לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1015910,159 עוקבים אודות עסקים

פורום ג`אז ובלוז

פורום ג'ז ובלוז נועד להוות בית פתוח לכל אוהבי הג'ז והבלוז ולתת במה הן לדיונים בנושאים מוזיקליים, והן להופעות, לתקליטים ולאמנים.
אני מקווה שתיהנו ושתראו בפורום הזה בית.
גנגי

אודות הפורום ג`אז ובלוז

פורום ג'ז ובלוז נועד להוות בית פתוח לכל אוהבי הג'ז והבלוז ולתת במה הן לדיונים בנושאים מוזיקליים, והן להופעות, לתקליטים ולאמנים.
אני מקווה שתיהנו ושתראו בפורום הזה בית.
גנגי

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב - אמן / מועדון / מפיק וכו', הרוצה לפרסם הופעה כלשהי, חייב לצרף את הפרסום לשרשור הופעות ופרסומים.  הופעה שלא תפורסם על פי הכללים  תימחק בלי הסבר נוסף למפרסם. אין לפרסם הופעה יותר מפעם אחת אלא באישור מנהלת הפורום!

המשך >>

לצפיה ב-'Everytime We Say Goodbye…'
Everytime We Say Goodbye…
20/07/2012 | 00:04
13
558

יקיריי,

הזמנים משתנים, והפורום כבר לא פעיל כבעבר, היות שרוב הפעילות שהייתה בו בעבר מתקיימת בימים אלו בפייסבוק.
אינני רואה צורך בכפילות זו, ואין טעם לתחזק פורום רק למטרת פרסום הופעות או העלאה מזדמנת (ונדירה) של קטעים להשמעה. את כל אלו אפשר באמת לעשות בנוחות מרבית בפייסבוק, וכמו שאתם ודאי יודעים, אפשר למצוא שם דפים רבים של מוזיקאי ג'אז, חובבי ג'אז, מאזיני ג'אז ושל סצינת הג'אז המקומית. אני מצרפת כאן שמות של כמה מהדפים האלה, ואשמח לצרף אתכם לכל הפעילות שמתנהלת שם סביב הג'אז. מטבע הדברים היא צבעונית ועשירה יותר, כי היא מאפשרת להזמין להופעות, להעלות קישורים לקטעי השמעה, להעלות תמונות ולדון בכל נושא שרק עולה בדעתכם – וכל זה בלי הגבלה ועם הרבה יותר חשיפה לעיניים ולאוזניים של חובבי ג'אז או בלוז אחרים ורבים.

כשפנו אליי לפני שנים מתפוז וביקשו ממני להקים את הפורום הזה לתחייה ממוות קליני שהוא לקה בו, עשיתי את זה באהבה רבה. נראה לי שעכשיו, כשהוא מזדקן, מגיע לו למות בכבוד ולא להיות תלוי באמצעי החיאה-מלאכותית.

אני מזמינה את כולכם להיכנס לדפים הבאים בפייסבוק –

Israeli jazz scene

Israel jazz musicians

Israel jazz fans

שומעים ג'אז בישראל

וכמובן לעוד עשרות דפים העוסקים בג'אז ישראלי ובינלאומי. אם תצטרכו ייעוץ בעניין השגת מידע על הופעות, אתם תמיד יכולים לפנות אליי דרך דף-הצלם שלי, שגם הוא עוסק כולו בג'אז (ויש בו בכל יום מימות השבוע פינות אינטראקטיביות כמו "צילום-אחד-ליום" או חידון "מי האיש", שאשמח אם תעקבו אחריהן), ואני מבטיחה לנסות לסייע.

וכמובן – חשוב הרבה יותר – אני מזמינה את כולכם לבוא להופעות חיות, לצאת, ליהנות ולהיות חלק מסצינת הג'אז הישראלית, שהיא נפלאה ושוקקת חיים ואנרגיה, ובעיקר – נוטפת כישרון.
וכשאתם באים ואני שם (תמיד תזהו לפי ה) – אל תשכחו לומר שלום.

הפורום ייסגר לפעילות בתחילת השבוע הבא.
נעמתם לי מאוד.
תודה,
ולהתראות!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'וואו, כמה עצוב'
וואו, כמה עצוב
20/07/2012 | 00:43
1
146
אבל מה שצריך להעשות, צריך להעשות.
אני חייב להגיד שאמנם הפורום לא תמיד נוגע בנקודה הנכונה והרבה מהפעילות שקורית בו היא מסביב ומעין "שוליים" של מה שאמור לקרות בו אך שגם בפייסבוק, גם בכמה מהקבוצות שהזכרת, רוב הפעילות היא פרסום הופעות, קידום אמנים וכו'.
יכול להיות שהסצינה בארץ קטנה מידי מכדי שיהיה באמת "פורום" אינטרנטי שיחיה וישגשג מעבר לבמה הפירסומית שהוא נותן, אבל בפייסבוק, עם כל הצער, באמת שאי אפשר לקיים דיון מעמיק באיזה נושא.
אני מקוה שיום יבוא ולקהילת הג'אז יהיה מקום ראוי ומכובד שבו ניתן יהיה לקיים דיונים עם כולם ובאמת לנסות ולהתחבר בתחום.
יש פורום אחד (אמריקאי בעיקרו) של טרומבוניסטים שהוא הדוגמא שלי לאיך צריך להיות פורום אינטרנטי, הנה: http://tromboneforum.org/ עם המון חברים, תתי נושאים, שאלות, תשובות, הנגנים הטובים בעולם נותנים שם עצות, אפשר לברר שם הכל (בנושא הטרומבון כמובן) ויש גם נושאים אחרים, פשוט קהילה שוקקת.
ברור שהבסיס שלו הרבה יותר נוח ומעניין מהמנוע של הפורומים של תפוז (וגם אין בו פרסומות לחיתולים, השכלה גבוהה, מוצרי היגיינה, מוצרי חשמל וכל דבר אחר שמרצד לי ברגע זה על המסך), אבל בכל זאת, אני מקוה שיהיה פה משהו שהוא קצת כזה.
טוב, תודה לכולם ובעיקר לגנגי המקסימה, להתראות בהופעות, אני אישית אשמח לשמוע מכולם באתר שלי, (הנה פרסום עצמי של אמן ג'אז):
arnondb.com שבו אני כותב על להקות, סגנונות, כלים, חוויות ויש גם תגובות מדהימות לפוסטים.
להתראות ותודה על הדגים.
ארנון
לצפיה ב-'גם לי עצוב.'
גם לי עצוב.
20/07/2012 | 00:58
96
וגם לי חבל שזה לא התפתח למשהו מעבר לשרשורי הופעות וקצת מוזיקה פה ושם, אבל קשה לעשות את זה באופן מלאכותי, ואני חושבת שזה גם לא נכון. מה שצריך להתפתח צריך להתפתח באופן טבעי ולא מאולץ, ואם זה לא קורה - אז לא.

כנראה בלוגים, כמו שלך, של שבלוז, שלי, מתאימים יותר לאמירות קצת מעמיקות יותר על הג'אז. איכשהו בפורום זה לא תפס, אולי מפורום אנשים מצפים לדיונים קצרים וענייניים ולא להגוּת ועומק. לא יודעת. בכל אופן - גם אם עצוב לי, כי הפורום היה סוג של בייבי שלי,  מעשית אני יודעת שזה הדבר הנכון לעשות, ללכת הלאה.

וכמובן, נתראה בהופעות. איך לא.
לצפיה ב-'סיום תקופה'
סיום תקופה
21/07/2012 | 02:07
3
98
לאחרונה באמת לא יוצא לי להרבות בהמצאות בפורומים לא בעברית ולא פורומים באנגלית שהייתי פעיל.
זו הייתה תקופה מאוד יפה מבחינתי בעיקר השנים 2004-2009 שהיו שנים בהם חוויתי את המוזיקה בעיקר דיסקים, הופעות, כתבות, ספרים קראתי כתבתי שמעתי למדתי ועוד.
סיום התקופה הזאת באופן סימבולי מתקשר לי להופעה שתהיה במועדון בארבי עם רוברט בלפור, אמן בלוז מהאחרונים שנותרו שיש לו את הבלוז ה"טהור". בלפור הובא לארץ על ידי ימית, חובבת בלוז ישראלית שהיה לה חלום להביא אותו והיא הגשימה אותו בשביל כולנו. בשנת 2004 כשהגעתי לכתוב בפורומים על בלוז ועל ג'אז באתי בעיקר ללמוד וחלמתי שיום אחד זה יהיה טבעי שמגיע מישהו כמו בלפור לארץ להופעה. והיום נראה שהאנטרנט ניצח, עם פורומים או בלעדיהם, ובלפור יבוא לפה. וזה נראה הכי טבעי. הייתי היום בג'אם סשן של עמותת הבלוז במייקס פלייס החדש בהרצליה פיתוח. היה מלא. מוזיקאים נהדרים שלפני מספר שנים לא היה כזה. המועדון חם ולבבי ותומך בלוז. וכן הלאה וכן הלאה, הדברים הללו הם מהפיכה בזכות האנטרנט והעמותה של הבלוז הקשר הראשון שנוצר עם כמה מהאנשים נוצר בפורום הזה. מצד אחד חבל שהפורום נסגר. מצד שני אני חש שזה נעשה בצורה מכובדת ומפוארת. תודה לתפוז ולגנגי על מה שעשו.
ניפגש בהופעות
לצפיה ב-'תודה גם לך, שבלוז,'
תודה גם לך, שבלוז,
21/07/2012 | 03:18
2
65
על התרומה הגדולה שלך לפורום. הנכונות שלך לחלוק מהידע שלך הייתה לי לעזר רב.
לצפיה ב-'תודה! אני מצרף כתבה שכתבתי על רוברט בלפור'
תודה! אני מצרף כתבה שכתבתי על רוברט בלפור
21/07/2012 | 19:32
1
64
לצפיה ב-'כל הכבוד לימית'
כל הכבוד לימית
21/07/2012 | 20:17
60
על היוזמה. טוב לדעת שלא רק מדונה ודומיה מגיעים הנה, ושלא רק להם יש קהל כאן.
לצפיה ב-'חבל מאוד!'
חבל מאוד!
21/07/2012 | 05:15
4
65
אתם ממעיטים בערכו של הפורום הזה.
גם אם אין הרבה נוכחות פעילה של כותבים אני יודע שיש כאן מספיק תנועה של קוראים.
וצריך גם להבין שהפורום עוסק בנושא ובתחום שהוא לא בשיא ההייפ שלו אז צריך להתאים צפיות גם לזה.
ויחד עם זאת הפורום מהווה עוד במה ועוד אפשרות חשיפה שהיא פומבית ופתוחה לכל דיכפין וזאת להבדיל מהקבוצות הסגורות של הפייסבוק (למה הן סגורות בכלל? מה כלכך חשאי בהן? הן מוכרות פרסומות לפי כמות האנשים שחברים בהן מה הקטע?!).

בכל מקרה, מגיעה תודה גדולה ובתקווה שאכן נתראה ולא נתאדה.

(אגב הכינוי שלי - יבלית- שזה סוג של עשב פרא נבע דווקא מהעניין הזה שמוזיקה שהיא לא מיין סטרים שפונה לקהל הרחב צומחת בלית ברירה על אדמת טרשים ועם מצוקת מים ומשאבים.  ולא כמו המוזיקה אשר זוכה לחשיפה גדולה ותקציבים. ולמען האמת עבורי זה חלק מהקטע והקסם של המוזיקה הזו וזה בסדר גמור בעיניי שהיא לא פונה למסות של אנשים. מרבית הדברים החשובים באמנות בכלל ובמוזיקה בפרט לא זכו לפופולאריות רחבה בזמן אמת וזה מזל גדול שזה לא גרם לאותם הגאונים לקפל את הזנב בשל כך.)
לצפיה ב-'זה נכון, '
זה נכון,
21/07/2012 | 11:17
3
52
וגם אני לא הייתי רוצה שהג'אז - ובעיקר זה שאני כל כך נמשכת אליו, שהוא פחות מיינסטרימי אפילו בקרב חובבי הג'אז המושבעים - יושפע משיקולים של פופולריות. כל הקסם שלו הוא בשאריות החתרניות שיש בו, בחופש היצירה האמיתי, בהגדרה-כל-פעם-מחדש את הגבולות. זה אולי פחות מתייחס לג'אז המיינסטרימי, אבל יש כל כך הרבה מעבר לו, הרי. וכל מי שבאמת אוהב ג'אז ועושה ג'אז יודע על מה אני מדברת.

ולגבי הסגירה - תנועה של קוראים לא מחזיקה פורום. תנועה של כותבים כן. אי אפשר לצפות מתפוז או ממני לתחזק פורום כי יש בו קוראים. אילו אותם קוראים היו מגיבים, משתתפים באופן פעיל, מפגינים את נוכחותם פה - התוצאה ודאי הייתה אחרת. זה כמו שבירושלים של שנת 2003 החילונים נשארו בבית ובחרו לא להצביע, ואחר כך התלוננו על זה שנבחר ראש עיר חרדי...
לצפיה ב-'מאז שתפוז שמו את מספר הקריאות'
מאז שתפוז שמו את מספר הקריאות
21/07/2012 | 11:44
2
108
ליד כל הודעה, זה קצת קשה לעבוד על עצמנו
חוצמזה, פורום עם קוראים בלבד זה קצת עקר, לא?
לי אישית יש לא מעט מה להגיד על לא מעט נושאים, אבל בענייני ג'אז - אני הרבה יותר בצד הקורא והמאזין (וקצת גם מנגן), ולכן כאן הייתי בעיקר בין הקוראים והלומדים.
ועוד בעניין סגירת הפורום בהודעה נפרדת.
שבת שלום.
לצפיה ב-'לצערי זה לא מדויק. למשל, '
לצערי זה לא מדויק. למשל,
21/07/2012 | 11:57
1
72
כמה דקות אחרי שקראתי את ההודעה שלך הזאת (שאני מגיבה עליה), ואחרי שכבר עברתי לפורום אחר, חזרתי הנה - אבל ליד ההודעה שלך הזאת לא נרשם כלום. אז או שאני אפס... (???!), ואז כדאי ששלמה ארצי יכיר בי כבתו החוקית, או שמשהו בספירה מתפספס.

מניסיוני עם ספירת הכניסות בבלוגים אני יודעת שאין ממש קשר בין כמות הנכנסים לספירה הכתובה. לפעמים יש לי עשרות תגובות מאנשים שונים, ובמונה נרשם  שאיש לא נכנס, או שנכנסו שלושה. האם המונה סופר רק את מי שהוא אוהב? רק חייזרים? רק בעלי נטייה הומוסקסואלית? רק צמחונים? לאלוהי התפוז פתרונים. אבל צריך להבין שזה מאוד לא משקף מציאות.
לצפיה ב-'יכול להיות שאת צודקת. לעומת זאת'
יכול להיות שאת צודקת. לעומת זאת
21/07/2012 | 12:17
45
יכול להיות שאני טועה
בכל מקרה, אני חושב שלאחרונה יש כאן די מעט הודעות יזומות מעבר לשרשורי הופעות. ממה שאני מתרשם, זה סוג של עדות למספר האנשים שעוברים כאן ויש להם מה להגיד או זמן להגיד את זה כאן.
לצפיה ב-'עצוב (אבל יהיה בסדר). כמה מילים ומחשבות.'
עצוב (אבל יהיה בסדר). כמה מילים ומחשבות.
21/07/2012 | 12:08
81
זה לא שלא ידעתי שהג'אז קיים, אבל עד לפני 5-6 שנים, אז שבתי ללמוד לנגן ולנגן, עם הרבה בלוז וג'אז, זה היה ז'אנר מרוחק ואחר. אחד כזה שעושים משוגעים לדבר ומאזינים לו משוגעים לדבר מסוג אחר. הלימוד הביא אותי לחפור ולחפש קצת יותר על אודות, תולדות וכאלו. ככה הגעתי לכאן. ונדבקתי.

דיונים על הולדת הבלוז, איך מגדירים ג'אז, אם מגדירים אותו בכלל, וגם שיח ישיר עם אנשים כמו ארנון, כדי להבין קצת יותר מה קורה בקופסה שנמצאת מהצד השני של הצינור שמוציא את הצלילים המשונים והמיוחדים שלו.

לפני שהגעתי לכאן לא ידעתי שיש בישראל בכלל סצנה כזו (טוב, נו, שזה שאני לא יודע שמשהו קיים כאן, זה באמת לא אומר הרבה...). מה ששומעים "שם בחוץ" זה את מי שעושה רעש במריב הציבורי, שזה בעיקר אנשי הים האדום, כי להם יש כנראה תקציב ליחסי ציבור. אבל מסתבר, ואת זה למדתי להכיר כאן, שיש כאן קהילה גדולה מאד של אוהבי ג'אז ובלוז - מבצעים ומאזינים - שגם אם הם אוהבים לריב עם עצמם לפעמים, הם באמת קהילה מרשימה ויפה.

ואם אני חוזר לפורום עצמו, זה בעצם היה המפגש הראשון שלי עם עולם הפורומים, עם העולם הזה שבו מדברים על ומפרשים את, עד זרא לפעמים. אחרי שראיתי גם אחרים, אני יכול להגיד שהיה לי כנראה מזל גדול ליפול על הפורום הזה כראשון בחיי. פורום עם תרבות דיון, אינטליגנציה ועוד תכונות, שכנראה נוצרות כשבשער עומדות המילים המפחידות - ג'אז ובלוז.

אז תודה רבה, בראש ובראשונה כמובן לגנגי, שהחזיקה בהגה, והביאה לכאן ידיעות ורשמים לגבי המתרחש והעתיד להתרחש (וגם כרטיסים ), לשבלוז, שלמדתי הרבה מהפוסטים שלו, גם אלו שנכתבו לפני שהצטרפתי, לארנון, שחשף את הצד המבצע בסיפור ותמיד ענה בסבלנות על שאלות, לעינב, ולכל שאר החברים (איפה מה שמה, החברה של אבנר שטראוס? לא הזמינו אותה למסיבת הסיום?) והמזדמנים.

נצטרך עכשיו להסתדר איכשהו עם פייסבוק...

שבת שלום.
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
22/07/2012 | 18:53
129
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לגנגי שניהלה את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'כבר התחברתם למחוברים? '
כבר התחברתם למחוברים? |טי-וי|
22/07/2012 | 18:25
17
העונה השנייה בשיאה ולנו כבר קשה להתנתק מחמשת המחוברים שלנו -
גדעון, סקאזי, ג'ייסון, אמירם וחנוך מדביקים אותנו בכל יום א' וד' למסך, אבל מה עושים כשהפרק נגמר|?|
פורום מחוברים 2 נפתח במיוחד עבורכם ומחכה לחובבי הסדרה שרוצים לשוחח על הפרקים, הדמויות וגם לשמוע קצת רכילות ;-)
נתראה שם|?|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'קטע נוסף מתוך פרויקט המחווה לבלוז'
קטע נוסף מתוך פרויקט המחווה לבלוז
21/07/2012 | 05:20
2
56
יתכן שזה יהיה קטע הפרידה של הפרויקט מהפורום (אם הוא יסגר)
אז מי שמעוניין להישאר מעודכן נא לחפש את Yablit Music בפייסבוק ולעשות לייק ואז תקבלו עדכונים (ויש למה לצפות).

הקישורים לשיר ולעמוד הפייסבוק כאן למטה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה. ואגב,'
תודה. ואגב,
21/07/2012 | 11:51
1
21
הקטעים שאתה מכניס ומה שאתה כותב תמיד מעניינים מאוד, ולכן אני מבקשת להזמין אותך להעלות קישור לכל פוסט חדש שלך לדף שלי בפייסבוק.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
21/07/2012 | 19:26
11
אני שמח תמיד לגלות שאנשים מוצאים עניין בפרויקט הזה.
זה פרויקט נורא אישי הן בגישה והן בעשייה שלו. ומבחינתי הוא מעין טיול לעולם הבלוז. מבחינתי מוזיקה היא לא רק צלילים אלא מארג שלם סוציואקונומי פילוסופי וסוציאלי. ולכל סגנון יש את האגדות שלו לו אנו המאזינים והחווים את המוזיקה חייבים להכיר תודה. וכפי שהגדיר זאת וילי דיקסון - הבלוז זה השורשים כל השאר זה הפרות (כאשר הוא מתייחס לרוק על שלל נגזרותיו ולג'אז על שלל נגזרותיו כאל הפירות).

ושוב תודה רבה הן על ההודעה הזו והן בכלל על הניהול של הפורום.
לצפיה ב-'מורה לפסנתר'
מורה לפסנתר
20/07/2012 | 00:15
6
369
שלום לכולם,
חדש בפורום, וקצת חדש גם בג'אז.
אני מחפש מורה לג'אז באיזור תל אביב. יש לי רקע קלאסי ויצא לי לנגן בכמה הרכבים של רוק ובלוז. בזמן האחרון יוצא לי להקשיב יותר לג'אז ובא לי גם ללמוד וקצת יותר להתפתח בזה. אני מחפש מישהו שייתן לי את היסודות מבחינת טכניקה והבנה, כלים להמשיך בעצמי..
.
תודה!
לצפיה ב-'אשמח להמליץ לך על מורים,'
אשמח להמליץ לך על מורים,
20/07/2012 | 00:17
5
110
רק תגיד לי בבקשה באיזה כלי אתה מנגן.
לצפיה ב-'הכלי העיקרי שלי פסנתר.. תודה'
הכלי העיקרי שלי פסנתר.. תודה
20/07/2012 | 00:19
4
76
לצפיה ב-'סבבה, ואתה רוצה'
סבבה, ואתה רוצה
20/07/2012 | 00:20
3
99
מורה לתיאוריה של ג'אז או מישהו שהוא פסנתרן ג'אז, שיוכל לעבוד איתך באופן מעשי?
לצפיה ב-'אני רוצה מישהו פסנתרן'
אני רוצה מישהו פסנתרן
20/07/2012 | 00:24
2
91
לצפיה ב-'הנה כמה רעיונות:'
הנה כמה רעיונות:
20/07/2012 | 00:32
1
136
פנה אליהם דרך פייסבוק (השמות מופיעים כמו שהם בדפים שלהם שם), תגיד שגנגי הפנתה אותך:
Hila Kulik
Moriel Hoffman
Roi Mor
Nitai Hershkovits
Hod Moshonov

אני מאמינה שאחד מהם יוכל לעזור לך, וכולם מצוינים.
לצפיה ב-'אופס, סליחה,'
אופס, סליחה,
20/07/2012 | 00:34
104
רועי מור כותב את השם ב-Y בסוף.  roy mor
לצפיה ב-'הסבת תקליטים ישנים ל-CD'
הסבת תקליטים ישנים ל-CD
18/07/2012 | 18:15
1
77

שלום לכולם
לכל המעוניינים בהסבת תקליטים ישנים (בקליט).
באופן מקצועי ואיכות מעולה ללא  רעשי רקע.
לשמירת מוסקה ישנה ואהובה ,לדיסק  DVD .
מוזמנים לייצור  עימי קשר
054-9260858
חיים כראל
לצפיה ב-'ויניל, לא בקליט.'
ויניל, לא בקליט.
19/07/2012 | 22:41
50
לצפיה ב-'איפה מוכרים סקסופון'
איפה מוכרים סקסופון
18/07/2012 | 14:04
1
103
היי

קיבלתי מתנה סקסופון. חדש מהניילון.
אני רוצה למכור אותו.
מה אתם ממליצים?
ללכת לחנות?  יד2?  איביי? משהו אחר?

תודה
לצפיה ב-'לפרסם בפורום כלי נגינה.'
לפרסם בפורום כלי נגינה.
19/07/2012 | 22:40
56
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
|*| פורומים חדשים ב-|תפוז| |*|
16/07/2012 | 19:08
1
14
|טי-וי| 4 חברות, אשר מתאחדות יחד כנגד אדם אנונימי המאיים לחשוף את כל סודותיהן הכמוסים, תוך ניסיון לפתור את הרצח המסתורי של חברתן אליסון.
בואו לדבר על סדרת המתח והמסתורין "שקרניות קטנות" בפורום החדש -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|דושיח| הורים, ילדים ומתבגרים מוזמנים לקבל ייעוץ מקצועי מהפסיכולוגית שלנו בכל נושא שתרצו. אם, לדוגמה, לילד שלכם יש קשיים בבית הספר, המנהלת תשמח לייעץ לכם בפורום החדש: ייעוץ פסיכולוגי לילדים -
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

התגעגעתם לסדרה "עניין של זמן" ולדמויות האהובות|?|
הסדרה חוזרת ומגוללת את סיפורם של ויצמן, מרקוביץ', דנה, שרון וכל החבורה - שנמצאים בשנות ה-40 לחייהם ;-) בואו לדבר על זה בפורום|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
לצפיה ב-'שלגיה מחכה לכם בקולנוע ב-'
שלגיה מחכה לכם בקולנוע ב-|תפוז|
18/07/2012 | 12:08
4

|פטיש| מי שומר על השומרים|?|
אנחנו שמחים לארח את אחת הדמויות המרכזיות בתחום ביקורת התקשורת בישראל -
שוקי טאוסיג, עורך "העין השביעית".
שוקי יענה לכל השאלות מחר בשעה 10:00.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|תפוח| להקרנת "שלגיה והצייד" כבר נרשמתם|?|
ערב מהאגדות צפוי לגולשים שיגיעו להקרנת טרום-בכורה לסרט החדש "שלגיה והצייד",
בכיכובן של שרליז ת'רון וקת'רין סטיוארט ;-)
מהרו להירשם - מספר המקומות מוגבל|!|
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
לצפיה ב-'ג'אם סשן'
ג'אם סשן
13/07/2012 | 22:09
4
161
רציתי לשאול אם ידוע לכם לע ג'אם סשן פתוח כלשהו שנגן ברמה סבירה יכול להצטרף אליו במקום.
אם יש איזה שהוא מועדון שעושה ערב קבוע או משהו בסגנון. כמובן בתחום הג'אז

תודה מראש!
לצפיה ב-'שבלול, ימי שני החל מ-22:00'
שבלול, ימי שני החל מ-22:00
14/07/2012 | 12:47
3
94
לצפיה ב-'אכן שמעתי על הג'אם הזה'
אכן שמעתי על הג'אם הזה
14/07/2012 | 12:51
2
102
אבל תמיד היה לי רושם שמדובר על ג'אם "סגור" - קצת בדומה לג'אם בפסטיבל באילת, במובן הזה שהוא נעשה בקרב קבוצה די סגורה של אנשים.

אפשר לדעת קצת באיזה אופן זה עובד בשבלול? ניתן לעלות גם אם לא מכירים אותך, נרשמים אצל מישהו?
לצפיה ב-'אני מציעה להפנות את השאלה'
אני מציעה להפנות את השאלה
15/07/2012 | 01:19
92
לארז בר נוי, שמנהל את הג'אם. הוא גולש כאן וישמח ודאי להסביר הכול. אבקש ממנו שייכנס ויענה.
לצפיה ב-'הגאם'
הגאם
15/07/2012 | 01:26
98
הג'אם פתוח לכל  המוזיקאים, בשמחה, בהסתייגות אחת:
אני מנסה לשמור על רמה גבוהה, כי ג'אמים שלא מנוהלים נוטים להדרדר ולגווע, אז  אם  מישהו מגיע ומנגן חובבני מדי, אני אעודד אותו במתינות ובתוקפנות ללכת הביתה להתאמן. :) (כפי שעשו לי בעבר- הביה"ס הטוב ביותר)
לצפיה ב-'הופעות, הופעות!!!'
הופעות, הופעות!!!
09/07/2012 | 09:08
3
61
לצפיה ב-'הערב, בלונטין7 - שלישיית דניאל רותם'
הערב, בלונטין7 - שלישיית דניאל רותם
09/07/2012 | 08:32
42
ואני מאוד ממליצה לבוא. דניאל הוא סקסופוניסט מצוין שלומד עכשיו בברקלי, וממש שווה לבוא.

לבונטין, 20:00 (יתחיל קרוב לוודאי בשמונה וחצי)
לצפיה ב-'בחמישי - עדן הולן במופע אתנו-ג'אז במרכז ענבל'
בחמישי - עדן הולן במופע אתנו-ג'אז במרכז ענבל
09/07/2012 | 09:16
52
עדן גילתה לראשונה את המלויה- המוסיקה והמקצבים הסוחפים של "אי הראוניון", בפסטיבל הג'אז הידוע המתקיים בעיר מרסיאק שבצרפת, ומאז היא השפיעה על יצירתה באופן משמעותי. בעקבות זאת הקליטה עדן את אלבומה IRRESISTIBLE ויצרה פרויקט המהווה מיזוג תרבויות מוסיקאלי שהוא הראשון מסוגו בין ישראל לבין אי הראוניון שבאוקיאנוס ההודי (מזרחה ממדגסקר).

המופע מורכב הן מחומריה המקוריים של עדן, בהם היא יוצרת סגנון מוסיקה ייחודי שמקורו בג'אז ובפיוז'ן עם השפעות ברזילאיות ומקצבים אפריקאים מסורתיים מהאי, והן מסטנדרטים בעיבודים של ההרכב.
בהרכב מנגנים נגני ג'אז בינלאומיים והשירה היא בשפות: צרפתית, עברית, קריאולית ואנגלית.

נגנים-
עדן הולן-  שירה
רונן שמואלי- פסנתר
גיא לוי- קונטרבס
בן אילון- תופים

יום חמישי    12/7/2012    20:30 ,
מרכז ענבל, סוזן דלאל, ת"א.

לרכישת כרטיסים -  072-2753221      
באזכור הקוד 2004 ניתן יהיה לרכוש כרטיס במחיר 40 ש"ח במקום 50 ש"ח.
לצפיה ב-'מרתון התכנית המשותפת של קונס ת"א עם NY'
מרתון התכנית המשותפת של קונס ת"א עם NY
11/07/2012 | 16:16
36
שלום לכולם!

אנו שמחים להזמינכם למרתון הרכבים של התוכנית המשותפת של המרכז ללימודי ג'אז קונסרבטוריון תל אביב ואוניברסיטת ניו סקול ניו יורק.

המרתון יחל ביום שישי הקרוב במועדון שבלול בנמל תל אביב אחה"צ.

שימו לב! ביום ראשון, המרתון יתקיים בקונסרבטוריון המחודש והמפואר שברחוב לואי מרשל 25 (פינת רחוב שטריקר)

פרטים נוספים בפלייר המצורף...!

נשמח מאוד לראותכם!

צוות המרכז ללימודי ג'אז
לצפיה ב-'בקשות, שאלות, ושאר ירקות'
בקשות, שאלות, ושאר ירקות
12/07/2012 | 02:24
7
35
לצפיה ב-'דרוש לפתיחת תערוכה'
דרוש לפתיחת תערוכה
11/07/2012 | 10:04
1
58
הרכב קלאסי, רצוי דואו או טריו, אין במקום פסנתר.
מדובר בפתיחת תערוכה בתאריכים 3.8 ו4.8

לפרטים נוספים,
מירב livne.merav@gmail.com
לצפיה ב-'הרכב *ג'אז* קלאסי?'
הרכב *ג'אז* קלאסי?
11/07/2012 | 13:18
56
לצפיה ב-'ארועים מעודכנים למייקספלייס'
ארועים מעודכנים למייקספלייס
08/07/2012 | 14:38
1
59
רוצה לדעת מתיי יש במייקספלייס במה פתוחה בקרוב? תודה!
לצפיה ב-'הכותרת מטעה - זאת שאלה ולא פרסום הופעות'
הכותרת מטעה - זאת שאלה ולא פרסום הופעות
09/07/2012 | 08:30
34
לצפיה ב-'שלום :)'
שלום :)
05/07/2012 | 22:44
46
אני חדש בפרום, אבל לא בסגנון :)

ראיתי שיש פה אנשים שמבינים בסגנון ולכן אני בא לפה עם כמה בקשות/שאלות :)

אני מחפש שירים או להקות בסגנון הזה:
http://www.youtube.com/watch?v=TyHSEUfXMUM&fea...
http://www.youtube.com/watch?v=6fJC8CW03G0&fea...
http://www.youtube.com/watch?v=xiGKxCAg_0o

מקווה שזה לא יותר מדי לינקים תודה רבה לכל מי שעוזר, תודה,
דור.
לצפיה ב-'המלצות לג'אז בברלין'
המלצות לג'אז בברלין
04/07/2012 | 22:06
72
מקומות והופעות בחודש יולי

והאם ידוע לכם אם מקובל לעשן במועדוני ג'אז בברלין
לצפיה ב-'אשמח להמלצה לדיסקים בסגנון הזה'
אשמח להמלצה לדיסקים בסגנון הזה
02/07/2012 | 15:10
48
אשמח להמלצה לדיסקים בסגנון הזה , שזה מעין ג'אז שמח (בוגי ווגי)
אני מעדיף  רק פסנתר !!! ללא שום כלים נוספים

תודה רבה
לצפיה ב-' מוזמנים להקרנה וערב מהאגדות '
|*| מוזמנים להקרנה וערב מהאגדות |*|
11/07/2012 | 18:55
2
10
ב-25.7 נקיים הקרנת טרום-בכורה מיוחדת לסרט החדש "שלגיה והצייד". חוץ מהסרט המעולה שיוקרן, נקיים התכנסות מגניבה במיוחד עם המון מוטיבים מהמעשיות שכולנו גדלנו עליהן והמון נשנושים מעולים שכל גולש יביא עמו |לב|

הסרט שיוקרן הוא טוויסט מפתיע לסיפור שלגיה המוכר ויעלה לאקרנים ב-27.7. שימו |לב|: הסרט מיועד למבוגרים.

לפרטים והרשמה להקרנה המיוחדת: http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
לצפיה ב-'אתם וילדיכם מוזמנים להקרנת סרט!'
אתם וילדיכם מוזמנים להקרנת סרט!
09/07/2012 | 15:02
10
רוצים לקחת את הילדים לבוקר של כיף בקולנוע|?|
תפוז מזמינה את הגולשים להקרנת טרום-בכורה של הסרט המתוק הפיה לילי וחד הקרן|אקשן|

בסרט מתעוררת הפיה לילי בוקר אחד לצד חד-קרן מתוקה בשם לוסי ומחליטה לצאת למסע הרפתקאות עם חבריה כדי להחזיר את לוסי הביתה...
הסרט יוצא לאקרנים ב-26.7 ויחד עם הילדים תוכלו לצפות בו יומיים לפני כן ;-)

לפרטים נוספים והרשמה להקרנה - http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
|*| פורומים חדשים ב-|תפוז| |*|
08/07/2012 | 19:08
12
כל אחד יכול להגיש בקשה לתביעה קטנה, אבל לא כל אחד יודע...
האם יש לי עילה בכלל? מה החוק אומר במקרה שלי? ואילו ראיות כדאי לצרף?
בואו לקבל עצות מעורך דין מומחה בתחום בפורום החדש תביעות קטנות -
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

והם חיו באושר ועושר... אבל יש עוד הרבה שאנחנו לא יודעים|!|
הסדרה החדשה והמקסימה עד עצם היום הזה נותנת לנו נקודת מבט מרעננת על עולם האגדות, כשדמויות כמו שלגיה וכיפה אדומה עברו מהעולם הדמיוני למציאות אחרי שהוטלה עליהן קללה.
גם אתם התאהבתם|?| בואו לדבר על זה בפורום|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'הופעה'
הופעה
11/07/2012 | 07:16
50
לצפיה ב-'קאבר ג'אזי שלנו לWonderwall של Oasis'
קאבר ג'אזי שלנו לWonderwall של Oasis
08/07/2012 | 08:24
52
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'צריכה עצה :)'
צריכה עצה :)
02/07/2012 | 16:15
6
126
לבן זוגי היקר יש יום הולדת ואני מאוד רוצה לקחת אותו למועדון ג'אז טוב. לאחר חיפוש בגוגל מצאתי את רק את האוזן בר...האם יש עוד מועדונים טובים באזור תל אביב והמרכז? האם ייתכן שגוגל לא שמע עליהם?

אשמח ממש לעצה, אני נואשת.
לצפיה ב-'יש מקומות מצוינים:'
יש מקומות מצוינים:
02/07/2012 | 17:40
94
לבונטין 7 - הרבה הופעות ג'אז שוות מאוד
שבלול ג'אז (בנמל ת"א, האנגר 13)
זאפה (אם כי זה קצת יותר ממוסחר ופחות אינטימי)
האזור (רח' הרכב, ליד רחוב המסגר) - מקום מצוין, המון הופעות ג'אז
אוזן-בר (שכבר ציינת)

ויש עוד מקומות יותר קטנים שמדי פעם יש בהם הופעות קטנות, תעקבי כאן בפורום כי לרוב יש פרסומים של הופעות שוות.
לצפיה ב-'תאריכים ספציפיים?'
תאריכים ספציפיים?
02/07/2012 | 19:12
44
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
02/07/2012 | 22:25
3
65
כרגע אני מכוונת ל 18 ביולי (יום רביעי). אני מחפשת מקום שיש בו אוירה אינטימית (השבלול למשל מפרסמים הופעות ממש טובות אבל זה נראה מאוד המוני)
לצפיה ב-'אני במקומך לא הייתי'
אני במקומך לא הייתי
03/07/2012 | 08:05
1
72
בוחרת הופעה לתאריך של עוד למעלה משבועיים כבר עכשיו. הופעות טובות הן לעיתים בהתראה קצרה מאוד. חכי עם זה לסוף השבוע הבא ואז, כשיהיה הרבה יותר מידע על הופעות מתוכננות, אשמח להמליץ לך.
לצפיה ב-'אני אשמח לשמוע! אשאל שוב בסוף השבוע. תודה רבה'
אני אשמח לשמוע! אשאל שוב בסוף השבוע. תודה רבה
03/07/2012 | 11:40
33
לצפיה ב-'השבלול ג'אז אינו בר אפלולי קטן ומעושן אבל'
השבלול ג'אז אינו בר אפלולי קטן ומעושן אבל
04/07/2012 | 21:16
70
הוא ממש לא המוני...
לא שנעלבתי בשמו. פשוט לא הייתי פוסל אותו בשל כך.
לצפיה ב-'נו, ואילו הופעות שוות יש השבוע? '
נו, ואילו הופעות שוות יש השבוע?
02/07/2012 | 07:57
3
48
לצפיה ב-'שבת באוזן בר: שישיית יונתן וולצ'וק'
שבת באוזן בר: שישיית יונתן וולצ'וק
02/07/2012 | 15:02
1
59

פרטים נוספים בקישור:

http://www.tixwise.co.il/he/website/event/10482/_%...

לצפיה ב-'מצורף הפוסטר:'
מצורף הפוסטר:
02/07/2012 | 15:09
60
לצפיה ב-'"בעיקר ג'אז" בקפה כרכור'
"בעיקר ג'אז" בקפה כרכור
04/07/2012 | 12:06
44
ביום חמישי, 5.7, 21.30, בקפה כרכור (המייסדים 54, כרכור) - ג'אז, מוזיקה מברזיל ושירי ארץ ישראל במסע משותף, עם "בעיקר ג'אז".
בהרכב: קובי גרוסמן ויעלי אורן (שירה), יותם שוויקה (גיטרה), יונתן לינב (קלידים) ואורי דוידסון (בס).
כניסה 25 ש"ח, כולל משקה הבית.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ערב הכרות עם התוכנית שטריקר ניו סקול!|י'
ערב הכרות עם התוכנית שטריקר ניו סקול!|י
02/07/2012 | 15:00
100
שלום לכולם!

אני שמח ונרגש להזמינכם לערב הכרות עם התכנית האקדמית של המרכז ללימודי ג'אז (שטריקר)
בשיתוף עם
אוניברסיטת ה- New School בניו יורק.
הערב יתקיים ביום ראשון הקרוב, ה- 8 ביולי, בשעה 19:00 בערב, בקונסרבטוריון הישראלי
למוסיקה תל אביב: רחוב לואי מרשל 25 (פינת רחוב שטריקר).
בערב ההכרות נסביר על התכנית היוקרתית לנגני ג'אז מצטיינים כמו כן נשמח להראות לכם את
הבניין החדש ובו
אולם הופעות מפואר, אולפן משוכלל ברמה הגבוהה ביותר, חדרי לימוד ונגינה, ספרייה, חדר
מחשב ועוד -
אשר יעמדו לרשות תלמידי התכנית האקדמית.
בערב ישוחחו מורי תכנית נבחרים, מנהל הקונסרבטוריון מר קוסטין קנליס אולייר, ותלמידי שנה
ב' אשר גם ינגנו.
נשמח לשוחח עמכם, לענות לשאלות, ולהרחיב בנוגע לאפשרויות,
מסלולי לימוד ומלגות!
הערב מיועד לתלמידים מתעניינים, ופתוח להורים.
נשמח לראותכם,

ארז בר נוי
וצוות המרכז ללימודי ג'אז

קישורים לערוץ יוטיוב שלנו:
http://www.youtube.com/watch?v=92aK-8HoVno
http://www.youtube.com/watch?v=o4tcyFGraHk
לצפיה ב-'שיטוט לילי'
שיטוט לילי
01/07/2012 | 02:02
55
הי, סופסוף כתבתי עוד מאמר באתר שלי, אני מזמין אתכם לקרוא וכמובן כמובן כמובן להגיב.
יש שם: גילוי אישי, המלצה, מוסיקה ועוד!
הנה,
שיטוט לילי
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ה'
ה
29/06/2012 | 23:12
1
48
הופעה. של. ציק קוריאה.  ובובי. מקפרי. ערוץ מזו. הוט. Hd 595. שלוש. שעות מ9:30 עד 1. כרגע. ירדו. להפסקה פסטיבל. הג׳אז. בוינה
לצפיה ב-'כן, שילוב מנצח.'
כן, שילוב מנצח.
30/06/2012 | 10:33
33
לצפיה ב-'קטע שכתבתי - Prehistory'
קטע שכתבתי - Prehistory
26/06/2012 | 12:54
4
67
קוראים לו - Prehistory
http://youtu.be/Pv4mtg5dGYA
ספרו לי מה אתם חושבים עליו.
לצפיה ב-'אני אשמח אם'
אני אשמח אם
29/06/2012 | 09:13
2
54
תוכל לספר משהו על עצמך, מעבר לפרטים היבשים של "אוהב מוזיקה וג'אז", שהם לגמרי ברורים מהקטע הזה.

הקשבתי לכמה קטעים שלך, (מצאה חן בעיניי הטוקאטה דווקא) והבנתי שאתה מוזיקלי מאוד, מוכשר מאוד וצעיר.   יהיה נחמד אם תספר על עצמך קצת.
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
29/06/2012 | 22:52
1
43
שמי יותם, אני בן 21, מנגן 10 שנים בערך, גר בצפון.
למדתי באולפנה במזרע ושנה הבאה אני מתחיל ברימון.
בעקרון התחלתי עם הג'אז לפני חמש שנים, עד אז ניגנתי רק קלאסי.
אני גם מלחין עדיין, אבל בעיקר ג'אז ופחות קלאסי כמו הטוקטה למשל (הלחנתי אותה לפני חמש שנים בערך)

האמת שאני מתכנן להעלות הטוקטה מחדש

תודה על ההתעניינות בכל אופן!
לצפיה ב-'בהצלחה רבה בלימודים'
בהצלחה רבה בלימודים
30/06/2012 | 10:38
40
ובכל העניינים המוזיקליים! כשתופיע איפשהו באזור המרכז כתוב לי ואבוא לראות ולתעד. (-:
לצפיה ב-'אהבתי את היצירה והביצוע'
אהבתי את היצירה והביצוע
29/06/2012 | 18:25
44
אם כי קצת הרגשתי שמיציתי באזור השלש וחצי דקות. אולי שווה לחשוב איך יוצרים קצת יותר התפתחות של הקטע?
קח את זה כהערה של מאזין.
שבת שלום.
לצפיה ב-'מישהו רשום כידיד הפסטיבל ולא הולך השנה?'
מישהו רשום כידיד הפסטיבל ולא הולך השנה?
28/06/2012 | 14:23
1
56
אשמח לקבל את קוד ההטבה, אני למעשה צריכה שניים, לבן-זוגי ולאחי הקטן שחוזר מהודו מיד לפסטיבל ואני מממנת...
כמובן שהכוונה לג'אז בים האדום קיץ 2012
ניתן וכדאי לפנות אליי במסר.
תודה רבה מראש,
ליטל.

ומי שכן הולך- נתראה בחום הכבד באילת :P
לצפיה ב-'עכשיו אני צריכה רק קוד אחד'
עכשיו אני צריכה רק קוד אחד
04/07/2012 | 17:27
25
ולהקפיץ את השאלה הזו, כמובן....

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ