לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1153511,535 עוקבים אודות עסקים

פורום פסנתר ופסנתרנים

~ ברוכים הבאים לפורום פסנתר ופסנתרים! ~ (או כפי שאליעזר בן-יהודה היה קורא לו - "קבוצת-הדיון בנושא מכושית ומכושיתנים!") הפסנתר, כידוע, הוא אחד מכלי הנגינה הנפוצים ביותר, אם לא הנפוץ ביותר כיום, והוא אחד הכלים שנכתב בשבילו אוסף היצירות הגדול ביותר.
פורום זה הוא המקום לחובבי הפסנתר והמוסיקה בכלל ברשת הישראלית לשאילת שאלות בנושא מלחינים/יוצרים; עזרה בחיפוש מנגינות, תווים או אקורדים (וגם מורים לפסנתר); התייעצות בנוגע לקשיים ביצירות, עצות לקניית פסנתרים; העברת חוויות בסבבה וכל העולה על רוחכם הקשור לפסנתר! תהנו!
** לפני כניסתכם לפורום יש לעבור על התקנון על מנת למנוע אי נעימות. תודה.

לפורום יש אחות קטנה בשם "קומונת פסנתר ופסנתרנים חברתי", וכולכם מוזמנים לתת שם יד, אם נשארה לכם אחת פנויה מהקלידים... או רגל, אם אתם לא משתמשים באחד מהפדאלים האחרים.. או אף, אם אתם לא מוצארט.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פסנתר ופסנתרנים

~ ברוכים הבאים לפורום פסנתר ופסנתרים! ~ (או כפי שאליעזר בן-יהודה היה קורא לו - "קבוצת-הדיון בנושא מכושית ומכושיתנים!") הפסנתר, כידוע, הוא אחד מכלי הנגינה הנפוצים ביותר, אם לא הנפוץ ביותר כיום, והוא אחד הכלים שנכתב בשבילו אוסף היצירות הגדול ביותר.
פורום זה הוא המקום לחובבי הפסנתר והמוסיקה בכלל ברשת הישראלית לשאילת שאלות בנושא מלחינים/יוצרים; עזרה בחיפוש מנגינות, תווים או אקורדים (וגם מורים לפסנתר); התייעצות בנוגע לקשיים ביצירות, עצות לקניית פסנתרים; העברת חוויות בסבבה וכל העולה על רוחכם הקשור לפסנתר! תהנו!
** לפני כניסתכם לפורום יש לעבור על התקנון על מנת למנוע אי נעימות. תודה.

לפורום יש אחות קטנה בשם "קומונת פסנתר ופסנתרנים חברתי", וכולכם מוזמנים לתת שם יד, אם נשארה לכם אחת פנויה מהקלידים... או רגל, אם אתם לא משתמשים באחד מהפדאלים האחרים.. או אף, אם אתם לא מוצארט.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
רוצים לקנות או למכור פסנתר? מחפשים מורה או פסנתרן להופעות? בדקו בלוחות הפורום!
טיפים לאימון? עצות בנוגע לקניית פסנתר? מעוניינים להרחיב את הידע שלכם? בדקו במאמרי הפורום!
מחפשים תווים לשירים? ביוגרפיות של מלחינים? דיונים מעניינים במיוחד? בדקו בקישורי הפורום!
  |   לנהלי הפורום המתומצתים לחץ על "המשך..."
תמצות נהלי ההשתתפות בפורום:
לרשימת הנהלים המלאה לחצו כאן.

תכנים:
יש להימנע מהודעות בעלות אופי מיני בוטה, מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע עבירות, פליליות או אזרחיות, פוגעות בפרטיות, מזיקות ופוגעות ברגשות הציבור.
כידוע לכולם, באינטרנט אנשים רבים אוהבים לשמור על פרטיותם ולא לחשוף פרטים מזהים על עצמם. מסיבה זו אין לפרסם הודעות המפרות את הפרטיות אלא אם באישור המשתמש.

זכויות יוצרים:
תפוז הוא אתר השומר על זכויות יוצרים. מסיבה זו, אסור להעלות לפורומים/לגלריות או לכל מקום אחר בתפוז, חומר המוגן בזכויות יוצרים. דבר זה כולל תווים לשירים ישראליים, כתבות סרוקות וכדומה. לינקים לכתבות יתקבלו בברכה.
אז מה מותר? - קישורים חיצוניים: ליוטיוב, למאמרים, לאתרים אחרים. פראזה קצרה מתוך יצירה, במידה ויש לכם שאלה ממוקדת - מותר.

פרסום בפורום:
פרסום שאופיו מסחרי ושאינו רלוונטי לנושא הפורום אסור בהחלט. הודעת פרסום שתיכתב בפורום מחוץ ללוחות תימחק ללא קשר לנושאה. הודעות בלוחות שאינן קשורות בשום אופן לנושא הפורום תמחקנה גם הן.
כל המלצה על מורים לפסנתר, מכווני פסנתרים, מעבירי פסנתרים וכ'ו תיעשה מחוץ למסגרת הפורום. מסרים אישיים, דואר-אלקטרוני, רק לא כתגובה על-גבי דפי הפורום.

כל הנהלים והחוקים נועדו כדי לשמור על חוויית הגלישה בפורום נעימה לכולם. אם יש לך שאלה, בקשה, טענה, הערה, הארה (או סתם בא בא לך לשאול לשלומי), ניתן לעשות זאת באמצעות מסר אישי למשתמש 1Reebok או בדואר אלקטרוני misteraj@tapuz.co.il. כל הודעה תתקבל בברכה ותיענה בהקדם האפשרי.

אני מאחל לכם גלישה מהנה, מועילה ומרחיבת אופקים בפורום שבו הכל שחור ולבן(:
המשך >>

לצפיה ב-'עזרה באצבוע אוקטבות מהירות '
עזרה באצבוע אוקטבות מהירות
08/06/2018 | 11:11
1
17
שלום 
אני כבר כשנתיים מנגן על פסנתר. אני יודע שמאוד תכעסו עלי אבל אני לומד בלי מורה. אבל אני לומד המון ממקורות מקצועיים בגוגל. אשמח אם תאשרו לי את האצבוע שרשמתי על התווים של יד שמאל . ( הרגשתי שעדיף במעבר מEb לD להשאר עם אצבע 5. זה נכון או שעדיף להחליף בD  לאצבע 4?)

בנוסף ממש אודה אם מישהו יכתוב לי איך לאצבע  תיבה אחרת עם אוקטבות ביד ימין (מאוד מהירות) 
(אם זה קשור, יש לי אצבעות מאוד ארוכות. והן כל פעם פיקששו על הקלידים הלא נכונים מתי שהייתי בור מספיק לעשות כל אוקטבה רק עם אצבעות 1,5)

תודה רבה לפורום היקר!
לצפיה ב-'היי'
היי
11/06/2018 | 03:28
10
אני לגמרי מפרגן לך 
יש אנשים שהם אוטודידקטיים
שצריכים לעשות דברים בדרך שלהם
בהצלחה
דגול
לצפיה ב-'התייעצות ברכישת פסנתר'
התייעצות ברכישת פסנתר
09/06/2018 | 08:24
1
16
היי כולם, אני חדשה כאן אבל חשבתי אולי תוכלו לעזור לי בכל זאת...
אני מנגנת כבר כמה שנים ויש לי בבית של ההורים פסנתר היילון שאני סהכ מרוצה ממנו (לא מכירה ממש משהו אחר), ובקרוב אני עוברת דירה וחשבתי לקנות פסנתר עומד יד שנייה (כי ההורים שלי אוהבים את הפסנתר שאצלם)
אז, ראיתי המון הצעות באינטרנט
והתקציב שלי הוא עד 10,000
אז הייתי שמחה לשמוע אם יש לכם הצעות לגבי חנויות שמוכרות יד שנייה, או אנשי מקצוע שמוכרים ואפשר לסמוך או על כאלה שבאים לבדוק פסנתר למכירה לפני הקנייה שהיו אמינים והוגנים

ובתכלס, כל מה שעולם לרוחכם, גם בענייני חברות מומלצות (ראיתי למשל המון יאמהה בשוק ותהיתי על טיבם...)
השפע הצליח מאד לבלבל אותי ואני לא ממש יודעת לאן לכוון

תודה רבה
ליאור
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/06/2018 | 03:27
13
היי
יש כאן המון עצות לשאלות דומות שאנשים שאלו שמאוד דומות לשלך
בסכום שלך את יכולה לרכוש יופי של פסנתר
ימאהה גם בא בחשבון כמובן משומש ובמצב נפלא
יש בכל חנות לפסנתרים כאלה
וגם אני מחזיק כאלה ואחרים
שלך
שלומי דגול פסנתרים
0504244764

לצפיה ב-'תוים לשירים של צביקה פיק'
תוים לשירים של צביקה פיק
20/05/2018 | 20:38
17
מחפש תוים לשני שירים של צביקה פיק: אהבה בסוף הקיץ, מעלה מעלה. 
לצפיה ב-'פסנתר למכירה.'
פסנתר למכירה.
17/05/2018 | 07:26
43
פסנתר ענבל במצב מעולה. 
טלפון:  0505809723 ענת

לצפיה ב-'פסנתר חשמלי רולנד FP50 - שאלה לשלומי'
פסנתר חשמלי רולנד FP50 - שאלה לשלומי
10/05/2018 | 23:11
2
24
שלום רב,
לאור המלצתך אני בהחלט חושבת לסגור על רולנד FP50.
רק רציתי לוודא שהוא באמת מספק וכבר מכשיר איכותי ואין צורך
אגב, ל-FP30 יש יציאת בלוטוס (לא בדקתי אם זה על חשבון משהו חשוב יותר כגון יציאה מסוימת וכו', או טיב ואיכות מכשיר). בכל אופן מאחר שהבנתי ממך שה-FP50 משודרג באופן ניכר מקודמו (ואני חושבת שמעצם זה שה-30 הוא הנמוך ביותר, אז כבר כדאי לקחת את ה-50, כי באמת לא טוב לקחת אף פעם את הנמוך ביותר, ומה גם שהבנתי ממך שהוא הרבה יותר טוב מקודמו ה-30) וכן, שהוא מספק בהחלט (כלומר, שאין צורך מובהק להעלות תקציב ולקחת דגם מתקדם יותר בסידרה זאת. (אגב, לדעתי לא בטוח שה-FP60 וה-FP80 שיקרים יותר אבל השידרוג בפונקציות וכו' לא כזה משמעותי. לעומת זאת ה-PF90 נראה לי באמת קפיצת דרך רצינית. יתכן שאפשר להשיג אותו מתצוגה במחיר נמוך יותר מהמחיר המקורי, אבל לא הייתי מסתבכת באופציה כזאת בחנות פחות מוכרת או אמינה, שלא דרך חלילית [שהם כנראה אמינים וכו']. הוא בסיבות 10,000 ש"ח.)
מה דעתכם בעניין. האם אתם מכירים היטב את המכשיר FP50 מקרוב, ובהחלט ממליצים עליו כבחירה מומלצת שתלווה אותי למספיק שנים בהמשך. ולא כפסנתר למתחילים. האם הוא טוב יותר ומומלץ יותר בעיניך על פני ה-YAHAMA P255. ואף מספק ואיכותי מספיק גם לעומת האחרים בסדרה, כלומר, גם אם יש מתקדמים ממנו.
מאחר שייקח עוד קצת זמן עד שאתפנה להתעסק עם הרכישה הזאת, אני בהחלט רוצה לנצל את הזמן לבירורים על דבר שאני רוצה ליהנות ממנו בהמשך, ורוצה להיות בטוחה שהוא הבחירה הנכונה כאשר מדובר בכ"ז בהוצאה של אלפי שקלים.
אגב, נראה לי שאין צורך לרכוש על ההתחלה 3 פדלים, ואפשר להסתפק בפדל ה-1 שכלול במחיר של הפסנתר החשמלי ומקבלים אותו ברכישה. וזו כבר ממש שאלה שמתאימה לפסנתרן מנוסה באקוסטי.
לצפיה ב-'הדגשת מהות השאלה הקודמת'
הדגשת מהות השאלה הקודמת
11/05/2018 | 08:12
1
15
האם הרולנד FP50 כבר מתקדם ומספק, והוא באמת מתקדם בהרבה מן ה-FP30. האם הוא לא מקביל יותר ל-ימהה P115 ולא ל-P255. האם הוא עדיף  מהימהה P255 רק מעצם היותו רולנד (או שהוא גם באמת מתקדם יותר) כי בסך הכל הם זהים במחיר.
ובכלל למה מתכוונים מכשיר בסיסי, ומהו מכשיר מתקדם יותר, במה ההבדלים מתבטאים: במספר צלילים (שהמתקדם מכיל יותר כמו אורגן) או באופציות של משחק עם הצליל וקרבתו לפסנתר וכו', או גם וגם.
קבלו את התנצלותי על מבול השאלות שלי, שלא פסק עד עתה להציף את הפורום. אבל אני באמת טיפוס שלפני רכישה בכלל, וכזו הכרוכה בהוצאה נכבדת בפרט, עושה חושבים הרבה וחוקרת לעומק.
כך עשיתי עם האייפד כשהיתה לי התלבטות לגבי מכשיר גדול או קטן. (ובכלל אם של אפל או של חברה אחרת). רק לאחר חקירה רצינית בעניין שנמשכה לי איזה קרוב לשנה. הלכתי לחנות לראות, ואז הכרעתי. ועד היום אני מרוצה מאוד מהמכשיר וממילא מהמהלך שקדם לו. ולא הפסדתי כלל מהבדיקה שערכתי בסבלנות רבה, למרות שהמכשיר היה לי נחוץ מאוד בדחיפות, מכיוון שבינתיים אפל ומייקרוסופט עשו שיתוף פעולה כדי להפעיל וורד על האייפד פרו. וזה עיקר השימוש שלי באייפד.  גם אז חקרתי בפורום מתאים והם דווקא נהנו מאוד משאלותי, זה מחייה פורום ושומר עליו ומצילו ממוות.
בנוגע לפסנתר החשמלי למדתי את הנושא אפילו מהר יותר. אבל באמת יש להכריע. זו הוצאה נכבדת ולא כל יום קונים כלי כזה. ואני רוצה ללכת לחנות עם כיוון, רק אז אנסה קצת פה ושם כמה דברים כדי להרגיש מקרוב לפני הרכישה.
תודה רבה!

לצפיה ב-'רב הנגנים מעדיפים את רולנד 50 על 255 של ימאהה'
רב הנגנים מעדיפים את רולנד 50 על 255 של ימאהה
11/05/2018 | 16:55
199
הן מבחינת הצליל והמגע
והסחירות
שבת שלום
לצפיה ב-'מישהו יודע מה טיבה של האורגנית Yamaha PSR-EW 400'
מישהו יודע מה טיבה של האורגנית Yamaha PSR-EW 400
08/05/2018 | 07:52
2
24
האם היא אורגנית לכל דבר, או שאכן מדמה פסנתר חשמלי.
במפרט שלה הם אמנם מכנים אותה אורגנית/תחנת עבודה אבל מציינים שהיא כבר בעלת 76 קלידים, שזה נתון הקרוב יותר לגודל מקלדת של פסנתר לעומת אורגניות רגילות שהן בעלות 61 קלידים בלבד.
והעיקר שהם מכנים אותה "מקלדת האם של סדרת PSR-E " ומדגישים שהיא מיועדת לנגנים המכוונים יותר לנגינת פסנתר והופעה על במה. 76 קלידים רגישים למגע, מגוון תכונות מקצועיות ותכונת LIVE! עם צליל פסנתר כנף, ההופכת כלי זה לנהדר לאימונים, יצירה והופעה.
מישהו מכיר, או יכול לומר בוודאות שהיא עדיין אורגנית לכל דבר ולא מתקרבת כלל לפסנתר חשמלי, למשל כמו רולנד PF30 או אפילו לכזה מבית ימהה כמו p255.
תודה!
לצפיה ב-'היי'
היי
09/05/2018 | 01:13
1
16
לא הבנתי מה את בדיוק מחפשת? 
השאלות שלך מתפזרות 
פעם לפסנתר חשמלי ופעם לאורגנית
מה את צריכה?

לצפיה ב-'כמובן, מחפשת פסנתר ולא אורגנית'
כמובן, מחפשת פסנתר ולא אורגנית
10/05/2018 | 22:42
7
לאור המלצתך, אני עדיין בכיוון של פסנתר חשמלי, כנראה רולנד fp50. סתם נתקלתי בו, כאשר מציגים אותו כמכוון יותר לפסנתרנים מבחינת הצליל ומבנה הקלידים שלו 76 במספר (יותר מאורגנית רגילה). הבנתי מתשובתך שהוא לגמרי אורגן ויישאר כזה.
לצפיה ב-'פסנתרים לבנים'
פסנתרים לבנים
09/05/2018 | 03:00
1
26
היי,
התייעצתי אתכם לפני כמה שבועות לגבי קניית פסנתר.
רציתי לפתוח נושא חשוב ולשמוע מה אתם יודעים בנושא מנסיונכם עם השנים, והוא האקסטרה כסף על פסנתרים בצבע לבן, ימאהה לוקחים כ3000 שח אקסטרה.
האם זה מוצדק? האם השוק של הלבנים הוא שוק סביר כשרוצים למכור?
תודה

לצפיה ב-'היי'
היי
10/05/2018 | 06:03
22
אני יודע?
אין הרבה פסנתרים לבנים בשוק 
לא כל חברה לוקחת תוספת
בכל אופן זה לא מוצדק
לצבוע בבחברה לבן או שחור זה סיים סיים
כמשומש שתרצה למכור תוכל לבקש עליו 15 אחוז יותר
שלומי דגול
דגול פסנתרים
לצפיה ב-'פסנתר חשמלי רולנד V-Piano?'
פסנתר חשמלי רולנד V-Piano?
08/05/2018 | 07:30
1
18
זהו פסנתר יקר מאוד ואינני חושבת שאקנה אותו בשלב זה, בוודאי לא כפסנתר ראשון ועוד למתחילה כמוני. אבל שאלתי אם מישהו שראה אותו מקרוב ושמע אותו מקרוב במציאות, חושב שהוא אכן הטופ של הפסנתרים החשמליים שמזכיר פסנתר אקוסטי יותר מכל פסנתר חשמלי, כמו שהחברה מתיימרת להציג אותו ככזה, כאשר מחירו באמת בשמים. נראה שבנו אותו באופן שמפצה על כל מגבלה של פסנתר חשמלי לעומת פסנתר אקוסטי. וגם במכניקה שלו הוא הכי קרוב אליו, כי שילבו בו גם את הצד הזה באופן הקרוב ביותר.... מעניין לגמרי. אשמח לשמוע חוות דעת ממומחים כמו שלומי ומכל מי שיש לו מידע על כך.
אני חושבת שלדעת עתה, על פי עצת שלומי, אלך כנראה בעז"ה על ה-fp30 מבית רולנד. ואני מקווה ומאמינה שיש בו כדי לספק אותי בשנים הבאות די והותר. גם הוא הוצאה כספית, אבל כנראה מצדיק ושווה את זה.
רק רציתי סתם לשמוע מאחרים שראו את V-Piano מקרוב ועמדו על הייחודיות שלו. האם הוא באמת נשמע זהה לפסנתר חשמלי לעומת ה-fp30 וכל סדרת ה-fp בכלל, או שגם הוא וכל פסנתר חשמלי שייוצר אפילו בעתיד לא ישמע לעולם כמו פסנתר אקוסטי ממש, וגם תמיד יהיו לו מגבלות על פניו?
תודה!
לצפיה ב-'היי'
היי
09/05/2018 | 01:10
12
fp30 הוא הדגם הכי פשוט ולא מתקרב ברמתו ל 50
ובגלל זה גם הוא כפול במחיר כמו שהדגם v כפול במחירו מ 50
שבוע מבורך
שלומי דגול
לצפיה ב-'מה כדאי פסנתר שחור או לבן?'
מה כדאי פסנתר שחור או לבן?
06/05/2018 | 01:23
2
19
האם פסנתר חשמלי לבן כמו גם פסנתר אקוסטי מתלכלך מהר יותר משחור? האם זה רק עניין של טעם בצבע? למשל, הלבן מאיר יותר בעיניים אבל מתלכלך מהר יותר. ואלי יש עוד סיבות להעדיף אחד על פני האחר?

לצפיה ב-'היי'
היי
07/05/2018 | 01:49
1
28
אין הבדל בינהם במחיר
לבן לא מתלכלך יותר זה לא בד
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
08/05/2018 | 14:31
9
תודה שלומי, על ההתייחסות לשאלות ועל המענה.
לצפיה ב-'מה ההבדל בפסנתר חשמלי בין דגימות למודול?'
מה ההבדל בפסנתר חשמלי בין דגימות למודול?
08/05/2018 | 07:26
14
מה ההבדל בפסנתר חשמלי בין sampled pianos ל-modeled pianos?
מה איכותי ונחשב יותר קרוב לאמיתי (פסנתר אקוסטי)? - למשל,  ב-רולנד FP50 יש דגימה קלאסית שמבוססת על מנוע של קול סופר טבעי (Supernatural)?
לצפיה ב-'נגינה בפסנתר ואצבעות הידיים - שאלה בפנים'
נגינה בפסנתר ואצבעות הידיים - שאלה בפנים
02/05/2018 | 18:09
18
1. האם למי שאין אצבעות ארוכות (אלא קצרות יותר) תהיה בעיה לנגן בפסנתר או שאפשר להתגבר על זה. (בעבר למדתי על אורגן קומתיים חומר של פסנתר) והסתדרתי עם זה יפה. ובכל זאת ברצוני לשמוע ממי שנתקל בזה מנסיונו כתלמיד/ה או מורה וראה אם אפשר להתגבר.
2. האם אפשר לפתח טכניקת נגינה באמצבעות מבחינת מהירות ידיים בנגינה ואיצובע ומעבר קלידים וכו'.
תודה מראש!
לצפיה ב-'אוזניות לפסנתר חשמלי'
אוזניות לפסנתר חשמלי
02/05/2018 | 12:23
2
12
האם למישהו יש המלצה על אוזניות איכותיות שמתאימות לפסנתר חשמלי?
האם כדאי לרכוש גם את האוזניות בחנות של הפסנתר?
זאת אומרת שלא כל אוזניות מתחברות לפסנתר?
תודה!
לצפיה ב-'אם לפסנתר יש שקע לחיבור אוזניות אין סיבה שאוזניה לא תתחבר '
אם לפסנתר יש שקע לחיבור אוזניות אין סיבה שאוזניה לא תתחבר
02/05/2018 | 15:59
1
6
אליו. מקסימום יהיה אולי צורך במתאם לשקע/תקע.
בפסנתר שלי יש שני סוגי שקעים (גדלים שונים) והאוזניות מתחברות מעולה.
לי יש ATH SJ33  שנקנו בארץ, באחת החנויות שמוכרות מחשבים/סלולאריים על אביזריהם השונים, ואני מרוצה.
אין סיבה לקנות אוזניות דווקא בחנות ממנה אתה קונה את הפסנתר, אלא אם כן המחיר שם זול יותר (או זהה).למחיר בחנויות אחרות.
לצפיה ב-'תודה על המידע!'
תודה על המידע!
02/05/2018 | 16:09
לצפיה ב-'הקלטה בפסנתר חשמלי - כרטיס קול? ותכנה...'
הקלטה בפסנתר חשמלי - כרטיס קול? ותכנה...
02/05/2018 | 12:27
12
נדמה לי שאפשר להקליט בפסנתר החשמלי עצמו בקבצי אודיו. יש לו גם חיבור usb. יתכן שאין צורך בכרטיס קול אם כל המטרה היא להקליט את מה שמנגנת כמו פלייבק. נדמה לי שבתכונות של הפסנתר שברצוני לרכוש אפשר להקליט בתוך הפסנתר. האם במקרה כזה אין צורך בכרטיס קול? או שאם ארצה לערוך ההקלטה במחשב בתכנת עריכת מוזיקה בכל מצב אצטרך כרטיס קול?
על איזה כרטיס קול אתם ממליצים?
ועל איזו תכנה לעריכת מוזיקה? יש לי קיובייס ואאודסיטי.
תודה רבה!
לצפיה ב-'דיאז בראשון או חלילית (סניף)'
דיאז בראשון או חלילית (סניף)
02/05/2018 | 12:20
2
21
האם מישהו מכיר את השירות והאמינות בשתי החנויות ויכול להמליץ על עדיפות לאחת מהן. אפשר בפרטי.
ראיתי שלחלילית יש כמה וכמה סניפים. ואפילו בתל אביב יש 3.
לא נראה לי שאלך לסניף ביפו. האם אפשר לגשת לכל סניף אחר שלהם כמו ברחוב המלך ג'ורג' או ברמת החייל ואלו חנויות רכישה לכל דבר ועניין ויש להם את כל הדגמים במופיעים באתר בכל סניף וסניף, או שיש לגשת דווקא לסניף הראשי ביפו.
תודה!
לצפיה ב-'היי'
היי
07/05/2018 | 01:54
1
17
חלילית הם אחלה
שירות טוב מאוד
ויבואני רולנד מרולנד עצמם
מורשים ויחידים
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/05/2018 | 14:34
3
אפנה א"כ לחלילית. הם גם יותר באזור המרכז וגוש דן מתאים לי יותר.
לצפיה ב-'פסנתר חשמלי מתצוגה'
פסנתר חשמלי מתצוגה
02/05/2018 | 12:19
1
24
מה המשמעות של פסנתר חשמלי מתצוגה,
מה זה אומר לגבי טיב ואיכות הכלי.
האם עדיף בכל זאת חדש אפילו יקר יותר? האם כדאי רק אם המחיר נמוך לפחות ב.... לעומת חדש?
האם זה פוגם בכלי, האם יתכן שהוא תקין וממש טוב ולא נפגם כלל? (החנות עדיין נותנת עליו אחריות של שנה כמו לכל מכשיר אחר חדש).
מה הפער במחיר שצריך להיות ולדרוש שיהיה בין מחיר של פסנתר מתצוגה לבין פסנתר חדש? (זאת אומרת, בכמה השימוש בתצוגה מוריד ממחירו?)

לצפיה ב-'היי'
היי
07/05/2018 | 01:52
16
מחיר תצוגה זה נחמד
הכלי הוא אותו כלי
פעם חנות עושה את זה כי הם רוצים לחדש את המלאי
ופעם רק כתירוץ למכור
אין בעיה לקנות אותו
שלומי דגול
דגול פסנתרים
לצפיה ב-'3 פדלים לפסנתר'
3 פדלים לפסנתר
02/05/2018 | 12:16
15
כשקונים פסנתר מקבלים בדר"כ פדל אחד שהוא כלול בחבילת הרכישה. אבל ראיתי שיש אופציה גם ל-3 פדלים בתוספת תשלום.
רציתי לשאול מה חשיבותם ושימושם של 3 הפדלים האלה בנגינה.
האם כדאי לרכוש אותם כבר בתחילה או שרק בהמשך.
תודה!
לצפיה ב-'פסנתרי נורד מישהו מכיר?'
פסנתרי נורד מישהו מכיר?
25/04/2018 | 11:03
2
25
ראיתי ברשת פסנתרי nord.
נשמעים לכאורה איכותיים גם בקטגוריה של הפסנתרים, וכן יש להם גם תוספות של כל מיני צלילים?
מישהו מכיר? האם הם מומלצים? מה החסרונות שלהם?
מה המחירים שלהם בערך, בארץ?
אגב, יש להם כל מיני מכשירים. השאלה מכוונת רק למכשירים שלהם בעלי 88 קלידים כמובן שקרובים יותר לפסנתר.
יש להם סדרה של ה-nord piano (3 הוא העדכני ביותר) . יש להם גם סדרה של נורד אלטריק או אלקטורניקס וכן נורד סטייג'. מה ההבדל ביניהם? האם הנורד פיאנו מתאים יותר למי שמחפש כלי חשמלי הקרוב ביותר לפסנתר?
האם מישהו ראה אותם מקרוב ויכול להמליץ או לתת דיס-המלצה.
תודה!
לצפיה ב-'היי'
היי
26/04/2018 | 00:11
1
25
פסנתרי נורד מועדפים על ידי נגנים מופיעים בעיקר שאוהבים את הסאונדים המיוחדים והאפקטים המובנים הרבים
זו לא בחירה של מישהו שרוצה ללמוד פסנתר
סופש חמים ונעים
שלומי דגול
לצפיה ב-'תודה על התשובה המקצועית והמהירה'
תודה על התשובה המקצועית והמהירה
29/04/2018 | 15:21
6
לצפיה ב-'פסנתר חשמלי ימהה או רולנד?'
פסנתר חשמלי ימהה או רולנד?
25/04/2018 | 11:12
4
22
מישהו מכיר מקרוב את שני המותגים ולמד את הנושא מקרוב או ראה את המכשירים של שתי החברות ועמד על טיבם ויכול לומר לגבי טיבם של אלו מול אלו? מה מומלץ יותר? האם ההבדלים ביניהם הם עניין של טיב ואז לאיזו חברה יש יתרון? או זה רק עניין של טעם? אשמח לשמוע דעות לכאן ולכאן מכל מי שמכיר את הנושא מקרוב?
תודה!
לצפיה ב-'היי'
היי
26/04/2018 | 00:08
3
27
היי
שני המותגים  בראש הפירמידה
הן מבחינת איכות והן מבחינת סחירות
בפסנתרים חשמליים 
אבל במבחן התוצאה אם אתה שואל מי בכל זאת מועדף על מוסיקאים אז התשובה היא רולנד
שלומי דגול
לצפיה ב-'תודה שלומי על התשובה המהירה והמקצועית. ושאלה בפנים'
תודה שלומי על התשובה המהירה והמקצועית. ושאלה בפנים
30/04/2018 | 01:04
2
16
תודה על המידע. ניכר שאתה מתמצא היטב בתחום.
מסקירת הנושא ברשת, מצאתי שהמותגים  המובילים בפסנתרים חשמליים הם רולנד וימהה. לאיזו חברה ודגם שלה יש את צליל קרוב לפסנתר האקוסטי (שלולא כל המגבלות הייתי רוצה לרכוש אותו) פסנתר כנף של steinway & sons. שאהבתי את צלילו מכל האחרים. נעים, ערב ויוקרתי.
אתם המלצתם על שני מכשירים: ימהה P255 ו-רולנד מסדרת FP . בדקתי לגביהם, ומצאתי מכשיר מתקדם של רולנד FP50 שאפשר להשיג אותו בחלילת במבצע במחיר דומה לימהה P255. האם אתם מכירים את הדגם רולנד FP50  מה יש לכם לומר עליו? האם אתם יודעים אם זהו הדגם של רולנד שמקביל ברמה לימהה P255 או שהוא ברמה נמוכה ממנו. כי כאשר מדובר במכשירים באותו מחיר עדיף תמיד לקחת את המכשיר שברמה גבוהה יותר. איזו חברה אתם הייתם מעדיפים ואיזה דגם שלה? 
האם שניהם מתאימים לכל סוג מוסיקה? מוסיקה יהודית, שירי נשמה, שירים קצביים של שמחה, נעימות של יצירות קלאסיות, של שירים עבריים ולועזיים. אבל רגילים. לא רוק, לא פופ ולא ג'אז.
ברור שבהמשך גם אסע לחנות ואבדוק את המכשירים בשטח. אבל רציתי לבוא עם כיוון כל שהוא, ולשמוע דעת מומחה ממוחה כמוך, שמתמצא היטב בשטח ואמין יותר מן המוכר בחנות עצמה. 
אוכל רק לומר שהצליל של הרולנד נשמע כבד יותר וקורב לאמיתי. אבל גם הימהה שהוא צליל דק וקל יותר, הוא נעים והמכשיר ידידותי והחברה מוכרת מאוד לכולם. 
תודה רבה מראש!

לצפיה ב-'היי'
היי
01/05/2018 | 12:44
1
16
שלומות
fp50  של רולנד הוא יותר מומלץ
מכל בחינה שהיא
צליל
מגע
סחירות
פשוט כלי נהדר
בהצלחה
לצפיה ב-'ישר כוח, שלומי.'
ישר כוח, שלומי.
01/05/2018 | 14:02
10
תודה ענקית וישר כוח עצום, שלומי. הודות להמלצתך אני חושבת שאלך על המותג והדגם הזה מכל מיני בחינות. תודה שעזרת לי לבחור והלחליט. נראה שהוא אכן שווה את המחיר וברמתו יוכל ללוות אותי לשנים הבאות.
לצפיה ב-'פסנתר חשמלי YAHAMA P-115 או YAHAMA P-255?'
פסנתר חשמלי YAHAMA P-115 או YAHAMA P-255?
25/04/2018 | 11:10
2
14
מסקירות שונות שראיתי ברשת גם באנגלית, מודגש יותר היתרון של ה-P115 על פני ה-P45 למשל. הקפיצה במחיר נמוכה יחסית ואילו הקפיצה באיכות המכשיר גבוהה למדי. לעומת זאת, ה-P255 מחירו בקפיצה גבוהה מאוד לעומת קודמו ה-P115, גפיצה גבוהה במחיר (כפול) ולגבי תמורה שכלולים וכו' לא ברור עד כמה זה מצדיק. ברור שיש שיפור רק השאלה אם משמעותי כל כך שמצדיק את מחירו.
אגב, שני פסנתרנים שגם מלמדים ברשת, שגם הם רכשו בנוסף גם פסנתר חשמלי המליצו מאוד על P115. גם כי מספק ביותר להתחלה, וגם כי לא ראו הבדל גדול בטיב המכשיר ביחס לקפיצה הגבוהה במחיר.
האם מישהו מכיר את המכשיר מקרוב ויכול לתת המלצה ליתרון ה-P255 שמצדיקה את הפער במחיר (כפול)?
לצפיה ב-'היי'
היי
26/04/2018 | 00:06
1
18
המחיר מצדיק את ההבדל בין הדגמים
מדובר על רמה אחרת לגמרי
הן במגע המדהים שלו והן בסאונד
קצת יקר נכון
אין מה לעשות על איכות משלמים
אני מכיר את הדגמים טוב מאוד
למתחילים אולי 115 יספיק
שלומי דגול
מומחה לפסנתרים

לצפיה ב-'תודה על התשובה המקצועית והמהירה. ישר כוח!'
תודה על התשובה המקצועית והמהירה. ישר כוח!
29/04/2018 | 15:24
1
לצפיה ב-'שלום'
שלום
19/04/2018 | 19:54
5
36
קניתי לבת שלי אורגן משחק, ויש בו 5 תווים. דו-סול
חוץ מיונתן הקטן אין לי עוד רעיונות לשירים....

אשמח לדעת אם יש לכם שירים עם 5 תווים....

תודה!
לצפיה ב-'אגב...'
אגב...
19/04/2018 | 22:51
14
אני לא צריכה פיזית... מספיק לי רק שמות של שירים...
אני יודעת לנגן משמיעה...

תודה!!
לצפיה ב-'היי'
היי
21/04/2018 | 17:42
3
22
לי לא עולה 
תכתוב בגוגל 
do sol songs
תתפלא שיש דברים
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
24/04/2018 | 20:18
2
14
פשוט היום קנינו פסנתר חשמלי , זה הרבה יותר קל מאשר לחפש שיר של 5 תווים
חחחחחחחחח

תודה
לצפיה ב-'איזה פסנתר חשמלי קניתם?'
איזה פסנתר חשמלי קניתם?
25/04/2018 | 14:10
1
14
מאחר שגם אני מתעניינת מאוד בפסנתר חשמלי, אשמח מאוד אם תיאותו אם תוכלו לשתף בפרטי הפסנתר החשמלי שקניתם: איזו חברה, איזה דגם ומה מחירו?
המון תודה מראש!
לצפיה ב-'אני כבר אומרת'
אני כבר אומרת
25/04/2018 | 19:24
43
שזה תלוי בכם בלבד. עזבי סוג, במצב הזה זה לא מה שמסתכלים , חייבים ללכת לחנות וממש להקשיב לצלילים, כל פסנתר צליל שונה והרגשה לפי השמיעה שאתם תבינו שתנסו בחנות.
כל המוכרים מודעים לזה.

מה שתלוי בנוגע למחיר, זה לפי רמת הפסנתר.
הכי זול זה פסנתר למתחילים, אבל לדעתי הרמה באמת נמוכה וגם מתחילים שלא מבינים לא כדאי, כי כאשר יגיע היום שתבינו זה יהיה מבאס .
שלב הבא, זה שלב ה"אמצע" שזה בדרך כלל מה שבוחרים
והשלב הגבוהה זה יותר יקר, בסביבות 8000+-, זה תלוי בכם בלבד.

אני קניתי ב"חלילית" בחיפה, עלה לי בסביבות 3000 אחריי הנחה שיש להם בידיוק השבוע

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ