לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67716,771 עוקבים אודות עסקים

פורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!

אודות הפורום הומלנד

הומלנד היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית.
זו הבמה שלכם, חובבי הסדרה, לדבר על הכל!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הומלנד!

העונה השלישית תתחיל בארה"ב ב-29/9 ותשודר בארץ ב-YES OH! החל מה-30/9 ב-05:00 ולאחר מכן ב-22:00 באותו היום.

נא לסמן ב|ספוילר| הודעות המכילות מידע על העונה השלישית.

הסדרה הומלנד(המבוססת על סדרת הדרמה הישראלית "חטופים") עוסקת בקרי מתיסון(קלייר דיינס) סוכנת CIA המקבלת במהלך מבצע בעיראק מידע ממחבל השייך לאל-קעידה על חייל אמריקאי ש"הוסב",ובניקולס ברודי (דמיאן לואיס) חייל אמריקאי שחולץ ע"י צבא ארה"ב לאחר 8 שנים בשבי אל-קעידה.אחרי שברודי חוזר לארה"ב כולם רואים בו גיבור מלבד קרי המשוכנעת שעומדת להתרחש מתקפה גדולה כנגד ארה"ב ולא אחר מאשר ברודי עומד המרכזה.

הסדרה זכתה לפרסי גלובוס הזהב והאמי לסדרת הדרמה הכי טובה ולשחקנים הראשיים בסדרת דרמה לשנת 2012,ב-2013 זכתה בפרס האמי לשחקנית הכי טובה בסדרת דרמה ועל התסריט.

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור הפרק השבועי'
שרשור הפרק השבועי
09/12/2013 | 01:44
6
199
פרק אחד עשר בעונה השלישית,פרק אחד לפני פרק סיום העונה.

שם הפרק:Big Man in Tehran

לא לשכוח.

צפיה מהנה ודיון פורה.
לצפיה ב-'תקציר ופרומו'
תקציר ופרומו
09/12/2013 | 01:47
1
225
פרומו
http://www.youtube.com/watch?v=-OezccrfUFw

תקציר
Brody’s loyalty to the mission wavers as Lockhart’s confirmation looms
לצפיה ב-''
09/12/2013 | 12:20
159
דיייייייייי
איזה מתח!
ישבתי על קצה הספה והיה לי ממש ברור שהוא הולך להרים את המאפרה הזו.
עוד פרק אחד - ובעצם עוד עונה שלימה, מעניין באיזה נקודה יעצרו את הסיפור.
לצפיה ב-''
10/12/2013 | 23:19
3
125
בקיצור,כי המחשב שלי חצי מת:

ממש אהבתי את הפרק,קרה בו המון ואם זאת בגלל שהוא התעסק רק בדבר אחד הוא לא הרגיש עמוס מידי.משהו בו היה "רגוע" מין שקט שלפני סערה לקרת הפרק האחרון.

לומרות שברודי היה הדמות המרכזית בפרק והוא הופיע ברוב הסצנות הוא לא היה מעיק במיוחד לעומת פרק 3 שהיה נוראי,ודמיאן לואיס נראה הרבה יותר טוב עם שער,גם המשחק שלו היה טוב ולא הצלחתי להחליט עד לרגע האחרון אם הוא בוגד או לא.

שיבוא כבר הפרק הבא,לא יכולה לעמוד במתח!
לצפיה ב-''
11/12/2013 | 09:50
2
100
הוא באמת שיחק מעולה, לא היה ברור באיזה צד הוא.
אבל לדעתי זה מפני שהדמות באמת לא החליטה.
כלומר בהתחלה הוא הלך לפי התכנית, אבל אז כשהיא השתבשה הוא החליט ללכת על החלופה.
ולדעתי ההחלטה לחסל נובעת גם היא משני דברים, אחד ההבנה שיחסלו אותו אם הוא לא יבצע את המשימה.
והשניה המשפט הזה שהמנהיג האיראני אומר לו רגע לפני - שהכל היה מתוכנן מה שגרם לו להרגיש כמו בובה, אז גם נכנס מרכיב אישי של נקמה, מעבר לביצוע המשימה.
לצפיה ב-''
11/12/2013 | 23:23
1
148
אני חושבת שמה שבאמת הרגיז את ברודי היה הגילוי שאבו נזיר שיחק בו מההתחלה,אבל אין לו כול סיבה לא להיות מופתע הוא היה צריך להכיר כבר את אבו נזיר ודרכי הפעולה שלו.

הקטע עם אשתו של אבו נזיר נראה לי קצת מוזר והזכיר לי סצנות מחטופים משום מה.
לצפיה ב-'פרק מעולה!'
פרק מעולה!
12/12/2013 | 21:31
89
כל הפרק חשבתי עד כמה הפרק הזה מציג את השקט שלני הסערה: הפרק האחרון.
מאוד נהנתי מהפרק הוא היה מאוד מעניין ומפתיע באיזשהו שלב כבר לא ידעתי להבחין אם ברודי בוגד או לא. הפרק האחרון יהיה מפתיע זה בטוח, גם לא שוחרר שום פרומו (רק סוג של לקט עם ברודי מדבר בקע) אני באמת לא יודעת למה לצפות.
עבר מהר!
לצפיה ב-'מזמינים אתכם לחגוג בסרט'
|*|מזמינים אתכם לחגוג בסרט
05/12/2013 | 17:24
26
מסיבת יום ההולדת של תפוז ממשיכה והפעם אנו מזמינים אתכם לסרט המצויין חייו הסודיים של וולטר מיטי.

אף אחד לא יודע את כוחם של החלומות שיש לנו בראש... עד שהם מתחילים להתגשם במציאות. זה מה שקרה בעיבוד המודרני של בן סטילר לאחד מסיפורי הפנטזיה המשפיעים בכל הזמנים ? האגדה המופתית על הפיתוי שבפנטזיות: ?חייו הסודיים של וולטר מיטי" מאת ג'יימס ת'רבר. סטילר לוקח את הקלאסיקה בת שניים וחצי העמודים מ-1939 ומפיח בה חיים במאה ה-21 כסרט קומי על אדם שמגלה שחייו האמיתיים עומדים להעיף את הדמיון שלו מעבר לעננים.

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן
שרשור הפרק השבועי
02/12/2013 | 02:01
13
148
פרק מספר עשר,עונה מספר 3.

שם הפרק:Good Night (לילה טוב)

לא לשכוח .

צפייה מהנה ודיון פורה.
לצפיה ב-'וכרגיל:תקציר ופרומו '
וכרגיל:תקציר ופרומו
02/12/2013 | 02:06
3
131
תקציר
Brody embarks on a mission with high stakes; Quinn makes a discovery about Carrie; Fara must rejoin the team.

פרומו
http://www.youtube.com/watch?v=S74SjbE9Q-Q
לצפיה ב-''
02/12/2013 | 18:50
1
123
מופרך או לא ישבתי דרוכה לאורך כל הפרק.
מותח מאד.
הג'ווודי הזה אכזר באופן בלתי נתפס, בדיוק שהשותף של ברודי מכין את עצמו לעיניויים הוא מחליט לחסל אותו, נראה שהוא מאד נהנה מלחסל באופן כללי, סדיסט טבעי שכזה.
כמה פרקים עוד נשאר?
לצפיה ב-'שניים '
שניים
02/12/2013 | 22:48
54
לצפיה ב-'אמנם באיחור, אבל '
אמנם באיחור, אבל
06/12/2013 | 20:41
80
פרק מדהים, במלוא ובן המילה.
ישבתי על קצה הספה לאורך כל הפרק ופחדי מהסצנה הבאה. אני לא יודעת עד כמה זה לא ריאליסטי, אבל זה פחות האישיו בעיניי. אני חושבת שאת מה שצריך להיות ריאליסטי הכותבים עושים ריאליסטי וזה מספיק טוב. את סצנות המתח והפעולה אני נהנת לראות בכל מקרה.
אותי יותר מפחיד הסוף. ברודי ימות?
בכלל לפרק האחרון קוראים THE STAR וזה בכלל מלחיץ בפני עצמו.

לפי הפרומו קרי תטוס בפרק הבא לטהרן. מעניין מה יהיה שם.
האמת שיותר בוער לי שהיא תגיד לברודי על הילד.

והסצנה האשונה לא הייתה מיותרת, היא דווקא הייתה מאוד חשוב (בעיניי לפחות) תחשבו על זה. עכשיו מישהו יודע על ההיריון שלה, זה יכולה להתפוצץ בכל רגע נתון בייחוד עכשיו כשהיא תטוס לטהרן וסול לא טיפש ויכול להיות שגם קויין לא ושניהם הבינו שמדובר בברודי - מה שימנע מהם להרוג אותו (?) אולי
לצפיה ב-' פרק 10'
פרק 10
02/12/2013 | 16:40
162
האחים גרים לא היו כותבים מעשייה טובה יותר
איזה שטויות.

העלילה כל כך לא מעניינת וכל כך מופרכת שהדבר היחיד שיכול להציל את זה, זה שברודי באמת ימות ויזכר לעולמי עד כמחבל.
לצפיה ב-''
02/12/2013 | 22:56
6
120
יש מצב שלא היה סיבוך אפשרי אחד שלא הופיע בפרק? זה היה אמור להפוך את הפרק למותח יותר אבל בסופו של דבר הזה הפך להיות מופרך יותר ויותר כולל סוף הפרק ההזוי.

אבל ישבתי על קצה הספה כול הפרק,אפילו שידעתי שאין מצב שהמשימה תכשל וברודי לא יצליח לעבור את הגבול.

השיחה בתחילת הפרק בין קווין לקרי הייתה מיותרת ולא ברור מה המטרה שלה (אם כי כבר למדנו שבהומלנד לא מראים לנו דברים סתם).
לצפיה ב-''
02/12/2013 | 23:23
2
105
אבל אולי מופרך זה לא כזה נורא, כל עוד זה מותח, הרי לא ביקשנו דוקו.
יש דרמה ויש מתח, וכשהפרק נגמר לא האמנתי שהזמן עבר כל כך מהר.
ואם משווים את זה לפרקים המשעממים שהיו בהתחלה, אז אני מעדיפה דינמי ומופרך על פני ריאלי ומשעמם
לצפיה ב-'מסכימה עם כול מילה '
מסכימה עם כול מילה
02/12/2013 | 23:45
61
לצפיה ב-''
03/12/2013 | 05:04
79
לאורך כל הפרק ישבתי על קצה הכיסא ממש.
לא היה לי רגע לקחת אוויר לנשימה ולחשוב אם זה מופרך או לא.

זה היה פרק-פעולה ערוך היטב ומותח.

קטע התאונה שעשה ריסט לברודי והחזיר אותו למוד של חייל מארינס היה מבריק.
מה גם שזה איפשר לג'באדי לרצוח את המחליף של מפקד המבצע - לא את הדמות שכבר למדנו לחבב קצת.
[מצמרר]

אהבתי את זה שסול סירב פקודה ולא נתן את ההוראה להרוג 'את חיילינו'.
הוא פועל על פי איזה קוד מוסרי מלא סתירות.
משהו שכנראה הכרחי בתפקיד כזה.
לצפיה ב-'והיא שוב עושה כל תנועת פנים אפשרית'
והיא שוב עושה כל תנועת פנים אפשרית
03/12/2013 | 01:20
2
129
בזמן המשימה - בוכה, צוחקת, צועקת. הכל במסגרת התפקיד...

היו בפרק הזה לא מעט 'סצינות-מריחה' שנועדו למלא זמן, אבל זה סטנדרטי לקראת סוף עונה. בעבר כשהיו 22 פרקים בעונה ממוצעת, הפרק ה-20 היה המיועד לתפקיד הזה בד"כ.

וההוא בכלל היה שם, רק כדי שיחוסל באותו האופן השקט... אהבו את השקט של השחקן ההוא (דג'וואני). באמת אחד הטובים שם בעונה.
לצפיה ב-'ומשהו שהיה היום בגיא פינס - פטינקין מבקר אצל '
ומשהו שהיה היום בגיא פינס - פטינקין מבקר אצל
03/12/2013 | 01:56
1
137
ג'יימי פאלון, ועוזר לו עם 'קנדי קראש':

https://www.youtube.com/watch?v=7ZMz7Qr-NjE
לצפיה ב-'נפלא!'
נפלא!
03/12/2013 | 02:31
34
לצפיה ב-''
04/12/2013 | 10:07
94
קצת באיחור ואוטוטו מתחיל הפרק הבא
הפעם הכל התרחש בצורה וירטואלית כלומר הלווין היה ממוקד על המשימה בעורף האויב והתביית עליהם בכל שניה נתונה כאילו לFAרסים או לעירקים אין לווינים משל עצמם שיכולים גם לתת תמונה עד כמה הזלזול שלנו "המערבים" ירד למטה. לא שאני מבינה הרבה בלווינים אבל גם כשנוסעים עם ג'יפיאס ברכב לוקח לו לפעמים כמה דקות לעדכן את תמונת המפה הוא לא נשאר סטטי כל הזמן (ככה זה אצלי לפחות ברכב אולי צריך משהו יותר משוכלל) הסנכרוניזציה הזו בין וושינגטון לעירק היתה יותר ממושלמת .
דבר שני אני ממש לא יודעת ערבית אבל האחיין שלי לפני שהלך למודיעין למד שנה ערבית באיזה מקום ועוד עם דיאלקט של אחת מהשכנות החמודות של ארץ נהדרת כדי להבין על מה הם מדברים, אי אפשר לדבר עם סתם ערבית כשתופסים אותך כי ישר יעלו עליך שאתה במצב שפיל ונניח ברודי היה חמש שנים בשבי עד כמה שידוע לי ערבית עירקית היא יותר גרונית מאשר הערבית שברודי דבר בה הוא הרי לא למד ספרותית בשבי,.לא משנה נקוה שהוא יחבור לאמג'ד ויחד יפילו את משטר הבובות באירן
לצפיה ב-'אתם מוזמנים לסרט "אחים בדם"'
|אקשן|אתם מוזמנים לסרט "אחים בדם"
03/12/2013 | 17:25
7
|תפוז| אנו שמחים להזמין אתכם לחגוג איתנו את יום הולדתו ה- 17 של תפוז.|שי|
סביר להניח שלא יהיה ליצן או קוסם, נוותר גם על "חבילה עוברת". אף אחד לא יתבקש להכניס נר לבקבוק וגם נחסוך מכם להרים את תפוז על כיסא 17  פעמים ואחד לשנה הבאה (אחרי הכל, זה בטח כבד להרים כל כך הרבה גולשים!).

|*| אז מה כן יהיה? תהיה הקרנת גולשים חגיגית, מיוחדת וכיפית במיוחד לסרט "אחים בדם" בכיכובו של כריסטיאן בייל!

לחצו כאן לפרטים נוספים והרשמה
לצפיה ב-'מה הדבר שהכי מעניין אתכם בסדרה?'
מה הדבר שהכי מעניין אתכם בסדרה?
25/11/2013 | 17:28
4
115
אני מאוד התרשמתי מעלילת ברודי בעונה הראשונה והמרדף אחר אבו נזיר בעונה השניה (ושמחתי לראות שצילמו את הסדרה ביפו!!!), אבל כל שאר עלילות המשנה, לא משנה כמה חשובות ומתבקשות הן, ממש לא עניינו אותי. נהגתי להעביר קדימה בשמחה בכל רגע שלא דיברו על הנושא המרכזי.
מה עמדתכם בנושא?
לצפיה ב-'ה-CIA '
ה-CIA
25/11/2013 | 22:32
1
123
הדמות של קארי ומידי פעם הקטעים הפוליטיים.כול השאר(דיינה) לא מעניין אותי בכלל.
לצפיה ב-'מסכים איתך...'
מסכים איתך...
01/12/2013 | 20:11
70
למרות שהמשוגעות של קארי (מוצדקת או לא) לפעמים מתחילה להיות מייגעת. אבל אני מתרכז לחלוטין ב- CIA.
לצפיה ב-'האמת שאני אוהבת הכל בסדרה'
האמת שאני אוהבת הכל בסדרה
28/11/2013 | 15:13
82
היא עשויה ממש טוב בעיניי, לא קרה לי שהעברתי קדימה כי היה לי משעמם.
אבל העלילה סביב קרי הכי מעניינת בעיניי, אז אני הכי נהנת לראות אותה
לצפיה ב-'בהתחלה - השילוב של ג'אז עם ה-CIA. עדיין שרד '
בהתחלה - השילוב של ג'אז עם ה-CIA. עדיין שרד
03/12/2013 | 01:24
75
בפתיח, אבל מאז עונה 1 נעלם (היה אולי איזכור של מונק בעונה 2). הלהקה שנראתה מופיעה בפרק הפיילוט או השני בעונה 1, היתה מדהימה.

מעבר לכך - הבניה האיטית והמחושבת שהיתה באותה עונה. כשהאקשן קצר וחד, ובא אחרי תקופות 'רגיעה' ארוכות. מאוד ריאליסטי.

אבל זה נחלש בשניה, שנעשתה כמעט '24', ובשלישית נשארה רק האינרציה. אילו לא הייתי מכיר את הסיפור, סביר שלא הייתי נשאר.
לצפיה ב-'שרשור הפרק השבועי '
שרשור הפרק השבועי
25/11/2013 | 01:59
12
114
יום שני כבר פה(טכנית) ואיתו פרק הפרק התשיעי של העונה השלישית.

שם הפרק:One Last Time

לא לשכוח.

צפייה מהנה ודיון פורה לכולנו!
לצפיה ב-'תקציר ופרומו '
תקציר ופרומו
25/11/2013 | 02:06
7
145
תקציר:
סול מגיע להשיג בעזרת מקור בלתי צפוי. בינתיים, דיינה מתמודדת עם חייה החדשים.

פרומו:
http://www.youtube.com/watch?v=jYR3Q4QutCE&fea...
לצפיה ב-'חתיכת פרק! '
חתיכת פרק!
25/11/2013 | 20:01
1
154
אם נזניח את העובדה שפשוט בכל סצנה שקרי השתתפה בה בפרק הזה בכיתי..
זה שקלייר דיינס פשוט אדירה כבר הבנתי ממזמן, אבל היא באמת שיחקה אותה בפרק הזה וגם דמיאן לואיס! ווואווו! הרגיש נורא לראות אותו אבל הוא היה פשוט מדהים.
הייתי נותנת אמי לשניהם על הפרק הזה.
על כל מקרה יש לי תחושה ממש רעה בנוגע לברודי, אם עד עכשיו רק דיברו איתי על זה "אני חושב שיהרגו אותו" אני חוששת שאני נוטה להרגיש ככה גם אחרי הפרק הזה.
ואני לא מסוגלת להבין למה למה למה למה קארי למה קשה לך להגיד לו שאת בהיריון ממנו למה!!
ובסוף הפרק זה נראה כאילו היא כבר מתכוונת להגיד לו את זה.
ופשוט זרקה לו משהו אחר.
והפרומו רק מלחיץ אותי יותר
בכלל אני לא מסוגלת להבין איך היא *עזרה לסול, זאת הפעם הראשונה שאני באמת רוצה להרביץ לדמות של סול.
אגב, שתי הסצנות הטעונות בין ברודי לקרי היו ענקיות. כן (כבר אמרתי שבכיתי כמעט כל הפרק )

הסנטור הזה לא נארה לי מלכתחילה אבל עכשיו הוא באמת מתחיל להדאיג אותי
אני אל מבינה מה הומלנד מנסה לעשות שם ישראל ואיך לקשר אותה, ואם הם מנסים להראות איך הם "עולים" על מרגלים ישראלים ומה הולך שם.
אולי כי ראיתי את הפרק בלי תרגום איבדתי כמה פרטי, אני אראה אותו מרח מתורגם.
אבל העניין הזה ממש לא נראה לי טוב.
בכלל הסנטור הזה מעצבן.

אבל פרק נהדר, אני חייבת להגיד.
אני מאוד מקווה שלא ישאירו אותנו בפה פעור גם בסוף העונה הזאת!
לצפיה ב-''
26/11/2013 | 21:39
60
ברור שישאירו אותנו בפה פעור - כדי שיהיה למה לצפות.

וסול באמת עושה דברים מעצבנים.
לצפיה ב-' פרק בעייתי'
פרק בעייתי
26/11/2013 | 01:41
1
131
יש לי בעיית אמינות מאוד גדולה עם הפרק הזה.

תוך שלושה שבועות ברודי כשיר ובכושר לצאת לפעילות מבצעית?
כן אהבתי את האימונים ואת החבר'ה שאימנו אותו.

והמבצע עצמו נראה לא מעשי בעליל. נראה איך זה יתנהל.

כל העסק עם איש המוסד והסנטור נראה די תלוש ולא מוסבר.
אבל אני אוהבת איך שסול שיחק עם זה כדי להשיג את מה שהוא רוצה.
במחשבה לאחור נראה מאוד לא הגיוני שלאשת ראש הCIA יש מאהב והוא לא בודק מי הוא בדיוק.
הקטע הזה הוא נקודה חלשה מבחינתי.

עדיין אני לא מבינה מדוע היה כל כך חשוב לעלילה לקחת את ברודי לראות את דיינה. מה זה נתן?

בקיצור - אני אמביוולנטית לגבי הפרק.
אוהבת את האקשן, את התיסבוך והאינטריגות - אבל חסרים לי פרטים לעיבוי לאמינות.

אוהבת את קארי וסול. הם שרוטים לגמרי.
לצפיה ב-''
26/11/2013 | 21:41
68
היא הראתה לו את דיינה כדי להחזיר לו את הרצון לחיות, איזשהו חיבור למשהו שיכניס בו איזה כח רצון, לי זה היה נראה ממש הגיוני.

החיבור הישראלי לא ממש ברור, אבל איכשהו משאיר תחושה חמוצה.
לצפיה ב-''
26/11/2013 | 21:38
1
69
פרק מצוין.
התכנית של סול נראית לו אמינה, הרי האירנים יודעים שלא ברודי עשה את הפיגוע אז למה שיקבלו אותו בזרועות פתוחות זה קצת מוזר.

היו רגעים מאד מרגשים בפרק כמו שהם זורקים אותו לים והוא נופל כמו אבן, חסר רצון לחיות.
וגם הרגעים האלה שהוא מפנה גב לקרי צובט בלב!
יש לי הרגשה שהעונה הזו הולכת להגמר שלא נדע אם הוא הצליח או מת במשימה...
לצפיה ב-'אני מאוד מאוד מאוד מקווה'
אני מאוד מאוד מאוד מקווה
26/11/2013 | 21:45
82
שברודי לא ימות, אני מאוד אוהבת את החיבור בין סול לקארי, היה לי קשה עם המשפט שהיא אמרה לו בסוף הפרק, אבל זה הזכיר לי את העונה הראשונה כשסול אמר לה זה גם. (היא אמרה לו שהיא לא יכולה לסמוך עליו - בעקיפין)
מערכת היחסים בניהם פשוט גאונית בעיניי
בכלל כמו שמי שמעליי אמרה, שניהם שרוטים לגמרי וזה ענק.
לצפיה ב-' פרק 9'
פרק 9
29/11/2013 | 23:29
57
היי. לרוב אני לא כותבת בפורום, אבל אחרי הפרק הזה התחשק לי לשתף :)

עד כה העונה הייתה גרועה בעיניי. סול בלתי נסבל, פרקים מרוחים עם דיינה העוד יותר בלתי נסבלת (איזו שחקנית גרועה), הרופא הפדופיל מקראקס (אמאלה)... בקיצור, פיאסקו.

ולעניינו, פרק 9:

# התוכנית של סול כל כך דפוקה. עזבו אמינות, פשוט דפוקה. הבנאדם בלתי נסבל מפרק לפרק, עם הקול השקט והמונוטוני שלו, עם חוסר האכפתיות המוחלט לחיי בני אדם ועם ההזיות שלו בנוגע לג'באדי ואיראן.

# קרי ביאסה אותי בפרק הזה. נראה שהיא רצתה לספר לו שהיא בהריון - מה נסגר איתה? מזל שבסוף היא סתמה את הפה.

# הסיפור עם הסנטור כל כך לא מעניין... כמו זבוב שמנסה לשבת על האוכל וצריך להעיף כל הזמן. למה צריך את זה?

# הראו את דיינה... כבר חשבתי שנפטרנו מעונשה של זו. אבל לא!

# הגמילה הכי מהירה מהרואין וחזרה לכושר ששמעתי עליה. אמין, כבר אמרנו?

# נקודה חיובית, בכל זאת משחק מעולה של ברודי וקרי בפרק הזה.

הפרומו של הפרק הבא נראה המשך ישיר של הקו ההזוי שיש בעונה הזו. או שהוא יציל את העונה הזו, או שהומלנד מתה.
לצפיה ב-'סוף סוף ראיתי את הפרק '
סוף סוף ראיתי את הפרק
27/11/2013 | 00:56
3
121
ו...ואו אני לא יודעת כ"כ מאיפה להתחיל כי לדעתי הפרק ממשיך את הקו משני הפרקים הקודמים שהיו פשוט מצויינים.

שמישהו ישלח את הפרק הזה לאמי/גלובוס הזהב,דמיאן לואיס היה לא פחות ממדהים הפרק הזה,המשחק שלו היה מצמרר בחלק של הפרק שעסק בגמילה,והקטע עם טום ווקר וההמנון של הנחתים לא יודעת למה אבל עשה לי משהו ואז המעבר לסצנה מהשבי וסול ואבו נזיר כמעט באותו תפקיד,צריך בשביל זה אומץ.הקטע במים שבר לי את הלב פשוט ככה.
הסצנות של קרי וברודי היו נהדרות כולל ההשוואה בין המצבים של שניהם בתחילת הפרק,תמיד חשבתי שיש איזשהוא מימד מעוות במערכת היחסים בין ברודי לקרי משהו בעובדה ששניהם כ"כ שבורים ודפוקים כאילו מושך אותם אחד לשני באופן בלתי מודע.ציפיתי שהיא תגיד לו על התינוק וקצת התאכזבתי שהיא לא אמרה בסוף כלום.בהתחלה חשבתי שהיא לא רצתה להגיד בגלל שהיא פחדה שסול ישמע אבל אז הם היו יחד במכונית לבדם ואחרי הסצנה עם דיינה נראה לי שזה היה זמן טוב לספר לו על התינוק.
אם כבר דיינה אז אני נאלצת לחזור בי על חלק מהדברים שאמרתי עליה בשבועות הקודמים רק כי הם מובילים לאחת הסצנות הכי כואבות, אוליי מתחילת הסדרה כולה ולציין את המשחק של זאת שמשחקת אותה,הבעות הפנים שלה היו נהדרות על אף שלא היו לה הרבה שורות,ומשהו בה גרם לי לרצות לחבק אותה ת'כלס היא בחורה דיי מסכנה.

כול הקטע עם המוסד לא הגיוני בגלל שני דברים:א':למה שהמוסד ירגל עבור סנאטור אמריקאי כנגד ראש ה-CIA בפועל? ב':אין מצב שסוכן מוסד ישבר אחרי חצי שעה של חקירה .

גם התוכנית של סול לא הכי הגיונית,אבל הגיון והומלנד לא הולכים יחד כבר מזמן, אז מה זה כבר תוכנית מופרכת כדי לחסל את מפקד משמרות המהפכה?

ברודי מסתובב בבסיס צבאי אמריקאי,הוא האיש הכי מבוקש בעולם אישית אני לא חושבת שזה המקום הכי בטוח בשבילו.ואחר כך עוד מסתובבים איתו במכונית,אף אחד לא חשב שיכולים שמישהו יכול לראות אותו? לפחות תחפושת או משהו בסגנון.ואז עוד קרי לוקחת אותו לסיבוב אבל גם קרי והיגיון לא הולכים יחד...
לצפיה ב-'פרק מעניין'
פרק מעניין
28/11/2013 | 17:48
73
אני חשבתי שהסצנה בה סול סוחט את הסנטור לוקהארט הייתה הונאה טהורה. זו וריאציה של מניפולציה אהובה בחקירות משטרה - אף אחד מהחשודים לא מודה, אז אומרים לכל אחד מהחשודים שהחבר שלו הודה כדי לגרום לו להודות. נראה לי כשהסנאטור לוקהארט יגלה שסול עבד עליו, הוא ירצה לנקום ואז שיירגע, יגיע למסקנה שאם הוא ערמומי ממנו, אז לא כדאי ללוקהארט להתעסק איתו. או שסול הוא החפרפרת שלנו או שסול סובל משגעון הגדלות האופייני לסי.אי.איי. לדורותיה שמביא אותם פעם אחר פעם להתערב בפוליטיקה של מדינות זרות ולהעלות ממסד פרו-אמריקני. ברור שהחלפת ראש משמרות המהפכה היא רק שלב בתוכנית גדולה יותר שמטרתה להעלות שלטון פרו-אמריקאי. הבעיה היחידה בתוכנית היא שסול מאמין שג'ובאדי מוכן לצאת נגד הקיצוניים האנטי-אמריקניים שמנהלים את המדינה שלו. אני חושב שהוא יעדיף להודות שהאמריקאים סוחטים אותו על עבירות שחיתות על פני להיתפס כאנטי-מהפכן.
מהפרק הבנתי גם שהסיכוי לקונפליקט בין-ארגוני בין הסי.אי.איי. לאפ.בי.איי. על כל המבצעים הללו אפילו לא קו עלילה שעולה בדעת הכותבים. מה שהסנטור לוקהארט מצייץ באוזני קרי מדויק
- בניגוד לאיראן, אם האמריקאים יחשבו שהסי.אי.איי. מאמץ גינונים של שטאזי, יש סיכוי שיסגרו אותו. לוקהארט, עם כל האנטיגוניזם שבדמות, בא כדי למנוע מהסי.אי.איי. להיסגר.

ברודי מסתובב בבסיס של הסי.אי.איי. נאמר שמדובר ביחידה מיוחדת של הסי.אי.איי. לגבי המכונית, כל עוד ברודי לא יוצא ממנה ונשאר מאחורי החלונות, אין סיכוי שהוא יתגלה.
לצפיה ב-'אחחחחחחח'
אחחחחחחח
01/12/2013 | 20:15
1
62
המוסד כן יכול לרגל בשביל גורמים שונים בתוך הממשל האמריקאי, הם היו עושים את זה אם ייצא להם משהו מזה. ראש ה- CIA בעתיד בהחלט יכול לספק נימוקים בעניין הזה.
אני מאוכזב לראות את וויליאם סדלר מקלל ראייתי אותו בכל כך הרבה תוכניות וסרטים, מאז הסרט "הערפל" לא ראיתי אותו מקלל.
לצפיה ב-'זכור לי בעיקר כאבא מ'רוזוול'. מתפקידיו '
זכור לי בעיקר כאבא מ'רוזוול'. מתפקידיו
03/12/2013 | 08:28
35
הגדולים.

לוותיקים שבינינו, הוא זכור כגנרל הרע מ'מת לחיות 2'...
לצפיה ב-'נפתח פורום "איש משפחה"'
|*|נפתח פורום "איש משפחה"
26/11/2013 | 18:02
15
|טי-וי| חולים על סטואי? חולמים שיהיה לכם כלב כמו בראין? פיטר גריפין מהווה עבורכם מודל לחיקוי? אז כנראה שפורום איש משפחה הוא המקום בשבילכם|!|
בואו לדבר על המשפחה הכי מופרעת ומיוחדת בטלוויזיה בפורום שנפתח מחדש
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

שימו |לב|פורום סוגיות פסיכולוגיות אצל ילדים שינה את שמו ונקרא כעת פורום ייעוץ להורים. אתם מוזמנים להעזר בפורום ולהתייעץ
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'חטופים'
חטופים
21/11/2013 | 19:45
103
מישהו כתב בפורום באנגלית על הפרק האחרון של "הומלנד" (בדיון סוער על החפרפרת - הרוב חושבים שזה סול, ראש ה-CIA a, המקיים קשרים עם ג'ובעדי האיראני ואולי היה האחראי לפיצוץ), שגם בגרסה הישראלית "חטופים", עליה מבוססת "הומלנד," החפרפרת היא ראש המוסד או הארגון המנהל את העניינים. ראיתי את חטופים (סדרה נהדרת, לדעתי) ולא זכור לי שהיתה שם חפרפרת  ששיתפה פעולה עם המחבלים או איזה שלטון עוין. אם כבר, החפרפרת היתה הערבי שהפעיל את עמיאל, שהיה מעין סוכן כפול, או אולי אפילו עמיאל עצמו שהתחזה לחבר בארגון חבלה. מישהו יכול להאיר את עיני מי היתה החפרפרת ב"חטופים" - שאפשר להשוותה לסול ב"הומלנד?"
שרשור הפרק השבועי
18/11/2013 | 02:05
24
130
עונה שלישית,פרק שמיני.

שם הפרק:A Red Wheel Barrow.

לא לשכוח לסמן .

צפיה מהנה ודיון פורה לכולנו.
לצפיה ב-'תקציר ופרומו '
תקציר ופרומו
18/11/2013 | 02:12
8
132
תקציר:
קארי וקווין רודפים אחר חשוד מרכזי. בינתיים, סול מתעסק בפוליטיקה הרתעתית.

פרומו:
http://www.youtube.com/watch?v=z5rt7PQk_fs
לצפיה ב-'|ספויילר|'
|ספויילר|
18/11/2013 | 10:38
2
126
יו איזה פרק מותח, ומלחיץ ומלא התרחשויות.
מעולה!
הומלנד בהחלט חזרה להיות מה שהיא היתה, סידרה שרואים עם דופק גבוה!!
עכשיו השאלה האם קרי תאבד את התינוק מכל הבלאגן הזה.
למה החליטו לחסל את המפעיל ולא להבריח אותו.
והאם ברודי חוזר לארה"ב.
מותח ביותר!
לצפיה ב-''
18/11/2013 | 14:40
1
113
פרק מבריק.

אני בספק אם אכן הנרצח  המפעיל האמיתי.
מכסימום הוא נראה לי ראש קטן מאוד.

קווין חוזר לעצמו - אהבתי שהוא ירה בקארי.

את הטוויסט עם המאהב של מירה לא צפיתי.
האם הוא שייך לקבוצת הטרוריסטים - או שהוא איזה רד-הארינג
בדמות [למשל] איש מוסד?

סול הבטיח שהוא יחזור מהר - מה שמעורר בי את החשד שדווקא הוא יעלם קצת.

לצפיה ב-'ֻֻ'
ֻֻ
18/11/2013 | 23:57
75
אני דווקא חושבת לפי ההתנהגות שלו ומה שאמר שהוא אכן זה שהזיז את המכונית ולחץ על הכפתור, אבל זה לא סותר את העובדה שיכול מאד להיות שהוא בורג קטן במערכת.

לכן גם כנראה לא כל כך היה אכפת להז לחסל אותו, הוא עשה את העבודה ועכשיו הוא לא נחוץ.

המאהב של מירה זו באמת חידה, האם הוא סתם קנאי או שאולי הוא חבר שלה בגלל מטרה ספציפית
לצפיה ב-''
18/11/2013 | 19:57
4
95
הומלנד שיחקו אותה בענק! הדבר היחיד שמפחיד אותי עכשיו זה שקרי תאבד את התינוק בגלל הירי של קווין למרות שזה לא פגע לה באיזה איזור מסוכן האחות הזהירה אותה בנגוע לעבודה שלה וזה מעורר חשד.
בכלל אני דווקא אשמח לראות את קרי בהיריון ממש אני חושבת שזה יכול לבלבל אותה עוד יותר וזה יכול להיות מעניין
אני לא יכולה לחכות לפגישה של קרי וברודי!
לצפיה ב-''
18/11/2013 | 23:29
3
87
נאמר שקווין פגע בזרוע שלה.

פרק טוב מאד. אני מניח שסול וקרי ידעו מההתחלה איפה ברודי. אחרי הכל, האיש שהסתיר אותו הוא מודיע לשעבר של קרי והיא הייתה צריכה לבקש ממנו. וקרי תמיד הייתה פתוחה בפני סול.
לי נראה שהשתלת אמצעי הציתות היא אקט של בן זוג קנאי מאשר מרגל. הוא נשמע מאד רכושני בסצנת הפרידה ממירה. מצד שני, היות ומדובר בסדרת ריגול, אני, כנראה, טועה.

עלו לי כמה שאלות. אני לא בקיא בדיוק בחלוקת הסמכויות אבל, עד כמה שהבנתי, ריגול נגדי הוא הטריטוריה של האפ.בי.איי, אז למה הסי.אי.איי. מעורב בזה מעבר ליוזמה פרטית של קרי? ומה בדיוק המקום של ד"ר עדל בכל עולם הצללים הזה? נאמר בעונה הקודמת שהוא מפעיל צוות פעולה מיוחד אבל מהפרק נראה שמדובר יותר בקבלן כח אדם אפלולי של הסי.אי.איי..

הקטע עם הסנטור, ראש הסגל וסול חמוד. בהתחשב בהיסטוריה של האמריקאים, אני מניח שהתוכנית של סול היא להפוך את ג'ובאדי לשליט בובה אמריקני. .  
לצפיה ב-'ה-FBI אחראי על מה שקורה '
ה-FBI אחראי על מה שקורה
18/11/2013 | 23:50
2
91
בתחומי ארה"ב ו-CIA על מה שקורה מחוץ לתחומיה קצת כמו ההבדל בין השב"כ למוסד.

והקטע בבית הלבן היה אחד הקטעים האהובים עליי בפרק.
לצפיה ב-'אז למה ה-cia מבצע מבצעים בתוך ארה"ב?'
אז למה ה-cia מבצע מבצעים בתוך ארה"ב?
20/11/2013 | 19:47
1
60
אני קורא עכשיו ספר על ההיסטוריה של האפ.בי.איי. ואני חושב שלוקהארט היה צריך להיות יו"ר האפ.בי.איי. שלא מאד מתלהב מהעובדה שהסי.אי.איי. ערכו מבצעים במה שהיא, למעשה, הטריטוריה של האפ.בי.איי. ובכלל התערבו במה שהוא טריטוריה בלעדית של האפ.בי.איי - ריגול נגדי אבל לא מדובר ב-NCIS שלפחות משקיעה זמן ומחקר בנושאים שהיא משדרת עליהם.
לצפיה ב-'הספר של ג'פריס-ג'ונס?'
הספר של ג'פריס-ג'ונס?
03/12/2013 | 08:33
16
מאוד מעניין.

בין השאר היה מעניין לקרוא שם על החשש שלהם, אחרי שלמדו ב-44' על הגסטאפו ושיטותיו, מפני הפיכה למשהו דומה. הבינו פתאום כמה כוח יכול להיות באירגון שכזה, ונקטו באמצעים שלא להיתדרדר לשם.

הבעיה עם האירגונים האלה שהם כ"כ גדולים, שקשה לפקח עליהם. ה-NSA במיוחד הצליח להסתיר דברים, והתוצאה ידועה.
לצפיה ב-''
18/11/2013 | 23:45
7
99
אם העונה הזו הייתה מתמקדת מההתחלה הרבה יותר ב-CIA ומוותרת על הדרמה סביב משפחת ברודי היא הייתה מצויינת,שני הפרקים גם מהשבוע הקודם וגם מהשבוע הם ההוכחה לכך.חבל שלאף אחד בהפקה של הסדרה לא היה אומץ לעשות את זה עד עכשיו.אני יושבת ורואה את הסדרה ופשוט מתחשק לי לדפוק את הראש, איפה הם היו קודם?תנו לי עוד ריגול ופוליטיקה!

חוץ מזה אין לי יותר מידי מה לומר על הפרק,זה היה צפוי שברודי האבא קרי הודתה בזה וגם חישוב הזמנים הוא הגיוני(קרי בשבוע ה- 13 הפיגוע היה ב-12/12 ולפי לוח הזמנים של הסדרה הם במרץ-אפריל) דבר שעד עכשיו טיפה הציק לי.
לא הבנתי למה הייתה פתאום ההתמקדות בפארה ואבא שלה יש המון דמויות בסדרה ולא תמיד צריך לדעת הכול על כולן אלא אם זה ישרת אחרת אין באמת צידוק שהסדרה נכנסה כבר ליושרת האחרונה לקרת סוף העונה.

היה אסור לי להתפתות ולקרוא פה ספוילרים כי כמעט כול הפרק חיכיתי לזה שקווין ירה בקרי,הייתי מצפה שהיא תכעס יותר,מצד שני הגיע הזמן שמישהו יעמיד אותה במקום.היא סוכנת CIA והיא לא יכולה לעשות כול מה שהיא רוצה ולהרוס ככה את המבצע.

ובסוף קיבלנו לדקה את ברודי,היה ברור שהוא יחזור הפרק.עכשיו נשאלת השאלה האם סול ידע איפה הוא עד עכשיו ואם ידע למה לא עשה דבר כדי לתפוס אותו עד עכשיו?ואם עד עכשיו הוא לא ידע מאיפה המידע לגבי המיקום של ברודי?ואם סול יודע אז מי עוד?
לצפיה ב-'|ספויילר|'
|ספויילר|
19/11/2013 | 17:48
6
89
אני מסכימה איתך בפרקים האחרונים ממש מותחים ומצויינים בדיוק מה שאנחנו אוהבים בסידרה הזו.
חלק מהדברים שהיו בפרקים הראשונים חשובים לבניית המשך העלילה - והם תורמים לתחושות שיש עכשיו - כמו למשל האישפוז הארוך של קרי שהופך את כל המשימה הזו למאד דרמטית.
גם מה שעובר על ברודי גם הוא כנראה חשוב ותורם להבנת העלילה, אם כי לטעמי האישי את שני הדברים היה אפשר לקצר משמעותית.
החלק היחיד שנראה תלוש לגמרי וקיבל הרבה יותר מדי זמן מסך, זה הקטע של דיינה...
לצפיה ב-'לדעתי '
לדעתי
19/11/2013 | 18:45
5
73
היה אפשר לשלב את העלילה של ברודי בצורה הרבה יותר טובה,למרות שאני לא אוהבת את הדמות שלו אי אפשר להתעלם מהחשיבות שלו,ציפיתי שאחרי פרק שלוש יראו אותו לפחות פעם בפרק,שנוכל לעקוב אחריו או לכול הפחות שיגרמו לנו הצופים לדעת שיש פה עוד מישהו שהוא נוכח-נפקד, ובסוף כלום אפילו לא מהצד של קרי למעט הפרק של השבוע ופתאום ההריון שנראה קצת תלוש.

דווקא האישפוז של קרי לא היה ארוך מידי לטעמי אלא בידיוק באורך הנכון,היינו צריכים לחשוב שקרי חסרת אונים ומבודדת לגמרי ושלמעשה אין כול תקווה רק כדי לגלות לנו שהכול היה תרגיל מראש שלה ושל סול.
במבט לאחור זה לימד אותנו דיי הרבה על סול ועל הנכונות של הפקודים שלו ללכת רחוק ואפילו רחוק מידי למענו,לקחת סיכונים שלא בטוח שהם השתלמו.והבהיר לנו עד כמה הנאמנות של קרי לCIA היא טוטאלית(לא שלא ידענו קודם).
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי'
מסכימה לגמרי
19/11/2013 | 20:00
2
64
זה גם מה שכתבתי.
החלק של קרי היה ממש חשוב כדי ליצור את התחושה המדוייקת של ההקרבה שלה וגם מה שכתבת על סול.
אבל החלק של ברודי היה ארוך מתיש ולא מעניין, ואני חושבת שאת צודקת, שבעריכה נכונה של כל פעם קצת זה היה יותר טוב, מאשר מנה גדולה ומתישה שלו.
לצפיה ב-'אני מסכימה'
אני מסכימה
20/11/2013 | 22:10
1
39
עם כמה שטוענים שתחילת העונה הייתה משעממת, אם לא היה אותה היה חסר לנו הרבה מידע שחשוב לנו כצופים, אולי הם היו צריכים להכניס שם עוד קצת אקשן אבל בעיקרון הם היו יורת פרקי תוכן מאשר פעולה וזה הרתיע חלק מהצופים - אני אישית אהבתי את זה.
לדעתי יש איזה קטע עם פרה(ככה כותבים את זה?) שאנחנו לא יודעים, אני עכשיו לא מבינה אם היא טרוריסטית או "אמריקאית" היא סתרה את עצמה בשיחה הזו עם אבא שלה כמה פעמים, מצד אחד "יתלו אותך" מצד שאני "אני אמריקאית"? האמת היא, שלדעתי משהו יכנס שם כי הם אמרו שהיא הייתה באיזה מקום שהייתה בו תאונה והיא לא ממש רצתה לפרט, לדעתי איכשהו היא תתחבר עם אחד הסיפורים המרכזיים של קרי \ קווין - שאגב מה נסגר איתו ועם הבן שלו? \ הסיפור של ברודי.
משהו שם חייב להתחבר, לא נותנים סתם מידע בהומלנד - את זה כבר למדנו.

לדעתי קרי לא ציפתה שקווים יפגע בה ובגלל זה כלום לא עניין אותה, אני בטוחה שהוא יאכל את עצמו ברגע שהוא יגלה שבהיא בהיריון. מצד אחד אתם אומרים שמישהו היה צריך להעמיד אותה במקום אלב מצד שני, אני לא יכולה להבין למה אף אחד לא מקשיב לה - היא באמת צודקת. היא מאוד אימפולסיבית, זה נכון והיא יכלה לדפוק הכל אבל אם היו מקשיבים הל הם היו מוצאים פתרון שגם לא קשור אליה - עכשיו הוא מת ואיך לקרי את האפשרות להוכיח שברודי חף מפשע - וכולנו מבינים עד כמה זה חשוב לה בגלל ההריון.
האמת שמלכתחילה ידעתי שמדובר בברודי, זאת אומרת היו שם מלא בדיקות מה שאומר שזה לא מאתמול, ועכשיו מה שהיא אמרה לאחות וזה שאמרו שהיא בשבוע 13 רק מסדר את הכל טוב יותר ויותר עם הזמנים.

אני לא מפסיקה לנסות להבין איך אבל איך סול עלה על זה, זאת אומרת. ממתי אתה יודע ואיך אתה יודע איפה ברודי! למה אתה מסתיר את זה מקרי מילא, תמצא תירוץ של להגן עליה או משהו אבל מאיפה?!
וברודי נראה נורא. הרגשתי הזדהות מטורפת בין המצבים של קרי וברודי בדיוק כמו בפרק השלישי אני חושבת שזה היה (tower of david) שרואים את שניהם במצב על הפנים - הם ממש זהים במצבים שהם נתונים בהם.
מה שאני לא מצליחה להבין זה למה הם נותנים לו סמים - זה סמים נכון?
אני לא חושבת שאמרו את זה מפורשות, אולי כדי שלא יברח אבל מה הקשר של הבנאדם הזה במגדל ההוא לקרי? הוא הזכיר אותה בפרק השלישי ולמה ברודי נעול במקום שנראה יותר כמו השבי שהיה לו? אני איבדתי לחלוטין את מה שקורה שם.
בכלל אני מחכה לראות את השיחה של קרי וסול על ברודי ובכלל השיחה של קרי וברודי - זה בכלל.
אין מה לעשות, ברודי משחק תפקיד מרכזי גם כשהוא לא נמצא אבל אני אוהבת את זה - זה משאיר סוג של מתח בנוגע ליחסים בינו לבין קרי וזה מעניין.
לצפיה ב-'בקשר לברודי '
בקשר לברודי
20/11/2013 | 23:01
52
הם נעלו אותו שם כי הוא כול הזמן ניסה לברוח להם בפרק השלישי(המסגד)  והוא "בחר" לקחת את הסמים כדי להמנע מהחוויה המחודשת של השבי.

אני חושבת שלא סומכים על קרי בגלל שהם עדיין חושבים שהיא לא יציבה,היא כמו שאמרת נורא אימפולסיבית וחצי מהדברים שהיא עושה גם אם הם נכונים בסופו של דבר נראים הגיוניים רק בראש שלה.היא לא מצליחה להסביר את עצמה כמו שצריך ומדברת המון ולא תמיד הכי לעיניין בהקשבה ראשונה(אני חושבת שדוגמא הכי טובה היא עם ציר הזמן והצבעים בעונה הראשונה דווקא).
אני מקווה שפרק הבא באמת נדע יותר על הקשר בינה לבין האנשים שמחזיקים בברודי.
לצפיה ב-'החולשה הגדולה של עונה 3 - העדרו של ברודי'
החולשה הגדולה של עונה 3 - העדרו של ברודי
21/11/2013 | 19:54
1
62
לא צריך לאהוב את ברודי כדי להבחין שהעדרו פוער בור גדול בסדרה ומשאיר אותה תלושה, כפי שציינה kordilia. הרי הוא המניע והמנוע, אלא אם כן הכותבים עשו תפנית וחתכו אותו מהתמונה. כל הפרקים עד כה כאילו מחכים לשובו, כמו קרי שאינה יודעת מה עלה בגורלו, למרות שבפרק שבו רואים שהוא מוחזק בדרום אמריקה הבוס אמר לו שהוא חייב לקרי, או רומז שקרי סדרה לברודי את המחבוא הזה. עכשיו מסתבר שסול ידע שהוא שם כל הזמן והוא זה ששילם לראש הכנופייה עבור החזקתו. איך זה מסתדר אין לי מושג, אבל שיחזירו אותו כבר או שלפחות יחסכו מאיתנו את הקטעים עם הבת המעצבנת שלו.
לצפיה ב-'אני מוכנה לחתום על זה'
אני מוכנה לחתום על זה
22/11/2013 | 19:40
37
ספויילר מהפרומו*
שבשנייה שקרי תפגוש את ברודי בפרק הבא ייגמר הפרק.
הם בחיים לא יוכלו להכניס את כל העלילה הזו בפרק ואת הפגישה שלהם - לכל היותר דקות בודדות או אפילו את זה לא.

אגב אין לי משהו נגד דיינה (הבת של ברודי) היא פשוט לא כל כך קשורה לעלילה וזה נראה כאילו מנסים לדחוף אותה בכוח.
קצת עצוב לי שאין יותר סצנות משותפות בין קרי לבין ג'סיקה - זה יכול היה להיות מעניין!
לצפיה ב-' קצת באיחור'
קצת באיחור
20/11/2013 | 11:48
6
114
היה פרק טוב.
נתחיל עם היריה של קווין בקרי ממרחק כזה,התפלאתי שהיד לא זזה מהמקום ואיבוד הדם יכול היה להיות פטאלי לגמרי,גם לצלוף ככה בתנועה במישהו שזז זה לא מובן מאליו ,אבל כסדרות אמריקאיות כמו בסדרות אמריקאיות

דבר שני ,ממי קרי בהריון בדיוק , זה לא יתכן שזה מברודי כי הוא נמצא בקראקס כבר ארבעה חודשים , אמנם הדוקטורית אמרה לה שהיא בשבוע 13 (יענו תחילת חודש רביעי) זה לא יתכן שרק התחילו לה בחילות והקאות אז ,זה בדרך כלל קורה בתחילת ההריון ובחודש רביעי זה בדרך כלל נעלם ,ארבעה חודשים אין לך מחזור ואת נזכרת רק אז לבדוק אם את בהריון, מופרך לגמרי או שגבר כתב את התסריט והיא בכלל מסוגלת לטפל בתינוק בצורת חיים הזו , אין מצב .\

דבר שני שלא ברור לי, פארה ואבא שלה או מי שזה לא יהיה ,איך הם בדיוק נכנסו לאמריקה והאם לא עשו עליה בדיקת רקע כדי לבדוק בשביל מי היא עובדת בדיוק ,והאם המפעיל שלה היה נכנס אליה לבית או שעוצר אותה ברחוב , זה כמו שג'באדי שעומד להיות מספר שניים באיראן יכול להכנס ככה סתם לאמריקן סויל כמו שאומרים בכל סרט פטריוטי אמריקאי, בלי שיבדקו מי מה מו או,
שהסוכנות אמרה למשטרת ההגירה לתת לו להכנס בלי לשאול שאלות מיותרות, אני זוכרת כשנסעתי לאמריקה פעם בכניסה הוא שאל אותי כאלו שאלות כאילו אני הולכת לגנוב את סודות הגרעין ישר בשביל ישראל ואני לא נראית משהו חשוד בדרך כלל אז לגבי הכניסה של ג'באדי זה נראה מוזר.

בקשר לביקור של סול את ברודי ,הוא ביודעין אמר לונצואלים ששומרים עליו להפוך אותו מכור להרואין שלא יברח, זה פשוט נורא.
מירה היא האשה היפה ביותר שראיתי הרבה שנים על מסך כלשהו.
לצפיה ב-''
20/11/2013 | 21:24
1
60
קרי לא גילתה את ההריון עכשיו, יש לה מגרה מלאה בבדיקות הריון, היא יודעת הרבה זמן, ובחילות הריון זה דבר מאד משתנה ואישי...
לצפיה ב-' '
02/12/2013 | 16:41
21
לצפיה ב-'אשה יפה אבל מה זה מעצבנת!'
אשה יפה אבל מה זה מעצבנת!
21/11/2013 | 20:02
2
83
כשאת מתחתנת עם סוכן בכיר ב CIA, אם את לא מטמטמת גמורה (והיא לא) את יודעת שזו עבודה קשה שדורשת זמן וכרוכה במבצעים סודיים ואפילו, רחמנא ליצלן, נסיעות מפעם לפעם! אז די כבר לנדנד ולנג'ס כל הזמן. זה כמו נשות שוטרים, רופאים וקציני צבא בכירים בסדרות אמריקאיות שכל הזמן מקטרות שהבעל אינו מקדיש להן די זמן ובסוף המשפחה מתפרקת. מה חשבת שיקרה אחרי שתתחתני איתו? שיעזוב הכול ויחיה על קצבת סעד? העבודה שלו מממנת לך את הבית המפואר (במקרה של מירה, אשתו של סול) שבו את בוגדת בו עם המרגל הצרפתי, לא? אז ח---י או רדי מהסיר, כמו שאומרים באנגלית.
לצפיה ב-' צודקת '
צודקת
22/11/2013 | 01:04
53
בסדרות או סרטים אמריקאים לכו-לם בתים מהממים מלאי אור עם מטבחים ענקיים והם כמובן מבשלים ארוחות בלי סוף למרות שהרבה אמריקאים במציאות חיים די הרבה מTAKE OUT.
בכל מקרה יש לה יופי מיוחד כזה ,לא סטנדרט בלונדי ריק.
לצפיה ב-' אה...'
אה...
02/12/2013 | 16:43
34
אולי כשהם התחתנו הוא לא היה בכיר? אולי הוא אמר שיעזוב בשלב מסוים? אולי הם תכננו דברים אחרים?
ואולי מה שהיה נכון עבורה בגיל 28 לא נכון עבורה היום בגיל 40-50? (אין לי מושג בת כמה היא)

החיים משתנים ואיתם הרצונות שלנו והציפיות שלנו... אז...
לצפיה ב-' MILF גדולה. מצער שלא היתה יותר אינטימית'
MILF גדולה. מצער שלא היתה יותר אינטימית
03/12/2013 | 01:27
27
עם סול, או עם ה'ישראלי' (בדיעבד).
לצפיה ב-'בואו לצחוק איתנו בסרט קורע'
|אקשן|בואו לצחוק איתנו בסרט קורע
14/11/2013 | 16:17
19
|*|דיוויד ווזניאק (וינס ווהן) הוא בחור בלי שאיפות. חייו מקבלים תפנית מפתיעה כאשר הוא מתבשר שתרומת הזרע שהעניק לפני כעשרים שנה הפכה אותו לאב של 533 ילדים|!|
אנו מזמינים אתכם לבוא להקרנה תפוזית של הסרט הטעות הגדולה
לחצו כאן לפרטים נוספים והרשמה
שרשור הפרק השבועי
11/11/2013 | 01:53
14
109
פרק מס' 7.

לא לשכוח לסמן.

צפייה מהנה ודיון פורה לכולנו
לצפיה ב-'תקציר ופרומו '
תקציר ופרומו
11/11/2013 | 01:56
3
129
תקציר:
Carrie and Quinn scramble as Saul makes the gamble of his career

פרומו
http://www.youtube.com/watch?v=F8mZI6lt5XM
לצפיה ב-' באופן רשמי, הומלנד התחילה'
באופן רשמי, הומלנד התחילה
12/11/2013 | 16:00
119
זה לא שיש לי משהו נגד העונה הזו, היא מעולה בעיניי וקשה לי להבין את הביקורות השליליות עליה, אבל בכל מקרה הפרק הזה רק הראה כמה היה שווה לחכות, האמת שהפרומו יותר מהפרק עצמו.
על כל מקרה לפני שאני אתחיל לדבר על הפרומו, הפרק גרם לי להעלות כמה תהיות. קודם כל, סופסוף דובר על הפצצה בלנגלי ואם ג'באדי דובר אמת וברודי לא היה קשור לזה - מה שכבר הייתי בטוחה בו מלכתחילה זה הזמן של קרי לפעול, והיא תעשה את זה.
אני יותר מכל מחכה למפגש בין קרי לברודי, אני בטוחה שזה יעשה לקראת פרק 10. אבל אני מקווה מאוד שמוקדם יותר.
אני כבר לא בטוחה כלכך לגבי האמינות של קווין הוא מערער אותי, פעם אחת הוא עושה משהו מאוד במקום ואחר כך הוא עושה משהו אחר, באיזה צד אתה? סוףסוף רואים את הדמות של פארה מעבר ליכולת שלה להיות סוכנת, רואים קצת רגש, משהו. נורא שמחתי על זה, סופסוף רואים את הדעה שלה, אני מקווה שהיא תיכנס יותר כי סול וקרי הם קבוצה חזקה, אבל הם רק שניים וקווין גם מזגזג שם באמצע אז אני אשמח שתהיה עוד משתפת פעולה קבועה ואמינה.
(למרות שאם בהומלנד הכל הוא לא כפי שהוא נראה לכו תדעו בצד של מי היא!).
מה שבטוח זה שהדברים בפרקים הקרובים יתחילו להתבהר.

למי שראה את הפרומו, קרי נחושה בהוכחת חפותו של ברודי, וזה היה ברור שזה יגיע אחרי הדברים שג'אבדי אמר לה. אבל אני שמחה על זה, מה שאני לא בטוחה שהבנתי נכון מהפרומו זה שאם השר הזה שסול ודר אדל לא נתנו לו להתקשר לנשיא קשור לעורך דין שקשור לג'אבדי?
הייתה שם איזו שיחת טלפון מהירה ומוזרה. מה שמפחיד אותי שקווין יירה בה, כי קרי נראה לי לא מפחדת מכלום וכאמור אף אחד לא יודע שהיא בהיריון.

מה שיפה בהומלנד זה שהתקציר מותח יותר מהסוף של הפרק.
לצפיה ב-'התובנות שלי'
התובנות שלי
12/11/2013 | 21:05
98
נתחיל מרשימת הפיגועים שהמשטר האירני אחראי עליו ובמיוחד ג'באדי שעבר צד, הוא באופן אישי היה ממונה על כך מי יידע
הפליא אותי שאפילו את הפיגוע בבורגס תקעו לרשימה השחורה ,מהרתי לויקי לראות הכצעקתה האם באמת אירן היתה אחראית לפיגוע זה ממש לא ברור, ביבי טוען שכן ..
עכשו נמשיך עם הפיענוח המהיר של הפרסית (שכחתי את שמה) איך ג'באדי העביר את הכסף , אין מצב בעולם שאדם אחד היה עולה על כל הטרנזקציות האלו בלי להעזר באיש ובזמן כל קצר , כמה פרקים היא בכלל משתתפת

מה שקראתי במלאות 40 שנה למלחמת יום כיפור המודיעין הישראלי לא ידע לצפות בדיוק מה יקרה ושמה יש באמת אנשים שיודעים ערבית אז בחורה אחת מפענחת הכל לבד . מופרך לגמרי.

נמשיך עם הקטע של לוקהרט ושני הסגנים זה היה משעשע ברמות על עם האדם שנפוח מרוב חשיבות שהוא יודע מה טוב לאמריקה והם כולאים אותו. מצחיק מאד.
לא הבנתי מי הזיז את הרכב בלאנגלי ולמה שהעורך דין של ג'באדי ידע את התשובה . אגב,העורך דין של ג'באדי היה סוכן של המלחמה בסמים וחבר של ננסי בעשב של השכן, שכחתי את שמו.
סהכ פרק לא מזיק.
לצפיה ב-''
14/11/2013 | 13:39
44
איך שהם כלאו את הסנטור האידיוט היה מאד משעשע
וגם זה שם את עדאל במקום שלא ברור איפה הנאמנות שלו, לרגע היה נראה שהוא בצד של הסנטור, ועכשיו נראה שהוא בצד של סול, ולא ממש ברור מה נכון...

קווין מאד מיובר מזה שהוא הרג את הילד, וזו הסיבה העיקרית שנראה לי שהוא רוצה לפרוש, התחושה הזו שיש הרבה חפים מפשע שנהרגים בדרך. ובמובן הזה כנראה היה לו יותר קל לקחת אחריות לרצח שהוא לא ביצע, כשבלב הוא אומר לעצמו שהוא בעצם מתוודא על משהו אחר.

בחילות הריון... מעניין כמה זמן קרי עוד תוכל להסתיר את העניין הזה.
לצפיה ב-''
12/11/2013 | 17:19
77
לזכות הפרק אני אומר שא' לא הייתה משפחת ברודי וב' קווין היה ללא חולצה .

הפרק עצמו הרגיש לי טיפה איטי ועם זאת היו בו המון אירועים חלקם משמעותיים וחלקם פחות,הוא סוג של פרק מעבר הראו לנו בו המון דברים שחלקם יהיו משמעותיים להמשך העונה וחלקם לא.

הדבר הכי משמעותי הוא מה שכמעט כולם ניחשו(לפחות הצופים וקרי) הוא שברודי לא אשם בפיגוע בלנגלי,זה לא מפתיע בכלל הייתה לי הרגשה שזה יקרה מהרגע שראינו את ג'באדי וזה מה שבעצם יתניע מחדש את העלילה ב-4 הפרקים האחרונים שנשארו המצוד אחרי החשוד האמיתי וטיהור השם של ברודי.

היה גם את העיניין של הרצח שקווין לקח על עצמו,לא ברור למה (מלבד "בטחון מולדת") אני חושבת שזה עוד יתנקם בקווין ברגע שהוא יהיה חסר תועלת או יתחיל לסרוח מישהו כבר ידאג להשתמש בזה נגדו.וגם ככה הוא נמצא בעמדה בעייתית משהו כשהוא תקוע בין דר עדאל וסול.
הוא היסס לפני שהבטיח לקרי שיעזור לה לטהר את שמו של ברודי,מעניין למה.וכמו שהוא הודה באוזני קרי מתחיל להמאס לו מכול הקטע של ה-CIA.אבל לך תגיד את זה לקרי שנכנסה לבי"ח לחולי נפש בשביל סול.

הקטע עם הסנטור עוד יוביל לפיטורים של סול ויחד עם זה שאישתו בוגדת בו אפשר לומר שהחיים האישיים שלו לא במצב מי יודע מה.

אני מתחילה לחבב את פארה ולרגע חשבתי שהיא הולכת לדקור את ג'באדי,טוב שיש לה דעה משלה ושהיא עומדת על שלה אבל מה היא כבר יכולה לעשות מול קרי וסול?
לצפיה ב-''
12/11/2013 | 22:34
7
68
פרק מעניין,אהבתי מה שעשו לסנטור...לרגע לא הייתי בטוח אם דר עדאל עם סול או שהוא סרח...

בנוגע לפיגוע בלנגלי,אולי אני זורק סתם ניסיון,אבל מי שעלו לי לראש זה קווין שפתאום הדמות שלו מתחילה לקבל חיים וגם דיוויד אסטס,מישהו רשם בתגובה לפרק הקודם שאמרו בעונה הקודמת שאסטס בגד,אני לא זוכר דבר כזה..אבל אם כן היה איזכור כזה ובפרק הזה הייתה רמיזה שמי שאחראי לפיגוע לא מת(אולי בגלל שחושבים שהוא מת),אז אסטס מתאים לפרופיל...
לצפיה ב-'אבל '
אבל
13/11/2013 | 00:00
6
78
אסטס 100% מת אמרו במפורש שהוא מת והפיצוץ היה ממש מאחוריו,הוא עמד והספיד את סגן הנשיא ואז היה הפיצוץ.

אני חושבת שמי שעשה את הפיגוע בפועל זו דמות שעוד לא ראינו,כרגע אני לא יכולה לחשוב על אף דמות מוכרת שהייתה לה האופציה לבצע אותו או מניע.
לצפיה ב-'יכול להיות שזה היה יותר מבנאדם אחד'
יכול להיות שזה היה יותר מבנאדם אחד
13/11/2013 | 07:37
71
צריך לקחת בעירבון מוגבל את מה שג'אבדי אמר לקרי. בגלל זה יכול להיות שהיה שיתוף פעולה מצדדים מסוימים, אני לא זוכרת שאמרו שאסטס בוגד אבל זה לא - לא הגיוני בעיקר הרצון שלו להרוג את ברודי.
לי בכלל יש תחושה שהסנטור סוכן כפול, משהו שם מתבשל.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
13/11/2013 | 13:45
4
62
אבל אי אפשר לדעת,בסרטים/סדרות כשהם רוצים משהו הם תמיד מביאים איזשהו תירוץ (לבש שכפץ,עמד בנקודה שהיה קיר או משהו כזה שהציל אותו).

לדעתי מדובר במישהו שאנחנו מכירים,גם אם לא מדובר בבוגד
לצפיה ב-'בסוף היוצרים יגלו '
בסוף היוצרים יגלו
14/11/2013 | 17:31
3
66
ופשוט נדפוק את הראש איך לא חשבנו על זה (אני מתחילה לחשוב שזה כריס ברודי,הגיע הזמן לעשות משהו עם הילד הזה...)

אני אנסה לפנות זמן ולראות שוב את פרקים 2X10-11 ולבדוק מה באמת קרה שם עם אסטס ואחרי זה אני אחזור הנה עם תשובות.
לצפיה ב-'כן'
כן
14/11/2013 | 20:11
2
37
הילד הזה יותר מידי "מושלם",עם כל מה שקורה מסביבו הוא תמיד רגוע,נחמד,חייכן...זה לא אמיתי
לצפיה ב-'ואם כבר דאגו שלברודי יהיה ילד '
ואם כבר דאגו שלברודי יהיה ילד
14/11/2013 | 20:18
1
53
ואז במשך שלוש עונות התעלמו ממנו זה כנראה בכוונה שלא נחשוד בו.

ובנימה רצינית חשבתי על זה קצת על כול מיני דמויות שנראות שוליות ויכול להיות להם מניע להתנקם בממשל האמריקאי ונזכרתי שלברודי יש איזה חבר פצוע מהמלחמה שהיה דיי ממורמר על כול מה שקרה מאז שברודי חזר(לאודר או משהו דומה).
לצפיה ב-'ואי נכון!'
ואי נכון!
15/11/2013 | 18:20
39
הוא באמת היה דיי שולי, הוא פשוט היה ממורמר. אבל הוא כמה
היה את השתיין שידע שברודי לא בסדר ואף אחד לא ממש הקשיב לו, בעונה הראשונה והיה את החברה של ג'סיקה שנעלם לאנשיהו.
הם באמת תעלומה
והאמת שבכלל לא רואים את כריס בעונה הזו, הסיפור של דיינה מאוד ברור לעומת מה שקורה שם, יכול להיות שהוא מנהל קשר עם אבא שלו? - ברודי, כי הם היו מאוד קרובים
לצפיה ב-'העונה הזו '
העונה הזו
13/11/2013 | 15:49
75
העונה הזו היא העונה של סול!

הסיפור שלו לבד יכול היה להיות סרט.

אני מאוד אוהבת את האינטריגות הפוליטיות, את הסיכונים שהוא לוקח.
את העובדה שכל מהלך שלו יכול להוביל להצלחה מסחררת
או לכישלון מוחץ - גם אישי וגם של ה CIA ואפילו של מדינה שלמה.
[שלא לדבר על קארי או קווין או כל האחרים שתחת חסותו/מרותו]

יש לסול עכשיו כל כך הרבה דם על הידיים - הצדק הפואטי/הוליוודי אומר שהוא לא ישרוד את העונה הזו.
אני מקווה שכן.

ובנוסף - חייו האישיים הם כשלון מוחלט, כמובן.

לדעתי הדמות שלו מרתקת.
שרשור הפרק השבועי
04/11/2013 | 02:18
27
101
שישי לעונה מה שאומר שהגענו כבר פחות או יותר לאמצע העונה.

שם הפרק:Still Positive.

נא לא לשכוח לסמן .

צפייה מהנה ודיון פורה לכולנו.
לצפיה ב-'תקציר ופרומו '
תקציר ופרומו
04/11/2013 | 02:23
9
147
התקציר:
קארי הופכת את הקערה על פיה אל מול המוח שעומד מאחורי הפיגוע בלנגלי, אך לגיוסו של אחד מהפעילים החזקים ביותר של אירן עלולות להיות השלכות מסוכנות. בינתיים, דיינה מקבלת החלטה קיצונית שתשנה את משפחתה לעד.

הפרומו:
|הלינקhttp://www.youtube.com/watch?v=TjokB-4jugs|
לצפיה ב-'|ספויילר|'
|ספויילר|
04/11/2013 | 11:34
101
אני אוהבת לקרוא את התקצירים שאת מביאה שאני קוראת כמובן אחרי שראיתי ואז כשאני יודעת למה הכוונה אני מהרהרת אם גם אני הייתי מסכמת את הפרק ככה. אז נראה לי שהם אומרים יותר מדי...

פרק שמזכיר מאד בדינמיות שלו את העונה הראשונה, אין הפוגות כמעט במתח, הכל מאד דינמי, נהניתי מאד חוץ מהברוטליות של כל הדם, אם כי היה ברור שלשם זה הולך.
פרק טוב, נראה שהדברים תופסים תאוצה :)
לצפיה ב-'הפרק והשלכותיו '
הפרק והשלכותיו
04/11/2013 | 14:27
6
141
עוד פרק של ישיבה על קצה הכיסא.

סול מתחיל [ממשיך] לאבד פוקוס ושליטה.
כל התמונות המפוזרות על השולחן שלו הזכירו את הבלגן שקארי משתמשת בו.
אבל קארי מסוגלת לראות את הסדר בבלגן הזה. אני לא בטוחה שסול מצליח.

קארי מסוגלת לעשות את העבודה שלה כי היא יודעת שסול מאחוריה. היא נחרדה לדעת שהוא איבד אותה ולא ידע איפה היא.
מירה כמעט התחננה לפניו שייקח שליטה - והוא סירב.

כמובן שהגרוע ביותר הוא הרצח שסול לא צפה.
איך הוא לא הציב שמירה על הבית הזה?

אני אוהבת את האינטריגות הפוליטיות.
בינתיים כל משפחת ברודי [כולל ברודי עצמו]  מיותרים בסיפור העונה הזו. מחכה לראות איך הם יקשרו את זה בסוף.

פרק מצויין עם סיום מצויין.
לצפיה ב-''
04/11/2013 | 14:46
100
מה שמוזר זה שהוא בכלל לא חשב על האפשרות שהוא ילך על המשפחה שסול הבריח לו. כי כשראיתי את זה לי היה ברור של מי הבית עוד לפני שהם פענחו את זה, כאילו זה היה כל כך מתבקש...

וכן גם אני לא מצליחה להבין למה שומרים את העלילה של משפחת ברודי היא מיותרת לגמרי, ולא ממש מעניינת, מזל שלפחות חוסכים מאיתנו את ברודי עצמו
לצפיה ב-''
04/11/2013 | 14:49
4
89
ועוד משהו אחד סופר הזוי, מה הקטע של קארי ואלפי בדיקות ההריון שחלקן חיוביות וחלקן שליליות???
וממי היא בדיוק בהריון? מברודי? מהבחור החד פעמי שהיא לקחה ממנו כסף?
לצפיה ב-''
04/11/2013 | 19:59
3
83
איך לא חשבתי שזה ברודי... הרבה יותר הגיוני.
זה גם יקשור קצת את הסיפור של משפחת ברודי
וגם מסביר יותר מדוע היה לה עד כדי כך חשוב למצוא את דיינה.

לאחר התוכנית היה ריאיון עם אחד הכותבים.
הוא אמר שקארי באופן אובססיבי בודקת כל יום ומקווה שהתוצאה תהיה שונה.
לצפיה ב-''
04/11/2013 | 20:07
2
88
המגרה המלאה לא משאירה ספק שהיא בודקת כל יום.
היא לא נראית שמחה ככה שבהחלט הגיוני שהיא מקווה לתוצאה שונה.
ואם זה באמת ברודי זה סוגר את כל הקצוות...
לצפיה ב-'ספויילר'
ספויילר
07/11/2013 | 14:37
1
66
הסיבה שאני חושב שזה ברודי כי היא לא עושה הפלה אבל מצד שני כן בודקת כל יום לוודא שלא מדובר בטעות.
אם זה יהיה הבחור שהיא גנבה ממנו את הכסף היא בטח הייתה עושה הפלה.
לצפיה ב-'לא חשבתי בכלל על הבחור הזה'
לא חשבתי בכלל על הבחור הזה
12/11/2013 | 16:04
34
אבל האמת שזה לא הגיוני במיוחד כי כמות הבדיקות שהיו שם לא משאירות מקום לדמיון.
אם זה ברודי, ובתקווה גדולה שזה הוא זה יכול להסתדר עם הרצון העז של קארי להוכיח את חפותו עד עכשיו ובעיקר לפי הפרומו לפרק 8
לצפיה ב-' הרבה דם...'
הרבה דם...
05/11/2013 | 17:24
98
מזל שלא חיסלו את התינוק.

למרות הקיטש שבכך. זה טוב יותר מהקודמים. לפחות משהו משמעותי קרה.

אגב חשבתי שהמנהל יתאפק בסוף, אבל הוא לא... קריצה לצופים. בסידרה בריטית זה לא היה קורה. שם היתה נעיצה עמוקה, וסיבוב בתוך 'בשרם' של הצופים    
לצפיה ב-''
04/11/2013 | 23:19
84
הדבר הראשון שיש לי לומר לזכותו של הפרק,שלומרות שכשראיתי אותו הייתי עייפה בטירוף הצלחתי להשאר מרוכזת ברובו.חוץ מזה אין לי יותר מידי מה לומר עליו,כי הוא היה טוב סוחף ברובו ולשם שינוי מש' ברודי לא הייתה מעיקה אבל הם הופיעו בידיוק בשתי סצנות.

או שזו העייפות או אני לא יודעת מה אבל אני בקושי מצליחה לעקוב מה הולך ב-CIA ז"א מי נגד מי ולמה זה נראה כאילו כול הזמן אנשים תוקעים שם סכינים בגב אחד לשני ואז מתברר שהם בכלל יחד בכול הסיפור והם לא עשו כלום או שהכול חלק מאיזו תוכנית גדולה.

תנו לקווין זמן מסך נוסף!

ואם קרי בהריון(?) שמישהו דחוף יסביר לה מה אסור לנשים בהיריון לעשות(רמז: זה קשור לאלכוהול...)
לצפיה ב-'תסלחו לי שאני אומרת את זה אבל'
תסלחו לי שאני אומרת את זה אבל
05/11/2013 | 15:02
15
135
אנחנו כבר אחרי 6 פרקים ואני חושבת שהעונה הזאת פשוט מחורבנת.
יאללה אני מתה לשנות את דעתי כבר!!
לצפיה ב-'את מוזמנת להרחיב ולהסביר '
את מוזמנת להרחיב ולהסביר
05/11/2013 | 15:22
12
98
למה את חושבת ככה,מה את לא אוהבת בעונה הזו?

לדעתי אחרי העונה השנייה אי אפשר שהמצב יהיה גרוע יותר.
לצפיה ב-'לא יודעת להסביר'
לא יודעת להסביר
05/11/2013 | 16:48
75
זה פשוט לא מה שהיה פעם. אין שום מתח. העלילה תקועה ומעצבנת. ההפתעות הגדולות לא כאלה גדולות. נהיה דרמה סטטית בלי עניין. הייתי ממש מכורה לזה. הייתי כל השבוע מחכה לפרק כבר. והייתי ממש לחוצה לראות. עכשיו בכלל לא אכפת לי מהסדרה הזאת יותר ואני רואה כשיוצא...
לצפיה ב-'בראשונה היתה שאלה גדולה - האם ברודי אמיתי'
בראשונה היתה שאלה גדולה - האם ברודי אמיתי
05/11/2013 | 17:20
10
107
או מופעל. זה החזיק את הסידרה במתח מתמיד.

בשניה השאלה נשארה, עם תשובה חלקית - הוא מופעל, אבל האם ילך עד הסוף?

בחדשה אין שום שאלה. ברודי בחוץ; ה-CIA מחזיר מלחמה. הכל לינארי ולא מפתיע במיוחד.

* יש שאלה שנותרה מהעונה הקודמת עם הצעיר ההוא (טום קווין - שחקן בריטי טוב בשם רופרט פריינד), שכזכור היה היחידי שיצא חי מהתקפה של אנשי אבו נאזיר, וידע שהמנהל השחור משתף פעולה עם הטרוריסטים. עם זאת לא ברור אם יעשה אם זה משהו (לא ניתן רמז לכך עד כה).

כך שבלי שאלה שמלווה את כל העונה, או מתח רומנטי כמו שהיה בקודמות, העונה פחות מעניינת.
לצפיה ב-'איזה מנהל שחור?'
איזה מנהל שחור?
05/11/2013 | 17:32
9
88
בקשר לקווין אני חושבת שהבעיה איתו בגדול שהוא חייל ובסה"כ מצפים ממנו לשחק אותה "ראש קטן" למלא פקודות בלי לשאול שאלות והוא שבר את כללי המשחק ולא כ"כ יודעים מה לעשות איתו וכרגע הוא דיי הבייביסיטר של קארי ולכן מתבזבז.

אין לי בעיה עם העלילה של ה-CIA.אבל אני מבינה למה אתה מתכוון בכך שאין דילמה או שאלה גדולה.
לצפיה ב-'המנהל הקודם, הממונה של סול'
המנהל הקודם, הממונה של סול
05/11/2013 | 17:33
8
93
שהלך בפיצוץ. שיתף פעולה עם העיתונאית ההיא.
לצפיה ב-'וגם היה מאהב קודם של קארי...'
וגם היה מאהב קודם של קארי...
05/11/2013 | 17:33
35
לצפיה ב-'אני לא זוכרת את זה '
אני לא זוכרת את זה
05/11/2013 | 17:51
6
76
מתי אמרו את זה?
לצפיה ב-'מתי אמרו מה - קארי, העיתונאית או קווין?'
מתי אמרו מה - קארי, העיתונאית או קווין?
05/11/2013 | 18:02
5
78
הכל בעונה השניה.
לצפיה ב-'הקטע עם אסטס והעיתונאית'
הקטע עם אסטס והעיתונאית
05/11/2013 | 18:51
4
45
לצפיה ב-'באחד הפרקים שלקראת הסוף '
באחד הפרקים שלקראת הסוף
05/11/2013 | 23:51
3
40
לצפיה ב-'אני גם לא זוכר'
אני גם לא זוכר
07/11/2013 | 14:40
2
52
שציינו איכשהו שאסטס שיתף פעולה עם פארה או איך שלא קראו לעיתונאית,להיפך,אם הוא מת בפיגוע בלנגלי זה לא הגיוני שהוא שיתף פעולה.
לצפיה ב-'יתכן שהוא נחשב לבלתי חיוני'
יתכן שהוא נחשב לבלתי חיוני
07/11/2013 | 16:53
1
52
מכל מקום זה היה קטע מפתיע וקונספירטיבי.

מעניין אם זה הושכח או נשכח. מקוה שלא זה ולא זה. עכשיו שתהיה גם עונה רביעית, הפיתרון עשוי להתארך.
לצפיה ב-'אבל אסטס היה בחדר שהמזל"ט '
אבל אסטס היה בחדר שהמזל"ט
07/11/2013 | 17:26
54
הרג את הבן של אבו נזיר,זה נראה לא הגיוני שמצד אחד הוא מורה על פעולות כנגד אל-קעידה ואז משתף איתם פעולה.

אני כן זוכרת את הנאום של קווין מפרק 12 שאוסר על אסטס לנסות לחסל שוב את ברודי בטענה שהמוות שלו יהרוס את קרי ושאסטס כבר הרס לה מספיק את החיים...
לצפיה ב-' מנסה לענות על התרגיל מאחורי הייבוש'
מנסה לענות על התרגיל מאחורי הייבוש
06/11/2013 | 20:14
95
זה מקובל בהרבה סדרות אמריקאיות להרדים את הצופה על ההתחלה ולעשות פרקים אנמיים כדי לפרוש את הסיפור והתת-סיפור שלא תמיד ברורים לאנשים פחות אינטילגנטים מכותבי התסריט
לא פעם מכניסים גם רד הרינג בעלילה כדי שנחשוב שיש קשר להמשך העלילה.. ככה בונים סיפור ולקראת אמצע העונה כשהקצוות מתחילים להקשר מתחילים להכניס היגיון , מתח ומשחק שמגיע לרמות גבוהות .
דנה ברחה עם הבחור יש קשר , החבר של מירה בא לבקר , יש קשר , האירני משתמש בשם של כדורגלן כדי לגנוב 45 מליון מהמשטר האירני , יש קשר . לדעתי אין שום קשר לכל הסיפורים האלו להמשך העלילה והם סתם הסחות דעת.
הסיפור בונצואלה יתחיל לקראת סוף העונה ויהיה עם הרבה תמרות עשן ודם.
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי!'
מסכימה לגמרי!
06/11/2013 | 20:15
67
התדרדרות מוחלטת של הסדרה. חבל.
לצפיה ב-'הסדרות הכי חמות ב'
|טי-וי|הסדרות הכי חמות ב|תפוז|
05/11/2013 | 14:49
15
החורף אוטוטו פה ואין דבר יותר חורפי מלהתכרבל בתוך הפוך עם שוקו חם ו... לצפות בסדרה האהובה עליכם!

|קדימה| בואו לפורום טלוויזיה להתעדכן בכל מה שחם על המסך

והנה עוד כמה סדרות שאהבנו שיכולות לחמם לכם את החורף:

|קדימה| איך לדעתכם תסתיים סדרת המתח והאקשן של ערוץ 10- בני ערובה?

|קדימה| התגעגעתם? השמינייה- סדרת הטלוויזיה של ערוץ הילדים חוזרת אחרי 5 שנים לעונה רביעית

|קדימה| אוהבים מדע בדיוני? בואו לדבר עם זה בפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

|קדימה| סדרות הדרמה העל טבעית המצליחות בארה"ב ? יומני הערפד והמקוריים

|קדימה| עד עצם היום הזה חזרה לעונה שלישית- אהבתם?

|קדימה| העונה העשירית של האנטומיה של גריי עונה על הציפיות מהעונות הקודמות?

|קדימה| אהבתם את העונה החדשה של הומלנד? שתפו אותנו

|קדימה| צחקתם מהעונה החדשה של איך פגשתי את אמא? בואו לדבר על העונה האחרונה של הסדרה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| הנוקמים מגיעים גם לטלוויזיה. אהבתם? כנסו לפורום לוקי, הנוקמים וסוכני שילד

|קדימה| בואו להתעדכן בסדרות החדשות שעולות בפורום ערוצי הסדרות של יס

|קדימה| שמתם לב לכל תכניות המוזיקה שהחלו להופיע? מה דעתכם?
היכנסו לפורום אקס פקטור
ולפורום הכוכב הבא
וספרו לנו על הפייבוריטים וההימורים שלכם

|*| יש סדרה שמחממת לכם את החורף ועדיין אין לה פורום? רוצים לנהל פורום?
היכנסו לקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
30/10/2013 | 16:33
9
|*| אם גם אתם מאמינים בכך שכמה שיותר ישן יותר טוב, ואם גם אתם יודעים שאת המציאות האמיתיות מוצאים בחנויות יד שנייה, פורום אופנת וינטג' ובגדי יד שניה הוא המקום המושלם בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|חללית| מכשפות, מיסטיקה, רוחות רפאים, חוצנים, נסיעה בזמן ועוד... כל אלו מחכים לכם בהתרגשות בפורום החדש תעלומות ועל טבעי.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

|סיוע| פורום צינתורי מוח ועורקי צוואר הוקם על מנת לתת מענה לשאלות בנושאים הקשורים במחלות כלי דם של המוח ושל הצוואר.

שרשור הפרק השבועי
28/10/2013 | 03:27
11
111
עונה שלישית,פרק חמישי.

שם הפרק:The Yoga Play

שרשרו הנה את החשבות,התהיות,התיאוריות וכול מה שעולה לכם לראש בעקבות הצפייה בפרק.

חפירות יתקבלו בברכה.

מזכירה לכם לא לשכוח לסמן הודעות המכילות מידע על הפרק הנוכחי,פרק ארבע וכול מה שעדיין לא שודר.

צפייה מהנה ודיון פורה לכולנו.

כרגיל בהודעה הבאה יפורסם התקציר והפרומו לפרק.
לצפיה ב-'תקציר ופרומו '
תקציר ופרומו
28/10/2013 | 03:33
3
115
תקציר:
אדם מסתורי נכנס לתחומי ארה"ב מהגבול עם קנדה. בינתיים, קארי מסכנת את המשימה שלה כאשר היא מבצעת טובה בעלת סיכון גבוה, ואילו סול נאלץ להתכתש עם הסנטור לוקהארט במהלך מסע ציד.

פרומו:
http://www.youtube.com/watch?v=Ms69D3nLxAk
לצפיה ב-''
28/10/2013 | 10:24
2
93
טוב זה פרק שהרבה ממנו השאיר אותי על קצה הספה דרוכה, פרק טוב דינמי ומותח.
הסיפור של דיינה מצטלב בצורה טובה בעלילה, ומראה עד כמה עדיין קרי מחוברת לברודי ומוכנה לסכן בשבילו ובשביל היקרים לו את המבצע כולו. אם כי היה אפשר בכיף לקצר את החלק הזה...
בראיה לאחור פרק 2 המשמים נועד להעביר את תחושת ההמתנה המשעממת שהפתיון יבלע, אבל זה שזה עניין שלוקח זמן לא אומר שיש לזה הצדקה טלויזיונית. היה אפשר לחבר בין פרק 2 ל3 ולעשות את הדברים יותר דינמיים.

המשפט האחרון העלה בי תהיה האם הם עלו עליה שהיא לא היתה ביוגה או שלא....
לצפיה ב-'http://www.timg.co.il/tapuzforum/images/Emo58'
http://www.timg.co.il/tapuzforum/images/Emo58
28/10/2013 | 21:17
1
68
הייתי כלכך שקועה בפרק כך שלא שמתי לב באיזו מהירות הוא עבר.
השיחה בין ג'סיקה לקרי הייתה מדהימה בעיניי זה השתלב מדהים בעלילה וסחף אותי לרגשות שלהן לחלוטין. זה נתן מידת אנושיות בפרק הזריז הזה, הסצנות פשוט חלפו אחת על פני השנייה במהירות והיה צריך להבין כל כך הרבה פרטים קטנים. השיחה הזו הייתה אומנם טעונה אבל היה בה רגש של אכפתיות כמו השיחה של קויין וקרי מאוחר יותר. ( האמת שאני לא אתנגד שהם יהיו זוג, הם באמת משלימים אחד את השני, למרות שבהתחלה לא סבלית את קווין הוא מרגע לרגע נהיה יותר ויותר חמוד).
אבל איך שהפרק נגמר, זה הזכיר לי את הסוף של אחד הפרקים בעונה השנייה כשקרי רודפת במנהרות אחרי אבו נזיר. הסוף הזה נמצא במקום כלכך לא מתאים! זאת אומרת - מתאים. גורם לך להיות במתח שבוע.
מתאים מידי,
קצת בעיה לעשות סדרת דרמה טובה בלי מתח בין פרק לפרק אבל בכל זאת מדובר בשבוע חחחח.

http://www.timg.co.il/tapuzforum/images/Emo58.gif
ברומו הראו אומנם רק סצנה אחת ועוד כמה חלקים ממש מש קצרים של חלקי שניות מקטעים אחרים, אבל החלק העיקרי של הסצנה היה פשוט מותח. זאת אומרת שאם לא ישבת על קצה הספה כל הפרק או בסוף שלו עכשיו אתה כבר תקפוץ מהספה.
התגעגעתי למתח הזה.
פרק באמת טוב. מה שכן, אני ממש אוהבת את השם שלו. "The yoga play" זה ממש גאוני שהשם של הפרק מתייחס לקטע הזה שמצד אחד היה ממש קטן בעלילה ומצד שני שינה או לא שינה את כל התמונה, הכל סביב סימן השאלה הזה.
וגם אהבתי מאוד את המשפט של קרי "ואתה יודע מה הסוף של רומיאו ויוליה". אותה השחקנית (קלייר דיינס) שיחקה את יוליה ב- 1996 עם דקפריו ועכשיו היא אומרת את המשפט הזה. כמה אירוני.
לצפיה ב-''
28/10/2013 | 21:19
67
התכוונתי לשים את זה ובטעות גררתי את התמונה, מצטערת
לצפיה ב-''
29/10/2013 | 09:32
4
79
בסופו של דבר אהבתי את הפרק,יותר את החצי השני שלו מהראשון.

העלילה של דיינה פעם ראשונה לא העיקה יתר על המידה ואפילו אפשר להזדהות איתה סה"כ אחרי כול מה שהיא עברה(והיא עברה המון) היא רק רוצה שיהיו כנים איתה.אני מבינה גם את הכעס שלה על ברודי ומזדהה איתה וכועסת עליו גם כן.למה לעזאזל הוא לא חשב לרגע אחד על ההשלכות של המעשים שלו על המשפחה שלו?איזה מין אבא/בעל עושה דבר כזה?

אהבתי את העלילה של סול ואת הנאום הקטן שלו על המנהל הנכנס של ה-CIA.וזה גם מעניין תוכנית המזל"טים של ה-CIA בעצם התניעה את כול העלילה.אם לא היו שולחים את הטיל על בית הספר ההוא,עיישה לא היה נהרג ואז אולי ברודי לא היה משנה את העמדות שלו כלפיי ארה"ב.

וקרי,אהבתי את המפגש שלה עם ג'סיקה ובאיזשהוא מקום חיכיתי לו כול העונה,יש שבהן במשותף יותר ממנה שהן חושבות והכי חשוב שתיהן אוהבות את ברודי כול אחת בדרכה.האופן בו קרי דואגת משפחה שלו אחרי שהייתה שותפה לפירוק שלה נוגעת ללב,אני לא קונה את זה שדיינה היא רק עוד אמצעי כדי לתפוס את ברודי.
וגם אהבתי את הדינמיקה שלה עם קווין הם צוות טוב ויש לי תחושה שהיחיד שבאמת איכפת לו ב-CIA מקרי זה הוא, אם יקרה משהו יתכן שהוא היחיד שיהיה שם בשבילה(ואם זה יתנגש בשאר החובות שלו ב-CIA זה בכלל יהיה מעניין,טוב שהדמות הפכה להיות קבועה העונה)
כאב לי הקטע שבו האיראנים לקחו את קרי אבל הכי הרגיז אותי היה סול וטון השלו,כמעט אדיש שהוא אומר ש"קרי תמיד הייתה לבד".רציתי לפשוט לצעוק עליו שיעשה משהו,שיראה איזשהיא איכפתיות בכול זאת היא שם בגללך!
לצפיה ב-''
29/10/2013 | 17:49
3
57
כנראה פספסתי משפט - מה אמרו בקשר לתכנית המזל"טים?

המשפט של סול בסוף באמת קיווצ'ץ' את הלב, כאילו בכלל לא אכפת לו

לצפיה ב-''
29/10/2013 | 18:32
2
64
בשיחה של הסאנטור וסול איפה שהם צדו אווזים,דיברו על הגורם האנושי מול הטכנולוגיה ואז בנאום הקטן שלו סול טען שהסאנטור מתכוון לחסל מחבלים כמו שהוא צד אווזים: הוא יורה רק במה שנכנס לו לכוונת.
לצפיה ב-''
30/10/2013 | 05:49
1
40
אבל לא היתה התייחסות ישירה לעניין המזל"טים רק לעובדה שפחות משתמשים במרכיב האנושי של סייענים...
לצפיה ב-'כן '
כן
30/10/2013 | 16:23
39
אבל זה פתאום הכה בי שראיתי את הפרק כול העיניין עם המזל"טים,אם היד של ה-CIA לא היה קלה כ"כ על ההדק כול הקטע של עיישה לא היה קורה ואז אוליי ברודי לא היה משתכנע לעבוד לצד השני.
לצפיה ב-' אז מה היה לנו '
אז מה היה לנו
29/10/2013 | 16:32
1
88
נתחיל עם דנה טיפוס מעצבן וחסר כשרון משחק טוטאלי ,כל עוויה בפנים מהווה אצלה קשת של רגשות
לא יתכן בשום אופן שאחרי שהיא שמעה את החדשות על הזוג הצעיר שבורח והוא בכלל יש לו קופה  של שרצים מאחוריו מיד היא מתמלאת בתובנות ועולה על רכב המשטרה שממש במקרה היה שמה בסביבה לא אמין בכלל בכלל .
הקטע עם סול שתקעו לו סכין בגב וגם סובבו עם התפקיד של ראש הרשות היה נוגע ללב, אבל אני משוחדת לגבי מנדי פטנקין לגבי כל סצנה ולא משנה כמה הסיפור אמין או לא ,מי בכלל אמר שהתפקיד היה בכיס שלו ,מאיפה היה לו את הבטחון המופרז שזה יהיה שלו תפקידים כאלו בדרך כלל נותנים לyes- sayer וסול ממש לא הולך בתלם .
הקטע שכולם משקרים את כולם סול את דר סאלם או מה שלא יהיה השם של החשובסקי השני ברשות וגם את קווין מראה כמה הם לא למדו מהעבר ידוע שבספטמבר אילבן כל הרשויות שאמורות לעבוד לא שתפו פעולה בגלל גאוות יחידה ולכן היה האסון גדול שבעתיים כי מה ששלי אז שלי ושכולם ילכו לחפש . לא ברור הקטע בכלל אבל נחכים בהמשך.
מכאן ניתן להבין שקארי שיתפה פעולה ב"חטיפה" שלה חחח.
לצפיה ב-''
29/10/2013 | 17:51
55
דווקא ההבנה שהוא שיקר לה לא מורכבת כל כך .
הוא אמר משהו אחד, והרגע היא שמעה משהו אחר, זה לא דורש איזה ניתוח מעמיק במיוחד.
היא הבינה שהוא שיקר לה, ואחרי כל מה שהיא עברה בשבילה שקר הוא סדין אדום.

לגבי נכחות הרכב משטחה זה באמת היה צירוף מקרים מעט מוגזם
לצפיה ב-'השארה בנוגע לפיצוץ בסוף העונה השנייה'
השארה בנוגע לפיצוץ בסוף העונה השנייה
26/10/2013 | 19:15
1
101
ישבתי וראיתי בשנית את סוף העונה השנייה בניסיון להבין את הפרק האחרון ואת מי שאחראי לפיצוץ בלנגלי בטקס.
אני חושבת שהכל מתחיל ביום שבו העיתונאית והקבוצה שלה חוטפים את ברודי במסוק, למי שזוכר האי לקחה אותו לאיזה מקום מבודד כשקרי ושאר סוכני הביון מאחוריו וקרי הבינה שמשהו לא טוב הולך לקראת ויצאה מהרכב. היא ראתה איך לוקחים את ברודי במסוק.
שם ברודי נפגש עם אבו נזיר שרצה לוודא את האמינות שלו ואמר לו שהוא צריך את העזרה שלו, שהוא מתכנן פיגוע ביום שבו 300 חיילים חוזרים לביתם והתפקיד שלו לשכנע את סגן הנשיא שאותה העיתונאית שעובדת איתו תסקר את האירוע.
אחרי שהאירוע סוכל נזיר חטף את קרי.
אני חושבת שהאירוע הזה היה במטרה לעוור את ה- CIA. אני חושבת שאבו נזיר לא תכנן את הפעולה הזו בכלל אלא הקריב חלק מאנשיו לטובת המטרה העליונה שלו שהיא הפיצוץ הענק בלנגלי בטקס ההזכרה. אני חושבת שהוא העמדי את ברודי בסיטואציה הזו כדי שהוא יעביר את המידע ל- CIA ולמשוך אותם לכיוון השני.
בגלל זה הוא חטף את קרי יום - יומיים למחרת כשהוא כבר ידע שברודי לא איתו ואמר לו שהוא מחויב לשלוח לו את הקוד שיהרוג את סגן הנשיא.
אם אתם זוכרים אחרי שקרי חטפה נזיר אמנם התחבא והרג כמה מהאנשים של ה- FBI אבל הוא לא פחד למות או ניסה לברוח.
וראיתי את הקטע שבו הם הורגים אותו מספר פעמים. נזיר יושב על הברכיים, מכניס את היד לחולצה שלו ומיד אחר כך יורים בו. לדעתי היה שם איזשהו כפתור. יכול מאוד להיות שנזיר לחץ על אישור לפעולה המבצעית שהיא החיסול בלנגלי - בטקס ההזכרה.
ברודי שלא היה לו שמץ של מושג פתאום באמת גילה שהמכונית שלו הוזזה ושהייתה בה פצצה.
אפשר לאמת את זה שקרי וברודי ניצלו מהפיצוץ רק בגלל שקרי היא זו שסימנה לברודי לעלות למעלה.

אוקי, זו ההשארה הדיי מסובכת שלי.
אני ממש אשמח לשמוע אם אתם מסכימים\ חולקים ועל מה
לצפיה ב-'הרוב נאמר בסדרה אם אני זוכרת '
הרוב נאמר בסדרה אם אני זוכרת
26/10/2013 | 22:28
79
נכון,זה לא חדש שבארגון של אבו נזיר מקובל להקריב אנשים בכדי להשיג את המטרה גם אם לכאורה מדובר באנשי מפתח(הצוות של רויה,נזיר בכבודו ובעצמו.)זה כאילו הם משחקים שם גרסא מעוותת של שח-מט.אבו נזיר לא ממש טיפש והתוכניות של מורכבות מאוד רובן מבוססות אם אני מבינה נכון על הגורמים האנושיים(לדעתי זה טיפשי אבל מילא).אין לי ספק שניסיון הפיגוע היה הסחת דעת,המטרה גם של ברודי וגם של אבו נזיר הייתה תמיד לנקום את המוות של עיישה והדרך הכי טובה לעשות את זה היא למצוא דרך לפגוע ב-CIA ועל הדרך להרוג כמה שיותר אמריקאים אם אפשר (ואם רוב ההרוגים הם אנשי CIA אי אפשר לבוא בטענות על הרג חפים מפשע.לכו תדעו מה בידיוק היה התפקיד שלהם שם,בכול אופן אירגון ביון)

לדעתי ברודי לא אשם בפיגוע בלנגלי,האנשים של אבו נזיר קיוו שהוא ימות בפיגוע ולקשור את כול הקצוות הפתוחים במוות שלו,לכן גם פירסמו את קלטת ההתאבדות שלו.זה גם עובד להם לא רע כולם מחפשים את ברודי ואף אחד למעט קרי לא מעלה על דעתו שיש מחבל שמסתובב חופשי,הסיפור סגור מבחינת ה-CIA ורק מעניין אותם האנשים מאחורי.
לצפיה ב-'הומלנד חודשה לעונה רביעית! '
הומלנד חודשה לעונה רביעית!
22/10/2013 | 22:54
1
109
לאחר ארבע פרקים רשת שואוטיים החליטה לחדשה את הסדרה לעונה נוספת בת 12 פרקים.

http://tvline.com/2013/10/22/homeland-masters-of-s...
לצפיה ב-'יש!'
יש!
26/10/2013 | 12:32
13
לצפיה ב-'נפתח פורום ארבעים פלוס'
|*|נפתח פורום ארבעים פלוס
24/10/2013 | 11:06
8
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום ארבעים פלוס
אם אתם בשנות הארבעים לחייכם, זה המקום להתכתב, לשוחח, להכיר ולדון עם בני גילכם על כל מה שבאמת מעניין אתכם.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'שרשור הפרק השבועי,מס' 4 לעונה '
שרשור הפרק השבועי,מס' 4 לעונה
21/10/2013 | 02:00
25
125
שם הפרק:GAME ON

כרגיל,מידי שבוע שרשרו הנה את המחשבות,התהיות וכול מה שעולה לכם לראש בעקבות בצפיה בפרק.

לא לשכוח לסמן .

צפיה מהנה ודיון פורה.
לצפיה ב-'תקציר ופרומו '
תקציר ופרומו
21/10/2013 | 02:02
117
פרומו:
http://www.youtube.com/watch?v=-rR1YmuyoT0

תקציר:
קארי לומדת שגם במצב עגום, ה-CIA עדיין יכול להפעיל כח בעת הצורך. דיינה נעלמת וג'סיקה נאלצת לפנות למשטרה. בינתיים, סול ופארה ממשיכים לעקוב אחר נתיב הכסף ומגיעים למקום בלתי צפוי.
לצפיה ב-'פרק 4 '
פרק 4
21/10/2013 | 21:03
1
128
כל מה שיש לי להגיד זה:
וואו!

לא זוכרת מתי הומלנד הצליחה להפתיע אותי כך!

לצפיה ב-'הי מקסימה איזה כיף לראות אותך כאן '
הי מקסימה איזה כיף לראות אותך כאן
22/10/2013 | 21:13
42
לצפיה ב-'ואו! '
ואו!
22/10/2013 | 00:32
6
150
כול הכבוד ליוצרים של הומלנד,באמת.לרגע לא חשבתי על זה שקארי וסול ביחד בכול הדבר הזה.הייתי בטוחה שקארי הגיעה לסול זה כדי להתעמת איתו על כול מה שה-CIA עשו לה כיכול והסוף של הפרק בא בהפתעה גמורה.
אני לא יודעת אם הייתי מסוגלת לעשות את מה שקארי עשתה,זה לא הגיוני מה שהיא מוכנה לעשות עבור ארה"ב.אני מקווה שיום אחד מישהו באמת יתגמל אותה על זה,כי אם לא היא הפראיירית הכי גדולה שיש.
כול הבנייה של הפרק מההתחלה עד לסוף הייתה נהדרת,מחוסר ההגעה של המשפחה שלה לדיון הסופי,הקטע הקצר הכמעט אגבי של סול ודר עדאל שבו מוזכר משרד המשפטים,ההתקרבות של סול ופארה (למה יש לי הרגשה שבסוף זה עוד יוביל לאנשים שמחזיקים עכשיו בברודי?),ההקפאה של חשבונות הבנק ועיקול רכב,הפנייה שלה אל האנשים האלו.איך יכולתי לחשוב לרגע אחד שסול יעשה דבר כזה לקארי?הכול נראה הגיוני פתאום.

בקשר לחצי השני של הפרק או עלילות דיינה ושות' הוא פשוט היה לא מעניין(אם ארצה לראות סדרה על בני נוער מתוסבכים יש סדרות שעוסקות רק בזה ועושות את זה הרבה יותר טוב מהומלנד.),אם כבר רוצים להראות את הצד השני של הסיפור שיתמקדו בג'סיקה,מורנה באקרין היא שחקנית נהדרת חבל לבזבז אותה ככה, אני מעדיפה אותה יותר בתור אישה חזקה שיש בה עוד כמו בשתי העונות הראשונות, מאשר אמא מודאגת.מייק הופיע לראשונה העונה אבל הוא כ"כ לא הורגש שגם אם לא היה מופיע לא הייתי מרגישה שגם הפרק הוא היה חסר.
ברודי לא הופיע אבל אחרי הפרק הקודם זה בהחלט דבר טוב,אני מתחילה לקוות שיפטרו ממנו בסוף העונה.

אני ממש מחכה לפרק הבא.
לצפיה ב-''
22/10/2013 | 21:19
5
85
שמת לב שהחתימה שלך הפוכה עכשיו
לצפיה ב-'כן,אבל אי אפשר לכתוב הפוך'
כן,אבל אי אפשר לכתוב הפוך
22/10/2013 | 22:14
4
74
זה יהרוס לכולם
לצפיה ב-'מתי הפרק החמישי משודר בארה"ב?'
מתי הפרק החמישי משודר בארה"ב?
27/10/2013 | 21:15
3
42
לצפיה ב-'הלילה.'
הלילה.
27/10/2013 | 21:18
2
8
לצפיה ב-'כן הלילה אבל מתי??'
כן הלילה אבל מתי??
27/10/2013 | 21:19
1
20
מתי יהיה זמין
לצפיה ב-'אני מניחה שמהבוקר '
אני מניחה שמהבוקר
27/10/2013 | 22:36
18
בסביבות חמש-שש .
לצפיה ב-'חזר הפורום ,יפה '
חזר הפורום ,יפה
22/10/2013 | 17:56
2
94
אין סימן של ספוילר, כי הדבר היחידי שיש לי להגיד זה איך מנדי פטינקין לא קבל אמי על הופעתו המהפנטת בכל סצינה, בכל פרק מהתחלת העונה ועד עכשו ,פשוט לא מובן לי ,לא שלאחרים לא מגיע אבל הוא פשוט גבוה ב800 יחידות מעל כולם. זו דעתי.
לצפיה ב-'מנדי פיטקין באמת נהדר'
מנדי פיטקין באמת נהדר
22/10/2013 | 22:26
1
72
ולדעתי רוב הקאסט שם עושה עבודה טובה כמעט כולם שם שחקנים מצויינים.
לצפיה ב-'האמת שיש לי קצת בעיה עם הדמות של קארי'
האמת שיש לי קצת בעיה עם הדמות של קארי
27/10/2013 | 21:28
41
אני חושבת שזו דמות שלא מתפתחת, כל הזמן נשארת תקועה באותו מקום (טוב הבנו שלקארי יש בעיות נפשיות כמה עוד אפשר לטחון את הנושא??!)
אני חושבת שקלייר דיינס עיצבה את הדמות של קארי בצורה מוגזמת מדיי. הייתי רוצה לראות קארי משוגעת, כן כי זה מה שהיא, אבל גם סקסית, יפה.. ולא כל הזמן בוכה כמו תינוקת. רוצה לראות קארי חזקה לפעמים, (בסדרה גם כשקארי חזקה היא בכיינית מעצבנת).
זה כבר נראה כמו קריקטורת קארי מת'יסון ומאבד מהאמינות שלו.
לא יזיק עוד קצת רבדים לאישיות שלה. (קארי מצחיקה, קארי מגניבה, קארי כיפיית, קארי רגועה? קארי לא לחוצה כאילו היא בסיר לחץ).. הבנו שיש עליה הרבה לחצים, הבנו שקשה לה. ושהיא בוכה ועצובה.. חלאס.
זה כבר משעמם!!!!
לצפיה ב-''
22/10/2013 | 21:12
6
101
טוב וואו זה גם מה שאני הרגשתי!
ממש נשארתי פעורת פה
ושתדעי קורדיליה שאחרי שקראתי שאת רואה רק בערב, התאפקתי ולא כתבתי תגובה בבוקר, כי היה ברור לי שגם אם אכתוב בכותרת רק "וואו" זה יעשה ספוילר על הדבר המדהים הזה שהיה בסוף. כלומר זה יכניס אותך לציפיה של הולך לקרות משהו. והמשהו הזה היה כל כך מפתיע, בזכות זה שלא ציפיתי כבר שיקרה משהו.
פרק נפלא בנוי כהלכה, מתסכל נורא בתחילתו, התחושה הזו שלקרי אין ברירה, היא מנוטרלת אין לה כסף אין לה אוטו, היא הולכת לשכב עם הבחור הזה רק כדי לקחת לו כמה דולרים כדי להסתדר, ממש עצוב, ואז לראות אותה נכנעת לאירנים, תחושת האין אונים, ממש אפשר להבין איך מישהו מגיע למקום כזה שהוא יבגוד במדינה.
ואז הוואו, שהכל מתוכנן מראש!!!!
נשארתי לבהות במסך עוד דקות ארוכות מנסה להבין בראש איך הכל מסתדר אחורה. כשהיא המשיכה לצפות שסול יבוא אליה בבית החולים למרות הבגידה שלו בה.

וגם לי ברודי לא היה חסר, אני מעדיפה את השטויות של דיינה על מה שהוא הציג בפרק הקודם
ואת צודקת שהכל נראה כאילו הולך להתחבר, האדם שהיא אמורה לפגוש יושב בקראקס - אני ממש יכולה לראות איך כל העלילה עוברת להיות מצולמת שם וקווי העלילה מצטלווים....
לצפיה ב-'האמת שבאחד האתרים שאני קוראת '
האמת שבאחד האתרים שאני קוראת
22/10/2013 | 22:24
2
108
בהם חדשות היה סיכום של הפרק ורק מהכותרת הבנתי שהולך להיות משהו גדול.

ולגמרי אם זה דיינה או ברודי,אז כמה שדיינה בלתי נסבלת היא עדיפה בהרבה על ברודי,זה אומר הרבה על התריסטאים ועל רמת המשחק של דמיאן לואיס .
לצפיה ב-'ברודי חסר בטירוף... כמה אפשר לסבול את קארי |ש'
ברודי חסר בטירוף... כמה אפשר לסבול את קארי |ש
27/10/2013 | 21:31
1
52
ברודי מתמכר להירואין !!! לאן לעזאזל זה אמור ללכת? למוות ממנת יתר?
לאן העלילה שלו הולכת להתקדם?
נראה לי שהשחקן הבין שהסדרה הולכת למקום פחות טוב והוא רוצה לצאת מהחוזה.
אבל איך אפשר הומלנד בלי ברודי??
רק דיינה ואמא שלה?
לצפיה ב-'האמת שאני לא אוהבת את ברודי '
האמת שאני לא אוהבת את ברודי
27/10/2013 | 22:40
44
אז לא ממש איכפת לי ממנו ולכן הוא גם לא חסר לי.

הוא לא ימות ממנת יתר,לצערי הוא חשוב מידי בשביל למות בצורה כזאת.אני חושבת שזה רק עיניין של זמן עד שהוא יתפס ויחזור לארה"ב.
לצפיה ב-'אכן 'וואו' '
אכן 'וואו'
23/10/2013 | 02:46
2
93
זה היה פרק מעולה.

אפשר היה לראות איך כל האפשרויות הולכות ונסגרות,
איך קארי נדחקת לפינה.

אני מסכימה שפאטנקין עושה עבודה נפלאה - אבל קלייר דיינס מבריקה.
לאחר הפרק הראו כמה קטעי 'בקרוב' - מדהים איך היא משחקת עם הבעות הפנים שלה.
איך היא מצליחה להיראות כמו חיה נרדפת בכלוב - לעומת היופי שהיא מקרינה כשהיא בוטחת בעצמה.

לגבי דיינה - לא אכפת לי, כל עוד יצליחו באיזו שהיא צורה לקשור את זה לקו העלילה המרכזי.
כרגע, בלי ברודי, סיפור המשפחה שלו נראה תלוש לגמרי.

מחכה לראות איך הם יקשרו את הכל.  
לצפיה ב-'ואוו ואוו ואוו!'
ואוו ואוו ואוו!
23/10/2013 | 07:26
1
87
אני מוכרחה להודות שלא צפיתי את הסוף הזה.
איזה סוף, פרק מצוין!!
כל הרק הייתי עסוקה בלראות את המאמצים של קארי להסתתר מאחורי האנשים האיראנים ובסופו של דבר הכל היה משחק אחד גדול.
שהשאלה הכי גדולה שלו זה איפה הוא התחיל.
ביום שסול העיד כנגדה?
ביום שאחרי?
ביום שהוא הכניס אותה לשם?
זו באמת שאלה מעניינת, כי מה שבטוח שתקופה מסוימת וארוכה הם לא היו בכלל בקשר ודר אדל הזה מעצבן אותי, עוד אחד חושב שהוא שיא החוכמה.
כולם מנסים להסביר שהוא היה ראש המחלקה של ה- CIA בתקופה של ה- 11.9 אז אני לא מבינה מאיפה המחשבה הכל כך בהירה שלו שהוא עושה הכל נכון.
מה שכן, אחרי הפרומו לפרק הבא, אני "גוססת ציפורניים" כבר מעכשיו!!
ואפרופו ג'סיקה, הראו אותה הולכת לקארי, זה הולך להיות מעניין.
לצפיה ב-'זהירות ספוילר!'
זהירות ספוילר!
23/10/2013 | 09:41
93
נא לא לשכוח לסמן להבא.
לצפיה ב-'מנדי פטינקין התארח בתוכנית הבוקר '
מנדי פטינקין התארח בתוכנית הבוקר
24/10/2013 | 19:30
4
93
של CBS ודיבר על הפרק הזה ובכלל.
מספר על ביקור שערך ב-CIA בשנה שעברה ושיחה שהיתה לו עם סגן הסוכנות האמיתי -
http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=50157700n
לרוע המזל הזמן שלהם היה קצר.

באשר לפרק - היה צפוי. סול מניע כל מיני דברים שקטים. אבל ההנחה שיש בסוכנות גורמים שעובדים נגדה, בעייתית. לא ברור מי עושה מה.

גם ההופעה החיצונית שלו בעייתית - נראה כמו רב... לא מוסיף לשיכנוע. גם לא היהודי השני לצידו. סטריאוטיפי מדי, ולא אפשרי (למרות שאחד מראשי הסוכנות לפני שנתיים היה ממוצא מקסיקני, פינייטה, רובם ככולם וואספים).
לצפיה ב-'ולמי שרוצה לשמוע אותו עם השורה הידועה'
ולמי שרוצה לשמוע אותו עם השורה הידועה
24/10/2013 | 19:34
66
http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=50157727n

וכן שורה אחרת מסוף אותו הסרט (שאגב זכרתי, למרבה הפלא), שהוא חיבב יותר (קריפי לראות את עצמך בסרט לפני 25 שנה...).
לצפיה ב-'תודה על הלינק. '
תודה על הלינק.
24/10/2013 | 23:24
29
לצפיה ב-'אני ממש לא מסכימה שהיה צפוי'
אני ממש לא מסכימה שהיה צפוי
26/10/2013 | 16:02
1
58
אלא אם אתה קורא ספוילרים ורואה בקרובים.
מי שצופה רק בסידרה לא יכול היה לראות שלשם זה הולך.
על סמך מה אתה אומר שזה היה צפוי?
לצפיה ב-'כי זה לא היה הגיוני'
כי זה לא היה הגיוני
27/10/2013 | 00:13
40
אמנם הגיון לא תמיד קיים בסדרות (ר' OUAT), אבל הניתוק הזה בינהם לא היה סביר.

חוץ מזה האיראנים היה too obious. שהם יפנו...     
לצפיה ב-'נפתח פורום מפלגת מרצ'
|*|נפתח פורום מפלגת מרצ
20/10/2013 | 17:31
11
אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום מפלגת מרצ.
זה המקום להתעדכן בחדשות על פעילות המפלגה, לדון על המצב הפוליטי ולהשאר עם היד על הדופק
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ