לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875218,752 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'מערכת חיסונית חלשה ודלקות עיניים חוזרות'
מערכת חיסונית חלשה ודלקות עיניים חוזרות
18/01/2017 | 19:43
2
36
שלום,
בחורף שעבר חליתי באדנו וירוס בעיניים, באופן חמור יותר בעין ימין. הדלקת נמשכה כחודש וחצי. לאחר שהדלקת עברה כל שלושה שבועות לערך הייתי נדבקת בדלקת ויראלית נוספת, אם כי בעוצמה חלשה יותר. וכל פעם אני משתמשת בסטרואידים. היתה הפסקה של כמה חודשים שלא היה לי כלום, ולאחרונה שוב דלקות חוזרות רק בהפרשי זמן קצרים יותר. אני שמה סטרואידים כמה ימים ואחרי כמה ימים זה חוזר. לרפואה הקונבנציונאלית אין תשובות, אומרים שכנראה זה בגלל שהעין נחלשה ולכן היא נדבקת בקלות.
האם מישהו חווה משהו דומה? האם יש למישהו הצעה לטיפול מהרפואה המשלימה? אני ממש אובדת עצות. אם מדובר בטיפול כגון דיקור וכו' - אשמח להמלצה על מטפל. עדיף מישהו שעובד עם כללית באיזור המרכז.
תודה מראש!
לצפיה ב-'מערכת חיסונית חלשה'
מערכת חיסונית חלשה
21/01/2017 | 18:42
1
32
קודם כל, תבדור את זונתך: היא אמורה להיות עשירה בפירות וירקותו, נטולת חלב ומוצריו, ולה, קפה, מזון מעובד ומזוקק וכמה שפחות בשר.
בנוסף, כדאי לשקול הוספת וויטמין C .
ודבר שלישי חשוב לא פחות: מתח. אין דבר שמחליש את מערכת החיסונית כמו מתח.
אם הנך חי במתח, אז לפני כל הטיפולים, תוספים ומטפלים - טפל במתח הזה.
לצפיה ב-'סיוע בחיזוק מערכת החיסון'
סיוע בחיזוק מערכת החיסון
26/08/2017 | 12:29
73
מערכת חיסון חזקה באה עם תזונה נכונה וגם בסיוע של פרוביוטיקה ג'ארו דופילוס.
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
09/01/2017 | 17:37
2
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'נוטלת יוטירוקס. התחלתי גם שיח אברהם על דעת עצמי'
נוטלת יוטירוקס. התחלתי גם שיח אברהם על דעת עצמי
09/01/2017 | 08:33
70
20 טיפות ביום (סוף סוף בהפסקה מטיפולים וחשבתי שזה יכול קצת לאזן לי את המערכת). האם יש סתירה בין שני הדברים?
לצפיה ב-'שאלה לגבי עירבוב שמנים'
שאלה לגבי עירבוב שמנים
04/01/2017 | 08:58
6
30
שלום,
אני מעוניין להכין שמן הזנה לפנים.
האם אפשרי לערב מס' שמני נשא - זרעי ענבים + אבוקדו + גלעיני משמש? שימשו כבסיס?
לצפיה ב-'כן אפשרי'
כן אפשרי
04/01/2017 | 12:55
3
9
לצפיה ב-'יש יחס "נכון, לכך ? , מי צריך להיות בכמות גדולה יותר?'
יש יחס "נכון, לכך ? , מי צריך להיות בכמות גדולה יותר?
06/01/2017 | 08:30
2
7
לצפיה ב-'רגע, עמוד 56 למטה......'
רגע, עמוד 56 למטה......
06/01/2017 | 16:37
1
15
היי
אם נתחיל ככה לא ייגמר השירשור...... וגם להתחיל לפתוח ספרים מלפני 20 שנה.....
אז או שתקרא חומר מקיף ותלמד או שתנסה ורק מטעויות למודים........
ולהתחיל להסביר על יחס בכמות של מפעל או בקבוק ל-10 CC
אז בהצלחה!

לצפיה ב-'שולח לך בפרטי - תודה'
שולח לך בפרטי - תודה
06/01/2017 | 18:14
5
לצפיה ב-'בעקרון אפשר אבל'
בעקרון אפשר אבל
12/01/2017 | 19:27
1
14
לא כל שמן מתערבב בצורה נעימה עם שמן אחר ,ערבבתי פעם אבוקדו עם אובליפיכה ויצא צבע דוחה ברמות. אפילו שהשמן טוב עקרונית לא יכולתי להשתמש ..
זרעי ענבים , אבודו וגרעיני משמש לא ניסיתי, נראה לי שעלול להתפרק בגלל משקל שונה של השמנים, וגם נשמע לי קצת שמן מדי, אין שם שום דבר קליל לאיזון
חוץ מזה עבור שמן לפנים אני בדרך כלל מעדיפה שמנים עדינים יותר - האבוקדו וזרעי ענבים בדרך כלל משמשים לעיסוי גוף, הענבים יחסית לשמני גוף עדין , האבוקדו אפילו לגוף מיועד יותר להזנה רצינית כמו לשמל בהריון למנעית סימני מתיחה, או לידיים יבשות

לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/01/2017 | 22:01
4
לצפיה ב-'רשימת המומחים בתחומם'
רשימת המומחים בתחומם
03/01/2017 | 18:23
4
79
שלום חברים,
לצורך פרויקט תקשורת מכובד וראוי (שלא אוכל לפרט עליו כעת), אני מחפש את מי שנחשבים לטובים ביותר בתחומם בענפים הבאים:
דיקור סיני
שיאצו
טווינא
צמחי מרפא (הרבולוגיה)
רפלקסולוגיה
נטורופתיה
הומאופתיה
אוריקולותרפיה
פרחי באך
תזונה טבעית
ביופידבק
פלדנקרייז
רייקי
הומוטוקסיקולוגיה
שיטת אלכסנדר
שיטת פאולה
אוסטיאופתיה
כירופרקטיקה

כל המלצה תתקבל בברכה :)
לצפיה ב-'ע נ ק'
ע נ ק
04/01/2017 | 08:05
2
51
היי
ואוו - שאלה ענקית וכה "פשוטה" לענות כי יש כמה השלכות לענין וצריך לבדוק בספרים מהם הפרמטרים הנכונים למטפל טוב: כסף? אמפתי? מצליח בריפוי? לו"ז צפוף? עובד עם ביטוח? רק פרטי? מתנדב? יוצא לשטח? מורה? מלמד? רוכב על אופניים? רכב שרד? מעשן סיגר? סיגריות? אוכל טבעוני? בשר שמן? שותה בירה? קולה?
מהווה דוגמא למטופליו?
מטפל חדש? ותיק? גר במרכז? בדרום? המרפאה נגישה לנכים? סולק גם בכ"א?

בקיצור פלצנות!
אחרי שנדע לאיזה עיתון זה הולך נשלם לך כפירסום......
לצפיה ב-'חבל...'
חבל...
05/01/2017 | 09:32
1
43
לא מדובר על פרסום, אם כי על פרויקט לשידור הציבורי. שירות שאתה משלם עליו ממילא.
הכיוון הוא תכנית מומחים בנושא הרפואה המשלימה, וב"מטפל מוביל בתחומו", התכוונתי לכזה שאינו קיקיוני, שרלטן, מטפל בסלב'ס בלבד וכדו'. מטפל ותיק, אמין, מוכר ומוערך בקהילת המטפלים.

הבנת?
לצפיה ב-'תקרא.....'
תקרא.....
05/01/2017 | 22:03
35
היי
אי אפשר להגיד: שמע.....  אז תקרא.
ראשית אולי יש קצת ציניות אך יש בה מאוד רצינות ורק בהודעה השניה שלך - כתגובה התייחסת למעט פרמטרים שהם חשובים מאוד.
ועדיין אני חושב שזה קצת יומרני ומעלה 'אגו' למטפלים שלא אמורים להיות במקום הזה בניגוד לרופאים.......
נמתין לתשובת המומחים כאן בפורום.........

לצפיה ב-'הילינג חכמת הלב'
הילינג חכמת הלב
28/02/2017 | 16:50
20
הילינג חכמת הלב עוזר 
למצוא שקט פנימי
לתת ללב שלך להיפתח ללא חשש, ולהיזכר כמה את טובה
ולהחזיר לנשמה שלך את השקט והשמחה.

השיטה שפיתחתי מאפשרת לי לשפוך לך אור על נקודות חשוכות
על מנת שתוכלי להבין את התהליכים שאת עוברת
 להתבונן ולגלות את מה שלא ראית עד עכשיו
לקבל כלים חדשים להתמודדות ולמצוא את התשובות לשאלות שמטרידות אותך.
לצפיה ב-'רפלקסולוגיה'
רפלקסולוגיה
19/12/2016 | 20:13
4
54
רציתי לשאול האם לדעתכן/ם אפשרי.
כתוצאה מקרוהן ממנו סובל שנים, אני מתחבר מאוד לטיפול רפלקסולוגיה. מרגיש שזה מרגיע ומתחזק.
מכיוון שאוהב ומתחבר חשבתי ללמוד בעצמי על מנת לטפל בעצמי. האם אפשרי לטפל בעצמי ברפלקסולוגיה או שאין אפשרות ותמיד טיפול כזה צריך שיהיה ע"י מטל אחר ולא טיפול עצמי ? המטרה היא כיוון שאני מרגיש שנזקק להרבה טיפולים ואין צורך להסביר שכך אוכל לטפל בעצמי הרבה כמה שהגוף דורש.

לצפיה ב-'אין ספק שללמוד להיות מטפל יעשיר אותך,'
אין ספק שללמוד להיות מטפל יעשיר אותך,
21/12/2016 | 10:05
36
אבל אם זה במקום לקבל טיפול מאחר, לא בטוח ש"יעשה" את העבודה,
היות ולעיתים רבות קשה לנו לראות את הדבשת של עצמנו ואחר יכול לעזור.

בנתיים- פשוט תתחיל לעסות את כפות הרגליים בקביעות, תבדוק המ נעים לך ומה לא, תכיר את הטקסטורות של האיזורים השונים ברגל, תעקוב אחר שינויים בצבע, מרקם, טמפרטורה, תחושה שלך...ככל שתהינה מזה- כך זה יעזור יותר.

אתה מןה הסתם כבר יודע שרצוי במקרה של הקרוהן, להיות במקום של תחזוקה/מניעה ולא כיבוי שריפות. 

רפואה שלימה
לצפיה ב-'אתה מגיע לכפות רגליים שלך?'
אתה מגיע לכפות רגליים שלך?
31/12/2016 | 19:03
31
אם כן - מה הבעיה? כמובן, אתה יכול לטפל בעצמך.
אם לא - אז בכדי לטפל יש לפתור בעיה טכנית. וגם זה אפשרי, לרוב.
לצפיה ב-'אני מטפלת ברפלקסולוגיה'
אני מטפלת ברפלקסולוגיה
01/01/2017 | 21:01
1
43
ממליצה בחום על הלימוד שמעבר לידע עוברים בו התפתחות עצומה,
האמת היא שאני רק מעט מאד מטפלת בעצמי (למרות שאני מגיעה לכף הרגל ;) ), כי טיפול זה תהליך שיש בו מצד המטופל התמסרות ומצד המטפל , אבחון ועבודה אנרגטית ולכן נכון יותר לקבל אותו ממישהו אחר
מצד שני בזמן הלימוד כל הזמן מחליפים טיפולים, וגם אחרי כמטפל אתה יכול להגיע לטיפול איכותי דרך החלפת טיפולים, שימוש כנסין בסטאז' ועוד

לצפיה ב-''
08/03/2017 | 09:43
4
לצפיה ב-'חוויה אישית - כך אני מטפל בתסמונת הטוראט בה אני לוקה'
חוויה אישית - כך אני מטפל בתסמונת הטוראט בה אני לוקה
18/12/2016 | 16:59
59
אדמין/מנהל יקר , את הטיפול המוצע כאן אין אף רופא אחר המבצע אותו בארץ. המטופלים לא ידעו על זה בדרכים הקונבנציונאליות, וחבל להסתיר מהם את המידע החשוב הזה.
זה עשוי לשפר להקל עליהם ולשפר להם משמעותית את איכות החיים.
אשמח אם תוכל לאשר את הודעתי.
תודה.

מדובר בהתקן דנטאלי לטיפול בתסמונת טוראט.
זהו הטיפול היחידי שעזר לי לאחר שניסיתי כמעט את הכל, ואין שום רופא אחר שמציע אותו והייתי צריך להגיע אליו בכוחות עצמי.
כמו כן, ההתקן עשוי לעזור להפרעות תנועה נוספות כגון פרקינסון, דיסטוניה ולמצבים רפואיים נוספים.
מוזמנים לצפות ולהתרשם.

תיאור מקרה מחו"ל

לצפיה ב-'עקיצת צרעה'
עקיצת צרעה
06/12/2016 | 21:20
2
40
שלום,
לפני חודשיים נעקצתי מצרעה בשוק ברגל ואצבע ביד.
עד כה האצבע בתחושה וצבע שונה עם כאבים באצבע שבאים לביטוי בתחושת זרמים קוצים, ופעם האצבע לבנה כשלג, פעם צהבהבה, פעם שחורה, פעם אדומה והתחושה לא טבעית רגילה.
האם הדבר מוכר, האם זה נורמלי ויחזור לתפקוד תקין עם הזמן או שעלי לעשות משהו או לפנות לבדיקה, איזה?
בתודה מראש
חנה

לצפיה ב-'תגידי-שמעת פעם על רופא? מדוע לחכות חודשיים בעיקר'
תגידי-שמעת פעם על רופא? מדוע לחכות חודשיים בעיקר
08/12/2016 | 17:09
1
29
אם יש לך סימנים כאלה
בא לך לאבד אצבע?

לצפיה ב-' '
01/01/2017 | 21:05
9
לצפיה ב-'ברזל פלורידקס- מינון בהריון'
ברזל פלורידקס- מינון בהריון
08/12/2016 | 14:54
2
32
שלום, אמשח להתייעץ לגבי לקיחת ברזל בהריון
אני שבוע 35, עם המוגלובין 11.7. לקחתי ברזל אלטמן 30 מ"ג וברזל פולקס 100 מ"ג אך לדעתי זה גרם לי לטחורים. לכן החלטתי להחליף לברזל פלורידקס.
מה המינון שעלי לקחת? 2 כפיות פעמיים ביום? או כפית פעמיים ביום?
תודה
לצפיה ב-'לא ציינת את רמות הפריטין והברזל,'
לא ציינת את רמות הפריטין והברזל,
12/12/2016 | 12:26
16
בכל מקרה, תוסף ברזל, גם בהריון כאשר יש דרישה יותר גבוהה של הגוף למינרל הזה, וגם לשאר המינרלים והויטמינים, לא מומלץ.

ניתן להעשיר את התזונה במאכלים עתירי ברזל כגון טחינה, אגוזים, שקדים וקטניות. 
אם אינך צמחונית, עוף לא מעובד ממקור אורגני, ובשר ממקור אורגני הם גם עתירי ברזל.
לצפיה ב-'ברזל'
ברזל
17/12/2016 | 18:08
14
שימי לב, פרנטל מכיל את הברזל.
שימי  לב גם, שבהריון יש חוסר ברזל פיזיולוגי.
לכן 11.7 - זה המוגלובין טוב מאד בהריון.
אל תשכחי גם, שעודף ברזל לא פחות מסוכן מחוסר.
האם יש לך תסמינים  קליניים של אנמיה? ברזל נמוך מאד בדם?
למה את רוצה להוסיף ברזל?
לצפיה ב-' חדשות, כתבות ומאמרים'
חדשות, כתבות ומאמרים
24/11/2016 | 09:54
9
19

לצפיה ב-'היופי של מה שלעולם לא נדע'
היופי של מה שלעולם לא נדע
24/11/2016 | 09:55
25
לפני 30 שנה כמעט, פיקו אייר נסע ליפן, התאהב במדינה ועבר לחיות שם. אייר, כצופה נלהב של רוח האדם, מצהיר שהוא מרגיש עתה שהוא יודע הרבה פחות על יפן  - או, למעשה על כל דבר שהוא - ממה שהוא חשב שהוא יודע, לפני 3 עשורים. במדיטציה לירית זו על חוכמה, אייר מרחיב על תובנה מסקרנת זו, על ידע שנרכש הם הגיל: שככל שאנו יודעים יותר, יותר אנו מבינים עד כמה מעט אנחנו יודעים.
לצפיה ב-'זורקים תרופות לפח או לאסלה? אז תפסיקו'
זורקים תרופות לפח או לאסלה? אז תפסיקו
24/11/2016 | 09:55
25
86 אחוז מהישראלים לא מחזירים תרופות שאינן בשימוש לבתי המרקחת, מה שעלול להוביל להרעלת פירות וירקות.

מה משרד הבריאות מתכנן בנושא
לצפיה ב-'מחקר: איך ייראה העולם ללא בשר'
מחקר: איך ייראה העולם ללא בשר
24/11/2016 | 09:56
9
מה יקרה אם כל העולם יהפוך לטבעוני? מחקר חדש מראה שפרט למניעת הריגתם של בעלי חיים רבים, מהלך כזה יציל את חייהם של כ-8 מיליון איש בשנה וגם יעזור לסביבה
לצפיה ב-'איזו מציאות אתם יוצרים לעצמכם?'
איזו מציאות אתם יוצרים לעצמכם?
24/11/2016 | 09:57
13
מציאות אינה דבר שאנו חווים. היא נוצרת במוחנו. אייזק לידסקי למד את השיעור החשוב הזה מכלי ראשון, כשנסיבות חייו יוצאות הדופן הביאו לתובנות חשובות. בהרצאה אישית זו, הנובעת מהתבוננות פנימית, הוא מדרבן אותנו לחדול מלתרץ תירוצים, מלהניח הנחות ומלחשוש. הוא מאיץ בנו לקבל עלינו את האחריות הנהדרת כיוצרים של המציאות שלנו.
לצפיה ב-'כיצד לנתח חוויות חיים - שליליות וחיוביות'
כיצד לנתח חוויות חיים - שליליות וחיוביות
24/11/2016 | 09:58
12
לצפיה ב-'דרך חדשה לריפוי לבבות ללא ניתוח'
דרך חדשה לריפוי לבבות ללא ניתוח
24/11/2016 | 09:58
12
במפגש של ההמצאה הרפואית והתרבות הילידית, קרדיולוג הילדים פראנץ פרוידנטל מתקן חורים בלבבות של ילדים ברחבי העולם, בעזרת מכשיר שנולד מתוך האריגה המסורתית הבוליביאנית בנול. "הבעיות המורכבות ביותר של זמננו," הוא אומר, "יכולות להיפתר בעזרת טכניקות פשוטות, אם אנחנו מצליחים לחלום"
לצפיה ב-'סביבה או גנטיקה? מה סוד החיים הארוכים של הקשישים ביפן'
סביבה או גנטיקה? מה סוד החיים הארוכים של הקשישים ביפן
24/11/2016 | 09:59
15
פרופ׳ רפי קרסו, וחוקר אריכות החיים הבריאה אופיר פוגל, יצאו ליפן לנסות להבין מהן הסיבות האפשריות לאריכות החיים הבולטת במקום, ומה אנו יכולים ללמוד מהם וליישם כאן בארץ.

צפו בחלק הראשון של המסע המצולם
לצפיה ב-'אושר: גזור ושמור'
אושר: גזור ושמור
24/11/2016 | 10:00
21
אם התורשה וגורמים נסיבתיים אחראיים ליותר ממחצית מאושרנו, מה נותר לנו לעשות למען עצמנו?
עשרה כללים לאושר שנמצאים כולם בשליטתכם

לצפיה ב-'שמנים אתריים'
שמנים אתריים
22/11/2016 | 03:21
5
44
היכן ניתן למצוא שמנים אתריים אורגניים? אשמח למקור אמין ואיכותי.
כמו כן האם ניתן לחשוף תינוקת בת שנתיים לשמן לבונה, לבנדר או אקליפטוס במבער או בדרך אחרת על מנת להקל על הנשימה וגודש של חורף?

לצפיה ב-'תינוק אתרי....'
תינוק אתרי....
22/11/2016 | 07:19
26
היי
אין סיבה להשתמש באקליפטוס לתינוקות אם יש שמנים חלופיים בטוחים יותר וזאת כדאי לעשות מול מטפל שיכיר אותך ואת התינוק וייתן הדרכה מפורטת ולא המלצות באינטרנט שגם עלולות יותר להזיק........
אגב, אישית, לא הייתי נוגע בלבונה במקרים אלו.
בהצלחה!
לצפיה ב-'למה לא עלי אקליפטוס?'
למה לא עלי אקליפטוס?
22/11/2016 | 11:28
1
40
עלי האקליפטוס במים חמים על הרדיאטור זה פשוט מעולה - גם האדים עצמם מקלים על הנשימה
במידה שאין לך אפשרות, אפשר שמן הדס שהוא יותר עדין או אקליפטוס רדיאטה, עם אדים קרים למשל
שמן לבונה ולבנדר לא כל כך רלבנטיים פה

לצפיה ב-'עלים מול שמן'
עלים מול שמן
22/11/2016 | 20:25
16
היי
עלים הם יותר עדינים מהשמן עצמו!
דווקא אין לי בעיה עם שמן לבנדר שאפשרי מאוד לתינוקת.
ועדיין ממליץ להגיע למטל לטפל במקביל בכל מה שצריך כי לא רק באדים ענין הנשימה.....

לצפיה ב-'לנוקות יש נירולי'
לנוקות יש נירולי
26/11/2016 | 18:21
15
יש גם תערובות שמנים וכנות במיוחד לתינוקות
לצפיה ב-'ספק לתמציות ארומטיות אורגניות וטיפול במע׳ נשימה'
ספק לתמציות ארומטיות אורגניות וטיפול במע׳ נשימה
17/12/2016 | 12:41
22
לספק הזה יש מבחר נרחב של תמציות ארומטיות (״שמנים אתריים״) איכותיות:

כעיקרון, הדפת התמציות במבער היא הדרך הבטוחה ביותר לשימוש בארומתרפיה. זאת משום שבדרך זו מתבצעת הספיגה הקטנה ביותר של התרכובות הארומטיות למחזור הדם (דרך הנשימה).
תמצית ארומטית של אקליפטוס (Eucalyptus globulus), היא אכן יעילה בהפחתת גודש והקלה על הנשימה, אך היא עלולה לגרות את דרכי הנשימה בתינוקות ופעוטות וכן במקרים של שיעול יבש או על רקע אלרגי.
שימוש בתמצית ארומטית של לבונה בטוח יותר, אך יש תמציות זולות יותר ומתאימות לא פחות כגון הדס, רבנסרה, פרגוניה, הל, תפוז וארז.
חורף בריא ונעים

לצפיה ב-'פדים לרגליים לניקויי רעלים'
פדים לרגליים לניקויי רעלים
20/11/2016 | 09:19
4
33
בוקר טוב

לפני זמן מה הזמנתי פדים לניקויי רעלים,ששמים על כפות רגליים לפני שינה.
השאלה?האם לשים כל לילה-או מידי פעם.-לא היו הוראות,הכל כתוב בסינית
תודה לעונים
רות
לצפיה ב-'פד חמצני.....'
פד חמצני.....
21/11/2016 | 19:03
1
24
היי
לדעתי הפדים האלו לא עושים כלום!
אם תשימי אותם חשופים באוויר תהיה אותה תוצאה - ענין של חימצון......
ובטח לא כפיתרון מושלם אם אין תמיכה תזונתית, פ"ג ואלמנטים נוספים......
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על תגובתך'
תודה על תגובתך
21/11/2016 | 19:35
16
היום אעשה ניסוי ואשאיר פד אחד פתווח.
בבוקר שקמתי-הפד הייה שחור לגמרי.
בברכה
רות
לצפיה ב-'פדים'
פדים
22/11/2016 | 11:30
18
אני לא כל כך מאמינה בגימיקים בכלל, וספציפית את הפדים לא בדקתי
תחפשי בגוגל באתרים של מי שמוכר את זה אולי יהיה כתוב
ולניקוי רעלים - מה שצריך לעשות זה להוריד את עומס הרעלים מהכבד, על ידי הפסקת הכנסת רעלים לגוף , ואכילה של מזון פשוט בריא וקל

לצפיה ב-'כל לילה'
כל לילה
26/11/2016 | 18:19
11
לצפיה ב-'אשמח לעזרה מומחים בהריון ולידה'
אשמח לעזרה מומחים בהריון ולידה
17/11/2016 | 22:59
1
37
שלום לכולם.
כרגע בהריון ברוך ה'. בבית 2 ילדים וזה הריון שישי.
היסטוריה עגומה של תסמונת אשרמן ומעל 8 ניתוחים היסטרוסקופיות כדי להציל את רחמי. זה קרה בעקבות הפסקת הריון שלישי בשבוע 21, עובר ללא דופק. לאחר שנים של שיקום הרחם והרירית הצלחתי להרות.

כעת, חשד ממשי לשיליה נעוצה. מלחיץ ומפחיד מאוד שכן זה מהווה בכוונה ישירה לי וגם לרחם שממש איני רוצה שיוציאו אןתו.
חיפשתי בכל הרשת ולא ראיתי שום טיפול, לא קונבנציונלי ולא טבעי.
האם אין לרפואה המשלימה מה להציע בנושא???
לצפיה ב-'במצב כזה אקוטי צריך ללכת יד ביד עם הרופא'
במצב כזה אקוטי צריך ללכת יד ביד עם הרופא
21/11/2016 | 17:04
17
אם הרופא שלך היום לא מספיק טוב אז תלכי לחוות דעת נוספת, לרופא יותר בכיר,
אבל אחנו כמטפלים לא יכולים להתערב כאשר את במצב שהרופא מכריז שיש סיכון חיים
מומזנת להיעזר במטפל אנרגטי לתמיכה כללית ואולי להציל את המצב אפילו, אבל לא במקום הרפואה הרגילה אלא לצידה ואם אפשר בשיתוף פעולה
לצפיה ב-'ניקוי רעלים'
ניקוי רעלים
08/11/2016 | 14:15
18
77
אשמח לקבל מידע על אופציות קיימות, אני מבינה שהדעות חלוקות בנושא, אבל הגוף שלי זועק לסיוע (ואני אחת שיחסית מקפידה על תזונה בריאה).

לצפיה ב-' כשהתזונה בריאה'
כשהתזונה בריאה
08/11/2016 | 21:55
1
57
 הגוף פחות זקוק לניקוי.
ניקוי יעשה עבודה נקודתית בלבד שיכולה לגרום  לשוק ולהתפרש כהתקפה.
אם הוא זועק לסיוע- כדאי לחשוב מהו הסיוע שהוא מחפש:
להתאים תזונה נכונה יותר?
לעזור לגוף לשיפור המטבוליזם?
לתמוך בוויסות רגשי?

לצפיה ב-'תזונה זו נקודת התחלה טובה'
תזונה זו נקודת התחלה טובה
13/11/2016 | 15:32
31
אבל את בודאי יודעת כמוני שיש רעלים שמגיעים ממקורות אחרים - סטרס, אויר, מים ...

לצפיה ב-'השאלה היא מה זה יחסית ומה זה תזונה בריאה'
השאלה היא מה זה יחסית ומה זה תזונה בריאה
13/11/2016 | 17:19
1
43
מסתבר שכל אדם מגדיר אחרת תזונה בריאה, כולל מומחים לתזונה.
אז אני באמת שלי, הולכת כאן על המכנה המשותף שעליו כולם מסכימים - ללא סוכר וקמח לבן, ללא שמנים מזוקקים, ללא כימיקלים ומזונות מתועשים
והאמת, למרות שאני לא כלכך מרשה לעצמי אורגני - אז בירקות ובפירות שאנחנו אוכלים יש המון רעלים,
הבשר, שאינו בריא גם במיטבו, עמוס בתוספים ורעלים מיותרים,
המים לא בכל מקום ראויים לשתיה ...
אז
מה זה ניקוי רעלים - בעצם כל השיטות כאחת מנסות להפחית את הרעלים למינימום האפשרי - כלומר שלפחות בתקופת הניקוי מה שתכניסי יהיה אורגני לגמרי, ולהוריד כל דבר אחר למעט תרופות חיוניות. לאכול מעט ופשוט ולשתות הרבה ואז הכבד מתפנה לנקות את הרעלים שהצטברו, ומערכת העיכול פנויה לפנותם החוצה.
מה זה מעט?
שיטה אחת מציעה אורז עם מעט ירוקים
שיטה שניה מדברת על מיצי ירקות ופירות
שיטה שלישית מדברת על נוזלים צלולים או אפילו מים
ויש שיטות מתונות יותר (אבן סנה למשל) בהם יש תפריט מגוון יותר, שקצת יותר דומה לתזונה רגילה.
האם אחת טובה מרעותה?
לאו דוקא. לטעמי כל שיטה מתאימה לצורך מסויים ולאדם מסויים.
אני במסגרת לימודי הנטורופתיה עשיתי את ניקוי האורז, ומאז אני מתחלחלת רק למחשבה על הניקוי הזה, ובקושי מכניסה אורז לפה. לעומת זה מכירה אחרים שצום מיצים מרעיב אותם רק מהמחשבה והאורז מעולה עבורם כי הוא נותן תחושבת שובה
אז תבחרי מה שמתאים לך תזונתית
והכי חשוב זה להוסיף אלמנטים תומכים - אני למשל מוסיפה תרגילי יוגה ומדיטציה תומכים , לפעמים עיסויים או רפלקסולוגיה, שחרור רעלים דרך העור בהזעה, מברשות ועוד.
בתום הניקוי יש צמחי מרפא לחיזוק הכבד , מערכת העיכול או כל מערכת שלא מתפקדת כהלכה,

לצפיה ב-'עלית בדיוק על הנקודה'
עלית בדיוק על הנקודה
14/11/2016 | 11:36
35
לחיות בכללי זה לא בריא - יש זיהום אוויר, יש הרבה רעלים שמגיעים מכל מקום, כולל מהירקות והפירות, ולשינוי תזונתי לתזונה בריאה 100% או אפילו "רק" קרוב לזה יש מחיר כבד מאוד שאני לא היחידה שלא מוכנה לשלם אותו.

ניקוי רעלים שנמשך שנה, כמו שהוצע לי בעבר, זה משהו שגם אם יבטיחו לי שהוא יעבוד במלוא הוודאות, אני לא אוכל לעמוד במסגרת הזאת, וגם כמו רוב האנשים, אני מעדיפה משהו שיורגש בטווח זמן קרוב יותר (מה גם שמי יודע מה צפוי לי בשנה הקרובה).

הומלץ לי לבדוק את אפשרות הניקוי של ד"ר רודריגז, זה נשמע קצת מפחיד, אבל זה משהו שיכול לספק הקלה מיידית - כמובן עם הקפדה על תזונה בריאה כמה שניתן גם אחרי.

בתור התחלה במקום להתחיל את היום עם קפה אני מתחילה אותו עם מים חמים עם לימון, ומנסה להפחית בקפה ובממתיקים בכללי, אבל זה לא קל.
לצפיה ב-'תזונה תזונה תזונה'
תזונה תזונה תזונה
13/11/2016 | 19:14
2
46
רבנים חיים עד גיל 100, ראיתם פעם רב ששובר את הראש שלו יותר מידי על תזונה,או רץ על חוף הים, או רב טבעוני או צמחוני או מי יודע מה,ובכל זאת מעריכים חיים,הם אוכלים קצת מזה קצת מזה קצת מזה,הרב כדורי ז"ל הלך לעולמו בגיל 107, שקט נפשי והרוגע  הפנימי שיש לאנשים האלו זה הסוד האמיתי,ברור שיש מקום לתזונה ומי שיטרוף כל יום פרה שלמה יקבל בעיות,  שמירה על משקל תקין פעילות גופנית מתונה והרבה הרבה שקט נפשי,זה הסוד האמיתי ואני לא דתי.
אנשים מחפשים היום פתרונות קסם,אבל אין דבר כזה
לצפיה ב-'הזכרת לי בדיחה ישנה'
הזכרת לי בדיחה ישנה
14/11/2016 | 11:39
1
63
מה הרב אוכל לארוחת הערב?

את מה שהרבנית מגישה לו

מעבר לכך - אני מאוד מסכימה עם הגישה שלך, אבל באווירה הלחוצה של ימינו קשה לרבים, גם לאנשים דתיים, למצוא את השלווה הזאת.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
14/11/2016 | 17:48
39
לכול אדם יש לחצים לכל אחד יש בעיות,החכמה היא ללמוד לחיות עם זה במינימום פגיעה בבריאות שלנו,לא נצליח להגיע לשלווה נפשית כמו שיש לנזיר בודהיסיטי במנזר שאולין. אבל אפשר ללמוד איך להסתכל על הדברים אחרת,יש אנשים שנולדו עם אותו שקט פנימי,אבל אפשר גם לנסות ללמוד,אבל זה דורש מאמץ,והיום אנשים רוצים דברים באופן מיידי כאן ועכשיו

לצפיה ב-'זה לא המקום הנכון לשאלה'
זה לא המקום הנכון לשאלה
19/11/2016 | 20:14
9
40
המקום הנכון הוא - אצל המטפל, מאבחן וכתוצאה מהאבחון יודע להגיד אם יש צורך בניקוי ואם כן - באיזה סוג.
לצפיה ב-'אני מסכימה איתך מאוד'
אני מסכימה איתך מאוד
19/11/2016 | 20:23
8
31
אבל היות שאני לא סומכת על דפי זהב, העדפתי שלא לבחור אקראית מטפל-מאבחן משם ולקוות שהוא מקצועי+מבין בניקוי רעלים, ולכן שאלתי פה, מתוך נקודת הנחה שיש כאן אנשים אמינים שמבינים בנושא וידעו להמליץ לי על האפשרויות הקיימות ולאן לפנות.

לצפיה ב-'אם הבנתי אותך נכון, את רוצה המלצה למטפל?'
אם הבנתי אותך נכון, את רוצה המלצה למטפל?
19/11/2016 | 21:51
7
36
למה את חושבת, שפורום תפוז זה מקום יותר בטוח מדפי זהב?..

את צריכה מאבחן טוב, שיאבחן אותך, ואם וכאשר יתברר שאת אכן זקוקה לניקוי רעלים, כפי שאת חוששת, יגיד לך לאיזה סוג ניקוי את זקוקה ואיזה דרכים לעשות אותו הוא ממליץ לך. את יכולה גם לבקש לתרץ, כמובן.

את יכולה לפנות לRCP או לאיחוד לנטורופתיה ולקבל מהם רשימת המטפלים. כך תדעי שאת מגיעה למישהו מוסמך.
לצפיה ב-'תהיתי איך להגיב לך'
תהיתי איך להגיב לך
19/11/2016 | 22:14
1
53
3 אנשים הגיבו לפנייך בצורה נעימה וסיפקו לא מעט מידע רלוונטי ומועיל, התגובות שלך כוללות גם נימה נוזפת וגם זלזול. אני באמת לא מבינה למה הגבת לי בכלל, אם עצם הפנייה שלי בפורום כל כך צורמת לך.

לצפיה ב-'סה"כ ניסיתי לעזור לך, לא פחות ולא יותר'
סה"כ ניסיתי לעזור לך, לא פחות ולא יותר
20/11/2016 | 01:16
14
לצפיה ב-'RCP זה סתם אוספי כסף'
RCP זה סתם אוספי כסף
21/11/2016 | 16:43
4
42
אני גם הייתי מהפריירים שחשבו שיש פה משהו רציני שיאחד את כל האיגודים של המטפלים , נרשמתי , שילמתי, המלצתי לאנשים להרשם ויעצתי להם איך לארגן את הנתונים כדי להבדיל בין מטפל בכיר למי שלמד קורס מזורז של יומיים.
בסופו של דבר ראיתי שהם לא מצליחים (או מנסים) לאחד את האיגודים, לא משפרים את הרישום של המטפלים, ועוסקים הרבה בפרסום של המכללה של המנהל,
כמי שמטפלת בדי הרבה שיטות, יש לי בעיה להרשם לכל כך הרבה איגודים שלא קשורים זה לזה, ולהבין מי מבין העמותות והאיגודים הכפולים באותו תחום היא הנכונה
נכון להיום אני רשומה רק ברפלקסולוגיה ומורי קונדליני יוגה, ובשאר בתחומים שאני מטפלת מעידות עלי התעודות או הנסיון או המלצות ...

לצפיה ב-'נרשמים פעם אחת בכל התחומים שלך - זה בדיוק היתרון'
נרשמים פעם אחת בכל התחומים שלך - זה בדיוק היתרון
21/11/2016 | 16:59
3
23
של RCP למטפלים. זה חוסך לך תשלום להרבה איגודים שונים.
היתרון עבור המטופלים בכל שהם מקבלים מטפל עם תעודות לא מזויפות+החזר כספי מקופת חולים וחברות ביטוח.

לגבי פעילות האגוד - אני לגמרי מסכימה אתך, שמאז שבחרו במנהל הנוכחי לא נעשים מאמצים לאחד את כולם (שזאת היתה המטרה הנעלה  הראשונית!) ויש יותר מידי פרסום שלא אמור להיות שייך לפעילות האיגוד.
ועדיין יש כאן את היתרונות לשני הצדדים. :)
לצפיה ב-'לגבי חברות הביטוח'
לגבי חברות הביטוח
01/01/2017 | 21:09
2
16
מסתבר שמטופלים שלנו קיבלו החזר בתקופה שלא עשינו RCP, ובלי שום הסדר שלנו עם החברה
גילינו, די להפתעתנו יש לומר, כשלמטופל יש הסכם על החזרי רפואה משלימה, והוא מביא קבלה שכתוב עליה עיסוי רפואי, הוא מקבל החזר

לצפיה ב-'יפה!'
יפה!
01/01/2017 | 22:17
12
שמחה לשמוע.:)
לצפיה ב-'ביטוח'
ביטוח
02/02/2017 | 20:26
16
היי
כעובד עם חברות הביטוח כבר מעל 10 שנים - אין ולא היה דרישה מהם על RCP וכל מטופליי מקבלים החזרים או לחילופין משמלים השתתפות עצמית ואין כל בעיה.
הביטוח מסבקש תעודות וביטוח אחריות מקצועית וקבלה  מעבר לזה לא מעניין אותם כלום!!!

לצפיה ב-'ניקוי רעלים'
ניקוי רעלים
22/11/2016 | 10:49
26
מאמר שלי מתוך האתר שלי.

העיקרון החשוב ביותר שיש לדעת בנושא ניקוי הגוף הוא, שאת פעולת הניקוי מבצע הגוף בעצמו, ורק הוא. כוחות ומנגנונים פנימיים שונים הנמצאים בגוף הם אלה שפועלים ומבצעים את העבודה החשובה הזאת.
לא התזונה המיוחדת, לא שתייה מרובה של מים [המעיקה מאד על הכליות], לא סאונה מחניקה ומזיקה, הגורמת לעליית חום הגוף ולהזעה מוגברת, גם לא פעילות גופנית, טובה ככל שתהיה, גם לא צמחים שונים, להם מייחסים סגולות אלה ואחרות ובוודאי לא תרופות למינייהן [משתנות ואחרות], לא אלה הם שינקו את הגוף, אלא הגוף עצמו, ורק הוא, מבצע את פעולת הניקוי העצמי.

לגוף דרכים ומנגנוני הפרשה שונים הפועלים כל הזמן כדי לסלק החוצה פסולת ורעלים: צואה, שתן, הזעה, ליחה, שיעול, עליה בלחץ דם, תהליכים דלקתיים, הם רק חלק מדרכי הגוף לטפל בהם.

מקורות הפסולת והרעלים הינם רבים:תזונה גרועה, אוויר מזוהם, תרופות, תכשירים קוסמטיים וחומרי ניקוי איתם באים במגע, כימיקלים במזון, הם רק מספר דוגמאות לגורמים מזהמים.
מצבים נפשיים קשים כמו חרדות, פחדים, דכאון וכד', וכן תשישות כתוצאה מחוסר מנוחה ושינה, מייצרים בגוף תהליכים מזהמים.

אמנם הגוף פועל כל הזמן כדי להתנקות, אבל לעיתים קרובות, בגלל התזונה ואורח החיים המודרני הקלוקלים, כמויות הרעל המצטברות בגוף הן כל כך גדולות, שמנגנוני ההפרשה הרגילים אינם עומדים בעומס, וכך נוצר תהליך של הרעלה פנימית של הגוף.
אוטוטוקסמיה [הרעלה עצמית] הינו השם של ספרו של ד"ר ג'ון ה. טילדן, וגם תאור נכון למצב הגורם למחלות השונות. בספר  מסביר הכותב את משבר הרעלת הקיים בגוף הגורם למחלות ונזקים רבים.
ניקוי הגוף מפסולת ורעלים הינו תנאי חשוב ביותר כדי ליצור תהליך ריפוי.

כאמור, הגוף הוא זה שפועל לניקויו העצמי. אבל הוא זקוק לתנאים מסויימים כדי שיוכל לבצע פעולה זאת ביעילות ובהצלחה. החשיבות של מתן תנאים אלה, גדולה במיוחד במקרים של אנשים שאינם מתחזקים את גופם כראוי, והגיעו למצבים של נזקים וחולי.

ראשית יש לסלק את כל גורמי הבעיה, שחלקם פורטו קודם לכן. יש ללמוד ולבצע תזונה טבעית נכונה, צמחונית אורגנית, ככל האפשר, לבצע נשימה ותרגילי נשימה נכונים, לנוח ולישון מספיק, להרגיע את הנפש ולהתרחק מכל גורם מזהם ככל האפשר.
צעדים אלה הם התחלה חשובה ביצירת תהליכי ניקוי משמעותיים לגוף. תהליך הניקוי הוא איטי יחסית, ונמשך זמן רב.
לעיתים, לא די בצעדים אלה, ויש לנקוט בצעדים נוספים כדי להשיג את המטרה.

בשיטה הטבעונית נעזרים בשיטות תזונתיות שונות כדי להעצים את תהליכי הניקוי: תזונה על בסיס פירות וירקות טריים בלבד, ללא מזון מבושל, תזונה על בסיס פירות מסויימים בלבד וצומות רפואיים, הם דוגמאות אופייניות.
הטענה הבסיסית היא שהאדם הינו חיה צמחונית. כל מזון שמקורו מהחי אינו מתאים למאכל אדם וגורם לתת תזונה, להרעלת הגוף ולמחלות.
בנוסף יש להדגיש, שגם מזונות מבושלים מייצרים בגוף כמויות מסויימות של פסולת. לכן כשרוצים לנקות את הגוף, יש לצמצם או להימנע מאכילת מזונות אלה.

שתיית מי מעיינות טהורים לפי הצורך, ולא בהפרזה, הינה הדבר הנכון בזמן תקופת ההתנקות. משקאות קלים ותעשייתיים, מזהמים את הגוף. כך גם קפה, תה וכד'.
אין לשתייה מרובה מידי כל ערך כשמדובר בניקוי הגוף. להפך, שתיה יתר על המידה, מחלישה את הכליות. נוזלי הפירות והירקות האורגניים הם החומר הנכון לסחיבת הפסולת והרעלים מהתאים השונים, החוצה.

בזמן תהליך הניקוי חשובים מאד המנוחה והשינה. גוף עייף לא מטפל בעצמו כראוי. תהליכי הניקוי והריפוי, הנעשים ע"י הגוף, דורשים אנרגיה מרובה. אנרגיה זאת זמינה לגוף אם יקבל מנוחה רבה. גוף פעיל ינצל את האנרגיה שלו לצורך הפעילות ולא תישאר לו מספיק לצורך הטיפול העצמי שלו בניקויו.
ניתן לקבוע חד משמעית, שעיקר תהליכי הניקוי והריפוי נעשים בזמן שינה ומנוחה.

ומה לאחר תקופת הניקוי?
אם חוזרים להרגלים הגרועים, כאילו לא נעשה דבר. עד מהרה נימצא את עצמנו באותו מצב של בריאות לקוייה, כפי שהיה קודם לתהליך הניקוי.
כדי להמשיך ולקצור את הפירות הבריאותיים שניקוי הגוף הביא, יש לקיים תזונה ואורח חיים נכונים, ובכך לאפשר לגוף להשאר בריא.
פגשתי הרבה אנשים האוכלים וחיים לא נכון, ומידי פעם צמים או אוכלים יום שלם רק פירות, כדי להתנקות. זאת שיטה פסולה. יכולות הגוף לשקם את עצמו הולכים ופוחתים ככל שחוטאים כלפיו יותר.
השמירה היום יומית על הבריאות היא החשובה, ואין דבר אחר שיוכל להשתווות בחשיבותו לכך.  

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה