לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2664326,643 עוקבים אודות עסקים

פורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את ההנחיות לעיל לפני פרסום שאלה/תשובה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

לצפיה ב-'רשימת השירים של אנריקה אגלסיאס בהופעה שבוע הבא'
רשימת השירים של אנריקה אגלסיאס בהופעה שבוע הבא
22/05/2018 | 01:28
7
25
לא מצליח למצוא בגוגל את רשימת השירים שישיר.

אשמח לעיצה איך לחפש ומה הם?
לצפיה ב-'מחפשים בגוגל enrique iglesias setlist, תוצאה ראשונה מהאתר'
מחפשים בגוגל enrique iglesias setlist, תוצאה ראשונה מהאתר
22/05/2018 | 01:47
6
78
setlist.fm (יש לי ניסיון טוב איתו בהופעות כבר שנים):

כמובן, אי אפשר לדעת מה יהיו השירים המדויקים שישיר בהופעה עתידית (רוב האומנים מגוונים מעט מהופעה להופעה), אבל ע"ס הופעות קודמות מסיבוב ההופעות אפשר להעריך בסבירות גבוהה לאן נושבת הרוח.
לצפיה ב-'אני זוכר שראיתי את הרשימה המדויקת בידיעות אחרונות'
אני זוכר שראיתי את הרשימה המדויקת בידיעות אחרונות
22/05/2018 | 09:04
1
19
אמנים מפרסמים לגבי ההופעה כדי שאנשים יוכלו לצפות למשהו מסוים.

אבל כאמור לא מוצא את אותה כתבה שוב.
לצפיה ב-'אם כך להבא ציין זאת מראש, שאתה מחפש כתבה מסוימת שקראת'
אם כך להבא ציין זאת מראש, שאתה מחפש כתבה מסוימת שקראת
22/05/2018 | 13:32
13
עד היום לא נתקלתי בכתבות כאלה ואין לי מושג האם זו באמת הרשימה שהוא ישיר או רק הערכה שלהם ע"ס ההופעות הקודמות.
לצפיה ב-'מצאתי- לא יודע איך הייתי אמור לחפש'
מצאתי- לא יודע איך הייתי אמור לחפש
22/05/2018 | 09:07
3
16
לצפיה ב-'היית אמור לחפש בדיוק כפי שחיפשת, עובדה שמצאת... '
היית אמור לחפש בדיוק כפי שחיפשת, עובדה שמצאת...
22/05/2018 | 13:30
2
8
לצפיה ב-'ידעתי שזה בידיעות אחרונות לכן חפשתי כמה שזכרתי מהכתבה.'
ידעתי שזה בידיעות אחרונות לכן חפשתי כמה שזכרתי מהכתבה.
22/05/2018 | 14:13
1
10
אבל אם לא הייתי רואה אותה לא הצלחתי למצוא ככה סתם.
לצפיה ב-'אם אתה מחפש כתבה, יש לגוגל אפשרות חיפוש חדשות (news) בלבד'
אם אתה מחפש כתבה, יש לגוגל אפשרות חיפוש חדשות (news) בלבד
22/05/2018 | 14:20
8
כתבת שאתה מחפש סטליסט ולכן זה מה שחיפשתי לך, כך אני עושה תמיד לפני הופעות של אומנים מחו"ל. לא חיפשתי כתבה כי לא ידעתי שפורסמה כזאת, וכאמור, לא נתקלתי בכתבות כאלה בעבר.
לצפיה ב-'לימוד יחידות מידה אמרקאיות'
לימוד יחידות מידה אמרקאיות
18/05/2018 | 11:24
8
46
יש איזו אפלקציה שמראה יחידות אמרקאיות ליד מטריות?
טמפרטורה
משקל
גובה
אני מנסה ללמוד את ההמרה ע״י דוגמאות חיות
אז חשבתי נניח אם יש אפלקצית אנדרואיד שמציגה כל יום את הטמפרטורה בצלזיוס ובפרנהייט אני פשוט אזכור מה המידה המתאימה למה שאני מכיר ביום יום- ויעזור לי לזכור את הפרנהייט המתאים.
מישהו מכיר?
לצפיה ב-'תנסה כאן'
תנסה כאן
18/05/2018 | 12:33
2
31
מידות כללית 

צלזיוס פרנהייט וקלווין, אפשרות הדפסה.
זה מתוך אתר שבניתי שער לים http://cgate.co.il/

בהצלחה, אריה
לצפיה ב-'תיקון טעות'
תיקון טעות
18/05/2018 | 12:38
25
שמתי לב שהקישור העליון לא עובד, תנסה כאן
לצפיה ב-'לא מחפש להמיר אחד אחד. אלא לראות שניהם יחד בזמן אמת'
לא מחפש להמיר אחד אחד. אלא לראות שניהם יחד בזמן אמת
18/05/2018 | 15:22
11
לצפיה ב-'יש הרבה, אבל לא צריך יישום ייעודי; אפשר להמיר בחיפוש של גוגל'
יש הרבה, אבל לא צריך יישום ייעודי; אפשר להמיר בחיפוש של גוגל
18/05/2018 | 15:02
3
21
או דרך שלל אתרים שעושים זאת, פשוט חפש בגוגל measurements conversion ותגיע לכל התוצאות, כנ"ל בגוגל פליי.

אגב, בשאלות בנושא אנדרואיד בפרט או סלולרי בכלל, לרשותך פורום אנדרואיד ופורום סלולארי.
לצפיה ב-'אני לא רוצה לתרגם כל מעלה. אני רוצה שאני מסתכל על המצב הנוכח'
אני לא רוצה לתרגם כל מעלה. אני רוצה שאני מסתכל על המצב הנוכח
18/05/2018 | 15:21
2
20
הנוכחי אני יודע כמה פחות או יותר בצלזיוס ובפרנהייט.

הסברתי בשאלה שאני רוצה ללמוד בדרך של ״על הדרך״ להבין ולזכור
לצפיה ב-'אז חפש טבלה ושמור אותה כתמונה בטלפון, מה הבעיה? בבקשה:'
אז חפש טבלה ושמור אותה כתמונה בטלפון, מה הבעיה? בבקשה:
18/05/2018 | 15:23
29
לצפיה ב-'הסתדרת?'
הסתדרת?
22/05/2018 | 13:39
1
לצפיה ב-'אני אכניס לאתר -'
אני אכניס לאתר -
18/05/2018 | 19:15
29
F= (Cx9)/5 +32

C= ((F-32)x5)/9

תודה ששאלת הייתי צריך להכניס
את זה לאתר.

בהצלחה
לצפיה ב-'ניקוי פנים לגבר'
ניקוי פנים לגבר
15/05/2018 | 00:33
5
38
פרסמתי בפורומים בתפוז, אבל לא נענתי. אולי יודעים לעזור לי פה:

האם לפנים גבר מומלץ להשתמש גם בסבון פנים, חלב פנים, מי פנים?

כלומר בהנחה שאין איפור להסיר.

ואם כן - האם השימוש של פד עם מי פנים אחרי פד עם חלב פנים לא פשוט מוריד את כל החלב פנים מהעור. כלומר אולי אני לא עושה את זה נכון- אבל מרגיש שטבעי היה להשתמש בפד עם חלב ללא מי פנים אחריו או הפוך.

תודה לעונים
לצפיה ב-'מה הצורך?'
מה הצורך?
15/05/2018 | 00:40
4
33
מפנה אותך לתשובה שכתבתי כאן בעבר:
לצפיה ב-'הכתבה שלך היא לגבי עור של אישה. אני שואל על גבר'
הכתבה שלך היא לגבי עור של אישה. אני שואל על גבר
15/05/2018 | 00:51
3
30
ה״מטרה״ - שמירה על עור פנים נקי. מניעת זיהום. מניעת שחורים. תחזוקה. מניעת קמטים. מראה צעיר.

בעיקר ניקוי יסודי לפני מריחת קרם פנים אנטי אג׳ינג.

השאלה אם חלב ומי פנים שנועדו להסרת איפור - עוזרים גם לגבר. ואם כן - איך ונעים מהפד של המי פנים פשוט למרוח כתמים של פד חלב הפנים?

תמיד מרגשי אחרי מי הפנים שאני פשוט מקבל פנים עם חלב פנים מרוח.
לצפיה ב-'מה שכתבתי התייחס לתכשירים, לא לעור של אישה או גבר. אין הבדל.'
מה שכתבתי התייחס לתכשירים, לא לעור של אישה או גבר. אין הבדל.
15/05/2018 | 01:26
2
27
כל התכשירים הנ"ל מנקים את עור הפנים והשאלה רק מה נוח לך מבחינת צורת השימוש והמרקם. חשוב לי להבהיר שניקוי הפנים לא נועד "למנוע זיהום", אין סיבה שיתפתחו לך זיהומים בפנים כל עוד העור שלם ולא סדוק / פצוע וכו'. אם יש אקנה זה כבר משהו אחר ומוטב להתייעץ עם רופא עור. כמו כן אף אחד מהם לא יגרום לעור שלך להיות צעיר יותר או ימנע קמטים. לשם כך יש קרמים שעוזרים ויש טיפולים קוסמטיים אחרים.

היתרון בשימוש בחלב פנים הוא שהוא לא מייבש את העור; החיסרון הוא שהוא יקר יותר וצריך להשתמש בפד כלשהו (או חתיכת צמר גפן) כדי למרוח אותו. אם אתה נשאר עם חלב פנים על הפנים שמת יותר מדי. כשאתה שם כמות נכונה כולה נספגת בסופו של דבר בתוך הפד בתום התהליך (+הלכלוך שהוסר). צריך לשים קצת ואז לנקות בתנועות סיבוביות. דמיין שאתה מנגב חומוס – כשאתה עושה את זה נכון לא נשאר חומוס בצלחת, כן? .

לדעתי לניקיון בסיסי הכי פשוט, נוח וזול תרחיץ פנים. ראה שרשור בנושא בפורום צרכנות:
כל התכשירים האלה הם יוניסקס.

אם אתה מחפש ניקוי אינטנסיבי, ל-Garnier יש כל מיני תכשירים עם גרגירים ועם פחם פעיל:
וכפי שאתה יכול לראות מהצבע האפור, אלה לא תכשירים שמיועדים דווקא למין הנשי.

השאלה רק מה מריח לך טוב ונעים לך על העור. רובם מייבשים, אבל אם אתה מורח לאחר מכן קרם לחות זו לא בעיה. אם אתה מחפש משהו עדין, צטאפיל שהזכרתי מאוד עדין ולא מייבש.
לצפיה ב-'ומה המטרה בד״כ אם לא אלה שציינתי?'
ומה המטרה בד״כ אם לא אלה שציינתי?
15/05/2018 | 08:37
1
23
וגם מה היתרון של סבון + חלב + מי פנים

על פני רק אחד מהם?
לצפיה ב-'המטרה הבסיסית היא ניקוי, והיא יכולה לכלול הסרת איפור / לכלוך'
המטרה הבסיסית היא ניקוי, והיא יכולה לכלול הסרת איפור / לכלוך
15/05/2018 | 13:35
31
מיוחד (למשל למי שעובד במקום כמו מוסך, למשל), היא יכולה לכלול טיפול בפצעים/אקנה, טיפול בעור שמנוני במיוחד וכו'. אני לא מכירה מי שמנקה את הפנים כדי למנוע קמטים / לשמור על מראה צעיר / למנוע זיהום. אני גם לא מנקה את הפנים כל יום, אגב, תלוי אם יצאתי החוצה וכו'. בעיקרון אם אין סיבה מיוחדת שטיפה במים להתרעננות מספיקה.

לא ברור לי למה צריך סבון + חלב + מי פנים, זה נשמע לי כמו שילוב בזבזני ודי מיותר, שלא לדבר על ייבוש עור הפנים. אולי בשלב הזה כדאי שתתייעץ עם קוסמטיקאית או לפחות עם דיילות בפארמים וכיו"ב. קטונתי.
לצפיה ב-'שאלה קצת מוזרה אולי אבל מעוניין לשאול בכל זאת'
שאלה קצת מוזרה אולי אבל מעוניין לשאול בכל זאת
13/05/2018 | 17:00
1
64
אז ככה מדוע אומרים הי הי אחת אחת במיקרופון לפני שמתחילים הצגה כלשהיא אירוע סטנדפא וכה' האם מישהו מבין על מה אני מדבר אם במידה והפורום לא מתאים אני אבקש מאוד להעביר לפורום המתאים

תודה רבה
לצפיה ב-'פשוט בודקים שהוא עובד... מוודאים ששומעים, עושים בלאנס'
פשוט בודקים שהוא עובד... מוודאים ששומעים, עושים בלאנס
13/05/2018 | 17:07
21
לצפיה ב-'הי, אשמח מאוד לעזרה בזיהוי החרק הזה'
הי, אשמח מאוד לעזרה בזיהוי החרק הזה
10/05/2018 | 13:36
8
80
גילינו בערך 10 זוחלים לבעלי על החולצה, מנסים להבין מאיפה הם הגיעו ומה הם... (פורום הדברת מזיקים נראה לא פעיל-המנהל פרש וההודעות שפירסמו שם נותרו ללא מענה ולכן שואלת כאן...)

תודה רבה!
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפייסבוק בקבוצת צילום פרוקי-רגליים חרקים זוחלים'
ממליצה לשאול בפייסבוק בקבוצת צילום פרוקי-רגליים חרקים זוחלים
10/05/2018 | 13:58
2
25

נראה לי שעדיף לצלם בתקריב וברזולוציה גבוהה יותר כי כך קצת קשה לראות (אבל אולי בכ"ז יזהו).
לצפיה ב-'תודה, אבלאין לי פייסבוק... אם מישהו יודע אשמח למענה עדיין'
תודה, אבלאין לי פייסבוק... אם מישהו יודע אשמח למענה עדיין
10/05/2018 | 14:11
1
14
לצפיה ב-'גם לי אין... אבל אני מכירה את חלקם אישית'
גם לי אין... אבל אני מכירה את חלקם אישית
10/05/2018 | 18:36
42
אם יש לך תמונה קצת יותר ברורה (+ תאריך, שעה ומקום) אנסה לברר עבורך.
לצפיה ב-'החולצה הייתה בהירה? פתאום גיליתי המון נמלים מכונפות על הספה'
החולצה הייתה בהירה? פתאום גיליתי המון נמלים מכונפות על הספה
11/05/2018 | 04:35
4
45
ואני לא צוחקת, זה באמת לגמרי פתאום. החדר סגור (ויש רשתות על החלונות), אין זחילה משום מקום, אין איזה קן (זו גם לא קומת קרקע) ואנחנו לא סובלים מנמלים בכלל בחדר הזה, לא יודעת מאין צצו, פתאום הרמתי עיניים לכורסה בצבע שמנת והיו עליה המון כאלה. הרגתי את כולן, יצאתי לכמה דקות וכשחזרתי צצו עוד... עכשיו בזמן שהקלדתי את ההודעה אני מעיפה עוד מבט והופ! הנה הן שוב. בחיי שאני לא יודעת מהיכן הן צצות פתאום. רגע אחד הן לא שם, ואז הן מופיעות (והן לא ממש עפות, יותר זוחלות; אני גם לא מבחינה במעופפים באוויר, וזה חדר מואר היטב, מסויד בלבן ורוב הקירות חשופים).

צילמתי אחת מקרוב, גם אצלך נראו כך?
לצפיה ב-'גם לפי העין וגם לפי חיפוש בגוגל מדובר בנמלים מכונפות (זכרים)'
גם לפי העין וגם לפי חיפוש בגוגל מדובר בנמלים מכונפות (זכרים)
11/05/2018 | 04:43
3
38
ולא בטרמיטים מכונפים (תודה לאל... ) לפי מבנה הגוף והמחושים:
לצפיה ב-'ליצורים שהיו אצלנו לא היו כנפיים...'
ליצורים שהיו אצלנו לא היו כנפיים...
11/05/2018 | 17:15
2
30
אני מאוד אשמח אם תוכלי להעביר את התמונות למי שאת מכירה אין לי תמונות ברורות יותר...כל חרק אגב היה באורך של בערך 2-2.5 מילימטר.
אולי זה יהיה ברור מספיק והם יצליחו לזהות מה הם בדיוק... זה היה ב-10.5.18 בסביבות השעה 13:30 בדירתנו ברמת גן.
היה לי נדמה אגב שראיתי חרקים כאלה מדי פעם על שיחים ברחוב, היביסקוס ועוד כל מיני...לא בטוחה שזה אותו חרק אבל נדמה לי שכן... 
תודה שוב
לצפיה ב-'ביררתי עבורך, קיבלתי תשובה מאורן אוסטר, מהקבוצה בפייסבוק:'
ביררתי עבורך, קיבלתי תשובה מאורן אוסטר, מהקבוצה בפייסבוק:
12/05/2018 | 16:54
1
31
"החרק בתמונה הוא תריפס (Thrips). חרקים שגדלים על צמחים וניזונים ממוהל הצמח. הם לא מסוכנים לבני אדם, אבל לפעמים נושכים בטעות (גם זה לא מסוכן, אולי טיפה מעקצץ). גדלים על צמחים שונים, ביניהם פיקוס (שמאד נפוץ בעיר)."

הערך בוויקיפדיה:

לצפיה ב-'וואו, תודה רבה רבה לך!!! ותודי לו גם בשמי בבקשה אם יוצא לך:)'
וואו, תודה רבה רבה לך!!! ותודי לו גם בשמי בבקשה אם יוצא לך:)
13/05/2018 | 07:49
6
לצפיה ב-'צריכה '
צריכה
08/05/2018 | 19:27
2
59
הי...אני צריכה לקנות כרטיס אשראי חדש בשביל תשלום חשבון סלולרי כי החברה לא מקבלת מה שיש לי (דירקט, פועלים) ולא מקבלת הוראות קבע דרך הבנק..
מה שהכי חשוב שיהיה הכי זול שיש בלי עמלות ודמי כרטיס.. יש למישהו המלצה על כרטיס מתאים? תודה! : )

לצפיה ב-'היי mimes17, אנא הפני את שאלתך לפורום צרכנות:'
היי mimes17, אנא הפני את שאלתך לפורום צרכנות:
08/05/2018 | 21:05
1
33
לצפיה ב-'קישור לשרשור בפורום צרכנות:'
קישור לשרשור בפורום צרכנות:
11/05/2018 | 02:45
19
לצפיה ב-'האם נשיא ארה"ב זוכר את הנאום שלו בעל פה ?'
האם נשיא ארה"ב זוכר את הנאום שלו בעל פה ?
09/05/2018 | 02:09
3
39
בזמן שהוא נאם הופיעו בזמן אמת כתוביות תרגום בעברית של דבריו... כלומר מדובר כנראה בנאום שנכתב מראש, ולא דברים שטראמפ אמר בעל פה.

אך מצד שני כאשר אני מסתכל עליו נואם, אני רואה אותו מיישיר מבט ישר למצלמה, אני לא רואה שהוא קורא מאיזה מסך שנמצא לידו או מול עיניו... אז איך זה נעשה?

לצפיה ב-'קוראים לזה טלפרומפטר, בדיוק מה שמגישים בטלווזיה עושים'
קוראים לזה טלפרומפטר, בדיוק מה שמגישים בטלווזיה עושים
09/05/2018 | 02:12
36
מסתכלים למצלמה והטקסט מופיע בתוכה. תתחיל מוויקיפדיה ובמידת הצורך תמשיך משם:
לצפיה ב-'נא לא להתייחס לנאום / לנואם / לכל סוגיה פוליטית שהיא '
נא לא להתייחס לנאום / לנואם / לכל סוגיה פוליטית שהיא
09/05/2018 | 02:13
13
לצפיה ב-'במקרה שמעתי עכשיו בגל"צ שזה היה תרגום סימולטני'
במקרה שמעתי עכשיו בגל"צ שזה היה תרגום סימולטני
10/05/2018 | 18:34
29
ושלצורך כך הנאום שודר בישראל בעיכוב קל של 10 שניות. ישבה מתורגמנית בישראל, הקשיבה והקלידה במהירות את התרגום.

עמית סגל אמר את זה בריאיון (8:10) עם מתרגמי סרטים וסדרות :
לצפיה ב-'למה הכוונה..?'
למה הכוונה..?
08/05/2018 | 01:47
1
54
מישהי מבוגרת מעבודה כבת 60 שאלה אותי למה אין לי חבר. עניתי לה שיש לי דרישות גבוהות. היא הייתה מופתעת. שאלה כמו מה למשל אמרתי לה לה למשל שאני לא יצא עם גבר בן 40 (אני 31) . היא שאלה אז מה את מחפשת מישהו שצעיר ממך..? אמרתי לה 28-34
היא בתגובה אמרה ברוגע אך לדעתי בחוסר טקט : " את יודעת טוב שאת לא מלכת יופי אז למה את עם דרישות גדולות. את צריכה להתפשר.."
יש לציין שמאוד הופתעתי מעקיצה שלה.
אמרתי לה תודה רבה לך על המחמאה.
היא אמרה שוב ברוגע שאני אמורה להיות מודעת למצב..
יש לציין שאני לאחרונה מאוד מטופחת מבחינת איפור
משתדלת להתלבש סבבה. אני נראית טוב. יש לי עודף משקל זה כן 85 קג..אולי לזה הכוונה..
הייתי המומה מעקיצה שלה. אבל אז נזכרתי שכבר קיבלתי הערה דומה כזאת לפני שנה ממישהי שקרובה לגיל שלה
האם הכוונה לכך שאני לא נראית משהו..?
אולי רק במשקל..?
או בגלל הגיל שאני יענו סוג ב' לעומת בנות 20..?
אחרי שיצאתי מעבודה חשבתי על ההערה הפוגענית שלה
נזכרתי שלפני כמה שנים בתקופת הרזון השתתפתי באמת בתחרות יופי מקומית. אומנם לא זכיתי כן.. אבל עדיין
לשמוע את לא מלכת יופי מעמיד אותי במצב של התגוננות כדי להוכיח שפעם כן התקרבתי לשם.
אני חושבת שאני נראית טוב יש לי פנים יפות אומנם לא כוסית. אבל עדיין..
אני גם מאמינה וגם שהייתי רזה הכל תלוי הצלחה עם בנים קודם כל בביטחון עצמי
כי גם שהייתי רזה ויפה יותר לא הלך לי
כי אני כבר ראיתי עובדות בשטח שהגבר נראה ממש טוב והבחורה לצידו לא משהו..
אבל אפילו אח שלי מסכים עם הערה של העובדת לדעתו כל עוד בחורה מלאה היא לא יכולה לצפות למצוא דוגמן.
לא מחפשת דוגמן אבל כן מישהו שיקלע לטעם שליי האם בגלל שאני מלאה אני אמורה להתפשר..?
לסגור עיניים ופשוט כל אחד שזורק עצמו עליי לקפוץ עליו
לצפיה ב-'היי crema30, זו אינה "שאלה קטנה"... זה לא לפורום הזה'
היי crema30, זו אינה "שאלה קטנה"... זה לא לפורום הזה
08/05/2018 | 13:54
43
את מוזמנת להעלות את הסוגיה בפורומים העוסקים בזוגיות:

או בפורומים חברתיים כלליים שבהם הגולשים מעלים לדיון נושאים יום-יומיים שמטרידים אותם:

היכנסי לפורומים שנראים לך רלוונטיים ובחרי בזה שנראה לך הכי מתאים.
לצפיה ב-'שאלת מרחק מראשון לציון'
שאלת מרחק מראשון לציון
08/05/2018 | 09:28
3
42
איזו עיר קרובה יותר לראשון לציון, יהוד או תל אביב?
לצפיה ב-'תלוי מאיזו נקודה; יהוד מקבילה בערך לדרום ת"א אבל מזרחית יותר'
תלוי מאיזו נקודה; יהוד מקבילה בערך לדרום ת"א אבל מזרחית יותר
08/05/2018 | 13:37
33
וראשון לציון די רחבה, כך שלהגיע ממזרח ראשל"צ ליהוד זה קרוב, ממערב ראשל"צ פחות, וצפון ת"א רחוקה יותר. אז מאיזו נקודה לאיזו נקודה? והאם את מודדת מרחק אווירי, מרחק נסיעה או זמן נסיעה?

לא פירטת את מטרת השאלה ולא סיפקת פרטים נוספים ולכן קשה לענות; ניסית להיעזר בגוגל מפות?
לצפיה ב-'מה הבעיה לשאול את google maps?'
מה הבעיה לשאול את google maps?
11/05/2018 | 10:22
3
לצפיה ב-' מתנה לנטע ולכולם:'
מתנה לנטע ולכולם:
22/05/2018 | 12:07
4
שלום לכם: בנוסף לתשובה שקיבלה כבר נטע, אני רוצה להציע לנטע ולכם בנושא חישוב מרחקים, אתר נפלא לטעמי שאני שומר במחשב כבר מספר שנים,שעושה חישוב מרחקים כמעט לכל מקום בארץ, כלל מרחקים מיישובים בישראל להמון מקומות בעולם, תוך זמן קצר.
***לדוגמה לגבי השאלה של נטע עשו כך בכניסה לדף:
 למעלה בתיבה הימנית מחקו את שם היישוב המופיע, במקרה ומופיע שם יישוב,   וכתבו את המילה - יהוד. > ובתיבה השמאלית כיתבו - ראשון לציון.
> עכשיו לחצו על הכותרת הכחולה עליה כתוב "לדרך" ותקבלו בשניות בצד הימני תוצאת מרחק מיהוד לראשון לציון גם בקו אווירי,  גם בנסיעה ברכב, וגם בנסיעה ברכבת.
*** לרוב יש אפילו מידע נוסף שכבר תיראו עם תנסו מה שכתבתי
*** אחר כך להשוואה עשו הכל כשאתם מקלידים הפעם יהוד - תל אביב, בדרך שהסברתי. 
***  לפני הקלדת בדיקת מרחק חדשה , עדיף ללחוץ למעלה בצד ימין על כתובת האתר כדי שיעלה דף חדש, אחרת בחיפוש חדש הדף לפעמים עלול להיתקע: 
 תוכלו אפילו עבר סקרנות  לבדוק למשל מרחק מיהוד ללונדון.
*** הנה הכתובת  https://bit.ly/2s2iOmd  ;
לצפיה ב-'זבובונים במטבח'
זבובונים במטבח
07/05/2018 | 15:08
3
35
תופעה שחוזרת על עצמה וכבר שאלו על זה כאן. הופיעולי זבובונים קטנים על השיש
בכמות לא מבוטלת. ניקיתי, פיניתי , ריססתי ב K400 ,ניקיתי עם אקונומיקה, סילקתי שאריות אוכל והזבובונים חוגגים. עוברים ממקום למקום כאילו לא עשיתי כלום.
ה צ יל ו.
לצפיה ב-'מה שצריך לסלק זה פירות (בעיקר בשלים) ולא שאריות אוכל'
מה שצריך לסלק זה פירות (בעיקר בשלים) ולא שאריות אוכל
07/05/2018 | 16:19
2
27
בנוסף מומלץ להכין מלכודת לזבובי פירות (אפשר למצוא הוראות באינטרנט)
לצפיה ב-'להכניס לבקבוק -שפריצר ,סבון נוזלי מהול במים,'
להכניס לבקבוק -שפריצר ,סבון נוזלי מהול במים,
07/05/2018 | 19:09
1
33
טיפ שהביאה בזמנו אודטה בתוכניתה:
אז ככה:
מדללים סבון -נוזלי במים,הבקבוק עם שפריצר,ומשפריצים על כול הזבובונים המעופפים למיניהם- והזבובונים  ייעלמו לנצח.
טרם ניסיתי,
אבל אודטה אומרת שזה תמיד עובד.

לצפיה ב-'תודה שווה בדיקה'
תודה שווה בדיקה
07/05/2018 | 20:57
8
לצפיה ב-'אשמח לקבל הסבר'
אשמח לקבל הסבר
07/05/2018 | 11:50
4
52
שלום,
שמתי לב שבשנים האחרונות בכניסה/יציאה מהארץ בנתבג מקבלים פיתקית עם תאריך והשעה.
מה עושים עם זה - לשמור או לזרוק?
ולמה משתמשים בשיטה הזו של הנייר?

תודה רבה למי שמגיב!
לצפיה ב-'על הפתקית יש ברקוד שצריך להעביר במחסום אוטומטי'
על הפתקית יש ברקוד שצריך להעביר במחסום אוטומטי
07/05/2018 | 12:12
43
עוד סוג חציצה אחרי בדיקת הדרכונים/ביקורת אבטחה.
אני שומרת עד שאני עולה למטוס /יוצאת מהנמל תעופה בארץ- אחרי זה אני זורקת. 
לצפיה ב-'נוסף על כך, נדמה לי שבנתב"ג כבר לא מחתימים דרכונים'
נוסף על כך, נדמה לי שבנתב"ג כבר לא מחתימים דרכונים
07/05/2018 | 14:29
37
ולא רק לבעלי דרכון ביומטרי (לי אין, ובנסיעה האחרונה לא החתימו לי, לא ביציאה ולא בכניסה) ובעצם הפתקיות האלה מחליפות את החותמת מבחינת אישור כניסה ויציאה והן מאפשרות לעבור הלאה בשרשרת (כפי שנכתב מעליי). שמעתי שזה נעשה מכיוון שיש מדינות שעשויות לעשות בעיות למבקרים שהיו בישראל... (מן הסתם פחות רלוונטי לבעלי דרכון ישראלי, אבל לא חסרים בעלי דרכונים זרים שעוברים בנתב"ג).
לצפיה ב-'מעודכן לאתמול'
מעודכן לאתמול
16/05/2018 | 10:28
1
10
את הפתקיות שקיבלתי בכניסה וביציאה הכנסתי לכיס האחורי  וזהו, לא נעשה בהן כל  שימוש.
ואת הדרכון מחתימים עדיין.
לצפיה ב-'ייתכן שזה תלוי עומס / עונה וכו'. לנו לא החתימו דרכונים'
ייתכן שזה תלוי עומס / עונה וכו'. לנו לא החתימו דרכונים
17/05/2018 | 03:01
7
וכן עשו שימוש בפתקיות...
לצפיה ב-'שטיפת רכב חינם בתדלוק עם דלקן? '
שטיפת רכב חינם בתדלוק עם דלקן?
30/04/2018 | 14:17
2
46
יש הרבה תחנות דלק שמציעות שטיפת רכב חינם, או בתשלום סמלי של 5-10 שקלים, כשמתדלקים.

האם יש תחנות של סונול המציעות שטיפת רכב חינם כשמתדלקים עם דלקן?

לצפיה ב-'מתקשרים לחברת סונול ושואלים.'
מתקשרים לחברת סונול ושואלים.
30/04/2018 | 15:10
15
לצפיה ב-'כן, יש'
כן, יש
03/05/2018 | 06:48
645
למשל בחבצלת השרון
לצפיה ב-'שאלה לגבי הפרשות'
שאלה לגבי הפרשות
03/05/2018 | 01:55
2
96
רק בנים עושים קקי או גם בנות ?
לצפיה ב-'ברור שרק בנים. למעשה לנשים אין הפרשות משום סוג'
ברור שרק בנים. למעשה לנשים אין הפרשות משום סוג
03/05/2018 | 02:44
1
69
בשירותי נשים בכלל אין אסלות! רוב הגברים לא יודעים (זה סוד, אז אל תגלה להם) אבל אנחנו הולכות לשירותי נשים סתם כדי שיהיה לנו קצת חופש מהם. זו גם הסיבה שנשים תמיד הולכות לשירותים בזוגות. אנחנו מפדרות את האף, מרכלות ומפריחות בועות סבון, בשביל הכיף והאווירה.
לצפיה ב-'חזק'
חזק
03/05/2018 | 05:52
56
לצפיה ב-'מהי חברת הפנסיה וקרן ההשתלמות שזכתה במכרז עובדי המדינה ?'
מהי חברת הפנסיה וקרן ההשתלמות שזכתה במכרז עובדי המדינה ?
01/05/2018 | 09:18
2
15
לצפיה ב-'נראה שאיננו יודעים. נסה לשאול בפורום ביטוח חיים גמל ופנסיה:'
נראה שאיננו יודעים. נסה לשאול בפורום ביטוח חיים גמל ופנסיה:
04/05/2018 | 23:15
1
19
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/05/2018 | 21:13
1
לצפיה ב-'יש לי שאלה'
יש לי שאלה
27/04/2018 | 22:30
1
241
איך עושה סוס?

ואיך עושה פרה?

לצפיה ב-'הפרה גועה (מוּ), הסוס צוהל (הי הי). רשימה מלאה'
הפרה גועה (מוּ), הסוס צוהל (הי הי). רשימה מלאה
28/04/2018 | 00:55
44
גיגלתי ומצאתי באתר השפה העברית:
ויש גם באתר האקדמיה ללשון:
לצפיה ב-'האם ניתן למצוא פטריות ריישי בסופרים בצורתם הטבעית'
האם ניתן למצוא פטריות ריישי בסופרים בצורתם הטבעית
25/04/2018 | 18:21
3
36
?אני לא מתכוונת לאבקות או תוספי תזונה
תודה מראש
לצפיה ב-'מה יותר בריא גרנולה או מוזלי ולמה?'
מה יותר בריא גרנולה או מוזלי ולמה?
27/04/2018 | 22:33
2
8
לצפיה ב-'בגרנולה שיבולת השועל קלויה בדבש/סילאן/סוכר ולכן המסקנה ברורה'
בגרנולה שיבולת השועל קלויה בדבש/סילאן/סוכר ולכן המסקנה ברורה
28/04/2018 | 01:10
1
11
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/04/2018 | 08:42
3
לצפיה ב-'ביטוח מבנה'
ביטוח מבנה
25/04/2018 | 10:40
4
53
לא מצאתי פורום ביטוח מבנה.
במקרה שאני  אני מבטח את האינסטלציה,
האם זה כולל בעיות בצנורות ביוב? 
תודה אריה
לצפיה ב-'כדאי לשאול בפורום צרכנות'
כדאי לשאול בפורום צרכנות
25/04/2018 | 13:55
3
8
לצפיה ב-'תודה רבה, אנסה'
תודה רבה, אנסה
25/04/2018 | 14:33
2
7
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
25/04/2018 | 15:30
5
לצפיה ב-'כיצד קוראים לחפץ הזה?'
כיצד קוראים לחפץ הזה?
22/04/2018 | 16:55
2
103
מי ידע? 
לצפיה ב-'סיכוי לא רע שידעו בפורום עשו זאת במו ידיכם'
סיכוי לא רע שידעו בפורום עשו זאת במו ידיכם
22/04/2018 | 18:57
17
לצפיה ב-'"בורג וו" - hook screw'
"בורג וו" - hook screw
22/04/2018 | 23:28
19
לצפיה ב-'סלמור selmor'
סלמור selmor
21/04/2018 | 15:07
2
69
רציתי לדעת בבקשה-היכן מייצרים את מוצרי החשמל של סלמור?

והאם הם נחשבים באיכות טובה?
תודה לעונים
רות
לצפיה ב-'היי סימבה, אנא הפני את שאלתך לפורום צרכנות:'
היי סימבה, אנא הפני את שאלתך לפורום צרכנות:
21/04/2018 | 15:14
43
לצפיה ב-'סימבה בסוהילית זה אריה'
סימבה בסוהילית זה אריה
27/04/2018 | 14:15
8
לצפיה ב-'שאלה על תאטרון'
שאלה על תאטרון
20/04/2018 | 22:00
1
54
לפני כשבועיים היה בטלוויזיה מאה שנה לתאטרון הבימה חוץ מזה שאני מחפשת שידור חוזר של המופע הזה כי ביום השידור שלו נרדמתי
באמצע רציתי לשאול האם אירוע שכזה פתוח גם לקהל הרחב או שמא זה אירוע סגור למוזמנים בלבד והקהל יכול לצפות בו רק בטלוויזיה?
תודה מראש לעונים
לצפיה ב-'אם את זוכרת באיזה ערוץ הוא שודר אפשר לבדוק באתר (הרלוונטי)'
אם את זוכרת באיזה ערוץ הוא שודר אפשר לבדוק באתר (הרלוונטי)
20/04/2018 | 22:28
39
באשר למופע, למיטב הבנתי הוא היה למוזמנים בלבד.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תמ
תמ"א 38 והתחדשות עירונית
פורום שיש ואבן
פורום שיש ואבן
פורום משפחות מורכבות
פורום משפחות מורכבות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה