם מחשבות סותרות. כמו למשל:
אני רוצה זוגיות, אבל פוחדת ש.../ מ...
פעמים רבות המחשבה השלטת היא סביב הלא רצוי.

"במקום שאדם חושב- שם הוא  נמצא."
בחרו מחשבה אחת חיובית ונעימה וחזרו עליה באופן יזום בכוונה וברגש פעמיים ביום עד שתהפוך למחשבה שלטת.

בהצלחה!

לצפיה ב-'יש לי הרבה מה להגיד '
יש לי הרבה מה להגיד
08/08/2018 | 11:38
1
26
אני מכירה את המשפט
"במקום שאדם חושב- שם הוא  נמצא"
זה מאוד נכון!
המחשבות מכתיבות לנו את המציאות, לטוב ולרע. 
הן מכוונות אותנו, לוקחות אותנו, משפיעות על הפעולה שלנו,
ואחד מהדברים שהכי הייתי רוצה ללמוד בחיי הוא לשלוט בהן!

מצד שני, ואולי זה בעצם אותו הצד,
אסור לייחס למחשבות יותר מידי משמעות.
זו חלק מהשליטה בהן.
צריך להכיר בעובדה שמחשבות הן כמו גלים חולפים...
הרגש והמוח שלנו הם עדינים ודינאמיים.
מחשבה רעה באה? אז מה, לתת לה לעבור, לא להתרגש

עלינו לדעת ואפילו לכתוב על מכתב מה חשוב לנו, מה הערכים, מה המטרות, לאן אנחנו הולכים....

אם אני אכנע למחשבות המבאסות שלי בעת דייטים אני הושפע מהן לרעה....

לצפיה ב-'אורנה כתב מהמם תודה רבה!'
אורנה כתב מהמם תודה רבה!
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2018 | 11:58
9
כתבת מדויק שאין לי מה להוסיף תודה רבה לך!
לצפיה ב-'מה עשים ביום האהבה? '
מה עשים ביום האהבה?
31/07/2018 | 11:54
1
25
לצפיה ב-'*עשיתם '
*עשיתם
31/07/2018 | 11:54
11
לצפיה ב-'טו באב שמח לכל חברי הפורום'
טו באב שמח לכל חברי הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2018 | 15:02
22
אני מאחלת לכל אחד ואחת מכם לחוות אהבה לא רק בטו באב.
שאהבה תגיע בקלות
שאהבה תישאר למשך זמן
שאהבה תשמח אתכם ואתכן עד בלי די

טו באב שמח
מלא שמחה ואהבה
לצפיה ב-'כבר עשרות נרשמו להרצאה בטו באב, אולי גם קופידון יופיע'
כבר עשרות נרשמו להרצאה בטו באב, אולי גם קופידון יופיע
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 22:53
1
28
אני כבר הכנתי לו את הקרקע :).
מקום מדליק יש!
מצגת יש!
כמה עשרות של גברים ונשים שנרשמו יש!

אז מחכה לראות אתכם ואתכן בהרצאה על הבר ביום רביעי 25/7 ברמת גן "מדייטים לזוגיות".

יהיו כמה עשרות גברים ונשים פנויים ופנויות, אולי גם קופידון יקפוץ
לצפיה ב-'תודה לכל עשרות המשתתפים שפינו מזמנם ובאו להרצאה'
תודה לכל עשרות המשתתפים שפינו מזמנם ובאו להרצאה
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2018 | 15:05
14
"מדיטים לזוגיות" היה כיף גדול להכיר אתכם ואתכן,
לשמוע על התלבטויות, ולתת ערך

נתראה גם במפגשים הבאים מוזמנים לעקוב
לצפיה ב-'חוסר ביטחון של כמה שנים טובות'
חוסר ביטחון של כמה שנים טובות
21/07/2018 | 18:18
4
108
כל חיי חיפשתי אהבה אמיתית ולא היה.
במשך החיים התגייסתי לצבא והכרתי חבר טוב ואיך אומרים מבלי שיאמר מילה הבחורות נדבקות אליו כמו דבורים לדבש.
בלונדני אמיתי עיניים כחולות לבן אשכנזי ובחור די טוב שמרוקאים די שנאו אותו וקראו לו רוסי למרות שנולד בארץ.  היה חבר טוב שלי.
אך לא היה מה ללמוד ממנו איך לתפוס בחורות לקשר רציני..

יום אחד הגיע אלינו מילומאניק  נראה בחור על הכיפאק שיער ארוך גוף בנוי טוב ישראלי ממוצא וסיפר לי ששירת בצאלים וסיפר לפני החתונה הוא עשה חיים..ולפתע באו לשער שתי  נערות שחיפשו חבר שהיה  איתי בחדר---אותו מילאומניק באותו ערב עשה לי אחלה שיעור איך מתחילים עם בחורות...
עבר חודש ומילאומניק אחר הגיע עם רכב ו2 גרושות התחלתי איתם כמו שלמדתי.. אחת מהם השיגה את מספר הטלפון שלי בבית (לא היה פלפאונים) ולהפתעתי התקשרה אלי...מאותו רגע היה לי ביטחון עצמי גבוה..גם לאחר שחרור מהצבא
עד שפגשתי משהי נוכלת שקרנית ורעה שהיה לה חבר רציני ועשתה לי תרגיל רע מאוד(היא זאת שהתחילה איתי לא אני איתה)! 5 שנים הייתי במצב של תחושה רעה סטייל חולה אהבה שיכון ג(לא מאוהב בה אך בתחושת אשם על מה שקרה)
אחרי שחזרתי לעצמי היה לי פחד מוות להתחיל עם בחורות ומאז רק דברים רעים קורים לי...שלא לדבר על מצב אינטמי...הרבה מאוד שנים לא שכבתי עם בחורות בכלל זה כולל יצאניות שחברים מצאו לי כי שללתי מאוד מהר מחשש למחלות מדבקות.  החלום של מציאת זוגיות אמיתית שאפשר להשקיע פשוט הולך ונעלם כשרואים שכל כך הרבה דברים רעים קורים מסביב.  אולי בגלל שאני נחשב חלש וכך גם זכיתי להצקות בעבודה וכיום הכל בסדר או אולי בגלל שאני משדר שוני ותחושה של "תראו את הדפוק הזה חחחחח" . לא בא לי להפוך לאלים/רוצח בכל זאת. והכי מוזר לי שיש עלי ריכלות נון סטופ רק לאחרונה מישהו סיפר למישהו בעבודה שראו אותי ברחוב יושב על ספסל שיכור לגמרי....יש בעיה אחת--אני לא שותה אלכוהול  אף פעם ותמיד עושה ספורט וגם בגלל שלא בא לי לאבד רשיון נהיגה.  או אישה של דוד שלי סיפרה שהיא שמעה שאני עשיתי חור במקלחות של הבנות בזמן הסדיר שלי וצחקה עלי.... היחיד שעשה את זה היה אזרח עובד צה"ל ומ"פ ורס"פ כולם העולם ידע...והבן דוד שלה מספר לה שזה אני?יש עלי לשון רעה באורך שיכול להקיף את כדור הארץ 4 פעמיים. ולכן אני ממש מנותק מחברת אנשים!האנשים היחידים שאני בקשר הם אנשים שאני עובד איתם בעבודה. החלום שלי לעבור דירה לעבור למרכז הארץ למצוא עבודה חדשה להתחיל חיים חדשים משנה מקום משנה מזל. אך זה כנראה לא יהיה.

איך מתגברים על חוסר אמון באנשים על חוסר מזל ועל לשון הרע
אם הייתי מראה שאני אלים וחזק אולי אנשים היו פוחדים ממני....אך אני לא אלים.  
לצפיה ב-'שלום'
שלום
21/07/2018 | 18:50
2
47
אסור להיות אלים, וגם לא רצוי שיפחדו מאתנו. את אופי האדם מכירים לפי התנהגותו אלינו. לכן עדיף לפתח קשרים לאט ולהכיר אדם זמן ממושך. ככל שהאדם טוב ונחמד אלינו ומרגישים שזה אמתי, אפשר לסמוך עליו יותר. קשרים נוצרים באופן טבעי, מתוך אהבה והתאמה. אם תיטיב לאנשים מתוך חיבה ואהבה, יתחזקו הקשרים. יש אנשים לא נחמדים שמתנהגים לא יפה, צריך להתרחק מהם ולהתרכז בטובים ויש הרבה כאלה. מותר לך להחזיר בדרך מתונה כדי להגן על כבודך, אבל מוטב לא לריב כי זה לא בריא. חשוב שתהיה טוב לאנשים, בחורות אוהבות ג'נטלמנים וגברים עדינים וצריך להיות נחמד ועדין עם אנשים כדי שהקשרים יצליחו.
לצפיה ב-'ידידי היקר'
ידידי היקר
21/07/2018 | 18:55
1
47
רשמתי בפוסט אולי אם אנשים היו רואים שיש לי נוכחות של בריון סטייל פופאי או לחילופין ערס ישראלי היו מפחדים ממני ולא מציקים לי ולא עושים עלי לשון רע .
בחיים עם בחורות אני לא אלים לא מילולית ובטח שלא מעשית.
לצפיה ב-'אז כמו שכתבתי לך'
אז כמו שכתבתי לך
21/07/2018 | 19:01
32
לא צריך תדמית של בריון ותוקפני, היא רק תרחיק אנשים וחבל. צריך להיות אסרטיבי במידה מתאימה, סמכותי כשצריך, לשמור על זכויותיך ועל כבודך ולהציב גבולות. יחד עם זה, חשוב להיות נחמד וטוב.

לצפיה ב-'תודה על השיתוף הכל כך אישי'
תודה על השיתוף הכל כך אישי
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 22:46
27
לא קל לחשוף סיפור אישי, אפילו שמעלים אותו בעילום שם כמי שמצהיר על עצמו שמי שמתקשה בלתת אמון, אפשר לומר שעשית צעד אמיץ ובהחלט התקדמות.
לצערי אתה מעלה שאלה שבפורום זה לא תוכל לקבל עליה מענה מקצועי. 
חוסר אמון באנשים הינו תחום שמתאים יותר לפורום טיפול ולא לפורום יצירת זוגיות.
אני אומנם מגיעה מעולם הטיפול אך כבר מעל עשור לא עוסקת בטיפול, ובפורום זה אני בכובע האימון בלבד.
בהצלחה

לצפיה ב-'כללים חשובים למי שפספס חשוב שימי לב'
כללים חשובים למי שפספס חשוב שימי לב
( לעמוד שלי בתפוז )
22/07/2018 | 21:00
47
בימים האחרונים תיבת המייל שלי מוצפת בעשרות הודעות מהפורום אף לא אחת קשורה ליצירת זוגיות אלא רק להתבטאויות מעליבות ונעלבות.

אני מבקשת
- מי שמרגיש שחברי הפורום אינם מכילים אותו ושאלותיו מעוררות זעם חשוב לשקול האם לעלות את השאלה בכלל, הרי השאלה מופנית קודם לאנשים בפורום, זה פורום ולא טיפול אישי. ואם התחושה ששוב ושוב נפגעים על אותם תכנים אולי לא כדאי לעלות אותם כאן.
- מי שתכנים כאילו ואחרים אינם לרוחו, יכול פשוט לא להגיב. תגובה שאינה מכבדת שמה אתכם באור שלילי.

כמו שאתם מבינים אין לי עניין להתעסק במי התחיל.
אני לא גננת ולא שוטרת
אני מאמנת ליצירת זוגיות. מוזמנים לעלות דילמות שקשורות לעולם יצירת הזוגיות בלבד. תוך הבנה שאם אתם נמצאים במקום מוגן (הוסטל/דיור/שיקום) מומלץ לא לעלות את השאלות כאן אלא אצל הגורמים המטפלים.

תודה מראש

לצפיה ב-'זה לא משנה'
זה לא משנה
21/07/2018 | 17:49
1
47
מישהו צעיר כבן 24 הראה לי איך הוא מכיר בחורות --מלא התאמות בטינדר בפייסבוק ..והכי הופתעתי לראות אותו בפעולה. "תראה איך אני מחרמן אותה בטלפון"
דיבר עם משהי אם חד הורית 20+ וזאת שלחה לו סרטון עירום שלה..במקלחת.
 אותו צעיר סירב להעביר לאנשים את הסרטון שלא יסתבך..וסיפר לי על עוד סרטונים שבחורות אחרות שלחו לו..בכיף.  ----אני כבן 43 והדור שלי בגילאי ה20 היה רחוק מאוד מהדברים האלה..תמיד היה חשש שאולי לא יזדמן להציע לבחורה לצאת למועדון/למסעדה לבילוי רומנטי .היה כבוד לבחורות. וכולם רצו זוגיות אמיתית  חתונה וילדים.... קרוב משפחה שלי כבן 56 תמיד היה בזוגיות גם לאחר שהתגרש והבחורות יפיפייות .הוא אמר לי "בחורה אתה צריך לרצות אותה תדבר איתה רגיל כמו שאתה מדבר עם חבר שלך".  --מסקנה צריך יופי צריך נוכחות וצריך אומץ.   היחידים שנשארים לבד הם המכוערים ואלה שיש להם בעיה גופנית כזאת או אחרת--ואת זה אני מעיד על עצמי גם. וזה די מוריד חשק מלהכיר בחורה לחיים.

לצפיה ב-'עניתי לך בפוסט אחר שכתבת היום'
עניתי לך בפוסט אחר שכתבת היום
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 22:47
6
לצפיה ב-'טו באב אני מחכה לכם על הבר בהרצאה מרתקת מדייטים לזוגיות'
טו באב אני מחכה לכם על הבר בהרצאה מרתקת מדייטים לזוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
16/07/2018 | 10:20
2
47
גם אתם מוצאים את עצמכם מעבירים את האצבע בעוד אפליקציה ותחושת ריקנות?
גם אתם מוזמנים לאירועים ומתבאסים שצורפתם לשולחן עמוס זוגות והריוניות?.
הם אומרים לכם איזה כיף לכם שאתם רווקים, לעשות מה שמתחשק לכם בלי שום מחויבות ואתם מחייכים, הייתם מוותרים על הרבה בשביל לשבת מחובקים עם אדם אהוב.

הפייס שלכם מלא בתמונות מחויכות עם חברים, אבל למי יש כוח לעוד בר ועוד טיול בחול עם ידיד/ידידה. אתם רוצים את הדבר האמיתי. אהבה!

אתם מוצאים את עצמכם נכנסים לקשרים, מאוהבים בהתחלה ואז זה נגמר לפני שהתחיל.

ויקי שלום בהרצאה על הבר מדיטים לזוגיות לרכישת כרטיס לחצו כאן
בהרצאה תכירו את השלבים שעליכם לעבור על מנת לעבור מדייטים לקשר משמעותי.
יוצג מה מרחיק אתכם מקשר משמעותי וטעויות נפוצות שגברים ונשים עושים בדרך.
לא נסיים בלי לדבר על מה מאפשר לאהבה להישמר לאורך זמן.

איפה: ההרצאה תתקיים בבר ברמת גן - פרטים ישלחו לנרשמים.
משך ההרצאה: כשעה וחצי. 
פתיחת דלתות: בשעה 19:30 מתחילים ב20:00 בדיוק. 
כמה עולה: 60 ש"ח 
איך רוכשים כרטיס? לוחצים על הלינק
אפשר להכיר בהרצאות כאלה? ברור! יש לא מעט הכרויות.
מי מגיע להרצאות על הבר? גברים ונשים פנויים ופנויות שנושא דייטים ויצירת                                                זוגיות מעניין אותם.

*לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום. 
*מומלץ להגיע מוקדם לתפוס מקומות טובים ולהספיק לאכול ולשתות. 
*הכניסה לאירוע מגיל 18 ומעלה. 
*לא תתאפשר כניסת מאחרים לאחר תחילת ההרצאה.

מה תקבלו?
- זיהוי מה חוסם אתכם היום ליצור זוגיות משמעותית.
- כלים פרקטים שיאפשרו לכם להיכנס לזוגיות משמעותית.
- תוכלו להכיר על הבר אנשים פנויים כמוכם.
- תוכלו לשאול את ויקי כל מה שרציתם על דייטים ויצירת זוגיות

מחכה לכם על הבר 
לצפיה ב-'הכרות בפאבים או ברים'
הכרות בפאבים או ברים
18/07/2018 | 12:47
1
23
הבעיה שהשאישיות שלנו משפיעה ולפעמים פוגעת לנו. אולי עדיף לי לא להיות במטרה ממש כי זה בעורכיי, אני מתביישת או לא מצליח לי ואני מאוכזבת, אלא לבוא ליהנות ואז אם נדבר עם מישהו יותר טבעיים....
לצפיה ב-'מסכימה בהחלט המטרה היא להינות להרים את העניים'
מסכימה בהחלט המטרה היא להינות להרים את העניים
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2018 | 14:22
18
מהטלפון וחבר/ה שאיתם הגעתי ופשוט לראות מה קורה מסביב
לצפיה ב-'סרטון עבורכם איך להצליח להכיר בבר'
סרטון עבורכם איך להצליח להכיר בבר
( לעמוד שלי בתפוז )
16/07/2018 | 12:39
7
407
לצפיה ב-'זה ממש נכון לגבי הקיץ'
זה ממש נכון לגבי הקיץ
18/07/2018 | 12:45
1
101
הרבה יותר קל ונגיש כאילו להכיר פנים מול פנים
אנחנו יותר מושכים ויותר בא לנו לצאת מהבית ויש יותר לאן.

לגבי לייצר אינטראציות בבר תודה רבה על המידע!

לצפיה ב-'מוזמנת להתנסות בעניין בהרצאה על הבר בטו באב'
מוזמנת להתנסות בעניין בהרצאה על הבר בטו באב
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2018 | 14:20
80
ההרצאה היא מדייטים לזוגיות
מתקיימת בבר ברמת גן ב25/7
לצפיה ב-'אנו משועבדים לסלולרי ואפליקציות'
אנו משועבדים לסלולרי ואפליקציות
20/07/2018 | 10:45
4
82
שום דבר כנראה לא ישנה את זה.
גם בפאב וסיטואציות חברתיות אנו דבוקים למסכון של כמה אינצ'ים.
שכחנו שאפשר אחרת.
לצפיה ב-'לא תמיד זה כך '
לא תמיד זה כך
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 22:49
3
13
בהרצאה הקודמת שלי לפני חודש, זה לא היה כך בכלל.
ההרצאה שגם היא היתה על הבר הסתיימה בשעה מוקדמת ואילו אנשים נשארו לשבת ולפטפט על ההרצאה עד השעה 00:00 כך שלפעמים בקונסטלציה שמאפשרת בשילוב של אנשים מסוימים דברים טובים מתרחשים
לצפיה ב-'אני מדבר על התמונה הכוללת'
אני מדבר על התמונה הכוללת
23/07/2018 | 23:12
2
11
רואה אנשים בחבורות או יחידים בבתי קפה דבוקים למכשירים.
כל אחד והנייד שלו במצב הכן לידו גם כשיושבים יחד.
אני כבר לא מדבר על מגיפת הסלפי החולנית.
קשרים אנושיים פשוט נעלמים,חלק מזה נובע מכך שהמרכז במוח האחראי על סיפוק חשקים מקבל אותם גם מהנייד ואפליקציות ובכלל עולם האינטרנט והמדיה ולמרבה האבסורד דווקא בעידן שלכאורה יש כל כך הרבה שפע והזדמנויות אנו זקוקים פחות לקשר אמיתי בגלל הסיבה האמורה.
לצפיה ב-'מסכימה עם התמונה הכוללת אך לא עם סופם של הדברים'
מסכימה עם התמונה הכוללת אך לא עם סופם של הדברים
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 23:37
1
13
כתבת "בעידן שלכאורה יש כל כך הרבה שפע והזדמנויות אנו זקוקים פחות לקשר אמיתי " משפט שאינו נכון כלל.
חוקרים שבודקים את העניין לעומק, ומתמקדים דווקא בדור ה K ׁׁׁ-(בני 14-21) מציגים תמונה ממש עגומה. זה לא שבעקבות הסמרפונים אנחנו פחות זקוקים לקשר אלא להיפך בעקבותיהם אנחנו מרגישים בודדים יותר. בני 14-21 שנולדו לעולם הזה מדווחים במחקרים על יותר תחושת בדידות/דיכאון וחרדה מאשר דורZ/Y/X. 
ועדיין למרות ועל אף לנו האחריות להתנתק מידי פעם להיות נוכחים לחיים שסביבנו. זו האחריות האישית של כל אחד.

לצפיה ב-'זו לא בדיוק הכוונה'
זו לא בדיוק הכוונה
24/07/2018 | 00:58
10
אנסח אחרת.
בתכנית על הנושא הסבירה חוקרת כי הסמרטפונים ממלאים חשקים וצרכים הנובעים מאותו מרכז במוח וכולל חשקים אחרים כמן קשר ואינטימיות.
זה לא ממש שאנו זקוקים פחות לקשר אלא שהצורך בו קטן עקב העומס שמטילה הטכנולוגיה על החושים שלנו והסיפוק המלאכותי שהיא מעניקה.
הבדידות נובעת מירידה ביכולת למצוא קשר כאשר בטינדר מי שלא נראה מייד פשוט נפסל במקום. הקשר הופך לוירטואלי ודרך מסכים ולכן הבדידות גדלה.
הדור הצעיר נולד לתוך העולם הזה.
אני מסכים לגמרי עם הסוף.זו האחריות שלנו אבל יותר מדי אנשים כל כך משועבדים ונכנסים לסטרס אמיתי בלי הטלפון החכם.זה הגיע לרמה שיש מילה לפחד הנובע מסוללה ריקה,אינני זוכר.משהו עם פוביה.זה אמיתי ורק יחמיר.
אני רואה אנשים בגילאי 40-50-60 בטיולי שבת מעלים מאות תמונות לפייסבוק.אישית לא מצלם בכלל בסיטואציות כאלה אלא מאמין שצריך לחוות ולא להעביר את החיים בסלפי וספירת לייקים  ולהיות אובסיביים להנציח כל שטות.     
לצפיה ב-'האם גיל הוא פרמטר בגללו תשללו המשך קשר?'
האם גיל הוא פרמטר בגללו תשללו המשך קשר?
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2018 | 13:27
5
70
סיפור מהשטח. שיחת טלפון שלה עם חברה, היא עמדה לידי בתור, אני הקשבתי, מתנצלת מראש על החטטנות בכל מקרה הפרטים לא רשומים:

"נפגשנו אתמול היינו בהצגה בקאמרי זה היה דייט שלישי, כן היה נחמד אבל זה לא משנה. עלה פתאום עניין הגיל, הואנעורך דין עשה מחקר באינטרנט. הוא אמר לי איך זה זאת בת 66?, חשבתי 45."
(הסתכלתי עליה נראית צעירה כמו אמא שלי, ואמא שלי בת 65).
היא ממשיכה "אמרתי לו מה הבעיה אתה גם לא צעיר כמדומני בן 63". היא אומרת לחברה בטלפון.
"הוא אמר שהוא יכול להשיג גם נשים בנות 50, כתב לי על הבוקר שהיה נחמד אבל לא מתאים".

אין לי מושג איך הכירו אך נגיד ולא ידעתם גיל מדויק ובכל זאת היו דייטים נחמדים, כימיה טובה והצד השני נראה לכם צעיר מאוד. האם תשללו בגלל פרמטר גיל?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
08/07/2018 | 13:54
37
אמנם בעלי הפרשים מאד גדולים בגיל לא יכולים להיות בקשר רומנטי כי זו סטייה, אבל באופן כללי מה שחשוב בעיקר בקשר האהבה וההתאמה באופי ולא גורמים טכניים כמו גיל.

לצפיה ב-'אני לא מאמינה בפרמטרים ספציפיים'
אני לא מאמינה בפרמטרים ספציפיים
10/07/2018 | 11:33
3
42
פרמטרים של שלילה, סיבות של שלילה, אלו תירוצים...
זה "זה", או שלא. בא לך עליו/ה או שלא. בא לך דייט נוסף, כיף לך איתו, או שלא.
ואם לא- יש לנו כל מיני סיבות בראש למה לא, אבל הן מיותרות, זאת פשוט תחושה שזה לא "זה", ואין לה נימוק סמציפי, הנימוקים לא חשובים.
אותם ה"פרמטרים" היו נעלמים אם זה היה האחד שכן בא לנו בטוב פתאום...
לא?
כך שכל מקרה לגופו.
ולעניין הגיל - לדעתי- עוד בטרם פוגשים את הצד השני, כמובן שלגיטימי לשלול לפי זה, אם לא על גיל אז על מה? זה חלק מהחיבור הראשוני עוד לפני שנפגשים, לדעת שמדובר באדם שהוא דומה לך. אצלי לפחות...
לצפיה ב-'למשל...'
למשל...
10/07/2018 | 11:34
1
31

פגשתי בדייט בחור שסיפר שהוא עובד כמעצב שיער. הדייטים לא המשיכו בגלל שפסלתי אותו על פרמטר של מקום עבודה/תפקיד.
זה לא אומר שבדייט אחר לא יגיע בחור שאני יעוף עליו למרות שאני אגלה שהוא מעצב שיער...
אני צודקת? 
לצפיה ב-'את שואלת?'
את שואלת?
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2018 | 12:45
26
לא כל כך ברור ממה שכתבת האם יש כאן שאלה
לצפיה ב-'זאת אומרת שבמקרה של גיל כן יש מבחינתך פרמטרים'
זאת אומרת שבמקרה של גיל כן יש מבחינתך פרמטרים
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2018 | 12:44
27
מה אם אין ידיעה מוחלטת לגבי הגיל. אך כן קיים פער.
בא לך עליו/ה, בא לך דייט נוסף ולא רק למטרת סקס, אלא כי כיף ויש רצון להכיר כמה אז פרמטר של גיל ישנה?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ