לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70587,058 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום מפלגת #ארץחדשה

0
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום #ארץחדשה
נילחם בשחיתות
ניאבק לשקיפות
נשבור את השיטה

המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
13/01/2013 | 14:51
44
גולשים יקרים,

אנו מודיעים על סגירת הפורום ומודים לא ל ר ו נ ד על תקופת הניהול.
אתם מוזמנים לקיים דיונים בנושא המפלגה בפורום בחירות 2013.

המשך גלישה נעימה ב אנשים.
לצפיה ב-'צחי הנגבי ואלעזר שטרן מתעמתים!'
|*|צחי הנגבי ואלעזר שטרן מתעמתים!
13/01/2013 | 14:24
7
הבחירות קרבות והמערכת הפוליטית גועשת, ועכשיו יש לכם הגולשים הזדמנות מצוינת לשאול את כל השאלות הבוערות שמעניינת אתכם

במהלך תקופת הבחירות יתארחו מדי שבוע שתי דמויות פוליטיות לעימות מרתק בתוכנית "הנבחרים" בהנחיית דוד בן בסט ברדיוס.

והשבוע יתעמתו זה מול זה השר לשעבר, צחי הנגבי (הליכוד ביתנו) ואלוף במילואים אלעזר שטרן (התנועה).

אתם מוזמנים לשאול אותם שאלות בפורום בחירות 2013|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'ב-22 לחודש מי שנמאס יכול להפסיק להיות חמור '
ב-22 לחודש מי שנמאס יכול להפסיק להיות חמור
11/01/2013 | 19:47
2
51
מונולוג של חמור בדימוס:
"שנים לקח לי להבין שיש כאן "שיטה", ועד שהעזתי להפנים כבר לא הייתי כל כך צעיר ולא נותר לי חשק וכוחות לעשות מלחמות. האמת, גם די התרגלתי שרוכבים עלי...
אבל יום אחד בא אלי העיר הקטן שלי ושאל אותי: "אבא, מה כדאי לי להיות כשאהיה גדול?"
ופתאום נחתה עלי התובנה שבעצם הוא בכלל לא יכול לבחור, הרי במציאות החברתית שלנו נכון להיום, גם הוא יגדל להיות חמור...
רק אז הבנתי שאין דבר כזה 'אין לי כוח, או חוסר אמונה' – אני חייב בשבילו "ארץ חדשה". שם זין.
"ארץ ישראל חייבת להיות המקום הכי נקי בעולם לישראלים לחיות בו"
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
11/01/2013 | 20:49
3
לצפיה ב-'יש לי תמונה הרבה יותר...."מתאימה" לסיסמתכם.'
יש לי תמונה הרבה יותר...."מתאימה" לסיסמתכם.
12/01/2013 | 23:53
26
לצפיה ב-'הבלוג הפוליטי של טל שניידר'
הבלוג הפוליטי של טל שניידר
12/01/2013 | 08:57
45
כן אהבתי: מיקוד של הקמפיין בנושא ההון-שלטון-עיתון. זה בהחלט חשוב. מפלגה שהולכת רק על הנושא הזה היא רלבנטית בימי הטייקונים הנוראים האלה שכולנו עוברים.
לרוב איני שמחה לקטעי וידאו העולים על שתי דקות, אבל חייבת לומר שבמקרה הזה, חמש הדקות מלאות בתוכן.
♥ 6-7 מנדטים צפויים לארץ חדשה ♥
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אז למה להצביע לעזאזל ל"ארץחדשה" ולאלדד יניב?'
אז למה להצביע לעזאזל ל"ארץחדשה" ולאלדד יניב?
11/01/2013 | 19:20
139
@David Merhav

לכל מקום שאני הולך אליו, מדברים איתי על "ארץחדשה" ועל כך שבבחירות הקרובות יהיו לה אפילו יותר משלושה מנדטים. ואז מתחילים להעלות שאלות על אלדד יניב. האם Eldad Yaniv אמין? מאיפה הוא בכלל מביא את הכסף למימון המפלגה? האם הוא לא יחזור לסורו? ולמה לאדם כמוהו לרוץ לכנסת ולא לטפל בשיטה מבחוץ? אז הנה ארבע תשובות קצרות: • המפלגה ממומנת מערבויות אישיות ולא מכספי ציבור או מכספי בעלי הון. אז לפני הכול, היא לא תלויה בשום גורם חיצוני. וזאת, בשעה ששאר המפלגות עורכות תעמולת בחירות על חשבון משלם המסים וחלקן (כולל שלי, ציפי ויאיר) מקבלות מימון מבעלי הון ואמצעים. • שנית, אלדד יניב התנתק מהשיטה ושרף את כל קשריו עם עולם ההון-שלטון. זה one way ticket. ברגע שאתה יוצא נגד אלה שפירנסו אותך, אין דרך חזרה. • ולבסוף, אלדד יניב הוא ערס כמו בדיוק כמו החבר'ה שמתייצבים מולו, האנשים של השיטה. אלא שהוא ערס שפועל לטובת הציבור, ולא נגדו. הוא ערק מהמחנה האחר כדי לשרת את הציבור הישראלי. הוא יודע בדיוק איך ביבי, ליברמן, מוזס ושות' פועלים, ולכן הוא היחיד שיכול לפוצץ את המטריקס הזה. כי זה לא מספיק להיות פרלמנטר מצוין ומחוקק מצטיין. צריך גם לדעת איך לזעזע את השיטה ולגרום לה לקרוס. ובזה יניב מצוין. הוא ימרר את חייו של נתניהו כפי שאיש לא מירר זאת לפני כן. ולכן צריך אותו בכנסת. • נ"ב: יניב לא מגיע לבד. לצד עיתונאית ערוץ 10 לשעבר והפעילה החברתית, מרב דוד; הבמאי רני בלייר, אקטיביסט ואחד מהאנשים המרכזיים שפעלו במחאת היוצרים; דוברת מרכז השלטון המקומי לשעבר ופעילה נגד הלוביסטים, לינדה ששון; וגם ברק סגל, ממנהיגי המחאה החברתית של קיץ 2011, שברגע שייכנס לכנסת, הבלגן שיהיה שם הולך להיות כל כך גדול, עד כדי כך שיו"ר הכנסת הבא, הסמרטוט יובל שטייניץ, יבקש מביבי ג'וב חלופי. בקיצור, ז' על השיטה וגם ז' בקלפי.

https://www.facebook.com/david.merhav
לצפיה ב-'ראיון עם אלעד ומרב ב21:00'
ראיון עם אלעד ומרב ב21:00
09/01/2013 | 12:20
2
78
אולפן אינטרנטי בשידור חי
אתם מוזמנים לבוא לראות את דרור נובלמן מראיין את אלדד ומרב על כל מה שרציתם ולא העזתם לשאול.

הלינק לשידור יפורסם כאן בהמשך!

נשמח אם תרשמו כאן שאלות שמעניינות אתכם.
לצפיה ב-'שידור חי של הראיון'
שידור חי של הראיון
09/01/2013 | 21:01
1
30
לצפיה ב-'והנה מוקלט'
והנה מוקלט
11/01/2013 | 14:47
9
אלדד יניב עונה על השאלות הקשות.
http://www.cast-tv.biz/play/?clid=22922&media=...
לצפיה ב-'אלדד יניב פותח את הלב, מגלה הכל בלי פחד'
אלדד יניב פותח את הלב, מגלה הכל בלי פחד
11/01/2013 | 12:44
151
על ג'קי אדרי ומה שהוא עשה לו בלי פחד!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'דקל-דוד עוזר מציג את המשנה שלו'
דקל-דוד עוזר מציג את המשנה שלו
09/01/2013 | 18:21
8
104
למי ששאל איך אני מתכוון לעשות לגליזציה, אז הנה לכם התכנית רב שלבית שלי:
1. מיד אחרי הכניסה לכנסת דיווח ברמה שבועית/דו שבועית לציבור על כמות המעצרים, צווי חיפוש ועילתן וכו'.
2. הגשת שלוש הצעות חוק מיידית: מדיקליזציה (כל רופא מומחה יכול לרשום קנאביס), הסדרת הגידול בחוות גידול (חוות קנאביס רפואי, בשלב הראשון תהיה חווה על כל 900 מטופלים וכל פעם תהיה הגרלה למי שיירשם), והסדרת גידול ועיבוד ההמפ (בלי מגבלות).
3. במקביל התחלת עבודה בקמפוסים וארגון קהילת צרכני הקנאביס בתוך ארץחדשה ו/או גוף חברתי (דור האמת) על מנת לגבש קהילה לכח חברתי ופוליטי של 100-200 אלף אנשים (יום המריחואנה, וכו' וכו').
4. הוצאת מכתב פעם בחודש לגופי אכיפה להפסיק את ההפללה וכל כתב אישום שמוגש ללכת לבית המשפט ללוות את העצור ולארגן הפגנה, עד שיופסקו כל ההליכים.
5. לקבל רשימה של כל האסירים על שימוש עצמי וכו' - וללכת לבקר אותם בבתי סוהר. לאחד אותם ואת המשפחות שלהם מאחורי ארץחדשה ובתוך הגוף החברתי..
6. אחרי כשלושה חודשים של רעש בנושא הזה, להגיש הצעת חוק להפסקת ההפללה, שיחרור האסירים וביטול רישומים פליליים (אולי להגיש ב20.4.2013) שקובעת שהעונש על שימוש בסמים הופך להיות 100 שקל מקסימום; ביום המריחואנה לעשן על הבמה.
7. להתחיל לדרוש תשובות מצולמות מכל פוליטיקאי במשכן לגבי החקיקה וכל לוביסט שעובד נגד - לצלם אותו ולהפיץ את התמונה שלו.
פוליטיקאי/לוביסט שמתנגד הגוף החברתי יאתר את המשפחה והחברים שלו וידאג לשכנע אותו לתמוך כי גם הם מעשנים
לצפיה ב-'wtf עכשיו שאני מבין מי אתם אני מבין איזה סכנה'
wtf עכשיו שאני מבין מי אתם אני מבין איזה סכנה
09/01/2013 | 22:57
7
53
איזה סכנה אתם מיצרים,חצי מדינה לא מביאה אוכל לבית שלהם,גם בלי אלכוהול וסיגריות,אז למה לחשוף אותם למקור שירושש את אותם בחורים קליל,מה הסיכוי של משתמש אי פעם לקנות דירה?שיגיד תודה עם יצליח לקנות אוכל..
בטח עכשיו שחשבון חשמל בשמים שלא לדבר על מים,ואם הוא בר מזל ומחזיק אוטו אז יקרעו לו את התחת.
*אם הוא עשיר זה בעיה שלו,אבל מרבית האנשים לו מגיעים לא לבית ובקושי מצליחים לסיים את החודש,והדגש או בספק.
אז איזה מסר תעבירו לנוער שקאנביס זה בסדר,וכשהוא יתבגר,לא יהיה לו אוכל..?
אני יסיים את מה שאמר דודו טופז בזמנו ואף אחד לא שמע אותו,כולל הוא עצמו..וזה
משוגעים תירדו מהעץ כל עוד אתם מסוגלים,אחרי זה,זה יכול להיות מאוחר מדי..
לצפיה ב-'הפוך לגמריי, כל מה שתיארת הוא המצב היום'
הפוך לגמריי, כל מה שתיארת הוא המצב היום
10/01/2013 | 07:35
6
34
כאשר המריחואנה לא חוקית אז אנשים מחפשים אותה בצורות לא חוקיות, ובסוף גם קונים דברים אחרים שמזיקים וממכרים (מריחואנה לא מזיקה כלל ולא ממכרת), ושלא לדבר על העלויות.
אם תהיה לגילזציה אז קודם כל המחירים יהיה כמו לקנות סיגריות בקיוסק ואולי אף זול יותר, אנשים חולים (שרוב הצרכנים משתמשים במריחואנה כתרופה למרות שיש גם כאלו להנאה) יקבלו סיבסוד של התרופה ויקבלו מרשם דרך הרופא מומחה, יקנו בבית מרקחת.
אז דווקא המצב ישתפר ולא יעשה יותר גרוע אחרי הלגילזציה, מעבר לעובדה שהמסים הרבים שאנחנו משלמים הולכים לממן את האכיפה, וזה לא זול וגם לא יעיל כלכך, רוב המעצרים הם חסרי משמעות, והם טיפה בים של מה שבאמת יש,
ישנם 800 אלף צרכני קנביס בישראל, רובם נורמטיבים (מורים/עו"ד/שופטים/אנשי עסקים ועוד ולא כמו שאתה חושב)
אל תזלזל במשמעות של העבודה הזו למען לגליזציה, היא רק תעשה טוב למדינה שלנו, מדינות רבות כבר עשו את זה והמצב שלהם רק משתפר, לדוגמא בקליפורניה הפשע ירד לרמות נמוכות מאוד בזכות זה.
ותחשוב על זה בלי פחד!
לצפיה ב-'לסבסד מריחואנה??אתה בסדר-אפילו את הלחם לא מסב'
לסבסד מריחואנה??אתה בסדר-אפילו את הלחם לא מסב
10/01/2013 | 17:15
5
17
אפילו את הלחם לא מסבסדים,להפך על מוצרי תענוגות יש היטל נוסף,וגם מי שמקבל עם מרשמים באופן חוקי היום משלם משהו כמו 600 שקל בחודש למריחואנה,לגבי רטלין ומוצריו מדובר על לפני סיבסוד קופת חולים בין 120,ולקונצרטה 600 שקל(אחרי סיבסוד 300 לקונצרטה ו 15-75 לרטלין תלוי בשהיה)-אני ממש לא סבור שקופות ביטוח רפואי אמורים לממן אנשים שצורכים משהו לשם הנהתם.(אם אתה אפילפטי אז מגיעה לך סיבסוד-אם אתה סטודנט שרוצה ליתפוס ראש(אתה יכול לעשות את זה היום גם ככה יש הרבה כדורים בפיצוציות)-או ליד(חוקי או לא)..אישית אני טוען שמשהו הוא נפוץ אז הוא יצרך על ידי אנשים, וכל אותם צרכנים יקחו על הגב שלהם לאורך המון שנים אחרי זה ,את הגיבנת הלא קטנה הזאת(זה עצוב מה שקורה שם,ולא בגלל המשטרה שבמיקרה הכי גרוע תשחרר אותך על הבוקר,לרוב למי שניראה כקטין,ולא לכאלה שכבר עמוק בפנים-אלה עם כן נפלת לאותו שוטר על הראש עם המריחואנה או שהיית ליד ילדים),בכל מיקרה עם שוטר באמת ירצה לעכב אותך לחקירה),אז זה לרוב לא יהיה כזה בעיה(תקיפת שוטר,יריקה על המדריכה,או סתם חשד כולשהו)-מעשית לשוטרים אין ממש זמן להתעסק על משהו בלי תלונה של משהו,וגם אז עם זה לא בית ספר או צבא אז ספק אם יעשו הרבה.
*הערה:אתה לא יכול להקים מפלגה (ניקח דוגמא אחרת:נגיד הימורים כדי לשפר את הסיכוים ,כדי שהמהר יהנה יותר,או ישפר את סיכויו העלובים,אבל אתה יכול בהחלט לטעון-שהימורים יהוו מקור הכנסה למיסים,שהמדינה מפסידה על אי גביתם בצורה חוקית)
או זה שהתחום הפרוץ מהווה סכנה מאחר ומי שעומד מאחורי ההימורים הלא חוקים מהווה קו הכנסה לעברינים,לעומת קרנות פנסיה בחול שעומדים מאחורי הקזינואים ושם התחום מסודר ופחות שומעים על מיקרים שמוצאים אנשים זרוקים לצד הכביש בגלל אי תשלום לקזינו(הם פשוט לא יקבלו קרדיט,או קרדיט מוגבל)-ולכן החשש ממיקרים כמו אתי אלון שגנבה 250 מליון שקל או דולר מהמדינה או מהחוסכים ירדו בהרבה.
*אתה יכול לטעון-שהעלות למשק בשיקום בלתי ליגאלים היא אדירה למשק-ואילו אם יגבה מס חוקי, יוכל חלק מהסכום לאפשר סיבסוד או אפילו מיספר מסוים של אנשים לקבל טיפול גמילה מקרן שתוקם על ידי המשווקים לפי חוק יהיו מחויבים להפריש חלק מההכנסות לצורך הענין..

*הטיעונים שלך צריכים להשתפר-בינתים לא מצאתי טיעונים ראלים-למה כן לאפשר לגליזציה של מריחואנה,אבויה תעשה שיעורי בית
לצפיה ב-'אני לא הבאתי לך אפילו קמצוץ ממה שהלגילזציה'
אני לא הבאתי לך אפילו קמצוץ ממה שהלגילזציה
10/01/2013 | 19:01
4
16
תתן למדינה, מעבר למילארדים שאפשר לקבל במיסים, מעבר לעלויות האכיפה של מיליוני שקלים בשנה, עשרות אלפי אנשים נעצרים בשנה על שימוש אפילו על כמות מזערית עיכובים מעצרים טירטורים אלימות חיפושים בלתי חוקיים וכו',
כמובן שלא ציינתי את היתרונות של הלגליזציה מעבר לשימוש כרפואי או סוטול, על תעשית הטקסטיל, על הנייר, על בניה חבלים ועוד,
תשמע, הרעיון הוא קודם כל להביא למצב שאלו שנרדפים כי הם צריכים משהו שעוזר להם, תודה ששמעת על היתרונות של המריחואנה לחולי סרטן, גלקומה, פרקינסון ועוד,
ברור שמדובר בתרופה שעוזרת ומצילה הרבה אנשים, כיום המצב שמקשים על אנשים סובלים לקבל, טירטורים ולרוב הם לא מקבלים אפילו שמוכח שזה יעזור להם.
כשהתכוונתי סיבסוד לא ממש התכוונתי שההוזלה תבוא על חשבון המדינה, לא צריך, עלויות היצור מאוד זולות, זה לא משהו שצריך לעלות יותר מכמה עשרות ש"ח לגרם ואף פחות, כבר היום בתנאים המוגבלים של הייצור הרפואי המחירים מספיק זולים, זאת תרופה זולה שנותנת מענה לתרופות יקרות פי עשרות ומאות מונים ועוזרת פי כמה וכמה,
אז שעורי בית אתה צריך לעשות, לא אני.
לצפיה ב-'מדינת ישראל גובהה מעל ל 200 מילארד שקל מיסים '
מדינת ישראל גובהה מעל ל 200 מילארד שקל מיסים
10/01/2013 | 21:01
3
13
מדינת ישראל גובהה מעל ל 200 מילארד שקל מיסים בשנה רעה (אני חושב שיותר קרוב לרבע טריליון שקל)-ממיסים קנסות היטלים וכו.
העלות של המשטרה זה קבוע-החיסכון הכספי הוא לא משמעותי,בתוך התקציב.
הענין הוא שאתה צריך להבליט זה לאיזה רמה אתה רוצה שהמדינה תניח לאזרח לשמור על זכיות היסוד שלו לחופש(יש חופש עיסוק,יש חופש דיבור,יש הרבה סוגים של חופש,לרבות הזכות של אדם על גופו-לעצם ענין הליגטמציה לשימוש בחומרים מסוכנים שחלקם מותרים לפי חוק לרבות אלכוהול וסיגריות עם כל ההגבלות שמנחים אותם כגון:איסור שתיה/או מכירה  במקומות ציבורים בשעות הלילה במיוחד בגנים ציבורים,מכירה מגיל מסוים,ושימוש מגיל מסוים-אתה יכול לבקש הרחבה-כמו שנגיד יש לגת),אבל גם אם תכנס לכנסת ,במצב הנוכחי אין סיכוי שתגיע להשגים משמועתים,מקסימום יזרקו לכם עצם בעקיפין,אלה עם תצליח ליצור לובי שספק עם תצליח ליצור אותו עקב המצב הכה גרוע שיש בתדמית לחבירה לרעיון של שימוש בחומרים כמו מריחואנה(שדרך אגב בארהב ממש נחשב כמו סיגריה משופרת או גת,בישראל עצם העובדה שגראס ניקרא חשיש ,כבר הורגת את הסיכוי שמשהו יסכים לשתף את שמו הטוב עם תמיכה בענין מעבר לתחום הצר של אנשי מפלגה יחודית כזאת),בכל מיקרה המדינה כבר בעבר הוכיחה שאין לה רצון לקבל מלפנים את ההון שהיא מחשיבה כבעיתי-מאחר והכרה תיפתח בפניה תיבת פנדורה של ים של תביעות לביטוח לאומי בעתיד (בדומה לתביעות של אלכוהליסטים מביטוח לאומי)על נזקים שקשורים לשימוש בסמים ,ואם יוכרו הנזקים שנעשו כחוק(כמו נגיד אלכוהליסטיות)-הרי שהנזק שיצטבר יגע לעשרות ואולי יותר מילארדי דולרים,סכום ענק יחסית לסכום הנמוך שבטיפול בבעיות הסמים הקלים(עם תבדוק כמה אנשים נענשים תגלה שמדובר במיספר לא גדול(בו נגיד שרק על שימוש בסמים קלים בלבד ולא מסחר-כמה כאלה יושבים תקופה ארוכה בכלא(שפה הסכום הכי גדול-יום מעצר עולה כמה מאות שקלים למדינה-ובכל זאת המחיר הזה לרוב נמוך משמעותית מהכרה ולגיטמציה..
כבר היום הרבה מהנרקומנים מנצלים תרופות שניתנות לציבור בצורה חוקית לטובת שימושים שלהם כגון הריטלין 30-50 מג שהם ממיסים אותו ומזריקים אותו לגוף דרך הורידים.
לגבי מיקרים רפואים-אולי פה אפשר להקל יותר,אבל הערכה שלי היא שדווקא הרצון להקפיד הוא מצד הממסד הרפואי שמאוד לא רוצה עוד לחץ מצד משתמשים שיבאו וידרשו ממנו להחזיק ותת חומרים,שגם ככה עושים בלאגנים לרופאים,ועושים שם רע לאותם קופות חולים-היו שמחים להוציא את זה מהידים שלהם.
הערכה שלי זה מסע של דון קיטחה ,אבל אמונה אף פעם לא היזקה לאף אחד.
אבל..
לצפיה ב-'שלוש דברים'
שלוש דברים
10/01/2013 | 21:13
2
17
1. אתה מדבר אלי כאילו אני אחד המועמדים, אז זהו שאני רק מתנדב להפעיל את הפורום פה, זה כל החלק שלי במפלגה.
2. מריחואנה היא לא חשיש, גראס זה שוב שם אחר של מריחואנה שזה לא חשיש, תלמד קודם מה ההבדל בין שניהם.
3. השוואת בין אלכוהול ומריחואנה (עזוב סמים אחרים, אף אחד לא דיבר עליהם פה) והגדרת את הנזקים שהאלכוהול עושה וטענת שככה זה מריחואנה, אז לידיעתך אתה טועה, צא ולמד על הנושא לפני שאתה זורק כאן משפטים, הנה מקור מצויין, מאמר אחד שמשווה בין השניים ובאתר הזה יש עוד מידע דומה : http://www.קנאביס.com/%d7%a7%d7%a0%d7%90%d7%91%d7%...
לצפיה ב-'טוב צודק קצת חפרתי אל תקח את זה קשה'
טוב צודק קצת חפרתי אל תקח את זה קשה
10/01/2013 | 22:09
1
14
אני  פה כי קיבלתי הזמנה פתחתי וראיתי את המצע,ניראה לי קצת לא אכיל שטיות,אני מימלא כניראה לא הולך להצביע לאף אחד ,פשוט אין למי להצביע שיעשה פה באמת טוב,כולם אחרי הבחירות יכסחו לי ולכל שאר העם את הצורה,בעוד הם ירגישו כמו נסיכים,במיקרה הטוב,במיקרה הרע הם ירגישו הרגשה שהם בשליחות שנועדו לעשות משהו(זה הבעיה בחכים החדשים כניראה),לפחות הותיקים מבינים שיש לעבודה שלהם הרבה הטבות,אבל לא באמת יכולים לעשות משהו עם כל הלובים שיש..לא אני לא קשור לכנסת,ואני לא בן אדם חשוב,בסך הכל גוב קטן קצת כסף,ואם זה צריך לחיות,לגבי קאנביס אני מכיר אחד חולה שכן מקבל אבל הוא בריאותית באמת על הפנים,הלוואי והייתי יכול לעזור לו יותר,כי אני יודע שהוא ככה ככה.וכן הוא צריך את החומר אחרת הוא בבעיה,וזה כן עוזר לו,ככה שלא הכל רע..
לצפיה ב-'קודם כל תלך לבחור!'
קודם כל תלך לבחור!
11/01/2013 | 08:55
12
אסור לזלזל בזה, זה לא משנה למי תבחר, אבל אסור להגיע למצב שמי שמצביע אלו קבוצות מיקוד ובסוף נבחרים הלא נכונים כמו עד עכשיו, חייבים 80 אחוז ומעלה של בוחרים, אחרת אנחנו מבזים את הזכות שלנו לבחור.
שנית, אני מקווה שאתה קורא את המצע של ארץ חדשה ולא מתייחס למשנה של דקל שהבאתי פה כמצע, כי דקל הוא רק חלק מהרשימה, וכאן פשוט רשום מה הוא מתכוון לעשות למען דבר אחד מתוך כל הדברים שהמפלגה מתכוונת לעשות כשתיבחר, ואגב לא רק כאשר היא תיבחר, אלא כל הזמן,
ממליץ לך לחפש על תמיר חג'ג' ולראות מה הוא עושה גם בלי קשר לבחירות.
רק אהבה תנצח
לצפיה ב-'#השיטה - פרק 12: פרשת וינשטיין'
#השיטה - פרק 12: פרשת וינשטיין
10/01/2013 | 19:07
78
אמיצים ואמיצות,
פרק 12 של #השיטה עלה לרשת: את מי פגש ביבי בדירת מסתור בזמן מערכת הבחירות? איך שר המשפטים יעקב נאמן עבד על כולם? איזה מידע היועץ המשפטי לממשלה לא מפרסם לציבור? ואיך כל זה קשור לערוץ 10?
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'במקום שהפוליטיקאים ישחקו בכם, בואו לשחק בהם!'
במקום שהפוליטיקאים ישחקו בכם, בואו לשחק בהם!
10/01/2013 | 17:05
25
נמאס לכם שהפוליטיקאים משחקים בכם? עכשיו תורכם לשחק בהם!
"הזירה הפוליטית 2" - משחקון קרבות משעשע בטכניקה מיוחדת שהכנו לרגל הבחירות להורדה חינם לאייפון, אייפד ולאנדרואיד שלכם!
להורדה מהאפסטור בחינם
להורדה מגוגל-פליי בחינם
לצפיה ב-' ‏‎Kottage Bechor'
‏‎Kottage Bechor
10/01/2013 | 08:19
33
לצפיה ב-'@הקונספירלה :אותי גידלו בבית ערכי, '
@הקונספירלה :אותי גידלו בבית ערכי,
09/01/2013 | 22:38
84
אותי גידלו בבית ערכי, של מעורבות ואחריות כלפי המדינה.
אבא שלי עבד במשרד החוץ 40 שנה, הייתי 6 שנים בשגרירויות,
ואמא תמיד הייתה עובדת בשגרירות באיזה תפקיד.
אנחנו אוהבים את המדינה, ולא תשמעו אצלנו דברים בסגנון של
''אין מה לעשות כאן, לך תחפש לך מקצוע בחו''ל''.
מבחינתנו ישראל היא המדינה שלנו, וצריך לעשות את מה שאפשר כדי
להגן על הדמוקרטיה הזאת.

בגיל 13 אמא שלי נפטרה מסרטן.
אבא עזב את העבודה והתחיל להשאר בבית כדי לגדל אותנו.
הוא הפך להיות הטבח הכי טוב שאני מכיר(לא, באמת כאילו)
חוצמזה שהוא כותב שירים בחרוזים הכי יפים בעולם -
לפני כמה זמן פרסמתי כאן את השיר שהוא כתב לי ליומהולדת,
על מעורבות חברתית, חזון ואמונה.

לפני כמה ימים הגעתי למסקנה שההורים שלנו מקבלים את המידע שלהם רק מהתקשורת הממוסחרת,
כי הם לא גולשים ברשת(לפחות רוב רובם לא).
אז הנה מכתב שכתבתי לאבא שלי על החלטת הבחירות שלי,
ואני מעודד אתכם לעשות את אותו הדבר,
ולא משנה למי אתם מצביעים!
----------------------------------------------------
אז הנה מה שכתבתי לאבא שלי:

''היי אבא,
אתה בטח זוכר שבמפגש האחרון שלנו סיפרתי לך שהצטרפתי לשורות
ארץחדשה, מפלגה שאפילו לא שמעת עליה בכלי התקשורת,
והבטחתי שאני ישלח לך עליהם חומרים.

אז קודם כל למה אני מצביע להם, ובסוף גם קישור לסרטון שלהם,
שאני מקווה שישפוך עוד קצת אור.
אז כמו שאתה זוכר בקיץ הקודם הייתה את המחאה,
ואני ישנתי באוהל 3 חודשים ברוטשילד ונלחמתי ועשיתי את כל מה שיכולתי כדי להזיז כאן משהו במדינה הזאת.
לתת לאנשים תקווה, משהו שמרגיש להם נכון.

מאז התקווה חזרה להיות רק המנון ורוב מי שהיה פעיל חזר לאורח חיים רגיל. אבל כמה שאתה יודע אני לא.
הקמתי עם החברים את הבר-קיימא כדי שיהיה מקום למהפכנים להפגש,
חוץ מזה שאני לא מפסיק לדבר על שינוי כל פעם כשנפגשים.

בקיצור, לעניינו, לפני בערך חודשיים גיליתי מפלגה שנקראת ארץחדשה שמדברת בדיוק על מה שדיברנו עליו במחאה -
שבמדינה שולטת קבוצת קטנה ומושחתת של אנשים שבגללם ובגלל השיטה שהם מייצגים של פרוטקציות, טובות הנאה, מעטפות ועסקאות מסדרון רוב יש היום בארץ תחושה של ייאוש ושל הסתפקות במועט מהנבחרים שלנו.

ארץחדשה מתכוונים להכנס לכנסת ולעשות שינוי אמיתי לטובת האזרחים,
אבל הם מבינים שלפני שיהיה לנו את הפריוילגיה להתחיל לתקן, לחוקק חוקים חברתיים וצודקים, להחזיר את השפיות לכנסת ולטייקונים -
צריך להלחם איתם.
צריך להראות להם שאנחנו מכירים ויודעים על המזימה שלהם,
ולהשתמש בכסאות שנקבל בכנסת כדי לחשוף שחיתויות מבפנים.
דמיין שאת הסרט שיטת השקשוקה שעשו פעם על השחיתות של המדינה עם האחים עופר יעשו הפעם מתוך הכנסת.

אלדד יניב, שהקים את המפלגה, היה פעם עו''ד שעבד אצל אהוד ברק.
בשבילו הוא היה עושה את כל התרגילים המסריחים שלהם,
עד שיום אחד הוא הבין שעשה טעות,
ועכשיו הוא חוזר ביחד עם חבורה לוחמנית של אנשי חברה ותרבות כדי להשתמש בעובדה שהוא יודע את כל הטריקים שלהם -
לטובתינו.

לכן חשוב לי שכמה שיותר אנשים יצביעו לארץחדשה.
רוב(אם לא כל) המצביעים של ארץחדשה הם חבר'ה צעירים בנפשם, עם תקווה למדינה דמוקרטתית אמיתית וחשק להלחם עבור זה.
יש להם כרגע לפי הסקרים של האינטרנט בין 3-4,
וחבר קרוב שלי, ברק סגל, הוא מספר 5. אני רוצה שגם הוא ייכנס!

אגב, דבר אחד שבטח כבר שאלת את עצמך - אז מה המצע שלהם בעצם?
אצל ארץחדשה המצע הוא תכנית עבודה, לא הבטחות וחזון -
אף מסמך מכונן או מצע מפורט הוא זה שהביא את המצביעים.

יש תכנית עבודה -
נכנסים לכנסת, ומתחילים לחשוף את הסרחון.
כל דבר שאפשר מצלמים ומפרסמים באינטרנט.
הם מתכוונים להזמין אזרחים לדיונים בכנסת(כי מותר לח''כ להזמין אזרחים לכנסת באישור שלו) על איך מחזירים כאן את הדמוקרטיה,
לארגן הפגנות, ולעשות כאן מרד כמו של דני האדום שאתה כל כך אוהב לספר עליו.
מסמנים מטרה, צולחים אותה,
ועוברים לדבר הבא.
וככה עד שיבינו בכנסת שזה לא בית הלוביסטים -
אלא בית העם!

הנה סרטון של המפלגה שמדברים בו על הנושאים האלה.
http://www.youtube.com/watch?v=5yEmOjlzoOU

ניפגש מחר בבר-מצווה
לצפיה ב-'לב פתוח ואוהב - תכונה חשובה מאוד '
לב פתוח ואוהב - תכונה חשובה מאוד
09/01/2013 | 22:35
34
לבני אדם ולמנהיגים. דקל-דוד עוזר
לב פתוח זה לשמוע את הכאב הפנימי של אדם אחר.
אנשים מביעים תלונות וכאבים במילים והרבה פעמים צריך לשמוע מעבר למילים את הכאב שהם מבטאים.
כשעושים את זה לפעמים מגלים שאין מחלוקות.
בשיעורים של דינמיקה קבוצתית תמיד עושים את תרגיל התפוז, שאומרים לאדם אחד שהוא צריך את הקליפה, לשני את התפוז ולשלישי את הגרעינים, ונותנים להם לריב על התפוז, למרות שאין ריב.
לא תמיד יש WIN-WIN. זה נכון. אבל אם פותחים את הלב, ברוב המקרים זה קיים, כי הרבה מאוד פעמים אנשים רוצים יחס הוגן ומוכנים להיות שותפים וללכת רחוק מאוד בשותפות הזו.
לצפיה ב-'ארץ ישנה - הבולשיט של תעמולת הבחירות יום 2'
ארץ ישנה - הבולשיט של תעמולת הבחירות יום 2
09/01/2013 | 22:28
35
9.1.2013
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
09/01/2013 | 18:13
17
|קלפי|מערכת הבחירות נכנסת לישורת האחרונה שלה, ובין אם החלטתם כבר במי אתם בוחרים או שאתם עדיין מתלבטים, אתם מוזמנים לפורום החדש של מפלגת "ארץ חדשה"
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|סיוע| חליתם? נפצעתם? חושבים שלא קיבלתם את טיפול כהלכה? פורום רשלנות רפואית נפתח מחדש ואתם מוזמנים לבוא ולהתייעץ.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'גם אני שמה ז' בקלפי!!!!!! על ביבי'
גם אני שמה ז' בקלפי!!!!!! על ביבי
09/01/2013 | 18:05
104
ועל כל שתפיו
Gilat Tohar Ben-sason‎‏
לצפיה ב-'מפגן תמיכה בארץחדשה שבוע וחצי לבחירות מעלים'
מפגן תמיכה בארץחדשה שבוע וחצי לבחירות מעלים
09/01/2013 | 17:41
27
הילוך
לאור ההצלחה הכבירה של מפגן התמיכה בשישי האחרון בנחלת בינימין אנו יוצאים שוב לרחוב, להפיץ את המסר. והפעם במתכונת טיפה שונה. ביום שישי בשעה 10:00 בבוקר ישנם צילומי קליפ לשיר הנושא של #ארץחדשה. הצילומים יתקיימו בשדרות רוטשילד, ואנחנו צריכים אמיצים ואמיצות שמוכנים לבוא ולעזור לנו בצילומים. לא משהו רציני, פלוס מינוס שעה על השעון. לאחר מכן אנחנו עוברים אל הכניסה לשוק הכרמל, להעביר את המסר בצורה חדה וברורה כך שאף אחד לא יוכל להתעלם מאיתנו. אני לא יודע אם אתם שמים (אנחנו כן), אבל אנחנו גדלים בקצב מפלצתי מיום ליום. שבוע וחצי לבחירות אסור לוותר ויש להתמיד בכל הכוח! עד לניצחון!
לכן יום שישי, מי שיכול שיגיע לשדרות רוטשילד בשעה 10:00 לשעה אחת, ואח"כ הולכים לתת בראש בשוק הכרמל!
מחכה לראות כל אחד ואחת מהנשמות האמיצות שראיתי עד היום.
לצפיה ב-'ועכשיו לתעמולת הבחירות'
ועכשיו לתעמולת הבחירות
09/01/2013 | 11:39
22
לצפיה ב-'@Shlomit Shemesh'
@Shlomit Shemesh
09/01/2013 | 11:04
27
לצפיה ב-'@Itay Adam'
@Itay Adam
09/01/2013 | 11:01
29
תחלקו את המסר הזה. הפכו את התמונה הזו לתמונת הנושא של הפרופיל שלכם. זהו המסר הכי חשוב והכי נכון לכלל האנשים באשר הם. אנחנו הכוח. אנחנו האדונים.
משרת ציבור נועד לשרת אותנו, אדוניו. לא ההפך.

אל תתביישו, אל תפחדו, תדמיינו, תאמינו, תצביעו #ארץחדשה בלי פחד

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ