לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70077,007 עוקבים אודות עסקים

פורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

Y elem הוקם ע"י עמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון (ע"ר)

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה! שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד. הכנסו גם ל Y elem- אתר התמיכה והמידע המלא שלנו.

האתר והפורום נולדו מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל מי שמבקש זאת.

המשך >>

לצפיה ב-'שבת נעימה לכולם '
שבת נעימה לכולם
20/04/2018 | 17:14
30
לצפיה ב-'איפו עלם '
איפו עלם
18/04/2018 | 19:14
1
60
מה קרה שעלם נעלמו מהפורום? 
לצפיה ב-'אנחנו כאן '
אנחנו כאן
20/04/2018 | 15:00
37
שלום שיר,
אנחנו פה.
מתנצלים על האיחור בתגובות, היתה תקלה.
כדי לפתור אותה אנחנו עובדים על משהו חדש ומאד מאד מגניב.
נשמח שתצטרפי אלינו.
רותם
Y ELEM
לצפיה ב-'חניכה שלי מספרת שהיא רוצה להתאבד'
חניכה שלי מספרת שהיא רוצה להתאבד
16/04/2018 | 16:50
1
122
אני מדריכה ואחת החניכות סיפרה שנמאס לה לחיות, אני לא בטוחה שהיא רצינית והמורים מעורבים וגם ההורים. אני לא חושבת שזה דבר שבאמת יקרה ובכל זאת רוצה לגרום לה להעיף את המחשבה הזאת...
לצפיה ב-'חניכה שרוצה למות'
חניכה שרוצה למות
20/04/2018 | 15:05
69
שלום רעות,
כשבני נוער אומרים שנמאס להם לחיות הם לפעמים קוראים לעזרה ולפעמים באמת רוצים למות. אם היא שיתפה אותך בכך סימן שהיא סומכת עליך ונותנת בך אמון.
אני שמחה לשמוע שהמורים מעורבים ושגם ההורים שלה יודעים. היא כנראה זקוקה לעזרה משמעותית כדי שתוכל להרגיש טוב יותר.
בנתיים, תהיי לה לאוזן קשבת. תקשיבי לה, תאמיני לה, תחבקי אותה אם היא מבקשת - וזה הרבה. 
אי אפשר "להעיף" את המחשבה הזו, אבל אפשר לתת מקום להרבה מחשבות אחרות שיחזקו אותה ויעודדו אותה.
מניחה שלא פשוט לשמוע אותה אומרת את הדברים האלה, אבל טוב שיש לה אותך.
מוזמנת להמשיך לשתף פה.
שבת שלום
רותם
לצפיה ב-'אי אפשר להיכנס לצ'ט אחד על אחד'
אי אפשר להיכנס לצ'ט אחד על אחד
10/04/2018 | 19:38
1
54
אי אפשר להיכנס לצ'ט אחד על אחד. כשלוחצים על התמונה מעביר ל"צור קשר"
לצפיה ב-'האם הסתדר?'
האם הסתדר?
20/04/2018 | 15:05
34
לצפיה ב-'בעיות כלכיות '
בעיות כלכיות
07/04/2018 | 21:11
1
76
הי - אני בן 16 - נער בכיתה י"א שמצטיין בלימודים - אני גר באזור חדרה אך לומד בחיפה
משפחתי נמצת במצב כלכלי קשה וכמעט מצליחה לסיים את החודש
הדבר גורם לי להילחץ כי אני חושש שזה ישפיע על הלימודים ( תיכון ואקדמיה)
נסיתי למצאו עבודה אך לא מצאתי אחת שתשתלב עם הבגריות ( יש לי בגריות בעוד חודש) ואני לר יודע מה לעשות
לצפיה ב-'בעיות כלכליות'
בעיות כלכליות
20/04/2018 | 15:08
42
שלום עומר,
ראשית, סליחה על העיכוב בתגובה.
מהפנייה שלך אני מבינה שאתה נער אחראי מאד ורגיש.
נשמע שכרגע אתה צריך להתרכז בבגרויות. בחודשי הקיץ תוכל למצוא עבודה והרוויח קצת כסף. אני יכולה להבין את החשש שלך מפגיעה בלימודים, אבל חשוב לי שתדע שבית הספר יכול לעזור למשפחתך במימון הלימודים בתיכון ובעתיד תוכל לקבל מלגות כדי ללמוד באקדמיה. 
האם בבית הספר יודעים על הקושי הכלכלי של משפחתך?
רותם
לצפיה ב-'חייבת לדבר עם מישהו'
חייבת לדבר עם מישהו
31/03/2018 | 22:33
1
177
ואני לא קטינה מאוד מאוד וקשה בכל אני חייבת לדבר עם מישהוא 
מישהוא אמיתי 
לא יכולה להתקשר לערן שאני שונאת אותם בכל מקרה או ל1202 שגם זה לא הנוא היחיד אז לא דווקא הם) כרגע 
המדריכה שלי מעלם עזבה אותי כך שאין לי אפילו את הידיעה שאוכל לדבר איתה  
ואני חייבת 
ואין אף אחד בעולם שיכול להקשיב לי או לשמוע באמת ואני לא יודעת איך להתמודד עם זה פתאום ואני כבר לא מאמינה בלכתוב ולשתף כאן או בכל מקום אחר כי בסוף אף פעם אין באמת מענה למרות שכן עוזר לפרוק אז לפחות זה 
בכל מקרה בגלל שמוצש כל הצאטים סגורים ובגלל שלול המועד רוב המקומות שהיתי אולי הולכת אליהם לדבר סגורים גם וקשה לי ממש ואין אפילו שום פיתרון באופק 
וקשה לי שהיא הלכה 
מאוד 
היא היתה היחידה שהתחילה אולי קצת להבין ולהתקרב ואז היא הולכת ככה ומשאירה אותי בהכי רע שלי לא חושבת שהיא מבינה עד כמה ובכל מקרה אין מה לעשות הלכה ואני לא יודעת מה לעשות עכשיו. אז אני אוכלת המון ומדרדרת את המצב הבריאותי הגם ככה לא טוב לי ומדברת עם גברים שרק רוצים לנצל אותי כי היי הם מקשיבים ומדברים לפחות ומסכימה לעשות דברים בשביל כסף מהם ולא נושמת טוב ורק רוצה לנוח קצת ולדבר קצת למרות שבעצם באלי ממש לצעוק ובאלי ממש לצעוק לכל האנשים שיודעים שאני במצוקה שלמה הם פשוט עוזבים אותי ככה למה הם אף פעם לא ישבו לדבר איתי ולהקשיב אני חייבת כי אני לא יכולה ככה לבד וזה הורג אותי ולא אני לא אובדנית אבל אז מה?? אז לכן אתם לא יכולים? אף אחד לא יקשיב לי אם אני לא אגיד שאני מתאבדת ואני לא אגיד כי הדבר הכי מפחיד בעולם זה אישפוז וקצת הסתבכתי כאן אבל בקיצור רע לי אין לי עם מי לדבר זהו. 
ואני לא קטינה אבל מתחת ל21 

לצפיה ב-'מצוקה'
מצוקה
20/04/2018 | 15:15
74
שלום לך א',
ראשית, מתנצלת מאד על העיכוב במענה. היתה תקלה טכנית שמנעה מאיתנו להגיב, אבל כעת הכל בסדר ואנחנו עובדים על מציאת פתרון מוצלח יותר לתקשורת, כדי שיהיה קל, פשוט ונעים לכתוב ולהגיב.
אני קוראת בין השורות את תחושת הבדידות העצומה שלך. ההרגשה שאף אחד לא רואה ואף אחד לא יכול לעזור. את מספרת על מדריכה מעלם שהיה לך קשר טוב איתה, אבל אפילו היא עזבה..
באיזה פרוייקט זה היה? האם סיימתן את הקשר בגלל הגיל?
כאן אצלנו בפורום אפשר לכתוב עד גיל 21 ואני מבינה שאת עוד לא שם. אז נכון, אנחנו לא תמיד זמינים ונכון שזה לא כמו לפגוש מתנדבת או מדריכה פנים אל פנים, אבל מבטיחים לנסות לעזור.
אשמח אם תכתבי מה את עושה בחייך ואם זה מתאים גם מאיזה איזור את בארץ כדי שנחשוב יחד על אפשרויות למקומות בהם תוכלי לקבל ליווי ותמיכה.
רותם

לצפיה ב-'חייבת לדבר עם מישו חלק ב '
חייבת לדבר עם מישו חלק ב
31/03/2018 | 22:40
97
אוףמשו השתבש בסדר של ההודעה למטה 
רציתי להוסיף 
שאבא שלי כבר לא מכור וגם לא מאונן כל הזמן וכל זה וגם די רגוע בבית ורע לי כאן בכל מקרה למרות שפאקינג מושלם וטוב ומעולה כאן בשיא הרצינות 
ואני לא יכולה עם לדעת שלא נשאר לי אף אחד בעולם כי כל מי שיש עכשיו הם סתם כאן ולא באמת אכפת להם ואני האמנתי לה שהיא היתה שם אבל היא הלכה ועכשיו אני לבד לגמרי ועם הרבה מידי דברים להתמודד איתם ובלי דרך לדבר על זה 
והפורום הזה לא יכול לעזור בשיט כי זה מסך סך הכל כי כמו הכל זה לא באמת אף פעם אף אחד לא יכול להיות באמת ולהשאר 
אוף 

לצפיה ב-'הפרעות אכילה'
הפרעות אכילה
28/03/2018 | 22:48
1
66
אני לא יודעת מה עובר עליי.  אני רוצה עזרה אבל אני לא יכולה באמת לספר את זה לאף אחד. זה קשור אליך ומה שאני אוכלת. אני מתאמנת המון וכרגע נמצאת בנסחרת ספורט שאני עושה וזה אומר שאני אמורה להיות עם צורת גוף מסויימת(רזה ). הקיץ עליתי במשקל ואני בדיאטה עוד מאוקטובר. כן ירדתי במשקל אבל איך הורדתי אותו גרם לי נזק שאני לא יודעת איך לפתור, אני לא יכולה לבוא ארוחה אחת מבלי להרגיע אשמה על כך שאכלתי ולבסוף להקיא את מה שאכלתי.  אני לא מצליחה לפתוח את זה.. יש אפילו ימים שאני מרעיבה את עצמי מהמחשבה שאני לא זכיתי אוכל הזה.. שלא עבדתי בשביל להשיג אותו.. אני צריכה עזרה..
לצפיה ב-'הפרעות אכילה'
הפרעות אכילה
20/04/2018 | 15:24
23
שלום מילה,
גאה בך מאד על הפנייה אלינו ומתנצלת על כך שהמתנת זמן רב לתגובה.
היכולת להודות בבעיה היא חלק משמעותי מהפתרון. 
תחושת האשמה המלווה אותך לאחר שאת אוכלת, ההרעבות וההקאות - מצריכות טיפול משמעותי מחוץ למסך המחשב. אם לא תקבלי עזרה הנזקים ילכו ויתרבו ויהיה יותר ויותר קשה להתמודד עם זה (למשל הפסקת מחזור, צמיחת פלומת שיער על העור, חולשה ועוד). 
כדי להמשיך להיות בנבחרת ספורט עליך להחזיר שליטה לידייך לקבל עזרה. נשמע שכרגע את לא שולטת בזה. האם תוכלי לשתף בכך את מאמנת הספורט שלך? אולי את היועצת בבית הספר? אני יודעת ומבינה שקשה לעשות זאת, אבל זה הכרחי.
רותם
לצפיה ב-'כבד'
כבד
25/03/2018 | 01:08
1
64
(אני לא קטינה)
יש דברים שכל הזמן מציקים לי מהעבר ואני לא מרגישה שאני יכולה לספר אותם לאף אחד וגם אם היתי רוצה אין באמת למי. 
אבל זה דברים שגורמים לי להמון בילבול ותסכול ושינאה עצמית ופשוט אני במקום ומצב ממש נורא בחיים שלי כרגע מהרבה בחינות וגם מבחינה בריאותית ולכן אין לי בכלל פניות או כוח להתמודד עם כל זה לבד אבל גם אני לא יכולה לשתף ואני מרגישה חסרת אונים לגמרי ומנסה להדחיק לפעמים אבל זה לא עובד ואני מפחדת נורא ובעיקר כבד לי ממש וזה גורם לי להרגיש נורא ונוראית ועצם המחשבות גורמות לי להרגיש שאני הבן אדם הכי נורא בעולם ואני לא יכולה להתמודד עם להיות הבן אדם הכי נורא בעולם כי אני צריכה להתמקד בלשרוד ובלהבריא ואוף אין כאן פואנטה סתם אובדת עצות לגמרי ומיואשת, ומיואשת גם מא.נשים ולא סומכת על אף אחד כבר וזה נורא מפחיד ככה 
לצפיה ב-'לשתף'
לשתף
26/03/2018 | 18:58
33
הי אנונימית,
המילה שכתבת בשורת הנושא בהודעה שלך מתארת מצויין את ההודעה עצמה:
כבד.
כל הבלבול,התסכול,ההאשמה העצמית- כל אלה הם מעמסה עצומה על כתפייך.
אין סיבה שתחזיקי את כל זה לבד. בטח אם את מתמודדת גם עם נושא רפואי.
זה שכל זה מעסיק אותך עכשיו לא הופך אותך לאדם נוראי.
ההיפך.
אני מציעה לך לנשום נשימה עמוקה.
לרכך את הביקורת העצמית.
את זקוקה לכוחות שלך. וביקורת עושה את הפעולה ההפוכה.
בשלב הבא הייתי מזמינה אותך לצ'ט שלנו , כדי לדבר ולשתף ובעיקר כדי להחלץ מה"לבד" הזה שדיברת עליו ושמקשה כל כך את ההתמודדות. כל התמודדות.
כתבת שאת לא קטינה. 
הפורום שלנו מיועד לבני נוער עד גיל 21.
במידה ואת מעל גיל 21- תכתבי לי ונחשוב על מקומות נוספים שיוכלו לסייע לך ולהיות איתך בהתמודדות.
אם את עוד לא בת 21, את מוזמנת להמשיך לשתף פה בפורום כמה שתרצי.
מחכה לשמוע ממך,
שלך,
שחר
לצפיה ב-'זהות מינית'
זהות מינית
24/03/2018 | 02:02
105
היי, אני בת 18+
ואני רוצה לבדוק את הזהות המינית שלי.
במהלך חיי היתה לי משיכה חזקה ממש ל2 בנים ואני יודעת שאני אוהבת בנים ונמשכת אליהם. אבל בזמן האחרון אני חושבת כל הזמן רק על בנות ואני מסתכלת רק על בנות וככל שאני חושבת על בנות בקטע המיני יותר, אני ממש רוצה לנסות את זה ואני מתחילה להסתכל על בנות במבט שונה (אני חושבת שאולי אני בי), אבל אני רוצה קודם להתנסות עם בת ולראות אם אני באמת מתחברת לזה או שזה רק במחשבה שלי ובדמיון שלי או שזו תקופה כמו שאומרים "זה גיל שרוצים להתנסות ולמצוא את הזהות המינית".
הבעיה שלי היא שאני לא יודעת איך אני אגיע למצב שאני מתנסה כי אני לא יודעת איך להתחיל עם בנות ואני מפחדת נורא.
יש לכם עצות?
לצפיה ב-'אני לא מקובלת'
אני לא מקובלת
22/03/2018 | 21:50
2
79
היי בכיתה שלי לא כל כך מתחברים אליי והם פוגעים ומעליבים יש ילדה שקוראים לה אגם והיא כל הזמן פוגעת ומעליבה ושאני אומרת אותה היא אומרת שהיא לא עשתה כלום ומפילה את האשמה עליי מה אני עושה?!!!!!!!!?????
לצפיה ב-'שלום אנונימית'
שלום אנונימית
23/03/2018 | 04:52
36
מוזמנת לפנות אלי בפרטי. אנסה לעזור לך
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום!'
ברוכה הבאה לפורום!
26/03/2018 | 18:48
20
הי אנונימית יקרה,
ברוכה הבאה לפורום שלנו. ותודה על השיתוף שלך על מה שעובר עליך בכיתה.
תוכלי לספר באיזה כיתה את והאם יש עוד מישהו שיודע מה את עוברת?
זה לא פשוט שיש כאלה שפוגעים ומעליבים בכיתה.
יש בכיתה גם כאלה שהם חברים שלך? יש חבר או חברה טובה שעוזרים לך לעבור את התקופה הזאת?

אשמח לקרוא עוד ממך ולנסות לחשוב ביחד מה ניתן לעשות.
מחכה לשמוע ממך,
שלך,
שחר
לצפיה ב-'עוזב את הבית '
עוזב את הבית
15/03/2018 | 22:08
1
76
אני עוזב את הבית שלי יהיה לי יותר טוב ברחוב מאשר עוד רגע עם ההורים האלה אני מתכנן לעזוב ביום שני איך להתחמק מהם עד אז?
לצפיה ב-'בית'
בית
26/03/2018 | 18:42
36
.כתבת את ההודעה לפני יותר משבוע.
כתבת שאתה עוזב את הבית.
תוכל לשתף מה גורם לך לרצות לעזוב את הבית?
אם תרצה, תוכל להכנס לצ'ט שלנו ולשוחח באופן פרטי עם אחד מהתומכים שלנו.
תוכל לשתף ולראות מה האפשרויות שעומדות בפניך.
האפשרות של ללכת לגור ברחוב היא קשה ולא מובנת מאליה בכלל.
לפני החלטה כזאת כדאי לבדוק שכל האפשרויות האחרות נבדקו.
מאמינה שהכי טוב יהיה לשתף את הצ'ט או אותנו או אדם קרוב בסביבתך בסיבות למעשה כזה.
אני בטוחה שנוכל לחשוב ביחד על דרכים שיוכלו להפוך את היום-יום שלך לטובים יותר.

מחכה לשמוע ממך,
שלך,
שחר
לצפיה ב-'מרגישה חרא'
מרגישה חרא
15/03/2018 | 03:46
1
81
לפני יומיים ידיד מהעבודה ואני דיברנו בערב , הזמנתי אותו אלי , בקטע ידידותי בלבד ולצערי הוא קלט את המצב אחרת וניסה לדחוף למגע ואינטמיות , הוא נשוי וכל פעם הבהרתי לו שאין סיכוי והוא פשוט המשיך רק מסג רק חיבוק רק דקה , אמר לי להיות בשקט , נתתי לו לעשות לי מסג , טעות טעות טעות אני ככ מתחרטת , איכשהו מצאתי את עצמי מתחת עם בגדין כמובן והוא זז מעלי גם עם בגדים ואני מתחננת שיפסיק ושאני לא מרגישה טוב , אחרי כמה דק שנראו לי נצח הוא קם ואמר שיזוז ... 
מה היה שם בדיוק עד עכשיו זה רץ לי הלוך ושוב במחשבות ... 
מרגישה אשמה שאמרתי לו לבוא , הייתי צריכה לראות את זה 
מרגישה ילדה קטנה ולא מישהי בת 33... 
לצפיה ב-'לא אשמה'
לא אשמה
26/03/2018 | 18:37
25
הי יעל,
תארת חוויה קשה. 
כשמצד אחד את מבקשת,אומרת,מתחננת בפני אותו אדם מהעבודה שיפסיק והוא לא מקשיב ומתעלם ומבצע מעשה אלים שלא רצית בו כלל.
כתבת שאת מרגישה אשמה על שהזמנת אותו. האשמה במעשה היא כולה שלו. 
עברת משהו קשה, אין צורך שתוסיפי לבלבול, לכאב ולקושי גם אשמה.
האשמה לא שלך.
כתבת שאת בת 33. הפורום שלנו מיועד לבני נוער ולכן אני מציעה לך לפנות לאתר שיכול להמשיך איתך את השיחה.
מקום נוסף שאת יכולה להתייעץ איתו ( על איך את מרגישה, מה את יכולה לעשות)  נמצא בכתובת הבאה:

אני ממליצה לך לטלפן או להכנס לצ'ט באתר שלהם. לשתף במה שעברת ולראות מה את יכולה לעשות כדי להרגיש טוב יותר.

שלך,
שחראשמה
לצפיה ב-'בלבול'
בלבול
08/03/2018 | 22:45
1
66
יש לי חבר אני אוהבת אותו ואני רוצה אותו אבל אני רוצה נפרד...

לצפיה ב-'חבר'
חבר
26/03/2018 | 18:27
22
הי XOXO יקרה, 
תודה על מה שכתבת.
תוכלי להסביר לי למה התכוונת כשכתבת שאת רוצה את החבר אבל בנפרד? 
תודה,
שחר
לצפיה ב-'בבקשה תגידו לי מה קורה לי'
בבקשה תגידו לי מה קורה לי
05/03/2018 | 00:56
1
115
זה דווקא די מצחיק.
מקווה שזה לא ישעמם את מי שקורא.
אני רואה עכשיו את הסדרה הרמון ויש בי הרגשה נוראית. אני נזכרת בכל מיני אנשים מהחיים שלי שמזכירים את הדמות "שבתאי" אנשים שלא היה לי בנוח איתם. אני רוצה להקיא בכל פעם שאני רק נזכרת בסדרה. 
אני סיפרתי לחברה הכי טובה שלי על כל מיני דברים שקרו לי אבל אני לא מחשיבה את זה כהטרדה... הם כולם קראו עם אנשים שהרבה יותר מבוגרים ממני... מורים שלי... מדריכי טיולים... אני בת 17- אני לא מטומטמת... אני יכולה לדעת מתיי הטרידו אותי או לא... אבל למה אני מרגישה ככה כל פעם שאני רואה את הדמות של שבתאי בסדרה? אוליי סתם הסדרה לא מתאימה בשבילי... אבל משהו מרגיש לי רע.. מוזר ואחר פשוט מזעזע... נוראי אין לי איך להסביר... כואבת לי הבטן כל הגוף שלי מתכווץ עולות לי דמעות ואני מתחילה להכנס לסטרס... אני רוצה לעצור את זה... כל המצב רוח שלי הולך... אני אפסיק לצפות בסדרה... אבל קראתי עכשיו באינטרנט ואני מתחילה לתהות... מה אם קרה לי משהו ואני שכחתי אותו מרוב הדחקה...? אני מניחה זאת מפניי שכל שנות היסודי שלי נראות לי כמו ענן אפור אחד גדול... כל מה שאני זוכרת זה סיפורים מההורים שלי... על חרם.. והתעללות.. ואני מצד אחד חיובי, לא זוכרת את הזוועות אבל הצד השלילי בדבר הוא - חסרות לי שנים שלמות מהחיים... בגלל מה שההורים שלי מכנים: טראומה...

אני באמת לא יודעת מה לחשוב... יהיה מדהים אם אנשים באמת קראו את זה כי אני ממש משעממת... אין לי מה לעשות לגביי מה שאני מרגישה ואני פשוט לוקחת את הכל רחוק מידיי... זה סך הכל סדרת טלוויזיה... 

אבל יהיה נחמד אם מישהו ישתף חוות דעת... 
קשה לי היה נורא לכתוב את זה... ואני פשוט לא יודעת למה!

לצפיה ב-'פגיעה מינית'
פגיעה מינית
05/03/2018 | 10:24
67
נ' יקרה,
סדרת הטלוויזיה "הרמון" על גואל רצון ונשותיו בהחלט גורמת לחוסר נוחות. הסיפורים מזעזעים והפגיעה בנשים ובילדות קשה ועצובה.
מהדברים שכתבת אני מבינה שמשהו בסידרה מהדהד לך באופן אישי לחיים שלך, למקומות שבהם אולי ניצלו גם אותך. התחושה הזו יכולה להיות מבלבלת מאד, במיוחד כשהזכרונות מעורפלים. 
את מספרת שהורייך מדברים על "טראומה". אולי תוכלי לשאול אותם על זה כדי לעזור לעצמך להבין?
בכל מקרה מציעה לא להישאר לבד בתקופה הזו.
שמחה שפנית אלינו ומזמינה אותך להמשיך לכתוב ולשתף.
תקשיבי לעצמך ולתחושותייך.
איתך,
רותם
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
23/02/2018 | 19:38
2
108
אני מרגישה לבד אפילו ילדים שמדברים איתי אני מרגישה שלא באמת אכפת להם ממני כולם צבועים ואני ברגישה לבד בהפסקות ואני לא יודעת מה לעשות 
לצפיה ב-'שלום אנונימית'
שלום אנונימית
24/02/2018 | 10:48
68
מוזמנת לפנות אלי לשיחה בפרטי 
תודה ויום נפלא 

לצפיה ב-'מה נשמע?'
מה נשמע?
04/03/2018 | 19:27
35
הי אנונימית,
עברו כמה ימים מאז שכתבת את ההודעה. מה שלומך היום?
מבאס להרגיש שאין על מי לסמוך וגם מבאס להיות לבד בהפסקות.
באיזו כיתה את לומדת?
מה את עושה כדי להתקרב לחברים ולנסות ליצור קשרים עמוקים יותר?
רותם
לצפיה ב-'דיכאון דיכאוני ביותר'
דיכאון דיכאוני ביותר
19/02/2018 | 20:27
3
119
היי, אני ממש חדשה פה. כנראה הטלפון שמע אותי מדברת לעצמי ושם לי פרסומת של זה באינסטגרם, תאמת שזה דווקא מעשה די נחמד. אז אני בדיכאון כבר כמה חודשים, אני כל הזמן מצליחה לצאת ממנו ואז הוא שואב אותי אליו בחזרה. אני כבר לא כלכך הולכת לבצפר. ואני ממש מחפשת מישהו לשתף אותו, כי כמה אפשר לדבר לעצמך, יש לי הרבה חברים טובים שגדלתי איתם ואני נחשבת ״אהובה״ ברוב המקומות שאני הולכת אליהם. אבל תמיד יש בי את התחושה שאני מסתובבת בחברת אנשים שאוהבים אותי אבל אני עדיין מרגישה לבד. אני ממש מחפשת מישהו (או מישהי, זה לא באמת משנה) בגילי שיהיה חבר נפש, כזה שאני יכולה לספר לו הכל, לא רק את הדברים הטובים, והוא יחבק אותי ויבכה איתי ביחד. חבר נפש, כזה שלא אכפת לו מה חושבים עליו, כזה שיהיה ספונטני והרפתקאני מידי, כמוני. אני ממש מחפשת חבר כזה כבר מלא זמן, ואני כבר ממש מיואשת. אז אם הוא לא פה, אולי הוא מחכה לי בעולם אחר, עולם טוב יותר
לצפיה ב-'שלום Sunset'
שלום Sunset
20/02/2018 | 12:09
64
מוזמנת לפנות אלי לשיחה בפרטי
תודה ויום נפלא 
לצפיה ב-'חבר נפש'
חבר נפש
24/02/2018 | 23:58
55
הי Sunset  יקרה,
טוב שהגעת אלינו לפורום.
את מוזמנת להמשיך לשתף בכל מה שעובר עליך.

סיפרת שאת כבר תקופה לא הולכת לבית ספר.
ועל כך שאת סובלת מתקופה של דיכאון שאת מצליחה להחלץ ממנו מדי פעם.
מה שלומך עכשיו? 
איך הימים עוברים בימים שבהם את לא הולכת לבית הספר?

כתבת שאת מוקפת באנשים שאוהבים אותך, וזה מצוין.
אם תרצי, אשמח אם תוכלי לשתף אותנו מהם הפעולות או הדברים שעוזרים לך לצאת ממצבי הדיכאון. 

שיתפת בתקוה שיש לך למצוא חבר נפש, כזה שתוכלי לספר לו הכל, ממש הכל..
אני ממש מבינה את השאיפה הזאת למצוא מישהו שאפשר להיות איתו בלי הרבה מסיכות.

לפעמים אדם כזה מגיע במהלך החיים שלנו, ואפשר להרוויח קשר מיוחד וחדש.
לפעמים, וגם זה קורה, קשר עם אדם שנמצא בסביבה שלנו, אפילו קרוב, יכול פתאום להתחזק ולההפך ליותר משמעותי.
האם יש מישהו בסביבתך שאת חושבת שאפשר לחזק איתו או איתה את הקשר? 

מחכה לקרוא עוד ממה שתבחרי לכתוב, 
שלך,
שחר

לצפיה ב-'אשמח לעזור'
אשמח לעזור
05/03/2018 | 22:40
25
היי אני בת 15 וממש אשמח לדבר איתך ושתשתפי אותי...
לצפיה ב-'סיפור על עצמי הדפוקה'
סיפור על עצמי הדפוקה
19/02/2018 | 13:10
1
111
זה סיפור על עצמי, ילדה מפגרת ממושב שרחוק מהעיר שיום אחד פשוט החליטה שמשעמם לה והיא צריכה אקשן אז היא רבה עם החברים הכי טובים שלה ועכשיו היא לבד בבית ספר, והיא מתדרדרת בלימודים, ובגלל האגו שלה היא לא יכולה  ללכת ולהתנצל או לדבר איתם והיא גם לא יכולה לספר על זה לאף אחד כי היא תמיד צריכה לשחק את "החזקה" שכלום לא מזיז לה.
ולא מספיק שדפקתי לעצמי את החיי חברה ואת הלימודים גם התאהבתי באחת מהילדות בחוג אנגלית שלי שלא לומדת איתי באותו בית ספר (ובגלל זה היא בערך היחידה שלא רבתי איתה), ופעם אחת היינו בחדר לבד והיינו די קרובות והיא התקרבה אליי ונלחצתי כי לא הבנתי מה זה אומר עליי אז המצאתי תירוץ מפגר וברחתי משם. ייאי איזה כיף לי.
עכשיו הכל די מביך בינינו ועכשיו אני מרגישה סתם כמו ילדה מפגרת שבוכה באיזה פורום.
תודה על ההקשבה, הייתי צריכה להוציא את זה.

לצפיה ב-'סיפור על עצמי'
סיפור על עצמי
19/02/2018 | 20:24
54
שלום לך,
החיים במושב יכולים להיות משעממים מאד, אבל הדביקות לאנשי המושב והמרחק מאנשים אחרים יכולים להיות לא פשוטים בכלל.
לא כתבת בת כמה את, אבל אני מבינה שאת בתקופה לא משהו בבית הספר, לא משהו עם חברים (בלשון המעטה) ודי מבולבלת מחיי האהבה שלך...
בעיני הפנייה שלך לפורום היא צעד חשוב בניסיון לצאת מהפלונטר אליו נכנסת. את מאד מודעת לעצמך ומכאן אולי אפשר לעשות שינוי. את ממש לא חייבת לשחק אותה "החזקה" בכל מקום. לפעמים דווקא כשאנחנו מראים קצת רגישות או אפילו את החולשות שלנו, יכולים לקרות דברים מעניינים.
מה קרה עם חברייך? על מה את צריכה להתנצל?
אולי אפשר לפנות ליועצת בבית הספר ולבקש שתעזור לך לשפר את המצב הלימודי?
ולגבי הנערה מחוג האנגלית... נשמע שקצת נבהלת ממה שכמעט קרה לך איתה, ומהרגשות שיש לך כלפיה, אבל אולי ירגיע אותך לדעת שזה קורה ללא מעט נערות בגיל ההתבגרות ולפעמים זה חלק ממסע חיפוש הזהות העצמית. זה עדיין לא אומר שאת לסבית (וגם לא אומר שלא..).
אנחנו כאן ונשמח להמשיך ולקרוא את מחשבותייך. מוזמנת לספר מה קרה עם החברים (אם זה מתאים לך).
נעים להכיר
רותם
לצפיה ב-'מאוהבת!!'
מאוהבת!!
12/02/2018 | 22:51
1
91
חברה אני מאוהבת וקשה לי!! הוא לא מאוהב בי!! איך לגרום לו??
לצפיה ב-'בדקת? '
בדקת?
19/02/2018 | 20:26
42
הי הודיה,
קודם כל, נחמד לשמוע שאת מאוהבת
אהבה חד צדדית היא באמת עניין קצת מסובך,
אבל... איך את יודעת שהוא לא מאוהב בך?
נסי להתקרב אליו לאט לאט ותבדקי אם משהו מתפתח בינכם. אולי הוא עוד ישים לב?
רותם
לצפיה ב-'חיים קשים'
חיים קשים
04/02/2018 | 22:33
2
122
אני מרגישה שכולם צבועים אליי ... כאלו אף אחד באמת לא אוהב אותי וכולם חברים שלי בגלל שעברתי התקפה מינית ... אני מרגישה כול כך לבד ואני נדחפת לכל מקום וכל הזמן מנסים לשנות אותי ולפעמים אני חושבת מה היה קורה עם לא הייתי בחיים .. ואני כל כך עצובה <font>תודה לכן</font>
לצפיה ב-'מוזמנת לפנות אלי בפרטי'
מוזמנת לפנות אלי בפרטי
05/02/2018 | 14:50
52
לצפיה ב-'היי מעיין'
היי מעיין
09/02/2018 | 20:48
40
היי מעיין, ברוכה הבאה לפורום ותודה שכתבת ושיתפת.
כתבת שעברת תקיפה מינית ואני בטוחה שזו היתה עבורך חוויה קשה. תרצי לשתף אותנו מה קרה? איך את מתמודדת עם זה?
מה גורם לך להרגיש שאת נדחפת? מדוע את חושבת שאנשים צבועים אליך?

נויה Yelem

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ