לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טלנובלות
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

משחקי השתיקה שרשור ראשון
05/01/2016 | 20:34
7
89
האם הסדרה תסחף אחריה קהל רחב?

האם שרשוריה יהיו פעילים?

והשאלה החשובה מכולן..

האם האורטאקים ישברו שתיקה ויתאחדו?
באמת מעניין אם יחזרו הדיונים על הטורקיות
05/01/2016 | 20:49
62
כי מכל הגולשים הפעילים אני הצופה היחיד שחיכה בסבלנות לערוצי ויוה ולתרגום לעברית וכשהפרקים הגיעו כל הגולשים הפעילים בפורום כבר צפו בהם. 

חשבתי שכמו בהסוף תהיה תעלומה גדולה, מה פתאום זקי בדרך לבקש יד של בחורה פתאום משום מקום מנסה לרצוח מישהו שהוא משמש לו כנהג, אבל הובהר שזה קשור לנקמה על מה שהם עברו במאסר. 

היה יפה מצד אדג'בט לדרוש מאהו לברוח שלא יערבו אותה בתאונה שבאופן מפתיע לא נגרמה מנהיגה של ילדים ללא רישיון אלא מכך שהם יצאו מהמהשאית והמשאית התגלגל לו בעצמו. 
מוקדם לגבש דעה
05/01/2016 | 21:48
2
57
אבל שיעשעה אותי הסצינה שהם גונבים מכונית, אוכלים להם בסבבה והמכונית בינתיים מתדרדרת לה בכביש
אכן קטע הילדים היה משעשע עד לאדם שנדרס
05/01/2016 | 22:39
1
57
שמח שכשיש בצורת בויוה אתה בינתיים מתעניין בסדרות של ויוה פלוס וכך יש לך מה לראות לפחות בפרקים הראשונים.
אף פעם לא פסלתי אותם בכלל
05/01/2016 | 23:11
51
אבל קרדאיי לדוגמה ארוכה מדי. 315 פרקים...... (טוב, בעבר היה לי יותר סבלנות. עם לנצח נשים קטנות שארכה 379 פרקים ולא היה נורא אם לא ראיתי פה ושם פרקים.) 
בתקווה גדולה שהאורטקים יתאחדו בשנית
07/01/2016 | 15:19
1
50
בינתיים אין לי מה להגיב על הפרקים, הקלטתי את פרקי השבוע ואצפה בסופש

מקווה שאהנה, לפחות חצי מההנאה מקאראדאיי

וכל הכבוד ליבגני שחיכה בסבלנות לויוה ולתרגום, בלי לדעת ספוילרים!!!
לא להגזים אמנם לא צפיתי באינטרנט
08/01/2016 | 20:30
37
אבל קראתי מה כתבו כאן על פרקי הסדרה אם כי לא ממש הבנתי בלי להכיר את הדמויות החדשות. וגם קראתי את התקצירים באתר ויוה.
התעללו בילדים במוסד
10/01/2016 | 16:47
29
לעבריינים צעירים, ושם אין מבוגרים ומנהלים שיכולים היו למנוע את זה? כך חבורה
של סדיסטים שולטת בכולם ועושה ככל העולה על רוחם הרצחנית?
כנראה שעוד רב הנסתר על הגלוי, כי לא בדיוק אמרו אם ההתעללות היתה גופנית או גם מינית, וכיצד בכל זאת הילדים השתחררו מהמקום.
האם לא היו אף הורים בתמונה? אף אחד מהילדים לא יכול היה להתלונן?

קרדאיי הפרק האחרון
06/01/2016 | 17:40
2
13
מאהיר מביים את מותו
06/01/2016 | 17:40
1
25
מאהיר מצליח להתקרב לבנו והמשפחה סוף סוף מאושרת ומלאה ומאהיר מתחיל לנקות ופרידה לא רוצה שירכלו שבעלה רק השתחרר והיא כבר מעבידה אותו ומאהיר אומר שלא אכפת לו להיות הסמרטוט של אישתו, ופרידה שואלת איפה המאפיונר שבו והוא אומר שהיא שינתה אותו והם מאושרים מאוד. נאזים רוצה להראות את הכדור שקיבל מאביו לילדים ומאהיר מלווה אותו ונאזים אומר שרוצה ואחר כך ייקח אותו לסנדלריה של נאזיף. הם יוצאים ונאזים אומר שרוצה להיות גם בוס וגם משורר וגם עוד משהו ואז בסוף אומר שאוהד את פנרבחצ'ה ומאהיר מספר לו על מלך ללא כתר. כשהם בחוץ ופרידה מבקשת להישאר עוד כמה רגעים ביחד ומאהיר מבין שהיא חוששת ומאהיר אומר שהכול ייגמר ולא יהיה להם דאגות. נאזים מראה את הכדור לשאר הילדים ומספר שקיבל מאביו ושאביו כבר השתחרר והם מתחילים לשחק. מאהיר אומר לפרידה שרוצה להעניק לבנו חיים נקיים ופרידה אומרת שיש אנשים שיש להם מזל ויש אנשים כמוהם שנלחמו בשבילו ולא מגיע להם שיהיה עוד סבל ופרידה שואלת אם החיים ירשו להם חיים מאושרים ומאהיר אומר שהם מעולם לא ביקשו רשות.

אוסמאן מחכה לסונגול שעוברת מבחן והיא יוצאת שמחה ובטוחה שהיא הצליחה. פרידה מביאה לחם אדום ועוד מאכלים לילדים שמשחקים עם בנה. נאזיף מלמד את השולייה שלו שמה שחשוב זה לא לדפוק חזק בפטיש אלא לדפוק במקום הנכון, אחרת יהרוס את העור ולא יקלע למקום הנכון והשולייה מתייאש ונאזיף מבקש ממנו להמשיך לנסות ולא להפסיד לפני שניסה. מאהיר מגיע לסנדלריה ונאזיף שולח את השולייה להביא קפה. מאהיר שם לב שנאזיף מודאג והוא מספר לו על בריחתו של נאג'דט שנשבע לנקום ומאהיר אומר שהוא מעודכן ונאזיף שמח שמאהיר מקבל את זה ברוגע אך נאזיף חושש.

נאזיף מספר למאהיר שבכל יום נפתח מפעל וכבר לא מעריכים עבודת יד ומאהיר מבחין באיש של נאג'דט והולך אליו ודורש לדעת מה הוא רוצה והוא שואל את מאהיר אם זאת השכונה שלו ומאהיר אומר שכן אזור של משפחתו זה התחום שלו ומטיח בו שהוא יודע בשביל מי הוא עובד ודורש שיגיד איפה נאג'דט והאיש שותק ומאהיר מתחיל להכות אותו עד שהוא מספר שנאג'דט במועדון, האנשים רוצים לפרוץ ולעזור למאהיר, אך מאהיר אומר שזה עניין שלו ודורש מהאיש להוביל אותו לנאג'דט. נאג'דט לא מבין על מה המהומה ורואה את מאהיר וממהר לחדרו ומפוצץ את הדינאמיט ויוצא וצועק בשמחה שהוא גמר את קרדאיי וחיסל אותו.

אחרי 15 יום הילד מחלק העיתונים מספר על הסוף של מאבק של קרדאיי ש-15 יום למותו של קרדאיי והרוצח שלו נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. נאזיף נזכר ברגעים שחווה עם משפחתו וברצונו של ספייה לעבור למקום אחר בו ייקבלו אותם. הוא ופרידה וכל המשפחה כולל אורהאן וזהרה שכנראה לא נסעו לגרמניה יוצאים ונאזים שואל אם הם נוסעים לטרזבון ופרידה מסבירה שלא שקודם הם הולכים לבית העלמין ונאזים שואל איפה זה ופרידה אומרת שזה הבית של כולנו.

ארדאל מזמין את פרידה ונאזים לנסוע איתם ופרידה מעדיפה לנסוע במכונית שלה. המשפחה מבקרת בבית הקברות ונאזיף מבקר בקבר של ספייה ומתנצל על מה שייעשה, אבל איסטנבול מעולם לא הייתה מולדתם וכל מקום בו יחיו יהיה מולדתם והוא חוזר למולדת שהוא סיפר לה עליה. הוא אומר שהוא זקן ולא יודע כמה זמן הוא יחיה אך יודע שהיא תמיד תהיה איתו. סונה מחכה עם יאסין ליד הדלת ומצטערת שהם נפרדים ויאסין מסביר לה שהם יבואו לבקר לפני ואחרי הלידה שלה. וסונה מסבירה שכואב לה להיפרד מפרידה שהיא חברתה הקרובה ביותר ויאסין מזכיר שגם מאהיר חברו בנפש וגם לו זה קשה. המשפחה מתכוננת לעזיבה ונאזיף מאחל לסונגול הצלחה בסטאג' שאולי עם קצת מזל תקבל עבודה בטרזבון. המשפחה אורזת וגם בולנט ואישתו באים לעזור ונאזיף מדבר על כך שמועד הלידה קרוב.

פרידה שואלת את סונה ויאסין על שנשארו ליד הדלת וסונה מדברת על הכאב להיפרד ממנה שהיא חבתרה הקרובה ביותר. נאזיף מודה לאלה שעזרו לארוז ואז באים אנשים לשאול על העזיבה ונאזיף מסביר שאף מקום לא יהיה מולדתם ללא מאהיר ובטח לא המקום הזה ונפרד מכולם. גם אייטן נפרדת מהמשפחה בעצב. המשפחה נוסעת בשיירה של מכוניות כשהם מגיעים לנופים היפים של טרזבון וכל המשפחה מגיעה פרידה ונאזים, נאזיף, אורהאן וזהרה, אילקנור וארדאל וסונגול ואוסמאן ואז הם רואים שם את מאהיר שחיכה להם שם.

מסתבר ששנה מאהיר לא הצליח להיפגש עם נאג'דט והסוהר אמר שנאג'דט אמר שמעדיף למות מלהיפגש איתו ומאהיר ביקש להיפגש איתו בהפסקת חצר והסוהר אמר שזה יקרה כשדגים ייתפסו על עצים, אך מאהיר אמר שיש לו זמן. מאהיר ארב לנאג'דט ואמר לו שכולם שילמו את המחיר חוץ ממנו והוא התחיל את כל העסק הזה והוא יגמור אותו, שהוא פעל למען תהילה שלו ונאג'דט טוען שהוא נענש ומאהיר טוען שזה רק על הנייר. מאהיר דרש מנאג'דט שיהרוג את קרדאיי ושידבר על נקמה וכוונתו לחסל אותו ולנקום ויברח בלילה לפני שחרורו של מאהיר, בלילה קל לברוח. שהסוהר יפגיש אותם לעיתים קרובות והוא ילמד בעל פה את התכנית. ואז מאהיר אמר לו שאחרי זה שלא יחשוב הוא יחזור לשם לרצות את עונשו שיהיה ברור לו ונאג'דט שאל מה אם לא ברור ומאהיר דפק אותו בקיר ואמר שיכה אותו ויבוא לרדוף אותו אם לא יחזור. ואז דרש ממנו שייקח את הסוד לקבר ואם מישהו ישמע את האמת ממנו יימצא אותו ויפריד את הראש שלו מהכתפיים. באותו אירוע נאג'דט אמר למאהיר שיש לו 20 שניות לצאת מהדלת האחורית וחגג את החיסול של קרדאיי.

המשפחה חוגגת את האיחוד וכולם שמחים. נאזיף שומר למאהיר שיצאו משם רק שניהם וכעת הם התרבו ומי ייתן ולא יתמעטו ויהיו מאושרים. נאזיף מלמד את נכדו על החיים ונאזים שואל איפה המקום שבו העצים והים נפגשים ונאזיף מספר שזה קרוב והוא ייקח אותו לשם, את חברו בנפש לא זכה לקחת ונאזים שואל מה זה חבר בנפש ונאזים מסביר לו שמדובר במישהו שהוא קרוב בלי קשרי דם מן אח לדרך ומספר שחברו היה דליאן ריזה והם היו אמורים להזדקן ביחד שם ולשמוע שירי משורר טורקי ידוע והוא לא זכה לזה אך יש לו אותו. הוא אומר לנכדו שיגשים את חלומות הוריו, שאהבה תהיה החוקה שלה, המצפון יהיה המצפן שלו וצדק יהיה האמת היחידה שלו ומבלה עם נכדו.

נאג'דט זוכה למעמד בעולם התחתון והאנשים מציעים לו נאמנות אחרי שהוא חיסל את קרדאיי אמרו שלעולם לא יחוסל. נאג'דט מודה להם ואומר שלמי שיש כוח גדול יש בעיות גדולות וסלים יעדכן אותם במה שהוא צריך. נאג'דט אומר לסלים שהוא אמר שצריך צבא כדי לחטוף את הילדה אז יש לו צבא כדי לחטוף את ביתו והוא לא רוצה יותר תירוצים. נאג'דט וסלים יוצאים ורואים שהם מוקפים והמשטרה בעקבותיהם, יאסין בא לעצור את נאג'דט ומטיח בו שלא בא להסתכל בעיניו ואומר שכאילו שהם לא ידעו שלא יקיים את הבטחתו, ולועג לו שהוא יצא מהכלא כדי להביס את מאהיר ולכבוש את העולם התחתון והוא השיג את זה, אבל איזה סוף עצוב הוא יוכל להנות מזה רק בכלא. קמאל מאיים באקדח ודורש מהם להניח את הנשק ונאג'דט וסלים נעצרים. איסמט מעדכן את סונה שמאהיר התאחד עם משפחתו ומסתבר שהיא, יאסין ואיסמט יודעים שמאהיר חי, לא ברור לגבי אייטן ויאסין בא לספר להם את החדשות הטובות שהם תפסו את נאג'דט וסונה שמחה שהוא יסבול ויאסין אומר שזה בטוח ממילא הוא קיבל מאסר עולם.

פרידה ומאהיר מבלים באושר ומדברים על הדברים שהיו צריכים להתגבר עליהם. הם מדברים על המחיר היקר ששילמו ומאהיר אומר שהיא ובנם שילמו מחיר יקר מאוד ומבטיח לה שקרדאיי לא קיים יותר והוא פשוט מאהיר איש משפחה ופרידה אומרת שכל כך הרבה זמן חיכתה לגבר הזה. מאהיר אומר שנשאר רק חוב אחד שתביא לו את בהאר שהוא רוצה בת אם כמובן גם היא רוצה ופרידה רוצה והם מאושרים. נאזים מחפש את פרידה ואביו ומאהיר אומר שהם יכולים להירגע שהילדים שלהם יסתובבו ומקסימום תעקוץ אותם דבורה והם יבלו בטבע והם תמיד ידעו לטפל בהם. והיא תבשל להם אחרי שתתפנה מעבודתה כעורכת דין. שבחורפים יהיה נורא קר אבל שאלה יהיו הבעיות שלהם הגשם והשלג אחרי מה שעברו. כל המשפחה יושבת לאכול ונאזיף אומר דברי סיכום על המפעלים רבי הקומות ועל הסבל של האנשים בעוני ובעבודה ועל הנשיקות במהירות של 160 קמ"ש של צעירים ומורה להפליג אל האהבה והמשפחה מאושרת וכך הסדרה מסתיימת ומראים לנו את המשפחה יושבת עם התושבים של טרזבון או הצוות של הסדרה כתמונת פרידה. 
וגם מאהיר מספר לפרידה על אימו הביולוגית
08/01/2016 | 20:28
14
שידעה את השמות והסיפורים של הפרחים וחינכה אותו לא לפגוע בחלשים ולא לתת לפגוע בו ולא לפגוע באף אחד, כך היה כל עוד היו יחד ושואל אם היא יודעת שהוא עבר לשם ופרידה אומרת שכן גם אימה קדאר וגם אימא ספייה גאות בו שקרדאיי נקם את נקמתן למרות הסבל. מאהיר מבטיח שהסיפור הזה נגמר ופרידה שמחה. הוא אומר שמצא אהבה באולמי בית המשפט כשהתייאש ממערכת שמכרה את עצמה והיא מספרת שהוא לימד אותה שדברים לא תמיד כמו שהם נראים ואין שרואה ולא בוחנת היא עין עיוורת. 
הדרך לאהבה - פרקים 5 ו6
07/01/2016 | 22:37
4
40
כל התגובות על הסדרה לפה.
פרק 6
07/01/2016 | 23:03
3
44
מלנה ורוקו נפגשו שוב ועושה רושם שרוקו מתחיל להתרכך
קמילו זבל, מעניין מתי ג'ינה תגלה שהוא בוגד בה
מעניין מאיפה לילי מכירה את אלפונסו
מעניין מה פרננדו מסתיר, אני דיי בטוחה שנלי צודקת בחשדות שלה
מעניין מתי ויטו יגלה את השקרים של פיה

הטלנובלה הזאת כמה שהיא צפויה יש בה כמה הפתעות
08/01/2016 | 14:33
2
65
עברה לי מחשבה שאולי לילי עסקה בזנות בעברה. בכל אופן את כל התשובות על השאלות נגלה בהמשך. מקווה שיהיו עוד הפתעות שיעשה טוב לטלנובלה. לא רק צפויה וקלישאית.

מעניין מי זה הגבר שאיתו דיברה נלי. אני זוכרת אותו ממישהו שומר עליי שיחק את המקביל של נלסון מאהבות אמיתיות.
זה חבר של ארמנדו, קוראים לו בנחמין
08/01/2016 | 14:36
1
34
כבר ראו אותו כשבא לבקר את ארמנדו בבית ובבית החולים
ארמנדו אמר ללילי שהוא בן זוגה של אמנדה
וואי נכון
08/01/2016 | 14:45
32
שכחתי שהראו לנו אותו כבר.
שאלות, חדשות, בקשות
05/01/2016 | 22:44
16
33
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
שאלה:)
05/01/2016 | 20:21
1
62
היי מה קורה?
תגידו טלוויסיה הוציאה סרטון לכבוד החגים והשנה החדשה? כי חיפשתי ולא מצאתי.

תודה מראש:)
כנראה שלא עשו, גם אני לא ראיתי השנה כלום
05/01/2016 | 22:47
19
הטלנובלה התקופתית בה מככב אריק אליאס תתחיל
05/01/2016 | 21:19
3
93
ב25 לינואר(בארה"ב בערוץ יוניביסיון).
אלה, אהובך משחק שם
05/01/2016 | 21:43
1
52
אלחנדרו דה לה מדריד ששיחק בלונה, בהחלטות עם דנה גרסיה ובטלנובלה של סבסטיאן רולי ודנה גרסיה.
אני יודעת
05/01/2016 | 22:11
15
כיף להם
05/01/2016 | 21:52
14
אזמרלדה פימנטל תחליף את אריאדנה דיאז
05/01/2016 | 22:50
4
89
כידוע אריאדנה דיאז בהיריון ולכן נאלצת לפרוש מהצגה המצליחה "דליה השחורה" ואזמרלדה פימנטל עכשיו תהיה במקומה.
אריק הייסר עדיין ממשיך בהצגה?
06/01/2016 | 00:27
3
29
לא ומחליף אותו שחקן שאנחנו לא מכירים
06/01/2016 | 09:00
1
27
נראה שאת ראית את ההצגה עם הקאסט השווה חח
06/01/2016 | 17:58
20
אבל לא נורא, עדיין יש לו הזדמנות לעבוד עם אזמרלדה
07/01/2016 | 07:06
40
הוא, אזמרדלה פימנטל ואנה ברנדה ומשחקים עכשיו ביחד בסרט חדש.
POBRE GALLO - טלנובלה צ'ילאנית חדשה שתתחיל מחר
05/01/2016 | 23:44
66
בכיכובו של אלברו רודולפי ופאולה וולפאטו
יאא התווספו עוד אייקונים
06/01/2016 | 00:10
3
55
(רק שלא יתבלבלו עם הספויילר), (מתאים למצב היום),(מזכיר את ),
הלוואי והיו מתווספים עוד אייקונים אבל נראה שרק האנגרי בירד
06/01/2016 | 18:04
2
32
חדשאיזה חמוד זה
מקווה אבל שיהיו עוד
וואלה הם כבר הרבה זמן שם?
06/01/2016 | 18:07
1
22
פעם ראשונה שאני נתקלת בהם
הרוב הגיע עם השידרוג שהיה
06/01/2016 | 18:25
25
ואילה - הגיעו קצת אחרי.

ועכשיו הגיע גם ה

אבל בא לי עוד אייקונים חדשים של חי וצומח
הדרך לאהבה פרק שני
04/01/2016 | 01:29
7
43
נאלצת לפתוח חדש כי הראשון כבר לא קופץ
מלנה מגזימה לדעתי
04/01/2016 | 01:46
3
72
הייתי אומרת שהיא אובססיבית לרוקו, אמנם היא התחתנה וילדה בן אבל ממשיכה לסבול בגלל רוקו, ו לבכות, בגלל גבר שלא האמין לה ועזב אותה. לא אוהבת את דמותה של קרינה זמפיני.

בטינה בלום, איזו מעצבנת, נראה לי היא בגדה בבעלה עם ארמנדו, למרות שאין מצב שהוא אבא של אנחל אחרת הוא לא יוכל להיות עם ג'ינה אם כי ארגנטינאים אוהבים גילוי עריות..ואנחל אולי איזה חתיך ומקסים הוא, יש לי חולשה לגברים כמוהו, בניגוד לקמילו שהתגלה כזבל שחי חיים כפולים, ועוד מרשה לעצמו לקנא לג'ינה.

אפרופו ג'ינה הסצינות שלה ועם רוקו אירוניות שכן הם אחים גם במציאות,  מעניין לראות מאחורי הקלעים ואם יש פספוסים שלהם יחד
ולמה תמיד בטלנובלות בבתי חולים החדר הוא תמיד רק לאיש אחד?

נ.ב: השיר מהמם התמכרתי אליו מהרגע הזה.
camila - decidiste dejarme
04/01/2016 | 02:13
66
שיר פתיחה
אני לא מאמינה שמלנה מגזימה, עדיין מאוהבת, אהבה ראשונה
07/01/2016 | 12:52
1
27
אין מה לעשות אהבה ראשונה, אהבת נעורים ולכן אני אמינה ששניהם גם מלנה וגם רוקו עדיון מאוהבים אחד בשניה .
בל שניהם פשוט המשיכו בדרכם והקימו משפחות חדשות.
אבל כפי הנראה לשניהם לא היה מזל, בעלה של מלנה פושע וכפי הנראה גם לופה לא ממש תמימה.
ג'ינה לא ממש אוהבת את בעלה הפושע ואני רוצה שיהיה רומן בינה לבין אנחל.
אני ממש לא רוצה שארמנדו יהיה האבא של אנחל.
לדעתי ג'ינה הייתה מאוהבת בבעלה
07/01/2016 | 14:42
25
ולאחרונה הוא איכזב אותה ואז פגשה את אנחל. קמילו לא בדיוק בעל השנה בדומה לפרננדו.
פרק 4 - הנה עוד רשעים התווספו לטלנובלה
06/01/2016 | 23:24
2
54
מסתבר שגואדלופה לא שה תמים והיא חטפה את וונדי. אביו של פיה, אריאגה ופולו גם לא תמימים ובעלה של מלנה שנעלם מצטרף לרשימה גם הוא, עושה הרושם שהולך להיות אוייבים קשים למשפחת קולוצי ומי שהכי מפתיעה זאת גואדלופה שעשתה רושם של הטובה וטלית שכולה תכלת אבל נראה שבקרוב היא תשלוף ציפורניים לאחר שתבין שלרוקו יש אהבה מהעבר שלא הצליח לשכוח למרות שהוא מכחיש זאת וכבר על ההתחלה היא מתחילה לקלוט מי זאת מלנה, השאלה המעניינת היא למה היא חטפה את וונדי? מי היא? ומאיפה היא?

אני חשבתי שסילביה קוטיקה תהיה קצת רעה אבל האמת היא סתם מצחיקה כזאת לא מזיקה למרות שאי אפשר לדעת עדיין כי בכל זאת היא התעסקה עם בעלה של חברתה הטובה.

אנחל חתיך כל כך וגם חמוד בתור אבא מחנך, מסכן עם האימא שנפלה בחלקו ועכשיו הבת הולכת בעקבות הסבתא מסכן הוא ישתגע חחח. איזה חמודי שהוא בא לקחת את רוקו ואישתו ווונדי בטח בגלל ג'ינה הסכים.

גם פרננדו נראה טוב, חבל שהוא מניאק.
אני הכי סקרנית לגבי גוודלופה
07/01/2016 | 20:02
1
28
מעניין מי זה פדרו הזה שעזר לה ולמה היא חטפה את הילדה
עושה הרושם שלקמילו ופרננדו יש תוכנית
לאחותי ולי יש תאוריה שאולי הם רוצים להשתלט על חברת ההובלות
מעניין מתי ג'ינה תגלה שבעלה חי חיים כפולים ושיש לו עוד אישה

וואי התאוריה שלכן נשמעת לי הגיונית
07/01/2016 | 21:12
18
גואדלופה ללא ספק דמות מפתיעה
אימפריה
04/01/2016 | 17:33
7
33
מסכן לוקאס
04/01/2016 | 17:43
2
39
רק מתחיל לעבוד באימפריה וכבר אמא שלו ואח שלו פותחים עליו עיניים במקום לאחל לו בהצלחה שני אינטרסנטים שכבר מתחילים לחשוש "למקומם בכס". מילא פדרו, אבל ממרתה לא ציפיתי. נכון שגם היא אינטרסנטית אבל לוקאס זה הבן שלה. היא אמורה לעודד אותו שהוא סופסוף תופס כיוון בחיים שלו ומתחיל לעבוד למחייתו. לפחות יש ללוקאס את התמיכה של קלרה והקומנדדור שפה דווקא יצא בסדר.

אני לגמרי בעד דניאלי בכל הסיפור הזה עם מרתה ואמנדה אבל היא פשוט טיפשה היא ממש משחקת לידיים שלהן. מתעצבנת ועושה סקנדל רק מלראות את אמנדה יושבת בשולחן עם פדרו, וממשיכה לאיים על פדרו שלא יהיה ביניהם שום מגע עד שהם לא יעברו דירה.

אחרי זה שלא תתלונן על התוצאות של ההתנהלות הלקוייה שלה...
כלפי מריה קלרה עוד חשדתי שמריה מרתה שוביניסטית
04/01/2016 | 18:23
1
25
אבל אמנדה מקבלת ממריה מרתה הרבה יותר חיבה שמריה קלרה או/ו הבת של דניאלי יכולות לחלום. ומסתבר שהיא הייתה מרוצה מהמצב שלוקאס פלבוי שלא מתערב בעסקים וכשהקומנדדור הכניס אותו בכוח היא משתוללת יחד עם בנה. באמת הילדים האחרים לא קיימים מבחינתה רק הבן הבכור ולפעמים לוקאס כשהוא בסכנה אבל הרצון לנשל את מריה קלרה ולוקאס בולט מאוד למרות שגם לוקאס התגרה בה כשאמר שהוא יריב נוסף לבנו המועדף.

דניאלי צודקת במטרות אך לא באמצעים באמצעים היא רק הורסת לעצמה, היא עוזרת לתכנית של מריה מרתה ואמנדה יותר מכל, אפשר לחשוב שהיא לא מכירה את בעלה ולא יודעת שהוא לא יעזוב את הסינר של אימו בגלל שביתת מין אלא להיפך. 
כשלוקאס היה פצוע והיא דאגה לו ממש האמנתי שהיא אוהבת אותו
04/01/2016 | 18:28
30
אהבת אם כנה ואמיתית למרות האופי הבעייתי שלה. עכשיו אני בספק...

בדיוק, הצדק נמצא עם דניאלי אבל היא פועלת בצורה שגויה.
כריסטינה
05/01/2016 | 22:09
3
35
אהבתי איך שהיא באה לאימפריה כדי להחזיר את הכסף שלוותה ממרתה ואיך שהיא הכניסה לפדרו ולוקאס שהקניטו אותה[בעיקר פדרו]חח איזו ענקית היא יצאה הדמות הכי נורמאלית בטלנובלה הזו.

מה קורה לאיזיס? פתאום בא לה לרקוד על שתי חתונות האבא והבן?? קלי קצת מבלבלת לה במח וזהו פתאום היא מתקשרת ומזמינה את לוקאס לארוחה? הייתה לי הרגשה שהיא לא הייתה אדישה כלפיו. נראה לאן זה יתפתח אבל זו אכזבה מהדמות הזו שנראתה בהתחלה די

קורה ממש הגעילה אותי בסצנה שהיא ירקה בכוסות של ההורים של איזיס! לא יכלו לחסוך את זה מאיתנו?? אנשים אוכלים!

אהבתי שהקומנדדור הציע לכריסטינה הסעה אבל אחר כך בשיחה עם מרתה הוא חזר לעצמו...
בפדרו ולוקאס*
05/01/2016 | 22:36
11
רק רציתי לשבח את מריה איזיס על שסופגת את האש מהדרקון זה
05/01/2016 | 22:37
24
אלפרדו ואף משמיצה את אחיה כדי לא להלשין על ז'ואו לוקאס שמחזר אחריה והנה אחרי ההצעה של קלי והפרומו לפרק היום (את הפרק היום עוד לא ראיתי) היא נענית להצעה של קלי ומתחילה עם לוקאס ונותנת לו תקווה אז אולי זה לא נבע מחוסר רצון להלשין ולסכסך אלא היא מרגישה משהו כלפי ז'ואו לוקאס?

אפשר להבין את קלי שהרי הקומנדדור לא יכול להציע למריה איזיס משפחה ועובדה שהוא נחרד כשהיא אמרה שאולי היא בהריון וגם יש משהו בדברי מריה מרתה כשמריה איזיס תהיה בשיח פריחתה זה אלפרדו עלול להיות קשיש המרותק לכיסא, אבל הסכמה של מריה איזיס להיות עם לוקאס ולאור משפחתה תתפרש על ידי הקומנדדור רק בצורה אחת שהיא רצתה רק את כספו והיא כמו משפחתה והוא לעולם לא יקבל אותה ככלה כמה שמריה מרתה לא תפנק אותה שזה לא נקודת זכות מבחינתו אלא להיפך. וזה גם עלול לפגוע בלוקאס שזה אלפרדו ירצה לנשל אותו מהירושה כדי שהיא לא תגיע למשפחת העורבים שמבחינתו מריה איזיס תהיה כמוהם. אבל נראה שלקלי יש יותר השפעה על מריה איזיס מאשר להוריה ולמריה מרתה ביחד. 
כריסטינה באמת הייתה גדולה
06/01/2016 | 20:14
18
לוקאס היה פאיסיבי לגמרי ובעיקר צחק ונראה בסדר. העציב שאחרי שיחה נחמדה וקצרה עם מריה קלרה כריסטינה עדיין בדעה שאף אחד במשפחה לא שווה. 

לפחות היא הסכימה להסעה של זה אלפרדו בסוף ונראה שיש לה סיבה לסרב לבדיקת ד.נ.א היא לא רוצה אבא כמו זה אלפרדו והייתה גדולה כשאמרה בגאווה שהיא לא ממזרה אלא הבת של אליאני ובעלה גם אם היא לא יכולה להיות בטוחה בזה.
mi amor mi amor-פרקים 66-70
02/01/2016 | 18:24
11
32
צפייה מהנה
תגובות על הפרקים-כאן
ושוב שתיהן מאוהבות בחואן
02/01/2016 | 18:47
45
מה יהיה? שוב חזרנו למצב ההתחלתי ששתיהן מאוהבות בו ולא מוכנות לוותר עליו...רק שעכשיו יש גם את המשוגעת בכל הסיפור הזה

ואני עדיין לא סולח להן ששתיהן ויתרו על מרטין ובנחה...דפוקות!

אגוסטינה מספרת לחואן שהיא לא בהיריון, התפתחות מעניינת שזה קרה מהצד שלה...כ"כ לא מבין את מנואל, ואפילו יותר מכך-הוא מעצבן אותי. הרי מצד אחד נראה שהוא מעודד את ולריה להאמין שסיפור האהבה בינה לבין חואן לא נגמר, אבל מצד שני הוא מדרבן את חואן שיסלח לאגוסטינה...רק הוא האשם הבלעדי שחואן הגיע למצב הזה ולא מצליח לצאת ממנו!

מסתבר שאגוסטינה עסקה בזנות...והשגעון שלה ממשיך-היא לוקחת כדורים, וכך חואן מבין סופית שיש לו עסק עם חולת נפש-יופי

סוף הפרק- רעול הפנים מרביץ לולריה איזה מצב מטורף...כ"כ מסכנה

אה וגם: לא אהבתי שולריה נתנה אישור ללאורה להיות עם בנחה 

הסצינה של ויוי עם לואיס הרגה אותי- luz, camara, accion כשהיא הייתה עם הכותונת האדומה 
la leona פוסטר חדש + פרומו
04/01/2016 | 00:03
1
68
עוד פרומו חדש של la leona
04/01/2016 | 22:32
49
פרומו los ricos no piden permiso החל מיום שני הבא 11.1
05/01/2016 | 09:27
4
63
לכל מי שרוצה להצטרף אלינו לצפייה
05/01/2016 | 11:04
3
58
אנחנו מתחילים אותה בסוף החודש, כשנסיים את מי-אמור.
מוזמנים
מחכה שתתחיל כבר la leona
05/01/2016 | 18:00
2
49
עוד שבועיים איזה כייףףףף
כן, נצפה בה במקביל...תהיי נוכחת
05/01/2016 | 19:37
1
21
אשתדל
07/01/2016 | 15:20
5
פוסטר חדש la leona
06/01/2016 | 09:55
51
פרומו חדש los ricos no piden permiso
07/01/2016 | 17:17
33
עוד פרומו חדש של la leona
07/01/2016 | 18:08
29
מילה של כבוד
04/01/2016 | 18:10
3
30
פבלו ממש מאכזב ממש שפן פחדן
04/01/2016 | 18:21
2
52
נראה שאין לו יותר מידי להציע מלבד פנים יפות. בחור חסון ושרירי מנהל העבודה של החווה, שנים נמצא עם משפחת דל חונקו והוא כמעט כמו אח בשביל הבנות. ובכל זאת, הוא מפר את הבטחתו לסופיה שילשין על לאונרדו בחקירת המשטרה באמצע החקירה הוא נזכר באיומים של ליאונרדו שאם יגלה שדיבר עליו כביכול יפגע בורוניקה וישר משנה את גרסתו... ממש דמות סמרטוטית. וזה עוד אחרי שנתן לליאונרדו לכפכף אותו כמעט מבלי להגיב... ורוניקה הייתה זו שהצילה אותו מהיריות של ליאונרדו ולא ההיפך חח מביך. שילמד מארתורו שגם כשהיה תחת פיקודו של ליאונרדו כשהתחזה לפועל, ידע להגן בגופו על סופיה בקיצור, פבלו הזה ממש נמושה 

אהבתי את הדמות הקומית סטייל "אני בטי המכוערת" שנכנסה לסדרה בתור בת הדודה של איסדורה ללא ספק היא מכניסה קצת הומור לקטעים הרציניים יתר על המידה של איסדורה וולורדה. נראה שאיסדורה רוצה לעשות לה מהפך חח 

ליאונרדו הבהמתי אחז בסופיה באלימות בעודה בהריון ואיים עלייה עכשיו המסכנה חשה ברע, מקווה שהוא לא גרם נזק לתינוק

קייטנה פשוט עיוורת איך שהיא נופלת ברשת שלו. חח איך פרננדס העמיד אותה במקום והכניס אותה לכלא שתירגע
לפחות הוא לא הגן על לאונדרו ונתן עדות באמצע ללא בשר
04/01/2016 | 18:36
1
40
אבל זה כבר לא משנה כי ממילא המאהבת של לאונרדו שעוד לא ראינו קודם הולכת לסחוט את התובע שמטפל בתיק. אבל מעניין ממה פבלו מפחד על וורוניקה כשמירנדה כבר יודעת עליהם, כמו על רוסיו עם תאונת הסוס הוא עד כדי כך יודע עם מי שיש לו עסק שהוא חושב שלאונרדו מסוגל לרצוח את וורוניקה?

מעניין אם לאונרדו יגרום להקדמת הלידה?

כל הכבוד לפרננדס שהעמיד את קייטנה שרגילה להיות מלכה במקומה.
גם אם לא הגן, העדות שלו כבר לא שווה כלום
04/01/2016 | 20:33
40
נכון יש גם את עניין המאהבת שצצה לה משום מקום

רוסיו הזו קנאית מלשנית, בגללה מירנדה גילתה את פבלו וורוניקה ועכשיו ורוניקה רוצה לנסוע רק כדי ש"מירנדה לא תזיק לפבלו" נו טוב אפשר להאשים אותה? הרי הוא על עצמו לא מסוגל להגן

התפקדות ינואר 2016 + סיכום טלנובלי שנתי
01/01/2016 | 13:54
42
162
שם:
דבר טוב שקרה החודש:
המשך>>
שם:
דבר טוב שקרה החודש:
דבר רע שקרה החודש:
טלנובלת החודש:
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש:
קניית החודש:
מאכל החודש:
שיר החודש:
תמונה:
====================================
טלנובלת השנה:
טלנובלה שהיית מעדיף שלא הייתה מגיעה השנה:
טלנובלה שרצית שתגיע השנה ולא הגיעה:
טלנובלה(אחת)שאתה הכי מקווה שתגיע בשנה האזרחית החדשה:
שחקני השנה:
שחקנים שפחות הרשימו השנה:
מה אתה מאחל לפורום לשנה האזרחית החדשה?
איזה שינויים היית רוצה שיהיו בתפוז בשנה האזרחית החדשה?
איזה שינויים היית רוצה שיהיו באתר ובערוצי ויוה בשנה האזרחית החדשה?

שנה אזרחית טובה לכולם
שאלות, חדשות, בקשות
01/01/2016 | 18:11
8
17

שבת שלום

Ruta 35 עם דנה גרסיה תתחיל ב12 לינואר
30/12/2015 | 23:29
94
למי שמעוניין חוץ ממני
הגלאנים מארגנטינה משתלטים על טלוויסה
03/01/2016 | 20:15
149
את כוכבי טלוויסה הארגנטינאים סבסטיאן רולי וחואן סולר (שערק לטלמונדו) כולם מכירים כבר שנים, וגם קשה היה לפספס את השתלבות המוצלחת של דייגו אוליברה במקסיקו. עכשיו טלוויסה ממשיכה לגייס שחקנים ארגנטינאים נוספים וכבר ב2016 לא פחות מ5 טלנובלות של טלוויסה ,שישודרו בחצי הראשון של השנה, ישלבו גלאנים ארגנטינאים בתפקידים הראשיים.
הראשון הוא איגנסיו "נאצ'ו" קסאנו, שמשחק בתפקיד הראשי לצידה של קמילה סודי בשלב השני של הטלנובלה המצליחה A que no me dejas. נאצ'ו אמנם נולד בארגנטינה, אבל כדי להתחיל את קריירת המשחק הוא קודם עזב לקולומביה ללמוד משחק ומשם עבר למקסיקו וסיים את ביה"ס למשחק של טלוויסה. ומשם אחרי כמה תפקידים משניים הוא זכה לתפקיד הראשי ומאוד מאתגר, משום שהגיבור הראשי הוא חירש אילם.
לאחר סיומה של A que no me dejas תבוא המחליפה של בערוץ הכוכבים והיא Corazón que miente. בתפקיד הראשי הבוגר ישחק דייגו אוליברה שכבר זכה למספר תפקידים בטלוויסה. דייגו הגיע למקסיקו כבר עם ניסיון וקריירה מארגנטינה, חלקינו אפילו זוכרים אותו מטלנובלות ארגנטינאיות כמו "קוראים לזה אהבה", "עשירים ומפורסמים" וטלנובלות נוספות. 
במקביל, תתחיל במקסיקו טלנובלה נוספת של טלוויסה Un Camino Hacia El Destino וגם בה בתפקיד הראשי ישחק שחקן ארגנטינאי הורסיו פנצ'רי. הורסיו התחיל את דרכו כדוגמן בארגנטינה ובהמשך עבר למקסיקו ללמוד משחק וכמו נאצ'ו קסאנו סיים את ביה"ס למשחק של טלוויסה. הוא שיחק בסה"כ בשני תפקידים יחסית קטנים בטלויסה אבל עכשיו הוא מקבל את ההזדמנות הגדולה בתור שחקן הראשי.
עוד טלנובלה שתתחיל בקרוב במקסיקו היא Sueño de amor של חואן אוסוריו וגם שם אי אפשר שלא להביא קצת מהיופי הארגנטינאי. לתפקיד הראשי הצעיר הביאו את סנטיאגו רמונדו שדווקא מוכר לחלקינו מכמה טלנובלות וסדרות נוער ארגנטינאיות. ואם זה לא מספיק, אז את הרשע של טלנובלה ישחק חוליאן חיל, שאמנם גדל בפוארטו ריקו, אך בנולד בארגנטינה והוא ארגנטינאי.
ולקינוח, איך לא, סבסטיאן רולי שכבר מזמן הפך לאחד ה-כוכבים של טלוויסה חוזר השנה למסכים בחצי הראשון של 2016 לצידה של בת הזוג שלו אנג'ליק בוייר בטלנובלה Frente Al Mismo Rostro.
תמונות של שחקני טלנובלות חוגגים את השנה החדשה
03/01/2016 | 21:29
1
120
תודה על התמונות
05/01/2016 | 22:11
7
האם הנובלה COSITA LINDA שודרה בעבר בויוה ו....
05/01/2016 | 09:58
3
46
האם יש סיכוי לראותה אצלנו?
ראיתי טריילר ומספר קטעים ממנה ביוטיוב והיא נראית מדהים
תודה!!

היא לא שודרה בויוה
05/01/2016 | 12:34
2
37
והסיכוייים שלה להגיע די קלושים. זה לא הפקה שויוה בדרך כלל מביאים וזה כבר די ישן , לרוב ויוה מביאים דברים "טריים"יותר, מהשנה האחרונה.
חבל!! היא נראית טלנובלה מצויינת,פספוס בעיניי....
05/01/2016 | 15:33
1
27
כנראה שאצטרך לראות אותה דרך יוטיוב...
לדעתי ויוה מפספסים הרבה טלנובלות מצויינות 
לפחות יש אחת מצויינת כרגע עבורי מילה של כבוד..
קראתי את העלילה
05/01/2016 | 17:31
26
היא קלאסית ונדושה,  בחורה ענייה וצנועה מתאהבת בגבר עשיר יפה תואר, מבלים רגעים משותפים אבל אז מתגלה שלראשי יש מחוייבות לבחורה ממעמדו והיא מפונקת ורעה שעושה להם בעיות.
אנה לורנה סנצ'ז מככבת בזה ופדרו מורנו בתור רע. כריסטיאן מאייר כראשי.
הדרך לאהבה - פרק בכורה
31/12/2015 | 23:41
5
116
מישהו מתכוון לראות? היום שודר פרק ראשון, ועוד כחצי שעה ישודר הש.ח, לא ראיתי עדיין כי לא הייתי בבית. בקרוב ספיישל פתיחה.
הדרך למי מעצבן יותר ממי התחילה
01/01/2016 | 21:45
1
82
טוב, בתפקיד הראשי של המעצבן הלאומי של הסדרה הזו זוכה בלי ספק רודולפו בבן. מה זה המשחק הגרוע והמייגע הזה?!

במקום השני- בטיאנה בלום. אותה הגברת בשינוי אדרת. תמיד אותו תפקיד קבוע של האמא המטורללת עם הלב טוב ותזמון קומי מושלם (ובדיחות על הציצי הגדול שלה, בל נשכח.) 

במקום השלישי- אסטבנז. סבסטיאן אסטבנז. היה מעולה בתור בטו סנטנה ב:"אהבה אסורה" אבל הוא בעיקרון מעצבן עם פרצוף קוף ומשחק גרוע. 

מקום רביעי- סילביה קוטיקה. ולא אוסיף  יותר. 

מקום חמישי- המאמי הלאומי שחייב למות/לעזוב לפני הסוף. נראה מה יהיה גורלו עם אספרנסה...... ולמי שלא הבין- מריאנו מרטינז, כמובן. 

לגבי כל השאר- התגעגעתי לקרינה זמפיני. חבל שהשיער הבלונדיני שלה די מעצבן. חואן דארטס כרגיל מעולה ולא אשכח שראיתי אותו לראשונה בתור הקורבן של קרלה לוסרו בלנצח נשים קטנות. מריה אאוחניה סוארז חמודה נורא. 

ושום מילה על המשחק הגרוע של רודולפו בבן. בעצם, כבר אמרתי. אז הנה.
סבסטיאן אסטבנז משתפר
01/01/2016 | 22:00
66
מי שאני לא סובלת זה המאמי הלאומי, הדמות שלו גם נוראית, לא מבינה מה ויוה התאהבו בו פתאום,  רק בגללו הביאו את הטלנובלה לדעתי. מסכימה לגבי בטינה בלום, שחקנית מעצבנת שחוזרת על עצמה בכל התפקידים, לא יכולה עם שחקנים כאלה.
חואן דרטאס וקרינה זמפיני מקסימים, רק בגללם אני מעוניינת לצפות בטלנובלה. חבל שהם לא זוג.
כתבה מאתר ארגנטינאי על הגעתה של דרך לאהבה לישראל
02/01/2016 | 10:06
76
איפה זמפיניטה, המעריצה של קרינה זמפיני?
02/01/2016 | 22:38
53
עם בואה של הטלנובלה בכיכובה חשבתי שהיא תחזור לפורום.
כן, אני
04/01/2016 | 19:06
33
מקליטה ומאוחר יותר אצפה בה. זיהיתי שם את הבלונדינית ששיחקה ב"המחרוזת"
קרדאיי
30/12/2015 | 14:48
3
9
פרידה מצליחה להקל את עונשו של מאהיר משמעותית
30/12/2015 | 14:49
7
עובר חודש נוסף ומאהיר מובא לדיון והאולם מלא וגם בחוץ ואומרים שלא יכולים לשלוח את קרדאיי לכלא שהוא דאג לצדק. לפני הדיון פרידה אומר למאהיר כמה קשה עם קהל המעריצים הזה והאם כל חייהם יהיו ככה ומאהיר מביע תקווה שזה יעבור עם הזמן. בדיון פרידה כעורכת דינו של מאהיר מספרת שהכירה לפני 4 שנים את משפחת קארה שמשפחה נורמאלית שחיה חיים שלווים וחייהם נהרסו בגלל אנשים רבי עצמה והם קברו את יקיריהם והאחראים לכך היו גם בפרקליטות, גם במשטרה ואפילו בממשלה. שמאהיר נלחם בהם וחשף אותם וחלקם מתים וחלקם בכלא והיא מבקשת להתחשב בכל הטוב שעשה ולשחרר אותו. השופטים מחליטים לדחות את הדיון בשלושה חודשים ופרידה מסבירה שזה סימן טוב, גם ארדאל מסביר זאת לאילקנור ופרידה מצטערת שיצטרכו לחכות זמן רב בגלל הפגרה המשפטית אבל מאהיר מלא תקווה והעיקר שישתחרר והם יהיו יחד.

במקביל נערך דיון לבלגין והיא אומרת לעורך הדין לעזור לה שהוא מקבל הון ועורך הדין מבטיח לעשות כל מה שאפשר ובלגין מאיימת שאם הוא ישבור עיפרון היא תתקע אותו לו. בלגין מתבקשת להגיד מילים אחרונות להגנתה והיא מטיחה שהשופט כבר החליט לפי איך שהוא מחזיק את העיפרון וטוענת שלא מתחשבים בזה שאיבדה את הוריה בגיל צעיר ונשלחה לבית יתומים והסיוט שעברה בגיל נעוריה ששום דבר מזה לא משנה. השופט מרשיע את בלגין ברצח אדם כדי להתחמק מעונש וגוזר עליה גזר דין מוות. בלגין מטיחה את זה שהיא ידעה שכך יהיה והם לא מתחשבים ושולחים צעירים אל מותם ואומרת שלא יהרגו אותה ונלקחת בחזרה לתא המעצר.

מאהיר ופרידה נפרדים לפני הדיון הבא ורואים את בלגין מובלת לכלא והיא אומרת שיצחקו שהם מאושרים בעוד אותה שולחים לתלייה בגילה הצעיר והיא אומרת שלא יתלו אותה. לרגע חשבתי שמאהיר ופרידה מרחמים עליה, שכחתי שהם כבר יודעים שהיא אחראית לאובדן אחד התאומים. טורגוט מדבר לעצמו ומדבר על האוכל שקיבל ומהמתנות שקיבל קרדאיי ושואל למה הוא שותק ומסתבר שאין אף אחד בתא והוא מדבר לעצמו.

אייטן קונה לעצמה בית חדש בכסף שהיא מרוויחה מהופועותיה ונאג'דט שומע מאנשיו שיש חדשות, אבל הן לא טובות שאייטן ממשיכה להופיע במועדון והיא קנתה דירה בכסף שהיא הרוויחה. לאחר החודש נאג'דט קורה בעיתון על שיר מתוכנן של אייטן וראיון איתה בו היא מספרת על שתי האהבות שלה ביתה זיינפ וההופעות שהיא לא יכולה לוותר על אף אחת מהן. ואחרי ההשקעה באומנות היא ממהרת אל הילדה וכועס על כך.

עוברים עוד חודשיים והמשפחה באה לבקר את מאהיר ונערכת לכך לאחר שנראה שאורהן וזהרה כבר נישאו ונאזיף מברך אותם ומפקיד את אורהאן בידי זהרה. סונה אומרת לפרידה שבסוף תתחתן עם המובטל הזה, ופרידה מבקשת לא לקרוא לו מובטל כי יאסין הקים חברת אבטחה, אך סונה מבהירה שאין לקוחות במשך החודשיים. יש ביקור משותף של המשפחה אצל מאהיר ואילקנור מבשרת שההריון מתקדם היטב ושזה נגמר וסאייס לבסוף הסכים לחתום על הגירושין ואין לה קשר אליו. מאהיר שואל את סונגול אם אין לה נכשלים וסונגול מבשרת שלא ואוסמאן מספר שהיה קשה לו לחזור לאחר הפסקה אבל סונגול עוזרת לו. מאהיר מספר שהוא מעודכן מאביו על החדשות ומי הוא שיעמוד באושר שלהם ומברך על את סונגול ואוסמאן, נאזיף מספר שיש עוד מישהו לברך וזה את אילקנור וארדאל ומאהיר מברך אותם והם מספרים לו שגם בולנט התחתן והקים משפחה ומאהיר שמח על כך.

בלגין מקבלת ארוחה שנראה שהיא סעודה אחרונה והאסירות מבקשות לחלוק אך בלגין מסרבת ומוצאת בתוך ארוחה סרגל שהיא מתכוונת להשתמש בו. טורגוט לבוש כמו ערפד בהצגה ומדבר על מישהו שרצח הרבה ומבקשים ממנו לעשות את ההצגה יותר בשקט שיש אנשים אחרים שהוא מפריע להם והסוהרים מדברים ביניהם על שנשארו חודשים ליישום גזר הדין שלו ואף אחד לא נשאר שפוי לפני ההוצאה להורג. בלגין מסרבת לצאת להפסקת חצר בטענה שהיא מרגישה לא טוב במצבה והאסירות לא מבינות שהיא תמיד אמרה שלא יתלו אותה ופתאום היא משלימה עם גורלה. כשכל האסירות והסוהרות יוצאות והיא נכנסת לשירותים וחותכת את עצמה עם הסרגל, לא ברור איפה, אבל יש דם לכל העבר, האסירות חוזרות ורואות שהיא התאבדה בשירותים ומזעיקות את הסוהרות.

אורהאן מספר למאהיר שממשיכים להגיע פניות לעזרה ואורהאן מנסה להסביר שאזור השליטה כבר לא בשליטתם אבל הם לא מקשיבים. ופרידה מספרת שגם הביתה מגיעים מכתבים של אנשים שמבקשים עזרה, שרוצים לעזור או שרוצים להיות לצד קרדאיי. מאהיר מבטיח שזה יעבור עם הזמן. מאהיר ופרידה נשארים לבד ופרידה מבשרת שעונשי המוות של טורגוט ובלגין אושרו ועונשי המוות יהיו בעוד כמה חודשים או יותר מוקדם. ומאהיר אומר שהם ישלמו בחייהם על הנזקים שגרמו במשך שנים. פרידה פוחדת שלא תהיה בדיון ומאהיר יהיה בלעדיה כי הלידה יכולה להיות בכל רגע ומאהיר אומר שישמח אם הילד שלהם יהיה הסיבה. לאחר מכן מאהיר מבקש לדבר עם נאג'דט והסוהר מבהיר שזה קשה כי אין קשר בין התאים ומאהיר מבהיר שיש לו זמן לחכות.

לאחר חודש המשפחה הולכת לדיון של מאהיר והילד מבשר בעיתון שהיום ההחלטה בעניין מאהיר קארה וזה בדיוק היום של התלייה של טורגוט. כולם מחכים להכרעה והשופט אומר למאהיר שהאולם מלא כמו בפעם הקודמת וגם האנשים שליד בית המשפט באו בגללו ומאהיר מסביר שהוא לא הזמין אף אחד והשופט אומר שהוא מבין. התובע מבקש לשנות את גזר הדין בהתאם להכרעה ולאחר התייעצות השופטים מגיעים להכרעה שהוכח שמאהיר פעל מתוך הגנה עצמית ולכן מקצרים את 15 השנים שנגזרו עליו לשליש מזה חמש שנים ומעניין מה קורה עם העניין של סייט שהוא זוכה לגמרי כי מי שגזרה עליו שש שנים כעת עורכת הדין שלו? וכולם חוגגים את החדשות ואז פרידה מבשרת שירדו לה המים.

טורגוט משוגע לגמרי וחושב שהולך אל החופש ומודה לסוהרים שמלווים אותו וארדאל מגיע להוצאה להורג וטורגוט אומר שהוא נראה לו מוכר ותודה שבא ללוות אותו. טורגוט מציית כשאומרים לו לעלות לשרפרף ונתלה לאחר שחגג כשהוא לא מבין מה הולך סביבה והיה באופוריה עם כל מי שדיבר איתו.

מאהיר מופתע שהגיעו כל כך מהר לבית הסוהר והחיילים מבהירים שהביאו אותו לגיסה שהוא יהיה נוכח בלידה. מאהיר שואל אם לא יסתבכו בגללו והם אומרים שישמחו לשרת עוד זמן בצבא בשבילו. מאהיר נוכח בלידה של פרידה ומאושר לראות את בנו שפרידה בוחרת לקרוא לו נאזים דניז.

נאג'דט שומע שיר של אייטן ברדיו וזועם לשמוע את אייטן ושובר את הרדיו של האסירים האחרים. 
מאהיר משתחרר מהכלא לאחר חמש שנים
01/01/2016 | 11:40
7
מאהיר זוכה לראות את לידת בנו שפרידה קוראת לו נאזים דניז. חמש שנים עוברות והילד עם העיתונים מפרסם שקרדאיי סיים לרצות את עונשו והולך להשתחרר. נאזיף מטייל עם נכדו ולוקח אותו לסנלדריה והילד מדבר על כך שאומרים שיהיה בוס בעתיד. נאזיף מלמד אותו שהנעליים צריכות להיות נוחות קודם כל ולא רק קשות והוא שואל אם יש נעליים מברזל ונאזיף אומר שזה רק ביטוי. הוא רוצה להיות כמו סבא שלו ונאזיף מלמד שהוא צריך להיות מודל החיקוי של עצמו ולא אף אחד אחר ולפעול למען עצמו ולהיות הדוגמא של עצמו ולא להיות אכזר.

אילקנור באה לבקר את פרידה לקראת שחרורה של מאהיר וסונגול הייתה צריכה לעזור לה ואיחרה. סונגול מתכוננת למבחן לתובעים ושופטים ואוסמאן מציע את עזרתו בתור שופט מתמחה וסונגול אומרת שלא היה צריך להזכיר שנכשלה בשנה שעברה. אוסמאן מקבל טלפון בהול מאחיו נאג'דט שמטיח בו שלא ביקר אותו ואוסמאן מבהיר שהוא לא אחיו עוד ונאג'דט מזמין אותו לשתות ואוסמאן מזכיר לו שקיבל מאסר עולם ונאג'דט מבהיר שברח.

נאג'דט הולך למוראט ומספר שמאסר עולם לא נגמר והוא ברח ומבקש לקנות דינאמיט כדי לנקום בקרדאיי שקיבל מאסר עולם בגללו. בכלא שמחים על שחרורו של מאהיר ומדברים על כך שכעת על הפושעים לפחד שקראדיי משתחרר. ומאהיר מתבשר מאסירים אחרים שנאג'דט לא היה בספירה והוא ברח ולפני שברח אמר להם שהולך לנקום בו. והאסירים מתייצבים לצידו של מאהיר. זקן מבקש ממאהיר למנות מישהו אחראי ומאהיר מבהיר שלא היו בעיות עד עכשיו והם הסתדרו ללא סמכות. מישהו מבקש ממאהיר לעזור לו כי יש לו מריבה עם אחיו על בית שירשו מאביהם והוא לקח אותו כי לאחיו יש בית וכשהוא יושב אחיו התנחל בו ומבקש ממאהיר להפחיד אותו. מאהיר מבהיר שהפתרון הוא לא הפחדה, הבית של אחיו כמו שהוא שלו והפתרון אצלו ולא אצל קרדאיי.

נאג'דט הולך לראות את אייטן ורואה לראשונה את זיינפ ומוחה שאייטן מעולם לא הביאה אותה לביקור, הוא שכח שעמד לירות בתינוקת ששק שחשב שזאת היא כתינוקת. אייטן מתראיינת לאחר שקיבלה את פרס הזהב כזמרת והיא מאושרת מהצלחתה. מבקשים ממנה להראות את הפרס והיא מסכימה ואז זיינפ מבקשת את עזרתה לבוא לשחרור של דוד מאהיר ואייטן אומרת לעיתונאית שאין לה זמן כעת. העיתונאית מבקשת לענות על שלו שהיא ארוסתו לשעבר של קרדאיי וכעת היא חברה של אישתו הנוכחית שהיא גם עורכת דינה ואייטן אומרת שהעבר נשאר בעבר ומאהיר משמעותי מאוד עבור ביתה וגם פרידה חברה טובה שלה.

בביקור בכלא לפני חמש שנים אורהאן סיפר על משרה ממשלתית שקיבל וכעת זהרה מזכירה לאורהאן שהוא לא עדכן את משפחתו שהתפטר ממשרתו והולך לקבל תפקיד בגרמניה, אורהאן אומר שצריך להתפרנס ומבטיח לדבר על זה.

נאזים מטייל עם פרידה ושואל אם אביו ישן במיטתה והיא אומרת שכן והוא שואל אם היא תישן איתו ופרידה מסבירה לו שאבות ואימהות ישנים ביחד. נאזים נעלב שהוא הולך להישאר לבד כל הזמן ונראה שהולך, אבל הוא מבקר את ספייה הבת של אילקנור ומספר לה שאביו מאהיר עומד להשתחרר. מבשרים לסאייס שקרדאיי משתחרר וכעת יוכל לצאת להפסקות חצר, מסתבר שסאייס לא יצא עד עכשיו החוצה ושואלים מדוע לא רואה אור יום וסאייס מסביר שהוא לא ראוי לכך והאסיר מספר שיש שמועות שהוא מפחד מקרדאיי וסאייס מבהיר שאין לזה קשר.

כולם מתקהלים סביב שחרורו של מאהיר עם כבשים וחגיגים רבות ופרידה ונאזיף רואים שבקושי אפשר לעבור שם ואז עיתונאים שואלים את פרידה אם תמשיך כאישתו לכהן כעורך הדין שלו ונאזיף אומר שבעזרת אלוהים לא יהיה צורך בזה. מאהיר משתחרר וכולם מתקהלים סביבה ואומרים שהוא התקווה שלהם והמשפחה בקושי מצליחה להגיע לאוטו לאור ההתקהלות סביב מאהיר.

מאהיר ופרידה לבד בחדרם ומאהיר רואה שהיא מתביישת ממנו ונפגע ומספר שעבר הרבה זמן וילדים גדלו ותינוקות הלכו לבית ספר ואחיו הקימו את משפחתם וילדים שהיו תלמידים כבר הלכו לצבא והוא צריך להתחיל עכשיו שהזמן נעצר עבורו והוא חושש שהאהבה שלה עברה. פרידה מסבירה שרגשותיה לא השתנו והיא עדיין אוהבת אותו כמו קודם ומאהיר מסביר לה שלא תפנה לו את הגב כי זה פוגע בו ומעורר בו מחשבות כאלה והם עושים אהבה.

יאסין מסביר על חברת האבטחה וסונה מתקשרת ומבקשת תותים דחוף ויאסין מסביר שהוא עסוק, אך זה דחוף עבורה ויאסין מקווה שההריון יעבור כבר בהקדם ואיתו הגחמות, סונה בהריון מיאסין.

בבוקר המשפחה יושבת במטבח וסונה חוטפת אוכל ומסבירים לה שצריך לחכות לכולם וזה לא מנומס והיא מבהירה שלא מנומס לתת לה לחכות כשהיא בהריון. לראשונה בשלמותה ונאזיף שמח על כך שמזמן לא זכו לשבת ככה כולם והם אוכלים ונזכרים בנאזיף הילד וספייה ומאושרים למרות חסרונם.

נאג'דט שומע שמאהיר השתחרר והשותף שלו מציע לגמור את זה כבר ונאג'ט מחליט לתת למאהיר לבלות עם משפחתו לאחר שהשתחרר ממילא כבר לא נשאר לו הרבה זמן לחיות. 
מאהיר שובר את הקרח עם בנו
02/01/2016 | 13:39
8
אחרי האוכל נאזים הולך עם הסבא ומאהיר מספר לפרידה שהוא לא קיים מבחינתו והוא מת לשמוע סיפורים מהסבא שהתקרב אליו מאוד ועליו להתרגל עליו. אחר כך נאזים שואל את אימו פרידה אם עכשיו אביו יכה אותו כי לו חבר לכיתה שאביו מכה אותו ופרידה שואלת אם מאהיר אי פעם פגע בו ומסבירה שמאהיר הוא לא כמו האבות האחרים. בינתיים מאהיר מסביר לאביו שבשביל בנו אבא זה רק תואר ונאזיף מסביר שההיסטוריה חוזרת גם הוא ישב בכלא כשמאהיר היה ילד וגם לו היה קשה להתקרב אליו אחרי שהשתחרר, אך לו יותר קל כי הוא לא הצליח להגיע אליו ואילו פרידה הביאה את בנו אליו בכל שבוע ביום ביקורים ולא עבר יום שהיא לא דיברה עליו בבית ולכן יהיה קל יותר להתקרב.

אייטן שרה במועדון ולפתע היא רואה את נאג'דט ונבהלת ונאג'דט כופה עליה באיומים לשיר לו שירים שהוא מבקש אחרת יתחיל יריות במועדון ואייטן נכנעת לה ושרה לנאג'דט עד שהיא מתעייפת ונכנסת לחדר ההלבשה ואז נאג'דט בא אליה גם לשם ודורש שתמשיך להופיע בשבילו אחרת יהיה לה רע. אנשים באים אל מאהיר ומציגים לו את עצמם ומציעים לו להגן עליו מפני נאג'דט שמתכנן נקמה בו, אך מאהיר דוחה את עזרתם ואומר שיסתדר.

מאהיר לוקח את בנו לטיול ולוקח אותו לים והוא שואל אם כעת ילחם באויביו ומספר על הסיפורים שהוא שומע על קרדאיי ומאהיר מספר לו שקרדאיי זה בעבר וכעת הוא יהיה רק אביו. הוא מצליח לגרום לבנו להתקרב אליו ופרידה שומעת מנאזיף שהם יצאו ביחד ופרידה מספרת על הקושי לבנות את הקשר ביניהם ונאזיף מבטיח לה שהקשר ביניהם ייבנה ועוד מעט לא רק הוא כסבא לא יוכל להיכנס ביניהם אלא גם היא כאימא ופרידה מקווה שהוא צודק.

מאהיר ופרידה מתקרבים וישנים ביחד והילד בא אליהם ואומר שראה רוח רפאים ובתירוץ של פחד מצליח לסחוט מהם לישון לצידם במיטה והוא ישן ביניהם ושוב מדבר על קרדאיי שהאם הוא יהיה כזה בעתיד ומאהיר שוב מזכיר לו שכעת הוא רק אביו והסיפורים שלו כקרדאיי הם סיפורים מהעבר.

אוסמאן מעדכן רק את נאזיף בשחרורו של נאג'דט ונאזיף מקווה שהוא לא יזיק יותר מדי. מאהיר מבקש מאורהאן לשקול שוב את עניין גרמניה ואורהאן מודה שאכן הנסיבות השתנו לאחר שחרורו.

סאייס חושב בכלא על ביתו ספייה שהוא לא רואה ונשארו לו הרבה שנים בכלא, מה שאומר שלא כל החיים וכשיוכל לראות אותה היא כבר תהיה אישה וכבר תהיה נשואה. אריף מעדכן את סאייס לגבי אילקנור ומביא לו תמונות עדכניות של ספייה ביתו וסאייס מודה לו ומבקש להמשיך לו להוריד את העין מהן ולעדכן אותו.

בעוד המשפחה של מאהיר חוגגת באושר וחושבים שכל הצרות מאחוריהם והכול נפלא נאג'דט עובד על הדינאמיט שלו ומתכנן לפוצץ את מאהיר.
אימפריה
31/12/2015 | 16:49
12
28
55-56 מי שעדיין לא צפה אפשר לדלג בכיף
31/12/2015 | 17:08
2
52
מה שבכל זאת היה קצת משעשע אם כי גם קצת חופר זה הקטע שמריה מרתה אכלה לאיזיס ומשפחתה ההזויה את ה וגם את הראש איזו חופרת חח והכי לא ברור איך איזיס ממשיכה לשבת ולשמוע אותה. נכון היא הבהירה שהיא מאוהבת בקומנדדור ולא תחליף אותו בלוקאס כמו שמרתה הציעה(ידעתי שזו תהיה השאיפה שלה!)אבל היו רגעים שהיה נדמה שהיא כן קצת חושבת על זה ולוקחת את הדברים ברצינות. או שזו סתם הרגשה שלי 

עוד אציין את דניאלי שגם הפעם נוקטת בגישה לא חכמה במיוחד. ממש מגישה את פדרו על מגש של כסף לאמנדה בכך שהיא אומרת לו שלא יהיה ביניהם שום מגע עד שהם יעברו דירה היא בעצמה סוללת לו את הדרך לאמנדה

עד שכריסטינה וויסנטי ביחד הם די משעממים. לא קורה איתם שום דבר מעניין.

טואני ז'וריימה איש הסמבה ז'וז'ו לורייני יסמאל - מ י ו ת ר י ם.

וקורה חופרת 
נראה שמריה איזיס הייתה מנומס בגלל ההורים שלה
31/12/2015 | 18:41
1
24
שחופרים יחד עם מריה מרתה ואולי הצליחה להיבהל מהרעיון שתצטרך לשמש אחות לקשיש זקן, אבל היא עומדת על שלה וניסתה להעמיד את מריה מרתה במקומה.

דניאלי אכן מגישה את זה פדרו על מגש לאמנדה, באמת טמטום.

אכן קטעים מגוכחים בסדרה שאמורים להצחיק ולפעמים מצחיקים, אבל המינון מעל ומעבר. 
הקטעים המשניים היחידים שעוד איכשהו מצחיקים הם
01/01/2016 | 13:05
24
הקטעים של ההורים של איזיס במיוחד של אמא שלה
אבל כמו שאמרת המינון הוא לגמרי מעל ומעבר
פרק 57 - שיחה בין כריסטינה לזה אלפרדו
01/01/2016 | 11:47
3
23
חשבתי שהקומנדדור כואב על הצורה שנפרד מאליאני ואיבד אותה בגלל קורה וזה מה שכואב לו והוא רוצה לקבור, לפני שידע על כריסטינה שאולי ביתו את החרטה של אליאני ונטישת אהבתם ואחר כך קור הרוח בו קורה הרסה את האושר שלו שעל הריסותיו הוא בנה את העושר שלו. וייתכן זה גם ייסורי מצפון שהעלתה עטרה בפורום ויוה שהוא לא רוצה להיזכר בעברו שבגד באחיו בצורה שפלה.

אבל שמענו מהקומנדדור הודאה שהוא לא רוצה להכיר בכריסטינה גם אם היא ביתו כי הוא לא רוצה להחיות את העבר. בין שזה יסורי מצפון או כאב על האישה שהוא איבד זה לא משנה, אבל זה מסביר את החומה שיצר בינו לבין כריסטינה לא כדי שקורה תהנה מכספו אלא מהכאב לחזור לעבר שלו. 
הסצנה הזו בסוף הפרק - הדבר היחיד שעניין
01/01/2016 | 12:46
2
35
חבל שאנחנו זוכים למעט סצנות עם כריסטינה והקומנדדור שזה בעצם הסיפור העיקרי. כמו שבשובל של שקרים לא היו מספיק סצנות עם פלומה וברונו. שיפסיקו ללהק מליון דמויות לא מעניינות שסתם תופסות זמן מסך והורסות את הטלנובלות. שיתמקדו בעיקר ולא בתפל, חבל שיש מגמה כזו לאחרונה בטלנובלות של תשע בברזיל. בהתחלה חשבתי שהטלנובלה הזו לא דומה לשובל ושיש פה הרבה פחות דמויות מיותרות אבל לאט לאט התווספו עוד דמויות ועלילות מיותרות וזה ממש נעשה דומה לשובל וחבל 

לגבי הסצנה עצמה, אני הבנתי מההתחלה שהקומנדדור יצר חומה בינו לבין כריסטינה בגלל הכאב מהעבר של איבוד אליאני. הכאב הזה הפך אותו לאדם ממורמר וחומרני שחושב שההון ירפא את הפצעים שלו. הרגש כבר לא קיים מבחינתו, הוא אטם את ליבו... ככה שלדעתי העובדה שהוא לא עוזר לכריסטינה עם הכסף זה כן גם קמצנות וחוסר רגישות. בתוך תוכו הוא כן אדם טוב ורגיש אבל ממש ממש עמוק בתוך תוכו. לפעמים אנחנו זוכים לראות הבזקים של האני האמיתי שלו שהוא קבר לפני שנים כמו הסצנה הזו שהוא נכנס לבית של כריסטינה ויצא משם בבכי אחרי שכל הזכרונות עלו לו מחדש. וכמו הסצנה שהוא ביקש ממנה סליחה אחרי שהיא עזבה את המסיבה של אימפריה כשהעליב אותה.

בכל מקרה, שום דבר לא מצדיק את ההתנהגות שלו כלפי כריסטינה. הוא אדם בוגר שייקח אחריות על מעשיו בעבר וייתן לכריסטינה את המקום שלה במשפחה ואת אהבת האב שלו. אין שום הצדקה לדחייה הזו שלו. ממש כאב לי על כריסטינה שהוא אמר לה בסוף "גם אם היית ביתי לא הייתי יכול להכיר בך כי אז הייתי חווה את הכל מחדש ואני לא יודע אם הייתי יכול להתמודד עם זה".

זו פשוט בריחה. שייקח את עצמו בידיים ויבין שכריסטינה לא אשמה במה שקרה בעבר, שיעשה גם את ההבחנה בינה לבין קורה למרות שבליבו הוא יודע שכריסטינה טובה כמו אליאני ולא רעה תככנית וחומרנית כמו קורה. 

הוא יודע שכריסטינה לא רעה, הוא לא צריך להוציא עלייה את כל הכאב והמירמור שלו, במקום זה הוא צריך לקבל אותה בזרועות פתוחות ולהפסיק להתקמצן להשפיל ולהעליב אותה כמעט בכל פעם שהוא פוגש אותה.
אכן כמו שאנשים מטיבעים את יגונם באלכוהול וסמים
01/01/2016 | 13:33
1
27
הוא מטביע יגונו בעסקים ובאימפריה שלו עם הכסף והתכשיטים ואמנם הוא לא הורס את בריאותו אך עדיין מכור וזה גם הופך אותו לקמצן ומתנשא, אבל זאת אכן בריחה מהפרידה מאליאני ולכן הוא לא מוכן להתמודד עם זה ולכן דוחה את כריסטינה כדי להמשיך לברוח.

הברזילאים מתעקשים להבדיל בין טלנובלות ללא סיפור ראשי כמו יומן חיים ושקר היופי לבין טלנובלות עם סיפור ראשי שלא זוכה למספיק במה בסדרות. גם ביומן חיים עם הסיפור הראשי זה הילדים של ננדה והאם המאמצת אלנה אז זה לא זכה לא יותר במה מדמויות משניות רבות. 
יומן חיים הייתה כמו אופרת סבון
01/01/2016 | 14:01
32
זה היה אוסף סיפורים מעניינים ומשמעותיים. לא היו דמויות מיותרות משעממות מגוכחות ולא מעניינות ששיעממו העיקו והרדימו. יומן חיים הייתה טלנובלה רצינית ומרגשת אין מה להשוות בכלל
סופית פרשתי מהסדרה
01/01/2016 | 15:40
4
54
אין לי את מי לאהוב בסדרה הזו. 

וכבר ספיילרתי (בעזרת גוגל טרנסלייט) את הסוף. הוא מאוד לא מעניין.
האמת לולא המשחק הנהדר של לילה קברל, השחקנית של מריה איזיס
01/01/2016 | 15:54
1
42
וננדה קוסטה, גם אני הייתי פורש, מזל שלא וויתרתי לא על דילה הטורקית ולא על הזדמנות אחרונה לראות את שדרות ברזיל בשביל לצפות בה. 
ליליה קברל נהדרת
01/01/2016 | 16:01
34
זה הסדרה הזו שפשוט מעמיסה את עצמה בשטויות............................................
מבינה אותך
01/01/2016 | 22:23
36
אני בעצמי לא יודעת כמה זמן עוד אמשיך לתת צ'אנסים לסדרה. אם רק היה לי משהו שווה אחר לראות במקום... אבל לא מן הנמנע שאשאר בקרוב עם אחת. במצב העגום של ויוה כיום גם אחת זה משהו
כנ"ל
01/01/2016 | 23:04
15
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 15:55
2
12
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 15:59
1
8
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
בנו אתרי מעריצים לטלנובלות האהובות עליכם, בחינם!
07/01/2016 | 14:40
28
בנו אתר מעריצים בחינם לטלנובלות האהובות עליכם בטלויזיה
בנו אתר ישראלי עבור הסדרות הטובות, בשירות של בניית אתרים בחינם!
שאלות, חדשות, בקשות
27/12/2015 | 19:03
33
44
שבוע טוב לכולם
פונצ'ו ככל הנראה יככב בטלנובלה חדשה של טלמונדו
27/12/2015 | 17:06
1
111
מדובר בטלנובלה La Dueña
01/01/2016 | 23:04
13
טוב אז זה רשמי - ויוה ענו גם לי שהמחליפה היא בלב הסערה
27/12/2015 | 18:32
11
161
לפני איזה שבועיים שאלתי אותם אם לפחות המחליפה של אני לא מאמינה בגברים תהיה מקסיקנית חדשה וזו התשובה שקיבלתי מהם היום:

הסדרה שתחליף את לא מאמינה לגברים היא "בלב הסערה" והיא גם מקסיקנית.(??)

אנחנו מבטיחים לשקול זאת ולקחת לתשומת ליבנו את בקשתך לתכניות שיעלו בעתיד.(בתשובה להמלצות שלי).

נעדכן בבלוג ויוה על כל שינוי. 

בקיצור, בקרוב לראשונה ויוה יהיה נטול מקסיקניות חדשות, שזה אומר תעודת עניות לערוץ ושפל חדש
טוב...
27/12/2015 | 20:11
8
82
שקלתי לפרוש מאימפריה אבל לאור ההתפתחות העלובה הזו כנראה שאידבק בטלנובלה בינונית ולא מוצלחת.
אם היה מגיע משהו מקסיקני גם אני הייתי פורשת מאימפריה
27/12/2015 | 20:28
80
אבל במצב הקיים נראה שאין לקחת כמובן מאליו שעדיין יש במה לצפות בערוץ הזה וצריך להיאחז במה שיש... זה בנוגע לאימפריה. מילה של כבוד זה הדבר הכי טוב שקרה בויוה בתקופה האחרונה והטלנובלה המשובחת הזו היא הנחמה שלי בנוגע למצבו העגום של הערוץ הזה חח
גם אתה מחרים את הטורקיות?
28/12/2015 | 15:02
6
31
לא, מנסה את הסוף בימים אלה
28/12/2015 | 15:39
52
דווקא אהבתי את חליל. סלים די ריק בעיניי ואיליין לא מעניינת כרגע.

זה לא שאני מחרימה אני פשוט לא מתחברת לז'אנר ולתרבות הטורקית
28/12/2015 | 18:07
4
49
ויחד עם זה ברור שהיחס של המדינה הזו והעומד בראשה אלינו גם לא מוסיפים לי יותר מידי חשק.
הוא שאל אותי. לא אותך.
28/12/2015 | 21:05
3
44
ואגב, בחדשות כתבו שכנראה היחסים שלנו עם טורקיה בדרך להתפשר.
הוא שאל אם גם אתה מחרים טורקיות
28/12/2015 | 21:15
2
51
אם הבנתי נכון הגם זה בהקשר אליי

אני הבנתי אחרת - בהתחלה חשבו אצלינו שארדואן התרכך אבל היום הדובר שלו אמר שנירמול היחסים יהיה בתנאי שלא יהיה סגר על עזה משמע שלא יהיה בחיים נרמול יחסים כי אנחנו לא נסיר את הסגר על עזה. מה הם מתערבים בכלל מה זה עניין שלהם? הם באמת חושבים שהם יחליטו על הביטחון שלנו? לא ידעתי שארדואן זכה אצלינו בבחירות האחרונות
הכוונה הייתה גם לאלה שכתבה כאן שערוץ ויוה פלוס לא קיים
28/12/2015 | 22:20
1
46
מבחינתה והבנתי שזה בגלל הז'אנרים בערוץ ולא בגלל הסירוב לשלם עליו. 

ארדואן מחפש להיות הפוטין של המזרח התיכון ולהנהיג את העולם הערבי כמו בימי האימפריה הע'ותמנית ומשחק את הדואג לפלסטינים. אבל עדיף שלא ינרמלו את היחסים, ממילא המסחר נמשך, עובדות שטורקיות מוכרת לנו סדרות, כך הם לא יקבלו את הפיצויים למשפחות הפושעים במרמרה שביבי הסמרטוט הסכים לשלם כדי לנרמל את היחסים, בו ארדואן על מקרה דומה שהוא הפיל מטוס רוסי שזה הרבה פחות ממרמרה הוא לא מוכן לא פיצויים ולא התנצלות. 
אני לא מחרימה, פשוט טורקיות וקוריאניות לא ממש כוס תה שלי
29/12/2015 | 00:39
38
בעיקר הקוריאניות. דווקא ראיתי את אזל עונה ראשונה  וראיתי כמה פרקים של קרדאיי עוד כשזה שודר בויוה , אבל בגדול ויתרתי עליהן כי זה לא משהו וואו! עבורי, הדרום אמריקאיות עדיין עדיפות מבחינתי. לכן כשהפכו את ויוה פלוס לערוץ עם תוכן ששום דבר מזה אין לי כוונה לראות מבחינתי הוא כבר לא קיים כערוץ טלנובלות.
זה לא הכול אספרנסה מיה גם עולה לאתר!!!
27/12/2015 | 21:47
1
84
אז יהיה אותה גם בערוץ הילדים, גם אני מניח בהוט VOD, גם בויוה וגם באתר. התחרפנו לגמרי אבל לפחות לא על חשבון סדרה אחרת כי יהיו שלוש סדרות במקביל באתר ובטלוויזיה: אהבות אמיתיות, אספרנסה ומילה של כבוד ועם בלב הסערה כבר ארבע לזמן מה ואז רק הדרך לאהבה, אימפריה ושדרות ברזיל לא יהיה גם באתר בזמן השידור בטלוויזיה. 

נראה שהערוץ התחיל להוציא על אוהבי המקסיקניות וטלמונדו את כל הזעם שצברו עליו אוהבי ארגנטינה. 
לגמרי נסחפו עם הסדרה הזו
28/12/2015 | 18:05
22
פרומו לטלנובלה תקופתית חדשה של גלובו
27/12/2015 | 19:33
8
87
"איזה עולם יפה"... יש יותר מידי תקופתיות לאחרונה. מתי אספיק לראות את כולן?

כל הפרומואים התקופתיים ששמת פה לאחרונה פשוט נדירים
27/12/2015 | 19:48
7
61
מה שויוה עושים לנו פשוט בלתי נסלח, הם משקיעים בערוץ הטורקי קוריאני פי כמה וכמה מאשר מה שאנחנו מקבלים בויוה הרגיל. להם לא חסר כלום והם מקבלים גם תקופתיות ומושקעות. מה אנחנו מקבלים? ברזילאיות בינוניות, אפס מקסיקניות חדשות, טלנובלת נוער שמשודרת גם בערוץ אחר+שפע של שידורים חוזרים. ואני עוד בתמימותי חשבתי שערוץ טורקי נפרד יעשה לערוץ ויוה הרגיל רק טוב - אז זהו שלא אולי אני נשמעת קטרנית אבל אני פשוט רואה את ההתנהלות של ויוה ויודעת שבמצב הזה הערוץ רק הולך אחורה.
ידעתי מההתחלה ש-3-4 משבצות ספרדיות זה מעט מדי
27/12/2015 | 21:51
6
60
וגם בלי שידורים חוזרים או שידור חוזר אחד זה מעט מדי, כך שידעתי שהשינוי הוא לא לטובה. 

עכשיו התוצאה של שתי חדשות מז'נאר מסוים היא הורדת ז'אנר אחר וזה עוד לפני שחזרנו לצ'יליאניות, וונצואליות וקולומביאניות טהורות. 

נשאר רק לקוות לטלוויסה במקום מילה של כבוד ואז נחטוף אש מאוהבי טלמונדו שישארו בלי משבצת. 
טכנית, אין טלנובלות נורמליות מטלמונדו כרגע
27/12/2015 | 22:39
5
65
כל מה שנשאר זה טלנובלות עם סמים. ואת אלה ויוה לא רוכשים כמעט.
את זה יכולת להגיד לפני חצי שנה, אבל המצב עכשיו שונה.
28/12/2015 | 07:07
4
67
יש את טלנובלה של אאוחניו סיז'ר ודנה פאולה (על התאומים) לא שאני מתלהבת ממנה , אבל היא קיימת ויכולים להביא אותה. יש את "תחת אותם שמיים" של גבריאל פוראס ומריה אליסה קמרגו שגם לא מוגדרת כנרקונובלה. יש את טלנובלה של אדית גונזלס שעוד מעט מתחילה בטלמונדו ועד שתגמר מילה של כבוד היא תהיה בשלבים מתקדמים מספיק כדי להביא אותה, ושויוה לא יביאו אותה? בטח שכן, זאת אדית! בטוח יהיה לזה הרבה ביקוש!
כן, צודקת
28/12/2015 | 07:50
53
אני לא מעודכן פשוט בטלמונדו יותר מדי. 

(או שלא אכפת לי

בכל מקרה, מבין שלושתם, אעדיף את זו של אדית גונזלס. פשוט כי דנה ואאוחניו משמימים ומריה אליסה קמרגו לא צברה מעריצים מהסיבוב האחרון שלה עם בעור אחר.
לא אמרת שהנובלה של אדית תהיה בסוף נרקונובלה?
28/12/2015 | 18:11
2
54
דווקא הנובלה של אאוחניו דנה פאולה והשחקנית שמשחקת את אירינה במילה של כבוד עושה רושם לא רע.
בהתחלה כשקראתי את העלילה זה היה נשמע ככה
29/12/2015 | 01:07
1
45
אבל בהמשך לפי הפרומואים זה לא נראה נרקונובלה אבל לדעתי עדיין יכניסו משהו עם פשע/ סמים/ כנופיות וכאלה , טלמונדו לא יכולים בלי זה.
מה מסקרן אותך בטלנובלה של אאוחניו ודנה, חוץ מקימברלי דוס ראמוס?
אותי היא פחות מעניינת, אין שם קאסט מעניין, הראשיים לא עושים עליי רושם, העלילה גם לא נראת לי מי יודע מה מרתקת ובכללי זה נראה לי סוג של טלנובלה לצעירים סטייל אספרנסה מיה, שזה לא בדיוק הטעם שלי.
אני מכירה ומסמפטת את הקאסט הראשי שרובו מטלויסה
30/12/2015 | 18:11
46
וכמובן גם את קימבלי.
טלנובלת נוער זה בכלל לא נראה אבל מה שכן, יש מצב שזו טלקומדיה ואם זה ככה אז לא בטוח שזה בכלל יגיע. אבל זה נראה נחמד קליל ומשעשע
סבסטיאן רולי ישחק את הרשע ב"Frente Al Mismo Rostro"?
28/12/2015 | 09:14
6
107
סבסטיאן רולי אולי ילך בדרכו של פרננדו קולונגה, כאשר לאחר הרבה מתפקידים ראשיים טובים, הוא ישחק את הרשע בטלנובלה החדשה של אנג'לי נסמה.
אבל קחו את זה בערבון מוגבל, כי היום זה כמו 1 באפריל
28/12/2015 | 13:04
1
91
במקסיקו, אז יש מצב שזאת בדיחה.
לא ראיתי באף מקום פרסום על זה
28/12/2015 | 21:39
52
כנראה מתיחה של 1 באפריל במקסיקו
אני בעד. באמת.
28/12/2015 | 14:54
3
90
רק שיהיה בטלנובלה מעניינת כי איך שPYP מתנהגת זה נראה כאילו הקהל שונא אותה.
PYP?
28/12/2015 | 18:14
2
24
Pasion y Poder
28/12/2015 | 21:07
1
60
קיצור. כמו שלמילה של כבוד זה הקיצור- TDR (TIERRA DE REYES). פשוט וקל.
אהה
28/12/2015 | 21:19
20
רייטינג מקסיקו (לא לבעלי חלש)
29/12/2015 | 22:13
2
113
תקופת החגים הגיעה ואיתה גם דרגת שפל חדשה.
17 לדצמבר (זה אפילו עוד לא כריסמס)

A que no me dejas: 14.9
Antes muerta que Lichita: 13.9
La vecina: 13.7
Pasión y poder: 11.7
Simplemente Maria: 10.4

ו17 לדצמבר 2014 (לפני שנה בדיוק)
Hasta el fin del mundo 23.8
Mi corazón es tuyo 23.1
La sombra del pasado 17.3
Yo no creo en los hombres 16.6
Muchacha italiana viene a casarse 13.4
רצחו שם את הטלנובלות. תרתי משמע
30/12/2015 | 00:03
36
בעיקר עצוב לקרוא את כל השמות של הטלנובלות האילה ולדעת ש..
30/12/2015 | 18:47
91
רק משהו אחד מכל הרשימה הזו הגיע לפה
שרשור תמונות- כוכבי טלנובלות חוגגים את חג המולד!
26/12/2015 | 22:53
29
113
26/12/2015 | 15:53
5
107
26/12/2015 | 16:01
3
90
26/12/2015 | 16:07
2
89
26/12/2015 | 16:16
1
85
26/12/2015 | 16:24
82
הכלב החמוד שלו או שלה
26/12/2015 | 16:45
16
26/12/2015 | 16:29
5
70
26/12/2015 | 16:35
4
67
26/12/2015 | 16:43
3
68
26/12/2015 | 16:49
1
62
26/12/2015 | 16:56
73
*אלחנדרה
27/12/2015 | 07:20
9
26/12/2015 | 17:02
4
66
26/12/2015 | 17:06
3
61
26/12/2015 | 17:34
2
55
26/12/2015 | 17:36
1
52
26/12/2015 | 17:38
59
26/12/2015 | 17:42
5
69
26/12/2015 | 17:46
3
72
26/12/2015 | 21:50
2
52
26/12/2015 | 21:53
1
59
26/12/2015 | 22:10
68
וגם קצת מברזיל
מה זה השפם הזה של סוטו
27/12/2015 | 20:51
8
26/12/2015 | 22:25
5
51
26/12/2015 | 22:29
4
49
26/12/2015 | 22:32
3
54
26/12/2015 | 22:36
2
65
תמונות יפות!
27/12/2015 | 20:56
13
תמונות ממש יפות
29/12/2015 | 22:06
23
קרדאיי
26/12/2015 | 21:25
2
10
פרידה מגלה שבלגין הייתה אחראית להפלה שלה
26/12/2015 | 21:25
10
בלגין לוקחת את פרידה כבת ערובה כדי לברוח ואדנאן מפברק סיפור שבלגין תקפה אותו ומבקש לתפוס אותה. פרידה דורשת מבלגין להניח לה ושלא תחמוק מעונש ובלגין מטיחה בה את הדברים שעשתה ולא גילה ומספרת לה שגרמה לתאונה שבה היא הפילה, פרידה חובטת בבלגין ולוקחת לה את הסכין ומאיימת עליה ובלגין בטוחה שפרידה לא תעיז, אך בלגין נתפסת ומועברת למשטרה ופרידה מספרת לסונה שלרגע רצתה לפגוע בבלגין ושבלגין גרמה לה לאבד את העובר וסונה זועמת. סונה מספרת על הדקירה של אדנאן ופרידה בטוחה שמדובר בהצגה והם משתפים פעולה אך סונה מתקשה להאמין בזה.

בלגין דורשת לשחרר אותה ומכחישה את רצח סלים והדקירה של אדנאן וטוענת שאין למשטרה שום הוכחות נגדה. השופט מטיח בה שנמצאו שלושה אנשים שקשורים אליה מתים שניים בבית חולים ואחת בסלון שלה והיא נתפסה כשהיא מנסה לברוח לחו"ל וזה מבלי להזכיר את אדנאן ושהתובע דורש עונש מוות עבורה. בלגין מבקשת להגיש תלונה כדי לא ליפול לבד. אדנאן מחלים בבית החולים ואישתו לצידו ואז הוא מגלה לתדהמתו ששוטרים ישמרו עליו כי ייפתח הליך חקירה נגדו בגלל תלונה של בלגין.

טורגוט תובע ממאהיר לחסל אותו כי לא יניח לו ומבטיח לו שאם יסגיר אותו למשטרה לאנשיו יש פקודה לחסל את משפחתו ורק מותו יציל את המשפחה של מאהיר. מאהיר מסגיר את טורגוט למשטרה ומסביר לקמאל שיש לו סידורים. הוא מגיע אל משפחתו ומספר שטורגוט תכנן הכול מראש ועליהם לברוח כי אנשיו של טורגוט שלא נתפסו יבואו לטבוח בהם. הוא רוצה לקחת גם את אייטן והולך אליה ואייטן מסבירה שכבר דאגה לעצמה כדי לברוח מנאג'דט אך מאהיר מבקש לדאוג גם לה וגם לילדה כי לא ידעו מה קרה לה ושטורגוט סיפר מה הוא עשה לה והיא לא צריכה להרגיש אשמה והוא האשם.

מאהיר אוסף את משפחתו וגם אייטן מגיעה אחרונה למרות החום שמרגישה התינוקת. בינתיים מוסטפה שומע שטורגוט נתפס ושולח את אנשיו לבצע את הטבח, הם פולשים לבית קארה והופכים הכול, אך למזלם לא מוצאים אף אחד וכך גם לא בביתה של אייטן. מאהיר, אוסמאן, יאסין ואנשי השכונה הולכים לבדוק בבית שבו גר טורגוט ובמקום בו מאהיר תפס אותו בתקווה למצוא את אנשיו של טורגוט, ללא הצלחה ולא מוצאים קצה חוט. בינתיים אנשיו של טורגוט מחליטים לחפש בבית של פרידה. מאהיר מחליט שעליו להסגיר את עצמו ולוודא שיהיה כלוא באותו כלא שנמצא טורגוט כדי להוציא ממנו מידע על מיקום אנשיו.

טורגוט מגיע לכלא ואדם שהוא גזר את דינו מתנפל עליו, אך גם נאג'דט נמצא בתא והוא מגן עליו וטורגוט מודה לנאג'דט על התמיכה ונאג'דט מבהיר שלא פועל למענו אלא למקרה שיצטרך אותו בעתיד. טורגוט מטיח בנאג'דט כמה טיפח אותו ושיקם אותו ודורש שלא יסתכל עליו במבט שהוא חייב לו את חייו ונאג'דט מבהיר לטורגוט שיש לו תכניות שהוא יכול להועיל בהן.

לפני ההליכה למקום הבטוח מאהיר דואג לפרידה שלא חוזרת הביתה והוא שואל בפרקליטות וסונה מספרת על מה שקרה עם בלגין שהיא דקרה את התובע אדנאן ורצחה את התובע סלים. מאהיר מקווה שפרידה בסדר ולוקח אותה למחבוא עם משפחתו. זיינפ עדיין עם חום והיא בוכה הרבה ופרידה מצליחה להרגיע אותו, אך בלילה עדיין יש לה חום ואייטן עוזבת את הבית בחשאי לחפש עזרה ועולה על טרמפ כשיאסין מזהיר שאסור לאף אחד מהמשפה לצאת כדי שאנשי טורגוט לא ימצאו אותם. אילקנור מתעוררת מבכי התינוקת ומגלה שאייטן איננה והיא, נאזיף ופרידה מבינים שהיא הלכה.

במחבוא אורהאן מתנצל בפני מאהיר שכל הסיבוך היה בגללו שלא הקשיב לו, אך מאהיר מרגיע אותו וטוען שטורגוט תכנן את זה מראש ואין לו אשמה במה שקורה. 
מאהיר מציל את משפחתו
29/12/2015 | 17:40
5
אייטן מגיע לביתה או לביתו של נאזיף כדי לקחת תרופות לביתה ואנשיו של טורגוט רואים אותה ומחליטים לעקוב אחריה. בינתיים מאהיר וחבריו לא מוצאים קצה חוט והם תופסים איש שמסתכל בשכונה ומאהיר תופס אותו והוא טוען שהוא בכך הכול ניסה לנוח ומאהיר מוצא אצלו אקדח ומוציא ממנו שמוסטפה הוא המנהיג כשטורגוט בכלא ושהם מצאו את בחורה והם עוקבים אחריה כדי להגיע לביתו ולהשמיד את כל המשפחה. מאהיר מורה להסגיר את האיש לקמאל וממהר עם יאסין להציל את משפחתו.

טורגוט רוטן בכלא על כך שמאהיר יהיה מאושר עכשיו עם פרידה והוא לא יכול לאפשר זאת. נאג'דט אומר לטורגוט שהוא הצליח להרוס אותו ומאהיר ישב שנים רבות בכלא. אך טורגוט מסביר לנאג'דט שהוא לא מבין במשפטים, כשנחשף הלכלוך של כולם ושמאהיר היה קורבן מאהיר יקבל הקלה מהותית בעונשו והוא לא יכול לאפשר להיות מאושר ולגרור אותו למוות איתו.

המשפחה לא מבינה איך אייטן עזבה את זיינפ והלכה ושיקרה להם ואייטן חוזרת ואורהאן מטיח בה שהיא סיכנה אותם. אייטן מתעקשת לעזוב ולא רוצה להיות סגורה ונאזיף מפציר בה שלא תלך בלילה ותחכה לבוקר והיא לא מסכימה. אנשיו של טורגוט שופכים דלק על הבית ומציתים אותו והמשפחה מוצאת את עצמה תחת שריפה והם לא יכולים לצאת, מאהיר ויאסין מגיעים ורואים את השירפה ופורצים לבית עם בול עץ ומאהיר מוציא את כולם, פרידה דואגת לאייטן ולילדה, אך מאהיר מבקש ממנה לדאוג לילד שלהם ולצאת ופרידה עושה זאת ומאהיר מוציא את אייטן ואחר כך תוך סיכון עצמי מציל את התינוקת. כולם ניצלים וזה שכשבמקביל גם בפרקים של מילה של כבוד הלטינית הייתה שריפה ובחורה נהרגה בה משאיפת עשן ולא הצילו אותה בזמן, דווקא כאן זה לקראת הסוף והמשפחה של הראשי ושם זה באמצע ודמות משנית.

מאהיר מבקש מפרידה לא לבכות כי כואבות לו הדמעות שלה. כל המשפחה חוץ ממאהיר, פרידה ונאזיף ישנים ומאהיר מבשר לנאזיף שמוסטפה ואנשיו נעצרו לאחר שהאיש שתפסו דיברו והם שמחים שהכול נגמר. מאהיר אומר לנאזיף שעדיין מהדהד באזניו מה שהוא אמר לו שלא יכול ללכת בדרך מלוכלכת ולהישאר נקי ועליו לשלם על טעותיו והוא מפקיד את פרידה ואת בנו בידי נאזיף ואת המשפחה קודם בידי אלוהים ואחר כך בידי נאזיף. פרידה מבטיחה להשיג הקלה בעונשו ומבקשת לבוא איתו לכלא, אך מאהיר מתעקש שתחכה לו כשישתחרר עם בנם.

עוברים חודשיים ונראה שסונגול ואוסמאן כבר יחד והם הולכים ביחד למבחן למרות שלאוסמאן זה קשה אחרי חודשי היעדרות שחזר ללימודים. סונה ויאסין כבר זוג ויאסין מוחה בפני סונה שלא מקשיבה לו והיא מוחה בפניו שלא ניצל הזדמנויות לחזור למשטרה ויאסין מתעקש לפתוח חברת אבטחה פרטית וסונה לא מאמינה בזה שהרי יש משטרה וצבא ואף אחד לא יקח את שירותיו ויאסין מצטער שבת זוגו לא מאמינה לו וסונה מסכימה לתת לו הזדמנות ויאסין מתכוון להיות חברת האבטחה הראשונה בטורקיה.

טורגוט דורש מדינו לשחרר אותו ועורך הדין מבהיר שאין אפילו סיכוי שיקבל מאסר עולם וכל האשמות מוכחות ועונש המוות שלו וודאי. טורגוט מוחה על הכישלון של עורך דינו שהוא חודשיים בצינוק ושהוא מכיר את המקצוע. עורך הדין מבהיר לו שהוא קיבל את הצינוק בגלל גישתו הכוחנית ויישאר שם עוד הרבה זמן ובסוף ייתלה. טורגוט מוחה בפני עורך דינו ומקלל אותו ועורך הדין מבקש ממנו לחפש עורך דין אחר ומתפטר. טורגוט מתחיל לשבור דברים ומוחים בפניו שהוא הורס רכוש ציבורי.

כשלבגין מגיעה לכלא הנשים מבקשים לא לעשות מהומה כמו בפעם הקודמת ובלגין מראה את הצלקת על פניה. לאחר חודשיים היא מתכוננת לדיון והאסירות שואלות לכבוד מה היא מתאפרת ואם היא רוצה להרשים את השופט כבר אי אפשר עם פניה. התובע מטיח בבלגין את מעשה הרצח על אנשי ממשל ודורש עונש מוות עבורה ובלגין משתוללת בדיון ומוחה וטוענת שקיבלה את עונשה כשפניה נהרסו. השופט מאיים להוציא אותה מהאולם. ומחליטים לדחות את הדיון בחודש כדי לאסוף ראיות למקרה ובלגין מוחה על כך שהיא חוזרת לכלא, אבל נותנת לשים עליה את האזיקים.

אילקנור מספרת לסונגול שאביה הולך לדבר עם סאייס והיא מקווה שהוא יסכים להתגרש מה שלא הסכים קודם. נאזיף מחכה באולם המשפט ופרידה מבשרת לו שקיבלו את בקשתה לדיון חדש במשפטו של מאהיר והעונש הקודם שלו בוטל. אחר כך נאזיף מדבר עם סאייס ומטיח בו את הסבל שגרם לאילקנור ושהיא וששם משפחתו כבד לה ממוות ודורש לשחרר אותה ואם ייעשה את ההיפך יהפוך לחומה ולא ייאפשר לו להתקרב לביתו ושהוא לא קיים מבחינתה. סאייס מתקשר לאריף ומבקש להביא את מסמכי הגירושין ונראה שהוא מוכן לחתום.

מאהיר אחרי חודשיים, מכינים לו דברים בכלא ונותנים לו לשבת בראש השולחן והוא מתחנן שאין צורך שהוא שווה לכולם. אך דווקא האסיר המבוגר טוען שהוא גיבור שיצא נגד מערכת שלמה וניצח ושיתרגל הוא חודשיים ניסה למנוע את הכבוד הזה אך עדיין מקבל אותו. מאהיר יושב לשולחן ואחר כך זוכה לביקור של פרידה שמבשרת לו באושר שקיבלו את בקשתה למשפט חוזר ויהיה דיון חדש בעניינו והם מאושרים ואופטימיים מאוד.

גם נאזיף מתקבל בכבוד מלכים ליד הכלא בתור אביו של קרדאיי והוא גם מפציר לא לשרת אותו. גם פרידה מגיעה ורואה זאת והיא אומרת שחשבה שזה ישתנה עם הזמן אך מספר המעריצים רק הולך וגדל. נאזיף מסביר שהם לא מעריצים אלא סוגדים וחיים בצילו של מאהיר, שיש אנשים ששואפים לגיבורים ויש שהופכים לגיבורים בגלל מעשיהם. פרידה אומרת שהאם כל חייה תהיה אישתו של קרדאיי ובנם יגדל בצל הזה ונאזיף מסביר שגם מאהיר לא מרוצה מהמצב ויפעל לשנות אותו, אך קודם עליו להשתחרר מהכלא. 
אימפריה
26/12/2015 | 17:22
29
49

מגיבה על הפרקים
26/12/2015 | 18:50
2
54
שני הנושאים שהכי עניינו היו המסיבה של אימפריה והנסיעה של מרתה להר רוראימה

כריסטינה הגיעה למסיבה עם ויסנטי, ודי נהנתה והשתלבה באווירה - עד שהיא פגשה בקומנדדור הזועף - המסכנה רק ניגשה להודות לו על ההזמנה והוא ישר התחיל להעליב ולהשפיל אותה אבל כריסטינה לא יצאה פראיירית והשיבה מלחמה! אהבתי איך שהיא ענתה לו והעמידה אותו במקום עד כדי כך שהבין שפגע בה ובעצמו ניגש אלייה בתחנת ה וביקש ממנה סליחה. היא צדקה שאמרה לו שזו התחלה טובה אבל בכל זאת סירבה לחזור איתו למסיבה. כי הוא עדיין רואה בה רק אחיינית כאשר יש אפשרות שהיא יותר מזה. ועדיין הבן אדם הוא כמו שהוא, הוא בעצמו אמר לה שהחיים הפכו אותו לכזה. אהבתי איך שכריסטינה ענתה לו שגם לה היו קשיים בחיים אבל זה לא גרם לה להשפיל אנשים אחרים אחרי שהעניין הזה נגמר, עניין אחר לגמרי התחיל תאו העלוקתי חשף בבלוג שלו בשיא המסיבה שקלאודיו בולגרי הוא גיי קלאודיו המסכן לא הבין מאיפה זה נחת עליו ואחרי שהבן ההומופוב שלו הגיע בכלל התחיל הבלאגן מסכן קלאודיו ועוד דבר אחרון לגבי המסיבה - לורייני חחח הרגה אותי איך שהיא גנבה את האזמרגד מהתצוגה וכשעמדו לתפוס אותה היא פשוט הכניסה לפה, וכשהיא התחילה להחנק היא פשוט בלעה אותה בכוונה תחילה!!  טוב שלא הראו לנו את ההמשך חחחח איזו הזויה ואיך יסמאל שאל אותה "נו הטבעת כבר הספיקה לעשות את הסיבוב האולימפי בבטן שלך?" מה שכן, יפה לו אחרי זה שהחזיר אותה לקומנדדור ועוד מבלי לבקש שום תמורה..

לאחר שכל המסיבה הגדולה והרעשנית הזו נגמרה, מרתה לא חזרה הבייתה אלא משם טסה להר רוראימה כמו שתכננה שם היא אכן מצאה את סוד הכח של הקומנדדור - האבן הוורודה הגדולה שהוא מחביא בתוך המערה. כנראה שהוא מאמין שהיא נותנת לו אנרגיות. מרתה עלתה על זה מצאה את זה והייתה כולה בעננים(תרתי משמע)כשהבינה שזהו היא מצאה דרך להעפיל על הקומנדדור ולנקום בו אבל מה שהיא לא ידעה באותו הרגע זה שבדיוק הטייס עם המסוק ברח לו כשהתחילה הסופה והשאיר אותה שם לבד! מזלה שבסופו של דבר הבן של סבסטיאו פריירה()הציל אותה. מסתבר שבין השניים התפתחה ידידות מופלאה ואפילו נשיקה ספונטנית! חח האמת הגיע הזמן שמרתה תפסיק להשפיל את עצמה בפני הקומנדדור ולהתחנן שיסתכל לעברה שוב. מרתה הבינה שאותו אדם שהציל אותה היה הבן של "אותו שותף" של הקומנדדור שקבור בהר. והיא בעצם הבינה שכל ההון שלהם מבוסס על ההון שסבסטיאו פריירה צבר. כי העסק המפוקפק של הכרייה הלא חוקית של היהלומים היה במקור פרוייקט שלו והקומנדדור פשוט המשיך את דרכו מעניין אם היא מעלה בדעתה את האפשרות שהקומנדדור רצח את אותו סבסטיאו כי היא לא באמת יודעת איך הוא מת שם..

נראה שפרק הבא מגיעה כבר אמנדה הלא היא אדריאנה בירולי ששיחקה בפרקים הראשונים את מריה מרתה בצעירותה
הקומננדור היה ממש מגעיל לכריסטינה
26/12/2015 | 20:40
1
36
ואמר שמקומה לא פה ולא טרח להבהיר שביתו הזמינה אותה ובאמת הדיבור על הוריה ועל החזירות שנהג כלפי אחיו ריככה אותו וגרמה לו להתנצל אך הנזק כבר נגרם. 

המסיבה לגמרי נהרסה לקלאודיו כשהתחילו לצחוק עליו והאמת חשבתי על זה רק כרגע שבדיוק הייתה המסיבה של שאנה ששם כולם העריכו אותה למרות שהוא פחד לאמץ ילד והתסרוקת שלולא הקול הגברי היה נראה שמדובר בכלל באישה ואכן גם הקומנדדור, מריה קלרה, ביאטריס והבת של קלאודיו מקבלים את זה יפה, אבל יש את אנריקו ההומופוב שלא שכח גם לקרוא לאימו סוטה על זה שהיא מסכימה לחיות כאישתו של אדם עם נטיות כאלה.

לורייני ממש איומה איך בעלה אותה והחזיקה בפה, מסתבר שצריך מכשירים שיבדקו מה יש בתוך בני אדם ולא רק בבגדיהם. ויסמאל הפתיע שהחזיר את הטבעת רק תמורת תודה רבה מהקומנדור, אמנם הוא התנגד לסחיטה של לורייני, אבל חשבתי שמתוך פחד, ולא תיארתי לי שהוא כל כך ישר.

גם אם אני תהיתי אם מריה מרתה מעלה בדעתה שבעלה רצח את סבסטאו ואם מריה מרתה תהיה הגונה עם מה שאמרה שלבנו מגיע חלק באימפריה אז האם הבן לא יאשים את הקומננדור ברצח?

נראה שזה סדרה עם כוחות על ליהלום באמת, הרי הקומנדדור לא יכל לדעת שמריה מרתה לקחה את היהלום ופתאום בלי לדעת מה קורה עם היהלום הוא הרגיש רע.  
ולחשוב שאת היהלום הזה מצא בכלל איש הסמבה
27/12/2015 | 20:11
24
ובזכותו הוא בעצם התעשר והקים את בית הספר לסמבה שלו וקנה לפי מה שהובן לא מעט בתים באיזור.
הגעתה של אמנדה
28/12/2015 | 18:27
25
47
אז כצפוי אדריאנה בירולי נכנסה לסדרה ונראה שהיא ומרתה יהיו ממש "צמד חמד" שיעשו את המוות לדניאלי המסכנה שהאמת ריחמתי עלייה.. אבל היא לא חכמה במיוחד. אני מבינה את העצבים שיש לה על חמותה מהגיהינום שרק מחפשת איך למרר את חייה אבל היא לא הייתה צריכה לרדת לרמה שלה ולהתחיל לריב איתה. אם כי מרתה ממש הפחידה אותי איך שהיא התנפלה עלייה והתחילה לכפכף אותה חח משוגעת זאת ואיזה נמושה פדרו איך שלא יצא להגנתה אלא רק מילמל לו מהצד ובמקום לעזוב איתה את הבית הוא פשוט משכנע אותה לבלוע את הכל ולהישאר נגד רצונה! ממש הילד של אמא שלו

כמובן שאמנדה נהנתה מכל רגע מאחר והיא ידעה שכל הבלאגן התחיל ממנה ומהגעתה אהבתי לשמוע שהקומנדדור ודניאלי מגנים את הקשר שהיה לפדרו ואמנדה בעבר גם בשל העובדה שהם בני דודים לפחות מישהו בסדרה הזו מתייחס לעובדה הזו
האמת אולי מריה מרתה תומכת בהם כי הם לא באמת דודנים
28/12/2015 | 18:46
1
19
כי לפי השאלות של אמנדה את מריה מרתה, היא כנראה הבת של המשרת הנאמן שפחד לנסוע להר. 

וגם ייתכן ופדרו צודק שהקומנדדור לא רצה שיהיה בהשפעת אימו ולכן הפריע הקשר עם אמנדה והיותם דודנים היה רק תירוץ. ומסתבר שמריה מרתה והקומנדדור כבר שנים אויבים וזה לא חדש יחסית. 

זה פדרו בהחלט נמושה וילד של אימה ודניאלי חסרת אונים מול אמנדה וחמותה האיומה וזה פדרו מכריח אותה לחיות עם אישה שכיסחה אותה ממש. 
לא חושבת, אחרת למה דובר על הדמיון ביניהן?
28/12/2015 | 21:32
12
חבל שחיכו איתה כל כך הרבה
28/12/2015 | 21:02
22
28
52-3 פרקים עד שהיא נכנסה ובינתיים הסדרה בשעממת. 

גילוי נאות: אני עדיין בפרק 39.
אתה ידעת מההתחלה שהשחקנית תחזור?
28/12/2015 | 21:24
4
13
כן
29/12/2015 | 08:45
3
18
לפני שאימפריה עלתה עשיתי מחקר קטן בויקיפדיה. אדריאנה בירולי המקסימה הופיעה שם גם בתור מרתה הצעירה וגם בתור אמנדה. 

פרט טריוויה משעשע: ב"שקר היופי" היא גילמה את הכלה של ליליה קברל ואת הבת זוג של זה ששיחק את מישל בשובל השקרים ב"שקר היופי". שם קראו לה פטריסיה. זה לא הפריע במיוחד לתסריטאים אחר כך לקרוא לבת הזוג של מישל - פטריסיה גם כן
אני לא ידעתי שהשחקנית תחזור, רק אחרי שדיברו עלייה בעלילה
29/12/2015 | 19:08
2
13
והראו תמונות שלה הבנתי שהיא זו שתשחק גם את הדמות של אמנדה. כמובן ששמחתי לגלות את זה כי גם אני די מסמפטת את השחקנית עוד מיומן חיים. חשבתי שרק שם ופה היא משחקת לצד לילה קאברל. נחמד לדעת שהן שיחקו יחד גם בשקר היופי, לא פלא שיש ביניהן כזאת כימיה(כשתגיע לפרקים אתה תראה חח)
לחיות את החיים ולא יומן חיים ביומן חיים שיחקה רק לילה קברל
29/12/2015 | 20:27
1
7
אכן תודה על התיקון.
29/12/2015 | 20:33
12
תמיד אני מתבלבלת עם שתי הנובלות האילה חח
חצי לניר שעדיין לא הגיע לפרקים הנוכחיים
29/12/2015 | 11:50
16
37
אתה יודע שכרמו דלה וקיה אמור להצטרף ? (זכור לי שאהבת אותו..)
אפילו לא זכרתי/ידעתי
29/12/2015 | 12:14
15
37
אפשר ספוילר בתור מה?
אווו
29/12/2015 | 15:43
11
36
רשע שהולך למרר את החיים לזה אלפרדו. נראה לי הוא בן של סבסטיאו... אני בעצמי האמת עוד לא הגעתי לפרקים נוכחיים, אבל ידעתי שהוא יופיע...
אולהלהלה, זה כבר טוב
29/12/2015 | 15:47
3
28
עכשיו מה לעשות עם 39-53 למען השם...... הם נרקבים לי במקס בלי סוף........
אולי פשוט תדלג ישירות לפרקים האילה
29/12/2015 | 19:32
2
15
לא קרה כלום ב15 הפרקים האלה?
30/12/2015 | 00:06
1
13
אני חושב שאשלים וזהו...... קצת מאמץ ועבודה והופה הגענו
האמת שהמפגש פסגה בבית של איזיס שווה צפייה
30/12/2015 | 18:37
14
נדמה לי שזה בפרקים 39-40, תנסה להשלים עם הרצות של קטעים לא מעניינים יש בשפע
29/12/2015 | 19:24
6
32
הוא אכן הבן של סבסטיאו.
חשבתי שהוא תמים
יש לך עוד ספויילרים?
כן, יש לי , אם ממש בא לך ....
29/12/2015 | 21:00
5
34

את בטוחה?

למטה

הוא בכלל לא בן של סבסטיאו, אלא נוכל ושותף של זה פדרו , שהקריץ אותו מאיפשהו כדי לפגוע בזה אלפרדו ולקחת ממנו את הכל.
אז
29/12/2015 | 21:15
2
28
מאיפה זה פדרו יודע על סבסטאו?
אם יורדים ליותר פרטים אז...
29/12/2015 | 21:34
1
26
זה ממש מוציא את כל הסודות והורס את המתח 

....

......

........

..........

............

..................

..................

השם האמיתי שלו הוא סילביאנו ג'וניור, ככה שהוא כנראה הבן של סילביאנו המשרת וקשור למריה מרתה ... אז אולי דרכה נוצר השידוך בינו לבין זה פדרו. יותר אני לא יודעת כי לא ראיתי את הטלנובלה, זה רק דברים שקצת קראתי...
מאיפה הקריצו את זה חח מה תיאר לעצמו
30/12/2015 | 18:34
21
בטלנובלה הזו לא מפריע לי לדעת ספויילרים, להיפך זה יכול רק לתרום לי להבנת העלילה כי אני לא אוהבת שעובדים על הצופים והיא גם לא עד כדי כך טובה בכדי שאני אשמר בשבילה מספויילרים חח

יש לך אולי ספויילרים גם על מריה קלרה? היא קצת חשודה בעיניי נראה לי גם שם מסתתר איזה פרצוף אחר
30/12/2015 | 18:25
1
28
עוד פעם עובדים על הצופים כמו בשובל של שקרים, בטוח זה לא אותו תסריטאי?
נראה שמזל שלא ראית את ללא ספק או בברזילאית פבוריטה
30/12/2015 | 20:08
15
ששם עבדו חזק על הצופים שהייתה דמות ראשית שהתנהגה כמו נוברישית ואגב הבת זוג של השחקן של הבן של סבסטאו וגדילה בת של בעלה ממאהבת שהמאהבת רצחה, והמאהבת יצאה מהכלא וטענה שהאלמנה רצחה את בעלה והיא ישבה 18 שנים בכלא על לא עוול בכפה והופרדה מביתה. והאימא החורגת והסבא הסתירו מהבת והמנכדה את המכתבים שהמאהבת שלחה לביתה. האלמנה נתנה למאהבת כסף כשיצאה מהכלא ואחר כך גנבה אותו וכשסיפרה לבוס של המאהבת שהיא ישבה על רצח וגרמה לפיטוריה והיה נראה שהמאהבת היא הקורבן והאלמנה היא הרעה. אבל הסתבר שהמאהבת הייתה פסיכופטית רצינית וידעה לשחק את תפקידה היטב והאלמנה פשוט הכירה אותה היטב וידעה למה היא מסוגלת.וכמה היא שקרנית ובהמשך הסתבר שהבת שהייתה דמות טובה, הייתה בכלל לא הבת של בעלה אלא של המאהבת ממאהב שלה והמאהבת רצחה את בעלה של האלמנה כי הוא גילה שהיא בגדה בו ודרש בדיקת ד.נ.א לביתו. 

אז הנקודה שניסו להראות את המאהבת כקורבן כמו בטלנובלה ספרדית סנדרטית החפה מפשע שהופרדה מביתה והדמות הטובה הייתה קצת טווסית והתפארה בעושר שהשיגה, אז בספרדית זה היה בטוח שלא באמת אהבה את בעלה. אבל הסתבר בסוף שהרעה היא מי שישבה בכלא 18 שנה שמסתבר שזה היה עונש קל מדי עבורה והיא חזקה להזיק וכמובן לרצוח. 

אבל מצד שני אולי היית אוהבת כי זה התסריטאי של שדרות ברזיל.
לא ראית אותו בתמונה הראשית של השירשור?חח
29/12/2015 | 19:17
2
40
באמת חתיך השחקן הזה
הנה עוד כמה

כנראה יהיה משהו בינו לבין מרתה, כן זוג קצת לא קשור אבל לפחות מרתה תפסיק להשפיל את עצמה מול הקומנדדור

איפה הוא עוד שיחק? בשקר היופי? אני פעם ראשונה רואה אותו.
דווקא בשקר היופי הוא לא היה
29/12/2015 | 21:08
20
הוא שיחק ב"ללא ספק" ו"המלכודת". איכשהו הוא מגיע לפרוייקטים הכי שווים בגלובו וחצי מהם אנחנו לא רואים כמובן. הוא שיחק את הרשע ב"תכשיט נדיר" וגם את המלך ב"אגדה קסומה".
אני אפילו לא פותח הודעות ראשיות בד"כ
30/12/2015 | 00:08
28
אז זה למה פספסתי
לסופ"ש
25/12/2015 | 13:56
15
25

יבגני מה אתה אומר על עמדת בנט בנושא עינוי העצורים היהודים?
25/12/2015 | 14:09
13
59
אני פשוט לא מאמינה שהוא מגבה את העינויים האיומים שהשב"כ מעביר את הנערים האילה. מצד שני מה אני מתפלאת אם בחודשים האחרונים הוא מאכזב פעם אחר פעם. אבל הפעם זה הכי חמור בעיניי, יהודי לא מענה יהודי! התיאורים המזוויעים האילה של מה שקטינים יהודים עוברים שם מזכיר תיאורים מהשואה, השב"כ חצה פה קו אדום וכל מי ששותק לנוכח המצב או מגבה אותו לא ראוי לא לקול ולא לחצי קול

ככה שעכשיו אני בטוחה ב-100% שבבנט אני כבר בחיים יותר לא אבחר. לבחור בו יהיה לתמוך בעינויים האילה. ככה שאותי לפחות הוא כבר לא מייצג. ממש אכזבה ממנו... מעניין אותי מה דעתך בתור בוחר הבית היהודי חח 
האמת אני לא יודע אם הכוונה היא למנוע את הפיגועים הבאים
25/12/2015 | 15:19
10
40
אז הוא צודק אם כדי להשיג מידע מודיעיני אפשר לענות פלסטינים, אז גם כדי למנוע טרור יהודי כדי להציל חיי ערבים זה לגיטימי. אבל החשש שלי ואני מניח גם שלך הוא שכמו במקרה של עמוס ברנס וכמו המשפט של רומן זדרוב מנסים להוציא הודאה באיומים כדי לסגור את התיק ולרצות את העולם וזה ממש זוועה. אני מאמין שאמרו לאיילת שקד שהמטרה של העינויים היא למנוע את הפיגועים הבאים ולא להוציא הודאה בעינויים, אבל אני לא סומך על שירותי הביטחון שסיפרו לאיילת שקד את האמת ולא שיקרו לה בכוונה.

בינתיים ראיתי ראיון אם אחד המעונים שכבר שוחרר ובו לא חשדו בתור מבצע הטבח אלא בתור מי שיודע משהו, על סמך מה החליטו לא יודע. אבל סך הכול הוא צודק אם חושבים שלענות ערבים שחושדים בהם שיודעים על פיגועים מתוכננים זה בסדר, אז גם לגיטימי למנוע טרור יהודי באותה השיטה, אחרת הסבא של התינוק השרוף צודק שהמדינה לא מעוניינת למצות את הדין ואם עינויים פסולים כשיטה אז גם כלפי ערבים. הבעיה היא סחיטת הודאות מחשודים גם על ידי השב"כ וגם על ידי המשטרה שזה סטאלניזם לשמו!!! וצריך לחוקק חוק שהודאה של חשוד תחת עינויים או בכלל הודאה של חשוד אם המשטרה והשב"כ יודעים לטייח את העינויים אין לה שום משקל כראיה משפטית.

מצד שני עדיף היה עם החשודים היו לוקחים עורך דין וותיק כמו העורך דין של יצחק פס ומתי שבו או אפילו את אליקים העצני כי על איתמר גביר בגלל עברו כאיש כהנא לא סומכים שהוא רוצה שהאשמים האמיתיים ייענשו. אני לא בטוח שלעורך דין אחר היו נותנים לראות עצורים, אבל אם איתמר בן גביר יש למדינה תירוץ. למרות שאני לא מוצא שום פסול בדבריו של איתמר בן גביר בשנים האחרונות.
בינתיים היה רק פיגוע אחד וכלל לא הוכח שיהודים עשו את זה
25/12/2015 | 20:41
9
29
זה העניין, שמדובר בקטינים שאין כלפיהם הוכחות חותכות והם לא פצצות מתקתקות, ובגלל כל הסיבות האילה אין שום הצדקה להעביר אותם שבעה מדורי גיהינום שכאלה. ואני די בטוחה שעצורים ערבים לא עוברים את הדברים האילה אחרת היינו רואים ממזמן את המחבל בן ה-16 שפצע אנוש ילד יהודי קשור למעלה מהרגליים. אבל במקום זה ראינו אותו אוכל דני. ואכן אני בהחלט חושבת שפשוט רוצים להראות לפלסטינים ולעולם ש"הנה מצאנו את היהודים שעשו את זה וקיבלו את עונשם". אני פשוט לא מסכימה עם ההקבלה הזו שעושים ביבי בנט והתקשורת בינינו לבין הטרור הערבי. מאז שאנחנו זוכרים את עצמינו יש טרור ערבי פלסטיני איסלאמי. ופה היה רק פיגוע אחד וכבר עושים עלילת דם לכל ציבור המתנחלים! ומייד קוראים ציבור מתנחלים שלם טרוריסטים. טרוריסטים זה הפלסטינים שכל יום רוצחים יהודים במדינה שלנו כבר חודשים שיש פה אינתיפאדה וכולם עסוקים בדבר אחד - דומא. פשוט אבסורד.

במידה ויהיו הוכחות כלשהן שיהודים אכן ביצעו את הפיגוע בדומא, ברור שהם צריכים להיענש ולהיכלא. אבל לעינויים האכזריים האילה אין מקום! זו רדיפה פוליטית, הם רדופים על ידי השב"כ בשל היותם חובשי כיפה עם פיאות. ולצערי כבר ידוע שהשמאל שולט בכל הצמרות למרות שהציבור בחר ימין. אז ברור שאני מאמינה לבן גביר ולא לבנט/איילת שקד. בהם בכלל איבדתי אמון.
זה בדיוק מה שבנט מנסה להראות
25/12/2015 | 20:46
8
24
שלא כל ציבור הכיפות הסרוגות כזה ולמתוח קו בין אנשים כמוהו שבעד התיישבות ונגד מדינה פלסטינית ושומרי חוק לבין כאלה שלא. 

ואיילת שקד אכן פנתה לכנס וועדה והזכירה את החלטת בג"צ עוד מתקופת ברק שעינויים אפשריים רק במקרה של פצצה מתקתקת. 

לשמחתי קראתי ששניים מהעצורים הם אזרחים אמריקאים, כך שזה אומר שארה"ב תדאג שהם יזכו למשפט צדק ולא תאפשר להחזיק אותם בכלא בלי שיהיו ראיות חותכות נגדם. 
שוב, אם באמת יסתבר שיהודים אשמים בפיגוע הזה אז יש לגנות
25/12/2015 | 21:17
7
24
ויש לכלוא ולהבדיל את שאר ציבור המתנחלים מ"אותו קומץ משוגעים" באם התברר שזה באמת יהודים. וחקירות לגיטימי, אבל לא בעינויים קשים של האינקוויזיציה. אנחנו לא מדינה דמוקרטית? איפה הדמוקרטיה פה? בנט ממש תמך ב"יד הקשה" שהופעלה נגד עצורים יהודים קטינים שלא הוכח עדיין דבר בצורה חד משמעית. לי התמיכה הזו שלו מאוד מפריעה. איילת שקד ניסתה לברר בהתחלה לגבי ההתעללויות אבל מהר מאוד התקפלה.

בניגוד אליהם, אורי אריאל אמר שצריך לסגור את המחלקה היהודית בשב"כ. צודק במאה אחוז. לדעתי הפיצול של תקומה מהבית היהודי הוא בלתי נמנע. 

אם היו בחירות עכשיו היית מצביע לו למרות התמיכה בהתעללויות? אני ממש התאכזבתי ממנו
כן הייתי מצביע לו
25/12/2015 | 21:29
6
24
למרות שאיזה עיתון כתב כתבה הזויה שבנט מתכוון לפרוש מהמפלגה ולהקים מפלגה עם גדעון סער, אז במקרה הזה הייתי נשאר עם המפלגה שאני יכול להשפיע על הרשימה וזאת הבית היהודי ובנט וסער בטח תהיה שם וועדה מסדרת. 

אני ב-1999 שמעתי שברק ויעקוב פרי מאוד הצטערו על החלטת בג"צ שאוסרת עינויים, כך שאני יודע בוודאות שעינו ערבים בעבר, ודווקא אני וליברמן ביקרנו את ההחלטה של בג"צ, כך שאם עינוי ערבי לגיטימי אז גם עינוי ערבים לגיטימי ואף אחד בימין לא דיבר נגד עינוי ערבים ובזה בנט צודק מי שגינה גם עינויים של ערבים צריך לגנות גם את העינויים נגד יהודים ומי שחשב שעינוי ערבים מנע טרור לא יכול להתלונן שמנסים למנוע טרור יהודי באותה השיטה. לגבי הקטינים זאת באמת בעיה, אבל יש גם אסירים קטינים פלסטינים שאני לא יודע איך התייחסו אליהם. 

עכשיו אני גם יודע שהתגובה של בנט היא לא סתם חנופה אלא תגובה שלו לסרט החתונה שאמנם נשלף בדיוק בזמן, אבל מוכיח שיש גם יהודים מגעילים שמתנהגים כמו החמאס.
איפה זה היה כתוב? נשמע קצת תלוש מהמציאות חח
25/12/2015 | 21:44
5
27
אולי עינו מחבלים בעבר שהיו פצצות מתקתקות. אבל אני לא מסכימה עם ההשוואה כי מפה דובר רק בחשדות למשהו שקרה כבר. ולא שעומד לקרות. אם כי קשה לי להאמין שבאמת התעללו ברמה כזאת גם בעצורים ערבים אחרת כבר כל העולם ואירגוני זכויות אדם היו מרימים קול צעקה.

הסרטון הזה אכן נראה רע אבל התקשורת מנפחת את זה. זה לא שבסרטון בוצע רצח. לא די בסרטון הזה כדי לחרוץ את דינם של העצורים או בכדי להכשיר את העינויים הקשים שהם עוברים שם.

אני אצטרך לחשוב טוב למי אתן את קולי בבחירות הבאות, אם בכלל אתן אותו למישהו, כבר אין אמון באפחד:[
פייגלין פרש מהליכוד אך לא מהפוליטיקה
25/12/2015 | 22:03
24
כנראה שהוא יקים מפלגה לקראת הבחירות. 

גם לי זה נשמע הזוי ובנט הכחיש פשוט יש חברות בין גדעון סער לבנט והם בקשר וגדעון סער גם עזר לו בהפסקת החשמל ובמפלגה יש לבנט בעיות כי מאשימים אותו שהוא לא מספיק בעד כפייה דתית ורוצים להפוך את המפלגה לש"ס סרוגה אז הסיקו שאולי לבנט יימאס מהמפלגה או למפלגה ממנו ואז הוא ירוץ עם סער.

ואכן לגבי הערבים באמת קשה להאמין כי לאור התנאים בהם יושבים בכלא דווקא משתלם להם להודות בפשעים שהם לא ביצעו ולא להכחיש פשעים שהם ביצעו כי מתקן הכליאה לאסירים ביטחוניים זה בית המלון המפואר ביותר בארץ. אבל בכל זאת יכול להיות שהם מחפים על שותפים כדי שימשיכו בטרור.
גם דני דיין שהצבעתי לו בפריימריס
26/12/2015 | 18:58
3
20
נתן גיבוי מלא לשב"כ ואף תקף את אורי אריאל וסמוטריץ' על הביקורת שלהם על השב"כ והוא בעצמו גר ביש"ע והיה יו"ר מועצת יש"ע.
דני דיין הוא לא דוגמא כי לדעתי הוא לא ימין מובהק
26/12/2015 | 19:35
23
הוא התפקד לבית היהודי פרש מהבית היהודי ואפילו הייתה פעם אחת שהוא ביקש מבנט להתנצל בפני ביבי על ביקורת שהוא הטיח בו.
בינתיים נראה שכתבי האישום מעוכבים ואחד החשודים המרכזיים בכלל
28/12/2015 | 22:09
1
27
רק היה מעורב בקטטה מלפני שנתיים עם פלסטיני,
על זה הוא עבר שבעה מדורי גיהינום..

ציטוט מדברי המשפחה שלו:
"אחרי 30 יום שבהם עבר ילדינו התעללות אכזרית שכללה השפלות ואלימות קשה, מסתבר כעת שבננו מואשם במעורבות בקטטה מלפני שנתיים. כל הצידוק שנטל לעצמו השב"כ להתעלל בילדינו כאילו הוא חשוד ברצח דומא מוכיחה את טענתנו כי השב"כ נקט בשקר ורמיה כלפי מערכת המשפט וכלפי הציבור.

"אנחנו חוזרים על דרישתנו להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית בהשתתפות נבחרי העם שתבדוק את מעשי הרמיה והאכזריות של המחלקה היהודית בפרשה זו וכן לעצור באופן מיידי את המשך העינויים של הנחקרים הנוספים ולאפשר להם מפגש עם עורכי דין."
שמעתי בחדשות 22
28/12/2015 | 22:27
14
באמת יצא אבסורדי שהימין מתייצב לצד השב"כ בעוד השמאל הקיצוני יוצא נגד השיטות, קראתי בפורום אקטואליה מאמר של יוסי גורוביץ' שתוקף את השב"כ שאין לו שיטות אחרות להשיג מידע, אמנם הוא בסוף מסכם שאם מעיזים לעשות זאת ליהודים שבקשר עם פוליטיקאים, אז מה עשו לפלסטינים לא פעם? 

אבל נראה שבוגי יעלון שיחק אותה גם עם פרסום החתונה הוא השיג את התמיכה של כל הבית היהודי וראשי מועצת יש"ע וגם בסוף מנסה לעשות מזה מנדטים לליכוד על חשבון הבית היהודי, שאומר שבגלל שאנשי הבית היהודי תמכו במאחזים לא חוקיים ויצרו נורמה של הפרת חוק זה עובר לאלימות.

וגם שמעתי את הרב בחתונה שאמר שעוד יתברר שערבים ביצעו את הפשע, אז אם הוא חושב ככה, למה נותנים לערבים כלים להפיל עלינו ולעשות חתונה בסגנון החמאס.

אתמול אמרו ששלושה מהחשודים יואשמו ברצח, מעניין מה ישתנה בינתיים. 
עכשיו אמרו ביומן בערוץ 11
25/12/2015 | 20:30
1
39
שראשי מועצת יש"ע וכנראה גם הבית היהודי מחו על העינויים הנוראים שעוברים העצורים ואז בוגי יעלון הראה להם קלטת של החתונה שבה רוקדים עם סכינים ורוקדים על דם התינוק שנרצח וזאת הסיבה שעכשיו בנט, שקד וראשי מועצת יש"ע התחילו לגבות את השב"כ ואת העינויים. 
זה היה ברור לי לגמרי שהסרטון יצא כדי להכשיר את העינויים
25/12/2015 | 20:48
38
המזעזעים. נכון שהסרטון נראה רע מאוד ויש לחקור את החזקת הנשק. אבל סתם מנפחים את זה כדי להשתמש בזה כהכשרת קרקע נגד המתנחלים. זה מה שמגעיל בכל העניין הזה. לצערי בנט אכל את הפיתיון הזה ועכשיו הוא מתייפיף ומתחנף לשמאל, מה שגרם לו לפי התגובות בדף הפייסבוק שלו לאבד את רוב האלקטורט שלו.
עוד מישהו לא מצליח להגיב באתר ויוה?
28/12/2015 | 22:55
8
mi amor mi amor-פרקים 61-65
26/12/2015 | 17:58
2
16
צפייה מהנה
תגובות על הפרקים-כאן
חואן נורה
26/12/2015 | 18:01
25
מה שאוטומטית גרם להיסטריה עבור כולם, ובעיקר עבור ולריה ולאלי ששוב הגיעו למצב ששתיהן אוהבות אותו ואומרת לו את זה האחת ליד השניה! איזו סיטואציה הזויה...
אז מסתבר שאכן מרטין עזב, כמה חבל...ונראה שגם הסיפור בין ולריה לבנחה נסגר סופית- חבל כפליים

הרי די ברור שהתינוק הוא לא מבנחה, וכמה היא עיצבנה בסצינה שכולו היה חמוד והציע לקבל את הילד כך או כך...איך היא מוותרת עליו?!
עושה רושם שיהיה קאמבק בין בנחה ללאורה...אוף!

מאורו חזר להיות הרע חסר החיים...איך הוא אוהב להתסיס, להציק ולעשות בלאגן במרובע הזה של חואן-אגוסטינה-לאלי-ולריה...

אגב, עכשיו באמת מורגשת התפנית שחלה בסדרה מקומדיה לדרמה.

התוכנית של אגוסטינה משתבשת וחואן נפצע
01/01/2016 | 22:48
7
אגוסטינה המשוגעת יודעת שמאורו גילה את האמת לגבי ההיריון שלה ואז הוא מתכננת לרצוח אותו אך לרועה מזלה מאורו היה בחנות עם חואן ואדי ולבסוף אחד השודדים ששלחה יורה בחואן ולא במאורו. כמובן שזה יוצר בהלה אצל כולם בעיקר אצל ולריה ולאלי שממש באמת היה הזוי הקטע ששתיהן התוודו בבית חולים שהן עדיין אוהבות את חואן

ובאמת חבל לגבי מרטין ובנחמין , הקשר של כל אחד מהם עם לאלי וולריה יכל להתפתח ולהיות מעניין ואולי לשרוד עד סוף הסדרה, אבל כנראה שהתסריטאים רצו להחזיר את המקום של התפקיד הראשי לחואן ולראות שבעצם שתיהן עדיין אוהבות אותו ולא יכולות / מסוגלות באמת להתקדם האלה ולפתח קשר עם גבר אחר.

לא הבנתי למה מאורו חיפה על אגוסטינה בחקירת המשטרה, הרי היא ניסתה לרצוח אותו  

ובא לי כבר שחואן יגלה את הפרצוץ האמיתי של אגוסטינה ואת כל השקרים שלה. מקווה שזה מתחיל לפחות לעורר אצלו חשד כלפיה אחרי שאמר לה שהוא יודע שהיא לא בהריון.
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו