לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67436,743 עוקבים אודות עסקים

פורום סדרות ישראליות

פורום סדרות ישראליות הוא מקום לניהול שיח תרבותי וחברתי ועדכונים שוטפים על הסדרות שנוצרות כאן בארץ.... בין סוגי הסדרות: דרמה, נוער ,קומדיה.
בפורום תוכלו לדבר על סדרות  נפלאות, לצחוק, להעלות תיאוריות ולהתווכח על מי הזוג הנכון בסדרה שאתם אוהבים. אין לתת ספוילרים בלי  האייקון על גבי ההודעה ואין להתווכח בצורה לא מכבדת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סדרות ישראליות

פורום סדרות ישראליות הוא מקום לניהול שיח תרבותי וחברתי ועדכונים שוטפים על הסדרות שנוצרות כאן בארץ.... בין סוגי הסדרות: דרמה, נוער ,קומדיה.
בפורום תוכלו לדבר על סדרות  נפלאות, לצחוק, להעלות תיאוריות ולהתווכח על מי הזוג הנכון בסדרה שאתם אוהבים. אין לתת ספוילרים בלי  האייקון על גבי ההודעה ואין להתווכח בצורה לא מכבדת.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום סדרות ישראליות!!!!!
                                    הפורום עוסק בסדרות ישראליות  מסוגת דרמה ,נוער ,קומדיה  ועוד..
                              נא לא להעלות לפורום קישורים לא חוקיים לפרקים  הודעות מסוג זה ימחקו!!!!!

המשך >>

לצפיה ב-'כדברא 3- שבוע 2'
כדברא 3- שבוע 2
24/03/2019 | 15:40
19
11
אז האם השבוע יימצא הלחש שיציל את נורית?

ומה ניקולס האיגניסי אמור לעשות בכלל?
לצפיה ב-'פרק 107 -החילוץ '
פרק 107 -החילוץ
24/03/2019 | 18:05
18
13
איך ילך החילוץ של נורית?
היא תספר לקירקי מה היא שמעה ?
לצפיה ב-'טוב הפעם יאני נשאר נאמן למיכל '
טוב הפעם יאני נשאר נאמן למיכל
24/03/2019 | 20:17
12
8
ואני לבד עם כדברא , בעוד יוסי ושיר מפטפטים על התחנה ..
אירה מתחיל להססס , ונינה מספרת לו שהיא מרגישה נבדלת הכדברות , אבל היי סופיה גם לא היתה נשואה, והביאה ילד , ךמה היא הרגישה לבד.. העלילה של אוג ונהר  הולכת לכיוונים לא טובים למעריצי אוביגיל , ברור שזה המשיכה בצמות שלפני הנשיקה
אוג לא אמור להתנהג ככה עם בת אחרת מלבד אביגיל , לא שאני רוצה שימשוך בצמות  ששל אביגיל בידידות ,שיש בינהם , שפשוט יתקדמו מעבר ..
..

לצפיה ב-'מה מה מה אמרת'
מה מה מה אמרת
24/03/2019 | 20:41
11
9
אמרת אוג ונהר? זה מה שאמרת? אוי...

רועי תראה התחנה!!!!!!!
לצפיה ב-'שיר, אני אמרתי לך עוד כשאילת שודרה'
שיר, אני אמרתי לך עוד כשאילת שודרה
24/03/2019 | 21:14
10
6
לא.

להגיד.

מילה.

רעה.

על.

נהר!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'איפה ראית מילה רעה?'
איפה ראית מילה רעה?
24/03/2019 | 21:25
9
9
שתמשיך לבלות עם אביגיל זה עושה לה רק טוב.

ויוסי, במקום להתעסק בזוטות תעזור לי לשכנע את רועי לראות התחנה!
לצפיה ב-'רועי תראה התחנה. שיר אל תחשבי אפילו להגיד מילה רעה'
רועי תראה התחנה. שיר אל תחשבי אפילו להגיד מילה רעה
24/03/2019 | 21:30
3
8
הרי ברור לי שאת תשנאי אותה כשהיא ואוג יהיו ביחד.

גם עם קרני זה התחיל ככה. "היי, היא נחמדה", "היי, היא מתבכיינת", "היי, מה היא מנשקת את עומרי?" וכו' וכו'.

ולחשוב שבכלל יובל גונן הייתה צריכה להיות קרני.
לצפיה ב-'יוסי אתה חושב יותר מדי'
יוסי אתה חושב יותר מדי
24/03/2019 | 21:34
2
11
בינתיים נהר סבבה.
וזה לא שכל כך אכפת לי מאוג
אכפת לי רק מאביגיל
בכל הסדרה הזאת
רק אביגיל.
לצפיה ב-'יופי, אז היא תסבול'
יופי, אז היא תסבול
24/03/2019 | 21:37
1
7
כי אני חושב שאביגיל לא תהיה חלק מהקליפ של אוג ונהר.

ויתחממו שם דברים.

ואז נראה מה תגידי!
לצפיה ב-'ששששששש שקט!'
ששששששש שקט!
24/03/2019 | 21:41
1
לצפיה ב-'אמרתי שכרגע בעדיפות ראשטוונה '
אמרתי שכרגע בעדיפות ראשטוונה
24/03/2019 | 21:43
4
8
לצד  כדברא ,-הפרק היומי - השיר שלנו 1   עד סוף הענה..בהקרבה של הטבלה של  אמה קליין  אם צריך ..
אחרי שאגמור - מרתון נעלמים - לצד המשך כדברא..
אח"כ אשלים התחנה  לצד דאנסטורי , כי מי ילווה את נעמה המושלמת ?

לצפיה ב-'אם היית רואה התחנה, היית רואה את כליל השלמות'
אם היית רואה התחנה, היית רואה את כליל השלמות
24/03/2019 | 21:45
2
4
יש לך מזל שלא אמרתי ליובל מה אתה חושב על כליל.

אז היא הייתה מצטלמת רק איתי!
לצפיה ב-'היתי נגד כליל '
היתי נגד כליל
24/03/2019 | 21:51
1
4
רק שהיא תפסה את מקומה של נעמה ..אבל בסה"כ היא מתוקה..
אם ליטמן היה  בטווח הראיה שלנו ונגיש לנוו...  , אני בטוח שהיית רץ להצטלם גם איתו ..

לצפיה ב-'ליטמן הגיח רק כשנכנסנו פנימה'
ליטמן הגיח רק כשנכנסנו פנימה
24/03/2019 | 21:54
3
מראה לך שהוא פחד ממני.

נעמה שונאת טבעוניות.
לצפיה ב-'אבל אתה צריך לשנות את סדר העדיפויות'
אבל אתה צריך לשנות את סדר העדיפויות
24/03/2019 | 21:46
7
כי כרגע התחנה במקום הראשון.
באמת רועי, לא סתם אני אומרת!
לצפיה ב-'די כבר עם הסדרות אימה האלו'
די כבר עם הסדרות אימה האלו
24/03/2019 | 20:40
6
אביגיל מהממת.
לצפיה ב-'לראות את לוק בלילה זה באמת מבהיל'
לראות את לוק בלילה זה באמת מבהיל
24/03/2019 | 21:13
3
9
מה הבעיה לתת לו איזה אימסוהו שוב?! לילה לא ממש שמחה לראות אותו. כרגיל. אבל למה כתבו פה? אכדית. יפה. מיכל חכמה.

כן, באמת למה שהיא תחביא? האבן זה של האיגניסים? מי זה ניקולס? אה, האיגניסי... אני לא מאמין, הוא בסך הכול היה צריך להחליף בגדים?! לא, קירקי, אתם צריכים את לוק בבועה, אתם צריכים אותו. אולי גם הוא חסין. ואולי לא. אבל אולי כן. ואולי לא. רק לילה תשכנע את הכדברות. כן, תשמרי על עצמך. את יודעת מי תירש אותך...

התומאס הזה מסתנן ליותר מדי מקומות. ואידריס מדבר בפלאפון, זה מוזר.

נהר נהדרת. נהר, בובספוג דווקא בוגדני לפעמים... בערך...

היי, ניצבות.

למה צריך שהוא ישתחרר? לא, קירקי, עכשיו הוא ילך לפרמיירה ויפריע לי... למה יש שם קולב עם בגד איגניסי? למה הם מוחאים כפיים לקירקי? עכשיו לוק צריך למחוק לה זיכרון. לא?

שוב לילה אחות יותר טובה. יפתח, אתה אדם מוזר.

אירה, מציעים לך להיות קוסם! קוסם! ואתה לא רוצה?! אתה מעדיף כדורסל על פני זה?! מה יש לך?! אגב, רועי, שמת לב שנינה הבהירה שלכולן יש יורשות, כלומר כנראה זה שיש לה בן זה חריג. קירקי מודעת להשלכות של היורש הזה?

אביגיל, את לוחצת קצת. אבל לא נורא.

רואה, ליבי? רואה? ממתי לילה מוכרת פשוטה באופננה?! ממתי אביגיל... לא משנה...

נורית די רגועה יחסית לזה שגילתה על העל טבעי.

לילה מסבירה פנים. כרגיל. איפה לוק כשצריך למחוק זיכרונות?! אה, היא לא גילתה... וזה שקירקי הגיעה להר געש זה לא מוזר?! קירקי, אני באמת מבין מאיפה ירשת את השכל שלך, ושוב, זה מוזר כי זה לא בירושה. לילה, איך ידעת?! הוא המגנא!

יופי, ליבי. רואה מה קורה כשרומי לא עובדת?! אייל פשוט לא מושך בעליל. ויופי, עמית, שאת נלחמת עבור רומי.

זה שדקל מפסיד ליפתח מילא. להפסיד גם לאביגיל?! אוי, אל תגידו לי שדקל יצטרך את עמית כשותפה לאימונים... דין, אמרתי לך. לפחות תתאמן אצל גיסך!!!!!!! ולא גיסך הזה!!!!!!!!!!!!

יופי, ליבי. יופי. אבל רק לך מותר חברה חדשה?! גברת ספייס בר?! יופי, רומי. עכשיו, בנוגע להמשך השושלת...

זה שאין שם את המורה זאת כבר בעיה. כן, זה השיר של נהר!!!!!!!!!!! לא, אביגיל, אתם לא השתמשתם בזה. את פשוט... את תהרסי הכול. לא, אתם לא שרים את זה יפה. בכלל לא.

נינה, את לא למדת כלום ממה שקרה לנורית?!

היי, לוק. בוא תעשה את המוטל עליך. הוא לא חבר של לילה. משום מה לוק לא מת על הסדנת יוגה.

איגניסיייייייייייייי! לא, הוא חסין. לא? רגע... מה זה?

בפרק הבא:

נורית ואביגיל- האיחוד.

אידריס מדבר עם איגניסיייייייייייי...

ואביגיל ויפתח בדייט המיוחל.
לצפיה ב-'שאלת תם'
שאלת תם
24/03/2019 | 21:29
2
8
אכדית מדברים בכדיתא?

נכון שתומאס נראה ומתנהג בדיוק כמו שרון?
לצפיה ב-'שיר, עכשיו זה מטריד אותי'
שיר, עכשיו זה מטריד אותי
24/03/2019 | 21:35
1
7
לא, לא השאלת בן שלך.

זה שעכשיו אני צריך לדמיין את תומאס כשרון...

למה?! למה אני צריך לדמיין את זה?! מספיק רע לי עם מה שאני חושב שעמית עומדת לעבור!
לצפיה ב-'מגיע לך! רק להטריד אחרים אתה יודע! עכשיו תוטרד גם'
מגיע לך! רק להטריד אחרים אתה יודע! עכשיו תוטרד גם
24/03/2019 | 21:43
3
לצפיה ב-'התחנה- שבוע 2'
התחנה- שבוע 2
24/03/2019 | 18:30
6
3
ממשיכים בסדרה!
לצפיה ב-'פרק 6'
פרק 6
24/03/2019 | 18:33
5
5
אז מה רומי תגלה בקורס?

מה בוזי מסתיר?

האם פיקה תגשים את חלומה?

ומי בא להתארח?
לצפיה ב-'הופעת פארק!'
הופעת פארק!
24/03/2019 | 19:14
6
כן, נועם ישר כועסת על נימי. אבל הסיבה שהיא ישר מתקיפה היא שנימי פשוט בחור לא חביב. הדמויות שלו פשוט הופכות מסדרה לסדרה ליותר ויותר לא חביבות.

אני שונא את שירן. מיותרת לגמרי ברמה של דמויות מיותרות כמו יובל רמז ושחר דהאן. ורומי חמודה. חברה של נימי העלימה ראיות. עוד פעם מרגלית הבלשית. כל הזמן. כל הזמן. וזה לא שלא היו מאמינים לה, זה שלא ידעו שהיא הבלשית! לא, לא להידבק לנימי, זה עלול להדביק אותך בחוסר תועלת ואז את ושירן... סליחה, רומי.

הנימי הזה פשוט לא חביב. ורמאי. ושקרן.

היי קטריקס ודורון.

אווווווווווקיי, אני קצת מכיר יותר מדי טוב את הילדים האלה... בעיקר אותה... בואו רק נגיד שהם בנים של יוצר אחד, שבמקרה את אשתו אני מכיר... חבוב, אל תחקור אותם, הם לא יודעים דבר על הכסף של חדווה!!!!!!!!!!!! גם אני מכיר. את שתי הרומיות. תראה, אבא שלהם, הוא במקרה כותב את הטקסט. עכשיו אימא שלהם, אני לא יודע בדיוק, מה שבטוח שהיא מצחיקה מישהו... או שהיא איתי. רגע... לא, היא לא מצטלמת איתי. בלי פאניקה, נימי. ילדים מצחיקים. מעניין ממי הם ירשו את זה... יופי, נימי. לא, אתה לא מפקיר או... אל תפקיר אותם, יא חסר תועלת אחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא קוראים לה... את לא אמורה לקרוא לה פיקה! סומליה זה פחות יפה. אלומה, סבתא שלך בעייתית. לבוזי יש בעיות. וזה שנימי לא פה, גברת נועם? לגמרי אפס שקרן. איך הגעת לאר"ן, נימי? אין, הבחור פשוט אסון מהלך. לא, רומי, לא, שקד, זה לא ככה. לפעמים פיקה ממש מתלהבת. יותר מדי. העיניים מטורפות.

נימי, ממתי יש לך סמכות?! די אתה והאינפוזיות! ופיקה צודקת. רומי בטראומות.

נימי, אתה מטומטם. נימי, סתום. הוא מציע לה לקבל סמכות... הורידו אותך בפאקינג דרגה! יא רמאי!

כמו שאני מכיר את בוזי הוא סתם שוכב לו ברוגע באיזה מקום. או שלא כל כך ברוגע, סורי! סורי! סליחה בוזי! מעניין אם יהיה ביניהם רומן או משהו, מה שיעיב על היחסים עם אלומה.

רומי, רוגע. מסכנה. אוי ואבוי, גילי. גילי מסתכל לבחורה בעיניים...

האנטומיה... היא מבינה לפי האנטומיה.

דורון ביטון לא בעל עצבי ברזל. כן, גילי, גם לי אין מושג מי זה קטריקס. דורון אולי מכמה סדרות...

לא לחפות עליו. לא יפה. פיקה היא השפעה טובה.

נימי, סתום כבר... אתה בן אדם דביל. אתה אישית תסתום את הפה. אדם כושל. הוא משתעל דם, יא אהבל.

הוא פשלונר מטורף. לא, נועם, הוא הדביל פה! מי הבריז מהקורס?

שוב עלה לרומי החיוך קים. פיקה, אני אתעלם באלגנטיות ממה שאמרת. יש גם סטטיק ובן אל לצערי. שקד נתנה מכת אגרוף לבוזי. אין התייחסות לעבר שלהם? לירון, לא לשיר, אמרנו כבר שיש לך הכול ורק קול של ארנבת!
לצפיה ב-'אני פשוט'
אני פשוט
24/03/2019 | 19:34
3
8
נשארת בלי מילים אחרי כל פרק.

וכמה מחדלים שהיו הפרק הזה!
אבל הכל נשכח. כי באמת זה ממש טוב.
לצפיה ב-'חוץ מזה שטלי נטשה את הילדים שלה!!!!!!!!!'
חוץ מזה שטלי נטשה את הילדים שלה!!!!!!!!!
24/03/2019 | 19:41
2
4
לצפיה ב-'דייייייי לא זיהיתי!'
דייייייי לא זיהיתי!
24/03/2019 | 20:08
1
3
לצפיה ב-'אבל אני כן כי אני חבר!!!!!!!!!!'
אבל אני כן כי אני חבר!!!!!!!!!!
24/03/2019 | 20:42
2
לצפיה ב-'שרשור הספוליירים '
שרשור הספוליירים
22/03/2019 | 16:26
9
15
אומנם פורים עומד להגמר , וחוזרים לשגרה עד פסח , אבל יש סדרות להעביר איתם את הזמן..

לצפיה ב-'כדברא '
כדברא
22/03/2019 | 16:43
1
26
פרק 107 
קירקי עושה לחש על ניקולס. יפתח ואביגיל קובעים דייט. ליבי מציעה לרומי לעבוד באופננה. אביגיל עושה חזרות נפרדות עם אוג ונהר על השיר החדש. לילה וקירקי מזהירות את נינה שאירה בסכנה.
פרק 108 
אירה ונינה בורחים מדירתם אחרי מתקפת האיגניסים. לילה וקירקי מבינות שלאירה יש תפקיד גורלי. לילה נלחצת מנוכחותה של רומי. אביגיל אוג ונהר מצליחים במשימת המוזיקה מעל למצופה.
פרק 109
הכדברות מחפשות אחרי מצלמות האיגניסים בעוד תומס עוקב אחריהן. אביגיל ויפתח מתחילים להתאמן ביחד ונוטשים את דקל. רומי חוזרת לאופננה ומנסה להתנכל ללילה מאחורי גבו של לוק.
פרק 110
קירקי מבינה שאירה עומד להחליף אותה כמגנא. דקל מתוסכל מכך שלקירקי אין זמן אליו. רומי משכנעת את לוק לנסוע איתה לקניות בלי לילה. קירקי מנסה להפטר מהסיגנא. אביגיל מגלה שאוג נפרד מיסמין.
פרק 111
תומס מכין את כורי הלבה למשימה בכנען. דקל מבחין בעקיצה מוזרה על כף ידו. אביגיל מתלבטת אם לספר לאוג מה היא מרגישה. נינה צריכה לעזוב את כנען רומי עושה ללילה טיפול באופננה.
לצפיה ב-'להירגע יוסי'
להירגע יוסי
22/03/2019 | 17:33
17
אז נכון, אז רומי מתנכלת ללילה. אז נכון, היא זונחת אותה. אז נכון, היא עושה לה טיפול. אבל בסוף היא לוקחת את ליטמן ליקום מקביל!!!!!!!!

מגנא אירה...? זה נשמע מה זה מוזר. תאמינו לי. כאילו, קירקי ולילה יכולות להביא קבלות, והוא פשוט אומר "אה... אני גבר"... מה זה השוביניזם הזה?

נהר המלכה.

עכשיו אביגיל לוקחת את יפתח מדקל. ואז היא נכנסת לתסביכים.

כורי לבה...

דקל? עקיצה מוזרה? מעניין...
לצפיה ב-'רועי אתה חייב לראות את התחנה.'
רועי אתה חייב לראות את התחנה.
22/03/2019 | 17:20
4
11
לצפיה ב-'אני כרגע נהנה מנחנח ומיקמק '
אני כרגע נהנה מנחנח ומיקמק
22/03/2019 | 20:34
3
17
אני בשיר שלנו וכדברא..   בשיר שלנו אני מתכנן להשקיע בתקופה הקרובה מרתון של העונה הראשונה לצד כדברא הפרק היומי , ואולי זה יגלוש קצת להחמצה של נעלמים ..  שאגמור אץ העונה הראשונה , אני מתכנן להשלים את פרקי העונה של נעלמים , שלא אספיק לצד כדברא הפרק היומי , ואולי אספיק להצטרף לפרקי המחצית האחרונים של נעלמים ..
אח״כ אני מתלבט אם להמשיך לפוראבר , או להתתחיל את העונה השניה של השיר שלנו

לצפיה ב-'את העונה השלישית ראית, כן?'
את העונה השלישית ראית, כן?
22/03/2019 | 23:14
1
19
לצפיה ב-'לא בנחת , ברצף .. '
לא בנחת , ברצף ..
22/03/2019 | 23:32
28
בתקופה שהמשפחה שלי היתה ביס ,  גילנו את החיסרון של האיטרנט שלנו, האיטרנט  לא היה יכול לסבול את השימוש הכבד שהvod של יס דרש..  אז ראיתי רק פרקים לא ברצף , אבל התמקדתי בסיפור של רני ותמרה ..
למזלי האפליקציה יס גו שיש לי מחבר   השתדרגה לא מזמן והעלו לשם את  כל הפרקים , אז אני עושה מרתון
חוץ מזה יש לי סטינג בדירה , לא בבית של ההורים , דררכו אני רואה כדברא , הם אומנם לא מעלים לוי אודי באותה שניה שהפרק עולה , אבל הם מעלים בצפיה לאחור , ובהמשך לוי או די .. למרות שגם זה לא הכי בסדר , חוק מרפי דאג שהאיטרנט בדירה ידפק לקראת העונה החדשה, אז זה לא בדיוק מועיל..
חוץ מזה שיס  בבקרוב מתגכננים לעבור לשדר  בעצמם על גבי האיטרנט..

לצפיה ב-'לא לא לא'
לא לא לא
23/03/2019 | 21:44
11
רועי! אתה ח י י ב לראות את התחנה!
יודע מה, תראה פרק אחד ותחליט בעצמך. פרק אחד.

אני אחרי הפרק הראשון הייתי ככה
לצפיה ב-'התחנה '
התחנה
22/03/2019 | 17:36
1
21
פרק 6:
רומי מחליטה לחקור את נסיבות התאונה, במופע פארק הבמה מתמוטטת והחבורה מוצאת את עצמה מנסה לטפל בפצועים. בוזי נעלם וקיים חשש לחייו ורומי שוב מגלה תושיה ממקור בלתי צפוי. כוכבים אורחים: קטריקס ודורון.

פרק 7:
נימי חושש לבקר את אדר בבית החולים. פיקה ובוזי רבים על תפקיד חניך תורן. שקד מתקשרת לאדר ומגלה לשמחתה שהוא לא זוכר כלום מיום התאונה. רומי מנסה להתקרב לנימי וחן מקבלת משימה ולוקחת את כולם לבריכה.

פרק 8:
אלומה מגלה את האמת על ההורים של פיקה. ופיקה מגלה את האמת על בוזי והאקסית המיתולוגית שלו. רומי מגלה פרט מפליל על שקד ונימי. חן ממשיכה להסתבך עם השאלות של דודי לגבי העבודה הקודמת שלה בתחנת מדא.

פרק 9:
לקורס מצטרף מתנדב מפתיע, רומי סוגרת עסקה סודית עם גילי שתשנה את שניהם. פיקה לראשונה מרגישה בחסרונם של הוריה. אלומה מנסה לשקם את היחסים עם בוזי, אבל זה לא הולך בקלות.
לצפיה ב-'יש איזה בעיה בתקצירים והם מקדימים בפרק'
יש איזה בעיה בתקצירים והם מקדימים בפרק
22/03/2019 | 17:38
16
בכל אופן, אני לא מבין: אלומה ובוזי אקסים? איך היא לא זוכרת?

אוף, פיקה.

חן שקרנית ועוזרת לדין.

רומי וגילי יהפכו לחברים, מעניין אם בסוף הוא יהפוך לחבר שלה באמת גם בסוף הסדרה (היא גם תהיה עם נימי, אבל לכו תדעו).

רגב הוד מגיע...
לצפיה ב-'כדברא 3- המשך שבוע 1 '
כדברא 3- המשך שבוע 1
20/03/2019 | 18:16
13
13
החל משבוע הבא , נעשה שרשור נפרד לחמישי , אבל בינתיים  שרשור כפול לרביעי -חמישי . חוץ מזה שצפויות  הפסקות  לימי זיכרון  אם כל  50 פרקי העונה ישודרו ברצף..

לצפיה ב-'פרק 105-החיפוש '
פרק 105-החיפוש
20/03/2019 | 18:21
5
14
שמתי   סמיילי  כי  הם מחפשים סמיילי
לצפיה ב-'אירלילה ואוביגיל לנצח!!!!!'
אירלילה ואוביגיל לנצח!!!!!
20/03/2019 | 18:26
1
22
יפתח סתםן קלוץ , ואירה חמוד , לא כמו לוק .. , אבל בכל זאת  אם יוסי  יתאכזב , אני כאן ..  
יוסי זה שמיכל אמרה על יפתח ואביגיל זוג חמוד , לא אומר שאתה צריך לעמוד לדום..
לצפיה ב-'אני סתם לא מת על אוג (הקלוץ)'
אני סתם לא מת על אוג (הקלוץ)
20/03/2019 | 18:46
17
הם חמודים, אביגיל ויפתח.

אבל בסוף היא תהיה עם אוג. מן הסתם.

נהר, לעומת זאת, מדהימה ומלכה.
לצפיה ב-'אירה ולילה, אירה ולילה, חה חה חה, אירה ולילה'
אירה ולילה, אירה ולילה, חה חה חה, אירה ולילה
20/03/2019 | 18:45
15
כן, נורית, מאוד יעבוד. אני מבין מאיפה קירקי ירשה את  השכל. מה שמוזר כי זה לא בירושה בכלל. אבל אידריס רואה אותה... ואני בכלל לא מבין איך היא תצא משם.

כולם אומרים שלאירה יש אבא איגניס. זה לא נכון, אני חושב, נינה אמרה כל מה שהיא יודעת. זה שהוא כדברא בן זה סתם הגורל. מה שאני לא מבין זה איך לחש יהיה במחסן. נכון, לילה, את צודקת. שיבוא. ושלוק לא יבוא. איזה קטע, גם אצלי בחלום הוא לא היה.

את מבינה, אבי, שאין לך שום יכולת להילחם מולה? גם אתה, אוג. נהר לא הייתה נחמדה כי היא מוכשרת והיא לא צריכה לסבול אתכם. אוג, כמה זמן לוקח לך להסביר?! איך פתאום אביגיל הופכת לקטנה וחמודה ופלרטטנית. המבט של אוג מצחיק.

לוק, אתה מיותר פה. אתה בעצם מביא את הכישלוקי שלך לכולנו. את הסצנה של ההליכה, אני ראיתי תמונות ממנה. לוק, לעזאזל, למה הסתכלת על לילה?! בגללך היא הפילה! אני מת על לילה העונה, היא כזאת תכליתית וחכמה. תישן אצלה. לוק דפק כזה מבט... כאילו אלפי הגיע. איך תומאס מסתנן לקיבוץ בכל מיני עבודות?!

ליבי, את מה זה התנפחת מאז שיש לך חבררררררר. ורק לך מותר חברה חדשה כמו דפי?

דקל, רואה מה קורה כשאתה בוגד בגיסך?! רק אצלו אתה מתאמן! לא, הוא לא מבזבז שנייה. אתה ראית, יפתח, שהיא לא מעוניינת בו. כן, גם הוא מתכוון לגשת.

ממתי לרומי יש טלפון?! לא משנה. ואיך רומי כל כך מעורה בפרטים?! ליבי, ההכנסות מדפי וספייס דפקו לך את המוח. אני שמתי לב לזה שרומי מחזירה את עמית למוטב. יפה. רומי, מצאת ממי לקבל עצה בנושא אופנה.

אוי, איזה זוג חמוד. יאללה, תנחם אותה! היי, רומי, תדייקי. ליבי השפילה אותך, המתנשאת הזאת. עמית הייתה מאמי. שוב פעם לעבוד בהגשה... נורא נחמד. לוק מתנהג כאילו הוא מאוהב. אבל בחייאת, תמשיכו את השושלת. ואז תהיה משפחה. לא?

כן, לקדוח חור בהר געש. כמה גאוני.

אבי, את מתפרצת לדלת פתוחה. הוא ממש מתכוון לשאול על זה. אבל קירקי ודקל רחוקים מדי. מעניין אם מיכל כתבה את זה בכוונה לדין וגילי. מעניין אם המורה לאמנות כועס על קירקי... דין פיזר שיער לראשונה העונה. לדוג'ו. בוגד. כן, בזמן האחרון.

המבנה של הר הגעש הזה מוזר. לילה לא טיפשה, אידריס. גם אני לא.

כן, אירה, זה מוזר. אני יודע. כן, את מפריעה. נכון, בואו לא נבזבז זמן על לוק, גם ככה הוא מעכב את כולם.

אוג, אתה מפריע לגאון בפעולה. אז סתום. לא, לא, לא. אתה לא. נכון, נהר. נכון, למה איחרת, אבי? את והשטויות שלך.

מה האינגיסים עושים באמת כל היום? איגניסיייייייייייייי... מעניין מה הם יודעים על אירה. ואיך נורית תעביר את המסר.

הפרצופים של נופר נהדרים. זה נשמע כמו בלדה רומנטית. לא, אתם לא מקשיבים. לא הבנתם. אם הייתם מקשיבים, הייתם יודעים שהיא מלכה.

אני כבר אמרתי שאני מת על לילה העונה? היא פשוט תכליתית, חכמה, אינטליגנטית. היא פשוט... מגנא. אין מילה אחרת לתאר את זה. נו, חבל.

בפרק הבא:

אירה מונע מלוק לגשת לו לזיכרון (תודה).

נהר, אוג ואביגיל שרים. זה יהיה קורע.

ולא יודע מה עוד. אבל אני מאוד שמח. מאוד מאוד.
לצפיה ב-'רק לא הבנתי'
רק לא הבנתי
22/03/2019 | 01:03
1
14
אם הכל מלא ברעל איך נורית מחוררת את הקיר ונושמת רגיל?

סתם יש עוד דברים שלא הבנתי אבל עזבו

סבבה נהר, שיר טוב, אבל אוג התנצל, את יכולה להוציא מילה!
לצפיה ב-'שיר, הלא כבר אמרתי לך עוד כשאילת שודרה'
שיר, הלא כבר אמרתי לך עוד כשאילת שודרה
22/03/2019 | 10:35
17
שלא תגידי שום דבר רע על נהר כשכדברא תעלה.
לצפיה ב-'רועי יקר רועי חביב'
רועי יקר רועי חביב
20/03/2019 | 23:00
1
12
יש לי ממך מסר ואני לא מצליחה לקרוא אותו.
אם זה משהו שאתה יכול לסמס תרגיש חופשי
אם לא אז מחר אני אנסה לאפס את הסיסמא או משהו

ד"ש ממני, שצריכה להשלים מלא פרקים
ופורים שמח, מלא ממתקים

(וסליחה שנדחפתי לשרשור החשוב)
לצפיה ב-'שיר יקרה, שיר חמודה, מגנא לילה רק לך מחכה'
שיר יקרה, שיר חמודה, מגנא לילה רק לך מחכה
21/03/2019 | 00:29
4
לצפיה ב-'פרק 106- סמיילי סגול '
פרק 106- סמיילי סגול
21/03/2019 | 15:38
4
17
אז האם החבורה תגלה את הלחש?

יפתח ואביגיל יתחברו?

איך דקל יסתדר בג'ודו?

ומה יקרה כשנהר תיאלץ לשיר עם אוג ואביגיל?
לצפיה ב-'בינתיים עושה רושם שהעונה הזאת בוגרת יותר. זה ממש משמח אותי!'
בינתיים עושה רושם שהעונה הזאת בוגרת יותר. זה ממש משמח אותי!
22/03/2019 | 19:24
4
לצפיה ב-'ידעתי שהפרק ייקרא ככה... יופי רועי, דפקת את הסמיילים'
ידעתי שהפרק ייקרא ככה... יופי רועי, דפקת את הסמיילים
22/03/2019 | 19:40
12
(הודעה מתוקנת לאחר שראיתי את הפרק במלואו.)

אל תגידי "שרפנו", קירקי... זה בסדר, לא היינו צריכים אותך. זה מאוד לא נראה לי, לוק. לילה תכליתית כרגיל.

צפייה בלייב! אגב, אתמול באוטובוס ראיתי איש לבוש קצת כמו איגניס. פחדתי ונבהלתי.

רק תיזהר, אירה. כן, בדיוק. שהוא לא יעשה לך איזה מוות מוחי בטעות. אני לא אופתע אם לוק היה זה שפגע באלכס בזמנו ורק עבד על אוליבר. רק הוא כזה כושל.

אני חושש מיפתח, יכול להיות שהוא יהיה פוץ.

כן כן, תזכיר לי. אוג, שלא תחשוב על זה. על השנייה בחדר, אני מתכוון. על אבי תחשוב כמה שתרצה. ממש מנפנפת אותו. חבל.

כן, לילה, צריך ללכת לשם. אה, לילה זה חשוב. כן, תודי לו. כן, לוק, בוא. תסביר לה. עמיתיייייי! טוב שבאת. כן, עמיתי, נחמד שאת עושה את זה ככה.

כן, נינה והלנה חברות. דקל דווקא מקבל את זה יפה יחסית. כן, תהיה פרידה.

כן, תהיה פרידה! איזה כיף! לוק, אל תשקר, תגיד מה היא רוצה באמת. כולן רוצות את זה. כן, ליבי... פרקים נפלאים, כתיבה טובה, מיכל. עלילות נהדרות.

אביגיל סתם נראית לא מתלהבת. נהר מלכה. אבל אפילו היא לא יכולה להעלות את זה... מה יש לך מקסם, אוג? ואולי תלמד את המילים?! מאן, זה ממש רע. אבל אלו או-ג'י ואבי שדופקים את זה. כי תראה, הם אפילו לא כמו בן אל תבורי. הוא לפחות לא מקלקל. אבי דופקת הכול עם התוף מרים!

אסיפת איגניסים. לגיטימי. למה צריך שניקולס ישתחרר ויצא מהבועה? למה ניקולס חייב לטפל באירה? אגב, אידריס יצא מהבועה מתישהו. ויבוא לקיבוץ.

היא מוכשרת, אוג. איתי?! נוט קול, מאן. סטטיקקקקקקק... נהר לא צריכה לשתף פעולה, מאןןןןןן! נכון, דוד, הרי תמיד כולם בפינק פלויד ירדו על רוג'ר ווטרס שצעק עליהם לא לדבר עם ישראל. לא יפה, אבי. מאוד לא יפה. איך את יכולה לסרב למורה המקסים הזה...?

(באמצע הקטע הזה היה חור ענק, אז יש קטעים חדשים).

ממתי עמית לובשת שמלות ומבינה באופנה?! ליבי, מה עשית לה?! ויופי שזוכרים את האסתמה של עמית. בכלל מיכל טובה בהמשכיות. לא כמו מישהם, שמביאים מחלה לדמות, עושים מזה סיפור שלם, ואז באלפי העונות הבאות שוכחים ומצפים שנקרא את הספר כדי להבין שהוא החלים!!!!!!!!!! נכון, עמית, אני בעד רומי. ומה, רק לליבי מגיעה איזו דפי חדשה ללהקה?

אוג, תסתום את הפה המגודל שלך! אה, יש מצב, אביגיל. יש מצב.

דקל, אתה בוגד. ורק בגלל זה אתה תפסיד. לא בוגדים במועדון של גיסך! אגב, איך דקל מרגיש עם זה שהם תכף יהיו 'גיסים'? אין, בוגד. דבר כזה לא קרה מאז שכונה.

נהר, את יותר מוכשרת. רק לילה ראויה לעבוד איתך. לא, הוא לא מוכשר. יופי, רק בינונית אחת שתסחוב אותך למטה, נהר.

נכון, גם לילה כל היום איתו. בלי קשר לקירקי. והאמת, לוק, אני מניח שאתה צודק. לא צריך לדאוג, לא צריך לקפוץ למסקנות, אפשר להירגע, להשמיע מוזיקה יפה, ללכת לכיוון השער, לשם, לוק, לשער, איפה שרומי עומדת? לא, זאת רומי. דקל, תחייך ותנפנף. אין לך מושג מי זאת, אבל אתה לא זוכר איך בסדר ההוא היא שפכה על אמנון את כל היין? אה, לא. (פה הפרק חזר.) רומי לא אלרגית לכלום!!!!! רומי, סתמי את הפה לפני שאת מדברת על... תירגע, יוסי. תירגע. זאת תכנית.

מעניין מי צייר סמיילי סגול. שימו לב שאירה הזכיר קודם את לילה. היי תומאס.

בפרק הבא:

אה, זה לוק.

אידריס ואיגניסייייייי מדברים עם נורית.

ונינה מדברת עם אירה.
לצפיה ב-'אההה'
אההה
23/03/2019 | 22:56
1
7
מה נסגר עם סדרות האימה האלו

אביגיל נשמה טובה. ונהר מחייכת
לצפיה ב-'נהר מלכה. אביגיל פולניה'
נהר מלכה. אביגיל פולניה
23/03/2019 | 23:03
4
לצפיה ב-'התחנה- המשך שבוע 1'
התחנה- המשך שבוע 1
19/03/2019 | 20:49
6
7
ממשיכים עם התחנה!
לצפיה ב-'פרק 4'
פרק 4
19/03/2019 | 20:53
2
12
אז מה מצבו של אדר?

האם רומי תגלה על המזימה?

איך נימי ושקד יסתדרו בקורס?

ומה עם המתנדבים החדשים?
לצפיה ב-'יאללה אלומה קופלר!'
יאללה אלומה קופלר!
19/03/2019 | 21:17
12
אז דין גנב את האפוד...

למה כל הזמן אותה דמות?! למה כל הזמן?!

מעניין אם גם נגלה מי זה שמפעיל את הכול.

הרבה פלאשבקים. רגע... פעם אחת פלאשבק... עוד פעם פלאשבק... פלאשבק... לא...

כמעט דמעתי. כמעט. לא משנה. זה שהוא לא מרגיש את הרגליים זה לא מוזר לכם?

יו, איזה קטע, פיקה, יש לי בדיוק כזה כיור וכזה טפט! קצת עצוב. אה. זאת אימא שלה. אני מבין. ממתי יש לכם לגו? לא יודע, את בחורה קצת מוזרה. אתם משפחה מוזרה.

יואו, יובל יפה. זה הזוי. כאילו שמו לה שתי מדבקות כחולות על העיניים והיא פשוט נראית יפה בטירוף. איך אפשר להגיד לה לא?! ומה אתה מסתיר?! תראה, עכשיו העיניים הכחולות שלה עצובות!!!!!!!!

מי שוטר? איזה שוטר? איך הגעת למסקנה שהוא שוטר? אה, הוא אמר. הכי רחוק מזה. אוי, רומי. הפרצוף של דין כשהיא דפקה סלפי... רומי הזויה.

שיחקה בשועלים? רגע, אם את צריכה פרוטקציה ב-ADD... האחיינית של המנכ"ל...?

אלומה, הוא יעלה על זה מתישהו. וגם אני אעלה על בוזי יום אחד. הכוונה היא להנשמה. אלומה, אני יכול שתנשימי אותי?

איך הכול קורה כשרומי שם? עוד פעם זובור... זאת חן.

נו, פיקה, תדברי עם שירה שתעזור.

זה לגמרי החבר של חן.

אני מאוהב בפיקה. אז למה השחקנית? שירה תסדר הנחה?

כן, גילי נשאר. ומטריד. שירן נשמעת כמו מנחה פתאום. זובור סטייל גאליס.

פיקה, פיקה. ואני מת עליה. אבל זובור.

הו, התנגשתם. זה אומר משהו. לשקד יש טיימינג. וטמטום.

לא ככה עושים לחברה, שקד! טוב, הנה זה מתחיל. לירון חשבה שהיא השתחררה משירה. כן, הוא תמיד אשם. מה שמוזר זה שזה לא קשור בכלל... הם לא אשמים.
לצפיה ב-'סדרה מעולה'
סדרה מעולה
22/03/2019 | 17:18
6
הם רק צריכים לקצר קצת את המעברים האלה בין סצנות...

מעניין מותח ומסקרן
לצפיה ב-'פרק 5'
פרק 5
20/03/2019 | 18:07
2
8
אז מה רומי תעשה בקורס?

היא תגלה מה הקטע של התאונה?

מה החניכים החדשים מסתירים?

והאם הם יעמדו בלחץ?
לצפיה ב-'עכשיו נגלה אם אדר באמת'
עכשיו נגלה אם אדר באמת
21/03/2019 | 00:26
7
אז כולם מדברים על העונש של נימי. נהדר.

מלא תאונות.

כן, הם עושים ועדה! מה הבעיה?!

אין, רומי חכמה. יודעת איך משיגים דברים. אה, שוב פעם זהות סמויה. יומני קצת. המליפיקית שאני אוהב קוראים לה רומי. ממתי הם גרושים?

די אתה להתכתב עם הסיני שלך. הוא לא אהיב בשיט. פשוט אדם לא אהיב. לא יודע למה מיכל נתנה לו סיפתח.

השירן הזאת מעצבנת אותי . גם מבחינת המשחק וגם מבחינת הדמות. שלא תהיה יותר מדי. הכי חשוב זה השיזוף.

כן, בוזי, יש לה עיניים יפות. לאלומה, כמובן. למה לא תתחיל עם שקד? ורומי, את אלופה. יוני יריב של יוני. זה כמו דין מול דין בכפולה.

"אורן"... ליוצר קוראים אורן. מכיר את אשתו.

בוזי, אתה נראה בעייתי. לפחות מתעסקים בנושא חשוב.

יואו, אלומה, תגידי לאבא שלך שילך לחפש! וגם למה בשלב מסוים הוא לא קולט שאת מתנדבת?! והיא בכלל נגד הרפת!!!!!!!!!!!!!!!! את יודעת, אלומה, למה יש להן יותר מדי חלב?! את תסבירי לי בטח.

בחרת יפה, אלומה. מריבות בלונדיניות. הכי קשה. מעניין איך זה יהיה, גילי ורומי. הם יתנשקו גם. אבל מעניין לאן זה יתפתח.

אדם מאוד מוזר. היפותרמיה זה באמת קל. חבישה אנגלית, אומרים. למה שירן בלעה... סתומה. אני מבין.

אוי, פיקה, שמח איתך. אלומה, תגידי לו לחפש. גאון ליאו באק. מן הסתם. למה שנועם תאמין לה בכלל? היא כבר אמרה על הפרות...

כן, כן, סבתא שלה בבית חולים. הן רק שלה, אבל אלומה מושלמת בלי קשר. קורס שלם ושקד לא למדה כלום. חבל. אוי, היא חמודה. הוא פחות. חלב! חלב! איך ידעת? לא יפה. יופי, יובל. אחלה. יש לה... בולטים...

נועם במצב רוח קרבי. פיקה עוד יותר. סדין אדום. לך גם כן ותדבר.

למה הוא בחר להתנדב?

וואו, כזה דבר לא ראיתי מאז שאלון ודריה הלכו לבסיס הסודי בנעלמים.

למה הוא תמיד בבית החולים?! מה יש לו?! מה הוא רוצה?!

אדר, אולי תפסיק לשתוק כבר?

אבל חשבתי שבפעם הקודמת היא הייתה עם... היא יצאה עם אתיופי בתאג"ד! נו, מה אתה רוצה?! ומי אתה חושב את עצמך, ריץ' פורצ'ן?!

אני יודע שאדר יקום בסוף. אבל הוא יהיה תקופה עם כיסא.
לצפיה ב-'מעולה מעולה מעולה.'
מעולה מעולה מעולה.
23/03/2019 | 23:25
1
לצפיה ב-'אביה בריאיון נחמד לפרוגי'
אביה בריאיון נחמד לפרוגי
21/03/2019 | 10:00
17
https://www.frogi.co.il/bidur-tv/28275.html

גם היא מתה על רומי.
לצפיה ב-'כדברא 3- שבוע מלא ראשון'
כדברא 3- שבוע מלא ראשון
18/03/2019 | 16:03
39
20
רעים חדשים, עונה חדשה, צילומים עם כמעט כל הכוכבים... מה רע?
לצפיה ב-'פרק 103-החלום '
פרק 103-החלום
18/03/2019 | 16:19
14
21
אז איך החלומות של אירה יעזרו לקירקי ולילה ?
ואיך  רומי רוצה להקים עם לוק את שושלת המלפיקים מחדש?
לצפיה ב-'מורה הזוי '
מורה הזוי
18/03/2019 | 18:16
1
24
יש לאוג ואביגיל העונה ..  אךך געגועים לשני קליין..,.
לוק מתיר מלילי  דברים , זה  מתכון בטווח להריסת קשר .. יופי לוק , אתה תראה שזה יתפוצץ לך בפנים ..
 ואם כבר מדברים על לילה, היא מאוד בצד בפרקים האלו , היא רק  נמצאת שם כדי לעזור לקירקי ולהסביר ללוק על הולנדיז דיי ..

לצפיה ב-'רועי, אתה לא מבין את גאוניותו של המורה'
רועי, אתה לא מבין את גאוניותו של המורה
18/03/2019 | 20:54
18
לא, זה לא אומר כלום שהוא ביקש שלילה תסביר לו דברים!!!!!!!!!!!!

זאת אי הבנה אחת גדולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נו, סטטיקקקקקקקקקקקקק! תסביר לו משהו!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'המורה למוזיקה מכיר את סטטיק? סטטיק? סטטיק?'
המורה למוזיקה מכיר את סטטיק? סטטיק? סטטיק?
18/03/2019 | 20:52
9
22
קירקי, את במצב לחץ שוב. לא יפה. סיגל שחמון המסכנה.

זה ניקולס האיגניסייייייייייי... וואלה, קירקי, את יודעת שהם בני האש... אז למה ירית עליו אמאטו?! כל הקטע בין האיגניסים לגרומלים מזכיר לי את צוות מגמה וצוות אקווה מפוקימון. צד אחד רצה להחיות מפלצת שתייבש את כל הימים, צד שני רצה להחיות מפלצת שתציף את העולם. בכל מקרה נדפקנו: או שהעולם יוצף בלבה או שהגידולים יוקפאו. טוב, ניקולס, חבל שאתה לא הצלחת. וולנו וסופיה האלה... תמיד הורסים הכול. תשמעי, קירקי, אל תבטלי את הלחש הזה. לא רק כי כלום טוב לא ייצא מזה שהוא יהיה חופשי (לעשות מה?) אלא שאני לא רוצה שהוא יוכל ללכת לפרמיירה של כדברא ולשבת לידי עם חברה שלו שתקרא לו איגניסייייייייייי...

כן, קירקי, כרגיל, לכי לישון. שקרי לאחותך. וונדנדיינז!!!!!!! אומרים וונדנדייז! ממתי קירקי עושה צורפות? איפה אבא של קירקי באמת?

ממתי גברים מובילים פה את העניינים בכדברא...? ולמה היא נעולה במקום בקיבוץ בכלל? ולמה הסמיילי הזה? ואירה, אתה ישן בכלל?

לילה ארוך, לוק? לא? חבל. עכשיו תעשה קונטאטו לקופידריה המקסימה והמתוקה. וואו, רומי ממהרת לענות. תסנני אותו לפעמים, תשחקי אותה קשה ל... לא, בעצם אל תשחקי אותה. כן, יש לו בית לבד, את מוזמנת.

תמיד צריך לדבר עם לילה ותמיד תסמכי על לילה (תשע דקות שלמות בלעדיה!!!!!!!!!!!)

אוף, אבל למה שרון עזב?! למה אני מרגיש כאילו זאת ספייסי אבל ברור לי שזאת ליבי שחזרה להצחיק?! ערבות אוסטרליה זה עצוב. ליבי, אני ממליץ לך לשמור על עומרי. בסדר?

אני אומר תשים לה מוזיקה קלילה לאווירה. כן, כן, קרו הרבה דברים, בלה בלה בלה. הגברים האלה... ריבונו. אני לא מבין, הבעיה זה חדר? אני אספק לכם חדר! טוב, אני יודע. אתם בטוחים שהקטע של שער יקומים ויקומים מקבילים וזה, זה מיכל העתיקה ממני ושאני אכעס. אבל ממש לא, אני והיא מפרים אחד את השנייה. ואני כבר מזמן אמרתי שליטמן צריך לעבור ליקום אחר. לארסיטו, ליקום בו הוא ורומי ימשיכו את השושלת, ליקום בו הוא מת בגאליוסי (ורועי לא קרא בכלל)... אבל ברצינות, עכשיו. אני לא אופתע אם בסוף העונה לוק ורומי אכן ילכו ליקום המקביל, וניאלץ לחוות פרידה מהעל טבעי בעולם או משהו.

לילה, את כל כך מעשית. לכו לטשיא, תהיי רגועה וחמודה כמו שאת.

כן, אתם עשיתם ס... רגע, טקס?! את בטוחה שלא טעית והתיקון האוטומטי... אתם עשיתם... לא? לוק, בוא, אתה לא מבין שאם לא תעשו את זה, עוד דור שתיים האיגניסים עוקפים אתכם?! ואז מה אתה תגיד בנוגע לאיום הדמוגרפי, לוק?! עוד פעם זה והסרבנות שלו ליקומים מקבילים... לא, רומי, הוא לא התכוון באמת. הוא רוצה להמשיך את השושלת... לא... רומי, לא לבכות... אגב, רועי, שאלה: זה בסדר לנטוש את אהובתך כי חשבת שהיא מתה? או שכשהיא חייה חייבים לחזור אליה מיד? איזה יופי, ליטמן נתקל בשאלות שרועי הכי יתקשה לענות עליהן. אם רק אני הייתי יודע שהיא בחיים... העתיד זה עכשיו, לוק. העתיד זה עכשיו!

יאללה, שיעור מוזיקה... נהררררררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!! היי, המלכה נהר, מגנא לילה קצת הבריזה, אז יש לך הזדמנות לקחת את אור הזרקורים סולו הפעם... כן, העברות אמצע השנה. האמת, נהר, שגם את לא זכית. אבל הייתה בעיה באפליקציה ואיפה חובי היום?! נכון, לא שמעתי עליו ואת כאן. אוג, אתה לא תדבר איתי על מוזרויות, יא קלוץ. המורה הנהדר (בבקשה אל תגיד לי שאתה ירדת על לילה בתחילת השנה, בבקשה!), על מה אנחנו עובדים היום? פבלו רוזנברג? בן אל תבורי? או סתם מדברים על טראמפ? אוי, המורה הזה נחמד. המורה, נכון לילה לא צריכה לא טריו, לא קוואטרו, אפילו לא קווינטט או צמד, רק היא סולו? לא, אוג, לילה לא הגיעה, אי אפשר שהיא תסחב אותך על גבה כל הזמן.

איפה דינה באמת? לוק, אתה לא באמת מכיר את דינה. סתם עבדו עליך. היי, אין תחליף לשרון! אין תחליף לאננסים! לוק, היא רומזת לך... לוק, היא רומזת לך! כן, אתם יכולים. יכולים גם ל... קוראים לה לילה, יא חתיכת...! תירגע, יוסי. היא נחמדה ועוזרת לכולנו, נכון? נכון, רומי, זה מה זה לא טוב. נכון, הכי טוב זה שהיא תגלה אחר כך. במקרה. ותיפרד ממנו. במאמר מוסגר לוק די אידיוט. איייייכס, אחותך?! מה אתה, בן חממה?!

לזה שכלוא קוראים איגניסייייייייייי... די לבכות, קירקי.

לא, המורה. לא מגיע לו או-ג'י. אגב, מי אני? ג'ו? אתה יכול פשוט לקרוא לי סטטיק. או סטטיקקקקקקקק... סטטיקקקקקקקק... נו, הוא מורה טוב!!!!!!!!!!!! נו, בואו אני אפשר ביניכם. נכון? הרי אתה לא תזנח בחורה שקוראים לה "לייייייייייילה! גאט מי און מיי ניז!". נכון, מאן? שים את זה פה! נכון? נו, זה הכול בסדר! ונהר, את צודקת. מה לעשות שהם אידיוטים ואת ייחודית לגמרי אז זה מה שנגזר עלייך? נכון, נהר. נהר זה לא שם אמריקאי. לא עובד, מאן.

גם לך יש הורים גרושים? יש דברים שלא אומרים, חבר. אתה יודע. ביי, אירה.

כן, קירקי, למה פסלת?

בפרק הבא:

קירקי מבצעת לאירה בדיקת דם כדברי.

מי שבר מגש וצלחת...? אני מהמר שנורית ואיגניסיייייי... הלבוש הוא של איגניס.

ולוק מנסה להפנט את נינה. חבר, אתה לא יודע מה היא עברה בחיים שלה. על הזליגה בין העולמות, אתה שמעת?
לצפיה ב-'יוסי!!!!11'
יוסי!!!!11
18/03/2019 | 21:12
8
13
 אם אתהה מתאכזר אלי ככה , ומשתמש בזוגות שאני אוהב ,  אז אין בעיה ..  
אני אשמח יותר שלילוק יחזרו לנצח  בבסוף העונה הזאת ..

לצפיה ב-'בינתיים הוא עושה טעויות שאתה צריך להסביר'
בינתיים הוא עושה טעויות שאתה צריך להסביר
18/03/2019 | 21:38
7
17
מסתיר אקסיות, מסביר שלא היה מתקרב ללילה אם היה יודע שרומי הייתה חיה...

ומה אתה חושב על זה, רועי? אתה חושב שבחור צריך להישאר עם החברה שלו כשהוא מגלה שהאקסית חיה? הוא גם צריך להסתיר אקסית ולא לספר עליה?

לדעתי מה שהוא צריך לעשות זה ללכת איתה ליקום מקביל. ואגב, זה יותר ויותר נראה ככה... הן לא סתם פתחו את האפשרות הזאת.

עכשיו שקט, אני חושב על נהר ועל המורה המגניב למוזיקה.
לצפיה ב-'זה ממש לא אותו מקרה אם אתה נוגע במקרה של אדם ואיה '
זה ממש לא אותו מקרה אם אתה נוגע במקרה של אדם ואיה
18/03/2019 | 23:16
6
12
במקרה של אדם ואיה זה היה אחרת , אתה  יודע שאדם ואיה  לא הפסיקו לאהוב זה את זו מעולם .. וניצן היה ברור לצופים שזה רק תחליף זמני .. ניצן והצופים ידעו שאדם ואיה זה לנצח...
במקרה של לילוק , הוא אומנם התאהב בלילה שרומי לא היתה בתמונה כבר , אבל היי גם שחר עזב את לילה והיא פינטזה עליו בתחילת העונה השנייה ..

לצפיה ב-'איך לא? זה בול אותו הדבר'
איך לא? זה בול אותו הדבר
18/03/2019 | 23:26
5
15
לא הפסיקו לאהוב זה את זו מעולם, כי הוא חשב שהיא מתה. והיא חוזרת והוא עם אחרת. איך זה לא אותו הדבר?

שחר לא מת. אני מתפלל שהוא מת בהימלאיה, אבל הוא לא מת לצערי. אוכל עוגיות כאילו אין מחר.
לצפיה ב-'בכל מקרה לא יכול להיות שגיבורה של סדרה '
בכל מקרה לא יכול להיות שגיבורה של סדרה
18/03/2019 | 23:55
3
14
שלילה  תסיים לבד את העונה , ואתה יודע טוב מאוד שמיכל לא תתן לרומי להיות טובה  בעיני הצופים הצעירים יותר ..
אתה צודק שעלילת היקומים תשחק פה תתפקיד חזק בעונה הזו , אבל הקונפט הוא  :  לילה מגלה שלוק הסתיר ממנה את רומי לפי תקצירי הפרקים ממש מהר- לילה רותחת מזעם - לוק מנסה  לפייס אותה -מתגלה שאם לוק לא יסכים לבקשה של רומי  , משהו בעולם העל טבעי ישתבש- ללוק אין ברירה  והוא נאלץ  לההסכים  למשימה -  הוא בא להפרד מלילה ,- לילה מבינה שעם כל העצבים שלה עליו , היא דווקא אוהבת אותו - היא מגלה דרך לעצור את זה , וחוזרת לכנען איתו ..  וזו כל העלילה של לילוק העונה ...

לצפיה ב-'ואז רועי בוכה כי בסוף לוק ורומי הולכים'
ואז רועי בוכה כי בסוף לוק ורומי הולכים
19/03/2019 | 05:51
2
14
אירה. לעזאזל. אירה.
לצפיה ב-'אירה חמוד אני מודה שזה לא יפריע לי '
אירה חמוד אני מודה שזה לא יפריע לי
19/03/2019 | 10:51
1
16
כמו עם דניאללי  אם לילה תסיים איתו את העונה הזאת, אבל ברור שהכיוון של מיכל הוא שלוק ישאר נאמן עם הלב שלו  ללילה ..   יש סצינה שמוכיחה את זה  שאתה אמרת , שרומי חופרת לו על פירות והוא רק רוצה לדעת מה קורה עם לילה .

בכלל אתה יודע - אירה בא להפרע לדקריקי
לצפיה ב-'מי אתה שמבין במיכל?'
מי אתה שמבין במיכל?
19/03/2019 | 11:36
4
לצפיה ב-''
21/03/2019 | 23:17
1
לצפיה ב-'מחשבה שעלתה לי בקשר לחלמות של אירה '
מחשבה שעלתה לי בקשר לחלמות של אירה
19/03/2019 | 15:15
1
18
הם בעצם המשך של החיזיונות של קירקי..  משהוו קרה שקירקי ויתרה על החיזיונות והן עברו  לאירה .. הם בעצם באו כדי להסביר לכדברות שהשולשלת שלהן לא חייבות להסתתכם  דווקא בנשים  אם מיכל תסביר יותר את עניין ראיית העתיד בעולם
שלה , יהיה יותר קל להבין את המטרה שלהן ..

לצפיה ב-''
21/03/2019 | 23:19
1
לצפיה ב-'פרק 104-הלחש '
פרק 104-הלחש
19/03/2019 | 19:49
23
13
אז מה הלחש שסופיה עשתה לניקולס?
הבנות יתחילו להבין שאירה הוא באמת כדברא?
איך אביגיל ואוג יתמודדו עם נהר?
והאם לוק יספר ללילה על רומי?
לצפיה ב-'טוב אז '
טוב אז
19/03/2019 | 20:23
15
14
יש סיכוי לאירלילה !!!! הוא כדברא זכר , היא כדברא .. בדיוק כמו שלילה רצתה ולפי המבטים שהוא נעץ בה יש סיכוי!!!!!!!!  
הפרק היה בעיקר פרק גילוי על כך שאירה הוא כדברא , הוא עדין צריך לקבל את הכוחות שלו מנינה ..

לצפיה ב-'אז מה אמרנו, רועי?'
אז מה אמרנו, רועי?
19/03/2019 | 20:47
14
20
ואגב, הבית החדש של לוק ורומי ביקום המקביל, חדר ילדים כחול או ורוד?
לצפיה ב-'הבעיה היא שאתה לא מודע לזה '
הבעיה היא שאתה לא מודע לזה
19/03/2019 | 21:34
13
15
למה מיכל עושה רומן בין אירה ללילה ? בגלל שהם ה-זוג ? לא .. בגלל שלילה צריכה לתווך בין אחותה  שחושבת את עצמה למנהיגת הבכדברות והקובעת מי יתקבל למסדר , לבין החדש, החביב והחמוד   שיכנס איתה למלחמת כוחות גבר בעוולם נשי .. , לילה די קיבלה אותו  מההתחלה , אבל קירקי היתה צריכה עוד להעביר אותו בדיקות , ולקבוע את המילה האחרונה בתור "המגנא  וברגע שזה יתפוצץ ללילה בפנים האמת של לוק , היא תתחבר לאירה כדי להתנחם קצת ..  אבל היא תחזור לחשוב על לוק ..  ולפחות לוק יחשוב עליה תמיד .. משהו שאני מאוד אוהב בליטמן הטלויזיוני , מאז דניאל גורן ..
יכול להיות שאירה ולילה יסיימו ביחד , אבל הסיכוי הוא יותר חזק ללילוק ,.. אל תדאג אני אהיה כאן בשביל לנחם אותך שלילה תבי[ן שלוק הוא הגבר בשבילה ..

לצפיה ב-'בוא נראה, רועי'
בוא נראה, רועי
19/03/2019 | 21:39
12
16
עברנו מ"הם לא נפגשו",

ל"היא אמרה שהם יהיו חברים טובים,"

ל"זה יהיה זמני".

בכיף, בכיף.

אני אנחם אותך שוב. כמו אז, בימי שכונה 3.

אגב, נכון, הוא תמיד חושב על הבחורה האהובה שלו... ושום חברה חדשה זמנית לא תוכל לפתור את זה... היי, מי החברה החדשה כאן?

ואגב- מותר להסתיר אקסיות ולעבור לחברות אחרות כשהקודמת "מתה"?
לצפיה ב-'מה הוא עשה בדיוק לפני שלילה הגיעה ? '
מה הוא עשה בדיוק לפני שלילה הגיעה ?
19/03/2019 | 22:06
11
19
הסתכל בזכרונות שלו על  על זיכרונות של רוומי ושלו בימי המלפיקיים?
דניאל גורן  ואדם  שהיו לבד  בחדר בתקופות שהם  היו עם ניצן ויובל ,  היו מפנטזים על איה וללי , ואתה יודע את זה ..  לוק לעומתם לא חושב על רומי ..
לפי מה שאתה אומר אגב , דניאל גורן היה אמור לחשוב רק על נטלי , להזכיר לך מה קרה? נכון שבעונה השלישית היה רגע , אבל הוא חזר לחשוב רק על ללי .. , אאקסיות זה לא לנצח ..
אני אנחם אותך   בדיוק  כמו שניחמתי את מירי ,
הפעם אתה זה שנלחם באמת , לא אני ..  לי לא אכפת ..
לצפיה ב-'אז למה שניהם הגיעו?'
אז למה שניהם הגיעו?
19/03/2019 | 22:16
10
20
אירה לא יישאר לבד וגם לא רומי.

וכמו שלוק אמר: "אם הייתי יודע שאת חיה לא הייתי עושה את זה".

ומי נלחם באמת? אתה זה שכבר כמה חודשים מכחיש שיקרה משהו, ואני הייתי זה שחזה שרומי מכירה את לוק מלפני ושאירה יתאהב בלילה.

אז מי פה נלחם באמת? רמז: זה שאמר שבזמנו דורי בוגדת.

אז אל תדאג, אני אנחם אותך, אבל לוק הולך להקים עם רומי אחלה שושלת בסוף העונה.
לצפיה ב-'מה עם נהר ? יפתח? '
מה עם נהר ? יפתח?
19/03/2019 | 22:22
3
12
שניהם דמויות ראשיות , באו להפריע לאוביגיל עד שיחזרו..
אירה כן לא מגיע לו להשאר לבד , אבל רומי נראית דמות שתישאר לבד ..
ואתה בעצמך אמרת שרומי  זה שם עם מזל רע אצל מיכל .. להזכיר לך את רומי מיומני  ומהאי?
לצפיה ב-'מיכל לא הכירה אותי אז!'
מיכל לא הכירה אותי אז!
19/03/2019 | 22:26
2
18
ויעל אמרה בפירוש שיש לה השלמות.

יפתח ונהר מגיעים בלי מטען קודם או משהו, לא כמו רומי. מה גם שהם יכולים להיות ביחד (אני לא אתפלא אם נהר ואוג יהיו לתקופה).

אירה לא סתם הגיע.

וגם: אני חושב שהוא מתאים ללילה כי הוא בול באמצע. הוא לא רגיל כמו שחר אז היא לא תשקר לו, והוא לא על טבעי מוחלט כמו לוק שלא יבין אותה.

בכלל הלהט ביניהם נעלם העונה. אם היה. בכלל. אי פעם.
לצפיה ב-'כן , אני יודע שלילוק הם לא זוג קלאסי '
כן , אני יודע שלילוק הם לא זוג קלאסי
19/03/2019 | 22:35
1
12
כמו דניאלללי שהסיפור בינהם באמת התחיל מבהתאהבות דרך משימה משותפת , אלא דרך זה שלוק היה צריך להמציא  תירוץ ללמה הוא נשאר בכנען ויצא עם לילה לדייטים כחלק מסיפור הכיסוי שלו ,  ודניאל  ואביה משדרים כימיה  זוגית אחרת  יותר קרה ממה שהיה לו עם גאיה ..
אבל  אתה בעצמך אמרת שלוק לא מפסיק לחשוב על לילה שהם יפרדו, דרך סצינת הפירות עם רומי , יכול להיות שזו סצינה מוקדמת ויכול להיותת שזו סצינה מאוחרת , ואני מקווה בשבילך שזו סציננה מוקדמת .. בככל מקרה לילוק או אירלילה - לא אכפתת לי ..

לצפיה ב-'אמרתי שהוא רוצה ללכת ללילה לסצנה אחת'
אמרתי שהוא רוצה ללכת ללילה לסצנה אחת
19/03/2019 | 22:44
14
איך הגעת ל"לא מפסיק לחשוב על לילה"?

אגב, זה ממש עומד להיות אירה מול לוק.

אתה יודע מי כן זוג קלאסי?

רחלירון.
לצפיה ב-'ודבר שני לא הכחשתי שרומי באה מהעבר של לווק '
ודבר שני לא הכחשתי שרומי באה מהעבר של לווק
19/03/2019 | 22:47
5
13
זה היה ברור..  והיה ברור שהיא לא "אחותו"
לצפיה ב-'לא, אבל לי עלה בראש שהיא יצאה איתו ולא סתם באה'
לא, אבל לי עלה בראש שהיא יצאה איתו ולא סתם באה
19/03/2019 | 22:48
4
13
אתה הכחשת שאירה ולילה יתאהבו. אני חזיתי.
לצפיה ב-'כי חשבתי שאם רומי באה להפריע ללילוק '
כי חשבתי שאם רומי באה להפריע ללילוק
19/03/2019 | 22:55
1
15
אירה בא להפריע לדקירקי ..[
הרי דקל איבד את הזיכרון שקשור לעל טבעי . קירקי לא יכולה להסביר לו מה היא עושה עם אירה יותר מדי זמן , דקל מתעצבן ונפרד ממנה ..
ברור שיהיה בלגן גם אצל דקירקי ..

לצפיה ב-'כן, אבל קירקי גם בעונות הקודמות לא מצאה גבר חדש'
כן, אבל קירקי גם בעונות הקודמות לא מצאה גבר חדש
19/03/2019 | 22:56
12
במילים אחרות תקשיב לי.
לצפיה ב-'חוץ מזה '
חוץ מזה
19/03/2019 | 22:57
1
12
אני הסכמתי איתך שהיה בינהם קשר רומנטי .למרות שזה לא יכול להיות כי בתיאור המלפיקים נחשף שהם לא יודעים מה זה רגש רומנטי , למרות שגם אוליבר  התאהב ..

לצפיה ב-'אז איך לעזאזל הם התרבו כל השנים?'
אז איך לעזאזל הם התרבו כל השנים?
19/03/2019 | 22:58
13
אולי לוק הופתע שהוא התאהב במישהי לא מליפיקית.

אבל היי, מה אכפת לי. רומי ולוק לנצח ביקום מקביל.
לצפיה ב-'כמו משוגע, נהר תמיד הכי טובה, כמובן מיד אחרי לילה'
כמו משוגע, נהר תמיד הכי טובה, כמובן מיד אחרי לילה
19/03/2019 | 20:44
1
18
לא, יובל נראה הזוי עם השיער הארוך הזה. טוב, הגיע הזמן.

קוראים לו שי. קוראים לו שי. דקל, אתה בוגד. להתאמן באומנויות לחימה אצל שי?! והשי הזה?! יש לך שי אחד שמאמן אותך באומנויות לחימה, דקל, ואתה יודע את זה! תתבייש לך, אני אראה לך מה זה כל האמת בפרצוף!!!!!!! טוב, ברור לגמרי ששי מעריך את ערכיה של יעל ארד, כמו דבקות במטרה ונאמנות. ויש לי איתה תמונה. מעניין מה יתגלגל מהעלילה המוזרה הזאת.

יש שם כמה תמונות שאין לי מושג איך צילמו. מי צילם אותם באגם לעזאזל? למה מסתכלים עליי? לא, אתה רוצה להגיד לי שיש עוד על טבעיים?! אתם יודעים מה הפתרון. יקום מקביל.

יופי, עמית. נהדר. ליבי תקעה אותך פה. רומי ממש מתאקלמת נהדר.

מישהו חייב לבדוק איך כל העל טבעיים האלה נכנסים לכנען במסווה של בעלי מקצוע. אריאנה שוכרת דירות, תומאס חשמלאי, הגרומלים עם הטפטפות... מי המאבטח שלכם בכלל? אה, רוחל'ה ושמוליק שוורץ היו אחראיים על הנושא? אני מבין. ושכחתי שהוא נכנס בתור סאונדמן בכלל.

השתלמות. חבל. לילה, להסביר פנים. תחייכי. אהם... אהם... רועי... אהם... אהם... נתקע לי משהו בגרון. בלי קשר אני צריך לבדוק איזה שער בין יקומי מסוים, ולבדוק אם הנאה החדר בעיניי להמשך השושלת. לילה מאוד מחויכת פתאום. אוי, נבואות, זה חלק נחמד. גם לי יש לפעמים. לרועי פחות.

מה אידריס עושה כל היום? איגניסיייייייייייייי... מעניין מה הם יודעים על אירה.

אתה רואה, דקל? בטח חשבת שתקבל יחס מיוחד כמו אצל גיסך. תתבייש לך. אוקיי, אני חושב שמצאתי רוחל'ה חדשה, זאת זוהר. שומעים עליה, היא קיימת, מי זאת בכלל?!

רומי, את מנקה, אבל חבל כי תחכי עד ישוב לוק מזרועות האחרת. רומי, איך את כל כך מומחית? או, רומי, בנוגע ל'לנסות לוק'. תראי, אני חשבתי, איך את עם מוזיקת ג'אז לפני? וזה שלשרון יש בן דוד, ידעת?

פרשו שניכם. נהר פה. רק איפה המורה הגאון הזה, יש לי דיבור איתו. נהר מצוינת. פשוט מצוינת. רגע, אני יכול להשתמש בשם התואר הזה?

אז לילה, מה את חושבת על הבחור?

יש מקום למצחיקולה אחת בקיבוץ. אחת מכן צריכה לעבור ליקום מקביל. עם לוק. עמית, גם חברררררררה חדשה? לא טוב.

נורית, בחייאת. מה זה, יש פועלים איגניסיים? אבל יש מצלמה, נורית. למה את צריכה את ה... ולמה לאיגניסים יש פעמון?

יאללה, אירה, בוא. אולי גם יש בחורה בדרך. אגב, למה תומאס צריך מסכה כזאת? הם לא יכולים לשרוד בלי האוויר שלהם?

למה, תומאס? בצד השני...

דקל בעלילה צדדית. כן, אירה, גם אני הופתעתי. אבל אל תדאג, זה לא ייקח יותר מדי זמן.

אבי, נוט קול, מן. לא יפה להעתיק מעמיתי את השיטות שלה. חברים, תכף תשמעו את השיר היחיד שיכול להתחרות מול השירים של לילה. והכי חשוב... תזרמו עם הנהר. איך אני יודע שזה שיר יפה? הוא מתחיל ב"לילה". אוקיי, בנוגע למה שדיברנו מקודם: נכון אתם סוגדים לנהר? נכון היא קובעת? נכון. אגב, זה קצת באמת שיר שמתאים ללילה וקירקי. את תהיי שלמה, הם פשוט יתביישו בחוסר היכולת שלהם.

לוק, לא יעבוד לך. אני שלחתי אותו. ואל תעשה לה כלום. מזל טוב, אירה. יש לך חברה חדשה ואני מאוד מאושר.

בפרק הבא:

אירה מתאקלם.

לוק מנחם.

ואידריס... מתחמם.

ומצד שני, רועי שוב בוכה.
לצפיה ב-''
22/03/2019 | 00:35
2
לצפיה ב-'אגב לא הבנתי למה כחלק מהבדיקה לוק עשה את מה שעשה? '
אגב לא הבנתי למה כחלק מהבדיקה לוק עשה את מה שעשה?
19/03/2019 | 21:37
2
17
מה הקשר של לשאול את ני]נה שאלה סתמית על אבא של אירה היה אמור לעזור  לקירקי להבין שאירה הוא כדברא?  
לצפיה ב-'הוא רצה לדעת שאירה באמת הבן שלה'
הוא רצה לדעת שאירה באמת הבן שלה
19/03/2019 | 21:39
14
שלא מהפנטים אותה או משהו, שלא עובדים עליהם.
לצפיה ב-'תהיתי'
תהיתי
22/03/2019 | 00:34
4
אם האיגניס הראשי ששכחתי את שמו הוא אבא של אירה
כי הוא ראה אותו במצלמות ואמר "מה הוא עושה כאן" אז זה אומר שהוא מכיר אותו מאיפשהו
לצפיה ב-'אגב, תגובה קורעת שקראתי'
אגב, תגובה קורעת שקראתי
19/03/2019 | 21:56
1
31
בפעם הראשונה מהפנטים את ורד פלדמן ולא להיפך...
לצפיה ב-'ת'כלס'
ת'כלס
22/03/2019 | 00:37
2
לצפיה ב-'המלכה של יוסי בראיון '
המלכה של יוסי בראיון
19/03/2019 | 00:24
2
30
מעניין לדעת שאת העונה הראשונה היא ראתה שהייתה ביביסיטר
היא גם חובבת סרטים מושבעת , ורוצה ללמוד באוניברסיטה..  ילדה חכמה ויפה ..
הלוואי שתגיע יום אחד לחממה באמריקה , הנה יובל..  שדניאל האמרקאי יוכל לסובב אותה .. 

לצפיה ב-'שכחת שהיא חסינת ליטמנים'
שכחת שהיא חסינת ליטמנים
19/03/2019 | 07:57
4
לצפיה ב-'כן, אבל אני גם רוצה לעשות תואר באוניברסיטה - ללמוד היסטוריה'
כן, אבל אני גם רוצה לעשות תואר באוניברסיטה - ללמוד היסטוריה
19/03/2019 | 07:58
16
אני תמיד אמרתי לה.
לצפיה ב-' -חשיפת קולאקצית הסדרות לשנת 2019 '
-חשיפת קולאקצית הסדרות לשנת 2019
18/03/2019 | 19:27
4
74
הבוקר , גם יס ערכו את מסיבת העיתונאים השנתית  לחשיפת  הסדרות  של השנה הקרובה    
כמו בהוט כל הסדרות החחדשות דנדשות שלא במדור  יסומנו בסימן  , הסדרות שלא מסומנות הן סדרות שצריכות יותר פירוט  
פאודה 3  (פירוט עלילתי )- הפעם יחידת המסתערבים בראשו של דורון קבליו , יוצאים למשימה חדשה , לחסל את תשחית החמאס בעזה ואף להגיע לראש הזרוע הצבאית של חמאס ..   מארינה מקסימלאן בלומין  וריף נאמן מצטרפות לליאור רז  , איציק כהן , רונה לי שמעון , עידן עמדי ..  
תאג"ד 2-  (פירוט עלילתי)- בעונה השנייה התאג"ד שלנו עולה לצפון לחבל רמת הגולן  בו שוכן הגבול עם סוריה  להתמודד עם המשימה לטפל בחולים והפצועים הסורים וחיילי האו"ם  הנוקשים שכלל לא מעניין אותם להקל על המצב הלאומני, הם מוצאים את עצמם תחת פיקודם  ; של צותת הטנ"צ  (טיפול נמרץ צבאי ואינם מרוצים , במקביל כמובן שמתגלה קנוניה  שמוערבים בה השדכנים הסורים שמשום מה  מביאים בכוונה את הפצועים לגבול  , הפצועים עצמם , ואנשי הביטחון שרוצים להקים יחידת מודעין על גבה של סוריה  ,  האם דניאל  והחבורה שוב  יעלו על הקנוניה ?  עם תומר קפון , דין מירשקנוב , אור אדרי  
חמישים  -  דרמה קומית שתמקד בגיל המעבר הסבוך אצל המין הנשי , דרך עיניה של תסרטיאית  בגיל זה  שכותבת  בעצמה פרויקט על אישה בשנות החמישים .. עם אילנית בן יעקוב . 
רק להיום  - דרמה שתספר על הוסטל למשוחררים מהכלא שמנסים להתמודד  עם החיים האמתיים מחדש . במסגרת הפקת הסדרה,  יצא ליוצרים  ניר ברגמן  ורם נהרי להעביר סדנאות להסוטל אמיתי , וחלק ממשתפי הסדנאות  באמת ישחקו משוחררים... עם הנרי דוד , טל ליפשציץ 
במסגרת האירוע נחשף שצפויה עונה שלישית גם לשוטר הטוב  , משהו שלא ידעתי עליו .. 
סדרות הנוער - במסגרת האירוע נחשף שתהיה גם עונה שלישית ל"אחותי" .. ונחשפו שתי דרמות מסקרנות שיחליפו את כדברא..
פלמ"ח - אומנם בעולם דרמות הנוער כבר יצא לנו לנסוע בזמן  , ובמסגרת סדרות של לוגי והחינוכית  ללמוד על תקופות ישראל במעטפת של דרמה חינוכית  , אך   לראשונה   ניקלדיאון מפיקים לנו דרמה חדשה שכל מה שידוע  עליה היא שהיא תתרחש  בתקופת הפלמ"ח  בשנות ה40 של ישראל.  לא ידוע עדין  האם מדובר בדרמה של נסיעה בזמן , או דרמה שכולה  עלילות מתח ורומנטיקה בתקופת הנעורים  של סבא וסבתא שלנו? ימים יגידו ...  
דה שואו - אורי  גרוס לא מפסיק ליצר לנו דרמות נוער לאחרונה , והנה דרמה מוזיקלית שניה אחרי או בוי ליס  בכיכובו של יונתן מרגי. 

לצפיה ב-'פלמ"ח זה לנוער? מעניין'
פלמ"ח זה לנוער? מעניין
18/03/2019 | 20:12
2
25
אחותי 3!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'מעניין אותי לדעת אם פלמ"ח '
מעניין אותי לדעת אם פלמ"ח
18/03/2019 | 20:51
1
29
זו סדרה בסגנון דני הוליווד ,  שנערה חוזרת בזמן ופוגשת את אהבת חייה ואת הסבים שלה שהם צעירים , או שזו סדרה שכל כולה היא התקופה הזאת..  אהבות , מתח , ועלילת אקשן בתקופה הזאת ..

לצפיה ב-'טוב, הם לא רצו דני הוליווד 3 ב-48'
טוב, הם לא רצו דני הוליווד 3 ב-48
18/03/2019 | 20:52
13
לצפיה ב-'יש גם טעימה מפאודה'
יש גם טעימה מפאודה
18/03/2019 | 20:16
26
תודה רועי על הפירוט
לצפיה ב-'התחנה- שבוע מלא ראשון'
התחנה- שבוע מלא ראשון
17/03/2019 | 15:05
6
14
מוכנים לצלול סופית לסיפור חדש?
לצפיה ב-'פרק 2'
פרק 2
17/03/2019 | 18:33
2
15
אז מי כיוון על אדר אקדח?

האם הוא ישרוד את הפגיעה?

מי המתנדבים החדשים במד"א?

ומי יצליח להתקבל בכלל?

בינתיים אל תשכחו- לרדת בתחנה...
לצפיה ב-'פיקה! זה נחשב מעורבות חברתית בליאו באק?'
פיקה! זה נחשב מעורבות חברתית בליאו באק?
17/03/2019 | 18:48
15
רק אומר שאלו ממתים לרגע כבר היו מחיים אותו. אני נשבע לך שאני הורג אותך... כנראה צחקו מזה בהשקה. אני מהמר שחן מעורבת בכל התקרית פה. מעניין אם אדר גם יישאר בכיסא גלגלים. נימי עם רגישות אין קץ.

יופי, נימי אתה מפורסם. ועוד לא היה לו אפוד זוהר. חן, אני מציע לפטר אותו. אבל אל תאשימי את וסרמן בזה. הוא היה בטוח שהוא בסדר... אבל מצד שני, חשבתי שהיא רגילה שגפן הולך לבית חולים בעקבות תאונות. נכון?

תדעו לכם, אולי אלומה נראית לכם רפתנית, אבל כשצריך לחלוב את הפרות, פתאום כל הבקבוקים נעלמים וצריך לדחות את החליבה לאחר כך. ואז יש כתובת על הרפת "ישוחררו כל הפרות, נ.ב זאת בכלל גילי רשמה את זה". בכל אופן, חיות משק בשם של זמרות... איפה שמעתי את זה פעם? (שירה יודעת). רוצי, אלומה, בכל הכוח הטבעוני שנשאר לך!!!!!!!!! היא הולכת לפגוש אותי בהשקה. אבא של אלומה, אתה אדם מאוד לא הוגן. ואתה בכלל לא אבא של שותפה ללהקה?

בוזי נראה כל כך לא שייך. ויוני נראה כל כך מוזר כאן. אמרתי לכם חנון. אמרתי לכם לא עומר. אמרתי או לא אמרתי?! אבל הייתי צריך להגיד שהוא מזכיר לי את הוגו. מד"א ומדע זה די דומה. מהכיתה, מה? מעניין אם זה אומר שגם כולם חוץ מאלומה והבוגרים באותה הכיתה.

דברים כאלה צריך לדווח לא בהודעה קולית.

הרבה זמן הוא לא היה בסכנת חיים. הו, הנה ענת עצמון. שמעתי שאופירה אסייג הייתה צריכה להיות אימא שלה (היא אמרה את זה בריאיון איתה). עוד פעם הורים גרושים... טוב, לפחות אימא יותר טובה מהקודמת...

למה היא מתחנפת לשואבי החמצן האלה? אל תתנשא עליה, יש לנו 99% בגרות!!!!!!!!!! תראו לאן הוא הידרדר מאז הפרידה מאיאן. היא תהיה מקום ראשון! או אלומה, אני פתוח. מצטער בשמה, אלומה... היא פשוט יפה שאין דברים כאלה. ועוד יותר במציאות.

מצאת לך יום להחליף.

שקד, לא להיות טיפשה הפעם... כן, גם הוא אשם. הוא רץ לכביש. יופי של טיימינג.

איפה הימים שענת עצמון הייתה עם גידי גוב וגלי עטרי... אני מאשים את דין.

הוא בא כדי להחזיר את האקסית שלו. אני מאוהב בפיקה. למרות שראיתי את תמונת המחזור שלה. בוזי, אתה לא יכול להתחיל עם שקד לפחות? אתה היית מעורב בתאונת דרכים ומאז אני לא יודע מה איתכם... אם כי אני מבין, אלומה בחורה מושכת בטירוף. היא יותר בקטע של לרקוד עם בובות מוזרות. ממתי הוא כזה חנון?!

מסכנה נועם. למרות שהייתי מעדיף שתהיה קצת יותר בלחץ. אני נשבע לכם, ירון משחק רק דמויות לא אהיבות בשום צורה.

אוי ואבוי, גילי... איזה מטומטם אתה. מקווה שפיקה לא תעבור, היא תכלא אותך שם.

כמה מפתיע שזה הוא. וכמה מפתיע שחן תהיה קשורה אליו.

נו, כבר טיפלתם בו, ירו בו לפני קצת זמן...

למה כתוב "הדר" ולא אדר? רודף בלונדיניות שכמוהו. סתם חיבוק של... נו, תשאל את אמה איזה חיבוק, חיבוק של איזה כיף שאת לא כועסת עליי יותר או משהו. לא יודע אם זה קליפהאנגר טוב אבל היי, לא רע...
לצפיה ב-'וואו'
וואו
22/03/2019 | 16:25
4
הסדרה הזאת משאירה אותי בלי מילים.

נראה שאני מתחילה לאהוב את כל השחקנים שאני לא אוהבת.

ואני מאוהבת ביובל.

ממשיכה לצפות.
לצפיה ב-'פרק 3'
פרק 3
18/03/2019 | 16:04
2
10
אז מה יקרה לאדר?

נימי באמת שכח את האפוד?

מי יתקבל לקורס?

ומה שקד מסתירה?
לצפיה ב-'גם אם נפלתי בבום...'
גם אם נפלתי בבום...
18/03/2019 | 16:59
10
רומי, לא שמעת על החוק הראשון? לא מערבים הורים! ובטח לא את המשטרה!

מי זאת דגניה? אלומה קופלר זה נחמד. ורק בועז ויובל כבר מוכרים להם... נו, תוציאו אותו משם! לא, לא צריך לבדוק את לחץ הדם.

אני רואה חברות מתחילה בין יובל ואלומה. ויובל מדהימה. שתי היובליות. שתדעו שהייתי יכול להצטלם גם עם דליה אם הייתי רוצה! פשוט לא הלכתי להצגה שלה כשהיא באה לליאו באק...

את צריכה להביא לו עוגיות כדי לפייס אותו. אני לא מבין, עבר יום? אוקיי. די לחבק נשים אתה.

איזה כיף שיש סדרה ששירה לוי היא הכוכבת הראשית בה... אני אוהב את שירה... את דין פחות. פרט לפולצ'ק הוא פשוט לא חביב.

הפוסט-טראומה של נימי נהדרת. היה אפוד, לא היה אפוד?

מעניין מה היה ביניהם... כי גם אבא של בוזי יכיר אותה. יש איזה משהו עם אבא שלה. הוא רוצה לקנות משהו. לא יודע. יש המלטה ואלומה רוצה לשחרר את העגל לחופש. אז עבר יום או לא?! אני לא מבין, לא דחו ראיונות, שקד לא אמרה שהיא התקשרה לנימי אתמול? אלומה המתוקה.

שואבי חמצן! לא טוב, לא טוב.

שקד שמחה מדי. וקצת קלולסית.

מסכנה פיקה. העיניים של יובל גרגיר-גונן... מסכנה יובל.

בוזי מוזר. יוני גרין מוזר עוד יותר בתפקיד הזה.

אוי ואבוי. גליליאו?! מה אתה עושה פה? לא, הוא רוצה זיתים!!!!!!!!!!!! לא לשבור רגל!!!!!!!!!

וככה, חברים, מוציאים תקציבים... אבל היא כבר רצתה להיכנס למד"א! היא כבר ניסתה ללמוד... תיזהרו מהיכולות שלה. לירון לפעמים מפחידה. ולפעמים שמחה מדי. מעבר חד באמת.

וכך, חברים, נולד כינוי. ושימו לב שזאת הפיקה, לא הרגל. אז תבינו מה שתבינו. מטען ל... או.

למה ירון משחק רק דמויות לא אהיבות?

לא יפה, שקד.

במחסן של התחנה, אידיוטים. מסכנה. זה היה ככה.

לא יפה, שקד.

אבל מה עם ההמלטה? אני מאוהב באלומה. ידעתי מההתחלה. באמת מעניין מה הם מסתירים. כן, אבא. פיקה, פיקה. גילי מטריד מדי... קוראים לך פיקה מעכשיו. חבל. ואני מת על אלומה.

מסכנה רומי. מה ביי?! מה ביי?! קשה להגיד שהתעורר?!
לצפיה ב-'אני פשוט אלך על "וואו" בכל פרק וזהו.'
אני פשוט אלך על "וואו" בכל פרק וזהו.
22/03/2019 | 16:49
1
לצפיה ב-'גם מזמן יש שמועות'
גם מזמן יש שמועות
16/03/2019 | 15:53
40
כשאורי זכה בפרס מפרוגי אז נינט אמרה לו "תזכור את מה שדיברנו עליו לפני כמה ימים בטדי".

לפני חודשיים בערך הוא העלה תמונה עם אפרת ושאל אם רוצים עונת איחוד. ובאותו שבוע רן שר את "עוד מעט" ברדיו ואמר שעם כל התגובות אולי תהיה עונת איחוד.

אני אשמח דווקא לעונת הדור הבא (אבל אתם יודעים- קצת רן ונינט, קצת ישנים, אבל דגש בעיקר על החדשים).
לצפיה ב-'שרשור פתיחה- כדברא 3!!!!!!!!!!!!'
שרשור פתיחה- כדברא 3!!!!!!!!!!!!
15/03/2019 | 11:51
24
28
מה יהיה?- העונה השלישית לסדרת הפנטזיה המדהימה של יוצרת שאנחנו מכירים... הפעם, לאחר שרק לילה, לוק וקירקי נושאים בסוד העל טבעי, מתגלה לראשונה כדברא בן בשם אירה, שמצטרף לחבורה. ובנוסף, גם מתגלים רעים חדשים, האיגניסים, יצורי אש מהר געש שנקרא "הבועה", שחוטפים את נורית גבע. מה הם רוצים? האם דקל ואביגיל יגלו שוב על העל טבעי? ומי באה לעשות בלגנים ללוק?

מי יהיה?- כל החבר'ה המוכרים לנו: גילי איצקוביץ', אביה מלכה, דין גרבר, דניאל ליטמן, רוי ניב ושלר, דנה לב, מור סרוסי, אור גרוס, אייל שיקרצי וסיגל שחמון.

בנוסף: יעל אלקנה, עדי הימלבלוי, מולי שולמן, אודי פרסי, יובל שבח, ורד פלדמן, בר גרוצקי, נופר סלמאן, עומר עציון, אנטון מקולנקו, יוסי ירום, יעל ארד, מיכל תל צור, נדב גדג' וטל מוסרי.

דעת הצופה לפני הצפייה- החלק של "לפני הצפייה" לא תקף פה... רק אגיד שיהיה אדיר.
לצפיה ב-'פרק 101+102- חג האהבה '
פרק 101+102- חג האהבה
15/03/2019 | 11:52
23
40
צירפתי לכם פה למטה.

אז מי אלו האיגניסים ומה הם רוצים?

האם אוג ואביגיל יחזרו?

מי זה אירה?

והאם לוק יחווה הפתעה ב"וונדנדייז די"?
לצפיה ב-'עכשיו ראיתי את הפרק בשקט בלי חבורת בנות רועשת לידי '
עכשיו ראיתי את הפרק בשקט בלי חבורת בנות רועשת לידי
15/03/2019 | 13:08
10
26
טוב  זה ברור לפי הפרק הזה שלילה ואירה הולכים להיות רק ידידים טובים , אין להם משמעות רומנטית , הם אפילו לא נפגשו|!!
\זה שהאיגניסים רוצים להשמיד את העולם זה ברור , השאלה היא מה יותר מורכב כאן..
לצפיה ב-'גם לילה ולוק "אפילו לא נפגשו" בהתחלה...'
גם לילה ולוק "אפילו לא נפגשו" בהתחלה...
15/03/2019 | 13:58
9
32
ללוק יש אקסית, ללוק יש אקסית, נהנה בננה, ללוק יש אקסית!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'אבל על לוק דקל לא קינא בקשר עם קירקי '
אבל על לוק דקל לא קינא בקשר עם קירקי
15/03/2019 | 14:05
8
16
ואילו על אירה כן יקנ.א.  זה  ברור המהלך הזה כ"כ ששקוף .
אביה אמרה במפורש אירה ולילה חברים ממש טובים לא זוג , המלחמה של אירה הולכת להיות על  מעמד הגבר בחבוורה נשית , ומי המנהיגה ? קירקי .. [

לצפיה ב-'המנהיגה קירקי? אל תדבר איתי בכלל...'
המנהיגה קירקי? אל תדבר איתי בכלל...
15/03/2019 | 14:21
6
9
לצפיה ב-'אני בסה"כ מציין עובדות הפעם אתה מכחחחייש'
אני בסה"כ מציין עובדות הפעם אתה מכחחחייש
15/03/2019 | 14:49
5
18
מגנא לילה לנצח , ושנינו יודעים את זה , אבל עם לוק ..

לצפיה ב-'רומי ולוק לנצח לנצח, אנשים שמסתירים אקסיות זה נורא'
רומי ולוק לנצח לנצח, אנשים שמסתירים אקסיות זה נורא
15/03/2019 | 14:49
4
50
או שזה לא נורא, רועי, להסתיר אקסיות?

או שרק לבן אדם אחד מותר להסתיר?
לצפיה ב-'לי מותר לו להסתיר אקסיות רק מאליאנה ויסלחו לו '
לי מותר לו להסתיר אקסיות רק מאליאנה ויסלחו לו
15/03/2019 | 14:53
3
14
תלוי במצב ובנסיבות , וגם שחיחר..
העונה רק התחילה ואנחנו כבר רבים .. חכה קצת להמשך
לצפיה ב-'להסתיר אקסית זה דבר נורא!!!!!!!!!!!'
להסתיר אקסית זה דבר נורא!!!!!!!!!!!
15/03/2019 | 14:54
2
23
ולא, רועי, לא רק אקסיות שמדברות אנגלית. כי אם ככה לוק היה מסתיר את לורי. איכסה.
לצפיה ב-'מה עם זה '
מה עם זה
15/03/2019 | 14:58
1
11
ששחר הסתיר מנועה את אתרוג
ג'וני הסתיר מזוהר את סיוון ?  על הכל לא כעסת , רק בכלל שממדובר במלכה שלך ...
לצפיה ב-'אני כן כעסתי'
אני כן כעסתי
15/03/2019 | 15:00
14
השוויתי את שחר ליפתח ובעיקר בנושא אליאנה.

אגב, שכחת שג'וני לא הסתיר את סיוון. הוא אמר לזהר "הייתה לי חברה בשם סיוון שיום אחד נסעה לחו"ל ולא יודע מה איתה".

לוק אפילו לא אמר "הייתה לי חברה שיום אחד ברחה מהריאל וחשבתי שהיא מתה"!!!!!!!!

למה אתה לא כועס? רק כי המלך שלך מעורב בזה... אם זה היה ליבי היית כועס וכעוס.

לא למסתירי אקסיות! ויאללה להמשיך את השושלת!!!!!!!!!
לצפיה ב-'אגב, מה לא קינא? הלביאים כמעט חטפו אותו לכאורה'
אגב, מה לא קינא? הלביאים כמעט חטפו אותו לכאורה
15/03/2019 | 14:22
7
לצפיה ב-'דעות תוך כדי צפייה עם פרשנויות שחשתי אתמול'
דעות תוך כדי צפייה עם פרשנויות שחשתי אתמול
15/03/2019 | 15:26
4
45

שמתם לב שהשתילו את הקולות של מולי ואודי בשיחה של האיגניסים? במקור היה להם קול של קריין חדשות מתאמץ מדי.

אירה, קירקי מבינה את הכול בנושא החזיונות האלה. רק מה זה אומר שיש כדברא בן?

פתיח, שרתי, אבל היו ליד רועי ילדות מעצבנות שלא רק שהרעישו, אלא שרו בסוף "ונצלול". לאן חשבתן שהגעתן?!

יופי, שוב אוג ואביגיל בזוגיות הכי משעממת בעולם. אני נורא, נורא מצטער שעמית נלקחה שבויה בידי ליבי והפכה לגרסה שלה. זה לא פייר...

אביגיל הפכה ליותר ויותר פולניה. וקירקי עם טעות מספר אחת, מביאה את אימא נורית לקיבוץ. ותומאס.

מי ידע שמולי שולמן יכול לשחק רע מפחיד כל כך טוב... אגב, כולם זיהו אותו מהכול הולך. אבל לא, שיר, אני לא אקרא לו "אורן והריטלינים", אני לא ארד עליו, אני רק אחמיא לו. עכשיו, האיגניס השלישי, ניקולס... אני לעולם, לעולם, לא אקח אותו ברצינות. כי חברה שלו ישבה לידי. והוא לידה. וכל פעם שהוא הופיע על המסך היא צעקה וצילמה וקראה לו "איגניסי". ורק בזכותי היא יודעת מה זה מגנא. אז אני לא מתכוון לקחת אותו ברצינות לעולם, הקול שלה קורא לו "איגניסי" יישאר במוחי לעד. וגם במוחכם, בבקשה... https://www.instagram.com/roninathanel/

לילה הכי אהובה מבין כולם, תאמינו לי, הקהל מת עליה. והיחידה ששואלת שאלות נכונות! שתדעו לכם! וחבל ששרון באוסטרליה. הזנחת פנים זה מרבץ החיידקים, הזקן. אביגיל כל כך פולניה.

הנה יסמין. לא יסמין, נינה, נינה... קוראים לה  נינה למרות שזאת הדמות היריבה שלה בגאליס. אבל כולם חושבים שהיא יסמין. אני לא סומך על ד"ר הרמן. אולי זה השר לשעבר שהתחזה לרופא שוב? אולי הוא גם בפרויקט אורפאוס?! איך ידעת שקוראים לה נורית? כן, היא לא מכירה את נורית, אבל את קירקי היא מכירה. יש כדברא, גברת, את משתתפת בה. ורק אני שמתי לב שהוא לא לקח את הסנדוויץ'?

היי נורית, התגעגעתי... כי היא מסכנה, היא מסכנה.

לא, גם אירה שם לב שלא לקח את הסנדוויץ'.

לוק כזה... אוטיסט. חייב להגיד לכם. זה פשוט קרע אותי מצחוק. אין, מההתחלה אקשן, בלגאנים, פרידות, צעקות, לילה מסתערת עליי ואומרת לי שרק אותי היא אוהבת כי הפגישה אתמול עוררה רגשות מודחקים שהיא לא יכלה להפגין מפאת רועי... אגב, אחרי שלילה אמרה שהוא לא חייב לקנות לה, כולם עשו "אווווווווווו"... ואז צחקו כי לילה אמרה את מה שאמרה. ואין לו לב, מוח, בקרוב לא תהיה לו חברה, וגם רגל ממש אין לו. אין, לילה קורעת אותי.

היי, שלום לך גברת! אתם יודעים שביום האהבה קופידריה משתוללת?

די אתם והלייב שלכם. קירקי עם טעות שנייה, לא בודקת רעשים.

גם כאן אתה כישלוני? או שלא, כי כאן אין סיכוי שישבור את הרגל? הבחור לא יודע לבשל? אני לא מבין את זה, הוא לא שמיש? להפעיל טלפון הוא לפחות יודע? ואגב, כולם צחקו כשלוק טעה בהגייה. אי אפשר להפתיע בחורות חכמות!

טעות שלישית, קירקי פמיניסטית קיצונית ולא מבינה שיש כדברא בן.

קופידריה! מה קורה? מגנא לילה, היי.

כן כן, מהקיבוץ.

נמאס לי מהשיר הזה, כמעט כמו דלת מסתובבת, מזל שיהיו חדשים. ואביגיל קופצת כרגיל.

היי תומאס.

כבר כאן אפשר לראות את דקל שבוגד. למה? כי למה לך ללכת לג'ודו בקיבוץ במקום לאחד מעשרות מכוני הווצ'י ריו של גיסך שי חי? מולי מדבר מפחיד.

חלק שני...

איזה מוזר זה לשמוע את הקול של עידו עם השיער המוזר הזה.

מודדים סבלנות לדקל.

לוק, זה מאוד מגוחך מצידך. עכשיו, מה התכנית שלי, של אביה ושל רומי? ככה. קודם כל אקסית מחו"ל, זה כבר מטריף אותו ומבלבל אותו. שנית, לילה הורסת את זה לאט לאט (אתם לא רוצים לדעת מה יש בסוף החבילה). שלישית, הטלפון! כל פעם מצלצל להם טלפון באמצע, גם הפעם עשינו את זה, אבל הפעם לילה אמרה לו שהיא מנתקת. הבחור עוד יותר מבולבל.

וגם אנחנו מלחיצים את קירקי ברקע.

הן החברררררררות הכי טובות.

לוק, אתה מטומטם ומבאס. הוא מבאס. מתי הייתה הנשיקה... המממ... כמה זמן החולצה הזאת כבר קרועה באמת...? לוק, תפתח כבר את החבילה עם הפצצה בפנים... מי אמר פצצה?! אני כבר אמרתי לכם שלא השתלתי לו שום פצצה במשרד של שאול גלבוע יום לפני הפרידה שלהם!!!!!!!! אוף, לוק, תפתח כבר ואל תתחיל להמציא לי מחלות! אני לא מאמין, אפילו בחיסולים הוא כישלוקי, הוא נכשל בלפתוח מתנות עם פצצה שבכלל אין בהן פצצה כי לא הייתה פצצה ואני מכחיש פצצה! אי אפשר שלפחות הווירוס יהרוג אותו?

מצחיק אותי שקירקי ישר אומרת "אוקיי, בוא נשב, נדבר על זה, אני לא אגיד לך מה אני אבל בוא תעזור לי למצוא אותה כי אני חדלת אישים". בא לי יומן משולש של כדברא.

שמעו, יחסית לגזע על טבעי, האיגניסים ממש טובים בטכנולוגיה. בניגוד למליפיקים. זוכרים איך אמילי ממש התלהבה מזה והתחילה לצלם מאכלים לחשבון אינסטגרם?! איגניסיייייייייייי... אני חושב שתומאס ממש כושל. אפילו ציוד ציתות הוא לא יודע להפעיל.

אני לא מבין, הלביאים היו מודעים לכל העל טבעיים בעולם אבל משום מה התמקדו רק בגרומלים?!

דקל, אתה יכול להביא לו רעל בסירופ? אוי, רומי מתוקה וחמודה. איזו קופידריה זאת לחג האהבה... לילה, את ראית מה זה?! אקסית סמויה?!

אביגיל, את ממש מטומטמת.

אתה צריך לתקן את הסאונד כי משום מה יש כאן רק טכנאים! ואיגניסי לא יכול... סינרו. זה המלדור שלהם.

גם אני כל לילה חלמתי על התקופה שהייתם ביחד. חלמתי כל לילה עם לילה. אין, מיכל הזאת גאון. גם בהמשכיות וגם בעלילות נגד ליטמן. אני חושב שהיא הגיעה עם עדי הימלבלוי. ועם האיגניסים. כי היא קשורה (אלא אם הם משתפים פעולה במקרה). אוקיי, רגע, זה מה שחיכיתי להגיד מאז אתמול: "כדי להתחיל מחדש את השושלת של המליפיקים". כשיעל אמרה את זה היה כזה שקט באולם, כאילו ניסינו לעכל מה היא אמרה. היא כרגע הציעה ללוק ס ק ס?! 
כאילו, אני לא יודע, אולי הם צריכים את זה לאור הסבוואר, אבל אני לא יודע איך מליפיקים נוצרים. אבל לוק, שמע, האיגניסים נוהרים בכמויות אל כנען, ארגון אואזיס מביא אותם באוטובוסים. אתם חייבים להתרבות בריבוי טבעי! קדימה, לוק, תביאו שניים, תביאו שלושה, תביאו ארבעה מליפיקים, תקבלו שיוסי יעזוב אתכם ולא יהיו עוד סיפורים מציקים...

טעות רביעית: קירקי מונעת מלילה לתת ללוק מרק מורעל.

מור שחקנית קורעת, נקרענו בהקרנה. אבל עמרי לא כזה... לא כזה כיף לי איתו. היישר ממדינת תל אביב. איפה דורי שכטר, אגב? בהתחלה קראו לעמית ביצ'ית. אבל לא, הנה, היא צחקה סך הכול. ומור שחקנית קומית מושלמת.

טעות חמישית: הוא קרא לך מגנא, זה אומר שהוא מפגר. טעות שישית: את קוראת ללילה אבל לא מביאה אותה. תזכירי לי מי המחסלת כאן ומי לא יודעת לחסל אפילו מנהיג גרומלים בלי שיחזור בסוף?

אפשר, לוק, אפשר, תמצאו לכם מקום שקט, תשים לה מוזיקה רומנטית ותחשוב שזה וונדנדיינז. דקל באמת חושב שלוק הוא בן דוד שלישי שלו... הזוי. תתבייש לך, שולח בחורות לישון במחסנים. זה רעל, רעל, לוק, תאכל את המרק. לא, דקל!!!!!!! לבטל!!!!!!!!!!!!!

מסכן אירה.

מסכנה רומי!!!!!!!! אגב, אם אני לא טועה זה המחסן. פחדתי לרגע שדליה תצא עליה... לוק, אני שוב אומר: תדליק את הסבוואר, תשים מוזיקה רומנטית, ותקוף.

מעניין מה האיגניסים עושים בזמנם הפנוי. הם מרתיחים משהו. בטח את הר הגעש. אבל זה נראה כמו אואזיס (אתם יודעים: גרומלים EVIL INCORPORATED) רק מכוסה בנייר כסף. איגניסי... אידריס. זה כאילו למיכל נמאס להמציא שמות אז אמרה "יאללה, נשנה שתי אותיות באיגניס". טעות שביעית: לתקוף איגניס (אש בלטינית) עם פאקינג לחש אמאטו!!!!!!!!! הטבעונות הזאת עולה לה בברזל במוח. טעות שמינית: להגיד שהאוויר לא רעיל כי "היא מצליחה לנשום". עכשיו אני יודע שהיא שוב כושלת. לילה, באימא שלך (שהיא גם אימא של קירקי), תצילי אותה...

בפרק הבא:

אירה חוקר דברים ומוצא סמיילי! (הסמיילי אומר "חחחחח לקחתי אותך מכוכב הצפון בחזרה...")

לוק ורומי מנסים להקליל אווירה ולזרום.

ולילה מסבירה לקירקי בחוכמה.

אה, ויהיו שירים חדשים של נהר, אביגיל ואוג! "זה יכול לקרות", "ביום בהיר" ו"נהמת הדרקון".
לצפיה ב-'אגב, כמה דברים'
אגב, כמה דברים
15/03/2019 | 17:18
24
אז בדקתי כמה דמויות חדשות, ויהיו כמה...

אודי פרסי- תומאס

בר גרוצקי- יפתח

ורד פלדמן- נינה

יובל שבח- אירה

יעל אלקנה- רומי

מולי שולמן- אידריס

נופר סלמאן- נהר

טל מוסרי- מדריך ג'ודו

יוסי ירום- ניקולס, האיגניסיייייייייי...

יעל ארד- בתפקיד עצמה.

נדב גדג'- ישחק את עדי גאון (מפיק מוזיקלי, פרודיה על עדי לאון. אני מה זה מחכה...)

עדי הימלבלוי- ידוע שהיא מהרעים או לפחות קשורה לאיגניסים ולרומי.

עכשיו, עוד כמה שאני לא יודע בדיוק: עומר עציון (הלוואי שמורה למוזיקה. בבקשה מורה למוזיקה), אנטון מקולנקו (ישחק דמות בשם רוס), ישי בן משה, מיכל תל צור (אולי קשורה לדקל).

אבל מה שמכעיס אותי זה מי שנעלם!!!!!!! לא רק שרון, איפה דליה של אוג?! איפה אמנון?! איפה פאקינג הלנה?! איך עושים סדרה בלי הלנה?!
לצפיה ב-'אגב בהקרנה עצמה '
אגב בהקרנה עצמה
16/03/2019 | 12:29
1
23
אני ניסתי לברר מה אתה חושב על הסמיילי , ואתה לא ענית לי .. ,  רק הזכרת לי שאלו קטעים מהפרק הבא ..  היה רעש ולא שמעת ..

לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
16/03/2019 | 12:33
16
נצטרך לגלות.
לצפיה ב-''
21/03/2019 | 21:40
10
הרגת אותי עם החברה של האיגניסי
ועם תביאו שלושה ארבעה מליפיקים

ובאמת??? אין הלנה? אין דליה? העם דורש אמהות!
לצפיה ב-'משהו מעניין בפתיח החדש '
משהו מעניין בפתיח החדש
16/03/2019 | 12:22
1
33
שמו את יובל בדיוק בזמן המתאים  , אביה שרה "יש סוגדות שמתחבאים  -"וב"מעבר לפינה.." נחשף יובל - כדברא  זכר  - סוד שהוסתר  ונחשף ..

לצפיה ב-'ואת יעל ודניאל ב"לא גיליתי מה"'
ואת יעל ודניאל ב"לא גיליתי מה"
16/03/2019 | 12:38
12
לצפיה ב-'עדיין סדרה מעצבנת'
עדיין סדרה מעצבנת
21/03/2019 | 21:33
4
14
באמת קירקי? ללכת לבדוק אם תקפו את אמא שלך, להגיד אה היא פה ואין פה אף אחד הכל בסדר וללכת? ככה את שומרת? אפילו לא השארת איזה כישוף מגן! תתביישי לך.

אוג ואביגיל! כבר לא

אביגיל עדיין מתלוננת על כל דבר. וגם אני. הסדרה הזאת מוציאה ממני רק תלונות

מישהו קלקל את עמית.

רומי! מאה שנה הסתתרת ועכשיו את רוצה להקים מחדש את השושלת? יש לך שאיפות

לוק היה ונשאר מעצבן

קשה לי לא לצחוק ממולי.

אמא שלך נחנקת. יופי, עוד סדרת אימה.
לצפיה ב-'אה והכי חשוב'
אה והכי חשוב
21/03/2019 | 21:46
2
13
עד שאוג ואביגיל יחזרו יהיו גם אירה ואביגיל. תזכרו שאמרתי.
לצפיה ב-'זאת הבעיה שאת צופה באיחור, שיר'
זאת הבעיה שאת צופה באיחור, שיר
21/03/2019 | 22:21
1
4
לצפיה ב-'אוף'
אוף
21/03/2019 | 22:28
3
לצפיה ב-'"מישהו"... ליבי, ליבי קלקלה'
"מישהו"... ליבי, ליבי קלקלה
21/03/2019 | 22:21
3
לצפיה ב-' שרשור הספוילרים '
שרשור הספוילרים
14/03/2019 | 22:33
11
25
כולל סדרה חדשה לגמרי וסדרה חוזרת...
לצפיה ב-'התחנה '
התחנה
14/03/2019 | 22:36
1
36
פרק 2:
מתנדבים חדשים מגיעים ליום ראיונות לקבלה לקורס הכשרה במד"א, אבל לצערם הם מגלים שיש רק שלושה מקומות פנויים בקורס, והתחרות ביניהם רק מתחילה. בבית החולים, נאבקים הרופאים על חייו של אדר.

פרק 3:
רומי מקבלת את הבשורה על מצבו של אדר. נימי עומד בפני וועדת משמעת על מעורבותו בתאונה. יובל (פיקה) מנסה בדרך מקורית להכנס בכל זאת לקורס, שקד מנסה להציל את החברות שלה עם נימי ומתערבת בחקירה.

פרק 4:
רומי מצטרפת לקורס אבל בזהות בדויה וחוברת לגילי, נימי לא משלים עם העובדה שהוא צריך לעבור שוב את הקורס ועוד בהדרכתה של נועם, גם בוזי במאבק כוחות איתה, ואלומה מנסה לאזן בין החיים במושב לבין הקורס.

פרק 5:
רומי מחליטה לחקור את נסיבות התאונה, במופע פארק הבמה מתמוטטת והחבורה מוצאת את עצמה מנסה לטפל בפצועים. בוזי נעלם וקיים חשש לחייו ורומי שוב מגלה תושיה ממקור בלתי צפוי. כוכבים אורחים: קטריקס ודורון.
לצפיה ב-'נשמע מעניין'
נשמע מעניין
14/03/2019 | 22:43
23
לפחות יש משהו שנראה כמו עלילה ממושכת. בפלאשבק לא היה.

מצטרפת למד"א בזהות בדויה? אלינור הדריכה אותך? אבל היא כנראה מצליחה.

לא אכפת לי מאדר. ופחות מנימי. משקד קצת.

פיקה יקרה, כבוגר ליאו באק אל בוגרת ליאו באק, עליי להגיד לך: מה את מבזבזת את הזמן עם אנשים שואבי חמצן כאלה? עזבי.

בוזי, שוב זעם סטרואידים?

אלומה תצליח לאזן. גם ככה היא לא ממש בקטע של לחלוב פרות...
לצפיה ב-'כדברא 3!!!!!!!!!!!!!! '
כדברא 3!!!!!!!!!!!!!!
14/03/2019 | 22:38
8
36
פרק 101+102:
חג האהבה. אוג מתכנן לחזור לאביגיל אבל מגיע למסקנה שהיא כבר לא מעוניינת בו. לוק מכין ארוחה רומנטית ללילה אך אורחת מפתיעה משבשת הכל. קירקי נאלצת להבריז לדקל ביום האהבה בגלל הגעתם של איגניסים לכנען. לראשונה בהיסטוריה מתגלה בעולם כדברא בן.

פרק 103:
קירקי ולילה מנסות למצוא את הלחש שישחרר את ניקולס. אירה חולם חלום שיכול לסייע לקירקי. לוק מסדר לרומי מקום לינה ועבודה בקיבוץ. אוג ואביגיל נאלצים לעבוד עם נהר למורת רוחם.

פרק 104:
דקל מתחיל להתאמן בג'ודו ופוגש את יפתח. לילה וקירקי חושדות שאירה לא באמת כדברא. לוק מנסה לספר ללילה על בואה של רומי. אביגיל ואוג מגלים את הכישרון של נהר. ליבי מבריזה לעמית מאופננה.

פרק 105:
יפתח ואביגיל נדלקים זו על זה. קירקי בלחץ מהחטיפה ומתחמקת מדקל. אביגיל מנסה לפשר בין אוג ונהר. רומי מנסה לקבל עבודה באופננה. אירה מוביל את לילה וקירקי ללחש שיציל את נורית.
לצפיה ב-'אוג ואביגיל היקרים'
אוג ואביגיל היקרים
14/03/2019 | 22:48
29
אתם תקשיבו לי טוב עכשיו ואל תיכנסו איתי לריב כי זה לא ייגמר טוב, תשאלו את לוק. אתם לא "למורת רוחכם" עובדים עם נהר. נהר היא הדבר הכי טוב, הכי מדהים שיכול לקרות לזוג המפגר שלכם. אתם תמשיכו לבכות, ליילל מי עזב את מי, אבל נהר היא מלכה. נהר היא הלילה של קיבוץ נבו (אם היא מנבו, אם לא היא הלילה של בנות התמותה). והיא מוכשרת, כי אם המורה למוזיקה (זה שירד על לילה בעונה שעברה) לא אוהב אותה, אז היא מוכשרת! הבנתם?! ואתה אוג, תיזהר, אחרת היא תשאיר אתכם עם יפתח ותוביל את עמית וספייס... אה, ליבי, לרמה הבאה! בנימה אחרת, אבי, אני לא יודע מה אני חושב עלייך ועל יפתח.

לוק, אני מאוד שמח על הכיוון הנפלא שאתה תופס העונה. ורומי, את מתוקה, קחי עליי מקום לינה ועבודה בקיבוץ. אתם חייבים ל... את יודעת מה... את יודעת מה את צריכה לעשות איתו... כן כן. אה, באופננה? אוקיי...

דקל, תיזהר מהמורה לג'ודו!!!!!!!!!!!!

ליבי, איך נטשת את עמית, את חברתך, יחידתך, אשר אהבת?!

כן, אירה נכנס לעניינים. מי זה ניקולס? לא משנה. אירה, תגיד, ראית את לילה? נכון היא מה זה חמודה?
לצפיה ב-'מה שאפשר להגיד על העונה מפרק מאחורי הקלעים '
מה שאפשר להגיד על העונה מפרק מאחורי הקלעים
14/03/2019 | 23:52
1
25
עמית ושרון  הם ממש לא תום וקארין, לעמית צפויה אהבה ..
אירה יהיה שווה כוחות לקירקי ,  כלומר בעל כוחותת של  כדברא חזק  יותתר..
לצפיה ב-'לא ממש'
לא ממש
15/03/2019 | 07:46
17
היא ועמרי לא יהיו ביחד בסוף.

לא לוקחים חברררררר מחבררררררה.
לצפיה ב-'ופרק 106, ששכחתי ממנו כי הם משודרים בחמישי'
ופרק 106, ששכחתי ממנו כי הם משודרים בחמישי
15/03/2019 | 08:33
4
24
לוק קורא את הזיכרון של אירה ומוצא מידע חדש על הלחש. יפתח חושב שאביגיל מנפנפת אותו. לילה מגלה שלוק הסתיר ממנה את רומי. דקל מתבאס כשהוא רואה את קירקי עם אירה. אוג ואביגיל פוגעים בנהר.

היי, לא אירקי! לא רציתי אירקי! רציתי לילאירה! אירלילה... אילה? לירה?

יפתח, וואטאבר...

אוי... לילה... שמעת? אוי... איזו, איזו מסכנה, מה אני... לא, אני אומר לך, האנשים האלה שמסתירים אקסיות שמגיעות ככה סתם, הם מכה. מכה. צריך להרוג אותו. טוב, לא חייב להרוג אותו, רק להיפרד... כי בכל זאת יש לו ולרומי משימה כבירה.

מה זאת אומרת פוגעים בנהר?! אני נשבע לכם, אני אתפוס את אוג ואביגיל האלה, אני לא יודע מה אני עושה להם!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'אתה יודע שמיכל אמרה במפורש '
אתה יודע שמיכל אמרה במפורש
15/03/2019 | 11:49
3
20
שלילוק יכנסו למשולש רומנטי לא מרובע  , ואתה יודע מי תנצח  בקרב על הלב ...

לצפיה ב-'רומי'
רומי
15/03/2019 | 11:50
2
22
איגניס את איגניסית.

חוץ מזה, רועי, אני מתפלא שאתה לא בעד לחסל את לוק אחרי זה שהוא עשה פשע בלתי נסלח כזה!

להסתיר אקסית?!

בושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'הם מלפיקים לא איגנסים '
הם מלפיקים לא איגנסים
15/03/2019 | 13:04
1
16
כבר שכחת?
לצפיה ב-'פליטה פרוידיאנית. חשבתי פעם שרומי איגניסית ולוק תמיד מהרעים'
פליטה פרוידיאנית. חשבתי פעם שרומי איגניסית ולוק תמיד מהרעים
15/03/2019 | 13:59
15
לצפיה ב-'סיכום השקת כדברא 3- מההתחלה עד הסוף המדהים'
סיכום השקת כדברא 3- מההתחלה עד הסוף המדהים
14/03/2019 | 23:05
3
36
ובכן, חברים, לקניון הגעתי בשעה 17:00. אחרי הרבה לחץ שלא אגיע.

להגיד שהיה מושלם ברמות של מגנא לילה בלי לוק? כן.

דנה חיכתה כמו ילדה טובה ראשונה שם, והצטלמתי איתה. אגב, גם יעל שפיר (המראיינת של הערוץ) הגיעה, אבל איתה לא רציתי להצטלם.

לאחר מכן הבוגד הגיע והצטלמתי איתו, ואז בדיוק רועי הגיע והלכנו לקבל כרטיסים.

כמובן שהיינו צריכים לחכות, אז ברקע ראינו את דין הולך וחומק לו, את ושלר בא והצטלמנו איתו, ואז מיכלי הגיעה וזיהתה אותנו! וישר כמובן רצתה שנצטלם, כי היא מדהימה.

הפתעה נרשמה כשאדם שנל מפוראבר הגיע להרים לשותפים מהערוץ. ואז נכנסנו פנימה לשטיח האדום, שם כולם התקבצו מסביב לכוכבים שהצטלמו על רקע הטפט.

בזמן שאני ורועי חיכינו וחיכינו, פתאום אני קולט דמות מוכרת. עומר עציון!!!!!!!!!!!!!! למי שלא יודע, חקיין מדהים, קומיקאי ענק, ומשתתף בכדברא, כנראה איגניס (אני רק מניח). כמובן שהצטלמתי איתו.

ואז התחלנו, אני ורועי, להידחף לצילומים. צילומים עם יעל אלקנה, צילומים עם יובל שבח ועם ורד פלדמן (אמרה שכולם מכירים אותה רק ממתים לרגע!), צילומים עם מור, צילומים עם יובל גונן שבאה להרים לגילי אחרי שהיא הרימה לה אתמול בתחנה...

ואז כמובן, היו את אלו שאני רציתי... עם דורי טפר הבמאי (היה מנחה פעם בערוץ הילדים), ואז ראינו את יעל ארד (שתשתתף בפרק אחד!) והצטלמנו איתה. אז יש לי תמונה עם המדליסטית הראשונה של ישראל, וגם לרועי יש.

ואז... אז ראינו אותה מנסה להתראיין ומבטיחה, מבטיחה, שהיא תצטלם עם כולם. וברור שהצטלמנו איתה. זה ברור. וברור שהיא מדהימה, זה ברור.

לאחר מכן הפרק. איזה פרק מחכה. שום ספוילרים, שום כלום, רק אגיד שהיה פרק מגניב ומדהים ונהדר!!!!!!!!!!!!!!!!

לאחר מכן, אני ורועי יצאנו מהאולם ומצאנו את נופר סלמאן, והצטלמנו איתה כי היא נחמדה ומדהימה.

לאחר מכן גם מצאתי את גילי והצטלמתי גם איתה. אה, וכשהיא עמדה ללכת, קלטתי את מיכל מנור (חברה שלה ושחקנית מאחותי קפצה כיתה) והצטלמתי גם איתה.

ואז דין הגיע, ובכלל הצטלמתי איתו, והוא מאוד הופתע שהרשיתי למישהי לצלם אותנו ("זה יותר שווה מסלפי?!" הוא אמר בהפתעה).

ומיכל? אחר כך דיברתי איתה, החמאתי לה ואמרתי שהיה מדהים. אישה מדהימה וטובה.

היה מושלם מושלם מושלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יאללה, אני הולך לישון. מחר עבודה.
לצפיה ב-'היה פשוט מושלם !!!'
היה פשוט מושלם !!!
14/03/2019 | 23:16
1
22
איך יש לך עבודה מחר? אצלי שישי חופשי
בפרק עצמו , אני רק רוצה להתלונן  ש חבורת ילדות הפריעו בצפייה דיברו בקול רם מדי  אגב אח"כ פגשתי את מור עם חבורת חברות שלה  מסתובבות בקניון.. הספקתי להגיד היי , והבהלתי אותן .. מור לא קלטה שזיהיתי אותה..

לצפיה ב-'אני במערכת החינוך, רועי'
אני במערכת החינוך, רועי
15/03/2019 | 08:33
8
לצפיה ב-'איזה כיף לכם!!!'
איזה כיף לכם!!!
14/03/2019 | 23:21
21
הפצצתם בתמונות! איזה כיף
לצפיה ב-'יוסי ורועי היקרים'
יוסי ורועי היקרים
14/03/2019 | 18:44
4
40
אני רואה שאתם מבלים לכם שם בהשקה של כדברא... ומצטלמים עם כולם... אז... סחתיין עליכם!

יוסי, האם המלכה הסכימה להצעת הנישואים?
לצפיה ב-'לא ראית טבעת על היד שלה?'
לא ראית טבעת על היד שלה?
14/03/2019 | 22:07
1
7
לצפיה ב-'ראיתי:)'
ראיתי:)
14/03/2019 | 23:22
5
לצפיה ב-'היה מדהים \'
היה מדהים \
14/03/2019 | 23:09
1
21
עונה פשוט מטורפת מחכה לנו!!!!
מילה של מיכל!!!1
לצפיה ב-''
14/03/2019 | 23:23
4
לצפיה ב-'כפולה 3- שבוע 6 ואחרון!'
כפולה 3- שבוע 6 ואחרון!
11/03/2019 | 16:16
16
14
שלושה פרקים אחרונים לעונה!
לצפיה ב-'פרק 67- מבצע חממה נעורים '
פרק 67- מבצע חממה נעורים
11/03/2019 | 16:18
6
16
אז האם בן יצליח לחלץ את כל התיכון?

האם ירדן עלתה על אריק?

האם גאיה ומיגל יצהירו על אהבתם?

ומה יקרה אחרי שהבנו שגור שיקר כל הזמן?
לצפיה ב-'שלום הבית בידינו!!!!!!!!!!'
שלום הבית בידינו!!!!!!!!!!
11/03/2019 | 17:29
1
20
זה שהיא הביאה את האסירות איתה זה כבר מצחיק. נראה לכם שאני צריך להכין לדין עוד סרטון שהיא תראה ותאהב? רק לכאורה, לכאורה. נו, גאיה, למה לרמוז על האדם עם השם האקזוטי?

אם כבר מדברים על החומר הטוב ביותר... אבל בן, אתה לא לבוש בשמלה. ואל תגיד לרוברטו "חמש קטנות", הוא מבין את זה יותר מילולי ממך!

איך קוראים לך? ליגיס?

אז ירדן לא כזאת סתומה כמו שחשבתי... אגב, ליאב... אני לא חושב שבן ממש הבין את הקטע... חזון לסועד? אוי ואבוי. אה, יש גם ליבן הבת. למה בן לא שכח את התכנית הסודית? אוזניים ל... בן, אתה רעב?

גור, אני לא מאמין לך. בסדר?

בן נראה כאילו הוא באמצע הפלישה שלו לגאליס. בן, מאיפה למדת את הריקוד הזה? מאושר?

רק אחד מחלץ פה עלמות במצוקה...

כן, חממה.

לא יכולת להמציא איזה שם? ליבתדודה או משהו?

סוכן מוסד לשעבר. יופי, נועה.

טוב, תובל רגיל כבר... ממתי סמי הורי כזה ערס? כן, שתדע לך שהוא ממש שווה.

מעניין אם ליאב חוזרת בעונה הבאה. אה, ליגיסי. אוקיי. וליבן הבת וליבת הבן. שה חמים או סיר קסמים? יאללה צביה!

פיני יודע את העבודה. כן, זה שבן "מבין אותה" כי הוא יודע מה זה שיש לך משפחה עם פושעים זה קצת דבר שלא הבנתי ישר. טוב, נו, דברו.

וואלה, אתרוג, לא ידעת שהוא הבן שלה? או שזה היה אלעז כל הזמן שעשה את הכול? לא הבנתי.

כן, מי בת הזוג שלך עכשיו? תחליט כבר.

שני משוגעים. ייאמר לזכותה של גאיה שהיא כנה. טוב, נפרדו יפה.

הוא יוצא ונכנס מבית החולים בדרך כלל. אתרוג בכל מקום. היא כמו פיזנטי.

אמרתי לכם שהיא סתומה!!!!!!!!!!!!!!!! אז בגלל זה הוא פרש מחברת האופנה ההיא... תום הלוי הסלב.

נשבע לכם שכבר נמאס לי מהשיר הזה. מה נחטפנו, למי זה לא קרה באמת? לרוגי זה קרה כמה פעמים והיא רגילה. וגם פוקי, היא נחטפה כבר כמה פעמים, וגם קוקי מתחרה... לא, זה לא שחר, זה השני. גרשום רואה את זה, ריבונו. את לא מעדיפה שרשרת לב? אה, זאת תרופה...

אתרוג מחליפה חולצות פעם? ולמה סבתוש מכחישה?

מה אתה אומר, אריק. איחרת. איחרת את המועד, בסדר? תשאל את ירדן מה הסוד, היא יודעת. קוקי ופוקי? פתרון? לפחות ירדן לא מוכנה להסגיר אותם...

כן, ירדן, זה.

כן, טוב שרואים את פוקי.

אז כן, אז צדקנו. רק איפה האחות השלישית?
לצפיה ב-'לגמרי נמאס מהשיר הזה'
לגמרי נמאס מהשיר הזה
12/03/2019 | 00:44
13
הבעיה שהוא נדבק למוח. אני מוצאת את עצמי הולכת ברחוב ומזמזמת על דלת מסתובבת

נראה לי שאתה צודק לגבי התרופה. שובב הגור הזה. ולחשוב שהוא הילד המועדף.

אתרוג כמו פיזנטי
לצפיה ב-'עוד פעם הסתבכתי בעלילה '
עוד פעם הסתבכתי בעלילה
11/03/2019 | 20:36
2
17
מה קורה פה עם אריק?  מה המוסד חושב? מישהו יכול לעשות לי סדר.. ?
לצפיה ב-'אריק מבוקש בגין פריצות למחשבים'
אריק מבוקש בגין פריצות למחשבים
11/03/2019 | 21:22
11
הבוס שלו רוצה להפיל את תאגיד סקורפיון.

כן, סקורפיון. מעניין מי זאת אניגמה הזאת. מי עוד אנחנו מכירים מסקורפיון...? שבמקרה מופיעה בקרדיטים ובמקרה קשורה משפחתית ל... לא, אין מצב.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
12/03/2019 | 00:53
14
המוסד מחפש את אריק כי הוא פרץ לכמה מקומות חשובים

החבר'ה של אריק רוצים לספר לעולם שאניגמה היא כלום ותוצר של סקורפיון
הדרך לעשות את זה היא התוכנה שנמצאת אצל קוקי

אם אריק לא ישיג את התוכנה- החברים שלו יחשפו אותו
גם ירדן יכולה להסגיר אותו אם היא תרצה

וככה אריק בבעיה.
לצפיה ב-'איזה פרק!!!'
איזה פרק!!!
12/03/2019 | 00:39
16
וואי כמה צחקתי... היה שווה לוותר על שעת שינה

בן חממה

ירדן! ירדן חזרה אלינו! ירדן החכמה! זאת שצעד אחד לפני כולם! זאת שמבינה הכל לפני שהיא בכלל הבינה שהיא הבינה!

מה קורה עם אתרוג וגור? לא הבנתי את זה. יכול להיות שגור סוכן כפול?!

"באלה הידיים עוד לא חנקתי די"
לצפיה ב-'פרק 68- הספירה לאחור החלה '
פרק 68- הספירה לאחור החלה
12/03/2019 | 16:17
5
19
אז מה אתרוג וגור מתכננים?

מה ירדן גילתה?

האם נגלה מי זאת אניגמה?

ומה יקרה בוודג'?
לצפיה ב-'מחר נגיע לתחנה האחרונה'
מחר נגיע לתחנה האחרונה
12/03/2019 | 17:09
2
25
מקריפ ברמה, שחר. מה לעזאזל קרה כאן... לא משנה, זה גור. הלא אנחנו תמיד ידענו. תזדקף!!!!!! וואו, כמה חשיפות מפתיעות. לא ידעתי. אתם ידעתם שזה היה גור? זה כאילו הם מנסים לעשות טוויסט נעלמים. לא עבד.

לפחות גור מכיר את חמלניצקי... זה גם משהו. אתרוג, מה... מה את קשורה...? לא משנה. אתרוג, הוא הבוגד באכדיה.

אח, אושר. אבל נמאס לי מהשיר הזה. ליר טפי? מוזר. מי שכותב ת'תסריט שם למעלה זה רוברטו.

גיא פינס עושה משהו פרט לצילומים לסדרות נוער? אין מופע נורמלי לנועה.

היי, אסותא. נועה, את לא רואה כלום? או שהיא גילתה לה משהו? הריח שלה. זה הכול? הריח שלה?איך ידעתי שהם יעשו מוש לא למוש.

כן, אתרוג, אני לא חושב שזה נכון... מה קשרים עם הכוכבת, הצהירו שאת אימא שלה, רק לא הצהירו שהיא הכוכבת...

אני מנסה להבין מי הגלגל החמישי בשלישייה הזאת. קוקי שנדבק לזוג, או צוקי שנצמד לצמד? לגמרי טפי. היי, לא הקסדה! יופי, פוקי. זה לא רע.

אה, חזרנו לזה. לא, היא לא ליבי, היא לא נראית כמו ליבי.

אוי ואבוי. כמו בתקופת נמסיס.

לא, נועה, למה שהרעש הזה של דלת נפתחת ונסגרת יגיד שהיה כאן מישהו? ידעתי שהדלת המסתובבת דפקה אותה.

רק אדם אחד יוכל לפתור את התעלומה! אה... ירדן, למה לקחת מאתרוג את הבריסטול? איך זה יכול להיות, וואלה, מעניין. מה, את אומרת שהוא מיועד לה?

הפתעה נחמדה. מצד שתיהן. או או... ליר... גדול, איאן דפקה חיקוי. אתה מצאת מי שתבין את זה. צוק, איך שמעת את המכתב?

לכודים... ליבי לא.

אה, עכשיו הגענו לעלילה הזאת. מה היא, נטע ברזילי? בן מבין את הקטע של קרובי משפחה מפוקפקים. "לא ככה אומרים את זה". בוקר טוב, פיני.

מה זה אומר על גאיה בעונה הבאה, מעניין.

שוב פעם הוא מתחרט... כן, תסתכל קצת מול העיניים. אני מתחיל להתחרט שחזיתי אותם... פעם ראשונה שהם מתנשקים, אם אני לא טועה. מפחיד קצת.

גור, ככה פתוח לאור היום?

זאת חבש. זאת חבש!!!!!!!! כלומר, השנייה, אבל כן. כלומר, הרבה אניגמות.

מוכר לי השחקן הזה. שיחק בקופיקו? פוקי חוקרת. מדהים. יאללה פוקי.

או, הנה היא. עכשיו אנחנו באיחוד משפחתי רציני. יואו, כמה מפתיע. איזה פרק. וואו, אני בכלל לא ראיתי את זה בא.

והנה זה בא. אה, וגם הוא נחשף...

אוקיי, בזמן שהקשבתי לשיר של אניגמה בסוף, שמתי לב לשני דברים:

1) ליהי פרויד של עומר חזן רקדנית שם.

2) יש רקדנית בשם אור בורשטיין. היא בטח מצוינת.
לצפיה ב-'מי זאת אור? לא שמעתי עליה אף פעם'
מי זאת אור? לא שמעתי עליה אף פעם
13/03/2019 | 00:30
1
7
לצפיה ב-'מתברר שהיא קיימת ואולי אפילו סימור מכירה אותה'
מתברר שהיא קיימת ואולי אפילו סימור מכירה אותה
13/03/2019 | 09:53
7
לצפיה ב-'אל תמושי נועה!'
אל תמושי נועה!
13/03/2019 | 00:27
1
16
אז כל מה שידענו נחשף
כמה מפתיע
איך את לא סומכת על הבן האהוב שלך?!

פוקי וירדן משתפות פעולה זה נחמד.

ירדן התבלבלה לרגע וחשבה ששחר הוא המיועד...

מתי אתרוג מתה כבר

ירדן, גורלה של נועה בידייך! וצוק בא לעזור!

לא רוצה פרק אחרון לא רוצה לא רוצה
לצפיה ב-'קטע מהפרק הבא'
קטע מהפרק הבא
13/03/2019 | 00:38
18
למי שרוצה לצחוק לפני השינה (אני!)

אין על חממה. אין. זר לא יבין זאת!
לצפיה ב-'פרק 69- הקידה האחרונה '
פרק 69- הקידה האחרונה
13/03/2019 | 17:40
2
16
אז מה יקרה בפרק האחרון?

האם זוגות יתפרקו?

האם אתרוג תעשה את מה שהתבקשה?

ומה גור יבחר?

בפעם האחרונה לעת עתה... מקריפ פה קצת.
לצפיה ב-'אפילו גור לא עומד במתח, תרתי משמע'
אפילו גור לא עומד במתח, תרתי משמע
13/03/2019 | 18:07
20
כן, נועה, זה לא מפתיע.

נועה, תצפי בגאליס ותביני, בהתחלה הוא כן התכוון לעשות את זה אבל אז הוא התאהב בך באמת וכל השטויות האלה.

אסותא מאוד תמימה. יופי, אלעז. אוף, זה מה זה מכעיס אותי. כי יש לי תמונה עם אילנית וניסו, ועם מיקי קם ושירה לוי, אבל חבשוש, שהיא הצלע השלישית במשפחה הזאת, לא הצטלמה איתי! אז שתעוף! יש לכן הזדמנות אחת ולא באתן כדי ללכת.

חממי מנועים, מלאי מדרסים. גור, אני לא סומך עליך.

גרשום נראה טוב. לא, די עם השיר הזה!!!!!!!! אה, עם מישהו אחר. אני חושש ממה שרוברטו מתכנן לגבי שיראל בורוכוב...

הוא המתנקש, אתרוג! שמעת? מעניין איך נועה הגיבה כשהתברר שתום הוא הבוגד.

הם לא זמינים, ירדן... יופי, אריק.

נו, היא רגילה להיחטף. בגלל זה היא כל כך רגועה. אבל ספיר ממש יפה לאחרונה.

חשבתי שהשם שלו זה תום הלוי הסלב.

אל תאמינו להבטחות נכים מזויפים.

השיר הזה יותר מצחיק בלייב. צומת אשתאול מפחידה אתכם? לא הייתם באשמורת! זה יותר מסתם רעם, כי תביט אל השמיים, הנה באה סערה!

מעניין אם ליאב ממשיכה לעונה הבאה. חבר של אתרוג מבין בעוגיות.

חכו חכו בעונה הבאה, הם באמפי חולון. נכון, ירדן, אתם סתומים.

טוב, אתרוג מאוד אוהבת אותו. בדרך מאוד מוזרה. לא הבנתי, מה ללמוד את הסצנה? הם לא כבר למדו את הכול? תגיד, יא מטומטם, פעם ראשונה שמישהו יוצא למשימה מולך? כמה פעמים אתה עשית את הדברים האלה?

לידוד נחש.

אני מאוד מאוד מפחד ממה שרוברטו מתכנן לעתיד של שיראל בורוכוב. מאוד מאוד. עוד עשר שנים הבחורה תקבל סדרה משלה. פחד. מי לעזאזל מקשיב לשיר?!

מצחיק שמחר עופר ישתתף בפרק בו הוא מלמד אנגלית בשנות ה-80... זה חיקוי שוסי. היא כפולה? מתנה כפולה? אוי ואבוי.

הנה המקורית.

אתם לא קושרים את אתרוג. היא יוצאת מזה בקלות.

זה הזוי שפוקי וקוקי ברקע... למה הם ברקע? השרשרת של מרגי? תחנה? נשמע לי כמו תכנית? למה זה... אגב, לליבי עומר יש כל כך מעט טקסט.

שוב אתם והניסיון להיכנס מאחורי הקלעים. כל הזמן...

שיר מטומטם.

שוב הוא מאמין ללא נכונים. יופי, צוק. נורא נחמד. כן, הוא לא נכה. ספיר שחקנית מצוינת.

איך היא החליפה בגדים כל כך מהר...

בעונה הבאה יהיה צמד חדש, גור וצוק. נסו להגיד את זה כמו אושר. רוברט, זה לא יעבוד. נראה לך? זה לא יעבוד. ממש לא. אתה יודע שאין לזה קהל. הוא דיבר על הזודיאק?

היי רוגי.

למה כולם פה סוטים מהטקסט? לא משנה, תאלתר, שחר! הוא לא האחד, הוא המיועד, אתם יודעים את זה.

כן, זאת אתרוג. אבל היא החליפה את השיקוי? או שלגור עדיין יש את התרופה? אה, הוא סיפר לה בזמנו. אל תדאגו, בעונה הבאה הם פותרים הכול בשנייה הראשונה.

ועכשיו לאוטובוס לאשמורת. ואתה, תפסיק, דרמטיות כזאת לא ראיתי מאז שקפאת.

היא תתעורר, היא תתעורר.

מעניין.
לצפיה ב-'קצת? מקריפ פה ברמה!'
קצת? מקריפ פה ברמה!
13/03/2019 | 20:00
19
נועה אוהבת את שחר... לה לה לה...

יופי של פרק. יפה לאתרוג אניגמה, יותר מליבי. זאת גם אחלה תחפושת לפורים.

אתה באמת חושב שמישהו יאמין לך גור?

אז מה יש בשרשרת? ומה גור לחש לרוברט? גור הנכה הלוחש.

שחר אתה מטומטם.

בן חממה אתה חכם.

מסכנים משפחת אלימלך/דינר, איזו אמא יש להם...

ירדן הסגירה את אריק

היה מושלם. נתגעגע!
לצפיה ב-'שרשור פתיחה- התחנה'
שרשור פתיחה- התחנה
13/03/2019 | 18:16
5
21
מה יהיה - לראשונה בעולם הילדים: "התחנה" – דרמה יומית שתעסוק בבני נוער המקדישים את חייהם להצלת חיים. את הסדרה כתבו שחר סגל ואורן יעקובי (בעלה של טלי אורן) והיא די המשך של "פלאשבק".

בכל רחבי הארץ, חבורות של בני נוער מקדישים את זמנם הפנוי להתנדבות במד"א. במקביל ללימודים ולחברים מבית הספר, הם מקימים לעצמם משפחה חלופית של בני נוער כמוהם המתמודדים עם הדרמות הקטנות של החיים – אהבות, חברויות, לימודים ויחסים עם ההורים והאחים, לצד התמודדות לא פשוטה עם דברים שאופייניים רק להם – לחץ, אחריות על חיי אדם, חילוץ והצלה ואפילו סיוע לאישה יולדת.

הסדרה  תביא את סיפורם של האחים רומי ואדר שמתנדבים בתחנת מד"א, את רומי מד"א לא מעניין ואילו אדר חולה על זה. אבל תאונה מסתורית מאלצת את רומי להתנדב. בנוסף, משהו בתאונה פוגע בזוגיות של נימי ושקד, הבת של מפקד התחנה.

בו בזמן אנחנו נכיר את אלומה המושלמת, שרוצה מאוד להתנדב ומנסה לשלב בין זה לבין עזרה במשק המשפחתי, ואת בוז'י שמנסה להילחם בדעות הקדומות.

גם נכיר את פיקה המצחיקה ושונאת האדם ואת גילי, החנון ההזוי. וכמובן שגם את נועם ורגב הוד (לא הזמר).

מי יהיה? - גפן ברקאי, לירון רביבו, שירה לוי, שירן סנדל, דין מירושניקוב, ירון בן הרוש, יוני מלס, יובל גרגיר-גונן, דליה לי שטורך, יוני גרין, בן זיני, רעות אלוש, קובי מימון ואופירה אסייג.

דעת הצופה לפני הצפייה - השאלה היא האם הסדרה תהפוך לפלאשבק חדשה, ולא תקדם יותר מדי עלילות, או שהפעם כן נשמע משהו מגניב ויהיו לנו דמויות מרתקות. יש לי אינטרס שזה יצליח! יש לי אינטרס שחברותיי שירה ולירון, חברתי לליאו באק דליה ובעלה של חברתי הטובה טלי יצליחו.
לצפיה ב-'פרק 1'
פרק 1
13/03/2019 | 18:17
4
20
אז מי מתנדב בתחנה?

מה רומי רוצה מאדר?

מה יקרה בקריאה למתנדבים?

ומה מסתירים שם?
לצפיה ב-'תחנה? נשמע לי כמו תכנית'
תחנה? נשמע לי כמו תכנית
13/03/2019 | 18:51
1
27
היי רעות אלוש. כן, רציתי להבין מה הקטע הזה באמת... לפי כל העדויות הוא מת. אני לא חושב שהייתה סדרה בה שנאתי את שני השחקנים הראשיים כמו זאת.

אני שומע את קול הפעמונים של הזמרת הזאת ושמח שיש לי איתה תמונה. וקוראים לשחקנית יובל גונן, לא גרגיר!!!!!!!!!! שירה בטח מתה על המילים.

תראו כמה שחקנים. ענת עצמון, נינה קוטלר המטורפת, דפנה דקל, ערן איווניר... אה, ונועה בני שלא מעניינת אותי. היא נראית מנותחת.

מכל השמות של הבוגד בווסרמן (זאת הדרך היחידה שהוא התקבל למד"א) הוא היה חייב לקרוא לעצמו "פרח"? כתזכורת על הפרחים שהרגו לו? אה, ואל תשימי לב, רומי. אדר מאוכזב שאת הבלונדינית היחידה שהוא לא יכול להשיג. אגב, רומי זה שם ממש יפה למרות שמיכל גורסת אחרת. אבל אולי מאז היא התרככה. כן, יופי, רומי. זה יותר יפה ממה שעידו עשה בנעלמים.

אני לא מבין מי מלהק פה אנשים. אטדגי מנהל, קובי מפקד, עופר כוריאוגרף, ושלום סוכן. מי המטומטם שרוצה לתרגל אינפוזיה? לתרגל זה מגוחך. לתקוע זה מגוחך. רעיון של הבוגד בווסרמן, בטח. שקופץ מאוד להאשים. מה ליצן? חשבתי שאדר מתנדב מצטיין. מה, זה קטע מסרט אימה?

שירה, אני מניח שיש לך ריח מלאכי. חתיכת בוגד. לא סומך על גברים בשם שון. לשירה יש לפעמים פרצופי קים/ליהי.

אלו סטים מפלאשבק. חתיכת בוגד. אח, לירון, לא בהודעות קוליות... סליחה. הקול שלה קצת...

אוי ואבוי. רודף בלונדיניות... ואני כמעט מצטער על הבוגד בווסרמן. אגב, אני פותח לכם את הבחירה איך אני אקרא לנימי. בוגד במה? עדיין בקיבוץ או שמא בדריה? זאת תמיד רופאה. גם בתאג"ד. אדר, דבר יפה לאחותך! שחרר אותה.

אני לא מבין, הוא נפרד ממנה? בוגד בשמש? הוא לא יודע שהוא יצא אידיוט כזה. זה בדיוק הוא. כן, אותה משמרת. זה לא טוב. מאוד לא.

להודות לך שגנבת לו את החברה? רגע, מה אכפת לי, אני שונא את שניהם!

היא בדרך. מה קרה? חן נוסעת בשדרות ח"ן? מה את מסתירה?

גם אני לא מאמין שהוא עשה לך את זה. לא, לא, אל תלכי לישונצלו! בטח לא עם החיוך קים! אתה מטומטם מאוד.

לא טוב שהם חושבים על החברה המשותפת. קצת קשה. אין, ידעתי שהוא לחיץ.

הבעיה היא שהפרצוף שלה מנותח ולא זז משום מה. טוב, פינקו אותם בבריכה... שירה, זה מאוד לא אמין. אבל חמוד. והוא מטומטם. תמחקי, לעזאזל שירן, תמחקי!

לא, אל תקשיב לו! הוא לא עומד בלחצים! תענה בקשר, אדר! תענה בקשר! אה...? מה...? מי...? אאוץ'... זה נורא...

הן... מדברות על הריס... לא. לא, נו. טוב, תכל'ס זה יותר שווה מלקחת אשמה על החייאה.

אל תגידי למות. ואני מקווה שזה לא היה דין שם! מעניין אם אדר יהיה נכה עכשיו לנצח... זה יכול להיות מעניין. הוא רגוע מאוד יחסית לאדם עם מכונית עליו. טוב, מה זה בשבילו אחרי ניסיון חיסול של פושעים.

מעניין מי זה היה עם האקדח...
לצפיה ב-'אגב, עוד שחקנית אורחת שתהיה'
אגב, עוד שחקנית אורחת שתהיה
13/03/2019 | 18:52
24
מירב מיכאלי?!
לצפיה ב-'ואם רציתם מילים לשיר הפתיחה'
ואם רציתם מילים לשיר הפתיחה
13/03/2019 | 18:56
24
"לרדת בתחנה".

בביצוע שירה לוי, למילים של נעם חורב ולחן של חן מצגר אדר.

חיים מתחילים,
חיים נגמרים,
לכל בן אדם יש מיליון סיפורים,

ברגע אחד,
נשארתי לבד,
חיפשתי שמישהו יושיט לי ת'יד,

י"א, י"ב,
רציתי לתת,
למצוא רק לרגע אחד ת'אמת,

ושם, בלילות,
בין כל הבחירות,
לאהוב את עצמי עם כל השריטות!
לראות...

גם אם נפלתי בבום,
הצלחתי לקום,
ניסיתי לשרוד אהבה ראשונה,
והזמן לא עוצר,
אבל הלב שלי זוכר,
לרדת בתחנה,
בתחנה...
לצפיה ב-'וואו.'
וואו.
22/03/2019 | 15:55
3
אני קצת בהלם.
25 דקות של הדבר הכי טוב שראיתי לאחרונה
רק תגידו לי שיש הגבלת צפייה לזה
ממש טוב
ממש ממש טוב

לצפיה ב-'כדברא 3 - יוסי ואני זכינו בכרטיסים להשקה!!!!!!'
כדברא 3 - יוסי ואני זכינו בכרטיסים להשקה!!!!!!
10/03/2019 | 17:46
24
35
הצרחה שנשמעה מפי  , יאו כמה שהיא הרעידה עולמות  והבהילה את  הדירה , אבל  טל נתן לנו כרויסים  להשקה  בזכות כנראה זה שיוסי עקץ אאותו , שווה לפעמים להאמין לבוגגדים  הא?
לצפיה ב-'בזכותי? מדהים...'
בזכותי? מדהים...
10/03/2019 | 17:57
20
מיכלי!!!!!

אני בא!!!!!
לצפיה ב-'ורק שתדע שאני מזיז דברים בשביל זה'
ורק שתדע שאני מזיז דברים בשביל זה
10/03/2019 | 18:24
21
15
אבל לא אחמיץ בעד שום הון שבעולם.
לצפיה ב-'מזל שלי אין שיעורים באותו יוןם '
מזל שלי אין שיעורים באותו יוןם
10/03/2019 | 18:34
20
20
אחרת הייתי נותן לך ולשיר לבד פעם שנייה כבר;
לצפיה ב-'אני בכלל מופתע שאתה'
אני בכלל מופתע שאתה
10/03/2019 | 19:13
19
23
לא מכריח אותי להודות שלילוק הם זוג נפלא כדי לבוא איתך.

או שאתה לא חושב שטל יבגוד בנו ברגע הקריטי! מזל שמיכלי שם.
לצפיה ב-'אתה יודע לא מהיום שדניאללי הם הזוג האמיתי שלי לנצח אצל ליטמ'
אתה יודע לא מהיום שדניאללי הם הזוג האמיתי שלי לנצח אצל ליטמ
11/03/2019 | 20:05
18
8
לילוק זה זוג רק כדי לצחוק עליך  שליטמן לקח  "עוד" בחורה שלך.... ואין לי דעה מיוחדת עליהם , להפך אני חושב שהזוגיות הזזאת באה משום מקום, והיא לא מספיק מפותת   ומסעירה ..  כלומר באמצע העונה לוק מתאהב בלילה , היא מסכימה להיות  איתו , דייטים ונשיקות , הוא קצת נלחם עליה מול אריאנה   שרצתה להעניש אותה וזהו ..
דניאללי הם זוג שבאו בהפתעה גם כן , אבל הם לאט לאט בנו את זה ..
אל תדאג אני אדאג לנופף בזה שבזכותי זכית בכרטיס  כל פעם שתרגיז אותי בעונה הזאת , חכה ותראה ..  
לצפיה ב-'אתה אמרת שבזכותי אתה זכית'
אתה אמרת שבזכותי אתה זכית
11/03/2019 | 22:28
17
9
אגב, בוא, ואולי מיכלי שכנעה את טל כי היא מאוד אוהבת אותי?

ואל תדאג, העונה קופידריה באה לשבות את ליבו של הכישלוק.

ואתה תראה את מי מיכלי אוהבת!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'נכון שלטל יש חוש הומר עצמי משובח '
נכון שלטל יש חוש הומר עצמי משובח
12/03/2019 | 00:15
16
9
ואתה כתבת  את העקיצה שכנראה הביאה את הזכיה , אבל מי יזם  את הפניה הזאת ותייג?
אני רואה שאתה אוהב מאוד להשתמש במיכל , אבל מיכל עם כל הכבוד לא בוחרת בפינציטה את הזוכים , זה טל ..  ..
ואתה אמרת בעצמך שאתה מופתע שאני לא מכריח אותך לומר  כדי לבוא איתיי ? מה פתאום אתה זוקף את זה לזכותי ? בוא נסכם שזה של שנינו  ההצלחה הזאת ..

לצפיה ב-'בכל זאת הכרטיסים אצלך, יא ליטמניסט'
בכל זאת הכרטיסים אצלך, יא ליטמניסט
12/03/2019 | 06:00
15
14
אין, העונה הזאת אני מצפה שתבכה יותר מהעונה השלישית של שכונה.
לצפיה ב-'מה קרה פעם אחרונה שציפו על ליטמן '
מה קרה פעם אחרונה שציפו על ליטמן
12/03/2019 | 09:43
14
9
שאני אזכיר לך?

לצפיה ב-'רחלי יצאה מהארון ואגם חזרה לאודי?'
רחלי יצאה מהארון ואגם חזרה לאודי?
12/03/2019 | 09:46
13
20
לצפיה ב-'פעם אחרונה שהוא שיחק תפקיד ראשי לא משני '
פעם אחרונה שהוא שיחק תפקיד ראשי לא משני
12/03/2019 | 09:49
12
16
בניקלודיאון בעונה שלישית ..
לצפיה ב-'בסדר, פעם אחרונה בעונה השנייה הוא הפסיד'
בסדר, פעם אחרונה בעונה השנייה הוא הפסיד
12/03/2019 | 11:21
10
דברים משתנים...

ואולי גם הפעם הוא ימצא אהובה אמיתית, ולא מה שעמדו לסדר לו בעונה השנייה?

ואולי לילה תהיה עם אירה? הוא צריך חברה.

ורומי צריכה חברררררר.
לצפיה ב-'ואגב, רועי, אתה מתבלבל'
ואגב, רועי, אתה מתבלבל
12/03/2019 | 11:22
12
כי אמנם נכון שזאת עונה שלישית,

אבל לליטמן זאת עונה שנייה, ובעונות שניות הוא לא כזה טוב כידוע לך.

אז עונה ראשונה הוא מצליח ועונה שנייה הוא עף.
לצפיה ב-'אה, ועוד דבר קטן'
אה, ועוד דבר קטן
12/03/2019 | 13:35
9
13
אני חושב שבהשקה אתה תגלה שליטמן יותר דומה ללי ממה שחשבת...
לצפיה ב-'מה הקשר? '
מה הקשר?
12/03/2019 | 14:02
8
9
לא פגשתי את שניהם , ואני לא מכיר אותם , רק מראיונות אני יודע שליטמן בחור רגיש , שבוכה , מחפש זוגיות יציבה מחוץ לאור הזררקורים ויש לו עכשיו זוגיות כזאת לא כמו של לי..יוודע שגם הוא  מתעסק קצת במוזיקה..
לצפיה ב-'התכוונתי בפרק בהשקה'
התכוונתי בפרק בהשקה
12/03/2019 | 14:14
7
13
תגלה שלוק של ליטמן דומה קצת ללי...

חה חה... חה חה חה חה!!!!!!!!!
לצפיה ב-'רק אל תלכו מכות שם'
רק אל תלכו מכות שם
12/03/2019 | 23:41
6
12
תזכרו, אפשר לפתור הכל בריקוד!
לצפיה ב-'הרקדנית היחידה שם הייתה ניצבת בעונה הראשונה'
הרקדנית היחידה שם הייתה ניצבת בעונה הראשונה
12/03/2019 | 23:50
5
15
והרקדנית היחידה שיכלה להיות שם תהיה בהשקת התחנה יום לפני.

אבל באמת, גם את עומדת להיות מופתעת ממה שיקרה ללוק בפרק הראשון... או לפחות מאיך שהעלילה שלו תתחיל.
לצפיה ב-'אה, יוסי'
אה, יוסי
13/03/2019 | 00:24
1
7
אם יש לך ספויילרים לספיילר אתה מוזמן בהחלט
לצפיה ב-'כפי שאמרתי- יש דברים שלי עשה ושיתברר שגם לוק עשה'
כפי שאמרתי- יש דברים שלי עשה ושיתברר שגם לוק עשה
13/03/2019 | 09:52
3
לצפיה ב-'אני כבר הבנתי'
אני כבר הבנתי
13/03/2019 | 16:37
1
11
לקח לי זמן אבל הבנתי ..
משהו שאצל לי  היה קשור בעיר הבירה של בריטניה  ...
לצפיה ב-'וכולנו יודעים'
וכולנו יודעים
13/03/2019 | 17:02
15
שיש שני חוקים ליטמניים.

1) שבור את יום השבת ברגלו.

2) מי שלא גומר עניינים עם חברה, הוא חרא.
לצפיה ב-'מסתבר שהרקדנית שכן יכלה להיות שם גם הייתה שם'
מסתבר שהרקדנית שכן יכלה להיות שם גם הייתה שם
15/03/2019 | 14:23
1
לצפיה ב-'אלופים אתם!'
אלופים אתם!
10/03/2019 | 22:07
8
לצפיה ב-'טקס פרסי הטלוויזיה'
טקס פרסי הטלוויזיה
10/03/2019 | 22:03
10
29
אובוי זכו וג'וי זכתה

בינתיים יש כמה הפתעות, כמו "ככה זה" בתור הסדרה הקומית... אעדכן עוד תוצאות בסוף
לצפיה ב-'האינטרנט בא והולך אז אנא סלחו לי על חוסר העדכונים'
האינטרנט בא והולך אז אנא סלחו לי על חוסר העדכונים
10/03/2019 | 22:47
8
לצפיה ב-'ברור למה כדברא לא זכתה'
ברור למה כדברא לא זכתה
10/03/2019 | 23:08
19
לא, לא בגלל שהשנה ליטמן הצטרף ושוב הפסיד לליבי...

אלא בגלל שהשנה גילי הובילה את הנבחרת ולא אביה, אביה עשתה את עבודת הקודש בגלגלצ במקום להוביל את כולם כשגילי באיזה קונגרס טבעוני מגוחך.
לצפיה ב-'שחקנית בסדרה קומית- תיקי דיין'
שחקנית בסדרה קומית- תיקי דיין
10/03/2019 | 23:10
2
27
שחקן בסדרה קומית- אסי דיין
לצפיה ב-'אסי *כהן*, שיר...'
אסי *כהן*, שיר...
11/03/2019 | 11:58
1
8
לצפיה ב-'וואי וואי'
וואי וואי
11/03/2019 | 19:16
3
לצפיה ב-'שחקנית בסדרת דרמה- נעמי לבוב (על הספקטרום)'
שחקנית בסדרת דרמה- נעמי לבוב (על הספקטרום)
10/03/2019 | 23:23
1
7
לצפיה ב-'ידעתי, איך מגיע לה'
ידעתי, איך מגיע לה
10/03/2019 | 23:31
4
לצפיה ב-'שחקן בסדרת דרמה- יהודה לוי (איש חשוב מאוד2) (לא ראיתי)'
שחקן בסדרת דרמה- יהודה לוי (איש חשוב מאוד2) (לא ראיתי)
10/03/2019 | 23:25
4
לצפיה ב-'"על הספקטרום" זכו בכל מני פרסים וזה כל כך מגיע להם'
"על הספקטרום" זכו בכל מני פרסים וזה כל כך מגיע להם
10/03/2019 | 23:29
5
לצפיה ב-'על הספקטרום סדרת הדרמה הטובה ביותר'
על הספקטרום סדרת הדרמה הטובה ביותר
10/03/2019 | 23:33
5
לצפיה ב-'הכפולה מפספסת -פרק פספוסים '
הכפולה מפספסת -פרק פספוסים
10/03/2019 | 14:30
1
18
אז מה עושים שרוצים לדחות את הפרק  האחרון עוד קצת?- התשובה : פרק פספוסים
מחר השבוע האחרון יפתח ..

לצפיה ב-'לא ראיתי...'
לא ראיתי...
10/03/2019 | 22:08
7
אבל מניחה שאת רוב הקטעים כבר העלו ליוטיוב...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ