לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65806,580 עוקבים אודות עסקים

פורום יוון והאיים

ברוכים הבאים לפורום יוון והאיים! יציאה לנופש או טיול היא אחת מההנאות הגדולות והמרגשות ביותר של החיים. במרחק נגיעה מארצנו, מקסימום שעתיים של טיסה, נמצאת יוון היפיפייה, אחת המדינות המרתקות והמעניינות שיש וסביבה אלפי איים עם ים צלול חופי תכלת וטורקיז שעולים אף ביופיים מהחופים בתאילנד. פורום יוון והאיים נועד למענכם אוהבי יוון ואזור הים התיכון ולכאלה שירצו להכיר טוב יותר את יוון האחרת, מדינה מקסימה עם נופים של ים והרים, תרבות מיוחדת, אנשים, טברנות מקומיות עם מוסיקה יין והרבה שמחת חיים. כאן המקום לשאלות, החלפת מידע, רעיונות לטיולים, טיפים ממטיילים שחוו כבר את יופייה של יוון, מקומות לינה, אתרי אינטרנט איכותיים שיכולים לעזור לנו במידע שימושי. בפורום ישתתפו גם מומחים ליוון ששנים רבות מדריכים קבוצות. דרך צלחה! Kalo Taxidi

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יוון והאיים

ברוכים הבאים לפורום יוון והאיים! יציאה לנופש או טיול היא אחת מההנאות הגדולות והמרגשות ביותר של החיים. במרחק נגיעה מארצנו, מקסימום שעתיים של טיסה, נמצאת יוון היפיפייה, אחת המדינות המרתקות והמעניינות שיש וסביבה אלפי איים עם ים צלול חופי תכלת וטורקיז שעולים אף ביופיים מהחופים בתאילנד. פורום יוון והאיים נועד למענכם אוהבי יוון ואזור הים התיכון ולכאלה שירצו להכיר טוב יותר את יוון האחרת, מדינה מקסימה עם נופים של ים והרים, תרבות מיוחדת, אנשים, טברנות מקומיות עם מוסיקה יין והרבה שמחת חיים. כאן המקום לשאלות, החלפת מידע, רעיונות לטיולים, טיפים ממטיילים שחוו כבר את יופייה של יוון, מקומות לינה, אתרי אינטרנט איכותיים שיכולים לעזור לנו במידע שימושי. בפורום ישתתפו גם מומחים ליוון ששנים רבות מדריכים קבוצות. דרך צלחה! Kalo Taxidi
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'קניון לוסיוס ואגם לדון'
קניון לוסיוס ואגם לדון
02/07/2018 | 21:28
38
היי,  אנחנו משפחה עם 3 ילדים (16, 13, 10). מתלבטים בין מסלול בקניון לוסיוס , איננו מיטיבי לכת אבל אוהבים טבע, לבין אגם לדון כיוון שילדינו אוהבים פעילויות כמו רפטינג, שיט , שחיה ואומגות. האם הפעילויות האלו אכן קיימות באגם. לא הצלחנו למצוא אתר מעודכן וברור באנגלית לאגם. איפה ניתן למצוא מסלולים סבירים בקניון לוסיוס. תודה רבה , מיקי 
לצפיה ב-'שבירת צלחות וזמני מעבורת...'
שבירת צלחות וזמני מעבורת...
28/06/2018 | 15:22
2
42
שלום
האם מישהו מכיר מסעדה אותנטית באתונה שיש בה את המנהג של שבירת צלחות?
כמו כן...חיפשתי ולא הצלחתי למצוא את זמני המעבורות מראפינה לאנדרוס...מה שמצאתי זה רק הפלגה שיוצאת ב 17:30 מראפינה.האם מישהו יכול בבקשה לעזור בעניין זה?
תודה על העזרה.
לצפיה ב-'שבירת צלחות והפלגות מראפינה לאנדרוס'
שבירת צלחות והפלגות מראפינה לאנדרוס
03/07/2018 | 11:34
1
34
לגבי שבירת צלחות, מציע לך לחפש איזה סרט יווני ישן, רק שם יש שבירת צלחות, המצב הכלכלי ביוון לא מאפשר את המנהג הזה יותר..
לגבי לוחות זמני הפלגות, יש קישור בעמוד האי אנדרוס לכל החברות שמפעילות הפלגות לאי אנדרוס, בעונה יש כ 2-3 הפלגות מדי יום.
עמוד האי אנדרוס
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה!'
תודה רבה על העזרה!
04/07/2018 | 05:33
3
לצפיה ב-'דרך צלחה וחופשה מהנה ביוון - כמה מילים שלי ..'
דרך צלחה וחופשה מהנה ביוון - כמה מילים שלי ..
28/06/2018 | 13:20
63
רציתי לאחל לכל היוצאים הקיץ ליוון שתהיה להם אחלה של חופשה, או חופשה עם טיול, אם מי ממכם בחור לצאת לצפון יוון [ אני ממליץ נלהב ].
לא משנה לאן אתם יוצאים ביוון, תנהגו בזהירות [ גם ברכב וגם כאנשים ] ולא עניין של להיות שגרירים טובים של ישראל, היוונים ישמחו וגם אתם תשמחו להיות שגרירים טובים של עצמכם, כלומר.. נסו לא להגיע לחדשות בישראל בקונוטציה שלילית : )
שימו לב שאם יש לכם שאלות, צריכים המלצות, תקועים באיזו בעיה ביוון, צריכים עזרה או המלצה, צוות השרות של יוון והאיים עובד כל עונת התיירות כמעט 7/24 תוכלו להשאיר לנו פנייה בעמוד יצירת קשר באתר יוון והאיים ונשמח לעמוד לרשותכם תמיד, בכל שאלה ובכל מצב.
לעמוד יצירת קשר באתר יוון והאיים
ותחזרו לישראל עם הרבה חוויות חדשות ואנרגיות חיוביות, יאסו!
ממני, סיון זמיר.
לצפיה ב-'העלאת רכב מושכר על מעבורת לאי'
העלאת רכב מושכר על מעבורת לאי
27/06/2018 | 17:51
2
31
רוצים לשכור רכב באתונה ולהעלות אותו על מעבורת לסיפנוס. באתר הזמנת כרטיסים למעבורת מבקשים מספר רכב כדי לבצע הזמנה אבל בוכנות לא נותנים מספר מראש. אפשר לעקוף את זה?
לצפיה ב-'אוקיי ראיתי את הפתרון עם ה0000בעמוד 2 של הפורום'
אוקיי ראיתי את הפתרון עם ה0000בעמוד 2 של הפורום
27/06/2018 | 17:57
1
17
לצפיה ב-'מעולה - מצרף שוב את הקישור להשכרת רכב [ שיהיה לאחרים ] '
מעולה - מצרף שוב את הקישור להשכרת רכב [ שיהיה לאחרים ]
28/06/2018 | 13:15
21
לצפיה ב-'אי יווני'
אי יווני
25/06/2018 | 12:02
1
183
זמיר שלום. 
אני ערן בן 30, אני רוצה לנסוע לבד לאי יווני אותנטי.
אני מחפש בעיקר טברנות עם מוזיקה שמנגנים, שווקים, רחובות יווניים עם ניחוח של פעם וחיי לילה, לאיזה אי אתה ממליץ לנסוע ומה בכלל ההבדל בין קבוצת האיים הסארוניים הקיקלאדים ודודאקסניים?
חשוב לי לציין שאני לא מעוניין להפליג הרבה מכיוון ואני חולה ים ולכן, אני כרגע מתלבט אם לנסוע לאתונה יומיים ואז עוד יומיים באי אגינה.
לכמה זמן מומלץ לנסוע לאי אגינה (תוך כמה זמן באמת ממצים אותו)?
תודה מראש!
לצפיה ב-'אי יווני'
אי יווני
26/06/2018 | 06:34
103
תחילה כדאי לדעת שיש כמה איים ביוון שמחוברים ליבשה עם גשר, כלומר תזדקק להפליג אליהם בכלל, לפקדה, אוויה, ויש גם איים שההפלגה אליהם היא משהוא כמו 10 דקות, למשל סלמיס, שהוא גם אי מאד אוטנתי ועונה לדרישות שאתה מתאר, לגבי ההבדלים בין קבוצות האיים, זה סיפור ארוך, שתוכל לקרא עליו באתר יוון והאיים, לגבי אגינה, בהחלט אופציה נחמדה אבל אם יש לך מחלת ים, מציע לך ללכת על האי סלמיס, קל ופשוט להגעה ונחמד מאד : סלמיס

לצפיה ב-'המלצה למשפחה שכבר טיילה ביוון'
המלצה למשפחה שכבר טיילה ביוון
24/06/2018 | 19:48
1
42
סיוון שלום, ראשית חשוב לי לומר שהאתר שלך מסייע רבות בתכנון הטיול - תודה רבה.
אנחנו משפחה שמאוהבת ביוון ומחפשת מסלול לשבועיים באוגוסט מאתונה. טיילנו חודש בכפרי זגוריה, קרפניסי והסביבה, מטאורה, פיליון, אגיסטרי, פורוס והידרה.
מחפשים כיוון חדש - נודה לך מאד אם תוכל להציע כיוונים נוספים.
תודות,
נירית
לצפיה ב-'טיול ביוון למי שכבר היה באפירוס'
טיול ביוון למי שכבר היה באפירוס
25/06/2018 | 06:34
69
נירית שלום, אם כבר חרשתם על רכס הרי הפינדוס, יש עדיין כמה איזורים שלא כיסיתם ביוון, גם הפלופונז, גם מקדוניה [ היוונית ] וגם מחוז תרקיה [ אך הוא מרוחק מאד מאתונה ] מבחינת איים, אנדרוס הוא אי מאד מעניין למנוחה משולבת טיול וגם האי כרתים הוא יעד מעולה לכזה. עם זאת נראה לי שהכיוון של הפלופונז הוא אולי הטוב ביותר.. או כפי שאני אומר, היה לכם טוב בזגוריה וצומרקה, תחזרו לשם אבל תוסיפו עוד איזורים שם כמו מזרח זגוריה ואגרפה, אלה פחות או יותר האפשרויות.
לצפיה ב-'ירח דבש באיים הקיקלידים'
ירח דבש באיים הקיקלידים
21/06/2018 | 12:50
1
33
שלום רב,
אשמח להצעה למסלול בין האיים הקיקלידים לירח דבש שיימשך 9-10 ימים.
האם עדיף בחודש יולי או בחודש אוגוסט?
לאן טיסה הלוך ומאיפה חזור? כמה ימים בכל אי? איזה איים מומלצים מבין כל האיים הקיקלידים? איזה אטרקציות יש בכל אי?
תודה רבה
לצפיה ב-'ירח דבש באיים הקיקלאדים'
ירח דבש באיים הקיקלאדים
23/06/2018 | 06:46
49
בשביל ירח דבש הייתי הולך על אי אחד או שנים ולא מקפץ בין שלל איים, בכדי שירח הדבש לא יהפוך להיות משימת סימוני וי.
אטרקציות? האטרקציה המרכית בקיקלאדים היא האי עצמו ולא איזה אטרקציה שיש לעות בכל אי ואי.
הייתי ממליץ לך למשל לעשות את פארוס וסנטוריני.
או לעשות את סריפוס וסיפנוס.
או את נאקסוס ואמורגוס.
פרטים על האיים ניתן למצוא באתר יוון והאיים.
לגבי התחלה, כדאי להתחיל מאתונה, משם יוצאות רוב ההפלגות לאיים הקיקלאדים, ראי טיסה לאתונה
יולי נח יותר מאוגוסט העמוס מאד.

לצפיה ב-'פורטו חלי וספצסס'
פורטו חלי וספצסס
14/06/2018 | 10:05
1
34
בוקר טוב 
צריך התייעצות לפעילות לילדים ( גילאים9 -11 )
טסים ל כ 8 ימים 
לילה ראשון באתונה 
יום שני נוסעים לפורטו חלי למלון לחמישה ימים 
בדרך רוצים לעבוד במספר מקומות טולא יודעים איך לתכנן הכי נכון
1.תעלת קורינתוס 
2.נאפליו
3.טולו
4.אפידורוס

מפורטו חלי רוצים לעבוד יום אחד לספצסס לטייל ולחזור למלון 
יום אחרון באתונה ( שם אני כבר מכיר) 

אשמח להמלצות בנושא . תודה

לצפיה ב-'אם אתם זקוקים לייעוץ מציע לפנות לכזה'
אם אתם זקוקים לייעוץ מציע לפנות לכזה
14/06/2018 | 13:25
31
יש ביוון והאיים מחלקה שעוזרת בנושא של ייעוץ וייעוץ לוגיסטי ובחורה בשם שרית של תשמח לעזור לכם, לאפשרות זו ראו : עזרה לוגיסטית בנושא נופש ביוון
ככה באופן כללי אספר לכם שכל המיקומים שאתם מדברים עליהם מצויים באותו איזור, צפון מזרח הפלופונז, כך שזה לא מסוך למצוא אותם עצמאית בגוגל מפס או בכל תוכנת ניווט ופשוט להגיע אליהם.
אבל אם זקוקה ליד מקצועית שתעזור, אז צריפתי לך כאמור את הקישור למחלקת העזרה המקצועית הבכירה שלנו באתר יוון והאיים.

לצפיה ב-'מיקונוס'
מיקונוס
06/06/2018 | 16:17
1
51
היי,
 מתכננת   לטוס עם חברה  למיקונוס. בבקשה אל תפנה אותי לאתר.. רוצה תשובה 
מה עלות לחמישה ימים באוגוסט? האם צריך לשכור רכב או שאפשר להסתדר בלי? 
בבקשה תן לי את ההצעה הטובה ביותר ולא היקרה ביותר. 
תודה 
לצפיה ב-'חופשה במיקונוס'
חופשה במיקונוס
10/06/2018 | 11:22
53
חיה שלום, לא להפנות אותך לאתר זה אומרמבחינתי לתת לך תשובה חסרת כל בסיס.
יש מלונות של 40 יורו ללילה.
יש של 70.
יש של 100.
יש של 500.
יש של 1000.
יש של 1800.
ויש של 8000.
איזה את רוצה?
איזו רמה את רוצה?
מה חשוב לך במלון?
האם חשוב לך ליד החוף או לא?
האם רוצים להגיע בטיסת צארטר או בטיסה עם קונקשן?
אם אני לא מפנה אותך לאתר ואת לא בודקת פרקטית את הדברים, את לא יכולה לקבל אינפורמציה מדוייקת של ממש.
אולי אתם בכלל רוצים חבילת נופש?
חבילת נופש 5 ימים באוגוסט למיקנוס עולה היום  1379 יורו לאדם.
להזמנה של חבילות נופש זו כנסי לקישור הבא  חבילות נופש מיקונוס

לצפיה ב-'אנדרוס'
אנדרוס
02/06/2018 | 19:43
1
57
אנחנו זוג ושני ילדים בוגרים מתכננים להגיע לאנדרוס בסוף יוני לשבוע. מבקשים המלצה לשהייה נעימה ולא יקרה מדי וטיפים לפעילויות כולל טרקים יומיים
לצפיה ב-'חופשה באי אנדרוס'
חופשה באי אנדרוס
10/06/2018 | 11:17
58
האי אנדרוס הוא בחירה מעולה, אתם תהנו!
לגבי מידע נרחב על האי אנדרוס, מסלולים, מלונות, הגעה, אוכל, ועוד כנסי לעמוד אנדרוס באתר יוון והאיים וגם ראי קישור מעמוד זה לאתר הרשמי של האי אנדרוס המכיל מגוון גדול של המלצות על כל בקשותיך.
האי אנדרוס יוון
לצפיה ב-'טיול לצפון יוון'
טיול לצפון יוון
30/05/2018 | 11:14
2
75
שלום סיון,
 אנחנו זוג בשנות ה60 שלנו, מתכננים לסע ל9 ימים לאיזור של צפון יוון.
רציתי לשאול איזה רכב כדאי לשכור שיהיה בטיחותי הבנתי שיש כבישים מאד צרים שמצד אחד תהום /ים. 
כמו כן האם יש  מלונות טובים וזולים יש באיזור שאפשר על הדרך להיכנס או שיש צורך להזמין מראש ? 
לצפיה ב-'יוון'
יוון
06/06/2018 | 19:21
28
אתם מעוניינים לצרף עוד זוג בני 61  ו 59   ?
לצפיה ב-'מסלול לצפון יוון, כבישים, רכב ומלונות'
מסלול לצפון יוון, כבישים, רכב ומלונות
10/06/2018 | 11:15
53
בגדול ניתן לנסוע מבלי להזמין מלונות רק בחודשים מאי יוני ואוקטובר, ביולי אוגוסט וספטמבר חובה לסגור מסלול מראש ולהזמין מלונות, לגבי רכב, אין בעיה של כבישים צרים, כל הרכבים עוברים בכל המסלולים, השכירו מה שנח לכם ומרגיש לכם נח לשליטה, זה הדבר החשוב ביותר בסוגייה זו, מידע נוסף על מסלול מומלץ תוכלי לראות בשני העמודים הבאים :
תקציר מסלול מומלץ לטיול ביוון
לצפיה ב-'מסלול ביוון'
מסלול ביוון
28/05/2018 | 14:16
1
74
מבקשת את עזרתם האם במסלול שתכננתי צריך להכניס איזה שהוא שינוי או שהוא בסדר והיכן כדאי ללון
המסלול הוא כזה:
אתונה
מטאורה המנזרים
פליון
ליטוכורו (האולימפוס)
סלוניקי
אפירוס
צומרקה
גשר ריו אנטריון
קורינטוס
פיראוס ואתונה
סך הכל יש לנו מה-2 ליוני מגיעים רק ב-12 בלילה עד ה-9 ביוני טסים בלילה
תודה מקרב לב
לצפיה ב-'טיול ביוון'
טיול ביוון
10/06/2018 | 11:12
31
כוכב שלום, תפסת מרובה לא תפסת כפול 2 בריבוע.
את מנסה לדחוף את כל יוון לטיול אחד, זה רק לסמן וי ולהגיד הייתי אבל להיות על הזמן על הכביש, כביש, כביש.
מציע לך לחשב מסלול מחדש.
ראי את המסלול המדולרי שלנו באתר יוון והאיים.
או את המסלול המקוצר החינמי : מסלול טיול מומלץ ביוון

לצפיה ב-'יוני באיי יווון'
יוני באיי יווון
27/05/2018 | 15:48
1
61
היי, מתכננים חופשה זוגית באזור, האם הים נעים לרחצה באזור תחילת / אמצע יוני?

לצפיה ב-'טמפרטורת המים ביוון ביוני'
טמפרטורת המים ביוון ביוני
28/05/2018 | 08:06
100
בגדול המים עדיין יכולים להיות מעט קרירים, אבל באיים הדרומיים יותר כגון הקיקלאדים או בכרתים כבר המים בטמפרוטרה בהחלט נוחה ונעימה יחסית, לבדיקת טמפרטורת המים נין להכנס לעמוד מזג אוויר ביוון של אתר יוון והאיים. אם רוצים איים יותר קטנים ולא כרתים אז אנדרוס יכולה להיות אופציה טובה, או סנטוריני, או סריפוס לדוגמא.. איים יפים ויחסית דרומיים.

לצפיה ב-'מיקונוס'
מיקונוס
26/05/2018 | 12:16
1
44
היי, אני טסה לחופשה ביוני. אשמח לקבל קצת המלצות על מה כדאי לעשות.
מה שמעניין אותי זה חופים יפים, טיולי קניות מסעדות טעימות עם נופים יפים.

תודה
לצפיה ב-'מיקונוס'
מיקונוס
28/05/2018 | 08:02
38
ניתן להכנס לאתר מיקונוס בעברית או לעמוד מיקונוס של אתר יוון והאיים
לצפיה ב-'מספר שאלות תחבורה לקראת ירח דבש ביולי'
מספר שאלות תחבורה לקראת ירח דבש ביולי
23/05/2018 | 14:24
1
29

1. האם עדיף להזמין את ההפלגות (מאתונה וחזרה ובין האיים עצמם) מראש הן מבחינת מחיר והן מבחינת מלאי או שמא עדיף לבדוק לוחות זמנים וללכת באותו היום ולקנות כרטיס? 

2. המסלול כרגע הוא אתונה-אנדרוס-מיקונוס-פארוס-אתונה. האם יש בכלל טעם לבדוק על טיסה ישירה למקום אחר מלבד אתונה או שמבחינת מחיר ודאי שעדיף אתונה ואז הפלגה? 

תודה רבה מראש
לצפיה ב-'ירח דבש וכרטיסי הפלגות'
ירח דבש וכרטיסי הפלגות
24/05/2018 | 12:24
29
לגבי טיסה אני חושב שטיסה לאתונה היא בהחלט האופציה הנכונה והנוחה ביותר לסוג חופשה כפי שאתה מתאר, לגבי הזמנת כרטיסים להפלגות, ביולי ברוב המקרים לא תתקשו להגיע נמל ולרכוש כרטיס הפלגה, כך שאין חובה להצטייד בכרטיסים מראש, אלה אם אתם עם רכב ואז מומלץ מאד לבצע הזמנה מראש., בכל מקרה יש הרבה שרוצים לחסוך לעצמם אי נעימות, חשש או לחץ ופשוט רוכשים את כל הכרטיסים דרך אתר יוון והאיים עוד מהארץ, זו גם דרך.. אם כי זו דרך מעט יקרה יותר בכמה יורו בודדים.

לצפיה ב-'אזור חילקידיקי'
אזור חילקידיקי
22/05/2018 | 16:53
1
46
שלום רב,
ראשית תודה על כל המידע הנהדר שיש בפורום הנחמד הזה.
אנחנו משפחה בת 5 נפשות שמגיעים לאתונה ב18 ליולי לטיול בן 19 יום בצפון יוון. מתחילים באתונה, פיליון, מטאורה, צ'ומקטרה, זגוריה, אדסה חילקידיקי וחזרה מסלוניקי לארץ.
השאלה שלי היא לגבי 4 לילות שתיכננו בסוף בחילקידיקי. האם האזור מספיק אטרקטיבי ושווה שהייה של 4 לילות ואם לא אם יש אלטרטיבה לתיכנון הזה. 
תודה מראש 
לצפיה ב-'איזור חלקידיקי'
איזור חלקידיקי
24/05/2018 | 12:16
49
איזור חלקידיקי אטרקטיבי בעיקר בהיבט של חופים ומלונות 5 כוכבים ענקיים, לדעתי כדאי שתוסיפו יותר לילות בכל אחד מהמיקומים, במיוחד בפיליון, כך תהפנו את הטיול למהנה ואטרקטיבי יותר, מידע על כל המיקומים והמלצה על מסלולים, אטרקציות ומלונות תוכלו למצוא באתר יוון והאיים
לצפיה ב-'רוחות באנדרוס'
רוחות באנדרוס
21/05/2018 | 09:15
80
שלום לכולם,
אנחנו מתכננים(אישתי אני ותינוק בן שנה) לנסוע לאנדרוס בספטמבר למשך חודש,
אנחנו קצת חוששים מעניין הרוחות. נשמח לדעת אם מישהו ששהה שם בספטמבר ויכול לענות לגבי מצב הרוחות שם? 
תודה רבה.
לצפיה ב-'מעבורות מאנדרוס לרפינה (ליד אתונה)'
מעבורות מאנדרוס לרפינה (ליד אתונה)
19/05/2018 | 07:04
6
50
שלום לכולם,
אנחנו משפחה . מתכננים טיול ביוון , כולל כמה ימים באנדרוס. ביום האחרון של החופשה נחזור במעבורת מאנדרוס לרפינה (ליד אתונה) ומשם להחזיר את הרכב בשדה ולטוס הביתה. הבעייה היא שלא היו מועדים טובים למעבורות מבחינתנו וזה יהיה קצת לחוץ מבחינת הזמנים. אם הכל יתקדם כמו שצריך, נגיע לטיסה בזמן אבל אם לא, עלולה להיות לנו בעייה להגיע לטיסה בזמן. לא כל כך מכירים את העמידה בזמנים של היוונים. האם המעבורות יוצאות בזמן, מתעכבות? עד כמה אפשר לסמוך על הזמנים שהם מציינים? הרבה תודות מראש, מיקי
לצפיה ב-'זמני מעבורות ביוון'
זמני מעבורות ביוון
19/05/2018 | 19:28
1
97
היוונים מאד מדוייקים, כל עוד זה לא תלוי במזג האוויר, ככלל אני לא ממיץ לסמוך על ההפלגה האחרונה, קצת גלים גבוהים בים והלו"ז משתבש.. עם זאת ב 98% מהזמן אין שיבושים בלוחות הזמנים, יהיה נבון לבדוק את גובה הגלים בים [ המקומיים יודעים ] יום לפני ליתר בטחון.
לגבי אנדרוס, בחירה מעולה, אי מקסים!

לצפיה ב-'תודה רבה וחג שמח!'
תודה רבה וחג שמח!
19/05/2018 | 20:32
10
לצפיה ב-'נצל"ש...'
נצל"ש...
24/05/2018 | 05:00
2
25
סליחה על ההתפרצות...אני גם מחפש את זמני ההפלגות מראפינה לאנדרוס וחזרה. ראיתי שיש הפלגה מראפינה רק פעם ביום ב חמש וחצי אחה"צ. האם פספסתי משהו?
תודה רבה לכל עזרה.
לצפיה ב-'זמני הפלגות אנדרוס - רפינה'
זמני הפלגות אנדרוס - רפינה
26/05/2018 | 12:49
1
93
יש גם הפלגות בבקר / צהרים מוקדמים. בדוק לפי ההכוונה של סיוון (מנהל הפורום) לאתר של המעבורות ביוון.בהצלחה  
לצפיה ב-'תודה. לא מצאתי אודה מאד להפניה.'
תודה. לא מצאתי אודה מאד להפניה.
26/05/2018 | 15:52
7
לצפיה ב-'בבקשה אפשר לקבל קישור...'
בבקשה אפשר לקבל קישור...
29/05/2018 | 06:10
16
לאתר עם כל שעות ההפלגה מראפינה לאנדרוס? כל מה שאני מוצא זה 2 מעבורות שיוצאות ב 17:30 ומגיעות ב 19:30.
הרבה תודה לכל עזרה.
לצפיה ב-'התיעצות לגבי טיול בצפון יוון'
התיעצות לגבי טיול בצפון יוון
17/05/2018 | 11:52
1
58
הי סיוון, משפחה עם 2 ילדים : 8 ו 7 נוסעים בסוף יוני לצפון יוון ל16 יום מלאים.
תכננתי את הטיול בהתאם למסלול שהמלצת :
יום 1-נחיתה באתונה טיסת לילה
 4 ימים צומרקה (3 לילות)
4 ימים זגורה(3 לילות )
6 ימים (5 לילות )בדרך נסיעה למנזרי מטאורה ושהות בפיליון בכפר פורטאריה.
נותרו כאן יומיים (שישי ושבת ) שאני מתלבטת כיצד לשבצם 
יומיים נותרים באתונה .(למחרת טיסת בוקר מוקדמת)
מכיוון שכבר הזמנתי את כל מקומות הלינה אני תוהה האם ביומיים שטרם שיבצי להאריך את השהות בפיליון אולי באיזור אחר או לשלב יעד אחר.
אשמח לשמוע לדעתך, 
פאני

לצפיה ב-'טיול לצפון יוון'
טיול לצפון יוון
17/05/2018 | 14:11
54
פאני שלום, החישוב של הימים מעט לא ברור לי
1 + 4 + 4 + 6 = 15
איפה יש לך עוד יומיים..?
בכל מקרה, אם החישוב בסדר, אפשר באמת להוסיף עוד לילה בפיליון לפני החזרה לאתונה, אבל גם אפשר להרחיב את הטיול.
ואת שני הלילות הבאים לעשות בדרך, סוג של טיול מתגלגל.
משהו כמו לילה 1 בקרפניסי ועוד לילה אחד בדלפי, בדרך לאתונה.

לצפיה ב-'עוד לא ביקרתם בצומרקה וכפרי זגוריה?..'
עוד לא ביקרתם בצומרקה וכפרי זגוריה?..
14/05/2018 | 16:08
119
כפרי זגוריה וצומרקה הפכו בשלוש שנים האחרונות ליעד הכי אטרקטיבי והכי מרגש באירופה לטיולי משפחות או טיולי זוגות, איזור מרהיב ביופיו, שופע מעיינות, נחלים, הרים, כפרים מקסימים, אוכל נהדר וגם שלל אטרקציות כמו ראפטינג, סנפלינג, קניונינג, קיאקים, מצנחי רחיפה ועוד ועוד, התקופה האולטימטיבית להגיע לכפרי זגוריה וצומרקה היא בחודשים : מאי, יוני, יולי, ספטמבר, אוקטובר וגם לצבעי השלכת המרהיבים של נובמבר, למידע והמלצות ראת את הקישורים הבאים :
מסלול מומלץ מאתונה

מנהל/ת הפורום

אודות:
דוד גלזר, בעל חברת Top Travels, מדריך טיולי ג”יפים וטבע, צלם ומטפס הרים, הגיע ליוון לפני 25 שנה ומייד התאהב – הן בארץ והן באנשים. מאז, הוא חי ומבלה בה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דוד גלזר - מנהל פורום יוון והאיים
מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו