לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769427,694 עוקבים אודות עסקים

פורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את ההנחיות לעיל לפני פרסום שאלה/תשובה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה על מסיבות (ת"א ובכלל..)'
שאלה על מסיבות (ת"א ובכלל..)
17/11/2019 | 12:20
55
מעוניין להתחיל ללכת למסיבות ותוהה איך הולך העסק.
למי לפנות, לאן לפנות מה קורה בפועל?
ממה צריך להזהר וכ'ו...
באמת שאין לי מושג ירוק ואשמח לכל פיסת מידע. תודה ושבוע טוב:)
לצפיה ב-'כמה עמלה מקובל לקחת על עובד בחברות כח אדם?'
כמה עמלה מקובל לקחת על עובד בחברות כח אדם?
30/10/2019 | 18:55
4
71
אני עובד דרך חברת כח אדם ואמור לעבור להעסקה ישירה. הייתי רוצה לדעת מה ההפרש בערך בין השכר שלי לתשלום שהחברה שבה אני עובד משלמת כדי לדעת כמה לדרוש.
חברת כח האדם היא קווליטסט, אבל אם יש מידע גם על חברות אחרות אשמח לשמוע.
תודה.
לצפיה ב-'זאת לא שאלה קטנה אלא שאלה גדולה מאד'
זאת לא שאלה קטנה אלא שאלה גדולה מאד
31/10/2019 | 11:52
62
חברת כח האדם משלמת עבורך גם תנאים סוציאליים ואם תעבור להעסקה ישירה  החברה שבה תעבוד תשלם אותם עבורך (וכיום היא משלמת זאת לחברת כח אדם.
אם אתה ממשיך באותו מקום עבודה  יתכן שגם התנאים הסוציאלים שלך משתפרים (אולי קרן השתלמות, אולי יותר ימי חופשה, אולי אחזקת רכב)
ובנוסף - רק אתה (ואולי גם הבוס שלך) יודע כמה אתה "שווה"
הגישה צריכה להיות, במידה ואתה ממשיך באותו מקום תוספת של עד 10% לשכרך. כי לא צריך לעניין אותך כמה אחרים מרוויחים עלייך אלא כמה אתה מקבל.
לצפיה ב-'כנס לראש של המעסיק'
כנס לראש של המעסיק
01/11/2019 | 15:03
2
54
אני לא מכיר את הצד של הכח אדם, אבל יש לי הרבה ניסיון מהצד של משאבי אנוש.

חברה שהחליטה להתחיל להעסיק באופן ישיר את כל עובדי הקבלן, ייתכן מאוד שההחלטה נובעת דווקא מהרצון לחסוך בעלויות. לעומת זאת, חברה שבחרה להעסיק עובד ספציפי באופן ישיר וכל השאר משאירה בכח אדם, סביר להניח שהיא חושבת שהעובד שווה את ההשקעה, ובמקרה כזה כדאי לא רק לדבר על כסף אלא גם על העתיד בחברה.

שים לב שיש הבדל גדול בין חברת "כח אדם" לחברה המספקת שירותים (כמו שירותי אבטחה וניקיון). בחוזים של כח אדם מקובל שיש מסלול העסקה קבוע מראש. לדוגמה, אחרי 9 חודשים העובדים עוברים להעסקה ישירה. בעוד שאצל חברות נותני שירותים, העברת עובד להעסקה ישירה יכולה לעלות למעסיק הרבה כסף.

אגב, השם של החברה שציינת, היא מאוד מוכרת בתור חברת QA ולא בתור חברת כח אדם.
לצפיה ב-'אתה בטוח שזו "החלטה"? למיטב זיכרוני החוק מחייב מעבר להעסקה'
אתה בטוח שזו "החלטה"? למיטב זיכרוני החוק מחייב מעבר להעסקה
03/11/2019 | 13:31
1
43
ישירה אחרי X חודשים בתפקיד (חצי שנה או משהו כזה).
לצפיה ב-'כן, אבל אין לזה משמעות'
כן, אבל אין לזה משמעות
03/11/2019 | 16:59
38
אסור להעסיק דרך כח אדם יותר מ-9 חודשים. רק שרוב החברות שקוראים להם "כח אדם" הם לא באמת חברות כח אדם (צריך רישיון מיוחד עבור זה). זה משמעותי בעיקר במקומות שיש הסכם קיבוצי. בשאר המקומות אין לכך משמעות מעשית.
לצפיה ב-'מידע לגבי מכון דימות'
מידע לגבי מכון דימות
29/10/2019 | 10:20
1
95
שלום, בעוד כשעה אלווה את אמא שלי לבדיקת CT במכון דימות, באסותא רמת החייל. אני מכיר את המקום מבדיקות אחרות שלה, אבל לא יודע באיזו קומה המכון הספציפי והאם אפשר להשתמש שם בכסא גלגלים עבורה לצורך התניידות. חיפשתי באינטרנט ואין מידע זמין. הייתי מתקשר, אבל אין לי סבלנות להמתין לשירות שלהם. למישהו יש כאן מידע אמין בעניין, שיחסוך לי את ההמתנה? תודה.
לצפיה ב-'עבר זמנו'
עבר זמנו
06/11/2019 | 14:04
50
.
לצפיה ב-'פיתוח רעיון והפיכתו לאפליקציה'
פיתוח רעיון והפיכתו לאפליקציה
27/10/2019 | 16:42
2
67
שלום, בדקתי ומצאתי ויש לי רעיון מהפכני (למרות שאני לא בטוח שהוא ישים) לאלפיקציה שיכולה לסייע לרבים מאיתנו. עם זאת, אין לי קשר עם מפתחי אפליקציות ועל כן אני שואל, איך ליצור את הקשר, כדי להתחיל ולהפעיל את המיזם הנ"ל? יש אתר מסוים, או משהו? אני מוכן לפניות בתיבת המסרים, כדי שלא יגנבו לי את הרעיון. תודה.
לצפיה ב-'פנה לאחד הפורומים הטכנולוגיים כמו סלולארי, מפתחי יישומים...'
פנה לאחד הפורומים הטכנולוגיים כמו סלולארי, מפתחי יישומים...
27/10/2019 | 17:16
39
לצפיה ב-'לא חסרים רעיונות. חסרים משאבים.'
לא חסרים רעיונות. חסרים משאבים.
01/11/2019 | 14:49
24
אם תבדוק, תראה שכמעט כל אפליקציה שהצליחה יש 2-3 שניסו את אותו הדבר לפניה, ונכשלו.

על רעיון הכי גאוני, מקסימום יגידו לך "תודה". בשוק ההייטק אין שום ערך לרעיונות. הכל זה משאבים של כסף (משקיעים) וביצוע (מפתחים). אם אין לך משאבים להשקיע - הרעיון של לא שווה כלום.
לצפיה ב-'איפה אני יכול למצוא נתונים לגבי כמות המתגייסים בכל שנה?'
איפה אני יכול למצוא נתונים לגבי כמות המתגייסים בכל שנה?
24/10/2019 | 07:20
9
52
שלום, אני מחפש מידע לגבי כמות המתגייסים לצה"ל בכל שנה, למשל כמה התגייסו לצה"ל בשנת 2018, כמה ב 2017, כמה ב 2016 וכדומה.

אני לא מוצא את המידע הזה בשום מקום.
תודה מראש.

לצפיה ב-'נראה שצהל לא מפרסם נתונים מספריים'
נראה שצהל לא מפרסם נתונים מספריים
26/10/2019 | 09:20
7
46
בכל שנה יש הודעות לעיתונות על אחוזי הגיוס לצהל לפי גילאים / מסיימים כתה י"ב. אפשר להשוות את הנתונים לפרסומים דומים של הלשכה לסטטיסטיקה / משרד החינוך.

אני מניח שאסור לפרסם נתונים מספריים, מאחר ובחלק מהכתבות בנושא מופיע "צהל התיר לפרסם ש..", ולא "צהל שחרר נתונים על אחוזי גיוס".
לצפיה ב-'תודה, לא חשבתי לרגע שזה משהו סודי'
תודה, לא חשבתי לרגע שזה משהו סודי
26/10/2019 | 21:36
6
36
בעיקר לאור זאת שאפשר לחשב את המספר בחישוב גס כפי שאמר המגיב השני שהגיב לי. אם כך עזבו אל תענו, ואולי כדאי בכלל למחוק את השרשור הזה כדי שמישהו לא יענה בטעות וירשום נתון שאסור לפרסם אותו.

לצפיה ב-'אנחנו לא יודעים אם זה סודי, השאלה עצמה לגיטימית'
אנחנו לא יודעים אם זה סודי, השאלה עצמה לגיטימית
26/10/2019 | 21:55
5
38
אבל מה שצה"ל בוחר לפרסם ואיך לא תלוי בנו, מן הסתם... (ואם יש כאן מישהו שחשוף לנתוני צבא סודיים אני בטוחה שהוא גם יודע לבד מה מותר ומה אסור לו לפרסם, אז אל דאגה).

אם אתה זקוק למידע לצרכים אקדמיים אולי כדאי לפנות לדובר צה"ל, עקרונית אם המידע לא סודי אפשר אולי גם להגיש בקשה בהתאם לחוק חופש המידע.
אם זו סתם סקרנות אני לא יודעת אם שווה להשקיע, בחירה שלך.
לצפיה ב-'סתם סיקרן אותי לדעת מה אחוז החרדים שמקבלים פטור מגיוס לצבא'
סתם סיקרן אותי לדעת מה אחוז החרדים שמקבלים פטור מגיוס לצבא
27/10/2019 | 00:16
4
32
מתוך כלל המתגייסים בשנה מסויימת, והאם זה באמת שווה את כל המהומה שעושים סביב הנושא הזה.

לצפיה ב-'אה, זו כבר שאלה אחרת, ופילוח אחוזי גיוס דווקא לא קשה למצוא'
אה, זו כבר שאלה אחרת, ופילוח אחוזי גיוס דווקא לא קשה למצוא
27/10/2019 | 00:50
3
30
למשל לפי ערים, בבקשה:
https://www.idf.il/אתרים/אגף-כוח-האדם/נתוני-גיוס-2018/

מנסה שוב להדביק את הקישור כך שיצא לחיץ:
לצפיה ב-'הקישור הזה לא ממש עוזר'
הקישור הזה לא ממש עוזר
27/10/2019 | 19:11
2
28
רציתי מספר אחד שאומר כמה אחוז מהווים החרדים שמקבלים פטור מגיוס מתוך כלל המתגייסים בשנה מסויימת, אני לא יודע איך אני מחשב את זה מתוך האתר שנתת לי.

לצפיה ב-'אז חפש את הנתון *הזה* בגוגל. זה עולה לא מעט בתקשורת'
אז חפש את הנתון *הזה* בגוגל. זה עולה לא מעט בתקשורת
27/10/2019 | 20:12
28
ויש גם עמותות וארגונים שעוסקים בזה. אם לא תמצא לבד נסה לשאול בפורום אתאיזם, יש שם כמה וכמה גולשים שהנושא קרוב לליבם.
לצפיה ב-'גם לזה יש חישוב מש'
גם לזה יש חישוב מש
29/10/2019 | 10:41
20
הנחות בסיס
 למעלה מ 20% מבני ה 18 הם חרדים (ואחוז זה עולה משנה לשנה, בין בני ה 6 למעלה מ 50% הם חרדים וערבים הפטורים מגיוס), מעבר לכך יש עוד רבים הפטורים מגיוס מטעמי דת (בנות שמצהירות על אורח חיים דתי, בני ישיבות ההסדר מהציונות הדתית שמשרתים רק מחצית משרות החובה)
יש כ 2000 מגויסים מדי שנה ליחידות חרדיות, הם למעשה לא תלמידי ישיבות באמת אלא מה שמכונה בעגה הדתית "שבבניקים"
כלומר כנראה קצת למעלה מ 20% מכל מחזור גיוס פטורים מטעמי דת ועל זה יש להוסיף (היות והתעניינת בחרדים) כאלה שלצבא אין עניין בהם כי הם באים להתגייס  מצרכים כלכליים, בגיל קרוב ל 25 כשייש להם כבר כמה ילדים ולכן עלותם לצה"ל גבוהה מאד וירשאים לשרת קל"ב ולכן תועלתם לצה"ל נמוכה.
אבל
מי אמר שצה"ל זקוק לכל מחזור הגיוס ויתכן והפגיעה בו מבחינה מבצעית בגלל הפטור הזה שולית בלבד, אם כי אפשר לחשוב על דרכים אחרות לויסות מספר המתגייסים - למשל לפטור נשים משרות חובה ולהתיר להן להתגייס כמתנדבות בשכר מינימום בהתאם לצרכי צה,ל
לצפיה ב-'בשום מקום, לא נערכות מדידות של משקל ונפח בלשכות הגיוס'
בשום מקום, לא נערכות מדידות של משקל ונפח בלשכות הגיוס
26/10/2019 | 09:58
34
בקשר למספר המתגייסים - עם קצת מאמץ תוכל לחשב מספר קרוב מספיק
חפש בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה את גודל מחזור בני ה 18, בפרסומים אחרים תמצא את אחוזי הגיוס, והתוצאה תהיה די קרובה כי הנשירה המיידית  וגיוס מבוגרים יותר כמעט מתאזנים.
 - להנחתי הטעות תהיה פלוס מינוס 5% לערך
לצפיה ב-'חלב סויה שוקל פחות מחלב פרה?'
חלב סויה שוקל פחות מחלב פרה?
26/10/2019 | 09:10
2
39
כמה פעמים לאחרונה הזמנתי קפה הפוך עם סויה, והמשקל של הכוס היה נמוך משמעותית מהמשקל של קפה הפוך עם חלב פרה באותו גודל. ההבדל כל כך משמעותי, שבכל פעם חשבתי שהכוס חצי ריקה.

האם יכול להיות שנוזל כמו חלב סויה שוקל פחות מנוזל דומה באותו נפח?
לא הפרש של 0.001%. הפרש של עשרות אחוזים.
לצפיה ב-'ההפרש קטן מאד, אבל יתכן ומקציפים יותר את חלב הסויה'
ההפרש קטן מאד, אבל יתכן ומקציפים יותר את חלב הסויה
26/10/2019 | 09:53
1
17
לצפיה ב-''
01/11/2019 | 14:50
1
לצפיה ב-'מה זה אומר כלבה ממרכז המיון '
מה זה אומר כלבה ממרכז המיון
23/10/2019 | 15:02
6
155
אהלן אז ככה רציתי לשאול משהו עשיתי הזמנה כלשהיא באינטרנט ובאותו אתר במעקב משלוח רשום לי בתאריך 21/10/2019 כלבה ממרכז המיון מה זה אומר בידיוק בעיקר המילה כלבה כי לא הצלחתי למצוא באינטרנט?

תודה רבה
לצפיה ב-'זה היה כתוב בעברית? אם לא, מה המקור?'
זה היה כתוב בעברית? אם לא, מה המקור?
23/10/2019 | 16:17
5
25
לצפיה ב-'כן ככה כתוב לי '
כן ככה כתוב לי
23/10/2019 | 16:42
4
70
2019-10-21 23:39
כלבה ממרכז המיון

2019-10-21 22:16
רישום

זה מדובר באתר זיפי ב מעקב המשלוחים שלהם
לצפיה ב-'זה אתר ישראלי או אתר בינ"ל כלשהו שמשתמש בתרגום מכונה?'
זה אתר ישראלי או אתר בינ"ל כלשהו שמשתמש בתרגום מכונה?
23/10/2019 | 16:47
2
22
לצפיה ב-'נראה לי שישראלי כי הסיומת בכתובת האתר il'
נראה לי שישראלי כי הסיומת בכתובת האתר il
23/10/2019 | 17:01
1
23
לצפיה ב-'אז אולי הם מתרגמים אוטומטית סטטוס משפה זרה וזה מה שיצא...'
אז אולי הם מתרגמים אוטומטית סטטוס משפה זרה וזה מה שיצא...
23/10/2019 | 18:18
62
החבילה כנראה נקלטה במרכז המיון / יצאה ממרכז המיון או משהו כזה.
לצפיה ב-'אולי טעות הקלדה'
אולי טעות הקלדה
23/10/2019 | 17:03
67
או שיכול להיות שמקור זה כתוב באנגלית ויש תרגום אוטומטי משובש. בכל אופן נראה שזה אומר שהחבילה נקלטה במרכז המיון.
לצפיה ב-'חימום אוכל בטוסטר אובן'
חימום אוכל בטוסטר אובן
22/10/2019 | 13:33
7
189
האם ניתן לחמם אוכל בטוסטר אובן בצלחות חרסינה או זכוכית במקום במיקרוגל?
לצפיה ב-'אפשר להכניס לתנורון כל כלי שמתאים לחימום בתנור'
אפשר להכניס לתנורון כל כלי שמתאים לחימום בתנור
22/10/2019 | 13:38
5
76
אני לא בטוחה שכל חרס או זכוכית שורדים טוב חימום ממושך, כדאי לבדוק מה כתוב על הכלי (ואם זה כלי אהוב ואני לא בטוחה בחסינותו, לא הייתי מסתכנת). אני מחממת בתנור רק בתבניות ייעודיות. לא רואה סיבה להכניס צלחות.
לצפיה ב-'תודה, רכשתי תבנית ייעודית לצורך העניין'
תודה, רכשתי תבנית ייעודית לצורך העניין
23/10/2019 | 16:29
21
לצפיה ב-'סליחה, אבל זה לא מדויק.'
סליחה, אבל זה לא מדויק.
18/11/2019 | 00:27
3
42

יש למשל כלים של Tupperware, שאינם כלי פלסטיק רגילים, אלא עשויים תערובת של פלסטיק וקרמיקה! הם מיועדים במיוחד לאפייה בתנורי אפייה. אבל בהוראות השימוש, מצוין בפירוש שאסור להשתמש בהם בטוסטר אובן.

(כי בטוסטר אובן, גופי החימום קרובים מאד אל הכלים, ועלולים לפגוע בכלים {היקרים מאד} האלה ולהרוס אותם).

לצפיה ב-'אכן לא מדויק – דיברנו על חימום ולא על אפייה'
אכן לא מדויק – דיברנו על חימום ולא על אפייה
18/11/2019 | 01:18
2
25
לצפיה ב-'נכון. ואעפ"כ לא הייתי מכניסה כלים כאלה לטוסטר אובן.'
נכון. ואעפ"כ לא הייתי מכניסה כלים כאלה לטוסטר אובן.
18/11/2019 | 10:11
1
15
לצפיה ב-'גם אני לא, אבל זה ממש לא רלוונטי לענייננו...'
גם אני לא, אבל זה ממש לא רלוונטי לענייננו...
18/11/2019 | 11:06
7
לצפיה ב-'הם עלולים להתנפץ בטוסטר אובן. יש כלי קרמיקה *חסיני אש*,'
הם עלולים להתנפץ בטוסטר אובן. יש כלי קרמיקה *חסיני אש*,
18/11/2019 | 00:31
23

שבהם מותר להשתמש בתנורי אפייה וגם בטוסטר אובן. בדרך כלל אפשר להבחין בהם לפי התחתית המחוספסת שלהם, ולפעמים גם כתוב עליה, שהכלי חסין אש.
לצפיה ב-'האם חימום מים מינרלים או מסוננים יגרום אבנית?'
האם חימום מים מינרלים או מסוננים יגרום אבנית?
17/10/2019 | 08:47
5
57
כל מה שדורש נקיון בקומקומים ומכונות זה בגלל מים מהברז?
לצפיה ב-'מים מינרליים בהחלט – המינרלים ישקעו...'
מים מינרליים בהחלט – המינרלים ישקעו...
17/10/2019 | 09:35
2
69
ובכל מקרה אם כבר מרתיחים מים אין סיבה להרתיח מינרליים, חבל על הכסף. גם במי הברז בישראל יש אבנית, אם כי אני לא בטוחה שזה נכון באותה המידה למים מותפלים (שמסופקים ביישובים רבים בימינו).

במים מסוננים בד"כ אין אבנית (או שיש פחות) כי המסנן מסנן... לכן רבים מכניסים לקומקום מים מכד סינון (זה לא מונע ב-100%, אבל עוזר). אנחנו פותרים את הבעיה בהוספת מלח לימון לאחת ההרתחות בקומקום החשמלי כל זמן מה (ואז שופכים אותם).
לצפיה ב-''
17/10/2019 | 10:18
6
לצפיה ב-'אבנית'
אבנית
17/10/2019 | 13:32
86
רוב המים לצריכה ביתית בארץ הם מים מותפלים , כמעט ואין בהם אבנית
קיבוץ עמיעד מייצר פילטר עם אבני סיליפוס שמונע הופעת האבנית במים בבית - מנסיון - עובד מצוין.
לצפיה ב-'אוסמוזה הפוכה'
אוסמוזה הפוכה
28/10/2019 | 16:24
1
33
שמעתי עדויות מאנשים שהתקינו אצלם אוסמוזה הפוכה (מערכת לטיהור מים) וזה פתר להם גם את בעיית האבנית בקומקום. שווה לנסות אם זה אפשרי.
לצפיה ב-' פתרון יקר ובזבזני לבעיה פעוטה, פשוטה וזולה לפתרון'
פתרון יקר ובזבזני לבעיה פעוטה, פשוטה וזולה לפתרון
28/10/2019 | 16:29
28
"שיטת האוסמוזה ההפוכה אינה מסייעת, מאחר והיא מביאה לבזבוז מאסיבי של מים אשר יכלו לשמש לצרכים אחרים. למעשה, רק כרבע מהמים אשר עוברים במערכת הסינון הופכים לטהורים וראויים לשתייה. שאר המים יורדים לטמיון ולא ניתן לעשות בהם כל שימוש."

נוסף על כך מי שמקבל בברז מים מותפלים (וזו כבר רוב האוכלוסייה בישראל בימינו) כבר מקבל מים שעברו אוסמוזה הפוכה (במתקן ההתפלה) ומיותר (ובזבזני) לחזור על התהליך בבית.
לצפיה ב-'עיקול מביטוח לאומי'
עיקול מביטוח לאומי
15/10/2019 | 11:52
3
71
ביטוח לאומי עיקלו לי את חשבון הבנק בערב החג, ומסתבר שהם לא עובדים בחול המועד כלומר כל הסניפים והמענה האנושי סגורים עד סוף סוכות ב'... עכשיו, שילמתי את החוב בכרטיס אשראי במענה האוטומטי, השאלה שלי היא אם יש מצב שהעיקול יוסר בימים הקרובים כלומר באופן אוטומטי? או שרק בסוף החג הם יראו ששילמתי ורק אז הם ישלחו את ההוראה להסיר את העיקול מה שיקח עוד שלושה ימים מה שאומר שלא יהיה לי חשבון עד סוף שבוע הבא? מקווה שהשאלה ברורה. ואם מישהו אולי בכללי מכיר טיפ מה לעשות בכזה מצב אשמח. תודה
לצפיה ב-'לצערי אין לי שום פתרון'
לצערי אין לי שום פתרון
17/10/2019 | 10:58
2
50
אבל זה שכל הסניפים סגורים לאורך כל החג וכך גם המענה הטלפוני, בלי שום אפשרות לטפל במצבי חירום כמו שלך זאת פשוט שערורייה.
לצפיה ב-'מסכימה מאוד. חוסר האונים של'
מסכימה מאוד. חוסר האונים של
21/10/2019 | 20:54
1
41
הפרט מול הרשויות שמתנהלות בחוצפה רבה
לצפיה ב-'הרשויות אמורות לשרת את האזרח'
הרשויות אמורות לשרת את האזרח
21/10/2019 | 20:56
35
ולא ההפך. רק בישראל..
לצפיה ב-'למישהו כאן יש מכונת כביסה של AEG'
למישהו כאן יש מכונת כביסה של AEG
13/10/2019 | 17:14
3
55
דגם LTX6G6210AM (פתח עליון) ?

במידה וכן, הייתי שמחה לשאול מספר דברים שלא ברורים לי בנוגע לתפעול השוטף. לצערי, נותני השירות שלהם פשוט לא עונים. שירות לקוחות מתחת לכל ביקורת. הייתי צריכה לבדוק את המענה הטלפוני הלא קיים שלהם לפני שקניתי.

לצפיה ב-'תנסי בפורום עשו זאת במו ידיכם או בפורום צרכנות'
תנסי בפורום עשו זאת במו ידיכם או בפורום צרכנות
15/10/2019 | 23:27
2
10
לצפיה ב-''
16/10/2019 | 04:36
1
6
לצפיה ב-'טלפון נייח- נייד שהפסיק לתפקד'
טלפון נייח- נייד שהפסיק לתפקד
10/10/2019 | 14:35
5
85
שלום, יש לי מערכת ביתית עם שני טלפונים, נייח ונייד, האחרון שבהם נרכש ב-2018 והוא מתוצרת פיליפס. כבר 4 ימים או יותר, שהוא לא משמיע צליל חיוג אבל אור החיווי הכחול שלו דולק. איך מטפלים בזה ומשיבים את הטלפון "למצב עבודה"? תודה מראש.
לצפיה ב-'בדקת בחוברת המצורפת?'
בדקת בחוברת המצורפת?
11/10/2019 | 15:37
4
47
בדקת אם ניתן להוצי / לקבל בו שיחות ?
בדקת מה קורה אם מעבירים אותו לנקודה אחרת ?
נסה לעשות את הבדיקות האלה ואם הבעיה תמשיך חזוא לכאן עם יתר פרוט.
לצפיה ב-'בדקתי'
בדקתי
13/10/2019 | 02:09
3
43
כזכור, זה קו שאני משתמש בו זה שנה וחצי. אפשר לקבל בו שיחות, אבל אין לי נקודה אחרת להעביר. המחשבה הראשונית הייתה חיבורים. ניתקתי וחיברתי את מה שנקרא "תחנת העגינה", ללא הועיל. אולי זה עניין של סוללה? העניין הוא,שאין לי קבלה זמינה על הרכישה, ואני גם לא זוכר את שם החנות שקניתי בה. 
לצפיה ב-'איך אין נקודה אחרת ? - תחליף את מיקום הנייד והנייח.'
איך אין נקודה אחרת ? - תחליף את מיקום הנייד והנייח.
13/10/2019 | 13:00
34
ואם צריך חיבור חשמלי לצורך הבדיקה השתמש בכבל מאריך.
לצפיה ב-'אולי הוא במצב של יום כיפור'
אולי הוא במצב של יום כיפור
17/10/2019 | 17:56
1
33
פיליפס הוא הולנדי וההולנדים מכבדים את חגי ישראל.
לצפיה ב-'חחח'
חחח
18/11/2019 | 15:05
6
לצפיה ב-'קפה שחור בתרמוס'
קפה שחור בתרמוס
12/10/2019 | 11:57
3
82
היי,
אני נפגש עם חברים וכל אחד מביא איתו משהו. אני אמור להביא קפה שחור בתרמוס. בד"כ אני שותה על המקום אז פחות מוכר לי הקונספט של שימוש בתרמוס..  אבשל את הקפה בפינג'ן ואח"כ אמזוג לתרמוס. שתי שאלות קטנות:
  1. האם שופכים את הקפה לתרמוס מיד לאחר שהוא מוכן (טמפרטורה קרובה ל-100 מעלות) או שצריך להמתין שהמשקה יתקרר קצת? יש לי תרמוס סטנדרטי, כזה שקונים בסופר
  2. האם שופכים לתרמוס גם את "הבוץ" של הקפה? (מה שנמצא בתחתית אם מניחים לקפה לעמוד דקה) או שאמורים לסנן?
תודה מראש על עזרתכם

לצפיה ב-'קפה בתרמוס'
קפה בתרמוס
13/10/2019 | 09:23
2
67
ביררתי את התשובות לשאלות תרמוס ואני "עונה לעצמי" למקרה שמישהו אחר ירצה לדעת..
1. תרמוס סטנדרטי (סביבות 30 ש"ח ומעלה, הפנים עשוי זכוכית) אמור להיות עמיד בפני משקאות חמים עד רותחים (100 מעלות). לפיכך אין בעיה לשפוך את הקפה לתרמוס מיד לאחר הכנתו.
2. במקרה של קפה שחור, חבר שמבין אמר שעדיף למלא את התרמוס יחד עם "הבוץ" ולא לסנן, כי עלול להתקבל קפה שחור דליל ופחות טעים. אם נשמר יחד עם הבוץ הוא חזק יותר וארומטי. כ-5 דקות לפני השתיה מומלץ לנער קצת את התרמוס ואז להעמידו על משטח ישר כדי לאפשר לגרגרים לשקוע.
חג שמח.

לצפיה ב-''
13/10/2019 | 11:00
8
לצפיה ב-'להזהר בפתיחה'
להזהר בפתיחה
17/10/2019 | 11:01
42
אם התרמוס איכותי ולא עבר זמן רב מהמילוי עלול להצטבר בתוכו לחץ אדים.
לצפיה ב-'טכניקות הירגעות'
טכניקות הירגעות
01/10/2019 | 11:25
4
103
שלום, בתקופה האחרונה אני סובל ממספר לחצים עקב בעיות כלכליות ומקצועיות. זה מתבטא (במיוחד בשלושת הימים האחרונים) במצבי רוח, אובדן תיאבון, בעיות בעיכול, ואפילו הגיע שלשום עד כדי 39 מעלות חום ורעידות בגוף. הסיטואציה טיפה מדאיגה אותי, לאור העובדה שאני אדם אופטימי ורוב הלחץ מאחורי. מלבד הליכה לטיפול פסיכולוגי (שאני לא חושב שיעזור לי ואין לי כסף לשלם בעבורו, אלא אם מישהו מכם מתנדב לממן אותו), מה עוד אפשר לעשות? אני אגב, מתאמן 3 פעמים בשבוע במכון כושר ומשתדל שלא להיכנע למציאות המורכבת. תודה מראש, אשמח לכל עצה אפשרית.
לצפיה ב-'פורום זה אינו מספק ייעוץ בכלל וייעוץ רפואי בפרט'
פורום זה אינו מספק ייעוץ בכלל וייעוץ רפואי בפרט
01/10/2019 | 11:41
1
60
לרשותך פורומים בנושאי תמיכה ובריאות. עם זאת חשוב לזכור ששום פורום אינו יכול לספק לך ייעוץ רפואי פרטני כהלכה ובבריאות לא משחקים. הכתובת הראשונית לבעיות רפואיות כלליות היא רופא המשפחה שלך, שמכיר אותך ואת התיק הרפואי שלך, יכול לתשאל אותך ולבדוק אותך, להפנות אותך לבדיקות נוספות וגם לאנשי מקצוע רלוונטיים (גם בתחום בריאות הנפש אם צריך, זה כיום דרך קופות החולים).

לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/10/2019 | 12:06
12
לצפיה ב-'נשמע שהיית חולה בשלושת הימים האחרונים.'
נשמע שהיית חולה בשלושת הימים האחרונים.
03/10/2019 | 19:51
1
80
לרוב (אף פעם) לא חוטפים 39 מעלות חום מסיבות פסיכולוגיות (יש משהו שנקרא חום פסיכוגני שהוא לכאורה חום שאכן נובע מלחץ, ומופיע בעיקר אצל נשים צעירות. אתה מוזמן לגגל ולראות אם זה נראה לך...).
לא מומלץ ללכת למכון כושר (או לעבודה) עם 39 מעלות חום, אלא לנוח במיטה.
מוזר שאתה עושה קישור בין חום לבין מצב פסיכולוגי.
האם אתה גר לבד? לרוב קל במיוחד לדעת שזו מחלה פיסית כשיתר בני הבית נדבקים... 
גם אצלנו חולים בזמן האחרון (אבל תסמינים אחרים - צינון וכאבי ראש), כמו שקורה לעתים בחילופי עונות.

לגבי הבעיות האחרות - אכן אפשר לפנות לרופא שיפנה הלאה (גם לגבי זאת אולי היה מומלץ אבל נראה לי שזה כבר עבר, לא?).

לצפיה ב-' נא לא להמשיך כאן. אם תרצו תוכלו להמשיך במסרים.'
נא לא להמשיך כאן. אם תרצו תוכלו להמשיך במסרים.
03/10/2019 | 21:38
21
לצפיה ב-'ערן זהבי'
ערן זהבי
01/10/2019 | 14:18
83
משלם מס הכנסה בסין?
לצפיה ב-'"וְהִקְרַבְתֶּם אִשֶּׁה עֹלָה לַיהוָה"'
"וְהִקְרַבְתֶּם אִשֶּׁה עֹלָה לַיהוָה"
26/09/2019 | 11:24
2
64
שלום רב,

בספר במדבר פרק כח מופיעה כמה פעמים המילה "אִשֶּׁה" ("זֶה הָאִשֶּׁה, אֲשֶׁר תַּקְרִיבוּ לַיהוָה", "כְּמִנְחַת הַבֹּקֶר וּכְנִסְכּוֹ תַּעֲשֶׂה, אִשֵּׁה רֵיחַ נִיחֹחַ לַיהוָה", "וְהִקְרַבְתֶּם אִשֶּׁה עֹלָה לַיהוָה"), לא הצלחתי למצוא בשום מקום מה הפירוש למילה הזו, מישהו יכול להסביר מה המשמעות של המילה הזו?

ושאלה נוספת, במסכת נידה אני רואה שמשולבות יחד בזו אחר זו פסקאות גמרא ופסקאות משנה (פסקה מהגמרא ואחריה פסקה מהמשנה, שוב פסקה מהגמרא, ושוב פסקת משנה...) מה זה אומר? האם הגמרא מפרשת את פסוקי המשנה? למה?

לצפיה ב-'זה לא הפורום המתאים, אנא הפנה את שאלתך לפורום השפה העברית'
זה לא הפורום המתאים, אנא הפנה את שאלתך לפורום השפה העברית
26/09/2019 | 11:34
31
לצפיה ב-'יש סוגי קרבנות שונים'
יש סוגי קרבנות שונים
27/09/2019 | 11:16
48
למשל "עולה", "שלמים"
וגם "אשה" היא (או הוא) אחד מסוגי הקרבנות
ההבדל בין הסוגים הוא פחות או יותר כמה מהקרבן אוכל המקריב, כמה הכהן וכמה משאירים לאל.
לצפיה ב-'טעות בעודף'
טעות בעודף
26/09/2019 | 14:59
2
121
שלום, הייתי היום בגן העיר בת"א. משכתי כסף מבנק הפועלים, 500 בסה"כ.  קיבלתי 2 שטרות של 200 ועוד 100 ש"ח בשטר נוסף. לאור הידיעה ש-90 אחוז מבעלי ומוכרי החנויות לא מקבלים  שטרות של 200 ש"ח, שאלתי מישהי שמשכה כסף לפניי אם היא מכירה חנות בתמחם שתסכים. מתוך ידיעה כביכול, היא המליצה על ממסי. הם אכן עשו לי ג'סטה יפה, קידמו אותי בתור (כשלפחות 9 אנשים חיכו לפניי) ופרטו לי. הודיתי להם והמשכתי הלאה. כשחזרתי לבית/משרד (אצלי זה אותי דבר), גיליתי לתדהמתי שנתנו לי 400 ש"ח, 100 פחות ממה שרציתי. בין אם מדובר בטעות ובין אם בפעולה מכוונת, מה הסיכוי שלי לקבל את הכסף האבוד? שווה להתחיל מערכה? אני רוצה את השטר (או בכל פריסה אחרת), אבל לא רוצה לצאת מאשים בלי הוכחה חותכת. עצות, מישהו?
לצפיה ב-'מעולם לא הייתה לי בעיה לשלם בשטרות של 200'
מעולם לא הייתה לי בעיה לשלם בשטרות של 200
26/09/2019 | 15:44
1
83
לא ניסיתי בקיוסק בתשלום של פרוטות, אבל שילמתי בשלל חנויות בלי שום בעיה.

כתבת שהייתה לך בעיה עם השטרות של ה-200 ואותם ביקשת לפרוט, ושני שטרות של 200 = 400, אז לא הבנתי מה הבעיה...

בעיקרון בכל עסק אפשר לדעת אם יש הפרשים בקופה כשעושים ספירת קופה, בדרך כלל בסוף היום. אם זה עדיין לא מסתדר לך אתה יכול לבקש מהם לבדוק. מעבר לכך אין לך איך להוכיח שום דבר... אם אכן הפסדת כסף ראה זאת כשכר לימוד להבא – לבדוק את הכסף במעמד הקופה.
לצפיה ב-'דיברתי עם המרכז הארצי של ממסי'
דיברתי עם המרכז הארצי של ממסי
26/09/2019 | 16:16
94
ביקשתי שימסרו את ההודעה שלי לסניף בת"א. צלצלו אליי מהסניף. אני יכול לקבל מהם את ה-100 ש"ח, היום עד הערב או מחר עד הצהריים.
לצפיה ב-'כרטיסים ל-Cirque de Soleil'
כרטיסים ל-Cirque de Soleil
21/09/2019 | 13:39
2
51
אמנם המופע מגיע רק ביוני 2020, אבל אני מחפש היכן ניתן לקנות כרטיסים מוזלים למופע? באיזה פורום ניתן לשאול את השאלה הזו?
תודה
לצפיה ב-'אין לזה פורום ייעודי; אפשר אולי בפורום צרכנות'
אין לזה פורום ייעודי; אפשר אולי בפורום צרכנות
21/09/2019 | 18:22
38
אבל זה לא משנה, אין הפתעות – צריך לחפש בגוגל ולבדוק באתרי כרטיסים, ואם יש הנחות הן יהיו כתובות (למשל נקודות בכרטיס אשראי, הנוסע המתמיד, מנויי עיתון וכו'). כמובן, אפשר לבדוק יזום בכל מועדון שחברים בו – ועדי עובדים, כרטיסי אשראי וכו'. להביא בחשבון שלפעמים לא מוצאים כי אין כ"כ הנחות... (לפעמים רק ברגע האחרון, אם נשארו כרטיסים).
לצפיה ב-'הצעה מקורית, לא שלי.'
הצעה מקורית, לא שלי.
21/09/2019 | 19:18
59
מישהו באחד הפורומים הציע לנסוע למופע למוסקבה, טוען שיותר זול כולל טיסה, לא פרט.
לצפיה ב-'שמות'
שמות
16/09/2019 | 17:21
10
110
קירשנבאום זה 'עץ דובדבנים'
בירנבאום זה 'עץ אגסים'
אפלבאום זה 'עץ תפוחים'
וכו'

מה זה מנדלבאום? עץ של מנדלים?
לצפיה ב-'עץ שקד'
עץ שקד
16/09/2019 | 17:25
8
85
לצפיה ב-'סבבה, יש מצב למחוק את השירשור?'
סבבה, יש מצב למחוק את השירשור?
16/09/2019 | 17:28
7
20
לצפיה ב-'למה?'
למה?
16/09/2019 | 17:41
6
14
לצפיה ב-'מפני שאני יוצא פה דביל שלא מסוגל לחפש חיפוש פשוט בויקי'
מפני שאני יוצא פה דביל שלא מסוגל לחפש חיפוש פשוט בויקי
16/09/2019 | 17:49
5
75
וזה לא כיף גדול
לצפיה ב-'יודע יידיש?'
יודע יידיש?
16/09/2019 | 18:14
1
71
דקה 1.28
https://www.youtube.com/watch?v=5-X-dFI6tmw
ראָזשינקעס מיט מאַנדלען״ (״צימוקים ושקדים״)
וגם שקדי מרק - מאַנדלך, כלומר, שקדים (ביידיש ובגרמנית)

לצפיה ב-'ברור, זו שפת אמי'
ברור, זו שפת אמי
16/09/2019 | 18:25
65
סתם, לא :)
כל ההשכלה שלי ביידיש באה פחות או יותר מהמערכון הזה.
ודי אם אומר שפירות זה לא בדיוק מה שהולך שם
לצפיה ב-'אתה לא דביל, שאלת שאלה לגיטימית ואין סיבה למחוק אותה'
אתה לא דביל, שאלת שאלה לגיטימית ואין סיבה למחוק אותה
17/09/2019 | 19:55
2
58
לטוב ולרע, תפוז זה לא פייסבוק, וכאן לא מוחקים שרשורים במחי יד רק כי פותח השרשור התחרט... מנגד, מכיוון שזה לא פייסבוק, אתה לא כותב כאן בשמך האמיתי אלא בכינוי, וזה לא שמישהו שיחפש את השם שלך בגוגל יגיע לפה... הכול בסדר. אם לא מצאת בעצמך מידע (גם אם לא חשבת לחפש במקור מסוים) לשם כך הפורום הזה קיים. שאלת, נענית, עכשיו גם אחרים יוכלו ליהנות.

נ"ב
בגלל בעיות טכניות בתפוז אני לא יכולה להיכנס לתיבת המסרים.
לצפיה ב-'המסר שלי היה: "אז האם אפשר בבקשה למחוק את השירשור שלי?"'
המסר שלי היה: "אז האם אפשר בבקשה למחוק את השירשור שלי?"
17/09/2019 | 20:01
1
76
בנאדם פתח שירשור, מבקש למחוק אותו, מה הסיפור?
מה אכפת לי איך את רואה את פייסבוק או את תפוז.
ביקשתי בקשה הכי קטנה וחסרת משמעות. למה לא לצאת בנאדם ולפרגן לי אותה? במי זה פוגע?
לצפיה ב-'והתשובה היא לא, בלי קשר אליך. זו מדיניות הניהול בפורום הזה'
והתשובה היא לא, בלי קשר אליך. זו מדיניות הניהול בפורום הזה
17/09/2019 | 23:38
72
ולא רק בו, כך מקובל בתפוז. כשאתה מפרסם הודעה אתה צריך לקחת בחשבון שהיא מפרסמת ברשות הרבים ולא באתר פרטי שלך, ושרשור שנפתח בפורום אינו עניין פרטי של מי שפתח אותו. אנשים משקיעים מזמנם במענה, אנשים אחרים מגלים עניין בשאלות ובתשובות, וזה לא הוגן כלפי אחרים למחוק הכול רק כי בדיעבד התחרטת. זה שרשור רלוונטי לפורום ואין סיבה למחוק אותו. שאלת שאלה לגיטימית, קיבלת תשובות והסברים, ואיך אתה מרגיש מכאן ואילך זה עניין פרטי שלך (שבחרת לשתף בו את כולם, אבל גם זו בחירה שלך). אין לי כוונה לדון בעניין מעבר לכך (ולמעשה אני עונה כאן רק בגלל הבעיה במסרים).
לצפיה ב-' הודעות עם ביקורות אישיות נמחקו ויימחקו לאלתר. '
הודעות עם ביקורות אישיות נמחקו ויימחקו לאלתר.
25/09/2019 | 14:09
57
מי שמעוניין להוסיף מידע רלוונטי לשרשור מוזמן לעשות זאת; בכל עניין אחר אתם מוזמנים להתכתב ביניכם במסרים.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו