לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65756,575 עוקבים אודות עסקים

פורום עדשות מגע ומשקפיים

הפורום שלנו יעסוק בעולם האופטיקה והאופטומטריה, שהופך עם השנים להיות מנת חלקם של יותר ויותר אנשים וע"פ מחקרים אחרונים כמות זו תלך ותגדל. אם יש לכם שאלות או תהיות הקשורות למשקפיים, עדשות מגע ובעיות ראייה כאלה ואחרות, אשמח אם תעלו אותן כאן, על-מנת שאוכל לתרום לכם מהידע ומהנסיון שלי. 
תמיר עוז, מנהל הפורום, הינו אופטומטריסט קליני מוסמך, בוגר הדסה ירושלים (בהצטיינות).
בעל 20 שנות נסיון קליני. המייסד של "אוטיקה - OTTICA" - קליניקה פרטית בשיכון דן שבתל-אביב,
המייעצת בכל תחומי האופטומטריה והאופטיקה.
סרן (מיל") בחיל האויר, נשוי ואב לשלושה וחבר מועצת האופטומטריסטים בישראל.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עדשות מגע ומשקפיים

הפורום שלנו יעסוק בעולם האופטיקה והאופטומטריה, שהופך עם השנים להיות מנת חלקם של יותר ויותר אנשים וע"פ מחקרים אחרונים כמות זו תלך ותגדל. אם יש לכם שאלות או תהיות הקשורות למשקפיים, עדשות מגע ובעיות ראייה כאלה ואחרות, אשמח אם תעלו אותן כאן, על-מנת שאוכל לתרום לכם מהידע ומהנסיון שלי. 
תמיר עוז, מנהל הפורום, הינו אופטומטריסט קליני מוסמך, בוגר הדסה ירושלים (בהצטיינות).
בעל 20 שנות נסיון קליני. המייסד של "אוטיקה - OTTICA" - קליניקה פרטית בשיכון דן שבתל-אביב,
המייעצת בכל תחומי האופטומטריה והאופטיקה.
סרן (מיל") בחיל האויר, נשוי ואב לשלושה וחבר מועצת האופטומטריסטים בישראל.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום משקפיים ועדשות מגעהמידע והעצות בפורום זה הינם כלליים וחלקיים בלבד ואינם באים להחליף ייעוץ אישי פרונטלי, המבוסס על נתוניו וצרכיו האישיים של המטופל. לפיכך אין מנהל הפורום אחראי לנזק כלשהו, שייגרם עקב הסתמכות על מידע זה ולהתאמת או אי-התאמת העצות לכל מטופל.
כמו-כן הפרסום בפורום אסור ויש לשמור על תרבות שיח.

המשך >>

לצפיה ב-'בוקר טוב,'
בוקר טוב,
11/07/2017 | 09:50
1
43
רציתי לדעת האם מישהו מכיר את העדשות המיוחדות ששמים בלילה ובבוקר מורידים ורואים טוב למשך כל היום? האמת שזה נשמע מעולה ופתרון מצוין לאחת ששונאת משקפיים כמוני!

האם מוגבל למספרים מסוימים?
האם מתאים לכל אחד?
(המספר שלי הוא 4.5 ללא צילינדר)

המון תודה ויום מעולה

לצפיה ב-'עדשות לילה'
עדשות לילה
12/07/2017 | 17:14
30
מצד שמאל יש סרטון שלי שמדבר בדיוק על זה העדשות עןבדות נהדר והמספר שלך יכול להתאים
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 13:04
3

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'המלצה לאתר/חברה לרכישה של עדשות מגע'
המלצה לאתר/חברה לרכישה של עדשות מגע
03/07/2017 | 09:21
1
40
משתמשת היום בעדשות רכות הוריזון חודשיות (עסקה שנתית), ומעדיפה להחליף חברה.
אין לי צילינדר, מספר 4- 
אשמח להמלצה על סוג עדשות ואתר לרכישה במחירים טובים

לצפיה ב-'עדשות מגע'
עדשות מגע
03/07/2017 | 14:05
61
האם באתר מבצעים גם בדיקות ראיה? אם השתנה המספר באתר מחליפים לך? אם כואב לך העין באתר יודעים למה? אז למה לקנות ב"אתר" ולא אצל אופטומטריסט מוסמך שיודע לתת מענה לכל הבעיות. מעבר יש בודאי עדשות טובות יותר מאלה שצינת לא לשכוח העיניים לא במבצע
לצפיה ב-'משקפי ראיה'
משקפי ראיה
28/06/2017 | 23:51
1
58
שלום,
אני בת 42.5 מתחילה להרגיש קצת קושי בקריאת ספר. נאמר לי שעדיף לחכות עוד, "למשוך" את הזמן כמה שיותר עד שארכיב משקפיים כי מאז שאתחיל עם המשקפים כל פעם המספר יעלה, זה ירוץ... האם זה נכון או מיתוס שגוי...
תודה
לצפיה ב-'משקפי קריאה'
משקפי קריאה
29/06/2017 | 15:20
54
אם את מאלה שאוהבים לסבול אז תמתיני, אם לא ומאחר וקיים קושי בקריאה טוב שיהיו משקפיים שתשתמשי מתי שצריך גם אם לא כל הזמן
לצפיה ב-'מקווה שזה פורום מתאים לשאול'
מקווה שזה פורום מתאים לשאול
28/06/2017 | 10:44
1
40
אני בת 65 וצריכה לעבור ניתוח קָטָרָקְט. עליי לחשוש? אני ניידת, בריאה, ספורטיבית, אם זה משנה...
לצפיה ב-'ניתוחי קטרקט'
ניתוחי קטרקט
29/06/2017 | 15:16
21
ממש אין מה לחשוש היום הטיפול זריז יעיל ההחלמה מאוד מהירה.
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
26/06/2017 | 13:20
4
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'משקפי אופיס'
משקפי אופיס
22/06/2017 | 12:05
3
51
שלום
אני לקוית ראיה מלידה optic atropihy    אני עובדת שעות מול מחשב ומתעייפת
מאוד למרות ביצעתי הגדלה בכל אפשרויות מסך.
חשבתי על עדשות אופיס ושתי שאלות האם עדשות אופיס מתאימות לי בהתאם למצב רפואי.? אם כן אילו עדשות טובות של מי חברה?
אשמח לקבל תשובות .תודה

לצפיה ב-'עדשות אופיס'
עדשות אופיס
23/06/2017 | 12:44
2
58
עדשות אופיס הן סוג של מולטיפוקל שתפקידן לתת מענה לצורך ראיה מול מחשב, קריאה, ותחום משרד עד כ3 מטר.
העדשות מצוינות למטרה, אבל ההתאמה צריכה להתבצע על ידי אופטומטריסט מוסמך מטעם משרד הבריאות, שיבדוק ויחליט אם מצבך מאפשר סוג עדשות כזה.
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
23/06/2017 | 18:21
1
24
היכן מתבצעת בדיקת התאמה מטעם משרד הבריאות?
תודה על תשובה
לצפיה ב-'בדיקה'
בדיקה
26/06/2017 | 14:42
20
האופטומטריסט צריך להיות בעל תעודה של משרד הבריאות
לצפיה ב-'עליה במספר וקשיים בהסתגלות'
עליה במספר וקשיים בהסתגלות
23/06/2017 | 14:01
52
דובי שלום,

לאחרונה גדל לי המספר משמעותית - ממינוס 3 למינוס 4.25 בעין אחת (העין השניה עצלה ולא משתנה ולמעשה היום יש פער משמעותי במרשם בין שתי העיניים, כאשר העצלה מקבלת מינוס 2.5). 

אני רואה מצויין במרשם החדש, אבל התחושה לא רגילה, מעין התאמצות של העין. לפעמים מרגיש כאב ראש חלש בצד של העין הזאת. כשאני מוריד את המשקפיים אני חש הקלה ומנוחה. כשאני מוריד אותן חש מעין סחרור ואני לא רואה טוב מיד, כאילו המוח צריך להסתגל לשינוי. מזה חודש, והתחושות לא משתנות משמעותית. מקווה שהצלחתי להסביר את התחושות :)

בבדיקה אצל האופטומיטריסט נאמר לי שניתן להוריד ב0.5 ואז העין תראה פחות טוב אך גם תסתגל. אופטומיטריסט נוסף טען שהמרשם הנכון הוא מינוס 4 אבל שהרבע הנוסף לא אמור להשפיע משמעותית.

אני חש גם כי בלי המשקפיים אני רואה פחות טוב בהשוואה ללפני המשקפיים החדשות. בבית הייתי הולך ללא משקפיים והסתדרתי, היום קשה לי יותר. מה יכול להיות ההסבר לכך?

אשמח לדעתך המקצועית :)
תודה!
לצפיה ב-'בעיות בראיה'
בעיות בראיה
19/06/2017 | 16:33
1
65
שלום  בזמן האחרון אני לא רואה טוב  לעיתם קרובות  יש פס  שעובר  מימין לשמואל כמו גלים  שומנים. האם זה מצריך בדיקה ?
לצפיה ב-'בעיות ראיה'
בעיות ראיה
21/06/2017 | 13:58
38
בודאי שזה מצריך בדיקה אצל רופא עיניים
לצפיה ב-'גלאוקומה'
גלאוקומה
19/06/2017 | 16:03
1
36
מה הסימנים לגלאוקומה ? מאיזה גיל כדאי לעשות בדיקה לגילוי ?
לצפיה ב-'גלאוקומה'
גלאוקומה
21/06/2017 | 13:57
28
הבעיה שאין סימנים מקדימים אבל אם יש הסטוריה משפחתית שווה לבדוק בכל גיל ועדיף יום קודם
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
21/06/2017 | 12:40
3
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'עדשות לילה'
עדשות לילה
06/06/2017 | 11:53
3
34
שלום ,
שמעתי על עדשות שמרכיבים בלילה ופותר את הצורך להרכיב עדשות ביום .
 שאלתי היא עד כמה הראיה ביום היא כמו כשמרכיבים משקפיים / עדשות יום . 
כמו כן האם יש אפשרות לצילינדר?והאם יש סכנה בהרכבת עדשות אלו .
 תודה 
לצפיה ב-'עדשות לילה'
עדשות לילה
06/06/2017 | 15:14
2
117
רבות נכתב ונאמר על העדשות האלה כמו גם הסרט שיש באתר שבו אני מדבר על העדשות האלה
בכל מקרה העדשות מתפקדות היטב רואים כל היום טוב בלי כלום לעיתים טוב גם לבעלי צילינדר
החשוב לעשות בדיקת התאמה טובה אצל אופטומטריסט מורשה בעל תעודה לעדשות הלילה
לצפיה ב-'עדשות לילה'
עדשות לילה
06/06/2017 | 18:04
1
36
ראשית כל תודה על תשובתך. ועל הסירטון המצורף. 
כאשר אתה אומר לעיתים טוב גם לבעלי צילינדר האם עלי להבין שלא בכל המקרים זה מתאים ? ואם יש לי צילינדר ב 2 העיינים ? ואני כבר בגיל  מתבגר (50)האם זה יכול להיות טוב עבורי?
לצפיה ב-'עדשות לילה'
עדשות לילה
08/06/2017 | 12:35
42
לגיל אין משמעות  צריך לבדוק התאמה לסוג העדשות
לצפיה ב-'עדשות פלסטיק 1.74 מחליף צבע-אפשרי?מקבל תשובות סותרות'
עדשות פלסטיק 1.74 מחליף צבע-אפשרי?מקבל תשובות סותרות
24/05/2017 | 15:25
2
34
ואם אפשרי,איזו סיבה יכולה לחנות מכובדת למדי לומר לי ההפך?
לצפיה ב-'עדשות 1.74'
עדשות 1.74
25/05/2017 | 18:05
1
34
אפשרי בהחלט יתכן שהם פשוט לא מןדעים לאפשרות או סתם לא מעודכנים
לצפיה ב-'או סיבה שאינני יכול להבין.תודה'
או סיבה שאינני יכול להבין.תודה
25/05/2017 | 18:52
9
לצפיה ב-'בדיקת ראייה והזמנת עדשות'
בדיקת ראייה והזמנת עדשות
18/05/2017 | 16:38
1
56
מעוניין בבדיקת ראייה כדי לדעת אם להחליף משקפיים.הבעייה היא שרוב המחירים לעדשות בסביבתי-חיפה- גבוהים עד אבסורד (מולטיפוקל,מינוס 10 בערך עם צילינדר נמוך יחסית,מחליף צבע וציפוי אנטי רפלקס,עובי 1.74 )ומצאתי אפשרות זולה בהרבה בת"א-אלא שאופטיקאים כאן לא ממש מוכנים לעשות רק בדיקת ראייה אלא אם אזמין עדשות. זה הגיוני בכלל?ואיך אפשר לעקוף את זה? אני לא מעונין לנסוע לת"א ולעשות בדיקת עיניים אם יתברר שאינני זקוק אחרי הכל לחדשות.שקלתי גם אפשרות לעשות בחו"ל,מנסיון העבר-אפשרי.
לצפיה ב-'עשיתי את הבדיקה והשינוי די זניח'
עשיתי את הבדיקה והשינוי די זניח
24/05/2017 | 15:23
33
מה שתמוה בעיני זה מדוע בחנות נאמר לי שעדשות אינדקס 1.74 לא ניתנות לעשות כמחליף צבע כשאחרים טענו ההפך.
לצפיה ב-'עדשות מגע עם צילינדר'
עדשות מגע עם צילינדר
15/05/2017 | 23:59
1
55
שלום, יש לי עדשות מגע עם צילינדר. 
ניסיתי כבר 3 סוגים של עדשות ואף אחת לא יושבת בול (במהלך השנתיים האחרונות).
עין שמאל מצויינת. 
בעין ימין, כשהעדשה במקומה אני רואה טוב. הבעיה היא שהיא זזה הרבה. עד כדי כך שאני מכניסה את האצבע לעין ומסובבת אותה למקום. אני מאוד מתוסכלת מזה.
מה יכולים להיות הגורמים לכך?
המספר שלי הוא 2.25- וצילינדר 1.75 - זוית 180.
עכשיו , אני משתמשת בסופלקס sh toric. 
תודה מראש
לצפיה ב-'עדשות מגע עם צילינדר'
עדשות מגע עם צילינדר
16/05/2017 | 18:03
39
צר לי לשמוע שזה הנסיון שלך כי בסך הכל לא מסובך להתאים עדשות למספרים שלך.קשה לי לתת לך הנחיות מה לא טוב מבלי שאני רואה את העדשות בעיניים, אבל אם עשו לך אותם במקום שבו מבינים עדשות הגיוני שימצא פתרון.
לצפיה ב-'משקפי ראיה מולטי פוקל'
משקפי ראיה מולטי פוקל
06/05/2017 | 13:14
1
64
עברתי נתוח בלייזר לפני כמה שנים לרחוק בעין אחת  בתקווה שעין שני יעשה ליזר לקרוב     לא התאפשר ליזר שיש קצת קטרקט  ופנתי להסרת הקטרקט  אז היה לי קויה באישון ובמקום קטרקט עשו ליניתוח בעין אחת לאסרת הכויה ויש בשתי הענים  אחר כלזה הרופא אמרה שלא כדאי עדין לעשות ניתוח  וזה שאני לא רואה טוב יטפלו משקפי ראיה  האופטרמסט  עשה משקפים אחרי בדיקה  גםמולטי פוקל גם לשמש ביקש על זה סכום של 3500 הבעיה שאני לא רואה טוב עם המשקפים אני  פנתי לאופטרמסט   ואמר לי שכך זה  אני  מבולבלת מזה  למי לבוא בטענות  אני רואה עם המשקפים  לא טוב  אין הבדל גדול בין עם אובלי

לצפיה ב-'משקפי מולטפוקל'
משקפי מולטפוקל
07/05/2017 | 13:20
37
לא נחמד לשמוע את מה שאת מספרת ואין לי הרבה מה לומר צריך להתעקש אצל מי שעשה את המשקפיים שיטפל או שיחזיר את הכסף
לצפיה ב-'משקפי ראיה מולטי פוקל'
משקפי ראיה מולטי פוקל
06/05/2017 | 13:19
42
עברתי נתוח בלייזר לפני כמה שנים לרחוק בעין אחת  בתקווה שעין שני יעשה ליזר לקרוב     לא התאפשר ליזר שיש קצת קטרקט  ופנתי להסרת הקטרקט  אז היה לי קויה באישון ובמקום קטרקט עשו ליניתוח בעין אחת לאסרת הכויה ויש בשתי הענים  אחר כלזה הרופא אמרה שלא כדאי עדין לעשות ניתוח  וזה שאני לא רואה טוב יטפלו משקפי ראיה  האופטרמסט  עשה משקפים אחרי בדיקה  גםמולטי פוקל גם לשמש ביקש על זה סכום של 3500 הבעיה שאני לא רואה טוב עם המשקפים אני  פנתי לאופטרמסט   ואמר לי שכך זה  אני  מבולבלת מזה  למי לבוא בטענות  אני רואה עם המשקפים  לא טוב  אין הבדל גדול בין עם אובלי

לצפיה ב-'עדשות מגע- בחילות'
עדשות מגע- בחילות
04/05/2017 | 10:10
1
42
שלום,
שאלה בשביל אחי, בשנות העשרה...
מעוניין לעבור ממשקפי ראייה לעדשות מגע, איני יודעת איזה סוג יש לו.
הוא מנסה לשים אותן אבל מלבד דומע בעיניים, התהליך גורם לסחרחורת ובחילה, תחושה ממש לא נעימה.
האם יש פיתרון?שיטה להתרגל לזה? או עדשות ראייה זה אבוד עבורו?

תודה!
לצפיה ב-'עדשות מגע'
עדשות מגע
04/05/2017 | 14:19
32
צריך לגשת למקום שבו הותאמו העדשות ויבדקו מה הסיבה
לצפיה ב-'ניתוח לייזר במקום לרכוש משקפי מולטיפוקל'
ניתוח לייזר במקום לרכוש משקפי מולטיפוקל
12/04/2017 | 14:03
3
121
שלום,
אני שוקל לעשות ניתוח לייזר עיניים( להסרת משקפים).  אני מרכיב משקפיים בקוצר ראיה  וגם צילינדר ולאחרונה הרגשתי שאני זקוק גם משקפי קריאה (רוחק ראיה) בגלל גיל שלי .  הבנתי שאין טעם לרכוש עדשות מגע מיוחדות למולטיפוקל וגם משקפי מולטיפוקל. יקר...  חשבתי שעדיף לי לעשות ניתוח לייזר וארכיב רק משקפי קריאה.זהו. מה דעתכם? 

לצפיה ב-'ניתןח במקום משקפיים'
ניתןח במקום משקפיים
23/04/2017 | 15:54
2
73
החלטה שגויה עדיף ללא ספק מולטיפוקל כי אז אפשר לתאם באופן מדויק את המספרים למרחקים הנחוצים לך
לצפיה ב-'לדני קאופן'
לדני קאופן
23/04/2017 | 19:09
1
58
תודה רבה על המענה.  
מה עם עדשות מגע מולטיפוקל? בדקתי בגוגל והבנתי שאנשים ניסו להרכיב עדשות מגע מוטיפוקל ולא הצלחה כי הבנתי שזה לא ניתן מדויק 100% את המספרים בעדשות מגע מולטיפוקל..

אני מניח שלטווח ארוך עליות משקפי מולטיפוקל יקר מדי מאשר ניתוח לייזר ורק לקנות משקפי קריאה וזהו.
(אני אוהב לעשות ספורט ואין טעים להרכיב משקפי מולטיפוקל כל הזמן)
יש פתרון? אגב שוב תודה רבה על התגובה שלך.
לצפיה ב-'עדשות מולטיפוקל'
עדשות מולטיפוקל
26/04/2017 | 11:38
71
עם התפתחות הטכנולוגיה עדשות המגע עןבדות תמיד טוב יותר וגם בעדשות מולטיפוקל ההצלחות טובות מאוד . רבים כמוך שעושים ספורט כזה או אחר מרכיבים משקפיים מולטיפוקל בצלחה רבה .לכן אין לך מה לחשוש וגם המחיר סביר מאוד לאור התוצאה המצוינת שהמשקםיים מעניקים
לצפיה ב-'שאלות על משקפיי ראיה, משקפיי שמש ועבודה מול מסך מחשב'
שאלות על משקפיי ראיה, משקפיי שמש ועבודה מול מסך מחשב
09/04/2017 | 20:26
2
43
  אני בן 49 משתמש במשקפיי ראיה עם מספר 0 לצורך תיקון אסטיגמציה קלה. המשקפיים מקלים עליי בעיקר בלילה ובמשך היום אני מרגיש שיפור באמצעותם אך פחות מבלילה. כמו כן לצורך קריאה יש לי משקפיים שגם המתקנות אסטיגמציה וגם מגדילות קצת (מספר 1.0 ) שאלותיי:
- אני איש שרות שנוהג הרבה ורוצה משקפיי שמש טובות. (כשאני אומר טובות אני מתכוון לעדשות ולא למסגרת) היה לי זוג ישן של CEBE שנעלם לי. איזה משקפיים עם עדשות איכותיות (מעדיף עדשות מקטבות) יש לקנות בישראל והיכן? האם יש פתרון שגם יתקן את האסטיגמציה? פתרון מעל המשקפיים הרגילות? פתרון אחר?

- כשאני לא על הכביש אני מול מסך המחשב גם ביום וגם בלילה......האם יש משקפיים שיהיו יעילות גם לעניין זה?

ושאלה נוספת כללית, כיצד זה שמסגרות משקפיים זה דבר כה יקר? אינני מבין מדוע מסגרת המתכת/פלסטיק שהייצור שלה לא נראה לי יקר במיוחד עולה כל כך הרבה כסף?

תודה
לצפיה ב-'משקפי ראיה'
משקפי ראיה
10/04/2017 | 12:12
41
לצורך נהיגה העדשות הטובות והעדיפות הן עדשות מקטבות שניתן לקבל אותן גם עם מספר גם עם צילינדר גם מולטיפוקל שיתן לך פתרון גם לרחוק וגם לקריאה
למחשב יש עדשות שנקראות אופיס שפותרות את הבעיות שצינת.לגבי מחיר המסגרות תבין שאין זול בלי סיבה ואין יקר ללא ערך ובכל מקרה העיניים לא במבצע
לצפיה ב-'משקפיים'
משקפיים
23/04/2017 | 15:59
16
האם נראה לך שליצר סמרטפון עולה הרבה ? אז למה על טלפון סלןלרי אתה מוכן לשלם סכומי עתק ועל משהו פרקטי כמו משקפיים נראה לך יקר? עדשות פולרויד הכי עדיפות מול השמש ואפשר לתקן בהם כל ליקוי ראיה.מול מחשב יש גם משקפיים שיעזרו

מנהל/ת הפורום

אודות:
תמיר עוז, אופטומטריסט קליני מוסמך, בוגר הדסה ירושלים בהצטיינות ומצטיין דיקן, חבר מועצת האופטומטריסטים בישראל: הקמתי קליניקה לאופטומטריה בשם "אוטיקה" ב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תמיר עוז - מנהל פורום עדשות מגע ומשקפיים
מנהל הפורום תמיר עוז

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו