לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חקירות פרטיות

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.שמי עופר ידין, חוקר פרטי ואני כאן כדי לעזור לכם בכל בעיה, שאלה ומציאת פתרונות לבעיות שקשורות לתחום החקירות הפרטיות.אבל חוץ ממני יש גם אתכם! המטרה של הפורום היא לתת לכם במה- זה המקום שלכם לתת מהידע והנסיון הפרטי שלכם ולדון בנושאים שנוגעים לכולכם, לכן אשמח שתשתתפו ותתרמו לשיח.חשוב לי מאוד לשמור על פורום נקי מאינטרסים ופרסומים אישיים כדי שהעזרה לאלו שצריכים תהיה אמיתית וכנה. אז בואו ביחד ניצור פורום מעניין!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חקירות פרטיות

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.שמי עופר ידין, חוקר פרטי ואני כאן כדי לעזור לכם בכל בעיה, שאלה ומציאת פתרונות לבעיות שקשורות לתחום החקירות הפרטיות.אבל חוץ ממני יש גם אתכם! המטרה של הפורום היא לתת לכם במה- זה המקום שלכם לתת מהידע והנסיון הפרטי שלכם ולדון בנושאים שנוגעים לכולכם, לכן אשמח שתשתתפו ותתרמו לשיח.חשוב לי מאוד לשמור על פורום נקי מאינטרסים ופרסומים אישיים כדי שהעזרה לאלו שצריכים תהיה אמיתית וכנה. אז בואו ביחד ניצור פורום מעניין!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.שמי עופר ידין, חוקר פרטי ואני כאן כדי לעזור לכם בכל בעיה, שאלה ומציאת פתרונות לבעיות שקשורות לתחום החקירות הפרטיות. אבל חוץ ממני יש גם אתכם! המטרה של הפורום היא לתת לכם במה- זה המקום שלכם לתת מהידע והנסיון הפרטי שלכם ולדון בנושאים שנוגעים לכולכם, לכן אשמח שתשתתפו ותתרמו לשיח. חשוב לי מאוד לשמור על פורום נקי מאינטרסים ופרסומים אישיים כדי שהעזרה לאלו שצריכים תהיה אמיתית וכנה. אז בואו ביחד ניצור פורום מעניין!
המשך >>

לצפיה ב-'רצח רחל הלר ב 24 לחודש...'
רצח רחל הלר ב 24 לחודש...
14/02/2017 | 19:16
1
6
ממרחק השנים אפשר לנסות  כמה שבילים חדשים. תאריך הולדתה 6.8....מחבר אותנו ל"טביעת דקר" (הפכנו את התאריך). גילינו שיש "קיסריה" בטורקיה. כלומר - בהחלט סימנים לרצח פולחני. 24 לחודש מחבר אותנו לתריך אסון המסוקים (הפוך). תמשיכו לחקור חברים !!!!
לצפיה ב-'יש עוד "קיסריה" אצלנו, לא שם מקום אלא אגף.....'
יש עוד "קיסריה" אצלנו, לא שם מקום אלא אגף.....
14/02/2017 | 19:25
3
גם זאת אפשרות.....
לצפיה ב-'באתר של סוכנות הידיעות upi-1997....'
באתר של סוכנות הידיעות upi-1997....
03/02/2017 | 02:38
5
9
תיעוד של נסיעת נתניהו לשווייץ-איטליה ערב אסון-המסוקים לוועידה הכלכלית ב-davos -  עולה החשש לקונספירציה רב לאומית לגבי אסון-המסוקים . כעת לאחר פרשת הסיגרים וויסקי של מילצ"ן ניתן כבר להאמין שמדובר במאפיונר
לצפיה ב-'יאחב"ל עד 1997 - "יורם רודמן"....מכירים?'
יאחב"ל עד 1997 - "יורם רודמן"....מכירים?
03/02/2017 | 09:27
4
4
אולי מפקד היאחב"ל עד 1997 יוכל לשפוך אור על פרשת אסון-המסוקים - שיתראיין בבקשה
לצפיה ב-'השר לבטחון-פנים אביגדור קהלני ....'
השר לבטחון-פנים אביגדור קהלני ....
03/02/2017 | 14:26
3
2
מדהים אותי כי אני לא זוכרת וטוב שיש ויקיפדיה.
לצפיה ב-'מנכ"ל משרד ראש הממשלה 97 -"ליברמן".'
מנכ"ל משרד ראש הממשלה 97 -"ליברמן".
04/02/2017 | 15:01
1
4
פשוט לא ייאמן  הליך ה"טפלוניזציה"  של  הממשלה  ((כולל היועצת המשפטית המדהימה   עו"ד ברנע -פרגו  ((אסוציאציה ""לך ישר לכלא """ במשחק המונופול למי שזוכר))
לצפיה ב-'הנשים שמאחורי אסון-המסוקים נחשפות.....'
הנשים שמאחורי אסון-המסוקים נחשפות.....
04/02/2017 | 15:05
2
ראשונה שבהן.....עו"ד פרגו-ברנע.     מזל-טווב והמשך שבת שלום
לצפיה ב-'עוד ציר מרכזי "עמי איילון ראש-השב"כ 96-2000'
עוד ציר מרכזי "עמי איילון ראש-השב"כ 96-2000
04/02/2017 | 18:42
1
מאוד מעניין לשמוע את גירסתו למקרה.  אם לגבי רצח רבין דיברנו על קונספירציה.... אז מה נאמר על "מחדל הפינוי" שהוביל למספר 73  ((כולם)) ללא  יוצא מן הכלל וללא פצוע אחד אפילו. זה האם-אמא של הקונספירציות.    מעניין מי חתום על השטר
לצפיה ב-'"לא מבינה ספרדית" איך אגן על האינדיאנים בהונדורס?'
"לא מבינה ספרדית" איך אגן על האינדיאנים בהונדורס?
04/02/2017 | 13:45
7
כמומחית-מטעם-עצמה בעניני רצח-עמומטים, שלא יודעת אפילו איפוא זה הונדורס = הסתבר  לי בעקבות כתבה בעיתון שבית המשפט העליון בהונדורס "התכופף" לבקשת הנשיא לכהונה נוספת למרות החוק. זה מאוד מאוד מזכיר לי את פעילות-בית המשפט העליון בישראל בכל הנוגע לרוה"מ, לנשיא ולמשהב"ט. כפי הנראה קיים ארגון שחברים בו השופטים הללו שמטרתו הינה "פסיקות הפוכות". איך נתגונן ונגונן?
לצפיה ב-'איך בודקים רישום פלילי ומספר אישי'
איך בודקים רישום פלילי ומספר אישי
26/01/2017 | 00:16
1
20
שלום
רציתי לדעת איך אני יכולה לגלות אם יש למישהו רישום פלילי או תיק או משהו כזה וכמו כן , לגבי עברו הצבאי אם למשל הוא אומר שהוא קצין וזה נראה לי לא נכון.
תודה
לצפיה ב-'חקירה'
חקירה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/01/2017 | 09:37
14
תמר, צרי עימי קשר בפרטי

עופר
לצפיה ב-'הגשתי ערעור על סגירת התלונה במשטרה. שאלות.'
הגשתי ערעור על סגירת התלונה במשטרה. שאלות.
23/01/2017 | 14:31
2
15
לפני כשעה הגשתי  ערעור על החלטת המשטרה לסגור את תיק החקירה בענין הפינוי הכושל   ב"אסון המסוקים"   ((חשש שנעשה לאור צל"ש זרובבל הורוביץ ז"ל שעשה המתת-חסד בחבריו והתאבד)). איך אהיה בטוחה שהערר יגיע לעיון לגורם המתאים ולא ילך לאיבוד בדרך. פשוט אין חכם כבעל ניסיון ואני מכירה את הקידום של מפקדי התחנות שקשור לשיבוש הליכי חקירה. מבקשת עזרה - זה על מנת למנוע את ההפקרה הבאה של פצועים ,חיסול פצועים כהמתת חסד, ושלל תעלולים. זה במשטרת  י פ ת ח   ברחוב סלמה.
לצפיה ב-'זה נקרא "תחנת יפו". איך אדע שהערר הועבר לגורם בפרקליטות.....'
זה נקרא "תחנת יפו". איך אדע שהערר הועבר לגורם בפרקליטות.....
23/01/2017 | 14:36
1
12
אם הפרקליטות צריכה לשלוח לי אישור קבלה? תוך כמה זמן? מי בפרקליטות? איזה פרקליטות?  ((אותה פרקליטות של בזיון בית המשפט 9 וחצי שנים בפרשת bayer((
לצפיה ב-'השב"כ ימנע את הערר?'
השב"כ ימנע את הערר?
23/01/2017 | 14:38
7
לצפיה ב-'שאלה בנושא חקירות ברשת'
שאלה בנושא חקירות ברשת
22/01/2017 | 11:44
2
15
האם אפשר לשכור חוקר כדי שיתחקה אחר פרטים אישיים כגון מקום מגורים עבודה וכו' מתוך רשת וירטואלית באינטרנט?, אם כן כמה בערך אמור לעלות דבר כזה? (בידיעה שאיתור הפרטים אינם למטרה פלילית)
לצפיה ב-'איתור'
איתור
( לעמוד שלי בתפוז )
22/01/2017 | 11:55
1
14
חקירות איתור הינן חקירות מקובלות בתחום. לא ברור לי למה הכוונה מתוך רשת וירטואלית...
מוזמנת ליצור איתי קשר בפרטי.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'שלחתי לך מייל '
שלחתי לך מייל
23/01/2017 | 11:30
1
לצפיה ב-'מצ"ח התרשל בחקירות מותו של יואל פרידמן הי"ד בכיפורים'
מצ"ח התרשל בחקירות מותו של יואל פרידמן הי"ד בכיפורים
20/01/2017 | 21:56
3
8
יואל פרידמן הי"ד נולד בשנת 54. בגימטריא הפוכה דיין (נ"ד).    אז נכון שהיה עומס גדול בגלל המספר הגבוה של חללי צה"ל שנהרגו באותם ימים של "סוכות שמחת תורה שמחת השואבה ויום כיפור 1973" אבל מאז עברו הרבה שנים". ואם מתברר שחייל נהרג ב,טיהור קארמה" ולא מסיבה בטחונית הרי שאי אפשר לציין את מותו ביום הזכרון רק פעם בשנה אלא צריך להביא את זה לתוכנית הליב"ה  בבתי הספר
לצפיה ב-'למעשה כל ילידי 54, יתכן שמותם הוא סוג של גרפיטי.....'
למעשה כל ילידי 54, יתכן שמותם הוא סוג של גרפיטי.....
20/01/2017 | 22:02
1
4
למשטרה הצבאית יש אתגר רציני לחקור כעת. יהא זכרם ברוך
לצפיה ב-'יצחק כהן הי"ד נהרג ב-1954 (משמר הגבול)....'
יצחק כהן הי"ד נהרג ב-1954 (משמר הגבול)....
20/01/2017 | 22:11
3
אירועי שנת 1954   כולם נכנסים באותה גימטרייא שהתגלתה באסון הנ"ד. לפיכך יתכן שמותו של יצחק כהן הי"ד נכנס ללאותה קטיגוריה של  הנומרולוגיה-גימטריא צבאית
לצפיה ב-'קצין מצ"ח ראשי "יליד קובנא"-ליטא. בשנים 71-76'
קצין מצ"ח ראשי "יליד קובנא"-ליטא. בשנים 71-76
20/01/2017 | 22:24
3
 השם "קובנה" מוכר מאוד ב"עליתה" הבכירה של המדינה, כולל מבקרת מדינה שר בטחון ונשיא בית המשפט העליון. נברר בזהירות אפשרות שמדובר בגייס חמישי מ"ליטא".
לצפיה ב-'מותו של אדמונד לוי - שופט בדימוס....'
מותו של אדמונד לוי - שופט בדימוס....
20/01/2017 | 12:19
1
7
התלוננתי על מותו של השופט שאירע בזמן הבירור על טענתי על זיוף חתימתו בפני השופטת כ"ץ בבית הדין לעבודה. כתגובה , השופטת איצקוביץ מאותו בית משפט מינתה לי אפוטרופוס. "אני קוראת לחקור באופן מיידי את השופטת איצקוביץ על רצח השופט אדמונד לוי ה"ד = שופט בדימוס
לצפיה ב-'לולא נהרג "העליון הברזילאי zavascki בתאונת מטוס....'
לולא נהרג "העליון הברזילאי zavascki בתאונת מטוס....
20/01/2017 | 12:24
4
 לא הייתי מקשרת בין השופטת הארגנטינאית שלי  , לרעייתו הארגנטינאית של יצחק יעקב   לעו"ד הברזילאי בפרקליטות המדינה...   "עבודה נקיה"? או בידי שמיים?
לצפיה ב-'מחדל של המשטרה-הצבאית בחקירה ב-1977'
מחדל של המשטרה-הצבאית בחקירה ב-1977
12/01/2017 | 16:24
1
14
לו אסון-הנ"ד היה מפוענח  בזמן-אמת  (( לקרוא את הגימטרייא הפוך ומתקבל שמו של שר הבטחון האגדי = דיין = זה לא צירוף מקרים, - היינו מתוודעים ל"קונצים" נוטפי-דם כבר לפני 40 שנה. יש באג בארכיונים וזה מסכן את הצבא. קונספירציה של  קרימינולוגים מסכנת את הנוער. ((ולגבי  מחדל הפינוי מאסון-המסוקים ב-1997 מדוע המשטרה הצבאית לא חקרה, שוב מחדל נורא ואיום שמשדר "עסקים כרגיל"  למרות התמרורים הקוסמיים
לצפיה ב-'"מחדל הפינוי" = איך אומרים מחדל באנגלית ואיך אומרים פינוי...'
"מחדל הפינוי" = איך אומרים מחדל באנגלית ואיך אומרים פינוי...
12/01/2017 | 16:43
8
אני יכולה רק לנסות לכתוב בשפה אחרת. the  helping after air desaster helikopter-53 in dafna = no one surviv =73 soldierds died. the nomber 73 is yom ikipur war date = a number we never forget = is it coinsidens? lcompering with o    - 10.5.1977 = the name of the general dayan is apearing by reading the number of victims 54 in letters = contrary direction = 2 desaster are together
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:53
3
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'חוקר פרטי להוסטל'
חוקר פרטי להוסטל
04/01/2017 | 15:20
1
27
מחפשת חוקר פרטי להוסטל לבעלי צרכים מיוחדים, הוסטל סגור, מה שהולך שם זה נורא, ומאוד הייתי רוצה שיחשפו את מה שקורה בהוסטל, הבת שלי שם,
לצפיה ב-'חקירה בהוסטל'
חקירה בהוסטל
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2017 | 15:35
21
על מנת לבחור במשרד חקירות מתאים, עדיף לקבל המלצות ממכרים שהתנסו בעבר עם משרדי חקירות והתרשמו מאמינותם ומקצועיותם ובכל מקרה עדיף להיפגש עם החוקרים הנבחרים ולתאם ציפיות.

את מוזמנת לפנות אלי בפרטי במידה ותרצי מידע נוסף.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'חוקר פרטי זה עניין יקר?'
חוקר פרטי זה עניין יקר?
03/01/2017 | 17:07
1
22
הייתי שמחה לדעת כמה בערך עולה לשכור שירותי בלש לצורך מעקב אחרי חשד לבגידה.

לצפיה ב-'מחירים'
מחירים
( לעמוד שלי בתפוז )
03/01/2017 | 17:29
26
אשמח לתת לך הסברים ומחירים. צרי עימי קשר בפרטי.

עופר
לצפיה ב-'פריצה למייל'
פריצה למייל
21/12/2016 | 12:22
1
60
ישלי שאלה. במידה ויש בידי מכשיר סלולרי שהשאלתי בעבר לאקס שלי.
המייל שלו נשאר פתוח במכשיר והסתכלתי. האם זה נחשב פריצה? האם הוא יכול לתבוע אותי בהליך פלילי?
לצפיה ב-'מכשיר סלולארי'
מכשיר סלולארי
( לעמוד שלי בתפוז )
21/12/2016 | 12:36
51
זו סוגיה משפטית מאתגרת.
המכשיר הוא שלך, לכן מותר לך לגלוש בו ולעשות בו כרצונך.
למידע כבר נחשפת, השאלה המשפטית היא האם מותר לך להעביר אותו לגורם שלישי ו/או לעשות שימוש במידע.
אני ממליץ ליצור קשר עם עו"ד שמתמחה בפלילים ולהעלות בפניו את הסוגיה.

בברכה,

עופר

לצפיה ב-'עשרה רמזים לבגידה - כך תגלי אם בעלך בוגד בך'
עשרה רמזים לבגידה - כך תגלי אם בעלך בוגד בך
( לעמוד שלי בתפוז )
21/12/2016 | 12:11
1
558
כולנו חיים עם החשד לבגידה. חלקנו מתעוררים מאוחר מידי, חלקנו לא מתעוררים לעולם. הנה עשרה רמזים ראשונים באמצעותם תוכלי לדעת אם בעלך בוגד בך:
http://www.tapuz.co.il/forums/articles/article/2456/113573

לצפיה ב-'לא נפתח הקישור'
לא נפתח הקישור
23/12/2016 | 00:44
11
לצפיה ב-'איתור מנוי סלולר בחול'
איתור מנוי סלולר בחול
12/12/2016 | 13:56
1
44
יש לי מספר טלפון סלולרי באוקראינה ,מהי עלות איתור שם הבעלים
לצפיה ב-'איתור באוקראינה'
איתור באוקראינה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2016 | 13:58
32
צריך ליצור קשר עם משרד מקומי ולברר שם את עלויות
בברכה,

עופר
לצפיה ב-'חשד להונאה'
חשד להונאה
02/12/2016 | 16:36
1
52
כבר כמה פעמים מתקשרים אליי משירות המשלוחים של רשת מגה.
היום התקשרו אליי ואמרו לי: "זה המוקד". שאלתי: "איזה מוקד?"
אמרו לי: "של מגה". אמרתי: "לא הזמנתי כלום". השיחה התנתקה.
יכול להיות שמדובר בנוכלות?
לצפיה ב-'מגה'
מגה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2016 | 09:40
48
קשה להגיד אם מדובר בנוכלות בשלב הזה.
במידה וימשיכו השיחות המוזרות, אפשר להתקשר למשטרה ו/או למשרד חקירות לטיפול בבעיה.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'האם זה חוקי?'
האם זה חוקי?
02/12/2016 | 10:37
47
האם חוקי לדלות מידע מרשת האינטרנט הביתי לגבי מחשבים שמחוברים אליו ? 

האם בעלי יכול להתקין תוכנת מעקב כזו ? האם חוקי להשתמש במידע שמשיגים בדרך זו?
לצפיה ב-'בירור לגבי חוקיות הפעולה הבאה'
בירור לגבי חוקיות הפעולה הבאה
24/11/2016 | 13:30
1
65
שלום,
על מנת להוציא מידע עליי חוקר פרטי הזדהה בתור עובד סלקום. האם המהלך הזה חוקי. כמו כן, במהלך השיחה עם האנשים שהכירו אותי טען כי הוא מחפש אחריי עקב עניין של חוב - האם גם זה מהלך חוקי (לפי דעתי יש פה דבר הגובל בהוצאת דיבה).

תודה והמשך יום נעים
לצפיה ב-'חוקיות'
חוקיות
( לעמוד שלי בתפוז )
24/11/2016 | 16:44
45
חוקר פרטי אינו רשאי להזדהות כעובד סלקום או חברה קיימת אחרת כלשהי.
לגבי הוצאת דיבה, עליך להתייעץ עם עו"ד המתמחה בלחום הוצאות הדיבה ע"מ לקבל תשובה לשאלה זו.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
17/11/2016 | 15:12
4
64
האם ראייות של חוקר פרטי תיהנה כבילות בכל מצב או שיש חוקים וכללים מסויימים? דברים שמוגדרים מחוץ לחוק?
לצפיה ב-'ארז555'
ארז555
( לעמוד שלי בתפוז )
17/11/2016 | 15:22
42
חוקרים פרטיים עובדים ברישיון משרד המשפטים ומחויבים לעבוד לפי תנאים וקריטריונים המוכתבים בחוק (רצ"ב עותק המפרט מהן הזכויות והחובות של החוקר הפרטי).
כל חוקר צריך להתלמד במשרד חקירות רשוי במשך 3 שנים, ולאחר מכן לעבור מבחן של משרד המשפטים ע"מ לקבל תעודת חוקר.
כל חוקר שעובד בהתאם לכללי הרישיון הנ"ל - יוכל להגיש ראיות שיהיו קבילות בבית משפט.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'קבילות ראיות'
קבילות ראיות
19/11/2016 | 11:50
2
42
הקבילות של ראיות (כשירותן להצגה בבית משפט) אינה קשורה למקצועו של העד המביא אותן. עצם העובדה שחוקר פרטי הקליט או צילם אינה מקנה לראיה (הקלטה או צילום) מעמד חוקי, אלא קיימים מערכת דינים שקובעים מה כשיר כראיה (דיני ראיות). חוקר פרטי יכול לעבוד ולאסוף ראיות, תוך כדי ביצוע עבירות, לעבור על החוק ביודעין או בתום לב, ולגלות לבסוף שכל עבודתו חסרת תועלת מאחר ואינה כשירה להצגה בבית משפט, כי השגת הראיה נעשתה בעבירה, והראיה פסולה.

גם במקצועות מוסדרים אחרים (כמו רו"ח, עו"ד, חשמלאי, טייס, נהג, רופא) עצם העובדה שמאן דהוא מחזיק רשיון עיסוק במקצוע, אינה מכשירה את כל מעשיו ואינה מעניקה לו חסינות. נהג אוטובוס מקצועי המחזיק רשיון כדין, אינו חסין מהעמדה לדין ולא כל פעולה על הכביש מותרת. גם עו"ד אינו יכול לעשות מה שמתחשק לו ולהתעלם מחוקים, ופעולות בלתי חוקיות שיבצע, אפשר ויפסלו רטרואקטיבית.

גם חוקר פרטי מורשה אינו יכול לצלם ולהקליט תוך התעלמות מאיסורים בחוקים. אם יקליט ויצלם, או יבצע עבירה של הסגת גבול, או פגיעה בפרטיות (למשל), כל הראיות שאסף אפשר ותפסלנה בשל איסופן באופן בלתי חוקי.

לצפיה ב-'ארז'
ארז
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2016 | 13:13
19
אני חוזר ומדגיש, חוקר פרטי אשר עובד במגבלות חוקי משרד המשפטים (אשר בגינן קיבל את רישיון חוקר הפרטי שלו), יהיו ממצאיו קבילים בבית משפט.

בברכה,
עופר
לצפיה ב-'אתה טועה. ומטעה.'
אתה טועה. ומטעה.
23/11/2016 | 11:54
27
אני מניח שאתה רואה כל מני סרטים וסדרות ומסתמך על דוקטורינת "פרי העץ המורעל", רק שבישראל, זה לא עובד כך..
תפריד בין זה שחוקר פרטי אכן יכול להגיע לראייה כל שהיא בדרך לא חוקית [האזנת סתר, צילום ברשות הפרט וכ'ו וכ'ו] לבין התייחסות בית המשפט לראייה כשלעצמה.
דוגמה להבנה? בבקשה..
אני חוקר פרטי, ישבתי על מגדל, צילמתי עם מצלמת הוידאו שלי, דרך חלון הבית שלך, בחדר השינה שלך, אותך רוצח מישהו.
עברתי עבירה על חוק הגנת הפרטיות? כן.
אתה חושב שאם הסרט שצילמתי יגיע לבית המשפט הוא ייפסל כי אני עברתי עבירה?
ממשי לא.
אתה תשלח לכלא באשמת רצח, בעקבות אותה ראייה שאני השגתי תוך עבירה על חוק הגנת הפרטיות.
ואני אקבל את העונש שלי בנפרד על העבירה שאותה ביצעתי.
מקווה שהבנת.. :)
לצפיה ב-'דרוש האקר טוב'
דרוש האקר טוב
19/10/2016 | 12:08
67
לענין פרטי.

בבקשה לפנות אלי ב"מסר למחברת".

מנהל/ת הפורום

אודות:
בוגר תואר ראשון מאוניברסיטת ת"א וכן תואר שני במנהל עסקים. דובר 4 שפות (עברית, אנגלית, צרפתית וספרדית). עובד כחוקר פרטי משנת 1995. שרות צבאי בחיל השירי
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עופר ידין- מנהל פורום חקירות פרטיות
עופר ידין מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו