לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70077,007 עוקבים אודות עסקים

פורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

Y elem הוקם ע"י עמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון (ע"ר)

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה! שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד. הכנסו גם ל Y elem- אתר התמיכה והמידע המלא שלנו.

האתר והפורום נולדו מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל מי שמבקש זאת.

המשך >>

לצפיה ב-'מאוהבת במדריך ?!?!'
מאוהבת במדריך ?!?!
28/05/2016 | 16:25
1
70
זה דחוף , ואני חייבת עזרה אז ככה.. אני בת 15.5 ואני מאוהבת במדריך שלי שגדול ממני בכמעט שלוש שנים
אני לא יודעת מה הוא חושבת עלי ,אנחנו מדברים יחסית הרבה ואני מרגישה שהוא מתייחס אלי שונה מלכל הבנות אבל אני לא יודעת מה הוא מרגיש אלי ואם הוא בכלל שם עלי .
איך אני יוכל לחדעת מה הוא מרגיש ואם הוא בכלל שם עלי ?.?..
לצפיה ב-'התאהבות במדריך'
התאהבות במדריך
31/05/2016 | 13:31
46
שלום סתיו,
מהדברים שכתבת אני מבינה שהמדריך שלך מוצא חן בעיניך ואת תוהה האם גם את מוצאת חן בעיניו (במיוחד) או לא. התחושות שאת מתארת מוכרות להרבה בני ובנות נוער. אני לא יודעת מה המדריך שלך מרגיש כלפייך, אבל אני יודעת שיש פער גדול בין ההתפחות והצרכים של בנות 15.5 לבין ההתפתחות והצרכים של בני 18.5. בגיל שלכם יש לגיל השפעה רבה ולכן אני בכל מקרה לא בטוחה שכדאי לממש את האהבה הזו. מעבר לזה, החוק אוסר על קשר זוגי בין חניכה ומדריך (וזה בשביל לשמור על החניכות מניצול).
אני יודעת שזה יכול להיות מבלבל וקצת לשגע...
האם היה לך פעם קשר עם בן גילך? האם את מכירה את התחושות האלה של להיות מאוהבת?
שמחה שכתבת כאן ומזמינה אותך להמשיך לכתוב.
רותם
לצפיה ב-'בזמן האחרון'
בזמן האחרון
27/05/2016 | 00:01
7
71
בזמן האחרון,קצת קשה לי להגיע,
אני הולך ומתנשף ומתחיל קצת להזיע
כי בזמן האחרון,גם קשה לי להשביע,
את הרצון המקולל,לשרוף הכל בלי להודיע

כי בזמן האחרון,אני נוגע לא נוגע
ואם נגיד את האמת,אני הולך ומשתגע,
כי בזמן האחרון, קצת חשוך אתה שומע,
אז תדליק כבר את האור,תעשה מה שאתה יודע

בזמן האחרון, אנשים מוחאים כפיים,
הם מסתכלים עליי קרוב,בלבן של העיניים,
אז בזמן האחרון, נהייתי ביקורתי
ויצא לי קצת לחשוב,עד כמה הייתי אמיתי

כי בזמן האחרון,אני נוגע לא נוגע
ואם נגיד את האמת,אני הולך ומשתגע,
כי בזמן האחרון, קצת חשוך אתה שומע,
אז תדליק כבר את האור,תעשה מה שאתה יודע
לצפיה ב-'בזמן האחרון'
בזמן האחרון
28/05/2016 | 09:49
6
49
באד לייף יקרה, 
אני מבינה שבחרת לשתף אותנו בתחושותיך בזמן האחרון באמצעות השיר הזה... השיר מדבר על קושי וחושך. האם גם את מרגישה ככה? תרצי לספר קצת על הקשיים שאת חווה?

שתהיה שבת נעימה ושקטה
נויה
לצפיה ב-''
30/05/2016 | 21:15
5
29
השיר הזה מתאר בדיוק מה אני מרגישה...הכל חשוך הכל מוזר הכל מבולבל אני לא מבינה כלום אני לבד...אני נזכרת כל הזמן באקס שלי כלכך מתגעגעת וגם כלכך כועסת ולא מבינה מה עבר עליו שהוא אנס אישה מבוגרת כדי להיכנס לכלא....אני נזכרת במה שאמרו לי עליו שהוא מנצל אותי שכל פעם שהוא היה נכנס להפוך זה הרגיש כאילו הוא חפש את מי "לצוד" וגם איתי זה היה ככה הוא היה מדבר בצורה שגורמת להתאהב בו ואני עם הערכה העצמית הכלכך נמוך שלי נפלתי בפח שלו כי חשבתי שאף אחד לא ירצה אותי ופתאום הוא בא...היינו ביחד כל הזמן עברנו הרבה ביחד בכינו ביחד צחקנו ביחד אני לא יודעת להסביר מה אני מרגישה אליו כלכך בא לי לחבק אותו ואנשים חושבים שאני סתומה למה אני עדיין חושבת עליו בכלל אחרי מה שהוא עשה אבל אני פשוט מאוהבת...אין לי הרבה חברים יותר נכון ישלי שתי חברות טובות אחת בצבא ואחת בהוסטל ואני נשארתי לבד...
לצפיה ב-''
01/06/2016 | 23:06
4
22
באד לייף יקרה,
את מספרת על בחור שאהבת וכמו שכתבת - עברתם הרבה ביחד. זה בלתי אפשרי לקום יום אחד בבוקר ולשכוח מהקשר שהיה לכם ולכן זה מאוד מובן לי מדוע את עדין חושבת עליך. אין לי ספק שאת תתגברי עליו בסוף...
זה בסדר גמור להיות לפעמים למטה אבל כשאנחנו שם אנחנו צריכים לתכנן איך מטפסים חזרה למעלה. מה למשל היית מייעצת לעצמך לעשות על מנת להתגבר עליו?

איתך
נויה
לצפיה ב-''
03/06/2016 | 22:28
3
15
היי נויה...כבר עבר הרבה זמן מאז שהמקרה קרה אני לא מפסיקה לחשוב עליו...נמאס לי הכל לא טוב בתקופה הזאת אני לא רואה משהו שיכול להחזיק אותי הכל מתפרק אני חייה ולא חייה אני לא מוצאת את עצמי בחיים האלה...
לצפיה ב-'להיעזר'
להיעזר
08/06/2016 | 08:53
2
13
היי באד לייף,
את מספרת שעבר הרבה זמן מאז המקרה ולא קל לך לחזור לשגרה. האם שקלת אולי להיעזר במישהו ולקבל עזרה? מה דעתך?
האם ניסית פעם לדבר איתנו בצ'אט האישי?

נויה
לצפיה ב-'ניסיתי'
ניסיתי
10/06/2016 | 23:30
1
10
ניסיתי הכל הייתי נכנסת לצ'אט פעם בשבוע אבל המתנדבת שהייתי מדברת איתה עזבה...
הייתי בטיפול העלתי את הנושא הזה כמה פעמים זה לא עזר... אני מדברת על זה בהפוך בניידת בכל מקום שרק אפשר ובכל מקום שמכירים אותו ואותי וכלום לא עוזר...
התקופה האחרונה נורא קשה בשבילי מבחינת הכל...אני קורסת
לצפיה ב-'לא להתייאש '
לא להתייאש
13/06/2016 | 10:34
13
יקירתי, אני רואה את המאמצים הגדולים שאת עושה ואני רוצה לחזק אותך שלא להתייאש. מה גורם לך להרגיש שאת קורסת?
האם את עדין בטיפול? מדוע הרגשת שזה לא עזר?
אני מזמינה אותך לנסות להיכנס שוב לצ'אט האישי, יש עוד מתנדבים רבים שישמחו לסייע לך

איתך,
נויה Yelem
לצפיה ב-'עישון גראס'
עישון גראס
24/05/2016 | 17:10
2
79
שלום.
חבר שלי מעשן כל יום גוינט. זה מאד מפריע לי ואני חוששת לעתידי. אני בת 26 והוא בן 31. אני לא יודעת האם כדאי לי להתחתן איתו. איך זה ישפיע על חיי לטווח הארוך. הוא טוען שיפסיק עם הזמן אך אני חוששת לדעת מה יקרה בעתיד ולהילחם במשהו לא ידוע. מה עליי לעשות ? 
לצפיה ב-'השאלה שלך עונה על התשובה'
השאלה שלך עונה על התשובה
25/05/2016 | 11:25
42
ברור שזה הורס אותו ויהרוס גם אותך זה צריך להיות או את הגוינט לכאן או לכאן כי אין דרך אחרת ,וחבל חבל חבל .
לצפיה ב-'להמשיך בהתדיינות חכמה, להציב תנאים בלית ברירה'
להמשיך בהתדיינות חכמה, להציב תנאים בלית ברירה
25/05/2016 | 14:25
38
צהריים טובים.
במידה והבחור זה זמן מה טוען שהוא יפסיק לעשן ג'וינט אך אינו מראה נכונות להיגמל הלכה למעשה, הואיל והנושא כל כך מפריע לך ואת באמת חוששת לעתיד לבוא, תאלצי בכובד ראש לשקול להסביר לו בשפה רכה, מבינה ומתחשבה כי במידה והוא לא יפסיק לעשן בחודשים הקרובים, לא תוכלו להמשיך בקשר.
אני בתקווה רבה שהוא יבין את המסר ויקבל אותו. 
כשאוהבים, אין ברירה ויש צורך רב בוויתורים מעשיים לזוגיות מעשית. אם הוויתור קשה מידי לבן הזוג האחד, בעוד בן הזוג השני רואה בו כהכרחי לקיום הקשר, כל עוד הזוג לא נשוי ואינו מצליח לפתור בעיות אי אלו ואחרות עוד לפני הנישואים, על אחת כמה וכמה שהוא יתקשה לגשר על פערים וחוסר תיאום לאחרי מיסוד הקשר.

בברכת הצלחה רבה וזוגיות חמה, תומכת, מכילה, אכפתית ושוויונית.
לצפיה ב-'קצת בודדה הרבה מתוסכלת'
קצת בודדה הרבה מתוסכלת
22/05/2016 | 16:32
1
89
לפעמים אני מרגישה שאף אחד פשוט לא מבין אותי...
האמת שלפעמים אני מתגעגעת לסבתא וסבא שלי שנפטרו... לא הייתי שם בשבילם. כשגדלתי הייתי עסוקה באנטרנט ובדברים אחרים, ועכשיו זה כבר מאוחר מדי...
חברה שלי שיתפה לי סרטון, שחשבה שיוציא ממני קצת כאב.
האמת? מפתיע אבל זה עבד. בגלל זה אני מבקשת שכל מי שמזדהה איתי שפשוט יעשה לייק בסרטון הזה, שהוציא ממני את כל הרגש שנמצא בפנים.
וכל מי שבאמת מרגיש תסכול שיגיב שם ושיוציא.
תמונה שווה 1000 מילים ושיר?
פשוט תאזינו, תוציאו הכל ושפכו!
מנסיון, זה באמת עוזר
https://youtu.be/lQ-Ymh5fw1E
לצפיה ב-'מזמינה אותך להפיג את הבדידות'
מזמינה אותך להפיג את הבדידות
28/05/2016 | 09:52
27
היי ויקה יקרה,
שמעתי את השיר ואני מבינה שהוא ריגש אותך. תרצי לספר עם אילו דברים בשיר הזדהית?
אני שמחה שהגעת לפורום ובחרת לשתף אותנו, אני מזמינה אותך להישאר, להיות איתנו ולהפיג מעט את הבדידות והעצב.

נויה
לצפיה ב-'להודות או לא להודות?'
להודות או לא להודות?
18/05/2016 | 23:31
5
112
אתמול היה לי מתכונת בספרות, התכוננתי אבל לא הייתי בטוח בעצמי אז שמתי שליפים בשירותים. במהלך המבחן יצאתי לשירותים והשתמשתי בהם.
אחרי יצא איזה ילד טמבל עם טלפון שלא ידע על השליפים ששמתי אבל הוא היה בשירותים רבע שעה, ואז חשדו ומצאו את השליפים שלי.
אחרי זה לא הרשו לצאת לשירותים יותר.
יש לנו איזה מישהי ממש קשוחה שתפסה את זה והיא כבר לקחה את מי שהיה רבע שעה לשיחה, ולקחו אותי אותו ועוד אחד ואמרו לנו שמצאו שליפים ומחשפים את האשמים, אמרו שיבדקו את המבחנים ויבדקו במצלמות אבטחה.

אני חושב שיש סיכוי גבוה שיראו אותי במצלמות נכנס לשירותים עם סיכום ויוצא בלי אבל לא בטוח.

יש לי שתי אפשריות: להודות, כי זה יפחית את העונש במלא ויצמצם את הנזקים,
או מצד שני להשאר בשקט ולקוות שלא יעלו עלי כי יש סוכוי כזה.

בבקשה תנו את עצותכים זה דחוף.

לצפיה ב-'הוספה'
הוספה
18/05/2016 | 23:34
1
55
השאלה האמיתית היא האם אפשר לראות אותי במצלמות או שלא, אם יראו אותי מסתובב מלא ליד השירותים לפני המבחן ונכנס עם דפים.
האם שמעתם על מקרים שהשתמשו במצלמות מה דעתכם?
לצפיה ב-'שליפים במבחן'
שליפים במבחן
21/05/2016 | 19:43
54
חומייני שלום,
השתמשת בשליפים במבחן, עלו עליך ועכשיו אתה מתלבט אם להודות או לא. 
בית הספר יכול כמובן להשתמש במצלמות ולראות את כניסותייך ואת יציאותייך מהשירותים. אני מבינה את ההתלבטות שלך, זה מביך, אבל אני מסכימה איתך שאם תודה אולי זה יפחית את העונש, ואולי, זה יגיד משהו על מי שאתה. שגית, עשית טעות, אבל אתה מודה בטעות ולוקח אחריות. לא אאריך כאן במילים על המשמעות של העתקה ושימוש בשליפים, רק אגיד שלהבא כדאי ללמוד מספיק ולסמוך על עצמך שיהיה בסדר...
רותם
לצפיה ב-'ניתאי מניאק'
ניתאי מניאק
18/05/2016 | 23:35
47
תצייר שפם בשירותים ותגיד שהלכת לראות אותו
לצפיה ב-'שפם'
שפם
18/05/2016 | 23:36
1
46
יש לי הצעה נדירה בשבילך, קח טוש לך לשירותים שבהם שמת את השליפים ותצייר שפם גדול ויפה כזה על המראה וככה תגיד שנכנסת לשירותים לפני המבחן בשביל לראות איך השפם נראה עליך ובאמצע המבחן עלתה לך המחשבה של השפם ויצאת שוב וככה מתחמקים מעונש ילדי 
לצפיה ב-'די די אני מחפש עצה אמיתי תהיו רציניים?'
די די אני מחפש עצה אמיתי תהיו רציניים?
18/05/2016 | 23:38
28
לצפיה ב-'לילדים היקרים'
לילדים היקרים
19/05/2016 | 10:20
54
לכל ילד וילדה תמיד תסתכלו על הדברים הטובים שאתם עושים ותשמחו על כך זה ישנה לכם את הגישה לחיים וישפר את ההרגשה ,תחשבו טוב יהיה טוב

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ