לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
56905,690 עוקבים אודות עסקים

פורום אקס פקטור

ברוכים הבאים לפורום אקס פקטור, תוכנית ריאלטי המוזיקה הכי טובה בארץ!
הצטרפו לעברי לידר, סאבלימינל, משה פרץ ושירי מימון,
רביעי ומוצ"ש, רשת, ערוץ 13!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אקס פקטור

ברוכים הבאים לפורום אקס פקטור, תוכנית ריאלטי המוזיקה הכי טובה בארץ!
הצטרפו לעברי לידר, סאבלימינל, משה פרץ ושירי מימון,
רביעי ומוצ"ש, רשת, ערוץ 13!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום אקס פקטור 
השידור בארץ הוא בימי שבת בשעה 21:00 בערב בערוץ 2, רשת.
0
המשך >>

לצפיה ב-':)'
:)
29/12/2013 | 19:30
3
123
לצפיה ב-'אהבתי וצחקתי'
אהבתי וצחקתי
29/12/2013 | 19:42
31
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחח
30/12/2013 | 00:04
14
לצפיה ב-'גדוללללללללללל'
גדוללללללללללל
30/12/2013 | 13:33
18
לצפיה ב-'השועלות תמר ועדן מפרגנות זו לזו לפני ההופעה'
השועלות תמר ועדן מפרגנות זו לזו לפני ההופעה
29/12/2013 | 17:11
106
ישראל X Factor - וידאו-בלוג! עדן בן זקן ותמר פרידמן בפנייה אישית אליכם
http://www.youtube.com/watch?v=J5MS3PRFeg4

תמר טוענת שעדן צריכה להיות הזוכה, ועדן טוענת שדווקא תמר צריכה להיות הזוכה.
לצפיה ב-'משחק הניחושים 2'
משחק הניחושים 2
26/12/2013 | 12:50
47
295
כפי שסוכם אמש, הוחלט לתת יותר זמן לניחושים במשחק הניחושים של הפורום, ועל כן המשחק השני של משחק הניחושים יתחיל כבר עתה ויתן לכם פרק זמן של 3 ימים בכדי לנסות לנחש את התשובות לשאלות על הפרק הבא של X פקטור ישראל שישודר במוצ"ש.

אך עוד לפני שמתחילם במשחק...
המשך>>
כפי שסוכם אמש, הוחלט לתת יותר זמן לניחושים במשחק הניחושים של הפורום, ועל כן המשחק השני של משחק הניחושים יתחיל כבר עתה ויתן לכם פרק זמן של 3 ימים בכדי לנסות לנחש את התשובות לשאלות על הפרק הבא של X פקטור ישראל שישודר במוצ"ש.

אך עוד לפני שמתחילם במשחק השני, יש לנו כבר תוצאות ודירוג ראשוני, למרות שכפי השועל ציין בפניכם אמש, עדיין הכל פתוח וכולכם מוזמנים להצטרף למשחק, כמובן שניתן לעשות זאת בכל שלב, אך עדיף כמה שיותר מוקדם, בכדי שתוכלו לצבור כמה שיותר נקודות עד סוף העונה
למשחק הניחושים השני של הפורום העונה ניתן לענות מעכשיו ועד מוצ"ש בשעה 21:00, רגע לפני שמתחיל הפרק הבא של X פקטור ישראל שאליו מתייחסות השאלות. אז התחילו לנחש ולהמר ובהצלחה מהשועל!

ושוב, השועל מבקש מכל הגולשים המשתתפים במשחק הניחושים של הפורום להעתיק את השאלות של השועל, להדביקן בתגובתם ולהשיב עליהן. בדיוק כפי שהשועל עושה.
וזאת בכדי להקל על השועל לספור ולחשב את הנקודות של כל אחד ואחת מהמשתתפים במשחק ולהתאים את התשובות לשאלות יותר בקלות.

ותודה מראש לכל המשתתפים במשחק על כך מהשועל.
לצפיה ב-'תקשיבו כנראה שבוע הבא אין תוכנית '
תקשיבו כנראה שבוע הבא אין תוכנית
26/12/2013 | 13:47
33
425
לא משהו רשמי שאני יודעת
פשוט קשת ורשת מחליפות ימים ב1.1  ו1.1 יוצא בדיוק ביום רביעי הקרוב
אז לפי דעתי  קשת ישדרו מיום א' שזה 29.12 (לפני החלפה של ימים)   עד יום שבת  4.12
לצפיה ב-'במוצ"ש נדע רשמית'
במוצ"ש נדע רשמית
26/12/2013 | 14:13
1
216
אישית מקווה שזה נכון, גם כדי שירגעו עם ההדחות המטורפות, ובעיקר כדי שהן ההפקה והן המנטורים יעשו קצת "חושבים" על-מנת לעשות עבודה טובה יותר
לצפיה ב-'זה כמעט 99% נכון '
זה כמעט 99% נכון
26/12/2013 | 14:44
166
קבל את לוח שידורים של רביעי הבא
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אכן,כתבתי על זה פה למעלה בשבוע שעבר..'
אכן,כתבתי על זה פה למעלה בשבוע שעבר..
28/12/2013 | 15:33
7
119
זה מה שיקרה.
שימי השידור של האקס פקטור אני מניח יעברו להיות ראשון ושלישי
לצפיה ב-'סליחה לא שמתי לב '
סליחה לא שמתי לב
28/12/2013 | 17:47
83
אגב אם היום הם ישארו שישה בטח התוכנית תעבור לפעם בשבוע
או לתוכנית הופעות תוכנית תוצאות
לצפיה ב-'ואז מה?לתוכנית של יום שלישי יהיה רק יומיים '
ואז מה?לתוכנית של יום שלישי יהיה רק יומיים
28/12/2013 | 20:04
5
95
לאקטים להכין שיר? מה זה אקס פקטור או בית דין שדה?????????
לצפיה ב-'גם בכ"נ זה היה ככה '
גם בכ"נ זה היה ככה
28/12/2013 | 20:06
2
74
אבל ככה בחשבון שהיום  הם נשארים רק שישה אז קשה לי להאמין שיהיה  בשבוע הבא שתי תוכניות הופעות
לצפיה ב-'אין בכלל מה להשוות אותה לכוכב נולד...'
אין בכלל מה להשוות אותה לכוכב נולד...
29/12/2013 | 08:44
1
52
את משווה? X פקטור היא הפקה, BIG SHOW שצריך לתת...זה מעבר לרק ביצוע קולי...
לצפיה ב-'זה מוזר '
זה מוזר
29/12/2013 | 12:53
25
חלק מתמודדים פשוט שרים כמו אחי אגמי וחלקם עושים ביג שואו כמו שאתה אומר
אז כנראה בשלישי מתמודדים פשוט ישירו
לצפיה ב-'השתי תוכניות זה סתם ניחוש..יכול להיות שבאמת'
השתי תוכניות זה סתם ניחוש..יכול להיות שבאמת
28/12/2013 | 20:12
58
תהיה רק תוכנית אחת מאחרי החלפת הימים.
לצפיה ב-'וכמו שאמרתי...התוכנית עוברת לראשון ושלישי'
וכמו שאמרתי...התוכנית עוברת לראשון ושלישי
28/12/2013 | 22:47
25
לצפיה ב-'לא מבין איך בהפרש של יום...'
לא מבין איך בהפרש של יום...
29/12/2013 | 08:45
90
הם צריכים להתכונן לשתי הופעות ואין סיכוי שיחלקו את זה לתוכנית הופעות ותוכנית תוצאות כמו בחו"ל
לצפיה ב-' תגידו, סיימון אמור להגיע מתישהו?'
תגידו, סיימון אמור להגיע מתישהו?
29/12/2013 | 12:50
16
66
דובר על זה באמת או שזו סתם פנטזיה שלי שהמצאתי בראשי? לא מצליחה להיזכר.

למרות שיהיה חבל לי אם באמת יגיע רק לגמר, הייתי שמחה לראות אותו כאורח חגיגי בתכנית ההופעות הראשונה שהיתה. מעניין אותי מה היה חושב על כמה מהם.  
לצפיה ב-'אישית לא חושב'
אישית לא חושב
29/12/2013 | 12:51
20
לצפיה ב-'לי לא זכור משהו כזה '
לי לא זכור משהו כזה
29/12/2013 | 12:51
14
20
לצפיה ב-'באסה '
באסה
29/12/2013 | 13:02
13
11
לצפיה ב-'למה? '
למה?
29/12/2013 | 13:02
12
11
לצפיה ב-'כי נורא רציתי '
כי נורא רציתי
29/12/2013 | 13:19
11
44
מאוד אוהבת את הפרסונה הטלוויזיונית שלו, הוא משעשע אותי ואני הולכת איתו לכל תכנית שהוא הולך אליה (בסדר, יש גבול, לא צופה ב- Britain’s Got Talent ובכלבים מרקדים וכו', אבל גם בזה מזפזפת כל שנה ביוטיוב כדי לראות כמה אקטים של שירה ואת התגובות שלו).

מבחינתי אקס פקטור כרגע זקוקה לאיזה שדרוג בדמותו שיגרום לי הנאה, כי התכנית מתום האודישנים הרבה פחות מעניינת לצערי ומרגישה קצת כמו חלטורה (למרות ההשקעה כביכול בתאורה, רקדנים ומטחי אש). ובעיקר, כאמור, היה מעניין אותי לדעת מה הוא חושב על המתמודדים, לפחות אלו ששרים באנגלית (פחות רלוונטי לי מה הוא יחשוב על זמר ששר פתאום דודו טסה/קרן פלס, זה באמת לא יכול לעבור אוזן זרה בעיקרון).
לצפיה ב-'אני גם אוהבת אותו '
אני גם אוהבת אותו
29/12/2013 | 13:21
2
31
אבל לי לא בא שהוא יבוא
כי אני כועסת על כל תבשיל פויז'ן   שכנראה נוצר בגללו
לצפיה ב-'אולי הוא היה מפוצץ את הבלון הלידרי? '
אולי הוא היה מפוצץ את הבלון הלידרי?
29/12/2013 | 13:26
1
37
לכי תדעי, סומכת עליו שלמרות שהוא הכי ביזנס מן ממולח הוא היה עוקץ בכל זאת איפה שצריך. מי שישמע שבאמת הפיוז'ן האלה הולכים להכניס כסף להפקה הזו/למישהו בכלל.
לצפיה ב-'אז מי לעזאזל אחראי לזה שהם קיימים?'
אז מי לעזאזל אחראי לזה שהם קיימים?
29/12/2013 | 13:34
8
לצפיה ב-'מתישהו בניינטיז אוהד פישוף ראיין מבקר מוזיקה'
מתישהו בניינטיז אוהד פישוף ראיין מבקר מוזיקה
29/12/2013 | 14:43
3
47
בריטי, מישהו כנראה מאוד מוכר בתחומו, שכתב במלודי-מייקר זצ"ל, ונתן לו כמה אלבומים ישראלים לשמוע. זה היה מעניין לשמוע איך הם נשמעים באוזן זרה. מתוך החמישה שהוא נתן לו אני זוכרת רק את משינה, שלמה ארצי ואהוד בנאי. אני רק זוכרת שהוא אמר שלדעתו ארצי מלא מעצמו ושאהוד בנאי נשמע לו בדיכאון ומזל שיש לו משפחה גדולה שתתמוך בו ושהוא לא רואה איך מישהו יתעניין בשירים על עפרונים...
לצפיה ב-''
29/12/2013 | 14:44
3
לצפיה ב-''
29/12/2013 | 15:03
16
חחחחחחחחחחחחחחח

אוי, הבריטים האלה והטעם הטוב שלהם במוסיקה ימח שמם
לצפיה ב-'קטע, אני זוכרת במעומעם שדיברנו '
קטע, אני זוכרת במעומעם שדיברנו
30/12/2013 | 13:33
13
על הכתבה הזו פעם פעם במקום אחר (בהקשר של ארצי).
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי'
למיטב ידיעתי
29/12/2013 | 15:02
3
34
סיימון אפילו לא הצטלם באמת עם בר רפאלי לפרסומת לאקס פקטור, אז אני קצת בספק אם הוא גם יטריח את עצמו לחור נידח באמצע המזרח התיכון בשביל להקשיב ללהקת בנים שהרכיבו מכלום והביצוע הכי טוב שלהם עד היום כלל כוסות.
אבל אולי אפשר יהיה לעשות בינו לתכנית שיחת סקייפ בגמר?
לצפיה ב-'גם לי לא נראה, הלחות תחרב לו את הבוטוקס'
גם לי לא נראה, הלחות תחרב לו את הבוטוקס
29/12/2013 | 15:04
24
חבל, זה היה יכול להיות מגניב...
לצפיה ב-'שיחת סקייפ?'
שיחת סקייפ?
30/12/2013 | 00:51
1
14
נחזור לימי משה פרץ בנוקיה, הא?
מה הפואנטה שהוא יבוא לארץ לראות את התכנית. הוא יכול למלא את החסר ביוטיוב.
וגם אין ממש מתמודדים שלאוזן הזרה יישמעו מספיק מעניינים. מלבד רוז ואולי (עם נאמבר ושיר מוצלח) ענבל.
כל השאר לוקים או במבטא רע באנגלית או בחוסר ביטחון על הבמה. או סתם לא משהו מיוחד.
לצפיה ב-'נכון,עזוב,זה יהיה פאדיחה לנייטיבס פרום איזראל'
נכון,עזוב,זה יהיה פאדיחה לנייטיבס פרום איזראל
30/12/2013 | 18:42
8
אבל אני חושבת שענבל בהחלט יכולה לתפוס לו את האוזן. היא רק צריכה באופן מיידי ובדחיפות המלאה - להפסיק - לבחור שירים של עברי לידר. או של הבלאק אייד פיז. או של מוזיקאים מעצבנים באופן כללי
לצפיה ב-' את עצמי '
את עצמי
29/12/2013 | 13:27
4
65
בדרך כלל אני מעבירה את מה שופטים אומרים אז אין לי מושג אם תמיד זה ככה או רק אתמול

בכל אופן זאת רק אני או שופטים התחילו להגיד כלום
מה קטע של פורטיס ושירי להגיד למתמודדים שהם אוהבים אותם וזהו
זה מרגיש כזה עלוב זה כמו כמו שאומרים למישהו שהוא חמוד
לצפיה ב-'זה כי מה כבר הם יכולים להגיד?'
זה כי מה כבר הם יכולים להגיד?
29/12/2013 | 14:47
3
38
זה המתמודד שלהם אז הם צריכים להגן עליו, מן הסתם גם אם הם חושבים שהביצוע לא טוב הם לא יגידו את זה ואם הם חושבים שהביצוע כן טוב זה גם לא ישמע אמין כי זה המתמודד שלהם. אבל אם שופטים אחרים יורדים על הביצוע אז כן יש מקום להגן ולהרחיב.
לצפיה ב-'לא הם אמרו את לאורי אם אני לא טועה '
לא הם אמרו את לאורי אם אני לא טועה
29/12/2013 | 14:48
2
33
זה פשוט הרגיש שהם לא התחברו לביצוע אבל לא היה להם נעים
לצפיה ב-'אה, הבנתי אותך.'
אה, הבנתי אותך.
29/12/2013 | 14:50
1
28
לא זכרתי את זה, טוב, אז באמת אולי באמת לא היה להם נעים מפאת גילו הצעיר והעובדה שזה שיר מקורי שלו.
לצפיה ב-'כן '
כן
29/12/2013 | 14:52
23
אבל זה לא רק זה
היו עוד דברים כאלה  אבל לצערי אני לא זוכרת
פשוט זה הפליא אותי אני רגילה שבכ"נ  הם מדברים על דברים לא קשורים

פעם הבאה אני אשתדל לרשום

לצפיה ב-'ניחוש שלי'
ניחוש שלי
26/12/2013 | 18:27
6
305
לא מצאתי איפה לפרסם את זה אז...

בתכנית הבאה אם תהיה הדחה כפולה אז בטח אורי שכיב יעוף ואבישחר (אחרי הכל הוא היה מעומד כבר פעמיים) למרות שבחינת כישרון ופונציאל יש את האקס פקטור ביג טיים.

במקרה של הדחה רגילה  אז המעומדים יהיו כנראה אבישחר(שיעוף לצערי!)ומישהו מבין המתמודדים ההבאים: ארי שכיב/ענבל ביב(כי היא באמת אמנית מעניינת בעלת פוטנציאל מטורף שלקהל המסמס דיי קשה להתחבר אליה)/תמר פרידמן

ששת הגדולים יהיהו: ארי שכיב, , האחים, עדן, ענבל, פיוז'ן רוז ותמר

במקרה של הדחה רגילה ענבל תעוף

ובהדחה הבאה תמר

במקרה של הדחה כפולה ענבל ותמר

4 הגדולים יהיו: האחים, עדן, פי'זן ורוז

מקום 4 - האחים
מום 3 - פיוז'ן

ובמקום הראשון בקרב צמוד מאוד עדן הסינרלה מהצפון

לצפיה ב-'אבישחר היה מועמד רק פעם אחת '
אבישחר היה מועמד רק פעם אחת
26/12/2013 | 19:00
169
אגב לאלו שרואים כל מיני גרסות
זה נדיר שעד עכשיו היו  7 מועמדים שונים להדחה או נורמלי ?
כי אני הייתי מצפה שחלק משמות יחזרו על עצמם
לצפיה ב-'לדעתי בתוכנית הקרובה של מוצאי שבת'
לדעתי בתוכנית הקרובה של מוצאי שבת
28/12/2013 | 19:47
4
207
המועמדים להדחה יהיו אבישחר ופיוז'ן אלא אם כן מישהו מיתר האקטים יבוא על יום חלש במיוחד או יבחר שיר שלא מתאים לו
והשופטים מן הסתם ידיחו את אבישחר.
הסיכוי היחידי של אבישחר לשרוד היום זה להביא ביצוע סוףף
לצפיה ב-'כל הכבוד על הניחוש, כמעט קלעת בול'
כל הכבוד על הניחוש, כמעט קלעת בול
28/12/2013 | 23:14
3
147
חוץ מזה שהשופטים לא הדיחו אותו אלא הצופים.
לצפיה ב-'הוא קלע בול'
הוא קלע בול
28/12/2013 | 23:43
2
126
אם הצופים היו שמים את פיוז'ן אחרונים, ההפקה היתה מצילה אותם. משה פרץ הצביע בניגוד גמור לביקורת הקוטלת שלו עליהם אחרת הביצוע = קיבל הוראה מההפקה.
לצפיה ב-'אחרי*'
אחרי*
28/12/2013 | 23:44
47
לצפיה ב-'שירי מאוד כעסה על משה'
שירי מאוד כעסה על משה
29/12/2013 | 09:44
77
גם כשהמיקרופון היה פתוח, וגם כשהודיעו שאבישחר הודח. לא הצלחתי להבין את כל השיחה בניהם, רק הבנתי ששירי אמרה: "תחרות, תחרות, תחרות". יותר מאוחר אריץ את הקטע שוב ואולי אבין מה אמר לה משה.
לצפיה ב-'אקס פקטור לייב10 + הדחה כפולה'
אקס פקטור לייב10 + הדחה כפולה
25/12/2013 | 21:15
229
2752
שרשרו את כל מה שיש על ליבכם לפרק זה פה ואל תתפזרו על 700 שרשורים המשך>>
שרשרו את כל מה שיש על ליבכם לפרק זה פה ואל תתפזרו על 700 שרשורים
לצפיה ב-'אם הידיעות ששמע השועל נכונות, גם בשבת יש הדחה'
אם הידיעות ששמע השועל נכונות, גם בשבת יש הדחה
24/12/2013 | 19:45
15
706
כפולה. מה שאומר שהשועל יעופו 4 מתמודדים הביתה. ההפקה השתגעה.
לצפיה ב-'מה שאומר שהשבוע יעופו 4 מתמודדים הביתה'
מה שאומר שהשבוע יעופו 4 מתמודדים הביתה
24/12/2013 | 19:47
282
השועל כבר בבית, אז אין לו לאיפה לעוף.
לצפיה ב-'בא לי רעיון פי 1000 יותר טוב'
בא לי רעיון פי 1000 יותר טוב
25/12/2013 | 06:45
313
שיפטרו את ה ואז בעודף נוכל לקבל תוכניות לייב טובות וארוכות המתמודדים יוכלו לרכוש נסיון בהופעות ומדי פעם אפילו נזכה לכמה יצירות טובות של מי מהמתמודדים. ולנו יהיה ריאליטי שירה נעים שימשיך עד תוכנית האודישנים הראשונה של דה וויס.

אפילו העודף יספיק לאיזה גלגל הצלה או שניים

דרך אגב מהיום אסתי גינזבורג פנויה אפשר לקבל אותה בסייל שעדיין ישאיר לנו הרבה לייב-ים
לצפיה ב-'זה כזה חתיכת פאדיחה להפקה'
זה כזה חתיכת פאדיחה להפקה
25/12/2013 | 19:19
1
364
בסדר גודל שלא יאמן.
שבועות מרחו לנו את האודישנים, ועכשיו בערך שבועיים סה"כ של הופעות לייב? אם הם באמת לא יכלו לעמוד בדרישות התקציב של הפקה בסדר גודל כזה ובשביל תכנית כזו, למה לקחת את הפרויקט ולעשות חצי עבודה?

מעבר לבזיון הצופים שלא יכולים להנות ולהכיר את המתמודדים כברת דרך מסוימת, זה גם סוג של התעללות במתמודדים. לוקחים אותם לתכנית עם כמה ימים הפרש בין הופעה להופעה, בלי יותר מדי זמן להתכונן, ואז טראח, לאחר הופעה שלישית כחצי מהם כבר מודחים, מבלי שהייתה להם האפשרות להשתפר ולהשתפשף על הבמה. אז מה הייתה הפואנטה? להתחרות בכוכב הבא? שיוכלו להגיד שהביאו את האקס פקטור לארץ?
לצפיה ב-'למנוע מהם לקנות את הפורמט'
למנוע מהם לקנות את הפורמט
26/12/2013 | 00:14
149
הדבר האחרון שרשת היו צריכים אחרי דה ווייס זה עוד פורמט מזמרים אבל מה לא עושים כדי לחסום את היריב?
לצפיה ב-'בשבוע הבא אין תוכנית של אקס פקטור'
בשבוע הבא אין תוכנית של אקס פקטור
25/12/2013 | 22:51
2
287
אולי זאת הסיבה...
בשבוע הבא קשת ורשת מחליפות את ימי השידור ביניהן מה שיגרום לשבוע שידורים של קשת .
לצפיה ב-'מה הכוונה שבוע שידורים של קשת? הכוכב הבא נגמר'
מה הכוונה שבוע שידורים של קשת? הכוכב הבא נגמר
25/12/2013 | 22:52
1
85
לצפיה ב-'כחלק מתנאי הזכיינות של רשת וקשת'
כחלק מתנאי הזכיינות של רשת וקשת
25/12/2013 | 22:58
212
פעם בשנתיים הן מחליפות את ימי השידור ביניהן.
נכון להיום קשת משדרת בימים א'-ג' ורשת משדרת בימים ד'-שבת.
כחלק מזה שהם זכו במכרז על ערוץ 2 לפני כמה שנים הוחלט שפעם בשנתיים הן יחליפו ביניהן את ימי השידור, ה1.1.14 הוא יום השידורים הראשון שיתחלף והוא יוצא יום רביעי, כלומר החל מרביעי הבא קשת תשדר רביעי-שבת ורשת ראשון עד שלישי, לכן ספציפית בשבוע הבא יצא שבוע שלם של קשת (הוכחה לכך היא פרק הבכורה של מאסטר שף ברביעי הבא שהוא תוכנית של קשת).
לצפיה ב-'גם פורטיס מדיח את הכרקוקליות'
גם פורטיס מדיח את הכרקוקליות
25/12/2013 | 22:59
138
לצפיה ב-'גם עברי המנטור שלהן מדיח את הכרקוקליות '
גם עברי המנטור שלהן מדיח את הכרקוקליות
25/12/2013 | 23:01
6
299
שהן המודחות השניות הערב.
לצפיה ב-'עברי מסתמן כבאק-סאטבינג ביאצ''
עברי מסתמן כבאק-סאטבינג ביאצ'
25/12/2013 | 23:03
5
305
גם הדיח את נטע רד שנלחם עליה, גם את האחיות שאמר עליהן פעם שהן האס שלו לגמר ואת פיוז'ן הוא בכלל לא רצה..... מנטור ושופט גרוע.
לצפיה ב-' שונא אותו ממש לאחרונה '
שונא אותו ממש לאחרונה
25/12/2013 | 23:06
110
לצפיה ב-'אולי הם מחליטים בהתאם למספר ההצבעות '
אולי הם מחליטים בהתאם למספר ההצבעות
27/12/2013 | 16:22
2
122
שהמתמודדים מקבלים.

יש מצב שההפקה מעבירה להם את תוצאות ההצבעות ויכול להיות שפיוז'ן קיבלו הרבה יותר קולות מהאחיות.
בהחלט יכול להיות שזה גם מה שקרה עם נטע.
קשה לי להאמין שעברי בשיטתיות מחליט בניגוד לדעתו ולטעמו.
ככל שמדובר  בלהקה יכול להיות שלהפקה יש עניין שלהקה שהם הקימו תשרוד.
לצפיה ב-'מה זה משנה..'
מה זה משנה..
27/12/2013 | 19:42
1
90
אם הוא מאמין ורוצה אותן (לפי דבריו) בתכנית- והוא גם נבחר להכריע מי ישאר, אז הוא יכל להדיח את פיוז'ן ולהמשיך עם האחיות.
לצפיה ב-'לא בטוח שהשופטים באמת שופטים'
לא בטוח שהשופטים באמת שופטים
28/12/2013 | 18:46
49
יתכן ויש תאום מוקדם עם ההפקה וכל אחד משחק את התפקיד שההפקה נתנה לו.
לצפיה ב-'גם אדם חרא ולטעמי גם זמר חרא'
גם אדם חרא ולטעמי גם זמר חרא
27/12/2013 | 19:38
55
לצפיה ב-'זה היה כל-כך ברור'
זה היה כל-כך ברור
25/12/2013 | 23:24
61
1034
שפיוז'ן תמשיך. הלהקה הזו היא של ההפקה, אז היא לא תמשיך? וזה על צמד האחיות המהוללל. כל-כך ריחמתי על טלי (או לירון) שעמדה עם דמעות בעיניים

ועוד דבר,אם כבר שרו את השיר על הגשר הישן,למה לא סיימו אותו????
המשך>>
שפיוז'ן תמשיך. הלהקה הזו היא של ההפקה, אז היא לא תמשיך? וזה על צמד האחיות המהוללל. כל-כך ריחמתי על טלי (או לירון) שעמדה עם דמעות בעיניים

ועוד דבר,אם כבר שרו את השיר על הגשר הישן,למה לא סיימו אותו????
לצפיה ב-'אקס פקטור והכוכב הבא- לא אותם זמרים'
אקס פקטור והכוכב הבא- לא אותם זמרים
27/12/2013 | 14:35
109
אני מוצא שהזמרים בכוכב הבא שונים שנות אור מהסגנונות של הזמרים באקס פקטור. אני לא מדבר על הרמה המקצועית השייכות "למשבצות" מסוימות וטעמי האישי, כלומר סגנון שירה. הזמרים בכוכב הבא יותר קלאסיים ואילו הזמרים באקס  פקטור יותר מודרניים. לטעמי הקולות הרבה יותר יפים בכוכב הבא.

באקס פקטור אין זמרים ששרים מזרחית, זה לא קיפוח העדה המזרחית (יש מתמודדים ממוצא מזרחי)  ועדיין יש משהו קצת אמריקקי בזה שאין ייצוג לסגנון/הזאנר המזרחי בעוד בכוכב הבא יש כוכב זמר מזרחי אביתר קורקוס –זמר נשמה גדול שמסלסל ברמה מאוד גבוהה וומסלסלים נוספים שהם אליאס מלייב עם  נמוכים יפים ומיוחדים וג'ורד אבו שוקחה בעל הסלסולים המנייריסטים  והכבדים .   לעומת זאת לכוכב הבא אין ייצוג בזאנר הפחות נפוץ והפופולארי (והשנוא עלי)  שהוא משבצת הדיווה בוי בעוד שלאקס פקטור יש את יהב טווסי  המיוחד והמוגזם לטוב ולרע.

זמרי ה-POP  של אקס פקטור  מול זמרי ה-פופ של הכוכב הבא- מאקס פקטור הכרקוליות המוזקליות מביאות שירה מאוד מתוחכמת  ופלצנית (לדעתי)  במקצב אלקטרו-חדשני בשילוב פסנתר , גם ענבל ביבי המקצוענית בעל הנוכחות המעצבנת עושה POP  אמריקאי חכם ומקצועי אם כי גם פלצני ובעברית היא סתמית ומעצבנת .  זמר הפופ המועדף עלי מאקס פקטור הוא בן גולן ששר קליל וקליט ויש לו גבהים יפים אבל לפעמים הוא מלא בפוזות,  ויש את תמר פרידמן חסרת הביטחון שרה בסדר ולא יותר מזה.  הכי פחות טובים לדעתי הם פיוז'אן שהם חיקוי של להקה אמריקאית כלשהי והרמוניות מזכירים את ח'ול אבל הם לא מספיק זורמות ואורי שכיב האנמי פוגע באיכות של שירים שהוא מבצע  אבל לא בצורה קיצונית מדי. אני מעדיף בהרבה את זמרי הפופ  ה"ישראלים" יוצאי להקה צבאית מהכוכב הבא- עומר דץ זמר  מיינסטרים איכותי, אמיתי, נעים, נוגע , בעל אינטלגנציה רגשית מאוד גבוהה והוא לא הזמר הכי מקצועי אבל באיכות שירה כזאת למי אכפת וליאור פרץ הווקליסטית הנפלאה בעלת  המנעד והדיוק הנפלא. גם דוד דריי הבלדיסט הצרפתי והרומנטי נפלא שר ברמה גבוהה,  ענבל בקמן לדעתי היא באותה רמה עם תמר פרידמן, ואלון לא מיצה את עצמו אז אין לי דעה מוצקה עליו.

הדיוות הצעירות- עדן בן זקן מאקס פקטור מאוד מקצועית ומיוחדת יש לה סלסולים מיוחדים שמתלבשים נפלא ומיוחד על שירה באנגלית ועל עברית והיא זזה  בביטחון רב על הבמה כמו כוכבת גדולה.  טינה מהכוכב הבא בעלת הקול  הגדול, הבשרני ומלא ברק מחווירה ליד הביטחון והמקצועניות של עדן אבל לטעמי לטינה יש קול הרבה יותר חם ויפה.

מוזיקת סול בשתי התוכניות- לרוז מאקס פקטור יש קול יפייפה נשמעת כמו זמרת שחורה בינלאומית  והיא הדבר החם הבא, היא שומרת תמיד על רמה גבוהה, כמו כל הזמרים שהם ליגה משל עצמם- צריכה להגיע מאוד רחוק. היא לא רואה ממטר אף אחד. לא את זמר הסול הגברי מאקס פקטור אבישר ג'קסון שטוב בשואו וזורם עם רקדנים ורקדניות אבל קולית הוא לא טוב. ולא את הבנות מהכוכב הבא- רוני ישראלי שהיא גם ביג מאמא עם קול גדול אבל ליד רוז היא דוהה. רינת כהן שהיא מיוחדת אבל השירה שלה דחוסה מדי ולא זורמת.

הצמדים- האחים גת מכוכב הבא וטומי ויאן מאקס  פקטור –  אני רואה דמיון מבחינת מקצועית הם שניהם מאוד  מוזיקלים בעלי קולות העשויים טוב והמשופשפים היטב שנשמעים כמי שחרשו במות על גבי במות. אני מאוד אוהב את ההרמוניה הקלאסית  של האחים גת סטייל סיימון וגרנפנקל.  לטומי ויאן יש גוון בס מיוחד והם עושים רוק חזק ונהדר  שלא נוגע בי. (גם בבלדות זה חזק מדי לטעמי)

שירה אתנית יש רק בכוכב הבא והיא לא ברמה גבוהה- דונדיט ד'ון זמר זוטר ששר לא טוב והלך מבלי להשאיר זכר. חן לוי שיש לה מנעד טוב אבל חסרת נשמה ומיומנות ומסלסלת באגרסיביות.

את מי אתם מעדיפים? לאיזה סגנון אתם מתחברים יותר?

לצפיה ב-'משחק הניחושים חוזר '
משחק הניחושים חוזר
25/12/2013 | 16:15
46
169
בדומה למסורת של עונה 2 של X פקטור האמריקאי, שבה מנהל הפורום הפורש עומר, ניהל בפורום הזה שרשורי משחקי ניחושים, שהפכו את הפורום הזה למלא ושוקק חיים, השועל החליט לנהל משחק ניחושים דומה לעונה הראשונה של X פקטור הישראלית. כללי המשחק הם פשוטים: לקראת כל פרק השועל יעלה מספר שאלות על הפרק. שאלות כמו: מי יעלה... המשך>>
בדומה למסורת של עונה 2 של X פקטור האמריקאי, שבה מנהל הפורום הפורש עומר, ניהל בפורום הזה שרשורי משחקי ניחושים, שהפכו את הפורום הזה למלא ושוקק חיים, השועל החליט לנהל משחק ניחושים דומה לעונה הראשונה של X פקטור הישראלית. כללי המשחק הם פשוטים: לקראת כל פרק השועל יעלה מספר שאלות על הפרק. שאלות כמו: מי יעלה ראשון לשיר? את מי השופטים יבחרו להדיח? האם זו תהיה החלטה אחידה או לא? מי יהיה בבוטום 2? מי יעלה לשיר אחרון? וכמובן, מי לדעתכם יודח? שעליהן אתם הגולשים בפורום תוכלו לנסות לנחש את התשובות, ובהתאם לזכות בנקודות. את התשובות לשאלות שאפילו השועל בעצמו שמנהל את משחק הניחושים החדש אינו יודע, ועל כן יוכל להשתתף כמובן בעצמו במשחק, נגלה כולנו רק בערב, שבו ישודר הפרק עצמו. מה שאומר שבמשחק הזה אי אפשר לרמות גם אם ממש רוצים, אלא אם כן יש למישהו מכם מכונת זמן שתקפיצו לעתיד ותשיבו חזרה בזמן להווה. ובהתאם לתוצאות בסוף כל שבוע ייקבע זוכה, שיהיה כמובן מי שצבר הכי הרבה נקודות בעקבות ניחושיו השבועיות.

והשבוע המשחק כולל את 12 השאלות הבאות:

מי האקט שיעלה לשיר ראשון הערב? (10 נק')
מי האקט שיעלה לשיר אחרון הערב? (לא בבוטום 2) (10 נק')
האם עדן תשיר שיר קצבי הערב? (5 נק')
האם בן גולן ישיר שיר שקט הערב? (5 נק')
האם פיוז'ן ישירו בהרמוניה גם הערב? (5 נק')
האם בביצוע השיר של רוז יהיו מעורבים רקדנים? (5 נק')
מי המנטור/ית שלא יאבד אף אקט הערב? (15 נק')
מי האקט הראשון שיקריאו את שמו שהוא עובר הערב? (15 נק')
מי האקט הראשון שיודח הערב? (20 נק')
מי האקט השני שיודח הערב? (20 נק')
במידה ויהיה בוטום 2 הערב, מי יהיו שני האקטים שיגיעו אליו? (30 נק')
האם האקט שיודח מבין השניים יודח ע"י השופטים או ע"י דאדלוק (הצבעת הצופים המקורית)? (20 נק')

כלל חשוב: מי שיענה על השאלות לאחר שיתחיל הפרק תשובותיו לא ייחשבו יותר.
כך שכל הגולשים שמעוניינים להשתתף במשחק ולנסות את כוחם בניחושים, מוזמנים לעשות זאת עד השעה 21:00 הערב, ולא שנייה אחת אחרי. והשועל מתכוון להקפיד על זה.

תוצאות משחק הניחושים הראשון של הערב יפורסמו במהלך השבת, שאז גם יתחיל משחק הניחושים השני לקראת הפרק הבא. ואז נגלה כולנו מי ניחש הכי טוב ומי הזוכה השבועי.

בהצלחה לכולם מהשועל
לצפיה ב-'מתי תכנית הגמר של אקס פקטור?'
מתי תכנית הגמר של אקס פקטור?
24/12/2013 | 16:33
3
246
אני שמה לב שמפרסמים כבר את מסטר שף ל-1 בינואר. זאת אומרת במחצית שבוע הבא. משהו לא מסתדר לי.
לצפיה ב-'זה עדיין לא ידוע '
זה עדיין לא ידוע
24/12/2013 | 17:22
1
145
אבל ב1.1 קשת ורשת מחליפות ימים  אז אקס פקטור תעבור לימים אחרים
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
24/12/2013 | 20:31
103
חשבתי שאולי בהמשך זה יהיה רק פעם בשבוע ואז זה היה מסתדר
גם בלי החלפת ימים בין קשת לרשת
לצפיה ב-'מה שבטוח לפני שתתחיל העונה השלישית של דה וויס'
מה שבטוח לפני שתתחיל העונה השלישית של דה וויס
25/12/2013 | 15:15
81
לצפיה ב-'סיכום '
סיכום
21/12/2013 | 23:05
40
917
תמר פרידמן פשוט מטריפה אותי! יש לה קול אלוהי,אז מה לעזאזל קורה לה בהופעות החיות?? ואיזה שירים היא שרה דייייי. בן גולן פשוט החריב את השיר המדהים הזה שנקרא טיטניום.חבל שלא עף.רוז..אוי רוז..הרגשתי שזה ערב קריוקי כשהיא פצחה בשירה.והשיר ולרי כ״כ יפה!! בר רפאלי מצליחה בקושי רב להנחות את התוכנית ויש מצבים שזה פשוט מביך לצפות בה. לסיכום,עדן
לצפיה ב-'היא לא אשמה '
היא לא אשמה
21/12/2013 | 23:10
1
443
יש לה באמת קול זהב ומפילים אותה עם הבחירות שירים והעיבודים הכבדים
לצפיה ב-'אני מבינה את זה '
אני מבינה את זה
21/12/2013 | 23:17
294
אבל זה לא ששמים לה מחסום על הפה.היא צריכה להשתחרר מהקיפאון הזה.יש לה במה,קהל ומיקרופון ביד והכי חשוב..קול מצמרר.כשהיא שרה את הגשם כבד במחנה האימונים בכיתי! אבל עכשיו? זו פשוט אכזבה.היא לא נלחמת וזה הכי מעצבן.
לצפיה ב-'המשך'
המשך
21/12/2013 | 23:23
3
347
ובכן,אני רואה את: עדן בן זקן,אורי שכיב,תמר פרידמן,טומי ויהאן בגמר.
לצפיה ב-'מה עם אבישחר ורוז?'
מה עם אבישחר ורוז?
22/12/2013 | 01:31
2
244
הם הכי ראויים לגמר.
לצפיה ב-'ובכן..'
ובכן..
22/12/2013 | 08:33
1
179
אבישחר ממש טוב ומתמודד חזק-אבל לאקס פקטור US.אני לא חושבת שהוא יצליח בארץ.ורוז..היא שיחקה אותה באודישן אבל כל מה שקורה לאחר מכן איתה פשוט בלאגן.
לצפיה ב-'אני דיי מסכים שאבישחר לא מתאים לארץ.'
אני דיי מסכים שאבישחר לא מתאים לארץ.
22/12/2013 | 15:42
112
וגם רוז וגם כל מי שרוצה לשיר מוסיקת פופ ושואף לבמות גדולות. בארץ הם לא יקבלו את ההזדמנות הזו לעולם, וחבל שכך.
כל עוד יש עליהם תשומת לב בתכנית, זה נחמד, אבל התכנית תגמר בעוד חודש, וזמרים כמו אבישחר יוכלו לחזור חזרה לדימונה ולשיר במתנס.
לצפיה ב-'היום בר הנחתה יותר טוב מפעמים קודמות.'
היום בר הנחתה יותר טוב מפעמים קודמות.
22/12/2013 | 01:32
17
300
כלומר, גם חלק מהתכניות של המחנה וזה...
יש רגעים פחות מוצלחים אבל סך הכל היום היה טוב. בהשוואה לאסתי (הכוכב הבא) - בר מנחת-על.
לצפיה ב-'הפעם היא באמת הייתה יותר טובה'
הפעם היא באמת הייתה יותר טובה
22/12/2013 | 05:51
187
בפעם הקודמת היא קפאה ופשוט דיקלמה. הפעם הייתה הרבה יותר אינטרקציה עם המתמודדים ועם השופטים
לצפיה ב-'האמן לי'
האמן לי
22/12/2013 | 08:38
12
216
כל דבר בהשוואה לאסתי יראה טוב.אסתי הייתה ממש גרועה עם כל עניין ההנחיה בשידור חי בכוכב הבא.זו הייתה טרגדיה.אבל מאז היא השתפרה וכבר לא קופאת כשהשיגור מועבר אליה.(אני מאמינה שלאסי המלאך יש חלק בזה).בהשוואה לאסתי בר היא מקצוענית,או לפחות אמורה להיות כך בהחשב בניסיון שניתן לה בחו״ל אבל גם היא לא כזאת וואו עם המיקרופון.ולמה לעזאזל היא כל הזמן קוטעת את השופטים??
לצפיה ב-'כי אין לה ברירה'
כי אין לה ברירה
22/12/2013 | 10:07
11
170
זאת לא ישיבה בסלון על כוס קפה ועוגה, זאת טילוויזיה ויש זמן קצוב לתוכנית. זמן שהם חיבים לעמוד בו, ועם כל הכבוד לשופטים ובמיוחד לשירי מימון, שבאמת אוהבת את המתמודדים ורוצה שהם יצליחו, ובכל זאת, ברגע שהנקודה הובהרה אין טעם לדוש בה שוב ושוב ושוב.
לצפיה ב-'אבל שלפחות תעשה '
אבל שלפחות תעשה
22/12/2013 | 10:40
10
149
את זה בחנניות.היא פשוט קוטעת אותם באופן בוטה.חסר רק שתצעק עליהם וזהו.
לצפיה ב-'אוו הצחקת אותי'
אוו הצחקת אותי
22/12/2013 | 15:48
9
113
סתם דמיינתי לרגע את הסיטואציה שבר הייתה צועקת עליהם שיסתמו ת'פה
בר בהחלט חייבת לעמוד בקצב של התכנית ולעתים השופטים רוצים לדוש באותה נקודה בלי להמשיך...
למשל אסי עזר מהתכנית המקבילה גם חד מאד כשזה מגיע לרני רהב או לוויכוחים בין שאר השופטים, והוא חייב לתקתק את העניינים שם אחרת יהיה בלאגן.

אגב, איזה ניסיון יש לבר בחול... ניסיון של מנחה? כי חוץ מזה שהיא דוגמנית מצליחה בחול אני לא יודע מעבר.
לצפיה ב-'היא הנחתה בגרמניה תוכנית '
היא הנחתה בגרמניה תוכנית
22/12/2013 | 15:53
3
58
לצפיה ב-'Really?'
Really?
22/12/2013 | 16:04
2
97
אההה אז בהחלט צריך להיות לה יותר ניסיון בהנחיה. למרות שכרגע (חוץ מהתכנית האחרונה) זה לא נראה כך
לצפיה ב-'חו׳ל '
חו׳ל
22/12/2013 | 16:56
1
85
http://m.imdb.com/name/nm2064685/ תיכנס לקישור ותוכל להתרשם מההיסטוריה העשירה שלה בחול.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
22/12/2013 | 17:49
31
לצפיה ב-'בר הברברית '
בר הברברית
22/12/2013 | 17:04
4
116
היא מאוד קרובה לנקודה הזו..לצעוק עליהם.זה באמת יכניס קצת בידור לתוכנית. אסי עזר פשוט מלך! רואים שהוא מרגיש בנוח מול המצלמה וזה נראה הכי טבעי לו.והכי נהדר מבחינתי הוא שהוא מצליח להצחיק אותי כשהוא משתעשע לו. איך איבדנו אותו לצד השני..איך???? אה,אני שמחה שהצחקתי אותך (:
לצפיה ב-''
22/12/2013 | 17:49
12
לצפיה ב-'אסי עזר מנחה מעצבן, הוא חושב שהוא באח הגדול'
אסי עזר מנחה מעצבן, הוא חושב שהוא באח הגדול
24/12/2013 | 19:23
1
70
הוא לא מבין שיש הבדל בין תוכנית יאליטי לתוכנית תרות כשרונות מוזיקלית.
הוא אחת הבעיות הכי גדולות של הכוכב הבא/כוכב נולד המחודשת, ואחת הסיבות שהשועל לא צופה בה.
לצפיה ב-'יש רגעים שאסי באמת שכח שהוא בריאליטי'
יש רגעים שאסי באמת שכח שהוא בריאליטי
25/12/2013 | 01:38
48
ששמו לא "האח הגדול", ונתן לכל מיני כסאחים להתפתח במקום להרגיע את הרוחות בין השופטים וזה...
היו כאלה רגעים בהחלט, אבל מבחינת הנחיה וארגון השידור - הוא מעולה
לצפיה ב-'אליס הכותרת שבחרת לבר כנראה באה ממקום'
אליס הכותרת שבחרת לבר כנראה באה ממקום
26/12/2013 | 09:21
31
שאת יודעת לעצמך במה המדובר אני רואה בר מדהימה שהולכת ומשתפרת מתוכנית לתוכנית חלק מהתפקיד שלה בתור מנחה זה כשצריך! להשתיק את הברברת של השופטים ולעמוד בלוח הזמנים בדיוק כמו שעשה המנחה בארה"ב
לצפיה ב-'בר לדעתי הייתה בסדר גמור'
בר לדעתי הייתה בסדר גמור
22/12/2013 | 16:36
106
היו פה ושם חריקות, בעיקר בהטעמות של המשפטים, וזה לא בא לה טבעי, אבל היא הייתה מקצועית דיה והיה לה ביטחון ואני מאמינה שעם הזמן היא תשתפר. אי אפשר כמובן להשוות אותה לצביקה הדר או לאסי עזר, אין לה את הניסיון של שניהם - מעבר לניסיון הרחב הדר גם בא מהסטנדאפ ויודע איך להחזיק קהל לבדו, גם לאסי יש ניסיון של כמה שנים טובות בהנחיה, באח הגדול הוא גם היה עם מנחה משופשף ממנו מה שנתן לו מרחב תמרון ויכולת ללמוד ולהתפתח בלי שכל כובד ההנחיה יפול על כתפיו.
ומהמעט שראיתי, בהשוואה לאסתי גם חביתוש מנחה-על.
לצפיה ב-'בר באודישנים די זרמה ועלתה בנעימות אפילו על'
בר באודישנים די זרמה ועלתה בנעימות אפילו על
22/12/2013 | 18:48
1
147
דרמוט אולירי האגדי.
במחנה האימונים גם היתה מאוד חביבה.
בבתי השופטים עדיין לא רעה.
ורק בהופעות החיות פתאום התחילה החולשה של ההנחיה שלה
לצפיה ב-'אולי יש לה פחד במה'
אולי יש לה פחד במה
22/12/2013 | 19:00
33
לצפיה ב-'לא הבנתי למה פעמיים'
לא הבנתי למה פעמיים
22/12/2013 | 07:04
5
282
היה עברי לידר זה שהכריע.
אפשר בפעם הבאה להתחיל מימין לשמאל.
חוץ מזה אוהבת את התכנית.
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
22/12/2013 | 08:00
168
הוא יושב ראש השופטים, או משהו בסגנון
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
22/12/2013 | 08:47
1
179
למה עברי מנסה להעתיק את סיימון קאוול.או במילים של פורטיס-שיבוט.וההפקה ההזויה הזאת עוד המשיכה את זה בכך שהיא נתנה לו את הלהקות.אויש נו באמת הכי copy שיש.וכשעברי אומר ״אני כ״כ גאה בכם״ אלוההיייים
לצפיה ב-'הוא מנסה כי הוא עצמו לא מעניין אף אחד.'
הוא מנסה כי הוא עצמו לא מעניין אף אחד.
22/12/2013 | 15:57
35
לצפיה ב-'מה זה משנה באיזה סדר הם עושים את זה?'
מה זה משנה באיזה סדר הם עושים את זה?
23/12/2013 | 03:34
1
75
התוצאה הייתה יוצאת אותו דבר
לצפיה ב-'אולי הייתה יוצאת אותו דבר'
אולי הייתה יוצאת אותו דבר
23/12/2013 | 05:15
70
ואולי לא כי אולי פורטיס היה מעדיף להשאר עם מתמודד אחר או היה
מצביע כמו עברי ואז היה תיקו.
לצפיה ב-'יש בעיה עם בן גולן- פורטיס צודק לגביו!'
יש בעיה עם בן גולן- פורטיס צודק לגביו!
22/12/2013 | 11:05
4
259
הוא נשמע מעולה בגבוהים ונהדר בצרודים, אך בנמוכים נשמע כמו איזה קוקסינל!
לצפיה ב-'הכל עניין'
הכל עניין
22/12/2013 | 11:31
3
139
של בחירת שירים נכונה.לבן אדם יכול להיות קול מושלם לזאנר מסויים של מוזיקה אבל אבל אם השיר הוא לא טוב הלך עליו.וזה מה שקורה עם בן.חבל.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
22/12/2013 | 15:59
21
לצפיה ב-'כרגע הוא מתאים לזאנר של רוק מחוספס'
כרגע הוא מתאים לזאנר של רוק מחוספס
22/12/2013 | 17:30
1
69
עד שלא יסדר את העניין של הנמוכים הוא צריך למצוא שירים עם כמה שפחות שימוש בנמוכים... אבל גם זה לא בטוח יספיק לו, הוא יותר מדי וואן טריק פוני כרגע...
לצפיה ב-'טוב, הוא גם ככה לא רוצה להיות שם..'
טוב, הוא גם ככה לא רוצה להיות שם..
22/12/2013 | 18:01
55
פשוט החברה לחצה עליו וזה...
לצפיה ב-'בקיצור'
בקיצור
22/12/2013 | 15:30
77
עונה מזעזעת.
לצפיה ב-'דווקא בן גולן היה מדהיייים עם השיר הנפלא'
דווקא בן גולן היה מדהיייים עם השיר הנפלא
23/12/2013 | 03:33
3
86
את רוז אני מאוד אוהבת.
האחיות כרקוקלי, מה שאמרו להן השופטים קלעו בול!
האחים שאני בדרך כלל מאוד אוהבת, היו יחסית פחות טובים.
אורי שכיב, לא מבינה איך הגיע לשלב הזה של התחרות. הבחור מתוק אבל לא מספיק כשרוני ובטח שאין לו את האקס פקטור.
לצפיה ב-'בן גולן מדהים אבל גם אורי שכיב עם X עתיר הרגש'
בן גולן מדהים אבל גם אורי שכיב עם X עתיר הרגש
23/12/2013 | 05:57
2
74
אין בכל מתמודדי אקס פקטור מישהו שהשירה שלו כל כך מלאת רגש כמו אורי שכיב וזה ה-X הגדול שלו.
ואני אגיד לך משהו גם בכוכב הבא וכוכב נולד 10 לא היה.
למרות שאין מספיק זמרים סנטימנטליים בתעשיה אבל גם אם היה עדיין יש מקום אינסופי כמעט לזמרי נשמה ואורי הוא יהלום מנצנץ של עתודת זמרי ישראל.
לצפיה ב-'אורי שכיב באמת מרגש'
אורי שכיב באמת מרגש
23/12/2013 | 10:25
1
61
מזכיר לי את קובי אפללו חחחח אולי שישיר שיר שלו
לצפיה ב-'ארי שכיב'
ארי שכיב
23/12/2013 | 12:51
55
בחור מוכשר אך בחירת השירים לביצועים שלו משעממת, אבל זה המנטור שלו  לא הוא.
לפי דעתי הוא לא מתאים לשלבים המתקדמים הוא עדיין  צעיר והבמה גדולה עליו.

לצפיה ב-'איזו יפה הרפאלית '
איזו יפה הרפאלית
21/12/2013 | 21:18
235
2147
השמלה הלבנה ממש יפה.

ומשה?! איכה?

כתב שטח של אקס פקטור - איזה הזוי.

חבל שדווקא את תכניות הלייב הם החליטו לעשות זריז, ואת האודישנים מרחו....
המשך>>
השמלה הלבנה ממש יפה.

ומשה?! איכה?

כתב שטח של אקס פקטור - איזה הזוי.

חבל שדווקא את תכניות הלייב הם החליטו לעשות זריז, ואת האודישנים מרחו....
לצפיה ב-'מצאתי אוצר של כרטיסיות ותמונות אך הוא לא נפתח'
מצאתי אוצר של כרטיסיות ותמונות אך הוא לא נפתח
24/12/2013 | 14:02
58
בתוך לשונית "קישו רים"  מימין יש המון נושאים יפים מרוכזים למיקבצים והתלהבתי מאוד,אך בבואי לפתוח את אחד הקישורים (כרטיסיות ותמונות),נפתחת רשימת קישורים,שאינה פעילה לצערי,כלומר:לוחצים על הקישור וזה כלל לא נפתח. אשמח לקבל הכוונה איך פותחים מאגרי קבצים שיש כאן בפורום
לצפיה ב-'תמר פרידמן וכל השאר....'
תמר פרידמן וכל השאר....
21/12/2013 | 21:41
70
609
תמר פרידמן זמרת גדולה הרבהה יותר משאר המתמודדים ומהשופטים

פשוט ענקית

השופטים מחמיאים להרבה פחות טובים ממנה ועליה מעבירים ביקורת....

נכון היא ביישנית על הבמה

עדיין עד עכשיו היא הכי טובה
המשך>>
תמר פרידמן זמרת גדולה הרבהה יותר משאר המתמודדים ומהשופטים

פשוט ענקית

השופטים מחמיאים להרבה פחות טובים ממנה ועליה מעבירים ביקורת....

נכון היא ביישנית על הבמה

עדיין עד עכשיו היא הכי טובה
לצפיה ב-'יהב טוסי - האיש והאגדה'
יהב טוסי - האיש והאגדה
22/12/2013 | 08:08
20
337
או במקרה שלו, הנער והאגדה. עצוב לי על לכתו בטרם עת של יהב. הוא היה פרופמר ענק עם חיוך ממיס, תשוקה להצליח ורצון ללמוד. חבל שבארץ שלנו קשה לקבל אנשים שהם לא בריבוע שהם רגילים אליו.

כבר מההתחלה היה ברור שיהב הוא לא כמו כל האחרים. הוא הביא איתו משהו אחר ושונה. משהו שמרבית האנשים לא התחברו אליו, וחבל.

אם לאנשים בבית היה קצת יותר סבלנות בעוד ביצוע או שניים הם כבר היו אוכלים את הכובע שלהם (אם היה להם אחד כזה). יהב הוא היה הטוב ביותר בנבחרת עם גרון ענק ושירה שלא מביישת אף זמר מקצועי.

לפחות נזכה לראותו בהופעות עם משה פרץ, שלמד להעריך ולאהוב את הפרח הנדיר הזה.

מקווה שהוא לא יעלם, כמו מרבית המתמודדים בתוכניות ריאלטי מסוג זה, ונזכה לשמוע סינגלים מקוריים שלו

לצפיה ב-'יהב אתה מקסים מאד בהצלחה בהמשך הדרך'
יהב אתה מקסים מאד בהצלחה בהמשך הדרך
22/12/2013 | 08:41
66
לצפיה ב-'הוא באמת פרפורמר גדול, אבל לרדיו.'
הוא באמת פרפורמר גדול, אבל לרדיו.
22/12/2013 | 14:43
2
124
נראה אותו עם משה פרץ? מי יראה את משה פרץ?
לצפיה ב-'שני דברים'
שני דברים
22/12/2013 | 14:59
1
99
1. התבלבלת עם המתמודד. תמר לרדיו, לא יהב
2. משה פרץ הוא בין האמנים המובילים כיום בישראל. אולי את לא תלכי להופעה שלו, כנראה שגם אני. אבל אתמול הוא הופיע בהיכל נוקיה ומילא אותו לחלוטין, אז בואי לא נזלזל
לצפיה ב-'אני אתה ולא את. למלא את היכל נוקיה זה בסדר,'
אני אתה ולא את. למלא את היכל נוקיה זה בסדר,
22/12/2013 | 15:02
77
אני לא מזלזל. תמר ויהב שניהם לרדיו.
לצפיה ב-'מה שאמרו לו אמרו לו נכון.'
מה שאמרו לו אמרו לו נכון.
22/12/2013 | 15:14
4
115
הוא צעיר, וחסר לו עדיין את המודעות לצורת הגשה של שיר ועמידה על הבמה.
הוא ניסה את מה שהוא יכול, אבל זה לא מספיק לתחרות הזו, וכמו בכל תחרות, יש מתמודדים שקולטים יותר מהר איפה הם נמצאים ומה דרוש מהם, ויש כאלה (תמר, יהב) שלא מספיקים בקצב הזה ולכן הם נושרים.
גם תמר, אם היא לא תתעשת מהר מהקיפאון והחוסר ביטחון הרב שהיא משדרת - תהיה בחוץ.

כמו שאמרתי אתמול - היה לו "קטע", ובזמן אמת הוא לא סיפק את הסחורה.
לצפיה ב-'תמר... תמר צריכה גלגלי עזר'
תמר... תמר צריכה גלגלי עזר
22/12/2013 | 17:01
3
88
לו היא הייתה חלק מלהקה, או שהייתה עולה עם גיטרה, או אפילו עומדת מול מקרופון - זה היה עוזר לה.
אבל מכיוון שאין לה את אלו אני מקווה שלפחות בפעם הבאה יתנו לה לבחור שיר שהיא מתחברת אליו לגמרי (שמעת פורטיס?) ושלא ילבישו אותה כמו דוריס דיי ויכפו עליה כריאוגרפיה שמקשה עליה. זה שהיא צריכה לזכור איך ללכת ואיזה תנועות לעשות רק מבלבל אותה, במקום שתתרכז בשיר היא מנסה לנווט בערפל. יש כאלו שזה בא להם טבעי והם נהנים מזה, תמר נראית שם סובלת וזה לא לעיניין. במקום שיעשו ממנה מה שהיא לא, שיתנו לה להיות מה שהיא כן. אם אקס פקטור היא תוכנית של כאלו שיודעים לעשות שואו - לא היו צריכים לקחת את תמר, היו צריכים לקחת רק בנות כמו דניאל ביטון שהיו מביאות את הסחורה. אבל אם לקחו את תמר, אז שיתנו לה להיות תמר ולא ינסו לשבט אותה (כן, כן פורטיס) לכדי דניאל ביטון כי ככה אהבנו אותה במחנה האימונים. אני לא אומרת שהיא לא צריכה להשתפר, אבל לא ככה היא תצבור ביטחון.

ואגב דוריס דיי, הנה שיר שהייתי שמחה לשמוע מבוצע, רק שאין לי מושג מי היה מתאים, צריך מזיגה נכונה של דרמטיות ואירוניה.

לצפיה ב-'זהו שתמר לא נתנה כאלה הופעות קודם.'
זהו שתמר לא נתנה כאלה הופעות קודם.
22/12/2013 | 17:20
2
70
ולקחו אותה כי כמו ששירי אמרה-תמר הייתה הבטחה גדולה לתכנית.
מה שהיא עשתה עד לשלבי ההופעות היה מדויק ונכון ספציפית לה, ועכשיו יש הרגשה שהיא הולכת לאיבוד על הבמה ולא מסוגלת אפילו לבצע הליכה מצד אחד לצד השני של הבמה, מבלי להיראות מפוחדת ולא מפוקסת.

לפי דעתי, אם פורטיס לא יצליח לשחרר אותה לשואו, אז לפחות שיתן לה את האפשרות להופיע בעמידה בלבד, עם שיר שהיא מתחברת אליו (הייתי נותן לה לבחור שיר לבד), ולא צריך לנסות לעשות ממנה משהו שהיא לא שלמה איתו.
גם אין מספיק זמן לכל הדברים האלה, התכנית אוטוטו נגמרת, ותמר היא בין המתמודדים הטובים, אז חבל.
לצפיה ב-'בדיוק, ועוד משהו'
בדיוק, ועוד משהו
22/12/2013 | 17:30
1
62
לו הייתי מתמודדת בתחרות (בהנחה שהייתי מסוגלת לשיר בלי לגרום לנזק סביבתי) הייתי מעדיפה להיות מודחת כשאני מבצעת את מה שאני טובה בו ומה שאני מאמינה בו ולא כשאני מנסה לחקות משהו שאני לא, גם אם זה יחזיק אותי עוד תוכנית אחת או אפילו שתיים, כי בלעוף על חיקוי שנכפה עליך - תחושת ההחמצה הרבה יותר גדולה.
לצפיה ב-''
22/12/2013 | 17:40
41
הזכרת לי את המשפט האהוב עליי של השחקנית מרילין מונרו:

"עדיף שישנאו אותך על מי שאתה, ולא יאהבו אותך על מי שאתה לא".
לצפיה ב-'יהב טווסי חי וקיים, הוא לא הלך בטרם עת חו"ח'
יהב טווסי חי וקיים, הוא לא הלך בטרם עת חו"ח
22/12/2013 | 16:43
3
98
הוא רק הודח מהתוכנית.
כמו שכתבת - את רוב המשתתפים, גם הטובים והמוכשרים, לא זוכרים אחרי התוכנית.
אם תהיה לו אמביציה וקצת מזל למצוא את הנישה המתאימה לו, אולי הוא יצליח להתברג בתעשיה. הוא רק בן 16 (?) הכל עוד לפניו.
באופן אישי לא התחברתי אליו לא בגלל שהוא היה שונה, אלא בגלל שהוא לא היה שונה מספיק, אבל הוא ילד סימפטי וחביב ואני מאחלת לו את כל ההצלחה שבעולם, ומי יודע, אולי באמת משה פרץ יוכל לעזור לו להתקדם
לצפיה ב-'אני חושב שמשה בעצמו לא מתחבר ליהב,'
אני חושב שמשה בעצמו לא מתחבר ליהב,
22/12/2013 | 17:14
65
אבל הוא הקשיב לקולגות שייעצו לו ואמרו שהבחור מיוחד ומוכשר, אז הוא החליט לנסות. אבל זה דיי ניכר לאורך הפרקים שמשה מתלבט עם עצמו לגבי הבחור.
לצפיה ב-'השועל ממליץ לטווסי לנסות את כוחו כדראג קווין'
השועל ממליץ לטווסי לנסות את כוחו כדראג קווין
24/12/2013 | 04:35
1
37
עם הקול האריק שרוני שלו הפרצופים והמניירות שאינן מותירות מקום לספק, יש מצב שהוא עוד יכול להצליח כדראג קווין. ואפילו בגדול.
לצפיה ב-''
24/12/2013 | 10:19
8
לצפיה ב-'ליהב יש נתונים פנטסטיים'
ליהב יש נתונים פנטסטיים
22/12/2013 | 17:25
2
103
אבל הוא לא לקח את המיוחדות שלו לתועלת ולא ניצל אותה נכון.. הוא עדיין לא מבין איך הקול שלו אמור להישמע באופן בסיסי ובאיזה סולמות הקול שלו נשמע טוב...
לצפיה ב-'הוא בן 15.'
הוא בן 15.
22/12/2013 | 18:22
1
33
לצפיה ב-'היה צריך לחכות כמה שנים...'
היה צריך לחכות כמה שנים...
22/12/2013 | 21:53
18
לצפיה ב-' יהב '
יהב
22/12/2013 | 20:23
21
לצפיה ב-'אגדה של פסח, היה צריך מזמן ללכת הביתה'
אגדה של פסח, היה צריך מזמן ללכת הביתה
24/12/2013 | 04:28
2
96
עוד באודישן הראשון עם כל הזיופים, הפרצופים והמניירות המעצבנות.
הרבה לפני מאי פינטו, מאי ספאדיה, סול בן יוסף, רחלי צרפתי, מיה ממן, אורטל אלקיים, ברנרד עידן, מור ממן, להקת מיראז', דניאל ביטון, ליאב עזרן, מאוריציו סקליוני וענבל בן שטרית.

כל כך הרבה יותר מתמודים טובים ומוכשרים ממנו הודחו לפניו, וזה רק בגלל התעקשותה של ההפקה שרק אלוהים יודע מה היא מצאה באריק שרון עם המניירות המעצבנות, להעבירו עוד שלב ועוד שלב על חשבונם של כל כך הרבה מתמודדים הרבה יותר טובים ומוכשרים ממנו. כמה חבל שכולנו הפסדנו את ההזדמנות לשמוע ולגלות כל אחד ואחת מהם במקומו.

כך שברוך שפטרנו ממנו, והצופים הישראלים הוכיחו שהם יותר חכמים מהצופים האמריקאים, שהביאו זייפן בחסד עליון כמו קרליטו אוליברו, על חשבונם של רבים טובים ומוכשרים ממנו, לגמר.
לצפיה ב-'מאד רציתי שמאי פינטו תעבור לשלב הLIVE'
מאד רציתי שמאי פינטו תעבור לשלב הLIVE
24/12/2013 | 10:22
48
והיא לא קיבלה את ההזדמנות הזו. במקומה היה זה ילד מעצבן שגם ככה עף מהתחרות אחרי שתי תכניות...
אז למה היה צריך להשקיע כלכך שהוא יעבור הלאה באודישנים...?
לצפיה ב-'מאי פינטו. מאי ספדיה. '
מאי פינטו. מאי ספדיה.
24/12/2013 | 12:32
64
לצפיה ב-'שופטים בעונה 4 אם תהיה'
שופטים בעונה 4 אם תהיה
22/12/2013 | 12:53
8
239
יש שמועות
אופציה א': סיימון רוצה שמיילי תהיה שופטת לצד רנדי (הדוג) ג'קסון סיימון ופאולה עבדול אאופציה ב': שליאה מישל תשב במקום דמ לצד רנדי (הדוג) ג'קסון סיימון ופאולה עבדול
מה דעתם חושבים??
אני מעדיפה את אופציה ב'
לצפיה ב-'חחחח ליה מישל לא תתקרב לזבל הטלויזיוני הזה'
חחחח ליה מישל לא תתקרב לזבל הטלויזיוני הזה
22/12/2013 | 15:08
2
110
כישרון יש בשפע שם כן אבל הפורמט נוראי בעייני ומבוצע גרוע במיוחד בארה"ב
לצפיה ב-'ליאה תתקרב אם יבקשו ממנה '
ליאה תתקרב אם יבקשו ממנה
22/12/2013 | 16:19
83
ליאה משחקת בגלי עוד סדרת דגל של פוקס ואם פוקס יבקשו ממנה אני מאמינה שהיא תהיה שופטת וזה יכול להיות מעניין
בראיון אחרי הגמר היא נראתה חיובית ששאלו אותה אם היא רוצה לשפוט בתכנית
לצפיה ב-'אני בהחלט מוכן שהיא תהיה שופטת רק שיהיה שיפור'
אני בהחלט מוכן שהיא תהיה שופטת רק שיהיה שיפור
22/12/2013 | 23:10
61
בפורמט.
כל שיר שמתמודד צריך לשיר אז לאה תדגים לפני איך מבצעים את השיר כמו שצריך.

תשמעי עברתי(מה זה עברתי?התחברתי באינפוזיה!) על כל הביצועים שלה ב-glee והיא מעלפת בכל האוקטבות וכנראה שלאחרונה הקול שלה עוד יותר השתבח ונהיה עוד יותר עשיר ומלא והיא גם תוציא אלבום ב-4 במרץ.
לצפיה ב-'חס וחלילה!!!'
חס וחלילה!!!
22/12/2013 | 22:36
4
76
שסיימון יעשה טובה ויפסיק לחיות בעבר. ובאותה הזדמנות גם שיעשה טובה ויעזוב את כס השיפוט/מנטור.
ומיילי כמנטורית זה רעיון ממש ממש גרוע. שיפסיקו לדחוף ילדות בנות 20 למשבצת הזאת.

לטעמי, אם תהיה עונה 4, צריך להחזיר את קלי ואת ניקול שרזינגר מהבריטי ולהביא 2 מפיקים/זמרים עם ניסיון מוכח ל-2 הכיסאות האחרים.
לצפיה ב-'הצעות'
הצעות
23/12/2013 | 07:49
3
44
רנדי ג'קסון או מישהו מהלייבל שלו או של סיימון מישהו לא מפורסם נגיד כמו LAשהיה בעונה הראשונה ועדיין לא הכרנו אותו ולצד המפיק הלא מוכר יכול להיות מעניין אם יצליחו לשכנע את ג'סטין טימברלייק או דרייק שהם מפיקים מוזיקליים מצליחים וגם אמנים מצליחים שיודעים עם מי לבחור לעבוד.
לצפיה ב-'צריך לחשוב על התקציב.'
צריך לחשוב על התקציב.
23/12/2013 | 12:01
1
36
דרייק וטימברלייק, נראה לי, יעלו יותר מדי כסף. צריך קודם כל לחשוב על התקציב שהם הולכים להשקיע ואח"כ לעבוד איתו. קלי וניקול לא יהיו יקרות מדי. סביר להניח שגם לא רנדי ג'קסון, אבל שוב - צריך להפסיק לחיות בעבר. הוא היה 13 עונות ב-AI. שימשיכו הלאה.
לצפיה ב-'אז אוליי....'
אז אוליי....
23/12/2013 | 12:41
26
מישהו מצוות ההפקה שפשוט ישנה את תפקידו או שיביאו מישהו כמו אורי פסטר הרי הוא טןע שהוא ביג שוט בתעשייה באמריקה אז שיביאו אותו.
גילוי נאות לא ידעתי מי הוא לפני חי בלה לה לה לנד
לצפיה ב-'LA היה גם בעונה השנייה והוא גם זכה בה'
LA היה גם בעונה השנייה והוא גם זכה בה
24/12/2013 | 03:28
30
עם טייט סטיבנס מקטגוריית הבוגרים שלו. ועוד מול קרלי רוז סונקלייר המצויינת.
לצפיה ב-'הדחה משולשת שבוע הבא? בואו נעשה משהו'
הדחה משולשת שבוע הבא? בואו נעשה משהו
22/12/2013 | 08:49
11
316
שמתי לב שעוד אנשים כאן חושבים כמוני על המהירות בה מתקדם שלב ההופעות החיות, וזהו דווקא השלב שבו ל-א צריך לקצר
האריכו את כל השלבים המקדימים-האודישנים ובתי השופטים, השלבים הפחות משמעותיים...ודווקא בשלב הקריטי של ההופעות החיות מקצרים?
זהו השלב של המתמודדים להתפתח, לבנות את עצמם ולראות כיצד הם משתלבים בשוק...והכי חשוב-עבורנו הצופים, זו הדרך להתחבר אליהם.
בתור אחד שצופה בגרסאות האמריקאית והבריטית, נוכחתי לדעת כמה זו טעות להדיח בשבוע שני מתמודדים!(באמריקאית) לעומת הבריטית בה הדיחו מתמודד אחד בשבוע.

בעידן הטכנולוגי של ימינו לצופים יש say ואני חושב שחשוב שההפקה תדע מה אנחנו חושבים...
הדרך לעשות זאת לדעתי היא דרך עמוד הפייסבוק https://www.facebook.com/XFactorIsrael
או דרך אתר רשת

מי שולח?
אני כבר שלחתי, מי מצטרף?
לצפיה ב-'גם אני כתבתי להם'
גם אני כתבתי להם
22/12/2013 | 11:45
2
143
לפי דעתי צריך חפתוח עצומה אולי זה יעזור נראה לי שהרבה ישמחו להצביע להארכת שלה הLIVE.

אם 3 ילכן הבייתה זה ישיר אותנו עם טופ 7 וטופ 6 לשבוע הבא
זה ממש שלבים מתקדמים כבר צריך לתת להם דוח על מהירות מופרזת!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'עצוב ומעצבן'
עצוב ומעצבן
22/12/2013 | 12:04
1
114
אבל לא נראה לי שנוכל לשנות משהו

עצם זה שנכנסו ללייב 12 ולא 16 כבר הראה שאין להם עניין למשוך את התכניות לייב יותר מדי
עצם זה שלא הפרידו בין תכנית הופעות ותכנית הדחות
עצם זה שהם מצפים מהם מעכשיו להכין שני שירים לתכניות בהפרש של 3 ימים עם שבת
כי עד עכשיו בטח היה להם ים זמן להתכונן לשתי התכניות
בקיצור זה אומר שאין להם כל כוונה להאריך בתכניות הלייב
כנראה באמת בגלל בעיית תקציב, מעניין אם סימון היה מודע לכך? למה לתת פורמט למי שאין לו תקציב בשבילו?
לצפיה ב-' גם ככה זה לא-פייר'
גם ככה זה לא-פייר
22/12/2013 | 12:18
78
שהם צריכים להופיע פעמיים בהפרש של יומיים/שלושה, אז עכשיו הדחות מהירות?
לצפיה ב-'מסכים עם הכל. והרעה החולה הזו התחילה עם דה'
מסכים עם הכל. והרעה החולה הזו התחילה עם דה
22/12/2013 | 12:48
6
133
ווייס.
לצפיה ב-'בעיות תקציב '
בעיות תקציב
22/12/2013 | 13:00
5
103
אם אין להם תקציב למה לעשות תכניות כל כך יקרות ועוד 2 מאותו סוג היו צריכים לוותר מראש ולתת לערוץ 10 או לקשת.
אם סיימון כל כך רוצה לעזור שיתרום קצת כסף להפקה וגם שייתן לשופטים בעיקר למה ועברי בראש.
אני חושבת שרשת מצטערת על הרגע שהיא קנתה את הפורמט והחתימה את בר רפאלי, נכון היא מדהימה אבל להפקה אין כסף לשלם לה מליון שקל וגם על כל פרק בתכנית.
מה עם ההפתעה שסיימון הבטיח העונה עוד מעט נגמרת ואפילו וידאו של סיימון מדבר עם השופטים לא קיבלנו.

לצפיה ב-'אפשר היה לוותר על בר...'
אפשר היה לוותר על בר...
22/12/2013 | 14:23
4
82
אני בטוח שהתוכנית הייתה מקבלת אותם אחוזי צפייה גם בלעדייה
לצפיה ב-'בהחלט. אולי חששו שלא נצפה?'
בהחלט. אולי חששו שלא נצפה?
22/12/2013 | 15:22
21
לצפיה ב-'גם בעיני, אני מתארת שהייתה סקרנות מסויימת'
גם בעיני, אני מתארת שהייתה סקרנות מסויימת
22/12/2013 | 17:13
2
65
לראות איך היא כמנחה, ואולי היא הביאה קהל מסוים לתוכנית כמו שפורטיס גרם לי לצפות ופיזרה קצת אבק כוכבים, אבל לא נראה לי שזה היה כזה שינוי גדול באחוזי הצפיה, ובכלל, מיליון לפרק? אף אחד לא שווה מיליון לפרק, גם לא אובמה והאפיפיור בחצאיות טוטו. אתם בטוחים שזה מה שהיא מקבלת?
לצפיה ב-'זה היה מאה אלף לפרק לייב נראה לי'
זה היה מאה אלף לפרק לייב נראה לי
22/12/2013 | 17:23
1
59
ואז סך הכל הם בנו על 10 פרקים??? אז יצא מיליון
לצפיה ב-'אה, או.קי, יותר הגיוני ממיליון לפרק...'
אה, או.קי, יותר הגיוני ממיליון לפרק...
22/12/2013 | 17:32
52
אם כי עדיין, בוחטה נאה בהחלט
לצפיה ב-'לא אני '
לא אני
22/12/2013 | 14:11
75
אני דווקא מאושרת מרעיון הזה
לצפיה ב-'שיטת ה-SMS לא פיירית בכלל בתוכנית הזאת'
שיטת ה-SMS לא פיירית בכלל בתוכנית הזאת
22/12/2013 | 16:29
102
הרי בעצם השיטה הזו היא כמו בחירות, מי שמצליח לגייס הכי הרבה אנשים להצביע עבורו מנצח.
לכן הקטגוריה של הלהקות יש להם יתרון על פני שאר המתמודדים. תחשבו על להקת פיוזן. הם 5 אנשים
לכל אחד מהחמישה יש משפחה וחברים שמצבעים להם וכל זה כפול 5 . לא פייר.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ