לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67716,771 עוקבים אודות עסקים

פורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!

אודות הפורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הומלנד!

העונה השלישית תתחיל בארה"ב ב-29/9 ותשודר בארץ ב-YES OH! החל מה-30/9 ב-05:00 ולאחר מכן ב-22:00 באותו היום.

נא לסמן ב|ספוילר| הודעות המכילות מידע על העונה השלישית.

הסדרה הומלנד(המבוססת על סדרת הדרמה הישראלית "חטופים") עוסקת בקרי מתיסון(קלייר דיינס) סוכנת CIA המקבלת במהלך מבצע בעיראק מידע ממחבל השייך לאל-קעידה על חייל אמריקאי ש"הוסב",ובניקולס ברודי (דמיאן לואיס) חייל אמריקאי שחולץ ע"י צבא ארה"ב לאחר 8 שנים בשבי אל-קעידה.אחרי שברודי חוזר לארה"ב כולם רואים בו גיבור מלבד קרי המשוכנעת שעומדת להתרחש מתקפה גדולה כנגד ארה"ב ולא אחר מאשר ברודי עומד המרכזה.

הסדרה זכתה לפרסי גלובוס הזהב והאמי לסדרת הדרמה הכי טובה ולשחקנים הראשיים בסדרת דרמה לשנת 2012,ב-2013 זכתה בפרס האמי לשחקנית הכי טובה בסדרת דרמה ועל התסריט.

המשך >>

לצפיה ב-'הומלנד עונה 2 פרק 11 '
הומלנד עונה 2 פרק 11
11/12/2012 | 19:05
6
675
הרשמים שלי:

תדמיינו את ראש החמאס, או החזבאללה או אלקעידה
נכון הוא מוקף באבטחה? בטירוף? נכון הוא עצמו כמעט לא עושה כלום מרוב שיש מי שעושה עבורו?
אם חייו בסכנה הארגון ירעיד את העולם נכון? יאיים? יבצע פעולות נקמה?
אסלאם קיצוני, לא?

אז למה לעזאזל אבו נזיר לבד בדד כל הזמן? בורח, מסתתר לבד, מתנפל לבד על הצוות שמחפש אותו? איפה השומרים שלו? איפה החסידים שלו? זה כל כך לא אמין שזה כואב בעיניים
בתחילת העונה ראינו את הפמלייה שלו בלבנון, זה היה מבצע שלם רק לדעת באיזה רכב הוא נמצא ועדיין לא הצליחו לחסל אותו (זה היה אמין!)
אבל עכשיו? הורידו יותר מדי מערכו כך שה"חיסול" שלו בקושי משנה יותר
ככל שמורידים מגורם ההפחדה של דמות מסויימת, כך הניטרול שלה משמעותי פחות.

ברודי וג'ס - הגיע הזמן בהם ייפרדו באמת, נחמד שהם דיברו על זה, וחבל שג'ס עצרה אותו לפני שהוא הודה במעשיו... רציתי לראות איך היא תגיד לזה (פלאשבק לדקסטר וריטה?)

החשד בגאלבז - צפוי וקצת מיותר, היה ברור שזה לא הוא כי זה יוציא את התוכנית גזענית מדי (הבלש המוסלמי היא החפרפרת מואהאהאהא!)

החקירה של רויה חמאד - גם קצת צפוי, איך שהיא התחילה לדבר בערבית ידעתי שזה ייראה כאילו זה כלום אבל קרי תמצא שם מילה או שתיים שיעזרו לה..

העיכוב של סול - הרגיש כמו עיכוב של הפרק כולו...זה לא חשף מידע שלא ידענו, זה לא תרם לפרק, זה לא הועיל לתוצאה הסופית... נראה מה יהיה עם זה בפרק הבא.

דיינה וכריס - דיינה מייללת שמייק הוא אבא יותר טוב מברודי ומתעללת בקרטון חלב..

המילה היומית של כריס - dad! כשדיינה מכבה לו את המשחק. זה היה עמוק מאוד וביטא את התסכול שלו באופן מוחלט.. 5 מתוך 5.  (לדיינה נתנו עמוד שלם של טקסט לאותה מטרה)

אני באמת מתחילה לחשוב שמשלמים לכריס לפי מילה, כי אין תקציב עבור הדמות שלו.

נקודת האור בפרק - המחשבה, רק לרגע שקרי עברה לצד של נזיר (כי היא מגנה על ברודי ולא גילתה שנזיר שיחרר אותה)

עד כאן בינתיים..
לצפיה ב-'רק שאלה קטנה;'
רק שאלה קטנה;
11/12/2012 | 19:49
2
482
קווין כאילו מאוהב בקרי עכשיו?!

ואני חושבת שבקרוב הרומן שלי עם הומלנד יגמר עם כל החורים האלו.. גם ככה אני  יותר הטיפוס של איך פגשתי..
לצפיה ב-'לא הוא לא'
לא הוא לא
11/12/2012 | 23:37
294
הוא במעקב אחרי ברודי כי הוא קבל הוראה מאסטס לחסל אותו אז הוא עוקב אחריו למצוא הזדמנות מתאימה
לצפיה ב-'דווקא כן'
דווקא כן
18/12/2012 | 14:26
93
מההתחלה נראה לי שכן
וכשהיא שכבה עם ברודי בקוליי קולות
קפץ לו וריד...
לצפיה ב-'היה פרק טוב'
היה פרק טוב
11/12/2012 | 23:36
318
אני לא אלך לפי הסדר כי זה ממש לא חשוב:
החקירה של רויה על ידי קארי. זה נראה לי ממש מוזר שהיא חוזרת מחטיפה , פצועה ועייפה ופשוט מחליטה להכנס לחקור אותה. האם ככה זה הולך כל מי שעובר במסדרון יכול להכנס לחקור היה קצת מוזר.
קארי ממש לא הכירה את רויה בניגוד להכרותה האינטימית עם ברודי ולכן היה לה קל להשמש בטריקים אתה ממש לא כזה ידה-ידה היה רגע שרויה שאלה אותה האם אי פעם מישהו שאב אותך לחיים שלו שכאילו הן החליפו תפקידים ..אבל קארי באמת לא הכירה את רויה והתכסיס של את ממש לא כזו לא עבד במקרה שלה. הקטע היה מעולה וקלייר דאנס מוכיחה פעם אחר פעם איזו שחקנית גדולה היא.
הבדיקת פוליגרף של סול.
היה מעולה מנדי פטינקין הוא שחקן בחסד , אני אוהבת כל דקה איתו הוא כובש את המסך בכריזמה עצומה וישר קלט את המזימה של אסטס וקווין לחסל את ברודי . הבודק שלו במכשיר נראה כמו אחד הרשעים מסרטי ג'יימס בונד
הקטע בדירה של משפחת ברודי היה מאד עצוב המשפחה התפרקה מזמן וזרמים שרחשו מתחת לשטח חילחלו החוצה ובמיוחד אחנו רואים כשברודי וג'ס יושבים ברכב ומתכננים את הגירושים.
באותו רגע היתה לי הרגשה לו טובה לגבי ברודי זה היה ברור שהוא לא יכנס הביתה אבל הצורה הזו שהוא מנפנף אותה כאילו מכינים אותו לפעולת הטרור שהוא מתכנן .
למיטב ידיעתי הוא לא יופיע בעונה השלישית אז כנראה מתכננים לנו פעולת ראוה בפרק פינאלה.
לצפיה ב-'מסכימה עם דעתך לגבי אבו נזיר. '
מסכימה עם דעתך לגבי אבו נזיר.
15/12/2012 | 21:55
1
200
גם הוא מסתובב לבד כמו תיכוניסט ולא כמו מנהיג ארגון טרור הכי מבוקש בעולם וגם החיפוש של היחידה היה די מעצבן ומטופש. נכנסים איזה 5 חיילים , מתפצלים ולקרי אפילו אין אקדח.

באופן אישי המסקנה שלי: לאגור פרקים ולראות הכל ברצף. כל כך נהניתי בהתחלה כשראיתי את העונה ה 1 ברצף אחיד, היה מתח, מאד נהניתי.
הפעם אני מחכה כל פעם לפרק וזה קצת מרגיש מסטיק, המתח מתפוגג ככל שעוברים הימים.
אסטס מעצבן אותי ברמות על עם התיק שהוא תופר לסול. פשוט בזיון.

הפרידה של ברודי וג'ס...הללויה. אין בינהם שום דבר היום, זה לא הגבר לו היא נישאה ועדיף אולי באמת שיפרדו.
לשניהם מגיע להיות מאושרים, גם למייק !!

האמת..לא העליתי בדעתי שהקשר בין ברודי לקרי יעמיק עד כדי כך. נראה שעוד שניה הם עוברים לגור ביחד.
נראה טוב מדי מכדי שיהיה אמיתי. נראה לאן זה יתפתח.

ואגב..שוב, אין האזנות על הקו של ברודי??
מצד אחד אסטס רואה בו טרוריסט ורוצה לחסל אותו מצד שני אין יותר האזנות כפי שהיו בהתחלה? אין פה עקביות וחבל.
לצפיה ב-'הם מאזינים כשנוח להם'
הם מאזינים כשנוח להם
16/12/2012 | 17:03
148
או יותר נכון, כשנוח לבמאי..
העקביות עפה מהחלון ברגע שאבו נזיר הגיע לאמריקה..

אני באמת מקווה שמישהו אחר השנה יזכה בכל פרסי האמי וגלובוס הזהב (הם זכו שנה שעברה) כי השנה לא מגיע להם.

(טוב, אולי רק למורנה)
לצפיה ב-'אויש באמת...'
אויש באמת...
11/12/2012 | 08:33
775
אז ראיתי את הפרק שנמצא לתשלום של שבוע הבא...
כמה דברים"מפתיעים"
ובאמת שימו לב שיש פה ספויילרים !!!
מי שלא רוצה לדעת שלא יקרא.

אז מה מפתיע....

הם עושים שעדיין לא ברור אם עמיאל בצד שלנו או שלהם, נו .. מה לעשות...
הם מגלים שלאורי יש סרטן...
ואשתו של אורי חוזרת מחול ישר לידיים של הבן שלה ובעצם זה מעליב את אורי, שהיא חשבה על הבן שלה או לא
ואז בסוף הפרק רואים את עמיאל מספר לראש הארגון על החוברת ששלחו לו ועל המסר שהיה מוצפן בה ושראש הארגון ידע להיות מוכן שהם יחטפו עוד חייל...

נו באמת....
הם מנסים לייצר מתח בכח כזה...
זה מרגיש ככה
זה מרגיש כאילו מאקו  או מי שמפיק את הסדרה מנסים "לדחוף" מתח לסדרה,
שהנה נתנו לאורי סרטן (אל תדאגו רשמתי בפוסט הקודם מה יקרה לו עם זה)
ואז עמיאל, ומה הקטע עם עמיאל, ברגע שהם בחרו בו בתחילת הסדרה שהוא יהיה המרגל , ולא אף אחד אחר,
אז הם כבר הביעו דעה שהם הורגים את החופש היצירתי שלהם על מנת לעשות את "מה שנכון"
והרי לא הראו לנו את מה שהצפינו לו בחוברת בכוונה,
זה ב99.999999 בטוח שהיה רשום שם שהוא ייתן את הזמן והמקום לראש הארגון, על מנת שכאילו באמת יחטפו חייל ישראלי
אבל בעצם הם טומנים לארגון פח ולא להפך ואז עמיאל עשה בדיוק את מה שאמרו לו, ולא הפוך מזה.
כי הרי, 2 דברים, דבר ראשון למה שאם עמיאל מעביר לראש הארגון את החוברת אז שהוא ישב בחדר ויתרגם אותה קודם ?
ודבר שני גם זה אז למה שלא נראה את הישראלים מצפינים לו את המסר...
נו אז 2 דברים מאוד ברורים שהם כאילו מכניסים כדי לנסות לייצר מתח ולעבוד על הצופים
אבל הם עבדו על הצופים כבר 99999 פעמים לי לפחוט הם כבר הורידו את האמינות בהם...

כי את האמת שעמיאל בעצם עשה את מה שהוא היה אמור לעשות
יגלו כנראה בעוד 2 פרקים בשנייה האחרונה של העונה הזאתי, כי בפרק הבא הם כאילו באמת יחטפו את ינון
כמו שהם היו אמורים לחטוף מישהו
ואז הרי ינון למד את הכלא איך הוא נראה, איך הוא בנוי, ואיך לברוח משם, זה מה שהוא למד כל העונה
אז הם בנו על זה שינון יחטף
הם רוצים את זה.. וגם הם אמרו את זה לעמיאל
ואז בשנייה האחרונה של העונה עוד 2 פרקים יראו את אמיעל מעביר מסר שהוא אומר שהוא עשה בדיוק את מה שהם ביקשו
והעביר את המסר
ואז יראו את ינון בדיוק בורח מהכלא והולך להרוג את אבדאלה, או לא יודע כבר מה המשימה שלו
ואז תגמר העונה

אבל לא יודע
זה מרגיש כל כך חסר.....
כיאלו לוא קורה שם כלום
באמת תראו את הומלנד...
כי יש לחטופים הרבה מה ללמוד מהומלנד שלא פוחדים לעשות שחייל אמריקאי בוגד בארץ שלו (אבל באמת בוגד ולא בכאילו)
הם לא וויתרו על החופש האומנותי שלהם
ולא רק זה, מה שקורה שם בפרק אחד
לא קורה ב5 פרקים של חטופים....

אבל לא הכל שחור בחיים...
הסצנה שהבת של נמרוד בוכה שיש לו את הסיוטים עם המוסיקה ברק
והסצנה שאורי שובר את הפזל של העולם ....גם כן עם המוסיקה
זה 2 סצנות באמת.. באמת טובות....שאפילו מאוד רגשו אותי...

לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
10/12/2012 | 17:56
123
|דויד| אנו שמחים להכריז על פתיחתו מחדש של פורום ישראל ברוסית. לא משנה אם אתם עולים חדשים או ותיקים בוודאי תמצאו שם בית חם|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|דגל| אנו נכנסים לישורת האחרונה של תקופת הבחירות ואפשר כבר לראות את הקלפי באופק. פורום מפלגת התנועה מזמין אליו את כל תומכי המפלגה לדיונים, חדשות ועדכונים על הנעשה במפלגה.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'בלבלה'
בלבלה
10/12/2012 | 16:16
338
הסדרה מרתקת רק חבל שהרבה פעמים במהלך הצפיה יש תחושה של בלבול וחוסר התמצאות וזה פוגם בהנאת הצפיה שצריך לעצור ולעשות סדר בראש מי נגד מי.
לצפיה ב-'מזמינים אתכם לסרט לשחק באש!'
|תפוז|מזמינים אתכם לסרט לשחק באש!
09/12/2012 | 17:48
78
|שי| אנו שמחים להזמין אתכם לחגוג איתנו את יום הולדתו ה 16 של תפוז|!|

סביר להניח שלא יהיה ליצן או קוסם, נוותר גם על "חבילה עוברת". אף אחד לא יתבקש להכניס נר לבקבוק וגם נחסוך מכם להרים את תפוז על כיסא 16 פעמים ואחד לשנה הבאה (אחרי הכל, זה בטח כבד להרים כל כך הרבה גולשים!).

אז מה כן יהיה תהיה הקרנת גולשים חגיגית, מיוחדת וכיפית במיוחד לסרט האקשן החדש והמצויין של ברוס ויליס, "לשחק באש".

ג'רמי קולטון הוא כבאי שהיה עד לרצח שהתבצע ע"י מנהיג כנופייה. הוא נכנס לתוכנית להגנת עדים כדי שיוכל להעיד נגד האיש שהיה מטרה במשך זמן רב של קצין המשטרה מייק סילה (וויליס). כשחייה של החברה של ג'רמי בסכנה הוא מגייס את עזרתו של מנהיג הכנופייה היריבה ולוקח את החוק לידיו.

|*|פרטים נוספים והרשמה תוכלו למצוא ממש כאן|*|
לצפיה ב-'הומלנד - עונה 2 פרק 10 '
הומלנד - עונה 2 פרק 10
04/12/2012 | 17:08
14
560

[עוד שני פרקים לסיום העונה ]

אז ככה - נתחיל מהדבר הראשון הכי צפוי - התאונה!
ברגע שקארי נכנסה לאוטו והנייד ביד , ברור שהיא לא תתחיל בנסיעה לפני סיום השיחה - ומאחר וצילמו אותה נוהגת אני חיכיתי לבום.
זמן המסך בסדרה יקר - שניה אחת של שאננות ומשהו בדרך.
כבר קרה בסרטים אחרים - לא פעם צפוי ובמיוחד מהצד. ידוע מראש. היה עשוי יפה .

הזוגיות של ג'ס ובוריד מסריחה - תסלחו לי. הכל צביעות ביניהם. למה הם מחכים בדיוק?
מישהו שיגיד להם שאין ביניהם שומדבר אלא רק הילדים ?
הנה ג'ס פתחה בשיחה - ואז בדיוק אבו נזיר מתקשר, אחלה טיימינג
היא חמה על החבר של ברודי , מייק, ורק בו היא מעוניינת.
מאז שברודי חזר, עונה ראשונה, אין בהם שום משיכה והתלהבות להיות שוב ביחד. אף אחד מהם לא משדר לשני  כמיהה.... והוא, מצא את זה אצל קארי. נכון או לא נכון, זה לא משנה.

את הפרצוף האמיתי של ברודי אנחנו כבר רואים - קארי חשובה לו מספיק כדי להישבע על חייו של אייסה, להיות זה שהורג (ברכות?) את סגן הנשיא והוא בוטח בה, בקארי, יותר מאשר בכל אחד אחר.

סול - האיש הטוב שעושה מה שאומרים לו סיים לאכול חרא. מתעמת מול אסטיס שמוציא את כל הארס שלו.
GO FUCH YOURSELF
יש תכנית אב ודאר אדאל כרגע קשור אליה. הוא המפעיל העליון מעל אסטיס.

גלבז !!!! איך התגעגענו אליך מותק. מענין שהוא מגיע בדיוק כשקארי נלקחת (לא יודעת לומר אם יש קשר בין הדברים) ומאיפה בדיוק הוא שמע?
הוא אומר שהגיע כי שמע אבל אף אחד לא מנסה לברר מהיכן... מעניין אם יש קשר.

קווין - הוריד פרופיל - דאר אדאל נכנס במקומו.

בתקציר הפתיחה - מסתבר שזו קארי שביקשה לברר על קווין. לא זכרנו את זה (אני וגם יתר המגיבים כאן משבוע שעבר).

הילדים של ברודי- קצת יותר זמן מסך, קצת יותר לחשוף את השכבות העמוקות ונהסתרות יותר של המשפחה המזויפת והמתפוררת הזו.
עד שג'ס לא תתפס עם מייק - הסיפור הזה לא יגמר. הקטע שלו עם קארי לא יחשף.

ראיתי את הפרומו לפרק הבא, אבל מנועה מלהביע דיעה.

מי עוד ראה כבר?
מה אתם עוד חושבים?

זה לבינתיים....
עוד 2 פרקים לסוף .... בעסה.

לצפיה ב-' פרק הזוי מארץ ההזויים'
פרק הזוי מארץ ההזויים
04/12/2012 | 23:00
1
342
מה בדיוק חשבו התסריטאים עם כל החורים בעלילה:
נתחיל עם הסיור של ברודי בבית של וואלדן ,אין מצב פשוט אין מצב שהוא נכנס לחדר איפה שנמצא הפסמייקר ומוצא אותו במיידית וגם את הסיריאל .

אין יותר האזנות לקו של ברודי, הוא מדבר חופשי עם אבו נזיר ואף אחד לא יודע על זה או לפחות שיוכל להתעדכן איפה הוא נמצא לפי השיחה.

בסוף כשקארי צריכה לחכות לעזרה שתבוא לקחת אותה היא נכנסת לבד למחסן האפל הזה בלי סיוע מכל הצדדים אי אפשר לעשות פעולה כזו לבד, בחיים לא.

מה פתאום הסוכנות נותנת לברודי להכנס בלי בדיקה לבית של וואלדן לאחר שניטרלו אותו בפרקים הקודמים .

הסוד הכי גדול זה איך נתנו לאבו נזיר להכנס לאמריקה יש לי הרגשה לא טובה שהדאר אל סלאם הזה מעורב בענין ועדיין לא ממש הבנתי מה תפקידו בכח ולמה הם לא מתאמים כלום כל האירגונים האלו שום דבר אחד עם השני, הרי התברר שבספטמבר אילבן הרבה סוכנויות בטחון ידעו שעומד לקרות משהו גדול אבל לא היו מוכנות לשתף פעולה וקרה מה שקרה.
עוד דבר מעורר גיחוך איך אפשר להראות את קארי בפלפון איך יש שם קליטה בכלל במחסן הזה. הזוי כבר אמרתי
לצפיה ב-'מסכימה לגבי האזנות של ברודי גם לי היה מוזר '
מסכימה לגבי האזנות של ברודי גם לי היה מוזר
07/12/2012 | 10:09
126
הרי הוא כל הזמן בהאזנות. אגב, חשבתי שברודי יתקשר לסול שינסה לאתר את השיחה האחרונה שנעשתה לברודי וכך לאתר את אבו נזיר.
והקטע של קרי, להכנס לבד, ללא נשק וגיבוי לחפש את נזיר. אוף איתה.
לצפיה ב-'פרק טוב אבל בהחלט לא אמין!'
פרק טוב אבל בהחלט לא אמין!
05/12/2012 | 15:07
8
225
מספר נקודות בעייתיות (מעבר למה שכבר צוין):

ג'ס ומייק מתנשקים בסלון, מתגפפים, אף אחד לא רואה אותם, פתאום! הם שומעים את ידית הדלת.. זה ברודי! הוא חזר, בשניות הם מספיקים להתנתק אחד מהשניה, אבל ברגע שברודי אומר שתי מילים - כריס מגיע מ........ הספה.

הספה שהייתה מטר מג'ס וברודי כשהם התנשקו, והטלויזיה לא פעלה אפילו. דיינה מגיחה מעבר לפינה במהירות האור גם כן.
האם כריס הפך לדמות כל כך שולית שאשכרה לא איכפת להם אם הוא בחדר או לא?

נמשיך הלאה - ברודי וג'ס מתחילים לדבר, ג'ס מזכירה את קרי והופ! נכון, קרי מתקשרת לברודי שמנפנף באלגנטיות את אשתו והולך לשוחח מחוץ לדלת איפה שאין אף אחד (כרגע) ובכלל לא נראה עצבני מזה שאשתו יודעת.
התאונה כמו שפפריקה כתבה הייתה יותר צפויה מ"הסוף המותח".

עכשיו, כריס, נער מתבגר, כלוא בדירת יוקרה עם מסכים ענקיים בכל חדר (הוא בעצמו אמר) והוא מעדיף לשחק קלפים..

דיינה בינתיים נראית יותר ויותר כמו החיקוי שעשו עליה, משחקת יותר עם השרוולים של החולצה.. אני כבר לא יכולה לראות אותה אותו דבר מאז הסרטון ההוא..

אבל אני מתרחקת מהנושא, כן, ברודי וחוסר אמינות - זוכרים את עונה ראשונה? זו שהייתה יחסית אמינה?
מה היה לנו שם:
אבו נזיר ראש ארגון פשע מטורף, יש לו מלא אנשים שעושים בשבילו הכל, אם הוא רוצה לדבר עם ברודי אז חוטפים את ברודי ושמים אותו מול מסך.
מה היה לנו אתמול?
אבו נזיר (סליחה, איבדנו את תואר הכבוד, רק נזיר) מתקשר בעצמו לברודי אחרי שחטפו עבורו (אני מקווה) את קרי, ומשוחח חופשי כאילו לא מאזינים בעולם לטלפונים
רגע, בעצם לא מאזינים.
ברודי מרגיש חופשי לצאת מהחדר, לעבור על פני השומרים שלא היו שם סצינה קודמת, ללכת 2 מטר משם ולצרוח חופשי "נזיר!!! נזיר!!!!"
למה אנשי גרילה חמושים לא שעטו במורד המסדרון אני לא יודעת, אבל במקומם הגיח כריס עם השורה האלמותית שלו "אבא רוצה לסיים את משחק הקלפים" (משובח) וברודי, אולי כי הוא לא רוצה לסיים את המשחק או כי הוא ראה במפתיע את חברו הותיק נזירוש מעדיף להסתלק משם.

הקטע עם קוצב הלב דווקא היה מחוכם ומגניב, דרך מתוחכמת להרוג מישהו וגם להשתמש בברודי, אני מסכימה עם חוסר האבטחה המשווע בבית שלו והעובדה שברודי לא חוזר מהשרותים במשך חצי שעה ואף אחד לא בודק (פעם אחרונה שזה קרה הוא לבש חגורת נפץ)

הבעיה שלי היא עם קרי - כל הקריירה שלך חיפשת את אבו נזיר, עכשיו הוא כאן! את אמורה להיות סופר דופר אולטרא מאושרת! ואת בוחרת רק לברבר על ברודי?
זו הקריירה שלך! פגשת את מושא המחקר שלך, את מי שדרפת שנים! קצת יותר התלהבות בבקשה.
זה היה ברור מאוד שברגע שסול אומר לה "שבי וחכי לנו כאן" זה האור הירוק בשבילה לברוח בחזרה למחסן, כי עכשיו שהיא חמושה בחתיכת ברזל היא יכולה לערוף את ראש הנחש..
כי.. אממ.. אין שם שמירה, זה רק ראש ארגון פשע, הגיוני שאין שם אף אחד!!

וכמו שאמרתי, הסיום במתח היה מאוד צפוי אבל לא רע!

לצפיה ב-'אהבתי את הביקורתיות והציניות פה ושם'
אהבתי את הביקורתיות והציניות פה ושם
05/12/2012 | 19:14
4
146

בלי קשר שחיכיתי לתגובה שלך

לגבי השיחה של נזיר וקארי, רציתי לכתוב עליה למעלה ועכשיו נזכרת ששכחתי:
השיחה היא, לדעתי, השתקפות מסויימת של העולם המערבי מול הטרור.
אחד מול השני , לאו דווקא אמריקאים מול בן לאדן או הישראלים מול הפלסטינים או איראן.
כל אחד נתן את הסיבות שלו, והשכילו (התסריטאים) להכניס לנזיר את המשפט המתיחס לנקמה לדורי דורות. זו צורת החשיבה של הערבים/ האיסלם וכמובן שחבל שכך. הם נמנעים מלהתקדם קדימה ונשארים מבוצרים במקומם ובדעתם.
זה הקטע היחיד שהיה בו משהו מעבר לפרק ולאמנטליות ( יעני חורים בגבינה כמו אמנטל) ששררה בו. הקטע עם המסדרון היה הזוי. חצי העולם חרש.
לצפיה ב-'חן חן ולגבי מה שכתבת:'
חן חן ולגבי מה שכתבת:
05/12/2012 | 22:03
1
109
אני מסכימה, זה באמת היה קטע חשוב
והיה חשוב שקרי ענתה לו באותו במטבע כשהוא התחיל לתאר לה משפחה ערבית טבוחה - וזה נכון, חייבים לענות לטיעון שכזה אחרת זה ניצחון טכני..

אהבתי גם את העובדה שהיא התנגדה למים שהוא הציע, שהיא זרקה לו בחזרה לפנים את העובדה שהיא רואה דרך השיטות שלו..

מה שפחות אהבתי זה את ביסוס סדרת הקיטש החדשה "כולם אוהבים את ברודי"

אני רואה בראש את הפרומו לסדרה:
(פרצופים מחייכים ברקע)
"קרי אוהבת את ברודי!"
"נזיר אוהב את ברודי"
"ג'ס כבר לא את ברודי"

(ברודי עושה תנועה מגושמת עם הכתפיים של "מה אני אעשה?")

ואז כולם ביחד זורקים לפח את העובדה שהוא ניסה לפוצץ את הקבינט, והולכים לפזז בשדות.

באמת פרק אמנטלי.
לצפיה ב-'הקטע עם המים היה מפתיע עבורי כי ברגע הראשון'
הקטע עם המים היה מפתיע עבורי כי ברגע הראשון
07/12/2012 | 08:08
110
אנחנו פשוט צמאים. אחרי תאונה אחרי עינוי נפשי והלם.
זו המחשבה הראשונה שלי.
כשהיא סרבה הבנתי למה:
- אנחנו לא ניפול בפח של החוטף שמציע מים כדי למצוא חן בעיני הנחטף.
- ואנחנו לא רוצים למות בגלל שלוק אחד רעיל. (הוא שתה, הכל בסדר. וואלק יופי).

לצפיה ב-'בקשר לשיחה של קארי עם אבו נזיר '
בקשר לשיחה של קארי עם אבו נזיר
06/12/2012 | 19:02
1
118
יש איזה רפרנס ל9/11 לדעתי , אנחנו נהרוס אתכם ויהי מה זה יקח דור או שני דורות או כמה מאות שנים אבל נהרוס אתכם.
מדובר פה בקנאה של האיסלאם הקיצוני במערב כמו שאמרת, אם אי אפשר לשתף פעולה אז נהרוס אתכם זוהי בעצם היתה גם המחשבה של היטלר בסוף המלחמה, אתם, הגרמנים לא ראויים לאדם כמוני ולכן אתם כולכם תושמדו זה יגיע לכם.
מעין התנהגות של ילד קטן שבועט בכל הצעצועים כי אמא לא מוכנה לקנות לו חדש.
ומה אומרת קארי : אתה פשוט טרוריסט בלי להבין מהיכן זה מגיע בכלל.
לצפיה ב-'הקטע הנוסף גם, הוא שהציבור המוסלמי/ערבי'
הקטע הנוסף גם, הוא שהציבור המוסלמי/ערבי
07/12/2012 | 08:11
99
במדינות האלו, לא תמיד נחשף למערב כמו שהוא באמת.
זה כמו שלסינים אין גישה לפייסבוק או לגוגל דוקס.
במקרה של המדינות האיסלמיות הקרובות אלינו ומזרחה מאיתנו, לציבור הפשוט אין מושג מה שקורה במערב והם בולעים כל מה שהשלטון מאכיל אותם ומאפשר להם להבין. הסטה כבר אמרנו ?
לצפיה ב-'איזה חיקוי במה מדובר וכמובן '
איזה חיקוי במה מדובר וכמובן
06/12/2012 | 00:51
2
187
לגבי דיינה היא באמת שחקנית טובה אבל הקטעים שנותנים לה איומים ונמאס כבר לראות את הגבות שלה מתכוצות כל פעם כשהיא מרוגזת רק חסר שתגיד וואטאבר מזל שיש כפתור FF ככה אני עושה כשהיא מופיעה הקטעים של כל המתבגרים האלו לא לענין בכלל .
קראתי באיזה מקום שההפקות הגדולות חייבות להכניס טינאייג'רים כדי לפנות גם לפלח האוכלוסיה הזה,  לכותבים אין מלה בנושא זה ככה זה  כמעט ברוב הסדרות האמריקאיות הגדולות.
אהבתי (שכחתי לציין) את השיחה בין סול לדר אמאל או מה שלא יהיה השם שלו במסעדה הקטנה .
ועוד משהו ששכחתי לציין זה שקארי נכנסת למצבים דומים מאד לשל ג'ק באואר ב-24 חוטפים אותה מתעללים בה ואחרי עשרים דקות משחררים כאילו כלום.
לצפיה ב-'החיקוי שעשו בסטרדיי נייט לייב'
החיקוי שעשו בסטרדיי נייט לייב
06/12/2012 | 01:00
1
145
יש כאן קישור לפרק השלם:

http://www.watchsaturdaynight.net/season-38/episod...

הקטע המדובר בדקה : 17:30
(תריצי עד לשם)
לצפיה ב-'אוקי תודה '
אוקי תודה
06/12/2012 | 19:04
93
לא הצחיק אותי סורי ,הסדרה צעירה מדי עדיין לחיקויים .
לצפיה ב-'ועוד משהו קטן'
ועוד משהו קטן
06/12/2012 | 00:34
1
181
הקטע עם דיינה ופין?

מיותר כל כך!
הרגשתי שבכוונה מושכים זמן
אשכרה נשארו עליהם עם המצלמה כשהם סתם שוכבים על כיסאות נוח
זה לא קידם את העלילה
זה לא קידם את המיני עלילה ביניהם
זה היה סתם

ולגבי גאלבז
לא אמרו שהוא גוסס?
ועכשיו הוא מגיח משום מקום עם יד מקובעת?
זה מרגיש לי כאילו השחקן לא היה זמין לתקופה מסויימת אז המציאו תירוץ להוציא אותו.

אבל כשהוא כאן, אני שמחה שהוא חזר, הוא תפס את משבצת הבלש הלבנבן החתיך ועכשיו יש שניים באותה משבצת! הוא וקווין
אז הנה - תילחמו על המשבצת... חולצות לא חובה.
לצפיה ב-'שני דברים על גלבז'
שני דברים על גלבז
06/12/2012 | 20:36
152
1. משהו מסריח עם ההגעה שלו מישום מקום…
2. הוא פחות חתיך, יותר הילד הטוב…

אבל עם עוד שני פרקים, לא יהיו התפתחויות סוערות לדעתי.
לצפיה ב-'טוב, אהבתי את הפרק'
טוב, אהבתי את הפרק
07/12/2012 | 10:07
154
היה קצת פחות מתח כי מתחיל להיות קצת קיצ'י לפעמים.
הופתעתי מברודי עם סגן הנשיא, אבל.. מגיע לו.
אהבתי את זה שברודי נלחם על קרי וההתקרבות שלהם.
כבר מזמן הוא ואשתו זה לא. נראה שהיא ומייק יותר מתאים.
הקטעים עם דיינה ופין מיותרים מצד שני כשמראים אותם אני אוהבת את האופי הבועט שלה. את הבגרות שלה להסביר לילדונצ'יק שמה שהיה לא יכול להמשך כי זה נגמר ביחד עם מעשה השטות שלו.
יש לי בת בגילה ואני מאד אוהבת את הבגרות שדיינה מגלה.
מאיפה גלבז צץ פתאום לא ברור. אולי אנחנו סתם חשדניים שפתאום הוא הופיע ואולי לא קשור לכלום, נגלה בהמשך.
קווין, אולי רע אבל עדין חתיך חבל"ז. מדאיג שהוא ואסטס עדין באותה תוכנית להמשיך לחסל את ברודי.
סול, ביאס אותי הסוף שלקחו אותו, הייתי בטוחה שהוא יברח, כאילו ברור שאסטס רוצה לחסל גם אותו. מקווה שלא יעלימו לנו את סול לצמיתות.

וזהו ? 2 פרקים ? באסה !!

שבת שלום :)
לצפיה ב-'מתנצלת על ההיעדרות '
מתנצלת על ההיעדרות
04/12/2012 | 23:37
3
319
המחשב שלי שבק חיים ביום חמישי ורק היום הוא חזר מתיקון!

(וגם הייתי עם וירוס לא סימפטי בעליל כמה ימים..)

הולכת לראות את הפרק החדש!
לצפיה ב-'היית חסרה לי '
היית חסרה לי
05/12/2012 | 19:18
2
86
לצפיה ב-' נחשי איפה אני עכשיו?'
נחשי איפה אני עכשיו?
06/12/2012 | 00:27
1
158
כן, כן, באתר האהוב עלינו
מחפשת תחפושת לפורים

(כן, עכשיו, שהכל בהנחה אחרי האלווין)
לצפיה ב-'הזכרת לי משהו שלא עשיתי '
הזכרת לי משהו שלא עשיתי
06/12/2012 | 07:38
138
חיפוש תחפושת מסויימת ושליחת אליך... (האחרון יקרה היום /מחר)
לצפיה ב-'שאלות על חטופים'
שאלות על חטופים
06/12/2012 | 00:43
4
798
ללא מענה
מי יודע?
לצפיה ב-'עטר והכספים'
עטר והכספים
04/12/2012 | 23:18
1
840
שאלה - כשעטר שילם למוסטפא ואחותו של ג'מאל -באיזה טענה הוא עשה את זה? מה הוא אמר למשפחה של ג'מאל? הרי סיפור המשת"פ היה סוד
לצפיה ב-'לא אמרו למיטב זכרוני..'
לא אמרו למיטב זכרוני..
06/12/2012 | 17:45
349
לצפיה ב-'איך קוראים לשחקן שמגלם את זאב?'
איך קוראים לשחקן שמגלם את זאב?
04/12/2012 | 20:46
490
לצפיה ב-'חטופים פרק 10'
חטופים פרק 10
04/12/2012 | 13:50
981
מישהו יודע את התשובה איך עוברים לאותיות כ-ס
לצפיה ב-'שלא תגידו שלא אמרתי + תאוריה לסוף עונה'
שלא תגידו שלא אמרתי + תאוריה לסוף עונה
06/12/2012 | 00:34
1
949
אוקי, אז קודם כל שלא תגידו שלא אמרתי מהפרק הראשון איך העונה הזאתי תלך אז בבקשה :

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

עכשיו בקשר לאיך שהעונה תגמר לפי דעתי + ביקורת.
נתחיל עם הביקורת
ושימו לב יהיו פה ספויילרים. + ספויילרים בפוטנציה.

חטופים באמת התחילה נהדר עם הסימני שאלה של מי מה ואיך, ואני מאמין שההפקה למרות שבחרה בדרך
הכי בנאלית, הכי ברורה, והכי מצופה שהיתה, בלב שלה היתה רוצה לעשות את אבדאלה בתור המחבל,
אבל בפרקים האחרונים הם טיפה מורחים את זה, כל מה שקורה ב5 פרקים של חטופים קורה בפרק אחד של הומלנד. זה בלי קשר.
אבל הם כל כך לא מקדמים את העלילה, בגלל שזה מדינה קטנה ו"כולם" מדברים על הסדרה הם מקדמים כל פעם את הסיפור בטיפה.
וזה מבחינתי זלזול בצופים , נכון זה לעשות כסף אבל עדיין אני מרגיש טיפה מרומה מזה..
חוץ מזה, השחקנים הטובים באמת, (עמיאל, וג'מאל) בקושי יש להם זמן במה, ולשחקנים היותר טובים יש הרבה יותר זמן במה, זה גם כן פחוט אהבתי
אבל כן הם מצליחים לשמור על מתח בסיפור ומצליחים לשמר את האווירה שלו ולא לגלוש לאופרת סבון שזה מאוד קשה לעשות זה כתיבה מאוד דקדקנית שהרבה אנשים צריכים לעבור עליה.
לפי דעתי הם היו צריכים לעשות הרבה יותר בעונה, כי זה מרגיש טיפה עונה שלמה הולכת על לגלות את הסוד שעמיאל הוא המרגל, ובואו נלך להוציא אותו משם, עם אשתו... או שנסבך טיפה את העלילה
בסיבוך שיפתר בעוד עונה... כאילו, לא יודע מרגיש כאילו הם לא עושים מספיק דברים .. לא מכניסים דברים חדשים לסיפור.. לא מקדמים אותו לשום מקום אלא רק בצעדים קטנים למשהו גלובלי כזה...
לא משנה..

בכל מקרה מה לפי דעתי יקרה (+ספויילרים) !!!!

טוב אז לעונה הקודמת היו 10 פרקים לזאתי יהיו קצט יותר
הרגשה שלי שיהיו בין 12, ל14 פרקים. והפרק האחרון יהיה כפול (יום אחרי יום) עם בערך , 50000000000 פרסומות באמצע שלו.
קיצור של הפרק של יום שני + הפרק של יום שני הבא... הם מגלים את הדרך שבה העבירו לג'מאל קודים דרך החוברות חשבון,
ומחליטים להעביר לעמיאל, מסר מוצפן שהם באים לחלץ אותו, מכיוון שבכל הסדרה יש רק לנורית (כמה נוח.............!!!!!!!!) דרכון זר
הם מחליטים לעבוד על אורי ובזמן שנמרוד לוקח אותו לבית חולים  הם הולכים לנורית שגם ככה מרגישה חרא עם עצמה שלא עשתה כלום לאורי, ומשכעים אותה
ללכת לסוריה לדמסק לאיזה כפר שם לשים בבית מלון את החוברת המוצפנת.
ואז יש מתח שאורי מגלה על זה הוא רץ לעצור אותה הוא לא מספיק.. בלה בלה בלה....היא נוסעת בסוף הפרק של שבוע הבא...אורי רב עם נמרוד שבגד בו...
הוא עושה את הבדיקה, בבית חולים לבדוק אם יש לו גידולים סרטניים או לא יודע מה.. משהו רע...
כמובן שלא אומרים בפרק מה יש לו או אין לו, אבל לפי איך שהסדרה הזאתי הולכת יתברר שיהיה לו חשד למשהו וירצו לבדוק את זה לעומק,
או שיגלו שיש לו משהו רע, אבל אל תדאגו הוא יתגבר על זה עם טיפולים שהוא יעשה בעונה הבאה. הם סתם הכניסו את זה כדי שיהיה למה לצפות לעונה הבאה.
בפרק שיקרינו עוד 3 שבועות .. ויהיה זמין באתר במאקו מיום שני הקרוב בלילה... נורית תלך ותשים את החוברת במלון ועמיאל יראה את החוברת,
בדיוק שעמיאל לוקח אותה אבדאלה בא אליו עם עוד כמה חברה לסגור עליו , ו"לתפוס אותו על חם" (רואים את זה בבקרוב שבסןף של הפרק הבא)
עכשיו נכון, לא יודעים אם בבקרוב אבדאלה בא לסגור על נורית, או על אמיעל, זה לא הגיוני שהוא יבוא לנורית, בגלל שאז הפקיד לא היה מתקשר לאבדאלה
אבדאלה אמר לפקיד שרק אם הבחור יגיע לחדר שיתקשר אליו.
אז קודם כל ספווילר אחד שמאגו הרסו לנו בטריילר זה ששום דבר לא קורה לנורית, היא תחזור הביתה כנראה שאורי יהיה או ביית חולים, או יצא למבצע ביחד עם נמרוד...להחזיר את עמיאל.
ואז יהיה מלא דרמה כמו שיש כל הזמן בסדרה הזאתי ..
הפרק הבא (זה שבעוד 3 פרקים שמראים את הבקרוב) כנראה יגמר בזה שאבדאלה סוגר על עמיאל, רואה אותו עמיאל רואה אותו וזהו וככה יגמר הפרק בבקרוב כזה
ואז יתחיל כנראה אחרי זה הפרק סיום הכפול או הרגיל של העונה.
שבו לפי דעתי, עמיאל יראה לאבדאלה שזה רק ספרי מתמטיקה שזה שום דבר, ואבדאלה לא אכפט לו, הוא ייקח את עמיאל, ויחטוף אותו ישים אותו בצינוק באותו החדר שבו החזיקו אותו כל הזמן
באותו הזמן יתארגנו בו למבצע יהודה לצאת להציל את עמיאל, בשיא המתח כמובן הכח שיורקב מיוני, אבל גם נמקוד יצטרף אליו ועוד כמה ניצבים שלא יהיה להם אפילו שמות... ילכו להוציא את עמיאל
בזמן הזה כנראה גם אבדאלה יילך להציק קצט ללילה (או איך שקוראים לאשתו של עמיאל) ... ואז אבא שלה יראה במקרה שלאבדאלה לא היה שום חומר על עמיאל, אלא רק ספרי לימוד, וילך להוציא את עמיאל בעצמו
או שנמרוד ואורי ילכו להוציא אותו... בשנייה האחרונה לפני שאבדאלה תופש את לילה, ינון יכנס וינקום את אבא שלו שהכינו לנו את זה כבר מתחילת הסדרה ... יהרוג את אבדאלה,
לילה ועמיאל יהיו ביחד הוא יספר  לה את האמת.. יספר לכולם את האמת... אבל הילד של אבדאלה לא ירצה לבוא לישראל, הוא ישאר שם, ביחד עם אבא של לילה ...
וזהו, ואז יהיה איזה סקרין שוטים של עיתונים כאלה שהארגון ילדי האיסלם או איך שקוראים לו התפרק, ושאמיעל חזר הביתה במבצע סודי של צה"ל, ואז יש 2 מצבים
או שהם בונים על עוד עונה , או שלא.
אני אישית חושב שהם לא בונים על עוד עונה.
במקרה שהם לא בונים על עוד אחת... אורי, כנראה ימות מהמחלה שלו, בזמן שהוא אומר לנורית שהוא אוהב אותה... (כי זה משולש אהבה בינו לבין נורית לבין סנדי בר, והדרך הכי קלה לפתור משולש אהבה היא להרוג את אחת הדמויות במשולש.. זה הדרך הכי קלה לפתור את זה)
אם הם כן בונים או סתם רוצים לתת סוף פתוח כזה... אז אורי ילך לבית חולים לבדיקות, ייפרד מנורית ויעבור לסנדי.
האמת אין לי את השמץ של מושג מאיפה ייקחו את זה מפה
הם יכניסו איזה טוויסט מטומטם כזה, משהו בסגנון שהסיבה העיקרית של מבצע יהודה היתה כי ינון בעצם עזר לילדי האיסלאם ולא בגד בהם.. ושהכל היה מתוכנן ..
או שטות כזאתי שתבנה לנו רעיון לעוד עונה... שלמה כזאתי מלאה בתהפוכות..
רגע
אז בסוף זה כן טיפה אופרת סבון לא ?

לצפיה ב-' לסוף עונה של חטופים מעליי'
לסוף עונה של חטופים מעליי
06/12/2012 | 00:40
611
ותיקראו, הודעה מעולה!
לצפיה ב-'פינות בפורום '
פינות בפורום
06/12/2012 | 00:39
133
מכיוון שאנחנו בעיקר כותבים על פרקי השבוע, חשבתי להרחיב קצת את הפעילות ולהוסיף פינות/טורים

מי רוצה להיות אחראי על הפינות הבאות:

הומלנד:
- פינת השחקן המגניב - כל פעם שחקן/שחקנית אחרים - היסטוריה קולנועית, מידע אישי, תמונות, תוכניות לעתיד, המלצות לדברים שעשו
- פינת התאוריה המגניבה - העלאת תאוריה שונה לגבי הסדרה ופיתוח דיון עליה

חטופים:
- הפרק השבועי של חטופים - דעות וניתוח הפרק
- משחק החקירה של חטופים - טיפים ותשובות לשאלות
- מידע על השחקנים, כל פעם שחקן אחר, מה הוא עשה, מי הוא ומה הוא מתכנן

יש לכם רעיונות לדברים אחרים שהייתם רוצים לעשות בפורום?
שרשרו להודעה זו!

לצפיה ב-'מזמינים אתכם לסרט ג'ק ריצ'ר'
|תפוז|מזמינים אתכם לסרט ג'ק ריצ'ר
02/12/2012 | 18:44
1
53
לכבוד יום הולדתו של תפוז, אנו מתכננים מסיבת הפתעה קולנועית במיוחד!
לא הזמנו קוסם, גם לא ליצן ולא תיאטרון בובות. אז את מי כן תוכלו לראות שם? איזה שחקן אחד בשם טום קרוז, מכירים?

כשאקדוחן לוקח חיים של חמישה אנשים בשש יריות, כל הראיות מצביעות אל החשוד במעצר. בחקירה, לחשוד מוצע טיפ בודד: "תפוס את ג'ק ריצ'ר!"
כך מתחיל מרדף יוצא דופן לגילוי האמת, המציב את ג'ק ריצ'ר מול אויב לא צפוי, בעל כישורי אלימות וסוד כמוס.

אנו שמחים להזמין אתכם לחגוג יחד איתנו את יום ההולדת של תפוז בהקרנה חגיגית ומיוחדת של הסרט המצויין ג'ק ריצ'ר

|*|לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן|*|
פורומים חדשים ב|תפוז|
03/12/2012 | 18:47
82
|בית| את עמוד הבית החדש שלנו כבר ראיתם?
כל הפרטים על העמוד החדש שיגרום לכם להרגיש כמו בבית:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

|*| בשביל חלקינו דבש זה משהו שאוכלים ונתקלים בו רק בראש השנה, אבל יש אנשים שדבורים ודבש בשבילם הם דרך חיים|!| אם גם אתם דבוראים בנשמה, אתם מוזמנים לפורום החדש, פורום דבוראות ודבש

|תו| פורום אייל גולן קורא לך קורא לכם!
עם שופטים חדשים כמו גל אוחובסקי ודודו אהרון, אתם לא רוצים להחמיץ את העונה החדשה של התוכנית המצליחה! זה המקום לדבר על התוכנית וכל מה שמסביב!

|טי-וי| אם אתם מפחדים מזומבים באותה מידה כמו שאתם מתעניינים בהם אז כנראה גם גם אתם כבר המתמכרתם לסדרה המצויינת המתים המהלכים ובוודאי תשמחו לשמוע שיש לה עכשיו גם פורום|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|תפוז| אנו שמחים לפתוח את פורום אורו-גינקולוגיה בניהולו של ד"ר דוד גורדון. זה המקום לשאול  כל מה שמעניין אתכן בנוגע לנושאים גינקולוגיים ואורו-גינקולוגיים:
צניחת רחם ושלפוחית שתן, דליפת שתן, דחיפות ותכיפות במתן שתן וניתוחים גינקלוגיים.ניתוחים היסטרוסקופיים ולפרוסקופיים ועוד...

|קדימה| לפעמים גם אם מוקפים בהרבה אנשים מסביב, זה לא אומר שלא מרגישים בודדים. אבל לפעמים גם אם אתם בודדים זה לא אומר שאתם צריכים להיות לבד.
פורום בודדים אבל ביחד הוא המקום למצוא תמיכה ולהתמודד עם הבדידות.

לצפיה ב-'הסבר לחטופים פרק 8'
הסבר לחטופים פרק 8
27/11/2012 | 00:11
12
1022
לא ממש הבנתי את כל העסק עם ג'מאל... מישהו יכול לפשט לי את הדברים?
לצפיה ב-'מצטרף'
מצטרף
27/11/2012 | 11:33
9
567
למה בהתחלה של הפרק האישההאמרה שהרגוהאת "שניהם"? את ג'מאל לא הרגו...
לצפיה ב-'ג'מאל נתפס על חם מבריח נשק'
ג'מאל נתפס על חם מבריח נשק
27/11/2012 | 15:17
8
682
אחיו או בעלה של האשה נהרג בהיתקלות ואילו ג'אמל קיבל אופציה לעבוד עם המוסד למשך 10 שנים בסוריה במקום מאסר של 30 שנה על בגידה והברחת נשק.
לצפיה ב-'אה אוקיי'
אה אוקיי
27/11/2012 | 15:20
4
448
חשבתי בהתחלה שהוא כבר היה מסוריה ולא הבנתי למה בגידה... קיצר סתם בלבלה מיותרת.
לצפיה ב-'ולמה היא אמרה שראתה שתי גופות?'
ולמה היא אמרה שראתה שתי גופות?
27/11/2012 | 16:33
3
463
ולגבי השאלה שלי?
לצפיה ב-'כנראה שהראו לה גופה מזוייפת'
כנראה שהראו לה גופה מזוייפת
27/11/2012 | 17:56
2
416
כמו שהראו את הגופה של עמיאל...
לצפיה ב-'אז היא לא ידעה/יודעת שג'מאל חי?'
אז היא לא ידעה/יודעת שג'מאל חי?
27/11/2012 | 18:46
1
269
לצפיה ב-'לפחות לפי מה שזה נראה בינתיים'
לפחות לפי מה שזה נראה בינתיים
27/11/2012 | 20:26
242
לצפיה ב-'בגידה במי? איזה צד? '
בגידה במי? איזה צד?
01/12/2012 | 02:14
2
303
ולמה ג'מאל נשאר בסוריה לא הבנתי, למרות השבויים שלנו.

פרק לא מובן כל כך, דווקא במוקד הכי החם של כל הסדרה אולי.
לצפיה ב-'הוא ערבי ישראלי שהבריח נשק והיה במגע'
הוא ערבי ישראלי שהבריח נשק והיה במגע
01/12/2012 | 07:52
1
366
עם הסורים. אפשר היה להעמיד לדין על בגידה בישראל.
לדעתי היא נשאר בסוריה כדי לפקח על השבויים ולספק מידע אודותיהם
לצפיה ב-'אוקי, הבנתי. תודה רבה.. '
אוקי, הבנתי. תודה רבה..
01/12/2012 | 13:26
222
סוף סוף משהו מתחיל להתבהר בפרק הזה.

תודה.
לצפיה ב-'יש כאן מישהו שקשור למאקו/ערוץ 2? כנסו רגע.. '
יש כאן מישהו שקשור למאקו/ערוץ 2? כנסו רגע..
29/11/2012 | 04:47
453
בהתחלה דיי פקפקתי בסדרה הזאת אבל היא מתבררת כמעניינת ומאוד מגרה את אלה שבאמת נכנסים לזה, תקשיבו אם מישהו יכול להעביר הודעה להפקה/מאקו/ערוץ 2, ואני כותב את זה כי ראיתי פשוט שהפורום הזה קשור לאתר הרשמי, אז אולי יש תקוה.
תחזירו את מתכונת 2 הפרקים בשבוע, פרק אחד זה מעט מדי, אחרי הומלנד אני פחות עוקב עוד לא התחלתי לראות, אבל אני אומר לכם- פרק אחד ביום שני ופרק אחד ביום חמישי/מוצ"ש, זה האידיאל בשביל הסדרה הזאת.
פרק 8 היה מעולה.
אני בכל פרק שואל את עצמי אם זה מה שהלך עם רון ארד ואפילו אחוז קלוש מהדברים שבינתיים הצגתם לנו עם "עמיאל".
מדהים איך מתחת לאף קורים כל מיני דברים.
לצפיה ב-'ואגב, מה אתם חושבים שיש לאורי?'
ואגב, מה אתם חושבים שיש לאורי?
01/12/2012 | 02:16
421
הוא לא סתם אמר לנורית שהוא לא רוצה להיקבר.  רגע לפני הסצנה הזאת הראו את הסצנה שהרופא מקבל את תוצאות הבדיקות.. וזה לא נראה טוב.
לצפיה ב-'הסבר בבקשה להומלנד עונה 2 פרק 9 (החדש'
הסבר בבקשה להומלנד עונה 2 פרק 9 (החדש
27/11/2012 | 16:34
4
404
למה פתאום החליטו לפרוץ לדירה של קווין? (מתי הודיעו על זה או חשדו..??)
והקטע של הסוף שברודי נכנס למכונית והנהג היה קווין והוא הוציא אקדח וכוון אליו ואז אסטס ביטל את זה, למה הם רצו להרוג אותו? ובשביל מי קווין עובד? אסטס יודע מזה שהוא עובד עם עוד מישהו-נכון?
לצפיה ב-'אז ככה: '
אז ככה:
27/11/2012 | 21:41
278
צפיתי בפרק ללא תרגום - ואלו התובנות שלי:

לא ידוע אם וירג'יל והסגן שלו יזמו או שסול הפעיל אותם (בהמשך לפתק שוירג'יל נתן לסול) - כדי לברר מה הקטע של קווין- אולי חשדו בו באמת עד כה.
במילים אחרות - מישהו חשד בו, לדעתי לא הוסבר איך ולמה.
הצורה שבה זה נעשה גם גרם לנו להיות מופתעים.
אם זכור לי נכון, ואני חושבת שאכן זכור לי נכון, לא ציינו עד כה את שמו הפרטים של קווין. ולכן - זה היה הבסיס לטוויסט בשיחה בין סול לשוטרת שפתאום אתה מבין כצופה על מי מדובר.
זה היה מעולה!

רצו להרוג אותו כי קיבלו את האינפורמציה שהיו צריכים.
מאחר ואבו נזיר לא נתפס, ברודי עדיין חושב להם ומהווה כלי לתפיסת אבו נזיר.

קווין עובד תחת דרגים גבוהים יותר ב CIA - לא ברור עדיין מי מפעיל את מי.
בסופו של דבר גם מעל אסטיס יש מישהו...
מישהו תמיד מדווח למישו - תמיד יש היררכיה.

כן - אסטיס יודע.

לצפיה ב-'ההסבר שלי '
ההסבר שלי
27/11/2012 | 22:29
1
226
כמובן תומכת במה שפפריקה כתבה

קווין ממה שנאמר בפרק הוא בנגזרת של השירותים החשאיים - הבלאק אופס (black ops) - או "מבצעים שחורים" בתרגום לעברית
מדובר בסוכנים בדרך כלל עם הכשרה כמתנקשים, מרגלים, בדרך כלל הם חיילים שעברו לבלאק אופס (להסתנן לארץ זרה, לרצוח את המנהיג, דברים כאלה)

אני חושבת שסול חשד בו בגלל הקטע שהיה עם ברודי בחדר חקירות (שקווין דקר אותו ביד) - זה לא אופייני לאנליסט (אדם שמאפיין פושעים בדרך כלל מול מחשב..) וגם קור הרוח שהוא הפגין היה חריג, אז כנראה מה שקרה זה שסול קלט שהוא לא בדיוק אנליסט וביקש מטווידלדי וטווידלדם לחקור אותו והם גילו שהוא אכן סוכן חשאי..

מה שקרה באוטו, קווין קיבל פקודה לחסל את ברודי ברגע שתופסים את נזיר (בטח כדי שהסיפור לא יהפוך לשערוריה תדמיתית "הסיאייאיי נתן לטרוריסט להסתובב חופשי") וכמובן למזער נזקים עתידיים

ברגע שגילו שנזיר לא שם ביטלו את החיסול של ברודי.
לצפיה ב-' חחחח אהבתי את'
חחחח אהבתי את
28/11/2012 | 20:09
143
טווידלדי וטווידלדם
לצפיה ב-'אהבתי מאוד את הפרק....'
אהבתי מאוד את הפרק....
02/12/2012 | 22:17
102
וגם לא הבנתי איך פתאום קווין הופך לחשוד, אבל איך שהפרק התקדם הבנתי שיש עוד דברים ואנשים הרבה יותר גדולים ב CIA שמנהלים את העניינים .

עכשיו סול יצטרך לחפור יותר עמוק כדי להבין מה בדיוק הולך שם. והחבורה של נזיר יודעים שעלו עליהם, רק האם הם יודעים שברודי עובד עם ה CIA ?

ומה קורה עם גאלבז ? הוא חי או מת ?
לצפיה ב-'הומלנד פרק 12 '
הומלנד פרק 12
26/11/2012 | 15:35
9
308
היי.כמה שאלות על הפרק...

הבנתי שהם תכננו לתפוס את אבו נזיר אבל מה השתבש שם?
ברודי בגד בהם שוב??

אישתו של ברודי,היא שכבה שוב עם הסוכן ההוא?למה הוא כמעט ירה בברודי כשהוא נכנס לאוטו?
האם הוא סוכן כפול או משהו כזה?......
תודה!
לצפיה ב-'את מדברת על העונה הראשונה ?'
את מדברת על העונה הראשונה ?
26/11/2012 | 21:01
3
96
לצפיה ב-'כן...הפרק האחרון ששודר בארהב...מס 9'
כן...הפרק האחרון ששודר בארהב...מס 9
26/11/2012 | 21:16
2
156
לצפיה ב-'אז למה כתבת 12 ?'
אז למה כתבת 12 ?
26/11/2012 | 21:38
122
קראתי את ההודעה שלך ועוד לא ראיתי את הפרק החדש...
לצפיה ב-'ד"א תשובה היא "לא". את מדברת על העונה ה-2'
ד"א תשובה היא "לא". את מדברת על העונה ה-2
26/11/2012 | 23:41
92
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
26/11/2012 | 23:45
187
אני מקוה שהבנתי את האנגלית הם מדברים כל כך מהר
סול ושני הסוכנים שכחתי את שמם מגיעים לדירה של קווין ומוצאים שם ציוד של מתנקש , שק שינה ובספר את התמונה של מישהי ותינוק לאחר ברור של שתי שניות כי יש להם תוכנה לזיהוי פנים בלי פרטים מזהים הם מזהים שזוהי ג'וליה דיאז שוטרת בפילדלפיה .
סול מגיע אליה ומתחזה לאיש מס הכנסה ומנסה לברר מה תפקידו של קווין בחייה והאם הוא האב של התינוק היא ישר עולה על זה שהוא לא ממס הכנסה. הם עוקבים אחריו לאחר שהיא מתקשרת להזהיר אותו ומצלמים אותו עם איזה דאר אדאל שעבד עם הכוחות בסומליה לפני 18 שנים וסול מכיר אותו.
מייק הוא לא סוכן הוא חיל די ממודר באיזה ארגון סודי וקארי משתמשת בו כדי לקרב אותו לג'ס ושברודי יהיה שלה
הסבה שהם לא תפסו את אבו נזיר זה כי הוא החליף רכב ושמו איזה לוקאלייק.
קווין עובד בשביל עוד ארגון ותפקידו כמו שאמר אסטס הוא להרוג טרוריסטים וכיוון שכולם שם ממודרים סול לא יודע דבר על כך האמת הענין הזה של המידור היה קצת מאולץ לדעתי זה קיים במנטליות השושואית הישראלית לא אצל האמריקאים . תפקידו לפי דעתי זה לשמור את ברודי בחיים כל עוד הוא יספק להם אינפורמציה ואחרי זה לחסל אותו אבל עם כל הטוויסטים שהיו בפרק כבר קשה להבין לאן זה הולך.
לצפיה ב-' משהו נוסף - '
משהו נוסף -
27/11/2012 | 21:37
98
איך שהתחיל הפרק, מייד קלטתי את השחקן הראשון בקרדיטים.
פ. מוריי אברהם.

מכירים ?

זוכרים אותו?

הוא היה הרע וטום הולסה היה הטוב.

סרט מ 1984.

(אולי תזכרו לפני שתגלגו הלאה למטה)

טום הולסה גם היה מועמד לאוסקר ואברהם קיבל אותו.

הוא היה מספר הסיפור.

המאה ה -18.

וינה.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
טוב נו - נגלה לכם - "אמדאוס"!

אברהם גילם את סאליירי שטען שהוא הרג את מוצרט (בסרט).
מייד קלטתי את השם שלו וחיפשתי אותו.
חשבתי אולי זה אבו-נזר, אבל לא. יש לו אף אחושילינג

הוא הדמות שאיתו קווין שוחח באוטובוס - דאר-אדול.
בהמשך - הוא יקבל יותר זמן מסך.

לצפיה ב-'הומלנד פרק 9 עונה 2 - הרשמים שלי '
הומלנד פרק 9 עונה 2 - הרשמים שלי
28/11/2012 | 00:47
2
161
קודם אני רוצה להדגיש, שימו לב איזה פרק אתם כותבים בכותרת, שלא יווצר שוב מצב שגולשת חושבת שמדובר בפרק שהיא ראתה ומקבלת ספוילר לפרצוף..

לגבי הפרק:

קודם כל - הבית הבטוח! "הבית הכי בטוח שיש" רק לי צרם שכל צלף יכול לפגוע בבית הזה עם רוגטקה? חלונות מקיר לקיר..

היה ברור כשמש שג'ס תשכב עם מייק, ועוד יותר שהיא כמעט תיתפס.. באמת מזמן לא ראינו את מורנה בלי בגדים, לא שאני מתלוננת, אבל זה היה מאוד צפוי.

דיינה... חזרנו אחורה איתה! שוב ההתפרצויות גיל ההתבגרות המעצבנות שלה "שאבא שלי יבוא ויגיד לי מה קורה" הצעקה של מייק הייתה כל כך במקום.. בערך מה שמלא צופים רוצים לעשות כבר חודשיים..

ברודי ונזיר - חבל לי שהראו הכל בפלשבק.. הראו ממש שניות אחדות מהמבחן שעשו לו, מהחיבור עם נזיר.. הכל בפלאש בק מול קרי, סבבה שאתם מנסים להיות אומנותיים מבחינת צילום, אבל באמת שרצינו לראות את הקטעים הללו במלואם..

ממה שכן הראו הבנו שהיה מבחן, גרמו לו לחשוב שהולכים לענות אותו, הוא לא ניסה לשכנע אותם נגד, נזיר בא אליו עם תה, לראות איך הוא יגיב ובסוף כולם שמחים ומאושרים, מתחבקים, מתפללים והולכים לפוצץ מלא חיילים.

ציפיתי למשהו גדול יותר.. נזיר אמור להיות כמעט מקביל לבן לאדן מבחינת העוצמה והדגש עליו, הפיגוע של עונה 1 היה ברמה שלו - לפוצץ את כל הקודקודים של ארה"ב! את סגן הנשיא, ראש הסיאייאיי, ועוד מלא סנטורים ואנשים חשובים.

הפעם סגן הנשיא שוב מטרה ויחד איתו 300 חיילים ובני משפחותיהם
זה לא רע מבחינת מטרה, אבל עם כל ההייפ סביב ה"משהו המתוכנן" חשבתי שהם הולכים... להכניס מטוס בבנין או שניים..
(או הליקופטר רפאים)

אהבתי את הטוויסט לגבי קווין, שלא עברו בשתיקה על הארוע עם הסכין, שסול כן פועל על פי תחושותיו ולא רק מכבה את השריפות של קרי
(בכלל עוד זמן מסך למנדי פטינקין זה מעולה)

נקודת אור בפרק - מייק וג'ס.

שיא חדש במספר המילים לכריס  - נתנו לו משפט שלם הפעם! הוא ציין שיש טלויזיה בכל חדר וכולם מסך שטוח
(דמות עמוקה ומרגשת בכל פעם..)

זהו בינתיים
לצפיה ב-''
28/11/2012 | 18:28
1
94
נכון מאד לגבי הבית וכמה הוא גדול מעוצב ויפה כנראה אין בעיות תקציב לסוכנות הביון ואת המוחבאים ששמים בשכונה הכי יפה בעיר  ולא רק זה גם נותנים להם יין ומסך שטוח בכל חדר . נשפכתי.
פחדתי כל הזמן שמישהו יכנס לחדר בזמן החקר ביצועים .
שני הטינאג'רים האלו מעצבנים ולא מוסיפים כלום לעלילה ,כל דקת מסך איתם מיותרת או שיהיה איזה סיפור עם דיינה הזועמת היא תתאסלם כמו טלי פחימה ותלך לעבוד עם אבו-נזיר
איך אב-נזיר ידע על הפגישה עם וולדן ו-300 החיילים ומשפחותיהם, זהו אירוע סגור מישהו מוסר אינפורמציה וזה מישהו  שאמור לשמור על הבטחון ..
לצפיה ב-'במילים אחרות גבינת אמנטל '
במילים אחרות גבינת אמנטל
28/11/2012 | 18:44
56
לצפיה ב-'הפסדתי את חטופים היום..מה היה? '
הפסדתי את חטופים היום..מה היה?
26/11/2012 | 23:17
1
259
בקצרה?
לצפיה ב-'כנס למאקו VOD ותראה...'
כנס למאקו VOD ותראה...
27/11/2012 | 00:09
145
לצפיה ב-'חטופים עם תרגום לאנגלית..?'
חטופים עם תרגום לאנגלית..?
26/11/2012 | 06:23
1
1915
הי, יש למישהו מושג אם יצאו פרקים של הסדרה עם תרגום לאנגלית (חוקי או פיראטי...? ;))
תודה!
לצפיה ב-'חפשי english subtitle..'
חפשי english subtitle..
26/11/2012 | 20:43
359
לא יודעת כמה זה חוקי להפנות לאתרים, נהמר;
subtitle.co.il
www.opensubtitles.org/he

בהצלחה
לצפיה ב-'הולכים לסרט "חיי פיי" עם '
הולכים לסרט "חיי פיי" עם |תפוז|
25/11/2012 | 17:05
35
דמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם  מוצאים את  עצמכם תקועים לבדכם על סירה בלב ים, כשמסביבכם אין שום דבר מלבד מים, שום יבשה לא נראית באופק ולא קיימת שום דרך להזעיק עזרה. האם אתם מסוגלים לדמיין מצב גרוע יותר? ומה אם היינו מספרים לכם שיחד איתכם על הסירה יש גם טיגריס?

אנו שמחים להזמין אתכם להקרנה של סרט שהוא פשוט חגיגה לעיניים!
הביקורות כבר מהללות את הסרט 'חיי פיי'. סרט שובר גבולות על גבר צעיר ששורד אסון בים, ומוטל למסע אפי של הרפתקאות וגילויים. כשהוא מוגלה, הוא יוצר קשר מדהים ולא צפוי עם ניצול אחר... טיגריס בנגאלי אימתני|!|

|*|לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן|*|

|קדימה|אתם מוזמנים להציץ בטריילר של הסרט
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-4193860-.html
|קדימה|ובקטעים מרהיבים נוספים
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-4195110-.html
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-4195707-.html
לצפיה ב-' הפרק השבועי - הומלנד'
הפרק השבועי - הומלנד
20/11/2012 | 00:33
28
320
הרשמים שלי:

אני שמחה שהסיפור עם דיינה נגמר סוף סוף (אחרי שהיא הבינה ששילמו לההיא ושהיא לא תלך כבר למשטרה) ואני שמחה מאוד ששילבו את זה עם מייק.

אני עוד יותר שמחה שדיינה סיפרה לאמא שלה על קארי ושהיא עדיין בקשר עם ברודי
יחד עם שובו של מייק זה יחזיר את ג'סיקה בחזרה אליו :)

כל הקטע שברודי מתמוטט, בורח, קארי אחריו, שוב כמעט מתמוטטת ועוד שוכבת איתו כשכולם מאזינים... בעע.
באמת, בעע, אני מרגישה שהורסים את הדמות שלה לאט לאט..
ואחרי הפארודיה בשבוע שעבר אני צוחקת כל פעם שאני רואה אותה על המסך, במיוחד עם סול, הם פשוט קלעו למטרה..

אם היא לא מקשיבה להם, אבל אף פעם, לא משנה כמה יפה או כמה חזק הם מבקשים, אז היא לא אמורה להיות שם.. היא בקלות יכלה להרוס הכל כבר כמה פעמים וזה צועק חוסר מקצועיות..

ברודי עצמו, אני מבינה למה הוא מתמוטט, אבל בהשוואה לפרק בו הוא שבר לבונה החגורות את המפרקת לעומת התאונה של דיינה - לא חשבתי שזה מה שישבור אותו..
ואני מקווה מאוד שיהפכו אותו עכשיו לסוכן משולש!

הדמות של רוייה חמאד, העיתונאית בינתיים יחסית שטחית, אני מקווה שישקיעו בפיתוח שלה יותר כי היא נראית לי מעניינת, אני רוצה לדעת כמה היא עמוק בארגון ואם יהיה מצב בו היא תצטרך לבחור לבוא לקראת ברודי או לא.

ויאללה, כבר אבו נזיר, תחזור למסך שלנו, משעמם בלעדייך!

אני מאמינה שנתנו לכריס (הבן של ברודי) 5 מילים הפרק, היי, כפול מבדרך כלל!

מה דעתכם?
לצפיה ב-'מי זה היה בסוף?!'
מי זה היה בסוף?!
20/11/2012 | 13:40
1
214
ונקרעתי מצחוק כששמעו אותם מזדיינים
לצפיה ב-'נדמה לי שזה היה'
נדמה לי שזה היה
20/11/2012 | 14:16
176
אבו נזיר
לצפיה ב-'היה טוב הפרק'
היה טוב הפרק
20/11/2012 | 21:20
1
197
ושוב דמיאן לואיס נתן הופעה מדהימה מול כל הנשים שלוחצות אותו :ג'ס, רויה וקארי. הוא פשוט שחקן עם יכולות בשמיים, כל פעם כשאני חושבת שאי אפשר גבוה מזה הוא שוב משכנע שהוא אחד השחקנים הטובים בעולם היום והבחירה בו היתה מושלמת.
גם אוהבת מאד את הבוס הלא ישיר של קארי,קווין ,  פרט טריויה, השחקן הוא גם בריטי ועושה מבטא אמריקאי מושלם וגם אסטס ראש הסיאייאיי הוא בריטי וכמובן רויה ,אבל היא לא מחקה מבטא והאמת היא הדמות הכי פחות משכנעת בסדרה, כמובן שיפהפיה מהממת כמו כל הנשים בסדרה.

שוב נתנו יותר מדי זמן מסך לדיינה, האמת מוכרחה להאמר שהיא שחקנית ממש מעולה ,אבל הדמות כל כך מיותרת וסתם עיבוי שלה לא מוסיף שום כלום לסטוריליין.
הקטע אצל מייק היה הזוי לגמרי, ממתי ילדים אוהבים את מי שמחליף את אביהם בדרך כלל הם עושים הכל בשביל להרוס את הקשר וגם להשאר ללילה אצלו, מה את ילדה קטנה שהולכת לישון אצל חברה

עדיין לא הצלחתי להבין אם קארי כל כך מסורה לעבודתה שתעשה את הכל אבל הכל כדי לשמור על הנכס היחידי שיש להם ..מסתבר שאין לה חיים חוץ מהעבודה והכל מעורב חיים פרטיים עם דרישות המקצוע, עבדתי פעם עם מישהי שגם העבודה היתה כל חייה היא לא הפסיקה לדבר עליה גם כשהלכנו לשתות קפה בעיר זה כל כך מתיש ואובססיבי להיות עם אנשים כאלו. קארי גם מזכירה לי דמות אחרת בסדרה שאני רואה עכשו בשם forbrydelsen ,סדרה דנית על בלשית בשם שרה לונד  שכל חייה מוקדשים לעבודה היא לא רואה איש ממטר וגם לא מקשיבה לממונים שלה ונמצאת תמיד 800 צעדים לפני כולם. לסדרה עשו רימייק אמריקאי בשם The killing , מישו ראה?

דבר שתמיד מדהים אותי בדרמות מתח זה איך הפלפון תמיד מקבל קליטה ולא משנה איפה  הם נמצאים ומתי הם מספיקים לטעון אותו אם הם כל הזמן בדרכים או במעקב..
לצפיה ב-'הבריטים שולטים :)'
הבריטים שולטים :)
21/11/2012 | 00:35
92
מעולה שחצי מהצוות בריטים
השלב הבא באבולוציה של סדרות אמריקאיות היא *להפסיק לבקש משחקנים בריטים מעולים לעשות מבטא אמריקאי!!*

אני לא בטוחה שקרי מגנה/שוכבת עם ברודי בגלל שהיא אובססיבית לגבי העבודה, אני חושבת שהיא אובססיבית לגביו ורוצה להיות איתו בכל מחיר, העובדה שזה עוזר לעבודה היא שולית כרגע ואני חושבת שאם היא תהיה במצב שהיא צריכה לבחור אם להגן עליו או על המדינה שלה היא תבחר בו.

ואכן, אנשים שמרוכזים רק בעבודה הם מתישים! (משתדלת לא להיות כזו בעצמי..)

וזה ידוע בסדרות שהפלאפון תמיד טעון, האקדח תמיד טעון והרכב תמיד מתודלק.. לפעמים הדמויות לא ישנות בכלל בלילה.. (אההמ 24, אני מדברת עלייך)
לצפיה ב-'טוב אז היה אחלה פרק. מותח וסוף סוף קצת '
טוב אז היה אחלה פרק. מותח וסוף סוף קצת
20/11/2012 | 22:14
1
149
התקדמות.
אגב, אני חושבת שאין טעם לשים ספוליירים כי אנחנו איזה 6 אנשים בפורום שגם רואים את הפרקים בלייב וגם כותבים כאן

לגבי הפרק. כן, גם אותי הצחיק כששמעו אותם מזדיינים ועוד כמה רעש וגניחות
הביך אותי לחשוב על סול ברגעים האלו כשהוא היה צריך לשמוע.
את קווין זה קצת הדליק אבל הוא לא יודה בזה.

הקטע עם דיינה, באמת קצת מרוח, אהבתי את השיחה שלה עם מייק, קצת בוגר לגילה כל הניתוח, ההבנה והשיחה איתו אבל נו, שויין, אני אוהבת את המשחק שלה.

ברודי, ברודי, גורם למתח כל הזמן, מחכה למוצא פיו. יש בינו לבין קרי רגעי טנגו מדהימים שנראה שהם כל כך משוחקים טוב ואינטימיים שאני מרגישה שגם אנחנו מציצים להם למערכת היחסים.

רויה, כן, מהממת, אין ספק. הלחיץ אותי כל הקטע עם המסוק, מצד שני, שחקן ראשי אז נרגעתי, לא יהרגו לנו את ברודי. בכל זאת אמריקאים :)

אני דוקא האמנתי לקטע המשבר של ברודי. נמאס לו מהכל. מכולם, הוא בתקופת שפל והמצב עם אשתו לא מוסיף לענין.
אני בכלל חושבת שמתקרב הרגע בו הוא יפרד ממנו ויניח לה להיות עם מייק והוא עם קרי. כל מוצא אחר יהיה פתרון פלסטר.

זהו בינתים, ולחשוב שאת העונה השלישית נראה רק בעוד שנה בערך, באסה.
לצפיה ב-'הספויילרים בינתיים הם לשם המדיניות'
הספויילרים בינתיים הם לשם המדיניות
21/11/2012 | 00:38
118
אם באמת לא יבואו עוד גולשים שרואים במועד אחר אולי נוותר
אבל הפורום עדיין גדל כרגע, אז נמשיך - לפחות בכותרת השרשור.

אני חוששת מאוד שכן יהיה פיתרון פלסטר בסוף.. שלא יתנו לנו את מה שאנחנו רוצים, כי זה הדבר המתבקש לעשות

ואני מקווה מאוד שסיימנו עם דיינה בינתיים.. מספיק ודי.
לצפיה ב-'זווית הראייה שלי'
זווית הראייה שלי
20/11/2012 | 22:46
4
126
מצד אחד היה פרק גרוע. ניתן המון זמן מסך לדיינה וכל התסבוכת הנפשית שלה. לא כל כך מעניין, אם כי אני מניח שזה נוגע להמשך היחסים של ברודי עם ג'סיקה. אבל בכל זאת יותר מידי.

בלי קשר לזה דיינה שחקנית מעולה.

את הדמות של מייק אני שונא. הגבר הזה שכל הזמן מחפש את הפרצה איפה אפשר להיכנס לברודי בין הרגלים (תרתי משמע). יאללה תתקדם.

העלילה עצמה לא כל כך התקדמה והייתה לי תחושה של קרטוע והתעסקות בעניינים שוליים. גם כל הסיפור עם התקף החרדה של ברודי היה לדעתי קצת מיותר, אם כי הוא מוסיף מתח להבא - איך יתייחסו בארגון של אבו נזיר לברודי מעתה? האם הם עדיין בטוחים בנאמנותו?
אני אישית חושב שאולי הם יבדקו את מידת הנאמנות שלו, אבל לא יותר. (אחרי הכל הוא שחקן ראשי...)

לקראת הסוף הייתה התקדמות ממשית וזה היה הצלה לפרק מבחינתי.

הסקס של ברודי וקרי והרגעים הרומנטיים ביניהם דיי משכנעים (חוץ מזה שברודי אוהב את זה קשוח וקשה, לא ברור אם קרי נהנית מזה). יש משהו שמפריע לי שזה כבר דיי פתטי כל הזמן להתקרב ולהתרחק, אני במקום ברודי אם הייתי במצב הנואש הזה שלו לא הייתי מאמין לה ומשתכנע ממנה כל כך מהר...

היה נראה קצת שקווין מקנא לקרי סול ממש נראה מסוגף מההקלטה הלוהטת...
לצפיה ב-'מזכירה לך את הקטע מעונה 1'
מזכירה לך את הקטע מעונה 1
21/11/2012 | 00:32
3
115
שברודי לחלוטין משתגע אחרי שהוא מגלה שטום ווקר חי, הוא מתפרץ לבית של השגריר ההוא ואומר לו שהוא סיים איתם.. התפרצות כועסת
ואז גם חטפו אותו בחניון, היכו אותו ושתלו אותו מול מסך בו הוא דיבר עם אבו נזיר.

זה כמעט אותו דבר רק שהפעם במקום כעס יש לנו ריגשי - ריגשי של "אני לא יכול יותר, לא איכפת לי, אני רוצה לשבת בכלא"
אז יש מצב ששוב, יחטפו אותו (במסוק) ירביצו לו קצת ויזכירו לו למי הוא שייך - אחרי הכל הם צריכים אותו יותר משהוא צריך אותם.
וגם אם הם חושדים בו - הוא לא יודע כמעט כלום, מידרו אותו מעולה ואין לו שום מידע על מה שהם מתכננים.

אני דווקא מחבבת את מייק, לדעתי הוא עוד יפתיע.

לצפיה ב-'את צודקת,'
את צודקת,
21/11/2012 | 09:31
2
80
זה נראה כך גם מהספויילרים בסוף הפרק.

מה שלא הבנתי זה למה הם לא בדקו בטלפון שלו אם יש לו מכשיר האזנה?
לצפיה ב-'לא תמיד זה מכשיר פיזי'
לא תמיד זה מכשיר פיזי
24/11/2012 | 17:33
1
54
לפעמים פשוט מאזינים לקו עצמו
ובטכנולוגיה יותר מוצלחת אי אפשר לשים לב אם זה מכשיר פיזי (הוא יכול להיראות כמו הרכיבים של הטלפון)

זה כבר מזמן לא כפתור ענקי שכתוב עליו "מכשיר ציתות"
(למרות שזה יכל להיות משעשע)
לצפיה ב-'אי אפשר '
אי אפשר
24/11/2012 | 22:07
41
לצטט לכל הדיבורים שלו באמצעות האזנה לקו... זה חייב להיות משהו פיזי, וגם אם הוא קטן ככל שיהיה אני מניח שאבו נזיר ואנשיו יש מספיק אמצעים בשביל לבדוק את זה, לפחות לפי איך שהם הוצגו בסדרה עד עכשיו.
לצפיה ב-'ראיתי עכשיו את הפרק... '
ראיתי עכשיו את הפרק...
21/11/2012 | 19:36
15
212
ושוב שלום כמובן

אז ככה .חלקכם כבר כתב את מה שאני ראיתי וחשבתי... אבל כרגיל אני חייבת להיות שונה
דיינה: זמן המסך שלה הוא קוסמטי משתי סיבות:
1. נושא הפגע וברח לכשעצמו. או שזה מטריד גם את האמריקאים כנושא שצריך להשחיל לאיזושהי סדרה או שזה קריצה של ריף ארצה בתור כותב/ אחראי התסריט
2. היא לוקחת זמן מסך כדי שלא ייגמר לנו הסיפור עם ברודי מהר מידי. ההפקה לא יכולה לדחוף לנו ברודי לוריד ( הלוואי *מזילה ריר ושהחבר לא יידע* חחחחח ) במשך 45 דקות בתיבול רויה/ קארי/ ג׳סי. הדמות שלה אינטיליגנטית ושנונה, חריפה. יש לדמות היכולות לראות את הקשר של אמה למייק, ובני נוער אכן מסוגלים לזה. ממרומי גילי ונערת עשרה שכבר יש לי, אני יכולה לומר בוודאות שזה הגיוני. גם לדיינה  כילדה היה צורך בדמות אב במקום ברודי.

מייק:
דבר פשוט אחד בהתנהגות שלו חירפן אותי: הוא היה צריך לומר לדיינה דבר ראשון ״מה קרה?״ כשהיא דפקה אצלו בדלת. כמה זמן הוא שתק ??? זה היה לא תקין.

קרי:
נשבעת לכם עוד לא הבנתי מה הקטע שלה. אוהבת את ברודי/ נמשכת אליו/ משחקת את תפקיד המפעילה שמתחברת לשתול שלה דרך סקס או מה.
כן, זה נראה טבעי ולא מאולץ ביניהם( הדמויות כמובן) אבל נראה לי שזה לא רומנטי נטו ושאולי עוד צפויות לנו הפתעות. האמריקאים ידועים כקיצ׳יים ורומנטים חסרי תקנה. ככה שזה חצי חצי....
לגבי אמינות הדמות, גם אותי היא מתחילה to piss off. הביטוי הכי מתאים.
היא לא יציבה ועושה מה בא לה. אוקי, אז היא תמיד צודקת, אבל חראם. דיי. אמרו לך פקודה אז זה פקודה. יש היררכיה ויש סדר לדברים.

נייג׳ל והסגן שלו:
אהבתי את הצילום בדיגי בתאורה האדומה האחורית של הואן. גאוני. טכנית זה אפשרי באסא/ISO גבוה יחסית של לפחות 1600 ועוד במכונית נוסעת ... אבל כן, הנייד תמיד טעון, תמיד יש דלק ותמיד יש קליטה.

ברודי: ( הדובדבן בסוף)
אחד הדברים שהופכים את דמיאן לשחקן כזה טוב זה המבט הארוך שלו, ישר לתוך העיניים. והן עוד כחולות.... יאם. [ כמו ילדה בת 16 אני חחחחח]
ועכשיו ברצינות: בינתיים מאז שקווין נכנס בו ( תרתי משמע) הוא הפך לכנה. הוא תמיד אומר את האמת אבל לא את כולה או רק אותה. כל מה שהוא אומר נכון. כל הזמן. וזה מה שיפה בדמות שלו כעת. זה לא נותן לנו מקום להטיל בו ספק. עכשיו גם אנחנו  שבויים בו.

עוד 5 פרקים לסוף. ההליקופטר סופסוף התחיל להזיז לנו דברים.
וכן, זה אבו נזיר באבואה-בואה
לצפיה ב-'יותר משניים דברים'
יותר משניים דברים
21/11/2012 | 23:53
5
109
ברודי הוא כל כך כובש שהוא יכול למלא את כל הפרק הוא באמת דמות שואבת והאיכויות של דמיאן לואיס הם פשוט בלתי נגמרות.
לא נראה לי שגדעון רף כתב משהו בכלל בגרסה האמריקאית ,הומלנד מבוססת בצורה מאד מאד רופפת על חטופים יש פה ושם דברים משיקים אבל הסיפור הוא לגמרי פטריוטי אמריקאי ולגמרי לא ציני ישראלי .
בקשר לאבו נזיר יש מספר דברים תמוהים איתו, קודם כל מה פתאום האמריקאים קוראים לו נזיר, השם הוא אבו-נזיר זה כאילו שהיו קוראים לאבו-מאזן רק מאזן או לאבו-עמאר , עמאר זה מין זלזול בתרבות הערבית .
דבר שני איך הוא הצליח לקבל ויזה לארהב הרי לחברה צעירים בישראל מוציאים את המוות עד שמאשרים להם ויזת תיירים לאמריקה ולרוב דוחים, מגיע אדם שידוע שהיה  מעורב בארגון טרור (הרי ברודי נחקר לאחר שחזר על ידי הסיאייאיי) וככה סתם הוא מגיע לשמה ממש מופרך וגם ההליקופטר הזה שלוקח את ברודי ,מה אין מגדל פיקוח, הליקופטר יכול להגיע למקום כזה כשכל האיזור בהאזנה ובטח מתודרך לא נראה לי ..
ולמרות הנפילות פה ושם הסדרה הזו מעולה ומותחת ובנויה לעילא ועילא.
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
22/11/2012 | 08:15
4
92
גם שני דברים :
1. מסכימה על מה מבוססת חטופים ועל מה הומלנד. "הומלנד מבוססת בצורה מאד מאד רופפת על חטופים יש פה ושם דברים משיקים אבל הסיפור הוא לגמרי פטריוטי אמריקאי"... לא מסכימה לגבי השימוש במושגים "ציני ישראלי". זה נשמע מאד מזלזל, אולי אני טועה.

ההערה שלי לגבי תאונות פגי וברח זה מחשבה שלי. שוםדבר מבוסס. ריף נוטל חלק בכתיבת התסריט. למה הכניסו ולמה מתיחסים לזה יתר על המידה? אפשר לזרוק מלא ספקולציות .

2. ויזה? לא חסרים דרכונים מזוייפים, השאלה היא איך מתמודדים עם זיהוי ביומטרי.

לצפיה ב-'למה התכוון המשורר'
למה התכוון המשורר
22/11/2012 | 13:26
3
91
בישראל מגיל אפס מלמדים אותך לדאוג למדינה, לכולם יש אח גיבור או שיהיה כזה בגיל 18, זה מובנה באחוקיות התרבותית ,באמריקה הכל יותר אינדיוידואלי, זה ממש לא מובן מאליו שתעשה משהו בשביל מדינה אלא צריך לקבל סדרת חינוך על זה כשהולכים לתקוף ביעד מרוחק ,אלו גם חיילים מקצועיים שמקבלים משכורת הם גם די אלמונים הם לא ממש "שלהם".
למשל ענין של דגלים זה מקובל להציב אותם באמריקה במקומות שונים ,בארץ ישר יחשדו בך שאת מתנחלת אם תלכי עם דגל. הדברים פחות מוחצנים לזה התכונתי ,לא חייבים להגיד למישהו כל הזמן אני אוהב/ת אותך מה שבאנגלית אמריקאית זה כל הזמן ככה אנחנו יותר אומרים לאו יו מאשר אני אוהב אותך כי זה נשמע איך להגיד, עצי קצת. הבריטים פחות משתמשים במונח לאו יו הם יותר סטייליסטים

תאונות פגע וברח קורות בכל מקום אבל בארץ כמו בארץ הכל בטונים גבוהים מאד וזכורים מקרים כאלו שהתקשורת לא הפסיקה לדוש בענין המוסרי לפני שבית המשפט נתן את דברו , אולי זה שוב כי אנחנו די לא סומכים על הרשויות זה ענין של מדינה צעירה מאד
.
הענין לגבי ויזה לאבו נזיר אם הוא מגיע ממדינה כמו עירק הוא חייב ויזה זה לא הדרכון המזוייף וגם פקיד ההגירה בכניסה לאמריצקה יכול על דעת עצמו לא להכניס אותך אם את לא נראית לו , או,
שאולי יש לנו סיפור יותר גדול עם אבו-נזיר שאנו לא מודעים אליו, אולי הוא מלשן כמו ג'מאל בחטופים.
לצפיה ב-'או....'
או....
22/11/2012 | 21:13
53
שכו שתמיד יש להם דלק וקליטה, גם פה לא יתנו לנו הסבר לדרכון/ של אבו נזיר.
נחכה ונראה.

לצפיה ב-'אולי הבריחו אותו'
אולי הבריחו אותו
24/11/2012 | 17:32
1
61
(את בו נזיר)
בתוך ההליקופטר הקסום
לצפיה ב-'או ב20 רגל קונטיינר עם כל הפסיליטיז'
או ב20 רגל קונטיינר עם כל הפסיליטיז
24/11/2012 | 18:15
43
כמו את קייסר סוזה.
לצפיה ב-'עכשיו כשאני חושב על זה'
עכשיו כשאני חושב על זה
22/11/2012 | 09:01
1
97
יש עוד כמה דברם מוזרים בפרק.

למה דיינה פתאום הולכת למייק וכמעט מתרפקת עליו? היא הרי תמיד שנאה אותו. בגלל שהיה לה סיבך עם אבא שלה שעד היום אותו היא אהבה ובו היא בטחה היא עוברת לצד של אמא שתמיד לא ממש מתה עליה? זה מוזר. דיינה היא דמות אינטליגנטית מידי בשביל שפתאום תעזוב את אבא ככה סתם בגלל חוסר הבנה או משהו כזה. זה מאולץ לטעמי.

העניין של ההליקופטר באמת צרם לי, איך מגיע הליקופטר למקום כזה בלי שאף אחד ידע ממנו, זה מוזר וקשה להבנה.

מת כבר לראות את פין על המסך, אז מקווה שדיינה תשתחרר מהתיסבוכים המטופשים שלה ותחזור לידים של פין המגניב...
לצפיה ב-'צודק'
צודק
24/11/2012 | 17:31
48
הליקופטר "בהפתעה" באמת מרגיש קצת מופרך..

זה גם משהו שבבירור שומעים, אם במקרה לא רואים..

זה קצת כמו שקרי וברודי ירחצו יחד באגם שקט ופתאום משום מקום תצוץ אוניית מסחר ענקית (מעבר לפינה) ותיקח את ברודי..

או אולי צוללת קרב
או דרקון נושף אש..
לצפיה ב-'גם אני תהיתי לגבי מייק'
גם אני תהיתי לגבי מייק
24/11/2012 | 17:28
6
84
אם הוא דמות אבהית - למה הוא לא יותר מרגיע/שואל

אם הוא דמות חברית יותר - למה הוא לא מדובב אותה ממקום כזה

ואם הוא לא זה ולא זה - אז מה פתאום הוא מרשה לה לישון שם?

אגב, רק אני חושדת בסגן של נייג'ל?
לצפיה ב-'הממ...'
הממ...
24/11/2012 | 21:22
5
57
סליחה על השאלה - אבל מי זה נייג'ל?
אפילו נכנסתי ל IMDB כדי להזכר ולא מצאתי דמות שכזו.

ומייק מרשה לה לישון כי הוא אוהב את אמא שלה.... ואם אמא שלה אומרת שזה בסדר גם מבחינתנו זה בסדר.
לצפיה ב-'אממ.. תקראי שוב את ההודעה שלך'
אממ.. תקראי שוב את ההודעה שלך
25/11/2012 | 02:01
4
59
זו שהגבתי אליה...

את ציינת שם את נייג'ל...

לצפיה ב-'.... הכוונה היתה וירג'יל...'
.... הכוונה היתה וירג'יל...
25/11/2012 | 10:52
3
57
מאיפה הבאתי נייג'ל מאיפה ?! חחחחח

ועכשיו חזרה לסגן השתקן.
למה חושדת בו? איך? חפרפרוני יעני ?
לצפיה ב-'אני חושדת בו '
אני חושדת בו
25/11/2012 | 17:21
2
53
כי מתעלמים ממנו..

מרגיש לי *בדיוק* המקום להכניס משהו מתחת לחגורה

הוא תמיד במרכז העניינים ואף םעם לא מושך תשומת לב לעצמו
מתייחסים אליו כטיפש וכפחות מוצלח מוירג'יל
והוא בדיוק בנקודה להחליף צד
ואף אחד לא יראה את זה בא
במיוחד מהכיוון שלו

לצפיה ב-'ם זה יקרה - אני אזכור אותך'
ם זה יקרה - אני אזכור אותך
25/11/2012 | 17:52
1
41
וגם אם לא....
לצפיה ב-'ם=אם'
ם=אם
25/11/2012 | 18:08
13
לצפיה ב-'הומ - לנד.... '
הומ - לנד....
27/11/2012 | 11:46
55
יש לי בעיה עם זה שמעלימים את כריס מפרק לפרק, ונותנים לאחות המעצבנת שלו יותר מדי זמן מסך, דיי כבר, אני חושב שהגיע הזמן לקצת אקשן בסגנון אב ובן, לדוגמא : כריס יוצא להגן על אביו מפני הטרוריסטים שמפעילים אותו או שהטרוריסטים חוטפים את כריס כדי שברודי יסיים את המשימה שלו או משהו כזה והילד מתמרד בפני החוטפים שלו ומתחיל לחסל אותם .

הסקס בין קארי לברודי היה משהו מרענן מאוד לצפות בו בטלוויזיה, זה ממש לא ברור מה הם מרגישים האחד לשני, הכל כל כך מעורפל ביניהם והעובדה שהם נתנו לעצמם להתפרק בצורה כזאת מראה שהם זקוקים האחד לשני, כל אחד מסיבותיו שלו .

רויה מעצבנת אותי במסתוריות שלה, ייאלה אני רוצה כבר לראות כמה היא עמוק בתוך הארגון הזה ומה הקשר של לנזיר ואיך בכלל גייסו אותה?,
ניחוש שלי: בעונה 4 יהייה פרק פלאשבק על עברה של רויה ויסבירו לנו שם את הכל. אולי היא אחותו של נזיר בכלל, או שהיא זאת שעומדת בראש הארגון ונזיר הוא הסוכן המפעיל שלה .

תגידו, מה קורה עם גאלבז ?, הוא נפגע בירי בחנות ומאז רק אמרו שהוא נלחם על חייו, אני מקווה שהדמות תחזור ויהייה לה יותר זמן מסך והפעם עם אג'נדה כלשהיא,
נ.ב : השחקן מה זה חתיך....

הייתי רוצה שימשיכו את הפארודיה על הומלנד בסטרדיי נייט לייב, זה היה גדול, הם יכולים לעשות מזה מערכון שבועי .
פורומים חדשים ב|תפוז|
22/11/2012 | 17:02
2
22
|תו| סביר להניח שבכל רגע נתון שתעברו להנאתכם בין התחנות ברדיו, לפחות אחת מהן תשמיע שיר של אדל|!| אין ספק שאדל היא בין הזמרות המצליחות ואהובות ביותר בעולם כיום.
פורום אדל החדש זה המקום שלכם להתעדכן בכל החדשות והעדכונים על הזמרת, וסתם לדבר עם מעריצים נוספים.

|עפרון| המשאב החשוב ביותר של כל ארגון הוא העובדים שלו. התפקיד של ניהול משאבי אנוש וגיוס הנו מורכב ומאתגר לעיתים קרובות מוצף בדילמות והחלטות לא פשוטות. אתם מוזמנים לשאול שאלות, לשתף ידע, להתייעץ וסתם לדבר בפורום ניהול משאבי אנוש וגיוס
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

לצפיה ב-'גרסה סלולרית חדשה לפורומים'
|חדש|גרסה סלולרית חדשה לפורומים
21/11/2012 | 12:08
11
גולשים יקרים,

אנו רוצים לעדכן אתכם כי בימים אלו עלתה גרסה חדשה, מתקדמת ונוחה לגלישה סלולרית בפורומים של תפוז.

הגרסה החדשה מאפשרת לכם:
|*| צפייה בכל השרשורים באותו עמוד - לא צריך לדפדף כדי לצפות את השרשורים בפורום. מעתה, תוכלו לראות 15 שרשורים בעמודף בדיוק כמו בגרסה הרגילה.
|*| מבנה ה"עץ" המוכר מהפורומים הולך איתכם גם לגרסה הסלולרית - לא צריך לעבור בין עמודים כדי לקרוא תגובות. הן נפתחות באותו עמוד וניתן לראות בדיוק היכן הן ממוקמות בשרשור.
|*| ניתן להעלות תמונות - בגרסה החדשה תוכלו להעלות תמונה השמורה במכשיר או לצלם תמונה חדשה ולהעלות אותה לפורום.

להיכרות עם הגרסה החדשה, אתם מוזמנים להיכנס מהמכשיר הסלולרי:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/cell/

להעברת פידבקים היכנסו לקומונת תמיכה סלולארית
http://www.tapuz.co.il/communa/communaMaavaron.asp...

תתחדשו!|שי|
לצפיה ב-'כל הארץ חזית'
|דגל|כל הארץ חזית
21/11/2012 | 18:23
19
|קדימה| גולשים יקרים, לאור אירועי הימים האחרונים והתפשטות המערכה למרכז ולאיזורים נוספים בארץ, שונה שמו של פורום "דרום תחת אש" וכעת הוא נקרא פורום "מבצע עמוד ענן"
פורום זה מאפשר לכולנו לשפוך את הלב, לתמוך אחד בשני ולהשאר מעודכנים  בכל המתרחש ברחבי הארץ.
אתם מוזמנים לפורום:

|קדימה| נשארים מעודכנים בכל החדשות, העדכונים וההתפתחויות ממבצע "עמוד ענן" בקומונת "חדשות בזמן אמת"
http://www.tapuz.co.il/communa/communaMaavaron.asp...

אנא שימו |לב| לגלות אחריות ולא לפרסם מידע מסווג מכל סוג שהוא (מלל או תמונה). אין לפרסם מידע על נחיתות טילים או מיקומי כיפת ברזל שלא פורסמו קודם לכן בתקשורת.

לצפיה ב-' דרומיים השמיעו קול! '
דרומיים השמיעו קול!
15/11/2012 | 23:22
71
אתם בסדר?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ