לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
63276,327 עוקבים אודות עסקים

פורום מארוול, הנוקמים וסוכני שילד

פה זה הבית למעריצים של לוקי והסרט "הנוקמים", והסרטים, הסדרות, הקומיקס וכל הדמויות האהובות שקשורים לעולם של מארבל ו"הנוקמים".

פה הפאנגרליות והמעריצים יוכלו לשחרר את כל האהבה שלהם ללא מעצורים וליהנות מההערצה המשותפת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מארוול, הנוקמים וסוכני שילד

פה זה הבית למעריצים של לוקי והסרט "הנוקמים", והסרטים, הסדרות, הקומיקס וכל הדמויות האהובות שקשורים לעולם של מארבל ו"הנוקמים".

פה הפאנגרליות והמעריצים יוכלו לשחרר את כל האהבה שלהם ללא מעצורים וליהנות מההערצה המשותפת

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שלום לכולם   כאן זה הבית לכל המעריצים של לוקי, הסרט "הנוקמים", וכל שאר הסרטים שקשורים לעולם זה: "ת'ור", "קפטן אמריקה", "איירון מן" ו"הענק הירוק". בפורום הזה אין צורך לסמן ספויילרים ל"נוקמים" ולסרטים הנלווים שכבר הוקרנו, אך חובה לסמן ספוילרים לסרטים והסדרות שיבואו בעתיד ועל שאר הדברים שמחוץ לנושא הפורום. חובה לקרוא את חוקי הפורום לפני הכתיבה בפורום!

המשך >>

לצפיה ב-'סכמ"ש מוקדם כי לא יהיה זמן מחר'
סכמ"ש מוקדם כי לא יהיה זמן מחר
16/08/2018 | 06:13
4
4
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'איזה יום, איזה יום עבר עליי, זה קצת יותר מדיי...'
איזה יום, איזה יום עבר עליי, זה קצת יותר מדיי...
16/08/2018 | 07:23
2
18
בסוף שבוע שעבר ישנתי 27 שעות!!! משישי ב-11:30 בצהריים עד שבת ב-14:30 בצהריים!
כל העייפות של השבוע מוטטה אותי! חח

החלפתי ביום שלישי סים בפלאפון נוקיה שיש לי כי לא יכולתי לעשות שיחות יוצאות לחלק מהמספרים שיש לי, ואני לא יכולה לשלוח סמס יותר מהודעה אחת, הודעה ארוכה שלוקחת 2-3 הודעות, אנשים לא היו מקבלים אותה, ובגלל שזה מכשיר ישן הם לא ידעו איך מעבירים את אנשי הקשר מהסים לטלפון כדי להעתיק מהטלפון לסים החדש, אז הנציגה המטומטמת העבירה אחד אחד את השמות ככה 15 שמות, ומחקה אותם מהסים...
כעסתי עליה למה היא עשתה את זה בלי לשאול אותי, כי צריך להעביר הכל בהוראה אחת ולא ידנית את כל ה-230 אנשי קשר שיש לי!
היא אמרה שהיא לא יודעת איך להחזיר ושאני אלך למעבדת פלאפונים כמה דקות הליכה מהם, ושהם יעזרו לי.
היה איתה בחור צעיר שבכלל לא הסכים לגעת אפילו במכשיר הטלפון והוא אמר שעוד 10 דקות צריך להגיע מישהו אחר שיחליף אותו במשמרת, והבחורה שאלה אותו איך הוא יידע להעביר את השמות? והבחור ענה לה שהאיש יודע כל מיני דברים שלא אמורים שיהיה ידע עליהם חח
הוא אמר לי לחכות והיא אמרה לי ללכת למעבדה, אז הלכתי למעבדה. הם לא ידעו לעשות שום דבר ורק הראו לי איך אני מעבירה בין התצוגה של הסים לתצוגה של הטלפון.
חזרתי עם המסך הזה לעמדה והבחור החדש הגיע.
גאון מטורף!!! הוא יודע לעשות הכל!!!
סידר לי פיקס בדיוק מה שרציתי, ועכשיו יש לי את כל אנשי הקשר גם בסים החדש וגם על מכשיר הטלפון. והוא אמר שפתר את הבעיה של ההודעות הארוכות. מקווה שזה נכון...
היה לי ויכוח איתו שצריך לרוקן את השמות מהטלפון כדי שיהיה לי זיכרון להעתקה נוספת בעתיד כשאני אחליף שוב סים כי עכשיו זה 48% מלא, והוא אמר שכאשר אני שוב אעתיק את אנשי הקשר, גם אם האנשים ברשימה חלקם ימחקו ויהיה אנשי קשר חדשים, אז ההעתקה לא תיצור כפילויות אלא זה יעתיק רק מה שלא נמצא כבר על המכשיר.
הצרה היחידה שהכרטיס סים החדש מחר לי 22 הודעות סמס מתוך +50 הודעות בתיבת ההודעות הנכנסות, וחלקן היו עם דברים מאוד חשובים שהיו לי מטלות לעשות ולברר דברים עליהן.
הוא כל הזמן אמר שאני לא צריכה סים חדש, אבל אמרתי לו שאם כבר באתי אני רוצה להחליף הכל. הוא אמר שאם אני שוב אחליף בין הסים החדש לישן שכבר לא פעיל, עוד הודעות עלולות להימחק לי... אז השארתי את המצב כמו שהוא.

אחרי זה רציתי להפקיד את הצ'ק מהעבודה בבנק, והכנסתי את כרטיס האשראי כדי לבצע את הפעולה הזאת, והמכונה בלעה לי את הכרטיס אשראי...
השעה היתה 21:00 ואין מענה של בנקאים בטלפון בשעה כזאת.
אז התקשרתי לחברת האשראי והם אמרו שהם רק יכולים לבטל את הכרטיס, אבל אמרתי לנציגה בטלפון שאני לא רוצה מספר חדש וסיסמא חדשה. אני רק רוצה את הכרטיס בחזרה.
היא אמרה לי שאני צריכה לפנות לבנק בשעות הפעילות שלהם ושהיא לא יכולה לעזור. היה מספר טלפון חירום על הדלת של הסניף אז התקשרתי, וזה הוביל אותי ממענה קולי אחד לשני, משלוחה לשלוחה, ככה ששלוש פעמים חייגתי והגעתי למבוי סתום וניתקתי.
ורק בפעם השלישית פשוט בחרתי בשלוחה של ביטחון, והאיש שענה לי היה נחמד וחביב ואמר שאין לי מה לדאוג, שאני אתקשר למוקד הארצי של הבנק בטלפון מחר ב-8 בבוקר, ושהבנק אוסף את הכרטיסים שנבלעו בבוקר ואני אוכל להגיע לבנק לקחת אותו מחר.
שאלתי אותו אני יכולה ללכת הביתה? - כן, כמובן. -אני לא צריכה לדאוג? -אין לך שום דבר לדאוג. -לא יעשו לי שימוש באשראי? -מה פתאום! הכל בסדר. לכי הביתה ותנוחי.
וזה מה שעשיתי.

הייתי כל כך שפוכה מהפלאפון שכבר לא היו לי עצבים לכרטיס שנבלע...
כמו שאומרים, כשבוכים על משהו כל כך הרבה כבר אין דמעות למשהו אחר... הרגש נהיה קהה...

לא ישנתי חצי לילה מהלחץ והלכתי לישון רק ב-03:30 עד 08:00, ובשמונה-אפס-אפס על הדקה התקשרתי  לבנק בטלפון והבחורה אמרה לי שאין לי מה לדאוג ושהכרטיס יחכה לי בסניף, ואני צריכה להגיע ב-12:15 שעה לפני סגירת הסניף. אמרתי לה תודה רבה והתקשרתי למנהלת בעבודה.
היא שאלה אותי מה אני עושה ערה בשעות כאלה חח וסיפרתי לה את כל העניין והודעתי לה שאני מאחרת לעבודה ואגיע ב-13:00 במקום ב-12:00 ואשאר עד 17:30 במקום עד 16:00. היא אמרה אין בעיה ושאלה את תספיקי לישון? ואמרתי לה שכן אני אשן כמה שעות עד שאקום לצאת לבנק, ושאלה השעות שאני רגילה אליהם

התעוררתי במקום ב-11:00, ב-12:15... הסתדרתי מהר ואמרתי לעצמי שההבדל בין אוטובוס למונית הוא 5 דקות נסיעה, ושאני אקח את האוטובוס.
לקחתי את האוטובוס והגעתי לסניף ב-12:55, והתור היה מעל 20 דקות. אז שלחתי הודעה למנהלת שאני אאחר כנראה בחצי שעה, והיא רשמה בסדר.
רק ב-13:30 הבנקאית קיבלה אותי ואמרה שהם לא יכולים לתת לי את הכרטיס כי הם לא פותחים את הכספומטים עם כסף ליד אנשים.
חטפתי את הג'ננה ואמרתי שהנציגה בטלפון אמרה לי שאני אגיע לפה ואתם כן תיתנו לי את הכרטיס!
הבנקאית דיברה עם מישהי שאחראית על הכרטיסים והיא אמרה לה שאני אצטרך לחכות מעל חצי שעה או לחזור מחר. אמרתי אני אחכה, כי מחר (חמישי) אני לא יכולה להגיע, וביום שישי אתם סגורים, ויום ראשון אני לא יכולה להגיע. אז היא אמרה לי טוב תחכי.
התקשרתי למנהלת אבל היא לא ענתה אז שלחתי הודעה שאני מקווה שאני אספיק להגיע עד 14:30, והיא אמרה אין בעיה ותודה שאני מעדכנת.
עד 14:15 חיכיתי בסניף בזמן שכולם שואלים אותי מה אני עושה פה כשכבר הסניף סגור, וסיפרתי לכולם שהבנקאית אמרה לי לחכות. הם שאלו אותי מי זו היתה? אמרתי לא יודעת. אחת עם שיער שחור. שאלו אותי אם זו שרית (סתם זורקת שמות, לא זוכרת מה השם ששאלו אותי), ואמרתי להם שאין לי מושג איך קוראים לה, ושידברו עם האישה בחדר השני שהיא דיברה איתה, שהאישה תגיד להם מי זו היתה.
ואיזה בלגאן... כולם אומרים שהיה בלבול ואני לא יכולה לחכות, ואני אמרתי שאני לא זזה מכאן בלי הכרטיס ואני אחכה כמה שצריך.

לבסוף ב-14:15 האישה בחדר השני ריחמה עליי אז בדקה בכספומט, שנמצא בצד השני מהמכונה שהכרטיס נבלע בה, ככה שלא הבנתי איפה היא מחפשת. ואחרי 5 דקות היא יוצאת עם ערימת כרטיסים והולכת לעמדה שלה, ואומרת שאני הטעיתי אותם כי אני אמרתי להם שהכרטיס נבלע בכסמופט, כשבעצם זה היה בעמדת שירות לקוחות...........
חיכיתי סתם 45 דקות..........
היא בדקה שהאשראי תקין ולא מבוטל ושאלתי אותה אם נעשה בו שימוש מאז אתמול והיא אמרה שלא, ושאלתי אני לא צריכה להחליף מספר? -לא. -ואני לא צריכה לשנות סיסמא? -והיא ענתה לא. אמרתי להם תודה רבה ולקחתי אוטובוס והספקתי להגיע לעבודה ב-14:25, ישר לקופה לטפל בלקוח, בלי זמן לנוח.
הוא הביא ספרים וספרתי ונתתי לו שוברים לפי מספר הספרים שהוא הביא כדי לקנות בהנחה ספרים מהחנות, ובזמן שהוא מחכה שאשתו תשלח לו סמס עם שמות של ספרים שהיא רוצה, שאלתי אותו אם זה בסדר שאני אלך להתרענן בזמן שהוא מחכה כי רק עכשיו הגעתי, והוא אמר אין בעיה. כמעט תמיד זה שני אנשים בקופה אז הבחור שהיה איתי השגיח על הקופה, ואני יכולתי ללכת לשירותים ולשטוף פנים ולנשום כמה שניות, וחזרתי ללקוח ואמרתי לו תודה רבה שחיכית, והוא אמר שהוא עדיין מחכה להודעה מאשתו חח
לבסוף היתה לי ולבחור השני מכירה, וגם לקוח אחריו קנה, ואז באו זוג מבוגר שהביאו המון ספרים ולקחו המון ספרים, וביקשו למצוא להם איזה 20 ספרים משתי רשימות שהם הכינו, וזה לקחי זמן למצוא את המיקום של הספרים האלה על המדפים במחשב, והמשמרת כבר התחלפה לנציגים שאחריי, אבל בגלל שהלקוחות נכנסו במשמרת שלי אני יכולה לטפל בהם ולהרוויח את העמלה על המכירה.
אז חצי מהספרים מצאתי את המיקום שלהם בחנות במחשב, והחצי השני נמצא בסניפים אחרים בארץ, וראיתי שאני צריכה עזרה להתחיל לחפש את כל הספרים כי לבד זה ייקח יותר מדיי זמן והם עלולים להתעצבן וללכת.
אז קראתי לאחראית משמרת של הערב (אני תמיד עובדת צהריים) ושאלתי אותה אם 2 שנציגים שאחריי יכולים לעזור לי והעמלה תתחלק בין שלושתינו, והיא קראה לנציגים. אבל רק הבחור בא, הבחורה שאיתו עבדה על המחשב ולא באה כשקראו לה, אז העמלה התחלקה רק עליי ועל הבחור במשמרת ערב, והוא חיפש ומצא להם את כל הספרים חוץ מאחד, ואני ממשיכה לחפש במחשב כל ספר וספר, עד שללקוחות כבר לא היתה סבלנות והם לקחו את הרשימות שלהם של הספרים, והם אמרו שזה מספיק, כי הם לקחו פי שניים ספרים בעצמם מאשר מה שאני והבחור מצאנו להם חח
סך הכל מכירה מטורפת של 24 ספרים טפו טפו חמסה חמסה שימשיך כך חח כי תקופה ארוכה היה יבש מבחינת מכירות...
לצפיה ב-'המשך'
המשך
16/08/2018 | 07:25
1
8
ואמרתי לבחור ולאחראית משמרת שידעתי שלבד אני לא יכולה לעשות את זה ושאני לא חמדנית והתחלקתי בעמלה כי ידעתי שיש מספים ספרים לכולנו
והבחורה הפסידה הכל כי היא לא באה כשקראו לה חח

הודעתי מראש למנהלת שהיום חמישי אני ביום החופשי שלי, ושמזל שבאתי לעבודה כי היתה לי מכירה ענקית, והיא שמחה ממש
אז היום יש לי קצת סידורים לעשות בדירה בצהריים, אבל משעה 16:00 אני חופשיה כמו ציפור רק לראות טלוויזיה ולישון ולאכול מה שבא לי בסוף שבוע הארוך ^^

תודה רבה שקראתם את כל זה!
לצפיה ב-'*וזה לקחי זמן = וזה לקח לי זמן'
*וזה לקחי זמן = וזה לקח לי זמן
16/08/2018 | 07:46
2
*2 שנציגים = 2 הנציגים

*מספים ספרים לכולנו = מספיק ספרים לכולנו

ועכשיו אני הולכת לישון עד הצהריים לעשות את הסידורים שלי ואז לצלול לסוף שבוע ארוך לטלוויזיה ^^
לצפיה ב-'HAPPY Spider-Man Day'
HAPPY Spider-Man Day
17/08/2018 | 17:52
2
לצפיה ב-' תוכלו לעזור לי למצוא משהו? '
תוכלו לעזור לי למצוא משהו?
06/08/2018 | 01:13
4
25
אני מחפשת בושם שנראה כמו הראש של קליאופטרה שראיתי בדיוטי פרי לפני כמה שנים אבל לא קניתי.
חיפשתי בפורומים בתפוז אבל הם לא מכירים.
עברתי על כל האתר של הדיוטי פרי ואין אותו שם.
עשיתי חיפושים בגוגל ולא נמצא.
אני אנסה לחפש בפורומים של בשמים בארץ ובעולם.

אם מישהי שאתם מכירים, אמא, אחות, רעיה, ידידה, בת זוג, מכירה ושמעה על בושם כזה, תוכלו בבקשה להגיד לי?
לצפיה ב-'ובכן'
ובכן
07/08/2018 | 07:57
1
10
אני לא יודע איך, אבל האם את בטוחה שמדובר בקלאופטרה ולא אישה...אחרת?
אין לך את השם של הבושם, אז אין לך דרך להיות בטוחה...וגם, האם את זוכרת באיזו חנות ראית את זה? אולי תחפשי באתר האינטרנט שלהם? ובאמת, בכמה שנים מדובר? אולי הבושם המדובר כבר לא קיים...
בכל מקרה חיפושים נעשים
לצפיה ב-'תודה רבה בכל מקרה '
תודה רבה בכל מקרה
16/08/2018 | 05:58
4
הפקק של הבושם הוא בצורה של הראש של קליאופטרה והנשים המצריות בתקופת הפרעונים.
הלוואי שהייתי יודעת את השם...
ראיתי את הבושם  בדיוטי פרי כנראה בשנת 2014 או 2012, והוא עלה 200 דולר בזמנו, אבל היתה הנחה שאם קונים ב-200 דולר משלמים רק 150 דולר,
אבל טסתי עם המשפחה וההורים שלי בחיים לא היו מרשים לי לקנות בושם במחיר הזה...
וכבר שנים שאני אוכלת לעצמי את הלב...
לצפיה ב-'מצטערת, אני לא מכירה'
מצטערת, אני לא מכירה
07/08/2018 | 21:38
1
11
אני מגיבה בעיקר כי נעלמתי. ניסיתי לסכמ"ש לפני כמה זמן וזה לא עבד, ומאז לא ניסיתי שוב. בעיקר קראתי ספרים וצפיתי בדברים.
לצפיה ב-'אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב '
אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב
16/08/2018 | 06:14
5
גם עליי עברו שבועיים מטורפים...
לצפיה ב-''
03/08/2018 | 13:25
10
לצפיה ב-' במקרה ראיתי שיש סרט חדש מ- 2018 של Teen Titans'
במקרה ראיתי שיש סרט חדש מ- 2018 של Teen Titans
31/07/2018 | 06:18
9
18
לצפיה ב-'כמעט...בערך,זאת סדרה'
כמעט...בערך,זאת סדרה
01/08/2018 | 11:03
8
16
לצפיה ב-'אז יש גם את זה'
אז יש גם את זה
03/08/2018 | 01:05
4
15
אבל אני התכוונתי לגרסה המצויירת  מ-2018
לצפיה ב-'כן אני זוכרת את הסדרה המצוירת בתחילת שנות האלפיים'
כן אני זוכרת את הסדרה המצוירת בתחילת שנות האלפיים
03/08/2018 | 13:22
3
22
אבל בבקשה לסמן על דברים שלא קשורים למארוול
לצפיה ב-'אבל סימנתי '
אבל סימנתי
03/08/2018 | 22:21
2
25
לצפיה ב-' - אוף - עוף'
- אוף - עוף
04/08/2018 | 03:31
1
56
למי שלא הבין
לצפיה ב-'חח צודק '
חח צודק
06/08/2018 | 00:30
15
פעם הסימן של העוף היה עוף שלם כתום, ככה שלא הכרתי את הסימן החדש

עכשיו למדנו מה לסמן
לצפיה ב-'אז ראיתי את הסרט המצוייר. זה המשך של הסדרה המצויירת'
אז ראיתי את הסרט המצוייר. זה המשך של הסדרה המצויירת
19/08/2018 | 14:04
2
9
השניה (זאת עם הדמויות המצוקמקות יותר)

לצפיה ב-'הסרט עצמו לא מענין אותי'
הסרט עצמו לא מענין אותי
19/08/2018 | 14:38
1
6
הסדרה היתה חמודה בגלל הסגנון הילדותי \שטותי שלה
לצפיה ב-' הסרט זה המשך של הסידרה'
הסרט זה המשך של הסידרה
19/08/2018 | 16:19
9
בסרט רובין כועס שעושים סרטי גיבורים על כולם חוץ ממנו והצוות חוזר אחורה בזמן בשביל למנוע יווצרות של גיבורי על, כמו סופרמן למשל, על ידי זה שיצילו את קריפטון מהשמדה וסופרמן לא יגיע לכדור הארץ.
לצפיה ב-'סכמ"ש'
סכמ"ש
03/08/2018 | 13:55
5
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'סכמ"ש'
סכמ"ש
28/07/2018 | 08:44
3
5
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'סוף סוף חזר האינטרנט לדירה!'
סוף סוף חזר האינטרנט לדירה!
28/07/2018 | 08:47
2
13
סיוט לא נורמלי שאין לי כוח להיכנס אליו.
היינו אולי חודש בלי אינטרנט...
יש לי איזה 130 הודעות חדשות באימייל שאני צריכה לבדוק... חח

אני כל כך שמחה ששמרתם על הפורום בזמן שלא יכולתי להיות כאן
לצפיה ב-'אתם מוזמנים להגיב על הביקורת שלי לדדפול 2 בקישור '
אתם מוזמנים להגיב על הביקורת שלי לדדפול 2 בקישור
28/07/2018 | 09:02
1
16
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2349/1835265...מדע_בדיוני_ופנטזיה/מארוול_הנוקמים_וסוכני_שילד
לצפיה ב-'עוד לא ראיתי אותו'
עוד לא ראיתי אותו
28/07/2018 | 22:23
11
כנראה שזה גם לא יקרה בקרוב.
לצפיה ב-'...'
...
21/07/2018 | 13:17
12
48
לצפיה ב-'ועוד פצצה. הפעם במשהו שיותר קשור לפורום...'
ועוד פצצה. הפעם במשהו שיותר קשור לפורום...
21/07/2018 | 14:16
1
39
לצפיה ב-'אוי שיט...'
אוי שיט...
28/07/2018 | 07:38
12
למה אנשים לא חושבים לפני שהם מפרסמים דברים באינטרנט?...

כל אחד הוא קצת סוטה וחורג מהנורמה וממה שמותר וחוקי
אבל תשמרו את זה לאנשי סוד שלא יסגירו אתכם...

אין מישהו נורמלי, כולם שרוטים ועם דפקטים ובעיות.
לכל אחד יש משקעים ומטענים שהוא סוחב אותם שאולי לעולם לא ייפתרו.

להגיד דברים כאלה בגלוי זה הטמטום.
כל עוד אתה לא עושה שום דבר עם המחשבות שלך והם רק בגדר מחשבות - מילא.

אבל לגרום לעצמך בעיות בגלל שאתה אידיוט מטומטם שלא יודע מתי לסתום את הפה - זו לגמרי אשמתך ואכלת אותה ותשלם את המחיר.

אני בטוחה שלכל אחד יש את הסוד שלו. גם כאן בפורום.
אבל לא מגלים את זה לעולם שבחוץ.

אם יש דבר טוב שיוצא מזה, זה שאולי יהיה במאי חדש של הסרטים, והם יהיו טובים מעכשיו.
כי שנאתי את הסרטים של שומרי הגלקסיה.
היו גרועים ביותר בעיניי.
לצפיה ב-'כשהייתי בכיתה ג או ד'
כשהייתי בכיתה ג או ד
23/07/2018 | 01:08
9
22
הלכתי לחבר אחרי הלימודים, ואחרי ששיחקנו קצת בלגו ,התישבנו כדי לראות סידרה שהוא צופה קבוע שלה- באפי...
ראיתי פרק אחד על שורף נשמות- שנקרא השופט, ופרק אחד על יצור שמסתובב בבתי חולים, בקיצור תענוג לילדים.
כמובן שלא הראיתי את זה כלפי חוץ- אבל שחזרתי הביתה- הייתי  מאוד מוטרד מהדברים שראיתי- והיו לי סיוטים מזה במשך כמה ימים.. חווית ילדות.
המלצה לכל הורה - שים לב לתכנים שהילדים חשופים להם!
לצפיה ב-'היום כל ילד עם סלולרי יכול להתקין טלגרם'
היום כל ילד עם סלולרי יכול להתקין טלגרם
23/07/2018 | 19:14
8
25
ושלא תדע מה יש שם 

הפרק עם השופט זה מהעונות המוקדמות.  ככול שהסדרה התקדמה היא הפכה לרצינית יותר.

אם רוצים לעשות איתחול לסידרה, צריך לכתוב אותה בצורה ממש ממש טובה עם כתיבה ומשחק ממש ממש טובים ושיהיו בכללי תואמים לאווירה של הסדרה כמו במקור, אחרת העסק יכשל.

ואם כבר עושים איתחול לבאפי בצורה רצינית וטובה, יהיה צריך לעשות איתחול גם לסדרה אנג'ל. בסדרה המקורית יש פרקים עם עלילה שהתחילו בפרק בבאפי וסיימו בפרק של אנג'ל.  ויש הרבה תוכן שמקביל אחד לשני בין שתי הסדרות.

ואגב, אם עושים איתחול לבאפי,  מה עם איתחול לזינה? 
לצפיה ב-'לא ראיתי את באפי אחרי העונה השניה נראה לי'
לא ראיתי את באפי אחרי העונה השניה נראה לי
28/07/2018 | 07:44
7
23
מרגע שהיא סיימה את התיכון.
וראיתי רק איזה חצי עונה של אנג'ל.
ככה שבשבילי זה צורם בלב שיעשו את הסדרה מחדש,
כי שרה מישל גלר היתה אחת ויחידה בעולם הזה,
וגם כל צוות השחקנים.

אבל אולי זה דווקא יהיה טוב עם בימוי חדש,
שאולי אני אוכל להתחבר אליו.

אם באפי החדשה תהיה יפה וחכמה ומוכשרת,
אז אולי לא יפריע שהיא שחורה,
כי אנשים רוצים את המיינסטרים,
ואם היא שונה מהרגיל אז צריכה להיות לזה הצדקה.

נקווה שיהיה טוב.

מה שכן זה עושה חשק לראות את כל הסדרה מהתחלה
את שתי הסדרות בעצם
לצפיה ב-'אז אפשר לומר שלא ראית את הסדרה ואת לא מכירה אותה'
אז אפשר לומר שלא ראית את הסדרה ואת לא מכירה אותה
28/07/2018 | 17:22
18
לראות שתי עונות ועוד חצי עונה זה כלום.
צריך לראות את כל העונות של שתי הסדרות. וכמה וכמה פעמים.

אז מי שלא מכיר ולא ראה את הסדרה, זה לא משנה לו שיעשו לה גרסה חדשה.

לצפיה ב-'יפה וחכמה ומוכשרת זה המיינסטרים?'
יפה וחכמה ומוכשרת זה המיינסטרים?
29/07/2018 | 23:06
5
5
לצפיה ב-'ובכן...'
ובכן...
29/07/2018 | 23:28
4
11
אם היא צריכה להרוג לפני שהורגים אותה, אז כן, היא צריכה להיות חכמה

אם ערפדים שהם יצורים עילאיים (מעל המין האנושי) מתאהבים בה, אז כן, היא צריכה להיות יפה

ואם רוצים שלא יכעסו על הסדרה שליהקו מישהי חדשה במקום שרה מישל גלר, אז כן, היא צריכה להיות מוכשרת, וכל השלושה

ולצערי זה אכן המיינסטרים

בסדרות נוער הבחורה חייבת להיות מושלמת, אחרת היא אאוטסיידרית ושונה וחריגה, והגיבורה של הסדרה נכון, אבל לא המיינסטרים
לצפיה ב-'צפיתי רק בשלוש העונות הראשונות וגם זה מזמן.'
צפיתי רק בשלוש העונות הראשונות וגם זה מזמן.
04/08/2018 | 14:14
3
7
באפי לא באמת זכורה לי כמאד מבריקה. היא בעיקר "השרירים" של החבורה - תפקיד שהיה שמור עד אז לבנים - והשאירה את עבודת המחקר לווילו ולג'יילס. כיום, אחרי שכל עניין נערת הפעולה נטחן עד הסוף ויש מעט מאד מה לחדש בעניין, יהיה יותר מעניין אם באפי תהיה "המוח" ווילו תהיה "השרירים" כמעין רוורסיה של התפקידים שלהן במקור. 
לצפיה ב-'ברוך הבא! '
ברוך הבא!
06/08/2018 | 00:51
2
8
גם אני לא התחברתי לסדרה כל כך
באפי לא הכי חכמה כמו תולעת הספרים ווילו וג'יילס,
אבל כן יש לה תושייה וחוכמת חיים, אחרת היא לא היתה מצליחה לשרוד שוב ושוב חח

אתה מוזמן לספר בפורום על החוויות שלך מהסרטים והסדרות של מארוול, ומלחמת הכוכבים אם אתה רוצה ^^
לצפיה ב-'די אהבתי אותה בזמנו. יותר עניין של זמינות.'
די אהבתי אותה בזמנו. יותר עניין של זמינות.
06/08/2018 | 01:23
1
5
העונות היותר מתקדמות של באפי לא היו זמינות מעבר לעונה השלישית עבורי בזמנו. בחיי, זה היה לפני עשרים שנה. מרגע שעברנו ליס לא הרגשתי כל כך צורך להשלים פערים. זה נכון גם לגבי "על טבעי" שראיתי שתי עונות בהוט ולא ממש השלמתי את החסר מאז.
לצפיה ב-'חח לא נראה לי שאני אוכל לעזוב את הוט '
חח לא נראה לי שאני אוכל לעזוב את הוט
07/08/2018 | 01:54
5
הכי יקרים אבל מבחינתי הכי טובים חח
לצפיה ב-'סכמ"ש '
סכמ"ש
15/07/2018 | 13:07
1
4
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'אני כל כך מצטערת שאני לא מגיבה'
אני כל כך מצטערת שאני לא מגיבה
15/07/2018 | 13:39
13
אין לנו אינטרנט בדירה כבר איזה חודש
וגם עכשיו אני כותבת מהעבודה ויכולה להסתבך.
בתקווה שבימים הקרובים העניין יסודר ואני שוב אוכל לכתוב מהבית.
לצפיה ב-'ANT MAN AND THE WASP'
ANT MAN AND THE WASP
11/07/2018 | 11:06
6
36
סרט מדהים לדעתי
עשוי ממש  טוב
הצליחו להתעלות מעל הראשון שהיה גם נהדר
פול ראד-נהדר בתור סקוט לאנג, והקטע שבו הוא שיחק את ג'אנט ואן דיין היה נפלא
אוונג'לין לילי  ממש טובה  בתור הצרעה, גם חמודה וגם ממש KICK ASS
סוכן ה FBI היה פשוט נפלא ורציתי שסקוט יזמין אותו לאכול משהו, כי הוא נראה שווה לשמור בתור חבר
לואיס,כל סצנה עם לואיס היתה נהדרת, פשוט...ווואאאוווו
מייקל דאגלס-האנק פים -אהבתי ! "אתה מוכן להפסיק לפנטז על הבת שלי מספיק זמן בשביל לסיים את העבודה?"
מישל פייפר-נהדרת,נפלאה,מדהימה ועוד שמות תואר שמהללים אותה
הנמלה שחיה בדירה של סקוט בזמן שהוא לא היה שם היתה כל כך חמודה!!
קאסי לאנג...היא יום אחד תהיה גיבורת על כמו אבא!
זה היה לדעתי סרט בועתי- מוגן מכל הבאלאגן שקורה ביקום של ,  סרט חמוד וקומי, שבו אפילו ה"רעים" לא ממש רעים אלא נואשים והדבר הכי גרוע שקורה למישהו זה ללכת לכלא...אבל באמת,הגיע להם
סוף שמח...הידד!

ואז הסצנה אחרי הכותרות..להזכיר לנו שת'אנוס ניצח ו"פוף,פוף,פוף" זאת היתה סצנה מדהימה שהזכירה לנו עד כמה מה שת'אנוס עשה היה נוראי וראנדומלי..."אז מה אם  כרגע התאחדת עם משפחתך אחרי 30 שנה...ת'אנוס החליט שחצי מהיקום צריך להיעלם...אז  אתם צריכים ללכת...נכון כיף?"
משהו אומר לי שלסקוט  יהיה חלק גדול בלהחזיר את היקום לסדרו ולהביס את ת'אנוס
לצפיה ב-'ממש מצפה לראות אותו'
ממש מצפה לראות אותו
23/07/2018 | 01:11
12
אני צריך איזה סרט זורם וקליל..
לצפיה ב-'מקווה שאני אספיק לראות את הסרט'
מקווה שאני אספיק לראות את הסרט
28/07/2018 | 08:02
6
הוא מקרין פעם אחת ביום בבאר שבע ככה שאולי זה השבוע האחרון שלו.
אני מקווה שהוא יחזיק מעמד עד חמישי הקרוב כי הידיד שלי עובד מוקדם ולא יכול באמצע השבוע, כי הסרט מקרין רק ב-21:50...
הוא כזה גרוע?...

תודה רבה על הביקורת!
אני ראה אותה ברגע שאראה את הסרט
נשמר בקישורים!
לצפיה ב-'ראיתי את הסרט!!! '
ראיתי את הסרט!!!
03/08/2018 | 13:51
3
20
סרט מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הם עשו עבודה מדהימה על הסרט הזה!!!
אין קשר לסרט הראשון של אנטמן שהיה גרוע בכל קנה מידה!
חוץ מהדמויות והשמות שהם אותו דבר, כל שאר הדברים בסרט היו עולם אחר לגמרי!
הבימוי, התסריט, הצילום, התאורה, העריכה, המשחק - הכל הכל הכל היה מושלם!!!

איך אהבתי את העובדה שהופ יפה ומהממת עם השיער הארוך, ולמרות שהיא מבוגרת מסקוט הם עדיין זוג
אני שמחה לראות שיש קבלה של פערים בגילאים
מייקל דאגלס ענק! משכנע ביותר ונראה אמין בדמות שלו
מישל פייפר מבוגרת אבל עדיין שולטת במסך ולא נס ליחה
הילדה הקטנה כל כך מתוקה ^^
המבוך שסקוט בנה לה בבית עם המגלשה על המדרגות - !!!
החברים של סקוט כאלה מצחיקים חח
השוטר באמת אחלה בן אדם ואולי הוא יעזור לסקוט בסרט הבא של אנטמן

הנמלים הענקיות היו יציאה מדהימה!
איך שהנמלה הענקית באמבטיה עם הצמיד לרגל
זאת אומרת שסקוט לא שטף את הרגל שנתיים?!?!?!?!?!
והנמלה בסוף מתופפת על התופים

זה היה גאוני שחצי עולם מושמד בגלל תאנוס, אבל סקוט ניצל כי הוא מעבר לרמה הגשמית בעולם, כי הוא בממלכת הקוואנטים, אז הוא יכול לשרוד שנים במצב הזה ולא יקרה לו כלום עד שיחלצו אותו משם

הידיד שלי פעם ראשונה נשאר אחרי הכתוביות כי הסוף היה כל כך מותח שלא יודעים מה קורה עם הבחורה הרוח רפאים - ואז מגלים באמצע הכתוביות שחצי עולם מושמד על ידי תאנוס, והיה כל כך מתח שאי אפשר היה לצאת מהאולם כדי לדעת מה קורה בהמשך - ואז רואים את הנמלה הענקית מתופפת בבית של סקוט!
אחת הסיומות הכי טובות שראיתי לסרט!!!
הוא שאל אותי איך את יודעת שהיה קטע אחרי הכתוביות?
ואמרתי לו שכל סרט של מארוול יש קטע אחרי הכתוביות, ואני נשארת אחרי הכתוביות למאה אחוז מהסרטים (אפילו אם לא בכולם יש סצנה אחרי הכתוביות - אבל את זה לא אמרתי חח).

הוא שאל אותי, מה, עכשיו אני צריך לחיכות שנתיים עד אנטמן 3 ???
אמרתי לו שעכשיו יש את הסרט של קפטן מארוול ושאמרו פה בפורום שהיא חזקה יותר מכולם, ונראה איך היא תעזור להציל את המצב.

אין! סרט מושלם!!!
לצפיה ב-'איך? זה כמו הסרט של הפנתר השחור..'
איך? זה כמו הסרט של הפנתר השחור..
04/08/2018 | 03:29
2
33
נועד למלא חלל שבין הסרט שהיה לפניו לבין הסרט שיהיה אחריו.  

וכל הסרט השני מבוסס על עניין שהיה בסרט הראשון. ויש בו נבלים עלובים והוא לא מתחבר לכלום בעלילה המרכזית של מארוול.

לצפיה ב-'אבל'
אבל
04/08/2018 | 08:42
1
12
זה סרט נהדר
למה בדיוק ציפית? שישאירו קוי עלילה לא פתורים? שישאירו את ג'אנט ואן דיין בממלכת הקוואנטום?
הדמויות נהדרות
העלילה מושלמת
הרגעים הקומיים מצחיקים
הרגעים הדרמטיים גם
ואתה טועה
הסרט מתקשר ליקום הגדול, זה שלא הבנת, לא אומר שזה לא קשור, זה קשור בגדול, ונראה את זה בסרטים הבאים

לצפיה ב-'אני חושבת שהוא התכוון'
אני חושבת שהוא התכוון
06/08/2018 | 01:00
7
שאנטמן והצרעה, והפנתר השחור, הם סרטים שממלאים חלל בין הסרטים הגדולים של הנוקמים,
אבל כל סרט של מארוול קשור לסרטים האחרים בצורה קטנה או גדולה,
ולכן זה בלתי אפשרי לראות רק חלק מהסרטים ולא את כולם,
וזה צריך להיות גם לפי סדר היציאה שלהם.

מכונות כסף משומנות היטב, ולרוב מאכזבות, אבל לפעמים יש פנינה קולנועית כמו אנטמן והצרעה ששווה את כל המעברים האלה
לצפיה ב-'סכמ"ש'
סכמ"ש
08/07/2018 | 12:55
3
11
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'היה שבוע בסדר'
היה שבוע בסדר
09/07/2018 | 22:49
2
15
ראיתי את אנט-מן והצרעה והיה טוב, וגם צפיתי בפרקים של אוואטר וקראתי את הספרים Radio Silence, Carry On ו-Solitaire. את Carry On אני קוראת מחדש ואת סוליטר בפעם הראשונה. את Radio Silence סיימתי.

חוץ מזה, הרגשתי רע פיזית, וזה עדיין ממשיך קצת. ואני צריכה למצוא נעלי ספורט, וזו משימה קצת קשה בשבילי.
לצפיה ב-'אני שמחה שאהבת את אנטמן והצרעה '
אני שמחה שאהבת את אנטמן והצרעה
28/07/2018 | 08:43
1
10
מקווה שגם אני אספיק לראות אותו לפני שהוא ירד מהקולנוע...

הספרים שקראת הם אלה על הקהילה הגאה?
מקווה שנהנית מהם

מצטערת שאת לא מרגישה טוב
תלכי לרופא שיבדוק אותך...

גם בשבילי לקנות נעליים זה סיוט...
יש לי רגליים לא סימטריות עם גיזרה שונה משל האוכלוסיה,
ככה שאני הולכת לאיזה 10 חנויות ואולי מוצאת זוג נעליים אחד או שניים...
בשביל למצוא נעלי הרים הלכתי לשש חנויות בכל באר שבע עד שמצאתי זוג אחד מהמם בצבע כחול אפור,
ולמחרת החזרתי לחנות ולקחתי אחרות מכוערות בצבע חום בז' קיא, כי הראשונות לא היו טובות לי על הרגליים...

מקווה שתאזרי כוח רצון ונחישות ותצליחי למצוא לך נעלי ספורט בין כל החנויות
לצפיה ב-'לגבי הקהילה הגאה - זה לא הנושא המרכזי בספרים האלה'
לגבי הקהילה הגאה - זה לא הנושא המרכזי בספרים האלה
28/07/2018 | 22:22
8
זה לא על המאפיין הזה בחיים של הדמויות, אבל זה כן מוזכר שם, בין היתר. היו בספרים האלה קטעים שהתמודדו עם נושאים קשים.

תודה, מצאתי נעליים מתאימות שאני מרוצה מהן. ובינתיים אני מרגישה יותר טוב.
לצפיה ב-'סכמ"ש'
סכמ"ש
02/07/2018 | 12:11
5
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'סכמ""ש'
סכמ""ש
24/06/2018 | 15:20
24
10
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'אין לנו אינטרנט בדירה...'
אין לנו אינטרנט בדירה...
24/06/2018 | 15:23
17
היה בעיה עם תשלום החשבון כמה חודשים ומנתקים אותנו מהאינטרנט ליותר משבוע.
אז אני יכולה להיות בפורום רק מהעבודה עד שזה יסתדר...
לצפיה ב-'סכמ"ש מאוחר של כמה שבועות'
סכמ"ש מאוחר של כמה שבועות
25/06/2018 | 17:33
22
16
קראתי כמה ספרים מומלצים:

סדרת ספרים בשם Sidekick Squad. הספר הראשון, Not Your Sidekick, מספר על מישהי שההורים שלה ואחותה גיבורי על ואין לה כוחות, למרות שהיא רוצה. היא מתחילה התמחות בחרה כלשהי ומגלה שהיא עובדת תחת נבל ושהבחורה שיש לה קראש עליה עובדת שם. תוך כדי, היא מגלה סוד שמשמעותי יותר מאשר גיבורי על או נבלים. יש שם הרבה ייצוג לזהויות שלא מיוצגות בדרך כלל, גם מבחינת זהויות להטא"ביות וגם מבחינת ייצוג של דמויות ממוצאים שונים.

קראתי גם את Seven Tears at High Tide, של אותה הסופרת. גם כאן יש ייצוג יפה. פחות, אבל זה כי יש הרבה פחות דמויות ראשיות. זה סיפור אהבה רומנטי. בין בן אנוש לבין selkie.

חוץ מזה קראתי ספר ילדים בשם "ליבי, או: מה-קרה-לאיש-עם-הכלב".

כמעט סיימתי את הספר "כל לב הוא דלת". גם בו יש ייצוג נחמד. בינתיים אני אוהבת אותו. אני מחכה לסופו כדי לחוות דעה.

סיימתי את הספר Fangirl שהתחלתי לקרוא מזמן, ובעיקר בנסיעות. לקח לי הרבה זמן לקרוא אותו, כי קראתי אותו באופן מקוטע ועם ספרים אחרים באמצע, אבל אהבתי אותו.

חוץ מזה, היום היה דיי דרמטי, אבל דיי רגיל...
לצפיה ב-'וואו!'
וואו!
02/07/2018 | 12:26
21
10
איזה כיף שיש ספרים על להט"בים!!
טסתי עם המשפחה להונגריה ב-2011 כדי לראות מחזמר על ערפדים שהערפד הוא ביסקסואל - והיה מדהים!!!
זוכרת שכתבתי בפורום דמדומים והארי פוטר שפגשתי אותו? ^^
שם המחזמר הוא ריקוד הערפדים והדמות של הערפד קוראים לו קרולוק, והוא אחת הדמויות הכי אהובות בעולם!

שמחה שנהנית מהספרים האחרים!

אני מאוד אוהבת רומנטיקה בין בני אנוש לחייזרים

מקווה שיהיה טוב
לצפיה ב-'אני זוכרת'
אני זוכרת
05/07/2018 | 20:10
20
12
תודה

אני גם אוהבת סיפורי אהבה בין בני אנוש ללא אנושיים. קצת נמאס לי מהז'אנר, לצערי, כי ביטויים כמו "רק חברים" נוטים להופיע, וזה מפריע לי כל פעם מחדש.

יש דיי הרבה ספרים עם ייצוג לקהילה הגאה, אבל הרבה מהם לא מאוד מוכרים. יש ייצוג גם בספר Carry On, שאני קוראת כרגע בפעם השנייה, וב-Radio Silence, שאני גם קוראת כרגע.
לצפיה ב-'תוכלי להסביר למה הכוונה'
תוכלי להסביר למה הכוונה
08/07/2018 | 12:52
19
16
ב-"רק חברים"?

הספרים - מדהים!
לצפיה ב-'מעצבן אותי שכשמדברים על רגשות רומנטיים או מערכות יחסים'
מעצבן אותי שכשמדברים על רגשות רומנטיים או מערכות יחסים
09/07/2018 | 14:53
18
15
רומנטיות ויש דמויות של חברים שמאוהבים ורוצים להיות "יותר מחברים", או כשהם לא מאוהבים, או צד אחד לא, או עוד לא סיפרו אחד לשני, ומשתמשים בביטויים כמו "רק חברים", כאילו שזה כך בשביל כולם (כי משתמע מזה שחברים לא יכולים להיות קרובים או אהובים באותה המידה. לא מפריע לי שזה כך לדמויות, מפריע לי שהדיבור הוא כאילו שזה תמיד בהכרח כך), שחברים פחות מבני זוג, כשיש מערכות יחסים כאלה.
לצפיה ב-'נכון אבל'
נכון אבל
11/07/2018 | 10:53
17
7
הקטע של "רק ידידים" מדבר (לדעתי) על ההבדל בין מערכת יחסים אפלטונית (קרובה ככל שתהיה) למערכת יחסים רומנטית
ומה לעשות, יש הבדל בסיסי אך משמעותי בין השנים

לצפיה ב-'לא בשביל כולם'
לא בשביל כולם
11/07/2018 | 11:56
16
9
וזה גורם לזה להישמע כאילו שזה כך בשביל כולם. זו תמצית הסיבה בגללה הייתי בטוחה שאני סופר רומנטית כשאין לי שום רגש רומנטי, כי אני אשמח לעשות את הדברים שאני רואה בסיפורים הרומנטיים, אבל עם חברים, וזה גם מה שגרם להרבה אנשים להתעקש שלא יכול להיות שאין לי רגשות רומנטיים, וזה תקציר של שנים של נזק שההתעקשות הזאת עשתה לי. אני בטוחה שלרוב האנשים שמדברים על "רק חברים" או "friendzone" וכו' אין כל כוונה לגרום לדברים האלה, אבל זה קורה בפועל (מדברים על זה הרבה בקהילות א-רומנטיות).
לצפיה ב-'האמת הפשוטה היא'
האמת הפשוטה היא
11/07/2018 | 12:06
15
7
שאין לי מושג קלוש ב א מיניים, אבל אני מכבד את מה שאת כותבת כאן

אבל אני לא מבין...שאת כותבת "אני אשמח לעשות את הדברים שאני רואה בסיפורים הרומנטיים, אבל עם חברים"
לצפיה ב-'הערה קטנה אבל חשובה'
הערה קטנה אבל חשובה
11/07/2018 | 15:49
14
10
לא דיברתי על א-מיניות. אני א-מינית, אבל א-מיניות וא-רומנטיות הן שני דברים שונים ונפרדים (אפשר לומר שיש הקבלה, ולפעמים הן נחוות ביחד, אבל ההפרדה חשובה). א-רומנטיות מתייחסת רק למשיכה רומנטית.

אני מתכוונת לכל מיני דברים. למשל, יש כל מיני סצנות בהן דמויות צופות בכוכבים, והרבה פעמים זה נחשב לרומנטי. או ארוחות לאור ירח, או הליכה בים אל מול השקיעה, או דיבורים אל תוך הלילה. אני שונאת להיות ערה מאוחר, אבל עם אנשים אהובים, אשמח לעשות את זה. אני גם לא מרגישה צורך בחתונה, אבל יש לי חברים שאם הם היו רוצים להתחתן איתי, ובתנאים מסויימים (שלא מאוד קשורים. דברים כמו שזו תהיה חתונה מאד קטנה), אני אגיד כן. זהלא מרגיש לי שונה מחברים אחרים. השוני היחיד בשבילי הוא שכלפי כל אדם אני מרגישה אחרת, אבל זה לא משה מובחן שאני יכולה לקרוא לקרוא לרגש שלי כלפי כל האהובים "אפלטוני" ולרגש שלי כלפי בת-בן זוג "רומנטי".
לצפיה ב-'fair enough'
fair enough
11/07/2018 | 17:18
13
7
אם להיות כנה לא הבנתי...את יכולה לעשות דברים רומנטיים אבל רק את המעשים ולא את הרגשות שבאים איתם?
אבל,שוב, אני מכבד את זכותך לחיות על פי איך שאת רואה לנכון
ובקשר לרומנטיקה בסרטים/סדרות...אני דיי בטוח שיש הסרטים/סדרות מקום לידידות, אבל פשוט מבדילים שם בין ידידות לרומנטיקה כי אלה שכתבו את זה חוו את זה ככה וככה הם כותבים את זה, פלוס זה פונה לקהל הרחב
לצפיה ב-'אני לא רואה את הדברים האלה כבהכרח רומנטיים'
אני לא רואה את הדברים האלה כבהכרח רומנטיים
11/07/2018 | 17:43
12
10
אפשר לקחת את רוב העלילות הרומנטיות ולשנות את מערכות היחסים הרומנטיות ששם מרומנטיות לאפלטוניות (כלומר, לשנות את המונחים בהם מדברים על מערכות היחסים האלה, ושההתנהגות תישאר אותו הדבר) והעלילה תעבוד מצויין מבחינתי, בלי שינוי חוץ מזה. לרוב אלה יהיו חברויות מאוד מונוגמיות (ולכן עדיין לא כמו החברויות שלי), אבל העלילה תעבוד.

אני מסכימה עם מה שאמרת, אבל אני חושבת שאנשים לא מבינים שלדבר על "רק חברים" וכו' כאילו שזה קונספט שעובד בשביל כולם עלול לעשות נזק, כי הרוב בכלל לא חושבים על זה.

לצפיה ב-'את צודקת אבל'
את צודקת אבל
11/07/2018 | 17:52
11
13
נכון  אפשר לשנות את מערכות היחסים הרומנטיות בסרטים סדרות ולפעמים זה גם(לדעתי) היה עוזר כי  לא בכל סרט שהוא לא נחשב רומנטי חייבים מערכת יחסים רומנטית, אפשר להתמקד על הנושא המרכזי של הסרט (מותחן,דרמה,אימה)
אבל...שיש מערכת יחסים (בסרט) שהיא ידידותית ונראה שהיא מתפתחת לכיוון הזה ואז זה פשוט נשאר ידידותי...אני חושב שרוב הצופים ירגישו מרומים...ירגישו שהיה כאן פספוס,ויהיו מתוסכלים
רק דעתי
לצפיה ב-'אני גם מרגישה פספוס כזה לפעמים'
אני גם מרגישה פספוס כזה לפעמים
11/07/2018 | 20:18
10
13
לפני שהבנתי שאני א-רומנטית ושא-רומנטיות קיימת, הרגשתי פספוס כזה הרבה פעמים. אני עדיין מרגישה, זה תלוי בשאלה האם אני מרגישה שהדמויות אוהבות אחת את השנייה באותה המידה שהייתי רוצה שיאהבו. כל עוד זו אותה המידה, לא משנה לי מה סוג הרגש/מערכת היחסים (עכשיו אני הרבה יותר רוצה שיהיו מערכות יחסים אפלטוניות, כי הן חסרות לי מאוד, אבל זה עניין אחר) זו תחושה אינדיבידואלית, אבל זה איך שאני מרגישה לגבי זה.
לצפיה ב-'אני מבינה את הצער שלך'
אני מבינה את הצער שלך
28/07/2018 | 08:20
9
12
עדיין לא הבנתי מה זה א-רומנטי, אבל אני כן מבינה את הצער על זה שאין ייצוג למה שאת חווה בעצמך.

אנשים חיים בשחור ולבן, למרות שיהיו יפי נפש שיגידו שהעולם הוא מלא בגוונים של אפור וצבעים שונים, אבל האמת היא שהכי קל לנו להיכנס לתבניות, ועל זה עושים את הכסף הגדול בתעשיית הבידור.

יש מקרים בודדים של בלבול ברגשות ובמערכות יחסים בין הדמויות בקולנוע, ובגלל זה לא מכירים את הסרטים האלה ולא שומעים עליהם.

יש לי 2 סרטים בראש שלמדתי עליהם בתואר בקולנוע, שדי תואמים את הבלבול הזה:

אחד קוראים לו "דיווה", סרט צרפתי משנת 1981, שמדבר בין היתר על יחסים בין גבר מבוגר לאישה צעירה, ואת לא יודעת אם הם אוהבים או שהוא האבא שלה...
בסרט זה הגיוני מה שקורה שם, והוא סרט מודרני שבא להראות שלא חייבים לשים הכל בתבניות.

הסרט השני שכחתי את השם שלו ואני אשאל בפורום סרטים איך קוראים לו,
על בחורה בתיכון שמפתחת קשר עם גבר בגיל 30, ולא ידוע אם הם אוהבים או רק מגדירים את עצמם בני זוג בלי אהבה.
מבטיחה להביא את השם של הסרט ברגע שיהיה לי אותו
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
28/07/2018 | 22:20
8
10
בינתיים יש כמה מקרים בודדים שאני מכירה שיש בהם מערכות יחסים אפלטוניות קרובות. המקרה הבולט מביניהם הוא בשר הטבעות, בעיקר פרודו וסאם. חוץ מזה, זה מאוד נדיר. יום אחד אני אסיים לכתוב סיפורים ויהיו שם מערכות יחסים אפלטוניות שיכללו כל מעשה שמתחשק לי שהן יכללו, כולל מעשים שנחשבים לרומנטיים, אבל ייקח זמן עד שהיום הזה יגיע (מחכה להשראה כדי לחשוב על דברים חדשים ולסיים את הדברים הקיימים).
לצפיה ב-'חח וואי זה נשמע מגניב! '
חח וואי זה נשמע מגניב!
29/07/2018 | 23:31
2
9
בתעשיית היאואי יש המון גברים ששוכבים ביחד והם רק ידידים
לצפיה ב-'מצאתי את השם של הסרט!!!! '
מצאתי את השם של הסרט!!!!
29/07/2018 | 23:45
1
8
קוראים לו "אמון הדדי" בעברית ו-"Trust" באנגלית, והוא מ-1990.

מצאו לי אותו בפרום סרטים וקולנוע! ^^

לצפיה ב-'אולי אצפה. '
אולי אצפה.
30/07/2018 | 11:21
1
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
30/07/2018 | 07:49
4
7
פרודו וסם היו חברים מאוד קרובים...אבל בם מעולם לא עשו דברים שנחשבים רומנטיים...
לצפיה ב-'נכון, אבל המרחק שהם היו מוכנים לעשות אחד בשביל השני'
נכון, אבל המרחק שהם היו מוכנים לעשות אחד בשביל השני
30/07/2018 | 11:09
3
9
היה ענקי, והמקרים האחרים שבהם אני מכירה יצירות (לא משנה לי אם זה בסדרה, סרט או ספר) שבהם יש חברויות כאלה הם מועטים. אני מכירה הרבה יותר מקרים רומנטיים כאלה.

עריכה: וככל שאני חושבת על זה יותר, הרעיון הזה של חברים שמוכנים לעשות כל כך הרבה בשביל חברים שלהם הוא כשלעצמו מעשה שנוטים לראות כבכרח רומנטי. מעבר לזה, בדרך כלל יצירות לא נותנות מקום כזה לאהבה שהיא לא רומנטית. אפילו עם כל החברויות שבהארי פוטר, אני לא מוצאת שם חברויות שחזקות עד כדי כך לדעתי. אני לא מספיק זוכרת את שר הטבעות (צריכה לקרוא שוב... עד כמה שזכור לי, עבר יותר מעשור מאז שקראתי את הספרים, וגם את הסרטים אני לא כל כך זוכרת ולא זוכרת מתי צפיתי בהם לאחרונה), אבל זה מרגיש לי כמו אחד הדברים שבו מערכות יחסים אפלטוניות מקבלות פוקוס כמו שמערכות יחסים רומנטיות מקבלות ביצירות מז'אנר הרומנטיקה.
לצפיה ב-'עכשיו כשאני חושבת על זה'
עכשיו כשאני חושבת על זה
31/07/2018 | 22:11
2
10
גם האוס ו-ווילסון היו חברי נפש אבל לא אהובים...
לאיזו קטגוריה זה נחשב?
לצפיה ב-'חברי נפש, אמרת בעצמך'
חברי נפש, אמרת בעצמך
31/07/2018 | 22:21
1
2
לצפיה ב-''
03/08/2018 | 13:16
4
לצפיה ב-' קריפטון! '
קריפטון!
25/06/2018 | 15:40
6
33
מי ראה? מי מתכנן לראות?
פריקוול רחוק מדי, כולם מתים בסוף, בלה בלה בלה, נכון אבל אפשר להגיד את זה כבר על הטריילר. עכשיו יש פרקים לדבר עליהם.

לדעתי סדרה טובה. עולם מעניין, דמויות חביבות ולא מעט רעיונות מצוינים.
בעצם לא רק "לא מעט", אלא הרבה, הרבה מדי בשביל 10 פרקים.
היררכיה חברתית, צבא, תאוקרטיה, מרד, מסע בזמן, ברייניאק, דומסדיי, גנרל זוד, אדם שאני לא מכיר, קשרי משפחה מטרידים... מספיק חומר ל-20 פרקים לפחות.
לצפיה ב-' באמת? אף אחד? '
באמת? אף אחד?
09/07/2018 | 20:19
4
10
היא באמת טובה בתור סדרת חייזרים בזכות עצמה ולא בתור פריקוול.
היא גם לא באמת פריקוול, למרות דמיון חיצוני וקצת תוכני לסרט "איש הפלדה".
ההתחלה שלה הזכירה לי אותו (אחרי שנים של התכחשות לקיומו ולקיום ההמשכון שלו )
יש מצב שתכננו אותה להתאים ליקום הקולנועי ואז לא הרשו להם/הבינו שלא כדאי.
לצפיה ב-'באמת שמצטער'
באמת שמצטער
11/07/2018 | 09:49
3
8
אבל..., זה אכן  פריקוול...ולא רק שכולם מתים בסוף(חוץ מאולי קנדור?) אבל כל הכוכב הולך לעזזל
לא הולך לצפות
לצפיה ב-' פריקוול טרף את שלך?'
פריקוול טרף את שלך?
11/07/2018 | 15:21
2
8
פריקוול היא יצירה שמתרחשת לפני יצירה אחרת, ו"קריפטון" לא באמת שייכת ליקום של "איש הפלדה" למרות הדמיון בחברה ובטכנולוגיה.
שאלת בונוס: בתור אחד ששנא יותר ממני את טרילוגיית האביר האפל, מה דעתך על היקום שהחליף אותה?

בכל סדרה על בני תמותה כולם ימותו בסוף... זה מאתיים שנה לפני הכחדת הכוכב, אז הדמויות ימותו בנסיבות אחרות.
כל הדמויות הראשיות גרות בקנדור, אז אולי אפילו יש למשפחות עתיד.

הגיבור אומר בהתחלה: "הסיפור שלנו הוא לא על המוות שלנו, אלא על החיים שלנו."
בעיניי זאת סדרה על תרבות מיוחדת ששווה צפייה בלי קשר לסופרמן ולגלימה שלו.
לצפיה ב-' I HATE PREQUALS'
I HATE PREQUALS
11/07/2018 | 15:33
1
10
לי זה לא משנה...אני יודע מה בא הלאה,
(קריפטון GO BOOM- סופרמן מגיע לסמאלוויל-הידד) אז זה לא מענין אותי...
קריפטון אמורה להשתייך לקאנון של סופרמן...בכל הגרסאות שלו יש קריפטון ובכל הגרסאות שלו קריפטון...מה המילה...BOOM
כל דבר יותר טוב מה...אין לי מילה רעה מספיק למה שנולאן עשה לבאטמן...אז כל דבר יותר טוב מזה
והגיבור יכול לאמר הרבה דברים, הכוכב עדיין עומד להתפוצץ
אני שונא סדרות שיש בהם אלמנט של מסע בזמן אבל אסור להציל מליונים של אנשים כי "ככה יוולד הגיבור הכי גדול הל היקום" ...לפחות תציל חלק מהציוויליזציה...משהו! ,"לא, כולכם חייבים למות"

לצפיה ב-' הסדרה שייכת לקאנון'
הסדרה שייכת לקאנון
11/07/2018 | 16:01
10
זה לא אומר שהיא נאמנה לגרסה כלשהי. היא עצמאית.
גם כדור הארץ לא יתקיים לנצח... חיים את ההווה.

ב"מה שנולאן עשה לבאטמן" אתה מתכוון לדמות עצמה או לגות'ם בכלל?
כי גם היקום הנוכחי עשה עוול לדמויות.

הקטע עם המסע בזמן בסדרות באמת מתסכל במיוחד כשמותר לשנות דברים. דווקא בקריפטון אין את הבעיה הזאת.
אדם רוצה להציל את סופרמן כי הוא מסתכל על קריפטון כמוך: כולם היסטוריה. כוכב מת מהלך. אכפת לו רק מהגיבור שלו.
כשסבא סג מגלה מה יקרה בעתיד, הוא כועס על אדם שמנסה להציל "איזה תינוק דמיוני", ומשתף פעולה עם נבל שמבטיח להציל את הכוכב.
לצפיה ב-'חח נשמע מעניין '
חח נשמע מעניין
28/07/2018 | 08:58
6
זו הסדרה המדוברת?

אני אוהבת פריקוולים, אם עשויים טוב, כמו כל דבר

אני מקווה שמתישהו אני אראה את כל הסדרות האלה חח
אולי כשאתחתן יום אחד ואראה יחד עם בעלי בלי להעביר אחורה כל שניה בגלל ה-OCD שלי, וככה אוכל לראות הכל מהר
לצפיה ב-' אז מה קורה בקומיקס?'
אז מה קורה בקומיקס?
24/06/2018 | 08:52
5
26
קיטי פרייד וקולוסוס כמעט התחתנו...הדגש כאן הוא  על כמעט!
מי שכן התחתן הוא "DRUMROLL" גמביט ורוג! MAZALTOVֱ מה שמוביל לסדרת הקומיקס החדשה שלהם MR AND MRS X
מה עוד? וולורין חזר(מפתיע,נכון?)
הגובלין הירוק התאחד עם קארנג' ויצר סופר נבל חדש בשם הגובלין האדום( הוא הובס  לאחר קרב דיי קשה עם ספיידרמן)
רוצים לדעת על דמות ספציפית? חוץ מלוקי (אני לא מחפש עליו...)
לצפיה ב-'גמביט ורוג -הזוג המושלם'
גמביט ורוג -הזוג המושלם
25/06/2018 | 06:33
4
20
כבר מהסדרה המצויירת אני זוכר את המתח בין שניהם,
למרות שגמביט לא בדיוק מתאים לאישה אחת,
ורוג לא נראת הטיפוס שבסוף יתחתן...

לצפיה ב-''
25/06/2018 | 07:46
3
14
יש דווקא  סדרת חוברות קומיקס שמתרחשת בעתיד חלופי שהם התחתנו ויש להם 2 ילדים
הבן שלהם ממש ממש ממש ממש ממש חזק
לצפיה ב-'ישששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!! '
ישששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!
28/07/2018 | 07:01
2
15
רוג וגמביט התחתנו????????????.
סוף סוף!!!!!!!!!!!!!!!!
הללויה!!!!!!!!!!!!!!

אבל איך??????
איך היא מבטלת את הכוחות שלה והוא יכול לגעת בה???

כל ילדה שראתה את האקס מן הסדרה המצוירת התאהבה ברוג
לפני כמה שנים באייקון או עולמות מישהי התחפשה לרוג והיא היתה יפהפיה!

אפילו יש לי את החתימה של יסמין גמליאל - המדובבת המקורית של רוג ^^
הייתי בהופעה שלה של שירי להקת אבבא ואחרי ההופעה הלכתי מאחורי הקלעים והיא נתנה לי חתימה של רוג, וגם של מרי ג'יין מספיידרמן ^^ גם אותה היא דיבבה, ואת הבחורה מהאופנוברים ממאדים, ואת הבחורה הרעה מחבורת הצב המעופף, וג'אם וההולוגרמות, ועוד הרבה סדרות ^^

תודה רבה!
נשמר בקישורים באקס מן!
לצפיה ב-'עדיין לא קיבלתי תשובה חח '
עדיין לא קיבלתי תשובה חח
06/08/2018 | 01:01
1
9
איך גמביט יכול לגעת ברוג?
לצפיה ב-'התשובה לזה כמו תמיד'
התשובה לזה כמו תמיד
06/08/2018 | 08:04
7
היא בקומיקס
כנראה היא למדה לשלוט בכוחותיה
לצפיה ב-' לסרט הבא של ספיידרמן!!! הוזהרתם'
לסרט הבא של ספיידרמן!!! הוזהרתם
24/06/2018 | 08:46
1
35
אז מסתבר שלסרט הבא של ספיידרמן יקראו...
SPIDERMAN-FAR FROM HOME
שזה  הגיוני מאוד כי ממה שיודעים עליו הוא יתרחש גם בברוקלין וגם בלונדון ופריז...ועוד מקומות
לצפיה ב-' אנשים תיכנסו להודעה שלי!'
אנשים תיכנסו להודעה שלי!
28/07/2018 | 07:12
15
אמרתי לעצמי שאני אכנס רק כדי לשמור בקישורים בלי לראות את הספוילרים בקישור אם יש - וגיליתי שבסך הכל הספוילר הוא על המקומות שהסרט יתרחש בהם!

כל הכבוד על המתח!

אפשר לקרוא את ההודעה הקודמת!

תודה רבה!
נשמר בקישורים!
לצפיה ב-'הלילה ישודר בארה"ב פרק 1X04 של Cloak & Dagger'
הלילה ישודר בארה"ב פרק 1X04 של Cloak & Dagger
21/06/2018 | 13:00
4
17
אני לא מאוד אוהבת את הסדרה, אבל כנראה שאצפה בפרק הזה.
לצפיה ב-'נטשתי באמצע הפרק'
נטשתי באמצע הפרק
25/06/2018 | 15:11
13
לא רק שהצד העל טבעי לא מנוצל היטב, גם הדרמה לא מעניינת ולא מתקדמת לשום מקום טוב.
לצפיה ב-'צפיתי בפרק, ויצא פרק חדש, אבל אותו כבר לא אראה'
צפיתי בפרק, ויצא פרק חדש, אבל אותו כבר לא אראה
29/06/2018 | 22:29
2
12
חיבבתי דברים שקרו בפרק הזה, אבל היו גם דברים שהיה לי קשה לצפות בהם (אפרט על זה בהודעה נפרדת, עם אזהרת ספויילרים), והסדרה לא מאוד מעניינת אותי.
לצפיה ב-''
29/06/2018 | 22:31
1
11
קשה לי עם העיסוק הזה בהתאבדות, וגם הצגת ניסיון התאבדות.
לצפיה ב-'תודה רבה על הביקורת! '
תודה רבה על הביקורת!
28/07/2018 | 06:42
5
מצטערת שהיה לך קשה לראות את הסדרה

אני אוהבת דברים דרמטיים, כשהם עשויים היטב.

אני מקווה לראות את הסדרה מתישהו, ביחד עם כל שאר הסדרות של מארוול ודיסי - יש לי כל כך הרבה דברים לראות שלפעמים נראה לי שאולי רק כשאצא לפנסיה יהיה לי זמן חח

תודה רבה על הסדרה!
נשמר בקישורים!
לצפיה ב-'סכמ"ש'
סכמ"ש
16/06/2018 | 09:43
6
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'Cloak and Dagger'
Cloak and Dagger
15/06/2018 | 22:03
4
29
התחלתי לצפות בסדרה החדשה של מארוול. יצאו כבר כמה פרקים, אבל רק היום ראיתי את הפרק הראשון, וראיתי רק אותו. אני לא צופה בזה לבד, ולא בטוחה שאמשיך לצפות בזה. לא מאוד התחברתי לעלילה, והיו קטעים שהיה לי קשה לצפות בהם. יכול להיות שאוהב את הסדרה הזאת יותר בהמשך. אעדכן.
לצפיה ב-'בינתיים אני מאוכזב '
בינתיים אני מאוכזב
16/06/2018 | 02:02
1
28
העלילה היא דרמת נעורים - לזה ציפיתי. דווקא מעניינת יחסית.
החלק העל טבעי קטן עד לא קיים - זה הפתיע אותי, ולא לטובה.
אין לי התנגדות לרעיון של סדרת דרמה עם טוויסט על טבעי/מד"בי,
אבל כשיש דמויות ראשיות עם יכולות על, זה אמור לקחת חלק גדול יותר בסיפור.
בינתיים אני ממשיך לצפות ומקווה שבהמשך יתייחסו יותר ליכולות של השניים.
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי! '
מסכימה איתך לגמרי!
28/07/2018 | 06:53
5
אם משהו הוא מדע בדיוני - אל תעשו אותו מציאותי!
תראו את העולם העל טבעי בצורה על טבעית - לא בצורה ארצית ומציאותית ומדכאת!
מדכאת את המעוף והדימיון!

אני לא יודעת מתי אני אראה, אבל האם זה דומה לסרט הראשון של דמדומים?
לא מאמינה כי בסרט כל שניה מראים לך דברים בצורה על טבעית בצורה מושלמת
אני שואלת בגלל שזו דרמת נעורים ^^

תודה רבה על הביקורת!
לצפיה ב-'מצטערת שפספסתי את ההודעה...'
מצטערת שפספסתי את ההודעה...
28/07/2018 | 06:48
1
6
אני מקווה שבסוף כן תחליטי לראות את הסדרה ושהיא תשתפר בהמשך.

תודה רבה על העדכון
נשמר בקישורים!
לצפיה ב-'זה בסדר ואין בעד מה! בינתיים לא חזרתי לצפות'
זה בסדר ואין בעד מה! בינתיים לא חזרתי לצפות
28/07/2018 | 22:15
3
צפיתי בקצת קטעים שראיתי במקרה.
לצפיה ב-'סכמ"ש'
סכמ"ש
09/06/2018 | 02:19
4
6
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'אף אחד לא הגיב לתגובה שלי לסרט הנוקמים 3: מלחמת האינסוף'
אף אחד לא הגיב לתגובה שלי לסרט הנוקמים 3: מלחמת האינסוף
09/06/2018 | 02:22
28
הנה הקישור לתגובה:

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2349/1832420...מדע_בדיוני_ופנטזיה/מארוול_הנוקמים_וסוכני_שילד
לצפיה ב-'דיי עייפה'
דיי עייפה
09/06/2018 | 16:50
2
18
לא קראתי הכל כאן (את ההודעות על דדפול אני לא יודעת מתי אקרא, כי לא צפיתי בסרט). אני מאוד עייפה לאחרונה, למרות שקרו דברים טובים. חלק מהזמן זה דווקא בגללם. למשל, הגעתי אתמול למצעד הגאווה בתל אביב, למרות שלא הרגשתי טוב. משום מה, דווקא שם הרגשתי יותר טוב (אני אומרת את זה בעיקר כי בשנה שעברה כאב לי נורא שם. הלכתי יותר מדיי במצעד עצמו ובאיבוד. השנה הפקתי לקחים). כשחזרתי חזרו חלק מהכאבים וישנתי המון בלילה.

צפיתי באוואטר ובאגדה של קורה לראשונה, וזה גם דיי גרם לי להיעלם. אהבתי את הסדרות האלה. בעיקר את אוואטר.
לצפיה ב-'מקווה שתרגישי טוב '
מקווה שתרגישי טוב
10/06/2018 | 20:05
1
9
אולי תנסי לקחת קצת פסק זמן ולהיות כמה ימים/שבוע/שבועיים בבית

שמחה שהיה טוב במצעד הגאווה!

אולי תלכי לרופא לברר על הכאבים

כיף שאת נהנית מהסדרות
אני כבר תקופה רואה רק את הסדרות הקוריאניות שלי בערוץ ויוה+ ולא רואה שום דבר בערוץ 12 ו-13 למרות שהכל מוקלט לי חח

מקווה שיהיה טוב בקרוב
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/06/2018 | 22:07
6
המצב טוב כרגע.

בנוגע לסדרות, התחלתי לצפות בסדרה החדשה של מארוול, אבל ראיתי רק פרק אחד.

היה שבוע דיי טוב עכשיו. אפרט קצת יותר כשאסכמ"ש.
לצפיה ב-'יום הולדת שמח למור! '
יום הולדת שמח למור!
07/06/2018 | 16:51
2
9
מזל טוב 
יום הולדת שמח 
שתגשימי את כל חלומותייך 
ושתמיד תהני מכל דבר  |לוקי|
לצפיה ב-'יום הולדת שמח'
יום הולדת שמח
07/06/2018 | 23:26
10
מצטרף לאיחולים.
לצפיה ב-'תודה רבה לכם!'
תודה רבה לכם!
09/06/2018 | 02:18
9
פאק אני בת 36!!!

היום הולדת היה מושלם והיה לי מזל יום הולדת בעבודה ודברים הסתדרו לי חח

חגגתי עם חברים במסעדה ובמקום להיות ב-18:00 במסעדה הם יצאו מהבית רק ב-18:00 חחח
רק אחד הגיע ב-18:01 כי במקרה התקשרתי אליו ב-17:45 והוא שאל אם זה לא ב-19:00 ואמרתי מה פתאום זה ב-18:00! והוא הגיע בזמן חח
ואחד נרדם עד 19:10 והגיע בכלל רק ב-20:10 XD
אבל היה כיף ונהניתי מאוד איתם
משהו קרה לקוסמוס שגרם לכולם לאחר ליום הולדת שלי!
לצפיה ב-'סכמ"ש'
סכמ"ש
01/06/2018 | 18:44
10
5
איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?
לצפיה ב-'יום הולדת בשבוע הבא'
יום הולדת בשבוע הבא
01/06/2018 | 18:46
1
10
חצי מהחברים שלי לא יודעים עדיין אם הם יבואו לחגוג איתי את היום הולדת במסעדה או שלא מכל מיני סיבות
ככה שיכול להיות שנהיה 5 אנשים או אפילו 11 אנשים
חח אין אפשרות לדעת XD

מקווה שיבואו כמה שיותר
צריכה להזמין מקומות עד יום שלישי כי היום הולדת הוא ביום חמישי
נקווה שיהיה טוב
לצפיה ב-'מקווה שהכל יסתדר כמו שאת רוצה '
מקווה שהכל יסתדר כמו שאת רוצה
02/06/2018 | 21:28
5
לצפיה ב-'נעלמתי שוב...'
נעלמתי שוב...
02/06/2018 | 21:31
7
15
היו לי הרבה אינטראקציות עם זרים השבוע, וזה דיי הלחיץ אותי. היו אינטראקציות חיוביות, בין היתר, אבל הלחץ שלי עלה מאוד.

היו גם כל מיני תקלות. התקלה הכי רצינית הייתה שאיבדתי באוטובוס נרתיק קטן עם מכשיר קטן שמתאם חיבור לפלאפון (למטענים שלא מתאימים לו). אחרי שנרגעתי חשבתי על זה שלא השמשתי בו כל כך הרבה. זה חלק יקר, וחבל, אבל נרגעתי קצת מאז. ניסיתי למצוא אותו, אבל הוא לא הגיע למחלקת אבדות ומציאות. גם נסעתי לתחנה הקצה של אותו הקו.

הייתי במצעד הגאווה בכפר סבא. חזרתי כל כך עייפה שנרדמתי בערב במהלך צפייה בפנתר השחור בבית.

התמכרתי לסדרות Avatar: The Last Airbender ו-The Legend of Korra.
לצפיה ב-'קחי את מה שאני אגיד ברוח טובה'
קחי את מה שאני אגיד ברוח טובה
02/06/2018 | 23:14
6
16
אבל להירדם בפנתר השחור- זה לא ודאי מעייפות...
לצפיה ב-'זה עניין של טעם, אבל מאוד אהבתי את הסרט בקולנוע'
זה עניין של טעם, אבל מאוד אהבתי את הסרט בקולנוע
02/06/2018 | 23:21
5
4
לצפיה ב-'חח אני גם אהבתי את הסרט ^^'
חח אני גם אהבתי את הסרט ^^
05/06/2018 | 21:01
4
16
מצטערת שאיבדת את המטען
אצלי כל דבר שהולך לאיבוד אני מרגישה כאילו איבדתי חלק מהגוף שלי...

מקווה שהאינטראקציות הבאות יהיו קלות יותר
גם אני לא הרגשתי טוב ולא הלכתי היום לעבודה כי רציתי לנוח ולא לראות אנשים

מקווה שהיה לך כיף במצעד הגאווה

שמחה שיש לך סדרות חדשות שאת אוהבת

מקווה שיהיה טוב
לצפיה ב-'תודה רבה! תרגישי טוב!'
תודה רבה! תרגישי טוב!
06/06/2018 | 14:18
3
6
מקווה שעכשיו כבר יותר טוב.

זה עוד מעצבן אותי, אבל בקושי השתמשתי בו. הייתי צריכה אותו רק כדי לחבר בין הפלאפון שלי לבין הסוללה הניידת, שלא מתאימה לו. רוב הזמן אני יכולה לחכות שאוכל להטעין אותו במטען הרגיל שלו.
לצפיה ב-'כן תודה רבה '
כן תודה רבה
09/06/2018 | 02:13
2
5
יום רביעי חזרתי לעבודה והכל היה בסדר

אני לא מבינה בסמארטפונים
אבל את יכולה אולי לקנות בטריה שכן מתאימה?
לצפיה ב-'או להזמין חלק חדש'
או להזמין חלק חדש
09/06/2018 | 16:19
1
3
אני לא מחפשת כי החלק, לפחות, יקר, ממה שאמרו לי. אין לי מושג כמה הוא עולה. קיבלתי אותו עם הפלאפון. את הסוללה קיבלתי מאגודת הסטודנטים כמתנת פתיחת שנה פעם.

אני נמנעת מזה לבינתיים כי זה עולה כסף ואני לא משתמשת בזה הרבה. רוב העצבים לא היו מצורך בזה, אלא מכעס על עצמי.
לצפיה ב-'אין מה לעשות '
אין מה לעשות
10/06/2018 | 19:59
7
בני אדם תמיד ישכחו דברים

כמה דברים אני שכחתי במהלך השנים...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ