לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
66666,666 עוקבים אודות עסקים

פורום חקירות פרטיות

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות!
הפורום יעסוק בנושאים הקשורים לעבודת החוקר ויכולתו לסייע בבעיות שנתקלים בהן במהלך העבודה והחיים. עבודת החוקר כפופה לחוקי המדינה ויצירתיות של החוקר תתן את המענה הנדרש.
אשמח לסייע לכם ולתת לכם מענה בנושא חקירות, אתם מוזמנים לכתוב ולשתף את חברי הפורום בשאלותיכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חקירות פרטיות

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות!
הפורום יעסוק בנושאים הקשורים לעבודת החוקר ויכולתו לסייע בבעיות שנתקלים בהן במהלך העבודה והחיים. עבודת החוקר כפופה לחוקי המדינה ויצירתיות של החוקר תתן את המענה הנדרש.
אשמח לסייע לכם ולתת לכם מענה בנושא חקירות, אתם מוזמנים לכתוב ולשתף את חברי הפורום בשאלותיכם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

חקירות פרטיות, משרדי חקירות ,חוקר פרטי,עבודת החוקר שווה הרבה מילים ונותנת פתרונות רבים מקצועיים ומגוונים !!!  

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.
ברצוני לציין כי הפרסום בגלוי או בסמוי בפורומים אסור על פי תקנון האתר.
יש לשמור על כללי שיח נאות ולכבד את האחר.
הפורום נועד לתת עצה / מענה  לשאלות ופניות קהל הפורום.
מנהל הפורום הוא בגדר המלצה בלבד, רצוי וכדאי להיוועץ עם בעלי מקצוע אחרים בשאלות שאינם שייכות לעבודת החוקר.
מנהל הפורום הוא לא אושיה משפטית  אשמח לסייע  ככל הניתן לפורום זה.
המשך >>

לצפיה ב-'מצלמות נסתרות בלובי'
מצלמות נסתרות בלובי
13/02/2019 | 15:42
1
65
האם אני יכול להציב מצלמות נסתרות בלובי של הבניין? אין לנו ואני חושד שאחד הדיירים מחליף עציצים ופסלים
לצפיה ב-'התקנת מצלמות בבניין משותף'
התקנת מצלמות בבניין משותף
( לעמוד שלי בתפוז )
14/02/2019 | 09:25
25
שלום רונן.
באופן כללי אסור להתקין מצלמות המצויות או צופות לשטח פרטי.
הלובי בבניין המשותף הוא רכושם המשותף של בעלי הדירות.
לכן, על מנת להתקין מצלמה בלובי יש לקבל אישור ולהודיע על כך לכלל הדיירים.
האישור לא דורש את כולם אלא רק את הרוב, גם לאן מכוונת המצלמה הוא עניין שצריך לתת עליו את הדעת.
לדעתי, אם תודיע על התקנת המצלמה, תקבל את אישורם של הדיירים, אז ככל הניראה גם תשיג את מטרתך והונדליזם יפסק.

מקווה שעזרתי.

לצפיה ב-'אני מתווכת דירות ואני רוצה להגיש נגד לקוח שקנה דרכי דירה את'
אני מתווכת דירות ואני רוצה להגיש נגד לקוח שקנה דרכי דירה את
09/02/2019 | 23:05
2
57
מכתב ההתראה מעו"ד על דמי התיווך שהוא לא שילם לי, אך הכתובת שלו במשרד הפנים מזויפת. כמה כסף יעלה לי חוקר פרטי לשם כך?
לצפיה ב-'מה זאת אומרת כתובת מזוייפת?'
מה זאת אומרת כתובת מזוייפת?
10/02/2019 | 16:18
20
את מתכוונת לא עדכנית אולי?
בכל מקרה, זו חקירת איכון, כל משרד חקירות יכול לעשות את זה עבורך, לאתר את כתובתו הנוכחית ולאמת אותה.
עניין של כמה מאות שקלים להערכתי.
לצפיה ב-'איתור מען'
איתור מען
( לעמוד שלי בתפוז )
12/02/2019 | 17:35
16
אני לא יודע להגיד לך הדיוק כמה זה יעלה לך.
אני יכול לשער שזה יעלה מאות שקלים.
זה תלוי בהצעת מחיר שתקבלי, ואין מחירון קבוע

יש כמה משתנים שמשפיעים על ההצעה.

דוד
לצפיה ב-'דרושים חוקרים'
דרושים חוקרים
30/01/2019 | 12:01
22
משרדנו מתרחב. דרוש/ה חוקר/ת פרטי/ת לעבודה באזור הדרום.
דרישות העבודה: רישיון חוקר פרטי בתוקף ו/או יוצא/ת יחידת מצ"ח.
עדיפות לתושבי הדרום, בעלי רצון להצליח שהאמת היא נר לרגליהם וחשיפתה היא המטרה העיקרית.
ניתן לפנות בהודעה פרטית, בטלפון או בדוא"ל.
050-6621226
office@esh-inv.com
לצפיה ב-'זכויות אדם פרטי'
זכויות אדם פרטי
27/01/2019 | 16:05
2
28
אהלן,
 אני מעוניין לשתול אפליקציה של מעקב בטלפון של רעייתי.
 שאלתי , היום בעיקבות הטלפונים החכמים וכל האופציות שיש 
האם יש דבר שחוקר פרטי יכול לעשות ואזרח רגיל לא יכול?

לצפיה ב-'המממ...'
המממ...
27/01/2019 | 16:44
1
24
אתה עומד לעבור על החוק.
זו האזנת סתר לכל דבר ועניין.
קח את זה בחשבון, כי אם יתפסו אותך, ומן הסתם אם יחפשו, ימצאו - אתה תכיר את תא המעצר מבפנים.
ולא, גם חוקר פרטי לא רשאי להתקין אפליקציה כזו במכשיר של אשתך.
לצפיה ב-'תוכנות ריגול'
תוכנות ריגול
( לעמוד שלי בתפוז )
28/01/2019 | 08:32
23
ענה יפה הבחור\ה לעיל.

אוסיף שיש הרבה דרכים אחרות לדעת מה שאתה רוצה לדעת בדרך חוקית.

לצפיה ב-'מעקב אחר בת 16'
מעקב אחר בת 16
17/01/2019 | 13:16
1
45
שלום רב, אני אבא לבת 16 שגדלה לה מהר והתפתחה מאוד לאחרונה. בתי החלה לצאת בערבים ואני פשוט משתגע מדאגה, היא התחברה לאחרונה עם ילדה מהשכבה שלדעתי מדרדרת אותה מבחינה מוסרית. אני מתקשה לישון בלילה כשהיא יוצאת, מדמיין אותה שותה, מעשנת, פוגשת בנים ונקלעת לצרות.
השאלה שלי אם אני יכול לעקוב אחריה?
אילו אמצעים יש ברשותי?
איך אפשר לעקוב בצורה חשאית מבלי שהיא תשים לב, רק כדי שאראה שהכול בסדר ואוכל להירגע קצת.
אשמח לכל עזרה ומידע
תודה
לצפיה ב-'מעקב אחרי ילדים'
מעקב אחרי ילדים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/01/2019 | 12:44
32
שלום רב לך.
הסיטואציה אותה אתה מתאר מתחילה להיות נפוצה מאוד בקרב הורים מודאגים.
היום הילדים חופשיים יותר וההורים מגוננים מאוד.
לשאלתך האם אתה יכול לעקוב אחריה היא מאוד אישית, מבחינה חוקית ביצוע מעקבים נתון ליכולתו של חוקר פרטי רשוי בלבד, כמובן שאתה יכול להתחקות אחר פעולותיה אבל זה מאוד תלוי הכוונותיך ורצונך וביחס אותו תייחס לך בתך, הכוונה, האם זה שווה חשש הגילוי שלה למעקב שלך.
לגבי האמצעים שלך לביצוע בירור שכזה, לצערי, אין הרבה אמצעים כאלו אם הם אינם ברשותך, ישנן כמה אפליקתיות המאפשרות שיתוף מקום, אבל העניין מותנה בהסכמה של נותן האפשריות הזו, לכן זה מאוד תלוי במערכת היחסים בניכם.
לצערי הדבר היחיד שעולה על דעתי זה ביצוע מעקב ע"י צוות מיומן וחשאי שיודע לא להתגלות ולהביא ממצאים ברורים וטובים, כל זאת כמובן על מנת להגן על בתך מביצוע מעשים לא מוסריים כדבריך.
עניין מעקב אחר קטינים הוא רגיש מאוד, גם החוק מייחס לכך דאגה וזהירות גדולה,
ממליץ לך להתייעץ על כך עם גרמים המנים בכך לפני שתפעל לבדך או ע"י חוקר.
מהאופי ומרגישות שאלתך אנא הבן שאין אני יכול לפרוס בפניך את כל האפשרויות שניתן לבצע במקרה זה.
מקווה לטוב.

דוד
לצפיה ב-'מעקבים אחר אישתי'
מעקבים אחר אישתי
14/01/2019 | 11:50
1
41
שלום,
לאחרונה אישתי  מוצאת תירוצים לא להיות איתי באינטימיות  כל פעם תירוץ אחר, אני ממש מתוסכל  ומרגיש לא רצוי ועלה לי החשד שמא יש לה מישהו. 
ניסיתי לשוחח איתה בשעות הערב לאחר שהילדים הלכו לישון בצורה נעימה והיא כמובן מכחישה  וטוענת שאני סתם מחפש אותה. 
נכנסתי לעלי אקספרס וראיתי המון מצלמות למעקב , שאלתי האם ניתן לעשות זאת לבד? איך אדע איזה מצלמה לקנות? האם זו הדרך? או שמא יש לך להציע לי משהו אחר.
לצפיה ב-'מעקבים ומצלמות'
מעקבים ומצלמות
( לעמוד שלי בתפוז )
16/01/2019 | 10:50
29
שלום נחמן.
אפשר לעשות הכל לבד אבל לא מומלץ.
יש הרבה היבטים של חוק ומשפט שאתה צריך להיות מודע להם, בשורה התחתונה, אתה לא יודע מה מותר לך לעשות ומה אסור לך.
מעבר לכך, אתה כרגע מונע מאמוציות שעלולות להשפיע על שיקול הדעת שלך.
אני ממליץ שתפנה לאנשי מקצוע על מנת שיתנו לך הצעות ורעיונות שיעזרו לך להפיג או לאושש את חשדותיך.
לפעמים צריך לעצור רגע ולחשוב.
תתייעץ אל תתבייש.

תודה, דוד

לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:09
3

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'חקירה בחו"ל'
חקירה בחו"ל
06/01/2019 | 16:58
1
36
אהלן,
בן זוגי עובד הרבה בחו"ל ולעיתים אני מצטרפת אליו. לאחרונה הוא נוסע לבד בטוענה שאין אפשרות יותר ממקום עבודתו לצרף את בנות הזוג. ( אני משלמת את הכרטיס רק מתאכסנת באותו מלון) יש לי תחושה שאולי יש לו מישהי שם. ( הוא לרוב נוסע לאותו יעד ). אני ממש מוטרדת מכך ורציתי לדעת א) האם יש אפשרות לחקירה בחו"ל ?כלומר מעקב ב) האם התעריפים יקרים יותר? במה זה כרוך.?
לצפיה ב-'חקירות בחו"ל'
חקירות בחו"ל
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2019 | 16:36
26
שלום מיקה.
אני מבין את החשש שלך.
לשאלתך,
חקירה בחו"ל היא חקירה לא נדירה, ואכן ישנם משרדי חקירות שיודעים לתת מענה גם בחו"ל בכל עניין שהוא.
בד"כ משרדי חקירות בארץ עובדים בשיתוף פעולה עם משרדים בחו"ל ומבצעים יחד את החקירה,
עקב כך אכן התעריפים בחקירות בחו"ל הם יקרים יותר מהתעריף המקומי, אך לכל משרד חקירות בד"כ תעריף שונה.
כדי שמשרד חקירות יתן לך הצעה צריך לדעת להיכן הוא נוסע ומה מעשיו באופן כללי, 

מקווה שעזרתי, דוד
לצפיה ב-'מתכננת להבין האם אשתו של גרושי מתייחסת לילדים ככראוי'
מתכננת להבין האם אשתו של גרושי מתייחסת לילדים ככראוי
17/12/2018 | 16:22
3
113
שלום רב, לי ולגרושי יש 2 ילדים משותפים. התגרשנו ביפה, לא רבנו יותר מדי. הפוסט הזה לא בגלל שאני רוצה לחזור אליו, אין לי עניין בזה. שנינו התקדמנו הלאה, ולשנינו יש בני זוג מזה כמה שנים טובות. הילדים הולכים אליו כל שבת שנייה וחוזרים עצבניים. את היחסים שלהם עם אבא שלהם אני מכירה, אנחנו גם מבלים יחד אחת לחודש כולנו כל פעם בילוי אחר מה שהילדים בוחרים. הם מאוד אוהבים אותו והוא מדבר איתם, עוזר להם בהכל. על אשתו החדשה אני לא סומכת. יש לה ילדים נוספים מנישואיה הקודמים ואפשר לומר שהם מעל הכל בשבילה, גם ברמות שהיא מסוגלת להעלים עין ואף לגבות כשאחד הילדים שלה מציק לשלנו. 
מהמפגשים האחרונים הילדים חוזרים בוכים ואני שוברת את הראש ולא יודעת למה. שקלתי אפשרות להעסקת חוקר פרטי שיבדוק מה קורה באחת מהשבתות שם. האם זה דבר שהוא מקובל לעשות?
לצפיה ב-'חשבת על לשאול?'
חשבת על לשאול?
18/12/2018 | 15:17
73
אם יש לכם בני זוג חדשים מזה כמה שנים טובות, אני מניח שהילדים שלך לפחות בבית ספר יסודי. אפשר לדבר איתם.

לצפיה ב-'חקירות וילדים'
חקירות וילדים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/12/2018 | 08:57
47
חקירות אלימות במשפחה הן מהחקירות המסובכות לביצוע.
החוק נוקשה בכל הקשור לחקירות ולילדים ובד"כ מדובר בעניין שאמור להיות בטיפול המשטרה או רשויות הרווחה.
למרות זאת ניתן לבצע כמה פעולות חקירה משלימות על מנת לברר כי החשדות שלנו נכונים.
אני מציע בשלב ראשון לנסות לערב את הרווחה.
אם יש חשד אמיתי לאלימות אז ניתן לערב חוקר ומשטרה.
את צריכה להבין שאסור לחוקר פרטי לחדור למרחב הפרטי של הבית בו הם גרים, אסור לו לתחקר את הילדים, וגם בשבתות יש בעייה.

מקווה שעזרתי.
דוד
לצפיה ב-'מוקד יעוץ של משרד הרווחה'
מוקד יעוץ של משרד הרווחה
( לעמוד שלי בתפוז )
23/12/2018 | 08:42
31
ישנו מוקד של משרד הרווחה המכוון את הפונים בענייני אלימות במשפחה, מספר הטלפון 118.
מציע לך לנסות
לצפיה ב-'חוב כספי'
חוב כספי
17/12/2018 | 15:46
1
79
שלום,
יש לי מישהו שחייב לי כספים רבים,אני מתכננת להגיש נגדו תביעה מה אני יכולה לעשות כדי לדעת אם יש לו נכסים או רכוש?
לצפיה ב-'חקירה כלכלית'
חקירה כלכלית
( לעמוד שלי בתפוז )
20/12/2018 | 08:53
32
שלום מיכל.
לפי מה שאת כותבת אני מניח שאת צריכה לבצע חקירה כלכלית.
אחת המטרות של חקירה כלכלית היא לשקול את צעדינו כאשר אנו רוצים לתבוע אדם בגין סכסוך כספי.
החקירה הכלכלית צריכה לתת לך מענה על מצבו הפיננסי והכלכלי של הנתבע.
לאחר החקירה תהיה לך ככל הנראה תמונה הרבה יותר טובה על כדאיות הגשת התביעה וסיכויי הגבייה בה.
את יכולה לפנות למשרדי חקירות ולקבל הצעת מחיר לביצוע חקירה כזו.
מקווה שעזרתי, דוד

לצפיה ב-' מכשיר מעקב'
מכשיר מעקב
13/12/2018 | 17:31
2
266
אני מעונין להתקין ברכב של אישתי מכשיר מעקב. איך עושים את זה וכמה זה עולה?
לצפיה ב-'מכשירי מעקב ברכב'
מכשירי מעקב ברכב
( לעמוד שלי בתפוז )
16/12/2018 | 11:18
1
126
שלום בני.
לצערנו או לשמחתנו התקנת מכשירי מעקב בכלי רכב שלא בשימושנו היא עבריה על החוק!.
בית משפט כבר הכריע בעניין וקבע כי התקנת מכשירים אלו היא עבירה על חוק הגנת הפרטיות.
לאור זאת כמובן לא אוכל למסור לה מחיר או לכוון אותך היכן ניתן לבצע זאת.
למרות זאת, ישנן דרכים רבות אחרות כדי לדעת להיכן אדם נוסע ומהם מעשיו באופן חוקי ומקצועי יותר.

תודה, דוד

לצפיה ב-'ע'
ע
18/12/2018 | 12:35
77
אחד הפוסטים המעניינים..........!
לצפיה ב-'חשד'
חשד
11/12/2018 | 11:30
4
83

אהלן,
אשמח מאד שמישהו יענה לי .. פריט יקר ערך שהיה מונח במקום מסוים לא נימצא.
 אז ככה אין לי עוזרת שיכלה להעלים אותו.  לא היתה פריצה לבית .. בגדול בני הבית שלי כבר מחוץ לבית ובאים להתארח. 
האם יש מצב שמישהו מבני ביתי לקח את הפריט יקר הערך? איך עלי לנהוג? יש לי חשד מסוים איך אני יכולה בצורה הטובה והיפה ביותר לגרום להודות ולהחזיר. 

לצפיה ב-'איתור גנב'
איתור גנב
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2018 | 16:45
3
51
שלום לבנה.
אכן בעיה קשה,
ישנן דרכים רבות שניתן לנסות לאתר את הגורם שגנב אבל צריך עוד מידע על מנת שאוכל להציע משהו ספציפי.
אני מבין את הקושי בלפנות לבן משפחה ולשאול אם הוא לקח, אך לפעמים אין ברירה.
החלטות מסוג זה הן בד"כ החלטות פרטיות ולא מקום של חוקר פרטי להתערב או לייעץ.
מקווה שעזרתי קצת.
לצפיה ב-'חשד'
חשד
12/12/2018 | 17:20
2
45
ראשית כל בהצלחה לך! 
שנית, עזרת במעט אבל ברגע שיש לי חשד על  מישהו ואפנה ואשאל אותו ברור שהתשובה תהיה שלילית. איך אני יכולה להשיג תשובה חיובית והחזרת החפץ? האם יש דרכים מסוימות שגורמות לאדם להודות?
לצפיה ב-'גניבה'
גניבה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/12/2018 | 11:14
1
40
שלום לבנה.
אני מבין שאת רוצה לאשש את חשדותיך לפני שאת פונה לבן משפחה בטענות.
כדי לחפש ראיות המעידות על קשר בין אדם מסויים לאירוע גניבה ניתן לבצע מספר פעולות חקירה.
לי חסרים פרטים אודות אירוע הגניבה ובני המשפחה כדי שאוכל ליעץ משהו מאוד ספציפי.
אשמח לשוחח איתך באופן יותר פרטי על כך.

לצפיה ב-'חשד'
חשד
17/12/2018 | 15:47
35
תודה על תשובתך, אהיה איתך בקשר
לצפיה ב-'מחירים'
מחירים
11/12/2018 | 11:28
1
53
שלום ובהצלחה בניהול הפורום,
 רציתי לדעת מה הם המחירים הסבירים לבצע חקירה כלכלית?
לצפיה ב-'מחירים סבירים לביצוע חקירות'
מחירים סבירים לביצוע חקירות
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2018 | 16:42
53
שלום ירון.
עפ"י חוק ההגבלים העיסקיים אסור לתאם או להעביר מחירון בין בעלי העסקים באותו תחום, כך גם אצלנו החוקרים הפרטיים (בשונה מעורכי הדין).
לכן אני לא יכול להגיד בבירור מהו המחיר המומלץ או הנכון לביצוע חקירה כלכלית.
מה שכן, אני ממליץ לך לקבל הצעות מחיר ממספר משרדי חקירות ולהחליט למה אתה מתחבר יותר.
כמו בכל מקצוע אחר, לא הזול ביותר הוא הטוב ביותר (וגם לא היקר).
עניין נוסף, בחקירה כלכלית ישנן מספר סעיפים ולכן מומלץ לבדוק מה מקבלים ממשרד החקירות לפני שמחליטים על ביצוע החקירה ועלותה.
לצפיה ב-'האזנה ומעקב אחר נייד'
האזנה ומעקב אחר נייד
09/12/2018 | 07:30
1
64
שלום רב
1. אשמח לדעת כיצד ניתן להאזין ו/או להקליט למכשיר טלפון נייד כולל  גם כשהדובר אינו לידי ומדבר עם מישהו אחר.
2. האם יש תוכנה אשר יודעת לשמור שיחות ווטסאפ ומסנג'ר של פייסבוק גם אם השיחות נמחקות מהמכשיר המקורי.
תודה מראש

לצפיה ב-'האזנה למכשיר נייד'
האזנה למכשיר נייד
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2018 | 12:52
56
שלום לך ותודה על הפניה.

1. באופן עקרוני וחוקי האזנה למכשיר נייד כי עפ"י החוק האזנת סתר והיא אסורה.
למרות מה שכתבתי ניתן לבצע זאת ע"יתוכנות מסויימות שהן כפי שתיינתי אסורות.
2. ישנן דרכים שבהן ניתן לשחזר מידע שנמחק כפי שניתן לעשות זאת גם המחשב האישי.

לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
09/12/2018 | 12:29
20
אנו מברכים את חרמון חקירות עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:56
1

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:23
1
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'חושדת בבעלי'
חושדת בבעלי
05/11/2018 | 14:54
1
144
אהלן,
שמי מלי  מזה זמן רב שאני חיה  סביב הכחשות חוזרות ונשנות של בעלי, אני חושדת כבר מספר חודשים שהוא בוגד בי   ואין לי איך להוכיח זאת,
הייתי רוצה לבצע בדיקה אך איני רוצה להיחשף בשום צורה,  מה עושים? איך מתחילים? ומה העלויות?

לצפיה ב-'חשדות בין בני זוג'
חשדות בין בני זוג
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2018 | 12:55
65
שלום מלי וסליחה שלא היה מענה זמן רב.
משרדי חקירות מבצעים חקירות לאישוש או הזמה של חשדות לגבי בגידות במערכת יחסים.
אך לצורך כך את צריכה לאזור אומץ ולפנות לאנשי המקצוע כדי שיתנו לך ייעוץ, במקרים מסויימים פונים אלינו חברים של הפונים לבירור ראשוני ואז הם מקבלים סיוע וכיוון כיצד לפעול.

מקווה שערזתי.
לצפיה ב-'חושד בעובד שלי'
חושד בעובד שלי
07/11/2018 | 13:59
1
109
היי,
 יש לי עסק בתחום המדיה , לאחרונה קיבלתי עובד חדש ( 4 חודשים) היות ואני לא תמיד נימצא במשרד  אני לא באמת יודע מה הוא עושה במהלך היום.
 לפי התפוקה שאני צריך לקבל הוא לא מגיע ליעדים שלו ויש לי תחושה שהוא עסוק בדברים אחרים כאשר אני לא שם. כמו גלישה באתרים, שעות הפסקה ארוכות מהרגיל ועוד.
 אשמח לדעת מה ניתן לעשות? להתקין מצלמה נסתרת? אולי תוכנה במחשב שמזהה מה העובדים עושים בכל רגע נתון? 
אני צריך הוכחה לחשדות שלי ומקווה  שזה לא משהו שעותו יקרה מאד
לצפיה ב-'"האח הגדול" בעקבות מותו של בוש בארה"ב ....'
"האח הגדול" בעקבות מותו של בוש בארה"ב ....
01/12/2018 | 12:41
57
בגלל פסל החרות טעיתי לחשוב שארה ב    היא דמוקרטיה. כניסת ראש השירותים החשאיים לפוליטיקה מן הסתם הביאה לזיוף הבחירות ל"טובת" סוכנות הביון ....   הכהונה של בנו גם כן בנשיאות מאותתת שהאמריקאים מסתירים משהו.... למשל...לגבי החיסונים
לצפיה ב-'הכיצד ניתן להשיג מסמכים של תאגיד עירוני?'
הכיצד ניתן להשיג מסמכים של תאגיד עירוני?
23/10/2018 | 02:00
2
59
בתאגיד עירוני (עמותה עירונית של העירייה) מתבצעים מעשים פליליים ובלתי תקינים.

בהנהלה ובעירייה מתעלמים וגם בכל משרדי הממשלה הרלוונטיים מתעלמים וגם במשרד מבקר המדינה מתעלמים בטענה שעל פי חוות הדעת של היועץ המשפטי לממשלה, חוק חופש המידע חל על חברה עירונית בלבד ואינו חל על עמותה עירונית ולכן העמותה איננה חייבת דבר לאף אחד.

ואני רק שואל,

האם מנהלים בעמותה עירונית יכולים לעשות בכספי הציבור ככל העולה על רוחם ולאזרח אין כל זכות לדעת דבר מה נעשה בכספו?

הכיצד ניתן להשיג את כרטסת הנהלת החשבונות של העמותה העירונית?
לצפיה ב-'אל תשלחו אותי אל תיק העמותה ברשם העמותות.'
אל תשלחו אותי אל תיק העמותה ברשם העמותות.
23/10/2018 | 02:09
34
כל הדיווחים של "העמותה" לרשם העמותות הם כולם דיווחים שקריים וכוזבים במטרה לרמות ולהונות.

אני כבר עברתי על כל המסמכים של "העמותה" ברשם העמותות והכל שם זה מסמכים בשביל הפרוטוקול בלבד והכל שם זה שקר והונאה.

גם במשרד המשפטים (רשם העמותות) השיבו לי שהעמותה איננה חייבת דבר לאף אחד מלבד הדיווחים הנדרשים לרשם העמותות.

אז האם הכל אבוד ואכן כל מנהל של תאגיד עירוני יכול לעשות בכספי הציבור ככל העולה על רוחו ולהציג לרשם העמותות מצגי שווא שנכתבו ע"י רואה חשבון נוכל?
לצפיה ב-'למותר לציין שקיומה של העמותה הוא למראית עין בלבד.'
למותר לציין שקיומה של העמותה הוא למראית עין בלבד.
23/10/2018 | 02:23
30
אין זו עמותה של ממש וקיומה הוא למראית עין בלבד.

ולמעשה מדובר במסחטת כספי ציבור לצורך העברתם למקורבים ובידיעה שאין כל אכיפת החוק במדינת ישראל ואין כל דין ואין כל דיין במדינת ישראל ולמעשה החוק מאפשר לכל מנכ"ל של "עמותה" לעשות בכספי הציבור ככל העולה על רוחו והוא אינו חייב דבר לאף אחד וכספי העמותה הם הכסף הפרטי שלו ובזכותו הוא וחבריו יכולים להנות מאורח חיים ראוותני ולהרבות בנסיעות לחו"ל וגם לצחוק כל הדרך אל הבנק וממנו ואפילו לירוק בפרצופו של מבקר המדינה.

איך ניתן להשיג את מסמכי הנהלת החשבונות ופרטי חשבון הבנק של העמותה הקיקיונית הזו?

מנהל/ת הפורום

אודות:
חוקר פרטי משנת 2002, בעל משרד "חרמון" משרד לחקירות פרטיות. בעל רישיון לניהול משרד חקירות ע"י משרד המשפטים וחבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל. בוגר המכל
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חרמון חקירות-מנהל פורום חקירות פרטיות
מנהל הפורום חרמון חקירות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו