לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69526,952 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום חקירות פרטיות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

חקירות פרטיות, משרדי חקירות ,חוקר פרטי,עבודת החוקר שווה הרבה מילים ונותנת פתרונות רבים מקצועיים ומגוונים !!!  

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.
ברצוני לציין כי הפרסום בגלוי או בסמוי בפורומים אסור על פי תקנון האתר.
יש לשמור על כללי שיח נאות ולכבד את האחר.
הפורום נועד לתת עצה / מענה  לשאלות ופניות קהל הפורום.
מנהל הפורום הוא בגדר המלצה בלבד, רצוי וכדאי להיוועץ עם בעלי מקצוע אחרים בשאלות שאינם שייכות לעבודת החוקר.
מנהל הפורום הוא לא אושיה משפטית  אשמח לסייע  ככל הניתן לפורום זה.
המשך >>

לצפיה ב-'בירור לגבי שהות חייב בחול,ואפשרויות להביא ראיה'
בירור לגבי שהות חייב בחול,ואפשרויות להביא ראיה
31/08/2019 | 16:08
2
13

צהריים טובים,

חייב היה אמור לשלם את חלק הזוכה בדירה ולא שילם. בא כח החייב טען שלא מצליח ליצור קשר עם החייב והרשם נתן החלטה לעכב את ההליך עד ל 20/9/19

שאלתי:

אנו יודעים שהחייב אשר עוסק כנהג מונית,נמצא בארץ אך מנסה לעכב עוד ועוד את ההליך. שיחה לחייב ווהזמנת נסיעה ע'י צד ג' איננה ראיה קבילה שתוכיח שהוא בישראל- כי ראיה קבילה אמורה להיות רק שיחה בין הזוכה לחייב,ודבר כזה לא יתאפשר שכן הוא יזהה אותה בקולה.

לפיכך אנו מעונינים לשאול איזה ראיה עשויה להיות ראיה קבילה בפני הרשם,שהחייב אכן לא שוהה בחו'ל ?

תודה מראש לעונים
לצפיה ב-'היי עופר'
היי עופר
01/09/2019 | 13:24
1
12
כמה דברים לי אליך..
אחד - אם תאריך היעד הוא העשרים לחודש, לא נראה לי ששווה לך להתעסק עם הוכחות, ראיות, וכל הבולשיט הזה.  חבל על המאמץ שלך.
שני - לא הצלחתי להבין למה אתה חושב שאם אני אזמין את הבחור לנסיעה במונית שלו בתאריכים שהוא "כאילו לא בארץ", ואוציא דוח חקירה מסודר - זה לא יהווה ראיה בבית המשפט.. אבל לא חשוב, זו לא הנקודה :)
שלישי - הנושא כך או כך בהליך משפטי, מלווה בעו"ד, הוא זה שצריך להגיד איזו ראיה הוא היה רוצה לקבל כדי לפעול, החוקר במקרה הזה הוא "המוציא לפועל".
עניין רביעי - מפנה אותך שוב לסעיף הראשון, חבל על המאמץ שלך.. העשרים לחודש קרוב מאוד.

בהצלחה.
לצפיה ב-'זה לא קורה לי בכל יום,אבל שכנעת !'
זה לא קורה לי בכל יום,אבל שכנעת !
02/09/2019 | 23:03
5
אכן,שכנעת אותי בתבונה,לרדת מהנושא.
לעיתים זה מתבקש
המון תודה "מתעניין מחדש".
המשך שבוע נעים לך
לצפיה ב-'חקירה פרטית?'
חקירה פרטית?
16/07/2019 | 12:39
3
59

שלום לכולם,
פונה לעזרתכם...
אתמול בלילה פרצו לאבא שלי למגרש במושב זיתן וגנבו למעלה מעשרים וחמישה גנרטורים - נזק שמוערך במאות אלפי שקלים. 
אני לא יודעת באמת כמה המשטרה תפעל לסייע בנושא...
הפורצים עשו שיעורי בית, הגיעו דרך המושבים , נתקו את החשמל ורוקנו את המגרש. 
האם לדעתכם חוקר פרטי יכול לסייע באיתור, אני מבינה שאנחנו בלוחות זמנים צפופים והכלים בטח מיועדים לשטחים...
אודה לכל מחשבה ורעיון

לצפיה ב-'היי..'
היי..
16/07/2019 | 13:14
2
32
ראשית, מקווה שיש לאבא ביטוח..
ללא קשר - התשובה חיובית.
אני בטוח שחוקר יכול לעזור פה.
קחי בחשבון שהחקירה לא תהייה זולה, וברור שאין תוצאה מובטחת לכאן או לכאן [לחוקרים אסור לעבוד ו/או לקבל שכר טרחה על פי תוצאות החקירה] , אבל אני בטוח שחוקרים שיודעים מה הם עושים יוכלו לעזור במקרה כזה.
וכן, הזמן פה משחק לרעתכם, אז רצוי שתתחילו לטפל בזה בהקדם האפשרי.
המון בהצלחה. :)
לצפיה ב-''
17/07/2019 | 11:31
1
23
לצערי לא היה ביטוח, כי לא הסיכמו לבטח 
אני מבינה שיש תחומי פעילות..
אשמח להמלצות על חוקרים שפועלים גם בשטחים?

לצפיה ב-'היי שוב.'
היי שוב.
17/07/2019 | 12:30
23
ממליץ לפנות לאחד המשרדים הגדולים כדוגמת "מוקד חקירות", "ויצמן יער" ודומיהם.
אני בטוח שהם יוכלו לעזור.
בהצלחה :)
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
10/07/2019 | 08:58
5
56
רציתי לדעת יש אפליקציות של הודעה שיוצאת מטלפון של בת זוג או חבר יכול להגיע אלי כהודעה לקריאה?
תודה
לצפיה ב-'זה לא חוקי..'
זה לא חוקי..
10/07/2019 | 16:49
4
41
זו האזנת סתר.
קח את זה בחשבון לפני שאתה ממשיך לחפש פתרונות כאלה.
לצפיה ב-'רציני?'
רציני?
10/07/2019 | 20:15
3
37
אם אני עושה זאת לבת זוגתי  זה עברה פלילית? במקום לשלם 2500 לחוקר פרטי מה הבעיה שכל הודעות  היוצאות והנכנסות שלה מהנייד אקבל גם אני?
לצפיה ב-'אני רציני מאוד.'
אני רציני מאוד.
11/07/2019 | 11:20
2
109
זו עברה פלילית לגמרי, ומערכת המשפט מתייחסת לעברות כאלה בכובד ראש.
סביר להניח שאם יתפסו אותך, וסביר שיתפסו, אתה תכיר מבפנים את תא המעצר.
אגב - גם לחוקר פרטי אסור לעשות את זה, ולא סתם אסור לו, אסור לו עוד יותר ממה שאסור לך.
הוא, להבדיל ממך, עובד במסגרת כללי אתיקה מאוד חמורים.
אם מצאת חוקר שיסכים לעשות את זה עבורך - תתרחק ממנו כמו מאש.
לצפיה ב-'היי'
היי
11/07/2019 | 11:30
1
32
אך אני אוכל לבדוק את בת זוגתי במקרה הצורך?אני לא עושה שימוש בתכתובת שלה רק מקבל את המידע  ומתעמת איתה כשצריך ,מבחינתי זה כמו אפלקציה לזהות מי צפה לך בפרופיל בפייסבוק
ולשלם לחוקר פרטי זה יותר עדיף מה שהוא עושה?גם לגרום לי לבזבז כסף וגם זה מיותר אם אני יכול לקבל את החומר עליה במקום שהוא יתן לי את זה מצולם וכו
לצפיה ב-'תקשיב חבר..'
תקשיב חבר..
11/07/2019 | 12:46
34
אני חושב שאתה מפספס משהו :)
כתבת בפורום מקצועי, אבל לא הפנתה שאלה מקצועית ברור - כלומר - למשל - "אני חושד בבת זוגי ש... מה אני צריך לעשות?"
אלא כתבת משהו כמו - יש לי בעיה, אני יודע מה הפתרון, איך אני מיישם אותו.
אז.. אחזיר אותך להתחלה ברשותך :)
יש לך ספק כל שהוא. אתה רוצה לאמת או לשלול אותו.
זה בדיוק המקצוע של חוקר פרטי - לאמת או לשלול ספקות.
ההצעה שלי אליך היא - אל תחפש את הפתרון בעצמך, תפנה למשרד חקירות, ספר את הסיפור, וקבל הצעת מחיר ופתרון שלא כלולות בו עבירות פליליות. ויש לא מעט פתרונות כאלה.
גם אם תקבל הצעה פי שלוש ממה שכתבת, זה עדיין שווה את מחיר החופש שלך.
בהצלחה חבר.
לצפיה ב-'גילוי חסוי לאחר ביצוע השיחה'
גילוי חסוי לאחר ביצוע השיחה
07/06/2019 | 01:07
67
שלום,
אני מדבר על שיחה ממספר חסוי שבוצעה לפני זמן רב (יותר משלוש ארבע שנים), אני יודע שכדי לקבל את הפרטים מחברת הסלולר יש צורך בצו, שמעתי שחוקר פרטי יכול לגלות את המספר, זה נכון או לא?

תודה.

לצפיה ב-'איתור משפחה מתאבלת - עשיית חסד'
איתור משפחה מתאבלת - עשיית חסד
16/05/2019 | 07:56
63
רציתי לבקש אם יש חוקר/ת שיסכימו לתרום בירור קטן בכדי לעשות חסד עם משפחה.

בהיותי מתנדב במד"א כחובש בכיר בטיפול נמרץ מזה 25 שנים, הראש שלי אינו עובד כאדם מן השורה. ולכן התקשרתי למשטרה כששמתי לב שיש רכב ליד שער הבית שלי שלא זז מהמקום כמה שבועות, מודבק עליו תו נכה והשכנים לא מכירים את הרכב. הרכב חדש (לוחית זיהוי עם 8 ספרות).

בתחילה, המשטרה התייחסה בזלזל "אדוני! אם הרכב לא מפריע לתנועה ואין סימני פריצה, אין לנו מה לעשות! מה אתה רוצה, שנפרוץ לבית של בעל הרכב??"

רק אחרי שסיפרתי לו שאני נהג אמבולנס והתו נכה גרם לי לחשוב שאולי קרה משהו לבעל הרכב, הוא הסכים לבדוק. לאחר 10 דקות המשטרה חזרה אלי בשיחה ואמרו לי שבאמת בעל הרכב כבר לא בחיים מהתאריך 18.04.19 ואין להם את מספרי הטלפונים של הילדים ואין למשטרה יותר מה לעשות בעניין.

אני רוצה לעשות חסד עם המשפחה שבטח לא יודעים איפה האבא חנה את הרכב. (אני יודע שזה אבא ולא אמא כי השוטר אמר "בעל הרכב אינו בחיים" ולא "בעלת") אין לי מאות שקלים לשלם לחוקר לאיתור המשפחה. יש לי תמונות של הרכב והתו נכה וכמו"כ, מוקלט לי השיחה עם המשטרה, להוכיח לחוקר/ת שאין לי כוונות אחרות חוץ מלעשות חסד עם המשפחה.

האם יש חוקר/ת שירצו לעזור ולאתר בשבילי את המשפחה המתאבלת בכדי שאוכל להודיע להם על הרכב ששייך להם? תודה רבה!
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
13/05/2019 | 08:38
1
67
רציתי לדעת אך אני יכול לגלות סיבות ודוח רצח והתאבדות מ1980 ,מכיר את המשפחה וסקרן לדעת מה קרה באמת שם!
ב.רציתי לדעת אם כיום מישהו יכול לחדור אלי לנייד בלי תוכנה זדונית ולקרוא הודעות ואנשי קשר ולהכנש לפייסבוק וכו מהנייד?
ג.אם בעל רוצה כיום לקבל את כל ההודעות של אשתו בנייד ובמייל וברשתות החברתיות איזה אפליקציה הוא צריך?
תודה
לצפיה ב-'תוכנות זדוניות'
תוכנות זדוניות
13/05/2019 | 21:42
48
שלום נאוה.
השאלות שלך מורכבות ואין תשובה חד משמעית.
ממליץ לך לפנות טלפונית לחוקר בעניין הזה.

תודה, דוד
לצפיה ב-'חובות של אדם'
חובות של אדם
14/04/2019 | 13:09
1
68
האם ניתן לבדוק באינטרנט חובות של אדם פרטי?
איך אפשר לקבל מידע לגביי קרוב משפחה?
לצפיה ב-'איתור חובות'
איתור חובות
15/04/2019 | 07:51
52
שלום רב,
לא ניתן לאתר את כל החובות של אדם באינטרנט מאחר ומדובר לרוב במידע פרטי שלא מפורסם מלבד לאדם עצמו.
מידע ניתן לאתר במספר דרכים, בינהם ברשת האינטרנט, אבל מידע נרחב ומשמעותי ניתן לאתר במהלך חקירה מסודרת.

בברכה, דוד
לצפיה ב-'פריצה לסמרטפון'
פריצה לסמרטפון
15/03/2019 | 12:59
1
89
שלום
כאשר הטלפון נפרץ, האם העברת הסים מהטלפון הפרוץ לטלפון חדש, תעביר את הפריצה לטל' החדש?
האם גם הטל' החדש יהיה פרוץ בגלל העברת אותו הסים?
לצפיה ב-'פריצה לטלפון.'
פריצה לטלפון.
17/03/2019 | 08:07
67
התשובה העקרונית לשאלה שלך היא: לא.

אך מומלץ להתייעץ בעניין זה עם איש מקצוע לבחון את סוג הפריצה שאתה מדבר עליה.

תודה, דוד
לצפיה ב-'פגישת מחזור אחרי 25 שנים, איתור חברים'
פגישת מחזור אחרי 25 שנים, איתור חברים
16/03/2019 | 18:06
1
64
מחפשים חברים שלמדו איתנו בפנימיה, רובם אותרו ויש כמה נעלמים
בסביבות גיל 45
רונן כהן-ישיר היה גר בעבר ברח' ירושלים בבת ים, יש שמועה שחזר בתשובה ועבר לגור בישיבה בנתיבות.
השניה, מזל עקב התחתנה ויש מצב שהתגרשה אין לי מושג מה שם משפחתה כיום, גרה מתישהו בחולון אם אני לא טועה לא ידוע אם בשכירות או בית משלה.
השלישית ענבל קקוב שהפכה לענבל אדרי אין לי מושג מה שם משפחתה כיום, גרה בדוכיפת ביבנה בזמנו היא בסביבות גיל 47 אם אני לא טועה
ואחרונה חביבה אביבה שמש שנדמה לי ששינתה את שמה לניקי אין לי מידע אם גם שם משפחתה הוחלף גרה בזמנו בתל אביב.
יש עוד שנים, דסה טגה, וחנה אזולאי בעבר גרה בפתח תקוה, דסה אולי מאשקלון.

למדנו כולנו בפנימיה במקוה ישראל, תקופה הכי יפה בחיינו ומרגש להפגש עם אנשים שחיית איתם כמה שנים אחד בתוך השני והתנתקתם לגמרי. מנסים לאתר ולא מוצאים.
אם משהי כאן יוכל לעזור ממש ממש נשמח. תודה רבה
לצפיה ב-'איתור חברים ובני משפחה'
איתור חברים ובני משפחה
17/03/2019 | 08:06
58
שלום לך.
כאן זה פורום לשאול שאלות על המקצוע וייעוץ.
לכן אני מייעץ לך לפנות לחוקר על מנת שינסה לבצע את המשימה הזו עבורכם\ן.

תודה, דוד
לצפיה ב-'מצלמות נסתרות בלובי'
מצלמות נסתרות בלובי
13/02/2019 | 15:42
8
253
האם אני יכול להציב מצלמות נסתרות בלובי של הבניין? אין לנו ואני חושד שאחד הדיירים מחליף עציצים ופסלים
לצפיה ב-'התקנת מצלמות בבניין משותף'
התקנת מצלמות בבניין משותף
14/02/2019 | 09:25
7
119
שלום רונן.
באופן כללי אסור להתקין מצלמות המצויות או צופות לשטח פרטי.
הלובי בבניין המשותף הוא רכושם המשותף של בעלי הדירות.
לכן, על מנת להתקין מצלמה בלובי יש לקבל אישור ולהודיע על כך לכלל הדיירים.
האישור לא דורש את כולם אלא רק את הרוב, גם לאן מכוונת המצלמה הוא עניין שצריך לתת עליו את הדעת.
לדעתי, אם תודיע על התקנת המצלמה, תקבל את אישורם של הדיירים, אז ככל הניראה גם תשיג את מטרתך והונדליזם יפסק.

מקווה שעזרתי.

לצפיה ב-'ומה אם אני מתקינה מצלמה במרפסת שצופה לחצר?'
ומה אם אני מתקינה מצלמה במרפסת שצופה לחצר?
24/02/2019 | 11:39
4
44
לצפיה ב-'מצלמה לעבר שטח פרטי'
מצלמה לעבר שטח פרטי
25/02/2019 | 11:17
3
54
אסור בהחלט.
שטח החצר היא פרטית של אדם אחר.

לצפיה ב-'החצר אינה שטח פרטי. אלא שיכת לבניין כולו.'
החצר אינה שטח פרטי. אלא שיכת לבניין כולו.
25/02/2019 | 12:35
2
26
לצפיה ב-'מצלמה לחצר בניין'
מצלמה לחצר בניין
25/02/2019 | 19:54
1
50
אם מדובר בחצר משותפת של הבנין אז צריך ליידע את הדיירים על כך.

לצפיה ב-'תודה לתשובה.'
תודה לתשובה.
25/02/2019 | 23:06
13
לצפיה ב-'חרמון ראשית תודה על המענה המהיר'
חרמון ראשית תודה על המענה המהיר
27/02/2019 | 16:31
1
30
שנית, אני מוצא קצת בעייתיות במה שאתה אומר, כי הרי מצלמות יש בכל מקום. מישהו מבקש ממני אישור כאשר אני מצולם בקניון?

בעברי הייתי עובד בדוכן בקניון כאשר מעלי מצלמה, לעולם לא שאלו את דעתי ואף אחד לא תהה מדוע.

מה אתה אומר על זה, האם יש קשר בין המקרים בנוגע להצבת המצלמה?
לצפיה ב-'מצלמות בשטח ציבורי'
מצלמות בשטח ציבורי
04/03/2019 | 09:02
27
שלום רונן.
יש להבדיל בין שטח ציבורי ופרטי,
קניון הנו מקום ציבורי בו מותקנות מצלמות לצרכי בטחון.
דוכן בקניון זה רכוש פרטי של בעל הדוכן, המצלמה לא מוסתרת ואני מבין ממך שידעת כי אתה מצולם, לכן זה נחשב כמי שהודיע לך על הצילום.
בניין וחצר הבניין זה רכוש פרטי של כל הדיירים, לכן, המינימום שנדרש ממך הוא ליידע אותם.
יתרה מכך, הקביעה אם הצבת מצלמה היא מותרת או אסורה תלויה במצולם ולא במצלם, כלומר, אם המצולם נמצא במקום בו הוא מרגיש שהוא רומה בו פרטיות אזי אסור לצלם אותו,
אני יודע כי מדובר בעניין קצת מסובך (אני מסכים על כך), לכן אני תמיד ממליץ להתייעץ לפני כל פעולה הקשורה בזה.

מקווה שעזרתי.

דוד

לצפיה ב-'אני מתווכת דירות ואני רוצה להגיש נגד לקוח שקנה דרכי דירה את'
אני מתווכת דירות ואני רוצה להגיש נגד לקוח שקנה דרכי דירה את
09/02/2019 | 23:05
2
142
מכתב ההתראה מעו"ד על דמי התיווך שהוא לא שילם לי, אך הכתובת שלו במשרד הפנים מזויפת. כמה כסף יעלה לי חוקר פרטי לשם כך?
לצפיה ב-'מה זאת אומרת כתובת מזוייפת?'
מה זאת אומרת כתובת מזוייפת?
10/02/2019 | 16:18
90
את מתכוונת לא עדכנית אולי?
בכל מקרה, זו חקירת איכון, כל משרד חקירות יכול לעשות את זה עבורך, לאתר את כתובתו הנוכחית ולאמת אותה.
עניין של כמה מאות שקלים להערכתי.
לצפיה ב-'איתור מען'
איתור מען
12/02/2019 | 17:35
75
אני לא יודע להגיד לך הדיוק כמה זה יעלה לך.
אני יכול לשער שזה יעלה מאות שקלים.
זה תלוי בהצעת מחיר שתקבלי, ואין מחירון קבוע

יש כמה משתנים שמשפיעים על ההצעה.

דוד
לצפיה ב-'דרושים חוקרים'
דרושים חוקרים
30/01/2019 | 12:01
83
משרדנו מתרחב. דרוש/ה חוקר/ת פרטי/ת לעבודה באזור הדרום.
דרישות העבודה: רישיון חוקר פרטי בתוקף ו/או יוצא/ת יחידת מצ"ח.
עדיפות לתושבי הדרום, בעלי רצון להצליח שהאמת היא נר לרגליהם וחשיפתה היא המטרה העיקרית.
ניתן לפנות בהודעה פרטית, בטלפון או בדוא"ל.
050-6621226
office@esh-inv.com
לצפיה ב-'זכויות אדם פרטי'
זכויות אדם פרטי
27/01/2019 | 16:05
2
101
אהלן,
 אני מעוניין לשתול אפליקציה של מעקב בטלפון של רעייתי.
 שאלתי , היום בעיקבות הטלפונים החכמים וכל האופציות שיש 
האם יש דבר שחוקר פרטי יכול לעשות ואזרח רגיל לא יכול?

לצפיה ב-'המממ...'
המממ...
27/01/2019 | 16:44
1
89
אתה עומד לעבור על החוק.
זו האזנת סתר לכל דבר ועניין.
קח את זה בחשבון, כי אם יתפסו אותך, ומן הסתם אם יחפשו, ימצאו - אתה תכיר את תא המעצר מבפנים.
ולא, גם חוקר פרטי לא רשאי להתקין אפליקציה כזו במכשיר של אשתך.
לצפיה ב-'תוכנות ריגול'
תוכנות ריגול
28/01/2019 | 08:32
76
ענה יפה הבחור\ה לעיל.

אוסיף שיש הרבה דרכים אחרות לדעת מה שאתה רוצה לדעת בדרך חוקית.

לצפיה ב-'מעקב אחר בת 16'
מעקב אחר בת 16
17/01/2019 | 13:16
1
120
שלום רב, אני אבא לבת 16 שגדלה לה מהר והתפתחה מאוד לאחרונה. בתי החלה לצאת בערבים ואני פשוט משתגע מדאגה, היא התחברה לאחרונה עם ילדה מהשכבה שלדעתי מדרדרת אותה מבחינה מוסרית. אני מתקשה לישון בלילה כשהיא יוצאת, מדמיין אותה שותה, מעשנת, פוגשת בנים ונקלעת לצרות.
השאלה שלי אם אני יכול לעקוב אחריה?
אילו אמצעים יש ברשותי?
איך אפשר לעקוב בצורה חשאית מבלי שהיא תשים לב, רק כדי שאראה שהכול בסדר ואוכל להירגע קצת.
אשמח לכל עזרה ומידע
תודה
לצפיה ב-'מעקב אחרי ילדים'
מעקב אחרי ילדים
20/01/2019 | 12:44
98
שלום רב לך.
הסיטואציה אותה אתה מתאר מתחילה להיות נפוצה מאוד בקרב הורים מודאגים.
היום הילדים חופשיים יותר וההורים מגוננים מאוד.
לשאלתך האם אתה יכול לעקוב אחריה היא מאוד אישית, מבחינה חוקית ביצוע מעקבים נתון ליכולתו של חוקר פרטי רשוי בלבד, כמובן שאתה יכול להתחקות אחר פעולותיה אבל זה מאוד תלוי הכוונותיך ורצונך וביחס אותו תייחס לך בתך, הכוונה, האם זה שווה חשש הגילוי שלה למעקב שלך.
לגבי האמצעים שלך לביצוע בירור שכזה, לצערי, אין הרבה אמצעים כאלו אם הם אינם ברשותך, ישנן כמה אפליקתיות המאפשרות שיתוף מקום, אבל העניין מותנה בהסכמה של נותן האפשריות הזו, לכן זה מאוד תלוי במערכת היחסים בניכם.
לצערי הדבר היחיד שעולה על דעתי זה ביצוע מעקב ע"י צוות מיומן וחשאי שיודע לא להתגלות ולהביא ממצאים ברורים וטובים, כל זאת כמובן על מנת להגן על בתך מביצוע מעשים לא מוסריים כדבריך.
עניין מעקב אחר קטינים הוא רגיש מאוד, גם החוק מייחס לכך דאגה וזהירות גדולה,
ממליץ לך להתייעץ על כך עם גרמים המנים בכך לפני שתפעל לבדך או ע"י חוקר.
מהאופי ומרגישות שאלתך אנא הבן שאין אני יכול לפרוס בפניך את כל האפשרויות שניתן לבצע במקרה זה.
מקווה לטוב.

דוד
לצפיה ב-'מעקבים אחר אישתי'
מעקבים אחר אישתי
14/01/2019 | 11:50
1
131
שלום,
לאחרונה אישתי  מוצאת תירוצים לא להיות איתי באינטימיות  כל פעם תירוץ אחר, אני ממש מתוסכל  ומרגיש לא רצוי ועלה לי החשד שמא יש לה מישהו. 
ניסיתי לשוחח איתה בשעות הערב לאחר שהילדים הלכו לישון בצורה נעימה והיא כמובן מכחישה  וטוענת שאני סתם מחפש אותה. 
נכנסתי לעלי אקספרס וראיתי המון מצלמות למעקב , שאלתי האם ניתן לעשות זאת לבד? איך אדע איזה מצלמה לקנות? האם זו הדרך? או שמא יש לך להציע לי משהו אחר.
לצפיה ב-'מעקבים ומצלמות'
מעקבים ומצלמות
16/01/2019 | 10:50
97
שלום נחמן.
אפשר לעשות הכל לבד אבל לא מומלץ.
יש הרבה היבטים של חוק ומשפט שאתה צריך להיות מודע להם, בשורה התחתונה, אתה לא יודע מה מותר לך לעשות ומה אסור לך.
מעבר לכך, אתה כרגע מונע מאמוציות שעלולות להשפיע על שיקול הדעת שלך.
אני ממליץ שתפנה לאנשי מקצוע על מנת שיתנו לך הצעות ורעיונות שיעזרו לך להפיג או לאושש את חשדותיך.
לפעמים צריך לעצור רגע ולחשוב.
תתייעץ אל תתבייש.

תודה, דוד

לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:09
12

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'חקירה בחו"ל'
חקירה בחו"ל
06/01/2019 | 16:58
1
78
אהלן,
בן זוגי עובד הרבה בחו"ל ולעיתים אני מצטרפת אליו. לאחרונה הוא נוסע לבד בטוענה שאין אפשרות יותר ממקום עבודתו לצרף את בנות הזוג. ( אני משלמת את הכרטיס רק מתאכסנת באותו מלון) יש לי תחושה שאולי יש לו מישהי שם. ( הוא לרוב נוסע לאותו יעד ). אני ממש מוטרדת מכך ורציתי לדעת א) האם יש אפשרות לחקירה בחו"ל ?כלומר מעקב ב) האם התעריפים יקרים יותר? במה זה כרוך.?
לצפיה ב-'חקירות בחו"ל'
חקירות בחו"ל
07/01/2019 | 16:36
63
שלום מיקה.
אני מבין את החשש שלך.
לשאלתך,
חקירה בחו"ל היא חקירה לא נדירה, ואכן ישנם משרדי חקירות שיודעים לתת מענה גם בחו"ל בכל עניין שהוא.
בד"כ משרדי חקירות בארץ עובדים בשיתוף פעולה עם משרדים בחו"ל ומבצעים יחד את החקירה,
עקב כך אכן התעריפים בחקירות בחו"ל הם יקרים יותר מהתעריף המקומי, אך לכל משרד חקירות בד"כ תעריף שונה.
כדי שמשרד חקירות יתן לך הצעה צריך לדעת להיכן הוא נוסע ומה מעשיו באופן כללי, 

מקווה שעזרתי, דוד
לצפיה ב-'מתכננת להבין האם אשתו של גרושי מתייחסת לילדים ככראוי'
מתכננת להבין האם אשתו של גרושי מתייחסת לילדים ככראוי
17/12/2018 | 16:22
3
151
שלום רב, לי ולגרושי יש 2 ילדים משותפים. התגרשנו ביפה, לא רבנו יותר מדי. הפוסט הזה לא בגלל שאני רוצה לחזור אליו, אין לי עניין בזה. שנינו התקדמנו הלאה, ולשנינו יש בני זוג מזה כמה שנים טובות. הילדים הולכים אליו כל שבת שנייה וחוזרים עצבניים. את היחסים שלהם עם אבא שלהם אני מכירה, אנחנו גם מבלים יחד אחת לחודש כולנו כל פעם בילוי אחר מה שהילדים בוחרים. הם מאוד אוהבים אותו והוא מדבר איתם, עוזר להם בהכל. על אשתו החדשה אני לא סומכת. יש לה ילדים נוספים מנישואיה הקודמים ואפשר לומר שהם מעל הכל בשבילה, גם ברמות שהיא מסוגלת להעלים עין ואף לגבות כשאחד הילדים שלה מציק לשלנו. 
מהמפגשים האחרונים הילדים חוזרים בוכים ואני שוברת את הראש ולא יודעת למה. שקלתי אפשרות להעסקת חוקר פרטי שיבדוק מה קורה באחת מהשבתות שם. האם זה דבר שהוא מקובל לעשות?
לצפיה ב-'חשבת על לשאול?'
חשבת על לשאול?
18/12/2018 | 15:17
101
אם יש לכם בני זוג חדשים מזה כמה שנים טובות, אני מניח שהילדים שלך לפחות בבית ספר יסודי. אפשר לדבר איתם.

לצפיה ב-'חקירות וילדים'
חקירות וילדים
20/12/2018 | 08:57
80
חקירות אלימות במשפחה הן מהחקירות המסובכות לביצוע.
החוק נוקשה בכל הקשור לחקירות ולילדים ובד"כ מדובר בעניין שאמור להיות בטיפול המשטרה או רשויות הרווחה.
למרות זאת ניתן לבצע כמה פעולות חקירה משלימות על מנת לברר כי החשדות שלנו נכונים.
אני מציע בשלב ראשון לנסות לערב את הרווחה.
אם יש חשד אמיתי לאלימות אז ניתן לערב חוקר ומשטרה.
את צריכה להבין שאסור לחוקר פרטי לחדור למרחב הפרטי של הבית בו הם גרים, אסור לו לתחקר את הילדים, וגם בשבתות יש בעייה.

מקווה שעזרתי.
דוד
לצפיה ב-'מוקד יעוץ של משרד הרווחה'
מוקד יעוץ של משרד הרווחה
23/12/2018 | 08:42
57
ישנו מוקד של משרד הרווחה המכוון את הפונים בענייני אלימות במשפחה, מספר הטלפון 118.
מציע לך לנסות
לצפיה ב-'חוב כספי'
חוב כספי
17/12/2018 | 15:46
1
119
שלום,
יש לי מישהו שחייב לי כספים רבים,אני מתכננת להגיש נגדו תביעה מה אני יכולה לעשות כדי לדעת אם יש לו נכסים או רכוש?
לצפיה ב-'חקירה כלכלית'
חקירה כלכלית
20/12/2018 | 08:53
60
שלום מיכל.
לפי מה שאת כותבת אני מניח שאת צריכה לבצע חקירה כלכלית.
אחת המטרות של חקירה כלכלית היא לשקול את צעדינו כאשר אנו רוצים לתבוע אדם בגין סכסוך כספי.
החקירה הכלכלית צריכה לתת לך מענה על מצבו הפיננסי והכלכלי של הנתבע.
לאחר החקירה תהיה לך ככל הנראה תמונה הרבה יותר טובה על כדאיות הגשת התביעה וסיכויי הגבייה בה.
את יכולה לפנות למשרדי חקירות ולקבל הצעת מחיר לביצוע חקירה כזו.
מקווה שעזרתי, דוד

לצפיה ב-' מכשיר מעקב'
מכשיר מעקב
13/12/2018 | 17:31
3
323
אני מעונין להתקין ברכב של אישתי מכשיר מעקב. איך עושים את זה וכמה זה עולה?
לצפיה ב-'מכשירי מעקב ברכב'
מכשירי מעקב ברכב
16/12/2018 | 11:18
1
177
שלום בני.
לצערנו או לשמחתנו התקנת מכשירי מעקב בכלי רכב שלא בשימושנו היא עבריה על החוק!.
בית משפט כבר הכריע בעניין וקבע כי התקנת מכשירים אלו היא עבירה על חוק הגנת הפרטיות.
לאור זאת כמובן לא אוכל למסור לה מחיר או לכוון אותך היכן ניתן לבצע זאת.
למרות זאת, ישנן דרכים רבות אחרות כדי לדעת להיכן אדם נוסע ומהם מעשיו באופן חוקי ומקצועי יותר.

תודה, דוד

לצפיה ב-'ע'
ע
18/12/2018 | 12:35
109
אחד הפוסטים המעניינים..........!
לצפיה ב-'בכל אתרי הקניות הסינים'
בכל אתרי הקניות הסינים
24/02/2019 | 17:55
39
קונים את זה באלפים. זול ויטמין.
תצטרך סים.
רק תזכור שזה לא חוקי וידוי לחזור אליך כמו בומרנג.
גם מכשירים לגילוי מצלמות חבויות ומכשירי מעקב נמכרים באותן כמויות, מה שאומר משהו...

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ