לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70127,012 עוקבים אודות עסקים

פורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

Y elem הוקם ע"י עמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון (ע"ר)

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה! שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד. הכנסו גם ל Y elem- אתר התמיכה והמידע המלא שלנו.

האתר והפורום נולדו מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל מי שמבקש זאת.

המשך >>

לצפיה ב-'אישי'
אישי
30/04/2019 | 21:06
105
דיכאון כבד
לצפיה ב-'מרגיש בודד'
מרגיש בודד
27/04/2019 | 16:58
149
אני רוצה לדבר עם מישהו ואין לי עם מי..
אני אחרי פרידה של קשר שהיה 6 שנים... אחרי הפרידה וגם כשהייתי בקשר הרגשתי בודד.. אין לי ממש חברים וגם אף אחד מהחברים או ממי שאני מכיר לא יוצר קשר.  כאילו לא מתעניין בי אלא רק אם אני שולח הודעה.. אני מרגיש בודד ועצוב. מרגיש שלא באמת אכפת למישהו ממני. נמאס לי מהחיים האלה.

אני מדבר עם אנשים על ... כדי שיהיה לאנשים תשומת לב בי וירצו להכיר אותי אבל אני עושה בדיוק את ההפך ומרחיק את כולם
לצפיה ב-'הודעה חשובה לבאי הפורום '
הודעה חשובה לבאי הפורום
22/04/2019 | 11:33
119
שלום לכולם,
פורום זה איננו פעיל יותר.
אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר http://www.yelem.org.il/
או בקבוצת הפייסבוק "גחליליות - הכניסה לבנות בלבד".
צוות Y elem
לצפיה ב-'אני לא רוצה לחיות'
אני לא רוצה לחיות
16/04/2019 | 22:04
2
182
אז שלום אני בת 14 מהמרכז 
ואני רוצה להתאבד זה התחיל מי ילד שהטריד אותי מינית ואני עכשיו כל הזמן חותכת את עצמי אני רוצה למוות אני לא יודעת מה לעשות חוץ מי מחשבות להרעיב את עצמי או מתחת לפסי רכבת ואני לא הולך לשום פסיכולוג ושום פסיכיאטר כי ממש קשה לי לשטף אני רוצה שתיתנו לי עצות איך למות ממש קשה לי ואני יודעת שלא כל החיים הם מושלמים אבל אני אוכלת את עצמי על זה ועל תגידי לאף רשויות בבקשה אני ממש רוצה להתאבד אני לא יודעת כבר מה לעשות עם עצמי אולי לחתוך את הגרון בבקשה עצות תודה.....

לצפיה ב-'דואגים לך'
דואגים לך
22/04/2019 | 11:15
77
שלום לך,
ההודעה שהשארת כאן מדאיגה מאד.
הפורום הזה כמעט ואיננו פעיל, אבל אנחנו רוצים להושיט לך יד ולעזור לך.
רוצות להזמין אותך להצטרף אלינו לקבוצת "גחליליות - הכניסה לבנות בלבד" בפייסבוק. יש לנו שם קהילה מקסימה של נערות וצעירות שתומכות אחת בשנייה ועוזרות להתמודד.
מהמעט שסיפרת נשמע שעברת אירוע קשה של הטרדה מינית. אין סיבה שתשארי עם זה לבד. לא מגיע לך לפגוע בעצמך. יש דרכים אחרות להקל על הכאב.
מוזמנת אלינו <3
רותם
גחליליות
לצפיה ב-'את חייבת ליישם'
את חייבת ליישם
28/04/2019 | 21:40
42
אני אומרת לך שאלל תתאבדיי החיים אף פעם לא יהיו קלים תמיד יהיו מכשולים אבל תראי לעצמך שאת מסוגלת, תפסיקי לחיות בידיעה שאם תתאבדי הכל יהיה מושלם אבל הכל לא יהיה מושלם!! את חייבת לספר להורים שלך לפחות לאמא שלך או ליועצת יש כל כך המון אנשים שיכולים לעזור לך אבל בבקשה התאבדות זה לא הפתרון לכלום! בתור בנאדם מאמין אני אומרת לך שלכל דבר יש מטרה ושום דבר לא קורה סתם הכל מתוכנן והחיים האלו הם מבחן שלם ואת צריכה לדעת איך להתמודד איתם ואני אומרת לך שתקחי דברים בצורה הגיונית אם קרה לך משהו תספרייי למישהוו שאת סומכת עליוו את חייבת לספרר ושוב התאבדות זה ההפך הגמור מבסדר.
את חייבת להבין שלאף אחד פשוט לאף אחד אין חיים מושלמים כמו שכל אחד רוצה. לכולם בחיים יש קשיים וכל אחד מתמודד עם זה בצורה שונה ואני מקווה שתנסי להבין את את מה שרשמתי אוהבת❤️ וממליצה לך לראות סרטונים של הרב יגאל כהן את כל כך תשתני ותראי הכל בצורה חיובית ואת גם תפסיקי לחשוב ככה. 

לצפיה ב-'חברים..?'
חברים..?
14/04/2019 | 20:46
2
65
אני כיתה י עברתי לפני שנה לפנימייה ומאז נתקתי קשר עם החברות היחידות שהיו לי בפנימייה יש לי חברים אבל אין לי חבר/ה טוב/ה ואני בן אדם שחייב לספר דברים ולא אוהבת לשמור דברים אצלי . בלי שום קשר עכשיו חופש פסח ואין לי מה לעשות אין לי עם מי להיפגש בזמן שכולם נהנים . אשמח לעצה מה לעשות מיואשת כבר.. :( 
לצפיה ב-'מוזמנת להצטרף'
מוזמנת להצטרף
22/04/2019 | 11:18
31
אהלן ע',
מזמינות אותך להצטרף ל"גחליליות - הכניסה לבנות בלבד" בפייסבוק.
זו קהילת וירטואלית לנערות וצעירות שהוקמה כדי להיות קהילה תומכת לצעירות.
הקבוצה בפייסבוק הרבה יותר פעילה מהפורום הזה. מוזמנת להצטרף!
מחכות לך שם
גחליליות
לצפיה ב-'מוזמנת לפנות אלי בפרטי '
מוזמנת לפנות אלי בפרטי
25/04/2019 | 03:50
23
לצפיה ב-'מה שקורה לי'
מה שקורה לי
10/04/2019 | 23:44
1
64
בזמן האחרון קשה לי כי אמא שלי נשברת כיאלו בת דודה שלה אז היא מפלצת והיא כל הזמן מדברת לאמא שלי בצורה דוחה אם אמא שלי מסננת לה וואי וואי.. 
אמא שלי כיאלו שפוטה שלה עם  אומרת משהו היא(אמא שלי ) צריכה לעשות ודברים כאלה היום אמא שלי עמדה נגדה ואמרה מה שהיא חושבת חשבתי שאולי סוף סוף זהו היא תעלם גם ככה היא גרה בחול אבל מה קרה ? אמה שלי וויתרה לעצמה ואני עכשיו לפני חצי שעה יורדת אמרתי לה שכואב לי הגרון ומה אני מגלה את אמא שלי מדברת איתה קיבלתי שוק טוטלי ועכשיו אני פשוט רוצה לבכות כי למה גם ככה איתה ( הבת דודה של אמא שלי ) עברתי דברים לא טובים אז למה 
לצפיה ב-'כואב'
כואב
22/04/2019 | 11:21
30
הי אנונימית,
מתארת לעצמי כמה כואב לראות את אמא שלך נשברת ולהרגיש שאת לא מצליחה לעזור לה. רוצות להזמין אותך להצטרף אלינו ל"גחליליות - הכניסה לבנות בלבד" בפייסבוק ולקבל חיבוק חם ואוהב מהקבוצה המקסימה שהתגבשה שם.
מוזמנת בשמחה
צוות גחליליות
לצפיה ב-'רוצה לנשור בי"ב '
רוצה לנשור בי"ב
23/03/2019 | 16:26
2
57
אני בכיתה י"ב, ממש ממש רע לי בבית ספר נפשית, לימודית והכל. לא רלוונטי לעבור בית ספר פחות מ3 חודשים לפני הסוף וכרגע זה או לנשור או להישאר. מה כדאי לעשות? מיואשת ומרגישה שלא מסוגלת יותר אבל לא יודעת אם עדיף לנשור בשלב הזה...
לצפיה ב-'לא כדאי לנשור בשלב כזה'
לא כדאי לנשור בשלב כזה
24/03/2019 | 22:48
37
עד שהגעת כל כך רחוק ונשאר לך רק עוד קצת יהיה חבל לוותר
אחרי זה יישב לך בלב כל החיים למה לא עשיתי רק עוד 3 חודש בשביל לסיים בית ספר
לצפיה ב-'לא לוותר'
לא לוותר
22/04/2019 | 11:23
25
הי טל,
מקוות שאת עדיין מחזיקה מעמד בבית ספר. עוד טיפה והשנה נגמרת.
מוזמנת להצטרף אלינו ל"גחליליות -הכניסה לבנות בלבד" בפייסבוק ונעזור לך להתמודד עם הזמן שנשאר...
מחכות לך
הגחליליות
לצפיה ב-'סקר בקשר לאי תשלום שכר מינימום לבני נוער'
סקר בקשר לאי תשלום שכר מינימום לבני נוער
17/03/2019 | 11:08
24
מטעם עבודה באזרחות בתיכון, ביצענו מחקר מקיף לגבי תעסוקת בני נוער והיחס שהם מקבלים מהמעסיקים שלהם. ערכנו סקר קצר שבו השתתפו כ-50 בני נוער אשר משקף חוויות שחוו בנושא.
שאלה מספר 1: האם את/ה עובד/ת?
תשובות: כן - 62%, לא - 38%
שאלה מספר 2: האם את/ה מרוצה מתנאי העבודה שקיבלת?
תשובות: כן - 79%, לא - 21%
שאלה מספר 3: האם אי פעם לא קיבלת את שכר המינימום המגיע לך?
תשובות: כן - 11%, לא - 89%
שאלה מספר 4: האם ברצונך לפעול כך שלא יקרה מצב שבן נוער לא מקבל את השכר שמגיע לו?
תשובות: כן - 78%, לא - 22%
ערכנו את סקר זה על מנת להעלות את המודעות בקרב בתי עסק אשר לא משלמים לבני נוער את שכר המינימום שלהם. אנו מקווים שמקרים כאלו לא יקרו בעתיד, ודרך תוצאות הסקר ניתן לראות שהמצב במגמת שיפור.

לצפיה ב-'חברים(?)'
חברים(?)
04/03/2019 | 12:42
1
55
היי אני בת כמעט 17 הבעיה שלי לא ככ גדולה אבל ממש עוד מעט מגיעה הפורים והמסיבות הבעיה שאין לי עם מי ולאן ללכת למסיבות כשחשבתי רעיון לתחפושת וכשקניתי את האביזרים לא חשבתי על זה שנתקעתי בלי חברות או חברים זה מתסכל לחשוב על זה שאשאר בבית השנה אשמח אם אקבל פתרון ואם יש כאן שישמחו להסתובב איתי בפורים או בכללי אשמח בכיף:)
לצפיה ב-'פורים'
פורים
22/04/2019 | 11:26
12
פורים עבר, אבל את מוזמנת להצטרף אלינו ל"גחליליות - הכניסה לבנות בלבד" בפייסבוק ולהכיר הרבה בנות מקסימות בגילך
לצפיה ב-'לא מצליחה לענות לך על המודעה עצמה'
לא מצליחה לענות לך על המודעה עצמה
25/02/2019 | 14:37
37
היי, ראיתי את השאלה לגבי ההתעללות המינית ורציתי להציע כמה דברים: קודם כל זה לא משהו לגיטימי ואמא שלה לא אמורה להשאר ביחד איתו לא משנה אם הן נתמכות בו כספית. אני מציעה לפנות ביחד עם האמא למשטרה ולספר את המצב (הנגיעות, מחסור בכס) בשביל זה יש מחלקה סוציאלית, גם אם יקחו את חברה שלך למשפחת אומנה יהיה לה יותר טוב מלהשאר במקום שהיא נמצאית בו עכשיו. למרות שאני משערת שיקחו אותה למשפחצ אומנה זמנית עד שאמא שלה תתייצב כספית, או שיקחו מהחבר שלה (בתקווה שיהפוך לאקס) כספיי פיצויים. אני יודעצ שזה קשה לפנות וקשה להתמודד עם תסבוכת כזאת אבל אין ברירה, בשביל שיהיו ניסים צריך ליצור ניסים. בהצלחה❤️

לצפיה ב-'אני לא יודעת מה לעשות... התעללות מינית במשפחה'
אני לא יודעת מה לעשות... התעללות מינית במשפחה
22/02/2019 | 20:26
61
אני גרה בפתח תקווה, חברה שלי לאחרונה סיפרה לי שחבר של אמא שלה מתעלל בה מינית. אין לה שום סימנים והוא אף פעם לא אנס אותה, הוא רק נוגע בה בצורה מינית.
בנתיים אמרתי לה שתקליט כל פעם שהיא לידו למקרה שיאמר משהו מפליל, שתשמור ספריי פלפל לידה ושתצא מהבית במקרה שהיא מרגישה לא בטוח.
היא אמרה פעם לאמא שלה שהוא נגע בה ואמא שלה אמרה לו להפסיק, אבל מאז היא לא סיפרה לאמא שלה כלום.חברה שלי מפחדת שיפרידו אותה מאמא שלה אם נדווח למשטרה, והן נתמכות כלכלית בחבר שלה (הן גרות בבית שלו, הוא משלם חצי מהחשבונות).
לא הצלחתי למצוא מקומות שעוזרים בנושא בפתח תקווה.
אני לא יודעת איך להמשיך מפה.

לצפיה ב-'מחקר באוניברסיטה'
מחקר באוניברסיטה
19/02/2019 | 11:05
25
היי,
אנחנו עורכים מחקר באוניברסיטה, אשמח למענה קצר ולשיתוף פעולה מצדכם:)
תודה רבה!!
לצפיה ב-'התנדבות'
התנדבות
12/02/2019 | 09:36
39
הי
אני מעוניינת להצטרף כיועצת/תומכת פה באתר. איך אני עושה את זה ?
לצפיה ב-'Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א'
Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א
12/02/2019 | 07:08
27
טהורים וישרים כילד, תמימים ומלאי חיים, מלאי עזוז נעורים,
הם כמו מלאכים שבאים אל העולם.
https://www.youtube.com/watch?v=6hIp6kBUdts&featur...
לצפיה ב-'מסובך לי'
מסובך לי
03/02/2019 | 13:07
1
93
שלום...אני בת 18, מגיל 14 בערך אני מחוברת לעולם של הצאטים באינטרנט ונפגעתי מזה המון, אני מרגישה לבד ביומיום ושאף אחד לא מבין אותי. אשמח לייעוץ מה אני יכולה לעשות:(
לצפיה ב-'היי טראבל'
היי טראבל
09/02/2019 | 01:54
33
מוזמנת לפנות אלי בפרטי. אשמח לשוחח ולנסות לעזור.
לצפיה ב-'בוא הביתה, ילד!'
בוא הביתה, ילד!
14/01/2019 | 13:00
157
https://he.kingdomsalvation.org/hymns-of-experienc...
היית פעם פשוט ותמים,
היית פעם מלא אידיאלים.
החיוך הזוהר הזה פרח בפניך.
צעיר ישן בבטחה בזרועותיה של אמא,
נעורים מקיפים את אמא משמאל ומימין,
משמאל ומימין.
היית גאווה ושמחה של אמא,
ואמא היתה לך סלע להישען עליו.
עכשיו, כשהנעורים חמקו בהדרגה למרחקים,
וחיוכו הזוהר לא נראה יותר,
וגם לא נשמע הצליל היפה של קולו.
תינוק שלי, איפה אתה?
אתה לא שומע את אמא בוכה?
בוא הביתה, תינוק שלי!
בוא הביתה, תינוק שלי!
תינוק שלי, איפה אתה?
אתה לא שומע את אמא בוכה?
בוא הביתה, תינוק שלי!
בוא הביתה, תינוק שלי!
מי יכול להציל את התינוק שלי?
מי יכול להחזיר אותו הביתה?
הוא כל כך, כל כך בודד, וכל כך חסר אונים,
הוא איבד את תמימותו המקורית,
וזרק אידיאלים לצד הדרך.
הוא נראה כל כך מותש, וקולו נשמע כה עגום,
הוא כבר לא גאוותה של אמא
ואמא היא כבר לא הסלע שלו להישען עליו.
תינוק שלי, מי זה שגנב את לבבך?
הו! תינוק שלי, מי זה שריסק את חלומותיך?
מי לקח אותך מזרועותיה של אמא?
תינוק שלי, איפה אתה?
אתה לא שומע את אמא בוכה?
בוא הביתה, תינוק שלי!
בוא הביתה, תינוק שלי!
מי יכול להציל את התינוק שלי?
מי יכול להחזיר אותו הביתה?
בוא הביתה, ילד! אמא מחכה לך.

מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
לצפיה ב-'איבוד שליטה או שיגעון?'
איבוד שליטה או שיגעון?
07/01/2019 | 07:40
115
טוב אני לא יודעת מאיפה אז פשוט אתחיל..
תמיד רציתי שיקראו לי סול.. המשעמות של השם הזה בשבילי זה שמש , נשמה ומוזיקה. פעם היה לי הרבה משלושת הדברים האלו.. והיום אני רואה רק חושך , ריקנות ושקט שיש בו כל כך הרבה רעש.
אני לא יודעת איך זה התחיל.. אני רק יודעת שנשארתי לזה. 
התחלתי ללמוד.  מסיבה שאני לא ככ יודעת, אולי בשביל לקבל ביטחון ויציבות, בשביל הכבוד, בשביל שאבא יהיה גאה בי. ובאמת כך היה.. קיבלתי כבוד , כולם היו גאים בי, הייתי מצטיינת. הייתי פרפקציוניסטית. רציתי להיות טובה יותר מכולם , והתחלתי כמו רוב הסטודנים.. לקחת ריטלין. זה התחיל מכדור אחד.. עבר לשניים, לשלושה.. הגעתי למצב שאני לוקחת מעל 20 כדורים ביום.. ואז קונצרטה 54 מג 8 כדורים ביום, והמצב התחיל להתדרדר. אני לא יודעת למה עשיתי את זה לעצמי, ידעתי שזה עושה לי רע , ידעתי שאני הורגת את עצמי. אבל המשכתי.  המשכתי בשביל לברוח. כי המחשבות שלי התחילו להחליש אותי ולהילחם אחת בשנייה. רציתי לחיות. רציתי ככ לחיות... אם היו שואלים אותי לפני 10 שנים איפה אני אהיה בעוד 10 שנים הייתי אומרת שאני אטייל מסביב לעולם בהוסטלים מעופשים אבל עם אנשים מדהימים, אמצא את אהבת חיי ואעסוק במשהו שיעזור לאנשים. אגדל את הילדים שלי בטבע. אולי אפתח בית הארחה מגניב באיזה ג'ונגל שמוקף בים, אולי אצליח לשנות תפיסות עולם של אנשים- לגרום להם להבין מה חשוב. היה לי חלום. חלום שבו קיים עולם ללא גוף אלא רק נשמות.  עולם שבו לא משנה מה אתה אלא מי אתה. 
אבל עברו השנים.. ואמא הכניסה לי לראש שהחיים לא פשוטים, שהחיים הם הישרדות. אבא שלי האמין בי כל כך , תמיד אמר לי שאני חכמה מכל האחים, שאני יכולה להגיע רחוק. אהבת חיי שרציתי לחיות לגדל איתה ילדים בג'ונגל? מצאתי אותה..או לפחות חשבתי. האמנתי שזה אפשרי. והיא שברה לי את הלב והוא התנפץ לרסיסים . נהיה בו חור שחור , שעדיין יש בו חיים , לפעמים החור הזה מתגעגע, לפעמים הוא כועס, לפעמים הוא רק רוצה להיסגר אבל רוב הפעמים הוא שואב אותי לתוכו ומשנה לכמה רגעים את הצבע שלו - לצבע כשהיה שהוא היה שלם. וזה גורם לי להתגעגע. בעיקר לעצמי. לבן אדם שהייתי כשאהבתי את עצמי, שהרגשתי חזקה, שהאמנתי שהכל אפשרי, שהאמנתי באהבה. שאהבתי.
אבל המציאות הטיחה בי. שאלה ראשונה שמישהו מתעניין בך זה - מה את עושה בחיים? ואז אני אומרת ותמיד יש אץ הפלא הזה וואו גם חכמה וגם יפה.. כאילו שיפוץ חייבות להיות מטומטמות איכשהו . אז כן קיבלתי כבוד והערצה ו"ביטחון" , אני רושמת בגרשיים ביטחון כי מה שקיבלתי מבפנים היה ההפך הגמור. הרגשתי שאני מאבדת שליטה. לא על מה אלא על מי- על אני האמיתית. אז שוב לקחתי את הכדורים. כי החיים הם הישרדות. כי צריך להרוויח משכורת טובה. כי גברים טובים מחפשים נשים שמכילות. כי אני לא צריכה להיות תלויה באף אחד. כי העולם הזה שטחי ודפוק!!!! אז לקחתי עוד כדור ועוד כדור. רק בשביל לא לחשוב. רק בשביל להפסיק להילחם בעצמי. ועברתי יותר מחצי הדרך, והראש הצליח להילחם בלב שלי.  הצליח עד לנקודה מסויימת- עד שהגעתי לקצה. כדורים להתעורר. כדורים להירדם. כדורי הרגע להרגיע את החדשות שאחרי הכדורים. גראס בשביל להתנתק מהמציאות. להקיא כדי שאולי הכדורים יצאו (לא ממש עוזר אחרי 12 שעות) ואז הדיכאון ותחושת חוסר האונים הזאת- שאין לאן לברוח ולא משנה מה אעשה ובאיזה דרך אבחר - שום בחירה לא תגרום לי להרגיש טוב 
להפסיק את הלימודים - יש לי רק עוד שנה וחצי . אני אאכזב את אבא , אני אתחרט על זה כנראה בהמשך, לא יהיה לי "ביטחון" , לא יעריצו אותי יותר, עברתי כבר יותר מחצי הדרך וההרגשה הזאת שנתתי את הנשמה שלי ונתתי בשביל משהו את הנשמה שלי והרגתי את עצמי ביזבזתי ככ הרבה זמן מהחיים שלי- את שנות ה20 הכי יפות שלי בתוך בועה שחורה- אני אשנא את עצמי על זה . אבל אני שונאת את עצמי גם עכשיו..
להמשיך את הלימודים - אין לי אוויר. עוד יום, עוד כדור, עוד מוות. כי כל יום בתוך המעגל הזה זה עוד מוות אחד קטן.  ערה כל הלילה, לא רואה אור יום. אין לי חשק לצאת. אין לי חשק לחיות. כמו שאמר פאולו קואלו "ככל שיפה יותר מסביבי, ככה גדלה אומללותי" וזאת מהסיבה שנכנסים בי עצבים  ככ גדולים שאני רוצה את היופי והטוב הזה, אבל אני לא מצליחה להשיג אותו כי אני מרגישה בתוך בית כלא.
אני לא יודעת מה הסיבה ואני לא יודעת מה אני רוצה. אני רק יודעת שאני לא רוצה להמשיך לחיות ככה יותר.
לא יודעת אם זה הכדורים, אם זה זה שאני לא יוצאת מהבית כי אין לי חשק, אם זה בגלל העבר שלי . שאכזבתי את ההורים שלי בילדות ככ הרבה פעמים. שאמא תמיד אמרה לי תהיי כמו אחיות שלך, תהיי כמו החברות שלך.  תמיד גרמה לי להרגיש לא טובה מספיק, לא יפה ולא חכמה מספיק והנה עכשיו- אני עושה דברים יותר מכל מי שאי פעם היא השוותה אותי אליו. 
אולי אני צריכה לעשות הפסקה המתואר כמה חודשים ולחזור. רק אסיים את הסמסטר הזה כי כבר התחלתי.. אבל אני לא יודעת איך לסיים את זה מבלי למות. 
המסקנה שלי מכל העניין הזה- שלא משנה כמה תנסו להיות בצד המוח שלכם במלחמה - גם אם הוא בהתחלה ינצח, הלב והגוף יוכיחו לכם שהייתם צריכים להילחם בצד השני. יש אנשים שמדחיקים את זה , שלא מוכנים לשמוע . אבל תמיד יצוץ איזה רגע פתאום שיזכיר להם. והם יתרצו בזה שהם עשו את הדבר "הנכון" 
מה זה הדבר הנכון? אם היה לי ילד, מבחינתי לגדל אותו בהצלחה זה שהוא יהיה ילד מאושר. לא משנה באיזה דרך יבחר.
לצפיה ב-'יש כאן מישהו כרגע?'
יש כאן מישהו כרגע?
07/01/2019 | 06:58
61
לצפיה ב-' איפה ביתי'
איפה ביתי
05/01/2019 | 10:17
52
A little girl suffering the misfortune of family reversed her fate and regained a warm and happy family. 
https://www.youtube.com/watch?v=lGg8S8Qt_Jg ;
�������� איפה ביתי
לצפיה ב-'בכי'
בכי
15/12/2018 | 22:39
90
לאחרונה אני בוכה מכל דבר אני מנסה לא לבכות אבל זה פשוט מתפרץ לי אני מתחילה פשוט לבכות כשלא מבינים אותי שצועקים עלי שקוטלים או יורדים עלי פשוט מהכל אני לוקחת הכל ללב ואני פשוט רוצה לנסות לא להתייחס ולא לקחת ללב אבל אני לא מצליחה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ