לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'עידן הטוליפ פרקים 188 ואילך '
עידן הטוליפ פרקים 188 ואילך
14/11/2016 | 13:35
3
191

שלום
אני זקוק למשתפי פעולה כדי לתרגם ביחד סדרות טורקיות בכלל
ואת עידן הטוליפ פרקים 188 ואילך בפרט

אינני דובר טורקית ובכל זאת מתרגם ותכף אסביר הכיצד

אני משתמש בכלים הבאים :
- תמלול כתוב בפייסבוק של קבצי המקור ( פרקים של כשעה וחצי)
  רצ"ב דוגמא
https://www.facebook.com/notes/lale-devri-english-...

- הפרקים עצמם בפייסבוק
 רצב דוגמא
https://www.youtube.com/watch?v=tPq9H-zfcQ0

- פלטפורמת AMARA

זו פלטפורמה בינלאומית שבה
 מושכים את הפרק YOUTUBE ובמקביל מקבלים אפשרות לתרגם את הפרקים תוך כדי צפייה
 מי שיילמד וישקיע יבין
 יש גם ייתרון שאחד מתרגם חלק ומכין טיוטה והשני יכול
 להמשיך מהמקום שההוא הפסיק

אפשר גם לקחת את הוורסיה המוכנה באנגלית ולהכין תרגום עברית לכל קטע אנגלי כך שיוכן גם קובץ תרגום עברי.

הנה לדוגמא פרק 81 מתורגם חלקי לאנגלית ( זה בערך פרק 190 אצלנו שעדיין לא משודר בארץ)

מה שאני עושה זה גזור והדבק מהפייסבוק לשטח של הכתוביות
ואחר כך תוך כדי צפייה עושה סינכרוניזציה עם ה-AMARA

רצב פרק 81 לדוגמא ( כתוב עברית ובינתיים זה אנגלית)
http://www.amara.org/en/videos/NtRicnxvEWr6/info/l...

קשה לי להשתלט על הכל לבד ואני רוצה עוד שיתרגמו להנאת כולנו .

האם יש הענות ??
לצפיה ב-'למה לתרגם אם יש בוואלהVOD'
למה לתרגם אם יש בוואלהVOD
15/11/2016 | 10:57
2
157
לצפיה ב-'אני אסביר'
אני אסביר
15/11/2016 | 12:27
1
33
הפרקים המקוריים אצל התורכים הם בני כשעה וחצי
אצלנו פרקו כל פרק כזה למספר פרקים

מה שאומר שפרק 182 אצלנו זה בערך פרק 80/81 אצלם

כלומר בערך מפרק 81 התורכי מתחילה עונה 3 
פרק אחרון לעונה 2 אצלנו בוואללה 182

אני מציע לתרגם מפרק 81 ואילך שזה עד פרק 135 לפי הספרור התורכי המקורי.

אני מצטער, לא מתכוון לחכות להם כי כל האקשן 
ובעיקר נפילת מגדל השקרים של יפים טשקיראן/יילגאז 
מתחיל ונגמר בעונה השלישית.

אני לא אחכה שוואללה ייקנו את הסדרה השלישית
כשהם עצמם לא מסרו תאריך
אחר כך ישדרו אותה בכבלים
ורק בעתיד הרחוק הרחוק אולי נזכה לראות בוואללה VOD.

לצפיה ב-'דווקא הבנתי שבערוץ הים תיכוני משדרים פרקים מלאים '
דווקא הבנתי שבערוץ הים תיכוני משדרים פרקים מלאים
15/11/2016 | 18:23
38
בוואלה VOD זה לא אותם פרקים שהיו בערוץ הים תיכוני, וואלה בחשו בזה כדי שזה יהיה באורך של פרקי ויוה? 

בכל מקרה תנסה לחפש עוזרים בפורום טורקיות בוואלה, שם יש אנשים שצופים בערוצים טורקיים וייתכן ומבינים טורקית. אני אכלתי את הלב כשחצי מפרק של ויוה בנעשה שאהבתי הוקלט ללא תרגום ועכשיו חצי פרק של גונול, אבל למזלי הצלחתי למצוא את מה שהיה חסר לי בגונול בפורום שבו היא תורגמה לרוסית.
לצפיה ב-' לחנך את נינה-פרקים 120-123 '
לחנך את נינה-פרקים 120-123
12/11/2016 | 17:59
9
41
.
לצפיה ב-'כמה שמצ'ה חסרה'
כמה שמצ'ה חסרה
12/11/2016 | 18:42
29
מה קרה, השחקנית ביקשה חופש לקראת סיום?
טוב שעדיין יש את סוסי חח הייתה לה יציאה השבוע אחרי שמנואל סיפר לנינה את האמת (גם הצורה שבה היא אומרת את זה)- Don Manuel vos perdiste la dignidad con el cabello חחח
והיה מצחיק גם שאיך שסוסי ופטריסיו ישבו ואכלו קוראסונים ביחד...כל אחד בדרכו המיוחדת XD

חח איזה מוזר זה היה שהיא ניסתה לשדך בין סלבה לפיקי...מה הקשר? אבל טוב, הוא ורוסה זה אחלה זיווג לקראת סיום
וסולדד פנדינו הצטרפה בתור אחותו של ניקו...כרגיל יש לה תפקיד מעצבן גם כאן (ואגב קראתי כתבה שזה התפקיד הראשון שלה אחרי 5 שנים שנעלמה מהמסך!)
לצפיה ב-'בשעה טובה מנואל מספר את האמת '
בשעה טובה מנואל מספר את האמת
12/11/2016 | 20:40
14
בשעה טובה מנואל מתחיל לספר את האמת הגיע הזמן, מריחה מיותרת . מ'צה עזבה, בטח לכמה פרקים, מקווה תחזור במהרה ואיך לה נגרה גרסיאלה לקחה לה את הפלאפון.

אנדראה ואנטוניו חושפים את כל האמת של מנואל במסיבת העיתונאים ובשעה טובה נינה מבינה שהיא הבת של מנואל ומארה אחותה התאומה. מנואל דיי נשאר לבד ודיי צפוי שמארה ונינה לא יסלחו לו בקלות. לולי אחותו של ניקו הגיעה. הצ'טה החדשה של אל ב'יצו, דווקא נראה לי שיהיה מעניין איתה.

מארה ואנדראה מתאחדות ברית נגד מנואל. שונאת את הקטע הזה שאחרי שהאמת התגלתה פתאום מצטערים שלא סיפרו לפני זה. נינה רוצה לדעת את האמת ממנואל וחוסה.

לצפיה ב-'הטלנובלות החדשות בארגנטינה ל2017 '
הטלנובלות החדשות בארגנטינה ל2017
12/11/2016 | 22:10
4
91
כתבה

Por amarte así - טלנובלה חדשה של טלפה שתעלה ביום שני הקרוב, 14.11, בשעת אחר הצהריים בכיכובם של גבריאל קוראדו, איילין פרנדי, קתרין פלופ, גסטון סופרטי, ברנדה אסניקר ועוד. 
העלילה: פרנסיסקו אוליבטי (גבריאל קוראדו), עורך דין יוקרתי אשר חייב להגן על האישה, לוס (איילין פרנדי), שניתקה ממכשירים את בעלה, שהיה חולה סופני, שהחזיקו אותו בחיים. אותו זמן פרנסיסקו מתעמת עם חיים ריקניים שבהם נישואיו לפטימה (קתרין פלופ) מסתיימים. סיפור מרכזי אחר הוא של מרסדס (ברנדה אסניקר), בתם של פרנסיסקו ופטימה, אשר דורסת את מנואל (גסטון סופרטי), כדורגלן צעיר ומבטיח שיישאר בכיסא גלגלים. לטלנובלה, עד כה, 60 פרקים עם הסכם בין חברת ההפקות של גבריאל קוראדו (Azteca) ומרטין קוולר וטלפה.

Quiero vivir a tu lado - טלקומדיה של פולקא, לאל טרסה, תחליף במשבצת השידור את "עשירים לא מבקשים רשות". בכיכובם של מייק אמיגורנה, פאולה קרום, פלורנסיה פנייה ואלברטו אחקה. ישחקו גם קרלוס בלוסו, גבריאלה טוסקנו, מוריאל סנטה אנה, ליזי טגיאני מאוריסיו דיוב וחימנה בראון.
העלילה: שני שכנים חברים לכל החיים (אחקה ואמיגורנה) אשר נשותיהם התיידדו. עם זאת, אהבה נסתרת תשנה הכל: ורוניקה הייתה תמיד מאוהבת בתומאס.

amar después de amar - טלנובלה של טלפה, תעלה ב16 בינואר. בכיכובם של איסבל מסאדו, מריאנו מרטינז, אלאונורה וקסלר ופדריקו אמדור. ישחקו גם ברנדה גרדיני, מקס גיונה, גסטון ריקאוד, מנואלה פאל , וירחניה לאגו ועוד.
העלילה: שלוש שנים, לפני שהתפתחה הידידות בין רקאל (איסבל מסדו) ודמיאן (פדריקו אמאדור), יזמי דיג אמידים עם קרולינה (אלאונורה וקסלר) וסנטיאגו (מריאנו מרטינז), עקרת בית חמת מזג ופועל בניין המתפתח. מה שהם לא ציפו הוא שהפגישה של משפחות תעורר משיכה בלתי נמנעת וסוף טראגי.

Fanny, la fan -  טלקומדיה של אנדרגאונד, בשביל טלפה. יככבו בה לוסיאנו קאסרס, ניקו פורטדו ותשחק גם חורחלינה ארוסי. טרם ידוע מי השחקנית הראשית ושאר הקאסט וגם לא ידוע מהי העלילה. 

La fragilidad de los cuerpos - אוניטריו של פולקא לאל טרסה, יככבו בה אווה דה דומיניק, חואן חיל נבארו וחרמן פלאסיוס. יהיו לה 8 פרקים. 
העלילה: חקירה של ורוניקה רוסטאן (אווה דה דומיניק) שמתחילה עם התאבדותו של מכונאי והופת למשהו חשוך ומרושע שמתעלה סיפורו של אדם אשם. היא מכירה את לוסיו ולרוסה (חרמן פלאסיוס), מכונאי אחר שיעזור לה לגלות חלק מהתעלומות וגם לשמור על מערכת יחסים חשאית.

Loco x vos - טלפה מכינים עונה שנייה לסיטקום בכיכובם של חואן מינוחין וחולייטה זילברברג. לדעתי מיותר לחלוטין, הסיטוקום הזה לא ממש הצליח ולא ברור למה החליטו לעשות לו עונה שנייה .

Golpe al corazón - טלנובלה בהפקתו של קיקה אסטבנז לטלפה. כרגע רק ידוע שסבסטיאן אסטבנז ישחק בה.

El jardín de bronce - הפקה של פולקא עם HBO, בכיכובם של חואקין פוריאל, חוליטה זילברברג, נורמה אלאנדרו, לואיס לוקה, חררדו רומנו, 
סדרה משטרתית שמבוססת על נובלה. העלילה: שינוי בחייו של פביאן דנובאו (חואקין פוריאל) כאשר מוריסה, ביתו בת ה4 נעלמת בלי להשאיר עקבות. הילדה והמטפלת שלה היו צריכות ללכת ליום הולדת, אבל מעולם לא הגיעו. כך מתחיל הסיוט של האיש הזה שבו השוק נותן מקום לתקווה. עונה ראשונה תהיה בעלת 8 פרקים (רוב הסיכויים שיהיו לה כמה עונות)

לצפיה ב-'מכל אלה... amar después de amar נשמע הכי נורמלי'
מכל אלה... amar después de amar נשמע הכי נורמלי
12/11/2016 | 22:15
3
55
למרות המרטינז. על כמה חותמים שהבחור ינסה לברוח שוב ולמות באמצע הנובלה?
לצפיה ב-'כבר סיימו לצלם אותה'
כבר סיימו לצלם אותה
12/11/2016 | 22:21
53
היא רק 70 פרקים. לכן כנראה לא היה לו זמן לברוח 
לצפיה ב-'היא הכי מצופה שלי'
היא הכי מצופה שלי
13/11/2016 | 10:30
1
50
כיף שמסאדו חוזרת למסך...באמת חבל שהקאסט כולל את מרטינז, אבל הו וול-רק 70 פרקים וכבר סיימו לצלם אותה, כך שאין לו אפשרות לברוח
לצפיה ב-'נקטו אמצעי זהירות'
נקטו אמצעי זהירות
13/11/2016 | 11:59
24
לצפיה ב-'קרינה זמפיני וגבריאל קוראדו זוכרים את המפגש בישראל '
קרינה זמפיני וגבריאל קוראדו זוכרים את המפגש בישראל
15/11/2016 | 21:23
36
קרינה זמפיני וגבריאל קוראדו נפגשו אמש בתוכנית Morfi, todos a la mesa אותה מנחה קרינה והעלו זיכרונות מהטלנובלה "ירח פראי" בה שניהם כיכבו וגם הזכירו את ישראל ואמרו שהכירו פה בארץ בטקס ויוה 2000.
לצפיה ב-'שיר הפתיחה של por amarte asi '
שיר הפתיחה של por amarte asi
16/11/2016 | 12:02
32
שלא במקרה בעל אותו שם 
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
12/11/2016 | 21:17
6
24
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'La candidata פרומו חדש'
La candidata פרומו חדש
13/11/2016 | 00:18
69
טוב, זה כנראה הולך להצליח ובגדול , לא רק בגלל סילביה, אלא בגלל התזמון המושלם. המקסיקנים , שבטח ממורמרים עכשיו בגלל זכייתו של טראמפ, יראו בה את הילרי קלינטון ולפחות יוכלו להתנחם שבטלנובלה המועמדת האהובה שלהם מנצחת
לצפיה ב-'בקרוב תתחיל בברזיל גרסא ברזילאית של פני מלאך עם לוסרו'
בקרוב תתחיל בברזיל גרסא ברזילאית של פני מלאך עם לוסרו
13/11/2016 | 00:32
1
70
פרומו קטן עם לוסרו.

לצפיה ב-''
13/11/2016 | 08:01
41
תמשיכו להשחית לי את זכרונות הילדות שלי. קדימה.
לצפיה ב-'מזל טוב לסרחיו גויירי שחוגג היום יום הולדת 58'
מזל טוב לסרחיו גויירי שחוגג היום יום הולדת 58
14/11/2016 | 19:30
28
לצפיה ב-'יש כאן מישהו שמוסר \ מוכר מגזינים של "ויוה פלוס"???'
יש כאן מישהו שמוסר \ מוכר מגזינים של "ויוה פלוס"???
13/11/2016 | 22:49
45
בבקשה עזרה
לצפיה ב-'מישל רנו התחתנה'
מישל רנו התחתנה
14/11/2016 | 19:35
54
לצפיה ב-'שמעתי שנטליה ליטרוקס עובדת על טלנובלה חדשה לטלויסה '
שמעתי שנטליה ליטרוקס עובדת על טלנובלה חדשה לטלויסה
11/11/2016 | 21:26
17
85
ויש אפילו מועמדות לראשית אני רק לא זוכרת לאיזו טלנובלה היא עושה רימייק ושאחת המועמדות היא מאייטה. זה אומר שנטליה לא עוזבת את טלויסה. אבל מה עם בעלה? כבר לא שמעתי על הטלנובלה שהוא מתכנן האם קיבל שכל או שפשוט יצטרך לעזוב בלי אישתו?
לצפיה ב-'באמת רציתי לשאול פה מה קורה עם זוג המפיקים האילה'
באמת רציתי לשאול פה מה קורה עם זוג המפיקים האילה
11/11/2016 | 22:32
3
55
אם הם באמת עוזבים את טלויסה.
שמחה לפחות שנטלי ליטרוקס נשארת. וכמובן גם שמאייטה היא אחת המועמדות לטלנובלה שלה
לצפיה ב-'לא יודעת אם היא תסכים'
לא יודעת אם היא תסכים
11/11/2016 | 22:38
2
41
מקווה שלא כי הטלנובלות שלה לרוב הדמות הראשית ענייה ומתאהבת בחתיך עשיר ומאייטה כבר גילמה תפקידים כאלה והבנתי שהיא מעדיפה להתמקד במוזיקה.
לצפיה ב-'אולי הפעם הדמות תהיה שונה יותר'
אולי הפעם הדמות תהיה שונה יותר
11/11/2016 | 22:43
1
41
בכל מקרה אני אשמח לראות את מאייטה בכל תפקיד שלא יהיה העיקר שתלוהק למשהו, בעבר היא שילבה את המוזיקה עם המשחק אולי גם הפעם.
לצפיה ב-'הייתי רוצה שחקניות חדשות שלא חוזרים על עצמם'
הייתי רוצה שחקניות חדשות שלא חוזרים על עצמם
11/11/2016 | 22:48
45
כמו אנהי(טוב כרגע זה לא מתאפשר כי היא בהריון) או קיקה אדגר שגם היא החליטה להתמקד בכל מה שקשור למוזיקה ותאטרון. לא שיחקה בטלנובלה מאז הטלקומדיה של פרננדו קולונגה ובלנקה סוטו.
לצפיה ב-'נטלי לטיז'ו, ככה קוראים את השם שלה'
נטלי לטיז'ו, ככה קוראים את השם שלה
11/11/2016 | 23:02
12
64
והבנתי שהיא רוצה לעשות רימייק לטלנובלה "מריסול". חיפשתי קצת מידע על טלנובלה הזאת, ומה אני אגיד... יותר קלאסי מזה אין.
מריסול היא בחורה ענייה מוכרת פרחים כדי לפרנס את עצמה ואת האימא החולה שלה... אימא שלה מתה לפני שמצליחה לגלות לה שהיא בעצם נכדה של איש עשיר אחד. לאותו איש יש נכד שהוא כנראה לא נכד שלו והוא ומריסול מתאהבים מבלי לדעת את הקשר המשפחתי ביניהם, אבל הוא כמובן מאורס למישהי אחרת....

לצפיה ב-'כצפוי'
כצפוי
11/11/2016 | 23:13
9
55
אם מאייטה במידה תסכים היא לא מאתגרת מספיק מקצועית לדעתי בניגוד לאנג'ליק בוייאר שמיד סירבה להצעה לגלם תאומות לרימייק של המתחזה שאני מקווה שלא תצא לפועל. טוב היא גם צריכה לנוח אחרי עבודה קשה באנה כפול שלוש. בכלליות אני לא צופה לה הצלחה וגם יש מספיק טלנובלה עם סגנון דומה שמתכנן איגנסיו סאדה. ידוע לך מה עם בעלה? דון מחיה.
לצפיה ב-'לא, אין לי מושג מה איתו'
לא, אין לי מושג מה איתו
11/11/2016 | 23:17
2
58
אבל אני בניגוד אלייך כן חושבת שזה יצליח לה. המקסיקנים אוהבים קלאסיקות כאלה משום מה. במיוחד כשמדובר בטלנובלות של לטיז'ו. היא בטח שוב תמצא זוג פוטוגני וזה יצליח לה כמו שהצליח לה כל דבר אחר שהיא עשתה בשנים האחרונות (לב פראי, גאטה, הדרך לגורל).
לצפיה ב-'גאטה הצליחה?'
גאטה הצליחה?
12/11/2016 | 00:01
1
29
לצפיה ב-'ברור'
ברור
12/11/2016 | 21:13
14
לצפיה ב-'שחקני טלנובלות שרוצים לאתגר את עצמם מגוונים עם תיאטרון'
שחקני טלנובלות שרוצים לאתגר את עצמם מגוונים עם תיאטרון
12/11/2016 | 14:30
5
68
דרמה והמסך הגדול. מה שאלה הביאה זו עלילה אומנם קלאסית אבל זו עלילה בסיסית של טלנובלה זה מה שיפה בטלנובלות שהן פשוטות וכיפיות לצפייה לא שחסר בהן גם אקשן ועניין, קלאסיות ככל שיהיו.

נכון שקיימות גם טלנובלות קצת אחרות ויותר מורכבות כמו שדרות ברזיל הנהדרת וגם לזה יש מקום. אבל אין לצפות שטלנובלה תהיה משהו שהיא לא. כי כל היופי והשוני בטלנובלה זה שיש לה אופי מסויים שנותן לה מעלות שאין בדברים אחרים שמוצאים בטלוויזיה. ודווקא בגלל זה טלנובלות זה בעיקר הדבר היחיד שיש בטלוויזיה שאני מתחברת אליו
לצפיה ב-'אבל זה חוזר על עצמו '
אבל זה חוזר על עצמו
12/11/2016 | 17:03
1
47
את אוייבת יקרה אהבתי כי עשו טוויסט בעלילה והיא הייתה קלאסית. בדרך כלל הטלנובלות הקלאסיות ואותי זה כבר משעמם. בגלל זה אחת הסיבות שפרשתי מעשירים לא מבקשים רשות זה פשוט נהיה קלאסי וצפוי ממה שקורה שם. כל אחד מה שהוא אוהב לי אישית נמאס מהקלאסיות ומעדיפה את המודרניות יותר. בגלל זה לא התלהבתי מדרך הגורל.

לצפיה ב-'גם אהבתי את שינוי הכיוון באויבת יקרה '
גם אהבתי את שינוי הכיוון באויבת יקרה
12/11/2016 | 21:50
41
לפחות באהבה מנצחת ובגאטה הראשי לא רודף שמאלות, זה גם יתרון על לב פראי שהראשי בהתחלה מנוול לא קטן.
לצפיה ב-'דווקא טלנובלות פחות קלאסיות כמו האומץ לאהוב'
דווקא טלנובלות פחות קלאסיות כמו האומץ לאהוב
12/11/2016 | 21:43
2
53
חיים כפולים, מילה של כבוד, ועכשיו הגורל של אווה שלוש פעמים אנה לא פחות טובות. ובטלמונדו כמעט לא עושים סיפורי סינדרלה. 

נטלי ידעה לשלב אלמנטים מודרניים כמו בים של אהבה לאחר שאסטריה הופללה בגנבה היא ביקשה להזמין משטרה שיבדקו טביעות אצבעות והגנבת נאלצה להודות. בניגוד לחתולה פראית ולב פראי שהראשית נשלחה לכלא על גנבה שלא ביצעה ובחתולה פראית נאלצה להתחנן על הברכיים ללא תועלת ובשתי הסדרות בחתולה פראית באותו הזמן רצחו את אביה ובלב פראי את סבא שלה. אבל לעומת זאת בלב פראי סימונה נשארה בחיים ועם בן זוג ועם ילד של אוקטוביו ממש כמו באומץ לאהוב, ולא הרגו אותה והשאירו את הילד שלה לראשיים כמקובל בקלאסיות ואפילו שהיא הייתה נשואה בכנסייה לאוקטביו. ובגאטה אסמרלדה סלחה לאביה מיד על שהסתיר ממנה שהוא אביה ולא עשתה סצינות של למה שיקרו לה והיא לא רוצה לשמוע יותר מאנשים ששיקרו לה כמקובל בקלאסיות.
לצפיה ב-'הנובלות שציינת אכן היו מעולות, מבחינתי החשבתי אותן לקלאסיות'
הנובלות שציינת אכן היו מעולות, מבחינתי החשבתי אותן לקלאסיות
15/11/2016 | 17:49
1
18
פחות קלאסי זה למשל דונה ברברה או טרסה. אבל זה עדיין עונה להגדרה של טלנובלה ויש מקום גם לזה וגם לזה, רק אמרתי שלדעתי לא צריך לצפות שטלנובלה תהיה משהו שהיא לא.
לצפיה ב-'אכן טלנובלות כמו סנטה דיאבלה, אין שטוחות בגן עדן, מלכת '
אכן טלנובלות כמו סנטה דיאבלה, אין שטוחות בגן עדן, מלכת
15/11/2016 | 18:37
18
הדרום, מישהו צופה בך, חיים גנובים - הדבר הטלנובלי היחיד בהן זה הספרדית והשחקנים, למרות שבחיים גנובים ומישהו צופה בך ואפילו במלכת הדרום הכניס סוף טלנובלי טוב.

לי דווקא נראה שחיים כפולים ואקאסיה זה הכי לא קלאסי שיש שעדיין במסגרת הז'אנר. 
לצפיה ב-'קצת דומה לרוסלינדה'
קצת דומה לרוסלינדה
12/11/2016 | 21:37
1
18
לצפיה ב-'דווקא הזכיר לי את מריה מריה'
דווקא הזכיר לי את מריה מריה
12/11/2016 | 22:10
18
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
11/11/2016 | 18:08
9
27
לצפיה ב-'פטריסיו מנתח את רנטה והיא חוזרת לראות!'
פטריסיו מנתח את רנטה והיא חוזרת לראות!
11/11/2016 | 18:42
5
52
בינתיים היא נותנת לכולם(חוץ מפטריסיו וקונסטנסה)לחשוב ששוב הניתוח לא הצליח כדי לבחון את פאוסטו ומקריה(מחשבה נבונה)היה מרגש איך שהיא ראתה את פטריסיו לראשונה וגם את אביגיל!

נמאס לי מהכומר הזה לא ייאמן איך שהוא ממשיך להאמין לפאוסטו שמאשים את לוסיו גם אחרי שמקס אמר לו ששניהם רוצחים כמה טיפש תמים ומגוחך אפשר להיות? כל הכבוד לקונסטנסה שלא נתנ לרנטה לגלות לכומר שהניתוח הצליח. אי אפשר לסמוך על ההזוי הזה. מעצבן גם איך שהמפקח קונה את כל הלוקש שהוא מוכר לו.

עוד דבר דרמתי שקרה בפרקים האחרונים פרט לניתוח המוצלח של רנטה זה ה"תאונה" של דיאנה ומות אחד התאומים ומסתבר שהם כן ממתאו! לאור כל מה שעובר מתאו נראה שהוא מתחיל סופסוף להתעשט ולהבין שהוא היה אנוכי לאביגיל. אהבתי שהוא התנצל ושיחרר אותה לחיות את חייה עם מי שהיא רוצה למרות שאביגיל ממשיכה לאהוב אותו ואפילו סירבה לדייגו שחזר אחרי מעבר הזמן של שלושת החודשים!

שני דברים הפתיעו אותי - שלוסיו עמד מאחורי הדריסה של דיאנה-בכל זאת חשבתי שהוא הרגיש כלפייה משהו למרות שמצד שני הוא הרי לא מסוגל להרגיש והעובדה שפאוסטו הזיל דמעה על התאומים אחרי שהוא בעצמו הורה ללוסיו להרוג אותם ואת דיאנה על ידי כך שידרוס אותה. דמעות תנין..

ממש עצוב על התינוק מקווה לפחות שהשני ישרוד כדי שמתאו ואביגיל יגדלו אותו בסופו של דבר

סופסוף מקס יודע למה תאודורה נפרדה ממנו! מקווה שעכשיו הם יחזרו. 

נראה שפורפיריו כבר יודע שלחימנה יש אחות תאומה, מפתיע גם שיש לו קשרים עם פאוסטו. עד לרגע זה לא הצלחתי להבין אם פורפיריו טוב או רע
לצפיה ב-'נראה שפורפיריו משתף פעולה בכל עם פאוסטו '
נראה שפורפיריו משתף פעולה בכל עם פאוסטו
11/11/2016 | 19:55
45
אולי הוא עזר לאביגייל בכך שדרש בפאוסטו לשלם את החוב או שילם בעצמו כדי שלוסיו לא יקבל את החווה כחלק מהשותפות, אבל הוא גם בטוח לא מאמין לשטויות שפאוסטו סיפר למפקח והוא משתף פעולה בהפללת לוסיו בפשעים של שניהם, כך שמה שבטוח שהוא אדם אנוכי.

מקס סוף סוף גילה על תאודורה והטיח בלוסיו את שנאתו. 

מתאו באמת מתחיל להשתנות לטובה שהתנצל ושחרר את אביגייל. 

מרגש הפעם הראשונה שרנטה את ביתה אביגייל וצריכה להעמיד פנים שהיא עדיין עיוורת.
לצפיה ב-'עד 104*'
עד 104*
12/11/2016 | 14:36
10
לצפיה ב-'דווקא הכומר לא יודע למה להאמין '
דווקא הכומר לא יודע למה להאמין
12/11/2016 | 17:49
2
26
בעיקר בגלל שפאוסטו הרשה לו לדבר ומקס לא, הוא דווקא ביקש ממקס אישור לספר את הגרסה שלו, אבל מקס לא רצה, הוא מעדיף שלוסיו ירצח את פאוסטו. אגב מאוד שונה כי בגרסה הקודמת פאוסטו באיזשהו שלב התוודה לפני הכומר החדש על כל הפשעים תחת ווידוי כולל רצח הדוד שלו, והכומר שאל מה הוריו עשו לו שהוא נעשה כזאת מפלצת ופאוסטו הגיב בבהלה, כך שהיה רמז שזאת הסיבה, אבל כמובן שהכומר נאלץ לשתוק תחת הווידוי. 

גם אחד התאומים מת שם כתוצאה ממריבה בין דיאנה למתאו שגרמה לדיאנה להרגיש רע, זה גם היה במכונית, אבל לא הייתה דריסה, ופואסטו לא רצח את אחד הבנים שלו, כי הבן שנשאר בחיים, הסתבר הוא של פאוסטו היה אביו. כאן גם דיאנה הייתה בטוחה שפאוסטו האבא, כך שאני לא יודע אם כאן זה שונה או שפאוסטו איכשהו דאג לזייף. אגב בגרסה הקודמת ללוסיו לא היה רומן לא עם מקריה ולא עם דיאנה. באמת מוזר בפאוסטו היה מסוגל לרצוח את התאומים שלו. מסתבר שמה שפאוסטו אמר למפקח יש בו משהו מהאמת שלוסיו סוגד לו, שלמרות שהוא חשק בדיאנה הוא ציית לפאוסטו ללא היסוס.

באמת לא ברור אם פורפיריו יודע על התאומות כי שמע מפאוסטו שחימנה בכפר כשהיא הייתה בבית, או שהוא באמת מאמין שזאת הפרעה דו קוטבית או פיצול אישיות. פורפיריו אמר שהוא דאג למקס דרך פאוסטו, אך ייתכן ונתן לדניאלה את התכשיטים בכוונה, כי ידע שזאת התאומה הטובה והיא תדאג לאחיין איתם.
לצפיה ב-'הכומר אמר לפאוסטו שהוא מאמין לו '
הכומר אמר לפאוסטו שהוא מאמין לו
12/11/2016 | 21:23
1
20
ונכון שאחרי זה הוא שוב דיבר גם עם מקס אבל עדיין הוא לא שולל את הגרסה של פאוסטו וזה ממש מקומם שאחרי שמקס וכולם אומרים לו ההיפך הוא בשלו וזה עוד אחרי שחשבנו שהוא התעשת באמת שהכומר הזה חסר תקנה

לצפיה ב-'בזכות מקריה הגרסה של פאוסטו תהיה כנראה גם הגרסה '
בזכות מקריה הגרסה של פאוסטו תהיה כנראה גם הגרסה
12/11/2016 | 21:35
21
שהמשטרה תקבל. פאוסטו ומקריה עשו עבודה יסודית בעניין. אבל בתכלס רק עדות של מקס או של הכומר על מה שמקס התוודה יכולה לגרום לחקור. אבל מצד שני לפי הגרסה שפאוסטו מסר למפקח הוא ידע הרבה זמן ושתק, שגם זה פשע.
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים'
מאירועי הפרקים
12/11/2016 | 14:38
37
לצפיה ב-'זוריה וגה בחודש 8'
זוריה וגה בחודש 8
13/11/2016 | 03:29
1
41
לצפיה ב-'חמודהה אוטוטו!'
חמודהה אוטוטו!
15/11/2016 | 22:04
4
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
11/11/2016 | 18:47
3
25
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
11/11/2016 | 19:08
40
דבר טוב שקרה השבוע: עובדת על המטרה לאמץ ארנבון ע"י תכנון כספי וכבר קיבלתי משכורת יפה ואם אקבל גם בעוד חודש משכורת כזו יהיה לי איך לאמץ ולטפל בארנבון.
דבר רע שקרה השבוע: אמא שלי בחובות נוראיים
דבר הזוי שקרה השבוע: שבבנק לא מוכנים לעזור לאמא שלי עם הכסף ודורשים שתחזיר את החוב למרות שחסמו לה את הויזה.
דבר מעצבן שקרה השבוע: לא מצליחה להפקיד צ'ק דרך האפליקציה כי עדיין יש תקלה ובנק לאומי עדיין לא סידרה אותה.
דבר מפתיע שקרה השבוע: שקיבלתי שכר גבוה יחסית. הייתי בטוחה שאקבל משכורת נמוכה.
טלנובלת השבוע: שלוש פעמים אנה והטורקית החדשה עם השם המתוסבך והארוך שויוה החליטו לקרוא לה.
תכנית השבוע: בינתיים לא מצאתי ז'אנר מעניין חוץ מטלנובלות שמשודר כרגע בטלויזיה.
שחקנ/ית השבוע: בלנקה גרה, אנה ברטה אספין ובהחלט דניאלה רומו שעשתה לי את השבוע עם הציוץ הלבבי שלה ושהיא שלחה לי גם נשיקה ולב
קניית השבוע: קניתי רק גבינה צהובה
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע: "את צריכה לאהוב את עצמך כדי שאחרים יאהבו אותך" משפט נכון ומדוייק רק מפתיע שזה יצא מפיה של אנה לטיסיה.
שיר השבוע: שמעתי את השיר של קרלוס ריברה כשנגמר פרק של עשירים לא מבקשים רשות, Voy Amarte בדיוק כשחיכיתי לפרק של אנה כפול שלוש.
תמונה: החתיך באנה כפול שלוש. הוא גם זכה להיות ראשי בטלנובלה של טיוי אצטקה לצד אדית גונזלס.
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
11/11/2016 | 22:10
34
דבר טוב שקרה השבוע: טראאאמפ 
דבר רע שקרה השבוע: --
דבר הזוי שקרה השבוע: שוב נהיה ממש חם
דבר מעצבן שקרה השבוע: --
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: שלוש פעמים אנה ורק אלוהים סולח
תכנית השבוע: חדשות
שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בוייר
קניית השבוע: פיג'מה
מאכל השבוע: בורקס
משקה השבוע: אייס קפה
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: מדונהה
תמונה:
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
11/11/2016 | 22:47
35
דבר טוב שקרה השבוע: שבאתי לשיננית והרופא שהיה אמור להסיר אבנים אמר שהכול בסדר ואין צורך לחפור בשיניים, וכך נחסך גם טיפול השיננית וגם הכסף שהטיפול הזה עולה. וכמובן הניצחון של טראמפ. 

דבר רע שקרה השבוע: החום והשרב חזרו גם בנובמבר.

דבר הזוי שקרה השבוע: שאחרי ששטפו את טראמפ על כך שהוא לא מתחייב לקבל את תוצאות הבחירות אם הוא יפסיד, והוא ממריד את הציבור האמריקאי נגד הדמוקרטיה, דווקא התומכים היספנים של הילארי בדרום אמריקה משתוללים ומסרבים לקבל את הכרעת העם.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שאילנה דיין חשפה שביבי בסך הכול בובה וראש הממשלה כאן היא שרה נתניהו והתגובה הזועמת של ביבי, בעוד שאלה שדיברו בתכנית הם בכלל אנשי ימין שעבדו עם ביבי כמו עוזי ערד.

דבר מפתיע שקרה השבוע: שלמרות הקמפיין החזק נגדו 46% מהנשים הצביעו לטראמפ ואפילו 33% מהגברים היספנים ובשיטת האלקטורים הוא זכה ברוב מוחץ כי הוא הפסיד אמנם בפער קטן אבל בהרבה מדינות חשובות.

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, גונול, תשוקה וכוח, אני והיא, הגורל של אווה, הילר, רק אלוהים סולח, צ'ליקושו.

תכנית השבוע: התכניות של מעקב אחרי תוצאות הבחירות בארה"ב באולפני החדשות בישראל.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, ברברה סינגר, גונסלו גרסיה ויאנקו, ג'רלדין זינאת, כריסטיאן דה לה קמפה, אריקה דה לה רוסה, קרלוס רוחס טוריחה, פרננדו קולונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, מרלן פבלה, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, סוסנה גונזלס, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, אדית גונסלס, רוברטו מתאוס, אראפ בטקה, מישל וארגאס, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, טוני ולה, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהאדיר, אונור סיילאק, ג'ון היאה בין, סו היון ג'ין, אריק מון, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה, רנה סטליקלר, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, מריה סורטה, סוריה וגה, פרננדינו ולנסיה, לאישה ווילקינס, רבקה ג'ונס, מרק תאצ'ר, פארייה אבג'ן, בוראק אוזצ'יביט, מהמט אוזגור, אנג'ליק בויאר, דוד ספדה, סוסנה דוסמנטס, בלנקה גרה, אריק דל קסטיו.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: סלט איטלקי, שניצלים.

משקה השבוע: מיץ תפוזים, מיץ תפוחים, מיץ אשכוליות.

ציטוט השבוע: "מישהו שמת וחי שוב, חי את חייו בצורה שונה כי הוא למד מה הדבר הכי חשוב בחיים הלב, הלב המאושר, זה הכול". סצינת סיום מפתיעה של חתונה בסוף קוריאנית שהראשי לקראת החתונה אומר לעצמו את המשפט הזה.

שיר השבוע: השיר המרכזי שהיה מיועד לארתורו וחוליה בתשוקה וכוח, השיר של דוד ורחינה בתשוקה וכוח, קליפ הסיום של רק אלוהים סולח, השיר אוי אהבה שלי מהילר, השיר הזיכרונות שלי ממך מהילר, השיר מה עם אהבה באני והיא, השיר אני נמסה, אני ממסה אותך באני היא, השיר אם הייתי במקומך הייתי אוהב אותי באני והיא. 
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש - ספיישל פתיחה'
אנה כפול שלוש - ספיישל פתיחה
08/11/2016 | 22:15
47
186
טלנובלה מקסיקנית חדשה משנת 2016 בכיכובם של אנג'ליק בוייר בתפקיד משולש, סבסטיאן רולי ודוד זפדה. הטלנובלה בת 123 פרקים.

הטלנובלה תתחיל ממחר בערוץ ויוה ב21:40 ובש.ח למחרת 3:40, 9:40 ו15:40 וביום שבת ב12:10 5 פרקים ברצף. ניתן לראות פרק ראשון מהיום.
המשך>>
טלנובלה מקסיקנית חדשה משנת 2016 בכיכובם של אנג'ליק בוייר בתפקיד משולש, סבסטיאן רולי ודוד זפדה. הטלנובלה בת 123 פרקים.

הטלנובלה תתחיל ממחר בערוץ ויוה ב21:40 ובש.ח למחרת 3:40, 9:40 ו15:40 וביום שבת ב12:10 5 פרקים ברצף. ניתן לראות פרק ראשון מהיום.
לצפיה ב-'צאליקושו'
צאליקושו
09/11/2016 | 07:08
5
106
פרק ראשון.
לצפיה ב-'אז הפרק הראשון ממש אהבתי'
אז הפרק הראשון ממש אהבתי
09/11/2016 | 07:11
2
90
לא ממש מרגישים שזה תקופתי.

הסצינות הכי חזקות ועצובות הן כמובן כשהילדה משתובבת ואמא שלה שוכבת מתה על הספה. ואחר כך כשמישהו אומר לה בטעות שאמא שלה מתה ואז "שוטף" את הידיים שלו כי הוא לא רוצה שאמא שלו תמות גם.

כמו כן, אהבתי שזה מתחיל בסצינה רנדומלית, פתיח, ואז חוזר אחורה לתחילת הסיפור עד שבאמצע הפרק הגענו שוב לסצינה הרנדומלית וממשיך משם.

אהבתי גם את הסצינה שהיא זורקת עליו בוץ

כרגע לא זוכר או מכיר שמות, אז תסלחו לי על הסיכום העילג הזה. אבל נראה לי שההיא שהדמות הראשית גרמה לה "להשתין" עוד תעשה לנו כאב ראש בהמשך....
לצפיה ב-'אכן גם אני לא הרגשתי שזה תקופתי '
אכן גם אני לא הרגשתי שזה תקופתי
10/11/2016 | 14:55
1
48
ושאלתי את עצמי מה יש לחייל טורקי לעשות בביירות, ואז נזכרתי שזה היה לפני מלחמת העולם הראשונה, בזמן האימפריה הע'ותמנית. וגם העניין שנראה מטורף לשלוח בת ללמוד והאבא צריך להתעקש על זה, שגם זה תקופתי, למרות שזאת פנימייה לבנות, כך שיש הרבה בנות שלומדות. ובכל זאת משפחה מוסלמית שולחת ילדה בפנימייה צרפתית נוצרית ששם הנזירות מלמדות על פי הנצרות, ולפי טקס הלוויה זאת משפחה מוסלמית, לכל דבר לא ארמנים או יוונים שהם נוצרים.

סצינה רנדומלית נחמדה שממנה בה שם הסדרה והכינוי לדמות הראשית ונחמד שחזרו עליה בפרק הראשון שלנו ולא בסוף הפרק הראשון הטורקי.

ממש אמונה תפלה, מוות של אימא כמחלה מדבקת ואכן נראה שהבת דודה שזאת שפרידה גרמה לה להשתין, בהחלט כנראה תעשה הרבה צרות, אם כי היא לא יכולה לשמש צלע שלישית כי היא אחותו של הראשי. 

חשבתי שפרידה משקרת לגבי הפגישה עם אהוב לאחר שהבנות לועגות לו, אבל היא באמת נפגשה עם בן דודה וזרקה עליו בוץ.

ולא הראו לנו איך מבשרים לפרידה על שאביה נהרג בקרב, כי היא פשוט לא רצתה לשמוע, ולא ברור עדיין איך העבירו לה את המסר שהיא התייתמה לגמרי. 
לצפיה ב-'פרק 2 מבהיר קצת יותר'
פרק 2 מבהיר קצת יותר
10/11/2016 | 21:44
44
אם כי עוד לא לגמרי ברור.

נראה מה קורה בשבוע הבא.
לצפיה ב-'רק לי מוזר שפרידה ישר האמינה שהיא עומדת למות'
רק לי מוזר שפרידה ישר האמינה שהיא עומדת למות
11/11/2016 | 18:24
1
44
ועוד על מה? על התקררות? לא טרחה לברר ועוד האמינה למישהו זר שהיא בורחת ממנו, ואיזו אי הבנה אחת גדולה שמסתבכת פה.

האלמנה בטח רוצה את הכסף של הראשי לא זוכרת את שמו לא ברור לי מה הוא עושה איתה, דווקא מכל הנשים בחר להסתבך איתה היא גם מבוגרת ממנו ובטוח לא מאוהב בה. היה יפה הקטע שגרמו לנו בהתחלה לחשוב שהוא ופרידה יוצאים ומאוחר יותר התברר שהוא עם מישהי אחרת ופרידה הייתה רק בצד. זה היה לא צפוי ומקורי אמנם בהתחלה התאכזבתי אבל בסופו של דבר הבנתי שזה לא צפוי ולא טלנובלי וקיטשי וזאת הייתה הפתעה כי לא חשדתי שפיברקו את זה. גם זה היה דומה בסודות אפלים ואהבתי רק הרס לי שגיליתי שהראשית הייתה מעורבת בחטיפה כי התחברתי אליה ולכימיה שלה עם החוקר שבסוף לא נשארו ביחד והוא אפילו נשאר לבד. חבל שהם ככה אכזריים וסאדיסטיים אמנם לא חייבים לסיים בחתונה אבל שייתנו סוף הוגן לכל דמות כמו בעל החיים ועל המוות חוץ מהראשית כולם קיבלו את העונש המגיע להם פחות או יותר.

חבל שפרידה מתנהגת כמו טום בוי כזה וילדותית אבל לפחות היא בטח תשתנה בהמשך וזה יותר עדיף מדמויות כמו אנה לאורה.
לצפיה ב-'גם לי זה נראה מוזר מאוד '
גם לי זה נראה מוזר מאוד
14/11/2016 | 02:03
18
ועוד שבן דודה ידבר עליה עם קולגות מאחורי הגב היא גם מאמינה שלה לא אמר ולעמית לעבודה כן אמר. בהחלט אי הבנה מגוכחת וכשהיא ביקשה ממנו להמשיך בזמן להעמיד פנים בזמן שנותר לה לחיות, ציפתי שהוא יגיד, אבל כל החיים עוד לפניך ואי ההבנה תובהר.

אכן נחמד שעשו כאילו הוא נפגש עם פרידה, וגם שאת הדברים שאמר לאלמנה פרידה ציטטה נכון מול הבנות, אבל היה ברור שפגישה רומנטית לא תסתיים בזריקת כדור בוץ, אבל בהחלט גרמו לנו לחשוב שהם כבר מנהלים רומן. גם היה מוזר מה פרידה אמרה לדודתה לגבי בן הדוד שלה, אמנם ראינו זאת בפרומו, אבל עדיין לפי מה שסיפרה לבנות, היה נראה שהיא רוצה שזה יהיה כך וגם לפי זריקת כדור הבוץ שנראה כקנאה. אבל מסתבר שבינתיים גם היא בהכחשה והיא בסך הכול מתביישת מחברותיה שאין לה חיים רומנטיים. 
לצפיה ב-''
09/11/2016 | 06:53
19
45
מזמן לא היה לנו 
לצפיה ב-'אז טראמפ ניצח'
אז טראמפ ניצח
09/11/2016 | 10:07
4
56
לפחות הילארי לא נשיאה. חבל שלא היה מועמד נורמאלי מבין שניהם. בטח המקסיקנים הולכים לעשות להם את המוות בארה"ב בגלל טראמפ הגזעני. מצד שני היינו בצרות אילו הילארי הייתה נבחרת. בקיצור הדבר היחיד שאני שמחה על זה שלפחות טראמפ בעדנו זה הדבר היחיד שטוב.
לצפיה ב-'דווקא בפלורידה חלק נכבד מהקובנים הצביעו לו '
דווקא בפלורידה חלק נכבד מהקובנים הצביעו לו
09/11/2016 | 11:27
54
ובכלל אמרו שבין רבע לשליש מהיספנים הצביעו לו, אם הוא הולך לקיים את מה שהבטיח, מי שישלם את המחיר זה אותם כנופיות שראינו בטלנובלות שגובים כסף ממקסיקנים כדי להעביר אותם לא חוקית דרך הגבול וכל אותם בעלי עסקים שמעסיקים מהגרים לא חוקיים ומשלמים להם שכר רעב כי הם יכולים להיפטר מהם בכל רגע, אז לא חייבים לדאוג לזכויות סוציאליות ולשכר מינימום.

באמת חבל שלא היו מועמד יותר פרו ישראלי, למרות שמאז שהוא נבחר למועמד המפלגה הוא קבע מצע פרו ישראלי מובהק, אבל בפריימריס הוא טען שאפשר להשיג שלום במזרח התיכון בזבנג וגמרנו. אז נקווה שיגשים את המצע הפרו ישראלי שלו ויהיה טוב לישראל לפחות כמו רייגן.
לצפיה ב-'הרבה זמן לא היה ממשל כל כך ימני בארצות הברית'
הרבה זמן לא היה ממשל כל כך ימני בארצות הברית
10/11/2016 | 07:04
2
45
הוא מעולה בשבילינו הוא אוהב את ביבי הוא מכיר אותו שנים יש לו בת שהתגיירה נכד וחתן יהודים הוא נגד ההסכם עם איראן וגם כל מי שמקיף אותו הם אוהדי ישראל מובהקים. בקיצור זכינו בפיס חח..

והוא לא גזען יש לו בעיה רק עם המהגרים הלא חוקיים. הוא רק רוצה לשמור על הגבולות כמו כל מדינה.
לצפיה ב-'אכן זכינו בפיס יועציו תומכים בשליטת ישראל באיו"ש'
אכן זכינו בפיס יועציו תומכים בשליטת ישראל באיו"ש
10/11/2016 | 11:40
1
18
לצפיה ב-'נכון, אף אחד כבר לא יישב לנו על הוריד להפסיק לבנות את המולדת'
נכון, אף אחד כבר לא יישב לנו על הוריד להפסיק לבנות את המולדת
11/11/2016 | 13:46
24
שלנו. הרפובליקנים הם חברים, בקדנציה של טראמפ ארצות הברית בעצם תחזור להיות ידידת אמת של ישראל וזה דבר גדול.
לצפיה ב-'דונלד טראמפ הנשיא ה45 של ארה"ב '
דונלד טראמפ הנשיא ה45 של ארה"ב
09/11/2016 | 10:09
1
59
כמובן בניגוד לסקרים של התשקורת השמאלנית בארה"ב וגם בארץ. בדיוק אותו סיפור כפי שהיה בבחירות האחרונות אצלנו.

לצפיה ב-'התקשורת הזו זה מכה, הנה כתבה מצויינת בנושא'
התקשורת הזו זה מכה, הנה כתבה מצויינת בנושא
11/11/2016 | 13:44
20
לצפיה ב-'יום של חג לארצות הברית וגם לישראל'
יום של חג לארצות הברית וגם לישראל
09/11/2016 | 17:55
4
74
דבר ענק שטראמפ והרפובליקנים ניצחו את הבחירות הסתיימו שמונה השנים הרעות של אובמה והדמוקרטים שהרסו את המזרח התיכון וכפו עלינו הקפאות ויתורים והתרפסויות. אושרר הוא פשוט ענק האיש הזה. הוא לבד מול כולם והוא עשה את זה כמו גדול. איזה כיף לראות עכשיו את כל אנשי התקשורת(שם ופה)אוכלים את הכובע(שוב)בסופו של דבר העם קובע והצדק מנצח בדיוק כמו שהיה פה

מה הייתי נותנת עכשיו רק כדי לראות את הפרצוף של אובמה אחרי שנתן את נשמתו כדי לגדף את טראמפ ולפאר את הילארי בכל פעם שרק הייתה לו הזדמנות, כאילו לא מספיק הנזק שעשה רצה גם למנות יורשת. כמה הייתי רוצה לראות את הפרצוף שלו באותם רגעים שהוא קלט שזה שייך לטראמפ

יאללה בהצלחה לנשיא החדש!
לצפיה ב-'אכן מסתבר שהסוקרים רק שטפו את המוח '
אכן מסתבר שהסוקרים רק שטפו את המוח
09/11/2016 | 18:09
58
ואובאמה והילארי אוכלים את הלב. נראה שגם כאן וגם שם הכול חוזר לתשקורת כבומרנג וככל שהם מכפישים מועמד ויורים בו מכל הכיוונים כך הם מגייסים עבורו תומכים. עכשיו אני לא יודע אם שלדון אדלסון בסוף תרם לו כפי שהבטיח, אם שלדון אדלסון היה כל כך מיואש שוויתר על ההשקעה, מקווה שאנחנו לא נשלם את המחיר, אם כי לא סביר כי ערוץ השמאל 22 הראה שישראלים בעלי אזרחות כפולה בפלורידה הצביעו בהמוניהם לטראמפ ויש לו להתמודד על קדנציה שנייה בעוד ארבע שנים ואין סיבה שיזרוק את כל ההבטחות לפח. 
לצפיה ב-'אני לא ממש שמח מזה.'
אני לא ממש שמח מזה.
09/11/2016 | 18:42
2
68
אבל בסדר, ארה"ב אכלה אותה.
לצפיה ב-'העיקר שאויבי ישראל ובעיקר אבו מאזן יאכלו אותה'
העיקר שאויבי ישראל ובעיקר אבו מאזן יאכלו אותה
09/11/2016 | 19:53
1
24
לצפיה ב-'הם באמת הולכים לאכול אותה חח לא סתם הם בפאניקה'
הם באמת הולכים לאכול אותה חח לא סתם הם בפאניקה
11/11/2016 | 13:53
26
יש להם סיבה טובה
לצפיה ב-'בקרוב יהיה לי ארנבון בחדר'
בקרוב יהיה לי ארנבון בחדר
09/11/2016 | 21:06
6
45
כרגע אני בודקת עלויות ואני גם עוברת דירה לחדר גדול יותר כך יהיה מקום לארנבון. חבל שלוקחים מאיות שקלים על כלוב כי אני צריכה לחסוך הרבה וזה ייקח לי יותר מחודש אבל לא נורא, זה שווה את המאמץ. אגב רוב הסיכויים שאקרא לו ז'וז'ו ולא וויסקי בסוף כמחווה לז'וז'ה.
לצפיה ב-'מגניב לך'
מגניב לך
09/11/2016 | 23:16
5
18
לצפיה ב-'זה שפן בכובע'
זה שפן בכובע
09/11/2016 | 23:21
4
44
אם כבר

וזה שפן בלי כובע
לצפיה ב-''
09/11/2016 | 23:28
2
33
זה שפן
לצפיה ב-'בדרך כלל אומרים מוציא שפן מהכובע לקוסמים'
בדרך כלל אומרים מוציא שפן מהכובע לקוסמים
09/11/2016 | 23:33
15
לצפיה ב-'בדרך כלל אומרים '
בדרך כלל אומרים
09/11/2016 | 23:34
19
מוציא שפן מהכובע לקוסמים
לצפיה ב-'אה לא ראיתי שערכת חח '
אה לא ראיתי שערכת חח
10/11/2016 | 07:10
12
שאלות, חדשות, בקשות
07/11/2016 | 19:16
28
67
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'הלוואין 2016'
הלוואין 2016
07/11/2016 | 20:11
1
83
בשבוע שעבר היה חג הלוואין (ליל כל הקדושים) וכמה מהכוכבי הטלנובלות התחפשו לכבוד החג.
לצפיה ב-''
07/11/2016 | 20:30
43
לצפיה ב-'אוסבלדו דה לאון וויקטוריה קמאצ'ו מציגים את התאומות שלהם'
אוסבלדו דה לאון וויקטוריה קמאצ'ו מציגים את התאומות שלהם
07/11/2016 | 22:28
95
התאומות אוליביה ואזול נולדו בניו יורק ב16 לספטמבר
לצפיה ב-'מה העלילה של המועמדת עם סילביה נבארו?'
מה העלילה של המועמדת עם סילביה נבארו?
08/11/2016 | 16:09
5
37
לצפיה ב-'מי שרוצה לצפות באונליין בטלנובלות'
מי שרוצה לצפות באונליין בטלנובלות
08/11/2016 | 17:05
2
126
הנה שמתי סירטון מתורגם לעברית של פאסיון שמצאתי בנאט.
תהנו!

לצפיה ב-'MAS'
MAS
08/11/2016 | 17:42
1
67
לצפיה ב-'MAS'
MAS
08/11/2016 | 17:46
45
לצפיה ב-'פוליטיקה. לא צריך לשאול מה העלילה'
פוליטיקה. לא צריך לשאול מה העלילה
08/11/2016 | 21:34
1
22
לצפיה ב-''
08/11/2016 | 21:48
6
לצפיה ב-'ערוץ הילדים הותיק יורד מ'
ערוץ הילדים הותיק יורד מ
08/11/2016 | 18:31
89
החל מ31.12.

יהיו ערוצי ילדים אחרים במקומו. הערוץ ימשיך להיות ב וכן צפוי לעלות בסלקום טי.וי.

אני כותב את זה רק כי לפעמים ערוץ הילדים עושה טובה ומשבץ טלנובלות הזויות בשעות הזויות שם.
לצפיה ב-'תראו מה צייצה דניאלה רומו'
תראו מה צייצה דניאלה רומו
08/11/2016 | 18:37
5
126
ממש מתוקה
לצפיה ב-'יוחח חמודהה!'
יוחח חמודהה!
08/11/2016 | 19:37
18
לצפיה ב-'ממש חמודה!'
ממש חמודה!
08/11/2016 | 19:48
14
לצפיה ב-'תרגום פורפאבור?'
תרגום פורפאבור?
08/11/2016 | 20:41
2
18
לצפיה ב-'"חברים מישראל: אל תפספסו את מלון הסודות, החל מ1 לדצמבר"'
"חברים מישראל: אל תפספסו את מלון הסודות, החל מ1 לדצמבר"
08/11/2016 | 20:56
1
43
לצפיה ב-'אני קצת מת פה מאושר '
אני קצת מת פה מאושר
08/11/2016 | 21:37
62
איזו מלכה.
לצפיה ב-'פרומו לטלקומדיה חדשה של טלמונדו La Fan'
פרומו לטלקומדיה חדשה של טלמונדו La Fan
09/11/2016 | 14:13
69
אולי אתן לזה הזדמנות , אם יתפנה לי זמן.
לצפיה ב-'הגידול הסרטני אצל נואה,בנם של לואיסנה ומייקל, הוא בכבד'
הגידול הסרטני אצל נואה,בנם של לואיסנה ומייקל, הוא בכבד
09/11/2016 | 16:34
4
56
לצפיה ב-'לא טוב בכלל '
לא טוב בכלל
09/11/2016 | 17:48
3
68
זה איבר שממש נחוץ לגוף.
לצפיה ב-'ראינו בקוריאניות השתלות של חלק מהכבוד, האונה '
ראינו בקוריאניות השתלות של חלק מהכבוד, האונה
09/11/2016 | 18:12
48
כך שאם יש צורך בהשתלה אפשר גם מתורם חי, אבל עדיין זה חמור ומפחיד ומסוכן, מקווה שזה עדיין בשלב שאפשר להוציא רק חלק סרטני ולא את כל הכבד.
לצפיה ב-'דווקא הפוך'
דווקא הפוך
09/11/2016 | 19:03
1
41
יש הרבה איברים ממש נחוצים, אבל לכבד יש יכולת מיוחדת לשחזר/לחדש את עצמו. זאת אומרת אם מורידים חלק הכבד , אז אחרי זמן מה הוא יגדל בחזרה.
לצפיה ב-'אבל אם כל הכבד נגוע'
אבל אם כל הכבד נגוע
09/11/2016 | 19:24
48
אז בהחלט צריך להוריד ולהחליף. לכן לא טוב.
לצפיה ב-'פרומו לטלנובלה צ'יליאנית חדשה בכיכובו של בנחמין ויקוניה'
פרומו לטלנובלה צ'יליאנית חדשה בכיכובו של בנחמין ויקוניה
09/11/2016 | 20:45
2
75
לצפיה ב-'אגב טלפה רוצה אותו לטלנובלה חדשה לצד קרינה זמפיני'
אגב טלפה רוצה אותו לטלנובלה חדשה לצד קרינה זמפיני
09/11/2016 | 20:59
38
לצפיה ב-'נראה נחמד. כמה חבל שויוה...'
נראה נחמד. כמה חבל שויוה...
10/11/2016 | 10:22
62
כבר לא מביאים צ'יליאניות וויוקניה ממש מבוקש ע"י כמה מדינות
לצפיה ב-'פוסט חדש שלי'
פוסט חדש שלי
09/11/2016 | 23:56
1
65

שימו לב לא ניסחתי נכון. סוריה וגה ומישל רנו לא בהריון מאותו שחקן, לא יודעת מי בן זוגה של מישל רנו אבל בן זוגה של סוריה וגה הוא אלברטו גרה שמוכר לנו ממשולש גורלי.

ותודה לרחלי שפקחה את עיניי.
לצפיה ב-'אחלה פוסט'
אחלה פוסט
10/11/2016 | 07:14
41
מזל טוב לכולן!
לצפיה ב-'אוי...גלובו גלובו. '
אוי...גלובו גלובו.
10/11/2016 | 23:51
64
גלובו מחליטים שבטלנובלה הברזילאית החדשה - A Lei do Amor - יהיה נשיקה בין שני גברים, אבל...היוצרת מחליטה להרוג את אחת הדמויות בשל סיבה הומופובית...
גלובו לא מפסיקים להפתיע אותי.... 
דיי עצוב שיהרגו את הדמות של אחת הדמויות, אבל כנראה שרוצים לעשות מסר על הומופוביה וההשלכות שלה. כמו ב''לב משוגע''. 
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
07/11/2016 | 06:56
6
35
לצפיה ב-'דייגו'
דייגו
07/11/2016 | 07:07
49
בזכות רנטה דייגו משתחרר מהכלא וכשהוא שומע ממקריה שפאוסטו הולך לנצל את אביגיל בבקתה הוא ישר הולך לשם עם מצ'טה! חח עד פה הכל טוב. אבל! כשפאוסטו בא לירות בו הם נאבקים עם האקדח וכשדייגו מצליח לכוון אותו לפאוסטו נפלטת ירייה! זה כמובן לא אומר שדייגו ירה בפאוסטו ושהוא יילך עכשיו לכלא. זו הייתה הגנה עצמית.... אבל דייגו כרגיל לא חושב לפני שהוא פועל וכשהוא רואה את מתאו מתקרב עם הסוס שלו הוא ישר בורח ולא סתם בורח אלא בורח מחוץ לכפר מסכן דומינגו

הכומר הזה מצליח להגחיך את עצמו כל פעם מחדש. חח הרג אותי איך שלפני כן כשדייגו צעק לו שיגיד לו כל מה שויסנטה אמרה לו על ההורים שלו כי עכשיו שהיא מתה אין לו עוד מקור, הכומר התחיל להתפלל מולו לאלוהים שיהיה לו מספיק כח לא להישבר ולא לספר באמת שפרישה שלו יותר תועיל מאשר תזיק זה מה שבטוח.

עוד  מישהו לא פחות מגוחך זה מתאו שמתפלא שמקריה רוצה למכור לו את אביגיל כמאהבת ומשחק אותה יפה נפש כאשר עד לא מזמן הוא בעצמו הציע לאביגיל להיות המאהבת שלו

ורנטה ופטריסיו כרגיל מושלמים
לצפיה ב-''
09/11/2016 | 23:13
12
לצפיה ב-'באתר ויוה תקצירים עד פרק 112 '
באתר ויוה תקצירים עד פרק 112
10/11/2016 | 11:43
3
32
ועד פרק 112 הסודות לא מתגלים ולא אבייגיל לא מגלה שרנטה אימה ולא מתאו לא מגלה שפאוסטו אביו וזה 11 פרקים לסוף. אמנם גם בחבקי אותי חזק מריה דל כרמן גילתה שכריסטינה אימה רק בפרק 124 ובסדרה היו 135 פרקים, אבל קרלוס מנואל גילה הרבה קודם שפדריקו אביו. אז נראה שפה הולכים להשאיר הכול לסוף, חושש שיהיה סוף דחוס כמו בבגידה.
לצפיה ב-'מספיק שאומר לך'
מספיק שאומר לך
10/11/2016 | 21:49
2
26
שגם דייגו וגם פאוסטו מתים באותו הפרק (האחרון).
דיאנה מתה בפרק 119.  הרי יש 123 פרקים אז....

מקריה נכנסת לכלא בפרק האחרון גם.

דחוס, דחוס, דחוס.
לצפיה ב-'כמה טיפשי מצד ההפקה לשחזר '
כמה טיפשי מצד ההפקה לשחזר
11/11/2016 | 01:13
1
32
מוות מהגרסה הקודמת, רק כי ככה זה היה שם, כמו שבחיים שגנבו ממני הרגו את חוסה לואיס ללא הצדקה, גם כאן להלנה יש את המפקח שלא צריך לפנות אותו לרנטה כי הרופא נשאר בחיים ולדייגו יש את ניאבס והוא לא התחתן בסוף עם אביגייל. בחבקי אותי חזק, פדריקו פחד שחסינטה תספר לבנם שהוא פרי אונס ודבורה החליטה לעשות לו טובה והיא די נרצחה כדי להשתיק אותה, ואז לא הכנסייה הקאתולית לא ביטלה נישואין אלא רק מסיבות כבדות משקל והנישואים שמריה דל כרמן וחוסה מריה היו בכנסייה, ולכן כדי שהראשיים יתחתנו בכנסייה המוות היה צריך להפריד בין מריה דל כרמן לחוסה מריה, אם כי אם אני חושב על זה, לא כי מריה דל כרמן לא שכבה עם חוסה מריה, הנישואים לא מומשו וזאת סיבה אפשרית לביטול, אבל רק משום שחסינטה וחוסה מריה מתו בחבקי אותי חזק, החליטו להרוג אותם גם בגרסה הזאת, טוב שלפחות את רנטה סטליקלר השאירו בחיים, למרות שנרצח בגרסה הקודמת.
לצפיה ב-'אגב אלנה'
אגב אלנה
11/11/2016 | 10:08
22
הגברת נרצחת בפרק 121. מתאו לוקח על עצמו אחריות על הרצח כדי שדייגו לא יישב בכלא.
ועוד באותו הפרק עוברים כמה חודשים........

טוב עשיתי שפרשתי מהגרסה המטומטמת הזו.
לצפיה ב-'תשוקה וכוח - הסוף'
תשוקה וכוח - הסוף
09/11/2016 | 00:27
5
51
סידרה יפה אבל אני משוחדת כי אני אוהבת את פרננדו קולונגה.
כרגיל בפרק אחרון סגרו את כל הקצוות במהירות.
אהבתי שהחליטו להפוך את אלדיו לדמות טובה לומת המפלצת שבהתחלה וגם שבסוף אלדיו וחוליה נשארים ביחד.
אבל רציתי שגם ארטורו יחיה. הרי זה טלנובלה ויכלו להציל אותו. הרי בסוף הוא הודה שהבין שחוליה לא אוהבת אותו והיה אבססיבי 25 שנים. יכלו להציל אותו. נינה גם השתנתה ורציתי שנינה וארטורו ישלימו וישארו ביחד.
טוב מאד שפרנקו ואריק הגיעו לכלא ושסוף סוף אריק הבין שלא היה בסדר.
מה עם התינוק ? זה נכון שאלדיו לקח את התינוק ואמר שידאג לו. אבל הוא יגדל אותו ביחד עם חוליה? או אולי גבריאלה ביחד עם אגוסטין יגדלו אותו? השאירו את זה פתוח.
ומה עם קרידר. נשארה לבד? האם היא ממשיכה לעבוד בחברה? היא הרי הסבתא, ממשיכה בקשר עם התינוק?
סה"כ טלנובלה יפה.
לצפיה ב-'זה עדיין לא הסוף..... הפרק האחרון ישודר היום'
זה עדיין לא הסוף..... הפרק האחרון ישודר היום
09/11/2016 | 06:45
2
52
הפרק האחרון בויוה מחולק לשניים כי במקסיקו הוא היה שעה וחצי.
לצפיה ב-'הפרק האחרון שודר אתמול ב-21:40 והיום השידורים החוזרים שלו'
הפרק האחרון שודר אתמול ב-21:40 והיום השידורים החוזרים שלו
09/11/2016 | 08:33
1
51
הפרק האחרון הוא פרקים 136-137 כששניהם כמעט מילאו את מלוא משבצת 50 הדקות ולא השאירו כמעט זמן לפרסומות בינם לפרקי מתחת לשמיים. 

אנה כפול שלוש עלתה אתמול לאינטרנט כי היום היא עולה לטלוויזיה.
לצפיה ב-'אה אוקיי'
אה אוקיי
09/11/2016 | 13:43
38
בשבת אשלים את הפרקים האחרונים.
לצפיה ב-'מעניין שארתורו היה צריך למות כדי שאריק יתחרט '
מעניין שארתורו היה צריך למות כדי שאריק יתחרט
09/11/2016 | 08:43
61
אבל החטרה מאוחרת מדי, כי לפני כן רצח את אשמור והוא ישאר בכלא כל החיים. מעניין גם שנתנו לאריק להתחרט ולקבל כסף ממשפחתו כדי לקבל הגנה, מאוחר מדי אמנם לאחר כריתת האצבעות, ואילו פרנקו דחה את עזרת את אביו ועבר התעללות כשהוא גרם להוריו לנטוש אותו ובסוף הולך לשמש "מאהבת" והוא כמובן לא התחרט ולא מעניין אותו שהילד שלו נשאר יתום.

באמת היה נחמד אם כמו חוליה ואלדיו כך גם נינה וארתורו היו חוזרים.

לפחות היה פיוס בין רחינה לחוליה ורחינה התנצלה על ששפטה אותה כך.

ובאמת לא ברור מי דואג לילד של מרינתיה ופרנקו, לא הראו עם מי הוא נשאר, כאילו זה לא חשוב כי הרי אם הוא יגדל עם אלדיו אז עכשיו גם חוליה ונראה שגבי ואגוסטין מעדיפים לאמץ ילד מהקרן מאת הילד של פרנקו ובכל מקרה גם לגבי וגם לחוליה יהיה קשה הקשר עם קרידד.
לצפיה ב-'אגב פרנקו בטלנובלה חדשה עם אריאדנה דיאז '
אגב פרנקו בטלנובלה חדשה עם אריאדנה דיאז
09/11/2016 | 21:49
68
הוא יככב לצידה וככל הנראה בלי דוד זפדה ואפריקה זבלה תהיה הרעה.
לצפיה ב-'הגורל של אווה'
הגורל של אווה
07/11/2016 | 19:04
5
30
לצפיה ב-'עד 22 - אווה ופבלו נעצרים'
עד 22 - אווה ופבלו נעצרים
07/11/2016 | 19:25
4
42
אווה מואשמת ברצח סופיה ופבלו נעצר על שירה בצ'יבו כהגנה עצמית והרג אותו כמובן שמי שנמצאת בצרה הכי צרורה זו אווה! בעיקר תודות לאחים לבית פלסיוס מרלן הזו ממש נחש. לא מסתפקת במה שהיא עשתה עד עכשיו אלא גם מעזה להתייצב בבית משפט כדי לדבר בעצמה בגנותה של אווה אהבתי איך שאווה התנפלה עלייה והתחילה להרביץ לה ועוד יותר אהבתי איך שפביולה נשכה אותה ובעטה בארמנדו חחחח ילדה פקחית! הרבה מכות היו בפרקים האחרונים חח איזה ביצועים הביא פבלו מול הסוהרים אחד מול כולם העיקר לרוץ לאווה ולנחם אותהחמוד

אוי אדריאנה אדריאנה... מה יהיה איתה? היא אמורה להיות האחות הבוגרת האחראית ומה היא עושה מתי שהכי זקוקים לה? נוסעת לה עם אנדי לניו יורק! אז נכון שכן כואב לה באופן מסויים על מה שקורה עם אווה(איך אנדי אמר למרלן שהיא עשתה לו גיהינום בטיסה עם כל הבכי שלהלפחות לא רק אנחנו סובלים ממנה)ונכון שהוא זה ששיכנע אותה והיא קצת התחילה להתחרט אבל בסופו של דבר היא ממשיכה לשמש סמרטוט שלו ושל מרלן והם ממש עושים בה ככל העולה על רוחם. אם היא ממש הייתה מתחרטת היא הייתה יכולה להישאר. וזה לא עוצר פה. עכשיו אנדי לוקח אותה לחתונה חפוזה בלאס וגאס וכמובן שהיא מסכימה ואף אחד לא מצמיד לה אקדח לרכה... ממש דמות בלי מוח. הייתי בשוק גם איך שהיא שאלה את מרלן אם לדעתה אווה באמת הייתה מסוגלת לרצוח את סופיה

מסכנה אווה כאילו לא מספיק מרלן אז עכשיו יש לה על הראש גם את בטי כתובעת מקווה באמת שפבלו יצליח להאשים אותה בחוסר אובייקטיביות.

וסופסוף הדוד המזעזע של סוראיה התפגר! חח ברוך שפטרנו..

פרקים ממש טובים יש עכשיו
לצפיה ב-'אגב מתי בטי הפכה לאליסבת, כל הפרקים היא הייתה ביאטריס '
אגב מתי בטי הפכה לאליסבת, כל הפרקים היא הייתה ביאטריס
07/11/2016 | 20:40
3
42
ופתאום כשמרלן כורתת איתה ברית נגד אווה שמה הופך לאליסבת. 

אפילו השוטרים שחושבים שאווה אשמה שמו לב לחוסר האובייקטיביות של התובעת וגם חברתה מעירה לה על חוסר מקצועיות ושואלת שאלות חשובות אם אווה החליטה להתגרש מארמנדו ואף מצאה לה רומן עם פבלו, אז למה לרצוח את המאהבת בגלל בעל שכבר לא מעניין אותה? ויש עוד שאלות שצריך לשאול לאור עדויות השקר של חוויאר וארמנדו. מדוע סופיה באה בלילה לחברה? אם אווה טמנה לה מלכודת, אז למה היא אמרה לאביה החורג שהיא באה להיפגש עם ארמנדו שטען שלא זימן אותה כלל? וחבל שאוונסיו לא יעיד שהוא התרשל ושתה כנראה בקבוק עם סם שנה ונרדם בשמירה כשהייתה הפסקת חשמל ופרצו למשרד, מה שהיה יכול להראות שהכול מתוכנן מראש לרצוח את סופיה ולהפליל את אווה.

אז אין צ'יבו יותר, ופבלו ממש עשה עבודה עם הסוהרים, איך שבעט בהם לכל הכיוונים. 

ועוד לפני העדות כשהראו לאווה את כל הרצח, היא חיברה את הקצוות והבינה שמדובר במרלן שפתאום נזכרה בסכין מהנסיעה עם ארמנדו וראתה כשאווה זרקה אותו לחצר, כך שהיא בהחלט יותר חכמה ממרלן למרות שנפלה במלכודת.
לצפיה ב-'לא, אף פעם לא קראו לה ביאטריס'
לא, אף פעם לא קראו לה ביאטריס
07/11/2016 | 23:06
31
תמיד זה היה אליסבת קרדנס.
לצפיה ב-'כשאווה נזכרה בכלי הרצח שהעיפה מהחלון, חבל שהיא לא נזכרה גם'
כשאווה נזכרה בכלי הרצח שהעיפה מהחלון, חבל שהיא לא נזכרה גם
08/11/2016 | 23:35
1
38
בנייד שלה שהעיפה יחד איתו היא הרי יודעת שסופיה התקשרה אלייה באותו הזמן כמה פעמים וש"יש מצב" שהיא השאירה לה הודעה. 
לצפיה ב-'כל המשפט הזה זה חובבני ומגוחך במיוחד'
כל המשפט הזה זה חובבני ומגוחך במיוחד
09/11/2016 | 07:01
27
אפילו השופט לא אובייקטיבי ונתן לקרקס הזה להמשיך
לצפיה ב-'סנטה דיאבלה במקום רק אלוהים סולח.'
סנטה דיאבלה במקום רק אלוהים סולח.
07/11/2016 | 12:47
12
92
המקור מויוה (ומהאתר של ויוה - שם כתבו את זה)

ניר באנחה כבדה  - מתי הוא יספיק לראות הכל?!?!!?!?!!?
לצפיה ב-'אתה רוצה לראות את סנטה דיאבלה?'
אתה רוצה לראות את סנטה דיאבלה?
07/11/2016 | 15:31
5
59
אני דווקא בהנחת רווחה שבניגוד ללוחמת את הסדרה הזאת לא ארצה לראות פעם שנייה. אז נראה שעשית בחכמה שנטשת את חוקי משחק, וכנראה ה"קורבן" הבא תהיה צ'אליקושו, בהנחה שתאהב את אנה כפול שלוש. 
לצפיה ב-'דווקא הסבירות הגבוהה היא שאנטוש את אנה כפול 3'
דווקא הסבירות הגבוהה היא שאנטוש את אנה כפול 3
07/11/2016 | 15:58
4
65
כי באמת, יש גבול לכמה אפשר לסבול משחק של שחקנית בינונית ומטה. ב"החיים שגנבו ממני" היה סביבה עלילה טובה ודמויות משנה טובים. והיה את דמטריו המדהים. ודניאלה קסטרו הנהדרת.

פה - אין הרבה גיוון בקאסט - כמעט כולם שיחקו עם כולם כבר בסדרות קודמות. ככה שאלא אם הדמויות יהיו ממש מעניינים......

צ'אליקושו אפשר להמריץ ביס מקס עם הכתוביות שלא נמחקות בניגוד לויוה הרגיל. ככה ש...
לצפיה ב-'בלב הסערה היה בויוה הרגיל '
בלב הסערה היה בויוה הרגיל
07/11/2016 | 16:03
3
38
וסיפרת שהרצת חצי סדרה. אם צופים בזמן השידור גם בויוה פלוס אי אפשר להריץ רק אם צופים בהקלטה. בכל מקרה שמח לשמוע שיהיו עוד צופים מתפוז בטורקית התקופתית השנייה שמשודרת בויוה (הראשונה הייתה שורה וסאיט). 
לצפיה ב-'בלב הסערה הרציתי רק דמויות לא מעניינות'
בלב הסערה הרציתי רק דמויות לא מעניינות
07/11/2016 | 16:11
2
35
והשארתי את מה שכן היה מעניין.

שורה וסאיט - מקווה לש.ח. הנה, קוזיי וגוני מסתיימת בקרוב.
לצפיה ב-'קשה לי להאמין שיעשו שתי תקופתיות ברצף '
קשה לי להאמין שיעשו שתי תקופתיות ברצף
07/11/2016 | 16:15
1
36
כי קוזיי גוניי מסתיימת לפני צ'ליקושו, אבל הכול יכול להיות היא בין הקצרות 46 פרקים, בעוד האחרות הן אהבה ועונש 125 פרקים, סביר אבל יש את אלף לילה ולילה של 180 פרקים וקרדאיי של 315 פרקים, מה שיחסום משבצת להרבה מאוד זמן ובינתיים היא יכולה להישכח, וויתרתי על קוזיי גוניי בשידור הראשון בידיעה שהיא תחזור בגלל השחקן קיבאנץ' טטליטו ומכיוון שהוא משחק את הראשי גם בשורה וסאיט סביר להניח שגם היא תחזור. 
לצפיה ב-'בגללו אני מחכה לשורה וסאיט'
בגללו אני מחכה לשורה וסאיט
07/11/2016 | 16:17
36
על קוזי וגוניי ויתרתי בגלל שהיא ארוכה מדי.
לצפיה ב-'הו יופי אז זה לא "החיים שגנבו ממני" '
הו יופי אז זה לא "החיים שגנבו ממני"
07/11/2016 | 18:53
5
22
לצפיה ב-'כן אבל אני נדפקתי'
כן אבל אני נדפקתי
07/11/2016 | 23:09
4
49
כי משחקת בסנטה דיאבלה חימנה דוקה.

לצפיה ב-'רוב הסיכויים שאם יחזירו את החיים שגנבו ממני גם הדר תידפק '
רוב הסיכויים שאם יחזירו את החיים שגנבו ממני גם הדר תידפק
07/11/2016 | 23:37
2
44
כי השיבה הביתה תסתיים לפני גורלה של אווה, לפני מלון הסודות ובטח לפני אנה כפול שלוש. למרות שלי יש דווקא הרגשה שבמקום השיבה הביתה תהיה הלוחמת, אבל אם תמיד יקפידו על שתי חדשות של טלוויסה תהיה להדר בעיות לצפות בחוזרת של טלוויסה.
לצפיה ב-'בינתיים רוב הסדרות בויוה אצפה'
בינתיים רוב הסדרות בויוה אצפה
08/11/2016 | 08:26
1
56
חוץ מחוקי המשחק שפרשתי בגלל שלחצו אותי לקיר.

סנטה דיאבלה- עוד שידור חוזר. אני מנחש שויוה לא יכלו לחכות עד שהשיבה הביתה תסתיים ולכן נאלצו לדחוף את זה לשם.
לצפיה ב-'אה וגם עשירים לא מבקשים רשות לא צופה.'
אה וגם עשירים לא מבקשים רשות לא צופה.
08/11/2016 | 12:50
22
לצפיה ב-'באסה'
באסה
08/11/2016 | 23:27
15
לצפיה ב-'השיבה הביתה '
השיבה הביתה
07/11/2016 | 15:32
12
19
גבריאלה מתחילה לשלם את מחיר הנקמה. 
לצפיה ב-'ריקרדו מגלה דברים על אימו '
ריקרדו מגלה דברים על אימו
07/11/2016 | 15:46
25
ריקרדו מספר לפטריסיה על השיחה של אימו ופטריסיה מנתחת את צירופי המקרים ומסיקה שפטימה היא אימו של ריקרדו. ריקרדו בא לבית של וורוניקה ודורש לראות אותה, גבריאלה טוענת שהיא חזרה לאמירויות וריקרדו מאיים להביא צו חיפוש ולחפש אותה. גבריאלה נוזפת בקונסטנסה כמו בילדה על שיצרה קשר וקונסטסה מטיחה בה את הסבל ושאף אחד לא מרוויח מהנקמה ושהיא שלחה את אחיה לגוב אריות לעבוד אצל אנטוניה ואת ההתעללות בחרטרודיס שקונסטסה לא יכולה לישון בשקט בגלל זה ואסור להם להיות כמוהם. גבריאלה מתרככת ומבינה שהתאכזרה אלא מי שהייתה לה כמו אם ונותנת לה להתקשר לריקרדו.

ריקרדו שומע מאימו שהיא בסדר ולאחר שקודם חלם איך אביו מכה את אימו והבין שאימו ברחה ממנו ולא נטשה עם מאהב וקונסטסה מספרת שהיא כבר לא חטופה ותיצור איתו קשר ומעתה ידע הכול עליה, אך זה עוד לא הזמן ושהפרידו ביניהם וריקרדו מבין שמדובר באביו. וכשאביו מנסה לתמרן אותו בנושא מקס ריקרדו לא רוצה שיתערב וטוען שאיבד את כבודו אליו.

האיום של מקס על אלברטו עובד ומקס נעצר בחשד לרצח אלברטו ופרנסיסקה מאשימה את גבריאלה ומאיימת להרוג אותה ולהתאבד אם מקס ימות. גבריאלה מזהירה את צ'אקון מהקשרים שלה ודורשת שיתייחסו אליו בכבוד במעצר ושלא ינסו לארגן תאונה שבה הוא ימות ושלא יגנבו את האוכל שתביא לו. גם אלחנדרו מאמין בחפותו של מקס ומבין שהוא היה עם וולנטינה ומביא את וולנטינה בתור אליבי ומאלץ את צ'אקון לרשום את העדות. צ'אקון מדווח הכול לאנטוניה ואנטוניה שוכרת את הזונה אסטריה להעיד עדות שקר נגד מקס כדי להפריך את האליבי שלו. דוד מבטיח לעזור למקס והם מעלים זכרונות על עברם כמשפחה ומקס ופרנסיסקה רואים שדוד חוזר לעצמו, אך דוד עדיין תמיד ומבקש מאנטוניה לעזור למקס והיא כמובן משקרת ומבטיחה לו. 

וולנטינה לא אוכלת לאחר שבילתה עם מקס ופונסיה חוששת שיש לה אנורקסיה ואנטוניה חושבת שפונסיה נתנה לה רעיון מצויין. 

גבריאלה מנסה לבלבל את חרטרודיס לגבי השעה ביום ומגישה לה ארוחת ערב בבוקר וגבריאלה מבינה שגסטון חושב שזה אכזרי והיא מטיחה את כל מה שחרטרודיס עשתה להם. גם לוצ'ו מטיח בגבריאלה שהיא אכזרית כלפי עצמה וכלפי הסביבה שלה והיה אכזרי לשלוח את מקס אל אנטוניה וכשמקס נעצר גבריאה מרגישה שפרנסיסקה צודקת.

פטריסיה באה להגיד לאלברטו שהיא סולחת לו ומספרת שנתן לה את הדבר היקר לה מכל את בנה ואנטוניה שומעת ומטיחה זאת בפטריסיה ואנטוניה מתחילה לחשוד באיפוטנציה של ריקרדו. אלברטו מהנהן בראשו כשפטריסיה שואלת אם יודע מי עשה לו את זה ונבהל למראה אנטוניה ופטריסיה מטיחה זאת באנטוניה ומספרת לריקרדו, אך מבחינת הרופא זאת לא הוכחה. גם גבריאלה מבקרת את אלברטו ומטיחה בו את רצח טיגרה והכורים במכרה בפיצוץ שהוא אחראי לו ובהפללת אישה חפה מפשע ומספרת לו שהיא גבריאלה סוארס, דבר שבניגוד אליו וחרטרודיס רמון כנראה לא גילה לפני מותו.

לוצ'ו מטיח בחוליו את פשעיו ושיש להם הוכחות ודורש ממנו לשתוק לגבי לוצ'ו ומפה.

לוקאס מקבל רק חלק מהכסף ומקריו מטיח בו את הטענה של אנטוניה שהדבר לא נעשה כמו שצריך ואלברטו עדיין חי. 

ועכשיו התחילו לתת פרומו לפרק הבא והפעם ללא שום כתובית שמדובר בקטעים מהפרק הבא ולא ממה שמתרחש בסוף הפרק הזה.
לצפיה ב-'אני רק שאלה -'
אני רק שאלה -
07/11/2016 | 16:09
7
33
פרק 60, רמון מת או לא? לא ממש הובהר ולא הראו את סצינת ההתפגרות שלו.
לצפיה ב-'אל תדאג קטנטן '
אל תדאג קטנטן
07/11/2016 | 16:10
5
30
עוד פרק או שניים ימצאו את הגופה בערימת זבל. כך שהוא מת. 
לצפיה ב-'לא אבדה גדולה'
לא אבדה גדולה
07/11/2016 | 16:19
4
17
אבל כן אבדה גדולה שאלברטו גוסס/בדרך להתפגר.

היה בובת מין נעימה לעין......
לצפיה ב-'הרי אם הוא הולך לכלא הוא מסגיר את כל הזאבים '
הרי אם הוא הולך לכלא הוא מסגיר את כל הזאבים
07/11/2016 | 16:58
3
11
והסדרה נגמרת, כך שהיו חייבים להיפטר ממנו באמצע.
לצפיה ב-'היו יכולים לעקור לו את הלשון'
היו יכולים לעקור לו את הלשון
07/11/2016 | 17:23
2
16
או לעשות ממנו מוגבל.

למרות שמה כיף בבובת מין מוגבלת
לצפיה ב-'הוא מהנדס הוא יודע לכתוב '
הוא מהנדס הוא יודע לכתוב
07/11/2016 | 17:38
1
17
אבל ללאונסיו בתור נקמה באומץ לאהוב היה פתרון גם לשרוף את כפות הידיים וגם לעקור את הלשון. 
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
07/11/2016 | 17:51
13
הוא מהנדס בתיאוריה
לצפיה ב-'איך שכחתי את החדשות המרעישות מפרק 63 '
איך שכחתי את החדשות המרעישות מפרק 63
07/11/2016 | 16:12
25
בניגוד למה שניסו למכור לצופים, מסתבר שאניבל הוא לא אביו של אלחנדרו, בדיקת הד.נ.א יצאה שלילית. 
לצפיה ב-'עד 63'
עד 63
07/11/2016 | 23:19
2
15
צ'או רמון.

צ'או 2 לאלברטו.

הסצינות הטובות ביותר (כרגע) הן של פטריסיה וריקרדו - כיף לי לראות אותם ביחד ולחוד.

ו..... גבריאלה/ורוניקה - הדבר הזה שרציתי שיעשו לכמה מהאויבים זה שיגלו להם שורוניקה היא בעצם גבריאלה. זה קורה עם אלברטו. אם כי הבנתי שזה קרה במסגרת תקציר לפרק הבא (?)

ו....מקס. ולנטינה מיותרת כתמיד.
לצפיה ב-'בסוף הפרק הזה היא אמרה שהיא גבריאלה '
בסוף הפרק הזה היא אמרה שהיא גבריאלה
07/11/2016 | 23:39
1
16
והקטע שהיא אומרת שהיא לא תנקום בו עכשיו כי הוא גם ככה הרוס, זה כבר מהפרק הבא.

בינתיים רמון היחיד שנפל בלי לגלות שוורוניקה היא גבריאלה וחרטרודיס חיה אז היא לא ממש מבינה על מה ולמה היא אוכלת את הדייסה שלה. 
לצפיה ב-'רמון לא חשוב בעיניי'
רמון לא חשוב בעיניי
08/11/2016 | 08:23
19
פרודנסיה בערך ניחשה את האמת אבל השתגעה וההמשך ידוע.

חרטרודיס צריכה להתחיל לחשוב....... אני בטוח שגם האכזרית ביותר יכולה לנחש יפה לבד למה היא שם.
לצפיה ב-'חוקי משחק - מרתון'
חוקי משחק - מרתון
05/11/2016 | 05:49
14
65
לצפיה ב-'לפני שאני ממשיכה אני חייבת לומר משהו'
לפני שאני ממשיכה אני חייבת לומר משהו
05/11/2016 | 06:09
4
93
איזו כימיה נדירה יש לג'ובנה אנטונלי ואלשנדרי נרו, זאת כימיה אמיתית, הסצינה שרומרו מצהיר את אהבתו שהוא שיכור ואתנה בוכה ואחר כך לפני שהיא הולכת הוא מתוודה בפניה שהוא מאוהב בה ואתנה הולכת שהיא מחייכת בבישנות ולא בזימות. הרגשתי את תהליך האהבה שלהם יותר של אתנה אבל בסצינה הספציפית הזאת הרגשתי צמרמורת כמו שלא הרגשתי מעולם, איזו כימיה חבל על הזמן לא רואים כל יום על המסך ואני לא מתרגשת מכל זוג טלנובלי על המסך אפילו לא מכאלו שנחשבים הכי לוהט בטלויזיה(כמו הזוג הממוחזר סבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייר שלא הרגשתי ככה בחיים שגנבו ממני, נראה איך הם באנה כפול שלוש).

רק מרטין קרפאן וקרולינה גומז עשו לי את זה ואולי קצת אנהי ואהרון דיאז אבל זה היה מזמן אפילו דנה גרסיה ומריו סימארו לא הורגש כימיה כזאת. אם הלוחמת תחזור אצפה רק בשבילם. ללא ספק זוג השנה של 2016.
לצפיה ב-'עד איזה פרק הגעת?'
עד איזה פרק הגעת?
05/11/2016 | 12:43
1
62
אני גם עכשיו עושה השלמות
לצפיה ב-'לפרק 17 של צ'ילה '
לפרק 17 של צ'ילה
05/11/2016 | 16:52
49
פשוט אין אותו אצל אמא שלי רק משבוע הזה
לצפיה ב-'בלוחמת הם היו הרבה יותר חשובים מה"ראשי" רודריגו לומברדי '
בלוחמת הם היו הרבה יותר חשובים מה"ראשי" רודריגו לומברדי
05/11/2016 | 22:49
1
41
שהיה ראשי רק כי הוא הגלאן של הראשית, הוא הייתה דמות שולית. ננדה קוסטה הייתה ראשית בהחלט ואחריה ג'ובנה אנטונלי. סטטיסטית כל הברזילאיות של גלוריה פרז חזרו. אבל נראה שהחשש שלי שהלוחמת תחליף את רק אלוהים סולח כמעט לא סביר ששתי ברזילאיות עם שני הכוכבים יהיו זו לאחר זו ברצף. הלוחמת תחזור כנראה אחרי השיבה הביתה או אפילו יותר מאוחר, כי הרי לשדרות ברזיל ושקר היופי לקח זמן לחזור. 
לצפיה ב-'רק בשבילם אצפה בהלוחמת'
רק בשבילם אצפה בהלוחמת
05/11/2016 | 22:53
32
מקווה שמתישהו היא תחזור אולי לאתר במקום בזמן שישנת.

אגב רודריגו לומברדי הוא השאיר עליי רושם כרשע בטריילר בסדרה ששמתי בשרשור שאלות בקשות. אהבתי את המשחק שלו ולמרות שהבנתי שהוא רע הוא ראשי אני חושבת. ריינלדו ג'יאנקיני גם משחק שם אבל שולי.
לצפיה ב-'לאור הסדרות החדשות'
לאור הסדרות החדשות
05/11/2016 | 18:16
2
85
ולאור העובדה שויוה הגיעו עד לפרק 26 ואני עדיין בפרק 10 -

החלטתי בכובד ראש לפרוש מחוקי המשחק. אולי תחזור לסבב ב', אולי לא. לא כל כך משנה לי בשלב הזה.

יאללה, מלון!
לצפיה ב-', מבינה אותך'
, מבינה אותך
06/11/2016 | 22:50
1
44
אני גם די בפיגור ולא יודעת איך אצליח להסתדר עם זה והמלון. אבל אני לא מוותרת על אף אחת מהן. אני אקליט הכל ואראה בקצב שלי, איכשהו....
קיצר נפגש בשרשורי המלון.
לצפיה ב-'כן. תזמון גרוע שויוה מעמיסים 200 סדרות טובות'
כן. תזמון גרוע שויוה מעמיסים 200 סדרות טובות
06/11/2016 | 23:30
47
אבל על דניאלה רומו אני לא מוותר גם אם יכרתו לי את הרגל השמאלית.

לגבי חוקי המשחק - אין לי ספק שנובלה טובה, פשוט לא הגעתי לראות את הפרקים וכבר העדפתי להיפרד ממנה מאשר לסתום את היס מקס. ויש לי עוד את השיבה הביתה (שבאמצע) ואת הגורל של אווה שדי בהתחלה......

קיצר, מלון
לצפיה ב-'פרק 18'
פרק 18
06/11/2016 | 01:39
1
48
האמת של רומרו ואתנה התגלה חבל רק שזה קרה אחרי שרומרו התאהב בה עכשיו זה יהיה רק מצידה ככה נראה אופפ. הקור רוח של אתנה הורג אותי אבל לפחות היא צודקת רומרו לא מסוגל להרוג אגב הרג אותי איך הוא חזר שוב לקחת את האקדח זה היה קטע מצחיק.

טויה מעצבנת אותי, מה יש לה מרומרו מהתחלה לא התלהבתי מדמותה אבל עכשיו היא מעצבנת. מילא מודאגת מרומרו אבל לא יכלה להרים אליו טלפון להודיע לפני שהיא באה? יש לי תחושה שהיא הולכת להדלק עליו.

קסטניו ממש רשע, אשכרה לרצות שרומרו ימות. ממש עלוב נפש הוא מוכר למכור את אמא שלו בשביל כסף.

לא ידעתי שתרופות פסיכיאטריות עם אלכוהול עלול להחריף את המצב הנפשי. לא ברור למה נליטה עירבבה כאילו כל פעם שיש ריב או סקנדל היא מתערערת אפילו שזה לא קשור לה? וחבל שדנטה נכנע לנליזה אני באמת מנסה להבין מה הוא מוצא בה, הם כל כך שונים אחד מהשני באופי ושום דבר לא מצדיק את היחס והחוסר כבוד לאמא שלה היא פשוט חסרת טאקט. אגב אני לא בקיאה במחלה אישיות גבולית אז לא ידעתי שזה מין פיצול אישיות שנליטה פתאום משתנה והופכת להיות מישהי אחרת כשהיא נהפכת להיות מביישנית לאישה נועזת שאפילו שכבה עם אורלנדו. מסכנה כמה שהיא תסבול ממנו אם במידה היא תתחתן איתו. מצבה יחמיר ואביה הבור ישליך אותה למרפאת בריאות הנפש. מסכנה.
לצפיה ב-'הרבה תרופות לא הולכות טוב עם אלכהול'
הרבה תרופות לא הולכות טוב עם אלכהול
06/11/2016 | 22:48
42
מומלץ באמת להמנע משתיית אלכהל אם לוקחים תרופות, לא רק תרופות פסיכיאטריות.
בליזה מעצבנת, אבל היה איזשהו קטע שגם קצת רחמתי עליה. היא ספרה לדנטי על מה שהיא מרגישה, על הילדות שלה, אכן זה לא קל לילדה קטנה לגדול עם אימא שהיא לא שפויה וללא אב. לא שאני מצדיקה את ההתנהגות שלה, היא עכשיו בן אדם בוגר וצריכה להבין את מצבה של אימא, אבל היא חוותה איזשהי טראומה בגלל המחלה של אימא שלה, אז ניתן גם להבין טיפה מה גורם לה להתנהגות הזאת. ועם כמה שהיא מעצבנת ומגעילה לאימא שלה, דווקא היא צודקת בנוגע לאורלנדו. היא חושדת בו והיא צודקת, בזמן שכולם חושבים שהוא איזה נסיך על סוס לבן.
לצפיה ב-'מרקו פיגוסי '
מרקו פיגוסי
06/11/2016 | 23:03
3
78
השחקן הברזילאי יצא בראיון חדש ומפתיע על נושא המיניות, והסביר שככל הנראה הוא לא הטרוסקסואל, הוא גם לא מגדיר את עצמו...
השחקן כרגע נמצא בקשר זוגי עם פביולה נסמיינטו ששיחקה את אולנקה בשדרות ברזיל. 

לצפיה ב-'הוא קצת סותר את עצמו '
הוא קצת סותר את עצמו
06/11/2016 | 23:31
54
אבל בסדר, יש לי סיכוי קטן
לצפיה ב-'אבל בכתבה הוא מכחיש שהיה ראיון כזה'
אבל בכתבה הוא מכחיש שהיה ראיון כזה
07/11/2016 | 12:04
1
45
ברשתות חברתיות וכל מיני עמודי רכילויות טענו שהיה איזשהו ראיון איתו באיזשהי תחנת רדיו נדחת שבה הוא אמר שהיה לו קשר רומנטי עם גברים. אז מרקו כתב על זה באינסטגרם שלו (ראיתי את זה עוד לפני כמה ימים) והוא מכחיש שנתן איזשהו ראיון ואמר בו משהו כזה.
הוא כן מאשר שבראיון אחר מתישהו אולי אמר את המשפט "לאהבה אין מין" (או אם לתרגם במדוייק אז "לתענוג אין מין/סגנון").
בכל מקרה יש כבר מזמן שמועות ולדעתי זה די ברור, אבל כמו רוב הכוכבים הגדולים הוא מעדיף להשאר בארון מחשש לאבד את משבצת הגלאן.
לצפיה ב-'אבל ז'וזה דה אבראו יצא מהארון בתור ביסקסואל. '
אבל ז'וזה דה אבראו יצא מהארון בתור ביסקסואל.
10/11/2016 | 23:47
21
והוא פשוט אמר את זה כי זה מי שהוא, לא התבייש בזה, לא אכפת לו מה חושבים, פשוט אמר. ולדעתי זה מה שצריך לעשות. 

אבל כנראה מרקו (אם הוא ביסקסואל) לא רוצה להיחשף ולא רוצה שיכנסו לו לחיים שלו ובצדק, התקשורת מאוד צהובה..... 
שאלות, חדשות, בקשות
04/11/2016 | 17:40
27
52

שבת שלום

לצפיה ב-'דמי לובאטו בחרה בסבסטיאן רולי במקום גבריאל סוטו כגאלן '
דמי לובאטו בחרה בסבסטיאן רולי במקום גבריאל סוטו כגאלן
04/11/2016 | 01:35
121
לטלנובלה שאיתו תשמח לשחק.

סבסטיאן בתגובה אמר שהוא ישמח מאוד.
לצפיה ב-'בנה הבכור של לואיסנה לופילטו חולה בסרטן'
בנה הבכור של לואיסנה לופילטו חולה בסרטן
04/11/2016 | 18:08
7
94
אצל בנם הבכור בן ה3 של לואיסנה ומייקל בובלה התגלה סרטן, כך הם הודיעו היום. עכשיו הם נמצאים בארה"ב לצורך טיפולים.
המון בריאות לילדון
לצפיה ב-'הבנתי שיש לו סרטן הדם - לוקמיה'
הבנתי שיש לו סרטן הדם - לוקמיה
04/11/2016 | 18:21
1
73
מחלה ארורה. רק בריאות
לצפיה ב-''
04/11/2016 | 20:34
59
מסתבר שטעיתי ולא הבנתי נכון מאיזושהי כתבה. בכל אופן בכתבה ציינו שזה דווקא לא לוקמיה.
לצפיה ב-'שיהיה בריא'
שיהיה בריא
04/11/2016 | 18:28
35
לצפיה ב-'קראתי בטוויטר על כך היום'
קראתי בטוויטר על כך היום
04/11/2016 | 18:51
1
74
המון בריאות לקטנצ'יק
לצפיה ב-'מה הטוויטר שלך?'
מה הטוויטר שלך?
06/11/2016 | 17:31
28
גם לי יש 
לצפיה ב-'שמעתי על זה היום בבוקר '
שמעתי על זה היום בבוקר
04/11/2016 | 19:07
57
מסכן , רק בריאות 
לצפיה ב-'מזל טוב לססר אבורה שחוגג היום יום הולדת 57'
מזל טוב לססר אבורה שחוגג היום יום הולדת 57
04/11/2016 | 18:13
1
51
לצפיה ב-'שיאריך חיים'
שיאריך חיים
05/11/2016 | 08:03
16
לצפיה ב-'פרומו ראשון לטלנובלה La candidata'
פרומו ראשון לטלנובלה La candidata
04/11/2016 | 18:18
55
לצפיה ב-'רוסי אוקמפו אישרה בטוויטר, אריאדנה דיאז תהיה הראשית בטלנובלה'
רוסי אוקמפו אישרה בטוויטר, אריאדנה דיאז תהיה הראשית בטלנובלה
04/11/2016 | 18:29
1
87
שלה. אריאדנה דיאז תגלם אם חד הורית שתיאלץ להגר לארה"ב באופן לא חוקי ולזייף את זהותה. הצילומים יהיו חלקם בארה"ב. לא נבחרו ראשיים.
לצפיה ב-'חח מקווה שהפעם זה סופי'
חח מקווה שהפעם זה סופי
04/11/2016 | 19:17
20
לצפיה ב-'לאורה כרמיין תהיה הרעה בגרסה החדשה של אסון יפה'
לאורה כרמיין תהיה הרעה בגרסה החדשה של אסון יפה
04/11/2016 | 20:55
1
78
בה מככבים רנטה נוטני ופבלו לייל.
לצפיה ב-'עוד פעם?'
עוד פעם?
06/11/2016 | 18:51
15
נמאס לי שהיא הרעה.
לצפיה ב-'ממתי הטלנובלה הזאת?'
ממתי הטלנובלה הזאת?
04/11/2016 | 22:21
2
79
רודריגו לומברדי נראה רשע פה
לצפיה ב-'2015'
2015
04/11/2016 | 22:40
1
44
היא ממש להיט, גם זכתה להצלחה מטורפת בברזיל וגם עכשיו מאוד פופולארית בדרום אמריקה. והיא גם מועמדת לפרס Emmy בינלאומי יחד עם חוקי המשחק.
אבל היא סוג של סדרה ופחות טלנובלה, היא שודרה ב11 בלילה, לא נראה שזה טעם של ויוה.
לצפיה ב-'אני מורידה מיוטיוב אך הסאונד שם נוראי'
אני מורידה מיוטיוב אך הסאונד שם נוראי
04/11/2016 | 22:56
35
ולפי טריילר יש שם עירום
לצפיה ב-'מזל טוב! ברנדון פניצ'ה התחתן!'
מזל טוב! ברנדון פניצ'ה התחתן!
04/11/2016 | 22:43
83
ברנדון ובת הזוג שלו התחתנו השבוע בחתונה אזרחית.
לצפיה ב-'לאלי אספוסיטו עוברת לאורגוואי :('
לאלי אספוסיטו עוברת לאורגוואי :(
05/11/2016 | 16:41
100
הכתבה המלאה באתר  : ארגנטינה אי אל
כניסה ע"י חיפוש בגוגל : ארגנטינה אי אל
או כנסו לקישור :
http://www.argentina-il.com/
לצפיה ב-'לואיסנה לופילטו ובעלה נלחמים בסרטן !!! כל הפרטים !!!'
לואיסנה לופילטו ובעלה נלחמים בסרטן !!! כל הפרטים !!!
05/11/2016 | 23:00
91
הכתבה המלאה באתר ארגנטינה אי אל , כנסו !!!
לחיצה על הקישור או חפשו בגוגל : ארגנטינה אי אל

http://www.argentina-il.com/%D7%9C%D7%95%D7%90%D7%...
לצפיה ב-'קריעת ים-סוף ב"עשרת הדיברות" הברזילאית'
קריעת ים-סוף ב"עשרת הדיברות" הברזילאית
07/11/2016 | 10:39
3
56
סרטון מאחורי הקלעים להפקת סצינת קריעת ים-סוף בטלנובלה הברזילאית המצליחה "עשרת הדיברות" שאין מצב שלא שמעתם עליה
http://television.com.ar/antes-de-moises-en-el-lun...

איזו הפקה מרשימה וואו
ואני מבין שיש במאי אמריקאי שאחרי על הסדרה? או ספציפית על הסצינות רווי האפקטים...
ראיתי גם כמה סרטונים של 10 המכות שנעשו בצורה מאוד מרשימה.

אני לא מבין אגב איך ויוה לא רוכשים אותה...כשמדובר על סיפורי תנ"ך שקשורים במיוחד לתרבות כמו שלנו למרות שמצד שני זה אולי עדיף כי הטלנובלה מעל 200 פרקים...ועוד נמשכת
יש מצב אבל שהייתי צופה בה אם הייתה מגיעה
לצפיה ב-'עוד מישהו מעוניין שתגיע?'
עוד מישהו מעוניין שתגיע?
07/11/2016 | 10:59
1
42
כדאי לכתוב להם...כתבתי גם בעמוד הפייסבוק וגם ב"צור קשר"
משום מה אני לא מצליח לכתוב בפורומים של ויוה...אם מישהו יצליח זה יהיה טוב.

מעניין אותי לדעת מהי בדיוק הסיבה שהם לא רוכשים דווקא אותה
לצפיה ב-'כנראה שהם לא יכולים בגלל התחרות '
כנראה שהם לא יכולים בגלל התחרות
07/11/2016 | 11:20
44
קודם כל, להפקה הזאת יש עוד מלא טלנובלות תנ"כיות, היה על מלך דוד, על שמשון, על אסתר, על יוסף גם נראה לי היה. ככה שיש להם הרבה מה להביא.
וההפקה הזאת היא מתחרה של גלובו, וייתכן מצב שיש להם חוזה עם גלובו ומאיזשהי סיבה זה לא מאפשר להם לרכוש מהפקה ברזילאית אחרת.
לצפיה ב-'אכן ברזיל יודעים להפיק תקופתיות מאוד מושקעות כולל התנכיות'
אכן ברזיל יודעים להפיק תקופתיות מאוד מושקעות כולל התנכיות
07/11/2016 | 20:00
34
חבל שויוה לא מנצלים את זה. בהחלט הפקה מרשימה. אני זוכרת שגם הייתה כתבה עלייה בוואינט לפני קצת יותר משנה-http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4665007,00...

הבעיה עם הברזילאיות זה שויוה מקובעים בעיקר על המשבצת של תשע שלא משדרת תקופתיות ושלאחרונה גם לא הכי מספקת את הסחורה לפחות לדעתי. וכמו שאלה אמרה הם נוהגים לרכוש רק מגלובו לא יודעת אם זה חוזה אבל קיבעון יש להם בטוח

אבל שמתי לב שלאחרונה הם יודעים להקשיב אז אולי עוד יש תקווה איתם גם פה 
לצפיה ב-'סנטה דיאבלה במקום רק אלוהים סולח '
סנטה דיאבלה במקום רק אלוהים סולח
07/11/2016 | 11:32
54
מידע מהפייסבוק של ויוה, ונראה שהפעם ויוה לא פישלו וברק אלוהים סולח באמת 123 פרקים כי סנטה דיאבלה מתחילה ב-7.12.2016. 

איזה איזה יופי מספר הסדרות שאני צופה בהן לא יגדל לאחר עליית מלון הסודות חוץ מהשבוע של הפרקים האחרונים של רק אלוהים סולח והראשונים של מלון הסודות. 
לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 116-119'
לחנך את נינה-פרקים 116-119
06/11/2016 | 10:35
5
16
.
לצפיה ב-'מריחות מיותרות לקראת הסוף...'
מריחות מיותרות לקראת הסוף...
06/11/2016 | 10:39
26
כל מה שקורה בין נינה ורנסו פשוט מחפיר ועדיף לא לדבר על זה...
הכניסו את צ'צ'ו סתם...לשחק בין נינה למארה
לפחות מצ'ה חזרה לעצמה מהר מאוד ודווקא היו קטעים מצחיקים איתה השבוע
וכשמארה, צ'צ'ו וניקו יחד-זה מצחיק 
לצפיה ב-'ביי צ'אצו'
ביי צ'אצו
06/11/2016 | 18:03
27
לחנך את צ'אצו - מארה רוצה לשנות את המראה של צ'אצו. רנסו רואה את נינה וצ'אצו מתנשקים כמה צפוי ואז הא עוזב לדרום. רנסו חוזר לדרום יפה לראות קצת את הצילומי חוץ בויז'ה לה אנגוסטורה  . 

מסתבר שצ'אצו הוא רמאי ונוכל . נינה מתחזה למארה ומגלה שפטריסיו דיבר אמת וצ'אצו גם עם מארה ורוצה לכרות ברית עם מארה כדי ללמד אותו לקח.

הקטע של רנסו והשכנה שלו מיותר. ואיך פטריסיו תפס את סאלו וכרמלה בדירה שלו.עצרו את צ'אצו וביי. בסוף נינה מגיעה לדרום ורואה את רנסו עם השכנה.

לצפיה ב-' quiero vivir a tu lado '
quiero vivir a tu lado
06/11/2016 | 18:24
1
45
מאחורי הקלעים לצילומי תמונות הפירסום  

ראיון עם השחקנים הראשיים
לצפיה ב-'רק בגלל מוריאל סנטה אנה'
רק בגלל מוריאל סנטה אנה
10/11/2016 | 10:23
10
אולי אתן לה צ'אנס...טוב, ומייק אמיגורנה
שאר הקאסט-לא כזה מעניין
לצפיה ב-' por amarte asi'
por amarte asi
06/11/2016 | 18:56
38
ב14.11 זה מתחיל בטלפה.
לצפיה ב-'מלון הסודות פרק ראשון-וואו. זה אדיררר'
מלון הסודות פרק ראשון-וואו. זה אדיררר
05/11/2016 | 23:05
5
279
נכון שהיא עולה רק חודש הבא אבל הייתי חייבת לראות כבר עכשיו פרק ראשון עד שסופסוף מגיעה תקופתית איכותית לויוה אחרי כמה שנים טובות חח ונראה שמחכה לנו תקופתית משובחת זה אפילו עולה על הציפיות שלי.

קודם כל אריק אליאס התחתךךךאיזה חיוך איזה משחק ממש השתבח מאז אהבה מנצחת. אירנה הראשית שלצדו דווקא מפתיעה לטובה נראית שחקנית טובה ואין ספק שהמראה התקופתי הולם אותה מאוד!

גם קרלוס ריברה הזמר המצליח הנודע מתגלה פה כשחקן מרשים ונראה שהוא הולך להיות פה דמות די בולטת! החבר הכי טוב של הראשי. גם הוא נראה פה במיטבו

כיף גדול לראות גם את דניאלה רומו הענקית זה ישר עשה לי דה ז'ה וו ל"זר" חח ולמרות שהתפקיד שלה שונה פה ב180 מעלות הוא תפור עלייה

נראה שדומיניקה פלטה בדומה לאהבה מנצחת משחקת גם פה דמותבתור האחות של הראשית. אני מסמפטת את השחקנית הזו ובהחלט נחמד לראות אותה גם פה לראשונה במראה תקופתי! חח מתאים לה, חתכת תסרוקת עשו להD:

ממש אהבתי את האווירהמעבירים פה מעולה את רוח התקופה(1908)הריהוט הלבוש החפצים הכל משקף את התקופה בצורה מאוד אמינה! אהבתי גם שהמפגש הראשון של הראשיים היה ברכבת קיטוראין על הרכבות של פעם מגניבות כאלה. וזו גם חתכת השקעה זו רכבת אמיתית גם הצילומים מושקעים ואיכותיים.

וללא ספק הסיפור סביב היעלמות האחות של הראשי נראה סוחף ומסתורי בקיצור, יאללה שיתחיל כבר בויוה

מצרפת כמה תמונות
לצפיה ב-'בפסקה השנייה כמובן שהתכוונתי להכל למען האהבה **'
בפסקה השנייה כמובן שהתכוונתי להכל למען האהבה **
05/11/2016 | 23:23
2
51
ולא לאהבה מנצחת
לצפיה ב-'דווקא דמניקה פלטה שיחקה את חימנה הרעה באהבה מנצחת '
דווקא דמניקה פלטה שיחקה את חימנה הרעה באהבה מנצחת
06/11/2016 | 00:16
1
38
עד כמה שאני יודע היא לא שיחקה בהכול למען האהבה. 
לצפיה ב-'אכן אבל התכוונתי לפסקה השנייה בהקשר לאריק אליאס'
אכן אבל התכוונתי לפסקה השנייה בהקשר לאריק אליאס
06/11/2016 | 06:41
28
בטעות כתבתי שהוא שיחק באהבה מנצחת במקום הכל למען האהבה
לצפיה ב-'בפרק השני עם דניאלה רומו'
בפרק השני עם דניאלה רומו
06/11/2016 | 01:15
1
47
יהיה קטע מצחיק איתה ועם הטבח או השף נראה לי הולך להיות סיפור אהבה ביניהם.
לצפיה ב-'כן שמתי לב ש..'
כן שמתי לב ש..
06/11/2016 | 06:43
40
במטבח יש את הקטעים ההומוריסטיים חח נחמד תמיד כיף שמכניסים גם קצת הומור
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
04/11/2016 | 12:04
15
47
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
לצפיה ב-'עונה'
עונה
04/11/2016 | 12:28
50
דבר טוב שקרה השבוע: מבולל
דבר רע שקרה השבוע: הייתי קצת חולה
דבר הזוי שקרה השבוע: --
דבר מעצבן שקרה השבוע: --
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח והגורל של אווה
תכנית השבוע: מפלצות קטנות התכנית החדשה של רשת חח דווקא מצחיק
שחקנ/ית השבוע:סוריה וגה סרחיו גיורי ואדית גונזלס
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: מרק
משקה השבוע: מיץ גזר
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: שיר הפתיחה של אנה כפול 3
תמונה:
לצפיה ב-'עונה'
עונה
04/11/2016 | 14:03
9
49
דבר טוב שקרה השבוע: הבשורה שמלון הסודות נרכשה
דבר רע שקרה השבוע: אני אשאר רק יומיים בבית
דבר הזוי שקרה השבוע: שעדיין חם בחוץ
דבר מעצבן שקרה השבוע: אני לא מצליחה לראות את הפרומו של אנה כפול שלוש דרך הנייד והטאבלט ועדיין לא עלה ליוטיוב לחשבון של ויוה.
דבר מפתיע שקרה השבוע: הרכישה של מלון הסודות
טלנובלת השבוע: ראיתי פרק 2 של מלון הסודות כי הייתי בטוחה שויוה לא ירכשו אותה
תכנית השבוע: אין
שחקנ/ית השבוע: אריק אליאס, קרלוס ריברה ודניאלה רומו
קניית השבוע: אוכל וכמה דברים לבית אצל אמא
מאכל השבוע: לאפה עם שווארמה
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: זכרונות עם ז'וז'ה
לצפיה ב-'רוצה שבינתיים אני אתאר לך אותו? חח אני ממש אהבתי'
רוצה שבינתיים אני אתאר לך אותו? חח אני ממש אהבתי
04/11/2016 | 17:03
8
55
אפשר את האתר שצפית ממנו במלון הסודות? בא לי לדגום את הפרק הראשון
לצפיה ב-'הנה האתר של הפרק הראשון'
הנה האתר של הפרק הראשון
04/11/2016 | 17:34
7
53
אם לא עובד אני אשלח לך קישור במסרים להורדה לפרק ראשון

כן תתארי לי אותו
לצפיה ב-'לא עובד באסה:[ '
לא עובד באסה:[
04/11/2016 | 18:23
2
48
להוריד אני לא אוהבת מעדיפה אונליין אבל תודה בכל מקרה!!

לאחרונה נהיה ממש אתגר להשיג טלנובלות של טלויסה באינטרנט

הפרומו לאנה כפול שלוש ממש יפה זה מתחיל בשחור לבן עם המכונית שמתהפכת באשמת אנה לטיסיה כשהן קטנות, וממשיך עם מעבר הזמן ותיאור של כל אחת מהאחיות כיום. לכל אחת הקדישו איזה שתי סצנות, גם עם הגלאנים שלהן. כשהאחרונה שמצויינת זו אנה לטיסיה "שממשיכה להרוס לכולם את החיים" זהו וזה מסתיים כשרואים את שלושתן צועדות מאחורה לעבר האופק חח צילמתי לך גם כמה תמונות
לצפיה ב-'איזה שיר יש ברקע?'
איזה שיר יש ברקע?
04/11/2016 | 18:38
1
40
וחבל את יכולה לצפות דרך הסמארטפון שלך אם יש לך מקום.
לצפיה ב-'Bishop Briggs - River'
Bishop Briggs - River
04/11/2016 | 19:04
36
שיר חמוד, אני אישית לא הכרתי.

בסמארטפון אני צופה רק בקליפים, אני מעדיפה מסך גדול יותר כשאני צופה בסדרה
לצפיה ב-'מצאתי דרך שתראי'
מצאתי דרך שתראי
04/11/2016 | 22:53
3
41
לצפיה ב-'דרך פייסבוק אני לא יכולה '
דרך פייסבוק אני לא יכולה
05/11/2016 | 11:34
2
37
אין לי חשבון שם ככה שהתוכן לא זמין, לא נורא אני אחכה גם ככה הנובלה אוטוטו פה אבל תודה בכל אופן
לצפיה ב-'את צריכה את הראשון של המלון, נכון?'
את צריכה את הראשון של המלון, נכון?
05/11/2016 | 12:42
1
29
אני אנסה למצוא לך ואשלח לך בפרטי.
לצפיה ב-'קיבלתיתודה רבה אלוש'
קיבלתיתודה רבה אלוש
05/11/2016 | 13:56
16
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
04/11/2016 | 20:19
2
46
דבר טוב שקרה השבוע: שנראה שכחלון לכל הפחות יצליח שפירוק התאגיד יהיה יותר זול ולא יזרק כסף לפח, שסוף סוף מתקרר, ויש ניסיון להסדיר את עמונה. 

דבר רע שקרה השבוע: ההפגנה של אגד שגרמה לבעיות בתחבורה כי הנהגים עזבו את העבודה כדי להפגין. 

דבר הזוי שקרה השבוע: התלונות נגד טראמפ באונס שצצות ברגע האחרון. 

דבר מעצבן שקרה השבוע: הח"כים שהחרימו אירוע לזכר גנדי הי"ד.

דבר מפתיע שקרה השבוע: שויוה מביאים סוף סוף תקופתית מקסיקנית את מלון הסודות. 

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, תשוקה וכוח, גונול, הגורל של אווה, רק אלוהים סולח, אני והיא, הילר. 

תכנית השבוע: שיחת היום. 

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, ג'רלדין זינאת, ברברה סינגר, גונסלו גרסיה ויאנקו, אריקה דה לה רוסה, כריסטיאן דה לה קמפה, קרלוס טורס טוריחה, פרננדו קולונגה, מרלן פבלה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, סוסנה גונזלס, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהאדיר, אונור סיילאק, אדית גונסלס, אראפ בטקה, מישל וארגאס, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, טוני ולה, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, רנה סטליקלר, מריה סורטה, לאישה ווילקינס, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, ג'ון היאה בין, סו היון ג'ין, אריק מון, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה. 

קניית השבוע: אין. 

מאכל השבוע: כבד עגל, שניצלים, מרק גולש הונגרי. 

משקה השבוע: מיץ רימונים, מיץ תפוזים. 

ציטוט השבוע: "אבא שלי לא יכול להיצמד לאישה אחת הרבה זמן את יודעת? ברגע שנמאס לו ממישהי הוא שולח לי סימן: "תגרמי לה לסבול, נמאס לי ממנה"". באני והיא כשאימו של הראשי מתחתנת בשביל כסף ובעלה הטרי כבר בנישואין חמישיים שלו, ביתה החורגת מזהירה אותה מה צפוי לה. 

שיר השבוע: קליפ הסיום ברק אלוהים סולח, אוי אהבה שלי בהילר, הזיכרונות שלי ממך הוא כמו חלום שקרי בהילר, השיר אוי אני נמסה עכשיו, אוי אני ממסה אותך באני והיא, השיר למה קשה לי לתת לך ללכת באני והיא.
לצפיה ב-'לא יעזור להם עם התלונות המפוברקות האילה נגד טראמפ'
לא יעזור להם עם התלונות המפוברקות האילה נגד טראמפ
05/11/2016 | 11:43
1
34
אף אחד כבר לא מתייחס לזה ברצינות, אבל הכי הזוי לראות איך אובמה ממש דוחף את האף ומתערב בצורה בוטה לטובת הילארי. זה נראה לי ממש לא תקין. אין סיבה טובה מזו להבין שהילארי פשוט תהיה המשך ישיר של אובמה שזה רע. במיוחד בשבילנו. אני ממש מקווה שטראמפ ייבחר על אפם וחמתם של אובמה הגרוע והתקשורת העויינת בארה"ב
לצפיה ב-'אכן קראתי בעיתון טור של מרצה שמומחה לארה"ב '
אכן קראתי בעיתון טור של מרצה שמומחה לארה"ב
05/11/2016 | 12:43
36
והוא טען שלא היה תקדים שנשיא מכהן כל כך מעורב בקמפיין של יריבו. אני אישית לא זוכר שקלינטון היה כל כך מעורב בקמפיין של אל גור. וגם לוסי אהריש שבתור מוסלמית פוחדת מטראמפ אמרה שאם חייזר היה נוחת הוא היה חושב שמי שמתמודד מול טראמפ זה אובאמה ולא הילארי. 

וערוץ 22 גם הודיע שרוב מוחלט של יהודי פלורידה, המדינה שעלולה להכריע יצביעו להילארי. דבר נותרו עוד שלושה ימים עד הבחירות וארבע ימים עד שנדע מי הנשיא ואם הגהינום שלנו והגן עדן של האיראנים נמשך.
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
05/11/2016 | 16:26
33
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: -
דבר מפתיע שקרה השבוע: ויוה רכשו את מלון הסודות
טלנובלת השבוע: Preciosas
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: שחקני הPreciosas
קניית השבוע: ג'קט
מאכל השבוע: דוריטוס עם סלסה
משקה השבוע: שוקולטה
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע:
תמונה:

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ