לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
50385,038 עוקבים אודות עסקים

פורום סדרות ישראליות

פורום סדרות ישראליות הוא מקום לניהול שיח תרבותי וחברתי ועדכונים שוטפים על הסדרות שנוצרות כאן בארץ.... בין סוגי הסדרות: דרמה, נוער ,קומדיה....

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סדרות ישראליות

פורום סדרות ישראליות הוא מקום לניהול שיח תרבותי וחברתי ועדכונים שוטפים על הסדרות שנוצרות כאן בארץ.... בין סוגי הסדרות: דרמה, נוער ,קומדיה....
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום סדרות ישראליות!!!!!
                                    הפורום עוסק בסדרות ישראליות  מסוגת דרמה ,נוער ,קומדיה  ועוד..
                              נא לא להעלות לפורום קישורים לא חוקיים לפרקים  הודעות מסוג זה ימחקו!!!!!

המשך >>

לצפיה ב-'להגיד שאני בוכה?'
להגיד שאני בוכה?
19/08/2017 | 11:30
4
לצפיה ב-'עדכון '
עדכון
17/08/2017 | 22:05
27
44
  מתים לרגע  צפויה לסיים את העונה בשבוע הבא ... - שבוע קצר עם  3 פרקים בלבד...
  כמו  בספטמבר שעבר , כך יהיה גם בספטמבר הזה , ומטומטמת  תחזור לתקופת  סוף הקיץ -תחילתת הסתיו  שכוללים את החגים ..  תאריך תחילת העונה / מחצית ה3.9... 

לצפיה ב-'עונה של 39 פרקים'
עונה של 39 פרקים
17/08/2017 | 23:56
12
37
הזמן עבר מהר
לצפיה ב-'39 פרקים?'
39 פרקים?
18/08/2017 | 01:52
31
זה לא פיירררררררררררר
לצפיה ב-'אם כבר הגבת לגבי מתים לרגע...אז מעדכן'
אם כבר הגבת לגבי מתים לרגע...אז מעדכן
18/08/2017 | 03:30
10
40
אני כבר השלמתי לפרק 30 ,
זה באמת נהפך להיות הרבה יותר מעניין מהרגע שהפסקתי! חחח...
מה שמעצבן אותי שהפרק ממש נגמר במתח, גם כל הדקות האחרונות שלו היו פשוט מדהימות ומלאות בסקרנות ואקשן כזה..ועכשיו אני חייב פשוט לזוז לישון כי אני קם מחר מוקדם זה מרגיז...
ממש אהבתי את כל ההתקדמות של העלילה,
ואת האמת חייב לאמר שממש ברור לי פשוט מה הולך שם פשוט כל הפלאשבקים למיניהם או הרמיזות שהתסריטאים מחביאים בין לבין רק מחזקים את מה שאני חושב..

כמובן שבטח עד פרק 36 ( 6 פרקים ואני איתכם! ועד הפרק בראשון בטוח כבר אסיים..)
אגלה עוד פרטים אולי או דברים חדשים ויהיו עוד רמיזות,
אבל לבינתיים פשוט הכיוון שאני חושב שהעלילה הולכת לפניו זה :
שירה תלך לעשות בעצמה את הניסוי. אגב מקווה שעד סוף העונה כבר יכירו בה כאחת מהחבר''ה ....זה חייב להיות מין סגירת מעגל לעונה בה הדמות שלה הייתה ככ רעועה בקטע החברתי..
אני מאמין שדרור יתחיל לחקור יותר לעומק את הקטע של הרצח של הנערה המסוממת. ממש מוזר לי האמת העלילה הזו, לא בדיוק מבין למה זה תורם בשביל שאר העלילה חוץ מהקטע של הזליגה בין העולמות, כי פשוט זה כבר נהיה יותר מדי לעומק הסיפור הזה...אולי כן בסוף יהיה קשר יותר חזק ממה שציינתי אבל עוד נראה..
ולב....אין יותר מידי מה לאמר זה כבר כמה פרקים ברור מאליו המלחמה שלו אל מול יסמין, זה פשוט שני אנשים חזקים מדי שרק בסוף העונה יוכרע הכף ביניהם...כמובן גם שעכשיו לב בצרות ובטח יעצרו אותו או משהו..(אני בפרק שבסופו השוטרים הגיעו לזירת הרצח של ישכר..)
עכשיו עוד משהו על לב...
הוא רוצה הרי במוות של יסמין שניסתה להביא מישהו מהעולם הבא לעולם הזה.
לגיטימי.
בגלל זה גם לא היה לי מוזר שלא עניין אותו שום דבר אחר חוץ מיסמין,
חוץ ממנה אף אחד לא ניסה להתעסק עם חזרה של נשמה מתה לעולם שלנו...
חוץ מדרור, אבל הוא פשוט לא התעסק הנשמה באה אליו שלא מרצונו באמת..
פשוט אני מנסה להגיע לזה שהוא דיבר על חורבן מסויים, אם תהיה זליגה בין העולמות..
אני מאמין שזה משהו שיותר גדול מלעצור את יסמין שמנסה להביא את אח שלה מעולם המתים..
זה גם קשור הרי ב 100 אחוז לניסיון של בראון לעשות את השיבוט הגנטי הזה אצל קרוליין...זה גם זליגה בין העולמות..פשוט בכללי הצמד הזה עכשיו של בראון ויסמין מתעסק בדבר הזה אז בטח גם בראון היא סוג של מטרה..אם בכלל לב ישים לב לשיתוף פעולה הזה שלה עם יסמין בסופו של דבר.
עוד משהו שעלה לי עכשיו, זו יולה. היא הרי בתכלס כן התעסקה עם נשמה מעולם המתים...לילית נמצאת בתוכה..זה גם בעצם איום...מעניין אם לב יעלה על זה. זה כמובן אומר שהוא יצטרף להרוג לצערי את יולה, אבל עוד אראה לגבי זה ..
אגב, כל הדיבורים האלה של לוץ על השטן והתינוק...אני לא מאמין שדרך התינוק הזה יגיע השטן...קרוליין היא מישהי אנושית, אין שום סיכוי שבלי שום פרוצדורה שעשו עליה השטן יחדור לתינוק..חוץ מזה גם שמדובר בנשמה של נה וין שנמצאת בתינוק...פשוט זה משהו אחר לגמרי אני חושב. הם כן צריכים לדאוג אבל לא בקשר לקרוליין. היא לא תביא את השטן לדעתי..
בכל מקרה, אני כבר אמשיך עד ראשון לראות את ששת הפרקים שנותרו לי,
וזהו...
לצפיה ב-'אוקי אוקי אוקי!!'
אוקי אוקי אוקי!!
18/08/2017 | 03:55
5
21
קראתי שוב מה שכתבתי.
כמובן שאני כותב כל מה שעולה לי לראש ישר וזה יצא לי פעם ראשונה אחרי שאני קורא את זה כמובן, במין סדר הזוי כזה שאני לא מבין איך הוא כבר בשלב הכתיבה לא הביא אותי למסקנה הבאה..
לגבי כל הקטע של השטן והתינוק..
אם באמת כמו שאני כתבתי שאני חושב השטן לא באמת יבוא דרך קרוליין, שהרי היא בת אדם שלא עשתה בכלל את הפרוצדורה,
וחוץ מיסמין שהתעסקה עם נשמה מעולם המתים הייתה גם יולה שהתעסקה עם נשמתה של לילית,
בנוסף לחיזיון הזה מתחילת העונה של דנה שרואים את יולה וסלאבה כאילו מתים ביחד,
זה פשוט הוביל אותי כל המחשבות האלה לחשוב שאולי השטן יבוא דרך יולה וסלאבה?! אנחנו גם יודעים שיש ביניהם משהו וגם בעולם המתים ראינו, וזה גם מסתדר עם החלום הזה של דנה שרואים את שניהם מתים...אולי הם בעצם הבינו שהם שניהם מסוגלים להביא את השטן אם הם יעשו ביחד ילד אז הם חשבו לברוח מהגורל הזה בכך שהם ימותו. שוב, לפי החיזיון.
אבל פשוט זה נורא נורא מסתדר לי!
השטן לא יבוא אלא ממי שנשמה חדרה אליו. אין דרך אחרת. ''הנשים הן פיתיון...'' פשוט ככה. זה הכי יכול לאמר על זה שזה בטח נכון.
ולפי מה שאנחנו יודעים האישה היחידה שנשמה חדרה אליה זו יעל, ולילית היא זו שחדרה אליה.
טוב, זו חתיכת עלילה חייב להודות.
לצפיה ב-'מצטער על החפירה רק משהו קטן..'
מצטער על החפירה רק משהו קטן..
18/08/2017 | 04:02
19
רק פשוט יש כרגע (לפי לפחות פרק 30 ..) מין מצב כזה שיש כמה הדמויות שיש בהן נשמות מהעולם הבא (לא כולל לב שהוא בעצם מלאך..)
דרור עם נשמתה על המכורת סמים,
ויולה עם נשמתה של לילית,
ובנוסף גם יסמין ולמה הוספתי אותה?
כי היא גם הרי מין יעד של לב והרי זה ידוע לנו..
פשוט השלישייה הזו די מבחינתי מועמדת למוות בסוף העונה...זה די אבסורד לכתוב משפט כזה, אבל די בטוח שאחד מהם יהיה בסכנת מוות לקראת סוף העונה. לב הרי אחרי לזה שלא תהיה זליגה בין העולמות..

לצפיה ב-'אוי ואבוי רומבו'
אוי ואבוי רומבו
18/08/2017 | 10:25
2
19
אתה פשוט צודק בהכל. אני חושבת.

רק מקווה שלא כולם ימותו בסוף, בכל זאת צריך עונה שלישית
לצפיה ב-'אומיגאד'
אומיגאד
18/08/2017 | 16:28
1
8
איזה כיף :) חחחח

וכן. בטוח לא כולם ימותו... אבל לא בטוח בכלל שגם אף אחד לא ימות..
לצפיה ב-''
18/08/2017 | 18:41
2
לצפיה ב-'וואו יפה'
וואו יפה
18/08/2017 | 20:32
5
אהבתי את התאורייה על יולה וסלאבה ממש.. חכם מאוד
לצפיה ב-'שמחה לראות שחזרת לצפות'
שמחה לראות שחזרת לצפות
18/08/2017 | 14:49
1
15
כי הם באמת התחילו להפציץ בדיוק מהרגע בו הפסקת זמנית. מדהים.
הם באמת מפציצים בפרקי הסיום... חיכיתי לזה לא מעט...

קראתי את כל מה שכתבת. אתה חכם, אתה. זה כל מה שאני אגיד, כמובן. תשלים את יתר הפרקים וכבר תראה... העונה, הם הלכו חזק לכיוון העל טבעי... בסופו של דבר, הכל מתחבר, כמובן.
לצפיה ב-':) '
:)
18/08/2017 | 16:29
8
לגמרי גם אני חיכיתי לזה לא מעט...
ותודה חח ... :)
אני כבר בפרק 34. הכל מתקדם כמו שצריך, והכל ממש מסקרן! .
אני לגמרי מופתע ממה שקרה עם שירה. זה חתיכת דבר שהיא ממש שולטת עליה אבל תרתי משמע!!
לצפיה ב-'אני פשוט רוצה סוף טוב לשירה'
אני פשוט רוצה סוף טוב לשירה
18/08/2017 | 20:33
1
12
אם היא תמות אני אתאכזב כל כך.. נקשרתי אליה קצת

כמובן מסכימה עם השאר כמו תמיד. פשוט כתבת את המחשבות שלי בצורה הכי טובה

יש לי עוד מלא פרקים להשלים
לצפיה ב-'מאיה! כל כך!'
מאיה! כל כך!
19/08/2017 | 08:30
3
באמת יצא לי גם להקשר אליה איכשהו בצורה אפילו די מוזרה..היא כל כך דמות טובה.
תודה רבה :)
היה לי גם מיליון איזה 15 אולי ואם השלמתי תוך כמה ימים כל אחד יכול :) :)
לצפיה ב-'יאא תודה:)'
יאא תודה:)
17/08/2017 | 23:57
24
התגעגעתי למטומטמת... ומתים לרגע כבר נגמר! מעניין איך יסגרו את זה... טוב בינתיים יש לי עוד שניים להשלים...
לצפיה ב-'ועוד עדכון קטן '
ועוד עדכון קטן
18/08/2017 | 11:51
5
25
הקומדיה הראשונה  של ניקלודיאון  בהוט  "המלאך השומר שלי"  כנראה תעלה ב1.9

לצפיה ב-'זה נראה חביב ביותר'
זה נראה חביב ביותר
18/08/2017 | 18:45
2
4
לצפיה ב-'ראינו את הפרומו במופע את זוכרת? '
ראינו את הפרומו במופע את זוכרת?
18/08/2017 | 18:46
1
3
לצפיה ב-'כן בגלל זה אמרתי, נראה טוב:)'
כן בגלל זה אמרתי, נראה טוב:)
18/08/2017 | 18:50
3
לצפיה ב-'יניב... שם מצחיק למלאך'
יניב... שם מצחיק למלאך
18/08/2017 | 19:18
6
אז שירה, דין, אלון, ימיתי ובן יהיו שם. אה, והבוגד. שחזר בתשובה.
לצפיה ב-'הקאסט נשמע מעולה, הפרומו אמרתם שטוב.. אני כבר די מחכה לפרק 1'
הקאסט נשמע מעולה, הפרומו אמרתם שטוב.. אני כבר די מחכה לפרק 1
18/08/2017 | 20:35
2
לצפיה ב-'ואני גיליתי שאסמא תחזור'
ואני גיליתי שאסמא תחזור
18/08/2017 | 14:40
3
19
אני סטוקרית... גיליתי כשהיא תבוא דרור יפגוש אותה והם יתנשקו יששששששששששששששששש
לצפיה ב-'חשבתי שאת נגדם'
חשבתי שאת נגדם
18/08/2017 | 14:43
6
לצפיה ב-'בסדר. אסמא עדיין מעצבנת אותי'
בסדר. אסמא עדיין מעצבנת אותי
18/08/2017 | 19:59
7
היא לא הייתה צריכה לעזוב ככה ולפגוע בו. וליבי עכשיו עיצבנה אותי עם הקטע שלה. והמעצבנתתת הזאת שמסכסכת בין אנשים בכל מקום. גם באנגימה לא סבלתי אותה העדפתי את אביגיל.
לצפיה ב-'לא חשבתי אחרת אבל עדיין'
לא חשבתי אחרת אבל עדיין
18/08/2017 | 20:36
7
יששששששששששששש רק לא ליבי הזאת
לצפיה ב-'כמו שחשבתי.'
כמו שחשבתי.
18/08/2017 | 14:43
2
18
היה לי די ברור שהם לא יעברו את העונה הראשונה.

הלוואי ובעונה השלישית, באם תהיה כמובן, האחים פז יכתבו לנו לא פחות מ-50 פרקים, אבל ברור לי שזה לא יקרה. לא בסדרה הזאת, אין מה לעשות.
לצפיה ב-'לפי מה ששמעתי בסוף העונה הראשונה '
לפי מה ששמעתי בסוף העונה הראשונה
18/08/2017 | 15:41
15
תהיה גם עונה שלישית , אבל  עדין צריך אישור של הוט ...  

לצפיה ב-'עדיף שכבר לא'
עדיף שכבר לא
18/08/2017 | 20:38
8
אני מעדיפה את המתכונת של 38-39 פרקים מאשר שיעשו 50 ויכניסו מלא דברים לא קשורים ולא טובים ובעצם ימרחו אותנו. זה קרה בשכונה 2 וכולנו יודעים מה היה שם
לצפיה ב-'שרשור ספווליריים '
שרשור ספווליריים
18/08/2017 | 10:12
9
13
מתים לרגע שבוע אחרון!!!!
לצפיה ב-'מתים לרגע '
מתים לרגע
18/08/2017 | 10:20
8
28
פרק 75 (37)
יסמין ממשיכה לשלוט בשירה. מנשה מסתיר את מצבו מעליזה וקרוליין מתדרדרת
אין תקצירים ל2 הפרקים האחרונים..

לצפיה ב-''
18/08/2017 | 10:26
1
17
מנשה!!!

לצפיה ב-'כולם בסכנה'
כולם בסכנה
18/08/2017 | 20:28
6
שירה, קרוליין, כולם בעצם אבל העיקר.. מנשה
לצפיה ב-'נשארו לי כל פרקי השבוע להשלים אם אני זוכרת נכון'
נשארו לי כל פרקי השבוע להשלים אם אני זוכרת נכון
18/08/2017 | 20:41
8
שמעתי שהיה חתיכת שבוע.. זהו אני לא הולכת לישון היום עד שאני משלימה את ה4 פרקים האלה

אז חוץ מזה לפי התקצירים אין הרבה מה להגיד חוץ מ....שירהההה יש לה פוטנציאל מוות עונתי ורע לי לחשוב על זה. הבחורה עברה כל כך הרבה המעט שמגיע לה זה להישאר בחיים
לצפיה ב-'משהו שעכשיו חשבתי עליו'
משהו שעכשיו חשבתי עליו
18/08/2017 | 23:20
3
8
הציורים של לב ממש מזכירים לי את הציורים בספר של טומי בהאי.. סתם מחשבה
לצפיה ב-'ממש לא '
ממש לא
18/08/2017 | 23:26
1
7
הציורים של לב שחור לבן ..
הציורים של טומי יותר דומים למשהו שהופיע בגאליס
לצפיה ב-'כן אני שמתי לב להבדל הזה בצבע'
כן אני שמתי לב להבדל הזה בצבע
19/08/2017 | 00:13
4
אבל עדיין.. משהו בדיוק של הציורים, זה שהם לא מתפרסים על כל הדף, הסגנון.. פשוט מזכירים לי את הספר האדום

לא זוכרת ממש גאליס.. אולי זה היה בקטעים שלא ראיתי
לצפיה ב-'ממש לא אותו הדבר'
ממש לא אותו הדבר
19/08/2017 | 08:30
2
הציורים של לב היו ציורים שלו שהוא ראה דרך יסמין או צייר בעצמו והם היו ציורים בשחור לבן.
הציורים שבספר של טומי היו שייכים למישהי אחרת והראו לטומי את העתיד....
ממש לא דומה.

לצפיה ב-'אז השלמתי את כל הפרקים החסרים'
אז השלמתי את כל הפרקים החסרים
19/08/2017 | 01:41
4
הפסדתי הרבה אני רואה.. יסמין שולטת בשירה עכשיו. איך היא עושה את זה? מה יסמין עשתה לה במוות קליני? מה יקרה לשירה??

תכלס הכי מעניין אותי מה יהיה עם סלאבה ויעל. איך סלאבה העביר את זמנו במוות, מה יתגלה אצל התוצאות בדיקה של יולה.. היא פתחה את התוצאות לפני שסלאבה התעורר מהמוות קליני הרי

עליזה ומנשה כל כך לא קשורים אבל חמוד

ליבי ודרור.. אני קצת מרחמת על ליבי. רע לי עליה.. היא תחזור עכשיו לסרסור? אבל לא נגמר השבוע
אסמא תחזרי!

כל הסיפור הזה של נעמה, הבית ספר למשחק, הפולחנים.. הזוי כל כך מה לעזאזל קורה פה

וואו לב אינטנסיבי ברמות. הורג אנשים על ימין ועל שמאל זה מלאך זה? אם הוא לא מואשם ברצח של יששכר אז יהיו לט עוד מלא רציחות בעתיד להיות מואשם בהן. הפעם יש גם הוכחות חותכות
עד כמה רע זה שכשלב איים על המאבטח ההוא לפני שהרג אותו כל מה שיכולתי להתרכז בו זה העיניים היפות של מיכאל אלוני? אני לא היחידה נכון?

הבית חולים הזה מוזר. רופאים מפרים הוראות כל הזמן שאני מופתעת שמשאירים אותם שם. אפילו לצורך העלילה זה לא הגיוני
לצפיה ב-'מופע הוט היה מהמם ... '
מופע הוט היה מהמם ...
17/08/2017 | 21:41
20
25
המופע של הוט היה מהמם ...
 ליאנה היתה מהממת  דר!!!!  
גאיה ועדי בדואט אהבה מעלף !!!
בכלל כולם היו מקסימים...  
לצפיה ב-'ליאנה הייתה מאוד מהממת'
ליאנה הייתה מאוד מהממת
17/08/2017 | 22:12
4
25
גאיה ועדי הם החיים.

לא סיפרת על זה שהם עשו את הדואט מחוץ לבמה והיו צריכים מלא מאבטחים כדי להרגיע את הילדים. או שיעל אלקנה יצאה לעשות את השיר בקהל וכל הקהל התנפל עליה בחיבוקים. שומרת על קור רוח. עכשיו תארו את אביב שרה את אותו השיר ואותה יציאה לקהל.

במהלך הדואט "זהב" של מצלירון הם כמעט התנשקו בטעות כשהבחורה ברחה להם. אני משוכנע שמצליח רצה את זה.

רגע קורע במופע: עמית שואל "אתם יודעים מה למדתי?" ואחת הבנות מהקהל צועקת "שהבנות שולטות!" והוא מגיב לה "לא" בשיא הנונשלנטיות...

שירה לוי נהנית ממה שהיא עושה מאוד, פשוט נראה שכיף לה. וגם היא שמה לב לכל המעריצות שלה.

רגע קורע היה כשכל הקהל ניחש ששכונה באה ומישהו מאחורי הקלעים סימן אגודל מורם. מי עשה את זה? אני מהמר על תותי.

תותי וליאנה שרו שרית חדד.

אודי ואביעד קורעים! חלום שלי לראות אותם.

גאיה מדהימה עוד יותר במציאות. בסוף המופע ילדה שמה לה שלט שהיא הכינה לה על הבמה לקראת סוף השיר, גאיה מיד התכופפה לקחת. זאת כוכבת!

בטמטומי מתברר שכשמצלמים במצלמה של אינסטגרם אתה צריך להעלות מיד אחרת זה מוחק. מטומטם יוסי! טוב, לפחות היו לי כמה תמונות.

אגב, המבט של הבנות כשבשיר "מסיבה בחיפה" יפת שר "חברות שלך שטן" לתותי, פרייסלס. אגב, למה בשיר הזה שקרוקה רקד דווקא עם תותי ולירון עם מיטל? אולי הזוגות הפוכים ממה שחשבנו בכלל? ולמה טום יפת התעצבן כשתותי דיברה עם עמית, הוא לא אמור לדעת שעמית משחק הומו ולכן זה לא איום עבורו?!
לצפיה ב-'מדוייק'
מדוייק
18/08/2017 | 00:06
16
מה שכתבת על שירה לוי, ממש.

באסה על התמונות

גם אני תהיתי לגבי הזוגות

וכן הבנות האלה עשו את המופע, לא הפסיקו לקרוא קריאות, והשחקנים לגמרי שיתפו פעולה:)
לצפיה ב-''
18/08/2017 | 20:26
2
4
עמית רהב עונה לילדה בקהל "לא" הצחיק אותי קצת

שירה לוי היא כל כך חמודה.. אני רוצה שיתנו לה לשחק דמות טובה בפעם הבאה. שיגוונו לא רוצה אותה בטייפקאסט
לצפיה ב-'היי, ליהי וקים בחורות טובות בסה"כ!'
היי, ליהי וקים בחורות טובות בסה"כ!
18/08/2017 | 23:18
1
4
לא יודע, נראה מה היא תעשה במלאך השומר שלי.
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי מהפרומו '
לפי מה שהבנתי מהפרומו
19/08/2017 | 01:44
2
היא הולכת לגלם את התלמידה היפה שאלון סנדלר מאוהב בה , ובן אדם , המלאך צריך לעזור לו להשיג אותה ...  לא מקורי במיוחד לאורזה שזה הופיע בסופשלי ..

לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
18/08/2017 | 00:01
3
15
כולם היו כאלה חמודים שאין לתאר.

הופתעתי מהאנרגיות של עמית רהב, הוא פשוט לא הפסיק לזוז

אבל כולם היו נהדרים ממש ונתנו את כל כולם

הקהל לדעתי היה די צעיר, מדי צעיר... או שזאת אני הגדולה מדי

יוסי! מה זה השיר הזה שיעל שרה? אני לא מכירה וזה היה כל כך יפה.
לצפיה ב-'שיר של נועה קירל!'
שיר של נועה קירל!
18/08/2017 | 00:11
2
16
אם יש בי אהבה...

לי יצא פעם לראות אותה בלייב (היא הופיעה בבת מצווה של בת דודה שלי).

אני חושב שהם הצעירים! אמרו מופע לנוער! הם לא נוער! אבל הם אוהבים את הכוכבים מאוד. אין גיל לזה!
לצפיה ב-''
18/08/2017 | 00:21
11
תודה, מעולם לא שמעתי אותו והיא ביצעה אותו פשוט נהדר.

כן, בדיוק, הם צעירים מאוד ואוהבים מאוד:)
לצפיה ב-'ישב לידי מישהו שהוא גם לק"ש '
ישב לידי מישהו שהוא גם לק"ש
18/08/2017 | 07:21
20
וגם  החזיק על ברכיו ילדה קטנטנה  שיותר התאים לה ללכת למופע הקטנטנים  (שי ורועי , רינת ) \
בהחלט היה בלבול בזוגות ,  אבל זה רק מופע , ואפילו לא מטעם ההפקה של הסדרה ,  אז תותי וטום לא  רקדו ביחד  (מודה שזה עיצבן אותי ..)    אז מה?

לצפיה ב-'שמחה לשמוע שנהניתם '
שמחה לשמוע שנהניתם
18/08/2017 | 14:37
8
13
האמת, במבט לאחור, אני די מצטערת שלא יצא לי להיות במופע של החממה, אם כבר במופעים עסקינן. זו באמת הייתה יכולה להיות חוויה אמיתית בשבילי... אין ספק שמבחינת ההשקעה, זה היה הטופ שבטופ. אבל העיקר שהוא קיים לצפייה מלאה.

איזה שיר גאיה ועדי שרו?
לצפיה ב-'אחרי כל השנים'
אחרי כל השנים
18/08/2017 | 14:44
4
9
איזה מתוקים הם. געגועים לאמה ועידו!
לצפיה ב-''
18/08/2017 | 14:55
3
9
עומר אדם? בהחלט מפתיע, יחסית. לא הכרתי את השיר.

"אחרי כל השנים" עוד לא ממש רלוונטי להם, אבל יתר המילים יפות, כמובן.
לצפיה ב-'דני ויונתן שרו את זה במופע גאליס'
דני ויונתן שרו את זה במופע גאליס
18/08/2017 | 15:45
2
6
אבל אני כמובן מעדיף את אמה ועידו.
לצפיה ב-'נו ? ולמי זה מתאים ? '
נו ? ולמי זה מתאים ?
18/08/2017 | 15:50
1
9
לזוג שעבר חמש שנים ביחד (החולמים ועוד ארבעה קיצים של גאליס )  או לזוג ש שהכרנו  שנה אחת..

לצפיה ב-'הזוג שעבר שנה אחת ואתה בוכה כשהם נפרדים'
הזוג שעבר שנה אחת ואתה בוכה כשהם נפרדים
18/08/2017 | 15:56
10
ולא הזוג שעבר חמש שנים או כמה דורות ביחד וכשהם נפרדים אתה "נו באמת, עוד פעם?!"
לצפיה ב-'המופע שלנו יהיה קיים לצפייה בויאודי'
המופע שלנו יהיה קיים לצפייה בויאודי
18/08/2017 | 15:39
2
8
את המופע של השנה מצלמים לויאודי , מה שלצערי לא קרה שנה שעברה, הצילומים יקרו במופע בגלילות...
לצפיה ב-'לא יפה! במופע שלנו קרו כל הרגעים הכיפיים!'
לא יפה! במופע שלנו קרו כל הרגעים הכיפיים!
18/08/2017 | 15:42
8
נראה לך שגם במופע בגלילות כל הקהל יקום לחבק את יעל אלקנה או את אביב?
לצפיה ב-'אני ממש רוצה וידאו של הביצוע של יעל'
אני ממש רוצה וידאו של הביצוע של יעל
18/08/2017 | 18:44
5
לצפיה ב-'אני ממש שמחה שנהנתם!'
אני ממש שמחה שנהנתם!
18/08/2017 | 20:25
1
7
נשמע שהיה שווה ממש.. אני בעיקרון מרוצה מכך שהדואט של עידו ואמה היה טוב כי לזוג כזה מדהים מגיע דואט מדהים

ליאנה תמיד מהממת זה חשוב גם לציין
לצפיה ב-'במיוחד לדר נציין שהיא תמיד מהממת'
במיוחד לדר נציין שהיא תמיד מהממת
18/08/2017 | 23:20
25
וכן, הם היו ממש רומנטיים בקטע הזה. התיישבו על כיסאות ושרו וריגשו.
לצפיה ב-'לכל מי שרוצה להיות כוכב\ת בעצמו\ אז זה בישבילך!!!!!!!'
לכל מי שרוצה להיות כוכב\ת בעצמו\ אז זה בישבילך!!!!!!!
18/08/2017 | 19:42
6

עולם המשחק מחפש אותך ! רוצים לקחת חלק בסדרות הכי חמות בטלויזיה ?פירסומות סרטים כמו השוטר הטוב עונה 2...ועוד הרבה...אודישן בחינם!!!!!
לפרטים  תילחצו על הלינק :  http://www.todoit.club/odishenim?ref=6033
לצפיה ב-'אז רשמים מ"השכונקים במירוץ לאוצר"'
אז רשמים מ"השכונקים במירוץ לאוצר"
16/08/2017 | 19:58
9
27
כן, קראתי מאתיים עמודים בכמה שעות.

תהרגו אותי.

אז ככה:

כולם כותבים יומן לסתווית לחופש... הם צריכים לקרוא ספר שכתוב כמו יומן. כולם רוצים יומנו של חנון והספרנית, אווי, מסרבת ונותנת להם ספרים אחרים. חוץ ממצליח, שמקבל את יומנו של חנון בלי בעיה... ומוסיף ליומן שלו ציורים.

אודי היחיד שקורא בספרייה.

אין יותר מדי אגם בספר, אבל כשהיא כן מופיעה היא אוהבת את אודי מאוד.

מיטל כועסת על רחלי וקוראת לה ר'.

מצליח נעלב מאודי שרומז שאין לו ידע כללי (אודי בתגובה: אין לו!)

חייבים לראות את יונינה.

דר, למיטל יש חולשה לגולשי גלים. אל תדאג, הגולש בספר בא על עונשו.

נמרוד קורע מצחוק.

שוב מדברים על חוטפי תינוקות.

תבורי דוד של מצליח, ידעתם?

"עם כאלה חברים, מי צריך את מס הכנסה?" ~ יונינה.

נמרוד עובד על מישהו- מבקש מילדים בני עשר להעמיד פנים שהם טובעים. "מסתבר שיש לי כישורים להסתדר עם ילדים בני עשר". כן, הוא אמר את זה. וגם שהיה יכול להיות מדריך בצופים אם לא היה שונא מה שקשור למחנאות ולמסעות. אתם מדמיינים את נמרוד מדריך חבורת ילדים שטניים?

מצליח מאומן בהתחמקות מכפכפים.

אודי בעמוד אחד: "אולי אני צריך לגשת למשטרה". נמרוד בעמוד הבא: "אודי מטריד את המשטרה!".

אם אתם מודאגים בנוגע לציונים של החבר'ה בעבודה, רחלי ולירון קיבלו 8, מצליח ומיטל 9, אודי 10. עכשיו תשמעו מה הם כתבו:

רחלי: דמות מופת פריצי. חמישה דברים שלא תעשה: תזמין את החבר שלה ל*ספוילר! לא מגלה*, תגדל שרקן או מכרסמים, תלבש שמלות, תעבור לגור בבית של שפחה אומנת עשירה (משהו מהספר שלה. אגב, היא מצטטת מהספר משפט ש"החברות של גברת שרוני" מרגיזות את הבחור... גברת שרוני, הא?) והיא לא תשתתף בריאליטי, בעיקר לא באח הגדול עם החולדות (אודי הסביר לה משהו מהספר והיא קישרה בטעות בין זה לריאליטי).

אודי: דמות מופת הספרנית. חמישה דברים שלא יגיד לעולם: קוראים לו חוליו, "בבקשה תמסרו לפושע את שמי ואת מספר הטלפון שלי" (משהו מהספר), "אגם, אל תהיי היסטרית, אין שם אף אחד", "בטח אבא, ממש כדאי לפתוח דוכן סושי ליד המכולת", "תגיד לגרוזיני לשים לי עוד חריף".

לירון: דמות מופת מסי. הוא מחפש בחברה חמישה דברים: נאמנות, עקשנות, אומץ, כישרון כדורגל ושם שמתחיל בר'.

מיטל: דמות מופת אילנה. חמישה דברים שהיא אוהבת: לכתוב יומן, תספורות מגניבות, לנצח את הבנים בכדורגל, חברים שלה, ו... את חוליו האמיתי (אז למה את יוצאת עם המזויף לעזאזל?!"

ומצליח: דמות מופת כמובן סבתא, אבל בואו תשמעו חמישה דברים שבא לו לעשות כשיהיה גדול: לכתוב ספר פתגמים של סבתא ולאייר אותו, ללמוד לשחות ולהיות גולש, לבקר במפעל שוקולד של פררו רושה, לקנות במיה קפואה וביצים בסופר (כדי לא לקלף במיה לסבתא וכדי לא לגדל תרנגולות לסבתא), והכי חשוב: "שיקראו לי בשמי הפרטי". כן, גם אנחנו. אגב, המורה לאומנות ביקשה שיתנדב לוועדת קישוט.

מיטל השתמשה בחומר משלשל.

נמרוד עוזר לשכונקים.

הפעם מנצחים בעזרת סוכריות ליקריץ.

ספרנים שולטים!

נתראה מחר!
לצפיה ב-''
16/08/2017 | 21:19
2
לצפיה ב-'העיקר שנקרא למצליח בשמו הפרטי'
העיקר שנקרא למצליח בשמו הפרטי
16/08/2017 | 23:37
7
13
מבחינתי עם השם הפרטי שלו לא מתגלה בעונה 3... מה עשינו כל הזמן הזה בעצם?
לצפיה ב-'טוויסט- קוראים לו הוגו'
טוויסט- קוראים לו הוגו
17/08/2017 | 05:57
6
6
לצפיה ב-'באמת?? '
באמת??
17/08/2017 | 19:35
1
4
לצפיה ב-'אתה לא מבין את הבדיחה כי אתה לא ראית גאליס'
אתה לא מבין את הבדיחה כי אתה לא ראית גאליס
17/08/2017 | 19:42
3
לצפיה ב-'בגלל דורוגו ? '
בגלל דורוגו ?
18/08/2017 | 07:39
3
12
קראתי את הספר , ואני זוכר במפורש שלא מדברים שם בכלל על השם של מצליח ... אלא אם כן  יש משהו שאני לא זוכר ..
זה בגלל החיבור של מצליח לעלילת  היציאה מהארון ?
דר שלא תטעה לחשוב , לא  מדובר בכלל בשני הומאים  .. בסדרה הם  סטריטים לגמרי  עם שתי בנות זוג נצחיות.. פשוט הם חברים מאוד טובים , והיה שלב בסדרה בה שתי בנות הזוג עזבו את הסדרה , אבל חזרו לעונה האחרונה  , אז אני העליתי רעיון  שבעונה  בלי בנות הזוג , היה צריך לעשות עלילה של יציאה מהארון לשניהם ...
לצפיה ב-'לא, כי להוגו אין שם משפחה'
לא, כי להוגו אין שם משפחה
18/08/2017 | 11:46
2
לצפיה ב-''
18/08/2017 | 14:28
1
8
אין ספק שלזה התגעגעתי...
לצפיה ב-'לבדיחת דורוגו? '
לבדיחת דורוגו?
18/08/2017 | 15:52
3
בכיייף  אזכור את זה ...
לצפיה ב-'עדכון שלי ושל יוסי בפורום שכונה '
עדכון שלי ושל יוסי בפורום שכונה
17/08/2017 | 16:35
11
לצפיה ב-'מתים לרגע שבוע 9'
מתים לרגע שבוע 9
14/08/2017 | 18:44
29
31
מה יהיה עם שירה והניסוי שביצעה בה יסמין?
האם דרור יפסיק להתעסק בנעמה ובאחותה ליבי?
ולמה לעזאזל בראון נראית כמו טיימרית שהפכה למנהלת בית ספר?
כל התשובות לשאלות הללו ועוד בשבוע נוסף של מתים לרגע
לצפיה ב-'פרק 71 (33)'
פרק 71 (33)
14/08/2017 | 18:45
11
33
מה יעלה בגורל שירה אחריי הניסוי?
האם לב יצליח לאתר את יסמין?
ומה יעלה בגורל החקירה של דרור על המקרה של נעמה?

כל התשובות לשאלות הללו ועוד בפרק נוסף של מתים לרגע.

לצפיה ב-'אסמא, בואי, מתגעגעים'
אסמא, בואי, מתגעגעים
14/08/2017 | 22:41
33
אלו ציורים מהלב? אגב, כנראה יסמין ממש לא חוסמת כמו שצריך.

הפרויקט הזה מפחיד. אני בטוח שהבחור הזה לא ממש שמח שאחיו חזר. בראון מאוד אנטיפתית. אוקיי, אז הובהר לנו מתי יסמין חתמה על עסקה.

טוהר. תנו לי לנחש: הביאה אלמנט של מים. פאנג שווי? טוהר תהפוך לפציינטית... וזה מעורר את יולה.

שירה, אני לא חושב שעליזה היא הבחורה לשאול אותה. או להגיד לה שהיא חמודה. או לנסות עליה כוחות לילית שאין לך!

דנה מוצאת עוד קונספירציה. אולי תראי רופא, דנה.

גם כוחות זאב אין לך, שירה. גם טלקינזיס לא. גם לא קריאת מחשבות.

אם טוהר סוחטת אז אולי היא כבר משקרת. אה, קופת גמל! ככה קוראים לזה היום!

מוזר שסלאבה לא כועס על יולה. היי, וולף!

דנה יעילה. גבי. מה את קשורה בכלל? עדיין דלוקה על לב? ואיפה הבחורות שנדלקות על מחורפנים כאלה?!

שירה, את לא לילית! זה נראה כמו הגירסה המאוד חנונית של לילית ויולה. לא, סלאבה, זה מאוד קשור אליה.

יש לה אולקוס... טוב, שיר, יופי שעלית על זה לפני כולנו.

אלוהים אדירים, החבר'ה האלה במחלקה הפסיכיאטרית! לב נשמע כמו מטיף דתי. כן, דנה, כדאי שתלכי כי הוא אומר בעצם שהוא רוצה להרוג אותך.

מה הקשר למוזיקה הזאת פתאום? אגב, קוראים למוזיקה "תמונה".

מה, יסמין השתלטה על שירה?

אבל אמרתי לכם, נגמרה תקופת הסבלוט של הבית, תחזירו אותו לשיינפלדים, הם תכף חוזרים מהחופש! מעניין מה יסמין עומדת לעשות לדנה.
לצפיה ב-'אז חוזר להגיב '
אז חוזר להגיב
15/08/2017 | 11:44
4
31
בזמן האחרון התחלתי לראות סדרה  אמרקיאית "עד עצם היום הזה " וזה סוחף אותי לגמרי .
ובגלל זה אני לא כ"כ במתים לרגע , ומפספס הרבה פרקים ..אבל הנה אני  איתכם
סלאבה מתקרב ליעל  ומרחיק את שירה   יופי אני שמח!!!!!
לצפיה ב-'תתבייש לך רועי, הס מלהזכיר סדרות אמריקאיות!'
תתבייש לך רועי, הס מלהזכיר סדרות אמריקאיות!
15/08/2017 | 19:50
7
לצפיה ב-'אני אסטה לרגע מהתחום של הפורום'
אני אסטה לרגע מהתחום של הפורום
19/08/2017 | 00:12
2
3
ואגיד יששש עוד מישהו שרואה עד עצם היום הזה.. אחת הסדרות האהובות עליי כשהתחלתי אותה. פחות טובה בעונות האחרונות שלה
לצפיה ב-'אני בכלל חולה על עיבודים מורודנים לאגדות '
אני בכלל חולה על עיבודים מורודנים לאגדות
19/08/2017 | 01:38
1
2
אני קורא לפחות שתי סדרות נוער אמרקיאיות  שעוסקות בעיבודים מהאגדות ,  והתחלתי לראות עד עצם היום הזה ... כבר באמצע העונה השנייה  אחרי הפרק שבו מגלים שניל הוא בעצם ביי , הבן של עוץ לי   והוא מכיר את הנרי בנו ..
נראה לך נושא שיכול להופיע בסדרה ישראלית ? עיבוד לאגדות .

לצפיה ב-'אני ממש מקווה'
אני ממש מקווה
19/08/2017 | 02:20
2
זה יכול להיות אדיר ברמות.. אני גם די בטוחה שזה הנושא היחידי ברשימה שלא עברו עליו עדיין

באיזה עוד עיבודים של סדרות נוער אמריקאיות אתה?
לצפיה ב-'מעניין מה יסמין צריכה להסכים לעשות'
מעניין מה יסמין צריכה להסכים לעשות
15/08/2017 | 12:10
2
24
בשביל שישחררו את יפתח ?
צורבים לו על הגב: "זה לא יגמר עד שתסכימי"
ואז היא עונה: "אני מסכימה, אני מסכימה".
לצפיה ב-'שאלה מצויינת...'
שאלה מצויינת...
15/08/2017 | 19:49
1
18
וברוך הבא לפורום:)
לצפיה ב-''
15/08/2017 | 23:29
5
לצפיה ב-'מתקדמים'
מתקדמים
15/08/2017 | 19:54
1
21
שירה פתרה בקלות את הבעיה של סלאבה. היית צריך לשתף אותה עוד קודם

גם דנה פתאום משתפת את שירה. ואוכלת אותה.

טוהר לא כזאת טהורה. לא מפתיע בכלל.

עכשיו יסמין תשתמש בדנה כדי להשיג את לב.

בהצלחה דרור.

מנשה, עליזה מחכה.
לצפיה ב-'תמיד צדקת'
תמיד צדקת
19/08/2017 | 00:14
3
לצפיה ב-'פרק 72 (34)'
פרק 72 (34)
15/08/2017 | 19:44
3
31
מה יעלה בגורלה של דנה?
איך יסמין השתלטה על שירה?
האם אסמא תחזור?
ולמה לעזאזל לב כל כך חתיך?
כל התשובות לשאלות הללו ועוד בעוד פרק של מתים לרגע.
לצפיה ב-''
15/08/2017 | 19:55
21
אני חייבת לציין דר, שאתה פותח פרקים נהדר
לצפיה ב-'צופה לפני השינה'
צופה לפני השינה
15/08/2017 | 22:50
21
מיום ליום ליבי נראית יותר גרוע ויותר נורא. היא מסתירה משהו. אני יודע. מה קובי מתכוון לעשות עם הבננות? וכתבתי את זה לפני שהוא איים על דרור.

טלפונים מפתחו את הלב? אני חושב ששירה מתבלבלת בין לב. אגב לב, כנראה הוא לא הדבר הכי מוזר שהגיע אליהם למעונות!מה ללכת הביתה? הוא שילם! ועכשיו עם החוק החדש זה מסוכן! רגע, זאת נעמה שצורחת "יולה, יולה"? וואו, ניב ממש מקללת חזק בתפקיד. זה רק אני או ששבע דקות עברו בלי פתיח?

נראה לי היא הולכת להסניף את המים באסלה, לחפש שאריות.

אין דנה, אין דנה! ויסמין מפעילה את שירה מרחוק עכשיו.

קרוליין, די לשקר. בורמזים...

אז במקום לסמים ליבי תתמכר לסמי הרגעה? מה עשית בזה, דרור?

היא רצתה לקרוא לו אורי...? הבחורה השתגעה לגמרי.

אלוהים אדירים, נעמה בטח עשתה איזה טקס שטני. אז מי שרצח אותה היו חבר'ה של דיוניסיוס. מהחבר'ה של התיאטרון. שהם קשורים, כמו שאמר לוץ, לקטע עם השטן?

אוי, אימא של דרור מסדרת לו מישהי? היי, מה עם הבייביסיטר ליובל ורינתי?!

אז וולף בסדר וחי. פילוסופיה יפה יש לזווירינים.

מנשה, הרסת את כל המערך של עליזה! אתה מבין שעליזה מאונקולוגית תקבל יותר משוב חיובי בגלל זה?!

יופי, לנדאו. ממש טיפול נהדר בבעיה. ממש.

יופי, דרור. נתת לעליזה לשמור על ליבי. מזלך שלא ברחה. ואיזה מין שם זה לכלב מכוערי?!

איזו שינה טובה בין סלאבה ויולה. אוי, רגע... ממצא רפואי מחשיד... היא תיכנס ל... אוי, לילית חוטפת תינוקות לשטן!

השטן הזה פשוט מכה בכל מקום והורג כל מיני אנשים עד שסלאבה יכניס את יולה להיריון...

לב, באימא שלך, תהרוג את קרוליין, הבחורה מטורפת... בטח, מאוד נחמדים, רוצים להחיות דיקטטור נוראי והם אנשים מאוד נחמדים.

תמיד יסמין והאקדחים שלה. בדיוק כשלב צופה. עכשיו השאלה היא איך הוא יגיע לשם...
לצפיה ב-'פרק טוב'
פרק טוב
16/08/2017 | 22:17
15
עליזה

דרור

סלאבה

הוא רוצה את הילד של סלאבה ויולה?!

דנה וקרוליין
לצפיה ב-'פרק 73 (35)'
פרק 73 (35)
16/08/2017 | 20:08
8
18
אז מה עומד לקרות לדנה שנמצאת אצל יסמין?

מה יקרה לסלאבה אחרי המוות של וולף?

מי רצח את נעמה?

ומה לעזאזל שירה קיבלה מהפרוצדורה?

צפייה נעימה!
לצפיה ב-'צופה בלייב!'
צופה בלייב!
16/08/2017 | 20:47
6
21
יולה, את לא חושדת? וחזקה, יש לציין. למה העובר חשוב לה? בחייאת, זה דיקטטור אכזרי! יולה, את לא חושדת?

אבא של סלאבה היה אדם מוזר. זאת ההלוויה?

דרור מתקשר לאסמא. נו, שתבוא! אוי, נו, למה אחותה... לא הייתי מקשיב לראניה, אשתו של המטומטם שחשב שמוחמד מדבר איתו. לא לדאוג, חברים, החתונה הזאת לא תקרה!

עוד פעם הטיימר הכושל ועכשיו יש לו גם בן? מי משחק את הילד? מוכר לי. הטיימר הכושל הזה תמיד דוחף את הבנים שלו.

אבא של עודד הפך להיות מורה למשחק. טוב, סתם, דב רייזר הוא שחקן מאוד מוכשר וטוב. תשמעו, דרור אולי שחקן אבל עפר שכטר... טוב, גם לא. סתם! בצחוק! מי היה מאמין לאופל שבמשחק. מעניין מה קרה שם.

איך חשוב לסלאבה אם הוא נטש אותו מזמן? יולה הורידה את הקליפס וברור שזה רציני.

ניב סולטן שיחקה פעם ילדת טבע. גם עכשיו היא ילדת טבע. אם כי לא הטבע הנכון... נו, דרור, בחייאת, היא ילדה!

זה יוני גרין, הילד? טיימר כושל, סתום!

ד"ר בוביק. רגע, אני מנסה להיזכר מי זאת שמשחקת את טל... היא מוכרת לי... אה, נו, זאת שירה כהנא הזונה!

לא הספקתם להגיע בזמן. טוב, לפחות עכשיו אנחנו יודעים שטייס הוא לא יהיה... אה, הוא אפילו לא ניסה. סלאבה, אולי גם אתה תקלוט כמה סבלת כל החודשים האלה?

ליבי הרבה יותר חיונית היום. שירה כהנא, אני עוד לא סלחתי לך על מה שעשית לאלינור! צליל, אל תקשיבי לה! היא פוגעת בכולן! הוגו מאוד עצוב בגלל הסיום של ריקוד מושחת. ליבי, די עם המשלים האלה.

שירה כהנא חוטפת. נהדר. וממתמחים שיכורים שמתאבלים על וולף! אוי, איזה שיר מפגר! אני לא אצליח לעולם לשמוע את המוזיקה של תמונה. יסמין, איך הצלחת לחקות את שירה יפה כל כך! שירה מדברת ככה בדיוק!

זה הכוח של שירה?
לצפיה ב-'הילד של הטיימר הכושל הוא הבחור שעושה סרטונים וגר ביישוב של'
הילד של הטיימר הכושל הוא הבחור שעושה סרטונים וגר ביישוב של
16/08/2017 | 21:48
2
19
של כוכב הצפון, ואבא שלו לפניי שהטיימר הכושל חטף אותו היה ראש המועצה החדש של היישוב של כוכב הצפון.
מה שלא ברור לי איך כל הזמן הטיימר הזה חוטף ילדים.
פעם את שון, ואחר כך הוא לקח את עומר ושינה לו את הזיכרון והצליח להפוך אותו לטייס.
וממתי הטיימר הכושל הזה הוא טייס??
לצפיה ב-'ואת אבנר בלהתבגר'
ואת אבנר בלהתבגר
16/08/2017 | 22:27
1
17
ואגב, מה זה אומר אם שון ועומר יצאו שניהם עם דניאל ויש להם אותו האבא?!

איזה מזל שאני לא מחורפן לגמרי וזיהיתי את הילד של הטיימר הכושל. שבזמנו הפנוי יוצא עם אחלה בחורה שבעולם.
לצפיה ב-'הוא חטף אותו, הוא לא באמת האבא שלו'
הוא חטף אותו, הוא לא באמת האבא שלו
16/08/2017 | 22:33
8
לצפיה ב-'החתונה אולי לא תקרה, אבל'
החתונה אולי לא תקרה, אבל
18/08/2017 | 11:32
2
12
דרור ואסמא כבר לא יהיו ביחד העונה הזאת, זה מה שהבנתי עכשיו
לדעתי היא תחזור בסוף העונה והוא יהיה עם ליבי, ורק בעונה הבאה הם יחזרו...
לצפיה ב-'ייתכן ואת חצי צודקת.'
ייתכן ואת חצי צודקת.
18/08/2017 | 14:39
1
12
תשלימי את הפרק האחרון... טוב, לי זה היה לגמרי ברור.
לצפיה ב-'קיוותי שאספיק היום אבל לא יצא... אז מחר'
קיוותי שאספיק היום אבל לא יצא... אז מחר
18/08/2017 | 18:42
3
לצפיה ב-'וואו, מה לעזעזל קרה ליעל ?'
וואו, מה לעזעזל קרה ליעל ?
17/08/2017 | 00:30
21
זה מה שאלכוהול גורם לה ?
לצפיה ב-'פרק 74 (36) '
פרק 74 (36)
17/08/2017 | 19:27
3
18
מה יקרה עם יולה אחריי שהיא החלה לדמם?
איך יסמין שולטת בשירה?
ולמה לעזאזל לא ראינו בפרק הקודם את לב החתיך?
כל התשובות לשאלות הללו ועוד שאלות בעוד פרק של מתים לרגע
לצפיה ב-'ד"ר ענבר! ד"ר ענבר!'
ד"ר ענבר! ד"ר ענבר!
17/08/2017 | 20:48
21
וואו, לב צעק כל הפרק הקודם. אז נה וין הוא השטן? כן, אמרתי. יולה. לילית. אני ידעתי. אמרתי לכם, לא? לב מחליט להפעיל כוחות.

ד"ר שירה כהנא, ממש. נהדר. אל תקשיבו לבוחשת הזאת! אל תקשיבו! "שירות לקוחות"...

לפני שהתעלף: החליט לבגוד באביגיל קליין לטובת אלין (אלינה, איך שלא תרצו) לוי. וכן, ישר חשבתי שהיא בת הזוג שלו. טוב, אני לא מאוכזב שלואיס חולה. האמת שחיכיתי שרפי יופיע כאן מאז ששמעתי שיבוא.

נו באמת, לב כבר לא כאן.

מנשה, ממש במקרה. עליזה לא מפרגנת. אז שירה יכולה להוריד דם איכשהו?

שיהיה במצב לא טוב, שירה כהנא, שימות וימות ותאמיני לי שהמשפחה של לואיס דפוקה גם כן. היי, דרור, זה כן עובד עם רופאות מוסלמיות!

אח, יולה מסכנה.

היי, איפה רובי ונט? מי אלה החבר'ה האלה? למה רובי ונט לא באו לתרום?! טוב, רובי בטח בבית משוגעים. תבדקו את הילדים האמיתיים שלו, את רובי ונט! לא את יואל לביא!

לנדאו חוקר יותר מנעמי.

יואל לביא, לך תצוד גרומלים עם האח הרופא שלך שהוא בעצם שוטר ושר לשעבר ואל תעמיד פנים שאתה הבן של לואיס! ולואיס, בחייך, אלינה לוי?!

עליזה לא שוברת צינורות! היא עדינה! הפטיש? זאת סבתא מצליח והשגעונות שלה. איזו עלילה מוזרה העלילה של עליזה ומנשה. העלילה היחידה שלא קשורה לשטן.

די, לואיס, די עם זה! תחזור לחממה, יש לך מוסד לנהל! בהיעדרך ליטמן כבר עבר על כל הבנות... פעמיים!

גוש?! שיט. רגע, אז דרך מי לילית תביא את השטן, דרך שירה? אבל היא אמרה את יעל! בוא'נה, השטן ולילית פועלים בצורה מוזרה. כאילו, אם סלאבה יזיין עכשיו את יולה אז לא יהיה לה גוש והוא יעזוב?

כמו שאני מכיר את יואל לביא, הכול הולך ללורי והוא ממונה לפרזידנט הבא של מועצת הלביאים. רגע, לואיס הקים את הלביאים?! לואיס צייד גרומלים?! איך זה מסתדר עם... רגע... רובי בעצם עם כמה ישויות מפוצלות?! הוא הופך ליואל לביא בעצם?! אוי, לואיס, תמיד הורס את הדברים הטובים. עכשיו גם את דרור ואסמא הוא יהרוס לנו!

ליבי נראית הרבה יותר טוב כאן. הרבה יותר טוב. שירה כהנא, ששניהם ימותו! גם לואיס וגם יואל ואשתו! לא... שירה כהנא לבד עם צליל בלי השגחה?! היא מתכוונת לנקום ב... היא נוקמת בכל הבנות של יומני! לא!!!!!!!!!!!!! טוב, בעצם כןןןןןןןןןןןןןןן כי דרור רק של אסמא.

דרור, היא יכולה להיות הבת שלך!!!!! אוף, לואיס, לעזאזל. תראה למה גרמתם. אתה ושירה כהנא הזונה.

וואו, מוריס המלך עושה ירידה על התסריט! גדול! שתי נשיקות ראשונות זאת אחר זאת? מוזר. רגע, מנשה נבדק אצל אימא של דרור?

דרור בינתיים עושה בדיקת שקדים. היא יפה, אבל לא בשבילך, דרור! כן, תודה, ליבי... זה היה חשוב לגמול מהאימפוטנציה הזאת. חכמה, ליבי! חכמה מאוד!

מה, סלאבה, הולך לבקר את לילית?

לב מתחלף עם מתים?

נו, יולה?

נו, סלאבה, הצלחת לשנות קצת את ההסכם עם לילית והשטן?

את מי לב רצח הפעם?
לצפיה ב-'מה הכוח של שירה למען השם?'
מה הכוח של שירה למען השם?
18/08/2017 | 01:56
1
8
לצפיה ב-'אין לה כוח'
אין לה כוח
18/08/2017 | 07:50
19
לדעתי יסמין פשוט הצליחה להשתלט עלייה שהיא הכניסה אותה למוות הקליני והיא משתמשת בה כבובה על חוט...
לצפיה ב-'גאליוסי- פרק 14'
גאליוסי- פרק 14
15/08/2017 | 18:58
6
11
עוד פרק בסיפור שרועי התעקש לעשות לו אוגדן שלם, מאיה מתעכבת בקריאה, את דר לא מעניין כי הוא במילא לא צופה, ושיר... שיר סתם לא קוראת.

הפעם פרק מאוד מאוד חשוב!

ויש כמה דברים שקורים בו...

דני ונינה מופתעות ממה שגילו, אולם מכשול לא צפוי מעכב אותם. נטלי מתקשה להתמודד עם המידע החדש שדפני גילתה לה. יולי וליעם מדברים עם מכר ותיק שמציע להם הצעה מפתיעה, ואילו יונתן ובנימין מנסים לברוח מהשבי. האם יצליחו לחזור לישראל?

קריאה נעימה!
לצפיה ב-'הלו מה עם מירי ודורין? '
הלו מה עם מירי ודורין?
15/08/2017 | 23:31
5
8
למרות שמירי חזרה בעיקר לרגל החגיגות של החממה  אמריקה , ודורין אנחנו לא  יודעים אם צפתה בכלל...

לצפיה ב-'אני?'
אני?
16/08/2017 | 02:16
12
סורי אין לי זמן לקרוא... וגאליס בכללי ברור שראיתי. שנאתי את זה וראיתי
לצפיה ב-'ואני :( אפילו שאני לא צופה !..הסבר בפנים...פלוס השלמות..'
ואני :( אפילו שאני לא צופה !..הסבר בפנים...פלוס השלמות..
16/08/2017 | 02:16
3
15
אוקי אתחיל בכך שיוסי, אני מכבד אותך ברמה ממש גבוהה, וכיף לי שאתה נהנה לכתוב את הפרקים ואני נורא מבין אותך בקטע הזה (אני בעצמי כתבתי עד לא מזמן ספר.. אומנם לא תסריט אבל..) פשוט אין לי שום זמן לקרוא! אני ממש תקוע מאחור בפרק 3 לפי דעתי..נורא מקווה שבזמן הקרוב כבר אוכל להתחיל מחדש(בכל זאת...כבר חודשיים עברו מהפרק הזה..) ולהתחיל להלל אותך כמו רועי על הסיפור..בכל מקרה בהצלח הבכתיבת הפרקים, ושתמשיך להינות, ובנוסף מזל טוב! שתמשיך להיות אתה, ולהינות מסדרות איכותיות :) :)

דבר שני, מזל טוב לפורום! רועי קראתי מה שכתבת,
לגמרי באתי, נעלמתי...שוב, כמו שכתבתי..
לא משנה מה אני במילא תמיד אחזור לפה איכשהו, תמיד כיף להשלים דברים חדשים ולראות בכללי מה חדש כאן.
שהפורום המדהים הזה ימשיך לגדול ולהתפתח ולהשאר כאן לעוד שנים רבות וטובות...ושיצטרפו עוד :) .
אנשים, זה עכשיו בנוגע לכולכם. אתה אחד אחד מדהימים/ות !
נכון שאני כבר הרבה זמן פחות מחובר, תרתי משמע,
אבל אני יודע כבר כשאני חוזר - לאן אני חוזר, ושאתם כ''כ כיפיים, מפרגנים, ונותנים ביקורות שכל כך כיף לקרוא...תשארו ככה ללא ספק אנחנו הפורום הטוב ביותר בתפוז ואני בטוח גם שמבחינת האנשים!

לעוד שנים רבות של סדרות טובות ולהחזרת אובוי....ונאמר הלוואי! :)
לצפיה ב-'הופה, פורום של סופרים יש פה:)'
הופה, פורום של סופרים יש פה:)
16/08/2017 | 14:48
1
12
מותר לשאול על מה הספר שלך אדון רומבו היקר?:)

בטח אני חוזרת על עצמי אבל תמיד כיף שאתה מגיע:)

לשורה האחרונה- אמן!
לצפיה ב-'תודה רבה רבה ושוב - אמן ! '
תודה רבה רבה ושוב - אמן !
16/08/2017 | 15:38
13
אגב, תיכף שולח לך הודעה אז תסתכלי :) 
לצפיה ב-'תודה!!!!!!'
תודה!!!!!!
16/08/2017 | 23:36
6
רמבו כייף שאתה פה .. יחד עם מירי אני מרגיש באמת שחסזרנו להיות כמו פעם , ועכשיו בכלל

לצפיה ב-'סיפור קטן לפני המפגש מחר'
סיפור קטן לפני המפגש מחר
16/08/2017 | 12:48
3
24
אז היום הייתי בקניון. הקניון זה ממש ליד מרכז הקונגרסים, שם אנחנו נפגשים מחר.

פתאום אני מבין- לפי מה שאני רואה באינסטגרם- שהאלה מהמופע עושים חזרות ממש במרכז! כלומר, הם ממש לידי!

ואני סורק את כל הקניון כדי לחפש אותם. אפילו קניתי את הספר של שכונה 2 (נתנו לי כרטיס סטימצקי ליום ההולדת, לא נשתמש?) בתקווה שהחבר'ה של שכונה ירוצו ויחתמו עליו.

בשלב מסוים אמרתי לעצמי שיש להזמין אותם בצורה עוד יותר טובה והזמנתי גלידת פררו רושה. הריח בטוח ימשוך את שקרוקה, חשבתי לעצמי.

לא! נראה לכם? הסתובבתי בקניון ולא מצאתי אף אחד מהם! כל תקווה שאולי יהיו בקניון או בסביבה נגוזה!

כשעמדתי ללכת ראיתי מישהי עם שיער ירוק והתרגשתי- אבל אז נזכרתי שליאנה כבר צבעה לאפור...

טוב, נצטרך לראות אותם בדרך המקובלת...
לצפיה ב-''
16/08/2017 | 14:42
1
10
גדול:) לפחות היה לך בילוי נחמד, מה צריך הבנאדם חוץ מספר וגלידה.
לצפיה ב-'שגאיה תבוא אליו מהבניין ממול'
שגאיה תבוא אליו מהבניין ממול
16/08/2017 | 15:12
11
חכו חכו מה אני אספר לכם על הספר של שכונה, יש שם קטעים מצחיקים.
לצפיה ב-'חח גדול '
חח גדול
16/08/2017 | 16:12
9
לממרות שמה  ציפת  קניונים  הם האוייב מספר אחת של סלבס ,  מספיק שילד אחד רואה אותם ומזמין אתת כל השכבה ... בטחח מביאים להם אוכל ושתייה לשם ...
לצפיה ב-'סקר פרוגי בנושא הזוג האהוב'
סקר פרוגי בנושא הזוג האהוב
15/08/2017 | 17:58
7
29
http://www.frogi.co.il/bidur-tv/21501.html

באופן לא מפתיע, יוליעם ניצחו...

במקום השני דניונתן. במקום השלישי והרביעי, עלמה ותום וג'והר. במקום החמישי- ויקי ואיתן המנוח.

במקום השישי- דר, זה בשבילנו, כי הזוג האהוב ביותר מהחממה הוא מתי ודינה! ומירי, בשבילך, במקום השביעי לליפתח! רועי יכול להתנחם בזה שאדם ואיה במקום השמיני.

במקום התשיעי דקירקי, במקום העשירי גור ותמר.

נטלי ודניאל יותר אהודים מדניאללי, מר רועי!

גרי ושפרה רק במקום ה-21! אבל... אני... אבל איך... למה... תנו לי ש... רק רציתי... למה????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דורין, תשמעי משהו: הזוג הכי פחות אהוב, מקום 25, הוא... נכון, תכלת ועידו! אז כמו שאמרתי לך, שמו אותם רק כדי שנצביע להם איקס.

רשימה מלאה:

1) יוליעם

2) דניונתן

3) עלמה ותום

4) ג'והר (זוג אמיתי!)

5) ויקי ואיתן (ז"ל)

6) דינה ומתי

7) לליפתח

8) אדם ואיה

9) דקירקי (זוג אמיתי!)

10) גור ותמר

11) ניר ודידי (וואו!)

12) אלה וליאו (היה אמיתי)

13) אוביגייל (...)

14) נטלי ודניאל

15) מיטל ואודי (לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!)

16) שקד ואורן טונה (גדול!)

17) דניאל ועומר (זוג אמיתי!)

18) הפאוור קאפל של קציר (יש!)

19) דניאללי (רועי בוכה)

20) דילן וליבי (רועי עוד יותר בוכה!)

21) גרי ושפרה (למה??????!!!!!!!)

22) אנה וסול

23) רוני ואילנה (חבל!)

24) יעל ועמרי (ג'ינג'ית עקומה!)

25) תכלת ועידו (ישששששששששששששששששש!)

חסרים כמה זוגות בולטים, לא?
לצפיה ב-'חסרים הרבה זוגות'
חסרים הרבה זוגות
15/08/2017 | 18:55
13
כאילו... איפה רוניני????? זוג מנצח ולנצח

דילן וליבי במקום נמוך מידי זה לא בסדר

תכלת ועידו מקום אחרון. מכפר על התלונות

גרי ושפרה

יוליעם אהובים יותר מדניונתן? פספסתי משהו? לא שיש לי בעיה. להיפך אפילו

ויקי ואיתן
לצפיה ב-''
15/08/2017 | 19:16
14
ומה הכי יפה? ש-7 זה מספר המזל שלי. הם גם הופיעו בתמונת הנושא של התחרות. יכול מאוד להיות שגם פרוגי הם לליפתחים בנשמתם... עם כל הביקורת שיש לי עליהם לפעמים, לפחות זה.
לצפיה ב-'צריך לעשות סקר על הזוגות השנואים'
צריך לעשות סקר על הזוגות השנואים
15/08/2017 | 22:04
12
תכלת ועידו היו לוקחים מקום ראשון
לצפיה ב-'אוקיי אז '
אוקיי אז
15/08/2017 | 23:28
14
כן אני מצטער שהזוגות שלי לא הגיעו למקום גבוהה  אבל היי אדם ואיה הגיעו לעשריה הראשונה וגם עלמה ותום במקום השלישי!!!. מה שאומר שאנשים יותר מעדיפים לראות את ג'וי עם דניאל גד , מאשר עם ליאור ...  לא שהצבעתי לא חיובי למתינה
לצפיה ב-'איזה חבל, למה הם הגיעו רק למקום ה6? '
איזה חבל, למה הם הגיעו רק למקום ה6?
16/08/2017 | 06:42
2
17
הם הזוג מספר 1, ומי שלא בחר בהם עשה טעות ענקית!

והזוי שדילן וליבי במקום כל כך נמוך.
ושפרה+גרי, WTF?
הם בכלל לא זוג, היא מפלצת והוא האסיר שלה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לצפיה ב-'מיפלצת'
מיפלצת
16/08/2017 | 07:48
1
6
לצפיה ב-''
16/08/2017 | 14:43
3
לצפיה ב-'היום יום הולדת ליוסי!!!!!!'
היום יום הולדת ליוסי!!!!!!
14/08/2017 | 11:50
7
22
כוכב הפורום חוגג יום הולדת  , ואנחנו לא נפרגן?
אז יוסי מזל טוב   אושר , בריאות , שמחה , אושר ....
תמשיך לכתוב לפורום סיפורים מרתקים , ותכתוב עיבודים לסדרות רבות ,...
תתכונן להפתעה  מיוחדת ...
מזל טוב רועי
לצפיה ב-'הפתעה? אני מסוקרן'
הפתעה? אני מסוקרן
14/08/2017 | 11:56
6
לצפיה ב-'מזל טוב לכוכב שלנו'
מזל טוב לכוכב שלנו
14/08/2017 | 16:29
11
אז כמו שרועי אמר שתמשיך לכתוב הרבה, ואני אוסיף שתמשיך לצייר ולהיכנס למעגל של הרבה מלכות אחרות. הכי מגיע לך

אני אאחל לך יום אחד אפילו להגיע למעמד של גיורא בימיו הטובים כי אם יש משהו ששכונה 2 הראה לנו זה שאתה יכול

וכמובן שאר הברכות הנדושות אז פשוט אסכם ב"שכלחלומותייך ומשאלותייך יתגשמו אמן"
לצפיה ב-' יוסי'
יוסי
14/08/2017 | 17:30
10
המון מזל טוב
רוב בריאות, אושר והצלחה רבה בכל אשר תפנה.
שתמשיך לעשות חיל בפורום וליהנות מסדרות טובות באמת...

לצפיה ב-'מזל טוב יוסי מדהים אחד, מוכשר אחד וכו'!'
מזל טוב יוסי מדהים אחד, מוכשר אחד וכו'!
14/08/2017 | 18:41
3
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
14/08/2017 | 20:11
12
יומולדת שמח
שתמיד תצחק ותצחיק
שליטמן ייתן לכל הבנות את מספר הטלפון שלך
ושתכתוב את הלהיט הבא של ישראל והתפוצות
לצפיה ב-'אגב, יכול להיות שקיבלתי מתנה מנואל?'
אגב, יכול להיות שקיבלתי מתנה מנואל?
14/08/2017 | 21:55
13
כי בריאיון שלה היום לטום באום היא אמרה שהיא קיבלה תגובות של "איזה כיף לראות אותך בתפקיד כזה" בגלל שהיא סופסוף קיבלה תפקיד עמוק.

עכשיו, אלו תגובות שאני הגבתי.

לכו תדעו!
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
16/08/2017 | 00:49
3
לצפיה ב-'אז הנה ההפתעה ליוסי ....'
אז הנה ההפתעה ליוסי ....
14/08/2017 | 12:59
5
32
אוגדן שלם  בפורום של כל העונה של  גאליס שכתב , מהפרק הראשון עד הפרק האחרון עד כה ...
למי שלא קרא , זו הזדמנות נוחה לשבת ולקרוא את כל הסיפור ..
רקע למי שלא זוכר / לא יודע ..  העונה  של יוסי  היא בעצם שינוי טוטאלי  של הקיץ השלישי   של גאליס , הקיץ  שלאחר שיונתן קפא ,   יוסי לקח את הנקודה שיונתן קפוא , ועשה ממנו סיפור אחר לגמרי, וגם במחנה הוא שינה לגמרי את פני הדברים , טורינו נעלמים לגמרי מהסיפור שלו , וגם במחנה הכל יותר כמו שצריך להיות ,  דורי למשל נשאר במקום שלו , ולא מתערב בסיפור יונתן ודני .. אם כי רונה לא שם כמו במקור...
אז הנה
פרק 1  http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1821186...
פרק 2
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1821283...
פרק 3
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1821599...
פרק 4
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1821669...
פרק 5
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1821854...
פרק 6
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1822049...
פרק 7
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1822398...
פרק 8
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1822649...
פרק 9
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1823496...
פרק 10
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1823678...
פרק 11
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1823838...
פרק 12
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1824061...
פרק 13 אחרון לעכשיו
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2416/1824266...
קריאה מהנה  למי שלא קרא...

לצפיה ב-'תודההההההה!'
תודההההההה!
14/08/2017 | 13:08
6
לצפיה ב-'הלוואי והיה לי זמן להתחיל אותו!'
הלוואי והיה לי זמן להתחיל אותו!
14/08/2017 | 16:31
1
14
אני יותר מידי עסוקה בימים האחרונים בשביל להשלים פרקים בזמן.. אולי כשהעונה תיגמר אני אעשה בינג' (כמה פרקים מתוכננים? או שזה עד סוף ההשראה?)
לצפיה ב-'יותר מחמישים או עד סוף ההשראה'
יותר מחמישים או עד סוף ההשראה
14/08/2017 | 16:33
2
לצפיה ב-'מעולה:)'
מעולה:)
14/08/2017 | 20:16
1
4
לצפיה ב-'אמרה זאת שלא קוראת'
אמרה זאת שלא קוראת
15/08/2017 | 09:18
4
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:06
4

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'עדכון קטן על נעלמים'
עדכון קטן על נעלמים
14/08/2017 | 12:05
18
אוקיי, הצלחתי לגלות פרט קטן קטן פצפון על נעלמים.

אורי בלופרב עומד לשחק דמות בשם דולב.

אני גם חושב שיהיה לו רומן עם שירה, הם מופיעים הרבה יותר מדי ביחד בכל מיני תמונות וסרטונים.

אתם יודעים מה זה אומר? בחורה עברה מליטמן לחנון! יש!
לצפיה ב-'כדברא 2 - מצטרף מוכר במיוחד בפורום '
כדברא 2 - מצטרף מוכר במיוחד בפורום
13/08/2017 | 18:21
11
40
יוסי אני ממליץ לך לא להתעצבן ..
לאחר שנהרג בעונה הקודמת לא אחר מחברו הטוב של דניאל מורשת ,דניאל ליטמן   יצטרף גם הוא לעונה השניה  עם אופציה פתוחה להיות בן זוגה של לילה , לאור זה ששחר מראה  סימנים בפרקים האחרונים שהוא בדרך להיות חבררר של ליבי ...  כמובן שזה לא סגור והוא יכול להיות גם גרומל מרושע ...  
לצפיה ב-'בן חתיכת אפס עלוב דביל זבל בייייייייייייייייייייייפפפפפפפפפפ'
בן חתיכת אפס עלוב דביל זבל בייייייייייייייייייייייפפפפפפפפפפ
13/08/2017 | 18:59
7
25
סליחה. הדברים נאמרו מתוך כאב.

אתם מבינים שהוא היה בכלללללללללללללללללללללל הסדרות של ניק? החממה, נעלמים, שכונה ועכשיו גם בכדברא?

שיהיה גרומל ולילה תהרוג אותו!!!!!!!!!! אל תדאג, רועי, כשאני אראה את אביה בצילומים נרביץ דיבור והיא תבין שזה מאוד לא יפה.

כמובן שיכול להיות שאני סתם קנאי והוא בכלל לא יעשה כלום. אבל ליטמן, ואני הרי אמרתי לכם עוד בתחילת שכונה 2 שהוא ייקח גם את אגם וגם את מיטל, אז בחייאת.
לצפיה ב-'נראה לי שהוא קורא אותך ועושה לך דווקא'
נראה לי שהוא קורא אותך ועושה לך דווקא
13/08/2017 | 19:09
4
11
לצפיה ב-'אני נשבע שכן!'
אני נשבע שכן!
13/08/2017 | 19:15
3
17
בטח נתקלתי בו בילדותי בחיפה והוא מאז נוטר לי טינה ומחליט לנשק כל בחורה שאני אוהב.
לצפיה ב-'אני מקווה שלא תיפגשו אף פעם... זה יהיה מסוכן'
אני מקווה שלא תיפגשו אף פעם... זה יהיה מסוכן
13/08/2017 | 19:21
2
9
לצפיה ב-'חכי חכי לצילומים של כדברא. חכו חכו'
חכי חכי לצילומים של כדברא. חכו חכו
13/08/2017 | 19:32
1
11
לצפיה ב-'שמישהו יזהיר את ליטמן'
שמישהו יזהיר את ליטמן
13/08/2017 | 20:12
9
לצפיה ב-'לא זה לא אמיתי'
לא זה לא אמיתי
13/08/2017 | 20:41
1
31
רציני עכשיו? די נשבר כבר
לצפיה ב-'נשברה הרגל'
נשברה הרגל
13/08/2017 | 21:43
7
לצפיה ב-'אוו הבחור עובד קשה:)'
אוו הבחור עובד קשה:)
13/08/2017 | 19:08
8
לצפיה ב-'הבחור הזה בכל מקום אלוהים אדירים'
הבחור הזה בכל מקום אלוהים אדירים
14/08/2017 | 07:07
1
20
איך זה קרה לעזאזל?? הוא הולך עכשיו להופיע בכל סדרה ככה זה יעבוד?

מצד אחד יופי בשבילו כי הוא עובד קשה ובתחום הזה להגיע לאיפה שהוא הגיע זה מרשים, מצד שני קצת נמאס לי מהפרצוף של הבחור
לצפיה ב-'קצת נמאס. קצת. ממש ממש קצת.'
קצת נמאס. קצת. ממש ממש קצת.
14/08/2017 | 22:42
4
לצפיה ב-'החממה אמריקה -שני עדכונים '
החממה אמריקה -שני עדכונים
13/08/2017 | 13:38
7
40
 לכל המפקפקים בתאריך העלייה , אתם יכוללים להרגע , להכין פופקרן  ולשבת מול מרתון של סרטי "צעצוע של סיפור", כי התאריך  ה8.9  הוא סופי!!!!! איך אני יודע? א  התאריך לא נמחק מהאתר של נטפליקיס.. וב פרוגי פירסמו כתבה , והם בכל זאת קרובים לגיורא יותר מאיתנו , אז אפשר לסמוך עליהם..
  אני פתחתי קומונה בנושא הסדרה  , כי זה בכל זאת לא סדרה ישראלית ואנחנו רוצים מקום להתכתב עליה , הנה הכתובת : http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?com...
לצפיה ב-'יופי!'
יופי!
13/08/2017 | 13:59
1
19
מוזר לי עדיין שנטפליקס לא העלו כלום על זה ביוטיוב שלהם.. או שהשחקנים לא פרסמו כלום
בטח בקרוב
לצפיה ב-'צריך לזכור שמבחינתם החממה זה לא ברמה של משחקי הכס '
צריך לזכור שמבחינתם החממה זה לא ברמה של משחקי הכס
13/08/2017 | 14:05
19
כמו אצלנו שרצים לפרסם שלטי חוצות , ואת הפרומו מפרסמים לפחות חודש מראש ...
בטח אם זו הפקה קטנה יחסית בממדים מסויימים   אומנם בשבילנו זו הפקה גדולה   (צולמה בארץ , מבוססת על להיט ישראלי  , הפקה של חברה ישראלית)  בשבילם זה עוד כמה שקלים בודדים ...

לצפיה ב-'השחקן שמשחק את מקס (מתי) מזכיר לי את עונג עפרון'
השחקן שמשחק את מקס (מתי) מזכיר לי את עונג עפרון
13/08/2017 | 17:19
13
השחקן שמשחק את מקס מזכיר לי משום מה את עונג עפרון שמשחק את ה"חנון" בנעלמים, מעניין.

לצפיה ב-'מקווה מאוד שזה נכון.'
מקווה מאוד שזה נכון.
13/08/2017 | 18:41
3
21
התאריך באמת לא נמחק, בניגוד לפעם הקודמת, אבל לגבי פרוגי, אני לא בטוחה אם הם קיבלו אישור רשמי מצד גיורא, אחרת אני חושבת שהם היו צריכים לפרסם זאת ואפילו להדגיש שהוא אישר שזה אכן תאריך העלייה לשידור.

עכשיו, לגבי מה שכתבת, גם אם החממה באמת נחשבת אצלם לכסף היותר קטן, עדיין הייתי מצפה לראות פרומו, בטח כשאנחנו נמצאים פחות מחודש לפני התאריך. מה גם שאני יכולה לומר לך בוודאות שיש להם מספיק סדרות מקור שנראות לפחות באותה רמת תקציב כמו שאולי נעשה אצלנו, אם לא פחות מכך. צריך איכשהו לקדם את הסדרה למה בשלב הזה, רק אנחנו מודעים לקיומה והכל ברמה כזאת.

טוב, אבל אישית, אני בטח לא זקוקה לפרומו, למה אני את הפרומו שלי כבר קיבלתי... רק שיעלו כבר.
לצפיה ב-'אני רוצה פרומו .. '
אני רוצה פרומו ..
13/08/2017 | 19:52
2
22
בעיקר כדי לראות את אריאל ולהתרשם איך היא בתור ללי  .. אגב מעניין אם הם צילמו  את פרומו השחמט הישראלי , למרות שאני לא מאמין ...
לגבי זמן עליית הפרומו , מאמין  שיעלה שבועים מראש ..
לצפיה ב-'היא עשויה להפתיע את כולנו... '
היא עשויה להפתיע את כולנו...
13/08/2017 | 21:41
1
20
לפחות את מי שהיה בדעה שב"כוכב" היא לא בדיוק הפגינה כישורי משחק הכי טובים שיש. וזהו.

גם אני לא מאמינה שהם צילמו את הפרומו שלנו, אם בכלל צילמו... מהבחינה הזאת, אני לא יודעת עד כמה הם בחרו לשים דגש על כל מה שנלווה ועד כמה רצו להשקיע שם. אשמח מאוד אם כן, כמובן.

בכל אופן, עזוב פרומו. חכה לדבר האמיתי... רק מצפייה קצת יותר ממושכת תוכל לשפוט אותה על ההופעה שלה והכל.
לצפיה ב-'אני הייתי מהאלה שבאמצע מבחינת אריאל'
אני הייתי מהאלה שבאמצע מבחינת אריאל
14/08/2017 | 07:05
14
לא התלהבתי מהכישורי משחק שלה בכוכב וחשבתי שהיא הפגינה משחק קצת ילדותי שם. אבל אני עדיין אופטימית ואתן לה סיכוי, אני רוצה להאמין שגיורא לא היה נותן למישהי שלא מתאימה לשחק את אחת הדמויות היותר מוכרות שלו את המקום ולפי התמונות שהיו עד עכשיו היא נראתה טובה.

אני לא חושבת שהם עשו את הפרומו שלנו עם השחמט והדגלים.. למרות שזה היה פרומו ממש טוב לדעתי
לצפיה ב-'מועדון החנונים הסרט - אחרי צפייה '
מועדון החנונים הסרט - אחרי צפייה
13/08/2017 | 00:17
8
28
אז כן , ראיתי היום את מועדון החנונים , ובגלל זה ,יוסי לא קראתי את הפרק שלך , אמצא לזה זמן ...
אבל תשמח לדעת שהתפקיד של גאיה שם  מפולפל  , אני לא אפרסם איך כדי לא להרוס  למי שרוצה לצפות ...
יובל לא הצחיק אותי שם כמו נתן..   שירן שם שונה גם כן ...

בקיצור לכו לראות סרט חביב...

לצפיה ב-'לפחות אתה לא דוב נמלים'
לפחות אתה לא דוב נמלים
13/08/2017 | 00:41
1
7
לצפיה ב-''
13/08/2017 | 19:07
5
לצפיה ב-'הם כאלה חמודים כולם.'
הם כאלה חמודים כולם.
13/08/2017 | 18:30
11
בטח אצפה בהם מתישהו בקרוב... גאיה נראית הכי מתוקה.
לצפיה ב-'ממש רוצה לראות... מישהו רוצה לבוא איתי?'
ממש רוצה לראות... מישהו רוצה לבוא איתי?
13/08/2017 | 19:06
3
6
לצפיה ב-'שיר, אולי את תזכי בכרטיסים ותזמיני אותי לשם שינוי?'
שיר, אולי את תזכי בכרטיסים ותזמיני אותי לשם שינוי?
13/08/2017 | 19:43
2
5
לצפיה ב-' יש לי בהנחה, רוצה לבוא?'
יש לי בהנחה, רוצה לבוא?
13/08/2017 | 20:11
1
5
לצפיה ב-'תלוי מתי ואיפה'
תלוי מתי ואיפה
13/08/2017 | 21:42
3
לצפיה ב-'אני כבר אראה בהזדמנות אחרת'
אני כבר אראה בהזדמנות אחרת
14/08/2017 | 07:02
10
שמחה לדעת שאני לא אבזבז שעה וחצי לשווא
לצפיה ב-' קצת עדכוני ליהוקים...'
קצת עדכוני ליהוקים...
12/08/2017 | 22:23
7
38
ככה זה כשמצלמים פה כל כך הרבה סדרות במקביל...

אינה בקלמן לוהקה לעונה השנייה של "כדברא". היא צפויה לגלם דמות מפתח שמצטרפת לחבורה. לצורך התפקיד היא התבקשה לצבוע לג'ינג'י, כן כן. דווקא הולם אותה. זה מזכיר לי את סמדר חייט בחממה, שגם נדרשה לצבוע לזה.
לסדרה "צוות אזולאי" (קשת, ערוץ 2), בכיכובם של תומר קפון, מיכאל אלוני ומשה אשכנזי, שכבר מצטלמת בימים אלה ממש, הצטרפה גם יעל שרוני.
במיני סדרה "אוטונומיות" (הוט) של יוצרי 'שטיסל', בכיכובם של אסי כהן, דאנה איבגי ורותם סלע, יופיעו גם טלי שרון ודב נבון.
הצילומים לסדרה הקומית "הסטייליסטית" (קשת) כבר החלו, ומי שהצטרפו למאור שוויצר הם ניב סולטן, אקי אבני, מיה דגן, דני שטג, מגי אזרזר, ענת וקסמן וענת ברזילי.
לצפיה ב-'אינה לא נראית מתאימה'
אינה לא נראית מתאימה
12/08/2017 | 22:49
26
הסיבה היא שכל השאר ספציפית מזוהים עם כדברא והיא עם דברים אחרים...
לצפיה ב-'אז אינה תשחק גם תלמידת תיכון?'
אז אינה תשחק גם תלמידת תיכון?
12/08/2017 | 23:44
2
20
או שהיא תהיה כמו וילוז'ני ותהיה בבוגרים יותר?
לצפיה ב-'עוד לא ידוע.'
עוד לא ידוע.
13/08/2017 | 18:27
15
אני רוצה להאמין שלא, אבל אין לדעת... כידוע לנו, גם כיום ישנם עדיין השחקנים האלה שמלוהקים לתפקיד בשכבת גיל שכבר לא ממש מתאימה להם, כי הרי רואים את זה.
לצפיה ב-'לדעתי מתאים לה גרומלית'
לדעתי מתאים לה גרומלית
13/08/2017 | 19:04
5
לצפיה ב-'אוו יש למה לצפות... תודה:)'
אוו יש למה לצפות... תודה:)
13/08/2017 | 19:03
5
לצפיה ב-'תמונה להמחשה'
תמונה להמחשה
13/08/2017 | 19:44
1
19

נראית טוב.

אבל אני לא קונה אותה (ואת ליטמן טפו!) כחבר'ה מהחבורה. הכדבריאדה זה הכדבריאדה ולא צריך להצניח. שיהיו גרומלים.
לצפיה ב-'כן. אם כבר.'
כן. אם כבר.
13/08/2017 | 21:34
13
תשמע, לגביו, באמת שאין לי כבר מה לומר... זה בדיוק מה שכתבתי, ומה שאתה כותב כל הזמן, להוציא את הירידות האישיות והכל , אבל המסר ברור דיו.

לא הכל זה רק שמות ושמות בכל הפקה שהיא, בטח שהפקת נוער. מושכים יותר צופים באמצעות עלילה וכתיבה טובה. זו הדרך המועדפת. וזהו.
לצפיה ב-'שרשור ספויילרים'
שרשור ספויילרים
11/08/2017 | 07:34
14
28
מתים לרגע רק.. כמובן
לצפיה ב-'מתים לרגע'
מתים לרגע
11/08/2017 | 07:38
13
56
פרק 33 (71)-
שירה מנסה לגלות מה השפעת הניסוי עליה, ואבא של סלאבה מתאשפז. דנה מבקרת את לב, ודרור חוקר מי רצח את שולמית.

פרק 34 (72)-
דרור מחליט לגמול את ליבי. דנה מוחזקת בשגרירות יחד עם קרוליין וסלאבה מבין באיזו עסקה הסתבך. 

פרק 35 (73)-
דרור חוקר על הפולחנים שבהם נעמה השתתפה לפני מותה. יולה דואגת לדנה שנעלמה. סלאבה מתמודד עם מותו של אביו וההשפעה של הניסוי על שירה מתחילה להתגלות. 

פרק 36 (74)-
לב מנסה לברוח מהמחלקה הפסיכיאטרית. דרור מכיר ברגשותיו לליבי, וכשממצא רפואי מחשיד מתגלה אצל יולה, סלאבה מבין שהוא לא יכול לחמוק מהגורל.
לצפיה ב-'מההה'
מההה
11/08/2017 | 10:39
2
31
אבא של סלאבה מת?! ומה עם יולה? דרור מתאהב?! איפה אסמא?!?!?!?!?!

אוף זה לא נגמר, כמה פרקים יש לזה?
לצפיה ב-'בעונה הראשונה היו 38 '
בעונה הראשונה היו 38
11/08/2017 | 11:35
1
28
מאמין שגם פה  נקבל מספר פחות או יותר זהה...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/08/2017 | 11:58
39
נראה לי שיהיו יותר, זה לא עושה רושם שהולך להיגמר...
לצפיה ב-'לא!!!!!!!!!!!!!!!!'
לא!!!!!!!!!!!!!!!!
11/08/2017 | 11:04
1
33
לא להכיר ברגשות לליבי!!!!!!!!!!!!! לא!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נראה לכם שגם נעמה הייתה מעורבת במשהו שטני?

אני משער שהממצא הרפואי קשור לכוח של שירה.

אני מת לדעת מה סלאבה חתם עם השטן.

לב יצטרך להציל את דנה...
לצפיה ב-'בהחלט לא'
בהחלט לא
11/08/2017 | 11:59
23
שירה מתעללת ביולה? יופי לה
לצפיה ב-'אני דווקא שמחה'
אני דווקא שמחה
11/08/2017 | 11:15
1
20
אסמא כבר עלתה לי על כל העצבים. לא אכפת לי שהוא יהיה עם ליבי. אסמא הגזימה שתלך ותהיה עם האיאד שלה.

וואיי שירה!!! אני חייבת לדעת איזה כוח היא קיבלה.
לצפיה ב-''
11/08/2017 | 12:00
6
לצפיה ב-'damn'
damn
11/08/2017 | 17:49
2
26
השפעת הניסוי על שירה זה שהיא בהריון אולי? כי אם הממצא הרפואי של יעל קשור אליה ואז זה גורם לסלאבה להבין שהוא לא יכול להתחמק מגורל (ההסכם) אז אולי שירה בהריון עם השטן

אבא של סלאבה מת כן הוא היה בן אדם לא משהו.. ובכל זאת

דרורררר לא להכיר ברגשות לליבי! כי אין כאלה! אוף
אולי גם נעמה קשורה לכל הניסויים האלה עם השטן?

אוי דנה נעלמת.. לפחות היא עם קרוליין אני מניחה
לצפיה ב-'אהבתי את התאוריה'
אהבתי את התאוריה
11/08/2017 | 18:43
6
לצפיה ב-'וואי, זה יכול להיות'
וואי, זה יכול להיות
12/08/2017 | 00:03
16
אבל זה יהיה ממש לא צפוי, ואם זה יקרה שירה ממש תתאכזב כי היא ציפתה למשהו מיוחד שיגרום ליולה אפילו לפחד ממנה. זה חייב להיות משהו יותר גדול מזה. מה זה כבר יכול להיות?
לצפיה ב-'אני חייבת לנסות לנתח את זה'
אני חייבת לנסות לנתח את זה
12/08/2017 | 00:00
1
20
בואו נחשוב, ממצא מחשיד אצל יולה. אולי טוהר המעצבנת הזאת גרמה ליולה להיראות אשמה כאילו היא סחטה את סלאבה?
סלאבה לא יכול לחמוק מהגורל? בטוח זה קשור ליולה אבל אני לא מצליחה להבין מה.
לצפיה ב-'ממצא רפואי מחשיד'
ממצא רפואי מחשיד
12/08/2017 | 00:16
6
לצפיה ב-'מה?? '
מה??
13/08/2017 | 15:11
11
לאאאאאאאאאאאאא, דרור מה אתה עושה חתיכת אידיוט?
מה אתה מתאהב בליבי?
מה עם אסמא??
דרור ואסמא לנצח

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ