לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
54195,419 עוקבים אודות עסקים

פורום מכירות ופיתוח עסקי

הפורום מתמקד בסוגיות מקצועיות של חברות גדולות, בינוניות וקטנות, עסקים ועצמאים המעוניינים למכור לחברות, בשפה המקצועית B2B. מדובר בגיבוש אסטרטגיה עסקית, מהלכי פיתוח עסקי, מסרים שיווקיים נכונים וכל אלו במטרה לבצע בסופו של דבר מכירות בפועל. אתם מוזמנים לשאול שאלות, להעלות התלבטויות, להביא מקרים אמיתיים מהשטח שדורשים מענה ולהרחיב את הידע בתחום.
חשוב שנשמור על כבוד הדדי ומסרים קצרים וברורים. המטרה שלי שהפורום יביא ערך לקוראיו ומשתתפיו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכירות ופיתוח עסקי

הפורום מתמקד בסוגיות מקצועיות של חברות גדולות, בינוניות וקטנות, עסקים ועצמאים המעוניינים למכור לחברות, בשפה המקצועית B2B. מדובר בגיבוש אסטרטגיה עסקית, מהלכי פיתוח עסקי, מסרים שיווקיים נכונים וכל אלו במטרה לבצע בסופו של דבר מכירות בפועל. אתם מוזמנים לשאול שאלות, להעלות התלבטויות, להביא מקרים אמיתיים מהשטח שדורשים מענה ולהרחיב את הידע בתחום.
חשוב שנשמור על כבוד הדדי ומסרים קצרים וברורים. המטרה שלי שהפורום יביא ערך לקוראיו ומשתתפיו.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כל הנכתב בפורום הינו בגדר המלצה בלבד. הפרסום בפורום אסור.
המשך >>

לצפיה ב-'מישהו מכיר אתר יד 2? האם כדאי למכור שם'
מישהו מכיר אתר יד 2? האם כדאי למכור שם
19/10/2017 | 12:28
1
5
כמה דברים שאני רוצה להתחיל למכור. שלא חדשים אבל נראים כמו חדשים, שהשתמשתנו בהם פעם אחת למשל.
ואיך למשל משלמים לי אם אני שולחת להם במשלוח בדואר מה שיקנו ממני?
עזרה!!! לא מבינה בזה כלום.
ואם יש אתר יותר טוב שיכולים להמליץ, אשמח.
חשבתי לכיוון של יביי למכור שם אבל נראה מסובך מדי בשבילי...
לצפיה ב-'מכירה ביד 2'
מכירה ביד 2
( לעמוד שלי בתפוז )
19/10/2017 | 18:24
3
היי מלי, הפורום עוסק במכירה של עסקים לעסקים ולא בפרטיים לפרטיים בכל אופן תבחרי את הקטגוריה המתאימה לך ביד 2 ותפרסמי-זה אתר די טוב למכירת פריטים וההנחיות באתר די ברורות כיצד לעשות זאת.
בהצלחה, ערן
לצפיה ב-'המכשול הכי גדול במכירות הוא שאומרים לך'
המכשול הכי גדול במכירות הוא שאומרים לך
17/10/2017 | 17:00
1
4
בסוף שיחה או סוף הפגישה את המשפט
"תן לנו כמה ימים לחשוב על זה".
שזו תשובה שלא אומרת כלום...

חוזרים להציק או שומרים על פאסון?

אין קסמים כדי להעבור את ה"לחשוב על זה" ואני מאמין אך ורק במוצר/שירות שהוא טוב באמת ופחות באסטרטגיות מתוחכמות למיניהן.
לצפיה ב-'כיצד מתייחסים ל "תן לנו לחשוב על זה" בסוף פגישה'
כיצד מתייחסים ל "תן לנו לחשוב על זה" בסוף פגישה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/10/2017 | 17:38
3
היי אופיר, קודם כל זה כבר טוב כי יש התלבטות ואפילו עניין רק יתכן ומשהו מפריע לכן התשובה לא החלטית לכאן או לכאן. אתן כמה דוגמאות מה ניתן לעשות אבל יש אינסוף כתלות בסיטואציה. אפשר עדין לשאול אחרי שאומרים זאת " מה היה עוזר לך לדעת יותר בוודאות" או "מה הדברים עליהם רציתם לחשוב כי אולי נוכל כבר כעת לשפוך אור על נושאים שכבר עלו אצלינו בעבר וכך שיהיה לכם מידע טוב יותר להחלטה". אפשר לשאול עם מי להיות בקשר בנושא ואז לחזור לאותו אדם אחרי יומיים ולבדוק איך אפשר לסייע. צריך להבין בפגישה מי בעדכם ומי לא ואז לקבל מידע פנימי לאחר הפגישה מזה שבעד כי יש לכם אינטרס זהה.
מקווה שעוזר. בהצלחה, ערן
לצפיה ב-'קהל יעד בחו"ל'
קהל יעד בחו"ל
17/10/2017 | 12:40
3
9
שלום,
אני שותפה בכירה בעסק בינוני (בתחום הספורט) רוצה לפתוח סניף בחו"ל בשותפות מסחרית עם חברה במדינה זרה. באיזו דרך עלינו למפות יעדים אופציונאליים ולבחור במדינת יעד ראשונה בחו"ל? אשמח לתובנות שלך וגם האם יש שירות חיצוני בנושא.
לצפיה ב-'פתיחת סניף בחו"ל'
פתיחת סניף בחו"ל
( לעמוד שלי בתפוז )
17/10/2017 | 13:50
2
36
היי קרן, זו שאלה קצרה לתשובה ארוכה אבל אתן מספר כיוונים ראשוניים ונושאים שיש לבחון לצורך החלטה נכונה עבורכם כגון: הערך המוסף וייחודיות שלכם אם יש, מתחרים, הייתי עושה SWOT כללי ואז פרטני למדינות יעד, מי קהל היעד הסופי (צרכנים) והאם ולמה ירכשו את המוצר שלכם והיכן יותר ומדוע. היכן יש קהל יעד בשל וגדול יותר, מי השותפים הפוטנציאליים והפרופיל שלהם והיכן תמצאו יותר מתאימים לכם שמעוניינים בשת"פ ולמה. עלות החדירה, דרכי החדירה, אורך תהליכים כאלו..
ישנם עוד שיקולים אבל אלו כיוונים למחשבה כולל המשאבים שעומדים לרשותכם וסוג השותפות שאתם מעוניינים ליצור באותה מדינה-מי עושה מה ומי אחראי למה...לגבי שירות חיצוני אנחנו עובדים עם חברות המעוניינות להתפתח לשווקים בינ"ל משלב החשיבה והאסטרטגיה ועד הביצוע בפועל קרי עד שיש הסכמים ומכירות כולל ליווי ולוודא שהמכירות מתרחשות וגדלות. תוכלי לקרוא יותר ב-www.oryanbd.co.il מקווה שעזרתי, ערן
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
17/10/2017 | 15:53
1
3
אכן אנו יודעים מי קהל היעד הסופי, אך פחות עד כמה הוא בשל ומה עלות החדירה וזה עלינו להשוות.
תודה
לצפיה ב-'תחילת פעילות בחו"ל '
תחילת פעילות בחו"ל
( לעמוד שלי בתפוז )
17/10/2017 | 16:21
7
אלו נתונים שיש לשקלל ולקחת בחשבון ויש דרכים להגיע אליהם. אם את יכולה לאמר במה מדובר ומהם המוצרים  נוכל אולי להיות יותר קונקרטיים
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:59

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אם אני מוצאת עבודה בחו"ל בתור פרילאנס ועובדת מישראל'
אם אני מוצאת עבודה בחו"ל בתור פרילאנס ועובדת מישראל
15/10/2017 | 14:19
2
8
אולי לא הפורום הנכון, אבל לא יודעת איפה לשאול.
אם אני מוצאת עבודה בחו"ל בתור פרילאנס ועובדת מישראל עבודה מהבית באינטרנט אבל משלמים לי משם מחו"ל נגיד.
האם אני צריכה עדיין לפתוח 3 תיקים... לשלם לביטוח לאומי למס הכנסה וכו..?
או אם אני אני לא בתור פרילאנס משרה רגילה מהבית אבל המעסיק בחו"ל. מותר דבר כזה?
לא מבינה בזה....
שאלתי 2 שאלטת, מקווה שלא בילבלתי...
לצפיה ב-'עבודה בארץ עבור חברה מחו"ל'
עבודה בארץ עבור חברה מחו"ל
( לעמוד שלי בתפוז )
15/10/2017 | 15:29
1
33
היי מלי, אין שום בעיה לעבוד בישראל ולקבל תשלומים מחו"ל. יכול לחבר אותך ליועץ מס שיעזור לך בסוגיות הללו אבל את פותחת תיק רגיל ומדווחת רגיל רק הלקוח בחו"ל-אין צורך בכפילויות.
בברכה

ערן
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה'
תודה רבה על התשובה
15/10/2017 | 15:40
2
לצפיה ב-'רוצה להבין'
רוצה להבין
01/10/2017 | 17:04
1
15
שלום,
 מה זה USP?
ולמה זה טוב ?
לצפיה ב-'למה USP זה טוב ומה זה'
למה USP זה טוב ומה זה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/10/2017 | 20:56
34
היי נמרוד, USP אלו ראשי תיבות של unique selling proposition
זה טוב כי יוצר בידול מאד ברור מול מתחרים ולמעשה יוצר גם מיתוג שקשה למתחרים לחכות ומותגים מצליחים ניתן לתמחר יותר בגלל המותג וכן לבצע יותר מכירות למותג לו יש ייחודיות מסוימת ואטרקטיביות.
למשל וולבו נתפסת שנים רבות כרכב בטוח הרבה יותר מאחרים בתאונות-זהו ערך ייחודי שהם בנו.למשל נביעות מיתגו את עצמם כמים מהטבע וזה הערך הייחודי שהם מביאים. בברכה, ערן
לצפיה ב-'אתר אינטרנט'
אתר אינטרנט
27/09/2017 | 16:49
4
22
שלום ,
 יש לי עסק עצמאי ואני מתלבט האם להקים אתר מכירות באינטרנט?
לצפיה ב-'האם להקים אתר מכירות באינטרנט'
האם להקים אתר מכירות באינטרנט
( לעמוד שלי בתפוז )
27/09/2017 | 19:46
3
29
היי רועי, אשמח אם תפרט מה המוצרים שאתה רוצה או כבר מוכר ומי קהל היעד וכן עלות המוצרים
בהתאם לתשובתך אדע להמליץ
תודה
ערן
לצפיה ב-'אתר מכירות'
אתר מכירות
28/09/2017 | 09:12
2
23
שלום ערן,
יש לי עסק בתחום התכשיטים
לצפיה ב-'אתר מכירה'
אתר מכירה
28/09/2017 | 11:30
1
14
על פניו בענף אותו ציינת יש הרבה פוטנציאל באתר מכירה וזה יכול בהחלט למנף את העסק שלך השאלה למי אתה מוכר וכמה אתה מוכן להשקיע
לצפיה ב-'אתר מכירה'
אתר מכירה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2017 | 19:18
17
אייל בהחלט צודק במה שציין ואם אמשיך את קו המחשבה למי אתה מוכר משמעו מה ממוצע עלויות התכשיטים ומי קהל היעד ולדוגמא:אם הם לא יקרים ומתאימים לנשים בטווח גילאים רחב ומדינות רבות בהחלט אינטרנט פלטפורמה מצוינת ואם הם למשל מאד מיוחדים ומתאימים לקהל מאד מסוים אז לא בטוח. כמו כן חשוב להבין מה הבידול שלך ובנוסף להקמת אתר מכירה יש לקחת בחשבון עלויות פרסום ושיווק באון ליין, משלוח וכו.....
אם תפרט יותר על המוצרים יתכן ותקבל תשובות נוספות בפורום
גמר חתימה טובה
ערן
לצפיה ב-'Co-Founder'
Co-Founder
27/09/2017 | 15:27
19

מחפש Co-Founder טכנולוגי (CTO) שותף להובלת חברה חדשה בתחום B2C.
נא לפנות בפרטי
לצפיה ב-'מה ההבדל?'
מה ההבדל?
27/09/2017 | 11:31
1
14
מה ההבדל בין מאמן עסקי, מלווה עסקי ויועץ עסקי?
לצפיה ב-'הבדל בין מאמן, מלווה ויועץ עסקי'
הבדל בין מאמן, מלווה ויועץ עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
27/09/2017 | 13:15
26
שלום למתלבט, אכן שאלה נכונה וחשובה לחדד: מאמן מתמקד בשיקוף, חיזוק ופיתוח מיומנויות שלך על מנת להצליח להשיג מה שאתה רוצה אבל אתה זה שמבצע בסופו של דבר. המאמן יתמקד ביכולות ומיומנויות. מלווה ויועץ ינחו אותך מה אתה צריך לעשות אבל לא יכנסו לעובי הקורה של המיומנויות ופיתוח אישי כמו המאמן. יש גם כאלו שיבצעו את פיתוח העסקים עבורך כמו שאני עושה עבור חברות עמן אני עובד. הנחת היסוד שלי שמי שאינו אוהב או לא מומחה בכספים לא יהפוך לאיש כספים וכן לא למומחה בפיתוח עסקים או מכירות לכן להערכתי כתלות בסיטואציה עדיף לשכור שירותי מומחים שיעשו את העבודה הנדרשת בשלמותה עד לקבלת התוצאה המיוחלת ופחות נכון לשנות אנשים שיהיו מומחים ל.....מקווה שעניתי ואם נחוצות הבהרות נוספות בשמחה
לצפיה ב-'B2B לעומת B2C'
B2B לעומת B2C
17/09/2017 | 11:45
1
18
שבוע נפלא למנהל הפורום וחברי הפורום.
אשמח להתייעץ/לדון מה ההבדל בתוכן השיווקי וערוצי השיווק בהם אני בוחר והאם יש בהכרח הבדל?  אני לא בטוח בכך, כאשר מטרת העל היא זהה לחלוטין מבחינתי בכל עסקיי
לצפיה ב-'B2B לעומת B2C'
B2B לעומת B2C
( לעמוד שלי בתפוז )
17/09/2017 | 23:43
12
שבוע מצוין, יש הבדל מאד מהותי בין 2 קהלי היעד הללו וקשה לציין הכל בהודעה קצרה אך אשתדל לתת כמה כיוונים: הנגשת המוצר או השירות הם שונים, מקבלי ההחלטות ותהליכי קבלת החלטות שונים במהותם, ערוצי השיווק לעסקים הם במקומות בהם יש נוכחות של עסקים כמו למשל תערוכות,כנסים, meet ups, אפילו שיווק דיגיטלי שמוכוון בעסקים למספר אנשים בודדים בארגון אחד ולא מסות של אנשים פרטיים, המסרים שונים ועוד.....אם תספר לי יותר על העסק שלך אשתדל להיות יותר קונקרטי ולהתיחחס אליו ספציפית.מקווה שנתתי כיוון ראשוני וממתין לתשובתך על מנת לחדד יותר
לצפיה ב-'שאלה מעט כללית'
שאלה מעט כללית
07/09/2017 | 10:11
1
31
שלום, נשמח לטיפים והמלצות בעניין מכירת סדנאות והדרכות לעובדי חברות, בין היתר בנושא שירות אבל לא רק, כמו כן מול מי כדאי לפעול, האם משאבי אנוש של החברות, סמנכ"ל, אחראי/ת תקשורת פנים ארגונית וכדומה.
לצפיה ב-'מכירת סדנאות לחברות'
מכירת סדנאות לחברות
( לעמוד שלי בתפוז )
10/09/2017 | 11:52
16
היי קרן, תודה על השאלה. אכן משאבי אנוש הן כתובת עיקרית לנושאים כאלו וכן להלן כמה הצעות:יש כנסים שנתיים גדולים של מנהלי משאבי אנוש-כדאי להגיע לשם כמרצים, משתתפים או כל דרך שתקדם אתכם. אם הסדנא מיועדת למכירות למשל אז הייתי מנסה להגיע למנהל הרלוונטי בארגון ושהוא יפנה למשאבי אנוש. אם תעניינו את הצרכן הסופי בארגון קרי המנהל המקצועי שמפיק את הערך אזי הוא ידחוף בארגון מה שיהיה טוב יותר עבורכם. יש את ערוצי האון ליין לפרסום, תתחילו לכתוב מאמרים מקצועיים שיחשפו אתכם כברי סמכא בנושא. אלו כיוונים ראשונים לדוגמא אבל אם אבין טוב יותר מה היתרונות שלכם אפשר למצוא דרכי פעולה יצירתיות יותר. מקווה שעזרתי ובהצלחה
לצפיה ב-'מיזם חדש- איך נדע מה הצעד הבא?'
מיזם חדש- איך נדע מה הצעד הבא?
03/09/2017 | 11:53
1
22

אני שותף במיזם שזה עתה יצא מחממה ומתמקד בטיפול במים.
אני ושותפיי יכולים לקחת את המיזם לשוק הפרטי או לשווקים אחרים ונמצאים בצומת החלטות לגבי מה הלאה... נשמח לעצה לגבי החלטה על הצעד הבא שלנו.

לצפיה ב-'מיזם לטיפול במים-הצעד הבא לאן?'
מיזם לטיפול במים-הצעד הבא לאן?
( לעמוד שלי בתפוז )
03/09/2017 | 14:52
73
שלום רב, ישנם מספר שווקים עיקריים והם: הפרטי, תעשייתי,מוניציפלי. לפרטי זו שיטת מכירה ושיווק הדורשים הגעה למסה גדולה של לקוחות ביטות מסוימות ביניהן שיווק דיגיטלי, השוק המוניציפלי מאופיין בתהליכים ארוכים, בירוקרטיים, מכרזים יועצים וכו אך יש להם תקציבים ואם מדובר בטכנולוגיה ייחודית אזי הפוטנציאל מאד גדול ויתרחש כנראה באמצעות פיילוטים התעשייתי מאופיין בכסף זמין והחלטות מהירות עם פחות בירוקרטיה כתלות באופי הארגון והדחיפות בפתרון. ניתן לאפיין סקטורים כגון מזון, משקאות, סמיקונדקטור, כימיכלים ועוד. צריך לנתח את המוצר, התחרות, הצורך, המשאבים ואז להבין מה הכיוון היותר נכון-מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'מכירה לחו"ל'
מכירה לחו"ל
31/08/2017 | 14:37
1
27

אנחנו חברה של כ- 30 אנשים עם סדרת מוצרים בתחום של פתרונות לארגונים גדולים.
אנחנו חושבים על לפנות לחו"ל. מתלבטים אם זה זמן נכון... איך נדע?

לצפיה ב-'התפתחות לשווקים בינ"ל-מתי הזמן הנכון'
התפתחות לשווקים בינ"ל-מתי הזמן הנכון
( לעמוד שלי בתפוז )
31/08/2017 | 16:05
32
היי שוקי, בהחלט סוגיה של הרבה ארגונים-תודה. חשוב לזהות מתחרים, מה הבידול שלכם מולם וכמה נקודות שיש לבחון לגבי השוק כגון: רמת המוכנות למוצר כמו שלכם, מה פוטנציאל השוק-האם יש כיום % של משתמשים בפתרון דומה ומהו האחוז? כמה לדעתכם סך הפוטנציאל? מה המשאבים העומדים לרשותכם עבור פיתוח שווקי חו"ל. יש עוד שאלות שכדאי לשאול לפני החלטה שכזו שהיא קריטית לארגון בגודל הזה ובכלל. אתה מוזמן לענות ונמשיך את הדיאלוג. בהצלחה, ערן
לצפיה ב-'שלום מנהל הפורום ובהצלחה'
שלום מנהל הפורום ובהצלחה
30/08/2017 | 13:00
2
22
אז ככה, יש לי סטארט אפ טכנולוגי שמתאים לציי רכב גדולים ואנו 2 שותפים עם משאבים מוגבלים - מה הכי נכון לעשות כעת? 
לצפיה ב-'סטארט אפ בתום הרכב-מה ניתן לעשות'
סטארט אפ בתום הרכב-מה ניתן לעשות
( לעמוד שלי בתפוז )
30/08/2017 | 14:03
1
27
היי אורי, תוכל לפרט באיזה שלב אתם נמצאים כלומר מה עשיתם עתה? זה יעזור לחשוב על מה הלאה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
31/08/2017 | 08:57
9
תודה ערן.

יש לנו כמה לקוחות בישראל, חומרים שיווקיים, ואנו מתלבטים אם להשקיע בישראל או להתחיל לפעול מול חו"ל

לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
29/08/2017 | 12:49
7

אנו מברכים את ערן אייזיק על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'תיאום פגישות למכירה'
תיאום פגישות למכירה
31/07/2017 | 09:17
1
24
שלום, אני מחפש חברה מקצועית לעבודה קבועה לצורך תיאום פגישות למכירה. יש לכם המלצות על החברה שבקישור, GNA, או חברה אחרת בתחום?
לצפיה ב-'המלצה על חברת טלמיטינג מומלצת לתיאום פגישות לעסקים '
המלצה על חברת טלמיטינג מומלצת לתיאום פגישות לעסקים
28/08/2017 | 16:07
11
היי,
"אין הנחתום מעיד על עיסתו" אמרו בצדק רב חז"ל. לכן לא אוכל להמליץ על החברה שלי לתיאום פגישות לעסקים. במקום זאת אפנה אותך להמלצות של לקוחות שלנו, וכן אם תשלח לי מייל אשלח לך רשימת ממליצים מלאה כולל מס' טלפון כדי לשוחח עמם.
המלצות:
עוד המלצות:
עוד המלצות:
אתרים שלי:

לצפיה ב-'מכירת רעיונות ההייטק '
מכירת רעיונות ההייטק
29/07/2017 | 15:14
19
אני בן 15 ויש לי רעיונות שיכולים להיות שווים הרבה כסף בתעשיית ההייטק וברצוני למכור אותם עם יש מעוניינים לפנות בפרטי

לצפיה ב-'שתייה קלה '
שתייה קלה
14/06/2017 | 15:54
17
היי חברים נשארו לי מלא פחיות של קולה, קולה זירו ושתיהה קלה. מי שרוצה ארגז פחיות במחיר של 3.5 ש״ח לפחית שידבר איתי 0549536240
לצפיה ב-'לימודי שיווק ופרסום'
לימודי שיווק ופרסום
02/03/2016 | 17:35
29
עד כמה הלימודים של קורס ניהול השיווק ופרסום בביה"ס תפנית מטעם האוניב' הפתוחה נחשבים בשוק העבודה? 
משך זמן הלימודים הוא בסה"כ 8 חודשים. 
לצפיה ב-'קורס העשרה'
קורס העשרה
28/12/2015 | 14:19
1
35
היי, עובד בחברה גדולה ואחרי על נציגי שירות הלקוחות. מדובר בכ -25 נציגים - כאשר הרוב המכריע הוא נשים.

אני חושב על פעולת העשרה עבורן וחשבתי להאיר את עיניהן מעט בתחום המכירות.
הן לא צריכות בפועל למכור, אך חשוב לי שהם יבנינו טוב יותר מה עומד מאחורי הפעולות של המוכרנים - כך יהיה להן קל יותר לבצע את עבודתן.

מה דעתך על כך? האם יש בכל הגיון? האם לדעתך חשוב לחשוף אותן לעולם הזה?

לצפיה ב-'האם כדאי להביא תוכן מעולם המכירות כהעשרה לאנשי שירות'
האם כדאי להביא תוכן מעולם המכירות כהעשרה לאנשי שירות
29/12/2015 | 00:18
27
התשובה היא שברור שכן !!!
אתה חושב נכון
היום יותר ארגונים מזמינים אותי להרצות למחלקות השירות בנושר מכירות ותקשורת אפקטיבית כולל משא ומתן
יש ארגונים שממש מגדירים את זה כשירות מוכר, ואכן תראה אנשי שירות עושים אפסייל ומגדילים את סל הקניות של הלקוח תוך כדי מתן שירות
בנטוויז'ן הזמינו אותי לעשות סדנת מכירות למחלקת הגביה גם
באלקטרה לטכנאי השירות שלהם
כולנו בסופו של דבר מוכרים כל הזמן, גם בבית וגם בעבודה ולחברים
בדיוק על זה כתבתי את הספר לסגור ולחייך - וכתוב על הכירה לא רק לאנשי מכירות
תראה פה

מנהל/ת הפורום

אודות:
ערן אייזיק, מנכ"ל ובעלים של אוריין, המתמחה במתן שירותי אסטרטגיה, פיתוח עסקי, שיווק ומכירות לחברות ישראליות הפעילות בישראל ובחו"ל. לערן ניסיון עשיר של
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ערן אייזיק- מנהל פורום מכירות ופיתוח עסקי
ערן אייזיק מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו