לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71107,110 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת ש"ס

שלום רב,

שמי אופיר בן 30 מאז שאני זוכר את עצמי תומך בתנועת ש"ס.

הרעיון של הפורום בעיניי הינו הצפת מידעים, דעות, הארות והערות, ע"מ שנוכל להגיע ביתר קלות אל נבחרי הציבור שלנו.
כמו כן בתקופת הבחירות זה יכול לשמש אותנו ככלי לסיוע בהעברת האג'נדה של התנועה לציבור הרחב וכמובן לפקוח את עיניהם של חברי התנועה לבעיות שמתעוררות בשטח.

נשמח מאוד להשתתפות של תומכי התנועה אך לא רק...

אודות הפורום מפלגת ש"ס

שלום רב,

שמי אופיר בן 30 מאז שאני זוכר את עצמי תומך בתנועת ש"ס.

הרעיון של הפורום בעיניי הינו הצפת מידעים, דעות, הארות והערות, ע"מ שנוכל להגיע ביתר קלות אל נבחרי הציבור שלנו.
כמו כן בתקופת הבחירות זה יכול לשמש אותנו ככלי לסיוע בהעברת האג'נדה של התנועה לציבור הרחב וכמובן לפקוח את עיניהם של חברי התנועה לבעיות שמתעוררות בשטח.

נשמח מאוד להשתתפות של תומכי התנועה אך לא רק...

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
23/01/2013 | 19:17
32
גולשים יקרים,

עם תום בחירות 2013 אנו מודיעים על סגירת הפורום.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'אנשי ש''ס אתם אנשים קטנים'
אנשי ש''ס אתם אנשים קטנים
22/01/2013 | 10:07
76
שעושים מלחמות קטנות על זוטות כמו הדתיים שבגלל סיכסוכים
בינם לבין עצמם הביאו לחורבן הבית....

למה אתם מתנכלים לרב אמנון יצחק? אתם רוצים את כל העוגה לעצמכם. חחחחחחח

אנשים קטנים.
לצפיה ב-'שאלה שמציקה לי מאוד'
שאלה שמציקה לי מאוד
21/01/2013 | 23:52
33
אני בוחרת ש״ס ולא מתוך הרגל/ מסורת ביתית/ אמונה במצע אלא מתוך אמונה טבעית שהם מייצגי הדת הטובים ביותר שיגנו על עניינים רבים (גיור, נישואין וכו). ועדיין יש בי ספק שלא עוזב אותי -שאולי אני תמימה וכך הצליחו לגרום לי לחשוב שאלו באמת העיקרים החשובים במפלגה כשבפועל מה שבאמת חשוב לאנשי המפלגה הם השגת משאבים, כספים, מעמד וכוח. הספק הזה עלה בי בעיקר בזמן האחרון לנוכח ה״סכסוך״ בינם לבין מפלגתו של אמנון יצחק (שגם התנהגותו הפתיע. אותי מאוד). להיכן נזנחו הערכים והמידות שאלו הם הדברים הבסיסיים של כל יהודי (עוד לפני שחשב להיות ח״כ), להיכן נעלם ״כל המעביר על מידותיו״, מאבקים אלו התחילו להעלות בי את החשש שמדובר בתרמיות גדולות שאנחנו שבויים בהם שמוכרות לנו באופן כללי ״דת״ אך בעצם רוצות בעיקר לקנות (וכמה שיותר בזול) כוח ומעמד ואם זה האינטרס האמיתי של המפלגה אני לא אוכל לראות בה יותר כנציגה היהודית במדינה.
אשמח לדעת קצת יותר למה הם מתנהגים כך ולא שומרים על התנהגותם מעל הכל.
ואסיים בכמה עצות:
1. משה רבנו לא נכנס לא״י עקב הכעס (במעלתו כמובן) הקטן שקונן בו על עם ישראל, אז על אחת כמה וכמה להיכנס למושב הכנסת..
2. עדיף להיות חכם על פני ח״כ

אשמח לתגובותיכם
לצפיה ב-'ישנם 10 כללי אצבע, לבחירת הפתק בקלפי'
ישנם 10 כללי אצבע, לבחירת הפתק בקלפי
18/01/2013 | 23:52
50
1. מפלגה ציונית במובהק,
2. מפלגה שצפויה - בודאות - לעבור את אחוז החסימה,
3. מפלגה שבראשנה, או בראש ממליציה, אין עבריין, שישב בכלא או הורשע או זוכה בדוחק רב, מעבירות שפלות מידי, כשוחד, אונס וגניבה,
4. מפלגה שידועה ביכולת שלה לשתף פעולה עם שותפים קוהליציוניים, בכדי שאוסיף באמצעותה ליציבות השלטונית בישראל (לא רוצה כאוס),
5. מפלגה שבראשה מנהיג/ה, שאינו/ה בעל/ת אגו וגאווה ויהירות, מופרזים ומוגזמים מידי,
6. מפלגה שחבריה (במקומות הריאליים) כוללים גם גברים, גם נשים, גם ספרדים, גם אשכנזים, גם דתיים, גם חילוניים, גם מסורתיים, כולם,
7. מפלגה שהיא וקברניטיה אינם אהודים על אויבי ישראל, הגלויים והסמויים, מבית ומחוץ, כי, יתכן שאי אהדת אויבינו מרמזת שזה לטובתינו,
8. מפלגה שמאחוריה ומאחורי בכיריה ניסיון משילות ביצועי מתמשך ואמיתי של כמה שנים, כי לא רוצה שיעשו ניסויים.. ויתלמדו על משפחתי,
9. מפלגה שלא סינדלה את עצמה מראש, בהכרזות בומבסטיות והתאבדויות, על פסילת הצטרפות לקוהליציה כלשהיא, כי חשובה לי היציבות,
10. מפלגה שהראש שלה כבר כיהן כראש ממשלת ישראל, בפועל ולמעשה ולמשך שנים ארוכות, ומכיר מגוף ראשון את כל המורכבויות שיש.
ובתקווה גדולה, שתקום ממשלה יציבה, שתשמור על ההישרדות שלנו בסביבה הלא פשוטה, מצד אחד, ותמשיך לשפר את איכות החיים כאן,
למען כל תושבי ישראל, מצד שני. כוחינו רק באחדותינו. הפיצול והפלגנות אינם טובים לעם. זו רק מחלוקת קורח ועדתו - שאינה לשם שמים.
ולכן, בתקווה גדולה שתוקם ממשלה יציבה, בלי עדתיות ובלי סכסכנות בין שבטי ישראל, שבת שלום ומבורך לכל בית ישראל, ונצביע - מ ח ל.
לצפיה ב-'בדרך לקלפי עוצרים במחאה'
בדרך לקלפי עוצרים במחאה
18/01/2013 | 08:35
24
תזכורת לכל המצביעים בנוגע לדרישות המחאה של מעמד הביניים (ומטה) במדינת ישראל.
עכשיו זה הזמן האמיתי להשפיע.
תצביעו נכון חכם וצודק.

http://www.youtube.com/watch?v=Afr9Uq2fw3I
לצפיה ב-'בעקבות כתיבה ברשת נגד הונאת הציבור בדבר'
בעקבות כתיבה ברשת נגד הונאת הציבור בדבר
16/01/2013 | 23:02
37
אפלייה ממוסדת רבת שנים נגד מזרחים\ספרדים
אני עובר התעללות ע"י השב"כ שמטרתו לנקום ולהשתיק אותי כדי שהנושא לא יהיה על סדר היום

טקטיקת ההתעללות כוללת פריצה לבית והטמנת מצלמות זעירות נסתרות אחרי שביימו תקלת סינכרון מודם ושלחו
שבכניק מחופש לטכנאי של הוט כנראה לצורך "ריחרוח מקדים"
פריצה למחשבים  ציטוט לטלפונים שלי ושל כל המשפחה הפצת עלילות בכל מקום שאני כותב
חשד להדבקה בחומרים כימיים\ביולוגיים התעלמות המשטרה מתלונה על פריצה ממושכת למחשב
התעלמות התקשורת ו"היעדר שיניים" להאגודה לזכויות האזרח, שתילת וירוסים בכל אמצעי התקשורת
מחשב(שינוי הגדרות לטובת הטרדה והתעללות שגרתית נעילת אמצעי קלט כמו עכבר מקלדת ואפליקציות שבשימוש)
טלפון סלולרי(נעילת אפליקציות)
טלויזיה דיגיטלית (שליטה מרחוק דרך הוט פתיחת תפריטים ונעילת לחצנים תוך תזמון מתאים בהתאם לקירבה שלי למסך או לכוונה שלי ללחוץ על לחצן כלשהו בצפיה מרחוק במצלמות, החלפה בין לחצן הגברת הווליום להנמכה וכו)  

בסדיר התגייסתי לטיס 669 ופלסר נחל וגם השבכ רצה לגייס אותי (זה היה לפני שהתחלתי לכתוב ברשת את דיעותי ומסקנותי בנושא).

מסתבר שעבור מרוקאים רק התאריך משתנה במדינה האשכנזית..
לצפיה ב-'צחי הנגבי ואלעזר שטרן מתעמתים!'
|*|צחי הנגבי ואלעזר שטרן מתעמתים!
13/01/2013 | 14:24
12
הבחירות קרבות והמערכת הפוליטית גועשת, ועכשיו יש לכם הגולשים הזדמנות מצוינת לשאול את כל השאלות הבוערות שמעניינת אתכם

במהלך תקופת הבחירות יתארחו מדי שבוע שתי דמויות פוליטיות לעימות מרתק בתוכנית "הנבחרים" בהנחיית דוד בן בסט ברדיוס.

והשבוע יתעמתו זה מול זה השר לשעבר, צחי הנגבי (הליכוד ביתנו) ואלוף במילואים אלעזר שטרן (התנועה).

אתם מוזמנים לשאול אותם שאלות בפורום בחירות 2013|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'מורדי לוי - בואו ניקח מכחול'
מורדי לוי - בואו ניקח מכחול
13/01/2013 | 06:10
22
לצפיה ב-'במקום שהפוליטיקאים ישחקו בכם, בואו לשחק בהם!'
במקום שהפוליטיקאים ישחקו בכם, בואו לשחק בהם!
10/01/2013 | 17:05
24
נמאס לכם שהפוליטיקאים משחקים בכם? עכשיו תורכם לשחק בהם!
"הזירה הפוליטית 2" - משחקון קרבות משעשע בטכניקה מיוחדת שהכנו לרגל הבחירות להורדה חינם לאייפון, אייפד ולאנדרואיד שלכם!
להורדה מהאפסטור בחינם
להורדה מגוגל-פליי בחינם
לצפיה ב-'הסרטון ממש אמיתי. ומצחיק אותי'
הסרטון ממש אמיתי. ומצחיק אותי
10/01/2013 | 15:47
46
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
09/01/2013 | 18:13
5
|קלפי|מערכת הבחירות נכנסת לישורת האחרונה שלה, ובין אם החלטתם כבר במי אתם בוחרים או שאתם עדיין מתלבטים, אתם מוזמנים לפורום החדש של מפלגת "ארץ חדשה"
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|סיוע| חליתם? נפצעתם? חושבים שלא קיבלתם את טיפול כהלכה? פורום רשלנות רפואית נפתח מחדש ואתם מוזמנים לבוא ולהתייעץ.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'תעמולת הבחירות יוצאת לדרך: צפו בתשדירים'
תעמולת הבחירות יוצאת לדרך: צפו בתשדירים
08/01/2013 | 21:25
36
תעמולת הבחירות יוצאת לדרך: צפו בתשדירים של כל המפלגות
http://news.walla.co.il/elections/?w=/2780/2604807

שידורי התעמולה לקראת הבחירות יחלו הערב בשלושת ערוצי הטלוויזיה המרכזיים. צפו בתשדירי הליכוד, מפלגת העבודה, התנועה, הבית היהודי, ש"ס, קדימה, מרצ, חד"ש ועלה ירוק.
לצפיה ב-' רוצים להושיט יד?'
|4U| רוצים להושיט יד?
06/01/2013 | 19:09
15
מחפשים התנדבות מרתקת, רגישה ומצילת חיים? מחפשים לתרום מהמחשב האישי בבית?
מעוניינים לרכוש כלים יחודיים לתמיכה נפשית?

נבחרת המתנדבים של סהר מחפשת מתנדבים חדשים לתמיכה בפורומים ובצ'אט.
הראיונות לקורס המתנדבים הקרוב מתקיימים כעת ? מעוניינים?
אנא מלאו את טופס ההתנדבות ונחזור אליכם.

לצפיה ב-'הרמב"ם קובע = נצרות היא עבודה זרה....'
הרמב"ם קובע = נצרות היא עבודה זרה....
06/01/2013 | 12:20
4
80
יש לי בעיה משפחתית ....  שקשורה לחוק בתי המשפט לענייני משפחה . גרושי מעוניין שעובדת-עבודה-זרה תנקה את הדירה שלו ששם גרים הילדים. כולם יודעים שבית משפט לענייני משפחה זה מקום של הונאה-נוצרית ומשלימים עם זה . אז למישהו יש ספק אם ש"ס מפלגה נוצרית או לא?
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
06/01/2013 | 13:10
3
27
רק שמוזר שאת גרה במקום שעובדי אלילים בנו אותו.. אז בגלל זה את נהפכת לערביה? מאיפה המסר הזה שאת משדרת..
לצפיה ב-'מפתח תקוה . אם הבנתי נכון את השאלה...'
מפתח תקוה . אם הבנתי נכון את השאלה...
06/01/2013 | 13:19
2
29
וספציפית.... אני שכנה של  גן-מעון של רשת החינוך של ש"ס = אולי קלטתי משהו מהילדים במעון ....  משהו שמסגיר את האמת על המפלגה  הנוצרית הזאת   ש"ס.
לצפיה ב-'באופן פרדוכסלי ..........'
באופן פרדוכסלי ..........
06/01/2013 | 13:21
1
22
הם מציגים את עצמם כמפלגה  יהודית. אלק
לצפיה ב-'יש משהו שאני מנסה להבין'
יש משהו שאני מנסה להבין
06/01/2013 | 13:30
25
לפי דעתך ש"ס = נצרות.. בואי נראה יחד תגובות של פולטקאים..
ש"ס: מפלגה חשוכה לא שולחים את הילדים לשרות צבאי נותנים להם ללמוד תורה כל היום בלי לתת להם לימודי ליב"ה כמו בנצרות. הא רגע שכחתי עוד משהו?
לצפיה ב-'ש"ס'
ש"ס
06/01/2013 | 13:07
1
33
כל אחד מנסה היום להיות חכם, ולהכריז ש"ס לא עשתה כלום ואין סיבה לבחור בה
האם זה באמת כך?
נשאל אותכם כמה שאלות..
נגיד שלא הייתה קמה תנועת ש"ס האם באמת היו לחרדים הספרדים (גם לחילונים) פתחון פה כיום? האם היה להם זכות דיבור?
האם לדעתכם מקוואות בתי ספר ספרדים ישיבות לספרדים היו קמים?
האם לדעתכם גם הרב אמנון יצחק היה מגיע למה שהוא כיום בלי שהייתה לו קרקע להתחיל ממנה, שזה תנועת ש"ס עשתה את הסיפתח?
האם לדעתכם היו נשארים בכלל קיצבאות ילדים או שאולי הייתם מקבלים קצבאות אבל רק אחרי בירוקטיה ארוכה ובתנאים מסוימים?
האם לדעתכם האם לדעתכם היו בממשלה בכלל ציבור ספרדי ובכללם ציבור חרדי (הרי אגודת ישראל עם ה5 מנדטים לא היו מבקשים מהם בכלל להצטרף)?

אז מה תגידו מאז כבר עבר 30 שנה ובטוח היה משתנה משהו ובטוח היה קם מישהו גם בלי התנועה הזאת ועושה מהפכה... פה זה הטעות הרי מהכרזת המדינה עד להקמת מפלגת ש"ס עברו כמעט 30 שנה.. קרה בהם משהו לטובת ציבור הספרדים? תחשבו טוב טוב אולי יש משהו שאני לא זוכר..

אני לא בספק שיש שם שחתויות וכדומה אבל להבדיל ממפלגות אחרות זה הבדל שמים וארץ וכיון שהציבור עדין לא מגובש אז תמיד יצפים כל הטעויות ועושים מנמלה פיל.. יש מפלגה שמישהו ממכם מכיר שלא היה בה שחתויות? אני עדין לא מכיר..

אז אומנם הלב לא נותן לבחור ולהצביע בעד שחתויות, אבל בשביל עצמכם ובשביל הבנים שלכם, ובשביל לעלות זכרון של אבותיכם שהיו נשפלים ונרמסים בגלל היותם ספרדים אתם צריכים לבחור במפלגה הזאת כי אין מפלגה שיכולה להשתוות  למה שהמפלגה הזאת עשתה..

(ואם לדעתכם אדם שמקבל בחודש 4500 ש"ח זה נקרא מעגל עוני, לעומת החיים פעם שהיו בקושי מקבלים 1800 ש"ח אז נכנעתי)
לצפיה ב-'ש"ס היא המפלגה האחרונה שיכולה להרשות לעצמה לעבור על החוק..'
ש"ס היא המפלגה האחרונה שיכולה להרשות לעצמה לעבור על החוק..
15/01/2013 | 19:13
17
פועלים בה אנשים מוכשרים ! . מי שעשה טעות כבר שילם על כך כהוגן . חייבים לתת לאריאל אטיאס להמשיך את המהפכה בדיור או בכל תחום חברתי אחר
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
02/01/2013 | 16:59
5
דמיינו לעצמכם שיום אחד בלי שום הסבר או הכנה - כל החשמל בעולם פשוט יעלם|!|. בלי אורות, בלי טלוויזיה, בלי סמארטפונים, בלי תחבורה...
הפורום החדש של הסדרה המצליחה והמדוברת - רבולושן- Revolution הוא בדיוק המקום לדבר ולעקוב אחרי עולם שכזה.
אז אם גם אתם כבר התמכרתם ולא יכולים לחכות עד לפרק הבא, הפורום הוא בדיוק המקום המושלם בשבילכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מרן - המצביע לש"ס יזכה להגיע לשכבות החלשות'
מרן - המצביע לש"ס יזכה להגיע לשכבות החלשות
02/01/2013 | 08:02
29
אם לאחר בעל 20 שנה שש"ס קיימת הם לא הצליחו להוציא את ציבור מצביעיהם מהשכבות החלשות אלא דווקא דואגים לגרור עוד ועוד אנשים לשכבות אלו, הרי מה צפוי למצביעים להם ולהולכים בדרכם כבר כולנו יודעים.

נ.ב. כמובן שאין מדובר על מקורבים שיזכו להימנות על משפחות האצולה, אשר להם ידאגו למשרות ממשלתיות מכניסות.

נ.ב. כמובן שמי ממעמד הביניים המצפה שלו זה לא יקרה, שלא ידאג, הם יסחטו את הכספים שלו לצורך "סיוע" לשכבות החלשות שילכו וגדלו.

לצפיה ב-'הרב עובדיה: התגייסו לש"ס!'
הרב עובדיה: התגייסו לש"ס!
31/12/2012 | 17:58
56
לצפיה ב-'חברי הכנסת כבל ואקוניס מתעמתים!'
|*|חברי הכנסת כבל ואקוניס מתעמתים!
30/12/2012 | 17:03
8
הבחירות קרבות והמערכת הפוליטית גועשת, ועכשיו יש לכם הגולשים הזדמנות מצוינת לשאול את כל השאלות הבוערות שמעניינת אתכם

במהלך תקופת הבחירות יתארחו מדי שבוע שתי דמויות פוליטיות לעימות מרתק בתוכנית "הנבחרים" בהנחיית דוד בן בסט ברדיוס.

|קדימה|והשבוע יתעמתו זה מול זו ח"כ אופיר אקוניס (הליכוד ביתנו) וח"כ איתן כבל (העבודה)

במסגרת העימות, יענו ח"כ  אקוניס וח"כ כבל על השאלות שלכם!
זאת ההזדמנות שלכם להשפיע ולקבל את התשובות לדברים שמעניינים אתכם באמת.

אתם מוזמנים לשאול שאלות בפורום בחירות 2013
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'למישהו יש פה קשר עם המושכים בחוטים בש"ס ?'
למישהו יש פה קשר עם המושכים בחוטים בש"ס ?
28/12/2012 | 10:09
29
יש לי רעיון טוב לתת להם . תודה רבה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ