לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חקירות פרטיות

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.שמי עופר ידין, חוקר פרטי ואני כאן כדי לעזור לכם בכל בעיה, שאלה ומציאת פתרונות לבעיות שקשורות לתחום החקירות הפרטיות.אבל חוץ ממני יש גם אתכם! המטרה של הפורום היא לתת לכם במה- זה המקום שלכם לתת מהידע והנסיון הפרטי שלכם ולדון בנושאים שנוגעים לכולכם, לכן אשמח שתשתתפו ותתרמו לשיח.חשוב לי מאוד לשמור על פורום נקי מאינטרסים ופרסומים אישיים כדי שהעזרה לאלו שצריכים תהיה אמיתית וכנה. אז בואו ביחד ניצור פורום מעניין!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חקירות פרטיות

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.שמי עופר ידין, חוקר פרטי ואני כאן כדי לעזור לכם בכל בעיה, שאלה ומציאת פתרונות לבעיות שקשורות לתחום החקירות הפרטיות.אבל חוץ ממני יש גם אתכם! המטרה של הפורום היא לתת לכם במה- זה המקום שלכם לתת מהידע והנסיון הפרטי שלכם ולדון בנושאים שנוגעים לכולכם, לכן אשמח שתשתתפו ותתרמו לשיח.חשוב לי מאוד לשמור על פורום נקי מאינטרסים ופרסומים אישיים כדי שהעזרה לאלו שצריכים תהיה אמיתית וכנה. אז בואו ביחד ניצור פורום מעניין!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.שמי עופר ידין, חוקר פרטי ואני כאן כדי לעזור לכם בכל בעיה, שאלה ומציאת פתרונות לבעיות שקשורות לתחום החקירות הפרטיות. אבל חוץ ממני יש גם אתכם! המטרה של הפורום היא לתת לכם במה- זה המקום שלכם לתת מהידע והנסיון הפרטי שלכם ולדון בנושאים שנוגעים לכולכם, לכן אשמח שתשתתפו ותתרמו לשיח. חשוב לי מאוד לשמור על פורום נקי מאינטרסים ופרסומים אישיים כדי שהעזרה לאלו שצריכים תהיה אמיתית וכנה. אז בואו ביחד ניצור פורום מעניין!
המשך >>

לצפיה ב-'שוכרת מטפלת חדשה'
שוכרת מטפלת חדשה
29/08/2016 | 14:49
1
6
רוצה להתקין בבית מצלמות מעקב.
זה חוקי? אני צריכה ליידע אותה?
לצפיה ב-'מצלמות מעקב'
מצלמות מעקב
( לעמוד שלי בתפוז )
30/08/2016 | 14:14
2
ככלל, התקנת מצלמת מעקב בבית שלך הינה חוקית ואינה מחייבת ליידע אף אחד - במידה וההתקנה נעשית כחוק - לדוגמא ללא אודיו אלא רק תמונת וידאו, לא להתקין בחדרי שירותים וכד׳.
משרד חקירות מהימן יענה על כל שאלותיך ויתן מענה מקצועי לכל הבעיות.

בברכה

עופר
לצפיה ב-'משך חקירה'
משך חקירה
30/08/2016 | 09:16
1
5
כמה זמן נמשכת חקירה ממוצעת אם יש לי חשדות לגבי אמינות של עובד?
לצפיה ב-'חקירת אמינות של עובד'
חקירת אמינות של עובד
( לעמוד שלי בתפוז )
30/08/2016 | 14:11
2
השאלה קצת רחבה מידי לתת תשובה לגבי לוח זמנים.
צריך לדעת פרטים נוספים כדי לדעת איזו דרך פעולה לגבש ויחד איתה נוכל להעריך לוח זמנים ועלויות.

בברכה

עופר
לצפיה ב-'אני חושד שאשתי התקינה תוכנת מעקב על הטלפון שלי'
אני חושד שאשתי התקינה תוכנת מעקב על הטלפון שלי
24/08/2016 | 09:52
10
215
אנחנו נמצאים בהליכי גירושין. יש לנו ילדה משותפת אחת ואני דורש משמורת משותפת. כמובן שאשתי מתנגדת. היא רוצה שהילדה תיהיה אצלה בלבד- וזה כדי שתקבל תשלום מזונות גדול ותחיה על חשבוני.
היחסים שלי ושל האשה לא טובים מזה 5 שנים, ואני מנהל רומן צידי. אני חושש שהעבודה הזו תשפיע על שיקולי השופט.
בימים האחרונים הטלפון שלי הפך להיות איטי מאוד והסוללה מתחממת. אני חושש שהיא התקינה לי תוכנת מעקב על המכשיר.
אני הולך לבדוק את זה היום במעבדה.
האם זה חוקי? מה ההשלכות של זה מול השופט?
אשמח להסבר..תודה.
לצפיה ב-'תכנת מעקב'
תכנת מעקב
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2016 | 10:02
2
81
התקנת תכנת מעקב על הטלפון הינו עבירה פלילית.
בדיקה במעבדה מגלה אם אכן התקינו בו תוכנה כזו.
במידה ואכן התקינו תכנה כזו, תהיה לכך השפעה.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'ומה ההשפעה של הרומן שלי ביחס לזה?'
ומה ההשפעה של הרומן שלי ביחס לזה?
24/08/2016 | 10:14
1
19
לצפיה ב-'תכנת מעקב'
תכנת מעקב
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2016 | 10:19
66
זו שאלה טובה שעליך להפנות לעו"ד.
ככלל, חלוקת רכוש ודמי מזונות לא אמור להיות מושפע מפעולות קודמות של אחד מבני הזוג.
עו"ד טוב בתחום יענה על כל שאלותיך המשפטיות.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'האזנה למכשיר הטלפון שלך תוך שימוש בתוכנת מעקב שהותקנה בלא'
האזנה למכשיר הטלפון שלך תוך שימוש בתוכנת מעקב שהותקנה בלא
24/08/2016 | 11:24
1
85
ידיעתך ובלא רשותך, היא פגיעה בפרטיות ועוולה אזרחית (המאפשרת הגשת תביעה אזרחית לפצויים) ועוולה פלילית (המאפשרת הגשת כתב אישום ע"י המדינה) ומשום "האזנת סתר" אסורה בחוק, ואם אשתך תנסה להשתמש בהקלטות בבית משפט (או בבי"ד רבני) היא תעשה שגיאה חמורה כי לא רק שההקלטות אסורות ובלתי קבילות (לא ניתנות להגשה כראיות), אלא שהן מפלילות את אשתך.

וראה גם סעיף 13 לחוק האזנת סתר, תשל"ט-1979, וראה בג"ץ 6650/04 שבו בית המשפט העליון פסל תמונות שהוגשו כראיות לבית הדין הרבני תוך פגיעה בפרטיות.

על כן, לא יהיו השלכות להקלטות על משפטך.
לצפיה ב-'גם סע' 2.(11) לחוק הגנת הפרטיות'
גם סע' 2.(11) לחוק הגנת הפרטיות
24/08/2016 | 17:20
37
הקובע: "(11)  פרסומו של ענין הנוגע לצנעת חייו האישיים של אדם, לרבות עברו המיני, או למצב בריאותו, או להתנהגותו ברשות היחיד​" מגדיר את בגידת הבעל באשתו, כעניין פרטי האסור לפי החוק.

כשהדברים מצטרפים לכל מה שכתבתי קודם, ופסיקת בית המשפט העליון, שהוא הפרשן המוסמך והסופי לדבר החקיקה, שביטל פסקי דין רק מהטעם שבתי הדין הרבנים הסתמכו על צילומים (שהרבנים אפילו לא ראו, או לפחות טענו שלא ראו... מי יאמין שהרבנים לא הציצו והביטו בתמונות?....), איזה שופט "בר דעת" יעז להסתמך על הקלטות שהושגו בעבירה חמורה (שעונשה עד 5 שנות מאסר) לטובת האשה הנבגדת?

שופט כזה מטומטם רק יעשה צחוק מעצמו, כי פסק הדין יבוטל.

לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
24/08/2016 | 11:59
4
60
אתה גבר לא נאמן ואתה מצפה לגדל ולחנך את הבת שלך במשמורת משותפת? זה לא הגיוני ושופט בר דעת לעולם לא יאפשר דבר כזה...גם אם עשו עליך עבירה והתקינו תוכנת מעקב על הטלפון שלך. היו צרכים להוציא את האמת לאור כך שלא הייתה ברירה!
זה לא מוסרי לבגוד באם ילדיך!
לצפיה ב-'תכנת מעקב'
תכנת מעקב
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2016 | 12:19
1
53
שושי היקרה, מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה כי בשנת 2014 ,התגרשו בישראל  14,430 זוגות (!) - האם זה משנה את יחסי ההורים לילדיהם?
האם הורים שבגדו אוהבים פחות את ילדיהם?
האם צריך להעניש את כל הילדים ולמנוע מהם לראות ולקיים יחסי הורות/ילדים?

בכל מקרה, מעידה של אחד הצדדים לא נותנת לגיטימציה לצד השני לבצע עבירה כלשהי - כגון האזנת סתר או כל עבירה אחרת.

לצפיה ב-'ואיך אתה מצפה שאותה ילדה יגדל בידיעה שהפילגש של אבא שלה '
ואיך אתה מצפה שאותה ילדה יגדל בידיעה שהפילגש של אבא שלה
24/08/2016 | 16:01
63
גרמה להורים להתגרש?!
 ואיך זה ישפיע על יחסי הזוגיות שלה בחייה הבוגרים? צריך לחשוב על ההשלכות. דברים כאלה שורטים את הילדים.
לצפיה ב-'לקשי ההבנה והמתקשים בקריאה של טקסט ברור'
לקשי ההבנה והמתקשים בקריאה של טקסט ברור
24/08/2016 | 15:29
70
במדינת ישראל, כבכל המדינות המתקדמות בעולם, התנהגות בני אדם מוסדרת בחוקים, ולא על פי המוסר האינדיבידואלי והאישי של כל יחיד ויחיד, אחרת, תשרור אנדרלמוסיה, וכל איש ינהג כפי ראות עיניו, ולא תהיה מדינת חוק אלא אנרכיה ואי שמירת חוק.

את חוקי המדינה מקבלים חברי הכנסת בשלוש הצבעות (ולא ע"י רבנים ובביתו הפרטי של כל אזרח), ויש לכבד את חוקי הכנסת (ולא את חוקי הרבנים, או המוסר האישי של כל אזרח), פן העובר על החוק יסבול מסנקציות (עונשים) שנקבעו בחוקים על מפירי החוקים. 

העונש על האזנת סתר הוא עד 5 שנות מאסר.

בית המחוקקים שלנו (הכנסת) החליט שהערך של פרטיות הוא כה חשוב, שאפילו כדי להלחם בפשע וכדי למנוע מראש פשעים חמורים אין להאזין (ולהקליט) לשיחתו של אדם בטלפון, בלי ידיעתו, אלא אם ניתן לכך קודם אישור בצו ע"י בית משפט. על כן, אפילו המשטרה ושירות הבטחון הכללי, חייבים להצטייד מראש באישור ובצו מבית המשפט, כדי להאזין לשיחתם של עבריינים, כמו רוצחים בכח (בפוטנציה), בוגדים, מחבלים ומרגלים (כמו ואנונו). האזנת סתר שלא קבלה אישור מראש ע"י שופט, לא תתקבל כראיה במשפט, היא פסולה (בלתי קבילה), ולא תוכל להוביל להרשעת רוצח שהוקלט בלי ידיעתו מראש, לפני ביצוע הרצח.

מקל וחומר, לא ניתן להשתמש בהקלטה במשפט גירושין נגד בן זוג, אפילו אם בגד (ועבר על לאווים ברורים שיש לך בראשך), שכן, "בגידה" אינה מופיעה בספר החוקים שלנו כ"עבירה" שבצידה יש עונש.

את חוקי מדינת ישראל מפרשים אך ורק בתי המשפט (ולא שושי, רבקה, שרה, רחל, דבורה, או כל אזרח אחר מוטרד) ופסיקותיו של בית המשפט העליון מחייבים את כל בתי המשפט שמתחתיו, כולל בית הדין הרבני ובית הדין הרבני הגדול, כפי שמודגם בפסיקת בג"ץ).

על כן במקרה ההוא שבעל ניסה להוכיח את בגידת אשתו באמצעות צילומים שצולמו בעת שקיימה יחסי מין עם אחר, תוך פגיעה בפרטיותה, לא הורשה להסתמך על הצילומים.

שימי לב שגם הרבנים (הפרימיטיבים) ידעו על החוק ופסקו לטובת הבעל בלי להסתכל בתצלומים (כי ידעו שהצילומים הושגו בעבירה). בית המשפט העליון ביטל את פסקי הדין של בתי הדין הרבניים.

לצפיה ב-'שופט לא בוחן רמת מוסר אלא כישורי הורות'
שופט לא בוחן רמת מוסר אלא כישורי הורות
26/08/2016 | 07:21
16
וטובת הילד.
הורים מעלימי מס יכולים לקבל משמורת.
הורים מעשנים יכולים לקבל משמורת.
הורים שמאכילים את ילדיהם ג'אנק פוד יכולים לקבל משמורת.

כל אילו בעיני לא מוסריים - אז מה? בגללם ישללו מההורה משמורת?
התשובה היא לא וגם בגידה בבת הזוג/בן הזוג אינם מהווים שיקול בקביעת משמורת.
לצפיה ב-'"ברקאי ישי שור הי"ד" = מטריד מטריד מטריד...'
"ברקאי ישי שור הי"ד" = מטריד מטריד מטריד...
25/08/2016 | 09:04
1
10
קראתי באתר של משרד הבטחון את סיפורו של ברקאי ז"ל - מצוק איתן.....  משהו בתכונות האופי שלו כל כך ייחודי וחזק - בנושא עזרה לזולת  - וכעת לאחר שקראתי על "אקמול" ואמפטיה - יש לי הרגשה  שמותו הוא תוצאה של ק ו נ ס פ י ר צ י ה    
לצפיה ב-'מזימות שמזכירות את ד"ר יוזף מנגלה ....'
מזימות שמזכירות את ד"ר יוזף מנגלה ....
25/08/2016 | 09:12
4
לולא היה צריך להצטייד ברשיון של משרד המשפטים להיות חוקר פרטי = אז מזמן כל התעלולות היו נפתרות. מסקנה? החקיקה שהביאה לחיוב רישוי חוקרים פרטיים ברשיון של משרד המשפטים כוונתה להגביל את החקירות
לצפיה ב-'פרשת הרצח באילת ("מנדוסה")'
פרשת הרצח באילת ("מנדוסה")
24/08/2016 | 00:30
12
זה סיפור ארוך על "רצח באילת".... נרצח בעלה של מנדוזה.   האחראי במשטרה אז היה      ד נ י נ ו   ((כיום יו"ר חברת הביטוח מגדל)).  משהו נראה לי חשוד בסיפור ואני מקווה שאני סתם מדמיינת בגלל השעה המאוחרת. האם היו נסיבות מקלות שלא הובאו בחשבון? האם לפרשה יש רקע בטחוני?
לצפיה ב-'ידיעה מ-2013 לגבי רצח 300 חולים....'
ידיעה מ-2013 לגבי רצח 300 חולים....
13/08/2016 | 18:22
19
מעניין מה נסגר לגבי פרשה הזאת - שבה רופאה נחקרה לגבי מותם של 300 חולים בטיפול נמרץ בבית החולים האוונגלי בקוריטיבה ברזיל  ((ועוד 1700 תיקים רפואיים נבדקים))
לצפיה ב-'האם קטין רשאי לשכור שירותים של חוקר פרטי?'
האם קטין רשאי לשכור שירותים של חוקר פרטי?
10/08/2016 | 14:36
3
39
ומה העלויות?
לצפיה ב-'שירותי חקירות'
שירותי חקירות
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2016 | 18:09
35
ככלל, אין הגבלת גיל לשכור שרותים של חוקר פרטי, הכל כמובן תלוי בחקירה המבוקשת.
ע״מ לענות על השאלה, עליך לספק יותר מידע.
בברכה
עופר
לצפיה ב-'השאלה מנוסחת עפ"י היכולות של קטין...'
השאלה מנוסחת עפ"י היכולות של קטין...
12/08/2016 | 12:18
1
28

ואסביר לך בפשטות מדוע קטין אינו "יכול" לשכור משרד חקירות, ומדוע זה לא "תלוי".
בעולם המציאות יש רצוי ומצוי, ובפועל, אסור לרצוח אבל כל אחד יכול לרצוח, וקטין כן יכול לשכור שרותי משרד חקירות, אם הוא מגיע לבעל משרד חקירות שאינו שואל מהיכן הכסף.

בעולם המציאות ובעולם החוק קטין יכול לגשת לקיוסק לקנות מסטיק וסוכריה על מקל בלי אישור הוריו, אך אם יקנה סמרטפון באלפי שקלים, בעל החנות יכול למצוא עצמו בבעיה אם ההורה יגיע וידרוש להחזיר את הכסף. בעלי עסקים רבים אינם יודעים זאת.

חקירות מבוצעות תמורת תשלומים שנעים בין מאות שקלים (עבור איתור פשוט) ובין עשרות ומאות אלפי שקלים, ולא מדובר בתשלום על חפיסת מסטיקים או סיגריות.

כמו לשאול כמה עולה אוטו, יש מכוניות מיני זולות, ויש מכוניות פאר שעולות מיליונים. אבל, חקירות בד"כ עולות הרבה כסף, שלא כמו מסטיקים, וקטינים אינם בד"כ בעלי יכולות כספיות גבוהות, אלא אם הוריהם מליונרים חסרי אחריות שמרפדים אותם בשטרות, וקטין שמוכן לשלם סכומי כסף גדולים במזומן, חשוד שהשיג את הכסף בעבירה.

על כן, עפ"י חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ"ב-1962,..., ובמיוחד ראה סעיף 7, בלי אישור "נציג" (הורה) הזמנת חקירה ששולם עבורה סכום כסף גבוה, עלולה להביא לכך שביהמ"ש יצווה על בעל המשרד להחזיר את הכסף ששולם ע"י הקטין, לידי ההורה (הנציג).

יוצא מזה, שכמו שאתה "יכול" להרוג (וזה אסור עפ"י החוק, אולי גם לא תתפס ולא תועמד לדין), אתה יכול גם לשכור שרותי משרד חקירות וגם בעל המשרד "יכול" לקבל ממך כסף, הרבה כסף, עבור החקירות שביצע עבורך, תוך עצימת עיניים מכך שאתה קטין.

לצפיה ב-'קטין'
קטין
( לעמוד שלי בתפוז )
12/08/2016 | 12:27
16
אני שמח שהכנסת את סעיף העלות, כי זאת בדיוק היתה הכוונה ב״תלוי״.
ישנן חקירות רבות שאינן יקרות כפי שתיארת והן בהחלט נגישות לכולם.
מעבר לכך, פעמים רבות פונים למשרדי חקירות בבקשות שונות (לדוגמא איתור של בן משפחה) וכשמדובר בקטינים, אני אישית מכיר בעלי משרדי חקירות שמבצעים את החקירות הללו ללא תשלום.
ישנן דוגמאות רבות נוספות.

בברכה,
עופר
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
08/08/2016 | 12:02
9
187
אני בת 38, נשואה באושר לבעל מקסים ויש לנו שלושה ילדים. בעלי הוא עיש עסקים משליח שאחראי על פרנסת המשפחה, ואני עוסקת יותר בגידול הילדים וטיפול בבית. יש לי עסק קטן לבניית ציפורניים אך הכסף שאני מביאה הוא בונוס.

חלוקת התפקידים מאוד מובנת ומקובלת על שנינו- כל אחד עושה את מה שהוא טוב בו יותר.
הבעיה מתחילה בזה שבחודשים האחרונים בעלי התחיל להביא הביתה סכומי כסף אסטרונומים. הוא טוען שקודם בעבודה אך אני יודעת ממקורות שלי שלא קרה דבר כזה ואני מתחילה לחשוד לגבי מקורות הכסף.

הסיבה לישדות שלי מבוססת גם על כך שפעמים רבות חברים של בעלי מסתבכים עם המשטרה והשוק השחור, ואני מאוד חוששת שגם בעלי מעורב בעניינים האלה.

ניסיתי לשאול אותו להסביר שאם הוא יפול, הוא יפיל את כולנו איתו, אך הוא מחיש כל קשר לדברים הללו.

לצערי החשד שלי לא עובר ורק הולך וגובר. אני גם לא מבינה למה הוא בוחר שלא לשתף את האדם שקרוב אליו ביותר- אני.

האם לדעתכם כדאי לי לערב חוקר פרטי שיצביע על מקורות הכסף? אני לא מחפשת להתעמת עם בעלי ואני יודעת שאם הוא יגלה- הוא מאוד יכעס וזה עלול להוביל לפירוק הנישואים שלנו. בעלי מאוד החלטי בדברים הללו.

בסה"כ הוא מעניק לי ולילדי איכות חיים גבוהה מאוד (היינו שלוש פעמים בחו"ל ומהלך יולי) ואין תלונות. האם עדיף לי לעצום עיינים ולחיות?
לצפיה ב-'חקירה'
חקירה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/08/2016 | 09:57
72
כמו שאמרת בדבריך, את זו שצריכה להחליט לאיזה כיוון ללכת - האם לנסות ולגלות מה מקור הכסף או לחליפין להתעלם ולהמשיך לחיות את חייך.
במידה ותרצי לחקור מהיכן מגיע הכסף, צרי קשר עם משרד חקירות אמין ודיסקרטי שיוכל לתת מענה לשאלותיך, יחד עם זאת תצטרכי לקחת בחשבון שבעלך יגלה בשלב כזה או אחר שביצעת חקירה - לכל המשתמע מכך!
בברכה
עופר

לצפיה ב-'אני חושב שתקשורת בריאה היא הבסיס של כל קשר'
אני חושב שתקשורת בריאה היא הבסיס של כל קשר
09/08/2016 | 10:07
4
75
ואם את לא יכולה לגשת לבעלך ולשאול אותו לגבי מקור הכסף, הוא שהוא אינו יכול לבוא ולשתף אותך במקורות מפוקפקים- אז אין לכם יותר מידי מה לעשות ביחד.
בעלך אמור להיות החבר הכי טוב שלך. אתם ישנים כל לילה זה לצד זה.
אם תלכי ותחקרי מאחורי גבו, את נועצת בו סכין, וכך גם בקשר שלכם.

אני חושב שחבל.
את לא צריכה לפנות לחוקר פרטי. את צריכה לפנות ליועצת זוגית. יש לכם משבר רציני ואת צריכה להתחיל לדאוג.
לצפיה ב-'זה נכון בד"כ- אבל לא נכון במקרה של התמכרויות'
זה נכון בד"כ- אבל לא נכון במקרה של התמכרויות
11/08/2016 | 10:46
3
55
בטח לא אם המכור בהכחשה לגבי ההתמכרות שלו.
גם יועצת זוגית לא תעזור פה.
לצפיה ב-'למה החלטת שהוא מכור למשהו?'
למה החלטת שהוא מכור למשהו?
11/08/2016 | 11:12
2
46
היא לא באמת יודעת מהיכן הכסף מגיע (הימורים, עסקים מפוקפקים וכו') וגם אם היה מכור להימורים היה משתף שהוא מהמר- פשוט לא מכיר אולי בהתמכרות שלו.

לצפיה ב-'היה נדמה לי שנרמז שם על בעיה כזו'
היה נדמה לי שנרמז שם על בעיה כזו
11/08/2016 | 11:22
45
בקריאה שניה כנראה שלא זו דווקא הכוונה
כך או כך - זה לא מקום של יועצת זוגית. זה מקום של חוט שידרה חזק יותר.
לצפיה ב-'תפוז החליטו שהיא חושבת שהוא מהמר, בעמוד הראשי...'
תפוז החליטו שהיא חושבת שהוא מהמר, בעמוד הראשי...
11/08/2016 | 13:31
8
לצפיה ב-'לא לעצום עיניים'
לא לעצום עיניים
11/08/2016 | 10:52
55
אמרת שהוא איש עסקים- אבל מצד שני רמזת שהוא שכיר.
אם את חושדת שהוא מעורב בהימורים- לעצום עיניים תהיה הבחירה הגרועה ביותר.
כל המהמרים מפסידים בסוף והורסים לא רק את חייהם אלא גם את חיי כל הסובבים אותם.
תחשבי מה יותר מפחיד- להתעמת עם בעלך או להתעמת עם גובה של השוק האפור שמגיע כשאת לבד בבית עם הילדים- ותפעלי בהתאם.
לצפיה ב-'הוא משקר לך'
הוא משקר לך
11/08/2016 | 11:11
53
ואת מטופפת סביבו בשיא הזהירות ותוהה איך תבררי את האמת בלי לעצבן אותו יותר מדיי. מה לא בסדר בתמונה הזאת?
כמו שעוד מגיב אמר לך פה, זה ממש לא מצב נורמלי. בעלך לא אמור לשקר לך ובטח לא בנושאים כל כך גדולים (ואת אומרת שאת יודעת בוודאות שהוא לא קודם, מה שמשאיר תשובה דיי מצומצמת למשמעות הסכומים העצומים שנפלו עליכם פתאום, ולא זה לא חלק מהתלוש).

האם טוב לך במצב הזה, שאת לא יכולה לדבר עם בעלך, ולא יכולה לסמוך עליו שידבר אמת?
אני במקומך הייתי בודקת היטב את טיב היחסים שלכם לפני שהייתי בכלל מוטרדת מאיפה מגיע הכסף.

ואם את בכל זאת רוצה לברר, צעד ראשון הייתי מפסיקה ללכת על ביצים ולשאול בשיא הזהירות, אלא מושיבה את התחת שלו על כיסא ומודיעה לו שאת יודעת בוודאות שהוא שיקר לך ולא קודם בעבודה, ואת דורשת לדעת מאיפה הכסף הזה הגיע. בלי התחמקויות, בלי מריחות ובלי שקרים. תסבירי לו שאת אשתו וזכותך לדעת. ואם הוא ממשיך לשקר.. טוב אז כבר את צריכה להחליט האם את מוכנה לחיות עם שקרן וככל הנראה פושע (עד שיוכח אחרת), או מוותרת על זכותך לדעת וממשיכה לחיות בבועת הרעיה והבעל המושלם..
לצפיה ב-'לא מתיימר לפתור לך את הבעיות בחייך...'
לא מתיימר לפתור לך את הבעיות בחייך...
12/08/2016 | 01:11
21

וברור מכל מה שאת כותבת ש: 1. אין ביניכם קשר טוב ובעלך אינו מגלה לך הכל ואין לך אמון בו 2. אין לך מחשבה שיטתית ולא חשבת והחלטת לעצמך מה את רוצה ומה עדיף בחיים 3. את לא מחפשת עימות ולא רוצה לגרום לפירוק הנישואין 4. אין לך מגבלות ומעצורים מוסריים ואת ממש "מתחננת" לקבל עצה להמשיך לעצום עיניים בגלל "החיים הטובים" שבעלך מעניק לך והדבר היחיד שמפריע ומטריד אותך זה לא אם בעלך עבריין וימשיך לתת לך "איכות חיים", אלא מה יקרה אם יתפס (ואז יגמרו החיים הטובים).

אם את אינך רוצה לפרק את הנישואין לא ברור בשביל את רוצה לדעת את האמת, ומדוע לבזבז כסף (הרבה כסף) על חקירות, שהרי אינך יכולה להשתמש במידע שחוקרים ישיגו ואינך רוצה להשתמש במידע, כדי לא לפרק את הנישואין. אז חקירות מיותרות אם החלטת לעצום עיניים ולהמשיך חייך גם עם עבריין שמעניק לך "חיים טובים".

לעומת זאת אם אכפת לך לא רק מעצמך ואת חוששת שהכסף מושג בעבריינות (ואז אנשים אחרים סובלים והכסף הוא כסף מלוכלך שאסור לך בכלל להנות ממנו), ואת מוכנה לפירוק הנישואין ובלבד שלא יהיה לילדיך אב עבריין, גם אז חבל להשקיע בחקירות וחובה עליך ללחוץ ולא לוותר עד שתקבלי מבעלך מלוא המידע על מקור הכסף (אם הוא חוקי הוא יכול להציג בקלות הוכחות ל"עסקיו המשגשגים").

עצימת עיניים היא הדבר האחרון המומלץ כי הדבר עלול להסתיים בכך שתאבדי גם את "איכות החיים" וגם את בעלך, בנסיבות גרועות יותר בעתיד, עם כתם מוסרי של "עצימת עיניים". מה תסבירי לילדיך לכשיגדלו? שעצמת עיניים ולא רצית לדעת?

העצה לפנות ליועץ זוגיות, מטומטמת. יכול להיות גם שהיועץ מטומטם.
את ההחלטות הקשות תצטרכי בסוף את לקבל, כי את המחירים ישלמו את ובני משפחתך, ונראה לי שתמיד עצמת עינייך ולא עמדת על שלך, וכך גם תנהגי בעתיד.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:20
4
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'בגידות - לי זה לא יקרה!!!'
בגידות - לי זה לא יקרה!!!
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2016 | 11:36
1
88

שלום לכולם, כמה מכם מזדהים עם המשפט הנ"ל וחשבים שאליהם זה לא יגיע?
אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה שהופיע ב-YNET היום, לראות מה אנשים שונים חושבים על הנושא בכלל ועל מערכת היחסים שלהם בפרט ולאחר מכם לכתוב כאן בפורום.
בברכה,
עופר

לצפיה ב-'זה משהו שטמון ב DNA של בני האדם'
זה משהו שטמון ב DNA של בני האדם
03/08/2016 | 13:03
23
גם הבגידות וגם להסתכל על אחרים ולהצטדק שלי דבר כזה לא יכול לקרות.

לצפיה ב-'איתור מספר פקס מ2013'
איתור מספר פקס מ2013
31/07/2016 | 10:49
3
44
שלום
אני חייב לדעת מה היה מספר הפקס של ארנונה עסקים בעיריית חולון ב 2013.
איך אפשר להשיג את המידע הזה?
תודה
לצפיה ב-'איתור מספר'
איתור מספר
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2016 | 10:53
2
52
במידה ושיחת טלפון לעיריית חולון לא תניב תוצאות, תוכל לפנות למשרד חקירות שיתחקה אחר המספר.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'איתור מספר פקס מ2013'
איתור מספר פקס מ2013
01/08/2016 | 21:56
1
29
תודה על התגובה המהירה.
שיחת טלפון לעירייה לא הניבה תוצאות (כמובן) 
האם יש דרך לבדוק ללא משרד חקירות האם המספר היום היה גם ב 2013 ? 
תודה 
לצפיה ב-'זיהוי מספר'
זיהוי מספר
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2016 | 22:01
26
מצטער, לא מכיר דרך אחרת, תפנה למשרד חקירות.
עופר
לצפיה ב-'מעקב'
מעקב
31/07/2016 | 09:35
1
46
מימים האחרונים נדמה ליש שינה מכונית מחוץ לביתי שעוקבת אחר הפעולות שאני מבצע.
איך אני יכול לאושש דבר כזה והאם הפעולה חוקית?
לצפיה ב-'מעקב'
מעקב
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2016 | 10:01
45
שלום Dls,
פתרון אחד הוא להתקשר למשטרה ולהסביר את החשד.
הם יגיעו לבדוק מה עושה הרכב במקום.
במידה וזה לא עוזר, ישנן דרכים רבות לאושש מעקב - תוכל להתייעץ עם משרד חקירות בנושא.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'בגידות ופילגש'
בגידות ופילגש
27/07/2016 | 21:08
3
73
שלום, 
האם ניתן להשתמש בשירותו של חוקר פרטי ע"י פילגש בכדי שיגלה לבת הזוג הנבגדת מבלי שתיקשר לתגלית באיזשהו אופן?
לצפיה ב-'ילנה'
ילנה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/07/2016 | 08:59
2
55
פעולה כמו שאת מבקשת לעשות יכול כל אדם לעשות.
לא חייב להיות חוקר.
בברכה
עופר
לצפיה ב-'משיבה'
משיבה
28/07/2016 | 09:42
1
47
זה די מסובך וכל מקרה לגופו
האם אתה מתעסק בנושא? 
ארצה להתייעץ איתך בטלפון/פגישה.
לצפיה ב-'ייעוץ'
ייעוץ
( לעמוד שלי בתפוז )
28/07/2016 | 09:52
48
את מוזמנת ליצור איתי קשר.
לצפיה ב-'מחפש מצלמה נסתרת קומפקטית'
מחפש מצלמה נסתרת קומפקטית
26/07/2016 | 12:13
8
45
על מה היית ממליץ?
לצפיה ב-'מצלמה נסתרת'
מצלמה נסתרת
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 13:49
7
44
שוק המצלמות עבר בשנים האחרונות תהפוכות וחידושים רבים.
שלום דרורי8, קיימים היום מגוון רחב של פתרונות סמויים וגלויים, גדולים וקטנים כאחד.
לפני שאני יכול להמליץ לך על מצלמה מסוימת ו/או חנות מקצועית, אשמח אם תוכל להרחיב לאיזה מטרה המצלמה, איפה צריך לשים אותה, מה אתה מצפה לראות - כך אוכל למקד אותך ותהיה בתאום ציפיות מלא.

בברכה,
עופר
לצפיה ב-'אני מעוניין לעקוב אחר הפעולות של המטפל של אבי הקשיש'
אני מעוניין לעקוב אחר הפעולות של המטפל של אבי הקשיש
27/07/2016 | 12:00
6
17
לצפיה ב-'מצלמה נסתרת'
מצלמה נסתרת
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2016 | 12:16
5
31
שלום דרורי8,

כאמור, יש בשוק המון פתרונות מקוריים למצלמות סמויות.
יש חשיבות גדולה לחלל שאותו רוצים לצלם, מרחקים, זויות צילום, מקומות הסלקה.
אני ממליץ לך שוב להתייעץ עם משרד חקירות אמין שישלח נציג למקום וייתן לך פתרון מותאם לצרכייך.
אני משוכנע שתוכל למצוא פתרון שיתאים לצרכים ובהתאם לתקציב שלך.

בברכה,
עופר

לצפיה ב-'לא עדיף לפנות לחנות ציוד של צילום?'
לא עדיף לפנות לחנות ציוד של צילום?
27/07/2016 | 13:30
4
12
לצפיה ב-' מצלמה נסתרת'
מצלמה נסתרת
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2016 | 13:34
3
32
אם אתה יודע מה אתה מחפש/צריך אז זו בהחלט אפשרות טובה.
הבעיה היא ריבוי החנויות - חלקן ינסו למכור לך ציוד יקר או לא מתאים לצרכים.
מכיוון שאנו לא בעניין של פרסום, אתה יכול לפנות אלי בפרטי ואוכל להמליץ לך על חנות מעולה שאני עובד איתה שנים רבות.

בברכה,
עופר
לצפיה ב-'המלצות מאנשים זרים...'
המלצות מאנשים זרים...
28/07/2016 | 08:35
2
40
עם כל הכבוד למנהל הפורום, אין כל סיבה להסתמך על "המלצתו" לקנות ציוד נפוץ דווקא בחנות מסויימת בלי לערוך השוואה וסקר מחירים של דגם מסויים בכמה חנויות (והתנדבותו להמליץ מעוררת חשד שהדבר נעשה שלא לשם שמיים). רכישת ציוד למטרה כזו אינה דומה להצטיידות במכונית (שעולה הרבה כסף) ואין גם כל צורך בידע "מקצועי" שממילא אין לחוקרים פרטיים או לבעלי חנויות ציוד צילום. כדי לפתוח חנות לציוד צילום לא צריך ללמוד אופטיקה ולהבין הרבה בצילום, ואפילו לא צריך תעודת בגרות, וכמעט כל בעל חנות יפנה אותך לציוד מתאים.

לצפיה ב-'.'
.
( לעמוד שלי בתפוז )
28/07/2016 | 08:56
14
מכיוון שלא הייתה המלצה בפורום על חנות מסוימת, לא ברורה תלונתך.
השוואת מחירים היא לא הפרמטר היחיד בבחירת ציוד מקצועי.
אם אתה רוצה חות דעת מקצועית לפני רכישה כלשהי, פנה למומחה בעל שנות וותק וניסיון בכל תחום, לא רק חקירות.
בברכה
עופר
לצפיה ב-'לצפיה ב-'המלצות מאנשים זרים...'המלצות מאנשים זרים... Tyranno'
לצפיה ב-'המלצות מאנשים זרים...'המלצות מאנשים זרים... Tyranno
( לעמוד שלי בתפוז )
28/07/2016 | 09:37
24
אין גם כל סיבה להיכנס לפורום מקצועי, אלא אם כן רוצים לקבל עצה ממישהו בעל וותק בתחום מסוים שעבד עם עסקים רבים ויש לו המלצות כאלה ואחרות.
בוודאי שיש צורך בידע מקצועי ע"מ להצטייד בציוד מקצועי בכל תחום וחשוב מאד במקרה הספציפי הזה להבין מה ההבדלים בין סוגי המצלמות השונות, העוצמה והחדות שלהן, הגודל הפיזי שלהן (הרי מדובר פה על מצלמה נסתרת) ועוד פרמטרים רבים שנכנסים פה לתמונה.
מצלמה נסתרת לא רוכשים בחנות צילום אלא בחנות מקצועית, ובעל החנות חייב להיות מקצוען ולדעת להתאים את הציוד למטרה.
אי אפשר לבטל ניסיון מקצועי של בעל מקצוע כלשהו ולכן אני לא ממליץ להיכנס לחנות באקראי ולרכוש ציוד מסוג זה.

בברכה
עופר
לצפיה ב-'הקלטת שיחות'
הקלטת שיחות
27/07/2016 | 03:14
1
52
שלום,
אני רוצה להאזין לשיחות של אחד מבני המשפחה בקו הבזק בדירה.
חשבתי לחבר מכשיר הקלטה באחת מהשלוחות אבל אני חושש
שהוא יתגלה.
האם יש דרך להקליט מבלי שירגישו או יראו את מכשיר ההקלטה ?
תודה
לצפיה ב-'הקלטת שיחות'
הקלטת שיחות
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2016 | 09:29
45
שלום ניבר11,

האזנת סתר הינה עבירה פלילית!
מה שאתה מתאר כאן היא בדיוק האזנת סתר.
אני ממליץ לך להיפגש עם משרד חקירות מוסמך שייתן לך פתרונות וחלופות חוקיות לצרכיך.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'בגידות'
בגידות
26/07/2016 | 12:56
1
49
בזמן האחרון אישתי מתנהגת מוזר...
איך אדע אם היא בוגדת?
לצפיה ב-'בגידות'
בגידות
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 14:09
43
שלום מישו,
ישנם הרבה פרמטרים שבהם ניתן לזהות בגידה - לצערי, ברב המקרים אנו מסתכלים לאחור ושואלים את עצמנו - "איך לא ראינו את זה קורה, זה קרה לנו מול העיניים"...
רצ"ב מספר קטן של טיפים בהם נוכל לזהות בגידה מצד בת/בן הזוג:
1) פלאפון - זהו שחקן מרכזי בהליך הבגידה. בת/בן הזוג מנהלים שיחות בשעות מוזרות, תוך כדי לחישות, יוצאים מהחדר והולכים למקום שקט, יורדים עם הזבל/לטייל עם הכלב יותר מבעבר...
2) שינויים בהתנהגות - מתייחסים יותר/פחות לבת/בן הזוג מבעבר, פתאום מופיעות מתנות, נמנעים מקיום יחסי מין וכד'.
3) שינויים פיזיים - בת/בן הזוג מורידים במשקל, אוכלים פתאום בריא, מתחילים אימוני כושר ועוד.

הרשימה עוד ארוכה.
במידה ואתם רואים שינויים כאלה ואחרים, מומלץ לפנות למשרד חקירות אמין שיבצע עבודת איסוף מקצועית וכן לפנות לעו"ד מתאים.

אשמח לענות על שאלות נוספות.

בברכה,
עופר
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 12:05
2
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 10:04
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'כניסת מנהל חדש'
כניסת מנהל חדש
( לעמוד שלי בתפוז )
19/07/2016 | 14:39
1
16
אנו שמחים לבשר על כניסתו של עופר ידין לניהול הפורום!
באותה הזדמנות נאחל המון הצלחה למנהל הפורום היוצא, דגן זקס.

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
24/07/2016 | 13:36
7
בהצלחה רבה לעופר על ניהול הפורום . 
לצפיה ב-'חושדת ששמו לי מכשיר הקלטה בבית'
חושדת ששמו לי מכשיר הקלטה בבית
19/07/2016 | 10:24
1
66
שלום,
איך אפשר לגלות מכשירי הקלטה שמוסתרים בבית? האם קיימתבדיקה שנותנת וודאות של מאה אחוז?
לצפיה ב-'מכשיר הקלטה בבית'
מכשיר הקלטה בבית
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2016 | 11:59
49

שלום מאיה, קיימות בדיקות מהימנות בשוק אשר נותנות מענה לשאלה - האם ישנם מכשירי הקלטה מוסתרים בבית.
לשם כך עלייך לפנות לאנשי מקצוע אשר מפעילים ציוד מקצועי ומהימן ויכולים לזהות באם יש מכשירי הקלטה או אין.
את מוזמנת ליצור עימי קשר ואוכל להפנות אותך לגורמים הרלוונטיים.
בברכה
עופר

מנהל/ת הפורום

אודות:
בוגר תואר ראשון מאוניברסיטת ת"א וכן תואר שני במנהל עסקים. דובר 4 שפות (עברית, אנגלית, צרפתית וספרדית). עובד כחוקר פרטי משנת 1995. שרות צבאי בחיל השירי
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עופר ידין- מנהל פורום חקירות פרטיות
עופר ידין מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו