לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68086,808 עוקבים אודות עסקים

פורום עורך דין צבאי

ברוכים הבאים לפורום עורך דין צבאי. הפורום עוסק בכל הקשור לגיוס ולשירות הצבאי. ניתן להעלות שאלות לגבי צו ראשון, גיוס לצה"ל, שיבוץ, אי התאמה לשירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט בבית דין צבאי בגין עבירות שונות וכל בעיה בתחום הצבאי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עורך דין צבאי

ברוכים הבאים לפורום עורך דין צבאי. הפורום עוסק בכל הקשור לגיוס ולשירות הצבאי. ניתן להעלות שאלות לגבי צו ראשון, גיוס לצה"ל, שיבוץ, אי התאמה לשירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט בבית דין צבאי בגין עבירות שונות וכל בעיה בתחום הצבאי.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום דיני צבא. בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה שקשורה לגיוס לצבא, צו ראשון, שירות צבאי, שיבוץ בצבא, משפט צבאי, עבירות של השתמטות ועריקות, משפט בבית דין צבאי, חקירת מצ"ח, דין משמעתי, שירות מילואים, שחרור משירות צבאי וכדומה. מנהלת הפורום היא עו"ד מירי ברונו, בוגרת הפרקליטות הצבאית, בעלת נסיון של כ-16 שנים בעבודה עם המערכת הצבאית וסייעה למאות רבות של חיילים ומתגייסים והוריהם המודאגים.
עו"ד מירי ברונו מכהנת כחברה בוועדת צבא וביטחון של לשכת עורכי הדין ופועלת רבות כדי לעזור לחיילים ולמתגייסים. בין היתר מפעילה עו"ד מירי ברונו את "מרכז מידע וסיוע משפטי לחיילים ומתגייסים" בפייסבוק. האמור בפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או מקצועי אחר ואינו תחליף לייעוץ שכזה. מי שמסתמך על האמור בפורום, עושה זאת על אחריותו בלבד. הנכם מתבקשים לכבד את הגולשים ולהשתמש בשפה ראויה. הפורום אינו המקום לפרסום מכל סוג שהוא. ככל שיועלה פרסום, הוא יימחק ע"י הנהלת הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
07/05/2019 | 23:40
5
מה החוק הצבאי אומר בנושא חייל מילואים שיצא לחופשה ,וקרתה לי  סיבה טרגית כמו גילוי בגידה  הרג את בת זוגתו והתאבד?
הילדה נשארה בחיים כיום בת 40  האם הוא נחשב חלל צהל עם כל הזכויות והטבות לילדה?
באתר גלעד מצויין שהוא נפל בסיבה טרגית  בעיר הולדתו
לצפיה ב-'גיוס לצהל'
גיוס לצהל
21/03/2019 | 22:43
15

אז גילו אצלי 2 אבחנות.. אנורקסיה וההפרעה פסיכוטית רמה חמורה. 
שלחתי למיטב במייל את מה שרשמה לי הפסיכיאטרית.. תוך כמה זמן אקבל תשובה ממיטב? בקשתי מהם תור לקבן ובדיקות חוזרות בלשכה (כמו של צו 1)

לצפיה ב-'רכישת דירה לנער '
רכישת דירה לנער
13/02/2019 | 18:50
20
האם אוכל לקנות דירה על שמי אני בו 17 וחמישה חודשים. וקיבלתי במתנה סכום שיספיק לקנות דירה קטנה
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:09
5

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'פטור לנשים מטעמי מצפון'
פטור לנשים מטעמי מצפון
11/12/2018 | 14:01
24
שלום לחברי הפורום,

האם למישהו ידוע מהם הקריטריונים של בית המשפט העליון לקבלת פטור משירות חובה לנשים בצה"ל, מטעמי מצפון?

אודה לכם על כל מידע בנושא,

בברכה
פאנור75

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:56

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:23
1
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'תביע כספית'
תביע כספית
26/11/2018 | 16:11
14
נתתי המחאה על סך 60000 שח לקבלו שיפוצים שעבד בבית.ההמחאה היתה מיעדת לעירית קריית ים על ההמחאה הוספתי את המילי למוטב בלבד.התשלום היה בגין תוספת שבניתי.הקבלו אמר לי כי הוא צריך לגשת לעיריה נבהזדמנות זאת ימסור את ההמחאה בעיריה.להפתעתי התברר לי הקבלן זייף חותמת של העיריה ופדה אותה .מסרתי תלונה במשטרה אך לאחר שראיתי שהמשטרה לא פועלת נגד הקבלן.הגשתי תביעה לבית המשפט נגד סניף הבנק בו מתנהל חשבוני.בטענה  שהם שילמו את הכסף למרות שעל ההמחאה רשום עיריית קריית ים ןרשום למוטב בלבד עורך הדין של הבנק ביקש מבית המשפט לדחות את טביעתי על הסף בהסתמכו על סעיף 100/101.שאלתי האם כדאי לי להגיש התנגדות לבקשה זאת ומה הסיכוי שלי שהשופט ייענה לבקשתי זאת
לצפיה ב-'צו לתרגיל התייצבות עד ימ"ח בהתראה של 12 שעות'
צו לתרגיל התייצבות עד ימ"ח בהתראה של 12 שעות
01/11/2018 | 15:52
29
קיבלתי לטלפון התראת תרגיל התייצבות עד ימח ואימון בהמשכו, 12 שעות לפני מועד ההתייצבות שהוגדר.
לא הספקתי להתארגן ולכן לא התייצבתי.
מאיימים עלי במשפט.
יש לציין שעד היום התייצבתי לכל שירות מילואים.
מה לעשות?
לצפיה ב-'הצבא שמפליל אנשים.'
הצבא שמפליל אנשים.
04/10/2018 | 21:49
31
לעתים הצבא מפליל אנשים על לא עוול בכפם, וגורם לדברים להראות טוב.

נניח הייתם עדים למשהו שהצבא לא רצה שתדעו - הצבא החליט שכדאי שיחשבו שאתם מדברים שטויות, ולכן קבע לכם פרופיל 21, והכניס עוד כמה סעיפים, שיקשו לשופטים להתייחס לדברייכם כאמינים (זה מה שקרה לי. לא אפרט ...)

קשה קצת להתמודד מול אריות בתחום הבילוף.
אך הדבר הזה פוגע באזרחות לא מעט. בהרבה מצבים, עדיף לא לדבר על כך, או שעדיף שיחשבו שאני משתמט ולעבור הלאה. האם בכלל אפשר להתמודד כנגד הצבא?
לצפיה ב-'כניסה של משתמטת לישראל עם דרכון פג תוקף'
כניסה של משתמטת לישראל עם דרכון פג תוקף
19/09/2018 | 22:16
25
לפני כשבוע צה"ל פרסם הודעה שהוא מאפשר למשתמטים ועריקים להכנס לישראל במהלך החגים, מ9.9 עד 31.10 ולצאת ללא בעיות כל עוד עוזבים עד ה31.10.

אישתי בת 32, עזבה את ישראל בגיל 17 ומאז לא ביקרה בישראל, לא הצלחנו להסדיר את המעמד מול צה"ל בשלט רחוק. לאור ההודעה של צה"ל החלטנו לבוא לביקור בישראל, הבעיה היא שהדרכון הישראלי שלה פג תוקף ויש לה דרכון אמריקאי בתוקף אבל מבחנת החוק חייבים להכנס לישראל עם דרכון ישראלי, בעבר נסינו לחדש את הדרכון הישראלי אך בגלל הסיפור עם הצבא לא מוכנים לחדש לה אותו. אז נראה שיש לנו בעיה.

השאלה שלי היא, במידה ונצתרך להסדיר את המעמד מתוך ישראל, לאן לגשת?
ומעבר לזה, אשמח אם למישהו יש מחשבות או עיצות לגבי המצב הזה.
לצפיה ב-'כיצד כליה אחת תשפיעה על הפרופיל הצבאי שלי?'
כיצד כליה אחת תשפיעה על הפרופיל הצבאי שלי?
31/07/2018 | 15:40
128
שלום רב לחברי הפורום,

אני חייל בצה"ל , עם פזם של כשנתיים.

בחודשיים האחרונים הייתי מאוד חולה ואחד הבדיקות שנדרשתי לעשות זה אולטרסאונד בהקשר למחלה שלי.

מאוד במקרה גילו שיש לי כלייה אחת.

כיצד הנ"ל משפיעה לי על הפרופיל הרפואי?

האם כליה אחת יכולה לגרום לשחרור מהצבא?

לעזרתכם אודה מאוד ..

לצפיה ב-'התנכלות מצד רשויות הצבא'
התנכלות מצד רשויות הצבא
22/07/2018 | 11:44
38
ביום 14.6.18 התייצבתי בפני וועדה רפואית לחיילי מילואים ונקבע לי פרופיל רפואי קבוע 45 בשל אסתמה חריפה ואלרגיות מהן אני סובל ב-3 השנים האחרונות.
בעקבות זאת פניתי לגורמים בצבא וביקשתי שבהתאם לפרופיל הרפואי החדש שנקבע לי ישבצו אותי מחדש ליחידת מילואים שתואמת את צרכיי הרפואיים.
לצערי, טענתי לא התקבלה. מפקד הפלוגה ביחידה בה אני משרת טען בפני שחייל בעל פרופיל צבאי 45 כשיר לשרת "ביחידה עורפית" ולכן אין סיבה לגרוע אותי מיחידתי הנוכחית.
כמו כן, טענתי בפניו שהמקצוע הצבאי שלי "טכנאי תקשוב מבצעי" הוא מקצוע צבאי שמיועד לבעלי פרופיל צבאי 72 ומעלה, ומאחר והפרופיל הרפואי שלי נמוך יותר אני לא כשיר לשרת במקצוע. המ"פ ענה לי "שבמילואים זה לא עובד ככה" מבלי להרחיב או לציין מהם הנימוקים לכך.
ניסיתי להסביר בפני גורמים שונים בצבא שהיחידה פועלת בשטחים פתוחים ועובדת עם כלי רכב שפולטים מהם עשן וחומרים רעילים, כדוגמת נגמ"שים, ובשל כך אני חושש ששירות ביחידה עשוי להרע את המצב הרפואי שלי. לצערי הרב, הטענות שלי נפלו על אוזניים ערלות.
העליתי את טענה זו בכתב בפני מגוון רחב של גורמים כגון נציבות קובלנות החיילים, קצינת פניות הציבור, קצין המילואים הראשי, דובר צה"ל ואף לשכת הרמטכ"ל, אך עד למועד זה לא התקבל מענה מאף אחד מאותם גורמים וכך נותרתי עומד בפני "שוקת שבורה".

מה אני יכול לעשות?
לצפיה ב-'עורך דין צבאי '
עורך דין צבאי
15/07/2018 | 14:32
39
היי לכולם, בן הדוד שלי הסתבך בפרשייה לא פשוטה בצה"ל , מצאנו עורך דין צבאי שדאג לשמור על זכויותיו בצורה מדהימה!! ממליצה בחום.
לצפיה ב-'התנהלות מול מנהלת תיאום אזרחי'
התנהלות מול מנהלת תיאום אזרחי
09/07/2018 | 08:39
10
לא יודעת אם הגעתי למקום הנכון:
צריכה עו"ד לדין ודברים כנציג מעסיק מול מפקדת מנהל האזרחי בבית אל לצורך קבלת אישור להכנסת עבודה לתוך השטחים(אין בעלי מקצוע ישראלים)
לצפיה ב-'פסיכיאטר צבאי - חייל מילואים'
פסיכיאטר צבאי - חייל מילואים
02/07/2018 | 10:52
1
30
אני חייל מילואים. לפני כחודשיים וחצי ביקשתי להיפגש עם פסיכיאטר צבאי על מנת להוריד את הפרופיל הרפואי שלי. שלחתי חוות דעת פסיכיאטרית לוועדה הרפואית של חיילי המילואים זה מכבר. אני בקשר טלפוני עם מפקדת הוועדה הרפואית. בשבועות האחרונים היא מעדכנת אותי "שברגע שיהיה תור אני אודיע לך". השבועות עוברים, ואני חושש מאוד שבוועדה הרפואית מנסים "לסבן" אותי. האם פקודות הצבא קובעות פרק זמן מסוים שבו יש לזמן חייל מילואים לפגישה עם פסיכיאטר צבאי? למי אני יכול לפנות בנושא?
לצפיה ב-'פסיכיאטר צבאי'
פסיכיאטר צבאי
04/07/2018 | 15:18
29
היי ליאור
מנסיון של 18 שנים וטיפול בעניינם של מאות חיילי מילואים, תורים לפסיכיאטר צבאי לחיילי מילואים יכולים להיקבע אחרי חודשים רבים. קצינת הקישור שלך אמורה לסייע לך בזה, אך הן לא תמיד משתפות פעולה.
בברכה,
עו"ד מירי יעקב גביש

לצפיה ב-'המתת חסד של פצועים הביאה לצל"ש ב-48...'
המתת חסד של פצועים הביאה לצל"ש ב-48...
26/06/2018 | 08:01
1
28
האם צה"ל מצדד בהמתת חסד של פצועים? על פי צל"ש = בין הבודדים שצה"ל נתן ב-1948 לחלל צה"ל  ((ז. הורוביץ הי"ד)) שחיסל את החיילים הפצועים במשוריין... התשובה חיובית.     תחשבו על התרחיש הבא = היחידה לזיהוי חללים בשדה הקרב נתקלת בחיילים פצועים ויורה בהם מטווח קצר.   מדובר באנשי הרבנות הצבאית שאחר כך מתמנים לרב הראשי לישראל. כלומר - זה יבוא על פי עמדת הרב הראשי לצה"ל שמסתמך על מקורות תנ"כיים
לצפיה ב-'..וגם על פרשת השבוע....'
..וגם על פרשת השבוע....
26/06/2018 | 08:04
17
אם בפרשת השבוע נזכרת מלחמה אז מהר צריך לעשות מלחמה על מנת שהקשר הניצחי בין עם ישראל לבין תורת ישראל יישמר לנצח נצחים
לצפיה ב-'השתמטות מגיוס לצה"ל'
השתמטות מגיוס לצה"ל
19/06/2018 | 09:20
2
61
מבקשת את עזרתכם,
ביתי הבכורה טרם גיוסה לצה"ל נסעה לארה"ב לבקר משפחה(טיול),
הטיול התארך ונמשך שנתיים, מצאתי את עצמי כועסת ומתווכחת איתה שתחזור לצבא במהלך הטיול הכירה ישראלי דתי שהשפיע עליה לחזור בתשובה ואף דאג להכניסה למדרשה דתית קיצונית בניו יורק,
לאחר שנה הם נישאו בחב"ד(מיאמי).
הגעתי לביקור לפני חודש מצאתי את ביתי בהריון חובשת פאה ובמצב נפשי קשה מאוד ורוצה לשים קץ לחייה, היא ביקשה לחזור הביתה דחוף, רכשנו כרטיסים חזרה וחזרנו הביתה.
בהגיענו לשדה התעופה בישראל היא נעצרה אך בשל הריונה שוחררה ודרשו ממנה להגיע לתל השומר וכך היה, היא הגיעה לתל השומר הציגה מסמכים תעודת נשואין ואישור מרופא (אולטרסאונד)לגבי הריונה.
נמסר לה לאחר הצגת האישורים שישלחו לה הזמנה למשפט,
שאלתי כזאת כמה זמן יארך הכל?האם ניתן לזרז את המשפט היות והיא אינה יכולה לצאת מישראל בשל צו עיכוב יציאה מהארץ.
האם ניתן לוותר על בית משפט?ובמקום ישפוט אותה קצין בכיר?
אני רוצה לציין הוצאתי המון כסף לעזור לביתי כדי לחזור ארצה, אני מפרנסת יחידה וידי אינה משגת תשלום לעורך דין שייצג אותנו.
האם יש עורכי דין צבאיים בהתנדבות שיכול לעזור לי?
האם חייב עו"ד צבאי?
האם יש סנגוריה שניתן לפנות אליה?לבקש עזרה?
אבקש בכל לשון של בקשה תעזרו לי אני אובדת עצות...
תודה לכולם|
לצפיה ב-'השתמטות מצה"ל'
השתמטות מצה"ל
04/07/2018 | 15:23
1
40
היי סימון
בתך זכאית לייצוג של סניגור צבאי ללא תשלום, ככל שהיא תישפט בבית הדין הצבאי.
אם תישפט בדין משמעתי, היא יכולה לנסות לקבל ייעוץ טלפוני מהסניגוריה הצבאית, כי אין יצוג של עו"ד בהליך זה.
בברכה,
עו"ד מירי יעקב גביש
לצפיה ב-'השתמטות מצה"ל'
השתמטות מצה"ל
23/07/2018 | 11:50
23
תודה רבה עבור תשובתך.
שאלה נוספת קיבלתי תשובה מהסנגוריה הצבאית שהתיק נסגר והם אינם מעונינים לתבוע את ביתי,כאשר פניתי למיטב על מנת לקבל פטור מהצבא בתחילה טענו שזה לוקח זמן ושנמתין, עכשיו הם טוענים שהם לא סיימו את התהליך המשפטי עם הילדה.
שאלתי היא ילדה שלא התגייסה לצבא ושההתה בארהב במשך שנתיים בתחילה טענו שיקיימו משפט כי יש חוק לאחר שנה שופטים סרבן גיוס, התובע ביטל את המשפט
אז עכשיו מיטב רוצים לתבוע אותה, לא יודעת זה לא ברור לי?
מה החוק לגבי זה?
אודה לתשובתך תודה.
לצפיה ב-'עורך דין שעבד/ התנדב בקצין העיר'
עורך דין שעבד/ התנדב בקצין העיר
16/04/2018 | 16:54
37
שלום לכלום,
מזה שלושה שבועות שאני מחפשת עורך דין בשם דוד אשר התנדב/ עבד בקצין העיר רחובות . הוא לא היה עורך דין צבאי.
מאחר ואין יותר קציני עיר זוהי כמעט משימה בלתי אפשרית לנסות להשיגו.
השתחררתי בשנת 2013 ומאז אופס לי הנייד וכל אנשי הקשר נמחקו.
עורך הדין הזה עזר לי נגד חברה שניסתה ברמאות להצמיד לי חוב אשר לא יהיה מוצדק ולכן הצבא מימן לי סיוע משפטי דרך קצין העיר וקיבלתי ייצוג ממנו.
היום 5  שנים לאחר מכן החברה הזו לזרה להטריד אותי כאילו כלום!
דורשת הרבה כסף... אני מחפשת את עורך הדין הזה על מנת שיוכל לאמת את דבריי ואת זה שהם ''ירדו'' ממני אז אין ז הגיוני שהם חזרו שוב עכשיו...
בבקשה כל מי שיודע פרט ולו הכי קטן ממש יציל אותי.
כבר ניסיתי להתקשר לקצין פניות הציבור, סנגוריה צבאית ועוד..
אם מישהו מכיר עורך דין שהתנדב או עבד בקצין עיר כלשהו ובפרט את זה שאני מחפשת נא להשאיר בתגובות בבקשה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ