לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום חקירות פרטיות
בפורום זה נעלה דילמות, מחשבות, חוקים, סיפורים יצירתיים ואפילו הצצות לעולם הבילוש הסגור והמסקרן .תוהים האם לבוס בעבודה מותר לקרוא דוא"ל שקיבלתם במייל של העבודה? חושדים שבן/בת הזוג מנהלים רומן? מעניין אתכם האם הבוס עבר על החוק כאשר שם עליכם מעקב? האם חוקי לשים מכשיר ציטוט בתיק של הילד בגן? לא סומכים על המטפלת כשהיקר לכם מכל נמצא תחת אחריותה, אולי אפילו שוקלים להתקין מצלמות ולא יודעים איפה וכיצד?בפרום זה ניתן מענה לכל שאלה, פשוטה כגדולה.הפורום פתוח לכל ומי שמעוניין לקבל תשובות לשאלותיו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חקירות פרטיות

בפורום זה נעלה דילמות, מחשבות, חוקים, סיפורים יצירתיים ואפילו הצצות לעולם הבילוש הסגור והמסקרן .תוהים האם לבוס בעבודה מותר לקרוא דוא"ל שקיבלתם במייל של העבודה? חושדים שבן/בת הזוג מנהלים רומן? מעניין אתכם האם הבוס עבר על החוק כאשר שם עליכם מעקב? האם חוקי לשים מכשיר ציטוט בתיק של הילד בגן? לא סומכים על המטפלת כשהיקר לכם מכל נמצא תחת אחריותה, אולי אפילו שוקלים להתקין מצלמות ולא יודעים איפה וכיצד?בפרום זה ניתן מענה לכל שאלה, פשוטה כגדולה.הפורום פתוח לכל ומי שמעוניין לקבל תשובות לשאלותיו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 15:00
1
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

בדיקה לפני נישואים
03/02/2016 | 17:00
3
10
מרגישה קצת מגעילה אבל אני עומדת להתחתן ויש לי מעט חששות שאני רוצה לנטרל. בן הזוג שלי התגרש לפני כשנה ואני רוצה לוודא שהוא לא נמצא בחובות כלכלים ויפלו גם עלי לאחר הנישואין.
שאלתי אותו בגלוי ותשובתו גרמה לי לחשדות.
איך עושים את הבדיקה הזו בצורה הנכונה ביותר מבלי שהוא יידע?
בדיקה לפני נישואים
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 18:37
2
10
ראשית, מזל טוב ובשעה טובה.
שנית, אין צורך להרגשה אותה את נושאת בליבך,
אם ישנו ספק קל שבקלים תמיד עדיף להסירו טרם המהלך (ולא חשוב מהו המהלך) מאשר להקל ראש ואח"כ לגלות את האמת (מאחל לך שהספקות ישארו בגדר ספקות).
ניתן לבצע חקירה מסוג זה, חקירה כלכלית, בקלות אך זאת חייבת להתבצע ע"י חוקר פרטי שלו יש את הגישה והאמצעים לגלות את הפרטים.
בתחום זה החקירות נחלקות למספר רמות, בסיסית, מצומצמת, מלאה, ומורחבת, כאשר סוג החקירה נקבע בהתאם לעומק הממצאים אותם מבקשים לגלות.
מאחל לך בהצלחה שנות זוגיות רבות ומאושרות.
כמה זמן חקירה כזו אמורה לקחת?
10/02/2016 | 17:31
1
2
כמה זמן לוקח חקירה כזו?
( לעמוד שלי בתפוז )
10/02/2016 | 20:57
2
שלום,
חקירה כזו לוקחות עד שבוע במידה ואין ממצאים חריגים המצריכים הרחבה.
אין לי ספק כי שיחה קצרה עם חוקר פרטי תיתן לך את האינפורמציה המדוייקת.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:30
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

צוואה
01/02/2016 | 15:35
1
10
שלום רב!
לצערי, יש לי יסוד סביר להניח שאחי שכנע את הורי להוריש לו את הדירה שלהם.
שאלתי היא: האם אם נעשה הליך כזה בפני עורך דין/נוטריון, חוקר פרטי יכול לחשוף זאת ולהביא לי ראיה ממשית?
בתודה מראש
צוואה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/02/2016 | 17:33
7
שלום רב,

חקירות מהסוג הזה נחשבות למסובכות מהסיבה הפשוטה שלרוב הפעולה נעשית בחדרי חדרים וקשה מאוד להביא ראיה קבילה להוכחה.

אם זאת, היו מקרים בהם הצלחנו להשיג את הראיות המתבקשות גם בסוגי חקירות קשות מסוג זה.

לשאלתך,

אם ההליך נעשה בפני עו"ד / נוטריון אזי לרוב הצוואה מועברת למשמורת בידי אותו גורם שכתב את הצוואה והוא מחויב בסודיות מוחלטת כלפי לקוחו,

ברם, אין זה חוק ולכן ייתכן והצוואה שמורה בידי הוריך (שיהיו בריאים) ו/או בכל מקום אחר שעליו החליטו ולכן כפי שציינתי בהתחלה, בחקירות מסוג זה קשה להביא ראיה ממשית וקבילה.

מנקה לא אמינה
27/01/2016 | 17:33
3
17
אני חושש שהמנקה של אמי גונבת ממנה. ערכנו מספר ניסויים על מטבעות שהשארנו על גבי השולחן ולאחר שהיא הגיעה הביתה לנקות  - המטבעות נעלמו.
אני לא רוצה להאשים סתם. אמי אישה מבוגרת והמנקה הזו עובדת איתה שנים.
איך היית מציע להתמודד עם הסיטואציה?
מנקה לא אמינה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2016 | 10:51
2
15
גור שלום,
פעמים רבות אני נתקל בקושי, מולו האנשים עומדים כאשר מצד אחד הם מכניסים אדם למבצרם ועם זאת חוששים באותה המידה כי עלולים לפגוע בפרטיות שלהם.
על מנת לקבל את התשובה הברורה לשאלתך, שים מצלמה בביתה של אמך.
ישנן מצלמות רבות המצלמות לטווח רחוק ובמידה ותרצה ניתן גם לשים מצלמה עם שמע.
פתרון מסוג זה הוא היחידי שיגרום לך רוגע ונחת.
בהצלחה.
איפה מומלץ להחביא את המצלמה?
31/01/2016 | 18:02
1
9
מנקה בדרך כלל מגיעה לכל האזורים בבית, אני לא רוצה שיווצר מצב שהיא תמצא אותה ותיהיה אי נעימות...
היכן ניתן להחביא את המצלמות?
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2016 | 18:53
14
שלום,
כיום ישנן מצלמות שאינן מעוררות כל חשד.
ישנן מצלמות המתלבשות על משקף, עטים, תמונה ועוד.
בעידן שלנו אין גבול לדמיון ולפיתוחים הרבים שיש.
אין לי ספק כי שיחה עם משרד חקירות יוכל לסייע לך בנושא.
אשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה.

לישון עם זר - מהגיגיו של חוקר פרטי
( לעמוד שלי בתפוז )
24/01/2016 | 20:05
23
איתור כספים של בן זוג
18/01/2016 | 17:31
1
31
אפשרי לאתר כספים של בן זוג בבתי השקעות או בחשבונות בנק חסויים?
איתור כספים של בן זוג
( לעמוד שלי בתפוז )
19/01/2016 | 10:34
21
שלום לך,
ניתן לבצע חקירה כלכלית אודות אדם .
ראשית מומלץ לפנות למשרד חקירות וותיק ואמין העוסק בחקירות כלכליות.
אני מאמין שבפגישה מסודרת תוכלי לקבל תשובות אילו פרטים ניתן לדלות בחקירה.
אשמח לסייע בנושא.

מעקבים
18/01/2016 | 14:41
1
27
אני מרגיש שאישתי עוקבת אחרי. יש לה כל מיני סיבות לחשוד בי - על אף שאני לא בוגד בה.
זה נכון שלאחרונה היחסים שלנו מעט התהרהרו..אבל אני לא בוגד בה.
זה חוקי לשים עלי מעקבים? האם כדאי לי להעמת עם החוקר הפרטי?
מעקבים
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 16:13
17
שלום לך,
תחום המעקבים הוא חוקי, כל עוד משרד החקירות עובד על פי הכללים ואינו עובר על החוק.
מניסיוננו אנו מקבלים פניות רבות של בני זוג/ בעלי עסק/חברות ביטוח, המבקשים לעקוב אחר אדם מסוים.
השאלה הנשאלת היא, מהי מטרתך בבירור וחשיפת המעקב אחריך?
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:56
2
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

איתור אדם לפי שם ותז
18/01/2016 | 08:52
2
40
היי,
אני צריכה לאתר אדם, מצאתי את השם והת"ז מנסח הטאבו, כיצד אוכל לאתר טלפון לפי הפרטים שיש לי?

ועוד שאלה אם מישהו מכם יודע, מה ניתן לעשות בנוגע לשכנים מרעישים שממש הורסים את שלוותנו? במשטרה אמרו לי להגיע להגיש תלונה אך איני יודעת את שם שוכרי הדירה.
אני יודעת שיש אפשרות גם לדבר עם המשרד לאיכות הסביבה אך האם מישהו מכם יודע כמה זמן תהליך כזה לוקח והאם הוא יעיל?
מעבר לכך אני מנסה לאתר את הבעלים של הדירה הזו כדי להתריע על מה שהולך בדירתם.

תודה לעונים וסליחה על הבלגן
עדכון- שלחתי בקשה לאיתור מען
18/01/2016 | 09:37
1
30
אך ארצה לדעת מה המידע שמתקבל עם הבקשה הזו? אם רק כתובת אז איך אוכל להיעזר בזה כדי ליצור קשר עם האדם, חוץ מלשבת לו מחוץ לבית ולקוות ששם הוא גר?
איתור אדם לפי שם
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:44
69
שלום,
במידה והנך מעוניינת לקבל פרטים כיצד לאתר אדם על סמך תעודת זהות ושמו הפרטי, במידה ולא הצלחת למצוא עליו פרטים נוספים באינטרנט, המלצתי אלייך הוא לפנות למשרד חקירות אשר יכול לסייע לך לקבל את הפרטים להם את זקוקה.
כנ"ל לגבי שאלתך לאיתור בעל הנכס.
בגידות בין המינים
( לעמוד שלי בתפוז )
12/01/2016 | 08:59
2
36
שלום לגולשים,
בעקבות הכתבה שהעלנו בפורום הודעות נבחרות, בנושא מי בוגד יותר הגבר או האישה,עולה בי שוב השאלה .
 במשך 20 שנות ניסיוני בתחום החקירות ובתחום חקירות של בינו ובינה (אישות) כולם שואלים אותי מי בוגד יותר? גם לי לאחר שנים של ניסיון אין עדיין את התשובה המוחלטת לשאלה זו.  אשמח לשמוע מה אתם חושבים בנושא....
אין ספק שגברים בוגדים יותר
12/01/2016 | 14:46
1
42
הם חושבים מה- ***
אני מכירה לא מעט נשים בוגדניות
13/01/2016 | 15:40
15
כך שזה לא שחור לבן.
כולנו בני אדם וכולנו משפעים מלחצים, דחפים ויצרים...
פוליגרף
10/01/2016 | 14:09
1
24
לאחרונה נתבקשתי ע"י מקום העבודה לעבור בדיקת פוליגרף.
אשמח לדעת האם ישנן דרכים להתכונן לבדיקה?
כמה זמן אמורה להארך בדיקת פוליגרף?
האם ישנן שאלות שאסור לבודק לשאול אותי?
אני יודעת שתוצאת הבדיקה אינה קבילה בבית משפט, האם בכל זאת במידה וימצא משהו "חשוד" יהיה ניתן להשתמש בדוח כנגדי?

תודה

פוליגרף
( לעמוד שלי בתפוז )
11/01/2016 | 13:39
15

מטרת בדיקת הפוליגרף הינה לבדוק עניין כאשר אין ממצאים או הוכחות חד משמעיות עליהם ניתן לבסס את הטענות כלפי הנבדק.
אם להתייחס למקרה שלך, בו נתבקשת לעבור בדיקת פוליגרף לטובת מקום עבודה, מטרת הבדיקה היא לאשר לכאורה, שאינך בעלת עבר פלילי או חושפת מידע מסווג הקשור למקום העבודה
או אפילו מבצעת פעילות הנוגדת לחוק ולחזון מקום העבודה בזמנך הפרטי (צריכת סמים קלים וכד').
לא ניתן באמת להתכונן לבדיקת פוליגרף, אך עם זאת, ישנן שיטות שונות להערים על תוצאות הבדיקה שאותן וודאי לא נוכל לחשוף כאן, (אך רובן נמצאות במדיה הדיגיטלית).
הדו"ח שבסופו של דבר מופק על ידי הפוליגרף והמפוענח ע"י הבודק, נותן ממצאים האם הנבדק דובר אמת או שקר כאשר ברובן המוחלט של הבדיקות המכשיר אינו טועה.
משך זמן הבדיקה הינו כ-שעה וחצי וכל שאלה מותרת, אם זאת לפני שמתחילה הבדיקה הרשמית שואל הבודק שאלות מקדימות שהתשובות עליהן ידועות לכולם ובכך מוודאים שהמכשיר "מכוייל" לאמת ולשקר.
בהתייחס לשאלתך האם תוצאות הבדיקה קבילות בבית המשפט, התשובה היא שהתוצאות קבילות בדין האזרחי ואילו גם בדין הפלילי היו תקדימים לכך שבדיקת הפוליגרף אכן התקבלה כראיה במשפט.
לסיכומו של עניין, במידה והנבדק נמצא דובר שקר, יהיה קשה למערכת להסתמך רק על תוצאות הבדיקה אך חשוב להבין שזהו כלי בידי המערכת או בעל העניין לגבש החלטה לכאן או לכאן.

בתקווה שכולנו דוברי אמת...
דגן זקס.

מצלמה נסתרת בבית
07/01/2016 | 10:31
3
109
לאחר חופשת לידה של כשישה חודשים חזרתי לעבודה ואת בני הקטן השארתי להשגחת מטפלת בביתי.
לאחרונה אני מזהה סימנים כי בני "אינו שמח" לפגוש את המטפלת בבוקר כשאני יוצאת לעבודה והפרידה ממני נהיית קשה מיום ליום.
כמו כן, לאחרונה הוא מתנהג "בעצבנות" ואינו רגוע כלל.
אני מעוניינת להתקין מצלמה נסתרת בביתי שמא, חס וחלילה, ואולי המטפלת מתייחסת אליו במהלך היום שלא כפי שאמורה.

האם צילום נסתר של אדם בביתי הפרטי הוא חוקי?
האם ישנן מצלמות שלא ניתן לזהות או שחייבים למצוא מקום מסתור מיוחד למצלמה?
האם המצלמות משדרות גם לנייד או למחשב כך שאוכל להיות במעקב קבוע בכל מקום וזמן?

אני חושבת שכל אמא צריכה להשאיר מצלמה נסתרת בבית!
07/01/2016 | 10:33
1
33
עם המציאות בה אנו חיים, כאשר מטפלת מטלטלת תינוקת וחובטת את ראשה במזרן - אני לא חושבת שיש דרך אחרת. חייבים לשים מצלמה ומצידי שלא תיהיה נסתרת. שהמטפלת תדע שהיא מתועדת 24 שעות ביממה.
זה קצת מוגזם בעייני
07/01/2016 | 10:36
31
איפה האמון הבסיסי באנשים, באנשי החינוך שלנו. לא כולם פסיכופטים כמו המטלטלת הזו. אם אני מפקידה את היקר לי מכל בידי מטפלת, אני אבחר במטפלת שאני סומכת עליה. אני לא אתעד את הנעשה 24 שעות כי גם אני עלולה להשתגע מזה, אלא אם יש חשדות כמו שמורי מציינת בתגובה....
מצלמה נסתרת בבית
( לעמוד שלי בתפוז )
08/01/2016 | 22:30
33
שלום לך,
בנושא התקנת מצלמה בבית פרטי, ההתקנה חוקית לחלוטין כל עוד היא מתבצעת ללא הקלטת קול. ניתן לשים את המצלמות בכל מקום, כיום ישנן מצלמות נסתרות אינטגרליות בציוד סטנדרטי בבית כגון: וו תלייה, חיישן אזעקה ועוד מגוון רחב של אפשרויות.
כמו כן הטכנולוגיה כיום מאפשרת להתקין מצלמות המשדרות on line לנייד/מחשב פרטי.
ניתן לרכוש  מצלמות נסתרות במגוון רחב של חנויות, אך מומלץ לפנות למשרד חקירות שייתן מענה מקצועי הן עבור ההתקנה והן עבור מענה נוסף במידה ותהיינה התרחשות שאינה שגרתית.
חשוב להוסיף שנקודת מבטו המרחבית של חוקר פרטי המבצע את ההתקנה, הינה בעלת ערך מוסף על פני מתקין שאינו חוקר.

תביעת דיבה
07/01/2016 | 21:56
1
28
היי, סיפור קצר.
בקית האחרון שמנו את ילדנו הראשון במשפחתון, בו גילינו באמצעות הקלטה שהמטפלת צורחת על הילדים ומנבלת את הפה. מיד לאחר שגילינו הוצאנו את הילד שהיה בטראומה (וגם אנחנו) והעברנו אותו לגן אחר, תוך עימות עם המטפלת שהכחישה.
מפה לשם לאחר זמן מה שלקח לנו כמשפחה להתגבר על הטראומה, החלטנו שאי אפשר לשתוק על דבר כזה.
מהתייעצות עם עו"ד הבנו שחבל על המאמץ לפנות למשטרה או לתביעה כי זה כאב ראש והעבירה אינה "עד כדי חמורה" ומזל שהספקנו להוציא אותו בזמן.
החלטנו שאנחנו רוצים להזהיר מפניה אחרים בצורה שלא תביא לפתח לתביעות דיבה כי אין לנו אנרגיה ל"סאגות משפטיות".
האם זה חוקי לשים מכתב בכניסה לבניין שלה ובתיבות הדואר (עם 80 דירות) ובו להזהיר מפני "משפחתון מאוד בעייתי בבניין"? מבלי לחשוף את שמה/מספר הדירה בשום צורה? (כולם שם יודעים מי מנהלת משפחתון בבניין) האם בצורה כזאת נהיה עדיין חשופים לתביעה כלשהי, במידה ותגלה שזה אנחנו?

אנחנו באמת מפחדים שהיא תביא עוד ילדים מהבניין הזה ושיעברו טראומה כזאת.

תודה מראש
סקארלט
תביעת דיבה
( לעמוד שלי בתפוז )
08/01/2016 | 22:05
21
שלום,
מיכוון שמדובר בעניין משפטי אין אנו יכולים להתייחס באופן חד משמעי לשאלתך, למרות שציינת כי אין לך "אנרגיות לסאגות משפטיות" על מנת לקבל תשובה לשאלתך עלייך לפנות לייעוץ משפטי ע"י עורך דין.
ברם, כיוון שהנושא בעל חשיבות עליונה וכוונתך למנוע מצב בו אחרים ייפגעו, הייתי מציע לך להעביר את המסר לאחד או שניים מדיירי הבניין על מנת שהם יעבירו את המסר הלאה לשאר הדיירים וכמובן לשמור את ההקלטה רק למקרה ובו תזדקקי להוכחה.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:19
6
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
חשד לבגידה
06/01/2016 | 14:18
1
29
מזה מספר שבועות שאני מרגישה שוני בהתנהלות/התנהגות של בעלי.
לאחרונה אני לא מצליחה לתפוס אותו בטלפון, או ששעות העבודה שלו התארכו באופן מאוד מפתיע. אני מתחילה לחשוד שהוא בוגד בי.

הייתי מעוניינת לבצע מעקב. אשמח לדעת מה מותר ומה אסור והאם הראיות שצד שלישי (חוקר פרטי) יעביר אלי, אם וכאשר ימצא משהו, הן חוקיות וקבילות בבית המשפט?

תודה
חשד לבגידה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 13:04
21

שלום רב,
ראשית מניסיוני, אישה חושדת לרוב אינה טועה.
ובכל זאת, נתקלתי בלא מעט מקרים עבורם נתבקשתי לבצע מעקב גם כשלא היה בסיס אמיתי לחשד.
רובן המוחלט של הפניות לחוקר פרטי למטרת ביצוע מעקב אחר חשוד מובילות לתוצאות,
ההחלטה האם לפנות לחוקר פרטי מתקבלת לאחר שהחשדות דיי מבוססים אבל אין הוכחות ביד ו/או כאשר כבר לא מדובר בחשד אלא בעובדה ממשית שאכן מתרחשת בגידה ומה שחסר אלו הוכחות הפיזיות (תמונה, הקלטה מפלילה, וכד').
בהתייחס לשאלת האם הראיות קבילות, התשובה היא כן.
חוקר פרטי הפועל לפי חוק חייב להיות בעל תעודת חוקר ורישיון מורשה מטעם משרד המשפטים (חשוב מאוד לוודא ולאשר שאכן החוקר אליו את פונה הינו חוקר מורשה).
לאחר ביצוע עבודת החוקר, יוגש לך דו"ח מפורט הכולל את מירב הפרטים, לרבות תמונות/סרטונים ובמידה ויתבקש, יגיע החוקר ויעיד בבית המשפט.
לתשומת ליבך, ההחלטה האם לפנות לחוקר פרטי אינה קלה נפשית, ולעיתים גם יכולה לשאת בעליות שאינן נמוכות (כתלות באופי החקירה), אך אם זאת כולנו יודעים שלאמת אין מחיר, ומחירו של השקר גבוה אף יותר.

בהצלחה רבה,
ומאחל לך שחששותייך יתבדו.

דברי פתיחה....
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2016 | 06:39
20
כך פתאום, באמצע השיחה כשהיצרים קצת התלהטו, נפל מכשיר ההקלטה וכל הניסיון להפליל את החשוד עלו בתוהו, אבל גרוע מכך, לאור הגילוי על ניסיוני להקליטו ידו הונפה באוויר ו.....
גולשים נכבדים, ברוכים הבאים לפורום החקירות של תפוז.
בפורום זה נעלה דילמות, מחשבות, חוקים, סיפורים יצירתיים ואפילו הצצות לעולם הבילוש הסגור והמסקרן כפי שנתקלתי תוך כדי עבודתי בעולם הבילוש ב- 20 שנה האחרונות.
שמי דגן, חוקר פרטי, בעל משרד חקירות וחבר בלשכת החוקרים הפרטיים. מהיום אתן לכם מענה מקצועי, הולם, מעניין ומאתגר לשאלותיכם. כאן בפורום תפוז.
תוהים האם לבוס בעבודה מותר לקרוא דוא"ל שקיבלתם במייל של העבודה? חושדים שבן/בת הזוג מנהלים רומן? מעניין אתכם האם הבוס עבר על החוק כאשר שם עליכם מעקב? האם חוקי לשים מכשיר ציטוט בתיק של הילד בגן? לא סומכים על המטפלת כשהיקר לכם מכל נמצא תחת אחריותה, אולי אפילו שוקלים להתקין מצלמות ולא יודעים איפה וכיצד?
בפרום זה ניתן מענה לכל שאלה, פשוטה כגדולה.
ולמי שבאמת חשד מכונן בליבו, לא בטוח בעצמו או אפילו חייב להשיג יתרון על "חברו"
משרדי נותן  מענה ללקוחות אשר מעוניינים בניהול תיקי חקירה, חקירות פרטיות, שירותי בילוש פרטי, שירותי ריגול, מעקבים ועוד.
כל השירותים המקצועים ניתנים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

ובהקשר לסיפור בתחילת הפוסט, הנה הטיפ הראשון:
בתור צד אקטיבי בשיחה, מותר לך להפעיל מכשיר הקלטה, אבל....זכרו תמיד,
כל אחד יכול להיות חוקר פרטי, אבל לא כל אחד כל אחד יכול להיות שרלוק הולמס ...
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 16:18
5
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

הודעות וואטסאפ שנמחקו
31/12/2015 | 07:24
3
46
שלום רב,
האם יש לחוקר פרטי את האמצעים לשחזר או לדלות מאיפה שהוא התכתבות וואטסאפ שנמחקה ממכשיר?
תודה.
אחרי שקראתי קצת אחורה בפורום, אחדד קצת
31/12/2015 | 09:51
1
42
אני מעוניין להשיג התכתבות שביצעה אשתי מהטלפון הנייד שלה ומחקה אותה לאחר מכן, ללא ידיעתה כמובן, כך שאופציית הכנסת המכשיר למעבדה אינה רלוונטית.
אם זה עוזר במשהו, יש לי כמובן את המספר שלה וגם את המספר איתו בוצעה ההתכתבות וסדר גודל פחות או יותר של השעות שבה התקיימה השיחה. אולי דרך איזושהי תוכנת ריגול על המספר השני אפשר להגיע להתכתבות ישנה, במידה וההוא לא מחק אותה?
אשמח לשמוע רעיונות או הצעות מעבר לאלה שלי איך להגיע לשיחת הוואטסאפ הזו וגם לדעת סדר גודל של עלויות לתהליך שכזה.
תודה.
ככל שעובר הזמן הסיכוי לשחזר פוחת, יש תוכנה, היא עולה כ-200
03/01/2016 | 18:07
29
Wondershare Dr.Fone

ניתן לשחזר באמצעותה תמונות, שיחות ואנשי קשר.

השתמשתי, אחרי מספר כ-חודשיים ניסיתי לשחזר באמצעותה וכל מה שיצא ליה היה כמה אנשי קשר שמחקתי.. אז צריך להזדרז
מחיקת הודעת ווטסאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
03/01/2016 | 17:31
31
שלום רב, בהקשר לשאלתך, ניתן לשחזר הודעות כתובות והודעות ווטסאפ אשר נמחקו.
על מנת לבצע זאת צריך לקחת את המכשיר למעבדה המתמחה בכך.

פרישת מנהל הפורום וכניסת מנהל חדש
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 09:48
16
אנו רוצים לברך את דגן זקס על כניסתו לניהול הפורום ולאחל לו ולכם הגולשים המון הצלחה.
באותה הזדמנות נודה לששי מתתיהו על תקופת ניהול הפורום!

המשך גלישה נעימה

מנהל/ת הפורום

אודות:
דגן חקירת הינו משרד חקירות הקיים משנת 1998 המשרד מנוהל על ידי דגן זקס, חוקר פרטי וחבר בלשכת החוקרים הפרטיים בארץ ובעולם. המשרד עוסק בכל סוגי החקירות,
עוד...
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
דגן זקס- מנהל פורום חקירות פרטיות
מנהל פורום חקירות פרטיות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו