לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77117,711 עוקבים אודות עסקים

פורום דיכאון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיכאון

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

קווים מנחים לכתיבה בפורום: נא להקפיד על התחשבות וכבוד הדדי. סמנו תוכן קשה כ"טריגר" ושמרו על פרטיות הכותבים.
בפורום לא ניתן יעוץ תרופתי והוא אינו תחליף לטיפול פסיכולוגי או רפואי.

המשך >>

לצפיה ב-'כתבה נוראית בערוץ 2 על כדורים פסיכיאטרים'
כתבה נוראית בערוץ 2 על כדורים פסיכיאטרים
06/12/2019 | 22:08
2
17
מי ראה את הכתבה היום בחדשות?

כתבה כל כך מסוכנת והרסנית.
קטלו לגמרי את כל הנושא הזה של הכדורים הפסיכיאטרים.

ללא קשר לכל מה שנאמר שם, שנתנו אותם שלא בצדק לתלמידי ישיבות.

אבל כל הדיבורים האלה מסביב על כך שהכדורים מסוכנים, הרסניים.

הם לא חושבים פעמיים?

הרי בסוף הכתבה פרסמו תגובה של הדסה שאומרת שהכתבה הזו מסוכנת מאוד ומונעת מאנשים שצריכים טיפול לקבל אותו.

מישהו ראה? מה אתם חושבים?

אישית, הזדעזעתי.
חבל שראיתי. כי אין מצב שאתקרב לזה עכשיו
לצפיה ב-'הכתבה כאן'
הכתבה כאן
06/12/2019 | 22:57
13
לצפיה ב-'בכל מקצוע יש עסקנים שעובדים עבור בצע כסף'
בכל מקצוע יש עסקנים שעובדים עבור בצע כסף
07/12/2019 | 02:27
16
ככה גם רופאים מסוימים..

זה בכל תחום, לא רק ברפואה. אי אפשר להכליל על כל הרופאים בגלל כמה תפוחים רקובים.
לצפיה ב-'פח'
פח
04/12/2019 | 10:41
10
29
פרסמתי פוסט חרדתי בפורום אחר ומישהי מחברי הפורום איימה שתזמין לי משטרה כי כתבתי שלא רוצה לחיות אני כולי בטראומה, כבר אסור לכתוב שאני לא רוצה לחיות? מה זה השטויות האלה? מדובר באישה שכבר לפחות חמש פעמים הזמינה משטרה לאנשים ופנתה גם לפסיכיאטר המחוזי ולנציבות המשטרה (כתבה לעיני כל הפורום שיש לה קשרים עם בכירים במשטרה והיא פונה אליהם)  שיבואו לאנשים הביתה! נאלצתי לעזוב את הפורום! ואני ממש בטראומה!
לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
04/12/2019 | 17:55
9
26
אומר לך מזווית של מנהלת פורום.
אנחנו מחויבים להיות ערניים במיוחד בפורומים של תמיכה נפשית, לכל סימן מצוקה אפילו הקל שבקלים.
גם אם הרבה פעמים כותב ההודעה רק ממורמר מהחיים, אנחנו, אלו שמנהלים את הפורום לא יכולים לדעת זאת ללא היכרות עם אותו אדם ואסור לנו לקחת סיכון.
תחשבי על זה שהיית בתפקיד המנהל והיית קוראת הודעה שכזאת.
היית לוקחת על עצמך את הסיכון ורגשות האשמה שמישהו שם קץ לחיו בגלל שלא דיווחת, אפילו ויכול להיות שהוא כתב רק מתיסכול?

לכן אנחנו צריכים לוודא המון פעמים ולדעת מה באמת מציק והאם זה רק תיסכול, אם איננו מכירים את הבן אדם.
אני שלחתי בעצמי מספר פעמים משטרות להודעות שכאלו, אך בגלל שאני מכירה את רוב הכותבים בפורום ויודעת מתי זה באמת סימן מצוקה, ואת אלו שאינני מכירה אני מנסה לוודא כמה שיותר שזה אכן רק תיסכול (ולמרות זאת אי אפשר אי פעם להיות בטוחים), אני נותנת יד חופשית לדבר בלי הפחד המאיים הזה מעל הראש.
לכן חשוב שבכל פורום, כאשר אדם רוצה לכתוב דברים שכאלו ולפרוק תיסכולים, להוסיף משפט קטן שאין בכוונתו כוונות התאבדות וזאת רק צורת דיבור או תיסכול כדי למנוע את המבוכה העתידית הזאת של המשטרה.
לצפיה ב-'אין כוחות '
אין כוחות
05/12/2019 | 08:39
8
22
לפני עבודה,  אין לי כח. לא רוצה לחיות. אני לא מוסיפה משפטים זה לא מתאים לי.
לצפיה ב-'היי'
היי
05/12/2019 | 17:16
7
20
מבינה אותך לגמרי, אבל קחי בחשבון שאפילו  אם זה לא מתאים לך זה יגרור את אותה בעיה שדיברת עליה כי אם מישהו מהמנהלים לא מכיר אותך אישית כדי לדעת אם זה אמיתי או שקר, הדבר הראשון שהם עושים זה להזמין משטרה, וכנ"ל אני.
לצפיה ב-'אשמח שנכיר וכבר כתבתי '
אשמח שנכיר וכבר כתבתי
05/12/2019 | 18:36
6
18
בפורום הזה לא מעט על עצמי
לצפיה ב-'היי'
היי
05/12/2019 | 23:46
5
17
גם אני בהחלט אשמח שנכיר:).
בגלל שאני רואה את מה שאת כותבת כבר הרבה זמן בפורום, אני יודעת שזה פריקת תיסכולים.
אבל מנהלים אחרים, לא יכולים להיות בטוחים, בכל מקום, פורום או קבוצה (וגם אני, אפילו כאלו שאני מכירה היטב, תמיד קיים החשש שאולי אכן יקרה משהו וצריל מאוד לתמרן מצידנו)
לצפיה ב-'הכירו אותי שם שנה לפחות '
הכירו אותי שם שנה לפחות
06/12/2019 | 00:03
4
17
עזבתי.

אשמח שאם יש חשש תכתבי "יש חשש" במקום "אני מזמינה לך משטרה אם לא תעני"

ודרך אגב האישה לא מנהלת את הפורום הזה ולא קרובה ללנהל את הפורום הזה והיא מכירה אותי לפחות חצי שנה ויש לה את הטלפון שלי והיה מאוד לא נעים .
לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
06/12/2019 | 15:30
3
9
היי יקירה. אני אף פעם לא רושמת שאני מזמינה משטרה אם לא תעני, אז את יכולה להיות רגועה בזה.
כל עוד את מעדכנת אותי בין אם זה פרטי או על גבי הפורום שאת בסדר ורק פורקת מה שמציק לך, את לא צריכה לחשוש לדבר כאן בכלל
לצפיה ב-'הי'
הי
06/12/2019 | 15:36
2
10
כשאני צריכה לפרוק לא יכולה לרשום "למרות שאני שונאת את החיים אני לא באמת אפגע בעצמי" , אם יש צורך בהרגעה כזאת ותבקשי אותה אני ארשום את זה אם לא תבקשי הרגעה כזאת אני בדרך כלל אחרי פריקת מתח מתקשרת לאמא שלי ושוכחת מה שרשמתי.
לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
06/12/2019 | 15:49
1
13
אז בואי נעשה עיסקה. את תמיד תכתבי ותרגישי בנוח לפרוק כל מה שמציק לך.
אם אני ארגיש חשש או משהו, אני כבר אשאל ואכתוב לך, בין אם זה בפרטי או כאן.
לצפיה ב-'כן יופי'
כן יופי
06/12/2019 | 15:55
9
עייפה מאוד
לצפיה ב-'האם מישהו ניסה לעזור לעצמו בעזרת "קנביס רפואי"?'
האם מישהו ניסה לעזור לעצמו בעזרת "קנביס רפואי"?
28/11/2019 | 11:30
3
37
האבחנה היא  פוסט טראומה מורכבת וכן עמידות לכדורים אנטי דיכאוניים. אודה לכל מי שניסה קנביס רפואי לפוסט טראומה, לחלוק עמי את חוויותיו מהתנסות זו. מודה לעוזרים מראש.
לצפיה ב-'מניסיון של מטופלים קודמים שלי'
מניסיון של מטופלים קודמים שלי
05/12/2019 | 16:33
2
25
קנאביס זה צמח שאינו מומלץ לשימוש לטיפול במחלות נפש או מצבים נפשיים ורגשיים. צמח הקנביס יכול לפתוח מנעולים מסויימים שיכולים להביא לסיבוכים רציניים כמו פסיכוזה. אדם צריך לפתור את הבעיות שלו מהשורש, אם זה טראומה אז עיבוד הטראומה והשלמה הכרחית לתהליך. אין קיצורי דרך בבריאות נפש, יש לעשות תהליך מסודר.

דמיטרי בילצקי,
מנטור הגירה, מנטור בריאות
מטפל נפשי עם רישיון בישראל, בניו זילנד
לצפיה ב-'דימיטרי יקר, הצחקת אותי ובאמת שאין לי כוח לצחוק כרגע...'
דימיטרי יקר, הצחקת אותי ובאמת שאין לי כוח לצחוק כרגע...
06/12/2019 | 10:11
16
אנא חזור שוב לשאלה שלי. לא מדובר במחלת נפש.. לא מדובר בפסיכוזה..האם ידוע לך שמשרד הבריאות הוסיף את כל נפגעי הפוסט טראומה לאלה הזכאים לקבלת רישיון לקנאביס רפואי?
ומה זה בדיוק  "עיבוד הטראומה"?... האם ידוע לך "מנטור הגירה ובריאות" שלא כל כך בריא ל-"עבד טראומה"? . נפגעי הטראומה ובכללם נפגעי הלם הקרב רוצים לשכוח את הטראומה ולא להזכר בה כל פעם מחדש. נפגעי הטראומה לא רוצים  לחטט בפצע הפתוח... אבל , הרי ברור שלא ענית לשאלתי מתוך אמפטיה כלשהי המטרה שלך הייתה פירסומית נטו. נכון מנטור "הגירה" יקר שלי?
לצפיה ב-'פרסומת בשקל'
פרסומת בשקל
06/12/2019 | 22:13
11
שנועדה להפנות אנשים אליך לטיפול.

איך אתה יכול לומר בכזה בטחון שהקנאביס לא עזר לאנשים??
זה חוסר אחריות.

נכון שצריך לעבור טיפול נפשי ארוך, אבל למנוע מאנשים דבר שעשוי להקל עליהם אפילו במקצת?

ביזיון
לצפיה ב-'אפשר להתרפא לבד? בן 24 '
אפשר להתרפא לבד? בן 24
25/11/2019 | 20:58
2
74
שלום לכולם הסתקרנתי לכתוב פה, אני בן 24 וכנראה שיש לי דיכאון ומה שבא איתו בדרגה נמוכה או אולי בינונית, אנסה לפרט מה שאני מרגיש (לא הלכתי לאיבחונים) אז נתחיל בחפירה, תהנו  : הרבה פעמים אני סוטה למחשבות עמוקות שחלקם גם שליליות, אני מבין שזה בגלל הדיכאון והדרך בה אני חושב היא לא בריאה והנכונה והיא מפריע לי לחיות את הרגע ולהשיג מטרות בחיים, מצד שני לא באלי להיות בן אדם שהוא כל היום מחייך ושמח ואינטרקטיבי עם הסביבה כו..אני יודע שזה טוב ועדיף להיות ככה אבל זה פשוט מרגיש מביך ופטתי. אני לא אוהב להשוויץ ואני לא מרגיש צורך להיות מקובל ושאנשים יאהבו אותי אני יודע שאני בן אדם טוב,חכם,נראה טוב אני אוהב את עצמי לומרות שאני גם שונא כי אני לא מתנהג וחושב בדרכים חיוביות ולא חיי במייטב ואני מרגיש שהזמן רק עובר ואני סוג של מבזבז זמן לשווא על הזדמנויות חולפות, בדרכים לא ידועות אנחנו על כדור הארץ בחלל אינסופי ויש לנו מודע, בחיים לא נדע מה יהיה אחרי המוות ורוב הסיכויים שכלום לכן הזמן הקצר שניתן לנו חשוב ,אני מנסה לעבוד על דרך החשיבה שלי לפעמים ולחשוב יותר חיובי, ולפעמים לא כי זה מרגיש לי שזה אני האמיתי וזוהי האישיות שלי... אין לי חשק להתאבד וגם אם עד סוף החיים שלי אני יסבול אני פשוט יקח את זה.
זה כאילו שהביטחון העצמי שלי גבוהה ונמוך בו זמנית, בגלל שאני חושב יותר מידי (over thinking) הרבה פעמים יש לי את המחשבה על איך אני נראה מהצד על ידי אחרים גם כשלא ממש אכפת לי מהם אבל אין לי שליטה על זה, הדיכאון אכן פגע לי בחיי המין אף פעם לא הייתה לי חברה וככל שאני מתבגר אני מרגיש יותר חסר ניסיון בזוגיות ובכללי קשה לי להתחיל עם מישהי כי אני כנראה יחשוב יותר מידי ובכללי אני בדיכאון אז קשה לי לזייף שמחה לומרות שאני לא באמת חושב שצריך לזייף שמחה אלה פשוט להיות אני אבל קצת קשה להכיר מישהי ולהיראות עצוב.. בנוסף לא ממש שמתי לב עד כמה אני לא בסדר עד שנרשמתי לשנת לימודים במכללה כלשהי ובמשך כל השנה לא דיברתי עם אף אחד והיתי ממש בודד כל השנה היתי לבד הרגיש לי מביך ומבייש להיות כמוהם..שמחים חייכנים... אני פשוט דחקתי אותם ותמיד הרגשתי מביך אם הפנו אלי צומת לב בכיתה , אחד מהקורסים היה פסיכולוגיה , אני בטוח שהמרצה ראה מה אני חווה וזה היה מביך, בתיכון היתי יותר שמח.....אני גר אצל ההורים עדיין אני מתבייש מהם אני מתבייש כי כנראה הם יודעים שאני בדיכאון ואני לא הילד הכי מצליח לומרות שאני יודע שלא אכפת להם מיזה ביכלל והם אוהבים אותי.. אני מנסה להתנהג כאילו הכל אצלי בסדר כי לא באלי להיות בכיין ומתלונן ובמיוחד לא רוצה להכאיב להורים שלי עם הצרות שלי, לכולם יש את הבעיות שלהם בחיים זה יפה שחלק נעזרים ומבקשים עזרה אבל אני לא רוצה עזרה אני מאמין שאני מסוגל בהדרגתיות להפוך את החיים שלי לטובים יותר מבלי לנטול תרופות או פסיכולוג לומרות שבתוך תוכי אני גם מתבייש לבקש עזרה  אני יודע שזה שאני רושם פה זה בעצם נוגד את זה אבל אין לי מה להפסיד וגם משעמם קצת, יש לי חברים יש לי עבודה רוב הכסף הולך על שטויות לפעמים סמים לפעמים זונות אבל אני לא מצטער על זה ממש כי זה בעיקר מה שמביא לי כיף כרגע ממש מקווה לא להתמכר
תודה למי שקרא סליחה על הבלאגן מוזמנים להגיב את דעתכם, האם בן אדם ביכלל מסוגל להתרפא מדיכאון לבד? מה שהפסיכולוג יכול להגיד ולהסביר לי אני גם יכול להבין בעצמי אם כל הכבוד

לצפיה ב-'היי חבר'
היי חבר
27/11/2019 | 18:50
1
36
סליחה על האיחור בתגובה.

אתחיל מהתחלה.
עצם זה שרשמת כאן, רומז שלמרות הכל העיניין כן מציק לך ברובד מסוים.
רואים שאתה אדם חכם ומבין את החיים. מבין שאתה רוצה להיות אמיתי ולא לעלות חיוכים מזויפים.
אבל אחת הבעיות שקימות בדיכאון, היא החוסר רצון שלנו לבקש עזרה/הכוונה.
בין אם זה בושה, פחד, חששות, או הרגשה של "מה כבר יעזרו/ילמדו אותי, במיוחד שאני מכיר הכי טוב את עצמי/את המערכת".

והאמת, גם אני הייתי בדעה שלך.
אני באופי מרדנית והולכת דווקא נגד הזרם מרצון.
אני נגד השפעות כימיות על המוח של כדורים ונגד דיבור מתמשך ומרחם של פסיכולוגים... אבל!
ופה האבל הגדול, לא הכל כמו שאנחנו חושבים.
אדם שחולה בסכרת או לחץ דם, חייב לקחת כדור כדי לאזן את עצמו ולא להגיע למצב נוראי.
אותו דבר אדם אשר סובל מדיכאון וחרדות.
מסכימה בהחלט שלא כולם חייבים ואפילו מומלץ בלי, (כמו במקרים מסוימים של סכרת ולחץ דם), אבל אני נגד להיות אנטי נגד משהו כל עוד לא בדקת לעומק את הנושא.

טיפול הוא שטח כל כך נרחב ורחב בימנו שיש מלא אופציות למלא דברים.
כמו שציינתי, אתה נשמע אדם חכם ומבין עיניין, ולפי דעתי האישית (שוב אינני אשת מיקצוע בכלל, רק אחת שמנהלת את הפורום מנסיון אישי), אתה צריך פשוט סוג של הכוונה.
ויש מלא שיטות טיפול שאנשים "כביכול" בלי דיכאון או כל דבר אחר רצים אליהם.
יש טיפול רגיל בשיחות,NLP, דמיון מודרך, פסיכודרמה, תטא הילינג, ובעצם כל דבר שאתה מתחבר אליו.

רמת העיקרון של טיפול, הוא לא רק "לומר לך את מה שאתה כבר יודע ויכול ללמד את עצמך", אלא לתת לך הרבה פעמים זווית ראייה אחרת שלא היית מגיע אליה , וכמובן לתת הכוונה, כלים, עצות, מקום לפרוק את מה שכואב ולחקור למה זה כואב ומציק.
בקיצור מלא דברים שהם מעבר למה שאנחנו יכולים לתאר.
אז הייתי מציעה לך לנסות לפנות דרך הקופה או דרך בריאות הנפש בעירך (ששם הזמן יכול לקחת הרבה לצערנו, דרך הקופה זה מהיר יותר), או אם יש לך אופציה לשלם פרטי (הטיפול בכולם הוא אותו טיפול ואין הבדל בין אם זה טיפול פרטי או חינמי).
מאחלת לך בהצלחה ואתה תמיד מוזמן לדבר, להתיעץ, ולשתף.
לצפיה ב-''
27/11/2019 | 20:39
34
תודה על התגובה וכל הכבוד לך שאת מנהלת פה את הפורם ועוזרת מרצונך אז אין על מה להתנצל על האחור בתגובה
זה נכון, אני לוקח בחשבון את העובדה שאנחנו לא יודעים הכל ויש עוד הרבה זוויות ראיה שאין לנו גישה אליהם וכמויות המידע שיש בחוץ ענקיות! 
  מבטיח שאם לא אצליח לבד מתישהו אני אפנה לעזרה ואכן זה שרשמתי פה בפורום גרם לי לסוג של הקלה כי אף פעם לא אמרתי או רשמתי דברים כאלה
  יש לי את הרצון הזה לנצח את זה בכוחות עצמי ולהוכיח לעצמי שאני יותר חזק כי המוח שלנו הוא כלי ממש מסתורי ובעל יכולות אדירות
  ואולי זה תירוץ שאני מביא לעצמי כי יש לי דיכאון ואני נגד עזרה ��
בכל מקרה מקווה שלא ועוד פעם תודה על התגובה

לצפיה ב-'אני פשוט'
אני פשוט
25/11/2019 | 22:41
51
קוראת חדשות וצוחקת כי יודעת שלא משנה כמה שמיניות הם יעשו באויר הם לא יצליחו להקים ממשלה עם מועמד אחר מנתניהו ואולי בכלל לא יקימו.
מצחיק שכשהאל מחליט זהו הם יכולים להתאמץ כמה שירצו זה לא ילך להם.
שמחה שכוחות הרשע נחלשים שמחה שהבונים החופשיים בעזרת השם לא יוותר מהם זכר וכל הדם שנשפך בגללם יזכה לנקמתו.

לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
17/11/2019 | 09:02
18
80
הי.
1. אתם יוצאים לדייט. בקשר עם בחור\בחורה. מתי אתם מספרים לו על הבעיה שלכם?
2.יש לכם מקצוע? לימודים? איך הולך לכם?
לצפיה ב-'היי'
היי
22/11/2019 | 12:59
41
סורי שעונה רק עכשיו. מלא עומס.
לשאלותייך:

1. אתם יוצאים לדייט. בקשר עם בחור\בחורה. מתי אתם מספרים לו על הבעיה שלכם?
(אצלי אני מספרת ישר בהתחלה. כי אצלי אני רגילה לספר לכל העולם ואישתו וגם למי שלא רוצה לשמוע שיש לי אוסידי וחרדות. זאת הדרך שלי שידעו מי אני באמת, יכבדו את הבעיה שלי וגם לעלות את המודעות לכך. בן זוגי ידע מההתחלה שיש לי אוסידי והוא הכי מבין ומקבל ומתעניין בזה).

2.יש לכם מקצוע? לימודים? איך הולך לכם?
(לצערי בגלל חיים לא קלים, שלא דווקא קשורים לבעיה שלי, יצא שלא השלמתי לימודים ונשרתי. אבל עכשיו בזכות דווקא השיקות של הביטוח הלאומי, אני גם משלימה השכלה, מתכננת בעתיד ללמוד תואר, מרימה פרויקט יזמות, ומקווה עוד כמה זמן למצוא עבודה.)

אני מאמינה שהכל הוא עיניין של רצון. אני יודעת מה זה להיות ברגעים הקשים בתחתית ולהאמין שכל הדברים "הנורמלים" שיש לאנשים אחרים כמו עבודה או אהבה, לעולם לא יגיעו אלייך. אבל מנסיון, אם את רוצה אותם הם יגיעו. אני משלימה בגרויות כי אני רוצה, לא כי "אני חייבת לעשות, או שיראה טוב".
יכולתי לדלג על זה ולבחור מקצוע, אבל אני רוצה את זה ספציפית בשבילי.
ואם בכנות, לא הייתי רוצה להשלים בגרויות או השכלה לא הייתי עושה זאת.
השכלה, מקצוע, אהבה, לא מגדירים אותך כבן אדם או נותנים לך יתרונות.
אתה מיוחד בזכות עצמך ורק בזכות עצמך ואתה לא חייב אף אחד מהדברים האלו בשביל להיות "מיוחד" כביכול.
זאת דעתי האישית.

לצפיה ב-'האמת שלא יצאתי לדייטים'
האמת שלא יצאתי לדייטים
23/11/2019 | 16:23
2
42
פשוט מצאתי בלי לחפש. סוג של.
וזה קרה כשהצטרפתי לקבוצת אמיניים.
וזהו .
אני לא בעד לספר הכל ישר ומבחינת אנשים
אני מוכנה לצאת לדייטים רק עם אפורים ודמיים
שאילו אנשים שהם לא בדיוק מיניים ולא בדיוק אמיניים
לצפיה ב-'אם אני אצא לדייטים פעם'
אם אני אצא לדייטים פעם
23/11/2019 | 16:24
1
34
אני אספר על עצמי כל פעם יותר
כי זה האני מאמין שלי בהיכרויות בכלל.
אני גם לא מאמינה באהבה ממבט ראשון אז אם האדם
יהיה סביר אני בטח אתן חזה איזה 4 או 5 דייטים לפני ההכרעה
לצפיה ב-'לגבי לימודים לא יודעת לא חשבתי על זה לעומק'
לגבי לימודים לא יודעת לא חשבתי על זה לעומק
23/11/2019 | 19:47
33
אולי.
פשוט כרגע אני ניצבת בפני פרשת דרכים וצגיכה לעבור שינוי גדול לפני דברים אחרים.
וגם השאלה כמה תואר יהיה שווה. גם ככה אנחנו צועדים בקצב מואץ לפני שינוי עולמי אדיר ימי יודע איזו השפעה תהיה לו על העולם כפי שמכירים אותו. אולי המקצועות ישתנו?  לך תדע.
:)
ואגב אין באמת תשובה נכונה לשאלה שלך כל אחד והדרך שלו
וככול שתרגיש יותר נוח עם מי שאתה ועם האדם מולך זה ילך קל יותר.

לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
23/11/2019 | 20:18
10
32
יש לי תואר ראשון שביטוח לאומי מימן ואני עובדת במקצוע שכולל תקשורת עם ילדים בני שש ועד מבוגרים בני מעל שישים.

אני נשואה למישהו שהכרתי במסגרת של ביטוח לאומי ככה שכל אחד ידע על השני שיש בעיות נפשיות.
לצפיה ב-'במה את עובדת?'
במה את עובדת?
24/11/2019 | 08:05
9
28
כמובן אם בא לך לספר.
ואיך הזוגיות? אני מפחדת שאף אחד לא ירצה אותי בגלל הבעיה
לצפיה ב-'תחום חינוך טיפול'
תחום חינוך טיפול
24/11/2019 | 08:15
8
33
היה לי בן זוג אחד ללא בעיות הוא קיבל אותי אבל עבד הרבה לא היה טעם להיות בקשר עם מישהו שנשוי לעבודה נפרדתי ממנו.

אני לא הכי מבינה בתחום של הדייטינג כמעט כל בני הזוג שלי היו מאנוש וכאלה .

בעיני כדאי להיות עסוקים והרבה עם אנשים ולא ממש לחפש זוגיות הזוגיות תגיע לבד כשתמצאי מישהו שגם לך וגם לו נעים לדבר על דברים  .
לצפיה ב-'האבחנה שלך זה דכאון?'
האבחנה שלך זה דכאון?
24/11/2019 | 08:18
7
27
לי יש משהו אחר..
הקטע שאין לי כ"כ איך להכיר חוץ משדכנית [אני דתיה] וחברות שלי לא כ"כ משדכות לי
לצפיה ב-'בין היתר '
בין היתר
24/11/2019 | 08:23
6
28
יש לי הרבה אבחנות.
לצפיה ב-'מה כוונתך ב"אין לי איפה להכיר"?'
מה כוונתך ב"אין לי איפה להכיר"?
24/11/2019 | 13:13
5
10
לצפיה ב-'אני עובדת בגן'
אני עובדת בגן
24/11/2019 | 20:04
4
26
אין שם בנים. ונהוג שאנשים משדכים אחד לשני אבל זה פשוט לא קורה לי.
לצפיה ב-'מה את עושה אחרי העבודה?'
מה את עושה אחרי העבודה?
24/11/2019 | 20:35
3
30
את גרה לבד?

לא חסרים דתיים עם בעיות פסיכיאטריות בקבוצות חברתיות של מתמודדים.

יש כל מיני אנשים  דתיים  ונחמדים  ומן הסתם יש גם כאלה שמטופלים בפורומים של ערוץ שבע באינטרנט למרות שאני פחות סומכת על היכרות בדרך זו .

https://www.inn.co.il/Forum/
לצפיה ב-'עוד קישור '
עוד קישור
24/11/2019 | 20:38
17
כדאי לקרוא על אפרת עילם ז"ל בתחתית העמוד

https://www.lovedavka.co.il/index2.php?id=10&lang=...
לצפיה ב-'אני מעדיפה מישהו בלי בעיות'
אני מעדיפה מישהו בלי בעיות
25/11/2019 | 11:38
1
28
למרות שזה יהיה אולי יותר קשה..
לצפיה ב-'זו בחירתך וזו זכותך '
זו בחירתך וזו זכותך
25/11/2019 | 12:01
30
היי מודעת לחשיבה סטיגמטית כדי לא להיות סגורה ולהפסיד קשרים עם אנשים מאוד אינטיליגנטיים שיכולים לתת לך מעל ומעבר לכל חלומותייך. כולנו לוקים בחשיבה סטיגמטית כולל צוות מטפל ורפואי.
לצפיה ב-'היי'
היי
29/11/2019 | 02:29
2
28
האמת שהשאלות על הזוגיות ומתי לספר, זה באמת נושא בעייתי.
עד היום יצאתי עם אנשים שלא הוגדרה אצלם הפרעה נפשית כלשהי, וידעתי שהם יתקשו לקבל אותי. אז חיכיתי בין שבועיים לשלושה, ואם ראיתי שאני רוצה להמשיך בקשר, אז סיפרתי. חשבתי לעצמי, שאם אני מספרת אחרי כמה פגישות, כך הבחור יכול "לנקות" מהראש שלו כל מיני סטיגמות שיש לו על אנשים עם דיכאון. כלומר, להראות לו, שאני לא כל כך יוצאת דופן מאנשים אחרים.. למרות, שזוהי הבעיה.. אני כן יוצאת דופן. רק קשה להסביר את המורכבות לאנשים, ובייחוד לאנשים שלא התמודדו עם מצבים נפשיים קשים או אירועי חיים קשים.
לאחרונה, ידיד טוב שלי, שאל אותי למה אני לא יוצאת עם מתמודדים כמוני. התשובה הכנה היא, שאני חוששת שלא אוכל להכיל את הקשיים הנפשיים של אנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים כמוני, כי בקושי את עצמי אני מסוגלת להכיל. לא יצאתי לדייטים כבר שנתיים, ויש אצלי תחושה של ויתור. לצערי, יש לגברים נטייה להתנשא מעליי, ואפילו לנסות לשנות אותי. ודי נמאס לי מהמעגל החוזר הזה.
הוצאתי תעודת מקצוע במידענות וספרנות (בעזרת הביטוח הלאומי), אך עדיין לא הצלחתי ממש להשתלב בתחום. זה די מבאס. אני גם חוששת שעשיתי טעות שלמדתי את זה, כי היה לי ניסיון רע בעבודה הראשונה, ואולי זה כלל לא מתאים לי לעבוד בקבלת קהל. אני מבולבלת. 
לצפיה ב-'מאד מעניין מה שאת כותבת..'
מאד מעניין מה שאת כותבת..
29/11/2019 | 09:28
1
21
איך הם הגיבו הבחורים שסיפרת להם שיש לך בעיה נפשית? אני תוהה איך ומתי לספר...אמרו לי שמספרים בערך בפגישה השלישית הרביעית.
לצפיה ב-'לצערי'
לצערי
30/11/2019 | 15:41
18
תמיד התגובה שלהם היתה מפוחדת ושלילית.
לא פגשתי אחד שלא הראה פחד. חלקם גם התחילו להוציא החוצה כל מיני "הבחנות פסיכולוגיות" שהם "איבחנו" אנשים שהם הכירו בעברם או במשפחתם.. משהו בסגנון: "יש לי דודה שלדעתי יש לה אישיות גבולית".. 
כשאדם מאבחן אנשים על דעת עצמו, זה אומר לי לברוח ממנו..
לצערי, גם אלו שהראו פחד וגם אלו שלא, חשבו שהם בהיררכיה גבוהה יותר ממני בגלל המחלה. ואם הם לא הפגינו את זה מיד, הם בא לידי ביטוי בהתנהגות שלהם בחודשים שבאו לאחר מכן..
הלוואי שהייתי יודעת איפה לחפש.. :(
לצפיה ב-'איך אתם חברים עם כל מה שקורה במצב הביטחוני?'
איך אתם חברים עם כל מה שקורה במצב הביטחוני?
12/11/2019 | 23:51
10
33
מוזמנים לדבר ולשתף מה עובר עליכם.
לצפיה ב-'מתגוררת במרכז כך שההתרעות די נדירות כאן'
מתגוררת במרכז כך שההתרעות די נדירות כאן
13/11/2019 | 13:55
9
31
ליבי יוצא אל תושבי הדרום.
יותר מוטרדת מהמציאות הפוליטית בה אנו בוחרים ובוחרים ואף אחד לא נבחר...

לצפיה ב-'מבינה אותך לגמרי'
מבינה אותך לגמרי
13/11/2019 | 17:21
20
דודה שלי גרה במרכז וזה מפחיד היה לשמוע שכן הגיעו לחלקים בעיר.
הלוואי ויגמר זמן.
לצפיה ב-'זה כי השילטון של הערב רב מתחיל לאט להתפורר'
זה כי השילטון של הערב רב מתחיל לאט להתפורר
13/11/2019 | 20:51
7
25
ולהראות סדקים. אחיזתו בישראל מתרופפת ושילטונו מתקרב לקץ ימיו.
ובעזרת השם נזכה לראות את שילטון הממשלה נופל סופית בקרוב מאוד
לצפיה ב-'גם ככה הם רק חיממו את הכיסאות במקרה הטוב'
גם ככה הם רק חיממו את הכיסאות במקרה הטוב
13/11/2019 | 20:52
7
לצפיה ב-'הממ לא ממש הבנתי '
הממ לא ממש הבנתי
13/11/2019 | 22:44
5
18
למה את מתכוונת ב'ערב רב'?
האמת שאני מצביעת ליכוד ומייחלת לבחירות שלישיות בהן נתניהו יצליח להרכיב ממשלת ימין.
מאוד מוטרדת מהמשפטיזציה במדינת ישראל ומכך שהיא הופכת להיות פחות דמוקרטית: בג"ץ, הפרקליטות, המשטרה והתקשורת פועלות ביחד על מנת להפיל ממשלות ימין שניבחרו על ידי הציבור ע"י תפירת תיקים, הדלפות וסחיטה. אני מפחדת שאולי עברנו את נקודת האל חזור.

לצפיה ב-'יש כל מיני פירושים הפירוש שלי'
יש כל מיני פירושים הפירוש שלי
13/11/2019 | 22:58
4
17
או יהודים או לא יהודים אבל שלא מעוניינים לקדם את האינטרסים ואת טובתו של העם היהודי ומאחורי הקלעים דואגים לפגוע בו בצורות שונות גם דרך הזנחה (למשל להבטיח לדאוג לעניים סתם לדוגמא ובפועל לא), וגם דרך אמצעים אחרים שכאן לא המקום לההנס לזה.
התכוונתי שאת צופה כרגע בניצני ההתפוררות של השילטון של האנשים האילו . אני לא ארחיב אבל הרבה מהם הם בונים חופשיים במיוחד אילו שבממשלה
לצפיה ב-'לההנס-להכנס'
לההנס-להכנס
13/11/2019 | 22:58
2
לצפיה ב-'הממ לדעתי נתניהו דווקא שירת את האינטרסים של העם'
הממ לדעתי נתניהו דווקא שירת את האינטרסים של העם
13/11/2019 | 23:45
2
14
אני חושבת שהוא יכול היה לעשות יותר אם בג"ץ לא היה בולם כל מהלך. אני חושבת שהאקטיביזם השיפוטי ופקידי הדיפ סטייט השתלטו פה ולכן צריך ממשלה עם רב שתעשה רפורמה במערכות האלה.
במי לדעתך הבונים החופשיים שולטים ומה הם מנשים להשיג? 

לצפיה ב-'הי אני מעדיפה לא להכניס אותך לחומרים'
הי אני מעדיפה לא להכניס אותך לחומרים
14/11/2019 | 00:00
1
25
האילו כי הם שליליים וגם אני מנסה ומצליחה להדיר רגלי מהם.
הם ריצים כל מיני דברים ובעיקרון הם לא רוצים מדינה יהודית ולא ממש אכפת להם מה יעלה בגורל העם היהודי וחלקם אף עוזרים במימון הטרור.
מי שמימן את בניית בגץ וכל מה שיש בבגץ זיעק בונים חופשיים לשמיים (הסמלים האנשים וכולי). ואכן רואים שבגץ לא ממש מנסה לתמוך בעם היהוגי ובעיקר מנסה לסכל לו את הדרך.
את צריכה לההין שמאז שעם ישראל התיישב בארצו האוייבים לא היו רק מבחוץ אלא כם מבפנים ימה שטוב בגאולה ובמשיח זה שלא יהיו יותר אוייבים טבעיים לעם היהודי לא מבוץ ולא מבפנים ולבפנים אני כוללת גל מי שבממשלה כמובן
לצפיה ב-'ריצים-רוצים'
ריצים-רוצים
14/11/2019 | 00:01
4
לצפיה ב-'החליפו ציפרלקס לסרנדה'
החליפו ציפרלקס לסרנדה
12/11/2019 | 11:01
2
35
אחרי 9 שנים עם ציפרלקס.דכאון לא עובר ואפילו גרוע יותר. אתמול התחלתי סרנדה.אשמח לשמוע מה צפוי לי
לצפיה ב-'היי'
היי
12/11/2019 | 23:49
1
24
האם שאלת את הרופא שנתן לך את התרופה, מה יביא השינוי לאחר 9 שנים השפעה של כדור אחר?
לצפיה ב-'לא שאלתי...'
לא שאלתי...
17/11/2019 | 09:47
22
הרופאה/פסיכיאטרית שהמליצה..לא היתה חד משמעית..היא גם מודעת שהכל ניסוי וטעייה..
התחלתי לקחת..ימים ראשונים שיא הרוגע.עכשיו אני מרגישה שוב עצבנית נורא.ממש כמו שקרה כשהוספתי וולבוטרין לציפרלקס.
ו..הייתי שבוע שעבר אצל נוירולוגית בגלל כאבי רגליים עקב בעיות עיצביות.כששמעה שלוקחת סרנדה במינון 50..קטלה את זה.אמרה שזה מעט, זה כלום...שאחליף ל....סימבלטה..שזה גם לדיכאון וגם לכאבים עיצביים.

ממש התרגזתי..היא לא פסיכיאטרית,עם כל הכבוד...אני צריכה לחזור לפסיכיאטרית אבל תורים רחוקים..ינואר..
בינתיים ממשיכה עם סרנדה.

לצפיה ב-'מוטרדת אשמח לדבר איתכם בפרטי'
מוטרדת אשמח לדבר איתכם בפרטי
09/11/2019 | 19:28
2
61
הי אני לא מרגישה טוב בגלל עקיצה מילולית בפורום אחר, כל מי שרוצה לדבר איתי בפרטי ממש אודה לו....
לצפיה ב-'טוב'
טוב
11/11/2019 | 16:46
1
39
מבינה שלא מתאים לאף אחד.
לא מחפשת להעיק.
אני פשוט מאוד לא מרגישה טוב ויכול להיות שמי שפגע בפורום האחר נמצא גם פה.

אז תודה ובי
הרומנים וכו'
לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
12/11/2019 | 23:43
32
מצטערת שלא עניתי קודם, הייתי בעיסוקים.
אני אשמח לדבר איתך.
מוזמנת לכתוב לי בפרטי.
לצפיה ב-'אני חושבת שיש סיכוי גדול שביבי יבחר'
אני חושבת שיש סיכוי גדול שביבי יבחר
06/11/2019 | 08:21
9
54
לפי הרינונים אצל הדתיים מסתמן שהם מאמינים וגם כמה אנשים צדיקים מגדולי הדור הקודם אמרו שביבי יעביר את שרביט השילטון למשיח.
אני רואה לפי וואלה שלגנץ לא כזה הולך בהרכבת ממשלה אולי בכל זאת ביבי יבחר.
כי לא הצביעו על אדם אחר יעדו אותו להעברת השרביט למשיח עוד בטרם היה ראש ממשלה
לצפיה ב-'פעם ראשונה שנושאי בחירות מעניינים אותי'
פעם ראשונה שנושאי בחירות מעניינים אותי
06/11/2019 | 08:22
15
לצפיה ב-'איך נושא פוליטי שייך לפורום?'
איך נושא פוליטי שייך לפורום?
10/11/2019 | 19:18
6
10
לצפיה ב-'זה לא פוליטיקה אילו סימני קירוב גאולה שמתגשמים'
זה לא פוליטיקה אילו סימני קירוב גאולה שמתגשמים
10/11/2019 | 23:20
1
28
הרב כדורי ניבא שכאשר בישראל הבחירות יסתיימו ללא הקמת ממשלה ישר לאחריהן זה סימן חזק להגעת הגאולה.
והסימן סוף כל סוף התגשם. רב אחר מגדולי הדור ניבא על נתניהו ישר כאשר נכנס צמשרדי עוד בטרם הגיע לשילטון שהוא יעביר את השרביט למשיח  במילים אחרות נתניהו יהיה האחרון בשילטון ראשי הממשלה ואחריו יהיה משיח.
לכן סברתי ובהן צדק שיש סבירות גבוהה שנתניהו ישמור על הכיסא החם וראיתי בזה סימן חיובי.
זה לא בחירות לשם בחירות.
לצפיה ב-'זה גם מעיד שהשילטון של ממשלות וכולי בישראל עומד'
זה גם מעיד שהשילטון של ממשלות וכולי בישראל עומד
10/11/2019 | 23:20
24
להסתיים סופית.

לצפיה ב-'הפוליטיקה לא קשורה.'
הפוליטיקה לא קשורה.
12/11/2019 | 21:23
3
20
האמונה בהזיות של קשישים שמתו מזמן קשורה.
לצפיה ב-'דווקא בגלל שהם מתו מזמן אני מחזיקה מהם יותר '
דווקא בגלל שהם מתו מזמן אני מחזיקה מהם יותר
13/11/2019 | 00:28
2
5
לצפיה ב-'ביבי לא נבחר סתם כל פעם מחדש כשהתנגדו לו'
ביבי לא נבחר סתם כל פעם מחדש כשהתנגדו לו
13/11/2019 | 00:36
1
14
גם הנבואות לגביו וגם הסימנים החדשים שהתגשמו לדעתי מראים סופית שהוא האחרון בשרשרת השילטונית של הראשי ממשלות הוא האחרון.
אחריו לא יהיה יותר ממשל כמו שהיה עד עכשיו
וכל שנותר להגיד ברוך שפטרנו מעולם לראשי ממשלה לא באמת היה אכפת מהיהודים או מהעם. אולי לרבין היה קצת אכפת וזו אחת הסיבות שרצחו אותו. אבל גם הוא עשה פשעים כנגד עם ישראל.
לצפיה ב-'אבל אני לא יודעת'
אבל אני לא יודעת
13/11/2019 | 00:37
12
אם בסוף תהיה או לא מלחמת העולם ה3 מקווה שהגאולה תגיע בלעדיה.

לצפיה ב-'היי לכולם'
היי לכולם
12/11/2019 | 23:47
26
מוזמנים לדבר על כל נושא שעולה בראשכם, בין אם זה פוליטיקה או כל דבר אחר.
רק אנא, שימרו על הסדר הטוב, ואל תהפכו דיון ולא משנה מה הוא הנושא לויכוח או ריב.
לצפיה ב-'מאוד בודד לי'
מאוד בודד לי
28/10/2019 | 20:48
6
98
מרגישה שדי נכשלתי בלהתאקלם בארץ. תמיד היה לי לא קל חברתית וכמעט כל הקשרים שלי נולדו בתוך מסגרות לאחר שלקח לי הרבה זמן להתחמם. בגלל זה נרשמתי פה לחדר כושר וחוגים ושילמתי עליהם רק כדי לנסות להכיר אנשים, מה שלא כל כך הצליח וזה מרגיש לי כל כך פטתי. אין לי פה עבודה בתחום שלי ואני לא רוצה להוציא כסף על לימודים, כבר יש לי מקצוע שאני אוהבת וטובה בו. כל הזמן יש בי מחשבות שעדיף לי לחזור לארהב כי לפחות שם יש לי עבודה ומעט חברים וזה מרגיש כמו נקודת פתיחה טובה יותר לעומת הכלום שיש לי פה. להתחיל מאפס זה לא דבר פשוט ונראה לי שככל שהגילאים מתקדמים יותר זה נהיה יותר קשה. בדמיון שלי לכל אחד פה יש מעגל של מכרים וידידים שהוא צבר מהתיכון, צבא, לימודים ועבודה ולי אין את זה. מרגישה שכבר אולי עברתי את נקודת האל חזור ופספסתי את הארץ. כשאני פה אני רק שוקעת בדיכאון וחוזרת אחורה. חוץ מלקנות מצרכים וללכת לפעילויות שנרשמתי אליהן אין לי בשביל מה לצאת מהבית. נקודות האור שלי הן שיחות הווידאו עם החברים שלי מחול אבל אני מתחילה לא להרגיש בנוח איתן כי מתגברות בי תחושות הבושה על חוסר ההצלחה שלי בארץ ויש לי פחות ופחות מה לספר להם בגלל שהחיים שלי לא מתקדמים לשום מקום... :(
לצפיה ב-'היי אהובה'
היי אהובה
29/10/2019 | 01:31
3
47
מבינה היטב מה את חשה.
אך תני לי לגלות לך סוד, גם לאלו שגדלו כאן יש אותם מחשבות כשלך.
אני למשל, את חברותי הטובות, הכרתי ברשת בסביבות גיל ה30 שלי בכלל.
מעגל החברים והחברות שהיו לי ביסודי נותקו לחלוטין ושנים רבות הייתי בודדה לגמרי, בלי חבר אחד.
אני יודעת כמה זה קשה להתאקלם, כמה זה גורם לך לחוש בודד יותר ויותר.
אך גיליתי שדווקא שאתה עושה את הדברים שאתה אוהב, אנשים נמשכים אלייך, כי הם נשאבים לאש, התשוקה, האהבה שבוערת ממך.
כמו אצלי כתיבה (ככה הכרתי את בן זוגי למשל).
אולי תתחילי לעשות נטו דברים שעושים לך טוב?
גורמים לך לשמחה כזאת שכח האש שלך מתעוררת בהם (זה יכול להיות כתיבת בלוג ברשת, חוג מסוים שממש הלב שלך אוהב או סדנא באותו נושא, או עבודה במקום שנטו עושה לך טוב כמו שיש כאלו שמשרד עושה להם ככה ויש כאלן שעבודה עם ילדים עושה להם ככה, או אפילו בילויים שמוציאים ממך את זה, כמו בתי קםה סרטים, מועדונים, טיולים,ערבי שירה, כל דבר).
את תיראי שברגע שהלב שלך ישדר החוצה, אנשים יקלטו את זה וימשכו אוטומטית.
מבטיחה
לצפיה ב-'תודה לך :)'
תודה לך :)
29/10/2019 | 09:33
2
33
תודה על השיתוף :) אני חושבת שאת ממש צודקת ואני אנסה ליישם אך כרגע מרגישה כל כך רע שמאוד קשה לי לישון ולאכול וגם עם בני המשפחה המצב לא טוב. מקווה שאולי מחר תהיה לי יותר אנרגיה אבל כרגע מרגישה ממש בתחתית.
אף פעם לא הכרתי אנשים ברשת עד לאחרונה- לכתוב פה זה משהו חדש לי, האם ישנם מקומות ברשת שדרכם אפשר להכיר אנשים שאת יכולה להמליץ עליהם? 

לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
29/10/2019 | 11:24
1
31
חוץ מבלוגים, או אתרי הכרויות למינהם, תמיד יש את פייסבוק שהוא פלטפורמה גדולה מאוד.
או לחפש אתרים בנושאים שאת אוהבת בין אם זה כתיבה, או תחביב מסוים, או בילוי מסוים, ולפי זה לראות אתרים בנושא ולדבר עם הגולשים שם כמו שיש אופציה לדבר בתיבת המסרים פה בתפוז:)
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
29/10/2019 | 22:10
3
לצפיה ב-'הי,באיזה תחום מחפשת...?'
הי,באיזה תחום מחפשת...?
29/10/2019 | 16:21
1
13
לצפיה ב-'היי, לא מחפשת עבודה כרגע'
היי, לא מחפשת עבודה כרגע
29/10/2019 | 22:09
15
לצפיה ב-'שלום לכולם אשמח שתקראו'
שלום לכולם אשמח שתקראו
22/10/2019 | 12:24
4
91
מצטערת שלא הייתי זמינה פה בשבוע האחרון.
עומס מטורף של כל החודשים האחרונים עם החגים, פרוייקט שאני עובדת עליו דרך השיקום שאני מקווה יצליח (בנושא המודעות לאוסידי), חזרה ללימודים, מצב כלכלי לא קל, בן זוג מדהים שפעם ראשונה מופיע בחיי והכל ביחד המון המון דברים שצריך לעשות, אז מצטערת שוב אם לא הייתי זמינה (תמיד מוזמנים לפנות אלי במסרים אם יש משהו דחוף וחשוב שמציק לכם).
ועכשיו אחרי ההקדמה המעיקה הזאת, הינה ההודעה

הפורום הוא מקום בטוח לכולם, לכולם!!
כולם רשאים לפרסם כאוות נפשם מבלי לבקש רשות, בין אם זה תוכן שיווקי או פירסומי או אישי, בתנאי שאין זה דבר אשר יפגע או יטעה את שאר משתתפי הפורום.
לכל אדם יש זכות להתייעץ, לדבר, או סתם לקשקש על כל  דבר מה שמציק לו בין אם זה נחשב לדבר נוראי וגדול או חסר משמעות בעיני אחרים.
אתם מוזמנים לפתח סתם דיונים ושאלות, ולדבר על דברים גם שאינם קשורים לנושא הפורום, העיקר שתרגישו כאן בבית.
אך!
אני לא ארשה הודעות פוגעניות, גם אם אתם מרגישים שאתם חייבים להתנגח ראש בראש זה בזה ולומר את המילה האחרונה.
אני לא ארשה שהפורום יהפף לשדה קרב וההודעות הבאות לא רק שימחקו אלא יגרמו לכותב ההודעה להיות מורחק מהפורום.
גם אם אתה אדם אשר במצוקה, ובין אם אתה האדם אשר רוצה להציע את עזרתך, אין זה אומר שמותר לך לדבר בחוסר רגישות/טאקט/לכפות את דעתך/או להטיח עלבונות.
הודעות שכאלו ימחקו מיידית ואם הן יחזרו על עצמם הכותב לצערי יחסם מהפורום.
הפורום הוא מקום ובית בטוח לכולנו וגם עבורי.
בואו ננסה ליצור אווירה אוהבת ותומכת ולא משנה באיזה מצב אנחנו.
אנחנו כאן אחד בשביל השני.

נ.ב- אם אתם מרגישים שחבר פורום אחר מציק/מטריל/פוגע/מטריד אתכם בפרטי, מוזמנים לפנות אלי ישירות ואטפל בעיניין.

שלכם כהנא-DOCTOR  W H O

לצפיה ב-''
22/10/2019 | 13:47
10
לצפיה ב-'את נהדרת ומדהימה! '
את נהדרת ומדהימה!
22/10/2019 | 23:35
10
לצפיה ב-'את מנהלת את הפורום בצורה מעוררת הערכה.'
את מנהלת את הפורום בצורה מעוררת הערכה.
23/10/2019 | 18:12
39
בהצלחה בכל הפרוייקטים ובזוגיות, מגיע לך רק טוב!
לצפיה ב-'תודה רבה לכם על כל המילים החמות'
תודה רבה לכם על כל המילים החמות
27/10/2019 | 22:55
5
לצפיה ב-'דקינט לתופעות לוואי'
דקינט לתופעות לוואי
24/10/2019 | 11:41
3
48
מישהו פה לוקח? זה עושה לי ממש צמא בפה. מה אני יכולה לעשות?
לצפיה ב-'היי'
היי
24/10/2019 | 21:34
2
28
האם התיעצת עם הרופא על זה? חשוב לעדכן בכל מצב במיוחד בתופעות לוואי שכאלו ולהתייעץ.
לצפיה ב-'תודה אתייעץ'
תודה אתייעץ
25/10/2019 | 08:59
1
2
לצפיה ב-'היי, אני לוקחת סימבלתה שגם עושה'
היי, אני לוקחת סימבלתה שגם עושה
27/10/2019 | 18:30
22
לי יובש נוראי בפה, רופאת המשפחה אמרה לי שאקח סוכריות בלי סוכר וזה דווקא עוזר לי.
לצפיה ב-'וואו! אני מרגישה ממש הקלה שתקופת החגים הגיעה לסיומה! :')'
וואו! אני מרגישה ממש הקלה שתקופת החגים הגיעה לסיומה! :')
21/10/2019 | 18:53
1
49
היה ממש לא פשוט ונראה כמו נצח, אבל בסוף זה נגמר!  
לצפיה ב-'יאי'
יאי
21/10/2019 | 21:26
13
לצפיה ב-'מחשבות טורדניות'
מחשבות טורדניות
17/10/2019 | 15:30
5
89
הי אני עובדת כמדריכה שיקומית למתמודדים ואני בעצמי גם כן מתמודדת. כמו בכל עבודה עם אנשים יש כל הזמן שינויים ולפעמים יש צורך לשנות מועדי פגישות, אני מוצאת את עצמי כל הזמן מתכננת תיכנונים לא תמיד צריך ואני בכל זאת מתכננת, אני מוטרדת משינויים בלוח הזמנים שלי, לא רגועה....
לצפיה ב-'אני מציעה לך לדבר על זה עם מתאמת הטיפול '
אני מציעה לך לדבר על זה עם מתאמת הטיפול
18/10/2019 | 01:07
1
34
שאחראית עלייך בעבודה. זה בדיוק התפקיד שלה.
לצפיה ב-'דיברתי איתה, הבעיה לא נפתרת, אשמח לתגובות אם מתאים לכם. '
דיברתי איתה, הבעיה לא נפתרת, אשמח לתגובות אם מתאים לכם.
18/10/2019 | 11:39
9
לצפיה ב-'האם את מטופלת בטיפול נפשי? '
האם את מטופלת בטיפול נפשי?
19/10/2019 | 20:38
1
39
האם יש אפשרות לבקש מענה לבעיה דרך הטיפול?
לצפיה ב-'אני בטיפול פסיכולוגי ודברתי עם כל הצוות שמטפל בי'
אני בטיפול פסיכולוגי ודברתי עם כל הצוות שמטפל בי
20/10/2019 | 08:52
48
וגם עם הפסיכיאטרית, אני מבינה שאנשים לא ממש יודעים מה לומר לי כאן, אז תודה על ההקשבה וחג שמח.
לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
22/10/2019 | 12:30
29
בתור מתמודדת ועוד אחת שמשקמת את עצמה ועוזרת בשיקום אחרים, אמורים להגיע לך המון זכויות ומענה לדברים שמציקים לך במיוחד בדברים הללו.
מה אמרו הפסיכיאטרית והאחרים כשפנית אליהם עם הבעיה?
לצפיה ב-'התעללות בסבתא'
התעללות בסבתא
19/10/2019 | 21:21
2
49
אני כותבת ומזועזעת.

אף פעם לא אהבתי את הסבתא הזו מצד אבא, היא תמיד הייתה בן אדם קשה ובעייתי.

אחרי שסבא נפטר, המצב שלה התחיל להתדרדר.

עכשיו היא חולה באלצהיימר ושוכחת דברים, וכל שניה שואלת מחדש את אותה השאלה.

עכשיו היא התקשרה לאבא.. והוא תמיד צורח עליה והיא תמיד בוכה, זה לא חדש לי.
אבל הפעם, לא יכולתי לשמוע את זה.

יש לה 3 בנים, וכולם מתאכזרים אליה.
היא התקשרה אליו כי הבן שלה השני אמר למטפלת שלה להחביא ממנה את הכדורים,
ועכשיו 9 והיא מסתכלת על הקירות והם לא נותנים לה כדור שינה כדי ללכת לישון.
כי אחרי זה היא תקום בלילה ותלך בלילה בבית והיא יכולה לעשות שטויות כמו לקפוץ מהחלון, ולקחת מלא כדורים.
(לפני איזה שבוע היא רצה עם מלא כדורים לחדר ונעלה את עצמה. או צרחה במדרגות באמצע הלילה)

אז אבא התחיל לצרוח עליה שהוא לא מבין מה היא רוצה ממנו, והיא אומרת לו שהיא אחראית,
והוא יורד עליה ואומר לה "כן כן, ממש אחראית"
והיא בוכה לו.
והוא מתחיל לצרוח עליה שכדורי שינה זה לא טוב,
צורח עליה.. ממש צרחות.
אמא מנסה לזרוק לו מילים תוך כדי ולהגיד לו שזה לא יפה,
אחי הגדול צוחק כמו מפגר, כי הוא גם שונא אותה.
הוא כל הזמן אומר שהוא מת שהיא תמות כבר.
ואני לא יכולה לשמוע את זה, זה מזעזע!!!
אני לא מתגברת על המוות של סבא. איך הוא יכול לאחל לבן אדם שייעלם לנצח??
עד כמה שהוא ואני לא ממש אוהבים אותה.

אחר כך אבא התקשר לאח שלו, זה שאמר למטפלת להחביא כדורים,
אז האח אמר שהוא יתעלם ממנה ולא יענה לטלפונים. כרגיל.

והיא כרגע יושבת שם בסלון, מתה לישון,
ולא נותנים לה כדור שינה.

יש יותר אכזרי מזה??

זה לא משנה הגיל, הצחוק הזה של אחי הגדול.. זה רק משקף את רוב האוכלוסיה
שצוחקת על חולי נפש.
זה מזעזע!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש לה בעיות נפשיות ובמקום להתייחס אליה בצורה רכה, הם רק מקללים, צוחקים ויורדים עליה!!
וזה בדיוק משקף את מה שעושים לי בבית.

עליתי לחדר, מזועזעת.
כותבת..

ואבא צורח לי מלמעלה שאפסיק להסתגר בכוך שלי וארד למטה.

אני מזועזעת

אני לא יודעת מה לעשות יותר

מסכנה סבתא.
אמא תמיד אמרה שאם הייתה לה בת אחת.. אחת..
הכל היה אחרת.

הבנים שלה פשוט מתייחסים אליה בצורה נוראית.

אני תמיד האשמתי אותה במוות של סבא, וקשה לי לסלוח לה על מה שהיא עשתה.
אבל בחיים שלי לא אאחל למישהו יחס כזה נוראי.

הבן אדם בוכה לך בטלפון ואתה צורח עליו!!

לצפיה ב-'סבתא רעה'
סבתא רעה
19/10/2019 | 23:30
1
49
גם לי הייתה סבתא רעה שהתייחסה לסבא שלי (בן אדם מלאך) כמו לסמרטוט וכל הזמן השפילה אותו. היא תמיד פעלה לסכסך ולהפריד וכל הזמן רק ריכלה ועשתה דרמות. כשאבא שלי התחתן עם אמי היא נורא קינאה ורק ניסתה להפריד ביניהם למרות שאמא שלי תמיד התנהגה אליה יפה. בגלל כל התככנות והסכסכנות שלה היא גרמה למשפחה שלה הרבה נזקים: את סבי היא הפכה לכורסא והוא פשוט הפסיק עם הזמן לדבר, ואבי ואחיו היום לא בקשר בכלל ותמיד היו בקשר לא בריא. זה לא גרם להם לא לכבד את אמם, אבל הם לא ממש ביקרו אותה. כשהיא נפטרה זה לא היה אובדן כל כך גדול לאיש מהם. אבא שלי הוא אבא טוב מאוד, אבל יחד עם זה איש קשה מאוד (אבל לא בטוח שזה קשור אליה, כי לפני מחלת המאניה דיפרסיה הוא היה אדם אחר)  גם שני האחים כפי שאני יודע הם אבות מסורים, אבל גם להם יש מלא בעיות. תראי איך שמשפחה לא טובה שנותנת חינוך דפוק יכול לדפוק את הילדים. כמו שאת מספרת הוא דפק גם את אחיך. את לא נהפך לאוהב אדם, אבל יש לזה בטח קשר לבעיות הנפשיות שלך.
באופן אישי אני חושב שלא צריך להאריך את חייהם של חולים קשים וחולי אלצהיימר ביניהם. גם ככה יש יותר מידי אנשים בעולם והוא נהרס בגלל כמות האנשים שהוא פשוט לא מסוגל להכיל. כמו שיש כרטיס אדי, צריך להמציא כרטיס שמאפשר להמית אותך או לא להאריך את חייך במקרים שאתה כבר הופך ליצור לא אנושי.
לצפיה ב-'אני לא יודעת אם היא סבתא רעה'
אני לא יודעת אם היא סבתא רעה
19/10/2019 | 23:41
41
הסבתא הרעה היא יותר מהצד של אמא. היא מרוקאית.. והקללות שהיא מקללת את סבא פשוט נוראיות.
והסבא הזה כבר עבר הכל.
אני לא רוצה להיכנס לפרטים. זה נורא ואיום.

אני לא מאמינה שיש בן אדם שהוא רע.
יש בן אדם שהוא סובל.
לצפיה ב-'בא לי להקיא'
בא לי להקיא
18/10/2019 | 22:37
1
68
אני כבר לא יודעת איך להתמודד יותר.
אני מוצאת את עצמי יורדת למטבח אחרי שההורים הולכים לישון, בלי נעליים, כדי שלא ישמעו,
ואוכלת.. סליחה על הביטוי, כמו בהמה. הכל.
מפוצצת את עצמי בזבל, עד שאני כל כך נגעלת מעצמי, והנה באות להן שוב המחשבות האובדניות.
אמרתי לעצמי שאתחיל דיאטה. אז לפני שבוע, שבועיים, באמת הצלחתי לרדת 2 קילו.
אבל מהר מאוד.. נראה ששום דבר לא אכפת לי, ואני חוזרת לאכול בלי הפסקה רק דברים מתוקים.
אני לא אוכלת כל היום ארוחות בכלל.
זה יכול להסתכם בלחמניה עם שוקולד ליום שלם, אבל עם מלא עוגיות ושטויות אחרות.
אני לא יודעת מה לעשות יותר.
עכשיו אני שוב אחרי התקף זלילה כזה.
פשוט לקחתי את החלה והתחלתי לנגב אותה (ממש כמו שמנגבים חומוס) בממרח שוקולד.
ועכשיו?
איכס!!
אמרתי לעצמי שלא אכתוב כאן יותר,
אמרתי לעצמי שאני מיואשת וכלום לא עוזר.
המצב שלי מתדרדר בצורה נוראית.
אתמול כתבתי מייל לפסיכולוג שעזב אותי לפני שנתיים בצורה כל כך טראומתית. בכאב גדול,
בתקווה שהוא יחזור.. וכלום לא קורה.
נראה שזה קרה אתמול.. אני לא מפסיקה לחשוב עליו. זה היה פשוט מזעזע העזיבה שלו.
אני כבר שבועיים בלי פסיכולוג.
ופסיכיאטר שטוען שכדורים זה לא מה שיעזרו לי, והוא רוצה לעזוב אותי.
אני באמת באמת לא יכולה לחיות ככה יותר.
תכף החג ייגמר,
תכף חוזרים לגיהנום.
לא שהחג עד עכשיו היה גן עדן..

כל החג הזה המשפחה ירדה עליי בכל דבר אפשרי.
היום חטפתי כאבי בטן נוראיים, יש לי בלגן בנוסף לכל עם המחזור שמגיע ו.. לא מגיע.
ובעיות בריאותיות שפתאום התחילו להן.

אני לא יודעת מה לעשות יותר

לצפיה ב-'עדי תקשיבי'
עדי תקשיבי
19/10/2019 | 01:01
65
אני מבין שמה שאמרת לא בהדגשה הוא כן דבר משמעותי. המשפחה לא מוכנה לקבל את זה שאת צריכה עזרה ויורדת עלייך במקום לעזור לך לעשות את הדברים שיעזרו, והם יעזרו, לצאת מזה. זה דבר שמקשה מאוד על המצב. במקום לעשות את הדברים שאת צריכה, את עסוקה בלהסוות את מצבך. מה שיהיה כרגע הכי מועיל הוא כמו שאני כבר אמרתי לך מסגרת. אם המשפחה כל כך נוקשה וכל כך קשה להתעמת איתה אז תמצאי עבודה. יש שעושים את זה גם במצבך. כל עבודה שהיא העיקר שלא תהיי כל היום עסוקה במחשבות אובססיביות שמרסקות אותך. תעסוקה היא כל כך חשובה דווקא במצבים האלו. את עובדת 8 שעות ובמהלכן את הרבה מאפשרת פחות למוח שלך להעלות את כל הפיח והרעל שעולה כשמדוכאים. אחרי 8 שעות את חוזרת הביתה, בכל זאת עייפה ואין לך המון זמן לעצמך לפני שאת הולכת לישון. זה הדבר הכי קריטי להחלמתך. זה יאפשר לך להעביר את הזמן בלי למות בדרך אלף פעם או פעם אחת עד שמשהו במוח יתאזן, שזה מה שבדרך כלל מוציא מהדיכאון.  אם את לא מסוגלת את חייבת ללכת לטיפול יום, פשוט חייבת. תתעמתי עם המשפחה, תבקשי מהפסיכיאטר להסביר להם, לא יודע מה רק תעשי את זה. אני די חושב שזו האפשרות היחידה שאפשר להציע לך לסבול כרגע פחות. הדבר הזה שקרה לך קורה לבערך 10% מהאוכלוסייה. ומתוכם רובם המכריע עובר תקופה לא קלה ומחלים לגמרי או כמעט לגמרי. רובם גם ממשיכים בחייהם למרות שהם מרגישים כמו זומבים. הם ממשיכים בחייהם כי זה בדיוק הפתרון לבעיה. אנשים שקורים להם אסונות לא אומרים סתם שהם ימשיכו לשמור על שגרת  חייהם. אני אומר את זה לא רק מנסיונם של אחרים אלא גם מניסיוני. הלכתי לטיפול יום וזה היה חרא אבל גם שם הבנתי כמה שזה נכון מה שאני עושה. ראיתי כמה זה עדיף פי 100 מכשסתם נשארתי בבית. או עבודה או טיפול יום! בבקשה אל תשארי בבית כשהמוח שלך יכול לייצר רק מחשבות שליליות. וזה ככה בדיכאון. כל מחשבה שלילית שחסכת בגלל שהיית עסוקה בפעולה כלשהי בגלל העבודה, זה חיסכון של סבל. ולהיות עסוק בבית זה לא אותו דבר וגם לא לצאת לבריכה או לבית מלון שזה בסופו של דבר פנאי. עבודה זה יותר קשיח ומסיח את דעתך הרבה יותר טוב. או טיפול יום. חוץ מזה לכי לפסיכולוג ולכל דבר שאת מרגישה שמקל עלייך את התחושות האיומות האלו. את לא לבד ואת תעברי את זה. באמת שהסיכויים לכך הם גדולים ביותר. תשאלי את הפסיכיאטר. לי הוא אמר 90% מהאנשים שיש להם דיכאון (דיכאון מוגדר כתחושת עצבות כבדה במשך כשבועיים לפחות שבמהלכה קצב הפעילות ואיכותה נפגעים). הוא אמר לי 90% מאלה שיש להם דיכאון יעברו אותו עד תשעה חודשים מרגע שהחל. לא מאמין שהוא שיקר לי והניסיון שלי ושל כל האנשים מסביבי אומר לי שלא. יאללה, יום שלישי נגמר החג ואת הולכת או ללשכת התעסוקה (אלא אם כן יש לך כוח לחפש בעצמך) או מתקשרת לבית חולים פסיכיאטרי שמפעיל טיפול יום. את מבינה שרק בעצם המעשה הזה את תקלי על עצמך לפחות ב- 50%? חבל על כל רגע. תקשיבי לאנשים שעברו את זה ויודעים מה טוב ואין, אין מישהו אחד בתחום הזה שלא יגיד לך שהדבר הכי חשוב בדיכאון זה תעסוקה. אחר כך יש מקום חשוב לטיפול שאת תרגישי שהוא הכי עוזר לך: פסיכיאטרי או פסיכולוגי או כל מה שלא יהיה). יאללה עדי אני מחכה שתכתבי שהתחלת לעשות את זה.

לצפיה ב-'את חזקה ועוצמתית ומעצימה אחרים '
את חזקה ועוצמתית ומעצימה אחרים
16/10/2019 | 16:55
1
68
כל הכבוד לך
לצפיה ב-'תודה, אני מניחה..'
תודה, אני מניחה..
18/10/2019 | 22:51
9
לצפיה ב-'משעמם לי נורא ואין לי עם מי לדבר'
משעמם לי נורא ואין לי עם מי לדבר
14/10/2019 | 14:00
3
70
חבר אחד טס לאמריקה. השני לא עונה, וגם אימא לא. אני לא מבין למה נדמה לי שאם היה היום יום חול היה פחות משעמם. זה לא שבימי חול אני עושה משהו שונה מאשר בחגים. אבל איכשהו העובדה שזה חג מעצימה את המועקה. גם בשבתות אותו דבר.
לצפיה ב-'תחושת המועקה בחגים מוכרת'
תחושת המועקה בחגים מוכרת
16/10/2019 | 00:03
1
42
ומבאסת. מצטערת לשמוע..
רק עוד כמה ימים..
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
16/10/2019 | 07:55
5
לצפיה ב-'יותר מידי חגים. אבל בסדר עוד מעט יציאת מצריים'
יותר מידי חגים. אבל בסדר עוד מעט יציאת מצריים
18/10/2019 | 00:24
6
לצפיה ב-'לא מפסיקה להתאכזב'
לא מפסיקה להתאכזב
09/10/2019 | 17:40
1
85
עזבו פח
לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
09/10/2019 | 18:50
47
רוצה לשתף?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום נזקי גוף,תאונות דרכים וביטוח
פורום נזקי גוף ותאונות
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה