לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
61906,190 עוקבים אודות עסקים

פורום סדרות ישראליות

פורום סדרות ישראליות הוא מקום לניהול שיח תרבותי וחברתי ועדכונים שוטפים על הסדרות שנוצרות כאן בארץ.... בין סוגי הסדרות: דרמה, נוער ,קומדיה.
בפורום תוכלו לדבר על סדרות  נפלאות, לצחוק, להעלות תיאוריות ולהתווכח על מי הזוג הנכון בסדרה שאתם אוהבים. אין לתת ספוילרים בלי  האיטקון על גבי ההודעה ואין להתווכח בצורה לא מכבדת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סדרות ישראליות

פורום סדרות ישראליות הוא מקום לניהול שיח תרבותי וחברתי ועדכונים שוטפים על הסדרות שנוצרות כאן בארץ.... בין סוגי הסדרות: דרמה, נוער ,קומדיה.
בפורום תוכלו לדבר על סדרות  נפלאות, לצחוק, להעלות תיאוריות ולהתווכח על מי הזוג הנכון בסדרה שאתם אוהבים. אין לתת ספוילרים בלי  האיטקון על גבי ההודעה ואין להתווכח בצורה לא מכבדת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום סדרות ישראליות!!!!!
                                    הפורום עוסק בסדרות ישראליות  מסוגת דרמה ,נוער ,קומדיה  ועוד..
                              נא לא להעלות לפורום קישורים לא חוקיים לפרקים  הודעות מסוג זה ימחקו!!!!!

המשך >>

לצפיה ב-'יום אחרי שכונה , ישר מתחילים לפחד שוב מנמסיס...'
יום אחרי שכונה , ישר מתחילים לפחד שוב מנמסיס...
21/06/2018 | 22:53
1
כן , הפרק הראשון של כפולה 2  יעלה ב28.6 לויאודי  בשתי הפלטפרמות ...

לצפיה ב-'איאן חושפת את האנורקסיה שעברה בסרטון'
איאן חושפת את האנורקסיה שעברה בסרטון
21/06/2018 | 19:29
9
לצפיה ב-'עדכוני פוראבר'
עדכוני פוראבר
21/06/2018 | 16:40
12
אוקיי, אורי הוסיף כמה דמויות:

יעל פדן היא דני, מתופפת, מאוהבת באדם גילמן מהלהקה שלה אבל יותר מדי קולית בשביל הדברים האלה.

יונה שבין היא מישל גלאסאז׳, נציגת צרפת לאירוויזיון שנערך בישראל. (אקטואלי!)

וזאק פקיאל (דידי! ידידי! גו דידי!) הוא דויד לה-קר, זמר ליווי של מישל גלאסאז׳, נציגת צרפת לאירוויזיון הנערך בישראל. כנראה המשיך את הקריירה אחרי ניר.
לצפיה ב-'"מי זאת נמסיס?" "הוא פיצץ סירה במזח"'
"מי זאת נמסיס?" "הוא פיצץ סירה במזח"
21/06/2018 | 14:57
10
לצפיה ב-' שרשור הספוילרים '
שרשור הספוילרים
21/06/2018 | 08:50
4
6
שלטון הצללים ועל הספקטרום.
לצפיה ב-'שלטון הצללים '
שלטון הצללים
21/06/2018 | 08:50
1
8
פרק 33: על פירוק והשלמה
מחאת הבולבולים יוצאת לדרך. לבקו וזיוי מגלים שנחושתן תמרן אותם. מורן הוגה פתרון יצירתי לבעיה של גלבוע עם נגה. דודי עושה צעד דרמטי כדי לגלות את האמת.

פרק 34: עתיקות
זיוי שבורה מהפרידה מחומי. שירה מקנאה בהתקרבות של דודי למורן. לדודי יש רעיון איך לעצור את אתר הבנייה. זיוי ולבקו מתחמנים את נחושתן. כוכי מקבלת עזרה מפתיעה.

פרק 35: בין הצללים
מורן מארגנת מחדש את המצב לטובתה. שירה מבקשת מלבקו טובה אישית. מורן מספרת לדודי את הסוד שלה. נחושתן מנסה לייצר משבר בינלאומי עבור ליאו.

פרק 36: האיש שבקיר
דודי מאתר דמות לא מזוהה באתר הבנייה. אמנון מראה למורן תיעוד של נשיקה בין דודי ושירה. שירה מגלה שיולי אברמוף מפיקה נפט. נחושתן מגלה שהערימו עליו.
לצפיה ב-'כן, כמה נוח'
כן, כמה נוח
21/06/2018 | 08:53
7
מדינת הבולבולים הפוליגמית עם העורלה הליטמנית קמה, ואז הם משלימים. בטח. זה כמו שהפלסטינאים היו הורגים חיילים ומסלקים אותנו מהשטחים ומירושלים ואז היו מציעים שלום. בטח. ואז הוא עוד פונה נגד נחושתן הצדיק הזה!

אגב, ככה בקלות עושים משברים בינלאומיים?!

מורן ודודי חוזרים, אני לא מבין את הקטע של מורן. ושל האמנון-לואיס הזה.

מעניין אם דודי יבין על אופק.

מה נפט? נפט לא אמור לעשות דבר כזה...
לצפיה ב-'על הספקטרום '
על הספקטרום
21/06/2018 | 08:51
1
7
פרק 6:
זוהר פוגשת לראשונה את החברה של אשר. ארז לוקח את עמית לספיד דייט במטרה שישכח את ליאור ורון מנסה לצאת החוצה בעידוד השכנה.
לצפיה ב-'לא ראיתי את הפרק הקודם'
לא ראיתי את הפרק הקודם
21/06/2018 | 08:55
8
ליבי על הבנות בספידייט, ולרון בטח ממש קשה לצאת החוצה.
לצפיה ב-' שתי סדרות ישראליות מקבלות עיבוד '
שתי סדרות ישראליות מקבלות עיבוד
20/06/2018 | 12:57
9
28
סדרה ישראלית אחת זה "הששוטר הטוב" של יובל סמו  שתקקבל עיבוד שלא מצולם בישראל  , ולא קשור לישראל ...
החממה 2  תקבל רשמית עיבוד אמרקאי   בשתי עונות נוספות , גם הפעם גיורא ישמש כמנהל הפקה  , ויכתוב את  שתי העונות.. אם להסתמך על מה שססינתיה  קרדוננה (סופי) סיפרה בראיון לא רשמי עם ישראלית -אמרקאית שמנהלת בלוג  , הצילומים  יערכו   בסוף השנה .. בטוח יהייו שינויים רבים , העונהה השניה קיבלה ניחוח יותר פוליטי  , ואני לא יודע עד כמה זה מתאים .. חוץ מזה הבמאי משתנה  , רועי פרלונטיין מתחלף..

לצפיה ב-'גדול! חממריקאית!'
גדול! חממריקאית!
20/06/2018 | 13:05
8
16
ניחוח פוליטי זה חשוב...
לצפיה ב-'בטח עכשיו תגיד שדניאל השחור'
בטח עכשיו תגיד שדניאל השחור
20/06/2018 | 13:07
7
13
יקעים "מדינת כל השחורים" שהיילי תסרב להיות איתו ...

לצפיה ב-'לא. שם תהיה בעיה מבחינת מדינת בולבולים. אין מספיק מקום...'
לא. שם תהיה בעיה מבחינת מדינת בולבולים. אין מספיק מקום...
20/06/2018 | 13:09
6
13
זה מה שהוא בשבילך? דניאל השחור?

איזו גזענות זאת... למה ליטמן לבן?!
לצפיה ב-'לא אני לא גזען '
לא אני לא גזען
20/06/2018 | 13:13
3
10
אבל דיברת על הניחוח הפוליטי אז הגבתי בהתאםם .. כדי להמשיך את המשחק שלך ..
גם  אתה דיברת  הרבה  על זה שהוא שחור ,   ואמרת את זה בהקשר של הכדורסל ...

לצפיה ב-'כן, בחו"ל רוב השחקנים בנבחרות שם שחורים'
כן, בחו"ל רוב השחקנים בנבחרות שם שחורים
20/06/2018 | 13:37
2
7
אתה יודע מה, בוא אני אשאל אותך:

היה בנבחרת של הנשרים שחקן לבן חוץ מאלכס? כי אני לא זוכר, אבל אני כן זוכר שניים שחורים...
לצפיה ב-'היה , המקביל של איתן '
היה , המקביל של איתן
20/06/2018 | 13:49
1
5
איתן של החממה  , כמו שעמית יגגור  שיחקה את המקביללה של המתולחתלת שדינה  מפטפטת איתה  שכולם יוצאים לסוכנות החלל.ץ..

לצפיה ב-'שניים מסכנים'
שניים מסכנים
20/06/2018 | 13:52
3
לצפיה ב-'ואתה יודע שאני מצודד בו במחלמה על ליבה שלל היילי ... '
ואתה יודע שאני מצודד בו במחלמה על ליבה שלל היילי ...
20/06/2018 | 13:18
1
9
בדייוק כמו עם ליטמן  , אז אם הייתי גזען , הייתי רוצה  שהיילי תלך עם ליאו... אני רוצה לשמוע  בתחילת המחצית השניה שיש עונה  שלישית באופן לא רשממי  , כדי שהזוג שלי ינצח סופית !!!!!
לצפיה ב-'אני לא גזען. שונא את כל הליטמנים בצורה שווה'
אני לא גזען. שונא את כל הליטמנים בצורה שווה
20/06/2018 | 13:38
10
חוץ מלוק, אותו אני לא שונא, אלא מעמיד פנים שאני חבר.
לצפיה ב-'לאחר הצלחת העונה ה1: החממה תועבד ל2 עונות נוספות'
לאחר הצלחת העונה ה1: החממה תועבד ל2 עונות נוספות
20/06/2018 | 13:29
16
"החממה" אחת מהסדרות המצליחות שהיו בישראל נרכשה על ידי נטפליקס לפני יותר משנה, הופקה וצולמה בארץ ומשודרת כיום בנטפליקס בשמה "Greenhouse Academy" , תופק ל2 עונות נוספות, לכל הפרטים>>>
לצפיה ב-'אורלי וגיא עזבו את תכנית הבוקר וינחו תכנית חדשה'
אורלי וגיא עזבו את תכנית הבוקר וינחו תכנית חדשה
20/06/2018 | 12:52
16
בקרוב בשעה שבע בערב בערוץ 10 תשודר תכנית חדשה עם אורלי וגיא! כל הפרטים בקישור>>> https://www.drorgroup.com/single-post/2018/06/19/%...
לצפיה ב-'שלטון הצללים- שבוע 8'
שלטון הצללים- שבוע 8
17/06/2018 | 21:42
20
10
מחליפים משרד... עוברים שלב...
לצפיה ב-'פרק 29- סוד בין שניים '
פרק 29- סוד בין שניים
17/06/2018 | 21:45
3
12
אז למה גלבוע עבר משרד?

האם לבקו יסולק מהמדינה?

האם מורן תשכנע את דודי בחפותה?

וכמה נמסיס שטפה לנועה את המוח שהיא חושבת שהיא בשמת?
לצפיה ב-'פרק טוב '
פרק טוב
17/06/2018 | 22:01
1
13
לבקו אוי לבקו , אתה מתחיל להתאהב גם במיטל גל ? של מייקל לואיס ?
לצפיה ב-'רועי, תודה בצדקתי. תודה.'
רועי, תודה בצדקתי. תודה.
17/06/2018 | 22:21
4
לצפיה ב-'רק על ליטמן אין החוק משגיח, רק עליו איש אינו שומר'
רק על ליטמן אין החוק משגיח, רק עליו איש אינו שומר
18/06/2018 | 00:16
13
אני ידעתי שמאז שהבחור הזה פוטר מהמשטרה ונחשף לגז סארין, וניהל רומן עם אריאנה, הוא לא בסדר.

Out with the old, in with the new. השרה אורלי, תיזהרי מהיצור הזה שם. לא, תומכים כי זה חוק חשוב, יא בעל עורלה! איך את שולטת בליטמן, השרה אורלי? חה חה חה! לא ידעתי שאני אוהב את ההתנחלויות כל כך. זאת מטרה נעלה, השרה אמסלם, ואת אישה נערצת ומאז שהיית השרה זגורי ואחות של מורן אני אהבתי אותך. וטוב שנטשת את תיכון קציר. יהודית כץ. עלק כץ. היא אימצה את השם של גיסה, משה מאורנה ומשה כץ! זה אומר שתכין את הבולבול. לא, רגע, לא ככה, ליטמן! כן, סתום. הכוונה היא בלי עוזרים נואפים כמוהו. חכי חכי, השרה אמסלם, את לא יודעת כמה חטאים על פשעים עשה היצור השני!

נכון, זיוי, נכון. אוי, פרוצה הנועה הזאת, מעריצה עורלות. לא ידעתי שחוק זין נגד הזין יעבוד... לא. לא. אתה לא תאיים עליו. ולך תנקה, כמו שניקית את התאטרון אחרי יצא משליטה! אורלי, תיזהרי קצת... עם זיוי.

מורן. מורן, את פועלת למען אחותך. בגלל זה זיוי מסתדרת איתה!

לך אתה גם כן, יא אנשובי! ונועה נכנסת כמו נועה. זה לא ריקוד, זה ברית מילה! זה אנשובי, אושן, יהלי, וואטאבר. הנועה קירל המעצבנת הזאת! תמיד הייתי בצד של גאיה! וגם... גם מה היא שורפת מגילות? זה בעל העורלה, הוא פוגע בכל מה שקדוש! אסור שירת נשים, בשמת, אסור! את יודעת.

מגיע לך, נחום. מגיע לך. לא מתעסקים עם לילה.

שם עליך זין, אבל לפחות נימול! אחיך זה בסדר, גם עם אימא שלו הוא יעשה את זה. לא לוזר, כשלוני. אתה עוכר ישראל אתה. חה חה חה, אתה רופא מטומטם.

אוי, הכלים היפים נגד ליטמן. בושה, השרה כץ. אבל שלא תחשבי שזה מכשיר את לילה-אוג! שלא תחשבי! נחושתן ההומו במשרד של יהודית כץ?

לא משאירים את בשמת לבד!!!!!!!! בטח שלא בפקודת בעל העורלה!!!!!!!

טוב, גלבוע, אתה בטח תהיה יותר טוב מאורי אריאל.

לא הייתי מתקרב אליה עם הכלים האלה. כלומר, ליטמן כן יכול, אבל אני לא... אל תאמיני! ונועה לא פוגעת בילדים?!

למה לא רואים את יולי אברמוף? יופי נחושתן. בחור באמת הזוי נחושתן.

מה יש בעורלה המפגרת הזאת שמושכת יותר מגלבוע? אז זה טוב או רע לי?

אסי הזה בכיין. תראו את תום אבני, זה בחור שמבין שהוא חייב גם לשחק הומו ולא רק לטחון נשים. אוי, גם גברים הוא קצת...

זה הכול בעל העורלה והעוזרת הקטנה שלו. הוא הנמסיס האמיתי! נחושתן, לא טוב. לא טוב. יופי ליטמן. כן, שוב הן נמשכות אליך כאילו הן זבובים ואתה חרא לא בכאילו. בוא'נה, מה יש לו? מה יש לו?

מה, מורן?

דודי, תיזהר, הוא עושה מובים וזה לא יפה לראות. לבקו, זה כלום לעומת מה שאתה עשית בזמנך הפנוי! וגם החמאס עושה פעילויות רווחה! לבקו כישלבקו. נכון, אם הוא יהיה לבד הוא עוד עלול...

בפעם הקודמת התנשקתם פה. רק אומר. מי זה? מה זה? אוי ואבוי, זה לואיס הצעיר... עכשיו ברור... בעל העורלה לקח את לואיס לטורבו טיים של הבוגד... ברור כל כך...

להיזהר מליטמן. מליטמן. קעקוע מוזר... אבל היה ברור מי זאת... בחייכם.

למה זה חייב להיות כל כך מלוכלך...
לצפיה ב-'פרק 30- מטען עודף '
פרק 30- מטען עודף
18/06/2018 | 21:45
5
7
מה קורה במדינת כל אזרחיה ?
לצפיה ב-'אני דווק0א מסכי עם הרעיון הבסיסי '
אני דווק0א מסכי עם הרעיון הבסיסי
18/06/2018 | 21:48
3
6
שכל אחד חופשי לעשות מה שנראה לו טוב בעיניים , לא לשפוט את השונה . לבקו אני איתך!! חבל שאתה לא עושהה את זה ממנניעים טהורים , בגלל שזיוי הוציאה את החוק , החלטת ללכת נגדה ...

לצפיה ב-'ובגלל שהוא ליטמן. כרגיל?'
ובגלל שהוא ליטמן. כרגיל?
18/06/2018 | 23:04
2
6
לצפיה ב-'חתונה פוליאמרית לא נראית לי דרך חים נכונה '
חתונה פוליאמרית לא נראית לי דרך חים נכונה
18/06/2018 | 23:41
1
7
אבל אני לא אשפוט אנשים שבוחרים לחיות ככה , כמובן בתנאי שזה מקובל על כל  האנשים שקשורים לכך באופן ישיר ..כלומר הגבר והנשים , או האישה והגברים  או נשים וגברים ביחד ..
היום יש  אנשים שבשביל לטפל בזוגיות שלהם , הם שוכבים עם אנשים אחרים ..וזה בסדר ומקובל עלל שני הצדדים ..
לצפיה ב-'ליטמן מוכיח שהוא מה שאני אומר עליו כל פעם מחדש!'
ליטמן מוכיח שהוא מה שאני אומר עליו כל פעם מחדש!
19/06/2018 | 05:57
3
לצפיה ב-'הפקרות, זה מה שהולך שם'
הפקרות, זה מה שהולך שם
19/06/2018 | 17:10
7
שמעתם שמנסים למצוא שיטה להחזיר את מצלמות המהירות לשוק? האברמוף הזה... מה יש לבחורים לצד ליטמן, מתחילים להתנהג חופשי ככה... כן כן, תמשיך עם הנראה לי.

אני לא מבין של מי הגופה?

ככה גלבוע ישן? דביל... ככה נראים בחורים שליטמן פגע בהם. שליש גן עדן.

אה, זה הג'ינג'י. במה מורן הסתבכה? לואיס. אני לא מאמין. בחייך, חגי, מה זה, ערבי?

עוד פעם הטייקונים פוגעים בנו. זאת לא... בת חן סבג? אם ככה, זאת שחקנית זאת...

לך תזדיין עם המחאה שלך. לא באמת. איזה פריז, לבקו... שוב מורן עוזרת.

היי, היי, השרה אמסלם, אל תקשרי בינינו השמאלנים לבין אידיוטים כמו בעל העורלה. גם אני תומך בברית, ואני מבין את מאבקך הצודק. אגב, זה החיקוי של מירי רגב. כל הגדולות פה. כוכי, יהודית, אורלי... אזור אסטרטגי, והוא במקום של השר לנושאים אסטרטגיים...

חומי, תיזהר מהיצור הבוגדני הזה. חומי, צריך להתרחק מליטמן. זה מקדש את האמצעים. אני לא מאמין. כן, חומי, בהחלט! הוא לא מוותר, ועכשיו כל המטרה של המחאה נחשפה. זאת מחאה שמטרתה להכשיר בציבור את העובדה שליטמן יהיה עם ארבע בנות פה, ועם כל הבנות בסדרות, אבל אצלנו פוליגמיה לא תהיה!!!!!!!! שום דבר!!!!!!!! וזה המאבק!!!!!!! השרה כץ, למה את לא מטפלת בו? אתם ביחד בקיבוץ...

איזה תשדיר זוועה. זה לא בסדר!!!!! כן, זה לא לגיטימי!!!!!! פוליגמית, נחושתן. בדיוק. זה לא חוקי. זיווי, קצת להט. מה, נחושתן, אפשר לעצור את ליטמן?

לא יעזור לך! לא יבשילו התנאים הרעיוניים לנישואין המעוותים שלך! שירה יקרה, אני מזהיר אותך מפני התסבוכת שהוא לוקח אותך אליה! בעל העורלה, לא דודי!

אמן, זיוי. אה, אסי, תרחיק את עצמך מהרוע של בעל העורלה. כפי שג'ייד כתבה באינסטגרם, זה באמת בגללו.

מה קורה שם?

זיוי! בוגדת! בוגדת! רואה? אמרתי לך. למה לנסות לתת לגיטימציה לתופעה?! ולמה הוא לא לבוש?! למה?! את יודעת מה, זיוי, אנחנו חייבים לרושש את בעל העורלה עם כל הערבויות האלה. בוא לבקו. מה נראה לכם? יבוא.
מה הסוד של שירה? הג'ינג'י בטוח...? זאת יותר נראית כמו רוצחת של אחיך. אה, הוא לא מת.

מה התכנית? ולמה צריך להציל את לבקו?

לדודי אין מזל בטיסות. גופת אלמוני ותמונה כזאת?  אבל זה בטוח לא יהפוך את הפירות הללו לכשרים... רואה, לבקו? לפעמים דת זה טוב!!!!!!!!
לצפיה ב-' כתבה משעשעת'
כתבה משעשעת
19/06/2018 | 12:06
11
אני חושב שהסיפור פה מסובך, ובואו נודה שמי שרוצה להחזיר את זה לשימוש הוא לא הצפוי!

לצפיה ב-'פרק 31- קאמבק כפול '
פרק 31- קאמבק כפול
20/06/2018 | 10:01
5
4
מלאכים יורדים מהשמיים... ובשמת יורדת איתם, גבוה מעל העיר, מעל הים... אין ים בירושלים.
לצפיה ב-'לבקו מעודד פוליגמיה!'
לבקו מעודד פוליגמיה!
20/06/2018 | 10:34
5
רואה, לבקו? גופות זה לא כשר, כשרות זה טוב!

די עם הניג'וס, לבקו.

מחייבים על מלא דברים. לא שום דבר שאתה לא רוצה להראות לה...

השרה הנערצת אורלי אמסלם. איזו אישה. איך זה מה שיצא לה? כזאת מירי רגב. מה קיבלת, מסכנה?

תעזוב את ארדיטי.

רינגטון נחמד. כן, יש בעיה עם המעצר, השרה כץ. תחשבי כמו מירב שמטרידה את ההורים שלה. אוקיי, אין לי מושג מה זה שהיא הורידה. אה, סיגריות! זה העוכרי ישראל של בעל העורלה בטח. שונאי דתיים. אתם מבינים שליטמן מקים מדינת בולבולים?! זה החזון הליטמני בשיאו! לעצור את זה! אני הזהרתי!

הוא מתחסד עכשיו. עוד ניצולת עורלה. הסכמנו? הסכמנו?! שאני אזכיר לך על מה אני הסכמתי?!

מכורת קפה. לא מורן אומרים לך! כוכי שוב?

מורן מהלכת על חבל דק. ותיזהרי מהלואיס הזה ומהמכור לסארין.

כן, מדינת הבולבולים של בעל העורלה קמה תחת עינינו. תצלמו ותראו מה זה הזוועות שהם עושים שם! נכון, השרה כץ. מילים כדורבנות, גם את אישה נערצת. אוי, השרה כץ, לא בוחרים עם מי גרים. את לא מבינה שזיוי היא הקורבן? וחוץ מזה, קשה לגור עם בעל העורלה, זאת לא אשמת הקורבן.

אני לא מאמין. פגע רע זאת. פגע רע. נמסיס של הצניעות.

ח"כית אמסלם, קודם כל את אישה נערצת ותמיד ידעתי שיש לך אומץ. שנית! הבחור הלז משפיע על בתך לרעה. נכון, היא מדורדרת כבר מזמן, חולמת על שירת נשים לא עלינו, אבל בואי לא נפרוק עול. תראה מה זה, גלבוע. תראה מה זה. אני מציע לפטר אותו על כך! אוי, המתנחלים השובבים האלה... אצלי התנחלתם בלבבות!

אני לא מבין, אין לו צו הרחקה? יפה, נחושתן.

עוד פעם הוא מפרק זוגות! ועל זה שהוא מקים מדינת בולבולים, הוא סיפר לך?! כן, זה קן צרעות זה, השר גלבוע. קן צרעות.

ועל התועבות האלה, הוא מספר לכם?! לא, זיוי, אל תתחנני בפני הטרוריסט! כן, זיוי! ככה זה נראה! את לא יודעת איך זה נראה!

תיזהרי מהנמסיס הזאת, זיוי. היא בדיוק כמו אלימור. השרה כץ! הם רשעים, לא החטאת אותם! אה, אולי צריך קשר לזה! לא לא לא, השרה כץ, אל תאשימי אותה! אורלי לא תפטר אותה, האישה האצילית הזאת. וזה שהבת שלה חוטאת זאת לא אשמתה!

תגיד, אתה חושב שאתה יכול להילחם בבעל העורלה לבד? לפחות המתנחלים היו כוח... מעניין איזה יועץ זה יהיה שיבדוק את הנשים. אגב, ההסכם הזה... זה פרודיה על ה"הסכם" שלכאורה טוענים שיש בין ביבי ושרה? אוי ואבוי, נוצר עוד ביבי!!!!!! תיזהרי, נגה, זה לא עוזר פרלמנטרי זה, ומה שיש לך זה לא ילד. טוב, מורן עדיפה על לבקו.
לצפיה ב-'זיוי הכל באשמתך!!!!'
זיוי הכל באשמתך!!!!
20/06/2018 | 12:23
3
4
זה שסירבת ללבקו זה דבר אחד , אבל זה שררכבת על הסיפור שלו ועשית ממנו חוק , זה לא בסדר!!! על זה הוא כועס!!!!!

ובשמת רק עוזרת ולא מציקה , מוסיפה פלפל לסדרה .. זה ברור שהיא רק עוזרת כאן .
לצפיה ב-'רועי, מתי תבינו כבר?!'
רועי, מתי תבינו כבר?!
20/06/2018 | 12:25
2
5
מתי תקשיבו לכל ההתראות שלי, מתי?!

הבחור מקים מדינת בולבולים מופקרת, וזה לא מספיק לכם?! אז מתי?! כשהוא יתחיל לעשות טקסים על כל בנות ישראל?!

מזל שהח"כית המופלאה אורלי אמסלם כאן, היא לא תרשה הפקרויות כאלה.
לצפיה ב-'אמסלם ה מה שיעצור אותו? '
אמסלם ה מה שיעצור אותו?
20/06/2018 | 12:36
1
6
הוא בסה"כ למד מללי והוא רודף צדק!!!
כפייה חילונית , כפייה דתית, זה אותו דבר!!
כולם  רוצים לחיות  עאיך שנראה לנו!!1 זסו המטרהה כאן !!!
אתה אנטי ליטמן , לא רואה בעניים שזה נוגע אליו ..

לצפיה ב-'אה, הבולבולים שלו זאת לא פגיעה במרחב ציבורי?!'
אה, הבולבולים שלו זאת לא פגיעה במרחב ציבורי?!
20/06/2018 | 12:50
6
מעניין אם גם בחממה הוא היה מסתובב ליד דינה ונט עם הלבקו כישלוני הלא נימול בחוץ, הן בטח היו מסרסות אותו!!!!!!

איזו ללי רודפת צדק, זאת רודפת כסף זאת, מתחזה לרודפת צדק אבל בתכל'ס יש לה פרויקטים בהודו להשגת רווח!

בגלל זה חברת הכנסת הנערצת, נערצת! אורלי אמסלם, שהיא פייטרית, וזיהתה את האיום כמו שצריך, בגלל זה היא תעצור אותו! זאת למדה ממירי רגב, זאת!

מדינת הבולבולים המופקרת של בעל העורלה לא תתקיים בארץ הקודש! אלו עשו מסחרה מהכותל, לא ניתן להשמיד את קדושת ירושלים!!!!!!! ובטח שלא להכניס פוליגמיה לארצנו הקדושה!!!!!!! אתה חושב שהוא יעצור בירושלים?! הוא עוד יביא את זה לכנען! התחלתי להכין מקלטים!!!!!!
לצפיה ב-'פרק 32- טעות בזיהוי '
פרק 32- טעות בזיהוי
20/06/2018 | 21:53
1
3
אז איך נפיל את מדינת הבולבולים הפוליגמית הליטמנית?

האם דודי יגלה שאופק מתניע את הכול?

האם גלבוע יהפוך להיות ראש ממשלה?

ומה התכנית של גלייזר?
לצפיה ב-'מדינת כל עורלותיה תיפול!!!!!!!!!'
מדינת כל עורלותיה תיפול!!!!!!!!!
20/06/2018 | 22:31
4
איזה בוקר טוב, איך אתה תומך במחאה המשוקצת הזאת. איזה משיח, המשיח מגיע כשהשטן משתולל. לא לא לא, אל תאמיני לו!!!!! רואה? רואה?! הכול רע אצלו! הכול מרוע! איזו מדינה הוא יקים נגד דודי?!

אז מה בנוגע לזה?

אוקיי. יפה. עם מי מורן עובדת? קצת מאולץ הקטע הזה עם הגופה. גם ליטמן מקולקל צודק כמה פעמים. פעמיים, ליתר דיוק. כאן ועם הדחת קירקי.

אגב, ידעתם שהחינוכית העלתה קטע של השחקנית של כוכי עם קרן מור, היא טענה שקרן מור מתחזה (כמו ההיא שהתחזתה לעיוורת) כיום לקופאית בשם כוכבה (קופה ראשית). אז מישהו בתגובות המשיך עם בדיחת הפורום וטען שהשחקנית השנייה כיום מתחזה לכוכי. הם עוד בהתחלה של ההתחזויות האלה. תסמכי על נחושתן, אחרי שנשמע על מדינת כל עורלותיה תראו מה עומד לקרות פה!

הוכחה לקיום... זיוי, את מחפשת משהו מפגר! ברור שיש עדויות, למה צריך עוד?! מספיק עם זה, הבולבולים מאיימים עלינו! אכן, אכן נחושתן! לכי תדעי מה הוא זומם לו! אוי, אני מבין בהסכמים עם הבחור. תאמיני לי, זה לא יעבוד לך.

זיין על הדודי הזה. אז בשביל מי שירה עובדת?

אה... כן, כן, זאת תכנית מעולה, נחושתן. הכי טוב זה לשתף פעולה עם האויב כשצריך.

אמנון תל חי? מוזר. אתה לואיס קליין מהעבר!

הבן שלכם נחשף לסארין! קכ"א זה שיר למעלות, אגב.

כן, היא תבוא לאורגיה. הוא הפושע כאן, שירה! אל תיכנסי למדינה הפוליגמית! אה, שירה, תיזהרי, ככה זה מתחיל! בטח, מרתק. העיקר זה הבולבול שלך. כן כן, התכנים. אח, זה מה שקורה. האימא המפגרת שלך. לא ג'ודי. כי גם שם הייתה אורגיה! אגב, מי משחקת את אימא לבקו? כן, ככה נראה כמה מעוותת כל המשפחה הזאת! יפה נחושתן!

ח"כ אמסלם! זה מה שקורה כשזיוי מתפייסת עם בעל העורלה. זאת תכנית מחוכמת שלו להשפיל אישה נערצת ומדהימה כמוך! ועל הספקטרום?! זאת הבת שלך שהוא דרדר, חברה שלה ההאקרית הסתכסכה עם אחד על הספקטרום (לא מייצג כלום אגב!) והיא מתחילה לתכנן לנו תכניות, זאת! הבולבולים זה רק היום, מחר הוא יטפל באוטיסטים, ואז מי יעצור אותו מול לילה?! אני קורא לך, ח"כ אמסלם, לא לוותר לבעל העורלה במאבקנו הצודק! בואי נוכיח ששמאלנים ומתנחלים מסרבים להיות אויבים כשבעל העורלה בא! בשמת, יש לזיוי אהבה שתספיק אפילו גם לשניים! נכון, נחושתן. והם כבר מזמן עברו את הכללים! שום דמוקרטיה, הבחור מנסה לחזק את מעמדו! ליצור מדינה חלופית! לחתור! אה, נחושתן, גם אני מעריץ מרחוק. שאלה מצוינת, נחושתן! שאלה מצוינת!

בושה, גברת לבקוביץ'. בושה. אימא כמו בן. וכמו האימא השנייה. שתהיה בכלא האימא שלך כמו האימא השנייה!

לא היום של לבקו. כישלבקו. נכון, מורן. עוד פעם בשביל בחורה. בדיוק. כן, היא אמרה. לי זה נשמע שאת משת"פית.

העיקר שכשהיא חותמת על הסכמים עם מי שגנבה לה את הבחור אתם מאמינים לה! לי לא! אז אני לא מבין, זה עוד מלחמה בין אברמוף וגלייזר?

לארדיטי יש נהג? היא לא נוהגת? הגארדרייב... כוכבה לא ידעה.

יופי, ארדיטי... מה את אומרת?
לצפיה ב-'שוב יצאתי כדברא!'
שוב יצאתי כדברא!
21/06/2018 | 12:39
1

"נשבר לי הזין כבר". על לבקו. אני שמתי לב עוד מההתחלה לזין שלו והבנתי מה הוא מנסה להקים לנו פה...
לצפיה ב-'ה-ל-ם !-! אסי עזר ורותם סלע ביחד בתכנית חדשה???'
ה-ל-ם !-! אסי עזר ורותם סלע ביחד בתכנית חדשה???
20/06/2018 | 12:50
15
לא תאמינו!!! אסי עזר ורותם סלע ינחו יחד את התכנית החדשה כל הפרטים בקישור>>> https://www.drorgroup.com/single-post/2018/06/20/%...
לצפיה ב-'I want to share a movie to you , friends'
I want to share a movie to you , friends
20/06/2018 | 06:27
69

לסרט התעודה "הריבון על הכול" | עדות על עוצמתו של אלוהים סרט התעודה המוסיקלי המשיחי "הריבון על הכול", מעיד על שליט היקום ועל כל הדברים מנקודת מבט חדשה לגמרי. הסרט יגרום לך להבין כיצד ברא אלוהים את הכול, כיצד הוא מושל בכול, כיצד הוא מנהל את כל הדברים ומספק להם את צרכיהם. האם ברצונך לדעת מי היה הכוח המניע מאחורי תולדות האנושות? האם ברצונך לדעת את גורלה ויעדה של האנושות? בסרט הזה תמצא את התשובות שאתה מחפש.
http://https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=476u1keA8qI
לצפיה ב-'כישרון עובר במשפחה, כנראה'
כישרון עובר במשפחה, כנראה
19/06/2018 | 16:28
7
33
https://www.facebook.com/ayelet.b.zur/videos/10157...

אימא של שיר-לי ומי-רן בסרטון הורים לשכבה שמסיימת.

היה קורע, אני לא מאמין ששיר-לי הולכת לי עם החברות שלה...

לא, שיהיה ברור, אני בוכה רק כי אין סיכוי שמי-רן תבוא לבקר בספרייה... ממש לא כי אני אוהב את המחזור הזה.
לצפיה ב-'די נו איזה הורים מגניבים'
די נו איזה הורים מגניבים
19/06/2018 | 17:46
4
17
מקווה שנפרדת יפה מהבנות
לצפיה ב-'כתבתי להן באינסטגרם שאני אתגעגע'
כתבתי להן באינסטגרם שאני אתגעגע
19/06/2018 | 17:47
3
13
אגב, אימא של שיר-לי הייתה זאת שכתבה את המילים. זה נורא אם זיהיתי אותה לפני שעלה השם? אני סטוקר?
לצפיה ב-'אתה הכי סטוקר בעולם'
אתה הכי סטוקר בעולם
19/06/2018 | 17:49
2
5
לצפיה ב-'מה לעשות שהן באות אליי?'
מה לעשות שהן באות אליי?
19/06/2018 | 17:56
1
11
אני באתי למי-רן או שהיא באה לספרייה?

אני חיפשתי את אביה או שהיא נתקלה בי במקרה?

אני ביקשתי משני אטיאס לעקוב אחריי?

אני ביקשתי ממיכל טלפון?

"הרודף אחרי הכבוד, הכבוד בורח ממנו, אבל הבורח מן הכבוד, הכבוד יחזר אחריו"! איך זה בשביל משפט בן חממה?!
לצפיה ב-''
19/06/2018 | 18:08
2
לצפיה ב-'ואללה מגניב , ועצוב שהן נפרשות '
ואללה מגניב , ועצוב שהן נפרשות
19/06/2018 | 22:16
1
10
לא יהו יותר סיפורי ספריה שלך... אהבתי אותם ..

לצפיה ב-'לך תדע!'
לך תדע!
19/06/2018 | 22:49
8
רק אתמול שמעתי מהכיתה ליד הספרייה את "לא אכפת לי מה אומרים עליי".

אבל שתדע שאני יותר מצטער ששיר-לי הלכה מאשר שלא אפגוש את מי-רן. טוב, אולי נפגוש אותה. לך תדע.
לצפיה ב-'ליהוקים חדשים לפוראבר'
ליהוקים חדשים לפוראבר
19/06/2018 | 09:08
5
28
אורי גרוס הכריז שמכל האנשים הוא ליהק את... אור גרוס לסדרה. וגם את מורין אמור.

הן ישחקו את דפי וספייסבר- התשובה הנשית לסטטיק ובן אל והקליינטיות של הסוכן דודו גילמן, הלא הוא ליבי לפני שהוא הופך לצעיר.

אבל אל דאגה. אם דודו גילמן צעיר, אני מניח שרומי גילמן, הבת שהתבגרה, יכולה פשוט להשתלט על הסוכנות במקומו. אבל רומי גילמן זה לא שם לסוכנת... אולי נקרא לה טל קוטלר? או אלוטל?
לצפיה ב-'אולטל ג'ינפר קוטלר!!!! אנני מבקש.... 1'
אולטל ג'ינפר קוטלר!!!! אנני מבקש.... 1
19/06/2018 | 11:21
1
16
אז אחת מהן הולכת לנהיות עם אדם ( התאום של יולי (ליאנה))   ..
ספייסבר , אחד השמות המוזרים .. אבל מעניין אם אני אצליח לשכנע  את בני דודים הקטנים שלי  לשמוע את הלהיט שלהן ולהעריך מוזיקה טובה באמת ..

לצפיה ב-'זה מקש רווח... Spacebar'
זה מקש רווח... Spacebar
19/06/2018 | 11:31
6
לצפיה ב-'אגב יוסי אם אנחנו מדברים על דרמות ניקלודיאון '
אגב יוסי אם אנחנו מדברים על דרמות ניקלודיאון
19/06/2018 | 11:31
2
24
לא דיברנו על זה שצדקתי , ומיכל באמת  יוצרת גם את הסדרה  שהיא ההפקה השנייה של ענני תקשורת לניקלודיאון הוט  -משפחת קוברסט - שבעצם  אמורה להיות המחליפה הרשמית של שכונה...  

לצפיה ב-'מה צדקת? זה לא היה הדיווח?'
מה צדקת? זה לא היה הדיווח?
19/06/2018 | 12:04
1
17
שמיכל תיצור סדרה בשם משפחת קוברסט להוט? מה חדש פה?
לצפיה ב-'צדקתי בכך שזו הסדרה המחליפה של שכונה '
צדקתי בכך שזו הסדרה המחליפה של שכונה
19/06/2018 | 21:36
13
כי פוארבר ונעלמים הן רק סדרות תוספת שהוט מפילה על ניקלודיאון לשדר ... הסדרות האמיתיות הן הפקות ענני תקשורת...

לצפיה ב-'כפולה 2- טריילר'
כפולה 2- טריילר
17/06/2018 | 18:41
5
33
אני יצאתי כדברא!!!!!!!!!!

הייתי הראשון שאמר שמתאים ליונתן ולדריה להיות ביחד!!!!!

והנה, סילאן ואתרוג יהיו ביחד!!!!!!!!!

בוא'נה, זה אומר שכל החברים של אליאנה מסתירים זוגיות קודמת...
לצפיה ב-'ורשמים מהטריילר'
ורשמים מהטריילר
17/06/2018 | 18:44
27
משום מה אלימור העדיפה להלביש את נועה כמו בובה.

שחר במצב קשה.

גם פטנגה חוקר.

אלעז נחקר.

ליטל שוורץ היא כמו לורי...

רוברט חוקר את ליבי עומר.

אתרוג היא כמו איימי.

בן דואג לנועה.

אלימור כועסת.

ליבי צריכה להחליף את נועה במשהו? מישהו רוצה אולי להחתים אותה למשהו?

נועה הרגה את ליבי.
לצפיה ב-'מסקרן!'
מסקרן!
17/06/2018 | 20:28
5
לצפיה ב-'אז כפולה מגשימה את או בוי? '
אז כפולה מגשימה את או בוי?
17/06/2018 | 23:33
1
18
לפי ההבנה שלי , שירן היתה אמורה לשחק את איימי של ג'וני , ולעשות לו חיים קשים , כאילו ללא הספיק לו מה שקרה בחממה ..
לצפיה ב-'כפולה מגשימה את הנבואה שלי'
כפולה מגשימה את הנבואה שלי
17/06/2018 | 23:37
17
אלו לא סילאן ואתרוג, נראה לך שאיזה זוג אימהות שפויות היו נותנות לילדים שלהן שמות של ריבות?!

אלו יונתן ודריה, במשימה אנדרקאבר! זאת לא אתרוג אביבי, זאת דריה מה-שלא-יהיה-שם-המשפחה-שלה, יש שם מישהו שאחראי להרעלת מים או משהו.

כאילו, לא הגיוני שלשני החבר'ה של אליאנה יש חברות שבאות פתאום...
לצפיה ב-'אגב זוגות בין סדרתיים- המלאך השומר שלי'
אגב זוגות בין סדרתיים- המלאך השומר שלי
19/06/2018 | 12:12
14
שירן סנדל תצטרף בתור דמות בשם "לוסי", כנראה תהיה השטן של רועי לצד יניב.

אז כנראה שם יהיה הרומן שלא קרה בגאליס, ואדם ישיג את יולי.
לצפיה ב-'תסמונת העונה השלישית'
תסמונת העונה השלישית
16/06/2018 | 15:24
9
43
אז רציתי לפתוח דיון כבר לפני כמה ימים, אבל בגלל הדיון בפורום שכונה זה נראה לי יותר נכון עכשיו.

תופעה בולטת בסדרות היא, שהעונה השנייה לפעמים נחשבת לעונה הטובה ביותר, זאת העונה שמתרחשת אחרי שאנחנו כבר מכירים את הדמויות, מכירים את הקשיים שלהם, היא מתחילה מהמתח של העונה הקודמת ומובילה למתח של העונה הבאה, והעונה השלישית שסוגרת הכול דווקא נחשבת לפחות טובה...

כמו למשל:

השמינייה- עם כל הכבוד למועצה ולסיום, אין על המצפה, על סקורפיו ועל החטיפה של איה... וכמובן על גולן אזולאי, הבחור דפק משחק מדהים.

האי- גם אני, שמת על מיכל ומעריץ את כל הכתיבה שלה, חייב להודות שאין על אדי הדיקטטור הרצחני ועל המחתרת, וקאיראן לראשונה...

אליפים- עונה שלישית גרועה עם סיפור מעצבן ופרקים משעממים, עונה שנייה עם דמויות חדשות וכיף גדול, וגם אורנה פיטוסי בתפקיד חייה, ועד היום אני לא סולח לאימא של דקל על זה.

גאליס- נטלי רואס בעונה שנייה. יש דרך לסובב את זה?

החממה- עונה שנייה עם רובי, כל מילה על העונה השלישית מיותרת...

נעלמים- אני קצת סקפטי בנוגע לזה שהם יצליחו להתעלות על עצמם גם בעונה הבאה אחרי העונה הנהדרת. אבל איך אמרה אמה? "אבל אני אופטימית..."

כדברא- כאן אני לא יודע איזו עונה אני אוהב יותר, דווקא התחברתי לראשונה קצת יותר מאשר השנייה (טוב, אני משוחד...) אבל לכו תדעו אם העונה השלישית תצליח.

שכונה- היחידה שבאמת שברה את זה, העונה השנייה שלה הייתה חרא.

מה אתם חושבים?
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
16/06/2018 | 15:47
28
קודם כל אני רוצה להתייחס לחלק מהסדרות שציינת...
אליפים - דווקא העונה השנייה הייתה באמת מעולה אבל דווקא בה היו פרקים שבאמת שעממו...השלישית הייתה לא גרועה לדעתי, פשוט נורא שונה ממש קיבלנו בעונות הקודמות. היא הייתה עם הכי הרבה מתח אחרי הכל וטיפה זנחו את האותניות והפשטות שנורא אפיינה את הסדרה..
החממה - טוב, אתם כבר יודעים כמה שנים טובות מה אני חושב על הסדרה ועל העונה השנייה בפרט. אין דברים כאלה, אין סוף ישראלי לפחות במהלך אמצע סדרה, שראיתי עד היום שעלה על זה.
נעלמים - אני חייב לאמר את האמת, הצפייה בעונה השנייה הייתה לי נורא מוזרה.
היא באמת הייתה עונה מעולה הסיפור היה מעניין ואיך שהציגו אותו, אבל היה לי נורא מוזר כל מה שהלך שם ואין לי איך להסביר.
אני חושב שהסתכלתי על העונה בצורה מאוד צינית אולי(?) כי פשוט העונה הראשונה הייתה באמת מדהימה והביאה משהו מעניין למסך, והעונה השנייה מין המשיכה את זה אבל עם פחות דמויות ויותר סגנון של ''אוקיי, זה ברור מה הולך בעיירה, אז בואו קחו שנייה עלילה שהיא באמת טובה, עם הדמויות האהובות, תאכלו כמה דברים בכפית כי זה עוזר לנו לעלילה, ותמשיכו לצפות במה שניתן לכם'' .
שוב, עונה באמת מעולה, חווית הצפייה שלי במהלכה-לאחר העונה הראשונה, הרסה את זה.
אולי גם זה שהעונה הראשונה הייתה נראית לי יותר מציאותית....היו לנערים האלה הורים, הורים שראיונ במו עינינו בסדרת נוער ישראלית שזה לא תמיד קורה דווקא! . שזה הוסיף להגיון של הסדרה ולחוויה חייב לאמר.
פתאום בעונה השנייה זוג נערים גרים לבד והמשטרה פעם אחר פעם לא באמת אחראית עליהם והם אחראים לעצמם.
פתאום עוד הורים שהופיעו בעונה קודמת לא מופיעים. כאילו מה שראינו בתכלס זה את הדמויות הראשיות, כמה משניות, ואנשים שונים שפשוט הגיעו משום מקום כדי שזה עדיין ייראה הגיוני..

טוב טיפה הרחבתי יותר מדי על נעלמים חח
אני חושב, שזה אחרי הכל הגיוני מאוד.
כמו שאמרת, עונה שנייה באה אחרי הראשונה, שיש טעם לעוד אבל בקטע גורף,
אתה מאוד רוצה לראות מה קורה עם הדמויות שהתחברת אליהם, מה עכשיו יעבור עליהם..
בעונה השלישית גם הצופה וגם הכותב מגיעים בתכלס למצב של אחרי מה שאמור להיות השיא של הסדרה, שבעצם מה שנשאר זה לסגור אותה.
הצופים כבר הבינו מה קורה, מאוד מחוברים לדמויות, איכשהו מסוגלים לצפות דברים שוהלכים לקרות ומבינים את סגנון הכתיבה של הכותב ובגלל זה אולי דברים יותר צפויים בעונות השלישיות או בדמויות..וכך גם לגבי הכותב.
פעם גיורא דיבר על זה, שהוא צריך כל פעם להמציא את עצמו מחדש, ברגע שהסיפור מגיע באמת באמת לשיא שלו להמשיך זה פשוט אסון כי זה ירגיש לשני הצדדים במטבע פשוט לא נכון...ואני מסכים איתו.
פשוט אני חושב שזה טיפה גם גולש לעונה השלישית העניין הזה, שהדברים הרבה יותר מוכרים, וזה אולי אפילו באמת כבר פחות מעניין לשמוע שוב על הדמויות...
שוב, יש מצב שטיפה הקצנתי בדברים שלי, אבל העיקרון אני מקווה מובן.
לצפיה ב-'על העונה השלישית של כדברא '
על העונה השלישית של כדברא
16/06/2018 | 15:55
1
27
יש לנו קמצוץ מידע , האיגניסים מסקרנים אותי ממש ...
טוב אין לנו הרבה מידע.. מודה שהעונה השלישית של החממה מקבלת אצלי נקודות יותר מאשר אאצלכם בגלל דניאללי  וגם הסוף המעולה..., אבל חוץ מזה אעפס ..
העונה השישית של השמיניה  מעולה , אין תחרות בין העונות , למרות שהעונה השלישית הרגישנה לי כמו קפיצה כמה רמות קדימה לפני האי ... החממה בכלל עלתה הרבה רמות קדיממה ..

לצפיה ב-'פשוט מבחינתי אין על סקורפיו, זאת עלילה ענקית'
פשוט מבחינתי אין על סקורפיו, זאת עלילה ענקית
16/06/2018 | 15:57
11
לצפיה ב-'לדעתי...'
לדעתי...
16/06/2018 | 21:34
1
20
העונה הראשונה היא תמיד הכי טובה. דמויות חדשות, סיפור חדש, אתה מתחבר לאט לאט ומתאהב.

העונה השניה, היא תמיד סוג של ניסיון להמציא מחדש מה שכבר מוכר ואהוב. בדרך כלל פחות מוצלח.

העונה השלישית, ברוב המקרים זה כבר סתם למרוח ולהמציא דברים מוזרים.

זאת דעתי, סליחה שאני הורסת
לצפיה ב-'בעיקר בשכונה עם לירון...'
בעיקר בשכונה עם לירון...
16/06/2018 | 21:37
9
לצפיה ב-'לא מסכים לגביי השמינייה'
לא מסכים לגביי השמינייה
17/06/2018 | 04:40
3
19
העונה השלישית של השמיניה הייתה יצירת מופת בכל הקשור לאקשן.
עונה אדירה עם סיום מבאס אבל עונה אדירה, מדהים שגיורא מאז לא הצליח לספק עונה שלישית טובה לסדרה שהוא יצר.

מסכים מאוד לגביי האי, העונה השנייה של האי הייתה פשוט מד"ב מושלם, העלילה ב1909 ו1910 ובמקביל עם אדי והציידים ב2008-2009 הייתה עלילה נהדרת זאת הייתה עונה באמת מדהימה וחבל שהעונה השלישית הרסה את הסדרה.

בשכונה כאמור עונה 2 עברה סוג של התעללות ולא באמת התרחשה.

נעלמים 2 הייתה טובה יותר לדעתי מנעלמים 1.

החממה 2 הייתה מעולה בפניי עצמה ואלאמלא הבעיתיות בזה שרובי היה מעולף בזמן שהלקוח דיבר במיקרופון בעונה הקאשונה זה היה גם מושלם הטוויסט בסוף העונה הראשונה.
העונה השנייה הייתה גם העונה הכי רומנטית של הזוג האהוב עליי נתי ודינה!
אז ברור שזה לוקח.

העונה השנייה של כדברא לדעתי הייתה טובה יותר.

לצפיה ב-'אבל סקורפיו!!!!'
אבל סקורפיו!!!!
17/06/2018 | 07:05
2
14
השמינייה 3 זה אחלה, אני פשוט חושב ש-2 יותר.
לצפיה ב-'יוליוס היה נבל הרבה יותר איכותי'
יוליוס היה נבל הרבה יותר איכותי
17/06/2018 | 10:30
1
16
והיה בעונה 3 את ההמשך של סקורפיו בדמות דניאל שהתחזה לניני!
ועוד הקרב בין ניני/דניאל לניני.

לצפיה ב-'מולי! מולי!!!!!!!!!!!!'
מולי! מולי!!!!!!!!!!!!
17/06/2018 | 10:58
17
החטיפה של איה!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'על הספקטרום פרק 4- כן אני בודד '
על הספקטרום פרק 4- כן אני בודד
13/06/2018 | 22:35
3
23
חבורת האוטיסטים האהובה עלינו, טוב חוץ ממני, חוזרת!
לצפיה ב-'גם אני כמו רון רון'
גם אני כמו רון רון
13/06/2018 | 23:16
2
29
היום יצאתי מהדירה וחישבתי כמה זמן צריך לקחת כדי שאחזור לראות בזמן. אבל אצלי זה פחות קריטי. אה, ומה זה מדריכה אחת על שלושה דיירים?! זה שניים על ארבעה! מה הולך שם בתל אביב?!

עצוב, זוהר. עצוב. כל כך מזדהה איתה. כל כך. גם נעמי מדהימה. היפותטית זה מדפסת. הוא אמר היפותטית!!!!!! היא לא מבינה! מריבות דייר-מדריך. הכי כואב.

נו, בחייאת, יא מטרידנים! מה הוא מבין בזה, האבי הזמר הזה?! למה אנשים לא נועלים דלתות?! למה?! למה?! את מתקלחת, את ישנה, תנעלו דלתות!

למה מדריכים לא מפקחים?! למה?! רון צודק, המדריכה הזאת לא טובה.

צודק, רון. איפור לא. ביצה כן! כן, הגז הזה זאת בעיה.

חברות טובות יש לזוהר. מה אתה קשור עכשיו?! מה הוא קשור?! ברצינות, מה הוא... יוסי, זה ניר, הוא שחקן נפלא, גם עשה לך לייק פעם. מה ספ... אה, סליחה! זה לא יפה. לא יפה. אז מאיפה המיועד האפל שמע עליה? לא יפה, בנות. תשתף פעולה עם עמית. היי! בלי מיוחד! בלי המילה הזאת!

ומה אח שלה מתערב?!

אה, שוב זה. או שזה החבר של... מה זה? אצל מי היא? עצוב, זהר. עצוב. כל כך. הלוואי שזוהר תזדיין, זה מה שצריך לקרות!

הבן שלך מטומטם! יואו, בן אדם מטומטם!!!!!!

צהוב לבן?! לחותך ביצה?! מה זה השטות הזאת?! אה, נאוה. טוב, לפחות רון הבין מה הוא אמר לא בסדר... גם התקדמות... יופי רון. נורא נחמד.

קורע האבי הזמר הזה. אתה תישאר בהוסטל כי אתה בן אדם בלי כישרון ולא יוצלח! סליחה, יצא הרון-רון שבי.

הוא עושה את השיחה מולו. כן, טוב... ג'ון לנון היה אמור להיזהר בבקשה שלו. אחר כך איזה אחד קורא התפסן בשדה השיפון, שומע אותו ולוקח אותו ברצינות.

נו, זוהר, לא את אלזה. טוב, לפחות לא את נמרי.

יופי אשר. אחר כך אתה מתפלא למה דודה כועסת עליך.
לצפיה ב-''
14/06/2018 | 22:43
1
14
למה אנשים לא נועלים דלתות. אכן!

אני תמימה אם אני חושבת שזוהר יכולה להיות עם בחור רגיל? ממש התבאסתי שהיא זרקה את כל הדברים היפים... זה לא אומר שאת ילדותית, זה אומר שאת מותק! אוף ממש בא לי לעודד אותה.
לצפיה ב-'זוהר מסכנה'
זוהר מסכנה
15/06/2018 | 08:42
15
ולכי תדעי עם מי היא תהיה...
לצפיה ב-'פוארבר -ליהוק נוסף ואנונימי לסדרה!!!!'
פוארבר -ליהוק נוסף ואנונימי לסדרה!!!!
14/06/2018 | 12:04
1
41
על משבצת התאום של ליאנה, שובניגוד למשפחת דביר לא נוגעים  בהם(התאומים ) הבן של לי ואליאנה ואחיה הגדול של נלי , לוהק שחקן לא מוכר בשם אדם שנל  שמצטרף  לדניאל ליטמן ואבי קורניק  במועדון שלמרות שהדמות לא מבוססת עליהם עצמם  , הם זוכים לא להתבלבל  שפונים אליהם בשם של הדמות... כן, כן הדמות שלו תקרא אדם , ואותי זה הקפיץ ישר  לאדם הלוי
אז תכירו את משפחת גילמן , אבא דודו , אימא לא ידוע שמה  (אליאנה) , התאומים יולי ואדם ,  ורומי , האחות הקטנה  שמתבגרת לגיל 35 (נלי )

לצפיה ב-'פתאום קלטתי- אליאנה, ליאנה...'
פתאום קלטתי- אליאנה, ליאנה...
14/06/2018 | 12:11
33
מזכיר לי איזה מערכון של מור סרוסי ועונג עפרון, כשמור קוראת לליאנה בטעות אליאנה עיון. ואז גם אליאנה שפיר.
לצפיה ב-'רשת 13 ועשר 14 בדרך למיזוג בין הערוצים'
רשת 13 ועשר 14 בדרך למיזוג בין הערוצים
13/06/2018 | 11:27
2
27
רשת תשלום ב 60% מהערוץ המאוחד ובעלי ערוץ עשר ב 40%.

המשמעות?
א. פחות ערוצים = פחות תוכן.
ב. לא ברור איזה הפקות ישרדו ואיזה לא.
לצפיה ב-'התגובה הראשונית שלי היתה- '
התגובה הראשונית שלי היתה-
13/06/2018 | 16:22
32
אבל ככל שחושבים על זה, זה הגיוני.
מקווה שהם ישכילו לעשות את זה בטוב, ולשמור על האיכויות שיש בכל אחד...
לצפיה ב-'העיקר שגב האומה תשרוד'
העיקר שגב האומה תשרוד
14/06/2018 | 11:53
24
כל השאר בערוץ 10 לא מעניין אותי.
לצפיה ב-' שרשור הספוילרים '
שרשור הספוילרים
14/06/2018 | 06:17
3
15
שלטון הצללים ועל הספקטרום.
לצפיה ב-'שלטון הצללים '
שלטון הצללים
14/06/2018 | 06:18
1
30
פרק 29: סוד בין שניים 
גלבוע עובר למשרד החדש להגנת הסביבה. אורלי אמסלם מערימה על גלבוע. לבקו ושירה מתיידדים. דודי מגלה פרטים חדשים על שירה. מורן זוכה להפתעה מאוד לא נעימה.

פרק 30: מטען עודף
מורן מנסה להיעזר בחגי. נגה וגלבוע משלימים. זיוי ואורלי נלחמות לקדם את חוק ברית המילה ויפתח משיב מלחמה. שירה חושפת את דודי לגילוי חדש ומטריד.

פרק 31: קאמבק כפול
הח"כים מוזמנים למחאת הבולבולים. דודי ממשיך להתעקש על אשמתה של מורן. נגה וגלבוע חוגגים אהבה חדשה-ישנה. לבקו ובשמת אמסלם בשיתוף פעולה מוצלח.

פרק 32:טעות בזיהוי
מורן חוזרת לדירת השותפים. לבקו מזמין את שירה לדייט. מתעורר חשד שאופק עוד חי. כוכי מקבלת הנחיות חדשות. נגה ומורן מגדירות מחדש את היחסים ביניהן.
לצפיה ב-'רועי- זה ממש מוגזם'
רועי- זה ממש מוגזם
14/06/2018 | 06:27
23
אחת, הבנתי. שתיים, אני רגיל לזה. שלוש זה כבר בעייתי. הבחור מתוסבך עם ארבע נשים שונות!!!!!!!! מה לא בסדר איתו?! מה יש לו בעורלה?!

גלבוע נלחם מול אורלי... מעניין מה זה אומר. נקווה שחוק ברית המילה.

אל תשלים איתה, גלבוע!

השירה הזאת בעייתית...

מורן בצרות.

איזה קטע שלפרק קוראים "קאמבק כפול" והוא כולל את נועה קירל? מקדמים איזו סדרה או משהו? אגב בשמת, אל תכשילי את חוק ברית המילה. את יכולה להוריד לו את העורלה בביס.

אז מגלים על אופק... יפה.
לצפיה ב-'על הספקטרום '
על הספקטרום
14/06/2018 | 06:19
20
יום הולדת לזוהר. אשר מארגן לזוהר יומולדת והיא מצפה לחברות מארומה שיגיעו. רון בחרדה מהמסיבה שמתוכננת בביתו ומכין את עצמו לקראתה. עמית מבין שהוא לא יכול יותר ללכת לבית הקפה ומשנה את יחסו לליאור.
לצפיה ב-'שלטון הצללים- שבוע 7'
שלטון הצללים- שבוע 7
10/06/2018 | 21:19
9
14
ליטמן רץ לו לכאן...

האם הוא יותש וימות?
לצפיה ב-'פרק 25- להד"ם '
פרק 25- להד"ם
10/06/2018 | 21:22
1
13
האם דודי יצליח לגרום לכוכי לחשוף את המנגנון?

האם נחושתן יצליח לחפש את חוק הזרע?

מה גלייזר מתכנן?

והאם זיוי חסידת אומות העולם כי היא שוללת מליטמן אזרחות?
לצפיה ב-'בלי ברית אין אזרחות. סורי ליטמן'
בלי ברית אין אזרחות. סורי ליטמן
10/06/2018 | 22:45
20
מי זה הגלייזר הזה? מה אכפת לך, כוכי, היועץ המשפטי יגרור את זה. אז מי מקדם את כל הדברים הטובים? מי עדיף? החנון המטורף או בעל ההון הרצחני? לא יודע... לא יודע... אבל מראה המון...

כן, יפתח, לא כולנו יכולים לרוץ לכל הסדרות במהירות. תוותרי כבר, זיוי. אה, אני ראיתי, זה אתה שהפלת! היא אמרה שתסתום, לבקו, ותזכור שלא תמיד צריך ללכת עירום בדירה. אגב, זיוי, עדיף היה לתת לו סטירה. זיוי, לא מפנים גב למליפיק. ככה אתה יורד על חבר לחמיצר?! ככה?! יורד על מיכאל?

אה, יש גם יועץ משפטי לכנסת. דודי, לעולם לא תהיה טוב כמו נחושתן!

אז רק שאני אבין: ילד חמיצר אחד משתף פעולה עם ילד חמיצר שני (שבתכל'ס שיחק רק בגרסה של מיכל) בירידה על ילד חמיצר מקורי?! תמיד ידעתי שמאז שהוא הפך מאח של זואי לכתב אובססיבי לשיער הוא הפך להומו. בגלל זה חבר שלו לשעבר החליט להרוס לו את השיער בהיסטוריה החלופית, בגאליס. לא, ליטמן, אל תיקח רעיונות. היי! ביטחון הפנים זה בדיוק זה! אוי, מר רני, אני חושב שאתה צודק. כן, אתה חושף יותר מדי דברים אישיים לשותפה שלך.

אנשים מעבירים חוקים על אינטרסים אישיים! זה לא זה, יהודית. פשוט פחד אלוהים שאת מחזיקה בסכין ליד גברים. מאה אחוז, זיוי!

כן, ליטמן לא רוצה שיגידו לו מה לעשות עם הבולבול שלו. ואני לא אעצור עד שלא נפריד את ליטמן מהבחורות.

את אביאל היא מחזירה הביתה, את דודי היא מגרשת... בסדר, היא מפחדת מבתים שמראים לה. תזכרו את גלבוע...

נחושתן הולך בגדול. אבל היי, אם שולמית אלוני הצליחה לאשר משכב זכר...

אבל... איך זה יעבור? החרדים יעשו טרור. מנגנון סחיטה מילא, אבל עד כמה?!

הון שלטון. אז מה אופק עשה? מי היה מאמין שדווקא הכותל יעזור לנחושתן... אז גם לכאן יחידת הבילוש הגיעה.

איזו מוכשרת עומר. באמת מוכשרת. זאת דרך אחת ללקק לתקשורת. מורן דאגה לעצמה. היא מסתירה דברים...

זיוי, הדבר הזה הלך רחוק מדי. די. אני מבין, יש תמיד את פלאי הטבע, כמו העציץ שבמקרה מסתיר לו את האזור, אבל חלאס. הגיע הזמן לעצור את התופעה המשוקצת הזאת ולשלול לליטמן אזרחות. יופי שידעת שליטמן טיפש. לפחות זה לא ליטמן שעושה את הסרטון...

אופק היה צדיק או לא? מי ירצה, מי... שינוי באמת הצליחו. וכן, זאת בעיה פוליטית ידועה. כשאתה פותר בעיה, אתה גמור. זה מלכוד ענק...

הוא שוב מודה בשקרים.

יופי, דודי. ישר לקן הצרעות...
לצפיה ב-'פרק 26- החלק החסר '
פרק 26- החלק החסר
11/06/2018 | 21:24
1
9
האם כוכי תצליח לגרום לדודי לוותר לנחושתן?

האם המאבק בין דודי ומורן יעלה שלב?

מה עם מחאת האנסים... אה, הבולבולים?

והאם למרות שליטמן בטוח שהכול סבבה, בסוף ישללו לו את האזרחות והוא לא יהיה עם המגנא שלי?
לצפיה ב-'מה חסר? לליטמן יש חלק שצריך להסיר!'
מה חסר? לליטמן יש חלק שצריך להסיר!
11/06/2018 | 22:11
16
מה עדיף, שגלייזר מכוון הכול או להשאיר את זה לחבר'ה כמו אברמוף? כוכי קצת אינטרסנטית.

את גלבוע לא ראינו מלא זמן. גם את ארדיטי...

אולי כן כדאי להעביר את החוק הזה...

כן, למה שהיא תתמוך? היא הציעה לך מלא פעמים לצאת, נחושתן, ואתה זרקת אותה מכל המדרגות! מכל המדרגות זרקת אותה! קירוב לבבות בין משפחת חסון ומשפחת רוזן. זאת תהיה ארוחת חג מאוד מתוחה השנה.

אם כבר מדברים על רווקים הוללים... לבקו כישלבקו. ברצינות, אני חושב שליטמן צריך לבדוק קצת יותר את הדמויות שהוא מקבל.

כן כן, תשכנעי אותו, זיוי. אני מעדיף אותו על ליטמן. מר ביטן, למה?! למה?! אם אתה לא יכול לתמוך אז תחזור לשתוק. גם חיסול ליטמנים זה חשוב.

לפחות כוכי מנסה לעשות טוב...

כן, שווה להילחם על זה. שלא יצוצו לנו עוד ליטמנים. זיוי, את תכיני קפה, הוא יילחם בליטמן. בערך.

אולי תעבירי את חוק ברית המילה? בחייאת כוכי?

מה עכשיו, מורן... בחורה מתוסבכת.

רני, אני מציע לך להיזהר, הבחור הזה כמעט כלא את אחותך בטענה שהיא שודדת בנק מארמדילו. סליחה, ליטמן מטיל מום בגוף של בנות, לא נגיב?

כלכלית. כמו תמיד. מירב חסון לא יכולה לדבר!

בכיף, נחושתן. בלי לוותר. אסור לוותר.

הנה, הנה, דוגמה לנפגעת עורלה. הוא לא נקשר. הוא פשוט דואג ליורש העתידי... זה שינסה לפגוע בבנות שלי!!!!! עוכר ישראל, ליטמן.

גרץ, גרציאנו... יופי. שטינקר. עם מי ארדיטי עובדת? גארדרייב... אז גם אותה סחטו.

החוצה, כוכי?

יואו, זה הורג אותי לחשוב שאני ראיתי את אסי פעם... זה העובד של גלייזר, לא?

יופי, חבר'ה, העיקר שגלייזר גאון.

מה הקטע של גלייזר?! יופי, דודי. עכשיו יהרסו אותך.

אוקיי, זה הסוד. אוי ואבוי. אגב, מי משחק את הבחור הזה, מוכר לי.

לא טוב, מורן. הסתבכת עם נחושתן.

לא כיף אצל גלייזר...
לצפיה ב-'פרק 27- כרוניקה של אסון '
פרק 27- כרוניקה של אסון
12/06/2018 | 21:50
2
12
אז האם דודי ייחלץ מגלייזר?

האם כוכי תשרוד בלי המנגנון?

מה עם היורש הליטמני?

ומי ימות היום?!
לצפיה ב-'חזרה מפתיעה!'
חזרה מפתיעה!
12/06/2018 | 22:56
25
אביב אלוש, אתה יודע טוב טוב שלהיכנס לפשע זאת בעיה. אולי שוב יפוצצו לך את הרכב, אידיוט?! והנה החזרה המפתיעה: שוב הווילה המפגרת הזאת?! שוב פעם?! אני לא טועה, זאת הווילה ההיא, כן?! זה... תגידו... יש מצב ש... מי שמתניע את הכל זה... לא אמרתי כלום.

דנה סומברג עושה פייק ניוז.

שני כוחות נוראיים שנלחמים על השפעה, אבל שניהם מתים לעומת ליטמן!

שומרת על כושר ארדיטי. אתם יודעים, אם אי פעם ישנו את החוק הזה של ההיעדרות, זה דופק מלא סדרות! הוא סוחט את כולם, מורן. כולם. יופי, אז שניהם סוחטים את מורן.

איזה מורן, ליטמן מתחיל עם בנות בטלפון. אולי עדיף גלייזר. אולי.

אולי גלבוע ימות. יהיה נחמד. למרות שאני הצבעתי לליטמן.

ויקי, אל תעשי את זה, אברמוף יכול להציל לך את השכונה...

אולי שליטמן יקצץ את הזין?! מדינת כל אזרחיה, יא עוכר ישראל? חה חה חה! לבקו כישלבקו! מגיע לך! נכון, זיוי, היית עדינה מדי.

כן. את הבריכה הזאת מזמן לא ראיתי. אז רגע, אז דודי מכיר את המקום טוב! הווילה של הבוס שלו לשעבר, הבורר! מי משחק אגב את החבר של גלייזר? מה מתחיל? מה עובר?

אז שאני אבין. ליטמן יצטרך לרוץ מנרקיס לירושלים חזרה לנרקיס? ועוד לחזור לקיבוץ בערב? טוב, לפחות הוא מתמוטט אז ואביה ואני יכולים לבצע את זממנו. עוכרי ישראל. לא משנים את ההמנון! ליטמניזם משתלט על המדינה! ליטמן אמנם מדבר על אפליה פר זין, אבל הוא עצמו חושב שהוא ירוויח מזה. מה שהוא לא יודע זה שכאן נחשפה ערוותו... אה, עורלתו! ברבים, וגילינו שגם שם, ג'וני כישלוני. אני רק שם את ה"זה" על השולחן. מאוד וודסטוק. כלומר הוא מסמם נשים. כן כן, מגן עליהן. זכות טבעית לעל טבעית. המוזיקה מוכרת לי... תיגעי בזה, זיוי! כן, כן כן כן! הרגת את היורש הליטמני! זה מאבק שהוכתר כהצלחה.

אני מחפש את סוזי. ואת בראון. ואת אסיה, איפה אסיה?!

וואלה, אתה לא סוחט ח"כים?! לא יודע, גלייזר חנון, אברמוף טייקון... גלייזר הוא הטייקון החדש שצמח מהעם, החנון המנותק מהכול. למה לא, נתמוך בגלייזר. גם מישהו כאן הרג חיילים בדיוק כמו מורן ועוד חצוף כדי לסחוט אותה על זה! כן, אני הבנתי, ככה הוא הרג את ההוא, החתן של אברמוף.

קל לפברק את זה אם אני חושב מה שאני חושב... אוי.

חמוטל חלקלקה.

המשטרה אמורה לבוא, פשוט דודי התקשר בטעות לדר זוזובסקי ו... כן, נו, מבצע של היחידה.

נו, מה אכפת לך, גלייזר נגד קיצוצים לחולי טרשת! אה. אברמוף. טוב, מה אכפת לנו, מורן חופשיה. פתאום שמתי לב שעשו לעומר תסרוקת ממש מוזרה כאן.כן, אופק. ידעתי. הכול מסתדר. ידעתי. אני ידעתי.

דנה סומברג, סתמי! כן, גם אני הייתי בטוח. מורן כלי משחק. אנשים קצת כושלים היום. יופי דודי. נורא נחמד. לפני רגע שברו לך בקבוק על הראש, נדפקת?

העובר השטני חוסל. שיט!!!!! לא חוסל. נטפל בזה. עם זיוי. תיזהר! זה מזון ליטמני מיוחד!וואו, גלבוע, אתה יודע... הוא גנב לך אישה. בוא תעשה משהו. היא אומרת שהעוזר שלך רודף שמלות, גנב נשים, בעל עורלה וגם מתכנן להוליד יורש שטני! אוי ואבוי, שוב הרגל שלו. אם הילד הזה יוולד העולם הולך לאבדון.

יופי, נחושתן. אם גם היית מצליח לחסל את היורש של בעל העורלה זה היה עובד גם.

מורן, יש מרתף יין שם למטה, תברחי ממנו! שם זה המקום של גלייזר וטדי!

ידעתי על זה. וידעתי גם על... חמוטל. זה היה הגיוני. סורי ויק, צריך אותך בשכונה. ואל תרוצי כאילו את בנעלמים. בכנסת שבה לכל אחד יש משהו להסתיר...לא מקום נחמד הווילה הזאת. באמת, זה מוריד את הערך שלה.

אז כן, מוזר. אבל מדהים.
לצפיה ב-'יאו יאו איזה פרק מותח '
יאו יאו איזה פרק מותח
14/06/2018 | 17:03
5
זה פרק טוב !!!!
הוילה הזאת !!! מקום מסוכן  .. מה יקרה אם נעשה סיור פורום לשם ?
נסדר כמה ענינים ונשתדל לא למות בבריכה?
לצפיה ב-'פרק 28- פצצת עשן '
פרק 28- פצצת עשן
13/06/2018 | 19:41
1
13
אז מה יקרה אחרי המוות של חמוטל?

מה עם מורן?

והאם נגרש את בעל העורלה מפה בזכות נחושתן?
לצפיה ב-'אני כדברא. ולמה?'
אני כדברא. ולמה?
13/06/2018 | 22:34
18
כי אמרתי עוד בתחילת השנה שהפירוש הגימטרי לשנת 2018 הוא "דניאל ליטמן, לא יהיו לך בנים ובנות במקום הזה". אז אנחנו קרובים מאוד להגשמת הנבואה ולחיסולו של היורש של בעל העורלה!

הגארדרייב הזה הורג.

מה חודש? איך אפשר חודש? זה נורא ואיום! איך מזייפים את הקברים האלה, אני לא מבין. אתם יודעים מה, לא רק לסט. איך אופק זייף את הקבר?!

לא יפה לפגוע בכוכי, לוחמת הטרשת! אדם חכם, הנחושתן הזה. רק חבל שהוא משתף פעולה עם נחום שאיבד זיכרון וחושב שהוא מאבטח בכנסת. ולוק משגיח עליו בפקודת לילה. זה כמובן כדי להעסיק אותו בזמן שאני ואביה...

לא רוצה לגעת לך בזין! רגע, אז... אז אני לא מבין. אז הצליחו להוציא משם את הגארדרייב? לבקו, אולי תשגיח על נחום במקום לברר?

ארדיטי, מה זה הבית זונות הזה?! ושמעתם, החבר'ה של בעל העורלה החליטו לנצל את השביתה! מי זה אמנון?

בחורה שנשמעת מעוררת צרות. מה זה שער פלומבה?! היי, היי, לבקו, אתה מסתכל על נחום ולא על הבחורה, נכון? שיט. בעל עורלה.

קול! בחורה קולית. אבל באה לעשות צרות. נגד אברמוף... אז את גלייזרית?

מה זה יולי?! ממתי היא ירשה את הכול?! אל תגידי ללבקו לשים זין. תו נגינה?! גלבוע, ככה אתה אחרי שבעל העורלה תקף אותך?! את מבינה, מורן, זה ההשפעות של בעל העורלה.

חומי החלים יפה. מתי חתונה? אגב אורלי... הו הו... כמה שאתם תופתעו... סליחה, זיוי, גם את פגועה מבעל העורלה. זה בסדר. לא יפה.

ברור, בלי משטרה מי יטפל בך?! איך אני עוד סובל אותו?!

לא היום של דודי.

דנה סומברג לא אובייקטיבית. ומה הם צופים בכתבה שמבשרת שהם דנים?! אז בגלל החוק המטופש הזה כל המשברים של המורים מסתיימים רק בבוקר בלי שנדע מה קורה?!

חשוד מאוד.

אל תקשיבו לנצלן הזה! הוא נהנה מהשביתה! הצבא שובר שביתות?! טוב, מצד שני, אולי עדיף צבא נגד בעל העורלה. איכות סביבה?

נכון, נכון, גלבוע.

כרגיל, סוחטים את ארדיטי. אז זה אמנון? עוד קונספירציה? זה... זה לא איתי טיראן? יפה... עד... כולם עובדים בשביל מולי גלייזר.

בטח, דודי. אז מה קורה שם עם מורן...

בית שיינפלד! קול! הג'ינג'י מוכר לי. אוי. לא נעים להירצח ככה. בטח שלא בידי אופק.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ