לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68896,889 עוקבים אודות עסקים

פורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!

אודות הפורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הומלנד!

העונה השלישית תתחיל בארה"ב ב-29/9 ותשודר בארץ ב-YES OH! החל מה-30/9 ב-05:00 ולאחר מכן ב-22:00 באותו היום.

נא לסמן ב|ספוילר| הודעות המכילות מידע על העונה השלישית.

הסדרה הומלנד(המבוססת על סדרת הדרמה הישראלית "חטופים") עוסקת בקרי מתיסון(קלייר דיינס) סוכנת CIA המקבלת במהלך מבצע בעיראק מידע ממחבל השייך לאל-קעידה על חייל אמריקאי ש"הוסב",ובניקולס ברודי (דמיאן לואיס) חייל אמריקאי שחולץ ע"י צבא ארה"ב לאחר 8 שנים בשבי אל-קעידה.אחרי שברודי חוזר לארה"ב כולם רואים בו גיבור מלבד קרי המשוכנעת שעומדת להתרחש מתקפה גדולה כנגד ארה"ב ולא אחר מאשר ברודי עומד המרכזה.

הסדרה זכתה לפרסי גלובוס הזהב והאמי לסדרת הדרמה הכי טובה ולשחקנים הראשיים בסדרת דרמה לשנת 2012,ב-2013 זכתה בפרס האמי לשחקנית הכי טובה בסדרת דרמה ועל התסריט.

המשך >>

לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
24/12/2012 | 17:16
1
508

אנו מודים ל סמיילי על תקופת ניהולה בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'תודה לכולם '
תודה לכולם
25/12/2012 | 00:41
199
צופי חטופים וצופי הומלנד!
היה לי כיף לשהות במחיצתכם בתקופה האחרונה
אני ממשיכה הלאה
מאחלת לפורום המון הצלחה, דיונים מגניבים והתפתחויות מרעישות

סמייילי
לצפיה ב-'הייי אנשים.'
הייי אנשים.
24/12/2012 | 23:46
344
חדי האבחנה שמים לב בזוית של האקדח. האם היו הוא כתוצאה משליפה מהירה של עמיאל(אסי) או חיסולו של ינון (כל כך הרבה פרקים ואימונים הסתכמו בתוצאה כזו נראה לי קצת תמוהה ומחרב את ה'חוויה' האם מישהו הבחין במשהו?
לצפיה ב-'חבר'ה, חבר'ה, חבר'ה... אפשר להירגע. נא כנסו.'
חבר'ה, חבר'ה, חבר'ה... אפשר להירגע. נא כנסו.
24/12/2012 | 23:41
701
הרי כל כך ברור שינון המסוקס, "כביכול" הניח את האקדח לאות כניעה, וברגע שג'לאל קסום מהאלופה, אה...סליחה, עבדאללה מהחטופה, יבין ששניהם בידיים שלו, ינון יניף את זרועו המסוקסת וירה בג'ו סוויד החביב, מיודענו החרמן מ-2.3 לשבוע. ( וואו, יש לו וואחד רזומה, ועדיין גמר בתור מחבל).
ינון ? נכנע ? מרים ידיים ? בלי שאין איזו כוונה נסתרת ?? זה מוציא את כל לוחמי השב"כ מלעונים ואפסיים ! נראה לכם שהסדרה הזו תיגמר כך ??
לשבור את יעל ולחרפן אותה לגמרי ??
תחשבו !
בגלל זה הפרק נגמר שלא רואים את היד היורה ! כמו בכל סיום סצנה בתסריט הכי קלישאתי !
משמע - ינון והפילוס המצ'ועמם עולים על הג'יפ לעבר הגבול, והכל נגמר בשלום !
סימכו עלי. לא הייתי בטוחה יותר במשהו מאז הפעם הזו שהייתי בטוחה ששלי תעוף ממאסטר שף. ואז היא נשארה. עוד פרק. ועוד פרק. ועוד אחד !
בעצם... אני כבר לא כל כך בטוחה...
לילה טוב ושין-שן !

צנטריפוגית
לצפיה ב-'טרנטינו עושה את הנסיכה הקסומה'
טרנטינו עושה את הנסיכה הקסומה
24/12/2012 | 23:20
329
הקטע הזה עם כיוון האקדחים המעגלי, הבן ששנים מצפה לנקום את מות אביו, והרגע שבו הוא נפגע ("כמה נורא! חיפשת אותי כל החיים רק כדי להיכשל עכשיו?!")

אני מהמרת שינון חי כי אחרת זה פשוט מגוחך. אם הכותבים הרגו אותו אני בעד תביעה ייצוגית על עוגמת נפש
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
24/12/2012 | 18:38
219
אין זמן טוב יותר לחזרתה של "ארץ נהדרת" למרקע מאשר תקופת בחירות.
אילו דמויות חדשות יהיו? מה יהיה הלהיט החדש שכולם ידברו עליו? אילו ביטויים חדשים יכנסו ללקסיקון שלנו?
לרגל עליית העונה החדשה, אנו שמחים לפתוח מחדש את פורום ארץ נהדרת.
אתם מוזמנים לקפוץ לבקר|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'האם מישהו נכנס לאתר החקירה?'
האם מישהו נכנס לאתר החקירה?
23/12/2012 | 14:44
1
821
יש שם המון רמזים השאלה אם מישהו מפה נכנס וניסע לראות אם משהו מתחבר לו שם לפתרון של המון חורים שיש בעלילה כרגע?
למשל, רואים שם מישהי שמוחקת בטיפקס בבית חולים שם של מבקר מיד אחרי השם של עמיאל בן חורין- וזה נראה כמו "כד" אז אני מנחשת שרשום שם "משלי כד" הכוונה למישהו מהמוסד (עטר?). אבל מתי עמיאל היה בבית חולים? ולמה עמיאל רשום שם בעצמו כמבקר?
ועוד רמז מעניין מראה שם תיק על עמיאל-רואים שם תעודה שלו מכיתה ו עם ציונים וכמה תמונות שלו-עם אחותו,מהצבא. לא משהו לא שיגרתי. אבל למה יש שם את התיק האישי שלו עם תעודה מהבית ספר היסודי?
האם מישהו נכנס ופיצח את כל זה במקרה?
לצפיה ב-'ראו את זה באחד הפרקים, כנראה פספסת'
ראו את זה באחד הפרקים, כנראה פספסת
24/12/2012 | 11:50
647
זה לא בית חולים אלא אבו כביר, באחד הפרקים חיים ואיריס באו לשלם לדבר עם הפתולוג כדי לגלות אם הגופה שנקברה היא אכן של עמיאל, והם רואים ברישומים את השורה שמחוקה- באמת משלי כ"ד.
לצפיה ב-'מתי הפרק הבא של חטופים? '
מתי הפרק הבא של חטופים?
21/12/2012 | 17:28
1
441
לצפיה ב-'שני הפרקים האחרונים-בשני ובשלישי'
שני הפרקים האחרונים-בשני ובשלישי
21/12/2012 | 22:16
502
לצפיה ב-'למה ינון היה צריך להתחבר עם אחותו של עמיאל כל'
למה ינון היה צריך להתחבר עם אחותו של עמיאל כל
19/12/2012 | 13:02
10
1449
אותה התקופה?  הוא רוצה לנצל את זה להשפיע על עמיאל רגשית? או להעביר מסרים לעמיאל על אחותו כדי שיעזרו לו להשתכנע לחזור לארץ? או שיש סיבות אחרות?
לצפיה ב-'לדעתי כדי לגנוב לה את'
לדעתי כדי לגנוב לה את
19/12/2012 | 13:21
7
1546
הדברים ששמה במחסן לשמירה.
לצפיה ב-'ואז הוא התאהב ביעל...'
ואז הוא התאהב ביעל...
19/12/2012 | 22:00
6
1054
והוא המשיך את הקשר איתה למרות שזאב התנגד...
(רואים שבסוף הוא גורס את המכתב של יעל...)
לצפיה ב-'המכתב ליעל'
המכתב ליעל
20/12/2012 | 23:28
5
933
אם המכתב של יעל נגרס, מהו המכתב שהונח לה על מפתן הדלת כשהיא יצאה אל הכלבים בלילה?

לצפיה ב-'ינון ידע עם מי יש לו עסק אז כנראה הוא כתב '
ינון ידע עם מי יש לו עסק אז כנראה הוא כתב
21/12/2012 | 11:23
4
884
מכתב דומה לגיבוי, נראה לי שינון ימות(ויהרוג את המחבל שרצח את אבא שלו)  ועמיאל יחזור הביתה ליעל...
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על גיבוי, אבל.. '
גם אני חשבתי על גיבוי, אבל..
21/12/2012 | 12:24
1
737
יש מצב שהמכתב שניתן לזאב ע"י יינון הוא בעצם הודאה בפניו שהוא לא נפרד מיעל, כי יינון אמר לו שיש גם מכתב לאיזושהי בחורה שהוא איתה והיא לא יודעת עליו כלום,
כי באיזשהו פרק זאב ביקש ממנו לאחר שכבר קיבלו את הארגזים של עמיאל להפסיק את הקשר איתה, אבל יינון לא עזב.

ועד כמה שאני הבנתי לא רק המכתב של יעל נגרס אלא כולם.
לצפיה ב-'נכון זאב גם גרס את המכתב שינון כתב לאמא שלו '
נכון זאב גם גרס את המכתב שינון כתב לאמא שלו
21/12/2012 | 14:45
589
וזה נראה לי ממש חוצפה באותו רגע אבל אם חושבים על זה לרגע בגלל שכל "מבצע יהודה" הוא בעצם מבצע סודי ביותר והם לא אמורים להיות שם ולעשות את כל זה אז הם מכחישים כל קשר ליינון במקרה שהכל יסתבך, אחד הסיבות שכנראה בחרו בו כפי שהוא ציין בפרק(כשהוא חיבק את זאב והוא אמר שאין לו ממש ממי להיפרד) זה בגלל שאין לו כמעט אף אחד חוץ מאמא מעורערת נפשית (נוציא את יעל מהמשוואה) יהיה קל להם להכחיש כל קשר אליו...
לצפיה ב-'לא בטוחה שיינון ימות כי עמיאל אולי לא '
לא בטוחה שיינון ימות כי עמיאל אולי לא
21/12/2012 | 12:27
833
יתן לזה לקרות. לא יודעת..
לצפיה ב-'אני ממש מקווה שזה לא יקרה'
אני ממש מקווה שזה לא יקרה
24/12/2012 | 21:27
239
זה יהיה עצוב מדיי...

מעבר לזה, הבנתי שאחת הסיבות שאני אוהבת את עונה שניה היא ינון. אני רוצה שהוא ימשיך.
לצפיה ב-'איך בדיוק המבצע הצליח אם יינון נפל בשבי?'
איך בדיוק המבצע הצליח אם יינון נפל בשבי?
23/12/2012 | 10:07
1
521
איך יינון יוכל להרוג את ראשי הג'יהד אם הוא בשבי?
ממש לא ברור
לצפיה ב-'מבחינת זאב המבצע הצליח'
מבחינת זאב המבצע הצליח
23/12/2012 | 16:07
483
כי יינון הצליח להיחטף וליפול בשבי.למטרה זו זאב אימן אותו.
לצפיה ב-'הומלנד - עונה 2 פרק אחרון '
הומלנד - עונה 2 פרק אחרון
18/12/2012 | 17:58
12
1350
הרשמים שלי:

קודם כל, הדברים הטובים:

נהנתי מהפרק.
לא, לא כמו עונה ראשונה, אלא יותר כמו "אחרי עונה שלמה של סחבת לפחות השקיעו בפרק האחרון"

הקטעים עם סול היו מעולים, מנדי פטינקין החזיק את המעמסה הרגשית בשביל כל הפרק, כשהוא חשב שקרי נהרגה, ועוד יותר כשהוא ראה שהיא בחיים (ונכון עשו שסיימו את העונה עם הבעת הפנים שלו) והקטע בו הוא אומר קדיש על מלא הרוגים היה חזק ביותר.

אהבתי שקווין מאיים על אסדס, והוא בסך הכל צודק, הוא הבין שלפעמים צריך גם לחשוב ולא רק לבצע הוראות בצורה עיוורת.

אהבתי את מה שהם עשו עם הפיגוע, שהשתמשו בברודי בלי שהוא היה מעורב, זה מאוד חכם וכן יאה לארגון טרור בינלאומי, השימוש באוטו שלו, בסרטון לקיחת האחריות (מעולה!) והעובדה הפשוטה שזה 100% יעבוד להם.

ויותר מזה - כל מה שברודי עשה במסגרת הפרידה מאשתו יכול לכוון גם לכיוון של "אני נפרד כי אני עומד להתפוצץ":
הוא השלים עם מייק ואמר לו לדאוג למשפחה שלו
הוא סיפר לדיינה מה שהוא עמד לעשות
הוא התעלם מכריס (כמו היוצרים כל העונה)
וראו אותו יוצא מוקדם מהלוויה, כמו מישהו שעומד להביא את האוטו שלו קרוב קרוב ו... בום!

התגובה של ג'ס לסרטון הייתה נהדרת (שוב, אני משוחדת לגבי מורנה, אני יודעת) אבל היא באמת שיחקה מעולה, שבבת אחת היא מבינה מה הוא לא סיפר לה ומה הוא כביכול עשה - עם הידיעה שהוא כנראה נהרג תוך כדי.

עכשיו לדברים שלא אהבתי:

המריחה של קרי וברודי בבקתה - באמת? שליש פרק על זה? ועוד בסוף הם לא החליטו אם הם ביחד?
אני חוזרת ומזכירה - הסדרה הזו היא לא (לא!) קומדיה רומנטית!, היא סדרה על ביטחון מדיני, טרור, חיילים שבויים והקו הדק בין נאמנות לריגול. מערכת היחסים של קרי וברודי היא לא פרק של דוסון קריק! הדבר הכי חשוב הוא לא אם הם "מחליטים שהם ביחד לעולמי עולמים" או קרועים בין אהבה לקריירה... באמת שככל ששמים על זה יותר דגש זה יותר מעייף.

הדמות של קרי - כן, שוב. הגנת על ברודי כ-ל העונה, תמכת בו אחרי שגילית שהוא טרוריסט, כיסית על העובדה שהוא גרם למותו של סגן הנשיא, אבל מכונית אחת קטנה מתפוצצת ושוב את מכוונת עליו אקדח? לא, זה חומר של תחילת העונה! עכשיו את שוב לא בוטחת בו? אבל שניה אחרי זה כן? עכשיו את קונה לו במיטב כספך זהות מזוייפת כדי להציל אותו?
שנייה וחצי אחרי שעמדת לירות בו?
רגע אחד את אומרת שאת בוחרת בו, לא בקריירה שלך, ושנייה אחרי את לא מצטרפת אליו כשהוא בורח?
עד כמה שהגיע לסול לראות אותך בחיים, קבלי החלטה פעם אחת ותיצמדי אליה, כי כל הנדנדה הזו כבר לא מעניינת, היא רק מערערת לך את הדמות יותר (משהו שלא היה חסר מלכתחילה)

פרט טכני לגבי הפיגוע - קרי וברודי עמדו ליד החלון בקומה שנייה/שלישית, המכונית הייתה מתחתיהם והתפוצצה - בקומה הראשונה היו מעל 200 הרוגים אבל קרי וברודי רק עפו אחורה - איך זה שהם לא נפגעו? 200 הרוגים זה אומר שהמכונית הייתה מלאה בחומר נפץ והפיצוץ היה מטורף, מרגיש לי קצת קל מדי..

פין נהרג בפיצוץ - איפה התגובה של דיינה? איפה סגירת המעגל על העובדה שהוא היה אחראי למוות של מישהי ועכשיו הוא מת בעצמו? אולי שומרים את זה לעונה שלישית.

כריס - .

לסיכום:
פרק יחסית טוב, מתאים לפרק סיום אבל גורר אחריו את הטעויות של כל העונה.
מקווה שעונה שלישית תיקח את הסדרה לכיוון חדש (אולי עם קאסט חדש ועלילה מרעננת) כי נושא קרי-ברודי כבר נחרש מעבר לסף הסבילות.
לצפיה ב-'דווקא ציפיתי שהעונה תסתיים במשפט... '
דווקא ציפיתי שהעונה תסתיים במשפט...
19/12/2012 | 02:23
3
827
"שלום, קוראים לי סול ברנסון, הרגתם את העובדת המסורה שלי, תתכוננו למות".
לצפיה ב-'הו! זה היה מעולה!'
הו! זה היה מעולה!
19/12/2012 | 03:13
483
אם זה היה קורה הייתי נותנת לעונה הזו 10 מתוך 10 רטרואקטיבית
לצפיה ב-'צחקתי, אחלה תגובה '
צחקתי, אחלה תגובה
19/12/2012 | 14:27
158
לצפיה ב-' מושלם '
מושלם
21/12/2012 | 09:31
82
לצפיה ב-'כריס זה לא הילד מפלפלים צהובים?'
כריס זה לא הילד מפלפלים צהובים?
19/12/2012 | 08:52
3
252
לצפיה ב-'פלפלים צהובים זו סדרה ישרלאית'
פלפלים צהובים זו סדרה ישרלאית
21/12/2012 | 09:32
2
219
היתה שם דמות של ילד אמריקאי?
לצפיה ב-'נראה לי שזה שמעליך צחק על כך שכריס לא מדבר'
נראה לי שזה שמעליך צחק על כך שכריס לא מדבר
21/12/2012 | 22:35
1
175
מן הסתם פלפלים צהובים זה ישראלי וגם הילד שם יותר קטן ואני בטוחה שמי שכתב לפניך לא באמת חשב שכריס זה אותו ילד,אני מניחה שהוא התכוון לצחוק על זה שכריס כאילו דמות שאין לה תפקידי דיבור והרי בפלפלים צהובים הילד היה מצד אחד דמות מאוד מרכזית אבל מצד שני,בגלל האוטיזם,לא ממש דיבר... סתם מנחשת שזאת בדיחה,אולי אני טועה וזה לא מה שהוא התכוון,אם כן-מתנצלת.
לצפיה ב-'נשמע הגיוני '
נשמע הגיוני
23/12/2012 | 10:23
99
אני לא צפיתי בפלפלים צהובים רק ידעתי מאד בכללית על מה זה.
עכשיו זה ברור יותר...
לצפיה ב-'הפרק האחרון'
הפרק האחרון
19/12/2012 | 14:35
550
מסכימה איתך סמיילי כמעט עם כל מילה. פרק אחרון מצויין אחרי כמה פרקים ככה ככה.
הביקורת שלי היא שהרומן של ברודי וקרי פשוט....  לא יודעת... לא מצליח לרגש אותי בכלל. ואני בחורה רומנטית שאוהבת אהבות. אבל, ממש לצערי, לא מצליחה להאמין להם שהם באמת מאוהבים.
ולגבי התעלומה. אז ככה, ככככככולם מתו. כולם.
אז מי נשאר שיהיה משת"פ מבפנים? מי היה זה שהדליף כל העונה הראשונה? חשבתי שיפתרו את זה כבר.
כאילו, מי שנשאר זה קרי, ברודי, סול וקווין. אז מישהוא מהם הוא המדליף?
ואולי לקרי יש גם פיצול אישיות והמחצית השנייה שלה היא המדליפה? (בלי להעליב את קרי, אני מתה עליה).
לצפיה ב-'טוב עכשו אני '
טוב עכשו אני
19/12/2012 | 20:53
413
הפרק היה מעולה ביותר ברמה של עונה ראשונה אבל גם העונה השניה היתה עשר בניגוד לכל מיני השמצות בכיניות
דבר אחד הפריע לי כמו לך וזה הרומן בין קארי לברודי, במסגרת מבחן האמיתות שהעונה סבלה מהם קשות , אין מצב לקשר בין נחקר וחוקר, אם זה קורה פשוט מעבירים את החוקר זה לא שקארי היא היחידה שמה.
גם עובדים עליהם הרבה מבחינה פסיכולוגית, לא כל אחד יכול להתאים לסוכן של הביון ,הם נבחרים בפינצטה רגישה במיוחד ולא נראה לי שסול שהוא המנטור של קארי היה נותן לזה להסחב .אבל זה בקטנה.
מה שהפריע לי במיוחד שפשוט אין כימיה בין השחקנים, לא הרגשתי שזה באמת בא מהלב על כל פנים אצל קארי אני לא הרגשתי שזה אמיתי ,אמנם דמיאן לואיס הוא שחקן משובח ביותר אבל אם הפרטנר מולו לא באותה רמה שום דבר לא יעזור. שחקנים בקליבר כזה אני מצפה להרבה הרבה יותר.

סול עם הקדיש היה כל כך מיוחד, אבל אני בספק אם מי שאיננו יהודי מבין את עצמת המעמד וממתי אומרים קדיש על "גויים". לא חשוב.
אהבתי שאשתו של סול חזרה, הוא כל כך רך לידה נקוה שיתנו לה תפקיד עם בשר בעונה הבאה ואולי הוא גם ילמד אותה לברך על נרות שבת חחח

בקשר לתמה של העונה, ההתאהבות של קארי וברודי זה לא ממש משנה וגם לא צריכים להיות פתרונות ברורים לכל המסתורין בעונה אלא הדרך שבה מנסים לפתור דברים, זו דרך יותר אירופאית שלא לכל דבר צריך להיות פאנץ' ליין או הסברים ברורים, דוקא אהבתי.
לצפיה ב-'להומלנד יש מעט מעריצים...... '
להומלנד יש מעט מעריצים......
20/12/2012 | 15:44
1
325
שמתי לב שבפורום יש הרבה יותר תשומת לב והתעניינות בחטופים.
למרות שהומלנד סידרה פשוט - אין מילים - משובחת.
אז בהתחלה נעלבתי
אבל אז הבנתי שיש הסבר פשוט, הומלנד משודרת רק ב - יס
לי אין כבלים ולא לווין, אני ראיתי אותה בצפייה ישירה, אז למעשה רק מי שממש מתאמץ רואה אותה. וכנראה שאין הרבה כאלה.....
בעסה.
לצפיה ב-'בעיני הומלנד הרבה יותר איכותית מחטופים'
בעיני הומלנד הרבה יותר איכותית מחטופים
24/12/2012 | 18:26
131
היא יותר אמינה.
לגבי הפרק האחרון, לדעתי המסטיק בביקתה היה אמור להיות מאד מותח האם המחסל יפגע בברודי או לא, ויש שם קטעים מותחים בטירוף שממש מצפים לשמוע יריה.
ככה שנראה לי שהקטע הזה לא היה בגלל הקטע הרומנטי.
ואם תחשבו על זה אם הוא באמת היה מחסל את ברודי, אז כל הפיגוע הזה לא היה אפשרי בכלל.
לצפיה ב-'אז עמיאל איתנו או נגדנו????'
אז עמיאל איתנו או נגדנו????
18/12/2012 | 23:25
30
1619
לצפיה ב-'נראה לא טוב...'
נראה לא טוב...
18/12/2012 | 23:29
5
1877
הוא קשר לו את הידיים ואמר "לא היית צריך לבוא לפה". זאת אומרת יודע שינון הגיע בכוונה, ואמר לו שזאת היתה טעות. קשירת הידיים = "לא מעניין אותי מה שיש לך לומר".
והכי חשוב: מתי הפרק הבא??! אי אפשר לסמוך על לוח השידורים של ערוץ שתים.
לצפיה ב-'כבר אין באתר התוכנית?'
כבר אין באתר התוכנית?
18/12/2012 | 23:32
1
1603
היו נותנים את הפרק הבא בתשלום זה כבר לא קורה ?
לצפיה ב-'ניראה לי בכוונה לא נתנו פרק בתשלום בכדי....'
ניראה לי בכוונה לא נתנו פרק בתשלום בכדי....
18/12/2012 | 23:38
1729
שבפרק הבא יהיו יותר צופים ובעלי ההון שרוצים פרסומות ישלמו המון כסף בפריים טיים של חטופים
לצפיה ב-'אבל..'
אבל..
18/12/2012 | 23:36
1501
אולי הוא דיבר ככה כי עבדאללה היה מאחוריו??!?!?!?!?
לצפיה ב-'לדעתי הוא קשר לו את הידיים '
לדעתי הוא קשר לו את הידיים
19/12/2012 | 08:38
1
1416
כדי שמישהו בטעות לא יראה שהם מתקשרים ביניהם.
ינון יכול להפיל כך את עמיאל
גם לי לא ברור באיזה צד עמיאל, למרות שההרגשה שלי שהוא בכל זאת בצד שלנו.
אני חושבת שבמסר שהוא קיבל היו עוד הנחיות לגבי החטיפה והנפילה של ינון בשבי
לצפיה ב-'גם אני חושבת כך'
גם אני חושבת כך
20/12/2012 | 10:41
507
זה רק כדי להטעות אותנו...
לצפיה ב-'לא נראה מוזר'
לא נראה מוזר
18/12/2012 | 23:39
1
1669
לא נראה לכם מוזר ששיחזרו את אירועי החטיפות שהיו באמת בלבנון  אחד לאחד עם כמה שינויים קטנים בשחזור האמיתי של החטיפה ואוו החזיר אותי לתקופה הזאת שוב(הייתי לוחם בפלוגה שבה נחטפו החיילים הראשונים ב2001 ) אני חושב שיצירת המתח על חשבון ההחזרה של לוחמים ומפקדים שחוו את זה הוא די א במקום אולי זו מחשבה רק שלי
לצפיה ב-'קיצר מסבכים אותנו שלא נדע למה לצפות'
קיצר מסבכים אותנו שלא נדע למה לצפות
18/12/2012 | 23:49
1260
ועל כן המתח הרב מה יהיה בהמשך
לצפיה ב-'עמיאל חלק מהמבצע לחסל את הארגון'
עמיאל חלק מהמבצע לחסל את הארגון
18/12/2012 | 23:47
4
1774
בחוברת האחרונה העבירו לו את המידע שהשלב הסופי של המבצע נכנס לפעולה.

ינון ידע שיש מישהו מאחוריו ולכן לא דיבר בקולו אלא סימן לעמיאל שהוא יכול לתת הוראה לענות אותו ולהמשיך במבצע.

בסופו של דבר עמיאל יסייע לחסל את אותו ארגון טרור אבל ככל הנראה ינסה (אולי גם יצליח) לקחת איתו לישראל את אשתו והילד של ג'מאל.

עמיאל היה חלק מהמבצע כבר מהיום הראשון, כנראה שעוד יסבירו איך קרה שכאילו בארגון באמת האמינו שהוא כאילו עבר לצד שלהם.
לצפיה ב-'יש מצב שזהו הכיוון או ש...'
יש מצב שזהו הכיוון או ש...
18/12/2012 | 23:52
2
1602
באמת עמיאל עבר צד קשה לי להאמין שזהו המצב, אז כמו שאמרת הוא חלק ממבצע יהודה שיצע לדרך וחיכה כל כך הרבה שנים כי עטר מת  
לצפיה ב-'ומה התהליך הרגשי שהוא עבר כל השנים'
ומה התהליך הרגשי שהוא עבר כל השנים
19/12/2012 | 00:10
1346
הללו, כשהוא חשב שהוא הופקר מאחור?

יש לי רעיון מופרע שמי שהיה צריך להיות חלק מהתכנית זה דוקא אורי (שמתם לב שהוא מנסה לעשות שכיבות שמיכה בפרק הזה? הומאג' לינון או ניסיון להיזכר בימים שבהם גם הוא אומן כך?). שמשהו השתבש ושלושה חיילים נשבו ולא אחד. ושעטר הבין את זה ואימן אחד אחר במקומו (ינון).

אורי זה שדוחף כל הזמן לדעת מה קרה לעמיאל.
אורי מנסה לספר היום משהו לנמרוד משהו (לא נראה לי שזה הסרטן)
ונמרוד אמר לאורי בפרק הקודם שהוא היה צריך לעשות בחירה בינו לבין עמיאל ושהוא יודע שהבחירה בו אוכלת אותו.

מה אם מלכתחילה זה אורי שהיה צריך להיות מבודד מהשלושה (בתקרית המכות שבה כביכול עמיאל נהרג ובפועל בודד מהשניים האחרים)?
מה אם אורי זה הוא זה שהיה צריך לחדור לצמרת אירגון ילדי הגיהאד?
מה אם ג'מאל חשף את עמיאל לכך שכל החטיפה שלהם היא סיפור כיסוי? האם זה לא יכול היה לשבש אותו ולגרום לו לפתח עוינות כלפי מי שחטף אותו?
האם הוא יכול לסמוך על עוד תכנית חילוץ או שהוא מתכנן תכניות משלו?
לצפיה ב-'רגע!! אני זוכרת בבירור באחד הפרקים הראשונים'
רגע!! אני זוכרת בבירור באחד הפרקים הראשונים
19/12/2012 | 13:00
1072
שחיים אמר למישהו בשירותים של בניין כלשהו: שעם מותו של עטר - מבצע יהודה מת! אני הבנתי שהם נוטשים את עמיאל ואת הקשר איתו...
לצפיה ב-'אם יינון סימן לעמיאל שהוא יכול לענות אותו'
אם יינון סימן לעמיאל שהוא יכול לענות אותו
20/12/2012 | 23:33
460
אז למה כשעמיאל הלך לקשור לו את הידיים יינון אמר לו "לא, מה אתה עושה?" - הוא נראה מופתע מזה.. מוזר.. זה חלק מהתכנון?
לצפיה ב-'זה כנראה מורכב מאוד'
זה כנראה מורכב מאוד
18/12/2012 | 23:58
1
1526
בהחלט יכול להיות שחייל תחת שבי כל כך הרבה שנים "נשבר" ולוקה בתסמונת שטוקהולם.

לדעתי התשובה מורכבת יותר.
לעמיאל יש מחוייבות כלפי ג'מאל שהציל אותו ולכן כלפי איסמעיל בנו. יש לו גם מחוייבות כלפי אישתו ש"שודכה" לו בנוהל חירום ע"י גמאל הגוסס, ואנחנו יודעים כבר שהיא לא פנאטית (ולכן לא תואם לתרחיש תסמונת שטוקהולם וחציית קווים). יש לו תכנית מילוט משלו. ינון רק מאיים עליה.

לצפיה ב-'הגיוני מאוד...'
הגיוני מאוד...
19/12/2012 | 10:01
919
יש לו מחוייבות לבן של ג'מאל
וכנראה גם לאשתו...
לצפיה ב-'חברים אתם מפספסים..'
חברים אתם מפספסים..
19/12/2012 | 09:57
1
1423
שום תסריטאי בעולם..בפרט של ערוץ 2..הערוץ הכי מיינסטרים שיכול להיות, לא יהפוך חייל שבוי , יוצא סיירת לבוגד

עמיאל בצד שלנו..
לצפיה ב-' זה מה שגם אני חשבתי'
זה מה שגם אני חשבתי
19/12/2012 | 12:24
656
לצפיה ב-'לדעתי עמיאל איתנו'
לדעתי עמיאל איתנו
19/12/2012 | 13:42
843
הוא כן רוצה לחזור לישראל והוא מתגעגע - באחד הפרקים הוא צפה באחותו בלוויה שעשו לו.
לא הבנתי למה נורית סימנה עם גיר שחור בכיכר. עמיאל הלך כל כמה זמן לבית מלון, מה פירוש הסימן הזה?
נורית סגרה מעגל וסיכנה את עצה יותר מטליה, שבזמן שנעדרו אירגנה הפגנות ופגישות.
אני לא חושבת שהשיח' ידע על בית המלון ודרך ההתקשרות של עמיאל. רק אחרי שנתפס בידי עבדאלה הוא הלך לספר לשיח.
מצד שני, אני לא אתפלא אם השיח היה בעבר בישראל והוא אפילו יהודי.....מה הסיבה שג'מאל שידך בין עמיאל לבת השיח' דווקא?
זאב - אף פעם לא אהבתי את הדמות שלו, וידעתי שהוא משקר.
היה ברור שהוא מכין את יינון לחטיפה.
לדעתי עמיאל התנהג כפי שהתנהג כלפי יינון כי היו עוד אנשים בחדר ולא ראינו. הוא נתן רמז ליינון לגבי תקשורת עם האצבעות, שהוא מבין ועדיין זוכר. כשיהיו לבד אולי יוכלו לדבר. הוא חייב להראות שהוא עם הארגון כדי שלא יחשדו בו.
לצפיה ב-'מה שמוזר עדיין'
מה שמוזר עדיין
19/12/2012 | 20:37
1
729
שהוא ניסה להימלט מהמלון
אחרי הכל אם הוא לגמרי איתם למה נמלט מעבדאללה ? הרי מה היה לא כביכול להסתיר אם הכל "היה כבר ידוע" אצל השיח?
הנגיעה הרכה שלו ביד של ינון מרמזת לדעתי שהוא עדיין חושש ומחכה לשעת כושר לתקשר איתו
מתי הפרק הבא????
לצפיה ב-'הכל לא היה ברור... הוא גיךה לשיח באותו ערב בד'
הכל לא היה ברור... הוא גיךה לשיח באותו ערב בד
21/12/2012 | 05:46
361
בדיוק בזמן שברח מהמלון... שיתף את השיח בכמה דקות כשהגיע אליו לפני שעבדאללה הגיע.
לצפיה ב-'פיספסתי שני דברים'
פיספסתי שני דברים
19/12/2012 | 20:57
1
770
מה פתאום אורי לימד את הבן של ג'מאל עם החוברות הללו, האם הוא ידע את המידע שניתן להפיק מהן?
איך עמיאל ידע מה זה מבצע יהודה?
לצפיה ב-'אורי היה כמו מורה פרטי של הילד.'
אורי היה כמו מורה פרטי של הילד.
19/12/2012 | 22:00
637
לדעתי הוא לא ידע על המשמעות על החוברות, הוא היה מאוד מופתע (לפי מה שראיתי) בפרק בו גילו את המסרים בחוברות.
לצפיה ב-'כיצד הם ידעו את היום והזמן המדוייק לחטיפה?'
כיצד הם ידעו את היום והזמן המדוייק לחטיפה?
19/12/2012 | 21:26
6
464
לצפיה ב-'היה רשום בחוברת שנורית שמה לעמיאל'
היה רשום בחוברת שנורית שמה לעמיאל
19/12/2012 | 22:03
5
680
בחדר בית המלון.
לפי זה הוא ידע.
לצפיה ב-'איך בדיוק?'
איך בדיוק?
19/12/2012 | 22:11
4
547
הריי חיים ואיריס הם אלו ששלחו את נורית לשם
והם ידעו מה רשום בחוברת.

לא היה שם דבר הקשור לחטיפת חייל
לצפיה ב-'בפרק 10 הם מגלים שהחוברות'
בפרק 10 הם מגלים שהחוברות
19/12/2012 | 22:40
3
711
הועברו דרך בית מלון בשם יסמין.
זאב שואל את הקצין כמה זמן יקח לו להצפין מסר.
אח"כ הם כבר חושבים את מי לשלוח לשם.
לצפיה ב-'זה מובן לי'
זה מובן לי
19/12/2012 | 22:44
2
534
אך האם הם הצפינו מסר לעמיאל שבתאריך ובשעה כך וכך
יש לחטוף חייל?

לצפיה ב-'כנראה שכן.'
כנראה שכן.
19/12/2012 | 22:53
1
505
כשישבו אצל השייח' עמיאל אמר ש"מחר בלילה" הם יעשו את זה, ובאותו זמן יינון "היה במילואים" ובדיוק כשיצא הסיור נפרצה הגדר....
לצפיה ב-'לא ממש הגיוני'
לא ממש הגיוני
19/12/2012 | 23:08
499
מאחר וחיים ואיריס ידעו מה יהיה רשום בחוברת המוצפנת
ולא היה שם שום תזכורת על חטיפת חייל.
לצפיה ב-'או שאני מפספסת או שיש משהו לא ברור . '
או שאני מפספסת או שיש משהו לא ברור .
22/12/2012 | 18:40
335
אם  עמיאל הוא לא חלק מהתכנון של זאב ויינון - אז קשה להאמין שבו זמנית הם תכננו  שיינון יחטף מחד ועמיאל תיכנן לחטוף חייל מאידך . זה ניראה שני צדדים של אותה תוכנית , לא ?
לגבי המסר - לא בטוח שחיים ואיריס היו מודעים לכל פרט במסר אשר הועבר.

גם אני חשבתי כמו רבים שעמיאל הוא איתנו ולו משום שבארץ יהיה קשה לעכל ולהציג חייל בוגד. אבל ככל שאני קוראת על גידי רף, היוצר אני יכולה להתרשם מהתעוזה שלו ,ואם בארה"ב הניחו לתסריט כזה להתקיים - אז אול המגמה כאן תהיה דומה. אבל אני מסכימה כי אם יתברר שעמיאל בוגד הרבה צופים יהיו בתחושת מועקה קשה שרק תרחיק אותם רגשית מהסידרה.

בלי קשר סדרה מהמדהימות שידענו !

לצפיה ב-'למה אי אפשר לצפות בפרקים בלילה???'
למה אי אפשר לצפות בפרקים בלילה???
20/12/2012 | 22:17
219
לצפיה ב-'מה זה הומלנד?'
מה זה הומלנד?
19/12/2012 | 21:54
312
יודעת רק שזה כמו חטופים,אבל מה ההבדל בין שניהם?
לצפיה ב-'לא מבינה'
לא מבינה
17/12/2012 | 22:27
8
1979
1. איך נורית ידעה את כל הסימנים (הונטה, הגיר) - הרי הראו שהם פענחו (בקושי) רק את חוברות החשבון ולא מעבר...
2. גם אם יש לנורית דרכון הונגרי, השם שלה (העברי - נורית?!) לא מופיע בו??
לא יודעת... נראה קצת מצוץ כל הסיפור הזה
לצפיה ב-'וככל שאני מדברת עם אנשים שגם רואים את הסדרה'
וככל שאני מדברת עם אנשים שגם רואים את הסדרה
18/12/2012 | 12:45
2
1484
אני מבינה שאני לא לבד בשאלות הללו (וגם שאלות דומות מעבר שלא חשבתי עליהן). איך יכול להיות שהסדרה הזאת כ"כ מסורבלת שגם מי שצופה בה באדיקות לא מבין פרטים חשובים?
לצפיה ב-' הזוי לגמרי ל"מוסד" והשב"כ אין אפשרות לארגן'
הזוי לגמרי ל"מוסד" והשב"כ אין אפשרות לארגן
19/12/2012 | 05:25
1
1055
איזה דרכון זר למישהו מקצוען?
פשוט רצו לאפשר איזה סגירת מעגל אצל נורית,שבדיוק היתה מאוד עסוקה בכמה שהיא יצאה אגואיסטית מהסיפור לעומת טליה הלוחמת,ובדיוק באותו פרק גם אבא של אורי "הוציא" אותה מסורה ונהדרת,שסעדה את אשתו בבית החולים כל הזמן,אז עשו כאן תיקון נוסף בקשר לפרשת החטיפה.הרי היא עוד לא יודעת מה הולך ליפול עליה עוד רגע...
לצפיה ב-'לגמרי! '
לגמרי!
19/12/2012 | 17:44
192
לצפיה ב-'גם אני לא הצלחתי להבין את המס' 1 שלך '
גם אני לא הצלחתי להבין את המס' 1 שלך
18/12/2012 | 23:28
1
735
לצפיה ב-'אז אבא שלי נותן הסבר '
אז אבא שלי נותן הסבר
19/12/2012 | 17:47
545
הוא אומר שלדעתו (שוב, צריך כאן לנחש הכל) הכל היה רשום במחברות חשבון - איך לתקשר עם ג'מאל, איך למסור את המחברת וגם שכנראה זאב קיבל את המידע מעטר ומסר אותו לחיים כי היה לו אינטרס להביא את המצב לכך שינון ייחטף. יש מצב באמת, רק שברגע ראשוני זה היה נראה כ"כ מוזר שהם אפילו לא ידעו אם עמיאל חי וזאב בכלל לא עזר להם, ואז פתאום ה-כ-ל הם יודעים!
לצפיה ב-' אשמח להסבר'
אשמח להסבר
19/12/2012 | 19:51
401
נורי טסה לסוריה, הארגון כולו נמצא בסוריה. אז מדוע החטיפה התבצעה בגבול לבנון?
לצפיה ב-'למה זאב גרס את המכתבים של ינון בקור לב שכזה?'
למה זאב גרס את המכתבים של ינון בקור לב שכזה?
21/12/2012 | 05:44
311
לפחות היה קורא אותם לפני שהיה מעביר הלאה כדי להחליט אם יש מקום לצנזורה או לא...
אני חושבת שיש מסר לצופים באקט הזה...  משהו שאמור להבהיר לנו על הקשר של זאב לינון שזה לא כמו שחשבנו עד כה...  או להבדיל - רמז על אישיותו המנוולת...

מה אתם אומרים?

מענין מה יעל תחשוב שתשמע שהוא החטוף. מן צירוף מקרים מוזר כזה בחיים שנחטף אחיה ועכשיו גם נחטף אהובה שרק הכירה...  מעניין אם חיים או איריס או נמרוד או אורי ירוצו לבשר לה על הסיבה לחטיפתו של החבר שלה.

שמתם לב איזה קאסט ארוך ומכובד של שחקנים יש לסידרה? כאן: http://www.ishim.co.il/m.php?s=%D7%97%D7%98%D7%95%...

ומה אתם חושבים על המשחק של יעל אבקסיס שזיכה אותה בפרס השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה??  אני ממש לא אוהבת את המשחק שלה! הוא נראה לי מוגזם בצורה בולטת!
דווקא הייתי שוקלת לתת את פרס האקדמיה ל"בתה" דנה. אני אוהבת את המשחק שלה!
לצפיה ב-'איך זה מעודד לראות שיש עוד צופים קבועים '
איך זה מעודד לראות שיש עוד צופים קבועים
19/12/2012 | 19:53
379
ב'חטופים' שלא מבינים את כל האירועים שם

אני מוטרדת מאיך בדיוק ינון אמור לחסל את כל הטרוריסטים מבפנים... בטח נגלה שהוא בעצם מגייוור
לצפיה ב-'עפ"י אתר האינטרנט של גלובס-זה היה פרק אחרון '
עפ"י אתר האינטרנט של גלובס-זה היה פרק אחרון
19/12/2012 | 13:57
1
715
של חטופים, הייתכן?
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הכוונה היא לפרק האחרון ששודר ולא הפרק האחרון '
הכוונה היא לפרק האחרון ששודר ולא הפרק האחרון
22/12/2012 | 23:42
90
לצפיה ב-'לא נראה לכם מוזר'
לא נראה לכם מוזר
18/12/2012 | 23:43
1097
לא נראה לכם מוזר ששיחזרו את אירועי החטיפות שהיו באמת בלבנון  אחד לאחד עם כמה שינויים קטנים בשחזור האמיתי של החטיפה ואוו החזיר אותי לתקופה הזאת שוב(הייתי לוחם בפלוגה שבה נחטפו החיילים הראשונים ב2001 ) אני חושב שיצירת המתח על חשבון ההחזרה של לוחמים ומפקדים שחוו את זה הוא די א במקום אולי זו מחשבה רק שלי
לצפיה ב-'חשבתם אולי שהמטרה היא עמיאל בעצמו??'
חשבתם אולי שהמטרה היא עמיאל בעצמו??
18/12/2012 | 13:25
8
1853
הרי הומלנד מבוסס על חטופים ושם יש כוונה לחסל את ברודי...
לצפיה ב-'כוונתי היא שהולכים בעצם לחסל אותו.'
כוונתי היא שהולכים בעצם לחסל אותו.
18/12/2012 | 13:34
6
1220
לצפיה ב-'רעיון יפה.'
רעיון יפה.
18/12/2012 | 19:11
5
1409
וגם, ייתכן שבטוחים כל הזמן שהוא הבוגד בעוד שדוקא אחד מאלה שחזרו הוא הסוכן הכפול.
לצפיה ב-'פאק על זה לא חשבתי! '
פאק על זה לא חשבתי!
18/12/2012 | 20:00
795
לצפיה ב-'וגם קוראים למבצע "מבצע יהודה". יהודה היה'
וגם קוראים למבצע "מבצע יהודה". יהודה היה
18/12/2012 | 21:10
2
1564
עפ"י הנצרות- מלשן, משתף פעולה...
לצפיה ב-'השם של מבצע יהודה גזור מהסיפור המקראי'
השם של מבצע יהודה גזור מהסיפור המקראי
24/12/2012 | 17:20
1
54
יוסף נמכר לעבד במצרים ועלה לגדולה כנסיך מצריים כמו גם יוסוף שלנו משבוי עשוי לרשת את מקומו כמנהיג ארגון ילדי הגיהד. ינון משול לבנימין הבן האהוב של יעקוב הוא עם ישראל (בפרומו לפרק הבא אמרו החוטפים "נראה כי חטפנו איזה בן של ראש ממשלה"). בסיפור המקראי יוסף מחזיק בבנימין כבן ערובה כמו בסיפור של יוסוף וינון.  
לצפיה ב-'מקסים'
מקסים
24/12/2012 | 18:06
35
יהודה הוא זה שניגש ליוסף מזדהה ופותח בתהליך התרת שביו של בנימין והתוודעות יוסף לאחיו (שחשבו אותו למת).
ינון אגב זה אחד משמות המשיח (כלומר תחילת הגאולה).
האם זה מקרי?
לצפיה ב-'מה זאת אומרת? שאחד מאלה שחזרו סוכן כפול?'
מה זאת אומרת? שאחד מאלה שחזרו סוכן כפול?
18/12/2012 | 21:30
1271
נראה לי פספסתי משהו..........
לצפיה ב-'מה זה הפרק הארוך הזה?!'
מה זה הפרק הארוך הזה?!
18/12/2012 | 23:27
1195
שעה וחצי כמעט!!

אבל היה כ"כ כיף שזה פעמיים בשבוע!! זהו? זה מוחזר לפעמיים בשבוע??
לצפיה ב-'איך זה שאף אחד פה לא מתלונן על כך שהפרק '
איך זה שאף אחד פה לא מתלונן על כך שהפרק
17/12/2012 | 22:31
5
2318
כל פעם מתחיל 5 דקות קודם!

אותי זה מעצבן.
לצפיה ב-'מסכימה איתך-חשבתי שזה רק אני...'
מסכימה איתך-חשבתי שזה רק אני...
17/12/2012 | 22:57
1225
אני תמיד עסוקה בדברים אחרים עד הזמן שזה אמור להתחיל ומעבירה דקה קודם ליתר בטחון וכל פעם מפסידה את ההתחלה...מזל שכתבת פה,כי כבר התחלתי לחשוב שזאת בעיה שלי ושאני טועה ומתבלבלת בשעה..ואפילו שאני מפסידה רק בערך חמש דקות-לעפעמים זה קריטי,שבוע שעבר לא הבנתי מלא דברים בגלל זה...
לצפיה ב-''
17/12/2012 | 23:03
213
גם אותי זה מעצבן
לצפיה ב-'אני פשוט מקליטה וזה אוטומטי מקליט 5 דק' קודם.'
אני פשוט מקליטה וזה אוטומטי מקליט 5 דק' קודם.
17/12/2012 | 23:35
518
אני פשוט מקליטה וזה אוטומטי מקליט 5 דק' קודם...ככה מדלגים על הפירסומות...
לצפיה ב-'או הו כמה שזה מפריע לי'
או הו כמה שזה מפריע לי
18/12/2012 | 14:32
432
אני מקליטה בממיר המקליט ותמיד חסרה לי את ההתחלה, בסוף למדתי שבממיר המקליט ללחוץ על אפשרויות
ואז לרדת ל "הגדרות הקלטה ויומן צפיה" ושם לשנות את הקדמת התחלת הסדרה ל- 5 דקות.
אבל למי שאין ממיר מקליט? ממש מעצבן.
לצפיה ב-' שימו לב היום מתחיל יותר מוקדם מהרגיל|'
שימו לב היום מתחיל יותר מוקדם מהרגיל|
18/12/2012 | 19:26
455
יש כתובית רצה על שינויים בלוח השידורים ביטול תכניות וקיצור מהדורת החדשות.
לצפיה ב-'היום - פרק מיוחד של חטופים '
היום - פרק מיוחד של חטופים
18/12/2012 | 16:42
1
1045
הבנתי שהולך להיות פרק מטורף
מי הולך לראות?ֿ
מה היה בפרק הקודם שהתניע את הכל?
האם הסדרה הולכת ומשתבחת, או הולכת ומסתבכת?

לצפיה ב-'למה יש היום פרק? במקרה ראיתי פרסומת '
למה יש היום פרק? במקרה ראיתי פרסומת
18/12/2012 | 21:11
427
לצפיה ב-'חטופים פרק 11 - שאלה למי שמבין...'
חטופים פרק 11 - שאלה למי שמבין...
12/12/2012 | 20:39
11
2219
ראיתי את הפרק כי לא יכולתי לעמוד במתח... ושילמתי 3.9.
זה די ניפץ לי את הכל...........

ספוילר - למי שלא מתכוון לראות

אם עמיאל קיבל את המסר, הוא לא רוצה לחזור הביתה? למה הוא משתף את כל האירגון בזה???
אז המבצע הזה לא יצליח?? יחטפו עוד חייל והוא ישאר בסוריה???
למי יש השערה??
לא מצליחה לישון מרוב מתח!
לצפיה ב-'מדהים'
מדהים
13/12/2012 | 00:56
1528
לדעתי, הוא משתף אותם אולי במידע מוטעה, אני לא מאמינה שהוא בעד הרג חיילים או חטיפה כי הראו שהוא נמנע מהרג

אני חושבת שהוא עושה את זה כדי שתהיה לו דרך מילוט ברגע שתהיה תקיפה או חדירת חיילים.......

הגעגועים שלו מרמזים על משהו בתסריט כזה
לצפיה ב-'לדעתי הוא משתף את הארגון'
לדעתי הוא משתף את הארגון
13/12/2012 | 19:56
1493
כדי להראות שהוא איתם, הרי עבדאהה (אני חושבת שקוראים לו, מי שחזר מהכלא בישראל) חושד בו...
האם הוא מסר פרטים נכונים או לא?
לצפיה ב-'התאוריה שלי'
התאוריה שלי
17/12/2012 | 14:05
2
1436
לדעתי ישראל ביקשה מעמיאל שיעביר את נקודת המפגש לאויב, הם הרי מאמנים את יינון לתנאי שבי, לדעתי יינון צריך להכנס לתוך הארגון, ואולי ככה לחלץ את עמיאל.או בכלל זאב דיבר איתו על אינטרסים אחרים, ויינון גם רוצה להתנקם בעבדללה שהרג את אבא שלו. בקיצור, זו תוכנן מראש שעמיאל ימסור את המידע. לדעתי.
לצפיה ב-'נשמע מאוד הגיוני... לייק :)'
נשמע מאוד הגיוני... לייק :)
17/12/2012 | 23:06
727
לצפיה ב-'תאוריה דומה:'
תאוריה דומה:
18/12/2012 | 11:52
682
עמיאל ידע שאין לו לאן לברוח והחליט לבוא לשייח. אמר לו שאם חושפים אותו זה יביא חרפה לשייח וגורלה של בתו יהיה נורא. לכן כדאי להם לשתף פעולה ולטעון שהשייח תמיד ידע על העברת המסרים ושעמיאל סוכן כפול.
עמיאל לא בגד בכך שגילה לשייח: ישראל יודעת שהחילוץ מסוכן ועלול להשתבש כמו בפעם הקודמת.
יתירה מזאת: כל האימונים של ינון למעשה בונים על כך שהוא ייחטף: אימוני המכות, הכושר הגופני, האוריינטציה תחת לחץ. ובמיוחד: לימוד מקום הכליאה והכרת שפת החטופים! הוא אמור להיחטף ולהיכלא ולתקשר בדיסקרטיות עם עמיאל בלי ליצור חשד ואחרי שיהרוג את עבדאללה יברח ביחד עם עמיאל לישראל
לצפיה ב-'מה הרעיון עם סימון הגיר?'
מה הרעיון עם סימון הגיר?
18/12/2012 | 01:08
948
הרי עמיאל/יוסוף מגיע באופן קבוע לבדוק את התיבה הסודית בחדר במלון.
אז למה פתאום מציגים לנו כאילו יש עניין של סימון גיר בכיכר כדי לשמןשיש "משלוח"?
אם היה מנגנון כזה של סימון, אז לא היה צריך להיכנס לחדר כדי לבדוק כלהזמן. ואז עבדאללה לא היה יכול לעקוב אחריו כפי שעשה באחד הפרקים הקודמים. ואז גם לא היה יכול כמעט לתפוס אותו על חם היום, וכך לא היה צורך לעמיאל לרוץ ולספר לשייך (שעדיין לא ברור למה בדיוק הוא עשה את זה, ומדוע גילהלהם על תכנית החילוץ, ואיזה טוויסט יעשו לעלילה מהנקודה המוזרה הזו).

ולצופי הומלנד, מוכרת כבר שיטת הסימון הזו בפס גיר....
האם גם כאן בחטופים יהיה סימון של קו שני?
לצפיה ב-'לי נראה שאין לו ברירה'
לי נראה שאין לו ברירה
18/12/2012 | 09:07
796
תפסו אותו על חם והוא יכל או להיירג או ללכת לשייח ולומר שהוא בצד שלהם והוא יעזור להם לחטוף חייל
לצפיה ב-'כמו שכבר אמרו פה'
כמו שכבר אמרו פה
18/12/2012 | 12:56
626
השייח כנראה ידע מזה כל הזמן, וכמו שזה נראה מהספוילר אכן ייחפף חייל ישראלי.

העניין הוא שכנראה הכל כאן מכוון. זאב תכנן את החטיפה הזאת שאליה הוא מאמן את ינון כל כך הרבה, לתנאי שבי ולשליטה במתקן הכליאה שבו הם היו בשבי.

השאלה שנשארה פתוחה בעיני היא רק האם עמיאל שותף לתכנית שלהם והוא עובד על השייח ועל כולם, ובאמת הוא משת"פ עם הישראלים, או שהוא באמת מעוניין לחטוף חייל ישראלי, והתוכנית של זאב היא לבדוק האם הוא מעוניין לצאת או לא או אולי אפילו לשכנע אותו.

אני חייב להגיד שעל אף שאני חושב שיש הרבה חורים בעלילה והרבה דברים בלתי מציאותיים, הטוויסט שראינו בפרק הזה הוא מחמאה יפה לעורכי התכנית.
לצפיה ב-'לגבי ההמשך הדעה שלי..'
לגבי ההמשך הדעה שלי..
18/12/2012 | 13:45
2
660
שעמיאל עובד על הסורים והוא רק גורם להם לחשוב שהוא איתם (ואותנו הצופים הם מנסים לבלבל) אם הוא היה איתם כל הזמן הוא לא היה מלמד את הנער את הצופן איך לתקשר איתם באמצעות החוברות, מדובר על חילוץ רגיש של עמיאל עצמו של הנער (יש לו דודה בישראל ג'אמל בטח רצה שהילד יהיה בטוח ורחוק מהטרוריסטים )ושל אישתו כנראה בגלל שאם היא תישאר בסוריה הם יחשבו שהיא שיתפה פעולה עם עמיאל והם ירצחו אותה, וממה שאפשר להבין עד כה לעמיאל יש רגשות כלפיה...
הוא רק מעמיד פנים שהם איתם ושהוא שכח מי הוא ומאיפה הוא בא... אני רק מקווה שהעונה לא תסתיים מאוד פתוח כי בסדרות ישראליות צריך לחכות לפעמים שנתיים שלוש עד שמקבלים עונה נוספת (הבורר)...
לצפיה ב-'ראיתי שיש 12 פרקים, זאת לא העונה האחרונה?'
ראיתי שיש 12 פרקים, זאת לא העונה האחרונה?
19/12/2012 | 02:20
1
443
לפי מה שנראה מהתגובות כאן, יש עוד מלא דברים לא ברורים, לא יהיה יפה אם ככה זה יסתיים.
מתי הפרק האחרון ישודר?
לצפיה ב-'אפשר להבין את זה שעמיאל אמר לעבדאללה שיאללה '
אפשר להבין את זה שעמיאל אמר לעבדאללה שיאללה
19/12/2012 | 10:42
419
בוא נחטוף חייל,אבל למה הוא אמר לו שיש תכנית של הישראלים לחלץ אותו?
לצפייה - מוסתר
10/12/2012 | 23:38
לצפיה ב-'תודה לכל מי שטרח לענות,'
תודה לכל מי שטרח לענות,
12/12/2012 | 23:43
4
726
לא הייתם צריכים להידחף, אפשר היה לענות אחד אחד.
לצפיה ב-'באמת שאני לא יודעת'
באמת שאני לא יודעת
13/12/2012 | 00:13
653
אני מורידה מה"דודות"...

ייתכן ויש את זה בויאודי כלשהו?
לצפיה ב-'השכן שממול כנס בבקשה'
השכן שממול כנס בבקשה
18/12/2012 | 05:21
471
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח טוב קודם כול הרגתה אותי
אני לא יכולה להפסיק לצחוק תודה רבה
יש את אתר תפוז
www.tapuz.co.il
אחרי שניכנסתה לאתר תיכתוב באמצע כל סידרה (גם סרטים) שאתה רוצה בעיברית
בהצלחה   
לצפיה ב-'האם טרחת לבדוק בגוגל?!'
האם טרחת לבדוק בגוגל?!
18/12/2012 | 12:32
1
305
ממש טפשי מצדך לחכות שיענו לך על זה פה, ולשאלתך:
http://lmgtfy.com/?q=%D7%94%D7%95%D7%9E%D7%9C%D7%A...
לצפיה ב-'מה לעשות ? אנשים טיפשים עושים דברים טיפשים,'
מה לעשות ? אנשים טיפשים עושים דברים טיפשים,
19/12/2012 | 23:08
86
העיקר שאתה חכם...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו