לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68796,879 עוקבים אודות עסקים

פורום חיסונים במחשבה תחילה

התינוק בדרך  צה"ל קורא לך  נוסעים לטרק בתאילנד  כולנו נידרשים לסוגיית החיסונים כבר עם נשימתנו הראשונה. צהבת B, פוליו, שעלת, טטנוס, דיפתריה, המופילוס אינפלואנזה B, רוטה, פפילומה, שפעת, חצבת, חזרת, אדמת, אבעבועות רוח, צהבת A (בטח שכחנו משהו )...
הדילמה וההחלטה אינם קלים. ילדים הם הבייבי שלנו ואנו רוצים להעניק להם את הטוב ביותר. הגננת והסבתא מזהירות מפני המחלות, החברה מזהירה מפני החיסון עצמו, הרופא לוחץ והסיפור של השכנה על מה שקרה לה אחרי חיסון מלחיץ! מה עושים  האם לחסן לפי המלצות משרד הבריאות? האם לדחות או לוותר על חיסון? האם לפצל חיסונים? ואיפה אמצא רופא שיראה את הילד שלי, רק שלי, איתו אוכל להתייעץ?

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חיסונים במחשבה תחילה

התינוק בדרך  צה"ל קורא לך  נוסעים לטרק בתאילנד  כולנו נידרשים לסוגיית החיסונים כבר עם נשימתנו הראשונה. צהבת B, פוליו, שעלת, טטנוס, דיפתריה, המופילוס אינפלואנזה B, רוטה, פפילומה, שפעת, חצבת, חזרת, אדמת, אבעבועות רוח, צהבת A (בטח שכחנו משהו )...
הדילמה וההחלטה אינם קלים. ילדים הם הבייבי שלנו ואנו רוצים להעניק להם את הטוב ביותר. הגננת והסבתא מזהירות מפני המחלות, החברה מזהירה מפני החיסון עצמו, הרופא לוחץ והסיפור של השכנה על מה שקרה לה אחרי חיסון מלחיץ! מה עושים  האם לחסן לפי המלצות משרד הבריאות? האם לדחות או לוותר על חיסון? האם לפצל חיסונים? ואיפה אמצא רופא שיראה את הילד שלי, רק שלי, איתו אוכל להתייעץ?
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חיסונים במחשבה תחילה!
חדשים כאן? קראו את תקנון הפורום    ** תכני הפורום אינם מהווים ייעוץ רפואי **
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה על כלבת(יש מסמך מצורף של ארגון הבריאות העולמי)'
שאלה על כלבת(יש מסמך מצורף של ארגון הבריאות העולמי)
14/01/2019 | 23:55
1
4
שלום :)
אני כותב את השאלה הזאת בתחושת פחד שלא עוזבת אותי.
לפניי שאתחיל, ארצה לציין קצת רקע לגביי מתן חיסוני הכלבת שלי:

לפניי ארבעה חודשים, כלב נשך אותי ברגל ובעקבות כך קיבלתי 4 חיסונים נגד כלבת.
יומיים לאחר החיסון האחרון שקיבלתי, שרט אותי חתול ברגל ושלחו אותי לקבל 2 חיסונים נוספים((קיבלתי 2 מכיוון שכמו שציינתי קודם לכן, התחסנתי בעבר חיסון מלא נגד כלבת שכלל 4 זריקות).
לפניי שלושה שבועות, לצערי הרבה נשך אותי מכרסם לא ידוע באזור העבודה ובגלל זה קיבלתי 2 חיסונים נוספים נגד כלבת(עם ספק לגביי חיסון אחד ואני אפרט על כך בהמשך).
ככה שנוצר מצב שבארבעה חודשים קיבלתי סך הכל 7 או 8 מנות חיסון נגד כלבת.

יש לי חשש מסוים שבסדרת החיסונים האחרונה שהייתה לי לפניי כשלושה שבועות, שבמהלך הטיפול במנת החיסון השניה שהייתי צריך לקבל, לא קיבלתי חיסון נגד כלבת ואני אסביר מדוע:
לפניי שקיבלתי את החיסון נגד כלבת היו לפניי אמא וילדה, והילדה הייתה צריכה לקבל חיסון נגד חצבת.
הילדה צרחה ובכתה מרוב פחד והאחות ניסתה להרגיע אותה במשך 20 דקות שבהן היא גם ניסתה לחסן את הילדה, אך ללא הצלחה.
האחות יצאה בלחץ אטומי מהחדר(ראו עליה שהיא הייתה בלחץ), והיא אמרה לי להיכנס מהר לחדר כדיי שאני אקבל חיסון כי לשכת הבריאות אמורה להיסגר בקרוב והיא לא יודעת כמה זמן ייקח עד שהיא תצליח לחסן את הילדה.

החיסון היה ממש ממש מהיר והאחות עשתה הכל בפזיזות וירד לי הרבה דם מהזרוע באזור שקיבלתי את החיסון.
לאחר שיצאתי מלשכת הבריאות, ליוותה אותי תחשות פחד שאולי האחות בטעות חיסנה אותי בחיסון חצבת או חיסון אחר במקום חיסון כלבת...

הפרט היחידי שאני זוכר מכל האירוע זה איך נראתה המבחנה שהכילה את הנוזל.
המבחנה הייתה קטנה יחסית והיה עליה מדבקה בצבע כחול ואדום או שזה היה תכלת ואדום.

עכשיו לאחר שהבאתי קצת רקע, אני אגיע לשאלה :)
אני עובד במקום בצפון הארץ שבו מסתובבים הרבה מאוד תנים, חתולים ומכרסמים רבים.
היום אחת העובדות באזור הלכה לזרוק את הפח ושהיא חזרה ועברה לידי פתאום כל האצבע שלי נרטבה מרוק ועל האצבע יש לי הרבה חתכים.
חצי דקה לפניי זה כירסמתי ציפורניים.
אין לי מושג אם זה רוק שפתאום הגיע מהציפורניים מכיוון שהיה מדובר בהרבה מאוד רוק שפתאום הרגשתי אותו במכה אחת על האצבע, או שאולי מדובר בטעות ברוק נגוע שאולי היה על העובדת בגלל שליד הפחים יש המון בעלי חיים.

לפניי כחודש וקצת נתקלתי במסמך של ארגון הבריאות העולמי שבו רשום כי אם מישהו קיבל חיסון כלבת מהסוג שאני קיבלתי ונחשף פעם נוספת לכלבת, אז אין צורך לקבל חיסון נגד כלבת פעם נוספת, כלומר החיסון תקף לשלושה חודשים.
מצד שני, קראתי על פי דבריו של ד"ר דן טרנר בפורום מחלות זיהומיות שהוא מנהל כאן בפורום תפוז, שהחסינות של חיסון נגד כלבת תקפה למשך כחצי שנה.
שאלתי היא מי בעצם צודק כאן?
האם ארגון הבריאות העולמי לקח מרווח גדול מאוד של התקופה שבה מומלץ להתחסן פעם נוספת מחיסון לחיסון במידה והייתה חשיפה נוספת על מנת להוריד מהם את האחריות במידה וקורה למישהו משהו, או שד"ר טרנר טעה?
קישור למסמך של ארגון הבריאות העולמי לגביי מתן חיסוני הכלבת:

שאלה נוספת לי אליך זה אם אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שהחיסון האחרון שקיבלתי לא היה חיסון נגד כלבת והרוק שהיה לי על היד הוא של חיה נגועה בכלבת, האם אני אמור להיות מחוסן לאור כמות החיסונים שקיבלתי שתיארתי בתחילת השאלה?

המון תודה על כל העזרה :)
לצפיה ב-'מה אתה רוצה לא הבנתי'
מה אתה רוצה לא הבנתי
20/01/2019 | 13:19
4
הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות למען עצמך זה להפסיק להינשך באופן סידרתי. זה לא רק כלבת שהיא בעייתית בנשיכה של בעלי חיים, יש גם זיהומים אחרים, שאין נגדם חיסון. אז אולי די עם זה? אלא אם כן אתה חושב שזה כיף ואז זה עניין אחר. 

לא הבנתי מה הקשר בין הדם שירד לך לחיסון נגד חצבת?  לכלבת יש חיסון פעיל ויש חיסון סביל. חיסון פעיל גורם לגוף לייצר נוגדנים למחלה חיסון סביל מכיל רק את הנוגדנים. אנשים שנמצאים בסיכון לקבל כלבת צריכים לבדוק רקמת נוגדנים בדם כל חצי שנה. השאלה היא לא כמה זמן החיסון מחזיק, אלא האם אתה צריך לקבל חיסון פעיל או חיסון סביל. מי שהתחסן נגד כלבת וננשך שוב מקבל חיסון פעיל בשתי מנות. זהו. 
לצפיה ב-'חיסון טטנוס פעם שנייה לאחר שנה ושלושה חודשים'
חיסון טטנוס פעם שנייה לאחר שנה ושלושה חודשים
03/01/2019 | 21:05
1
11
שלום.
בני בן 14 אמור לקבל חיסון בבית ספר נגד טטנוס שעלת ודפטריה בזריקה אחת. לפני כשנה וחודשיים הוא חוסן נגד טטנוס לאחר נשיכת הכלב. האם מותר לקבל חסון נגד טטנוס שנה אחרי הקודם? נאמר לי שלא ניתן להתחסן נגד שעלת בנפרד.

תודה רבה!!!
לצפיה ב-'כן, אין שום בעיה לקבל לאחר שנה עוד חיסון של טטנוס'
כן, אין שום בעיה לקבל לאחר שנה עוד חיסון של טטנוס
12/01/2019 | 23:35
10
השאלה, למה לקבל את החיסון? האם עד כה קיבל את כל החיסונים עפ"י הלו"ז של משרד הבראות?
לצפיה ב-'מחפש אינפו' ועיצה'
מחפש אינפו' ועיצה
27/12/2018 | 14:01
1
16
יש לנו בן בן שנה+ בבית וב"ה עוד אחד בדרך (חודש ניסן אי"ה), הייתה לנו .. תראו מה מצאתי במשרד הבריאות

תראו את המכתבים מלפני חודש!
לצפיה ב-'מה השאלה?'
מה השאלה?
29/12/2018 | 18:53
3
לצפיה ב-'מחפש אינפו' ועיצה'
מחפש אינפו' ועיצה
27/12/2018 | 14:01
8
יש לנו בן בן שנה+ בבית וב"ה עוד אחד בדרך (חודש ניסן אי"ה), הייתה לנו .. תראו מה מצאתי במשרד הבריאות

תראו את המכתבים מלפני חודש!
לצפיה ב-'קראתי על חיסוני-ביצים ואפרוחים. אשמח לדעת יותר....'
קראתי על חיסוני-ביצים ואפרוחים. אשמח לדעת יותר....
10/12/2018 | 13:23
6
29
אולי תפנו אותי למגדלי הביצים או למשרד החקלאות. אולי בכל זאת למישהו יש מידע.    על החיסונים של הביצים והאפרוחים... האם מדובר באותן מחלות של בני אדם = האם החיסון הוא "חי" או מומת. כנ"ל לגבי חיסוני-בקר שאנחנו צורכים את החלב שלו כלומר שלה.  אותה שאלה = נניח...חברת שטראוס שיש לה רפת ביוטבתה.... האם משרד החקלאות הוא המטפל בכל ענין חיסוני בעלי החיים  ((ואז יש לנו תקוה לקבל מידע גם על חיסוני אדם כי יש לנו את מכון וולקני שהוא שם דבר וכמו כן את האוניברסיטה העברית. נכון שלנשים אין עטינים אבל בכל זאת..עלול להיות קשר בין מחלות נשים...למחלות עטינים.    עוד לפני פרשיות החיסונים הנוכחיות טענתי לפני הרבה שנים שמותה של השופטת הניה שטיין קשור לחיסונים שניתנו "אחרי" רצח רבין. כלומר - רצח רבין גרר שינוי כלשהו במתן החיסונים במדינה.
לצפיה ב-'חיסוני המתגייסים בתל-השומר...'
חיסוני המתגייסים בתל-השומר...
10/12/2018 | 13:29
5
21
תיכף נעשה חשבון. על הזרוע שלי כמעט בכתף יש סימן מלפני...לא יודעת לעשות חשבון. גיוס 1971.  אין בידי פנקס חיסונים צבאי. לא יודעת נגד מה חוסנתי  מי היצרן. ואיך זה משפיע על בריאותי או השפיע. בתקופה אז במכון וייצמן ישב פרופ סייבין.   נראה לכם שמכון וייצמן מסתיר משהו שקשור בחיסונים הללו?
לצפיה ב-'זה סתם הרהור...אני לא באה בטענות כמובן...'
זה סתם הרהור...אני לא באה בטענות כמובן...
10/12/2018 | 13:32
4
14
בכל אופן...הנוהג של "הסכמה מודעת"...ממש לא שרר אז. בעודי מחזיקה את כתפי הימנית....אקדח חיסונים נתקע בשמאלית.  לאחר כמה צעדים... התקפלתי לתוך גומה של עץ קרוב להתאושש.    זה הרגיש לי כמו עונש
לצפיה ב-'סודות הגנטיקה. לי אין ...'
סודות הגנטיקה. לי אין ...
10/12/2018 | 13:39
3
13
ממה שידוע לי אני לא נושאת איזה גן מיוחד  ((חוץ מ"מצפון")) שלמישהו שווה לתקוף...אולי מישהו החליט לתקוף את בעלי הרכוש הנטוש בפולין  ((אבי ז"ל היה ניצול שואה ממשפחה עניפה נשארו בודדים אף פעם לא התעניינתי אבל ...אולי  מישהו "מחפש" אותי בגלל הרכוש הנטוש בפולין. כמובן פחד שוא. יש לי גנים הכי רגילים שאפשר...אבל אולי אני לא מודעת לאיזה "גן" בעייתי ל"גנטיקאי" מסויים...שיש לו "אלרגיה" דווקא לטיפוס כמוני...לא מצליחה להזכר בשום דבר מיוחד שיש בי. נכון אמא שלי זכתה פעם בנעוריה במקום ראשון בפסטיבל מחולות בקיבוץ "דליה". (ריקודי עם). אולי במסגרת איזה מיזם נגד ,בנות של רקדניות" עליתי בגורל
לצפיה ב-'אני מפרטת למטרה חינוכית = כך תעשה אם חשת בפגיעה מחיסון....'
אני מפרטת למטרה חינוכית = כך תעשה אם חשת בפגיעה מחיסון....
10/12/2018 | 13:43
2
13
"כלומר - מישהו כיוון לגן כלשהו שאתה נושא.    למה שמישהו יכוון לזוכות בפסטיבל ריקודים?   נניח כי לרקוד זה "לא מוסרי" בעיני הגנטיקאי. ואז... לחסל את כל הבנות של הרקדניות שקיבלו פרס ראשון יסייע לאומה בגיבוש סדר יום שלך לימוד תורה.   אולי זה גיבוב של שטויות הרי אנחנו לא נמצאים בוועדות הפגיעה הללו
לצפיה ב-'נדבקתי במקווה מוירוס הפפילומה...((מהחיסון כנראה)).'
נדבקתי במקווה מוירוס הפפילומה...((מהחיסון כנראה)).
10/12/2018 | 13:46
1
18
עשיתי שתי עברות.   גם נדבקתי ממה שאמור להגן....וגם זה קרה לי במקווה...     אנחנו כנראה עדיין באנרגיה של חנוכה...כי מה פתאום אני מרחיבה ומרחיבה....וכותבת וכותבת. שלא כדרכי בקיצורים.     רגע....עליתי על משהו....אולי באמת יש לי "גן" של "בקיצור ולענין"...וזה מה שמתנכלים אליו
לצפיה ב-'יגעת ומצאת...הנה מצאתי את הגן ה"מפריע" שלי...'
יגעת ומצאת...הנה מצאתי את הגן ה"מפריע" שלי...
10/12/2018 | 13:48
12
אני כותבת בקיצור.    אולי היתה החלטה לחסל את כל מי שכותב בקיצור
לצפיה ב-'אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי'
אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי
22/11/2018 | 17:21
3

ביום ב', 26.11, בשעה 9:30-12:30, נארח בפורום ביטוח לאומי את מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף הסיעוד של ביטוח לאומי.  

על האירוח

בעקבות הרפורמה בחוק סיעוד ושינויים בתנאי הזכאות הכוללים העסקת בן משפחה בסיעוד, נדון בשאלות –

מה השתנה עתה לאור הרפורמה בסיעוד
האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף
מה אפשרויות הערעור העומדות בפני, לפני פניה לבית הדין לעבודה

על המתארח

ביטוח לאומי עם הפנים לציבור גם בפורום – מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף סיעוד של המשרד הראשי במוסד לביטוח לאומי. תודה לדוברות ביטוח הלאומי על תיאום האירוח.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'המדינה מתערבת בחיסונים. מה דעתכם?'
המדינה מתערבת בחיסונים. מה דעתכם?
19/11/2018 | 10:27
3
69
הצעת החוק החדשה מציעה שילדים שלא יחוסנו לא יוכלו להיכנס למוסדות החינוך..הורים שלא מחסנים ייקנסו בדמי ביטוח!
מה דעתכם? האם יש גבול להתערבות המדינה או שזה צעד חשוב וחיוני
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5338508,0...

לצפיה ב-'הזוי'
הזוי
24/11/2018 | 17:37
2
68
האם יש למדינה זכות להורות לאדם לקבל טיפול רפואי (אפילו, נניח, מציל חיים) בניגוד לרצונו?

האם יש למדינה זכות להורות לאדם מה מותר לו לעשות ומה אסור לו לעשות בד' אמותיו?

האם תקנות בריאות הציבור, במקרה הזה, גוברות עד כדי כך על זכות הפרט, שאין לו כל אומר בנושא העדפותיו ודרך חייו?
(דומה הדבר לכך שהמדינה תכריח את כל הילדים לעבור ברית מילה - גם אם הוריהם לא ירצו בכך. למה? כי כך החליט מי שהחליט).
לצפיה ב-'אני חושבת שהסוגיה מורכבת יותר מאחר וצריך לעשות הפרדה בין-'
אני חושבת שהסוגיה מורכבת יותר מאחר וצריך לעשות הפרדה בין-
06/12/2018 | 11:35
1
27
אקט בחירה שבו אדם מחליט החלטה שקשורה רק אליו ואחראי לעצמו, גם אם ההחלטה היא לפגוע בעצמו  (ברית מילה, סירוב לטיפול רפואי) לבין אקט שבו אדם מסכן את החברה מסביבו- להלן החיסונים.
ולכן דעתי חצויה, מצד אחד אני מאוד בעד חופש תנועה ולא הייתי רוצה פיקוח של הממשלה על החלטותיי. מצד שני, כמו שצריך רישיון נהיגה כדי לנהוג, יש גם משהו הגיוני באכיפת חיסונים מאחר ומי שלא מתחסן מסכן אוכלוסיות בחברה. מה דעתך?
לצפיה ב-'הייתי מסכים איתך, אם ההחלטה הזאת לא הייתה פוגעת בגוף המתחסן'
הייתי מסכים איתך, אם ההחלטה הזאת לא הייתה פוגעת בגוף המתחסן
06/12/2018 | 12:01
23
לעתים גם בסובבים אותו בעלי מערכת חיסונית ירודה שיכולים להידבק מהחיסון המוחלש.
לצפיה ב-'חיסון נגד חצבת לתינוק לפני גיל שנה'
חיסון נגד חצבת לתינוק לפני גיל שנה
03/11/2018 | 20:00
1
95

שלום רב
חיסון ראשון נגד חצבת ניתן בגיל 12 חודשים.
תינוק, כיום בן ארבעה חודשים אמור לנסוע לחו"ל בעוד כ 4-5 חודשים (בגיל 8-9 חודשים).
האם ניתן להקדים את מתן החיסון הראשון ?
אם כן, מתי מומלץ לחסן ? (כמה זמן לפני הנסיעה. ?)
האם הקדמת החיסון לפני גיל שנה כרוכה בסיכון כלשהו ?
בתודה על המענה.

לצפיה ב-'כן לשאלתך האחרונה'
כן לשאלתך האחרונה
05/11/2018 | 20:12
76
הגוף קטן ולא מסוגל לקלוט את החיסון ולכן גם לא יהיה יעיל וכמו כן, תופעות הלוואי יהיו עצומות יותר.
לצפיה ב-'שאלה לגבי חיסון צהבת A'
שאלה לגבי חיסון צהבת A
03/09/2018 | 13:25
1
108
היי חברה אני טסה לאפריקה לחודש טיול תרמילאי.
לפני כשנה קיבלתי מנה 1 של חיסון צהבת A
והיום שביקרתי במרפאת המטיילים המליצו לי לעשות חיסון צהבת A מנה שניה . ואמרו לי שלא אצטרך לעשות שוב חיסון זה לעולם.
רציתי לדעת למה צריך לקחת מנה 2 והאם מומלץ?
מה הסיכונים והאם זה בסדר.
מציינת שאני טסה לאזור אתיופיה וטנזניה אם זה משנה את התמונה.
תודה 
לצפיה ב-'ממליץ לך לחסן '
ממליץ לך לחסן
13/10/2018 | 22:24
91
לקחת את המנה הראשונה, כך שלא יקרה כלום שתיקחי את המנה השנייה וזה לא תקף לכל החיים, אלא רק ל-10 שנים.
לצפיה ב-'אני לא הופתעתי ואתם?'
אני לא הופתעתי ואתם?
09/07/2018 | 17:33
1
205
לאחר מה שקרה היום (אולי אתמול) בארה"ב שהיא מטילה סנקציות כלכליות על מדינות שמצהירות את חשיבות ההנקה במקום לתת את מזון התינוקות באבקה.

זה מראה לנו שטובת בריאות התינוקות, היא לא מראש מעיינם, אלא טובת הכיס של תעשיית המזון לתינוקות.

כנ"ל זה גם בתרופות ובחיסונים, לכן ככל שיטילו יותר סנקציות, כך האנטי לחיסונים יגבר!

לצפיה ב-'לא ידעתי. תודה. זה הולך טוב עם התמיכה בירושלים בירת ישראל...'
לא ידעתי. תודה. זה הולך טוב עם התמיכה בירושלים בירת ישראל...
10/12/2018 | 13:52
16
הרי אצל זרמים מסויימים ביהדות האשה עובדת והגבר שומר על הילדים...כלומר...השפעה של הזרמים הדתיים הללו שבהם הגבר מגדל את הילדים והאשה מחוץ לבית...אצל החילונים זה לא כל כך מקובל...יש כאן התנגשות ציוויליזציות....בין הגבר שמגדל ילדים אצל החרדים לבין האשה אצל החילונים
לצפיה ב-'רפי קרסו נגד חיסונים ? עוד סירטון שצונזר'
רפי קרסו נגד חיסונים ? עוד סירטון שצונזר
30/06/2018 | 21:19
201
https://www.youtube.com/watch?v=2PZ7Q-rctgM

רפי קרסו, מכיר בסיכון שבחיסונים.
שימו לב, מה רפי קרסו באמת חושב על חיסונים, ואיך התקשורת העלימה את זה. מדובר בסדרה משנת 2008 שנקראת "מה הורג אותנו" והפרק הראשון שעסק בחיסונים הוסר ומעולם לא שודר. במקומו התחילו מהפרק השני.
אז לאן נעלם הפרק על חיסונים מהסדרה "מה הורג אותנו" של אורנה בן-דור ופרופ´ רפי קרסו?

ערוץ 10 שידר בשנת 2008 בערוץ 10 את הסדרה "מה הורג אותנו", ומאז ועד לאחרונה היה ניתן לצפות בכל הפרקים שלה ב- VOD של ערוץ 10/נענע10.
הפרק הראשון היה אמור לעסק בחיסונים ובין השאר, גם בקשר שלהם לאוטיזם. בפרק רואיינו ד"ר חיים רוזנטל ומשפחות שילדיהם הפכו לאוטיסטים, כולל הורים לילדים שהצליחו להבריא מאוטיזם שנגרם לאחר חיסון המשולש, באמצעות טיפול הומאופאטי ותוספי תזונה. כן, שמעתם נכון - להבריא מאוטיזם!
למרות הפרומואים והפרסומות שישודר הפרק הראשון על החיסונים, הם שידרו בפועל את הפרק השני, ואח"כ את השלישי וכ'ו. אז לאן נעלם הפרק הראשון?
בערוץ 10 לא הסתפקו בהעלמת הפרק על החיסונים. הם גם הורידו את הפרק מאתר האינטרנט שלהם, ועכשיו כבר לא ניתן לצפות בו באינטרנט. הפרק זכה ל- 232 לייקים, אבל כרגע הוא לא מופיע בשום מקום. נמחק.
אז הנה הוא כאן- אל תחסנו!

לצפיה ב-'הסירטון המצונזר שלא רוצים שתראו'
הסירטון המצונזר שלא רוצים שתראו
30/06/2018 | 21:18
111
https://www.youtube.com/watch?v=zQGmyd3UrW8&featur...

בעקבות לחץ כבד: רשת הסירה את הסרטון הזה, רשת הסירה הבוקר מאתר האינטרנט ומעמוד הפייסבוק שלה את הסרטון שעלה אתמול שבו מככבת אם ל-4 ילדים המתנגדת לחיסונים ומסבירה מדוע מסוכן ולא רצוי לחסן את הילדים. זאת, בעקבות סערה גדולה שעורר הסרטון, וכן לחץ של אנשי בריאות הציבור, גולשים, בכירים וטאלנטים בתוך רשת נגד הסרטון. אז אם כל כך מפחדים שתיראו את הסירטון הזה כנראה שיש בו משהו מאד מאד נכון. ובגלל שאני לא סובל סתימת פיות והשתקת רעיונות גם אם הם לא מוצאים חן בעיני הקונצנזוס ... הנה לכם הסרטון שתוכלו להתרשם. לא תהיה סתימת פיות בנושא הזה.
לצפיה ב-'משרד הבריאות לתושבי איתמר: "התחסנו נגד חצבת או תיאסרו" '
משרד הבריאות לתושבי איתמר: "התחסנו נגד חצבת או תיאסרו"
29/05/2018 | 15:31
154
"על פי החוק בכל עיר או כפר שמחלה מדבקת עלולה להפוך למגיפה, לגורמים המוסמכים במשרד הבריאות יש סמכות לדרוש לחסן את התושבים בעל כורחם על מנת להגן על האזרחים ולמנוע הדבקות. אדם שיתנגד לבצע את החיסון מסתכן בתשלום קנס בגובה של יותר מ־14 אלף שקלים או כחודש מאסר".
לצפיה ב-'פיצול מחומש'
פיצול מחומש
15/05/2018 | 15:45
107
מישהו יכול ליעץ לי איך להשיג פוליו בנפרד, המופילוס בנפרד, והשלישיה?
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט '
מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט
11/03/2018 | 15:13
28

בפורום חדש תקבלו הצעות לרכישות שוות, לינקים למוצרים ומבצעים חמים, אפשר להתייעץ על קניה, החזרה ותשלום אונליין ולקיים דיונים על קניות שעשיתם
היכנסו עכשיו לפורום קניות באינטרנט
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2586

לצפיה ב-'MMR ושינויים במצברוח'
MMR ושינויים במצברוח
06/03/2018 | 11:38
1
159
שלום, האם מישהו שמע על קשר בין חיסון MMR בכיתה א (בלי החיסון לאבעבועות) לתופעות של שינויי מצברוח?
לצפיה ב-'התופעה הזאת יותר נפוצה בגיל רך יותר כאשר נותנים את החיסון'
התופעה הזאת יותר נפוצה בגיל רך יותר כאשר נותנים את החיסון
20/03/2018 | 23:50
103
בגיל שנה, זה יכול אף להגיע למצב של אוטיזם.
לצפיה ב-'מחקר בנושא חיסונים'
מחקר בנושא חיסונים
24/01/2018 | 10:31
181

שלום לכולם,
שמי עדן ובמסגרת קבלת התואר הראשון שלי בחוג לסוציולוגיה אני עורכת מחקר בנושא עמדות למתן או אי מתן חיסונים לילדים ולתינוקות.
המחקר בודק בקרב אימהות לילדים את עמדתן לגבי החיסונים.
אשמח אם תוכלו להקדיש מספר דקות על מנת לענות לי השאלון המצורף כקישור.
שיתוף פעולה נרחב יעזור לי להעמיק את המחקר ולהגיע לאוכלוסיות רבות ומגוונות ובכך לכתוב עבודה טובה ומקיפה יותר.
תודה מראש, עדן.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdH6p8f_UIzcecOdZP3DhVqDVl4xciOg_ax5gslV54MJdGQ7A/viewform
לצפיה ב-'הרופאים ממשיכים במוגבלותם ובגלל שלא יודעים עד כמה גראס מזיק'
הרופאים ממשיכים במוגבלותם ובגלל שלא יודעים עד כמה גראס מזיק
01/01/2018 | 17:39
128

מזכיר קצת את התופעות לוואי של החיסונים, שעד שאין להם הוכחה חותכת, הם יטענו שזה לא קרה בגלל החיסון.
לצפיה ב-'תינוק שחוסן נפטר מדלקת קרום המוח'
תינוק שחוסן נפטר מדלקת קרום המוח
04/10/2017 | 00:52
1
249
העובדה שהתינוק חוסן נגד המחלה הוצנעה בתוך הכתבה באחד המשפטים, למרות שמדובר בעניין חדשותי.
בידיעות אחרונות התעלמו לגמרי מהמקרה, אבל לפני 10 ימים כשנפטרה תינוקת שלא חוסנה, התנפלה התקשורת על המקרה האשימה את ההורים והכותרת צעקה : "בת 5 חודשים שלא הייתה מחוסנת מתה מדלקת קרום המוח"
זו הצביעות של התקשורת ושל הממסד בכל הנוגע לחיסונים. אל תסמכו לא על התקשורת ולא על משרד הבריאות. החיסונים לא רק שמסוכנים, אלא אפילו לא מגינים מהמחלות נגדם אמורים לחסן.  אי אפשר להתווכח עם העובדות.
לצפיה ב-'גם בשפעת -'
גם בשפעת -
24/10/2017 | 19:33
151
BOMBSHELL: Flu shots scientifically proven to weaken immune r... in subsequent years… researchers stunned
לצפיה ב-'חיסוני גיל שנה'
חיסוני גיל שנה
23/08/2017 | 13:52
154
האם נתתם לתינוק חיסוני גיל שנה מלאים mmrv ענו כאן

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ