לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71437,143 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום ניהול משאבי אנוש וגיוס

0
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום ניהול משאבי אנוש וגיוס .הפורום הינו פלטפורמה לנטוורקינג ושת"פ פעולה בקהילה .

ניתן להעלות שאלות  ,דיונים ושיח בנושאים הקשורים בתחום  ,הפורום מיועד למנהלי ואנשי משאבי אנוש וכל מי שיש לו נגיעה בתחום 
מוזמנים  להיות פעילים ולהעלות דיונים  ,קישורים למאמרים רלוונטים ושאלות 

ברוכים הבאים לפורום מנהלי משאבי אנוש וגיוס ,הפורום מנוהל על ידי דליה שלו מנהלת משאבי אנוש עם ניסיון עשיר בתחום ניהול משאבי אנוש  וגיוס .
כאדם וכאשת מקצוע אני מאמינה ביצירת פלטפורמה רחבה לשת"פ נטוורקינג ושיתוף בידע .
זה המקום לשאול שאלות להעלות רעיונות ,קישורים למאמרים ,כנסים  וחדשנות בתחום .
אשמח לראותכם חלק ,להמשך שת"פ פוריים 
דליה שלו 
מנהלת משאבי אנוש ,
ומנהלת פורום  ניהול משאבי אנוש וגיוס בתפוז .
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
21/04/2013 | 10:58
396
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה .

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות ל דליה שלו שניהלה את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'מנכ"ל ויו"ר פיטרו עובד בלחץ הוועד -מה דעתכם ?'
מנכ"ל ויו"ר פיטרו עובד בלחץ הוועד -מה דעתכם ?
19/04/2013 | 18:47
83
ראו כתבה מה דעתכם ?
http://www.themarker.com/dynamo/1.1993450
לצפיה ב-'נס טכנולוגיות מנהל/ת חטיבת הדרכה.'
נס טכנולוגיות מנהל/ת חטיבת הדרכה.
19/04/2013 | 18:43
370

אנחנו מגייסים בנס טכנולוגיות מנהל/ת חטיבת הדרכה.

התפקיד כולל:
אחריות על עמידה ביעדים העסקיים של החטיבה.
אחריות על Delivery איכותי ומקצועי ללקוחות.
מכירות וקידום פעילות עסקית בקרב לקוחות קיימים וחדשים.
ניהול מנהלי תחומים, כולל אחריות עקיפה על ניהול כלל עובדי החטיבה, והטמעת ויישום סטנדרטים לטיפול בלקוחות, עובדים ותהליכים.
עבודה צמודה עם אנשי המכירות לקידום מכירות החטיבה.
מענה על מכרזי הדרכה והטמעה ותמחור פרויקטים ופעילויות.
יישום נהלים, בקרות ומתודולוגיות של קו העסקים.
חבר/ת הנהלה בקו העסקים.

דרישות התפקיד:
תואר אקדמאי רלוונטי – חובה.
ניסיון של 5 שנים ומעלה בניהול עסקי: ניהול P&L, ניהול תקציב ובקרה, תכנון תקציב ובניית תוכניות עבודה, מענה למכרזים ותמחור פרויקטים - חובה.
יכולת מוכחת של ניהול יחידה עסקית בהיקפים גדולים - חובה.
ניסיון בניהול מנהלים, ורקע בניהול יחידה/ מערך של מעל כ- 100 עובדים - חובה.
קשרים עסקיים עם לקוחות בתחום ההדרכה - יתרון.
רקע/ ניסיון בעולם ההדרכה - יתרון משמעותי.

קורות חיים ניתן לשלוח ל sari.cohen@ness.com (בציון מספר משרה 15261).

רק פניות מתאימות תיעננה- בהצלחה!
לצפיה ב-'האם צריך לקבל תשלום על השתתפות במרכז הערכה ?'
האם צריך לקבל תשלום על השתתפות במרכז הערכה ?
11/04/2013 | 11:34
6
146
שאלה ,
בניגוד לראיונות ,מרכז הערכה גוזלים יום שלם מהמעומדים ,דלק וכ"צ .
האם צריך לתגמל את המועמדים לדעתכם ? ובאיזה דרך נכונה וראלית ניתן לדעתכם לתגמל  ?
לצפיה ב-'אני חושבת שיש לשקול את זה'
אני חושבת שיש לשקול את זה
11/04/2013 | 16:28
3
93
ימי הערכה, לוקחים יום שלם וגוזלים לרוב יום עבודה,
לכן אולי כן יש מקום להחזר של נסיעות או משהו כזה
לצפיה ב-'האם לדעתך תשלום חד פעמי קבוע ראלי ?'
האם לדעתך תשלום חד פעמי קבוע ראלי ?
12/04/2013 | 20:25
2
68
לצפיה ב-'למה כוונתך חד פעמי?'
למה כוונתך חד פעמי?
14/04/2013 | 16:23
1
55
אני חושבת שכל פעם שהולכים צריך לתת, לזה התכוונת?
לצפיה ב-'תשלום מוגדר מראש על היום לזה כוונתי מה דעתך ?'
תשלום מוגדר מראש על היום לזה כוונתי מה דעתך ?
17/04/2013 | 17:48
33
לצפיה ב-'אני חושבת שאם לתגמל זה רק '
אני חושבת שאם לתגמל זה רק
14/04/2013 | 16:25
1
68
אם אותו מועמד התקבל, אם לא אין מה לעשות...
אם נתחיל לשלם לכולם, נפסיד המון כסף
לצפיה ב-'דורית השאלה היא למה יום שלם ?'
דורית השאלה היא למה יום שלם ?
17/04/2013 | 17:49
40
לצפיה ב-'בוקר טוב למחפשי/ות עבודה בתחום משאבי האנוש :'
בוקר טוב למחפשי/ות עבודה בתחום משאבי האנוש :
10/04/2013 | 18:50
3
424
בהמשך  לבקשתכם יפורסמו משרות רלוונטיות בתחום ,
בהצלחה !

לחברת הייטק גלובאלית היושבת בכפר סבא דרוש/ה מנהל/ת הדרכה ופיתוח ארגוני.
התפקיד מחייב שילוב של יכולות פיתוח ארגוני עם יכולות אופרטיביות גבוהות. כפיפות ל- Head of HR - EMEA & IL

יכולות נדרשות: חובה רקע קודם בניהול משאבי אנוש (לא רק הדרכה) בארגון. יכולת הסתכלות רחבה. אחריות. רצון ויכולת לגעת במגוון נושאים ותחומים. מוטיבציה / "רעב" / Drive. יכולות טכנולוגיות (יכולת לעבוד במערכות טכנולוגיות). אנגלית טובה - עבודה מול ארה"ב – חלק מצוות גלובלי. יכולות הדרכה והנחיה. יכולות ייעוץ – יתרון. גמישות מחשבתית. תמיכה בתהליכים אירגוניים. הבנה של עבודת קו-מטה.
קוח מתאימים בלבד !! שלחו בציון משרה 1085
ל- info@sharing-hr.co.il
לצפיה ב-'תודה , זה נשמע אחלה '
תודה , זה נשמע אחלה
14/04/2013 | 16:24
1
74
לצפיה ב-'מעולה בהצלחה !'
מעולה בהצלחה !
17/04/2013 | 17:50
35
לצפיה ב-' תודה אני כבר שלחתי '
תודה אני כבר שלחתי
14/04/2013 | 16:26
42
לצפיה ב-'האם בשימוע באמת שומעים את העובד ?'
האם בשימוע באמת שומעים את העובד ?
08/04/2013 | 12:03
5
157
חוק השימוע  לעובד בא להגן על העובד מפני פיטורין שלא בצדק ,ונותן אפשרות לעובד  להגיב על הטענות שמועלות כנגדו על ידי המנהל/מעסיק .
ע"פ חוק אין לפטר עובד/ת ללא שימוע ושיחת הבהרה מקדימה תוך  העלאת הטענות שמועלות כלפיו בכתב על מנת שיוכל להכין את עצמו לשימוע ולהגיב עליהם בהתאם זאת ועוד ,העובד יכול להביא מלווה לתהליך /עו"ד/בן משפחה וכו' ,בתום השימוע מנהל מש"א והמנהל בפועל נדרשים לשקול  את הפיטורין  בראיה של התמונה הרחבה ובכך  גם לקחת בחשבון גם את תגובתו של העובד והדברים שהעל/ה  ,ויש לתת הזדמנות לשיפור לפני החלטה כלשהי ,
כמה מהמעסיקים באמת פועלים כך  לדעתכם /מניסיונכם ?.
לצפיה ב-'את חברה שלי פיטרו בלי שימוע'
את חברה שלי פיטרו בלי שימוע
09/04/2013 | 11:39
1
88
שזה ממש מעצבן, לאן היא יכולה לפנות על מנת לערער על כך?
תודה
לצפיה ב-'תגובה למי אפשר לפנות בפיטורים ללא שימוע '
תגובה למי אפשר לפנות בפיטורים ללא שימוע
09/04/2013 | 22:01
73
לצערי רבים לא מכירים את החוק ,ולכן המצבים הללו מתרחשים ,משרד התמ"ת מאד מחמיר בנושא הזה ומגן על העובד ,ישנם כמה אפשרויות ,
פניה מידית  למשרד התמ"ת   בכתב עם קרות המקרה
בנוסף  מכתב למעסיק עם השתלשלות המקרה מנקודת מבטך (ברשום ).+הצהרה כי בכוונתך לפנות לבית הדין לעבודה -
חשוב לתעד הכל !

בנוסף לא ניתן לפטר אישה בהריון  ו/או אישה בטיפולי הפריה ללא אישור ממשרד התמ"ת

אשמח לשאלות נוספות או לדוגמאות אם יש ואנסה לסייע ..

דליה שלו ,
מנהלת הפורום
לצפיה ב-'לדעתי השימוע ממש תורם '
לדעתי השימוע ממש תורם
09/04/2013 | 11:40
2
72
רק אם עובדת בהריון או משהו כזה.
לפי נסיוני עדיין לא שמעתי על מקרה אחר בהם העובד לאחר השימוע נשאר בחברה.
לפעמים מרגישים שעושים את זה כי חייבים ופחות כי מאמינים בזה.
לפחות ככה זה בחברה שלי
לצפיה ב-'חבל שכך ,השימוע באמת צריך להיות כלי שימור!'
חבל שכך ,השימוע באמת צריך להיות כלי שימור!
09/04/2013 | 22:25
50
לצפיה ב-'תודה על הפידבק ,שמחה לשמוע שהוא תורם :)'
תודה על הפידבק ,שמחה לשמוע שהוא תורם :)
09/04/2013 | 22:26
30
לצפיה ב-'למנהלים ולאנשי המקצוע בתחום , -אשמח לדעתכם ,'
למנהלים ולאנשי המקצוע בתחום , -אשמח לדעתכם ,
06/04/2013 | 12:57
143
למנהלים ולאנשי המקצוע בתחום ,לצורך סדנה שהתבקשתי להעביר בקרס סטודנטים בנושא ניהול מש"א ושימור ה- talant בארגון ,אשמח לרעיונות לתרגילים ,הקבוצה מונה כ- 60 סטודנטים , תודה !!
לצפיה ב-'מס ארגון? מס ועד ארצי? עזרה '
מס ארגון? מס ועד ארצי? עזרה
03/04/2013 | 19:05
1
329
שלום רב,
התחלתי עבודה חדשה במקום הסתדרותי.

גילית כי אני משלמת כ42 שקל מס ארגון. האם אני חייבת ? האם יש דרך לא לשלם או לחלופין לשלם פחות?
כמו כן, מחייבים אותנו לשלם לוועד עובדי מנהל כל חודש כמעט 20 ש"ח? האם זה חובה? האם יש דרך לא לשלם או לשלם פחות?

מצ"ב תלוש משכורת.

כמו כן, בראיון עצמו דובר על שכר נטו של כ5200 ש"ח. עפ"י התלוש אני רואה שהוא מורכב מתוספות שונות של ביגוד וטלפון ורק כך מגיע ל5200. האם זה רלוונטי או משנה?

האם יש למישהו מושג מה זה קיזוז של 21 ש"ח בשם "הקטנת ברוטו למס"?

אשמח לעזרה... תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'מצ"ב אתר עם תשובות בתחום ותגובה בהצלחה !!'
מצ"ב אתר עם תשובות בתחום ותגובה בהצלחה !!
06/04/2013 | 12:53
58
ראי  תגובה  של עדי דראל  מומחה בתחום -חייבת לשלם, קיים הסכם קיבוצי בארגון שמחייב את זה. תוכלי לכנס לאתר משרד התמ"ת תראי את ההסכם הקיבוצי הרלוונטי זה כתוב שם. זה יכול להיות גם בצו ההרחבה. אם תתני יותר פרטים אוכל לתת לך תשובה מדויקת
זה גוף ציבורי חל עליו הסכם קיבוצי או צו הרחבה, זה לא שיגעון של מישהו. זה ניכוי לכל העובדים ברשות ובסמכות כנראה בגין חברות באיזה ארגון. גם אם יכולה לצאת מזה, מאוד ממליץ לה לא לעשות את זה, בטח לא בתקופה הזאת.עדי דראל  מומחה בתחום ,יש לי אתר שנקרא מעסיק www.maasik.co.il זכויות מעסיקים או דיני עבודה מההבט של המעסיק, עדיין היחידי שקיים, לא עדכנתי אותו שנתיים, מתכוון להעלות אותו שוב לאוויר אחרי שאעדכן, יש עדכונים בדיני עבודה.
אני מודעה לעדי דראל -על תשובה מקצועית ומנומקת ,דליה שלו מנהלת הפורום .

מעסיק - פורטל המעסיקים הראשון לזכויות המעסיק
www.maasik.co.il
בהצלחה !
לצפיה ב-'נשמח לעזרתכם - סקר קצר למנהלי משאבי אנוש'
נשמח לעזרתכם - סקר קצר למנהלי משאבי אנוש
04/04/2013 | 18:11
1
97
שלום רב,

בימים אלו עורך צוות סטודנטים מאוניברסיטת תל-אביב, במסגרת פרויקט "נובה" - ייעוץ עסקי לעמותות, מחקר העוסק במוצרי שי אשר ניתנים לעובדי החברה בחגים ובמועדים נוספים. כחלק מהמחקר, אנו מבקשים את עזרתך במענה לשאלון אינטרנטי קצר האורך פחות משתי דקות. על מנת לחזק את תקפות המחקר, אנו זקוקים למשיבים רבים ולכן תשובותיך הן חיוניות. זהות המשיבים תישמר כמובן בסודיות.

אנו מודים לך על ההשתתפות,
צוות נובה.

לצפיה ב-'והנה הלינק לסקר: '
והנה הלינק לסקר:
04/04/2013 | 18:14
31
לצפיה ב-'למה במשאבי אנוש השכר נמוך ?'
למה במשאבי אנוש השכר נמוך ?
04/04/2013 | 00:33
1
302
שלום ,
לפני שש שנים התחלתי את ה"קריירה" שלי במשאבי אנוש. עבדתי בחברת השמה מובילה, רכזת גיוס,  ניהלתי תיקי לקוחות ,
גייסתי עובדים .... והשכר ההתחלתי היה 6.5 ואליו התווספו בונוסים.
אחרי שנתיים הלכתי ללמוד תואר ראשון במדעי החברה (כמתבקש), ובינתיים שלוש שנים עבדתי במכירות
(כמובן... זה הרי הצד החזק של רכזות גיוס).
כשסיימתי את התואר התקבלתי לעבוד במשרד ממשלתי , ניהול תיקי לקוחות .... שכר מדהים.
ואז חזרתי לתחום הגיוס. התגעגעתי לזה מאוד חזרתי למשכורת של 6.5 ובונוסים.
אבל הייתי פשוט זקוקה לקשר עם המועמדים , לראיונות עבודה, לגיוסים מאסיביים , לפרוייקטים
מטורפים . רק עכשיו סיימתי פרוייקט שגייסתי אליו 1800 עובדים ! .... הייתי נכנסת לחדר ובתוך כמה דקות הייתי מאבחנת
אופי של כל אחד מ 30 המועמדים שישבו מולי (סוג התשובה לשאלה, סגנון דיבור, כתב יד, שפת גוף ).  

לאחרונה, בלינקדאין , רשת שאני פעילה בה, התחלתי לקבל פניות מכל מיני חברות השמה, מזמינים אותי לעבוד!
בסוף נענתי לחברה מובילה.
החזון אמר : תוך שנה שנתיים אפשר להשתלב כמנהלת משאבי אנוש בתוך ארגון , או כיועצת ארגונית ... מי יודע.

לפני פסח הייתי ביום מיון כזה, קבוצת מיקוד. כלכך מוזר להיות בצד של ה"נבחן" אחרי כל כך הרבה קבוצות מיקוד
שאני עשיתי ובחנתי אחרים... (הרגשתי שאני כמו מכונה , יורה את התשובות הנכונות , רואה איך היד רושמת הערות שאני מכוונת שהעט תרשום).
יום שלם שהתחיל ב9:30 בבוקר והסתיים ב 16:00 אחרי הצהריים. במקום כבר הודיעו לי שעברתי. ירדתי לשיחה עם מנהלת
של המחלקה , המון תיאור על התפקיד, ושוב התזכורת הזאת על "ניהול יחידת רווח והפסד".

ואז נפלה הפצצה. "אנחנו יודעים שיש לך נסיון עשיר בגיוס, השמה , מכירות , למרות זאת , החברה שלנו היא "בית ספר" , את מבינה? והשכר הוא 4700 שקל לחודש ואם תהיי טובה, תקבלי בונוסים".

רעבה, תשושה, חזרתי הביתה. והראש מלא בשאלות.

אני מרגישה שאני שווה הרבה יותר. מה אני אגיד לכם. לבזבז יום שלם .... קבוצת מיקוד, לקרוע תתחת בשביל שכר כל כך
נמוך ... שאני , לפני שש שנים הרווחתי באותו התפקיד שכר התחלתי גבוה יותר?
יש לי נסיון שנמדד בשנים , יש לי נסיון ניהולי - ניהלתי 244 עובדים , ו -5 ראשי צוותים , ראש גדול , הכל במקום.
מה הם לא רואים ?

מעבר לעובדה הזאת , החיים הולכים הלאה, יש שכירות , ארנונה , חשמל (הפרשות סוציליות לפנסיה) .... איך אפשר להתקיים משכר כל כך נמוך (שאפילו לא מגיע לרף המס) ?  מה הם לא רואים חדשות ?!

איך אחרי שניהלתי עובדים , שהוצאתי הצעות מחיר, שתיכננתי מערך לוגיסטי שלם, שטיפלתי בהפרשי פנסיה, אש"ל הפרשות מס..... אני יכולה להתיישב על הכסא של התלמידה בחזרה?

ויש לי התלבטות. מצד אחד , אין מספיק נסיון כנראה להיות מנהלת משאבי אנוש בארגון...(באמת שניסיתי לכוון את הקורות החיים שלי לשם)  ומצד שני, יש יותר מידי ניסיון מהלרוויח שכר נמוך כל כך.
הנהירה הגדולה לתחום , גרמה כנראה לירידה משמעותית בשכר.. אבל פשוט לא מסתדר לי שאני
ארוויח כזה סכום בתפקיד שאני כן רואה את החיים והקריירה והעתיד שלי בו.

מחר, (היום) אני צריכה להחזיר תשובה אם אני רוצה לקחת את העבודה ואני עד הרגע הזה לא יודעת מה להחליט.

מה אתן אומרות ? לפחות הבונוסים מתגמלים בתחום ?

לצפיה ב-'למה במשאבי אנוש השכר נמוך ? תגובה '
למה במשאבי אנוש השכר נמוך ? תגובה
08/04/2013 | 10:22
247
שביל של הילה שלום ,
אני מודה שקראתי הנכתב כמה וכמה פעמים מילה במילה ואני מודה לך מאד על השאלה
לצערי המציאות שאת משקפת באומץ ובצורה קולחת היא  המציאות שרוב האנשים העוסקים בתחום נמצאים בה ופונים אלי שלא באמצעות הפורומים לא מעט אנשים שחווים ומרגישים בדיוק כמוך .אכן הביקוש עולה על ההיצע ,אבל איכות ויכולת מכירתית היא שילוב מאד נידרש בתחום ויש בי תחושה שיש לך את מה שנידרש בכדי להצליח .
לגבי שאלתך ,אני לא רואה כייצד קבלת העבודה תתרום לך   ,עבדת כבר בחברת השמה מובילה כרכזת גיוס ,ניהלת והובלת תהליכים בתחום הגיוס כך שאני לא רואה איך זה יכול לתרום לך מבחינת קריירה ,נוסיף את שיקול השכר הנמוך ,לפי התרשמותי את צריכה לכוון לתפקיד ניהול  גיוס בחברה קטנה לצבור ניסיון   של שנה/שנה וחצי ומשם לחזור חברות השמה /ארגונים .להיות פרואקטיבית (לפנות לחברות קטנות / מנכ"לים בלינק קשרים וכל דרך שתאפשר לך להגיע ליעד .
יש כמה קווים מנחים אליהם אני ממליצה לך להיצמד .
א. הגשה ופניה אקטיבית לחברות קטנות ,גם אם מדובר בשילוב של ניהול /גיוס תקן שמשולב בד"כ במחברות קטנות על תקציב מוגבל (הניסיון בניהול מש"א דיני עבודה וכו' רק יתרום לך )
ב. לעולם לא לגשת למרכז הערכה מבלי לקבל הערכה לשכר ( מבחינתי תגדירי את הקו האדום שלך בפני המראיינת הטלפונית שמזמנת אותך ) מניסיון   במקרים בהם  לא נעשה תאום ציפיות שכר ברוב המקרים מדובר על שכר נמוך ו מתוך הנחה כי לאחר איתור ורתימת המועמד/ת לתהליך ואחרי  שהמועמד/ת השקיע/ה מזמנו ומרצו  ביום הערכה רמת ההתגמשות שלו תהייה גבוהה יותר .
ג. להיכנס בלינק ובפייס לקבוצות של משרות פנויות ונטוורקינג בקהילה ולהציע את עצמך כמועמדת .מצ"ב  קישור לאתר עם  רשימת פורומים רלוונטיים http://roundtable-hr.com/

אני מאחלת לך הצלחה ,אני באופן אישי אשמח  שתעדכני כאן בפורום ,את תהליך חיפוש העבודה /קשיים  הצלחות  אני בטוחה שזה יסייע רבות לחברי הפורום
לא לוותר לעצמך ,או לקחת עבודה זמנית ולחפש במקביל או לעסוק במכירות שם השכר גבוהה ולחפש במקביל ,
דליה שלו
מנהלת הפורום ,
לצפיה ב-'מכירים עמותות המטפלות בעובדים במצוקה כלכלית?'
מכירים עמותות המטפלות בעובדים במצוקה כלכלית?
03/04/2013 | 10:04
4
59
היי,
יש לי עובד שאני יודעת שהמצב הכלכלי שלו + הנפשי שלו לא טוב.
הוא עובד אצלנו בחצי משרה ואין לי אפשרות להרחיב לו את היקף המשרה והתפקוד שלו בעבודה לא טוב בכלל , אך אני יודעת שאם אפטר אותו הוא יאבד את תקוותו האחרונה.  הוא היה חייל בודד (לא לוחם) השתחרר לפני 5 שנים, נמצא לבד בארץ והגיע למצב שהוא חייב סיוע כלכלי כי רעב ללחם.
מישהו מכיר עמותות או מרכזים אליהם ניתן לפנות במקרה כזה?
אשמח לעצות בהקדם המצב קריטי ובהול.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
08/04/2013 | 10:34
23
אתחיל ואומר שאני מאד מעריכה את השאלה ,הרגישות לעובד והגישה .
מצ" קישור מציעה ליצור קשר עימם ,http://www.vehigadeta.org.il/web/8888/nsf/sbs.py?&_id=14611&did=5453&title=%F2%E6%F8%E4%20%E1%EE%F6%E9%E0%FA%20%F2%E1%E5%E3%E4
לצפיה ב-' עמותת מנטור לחיים'
עמותת מנטור לחיים
12/04/2013 | 20:21
1
28
https://www.facebook.com/mentorisrael

עמותת "מנטור לחיים" (ע.ר.) זיהתה את הצורך בליווי צמוד של החיילים הבודדים המשוחררים בתהליך השתלבותם בחברה הישראלית.
העמותה הוקמה מתוך מטרה למלא את החלל שנוצר במסגרות התומכות באותם חיילים לאחר שחרורם מצה"ל.
העמותה נותנת מענה לתהליך מורכב זה, ע"י סיוע וליווי של אדם בוגר, אשר יהווה עבור החיילים הבודדים המשוחררים - יועץ, חונך ומורה דרך.
לצפיה ב-'אני אצור איתם קדר תודה רבה!!!'
אני אצור איתם קדר תודה רבה!!!
14/04/2013 | 15:39
17
לצפיה ב-'בנוסך עמותת אלמור ,עמותת פעמונים'
בנוסך עמותת אלמור ,עמותת פעמונים
12/04/2013 | 20:24
30
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
02/04/2013 | 17:29
36
|*| אם אתם מנהלים או שיש אנשים אחרים שמכנים אתכם "בוס", תוכלו בוודאי למצוא נושא טוב לשיחה בפורום מנהלים ובוסים בעבודה.זה המקום להעלות לדיון את כל הנושאים הקשורים לניהול כגון עובדים, התנהלות במקום העבודה, תרבות אירגונית ועוד...
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*| קיבלתם דו"ח לא הוגן ואין לכם מושג מה עכשיו לעשות? חייבים לדחות את הצו הדחוף? צריכים עזרה ולא יודעים למי לפנות? פורום סיוע וייעוץ לפניות אזרחים הוקם במיוחד בשבילכם! בפורום תוכלו לקבל הפנייה והכוונה לגורמים הרלוונטים במשרדי הממשלה, עירייה, בריאות, צבא, דיור, צרכנות, רווחה, עבודה, תחבורה, כלכלה, חינוך ועוד...
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'זקוקות לעזרה בהשתתפות במחקר על קופות חולים'
זקוקות לעזרה בהשתתפות במחקר על קופות חולים
27/03/2013 | 12:08
1
39
חברים יקרים,
בתור סטודנטיות לניהול מערכות בריאות באוניברסיטת בן גוריון, בימים אלה יש לנו עבודת סטאג' ואנחנו צריכות את עזרתכם בהשתתפות במחקר שאנחנו עושות. נודה לכם אם תקדישו 5 דקות למילוי השאלון :)
נשמח אם תוכלו להפיץ ולשתף עם חבריכם :)
https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?f...
לצפיה ב-'מילאתי בהצלחה !!'
מילאתי בהצלחה !!
04/04/2013 | 19:54
7
לצפיה ב-'קבלה לעבודה'
קבלה לעבודה
21/03/2013 | 00:07
1
239
שלום רב,
זומני לריאיון עבודה עם מנהל מקצועי. הריאיון עבר בסדר גמור, ובתום הריאיון נקבע לי ריאיון אצל משאבי אנוש. בריאיון הוסבר לי לגבי התפקיד, ונשאלתי מה השכר אותו הרווחתי ( יש לציין  שמדובר באותו ארגון בו עבדתי ואותו עזבתי ), עניתי בכנות מה השכר, כי זה בוודאי מופיע בארכיון. בתום הריאיון עברתי מבחנים פסיכוטניים ואמינות. אחרי המבחן שאלתי מתי אקבל צשובה, נאמר שתוך יום יומיים. ואכן התקשרו אליי וזונתי לקבל הצעה.
מנהל משאבי אנוש עבר איתי על ההצעה, בקשתי לצאת ולקרוא את ההצעה . לאחר זמן חזרתי למנהל  עם הערות לגבי התנאים. אמרתי למנהל שלדעתי למועמד עם נסיון וכישורים כמו שלי , השכר x הוא נמוך מדיי, ואני חושב ששכר y , הוגן וראוי. הוא אמר לי שהשכר שציינתי בפניו אינו ריאלי וכי התפקיד  לו אני מיועד זה השכר המתאים.
יש לציין שהשכר שהוצע הינו השכר פחות או יותר שבו התקבלתי לארגון בפעם הראשונה. לגבי שאר התנאים מנהל הגיוס לא היה מוכן לשמוע על שיפור.
לאחר שעברנו על החוזה שוב ללא שינוי, קרי החזה נשאר על כנו. הוחלט שאניי אקח את החוזה לבית לעבור עליו.
למחרת התקשרתי לאותו מנהל ,  כדי לקבוע פגישה עימו,  הוא לא היה מוכן לשמוע דבר, חוץ מאשר שאני מסכים לתנאים הקיימים ורק אחך כך יקבע להפגש איתי, באומרו שחבל לי לבזבז את הזמן שלי ושלו, כי אינו מוכן לשנות דבר בחוזה, אמרתי לו שאני יחזיר לו תשובה יום אחרי.
מה אפשר להבין מהשתלשלות העניינים, האם המעסיק מעוניין בי בכלל?
לצפיה ב-'משא ומתן בנושא תנאי העסקה .'
משא ומתן בנושא תנאי העסקה .
26/03/2013 | 18:03
155
שלום , העלת שאלה מעניינת , הצעדים שעשית היו נכונים .לשאלתך ,אכן לאור הנכתב נראה כי המעסיק מעוניין להעסיק אותך יחד עם זאת מניסיוני לא תמיד יש בידי המנהל סמכות /אפשרות לשנות את מטווה השכר במיוחד את התנאים ,והרבה פעמים התנאים/שכר  הם שרירותיים על בסיס תקן .ונדמה לי שזה המקרה .ממליצה בחום לבדוק  מולו אפשרויות לבניית הקריירה בארגון כגון אפשרויות להעלאת שכר עתידי אפשרויות קידום וכו' בכדי לקבל תמונה ברורה האם כדאי לקבל את ההצעה .בהצלחה !
דליה שלו מנהלת הפורום .
לצפיה ב-'אם למשהו בפורום כאן יש הסבר, אשמח . . . .'
אם למשהו בפורום כאן יש הסבר, אשמח . . . .
14/03/2013 | 08:56
154
Boaz Nechmad‎‏-מאת
אם למשהו בפורום כאן יש הסבר, אשמח . . . .

מועמדת לתפקיד ניהולי עושה רושם מדהים בראיונות עבודה. קורות חיים מעולים. שיחות עם ממליצים - זוכה לשבחים על עבודתה.

אבל . . . . . המבחן הממוחשב שהיא מבצעת נותן לה ציונים של 4 מתוך עשר כמעט בכל הסעיפים.

מה קורה כאן?? המראיינים טועים? הממליצים "מושתלים"? קורות החיים לא נכונים?? למי להאמין?!!

תודה מראש,
לצפיה ב-'יום כתום -משרה בתחום מש"א'
יום כתום -משרה בתחום מש"א
14/03/2013 | 08:18
130
קו"ח ל קרן . Adamcv@gmail.com
האם את / ה הרציני / ת?
יש לך תודעת השירות גבוה?
אורינטציה שיווקית ואוהב / ת אנשים
בואו / י אלינו לקרן אדם
חברה לכוח אדם באווירה המשפחתית והשמה דרישות:. תואר וחיוך על פן ראשון מיועד לנשים וגברי המשרה כאחד
לצפיה ב-'האם המועמד צריך לקבל את תוצאות האבחון שלו? '
האם המועמד צריך לקבל את תוצאות האבחון שלו?
11/03/2013 | 09:07
4
110

שלום לחברי הפורום מנהלי HR .
אשמח לשמוע את דעתכם ?
רקע :
בעקבות הסכם הפשרה בעתירת מכוני המיון כנגד הנחיות רשם מאגרי המידע והכרה בזכות העיון של מועמד בתוצאות המבחנים
בהליכי מיון לקבלה לעבודה ופעילות מכוני מיון לקבלה לעבודה. במסגרת ההנחיה, נקבע  זכות העיון של נבחן בתוצאות המבחנים, לפיה על המעביד ומכון מיון הפועל מטעמו, לאפשר לכל מועמד לעבודה שעבר מבחני מיון והתאמה ולקבל את חוות הדעת בדיוק כפי שנמסרה למעביד שהזמין את המבדקים, בתוך 30 יום וללא תשלום, עוד נקבע כי יש למסור למועמד הודעה מפורטת על קיומה של זכות העיון ועל מתכונתה, בטרם קבלת הסכמתו לביצוע המבדקים ולשימוש במידע אודותיו.

בעקבות  פרסום הנחיה זו הוגשו עתירות מינהליות מטעם חמישה מכוני מיון והסתדרות הפסיכולוגים, אשר טענו לביטול ההנחייה.
אם כן, בהתאם לפשרה שהוסכמה בין הצדדים, הוכרה זכות העיון של מועמד לעבודה לעיין בתוצאות המבחנים שנערכו לו ע"י מכון המיון ללא תשלום, הגם שזכות זו צומצמה, ואינה כוללת את מידת התאמתו של הנבחן למשרה.
לצפיה ב-'אני חושבת שכן צריך להסכים'
אני חושבת שכן צריך להסכים
11/03/2013 | 10:57
1
64
למועמד לקבל את תוצאות מבחן המיון שלו.
לא פעם אני נתקלת במועמדים, שכל הזמן מבקשים לדעת איך הלך להם ביום עיון ומאוד סקרנים לדעת מה הציון שלהם.
בכל זאת הם עשו מבחן, ביזבזו יום שלם על מיונים, מן הראוי שיקבלו את הציון כך הם יוכלו לדעת מה הצד החזק שלהם ומה פחות
לצפיה ב-'דורית תודה על התגובה :)'
דורית תודה על התגובה :)
14/03/2013 | 08:07
18
לצפיה ב-'מבחני מיון והתאמה'
מבחני מיון והתאמה
11/03/2013 | 10:58
1
64
אני אמנם באה מתחום הגיוס, אבל גם אני נתקלת במועמדים שמאוד סקרנים לדעת איך הלך להם,
אז גם אני חושבת שצריך לתת להם את תוצאות המבדקים.
אם לומר את האמת, אינני מבינה מדוע להסתיר מפניהם את תוצאות המיונים?
לצפיה ב-'מניסיונך איזה קשיים עלול להעמוד הארגון?'
מניסיונך איזה קשיים עלול להעמוד הארגון?
14/03/2013 | 08:09
40
לצפיה ב-'מראיינ/ת טלפוני/ת לחברה בצמיחה'
מראיינ/ת טלפוני/ת לחברה בצמיחה
11/03/2013 | 09:19
81
לחברה בצמיחה דרוש/ה מראיין/ת טלפוני/ת לפרויקט גיוס.
העבודה הינה במשרה חלקית (3-4 פעמים בשבוע), מידית, זמנית, עם אופציה למשרה קבועה.
מתאים גם לסטודנטים ולאמהות.
העבודה ברמת החייל.
נסיון קודם בראיונות תעסוקתיים באמצעות הטלפון/פרונטאליים - חובה.
נא לשלוח קו"ח לכתובת: jobs112@idigital.co.il
מצטערים, רק פניות מתאימות תענינה.
לצפיה ב-' נפתח פורום פרק ב''
|תפוז| נפתח פורום פרק ב'
10/03/2013 | 18:20
41
אם אתם לפני, אחרי או תוך כדי הגירושין ופירוק החבילה ואתם מחפשים מקום לחלוק, לדון, להתלבט, לשתף ולקבל עצות ותמיכה- פורום פרק ב' נפתח במיוחד בשבילכם. הפורום מהווה בית חם לכל מי שרוצה לפתוח דף חדש בסיפור האישי שלו|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'תואר ראשון בעריכת דין ומשאבי אנוש'
תואר ראשון בעריכת דין ומשאבי אנוש
04/03/2013 | 18:10
2
117

אני מעוניינת  לעשות תואר  בעריכת דין ומשאבי אנוש . האם מישהו יודע לומר לי באילו מקומות  באזור המרכז ניתן ללמוד תואר שכזה?
תודה לעונים.
לצפיה ב-'לטעמי שילוב מצויין ממליצה להתמחות בדיני עבודה'
לטעמי שילוב מצויין ממליצה להתמחות בדיני עבודה
09/03/2013 | 17:14
43

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
ד"ר עמית גורביץ׳

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו