לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1065710,657 עוקבים אודות עסקים

פורום יוגה

שלום רב לכולכם מה שהולך פה להיות בפורום, זה מה איך וכמה שתתנו לזה לקרות. כי... עם יוגה זורמים. זרימה היא תהליך הוליסטי טבעי ובריא של בריאה. וכך גם יוגה. הטבע בורא את עצמו כל הזמן מחדש ונמצא כל הזמן בהשתנות מתמדת. ואנחנו- המיקרוקוסמוס של הטבע וחלק בלתי נפרד ממנו- נמצאים כמוהו באותה השתנות תמידית.למעשה עם כל נשימה שלנו אנחנו משתנים ונולדים מחדש. ולכן, כשאת- אתה- אתֶם מרגישים מודעים וחווים את התחושה הזאת אתם זורמים איתה ובתוכה, וכשאתם מתאחדים איתה, אז, אתם פשוט זה בתוך זה. אז זה קורה- לך, לך ולכם. אין פירוד- הכל איחוד. הכל אחד. וזה לב העניין. ולהיות בתוך מצב כזה- זו יוגה. יוגה פירושה: חבירה- התמזגות או איחוד. איחוד עם של מה עם מה? איחוד שלך עם המהות שלך. המהות האלוהית שלך. שלָך. שלכֶם. ולהמחשת מהות זו הנה ציטוטים משני יוגים גדולים מהמאה ה-20: "כל יצור חי משתוקק לאושר ואינו חפץ בסבל ומאחר שבכל יצור קיימת אהבה מירבית לעצמו ומאחר שרק אושר הנו הגורם לאהבה שלמה וטהורה עלינו להכיר ולדעת את עצמנו כדי לרכוש אושר זה." שרי באגאוואן ראמאנה מהרישי" "חיה באהבה. נשום באהבה. שיר באהבה. אכול באהבה. שתה באהבה. דבר באהבה. התפלל באהבה. מדוט באהבה. חשוב באהבה. נוע באהבה. מות באהבה.טהר את מחשבותיך דיבורך ומעשיך באש האהבה. טבול ורחץ באוקיינוס הקדוש של האהבה. קח את דבר האהבה והפוך להתגשמות האהבה." "שרי סוואמי שיוואננדה" יוגה מראה לנו את הדרך... אז בואו ונזרום אתה ביחד. זאת ההתחלה. אין פה סוף. אתם כולכם מוזמנים להמשיך אותה. להפרות אותה. לדסקס אותה ואיתה. להעיר, להאיר ולהעשיר אותה בנוכחות שלכם בהבנות שלכם ובתובנות שלכם. כל הזמן. כל הזמן בהשתנות מתמדת. מי אני? אני תלמיד יוגה. תלמיד של החיים. כל החיים. ומורה ליוגה קלסית אוריגינלית. המלמד האת`הא וראג'ה יוגה דרך עקרונותיה הפשוטים והאוניברסליים: הרפיה נכונה. עבודה נכונה של ועם הגוף. נשימה נכונה. תזונה נכונה. חשיבה חיובית, דמיון מודרך ומדיטציה. והערה חשובה לסיום: הרבה פוסטים שלי נכתבים כאן בפורום- מטעמי הנוחיות- בשם זכר. אך הכוונה מיועדת, כמובן, גם לנשים. ובכלל, בפורום זה אין ולא תתקיים שום אפליה לשום מיו, מגדר. גזע. צבע, ודעה. וזה חל על כולם. ללא יוצא מן הכלל. שלכם בברכה ואהבה יוגי בר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יוגה

שלום רב לכולכם מה שהולך פה להיות בפורום, זה מה איך וכמה שתתנו לזה לקרות. כי... עם יוגה זורמים. זרימה היא תהליך הוליסטי טבעי ובריא של בריאה. וכך גם יוגה. הטבע בורא את עצמו כל הזמן מחדש ונמצא כל הזמן בהשתנות מתמדת. ואנחנו- המיקרוקוסמוס של הטבע וחלק בלתי נפרד ממנו- נמצאים כמוהו באותה השתנות תמידית.למעשה עם כל נשימה שלנו אנחנו משתנים ונולדים מחדש. ולכן, כשאת- אתה- אתֶם מרגישים מודעים וחווים את התחושה הזאת אתם זורמים איתה ובתוכה, וכשאתם מתאחדים איתה, אז, אתם פשוט זה בתוך זה. אז זה קורה- לך, לך ולכם. אין פירוד- הכל איחוד. הכל אחד. וזה לב העניין. ולהיות בתוך מצב כזה- זו יוגה. יוגה פירושה: חבירה- התמזגות או איחוד. איחוד עם של מה עם מה? איחוד שלך עם המהות שלך. המהות האלוהית שלך. שלָך. שלכֶם. ולהמחשת מהות זו הנה ציטוטים משני יוגים גדולים מהמאה ה-20: "כל יצור חי משתוקק לאושר ואינו חפץ בסבל ומאחר שבכל יצור קיימת אהבה מירבית לעצמו ומאחר שרק אושר הנו הגורם לאהבה שלמה וטהורה עלינו להכיר ולדעת את עצמנו כדי לרכוש אושר זה." שרי באגאוואן ראמאנה מהרישי" "חיה באהבה. נשום באהבה. שיר באהבה. אכול באהבה. שתה באהבה. דבר באהבה. התפלל באהבה. מדוט באהבה. חשוב באהבה. נוע באהבה. מות באהבה.טהר את מחשבותיך דיבורך ומעשיך באש האהבה. טבול ורחץ באוקיינוס הקדוש של האהבה. קח את דבר האהבה והפוך להתגשמות האהבה." "שרי סוואמי שיוואננדה" יוגה מראה לנו את הדרך... אז בואו ונזרום אתה ביחד. זאת ההתחלה. אין פה סוף. אתם כולכם מוזמנים להמשיך אותה. להפרות אותה. לדסקס אותה ואיתה. להעיר, להאיר ולהעשיר אותה בנוכחות שלכם בהבנות שלכם ובתובנות שלכם. כל הזמן. כל הזמן בהשתנות מתמדת. מי אני? אני תלמיד יוגה. תלמיד של החיים. כל החיים. ומורה ליוגה קלסית אוריגינלית. המלמד האת`הא וראג'ה יוגה דרך עקרונותיה הפשוטים והאוניברסליים: הרפיה נכונה. עבודה נכונה של ועם הגוף. נשימה נכונה. תזונה נכונה. חשיבה חיובית, דמיון מודרך ומדיטציה. והערה חשובה לסיום: הרבה פוסטים שלי נכתבים כאן בפורום- מטעמי הנוחיות- בשם זכר. אך הכוונה מיועדת, כמובן, גם לנשים. ובכלל, בפורום זה אין ולא תתקיים שום אפליה לשום מיו, מגדר. גזע. צבע, ודעה. וזה חל על כולם. ללא יוצא מן הכלל. שלכם בברכה ואהבה יוגי בר
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'מי שמע על מאסטר היוגה הבריטי דיוויד סאי? '
מי שמע על מאסטר היוגה הבריטי דיוויד סאי?
08/07/2019 | 18:08
7
היי לכולם!
אני לא יודעת אם שמעתם על מאסטר היוגה הבריטי דיוויד סאי. אני פגשתי אותו במספר סדנאות שהעביר בפסטיבל היוגה הישראלי בשנה שעברה ופשוט התאהבתי! השיעורים שעברתי אצלו היו מבחינתי משני אורח חיים בצורה אמיתית ועמוקה. הוא המציא שיטה בשם יוגה ביטס לפני כ-20 שנה, ומאז מלמד אותה ברחבי העולם בהצלחה מסחררת.
המפגש המרגש גרם לי לרצות להרים איתו פרוייקט משותף, ובספטמבר הקרוב אני מארגנת טיול יוגה למיקונוס יוון, יחד עם דיוויד שיעביר לנו סדנאות ושיעורים מטעיני גוף ונפש, ויהי זמין לחלוק מניסיונו והידע הרב שלו 24 שעות ביממה. השהייה היא במלון 4 כוכבים מפנק ליד הים, חגיגה של בריאות לגוף ולנפש במחיר שווה ביותר.

לינק לסיפור של דיוויד ושיטתו הייחודית- https://www.mako.co.il/good-news-inspiration/Artic...

לצפיה ב-'שאלה כללית על יוגה'
שאלה כללית על יוגה
28/05/2019 | 18:17
1
25
כשאני שוכב על הגב וכשאני מרגיש את כפות הרגליים, אני חש חום בכף הרגל. האם זה נורמלי או שגיליתי אצלי כוחות על ;)
לצפיה ב-'כוחות על ברור'
כוחות על ברור
26/06/2019 | 23:19
8
לצפיה ב-'יש יוגה באזור גבעת שמואל? '
יש יוגה באזור גבעת שמואל?
15/05/2019 | 23:35
7
שלום
אני מחפש שיעור יוגה באזור גבעת שמואל, מישהו מכיר? 
לצפיה ב-'למכירה: ספרי יוגה במצב מעולה זהבי, טלפון: 0528170966'
למכירה: ספרי יוגה במצב מעולה זהבי, טלפון: 0528170966
24/04/2019 | 01:24
7
למכירה: ספרי יוגה- איינגאר במצב מעולה
זהבי, טלפון: 0528170966
לצפיה ב-'שאלון קצר למתרגלות יוגה - עזרה בפרוייקט חשוב'
שאלון קצר למתרגלות יוגה - עזרה בפרוייקט חשוב
08/04/2019 | 21:06
8
משתפת כאן בפרוייקט שאני עובדת עליו - אשמח לעזרתכן.
במקצועי אני אחות. ב"עצמאותי" אני מורה ליוגה ומתעסקת רבות בקידום בריאות האישה.
עם הניסיון - 
נחשפתי יותר ויותר ליתרונות הנפלאים של תרגול היוגה - 
במיוחד בקידום בריאות של נשים - פיזית ונפשית.
אני עובדת בימים אלו על תכנית שתאפשר תרגול יוגה לנשים בפורמט של תרגול מותאם אישית עבור כל אישה בהתאם למצבה (מבחינת זמן, מיקום, מגבלה פיזית או רפואית וכו')
וכאן אשמח �� לעזרתכן - 
אם אתן מתרגלות יוגה - או שיש לכן חברות כאלו -
אשמח שתמלאו את השאלון וגם שתפיצו אותו הלאה למקומות רלוונטיים.
תודה מראש על העזרה!��

לצפיה ב-'בגדי יוגה '
בגדי יוגה
27/02/2019 | 20:59
12
www.mygugushop.com כנסו לראות 
לצפיה ב-'סרטון יוגה:שיעור יוגה'
סרטון יוגה:שיעור יוגה
23/11/2018 | 16:58
1
220
שלום,
העלנו סרטון יוגה: "שיעור יוגה".
אתם מוזמנים ומוזמנות לצפות, לתרגל ולשתף.
תרגול נעים
לצפיה ב-'מה הוא קופץ?'
מה הוא קופץ?
10/04/2019 | 07:24
6
לצפיה ב-'המלצה על מזרון: קוברה פרו או קורמה לייט?'
המלצה על מזרון: קוברה פרו או קורמה לייט?
10/08/2018 | 19:51
1
242
שלום,
מתרגלת אשטנגה וויניאסה, מעוניינת לרכוש מזרון. איזה מזרון מומלץ? רוצה לציין שסובלת מזיעה ונוטה להחלקה. 
תודה.
לצפיה ב-'המלצה על מזרן...'
המלצה על מזרן...
03/10/2018 | 10:27
105
היי גל , שניהם מאוד טובים ונוחים לתרגול, אבל עדיין זה לא תמיד מונע החלקה מזיעה במיוחד שזה מזרן חדש הוא צריך זמן להשתפשפ קצת . את יכולה לכבס במכונה בהתחלה 30 מעלות פונקציה הכי קצרה במכונה
לצפיה ב-'שאלה בנושא יוגה קללות'
שאלה בנושא יוגה קללות
14/04/2018 | 14:04
1
326
שלום לכולם
שמעתי על סגנון יוגה שונה במקצת, שנקרא יוגה קללות
זה יוגה שכמו שנשמע, מקללים ופורקים (לפעמים גם שוברים חפצים).
רציתי לדעתי אם מישהו מכיר משהו בסגנון הזה בארץ?
לצפיה ב-'כ ו ס א מ ק'
כ ו ס א מ ק
11/06/2019 | 23:07
7
לצפיה ב-'Join me for yoga in TLV & Givatayim'
Join me for yoga in TLV & Givatayim
12/04/2018 | 19:46
26
לצפיה ב-'מחפשת שותפה לסדנת יוגה של יומיים בדרום'
מחפשת שותפה לסדנת יוגה של יומיים בדרום
11/04/2018 | 19:05
37
מחפשת שותפה לסוף שבוע של יוגה ומדיטציה באשרם במדבר שבקיבוץ שיטים. מצרפת לינק לסדנה המדהימה הזו, מישהי שאוהבת ומתרגלת יוגה ובא לה להצטרף לסופ”ש מהמם שכזה:)

http://www.desertashram.co.il/%D7%A1%D7%93%D7%A0%D... %D7%AA/%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A2-%D7%A9%D7% 9C-%D7%99%D7%95%D7%92%D7%94-%D7%95%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%98%D 7%A6%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A8-%D7%90%D7%A4 %D7%A8%D7%99%D7%9C-2018
לצפיה ב-'יוגה למשפחה, ליד דולפינאריום תל אביב?'
יוגה למשפחה, ליד דולפינאריום תל אביב?
24/03/2018 | 23:15
1
20
אנחנו מחפשים חוג יוגה למשפחה ( אמא וילדה בת 5) בסביב של דולפינאריום בתל אביב, לחודש אפריל - יש המלצות? 
לצפיה ב-'Yoga At Charles Clore park'
Yoga At Charles Clore park
12/04/2018 | 19:49
15
לצפיה ב-'האמת שניסיתי יוגה'
האמת שניסיתי יוגה
15/03/2018 | 16:02
72
לא יודע, לא מצאתי בזה איזה משהו מיוחד, יכול להיות שאני טועה אבל בסך הכל תרגילי גמישות. מה כל הקטע. לי מתאים יותר פעילות ספורט אינטנסיבית, גם המורה  שאצלו ניסיתי שלדעתי הוא מורה מצויין עם הרבה ניסיון, אמר לי שזה כנראה לא הקטע שלי.
לצפיה ב-'יוגה בהרצליה והסביבה'
יוגה בהרצליה והסביבה
11/03/2018 | 14:24
21
שלום חברים, אני רוצה להזמין אתכם לתרגל יוגה בהרצליה, אני רוצה לשתף אתכם קצת מן הדברים הנפלאים שתרגול יוגה מאפשר,
אתם מוזמנים ללחוץ על הלינק ולצפות בסרטון לפרטים נוספים ויצירת קשרhttps://www.youtube.com/watch?v=MJNflOu2jTU
התנוחות ביוגה משפרות את זרימת הדם ומשפיעות על תפקוד
המערכות הפנימיות וחיזוק המערכת החיסונית.
תרגול יוגה מחזק את השרירים, מעניק כוח ויציבות טובה יותר.
תרגול יוגה מנקה רעלים מהמערכת ותורם לגמישות הגוף וליציבה נכונה.
תודה רבה

לצפיה ב-'אשרם במדבר'
אשרם במדבר
21/10/2017 | 16:15
1
51
שלום,
רציתי לדעת אם מישהו היה באשרם במדבר בתוכנית עבודה ומדיטציה?
האם זה מומלץ?
לצפיה ב-'אשרם במדבר'
אשרם במדבר
03/01/2018 | 18:17
35
אני לא הייתי שם בתוכנית עבודה אבל הייתי ברבה פסטיבלים ויש לי הרבה מאוד חברים שעשו את זה ומאוד נהנו ..
בהצלחה בכל אופן
לצפיה ב-'יוגה נשית'
יוגה נשית
17/09/2017 | 02:19
30
שלום :)
..הבנתי שרק יוגה נשית יכולה לעזור במצבים של חוסר איזון הורמונלי (אני צודקת?) וככה רציתי לשאול אילו תנוחות, אסאנות, ניתן לבצע בכדי לפתור בעיה כזו? (נאמר לי שאסאנות הפוכות בעיקר, זה מדוייק?)

אציין שלא מדובר רק בבעיית ווסת אלא בבעיות כלליות יותר של שיעור ומצבי רוח, לדוגמא
לצפיה ב-'הדרכת יוגה'
הדרכת יוגה
13/09/2017 | 10:17
39
שלום רב,
רציתי לשאול היכון אני יכולה ללמוד הדרכת יוגה מקצועית בחו"ל? היכן הכי מומלץ?.. (שוב בעיקר בחו"ל אך אם אוכל לקבל המלצה על מקומות בארץ אשמח)
רציתי גם לשאול מה ההבדל בין הפאוור ויניאסה לאשטנגה?..
ושאלה אחרונה-התמחויות כמו עבודה עם נשים בהריון, ילדים, הגיל השלישי או אפילו התמחות תראפית (יוגה שיקומית)- כיצד בעצם ניתן להגיע אליהן? הן נבחרות תוך כדי הלימודים או לפני בחירת המוסד ומסלול הלימודים?..
תודה על ההתייחסות למגוון הנושאים, בהחלט מבולבלת.. תודה!
לצפיה ב-'המלצה ליוגה בהודו'
המלצה ליוגה בהודו
23/08/2017 | 12:24
2
50
הי,
זה עתה התחלתי ללמוד יוגה וזה קוסם לי.
אני רוצה לטוס בחגים להודו למשך חודש ולתרגל יוגה בבית ספר איכותי עם מורים מעולים.
אני מה שנקרא "טבולה ראסה", ופתוח לרעיונות והמלצות.

תודה
לצפיה ב-'המלצה שלי'
המלצה שלי
06/09/2017 | 11:20
1
53
ברישיקש יש את אשרם אומקרננדה היפה והמודרני, עם נוף הורס לגנגס. חפש שיעור איינגר אצל אושה Usha - מורה ברמה עולמית ומעלה - אין סיכוי שתשכח שיעור שלה:
עוד ברישיקש האשרם של שיבננדה - נראה נהדר, אבל לא תרגלתי שם
לצפיה ב-'תודה '
תודה
06/09/2017 | 18:58
19
תודה על התשובה המפורטת .האם אתה מכיר מקומות שבהם מלמדים אשטנגה יוגה ברישיקש?
לצפיה ב-' פתיחת פורום יוגה מחדש '
פתיחת פורום יוגה מחדש
10/01/2018 | 16:23
38

אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום יוגה בשנית

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'האם ידוע???'
האם ידוע???
20/03/2012 | 23:47
2
322
על יוגים שהפסיקו את תהליך הנשימה, משמע הפסיקו לנשוף ולשאוף אוויר, ולמעשה התחילו בתהליך נשימה פנימי בלי לשאוף אוויר מבחוץ? בהסטוריה של היוגה ידוע על אנשים כאלה?
תודה ,
דןדן
לצפיה ב-'כן. השאלה אם מאמנים לזה....'
כן. השאלה אם מאמנים לזה....
21/03/2012 | 12:17
1
132
לצפיה ב-'ואיך מגיע חמצן למוח שלהם?'
ואיך מגיע חמצן למוח שלהם?
21/03/2012 | 13:02
164

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ