לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875218,752 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה למרות שזה לא הפורום'
שאלה למרות שזה לא הפורום
03/12/2018 | 16:05
3
31
שלום,
יש לי דלקת ריאות, או היה לי ואני אחרי ומשתעל ללא סוף,
עברתי טיפול תרופתי עם 2 סוגי אנטיביוטיקה, וטיפול אינהלציה?
אבל הרופאה לא רואה שיפור מספק ולא מאשרת לי לחזור לעבודה,
למרות שאני חש יותר טוב..

אני יודע שזה לא הפורום, אבל לא נראה לי שיש כאן פורום מתאים.

מה אני יכול לעשות עם השיעולים?
אני גם עושה טיפול אינהלציה אבל אשתי אומרת שזה ירעיל אותי יותר מאשר יועיל לי.

לצפיה ב-'שיעולי'
שיעולי
04/12/2018 | 10:22
1
20
הי
יש המון מה לעשות ולא נכון לתת "עיצות" במחשב.....
אפשר לשתות תה מצמחי מרפא, תוספי מזון שונים, שאיפות שמנים אתריים וכוסות רוח לגב עליון וריאות  ועוד......

אשמח לסייע בכייף.

בבריאות טובה

לצפיה ב-'יש דבש מנוקה (יקר בטירוף אבל עוזר וגם סוכריות מאותו דבש'
יש דבש מנוקה (יקר בטירוף אבל עוזר וגם סוכריות מאותו דבש
19/12/2018 | 00:40
11
כמו כן תרופת סבתא מצויינת: לקצוץ בצל, להוסיף 1-2 כפות דבש.
לתת לתערובת לעמוד ומידי פעם לקחת כף מהנוזל שהבצל הפריש.
בכל יום לעשות תערובת חדשה.

לא להכניס למקרר אבל יש לכסות את הכלי.

הרבה בריאות
לצפיה ב-'למה לא הפורום? דוקא כן'
למה לא הפורום? דוקא כן
12/01/2019 | 21:18
6
ממליצה: הרבה פרוביוטיקה - לשיקום מערכת העיכול אחרי אנטיביוטיקה ולחיזוק כללי,
צמחי מרפא - נגד שיעול.
אינהלציה - תלוי, מה אתה נושם. אם אתה נושם עדי תפוח אדמה - זה דוקא עוזר מאד. אם אתה נושם כל מיני כימיה - יתכן ואשתך צודקת.

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
20/11/2018 | 12:55
5
34
מנורת מלח כשהיא כבויה או דולקת בחדר במה זה אמור לעזור? קיבלתי 3 קג גבישי מלח הימלאיה ורוד
תודה לכם
לצפיה ב-'מנורת מלח'
מנורת מלח
21/11/2018 | 09:37
3
17
הי
המנורת מלח לא תעשה יותר מידי אם היא דולקת עד שעה - שעתיים.  העיקרון המרכזי הינו שיפור במע' הנשימה וכתוצאה מכך שיפורים בשאר מערכות הגוף.
אפשר לקרוא חומר על חדרי מלח ואז תבין את האפקט.
בהצלחה!
לצפיה ב-'היי'
היי
21/11/2018 | 10:05
1
14
תודה אז להדליק אותה כל היום?
קניתי סטנדרתי גבישי מלח זה על סוללות
לצפיה ב-'תנסה ותחווה'
תנסה ותחווה
03/12/2018 | 07:48
9
לצפיה ב-'היי'
היי
21/11/2018 | 10:11
8
לצפיה ב-'לבעיות נשימה'
לבעיות נשימה
12/01/2019 | 21:14
5
לצפיה ב-'שחיקת סחוס במפרקי הירך. מה עוזר? אשמח להמלצות. תודה'
שחיקת סחוס במפרקי הירך. מה עוזר? אשמח להמלצות. תודה
17/11/2018 | 09:11
2
16
לצפיה ב-'שחיקה'
שחיקה
18/11/2018 | 22:48
17
הי
אין תחליף לסחוס. הפיתרון כרגע זה לסייע בהפחתת כאב ודלקת אם באמצעות עיסויים ותנועתיות ואם באמצעות תוספי מזון שונים.
נטורופת וכל לסייע לך מאוד בעניין זה ובשילוב טכניקות מגע שונות
לצפיה ב-'טיפול בפטריה של כף הרגל שדי מציקה מה לעשות?'
טיפול בפטריה של כף הרגל שדי מציקה מה לעשות?
18/11/2018 | 11:45
1
15

שלום רב
מתעייצת עבור בעלי
מזה כעשרה ימים עם פטריה בכף הרגל[היה בספטמבר בבריכה במקלחות\מלתחות]ללא נעליים.התלונן קצת על יובש ברגליים.לאחר מכן על צריבות חזקות בשתי הרגליים,גירוי עז,אודם,וקילוף של העור,ואי נוחות בהליכה ממושכת.[תחושת שריפה].היה פעמיים אצל רופא עור בקופת חולים קיבל משחת אגיסטן למריחה פעם ביום,ומשחת לימסיל שמאד צרבה לו,יש קצת שיפור במקום אם כי עדיין מתלונן על יובש,גרד לפעמים,יש שלפוחית צהובה מאד קטנה מעל הבוהן אפילו קצת מטושטשת.בהליכה עדיין קצת כואב ומציק.
העקבים של בעלי עדיין אדומים מאד ובעמידה או ישיבה עדיין תחושת יובש\גרד.לאחרונה בלילה מתלונן על תחושת חום חזקה בכיסוי שמיכה מכל סוג כולל הסדין.
לאחרונה בעלי רכש סבון עץ התה ומשתמש בו פעם ,ביום האם יעיל?
כמו כן בעלי מתלונן על תחושת חום עז בבטן ובלשון תחושת מרירות והפה יבש האם יש קשר למצב,הזה?
האם מומלץ שימוש באלוורה לרגל,או הממליס שיש לנו בבית למצב כזה?
האם מומלץ גם טיפול עם נטרופת או רפואה סינית או משולב?
בברכה
איריס בדולח

לצפיה ב-'תגובת שרשרת.....'
תגובת שרשרת.....
18/11/2018 | 22:45
17
הי
כמו שכתבתי קודם - על המלצת טיפול.
ויש קשר מאוד ברור לכל מה שציינת כולל חום ומרירות.
רפואה סינית יעילה מאוד וגם כיוון של נטורופתיה יעזור. לא הייתי משלב בניהם.
סבון עץ התה מעוה וגם אלוורה יכולה להרגיע במקום.
ואני מאמין שכל שבוע תכתבי ולא תתחילי טיפול יעזור יותר?
בהצלחה!
לצפיה ב-'המלצה לפורמולה לסיוע בספיגה במערכת העיכול / תפקודי כבד'
המלצה לפורמולה לסיוע בספיגה במערכת העיכול / תפקודי כבד
11/11/2018 | 18:55
1
14
שלום רב,
יש לי באופן קבוע תוצאה גבוהה של אניזם GGT, הרופאים לא ממש יודעים איך לטפל בזה. תסיסות ובעיות ספיגה ויציאות רכות שמתפרצות לחתיכות קטנות באסלה שיכולות להמשך חודשים.
אני בתפריט של אלימינציה ללא גלוטן ולקטוז מזה שבוע וחצי וזה לא מסייע כלל.
רציתי לדעת אם פורמולה כמו פפאין יכולה להועיל, או משהו אחר שהייתם ממליצים.
לצפיה ב-'מורכב'
מורכב
21/11/2018 | 09:38
8
הי קצת מורכב בכדי לענות לך כאן בפורום בלי להכיר ולשאול שאלות נוספות.
פנה לנטורופת ואחרי ראיון עומק מעריך שאוכל לסייע לך יותר בצורה רצינית ועקבית.
בהצלחה!
לצפיה ב-'DMS +שמן מגנזיום'
DMS +שמן מגנזיום
09/11/2018 | 17:38
1
11
ה-DMS הוא חומר מוביל חומרים אחרים לגוף.

מה שמים קודם? DMS ואח"כ שמן מגנזיום או לחכות X זמן בין מריחת אחד לשני?
תודה
לצפיה ב-'תיקון טעות-DMSO (ולא DMS)'
תיקון טעות-DMSO (ולא DMS)
09/11/2018 | 21:18
16
לצפיה ב-'שימוש במשחות לפטרייה בכף הרגל ומאד צורב מה לעשות?'
שימוש במשחות לפטרייה בכף הרגל ומאד צורב מה לעשות?
06/11/2018 | 11:33
1
12
שלום רב
אודה לעזרתכם
מזה מס ימים אני עם קשקשת לא נעימה על כפות הרגליים ימין ושמאל.
שהפעם זה כנראה יותר חריף.בעבר זה יותר התבטא ביובש קל בכפות הרגליים והרבה פעמים עבור.כרגע כל האזור אדמומי כפות הרגלים רגישות ויש גם שם קשקשת וקצת יובש.
הייתי אצל רופא עור מומחה נתן לי משחת אגיסטן למריחה איך שמרחתי ממש עשה לי צריבה אדירה במקום ומאד לא היה נעים,לאחר מכן החליפו לי למשחת לימסיל ששמתי אותה אתמול ומאד מאד צרבה לי בכף הרגל.
מה עושים כנראה העור שלי מאד רגיש לכל החומרים החריפים האלו במשחות האם יש פתרון אחר? האם יש משחה או קרם טיפולי בשוק לפטריה בכף הרגל פחות חריף? דבר נוסף הייתי היום אצל פודריטסט שאבחן ברגל בעיה של פגיעה בעצב[מורטון נוירמה והמליץ על פנייה לבדיקה עצבית למה הכוונה? האם יש ברפואה המשלימה פתרון לאולפוס ותסמונת נורטון ניורמה? בלילה כתוצאה מאולפוס יש תחושת צריבה שריפה במקום עצמו ומאד מציק ולעיתים מפריע בשינה האם יש לכך פתרון?
אודה לעזרתכם
רוני
לצפיה ב-'רגל לריק'
רגל לריק
06/11/2018 | 19:59
17

כנראה סתם כתבת בשירשור הקודם וראיתי תשובה ולא התייחסת ולא עשית אז מה הציפייה עכשיו?
המלצתי להגיע למטפל ברפואה משלימה: נטורופת שיודע גם רפלקסולוגיה והוא ינחה אותך כי כל מילה שנכתוב מיותרת לחלוטין.

בהצלחה!

לצפיה ב-'אדמומיות סדקים ופטריה בכף הרגל מה לעשות?'
אדמומיות סדקים ופטריה בכף הרגל מה לעשות?
01/11/2018 | 12:45
1
10
שלום רב מזה מס ימים אני עם יובש לא נעים בכף הרגל,יש בכמה מקומות סדקים וחתכים קלים.וגם אדמומיות בשתי הרגלים.הייתי אצל רופא עור שאמר זאת פטריה בכף הרגל ונתן לי למריחה משחת אגיסטן למריחה.[שנסיתי לשים אותה או כל קרם שיש לי בבית זה אמנם קצת מרגיע אבל מיד זה יוצר גירוי נוסף ומגרד מאד וצורב].מה עוד מומלץ לעשות כדי לטפל גם בתחושת היובש ,בשתי כפות הרגליים? מדוע זה מאד אדמומי שם וצורב בכל נגיעה?האם יש טיפול טבעי יעיל להפחתת והפסקת גם הפטריה וגם האדמומיות והצריבה והסדקים בכף הרגל.?
בתודה מראש.רוני
לצפיה ב-'רגל יבש ופיטריק - באה לבקר.....'
רגל יבש ופיטריק - באה לבקר.....
02/11/2018 | 14:49
19
הי
לשים רגלים בגיגית עם מים חמימים עם מלח וקצת שמן עץ התה.
ואז אפשר לשים שמן זית עם שמן עץ התה ולסגור בשקית לכמה שעות.
אפשר ללכת עם גרביים המכילים פסי כסף המסייעים מאוד לכל עניין האקזמות וההזעה.
רצוי לשתות הרבה במהלך היום ולדאוג לאיוורור הרגליים.

יש עוד וזה מספיק לבנתיים,
שבת לשלום

לצפיה ב-'אבנית'
אבנית
29/10/2018 | 21:51
14
האם האבנית שבמיים עושה בגוף אבנית כמו בקומקום ?
אם למשל מבשל עם מיים עם אבנית, שותה מיים עם אבנית יהיו סתימות אבנית בעורקים כמו בקומקום ?

לצפיה ב-'הדבר שצריך להיות הכי אסתטי בגוף - השיניים'
הדבר שצריך להיות הכי אסתטי בגוף - השיניים
27/10/2018 | 13:31
21
רופא מקסים לחיוך מושלם> מומלץ
טיפולי השתלות שיניים, שיקום השן והפה, וטיפולים אסטתיים ברמה הגבוהה והמשתלמת ביותר, ללא הצורך לשבור את קופת החסכון 
לצפיה ב-'השכרת חדר טיפולים, למטפלים בהוד השרון'
השכרת חדר טיפולים, למטפלים בהוד השרון
20/10/2018 | 06:31
10
מעוניינת להשכיר חדר בדירה למטפלים.  חדר יפה  בדירה מקסימה ומאפשרת, עם אנרגיה טובה, השכרה לפי ימים במחיר טוב.   פרטיות , שקט.  למעוניינים 0544339906 .   
אם זה לא הפורום המתאים לכך, אשמח להמלצות איפה לפרסם.  תודה
לצפיה ב-'שווה בדיקה'
שווה בדיקה
08/10/2018 | 07:40
2
31
לצפיה ב-'וזה בכלל שוס!!!'
וזה בכלל שוס!!!
08/10/2018 | 07:43
1
19
לצפיה ב-'אתר מומלץ'
אתר מומלץ
25/10/2018 | 15:17
12
לצפיה ב-'רפואה מגנטית וגלי הלם'
רפואה מגנטית וגלי הלם
15/09/2018 | 11:38
1
26
היי שלום,רציתי לדעת איך מגיעים להיות מטפלים בתחום של רפואה מגנטית (מיטת תדרים), ומטפל בגלי הלם? האם יש מוסד שמלמד את זה? האם מקבלים הכשרה באותו מכון פרטי ששם יש את המכשור לטיפול בגלי הלם ורפואה מגנטית. התחום הזה מאוד מסקרן אותי,ואני יודע שיש תוצאות מוכחות וטובות לשלל בעיות באמצעות ,גם גלי הלם וגם מיטת תדרים. השאלה היא איך ניתן להיות מטפלים בתחום הזה? צריך להיות עצמאים ולפתוח מכון כזה? או שניתן להיות שכיר באותו מכון ששם מטפלים באנשים? מה צריך ללמוד בשביל לעבוד בזה?
לצפיה ב-'זה לא בדיוק מטפל אלא מפעיל מכונה. לא?'
זה לא בדיוק מטפל אלא מפעיל מכונה. לא?
03/10/2018 | 22:34
12
אני מניחה שמי שמוכר את המכשירים האלו מכשיר את האנשים בשימוש בהם,
אני מניחה שאם יש מכשיר שהוא בעל סבירות לחזק תחום טיפולי מסויים, הוא ימכר למטפלים באותו תחום - ברפואה משלימה אני פחות מכירה מכשירים (למעט ציוד מסורתי)
, אבל למשל אצל קוסמטיקאיות, יש המון מכשירים שמפותחים לסייע לקוסמטיקאית ונמכרים רק לקוסמטיקאיות,

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה