לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
57095,709 עוקבים אודות עסקים

פורום אקס פקטור

ברוכים הבאים לפורום אקס פקטור, תוכנית ריאלטי המוזיקה הכי טובה בארץ!
הצטרפו לעברי לידר, סאבלימינל, משה פרץ ושירי מימון,
רביעי ומוצ"ש, רשת, ערוץ 13!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אקס פקטור

ברוכים הבאים לפורום אקס פקטור, תוכנית ריאלטי המוזיקה הכי טובה בארץ!
הצטרפו לעברי לידר, סאבלימינל, משה פרץ ושירי מימון,
רביעי ומוצ"ש, רשת, ערוץ 13!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום אקס פקטור 
השידור בארץ הוא בימי שבת בשעה 21:00 בערב בערוץ 2, רשת.
0
המשך >>

לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
11/06/2015 | 15:44
17
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
לצפיה ב-'מי ראה היום את התוכנית ברשת?'
מי ראה היום את התוכנית ברשת?
11/06/2015 | 00:41
1
86
בקשר לאקס פקטור?
לצפיה ב-'פורום אקס פקטור נפתח מחדש'
|*|פורום אקס פקטור נפתח מחדש|*|
09/06/2015 | 17:55
8
66
|תו| ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי :-)

פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'לפי דעתי'
לפי דעתי
09/06/2015 | 19:07
7
145
במובן החברתי, בר רפאלי היא אישה שלא באמת אכפת לא מהאזרח הקטן אלא רק למטרות האישיות שלה, במילה אחת "חנפנית",
ולא צריך לראות אותה כאישה חברותית רק על סמך תוכנית טלוויזיה. כי כסף עלול לגרום לאדם להיות חנפן רק כדי לקדם את המטרות האישיות שלו.
נכון שלפי החוק של מדינת ישראל לא חובה להיות חברותי ומותר להתנשא ולהיות חנפן.
אבל לא כולם אוהבים התנהגות כזאת.
הייתם מסכימים שיחפיצו אותכם(שיעשו בכם שימוש מבלי שיקשיבו לרצונות האחרים שלכם) רק כדי שהאנשים האחרים יצליחו?
זאת היא דרך החנפנות.
אבל שוב, זה לא מה שימנע ממני לצפות בתוכנית הזאת, כי מה שמעניין אותי זה עיקר התוכנית הזאת.
אני רשמתי לדעתי, כי אולי לאנשים אחרים יש דעה אחרת בנושא, או שמי שנמצא בשלב הפיתוי עוד לא הגיע אל האמת.
וגם כי מבחינת חוק, לשון הרע לא חל על דעה אלא רק על מה שמאמינים שגם בשביל האחרים זה נכון.
אבל אני כן בלי נדר מפריד בין באדם בין מקצוע לבין חברות, ואם אפשר להשתמש באדם בתחום המקצועי אז למה לא?
בקשר לתוכנית עצמה אני צפיתי בעונה הקודמת שלה, אבל אני לא אהבתי שבשלב הניפוי המתקדם מנפים הרבה מאוד אנשים.
זאת הדעה שלי בנושא הזה.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
10/06/2015 | 13:21
2
104
קודם כל אני לא צופה בתוכנית בגלל בר רפאלי. זה קוריוז נחמד שהביאו אותה בתור המנחה של התוכנית, ואני חושבת שהיא הייתה מצויינת. נגישה ונחמדה למתמודדים. שאר האספקטים בחייה לא מעניינים אותי. התוכנית עצמה היא מצויינת ואני נהניתי לצפות בה.
לגבי הנפוי המהיר אני מסכימה איתך, באמת חיסלו את התוכנית מאוד מהר, ואני מקווה שזה ישתנה בסיבוב הזה.
כמו כן, אני מקווה שההפקה תלמד מטעויות העבר ולא תרים להקה.
לצפיה ב-'את מתכוון ללהקת היתוך?'
את מתכוון ללהקת היתוך?
11/06/2015 | 00:42
1
73
שנראה שלא כראוי הצליחה?
לצפיה ב-'כן, להקת פיוזן'
כן, להקת פיוזן
11/06/2015 | 07:23
67
שנפרדה מיד אחרי שהתוכנית נגמרה
לצפיה ב-'מפתיע שדווקא בר תפסה את תשומת ליבך,'
מפתיע שדווקא בר תפסה את תשומת ליבך,
10/06/2015 | 15:06
2
97
כי אני ממש לא תופס ממנה מנחה מי יודע מה (היא לא) וגם זה לא באמת משנה כמה חברותית היא תנסה לשדר שהיא, זה איכשהו לא משנה כי ברור שהיחס הכללי שלה למתמודדים ולמכלול של התכנית הוא פורמלי ותו לא.

זה לא שמדובר באיזה team מגובשת כזו שמחברת את התכנית.
ואם כן, אז בר היא לא אחת ממנו, אלא נמצאת שם על תקן הדוגמנית בר רפאלי #חו'ל #סיימון קאוול
לצפיה ב-'מנחה מקצועית היא לא, לצפות ממנה להיות חברותית זו'
מנחה מקצועית היא לא, לצפות ממנה להיות חברותית זו
13/06/2015 | 20:24
1
46
הגזמה שהמילה פרועה קטנה עליה.
יש (היה) רק מנחה אחד בישראל: צביקה הדר.
לצפיה ב-'שמע, צביקה זה צביקה, ויש לבן אדם גם המון ניסיון בתחום.'
שמע, צביקה זה צביקה, ויש לבן אדם גם המון ניסיון בתחום.
14/06/2015 | 13:30
31
בר היא דוגמנית והתכנית לקחה אותה נטו בגלל זה. בגלל השם ובגלל שזה סוג של מוסיף רוח בינלאומית (כביכול) לתכנית. ושסיימון קאוול (האחראי על פורמט "אקס פקטור") והיא מכירים.

לרגעים היא אחלה, היא לא גרועה, אבל מנחה היא לא.
לצפיה ב-'חשוב לי לציין שבפרסומים אני בודק בלי נדר'
חשוב לי לציין שבפרסומים אני בודק בלי נדר
13/06/2015 | 22:33
51
מה מותר לפרסם שזה לא יחשב להשמצה.
אז חניפות זה רשות לא השמצה. כי החוק מרשה להיות כזה.
אבל למשל לרשום שהאדם רשע, זה בעיה כי החוק לא מרשה בלא מעט מקרים להיות כאלה.
אז אין לכן בעניין תיאורים מה לדאוג.
גם בקשר לביקורות שליליות בתחום המקצוע של תוכנית שלפי תנאי התוכנית היא נועדה לביקורת כמו התוכנית אקס פקטור.וכמו נראה לי כל תוכנית ריאלטי מוסיקה.
לצפיה ב-'הפקת לקחים מהעונה הראשונה'
הפקת לקחים מהעונה הראשונה
09/06/2015 | 23:15
92
אני מקווה מאוד שברשת הפיקו לקחים מהעונה הראשונה, ובלקחים אני מתכוון ל:
1. מריחת פרקי האודישנים בשנה שעברה הייתה מוגזמת - מקווה שהשנה ייראו יותר אודישנים ופחות סיפורים ולא יימרחו את שלבי האודישנים על פני חודש וחצי.
2. השידורים החיים היו פעמיים בשבוע ובכל תכנית הודח מתמודד אחד ולעיתים שניים(!), משמע 3 מודחים בשבוע אחד, זה המון!! מקווה שישכילו לעשות כמו בבריטניה - תכנית לייב ותכנית תוצאות ולהדיח רק מתמודד אחד כל שבוע.
3. פחות מתמודדים בגמר - למה 4??

לסיכום - לתת לשלב הלייב יותר נפח מהשלבים המקדימים.
לצפיה ב-'ברוכים הבאים'
ברוכים הבאים
09/06/2015 | 10:55
2
103
בעוד כמה ימים, ב13.6, תפתח העונה השניה של התוכנית אקס פקטור.
אם הייתם מתמודדים, מה היה שיר האודישן שלכם?
לצפיה ב-'שלי היה שיר'
שלי היה שיר
09/06/2015 | 10:59
1
86
הולך נגד הרוח של שלום חנוך
לצפיה ב-'ובקשר לילדה שהיא לרוב עיוורת'
ובקשר לילדה שהיא לרוב עיוורת
09/06/2015 | 19:10
80
שהופיעה השנה בתוכנית של ילדי וראייטי בערוץ 2 זכיינית רשת.
ורצתה להיות בתוכנית אקס פקטור, והראתה כישרון שירה בתוכנית של ילדי וראייטי.
מה הוחלט?
לצפיה ב-' פתיחת פורום אקס פקטור'
פתיחת פורום אקס פקטור
09/06/2015 | 10:42
17
אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום אקס פקטור
בהזדמנות זה נאחל למנהלת הפורום  רוחמה כהן הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה
לצפיה ב-'סיימון רומז'
סיימון רומז
28/03/2014 | 09:51
142
אני יודעת שזה פורום אקס פקטור אבל נראה לי שכל דבר שקשור לסיימון קשור
סיימון צייץ בטוויטר שלו את הציוץ הבא

מיד לאחר מכן הטוויטר השתגע וכל התגובות היו בעד האפשרות ש"נבחרת החלומות"  סיימון פאולה רנדי וראיין תחזורו כולם רצו שזה יקרה בעונה הבאה.
מה אתם אומרים איחוד של "נבחרת החלומות" באייודו, אקס פקטור שאולי תחזור לאמריקה מתישהוא או בתכנית חדשה לגמרי?

מה אתם אומרים?
לצפיה ב-'בורסת השמות גדלה...'
בורסת השמות גדלה...
25/03/2014 | 20:49
2
117
לאחר שסיימון ושריל הודיעו בשמחה שהם חוזרים
עכשיו בורסת השמות שיישבו איתם בפאנל מתרחבת זה התחיל בריטה אורה, המשיך בדמי לובאטו התחמם עם פרגי והשם הלוהט העכשווי  הוא ריאנה
סיימון רוצה את ריאנה, מאוד!!!
לצפיה ב-'בחיים לא ייקרה - דמי לא תחזור וריאנה...'
בחיים לא ייקרה - דמי לא תחזור וריאנה...
29/03/2014 | 12:53
1
72
לריאנה אין זמן וגם לא נראה לי שיש להם מספיק כסף להביא אותה, בהתחשב בירידה המתמשכת במספר הצופים הבריטיים בתכנית

חוץ מזה אחרי העונה האחרונה של דמי עם סיימון באמריקאי אין מצב שהיא תחזור. בעיקר לא לממלכה הבריטית הסוגדת לרכילות, פפראצ'י וכל הרע שבעולם הזה. זה רק יזיק לה יותר. אני רוצה להאמין שהיא לא עד כדי כך טיפשה, לא משנה כמה כסף יציעו לה.

זאת רק הדרך של סיימון לנסות לעורר עניין בפורמאט המחרחר שלו ולהזכיר לנו שהוא עדיין פה.
לצפיה ב-'ריאנה לא מעומדת '
ריאנה לא מעומדת
29/03/2014 | 18:01
45
סיימון התראיין ואמר שריאנה לא תהיה שופטת באקס פקטור אבל לואי דווקא כן, לפחות אם עושים מה שסיימון רוצה
השופט הרביעי צריך להיות מישהו שמוכר לאנשים בתעשייה ולא זמר מפורסמם כמו דמי לובאטו, מיילי סיירוס, ריאנה,  וריטה אורה אם רוצים זמר צריך מישהו שלא עסוק כרגע בהופעות או בעיסוקים אחרים, אבל לצערי אני לא מכירה זמר כזה כרגע.
לצפיה ב-'סיימון קורא לכם (וגם שריל)'
סיימון קורא לכם (וגם שריל)
15/03/2014 | 09:32
71
זה סגור שסיימון ושריל יושבים בפאנל השופטים
עכשיו הם קוראים לכם (כמובן רק עם יש לכם דרכון אירופאי) לבוא לאודישנים

האמת לא שיכנעו אותי ללכת(סיימון מה קרה אתה לא יכול לישון בלילות בגלל אריק הקטן ולא היה לך זמן להשקיע בטקסט של ההזמה? שריל לא נראת מאושרת לחזור יש לה אנרגיות של צב מסטול )
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'I am BACK'
I am BACK
11/03/2014 | 06:19
4
98
שריל קול הודיעה אתמול באינסטגרם שלה שהיא חוזרת לעונה הבאה ה13 במספר של אקס פקטור הבריטי
התגובות בבריטניה צוננות, מה אתם חושבים.

בינתיים השופטים הגורים זה סיימון ושריל, מי הייתם רוצים לראות בכיסאות השיפוט האחרים?

לפחות סיימון למד שאסור לעשות רעש גדול מידי כמו שהוא עשה כשהחזיר את פאולה לגרסא האמריקאית ושהמפיקים החליטו העיף אותה, למרות שסיימון רצה שהיא תמישך לעוד עונה.
יש לי תחושה שהפעם שריל תהיה  הליידי היחידה בתכנית כנראה ראו את ההצלחה של פאנל עם אישה אחת בישראל

המקומות הנותרים יהיו של לואיס וולש(כי הוא הזנב של סיימון ואין מצב שהוא לא חוזר) וכל גבר אחר שזקוק ורוצה את אור הזרקורים או אחד שרוצה לדחוף אלבום שייצא בקרוב, ג'סטין ביבר מישהו?)
לצפיה ב-'כמה חבל שגרי וניקול עזבו'
כמה חבל שגרי וניקול עזבו
11/03/2014 | 09:21
1
55
הייתה דינמיקה מעולה בין כולם בשנים האחרונות, ושניהם כ"כ מקצועיים ותחרותיים שזה מעולה...
נראה לי החזרה של סיימון רק תעשה מנחוס לתוכנית
לצפיה ב-'שריל חוזרת לעונה אחת'
שריל חוזרת לעונה אחת
11/03/2014 | 13:17
55
אחרי שהצהירה בשמחה שהיא חוזרת לעונה הבאה נודע כי חתמה על חוזה שמן - 1.5 מליון פאונד =  5.8 מליון שקלים
החוזה נחתם לשנה אחת בלבד כנראה היא למדה מהעבר ב2011 פוטרה מבושת פנים מהגרסא האמריקאית לאחר 2 תוכניות בלבד - אאוצ'
לצפיה ב-'אני שמעתי שאחד התנאים של שריל לחזור היה...'
אני שמעתי שאחד התנאים של שריל לחזור היה...
13/03/2014 | 23:17
1
61
שהיא תהיה האישה היחידה בפאנל.
לצפיה ב-'יש לה כמה תנאים'
יש לה כמה תנאים
14/03/2014 | 08:15
53
היא האישה יהיחדה בפאנל
שלואיס לא חוזר
ושמישהו שהיא לא אוהבת לא יי/תשב בפאנל

הסיבה האמיתית שהיא לא רוצה בחורה בפאנל היא שבX פקטור האמריקאי שפאולה ישבה לצידה השוו בננהן בבגדים ולא אהבו אותה וגם הכימיה שלה עם סיימון ירדה וכמעט לא הרגישו שהיא ישבה שם בגלל זה העיפו אותה אחרי שבועייים

אני הייתי רוצה שיביאו אצ ליאוס ושרון יש שם כימיה מצוינת אבל שריך מעדיפה שלא אז שיביאו שני אנשים לא מפורסמים אולי כותב שירים כיאורגרף או שיביאו זמרים לא ממש מפורסמים שלא במרכז הכותרות זה גם יחסוך בעלויות וגם הם לא יגבו את הזרקורים לסיימון ושריל כי יש בינהם כימיה מסוימת או לפחות הייתה פים ואנשים רוצים לראות אותה שוב.

אני דווקא ראיתי שהרבה צופים לא שמחים על החזרה של שריל ואפילו יש כתבות שטוענות ששריל צריכה את התכנית יותר מאשר שהתכנית צריכה אותה
לצפיה ב-'שידור העונה הבאה של אקס פקטור הבריטי בארץ'
שידור העונה הבאה של אקס פקטור הבריטי בארץ
07/03/2014 | 08:48
5
112
מי רוצה שיהיה שידור של העונה בארץ?
אם חושבים על זה בגלל הפרש השעות הפיצפון - שעתיים אני מאמינה שהוט או כל גוף שידור אחר יכולים לשדר את זה בשידור חי בעבר הוט ידרה את הגמר של אקס פקטור האמריקאי בשידור חי בהפרש של 14 שעות אז שידור מאנגליה זה משחק ילדים במיוחד אחרי שאקס פקטור ישראל עשתה רייטינג מצויין, למה שלא יפרגנו וישדרו לנו את הגרסא הבריטית?

אתם חושבים שימכרו את שידור העונה הבאה לחו''ל או שהשאלה היא בכלל: האם יש מדינה/ות בעולם שתרצנה לשדר של העונה השנייה של אקס פקטור ישראל?
,תצטרפו לעמוד הפייסבוק שפתחתי ואולי נצליח לשכנע את אחד הגופים לשדר את נעונה הבאה של אקס פקטור הבריטי בארץ
לצפיה ב-'לא..למה שמישהו ירצה לקנות מאיתנו את העונה?'
לא..למה שמישהו ירצה לקנות מאיתנו את העונה?
07/03/2014 | 12:26
3
63
אם הפורמט יעניין מדינה אחרת היא כבר תקנה את הפורמט ותפיק גרסה משלה. לא ברור לי מה אמור לעניין בגרסה הישראלית את העולם, מלבד בר רפאלי
לצפיה ב-'בעולם אוהבים את המוזיקה של עברי '
בעולם אוהבים את המוזיקה של עברי
07/03/2014 | 12:37
2
58
כבר מחרו אצ "חטופים" למה שלא ימכרו גם את "אקס פקטור"ץ העונה הקודמות עשתה באז אולי יעניין את ציבור הישראלים הפזורים בעולם (בעיקר בארה''ב ובריטניה)
לצפיה ב-'לא צריף להיסחף'
לא צריף להיסחף
07/03/2014 | 13:46
1
44
הוא לא עד כדי כך מוכר בעולם....כן, ההרכב שלו עם ג'וני גולדשטיין די מצליח אבל לא יודעת אם ברמות שהם מוכרים בכל בית.

ישראלים בחו"ל שהתוכנית מעניינת אותם יכולים לראות את התוכנית באינטרנט.

ואין מה להשוות בין עלילה של סדרה לגרסה ישראלית של פורמט קנוי. עלילה היא משהו מקורי שאפשר לקנות ולהשתמש בו כהשראה. מה אפשר לעשות עם גרסה ישראלית של פורמט לא ישראלי? את מי זה אמור לעניין? אותך היה מעניין לראות "אקס פקטור" של מדינה אחרת, עם מנטורים שאת לא מכירה? (כלומר לא ארה"ב ובריטניה, ששם המנטורים מוכרים בכל העולם)
לצפיה ב-'מי שצופה בשביל ההנאה והכישרון'
מי שצופה בשביל ההנאה והכישרון
08/03/2014 | 10:11
33
לא בהכרח צופה בשביל השופטים
אני ראיתי תגובות ביוטיוב של האנשים מעולם(לפחות ככה הם ציינו) שראו אץ אקס פקטור ישראל בלי להכיר את השופטים וכן נהנוץ
אני חושבת כיש כישרן וקול טוב זה לא משנה אם תה לא מבין את השפה, למרות שזה באמת מבאס.
לצפיה ב-'עזוב אותך עמוד פייסבוק ועצומות...'
עזוב אותך עמוד פייסבוק ועצומות...
09/03/2014 | 00:13
45
צריך להתמקד בHOT...הם אלו ששידרו את הגרסא האמריקאית שהשנה בוטלה, ולכן מן הראוי לבקש מהם לשדר את הבריטית.
מלבד העמוד הרשמי שלהם בפייס, כדי לבקש גם בפורום-
http://www.hot.net.il/heb/customerservice/contactu...
לצפיה ב-'הופעה ראשונה של גוטבו קיניונס מחוץ לאקס!'
הופעה ראשונה של גוטבו קיניונס מחוץ לאקס!
05/03/2014 | 17:33
1
43
זוכרים את גוסטבו החתיך מלהקת פיוז'ן?

אז הוא מופיע בעוד שבוע בפעם הראשונה במועדון "סלסה פלורנטין" במרכז הארץ.
תגיעו! יהיה כיף!

https://www.facebook.com/events/1467088290172679/
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'גוסטאבו מי????'
גוסטאבו מי????
05/03/2014 | 18:34
38
הוא היה החולשה נחלשה ביותר בפיוז'ן לדעתי
אם דווקא הוא ייצא בקריירה מוזיקלית זה ממש יפתיע אותי
לא ממש הבנתי למה בחרו דווקא אותו

מה קורה עם שאר חברי הלהקה מישהו יודע????
לצפיה ב-'שמתם לב מי ביצעו את שיר הפתיחה של מלכת היופי?'
שמתם לב מי ביצעו את שיר הפתיחה של מלכת היופי?
05/03/2014 | 16:08
1
77
שמתם לב ביצעו אתמול בערב באולם הקונגרסים בחיפה את שיר הפתיחה של טקס מלכת היופי של ישראל לשנת 2014?

אם פספסתם, צפו בזה:
http://www.youtube.com/watch?v=ohtJzJUbqUE
לצפיה ב-'לא היה משהו'
לא היה משהו
05/03/2014 | 16:24
47
הרגיש כמו נסיעה בזמן לשנות השמונים
טוב האמת שכל הטקס הזה מיותר
מוזר שבחרו לשים את בנוצת "אקס פקטור" בפורט שעוד שנייה עולה "דה וויס"
יש פרטים חדשים לגבי עונה 2 איפה שהוא?
נ.ב. עצוב לי לראות שאין שרשורים ועדכונים, ממש כיף לי לקרוא ולהשתתף בדיונים בפורום
לצפיה ב-'מה קורה?'
מה קורה?
21/02/2014 | 16:53
1
52
נפרום מאוד רדום, זה בגלל ביטול הX פקטור הבריטי.בעבר סיימון ביטל את האקס פקטור באוסטרליה ובאיטליה והחזיר לאחר כמה שנים ועשיו התכניות זוכות להצלחה, יכול להיות שסיימוןבונה על 3 שנים הקרובות ליצור געגוע אצל הקהל, אני משערת שבעוד 3 שנים האקס פקטור האמריקאית תחזור וטובה שנה אחת קודם.

אמרו בגיא פינס שטומי ויאן האחים אגמי, הולכים יותר נכון מעומדים לרוץ למליון, כמובן שמרשת לא הייתה תגובה אבל, זה מראה שכנראה העונה הראשונה לא הייתה מוצלחת(חוץ מאורי שכיב שחוגג ברשת ג') אני מקווה שבעונה הבאה יידעו לטפח נכון את האמנים ולהביא משהו באמת חדש ומרענן למוזיקה הישראלית זאת לא חייבת להיות להקה.

דווקא מתמודדים שלא הגיעו ללייפס מוציאים סינגלים(עדן בן שטרית ראודד כהן וליאב אזרן) זה צריך לגרום להפקה להבין שהם צריכם לבחור יותר טוב את הקבוצות שלהם.

אם דה וויס מתחיל עוד מעט זה אומר שאקס פקטור תהיה בקיץ, הרי המירוץ למליון רק בתהליכי הפקה עכשיו?
לצפיה ב-'האקס פקטור הבריטי חי וקיים. האמריקאי מת.'
האקס פקטור הבריטי חי וקיים. האמריקאי מת.
22/02/2014 | 12:48
20
לצפיה ב-''
21/02/2014 | 02:36
10
עצומה שתפו ותחתמו נגישות והנחות לנכים  
כל מי שעשה לייק לא מספיק להיכנס לתוך הקישור להוסיף חתימה יש למלא וללחוץ על הכפתור הירוק הוספת חתימה  
הצעות לאן ניתן לשלוח כדי שמשהו ישתנה יתקבלו בשמחה תודה רבה מראש עדי

http://www.atzuma.co.il/7344
לצפיה ב-'מזל טוב לסיימון קאוול'
מזל טוב לסיימון קאוול
14/02/2014 | 15:02
38
סיימון בדרכו לניו יורק להיתחד עם בת זוגתו שעתידה להביא את ילדם בשעות הקרובות

בסביבות אחת בצהריים בעמוד העדכונים הראשמי של סיימון  נכתב כך: http://entertainment.ie/celebrity-gossip/Simon-Cow...
לצפיה ב-'2324 Tapuz Hacked'
2324 Tapuz Hacked
13/02/2014 | 21:47
22
לצפיה ב-'אז יש סיכוי לראות את סיימון מבקר בXFIL?'
אז יש סיכוי לראות את סיימון מבקר בXFIL?
11/02/2014 | 18:23
1
41
הישג בינלאומי ל-X FACTOR ישראל!
היום בצהריים פורסם ברשת שדבר אחת טוב יצא להפקה למרות את הביקורת והכעס של הקהל
הרייטינג המוצלח של פרק הבכורה  היה הגבוה ביותר!!! בכל בעולם והתכנית זכתה למממוצע רייטינג של 40% לפרק
לצפיה ב-'מסקנה - ישראלים הם פראיירים'
מסקנה - ישראלים הם פראיירים
12/02/2014 | 15:09
32
ויאכלו כל דבר שישדרו להם רק כי זה בערוץ 2.
לצפיה ב-'סיימון קאוול חוזר לבריטניה!'
סיימון קאוול חוזר לבריטניה!
07/02/2014 | 19:04
5
95
לפני רגעים ספורים פורסם בפייסבוק של X FACTOR בריטניה כי סיימון ישוב לתכנית בסתיו הקרוב.
קאוול אמר כי הוא מתרגש לחזור לפורמט הבית, והוסיף כי עוד לא הוחלט לגבי שאר הפאנל.
נראה כי לא נותר אלא לקבור סופית את X FACTOR אמריקה, ולהודות על כישרונות כמו קרלי רוז סוננקלר
לצפיה ב-'שופטים '
שופטים
07/02/2014 | 19:57
53
סיימון אמר שהוא ישמח אם מלואיס יחזור להיות אני רוצה שביחד איתם יהיו שריל וניקול כי ניקול פשוט מעולה בבריטי ןהעימיה בימה ובין לואיס מעולה
לצפיה ב-'הגיע הזמן'
הגיע הזמן
08/02/2014 | 20:43
35
להפעיל לחץ על הוט/יס/ערוץ 1 שייקנו את הזכויות לשידור הגרסא הבריטית
לצפיה ב-'בבריטניה קרלי רוז בטוח היתה זוכה בעונה שלה'
בבריטניה קרלי רוז בטוח היתה זוכה בעונה שלה
09/02/2014 | 01:21
2
28
לצפיה ב-'קרלי רוז הייתה זוכה'
קרלי רוז הייתה זוכה
09/02/2014 | 11:24
38
בבריטניה ובוודאות גם בישראל!
יש לי תחושה שסיימון יחזור בשנה הבאה למסך באמריקה כי הרי הילד שלו יגןר בניו יורק רוב הזמן עם לורן.
אני לא צופה באיידול, נראה לי לפי צגובות שקראתי אנשים עייפים מאיידול והאופציה היחידה שהם יסבלו עוד עונהרק אם הפאנל המקורי יחזור: ראיין, רנדי סיימון ופאולה.
אני חושבת שפוקס יעשו בחוכמה עם יתנו לסוס הגוסס ושמו "איידול" למות ויעשו פןרמט חדש שונה עם הפאנל המקורי וכמובן איזה כוכבן עכשווי כדון: ליאה מישל/קייטי פרי/אדם למברט,כוכבן דיסני כלשהו
לצפיה ב-'קרלי רוז בכלל לא הייתה נכנסת לתכנית.'
קרלי רוז בכלל לא הייתה נכנסת לתכנית.
10/02/2014 | 22:56
38
למה? כי הם , להבדיל מהטיפשות האמריקאית, מגבילים את גיל הכניסה לתכנית ל- 16.
כמו שצריך!
לצפיה ב-' Xפקטור ארה"ב בוטל בטענה לרייטינג נמוך'
Xפקטור ארה"ב בוטל בטענה לרייטינג נמוך
09/02/2014 | 01:17
2
67
אקס פקטור האמריקאית בוטלה
http://e.walla.co.il/?w=//2719162

בישראל רק גילו את הפטנט, ובאמריקה כבר מיצו את הטרנד: "אקס פקטור", תכנית הכשרונות מבית היוצר של סיימון קאוול, יורדת מהמסך בארצות הברית, לאחר שרשת פוקס החליטה שלא להשיב אותה לעונה רביעית. מקורבים לקאוול טוענים כי המרץ הרב שהשקיע גם בגרסה הבריטית של המותג לא איפשרו לו להשקיע בגרסה האמריקאית, אבל הסיבה האמיתית היא ככל הנראה נתוני רייטינג שלא סיפקו את הסחורה מול המתחרות, "דה וויס" ששודרה ברשת NBC, וכן המתחרה מבית, "אמריקן איידול" של פוקס. לפני מספר חודשים הודיעה גם השחקנית והזמרת דמי לובאטו כי היא עוזבת את כס השיפוט בתכנית, לאחר שלקחה בה חלק מאז שנת 2012.

הכתובת לא היתה על הקיר לאורך כל העונה האמריקאית האחרונה, שבה נעשו החלטות ושגיאות פטאליות של פאנל השיפוט, ובעיקר של לובאטו שהדיחה את המתמודדות הכי טובות שלה.

הרייטינג הנמוך זה רק תירוץ לביטולה של X פקטור האמריקאית והורדתה מהמסך בארה"ב. הצופי בארה"ב זעמו על מה שהתחולל בעונה הזאת עוד מהדחתה הלא מוצדקת של אשלי וויליאמס.

השועל מקווה שהזכייניות הישראליות יירכשו את הזכויות לשדר לצופים בישראל את העונות הבאות של X פקטור הבריטית.
לצפיה ב-'השועל התכוון כמובן שהכתובת היתה על הקיר'
השועל התכוון כמובן שהכתובת היתה על הקיר
09/02/2014 | 01:18
15
לצפיה ב-'מה שמצחיק שהכוכב הבא הולכת להחליף את X פקטור '
מה שמצחיק שהכוכב הבא הולכת להחליף את X פקטור
09/02/2014 | 01:29
45
ארה"ב, כמו מדינות רבות אחרות רכשו מקשת את הפורמט של הכוכב הבא, וכבר במהלך הקיץ הקרוב תעלה רשת ABC לשידור בארה"ב את הפורמט בגירסתו האמריקאית.

הכוכב הבא מגיעה לארה"ב בקיץ הקרוב
http://www.mako.co.il/culture-showbiz/Article-7e7f...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ