לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2374623,746 עוקבים אודות עסקים

פורום יזמות וניהול עסק

שלום רב,פורום יזמות וניהול עסק נועד לקהל בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל וליזמים בתחילת דרכם. בפורום ניתן להפנות שאלות ליועצי הרשות בנושאים עסקיים, משפטיים, מימוניים ועוד. השאלות יופנו למאגר המומחים במוקדי הסיוע.הפורום נועד להפריה הדדית בכל הנוגע לרעיונות ולשיתוף בידע ובנסיון החברים.נמליץ לכולם לבקר גם באתר הרשות, פורטל המידע הגדול בארץ לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.אין לפרסם בלוח מוצרים\שירותים. פרסום זה מותר בלוח "עושים עסקים"בהצלחה לכולם!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יזמות וניהול עסק

שלום רב,פורום יזמות וניהול עסק נועד לקהל בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל וליזמים בתחילת דרכם. בפורום ניתן להפנות שאלות ליועצי הרשות בנושאים עסקיים, משפטיים, מימוניים ועוד. השאלות יופנו למאגר המומחים במוקדי הסיוע.הפורום נועד להפריה הדדית בכל הנוגע לרעיונות ולשיתוף בידע ובנסיון החברים.נמליץ לכולם לבקר גם באתר הרשות, פורטל המידע הגדול בארץ לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.אין לפרסם בלוח מוצרים\שירותים. פרסום זה מותר בלוח "עושים עסקים"בהצלחה לכולם!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום בשיתוף הרשות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל
המשך >>

לצפיה ב-'10 שאלות לפני פתיחת עסק חדש '
10 שאלות לפני פתיחת עסק חדש
21/09/2017 | 12:22
פוסט לשנה החדשה - לשכירים בלבד �� אם אתם שכירים, אז יש מצב שראש השנה וכניסתה של שנה חדשה מציפה אצלכם שוב שאלות ישנות לגבי המשך דרכם המקצועית והאם כדאי לכם השנה סוף כל סוף לקפוץ למים, ללכת עם החלום ולהקים עסק עצמאי משלכם. ​אבל רגע, האם להיות עצמאי זה באמת מתאים לכם? מוזמנים בחון את עצמכם - 10 שאלות שאתם חייבים לשאול את עצמכם לפני פתיחת עסק חדש 

שנה טובה 
משה הרשקו 
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:14

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'יבוא מסין – כיצד מוציאים את זה לפועל?'
יבוא מסין – כיצד מוציאים את זה לפועל?
19/09/2017 | 08:33
6

מאז ומעולם סין נחשבה למדינה עם פוטנציאל כלכלי גבוה. מוצרים ייחודיים וחדשניים ותרבות אקזוטית כישפו את היזמים המערביים וגרמו לרבים לצאת למסע ממושך ומלא סכנות – על מנת להביא מוצרים מוזרים ונחשקים לארצות אחרות. גם היום לסין קסם כלכלי מסוג אחר. אמנם לא מדובר בתה או אבקת שרפה, אבל כן מדובר במפעלי ענק עם צוותים מאומנים המציעים את שירותיהם במחירים אטרקטיביים ביותר ליזם המערבי. בדיקה קצרה ברשתות השיווק הגדול תגלה כי מוצרים רבים מאוד מיוצרים בסין ומוצאים את דרכם לחנויות הקרובות לביתנו. עם זאת, לא כל עסק יבוא מצליח לשגשג. עסקים רבים קורסים עוד בשלב הרעיון ומעולם לא ממריאים אל מלוא הפוטנציאל שלהם. מדוע זה קורה? קיימות סיבות רבות ביניהן שוני תרבותי, קשיי שפה וביורוקרטיה מסועפת. למרות הקשיים הנ"ל לא מדובר במשימה בלתי אפשרית. בעזרת תכנון נכון ואסטרטגיה מדויקת ניתן להפוך את הרעיון לעוד סיפור הצלחה.
להבין את התרבות הסינית – אתגרים וקשיים
האתגרים המרכזיים בהם נתקל בעל עסק המעוניין להיכנס לתחום יבוא מסין הם תרבות עסקית שונה ושפה. שני המשתנים האלה יכולים להשפיע באופן ישיר על ההתנהלות העסקית שלכם מול מפעלים בסין.
השפה הסינית שונה מאוד מהשפה העברית או האנגלית, או כל שפה המבוססת על אותיות והגהה אחידה. נתחיל עם זה שהשפה הסינית הכתובה מורכבת מסימניות – ייצוק פיקטוגרפי של המילה. לכל סימנייה מספר משמעויות והגהה ייחודית. קיימת שיטת כתיב הנקראת "פין יין" המורכבת מאותיות לטיניות ומשמשת בעיקר לאנשים הלומדים את השפה הסינית או תלמידי בית ספר בסין בתחילת דרכם כאשר הם לומדים סימנים. בשימוש היומיומי לא תתקלו בכתיב זה ולכן תצטרכו לדעת סימניות כדי להתמצא בכל מה שכתוב, החל משלטים, תווים וכו'.. גם הדיבור אינו פשוט. בשפה הסינית 5 טונים שונים (כאשר הטון החמישי הוא טון שקט). סין היא אמנם מדינה ענקית, אך רבים מתושביה כלל לא דוברים אנגלית (למרות שכולם חייבים ללמוד את השפה בבית הספר). הדבר נכון במיוחד לאזורים הפחות מרכזיים בהם נמצאים כל המפעלים הרציניים שיכולים להציע מחירים תחרותיים. פרוש הדבר הוא שאם אתם לא דוברים את השפה תצטרכו להגיע לפגישה עם מתורגמן הדובר סינית ואנגלית בצורה שוטפת.
גם מבחינת התרבות העסקית יש הבדלים ניכרים. תרבות סגירת עסקאות ומיקוח המערביים שונה מאוד מזו הסינית. הפגישות העסקיות לרוב מתקיימות במסעדות, תוך כדי הרמת כוסיות בירה או שיכר סיני ולרוב נמשכות מספר מפגשים ולא מפגש בודד, במהלכם כל צד מנסה לגשש את הכוונות של הצד השני. וכל זה עוד לפני שבכלל נגענו בחוקים בסין ובהליכים הביורוקרטיים המתאימים. חשוב להגיע מוכנים ולדעת היטב את החוקים והנהלים הנהוגים בתחום הפעילות שלכם.
רגע לפני שמייבאים מוצרים מסין – מה צריך לבדוק?
האתגרים העומדים בפניכם בכל הקשור ליבוא מסין אינם רק מסתכמים בצד הסיני. ישנם גם דברים שעליכם לבדוק ולהתעמק בהם עוד בארץ. לפני שאנחנו מתחילים בהליך העסקי כדאי לבדוק את מידת הכדאיות של העסק:
  1. מה הדרישה שיש למוצר זה בארץ?
  2. מה גודל התחרות?
  3. האם המוצר מתאים לקהל הישראלי?
  4. האם המוצר מתאים למזג האוויר הישראלי?
  5. כמה עולה לייצר את המוצר ולהביא אותו לארץ?
  6. כמה עולה לאחסן את המוצר בארץ?
  7. כמה קהל היעד שלכם מוכן לשלם עבור מוצר זה?
  8. האם יש צורך בהכשרה מיוחדת של עובדים לצורך הפצה, טיפול או הסברה אודות המוצר?
  9. האם יש צורך באישורים מיוחדים בסין או בארץ?
תשובות לשאלות אלו יעזרו לכם לגבש אסטרטגיית פעולה מתאימה לקידום המוצלח של הרעיון שלכם.
כיצד עוברים מהתכנון לביצוע בפועל?
סדר, ארגון, דיוק וגישה מקצועית חשובים וקריטיים בשלבים הראשוניים של הקמת העסק. על מנת לעודד גישה זו מומלץ לבנות תוכנית עסקית מפורטת אשר תסייע לכם להוציא את הרעיון שלכם אל הפועל. תוכנית המתוכננת בצורה טובה תיקח בחשבון את כל המשתנים – עמידה בלוח זמנים, מעקב אחר הוצאות, הוצאת אישורים, תכנון פגישות, גיוס שותפים ומשקיעים, הכשרת עובדים, רכישת ציוד מתאים ועוד. יש צורך לתאם בין כל הגורמים להלן ולדאוג לכך שיפעלו בצורה חלקה.
במקרים מסוימים מומלץ לפנות לגורמים מקצועיים על מנת לקבל סיוע הן בבניית תכנית והן בהוצאה לפועל, בין אם מדובר בשירותי תרגום, ייעוץ עסקי  ייעוץ משפטי, ועוד .
לפרטים נוספים בקרו באתר של שלנו - https://www.4ward.co.il/import

לצפיה ב-'food forward - דף עסקי ליזמים ועסקים בתחום המזון '
food forward - דף עסקי ליזמים ועסקים בתחום המזון
17/09/2017 | 23:31
9
שלום לכולם, 
אני גאה לבשר שדף עסקי חדש נולד ל ייעוץ עסקי Forward .
הדף החדש - Food Forward ליווי וייעוץ לעסקי מזון יתמקד במתן כלים, טיפים ומידע לעסקים ויזמים בתחום המזון בלבד  [��] [��] [��] [��] [��]
אני מאמין במיקוד והתמקדות ולכן אני מתכנן בהמשך לפתוח לכל נישה בה אני פועל #כיועץ עסקי (מסחר, קמעונאות, שירותים ועוד..) דף עסקי ייעודי, שיתקשר ישירות מול קהל היעד הרלוונטי.
בינתיים מוזמנים לבקר ולפרגן בלייק קטן ובשיתוף לדף החדש לעסקי המזון : 
מוזמנים לבקר ולפרגן בלייק קטן ובשיתוף לדף החדש לעסקי המזון : 
שנה טובה 
משה הרשקו 

לצפיה ב-'המלצה להובלה'
המלצה להובלה
14/09/2017 | 09:00
1
10
אני רוצה להמליץ על רמי מאליצור הובלות. שבוע שעבר אימא שלי עברה דירה אחרי 30 שנות חוויות וחפצים בבית בן 4 קומות לדירה קטנה יותר בקומה חמישית בעיר אחרת.

ברור שלכולם שזו חוויה די קשה לכל אחד, ולאישה מבוגרת בפרט, להכניס 3 עשורים לארגזים, למיין את החפצים שהיו חלק בלתי נפרד במרבית חייה ולהיפרד מהבית גדוש האמוציות...פה בדיוק רמי נכנס לתמונה!
רמי הגיע עם עוד 4 חברים שארזו (כן כן) בעדינות ומקצועיות את הבית (מה שהיא לא ארזה) הובילה ופרקו בדירה החדשה. כל זאת בזמן קצר יחסית, חיוך, הקשבה, שירות מצוין ואפילו במחיר הגון לכל הדעות.

זהו, אנחנו אוהבים להלין תמיד על דברים לא טובים במדינה הזאת ולפעמים צריך גם להגיד דברים טובים ולפרגן לאנשים טובים ומקצועיים.

ממליץ בחום לכל מי שעובר דירה ורוצה להיות שקט, וכן למי שההורים שלו עוברים ��

רמי:
נייד ‏‪0504777058‬‏
לצפיה ב-'המלצה להובלה'
המלצה להובלה
14/09/2017 | 08:59
9
אני רוצה להמליץ על רמי מאליצור הובלות. שבוע שעבר אימא שלי עברה דירה אחרי 30 שנות חוויות וחפצים בבית בן 4 קומות לדירה קטנה יותר בקומה חמישית בעיר אחרת.

ברור שלכולם שזו חוויה די קשה לכל אחד, ולאישה מבוגרת בפרט, להכניס 3 עשורים לארגזים, למיין את החפצים שהיו חלק בלתי נפרד במרבית חייה ולהיפרד מהבית גדוש האמוציות...פה בדיוק רמי נכנס לתמונה!
רמי הגיע עם עוד 4 חברים שארזו (כן כן) בעדינות ומקצועיות את הבית (מה שהיא לא ארזה) הובילה ופרקו בדירה החדשה. כל זאת בזמן קצר יחסית, חיוך, הקשבה, שירות מצוין ואפילו במחיר הגון לכל הדעות.

זהו, אנחנו אוהבים להלין תמיד על דברים לא טובים במדינה הזאת ולפעמים צריך גם להגיד דברים טובים ולפרגן לאנשים טובים ומקצועיים.

ממליץ בחום לכל מי שעובר דירה ורוצה להיות שקט, וכן למי שההורים שלו עוברים ��

רמי:
נייד ‏‪0504777058‬‏
לצפיה ב-'רשיון עסק'
רשיון עסק
13/09/2017 | 17:18
1
23
שלום,

אני מעצבת תכשיטים, כרגע כתחביב ושוקלת להפוך את זה לעסק.
אני עובדת בבית. האם אני צריכה להוציא רשיון עסק? 
קראתי באתר משרד הכלכלה אבל לא הצלחתי להבין האם זה תקף לגבי. היה שם חלק לגבי תכשיטנות אבל זה היה נראה מתאים למי שמתעסק יותר במתכות ועיבודן , ואילו אני עובדת עם חרוזים.
אשמח לעזרתכם.
תודה
לצפיה ב-'זה משתנה מעיר לעיר'
זה משתנה מעיר לעיר
14/09/2017 | 05:24
9
ברוב המקרים, אם מה שאת עושה בבית זה בעיקר ייצור ומוכרת מחוץ לבית (ירידים?)- זה יעבור "מתחת לרדאר" בלי צורך ברשיון וכמובן, בלי לשלם ארנונה לעסקים
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:57
2

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'ניהול שיחת מכירה אפקטיבית '
ניהול שיחת מכירה אפקטיבית
12/09/2017 | 09:06
14
עסקים רבים מצליחים לעבור את משוכת השיווק ומצליחים לייצר לידים, אבל נופלים בתהליך סגירת העסקה. הפיכת הלקוח המתעניין ללקוח משלם!!! אז איך משפרים זאת? לומדים לנהל שיחת מכירה אפקטיבית יותר. מוזמנים לקרוא מאמר שילמד אתכם איך לעשות זאת נכון, לחצו כאן:  שיחת מכירה אפקטיבית
קריאה מהנה
משה הרשקו -‏‏‏ייעוץ עסקי Forward‏.‏
לצפיה ב-'עדיין לא שמעתם על מונופולי?!'
עדיין לא שמעתם על מונופולי?!
10/09/2017 | 21:07
29
לוח העסקים מונופולי מרים את הכפפות ומגלה לגולשים את כל הטריקים כיצד להגדיל את אחוזי ההמרה ממודעות פעילות אם החלטתם לשדרג את המודעה בתשלום ואם לא, אנו רוצים לעזור לך למשוך כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים לקריאת המודעה ולהתייחסות אליה!
לצפיה ב-'כרטיס Gift card לעסק'
כרטיס Gift card לעסק
05/09/2017 | 22:50
4
16
היי

מישהו מכיר דרך פשוטה להציע ללקוחות שלי כרטיס מתנה נטען ?
לצפיה ב-'כרטיס נטען'
כרטיס נטען
06/09/2017 | 11:14
3
13
תכנס לשופרסל יש שם סטנד עם כרטיסים נטענים.
אתה יכול לטעון אותם בקופה בכל סכום שתרצה.
הכי קל בכי פשוט.
לצפיה ב-'אני רוצה להציע ללקוחות שלי כרטיס נטען לעסק שלי'
אני רוצה להציע ללקוחות שלי כרטיס נטען לעסק שלי
06/09/2017 | 23:51
2
9
לא לקנות כרטיס נטען לעסקים אחרים
לצפיה ב-'כרטיס נטען?'
כרטיס נטען?
07/09/2017 | 05:17
1
15
זה משהו מורכב למדי: אתה צריך מכונה לטעון כרטיסים (וכמובן להדפיס כמות) וכמובן, מערכת מחשוב למעקב אחרי כטיסים וניצולם. מה אם לקוח איבד כרטיס? מה עם נסיונות ניצול לרעה?

לא סתם, מרבית העסקים הרומים לתת כרטיסים נותנים שובר מתנה יפה או כרטיסיה עם ניקובים/ חותמות.
לצפיה ב-'ככל שאתה צודק יש פתרון נוסף'
ככל שאתה צודק יש פתרון נוסף
17/09/2017 | 05:47
4
שחוסך את הצורך ברכישת מכונות וכל האופרציה והיא לפנות לחברות שזו התמחותם. כמו ישראכרט ויזה לאומי קארד פרקסל וספקים נוספים בתחום. הם ינפיקו כרטיסים לעסק שלך ויעקבו אחר הניצול שלהם (מערכת הבילינג שלהם).
נדוגמא היא פישמן רשתות שעובד באמצעות כרטיס  powergift  הספק פרקסל תתרשם בקישור http://www.powergift.co.il/
לצפיה ב-'שאלה בנושא בלוגים'
שאלה בנושא בלוגים
07/09/2017 | 01:42
8
מעוניין להעלות לאוויר מס' מוקדי ידע בכמה שפות שונות (גם עברית).
מהי הפלטפורמה המועדפת לבלוג רב-שפות?
כיצד ניתן ללמוד למסחר את הבלוג?
לצפיה ב-'מע"מ ותקציב שיווק ://'
מע"מ ותקציב שיווק ://
06/09/2017 | 12:31
1
20
שלום!! אני ממש לא יודע מה לעשות ועדיין מחפש הנהלת חשבונות אבל עד שאמצא...

קיבלתי עכשיו לקוח חדש שהעביר לי תקציב של כמה אלפי שקלים לפרסום בפייסבוק ובנפרד הוא מעביר לי את שכר העבודה. התקציב שהוא העביר לי כולו צריך ללכת לפייסבוק לקידום הממומן שאני יעשה שם. 
פייסבוק לא מחייבים אותי עם רכיב מעמ ולכן אני תוהה כיצד אני מדווח למעמ שגם הסכום הזה שקיבלתי אינו אמור להיות מחוייב מעמ?

בניגוד כמוב לשכר עבודה או לכל סכום שאני מקבל מלקוחות. כיצד מדווחים על תקציב פרסום שאיננו הכנסה בעצם?

אם למישהו יש הסבר/תשובה/הדרכה מה לעשות אני ממש צריך :)
לצפיה ב-'ננסה לעזור'
ננסה לעזור
06/09/2017 | 13:17
18
נאמר הוא העביר לך 117 שקלים ואתה תעבור 80 לפייסבוק
אתה מעביר את ה- 17 שקלים למע"מ ומוציא לו חשבונית מס על ה- 117
במקביל אתה מעביר לפייסבוק את ה- 80 שלהם. אין מע"מ? אז אין

ללקוח שלך לא צריכה להיות בעיה עם זה כי את ה- 17 מע"מ יחזירו לו

לצפיה ב-'מישהו יודע מה זה ? אני כבר עשיתי 150 דולר '
מישהו יודע מה זה ? אני כבר עשיתי 150 דולר
04/09/2017 | 21:22
26
זה הרשמה ואח"כ למלא 4 ספרות ומצטבר כסף
למי יש ניסיון עם זה?
לצפיה ב-'מעוניין לפתוח קיוסק- ובו לחמניות עם נקנקיות ושתיה'
מעוניין לפתוח קיוסק- ובו לחמניות עם נקנקיות ושתיה
30/08/2017 | 10:18
3
43
אני מעונין במקום קטן מידות והוא יהיה בשדרה של חניות ועל הדרך למכור עוד חטיפים , וממתקים, אבל עיקר העסק נקניקייה בלחמניה, 

איזה אישורים צריך ? 
לצפיה ב-'המשימה מאוד פשוטה'
המשימה מאוד פשוטה
03/09/2017 | 11:48
1
32
יש לפתוח תיקים ברשויות ולבחון את הדרך שבה עליך לנהל את הספרים. לאחר מכן אתה תוכל לצאת לדרך בבטחה :)

אם אתה צריך עזרה בפתיחת התיקים וייעוץ פרטני אתה מוזמן לפנות אליי:
 רועי קרטה, רו"ח
050-6962089
לצפיה ב-'ב"משימה המאוד פשוטה" שכחת שצריך גם אישור של משרד הבריאות'
ב"משימה המאוד פשוטה" שכחת שצריך גם אישור של משרד הבריאות
03/09/2017 | 20:26
26
לא יודע בדיוק איזה עסקים לממכר מזון חייבים את זה, אבל אם הוא מתכנן להכין שם נקניקיות בלחמניה אז זה בוודאי חובה.

וזה פי אלף יותר מסובך מלפתוח תיקים ברשויות. אז קצת מוזר שלא הזכרת את זה
לצפיה ב-'קיוסק עסק טעון רישוי עסקים'
קיוסק עסק טעון רישוי עסקים
10/09/2017 | 21:16
11
בגדול כל עסקי המזון אלו עסקים טעוני רישוי עסק, ובפרט רישיון עסק לקיוסק הליך להגיש בקשה לרישוי עסקים ברשות המקומית או במועצה לה אתה משתייך.
מדובר על הליך לא פשוט וטומן בתוכו גורמי רישוי שונים כגון: כבאות, הנדסה, אישור משרד הבריאות, ואישור נגישות לעסקים
בהצלחה,
לצפיה ב-'נקודות לרילוקיישניסט- טיוטה בתהליך'
נקודות לרילוקיישניסט- טיוטה בתהליך
26/08/2017 | 21:09
18
במדור המאמרים באתרנו, פרסמנו מאמר חדש עם מספר נקודות לתשומת ליבו של מי שמתכנן רילוקיישן.

אמ;לק:
א- השאר יפוי כח נוטריוני לאדם נאמן עליך בארץ (רצוי גם צוואה).
ב- המשך לשלם מינימום לביטוח לאומי וריסק לקרן הפנסיה שלך כדי להגן על זכויותיך.
ג- התייעץ עם איש מקצוע על המשמעויות מבחינת מס הכנסה, במיוחד בשנת המעבר.

לצפיה ב-'שכירות דירה ע"י חברה בע"מ'
שכירות דירה ע"י חברה בע"מ
20/08/2017 | 21:55
8
49
שלום לכולם

האם חברה בע"מ יכולה לקזז הוצאת שכירות דירה לעובד?
האם יש על זה מס,או שזה מחושב כחלק מהמשכורת?

מה הנוהל?

תודה
לצפיה ב-'בהנחה שזו באמת הוצאה חיונית'
בהנחה שזו באמת הוצאה חיונית
21/08/2017 | 05:16
7
38
(להביא עובד) ולא "סתם" מתנה לבעל החברה
ניתן לקזז את ההוצאה במידה חלקית או שהעובד ישלם מס על שווי ההטבה
לצפיה ב-'האם קביעת המקום כמשרדי/מחסני החברה יהוו עילה מספקת?'
האם קביעת המקום כמשרדי/מחסני החברה יהוו עילה מספקת?
21/08/2017 | 11:45
6
18
לצפיה ב-'זה דורש ייעוץ פרטני'
זה דורש ייעוץ פרטני
21/08/2017 | 22:07
5
22
היכן גר המנהל?
מה היקף השימוש בדירה?

לצפיה ב-'אזירו המרכז. איפה משרדך?'
אזירו המרכז. איפה משרדך?
23/08/2017 | 12:08
4
24
הדירה תשמש למגורים,
החברה תיהיה ללא בסיס קנייני, אלא רק אותה דירה מושכרת.
לצפיה ב-'תודה, אבל'
תודה, אבל
23/08/2017 | 13:13
3
26
עד כמה שאני תמיד שמח ללקוח חדש
יש כאן חברה בע"מ, ולכן יש לה כנראה רו"ח
ממליץ לך לשאול את הרו"ח של החברה לפני שתתחיל לחפש תשובות "בחוץ"
לצפיה ב-'שלום השיחה היתה תאורתית'
שלום השיחה היתה תאורתית
24/08/2017 | 12:59
2
31
ולכן אל תשמח נא כל כך

בכל מקרה, האם דירה מושכרת שתוגדר כ בסיס פעילות החברה ומשרדי החברה,יתכן שתקוזז אף ב 100 אחוזים?
לצפיה ב-'יקירי'
יקירי
24/08/2017 | 13:11
1
27
ייתכן? הכל ייתכן
אבל אם זה דיון תיאורטי, אי אפשר לתת תשובות אמיתיות
יש חברה? תתייעץ עם הרו"ח שלה
אין חברה? אז על מה אנו מדברים?
לצפיה ב-'למשל'
למשל
24/08/2017 | 13:40
24
העברת ההפסדים של עוסק מורשה לא יעברו לחברה
אלא יש לדרוש אותם כקיזוז מס של מנהל החברה מהפרשות השכר שלו.

האם אני מדוייק?
לצפיה ב-'תשלום מקדמות דו-חודשיות למס הכנסה'
תשלום מקדמות דו-חודשיות למס הכנסה
22/08/2017 | 11:25
3
30
שלום, 
כעוסק מורשה, אני נדרש לשלם מקדמות דו-חודשיות למס הכנסה.
שאלתי:
האם חישוב המקדמה צריך להתבצע מתוך סך ההכנסות (מחזור) או מתוך סך הרווח  (הכנסות בניכוי הוצאות לאותם חודשיים)?
תודה,
ירון
לצפיה ב-'מחזור'
מחזור
22/08/2017 | 17:28
1
23
כך זה עובד. וזה יותר קל.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
24/08/2017 | 00:39
9
לצפיה ב-'שים לב שמקדמות הם אחוז מהמחזור, אך'
שים לב שמקדמות הם אחוז מהמחזור, אך
03/09/2017 | 13:01
6
יש לבחון את תקינותם (שלא יהיו ביתר או בחסר בצורה משמעותית) בהתאם
לרווח הצפוי.

לשאלות נוספות roi@kartacpa.co.il
לצפיה ב-'עוד אין לך אתר? זאת ההזדמנות'
עוד אין לך אתר? זאת ההזדמנות
22/08/2017 | 13:22
23
פיתוח אתרים זאת עבודת אומנות. מתחילים באפיון הצורך האמיתי שלך: אתר תדמיתי, חנות דיגיטלית, או אתר לשירות לקוחות? אנחנו עובדים בסביבת wordpress שמתאימה לכל דבר, כך שלך יש מלא יתרונות.

מי אנחנו?
תודה ששאלת. אנחנו ספרינג וואלי - מיזם טכנולוגי-חברתי שבא להצמיח הזדמנויות חדשות לתושבי העמק ולעסקים בתחומי הטכנולוגיה והשיווק הדיגיטלי. כן, אנחנו הציונות הדיגיטלית. יוזמה משותפת של המועצה האזורית, ומקאן תל אביב ואנחנו לא מתביישים להגיד את זה. אנחנו האפשרות החדשה שלך ליהנות מפתרון כולל לשיווק דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר, בלי לצאת מהעמק. 

מוזמנים להציץ בדף הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/springvalleydigital/?fref=ts

פרטים ליצירת קשר: 04-6064848  
לצפיה ב-'רעיון ופיתוחו'
רעיון ופיתוחו
17/08/2017 | 08:54
53
יש לי רעיון טכנולוגי מגניב ופשוט שיכול להוות אובר/airbnb הבא.
אני מתכנן להתחיל ממחקר שוק מקיף בשביל להבין מה המוצר שלי (איך אני רואה אותו מתממש), מי המתחרים (בטבלה מסודרת עם כל הפרטים), מה הנקודות דמיון/שוני בין מה שאני מציע לבין מה שהם מציעים, וכמובן להכין מצגת מסכמת.

לאחר שלב זה, האם קודם יש להכין תוכנית עסקית או לדבר עם משתמשים פוטנציאליים? (והאם בשלב זה אני צריך תוכנית עסקית כשאני לא יודע לתמחר את הדברים? ולא יודע להסיק כמה רווח יהיה, בכל זאת שלב מוקדם מאוד)

לכן, אם אני בוחר קודם לפנות לקהל יעד ולשאול שאלות כדי להבין האם הרעיון שלי viable:
החלוקה למשתמשים הם לשתי קבוצות - קבוצה A: אנשים שמשתמשים, מקבלים שירות מאנשים בקבוצה B ומשלמים כסף.
קבוצה B - משתמשים שמרוויחים כסף ונותנים שירות לאנשים בקבוצה A.
ההתלבטויות שלי לגבי איך לשאול ומה לשאול אנשים:
ברור לי שאני צריך לנסח שאלות מוכנות, אבל:
1. האם לפנות לאנשים באופן ישיר או להכין שאילתא אינטרנטית ולשלוח אותה לאנשים למילוי?
2. איך לנסח את השאלות כך שהתשובות יהיו לי אינפורמטיביות ואוכל להפיק מהן משהו יעיל?
3. כמה חשוב ואיך לשאול בלי לחשוף את הרעיון? (כי ברור לי שבאחת השאלות האחרונות ארצה לשאול אם הם יהיו מעוניינים להשתמש במוצר שאני מציע) לא ברור לי שאפשר בלי לחשוף אבל אשמח לקבל אינפוט מאנשים בעלי ניסיון בזה.
4. אין לי דרך לסווג האם משתמש הוא יהיה בקבוצה A או B, אז אני מניח שאני לא צריך לחלק את השאילתא לשתי קבוצות אלא לשאול את כל השאלות ולפי זה לנסות לחלק באיזה קבוצה הבנאדם הנשאל?
5. פנייה לאנשים לא מוכרים למענה על השאלות? או כרגע להתמקד באנשים שאני מכיר?

תודה.
לצפיה ב-'שיתוף פעולה לעבודת סמינריון בנושא חוכמת ההמונים'
שיתוף פעולה לעבודת סמינריון בנושא חוכמת ההמונים
16/08/2017 | 10:22
23
שלום,
שמי קארין חיים פור ואני סטודנטית למערכות מידע באקדמית ת"א-יפו.
במסגרת לימודיי נתקשנו להכין סמינריון בנושא חוכמת ההמונים.
אשמח לעזרה מכם, כחלק מהעבודה עלי לראיין 2 מומחי ידע בארגון - מנהל ו/או מוביל פרויקט/פיתוח

אשמח לשיתוף פעולה
בתודה מראש,
קארין חיים-פור

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי
העסק נקלע למשבר כלכלי?
פורום הוצאה לפועל
עומדים לפני פשיטת רגל?
סולו עיצוב גרפי לימודים אונליין
עיצוב גרפי בלי לצאת מהבית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה