לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2728427,284 עוקבים אודות עסקים

פורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את ההנחיות לעיל לפני פרסום שאלה/תשובה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

לצפיה ב-'שלום.. יש תרופות שחייבים לקחת עם אוכל והשאלה כמה גרם דרוש ?'
שלום.. יש תרופות שחייבים לקחת עם אוכל והשאלה כמה גרם דרוש ?
22/04/2019 | 03:20
2
20
אני הרי לא אוכל ארוחה באמצע הלילה אז כמה גרם במינימום צריך לאכול ?
לצפיה ב-' הפורום אינו מספק ייעוץ רפואי, אנא פנה לרופא/רוקח'
הפורום אינו מספק ייעוץ רפואי, אנא פנה לרופא/רוקח
22/04/2019 | 11:04
1
12
התשובה עשויה להשתנות לפי סוג התרופה (ולפעמים לא מדובר רק בכמות המזון אלא גם בסוג שעדיף לקחת או להימנע ממנו). הטוב ביותר הוא לשאול את הרופא המטפל שרשם לך את התרופה, אבל אם אתה מעדיף תשובה של זרים באינטרנט, לרשותך פורומים רפואיים בניהול רופאים (בתפוז ומחוצה לו). לא כאן בבקשה. רק בריאות.
לצפיה ב-'יש לקופות החולים ייעוץ טלפוני, עם אחות.'
יש לקופות החולים ייעוץ טלפוני, עם אחות.
22/04/2019 | 13:49
8
היא לדעתי גם תכיר את התרופה, וכמו שכתבה המנהלת, רק בריאות.
לצפיה ב-'כפתורים במכונת כביסה'
כפתורים במכונת כביסה
19/04/2019 | 01:33
3
41
שלום, מישהו יכול להסביר לי מה עושים הכפתורים 1, 2, 3, ובאילו מצבים משתמשים בהם?

מצורפת תמונה.

כמו כן, האם כפתור SPIN הוא בעצם "סחיטה"?

מה בדיוק עושה כפתור EMPTY? כשאני מעביר את בורר המצבים אליו, זה מראה לי דקה אחת, ואז כשאני מפעיל, יש איזשהו רעש.

תודה רבה!
לצפיה ב-'תשובה חלקית'
תשובה חלקית
19/04/2019 | 06:38
30
כפתור 2 משאיר את הכביסה עם מים, כלומר סחיטה לא מלאה.
כפתור 3 סחיטה מלאה הכביסה בסיום ללא מים.
כפתור EMPY כנראה מפעיל משאבה לריקון שארית המים. תבדוק בזמן ההפעלה שאכן יוצאים מים מהצינור לביוב.
לצפיה ב-'spin - סחיטה'
spin - סחיטה
19/04/2019 | 09:00
6
לצפיה ב-'כדאי לחפש בגוגל חוברת הוראות לפי היצרן והדגם. בכללי במכונות'
כדאי לחפש בגוגל חוברת הוראות לפי היצרן והדגם. בכללי במכונות
19/04/2019 | 12:43
81
כביסה, הכפתור העגול ("שעון") משמש לתוכניות (קובע בעיקר את אורך התוכנית ואת הטמפרטורה, אם אין לה כפתור נפרד) והכפתורים הלחיצים משמשים לתכונות נוספות שהן לא חלק מהתוכנית, למשל השריה (כפתור 2, כל עוד הוא לחוץ המים לא יצאו) או שינויים בסחיטה. אצלך יש כפתור עגול נפרד לבחירת הסל"ד (כולל הימנעות מסחיטה לחלוטין), אז לא נראה לי שכפתור 1 קשור בסחיטה, אני לא מצליחה להבין מה הציור הזה יכול להיות, וגם לא כפתור 3.

כל תוכנית כביסה מתחילה כמובן בהכנסת מים למכונה ובסופו של דבר בריקון שלהם (empty) ולפני כן בד"כ סחיטה (spin) אלא אם בוחרים שלא (יש כבסים שלא מומלץ לסחוט). השאלה היא כמובן האורך והטמפרטורה.

בצד ימין, בתחילת השעון, נמצאות התוכניות הארוכות, כאלה שמיועדות למשל לבגדים מוכתמים (stains) המצריכים יותר עבודת ניקוי (וגם טמפרטורות גבוהות יותר, 60–90 מעלות נחשב ל"הרתחה", לרוב לבגדים לבנים / מצעים / מגבות) והתוכניות הקצרות בצד שמאל הן לבגדים שלא מצריכים עבודת ניקוי רבה (easy care), למשל סריגים מצמר (wool) שממליצים בד"כ לכבס בטמפרטורה נמוכה ובלי סחיטה (הם נוטים להתכווץ או להתגבש),  בגדים עדינים (delicates), למשל משי (silk) וכו.

העיקרון המקובל הוא (בד"כ) ככל שאתה מתחיל ב"שעה" מוקדמת יותר התוכנית ארוכה יותר, ואתה יכול להתחיל מהאמצע כדי לקבל תוכנית קצרה יותר, ואפילו רק סחיטה או ריקון של המים במידת הצורך.

אם תפעיל מתחילת הצד הימני, משעה 1, תהיה לך התוכנית הארוכה ביותר. באמצע השעון, בערך בשעה 6, יש נקודה שהיא להערכתי נקודת עצירה, אחרי הסחיטה, ואם עדיין המים לא יצאו מאיזו סיבה, אפשר להפעיל את זה כנראה הלאה ואז ל-empty זו הפעולה של דקה שמשמיעה את הרעש ששמעת – רק המשאבה עובדת ומוציאה את המים. אחרי האפשרות הזאת מתחילות התוכניות הקצרות.

יש לך כנראה תוכנית קצרה וקרה לצמר (כנראה בלי סחיטה) ואחריה תוכנית בינונית לכבסים עדינים, שגם היא אולי(?) בלי סחיטה (לא כתוב בסופה spin, אבל אולי בכ"ז יש סחיטה קצרה). אם זה נכון, אם רוצים כביסה קצרה עם סחיטה צריך להתחיל אולי בשעה 5(?). אני די מנחשת כי אני לא מכירה את המכונה המסוימת הזאת (לכן כדאי לחפש בגוגל, רצוי באנגלית).
לצפיה ב-'מציאת אנשים'
מציאת אנשים
17/04/2019 | 10:51
45
איך אפשר למצוא מישהי שלא יודעים מה השם האמיתי שלה וכל מה שנשאר ממנה זה סרטון?

לצפיה ב-'איפה אוכל לשאול לגבי קודן לדלת כניסה לבית?'
איפה אוכל לשאול לגבי קודן לדלת כניסה לבית?
14/04/2019 | 13:07
1
34
רציתי לדעת, האם אפשרי להתקין קודן מבלי מצלמה?
האם אפשר לדעת מתי נכנסו ויצאו מהבית ע"י הקודן?

תודה רבה
לצפיה ב-'פורום צרכנות'
פורום צרכנות
14/04/2019 | 13:13
10
לצפיה ב-'הזמנת מונית בלילה במחיר זול, כיצד מזמינים ? מה מומלץ? '
הזמנת מונית בלילה במחיר זול, כיצד מזמינים ? מה מומלץ?
09/04/2019 | 18:33
7
36
איפה להזמין?
לצפיה ב-'המחיר בלילה אינו זול, זה תעריף 2. יש מונה והמחירים בפיקוח'
המחיר בלילה אינו זול, זה תעריף 2. יש מונה והמחירים בפיקוח
09/04/2019 | 18:40
6
42
משרד התחבורה (תקף לכל תחנות המוניות), לכן זה לא משנה איזו מונית תזמין. כולם אמורים לציית לחוק (ואם הנהג לא מפעיל מונה אתה יכול לדווח עליו). אתה יכול לתפוס מונית ברחוב ראשי / לחפש בגוגל מספר טלפון של תחנה אזורית קרובה / להשתמש ביישומוני המוניות לטלפונים החכמים (גט וכו') ולהזמין משם.
לצפיה ב-'תודה טרילי, התכוונתי לנושא הישומונים, של גט טקסי ונסיעה '
תודה טרילי, התכוונתי לנושא הישומונים, של גט טקסי ונסיעה
09/04/2019 | 19:30
5
33
משותפת, צריך להוריד את האפליקציה? איך זה עובד שם?
לצפיה ב-'אתה מוריד את האפליקציה ומזמין משם'
אתה מוריד את האפליקציה ומזמין משם
10/04/2019 | 09:40
4
34
זול זה לא. אבל יש לפעמים מבצעים לחדשים כדי להרגיל אותך
לצפיה ב-'תודה, האפליקציה די ידידותית, המחיר לא היה זול, המונה נתקע לו'
תודה, האפליקציה די ידידותית, המחיר לא היה זול, המונה נתקע לו
11/04/2019 | 13:19
3
33
באמצע... הדרך שהיה על 35 שקלים.

שילמתי 80 שקלים.

אני לא קיבלתי קבלה, אמר שיש במייל, מעניין אם זה המחיר .

מחולון , HIT - למרכז ר"ג, סביב 16 ק"מ לילה. אין פקקים

אבל בסה"כ זה די נדיר אצלי והכל טוב
לצפיה ב-'המונה נתקע לו?'
המונה נתקע לו?
12/04/2019 | 12:54
2
55
הוא בטח עובד בחברת המוניות "בראשית".
לצפיה ב-''
12/04/2019 | 14:41
7
לצפיה ב-'לא מצחיק.. הם עשו הישג יפה וצריך לפרגן או לפחות לא לזלזל'
לא מצחיק.. הם עשו הישג יפה וצריך לפרגן או לפחות לא לזלזל
22/04/2019 | 03:22
3
לצפיה ב-'אחוז ההצבעה בבחירות הנוכחיות'
אחוז ההצבעה בבחירות הנוכחיות
10/04/2019 | 06:32
4
43
ככל הנראה לא ממש הבנתי, מה בסופו של דבר אחוז ההצבעה בבחירות הנוכחיות?
התקשורת מדווחת על "ירידה קלה" באחוז ההצבעה לעומת 2015 אבל ב-2015 היו כ-72% הצבעה, בעוד שלמיטב הבנתי הפעם היו 61%? כי אם זה כך אז זאת ירידה משמעותית באחוז ההצבעה ולא ירידה קלה. או שפספסתי משהו?
לצפיה ב-'הסתכלתי עכשיו שוב. הבנתי'
הסתכלתי עכשיו שוב. הבנתי
10/04/2019 | 08:07
3
34
כרגע הדיווח הוא על 67% הצבעה. באמת לא ירידה משמעותית.
לצפיה ב-'למעשה 67.9%, כלומר הפרש של כ-3% בסה"כ, ירידה קלה'
למעשה 67.9%, כלומר הפרש של כ-3% בסה"כ, ירידה קלה
10/04/2019 | 16:30
2
10
לצפיה ב-'מצד שני באתר של ועדת הבחירות יש נתונים אחרים'
מצד שני באתר של ועדת הבחירות יש נתונים אחרים
10/04/2019 | 18:05
1
50
ממה שהוצג בתקשורת:

נראה שהצביעו כ-64.4% מבעלי זכות ההצבעה, לפי מה שכתוב באתר. (כשמחשבים את המספרים, זה בערך הסכום שיוצא באחוזים).
אז קשה לדעת מה יותר נכון, מה שכתוב באתר או מה שהוצג בתקשורת..
לצפיה ב-'לא, הנתון שכתבתי לך הוא מאתר ועדת הבחירות המרכזית'
לא, הנתון שכתבתי לך הוא מאתר ועדת הבחירות המרכזית
10/04/2019 | 19:54
21
יש טבלה של אחוזי ההצבעה לפי שעות, בקישור שהבאת זה רק עד 19:00, יש בעמוד הראשי באמצע העמוד בצד שמאל עד 22:00:
תגללי קצת ותסתכלי בצד שמאל.
לצפיה ב-'האם יש אתר בו כל אחד יכול לראות את תוצאות הבחירות?'
האם יש אתר בו כל אחד יכול לראות את תוצאות הבחירות?
09/04/2019 | 15:30
1
23
בבחירות לרשויות המקומיות היה אתר מעולה, רק שהוא לא עבד.

אני לא מוצא בגוגל אתר כזה לבחירות האלו.
האם אין אתר המראה את התוצאות הבחירות בזמן הספירה ולפי קלפיות וכו'?
לצפיה ב-'אתר ועדת הבחירות המרכזית'
אתר ועדת הבחירות המרכזית
09/04/2019 | 16:06
31
עוד אין תוצאות כמו שביקשת כי עוד אין תוצאות, אבל אני מניחה שבלילה ומחר יהיו.

עדכונים שוטפים יש גם באתרי החדשות, למשל כאן11:
לצפיה ב-'שבת שלום היכן ניתן למצוא גרעיני רימונים מוכנים מראש בחנויות?'
שבת שלום היכן ניתן למצוא גרעיני רימונים מוכנים מראש בחנויות?
05/04/2019 | 16:57
4
24
עדיפות לטריים כמובן
לצפיה ב-'במקררים ברשתות השיווק ובחנויות הנוחות בתחנות הדלק'
במקררים ברשתות השיווק ובחנויות הנוחות בתחנות הדלק
05/04/2019 | 17:52
3
30
לא בכל מקום יש ואני מניחה שזה גם קצת תלוי עונה (עכשיו זו לא ממש העונה).

ולא הבנתי את "עדיפות לטריים"... אין משהו אחר, למיטב ידיעתי.
לצפיה ב-'תודה רבה מה זה חנויות נוחות?'
תודה רבה מה זה חנויות נוחות?
05/04/2019 | 19:50
2
9
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
05/04/2019 | 20:51
8
לצפיה ב-'האם ניתן לקצוץ גזר בקוצץ ירקות ידני?'
האם ניתן לקצוץ גזר בקוצץ ירקות ידני?
02/04/2019 | 20:54
3
38
משום מה מפחיד אותי שזה יהרוס את הקוצץ כי גזר זהו ירק קשה
לצפיה ב-'איזה סוג קוצץ וקיצוץ? מה המטרה?'
איזה סוג קוצץ וקיצוץ? מה המטרה?
02/04/2019 | 22:27
2
39
גזר הוא אכן ירק קשה ומינסיוני מצריך חיתוך מקדים לפרוסות דקות. לעומת זאת במנדולינה (גם כזאת שעושה "זוליינים") או פומפייה, אין בעיה.
לצפיה ב-'תודה רבה מטרות: סלט/ מרק/למילוי לממולאים וכדומה...'
תודה רבה מטרות: סלט/ מרק/למילוי לממולאים וכדומה...
02/04/2019 | 22:56
1
13
לצפיה ב-'לא ענית.על השאלה הראשונה, היא החשובה יותר...'
לא ענית.על השאלה הראשונה, היא החשובה יותר...
03/04/2019 | 09:21
11
לצפיה ב-'מישהו יודע אם מותר לכבס במכונה לפי התוית הנ"ל '
מישהו יודע אם מותר לכבס במכונה לפי התוית הנ"ל
02/04/2019 | 16:46
3
38
לצפיה ב-'עקרונית כן, אבל כתוב לכבס בנפרד ולהעדיף ניקוי יבש מקצועי'
עקרונית כן, אבל כתוב לכבס בנפרד ולהעדיף ניקוי יבש מקצועי
02/04/2019 | 20:06
2
27
אז אם אתה ממש עוקב אחר ההוראות, עדיף שלא. אני מתעלמת מהוראות על התווית, הן תמיד מוגזמות ואני מעדיפה לפנק את עצמי ולא את הבגדים... אם זה בגד שנראה לי עדין במיוחד ויקר לליבי – אכבס ביד, אם לא – יאללה למכונה וחסל.
לצפיה ב-'אוקיי. פשוט חשבתי שזה ממש יהרוס את הבגד'
אוקיי. פשוט חשבתי שזה ממש יהרוס את הבגד
03/04/2019 | 00:25
1
9
לצפיה ב-'אם זו ההערכה שלך, אל תכבס במכונה... (אלא אם לא אכפת לך)'
אם זו ההערכה שלך, אל תכבס במכונה... (אלא אם לא אכפת לך)
03/04/2019 | 09:20
10
לצפיה ב-'אחסון נכון של בקלאווה'
אחסון נכון של בקלאווה
01/04/2019 | 22:13
2
23
אנחנו נוסעים לשבועיים לחו"ל.
מהי הדרך הנכונה לשמור על בקלאווה למשך תקופה זו.
בקירור ?
בהקפאה ?
בחוץ ?

תודה למשיבים.
לצפיה ב-'לדעתי רק בהקפאה, אבל עדיף להתייעץ בפורומי האוכל'
לדעתי רק בהקפאה, אבל עדיף להתייעץ בפורומי האוכל
01/04/2019 | 22:39
1
27
בחוץ אני מעריכה שהיא תתקלקל בוודאות, גם קירור נשמע לי ארוך מדי לשבועיים אלא אם מדובר במוצר באריזת ואקום סגורה. לכן האפשרות ההגיונית היא הקפאה. לא יודעת אם היא מתאימה למרקם... אני לא אוכלת בקלאווה, אבל נראה לי שזה מזון שעדיף לצרוך טרי (אם כבר אז כבר).
לצפיה ב-'תודה. השארתי שם הודעה וטרם נעניתי.'
תודה. השארתי שם הודעה וטרם נעניתי.
01/04/2019 | 23:40
8
לצפיה ב-'הצבעה בבחירות ונסיעות'
הצבעה בבחירות ונסיעות
30/03/2019 | 17:06
1
39
לא קיבלתי את הפתק לבוחר. איך אפשר לדעת באיזו קלפי אני בוחר?
אני אגיע מעיר אחרת ביום של הבחירות (ערב לפני הבחירות) איך אני מקבל את הנסיעות חינם ביום הבחירות? מה צריך להציג ולמי?
לצפיה ב-'מחפשים בגוכל "איתור קלפי" ומגיעים לאתר משרד הפנים'
מחפשים בגוכל "איתור קלפי" ומגיעים לאתר משרד הפנים
30/03/2019 | 17:22
35

ייתכן שיש שם גם הנחיות לנסיעה ברכבת, לא בדקתי. אם לא שם, בטח באתר הרכבת. בפעם האחרונה שעשיתי זאת פשוט הראיתי ת"ז עם ספח בקופה או למנהל התחנה, אבל זה היה מזמן, אולי כבר השתנו הנהלים.
לצפיה ב-'בעיות בניאגרת פלסטיק חדשה'
בעיות בניאגרת פלסטיק חדשה
27/03/2019 | 12:00
1
51
אני צריך אינסטלטור מומחה אמיתי באזור ת"א, לאחר שגם הניאגרה החדשה עושה בעיות. יש המלצות למישהו ספציפי (שם עסק וטלפון) ? תודה.
לצפיה ב-'אנא פנה לפורום צרכנות (ונא לא לפרסם כאן שמות וטלפונים, בכלל)'
אנא פנה לפורום צרכנות (ונא לא לפרסם כאן שמות וטלפונים, בכלל)
27/03/2019 | 13:47
24
אם מישהו מעוניין להמליץ נא לשלוח את הפרטים במסר אישי בלבד.
לצפיה ב-'שמאות אומנות'
שמאות אומנות
22/03/2019 | 22:40
2
40
סבי נפטר ואנחנו רוצים למכור ציור שרכש. יש 120 עותקים שלו.
אברר את שם האמן. 
אבל האם אני חייב ללכת לשמאי אומנות ולשלם (מאות?) שקלים לשמאי.
או שיש לי דרך טובה להעריך בגדול מחיר של יצירת אומנות?
צילום שלה לקבוצות פייסבוק? פורומים בתפוז?
לצפיה ב-'נסה בפורום אוספים ואספנות'
נסה בפורום אוספים ואספנות
23/03/2019 | 00:46
1
11
לצפיה ב-'קישור לשרשור'
קישור לשרשור
27/03/2019 | 14:10
8

גם לי נראה שמדובר בהדפס (כלומר לא ציור ביד). בד"כ מדפיסים בכמות מוגבלת אבל לא נמוכה (120, כפי שציינת) ולכן לא מדובר במשהו ייחודי/נדיר אלא אולי אם מדובר באומן בעל שם (אם אתה לא יודע מה שמו, זה כנראה לא המצב).
לצפיה ב-'שידורי רדיו'
שידורי רדיו
21/03/2019 | 16:28
2
58
לאחרונה שמעתי תכנית מסויימת והמנחה נאלץ לסיים את הראיון כי נגמר הזמן,אבל נשאר זמן לתודות ושמות של מפיק עוזר מפיק וטכנאי.
השאלה את מי זה מעניין השמות של עובדי הרדיו? למה לא פשוט להודות לצוות השידור בלי להזכיר שמות ובכך לתת יותר זמן לדברים החשובים?
לצפיה ב-'חשוב בעיני מי ?'
חשוב בעיני מי ?
22/03/2019 | 11:12
45
הקראת השמות, או כיבתם בסראים, היא חלק מתנאי העבודה
לצפיה ב-'כך מקובל, זה כמו ה"רולר" של המִזְכּים (קרדיטים) בסוף תוכנית '
כך מקובל, זה כמו ה"רולר" של המִזְכּים (קרדיטים) בסוף תוכנית
22/03/2019 | 12:54
45
טלוויזיה או סרט, או כמו פרטי המתרגם, עורך וכו' בתחילת ספר. אפשר לתהות למה דווקא במקצועות האלה מקבלים מִזְכֶּה ובמקרים אחרים לא, אבל זו כבר סוגיה אחרת...

הואיל ויש מזכים וכך מקובל, צריך להשאיר להם זמן בתוכנית, בדיוק כפי שמשאירים זמן לחסויות, פרסומות, חדשות וכל השאר. יש התחייבויות ויש להן מסגרת זמנים נתונה, וצריך לעמוד בה, ככה זה בכל שידור (למעט שידורים מיוחדים של אירועים חיים).
לצפיה ב-'האם יש איזה גוף שבודק את כמות הרעלים במיצים טבעיים? '
האם יש איזה גוף שבודק את כמות הרעלים במיצים טבעיים?
20/03/2019 | 01:06
2
42
שלום,

הסופרמרקטים מוצפים בהמון סוגים של מיצים טבעיים, תפוזים, מנדרינות, אשכוליות, אננס, תפוחים ועוד, שמצד אחד הם מאוד טעימים, אך מצד שני מאוד מדאיג אותי הנושא של ריסוס ורעלים.

אני זוכר שראיתי בעבר סרטונים שמראים את אופן הכנת המיצים במפעל וזכור שהפירות עוברים שטיפה שנראית ממש קלה עם מים ואז נזרקים לתוך מיכל שטוחן אותם יחד עם הקליפה ועם הכל וכך נוצר המיץ.

קשה לי להאמין ששטיפה כזו (ללא שיפשוף וקירצוף) מצליחה להוריד כמות משמעותית של ריסוס שנמצא על הקליפה, יש לי חשש גדול שהריסוס והרעלים מגיעים בסופו של דבר למיץ עצמו.

האם יש איזשהו גוף מטעם משרד הבריאות שמבצע דגימות של המיצים הטבעיים ומפרסם את התוצאות והממצאים שנתגלו?

תודה מראש.

לצפיה ב-'אם לא משרד הבריאות אולי משרד החקלאות...?'
אם לא משרד הבריאות אולי משרד החקלאות...?
21/03/2019 | 01:37
33
חיפוש בגוגל הביא אותי לשירות המזון הארצי:
נסה להתחיל משם.
לצפיה ב-'במפעלי מזון המייצרים מיצים'
במפעלי מזון המייצרים מיצים
22/03/2019 | 11:09
46
וגם שימורי פירות וירקות, שכן חלק מרעלי ההדברה נספגים בפרות ובירקות, יש מעבדה הבודקת את חמרי הגלם  ואת התוצרת  המוכנה
לצפיה ב-'האם אני הולך ופועל בדרך הנכונה או לא?'
האם אני הולך ופועל בדרך הנכונה או לא?
18/03/2019 | 15:25
2
100
אז ככה יש פעמים שמתקשרים אלי לשאול אותי על כל מיני דברים כמו ביטוח חיים בריאות וכאלה ואז כשמגיע השלב שהם מתחילים לבקש פרטים כמו תעודת זהות או שמחפשים איך לשכנע אותי להצטרף או להוזיל משהו שאני לא בטוח בו וכל זה ואז אני עונה שאני אני לא מעוניין ואז אומר תודה ולהתראות ומסיים בזה את השיחה עם הצד השני

מה אתם אומרים כי מאז שכל יום יש מקרים כל עוקץ וכאלה אני לא לוקח סיכון על עצמי ליפול בידי איזה נוכל וכאלה אפילו שהמספר הוא מוכר או לא

מקודם התקשרו אלי לדוגמה ממספר כלשהוא 04 בלה בלה ואז שואל אותי אם יש לי ביטוח חיים או משהו כזה אז עניתי לו שאני לא בטוח אך בסוף נזכרתי שיש אך לאחר מיכן ביקש ממני תעודת זהות לצורך בדיקה כדי שאותו אחד יוכל לבדוק עבורי אם אפשר להוזיל משהו אז עניתי לו שאני הבנתי שהוא מנסה להציע לי אך אני לא מעוניין ובזה סיימתי איתו את השיחה בלי לתת שום פרט אישי
לצפיה ב-'צודק לגמרי'
צודק לגמרי
19/03/2019 | 09:16
50
אתה לא יודע מי הבן אדם ומה הוא מתכנן. הכי טוב להגיד, לא תודה כבר יש לי,אני לא צריך, ולסיים את השיחה.
לצפיה ב-'היי, הפורום עוסק במידע ולא בעצות; ממליצה לפנות לפורום צרכנות'
היי, הפורום עוסק במידע ולא בעצות; ממליצה לפנות לפורום צרכנות
21/03/2019 | 00:37
38
בנושא התנהלות צרכנית נבונה, רכישת שירותים דרך הטלפון, ביטוח וכו'.

כמובן מבחינתך אתה לא חייב שום דבר לאדם זר שמתקשר אליך מיוזמתו ואתה יכול לעשות מה שבא לך.
לצפיה ב-'בדים / תפירה'
בדים / תפירה
17/03/2019 | 21:28
3
42
מישהו יודע איך קוראים לסוג בד / פלסטיק הקשיח שתופרים בתחתית התיק?
למשל כמו זה:
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפורום תפירה:'
ממליצה לשאול בפורום תפירה:
17/03/2019 | 22:45
1
31
לצפיה ב-'קישור לשרשור בפורום תפירה:'
קישור לשרשור בפורום תפירה:
22/03/2019 | 13:30
12
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
17/03/2019 | 23:00
5
לצפיה ב-'מישהו יודע מה קורה עם פורום משוב?'
מישהו יודע מה קורה עם פורום משוב?
14/03/2019 | 23:42
1
90
אין פרסום של הודעות בפורום מהתאריך 10 לפברואר ועד עכשיו... זה נראה לי ממש תמוה, מישהו יודע מה קורה שם? 

לצפיה ב-'אני רואה שהפורום חזר פתאום לפעילות, כנראה תרדמת חורף '
אני רואה שהפורום חזר פתאום לפעילות, כנראה תרדמת חורף
20/03/2019 | 00:35
7
לצפיה ב-'אופני כושר \ אליפטיקל לדירה - צריך עזרה ממנוסים'
אופני כושר \ אליפטיקל לדירה - צריך עזרה ממנוסים
14/03/2019 | 13:55
1
35
היי,
אני אדגיש שאני לא מדבר על הליכון.

אני מתכוון לקנות דגם סביר ב3000 שקלים ככה, לשימוש ביתי.
לגבי השניים הנ"ל, בהנחה שאקנה משטח גומי, האם שימוש בהם גורם נזק לרצפה? עד כמה הם מרעישים לשכנים מתחת? (הליכון יפריע כנראה) מי משניהם יותר שקט לדעתכם?

עוד שאלה שמעניינת אותי היא עמידות במיוחד בהובלות.
מי השניים עדין יותר \ נוטה להתקלקל?

אשמח לשמוע עוד דגשים המלצות
לצפיה ב-'היי, לצערי לא נראה לי שיש כאן מביני עניין... רציתי להפנותך'
היי, לצערי לא נראה לי שיש כאן מביני עניין... רציתי להפנותך
17/03/2019 | 23:23
30
לפורום חדרי כושר, אבל אני רואה שהוא כבר לא פעיל.

מניסיוני בחדרי כושר בלבד, אופניים חשמליים הם מכשיר קטן ודי מסיבי, קל יותר לאחסון ולהערכתי לא מרעיש כלל לשכנים (זה בסה"כ לשבת ולדווש במקום), קל וחומר אם שמים אותם על משטח כלשהו (ואז אני גם לא רואה סיבה שייגרם נזק לרצפה).

לעומת זאת אליפטיקל (וגם מסילת כושר, שמכונה בטעות הליכון; הליכון הוא מכשיר שעוזר למתקשים בהליכה, בד"כ קשישים) הם מכשירים גדולים וכבדים (אם כי יש גם קטנים יותר, לא מקצועיים ולכן אני מעריכה שגם עמידים פחות) ולכן יש להניח שהם מאתגרים יותר לאחסון, שינוע וכו'.

נראה לי שכל המכשירים האלה נוטים להתקלקל אם קונים משהו פשוט וזול... אני רואה כל הזמן באתרים כמו "אגורה" אנשים מפרסמים כאלה שהתקלקל בהם משהו.

בסופו של דבר נראה לי שמלבד שיקול המקום, השיקול המהותי יותר הוא איזה מכשיר מתאים לצרכים שלך ויגרום לך ליהנות מהפעילות ולהתמיד בה. הבעיה ברוב מכשירי הכושר הביתיים היא שמהר מאוד הם הופכים להיות קולב... ולקחת בחשבון שכל המכשירים האלה לא מיטיבים עם הברכיים, אז כדאי להיזהר.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
עמי ויסברג להוביל את השינוי
דחיינים?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה