לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67716,771 עוקבים אודות עסקים

פורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!

אודות הפורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הומלנד!

העונה השלישית תתחיל בארה"ב ב-29/9 ותשודר בארץ ב-YES OH! החל מה-30/9 ב-05:00 ולאחר מכן ב-22:00 באותו היום.

נא לסמן ב|ספוילר| הודעות המכילות מידע על העונה השלישית.

הסדרה הומלנד(המבוססת על סדרת הדרמה הישראלית "חטופים") עוסקת בקרי מתיסון(קלייר דיינס) סוכנת CIA המקבלת במהלך מבצע בעיראק מידע ממחבל השייך לאל-קעידה על חייל אמריקאי ש"הוסב",ובניקולס ברודי (דמיאן לואיס) חייל אמריקאי שחולץ ע"י צבא ארה"ב לאחר 8 שנים בשבי אל-קעידה.אחרי שברודי חוזר לארה"ב כולם רואים בו גיבור מלבד קרי המשוכנעת שעומדת להתרחש מתקפה גדולה כנגד ארה"ב ולא אחר מאשר ברודי עומד המרכזה.

הסדרה זכתה לפרסי גלובוס הזהב והאמי לסדרת הדרמה הכי טובה ולשחקנים הראשיים בסדרת דרמה לשנת 2012,ב-2013 זכתה בפרס האמי לשחקנית הכי טובה בסדרת דרמה ועל התסריט.

המשך >>

לצפיה ב-'ראיון עם מנדי פיטיקין '
ראיון עם מנדי פיטיקין
18/10/2013 | 19:07
57
ללא ספוילרים לעונה השלישית.

http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/514/516.html?h...
לצפיה ב-'איך אתם רואים הומלנד?'
איך אתם רואים הומלנד?
16/10/2013 | 19:17
6
73
או סקר הרגלי צפיה.

רואים מוקדם בבוקר ישר איך שהפרק יוצא?ברצועה של יס ב-05:00 ?מחכים עד לערב או בכלל רואים במחשב מתי שבא?

רואים לבד או עם בן/בת זוג?

ספויילרים כן או לא?רואים פרומואים או נשארים במתח עד לרגע האחרון?

קוראים ניתוחים וסיכומים למינהם?לפני או אחרי שאתם צופים בפרק?

עוד דברים שאתם רוצים לשתף:
לצפיה ב-'מקליטה בVOD'
מקליטה בVOD
17/10/2013 | 22:15
47
ורואה מתי שנח לי לרוב באותו יום או למחרת
לבד, אני היחידה שצופה בסידרה הזו אצלינו
לא קוראת ספויילרים לפני שאני צופה ולא רואה פרומואים
לצפיה ב-'עונה '
עונה
18/10/2013 | 01:43
2
58
רואה ב-10 בערב בשידור השני,לבד (אני היחידה במשפחה שרואה סדרות),לא קוראת ספויילרים, אבל אין לי ברירה אני צריכה לראות את הפרומו ולקרוא תקציר לשרשור השבועי.לא אוהבת סיכומים למינהם אם אני כבר קוראת אז רק אחרי שראיתי את הפרק ויש לי דעה מגובשת עליו.
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי '
מסכימה לגמרי
21/10/2013 | 13:07
1
29
אני לא קוראת כלום מראש, מחכה לראות מה תכתבי על הפרק הערב
לצפיה ב-''
22/10/2013 | 22:26
4
לצפיה ב-'עונהה'
עונהה
21/10/2013 | 16:06
40
- רואה באינטרנט כשעולה עם תרגום (בדר"כ שלישי)
- לבד
- רק פרומו ואלי הצצה או שתיים תלוי במתח, לא מעבר
- סיכומים, לפעמים אחרי הפרק, ברור.
אני במתח נוראי.
לצפיה ב-'בארה"ב'
בארה"ב
21/10/2013 | 20:57
37
אני צופה בארה"ב,
לרוב ביום ראשון ב 9:00 בערב, בשידור הראשון
[יחד עם בעלי].

אם אנחנו לא מצליחים - אנחנו רואים ב on-demand, במשך השבוע

[פטנט מעולה, ה on-demand הזה. אפשר לראות את כל הסדרות לאחור מתי שרוצים]

לצפיה ב-'שרשור הפרק השבועי '
שרשור הפרק השבועי
14/10/2013 | 02:59
4
86
שם הפרק:Tower of David ("מגדל דויד")

שרשרו הנה את כול המחשבות, התהיות והדברים שעולים לכם בראש בעקבות הצפייה בפרק.

מזכירה לסמן על הפרק,על פרק 2 וכול מה שעדיין לא שודר בעונה השלישית.

צפיה מהנה!
לצפיה ב-'תקציר ופרומו לפרק '
תקציר ופרומו לפרק
14/10/2013 | 03:02
99
תקציר:
בעוד מצוקתו של ברודי גוברת, הוא מחליט לשוב אל אמונתו באופן בלתי צפוי. בינתיים, קארי מתקשה למצוא שפה משותפת עם סול, כאשר גבר מסתורי מציע לעזור לה, אך במחיר כבד מדי.(מתוך האתר של יס)

פרומו:
http://www.youtube.com/watch?v=-Caoyw9wfls
לצפיה ב-'איזה פרק נוראי '
איזה פרק נוראי
15/10/2013 | 00:46
2
113
פשוט נוראי,התחשק לי למות מרוב שהוא היה משעמם,אני חושבת שבחצי השני של הפרק הסתכלתי יותר על השעון של הממיר מאשר על הטלוויזיה.

נתחיל מזה שדמיאן לואיס נראה זוועה עם הקרחת הזו,נורא ואיום.אם כבר מקדישים לברודי פרק אז לפחות שידאגו לעלילה הגיונית או שיענו לפחות על חלק מהשאלות כמו איפה לעזאזל הוא היה עד עכשיו.
למה לאנשים האלו לעזור לו?יש פרס בשווי 10 מיליון דולר,רוב האנשים היו פשוט מסגירים אותו לא מטפלים בו ומחביאים אותו.גם לא כ"כ מסתדר לי הקשר הזה לקרי,זו לא סיבה מספיק טובה לא להסגיר אותו (שלא נדבר על זה שקרי לא יכולה לעזור לאף אחד עכשיו,בקושי לעצמה היא מסוגלת לדאוג.)העלילה עם הבת של הבחור שהציל אותו הייתה מוזרה ולא הגיונית בכלל, מה היא ציפתה שהוא יקח אותה והם יברחו יחד לאן שזה לא יהיה?
ההשוואה בין ברודי למקק מעניינת,לבחור יש תשע נשמות ולאנשים באמת יש נטייה למות כשהוא בסביבה או כשהוא לא גורם למוות שלהם הוא הורס להם את החיים(המשפחה שלו,קרי יותר מפעם אחת).בסופו של דבר ברודי חזר לבור(כמו בעיראק) רק שעכשיו יש לו הרואין אני מקווה שברודי יהיה יותר כיפי על סמים.

קרי ממשיכה בהתחרפנות שלה,חוץ מזה העלילה שלה לא התקדמה עד לקטע עם הבחור שרוצה להוציא אותה משם.

לא הופיעו הפרק:מש' ברודי,סול,קווין והשאר החבר'ה מה-CIA.
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי '
מסכימה לגמרי
15/10/2013 | 01:33
97
ממש נוראי, מעצבן וחסר פואנטה, ונמשך כמו מסטיק בלי לקדם את העלילה בכלל.
כל מה שאנחנו יודעים זה שהוא הועבר מיד ליד עד שהגיע ליעד אותו יעדה לו קרי אצל מישהו שחייב לה משהו (בטח הצילה לו את הבת/אבא/ השד יודע מה).

וברודי באמת נראה זוועות עם הקרחת הזו - בעעע
וקרי גם היא תקועה שם

אם לסכם פרק תקוע, שמעביר את תחושת התקיעות, הגם שזה מתאים לעלילה,  זה היה נו פאן את אול.
לצפיה ב-'פרק משעמם'
פרק משעמם
15/10/2013 | 19:19
94
בדיוק היום במוסף 24 ב-"ידיעות אחרונות" פרסמו את המחירון לראשי טרוריסטים - אין קשר בין המחיר על ראשך למיקום ברשימה. הפרס על ראשו של ארכי-טרוריסט מס' 7 הוא בדיוק כמו הפרס על ראשו של ברודי. לגבי ברון הסמים הונצואליאני, אנחנו אומרים לתהות איזו טובה קרי עשתה עבורו כשהוא מוכן להתעלם מפרס על סך עשרה מיליון דולר. בטח אחד המודיעים שלה. לגבי הבת, לא ראיתי את כל הסצנה, בשלב מסוים, נשברתי והלכתי להתעסק בדברים אחרים, אבל הרושם שקיבלתי הוא שלא חינכו אותה לומר "לא" כשגבר סמכותי מצווה עליה. נו שוין, ברודי המפגר. יכולת לפחות לטרוח לשאול לאיזה זרם שייך המסגד בעיר לפחות. למה לא להמר על שנאת האמריקנים של ממשלת ונצואלה? זה היגיוני באותה המידה. אני בטוח שברודי נחשב לגיבור שם.

לגבי קרי, במקרה שלה, עוד אפשר להבין למה היא פאראנואידית...
לצפיה ב-'נפתח פורום "בני ערובה"'
|*|נפתח פורום "בני ערובה"
14/10/2013 | 10:49
26
במרכז הסדרה החדשה, בני ערובה, עומדת  מנתחת בכירה שצריכה להכריע האם להיכנע לדרישות החוטפים ולהרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים, או לסכן את חייהם של בעלה וילדיה.
בין אם אתם עוקבים אחרי אילת זורר בתפקיד הראשי בגרסה הישראלית או טוני קולט בגרסה האמריקאית, או אחרי שתיהן, אין ספק שמדובר בסדרה עוצרת נשימה|!|
בואו לדבר על הסדרה בפורום החדש
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'מישהו זוכר באיזה פרק ברודי ניסה להתאבד?'
מישהו זוכר באיזה פרק ברודי ניסה להתאבד?
13/10/2013 | 11:25
1
81
האם מישהו זוכר באיזה פרק בעונה השנייה ברודי מנסה להתאבד בכנס?כאשר הוא מכין את חגורת הנפץ והבת שלו נכנסת?
לצפיה ב-'זה הפרק האחרון של העונה הראשונה '
זה הפרק האחרון של העונה הראשונה
13/10/2013 | 16:41
45
לצפיה ב-'שרשור הפרק השבועי '
שרשור הפרק השבועי
07/10/2013 | 02:25
8
151
פרק שני של העונה השלישית.

שם הפרק:Uh... Oh... Ah...

מזכירה לכולם לא לשכוח לסמן גם לאחר שידור הפרק ושעדיין צריך לסמן גם על בפרק הראשון.

צפיה מהנה לכולם!
לצפיה ב-'תקציר+ פרומו של הפרק '
תקציר+ פרומו של הפרק
07/10/2013 | 02:28
1
203
סול מנסה לגלות מי היו האחראים להתקפה בלנגלי ומגייס מומחה בלתי צפוי שיתחקה אחר נתיב הכסף. בינתיים, קווין, שמוטרד ממשימה שבצע לאחרונה, מנסה לקחת את העניינים לידיו, ואילו קארי לומדת מי באמת עומד לצדה.(מתוך האתר של יס)

http://www.youtube.com/watch?v=Lya3MPMIqmo
לצפיה ב-'פרק נחמד'
פרק נחמד
09/10/2013 | 18:53
100
למה סול שכר את קרי לסי.אי.איי. בניגוד לתקנות הארגון? עם כל האהבה שלו אליה, אני באמת תוהה אם זה היה רעיון טוב. לגבי העלילה שלה, התחושה שאני מקבל הוא שהם "מותחים" אותנו לגבי ברודי, ועם כל ההתרוצצויות, אנחנו אמורים להיות סקרנים איפה נמצא ברודי עצמו. האמונה של קרי שברודי חף מפשע, לדעתי, תועמד במבחן נוקב יותר בהמשך. אני חושב כי נגלה שאבו נזיר היה רק משרת של איראן ועתה ברודי עובד עבור האדון של אבו נזיר. באשר לדנה ועלילותיה, מישהו יכול לפרש את הסצנה עם שטיח התפילה בסוף? דנה בהחלט נמצאת במצב נפשי שקודם להמרת דת.

לגבי פארה, אני לא חושב שסול גייס אותה לפי הדרך בה הוא מתנהג כלפיה. מתאים לארגון ביורוקרטי סתום כמו הסי.אי.איי. לעשות הצבה כזו...

לצפיה ב-''
07/10/2013 | 23:17
4
133
לומרות שלא קרה הרבה בפרק הוא עבר לי ממש מהר,הסתכלתי פעם אחת על השעון בערך ב-22:25 ואז פתאום אחרי זה הפרק נגמר,וגם לא היו יותר מידי רגעים מתים בפרק.

אני חושבת שאני מתחילה לאהוב את קווין,נראה לי הוא הנורמלי היחידי בכול ה-CIA אם כי לא ברור לי לגמרי מה התפקיד שלו שם,פרק קודם הוא התנקש בבנקאי ההוא. זה כאילו הוא זרוע מבצעת של איש אחד.גם אהבתי את זה שהוא היה לצדה של קרי.

אני חושבת שלסול באמת איכפת מקרי גם אם זה נראה כאילו כרגע הוא מקריב אותה למען הסוכנות.ומעניין לדעת מה הוא ופארה יגלו.הימור שלי ה-45 מיליון קשורים איכשהוא לברודי או למי שזה לא יהיה שביצע בפועל את הפיגוע.

וקרי בדרך אם היא לא כבר הגיע למקום הנמוך ביותר שאליו יכלה להגיע ומשם עם טיפול אני מאמינה שבקרוב היא תוכל להתחיל להשתקם ובסופו של דבר היא עוד תחזור ל-CIA ובסופו של דבר עוד תצליח לפתור בעצמה מי אחראי לפיגוע. המשחק של קלייר דיינס היה מעולה גם הפעם.

ברודי לא חסר לי ד"א הוא גם לא חסר לי בפרק הקודם.והמשפחה שלו הייתה פחות מעיקה מבד"כ ואהבתי את מה שדיינה אמרה לג'סיקה בקשר לטירוף שלה.היא באמת לא אשמה בכול מה שקרה לה והיא צודקת ברודי לא עשה דבר מלבד לשקר מאז שחזר הבייתה.כמעט ציפיתי שתטיח בג'סיקה שהלוואי והוא פשוט היה נשאר שם,ולא היה חוזר הבייתה.
לצפיה ב-''
10/10/2013 | 22:48
3
57
הפרק היה מעניין, אני לא מתבאסת מהיעדר האקשן, בעיני זה מעניין בתור דרמה. קרי מדהימה כמו תמיד.
עדיין אני תוהה מי שם החליט להדליף עליה הכל ולהרוס אותה זה לא הגיוני שזה סול, ולא ברור מי עוד יודע עליה מספיק כדי לעשות את זה.

ודרך אגב גיליתי עכשיו את דיינה בעוד סידרה של נוער, וגם שם היא משחקת מתבגרת זעופה
לצפיה ב-'אני חושבת '
אני חושבת
11/10/2013 | 07:17
2
79
שמי שמדליף זה האיש שסול היה איתו בפרק הראשון,אם אני לא טועה  הוא זה שהיה אחראי על קווין בעונה הקודמת(לא זוכרת איך קראו לו משהו בסגנון דר עדל ?)
לצפיה ב-''
11/10/2013 | 09:44
1
58
לא זכרתי את זה אבל אם את צודקת זה נשמע הגיוני.
לצפיה ב-''
13/10/2013 | 16:43
33
הוא גם אמר במפורש כמה פעמים לסול שצריך לטפל בקרי,כי היא מסוכנת ל-CIA או משהו בסגנון.
לצפיה ב-'העונה הזאת ממש מאכזבת בנתיים'
העונה הזאת ממש מאכזבת בנתיים
08/10/2013 | 23:26
127
עוד פרק סתמי שלא קורה בו יותר מדי ולא מתפתח ולא מותח.
נהיה יותר דרמה ממתח ואני לא אוהבת.
חסר אקשן.
פעם זו הייתה הסדרה האהובה עליי. אבל כנראה שכבר לא.
לצפיה ב-'בואו לפחד איתנו'
|אקשן|בואו לפחד איתנו|!|
09/10/2013 | 11:01
25
|*| הסרט המצליח והמפורסם "קארי", המבוסס על הספר בעל אותו השם של סטיבן קינג יוצא בגירסה חדשה ומרהיבה ואתם מוזמנים לצפות בו בהקרנה מיוחדת לגולשי תפוז|!|

על מה הסרט?
קארי היא בחורה ביישנית שמנודה ע"י נערים אחרים. אמה הדתית במיוחד מאוד מגוננת עליה (ג'וליאן מור) אך קארי משחררת טרור טלקינטי על עיירתה הקטנה אחרי שדחפו אותה לקצה בנשף סיום התיכון.

לפרטים נוספים, מועד האירוע והרשמה לחצו כאן
לצפיה ב-'ברוכים הבאים לפורום הומלנד'
ברוכים הבאים לפורום הומלנד
06/10/2013 | 18:45
1
100
הסדרה הומלנד(המבוססת על סדרת הדרמה הישראלית "חטופים") עוסקת בקרי מתיסון(קלייר דיינס) סוכנת CIA המקבלת במהלך מבצע בעיראק מידע ממחבל השייך לאל-קעידה על חייל אמריקאי ש"הוסב",ובניקולס ברודי (דמיאן לואיס) חייל אמריקאי שחולץ ע"י צבא ארה"ב לאחר 8 שנים בשבי אל-קעידה.אחרי שברודי חוזר לארה"ב כולם רואים בו גיבור מלבד קרי המשוכנעת שעומדת להתרחש מתקפה גדולה כנגד ארה"ב ולא אחר מאשר ברודי עומד המרכזה.

הסדרה זכתה לפרסי גלובוס הזהב והאמי לסדרת הדרמה הכי טובה ולשחקנים הראשיים בסדרת דרמה לשנת 2012,ב-2013 זכתה בפרס האמי לשחקנית הכי טובה בסדרת דרמה ועל התסריט.

אתם מוזמנים לפנות אליי במסרים בכול נושא שהוא ואני אשתדל לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

לצפיה ב-'פורום הומלנד נפתח מחדש'
|*|פורום הומלנד נפתח מחדש
06/10/2013 | 17:21
77
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום הומלנד לרגל העונה החדשה של הסדרה עטורת הפרסים.
אם גם אתם עוקבים באדיקות אחרי הסדרה עוצרת הנשימה, זה בדיוק המקום בשבילכם. אם עד היום לא יצא לכם לצפות בה, אז אף פעם לא מאוחר להתחיל.
אז קדימה, למה אתם מחכים, קרי וברודי כבר מחכים לכם|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'תקנון הפורום '
תקנון הפורום
06/10/2013 | 18:34
1
65

אין לקלל,לאיים,להעיר הערות גזעניות (כלפי גולש או קבוצה מסוימת) או לעלות תכנים שיש בהם הסתה לגזענות.לעלות תכנים בעלי אופי בוטה,מגונה ובלתי הולם.
חל איסור להטריד גולשים ע"ג הפורום או המסרים,במידה וחשתם כי גולש אחר מטריד אתכם אנא פנו אלי במסר ואעביר את פנייתכם אל הנהלת הפורומים.
חל איסור לפרסם מידע אישי("אאוטינג") מכול סוג שהוא ע"ג הפורום ובמסרים.הודעות אלו ימחקו ותשלח אזהרה במסר לגולש..
חל איסור לפרסם תוכן פורנוגראפי בפורום.
אין להציף את הפורום.
אין לעלות תכנים שיש בהם המרדה או הסתה.
חל איסור מוחלט לדבר על הורדות סדרות/סרטים ו/או צפייה לא חוקית של סדרות/סרטים באינטרנט הודעות אלו ימחקו ללא אזהרה.
הודעות המכילות מידע על העונה השלישית יש לסמן בספוילר( ),הודעות לא מסומנות ימחקו ללא התראה.
דיונים על הפרקים השבועיים יפתחו אך ורק על ידי בלילה שבין ראשון לשני וינעצו למשך 24 שעות(במידה ולא אוכל אבקש מגולש אחר לעשות את זה,אם שעד יום שני ב-22:00 אין עדיין שרשור פנו אליי במסר).
כדאי ורצוי לפתוח דיונים הנוגעים לסדרה,אך שימו לב אתם לא חוזרים על עצמכם.
יש לכם רעיון לפינה?נפלא! אנא פנו אליי במסר כדי שנוכל לסכם יחד את הפרטים.
שרשורי אוף יפתחו פעם בשבוע או יותר לבקשת הגולשים.

במידה ולגולש יש בעיה אם אופן הניהול של הפורום או כול בעיה אישית איתי, הוא מוזמן לפנות אליי במסר,אין להעביר ביקורת על אופן הניהול ע"ג הפורום.גם אני בן אדם ואני לא חפה מטעויות אם אתם מרגישים שטעיתי או פספסתי משהו, ראיתם משהו שלא נראה לכם,פנו אליי במסר אישי ואטפל בזה.

אם לכם שאלות,הארות,הערות בנוגע לתקנון אנא פנו אליי במסר.

תודה על שיתוף הפעולה.
עדי(kordilia snake)

התקנון יועלה בהמשך הערב למאמרי הפורום.
לצפיה ב-' עמותת סה"ר מחפשת מתנדבים'
|4U| עמותת סה"ר מחפשת מתנדבים
03/10/2013 | 11:58
25
עמותת סה"ר נותנת תמיכה נפשית לפונים הבוחרים לבטא את המצוקה שלהם באינטרנט, באמצעות צ'ט אישי ופורומי תמיכה כאן בתפוז, בעברית ובערבית.

ההכשרה בסה"ר היא ייחודית ונותנת כלים מעשיים ומקצועיים  במתן סיוע נפשי באמצעות האינטרנט.
ההכשרה הקרובה תהיה משותפת ליהודים וערבים, ותיפתח בנובמבר בחיפה. המיונים להכשרה מתקיימים בימים אלו.

אם אתם מעל גיל 21 ורוצים להיות חלק מקבוצת מתנדבים ייחודית ואכפתית ומארגון בצמיחה, מלאו טופס התנדבות באתר וניצור איתכם קשר בהקדם.
www.sahar.org.il

תודה רבה
צוות סה"ר

לצפיה ב-'אשם או לא?'
אשם או לא?
03/10/2013 | 01:24
4
233
בואו נעיר קצת את הפורום...

לדעתכם,ברודי אחראי לפיגוע ב-CIA או לא?

מצד אחד כול מהלך העיניינים בפרק 12 של העונה השניה אומר שכן:השיחה עם מייק,העובדה שהוא היה בחוץ לפני הפיצוץ ורגע לפני הוא "פתאום" שם לב שמישהו הזיז לו את הרכב.גם ההתנהגות שלו לאחר מכן -הבריחה לקנדה,האם לא הגיוני יותר שאדם חף מפשע ישאר וילחם על חפותו?והכי חשוב ברודי כבר לבש פעם אחת חגורת נפץ, ועמד לפוצץ את עצמו בבונקר מלא באנשי הדרג הבכיר ביותר של צבא ארה"ב;אני חושבת שאחרי שעמד להתאבד, לפוצץ מכונית תופת אמור להיות הרבה יותר קל מבחינה נפשית(מרגע שהאלמנט של הפגיעה העצמית,האקט של ההתאבדות יוצא מהמשוואה).

מצד שני למה לו להפסיד את הכל?הוא וקארי האמינו שהם בדרך לבנות לעצמם חיים ביחד,למה להסתכן שהיא תפגע בפיצוץ? ומה עם המשפחה שלו, עד כדי כך לא היה לו אכפת מהם?הוא נקם בוולדן שהיה האחראי למוות של עיישה, מה עוד הוא צריך?למה לו לגרום להרג של מעל 200 איש רובם חפים מפשע?למה לו לגזור על עצמו חיים של בריחה,הוא הרי יודע שממשלת ארה"ב לא תנוח עד שיתפס ו(ככול הנראה) יהרג?

גם אם עשה וגם אם לא,פרסום קלטת ההתאבדות חרצה לגביו את הדין,כמו שסול אמר לקארי "הוא לעד יהיה האדם שחגר חגורת נפץ". אבל נניח וברודי לא ביצע את הפיגוע האם יש אחרי כול זה דרך חזרה?האם יכולו להיות לו אי פעם חיים נורמליים?האם זה מגיע לו?בואו לא נשכח את העובדה שהוא עדיין היה חבר באל-קעידה,ורצח את וולדן וטום ווקר ומי יודע מה עוד?

מה קרה לו אחרי שעיישה מת,פשוט החזירו אותו לבור?לדעתי זה דרך ממש גרועה לגרום למישהו להשאר בצד שלך.אבו נזיר היה צריך לוודא לאורך כול הזמן הזה,גם אחרי החזרה של ברודי לארה"ב שהוא עדיין מאמין במטרה.בשבי אתה תעשה בכול כדי להשאר בחיים,אבל בארה"ב הוא לא היה נתון בסכנה,האם נקמה זה מניע כ"כ חזק שיכול לגרום לאדם לבגוד במולדת שלו?לשכוח את כול מה שעשו לו בשבי ולהרוג את עצמו בשביל הארגון ששבה אותו ועינה אותו?

מה היה קורה אילו קארי לא הייתה מאמינה לו מנסה להסגיר אותו ל-CIA? האם הוא היה פוגע בה,הורג אותה? האם מה שקורה בינהם הוא אמיתי או שהטירוף שלה והטירוף שלו פשוט "קראו" אחד לשני ואין שם כלום מלבד שני אנשים אומללים שזקוקים לעזרה?(אצל קארי התשובה לדעתי ברורה והיא:כן).האם יכול להיות שהוא עד כדי קר רוח ומסוגל בכזה תחכום לגרום לאישה(שוב, לא בידיוק נורמלית) להתאהב בו ולנצל אותה?
לצפיה ב-'אף אחד?'
אף אחד?
04/10/2013 | 13:27
47
לצפיה ב-'we, the jury find the defendent'
we, the jury find the defendent
06/10/2013 | 19:14
115
!guilty as charged

האמת שאני כבר לא כ"כ זוכר את העונה, אבל נראה לי שזה פשוט צירוף מקרים לא סביר שהוא בדיוק מחליט לעזוב את הטקס רגע לפני הפיצוץ.

יכול להיות שבגלל שהוא אוהב את קארי הוא החליט ספונטאנית ברגע האחרון להציל אותה, ולכן גם נוח לה בתת מודע להאמין בו כי היא חבה לו את חייה.
לצפיה ב-'אני חושבת שהוא לא אשם'
אני חושבת שהוא לא אשם
10/10/2013 | 22:44
37
בלוויה זו קרי שמסמנת לו לצאת ולא הוא מסמן לה, כלומר זו יוזמה שלה.
אם היא לא היתה יוזמת את זה הוא היה נהרג, וזה לא כל כך הגיוני.

שנית הפליאה על פניו על זה שהג'יפ זז נראתה אמיתית, הוא לא היה חייב לומר משהו.
נראה לי שטמנו לו פח.
הוא בורח כי הוא בפניקה, ובצדק זה סביר שכל האצבעות יופנו אליו, וזה אומר עוד עינויים, שהוא חסך לעצמו.
לצפיה ב-'האמת היא'
האמת היא
21/10/2013 | 17:43
14
שאין לי דעה ממש ברורה אבל יש לי יותר סיבות לחשוב שברודי לא אשם.
עם כמה שבשתי העונות הראשונות לא יכולתי פשוט לסבול את הדמות של ברודי, עכשיו הוא נראה לי הבנאדם הכי אמין שנמצא באותו המקום.
זאת אומרת, כל מה שהוא אמר לקארי אחרי הפיצוץ זה נשמע דיי הגיוני, הגיוני שהם רצו לנקום בו. בואו נודה בזה שאבו נזיר לא היה טיפש במיוחד והוא ידע, קארי גם ידעה שהוא יודע ושהעיתונאית (שברח לי שמה) יודעת. וכבר שמנו לב שהאינטואיציות של האישה הזו בדרך כלל נכונות.

עכשיו בנוגע זה שהוא לא היה שם בכלל, כמו מי שמעלי כתב, קארי היא זו שסימנה לו לעלות. אני בספק אם הוא היה יודע ויכול להיות שאם הוא היה מת היו מפרשים את זה כהתאבדות - למרות שהוא כלל לא אשם

ויותר מזה, אם אתם זוכרים כשהוא לבש את חגורת הנפץ עליו בסוף העונה הראשונה, הוא היה מתוח והתנהג בצורה חשודה. דיינה עצמה הבינה שמשהו לא בסדר והוא מנע ממנה מידע, הפעם כשדיינה הבינה הוא הודה במעשיו כדי להראות שהוא מתכנן לפתוח דף חדש ושהוא מצטער.

יותר מידי סיבות מראות שהוא חף מפשע והתיק הולבש עליו.
אבל איך הם יכלו להלביש עליו את התיק הזה אם העיתונאית (סוריה קוראים לה?) והאנשים שלה נכנסו לכלא של ה- CIA כמה ימים קודם לכן? מישהו היה צריך לעשות את העבודה הזו, למרות שכבר אז כשקארי אמרה שנראה לה שהיא יודעת, חטפו את ברודי. בחטיפה הם רצו "לוודא" שהוא בצד שלהם - של אבו נזיר.
מה שיכול מאוד להיות זה שכל הסיפור של המפגע ההמוני שהם תכננו "בעזרתו" של ברודי היה סתם. במטרה לגרום ל-CAI גאווה ושעננות.
יכול להיות שהם הבינו שברודי סוכן כפול ולכן הם ניצלו את העבודה הזו כדי לשחק בו וב- CIA כדי שהוא יתריע על פיגוע שהיה ברור להם מראש שהוא לא יתבצע באמת, חלק מהאנשים של אותה עיתונאית כנראה לא הגיעו לאותו האירוע ויכול להיות שהם אלו ששמו את הפצצה במכונית של ברודי.

מה שכן גרמת לי לתהות בשאלה מה היה קורה אם קארי לא הייתה מאמינה לברודי אבל היא בעצם כיוונה אל גופו אקדח, אז יכול מאוד להיות שהיא פשוט הייתה הורגת אותו.
כמו שהיא תכננה עד שהוא שכנע אותה
לצפיה ב-'המשך שרשור הפרק הראשון '
המשך שרשור הפרק הראשון
01/10/2013 | 20:35
13
189
כול המחשבות והדברים העולים לכם בראש על הפרק הראשון של העונה השלישית.
לצפיה ב-'אולי תבקשי שתפוז יעבירו את השרשור משם לכאן'
אולי תבקשי שתפוז יעבירו את השרשור משם לכאן
01/10/2013 | 21:07
4
138
אם זה אפשרי טכנית.....(לא ניסיתי אף פעם בעצמי)

בכל מקרה בהצלחה גם במקום החדש, לא שברור לי למה שני הדברים צריכים להיות באותו מקום, כל קשר בין חטופים להומלנד, מצוי בשורה אחת בשניהם היה חטוף שחזר מהשבי, וזהו במשפט הזה זה מתחיל ובמשפט הזה זה נגמר, אהה כן ויש יוצר זהה לשתי הסדרות.

לצפיה ב-'אני אשלח מחר מסר לתפוז בקשר לזה '
אני אשלח מחר מסר לתפוז בקשר לזה
01/10/2013 | 22:39
3
91
ונראה אוליי אפשר להוריד את הקטע של "חטופים" (ואת השטות של MAKO)
לצפיה ב-'יש סיכוי זה לא תכנית של מאקו'
יש סיכוי זה לא תכנית של מאקו
02/10/2013 | 08:54
2
80
זו תכנית ששיכת לYES HO ....
לא הבנתי בכלל למה כל המשחקים האלה שישאירו את הפורום הזה למקרה שיחליטו לעשות המשך לחטופים, וישאירו את הומלנד במקומה:)
לצפיה ב-'שיקולים של תפוז...'
שיקולים של תפוז...
02/10/2013 | 17:39
1
36
לצפיה ב-'עשית עבודת שכנוע טובה '
עשית עבודת שכנוע טובה
10/10/2013 | 22:45
10
לצפיה ב-'חיכיתי לזה חצי שנה '
חיכיתי לזה חצי שנה
06/10/2013 | 17:20
111
וממש התאכזבתי מהפרק.

היה די סטטי, לא מעניין... לא יודעת ציפיתי ליותר מזה אחרי סיום העונה הקודמת.
לעשות פרק שלם בלי שניה אחת של ברודי זה ממש לא לעניין.
לצפיה ב-'על מה הסדרה ?'
על מה הסדרה ?
06/10/2013 | 18:30
3
69
לצפיה ב-'הסדרה מתבססת באופן חופשי '
הסדרה מתבססת באופן חופשי
06/10/2013 | 18:38
2
115
על הסדרה הישראלית "חטופים", ועוקבת אחרי חייל אמריקאי שחזר אחרי 8 שנים מהשבי אל קאעידה ובסוכנת CIA המושכנעת שהוא עומד בלבה של מתקפת הטרור הבאה על אמריקה.
לצפיה ב-'יש ביאס את עונה 3 '
יש ביאס את עונה 3
06/10/2013 | 18:39
1
86
איפה יש את העונות הקודמות ?
לצפיה ב-'לא מזמן שידרו את כול הסדרה ב-YES '
לא מזמן שידרו את כול הסדרה ב-YES
06/10/2013 | 18:49
57
מהתחלה,יותר מזה אני לא יכולה לעזור לך.
לצפיה ב-'פספסתי פרק ראשון...'
פספסתי פרק ראשון...
06/10/2013 | 18:45
2
89
באיזה יום ובאיזה שעה הסדרה משודרת?
לצפיה ב-'ימי שני ב-05:00 בבוקר '
ימי שני ב-05:00 בבוקר
06/10/2013 | 18:47
1
72
ולאחר מכן מ-22:00 בערוץ YES OH (ערוץ 14)
לצפיה ב-'תודה, הייתי עסוקה בשובר שורות'
תודה, הייתי עסוקה בשובר שורות
06/10/2013 | 18:49
63
עכשיו נתפנה לעונה השלישית של הומלנד.

מקווה שתהיה שווה צפיה.

שיהיה לך בהצלחה:)
לצפיה ב-' פתיחת הפורום בכתובת הנוכחית '
פתיחת הפורום בכתובת הנוכחית
01/10/2013 | 16:18
45
גולשים יקרים,,
תודה שהצטרפתם אלינו לכאן, לפורום העדכני לסדרה הומלנד.
הפורום הקודם, כאמור, ייסגר מחר.

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
02/01/2013 | 13:54
1
379
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לmeital G שניהלה את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'שהיה ערב טוב ונעים ביותר '
שהיה ערב טוב ונעים ביותר
04/01/2013 | 18:04
207
היי שבת שלום ונעים
אולי לא עדיף לחכות לעונה הבעה
אולי יעשו המשך של הסדרות
זה כל הזמן אותו הבעיה פותחים פורום אחרי כמה זמן סוגרים
אני הייתי מציאה להישאר לתת עוד הזדמנות לפורום
לצפיה ב-'אני לא מסתדרת עם חישובי הזמנים'
אני לא מסתדרת עם חישובי הזמנים
03/01/2013 | 20:32
280
כמה זמן היו החטופים בלבנון? מתי הועברו לסוריה?              ושאלה נוספת כמה זמן אחרי החטיפה הפך עמיאל ליוסוף? האם ג'מאל סיפר לעטר על החטיפה מההתחלה?
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
02/01/2013 | 16:59
66
דמיינו לעצמכם שיום אחד בלי שום הסבר או הכנה - כל החשמל בעולם פשוט יעלם|!|. בלי אורות, בלי טלוויזיה, בלי סמארטפונים, בלי תחבורה...
הפורום החדש של הסדרה המצליחה והמדוברת - רבולושן- Revolution הוא בדיוק המקום לדבר ולעקוב אחרי עולם שכזה.
אז אם גם אתם כבר התמכרתם ולא יכולים לחכות עד לפרק הבא, הפורום הוא בדיוק המקום המושלם בשבילכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'בעיות טכניות ב VOD'
בעיות טכניות ב VOD
30/12/2012 | 16:46
364
מדוע לא ניתן למפות בתוכניות חטופים האינטרנט?
"מצטערים תוכן זה אינו זמין לצפיה"
ובכלל יש לציין לרעה את איכות הצפייה המקרטעת באתר mako
כן יש לי גרסא אחרונה של פלאש וזה לא קורה באתרים אחרים.
לצפיה ב-'יש!!!! יש!!! יש!!!!! הוא הגיע!! הכל בסדר'
יש!!!! יש!!! יש!!!!! הוא הגיע!! הכל בסדר
25/12/2012 | 22:27
24
1647
יינון שלם ובריא!!!!

מי אמרה שסמי ירה???? -  גדולה את!!!!!!! גדול סמי!!!!

אני מנחשת שבעונה הבאה הסדרה תהיה סביב הנסיונות של עמיאל לחזור ללבנון להביא את לילה!!!!
לצפיה ב-'לדעתי לא צריך עונה נוספת הסוף בהחלט מספק '
לדעתי לא צריך עונה נוספת הסוף בהחלט מספק
25/12/2012 | 22:54
1
1269
ומובן... עצוב לי על אורי אבל הוא קיבל את ההחלטה שלו...
לצפיה ב-'נכון לא צריך עונה נוספת'
נכון לא צריך עונה נוספת
25/12/2012 | 22:56
1096
למרות שלילה נשארה לבד
בלי בעל
בלי אבא

ועם חשד לשיתוף פעולה
לצפיה ב-'זה באמת היה קל מדיי'
זה באמת היה קל מדיי
25/12/2012 | 22:54
2
1503
לקראת סוף החילוץ
לצפיה ב-'הרי זאב אמר לג'מאל '
הרי זאב אמר לג'מאל
25/12/2012 | 23:04
1
1424
שמחר ימלאו את התעלה בבטון.
חוץ מזה הם לא נחתו בהרצליה הם נחתו ברג'אר, מתוך מערה ששימשה להברחת נשק.
וג'מאל הרי לא היה לטובתנו, אילצו אותו לעבוד איתנו. מי אמר שהוא לא פעל כסוכן כפול?
ומה לעזאזל חושבת יעל שרואה את אחיה כורע ומתפלל כמוסלמי?
ולמה ג'מאל שידך דוקא את לילה לעמיאל?
לצפיה ב-'סוף מעצבן כזה..'
סוף מעצבן כזה..
25/12/2012 | 23:11
1071
והכי מעצבן שינון לא אמר לעבדאללה מי הוא..
לצפיה ב-'מה זה הסוף הזה??! הם אמיתיים?!'
מה זה הסוף הזה??! הם אמיתיים?!
25/12/2012 | 22:56
1
1480
איזה סוף מעפאן

מקווה שתהיה עוד עונת המשך או משהו
לצפיה ב-'מאבטחים'
מאבטחים
25/12/2012 | 23:00
1126
ראיתם את המאבטחים?מה הם עושים צחוק?לקחו אנשים צעירים עם חולצות שחורות, אלה מאבטחים של המוסד/שב"כ?
לצפיה ב-'היה ברור שסמי :) כולנו אמרנו אתמול :)אחלה פרק'
היה ברור שסמי :) כולנו אמרנו אתמול :)אחלה פרק
25/12/2012 | 23:02
1129
קיוויתי לקצת יותר מהסיפור של ינון יעל והשילוב עם עמיאל.

גם למי שראה הומלנד היה ברור שברגע שחיים אמר , זה היה קל מדי פתאום צץ לי פתאום ברודי שעבד בשביל אבו נזיר.
מצד שני, לא כל כך ברור לי איך יפתחו את העלילה הזו כשעמיאל סוכן כפול.

התבאסתי שאורי נסע ולא סיפר למילי (ברח לי שמה בסדרה)
קיוויתי שבשדה התעופה היא תחכה לו. אולי עונה הבאה
ברור שעונה הבאה העלילה תהיה גם להביא את לילה, היה מפתיע לראות שהוא באמת אוהב אותה עד כדי כך ולא מוכן לעזוב בלעדיה
היה נראה גם שנתנו לנו סוף ישראלי צפוי.
מסוף פרק שעבר שבו ניחשנו שסמי הוא היורה הכל התהפך והדרך לסיום מאושר היתה סלולה.
לא היה ממש מתח בפרק הזה בעיקר סגירת מעגלים.
נו שוין, היינו יוצאים להפגנות אם היו הורגים לנו את ינון ומתבאסים רצח.
אז יאלה, מחכים לעונה הבאה.
נותר לי עוד לראות את הפרק האחרון של הומלנד :)
לצפיה ב-'עמיאל בן חורין סופסוף בן חורים '
עמיאל בן חורין סופסוף בן חורים
25/12/2012 | 23:04
662
לצפיה ב-'תהיה עונה שלישית כנראה'
תהיה עונה שלישית כנראה
25/12/2012 | 23:12
1
1061
לצפיה ב-'אולי מיותר'
אולי מיותר
26/12/2012 | 09:53
486
2 עונות של סדרת מקור בישראל, זה מספיק.
לצפיה ב-'סוף סוף גם הוא חזר לבית '
סוף סוף גם הוא חזר לבית
25/12/2012 | 23:13
3
935
לפי דעתי אישתו גם היתה צריכה לבוא איתו .
היה משאיר את ההורים שלה בגלל אישתו.
גם לו נשאר סיוטים מהשבי .
לצפיה ב-'היו חייבים להשאיר שם את אשתו,'
היו חייבים להשאיר שם את אשתו,
25/12/2012 | 23:32
966
אחרת היתה לו כאן אישה לא יהודייה שהיתה חייבת להתגייר כדי שילדיו יהיו יהודים. הגיור כאן הוא קריעת ים סוף, גם אם בתסריט היו מסדרים גיור אינסטנט רק בשביל הסרט זה לא אמין בשביל התסריט. שיערתי קודם שהיא לא תגיע, או שתתחרט או שתהרג בדרך בחילופי אש.
צריכים מינימום אמינות לסדרה מבחינת התרחישים שבה.
לצפיה ב-'אני חושבת שכשעמיאל הגיע לארץ'
אני חושבת שכשעמיאל הגיע לארץ
26/12/2012 | 08:27
1
775
הסיוטים שלו החלו והוא נראה אובד משהו
בתפקיד יוסוף הוא הדחיק את כל מה שעבר,
וכשחזר מהשבי, כשלא היה עוד איום כלשהו לחיו, הכל התפרץ החוצה.
לצפיה ב-'זה בערך ככה זה'
זה בערך ככה זה
26/12/2012 | 09:49
554
ידוע שגם חיילים במלחמת העולם השנייה חוו אותו הדבר כאשר שבו לבית, עד שהם שבו לבית, הם היו "בסדר" למרות כל מה שחוו. אני מניח שזה נכון גם במלחמות אחרות.
לצפיה ב-'אני אהבתי את הפרק האחרון'
אני אהבתי את הפרק האחרון
27/12/2012 | 11:14
8
458
אני מודה שהוא היה קצת פחות מעניין מהפרק שהיו לפניו, ובכל זאת, רציתי - וקיבלתי - סוף טוב.

מה לא אהבתי?

רציתי סוף יותר טוב עבור נמרוד (שלא סיפר על הסרטן שלו לאישתו - וטס לבד) ולילה (שנשארה מאחור)

ציפיתי לאיחוד מרגש יותר בין עמיאל ויעל
עדי עזרוני הייתה מצויינת בעיניי בשתי העונות. בפרק האחרון קצת פחות.

לא הראו לנו שינון מעדכן את יעל בכל מה שקרה... גם פה פספסו כמה סצינת מרטיטות. הפיתרון של להראות אותו, אותה ואת סמי באמצע וכך להראות לנו "סוףטוב-הכלטוב" היה מאכזב.

ינון לא סגר חשבון עם עבדאללה ומספר לו מי הוא. הגיע לו קלוזר.
הייתי גם שמחה לראות אותו מעדכן את אמא שלו בעניין.

העליבות בה זאב אומר "זה לא נראה לכם קל מדי?"
זה היה כ"כ לא אמין והיה כ"כ בולט שזה כדי להכין את הרקרע לעונה השלישית...

בשורה התחתונה

יכלו לעשות את זה יותר חזק
אבל
ינון חי
עמיאל חזר
בראש שלי -  אורי חוזר לארץ, עובר טיפולים וחי עד 120

מספיק טוב
לצפיה ב-' מסכימה עם הסיכום האחרון שלך על הכנת '
מסכימה עם הסיכום האחרון שלך על הכנת
27/12/2012 | 18:27
288
הקרקע לעונה הבאה...  
לצפיה ב-'פרק מאכזב'
פרק מאכזב
27/12/2012 | 19:11
5
313
אני שמחה שעמיאל חזר, אבל הדרך באמת היתה קלה מידי:
נסעו בבוקר במכונית ואף אחד לא ראה/היה בחוץ?
ידעתי שאת המנהרה לא סגרו, לדעתי ככה עטר שורר היה מגיע למלון.
לא בטוח שעבדאללה מת.
לא ראינו שהשייח' מת. אולי עמיאל שיקר?
היה מוזר שהשייח' ואשתו הגיעו כל כך רגועים. לדעתי הם ידעו שמשהו קורה. מוזר שהגיעו לבד, בלי השומרים/חברי ארגון.
מאכזב שליילה לא באה איתו. זה יכול להיות פתח לעונה נוספת, נסיון להביא אותה.
כל השנים האלה במוסך לא בדקו את הפתח למנהרה? לא בדקו את המכונית?
יש מצב שעמיאל בעצם עושה את עצמו והוא בעצם לטובת הארגון?
לצפיה ב-'מסכימה עם השאלות שלך, וגם'
מסכימה עם השאלות שלך, וגם
27/12/2012 | 19:49
271
זה ברוח הדברים שהעליתי בשרשור אחר, הנה:

מה דעתכם על התסריט ההזוי הבא?
אולי עמיאל בסופו של דבר כן בהזדהות מלאה עם ארגון ילדי הג'יהאד?
אולי עמיאל, עבדאללה, לילה וסמי, ואפילו השייך, שותפים בלהערים על יינון? לגרום לו לבטוח בעמיאל, לגרום לו לחשוב שאכן הושמד ארגון ילדי הג'יהאד.
אולי הסצינה שיינון נכנס ורואה את עבדאללה מכוון לעמיאל אקדח לראש בוימה ע"י עמיאל ועבדאללה?
אולי עבדאללה לא באמת נהרג וסמי לא באמת ניסה להרוג אותו?
אולי עמיאל לא באמת שם את הרעל בכוס של השייך - אלא הוא ולילה העמידו פנים בפני יינון שכך נעשה? בכלל הביקור של השייך ואשתו בזמן שמחכים להפצצה הישראלית נראה מאד מוזר...
כל זה אומר שבעצם לא השייך ולא עבדאללה מתו, אלא רק כמה שומרים זוטרים, ולמעשה ארגון ילדי הג'יהאד חי וקיים.
כך לא יינון ולא אף אחד אחר חושדים בעמיאל, והוא יוכל להמשיך לפעול (לא ברור לי איך ומה) למען הארגון - מהארץ.
אחרי הכל יש מספיק רמזים שמשהו חשוד -
התפילה המוסלמית של עמיאל עם סמי
האמירה של חיים שהכל הלך קל מדי
אז מה דעתכם?
לצפיה ב-'אם עטר שורר היה משתמש במנהרה'
אם עטר שורר היה משתמש במנהרה
27/12/2012 | 23:42
3
336
למה נורית (מילי אביטל) לא היתה יכולה להשתמש בה די להיכנס לסוריה? למה היתה צריכה להיכנס דרך מעבר הגבול עם דרכון?
ולמה עמיאל לא נמלט משם דרך המנהרה בלי להזדקק ליינון? הרי היו יכולים להעביר לו את מיקומה דרך החוברות?
לצפיה ב-'זו השערה שלי. לא נאמר בסידרה'
זו השערה שלי. לא נאמר בסידרה
27/12/2012 | 23:55
1
299
אם עטר באמת השתמש במנהרה.
היתה סיבה להשאיר את עמיאל שם, ולא להחזיר אותו - להרוג את ראשי הארגון.
לצפיה ב-'זו לא הנקודה'
זו לא הנקודה
28/12/2012 | 00:40
264
וראה גם כאן מתחתיך
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
בין אם נעשה בה שימוש ובין אם לא - המנהרה הייתה קיימת (למרות שאמורה הייתה להיסתם בבטון) וניתן היה לחזור דרכה בכל זמן בלי ההרואיקה של חטיפת יינון ולהחדיר דרה כוח קומנדו לחיסול ראשי הארגון
לצפיה ב-'זה בדיוק הקטע שסתום בעיני !!!!!! בשביל מה היה'
זה בדיוק הקטע שסתום בעיני !!!!!! בשביל מה היה
27/12/2012 | 23:59
346
הצורך ההרואי הזה שיינון כמעט יתאבד על הארגון , מסכת עינויים לא אנושית וסיכון ממשי לחייו ?????? הרי כבר ידעו את המיקום המדויק, (נורית ממש עברה לידו במכונית) למה לא להנחית מישהו עם דרכון זר , או דרך המנהרה, ובאור יום, ללא חשש , לקחת את עמיאל איתו ? הרי עמיאל לא היה שבוי והיה חופשי בתנועותיו. ובשביל לחסל את עבדאללה והשייח, נו באמת, היו שולחים חוליה מיוחדת דרך המנהרה שתפתיע אותם ותחסל. כאילו, בשביל מה כל הסיבוך ??????????

זה ממש לא ברור לי ! אשמח אם למישהו ש תובנות אחרות ...
לצפיה ב-'בפרק האחרון מישהו (לא זוכרת מי) אומר:'
בפרק האחרון מישהו (לא זוכרת מי) אומר:
27/12/2012 | 23:44
354
מה זה חשוב מה היה בדיוק? העיקר שהוא חזר.
נראה לי שזהו מסר לצופים, שהולכים לאיבוד בבאגים בעלילה
לצפיה ב-'השאלה האם תהיה עוד עונת חטופים? '
השאלה האם תהיה עוד עונת חטופים?
25/12/2012 | 09:13
28
2795

וישאירו את זה שוב פתוח...
לצפיה ב-'אני מקווה שלא תהיה עוד עונה'
אני מקווה שלא תהיה עוד עונה
25/12/2012 | 09:40
3
1608
ושהסוף יהיה סגור, לטוב ולרע.
לא מתאים למרוח את התוכנית הרבה זמן.
לצפיה ב-'יש עוד עונה של חטופים.... קראתי הבוקר במאקו'
יש עוד עונה של חטופים.... קראתי הבוקר במאקו
25/12/2012 | 10:22
1
1377
לצפיה ב-'אפשר לינק לכתבה?'
אפשר לינק לכתבה?
25/12/2012 | 20:24
868
אחלה תלם - היה התלם שלי פעם
לצפיה ב-'גם אני מקוה שלא תהיה עונה נוספת'
גם אני מקוה שלא תהיה עונה נוספת
26/12/2012 | 07:14
557
אמנם לא יכולתי להסיר עיני מהמסך אך הכל התנהל כל כך באיטיות
כפי שציינו כאן, עושים יותר מידי דרמה היכן שלא צריך.
השאירו את הסוף פתוח ואם אומרים כאן שתהיה עוד עונה
אז אולי עמיאל, שמתקשה לחיות את חייו בארץ ללא אשתו (שחקנית מעולה) לילה
יעשה מעשה ויחזור או ינסה לחזור לסוריה
אך מצד שני מהלך מסוכן שלא יודעת למה יכול להוביל.
או לחלופין, תשריט אחר, מבצע להבאת אשתו לארץ
לצפיה ב-'השאלה היא אם בכלל צריך עונה 3...'
השאלה היא אם בכלל צריך עונה 3...
25/12/2012 | 23:09
11
1189
החטופים חזרו הביתה, לא הבחנתי בשאלות שנשארו פתוחות חוץ מהאמירה הזאת בסוף שזה היה "קל מדי" (ובאמת כך).
נראה לי מופרך לקחת את זה לכיוון שעמיאל חזר הביתה תחת מסווה ובעצם בוגד בישראל.
אז מה כבר יהיה בעונה 3?
לצפיה ב-'מצד שני הוא חי 17 שנה כערבי'
מצד שני הוא חי 17 שנה כערבי
25/12/2012 | 23:12
7
1246
כמעט חצי שלם מהחיים שלו

אבל אם הוא יחזור לשם - יהרגו אותו תוך שניה
הוא עזר לינון להרוג את אבא של אשתו ולילה יודעת את זה ....
לצפיה ב-'השחקנית ששיחקה את לילה מוכשרת לאללה'
השחקנית ששיחקה את לילה מוכשרת לאללה
25/12/2012 | 23:15
5
1116
הייתי בטוחה שהיא ערביה
לדעתי עוד נשמע עליה
לצפיה ב-'היא לא ערבייה,'
היא לא ערבייה,
25/12/2012 | 23:28
3
1045
שמה של השחקנית הוא הדר רצון. שם יהודי למהדרין.

כנראה שכמו אסי ששיחק את עמיאל, למדה את הטקסטים בעל פה, הערבית שלה מצויינת וגם המבטא.
לצפיה ב-'היא יפהפיה!! ושחקנית מדהימה '
היא יפהפיה!! ושחקנית מדהימה
25/12/2012 | 23:33
1
542
לצפיה ב-' אכן כך.'
אכן כך.
25/12/2012 | 23:40
598
גם יתר השחקנים טובים מאד והשחקניות יפיות.
לצפיה ב-'לאסי היתה שגיאה אחת בערבית..'
לאסי היתה שגיאה אחת בערבית..
26/12/2012 | 11:33
755
סתם קטנוניות שלי
והיא...מרוב שהיא דיברה מדהים הייתי בטוחה שהיא ערבייה

היא מוכשרת ויפה לאללה
לצפיה ב-'היא באמת מוכשרת לאללה'
היא באמת מוכשרת לאללה
27/12/2012 | 10:58
162
לצפיה ב-'הוא חי 12 שנה כערבי ו 5 שנים היה שבוי אבל גם '
הוא חי 12 שנה כערבי ו 5 שנים היה שבוי אבל גם
25/12/2012 | 23:17
1086
בתוך השנים שהיה כערבי, הוא וג'אמל היו יחידה אחת ששהינם היו בעצם מתחזים - המכנה המשותף בינהם קצת עזר בהתמודדות שלו עם המשחק כערבי.
אבל מסכימה שכל כך הרבה שנים מטשטשים את הרגשות ואת הגבולות הנפשיים .
אנשים חוזרים מהודו אחרי שנתיים שלוש ובקושי חוזרים לעצמם אז אחרי כל כך הרבה שנים -- השם ישמור .
לצפיה ב-'העונה השלישית זו בעצם העונה הראשונה של הומלנד'
העונה השלישית זו בעצם העונה הראשונה של הומלנד
25/12/2012 | 23:29
1
1195
לא תודה !!
לא רוצה לחכות עוד שנתיים בשביל עונה שכבר ראינו אצל האחות הגדולה,
עם סיפור סחבת. מיותר מיותר ומיותר !
לצפיה ב-'בדיוק גם אני חשבתי על זה'
בדיוק גם אני חשבתי על זה
26/12/2012 | 00:00
808
איך שזה נגמר ככה התחיל הומלנד, יצא טוב.
לצפיה ב-'מאוד נהינתי מהעונה'
מאוד נהינתי מהעונה
27/12/2012 | 10:56
224
ובכל זאת , אני לא חושבת שצריך עונה 3. אני חושבת שהיה סוף הולם מסכימה איתך שזה יהיה מופרך ולקחת את זה לקטע שעמיאל הוא בעצם בוגד. זה בעצם יבטל כל מה שראינו בפרקים האחרונים.
לצפיה ב-'ומה דעתכם על התסריט ההזוי הבא?'
ומה דעתכם על התסריט ההזוי הבא?
26/12/2012 | 21:38
6
642
אולי עמיאל בסופו של דבר כן בהזדהות מלאה עם ארגון ילדי הג'יהאד?
אולי עמיאל, עבדאללה, לילה וסמי, ואפילו השייך, שותפים בלהערים על יינון? לגרום לו לבטוח בעמיאל, לגרום לו לחשוב שאכן הושמד ארגון ילדי הג'יהאד.

אולי הסצינה שיינון נכנס ורואה את עבדאללה מכוון לעמיאל אקדח לראש בוימה ע"י עמיאל ועבדאללה?
אולי עבדאללה לא באמת נהרג וסמי לא באמת ניסה להרוג אותו?
אולי עמיאל לא באמת שם את הרעל בכוס של השייך - אלא הוא ולילה העמידו פנים בפני יינון שכך נעשה? בכלל הביקור של השייך ואשתו בזמן שמחכים להפצצה הישראלית נראה מאד מוזר...
כל זה אומר שבעצם לא השייך ולא עבדאללה מתו, אלא רק כמה שומרים זוטרים, ולמעשה ארגון ילדי הג'יהאד חי וקיים.
כך לא יינון ולא אף אחד אחר חושדים בעמיאל, והוא יוכל להמשיך לפעול (לא ברור לי איך ומה) למען הארגון - מהארץ.

אחרי הכל יש מספיק רמזים שמשהו חשוד -
התפילה המוסלמית של עמיאל עם סמי
האמירה של חיים שהכל הלך קל מדי

אז מה דעתכם?
לצפיה ב-'מקפיצה את השאלה - או שאתם עונים רק '
מקפיצה את השאלה - או שאתם עונים רק
27/12/2012 | 19:38
265
למשתתפים קבועים?
...
...
...
לצפיה ב-'ואולי לא היו הדברים מעולםהכל הגיוני'
ואולי לא היו הדברים מעולםהכל הגיוני
27/12/2012 | 20:23
295
הכ ל יכול להיות.
לצפיה ב-'לא אוהבת'
לא אוהבת
27/12/2012 | 21:52
1
295
אני מאוד מקווה שהם לא ילכו לכיוון הזה. אם כן - תהיה להם (לפחות) צופה אחת פחות.
לצפיה ב-'גם אני לא אוהבת. רק שקשה להירגע עם התפילה שלו'
גם אני לא אוהבת. רק שקשה להירגע עם התפילה שלו
29/12/2012 | 13:52
182
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על זה לא מעט (אני לא מאמינה איך'
גם אני חשבתי על זה לא מעט (אני לא מאמינה איך
27/12/2012 | 23:49
1
275
זה עדיין מעסיק אותי ) אבל : את המאבק בין עבדאללה לעמיאל הראו לנו כשהם היו לבדם לפני שיינון נכנס כך שלא ברור מול מי הם עשו הצגה. בנוסף לא היתה להם כל דרך לצפות את העובדה שינון לא יצליח לירות  בעבדאללה , אלא אם כן הם חיבלו באקדח שלו ובמילא היה שם כדורי סרק . על פניו זה תסריט שיכול להיות הגיוני אבל ממש מקוה שלא עז זה הם יבססו הלאה.
אבל מסכימה שהתסריט יתבסס על חוסר הוודאות של עמיאל לגבי הנאמנות שלו ויש יותר מאשר ניצנים לפיצול שלו כרגע. אם לא יצליח להסתגל למציאות החדשה , יש סיכוי שהוא יחזור למה שהוא מכיר ורגיל , שלא לדבר על הגעגוע ללילה ולסיכוי שהיא בהריון .
לצפיה ב-'גם אני מקווה שזה לא כך...'
גם אני מקווה שזה לא כך...
29/12/2012 | 13:51
109
לצפיה ב-'רעיון הזוי לתחילת העונה הבאה'
רעיון הזוי לתחילת העונה הבאה
26/12/2012 | 22:33
4
563
שנת 2037
בפעולה צבאית צה"ל מנסה לחסל את בכיר אירגון "נכדי הג'יהאד".
אלא אז מסתברת עובדה מצמררת:
מדובר בג'מאל איבן יוסוף - הבן של לילה ויוסוף...
יאללה בלאגן!
לצפיה ב-'וואי יפהההה '
וואי יפהההה
27/12/2012 | 13:36
168
לצפיה ב-'יפה אבל לא אמין'
יפה אבל לא אמין
27/12/2012 | 21:53
2
290
ב 2037 כבר יהיה שלום...

|
לצפיה ב-'פפפפפפפ '
פפפפפפפ
28/12/2012 | 10:06
1
142
לצפיה ב-'מה שהוא אמר'
מה שהוא אמר
28/12/2012 | 19:09
118
לצפיה ב-' העם דורש: מגיע לנו אירוח של יוצרי הס'
העם דורש: מגיע לנו אירוח של יוצרי הס
27/12/2012 | 18:34
2
179
הסידרה!!!!!  מיטל - תשיגי לנו את התסריטאי/ים בבקשה! את המפיק, הבמאי... מישהו!!!

מגיע לנו!!!!! היינו לקוחות מתמידים ונאמנים של הסדרה!!!  
לצפיה ב-'אני אנסה לבקש ממאקו'
אני אנסה לבקש ממאקו
27/12/2012 | 21:51
152
אם עמיאל הצליח לחזור הביתה....

טוב. זה כנראה יהיה יותר קשה
אבל אני מבטיחה לנסות
לצפיה ב-''
28/12/2012 | 00:02
26

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ