לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
63366,336 עוקבים אודות עסקים

פורום יוון והאיים

ברוכים הבאים לפורום יוון והאיים! יציאה לנופש או טיול היא אחת מההנאות הגדולות והמרגשות ביותר של החיים. במרחק נגיעה מארצנו, מקסימום שעתיים של טיסה, נמצאת יוון היפיפייה, אחת המדינות המרתקות והמעניינות שיש וסביבה אלפי איים עם ים צלול חופי תכלת וטורקיז שעולים אף ביופיים מהחופים בתאילנד. פורום יוון והאיים נועד למענכם אוהבי יוון ואזור הים התיכון ולכאלה שירצו להכיר טוב יותר את יוון האחרת, מדינה מקסימה עם נופים של ים והרים, תרבות מיוחדת, אנשים, טברנות מקומיות עם מוסיקה יין והרבה שמחת חיים. כאן המקום לשאלות, החלפת מידע, רעיונות לטיולים, טיפים ממטיילים שחוו כבר את יופייה של יוון, מקומות לינה, אתרי אינטרנט איכותיים שיכולים לעזור לנו במידע שימושי. בפורום ישתתפו גם מומחים ליוון ששנים רבות מדריכים קבוצות. דרך צלחה! Kalo Taxidi

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יוון והאיים

ברוכים הבאים לפורום יוון והאיים! יציאה לנופש או טיול היא אחת מההנאות הגדולות והמרגשות ביותר של החיים. במרחק נגיעה מארצנו, מקסימום שעתיים של טיסה, נמצאת יוון היפיפייה, אחת המדינות המרתקות והמעניינות שיש וסביבה אלפי איים עם ים צלול חופי תכלת וטורקיז שעולים אף ביופיים מהחופים בתאילנד. פורום יוון והאיים נועד למענכם אוהבי יוון ואזור הים התיכון ולכאלה שירצו להכיר טוב יותר את יוון האחרת, מדינה מקסימה עם נופים של ים והרים, תרבות מיוחדת, אנשים, טברנות מקומיות עם מוסיקה יין והרבה שמחת חיים. כאן המקום לשאלות, החלפת מידע, רעיונות לטיולים, טיפים ממטיילים שחוו כבר את יופייה של יוון, מקומות לינה, אתרי אינטרנט איכותיים שיכולים לעזור לנו במידע שימושי. בפורום ישתתפו גם מומחים ליוון ששנים רבות מדריכים קבוצות. דרך צלחה! Kalo Taxidi
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'המלצה לתטיול עם תינוק'
המלצה לתטיול עם תינוק
21/08/2018 | 14:37
2
שלום דוד,
אנחנו מתכננים סופ"ש ארוך ( מיום ד- יום א') יש לנו תינוק בן חצי שנה .
 על מה היית ממליץ שגם יהיה נח עם התינוק ?

לצפיה ב-'יוון שבועיים עם ילדים'
יוון שבועיים עם ילדים
14/08/2018 | 13:49
9
24
שלום רב,
אנחנו נוסעים עם שני ילדים קטנים ליוון לשלושה שבועות. היינו בעבר יחד איתם בפארוס ,בכרתים , ברודוס , ובקוס.
עכשיו אנחנו רוצים לתכנן טיול מאתונה ולסיים בכמה ימים בפארוס.
איזה מסלול ביבשת או באיים יכול להתאים לטיול עם ילדים?
תודה רבה

לצפיה ב-'יוון עם ילדים צפון יוון פיליון'
יוון עם ילדים צפון יוון פיליון
( לעמוד שלי בתפוז )
15/08/2018 | 00:03
8
35
שלום הדריה
אתם יכולים להתחיל את הטיול 3-4 לילות בחצי האי פיליון.תראי בפורום הדרך מאתונה לחצי האי פיליון.מפיליון אתם עוברים דרך המטאורה מבלים שם חצי יום וממשיכים לעיירה מצובו METSOVO שבחבל אפירוס 2 לילות במקום כולל טיולי טבע ואופני הרים.משם לכפרי הזגוריה לינה שלושה לילות באחד הכפרים ויציאה כל יום לטיולי הליכה רפטינג רכיבה על סוסים ועוד.תמשיכו לעיר היפה יואנינה ותשהו שם לפחות 2 לילות כולל טיולים בסביבה הקרובה.משם תמשיכו לעיירה הציורית קסטוריה 3 לילות במקום כולל טיול לאגמי פרספס משולש הגבולות יוון אלבניה מקדוניה של אקס יוגוסלביה.ממשיכים לסלוניקי 2 לילות בעיר היפה כולל יום טיול 
באחד מלשונות חלקידיקי.מסלוניקי נוסעים חזרה לכיוון אתונה כשבדרך עוצרים בכפר ליטוחורו וטיול טבע בשמורת הר האולימפוס אפשר להעביר שם לילה 
ולהמשיך בנסיעה לאתונה. טיול נעים.
לצפיה ב-'תודה רבה ושאלה'
תודה רבה ושאלה
16/08/2018 | 09:37
7
19
מדובר בילדים קטנים עד גיל 5 אז אופני הרים /רפטינג/ רכיבה על סוסים לא כל כך מתאים 
האם בכל זאת כדאי לטייל באיזורים הללו ? הכוונה האם ילדים קטנים והוריהם יוכלו להינות לא רק מנסיעה ברכב
תודה
לצפיה ב-'יוון עם ילדים קטנים'
יוון עם ילדים קטנים
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2018 | 10:10
1
16
הי הדריה
כן בהחלט המסלול שנתתי לכם מאוד מתאים למשפחות עם ילדים אוהבי טבע והליכות קצרות. חצי האי פיליון מאוד נעים ושקט החל מחודש ספטמבר חופים חוליים ים צלול שקט ושלווה ואפשרות לטיולי טבע קצרים בסביבה הקרובה.
אזור אפירוס מלא באופציות לטייל על פי מה שמתאים לכם ובקצב שלכם בהתייחס לילדים הקטנים.העיר יואנינה מאוד יפה מסעדות בתי קפה אגם מקסים שעוטף את העיר בקיצור אין סוף אפשרויות. 
לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
16/08/2018 | 10:41
4
לצפיה ב-'אני הייתי...'
אני הייתי...
16/08/2018 | 20:45
4
18
חושב על זה פעם נוספת...לדעתי הדמיון שלכם על חופשה רגועה וקסומה יכול להיות לא פחות מסיוט...מה בוער לצאת עם ילדים כל כך קטנים לכזה טיול? הרי לזכור הם לא יזכרו דבר. ואחד הדברים הכי חשובים לילדים זו השגרה והמקום המוכר והבטוח. לדעתי שווה לכם לשקול את זה פעם נוספת. בהצלחה.
לצפיה ב-'לטייל עם ילדים'
לטייל עם ילדים
21/08/2018 | 13:05
1
7
מבינה את הגישה שלך אבל
 הילדים שלי מטיילים מגיל אפס , בארץ ובעולם. הטיול הוא לא בשביל שיזכרו את זה ואין שום דבר בוער.
תתפלא לשמוע שהילדים נהנים לטייל ! וכך גם ההורים .
טיול נעים לכולם 
לצפיה ב-'מסכים לגמרי.'
מסכים לגמרי.
21/08/2018 | 16:50
לצפיה ב-'יש כאלה שחשוב להם להיות עם הילדים שלהם - והילדים עם ההורים'
יש כאלה שחשוב להם להיות עם הילדים שלהם - והילדים עם ההורים
21/08/2018 | 13:36
1
4
שהבילוי המשותף הוא כייף, לא עינוי ובטח לא סיוט.
לדעתי מי שחושב שבילוי משותף עם ילדים הוא סיוט (זכותו) כדאי שלא יביא ילדים לעולם.
לצפיה ב-'טיול עם ילדים ליוון'
טיול עם ילדים ליוון
( לעמוד שלי בתפוז )
21/08/2018 | 14:34
3
הי הדריה
אהבתי את התגובה תשובה שלך! אכן כך, כשמחנכים את הילדים מגיל צעיר לאהוב את הטבע,לטייל ,לחקור לגלות דברים מסקרנים אין שום בעיה בלטייל ביחד כל המשפחה בכל מקום בעולם!
לצפיה ב-'קניון לוסיוס ואגם לדון'
קניון לוסיוס ואגם לדון
09/08/2018 | 13:10
3
25
יש על זה מידע בפורום?
היי,  אנחנו משפחה עם 3 ילדים (16, 13, 10). מתלבטים בין מסלול בקניון לוסיוס , איננו מיטיבי לכת אבל אוהבים טבע, לבין אגם לדון כיוון שילדינו אוהבים פעילויות כמו רפטינג, שיט , שחיה ואומגות. האם הפעילויות האלו אכן קיימות באגם. לא הצלחנו למצוא אתר מעודכן וברור באנגלית לאגם. איפה ניתן למצוא מסלולים סבירים בקניון לוסיוס. תודה רבה , מיקי 

לצפיה ב-'אזור ארקאדי פלופונס'
אזור ארקאדי פלופונס
( לעמוד שלי בתפוז )
09/08/2018 | 20:46
21
קניון לוסיוס הוא המרשים מהקניונים והעמקים שחותכים את  רכס מנלו באזור ארקאדיה.ישנן מספר אפשרויות לטייל בקניון ובדרגות קושי שונות.
מתמחה בטיולי טבע באזור רפטינג אומגה טיולי אופניים ועוד.
אפשר ליצור איתם קשר ולקבל מידע עדכני על הטיולים בסביבה.
לצפיה ב-'מסלול הליכה שעשינו בקניון לוסיוס לפני שבועיים'
מסלול הליכה שעשינו בקניון לוסיוס לפני שבועיים
10/08/2018 | 10:58
1
24
המסלול התבסס על המסלול המתואר בבלוג https://lifejourney4two.com/destinations/greece/sp....
שמנו ב-WAZE את הכתובת:  Lousios Gorge Hiking . יש גם שילוט בכביש שהוא ברמה טובה (יחסית). זה נמצא על יד הכפר Elliniko שבמרכז הפלופונז.

הגענו לגשר עתיק שעל הנהר שם הייתה נקודת החניה ותחילת המסלול. משם יוצא שביל שמאלה לכיוון גורטיס העתיקה (אליה הגענו למעשה רק בסוף המסלול). בגורטיס יש שרידים של מקדש לאל הרפואה ומתחם עתיק נוסף. השביל ימינה מוביל לבודקה קטנה ולא מאוישת שיש על גביה מפת שבילים של האזור. התחלנו ללכת בשביל שעולה ויורד חליפות, אם כי יותר במגמת עליה. השביל הנוח הולך על צלע הקניון בתוך החורש כש-20-30 מטר למטה זורם הנהר בתווי מסולע. אין גישה אל המים. אחרי חצי שעה הגענו למקום שנראה כמו מתקן עתיק שבו מעין יוצא מקיר הסלע ואפשר לשבת בו לנוח. מתברר שזה מתקן ששימש בעבר לתעשיית עיבוד וצביעת הצמר. בדרך ניתן לצפות במנזר פרודרומו שנמצא בקצה העליון של המצוק שבגדה הנגדית. אחרי כן עוברים על גשר חדש מעץ ומתכת לגדה השניה ומשם השביל מתחיל לעלות בעקביות בתוך החורש. אחרי כחצי שעה נוספת הגענו למנזר פילוסופו שחצוב ודבוק למצוק אנכי בדומה למנזר בוואדי קלט. השעה הייתה קצת אחרי 13:00, בדיוק השעה בה הנזירים מסיימים לעשות סיורים למבקרים. נכנסנו רק לחצר הכניסה של המנזר ואחר כך התחלנו לחזור באותה דרך לתחילת השביל. הדרך חזרה ארכה כשעה. (שעה הלוך ושעה חזור). כשהגענו חזרה לגשר העתיק שמענו צעקות בעברית מלמטה מערוץ הנחל. משפחה ישראלית עם שני ילדים שהתרחצו ועשו טרזן על חבל שהיה תלוי מעל הנחל ומימיו הקפואים (מה שמצולם בתמונה הראשונה בבלוג). מסתבר שהם קיבלו המלצה על מקום הרחצה הזה ממארחיהם היוונים ולא היו מודעים למסלול ההליכה. נסענו לחפש מסעדה בכפר הסמוך אליניקו. במרכז הכפר יש את מסעדת טברנה גורגאנטאס. מסעדה נעימה ומומלצת.
מבחינת קושי במסלול. נראה לי שילד בן 10 מסוגל לעמוד בכך. אולי כדאי להוסיף זמן ולתכנן שעה וחצי הלוך ושעה וחצי חזור. אבל צריך לשים לב: זה לא ממש פעילות של ספורט אתגרי כמו שהנוער מחפש היום. זה טיול רגלי יפה בטבע שמשולב ברחצה בסופו (או בתחילתו - איך שבא).

לצפיה ב-'תודה אודי'
תודה אודי
( לעמוד שלי בתפוז )
11/08/2018 | 18:17
4
לצפיה ב-'טיול לכריתים חאניה/חרסוניסוס'
טיול לכריתים חאניה/חרסוניסוס
09/08/2018 | 22:43
1
18
היי לכולם! 
אשמח לשמוע המלצות מה עדיף בכרתים חאניה או חרסוניסוס? אני ובת זוגתי היינו בחרסוניסוס לפני שלוש שנים והוקסמנו מהאוירה, חיי הלילה והשילוב של רומנטיקה ובילויים.. הפעם אנו מאוד רוצים לשלב חופים יפים כמו באלוס ואלפוניסי אז הבנו שעדיף ללון בחאניה.. השאלה אם כדאי להשאר שם לכל התקופה (4 ימים) או לשלב גם את חרסוניסוס? מפחדים שנאהב אותה גם ונתבאס לעזוב..אשמח למענה ותודה רבה לעוזרים!!!
לצפיה ב-'כרתים חאניה באלוס אלפוניסי'
כרתים חאניה באלוס אלפוניסי
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2018 | 10:10
11
הי אביבית ראשית מתנצל על המענה באיחור!
אין ספק שמאוד תהנו באור חאניה והסביבה.חוף באלוס וחוף אלפוניסי הם מהיפים ביותר שיש! מאוד מזכירים את חופי סיני של שנות השבעים.
חאניה עיר תוססת ויש מה לעשות שם מבחינת חיי לילה.
כך שאל תהססו וצאו לכרתים לאזור חאניה .
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
07/08/2018 | 12:30
1
25
אודה להמלצה ליעד יפה הכולל למשל 70% פינוק ובטן גב במלון עם נוף יפה
30 % טיולים מסביב... כלומר כן קצת לזוז יום אחד.
לזוג בחודש אפריל!
מה יכול להתאים?
פעם ראשונה של שנינו ביוון....
חשוב מזג אוויר נוח ובאמת מקום יפה.
לצפיה ב-'פסח בכרתים חודש באפריל'
פסח בכרתים חודש באפריל
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2018 | 12:08
21
שלום קרן אור
בחודש אפריל כרתים מאוד מתאימה לטיולים ולנופש רגוע.
זוהי תקופה פחות מתויירת תחילת העונה.
ישנם הרבה מלונות טובים באזור רתימנו RETHYMNO  
תמצאו גם שקט ושלווה וגם אפשרות לטייל בטבע היפה הרים מושלגים ירוק מים זורמים בנחלים.
מוזמנים לעיין בלינק:
לצפיה ב-'יוון- לא איים '
יוון- לא איים
05/08/2018 | 12:15
2
28
שלום....
אני מתעניין בטיול לאתונה וסביבתה!
מה יש לראות? איזה מסלול אתה היית ממליץ לכמה ימים? כיצד לחוות בה את יוון כמו שצריך? שמש על הפנים וגם תרבות ואוכל 
לצפיה ב-'טיול לאתונה וסביבתה'
טיול לאתונה וסביבתה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/08/2018 | 21:08
1
85
שלום שמואל
באתונה מספיק יומיים על מנת להסתובב באתרים ההיסטוריים האקרופוליס
האגורה, באזור הפלאקה הקרוב לאקרופוליס. מידע בנושא יש לרוב. 
בסביבות אתונה מרחק של 50 -70 ק"מ ניתן להגיע לתעלת קורינתוס אזור הפלופונס משם להמשיך לתיאטרון הגדול ביותר ביוון אפידוורוס ולעיר היפה נפפליו בירתה הראשונה של יוון.בחלק הצפון מזרחי ישנם אתרים מרתקים לטיול של חצי יום. אגם VOULIAGMENIS  כיף סוניון
טיול ראשון: אתונה,כיף סוניון,עמק מסוגיה
 נסיעה לכיף סוניון  חצי אי המצוי דרומית לאתונה לאורך 70 ק"מ של קו חוף, כף סוניון מפורסם בעיקר בשל שרידי המקדש העתיק לפוסידון אל הים במיתולוגיה היוונית, המתנשא מעל שפת הצוק. האתר הוא יעד תיירות פופולרי, ומפורסם בנוף המרהיב הנשקף ממנו.
 נמשיך למסוגיה-עמק מקסים הידוע בכרמי הענבים העשירים וביין האיכותי המופק באזור זה. נבקר באחד מהיקבים ונטעם מהיין המקומי המיוחד בטעמו.
נהנה מהסביבה המיוחדת ואחהצ נחזור לאתונה.
טיול שני: דלפי, אראחובה,אתר הסקי בהר פארנסוס
יום טיול לאחד המקומות היפים והמיוחדים ביוון דלפי ואזור הר פארנאסוס
כאן שכן האורקאל (מגיד עתידות) של האל נפטון. וזהו טבורו של העולם על פי המיתולוגיה היוונית כמו כן נבקר בכפרים הציוריים אראחובה ובאתר הסקי פארנסוס
לקראת ערב נחזור למלוננו באתונה
טיול שלישי הפלופונס-תעלת קורינטוס,תיאטרון אפידאוורוס,העיר היפה נאפפליו
יום טיול לחלק הצפוני מזרחי של הפלופונס חבל ארץ מהיפים ביוון. לאחר ארוחת הבוקר ניסע מערבה לכיוון העיירה קורינטוס ונצפה בתעלת קורינטוס שנחפרה בסביבות 1881-1889 ומחברת בין הים היוני (הים האדריאטי) לים האיגיאי באזור פיראוס אתונה. משם נמשיך ונבקר בעיירה אפידאוורוס אחד האתרים היפים ביוון ששמשה כאתר מרפא ומקום לעליה לרגל ובא נולד אל הרפואה אסקלפיוס. אולם החלק היפה במקום הוא התיאטרון הענק 12,000 מקומות ישיבה שנבנה במאה ה3 לספירה והוא מהיפה והשמור ביותר ביוון. משם נמשיך לנאפפליו עיר נמל וונציאנית עם אווירה יוונית –איטלקית מהיפות והרומנטיות ביוון. נסייר בין רחובות וסמטאות העיר כולל העיר העתיקה ונתרשם מהמבצרים והחומות שנבנו מסביב על ידי הוונציאנים. לקראת ערב נסיים יום מרתק ועשיר זה ונחזור למלוננו באתונה.
מקווה שיש לך עכשיו מספיק חומר למחשבה.
טיול מהנה ומוצלח!  
לצפיה ב-'טיול לאתונה וסביבתה'
טיול לאתונה וסביבתה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/08/2018 | 21:13
26
לצפיה ב-'כרתים לילדים'
כרתים לילדים
02/08/2018 | 11:13
4
152

דווקא בגלל שיש המון מידע באינטרנט אני נהייתי מבולבלת....
אנחנו יוצאים לכרתים בשבוע הבא 
איזה אטרקציות יש לילדים? וטיולי טבע שמתאימים למשפחות.

לצפיה ב-'כרתים למשפחות עם ילדים'
כרתים למשפחות עם ילדים
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2018 | 12:20
2
45
שלום לכם.
איפה אתם מתארחים? מלון? באיזה מקום. 
לצפיה ב-'כרתים למשפחות עם ילדים'
כרתים למשפחות עם ילדים
02/08/2018 | 12:23
1
38
אנחנו מתארחים בחניה, במלון שנקרא אוורה אימפראל .
 מה ההמלצות לטיולים? הופעות? האם כדאי לשכור רכב או שיש תחבורה ציבורית טובה ? 
לצפיה ב-'טיולים ואטרקציות באזור כאניה כרתים'
טיולים ואטרקציות באזור כאניה כרתים
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2018 | 16:26
40
שלום לכם.
אזור כאניה החלק המערבי של כרתים הוא אחד המעניינים שיש.
יש לכם חופים מהיפים ביותר בכרתים : חוף באלוס  BALOS  וחוף אלפוניסי ELAFONISI  חוף פלאסרנה FALASARNA  וחוף  אגיוס סטפנוס (Agios Stefanos) בנוסף שני קניונים ערוץ הסמריה SAMARIA  שצריכים להקדיש לו יום שלם.  וערוץ האימברוס  IMBROS  מסלול משפחתי נעים כ-3 שעות הליכה.
העיר העתיקה של כאניה תוססת ומלאת תיירים שווקים טברנות ועוד.
כמובן שעל מנת להגיע לחוף באלוס או לחוף אלפוניסי צריך להשכיר רכב.
מצרף לינק לחופים היפים בכרתים.

לצפיה ב-'כריתים עם ילדים '
כריתים עם ילדים
09/08/2018 | 09:33
18
חזרנו לפני שבוע משפחה סבים ילדים ונכדים היינו במחוז ריתמנו ,
שכרנו רכב ונסענו לחאניה עשינו שיט בסירת זכוכית עם צוללן ששוחה עם דגים ,נתנו לילדים אוכל מיוחד להאכיל את הדגים חוויה מקסימה הילדים מאוד נהנו ,
יום אחר נסענו לאגם קוראנס לאקה קורנס יש שיט באגם בסירות פדלים שמפדלים לבד גם אטרקצייה מקסימה לילדים ,יש אפשרות לרדת למים ולשחות..
לדעתי צריך לשכור רכב .תהנו
לצפיה ב-'מנו ספנות'
מנו ספנות
31/07/2018 | 15:48
2
38
אני הייתי בהפלגה של מנו ספנות לא ללרנקה, אבל היה כיף ממש, הילדים מאוד נהנו יש אוכל בשפע והוא גם טוב וכשר אם זה חשוב לכם העניין של הכשרות.. יש הרבה מה לעשות על האנוניה, בריכה, מגרש משחקים לילדים.. גם הופעות בערב תענוג
לצפיה ב-'בקיצור הייתם בחדר אוכל כשר וכל השאר לא ממש חשוב'
בקיצור הייתם בחדר אוכל כשר וכל השאר לא ממש חשוב
01/08/2018 | 16:12
25
העיקר שכשר
בדקתם שהאוניה בכלל עזבה את הנמל?
לצפיה ב-'חדר אוכל עם אוכל כשר יש לי במילואים'
חדר אוכל עם אוכל כשר יש לי במילואים
07/08/2018 | 08:09
21
אני לא צריך לשלם בשביל זה כסף
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
31/07/2018 | 12:18
1
28

רוצים לצאת לצפון יוון לאזור מצובו והכפרים בזגוריה
כמה ימים לדעתך צריך? ואיפה ניתן ללון בתקציב סביר?
המון תודה 

לצפיה ב-'צפון יוון מצובו זגוריה חבל אפירוס'
צפון יוון מצובו זגוריה חבל אפירוס
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2018 | 18:35
23
שלום לכם
על מנת לחוות את היופי והקסם של חבל ארץ אפירוס שבוע זה בהחלט מספיק
עם הרבה טעם של עוד...אפשר לחלק את הלינה יומיים במצובו עיירת ולאכים מהיפות ומהמיוחדות באזור. 3 לילות ביואנינה  2 לילות באחד מכפרי הזגוריה מומלץ החלק הצפון מערבי. כך שכל יום תוכלו לצאת ולטייל כולל לאזור צומרקה כפרים ציוריים וטבע מדהים ביופיו. טיול נעים.

לצפיה ב-'שייט ליוון עם מנו ספנות או דיל ליוון?'
שייט ליוון עם מנו ספנות או דיל ליוון?
30/07/2018 | 23:36
3
89
דוד היקר.
אנחנו 7 מבוגרים ו2 ילדים, מעוניינים לנפוש באוגוסט, מתלבטים בין שייט של מנו ספנות של 2 לילות ללרנקה..(מה אפשר לעשות בלרנקה?) ....או חבילת נופש במחיר זהה לשייט....(סביבות 13)
שמתאימה לילדים...וכיפית.
אשמח מאוד לעצתך !!!!
תודה רבה!
לצפיה ב-'נופש למשפחות בכרתים יוון'
נופש למשפחות בכרתים יוון
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2018 | 10:10
30
שלום גלית
אין לי מושג לגבי השייט ועד כמה יכול להיות מעניין ואטרקטיבי לילדים!
אין ספק שחבילת נופש בכרתים במלון המיועד למשפחות עם מגלשות ואטרקציות
יכול להיות הרבה יותר מעניין ואטרקטיבי.
לצפיה ב-'אנחנו עשינו את השיט הזה ללרנקה עם מנו ספנות'
אנחנו עשינו את השיט הזה ללרנקה עם מנו ספנות
31/07/2018 | 15:04
22
והיה מצוין!
הפלגה זו חוויה אחרת בשבילם מאשר עוד נופש במלון. יש שם מלא פעילויות לילידם, אוכל טוב ולרנקה מאוד יפה
לצפיה ב-'כמה זמן תהיו בלרנקה? מה מציעים לכם לעשות בלרנקה?'
כמה זמן תהיו בלרנקה? מה מציעים לכם לעשות בלרנקה?
01/08/2018 | 16:11
10
לצפיה ב-'מאתונה לפיליון'
מאתונה לפיליון
30/07/2018 | 19:32
1
32
שלום חברים
אנו מגיעים לאתונה באוגוסט ונשהה 3 ימים בעיר ואחכ ניסע לכיוון חצי האי פיליון.
אשמח להצעות לדרך הארוכה שמחכה לנו .
האם יש פארק מים בקרבת אתונה? המלצות למסעדות לכל המשפחה באתונה ייתקבלו בשמחה.
יאסו...

לצפיה ב-'הדרך מאתונה לחצי האי פיליון'
הדרך מאתונה לחצי האי פיליון
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2018 | 22:45
37
שלום יוסי
ישנן שתי אפשרויות ליסוע מאתונה לחצי האי פיליון:
בדרך הראשית ולאורך האוטוסטרדה 75E. זוהי דרך אגרה מהירה קצת משעממת שתעלה לכם כ- 30 יורו (מדי כ- 25 ק"מ ישנה תחנת גבייה).ניתן לעצור בדרך בעיירת החוף "קמנה וורלה"  Kamena Vourla עיירה שקטה היושבת על הים עם מסעדות בתי קפה ובאווירה רגועה ונעימה.
הדרך השנייה והמעניינת יותר הינה דרך האי אוויה (Evia), שהינו האי השני בגודלו ביוון הנמצא צפונית מזרחית לאתונה. יוצאים מאתונה על ה 75E ואז "חותכים" לכביש מספר 11 חוצים את הים על גשר לכיוון האי אוויה (Evia) לעיר חלקידה  Chalkida.בירת האי אוויה
בחלקידה טברנות ובתי קפה באווירה מיוחדת ונעימה, משם נמשיך צפונה לאורך האי כדי לחצות בחזרה מהאי ליבשת, מגיעים לקו של מעבורת, היוצאת מהעיירה Agiocampos, לכיוון Glifa. מ-Glifa חוזרים ל-75E וממשיכים לחצי האי פיליון.
השייט במעבורת עם הרכב עולה כ-7.5 יורו לאדם. השייט אורך כחצי שעה.
ניתן לראות את זמני המעבורת באתר הבא:
 http://www.ferriesglyfa.gr/timetable-glyfa-ferries...
KALO TAXIDI
https://www.youtube.com/watch?v=AqmSkCIcmzw
לצפיה ב-'התייעצות לגבי מסלולי טיול ביוון'
התייעצות לגבי מסלולי טיול ביוון
30/07/2018 | 10:19
4
31
שלום
בסוכות נשהה בסלוניקי 6 ימים. היא תהייה הבסיס שלנו ליציאה לטיולים.
חשבתי על המסלולים הבאים:
יום 1 - סלוניקי - וריה - אדסה - סלוניקי
יום 2 - סלוניקי - מטאורה - אולימפוס - סלוניקי
יום 3 - האגמים בחצי האי חלדיקיקי
יום 4 - אחד משני לשונות חצי האי
ביומיים הראשונים ידוע שיש כ 5 שעות נסיעה...אבל עם הפסקות מאמינה שלא יהיה נורא.
יש למישהו עצות אחרות או רעיונות למסלולים אחרים?
תודה
לצפיה ב-'טיולי כוכב סביב סלוניקי'
טיולי כוכב סביב סלוניקי
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2018 | 10:46
3
33
שלום לך.
1. סלוניקי וריה אדסה מתאים.
2. סלוניקי מטאורה אולימפוס לא ניתן לביצוע ביחד באותו היום! 
    סלוניקי מטאורה זה יום שלם  יש הרבה מה לראות במטאורה ובסביבתה
וחשוב שיהיה לכם מספיק זמן.
לגבי אולימפוס גם לזה צריך יום שלם אם רוצים ליהנות ולעשות זאת בלי לחץ וברוגע.
3. חלקידיקי מספיק יום אחד באי האמצעי 
4. ממליץ לך לקחת יום שלם וליסוע לקסטוריה כ-3  שעות נסיעה מסלוניקי
   ולשלב בדרך את אדסה.

לצפיה ב-'קודם כל תודה על התגובה המהירה'
קודם כל תודה על התגובה המהירה
30/07/2018 | 11:13
2
30
אז:
1. ביום של מטאורה לבטל את אולימפוס?
2. קסטוריה באמת שווה את הנסיעה?
3. האם שווה להתעכב בדרך אל/מ קסטוריה באגם וגוריטידה?

לצפיה ב-'מסלוניקי לקסטוריה'
מסלוניקי לקסטוריה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2018 | 11:31
25
ביום של מטאורה לבטל את אולימפוס לא ניתן לשלב את שניהם באותו היום.
קסטוריה יושבת על אגם ציורי שמקיף אותה משני צידיה.
בנוסף תוכלו לבקר במערת נטיפים מאוד יפה מערת "הדרקון"
שווה בהחלט להגיע לעיירה קסטוריה.
לגבי האגם לדעתי לא משהו מדהים.
לצפיה ב-'קסטוריה עיירה ציורית מהיפות ביוון'
קסטוריה עיירה ציורית מהיפות ביוון
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2018 | 12:06
31
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
29/07/2018 | 14:59
48

אנו מברכים את דוד גלזר - טופ טרוול על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'קניית בית/שטח'
קניית בית/שטח
25/07/2018 | 20:42
39
שלום
האם יש למישהו מידע לגבי השלכות המיסוי לקניית בית או שטח ביוון? או במילים אחרות...אילו מיסים יש על רכישה כזאת שהיא לא למטרת עסק אלא לנופש בלבד.
תודה רבה לכל עזרה בעניין.
יאסו.
לצפיה ב-'חצי האי פיליון'
חצי האי פיליון
16/07/2018 | 14:43
1
59
שלום סיוון
אנחנו מעונינים להגיע לחצי האי פיליון,ב 5/8/18 אחרי שטיילנו ביוון ההררית הקלאסית מ29/7.
אין לנו מושג איפה ומה הכי כדאי ומלון מומלץ.
חשבנו שאם כבר אנחנו שם כדאי להיות בקרבת החוף ולא לנסוע אליו...
האם זה אפשרי?
או שכדאי דווקא ללון במקום קצת מרוחק מהים ואז אפשר גם לטייל?
מה הכי מומלץ?
תודה
ענת
לצפיה ב-'לינה בחצי האי פיליון'
לינה בחצי האי פיליון
19/07/2018 | 13:10
63
ריקי אתם באיחור היסטרי!!!
אנשים שרוצים להגיע לחצי האי פיליון באוגוסט סוגרים את הלינה שם בינואר פברואר, כרגע בהתחשב בסוגייה זו מציע לך פשוט להכנס למומלצים של פיליון, לבצע בדיקה וחיפוש ופשוט לקחת מה שיש, עכשיו לאוגוסט כבר איך לך הרבה בחירה או זמן לבחור..
מלונות מומלצים בפיליון - ובתחלס לא משנה איפה תלנו, בכל תקרה תטיילו בין מקום למקום ברכב.
לצפיה ב-'בלוני גז לפקל קפה'
בלוני גז לפקל קפה
16/07/2018 | 22:15
1
25
שלום אנחנו נוחתים באתונה ורצינו לדעת איפה אפשר לקנות בלוני גז לפקל קפה / כיריים
לצפיה ב-'לרוב ניתן...'
לרוב ניתן...
25/07/2018 | 20:36
11
למצוא בכל סופר, מינימרקט וכו. בהצלחה.
לצפיה ב-'האם נדרש רשיון בנלאומי באיי יוון?'
האם נדרש רשיון בנלאומי באיי יוון?
08/07/2018 | 21:08
2
53
האם נדרש רשיון בנלאומי באיי יוון?
לצפיה ב-'רישיון נהיגה בין לאומי ביוון - הודעה חשובה'
רישיון נהיגה בין לאומי ביוון - הודעה חשובה
19/07/2018 | 13:08
46
בהחלט כן, שימו לב לעדכון החשוב בנושא זה באתר יוון והאיים בתוך עמוד : השכרת רכב ביוון
לצפיה ב-'חזרתי היום...'
חזרתי היום...
25/07/2018 | 20:38
28
משבועיים...השכרתי רכב גם באיים הקיקלאידים וגם בשדה תעופה עם הכרטיס של משרד הרישוי ללא כל בעיה מיוחדת.
לצפיה ב-'מעבורת מרודוס לאי סימי'
מעבורת מרודוס לאי סימי
07/07/2018 | 20:01
1
27
האם יש מעבורת או רק הפלגה מרודוס לסימי. אם כן כמה עולה וכמה זמן להגיע לשם במעבורת. כיון שהפלגה היא לשהייה של הרבה שעות ואני מעוניינת להיות שם שעה שעתיים ולחזור
לצפיה ב-'בירור לגבי הפלגות מרודוס לסימי'
בירור לגבי הפלגות מרודוס לסימי
19/07/2018 | 13:07
14
הברור של הפלגות מרודוס לסימי קל, יש להכנס לעמוד הפלגות ביוון ולבדוק בהתאם לתאריך המתוכנן שלך להיות שם, להלן : הפלגות ביוון
לצפיה ב-'מה איכות הכיסוי של WAZE בפלופונס?'
מה איכות הכיסוי של WAZE בפלופונס?
05/07/2018 | 11:15
1
18
לצפיה ב-'כיסוי וייז בפלופונז'
כיסוי וייז בפלופונז
19/07/2018 | 13:05
25
 וייז מכסה את כל יוון אבל הוא מכיר בעיקר יעדים מרכזיים או ערים ופחות אתרים בטבע, קחו זאת בחשבון, עוד מידע על מיקומים בפלופונז ניתן למצוא באתר יוון והאיים
לצפיה ב-'עזרה במקום לנפוש בו ביוון'
עזרה במקום לנפוש בו ביוון
04/07/2018 | 00:06
2
46
היי

אני ואשתי מתכננים טיול ליוון למשך חמישה ימים.

ראיתי שיש המון איים

אשמח לדעת על אי מומלץ במיוחד

אנו מתכוונים לנפוש “בטן גב”, לנוח כמה שיותר, מחפשים אי לא מתויר כ”כ שאין בו רעש. חשוב שיהיה אי יפהפייה

בין האיים שהסתכלתי עליהם: זקינתוס קרפטוס מיקונוס כרתים ועוד כמה..

תודה מראש
לצפיה ב-'אי יפה מאד ולא עמוס בתיירים, אנדרוס'
אי יפה מאד ולא עמוס בתיירים, אנדרוס
04/07/2018 | 11:24
68
את כותבת שרוצה אי יפה ונעים ולא מלא בתיירים אבל הרשימה שלך כוללת אך ורק כאלה, אז אני מעט מבולבל, אם אתה רוצה אוטנתי ושקט אני ממליץ על האי אנדרוס
וחשוב להבין, כל אי שיש אליו טיסות ישירות מכל העולם כמו אלה שציינת, לא יכול להיות שקט ורגוע.. כי.. יש אליו טיסות מכל העולם.
בכדי להגיע ליעד שקט יותר ומיוחד יותר, חייבים להבין שיש צורך באי שאין אליו טיסה ישירה, מן הסתם : ) בהצלחה.

לצפיה ב-'מערב כרתים'
מערב כרתים
05/07/2018 | 09:33
34
מערב כרתים (בניגוד למזרח כרתים) יחסית רגוע וכמובן יפיפה ועדיין יש טיסה ישירה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
דוד גלזר, בעל חברת Top Travels, מדריך טיולי ג”יפים וטבע, צלם ומטפס הרים, הגיע ליוון לפני 25 שנה ומייד התאהב – הן בארץ והן באנשים. מאז, הוא חי ומבלה בה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דוד גלזר - מנהל פורום יוון והאיים
מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו