לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67796,779 עוקבים אודות עסקים

פורום מקרקעין

תחום המקרקעין והתחום שעוסק במכירה ובקנייה של נכסי נדלן בפרט, הינו תחום שנוגע בכל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת בחיינו, עסקאות מקרקעין הינן העסקאות הגדולות והמורכבות שאנו מבצעים בימי חיינו ומעלות חששות ושאלות. בפורום זה אנסה לתת מענה ראשוני (שכמובן לא מהווה יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו) לשאלות בתחום המקרקעין שעוסקות בנושאים כמו: מכירה וקנייה של נכסי מקרקעין, מתן מתנות של נכסי מקרקעין ו/או עסקאות ללא תמורה, השכרה של נכסי מקרקעין, מיסוי המקרקעין, מחלוקות וסכסוכים משפטיים הנובעים מעסקאות מקרקעין ועוד.

מנהל הפורום הינו עו"ד יריב גוטמן שעוסק בתחום המקרקעין במשך 20 שנה. הנני חוזר ומדגיש האמור בפורום זה לא מהווה ייעוץ משפטי וכל מי שמסתמך על האמור בפורום זה האחריות עליו בלבד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מקרקעין

תחום המקרקעין והתחום שעוסק במכירה ובקנייה של נכסי נדלן בפרט, הינו תחום שנוגע בכל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת בחיינו, עסקאות מקרקעין הינן העסקאות הגדולות והמורכבות שאנו מבצעים בימי חיינו ומעלות חששות ושאלות. בפורום זה אנסה לתת מענה ראשוני (שכמובן לא מהווה יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו) לשאלות בתחום המקרקעין שעוסקות בנושאים כמו: מכירה וקנייה של נכסי מקרקעין, מתן מתנות של נכסי מקרקעין ו/או עסקאות ללא תמורה, השכרה של נכסי מקרקעין, מיסוי המקרקעין, מחלוקות וסכסוכים משפטיים הנובעים מעסקאות מקרקעין ועוד.

מנהל הפורום הינו עו"ד יריב גוטמן שעוסק בתחום המקרקעין במשך 20 שנה. הנני חוזר ומדגיש האמור בפורום זה לא מהווה ייעוץ משפטי וכל מי שמסתמך על האמור בפורום זה האחריות עליו בלבד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם בפורום. כל הנכתב בפורום אינו בגדר ייעוץ משפטי.
המשך >>

לצפיה ב-' חישוב מס רכישה במקרה של אופציה'
חישוב מס רכישה במקרה של אופציה
27/01/2019 | 19:13
10
שלום
ברצוננו לרכוש מקבלן דירה עבור בננו הקטין בן 16.5.
בבעלותנו דירה.
אני מעוניינים לחתום על החוזה רק כשיהיה בן 18 על מנת לחסוך את מס הרכישה.
איך ניתן לבצע זאת?
האם רכישת  אופציה והעברתה אליו עם הגיעו לגיל 18, תאפשר לו תשלום מס רכישה כדירה ראשונה כאשר יחתום על החוזה?
תודה
לצפיה ב-'דירה שהתקבלה בירושה'
דירה שהתקבלה בירושה
20/01/2019 | 15:29
13
שלום
אם 4 אחים מקבלים דירה בירושה והם מוכרים את הדירה האם במכירה הם צריכים לשלם מס שבח ? זו הייתה הדירה היחידה של המנוח שהוא התגורר בה 20 שנה לפני מותו.

ארבעת האחים רוצים למכור לבן של אחד מהם . האם האבא של הבן שרוכש צריך לעשות חוזה מתנה בנפרד או אפשר לכלול אותו עם שאר האחים בחוזה והוא פשוט לא יקבל כסף כי הוא לא רוצה לקבל כסף מבנו

תודה
לצפיה ב-'חוק המקרקעין סעיף 58 '
חוק המקרקעין סעיף 58
19/01/2019 | 11:41
8
אימי קנתה  דירה 3 חדרים . בביניין יש דירות 3-4-5 חדרים .
הדירה נירכשה בשנת 1988 . בביניין יש תקנון מצוי .
ועד הבית משולם שווה בין כול הדירות .
לא הכרתי את סעיף 58 שאומר משלמים לפי שטח היחסי .את תשלום החזקת הבניין .
האים אפשר ליתבוע את הנציגות על גבייה לא לפי החוק . סעיף 58
עבור 30 השנה ששולם . יותר . מדובר בסכום של איזה 11 אלף ש"ח
ליתבוע אפשר . השאלה האים יש תקדים . על מיקרה כזה
לצפיה ב-'דירות בבעלות מדינת ישראל'
דירות בבעלות מדינת ישראל
17/01/2019 | 14:35
13
בבניין משותף, חלק מהדירות (תת חלקות) רשומות בלשכת רישום המקרקעין כנמצאות בבעלות מדינת ישראל. אל מי יש לפנות בשעת הצורך? למשל, כאשר יש לגבות כסף עבור הוצאות כמו איטום הגג, תיקון צנרת משותפת וכו'.
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:09
3

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'הקמת חדר כושר בבניין מגורים - האם החלטה כזו מחייבת הסכמה '
הקמת חדר כושר בבניין מגורים - האם החלטה כזו מחייבת הסכמה
02/01/2019 | 06:37
12
של כל דיירי הבניין ?

או שמספיקה החלטה של רוב רגיל בהצבעה?

תודה,

לצפיה ב-'מס רכישה ברכישת דירה בעמותה'
מס רכישה ברכישת דירה בעמותה
01/01/2019 | 16:26
5

הסיפור הוא כזה. אני עומד לרכוש דירה בעמותה שרכשה קרקע מהמנהל לפני מספר שנים וכעת סיימו שלד ואוחזים בחיפוי הבניין ובשלב גמר. אני נכנס לעמותה במקום חבר שיוצא מהעמותה ולמעשה רוכש ממנו את הדירה. הבנתי שבזמן שהעמותה רכשה את הקרקע מהמנהל לא היו שום תוכניות בנייה, לא ידעו מחירי דירות, לא ידעו איזה דירה כל אחד יקבל וכו', ולמעשה זו הייתה רכישת קרקע בלבד אז מס הכנסה התייחס לזה כאל רכישת קרקע בלבד ולא כאל רכישת דירה (היה טוב למשקיעים - ופחות טוב לאלו שרכשו דירה ראשונה).
כעת מתברר שעדיין היום כשכבר אוחזים בחיפוי הבניין ובעבודות פנים (השלד הסתיים), ויש לעמותה חוזה עם קבלן עם תאריך סיום (לעוד מספר חודשים) עדיין מס הכנסה מתעקש שאני צריך לשלם מס רכישה מלא למרות שזו דירה ראשונה. לטענתם עדיין מדובר בקרקע + התחייבויות ולכן דורשים מס רכישה מלא מהקרקע + כל ההתחייבויות לקבלן, יועצים וכו' (כלומר ממחיר הדירה המלא).
 העמותה מתארגנת לרשום בקרוב את הדירות על שם הרוכשים, כלומר להעבירם מבעלות העמותה לבעלות הרוכשים (כיוון שיש כבר שלד ואפשר לעשות חלוקה). 

השאלה שלי: 1) האם זה הגיוני בכלל שבשלב זה הם ידרשו מס רכישה? זה הרי בדיוק כמו שאני ארכוש מאזרח פרטי קרקע שהשלד שלה מוכן כבר (למשל מישהו שקנה קרקע לבנייה עצמית של צמוד קרקע פרטי) ויש לו חוזה עם קבלן עם תאריך סיום הבנייה, הבנתי שבמקרה כזה אין מס רכישה בדירה ראשונה (ויש לזה דין כמו רכישת דירה מקבלן). 2) אולי עדיף לחכות עד שיעבירו את הבעלות מהעמותה לדיירים, האם אז עדיין יש הגיון שמס הכנסה ידרשו מס רכישה? 

לצפיה ב-'מבנה מסוכן'
מבנה מסוכן
01/01/2019 | 14:31
11
שלום,
האם מישהו כאן רכש דירה בבניחן שהוגדר ע"י העירייה כ"מבנה מסוכן"
והאם לקח משכנתא?
השאלה היא בעיקר בנושא הביטוח לדירה שהבנק דורש - האם עשו עם זה בעיות?

תודה
לצפיה ב-'זכויות בניה שנעלמו בתמ"א 38'
זכויות בניה שנעלמו בתמ"א 38
31/12/2018 | 14:20
10
בהתחלה הדירות היו שוות בגודלן לימים חלק מהדיירים קיבלו קרקע והרחיבו את הדירות ,וחלק קיבלו קרקע עם זכויות שוות להרחבה ולא הרחיבו .

נכון להיום מוצע פרוייקט תמ"א 38 2 הריסה ובניה מתברר שמי שלא הרחיב לא זכאי לזכויות התב"ע שלו איבד אותם .

מה דעתכם המלומדת האם יש פסק דין בנושא ,האם המחוקק נתן דעתו על המצב הזה ?
כמובן שיש פה גזל של זכויות הבניה ומה ניתן לעשות בנידון 
לצפיה ב-'רישום בן זוג ללא תמורה'
רישום בן זוג ללא תמורה
18/12/2018 | 17:34
3
29
בבעלותי בית שאני מתגורר עם בת זוגתי (אשתי) וילדי את הבית המדובר קבלתי ללא תמורה מהוריי לפני מספר חודשים אך אנחנו מתגוררים בו מספר שנים. ברצוני להוסיף את אשתי לבעלות הבית יחד איתי ללא תמורה האם יהיה פטור ממס רכישה , שבח ומכירה? האם מספיק להוריד שטרות מכר ולחתום ולגשת לרשויות המס ולרישום מקרקעים וערייה? האם יש נקודות נוספות שעלי להיות מודע \ לקחת בחשבון? זה משנה האם יש ליעוד דירה נוספת בבעלותי בלבד? 
לצפיה ב-'ההעברה ללא תמורה '
ההעברה ללא תמורה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/12/2018 | 16:58
23
שלום רב,

ככל שמדובר בנכס בו אתם חיים אזי ההעברה פטורה ממס.

עדיין יש לדווח על העסקה לרשויות המס וכן לעשות הסכם ותצהירי מתנה כך שבלי עורך דין מיקצועי בילתי אפשרי לעשות את ההעברה בפועל.

לצפיה ב-'העברה ללא תמורה לקרוב'
העברה ללא תמורה לקרוב
19/12/2018 | 17:32
1
14
תקנה 20 לתקנות מס רכישה 
מכירה לקרוב תק' (מס' 2)  תש"ם-1980 תק' (מס' 3)  תשמ"ג-1983
20.    במכירת זכות במקרקעין ללא תמורה מיחיד לקרובו, יהיה מס הרכישה שליש ממס הרכישה הרגיל.
לצפיה ב-'ההעברה ללא תמורה '
ההעברה ללא תמורה
( לעמוד שלי בתפוז )
20/12/2018 | 16:31
10
שלום רב עו"ד סדן
לא הבנתי מה כוונתך בציטוט חלק מהחוק.

אם תקרא את החוק במלואו תמצא כי העברה ללא תמורה לבן זוג חלק מדירת מגורים בהם חיים הזוג פטורה ממס שבח ומס רכישה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/12/2018 | 16:23
4
לצפיה ב-' שאלה לגבי חילוט קרקע עי המנהל'
שאלה לגבי חילוט קרקע עי המנהל
17/12/2018 | 20:00
1
8

סבו של בעלי היה חקלאי, אני מדברת כאן שנות ה 70 , היה לו חלק קטן בשותפות עם חקלאים אחרים באדמה מול צריפין.  השותפים אחרי תהליך מאוד ארוך של כ 10 שנים,
הצליחו להגיע להסכמה מי מקבל איזה גוש וחלקה . שיהיה משהו בטאבו, בינתיים סבו של בעלי נפטר
וההתעסקות היתה בין היורשים .
לפני כ 3 שנים סיימו את התהליך ומשפחות של בעלי קיבלה את חלקה כל יורש נמצא זכאי
לכ 800 מ"ר , שטח לא רע .
הכוונה הייתה שבמקרה הפשרה לבנייה של דיור\תעשייה כל אחד ידע מה יש לו איפה
כך שיוכל לקבל תמורה בהתאם.
לפתע – בעלי מיידע אותי שיש שהמנהל הודיעה שברגע שיש שינוי קרקע אז הקרקע- חוזרת למנהל כי יש כזה סעיף בהסכם.
האם יש מנגנון פיצוי של המנהל , או מדיניות שכזאת ?
האם זה מקובל שכך קורה ובעלי הקרקע , החוכרים, לא זכאים לכלום.
אני רוצה לבדוק בעצמי את הנושא,  איפה יש חוזים של המנהל עם בעלי קרקע , אני ובעלי רוצים לבדוק,  איך עד עכשיו כל השנים שכך כך הרבה עורכי דין עסקו בנושא הסעיף הזה לא עלה ?

בתודה,
ורד

לצפיה ב-'הסכם חכירה'
הסכם חכירה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/12/2018 | 17:04
6
שלום רב,

הסכמי חכירה יש במשרדי הרשות למקרקעי ישראל ואפשר לקבל אותם שם.
לצפיה ב-'מי אמור לשלם על תשריט לרישום בית משותף'
מי אמור לשלם על תשריט לרישום בית משותף
18/12/2018 | 19:25
2
11
לפי החוק מי אמור לשלם על התשריט לבית משותף?
מבנה העסקה הוא כך: מדובר בהרחבה בקיבוץ, הרוכשים שילמו על הקרקע ישירות למנהל, והקיבוץ הכתיב לנו עם איזה קבלנים לעבוד. לא היתה אפשרות לבחור את הקבלן בצורה עצמאית.
אשמח לתשובה.

לצפיה ב-'מי אמור לשלם על תשריט לרישום בית משותף'
מי אמור לשלם על תשריט לרישום בית משותף
19/12/2018 | 16:52
1
11
לפי מה שהוסכם בחוזה עליו חתמת
לצפיה ב-'הנושא לא מוזכר באופן מפורש בחוזה'
הנושא לא מוזכר באופן מפורש בחוזה
20/12/2018 | 00:21
2
לצפיה ב-'ליקוי בנייה ואי-מתן בדיקה'
ליקוי בנייה ואי-מתן בדיקה
16/12/2018 | 12:10
1
9
שלום,
רכשתי דירה מקבלן
הזמינו אותי למסירה ראשונית שם התגלה רטיבות בתחת לבלטוץ שה אמבטיה - כך עולה מחברה המתמחה בבדק בית.
בנוסף בדיוק הגיעה תקופת הגשמים מלפניי שבועיים, יש מלא דירות עם בעיית רטיבות וועד כדי נזילות כבר (ממש מטפטף).

בקשתי מקבלן שני דברים:
1) לבוא עם בעלי מקצוע לקחת מדידות (מטבח, מזגנים...)
2) להראות שהתיקון אכן מתבצע לפחות באמבטיה אשר מונע כניסה.

הקבלן סירב התוקף לשתי הבקשות רשמית.
(נראה לי הם מפחדים שלא אראה מה קורה בדירה שלי עם הרטיבויות)

האם זה חוקי?
תודה

לצפיה ב-'בדיקת דירה חדשה'
בדיקת דירה חדשה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/12/2018 | 17:02
416
שלום רב,

יש לבדוק את תנאי הסכם המכר על מנת לראות מה המנגנון של בדיקת הדירה טרם קבלתה.
בכל הסכם מכר יש מנגנון לגבי מסירת הדירה ויש לנהוג על פיו.
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:56
2

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:23
2
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'דמי איזון'
דמי איזון
02/12/2018 | 10:31
2
22
1.חלוקה בעין  בין 2 שותפים של חלקה מקרקעין חקלאית. איך מוכיחים/מראים/משכנעים שידרשו כמעט תמיד דמי איזון (הסתברות גבוהה) 

2.האם קביעת דמי איזון פירושו גם עירוב בית משפט בהליך איזון זה?
לצפיה ב-'דמי איזון'
דמי איזון
( לעמוד שלי בתפוז )
03/12/2018 | 15:32
1
7
שלום רב,

השאלה לא מובנת .
מי ידרוש דמי איזון  ? למה הכוונה חלוקה בעיין?
אשמח אם תפרט את המקרה.
לצפיה ב-'לפי ס' 38-40 לחוק מקרקרעין'
לפי ס' 38-40 לחוק מקרקרעין
03/12/2018 | 16:08
2
לצפיה ב-'בנסח " קיימת הגבלה בהעברה" - איפה רואים מה בדיוק ההגבלה?'
בנסח " קיימת הגבלה בהעברה" - איפה רואים מה בדיוק ההגבלה?
22/11/2018 | 18:37
3
30
בנסח טאבו של בית פרטי צוין "קיימת הגבלה בהעברה", ככל הנראה חריגת תכנון ובנייה. איפה רואים מה בדיוק ההגבלה?
לצפיה ב-'הגבלה בהעברה ובירושה'
הגבלה בהעברה ובירושה
( לעמוד שלי בתפוז )
25/11/2018 | 11:21
2
76
שלום רב,

לרוב הערות כאלו מופיעות כאשר נכסים הם לא בבעלות אלא בחכירה והערה זו באה ליידע שאי אפשר לבצע ההעברה בנכס מבלי לקבל את הסכמת הבעלים.

האם מדובר  בנכס בחכירה?
לצפיה ב-'לא מתאים. מדובר בחכירה לדירות (רמ"י) של נכס מהוון'
לא מתאים. מדובר בחכירה לדירות (רמ"י) של נכס מהוון
25/11/2018 | 13:31
13
לצפיה ב-'אין דרך לראות מי רשם את ההגבלה ומה תוכנה?'
אין דרך לראות מי רשם את ההגבלה ומה תוכנה?
25/11/2018 | 13:32
10
לצפיה ב-'בעלות משותפת על דירה כתוצאה מירושה'
בעלות משותפת על דירה כתוצאה מירושה
20/11/2018 | 19:43
1
18
שלום,
לאחר שאבי נפטר עברה הבעלות בחלוקה שווה לכל ילדיו, כל אחד שליש.
האם יכול אחד מהבעלים למכור את חלקו ללא הסכמת שני הבעלים האחרים?
במידה וכן האם ישנה זכות קנייה ראשונה לבעלים האחרים של הדירה?
אם אין הסכמה של כל הבעלים למכירת הנכס האם עדיין יכולים למוכרו?
אשמח להרחבה בנושא

תודה
לצפיה ב-'פירוק שיתוף במקרקעין'
פירוק שיתוף במקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/11/2018 | 15:37
18
שלום רב,
המקרה המתאור הוא מקרה קלאסי של פירוק שיתוף במקרקעין.
הדרך היחידה לצאת מהמסבך היא להגיש תביעה לפירוק שיתוף לבית המשפט.
דרך המלך היא כי הדירה תצא למכרז בשוק החופשי.
ישנם חריגים בהם אחד מבעלי הדירה קונה את השותפים.

לצפיה ב-'החלפת צרכני גז'
החלפת צרכני גז
07/11/2018 | 21:16
12
שלום לכולם
נתקלנו בבעיה שלא צפינו, בדירה שרכשנו חוזה הגז מופיע על שם מוכר היסטורי (לפני המוכרים הנוכחיים לא מי שהם קנו ממנו אפילו), אנחנו מתכננים לנתק את הגז אבל נתקלנו בבעיה כי חברת הגז לא מוכנה להעביר צרכנים בלי אותו אדם.
מישהו נתקל בבעיה כזאת? מה ניתן לעשות?

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד יריב גוטמן, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1998. משרד עו"ד יריב גוטמן מומחה במתן שירותים משפטיים במגוון תחומים, לרבות במשפט דיני מקרקעין, מיסוי מקרקעי
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד יריב גוטמן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו