לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את ההנחיות לעיל לפני פרסום שאלה/תשובה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

לצפיה ב-'איך מרחיקים ציפורי מיינה? '
איך מרחיקים ציפורי מיינה?
22/06/2017 | 14:08
1
26
יש כמה ציפורים שמקננות בסביבת הבניין שאני גרה בו ולאחרונה זכר מיינה אחד מנסה לתקוף אותי כשאני מורידה כביסה או במרפסת.

לצפיה ב-'אם זה מטרד קבוע'
אם זה מטרד קבוע
22/06/2017 | 15:28
30
מומלץ לפנות למי שמתמחה בהרחקת יונים. יש מגוון שיטות
כמו התקנת רשת.המיינה היא ציפור פולשנית ותוקפנית.
לצפיה ב-' ראיתי שיש פורום רדיו אבל לא מאוד פעיל שם אז מעדיפה לשאול'
ראיתי שיש פורום רדיו אבל לא מאוד פעיל שם אז מעדיפה לשאול
21/06/2017 | 22:21
3
36
כאן 
האם בגלגל"צ יש דיווחי תנועה (בתחנת הרדיו, לא באתר האינטרנט) 24/7 גם בשבתות?
לצפיה ב-'כן.'
כן.
22/06/2017 | 08:07
1
4
לצפיה ב-' עזרת לי מאוד'
עזרת לי מאוד
22/06/2017 | 18:29
2
לצפיה ב-'פורום רדיו פעיל, להבא אנא שאלי קודם בו, תודה.'
פורום רדיו פעיל, להבא אנא שאלי קודם בו, תודה.
22/06/2017 | 16:03
4
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:33
3
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'איזה חומר מסיר את הכתמים האלה? (מצ"ב תמונה)'
איזה חומר מסיר את הכתמים האלה? (מצ"ב תמונה)
20/06/2017 | 23:33
2
34
במקלחת שלנו יש אריחי קרמיקה ויש עליהם כתמים מעצבנים שלא יורדים גם עם אקונומיקה. איזה חומר יכול להסיר את הכתמים ולא להרוס את האריחים?
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפורום עשו זאת במו ידיכם'
ממליצה לשאול בפורום עשו זאת במו ידיכם
21/06/2017 | 01:48
26
לצפיה ב-'ובנוסף לשאלה בפורום ההוא'
ובנוסף לשאלה בפורום ההוא
21/06/2017 | 06:57
33
אפשר ללכת לטמבוריה הקרובה ולשאול.
מובטחני שהם ימליצו על נייר שמיר שחור דק, מרטיבים קטע מהקרמיקה, משפשפים בתנועה מעגלית, שוטפים.
והםפ - זה פתטום נקי.
וזה לא יפגע בקרמיקה כי היא קשה בהרבה מכתמי האבנית.
לצפיה ב-'השוואות מחירים,,'
השוואות מחירים,,
20/06/2017 | 23:02
1
28
איפה ניתן למצוא  טבלאות המציגות מחירים של ביטוח - דירה,
בכדי לערוך השוואות מחירים ביניהם ?
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפורום צרכנות או אולי באחד הפורומים האחרים'
ממליצה לשאול בפורום צרכנות או אולי באחד הפורומים האחרים
21/06/2017 | 01:51
13
באשכול כלכלה וייעוץ פיננסי:
לצפיה ב-'באיזה סוג חנויות ניתן לרכוש כפפות כמו שבתמונה?'
באיזה סוג חנויות ניתן לרכוש כפפות כמו שבתמונה?
18/06/2017 | 19:29
4
48
כפפות כמו של רופאים, אבל לא חייב להיות סטרילי.
לצפיה ב-'רשתות שיווק / פארם / בתי מרקחת'
רשתות שיווק / פארם / בתי מרקחת
18/06/2017 | 19:30
13
לצפיה ב-'גם ברוב הסופר-מרקטים תוכל למצוא כאלה.'
גם ברוב הסופר-מרקטים תוכל למצוא כאלה.
18/06/2017 | 19:57
1
15
לצפיה ב-'גם? רשתות שיווק = סופרמרקטים...'
גם? רשתות שיווק = סופרמרקטים...
19/06/2017 | 13:29
9
לצפיה ב-'בכל חנות כולל'
בכל חנות כולל
19/06/2017 | 12:43
39
ספורפר מרקטים וכו' וכו' וכו'.
ואם אתה צריך כפפות קת יותר עבות 
ועדיין במחיר הקודם תמצא בחנוית 
לצבעים (טמבויות) וכו'
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:32
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'נמלים במקלחת'
נמלים במקלחת
15/06/2017 | 22:13
2
46
שלום,
אני גרה בקיבוץ ולאחרונה שמתי לב שיש כל הזמן נמלים במקלחת.
ריססתי עם ספרי נגד נמלים בכלמיני נקודות בקיר/במשקוף הדלת, אבל כנראה שזה לא עזר ואין לי מושג מאיפה הם באות.
איך אפשר לשמור על מקלחת נקייה ללא נמלים מבלי לקרוא למדביר?

תודה רבה למי שמגיב!
לצפיה ב-'אני מצאתי פיתרון לנמלים,'
אני מצאתי פיתרון לנמלים,
15/06/2017 | 23:28
1
57
שימוש באבקת כביסה,יבריח את הנמלים:
כול לילה ,לפני השינה ,לפזר 2 כפות אבקת- כביסה,בצמוד לפנלים שבחדר האמבטיה.
ובנוסף, לנגב במטלית עם מעט אקנומיקה ,את כול משטח החרסינה/הקרמיקה שבחדר האמבטיה.
בכול ערב לחזור על הפעולה ,כשלושה ארבעה לילות,ובזמן קצר מאוד יעלמו כול הנמלים.

במידה והבית הוא בקומת קרקע,רצוי לבדוק במהלך היום,אם יש שיירות של נמלים ,
על הקיר החיצוני ,של חדר האמבטיה ,ולאתר את מקום קן הנמלים שבשיירה ,
ואז לסתום אותו עם אבקת -כביסה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
19/06/2017 | 23:36
2
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:01
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'שאלה לגבי מבחני מיון במכון מיון'
שאלה לגבי מבחני מיון במכון מיון
14/06/2017 | 16:15
1
40
השבוע עברתי מבחני מיון באדם מילוא למשרה. המבחנים היו לי קשים. חלק מהם אפילו לא הספקתי לסיים.
השאלה שלי היא זו- במשאבי אנוש ובאדם מילוא אמרו לי שהמבחנים יארכו כ- 8 שעות. בפועל, לאחר 6 שעות אמרו לי שסיימתי. אלא שקודם לכן לא היו בטוחים שסיימתי וביקשו ממני להמתין, ולאחר רבע שעה המתנה אמרו לי שסיימתי.
 רציתי לשאול האם תתכן סיטואציה שבה 'יעצרו' לי את המבחנים באמצע משיקולים כאלה ואחרים ו'ישחררו' אותי ? או שאין דבר כזה ואם אמרו לי שסיימתי אז באמת עברתי את כל המבחנים שיועדו לי מראש.
לצפיה ב-'נא להמשיך בשרשור שפתחת בפורום ייעוץ וקריירה:'
נא להמשיך בשרשור שפתחת בפורום ייעוץ וקריירה:
14/06/2017 | 16:57
41

ולהבא נא לקרוא את כללי הפורום לעיל: "אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת)".
לצפיה ב-'מדידת מרחק על מפה'
מדידת מרחק על מפה
14/06/2017 | 09:05
5
41
מכירים מפה שניתן לסמן בה מסלול חופשי עם העכבר ולקבל את המרחק?

תודה.
לצפיה ב-'google maps'
google maps
14/06/2017 | 09:08
4
36
לחיצה על המקש הימני בעכבר פותחת חלון בו אפשר לבחור "מדוד מרחק". צריך לשחק קצת כדי להבין איך זה עובד אבל זה לא מסובך.
לצפיה ב-'תודה. יצאתי חומוס (לא באשמתי)'
תודה. יצאתי חומוס (לא באשמתי)
14/06/2017 | 09:23
2
41
זה הדבר הראשון שבדקתי ולא מצאתי את זה שם.
אבל אז הסתבר שהמחשב בעבודה בגלל כל מיני תוכנות הגנה דפוקות, חוסם את הכפתור הימני באתר של גוגל מפות ולכן לא מצאתי את זה.

במחשב שחא קשור לעבודה זה עובד מעולה.

תודה.
לצפיה ב-'תאמין לי ש...'
תאמין לי ש...
14/06/2017 | 09:52
1
50
יש לי סימנים קבועים של המקלדת על המצח לא בגלל שנרדמתי עליה אלא מרוב פעמים שדפקתי את הראש בתסכול אחרי שהתברר לי משהו טריביאלי שפיספסתי.

אבל אחרי שעניתי לך חשבתי שאולי אתה מתכוון לכלי משוכלל יותר שלא מחייב מתיחת קוים ישרים אלא עוקב אחרי תזוזת העכבר בקו מפותל כלשהו ומחשב את האורך שלו - אופציה שאני לא מכיר בגוגל, אבל כן למשל כאן.
לצפיה ב-' אתר מעולה!'
אתר מעולה!
14/06/2017 | 10:00
10
לצפיה ב-'אני יודע, כבר שאלתי בכמה פורומים, אבל זה חשוב מאד'
אני יודע, כבר שאלתי בכמה פורומים, אבל זה חשוב מאד
14/06/2017 | 18:44
15
לצפיה ב-'איך השלטים הללו נקראים ?'
איך השלטים הללו נקראים ?
12/06/2017 | 13:04
7
70
אני יומיים מחפש חברה שמתעסקת ביצירת השלטי פרסום המתחלפים הללו (מצרף תמונה) . לא מצאתי ברשת ... אשמח לעזרה. תודה רבה

לצפיה ב-'פרסום חוצות'
פרסום חוצות
13/06/2017 | 11:46
2
34
גוגל ישמח לתת לך טלפונים.
לצפיה ב-'האמן לי שחיפשתי. המון מתעסקים עם שלטים קטנים וכו'. לא מה'
האמן לי שחיפשתי. המון מתעסקים עם שלטים קטנים וכו'. לא מה
13/06/2017 | 12:05
1
32
שאני מחפש
לצפיה ב-'אה...'
אה...
13/06/2017 | 13:16
35
חשבתי שאתה לא מכיר את המושג "פרסום חוצות". אגב, מאחר ושלטי led נעשו זולים יחסית, הטכנולוגיה שאתה מדבר עליה נמצאת בנסיגה.
לצפיה ב-'בזמנו החברה שהחזיקה בהם היתה עבודי, הם נמכרו למקסימדיה'
בזמנו החברה שהחזיקה בהם היתה עבודי, הם נמכרו למקסימדיה
14/06/2017 | 08:36
3
31

יש גם את רפיד: http://www.rapid.co.il/

ואת חוצות זהב https://www.d.co.il/28523820/9010058/

דרך רגב, למציאת חלק מהם כל מה שעשיתי זה לחפש בגוגל תמונות של שלטי חוצות מתחלפים ולקרוא את השם שעל גבי הלוח.
לצפיה ב-'שוב, אני לא מעוניין לפרסם. אלא להגיע ליצרני השלטים'
שוב, אני לא מעוניין לפרסם. אלא להגיע ליצרני השלטים
14/06/2017 | 08:51
2
26
תודה על מה שהוספת, אבל אלה חברות שמפרסמים דרכן
לא יצרניות
לצפיה ב-'מציעה להתחיל ב"שלטים מתחלפים" או ביצרני שלטים מתחלפים.'
מציעה להתחיל ב"שלטים מתחלפים" או ביצרני שלטים מתחלפים.
14/06/2017 | 18:36
6
לצפיה ב-'אולי מצאתי משהו....'
אולי מצאתי משהו....
15/06/2017 | 13:31
22
לצפיה ב-'הבהרה בנוגע לחובת דיווח בכניסה לארץ - מסלול ירוק/אדום'
הבהרה בנוגע לחובת דיווח בכניסה לארץ - מסלול ירוק/אדום
13/06/2017 | 04:31
2
47

נתקלתי בכתבה הזו מ2014 - ממה שהבנתי, ישנה חובת דיווח על מוצרים שערכם עולה על 200 דולר בלבד?
כלומר אם רכשתי 1000 מוצרים שהיקר מביניהם הוא 90 דולר אין לי חובת דיווח?
לעומת זאת אם רכשתי סלולארי שערכו מעל 400 דולר, כן יש לי חובת דיווח על המוצר היחיד הזה?
או שלמעשה כל המוצרים ביחד אל להם לעבור את סכום ה200 דולר?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4450888,00...

לצפיה ב-'ראשית – הלינק שבור, הנה הנכון:'
ראשית – הלינק שבור, הנה הנכון:
13/06/2017 | 06:52
1
44

שנית – הניסוח שם ("חפצים אחרים שלא צוינו כאן, שהם לשימוש עצמי או שנרכשו כמתנות, שערכם לא עולה על 200 דולר.") בסעיף 5 לא מוצלח. זה 200 דולר במצטבר, ולא ניתן "לפרוס" חפץ אחד שערכו יותר מ-200 דולר על שני נוסעים או יותר. 

הניסוח צריך להיות "חפצים אחרים שלא צוינו כאן, שהם לשימוש עצמי או שנרכשו כמתנות, שערכם הכולל לא עולה על 200 דולר."

דוגמאות לסעיף 5 הנ"ל:

1. נוסע בודד יכול להעביר במסלול הירוק כמה חפצים שיירצה, בתנאי שערכם הכולל לא יעלה על סכום של 200 דולר.

2. ארבעה נוסעים יכולים להעביר במסלול הירוק כמה חפצים שירצו, בתנאי שערכם הכולל לא לא יעלה על סכום של 800 דולר ובתנאי שערכו המקסימלי של חפץ בודד לא יעלה על 200 דולר.

3. שלושה נוסעים אינם יכולים להעביר במסלול הירוק חפץ אחד שקנו במשותף וערכו יותר מ-200 דולר – גם אם שוויו נמוך מ-600 דולר.

ראה פירוט ב"מדריך מכס לנוסע השב מחו"ל" שם כתוב "הפטור הוא אישי לכל נכנס, ולכן אינך רשאי לצרף זכויות של מספר נכנסים ולקבל פטור לגבי חפץ שערכו מעל 200.$".
לצפיה ב-'זה מה שחשבתי, גם לי הניסוח היה מעט מעורפל'
זה מה שחשבתי, גם לי הניסוח היה מעט מעורפל
13/06/2017 | 07:11
34
כלומר בשורה תחתונה, כל המוצרים שאני מכניס איתי שווים 200 דולר או מתחת.
במדריך הרשמי של רשות המיסים כתוב:
חפצים אחרים שלא פורטו לעיל שהבאת אתך בכניסתך לשימוש עצמי או כמתנה
לאדם אחר, שערכם אינו עולה על 200 - $לכל נכנס מגיל שנתיים ומעלה.

גם כאן עם זאת ניתן להבין שכל מוצר לא יעלה על 200 דולר ולא ערכם הכולל. :\

לצפיה ב-'האם לפי החוק ,יש צורך ברשיון ותשלום אגרה,להובלה עם נגררת ?'
האם לפי החוק ,יש צורך ברשיון ותשלום אגרה,להובלה עם נגררת ?
11/06/2017 | 17:26
3
48
בכדי להוביל ציוד  שמסודר ב- 8 מזוודות ,האם לפי החוק ,יש  צורך ברשיון ,
ותשלום אגרה, על מנת לבצע הובלה ברכב המחובר ב-וו אל נגררת ?

לצפיה ב-'אנא הפני את השאלה לפורום תעבורה:'
אנא הפני את השאלה לפורום תעבורה:
11/06/2017 | 17:58
2
38
לצפיה ב-'יופי,תודה רבה.'
יופי,תודה רבה.
11/06/2017 | 22:08
9
לצפיה ב-'שלום, צריכה את עזרתכם, כנראה לחצתי איפה שהוא'
שלום, צריכה את עזרתכם, כנראה לחצתי איפה שהוא
11/06/2017 | 17:26
1
54
במסך הפורמים של תפוז, וכאשר אני רוצה לכתוב הודעה אני צריכה ללחוץ על "מעבר לעורך מלא"  מה אני צריכה לעשות על מנת שזה באופן אוטומטי יעבור לי לעורך מלא?
לצפיה ב-'הפורום אינו מספק תמיכה טכנית, אנא הפני את שאלתך לפורום משוב:'
הפורום אינו מספק תמיכה טכנית, אנא הפני את שאלתך לפורום משוב:
11/06/2017 | 17:57
26
לצפיה ב-'מישהו יודע היכן יש מספרות אקולוגיות באיזורים חיפה, קריות, '
מישהו יודע היכן יש מספרות אקולוגיות באיזורים חיפה, קריות,
09/06/2017 | 11:42
2
36
טבעון והסביבה?
לצפיה ב-'מה זה מספרה אקולוגית?'
מה זה מספרה אקולוגית?
10/06/2017 | 15:59
1
33
מה שזה לא יהיה, אני מניחה שמספרות שמתגאות בכך שהן כאלה יפרסמו את עצמן; אם לא הצלחת למצוא בגוגל אולי אין כאלה בצפון.
לצפיה ב-'הכוונה למספרות שבת"א, שהצבע ושאר המוצרים שם,רק מחומר טבעי .'
הכוונה למספרות שבת"א, שהצבע ושאר המוצרים שם,רק מחומר טבעי .
11/06/2017 | 18:30
12
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:47
10

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'G force או כוח ג'י בעברית '
G force או כוח ג'י בעברית
06/06/2017 | 12:45
10
48
ניסיתי למצוא לבד תשובה, באמת, ללא הצלחה לצערי. 
השאלה היא - מבחינה מדעית מי מתמודד עם כוח ג'י יותר טוב, גברים או נשים? כמובן ככלל

תודה מראש :)
לצפיה ב-'בעברית זהו כוח המשיכה/הכבידה / תאוצת הכובד'
בעברית זהו כוח המשיכה/הכבידה / תאוצת הכובד
06/06/2017 | 13:13
9
36
בנפילה חופשית מדובר בכ-9.8 מטר לשנייה (g) ולמיטב ידיעתי שני המינים מתמודדים איתה באופן זהה...

אם כוונתך לתאוצה של מטוס, זו פשוט תאוצה רגילה (a) שלפעמים טורחים לציין אותה בכפולות של g לצורך נוחות והשוואה (לכוח הכבידה הרגיל). אם לא, אנא חדד את השאלה.
לצפיה ב-'חידוד'
חידוד
06/06/2017 | 13:23
8
28
כוח ג'י זה אותו כוח שמופעל על טייסי קרב למשל (אם יצא לך לראות תמונה של טייס מוזג כוס מים בעודו הפוך), אסטרונאוטים, נהגי מרוצים... הגורם העיקרי לזה שאת לא יושבת בנעימים ברכבת הרים בלונה פארק
לצפיה ב-'זה לא "אותו כוח", זו פשוט תאוצה (שאפשר למדוד אותה ביחידות g)'
זה לא "אותו כוח", זו פשוט תאוצה (שאפשר למדוד אותה ביחידות g)
06/06/2017 | 13:37
7
42
כוח g הוא תאוצת הכבידה של כדוה"א, כאמור (מבחינה פיזיקלית כבידה שקולה לתאוצה, ומבחינת גוף האדם זו אותה תחושה). אתה מתייחס לתאוצה של כלי רכב מהירים (מכוניות מירוץ, מטוסים, חלליות). מבחינת משוואות פיזיקליות, תאוצה היא תאוצה (מסמנים בד"כ במשתנה a); אבל בניגוד לכדוה"א שהתאוצה שלו קבועה (ליתר דיוק היא משתנה עם הגובה, אבל זה לא כ"כ רלוונטי לדיון הזה) ולכן קיבלה אות קבועה משלה (g) תאוצה של כלי רכב משתנה, כידוע. במהירויות גבוהות אפשר למדוד תאוצה כזאת בכפולות של g לצורך הנוחות וההשוואה, כאמור. במילים אחרות, אם התאוצה של כלי הרכב היא כ-20 מטר לשנייה, אפשר לומר שהיא 2g כי g=9.8 מטר לשנייה (בקירוב; ופעמים רבות מעגלים ל-10 לצורך נוחות החישוב).

אם כך השאלה שלך מי מבין המינים מסוגל לספוג/לסבול תאוצה גבוהה יותר?
לא יודעת אם נערכו ניסויים כאלה (ורוב נהגי המרוצים והטייסים הם כמובן גברים) אבל הייתי מתחילה מחיפוש מה הופך אדם ל"עמיד" יותר לתאוצה גבוהה (כושר?) ומזה אולי אפשר להסיק מסקנות.
לצפיה ב-'מצוין'
מצוין
06/06/2017 | 13:42
4
30
כן, אז הבנת את כוונתי. 
לדעתי הלא מדעית בעליל, וגם לפי מה שכתבת פה, אמורה להיות השפעה ישירה בין כל זה לבין משקל/גובה/מסה של כל דבר. בגלל שאין לי מושג בפיסיקה ואני לא יודע אם ההשפעה היא לטובה או לרעה (נניח לאדם כבד). אבל אם אכן יש קשר בין G למסה, אמורים להיות איזשהם הבדלים. האמת שבעולם מתוקן אפשר היה להסיק שגברים מתמודדים עם זה טוב יותר, כי כל בעלי התפקידים הנ"ל גברים. אבל בטוח יש שם גם פוליטיקה... 
לצפיה ב-'הכוח מופעל על מסה גדולה יותר גדול יותר אך בהתאמה קשה יותר'
הכוח מופעל על מסה גדולה יותר גדול יותר אך בהתאמה קשה יותר
06/06/2017 | 14:02
32
להזיז אותה ולכן צריך להפעיל עליה כוח גדול יותר (מה שצורך יותר אנרגיה, כלומר יותר דלק) אבל בסופו של דבר המהירות המתקבלת זהה. בניסוי מפורסם (לפחות תאורטית) המשויך לגלילאו גליליי הוא הפיל ממגדל פיזה קליע (או אבן?) ופגז תותח ושניהם הגיעו לקרקע בו"ז.

גובה לא אמור להיות רלוונטי כי התאוצה אינה בכיוון הראש או הרגליים. טייסים ונהגים עושים זאת בישיבה בזמן שהרכב נע קדימה (כלומר הגב שלהם נמעך למושב) ואסטרונאוטים ממריאים בשכיבה (כי בעמידה הגוף לא יוכל לספוג כוח כזה וגם כי בתאוצות גבוהות עלולים לפעמים גם לאבד את ההכרה לזמן מה).

מה שנראה לי (אולי) רלוונטי הוא דווקא מצב הגוף, כלומר חוזק השרירים והשלד. תאוצה גבוהה עלולה לפגוע בזרימת הדם, למעוך את הגוף, לגרום קשיי נשימה (קשה לנפח את הריאות) ועוד.

מגיגול בסיסי מצאתי כתבה באנגלית שאולי תעזור לך:
ויש גם ערך בוויקיפדיה האנגלית:
לצפיה ב-' תודה לשתיכן '
תודה לשתיכן
06/06/2017 | 20:27
1
11
לצפיה ב-'תודה לך - היה מעניין '
תודה לך - היה מעניין
07/06/2017 | 09:17
6
לצפיה ב-'תיקון קטן: תאוצה נמדדת במרחק לזמן בריבוע, כלומר g=9.8 מ/ש^2'
תיקון קטן: תאוצה נמדדת במרחק לזמן בריבוע, כלומר g=9.8 מ/ש^2
06/06/2017 | 16:39
1
26
היחידה מטר לשניה היא יחידת מהירות.
לצפיה ב-''
06/06/2017 | 16:53
3
לצפיה ב-'עגלת קניות קטנה'
עגלת קניות קטנה
04/06/2017 | 15:05
2
55
שלום,

אני מחפשת עגלת קניות אישית, כמו העגלות שיש בסופר פארם (דומות לעגלות של הסופרמרקט, רק יותר קטנות, סוג של מיני עגלה).
ראיתי שכל היצרנים מוכרים בסיטונאות, אשמח לדעת אם מישהו מכיר יצרן שמוכן למכור עגלה בודדת.

תודה,
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפורום צרכנות'
ממליצה לשאול בפורום צרכנות
05/06/2017 | 00:27
1
17
לצפיה ב-'שלום היכן בודקים שעות פעילות והגעה של המטרונית?'
שלום היכן בודקים שעות פעילות והגעה של המטרונית?
04/06/2017 | 11:45
2
14
לצפיה ב-'אנא הפני את השאלה לפורום תחבורה ציבורית'
אנא הפני את השאלה לפורום תחבורה ציבורית
04/06/2017 | 12:13
1
21

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ש. גרוס חברת עורכי דין
ש. גרוס חברת עורכי דין
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה