לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74137,413 עוקבים אודות עסקים

פורום מלונות בישראל

פורום מלונות בישראל הוקם כדי לתת ולקבל המלצות בנוגע לאירוח הקרוב שלכם באחד מ-50 אלף חדרי האירוח הפזורים בישראל. ממי כדאי להיזהר והיכן שירתו אתכם בצורה יוצאת דופן? נשמח אם תשתחו את הקוראים. מנהל הפורום הוא מייסד ועורך אתר Monitour.co.il המסקר את מירב החדשות האחרונות בתחומי הנסיעות בארץ ובחו"ל. כמו כן, הוא מטייל בעצמו וכותב על תיירות מזה שנים רבות

אודות הפורום מלונות בישראל

פורום מלונות בישראל הוקם כדי לתת ולקבל המלצות בנוגע לאירוח הקרוב שלכם באחד מ-50 אלף חדרי האירוח הפזורים בישראל. ממי כדאי להיזהר והיכן שירתו אתכם בצורה יוצאת דופן? נשמח אם תשתחו את הקוראים. מנהל הפורום הוא מייסד ועורך אתר Monitour.co.il המסקר את מירב החדשות האחרונות בתחומי הנסיעות בארץ ובחו"ל. כמו כן, הוא מטייל בעצמו וכותב על תיירות מזה שנים רבות

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כבר ביקרתם? בואו לדבר על זה
מטיילים יקרים, פורום זה נועד דווקא לגרום לכם להישאר בארץ. לונדון מחכה לכולם, אבל עד שנגיע אליה בפעם הבאה, חופשה בישראל היא הדבר הכי זמין ונוח כמעט עבור כולם. מהסוויטה ועד ההוסטל, דרך הצימרים, אם יש לכם מה לכתוב ולשתף, כולנו רוצים לקרוא. 
המשך >>

לצפיה ב-'מחפש מלון בתל אביב לסוף שבוע (לא כשר)'
מחפש מלון בתל אביב לסוף שבוע (לא כשר)
01/11/2015 | 13:58
2
77
שלום,
אני מחפש מלון בתל אביב לאמצע פברואר, אני יודע שאפשר למצוא עשרות אבל מבחינתי הקץ' הוא שאני מחפש מלון שמגיש ארוחת בוקר חמה בשבת ולא גבינות וג'חנון בלבד, אני מבין שזה מוריד את כל המלונות הכשרים שתכלס זה כמעט כולם אבל אם מישהו מכיר מלון שמפנק את הציבור החילוני וגם לא יקר אני אשמח להצעות.
תודה מראש.
לצפיה ב-'הבהרה לגבי כשרות'
הבהרה לגבי כשרות
01/11/2015 | 15:35
1
35
אני לא מחפש ארוחת בוקר שמגישים בה בייקון או שרצים (למרות שיהיה נחמד) מספיק לי שתהיה חביתה טובה שנעשית במקום וכוס קפה איכותי
לצפיה ב-'לא חושב שיש מלונות בלא כשרות בתל אביב '
לא חושב שיש מלונות בלא כשרות בתל אביב
15/02/2016 | 22:33
21
כי זה כמעט חלק מהאישור של הרישיון של המלון.
אבל אפשר לאכול אוכל חם בשבת בלא שום בעיה .
רק אם הוא יוכן מערב שבת.
וחוצמזה אם יש לך צורך בחביתה וזה מה שיעשה לך את השבת אז לא חסרות מסעדות שפתוחות בשבת שיתנו לך חביתה
לצפיה ב-'המלצה לאכסנייה זולה הלילה בת"א'
המלצה לאכסנייה זולה הלילה בת"א
01/10/2015 | 13:46
12
עדיף בלב ת"א, אבל אם יש משהו נעים וזול רחוק יותר- אז גם יתקבל בברכה.
והאם צריך להזמין מראש או שאפשר בדקה ה-90 להגיע בלילה ולמצוא חדר (לבד)?

תודה
לצפיה ב-'מלון באילת לזוג'
מלון באילת לזוג
23/03/2015 | 12:58
66
מחפשת המלצה למלון טוב, לא המוני עם מלא משפחות. במיקום קצת יותר פרטי כלומר לא סטייל קלאב הוטל.. תודה
לצפיה ב-'נפתח פורום גישור'
|*|נפתח פורום גישור|*|
22/03/2015 | 14:31
12
|שמאל|יש לכם סכסוך משפחתי על ירושה? קלקלתם את היחסים עם השכנים?
כנראה שהליך גישור הוא הפתרון בשבילכם!

היכנסו עכשיו לפורום גישור והעלו את שאלותיכם בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'ים המלח'
ים המלח
07/03/2015 | 23:04
1
82
אנחנו חיפשנו והתלבטנו ובסוף הזמנו בספא קלאב. אבל אני נתקלתי פתאום במלא ביקורות ממש רעות עליו. טענות שהאוכל נורא לא טעים, שהמלון לא נקי ושהשירות נורא. קראתי 90 ביקורות כאלה בבוקינג (שלמען האמת הביקורות שם קוטלות את הכל) וקראתי ביקורות רעות גם באתרים אחרים.
החופשה הזאת חייבת להיות מושלמת. המלצות? דיעות? התקציב הוא עד 2500 ככה, בתקווה פחות מ2000. חשוב הדברים הרגילים- אוכל, שירות, נקיון. ושהספא יהיה מוצלח.
לצפיה ב-'אני נמצא עכשיו במלון ולדעתי השירות טוב וגם הניקיון '
אני נמצא עכשיו במלון ולדעתי השירות טוב וגם הניקיון
15/02/2016 | 22:31
39
וגם הספא מעולה ובחינם כולל גקוזי וסאונות ובריכות מי מלח וכדו.
כמו כן קיים פה וי אי פי לחברי מעודון הכולל שמפניה וכדו.
האוכל הוא טעים לדעתי אבל לא עשיר כל כך.
אבל יחסית למחחר הזול יש תמורה לכסף.
נ.ב. הצלום ספא קלאב הוא לזוגות בלבד.
לצפיה ב-'מלון כפר גלעדי - איך צפיות מוגזמות פגמו בפוטנציאל ( ארוך...)'
מלון כפר גלעדי - איך צפיות מוגזמות פגמו בפוטנציאל ( ארוך...)
21/02/2015 | 23:45
80
חזרתי מסופ"ש במלון כפר גלעדי.
היה נחמד.
אפילו נחמד מאוד.
אולי אחת החופשות הטובות שהיו לנו, אבל...
כשבחרתי במלון הזה מבין מלונות אחרים שהוצעו (הנופש הוזמן דרך וועד עובדים) נחשפתי לתוכן פרסומי רב של המלון שהתגלה כשגוי כשהתארחנו במקום. אדגיש כי לא היה מדובר בארוע "סגור" לוועדים, במלון היו עוד אורחים (תיירים, קבוצות אחרות) ולא הוצג כי מדובר ברמת אירוח השונה מהסטנדרט של המלון בגלל שזוהי הזמנה דרך וועד.
אני לא מרבה לכתוב ביקורות, במיוחד לא שליליות, אבל מדובר במלון נחמד שהיה כיף להתארח בו, וחבל שמרוב יחסי ציבור שוכחים לציין מה מצפה באמת למי שמשלם מכיסו ומגיע למלון, והתחושה הכללית למי שמגיע היא של אכזבה לעומת הציפיות שנבנו.

למשל באוכל:
 מלון כפר גלעדי המלון המקום לנופש בשבילך ובשב.... (הפנייה מאתר המלון) מצוטט: "בשישי בבוקר השף אריק מכין בריק "
מאתר מגפון :" לחורף הנוכחי מציע המלון רעיון קולינרי ייחודי: בישול על פתיליות". (נכתב ע"י עירית רוזנבלום ב 5.1.2015) עוד על הפתיליות באתר אכול ושאטו שם מצוטט " המנות המיוחדות יוצעו בארוחות הערב בסוף השבוע"
ובכן, האוכל טעים מאוד, אבל לא היו פתיליות לא בארוחת חמישי בערב ולא בשישי בערב. את השף לא ראינו בבוקר, ואפילו לחם לבן לא הצלחנו לקבל ( עד שגילינו שהוא מתחבא בחדר האוכל השני אותו פתחו לאחר שמילאו את הראשון), שלא לדבר על חביתה לבקשתנו. לא מובן מדוע יוצרים ציפייה לארוחות שף, הגשה מיוחדת והפתעות המוכנות "על המקום", ולא מקיימים. שאלתי בקבלה מדוע אין ארוחת פתיליות או עמדת בישול בבוקר, והתגובה היתה כי מדובר בארועים מיוחדים הנערכים מדי פעם. לגמרי לא מובן מהכתבות המשבחות את האוכל כי זה איננו סטנדרט האירוח במקום.

החדרים: כאן כבר העניין יותר מסובך. כל המוזמנים להתארח בחינם בכדי להשתפך מעל גבי האינטרנט על המקום התארחו בחדרים ברמה הגבוהה ("בוטיק"), ואין בנמצא תמונות של חדרי הרחצה בחדרים שאינם "בוטיק". אנחנו שידרגנו את החדר הסטנדרטי למה שמכונה "דלקס", אבל מסתבר שלא שידרגנו מספיק. החדרים היו מרווחים והמיטה נוחה, אך היה קשה להתקלח מבלי שוילון האמבטיה ידבק לגוף באופן בלתי נעים, וגם עיגול הגומי האפרפר המשמש כפקק לא ממש עורר חשק להתפנק באמבטיה. האם תמונת חדר הרחצה היתה משכנעת אותי להפרד מהסכום המשמעותי שדרשו לשדרוג לחדר בוטיק - לא בטוח, אך היתה מונעת אכזבה מדלותו של חדר הרחצה בחדרים.

בריכה: המלון מציע בחורף בריכה מקורה. ניתן להבין בחיפוש קצר כי הבריכה "רגילה" ולא לפעוטות. מה שלא נכתב הוא שנדרש לווי לילדים מתחת לגיל 9 ( גם אם הם עומדים בנוחות בגובה המטר שיש באזור הרדודים, ושוחים היטב), אסור לשחק בבריכה בכדור מתנפח, וכמעט כל הבריכה תחומה במסלולים לשחייה בלבד. 

פעילויות לילדים: יש מועדון לילדים (הממוקם מעבר לכביש מהלובי. ילדים לא יכולים לחצות כביש לבד, נכון?) בו פעילות יצירה ומשחקים. פרט לכך איפשרו צפיית סרט באולם בחמישי ובשישי, והיתה הפעלה בשישי בערב. 

מלבדי, (שקראתי כמעט כל מה שנכתב על המלון לאחרונה כדי להחליט על הנופש, ולכן התאכזבתי) כולם התלהבו מהמלון. אני בטוחה שאם המלון היה מציג תמונה אמיתית של השירותים הניתנים במקום, גם אני הייתי חוזרת עם רושם חיובי מאוד. במצב הנתון, כל עוד האינפורמציה (שמפורסמת בעידוד הפעיל של המלון) יוצרת מצג שווא שאינו מתממש נפגעת האמינות והערכים שהמלון מנסה לשדר.
אז כדאי שמה שמובטח גם יתקיים, או להסתפק במה שבאמת קיים, שגם הוא טוב מאוד.

לצפיה ב-'האם זה הפורום הנכון? וילות נופש לחג'
האם זה הפורום הנכון? וילות נופש לחג
11/02/2015 | 15:19
19
אני מחפשת וילות נופש לפסח לכל המשפחה. בינתיים ראיתי שיש צימרים ומלונות אז איפה אני מפנה שאלת המלצה לגבי וילות ?
תודה!
לצפיה ב-'אמריקן קולוני בירושלים'
אמריקן קולוני בירושלים
09/02/2015 | 14:23
39
המלון באינטרנט נראה אחלה גם המחיר בתחום הרצוי לסופשבוע. אבל בן זוגי קצת חושש בטוח שם? בכל זאת מזרח ירושלים...
לצפיה ב-'מה מומלץ יותר - בעיר טבריה:'
מה מומלץ יותר - בעיר טבריה:
03/01/2015 | 11:07
4
120
לאונרדו פלאזה טבריה
או לאונרדו קלאב טבריה
מבחינת הארוחות והספא. מה יותר מומלץ?
תודה
לצפיה ב-'לאונרדו בטבריה '
לאונרדו בטבריה
03/01/2015 | 17:31
3
128
השאלה היא לאיזה חופשה 

הלאונרדו פלאז'ה מן הסתם יוקרתי יותר , הספא שלו יותר מפנק וכך גם החדרים 
הקלאב מתאים למשפחות (הכל כלול ) רמתו נמוכה יותר מהפלאז'ה 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/01/2015 | 00:26
2
62
תודה רבה, המידע עזר לי להחליט
לצפיה ב-'מחיקת הודעה'
מחיקת הודעה
05/01/2015 | 13:02
1
76
לידיעתכם, מחיקה הכוללת קישורים למלונות נמחקה.
אנא הימנעו מהודעות פרסומיות,
יום נעים
לצפיה ב-'לא יודעת מה היה שם אבל לא הצלחתי להכנס ללינק גם ככה'
לא יודעת מה היה שם אבל לא הצלחתי להכנס ללינק גם ככה
05/01/2015 | 21:48
30
לצפיה ב-'מדוע אין מלונות "קלאב משפחתי" בערי החוף שלנו?'
מדוע אין מלונות "קלאב משפחתי" בערי החוף שלנו?
04/01/2015 | 00:09
1
42
תופעה מוזרה, אפילו הזויה: בטבריה ובאילת יש מלונות 'קלאבים' המיועדים למשפחות נופשות ומספקים חוויה בפני עצמם
בלי קשר לעיר בה הם נמצאים, כמובן בצמוד לחופי הים.
והנה תבדקו אותי: לאורך חופי הים התיכון שלנו אין כמעט מלונות כאלו של קלאבים למשפחות. יש מלונות עסקים, יש מלונות
רגילים 3-5 כוכבים. יש מלונות עם חדרי כנסים. מלונות קלאב שמראש מיועדים לפלח המשפחות עם שעשועי מים, אטרקציות במלון? אין!!
איך אפשר להסביר את התופעה הזו?
לצפיה ב-'קלאבים ומלונות בישראל'
קלאבים ומלונות בישראל
04/01/2015 | 10:51
77
ההסבר לכך פשוט: תמהיל התיירות לעיר הוא שקובע את אופי המלונות. לערי החוף המובילות (ת"א, נתניה, הרצליה, אשדוד) מגיעים בעיקר אנשי עסקים ולא משפחות עם ילדים, לכן אין צורך בקלאבים רחבי ידיים. בנוסף, רצועת החוף צפופה כל כך שאין מקום לבנות קלאב. לעומת זאת, ערי תיירות כמו טבריה ואילת אטרקטיביות למשפחות והמרחק שלהן מבטיח הגעה לכמה ימים לפחות.

לצפיה ב-'סופ"ש לזוג: חמת גדר -/ וילה גליליי / תאי וילג' - מומלצים?'
סופ"ש לזוג: חמת גדר -/ וילה גליליי / תאי וילג' - מומלצים?
01/01/2015 | 21:17
7
122
עדין לא סגורים על המקום וסוג הפינוק. תאי וילג' קורצים בגלל העלות הזולה, יחסית, שלהם (כ 1,000 ש"ח ללילה לחצי פנסיון).
וילה גליליי - כ 1,500 ש"ח ללילה, לחצי פנסיון
מלון חמת גדר - כ 1,600 ש"ח ללילה, כולל עיסוי זוגי וכניסה למרחצאות חמת גדר.

אשמח לעוד המלצות (מקומות עם אוכל כשר, בבקשה, בתקציב של כ 1,200 ש"ח ללילה)

תודה
לצפיה ב-'המקום '
המקום
02/01/2015 | 18:23
5
92
הוא המוביל בקטגוריה באיזור הצפון 

המלון הסקוטי לאוהבי וינטאג 

הבקתות במלון רמות מפנקות ביותר 

פנחס וגסטון ( יקר מאוד , מוצדק ? עניין של טעם ) 

מצפה הימים , כנען ספא ( בכנען המחיר אטרקטיבי ביותר ) 

וכמובן יערות הכרמל 

בהצלחה !!! 
לצפיה ב-'תודה. לא הבנתי איזה מקום הוא המוביל בקטגוריה?'
תודה. לא הבנתי איזה מקום הוא המוביל בקטגוריה?
02/01/2015 | 18:31
4
41
האם חמת גדר?
האם תאי וילג'?
האם וילה גליליי?
לצפיה ב-'המקום '
המקום
02/01/2015 | 18:33
3
64
זה שם של מלון בוטיק בגליל 
לכל סוויטה שם בריכה פרטית , חוויה לכל זוג בכל שלב 

העלות לא מהזולות אך נראה שיש תמורה , המלון בתפוסה גבוהה מאוד רוב ימות השנה 

בהצלחה !!! 
לצפיה ב-'אההה. מה לגבי 3 המקומות שהזכרתי?'
אההה. מה לגבי 3 המקומות שהזכרתי?
02/01/2015 | 18:46
2
32
ראויים?

תודה
לצפיה ב-'מבין שלושת המקומות '
מבין שלושת המקומות
03/01/2015 | 17:29
1
83
חמת גדר הוא ברמה הגבוהה ביותר וגם יותר מיוחד ( בשל המעיינות החמים הצמודים לכל בקתה והספא המפואר ) יש כאלה שריח הגופרית מפריע להם 

וילה גלילי היא הבאה בתור מצטיינת במיקום מצויין לטיולים 

התאי ויליג לא מתאים לזוגות אלא למשפחות בקיץ 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/01/2015 | 21:37
14
לצפיה ב-'אני הייתי בחמת גדר וממליצה בחום'
אני הייתי בחמת גדר וממליצה בחום
10/01/2015 | 12:09
46
טרם ביקרתי בשאר המקומות
כתבתי על הביקור שלי בחמת גדר בבלוג. הספא שלהם מפנק והריח הגופרית לא מפריע כי גם בחדר יש דלת זכוכית שמפרידה בין הג'קוזי בחדר לחדר השינה. פינוק אמיתי
לצפיה ב-'מלון שהילדים (וגם הגדולים:) לא ירצו לעזוב'
מלון שהילדים (וגם הגדולים:) לא ירצו לעזוב
28/12/2014 | 00:11
2
182

בחודש דצמבר 2014 בילינו חופשה משפחתית במלון מג'יק סאנרייז בקיבוץ אילות (5 דקות מאילת)
היתה חופשה מעולה, המלון לא עמוס ומזג האוויר נפלא.
המלון פועל בשיטת הכל כלול, האוכל מגוון וטוב, אבל לא ברמת גורמה.
גולת הכותרת היא ההפעלות לילדים: צוות בידור מצוין דואג לפעילות לילדים מבוקר עד ערב. הילדים התלהבו מהארטיקים והגלידות החופשיים.
במלון בריכה מחוממת גם בחורף ומיני לונה פארק לילדים- בקיצור ממש גן עדן לילדים.
החדרים מרווחים- יש עם יציאה לגינה ויש עם מרפסת.
לסיכום: מומלץ מאד, במיוחד בחורף, לחופשה משפחתית.
נקודה לשיפור: אין אינטרנט חופשי    

לצפיה ב-'דצמבר באילת ? '
דצמבר באילת ?
02/01/2015 | 18:20
1
56
עם ילדים ? הבריכה היתה פתוחה אפשר היה לעשות בה שימוש ? 
לצפיה ב-'כן כדאי להגיע דווקא בחורף'
כן כדאי להגיע דווקא בחורף
03/01/2015 | 09:06
63
מומלץ להגיע דווקא בחורף עם ילדים.

במלון יש בריכה פנימית מחוממת בה צוות בידור מפעיל את הילדים במשחקי מים שונים.

בנוסף, המלון לא עמוס ואין תורים ומריבות לגלידה או משקאות בחינם וכמובן עומס ועצבים בחד אוכל.
לצפיה ב-'דעתכם על השקרים של רה"ע חיפה על מספר המלונות בבנייה בחיפה?'
דעתכם על השקרים של רה"ע חיפה על מספר המלונות בבנייה בחיפה?
27/12/2014 | 15:58
2
69
לצפיה ב-'תיירות ומלונות בחיפה'
תיירות ומלונות בחיפה
01/01/2015 | 13:30
1
58
לפי התוכניות העתידיות, יונה יהב מתכנן להפוך את חיפה לברצלונה של המזה"ת. מספר המלונות בעיר שייבנה יהיה גבוה וצפוי למקם את העיר כבירת התיירות של הצפון. כטבעם של ראשי ערים, הם נוטים להגזים מעט ולהפריז בחשיבותם. בקיצור פוליטיקאים..
לצפיה ב-'תגדיר לי בבקשה "מעט" כאשר 2 מלונות בבנייה ואחד מהם אכסניה'
תגדיר לי בבקשה "מעט" כאשר 2 מלונות בבנייה ואחד מהם אכסניה
01/01/2015 | 19:03
44
בעשור האחרון לא נבנה בחיפה שום בית מלון מעל 50 חדרים וזאת בעוד ירושלים
ותל אביב הוסיפו כל אחת אלפי חדרי מלון, בחיפה מספר חדרי המלון אפילו ירד מ-1300 בלבד
ל-1200 בלבד. לאחרונה החלו לבנות "מלונות". 
אחד הוא אכסנית נוער, לא מלון.
השני מלון בתחנת אגד במושבה אלא שחציו יושכר בכלל כדירות סטודנטים מסתבר.
בקרקעות המיועדים למלונות כמו למשל מחנה מרקוס ביפה נוף, אין בניית מלון בקרקע..

למעשה הוא יכול לדבר על 17, 30, 40 מלונות. אבל אף מלון 5 כוכבים לא בבנייה בחיפה כבר 15 שנה.

לצפיה ב-'מחפש מלון טוב במרחק הליכה מבנייני האומה '
מחפש מלון טוב במרחק הליכה מבנייני האומה
26/04/2014 | 16:33
2
50
לצפיה ב-'קראון פלז'ה '
קראון פלז'ה
02/01/2015 | 18:27
1
43
5 כוכבים הוא הקרוב ביותר וגם יכול להיות אטרקטיבי ביותר 
רמדה הוא מלון 5 גוגבים ב 10 דקות הליכה 

אם תרצה לחסוך כמה שקלים מלון קיסר או פארק אין במרחק 10 דק הליכה 
לצפיה ב-'תודה אבל ההודעה היא מלפני 8 חודשים. כבר לא רלוונטי....'
תודה אבל ההודעה היא מלפני 8 חודשים. כבר לא רלוונטי....
02/01/2015 | 18:49
8
לצפיה ב-'הייתם שוכרים דירת נופש במקום מלון ? '
הייתם שוכרים דירת נופש במקום מלון ?
26/04/2014 | 13:51
2
87
אשתי ירשה דירה מקסימה בעיר ערד.
ערד נמצאת לא רחוק מים המלח. אנחנו רוצים לשפץ את הדירה ולהפוך אותה לדירת בוטיק עם קונספט מרענן שיתחרה בחדר מלון.
הדירה מתאימה לזוג עם 2 ילדים מקסימום.
הייתם שוכרים אותה לחופשה ?
לצפיה ב-'בעבר ערד היתה עיר קלאסית של '
בעבר ערד היתה עיר קלאסית של
28/12/2014 | 18:52
59
השכרת דירות לצרכי תיירות פנים, אני מאוהבת בעיר הזו מאז. עם העליה הרוסית בשנות ה-90, ירדה ההשכרה מאוד.
לכן עליך לבצע סקר שוק כמה אתה יכול לקבל עבור הדירה עם או בלי ארוחת בוקר.
בדוק את המלונות המקומיים בכניסה לעיר ובמתחם המלונות וראה מה אתה יכול לתת שאין לאחרים.
אם מבצעים שיפוץ , הוא צריך להיות ברמה טובה עד מעולה כדי שאנשים ישלמו בעד דירה ולא חדר במלון.
בדוק מה אתה יכול לתת שמתחריך נותנים. בהצלחה.
לצפיה ב-'בתור מטייל '
בתור מטייל
02/01/2015 | 18:36
31
אני לא רואה סיבה מהותית לשכור דירה לחופשה  בערד 

בים המלח למשפחה החוויה המלונאית קורצת יותר , ובערד יש כבר מספר מלונות כך (שלטעמי) לא הייתי בונה על תפוסה גבוהה מידי 

בהצלחה רבה 
לצפיה ב-' המקום לחופשה הכי גרועה פתאל מארחים באכזבה'
המקום לחופשה הכי גרועה פתאל מארחים באכזבה
23/04/2014 | 23:52
2
348
התארחנו במלון מתאריך 17/4/14 ועד 22/4/14. הגענו אחר הצהריים לאחר נסיעה מתישה בתקווה להתאקלם במהירות ולהתחיל את החופשה לה ציפינו ככ הרבה. נתקלנו בפקיד קבלה אדיש ומעצבן בתהליך קבלה שנמשך כ40 דקות!!! פשוט לא להאמין. כשהגענו כבר לחדר גילינו לאט לאט שישנה מכת יתושים נוראית באיזור ואף אחד לא אמר כלום, היינו שם חמשה ימים ולא ראיתי אפילו פעם אחת שבצעו ריסוס נגד יתושים כלום לאף אחד לא היה אכפת, הילדים החלו להראות כמו מצורעים,ילדים עם רגישות החלו להתנפח ונלקחו לבדיקת רופא במיון ואנחנו כולנו מתגרדים. אורחים שצעקו ועשו רעש בקבלה קבלו איזה אביזר לשקע החשמל לדחיה של יתושים... כוסות רוח למת. ונגיד שעברנו את זה, כנראה שהכל כלול בישראל גורם למלון, הנהלה, עובדים להיות חסרי אכפתיות ואפתים לגמרי. כשמגיעים למלון שהכל כלול כדאי שיהיה יותר מעמדה אחת של אוכל ושתיה אחרת מקבלים קניבליזם ישראלי במלוא הדרו. עובדי חדר אוכל, אלו שלא מבינים עברית היו יותר אכפתים ובאמת ניסו לעזור, אלו שמדברים או מבינים עברית היו חוצפנים ולא שירותיים כלל. האוכל היה סביר אהבתי את חלקו אולם לא היה קפה נורמלי בבוקר כי לא הצלחנו להשיג מים חמים בשום מקום ובאף אחד מהימים. ביום שבת לאחר בילוי בבריכה חזר על עצמו טקס המגבות בו אנו נאלצים להתקשר לשירות לאורח ולבקש מגבות( כמה פעמים אפשר להגיד אנחנו חמש נפשות בחדר משפחה דלוקס ותמיד מקבלים ארבע מגבות בלבד) ובכן ביום שבת נגמרו המגבות במלון!!!  אין מגבות לתת תחכו שעתיים עד שיהיו מגבות ונביא לכם, זו התשובה שקבלנו. לאחר דין ודברים עם אשת השירות לאורח שעונה לטלפון כאילו היא מדברת עם חברה שלה ומדברת לאורחים כאילו אנחנו חייבים לה שירות והיא רק שם לעשות לנו טובה, בקשתי לדבר עם מנהל תורן והובטח לי שהוא יתקשר אליי. מיותר לציין שנאלצתי לגשת לקבלה לחכות דקות ארוכות למנהל תורן שישב מולי במשרד עם פרצוף של כלב פודל נעלב בזמן שאני וגיסתי שוטחים בפניו את טענותינו על טיב השירות ומצב החדרים, כמובן שלא שמעתי ממנו אחרי הפגישה למרות שבקשתי שיצור איתי קשר כדי לעדכן אותי מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב רוח של כולנו.צוות הבידור היה נראה כאילו נמאס לו מלהופיע, אבל הילדים נהנו וזה מה שחשוב. נהננו לבלות בבריכה שם היה נחמד. ולסיכום, לשם החלטנו שאנחנו לא חוזרים מקומות בילוי גרועים יש בשפע ולנו זה היה מספיק בהחלט.  
לצפיה ב-'לפתאל יש כמה מלונות, זו רשת, באיזה מלון מדובר?'
לפתאל יש כמה מלונות, זו רשת, באיזה מלון מדובר?
28/12/2014 | 18:54
58
לצפיה ב-'צא לי אך כך לא מנסחים תלונה '
צא לי אך כך לא מנסחים תלונה
02/01/2015 | 18:37
77
באיזה מלון מדובר וגם כל הסיפור מעורבל 
להבא העבר את המסר בנק' קצרות 
לא ברורה מטרת הפוסט 

בהצלחה רבה 
לצפיה ב-'חוות דעת למלון לאונרדו פריוילג' ים המלח?'
חוות דעת למלון לאונרדו פריוילג' ים המלח?
23/04/2014 | 13:46
1
165
לצפיה ב-'רמה טובה ( נובוטל לשעבר ) '
רמה טובה ( נובוטל לשעבר )
02/01/2015 | 18:45
48
מיקום קצת בעייתי ( לא על קו המים ) 
אם זה לא מפריע אז הוא בסדר גמור , לא מספר אחד באיזור אבל בהחלט מלון ברמת 4 כוכבים +  
לצפיה ב-'פורום עד סוף העולם מגיע ל'
פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/2014 | 18:39
26
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'הייתי השבוע בבית מלון ירושלים ליד תחנה מרכזית'
הייתי השבוע בבית מלון ירושלים ליד תחנה מרכזית
05/04/2014 | 23:28
183
והיה זוועה שמתי לב שרוב המלונות בירושלים ממש מזוועים
כתובות אינטרנט מצורפות:

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ