לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71617,161 עוקבים אודות עסקים

פורום סדרות ישראליות

פורום סדרות ישראליות הוא מקום לניהול שיח תרבותי וחברתי ועדכונים שוטפים על הסדרות שנוצרות כאן בארץ.... בין סוגי הסדרות: דרמה, נוער ,קומדיה.
בפורום תוכלו לדבר על סדרות  נפלאות, לצחוק, להעלות תיאוריות ולהתווכח על מי הזוג הנכון בסדרה שאתם אוהבים. אין לתת ספוילרים בלי  האייקון על גבי ההודעה ואין להתווכח בצורה לא מכבדת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סדרות ישראליות

פורום סדרות ישראליות הוא מקום לניהול שיח תרבותי וחברתי ועדכונים שוטפים על הסדרות שנוצרות כאן בארץ.... בין סוגי הסדרות: דרמה, נוער ,קומדיה.
בפורום תוכלו לדבר על סדרות  נפלאות, לצחוק, להעלות תיאוריות ולהתווכח על מי הזוג הנכון בסדרה שאתם אוהבים. אין לתת ספוילרים בלי  האייקון על גבי ההודעה ואין להתווכח בצורה לא מכבדת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום סדרות ישראליות!!!!!
                                    הפורום עוסק בסדרות ישראליות  מסוגת דרמה ,נוער ,קומדיה  ועוד..
                              נא לא להעלות לפורום קישורים לא חוקיים לפרקים  הודעות מסוג זה ימחקו!!!!!

המשך >>

לצפיה ב-'פלמ"ח- המשך שבוע שביעי'
פלמ"ח- המשך שבוע שביעי
02/06/2020 | 16:03
12
16
"מה זה מולדת? זה דבר שבעדו כדאי לחיות, ללחום וגם למות."
(שלמה בן יוסף, 1938)
לצפיה ב-'פרק 28- זה לא באמת אפשרי '
פרק 28- זה לא באמת אפשרי
02/06/2020 | 16:34
5
18
"זו כרוניקה מתוך הפלנטה אושוויץ. הייתי שם בערך שנתיים. אין הזמן שם כפי שהוא כאן, על־פני כדור הארץ. כל שבר רגע הולך שם על גלגל זמן אחר. ולתושבי פלנטה זו לא היו שֵמות. לא היו להם הורים ולא היו להם ילדים. הם לא לבשו כדרך שלובשים כאן. הם לא נולדו שם ולא הולידו... הם לא חיו לפי החוקים של העולם כאן ולא מתו. השם שלהם היה המספר ק. צטניק."
(ק. צטניק, משפט אייכמן, 1961)
לצפיה ב-'יאללה, תתנשקו כבר'
יאללה, תתנשקו כבר
02/06/2020 | 16:40
13
אה... לא, לא בדיוק... מוזר. מוזר מאוד. רק אורי יודע איך מתנהגים למפקד. דן, תזהיר את גורי. אני מעריץ את יגאל. לא צריך לקרוא לו "גלילי"? זה יותר מגניב. היום בהחלט לא נגמר... הומור מצחיק יש לו. לא הבנתי מה רות מסתירה... רות, זה המפקד שלך. חבל שלא אמרת שאת הבת של דיין. הוא היה מעריך את החיבוק.

איזה גיבורות הן. בן אדם, מה קרה? ראית חטיפות ארוכות יותר! כן, הכול היא יודעת.

אני לא בוטח בו! בכלל לא! מעיל. מעניין. אבל אולי תדברו קצת יותר על "שם"?

יופי, יעל! נהדר! וכן, את עוצמתית, ממושמעת, ערמומית וחכמה, ולו יש אף ארוך שעוד ידובר עליו רבות. אבל את אישה בעלת שיעור קומה. בן אדם, מדובר בבחורה שעברה את קשר הניסויים! יעלי, אני ממליץ לך לא ללכת למזרע! מזרע זה בעייתי! לא מזרע! לא מזרע!

אורי, אתה לא בן אדם החלטי. דן, אם אתה רוצה, לך. אבל תשחרר את גאולה. אה, שישי היום. זאת בעיה.

רגע, אני צריך עכשיו לדבר על יחסי אנגלים-סקוטים? מה אתה מנסה להשיג, הרולד?

אל תתערב להם בלא-זוגיות, אמיל! כן, מה בנוגע לזה, באמת?

דן, אתה אדם מוזר. אגב, נגה סיפרה שבסוף הסצנה היה להם קשה לצלם והיא נתנה להם סטירה. למרות שבנוגע למברגים, כן. תראו אותם מתפקעים מצחוק.

הייתה מלחמה, אורי, למען השם!

פורצת דרך. תמיד הייתה. אי אפשר לצרף ללח"י? אי אפשר לשדר בלח"י? אני מאוכזב. אבל אני מרגיש שהיא תסייע לדן או משהו וככה יתחיל ביניהם העניין. חיליק מבין, הוא שדרן רדיו בפני עצמו.

הם משלימים מהר. אמיל, תעשה טובה, תרד מהארץ לבריטניה. בסדר? תרד. פשוט תרד. תהיו חמודים שם. אוי לא, אתם עושים לי דקירקי? לא.

הייתי אומר 'דן, עזוב, לך לגאולה'.

לנאיה יש שי"ן שורקת. בן אדם, אתה יודע, ברלין... בעייתי. לגמרי. חיים גם בשבילם. למרות ש... אולי...

יגאל, יגאל. אבל יגאל, אתה הרי שר החינוך לעתיד ואתה יודע מה המשמעות של זה. אבל הבטחת! למה היא תמיד עוזבת?!

לא, דן, לא. לא! לא אתה! לא אתה! טמבל! טמבל כמעט כמו אחיך, אבל הוא לפחות גבר! לא, לא, דן, דביל! דביל! דפקט!

היי, באמת עשרים שנה עד החלל. מעיל?! אחות של מרי?!

מיכאל. לגמרי. צדקתי. מעניין מתי הוא יגיע. אבל יאללה, אלינור, תמצאי אוצרות כמו כל המיועדים. וכמו כל מיועד, אבן. מה הבנת?
לצפיה ב-'רגע היסטורי עם יוסי'
רגע היסטורי עם יוסי
02/06/2020 | 20:01
10
"הוא התעקש לחזור לברלין, לראות אם המשפחה שלו שרדה..."

ב-1945, הסתיימה מלחמת העולם השנייה. היא הסתיימה בכיבושה של גרמניה. במסגרת הכיבוש נקבע גבול בין גרמניה לפולין, וכל השטח ממזרחו (שהיה פעם גרמני) טוהר מגרמנים שהועברו לגרמניה.

גרמניה עצמה חולקה לארבעה אזורי כיבוש לצורך ניהולה, וכך גם ברלין. ארצות הברית שלטה בבוואריה. בריטניה שלטה בהמבורג. צרפת שלטה בחבל הסאר. רוסיה שלטה באזור סקסוניה. כל האזורים הלא-רוסים אוחדו לבסוף להקמת הרפובליקה הפדרלית של גרמניה- מערב גרמניה.

את שטח הכיבוש הסובייטי החליפה הרפובליקה הדמוקרטית הגרמנית- מזרח גרמניה. ברלין נחרבה לגמרי במהלך המלחמה. מכיוון שגם היא חולקה לארבעה אזורים שונים, גם שם הייתה אותה החלוקה. ברלין המערבית והמזרחית.

בעיה מרכזית הייתה שמערב ברלין הייתה מנותקת משאר חלקי גרמניה המערבית (לכן הבירה הייתה בבון). מין מובלעת. ברית המועצות ניסתה לחסום את כניסת האספקה לאזור, מה שהוביל לסכנה למלחמת עולם שלישית. ברלין המזרחית הייתה האזור ההיסטורי יותר.

ב-1952 הוקם גבול מבוצר בין שתי הערים, אבל האזרחים ברחו במהירות מעבר לגבול. אנשי השלטון הקומוניסטי חששו מכך, והקימו ב-1961 חומה שתחצוץ בין שתי חלקי העיר. החלקים הופרדו, והעולם הופרד.

רק ב-1989, לאחר חמישים שנות הפרדה, ההמונים הפילו בברלין את החומה, והערים התאחדו. וגם העולם התאחד... בערך.

"צל נפל על הזירה שהוארה לא מכבר על ידי ניצחון בעלות הברית... מסך ברזל ירד לאורך היבשת."
לצפיה ב-'אוף'
אוף
02/06/2020 | 23:37
2
14
רות

אלינור

שרה

מרי

יעל בהחלטה הגורלית...

דן מסכן ממש

אבל היי, לפחות אלינור חזרה לענייני האוצר.

אה, וגאולה קיבלה תוכנית משלה! ומלא מכתבים!
לצפיה ב-'אני בטוח שחלק מהמכתבים גם לא ממני'
אני בטוח שחלק מהמכתבים גם לא ממני
03/06/2020 | 00:14
1
17
מעניין אותי איך תגיבי מחר...

מחר יהיה חשוב...
לצפיה ב-''
03/06/2020 | 18:12
1
לצפיה ב-'פרק 29- הכביסה של מזרע '
פרק 29- הכביסה של מזרע
03/06/2020 | 21:40
5
7
"בריטניה אסרה מלחמת על עם ישראל!
עם ישראל ישיב מלחמה שערה!
המרי העברי יימשך!
המרי העברי אך החל!
המחתרת העברית עומדת איתנה לשרות האומה!
הלאה השלטון הנאצו-בריטי!
הלאה בני טיטוס הטמאים מן הארץ הקדושה!
יגור החרבה, עוד נבנך ונבנית!
תחי העלייה החופשית!
תחי מדינת היהודים!"
(תנועת המרי העברי, 1946)
לצפיה ב-'עוד מעט ירד אלינו יום שבת הטוב'
עוד מעט ירד אלינו יום שבת הטוב
03/06/2020 | 21:41
1
12
כן, הוא חקר אבנים. באמת איפה נמצא אחד? חבר'ה, אני רק חושב שלא כדאי לצאת היום. בכלל לא. אם כבר מדברים על אינסידנטים. אמיל משחד אנשים באוכל. כמו תמיד. אבל אני מעדיף אבוקדו. שמעתי שבדיוק שתלו משהו באיזו עיירה. אלינור, שקט! יש האזנה! האזנה!

כן, בדיוק. חבר'ה, מה דחוף לכם ללכת דווקא היום?!

חבר'ה, יש דברים חשובים יותר לעשות עכשיו! לא לשאול אם יעל עושה ככה וככה. חבר'ה, לא עדיף ש... תיזהרו שם!

שרה לוקחת הרבה דברים הביתה. רוחל'ה, צדקת. את צודקת לגמרי. ענייני ביטחון.

הוא מחייך יותר מדי. יותר מדי. אנשים לא מבינים בטח למה מזכירים את מזרע. לא טוב לי שיש לו יום טוב. לא טוב לי. בכלל. כן, היא לקחה.

חבר'ה, אני לא ממליץ על התקהלות. אוי, גם אתה?! די! זה לא יהיה טוב!

תראו, גם יובל מנדלסון ואריה הספרי מופיעים שם (כבגין ושמיר) ואפילו עדי אלון כגורי וגיל וייס כמשה דיין… לשרוף את הכרטסת!!!!!!!!!!!! לשרוף!!!!!!!!!!!!!

היי, רגע, זאת לא... איזו ישראל? אני לא מבין, למה זה מתנהל ככה?

אולי יחזקאל אבנרי. לא יודע... כן, ולא צריך להחביא את החרא הזה?!

שבת לא כל כך טובה. לא כל כך טובה.

אפילו... הייתי אומר... שחורה.

הבריטים כן. לגמרי.

למה הוא חייב לפלוש לקיבוצים?! למה?!

הם ימצאו אבל לא יצליחו לפענח.

הוא רק בורח כל הזמן. יוחנן, אתה אדם מאוד אמיץ. אפילו מרי התבלבלה לרגע.

בזהירות, חבר'ה.

לא טוב שחיילים זרים מחפשים יהודים בחדרים נסתרים! לא טוב שהוא פה בכלל! יוחנן... בחייך. איפה הן באמת?

מסכנה אלינור.

שיטות קטלוג זה חשוב. "מי היה מאמין שלאנשים יש מספרים", יפה להגיד לניצולת שואה. אמיל היה במחנה עקורים! בבית העם יש מקרן! יוחנן, מספיק עם השטויות האלה. מרי, גם את? די עם השטויות האלה. איפה זה שם? סולם, סולם.

גם אמיל אהב להתחבא בשקי כביסה.

אמרת. אמרת.

למה הוא מחזיק מקל ביד? אוי, רק שלא... לא לאלינור... לא!

מלון? חכה חכה מלון. לא! לא! לא אותם! בגין לא! שמיר כן!  תראו אותם… תראו...

אנחנו עוד נצחק עליכם. ואם לא אנחנו, אחרים יצחקו.
לצפיה ב-'רק לי הכרטסת הזאת הזכירה ספריה?'
רק לי הכרטסת הזאת הזכירה ספריה?
03/06/2020 | 23:52
1
רגע היסטורי עם יוסי
03/06/2020 | 21:41
1
6
הגענו ל-29 ביוני, 1946. מבצע אגאתה. סדרת פעולות נגד היישוב היהודי, שכונו לעד "השבת השחורה".

הפעולה, כמובן, הייתה תגובה לליל הגשרים. התגובה לליל הגשרים הייתה משמעותית ופשטו על כמה קיבוצים שונים. הבריטים כבר רצו כמה זמן לשבור את תנועת המרי ולעצור את ראשי המחתרות, מה שכונה מבצע ברודסייד. ברודסייד לא יצא לפועל.

במבצע השתתפו 17,000 חיילים בריטים שעצרו יותר מ-2,700 איש. רובם הועברו לרפיח, אחרים למחנות מעצר בעתלית ובלטרון. בין העצורים - משה שרת, דב יוסף, הרב מימון, וכן, גם רבין. לא אלון, לא שמיר ובגין (שהיו המבוקשים מספר אחת אז) ולא דיין. בן גוריון היה באירופה ולא נעצר.

החיילים החרימו מסמכים רבים, מספיק לשלוש משאיות שהובאו למלון המלך דוד (לא מקום מומלץ בעונה זאת של השנה). המטרה בהשגת המסמכים הייתה להוכיח שהסוכנות היהודית מנהיגה את תנועת המרי ושלא מדובר סתם בטרור.

בקיבוץ יגור, שבו היה הסליק הגדול, נערכה סריקה יסודית. ההגנה הצליחה להשיג את רוב הנשק בזכות שוחד. שלטון שונה, אבל הטקטיקות אותן טקטיקות. בתל יוסף, הבריטים סגרו על הקיבוץ ואחד מחברי הקיבוץ אף נורה ונהרג. בגבעת חיים הסתערו על הקיבוץ וחיפשו נשק.

ובמזרע? במזרע היה המטה, כמובן. הבריטים פרצו לשם והחרימו מסמכים רבים, כולל את ה-כרטסת. היא הייתה מוצפנת, והבריטים לא הצליחו לפענח אותה. אלון כתב שזה היה נזק מוסרי, כי זה כישלון שמטה המחתרת ייתפס ללא התראה.

חיים ויצמן, נשיא ההסתדרות הציונית, פנה מיד לתנועת המרי העברי ודרש לא להגיב בפעולות תגמול לעניין. זאת הייתה הפעם היחידה שעשה זאת. משה סנה, ראש המפקדה הארצית, התפטר במחאה. תנועת המרי עמדה לעבור להפעלת לחץ בין לאומי, בשילוב עם הגברת פעולות ההתיישבות וההעפלה.

אבל חודש בלבד לאחר מכן הכול השתנה. התנועה עצמה ספגה את המכה הקשה ביותר שלה. אבל הפעולה? אולי הפעולה כן הצליחה להפחיד את הבריטים. והיי, איך אמרה אישה חכמה? העונשים שהם נותנים ארוכים מדי, כי הם לא יהיו פה הרבה.

"כוחנו לא נשבר ואף רצוננו להשתמש בו לא נשבר."
לצפיה ב-'איך אנשים יכולים לראות פרקים בלי לקרוא את הפינה של יוסי...'
איך אנשים יכולים לראות פרקים בלי לקרוא את הפינה של יוסי...
03/06/2020 | 23:37
1
לצפיה ב-'משהו שמפריע לי מתחילת הסדרה'
משהו שמפריע לי מתחילת הסדרה
03/06/2020 | 23:50
4
זה הכי בקטנה ולא כזה משמעותי ולא באמת הורס אבל...
הם עושים מלא מלא רעש. מלא.
איך אפשר להסתתר ולהתחבא, אם כל הזמן הם מדברים וצועקים ומפילים דברים?!

תמיד כשהבריטים קרובים, הם מדברים כאילו הם לא כאן עוד שניה
כשמישהו קם ורץ מהמחבוא, הם קוראים אחריו (חכה! עצור)
כשמסתתרים, תמיד משהו נופל ועושה מלא רעש.
איך אפשר?

ועוד משהו. מכשיר ההקלטה הענק בתוך התיק הלא כזה גדול של שרה.
א. אין צורך לחפש שעות, הוא מספיק בולט.
ב. אין סיכוי ששרה לא מרגישה אותו, הוא כבד.
ג. ותופס לה מקום בתיק.

ולענייני הפרק.
למה שרה לוקחת את העבודה הביתה?
איפה משיגים גאולוג?
איפה המשקפיים של יוחנן?
למה אלינור רצה ומטפסת כאילו היא לא מתה לפני שניה?
מה תחליט יעל? והאם זה רלוונטי?
לצפיה ב-'ספיידרז- המשך שבוע שמיני'
ספיידרז- המשך שבוע שמיני
02/06/2020 | 19:49
4
8
לקראת סיום!
לצפיה ב-'פרק 35'
פרק 35
02/06/2020 | 19:50
1
7
אז מה מקס מתכנן לעשות?

האם אקו ישלימו את בניית הבלו בירד?

מי יעשה טעות גורלית?

ומה שון יעשה ש... אה, שוב פעם. כמו כל שון.
לצפיה ב-'שוב שון הולך'
שוב שון הולך
02/06/2020 | 23:20
9
אני לא חושב שזה יעבוד.

אבא עומד להיות עצור על הזנחת תחנה. ניקי מסכנה. אל תעקבו אחריה, בחייאת.

אמרו את זה קודם, לפניך. שון השני.

אל תגיד גם אתה על ההורמון הכימי. בפעם האחרונה שטומי הכין מילקשייק, עצרו את ההורים שלהם. היא משעממת כי היא לא-גרומלית.

כן, נו, היא לא-גרומלית. ילד טיפש לגילך! אני מציע לפטר אותו.

כן, הם יודעים עלייך. לא טוב.

היא מאוד כועסת.

אתה מעצבן. היי, אולי זאת לא הודעה ממנו! אולי מישהו השתלט על הטלפון!

עכשיו באים?

שוב נסיעות לחו"ל שוברות זוגות. אפשר לאסור על טיסות לאנשים בשם שון? אמן תיסע לאיטליה.

הוא סתם רצה דייט. מוזר. תראו ציפורים. לא הבנתי?

אני לא אוהב אותו. בכלל לא. מה קרה, נעמי, פתאום יש לך בעיות עם להיכנס למקומות לא שלך?!

חדלי אישים.

מי האידיוט שקבע לשים לו כובע הפוך?! למה שיביא מים?! אין תקנות חירום?! לא תתפוס אותו!

טומי בורח. יופי. אבל על חשבון הסצנה פה?!

בסדר, גם אוריה אטלס. אדל הייתה סוכנת נדל"ן?

אני לא חושב שיש לה עתיד כשחקנית. מאוד דיווה.

אחיות מסכנות.

מי ליהק אותה?! ומה זה משנה מה היא אמרה?

דניאל, מה אתה רוצה? אתה ממציא משימה? הסצנה הזאת מוזרה. לא הבנתי את כל הפרק... היי! איגניסי לשעבר!
לצפיה ב-'פרק 36'
פרק 36
03/06/2020 | 15:30
1
7
אז מה מקס מתכנן לעשות לדניאל וסופי?

איך שון יסתדר בחו"ל?

האם המזימה נגד ניקי תצליח?

והאם סופסוף יבנו את הבלו בירד מחדש?
לצפיה ב-'שוב שון. שוב חטיפות'
שוב שון. שוב חטיפות
03/06/2020 | 17:45
7
כל הסצנה פה מוזרות. הם זוג מתוק, אני לא אומר. כולם נפצעים ברגליים היום. הרוח הרעה שורה מעלינו.

מה דורין אמורה לעשות?

לא מספיק שאני מתעסק עם גרומל-לשעבר, עכשיו גם איגניסי-לשעבר בוחש בקלחת. הגיע בול בזמן.

איך בשבוע הבא קובי מימון יתרסק.

מקס, בחייך.

בסוף יתלהבו מדניאל וסופי. דרישות מאוד ספציפיות. מאוד לא מקצועי.

שון, אני לא ממליץ לך. לא ממליץ.

למה זה?

אני רוצה להבין: פעם מיכל הייתה מאוהבת במישהו בשם שון שנטש אותה לחו"ל? והייתה לה עוזרת בשם דורין וחברה בשם ליבי, או אלה, או קארין, שהתעסקה רק באופנה?

אני מרגיש שגרי המליפיק מאוד עצוב שכולם מעתיקים ממנו. גם האפליקציה החדשה הוציאה אותו לחל"ת.

אימא סוכנת וגם מבשלת! שוב פעם חוטפים מישהו מחו"ל.

באמת מי אתה? עם כל הכבוד אתה לא גרמת לנקע. ילד טיפש לגילך, לך.

היא תמסור הצהרה. היא תמסור הצהרה. עוד כמה שעות?!

אני חושב שרק תום וקסלר נסע לחו"ל בסדרה של מיכלי. כל השאר נחטפו. אה, כן, אני יודע. בטח תגידו "שרון נסע!" אבל בואו, ברור שזה לא היה הוא שנפרד מעמית מרחוק. אוקיי, תגידו "שחר נסע" אבל שחר נחטף לאשמורת. נכון, תגידו "מאיה נסעה". אבל חבר'ה, גיורא חטף אותה. צפו לתביעה מאריאנה!

כל אחד והחברה שלו. וגם ניקי... אה... בערך. מה את רוצה?

אלא אם יש כאן מישהי שרוצה לצאת לעולם בני האדם, אתה אבוד. סליחה, היא אופנוענית. מה עושות אופנועניות? חוטפות.

דניאל, די להיות אידיוט.

לא טוב, בכלל לא טוב.

היי, הרגע אכלתי לחם עם... לא משנה. היא גם לא גרומלית. לא עבד.

לעזאזל איתך, ניקי. לעזאזל.

באמת לעזאזל. שוב חילוף...
לצפיה ב-'אוי, שיט'
אוי, שיט
03/06/2020 | 13:23
1
23
לצפיה ב-'מאחלת להם רק טוב... ביחד או לחוד.'
מאחלת להם רק טוב... ביחד או לחוד.
03/06/2020 | 18:11
5
לצפיה ב-'שרשור פתיחה -התחנה 3 '
שרשור פתיחה -התחנה 3
03/06/2020 | 12:49
2
15
מה יהיה ? -  הסיפור ממשיך בדיוק בנקודה בה הפסקנו בעונה הקודמת , מתברר שהעשן שחנק את  אדר שננעל בחחסן  הוא חלק משריפה שנגרמת מגורם לא ידוע , , וכולם מנסים להנצל  מהשריפה , , אח רי שהם יוצאים מהמצב , חלקם עם שריטות,  התחנה בכפר סבא נאלצת להסגר , דודי עומד למשפט , והחבורה נאלצת לעבור לתחנה חדשה  שנמצאת ברעננה. מלבד שעות הנסיעה הנוספות הם  נאלצים להתמודד חברתית  עם  החבורה של רעננה ..  חלקם ימצאו שם אהבות חדשות , וחלקם  יאלצו  להוכיח נאמנות לחברות המקורית...  במקביל  מתנהל משפט  על השריפה  בו דודי  נשפט ...שקד ואדר  ימצאו את עצמם  במבחן על רקע זה...
מי יהיה? רוב החבורה המקורית ממשיכה :  שירה לוי ,גפן ברקאי , לירון רביבו,  ירון בן הרוש , יוני מלס , יוני גרין , יובל גונן , דליה לי- שטורך, רעות אלוש , וקובי מימון שבכל זאת הוא המבוגר האחראי..  אליהם מצטרפים חדשים : שיר זוארץ , רוני מרון- קליין , אדם פולקמן , אסף גורן  ,בל אגם, סיגל שחמון ...
 דעת  הצופה לפני הצפייה  - טוב נראית עונה שתעלה על העונה הקודמת ,   שהיתה חיננוכית מדי , אבל נראה .
לצפיה ב-'פרק 50 '
פרק 50
03/06/2020 | 12:52
11
גם אם נפלתי בבום , הצלחתי לקום .. יאללה צפיייה מהנה....

לצפיה ב-'איזה כיף שחוזרים!'
איזה כיף שחוזרים!
03/06/2020 | 18:12
4
לצפיה ב-'זיגי - המחנות '
זיגי - המחנות
02/06/2020 | 17:43
4
25
לכבוד הליהוק של שירה , החלטתי לפתוח את שרשור המחנות של המלכים ואלו שיהיו החברים של דורי..
החברים 
 דורי ארזזי - אמיתי  ארמן- הגיבור 
נטע - שירה לוי- הנערה המתבודדת - יש אופציה לזוגיות עם דורי ..
עומר חזן - החבר הכי טוב  סטייל ליעם , דריה , 
שירלי לוי  - המצחיקה  - סטייל פיקה  
המלכים 
אנה זק 
אלין כהן
עדן מאירי 
קווין רובין
 כנראה  שיר זוארץ תגלם את תמוז ארזי , שתהיה ביין שני המחנות... 

לצפיה ב-'האמת'
האמת
02/06/2020 | 20:04
3
16
שנכון ששירה תהיה במחנה החברים (מפתיע) אבל אני לא אופתע אם נטע לא תהיה החברה של דורי. אולי של עומר?

אני גם לא אופתע אם דורי בכלל יגמור עם אנה או אלין, ושכל הסיפור יהיה שהמנהיגה של המלכים מתאהבת בו בלי לדעת שהוא זה הוא.

אגב, בנושא המלכים: אני הכי רוצה לראות את עומר משחק דווקא דמות רעה יותר, ואולי קווין או עדן יהיו חברים של דורי. אולי.

אגב, הם עשו לי כאן מאור זגורי כשליהקו את שירה! אם אתה רוצה לדעת מה זה, זה אומר שאני מתכוון להחרים מופע או הצגה, ואז מלהקים מלכה שלי אז אני הולך.
לצפיה ב-' אוקיי אז '
אוקיי אז
02/06/2020 | 20:22
2
10
נכון  יכול להיות שמלכה תתאהב  בדורי מבלי לדעת , שזה הוא  אבל מצד שני  יכול להיות פה משולש אהבה  בין דורי , מלכה וילדה מהצד , מי תקח אותו?
לקווין יותר מתאים מעוממר לשחק חבר  , אבל אמרו פעם במפורש  שעומר יהיה חבר...

לצפיה ב-'גאיה גור אריה גם משחקת שם הנה כתבה בhttps://www.frogi.co.il/'
גאיה גור אריה גם משחקת שם הנה כתבה בhttps://www.frogi.co.il/
02/06/2020 | 20:50
1
14
לצפיה ב-'אבי הכתבה בכלל על להציל את שייקה לא על זיגי '
אבי הכתבה בכלל על להציל את שייקה לא על זיגי
02/06/2020 | 23:06
7
התבלבלת
היא לא הולכת לשחק שם
לצפיה ב-'פלמ"ח- שרשור פתיחת מחצית שנייה'
פלמ"ח- שרשור פתיחת מחצית שנייה
31/05/2020 | 14:25
8
21
"פֹּה בְּאֶרֶץ חֶמְדַּת אָבוֹת
תִּתְגַּשֵּׁמְנָה כָּל הַתִּקְווֹת,
פֹּה נִחְיֶה וּפֹה נִצֹּר,
חַיֵּי זֹהַר חַיֵּי דְּרוֹר,
פֹּה תְּהֵא הַשְּׁכִינָה שׁוֹרָה,
פֹּה תִּפְרַח גַּם שְׂפַת הַתּוֹרָה.

נִירוּ נִיר, נִיר, נִיר,
שִׁירוּ שִׁיר, שִׁיר, שִׁיר,
גִּילוּ גִּיל, גִּיל, גִּיל,
כְּבָר הֵנֵצּוּ נִצָּנִים.

נִירוּ נִיר, נִיר, נִיר,
שִׁירוּ שִׁיר, שִׁיר, שִׁיר,
גִּילוּ גִּיל, גִּיל, גִּיל,
עוֹד יָבוֹאוּ זֵרְעוֹנִים."
(ישראל דושמן, "פה בארץ חמדת אבות")

רבותיי, ההיסטוריה חוזרת!

חוזרים למחצית השנייה של פלמ"ח, והכול משתנה!

מה תהיה התוצאה של מבצע ליל הגשרים? האם אלינור נפצעה קשה? האם אמיל יצטרך לגלות שהוא ושרה בזוגיות? מה הסוד של רות? מי זה תומס? גאולה תחזור להכשרה? גורי ישוחרר? איך הבריטים יגיבו למבצע? ומה לעזאזל האוצר המסתורי אמור להיות?

ישתתפו ולא היו במחצית הקודמת: יובל דיין (כשושנה דמארי), מיכאל גבעתי (תומס?!), מאיר תמם (כיוחאי מחיל השדה), וגיל וייס (כמשה דיין).
לצפיה ב-'פרק 26- לא נצא מכאן כולנו '
פרק 26- לא נצא מכאן כולנו
31/05/2020 | 16:58
3
11
"הפעולות האחרונות מעידות על כך שהמערכה עלתה לשלב חמור יותר; שוב לא היו אלה מבצעי אזהרה בלבד. הפעולות היו מכוונות לגרימת נזק ממשי לשלטונות בארץ, והנזק נגרם. הן נועדו להפסיק את התחבורה בין הארץ לשכנותיה, והתחבורה נפסקה. הפעולות הוכיחו שכל-עוד לא יהיה פתרון ציוני לארץ, לא תוכל הממשלה לשלוט בה."
(מתוך מאמר בביטאון אחדות העבודה, 1946)
לצפיה ב-'הלאה בריטים! הלאה!'
הלאה בריטים! הלאה!
31/05/2020 | 17:20
14
איך כבר אור יום? בלי קשר, רות. יעל קשה מאוד. אאוץ'. מסכנה אלינור. אורי רץ אליה.

מקס, מה שקרה זה שאין גשרים. הבנת? אין גשרים! תפסיק כבר לרדוף אנשים סתם ככה!

ואת כל זה עומר עשה עם רגל שבורה.

זה בסדר, הגשרים גמורים. חוץ מאחד אולי. שכחתי שנטע יכולה לשחק מאוד עדינה. שרה, הסתבכת.

היה כתוב על העץ "לא לחרוט"? יוחנן הפך ליותר בטוח בעצמו מאז שיש לו חברה. נכון, ועוד בשביל מה הוא ניסה לסכל? בשביל שוקולד בריטי זול!

כן, רות, פוצצתם גשר. ואולי היריבה שלך כמעט מתה. איך אין גאזה?! נו, חבר'ה, זאת הדממה כמו בנעלמים!

היי, הרדיו! אין חילוצים כרגע?! הלו?! בלח"י זה לא היה קורה, גאולה!

אני חושב שרות לא רוצה שאורי יסחב את אלינור.

שרה עסוקה. וזאת בעיה. מאוד קשה במזרע.

הוא מטומטם. מטומטם. מה עם אחיך, דן? יוחנן תפס ביטחון. הוא ממש בטוח בעצמו.

הו, מישהו שם לב לאיתות!

הלח"י היה שולח חילוץ! אני חושב שמישהי תודח פה. מאוד.

מסכן אמיל. היא לא מתה, היא רק נחה. כמה מהם יש כבר?!

יעל עצמאית כתמיד. שולחן סנוקר?! לאביב יש נטייה לא לנשק בצורה מהממת כל כך. רק בפלאשבק. אפילו עם אלון חיכיתי לעונה השלישית בשביל זה.

מה חאלס עם הסיסמאות?!

אין לה סיכוי! לא משנה מה סבא שלה עשה בפלמ"ח ואיך היא התאמנה במטווח!

מסכנים. מסכנה קטנה.

זה בסדר. אנחנו עוד נצחק עליהם. ואם לא אנחנו - אחרים יצחקו. קארמה פוליס, ביץ'. חכו שתראו מה אתם תקבלו כשתתעסקו איתנו.
רגע היסטורי עם יוסי
31/05/2020 | 17:35
12
"לא נצא מכאן כולנו".

במסגרת ליל הגשרים היה גם מקרה אחד שפחות הצליח לפלמ"ח. זה היה הכישלון הגדול- פיצוץ גשר אכזיב.

כחלק ממבצע ליל הגשרים, הוטל על 40 לוחמים מהגדוד הראשון להרוס שני גשרים על נחל אכזיב. רובם נועדו לפוצץ את הגשר ואחרים נועדו לחפות.

הלוחמים יצאו מקיבוץ מצובה. הלילה היה בהיר, בגלל שנאלצו להקדים את הפעולה. הנוטרים הערבים גילו אותם ופתחו באש. היחידה הסתערה ותפסה עמדות בסמוך לגשר, אבל בהסתערות נפגע יחיעם ויץ, ונפל.

במהלך היותם מתחת לגשר, פגע קליע בחומר הנפץ שעל גב הלוחמים, מה שהוביל לפיצוץ אדיר. 13 לוחמים נהרגו במקום. ביניהם גם מפקד הפעולה, נחמיה שיין. הגשר עצמו נהרס.

גשר הכביש, שהיה אמור להיות מפוצץ גם הוא, לא פוצץ, והיה היחיד שלא. שאר הלוחמים מיהרו לסגת לקיבוץ מצובה לטיפול. חלק מהלוחמים הוסתרו במערה במשך יומיים.

השרידים הלא מזוהים של הלוחמים נקברו בחיפה ובמצובה, ללא ידיעת הציבור. ב-1955 הוקמה עבורם יד לי"ד. ב-1968, הובאו השרידים לקבורה במקום נפילתם.

הבריטים, לאחר הפעולה, ערכו חיפושים בכל הקיבוצים באזור ועצרו 27 חברים ממצובה, נאבקו באנשי בית הערבה (עצרו 70) והתעמתו עם תושבי כפר גלעדי, כולל הרג של יהודים.

יחיעם ויץ מונצח עד היום בקיבוץ יחיעם. לזכר כל לוחמי הפלמ"ח, ונפגעי ליל הגשרים בעיקר, אנו אנו הפלמ"ח!
לצפיה ב-'חתיכת פרק'
חתיכת פרק
31/05/2020 | 23:02
19
כולי דמעות... והפעם בגלל יעל וחיליק...

מרי וגאולה
לצפיה ב-'פרק 27- הגיבורים של גשר מטולה '
פרק 27- הגיבורים של גשר מטולה
01/06/2020 | 17:40
3
13
"המונח 'מאבק' חל, לדעתי, לא רק על הפעילות המזוינת של כוחות 'ההגנה', 'האצ"ל' וה־'לח"י', אלא על מערכת המעשים אשר נעשו על ידי היישוב העברי בארץ בניגוד למדיניות של השלטון הבריטי ותוך כדי הפרת חוקותיו."
(ישראל גלילי)
לצפיה ב-'אוי, שיט. איזו הפק-רות'
אוי, שיט. איזו הפק-רות
01/06/2020 | 18:17
14
זאת לא נסיעה נחמדה כל כך. חיליק מסתיר המון עצב.

היא תהיה בסדר, תהיה בסדר. היא חתיכת בחורה קשוחה. וגם יעל. שרגילה להיחטף.

יוחנן, יוחנן, אתה לחוץ. ואתה מדבר הרבה. וגוף כל כך מה? קטן? עוד פעם יורדים על הגובה שלה? פאק, הם ממטולה עד המרכז בערך.

לורנס, אתה שברת את הקיר הרביעי כרגע? אבל בארקר הוא ריצ'רד השלישי, גם בשם. ורובסון הוא מקבת'! את מכירה את התחושה של להילחץ במשאית כי חוטפים אותך? כנראה כן.

בארקר יצחק בעוד שבועיים. לצערי. כן, כמו שאמרתי.

כן, זה נשמע הגיוני. ומזכיר לי מישהו. כן, הוא מצא חן בעיניה. והמפקד?

חמודות. היי, גאולה לובשת כחול! היי, גאולה שועלה! היי, גאולה... לא, היא לא באגט. אבל יש חתול בתוך באגט. אפשר לעשות מים מגאולה. עם הקטע שהיא אומרת שהיא רוצה לאכול הכול. היא לא משווה! מי לא הוריד את המסמרים מהכביש?!

אבל חשבתי שדן יהיה עם גאולה. מעניין מה יקרה...

הם מפלרטטים. מוזר. או לפחות מבחינת רות כדי שאורי יקנא. דן, דן, מספיק. גורי באמת לא רוצה שישחררו אותו בחנופה. הוא בערך הרמטכ"ל. אבל היא מאוד משקרת. מאוד משקרת.

זאת לא אחלה פלוגת מודיעין, מסתבר. היי, שרה גילתה את האמת! אני חושש לקולונל בארקר כשיחזור לבריטניה. בלי יכולת לגרש אנשים הוא לא ממש יצליח לפעול.

ממש אדם וניני עם איה. רק שהאדם פחות שחצן והאיה פחות מעצבנת. והניני קצת יותר בוגר. קצת. אולי שבע, אמיל. זה לפני המלחמה. היי, היא חיה! היי, גם באלינור אפשר להשתמש כמים! כי היא לא רוצה ללכת לבית הספר!

אוף, לורנס. היו חטיפות בנעלמים שהיא נעלמה ליותר זמן. אופס, סליחה, לורנס.

ממתי הן חברות? לרות אין הורים? למה? ולמה להסתיר?

זה מאוד מסוכן. אה, בעצם... אאוץ', גאולה.

לא טוב בכלל. הבריטים לא נהנים היום.

בכלל לא. איזה אישור? הן לא בהכשרה, נכון?

אוי. ואבוי. לנו. כשהוא יגלה שהצמידו לו ילדה, הוא יירה במישהו בתותח.
רגע היסטורי עם יוסי
01/06/2020 | 18:28
14
"לא יזיק שראש המטה הארצי של ההגנה יהיה גאה בחבורת דבילים כמונו..."

היום נדבר על המונח "רמ"א" - ראש המפקדה הארצית!

לאחר מאורעות תרפ"ט, הסתבר שיש בעיה עם ההגנה. במקומות בהם ההגנה הייתה מאורגנת היא הגנה על השכונות ותקפה בחזרה. אבל במקומות בהם לא הייתה מאורגנת - כמו בחברון ובצפת - היה טבח. הסתבר שבהגנה אין שליטה מרכזית והיה צורך משמעותי בארגון של כל העניין.

ארגון ההגנה הפך מהר מאוד לארגון עם הרבה ענפים. הוקם בה מטה ארצי מרכזי והיא חולקה לפיקודים אזוריים. ב-1930 הועבר הפיקוד למפקדה הארצית, שהורכבה משמונה חברים - מצד אחד אנשי הסתדרות ומצד שני אנשי המחנה האזרחי. כמו הממשלה שלנו היום - רק הגיונית יותר.

ב-1936 הוחלט למנות אדם ניטרלי לתפקיד ראש המפקדה הארצית, וב-1939 הוקם לה מטה כללי. רק בן גוריון עמד מעל מפקד ההגנה. המפקדה קבעה מדיניות וטיפלה בצד הכלכלי של הארגון.

כאן יש חוסר דיוק של הסדרה - במהלך התקופה מי שהיה ראש המפקדה היה משה סנה. בגלל שהסוכנות סירבה לאשר עוד פעולות לאחר ליל הגשרים, סנה התפטר ואז החליף אותו גלילי.

ב-1947, בן גוריון העדיף לפרק את המפקדה כדי לא לערב גוף פוליטי חיצוני בהנהגת הצבא העתידי. במאי 1948 פיטר את גלילי, ובנוסף לכך מינה את מרדכי מקלף, ותיק הצבא הבריטי, למפקד פיקוד מרכז.

גלילי היה אהוד בקרב חברי המפקדה, והם הרגישו שבן גוריון מעדיף הרבה יותר את אנשי הצבא הבריטי. המפקדים איימו בהתפטרות, וגלילי מונה לעוזר שר הביטחון, תפקיד פחות משמעותי. לאחר מכן מטכ"ל ההגנה הפך למטכ"ל של צה"ל.

"כל העם צבא, כל הארץ חזית."
לצפיה ב-'פרק טוב'
פרק טוב
02/06/2020 | 23:02
6
מה יש לכולם מאבא שלה היום?

אלינור חיה!

שרה, אוי שרה...

יעל, תגידי לגאולה יפה תודה.
לצפיה ב-'מיכל ממשיכה גם עם מור סרוסי שלוהקה לבת השוטר'
מיכל ממשיכה גם עם מור סרוסי שלוהקה לבת השוטר
02/06/2020 | 16:44
1
14
לצפיה ב-'יפה לה!'
יפה לה!
02/06/2020 | 19:48
4
לצפיה ב-'שני ליהוקים חדשים לזיגי!!!!'
שני ליהוקים חדשים לזיגי!!!!
02/06/2020 | 13:37
1
27
הראשונה   הוא מירי בודהנה ,  בתור שימרית ארזי - אימא של   דורי ותמוז- כן כן , אז מתברר שאילנית ואלירז לא יהיו  ההורים כפי שאני סברתי...
 השניה - הליהוק שאני ויוסי חיכינו  לו כ"כ  , כן  כן- שירה לוי , ולא ללא בתור תמוז ארזחי, אלא בתור נטע , נערה  מתבודדדת  שתופרת , ועסוקה בשמירהה על אחיה הקטנים...

לצפיה ב-'אורן ושחר מתים עליה'
אורן ושחר מתים עליה
02/06/2020 | 13:38
14
ולייייייייייי יש איתה תמונה!!!!!!!!!!!!!

ליייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!

ונגעתי לה בשיער!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דמות שונה ממה שהיא בדרך כלל עושה.
לצפיה ב-'מעניין למה נועה קילר לא עושה יותר סדרות אולי בגלל הצבא '
מעניין למה נועה קילר לא עושה יותר סדרות אולי בגלל הצבא
02/06/2020 | 13:19
10
לצפיה ב-'אז מה צפוי לנו?- יוני 2020 '
אז מה צפוי לנו?- יוני 2020
01/06/2020 | 21:34
6
32
גם המדור מתחיל להתאושש  מהקורונה , אך ערוך ודרוך  לגל שני...
לצפיה ב-''
01/06/2020 | 22:06
1
35
התחנה 3 -   אז מה יקרה לאדר שנשאר תקוע במחסן  עם קצר חשמלי , שגרם לשריפה והוא נחנק מהעשן?  האם אלומה תספיק להגיע לסבא שלה עם תרומת הכליה ?    מתנדבים חדשים : אסף גורן ,שיר זוארץ, רוני מרום קליין. עם שירה לוי , לירון רביבו , יוני מלס , יוני גרין, יובל גונן.. בכורה בPLY ב3.6 , בVOD ב4.6.  שידור סדיר בערוץ  קידז החל מה7.6 .    
בונוס- ספיישל חגיגי  שכולו מוקדש  למלכתו  של יוסי - שירה לוי  החל מהיום  בvod לזמן מוגבל .. 
רדיוס 100 מטר  -  יוצרים ישראלים בעקבות הקורונה - סדרת סיפורים  של יוצרים  כמו מאור זגורי, שירלי מושיוף  בהשראת הקורונה. עם יעקוב זדה דניאל ,נינט טייב, רועי ניק החל מה10.6 
לאבד את אליס - דרמה מאת סיגל אבין (משחק החיים) על אליס , קולנוענית נשואה  במשבר גיל ה40 , שפוגשת יום אחד ברכבת את סופי  , תסריטאית  צעירה שמעריצה אותה  הן נשאבות ביחד למערכת יחסים  . שלא ברור בה מי חודרת יותר מדי.  עם איילת זורר , ליהי קורנובסקי ,נינה קוטלר..  החל מה18.6 
נורמאלי -סדרת דרמה  בת 8 פרקים מאת ליאור דיין המבוסס על חיו,  הסדרה תספר על נעם אשכנזי ,  עתונאי בעל הפרעות רגשיות , שלוקה בהתקף פארוניה , ובמחלקה הפסיכאטרית   בה הוא מאשתפז , הוא סוף סוף מוצא את עצמו , אלא שלמחלקה חוקים משלה ... עם רועי ניק, רמי הויבגר.  מוכנה ומחכה לשידור... 
ג'ודה 2  -עונה שניה לדרמת הערפדים שעוסקת במיסטיקה היהודית  במסגרת של אימה..בעונה הזאת ג'ודה יוצא להלחם ב"בני הזאב" שרוצים להשתלט על כל אירופה עם ציון ברוך  עמוס תמם סיימה צילומים  מחכה למשבצת השידור 
החולמים- דרמת פשע  שתתרחש בשנת 2008 על רקע המתיחיות בעזה , כאשר שלישיית סטודנטים פלסיטנים בת"א  רוצים קצת לסדר את הראש עם , בסופו של יום, אבל נקלעי לעסקת סמים עם משפחה פלסטינית, שמסבכת אותם עם המשטרה , עולם  הפשע המקומי ומשפחותיהם , כדי לצאת  מהסיפור  הם מייצרים פרויקט חדש , של יהודים וערבים  שעורכים הפגנה דרך פסטיבל מוזיקה.... עם  ריאעד סולמיאן ,לואי נופי (זגורי אימפריה), מאיסה עאבד אליהדי (מתים לרגע) .. סיימה צילומים מחכה למשבצת השידור.. 
  זיגי - דרמת נוער  חדשה לטין ניק,   משחר סגל ואורן יעקובי  שהביאו לנו את "התחנה" ו"פלאשבק".   כמו בסדרות הקודמות הם ינסו להנחיל לנו ערכים למציאות ,  והפעם , סיפור סטייל "האנה מונטנה"   בדגש על קבלת השונה , דרך סיפורו של דורי ארזי ,  נער החולה במחלת עור אשר סובל מהצקות מצד  הסביבה.  כאשר משפתתו  עוברת לישוב חדש , הוא מצליח  לפתוח דף חדש, למצוא חברים , אהבה ראשונה.. ואף  מפתח קריירה מוזיקלית  תחת זהות בדויה  במסיכה  שנקראת "זיגי", האם שהמציאות תחשף , הוא עדיין יהיה אהוב  הקהל?  עם אמיתי הרמן , עומר חזן, שיר זוארץ (התחנה). לאחר הפסקת קורונה   תתחיל צילומים מאוחר יותר החודש .  
בוגד - סדרת מסתורין  ותעלומה ,מהיוצר של כפולים  שתספר על היעלמות מטוס ישראלי בטיסה לבגנקוק , התעלומה מסתבכת כאשר מגלים שפרטי ההעלמות המסתורית  קשורים  לאחד הנוסעים , אנשי הביטחון חוקרים   את התעלומה לפי סינון לדעות קדומות  מי שמצליח לשפוך אור על הדברים הוא ג'ורג'י , איש חקירה לשעבר שהתעוור כתוצאה מפעילות מבצעית . אשתו ובתו היו על המטוס בכוונה לעזוב אותו , ודווקא הוא יודע את פתרון התעלומה.. עם ליאור אשכנזי, ניב סולטן , עוז זהבי  
שנות הירח- סיפור חיו ש.ל אביב גפן , בשנות ה90  מסופר כאן במולא עוזו .. אביב הצעיר פורץ דרך במוזיקה הישראלית , כאשר  הוא פורץ מחסומים שעד אז היה אסור לדבר עליהם .. יכללו בסדרה גם דמויות מוכררות נהתרבות הישראלית של אז כמו תמי רודנר , איפה הילד , שלום חנוך, איגי וקסמן  , וגם משפחתו של אביב   יונתן ונורית גפן , שירה גפן.  עם נח אנגלהרד כאביב הצעיר.. בדחיית צילומים על רקע הקורונה ...  
 מה שקרה באוסלו-  שיתוף פעולה שני של ישראל  עם נטפליקיס יוצא לדרך, והפעם דרמה מקורית חדשה על ימי האוסלו ב93  בשיתוף פעולה עם רשת נורבגית.. סיפורם של זוג הורים שמחפש את בתם בת ה24 שנעלמה ונמצאת בידי  דע"אש ...  עם אלון אבוטבול , רותם אבהוב , גיל פרנק , דניאל ליטמן...  בדחיית צילומים על רקע הקורונה ...  
נעלמים 4 -לאחר שב3 העונות העיקריות היינו באשמורת,  גיבורי הסדרה עוברים לעיר הגדולה - ת"א.. שם אמה מחדשת קשר עם ידיד שלא רק שאולי פוגע בקשר  שלה עם עידו , אלא גם סוחף אותם לתעלומה חדשה שכוללת כספת , ומרוץ לראשות העירייה של ת"א ..  עם גאיה גור אריה , עדי אלון , ספיר בן רובי 
כלא 400-  דרמה שנייה שמופקת במסרת שיתוף הפעולה של  נאטס הפקות  עם רשת  Vicacom CBS הבינלואמית  אחרי ספיידרז , והפעם למבוגרים.  זה סיפור מאת עומר גולדמן המוכרת משכונה ,  שתספר על חוויות אוטוביוגרפיות.. עומר כותבת בסדרה על  תקופת הכלא הצבאי דרך סיפורה של  אלי , בחורה בת 18 ופציפיסטית שלא מצליחה להוכיח בועדת מהמצפון  שהיא ראויה להשתחרר ,. דרמה שתעסוק בשאלה כמה אפשר להיות  פצפציטים במדינת מלחמה כמו ישראל ..
הברווזון המכוער-  סדרת המשך ל״אורי ואלה״ , במוקדה יעמוד צוקי , השף הנהנתן שבסדרת המקור ניהל מערכת יחסים למרות הפרש הגילאים הגדול עם אלה.  הסדרה תלווה אותו בניסיון  לשרוד מערכת יחסים חדשה עם  עדן , דוגמנית שצעירה ממנו בעשרים שנה , ופתאום באה סמדר גרושתו שסובלת מדיכאון  שבאה לגור איתם , הם מקימים שלישיה לא שגרתית שהסביבה לא מקבלת  ומנסה לפרק.. . עם פבלו רוזנברג..   
שבאבניקים 2 – העונה השנייה  תלווה את ארבעת החרדים  -המופרעים -צדיקים בניסיון לשרוד את העולם ,הירושלמי הדי גדול עליהם . הם שוכרים דירה דווקא באיזור חילוני שגם הוא מתנכל אליהם מנסים להתאושש מההעפה  המשפילה  מהישיבה בסוף העונה הקודמת , ולהקים לעצמם ישיבה פיקטיבית .. עם דניאל גד , ישראל אטיאס , עומר פרלמן , אורי ליזורביץ'. 

לצפיה ב-'המשך '
המשך
01/06/2020 | 22:20
19
ירושלים- דרמה משטרתית שתספר את סיפורו של אמיר , קצין ירושלמי שמפקד על יחידה משטרתית שתפקידה הוא לשמור על הסטוטווס קוו בעיר ולא לחקור  פרשות .  בעקבות תעולמת המוות של איש דת  שמשפיע על הפרת האיזון ., אמיר הופך  לחשוד העיקרי ,  ובניסיון לצאת , הוא  רק מסתבך.  
מג"ב - סדרת אקשן  שתחשוף רובד על המשטרה הישראלית,  ותספר לנו על הזרוע המבצעית של המשטרה  ולוחמי משמר הגבול , דרך סיפורם של שלישיה שמתגייסת  למג"ב ועל ההתמודדות שלהם עם המצבים השונים בשמירות על  פעולות טרור , אירועים דתיים , לאומיים  מצעדי גאווה
אודיסאה - דרמה חדשה מהיוצרים של זגורי אימפריה   על זוהר, מל"שב ירושלמי , פטריוט גאה שחולם על הגיוס לצה" ל במג"ב  ועף עוד בשלב  הבק"ום.  מיואש , מגיע זוהר לאולם אירועים "אודיסאה ומתחבר עם הבוס שרלי ששולט באולם ביד רמה ואינו מרוצה מעובדי המטבח הערבים. שרלי  מצמד את זוהר אליו  למשימה , לגרום לעובדים הערבים לעזוב מרוצנם .. שניהם  יוצאים למרר את חייי הערבים  באולם  וזה עולה וגואה  עד לחשיפת סוד משמעותי מעברם .. 
צפוף 4 -עונה רביעית לסדרה על חיי משפחת חי-בר ,  אנחנו מלווים אותם  שנירית בהריון  ראשון ממיקי  עם בת  חדשה... עם יעל שרוני, אלי פינש, שירה נאור, דניאל ליטמן, בר מינאלי 
מצולמים 2- עונה שנייה לקומדיה המבוססת  על הדוקו ריאלטי "מחוברים" שתחזור להציג את שלישית "מה קשור" בדמויות שונות ששופכות את הלב... 
 בעלת החלומות -לאחר שביקרנו במסיבות הפול מון  והיינו באשדוד עם ג'יין הבתולה , הוט  בידור מביא אותנו לעולם פותרי החלומות בטלנובלה חדשה... 
השלישי – דרמה שמבוססת על ספר באותו השם מאת  ישי שריד,המציגה מציאות פוסט אפוקליפטי  בה ישראל בעצם בעתיד הקרוב  כמעט ומשומדת  במתקפה גרעינית,   אלא שיוהעז , קצין צעיר שאלוהעם נגלה אליו , מצליח להציל את ירושלים , ובעצם מקים מחדש ממלכה דתית עם חוקים קדומים  הנשלטת באמצעים של המאה ה21 , אלא שיונהתן הנכה שעובד בעבודה שמעבר לכבודו כבן מלוכה  מורד  בכך  20 שנה מאוחר יותר , ומאיים על אביו בלקיחחת כסא המלך  
 חנצ'י -  דרמה על חנצ'י -צעירה חרדית הגרה ב בבועה היהודית של ברוקלין  , אך  לא מרוצה  מהשידוכים שאביה מסדר לה . בפנטטזיות שלה היא חולמת על  חיילי ישראל  המסוקסים, היא מחליטה לעלות לארץ , אך המציאות מכה לה בפני 
הנסיך השחור - אינדל קבדה , בוגר האח הגדול יוצא בדרמה על גזענות .. כאשר רצח של אתיופי  ע"י שוטר מזעזעת  את כל המדינה , , אינדל  יוצא לנקמה , ובמסע להגנה על כבוד העעדה האתיופית , אך מצליח יותר מהצפוי ,  ואף מבוקש ע"י העדה להפוך למניהגם , אך הוא מתלבט בין  חיו הקודמים לבין חיו הסוערים ..  
פאקניג מוקנדו -  קומדיה שחורה מיוצרי  "מטומטמת"  על אבישג , צעירה בהריון המתמוטטת לפתי בכביש המהיר , כאשר היא מתעוררת , היא מבקשת לקחת ממנה את  התאומים שבבטנה על מנת להציל אותם מכישוף משפחתי, אך בדיקה של המסודות מגלה שמשפחתה היא משפחה נורמטיבית לגמרי , ומחליטים שאבישג היא זאת שלא כשירה לגדל אותם .. מעבירים אותם לסבתה , אך אבישג יוצאת לדרך כדי להציל אותם מצפורניה של סבתה . 
מלכות 2- סדרת הפשע שעוסקת בפשיעה מנוקדת המבט של הנשים תשוב לעונה שנייה .. עם ריטה , מלי לוי גרשון , ליהי קורנובסקי.. 
סדרה ללא שם  -  סדרה חדשה מאת מאור זגורי שתספר על  שבעה רוווקים תל אביבים, בעקבות האהבה והמימוש העצמי. 

לצפיה ב-''
01/06/2020 | 22:36
24
תאג"ד 2- בעונה השנייה התאג"ד שלנו עולה לגבול עם סוריה  להתמודד עם המשימה לטפל בחולים והפצועים הסורים,  תחת פיקודם של חיילי האו"ם  הנוקשים שכלל לא מעניין אותם להקל על המצב הלאומני.  הם מוצאים את עצמם תחת פיקודם  ; של צותת הטנ"צ  (טיפול נמרץ צבאי ואינם מרוצים , במקביל כמובן שמתגלה קנוניה  שמוערבים בה השדכנים הסורים שמשום מה  מביאים בכוונה את הפצועים לגבול  , הפצועים עצמם , ואנשי הביטחון שרוצים להקים יחידת מודעין על גבה של סוריה  ,  האם החבורה שוב תעלה על הקנוניה ? מגויסים  חדשים: עידו ברטל, דניאל ליטמן , דנה לב (כדברא)    עם  אור אדרי ,שירה נאור, דין מרשיקנוב. החל מה15.6.. 
 חיה - סדרת מתח על תופעת הסחר הבינלואמי בתינוקות .. במרכז הסדרה אישה חסרת בית בהריון. שמגויסת למשימת החקירה עם דלית קהן (מתי נתנשק), לי בירן, שרון אלכסנדר , נעמי לבוב , יפתח קליין. 
 מחנה אבא-  קומדיה חדשה לנוער בקידז ,  במוקד הסדרה יעמוד נתאי ,  נער בן 15 , שנאלץ לעבור לבסיס צבאי  עם אביו , לאור גירושים ועל חיו הלא פשוטים בבסיס ..עם עמית הכטר,  אסי ישראלוף, קים אור אזולאי ולידור אדרי (אילת)   . סיימה צילומים , כעת עריכות וציפייה למשבצת השידור. 
ככה זה 2- עונה שניה לסדרה על מערכת יחסים של שני גרושים.. עם אסי כהן , דנה מודן. סיימה צילומים , מחכה למשבצת השידור  
 דה שואו (שם זמני) - אורי גרוס לא מפסיק ליצר לנו דרמות נוער לאחרונה והנה דרמה מוזיקלית שניה אחרי או בוי ליס , הפעם בטין ניק  סיפורן של אמא ובת שחוזרות לגור אצל סבתא   בכפר משעולי לב , עם יונתן מרגי, אניה בוקשטיין , חנה לסלאו , ריף נאמן .  הצילומים יחלו החודש... 
הטבח- דרמה חדשה על עולם המסעדנות , בראשה שני שפים מתחרים זה בזה..עם רותם סלע, גל תורן , גורי אלפי   צילמה כבר  חודש צילומים.. , יצאה להפסקה   
למה? מי מת?- סדרת פשע חדשה בכיכובבה של ליהי קורנובסקי.. דחיית צילומים על רקע הקורונה... 
 מלכת היופי של ירושלים -  דרמה יומית שתתבוסס על הרומן המצליח של שרית ישי לוי , במרכזה תעמוד קללה  על נשים במשפחה ירושלמית שהגברים שאיתן לא יאהבו אותן ..  עם עומר דרור, לונה מניסטור (פאודה), דניאל גד... 
 בת השוטר - דרמת נוער חדשה לקידז  שמיכל קופר קרן (כדברא) שותפה בכתיבתו , שתעסוק בעולם מפתיע לקהל היעד - עולם החרדים... עם ליאנה עיוון(שכונה) , עומר נודלמן (ספיידרז) 
סדרה בלי שם- יס ממשיכה להביא לנו יצירה מהעולם החרדי  והדתי , גם הפעם יעמוד סיפור אהבה בלתי אפשרי.. 
הפקידה-  דרמה על המעילה של אתי אלון..  עם חן אמסלם ,  
על הספקטרום 2-  הסדרה שהתעסקה בנושא כ"כ נוגע ללב  , ועסקה בדירת שותפים  של אנשים שנמצאים על הרצף תשוב לעונה שנייה .. עם ניב מג'ר . נעמי לבוב ..  
המדובב 2 - עונה שנייה לדרמת הפשע , במוקדה פושע לשעבר , שהוא גם מדובב במשטרה .. עם אור בן מלך , אניה בוקשטיין , עמוס תמם ..    
פאודה 4-עונה רביעית לסדרה על יחידת המסתערבים  בראשו של דורון קבליו , פרטים עלילתיים יחשפו בהמשך .. עם ליאור רז , איציק כהן , עידן עמדי , רונה לי שמעון , יעקוב זדה-דנ
לצפיה ב-'ערוצי הברודיקאסט '
ערוצי הברודיקאסט
01/06/2020 | 23:07
19
כאן 11 
היהודים באים 4 - עונה רביעית לסדרת המערכונים  שמציגה  את מורשת ישראל , וצוחקת על  רגעים בהווי  היהודי  , וגם מציגה  אתת דמויות  התנ"ך בקומיות .. עם יוסי מרשק , שירה נאר. החל מ 
טהרן  -דרמת אקשן חדשה על  המוסד במשימה לחסל את הגרעין  האיראנית   תמר רבינאן , סוכנת מוסד צעירה נשלחת לאיראן בסיפור כיסוי , וכמובן שהכל מסתבך  שהיא חוברת לחבורה של צעירים איראנים  מתנגדי המשטר.  עם ניב סולטן , לירז צ'רכי , תותי ניניו החל מה22.6 
שעת הנעילה-דרמה  תקופתית  על תקופת מלחמת יום הכיפורים ועל התמודדות החיילים עם המלחמה. עם ליאור אשכנזי , לי בירן , עופר חיון ,עומר פרלמן  סיימה צילומים מחכה למשבצת השידור. ד 
שב"ס 2  - הסטיקום שמציג מצבים מהכלא הישראלי , חוזר לעונה שניה .. הצילומם חוודשו מהפסקת הקורונה  
מותק בול באמצע - דרמה קומית  על אגוז בזולה ,  ראש מפלגת "בול באמצע"   שמוצא את עצמו מנהיג סיעה של  נשים בלבד  עם גרושתו , ועם כוכבת ריאלטי .. עם נעמי לבוב , גילי איצקביץ' (כדברא). הצילומים חודשו מהפסקת הקורונה 
מורה פרטי- סיפורו של מוטי , אדם שמשפחתו התפרקה , והוא מוצא נחמה בעבודתו כמורה פרטי , במקביל הוא פוגש את אשתו  בבית הקפה שהוא עובד בו . עם תומר קאפון , שירה גפן ..  סיימה חודש, יצאה להפסקת צילומים על רקע הקורונה.. 
אחד על אחת -סדרה חדשה עם אודי פרסי 
מנייאכ - דרמה משטרתית חדשה. עם שלום אסייג , לירז חממי, עמוס תמם , מיה דגן..   
פמת"א 2 -  הסדרה  המצליחה על פרקליטות מחוז תל אביב  תקבל עונה שניה שתעלה ביוני 2021 לפי הערוץ. עם חן אמסלם , אושרי כהן ... 
יאפא-דרמה חדשה בשיתוף סי בי אס האמרקאית שתתמקד בהווי האלימות ביפו  דרך  חקירת רצח של נערה יהודיה ,,  כאשר צמד השוטרים המובילים את החקירה הם ממוצא רוסי ומזרחי .. גם הסכסוך הישראלי -פליסטיני יכנס לנבכי העלילה ..  
חזרות-  דרמה קומית על  הפקת תיאטרון של מחזה  שמבוסס על חיהם של בני זוג שבדיוק שההצגה שלהם  מקבלת אור ירוק , הם נפרדים . , המצב מאלץ אותם לעבוד יחד .. - לא נעים נכון? עם אגם רודברג, איתי תורג'מן..  
 אפס שתיים (זמני)-  דרמה קומית שתספר על הצד הנשי בצה"ל על טירונות נשית  ועל ההיבטים המורכבים שם, דרך עיניה של המפקדת מחלקה, נועה שזו לה גם המחזור הראשון של טירוניות  ..   
סדרה בלי שם-דרמה מוזיקלית , תספר את סיפורה של להקת רבנים צבאית.  נחומי בטוח שהוא יזכה בתפקיד הנחשק , סולן הלהקה , אלא שלמנצח מוני יש תוכנית אחרת ...  
קשת 12 
 עיניים -דרמה מוזיקלית  חדשה שתתמקד בז'אנר הים תיכוני תספר את  סיפורה של זמרת צעירה ,עם אמרגנית קשוחה,  וכמובן סיפור אהבה גדול .. עם נופר סלמיאן, אגם רודברג, אגם בוחבוט , ישראל אטיאס משבצת השידור  ע"פ ההפקה ביוני הקרוב, אך יכול להיות שיותר מאוחר תלוי מתי פירסומים יתחילו לרוץ
הנחלה -סדרה חדשה שמשקפת משפחה ישראלית , והיחס שלהם לדאגות כלכליות , שבצד אחד צעירים שלא מעניין אותם כלום , ומצד שני זקנים שלוקחים הכל ללב , דרך סיפור על עובד בענף החלקאות , ענף מאוד ציוני , אך לא מרווח  מספיק מבחינה כלכלית . עם שלמה בראבא , נלי תגר .. סיימה צילומים , מחכה למשבצת השידור 
ישמח חתני- סדרה אשר תמשיך את עלילות הסרט הקומי המצליח בעל אותו שם , אשר תספר את המשך קורתיהן של הדמויות מהסרט.. .. עם   אוולין הגואל , עינת  שרוף , אורנה בנאי , אור בן מלך   
 מה שבע -ישראל ובפרט ערוצי הברודיקאסט ממשיכה ללעוס את  ז'אנר הסטיקומים המשפחתיים בסטיטואציות עם החבר של האבא , האחות הגרושה - הטויסיט הפעם - משפחה של שבעה ילדים. עם ישראל  קטרוזה, מאיה דגן . 
יש לה את זה 2 – אז האם הבדיקה של שירז מזויפת? , והאם אהבתם של נטלי וליאור תנצח? .. עם ניב סולטון , מגי אזררזר , עוז זהבי  
כפולים 3- סדרת המתח  שסובבת סביב המוסד וסביב משפחות ישראליות רגילות שמגלות כי  בעקבות פיצוץ מקרה לאומי , הן קשורות אליו בדרך לא דרך חוזרת בעונה שלישית  , מה יקרה בה ? את זה נגלה רק שהעונה תתקרב ..   
ערוץ 13
נבסו 2- עונה שניה לסטיקום שצוחק על המצבים עם האתיופים בישראל.. שבמרכזה משפחה משולבת של גבר מהעדה האתיופית , אישה מהעדה האשכנזית וילדה משותפת . עם יוסי ואסה , מירב  פלדמן , חנה לסלאו.  לפי הפירסומים תעלה החודש בשבועות הקרובים...
   בלאק ספייס - קומדיה חדשה . אין פרטים עלילתיים .  עם גורי אלפי , ליאנה עיון ואדם שנל (פוראבר) , ליעז הרוש. 
הרמון 2-עונה שניה לסדרה שנגעה בנושא כואב , נשים משועבדות לגואל רצון , מה יקרה לנשים לאחר שהשתחררו מהקומונה ? האם באמת הן מסוגלות לשקם את חייהן ? עם נועם לוגסי , חן אמסלם . יורם טולדנו, אלון אבטובול   
חברות 5- הסטיקום  הנשי שמציג חבורת נשים   שכל אחת מהן היא אישה ישראלית נורמטיבית   מהרווקה ההוללת  ועד האישה הנשואה באושר חוזרת לעונה חמישית  עם ליטל שוורץ , מגי אזרזר , לירון ויסמן , לירית בלבן  .. 
כאן חינוכית 
הבאר - דרמת מסתורין ותעלומה שתספר על חבורת ילדים שמגלים ישות על טבעית בבאר הישוב , בו הם גרים.. עם אמה אלפי (אמאמביכה), רומי אבירם(תברחו)...   
תיכון מילאנו- דרמה ראשונה  לנוער בחינוכית מאז שעברה לתאגיד , הסיפור הוא על הפאפשסטים  מול העניים שהמפגש בינהם מוליד  אנטיגות וכמובן רומנטיקה.. מרכז הסיפור הוא מגמת אומנות יוקרתית .. עם אקי אבני .  
לבד בבית -  קומדיה מיוצרי  "קופה ראשית ".. עלילה לא ידועה  עם יגאל עדיקא , דניאל סטיופין. 
שקשוקה-דרמת ילדים  המבוססת   על סדרת הספרים בעלת אותו השם מאת גליה עוז  על מערכת היחסים  הנוגעת ללב של יולי וכלבתה שקשוקה. 
לצפיה ב-'שונות '
שונות
01/06/2020 | 23:14
19
ניקלודיאון ( משותף ליס והוט)  
סקיי-  סדרה ראשונה של גיורא חמיצר לשתי הפלטרספמות והפעם  אחרי שיצר  את שכונה  עם נועה פניני,  שניהם מביאים עוד  הרפתקאה חדשה לנוער  .  הפעם  חוזרים לאובר  המדע בדיוני שהיה באי,  ומגיעים לעולם החייזרים. כמו שהאי היווה  מעין "אבודים " האמרקאית ו"בחזרה לעתיד". הסדרה החדשה  תהווה  "אי טי"  גרסת חמיצר,. כאשר כמו בסרט , חייזרית בשם סקיי מגיעה לעולם שלנו. .. עם בר מינאלי, שחר טבוך (תברחו), עידו טאקו (קיבוצניקים) , דניאל גד , לידור אדרי (אילת).    ,  חוזרת לצילומים  מהפסקה על רקע הקורונה .... 
אבא מטפלת 2- הסטיקום המשפחתי שעוסק  באייל מנסיני - הגבר  שעובד בתור אופר אצל משפחה עשירה בזהות של אישה  תחזור לעונה שנייה שתענה האם אייל יזכר בזהותו כאבא של שקד? עם יובל סמו, גיה באר גורביץ' , דין הפנר..  
ערוץ Kidz  (משותף ליס והוט ) 
כפולה 5-  עונת פריקוול מיוחדת שתספר על אירועים שהתרחשו עם נועה, ירדן , ושאר החברים לפני אירועי העונה הראשונה. איך ליבי עומר תשולב בעלילה? כפולים  חדשים: אגם בוחבוט ,און רפאלי, קים אור אזולאי. עם נועה קירל ,  ,ריף נאמן ,  עומר דרור.מתחילה צילומים  ב7.6.. 
סלקום TV 
סדרה בלי שם - סדרת דרמה ראשונה בלעדית לסלקום tv. בינתיים רק התקבלה החלטה להפיק את הסדרה. 
סדרה בלי שם - סדרת דרמה לנוער ראשונה בלעדית לסלקום tv. 
פלטפורמה לא ידועה 
הכלה מתל אביב (שם זמני) -  עיבוד ישראלי  טלנובלי נוסף לטלנובלה מצליחה  "הכלה מאינסטבול "… 
לצפיה ב-'תודה רועי! אין עליך אין'
תודה רועי! אין עליך אין
02/06/2020 | 23:06
1
לצפיה ב-'ספיידרז- שבוע שמיני ולפני אחרון'
ספיידרז- שבוע שמיני ולפני אחרון
31/05/2020 | 15:29
4
17
שבוע ממש לפני אחרון!

אז מה יקרה לבלו בירד?
לצפיה ב-'פרק 33'
פרק 33
31/05/2020 | 15:30
1
11
האם הבלו בירד תושמד?

מה התכנית של לין?

שון וניקי יהיו בדייט?

והאם סופי ודניאל זוג?
לצפיה ב-'לא, תכנית גרועה, עדיין לא, וכן בטח!'
לא, תכנית גרועה, עדיין לא, וכן בטח!
31/05/2020 | 21:24
16
למה הם צוחקים על זה? משבוע הבא, קובי מימון סוכן נהדר בסדרה אחת ונאשם ברשלנות בסדרה שנייה.

עכשיו כשראיתי שוב כוכב, אני יכול להגיד ששון גודמן... לא, את זה נשמור לאחר כך. ניקי, לקחת עודפים מעמית? שעתיים זה נחמד, אבל בטח יקרה משהו.

לא טובה באופנה. לא טובה בצבעים. בכובעים בכלל לא. היא ממש גרועה בזה. בואו לא נתמקד בזה. סדרות מתח? איזו למשל? אדם ושון זה שני החתיכים של מיכל. ה-חתיכים.

אולי נימי שלח דרך הפרחים?

חמודים אלה. אתם יודעים שבחג ראיתי בית הכלבים ומסתבר שיונתן היה שם בתפקיד אורח ומאוהב בנאיה? אז הם חזרו בסוף וזה עבד לו. חמודים. רגע, מי מנתק קודם? והיא התכוונה שתנשק אותה. לא, חמוד?

כולן היו מאוהבות באדם. ובשון. זה קרה בדיוק כשהייתה רומי מרושעת ודורין עוזרת. הוא יעלה על זה.

איך החממה משתנה פתאום. הסוכנת והמורה. אבל אני יודע שאריק יפול. הוא יפול ברגע שאלינור וקסלר תחליט שהוא נופל, כמו אז! רגע... אריק לא ידע? הוא גם לא יודע על זה שהיא אחות של... נראה לי שהם לא מבינים מתי משקרים להם.

למה סופי לא בחלוק? אני מרגיש שמשהו ישתבש פה.

בן אדם, אתה היית רק בתפקיד אורח. הוא סבל אותה שנים עד שהיא הועילה בטובה לנשק אותו. אני מבין שלמעצבת קוראים אביגיל. נכון, גברת קארין קרמר?

משהו בבחור הזה לא בסדר. המשקפיים האלה בעיקר.

דניאל, למה אתה מטומטם? לין, את מחוסרת עידון.

אוקיי, צריך להרוג את שון. צריך להרוג אותו.

אם אלה רק הייתה בצד של הטובים.

כוסברה? זאת דנה שניררררררר. אוי, נו. באמצע הפיצה.

המזגן. קר פה בגלל ש... זה שם.

אוקיי, אז זה באקו. זר פרחים... עכשיו הכול ברור.

אולי גם שום דבר לא מושך בשון עכשיו. היא מוחקת ומתרככת. לא הולך לכם בכלל.

מי מופיע? אוף, הצנטריפוגות. דורין הלא-גרומלית הזאת.

כן, אלה. זה מאוד מוגזם. למה תמיד קונים אתכן בשמלות?!

אני חושש שאדל תעשה משהו.

האיגניסי-לשעבר.
לצפיה ב-'פרק 34'
פרק 34
01/06/2020 | 18:45
1
5
אז האם יצליחו עם הגביש הנוסף?

מה עם התכנית של לין ואלה?

שוניקי יהפכו לזוג?

ולמה אין מאבטחים בצימרים האלה?!
לצפיה ב-'בעיות מים, אופנועניות, בעיות אבטחה... אנחנו באשמורת'
בעיות מים, אופנועניות, בעיות אבטחה... אנחנו באשמורת
01/06/2020 | 19:50
8
זה אפשרי אם טומי יתחיל להיות שוב חכם לגילו. קטן עליך, דניאל. תהיה חטיפה. ואז נהיה באשמורת. קיבלת כסף, ילד מתוחכם לגילך?!

מעלות קלווין. מגניב. שוודי גדול. ניקי. לא נשמע יפה. היא סתם משגעת אותו. בסדר, ניקי ממציאה כלים ולין ממציאה אקסים.

טומי, תעבור להשקעות בבורסה. טוב?

למה האופנוענית שהיא לא-רוני מפעילה את אחותה הלא-גרומלית?

בפעם האחרונה שמר גודמן נתקל במחשב על זה היה אשתו של פלנקטון.

הלא-גרומלית הזאת. כן, כן. היה את הקטע הזה. איזה צחוקים. אל תדאגו, המשטרה לא תעצור אותו (עד לשבוע הבא). דורין מאוד לא מאיימת. שקט, אנה הסוכנת לא-מהמוסד!

פתרון...

פרצות באבטחה. שוב. אשמורת.

שפה מוזרה. כן, הוא אמר. טיפש לגילו.

נו, באמת, דורין.

אני לא יכול לשמוע אותו מדבר. הוא מאוד לא מתאים לתפקיד. אין מים, אנחנו לגמרי באשמורת. גם מישהו שמחפש כסף.

כן, בואו נראה מה קורה. שלי ארסט?! לך, לך לישון.

תגידו, אגב, בן נעלם לגמרי? שחק את המשחק.

כן, זה היה די צפוי. אבל לין לא כזאת מדהימה. לא פעם ראשונה שאלה עבדה עליו.

אני יותר אהבתי את ליבי. או את רונה גפן מסוסי פרא - שהיא בתכל'ס אימא של פיקה? ניקי, אולי תגידי את מה את חושבת על השמלה? לא מעניין אותך? לא, אז לא. אבל נאיה קרעה אותי. לך, שון. לך.

בנט? קרוב של... אה, לא. זה שוב הבעיות באבטחה פה. צורפות זאת דינה!!!!!!!!!!!!!!

בסדר, גם קירקי. איזה שברים? מה קרה נלחצת, ניקי? נו, אבל שחייה זה החיים של שון השני ובכל זאת...

לין, את בצרות. לין, בחייאת, תמצאי חיים.

לא שוב המדיח! די כבר! לא המזגן! איזה מזל. נו. יש יעד.
לצפיה ב-'סדרת דרמה חדשה לנוער בכאן חינוכית!'
סדרת דרמה חדשה לנוער בכאן חינוכית!
31/05/2020 | 18:13
5
51
הסדרה ששמה ''הבאר'' תצולם בקיץ במרכזה חבורת בני נוער שמגלים במקרה ישות על טבעית שלכודה בבאר מסתורית באדמות הישוב.

ליהוקים: אמה אלפי (אמא מביכה), זהר שטראוס (אילת הישרדות), נועה קולר, רומי אבירם (תברחו), עלמה קבלרו, איתמר אלוהב, שלומי קוריאט ועוד...
לצפיה ב-'בינתיים מהתקציר זה נשמע לא רע'
בינתיים מהתקציר זה נשמע לא רע
31/05/2020 | 20:51
18
לצפיה ב-'בינתיים מהתקציר זה נשמע לא רע בכלל'
בינתיים מהתקציר זה נשמע לא רע בכלל
31/05/2020 | 20:52
14
לצפיה ב-'רומי!!!!!!!!! ֱֱ'
רומי!!!!!!!!! ֱֱ
31/05/2020 | 21:54
21
מלכה שיש לי תמונה איתה !!!!!!!!!
לצפיה ב-'נשמע כמו שילוב של '
נשמע כמו שילוב של
31/05/2020 | 23:02
19
סקיי , נעלמים וכדברא...
לצפיה ב-'שחקנים טובים'
שחקנים טובים
31/05/2020 | 23:04
11
לצפיה ב-'ליהוקים ראשונים לסדרה החדשה של מיכל הבת של השוטר'
ליהוקים ראשונים לסדרה החדשה של מיכל הבת של השוטר
31/05/2020 | 18:04
1
29
ליאנה עיון ועומר נודלמן
לצפיה ב-'הסבר על הדמויות שהן הולכות לשחק'
הסבר על הדמויות שהן הולכות לשחק
31/05/2020 | 18:11
19
ליאנה עיון תשחק את דנה שהיא שחקנית במגמת תאטרון ובתה של שוטרת שעדה לרצח שהתרחש בבית הספר.

עומר נודלמן תגלם את שחר הילדה החדשה במגמה שלא כל כך מסתדרת עם דנה.
לצפיה ב-'ליהוק נוסף לסדרה של מרגי - אברהם ארנסון'
ליהוק נוסף לסדרה של מרגי - אברהם ארנסון
31/05/2020 | 18:05
1
24
ישחק לצד מרגי, ריף נאמן, אניה בוקשטין, חנה לסלאו, גיא זוארץ ועוד... צילומים במהלך חודש יוני
לצפיה ב-'ישחק אאת בנו של גיא '
ישחק אאת בנו של גיא
31/05/2020 | 21:55
7
לצפיה ב-'מתי יעלה הסדרות של יוני מחר אוט היום באיזה שעה'
מתי יעלה הסדרות של יוני מחר אוט היום באיזה שעה
31/05/2020 | 13:21
1
15
לצפיה ב-'אמור לעלות מחר אם יהיה לרועי זמן'
אמור לעלות מחר אם יהיה לרועי זמן
31/05/2020 | 15:34
12
לצפיה ב-'אליפים - נקודה לרעת ניצה '
אליפים - נקודה לרעת ניצה
28/05/2020 | 01:02
5
18
אני עכשיו צופה בפרידה של ניצה ורוני , אחרי השיחה שלה עם דוידי , בזמן שרוני ואילנה בבית חולים מתקרבים  בזמן שהם מחכים לקטנצ'יק , יופי שניצה הודתה בכך שהיא ורוני לא מתאימים בגלל שהוא לא אוהב אותה   אבל למה אח"כ היא המשיכה לנסות ללקלקל את הבחירה הזאת  להפרד מרוני ? דרך זה שהיא מסנג'רת את גדי בכוונה  לשחק בלב של רוני ועל השרך  מחרבת לאילנה ורוני דייט  
אגב אילננהה פשוט מפחדת להתאכזב ,  אם היא היתה רוצה  דייט עם רוני , והיא רוצה אבל פוחדת , אם אפשר להגיד משהו רע על ניצה זה שהיא אומרת משהו ומתחרטת.. וזה לא שהיא בהתהפכה והפכה לטובה... היא התפכה לטובה רק בסוף  העונה  זו בייצ'ית נאותה?  אימי היתה מסלקת את ניצועדון שלה   
 חוץ מזזה חשבתי על זה :  יוסי כעס על זה שספיר באה בתור דמות  "כאילו" ותיקה , לדעתי היו צריכים לפנות לשני שוב  להעתיק את הסיפור של ספיר לניצה  , ולכתוב לניצה  סיפור שקשור בזה שהיא חזרה בשנת הג'מליים, אבל יש לה חוב מפריז , בגלל שאימא שלה חד הורית , אין לה אמצעים לשלם על הבע"הס   בפריז , וכך  היא מופיעה  במועדונים ,וזה מה שהיא מסתירה מאילנה .. ברמן  עוזר לה במכירת עיצובים , ובעצם מחפש איך לשלם חלה .., וכמובן שהם  הופכים לזוג ...  גדי ומיכה פחות זוגיים בעונה הזאת ככה שזה לא משנה ...
לצפיה ב-'היא תמיד הייתה טובה'
היא תמיד הייתה טובה
28/05/2020 | 10:21
2
10
תראה את לין, תראה מה זה ביצ'ית שתסולק מהמועדון.

אם אני לא טועה שני הייתה בצבא.
לצפיה ב-'יופי אני לא מכיר את לין ואני עוד אכיר אבל '
יופי אני לא מכיר את לין ואני עוד אכיר אבל
28/05/2020 | 12:28
1
10
ניצה נפרדה מרוני. בלילה ששאולי בבית חולים , פתאום היא מתחרטת , ומחליטה לנסות לחזור אליו ?  ולחרב  לו ניסיון להתחיל עם אילנה?  אפילו ללא הצלחה , ברור שרוני נפגע רק מעצם זה שאילנה התחמקה מלהיות איתו לבד  , ולא מעצם זה שניצה באה עם גדי.
תשמע בעיני  זו התנהגות שאין לה כבוד למילה ואפילו מביצ'ית  הייתי מצפה שתהיה  לה מילה...

לצפיה ב-'אז מה אם נפרדה? שינתה את דעתה'
אז מה אם נפרדה? שינתה את דעתה
28/05/2020 | 13:09
6
גם אילנה נפרדת וחוזרת על כלום.
לצפיה ב-'ונקודות שלא קשורות לרומנטיקה '
ונקודות שלא קשורות לרומנטיקה
28/05/2020 | 23:02
1
11
אליפים  צולמה בימים בהם רק התחילו להופיע  הסמטארפונים  , ולדעתתי זה לא חכם  האישיו שעושים מזה שדוידי מביא כזה לגנות , ילד מ2020 שצופה בסדרה , אומנם מבין  שימוש בטלפונים   לצורך דיבור  כמו בשמיניה שילדים מ העידן היום צופים בזה .., אבל לא יבין את האישיו מ מסמארטפון , שהיום יש אינסטוש וטיקטוק ..  ,, אם בני דודים הקטנים שלי יצפו בסדרה , הם יגידו "אוקייי מה ניץ כ"כ מתרגשת?"
לצפיה ב-'אז?'
אז?
28/05/2020 | 23:58
6
והיום אנשים לא יבינו למה ניני ודורי משחקים בפלייסטיישן ענתיקה.
לצפיה ב-'מתי אתם חושבים יעלה כפולה'
מתי אתם חושבים יעלה כפולה
28/05/2020 | 20:57
18
לצפיה ב-' שרשור הספוילרים '
שרשור הספוילרים
28/05/2020 | 13:15
6
13
והפעם... שתי סדרות... ובשבוע הבא יהיו לנו אפילו שלוש!
לצפיה ב-'ספיידרז '
ספיידרז
28/05/2020 | 13:16
3
30
פרק 33:
דניאל תוהה אם הוא וסופי הם זוג רשמי עכשיו. אדל והשותפים שלה מודאגים כשהשרה מתעלמת מדרישת הכופר החדשה שלהם. ניקי מקבלת פתאום הודעות מוזרות מבן כתתה שהיתה מעוניינת בו בעבר.

פרק 34:
הפישרים מנסים לבנות מכונה חלופית, ואדל מנסה לשבש זאת. אלה מתנצלת בפני שון. ניקי ושון ונאלצים לקבל החלטה לגבי המשך היחסים שלהם. אורח חדש עושה צ'ק אין לצימר השכן.

פרק 35:
שון נרשם לתחרות חתירה בחו"ל. טומי עושה טעות שמסכנת את החקירה. בניית הבלו בירד החלופית נתקלת במכשול לא צפוי. סופי ודניאל יוצאים למבצע עצמאי.

פרק 36:
לדניאל יש תאונה קלה והוא מקבל עזרה מזר מסתורי. בזמן ששון נמצא בתחרות החתירה בחו"ל, ניקי מקבלת הודעה מפתיעה. עכשיו שהבלו בירד החדשה מוכנה, הפישרים מבשרים לשרה שמשבר המים הסתיים.
לצפיה ב-'לפני אחרון'
לפני אחרון
28/05/2020 | 13:19
21
דניאל, אתם זוג רשמי. אבל מי הזר?

ברור שלא תצליחי, אדל, כי שר המים החדש יעזור לפישרים!

אני לא מבין, איאן שלחה למיכל הודעה ומיכל ייעצה ללין איך מפרידים בין זוג אוהבים? אבל נראה שזה לא יפעל. למרות ששון וחו"ל זה לא הכי נחמד. מניסיון.

למה תמיד יש בצימר הזה אורחים גרועים?! מי אחראי על האבטחה ב... אה, נכון, היא מאשמורת. אתה יכול לרצוח שם והיא לא תשים לב.
לצפיה ב-' זה כבר מריח כמו שון הראשון '
זה כבר מריח כמו שון הראשון
28/05/2020 | 15:37
1
17
יצא לי חרוז  חחח , אבל אני יודע ששוניקי  עוד לא  התנשקו את הנשיקה הראשונה שלהם , ובכך הם הופכים לזוג הראשון של מיכל של יאללה כבר.. ועכשיו הוא מתלבט אם לנסוע כמו שון הראשון?  יופי תהיה סצינת  כוכב בסוף העונה ..

לצפיה ב-'הוא לא מתלבט, הוא נוסע וחוזר'
הוא לא מתלבט, הוא נוסע וחוזר
28/05/2020 | 16:05
5
לצפיה ב-'פלמ"ח '
פלמ"ח
28/05/2020 | 13:17
1
35
פרק 26:
כשהלילה נגמר והבוקר עולה כולם נדרשים לאומץ והקרבה.

פרק 27:
בעוד שהחזרה לחווה מתגלה כמבצע מסובך מהצפוי, גאולה ומרי ניצבות בפני הזדמנות מפתיעה.

פרק 28:
רות חייבת להתמודד עם האמת שהסתירה ויעל מקבלת הזדמנות גדולה בזמן הלא נכון.

פרק 29:
נסיעה פשוטה לקיבוץ מזרע הופכת ליום מסוכן במיוחד.
לצפיה ב-'יום רביעי... יום רביעי...'
יום רביעי... יום רביעי...
28/05/2020 | 13:21
24
אולי כשהפלמ"ח לא בצבא שמיר ישתלט על החווה ויהפוך אותה לתחנת רדיו לגאולה?

הסוד של רות. סופסוף.

יעל והזדמנות?

חבר'ה, להסתיר את הכרטסת!!!!!!!!!!!!! הם באים!!!!!!!!!!!!!! תגנו על קיבוץ יגור!!!!!!!!!!!!!!!! הם באים לשבור אותנו!!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'אליפים - נקודה לרעת ניצה '
אליפים - נקודה לרעת ניצה
28/05/2020 | 01:03
8
אני עכשיו צופה בפרידה של ניצה ורוני , אחרי השיחה שלה עם דוידי , בזמן שרוני ואילנה בבית חולים מתקרבים  בזמן שהם מחכים לקטנצ'יק , יופי שניצה הודתה בכך שהיא ורוני לא מתאימים בגלל שהוא לא אוהב אותה   אבל למה אח"כ היא המשיכה לנסות ללקלקל את הבחירה הזאת  להפרד מרוני ? דרך זה שהיא מסנג'רת את גדי בכוונה  לשחק בלב של רוני ועל השרך  מחרבת לאילנה ורוני דייט  
אגב אילננהה פשוט מפחדת להתאכזב ,  אם היא היתה רוצה  דייט עם רוני , והיא רוצה אבל פוחדת , אם אפשר להגיד משהו רע על ניצה זה שהיא אומרת משהו ומתחרטת.. וזה לא שהיא בהתהפכה והפכה לטובה... היא התפכה לטובה רק בסוף  העונה  זו בייצ'ית נאותה?  אימי היתה מסלקת את ניצועדון שלה   
 חוץ מזזה חשבתי על זה :  יוסי כעס על זה שספיר באה בתור דמות  "כאילו" ותיקה , לדעתי היו צריכים לפנות לשני שוב  להעתיק את הסיפור של ספיר לניצה  , ולכתוב לניצה  סיפור שקשור בזה שהיא חזרה בשנת הג'מליים, אבל יש לה חוב מפריז , בגלל שאימא שלה חד הורית , אין לה אמצעים לשלם על הבע"הס   בפריז , וכך  היא מופיעה  במועדונים ,וזה מה שהיא מסתירה מאילנה .. ברמן  עוזר לה במכירת עיצובים , ובעצם מחפש איך לשלם חלה .., וכמובן שהם  הופכים לזוג ...  גדי ומיכה פחות זוגיים בעונה הזאת ככה שזה לא משנה ...
לצפיה ב-'ספיידרז- המשך שבוע שביעי'
ספיידרז- המשך שבוע שביעי
26/05/2020 | 16:16
4
7
מי זה רוי שמצטרף אלינו במפתיע?
לצפיה ב-'פרק 31'
פרק 31
26/05/2020 | 16:18
1
5
אז למי בדיוק אדל חייבת כסף?

האם הבלו בירד תשמיד את עצמה?

מה עם המים?

ומה יקרה כשלין תערוך את החזרה המפתיעה שלה?
לצפיה ב-'האיגניסי לשעבר! אבל היא לא גרומלית!'
האיגניסי לשעבר! אבל היא לא גרומלית!
26/05/2020 | 16:58
14
האיגניסים לא הצליחו לגרום להר הגעש להתפרץ, אז הם מייבשים את המדינה? מוזר בעיניי שהרשע נחשף רק עשרה פרקים לפני הסוף.

מה אתה שותה מים כאילו כלום? אגב, אני לא מאמין, אבל בכך שהתמקדתי באודי, שכחתי לגמרי שגם אלכס קרול (הרופא ההוא מתאג"ד) אמור להיות בסדרה. והוא כנראה הרע האמיתי, הוא כנראה מקס. למה לכולם אותו צלצול?

היי, השרה! תהיי יותר נחמדה! אחרת אנחנו עוברים לאלקין! השר לענייני המים יטפל בזה!

למה הוא אוכל על הסט?!

קים, הולכים לפגוש את קים.

אלה צודקת. אבל אני לא מאמין ללין. רגע, למה לא תלכי לליבי או לקארין? לקארין יש סטודיו.

אולי הבן האבוד שלה יודע לפרק פצצות ומתקני השמדה.

אולי הרשע זה נחושתן והוא מנסה לנקום באימא של לבקו.

לא קים ההיא. אבל מה היא עשתה? כן, זה די ברור.

משפחה שלמה, צלצול אחד! עד שיש לו תחום. ג'וני נראה מלחיץ. אה, התקבלת.

הוא אמר שזה בלתי אפשרי בגלל דורין. אקוויוולנטי.

וניקי תתאים כובע לשמלה. אוי, נו, תמיד זה "עוד מעט החופש נגמר והיא חוזרת הביתה". את לא הראשונה שניסתה את זה. וגם את ההפרדה בין הזוג. מה את, עמית?

מישהו חדש? לא, נו... אל תגידו לי ש...

אה, סופי. הרבה יותר טוב. אבל היא חייבת את המשקפיים? אה. אלו. דורין הלא-גרומלית נפלה ברשת.

די עם הצלצול הזה!!!!!!!!!!!!!!!! כן, ניקי, תני לקים לעבוד.

דורין הלא-גרומלית מאוד לא חכמה. כפפות זה חשוב.

אני לא חושב ש... זה מוזר, ניקי. לא, שון, אין פיקניק וקומזיץ!

ודניאל מצוין כרגיל.
לצפיה ב-'פרק 32'
פרק 32
27/05/2020 | 15:02
1
5
אז מי זה רוי?

איך מפסיקים את השמדת הבלו בירד?

מה התכנית של לין?

ומה יגלו היום?
לצפיה ב-'למה הם תמיד מייבשים...'
למה הם תמיד מייבשים...
27/05/2020 | 18:17
6
סופי עובדת עם כפפות כמו שצריך בימי קורונה. רגע, דורין הלא-גרומלית היא גם לא-קירקי?

כן כן, ככה זה נקרא היום. גם מאיה גנור עזבה. וגם קירקי וגם קארין. איך אתה מדבר, הייתה לה זוגיות מאושרת עם דניאל!

פי אייץ' אנחנו אמורים להבין? זה חומציות, אגב. למה דורין הלא-גרומלית תמיד מגיעה ברגע הכי לא מתאים... חייבת מים, סופי?! אנחנו במצב חירום!

איפה אתה עכשיו, זאת השאלה? היה מצחיק אם מישהו מהם היה מסתכל למצלמה. כן צועקים עליך על הסט.

תיהנה מהשבוע הבא. בשבוע לאחריו אתה תככב בשתי סדרות, אבל באחת תעמוד למשפט.

הוא פשוט עם חוש נבואי. זה הכול.

נו, הוא מצליח?

זה לא יהיה יעיל.

מה זה הקרניים האלה, לא הבנתי... רגע, מה זה היה?

לא שוב פעם...

כמה מפתיע, דרכת על המנגנון. ולא תיקנת את הדלת. כמה פעמים ראיתי את הקטע שמחליפים...

חחחחחחחח, יצליח לנטרל את... היי! הרופא המושחת מהתאג"ד! אז סופסוף רואים אותו. לא מבין אותו. אבל על מה את חייבת? אוקיי, אני חייב לטעון משהו בעייתי: נראה לי שאני לא קונה אותו כי בפעם האחרונה שראיתי אותו זה היה ממש לפני הקורונה, בהצגה בשם
"החולה המדומה" ובואו נאמר, הוא היה רופא שצחק גם על הקורונה. אז... לא יודע, ראיתי אותו במציאות והוא לא מאיים. אבל אני, אני בחרתי להצטלם עם הרע הראשון ולא האחרון! עם הרע האמיתי! עם רוברטו!

בול כמוהו?! איפה האף?! שמעתם, הוא אמר שוניקי. אוקיי, בסדר... שיהיה.

אבל מי הוא לעזאזל?!

בקבוקים. יופי. דניאל, אתה נורא צודק. מה עם השר לענייני המים? תגידו, מה זה הפרוטוקול הזה? כי גם לנהר היה.

המבטים של נעמי קורעים. היא תסייע, תסייע. היי, ניקי.

כל כך עצוב שהיא אמרה אמת. למה לא, דביל?

ליבי הייתה מעצבת יותר טוב. כן, לין, כן. אלה חכמה. אוי לא. אני מרגיש שאלה מעתיקה עכשיו מליבי... אם היא תחקור את דניאל הוא יתנחל לה במקרר שוב.

משהו מוזר. עוד גביש?

לין, את לא קשורה. לא, לין, בחייך. הוא תמיד דופק את המשפחה שלו.

זר פרחים? שיט. אריק.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ