לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70127,012 עוקבים אודות עסקים

פורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

Y elem הוקם ע"י עמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון (ע"ר)

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה! שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד. הכנסו גם ל Y elem- אתר התמיכה והמידע המלא שלנו.

האתר והפורום נולדו מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל מי שמבקש זאת.

המשך >>

לצפיה ב-'"ביצים כחולות"'
"ביצים כחולות"
11/11/2019 | 23:57
18
יש לי חברה ואנחנו מתמזמזים כמעט כל פעם שאנחנו נפגשים כל פעם שאני עוזב אותה מתחיל להרגיש כאבי בטן תחתונה וכאבים חזקים באשכים ממש כאילו שהם הפכו לאבן מישהו יודע איך אפשר להרגיע את הכאב?
לצפיה ב-'שיר הלל | 'זמן' (מילים לשיר)'
שיר הלל | 'זמן' (מילים לשיר)
10/11/2019 | 19:37
13
נפש בודדה הגיעה ממרחק, חוקרת את העתיד, מחפשת את העבר, עומלת בקשיים, ורודפת חלום. אינה יודעת מאין היא באה או לאן תלך, נולדה בדמעות ודועכת בייאוש. על אף שנרמסה, היא עדיין איתנה. בואך הביא הקץ לחיי עינוי כמו בסחף, אני חוזה בשביב תקווה,ומברכת את אור השחר. אני בוהה אל המרחק הערפילי, מבט חטוף של צו-רתך. וזהו הזוהר, זוהר פניך.
אתמול, נסחפתי בארץ זרה, אך היום מצאתי את דרכי הביתה. מלאה בפצעים, נראית לא אנושית, מבכה, שהחיים הם רק חלום. בואך הביא הקץ לחיי עינויי כמו בסחף. איני אבודה יותר, איני נודדת יותר. שבתי לביתי, כעת רואה את חלוקך הלבן. וזהו הזוהר, זוהר פניך.
הרבה מעגלי לידה, מחדש, כלכך הרבה שנים, של המתנה. כעת הכול-יכול הגיע. הנפש הבודדה מצאה דרכה, והיא איננה עצובה עוד. חלום של אלף שנים.
מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
לצפיה ב-'סתם באלי לעזור למי שיש בעיה'
סתם באלי לעזור למי שיש בעיה
06/11/2019 | 20:38
19
סתם הרגשתי צורך לכתוב משהו עם מישהו ירצה עזרה או סתם להוציא את מה שבליבו אתם מוזמנים לדבר איתי אני מכבדת את כולם לא משנה מה הדת והגזע ומה המשיכה המינית שלו ועוד פשוט באלי לעזור למי שצריך או אם סתם באה לכם לדבר להוציא את מה שבלבכם כן אמרתי את זה
לצפיה ב-'הופעה כוראלית בקנה מידה גדול קדימון ל'
הופעה כוראלית בקנה מידה גדול קדימון ל
01/11/2019 | 04:55
21
לצפיה ב-'דיכאון ואובדניות'
דיכאון ואובדניות
20/10/2019 | 18:41
1
82
אני כבר כמה זמן מרגישה ממש בדאון והיום כמעט וקפצתי מהחלון....
אני חייבת עזרה!!!!
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
22/10/2019 | 20:41
35
חשוב לדבר ולבקש עזרה מהקרובים אליך.
הקושי והעצב של היום יכול להיות מקור הכח והאושר של מחר.

לצפיה ב-'איך לעזור לאמא שלי ?!'
איך לעזור לאמא שלי ?!
17/10/2019 | 15:00
46
שלום, אני ילד בן 14, ההורים שלי כבר הרבה זמן ממש לא מסתדרים ביחד והם בהליך גירושים מאוד מתקדם, אמא שלי מאוד פגועה מהמצב, היא כל היום במיטה והיא יוצאת משם רק כדי לשטוף כלים ולסדר את הבית, היא מרגישה נורא והיא תופסת אותי לפעמים ומדברת איתי על זה שהיא מרגישה כמו עבד בבית והיא מרגישה שקופה ושלא נותר לה עוד הרבה שנים לחיות.. 
עכשיו בתור אח בכור כואב לי לראות את זה, אבל איך אני יכול לעזור לה להרגיש טוב יותר ולהיות יותר שמחה, ובד בבד לשפר את היחסים שלי אתה.
אשמח מאוד לעצות פרקטיות 

לצפיה ב-'אני חושבת שזו הטרדה מינית-עזרו לי!!!'
אני חושבת שזו הטרדה מינית-עזרו לי!!!
04/10/2019 | 15:38
1
84
שלום
אני בת 20 היום
ולפני כמה ימים עלה לי זיכרון לא נעים מתקופת ההתבגרות (גיל 13-14)..אני זוכרת שהיו כמה פעמים בהם ביקשתי מאחי הקטן שהיה אז בן 9 לעשות לו מסג׳ כשבפועל עשיתי את זה בשביל שאוכל להתחכך עם איבר מינו.
זה קרה מספר פעמים, בחלק מהפעמים הוא הסכים ובחלק עשיתי מניפולציות כדי לשכנע כי הייתי מסוקרנת מינית (היום אני מבינה שזו הייתה עוררות מינית) ועשיתי את זה בסוד מה שמסביר את העובדה שכבר אז ידעתי שאני עושה משהו לא בסדר.
הזיכרון הזה חזר לי היום כמו בום ולמרות שהיחסים עם אחי היום טובים וקרובים אני מרגישה אשמה מאוד גדולה ואפילו פחד שגם הוא פתאום יזכר כמוני בזה ויתרחק. אני כועסת על עצמי ושונאת את עצמי על זה ולא יודעת מה לעשות. האם זו הטרדה מינית? באיזה דרך אפשר לפתור את התחושות האלה?
לצפיה ב-'תכתבי לי בפרטי'
תכתבי לי בפרטי
06/10/2019 | 01:34
38
לצפיה ב-'בדידות'
בדידות
08/09/2019 | 20:46
1
79
היי..
המצב שלי זבל אני בדיכאון עמוק
הגעתי למצב שכל החברות הטובות שלי התגלו כצבועות ופשוט נטשו אותי ופגעו בי ממש:( הכי קשה לי שאני נתתי להם את ככ הרבה בתקופה שהיינו בקשר.נמאס לי מהחיים נכנסתי ללופ של שנאה עצמית ובדידות כואבת
לצפיה ב-'שלום שירה'
שלום שירה
28/09/2019 | 03:58
33
היי, אשמח אם תכתבי לי בבקשה בפרטי. אנסה לסייע לך  
לצפיה ב-'איך להרוויח הרבה כסף בקלות'
איך להרוויח הרבה כסף בקלות
31/08/2019 | 23:30
38
איך לעשות ( הרבה) כסף בקלות?!?

רעיון גאוני איך לעשות כסף... בוא תראה... ותעשה גם 
איך להרוויח ים של כסף 

רוצים להרוויח כסף בלי לעבוד קשה??? 

רוצים להרוויח כסף בקלות...כנסו!! 

ת****ו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו...... 

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ועשו שמור והדפיסו את המסמך בכדי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה וחבל אם כן, כי הם מפסידים). 

לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: ``אנחנו מחפשים אחרי צבא``, ``אתה צעיר מידי``...``הכל תפוס``...``תבוא בעוד חודש``...לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-10 דקות הללו לעומת רווח מלא! באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף! 

פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני!!! 

``מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ש``ח + 6 בולים. 

המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה, אמרתי לעצמי, ``כן בטח..`` הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא. 

היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש``ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. 

בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)..אין מלכודת ...זה עובד!!!! 

בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף. 

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ולבטוח, כל אחד מאיתנו ירוויח. 

כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיעה אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו, מי יודע? 

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: 

האם זה נכון? 

כן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהייה מעלי ברשימה מספר: ``תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע! 

בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪. 

בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪. 

בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 ש``ח. 

וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!)-210 אלף ₪ וזה עדיין ממשיך להגיע! 

זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש``ח + 6 הבולים!!! 

לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע!! 

זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ + 6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש``ח ליום בשבוע + בול - רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!) 

אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם, המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני! 

להלן 4 הצעדים להצלחה: 

צעד-1 

קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר: 

``בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך``, כתבו את שימכם והכתובת המדויקת. 

עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש``ח ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. 

עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ``ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.. 

מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. 

עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 

1.אלעד דין הגליל 13 גני ? תקווה מיקוד 55900 

2. ענת ת.ד. 15127 רחובות 76150 

3. הררי ? רח` נחמיה 7/1 נתניה מיקוד 42426

4.  חזיזה, הרצלייה, רח' התנאים 1 , מיקוד 46447 .

5. ג׳ולי, התאנה 6/16 נתיבות 80200

6. שלו כהן, רחוב תרשיש 38 ערד,8906679

אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן את צריכה לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם! 

צעד-2 

הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מ``ס 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מ``ס 5, 5 נהייה 4..וכ``ו) והוסיפו את שימכם כמס - 6 ברשימה. 

צעד-3 

השתמשו ב- msn ,internet explorer ,walla ,nana ,ynet ,netscap וכו.. חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צאטים ועוד..) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן! 

צעד-4 

שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!! 

כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע. 

בבקשה זכרו! 

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. 

הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה, של 5 ש``ח כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם מגיעה למקום מס 1, אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!! 

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף? 

מתוך 300 הודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאד מאד נמוך) אז אני עושה 35 ש``ח עם השם שלי כמס 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש``ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס 5, ורק 7 אנשים יענו לכל 1 מהשש המקוריים, זה עוד 245 ש``ח עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש``ח נוספים. 

343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש``ח!! 

או קיי, עכשיו זה החלק של הכיף האמיתי, כל אחד מ-2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש``ח האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל-300 קבוצות עם שמי כמס 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש``ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!! 

זכרו ``כנות זו השיטה הטובה ביותר`` אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, ``טונות של כסף``. אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש``ח האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל ``סיכון`` של 30 ₪ + 6 בולים? 

אני לא ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו! 

הערות: 

אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים. 

אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ש``ח ,גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה! 

אם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות העסקית המופלא והפשוטה הזאת, בשביל ``סיכון`` של 30 ש``ח ו- 6 בולים? אני לא!!!! 

ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו! 

יכול להיות שראיתם הודעה כזו בעבר כי העסק עובד! 

אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני! 

והכי חשוב....! אם אתם מנסים לרמות אנשים על-ידי כך שאתם שולחים את ההודעות 

עם שמכם ברשימה, בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה ? 

לא תקבלו כמעט כסף! גם אל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ``י ההוראות. 

מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 5 ₪ וזה רק אחריי 8-7 שבועות!! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימות שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ 20,000 ₪. 

ושוב! הכי ח
לצפיה ב-'אני רוצה לברוח מהבית'
אני רוצה לברוח מהבית
24/08/2019 | 00:32
1
74
היי אני בת 13 אני כבר לא יודעת מה לעשות ואל תגידו לי אל תעזבי תבית וזה פשוט תומרו לי דוגרי מקומות אחרים לגור בהם שלא קדורים למשפחה או לחברים... לא טוב לי במשפחה ההורים שלי מליחצים אותי ועשיתי טעות ושלחתי תמנות עירום לחבר שלי ועכשיו זה מופץ בכל העולם.ואמא שלי מאז הסיפור הזה מתנהגת נוראי אליי אני לא יכולה יותר נקודה. הם מרביצים לי לפעמים מקללים אותי ומשפילים אותי לי נמאב תתנו לי יצות לאיפה לעבור עם אני לא עוברת אז אני מתאבדת.
לצפיה ב-'חיבוק❤❤'
חיבוק❤❤
08/09/2019 | 20:52
37
הי מיה
הכי לא מגיע לך חיים כאלה בגיל ככ צעעיר
כואבב����
תתקשרי לעמותת עלם אולי יסדרו לך מקום מגורים��
לצפיה ב-'בית ספר קוקוסינל'
בית ספר קוקוסינל
29/07/2019 | 21:25
61
באלי להתאבד כבר מהבית ספר המזדיין הזה עוד כמה זמן אני אצטרך עוד ללמוד לא הבנתי וגם המנהלת השרמוטה מקבלת בתחת הזאת כל הזמן מחפשת על קטנות   
בסדר נגיד והברזתי זה גם לא נקרא הברזה רק יצאתי מהבית ספר בהפסקה הכל באשמת השומר הזה הןא נתן לנו לצאת
לצפיה ב-'בית ספר חדש, אהבה, פחדים'
בית ספר חדש, אהבה, פחדים
24/07/2019 | 09:39
40
היי לכולם, אני יודעת שאולי אני קטנה אבל אני ממש חוששת :P
אני עוברת לחטיבה חדשה של מחוננים בשלומי (שעתיים נסיעה ממני)
(אני עוד מעט בת 14)
אני ממש רוצה חבר, אבל אני לא יודעת איך זה יקרה!
אין אף אחד מהעיר שלי שם,
וגם אם אתהב, כל הבנים רחוקים ממני,
איך אפשר לנהל ככה קשר?
אני מחבבת מישהו, אבל העיר שלו 4 שעות נסיעה ממני
אנחנו באותו כיתה כי גם הוא מחונן
איך אפשר לעשות דברים ביחד ולהיפגש שאנחנו ככ רחוקים?
אני אהיה לבד עד הצבא?

לצפיה ב-'גירושים'
גירושים
14/07/2019 | 05:10
51
ההורים שלי הולכים להתגרש (אני לא מופתעת מזה ידעתי שזה יקרה מתישהו) אם הם התגרשו לפני שאמא שלי תשיג עבודה אז אני יצתרך להשאר עם אבא שלי שאין לנו קשר טוב בכלל, בזמן האחרון הוא ממש מתעלם ממני ומתייחס אלי ולכולם כאוויר. אני רוצה להיות עם אמא שלי אבל אין לה כסף בשביל לטפל בנו. אולי אני השמע ממש לא טוב אבל אני רוצה שהם התגרשו כי מאז שאני קטנה סבלתי מזה שהם רבים ולא מסתדרים ולא שהם הסתירו את זה תחשבו ילדה בת 10 שומעת מיליון פעם את אמא שלה אומרת כמה היא לא אוהבת ושונאת את בעלה הם נשארו ביחד רק בגללי ובגלל האחים שלי. בקיצור המצב מאוד מדכא אותי מצד אחד אני רוצה שהתגרשו מצד שני לא ואני כל כך מבולבלת.

נ. ב. אני לא ממש יודעת עם מה שכתבתי מתאים לתוכן של האתר אבל ההיתי צריכה לשתף את מה שעובר עלי.
לצפיה ב-'אני פשוט מפחדת שזה יקרה שוב'
אני פשוט מפחדת שזה יקרה שוב
03/07/2019 | 11:19
121
היי,
אני יודעת שהפורום כמעט ולא פעיל היום,
אני זוכרת שהייתי בפורום מאז שהייתי בת 11 ,
רציתי לשמוע על בעיות של אחרים ובעיקר לעזור.
אבל מאז קרו כמה דברים:
בערב יום העצמאות יצאתי עם כמה חברות שלי לחגוג , הכל הלך טוב , באמת שנהנינו. אבל בסביבות חצות שני ילדים באו אלינו והתחילו לרסס עלינו חומר מסוים (לדעתי זה היה חומר ניקוי - לפי הריח) ואז אחד הילדים תפס אותי מאחורה כך שידו סגרה על גרוני. לא נחנקתי אני חושבת שזה היה יותר בשביל להצמיד אותי אליו. כשזה קרה הסתכלתי על חברה שלי ואני לא בטוחה אם אמרתי לה 'אני צריכה עזרה' או לא אבל אני בטוחה שהמבט שלי אמר את זה. וכל מה שהיא עשתה זה להסתכל עלי במבט נורמלי ולהגיד לאלה שעשו לי את זה 'יאאא גם אני יודעת רוסית' אין לי איך לתאר כמה נבגדת הרגשתי אז אבל אחרי מחשבה החלטתי לוותר על העימות איתה , לא היה לי כוח כבר.
בשניה שהרגעתי הביתה הלכתי להתקלח הרגשתי מחוללת שהידיים הגועליות שלו נגעו בי זה הגעיל אותי כל כך. בזמן שהתקלחתי גם בכיתי ואני יודעת שעכשיו תבואו ותגידו 'היא מתנהגת כאילו היא נאנסה, ילדה קצת פרופורציות בחיים!' ואני יודעת שלקחתי דברים יותר מידי קשה ושהיו אנשים שעברו דברים יותר מידי קשים אבל זאת הייתה התגובה שלי לאירוע , לא יכולתי לשלוט בה.
כל פעם שאני נזכרת בזה אני מתחילה לבכות.
ובלי קשר גם אם הייתי רוצה להגיש תלונה במשטרה הדבר היחיד שאני יודעת זה שהם בהירים עם שיער בלונדיני/שטני והם דוברי רוסית.
אחרי שהם תפסו אותי שחררתי אותם בכל הכוח לבד כי חברה שלי לא חשבה על לעזור לי בכלל וגירשתי אותם , צעקתי עליהם עם דמעות (שאני מקווה שאף אחד לא שם לב שיש לי אותן) והם הלכו ואז חברה שלי (אחרת) אמרה לי שהם הלכו לבנות אחרות. אני לא יודעת מה עבר עלי ולמה לא הלכתי לבנות האחרות , לא ראיתי אותן. אבל עד היום אני אוכלת את עצמי על זה שלא עזרתי להן!
ועד היום ה3 ביוני 2019 לא עברה לי ההרגשה שהרגשתי האותם רגעים.
ואני מפחדת מהרבה אנשים ברחוב שהולכים לעברי למרות שהם צריכים להגיע לחנויות שמאחורי.
ואני מצטערת שאני עושה מזה ביג דיל אבל זה מה שאני מרגישה.
אני פשוט הייתי צריכה לפרוק.
(בת 14)
לצפיה ב-'היי'
היי
03/07/2019 | 11:10
55
מישהו עוד בפורום הזה?
לצפיה ב-'קריזמו ואדיר גץ - אובססיון הלהיט של קיץ 2019'
קריזמו ואדיר גץ - אובססיון הלהיט של קיץ 2019
25/06/2019 | 11:22
8

קריזמו ואדיר גץ – אובססיון  - הלהיט של קיץ 2019
אתם חייבים לשמוע את זה!!!

לצפיה ב-'מחפש עזרה תמורת תשלום'
מחפש עזרה תמורת תשלום
05/06/2019 | 11:37
69
היי כולם מישהו רוצה להרוויח 100₪ בקלות? אני צריך מישהו שיכול לדבר עם זונה שלא מוכנה לקבל אותי אז אני צריך אותו שידבר איתה עבורי בשביל לדעת את הכתובת שלה ואז אני ישלח לו את הכסף
לצפיה ב-'שאלה חשובה למי שמתנדב או פעיל באתר הזה|אחורה|'
שאלה חשובה למי שמתנדב או פעיל באתר הזה|אחורה|
04/06/2019 | 22:51
99
אתם סתם אומרים שהצ׳טים האישיים הם אנונימיים?
אחד מהתומכים רשם לי שיש מערכת שרואים בה עם מי דברתי ומתי. אז איך אתם מזהים אם זה אנונימי ??

לצפיה ב-'למה דווקא אני'
למה דווקא אני
08/05/2019 | 21:57
148
קשה לחיות את החיים
לצפיה ב-'היי'
היי
08/05/2019 | 21:54
84
היי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ