לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65656,565 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצור קיבה- משורוולים

פורם קיצור קיבה –משורוולים עוסק באספקטים שונים של כירורגיה בריאטרית- השמנת יתר חולנית- למי מתאים ניתוח בריאטרי, איך בוחרים סוג הניתוח, מה חשוב לדעת לפני ואחרי הניתוח. אשמח לענות על השאלות של משתתפי הפורום קשורות לטיפול כירורגי בעודף משקל חולני ומחלות הנלוות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצור קיבה- משורוולים

פורם קיצור קיבה –משורוולים עוסק באספקטים שונים של כירורגיה בריאטרית- השמנת יתר חולנית- למי מתאים ניתוח בריאטרי, איך בוחרים סוג הניתוח, מה חשוב לדעת לפני ואחרי הניתוח. אשמח לענות על השאלות של משתתפי הפורום קשורות לטיפול כירורגי בעודף משקל חולני ומחלות הנלוות.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום קיצור קיבה- משורוולים! אשמח לענות על שאלתכם, לייעץ בנושים שונים קשורים לכירורגיה בריאטרית- השמנת יתר- ומטבולית.

כירורגיה של השמנת יתר- כירורגיה בריאטרית- ומטבולית ללא ספק מעניינת הרבה אנשים, בעיקר,  כמובן סובלים מעודף משקל חולני אך קודם כול כטיפול במה שנקרא תסמונת מטבולית- יתר לחץ דם, סכרת, דום נשימה בשינה, כבד שומני ובעיות נוספות. אשמח ללענות על שאלות קשורות לתהליך לפני הניתוח, מהלך הניתוח –סוגים שונים של "קיצור קיבה"- לאחריו.

מבקש לשמור על כללי שיח ידידותי.

הפרסום בפורום אסור.

המשך >>

לצפיה ב-'מתיחת בטן לאחר שרוול'
מתיחת בטן לאחר שרוול
02/01/2018 | 22:33
6
היי חברים שמי גילי בת 23
5 שנים לאחר הניתוח ו 64 קילו פחות.
מעונינת בניתוח מתיחת בטן ואשמח לשמוע המלצות ממי שעבר את הניתוח. מחירים כיום? מנתחים מומלצים? וכמובן תוצאות.. תודנ לעוזרים :) 
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:21
2

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'התחלתי לשקול ניתוח שרוול'
התחלתי לשקול ניתוח שרוול
03/09/2017 | 07:42
78
גובה 164
משקל 126-7

התחלתי לשקול את הניתוח. יש לי כמה שאלות-

כמה זמן מהתחלת תהליך הבדיקות והכל עד לניתוח?
עד כמה זה כואב?
ושאלה מפגרת-נכון שצריך להוריד את כל העגילים בניתוח?
לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
01/08/2016 | 11:09
326
בעקבות סיום הפעילות של מנהל הפורום, אנו מודיעים על סגירת הפורום לעת עתה. באותה הזדמנות, נודה לד"ר פבל שמולבסקי על תקופת הניהול.

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'כתמים אדומים על הפנים ללאחר ניתוח שרוול'
כתמים אדומים על הפנים ללאחר ניתוח שרוול
28/07/2016 | 19:59
2
280
אני חמישה ימים לאחר הניתוח והופיעו לי כצמים אדומים ומגרדים על הפנים... מה זה יכול להיות ואיך נפטרים מזה??
לצפיה ב-'כתמים אדומים'
כתמים אדומים
29/07/2016 | 06:59
249
לא מכיר תופעה כזאת ,תגשי לרופא עור,אולי זה בגלל חומרי ההרדמה 

ובי
לצפיה ב-'היי'
היי
31/07/2016 | 10:27
140
זה בד"כ קשור להרדמה מהניתוח...
דבר ראשון בלי לחץ,,, עדיף לפנות לרופא המנח ולדעת איזה סוג של הרדמה כדי לדעת לא לבקש לניתוחים הבאים... תמיד זה חשוב לדעת... אולי יש איזה אלרגיה מסויימת וכן חשוב ללמוד את סוג ההרדמה.

אם הפנים בנוסף לאדמומיות מתנפחות אני לא הייתי לוקחת סיכון ופונה לחדר מיון...
לצפיה ב-'עצירות קשה'
עצירות קשה
31/07/2016 | 02:19
2
357

שלום לכולם,זקוקה לעזרתכם אני חודש אחרי

ניתוח שרוול ואין לי יציאות  בכלל, השאלה שלי האם ניתן להשתמש בנורמלקס?  או במיץ שזיף,??? אודה לכם על העזרה  מיואשת כבר
לצפיה ב-'רעיון'
רעיון
31/07/2016 | 10:23
232
היי...
מה שאני ממליצה לך זה לשתות את המיץ של העגבנייה... ממש לסחוט ולשתות עם מעט מלח... ובנוסף תשרי שזיפים ותשתי את המים שלהם ביום שאחרי...
לא להתייאש.. זה בסוף עובר... 
בהצלחה...
לצפיה ב-'נורמלקס'
נורמלקס
06/08/2016 | 20:35
159
אני קבלתי מהדיאטנית נורמלקס
השפיע לאחר יומיים . הדיאטה הרכה ללא סיבים מיצרת עצירות . עד היום משתמש .
אני לאחר 5 שבועות ניתוח
לצפיה ב-'נשירת שיער קיצונית'
נשירת שיער קיצונית
30/07/2016 | 13:24
1
345
שלום לכולם,
אני נמצאת משהו כמו 4 חודשים אחרי ניתוח שרוול ובשבועות האחרונים התחילה לי נשירה מטורפת. אני מאבדת שיער בכמות אדירה ובכל חפיפה/סירוק השיער יוצאים לי גושים שלמים של שיער. חשוב לציין שלפני הניתוח לא הייתה לי בעיית נשירה. כמו כן עשיתי בדיקות דם והכל תקין. מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'היי'
היי
31/07/2016 | 10:16
225
היי אני 5 חודשים אחרי ניתוח בדיוק כמוך... לאחר שביררתי והייתי אצל רופא עור הציעו לי לקחת תוסף שנקרא: "הר בוסט" זה לחיזוק שורש השיער והציפורניים...
גם אצלי יש נשירה מטורפת אפילו יותר ממה שתיארת... אני התחלתי לקחת שבוע וכבר יש שיפור.... ממליצה לך בחום...

זה טיבעי אז ככה שאין לך חשש... תקני לך את זה דרך האינטרנט זה יותר זור מכל הבתי מרקחת היקרים.. תכנסי לאתר "טלפרמה עד הבית" ...
בהצלחה
לצפיה ב-'עברתי ניתוח שרוול לפני שבוע'
עברתי ניתוח שרוול לפני שבוע
27/07/2016 | 20:29
2
478
שאלה קצת אחרת...
עברתי שרוול לפני שבוע ויום,אני בשלב הנוזלים+מוצרי חלב ניגר+גבינות רכות.
אין לי דרך להסביר את זה.. אבל אני לרב פשוט רעבה.
אני יכולה לסיים ברבע שעה קופסאות גבינה אבל אוכלת אותה בכייף ובוא נגיד.... די שובעת, כולם מדברים על שובע ברמות שלא בא לך כלום,אז לא ... ואחרי שעה אני רעבה שוב.
מה אני לא עושה בסדר?
לצפיה ב-'הכל בסדר. פשוט כל אחד מגיב אחרת לאחר הניתוח. '
הכל בסדר. פשוט כל אחד מגיב אחרת לאחר הניתוח.
29/07/2016 | 14:21
281
אין כולם. אין חיה כזו. 
אין "כולם מדברים על שובע ברמות שלא בא לך כלום". 
המצאת את זה.
פשוט אולי שמעת מישהו או שניים שאמרו את זה בצורה דרמטית, והחלטת שזה "כולם". 
לצפיה ב-'היי'
היי
31/07/2016 | 10:30
172
היי,
תבדקי עם עצמך כמה דברים...
1. האם את אוכלת לאט? 
2. האם האכילה מתבצעת בכפיות?
3. לפעמים האכילה עדיין בראש לא משתנה עד שמתרגלים לכמויות...
4. תנסי להגביל את עצמך בכוונה.. ז"א תמזגי לך מראש רק 2 כפות גבינה ונסה לאכול לאט לאט ולמרוח את הזמן איתם... 
5. וכמו שרשמו לך זה מאוד משתנה מאדם אחד לאחר... תני לעצמך הזדמנות ואל תלחיצי את עצמך...
תקפידי על ההנחיות ושתיית המים לפני ואחרי האוכל...

שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'אני שוקל 115 על גובה 1.75 האם אני מועמד לניתוח קיצור קיבה?'
אני שוקל 115 על גובה 1.75 האם אני מועמד לניתוח קיצור קיבה?
28/07/2016 | 11:01
1
199
לצפיה ב-'מועמד לניתוח'
מועמד לניתוח
28/07/2016 | 19:02
220
הBMI  שלך 37.5 זה גבולי \מאשרים ניתוח שהBMI 40 או35 עם מחלות נילוות שקשורות בהשמנת יתר
בהצלחה!!
לצפיה ב-'שרוול לאחר טבעת'
שרוול לאחר טבעת
28/07/2016 | 14:39
1
196
שלום לכולם.
מעוניינת לעבור ניתוח שרוול.
איך מתחילים את התהליך?
האם יש למישהו המלצות לגבי מנתח? אני מאזור המרכז וחברה בקופ"ח מכבי.
כיסוי ביטוחי-מכבי שלי
עומדת בקריטריונים של BMI40
חשבתי על ד"ר רזיאל ששמעתי עליה המלצות וד"ר סובחי.
לא יודעת אם הם עובדים מול מכבי ולא יודעת איך מבררים את הדברים האלה.
אשמח לעזרה.
לצפיה ב-'לברר במשרד הסניף של קופת החולים'
לברר במשרד הסניף של קופת החולים
29/07/2016 | 14:19
60
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
26/07/2016 | 12:04
27
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נשירת שיער'
נשירת שיער
25/07/2016 | 13:39
1
171
היי, חדשה פה אז סליחה אם השאלה כבר נשאלה בעבר.
אני 3 חודשים אחרי הניתוח ובחודש האחרון התחילה לי נשירת שיער קטסטרופלית. המנתח אמר לי מראש שזה יקרה ולצערי לא זוכרת את שם התוסף שאמר לי לקחת ברגע שזה יתחיל.
על מה אתם ממליצים מניסיון אישי?
לצפיה ב-'היי'
היי
31/07/2016 | 10:19
121

היי אני 5 חודשים אחרי ניתוח בדיוק כמוך... לאחר שביררתי והייתי אצל רופא עור הציעו לי לקחת תוסף שנקרא: "הר בוסט" זה לחיזוק שורש השיער והציפורניים...
גם אצלי יש נשירה מטורפת אפילו יותר ממה שתיארת... אני התחלתי לקחת שבוע וכבר יש שיפור.... ממליצה לך בחום...

זה טיבעי אז ככה שאין לך חשש... תקני לך את זה דרך האינטרנט זה יותר זור מכל הבתי מרקחת היקרים.. תכנסי לאתר "טלפרמה עד הבית" ...
בהצלחה

לצפיה ב-'הרמת משקל לאחר הניתוח '
הרמת משקל לאחר הניתוח
20/07/2016 | 11:11
2
300
שלום לכולם, 
קבעו לי היום תור לניתוח שרוול ב22.08...
יש לי בבית ילדה בת שנה וחצי, אני מרימה אותה על הידיים לא מעט, וזה יוצא תקופה בה היא נמצאת בחופש מהגן - האם אני צריכה לארגן מישהו שיהיה איתי בבית שיעזור? או שאפשר להרים אותה ללא חשש?
לצפיה ב-'ניתוח'
ניתוח
21/07/2016 | 22:45
186
ברור שבימים הראשונים תרגישי חולשה כאבים ,ורצוי מאוד לארגן עזרה ,לטיפול בילדה קטנה ,לא נראה לי שבתקופה הראשונה תוכלי להרים אותה .כדאי מאוד להתארגן מראש 

קובי

לצפיה ב-'הרמת משקל'
הרמת משקל
26/07/2016 | 18:47
182
אם את מרגישה בטוב אין שום בעיה להרים ילדה בת שנה וחצי. כמובן רצוי בכול זאת לארגן עזרה- מגיע גם לך זמן החלמה.
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
21/07/2016 | 10:03
14
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'לפני ניתוח'
לפני ניתוח
20/07/2016 | 10:05
206
ביום ראשון 24/7 אמורה לעבור ניתוח שרוול. קבלתי חוברת הסבר עם רשימת ציוד שעלי להביא ביום הניתוח . אחד מהדברים הוא שאלון מצב בריאות,
מהו שאלון מצב בריאות שיש למלא האם ידוע לכם
תודה רבה
לצפיה ב-'חוזרת אליכם עם שתי שאלות:'
חוזרת אליכם עם שתי שאלות:
19/07/2016 | 01:08
332
שלום וברכה:
אני בת 34 מנותחת שרוול מזה 7.5 חודשים. ירדתי 29 קג כשהתחלתי בBMI 48 וכעת 37. יש לי שתי שאלות שעמלתי לכתוב כאן באריכות והכל נמחק. אשתדל לקצר:
א. האם הקצב לא איטי מדי, בפרט שהוא הולך ומזדחל? (חודש אחרון קילו, חודש לפניו קילו, חודש לפני כן שלושה קילו...)
ב. לא הודרכתי כלל לגבי מניעת הריון. אני מונעת באופן עצמאי ע"י וידוא העדר ביוצים. גם ככה אני פוליציסטית עם מינימום ביוצים עצמוניים. כמה זמן יש למנוע הריון לאחר הניתוח?
חשוב לציין שני דברים:
1. היום עשיתי בדיקות דם כלליות. המוגלובין תקין, פריטין תקין. בי 12 גבוה. הכל מעולה. מרגישה נפלא. האם זה קשור לקצב האיטי?
2. לא עושה כמעט אף פעם פעילות גופנית לצערי המאוד רב. לא מספיקה להגיע לזה. 
לצפיה ב-'חודש אחרי שרוול'
חודש אחרי שרוול
18/07/2016 | 20:57
1
417
היי אני חודש אחרי שרוול ופתאום יש לי כאבים בצד ימין של הפופיק לכמה שניות וזה עובר רציתי לדעת מה זה? אם צריך לדאוג?
לצפיה ב-'היי'
היי
31/07/2016 | 10:32
185
זה מאוד תלוי עד כמה הכאב חזק... באופן עקרוני כל כאב זקוק לבירור ולא להזניח... 
לצפיה ב-'ניתוח חזה ומתיחת בטן לאחר שרוול'
ניתוח חזה ומתיחת בטן לאחר שרוול
12/07/2016 | 13:11
1
389
שלום , אני לאחר ירידה משרוול . אני מעוניינת לבצע ניתוח הגדלת חזה ומתיחת בטן  . האם יש מישהי שעברה זאת ? יכולה לתת לי המלצות על מנתח וכיצד זה מרגיש ? מהי ההחלמה ? איך הצלקות . רופא מומלץ �� תודה רבה רבה 
לצפיה ב-'הגדלת חזה ומתיחת בטן'
הגדלת חזה ומתיחת בטן
20/07/2016 | 03:51
271
אני הכרתי בעבר כמה מנותחות שעשו מתיחת בטן והסרת עודפי עור ,אני מכיר את ד"ר מייליק ,הניתוח לא פשוט ,מה שאני מציע לקבוע פגישה עם המנתח ,וממנו תוכלי לקבל פרטים נוספים
זה מה שיכולתי לעזור ,אולי משהו שבפורום יוכל לעזור לך 

בהצלחה!!!!
לצפיה ב-'לגבי ניתוח שרוול'
לגבי ניתוח שרוול
08/07/2016 | 15:16
3
463
שלום לכולם.
אני בן 22 ואני 4 חודשים אחרי הניתוח והורדתי ממשקלי כ 40 קילו,האמת היא שמאז הניתוח הקאתי כבר 6 פעמים ועם כמה שזה נשמע מוזר זה מדכא אותי להקיא מאוכל,בלי קשר אני בדיכאון עמוק בגלל הניתוח הזה,אני יודע שאני יורד יפה במשקל והכל אבל כל החיים ישתנו לגמרי וממש קשה לי להשלים עם זה :( יש פעמים שאני פשוט נמצא בדיכאון ואני לא אוכל כלום פשוט כלום כל היום,יש לי ימים שהם דווקא מצוינים ואני אוכל בדיוק לפי ההוראות והכל מצוין,ויש ימים שבכל זאת הם מועטים שאני פשוט לא אוכל כלום,אגב אני כמעט ולא מצליח לאכול כלום,בשר,דג,לחם,אורז,פתיתים,גם פירות וירקות ממש קשה זה מגיע למצב שאני לוקח ביס ומרגיש ממש לא טוב (במיוחד עם בשר).
וגם יש את הקטע של העתיד אני קצת חושש לעתיד מבחינת ניתוח,כלומר מה יקרה בעתיד האם מצב האכילה ישתפר? כי עכשיו אני במצב ממש גרוע ויש פעמים שאני פשוט נשבר ואומר לעצמי שאני רוצה לחזור להתחלה אבל זה עובר אחרי כמה זמן.
גם עם השתייה זה הדבר העיקרי שמאוד קשה לי ליישם (הרבה יותר מהאוכל) כלומר אני הייתי רגיל לשתות הרבה מים לפני הניתוח ועכשיו יש פעמים שאני פשוט לא שולט בזה ושותה הרבה ללא הפסקה ארוכה (של חצי דקה) ומרגיש לא כל כך טוב אבל אני פשוט חייב לשתות כי אני מרגיש שאם אני לא אשתה אני פשוט לא יצליח לתפקד,האם יש משהו שאוכל לעשות לגבי זה?
תודה ושבת שלום :)
לצפיה ב-'ניתוח שרוול'
ניתוח שרוול
09/07/2016 | 16:55
1
311
מה שקורה איתך לפי  דעתי מצריך טיפול מקצועי של פסיכולוג או פסיכיאטור .
נמתין לתשובתו של ד"ר שמולבסקי 

קובי
לצפיה ב-'ניתוח שרוול'
ניתוח שרוול
12/07/2016 | 21:11
288
נכון מאוד- דם לדעתי אתה זקוק קודם כול להתייצות של פסיכולוג/פסיכאטר. וזה נורמלי- לפני ניתוח אוכל גרם לך לאמוציות חיוביות מאוד ועכשיו-אין , לקחו את העיקר.... ליתר ביטחון היית ממליץ על גסטרוסקופיה או צילום בליעה אבל רוב הסיכויים שהבעיה היא פסיכולוגית ואני בטוח-אם הזמן זה ישתפר.
לצפיה ב-'שתייה מרובה חשובה מאוד. '
שתייה מרובה חשובה מאוד.
18/07/2016 | 15:55
203
אולי כדאי לעשות הפסקות קלות במהלך השתייה, כדי למנוע את ההרגשה הרעה אח"כ. נסה ותראה.
לגבי יכולת האכילה שלך, היא אכן קטנה מאוד, אבל במשך החודשים הבאים היא תגדל, ובהמשך השנים תוכל לאכול טוב ומגוון יותר. 
מצב הרוח שלך בהחלט משפיע גם על המצב הפיזי, ושניהם יחד מושפעים זה מזה. כדאי לשוחח על ההרגשה שלך עם בעל מקצוע.
לצפיה ב-'עזרה בבקשה!'
עזרה בבקשה!
07/07/2016 | 18:33
2
442
הי לכולם.. אולי תוכלו לעזור... אני שבוע וחצי אחרי ניתוח שרוול, מרגישה טוב ב"ה.
  כולם מתארים פה שלא יכלו בהתחלה  להכניס כלום, אכלתי היום צלחת מרק בלי שום בעיה, ולא הרגשתי כ"כ מלאה... איך זה יכול להיות??????? כנ"ל מעדן- עצרתי בכח בחצי, אבל הרגשתי שאני בכיף גומרת אותו...
יש למשהו הסבר???? אני ממש מתוסכלת, מקווה שלא עברתי הכל לשווא...
לצפיה ב-'עזרה '
עזרה
08/07/2016 | 12:44
298
לא כולם מתארים שלא הצליחו לאכול כלום בהתחלה  לא צריך להכליל ,אולי יש מקרים בודדים ,זה שאכלת מרק ומעדן לא אומר כלום ,שני המאכלים האלה נחשבים לנוזלים ,את מרגישה טוב ,וזה מה שחשוב ,אל תיהי מתוסכלת.תוציא מהראש  כל מיני מחשבות שהכל היה לשווא ,את תרדי במשקל כמו שצריך ,קצת סבלנות .

קובי
לצפיה ב-'אני לא מכירה "כולם" שמתארים שלא יכלו להכניס כלום בהתחלה'
אני לא מכירה "כולם" שמתארים שלא יכלו להכניס כלום בהתחלה
18/07/2016 | 15:57
211
זה ממש לא נכון. אנשים בהחלט תיארו כאן שיכלו לאכול.
תאכלי לפי התפריט שקיבלת, ותהיי רגועה, ואל תכניסי לעצמך לראש דמיונות.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ