לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769827,698 עוקבים אודות עסקים

פורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את ההנחיות לעיל לפני פרסום שאלה/תשובה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

לצפיה ב-'שקיות וואקום לאחסון בגדים של חורף יגרמו לקמטים לבגד ?'
שקיות וואקום לאחסון בגדים של חורף יגרמו לקמטים לבגד ?
10/06/2018 | 20:31
6
85
שלום, אין לי ניסיון עם שקיות וואקום .
האם פרטי לבוש שבדרך כלל לא מגהצים כמו מעילים סריגים, ג'קטים מקבלים קמטים אחרי תקופת אחסון בשקיות וואקום?
יש שקיות ווקום שאתם ממליצים?
אני צריך לאחסן את זה בארגז המצעים מתחת למיטה אז  האם שקיות ווקום עמידות לקרעים ? 

לצפיה ב-'תלוי איך שמים את הבגדים ועד כמה הם מתקמטים'
תלוי איך שמים את הבגדים ועד כמה הם מתקמטים
11/06/2018 | 16:59
5
59
שקיות ואקום לא מונעות קמטים בבגדים "קמיטים" ולא יוצרות קמטים בבדים שלא מתקמטים. חלקן יותר עבות וחלקן יותר דקות, תלוי מה קונים. עוד לא נקרעו לי, אבל לא השתמשתי כמעט בשימוש חוזר. מה שכן, הוואקום לא מחזיק שנים אז אולי יש חורים קטנים או שהאטימה לא אידאלית. מקשרת לך דיון בנושא מפורום צרכנות:

לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
13/06/2018 | 20:07
4
22
לא השתמשת בשימוש חוזר הכוונה שקנית חדשות ?
אם יתכן מצב שזה יהרוס את הבגדים (לא יגרום לקמטים כמו שתיארתי במקרה הרע אלא יהרוס , אז אני ממש ירדתי מהעניין)  לא נעים בחורף פתאום אני מגלה שאין לי מה ללבוש.
מהדיון שצרפת אין תשובה חד משמעית שזה הורס אבל יש כאלה שהניסיון שלהם עם השקיות הוא דיי רע.
לצפיה ב-'לא קניתי חדשות, השתמשתי בעיקר לאפסון ממושך (שעדיין קיים)'
לא קניתי חדשות, השתמשתי בעיקר לאפסון ממושך (שעדיין קיים)
13/06/2018 | 20:22
3
24
בשימוש חוזר השתמשתי יותר למוצרים עונתיים שאינם בגדים כמו שמיכות וכריות, ולכן בעיות קמטים לא היו רלוונטיות. מכירה מישהו שמשתמש בשימוש חוזר לאריזה במזוודה, אבל הוא לא בהכרח מנצל את הוואקום במלואו, בעיקר משתמש בהן כי אלה שקיות בגודל ובצורה נוחים לשימוש כזה.

לא ברור לי איך שקיות ואקום יכולות להרוס את הבגדים. לא שמעתי על כך ולא חוויתי זאת אישית. אם יש לך רעיון קונקרטי אוכל לנסות להתייחס אליו.
לצפיה ב-'אני רוצה לאחסן כמה ג'קטים ומעילים ואולי כמה סריגים. '
אני רוצה לאחסן כמה ג'קטים ומעילים ואולי כמה סריגים.
15/06/2018 | 11:08
2
19
ואני צריך לאחסן זאת בארגז המצעים,
בדיון שקישרת אותי אליו ,היו כאלה שציינו את זה שנהרס להם0-0
כנראה את הסריג האהוב עליי אני ישאיר בארון .

לצפיה ב-'למה, בעצם? כלומר, מה המטרה?'
למה, בעצם? כלומר, מה המטרה?
15/06/2018 | 11:37
1
46
אם אתה רוצה פשוט להגן על הבגדים (מאבק, לחות, עובש, עש וכו') אתה יכול לאטום את השקית ולא חייב ליצור ואקום, ודאי שלא חזק. אם המטרה היא צמצום נפח, צריך לקחת בחשבון שהוא מצטמצם ככל שהבגד "אוורירי" יותר. אפשר לשלוט בכמות הצמצום כשמפעילים את הואקום, אם זה מה שמטריד אותך. אתה לא חייב לשאוב עד הסוף.

בדיון שם פופטיץ כתב שנהרסו לו מעילי פוך ושמיכות פוך ובגדים סינתטיים עדינים, כלומר לא אותו סוג בגדים שציינת, והוסיף "לבדים עמידים כמו כותנה ומצעים ומגבות ופוטרים זה אחלה". אין לי מושג למה נהרסו לו, לא שמעתי עדויות כל כך מאחרים. לגבי שמיכת פוך אני יכולה להעיד אישית שאפסנתי כמה פעמים, בואקום, וגם כריות (למעשה מוכרים לא פעם כריות בואקום, כדי לחסוך נפח) ולא הייתה שום בעיה. אולי הוא השתמש בזה לא נכון, לא יודעת מה לומר. אבל אם אתה לא מתכווון לאפסן כאלה, זה לא אמור לשנות לך.
לצפיה ב-'מעולה , תודה ,הרגעת אותי.'
מעולה , תודה ,הרגעת אותי.
15/06/2018 | 21:50
20
המטרה היא הגנה מפני חרקים אם יש בארגז המצעים.
וכן גם צימצום נפח.. אחרת לא יכנס לארגז המצעים .. ומיניסיון שקיות אשפה נקרעות לי תמיד.

לצפיה ב-'איפה אפשר לקנות את הדגלים שיש בכל המסעדות?'
איפה אפשר לקנות את הדגלים שיש בכל המסעדות?
12/06/2018 | 19:12
2
82
לכבוד המונדיאל יש במלא מסעדות, חוט של דגלי מדינות.
איפה אפשר לקנות כזה?
אילו מילות חיפוש לכתוב?  רצוי באנגלית..  כי הייתי רצה לקנות באיביי/אליקספרסס.
תודה רבה
לצפיה ב-'טוב מצאתי אפשר להתעלם'
טוב מצאתי אפשר להתעלם
12/06/2018 | 19:32
1
72
זה נקרא flags string
לצפיה ב-' חג שמח! '
חג שמח!
12/06/2018 | 20:32
12
לצפיה ב-'איפה אפשר להכיר דתלשים?'
איפה אפשר להכיר דתלשים?
09/06/2018 | 16:50
1
52
שלום, אני דתלש בן 38 רווק. אני מאוד מעוניין  להכיר דתלשים נוספים מהחברה הדתית לאומית.
איפה יש מקומות מפגש לדתלשים?
איפה אפשר להכיר באינטרנט?
לא מצאתי שום קב' *פעילה* בפייסבוק.
תודה רבה

לצפיה ב-'נסה לברר באחד הפורומים העוסקים בזוגיות:'
נסה לברר באחד הפורומים העוסקים בזוגיות:
09/06/2018 | 20:11
34
לצפיה ב-'איזו עדה זה שם המשפחה שעשוע?'
איזו עדה זה שם המשפחה שעשוע?
05/06/2018 | 18:08
2
157
מה המוצא של אנשים עם שם משפחה שעשוע ?
לצפיה ב-'לפחות חלקם מעיראק'
לפחות חלקם מעיראק
05/06/2018 | 19:03
1
39
לצפיה ב-' גם אני מכירה עיראקים'
גם אני מכירה עיראקים
05/06/2018 | 19:11
38
לצפיה ב-'איך מחשבים את גבוהה החזר המיסים?'
איך מחשבים את גבוהה החזר המיסים?
04/06/2018 | 14:15
4
51
היי, אני צריך לחשב מה הוא סכום ההחזר שאני אמור לקבל ?

זה מאמזון: 3 מוצרים :

הראשון 10 דולר 

השני 21.99 דולר 

השלישי 699 דולר 

את המוצר ב699 דולר אני מחזיר 

אני רוצה לדעת מה גובה ההחזר צריך להיות כשלוקחים בחשבון שהוא מורכב מעלות מוצר מסים ומשלוח.
המשלוח לשתי הפריטים הזולים בדקתי עכשיו באמזון וכתוב שזה יעלה 20.49USD(המשלוח) אם זה עוזר במשהו

Order Summary

Item(s) Subtotal:
$730.99
Shipping & Handling:
$42.03

Total before tax:
$773.02
Estimated tax to be collected:
$0.00
Import Fees Deposit
$169.94

Grand Total:
$942.96
אם השאלה לא מובנת או חסרים פרטים תגיבו בתגובות בבקשה
תודה לעוזרים.
כאמור יש צורך להחזיר רק מוצר אחד.

לצפיה ב-'למה הכוונה ב"גובה החזר המיסים"? מי מחזיר לך מיסים ולמה?'
למה הכוונה ב"גובה החזר המיסים"? מי מחזיר לך מיסים ולמה?
04/06/2018 | 14:24
3
17
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
04/06/2018 | 14:28
2
62
נקנו 3 מוצרים מאמזון .
המוצר היקר תקול, אמזון לא יכולים להחליף לי כי זה לא נמכר על ידם .
הציעו החזר בתמורה להחזרת המוצר אליהם.

לצפיה ב-'או, עם ההסבר הזה היית צריך להתחיל '
או, עם ההסבר הזה היית צריך להתחיל
04/06/2018 | 14:42
1
57
אם שילמת את המיסים ישירות לאמזון (מראש) בדוק מולם אם ואיך הם מחזירים אותם. אם הם אכן מחזירים, הם כבר יבצעו את החישוב אצלם.

להבא שאלות בנושא קניות באינטרנט אנא הפנה לפורום קניות באינטרנט או לפורום פורום איביי ופייפל ebay and paypal (שעוסק קנייה/מכירה לא רק באיביי אלא גם באמזון, עלי אקספרס וכו').
לצפיה ב-''
05/06/2018 | 19:11
3
לצפיה ב-'למה כשמסדרים שולחן המזלג משמאל והסכין מימין?'
למה כשמסדרים שולחן המזלג משמאל והסכין מימין?
02/06/2018 | 20:16
9
97
ניסיתי גם הפוך (להחזיק את המזלג בימין והסכין משמאל) וזה נראה בסדר אחרי קצת התרגלות כך שזה לא מסיבה שאנו ימניים.

האם זו סתם מסורת ש"תפסה" סתם או שיש לכך סיבה נוספת/ אחרת?

תודה
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי זו כן הסיבה, וכפי שכתבת, ההפך מצריך התרגלות'
למיטב ידיעתי זו כן הסיבה, וכפי שכתבת, ההפך מצריך התרגלות
02/06/2018 | 23:13
3
87
ולאנשים לא נוח להתרגל בכל פעם מחדש למשהו אחר... לכן ברגע שההרגל התקבע, גם אם נניח שזו רק מסורת, זה הסדר שנוח לאנשים ולכן אם תסדר הפוך יהיה לרובם לא נוח כי הם לא רגילים.

חיפוש קל בגוגל (תמיד כדאי לחפש באנגלית...) מצא תשובה שמחזקת זאת:
Your fork is in your left hand with the tines pointing down and your knife is in your right hand because most peoples right hand is stronger and therefore more suited to the activity of cutting.
הסכין בצד ימין כי נוח יותר לחתוך עם היד החזקה ואצל רוב האנשים זו יד ימין.

When eating something that doesn't need to be cut, it is acceptable to lay your knife on the far edge of your plate and switch the fork into your right hand
כשלא חותכים או משתמשים בסכין מקובל להניח את הסכין בצד ולהעביר את המזלג לצד ימין.

Eating with your fork in the right hand, with the tines pointing up has been popular in North America for many generations. This variation in behavior is most likely due to the fact that early American settlers didn't have the luxury of complete cutlery (silverware) sets. If a family shared a single knife, each person had to cut all their meat at once before passing the knife to the next person and, without the aid of a knife to position the food, it's easier to wield the fork with your more dextrous right hand
בצפון אמריקה התקבע סידור הפוך מתקופות שבהן אנשים השתמשו בעיקר במזלג וחלקו סכין אחד עם שאר השולחן, ולכן השימוש במזלג בלבד (ביד החזקה אצל הרוב, היא יד ימין) קיבע מסורת של מזלג בימין.

לסיכום: לאנשים ימניים נוח יותר לעשות את הפעולה העיקרית ביד ימין ומכאן התקבעו מסורות כאלה ואחרות.
לצפיה ב-'תודה, אבל'
תודה, אבל
03/06/2018 | 05:29
2
58
אני לא יודע על סידור הפוך בצפון אמריקה
שאלתי מישהי על ארוע שם, המזלגות היו משמאל
בדקתי בסרט "אשה יפה" בקטע שמנהל המלון מדריך את ג'וליה. גם שם המזלגות היו משמאל.

נ.ב.
כיף לפגוש חברה ותיקה
לצפיה ב-'למה "אבל"? עניתי על שאלתך... זה כבר מידע עודף.'
למה "אבל"? עניתי על שאלתך... זה כבר מידע עודף.
03/06/2018 | 05:33
54
גם אני לא נתקלתי בסידור אחר בארה"ב, אבל זה לא מה שהטקסט טוען; הוא רק מציין שזה סידור עממי שהיה מקובל במשך דורות (ובקרב אנשים ממעמד נמוך), זה ודאי לא מחייב את כולם, קל וחומר מלון יוקרה.

נ.ב.
חברה ותיקה?
לצפיה ב-'בארצות הברית'
בארצות הברית
04/06/2018 | 13:58
42
היה נהוג לאכול בנוחיות כלומר הסכין ביד ימין 
והמזלג ביד שמאל, ואז היו חותכים את הסטיק 
ביד ימין לחתכות  ואז מעבירים 
את המזלג ליד ימין ואוכלים את החתכות הפרוסות
בלי להשתמש בסכין.
לצפיה ב-'גם לי יצא לתהות לגבי זה'
גם לי יצא לתהות לגבי זה
12/06/2018 | 14:48
17
אני דווקא שמאלית יותר אבל מחזיקה את המזלג ביד ימין כשאוכלת ולא נראה שהייתי מצליחה להתרגל אחרת.
כנראה עניין של תרבות או מסורת שהשתרשה.
לצפיה ב-'ניחוש'
ניחוש
15/06/2018 | 12:18
3
21
במשך מליוני שנים הסכין שימש לא רק לאכילה, ושאר השימושים שלו נעשו באופן טבעי כשהוא ביד ימין. מה יותר טבעי מלעשות זאת גם כשאוכלים?
לצפיה ב-'אולי אלפי שנים...'
אולי אלפי שנים...
25/06/2018 | 23:15
2
14
המין האנושי (homo sapience) קיים רק כ 200,000 שנים. אני בספק רב אם לטי-רקס היתה יכולת להשתמש בסכין
לצפיה ב-'הומינידים'
הומינידים
26/06/2018 | 11:06
1
12
מינים קדומים יותר כמו הומו הביליס והומו ארקטוס כבר השתמשו בכלי אבן דמויי סכין, אבל אם זה מאד חשוב לך אני מוכן להחליף "מליוני" ב"מאות אלפים".
לצפיה ב-'זה לא באמת חשוב לי, סתם ניטפוק.'
זה לא באמת חשוב לי, סתם ניטפוק.
26/06/2018 | 11:08
8
לצפיה ב-'פילאטיס בכרטיסיה - תל אביב/ רמת גן'
פילאטיס בכרטיסיה - תל אביב/ רמת גן
02/06/2018 | 23:42
1
34
האם מישהו מוכר פילאטיס שאפשר להירשם אליו עם כרטיסיה ולא בתשלום קבוע?
לצפיה ב-'נסי בשגית פילאטיס, זו רשת, במרכז יש סניפים ברמת אביב וביהוד'
נסי בשגית פילאטיס, זו רשת, במרכז יש סניפים ברמת אביב וביהוד
02/06/2018 | 23:54
23
אני מכירה רק את הסניף בחיפה ושם עובד עם כרטיסיות. לא יודעת איך זה בסניפים אחרים.

לו הייתי במקומך הייתי מחפשת בגוגל "פילאטיס רמת גן" (למשל) וגוגל יודע לסדר את התוצאות במפה. לכי לפי הסדר (מהסטודיו שהכי קרוב אלייך) ותראי מה כתוב באתר/בפייסבוק של המקום. אם אין פירוט בד"כ יש לפחות טלפון, אפשר להתקשר ולשאול.

אגב, חלק מהמקומות האלה מפרסמים כרטיסיות היכרות מוזלות באתרים כמו "גרופון", שווה לבדוק גם שם.
לצפיה ב-'האם יש סטימצקי בתל אביב שפתוח בערב שבת?'
האם יש סטימצקי בתל אביב שפתוח בערב שבת?
02/06/2018 | 19:46
4
17
לצפיה ב-'בקניונים'
בקניונים
02/06/2018 | 19:48
2
10
לצפיה ב-'מתי בערך יפתחו?'
מתי בערך יפתחו?
02/06/2018 | 19:55
1
7
לצפיה ב-'צר לי, בדיוק יצאתי מהבית... מניחה שעכשיו זה כבר לא רלוונטי'
צר לי, בדיוק יצאתי מהבית... מניחה שעכשיו זה כבר לא רלוונטי
02/06/2018 | 23:00
33
בד"כ חנויות בקניונים נפתחות במוצ"ש בסביבות 20:00 או אחרי יציאת השבת, אבל הכי טוב לבדוק באתר החברה שעות פתיחה או להתקשר לסניף המבוקש (או להגיע ב-21:00, זו שעה שבה הכול פתוח בוודאות).
לצפיה ב-'הסניף בסינמה סיטי ראשון לציון'
הסניף בסינמה סיטי ראשון לציון
06/06/2018 | 23:09
20
פתוח בשבת
לצפיה ב-'על שינוי מספר, וואטסאפ, ומחיקת איש קשר'
על שינוי מספר, וואטסאפ, ומחיקת איש קשר
31/05/2018 | 14:38
5
84
אני מתנצלת מראש אם השאלה הזו אמורה להישאר בפורום אחר, לא מצאתי היכן (:
שאלתי היא כזו: 
נניח ומחקתי איש קשר מהנייד שלי, ובעקבות זאת גם מהוואטסאפ. לו עדיין יש את המספר הישן שלי. אם אני משנה את מספר הטלפון, והוואטסאפ מודיע על כך אוטומטית לאנשי הקשר, האם הוא יודיע על כך גם לאותו אדם שכבר אינו בין אנשי הקשר שלי?
לצפיה ב-'אכן, יש פורומים מתאימים המעניקים תמיכה טכנית (אך לא זה )'
אכן, יש פורומים מתאימים המעניקים תמיכה טכנית (אך לא זה )
31/05/2018 | 16:29
2
40
לרשותך הפורומים הבאים (בחרי אחד מהם, אין צורך לפרסם בכולם במקביל):

• פייסבוק ורשתות חברתיות - תמיכה
  • iPod, iPhone ו-iPad
  • אנדרואיד - Android
  • סלולארי

כולם מרוכזים תחת אשכול "מחשבים" (שכולל גם סלולרי):
לצפיה ב-'תודה רבה וסליחה! '
תודה רבה וסליחה!
31/05/2018 | 17:03
1
16
לצפיה ב-'בכיף, אין על מה; שתפי אותנו בקישור לשרשור שפתחת'
בכיף, אין על מה; שתפי אותנו בקישור לשרשור שפתחת
31/05/2018 | 17:04
32
לטובת מי שירצו לעקוב אחריו.
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 17:57
34
לצפיה ב-'תוכנת תקשורת'
תוכנת תקשורת
30/05/2018 | 05:42
5
70
פורום מחשבים ותוכנה לא פעיל ולכן אני שואל כאן: אני משתמש בתוכנת תקשורת
 3CX PHONE באמצעותה ניתן להתקשר טלפונית דרך המחשב עם אוזניות.
לפני מספר ימים באופן פתאומי התקשורת נעשתה חד כיוונית. אני שומע את מי שמתקשר אלי אך הוא לא שומע אותי. הבעיה היא בתוכנה ולא באוזניות. התוכנה לא מזהה את המיקרפון שבאוזניות. השאלה איך פותרים את הבעיה?
אם יש כאן מומחים לדבר אודה על כל מידע או על הפניה למקור מידע אחר.
לצפיה ב-'איני מכיר תכנה זו - אבל'
איני מכיר תכנה זו - אבל
30/05/2018 | 10:20
1
38
בד"כ בעיות מסוג זה נפתרות אם מסירים את התכנה ומעלים אותה מחדש.
לצפיה ב-'תודה ברזילי'
תודה ברזילי
30/05/2018 | 12:21
7
לצפיה ב-'פורום זה לא מספק תמיכה טכנית; לרשותך פורומים בנושאי מחשבים:'
פורום זה לא מספק תמיכה טכנית; לרשותך פורומים בנושאי מחשבים:
30/05/2018 | 14:12
2
33
אם אחד מהם אינו פעיל, בחר באחד אחר.
נא לא להמשיך כאן את הדיון,
לצפיה ב-'הפורום היחיד הרלבנטי לא פעיל'
הפורום היחיד הרלבנטי לא פעיל
30/05/2018 | 16:01
1
30
וציינתי זאת בתחילת הפניה.
לצפיה ב-'אכן ציינת פורום אחד לא פעיל, הוא לא הרלוונטי היחיד. יש עוד.'
אכן ציינת פורום אחד לא פעיל, הוא לא הרלוונטי היחיד. יש עוד.
30/05/2018 | 16:13
30
לדוגמה:

פורום מחשבים חומרה ותוכנה פעיל (יש בו שרשורים פעילים מהשבוע האחרון):

פורום תמיכה טכנית פעיל:

ויש פורומים נוספים בתפוז בנושא מחשבים, כאמור. כל פורום בנושא מחשבים/תוכנות וכו' רלוונטי יותר מהפורום הזה, שבאופן עקרוני מאז ומתמיד לא ניתנת בו תמיכה טכנית (והדבר מצוין מפורשות בכללי הפורום). נא לא לפתוח כאן שאלות בנושא להבא,
לצפיה ב-'העברת בעלות על רכב - מזומן בלבד !'
העברת בעלות על רכב - מזומן בלבד !
28/05/2018 | 21:27
6
67
הדואר מקבל מזומן בלבד לצורך העברת בעלות על רכב.

למה ?

תודה למומחים.
לצפיה ב-'למיטב הבנתי בדואר מחייבים באשראי רק על מוצרי הדואר עצמו'
למיטב הבנתי בדואר מחייבים באשראי רק על מוצרי הדואר עצמו
29/05/2018 | 00:55
49
והם מבקשים מזומן (או צ'ק, לפחות בחלק מהמקרים) כשהתשלום מועבר לצד ג'. זה כך בתשלום מיסים שמועברים לרשות המיסים (למשל על חבילות שחייבות במס), תשלומי חשבונות, שכר לימוד וכיו"ב. אני מעריכה שכך נוח להם להתנהל מכיוון שבמזומן הם לא צריכים לשלם עמלת סליקה, והם הרי לא גובים עמלות (מהאזרחים) עבור השירותים הנ"ל.

זו תשובה מידע כללי, מקווה שזה עוזר.

בנושאי רכב לרשותך פורום מכוניות:
לצפיה ב-'בסניפי דאר שאני ראיתי'
בסניפי דאר שאני ראיתי
29/05/2018 | 10:07
4
48
ליד משרדי הרישוי בחולון ובפתח תקוה - ניתן לשלם בכרטיס אשראי, קרדיט (עם ריבית גבוהה יחסית) בשלושה תשלומים.
לצפיה ב-'הם אכן מאפשרים לשלם בקרדיט, אבל לא בתשלום רגיל באשראי'
הם אכן מאפשרים לשלם בקרדיט, אבל לא בתשלום רגיל באשראי
29/05/2018 | 13:46
42
ונראה לי שלכך הוא התכוון.
לצפיה ב-'העברת בעלות - במזומן בלבד'
העברת בעלות - במזומן בלבד
31/05/2018 | 22:59
2
38
העברת בעלות ניתן לעשות במזומן בלבד.

שאלתי - מדוע ?
לצפיה ב-'כנראה כך נוח להם... תשובה רשמית תוכל לקבל רק מהדואר'
כנראה כך נוח להם... תשובה רשמית תוכל לקבל רק מהדואר
31/05/2018 | 23:10
13
לצפיה ב-'כי זה ההסכם שלהם מול משרד הרישוי (עמלות יותר נמוכות)'
כי זה ההסכם שלהם מול משרד הרישוי (עמלות יותר נמוכות)
23/06/2018 | 10:36
8
תשלום בכ. אשראי עולה יותר. כנראה במשרד הרישוי לא רצו לספוג את תוספת העלות הזו (דרך הדואר).
לצפיה ב-'יש לי שאלה והיא כמה אחוזים מקבלת אלמנה '
יש לי שאלה והיא כמה אחוזים מקבלת אלמנה
27/05/2018 | 22:07
2
62
פנסיה כפנסית שארים ממבטחים?
לצפיה ב-'לרשותך פורומים ייעודיים בנושא פנסיה, אנא הפני אליהם את שאלתך'
לרשותך פורומים ייעודיים בנושא פנסיה, אנא הפני אליהם את שאלתך
27/05/2018 | 22:20
1
34
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום דיני עבודה ופנסיה
לצפיה ב-'תודה,'
תודה,
29/05/2018 | 16:52
3
לצפיה ב-'באיזה פורום אוכל לשאול על רעש בקומה 1?'
באיזה פורום אוכל לשאול על רעש בקומה 1?
25/05/2018 | 16:36
5
82
אני רוצה לחשוב איזה פורומ.ים בתפוז יכולו לחשוף אותי לאנשים שאולי מכירים על בשרם:

קרוב משפחה שוקל לעבור לדירה בקומה 1 מעל כניסה לחניון. 
יש חבר בפורום שגר בדומה ויכול להעיד כמה זה מפריע (התמחור בהתאם)
לצפיה ב-'לא הבנתי מה אתה בעצם שואל'
לא הבנתי מה אתה בעצם שואל
25/05/2018 | 22:20
4
163
מבחינה משפטית? אקולוגית?
גם לא ברור באיזה חניון מדובר. חניון של קניון? חניון פרטי? חניון של הבניין (ואם כן, מה גודלו?). ומה יעזור לך אדם שגר במקום אחר בתנאים אחרים? אם החבר רוצה לבחון את הדירה עליו להגיע אליה ולהתרשם בעצמו מהתנאים הרלוונטיים, ממה שאולי יפריע לו, לא מתנאים בדירה אחרת שאותה הוא לא מתכוון לשכור/לקנות.
לצפיה ב-'זו דירה על הנייר. אחרי פינוי בינוי.'
זו דירה על הנייר. אחרי פינוי בינוי.
26/05/2018 | 01:55
3
62
אני מבין שלא אמצא בדיוק אותו הדבר. אבל מנסה להבין מאנשים שעשו מהלך דומה בעבר - ויוכלו להעיד אם זה היה נורא או לא עבורם אחרי אכלוס

מנסה להבין אם יש פורום רלבנטי בתפוז ״בונים בית״ למשל פרסמתי שם.

סלון וחדר הורים.קומה 1.פונים לכניסה לחניון בניין בן 55 דירות

יש דירה שאני מעוניין לקנות בגלל מיקום מרכזי, ויחד עם זאת רחוב ללא מוצא.
הבעיה שהדירה שנותרה היא קומה 1 (3 מטר מהקרקע) ופונה עם הסלון וחדר ההורים לכביש (שקט מבוי סתום) אבל מתחת לדירה יש כניסה ויציאה לחניון תת קרקעי של הבניין. מדובר ב55 דירות.
אני קצת חושש ממפגע רעש. הדירה תהיה בהתחלה להשכרה ואחכ אחליט אם לגור בה בעתיד.
כמובן שהיא מתומחרת במחיר סביר (מניח גם בגלל ההגבלה של החניון).
מישהו מכיר חבר פורום או בכלל שגר בדירה שפונה לכניסה וליציאה של חניון תת קרקעי של הבניין?
אני מבין שזה סובייקטיבי כמה אדם רגיש לרעש, ובכל זאת אני רוצה להבין בגדול אם זה מטרד בלתי נסבל.
אם החיים ככה הם חסרי שינה וזה ממש פוגע באיכות החיים.
אם יש בעיה גורפת להשכיר דירות כאלה.
לצפיה ב-'לא גר בדירה כזאת, אבל'
לא גר בדירה כזאת, אבל
26/05/2018 | 09:42
1
54
רעש של מכוניות שנכנסות ויוצאות - יהיה.
רעש של אנשים שיוצאים מהמכונית ומשוחחים ולעיתים קוראים מרחוק זה לזה בלילות - יהיה.
מטרד של גזים וריח שיוצאים מהחניון - יהיה.
ושתי נקודות נוספות - 
זו הדירה שלא נמכרה בבניין - בטח יש לזה סיבה.
מחיר הדירה נמוך יותר - והרי הקבלן לא פראייר, הוא רוצה למקסם רווחים.
לצפיה ב-'נא לא להמשיך כאן את הדיון, הגולש פרסם בשלושה פורומים'
נא לא להמשיך כאן את הדיון, הגולש פרסם בשלושה פורומים
26/05/2018 | 14:37
58
רלוונטיים לנושא. קישרתי לשרשורים שהוא פתח, מי שמעוניין לעסוק בנושא בנייה וייעוץ רכישת דירה יוכל להמשיך באחד מהנ"ל.
לצפיה ב-'אוקיי, עכשיו ברור: ייעוץ ברכישת דירה שעוד לא נבנתה.'
אוקיי, עכשיו ברור: ייעוץ ברכישת דירה שעוד לא נבנתה.
26/05/2018 | 14:35
62
זה אכן לא לפורום הזה, לרשותך פורומים בנושא נדל"ן, מקרקעין וכו' ואני רואה שכבר מצאת אותם לבד ופרסמת בהם  – בשמאות מקרקעין, אדריכלות ובונים בית. אין צורך להציף את כל הפרדס, אנא המתן לתשובות. נא לא להמשיך כאן את הדיון.
לצפיה ב-'רשימת השירים של אנריקה אגלסיאס בהופעה שבוע הבא'
רשימת השירים של אנריקה אגלסיאס בהופעה שבוע הבא
22/05/2018 | 01:28
7
44
לא מצליח למצוא בגוגל את רשימת השירים שישיר.

אשמח לעיצה איך לחפש ומה הם?
לצפיה ב-'מחפשים בגוגל enrique iglesias setlist, תוצאה ראשונה מהאתר'
מחפשים בגוגל enrique iglesias setlist, תוצאה ראשונה מהאתר
22/05/2018 | 01:47
6
87
setlist.fm (יש לי ניסיון טוב איתו בהופעות כבר שנים):

כמובן, אי אפשר לדעת מה יהיו השירים המדויקים שישיר בהופעה עתידית (רוב האומנים מגוונים מעט מהופעה להופעה), אבל ע"ס הופעות קודמות מסיבוב ההופעות אפשר להעריך בסבירות גבוהה לאן נושבת הרוח.
לצפיה ב-'אני זוכר שראיתי את הרשימה המדויקת בידיעות אחרונות'
אני זוכר שראיתי את הרשימה המדויקת בידיעות אחרונות
22/05/2018 | 09:04
1
25
אמנים מפרסמים לגבי ההופעה כדי שאנשים יוכלו לצפות למשהו מסוים.

אבל כאמור לא מוצא את אותה כתבה שוב.
לצפיה ב-'אם כך להבא ציין זאת מראש, שאתה מחפש כתבה מסוימת שקראת'
אם כך להבא ציין זאת מראש, שאתה מחפש כתבה מסוימת שקראת
22/05/2018 | 13:32
20
עד היום לא נתקלתי בכתבות כאלה ואין לי מושג האם זו באמת הרשימה שהוא ישיר או רק הערכה שלהם ע"ס ההופעות הקודמות.
לצפיה ב-'מצאתי- לא יודע איך הייתי אמור לחפש'
מצאתי- לא יודע איך הייתי אמור לחפש
22/05/2018 | 09:07
3
28
לצפיה ב-'היית אמור לחפש בדיוק כפי שחיפשת, עובדה שמצאת... '
היית אמור לחפש בדיוק כפי שחיפשת, עובדה שמצאת...
22/05/2018 | 13:30
2
10
לצפיה ב-'ידעתי שזה בידיעות אחרונות לכן חפשתי כמה שזכרתי מהכתבה.'
ידעתי שזה בידיעות אחרונות לכן חפשתי כמה שזכרתי מהכתבה.
22/05/2018 | 14:13
1
18
אבל אם לא הייתי רואה אותה לא הצלחתי למצוא ככה סתם.
לצפיה ב-'אם אתה מחפש כתבה, יש לגוגל אפשרות חיפוש חדשות (news) בלבד'
אם אתה מחפש כתבה, יש לגוגל אפשרות חיפוש חדשות (news) בלבד
22/05/2018 | 14:20
17
כתבת שאתה מחפש סטליסט ולכן זה מה שחיפשתי לך, כך אני עושה תמיד לפני הופעות של אומנים מחו"ל. לא חיפשתי כתבה כי לא ידעתי שפורסמה כזאת, וכאמור, לא נתקלתי בכתבות כאלה בעבר.
לצפיה ב-'לימוד יחידות מידה אמרקאיות'
לימוד יחידות מידה אמרקאיות
18/05/2018 | 11:24
8
68
יש איזו אפלקציה שמראה יחידות אמרקאיות ליד מטריות?
טמפרטורה
משקל
גובה
אני מנסה ללמוד את ההמרה ע״י דוגמאות חיות
אז חשבתי נניח אם יש אפלקצית אנדרואיד שמציגה כל יום את הטמפרטורה בצלזיוס ובפרנהייט אני פשוט אזכור מה המידה המתאימה למה שאני מכיר ביום יום- ויעזור לי לזכור את הפרנהייט המתאים.
מישהו מכיר?
לצפיה ב-'תנסה כאן'
תנסה כאן
18/05/2018 | 12:33
2
40
מידות כללית 

צלזיוס פרנהייט וקלווין, אפשרות הדפסה.
זה מתוך אתר שבניתי שער לים http://cgate.co.il/

בהצלחה, אריה
לצפיה ב-'תיקון טעות'
תיקון טעות
18/05/2018 | 12:38
31
שמתי לב שהקישור העליון לא עובד, תנסה כאן
לצפיה ב-'לא מחפש להמיר אחד אחד. אלא לראות שניהם יחד בזמן אמת'
לא מחפש להמיר אחד אחד. אלא לראות שניהם יחד בזמן אמת
18/05/2018 | 15:22
13
לצפיה ב-'יש הרבה, אבל לא צריך יישום ייעודי; אפשר להמיר בחיפוש של גוגל'
יש הרבה, אבל לא צריך יישום ייעודי; אפשר להמיר בחיפוש של גוגל
18/05/2018 | 15:02
3
27
או דרך שלל אתרים שעושים זאת, פשוט חפש בגוגל measurements conversion ותגיע לכל התוצאות, כנ"ל בגוגל פליי.

אגב, בשאלות בנושא אנדרואיד בפרט או סלולרי בכלל, לרשותך פורום אנדרואיד ופורום סלולארי.
לצפיה ב-'אני לא רוצה לתרגם כל מעלה. אני רוצה שאני מסתכל על המצב הנוכח'
אני לא רוצה לתרגם כל מעלה. אני רוצה שאני מסתכל על המצב הנוכח
18/05/2018 | 15:21
2
26
הנוכחי אני יודע כמה פחות או יותר בצלזיוס ובפרנהייט.

הסברתי בשאלה שאני רוצה ללמוד בדרך של ״על הדרך״ להבין ולזכור
לצפיה ב-'אז חפש טבלה ושמור אותה כתמונה בטלפון, מה הבעיה? בבקשה:'
אז חפש טבלה ושמור אותה כתמונה בטלפון, מה הבעיה? בבקשה:
18/05/2018 | 15:23
34
לצפיה ב-'הסתדרת?'
הסתדרת?
22/05/2018 | 13:39
4
לצפיה ב-'אני אכניס לאתר -'
אני אכניס לאתר -
18/05/2018 | 19:15
38
F= (Cx9)/5 +32

C= ((F-32)x5)/9

תודה ששאלת הייתי צריך להכניס
את זה לאתר.

בהצלחה
לצפיה ב-'ניקוי פנים לגבר'
ניקוי פנים לגבר
15/05/2018 | 00:33
5
55
פרסמתי בפורומים בתפוז, אבל לא נענתי. אולי יודעים לעזור לי פה:

האם לפנים גבר מומלץ להשתמש גם בסבון פנים, חלב פנים, מי פנים?

כלומר בהנחה שאין איפור להסיר.

ואם כן - האם השימוש של פד עם מי פנים אחרי פד עם חלב פנים לא פשוט מוריד את כל החלב פנים מהעור. כלומר אולי אני לא עושה את זה נכון- אבל מרגיש שטבעי היה להשתמש בפד עם חלב ללא מי פנים אחריו או הפוך.

תודה לעונים
לצפיה ב-'מה הצורך?'
מה הצורך?
15/05/2018 | 00:40
4
42
מפנה אותך לתשובה שכתבתי כאן בעבר:
לצפיה ב-'הכתבה שלך היא לגבי עור של אישה. אני שואל על גבר'
הכתבה שלך היא לגבי עור של אישה. אני שואל על גבר
15/05/2018 | 00:51
3
36
ה״מטרה״ - שמירה על עור פנים נקי. מניעת זיהום. מניעת שחורים. תחזוקה. מניעת קמטים. מראה צעיר.

בעיקר ניקוי יסודי לפני מריחת קרם פנים אנטי אג׳ינג.

השאלה אם חלב ומי פנים שנועדו להסרת איפור - עוזרים גם לגבר. ואם כן - איך ונעים מהפד של המי פנים פשוט למרוח כתמים של פד חלב הפנים?

תמיד מרגשי אחרי מי הפנים שאני פשוט מקבל פנים עם חלב פנים מרוח.
לצפיה ב-'מה שכתבתי התייחס לתכשירים, לא לעור של אישה או גבר. אין הבדל.'
מה שכתבתי התייחס לתכשירים, לא לעור של אישה או גבר. אין הבדל.
15/05/2018 | 01:26
2
35
כל התכשירים הנ"ל מנקים את עור הפנים והשאלה רק מה נוח לך מבחינת צורת השימוש והמרקם. חשוב לי להבהיר שניקוי הפנים לא נועד "למנוע זיהום", אין סיבה שיתפתחו לך זיהומים בפנים כל עוד העור שלם ולא סדוק / פצוע וכו'. אם יש אקנה זה כבר משהו אחר ומוטב להתייעץ עם רופא עור. כמו כן אף אחד מהם לא יגרום לעור שלך להיות צעיר יותר או ימנע קמטים. לשם כך יש קרמים שעוזרים ויש טיפולים קוסמטיים אחרים.

היתרון בשימוש בחלב פנים הוא שהוא לא מייבש את העור; החיסרון הוא שהוא יקר יותר וצריך להשתמש בפד כלשהו (או חתיכת צמר גפן) כדי למרוח אותו. אם אתה נשאר עם חלב פנים על הפנים שמת יותר מדי. כשאתה שם כמות נכונה כולה נספגת בסופו של דבר בתוך הפד בתום התהליך (+הלכלוך שהוסר). צריך לשים קצת ואז לנקות בתנועות סיבוביות. דמיין שאתה מנגב חומוס – כשאתה עושה את זה נכון לא נשאר חומוס בצלחת, כן? .

לדעתי לניקיון בסיסי הכי פשוט, נוח וזול תרחיץ פנים. ראה שרשור בנושא בפורום צרכנות:
כל התכשירים האלה הם יוניסקס.

אם אתה מחפש ניקוי אינטנסיבי, ל-Garnier יש כל מיני תכשירים עם גרגירים ועם פחם פעיל:
וכפי שאתה יכול לראות מהצבע האפור, אלה לא תכשירים שמיועדים דווקא למין הנשי.

השאלה רק מה מריח לך טוב ונעים לך על העור. רובם מייבשים, אבל אם אתה מורח לאחר מכן קרם לחות זו לא בעיה. אם אתה מחפש משהו עדין, צטאפיל שהזכרתי מאוד עדין ולא מייבש.
לצפיה ב-'ומה המטרה בד״כ אם לא אלה שציינתי?'
ומה המטרה בד״כ אם לא אלה שציינתי?
15/05/2018 | 08:37
1
28
וגם מה היתרון של סבון + חלב + מי פנים

על פני רק אחד מהם?
לצפיה ב-'המטרה הבסיסית היא ניקוי, והיא יכולה לכלול הסרת איפור / לכלוך'
המטרה הבסיסית היא ניקוי, והיא יכולה לכלול הסרת איפור / לכלוך
15/05/2018 | 13:35
39
מיוחד (למשל למי שעובד במקום כמו מוסך, למשל), היא יכולה לכלול טיפול בפצעים/אקנה, טיפול בעור שמנוני במיוחד וכו'. אני לא מכירה מי שמנקה את הפנים כדי למנוע קמטים / לשמור על מראה צעיר / למנוע זיהום. אני גם לא מנקה את הפנים כל יום, אגב, תלוי אם יצאתי החוצה וכו'. בעיקרון אם אין סיבה מיוחדת שטיפה במים להתרעננות מספיקה.

לא ברור לי למה צריך סבון + חלב + מי פנים, זה נשמע לי כמו שילוב בזבזני ודי מיותר, שלא לדבר על ייבוש עור הפנים. אולי בשלב הזה כדאי שתתייעץ עם קוסמטיקאית או לפחות עם דיילות בפארמים וכיו"ב. קטונתי.
לצפיה ב-'שאלה קצת מוזרה אולי אבל מעוניין לשאול בכל זאת'
שאלה קצת מוזרה אולי אבל מעוניין לשאול בכל זאת
13/05/2018 | 17:00
1
100
אז ככה מדוע אומרים הי הי אחת אחת במיקרופון לפני שמתחילים הצגה כלשהיא אירוע סטנדפא וכה' האם מישהו מבין על מה אני מדבר אם במידה והפורום לא מתאים אני אבקש מאוד להעביר לפורום המתאים

תודה רבה
לצפיה ב-'פשוט בודקים שהוא עובד... מוודאים ששומעים, עושים בלאנס'
פשוט בודקים שהוא עובד... מוודאים ששומעים, עושים בלאנס
13/05/2018 | 17:07
25
לצפיה ב-'הי, אשמח מאוד לעזרה בזיהוי החרק הזה'
הי, אשמח מאוד לעזרה בזיהוי החרק הזה
10/05/2018 | 13:36
8
106
גילינו בערך 10 זוחלים לבעלי על החולצה, מנסים להבין מאיפה הם הגיעו ומה הם... (פורום הדברת מזיקים נראה לא פעיל-המנהל פרש וההודעות שפירסמו שם נותרו ללא מענה ולכן שואלת כאן...)

תודה רבה!
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפייסבוק בקבוצת צילום פרוקי-רגליים חרקים זוחלים'
ממליצה לשאול בפייסבוק בקבוצת צילום פרוקי-רגליים חרקים זוחלים
10/05/2018 | 13:58
2
34

נראה לי שעדיף לצלם בתקריב וברזולוציה גבוהה יותר כי כך קצת קשה לראות (אבל אולי בכ"ז יזהו).
לצפיה ב-'תודה, אבלאין לי פייסבוק... אם מישהו יודע אשמח למענה עדיין'
תודה, אבלאין לי פייסבוק... אם מישהו יודע אשמח למענה עדיין
10/05/2018 | 14:11
1
17
לצפיה ב-'גם לי אין... אבל אני מכירה את חלקם אישית'
גם לי אין... אבל אני מכירה את חלקם אישית
10/05/2018 | 18:36
54
אם יש לך תמונה קצת יותר ברורה (+ תאריך, שעה ומקום) אנסה לברר עבורך.
לצפיה ב-'החולצה הייתה בהירה? פתאום גיליתי המון נמלים מכונפות על הספה'
החולצה הייתה בהירה? פתאום גיליתי המון נמלים מכונפות על הספה
11/05/2018 | 04:35
4
61
ואני לא צוחקת, זה באמת לגמרי פתאום. החדר סגור (ויש רשתות על החלונות), אין זחילה משום מקום, אין איזה קן (זו גם לא קומת קרקע) ואנחנו לא סובלים מנמלים בכלל בחדר הזה, לא יודעת מאין צצו, פתאום הרמתי עיניים לכורסה בצבע שמנת והיו עליה המון כאלה. הרגתי את כולן, יצאתי לכמה דקות וכשחזרתי צצו עוד... עכשיו בזמן שהקלדתי את ההודעה אני מעיפה עוד מבט והופ! הנה הן שוב. בחיי שאני לא יודעת מהיכן הן צצות פתאום. רגע אחד הן לא שם, ואז הן מופיעות (והן לא ממש עפות, יותר זוחלות; אני גם לא מבחינה במעופפים באוויר, וזה חדר מואר היטב, מסויד בלבן ורוב הקירות חשופים).

צילמתי אחת מקרוב, גם אצלך נראו כך?
לצפיה ב-'גם לפי העין וגם לפי חיפוש בגוגל מדובר בנמלים מכונפות (זכרים)'
גם לפי העין וגם לפי חיפוש בגוגל מדובר בנמלים מכונפות (זכרים)
11/05/2018 | 04:43
3
51
ולא בטרמיטים מכונפים (תודה לאל... ) לפי מבנה הגוף והמחושים:
לצפיה ב-'ליצורים שהיו אצלנו לא היו כנפיים...'
ליצורים שהיו אצלנו לא היו כנפיים...
11/05/2018 | 17:15
2
47
אני מאוד אשמח אם תוכלי להעביר את התמונות למי שאת מכירה אין לי תמונות ברורות יותר...כל חרק אגב היה באורך של בערך 2-2.5 מילימטר.
אולי זה יהיה ברור מספיק והם יצליחו לזהות מה הם בדיוק... זה היה ב-10.5.18 בסביבות השעה 13:30 בדירתנו ברמת גן.
היה לי נדמה אגב שראיתי חרקים כאלה מדי פעם על שיחים ברחוב, היביסקוס ועוד כל מיני...לא בטוחה שזה אותו חרק אבל נדמה לי שכן... 
תודה שוב
לצפיה ב-'ביררתי עבורך, קיבלתי תשובה מאורן אוסטר, מהקבוצה בפייסבוק:'
ביררתי עבורך, קיבלתי תשובה מאורן אוסטר, מהקבוצה בפייסבוק:
12/05/2018 | 16:54
1
56
"החרק בתמונה הוא תריפס (Thrips). חרקים שגדלים על צמחים וניזונים ממוהל הצמח. הם לא מסוכנים לבני אדם, אבל לפעמים נושכים בטעות (גם זה לא מסוכן, אולי טיפה מעקצץ). גדלים על צמחים שונים, ביניהם פיקוס (שמאד נפוץ בעיר)."

הערך בוויקיפדיה:

לצפיה ב-'וואו, תודה רבה רבה לך!!! ותודי לו גם בשמי בבקשה אם יוצא לך:)'
וואו, תודה רבה רבה לך!!! ותודי לו גם בשמי בבקשה אם יוצא לך:)
13/05/2018 | 07:49
10
לצפיה ב-'צריכה '
צריכה
08/05/2018 | 19:27
2
81
הי...אני צריכה לקנות כרטיס אשראי חדש בשביל תשלום חשבון סלולרי כי החברה לא מקבלת מה שיש לי (דירקט, פועלים) ולא מקבלת הוראות קבע דרך הבנק..
מה שהכי חשוב שיהיה הכי זול שיש בלי עמלות ודמי כרטיס.. יש למישהו המלצה על כרטיס מתאים? תודה! : )

לצפיה ב-'היי mimes17, אנא הפני את שאלתך לפורום צרכנות:'
היי mimes17, אנא הפני את שאלתך לפורום צרכנות:
08/05/2018 | 21:05
1
40
לצפיה ב-'קישור לשרשור בפורום צרכנות:'
קישור לשרשור בפורום צרכנות:
11/05/2018 | 02:45
23
לצפיה ב-'האם נשיא ארה"ב זוכר את הנאום שלו בעל פה ?'
האם נשיא ארה"ב זוכר את הנאום שלו בעל פה ?
09/05/2018 | 02:09
3
47
בזמן שהוא נאם הופיעו בזמן אמת כתוביות תרגום בעברית של דבריו... כלומר מדובר כנראה בנאום שנכתב מראש, ולא דברים שטראמפ אמר בעל פה.

אך מצד שני כאשר אני מסתכל עליו נואם, אני רואה אותו מיישיר מבט ישר למצלמה, אני לא רואה שהוא קורא מאיזה מסך שנמצא לידו או מול עיניו... אז איך זה נעשה?

לצפיה ב-'קוראים לזה טלפרומפטר, בדיוק מה שמגישים בטלווזיה עושים'
קוראים לזה טלפרומפטר, בדיוק מה שמגישים בטלווזיה עושים
09/05/2018 | 02:12
49
מסתכלים למצלמה והטקסט מופיע בתוכה. תתחיל מוויקיפדיה ובמידת הצורך תמשיך משם:
לצפיה ב-'נא לא להתייחס לנאום / לנואם / לכל סוגיה פוליטית שהיא '
נא לא להתייחס לנאום / לנואם / לכל סוגיה פוליטית שהיא
09/05/2018 | 02:13
16
לצפיה ב-'במקרה שמעתי עכשיו בגל"צ שזה היה תרגום סימולטני'
במקרה שמעתי עכשיו בגל"צ שזה היה תרגום סימולטני
10/05/2018 | 18:34
41
ושלצורך כך הנאום שודר בישראל בעיכוב קל של 10 שניות. ישבה מתורגמנית בישראל, הקשיבה והקלידה במהירות את התרגום.

עמית סגל אמר את זה בריאיון (8:10) עם מתרגמי סרטים וסדרות :

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו