לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769427,694 עוקבים אודות עסקים

פורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את ההנחיות לעיל לפני פרסום שאלה/תשובה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

לצפיה ב-'באיזה אתר אפשר לראות את חדשות ערוץ 2 בשידור ישיר?'
באיזה אתר אפשר לראות את חדשות ערוץ 2 בשידור ישיר?
06/04/2018 | 20:07
9
83
רק לפני כמה חודשים מצאתי לפחות שני אתרים כאלו ועכשיו משום מה אני לא מצליח למצוא אפילו אחד! אני מחפש אתר שאפשר פשוט להיכנס אליו ולצפות בחדשות ערוץ 2 בשידור חי על מסך מלא בלי צורך ברישום דרך פייסבוק או כל מיני שטויות כאלה!

אשמח לתשובה מהירה, תודה!

לצפיה ב-'כאן'
כאן
06/04/2018 | 21:52
5
44
http://www.isramedia.net/12/ערוצים-מישראל/ערוץ-12-שידור-חי
לצפיה ב-'לא התבלבלת? רשום שזה ערוץ 12, אני ביקשתי ערוץ 2'
לא התבלבלת? רשום שזה ערוץ 12, אני ביקשתי ערוץ 2
06/04/2018 | 22:14
3
41
רציתי את החדשות של 20:00 בערב עם יונית לוי, לצערי כבר פיספסתי

לצפיה ב-'כן, הרי הם התחלקו ל-12 ו-13 '
כן, הרי הם התחלקו ל-12 ו-13
06/04/2018 | 22:21
2
14
לצפיה ב-'מצטער אבל לי זה לא היה ידוע...'
מצטער אבל לי זה לא היה ידוע...
06/04/2018 | 23:14
1
20
לצפיה ב-':)'
:)
06/04/2018 | 23:18
4
לצפיה ב-'להבא נא לקשר לאתרים הרשמיים של הזכייניות ולא לאתרים פרטיים'
להבא נא לקשר לאתרים הרשמיים של הזכייניות ולא לאתרים פרטיים
06/04/2018 | 23:41
36
שמידת החוקיות שלהם אינה ברורה...
לצפיה ב-'האם אפשר למצוא איפשהו שידור חוזר/הקלטה של החדשות של היום?'
האם אפשר למצוא איפשהו שידור חוזר/הקלטה של החדשות של היום?
06/04/2018 | 23:20
1
25
רציתי לראות חדשות בקשר למה שהיה היום בעזה.

לצפיה ב-'תמיד, באתרים של הזכיינים. כאן, ערוץ 10, קשת, רשת... רק תבחר'
תמיד, באתרים של הזכיינים. כאן, ערוץ 10, קשת, רשת... רק תבחר
06/04/2018 | 23:31
28
כתוב בגוגל את שם הזכיין שאתה רוצה לצפות בחדשות שלו, תגיע לאתר שלו, והן יהיו שם .
לצפיה ב-'חדשות ערוץ 2 (לשעבר) מועברות חי באתרים של קשת (מאקו) ורשת'
חדשות ערוץ 2 (לשעבר) מועברות חי באתרים של קשת (מאקו) ורשת
06/04/2018 | 23:39
31
שידור חי ערוץ 12 (קשת):
שידור חי ערוץ 13 (רשת):

(השידור החי הוא 24/7, לא רק בזמן שידור החדשות)
לצפיה ב-'שלום וחג שמח האם קינמון משתלב'
שלום וחג שמח האם קינמון משתלב
05/04/2018 | 22:54
2
42
טוב בתבשיל מג'דרה ? (אורז מלא עם עדשים ירוקות כמון וכורכום)
לצפיה ב-'אנא הפני את השאלה לפורומי האוכל והמתכונים'
אנא הפני את השאלה לפורומי האוכל והמתכונים
06/04/2018 | 02:47
1
34
ורק אציין בקצרה שטעם הוא עניין של טעם ולכן אם את מבשלת לעצמך, לא משנה מה משתלב (או לא) לאחרים, רק מה טעים לך.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
07/04/2018 | 14:55
4
לצפיה ב-'שאלה בקשר לאירוויזיון'
שאלה בקשר לאירוויזיון
06/04/2018 | 02:08
3
58
היי, אני זוכר שכאשר הייתי ילד תחרות האירוויזיון נמשכה ערב אחד בלבד, אני זוכר שהתחרות שודרה בשידור ישיר/חי בטלוויזיה (כולם ישבו מרותקים למסך עד אמצע הלילה) ולאחר מכן כל מדינה מסרה את הניקוד שלה ונקבעו הזוכים, כאמור הכל בערב אחד בלבד.

האם הנוהל הזה שונה? כי לפי מה שהבנתי השנה האירוויזיון יתפרש על פני 3 תאריכים שונים: חצי גמר ראשון, חצי גמר שני ואז תחרות הגמר. האם שינו את הנהלים? או שהזיכרון שלי לא כל כך מדוייק לגבי התחרות הזו?

(נ.ב - אישית ממש לא אהבתי את השיר שאנחנו שולחים, בלשון המעטה...)

לצפיה ב-'היי אורן! לרשותך פורום אירוויזיון, אנא הפנה אליו שאלות בנושא'
היי אורן! לרשותך פורום אירוויזיון, אנא הפנה אליו שאלות בנושא
06/04/2018 | 02:43
2
56
בקצרה רק אציין שחצאי הגמר התווספו מזמן, לאחר שהצטרפו לתחרות יותר מדי מדינות לגמר אחד. תוכל לקרוא על כך בוויקיפדיה:
לצפיה ב-'טוב תודה אז בעצם ענית לי, אני לא רואה טעם לשאול גם שם'
טוב תודה אז בעצם ענית לי, אני לא רואה טעם לשאול גם שם
06/04/2018 | 10:37
1
13
לצפיה ב-'ויקיפדיה ענתה לך... והכוונה לשאלות נוספות, כמובן '
ויקיפדיה ענתה לך... והכוונה לשאלות נוספות, כמובן
06/04/2018 | 12:43
11
לצפיה ב-'שאלה זעירה על פורומים'
שאלה זעירה על פורומים
03/04/2018 | 09:35
1
72
כאמור שאלה קטנה:
אני מחפש פורום (אולי זו לא המילה הנכונה?) שבו יש דיונים והחלפת דעות על (כל מיני) נושאים.  אני לא מוצא את סיפוקי בפורומים שהם במבנה של שאלות תשובות.
אז ...  אשמח לתגובה אינפורמטיבית איפה אין פורומים אינפורמטיביים.
שחר
לצפיה ב-'יש רשתות חברתיות, יש פורומים חברתיים...'
יש רשתות חברתיות, יש פורומים חברתיים...
03/04/2018 | 09:51
56
נסה למשל פורומים כמו ציפורי לילה, שיחת היום, אקטואליה...
לצפיה ב-'גופיה קצרה לגבר עם חלק תחתון ארוך'
גופיה קצרה לגבר עם חלק תחתון ארוך
02/04/2018 | 19:34
3
51
אני מחפש לקנות משהו מאוד פשוט,
בחנות בארץ או באמזון וכו',
אבל לא מצליח למצוא...

אני מחפש גופיה לבנה לגבר,
עם שרוולים קצרים
בסגנון הזה

א-ב-ל שהחלק התחתון שלה (הקצה התחתון, זה שנכנס למכנסיים) יהיה ארוך יותר מהרגיל (כדי שלא יברח מהמכנסיים).

אני זוכר בודאות שראיתי פעם משהו כזה באינטרנט, אבל לא מצליח למצוא בגוגל, כי בכל ניסוח שאני מנסה להסביר על החלק הארוך - גוגל מוצא לי גופיות עם שרוול ארוך או משהו אחר שלא אליו התכוונתי.

למישהו יש רעיון איך למצוא?

לצפיה ב-'פרסם בפורום קניות באינטרנט, יעזרו לך למצוא'
פרסם בפורום קניות באינטרנט, יעזרו לך למצוא
02/04/2018 | 20:00
2
38
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2586/1829639...אינטרנט/קניות_באינטרנט
(לא להגיב להודעה המקושרת, היא כבר לא בעמוד הראשון).
לצפיה ב-'תודה, פרסמתי שם עכשיו'
תודה, פרסמתי שם עכשיו
05/04/2018 | 12:17
1
4
לצפיה ב-'מה זה קוד 444 בחדר מיון פנימי במאי כפר סבא? '
מה זה קוד 444 בחדר מיון פנימי במאי כפר סבא?
31/03/2018 | 23:18
1
5264
לצפיה ב-'נראה שאנחנו לא יודעים. זו שאלה ספציפית מאוד שדורשת ידע פנימי'
נראה שאנחנו לא יודעים. זו שאלה ספציפית מאוד שדורשת ידע פנימי
06/04/2018 | 03:22
248
מאנשים שעובדים שם, אני מניחה (והסיכוי שיש להם פנאי לגלוש בפורומים בכלל ובזה בפרט, לא ממש גבוה, אני חוששת). אם זה חשוב לך הייתי מנסה לברר בחדר המיון עצמו.

רציתי להציע לך לשאול בפורום לימודי רפואה (אולי מישהו עבר שם ומכיר) אבל נראה שהוא כבר די מת... אם תרצה לבחון את הפורומים הרפואיים בתפוז, הם נמצאים באינדקס תחת "רפואה ובריאות" (לקראת תחתית הדף, צריך לגלול מעט מטה):
לצפיה ב-'לא מצליחה'
לא מצליחה
31/03/2018 | 19:57
2
55
למה אני לא יכולה להיכנס לצאט?
לצפיה ב-'תמיכה טכנית בתפוז ניתנת בפורום משוב'
תמיכה טכנית בתפוז ניתנת בפורום משוב
31/03/2018 | 20:09
28
לצפיה ב-'קישור לתשובת הנהלת הפורומים:'
קישור לתשובת הנהלת הפורומים:
06/04/2018 | 03:11
12
לצפיה ב-'האם יש מצלמות (לא מהירות) בכבישים בישראל?'
האם יש מצלמות (לא מהירות) בכבישים בישראל?
30/03/2018 | 16:11
4
33
ואם כן, אז האם יש בכביש 44 ו412 באיזור בית דגן?ֿ

שאלה נוספת- האם מצלמות מהירות מצלמות באופן רציף או רק בעקבות טריגר כלשהו שמופעל?

תודה לכם

לצפיה ב-'עדיף לשאול בפורום תעבורה'
עדיף לשאול בפורום תעבורה
30/03/2018 | 16:28
9
לצפיה ב-'יש'
יש
31/03/2018 | 08:37
2
38
1. יש מצלמות רמזור, מצלמות נת,צ  ועוד
2. באזור שציינת יש לפחות מצלמות רמזור
3. מצלמת מהירות אינה מצלמת באופן רציף, צריך משהו שיפעיל אותה.
לצפיה ב-'תודה!!!'
תודה!!!
31/03/2018 | 12:37
6
לצפיה ב-'הגולשת כבר פתחה שרשור בפורום תעבורה, להבא נא לענות בו'
הגולשת כבר פתחה שרשור בפורום תעבורה, להבא נא לענות בו
31/03/2018 | 16:43
32
חבל לפצל את הדיון, עדיף לרכז את התשובות בפורום הרלוונטי.
נא להמשיך בשרשור בפורום תעבורה,
לצפיה ב-'אובדן ארנק ורישיון נהיגה'
אובדן ארנק ורישיון נהיגה
29/03/2018 | 23:29
17
100
לצערי אבד לי הארנק ובו רישיון הנהיגה,
האם עליי לדווח למשטרה ?
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי לא. שאלתי את גוגל, הוא הפנה אותי למשרד התחבורה'
למיטב ידיעתי לא. שאלתי את גוגל, הוא הפנה אותי למשרד התחבורה
29/03/2018 | 23:41
12
48
ושם פשוט כותבים להוציא רישיון חדש (כפל רישיון):
זה גם הגיוני, כי למשטרה אין מה לעשות עם המידע הזה...
לצפיה ב-'בארנק היו קרוב ל1000 שקלים במזומן'
בארנק היו קרוב ל1000 שקלים במזומן
29/03/2018 | 23:54
11
45
האם יש צורך לדווח למשטרה ולו רק בשביל הסיכוי הקטן שמי שמצא את הארנק הביא אותו לתחנת משטרה ?
לצפיה ב-'צר לי לשמוע... לדעתי ולצערי אין טעם'
צר לי לשמוע... לדעתי ולצערי אין טעם
29/03/2018 | 23:59
9
52
א. אם מצא אותו אדם הגון, הרי שהוא יוכל לאתר אותך בנקל ע"ס התעודות שבו (או להביא אותו למשטרה והם כבר יאתרו אותך).
ב. אם מצא אותו אדם לא הגון הוא ודאי לקח את הכסף והשליך את היתר; אם לאחר מכן יימצא הארנק עם התעודות (וללא הכסף) ע"י אדם הגון, ראה סעיף א.

אם אתה חושב על האפשרות שמישהו מצא את הארנק, לקח את התעודות אבל השאיר את הכסף (ולכן לא יודעים למי להשיב אותו...) כבר עדיף שתמלא לוטו. סיכוי יותר גבוה שתזכה כך באלף ש"ח.
לצפיה ב-'אני תוהה לגבי תרחיש א'
אני תוהה לגבי תרחיש א
30/03/2018 | 00:02
8
46
אם המשטרה באמת תטרח לחפש אותי,
או שתחכה שאגיע בעצמי לתחנה.
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי כן. למה לא? ובכל מקרה לא בטוח שתגיע לאותה תחנה'
למיטב ידיעתי כן. למה לא? ובכל מקרה לא בטוח שתגיע לאותה תחנה
30/03/2018 | 00:07
7
44
שמע, אם זה יעזור לך לישון רגוע יותר בלילה (ואני לא צינית), אתה יכול לגשת לתחנה או לפני זה (עדיף) להתקשר למוקד המידע לברר:
לצפיה ב-'התקשרתי למוקד "110" של המשטרה.'
התקשרתי למוקד "110" של המשטרה.
30/03/2018 | 12:36
6
53
קודם כל טוב לדעת שיש מוקד "110" למשטרה. מדובר במוקד שפעיל 24 שעות ומיועד בדיוק לשאלות ובעיות ש*אינם* מקרה חירום. ענו לי תוך 3-4 דקות.

לגופו של עניין - 
1) אמרו לי לבוא לתחנה הקרובה לביתי כדי למלא טופס "דיווח על אובדן". לא בדיוק הצלחתי להוציא מהמוקדנית תשובה לשאלתי - "האם במידה והארנק שלי יגיע אליכם ולא מילאתי את הטופס הנ"ל, תיצרו איתי קשר ?".
2) לגבי רישיון הנהיגה - אמרה לי שלא מעניין אותם שאיבדתי אותו, רק שאדאג לחלופי.

תודה רבה על התשובות, הפורום הזה פשוט מצויין.
לצפיה ב-'ייצרו איתך קשר במידה ויש בארנק תעודה כלשהי'
ייצרו איתך קשר במידה ויש בארנק תעודה כלשהי
30/03/2018 | 12:49
44
או מסמך אחר שמאפשר לאתר את הבעלים (למשל חשבונית עם טלפון או משהו כזה), וזה לא קשור אם דיווחת על האובדן או לא. "סתם" ארנק ריק - לא ניתן לדעת למי לשייך.
לצפיה ב-'גם אני לא ידעתי שהוא קיים, גיליתי באתר המשטרה '
גם אני לא ידעתי שהוא קיים, גיליתי באתר המשטרה
30/03/2018 | 13:03
4
44
חבל שהוא לא מפורסם (או שפורסם ופספסתי; החשיפה שלי לפרסומות די נמוכה).

גם לי לא ממש ברור מה הצורך בטופס דיווח על אובדן, אני מניחה שזה נוהל רגיל במקרה שאדם מדווח על אובדן... ובכל מקרה טופס זה לא מה שיגרום להם ליצור איתך קשר אם הארנק יגיע. הרי אם ירצו לטפל בכך יוכלו לאתר אותך בקלות, ואם ישימו בצד כי יש דברים דחופים יותר, זה מה שיקרה... אני מתקשה לדמיין מצב שבו מילוי טופס כזה ישנה, אבל אם אתה מרגיש צורך "למען הסדר הטוב", לך על זה.

לגבי הרישיון, זה היה לי ברור... הם הרי לא מנהלים אצלם את הרישום; כיום לכל השוטרים יש מסופונים שמתחברים למאגר של משרד התחבורה ובודקים הכול באופן ממוחשב. למעשה בקרוב אמורה להיכנס לתוקף תקנה שלא תצטרך את הרישיון עליך בזמן נהיגה.
לצפיה ב-'לכל השוטרים יש מסופונים שמתחברים למאגר של משרד התחבורה?'
לכל השוטרים יש מסופונים שמתחברים למאגר של משרד התחבורה?
30/03/2018 | 13:54
3
40
ובכן - אין להם
לשוטר אין גישה למאגר הזה, היחידים שיכולים להתקשר אליו הם בוחני המשטרה - וגם זה כרוך בקשיים.
המחשב המשטרתי ומחשב משרד הרישוי לא מדברים אחד עם השני....
וזה עצוב - כי מסתובבים בכבישי הארץ אלפי נהגים שרשיונם נפסל ע"י משרד התחבורה  ושוטר לא יכול לבדוק תוקף הפסילה וסיבתה ולכן הוא חייב כשנתקל בנהג כזה - להתיר לו להמשיך לנהוג (בניגוד לפסילה משטרתית או פסילת בימ,ש שבהן הוא מזמן למשפט על נהיגה בפסילה (למעט במקרים מיוחדים שלא אפרטם כדי לא לתת רעיונות) ובכל מקרה הנהיגה מופסקת מידית והנהג מתבקש להביא נהג מחליף או גרר
לצפיה ב-'כן, זה מה שנאמר ברדיו, שמעתי ממש השבוע ב"יהיה בסדר"'
כן, זה מה שנאמר ברדיו, שמעתי ממש השבוע ב"יהיה בסדר"
30/03/2018 | 14:25
2
32
עלה לשידור אפי רוזן, מנהל אגף הרישוי במשרד התחבורה, וסיפר על שינוי התקנה שתבטל את חובת נשיאת הרישיון ברכב. הוא אמר שיש להם שיתוף פעולה עם משטרת ישראל וש"כל פרט לגביך ולגביי בהתייחס לכשירותנו לנהיגה מופיע על המסוף של השוטר שעוצר אותך, ובשל כך בלאו הכי התעודה מיותרת". עוד הוסיף ואמר "השוטר יודע הכול אודותיי ואודותיך. כאשר אני ביקרתי באגף התנועה וביקשתי לראות את עצמי על המסוף, אני נחרדתי כמה סודות הם גילו לי שאני כבר שכחתי. יש תמונה שלי, יש הכול לגביי, הם יודעים הכול".

אז או שאתה לא מעודכן, או שהאחראי על הנושא משקר... אבל זו תשובה רשמית ומתועדת של מנהל בכיר במשרד התחבורה, ולי אין יכולת לחלוק עליה או טעם להתווכח איתה. אני לא יודעת אם זה ממש המאגר עצמו של משרד התחבורה או מאגר אחר ששואב משם נתונים, זה לא עקרוני ואני לא נכנסת כאן לשיקולי מערכות מידע; רק מציינת שיש גישה לנתונים הרלוונטיים, וזה נאמר מפי הגופים הרשמיים.
לצפיה ב-'בפועל המצב כזה - (ואיני יודע מה אמרו ברדיו)'
בפועל המצב כזה - (ואיני יודע מה אמרו ברדיו)
30/03/2018 | 17:33
1
28
שוטר אכן לא צריך לראות רשיון נהיגה כדי לוודא אם לאדם יש רשיון תקף, הוא יכול לעשות זאת  בעזרת הקשת מספר זהות שהוא משיג מכל מקור שהוא, כל הנתונים האלה נמצאים על המחשב המשטרתי (כולל פרטי קרובי משפחה שבעזרתם יכול לוודא שנושא המסמך הוא אכן בעליו) - במסוף המשטרתי נמצא גם עברו התעבורתי, הפלילי ועוד של בעל תעודת הזהות או הרשיון הזה - אבל אין לו שום גישה למחשב משרד הרישוי ואין לו שום גישה לנתונים שנרשמו במשרד הרישוי - ולכן אם (למשל) הרשיון נפסל בידי משרד הרישוי זה רשום גם במחשב המשטרה אך לא הסיבה לפסילה, וגם הוצאת כפל רשיון, וכמובן הסיבה לזה רשומים רק במחשב משרד הרישוי ולשוטר אין גישה אליו ואינו יכול לדגת זאת.
אז אפשר לקרוא ולשמוע המון דברים.
אז מדובר בשני מאגרי נתונים שונים שאינם מדברים זה עם זה ולא כל הנתונים בהם חופפים - ולכן לא טוב להסיק מסקנות ובעקבותיהן לתת תשובות שעלולות להטעות - ומסתבר שמלבד שתי האפשרויות שאו שאיני מעודכן או שהפקיד משקר  קיימת אפשרות שלישית - והיא שהמסקנות שהסקת משמיעת הדברים אינן נכונות מחוסר הבנה איך הדברים עובדים בשטח.
וכל זה היה הקדמה לדבר פשוט - לשוטר אין דרך לדעת על הוצאת כפל רשיון ולא על הסיבות הרשומות לכך במשרד הרישוי, יש לו דרך לדעת על נתונים שנרשמו במשטרה, כולל גניבת תעודות ולכן במידה ונרשם במשטרה (עם כל אי הנוחות בכך) עלול להחסך למי שדווח שם טרטור גדול אם "מוצא" הרשיון יחליט להשתמש בו.

לצפיה ב-'אתה סתם מתחכם...'
אתה סתם מתחכם...
30/03/2018 | 19:52
28
א. כתבתי בדיוק מה הוא אמר בשידור.
ב. למעשה אישרת את הדברים: בודקים במסופון ע"י מס' ת"ז ולכן לא משנה איזו תעודה מזהה זאת (וכאמור, אוטוטו תבוטל חובת נשיאת רישיון). לשוטר יש תמונה.
ג. משרד התחבורה והמשטרה עצמה לא מפנים אזרחים לדווח למשטרה על אובדן/גנבה.

בקיצור, אתה מכניס אותו לסרטים עם תרחיש קיצון שבו מי שגנב/מצא יחפש להתחזות למקרה שיעצרו אותו על עברות תנועה ובמקרה גם יהיה דומה לו וכו'... כשאני איבדתי (או שנגנב לי) ארנק או תעודות לא דיווחתי למשטרה כי לא צריך. אבל כאן אני לא נותנת עצות ע"ס ניסיון אישי אלא מידע מהימן וכך עשיתי. הבאתי את המידע ממשרד התחבורה וליתר ביטחון הצעתי לו גם לברר מול המשטרה. הם אמרו לו שלא צריך, כך שהמשך הוויכוח לא ברור לי.
לצפיה ב-'תראה, אתה לא חייב להודיע למשטרה'
תראה, אתה לא חייב להודיע למשטרה
30/03/2018 | 15:52
31
אלא אם כן אתה מקווה  שהארנק ימצא. 
בהצלחה וחג שמח, אריה

לצפיה ב-'כדאי מאד לדווח'
כדאי מאד לדווח
30/03/2018 | 10:41
3
44
ומכמה סיבות
ראשית - המשטרה אמנם אמורה ליצור איתך קשר אם הוא יובא אליה (אלי למשל התקשרו ממשטרת אילת כשבני איבד טלפון סלולארי באילת ואני הייתי רשום בין אנשי הקשר כ,אבא") - אבל לא בכל מקום ממש יטרחו , יש להם עבודה רבה.
ושנית - וזה העיקר - רשיון נהיגה שלך ש,מסתובב, חפשי בידיים לא נכונות יכול להביא הרבה צרות ודו,חות, וגם אם תצליח להוכיח שלא אתה היית הנהג  אתה עלול להיות מטורטר בין תחנות משטרה ובתי משפט - ועדיף לך שתהיה לך הוכחה שדיווחת על אבדן.
לצפיה ב-'יש לו הוכחה ממשרד התחבורה, ברגע שהוא מנפיק חדש עקב גניבה'
יש לו הוכחה ממשרד התחבורה, ברגע שהוא מנפיק חדש עקב גניבה
30/03/2018 | 11:47
2
36
אני באמת לא רואה טעם להטריד בכך את המשטרה, אבל הטוב ביותר שיתייעץ עם מוקד המידע ויפעל בהתאם להנחיותיהם.
לצפיה ב-'את משוכנעת שבמשרד התחבורה נרשם שהונפק כפל עקב גניבה ?'
את משוכנעת שבמשרד התחבורה נרשם שהונפק כפל עקב גניבה ?
30/03/2018 | 13:43
1
26
מעבר לכך שלא ברור אם היתה גניבה.
ומעבר לכך - כששוטר בודק נהג - במידה וצצה הודעה במסופו על גניבה או אבדן הרשיון - הבדיקה תהיה יסודית יותר וכשנעשיית פניה למפנ"א בעניין ביטול דו"ח או בקשה מהתובע או התגוננות בבית משפט - מסמך משטרתי שמתקבל עם מסירת ההודעה הרבה יותר חזק מאישור (שצריך להיטרטר במשרד הרישוי כדי להשיגו) אחר על בקשה לכפל רשיון.
לצפיה ב-'גנבה או אובדן זה היינו הך, ואם נעשה שימוש לרעה כפי שתיארת'
גנבה או אובדן זה היינו הך, ואם נעשה שימוש לרעה כפי שתיארת
30/03/2018 | 14:11
31
הרי שזו גנבה, גם אם המשתמש לא "פילח" לו את הארנק אלא רק השתמש במה שמצא. בכל מקרה כשהוא מוציא חדש עקב אובדן או גנבה מובן שנוצר תיעוד שהוא כבר ביקש להנפיק רישיון חדש מהסיבות האלה. יש לו גם אישור מידי על תשלום עבור כפל רישיון, כך שהוא לא צריך "להיטרטר" במשרד הרישוי כדי להשיג אותו. אחרון חביב, גם באתר משרד התחבורה לא כתוב שצריך לפנות למשטרה וגם במוקד המידע של המשטרה נאמר לו שאין צורך לדווח להם.
לצפיה ב-'שלום היכן ניתן לרכוש פטריות שימאג'י בארץ?'
שלום היכן ניתן לרכוש פטריות שימאג'י בארץ?
30/03/2018 | 16:34
2
18
וחג שמח לכולם!
לצפיה ב-'ברשתות השיווק. ראיתי בשופרסל למשל.'
ברשתות השיווק. ראיתי בשופרסל למשל.
31/03/2018 | 16:41
1
7
לצפיה ב-'תודה רבה לך!'
תודה רבה לך!
31/03/2018 | 17:15
4
לצפיה ב-'קבלת זימון למתן עדות בבית משפט-שאלה'
קבלת זימון למתן עדות בבית משפט-שאלה
29/03/2018 | 03:02
8
80
לפני כמה ימים אני מקבלת שיחת טלפון: "שלום, מדבר שוטר בשם ככה וככה ממשטרת ככה וככה, ואני צריך להביא לך זימון לבית משפט."

אני צריכה לתת איזה עדות מסויימת בתיק ויש משפט עוד כמה חודשים.

ואז עלה לביתי שוטר במדים והחתים אותי על המכתב.

ממתי זה נעשה ככה? זה לא אמור להגיע בדואר רשום זימון לבית משפט?

ממתי שוטר מגיע עד הבית ומביא את הזימון? 
לצפיה ב-'כדאי להפנות את השאלה לאחד הפורומים המשפטיים, למשל חוק ומשפט'
כדאי להפנות את השאלה לאחד הפורומים המשפטיים, למשל חוק ומשפט
29/03/2018 | 03:05
7
35
(או פורום ספציפי יותר, בהתאם לתחום).
לצפיה ב-'כתבתי שם, הבעיה שלא עונים יותר מידי.'
כתבתי שם, הבעיה שלא עונים יותר מידי.
29/03/2018 | 12:28
6
36
יש לך אולי מושג במקרה לגבי מה ששאלתי? עד שיענו לי שם?
לצפיה ב-'לפי הבנתי'
לפי הבנתי
29/03/2018 | 15:42
1
42
קיבלת את המכתב ישירות במקום לחכות למכתב רשיום.
כנראה שיש לך את התאריך  שאת צריכה לבוא.

(זו דעתי ואיני עורך דין או שוטר וכו')
לצפיה ב-'זה שקיבלתי ישירות, הבנתי. השאלה היא אם ככה נהוג.'
זה שקיבלתי ישירות, הבנתי. השאלה היא אם ככה נהוג.
30/03/2018 | 02:45
27
קצת הפחיד אותי שעלה אליי שוטר להביא לי את זה.

ואני התובעת בתיק.
לצפיה ב-'עונים יפה מאוד; תני להם הזדמנות לענות, עוד לא עברו 24 שעות'
עונים יפה מאוד; תני להם הזדמנות לענות, עוד לא עברו 24 שעות
29/03/2018 | 16:27
1
41
צריך קצת יותר סבלנות. פרסמת הודעה באמצע הלילה וציפית לתשובה לפני הצהריים? זה לא עובד ככה... לצערי הפורומים של תפוז כבר לא פופולריים כפי שהיו בעבר .

אין לי מושג בנושא, לו היה לי הייתי עונה לך בשמחה. אולי מדובר במשהו כ"כ חריג שגם הם לא יודעים. באיזה בית משפט מדובר? (איזה סוג של משפט).
לצפיה ב-'זה לא משהו חריג'
זה לא משהו חריג
30/03/2018 | 02:46
34
זה תביעה שהגשתי נגד מישהו בגניבה.

קצת תמוה ששוטר היה צריך להביא לי עד הבית את הזימון, ולא שלחו בדואר.

אבל בסדר. ניחא
לצפיה ב-'ראיתי, תודה'
ראיתי, תודה
30/03/2018 | 02:47
9
לצפיה ב-'הפעלת סטרימר'
הפעלת סטרימר
29/03/2018 | 08:23
2
35

האם יש טכנאי/מישהו שעוזר בהפעלה?

קניתי סטרימר,לחבר הצלחתי,אבל ההפעלה שלו,

יש סרטונים ביוטיוב אני יודעת ,וניסיתי להעזר.

* האם יש מניין משיגים ,מישהו שעוזר בתפעול?

לצפיה ב-'נסי להיעזר בפורום אודיו וקולנוע ביתי'
נסי להיעזר בפורום אודיו וקולנוע ביתי
29/03/2018 | 11:09
1
6
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/03/2018 | 14:51
15

לצפיה ב-'לימודים אונליין'
לימודים אונליין
26/03/2018 | 20:23
18
45
אני מעוניינת לצפות בקורסים דרך המחשב. שיעורים מצולמים. יש דבר כזה? ספציפית תחום העניין לי הוא פסיכולוגיה
אשמח לתשובה
לצפיה ב-'כן, יש המון הרצאות של מוסדות אקדמיים ביוטיוב, לדוגמה.'
כן, יש המון הרצאות של מוסדות אקדמיים ביוטיוב, לדוגמה.
26/03/2018 | 20:25
17
27
בדקי את הערוצים של האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת ת"א וכו'. אם אין לך בעיה עם אנגלית, יש אתר בשם "קורסרה" שאפילו מספק אקרדיטציה על קורסים.
לצפיה ב-'אבל איפה בדיוק באתרים ? לא מצאתי'
אבל איפה בדיוק באתרים ? לא מצאתי
26/03/2018 | 20:44
16
23
גם ביוטיוב אין
לצפיה ב-'איפה בדיוק אני לא יודעת, אני יודעת שיש הרצאות של קורסים'
איפה בדיוק אני לא יודעת, אני יודעת שיש הרצאות של קורסים
26/03/2018 | 20:49
15
39
לא חיפשתי מעולם קורסים בפסיכולוגיה, אבל אני בטוחה שגם כאלה יש. צריך להיכנס למאגר ההרצאות ולבדוק את ההיצע. למשל בערוץ ביוטיוב נכנסים לדף הערוץ ואז לרשימות (playlists). למשל זה של האונ' העברית:
ומה שרואים בדף זה רק קומץ, יש מתחת קישור 100+ שיפתח את כולן.

כאמור, אם אנגלית היא אופציה (לא כתבת אם כן או לא) בדקי את ההיצע ב"קורסרה":
אני רואה שיש למעלה חלונית חיפוש, ודאי יש אפשרות לעבור גם על הרשימה המלאה. אני לא יודעת להדריך אותך נקודתית, לא השתמשתי באתר כבר זמן רב. אבל כולם ידידותיים מאוד, אני בטוחה שתסתדרי.
לצפיה ב-'בקורסרה זה בעיקר באנגלית'
בקורסרה זה בעיקר באנגלית
27/03/2018 | 13:07
14
18
וביוטיוב באוניברסיטה העברית לא מצאתי בפסיכולוגיה.
תודה בכל אופן
לצפיה ב-'כמובן; אבל לא כתבת לי לגבי אנגלית לכאן או לכאן, לכן הצעתי'
כמובן; אבל לא כתבת לי לגבי אנגלית לכאן או לכאן, לכן הצעתי
27/03/2018 | 13:11
13
18
בכל זאת, למקרה שזו אפשרות. אם אנגלית אינה רלוונטית אלא רק עברית, את נשארת עם ההיצע בישראל בלבד והוא נמוך יותר, מטבע הדברים.

כאמור, נסי לבדוק גם בערוץ של אוניברסיטת ת"א, אולי גם לב"ש יש... אני יודעת שלטכניון יש, והם מעלים קורסים מצולמים, אבל שם אין תואר ראשון בפסיכולוגיה.
לצפיה ב-'באוניברסיטאות זה רק לרשומים'
באוניברסיטאות זה רק לרשומים
27/03/2018 | 13:15
12
22
למי מה שראיתי..
לצפיה ב-'בערוצים של המוסדות ביוטיוב זה פתוח לכולם (מה שראיתי)'
בערוצים של המוסדות ביוטיוב זה פתוח לכולם (מה שראיתי)
27/03/2018 | 13:49
8
לצפיה ב-'מצאתי לך קורס בפסיכולוגיה פיזיולוגית'
מצאתי לך קורס בפסיכולוגיה פיזיולוגית
06/04/2018 | 03:39
10
12
מקשרת להרצאה הראשונה, יוטיוב כבר יציע לך את הבאות בתור (אם תרצי לצפות בהן, כמובן).

יוטיוב הציע גם קורס בהתנהגות ארגונית, מצרפת את ההרצאה הראשונה.

ולסיום, הרצאה בודדת בפסיכולוגיה חברתית.

אני בטוחה שאפשר למצוא עוד אם רק מחפשים... תחרשי קצת על יוטיוב, זה עולם ומלואו .
לצפיה ב-'ואוו תודה רבה!'
ואוו תודה רבה!
07/04/2018 | 21:03
9
6
את ממש נחמדה:]
אני מכירה את ההרצאות האלה, לצערי אני מחפשת עוד..[ובאוניברסיטאות צריך להירשם]
לצפיה ב-'תודה . כתבת שחיפשת ולא מצאת ושביוטיוב אין...'
תודה . כתבת שחיפשת ולא מצאת ושביוטיוב אין...
07/04/2018 | 21:21
8
6
כאמור, יש קורסים אקדמיים ביוטיוב (שלא מצריכים רישום) גם של האוניברסיטאות, אבל לאו דווקא בפסיכולוגיה... ברגע שאת מגבילה את הנושא ואת השפה, התוצאות בהתאם. באנגלית יש מבחר גדול בהרבה.
לצפיה ב-'יש נגיד בסוציולוגיה?'
יש נגיד בסוציולוגיה?
07/04/2018 | 21:26
7
4
אני קצת מאוכזבת מיוטיוב כי אין שם הרבה הרצאות..
ובאנגלית אני לא כ"כ טובה,צריכה כתוביות
לצפיה ב-'לא יודעת, אלה לא תחומים שמעניינים אותי... צריך לחפש'
לא יודעת, אלה לא תחומים שמעניינים אותי... צריך לחפש
07/04/2018 | 21:50
6
8
מצאתי הרצאות קצרות בערוץ של מישהי בשם ענת רימון אור:

בערוץ של ביז קולמן יש קורסים בתחומי כלכלה וחשבונאות:

האוניברסיטה העברית העלתה ליוטיוב את הקורסים של ד"ר יובל נח הררי (כיום גם סופר מצליח) ואם אין לך חשק לקרוא את ספריו, אפשר לצפות בהרצאותיו, למשל ב"היסטוריה עולמית":

מה שאני מנסה לומר הוא שבניגוד לדברייך, יש ביוטיוב המון הרצאות, פשוט לא בהכרח בתחומים המסוימים שאת מחפשת. לדוגמה, בערוץ של הטכניון יש קורסים של הטכניון (מתמטיקה, הנדסה וכו') אבל לא פסיכולוגיה או סוציולוגיה, מן הסתם. אלה גם לא תחומים שנלמדים במכללות ולכן יש פחות מוסדות אקדמיים בישראל שמלמדים אותם מלכתחילה.

יש ביוטיוב גם לא מעט הרצאות נקודתיות (לא אקדמיות, אבל מועברות ע"י אקדמאים בד"כ) משלל כנסים, ימי עיון, הרצאות מדעיות בפאבים וכו'. זה באמת עולם ומלואו, גם בשפה העברית. אבל אם מחפשים רק קורסים אקדמיים שלמים, רק בעברית, רק בתחומים מסוימים שנלמדים במעט מוסדות, ובחינם... המבחר מצטמצם מאוד ולכן ההיצע דל.

ביוטיוב יש בד"כ כתוביות באנגלית (לפעמים אוטומטיות) וכך גם בקורסרה, אאל"ט. אם את צריכה תרגום זה אכן נדיר. יש בסרטוני TED (גם בערוץ הלימודי המקסים שלהם TED ED) אבל אלה לא קורסים אקדמיים אלא סרטונים קצרים.
לצפיה ב-'אני מסתדרת עם כתוביות באנגלית..'
אני מסתדרת עם כתוביות באנגלית..
08/04/2018 | 10:10
5
3
טוב תודה בינתיים
לצפיה ב-'אם כך לא ברור לי מדוע פסלת את קורסרה...'
אם כך לא ברור לי מדוע פסלת את קורסרה...
08/04/2018 | 12:51
4
11
לדוגמה, זו ההרצאה הראשונה בקורס "מבוא לפסיכולוגיה":
ואת יכולה להפעיל בה כתוביות.
נרשמתי פעם בעבר לאיזשהו קורס, אפשר להירשם גם בלי לשלם, פשוט לא מקבלים אקרדיטציה ולא יבדקו לך את המטלות.
לצפיה ב-'את כל מבוא לפסיכולוגיה של את"א ראיתי'
את כל מבוא לפסיכולוגיה של את"א ראיתי
08/04/2018 | 13:20
1
8
עם כתוביות באנגלית אני לא מבינה מאה אחוז,אז אני תוהה אם אני אצליח לראות קורסים אחרים ולהבין. נגיד של אוניברסיטת טורונטו. וגם לקורסים האלה צריך לשלם?
לצפיה ב-'אם לא תנסי לא תדעי... מה יש לך להפסיד?'
אם לא תנסי לא תדעי... מה יש לך להפסיד?
08/04/2018 | 13:28
1
לצפיה ב-'אוקי לא ראיתי שקישרת לאוניברסיטת טורנוטו'
אוקי לא ראיתי שקישרת לאוניברסיטת טורנוטו
08/04/2018 | 13:24
1
6
זה נראה טוב.
הייתי אומרת שיש לי אנגלית די טובה, אני מסוגלת לנהל שיחה באנגלית, אבל לשמוע לא כ"כ מובן לי..כאילו בהרצאות. יש פתרון לזה? איך להגדיל את אוצר המילים?
לצפיה ב-'רק חשיפה ותרגול... תפעילי כתוביות באנגלית וזה ישתפר עם הזמן.'
רק חשיפה ותרגול... תפעילי כתוביות באנגלית וזה ישתפר עם הזמן.
08/04/2018 | 13:26
4
ממליצה לשבת ולהקשיב עם אוזניות, גם זה עוזר מאוד.
לצפיה ב-'WHATSAPP'
WHATSAPP
26/03/2018 | 20:36
1
54
מה זה אומר שיש רק V אחד? איך אני יכול לדעת אם בנאדם חסם אותי?
לצפיה ב-'הפורום לא מספק תמיכה טכנית; אנא הפנה את השאלה לפורום רלוונטי'
הפורום לא מספק תמיכה טכנית; אנא הפנה את השאלה לפורום רלוונטי
26/03/2018 | 20:41
36
"פייסבוק ורשתות חברתיות - תמיכה" (נדמה לי שהם עוסקים גם בווטסאפ) או אנדרואיד / אייפון / סלולארי. תוכל למצוא קישורים לכולם באשכול מחשבים:
לצפיה ב-'יצירת קשר עם מפתחי אפליקציות ומעצבי אתרים בנוגע למיזם'
יצירת קשר עם מפתחי אפליקציות ומעצבי אתרים בנוגע למיזם
25/03/2018 | 11:26
1
36
שלום, התחלתי לאחרונה לגלגל מיזם שיכול להפוך לאתר ו/או לאפליקציה. אני לא מכיר אנשים שעוסקים בתחום. לאור זאת, איך לארגן את הפנייה? בנוסף, לנוכח העובדה שהמיזם הוא שלי (רק בפרטי אספר מהו, שלא יגנבו לי רעיונות), כמה אחוזים מהרווחים  (אם יהיו, בתקווה) צריכים להיות שלי? דגש- אין לי הרבה כסף להשקיע כרגע, אם בכלל. רק רעיון. תודה. 
לצפיה ב-'לא מבינה בזה; נסה להתייעץ בפורומים רלוונטיים'
לא מבינה בזה; נסה להתייעץ בפורומים רלוונטיים
25/03/2018 | 13:57
29
למשל, באשכול עסקים וקריירה יש פורומים בנושא ייעוץ עסקי, יזמות, ייעוץ קריירה וכו':
תציץ תבדוק, אולי אחד מהם יתאים לך.

ובאשכול מחשבים יש פורום פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים:

יש בו גולשים שעוסקים בתחומים האלה, אם אותם אתה מחפש.
לצפיה ב-'איפה צולם המקום הזה בארץ?'
איפה צולם המקום הזה בארץ?
24/03/2018 | 13:55
4
92
לצפיה ב-'זה לא נראה כמו ישראל, אבל אולי קיסריה? גוגל תמונות לא מצא'
זה לא נראה כמו ישראל, אבל אולי קיסריה? גוגל תמונות לא מצא
24/03/2018 | 15:53
2
78
יש איזה רמז, הקשר? מהיכן התמונה?
לצפיה ב-'צלם מהאינסטגרם שלא רצה לענות'
צלם מהאינסטגרם שלא רצה לענות
24/03/2018 | 16:15
52
זה בישראל
לצפיה ב-'משיקולים שלו'
משיקולים שלו
24/03/2018 | 16:27
57
לצפיה ב-'מזכיר פינה ברמת הנדיב'
מזכיר פינה ברמת הנדיב
27/03/2018 | 14:01
34
אבל איני בטוח כי שנים רבות לא ביקרתי שם
לצפיה ב-'מה הם העמודים שמנצנצים באדום ובכחול לצד הכביש?'
מה הם העמודים שמנצנצים באדום ובכחול לצד הכביש?
16/03/2018 | 14:23
11
62
בזמן האחרון יצא לי כמה פעמים לראות בנסיעת לילה ניצנוצים כחולים ואדומים שנראים מרחוק ממש כמו ניידת משטרה, אך כשמתקרבים רואים שבעצם מדובר בעמוד לצד הכביש שחלקו העליון מנצנצץ בצבעים הנ"ל, מה זה?

לצפיה ב-'שאלה נוספת בנושא אחר, המצבה של הנווטת תמר אריאל ז"ל'
שאלה נוספת בנושא אחר, המצבה של הנווטת תמר אריאל ז"ל
16/03/2018 | 14:30
3
85
בכתבה בווינט על אדם שמטריד את המשפחה ונוהג לפקוד את קברה של תמר רואים חלק מהמצבה על קברה ונראה שרשום עליה: "נפלה בעת מילוי תפקידה". כיצד זה מסתדר עם כך שתמר נהרגה בעת טיול בנפאל? האם כשאומרים על מישהו: "נפל בעל מילוי תפקידו" לא ברור (והגיוני) שהכוונה היא שהוא נהרג בעת קרב או בזמן שהיה בתפקיד ועל מדים?

לצפיה ב-'גם למיטב ידיעתי. לא קשור דווקא למדים, אבל במסגרת התפקיד.'
גם למיטב ידיעתי. לא קשור דווקא למדים, אבל במסגרת התפקיד.
16/03/2018 | 17:42
68
אולי החליטו להרחיב גם לחיילים בחופשה...
לצפיה ב-'נפל בעת מילוי תפקידו זה 100% לא "נפל בקרב"'
נפל בעת מילוי תפקידו זה 100% לא "נפל בקרב"
17/03/2018 | 00:43
1
58
היית צריך לשאול למה לא "נפלה בעת שירותה". ראה כתבה כאן כמה זה לא פשוט. לענ"ד - כי "במהלך הטיול הקבוצה נקלעה לסופת שלגים קשה שבמהלכה תמר הנהיגה את חבריה ועזרה לכולם, עד שאפסו כוחותיה" (כאן).
לצפיה ב-'היי אלעד, תודה רבה על הקישורים המחכימים רק בקשה קטנה'
היי אלעד, תודה רבה על הקישורים המחכימים רק בקשה קטנה
17/03/2018 | 01:15
52
אנא אל תשתמש ב"כאן" וכיו"ב כדי להפנות אלא ציין בגוף ההודעה לאן אתה מפנה.
ראשית, כיוון שמגיע לגולש לדעת לאן הוא מופנה בטרם ייכנס לקישור;
שנית, כיוון שבמקרים רבים קישורים משתנים/נשברים עם הזמן, וללא מידע בגוף ההודעה לא נוכל לשחזר אותם בעתיד ולמצוא את המידע שכיוונת אליו.

הקישור הראשון אינו כתבה אלא רשומה (תחקיר) בבלוג של אישתון:
גיבורים נולדים במותם 2011: 99% מהחללים נפלו ללא מעורבות אויב, 57% מהנופלים עד גיל 21 הם מתאבדיםפורסם ב- 25 ביולי 2013

הקישור השני מוביל לדף של תמר אריאל ב"יזכור" – אתר ההנצחה לחללי מערכות ישראל.
לצפיה ב-'כדאי לשאול בפורום תעבורה'
כדאי לשאול בפורום תעבורה
16/03/2018 | 17:02
6
22
לצפיה ב-'תודה, הפניתי את השאלה לשם'
תודה, הפניתי את השאלה לשם
16/03/2018 | 18:32
5
75
לצפיה ב-''
17/03/2018 | 00:12
4
לצפיה ב-'עניתי שם.'
עניתי שם.
17/03/2018 | 00:27
3
15
לצפיה ב-'לא נשמע הגיוני, עניתי לך שם...'
לא נשמע הגיוני, עניתי לך שם...
17/03/2018 | 01:42
2
17
לצפיה ב-'היי חברים, אין צורך להמשיך לדווח כאן על מה שקורה שם... '
היי חברים, אין צורך להמשיך לדווח כאן על מה שקורה שם...
17/03/2018 | 01:48
1
54
כשאתם מגיבים זה לזה אתם אמורים לקבל התראות (בהתאם להגדרות שלכם בתפוז) ומי שמתעניין בתשובות שם ייכנס לקישור ויראה את הדיון.
לצפיה ב-'הסיפא של הדיון זרק אותי שנים אחורה'
הסיפא של הדיון זרק אותי שנים אחורה
20/03/2018 | 15:04
51
בדיוק לכאן 
לצפיה ב-'יש חיה כזאת..?'
יש חיה כזאת..?
14/03/2018 | 00:33
1
101
אני מתעניינת בשיפור תקשורת הבינאישית. כלומר לפתח סמול טוק עם אנשים.
לא יודעת על מה לדבר ואיך להיות קלילה
אין לי מושג לאיפה לפנות במטרה לשפר את המצב
לצפיה ב-'נסי לשאול באחד מפורומי התמיכה'
נסי לשאול באחד מפורומי התמיכה
17/03/2018 | 00:17
39
הרשימה המלאה באינדקס בתחתית העמוד:
הייתי מנסה את פורום הפסיכולוגית / פורום חרדה חברתית / פורום אימון אישי - coaching.
לצפיה ב-'מלון ליום אחד בים המלח'
מלון ליום אחד בים המלח
12/03/2018 | 13:13
4
52

האם יש אפשרות למצוא בים המלח מלון מבוקר עד ערב, 
 כולל בריכה חמה וכו',
כל זה רוצים להגיע מחר בבוקר.
תודה, אריה

לצפיה ב-'היי אריה, לרשותך פורומים רבים בתפוז בנושא טיולים ונופש'
היי אריה, לרשותך פורומים רבים בתפוז בנושא טיולים ונופש
12/03/2018 | 13:21
2
29
אני רואה שפורום "פורום צימרים חופש וכיף בישראל" די מת, נסה אולי את פורום "פורום טיולים וידיעת הארץ" או את פורום "צרכנות" (הוא פעיל מאוד ולכן רוב הסיכויים שתקבל בו תשובה מהירה יותר, אם יהיה מי שידע לענות).

הניסיון שלי בשימוש במתקני מלון (ספא) ליום אחד הוא מלפני כעשרים שנה...לא מן הנמנע שהמצב השתנה. התשובה המהירה והמהימנה ביותר תתקבל אם תתקשר כבר עכשיו לכמה מלונות ותבדוק ישירות מולם.
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה'
תודה רבה על העזרה
12/03/2018 | 16:50
1
21
ענו לי בפורום צרכנות, ננסה להתקשר.
בשאר הפורומים כמו שכתבת, אין עם מי לדבר.
תודה רבה, אריה
לצפיה ב-' מקשרת לשרשור בפורום צרכנות:'
מקשרת לשרשור בפורום צרכנות:
13/03/2018 | 13:40
15

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו