לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-' '
22/12/2016 | 21:10
4
75
אולי אתם מוכנים לספר לי איך זה עבר מתחת לרדאר שלי?

https://www.youtube.com/watch?v=QM2uS4KE3tk

ודניאל אראנס ממש חמוד בקליפ!
לצפיה ב-'למה ?'
למה ?
22/12/2016 | 23:09
2
56
זה קשור לפורום.

וזה רימייק לטלנובלה הקולומביאנית, מסכן פבלו. אאורה כריסטינה גייטנר משחקת בגרסה החדשה. הראשית לא מוכרת לנו ולמעשה היא בדומה לאירינה באאבה קיבלה תפקיד ראשי הראשון שלה. זה שחיזר אחרי לואיסה מאקסיה גם משחק שם בתור רע שרוצה את הראשית.
לצפיה ב-'כי לא ממש היה לאיפה לשרשר את זה '
כי לא ממש היה לאיפה לשרשר את זה
23/12/2016 | 06:53
1
47
ומן הסתם אאורה כריטסינה שוב רעה?
לצפיה ב-'לא רואה את זה'
לא רואה את זה
23/12/2016 | 11:14
43
אני יודעת שהיא הייתה או הינה הבוסית של דניאל ארנס. לדעתי לא רעה.
לצפיה ב-'כנראה כי זה טלקומדיה'
כנראה כי זה טלקומדיה
24/12/2016 | 19:25
35
כולם יודעים שויוה לא מביאים טלקומדיות מקסיקניות אז אפחד לא טרח לדבר על זה יותר מידי או לכלול את זה בסקר חח אבל כן חבל כי מבחינתי כל טלנובלה עם דניאל אראנס תתקבל בברכה חח וזה דווקא נראה חמוד.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
20/12/2016 | 07:08
16
148
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'לפי ויקיפדיה דרך הגורל נרכשה'
לפי ויקיפדיה דרך הגורל נרכשה
19/12/2016 | 22:13
6
107
https://es.m.wikipedia.org/wiki/Un_camino_hacia_el...

מצד שני גם לפי ויקיפדיה הטלקומדיה של פרננדו קולונגה היא גם אמורה להירכש

בנוסף מצויין שהיא תשודר בויוה פלוס
לצפיה ב-''
19/12/2016 | 22:56
2
49
זה אומר זבל שיפנה לי זמן לאווה לה טריילרה.
לצפיה ב-'מהחישובים שעשיתי אווה לה טריילרה ומלון הסודות'
מהחישובים שעשיתי אווה לה טריילרה ומלון הסודות
19/12/2016 | 23:28
1
72
מסתיימות באותו השבוע. וגם לא הייתי ממהר להאמין למקור מידע הזה, אני לא יודע אם זה ויקפדיה, או אתרים שקריים אחרים, אבל הבטיחו לנו גם את הטלקומדיה של לוסרו וחיימה קמיל, גם המיני סדרה של נטליה אורירו. כך ששום דבר לא בטוח. אבל בכל מקרה נראה שהשידור החוזר שבמקום השיבה הביתה לא יהיה משהו שתרצה לראות וכך הזמן יתפנה בעוד שבע שבועות בדיוק. אגב יש לך מקום במקס לעוד 35 פרקי אווה?
לצפיה ב-'כן'
כן
20/12/2016 | 13:53
29
בינתיים אווה היא היחידה שאני צובר במקס. כל שאר המוקלטות אני רואה כמעט מיד או יום לאחר מכן.
לצפיה ב-'ואני ראיתי שתי תגובות בפייסבוק ויוה שטוענות שיין האהבה נרכשה'
ואני ראיתי שתי תגובות בפייסבוק ויוה שטוענות שיין האהבה נרכשה
20/12/2016 | 07:01
2
79
אבל הייתי מעמידה בספק גם את זה וגם את מה שמצויין בויקיפדיה על הדרך לגורל. כי אנחנו כבר למודי נסיון מר עם ויקיפדיה ולגבי מה שאני ראיתי על יין האהבה זה כתוב כחלק מתגובות לפוסט שלך בפייסבוק, יש מצב שאותן שתי מגיבות חשבו שהטלנובלות שכתבת עליהן אילה הטלנובלות החדשות שהולכות לעלות בויוה.

בכל מקרה אני מקווה שהנגלה המקסיקנית הבאה אכן תכלול אותן וכמובן גם את לאס אמזונאס אגב מה עם החלק השני של הסקר את לא פותחת?
לצפיה ב-'אופיר כבר שלח את התוצאות של הסקר שעשה ושאני עשיתי'
אופיר כבר שלח את התוצאות של הסקר שעשה ושאני עשיתי
20/12/2016 | 18:16
1
41
לויוה
לצפיה ב-'אהה טוב לא נורא:)'
אהה טוב לא נורא:)
20/12/2016 | 18:29
15
לצפיה ב-'אריק הייסר וקייט דל קסטיז'ו בסדרה חדשה'
אריק הייסר וקייט דל קסטיז'ו בסדרה חדשה
20/12/2016 | 18:50
83
אריק הייסר ישחק נשיא מקסיקו וקייט דל קסטיז'ו תהיה אישתו בסדרה חדשה עבור נטפליקס,אותה מפיקה חברת ארגוס. הסדרה תעלה במרץ 2017.
לצפיה ב-'גרסא חדשה וקליפ של נטליה אוריירו לשיר Corazón Valiente'
גרסא חדשה וקליפ של נטליה אוריירו לשיר Corazón Valiente
20/12/2016 | 19:11
4
117
שיר נושא של "חיים שלי" זכה לחידוש וקליפ חדש (ומזעזע לדעתי)
לצפיה ב-'למה היא בכלל טרחה להתלבש?קליפ בטעם רע במיוחד'
למה היא בכלל טרחה להתלבש?קליפ בטעם רע במיוחד
20/12/2016 | 19:26
1
77
וחבל כי השיר ממש יפה
לצפיה ב-''
20/12/2016 | 22:39
55
הקטע העצוב באמת בקליפ שקליפ לא מציאותי
ברכבת שאני מכירה אין מקומות ישיבה....
אבל זה מבונה לסיגנון של משהו אחר לגמרי
בקשר ללבוש זה יודע שנטי יש בעיה במלתחה
לצפיה ב-'צודקת '
צודקת
20/12/2016 | 22:45
1
70
זו בדיוק הדעה שלי על הקליפ כשראיתי אותו לפני כמה ימים, פשוט לבוש מזעזע 
לצפיה ב-'זה לא תקופתיות מאה 19 שמה פחות מורגש הקטע הזה'
זה לא תקופתיות מאה 19 שמה פחות מורגש הקטע הזה
20/12/2016 | 22:56
90
זה עצוב הקטע הזה שמזלזלים בנו כבני אדם
מה אנחנו פחות משכלים  שמבאים לנו לקק לנו את הדם על פצעים יבשים?
מסיכמה איתך בהחלט שארגטינה בהרבה יותר אוהבת אותנו
לצפיה ב-'לפי ויקיפדיה אמיתות סודיות נרכשה לישראל אבל... '
לפי ויקיפדיה אמיתות סודיות נרכשה לישראל אבל...
22/12/2016 | 17:02
2
70
יש פה משהו ממש הזוי...הטלנובלה נמכרה למדינות ערב, והם הוסיפו את ישראל כחלק מהמדינות אולי הטלנובלה נרכשה לערוץ שמדבב ערבית בישראל או משהו...הזוי  
לצפיה ב-'מצויין שם ערוץ אחד עבור כל המדינות'
מצויין שם ערוץ אחד עבור כל המדינות
22/12/2016 | 22:14
54
כנראה מדובר בערוץ ערבי שמשדר בהרבה מדינות ערביות וגם בישראל ניתן לקלוט אותו. יש לנו מלא ערוצים מחו"ל בכל מיני שפות.
מה שיותר הזוי שטלנובלה כזאת תשודר במדינות ערביות. היא לא הכי צנועה למיטב ידיעתי....
לצפיה ב-'לא הייתי ממהרת להאמין לויקיפדיה, מנסיון '
לא הייתי ממהרת להאמין לויקיפדיה, מנסיון
24/12/2016 | 12:36
10
לצפיה ב-'מלון הסודות'
מלון הסודות
20/12/2016 | 18:37
13
38
לצפיה ב-'הפתיח היפה חזרנקווה גם שיישאר '
הפתיח היפה חזרנקווה גם שיישאר
20/12/2016 | 19:07
4
60
וגם אם לא, נחמד לדעת שלא ביטלו אותו לגמרי

אז חוליו חזר לעצמו, בא לגשת לאיסבל ולהתנצל, אבל הפעם היא זו שהדפה אותו והעדיפה שאנדרס יגיש לה-אפשר להבין אותה היא הייתה פגועה. אבל אז היוצרות התהפכו והצד הנפגע הפך להיות חוליו שנאלץ לשרת את איסבל ודייגו בארוחת ההפתעה שדייגו אירגן לה-לא נעים.... אבל מצד שני לא ריחמתי עליו יותר מידי אחרי שעשה כל כך הרבה שטויות חח לא אהבתי שאחרי שהיא ניסתה להסביר לו שהיא לא ידעה על הארוחה, הוא עשה לה פרצופים. אחרי שהוא השתכר הלך מכות ותקף אותה אין לו זכות לשחק את הנבגד

איסבל לעומת זאת ממשיכה בהתנהלות האמיצה שלה ומחליטה להמשיך לחפש רמזים סביב פסקואל. היא יוצאת יחד עם מתילדה וחסינטו לכיוון הנגרייה של המשפחה של פסקואל, אבל כשהיא נכנסת לשם למצוא רמזים למה שעלה בגורלה של כריסטינה היא חוטפת נבוט לראש

עוד סצנות חזקות במיוחד היו עם ויולטה חסינטו ומליביאה שהרביצה לה וכמעט הביאה למותה ולמות העובר איזו דמות בהמתית ואם היא באמת אמא שלה זה עוד יותר מזעזע כל הכבוד לחסינטו שהציל אותה וגם לרופא של המלון. רק לא ברור איך הם נתנו למליביאה לקחת אותה בכח זה ממש מסוכן בשבילה ובשביל התינוק וחסינטו אומנם הציל אותה אבל ההתנהגות שלו אחרי זה מול אבא שלו הייתה קצת מוזרה - "מה לי וליצאנית". נראה שהוא ממורמר מהעובדה שמכריחים אותה לשכב עם לקוחות המסבאה ולא רק בגלל הסבל שלה. אלא גם בגלל התדמית. השאלה מה חשוב לו יותר? מה שהוא מרגיש או איך שהיא נראית בעיניי אנשים?

הביאו לפליפה השטותניק עוד שטותניקית וביחד הם די משעשעים גם הסצנות עם הפקח איילה היו מצחיקות איך שהוא סחב את עצמו בבוץ עם שתי מזוודות עד ל"קבר של חוליו אולמדו" הרבה מיסתורין יש סביב חוליו נראה שהוא גרם לכפר שלו לחשוב שהוא מת וברח על נפשו מאיזה משהו לא ברור עדיין מה. 

ולגבי מתילדה ציפיתי שהיא יותר תתמוך ותעודד את איסבל בעניין חוליו 

הרופא החדש וטרסה ממש צמד חמדאבל מעניין מה האינטרס שלו
לצפיה ב-'לא ציפיתי שהבת של הגנרל תיהנה לפליפה '
לא ציפיתי שהבת של הגנרל תיהנה לפליפה
21/12/2016 | 21:17
3
28
אבל מסתבר שהם נשמות תאומות והיא רוצה לא פחות ממנו למורת רוחם של טרסה והגנרל וגם נראה שטרסה עצמה לא הייתה רוצה חתן כמו פליפה, עם בן אין לה ברירה, אבל אף הורה לא היה רוצה חתן כזה.

נראה שבעיני כולם מלביאה היא האימא של ויולטה, אם זה מזוייף ונועד שיהיה לה סמכות עליה או שמדובר באימה לה. לפני שבוע חשבתי שהיא אנושית כשהיא רימתה ולא עשתה הפלה, אבל חובטת בויולטה ההרה מכות רצח ועל מה על זה שגנבה לה לקוח? אם זאת סבתא שזאת סיבה לרצוח את הנכד היא באמת מפלצת, למרות שגם אימא סרסורה זה מספיק מפלצתי. אז נראה שהיא באמת רשומה כאימה שהיא התלוננה על חטיפת ביתה ועל חטיפת העובדת שלה. וחסינטו באמת חי בהכחשה וחשוב לו מה יחשבו ונראה שהוא עוד לא קלט או לא עיקל שויולטה לא בחרה את החיים האלה.

דווקא האמירות של מתילדה הגיוניות, אמנם ציפינו שתאמר לאיסבל להילחם על אהבתה, אבל היא מנחיתה אותה על הקרקע, אם היא תלחם על אהבתה היא צריכה לוותר על הכול גם על העושר המשפחתי וגם על לימודיה וזאת עוד בתנאי שדייגו חמום המוח לא ירצח את חוליו לפני זה.

איסבל מנסה לחפש רמזים ומסתבר שזה מסוכן כי נראה שדייגו וטרסה לא לבד בסיפור, יש מישהו בבית הישן של משפחת פסקואל שחבט באיסבל.

חוליו גם עושה הרבה שטויות וגם מסתבר שהוא הואשם ברצח והיה בדרך לכלא ולא רק בגלל אחותו הוא לא הזדהה בשם משפחתו האמיתי. הסצינות שהוא עשה לאיסבל מקוממת, כאילו הם זוג או משהו.
לצפיה ב-'ועוד עכשיו אחרי שהגנרל תפס אותם על חם הם בצרות צרורות חחח'
ועוד עכשיו אחרי שהגנרל תפס אותם על חם הם בצרות צרורות חחח
21/12/2016 | 23:03
2
15
לצפיה ב-'בהחלט מעניין אם גם טרסה תשלם מחיר על זה'
בהחלט מעניין אם גם טרסה תשלם מחיר על זה
21/12/2016 | 23:07
1
14
לצפיה ב-'נקווה שכן '
נקווה שכן
21/12/2016 | 23:13
9
לצפיה ב-'שמתי לב למשהו'
שמתי לב למשהו
21/12/2016 | 18:21
1
58
שהפתיח כל הזמן משתנה. פעם זה מסתיים כשמראים את אריק אליאס ואירנה אסואלה על מרפסת ופעם זה מסתיים כשמראים חלון מפגר כלשהו.

וגם זה שמראים את חואן פררה כששמו מופיע בקרדיטים ופעם הוא לא מופיע בקרדיטים.

מה שכן - פרקים טובים. הסדרה נהדרת, אבל 80 פרקים הם די מעט. שיזיזו את עצמם קצת בעלילה

נמאס לי מסופיה ומה שמו השיכור ששוכב עם הבת של הגנרל הלא מעניין.
נמאס לי 2 מחסינטו שהעיקר עוזר לאיסבל אבל לא מסוגל להתגבר על זה שהתאהב בבחורה שהיא יצאנית.

כל הקטעים של הבלש איילה פשוט הורסים אותי. שחקן מעולה!

וכמובן - דניאלה רומו תעשי לי 20 ילדים פורפאבור.
לצפיה ב-'נו על מה אני חופרת עוד מהשירשור הקודם גם עכשיו זה השתנה'
נו על מה אני חופרת עוד מהשירשור הקודם גם עכשיו זה השתנה
21/12/2016 | 23:11
25
נראה שלא הולך להיות פתיח קבוע, העיקר שהראשון לא נכחד לגמרי חח

חסינטו גם פגע באבא שלו איזה רוע לב מקווה שיתנרמל במהרה
לצפיה ב-'הבת של הגנרל זו ולנטינה מהשיבה הביתה'
הבת של הגנרל זו ולנטינה מהשיבה הביתה
21/12/2016 | 21:58
1
20
לצפיה ב-'אני אולי לקוי ראייה'
אני אולי לקוי ראייה
22/12/2016 | 20:38
30
אבל אתה בטוח?
לצפיה ב-'חוליו הוא ממש תיבת הפתעות איזה סיפור'
חוליו הוא ממש תיבת הפתעות איזה סיפור
21/12/2016 | 22:54
3
51
מסתבר שהוא היה חלק מקבוצת כורים ששבתו אחרי שהרעיבו אותם, ירה במישהו למוות כהגנה עצמית, ברח עם המורדים וניצל בנס על ידי ססיליה שלקחה אותו ל..בית הבושת שלה את כל זה הוא נאלץ לספר לפקח איילה שעצר אותו וסיפר לו שהרשויות בלית ברירה בדו את מותו והמציאו לו קבר כמובן שחוליו נאלץ לספר לו גם על כריסטינה ועל כך שברח מססיליה למלון כדי לחקור את היעלמותה! הפקח עשה איתו עסקה-חוליו הולך להיות משת"פ של איילה מתוך המלון ובתמורה הפקח לא יעצור אותו. ובינתיים חוליו נדרש לזהות אם הגופה השנייה שנמצאה זו כריסטינה

אהבתי איך שעוד לפני שנעצר חוליו חלם על איסבל הרגיש שהייתה בסכנה קם בבהלה ותקף בטעות את אנדרס-מסכן איך הוא תמיד מתעלל בו בלי כוונה

גם איסבל דואגת לחוליו שנלקח ע"י הפקח, למרות שהיא מבינה שגם הוא וגם דייגו מסתירים ממנה את האמת שלהם
לצפיה ב-'אכן מסתבר שהקעקוע הוא סמל של הכלא לאסירים פוליטיים '
אכן מסתבר שהקעקוע הוא סמל של הכלא לאסירים פוליטיים
21/12/2016 | 23:01
1
27
ולא כתם לידה ואיילה על מהר מאוד על מה שקרה, ומסתבר שבאמת המצב של חוליו לא מזהיר מבחינה משפטית למרות שרק הגן על עצמו ועל האחרים.

החלום בהחלט קטע נחמד.

ומסתבר שהחתימה של דייגו על התכשיט שנתן לאיסבל זהה לתכשיט ולחתימה שנתן לכריסטינה, גם בלן רמזה קודם בפרקים הראשונים על רומן בין דייגו לכריסטינה. כך שמפחת אולמדו היא באמת תיבת הפתעות. ומזל שאיילה מתמקד בדגים השמנים בגראן הוטל ולא רוצה לקבל קידום על חשבונו של חוליו.

עכשיו איסבל גילתה עוד שקר של חוליו, שהוא מואשם ברצח, מעניין איך איך הוא ישיב את האמון שלה.
לצפיה ב-'מקווה שחוליו ידבר עם איסבל במלוא הכנות כמו שדיבר עם הפקח'
מקווה שחוליו ידבר עם איסבל במלוא הכנות כמו שדיבר עם הפקח
21/12/2016 | 23:08
11
לצפיה ב-'אמרתי שאני חולה על איילה?'
אמרתי שאני חולה על איילה?
22/12/2016 | 07:39
47
הוא חכם, עושה בדיוק מה שמשטרה אמורה לעשות (בניגוד לסדרות אחרות) ודווקא כן נותן לראשי סיכוי להגן על עצמו, למרות שזה בלתי אפשרי כמעט להוכיח שהוא לא לגמרי אשם.

אבל כן, חתיכת הפתעה ארגנו לנו עם חוליו אולמדו|מתנה|
לצפיה ב-'השיבה הביתה '
השיבה הביתה
19/12/2016 | 19:29
13
12
לצפיה ב-'פרק 93 - דוד מגן על אנטוניה '
פרק 93 - דוד מגן על אנטוניה
19/12/2016 | 19:54
3
16
גבריאלה תומכת בססיליה בבית החולים ומתקבלות תוצאות הבדיקות שמוכיחות שנתנו לססיליה חומר להפלה. גבריאלה מעודדת אותה וססיליה שואלת אם אנטוניה עשתה זאת, וגבריאלה טוענת שמישהו עשה זאת, והיא לא מאמינה בחפותה של אנטוניה. דוד נכנס ומראים לו את הבדיקות והוא מתחיל מלהאשים את ססיליה שהיא בלעה כדור להפלה, וססיליה נעלבת מעצם החשד כי רצתה את הילד. דוד שואל אם הן מאשימות אותו וססיליה מאשימה את אנטוניה ואומרת שהיא לא רצתה את הילד והיא באה לבית החולים להגיד שהיא לא ראויה לו. דוד מאשים את וורוניקה שהסיתה את ססיליה נגד סבאתו ויוצא בזעם ולא נותן לססיליה לדבר.

וולנטינה שומעת את הסיפור של גבריאלה ומודה שגם הייתה עושה במקומה אותו דבר, והמומה שגרמו לה לאבד את הילד ושואלת מתי יספרו לדוד שוורוניקה אימו ודוד בדיוק נכנס בכעס על וורוניקה שמסיתה את ססיליה נגד אימו. מקס מנסה לשכנע אותו שאנטוניה אולי אשמה ודוד לא מוכן לשמוע ומאיים לא לבוא, כדי לא לשמוע דברים על סבאתו. הוא מספר לאנטוניה על ההאשמות כלפיה מצד משפחת סוארס וורוניקה ושהוא לצידה והיא שמחה שהוא מגן עליה. 

מקודם אנטוניה נזכרת באלחנדרו ופרננדו ששיחקו כילדים ומרגישה לבד ובדיוק כשפונסיה מודיעה על כוונתה להביא בובות ללוסיה, אנטוניה מחליטה שלוסיה היא המפתח ומתנדבת להביא בעצמה. היא באה לבית של אירנה ואירנה מופתעת לראות אותה וכשאנטוניה טוענת שהיו ביניהן אי הבנות, אירנה מטיחה בה שמדובר בהשפלות ועלבונות ואנטוניה מפצירה בה לבוא לביתה שבו יטפלו בלוסיה טוב יותר וגם היא תהיה מוגנת מלוצ'ו שאירנה מכחישה כל קשר איתו וטוענת שממילא המשטרה שומרת על ביתה. אירנה מתקשרת ללוצ'ו ואומרת לה כמה היא לא מסתדרת לבד ולוצ'ו לא יכול לבוא והיא מספרת על ההצעה של אנטוניה ולוצ'ו חושב שזה לא רעיון רע כל כך.

לוצ'ו מוחה על שגבריאלה קיבלה את אלחנדרו ואלחנדרו מטיח בו שהיה יכול להסגיר אותו אם היה רוצה. ריקרדו מספר לאימו כמה בהלה גרמה לאביו עם הטלפון וקונסטנסה אומרת שזאת רק ההתחלה. גבריאלה ואלחנדרו רוצים לשמוע מריקרדו אין מתקדם העניין המשפטי ומסתבר שהצ'קים של חרטרודיס לא מגובים בקבלות ואי אפשר לעשות איתם הרבה. ולגבי לוצ'ו אפשר לספר מה עשו לו במוסד ואשפוזו לא היה תקין, אבל לגבי גבריאלה אין שום הוכחות, כי היודעים לגבי הפיצוץ במכרה הם או מתים כמו אספינו ורמון, או משוגעים כמו חרטרודיס, או שותקים כמו צ'אקון ולוקאס, והם מבינים שאין להם דרך חוקית להתקדם הלאה.

גבריאלה שופכת את הלב לפני אלחנדרו על שדוד מגן על אנטוניה וכועס עליה. אלחנדרו הולך לבקר את לוסיה ורואה את מקריו ונזכר במה שגבריאלה סיפרה על איך גרם למות הילד שלהם ומתנפל עליו ומתחיל לחבוט בו ואנטוניה מתערבת ולא מבינה לפשר ההתנהגות ואלחנדרו לא מבין לפשר מעשיה. היא טוענת שלוסיה היא נכדתה והיא קשורה אליה והזמינה אותן לגור אצלה. ושהיא יודעת שבתור בנה הוא אוהב אותה למרות הכול ואז אלחנדרו נזכר בסיפור של גבריאלה שהיא לא נתנה לילד שלהם להיוולד. 

ריקרדו מדבר עם אינס ומבקש שתניח לו, ושרוצה להיות רק עם אשתו והיא טוענת שהוא בורח מהתשוקה איתה ורק איתה הוא יכול לתפקד. ריקרדו מצטער שלא יכול לשמש שופט בעניין לה צ'מוקו, כי הוא מעורב בגלל אביו, ומקווה להצלחת מקס ופרנסיסקה כי הרי אף אחד לא יוותר על כסף סתם כך. ואז אינס מתקשרת וטוענת שבלעה גלולות שינה וריקרדו ממהר לעזור לה והוא מטפל בה והיא שמה לב שהוא דואג לה והוא מזמין שוטרים לטפל בה לאחר בליעת הגלולות. 

ססיליה מגישה תלונה אצל בלמסדה על ההפלה ומאשימה את אנטוניה ומביאה את הבדיקות כהוכחה. בלמסדה נזכר שססיליה שתתה תה כשכולם שתו אלכוהול, אך מסביר לה שאין הוכחות נגד אנטוניה ואפשר לחשוב שססיליה עשתה הפלה מרצונה וססיליה נעלבת. כשססיליה נואשת הוא שואל מדוע באה להגיש תלונה לבד כקטינה והיא מספרת שפונסיה מחכה בחוץ, אך לא רצתה להתלונן על אנטוניה. פונסיה נכנסת ורוצה לתמוך בגרסת נכדתה, אך כשבלמסדה מסביר ששופט יכול לטעון שססיליה עשתה הפלה מרצונה, פונסיה אומרת שהם טעו כשבאו ומבקשת ללכת ושלא יספרו לאנטוניה על הגשת התלונה ובלמסדה לא מבין את פשר הפחד. דוד שומע שססיליה הגישה תלונה וזועם עליה על שעשתה זאת נגד סבאתו והם נפרדים. בלמסדה בא לתחקר את פונסיה למהות הקשר שלה עם אנטוניה ומטיח בה שהיא יודעת הרבה יותר ממה שהיא מספרת.

אניבל רוצה לנסוע לבירה אך אנטוניה מבהירה שזקוקים לעדותו במשפט על המכרה. פרנסיסקה מספרת איך רצחו את טיגרה וגבריאלה ומדוע וויתרה על המכרה כדי להגן על בנה. ואנטוניה מנסה להשתיק אותה שזה לא קשור למקרה כמו גם עורך הדין של אנטוניה ואניבל וגם השופט אומר שהוכח במשפט שטיגרה נרצח על ידי ביתו. אנטוניה עולה להעיד ומכחישה את כל ההאשמות ואלחנדרו צועק עליה שלא נמאס לה לשקר? גסטון ומקס שמחים לשמוע שאלחנדרו הגן על גבריאלה ומקס מתגאה באימה שלו. מקס עולה להעיד ומספר איך צ'אקון חטף אותם במסווה של מאסר ואניבל איים על חייו כדי שאימו תחתום ואז כעס עליה, אך כעת מבין שהם איבדו את טיגרה וגבריאלה בגלל הזהב והיא לא רצתה לאבד גם אותו. אניבל עולה להעיד ושולף שפן מהכובע, הוא מכחיש את כל ההאשמות וטוען שקנה את המכרה במחיר לא הוגן אבל קנה ומביא מסמך שמאשר את הקנייה והתובע מודה שהמסמך חוקי לחלוטין לתדהמת כולם.

במהלך המשפט קונסטנסה אופטימית אך לוצ'ו מבין שיכלו לשחד את השופט. גם ריקרדו דואג ופטריסיה שואלת לגבי דאגתו והוא מסביר שדואג לתביעה של אל צ'מוקו והיא נרגעת שזה לא קשור לאינס. ריקרדו מודה שהוא לא סומך על השופט כי הוא ממפלגתו של אביו וחייב לו כמה טובות.

אירנה שואלת את לוסיה אם תרצה לגור אצל אנטוניה והיא שואלת לגבי אביה והיא מבטיחה שאביה יבוא לבקר והיא שואלת לגבי השדון ואירנה מבקשת ממנה להתקשר אליו ולוצ'ו נשאל אם יבוא לבית סבתאה, לוצ'ו מבקש שאירנה לא תנצל את ביתה, אך מבטיח לבוא לבקר. אלחנדרו מוחה על ההחלטה של אירנה שהוא יצטרך לבוא לבית של אנטוניה לבקר את ביתו. אנטוניה מרגיעה אותו שיכול לבקר מתי שירצה. מקריו עוקב אחרי אירנה שמחכה ללוצ'ו באורווה שהוא בא לשם "לאלף" אותה וכמובן על ידי סקס.
לצפיה ב-'לא, לא, לא, לא!!!!!'
לא, לא, לא, לא!!!!!
19/12/2016 | 21:32
2
30
אלוהים כמה עיוורים בסדרה הזו. וכמה שהאמת צריכה להתפוצץ מזמן!

אז נתחיל מדוד המעצבן שהחליט לכסות על עיניו ולא לראות שסבתא קדושה שלו מנסה להלעיט אותו ולשכר אותו בדיוק כמו מה שעשתה לפרננדו בנה ז"ל...... מדהים כמה קווי הדמיון בינו לבין אביו ז"ל כל כך דומים שזה מדהים.

ססיליה מחליטה להגיש תלונה אבל כשהיא רואה שבלמסדה בעיקר חושב על הסקס הבא מאנטוניה היא ופונסיה מושכות את התלונה אבל אחר כך בלמסדה מנסה לחקור את פונסיה ולא מוותר לה.

אין לי מה להגיד על המשפט המגוחך הזה כי ברור מה התוצאות שלו.

אני נורא משועשע מהסצינות של אירנה ולוצ'ו עכשיו שמחפשים זה את זה בעיקר בשביל סקס אבל זה מאוחר מדי לשניהם - הם כבר מאוהבים

שמישהו יעשה טובה ויגרום לגבריאלה לצאת מהארון של ורוניקה דאנטס בפני דוד. חבל שזה לא יקרה לפני פרק 95.

ו..... אינס? מצידי שתבלע כדורים, תמות ותצא מהסדרה פרה סיימפרה. נמאס לי ממנה.
לצפיה ב-'בשלב הזה לצאת מהארון מול דוד זה כמו לצאת מהארון מול '
בשלב הזה לצאת מהארון מול דוד זה כמו לצאת מהארון מול
19/12/2016 | 22:17
1
27
אנטוניה גרה, שאתה כבר ראית איך גורמים לססיליה להפיל, ונראה שגם בלמסדה מבין, אבל דוד מתעקש לטמון את הראש בחול, אז אם הוא לא מאמין שהוואלה החמודה שלו רצחה את הילד שלו, למה שיאמין שרצחה את סבא שלו וניסתה לרצוח את אימו?

למה התכוונת שמאוחר מדי בשביל לוצ'ו ואירנה שהם כבר התאהבו זה בזו או לכך שהם עדיין מאוהבים הוא בגבריאלה והיא באלחנדרו?
לצפיה ב-'אירנה ולוצ'ו מנסים למנוע את זה שהם יתאהבו'
אירנה ולוצ'ו מנסים למנוע את זה שהם יתאהבו
19/12/2016 | 22:54
28
והם חושבים שזה עניין של סקס - אבל זה כבר מאוחר מדי. אירנה כבר די התנהגה כמו ילדה בת 9 מול הבת שלה שהיא הרבה יותר בוגרת ממנה בהרבה מובנים.

לזה הכוונה.

ודוד, בלמסדה ואינס שניהם מעצבנים אותי.
לצפיה ב-'94'
94
20/12/2016 | 13:57
1
21
אלחנדרו כזה מטומטם ואנוכי. במקום להיות לצד אחותו והגיס שלו, הוא מעדיף לשבת בבית של גבריאלה בזמן שולנטינה ומקס חותמים על מסמכים שברור לכולנו שטוב לא ייצא מזה כמו שראינו בפרומו לפרק הבא.

דוד ממשיך להשתכר. מצידי שיהפוך לפרננדו 2 ולאלחנדרו 2.5 (כי גם זה האחרון הספיק לבלות תקופה לא רעה עם האלכוהול.)

לא ברור לי מה עובר על ריקרדו לאחרונה. האם זה מה שמו למטה שמדבר או התשוקה שלו שמדברת או שהתסריטאית הורסת את הדמות הנחמדה הזו ועוד בשביל מה?

סצינה נחמדה של אירנה ולוצ'ו משביעים את לוסיה לסתום את הפה. הבעיה? הילדה לא יודעת לסתום.

ו.... ברור מה אנטוניה רוצה לעשות עם הזונה ההיא.
לצפיה ב-'אלחנדרו וגבריאלה נרדמו בשמירה'
אלחנדרו וגבריאלה נרדמו בשמירה
20/12/2016 | 14:53
14
אלחנדרו בלע את הסיפור שאנטוניה צריכה רק חתימה על הקבלה ולא נמצא ברגע שצריכים אותו כדי להבין את המסמכים.

ריקרדו כמו ילד מתבגר שגילה את הסקס, רק מעניין שרק עם אישה אחת מאוד מסוימת הוא מצליח, וזה לא שניסה עם אישתו יותר מפעם אחת לאחר שהיה מסוגל. אז נראה שהתשוקה.

לגבי אנטוניה והזונה הכול ברור כשמש.
לצפיה ב-'פרק 94 - גבריאלה מרגישה שהיא מפספסת משהו אך לא יודעת מה'
פרק 94 - גבריאלה מרגישה שהיא מפספסת משהו אך לא יודעת מה
20/12/2016 | 15:25
19
אניבל מאשים את מקס ופרנסיסקה שהם מנסים לבטל את החוזה שלהם ברגע שגילו את רווחי המכרה ומאשים אותם בבורות, ואלחנדרו מוחה על כך והשופט משתיק את אלחנדרו אך אומר לאניבל לא לתקוף אנשים. אניבל מבטיח לפצות את מקס ופרנסיסקה על כך שהעצה לא הייתה הוגנת, לא מהכרה באשמה אלא מתוך נדיבות. פרנסיסקה זועמת על כך שלא חתמה על שום מכירה אלא על אישור לפתח ואומרת שלא רוצה נדבות, אלא צדק והשופט מוציא אותה מהאולם. גבריאלה מבינה בדיוק באיזה צד השופט וגסטון מבהיר לפרנסיסקה שהיא לא קראה על מה חתמה. השופט קובע שהבעלים היחידים של המכרה הם אניבל ואנטוניה. מקס ופרנסיסקה מוחים ואניבל עוקץ את מקס שטיגריס לא טורף נשר. 

אנטוניה ואניבל חוגגים את ניצחונם ואנטוניה מטיחה באניבל שכבר רצה לברוח ומבקשת את שני המיליונים שגנבה לוולנטינה ומבטיחה להחזיר לו אותם ואניבל מסכים ואנטוניה מבקשת קשר עם השופט כי היא רוצה ממנו עוד טובה. בלמסדה המום לקבל צו לשחרר את לוקאס אך חייב לציית. ובדיוק אלחנדרו מתעדכן על כך אצל ריקרדו שמדובר בשופט מושחת שקבע שהיה מדובר בתאונה ואנטוניה שילמה ערבות. גם גסטון המום לשמוע על שחרורו של לוקאס ומספר לגבריאלה ומקס שומע על כך ורוצה להרוג את לוקאס וגבריאלה אומרת שזה בדיוק מה שהם רוצים וגם מבינה ששחרור לוקאס נועד לאיזשהי מטרה. היא שופכת את הלב בפני אלחנדרו שנראה שהיא מפספסת משהו ומתכננים לפגוע שוב באנשיה.

אנטוניה מודיעה לוולנטינה שתחזיר לה את הכסף שהשאילה ואלחנדו מטיח בה שלא השאילה כלום אלא לקחה. ואנטוניה לא מתרגשת מהתיקון ומזמינה את וולנטינה ומקס לחתום על מסמכים. וולנטינה חושבת שמדובר רק על קבלה, אך אנטוניה מבהירה שמעבירה מסמכים שאחרי החתימה תקבל את כל הירושה שלה והיא זו שרוצה את זה לאחר מה שקרה ועוקצת שהכסף של וולנטינה יהיה שלה עד יום מותה. מקס מבקש לקחת את המסמכים ולחתום אחר כך, אך אנטוניה מסרבת והם קוראים את המסמכים ומתקשים להבין. מקס קורה מסמך שלוולנטינה יש 20% במכרה סן פדרו ותקבל עוד 20% לאחר מותה של אנטוניה. וולנטינה שופכת מיץ על המסמכים והם הולכים לנקות עם פונסיה.

בלמסדה מתחקר את פונסיה על הקשר שלה עם אנטוניה והיא מודה שהן מכירות מאז הנעורים ושואל שהיא לא מתנהגת כמו משרתת ונראה שיש טינה ביניהן ולא מבין מדוע פונסיה נשארת לעבוד אצלה. ואז הוא עולה על כך שהן קרובות משפחה ופונסיה מבקשת לא להגיד זאת לפני אנטוניה ובלמסדה מבין שעלה על הכיוון הנכון ואומר שכעת מבין מדוע היא יודעת את כל הסודות שהיא עם אנטוניה עוד לפני נישואיה למרקוס בלטרן שמת מהמחלה המסתורית ומבקש לאשר זאת וכשפונסיה שותקת הוא שואל אם היא שותקת מנאמנות או מפחד, ופונסיה מבקשת שיסיק את המסקנות לבד.

ססיליה שופכת את הלב בפני וולנטינה שנראה שלא כאב לדוד להיפרד ממנה והיא נורא מתגעגעת אליו והיא חושבת שדוד לא אוהב אותה כמו שהיא אוהבת אותה, וולנטינה מנסה להרגיע אותה. פונסיה מוצאת בקבוק אצל דוד, ומטיחה באנטוניה שהיא משכרת את דוד כדי לשלוט בו כפי שעשתה עם פרננדו. אנטוניה אומרת שתוכיח לדוד שיש בנות שוות מהאחיינית שלה ושמסמר מוציא מסמר. אנטוניה מזמנת את המדאם ומבקשת לשלוח אליה את אחת הבנות היותר צעירות החדשות שלה ומבקשת ממנה לצאת מהדלת האחורית שלא יראו אותה. אנטוניה אומרת לדוד שתארח בבית קרובת משפחה. כשהזונה שאנטוניה ביקשה מגיעה היא המומה שהיא לבושה בלבוש זונתי ומוחה שהמדאם לא הסבירה לה והזונה אומרת שאמרו לה שזה תמורת הרבה כסף ואנטוניה אומרת שהיא צריכה להיראות כמו בת טובים ואף משנה את שמה כדי שישמע כמו שם של בחורה עשירה ומלבישה אותו בסגנון שמתאים לצרכים של אנטוניה.

ריקרדו בא לאינס ומודה שהוא לא יכול להתאפק ושוכב איתה ואחר כך מרגיש רע והיא צוחקת שהוא בא לשכב איתה ואחר כך מרגיש יסורי מצפון, אך אוהבת גם את החלק המתייסר שלו. ריקרדו מרגיש כמו ניסוי מיני והוא לא אוהב את זה. בינתיים פטריסיה מנסה להשיג את ריקרדו ומסתבר שהוא שכח את הנייד אצל קונסטנסה והיא עונה ומספרת על כך ופטריסיה באה לקחת את הנייד. קונסטנסה שואלת על נישואיהם ופטריסיה שואלת אם סיפור משהו, וקונסטנסה מסבירה שביקש לקבל אותה והיא מנסה ופטריסיה מבינה שמשהו לא בסדר והולכת וכמעט שוכחת את הנייד. היא מפתיעה את ריקרדו במשרד והוא שואל על ההפתעה והיא מודיעה שלא יכלה להודיע לו כי שכח נייד אצל אימו ודורשת לדעת איפה היה.

לוצ'ו ואירנה שוכבים ומקריו מודיע לאנטוניה שהיא לא טעתה ואנטוניה אומרת לתת להם בינתיים. אירנה מביאה את לוסיה שפוגשת את לוצ'ו שמחופש לשודד ים והם נשבעים שבועת שודדי יד שעל לוסיה לא לספר לאף אחד על קיומו של כחול הזקן, הכינוי של לוצ'ו ואירנה מזהירה שאם תדבר עלולים להשליך את הפיראט לכלא ואפילו לאביה אסור לה לספר ולוסיה מסכימה. אך כשאלחנדרו שואל את לוסיה אם טוב לה שם היא מספרת על משחק הפיראטים, אך מיד נזכרת שעליה לשתוק. אירנה ולוצ'ו שוב שוכבים באורווה ולוצ'ו מוטרד מכך שמקריו לא משגיח, אך אירנה רגועה, אך נראה שמצלמים אותם. 

לאור שחרורו של לוקאס גבריאלה קובעת שעל מקס וולנטינה לעזוב בהקדם כדי לא להיות חשופים כשהמלחמה תתחיל. לפרנסיסקה זה כואב, אך היא מבינה שאין ברירה. כשהם מתכננים תכניות גבריאלה שואלת את אלחנדרו מדוע לא נמצא עם אחותו בחתימת המסמכים ואלחנדרו בטוח שמדובר בחתימה סתמית על קבלה ורוצה לחסוך מעצמו מפגש עם אימו. פרנסיסקה דואגת לאור המצב שהם חשופים לסכנה ובעיקר גסטון ושואלת אם לא עדיף שיתעסק בנושאים אחרים וגסטון אומר שדווקא עכשיו צריך להראות לזאבים שהם חשופים. פרנסיסקה אורזת למקס ומבינה שעליה לתת לו לפרוס כנפיים ופתאום יש רוח ותמונה שלה עם מקס נופלת והיא מבינה שטיגרה מנסה להגיד לה משהו וזה משהו רע.
לצפיה ב-'95 - ביי ביי ולנטינה ומקס'
95 - ביי ביי ולנטינה ומקס
21/12/2016 | 08:19
3
24
הכותרת אומרת הכל. כל שאר הפרק היה פרידה משניהם והכנה לרגע הגדול הזה.

ברכותיי, אנטוניה גרה. לראשונה, עשית משהו מועיל ושלחת את ולנטינה המעצבנת, 95 פרקים מאוחר מדי, אל מותה.
לצפיה ב-'מקס התרשל כמו כולם '
מקס התרשל כמו כולם
21/12/2016 | 10:54
2
26
ראה שמחיתימים את וולנטינה על צוואה שלא קשורה לכלום, בא דוד והוא שכח הכול ועודד אותה למהר לחתום בלי לקרוא, העיקר ללכת כמה שיותר מהר.

אכן רוב הפרק עסק בפרידה.

ודווקא וולנטינה הילדה בפרקים הראשונים עד למעבר הזמן הייתה חמודה לדעתי.
לצפיה ב-'הייתה'
הייתה
21/12/2016 | 18:47
1
23
אבל כמו כל דבר טוב בסדרה הזו התסריטאית הורסת את זה.
לצפיה ב-'אכן זאת תסריטאית שאוהבת להתעלל בצופים '
אכן זאת תסריטאית שאוהבת להתעלל בצופים
21/12/2016 | 21:25
21
באני אניטה היא רצחה את הגור החמוד שדמות משנית נתנה במתנה לראשית וסיימה אותה באקורד של מלחמת כנופיות עקובה מדם.

בדונה ברברה אין מה להאריך את כל הסבל שברברה עברה בסדרה ובסוף הרג האומנת שלה שאמנם זקנה, אבל מאוד באכזריות.

מלכת הדרום לא ראיתי, אבל קראתי תקצירים שבסדרה רצחו ילדים על ימין ועל שמאל. 

כאן הרצח של הזוג שאמנם לא אהבת, אבל צופים אחרים אהבו, וכאב מיותר לפרנסיסקה ולגבריאלה ובעצם גם לאלחנדרו למרות שאין קשר דם בינו לוולנטינה.

ובעלובי החיים הרצח של ויקי הדמות החמודה מאוד שכשגילית את הספוילר פרשת מהסדרה. 

באמת נראה שהמעריצות של ברברה צודקות והתסריטאית סאדיסטית. 
לצפיה ב-'96'
96
22/12/2016 | 07:36
1
23
מתי אינס מתה? אוףףףףףףףףףף

חוץ מזה פטריסיה הולכת להתמנות לניהול המועדון הכושל הזה שלאף אחד לא אכפת ממנו.

ו...... יאללה תקברו את מקסולנטינה ונמשיך הלאה. עדיין יש לסגור את החשבונות קון לה גרה.
לצפיה ב-'איזה קון?'
איזה קון?
23/12/2016 | 01:31
7
לצפיה ב-'מתנגדים לברית מילה'
מתנגדים לברית מילה
( לעמוד שלי בתפוז )
20/12/2016 | 11:25
1
58
 היום, בין השעות 23:00-19:00, נארח בפורום מוותרים על ברית מילה את ירון ידען, מייסד עמותת "דעת אמת", תנועה לשחרור מהדת, שיענה על שאלותיכם בנושא ברית מילה - מגמות ושינויים בחברה הישראלית.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולקחת חלק באירוח 
לצפיה ב-'בושה. '
בושה.
20/12/2016 | 18:26
69
חסר מה לקדם באתר?"תנועה לשחרור מהדת"

לצפיה ב-'אנה כפול שלוש'
אנה כפול שלוש
18/12/2016 | 18:53
8
47
לצפיה ב-'לא ייאמן מה מילה אחת של אנה לטיסיה עושה לאנה לאורה'
לא ייאמן מה מילה אחת של אנה לטיסיה עושה לאנה לאורה
18/12/2016 | 21:34
2
68
אם בתחילת הנובלה חשבתי שאנה לאורה רק תמימה, אז עכשיו כבר נראה שזו לא רק תמימות אלא ללא ספק גם טיפשות עד שהיא סופסוף נותנת לרמירו הזדמנות מקשיבה לו מאמינה לו ואפילו מסכימה להתחתן איתו! מילה אחת של אנה לטיסיה והבחורה משליכה את הטבעת של רמירו שוכחת את כל מה שאמר לה ושוב הולכת עם ולנטין וכאילו היא לא למודת נסיון עם אנה לטיסיה אחרי כל מה שרמירו אמר לה... אם אין לה אמון בו אז כרגע לפחות באמת שמגיע לו משהו טוב יותר.

לעומתם אנה לוסיה וסנטיאגו מבלים את הלילה בסן ניקולסוזה אחרי שאבריסטו ניסה לבאס אותם עם השקרים שלו. למרבה הצער הוא אכן הצליח לגרום להם להאמין לו ונראה שבקרוב סנטיאגו יטוס לקוסטה פראיסו לחפש את "אישתו" כדי "להראות לה שהוא חי" אבל הייאוש רק הביא אותם להיות קרובים עוד יותר על אפם וחמתם של סולדד ואבריסטו 

סולדד ממש לא בסדר ממשיכ להיעזר באבריסטו כשהיא יודעת בדיוק למה הוא מסוגל. גם אם היא ממש נואשת היא הופכת את עצמה לשותפה שלו. נכון שבעניין אורלנדו שבא לעשות צרות היא אמרה לאבריסטו שיהיה עדין אבל כשהוא ענה לה שהוא חייב לעשות את זה בדרך שלו היא לא ענתה. והיא יודעת בדיוק למה הוא מסוגל. והכל בגלל ההיסטריה שלה שאורלנדו יגיע למשפחה של אנה לוסיה ויגלה לאנה לוסיה את האמת. אני וודאי לא מגנה על אורלנדו אבל הגיע הזמן שאנה לוסיה תדע את האמת.

מה שכן, היה ממש מגעיל מצדו איך שהוא אמר לרמירו שאם הם רוצים מידע אז שיגיד למשפ' של אנה לוסיה לשלם לו כסףׁ(לפחות תמונה הוא הואיל בטובו להראות לו)ואיך שהוא הכניס את סנטיאגו לכלא לכמה רגעים רק כדי לפגוש את אנה לוסיה ולסחוט אותה כדי שתדבר איתו 

עכשיו הוא נמצא כבר בידיו של אבריסטו מעניין מה יעלה בגורלו...
לצפיה ב-'זאת לא רק מילה זאת גם נשיקה שאנה לטיסיה '
זאת לא רק מילה זאת גם נשיקה שאנה לטיסיה
18/12/2016 | 22:16
1
46
גרמה למריאנו ולמזכירה לראות ובדיוק כמו אנה לאורה להבין הכול הפוך. אז כאילו לאנה לטיסיה יש הוכחה שהוא מחזר גם אחריה. אם כי אני לא יודע מי טיפש יותר אנה לאורה או מריאנו שהצליח לשטוף את המוח של ארנסטינה כל כך, שברגע שרמירו אמר שהבחור עם התמונה של אנה לוסיה דורש כסף, היא האשימה את רמירו בכך שהוא סוחט כסף עבור עצמו תוך משחק בסבל שלה. מזל שיש את לאונור עם השכל הישר, אם כי נראה שרמירו מבין עם מי יש לו עסק, ובנוסף לכסף של לאונור מבקש הלוואה מהבוס החדש שלו רודריגו, אהבתה הראשונה של ארנסטינה שנראה שגם ביניהם הייתה אי הבנה.

רמירו הוא זבל של בן אדם, כבר לא אכפת לו להיות עם אנה לוסיה, רק לקבל את הכסף ממשפחתה האמיתית ובתירוץ שאנה לוסיה חייבת לדעת את האמת, הוא רק מחפש להרוויח מהעניין. סולדד באמת נואשת כי מה שצ'אנה הציעה לה לספר את האמת ולהתנצל ולהסגיר את עצמה, זה הדבר היחיד שהיא יכולה לעשות כדי לא לתת לאורלנדו לחגוג על חשבונן. וכן כך הופכים לפושעים שעושים פשע נוסף כדי להסתיר את הפשע הראשון.

מעניין איך אבריסטו מתכוון למנוע מפגש בין סנטיאגו לג'ניפר, כי הרי אם הם ייפגשו היא תגיד לו מן הסתם שהיא לא אישתו ומי אישתו האמיתית.
לצפיה ב-'כן אבל שוב, זו מילה שלה נגד מילה שלו'
כן אבל שוב, זו מילה שלה נגד מילה שלו
19/12/2016 | 07:17
43
בטוח אבריסטו מתכנן לפגוע שוב בסנטיאגו כשיגיע לקוסטה פראיסו, גם כדי שלא יפגוש את ג'ניפר וגם כדי שלא יזכה לחזור לאנה לוסיה
לצפיה ב-'אנה לטיסיה משליכה את ג'ניפר מהבניין'
אנה לטיסיה משליכה את ג'ניפר מהבניין
21/12/2016 | 21:40
2
38
וזה אחרי שהיא מבינה שהחתונה שלה עם מריאנו זו כבר עובדה מוגמרת. משוגעת גם סנטיאגו טס לקוסטה פראיסו "לגלות את עברו" ועוד חלק את המטוס עם אנה לטיסיה, אם היא רק הייתה יודעת מסתבר לפי הפלאשבקים האחרונים שהיא זו שהורתה לאבריסטו להרוג את סנטיאגו כדי שלא ימצא את אנה לוסיה! כמובן שגם לאבריסטו היה אינטרס כדי להגן על סולדד. ועוד לגבי סולדד, היא ממשיכה לאכזב-היא ראתה מה אבריסטו עשה לאורלנדו ונותנת לסנטיאגו לטוס לגורלו כשהיא יודעת שאבריסטו לא יעמוד מהצד מבחינתי היא שותפה לפשעים שלו. מסכנה אנה לוסיה איך שבכתה בפרידה

טוב מאוד שרמדיוס גילתה את האמת על סולדד אחרי שהשודדים של אבריסטו הפכו את כל האכסנייה גנבו והשליכו דברים כולל את התיבה הסודית של סולדד, שבעצם היא כבר לא כ"כ סודית והכל בגלל הפסל שבעלה של רמדיוס העניק לה. אבריסטו רצה אותו בכל מחיר-הייתי בשוק איך שהוא ניפץ אותו על הריצפה ועוד יותר אחרי שהתגלה בפנים מפתחזה הולך ונהיה ממש מעניין! אבריסטו מחפש עכשיו גם את המפתח השני כדי לפתוח איזו כספת וטוען שרק אחרי שסנטיאגו יחזיר לעצמו את הזכרון הוא יוכל למצוא את המפתח.

אגב זו פעם ראשונה שאנה לאורה לא מופיעה כבר שני פרקים רצופים. אולי הפיאה הלכה לאיבוד על הסט
לצפיה ב-'חבל שהראו רק את המריבה הפיזית בין אנה לטיסיה לג'ניפר '
חבל שהראו רק את המריבה הפיזית בין אנה לטיסיה לג'ניפר
22/12/2016 | 16:40
1
27
ולא הראו מה הן אמרו זה לזו, ג'ניפר נפלה עם הקסדה על הראש, אבל מגובה כזה זה לא עוזר, הקסדה עוזרת בנפילה מאופנוע לא מגג בניין רב קומות.

אז מסתבר שאנה לטיסיה הזמינה את רצח מרסלו, לאבריסטו היה אינטרס, אך לא בטוח שהיה הולך על רצח בחינם ומסתבר שלפני מותו אבריסטו סיפר לו שאנה לטיסיה הזמינה את הרצח שלו, אם כי עם כל המכות בראש שאבריסטו הכניס לו לא בטוח שהוא היה יכול להקשיב למילים האחרונות של אבריסטו, אבל אם הוא שמע ייתכן וגם השוק גרם לו לאבד את הזיכרון.

סולדד מוכנה להכול כדי להגן על הסוד שלה ולכן הופכת לשותפה פשע, ויש צדק בדברי אורלנדו שיש לה פושעים שעוזרים לה לצחוק על החוק. אמנם בניגוד לאבריסטו יש לה מצפון אך הצרכים שלה קודמים לסבל שאבריסטו גורם וכעת היא סחטה מאבריסטו שסנטיאגו נשוי לאחת האחיות של אנה לוסיה. טוב לפחות המפתח השני תלוי במרסלו, כך שבינתיים אבריסטו לא מתכוון לרצוח את סנטיאגו.

רמדיוס גילתה את הסוד של סולדד ואת הסיבה להתנהגותה בזכות השוד של אבריסטו.

מעניין למה צ'אנה התכוונה כשאמרה לרמירו מצד אחד שהוא ומישהו מעברו שזה סביר להניח מרסלו יהפכו לאויבים ומצד שני גילתה לו שאנה לוסיה בחיים, כי הוא ימצא אותה ויהיה התקווה, האם לרמירו יהיה יותר טאקט בשיחה עם סולדד מאשר שהיה למרסלו, אגב מסתבר שאבריסטו דאג שמרסלו לא יפגוש את אנה לוסיה באותו עימות מפורסם עם סולדד. אז אנה לאורה לא הופיע כדמות אבל הופיע בקלפים של צ'אנה ובעתיד של רמירו שהיא קראה.
לצפיה ב-'גם אני תהיתי למה בדיוק צ'אנה התכוונה'
גם אני תהיתי למה בדיוק צ'אנה התכוונה
27/12/2016 | 21:18
2
לצפיה ב-'מזל טוב לרמירו פאוזמני(מריאנו)'
מזל טוב לרמירו פאוזמני(מריאנו)
22/12/2016 | 22:12
1
37
החתיך שחוגג היום יום הולדת
לצפיה ב-'השחקן הזה נראה ממש טוברק חבל שהוא לא צובע את השיער'
השחקן הזה נראה ממש טוברק חבל שהוא לא צובע את השיער
24/12/2016 | 19:18
5
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
16/12/2016 | 15:51
12
31
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
16/12/2016 | 16:58
6
68
דבר טוב שקרה השבוע: דבר טוב מאוד זה שתושבי עמונה סירבו להצעת הפשרה שלמעשה לא הבטיחה להם דבר חוץ מהרס וגירוש ללא חלופה ממשית ומובטחת.
דבר רע שקרה השבוע: העובדה שהגירוש הוא סופי ויכול לקרות בכל רגע, שוב בנט בדיוק כמו ביבי לא ידע להגן על ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון, גם חוק ההסדרה עדיין בחיתוליו ושום דבר לא מובטח. חוץ מגירוש ופינוי 40 משפחות יהודיות מביתם מקווה שהתמונות לא יהיו קשות כמו אילה של 2006 - https://www.youtube.com/watch?v=nMtltu16pGk&t=1s
דבר הזוי שקרה השבוע: אין לי בעיה עם גשם אבל אתמול והיום קור ממש קיצוני
דבר מעצבן שקרה השבוע: הלך לי התנור אפייה
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: מלון הסודות ואנה כפול שלוש
תכנית השבוע: --
שחקנ/ית השבוע: אריק אליאס אירנה אסואלה סבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייאר
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: אבל לא כזאת,עם חור 
משקה השבוע: שוקו 
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: השיר של דייגו ואביגיל מרק אלוהים סולח
תמונה:
לצפיה ב-'כחלון נלחם מלחמת חורמה בביבי ובנט נגד עמונה '
כחלון נלחם מלחמת חורמה בביבי ובנט נגד עמונה
16/12/2016 | 21:27
5
30
היו צריכים להחזיר לו באותו מטבע בעניין מיסוי הדירה השלישית.
לצפיה ב-'אתה מתכוון לזכות וטו שיש לו נגד מהלכים שהממשלה רוצה לעשות'
אתה מתכוון לזכות וטו שיש לו נגד מהלכים שהממשלה רוצה לעשות
17/12/2016 | 14:30
4
20
מול בית המשפט העליון? לא ברור לי למה שמים לו כל כך הרבה כח בידיים, ובכלל כל קשר בינו לבין המחנה הלאומי מקרי בהחלט.
לצפיה ב-'כן זכות הווטו שיש לו'
כן זכות הווטו שיש לו
17/12/2016 | 15:40
3
28
נראה שזאת גם הסיבה שליברמן נשאר בהתחלה בחוץ, ביבי בהתחלה נתן לכחלון ולחרדים, כל מה שרצו, ואז לבנט וליברמן נשארו רק שאריות. בנט הצליח לנצל את המהלך של ליברמן, כדי לסחוט את משרד המשפטים לאיילת שקד וביבי עדיין לא סלח לו על זה, אבל עדיין כחלון נשאר עם הכוח שלו. מה גם שבלעדיו יש קואלצייה של רק 56 אז הוא חוגג, למרות שממילא חצי מהמנדטים שלו הוא מפסיד ללפיד בכל סקר.
לצפיה ב-'בינתיים נראה שתושבי עמונה נכנעו למריחות של ביבי ובנט'
בינתיים נראה שתושבי עמונה נכנעו למריחות של ביבי ובנט
18/12/2016 | 18:34
2
21
המתווה החדש שהוא הציע להם לא שונה בהרבה מהקודם שהם סירבו לו. לדעתי הם עשו שגיאה, בטווח הרחוק אף אחד בממשלה לא יספור אותם והפתרון שהוצע להם רק זמני, חבל. מה שכן לפחות עכשיו הפינוי יידחה לפחות לעוד חודש.
לצפיה ב-'אין להם הרבה ברירות אלימות נגד חיילים'
אין להם הרבה ברירות אלימות נגד חיילים
18/12/2016 | 18:55
1
16
תגרום לרוב הציבור להיות נגדם ואלימות פאסיבית לא תעצור את החיילים. מה גם שאין להם את הגב של מועצת יש"ע, אפילו זמביש וחגי סגל נגדם.

ודווקא בערוץ 11 היותר ימני, סיפרו הפרשנים כמה המתווה שמוצע מצויין. 

מה גם הם יודעים שאפילו אם יגרמו למלחמת אחים, זה לא ימנע את הפינוי.

שלי יחימוביץ' אמרה בפוליטיקה שחוק ההסדרה לא יגיע לבג"צ כי לא יעבור קריאה שנייה ושלישית, המשך קידום החוק זה המבחן של ביבי ובנט אם לפחות עמונה תהיה האחרונה דיינו.
לצפיה ב-'חלילה אלימות נגד חיילים/כוחות הביטחון'
חלילה אלימות נגד חיילים/כוחות הביטחון
18/12/2016 | 21:57
19
מה גם שחיילים לא היו אמורים להשתתף בפינוי עצמו.

מה שכן תמונות של התנגדות פסיבית ולא כוחנית של תושבים מול שוטרים שגוררים אותם אל מחוץ ליישוב בטח לא היו נוחות לביבי ובנט והיו פוגעות להם באלקטורט. בגלל זה הם עשו מאמצים כבירים למרוח אותם עם איזו "נוסחת פלאים" - ככה בלי פתרון בטוח, התושבים פשוט נתנו לביבי ובנט פרס על החרבת יישוב.

ואם הבעיה זה בג"צ לא ברור מה איילת שקד עושה במשרד המשפטים אם שום דבר לא השתנה שם. הוועדה לבחירת שופטים חייבת שינוי, דרך בחירת השופטים חייבת להשתנות-אי אפשר לבחור עם עיניים עצומות כשאסור לשאול אותם לדעתם הפוליטית. הבית היהודי לא כאלה שונים מביבי בסופו של דבר. דיבורים דיבורים ואפס מעשים.
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
16/12/2016 | 17:52
4
64
דבר טוב שקרה השבוע: השגריר הפרו ישראלי שטראמפ ממנה לישראל ועובד ברצינות על העברת השגרירות לירושלים.

דבר רע שקרה השבוע: אני מצונן וכך גם הורי ואצלי זה בעיקר שיעולים. והפינוי הצפוי של עמונה.

דבר הזוי שקרה השבוע: -

דבר מעצבן שקרה השבוע: הקריקטורות של בצאלאל שהשמאל מגן עליהם כעל חופש הביטוי בעוד מאשים את הימין בהסתה. 

דבר מפתיע שקרה השבוע: -

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, הגורל של אווה, אנה כפול שלוש, מלון הסודות, קוזיי גוניי, צ'ליקושו, גבינה במלכודת. 

תכנית השבוע: -

שחקנ/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, גונסלו גרסיה ויאנקו, אריקה דה לה רוסה, ברברה סינגר, ג'רלדין זינאת, אדית גונסלס, אראפ בטקה, מישל וארגאס, סופיה לאמה, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, אנג'ליק בויר, סבסטיאן רולי, דוד ספדה, פדרו מורנו, בלנקה גרה, סוסנה דוסמנטס, אנה ברתה אספין, לטיסיה פרדיגון, אריק דל קסטיו, לאישה ווילקינס, אריק אליאס, אירנה אסואלה, דיאנה בראצ'ו, חורחה פוסה, דומיניקה פלטה, דניאלה רומו, אלחנדרו דה מדריד, לואיס קוטורייר, קרלוס ריברה, רחינה בלנדון, אילסה סאלס, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, באדה אישצ'יל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, האזר ארגוצ'לו, גוקשן אטש, צ'אהדאש אונור אוזטורק, פארייה אבג'ין, בוראק אוצ'יביט, מהמט אוזגור, אליף איסקנדר, דניז ג'לילאולו, אברו הלבאג'יאולו, קים קו אן, פק הא ג'ין, סו קאנג ג'ון. 

קניית השבוע: הסתפרתי, ומגן לנייד החדש. 

מאכל השבוע: מרק עוף, קציצות, פסטידת קציצות. 

משקה השבוע: מיץ תפוחים, מיץ אשכוליות, מיץ אשכולית-אננס. 

ציטוט השבוע: -

שיר השבוע: השיר בגורל של אווה בפרק 51 שהופיעה כשפביולה העלתה זכרונות במושג, שנדמה לי לפי הקול שהשחקנית שמשחקת אותה ניקול אפולוניו בעצמה שרה אותו, השיר של רמירו ואנה לאורה באנה כפול שלוש.
לצפיה ב-'תרגיש טוב יבגני!'
תרגיש טוב יבגני!
17/12/2016 | 14:44
3
47
השגריר אני לא אתפלא כלל וכלל אם דווקא ביבי יהיה זה שיתנגד להעברת השגרירות

אומנם מאווה כבר פרשתי אבל את השיר של פביולה אני מכירה עוד מאז שהטלנובלה רק התחילה - כשחיפשתי בזמנו את שיר הפתיחה נתקלתי גם בשיר של פביולה וזו אכן השחקנית ששרה יש לזה אפילו קליפ, אני מניחה שאתה מתכוון לשיר הזה נראה שהיא אוהבת לשיר-היא גם צילמה את עצמה כשביצעה חלק משיר הפתיחהיש לה קול חמוד
לצפיה ב-'תודה רבה ואכן זה השיר '
תודה רבה ואכן זה השיר
17/12/2016 | 16:22
2
32
בפרק הופיע רק חלק קטן מהקליפ של ארבע דקות. אכן יש לה קול מאוד יפה.

בדיוק לפני כחודש קיבלתי מכתב ממפלגת זהות של פייגלין שעיקרו שטראפ בא עם רצון טוב להעביר את השגרירות וביבי אומר בו נחכה עם זה, תכיר את העובדות ואז טראמפ מבין שביבי לא שווה כלום והולך לפוטין ומסכים להכיר בקרים כשטח רוסי ואז פוטין מבקש ממנו לסדר נסיגה ישראלית מרמת הגולן וטראמפ מסכים. נראה שיש בסיס לחשש שלהם, אם כי לדעתי הם משקרים במצח נחושה כשהם אומרים שלפי הסקרים הפנימיים שלהם, מפלגתם מקבלת 17 מנדטים ואפילו הראו סקר של מאגר המומחות, של זהות עם 17 מנדטים, הבית היהודי עם 14 והליכוד וש"ס מתרסקות, בהחלט טוב מכדי להיות אמיתי. ובתשקורת כשאלי ישי עבר בסקרים את אחוז החסימה, הראו אותו בסקרים, ומפלגת זהות קיימת מאז הבחירות ועדיין לא היה אף סקר שבו היא עוברת את אחוז החסימה. אז בעניין הזה הם שוטפים את המוח כמו כל מפלגה שלפי הסקרים הפנימיים שלה מצליחה בגדול, אבל החששות שלהם לגבי ביבי והליכוד לגמרי מבוססים.
לצפיה ב-'האמת שאפילו על פייגלין אני לא סומכתגם הוא התחיל בליכוד'
האמת שאפילו על פייגלין אני לא סומכתגם הוא התחיל בליכוד
18/12/2016 | 18:45
1
22
וקלטת את סיבוב הפרסה של ליברמן? לא להאמין מודה שהוא הצליח לעבוד עליי כהוגן כיום אף אחד לא מספק את הסחורה שם כולם מבטיחים הבטחות ריקות מתוכן.

תראה את ביבי, עד שטראמפ ניצח ביבי מאגף אותו משמאל עם השתי מדינות שלו מה הקשר עכשיו במקום לנצל הזדמנות.. פשוט מכה
לצפיה ב-'ליברמן רק רוצה להיות שר ביטחון '
ליברמן רק רוצה להיות שר ביטחון
18/12/2016 | 19:04
19
גם שר ביטחון בממשלת גלאון מספיק טוב בשבילו, נראה שהכול נועד כדי לסחוט מביבי את משרד הביטחון. לדעתי ליברמן מכין את עצמו להיות מספר 2 אצל לפיד, ואם לאחר הבחירות הבאות ליברמן ימליץ על ביבי אופתע מאוד. נראה שליברמן מכין את עצמו להיות הסגן והדובר של לפיד. גם האמירה שלו לסכם עם טראמפ על בנייה רק בגושים זה בדיוק המצע המדיני של לפיד ואפילו של המחנה הציוני.

לגבי פייגלין, פייגלין קיווה להפוך את הליכוד למפלגה בצלמו ובדמותו על ידי התפקדות אנשי שלומו למפלגה, אבל כמו שהליכודניקים פחדו להעמיד בראשם את דני דנון, כמובן הם פחדו להעמיד בראשם את פייגלין ואפילו לשרון אחרי שירק עליהם במשאל על היציאה מעזה הם היו מוכנים לבחור בו שוב, העיקר להיות בשלטון, לקח לפייגלין יותר מדי זמן להבין את זה. אבל מצד שני אם פייגלין רק ישב באופוזיציה כמו ליברמן בהתחלה ולא יתפשר על העקרונות זה יהיה התירוץ המושלם בשביל ביבי להקים ממשלת אחדות עם לפיד ולהאשים את פייגלין.

באמת דבילי איך ביבי מאגף את עצמו עם רעיון שתי המדינות כשהוא לא נדרש, במיוחד כששמלאנים כמו שלום ירושלמי וא.ב. יהושע כבר אומרים שחזון שתי מדינות לשני עמים כבר לא ריאלי.
שאלות, חדשות, בקשות
16/12/2016 | 19:36
27
52
שבת שלום
לצפיה ב-'"Perdona Nuestro Pecados" טלנובלה צ'ילאנית תקופתית חדשה'
"Perdona Nuestro Pecados" טלנובלה צ'ילאנית תקופתית חדשה
15/12/2016 | 13:30
6
95
בכיכובו של אלברו רודולפי(מחפשים את אליסה, למראית עין) של מגה, הפקה צ'ילאנית.

בקרוב

לצפיה ב-'בקרוב בצ'ילה הכוונה לא פה.'
בקרוב בצ'ילה הכוונה לא פה.
15/12/2016 | 13:48
1
18
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
16/12/2016 | 10:36
7
לצפיה ב-'מעניין, אם כי לפי הבגדים היא נראית שנות השישים/שבעים'
מעניין, אם כי לפי הבגדים היא נראית שנות השישים/שבעים
16/12/2016 | 14:45
3
9
לצפיה ב-'משנות ה50'
משנות ה50
16/12/2016 | 16:43
2
6
לצפיה ב-'הייתי קרובה חח '
הייתי קרובה חח
16/12/2016 | 17:19
1
10
לצפיה ב-''
16/12/2016 | 18:47
10
לצפיה ב-'מזל טוב לחימנה דוקה'
מזל טוב לחימנה דוקה
16/12/2016 | 18:46
1
73
שהתארסה עם בן זוגה תוך 3 חודשים של זוגיות
לצפיה ב-'תמונות עם בן זוגה ובעלה לעתיד'
תמונות עם בן זוגה ובעלה לעתיד
16/12/2016 | 19:04
67
לצפיה ב-'השחקן סלוודור דל סולאר מונה לתפקיד שר התרבות של פרו'
השחקן סלוודור דל סולאר מונה לתפקיד שר התרבות של פרו
16/12/2016 | 19:44
1
101
הוא נכנס לתפקיד ב5 לדצמבר.
לצפיה ב-'איך אהבתי את השחקן הזה בפיורלה ובבגידה איזה קטע שהוא עכשיו'
איך אהבתי את השחקן הזה בפיורלה ובבגידה איזה קטע שהוא עכשיו
17/12/2016 | 16:42
43
פוליטיקאי בכירחח מעניין מה גרם לו לעשות את הסוויץ' הזה. ללא ספק הוא יחסר על המסך אבל שיהיה לו בהצלחה!
לצפיה ב-'טלנובלה היסטורית חדשה של גלובו Novo Mundo'
טלנובלה היסטורית חדשה של גלובו Novo Mundo
16/12/2016 | 20:02
1
91
בקרוב בגלובו, אחרי Sol Nascente (השמש שעולה) תתחיל טלנובלה היסטורית תקופתית של גלובו שתכלול דברים על ההיסטוריה הברזילאית, וסצנות של ספינות עם שודדים ופיראטיים, גלובו כמובן סירבו שיהיו אפקטיים קולנועיים בטלנובלה הזאתי. 
זה נראה ממש מעניין איזבל דרומונד (ז'וליה משבע נשמות) הראשית. ביחד עם שי סעדה (ז'וזה אלפרדו הצעיר מאימפריה) יש לציין שאיזבל ושי שיחקו ביחד בטלנובלה הברזילאית הקלאסית- A Lei do Amor כזוג בפרקים הראשונים. והקהל התלהב מהם. 
הנה תמונה 
לצפיה ב-'נראה שווה ביותר!'
נראה שווה ביותר!
17/12/2016 | 16:38
16
לצפיה ב-'מריצה רודריגז בארץ שוב'
מריצה רודריגז בארץ שוב
16/12/2016 | 20:56
86
לצפיה ב-'נינל קונדה והורסיו פנצ'רי ישחקו בטלנובלה חדשה של כריסטיאן '
נינל קונדה והורסיו פנצ'רי ישחקו בטלנובלה חדשה של כריסטיאן
16/12/2016 | 23:10
67
היא נבחרה לשחק בטלנובלה של סלבדור מחיה, Tierra Salvaje  והורסיו פנצ'רי יגלם את אחיו הצעיר של הראשי אותו יגלם כריסטיאן דה לה פואנטה וככל הנראה ליסנדרו יהיה האח השלישי ויהיה הרע ושלושת האחים יילחמו על אהבתה של אישה אחת שזהותה לא ידועה עדיין. הטלנובלה מבוססת על הסרט "רוחות של תשוקה" של בראד פיט.
לצפיה ב-'הצצה ראשונית לטלנובלה El bien amado '
הצצה ראשונית לטלנובלה El bien amado
17/12/2016 | 00:21
2
64

הדוד הסרסור ממלון הסודות שמוכר מעוד הרבה טלנובלות משחק גם פה. נורה סלינס, שאנטל אנדרדה ואירן קסטיליו(אימא איך כיערו אותה) שלוש אחיות שמאוהבות בראש העיר, אותו מגלם חסוס אוצ'ואה שמופיע במלון הסודות כבלש שאוכל תפוזים ברחבי החדרים. גם העוזר שלו מופיע שם וזה ששיחק בשמיים אדומים את סבסטיאן ומככב בפרשיית נאהבים עם פולו מורין מופיע יחד איתו בטלנובלה. פולו מורין לא מוכר במחוזותינו. המשרתת  המצחיקה שנדלקה על גוזמנסיטו באהבות אמיתיות משחקת גם היא פה

בקיצור יש קאסט נרחב כיאה לטלנובלה שהיא גרסה לברזילאית. לפחות 28 שחקנים משחקים בטלנובלה. לא נראה לי היה ככה בטלנובלה רגילה(לא מחשיבה את הטלנובלות הנוער)
לצפיה ב-'למי שלא עובד אם אין פייסבוק '
למי שלא עובד אם אין פייסבוק
17/12/2016 | 00:41
1
51
לצפיה ב-'תגידו אפשר לעלות לפורום גם סרטים ספרדים?!'
תגידו אפשר לעלות לפורום גם סרטים ספרדים?!
17/12/2016 | 11:25
19
לצפיה ב-'פוסט חדש שלי '
פוסט חדש שלי
17/12/2016 | 01:23
5
66
לצפיה ב-'פוסט מצויין!'
פוסט מצויין!
17/12/2016 | 16:26
4
54
נראה שגם יין האהבה וגם הנובלה של אריאדנה עוסקים בהגירה לארה"ב, נדבקו מטלמונדו חח אגב לגבי יין האהבה חשבתי שהיא תהיה כולה כפרית, ידוע אם צילומי הכפר ישודרו רק בהתחלה או שזה יהיה במקביל לצילומים מארה"ב?
לצפיה ב-'אני לא יודעת'
אני לא יודעת
17/12/2016 | 20:03
1
31
אבל לדעתי כן תמשיך להיות כפרית
לצפיה ב-'ותודה'
ותודה
17/12/2016 | 20:05
10
לצפיה ב-'נראה לי כל עניין ההגירה זה סתם חרטה'
נראה לי כל עניין ההגירה זה סתם חרטה
17/12/2016 | 22:19
1
47
אני אמנם לא צופה בטלנובלה ולא ממש יודעת מה הולך שם, אבל יש לי תחושה שטלויסה מנסים  להוסיף איזשהם דברים מהמציאות ולשדרג איכשהו את הטלנובלות הקלאסיות , אז הלכו על נושא מאוד אקטואלי בימינו שזה הגירה לארה"ב. אבל נראה לי שהטלנובלה לא ממש עוסקת בזה, אלא רק הוסיפו את זה איכשהו בקטנה שם, איזשהו סיפור רקע קטן, אבל בגדול הטלנובלה עצמה היא די רגילה/קלאסית/טלוויסה סטייל. אני בכלל עד לפוסט של רנת לא ידעתי בכלל שיש בה משהו שקשור להגירה, זה רימייק של צ'יליאנית ואני פחות או יותר ידעתי את העלילה ואז כששמעתי את זה , זה היה מה קשור הגירה לטלנובלה הזאת? ואני גם די בטוחה שהיא כולה כפרית. הצילומים בארה"ב הם בעצם ביקב/כרמים בארה"ב, ז"א בטבע בארה"ב. שזה בכלל לא מובן בשביל מה? כאילו במקסיקו אין בדיוק כאלה נופים?
לצפיה ב-'אה אם צילומי הכפר הם בארצות הברית אז אין חשש שהיא לא תהיה'
אה אם צילומי הכפר הם בארצות הברית אז אין חשש שהיא לא תהיה
18/12/2016 | 18:24
23
כפרית בסופו של דבר, אבל כן גם בעיניי זה מיותר שהרי יש שטחים כאלה בשפע במקסיקו
לצפיה ב-'ניקולס וסקז מאושר וגם עצוב בעקבות תאונת דרכים קטלנית בה נהרג'
ניקולס וסקז מאושר וגם עצוב בעקבות תאונת דרכים קטלנית בה נהרג
17/12/2016 | 01:34
1
107
אחיו הצעיר לאחר שניקו התחתן עם חימנה אקרדי.

תנחומיי למשפחת וסקז ואקרדי

לצפיה ב-' לגבי מותו של סנטיאגו, אחיו של ניקולס '
לגבי מותו של סנטיאגו, אחיו של ניקולס
17/12/2016 | 02:09
105
הוא לא עבר תאונת דרכים, הוא נפטר לאחר שאכל ארוחת הבוקר הלך לישון שממנו לא התעורר. לא ידוע סיבת המוות.
לצפיה ב-'דנה גרסיה לא תככב בטלנובלה של סלבדור מחיה'
דנה גרסיה לא תככב בטלנובלה של סלבדור מחיה
17/12/2016 | 22:26
62
לפי הציוץ שלה בטוויטר היא אמרה שזה עוד מוקדם לחזור לטלנובלות. לדעתי בגלל שהיא נשללה היא צייצה את זה ולא כי היא לא מתכוונת לחזור לטלנובלות בקרוב אחרת לא הייתה עושה את הקאסטינג.
לצפיה ב-'מלון הסודות'
מלון הסודות
14/12/2016 | 22:56
7
35
פותחת חדש כי הקודם כבר לא קופץ 
תגובות על הפרקים לפה
לצפיה ב-'פרקים 8-9זה הולך ומשתבח מפרק לפרק'
פרקים 8-9זה הולך ומשתבח מפרק לפרק
14/12/2016 | 23:12
1
53
כצפוי פסקואל הוא אכן הסוחט! הוא מחליט לברוח עם הכסף אחרי העימות עם חוליו מחשש שהוא ילשין עליו לדייגו, ובלית ברירה הוא לוקח איתו בכח גם את איסבל כדי שלא תלשין עליו! מבחינת חוליו פסקואל חטף את איסבל והוא יוצא אחריהם בריצה עד ליער, כשבאותו הזמן דייגו גם הוא רץ אחרי חוליו במחשבה שהוא הסוחט אחרי שפסקואל שיקר והאשים אותו בפניו.

ברגע האמת כשחוליו עמד מול פסקואל וגילה לו שהוא אח של כריסטינה, פסקואל הפסיק להתגונן נפתח בפני חוליו ואמר לו שהוא התאהב בה ממבט ראשון, שבחיים הוא לא היה פוגע בה, ושמי שפגע בה זה לא פליפה-זה היה צפוי פליפה הוא ממש לא הטייפקאסט של רוצח

בדקה התשעים כשפסקואל עמד לגלות לחוליו מי פגע בכריסטינה דייגו יורה למוות בפסקואל בתירוץ שהגן על איסבל ובכך בעצם הרס לחוליו את הסיכוי לדעת באותו הרגע מה קרה לכריסטינה ומי פגע בה!

אבל בזכות איסבל המקסימה חוליו לא מתייאש ושניהם מוצאים מפתח בין החפצים של פסקואל! אגב איזו מעצבנת החדרנית שלא רצתה להרפות מהסל עם החפצים וכבר הספיקה לשרוף חלק אבל כמובן שהחלק הכי מותח היה כשחוליו ואיסבל עמדו להכנס לבית של פסקואל בכפר בעזרת המפתח שמסתבר שייך לשם

ועוד שתי הערות אחרונות, אהבתי שטרסה הלשינה על פליפה והורתה להחזיר את אנדרס חחח הגיע לפליפה לטעום קצת את טעם הכלא גם אם זה היה זמני בלבד 

ועוד לגבי פסקואל הרגה אותי הזקנה החופרת שטחנה לו את הראש בזמן שהוא רק חיפש דרך מילוט כדי לברוח עם הכסף 
לצפיה ב-'החדרנית שהתעקשה על הסל פעלה בהוראת אנחלה'
החדרנית שהתעקשה על הסל פעלה בהוראת אנחלה
14/12/2016 | 23:55
40
שאיכשהו גם מחפה על הלכלוך, שגם לה בער שהדברים של פסקואל ישרפו ואפילו אנדרס לא הצליח לעבוד על החדרנית כי אנחלה תפסה אותו משקר.

נחמד שפליפה לא עזב ולא הפך לדמות של אסיר והחזירו אותו לאחר שטרסה מצליחה להאשים את פסקואל הנרצח בכל הפשעים.

וברוך השם דייגו השתיק את פסקואל ולא שמע את השיחה שלו עם חוליו ולא כאילו שחוליו הוא אח של כריסטינה.
לצפיה ב-'פרקים 10-11לאא למה לקחת לי את הפתיח היפהה'
פרקים 10-11לאא למה לקחת לי את הפתיח היפהה
17/12/2016 | 13:11
4
35
חח בפרקים האילה הפתיח כבר שונה ועכשיו כבר יש את הפתיח עם המנגינה היותר מוכרת וקצביתהוא גם יפה אבל אהבתי הרבה יותר את הקודם מה שכן, בפרק 11 הפתיח אומנם ממשיך להיות מלווה במנגינה של הפתיח מפרק 10 אבל התמונות שוב פעם השתנו

טוב ולעניינינוחוליו ואיסבל מגיעים לבית של פסקואל בכפר אבל לא מוצאים שום רמז לגבי מה שקרה לכריסטינה. בכל זאת אהבתי איך שלמחרת איסבל חזרה לשם כדי להחזיר לחוליו את המפוחית שלו היא גם זו שהשיגה לו את האפשרות לצאת למסבאה כדי לברר אם לחנרו יש קשר למה שקרה. אבל מפה והלאה ההתנהלות של חוליו הייתה מאוד שגויה ותמוהה!

מה פתאום הוא מתחיל ללכת מכות עם חנרו ועם כל הפושעים של המסבאה, נכון שחנרו ליכלך על אחותו אבל אם הוא רוצה לדעת את האמת זו לא הדרך! וכאילו זה לא מספיק למחרת הוא עוד חוזר לשם חצי מת וחושב שאם הוא יילחם שוב בקרב במסבאה חנרו ייתן לו מידע אמין. כמובן שהוא לא משיג דבר, כי כל מה שאמר חנרו נשמע כמו אמת מעוותת. 

חסינטו שהלך לברר בשביל איסבל שלא מפסיקה לדאוג לחוליו, מגיע גם הוא למסבאה והשיחה הראשונה שלו עם ויולטה יצאה די מוזרה כי הבן אדם היה שיכור "את יצאנית? את רוצה לבוא לגור איתי?" היא נראתה כאילו עוד שנייה היא מסכימה רק כדי לברוח משם מסכנה נראה שהוא מתוסכל כי הוא יודע שאבא שלו בחיים לא יקבל בחורה כזאת.

שתי דמויות חדשות נכנסו לנובלה! הרופא החדש הלא הוא חואן פררה והחברה של איסבל שאני בטוחה שגם תוסיף המון לעלילה ככה יהיה אפשר להבין טוב יותר את כל מה שקורה בראש ובלב של איסבל נחמד לראות שוב את חואן פררה, אני ראיתי אותו לאחרונה בתשוקות ככה שזו הדמות התקופתית השנייה שלו שאני רואה אם כי נראה שהדמות שלו גם פה לא ממש תמימה. נראה לי שהוא היה זה ששיחד את זה ששולח מברקים כדי לחלוב ממנו מידע על דייגו ומעשיו כשהוא הבין שדייגו מחפש רופא בשמה של טרסה הוא מייד ידע איפה להיות ומתי. לא סתם הוא נכנס למאפייה שטרסה נכנסה אלייה והתחיל לדבר איתה 

סופיה סופיה... ללא ספק הבחורה יורדת מהפסים מפרק לפרק ואולי הרבה מזה זה באשמת טרסה שמכריחה אותה לשקר כאילו היא עדיין בהריון כנראה בשביל לקבל את הירושה של המשפחה של אלפרדו. מה שמכניס אותה ככל הנראה לסטרס רציני מול אמא של אלפרדו שחושדת ולא מפסיקה לשאול שאלות.

בינתיים חסינטו הספיק להחזיר את חוליו המוכה כולו מהמסבאה במצב די קשה כשהוא כולו שיכור ומדמם ובזמן שאיסבל רצה אליו ודואגת לו הוא בוחר להתנפל עלייה ומאשים גם אותה במה שקרה לכריסטינה נסלח לו כי היה שיכור ובמצב לא מצב אבל בהחלט מצופה ממנו להתנצל בפנייה אחרי שיחזור לצלילותו 
לצפיה ב-'חוליו לגמרי נואש אחרי מותו של פסקואל '
חוליו לגמרי נואש אחרי מותו של פסקואל
17/12/2016 | 13:29
3
19
והוא מוכן להגיע בשביל כל רמז, וכמובן גם מזעזע אותו מה שחנרו אומר על כריסטינה והוא לא ממש יודע להתאפק.

אכן שיחה מוזרה בין חסינטו לויולטה, שהסרסורה מהר מאוד השתיקה את ויולטה ואמרה לחסינטו שהוא יכול לבוא לקבל את השירותים שלה. נראה גם שחסינטו ממש לא רצה להיות שם, אבל עשה טובה לאיסבל.

סופיה כן במצב נורא והרופא החדש עלה מיד על זה שהיא כבר הפילה כי מצבה החמיר והוא היה צריך לשמוע מה קרה כדי לדעת איך לטפל בה, בינתיים הוא הבטיח לשתוק כמו כומר, בדיוק כפי שטרסה רוצה.

מתילדה נראית דמות נחמדה מאוד שכבר עלתה על זה שאיסבל התאהבה בחוליו.
לצפיה ב-'אני מבינה מה הביא אותו להתנהלות הזו אבל עדיין זו התנהלות '
אני מבינה מה הביא אותו להתנהלות הזו אבל עדיין זו התנהלות
17/12/2016 | 14:20
2
27
שגויה שרק פוגעת בו.

אגב לא יודעת אם שמת לב אבל חסינטו הוא לא אחר מ"ממו" מאקאסיה. שם היה לו שפם מעצבן כזה שממש לא התאים לו, טוב שפה הוא נפטר ממנו

מתילדה יודעת שאיסבל מאוהבת בחוליו בעקבות המכתב שאיסבל כתבה לה. היא בהחלט נראית דמות ממש חמודה וטוב שיש לאיסבל חברה טובה לצדה במאורת הנחשים הזו
לצפיה ב-'אחרי שאמרת את זה'
אחרי שאמרת את זה
18/12/2016 | 00:02
1
32
הלכתי לוויקיפדיה. החוצפן הזה קורא לעצמו עכשיו ג'וש גוטיירז במקום ג'ושוע גוטיירז (בת'כלס החלטה חכמה. ראינו איך ג'ושוע נשמע בפה של מרלן פאבלה בתשוקה וכוח ). לכן לא זיהיתי אותו.

וכן, עוד החלטה חכמה זה להעיף את השפם.
לצפיה ב-'אצלם זה לא נשמע משהו'
אצלם זה לא נשמע משהו
18/12/2016 | 18:16
12
לצפיה ב-'סרטים ספרדים נפלאים'
סרטים ספרדים נפלאים
17/12/2016 | 11:47
44
כמו ספיי קידס פרידה וכו'..
אני מתחילה עם Y TU MADRE TANBIIN
עם גאל גרסיה באנל ודייגו לונה
תוסיפו עם בא לכם
לצפיה ב-'סקר טלנובלות המצופות של טלויסה'
סקר טלנובלות המצופות של טלויסה
14/12/2016 | 13:39
27
76
סמנו את 3 הטלנובלות המצופות שתרצו שיגיעו לויוה בעתיד - מקום ראשון
מקון שני
מקום שלישי

לצפיה ב-'המועמדת(La candidata)'
המועמדת(La candidata)
14/12/2016 | 13:43
3
67
בכיכובם של סילביה נבארו וויקטור גונזלס

עוסקת בפוליטיקה מקסיקנית
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 14:02
14
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 14:27
7
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 15:55
5
לצפיה ב-'Las Amazonas '
Las Amazonas
14/12/2016 | 13:46
7
64
בכיכובם של ויקטוריה רופו, ססר אבורה, דנה גרסיה, אנדרס פלסיוס, גרטל ולדז ומרילוז ברמודס
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 13:57
4
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 14:25
1
4
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 14:33
4
לצפיה ב-'ברור, אלא מה. '
ברור, אלא מה.
14/12/2016 | 14:50
35
לססר אבורה.
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 15:55
3
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 20:46
15
לצפיה ב-''
16/12/2016 | 23:26
16
לצפיה ב-'Vino el amor'
Vino el amor
14/12/2016 | 13:49
5
62
בכיכובם של גבריאל סוטו ואירנה באאבה
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 14:03
3
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 14:26
3
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 14:51
24
בעיקר בגללו, קימברלי דוס ראמוס וכריסטיאן דה לה קמפה.
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 17:45
1
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 20:50
4
לצפיה ב-'לב שמשקר corazon que miente'
לב שמשקר corazon que miente
14/12/2016 | 13:53
2
75
בכיכובם של פבלו לייל ותלמה מדריאגה ודולסה מריה שהיא הרעה.
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 14:30
4
לצפיה ב-' '
14/12/2016 | 16:37
20
רק בגלל דולסה מריה
לצפיה ב-'Un camino hacia el destino'
Un camino hacia el destino
14/12/2016 | 13:55
1
56
בכיכובם של הורסיו פנצ'רי ופאולינה גוטו
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 20:48
6
לצפיה ב-'עדיין לא הבנתי אם המועמדת זו טלנובלה או סדרה'
עדיין לא הבנתי אם המועמדת זו טלנובלה או סדרה
14/12/2016 | 21:04
3
52
גם היא וגם יאגו שאופיר הוסיף בסקר בויוה נראות לי כמו סדרות(?)
בכל אופן מקווה שויוה יקחו בחשבון את התוצאות:] תודה על הסקר!

לצפיה ב-'גם למלון הסודות לא הייתי קורה טלנובלה'
גם למלון הסודות לא הייתי קורה טלנובלה
14/12/2016 | 21:46
1
52
למרות שיש זוג ראשי. ודווקא מפתיע אותי שאלה (לא את) שבזים לז'אנר הטורקי והקוריאני מתים שיביאו ז'אנרים בספרדית שאינן טלנובלות, כאילו רק השפה חשובה? דווקא בגלל שזה טלוויסה אני חושב שביאגו בניגוד לאזל הטורקית יעשו סוף טוב כמו בחיים גנובים הארגנטינאית שהראתה את הצדדים הכי מכוערים של תעשיית הסחר בנשים, כולל השוטרים והשופטים שמשתפים פעולה, אבל המציאו זוג ראשי שלא היה ראשי מבחינת זמן המסך וסידרו לו סוף וורוד וגם לסיפור המרכזי היה סוף טוב. אז אני מניח שביאגו למרות שזאת סדרת פשע טורקית במקור יצבעו את זה בצבעים של טלנובלה, אם כי את הסיפור הראשי שהראשית מעידה עדות שקר שמפלילה את הראשי הם לא יכולים לטייח כי אחרת לא תהיה סדרה, כך שכבר העניין של הראשית עושה דברים רעים יהיה.

לגבי המועמדת גם לא יודע. אבל סך הכול ממה ששודר בויוה רשימה של מה שאי אפשר לקרוא לו טלנבלות:

מישהו צופה בך
חיים גנובים
אין שטוחות בגן עדן
סנטה דיאבלה
פאפי ריקי
מחפשים את אליסה
למראית עין 
מכשפות 

כך שנראה שזה לא בקריטריונים של ויוה, וגם טלמונדו למשל קוראים לכל מה שהם מפיקים טלנובלות גם אם מדובר בסדרות פשע או/ו נרקונובלות. 
לצפיה ב-'מלון הסודות אומנם גם מותחת אבל אני כן מרגישה טלנובלה'
מלון הסודות אומנם גם מותחת אבל אני כן מרגישה טלנובלה
15/12/2016 | 07:01
50
הזוג הראשי כל הזמן שם, מתקרבים מפרק לפרק, הם חלק משמעותי מהעלילה גם בגלל שהם בעצמם חוקרים ומחפשים תשובות. חוץ מהם יש כמובן עוד זוגות כמו בלן ואנדרס ויולטה וחסינטו סופיה ואלפרדו ובטח יהיו עוד. לעומת זאת כשצפיתי בטריילר של המועמדת לא הרגשתי אווירה טלנובלית זה ממש מרגיש כמו סדרה, גם מבחינת האווירה הכללית.
לצפיה ב-'יאגו זה רימייק לאזל הטורקית'
יאגו זה רימייק לאזל הטורקית
16/12/2016 | 23:20
34
שכחתי להוסיף אותה וכשנזכרתי כבר היה מאוחר מדי

לדעתי המועמדת ויאגו הן טלנובלות כי יש זוג ראשי מאוהב לא טיפוסי אמנם נכון. נשים בשחור דווקא היחידה מבין כל השאר שהיא סדרה ויש לה יותר מעונה אחת ואין שם סיפור אהבה בין זוג ראשי. זה שלוש נשים שסובלות מבעליהן. זה מין חקירה כזאת ומתח פחות רומנטית והיא לא מתאימה לויוה
לצפיה ב-'תמונות מצילומי טלנובלות חדשות של טלויסה'
תמונות מצילומי טלנובלות חדשות של טלויסה
16/12/2016 | 05:03
17
89
נתחיל בגרסה החדשה של אסון יפה(אסונות של לולה) בה מככבים רנטה נוטני ופבלו לייל Mi Adorable Maldicion
לצפיה ב-'המקבילה של אדריאנה קמפוס ז"ל היא לאורה כרמינה'
המקבילה של אדריאנה קמפוס ז"ל היא לאורה כרמינה
16/12/2016 | 05:07
14
86
הליהוק של מאיישה(חיים כפולים, תשוקות ואהבת אמת) לאמא של הראשי הזוי

לצפיה ב-'הגרסה המקסיקנית של El Bien Amado הברזילאית'
הגרסה המקסיקנית של El Bien Amado הברזילאית
16/12/2016 | 05:14
9
74
בהפקתו של ניקנדרו דיאז
לצפיה ב-'אנדרס פלסיוס ומארק טצ'ר'
אנדרס פלסיוס ומארק טצ'ר
16/12/2016 | 05:17
8
68
פולו מורין שעדיין לא מוכר לנו
לצפיה ב-'La Doble Vida De Estela Carillo'
La Doble Vida De Estela Carillo
16/12/2016 | 05:21
4
69
אריאדנה דיאז ודויד זפדה הראשיים. אריקה בואנפיל ואריקה בואנפיל הרעות וכנראה גם דנילו קררה.
לצפיה ב-'אריקה בואנפיל וססר אבורה'
אריקה בואנפיל וססר אבורה
16/12/2016 | 05:23
2
66
לצפיה ב-'אחרונות'
אחרונות
16/12/2016 | 05:25
42
לצפיה ב-'יא לא ראינו את ססר מגולח ככה מאז אהבה מנצחת'
יא לא ראינו את ססר מגולח ככה מאז אהבה מנצחת
16/12/2016 | 15:20
28
מצעיר אותו
לצפיה ב-'לפי הכובע של דוד זפטה יש מצב שגם זו תהיה כפרית'
לפי הכובע של דוד זפטה יש מצב שגם זו תהיה כפרית
16/12/2016 | 15:14
32
כיף שאריאדנה חוזרת לטלנובלות
לצפיה ב-'כמה בולט הולך להיות התפקיד של טאצ'ר שם? '
כמה בולט הולך להיות התפקיד של טאצ'ר שם?
16/12/2016 | 15:01
2
17
לצפיה ב-'הוא ראשי צעיר '
הוא ראשי צעיר
16/12/2016 | 15:29
1
27
יש לזכור שמדובר בגרסה לטלנובלה ברזילאית אז יהיה פה קאסט גדול  אבל לדעתי הראשי המוביל זה השחקן שמגלם כיום את הבלש במלון הסודות
לצפיה ב-'חבל'
חבל
16/12/2016 | 15:34
25
שמים אותו בתפקידים שהוא פשוט לא מתאים להם
לצפיה ב-'אגב פבלו לייל '
אגב פבלו לייל
16/12/2016 | 12:20
2
55
למה לא מבאים את סידרה  הזאצ
דרך אגב היה חבר של דולסה מריה ומשחק לציגה בלב משקר

לצפיה ב-'הצל מהעבר הייתה בזמנו אחת המצופות גם שלי באמת חבל שלא זכתה'
הצל מהעבר הייתה בזמנו אחת המצופות גם שלי באמת חבל שלא זכתה
16/12/2016 | 15:24
1
28
להגיע לפה
לצפיה ב-''
16/12/2016 | 16:01
5
לצפיה ב-'מגניב נראה כפרי, זוג ראשי חביב'
מגניב נראה כפרי, זוג ראשי חביב
16/12/2016 | 14:59
29
אני מניחה שהתכוונת למאיה מישלסקה, נראית מעולה כמעט לא השתנתה מאז תשוקות. כנראה בגלל זה מוזר לחשוב עלייה בתור אמא של הראשי אבל האמת שלפי הגיל שלה כיום שצריך להיות בטח ארבעים ומשהו זה די מתאים אם הגיל של הדמות של הראשי לא יותר מידי מבוגרת.
לצפיה ב-'תודה על כל התמונות'
תודה על כל התמונות
16/12/2016 | 15:27
14
לצפיה ב-'תודה על התמונות'
תודה על התמונות
19/12/2016 | 09:11
4
לצפיה ב-'השיבה הביתה '
השיבה הביתה
13/12/2016 | 21:49
13
28
אלחנדרו מגלה את ה"שדון". 
לצפיה ב-'פרק 88 - פטריסיה מגלה את הרומן של ריקרדו ואינס '
פרק 88 - פטריסיה מגלה את הרומן של ריקרדו ואינס
13/12/2016 | 22:09
3
21
לוצ'ו ואירנה שוכבים ואירנה מזועזעת ולא מאמינה שעשתה את זה ומטיחה בלוצ'ו שניצל את שכרותו, והוא טוען שהיא נתנה לו אות להמשיך. פטריסיה מגיעה לאסוף את לוסיה לטיול ולוצ'ו מתחבא ופטריסיה שמה לב לתנועה ושואלת את אירנה אם יש לה מאהב והיא מטיפה מוסר וטוענת כמה היא אישה הגונה ולא תעשה את זה ופטריסיה מבהירה שלא התכוונה לעליב ולוקחת את לוסיה ולוצ'ו מטיח באירנה שהיא אם השנה ושקרנית השנה ואירנה מתעקשת שהם לא מאהבים. 

גבריאלה אומרת שלוצ'ו היה ידיד שלה וארוס שלה והיא תגן עליו ובלמסדה מאיים לעצור אותה וגבריאלה מוכנה והיא מבהירה שלוצ'ו גנב ורמאי שהשתקם בעוד יש פושעים אמיתיים בקרבתו. הוא שואל את גבריאלה אם יש לה משהו להגיד על אנטוניה ואלחנדרו נכנס ורוצה לשמוע גם כן אך בלמסדה אוסר זאת. לגבריאלה אין ראיות נגד אנטוניה והיא לא מאשימה אותה בשום דבר. אבל מזהירה את בלמסדה שיצטרך לקבל החלטה קשה, ובלמסדה מבהיר שכבר עשה את זה, שאישתו והילד שציפו לו נרצחו כי הוא לא נכנע והמשיך את החקירה על עמיתים מושחתים ושילם את המחיר. גבריאלה אומרת שמקווה שתוכל לסמוך עליו שאצל הצדק מעל לכל. בינתיים אלחנדרו מוצא תמונה של לוצ'ו וומפה כמבוקש ולוקח אותה. בלמסדה מזמן את אלחנדרו ומבקש ממנו לדבר על גבריאלה כי כולם דיברו על מעשיה אך הוא רוצה לשמוע עליה וחושב שדרכה יכול לפענח כל מה שקורה בכפר ואלחנדרו מדבר בשבחה ובלמסדה מודה לו. 

אינס באה למשרד של ריקרדו בתירוץ של לבדוק האם העבודה לא מלחיצה אותו ומונעת ממנו לתפקד ולמרות חוסר האתיקה הם שוכבים. פטריסיה מביאה את לוסיה וריקרדיטו לעבודה של ריקרדו ורואה את אינס יוצאת במראה שאחרי סקס והולכת שבורה עם הילדים. אירנה עושה סצינה לאלחנדרו ולא פותחת לו כי זה לא הבית שלו והוא צריך לתאם את הביקורים שלו מראש ומספרת שלוסיה הלכה עם פטריסיה וריקרדו מראה לילדים תמונה של לוצ'ו, ריקרדיטו לא מזהה, אבל לוסיה אומרת שזה השדון. אבל אז הוא שומע על העצב של פטריסיה ומתחקר אותה ושומע שראתה את אינס יוצאת מהמשרד ומרגישה שבורה שריקרדו בוגד בה, אלחנדרו מתעקש שריקרדו מאוהב בה, ופטריסיה שואלת אם כן מדוע לא יכול לשכב איתה, הבעיה בה שלא מעוררת תשוקה? היא מרגישה אשמה שהכירה בין ריקרדו לאינס ואלחנדרו מתעקש שעליה לדבר על כך עם בעלה. ופטריסיה מרגישה רע כי היא אפילו לא יכולה לבוא בטענות כי היא בגדה קודם.

מקס שומע את גסטון אומר שהיה רוצה להתחלף עם פרנסיסקה ואת מילות האהבה ומתנצל על האנוכיות שלו ומברך אותו ואת אימו על היחסים ומודה שיום אחד יעזוב ואימו צריכה להיות עם מישהו. פרנסיסקה מתעוררת ומדברת עם מקס וגסטון ומתעקשת להיות מאושרת ושהפעם לא תוותר ואם יכעס תהיה לו עבודה לכעוס ולהפסיק לכעוס. מקס מתנצל ומברך על היחסים שלהם וגם וולנטינה שמחה על השינוי שחל בגישתו של מקס.אחר כך פרנסיסקה מספרת לגבריאלה על השיחה עם טיגרה בזמן שעברה ניתוח. גבריאלה חושבת שאולי מדובר בחלום ופרנסיסקה מספרת איך הזיזה את התמונה והביאה ירקות לגבר כדי שטיגרה ידבר ברור. גבריאלה מופתעת שאביה הקנאי מוכן לפנות אותה לגסטון. אך פרנסיסקה גם מזהירה את גבריאלה מדבר רע שיבוא בהמשך ולא לפחד מהמוות כי יש עולם שאחרי המוות. וגם מעבירה לגבריאלה את המסר שעליה להתנפל כעת על הזאבים בכל הכוח כשהם לא מוכנים. 

לוקאס נעצר בבית של אנטוניה ומובא למעצר והעדים רואים תמונות ומזהים את לוקאס בתור האיש שזרק את האבן. בלמסדה דורש מלוקאס לחתום על הודאה ולוקאס מסרב. מקס שומע על כך ובא להתעמת עם לוקאס וגסטון אומר שאם מקס לא יהרוג אותו, הוא יעשה את זה. מקס דורש לתת לו להתעמת עם לוקאס ובלמסדה מבהיר שלא ייתן לו ומאיים על לוקאס שאם יהיה חופשי שום דבר לא יציל אותו ממקס ולוקאס חותם על ההודאה. בלמסדה מספר לריקרדו וריקרדו רוצה לשמוע הודאה מפיו של לוקאס, אבל לוקאס שותק ובלמסדה לועג שהוא גיבור לזרוק אבנים על נשים, אך פוחד לדבר מול גברים. 

אנטוניה מופתעת מכך שפונסיה הביאה לה קפה קר ואמרה לה שתחמם בעצמה ואומרת לה ששום דבר לא השתנה משום שהאחיינית שלה בהריון. אנטוניה הולכת לדבר עם ססיליה וססיליה מופתעת מהגישה שלה שהרי גירשה אותה מהבית ונתנה לה להרגיש שלדעתה היא לא ראויה לנכדה. אנטוניה אומרת שהכול השתנה כי היא נושאת בשר מבשרה ורוצה להשלים איתה ומזמינה אותה לארוחת ערב. קונסטנסה נוכחת בשיחה בתחפושת של ערבייה ומזהירה את ססיליה לא להאמין לאנטוניה כי היא עובדת עליה ומנצלת את תמימותה ולא ללכת לארוחת הערב, אך ההצגה של אנטוניה הרשימה את ססיליה והיא האמינה למרות האזהרה של קונסטנסה. 

לצפיה ב-'89'
89
14/12/2016 | 01:04
2
18
הבלגן של אירנה+לוצ'ו+אלחנדרו+בלמסדה+גבריאלה עשה את כל הפרק.

כל השאר -  פקה פקה.
לצפיה ב-'ומה עם הגילויים של אנטוניה ואניבל '
ומה עם הגילויים של אנטוניה ואניבל
14/12/2016 | 13:38
1
17
שבעלה של פונסיה נרצח בבית החולים על ידי אנטוניה כי הוא היה שותף לרצח מרקוס בלטרן ופונסיה מגלה שהיא לא הרגה אף אחד.

מה עם התביעה על המכרה ותוך כדי שססיליה שומעת את "וורוניקה" קוראת למקס אח?
לצפיה ב-'יש מצב שניקרתי מעייפות תוך כדי.'
יש מצב שניקרתי מעייפות תוך כדי.
14/12/2016 | 14:53
16
זה פשוט נמאס לי המריחה הזו של גבריאלה/ ורוניקה. הגיע הזמן שזה יתפוצץ. האמת.

עכשיו לפונסיה למעשה אין סיבה להיות נאמנה לאנטוניה...... תודה לפה הגדול של אניבל.
לצפיה ב-'פרק 89 - פונסיה מגלה שלא רצחה אף אחד '
פרק 89 - פונסיה מגלה שלא רצחה אף אחד
14/12/2016 | 16:21
14
וולנטינה מקבלת בשורות מדאיגות מעורך הדין שלה וצריכה לנסוע לבירה בדיוק לאחר שהכול הופך לנפלא עם מקס. אנטוניה מזמנת את אניבל שדואג ששלטונם הולך לחלוף והיא מטיחה בו שהוא הצליח מאוד והפך לסנטור ועדיין יכול לשמור על כוחו. ומבקשת את עזרתו שהיא צריכה ממנו את שני המיליונים שהפסידה בבורסה והוא טוען שאינו כספומט ואין לו נזילות והיא מטיחה את כל החשבונות שהיא יודעת. היא טוענת שזקוק לה שהוא מאבד כוח ובלעדיה הוא יאבד עוד יותר. היא מזכירה לו שטיפחה את השאפתנות שלו ובלעדיה היה מזכיר של מושל והוא מזכיר לה שחילץ אותה מבית בושת שניהלה כשהפך אותה למאהבת שלו. אנטוניה דורשת את עזרתו ומבהירה שיכולה לחשוף קופת שרצים שלו והוא מטיח בה שגם הוא יודע את כל פשעיה, היא מאיימת לחשוף את אונס התאומות והוא מטיח בה רשימת רציחות ארוכה החל משני הבעלים שלה ועד לבנה ועד לבעלה של פונסיה ופונסיה עומדת להיכנס ושומעת. אנטוניה מזכירה שפונסיה הרגה את בעלה, ואניבל טוען שזכרונה בוגד בה, פונסיה רק פצעה אותו והוא הגיע חי לבית החולים והיא רצחה אותו שם, כי הוא היה השותף שלה לרצח מרקוס בלטרן ופונסיה שומעת הכול.

אלחנדרו מלווה את וולנטינה לבירה והם שומעים מעורך הדין שנמשך מחשבונה סכום של מיליונים והם גילו שאנטוניה הפסידה אותו בבורסה. אלחנדרו מטיח זאת באנטוניה עם שובו ואנטוניה מנסה לתרץ שניסתה להשקיע את הכסף של וולנטינה, אך אלחנדרו מטיח בו שהוא לא תמים להאמין לה ומדובר בגנבה והוא יתבע אותה אם לא תחזיר את הכסף לוולנטינה. 

קונסטנסה מספרת לגבריאלה על ההזמנה של ססיליה לארוחת ערב וגבריאלה בטוחה שאנטוניה רוצה להרוג את הילד של ססיליה כפי שהרגה את הילד של גבריאלה. קונסטנסה מזהירה אותה שססיליה נופלת בפח ואומרת שעליהם להגן גם על לוצ'ו כי אלחנדרו חושד שהוא בבית מונטמר בו גרה אירנה. אלחנדרו מגיע לבית של אירנה ודורש לראות את לוצ'ו וומפה ואירנה פוגשת אותו ומנסה להכחיש שלוצ'ו נמצא ואלחנדרו מטיח בו שיודע שהשדון הוא לא דמיון והוא הראה לה תמונה של לוצ'ו ולוצ'ו יוצא ומתעמת עם אלחנדרו ושואל אם הוא מקנא והם מתחילים ללכת מכות וגבריאלה מגיעה ושומעת ודורשת שיתנו לה להיכנס ומטיחה בלוצ'ו את הסיכון ושאירנה יכולה להסגיר אותו ואירנה שואלת מה היא יודעת וגבריאלה טוענת שיודעת איזה בוגדת היא, אירנה טוענת שהיא הבוגדת כי היא המאהבת של בעלה.

אחד השוטרים של בלמסדה רואה את לוצ'ו בסביבה ובאמצע הבלגן והמריבה בין הארבעה בלמסדה דופק ודורש להיכנס, הם מחביאים את לוצ'ו וטוענים שלא הייתה מריבה אלא רק בדיחות. ובלמסדה מזהיר מבדיחות גסות שיכולות לפגוע. גבריאלה טוענת שהיא ואירנה חברות מאז שהיא מתבגרות ובלמסדה שואל איך זה ייתכן אם וורוניקה רק עכשיו הגיעה לכפר וגבריאלה טוענת שהם נפגשו לפני שנים רבות במקום אחר. בלמסדה שואל אם יש בבית עוד מישהו והם מספרים על לוסיה שלא נמצאת כעת והוא מנסה לברר אם יש עוד מישהו ומספר שלוצ'ו בסביבה ואירנה עושה את עצמה דואגת שמסוכן לביתה ובלמסדה מבטיח לתפוס אותו, אך עוקץ את וורוניקה שאי אפשר לחפש ללא צו חיפוש וגבריאלה אומרת שזה לא חוקי. בלמסדה יוצא. הוא אומר לגונסלס שלוצ'ו נמצא בפנים והם חושבים שהוא טיפש ומשאיר שוטרים ליד הבית.

גבריאלה, אלחנדרו ואירנה תוהים איך להוציא את לוצ'ו כשהמשטרה בסביבה וגבריאלה מחליטה לחפש אותו, הוא מחופש לסייס שמלווה את וורוניקה הביתה ואירנה וגבריאלה נפרדות. אירנה מופתעת שאלחנדרו עזר ללוצ'ו שהרי הוא שונא אותו ואלחנדרו טוען שנראה שוורוניקה מגינה עליו ואוהבת אותו ונראה שגם היא ושואל את אירנה מדוע עזרה לו ואירנה טוענת שהוא היה טוב עם ביתה והיא עשתה את זה למען ביתה. גסטון שופך את הלב בפני קונסטנסה שפרנסיסקה השתנתה לאחר האבן והבינה שחיים רק פעם אחת וקונסטנסה שמחה שהיא שינתה גישה וגבריאלה מביאה את לוצ'ו שחזר ולוצ'ו מתנצל לפני גסטון. 

לפני כן פטריסיה שופכת את הלב בפני אלחנדרו ושואלת לגבי ריקרדו והוא מתעקש שעליה לדבר איתו והיא טוענת שהרגישה יסורי מצפון כשהם ניהלו רומן ומרגישה רע שריקרדו מצליח לשכב עם אישה אחרת. אלחנדרו מנסה להרגיע אותו והיא מבינה שהוא יהיה לצד הגבר. ריקרדו מביא לפטריסיה עציץ מלא פרחים ומביא לה טבעת והיא מאושרת, אך אחר כך רואה שפתון על החולצה והיא מנסה לפתות את ריקרדו במקלחת ללא הצלחה וריקרדו טוען שלא יכול ופטריסיה מטיחה בו שהיה עם אישה אחרת והיא (פטריסיה) לא מעוררת בו תשוקה. היא טוענת שהמתנות מסגירות אותו ומספרת שראתה את אינס יוצאת ממשרדו, ריקרדו משקר שאינס באה בגלל צ'ק שחזר אליה והשפתון הוא של אימו ומתנות פשוט התחשק לו. פטריסיה מבקשת שישבע שלא שכב עם אישה אחרת וריקרדו אומר שוודאי שלא. אינס שוב מתנפלת על ריקרדו במשרד והוא מוחה על כך ורואה בהתנהגות שלה הטרדה ומאיים להתלונן עליה באיגוד הפסיכיאטרים וישללו לה רישיון. היא מאיימת לספר הכול לפטריסיה ומה יותר כואב לאבד רישיון או משפחה והיא יודעת שריקרדיטו לא בנו ופטריסיה יכולה למנוע ממנו לראות אותו, הוא מזכיר לה שמה שסיפר בטיפול הוא חשאי והיא טוענת שלא יכול להשתיק אותו או להרחיק אותה.

לפני בלמסדה חושב שאפשר להוציא מלוקאס דברים כי אנשים כמוהו קל לדובב ומדבר על כך עם ריקרדו. מקריו מנסה לבקר את לוקאס אך הוא בחקירה. בלמסדה שואל את לוקאס לגבי האנשים בעלי ההשפעה ומבקש לספר על מקריו והוא מספר שמקריו היה נהג של אנטוניה ואחר כך קנה חווה, עד שצ'אקון שרף אותה ובלמסדה טוען שהוא יודע ושואל מה מקריו עושה כעת. ולוקאס מספר שחזר להיות נהג ובלמסדה אומר שזה בטח משפיל מאוד ושואל איך משכורת של נהג הספיקה לקנות חווה ולוקאס אומר שהוא יכול לשאול את אנטוניה בעצמו הוא קרוב אליה, ובלמסדה מתחיל להבין שעם אנטוניה לא הכול נקי.

גבריאלה מכינה את מקס ומנשקת אותו וקוראת לו אחי וססיליה שומעת ומופתעת. מקס בא לתובע ובא לתבוע זכויות על אל צ'מוקו הירושה מאביו שירש מאשתו הראשונה ומספר על שכפו על אימו לוותר באיומים והתובע מבהיר שאם יוכיח לא יהיה תוקף לוויתור. אניבל מגיע וטוען שמקס שקרן ומקס מביא את הצוואה של אביה של לוסיה (האימא של גבריאלה) ומטיח באניבל שהוא זה שאיים על אימו. אניבל שואל איך יממן תביעה וגבריאלה מודיעה שתממן את התביעה ואניבל מזכיר לה שהיה תמיד טוב אליה והיא הפכה לשותפה שלהם והיא טוענת שזה לפני שידעה שהוא ואנטוניה השתלטו על המכרה בכוח ותשמח להיות שותפה של הבעלים האמיתיים. אניבל טוען שהם לא ממעמדם וגבריאלה טוענת שהמעמד לא חשוב לה ולא תיתן גרוש לגנבים ולא תשקיע עד שיתבהר במשפט למי שייך המכרה. גם אלחנדרו מוסר לאנטוניה בזמן שהוא רב איתה על מה שגנבה מוולנטינה על מסמך של וורוניקה ואומר שנראה שכדי להחזיר את מה שהפסידה תצטרך להכריז על פשיטת רגל.
לצפיה ב-'ניר ראית את פרק 90, הבנת בשביל מה השאירו '
ניר ראית את פרק 90, הבנת בשביל מה השאירו
14/12/2016 | 18:02
1
19
את חרטרודיס בחיים?
לצפיה ב-'עוד מעט'
עוד מעט
14/12/2016 | 18:22
21
הזמנתי פיצה בדיוק, אז מחכה שיגיע כדי לראות את הפרק יחד איתו :)
לצפיה ב-'90'
90
14/12/2016 | 21:05
2
24
הללויה וברוך שפטרנו מורוניקה דאנטס.

חרוטרודיס לא חוסלה כדי שיהיה מישהו שיאמת את הסיפור. רק חבל שריקרדו לא טרח לספר לאלחנדרו שקונסטנסה חיה.

בפרק הבא- ביי ביי לילד של ססיליה. באמת, זה אחד המהלכים השקופים והברורים ביותר שלה. כולם שתו כוס יין ורק היא כוס של מיץ אדום? נו באמת!!!!!!!!!
כמו כן, מתחילים להכין את הסוף של הזוג המעצבן של הסדרה.
לצפיה ב-'חשבתי שרק בת הזוג מעצבנת '
חשבתי שרק בת הזוג מעצבנת
14/12/2016 | 21:27
1
23
ואת הגבר בזוג שאתה מדבר עליו אתה אוהב. 

וורוניקה דאנטס עדיין קיימת בשביל אנטוניה, אניבל, אירנה, צ'אקון ומקריו, אה וגם לוקאס רק אלחנדרו שמע את האמת בנוסף לאחרים.

נראה שהשלב הבא זה "להקים לתחיה" את קונסטנסה וריקרדו לא ממהר לחשוף את הקלפים לפני אלחנדרו כי משתף פעולה עם אימו וגבריאלה. 
לצפיה ב-'אני אומר יאללה להפיל את מגדל הקלפים המגוחך הזה'
אני אומר יאללה להפיל את מגדל הקלפים המגוחך הזה
14/12/2016 | 22:18
23
והוא הפך להיות מעצבן ב10 הפרקים האחרונים אז מבחינתי שילך.
לצפיה ב-'פרק 90 - אלחנדרו מגלה את האמת '
פרק 90 - אלחנדרו מגלה את האמת
15/12/2016 | 13:17
19
אלחנדרו מתעמת עם אנטוניה ואנטוניה מסלקת אותו מהבית ומפטרת אותו מהחברה ומאחלת לו שביתו תתייחס אליו כמו שהוא מתייחס אליה כדי שיבין מה הוא גורם לה. וולנטינה שומעת את השיחה ולא מאמינה לתירוצים של אנטוניה ומחליטה לעזוב עם אלחנדרו, כשאנטוניה מטיחה בה שהיא לא בגירה היא טוענת שזה עניין של כמה ימים. אלחנדרו אורז את המזוודות ופונסיה עוזרת לו ואומרת שבטוחה שהם ישלימו כי היא אימו ואלחנדרו אומר שהפעם זה לא יקרה והפעם הוא מוכן להאמין ומבקש שתספר לו מה שהיא יודעת. הוא שואל אם פרננדו היה עד לרצח אביהם ופונסיה מזכירה את החלומות של פרננדו כאילו אימו מזריקה משהו לאביו שיזרז את מותו ונזכר בסיוטים של אחיו שהעירו אותו בלילות ופונסיה מודה שחשדה שלא מדובר בסתם חלום ונכחה בזה ברצח מרסלו הבעל השני כשהיא מנעה ממנו את התרופות להתקף הלב. 

אלחנדרו מפציר בפונסיה להמשיך ופונסיה אומרת שנראה שאימו שהאשימה את גבריאלה ברצח אחיו, נראה שהיא אחראית כי היא חיכתה לבשורות עם אניבל וחוליו והזדעזעה לשמוע שפרננדו הלך אחרי גבריאלה כאילו ידעה שהמכרה עומד להתפוצץ. והיא נכחה בכך כששמעה את אנטוניה ומקריו מדברים על כך שאנטוניה מאשימה את גבריאלה שאיבדה את בנה ורוצה שלא תמות אלא תסבול בחיים. אלחנדרו מוחה מדוע פונסיה לא דיווחה על אימו, ופונסיה מבהירה שאימו סוחטת אותה עם הרשעה על תנאי וחוץ מזה היא דאגה לו, לפרננדו, לדוד, ללוסיה ולוולנטינה שהם המשפחה היחידה שלה. אלחנדרו מבקש להישאר לבד. אחר כך הוא מבקר את חרטרודיס באישור ריקרדו שמזהיר אותו שהיא משוגעת ואלחנדרו שואל את חרטרודיס איך גבריאלה הייתה משוגעת במשפט וחרטרורודיס מספרת על הסמים שהזריקה לה שיודעת איך לגרום להזיות ומספרת שגבריאלה לא נכנעה והתנגדה ולכן הפכה לעוף דורס ומספרת על הטיפול הדומה לאימו של ריקרדו, אך ריקרדו מעמיד פנים שלא יודע על מה היא מדברת. אלחנדרו מזועזע ומרגיש אשם שהפנה עורף לגבריאלה ונזכר בכל מה שעברה וריקרדו מרגיע אותו שזאת לא אשמתו, אך אלחנדרו מרגיש אשם. 

אניבל מוחה על כך שוורוניקה תומכת במקס וטוען ששותפה שלהם הייתה צריכה לתמוך בהם. גבריאלה מתעקשת שהיא לא תעשה עסקים עם רמאים ונוכלים. ריקרדו מוזעק שאביו עושה מהומה וכשאניבל מאיים להפעיל את הקשרים הפוליטיים שלו, גבריאלה מטיחה בו שהוא מודה שהוא הולך לעבור על החוק ואניבל טוען שהיא מכניסה מילים לפיו. ריקרדו מתערב וטוען שמדובר בתביעה מסחרית ואניבל מוחה על שריקרדו ידע ועומד לצידם ושואל מה הוא עשה לו וריקרדו אומר לא להעמיד פנים שהוא שכח ומטיח בו את ההפגיעה באימו ואניבל עדיין מתעקש על הסיפור שאימו נטשה אותו. אניבל מחפש את אנטוניה שמוחה על כך שהוא בא לאחר המריבה שלהם והוא מספר על התביעה של מקס והתמיכה של וורוניקה, מה שמפתיע את אנטוניה, שהפתרון שלה הוא הקל, שהכלב מת נגמרת הכלבת ועליהם לחסל את משפחת סוארס ואניבל מזהיר אותה שהם יהיו החשודים אם מה שהוא יקרה להם, במיוחד אצל בלמסדה ובנו ריקרדו, ואז מתקן האויב שלו לריקרדו. אנטוניה טוענת שלא היה צריך לאפשר לבנו לצבור כל כך הרבה כוח ואניבל מסכים איתה שזאת הייתה טעות. 

דוד שואל על הארוחה עם ססיליה ואנטוניה מספרת לו שכולם עוזבים אותו שגם אלחנדרו וולנטינה ובסוף מארגנת את הארוחה להערב. דוד מתחנן בפני וולנטינה שתדחה את העזיבה שלה כדי להיות איתו ועם ססיליה ברגע הכי חשבו וולנטינה מסרבת לשבת על אותו שולחן עם אנטוניה לאחר שגנבה ממנה ולא מתכוונת להחזיר ודוד מתחנן שאם לא למענו על למען ססיליה. 

גסטון ולוצ'ו חוגגים את ההצלחה של גבריאלה ומציעים לקונסטנסה לתת לאניבל עוד מכה ולהתקשר אליו, קונסטנסה מהססת, אך גסטון ולוצ'ו משכנעים אותה והיא מתקשרת לאניבל בתור רוח הרפאים של קונסטנסה ואניבל מקבל התקף לב והם מבינים שהוא נבהל. אינס מתקשרת לריקרדו בתור המזכירה של אינס ומזמנת תור כשפטריסיה עונה ואומרת שריקרדו לא יחזור למרפאה שלה ואינס מבינה שפטריסיה יודעת ואז בדיוק המשרתת מודיעה לפטריסיה שאניבל קיבל התקף לב. כשריקרדו עם אלחנדרו אינס מזמנת אותו ואלחנדרו מציע לו את עצתו, אך ריקרדו לא מקבל ורוצה להיפגש עם אינס כדי לחתוך את הכול סופית. 

פונסיה מספרת לגבריאלה שאלחנדרו רב סופית עם אימו ואומרת שהיא לא מבינה איך יצא טוב לאור האימא שיש לו ואירנה גם כמו אנטוניה רק טיפשה יותר וגבריאלה מבינה שהוא נפרד מהן, סימן שהבין שהן רעות, אך עכשיו הוא לא יודע מי הוא, כי גילה מי אימו, ולה מאוד כאב לאבד את אביה. פונסיה אומרת לגבריאלה שלא מגיע לאלחנדרו להישאר לבד ובודד. בדיוק אנטוניה מגיעה וכולם מתחבאים והיא שואלת את גבריאלה מדוע כשותפה שלהם היא תומכת במשפחת סוארס וגבריאלה מתרצת זאת בכך שאיתה תצטרך להתווכח על הכול ומשפחת סוארס הבטיחו לו שהיא תחליט. אנטוניה מכחישה את הטענות של גבריאלה שהמכרה שייך לאביה של לוסיה אישתו הראשונה של טיגרה וטוענת שהמסמכים מזוייפים וגבריאלה מבקשת ממה להירגע שהכול ייחשף במשפט. 

גבריאלה מחליטה להזמין את מקס ופרנסיסקה לגור אצלה וזה נראה מעורר חשד, אך לגבריאלה לא אכפת כי עליה להגן על יקיריה. וולנטינה מספרת לפרנסיסקה שעזבה את הבית של אנטוניה והולכת לגור עם אלחנדרו במלון ופרנסיסקה מזמינה אותה לגור בביתה שהרי ממילא היא ומקס נוסעים לבירה ויגורו ביחד. מקס מבשר לפרנסיסקה שיעברו לגור אצל וורוניקה, וולנטינה לא מבינה ופרנסיסקה מסרבת שהיא רוצה לגור בביתה הנוח באיחוד שכלתה הסכימה לגור אצלם ומקס מופתע איזה כלה, וולנטינה שואלת אם יש לו עוד חברה, ומקס טוען שאימו מעולם לא דיברה כך על מישהי ופרנסיסקה מבהירה שישנו בחדרים נפרדים. גסטון מגיע ומודיע שקבע תאריך לחתונה בקרוב וגם מקס וולנטינה חושבים להתחתן.

גבריאלה מגיעה לבקר את אלחנדרו והוא שואל מי זאת והיא עונה והוא שואל אם היא וורוניקה והיא אומרת שלא, שהיא גבריאלה סוארס. 

בלמסדה מנסה לתחקר את לוקאס ושואל איזה עבודות עושה אצל אנטוניה והוא טוען שהוא נהג ובלמסדה מופתע שהרי גם מקריו, נהג, בשביל מה לאנטוניה שני נהגים. בלמסדה שואל על משפחת סוארס ולוקאס מספרת ששונא אותם כי גבריאלה אחראית לפיצוץ שהרג את אחיו והשאיר אותו לבד והוא שונא את דוד כי דוד חשב שהוא טוב ממנו מאז שהיו ילדים.

אנטוניה שומרת כדורים להפסקת הריון וכשכולם יושבים לכבוד ססיליה, גם בלמסדה מוזמן וגם פונסיה יושבת כאורחת, אך כשמגיע רגע שתיית האלכוהול, אנטוניה מזכירה שלססיליה אסור ומבקשת להביא תה מיוחד שפונסיה מכינה וססיליה אכן שותה ממנו ואנטוניה במפגן של צביעות מקבלת את ססיליה והתינוק ורואים בפרומו של הפרק הבא שססיליה תאבד אותו.
לצפיה ב-'פרק 91 - אלחנדרו שומע את כל האמת '
פרק 91 - אלחנדרו שומע את כל האמת
15/12/2016 | 15:44
21
גבריאלה אומרת לאלחנדרו שהיא גבריאלה וטוענת שהוא ידע את זה מזמן, והוא מודה שבהתחלה היא הצליחה לעבוד עליו, אבל אחרי הנשיקה הבין וכיבד את רצונה להסתתר וקיווה שהיא תתעשת וזה אכן קרה. אלחנדרו שמח שהיא חיה גם אם חזרה כדי להעניש אותו, והיא מודה שלא הצליחה לשנוא אותו, אבל שונאת את האנשים הקרובים לו וזה לא הולך להשתנות ואלחנדרו אומר ששווה להילחם על אהבתם ולוותר על הנקמה וגבריאלה טוענת שהנקמה זה כל מה שיש לה ואלחנדרו טוען שיש לה אותו. היא שואלת אם לא רוצה לדעת איך ביימה את מותה, ואם אחראית לפשעים שקראו לאחרונה או ניסתה למנוע אותם ולאלחנדרו לא אכפת והוא רוצה להיות איתה. הוא מבקש ממנה לספר כל מה שקרה והיא לא רוצה, אך אלחנדרו מתעקש לדעת. 

גבריאלה מספרת איך שהכול התחיל עם היעלמות אביה והיא באה לחפש אותו אצל אנטוניה והיא שלחה אותה למכרה, וכעת יודעת שזאת הייתה מלכודת. היא מספרת איך הגיעה למכרה ומצאה את אביה גוסס לאחר עינויים וניסתה להציל אותו ואז הגיעו פרננדו עם הקורים ופרננדו הזהיר אותה שאימו רוצה לרצוח אותה, אך היא לא האמינה והוא חילץ אותה בכוח והגנה עליה בגופה כששמעה את הפיצוץ ואמנם הוא פגע בה, אך נתן את חייו למענה. ואם משהו לא היה חסר לה זה זמן לחשוב ואימו אחראית לפיצוץ והיא ניסתה לרצוח אותה ואת אביה, ורצחה את בנה. היא מספרת על הדבר הנורא שאימו עשתה שמנעה מהילד שלהם להיוולד ואלחנדרו מספר שאמרו לו משהו אחר והיא מסבירה שהיא זוכרת היטב מקריו חיכה לה בתא והעביר לה מסר מהבוסית והמסר הוא לבעוט לה בבטן עד שתאבד את הילד. אלחנדרו רוצה לכסח את מקריו ולהרוס את אימו וגבריאלה מסבירה שאין להם ראיות ולכן היא צריכה להסתתר מאחורי וורוניקה דאנטס. אלחנדרו שואל מדוע סיפרה לו עכשיו והיא אומרת ששמעה שרב סופית עם אימו ויודעת שהוא הרוס עכשיו, כי איך שלא יהיה היא אימו והיא הרגישה הרוסה לאחר רצח אביה. 

ססיליה חוזרת הביתה עם דוד וולנטינה ומסרבת לגשת לרופא כשהיא מתחילה להרגיש כאבים וחושבת שהכול בסדר ושהילד בועט וולנטינה מסבירה שמוקדם מדי לזה. אך ססיליה חוזרת הביתה ומספרת לקונסטנסה כמה היה נפלא ואיך פונסיה ישבה כאורחת וקונסטנסה אומרת שאנטוניה לא דמוקרטית כזאת וזה לא מתאים לה. ססיליה ממשיכה להתעלם מהסימנים עד שבבוקר דוד מספר על כך למשפחתו ונמצא עם ססיליה כשהיא מדממת חזק ומזמינים אמבולנס. 

אלחנדרו שומע מגבריאלה שקונסטנסה הסנדקית שלו בחיים והוא שמח ומבין את השינוי בגישה של ריקרדו וגבריאלה מספרת שקונסטנסה גרה אצלה או יותר נכון היא גרה אצל קונסטנסה כי הכסף שבו השתמשה כדי לחזור הוא הכסף של קונסטנסה. ואז אלחנדרו שואל איך הן הצליחו לברוח ובדיוק קונסטנסה מתקשרת ואלחנדרו מבקש לא לענות, והיא אומרת שזה דחוף כי קונסטנסה לא הייתה מטרידה אותה עם משהו שולי במיוחד כשהיא יודעת איפה היא. גבריאלה מקבלת את הבשורות הרעות ואומרת לאלחנדרו שאנטוניה עשתה זאת שוב היא הרגה את הילד של ססיליה ועכשיו עליה להתלבש כמו וורוניקה. אלחנדרו שואל כמה זמן תמשיך עם הנקמה והחיים האלה וגבריאלה מבקשת שישאל את אימו, שדעתה הוסחה לרגע והיא כבר תקפה את אנשיה, והיא מתכוונת להגן על ססיליה. גבריאלה מספרת שהיא וקונסטנסה ניצלו בזכות לוצ'ו וומפה שהגיע למוסד ואלחנדרו מבין שבגלל זה היא דואגת לו ומגינה עליו.

דוד דואג לססיליה ומרגיש אשם שלא רצה את הילד ואולי בגלל זה הילד לא נולד. דוד מחכה לססיליה כשהיא לא בהכרה וגבריאלה שואלת את דוד מה ססיליה אכלה או שתתה אצל אנטוניה ודוד טוען ששום דבר שאחרים לא אכלו ושוב החשדות האלה נגד סבתא שלו ויוצא בזעם. אלחנדרו נכנס ושואל לפשר התגובה של דוד והיא אומרת שניסתה לרמוז שאנטוניה הרגה את הילד ונראה שבנה אוהב את סבתא שלו ולא תוכל למנוע ממנו מלהיפגע. גבריאלה שומעת מססיליה על התה ששתתה במקום אלכוהול וגבריאלה בטוחה שהיה בו סם להפסקת הריון. גבריאלה נעזרת בפונסיה, כדי להשיג ראיות, אך המשרתות שטפו הכול, כולל הכד של התה. גבריאלה מקווה שבדיקת הדם של ססיליה תוכיח שההפלה הייתה מכוונת. 

ריקרדו נפרד מאינס וטוען שהקשר בין מטפלת למטופל לא רק לא אתי אלא גם מזיק למטופל. ריקרדו מגיע להיות עם אביו ופטריסיה מוחה על שהיה קשה להשיג אותו והוא טוען שהיה במשרד והיא מטיחה בו את השקרים ואת זה שהיה עם אינס. ריקרדו רוצה לראות את אביו, אך אניבל רוצה לראות רק את אנטוניה. אנטוניה מטיחה בבלמסדה את החשדות שלו כשהוא מספר על החקירה של לוקאס ואת שנאתה למשפחת סוארס ושבלמסדה מקובע על העניין וטוענת שאם היא כל כך חשודה מדוע הצילה אותו מצ'אקון? הכי קל היה לתת לו למות, שייתן לה להנות מהספק, אולי אין לה מה להסתיר. בלמסדה ואנטוניה מבקרים את אניבל ואניבל מספר לאנטוניה שדיבר עם קונסטנסה שהיא התקשרה אליו והיא בטוחה שהוא הוזה. אנטוניה יוצאת ומספרת זאת לאחרים וגסטון רואה את בלמסדה ושומע שהוא היה עם אנטוניה ועוקץ אותו שהתפקיד שלו כעת גם ללוות את אנטוניה. 

אניבל מדבר עם ריקרדו ואומר לו שהוא בטח יודע את הסוד שאימו בחיים, אך ריקרדו מסרב לדבר עם אביו על זה. פטריסיה מוחה על הבגידה של ריקרדו עם אינס וטוענת והוא מטיח בה שהיא האחרונה שיכולה לבוא אליו בטענות והיא טוענת שאמר שסלח לה את הבגידה עם אלחנדרו אבל נראה שלא. ריקרדו מודה שלמרות מה שהוא יודע על אביו לא חשב שכל כך יכאב לו כשהוא בסכנת חיים ופטריסיה מכבדת את הכאב של ריקרדו. למחרת אינס מתקשרת לזמן את ריקרדו לפגישה ופטריסיה דורשת שתפסיק להטריד את בעלה כשהיא עונה במקומו. היא דורשת מריקרדו לבחור ואם לא יעזוב את אינס, תעזוב אותו עם ריקרדיטו. 

גסטון מבשר לוולנטינה, פרנסיסקה ומקס שהם ינשאו בעוד שבוע. מקס מציע לנצל את ההזמדנות ולהתחתן נישואים אזרחיים בבירה וולנטינה מסכימה. ססיליה שבורה לאחר אובדן הילד וולנטינה מרגיעה אותה שתוכל להרות שוב ושצריכה אותה בתור שושבינה ומספרת על חתונתה הקרובה עם מקס ואנטוניה מצוטטת לשיחה.

לוצ'ו מגיע בלבוש סייס לבית של אירנה ואירנה מופתעת שהוא מסתכן כשהבית מוקף משטרה ולוצ'ו טוען שהתגעגעה אליה ואל הילדה. לוצ'ו ואירנה שוב שוכבים ולוסיה מאושרת שהשדון חזר וכשלוצ'ו הולך ואירנה נפרדת ממנו הוא מזהיר אותה שנראה שהיא לא נפרדת מסייס אלא ממאהב, והשוטרים שמוצבים בבית לא חושדים בתחפושת הסייס של לוצ'ו.

פונסיה תופסת את דוד עם בקבוק ומטיחה בו שאסור לפתור דברים עם אלכוהול ושלא יהפוך להיות כמו אביו. ואנטוניה מגיעה ומשתיקה את פונסיה וטוענת שלא תיתן לה להשמיץ את פרננדו ושתדע את מקומה.
לצפיה ב-'פרק 92 - אלחנדרו מגן על עצמו '
פרק 92 - אלחנדרו מגן על עצמו
16/12/2016 | 15:15
10
פטריסיה מגיעה למשרד של אינס ומוחה לפניה על הבגידה ומדוע היא רוצה את בעלה. אינס בהתחלה מכחישה, אך כששומעת שריקרדו הודה, היא מודה ואומרת שפטריסיה צריכה לזוז הצידה. היא מודה שזאת אובססיה אך טוענת שהיא חזקה. פטריסיה מטיחה באינס שהיא זונה, ואינס מזכירה שריקרדו לא מתפקד עם זונות, אבל גם לא מתפקד עם החברה הקרובה, האחות שהיא מתיימרת להיות וטוענת שהוא בליבו לא יכול לסלוח לו את הבגידה עם אלחנדרו ואם היא אוהבת את ריקרדו עליה לזוז הצידה ולתת לו לבחור. ריקרדו המום לדעת שפטריסיה וריקרדיטו עזבו ופטריסיה מגיעה עם ריקרדיטו לבית של הוריה בו כעת גרות אירנה ולוסיה.

גונסלס מדווח לבלמסדה שאף אחד חוץ מאלחנדרו והסייס לא מגיע לבית של משפחת מונטמר ובלמסדה נזכר שלא היה שום סייס כשהוא ביקר שם ומטיח בגונסלס את חוסר היעילות ודורש לעצור את הסייס. כשפטריסיה וריקרדיטו מגיעים לוצ'ו בדיוק מודיע לאירנה שהוא יגיע וכשהוא מגיע הוא מופתע כשגונסלס מנסה לעצור אותו ומזהה אותו בתור לוצ'ו וומפה, אך לוצ'ו מצליח לברוח, תוך בעיטה בשוטרים ועדיפת האקדח ופטריסיה ואירנה שומעות יריות ופטריסיה לא מבינה במה מדובר, לוצ'ו מצליח להסתתר מהשוטרים שמחפשים אותו. פטריסיה מנסה לברר עם אירנה את פשר העניין של היריות כשהיא עוברת לגור שם עם בנה ואירנה טוענת שלא הרשתה לה להישאר ופטריסיה מטיחה בה שזה גם הבית שלה.

לפני כן החום של לוסיה עולה ואלחנדרו בא לתמוך בה ולוסיה חוששת שהיא הולכת למות בגלל שכולם עצובים ואלחנדרו מרגיע אותו. הרופא מודיע על הצורך לעשות בדיקות נוספות, אבל נראה שלא עקרו לגמרי את הלוקמיה ואירנה מזועזעת ודואגת מאוד לביתה. 

בזמן מריבת אירנה ופטריסיה ריקרדו מגיע ומבקש מפטריסיה לחזור ופטריסיה מסרבת ומבטיחה שיראה את ריקרדיטו מתי שירצה, אך ריקרדו טוען שחזר גם בשבילה ופטריסיה מתעקשת שלא מעוררת בו תשוקה והוא נישא לה כדי להסתיר את הבעיה שלו מאביו ועם אינס הוא מתפקד וזה מה שכואב לה. ריקרדו טוען שזה הפוך, שהוא סלח לה בגידה עם אלחנדרו ולכן גם היא צריכה לסלוח לו. אירנה מתחילה לצוטט לשיחה ושומעת שפטריסיה אומרת שזה שונה, כי הם סיכמו בהתחלה שתוכל לבגוד בו, וריקרדו מזכיר לה שסיכמו שזה יהיו מישהו מחוץ לכפר וחוץ מזה לא העלה על דעתו שזה יהיה עם חברו הטוב ביותר, כך שזאת גם בגידה. ריקרדו אומר כמה היא חשובה לו, ואומרת שאולי אינס צודקת שהיא כמו אחותו ואף אחד לא רוצה לשכב עם אחותו, ריקרדו מופתע שפטריסיה דיברה עם אינס וטוען שעליה לא להקשיב לה אלא לו ומתחנן בה שתחזור אליו והיא מסכימה בתנאי שלא יתראה עם אינס יותר והוא מסכים.

פטריסיה חוזרת הביתה וריקרדו מחבק אותו וכשהם מתנשקים אניבל מגיע עם מקל, ומטיח בריקרדו את האדישות לאביו וריקרדו מודה שדאג לו ואניבל טוען שחזר הביתה לאחר ששוחרר רק בזכות הנהג. לוצ'ו מעודד את קונסטנסה להתקשר שוב לאניבל, אך היא מתעקשת שהוא כבר יודע, ולוצ'ו שואל אם מתכוונת להניח לו וקונסטנסה לא רוצה שיקבל התקף לב וימות והיא מודה שהיא מבינה את גבריאלה והעונש שלו על שכלא אותה 20 שנה והרחיק אותה מבנה לא יכול להיות קל כמו מוות והוא צריך להתייסר כפי שהיא התייסרה.

אנטוניה מצוטטת לשיחה בין ססיליה לוולנטינה ומבקשת לדבר עם ססיליה. ססיליה התמימה מצטערת שאיבדה את בנה ואנטוניה טוענת שאין תירוצים שזה בה להראות לה שלא הייתה ראויה לשאת את בנה ובטח לא להיות עם דוד. ססיליה מופתעת משינוי הגישה של אנטוניה ושואל לפשר העניין ואנטוניה אומרת שהיא שונאת אנשים שלא יודעים את מקומם ולא תסכים שדוד יהיה עם מישהי כמוהה שלא ממעמדם. 

פרנסיסקה דואגת שחתונה תוך שבוע והיא יכולה להיות עוד בתחבושות וגסטון אומר שהיא המומיה האהובה עליו, ויתחתן איתה עם תחבושות או בלי, היא מבשרת לו על החתונה האזרחית הקרובה של וולנטינה ומקס ובדיוק בלמסדה מגיע ושואל את פרנסיסקה על לה צ'מוקו. היא מסרבת לדבר איתו בטענה שכולם יודעים שהוא עם אנטוניה, אחד האנשים שכפו עליה לוותר על המכרה, בלמסדה מבקש לתת לו הזדמנות ופרנסיסקה מסרבת לנהוג בתמימות. בלמסדה שואל את גבריאלה לפשר התמיכה שלה במשפחת סוארס כנגד שותפיה, ומטיח בה שאולי זה רצון להשתלט על העסק של השותפים וגבריאלה נעלבת וטוענת שזה לא כך. בלמסדה טוען שהתמיכה שלה במשפחת סוארס היא מוזרה והיא שולחת אותו לברר למי היה שייך המכרה לפני שהתגלה שיש בו זהב, והוא לא עניין אף אחד. הוא טוען שהיא בטוח ביררה קודם והיא טוענת שהיא נזהרת מלהיכנס לעסקים עם סחטנים ונוכלים. אלחנדרו בדיוק מגיע ובלמסדה מופתע לראות אותו, ושואל מה הוא עושה שם ואלחנדרו מבקש להתרגל לראות אותו בבית של וורוניקה. בלמסדה טוען שהיה הגיוני שהיה לצד אימו, והוא טוען שהוא בעד הצדק ומה איתו? בלמסדה מופתע אך מזהיר אותם שהסתרת מידע והפרעה לחקירות משטרה, הן עבירות שדינן מאסר.

אנטוניה מורה לפונסיה לתת לדוד מרק ופונסיה טוענת שהיא נותנת לו פרס על החמרמורת והיא עושה את אותה הטעות שעשתה עם פרננדו שמנסה לשלוט בו באמצעות האלכוהוליזם. אנטוניה אומרת לה שתשתוק ותציית להוראות שלה. בלמסדה מגיע ושואל את אנטוניה איך הוא אמור לסמוך עליה אם בנה לא סומך עליה ועבר לצד וורוניקה ומשפחת סוארס ואנטוניה מופתעת. גונסלס בדיוק מדווח שהסייס היה לוצ'ו וומפה והוא ברח להם ובלמסדה מוחה שהוא מוקף חסרי תועלת ואנטוניה מבקשת לבדוק אצל וורוניקה ובלמסדה אומר שגם כלתה אירנה מסתירה את לוצ'ו שהוא היה בביתה ואנטוניה מופתעת ועושה את עצמה דואגת לנכדתה ובלמסדה מרגיעה אותה שלוצ'ו לא טיפש להתקרב לשם שוב.

בלמסדה מתחקר את אירנה שמכחישה שלוצ'ו וומפה היה בביתה וטוענת שמדובר בעובד שלה ובלמסדה לא מבין למה דחף את אנשיו אם אין לו מה להסתיר ומבקש את שם וכתובת העובד ומזהיר את אירנה מהסתרת נמלט, אך אירנה משחקת אותה קשוחה ומכחישה את כל ההאשמות. אחרי שבלמסדה הולכת היא דואגת ללוצ'ו שמגיע ומדבר עם קונסטנסה והמום לשמוע שגבריאלה הלכה עם אלחנדרו לבית משפחת סוארס ואלחנדרו כבר יודע שהיא גבריאלה. לוצ'ו מתעקש שזאת טעות ואי אפשר לסמוך על אלחנדרו שהרי אנטוניה היא אימו וקונסטנסה טוענת שהוא בעד צדק, ולוצ'ו מתעקש שאלחנדרו יבגוד בהם כשיגיע זמנה של אנטוניה לשלם, אם לא עשה זאת כבר והפך למרגל שלה. בדיוק אירנה מתקשרת ללוצ'ו ושואלת לשלומו שדאגה לו ולוצ'ו מודה שהיה קרוב להיתפס אבל הצליח לחמוק אך ביתה מוקף משטרה כעת והוא לא יוכל לבקר אותה יותר.

אנטוניה שואלת את מקריו לעקוב אחרי משפחת סוארס וגסטון תופס אותו על חם, ומקריו טוען שהיה שם במקרה וגסטון דורש ממנו להתרחק ומקריו מטיח בו שלא יכול לאסור עליו להיות ברחוב. גסטון מספר זאת לפרנסיסקה, מקס ווולנטינה ומתקשרים לגבריאלה והיא אומרת לחכות לה ושאף אחד לא ילך. מקס מתעקש שעליהם לסדר עניינים לחתונה וגסטון טוען שעליו לציית לאחותו. וולנטינה מזכירה שאחותו מתה ומקס מתעקש לא לשמור סודות מוולנטינה ומספר שאחותו חיה, וולנטינה מבינה שוורוניקה היא גבריאלה. גבריאלה מגיעה עם אלחנדרו שמעדכן אותם שהוא יודע הכול ומקס מבקש לסמוך על וולנטינה וגבריאלה מסכימה.

גבריאלה מספרת שמקריו עוקב אחריהם וזאת אומרת שאנטוניה מתכננת מתקפת נגד, ומקס מטיח בה שהיא מדברת על התקפת נגד ומביאה את הבן של האויבת שלהם. גסטון טוען שזה נכון, אלחנדרו עלול שוב לבגוד בה. אלחנדרו המום מגסטון שדווקא הוא חושד בו. גבריאלה לא רוצה לדבר על העבר, אבל אלחנדרו מתעקש ואומר שנכון שהוא הפנה עורף ברגע הקשה, ונתן לאימו לעבוד עליו, אך לא בגד בה, והוא ניסה להוציא אותה מהמוסד, ברור שנכשל, אבל ניסה, ומה הם עשו כדי לעזור לגבריאלה? גסטון מטיח בו שעשה מה שאנטוניה רצתה והתחתן עם אירנה מונטמר והוליד איתה ילדה. אלחנדרו מזכיר את השם לוסיה, השם שהוא וגבריאלה התכוונו לתת לילדה שלהם ולכן בחר בשם, על שם אימה של גבריאלה ובזכות לוסיה הוא חי, כי החיים ללא גבריאלה היו גהינום בשבילו, ובלי ביתו היה מתאבד. 

אנטוניה שופכת את הלב בפני אניבל שאלחנדרו וולנטינה עברו לצד וורוניקה וסוארס והם גם מתכוונים לתבוע אותה על שני המיליונים שהפסידה בבורסה. אניבל טוען שאלחנדרו לא מסוגל לזה ואנטוניה אומרת שהוא לא מכיר אותו. אנטוניה אומרת שהגרוע מכל שההון של סן מרטין הולך ליפול לידיים של מקס סוארס כי הוא עומד להתחתן עם וולנטינה ברגע שתהיה בגירה. אנטוניה אומרת שתמנע את זה, היא אומרת שצריך לרוצץ את ראש הנחש, וכעת מקס עומד בראש משפחת סוארס ואם יפטרו ממנו, פרנסיסקה תישאר חסרת אונים ולא מזיקה. אניבל שואל מה תעשה והיא אומרת שבינתיים שלחה לעקוב אחריהם, וכבר תחשוב מה לעשות.
לצפיה ב-'מלון הסודות'
מלון הסודות
11/12/2016 | 22:05
24
50
לצפיה ב-'בנתיים ראיתי רק עד פרק 3'
בנתיים ראיתי רק עד פרק 3
11/12/2016 | 22:15
5
68
קצת רפרפתי בשרשור הקודם  אבל לא התעמקתי יותר מידי כדי לא לספיילר לעצמי. לא ממש הבנתי מאיפה כולם הבינו שהם ידעו את מין התינוק של סופיה? אולי פספסתי משהו? אז נכון שהם כל הזמן אמרו hijo, אבל אצל דוברי ספרדית זה מקובל להגיד ככה על עובר, גם כשלא יודעים את מין התינוק, זה סוג של בררת מחדל, כמו שאנחנו אומרים "תינוק" אבל זה יכולה להיות גם תינוקת. או שכן נאמר מתישהו בפירוש "בן" או "זכר" ואני פספסתי?
לא יודעת אם מישהו ציין את זה (אולי גם פספסתי), אבל הנערה שמכריחים אותה לעסוק בזנות זאת אותה אחת ששיחקה את אלחנדרה הנערה ב"אקסיה". איך תמיד היא נופלת על התפקידים האלה?
לשמחתי השקר של חוליו לא נמשך הרבה זמן ואיסבל עלתה עליו צ'יק צ'אק, כי ממש לא אהבתי את הרעיון הזה.
לצפיה ב-'עד כמה שאני זוכר הרופא אמר בפירוש שהיה מדובר בבן זכר'
עד כמה שאני זוכר הרופא אמר בפירוש שהיה מדובר בבן זכר
11/12/2016 | 22:19
1
42
אם כי ייתכן שהייתה טעות בתרגום. 

גם אני שמח שהשקר של חוליו לא נמשך זמן רב.
לצפיה ב-'זכור לי שטרסה שאלה את הרופא אם הוא יכול לפחות להגיד לה'
זכור לי שטרסה שאלה את הרופא אם הוא יכול לפחות להגיד לה
12/12/2016 | 06:53
41
אם זה היה בן או בת והוא אמר בן. היו לפחות צריכים להתאמץ להראות עלייה בטן בשלב כזה חח קטע הזוי אבל נזרום
לצפיה ב-'חימנה מהפרקים הראשונים זו אפריקה זבלה?'
חימנה מהפרקים הראשונים זו אפריקה זבלה?
12/12/2016 | 06:59
2
76
ממש לא היה לי מושג. פשוט הראו אותה בקושי ובסצנות מעורפלות ומהירות ובסוף גם בצורה לא ממש אממ..איך נאמר? ראויה לזיהוי? ככה שבאמת מפתיע שזו היא.
לצפיה ב-'לא אפריקה זבלה ולא חימנה'
לא אפריקה זבלה ולא חימנה
12/12/2016 | 16:52
1
41
זאתי שנכנסה להריון לא זוכרת איך קוראת לה היא קוראת לסרסורית שלה אמא ומי שמגלמת אותה היא השחקנית שגילמה את אלחנדרה הצעירה מאקסיה לפני המעבר זמן.
לצפיה ב-'אהה הילדה חח אוקיי עכשיו זה יותר מסתדר'
אהה הילדה חח אוקיי עכשיו זה יותר מסתדר
12/12/2016 | 17:38
24
לצפיה ב-'עד 7'
עד 7
12/12/2016 | 19:55
1
36
אני מת. על. דניאלה. רומו. .

וגם על הבלש איילה שעושה קרקס מהאידיוט דגוברטו הוא ממש מעביר שיעורים שלמים באיך לעשות חקירות. זה איכשהו מצחיק אותי שהוא גונב תפוזים ואוכל אותם ברחבי המלון בזמן שיש דרמה

כבר ספיילרתי הכל אגב עד הסוף. יהיה ממש .

ו..... זאתי עם הפרצוף החמוץ נכנסה לא מת עליה במיוחד.
לצפיה ב-'גם אני אוהבת את ההומור שמשלבים מסביב לחקירות ובכלל'
גם אני אוהבת את ההומור שמשלבים מסביב לחקירות ובכלל
13/12/2016 | 00:06
13
לצפיה ב-'מזל טוב לדיאנה בראצ'ו שחוגגת היום יום הולדת 72'
מזל טוב לדיאנה בראצ'ו שחוגגת היום יום הולדת 72
12/12/2016 | 23:08
1
39
לצפיה ב-'וואו נראית הרבה פחות, מזל טוב!אגב שחקנית מצויינת '
וואו נראית הרבה פחות, מזל טוב!אגב שחקנית מצויינת
13/12/2016 | 00:09
36
ממה שהספקתי לראות פה
לצפיה ב-'קרלוס ריוורה במגזין Estilo DF'
קרלוס ריוורה במגזין Estilo DF
12/12/2016 | 23:34
1
50
לצפיה ב-''
13/12/2016 | 00:13
12
לצפיה ב-'פרקים 6-7'
פרקים 6-7
12/12/2016 | 23:39
3
36
חמודים חוליו ואיסבל איך שהוא עזר לה אחרי שהיא נפלה ביער לפחות היא הספיקה לראות שהסוחט לבש בגד ששייך לעובדי המלון! ועוד אחרי שהיא חזרה לשם עם דייגו היא מצאה את העגיל של כריסטינה שככל הנראה נפל לסוחט. גם העגיל וגם הכפתור מובילים לפסקואל והכל מצביע על כך שהוא הסוחט, לפחות ככה זה נראה בינתיים לפי הרמזים. עוד התגלה שהוא היה בזוגיות עם כריסטינה!

בינתיים מי שנעצר על רצח חימנה ובחשד להיעלמות כריסטינה זה אנדרס המסכן אחרי שפליפה מעביר את הסכין מזהב מהחדר שלו לאנדרס אהבתי איך שאנחלה איימה על טרסה שאם היא לא תעשה משהו היא תפתח את הפה ותספר לכולם שסופיה כבר לא בהריון טרסה ממש חצופה. אנחלה עזרה לה כשמצאו את הסכין אצל פליפה וזה התודה שלה? גם חוליו ממש חמוד איך שהוא ניסה להגן עליו

איסבל ניסתה אומנם לדבר עם פליפה לגבי מה שהוא עשה אבל לשווא.. מן הסתם מה היא חשבה? גם ככה הוא כולו שרוט אז עוד כשהוא שתוי אז בכלל..חח

והנה נכנסה לעלילה אמא של אלפרדו! איזו חיה בסרט היא חח סדינים מהולנד, תפריט אישי, עוד משהו? אבל נראה שטיפשה היא לא, היא הייתה מאוד קרובה לגלות שסופיה כבר לא בהריון
לצפיה ב-'קיוותי שטרסה תטיח בפליפה, למה דווקא אנדרס '
קיוותי שטרסה תטיח בפליפה, למה דווקא אנדרס
13/12/2016 | 01:21
2
28
שהוא הבן של אנחלה שיש לה מעמד במלון, אבל לא, לטרסה חשובה רק משפחתה, ואכן כל הכבוד לאנחלה שאיימה עליה וגם הזהירה את חוליו שהוא משחק באש כשחוליו ובלן חושבים שאנחלה לא עושה כלום למען בנה.

מעניין אם פליפה באמת הרוצח והוא כל כך בטוח בחפותו כי היה מסטול ולא שם לב, או שהוא רוצח וצבוע. לאיסבל אין מושג מאיזה חומר קורצו אימה ואחיה.

גם אני חושב שפסקואל הוא הסוחט מעניין ונראה שהוא היה בזירת הרצח. הכפתור מגלה גם שהיה ביניהם רומן. וכשחוליו מוכיח לאיסבל שהפסנתרן לא יכול להיות הנסחט, דייגו מעביר את החיצים לפליפה, ועדיין לאיסבל אמון עיוור בדייגו והיא שואלת את פליפה על הסחיטה כשהיא בטוחה שהוא יודע על מה מדובר.
לצפיה ב-'זה נראה כאילו דייגו ניסה להפיל את פליפה'
זה נראה כאילו דייגו ניסה להפיל את פליפה
13/12/2016 | 18:26
1
19
ושם אצלו את הסכין
לצפיה ב-'מקווה שבאמת פליפה לא רוצח ולא יודע איך הסכין הגיע אליו'
מקווה שבאמת פליפה לא רוצח ולא יודע איך הסכין הגיע אליו
13/12/2016 | 20:44
15
כי הכול מפליל אותו, גם האחרון שהיה עם חימנה, והסרסור לא קיים את הבטחתו והלשין למרות שהביא את חוליו להיאבק והסיבה שפליפה ישב בכלא היא שהוא פחדן שמוכן להפליל חף מפשע, אך שיסתבר שיש רוצח אחד של כריסטינה ושל חימנה.
לצפיה ב-'פרק 8'
פרק 8
13/12/2016 | 20:36
7
34
יופי. כולם מצותתים לכולם. כולם מרגלים אחרי כולם. כולם חסרי חיים. ואנדרס עדיין חמוד.

היה לנו פרק הפסקה מסופיה המעיקה, שזה כבר מעולה.

ראינו שתיכף תיכנס דמות 'בסט פרינד' של איסבל. באמת תהיתי מי תקשיב לשטויות הרומנטיות שלה..... כמו שאנדרס מקשיב לחוליו

אנחלה גילתה שבלן לא בדיוק אם השנה ומנסה לשחד את נטליה לדבר

הבלש לא היה מצחיק הפרק.

הרומן לא רומן של חסינטו הנער מהמלון עם הנערה "הזונה" ממול - מעניין לי את השומה שצמחה לי על הצוואר בלילה.

ו...... הסוף? ברור שפסקואל הלך. אלא מה. דייגו לא נראה אחד שמפספס יותר מדי
לצפיה ב-'אכן אם פסקואל חי חוליו מגלה את האמת '
אכן אם פסקואל חי חוליו מגלה את האמת
13/12/2016 | 20:48
1
42
ויש עוד 73 פרקים שלמים. מעניין אם דייגו שמע שחוליו הוא אח של כריסטינה כי הוא עקב אחרי חוליו כי פסקואל שכנע אותו שחוליו הסוחט אבל ירה בדיוק כשפסקואל היה אמור להלשין לחוליו ואיסבל על הרוצח. 

הבלש לא היה מצחיק כי היה לבד, הליצן האמיתי הוא השוטר שבלמסדה מהשיבה הביתה אמר שגונסלס שלומיאל, אילו רק היה פוגש את דגברטו הליצן, באמת לא פלא שהפשע חגג שם עם שוטר אהבל כזה. אז כשהם נפרדים והבלש עובד ברצינות אין את החלק הקומי. ועכשיו גם השטויות של פליפה השיכור כלוט הלכו כי הוא הלך לכלא ולא יהיה במלון. 

מסתבר שהזונה ההרה היא גם זמרת חובבנית שאוהבת לשיר ברחוב ובבר. ועדיין למה קוראים לסרסור דוד, זה כינוי בעולם התחתון הוא שבאמת מדובר באם ודוד שמנצלים את הבנות/אחייניות כדי לעשות כסף קל?
לצפיה ב-'גם הוא וגם סופיה נעלמו מהפרק'
גם הוא וגם סופיה נעלמו מהפרק
14/12/2016 | 01:06
33
אבל לצערי בפרק 9 הם כבר חזרו במלוא הקיטור.

אבל היה פרק טוב. אכתוב עליו מחר.
לצפיה ב-'ויולטה אני מבקשת אתה ויבגני לא עושים איתה חסד'
ויולטה אני מבקשת אתה ויבגני לא עושים איתה חסד
14/12/2016 | 21:22
4
29
דווקא היא וחסינטו יכולים להיות זוג ממש חמוד,
רק מה הוא רוצה מהצ'ילי המסכנים?
לצפיה ב-'רק כתבתי שהיא אוהבת לשיר '
רק כתבתי שהיא אוהבת לשיר
14/12/2016 | 21:39
1
22
ולא נראה לי שיש לה אפשרות להיות זמרת מקצועית, לכן אמרתי חובבנית, למרות שהיא שרה יפה. גם אני חושב שהם יכולים להיות זוג נהדר, אבל נראה שחסינטו חושב שהיא עובדת בזה מרצונה וגם לא נראה שלופה יהיה מוכן לכלה כזאת. 
לצפיה ב-'התכוונתי לאיך שכיניתם אותה חח '
התכוונתי לאיך שכיניתם אותה חח
14/12/2016 | 22:35
17
סך הכל זו נערה מנוצלת שכמו שאמרת לא עושה את זה מרצונה, אלא בעצם נאנסת פעם אחר פעם.
לצפיה ב-'לא נראה שחסינטו בן השנה גם כן'
לא נראה שחסינטו בן השנה גם כן
14/12/2016 | 22:06
1
30
בקושי עונה לאבא שלו.....

אה ויולטה? טוב, עם כזה תכשיט...... רק מעניין אותי מי הכניס אותה להריון. צריך שניים לטנגו, את יודעת.
לצפיה ב-'לא נראה לי שאבי התינוק הוא דמות שמוכרת לנו, בטח סתם עוד איזה'
לא נראה לי שאבי התינוק הוא דמות שמוכרת לנו, בטח סתם עוד איזה
14/12/2016 | 22:45
30
שתיין, הרי בטוח היא וחסינטו יגדלו אותו בסופו של דבר ככה שלא נראה לי שזה הולך להיות פרט משמעותי בעלילה.
שאלות, חדשות, בקשות
11/12/2016 | 22:02
7
43
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'אנדריי תודה על המידע על קטלוג גלובו שפרסמת בשירשור הקודם!'
אנדריי תודה על המידע על קטלוג גלובו שפרסמת בשירשור הקודם!
13/12/2016 | 18:05
60
מקווה שויוה ייקחו בחשבון את Alem Do Tempo ו- Totelmente Demais שתיהן נראות ממש טוב במיוחד Alem Do Tempo שבחצייה תקופתית
למרות שבהמשך היא חוזרת לזמן הנוכחי מגניב הקטע עם הגילגול נשמות
גם Liberdade Liberdade נראית תקופתית יפה ומושקעת אבל לפי מה שהבנתי היא כוללת גם סצנות עירום ככה שלא סביר שויוה ירכשו אותה בדומה לגבריאלה התקופתית בזמנו.
לצפיה ב-'מרלן פבלה גם עשתה קאסטינג לטלנובלה של סלבדור מחיה'
מרלן פבלה גם עשתה קאסטינג לטלנובלה של סלבדור מחיה
14/12/2016 | 14:43
2
60
כבר אין סיכוי גבוה לדנה גרסיה הבנתי.
לצפיה ב-''
14/12/2016 | 17:08
56
מישהו יכול למליץ לי לראות דרך נאט לראות סידרה כמו זאתhttps://www.youtube.com/watch?v=PUbwkHOGkIE
אני צפיתי מלילות מריאנה טרה נוטרה ואהבת אמת..
בקשר לאאס אמונס למה מעריצי ססר אבורה וויקטוריה רופו קוראים לעצמם
"אהבה טקילה"? תודה על תשובות
עוד טלנובלה שצפיתי קצת בה
לצפיה ב-'ועוד כמה שעשו קאסטינג'
ועוד כמה שעשו קאסטינג
14/12/2016 | 21:32
33
סקרלט גרובר, מאיירין ויז'נואבה, אלחנדרה בארוס.
לצפיה ב-'שני פרומואים של amar despues de amar'
שני פרומואים של amar despues de amar
14/12/2016 | 16:44
47
לצפיה ב-'כריסטיאן דה לה פואנטה נבחר להיות הראשי'
כריסטיאן דה לה פואנטה נבחר להיות הראשי
14/12/2016 | 19:29
1
53
בטלנובלה של סלבדור מחיה
לצפיה ב-'נייס'
נייס
14/12/2016 | 21:12
33
לגבי הראשית גם דנה וגם מרלן נשמע לי סבבה:)
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש - פרקי השבוע'
אנה כפול שלוש - פרקי השבוע
09/12/2016 | 23:55
24
62
כרגע צופה בפרק של יום חמישי
לצפיה ב-'השלמתי את של כל השבוע'
השלמתי את של כל השבוע
10/12/2016 | 05:47
2
63
לא אהבתי שאנה לאורה שיקרה לולנטין, עכשיו הוא משוכנע שגם אנה לאורה היא אישה שפלה, זה גם לא מתאים לאופי שלה. הייתה צריכה להפרד ממנו ולא לשקר לו, עכשיו כבר מאוחר מידיי במיוחד שנראה שכאב לו הגילוי על השקרים שלה. היה צפוי שאנה לאורה תאמין לרמירו, לא סתם הייתה מוכנה להקשיב לו אבל מסכן רמירו, מצא לעצמו אוייב חדש.

אבריסטו ואנה לטיסיה זוג שקרנים. לא יודעת מה עלה במוחי שאבריסטו יראה תמונה של אישתו האמיתית של סנטיאגו, אבריסטו היה צריך להיות סופר או תסריטאי יחד עם אנה לטיסיה, שניהם יודעים להמציא סיפורים כאוות נפשם.

אופפ למה האשמאי הזקן הזה היה צריך להגיע למקסיקו דווקא, עכשיו זה רק עניין של זמן עד שידע את הימצא של סולדד ואנה לוסיה שאגב מה גורם לו לחשוב שהיא תיענה לו? הוא יכול להיות אבא שלה. אפרופו זאת לא פעם ראשונה שהשחקן משחק עם סבסטיאן רולי, הם שיחקו כבר יחד ברובי. שמתי לב שיש הרבה פליטים מרובי חוץ ממנו וסבסטיאן רולי, אנה ברטה אספין שיחקה גם היא ברובי וגם שם בתפקיד האימהי של סבסטיאן רולי וגם גורה או מה שלא יהיה שמה של הדיירת המסתורית והמטיפת מוסר שיחקה שם בתור אישתו של האשמאי הזקן. סבלה מאלצייהמר והייתה אימו של הראשי, אלחנדרו. ואם כבר גורה היא ממש חוצפנית, מי היא שתטיף מוסר לאנה לוסיה? מה היא מתערבת? נסחפה הייתי אומרת.

מסכן סנטיאגו, או שמשקרים לו או שמסתירים ממנו את האמת אם כי הגזים איך שהתייחס לסולדד ואני חוששת שבעבר שלו הוא היה קר ומנוכר וגם גיליתי ספוילר עליו ועל מרסלו שבילבל אותי. מחכה לשבוע הבא אם ייסע לשם או שיוותר על הנסיעה ואם יקרה שם משהו.
לצפיה ב-'נראה שמרסלו עשה ממשפחה של אשתו אלים '
נראה שמרסלו עשה ממשפחה של אשתו אלים
10/12/2016 | 15:00
51
והיה מוכן לדרוס ולרמוס כל מי שעמד בדרכם בלי לראות את הצד השני של המטבע. כי אמנם היה נראה שוולנטין עוד לא היה נכה כשמרסלו הרביץ לו, אבל אני מתחיל לחשוב שג'ינה גנבה ממנו את הפיצויים על התאונה שאותם איכשהו שילם מריאנו והוא נשאר נכה ובלי כסף דרש פיצויים ומריאנו אמר בעיה שלך תניח לי, ועוד ביקש ממרסלו לטפל בבעיה ומרסלו לא פעל עם עורכי דין כמו עם האישה, הוא פשוט הלך והרביץ לוולנטין ואיים עליו. כך שוולנטין שונא את רמירו ומריאנו ואנה לאורה בעיניו רק כלי כדי לנקום בהם, כך שזה לא כל כך כואב לו שהיא רימתה אותה זה רק מחזק את הרושם שלו שזאת משפחת נוכלים ומגביר את קור הרוח שלו, מה שלא מצדיק את השקר של אנה לאורה.

אגב אנה לאורה לא הייתה מאמינה לרמירו לולא שמעה את אנה לטיסיה משתוללת על שמריאנו מתכוון להתחתן ולהביא ילדים ואחר כך על התכשיט שארנסטינה רצתה להביא לג'ני. אנה לאורה שמה לב לבעיה שהמשפחה לא ראתה משהו כמו 25 שנה, אנה לטיסיה זקוקה לפסיכיאטר, היא לא מוכנה לחלוק אהבה עם אחיותיה ועם אף אחד היא קנאית ומבחינתה הכול או כלום, כל אדם אחר שמשפחתה אוהבת זאת מבחינת גניבת תשומת לב ממנה. לכן היא יכלה לחבר את זה לרצון שלה לסכסך בינה לבין רמירו, כי היא כבר ראתה שאנה לטיסיה לא מלאך כמו שארנסטינה ומריאנו חושבים. 

מרסלו בהחלט היה חסר רגישות כלפי סולדד, אבל אפילו לאנה לוסיה היה מוכן תחת אקדח לחשוף לאנה לוסיה את כל האמת כדלי של מים קרים כמו שמריפס שפכה על אלכס בכוחו של גורל שהיא ואיוון ההורים שלו. 

הייתי בטוח שאנה לטיסיה כבר תגלה שמרסלו מסתובב בסביבה של איינקי כשהוא צילם תמונה שלו, אבל אנה לטיסיה בחרה לדפדף בכל הנייר עד שנגמרה הסוללה. והיא עדיין לא בטוחה שמרסלו חי, כפי שאבריסטו אמר לה. 
לצפיה ב-'הדיירת המסתורית משום מה מרשה לעצמה להסתכל על כולם מלמעלה'
הדיירת המסתורית משום מה מרשה לעצמה להסתכל על כולם מלמעלה
10/12/2016 | 22:19
36
מעצבנת מעניין מה הסיפור שלה.

האשמאי הזקן שיחק גם ברק אלוהים סולח את הכומר הראשון. פה הוא נראה לא ממש קשור לתפקיד שנתנו לו חח..

ועוד לגבי הקאסט, השחקנית שמשחקת את החברה הטובה של ארנסטינה שיחקה גם ב"בלב הסערה" כאמא של אסתרסיטה שם בעצם ראיתי אותה לראשונה אבל משום מה פה היא נשמעת ממש צרודה, מקווה שלא הייתה לה מחלה בגרון או משהו.

לגבי שאר הדברים שכתבת עדיין לא הגעתי
לצפיה ב-'עד פרק 19'
עד פרק 19
10/12/2016 | 17:11
6
54
מסכן רמירו עכשיו לא רק ארנסטינה משתלחת בו אלא גם מריאנו, והכל בגלל אנה לטיסיה והשקרים שלה אני ממש אוהבת איך שאנג'ליק משחקת את הדמות שלה היא פשוט תותחית! חח איך היא רצה עם העגילים וחשבה שזה בשבילה ואיך שהחווירה אחרי שהבינה שזה מתנה מסבתא שלה לג'ניפר הרג אותי גם איך שהיא חיקתה את אנה לאורה בגיחוך(או בעצם את עצמה)"אה ג'ני מנקנטהה!"

רק מריבל הייתה חסרה לאנה לוסיה על הראש עד שנפטרה ממנה חח.. איזו דמות מעצבנת וקנאית! איך שעשתה לאנה לוסיה פרצופים אחרי שחשבה שהיא וסולדד עזבו את הכפר רק כדי שאנה לוסיה תצטרף ללהקת הריקוד של אניבל, ואיך שהיא חשבה בסוף שאנה לוסיה דיברה עם אניבל רק על עצמה לא ברור איך אנה לוסיה סובלת אותה ומחשיבה אותה "חברה" עם כל הקטעים שהיא עושה לה.

לפחות דבר אחד טוב יצא מכל זה - עכשיו אנה לוסיה באמת יכולה להתקדם בתחום האקרובטיקה האווירית במסגרת הלהקה של אניבל שנחשבת ליותר חזקה וידועה. אהבתי את הסצנה שאנה לוסיה ומריבל הראו ללהקה את הביצועים שלהן על הבדים אהבתי גם איך שהכיאורוגרף העיר למריבל שיעבוד איתה על הטכניקה והריכוז חח

נראה לי שולנטין עבד אצל מריאנו או שהיה גר באחד מהבניינים שברשות חברת הנדל"ן שלו כי נראה שהוא שונא גם אותו בטענה שלא קיבל ממנו מספיק פיצויים-כנראה על הנכות. בעוד שהאמת היא שג'ינה גנבה לו אותם... כנראה הוא רוצה לפגוע במריאנו ורמירו דרך אנה לאורה כי מבחינתו הם אשמים בנכות שלו ובכך שאיבד את ג'ניפר שעוד אחרי זה הלכה עם רמירו וסיימה במוות. מוות שנגרם ככל הנראה לא בשל התאבדות אלא על ידי חנק-אני אומרת שלאנה לטיסיה יד בדבר-אם מחברים את כל הפלאשבקים.

לא ברור למה סנטיאגו סומך על אבריסטו אחרי שהוא כיוון אליו אקדח. לא ברור גם איך זה שהוא ואנה לוסיה לא חושדים שאבריסטו תכנן לשלוח אותו למעצר ולשחרר אותו כדי לקנות את אמונם אחרי שהוא בעצמו אמר להם שסנטיאגו היה פושע. זה לא נראה להם מעבר לצירוף מקרים? הם ממש תמימים בקשר אליו.

נראה שמרסלו מתחיל להזכר לפחות בדירה שהייתה לו עם אנה לטיסיה במקסיקו סיטי אחרי שביקר את איניאקי שקנה את אותה הדירה! והוא עוד מחכה לפגוש את אנה לטיסיה שהיא מבחינתו עכשיו לא יותר מ"האישה שעובדת עם איניאקי והתגוררה שם בעבר" ויותר מזה! הוא גם נתן לאיניאקי לצלם אותו ולהראות לה את התמונה כדי לראות אם היא מכירה אותו אין ספק שהולך להיות מעניין
לצפיה ב-'עוד קצת מאנה לטיסיה ואנה לאורה'
עוד קצת מאנה לטיסיה ואנה לאורה
10/12/2016 | 17:27
48
לצפיה ב-'אנה לוסיה וסנטיאגו לא יכולים לשער שלאבריסטו יש כאלה '
אנה לוסיה וסנטיאגו לא יכולים לשער שלאבריסטו יש כאלה
10/12/2016 | 17:30
3
46
קשרים שהוא יכול לגרום לשוטרים לעצור ולשחרר לפי הוראה כאילו הם עובדים אצלו. והמעצר של סנטיאגו תוכנן מראש. אגב אני לא פוסל את האפשרות שאבריסטו עצמו חנק את ג'ינה למרות שהיא הייתה נכדה ביולוגית שלו.

מריבל בהחלט מעצבנת והכריאוגרף העיר לה בצדק, שהיא מרוכזת באנה לוסיה ולא בעצמה ורק רוצה לבלוט יותר מאנה לוסיה, הם להקה אחת, אין פה תחרות. והסצינות שעשתה לאנה לוסיה, לפחות טרחה להתנצל כשסולדד סיפרה על "מחלתה". 

גם אני חושב שוולנטין קיבל את הפיצויים ממריאנו וג'ינה לקחה אותה לעצמה והוא דרש לעצמו פיצויים שיהיה לו ממה לחיות ומריאנו סירב לשלם פעמיים ולכן הוא שונא את מריאנו ורמירו. וגם מסתבר שמריאנו לא כזה תמים הוא לא שלח לוולנטין עורכי דין כמו לאותה אישה שתובעת אותו, אלא שלח את מרסלו להשתיק אותו ומכיוון שמרסלו לא עורך דין ולא שוטר, היה די ברור שמריאנו רצה שישתיקו אותו בכוח או באיומים. 

רמירו בהחלט מסכן מאוד איך שמריאנו רואה באנה לטיסיה תלית שכולה תכלת.
לצפיה ב-'למה שהוא יחנוק אותה?'
למה שהוא יחנוק אותה?
10/12/2016 | 22:28
2
14
לצפיה ב-'לא יודע אני פשוט תוהה מי היה יכול '
לא יודע אני פשוט תוהה מי היה יכול
11/12/2016 | 00:59
1
27
ובעצם את צודקת לאנה לטיסיה התאים לרצוח אותה וליצור יסורי מצפון לרמירו שהיא התאבדה. 
לצפיה ב-'יש מצב שאנה לטיסיה פרקה עלייה את זעמה אחרי שרמירו זרק אותה'
יש מצב שאנה לטיסיה פרקה עלייה את זעמה אחרי שרמירו זרק אותה
11/12/2016 | 19:50
24
כי אנה לטיסיה הבינה שעכשיו הוא יכול להיות עם אנה לאורה. יכול להיות שבנוסף היא גם פחדה שג'ינה תלשין עלייה לרמירו כי הן היו הרי בעלות ברית אנה לטיסיה השתמשה בה כדי להרחיק את רמירו מאנה לאורה.
לצפיה ב-'ובכך שאיבד את ג'ינה לא את ג'ניפר**'
ובכך שאיבד את ג'ינה לא את ג'ניפר**
10/12/2016 | 22:24
21
לצפיה ב-'גיליתי ספוילר מעניין על דמותו של סבסטיאן רולי'
גיליתי ספוילר מעניין על דמותו של סבסטיאן רולי
10/12/2016 | 21:10
6
82
שהבהיר לי את הבלבול שלי
לצפיה ב-'טוב סיקרנת חח מה גילית?'
טוב סיקרנת חח מה גילית?
10/12/2016 | 22:31
5
28
לצפיה ב-'על אחריותך'
על אחריותך
10/12/2016 | 22:41
4
73
מסתבר שדמותו של סבסטיאן רולי יש לו מין פיצול אישיות מה שמסביר לי למה הוא כל כך אגריסיבי מצד אחד כמו שראינו פתאום עם סולדד וכמו שהיה כמרסלו ומצד שני הוא רגיש ואצילי כסנטיאגו. מעניין מתי זה יתגלה ואם זה יקרה מתי שזכרונו ישוב אליו.
לצפיה ב-''
10/12/2016 | 22:53
2
61
לא הבנתי זה לא בגלל איבוד הזיכרון? זה אומר שבתור מרסלו הוא היה לעיתים גם רגיש כמו סנטיאגו? וכסנטיאגו הוא יהיה בהמשך גם אגרסיבי יותר כמו מרסלו? או שרק אחרי שיחזור אליו הזיכרון הוא יחזור להיות קשוח יותר?
לצפיה ב-'לא יודעת '
לא יודעת
10/12/2016 | 23:35
1
59
אם ראית אבל היה קטע שסנטיאגו מצא את סולדד מחזיקה תמונה של מרסלו והתחיל לחקור אותה, לצעוק עליה ולהתעצבן מה שהבהיל אותה וגרם לה להזכר באיך שהתייחס אליה לפני התאונה שלו. לפי הציוצים של סבסטיאן מרסלו חוזר ועוד איך.
לצפיה ב-'כן עכשיו שהשלמתי ראיתי'
כן עכשיו שהשלמתי ראיתי
11/12/2016 | 21:36
26
אבל הוא לא היה קשוח יתר על המידה בסצנה הזו, הוא פשוט מתוסכל מהעובדה שהיא הכירה אותו אבל ממשיכה לשתוק. בפלאשבק לעומת זאת רואים שהוא היה ממש קשוח איתה אבל גם היא כמעט איבדה את זה, מה היא מאיימת עליו עם סכין
לצפיה ב-'אם כך '
אם כך
11/12/2016 | 01:03
58
התאונה שהביאה לאובדן הזיכרון עשתה לה רק טוב והשאירה אותו רק עם האישיות הטובה שלו.
לצפיה ב-'פרקים 20-21 סופסוף אנה לאורה התחילה להקשיב לרמירו!'
פרקים 20-21 סופסוף אנה לאורה התחילה להקשיב לרמירו!
11/12/2016 | 19:34
6
54
נראה שהיא גם מתחילה לקלוט שאנה לטיסיה לא יציבה. רמירו ממש חמוד איך שהוא דיבר אלייה מהלב ובכנות, אהבתי גם את הנשיקה הראשונה שלהם בסוף ואת השיר שלהם ברקע ששר דוד ספדה ומתנגן לפעמים גם בסוף הפרקים

למרות הכל אנה לטיסיה לא רואה בסוף את התמונה של מרסלו/סנטיאגו - באסה ועכשיו היא עוד נדחפת למכירת הדירה שאיניאקי מנסה למכור לרמירו ובטח תציב לו תנאים בלתי נסבלים חבל כי אם הוא היה רוכש את הדירה הוא היה יכול לפגוש את סנטיאגו שהיה מבקר את איניאקי באותו הבניין..

סנטיאגו רואה את סולדד מחזיקה את התמונה שלו כמרסלו ויוצא עלייה בטענה שהיא מכירה אותו, ואי אפשר להאשים אותו כי היא ממש שקופה מה שכן, הוא באמת היה ממש קשוח איתה לפני התאונה לפי הפלאשבק שהיה לה באמצע הוויכוח שלהם, אבל מה שבטוח זה שהוא הוציא את האקדח אחרי שהיא איימה עליו בסכין, והוא הרי בסוף וויתר לה ולא המשיך להכריח אותה לקרוא לאנה לוסיה כי הם לא נפגשו בסוף בזמנו.
לצפיה ב-'מוסיפה כמה תמונות'
מוסיפה כמה תמונות
11/12/2016 | 21:08
34
שצילמתי מהאתר
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים'
מאירועי הפרקים
11/12/2016 | 21:23
19
לצפיה ב-'אנחנו לא יודעים איך זה נגמר שם '
אנחנו לא יודעים איך זה נגמר שם
11/12/2016 | 21:53
3
51
אמנם הם נפגשו, אבל אחרי זה ראינו שאבריסטו איים על מרסלו באקדח ואלפרדו התערב והציל את מרסלו ואחר כך נראה שאבריסטו אחראי לתאונה שבה מרסלו איבד את הזיכרון ואלפרדו מת. 

אכן סצינות הקנאה לג'ני גרמו לאנה לאורה לפקוח עיניים לשיגעון של לטיסיה, ולחשוב שאולי רמירו דובר אמת לגביה.
לצפיה ב-'התכוונתי שהוא חזר בו רק מההוראה שלו שהיא תקרא באותו הרגע'
התכוונתי שהוא חזר בו רק מההוראה שלו שהיא תקרא באותו הרגע
11/12/2016 | 22:00
2
34
לאנה לוסיה שזה אומר שהוא לא היה אכזר אלא פשוט מאוד קשוח. אבל ברור שהוא לא תכנן לרדת מהעניין.

את הפלאשבק שאתה מתאר עדיין לא ראיתי כנראה זה בפרק 22. אבל זה שאבריסטו אחראי למה שקרה לסנטיאגו זה ברור
לצפיה ב-'זה פלאשבק שראינו מזמן '
זה פלאשבק שראינו מזמן
11/12/2016 | 22:17
1
26
כשמרסלו הטיח באבריסטו שניסה להטעות אותו ולמשוך אותו לכיוון לא נכון כדי לשבש את החקירה. 
לצפיה ב-'אה את זה כן, חשבתי שאתה מתכוון גם לתאונה שסנטיאגו עשה בכביש'
אה את זה כן, חשבתי שאתה מתכוון גם לתאונה שסנטיאגו עשה בכביש
12/12/2016 | 07:05
30
עם אלפרדו שאת זה עדיין לא הראו לנו כפלאשבק חוץ מאשר את הזכרון של ארנסטינה שרק שומעים אותו על הקו בזמן שזה קרה.
לצפיה ב-'השיבה הביתה '
השיבה הביתה
09/12/2016 | 14:15
6
13
שיחת דוד גבריאלה
לצפיה ב-'פרק 86 - גבריאלה מצליחה להחזיר את דוד לתלם '
פרק 86 - גבריאלה מצליחה להחזיר את דוד לתלם
09/12/2016 | 14:38
32
דוד לא מבין את פשר הסטירה וההשוואה לאביו הפחדן, ומוחה בפני "וורוניקה" שהיא נוזפת בו כאילו היא אימו, וגבריאלה אומרת שהיא כמוהה ומזכירה את המצב של אימו לאחר הדרך שבו נוצר ובאיזה מצב הייתה ואיזה בחירה בחרה ושבזכות זה הוא נולד ודוד משתכנע והולך לדבר עם ססיליה שלא רוצה לשמוע ממנו אך גבריאלה מתעקשת ודוד מתנצל לפניה. אחר כך הוא פונה לאלחנדרו שהוא הדבר הכי קרוב לאבא ומספר לו והם מבשרים לאנטוניה ודוד מבטיח לקחת אחראיות ואנטוניה מפצירה בו לא להתחתן עם ססיליה ודוד ואלחנדרו לא מבינים מדוע לא, היא האישה שהוא אוהב ואנטוניה מציעה כל כסף שיצטרך לתמוך בססיליה בתנאי שלא יתחתן איתה, וכשדוד לא משתכנע היא אנטוניה נזכרת איך רצחה את הילד של אלחנדרו וגבריאלה באמצעות מקריו. 

גסטון מדבר על גבריאלה כאימה מאושרת וססיליה תוהה במה מדובר שהרי אין לה ילדים והם אומרים שהם כולם מרגישים הורים לילד שלה כי יעזרו לה לגדל אותו. גם פונסיה מדברת עם וורוניקה על החשש שלה שהילד של ססיליה יגדל בלי אבא ושומעת שדוד ייקח אחראיות. 

פטריסיה מראה לריקרדו כותנה חדשה שהיא קנתה וריקרדו אומר שזה לא יצליח ופטריסיה אומרת שזה לא בגלל זה, מכאן הגיב לדברים חדשים שקנתה וריקרדו מרוחק ואפילו מסרב לישון איתה באותו חדר. 

עוברים כמה ימים ועומדים לפתוח את בית החולים של וורוניקה ואירנה מחפשת את לוצ'ו ולא מוצאת אותו וקוראת את הידיעה בעיתון ומבינה שלוצ'ו הלך לשם בחוסר אחריות. לוצ'ו מתחפש לרופא ומגיע לבית החולים ואלחנדרו מבחין בו ורץ אחריו, אך לוצ'ו מצליח לברוח ממנו ואלחנדרו מספר על כך לגבריאלה ומטיח בה שמגינה על נמלט והיא מבהירה שתעזור לו למרות שהייתה מעדיפה שיעזוב את הכפר ושהוא חשוב לה ואלחנדרו זועם שהיא חשובה לו עד שסיכן את עצמו כדי ללכת לאירוע שהוא עדיין מאוהב בה. לוצ'ו נתקל באניבל שמזהה אותו ומזעיק את המשטרה שרודפת אחריו. לוצ'ו מתחבא מאחורי אוטו ומאיים על גונסלס מאחור שיניח את הנשק ומכוון לעברו ודורש שיתרחק עשרה צעדים וגונסלס עושה זאת ולוצ'ו מצליח לברוח ובלמסדה מצטרף והם מחליטים לחסום את האזור. בלמסדה מבין שמישהו עוזר ללוצ'ו. כשאלחנדרו וריקרדו שומעים על המקום בו מחפשים את הלוצ'ו הם מחברים את הקצוות לבית של החמים שלהם שאירנה ולוסיה גרות בו כעת.

גבריאלה דואגת ללוצ'ו ואנטוניה עוקצת אותה שכולם מחכים לה ולא נעים שהייתה מאורסת לפושע. גבריאלה טוענת שהוא רק גנב מעשירים חסרי מצפון והיא סולחת לו בעוד לפושעים הגדולים היא לא מוכנה לסלוח. אניבל טוען שאולי היא לא מתכוונת לכך אבל היא מצדיקה את מעשיו והיא מבהירה שהוא גנב מבעלי הכוח והפתגם האומר "הגנב מגנב פטור". כולם מתבשרים שלוצ'ו הצליח לברוח וגבריאלה נושמת הנחת רווחה.

לאירוע מגיע קונסטנסה בלבוש ערבייה ובלמסדה לא קונה את זה, מה יש לערבייה לחפש בכפר, וריקרדו מגן על הזכות הזאת. אנטוניה מטיחה בוורוניקה שיותר מאירוע צדקה מדובר באירוע פוליטי וגבריאלה לא מכחישה. הבישוף בא לברך את הבית חולים וגבריאלה מודיעה שהצליחה בזה בזכות אישה נדיבה שתרמה ועזרה לה ובינתיים לא נחשפת אך תיחשף בקרוב וקונסטנסה בלבוש ערבי של כיסוי ראש שומעת הכול ומתרגשת. גבריאלה אכן מנצלת את האירוע כדי להשיק את מסע הבחירות של גסטון שסביר להניח שיהיה ראש הכפר הבא.

פונסיה מבקרת את ססיליה שמתנצלת ופונסיה מבהירה שאין לה על מה שעליה להיות גאה בתור אימא. קונסטנסה מעירה לגבריאלה על כך שלא הייתה צריכה לנצל את האירוע כדי לדבר עליה שהיא כמעט חשפה אותן וגבריאלה מבהירה שהיא חלק מכל ההצלחה הזאת והם יעשו דברים בשביל הכפר והכול יהיה בסדר כשתיחשפנה ופונסיה וססיליה בדיוק יוצאת ופונסיה מזהה את קונסטנסה. 

פרנסיסקה לא מבינה את הרמזים של טיגרה ומעמידה את התמונה של טיגרה בפינה. ובדיוק וולנטינה באה לבקר את פרנסיסקה ושואלת אם זה נכון שהיא ומקס השלימו והיא מספרת שכן ומופתעת שוולנטינה שמעה על הרומן שלה עם גסטון. וולנטינה מגינה על פרנסיסקה שזאת זכותה ופרנסיסקה מודה שעצוב לה להיפרד ממנו. מקס מגיע ומחפש את אימו וולנטינה מפתיעה אותו ומטיחה בו את האנוכיות שלו כלפי אימו. מקס מתעקש שזאת בגידה בזכרו של טיגרה ושוב מתחילים ליפול דברים במטבח ומקס אומר שמעדיף את אימו מתה מאשר בזרועות גסטון לתדהמתה של וולנטינה ובפרומו לפרק הבא רואים שמקס מכסח את לוקאס ולוקאס כנקמה זורק אבן לא קטנה על ראשה של פרנסיסקה. 

לוצ'ו חוזר לבית של אירנה ולוסיה ותומך בהן ואירנה מטיחה בו את חוסר הזהירות שלו ללכת לאירוע. הם שואלים את עצמם למה ממשיכים לאהוב אנשים שלא ראויים לזה ולא אוהבים אותם. אירנה שואלת איפה פגש את וורוניקה ולוצ'ו ממציא סיפור על כך שהם נפגשו בצרפת והיא הייתה אישה שונה לגמרי ממה שהיא היום, שהיא הייתה שבורה ממות בעלה.

בלמסדה מנסה לשכנע את צ'אקון להעיד נגד הבוסים שלו וצ'אקון מזכיר לו שהוא איבד כלייה, שהוא יצלע לנצח ויישב כל חייו בכלא, אבל הוא חי, ואם ידבר גם את זה יאבד. בלמסדה אומר שיוכלו להקל בעונשו אם ידבר, והוא לועג שבמקום 30 שנה יקבל 29 וחצי, שהרי לא נשאר לא הרבה זמן לחיות. בלמסדה מורה לגונסלס לקחת אותו וצ'אקון דורש לדעת מי ירה בו ובלמסדה מזכיר לו שזה היה כשניסה לרצוח אותו והוא לא חייב למסור לו וצ'אקון אומר שבטוח יגלה ומבין שמדובר בבוסית, ובלמסדה שואל אם הוא מאשים אותה במשהו וצ'אקון מבהיר שבינתיים לו, כל עוד היא הבוסית, אך כשלא תהיה הם ידברו כמו עמיתים למקצוע. צ'אקון נלקח לכלא ולאחר כמה ימים מקריו מבקר אותו ומטיח בו את הרס החווה ומבטיח לו להרוג אותו, אבל לא עכשיו ומבהיר לו שכדאי שישתוק כי אם ידבר ימות, וצ'אקון מתחנן בפני מקריו שיהרוג אותו, אך מקריו שימות מידיו אך לא כעת. 
לצפיה ב-'הפרקים שבהם למעשה לא קורה כלום בעלילה'
הפרקים שבהם למעשה לא קורה כלום בעלילה
10/12/2016 | 19:55
2
30
סתם הולכים מסביב עצמם. יותר מדי אנטוניה בחזייה, יותר מדי שטויות סופרנטורל הזויות, שום דבר לא חדש.

בעצם, יש משהו חדש - העלילה העמוקה שנתנו לבלמסדה. אני מעדיף אותו חוקר ומפוצץ כבר את הסיפור הראשי מאשר שיחקור את אנטוניה ברמה האישית והמבחילה הזו.

ו...... ריקרדו מאכזב מאוד. :-\ תפסתי ממנו דמות די טובה ונחמדה אבל להגיע לאותה רמה שפטריסיה ירדה אליו עם אלחנדרו? נו, אחר כך אומרים שהגונב מהגנב פטור.....

אגב, האוורות - נחמש ששמרו את הסט הזה כדי שגם דויד וססיליה ישכבו בפעם המיליון בערך. אני די מנחש שהקונדום נקרע בזמן היחסי מין ולכן ההיריון הדפוק נדחף לעלילה.

ו.... זהו בעיקרון.
לצפיה ב-'לא מגלים הריון אחרי יום יומיים '
לא מגלים הריון אחרי יום יומיים
10/12/2016 | 20:13
1
32
בטח ההריון הוא מהפעם בבית חולים או אחרי זה, אבל העיקר שהיא בהריון ודוד בהתחלה מגיב בפחדנות וישר חושב על הפלה. אבל גבריאלה מצליחה להכניס לו שכל וכמובן ססיליה כדמות טובה אפילו המחשבה על הפלה מזעזעת אותה.

לא יודע מי יותר מאכזב ריקרדו על המשיכה המינית או אינס הלא מקצועית שהכניסה סקס לטיפול, שלא לדבר על שהיא חברה של פטריסיה, כך פטריסיה מקבלת בדיוק את שעשתה לאחותה ולריקרדו עם אלחנדרו.

כן אני חושב שזה אותם האורוות בהם אלברטו ופטריסיה עשו את ריקרדיטו. 
לצפיה ב-'זה בדיוק אותם האורוות'
זה בדיוק אותם האורוות
11/12/2016 | 00:45
25
ברמת העקרון ספיילרתי קצת ונראה שהפרקים הקרובים יהיו מעניינים וסוף סוף אקבל מה שאני רוצה - תחילת הסוף.

רק חבל שריקרדו ממש ירד לרמה נמוכה כי הוא היה דמות ממש טובה רוב הטלנובלה.
לצפיה ב-'פרק 87 - פרנסיסקה מבקשת ומקבלת תשובה מטיגרה '
פרק 87 - פרנסיסקה מבקשת ומקבלת תשובה מטיגרה
12/12/2016 | 17:51
1
10
מקס משתכר בבר ודוד לא מבין לפשר העניין, בשביל מה קרה לו ומקס מספר לו ששוב רב עם וולנטינה ואמר שמעדיף את אימו מתה מאשר בזרועות גסטון ודוד מטיח בו כמה זה לא טוב, ואז לוקאס מגיע ומקס נזכר איך הוא ומקריו הכו אותו כשבא לבקר את וולנטינה ומחליט לנצל את זה שלוקאס לבד ולא חמוש ומכה אותו ודוד מנסה להפריד ביניהם ללא הצלחה ואף אחד לא עוזר. מקס מכסח את לוקאס ולוקאס מבטיח לנקום בנקודה הכי כואבת למקס. דוד מעיר למקס שרק שוחרר על חשד לרצח אלברטו וכבר מכה את לוקאס ומקס מבהיר שלא הרג אותו ודוד מבהיר שיש אנשים שחושבים שכן.

פרנסיסקה מביאה ירקות לקבר של טיגרה כי טיגרה לא אהב אותם והיא מביאה אותם במקום פרחים כדי לנזוף בו על שהוא לא ברור. ומוחה על כך שהוא ומקס לא רוצים שתהיה מאושרת. ואז לוקאס זורק אבן לראשה של פרנסיסקה, שני אנשים ראו שהיה מדובר בכוונת זדון. הם מטפלים בפרנסיסקה ואחת הנשים מודיעה על כך ברדיו של גסטון וכשגסטון שומע שפרנסיסקה פצועה הוא משאיר מוסיקה ורץ לבית החולים לא לפני שהוא מתקשר לגבריאלה להודיע לה כי לא הצליח להשיג את מקס.

מקס השיכור מתנצל לפני אימו שלא נמצאת ואומר שרוצה שתחיה ודוד מבחין שאף אחד לא נמצא וגבריאלה מגיעה ומבשרת למקס על מה שקרה לפרנסיסקה ומקס רץ לבית החולים והוא ודוד רואים את גסטון ודוד אומר שהוא באמת אוהב אותה. רוחה של פרנסיסקה יוצאת ממנה והיא פוגשת את טיגרה ושואלת אם בא לקחת אותה והוא אומר לה שעוד לא הגיע זמנה שגסטון וביתו זקוקים לה ומברך על הקשר שלה עם גסטון והיא מאושרת וחוזרת לגופה. 

לפני כן פונסיה מזהה את קונסטנסה שכולם בטוחים שהיא מתה וססיליה מדברת כמה היא נחמדה. קונסטנסה מספרת לפונסיה את סיפור חייה והיא מזועזעת מאניבל ואנטוניה שהפרידו אותה מבנה וקונסטנסה מבהירה שלא רק לה עשו זאת וגבריאלה באה ואומרת לפונסיה שהיא אישה טובה ומודה לה ששמרה על בנה ופונסיה מבינה שהיא גבריאלה, הן מספרות שניצלו וחזרו לעשות צדק ופונסיה מודה שגם לה יש חשבון עם פונסיה שהפכה לשפחה שלה. גבריאלה מבקשת לבטוח בן ולספר לה והיא מספרת איך הייתה נשואה לגבר אלים שהכה אותה עד שאיבדה את בנה וגבריאלה נזכרת איך מקריו עשה לה אותו דבר. והיא מספרת שלא הצליחה להרות שוב והבינה שזה היא או הוא והרגה את בעלה בדקירות סכין והיא הודתה בכך במשטרה, אך אנטוניה הפעילה קשרים ולקחה את הודאתה ושומרת אותה ובכך הצילה אותה מהכלא והכניסה אותה לכלא גרוע יותר. 

אנטוניה זועמת על כך שוורוניקה מנסה להראות שיש לה יותר כוח ממנה ואניבל מזכיר שרצתה אותה בתור כלה, אך אנטוניה מבהירה שההתמודדות של גסטון מוכיחה שוורוניקה באה לנפנף בכוח שלו מולה ואנטוניה אומרת מודה שרוצה להרוג אותה. היא מחפשת את פונסיה וכשפונסיה חוזרת היא שואלת לפשר היעלמותה והיא אומרת שביקרה את אחייניתה שהיא עשתה לה טובה שסילקה אותה כי אילו ראתה אותה עכשיו. ואנטוניה לא מבינה את פשר האושר על פני פונסיה ופונסיה אומרת לאנטוניה שכל כלב בא יומו. 

לוצ'ו מכריח את אירנה לעזור לו לבשר אחרת לא תאכל ובדיוק אלחנדרו מגיע ולוצ'ו מתחבא ואלחנדרו מגיע ורואה בישול ואירנה ממציאה סיפור שלוקחת שיעורי בישול, בהתחלה אומרת ממורה גבר, ואחרי שרואה קנאה אומרת שזאת מורה אישה. אלחנדרו מבקר את לוסיה ושואל אותה על השדון ועל האפשרות לראות אותו כשהיא מספרת איך השדון מבשל. אלחנדרו מבקש מריקרדו להשיג לו תמונה של לוצ'ו וומפה ומספר על חשדותיו שהוא עם אירנה וביתו, אך ריקרדו מתקשה להאמין שיכול להיות שיתוף פעולה בין לוצ'ו לאירנה ובטוח שאלחנדרו טועה, אך מוכן לעזור. אירנה מברכת את לוצ'ו עד שתכניתו עובדת ואלחנדרו מתחיל להעריך אותה.

דוד ומקס מדברים על מה שקרה לפרנסיסקה ומסיקים שלוקאס הוא זה שהכה אותה. מקריו נוזף בלוקאס על שפעל לאור יום וכשלוקאס טוען שנקם במשפחת סוארס על רצח אביו, מקריו מטיח בו שזה על המכות שחטף ממקס. הם מספרים לאנטוניה שלא יודעת איך להגן על לוקאס. אלחנדרו מחפש את בלמסדה ושומע שוורוניקה אצלו. גבריאלה ומקס מגישים תלונה על לוקאס על האיומים שלו וראו שגבר צעיר זרק אבן ובלמסדה מבטיח לעזור, אך מטיח במקס שלא שחררו אותו כדי שיתקוטט ושילמד לשלוט בעצמו. כשמקס הולך בלמסדה שואל את גבריאלה אם לוצ'ו בא לפתיחת בית החולים, כי הוא מאוהב, או כי היא שותפה שלו. 

הרומן הסוער בין בלמסדה לאנטוניה נמשך. 
לצפיה ב-'הרומן המיותר בין בלמסדה לאנטוניה נמשך, אתה מתכוון.'
הרומן המיותר בין בלמסדה לאנטוניה נמשך, אתה מתכוון.
12/12/2016 | 20:00
21
אני חושב שאני מגיב עד 88 שהיה אתמול......

מקס מעצבן ומיותר אבל לפחות התנרמל הפרק הזה כשהוא שומע את גסטון מדבר בכאב אל פרנסיסקה.

נראה לי לא מתאים בסצינות דרמטיות להראות את ארסלי ארמבולה עם הציצי בחוץ, אבל בסדר. התרגלנו.

לוצ'ו ואירנה...... נו שיהיו ביחד וזהו. זה ממילא מה שעדיף לנו כצופים - שהם יפסיקו להפריע לזוג הלא קיים הראשי.

ו.... פונסיה המלכה שמה פס על אנטוניה, סוף כל סוף.
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח-פרקים אחרונים'
רק אלוהים סולח-פרקים אחרונים
07/12/2016 | 18:33
16
52
נגמררר:[אבל סגרו יפה
לצפיה ב-'פרקים 122-123איזה יפה היה הסיום עם הכדור הפורחח'
פרקים 122-123איזה יפה היה הסיום עם הכדור הפורחח
07/12/2016 | 19:37
2
63
שני הפרקים האחרונים היו מלאי אקשן כיאה לפרקים אחרונים פאוסטו סירב להרים ידיים גם אחרי שאולץ לעזוב את האחוזה והחליט לחטוף את אביגיל ולברוח יחד איתהבינתיים מקס הספיק כבר להתלונן נגדו ולהסגיר את עצמו אחרי שלקח דוגמא מטוניו שחזר מהמנזר כדי לרצות את עונשו מרצונו חח מפתיע כבר חשבתי הנובלה מעודדת אלימות גם מקריה נתנה את העדות שלה נגד פאוסטו אחרי שסיימה להטביע את דניאלה באגם מה יש לה זאת עם הטבעות חחח גם בתהום של תשוקה הטביעה את קניה 

דייגו ששמע מבניטו שמתאו נכנס במקומו לכלא חוזר, מתאו משתחרר, כשרנטה לפתע מודיעה לשניהם שפאוסטו חטף את אביגיל שניהם לוקחים את הסוסים ויוצאים לחפש את אביגיל ושנייה לפני שפאוסטו מצליח לאנוס אותה באמצע השדה דייגו מתנפל עליו נאבק איתו, מתאו צועק לאביגיל שתתחיל לרוץ ופתאום נשמעת ירייה! פאוסטו יורה למוות בדייגו היה עצוב איך שהוא מת כששניות לפני הוא מספיק לברך אותם ואת הקשר שלהםלא הגיע לו למות! ממש דמות טראגית הוא היה מה שכן לא הופתעתי שהוא מת כי בימים האחרונים מישהו ספיילר את זה בפייסבוק של ויוה 

פאוסטו לא עוצר ומגיע גם לרנטה הוא מכוון אלייה את האקדח ומודה בפנייה שאכן הוא זה שרצח את פבלו ועוד רבים אחרים, אהבתי איך שהיא הישירה אליו מבט כדי שיראה שהיא כבר לא עיוורת אחרי שהוא אמר לה כמה הוא היה רוצה לראות אותה מסתכלת לו ישר לעיניים שנייה לפני שהוא הורג אותה, סופסוף הוא קלט שהיא רואה הגיע הזמן

כמובן שהשוטרים לא איחרו לבוא וכשכבר נראה היה שהכל אבוד בשביל פאוסטו הוא השתלט על האקדח של הפקח התחיל לירות בשוטרים, התחיל לברוח, כשלפתע מקריה צצה משום מקום וירתה בו כדור אחד ישר ללב כנקמה על זה שרצה לברוח עם אביגיל ולא איתה מתחילת הנובלה היו לה כמה וכמה רגעים מועילים למרות היותה וזה ללא ספק היה השיא!חח..

פאוסטו כל כך לא רצה ללכת לכלא עד שברגעי גסיסתו האחרונים הוא הורה למקריה לקחת את הסכין שלו ולגמור את הסיפור באופן סופי מקריה נעצה בו את הסכין שוב ושוב בעודה צועקת שהיא אוהבת אותו ושאפחד לא יפריד ביניהם לעולם חח סצנה ממש חזקה סופסוףף פאוסטו מת! וקיבל את עונש ומקריה? לא הראו אותה בכלא אבל ניתן להבין ששם היא סיימה שהרי בסצנה האחרונה שלה המפקח אחז בה. 

עוברות חמש שניםוסופסוף מתאו ואביגיל מתחתנים ממש אהבתי איך שעשו את החתונה בכנסייה העתיקה מעבר לגשר שקושט כולו בפרחים כשמעבר רואים את כל הנופים המהממים של המטעים והאגם הדבר היחיד ההזוי היה שטוניו הפך לכומר והוא היה זה שחיתן אותם!

אין ספק שאנג'לי נסמה יודעת לברוח לוקיישנים עוצרי נשימה כי בנובלה הזו היו צילומים מדהימים אין מה להגיד ואין ספק שזה מוסיף זה חלק מהחבילה השיא היה כשמתאו ואביגיל עלו על הכדור הפורח כשרואים מעל את כל הלוקיישן המדהים עם הנופים, עד שהם לאט לאט נעלמים אל מעבר לאופק ככה מסיימים טלנובלה
לצפיה ב-'כנראה ששמעו שאת לא אוהבת את הכומר החדש '
כנראה ששמעו שאת לא אוהבת את הכומר החדש
07/12/2016 | 20:35
1
54
והחליטו למנוע את החתונה של הראשיים שלא ברור מדוע היו צריכים לחכות חמש שנים כדי להתחתן .

מקריה אידיוטית הורגת את פאוסטו כשהיא שומעת שזה מה שהוא רוצה כדי לא להיות בכלא. בגרסה הקודמת פאוסטו גנב את כל החסכונות של מקריה שלא ברור איך צברה אבל הוא ברח ממקריה עם הרבה כסף שהיא שמרה לבריחתם וחזר מול רנטה עם זקן של הרוזן ממונטה כריסטו וגם התוודה מול פשעיו, וגם שם נראה לי הזוי שהיא הורגת אותו כשהוא באזיקים, שם הוא לא הצליח להרוג שני שוטרים בדרך ונעצר מיד ומצילה אותו מהכלא ונכנסת לכלא בעצמה, העיקר שהיא תיענש, פה היא שמעה בפירוש שפאוסטו רוצה למות כדי לא להיכנס לכלא ועשתה לו את הטובה כשמהירייה שלה אולי אפשר היה להציל אותו ועל הירייה היא יכלה להיות חופשייה כי זאת הגנה עצמית כשהוא תקף אנשים, אבל העיקר שנענשה כי פה היא גם רצחה את דניאלה, מה שלא היה בגרסה הקודמת. וגם בגרסה הקודמת לא היה איזה שליש סדרה שרנטה חושבת שמקריה עדיין חברה שלה, לאחר שפאוסטו החזיר את מקריה ואביגייל כי ברונו היה שם ערמומי הוא רשם את הילדה כבת של מקריה ונתן למקריה כסף כדי להיעלם עם הילדה ובא לספר לרנטה ואימה את סיפור הסבתא שמקריה חטפה את הילדה.

בדיוק כמו הלנה דייגו מת בגלל מותו בגרסה הקודמת שלפני שקרים הנישואים הקאתוליים באמת היו עד המוות. והחתונה שממנה דייגו הבריז כי חשב שהוא דוד של אביגייל הייתה לפני שהתגלה שדיאנה מצפה לתאומים ואחרי שזה הובהר, אביגייל ודייגו נישאו בכנסייה והיה צריך לפנות אותה לחתונה בכנסייה עם מתאו. אבל אם אני חושב על זאת סתם אכזריות גם שם, כי אפילו בהזר ובבגידה התקופתיות, אפשר היה לבטל נישואין שלא מומשו ואביגייל ודייגו לא שכבו. ואגב שם כשאביגייל לא הייתה מוכנה לסלוח לרנטה, היא ומתאו התנשקו כשהיא הייתה נשואה לדייגו, וכשהיא ביקשה ממנו סליחה, הוא אמר לה משהו כמו שתלמד לסלוח לפני שהיא מבקשת שאחרים יסלחו לה, קטע גדול מחיתי לו כפיים בקטע הזה. אבל הסוף שלו גבל בהתאבדות כי לאחר שהוא גילה שהוא ומתאו אחים והיה כבר נשוי לאביגייל, הוא התחיל להזניח את עצמו ולא אכל והיה בדיכאון שגזל מאחיו את האישה ובסוף מת מהזנחה. 

לגבי הסדרה שמעודדת אלימות, אנטוניו רצח את לוסיו, ויש חמש שנים או פחות, אם כי יש מקרים שאפשר להגדיר כאי שפיות זמנית והעונש קל יותר. אבל למרסלינו סלחו הכול ואת ויולטה שכחו מאז שהמועדון הימורים נסגר. לא מתאים לאנג'לי נסמה לא לשכוח דמויות ככה ולא לשכוח שאפראין הוא אב חורג של פבלו ולא אב ביולוגי, אך בעיני כל הדמויות הוא אביו, ואמנם האב הוא זה שמגדל אבל כפי שכתבת לא ברור מדוע הפכו אותו רק לאב חורג ואם עשו שהוא מעדיף להסתיר את זה, או שהתסריטאי/ת בעצמו/ה שכח/ה את זה.

הכדור הפורח שיחזור של סצינת הסיום של מחר ולתמיד, רק הפעם הם עפו ליד הצלב על גג הכנסייה עד שהתרוממו עוד יותר גבוהה.

כמו שבשקרים עשו שרוברטה תעזור לפינה כשתסחט על ידה לחשוף שהיא לא הבת של רחינה והכול זיוף והיא עזרה לפינה בניסיון לרצוח את רחינה ובכסף, כדי להכין את האליבי לעונש של פינה בכך שתרצח בעצמה את ביתה רוברטה ושלא נרחם על רוברטה שבפרקים הראשונים הייתה קורבן. כך גם כאן דאגו לשחזר את הקטע מהגרסה הקודמת שדניאלה רוצחת את פורפיריו כדי שלא נרחם על דניאלה הטובה כשחימנה דואגת שמקריה תרצח אותה במקומה ודניאלה משיגה את הזהות של חימנה בעזרת שלא נראה שסיפר גם על רצח פורפיריו וזה נשאר התאבדות בעיני הרשויות, אז מבחינת החוק חימנה היא דניאלה וזה שהיא צועקת שהיא חימנה רק מחזק את הרושם שהיא משוגעת והעונש שלה שתמיד רצתה שדניאלה תתפוס את מקומה, תופסת את מקומה של דניאלה בבית משוגעים כשהיא שפויה. אז בשביל העונש הזה של חימנה ובשביל למנוע כאב ראש לרנטה ופטריסיו עם הילד של דניאלה, דאגו להשחיר את דניאלה עם רצח פורפיריו ובסצינה שהיא רוצחת את ההורים, הראו אותם כאילו היו הורים תמימים שמתחננים לרחמים ובעצם בגלל השיגעון של דניאלה לא ברור אם ההורים היו באמת מתעללים או שזה הדמיון של דניאלה, או ששטויות שחימנה הכניסה לדניאלה לראש.
לצפיה ב-''
08/12/2016 | 00:13
28
לגבי מקריה לא בטוחה שהפקח היה חושב שהיא ירתה כהגנה עצמית כדי להציל את הבריות חח מאחר והיא אמרה בקול שהיא עושה את זה כדי להתנקם בו על הבגידה. ולמרות שמקריה הרגה אותו בסוף גם כי הוא ביקש זה היה מהנה כי כל הנובלה היא הייתה לצדו והוא כל הזמן השפיל אותה והלך עם אחרות.

אם הפקח אומר שגם הוא היה מבצע מעשה רצח במקום הרוצחים ואם הם לא נענשים-כמו שהיה נראה בהתחלה אז אפשר לחשוב שהנובלה מעודדת אלימות או לפחות משלימה עם זה. ככה ששמחה שבסוף כל מי שהיה צריך לשלם-שילם

וואלה גם במחר ולתמיד היה כדור פורח! פה כשהם התקרבו לצלב שעל הכנסייה זה היה לדעתי בכוונה כי זה הסימן של הנובלה. נראה שסוריה די נהנתה מהחוויה בעוד שמארק טאצ'ר היה נראה לי קצת מאובן מעניין איך צילמו את זה, בטח העלו עוד כדור פורח שירחף מול הכדור שלהם כי צילמו ממש את כל המסלול, צילום מרהיב ללא ספק
לצפיה ב-'עוד כמה מילים על הסוף של שאר הדמויות'
עוד כמה מילים על הסוף של שאר הדמויות
07/12/2016 | 23:59
4
64
אהבתי שפטריסיו ציין בפני רנטה שהחתונה הבאה תהיה שלהם
אהבתי שמקס הבריא ושהוא ותאודורה מאושרים יחד, נראה שגם הוא ריצה רק 5 שנים
חוליאן לא נהרג מהירי של השוטרים והוא נשאר לשלם על פשעיו בכלא כמו שצריך
מוטור ויתר סופית על אדוביחס(מגיע לה)והם מצפים לתינוק
טוניו כומר זה באמת הזוי חחח אבל לפחות הוא ישב בכלא כי זה היה מתבקש.
ובאשר לתאומות-על דניאלה כבר פחות ריחמתי אחרי שרצחה את פורפיריו ואחרי שהמשיכה לבנות על פטריסיו. ולגבי חימנה חח ממש חזר אלייה כמו בומרנג עכשיו אפחד לא מאמין לה שהיא באמת חימנה והיא חזרה לבית משוגעים כדניאלה
מפתיע שמרסלינו סיים בחייםנו טוב לפחות לא קיבל את אישתו בחזרה גם זה סוג של עונש עבורו
לגבי נייבאס נראה שלמרות הכל היא לא הייתה כל כך מאוהבת בדייגו אם אחרי שהוא נפרד ממנה הובן שהיא כבר הלכה עם מישהו אחר, או שפשוט לא היה מה לעשות עם הדמות שלה שגם ככה לא הייתה כזאת חשובה אז סתם הקריצו איזה תירוץ להעלים אותה בפרקים האחרונים..
ואחרון חביב דומינגו לדעתי הוא היה דמות קצת מיותרת דייגו אימץ אותו אבל אז פאוסטו הפריד ביניהם דייגו היה תקופה בכלא ודומינגו בבית יתומים. ועד שדייגו הצליח להחזיר אותו הוא עמד לחזור לכלא אבל לבסוף מת:[ ככה שלא היה מה לעשות איתו ויצא שהוא נשאר תחת חסותם של מתאו ואביגיל לבקשת דייגו. אבל הוא קצת לא קשור.. לדעתי לא היה הכרחי להכניס אותו לעלילה אם דייגו סומן כדמות שלא שורדת עד סוף הנובלה. אבל שיהיה

זהו..הייתה נובלה מעניינת מושקעת מאוד אהבתי ואם רק היה ראשי אחר אז בכלל היה מושלם

עכשיו נשארתי עם מלון הסודות ואנה כפול שלוש שזה די והותר מאווה אני נאלצת להיפרדהפער כבר גדול מידי ומהשבוע הפסקתי להקליט. מקווה שיהיה לה עוד סיבוב בעתיד ואז אני אוכל להשלים אותה.
לצפיה ב-'עדיין לא מאוחר להקליט בשבת בשידור חוזר '
עדיין לא מאוחר להקליט בשבת בשידור חוזר
08/12/2016 | 01:25
3
38
בהנחה שיש לך מקום בממיר. כי יש את הממיר מג'יק הכי ישן ויש בו מקום ל-100-110 פרקים. ובסדרות האחרות יש לך מקסימום 2-3 פרקים מוקלטים, אבל שיקול שלך, במיוחד שאני לא יודע במה את עוד צופה ומקליטה, אם כי חשדתי בזה כשלא כתבת כלום על הגורל של אווה. אבל לפחות זה בשביל סדרות שאת באמת אוהבת ולא כמו במקרה של תשוקה בכוח שאחת הסיבות הייתה השלמת פרקים אחרונים באימפריה שלא נהנית מהם. בעצם מצד שני הסדרה היחידה של אידית גונסלס בטלמונדו הייתה דונה ברברה והיא חזרה לסיבוב שני, כך שנכון שהסדרות שלה בטלוויסה ואצטקה לא חזרו לסיבוב שני, חוץ מלעולם לא אשכחך בה שיחקה עם קולונגה, אבל יכול להיות שטלמונדו זה סיפור אחר.

אם מקס ישב חמש שנים זה באמת מוגזם כי הפשע שלו זה רק שתיקה וקלסתרון מזוייף ואולי גם נזכרו שהחביא את הסכין ברצח של מיה, אבל מצד שני אנטוניו אמר שילך לסמינר אחרי הכלא ולא ילמד בכלא, כך שייתכן שגם אנטוניו יש פחות מחמש שנים. בכל מקרה חבל שעשו מבלבל אם ישבו חמש שנים או פחות, גם באישה במסכה הקוריאנית זה היה מבלבל וחבל, אם כי טלוויסה מוסרים גזר דין רק לרוצחים שנידונים למעל 100 שנות מאסר ולעבריינים שלא רצחו הם או מסיימים כשהם בכלא בלי לומר לכמה זמן כמו עם מאורה בכישוף, אה אופס להלנה אמרו שזה 12 שנים, אבל זה רק על שיתוף פעולה ברצח החם, ולא ברור אם הוסיפו לה כשנחשף שהיא מעורבת בחטיפת של ביתה עד צוואר, ואליסיה מאין טיפשות בגן עדן, או כמו עם מקס ואנטוניו שמשתחררים אחרי קפיצת זמן כך היה גם עם פטריסיו בשיכורה מאהבה.

אנטוניו כומר לקוח מהגרסה הקודמת שגם שם הוא הלך לקפוץ לסמינר, אך לא חיתן את הראשיים ולא הייתה קפיצת זמן כשהוא כבר כומר. ושם זה כל כך ריגש את חוליו/חוליאן ששם הוא לא סכסך עם תמונות של דיאנה ולוסיו שהוא התחרט והתוודה על הכול לפני הכומר החדש והתנצל בפני אדוביחיס ואפיחניה והחזיר להן הכול והלך להסגיר את עצמו עם סיכוי להקלה בעונש בגלל שהסגיר את עצמו בעצמו. גם פה אדוביחיס ואפיחניה אמנם איבדו הכול, אבל בחתונה הם לא נראו כמו נשים עניות שחיות בצניעות ובעצם כל מי שגנב מחוליו-חוליאן מת, גם יד שחורה, גם דיאנה וגם פאוסטו, כך שיש מצב שהכסף חזר אליהן.

גם מפתיע שמרסלינו נשאר בחיים, אבל לפחות לא בא לחתונה, זה גם משהו, למרות שעזר בסוף, היה תמיד לצד פאוסטו וגם כשהוא עזר זה לא היה מחרטה אלא מרצון לנקום בפאוסטו.

בשביל נייאבס סידרו בן זוג חדש ובאמת שלא תהיה כמו דייגו שכל החיים תבכה על אהבה חד צדדית ותתאהב.

אני כמעט בטוח שדומינגו לא היה בגרסה הקודמת, אבל אם הוא היה אז שם הסבא והסבתא של דייגו נשארו בחיים, אז הוא יכול היה להיות פיצוי על הנכד שמת להם, והם יכלו לגדל אותו כפי שגידלו את דייגו, פה הוא נשאר למתאו ואביגייל ואפילו לקונסטנסה סבתא, באמת אם כבר לא חיתנו את דייגו ואביגייל ועשו חתונה עם ניאבס אז יכלו להשאיר את דייגו, ניאבס ודומינגו כשמשפחה מאושרת. מה זה משנה מה היה בגרסה הקודמת, הרי בגרסה הקודמת פטריסיו נדרס על ידי פאוסטו בדיוק בצורה שהוא דרס את פבלו, דניאלה אושפזה בבית משוגעים ולא נרצחה, ויסנטה נשארה בחיים ועוד עם בעלה שלא היה בגרסה הזאת, מקריה לאחר רצח פאוסטו התחרטה ובניטו ואמנדה המשיכו לבקר אותה ולתמוך בה בכלא, את הרשאים חיתן הכומר שהוא האחיין של הכומר הראשון. אז להרוג את הלנה ודייגו ולהשאיר את המפקח לבד ועצוב עם נחמה שהוא החזיר את טוניו לדרך הישר סתם אכזריות.
לצפיה ב-'ידעתי מראש שסיכוי גדול שאני אאלץ לפרוש מאווה '
ידעתי מראש שסיכוי גדול שאני אאלץ לפרוש מאווה
08/12/2016 | 17:17
2
33
כי גם בפעם הקודמת לא הצלחתי לתמרן עם יותר משתי סדרות. וכמו שהצטבר לי הפער בתשוקה וכח בזמנו, אז ככה גם באווה. לא היה לי זמן להגיע גם אלייה ככה שלצערי היא כבר לא רלוונטית עבורי הפער היה גדול מידי, ואכן גם עומס ההקלטות כבר הכביד לי על הממיר שמאכלס מן הסתם הקלטות לא רק שלי אלא זה ממיר משותף לשניים. בכל מקרה, לא הייתה לי אפשרות להדביק את הקצב וחבל שויוה שמו הכל ביחד כי זו באמת נובלה טובה וכן נהנתי ממנהאבל כמו שאמרתי מקווה שויוה יחזירו אותה לסיבוב שני ואז אני אוכל להשלים אותה

וכן באמת הרגו פה הרבה דמויות אבל התרגלתי עוד מתהום של תשוקה שהייתה של אותה מפיקה חח כמובן אין מה להשוות בין הטלנובלות אבל נראה לי שזה בערך אותה כמות מתים. על המפקח שאיבד את הלנה אני לא מרחמת יותר מידי כי גם ככה לא סימפטתי אותו על הלנה עצמה שהייתה דמות חמודה למרות העבר שלה בהחלט ריחמתי ממש לא הגיע לה למות. וכן לפי איך שהאחיות נראו בחתונה יש מצב גדול שהחזירו להן את הכסף
לצפיה ב-'אני זוכר שבלב פראי ובלב הסערה בזמנו הדבקת פער ענק '
אני זוכר שבלב פראי ובלב הסערה בזמנו הדבקת פער ענק
08/12/2016 | 17:33
1
28
וזה עוד כשצפית באינטרנט בתשוקות. אבל הזמנים משתנים, גם מבחינת הדברים שאת צופה בהם וגם מבחינת כמות הדברים המוקלטים על הממיר.

דווקא הרג דמויות זה קו מחבר שמשותף גם בתהום של תשוקה, החיים שגנבו ממני ורק אלוהים סולח, מקווה שבאנה כפול שלוש אנג'לי נסמה תהיה רחמנית יותר. 

ועוד גם אפשר להשוות את המשחק העלוב של דוד ספדה בתהום של תשוקה למשחק העלוב של מרק תאצ'ר כאן. אבל מבחינת עלילה אין מה להשוות. המפקח וניאבס לא היו דמויות מלהיבות במיוחד, אבל מותם של דייגו והלנה בהחלט היה מיותר, וגם אם דניאלה אפשר היה שרק תפיל ולא תמות או שתחזור לבית משוגעים ורנטה ופטריסיו יגדלו את הילד שלה.
לצפיה ב-'אכן אין מה להשוות בין העלילות, בתהום של תשוקה העלילה הייתה'
אכן אין מה להשוות בין העלילות, בתהום של תשוקה העלילה הייתה
08/12/2016 | 22:00
26
כבדה ואליסה הייתה ממש דמות טראגית כל הזמן רק בכתה ובכתה

גם אני מקווה שבאנה כפול שלוש אנג'לי נסמה תרסן את עצמה קצת יותר עם רציחת הדמויות חבל לי קצת גם על פטריסיו שבסופו של דבר איבד עוד ילד. אבל מה לא עושים בשביל לראות שוב את כישורי השחייה וההטבעה של סבינה מוסאייר-נראה שזה מה שעבר למפיקה בראש באותו הרגע 

לגבי דוד ספדה פשוט מתאים לו יותר לשחק אבל אם להשוות אותו ואת מארק טאצ'ר כ-אני לגמרי מעדיפה את דוד חח..
לצפיה ב-'סבינה מטביעה את דניאלהVSסבינה מטביעה את קניה'
סבינה מטביעה את דניאלהVSסבינה מטביעה את קניה
08/12/2016 | 00:21
48
מעניין מי תהיה הבאה בתור
לצפיה ב-'עוד שני קטעי וידאו מהפרקים האחרונים'
עוד שני קטעי וידאו מהפרקים האחרונים
08/12/2016 | 00:28
29
לצפיה ב-'כמה תמונות מהפרק האחרון'
כמה תמונות מהפרק האחרון
08/12/2016 | 00:50
1
40
לצפיה ב-'עוד....'
עוד....
08/12/2016 | 00:55
34
לצפיה ב-'סוף נחמד'
סוף נחמד
09/12/2016 | 10:35
3
46
אני חושב שאני היחידי בפורום שאהב יותר את תהום של תשוקה מאשר את רק אלוהים סולח
לא אהבתי שלא הראו את הסוף של מקריה אם כי אפשר להסיק שהלכה לכלא.
אהבתי שנתנו הצצה בסוף לסוף של חימנה
פאוסטו מת,דייגו מת גם הוא
סה''כ סדרה נחמדה.יכלתי גם לוותר עליה.מילא.
עכשיו יהיה לי יותר זמן לאנה כפול שלוש ולמלון הסודות.יש לי גם להשלים 30 פרקים של הגורל של אווה
לצפיה ב-'לי קשה להשוות כי בניגוד לאנה כפול שלוש '
לי קשה להשוות כי בניגוד לאנה כפול שלוש
09/12/2016 | 12:16
1
51
בתהום של תשוקה לא סבלתי את המשחק של אנג'ליק בויאר, גם כאן לא סבלתי את המשחק של מרק תאצ'ר ורבקה ג'ונס כששיחקה עיוורת. בדרך כלל יותר חשוב לי המשחק של הראשית מאשר של הראשי ופה סוריה וגה סיפרה את הסחורה פי כמה יותר מאנגליק בויאר בתהום של תשוקה.

גם את תהום של תשוקה ראיתי בלי לראות את הגרסה הקודמת ואת רק אלוהים סולח לאחר צפייה בגרסה הקודמת. 

באמת יכלו להראות את מקריה בכלא כמו שהראו את חימנה בבית משוגעים זה רק חצי דקה עד דקה. 

שמח שהתפנה לך זמן להשלמות.
לצפיה ב-'סוריה וגה מקסימה אהבתי אותה גם בים של אהבה'
סוריה וגה מקסימה אהבתי אותה גם בים של אהבה
09/12/2016 | 14:54
21
לצפיה ב-'מקריה ביצעה רצח ווידוי הריגה '
מקריה ביצעה רצח ווידוי הריגה
10/12/2016 | 17:07
24
כך שסביר להניח שהיא עדיין בכלא לאחר חמש שנים, למרות שלא נחשף שהיא גם רצחה את דניאלה.

מה שהפריע לי יותר זה במילה של כבוד, השיתוף פעולה של לינדה עם דודתה היה זניח ובכל זאת החזירו אותה לכלא אבל הייתה קפיצת זמן של שלוש שנים ולא הראו שהיא עדיין בכלא, ולאור העבירות שלה לא הגיוני שקיבלה יותר משלוש שנים. מצב דומה היה בגונול שהזונה שסייעה לרשע ושיקרה כשגונול הייתה חסרת זיכרון, שם כמו שהטורקים אוהבים הרשע בכלל ביים את מותו וברח, אבל היא נעצרה למרות שהיא הצילה את הילד של הראשיים בכך שהחליפה תרופה שיכלה להביא להפלה בויטמינים. והיא היחידה מכל הפושעים בסדרה שנענשה ואחרי שהייתה קפיצת זמן של שש שנים לא הראו אם היא משתחררת. 

גם כאן לא נראה שהחתונה הייתה ביום השחרור של מקס ואנטוניו ונראה שהם ישבו פחות מחמש שנים, אך לא ברור כמה, אבל לפחות יש את החמש שנים בתור המקסימום שבמקסימום שהם ישבו. 
שאלות, חדשות, בקשות
06/12/2016 | 15:56
20
30
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-' מזל טוב לדולסה מריה שחוגגת היום יום הולדת 31'
מזל טוב לדולסה מריה שחוגגת היום יום הולדת 31
06/12/2016 | 16:01
49
לצפיה ב-'אפשר להקפיץ את הקטלוג של גלובו? '
אפשר להקפיץ את הקטלוג של גלובו?
06/12/2016 | 19:07
36
מה שפירסמתי למטה 
תודה מראש  
לצפיה ב-' קטלוג גלובו 2017 '
קטלוג גלובו 2017
03/12/2016 | 15:46
1
122
קטלוג גלובו 2017 כבר יוצא לפועל והפעם הוא מפתיע, כי נמצא השנה 4 טלנובלות (כנראה אי אפשר לדעת עד ינואר, גלובו הם כמו ויוה, בלתי צפויים) 
הטלנובלות הן: 

Alem Do Tempo בגרסתה הבינלאומית היא עד 100 פרקים - טלנובלה תקופתית וגם קצת מודרנית... 

Totelmente Demais שבגרסתה הבינלאומית 130 פרקים 

Haja Coracao - לא ידוע כמה פרקים יהיו בגרסתה הבינלאומית.  

Liberdade Liberdade שגם לא ידוע כמה פרקים יהיו בגרסה הבינלאומית - טלנובלה תקופתית 

טריילרים 
לצפיה ב-''
06/12/2016 | 19:06
11
לצפיה ב-'יש שמועה שאנג'לי נסמה תפיק רימייק לרובי'
יש שמועה שאנג'לי נסמה תפיק רימייק לרובי
07/12/2016 | 22:22
3
75
ואדריאנה לובייר ואנג'ליק בוייר מועמדות. אם זה נכון אז היא נפלה על השכל. כבר עשו סגנון כמו טרסה רק לא מזמן. ולדעתי אנג'ליק בוייר לא תסכים כי היא עשתה את טרסה שזו דמות זהה כמעט. ועוד קסטרו רוצה לעשות חלק שני לרובי.
לצפיה ב-'מהההה.....? עוד פעם? שיקחו משהי יפה שדומה לה כמו גבי אספינו '
מהההה.....? עוד פעם? שיקחו משהי יפה שדומה לה כמו גבי אספינו
08/12/2016 | 14:42
2
58
כי גבי אספינו דומה לברברה מורי בול..
לא יודעת למה אנחליק בחרה עוד פעם אותו תפקיד!
זה כמו הפולשת שזה אותו קאסט של המתחזה?
לצפיה ב-'גבי אספינו מהממת'
גבי אספינו מהממת
08/12/2016 | 15:59
1
55
אבל מבוגרת לתפקיד. צריך מישהי בגיל שלומדת באוניברסיטה בגיל 20 וגבי אספינו כבר עברה את הגיל הזה. מישל רנו ואלטאיר חארבו מתאימות לתפקיד מבחינת הגיל וגם מאייטה.

לדעתי אג'ליק לא תסכים היא עדיין לא בחרה את התפקיד והבנתי שהיא תנוח מהטלנובלות לתקופה מסויימת
לצפיה ב-'מצאתי משהי שנקראת פרננדה קוסיג'ו מאדון השמיים'
מצאתי משהי שנקראת פרננדה קוסיג'ו מאדון השמיים
08/12/2016 | 16:43
83
היא דומה לבוי'אר רק טיפה יותר מבוגרת ממנה וגם על חשבתי על חימנה דוקה...
לצפיה ב-'מצאתי את זה בפייסבוק'
מצאתי את זה בפייסבוק
08/12/2016 | 11:56
65
לצפיה ב-'ארגנטינה מתכננת להפיק סדרה שתעסוק בריאליטי'
ארגנטינה מתכננת להפיק סדרה שתעסוק בריאליטי
09/12/2016 | 03:04
67
טלפה תפיק סדרה המבוססת על האח הגדול ויככב בה אחד מכוכבי כמעט מלאכים, פיטר לנזאני. כזכור לפני כעשור שודר אצלנו טלנובלה קולומביאנית "קח אותי רודריגו" שעסק בריאליטי בכיכובו של מרטין קרפאן. לא מדובר ברימייק אך בהחלט יש דימיון.

לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
11/12/2016 | 17:55
9
45
מישהו צופה ב"סנטה דיאבלה"?
אחרי "רק אלהים סולח",
אולי זאת רק אני אבל עדיין לא מצאתי עניין בסדרה הזאת.
לא אוהבת את המשחק של גבי אספינו (יסלחו לי אוהדיה...).

יש צפי למקסיקניות או ארגנטינאיות טובות בקרוב?

לצפיה ב-'אני צפיתי בה בשידור הראשון ולא השאירה חשק לצפות שוב'
אני צפיתי בה בשידור הראשון ולא השאירה חשק לצפות שוב
11/12/2016 | 19:01
8
37
בפורום הרוסי רבים מאוהדי מלאך ושטן והמשחק של גבי בתור מנואלה התאכזבו מסנטה דיאבלה והמשחק של גבי אספינו בסדרה. גם אני לא התלהבתי. 

אני יודע שטלי התלהבה מהסדרה, אני לא יודע אם היא כותבת גם בתפוז. וניר החליט לצפות בסדרה בגלל חימנה דוקה שתשחק את אינס שעוד לא נכנסה לסדרה.

אין צפי לטלנובלות חדשות בספרדית עד לסיום מלון הסודות שהיא רק 81 פרקים וויוה רמזו שאחריה יביאו גם מקסיקנית נוספת. וגם במקום השיבה הביתה קשה לנחש מה יביאו שהשיבה הביתה מסתיימת עוד חודשיים. אני מהמר שבמקומה יביאו את הלוחמת או החיים שגנבו ממני. 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
11/12/2016 | 20:35
3
20
ממש מבעס שאין לי כרגע במה לצפות.
בינתיים,אתנחם בסדרות אמריקאיות...(מחשבות פליליות,הומלנד)
לצפיה ב-'המקסיקניות שמשודרות עכשיו מעולות ומאוד מומלצות:)'
המקסיקניות שמשודרות עכשיו מעולות ומאוד מומלצות:)
11/12/2016 | 21:02
12
לצפיה ב-'במלון הסודות כבר הפסדת שישה פרקים משמעותיים מאוד'
במלון הסודות כבר הפסדת שישה פרקים משמעותיים מאוד
11/12/2016 | 21:08
1
18
אבל לאנה כפול שלוש אפשר להצטרף דרך צפייה באינטרנט. 
לצפיה ב-'ראיתי קטע של מלון הסודות,נראה מעניין אבל'
ראיתי קטע של מלון הסודות,נראה מעניין אבל
18/12/2016 | 08:36
2
כבר הפסדתי מלא פרקים....שונאת לא לראות מהתחלה.

לצפיה ב-'בינתיים כנראה אנטוש את סנטה דיאבלה'
בינתיים כנראה אנטוש את סנטה דיאבלה
11/12/2016 | 21:06
3
41
מעדיף לחכות שהשיבה הביתה תסתיים ולהשלים את אווה לה טריילרה. בינתיים הפרקים נצברים לי במקס ומחכים שאסיים עם מלון הסודות והשיבה הביתה.

את המחליפה של השיבה הביתה כנראה לא אראה.
לצפיה ב-'ואני חשבתי שאם לא תאהב את סנטה דיאבלה '
ואני חשבתי שאם לא תאהב את סנטה דיאבלה
11/12/2016 | 21:28
2
35
להמליץ לך על הסוף שהגיעה ל-YES VOD, בשידור הראשון פספסתי אותה, בשידור השני מאוד נהנתי ממנה והיא אחת מהטורקיות האהובות עלי. חשבתי לתומי שיהיה לך זמן לאחר שנטשת את חוקי משחק, אנה כפול שלוש ואם גם תנטוש את סנטה דיאבלה, יהיה לך זמן, אבל YES VOD לא בורח במהירות כזאת ותהיה לך הזדמנות לאחר סיום השיבה הביתה, מלון הסודות ואפילו אווה לה טריילרה. 
לצפיה ב-'אין לי VOD....'
אין לי VOD....
14/12/2016 | 01:08
1
17
המקס שלי הוא הVOD הפרטי שלי. מקליט ורואה בדיוק מה שאני רוצה ולא מה שמעלים לVOD בצורה לא מאורגנת ומפוזרת שקשה למצוא מה לראות.
לצפיה ב-'גם אני העדפתי את המג'יק על ה-VOD'
גם אני העדפתי את המג'יק על ה-VOD
14/12/2016 | 19:39
21
במיוחד שהפרסומות שה-VOD מתאים את הצפייה ללוח הזמנים שלך כל כך לא רלוונטי לצופי ויוה, שבהתחלה לזה של הוט הביאו טלנובלות ישראליות וסדרות מערוצים אחרים. אכן ההקלטה עדיפה אם כי 100-110 שעות הקלטה זה יוצא מעט מדי גם בשבילי, גם בשבילך וגם בשביל הדר, אם כי אני לא יודע איזה מקס יש לך וכמה שעות יש בו.
לצפיה ב-'El Hotel de los Secertos'
El Hotel de los Secertos
06/12/2016 | 09:07
20
74
מה קרה, אף אחד לא רוצה להגיד שדניאלה רומו גאונית?

טוב, אני אגיד.
לצפיה ב-'פרקים 2-3'
פרקים 2-3
06/12/2016 | 09:12
3
77
תנו לי להבין. 3-4 מדרגות וסופיה כבר מפילה תינוק? הגיוני.
עוד הגיוני זה שטרסה מקבלת דיווח שהילד של סופיה היה בן. איך אפשר לדעת את זה? הבטן שלה דקיקה ובקושי ראו שהיא בהיריון!

חוץ מזה, דניאלה רומו וחואן קרלוס ברטו נהדרים בתור השף ואם הבית

רק בפרק 3 קיבלנו סצינה משותפת של דניאלה רומו וקרלוס ריברה. הוא קיבל יפה מאוד את הסטירה אבל הוא ממש מטומטם שכזה. איך אתה לוקח על עצמך ילד של זנזונת?

אפרופו הזנזונת, היא כאב ראש גדול והיא לצערי אחת מהאנטיגוניסטיות של הסדרה ככה שלא ניפטר ממנה בקלות.

איזה מין שם זה אקסמולוס לכלב, למען השם?

לואיס גטיקה נכנס לטלנובלה בתור בעל מסבאה/בר/בית זונות. האמת מוזר לי לראות אותו בתפקיד רע כי בדרך כלל הוא טוב לב ונעים הליכות.

שמישהו יירה בדייגו בבקשה. אין לי סבלנות אליו.

ויחי הטכנולוגיה - בזכות הצילומים של שנת 1908 (השנה בה העלילה מתרחשת) איסבל מגלה שחוליו לא בדיוק מה שחשבה. מדהים שיש כבר צילומים ב1908!

ו...... אריק אליאס, תפסיק לחבוט במיטה ולהעיר את קרלוס ריברה. זה היה מביך הסצינה הזו.
לצפיה ב-'בהחלט היה ניתן לצלם כבר באותה התקופה ואפילו במאה התשע עשרה'
בהחלט היה ניתן לצלם כבר באותה התקופה ואפילו במאה התשע עשרה
06/12/2016 | 21:56
1
60
כולל גם צילומי וידאו. בטרה נוסטרה למשל(שמשקפת את המאה התשע עשרה שזה עוד לפני)רואים קטעי וידאו אמיתיים מאותה תקופה בשחור לבן כקטעי מעבר ואיך שהפרק הראשון מתחיל הוא מתחיל עם צילומי וידאו אמיתיים. במהלך הטלנובלה יש גם סצנה של הדמות הראשית שמבקשת מצלם שמצלם ברחוב לצלם אותה עם הבת שלהובנוסף לכל זה, הפרק האחרון של טרה נוסטרה מסתיים בצילומים משותפים של המשפחות. ככה שאכן היו מצלמות עוד בתקופות האילה
לצפיה ב-'וזה עוד כלום לעומת תרומת הדם בסוף המאה ה-19 בבגידה'
וזה עוד כלום לעומת תרומת הדם בסוף המאה ה-19 בבגידה
07/12/2016 | 01:53
25
שבצ'אליקושו של תחילת המאה ה-20 רק עושים ניסויים בנושא ולראשי כאילו זאת הפעם הראשונה שזה הצליח ולא נגמר במוות ועוד הקאדי רוצה להוציא על זה להורג.

אבל מה זה תרומת דם לעומת הטיפול בסוף בגידה לשפוך את כל הדם של התינוקת ולמלא אותה בדם הבריא של אביה, איך לא חשבו לרפא מחלות דם כך בימינו 
לצפיה ב-'אסקמולס באמת שם מוזר '
אסקמולס באמת שם מוזר
07/12/2016 | 01:46
30
אם כי אני כבר חסין לאחר שנים עם השמות הטורקיים שלא מן העולם הזה, גם לבני אדם. 

מה אנדרס מבין שיש לו עסק עם זנזנת, בלע את כל השקרים שהיא קורבן וברור שלא היו נפתרים ממנה כשהיא יודעת כל כך הרבה סודות של דייגו ועוד מצפה לילד שסירבה להפיל, אבל באמת טוב לא יצא ממנה לרגע חשבתי שהיא שלחה את החולצה המוכתמת בדם כדי לסחוט את דייגו.

באמת פאדיחה לא ראו לסופיה את הבטן וכבר אפשר לקבוע שזה היה בן וגם המצב שבו הייתה לאחר הפלה שהיה צריך ניתוח, באמת כנראה הייתה בחודש שלישי או רביעי, אבל על הבטן לא ראו. 
לצפיה ב-'גיליתי בטעות 2קטלנייםהנובלה הולכת להפתיע בגדול!'
גיליתי בטעות 2קטלנייםהנובלה הולכת להפתיע בגדול!
06/12/2016 | 16:48
49
לצפיה ב-'עד פרק 3'
עד פרק 3
06/12/2016 | 21:24
9
72
איסבל נאלצת להסכים להצעת הנישואים של דייגו אחרי הלחצים של אימה אבל זה לא מונע ממנה לנטוש אותו באמצע הריקוד כשהיא משקיפה מחלון חדרה על חוליו שמנגן במפוחית חח אם להתעלם מהעובדה שזה היה נשף האירוסים שלהם, בכללי אהבתי את הנשף המוזיקה האווירה איך האח המופרע והשתוי של איסבל הפציע פתאום ועשה בושות לטרסה חחח מה שכן רואים שהוא לא בן אדם רע ואם הוא כזה זה בגלל הזילזול של טרסה אהבתי שחוליו עזר לו במסבאה מול הבריונים שרצו להרביץ לו ואיך שאחרי זה הוא גם החזיר לו טובה כשהציל אותו מרב המשרתים וכצפוי השקר של חוליו לא החזיק הרבה זמן מעמד מול איסבל והסטירה לא איחרה לבוא חח מקווה שאיסבל תסלח לו במהרה ולא תנטור לו על זה יותר מידי.

הזוג שמנצל את הקטינה ומכריח אותה לשכב עם הלקוחות במסבאה-מזעזע! ילדה בת 14 אולי.. ועוד נכנסה להריון. איזו מסכנה איך שהעמידו אותה שם כמו איזו סחורה על החבית ועוד חוטפת מכות והשפלות

סופיה מנסה למנוע מבעלה המושפל לעזוב ונופלת במדרגות באופן מפתיע התוצאות היו די טראגיות - היא איבדה את הילד שלה - לא ששמו לב שהיא הייתה בהריון זה חידוש טרסה ממש מאלצת אותה לשקר כאילו לא קרה כלום לתינוק

חשבתי שדייגו חכם יותר - איך הוא משאיר את השימלה המוכתמת בדם של כריסטינה בתוך הכיריים של התנור רק כי הוא שמע שמישהו עומד להכנס למטבח במקום לקחת את זה איתו? בסופו של דבר חוליו מוצא את השימלה המוכתמת מבין שהיא של כריסטינה וכולו שבור

חח וניר גם אני ממש נהנית מדניאלה רומו הענקיתמצחיק אותי הכפיים שלה אחרי כל פקודה שהיא נותנת
לצפיה ב-'ספרתי שם 5 מדרגות.'
ספרתי שם 5 מדרגות.
06/12/2016 | 21:43
2
41
מזה היא מפילה ילד?

ועל זה נאמר אוי נו באמת. ציפיתי שהיא תיפול מכל המדרגות!
לצפיה ב-'מחמש מדרגות אפשר בכיף ליפול ולשבור עצם כלשהו'
מחמש מדרגות אפשר בכיף ליפול ולשבור עצם כלשהו
06/12/2016 | 22:15
1
39
אז להפיל? בטח שכן, הכל תלוי איך נופלים וכמה מזל יש.
לצפיה ב-'צודקת, אפשר להפיל גם ממעידה ברחוב ללא שום מדרגות'
צודקת, אפשר להפיל גם ממעידה ברחוב ללא שום מדרגות
06/12/2016 | 23:53
25
למרות שהמתחזות להרות בטלנובלות מקפידות ליפול מהחלק העליון של המדרגות כדי לביים את ההפלה ובדרך כלל להאשים בה את היריבה שלהן. אבל בהחלט לא חייבים ליפול מגובה רב בשביל זה.
לצפיה ב-'והקטינות המנוצלות עוד קוראות לסרסורית אימא'
והקטינות המנוצלות עוד קוראות לסרסורית אימא
07/12/2016 | 01:40
5
26
וגם גם בעל בית הבושת איים שאם לא תפיל גם הסבתא תלך, האם אלה הכינויים שם, או שמדובר באם שמסרסרת את בנותיה? 

ציפיתי שאיסבל תראה את חוליו במדי מלצר, אבל זה הסתבר כשחקרה את צוות המלון ובזכות תמונה שראתה אותו בו ושאלה את אחד העובדים וכבר חיפשה אותו כשידעה ששיקר לה. 

גם אהבתי איך חוליו הגן על האח של איסבל וזה השתלם לו כשטעה ידע שפליפה יחלץ אותו ויטייח את זה שהוא התפרץ לחדר של זוג שלא הזמין כלום.
לצפיה ב-'גם לי עדיין לא ממש ברור מה ההקשרים בין הילדה לבעל המסבאה'
גם לי עדיין לא ממש ברור מה ההקשרים בין הילדה לבעל המסבאה
08/12/2016 | 22:12
4
21
ולאישה.

לגבי אח של איסבל נראה שבכל זאת הוא התגלה כמציק מעיק וטראבל מייקר לא קטן
לצפיה ב-'כן מסתבר שהוא לא תמים והולך לגרום נזק '
כן מסתבר שהוא לא תמים והולך לגרום נזק
08/12/2016 | 22:37
3
7
לצפיה ב-'חוליו לא היה חייב להיענות להוראות שלו '
חוליו לא היה חייב להיענות להוראות שלו
08/12/2016 | 22:42
2
25
לגבי ההיאבקויות. הוא היה יכול לאיים עליו בחזרה שאם הוא יחשוף אותו מול רב המשרתים אז הוא יגלה שפליפה משתכר ומסתבך עם בריונים במסבאה, פליפה בעצמו אמר לו שאף אחד לא באמת לוקח אותו ברצינות ושאין לו ממש מילה שם.
לצפיה ב-'עוד לא ראיתי את פרק 5 '
עוד לא ראיתי את פרק 5
08/12/2016 | 22:44
1
20
אבל בפרק 4 הוא התחיל לפטר את העובדים אחד אחד כדי לסחוט אותו וכשחוליו הסכים להיאבק הוא אמר מה יהיה איתם ואז פליפה הודה שלא באמת יש לו סמכות לזה. כך שאני עוד לא יודע אם הוא הסכים להפסיד בכוונה לאחר ששכנע את אנדרס להמר עליו.
לצפיה ב-'יש לי תחושה שפליפה דווקא חכם מכל המשפחה המטורללת'
יש לי תחושה שפליפה דווקא חכם מכל המשפחה המטורללת
08/12/2016 | 23:21
25
טוב, גם איסבל חכמה בדרכה. רק לא הבנתי איך הריחה את הריח של הירוקת מהבריכה
לצפיה ב-'פרקים 4-5'
פרקים 4-5
08/12/2016 | 22:35
2
28
איסבל סולחת לחוליו על ששיקר לה חוברת אליו ועוזרת לו לחקור מה קרה לאחותו, איזו חמודה! אהבתי גם שהיא טיפלה בו אחרי שנפצע בהיאבקויות במסבאה ואיך שהם כמעט התנשקו כשדייגו בדיוק נכנס למטבח הוא תמיד מגיע ברגע הלא נכון כמו אז כשהם המשיכו לחקור בקרבת האגם כשחוליו נאלץ להסתתר

איסבל מוצאת מכתב סחיטה אנונימי במשרד של דייגו לגבי מה שקרה לכריסטינה אבל דייגו מאשים בפנייה את הפסנתרן אפרופו הפסנתרן דווקא אהבתי את הדמות שלו חח איך הוא הפיל את כל העשרים כלבים שלו על חוליו ואנדרס המסכנים בכלל אני מתה על הקטעים המצחיקים של חוליו ואנדרס היה משעשע גם איך שהזקנה העשירה נרדמה ברסיטל של הפסנתרן חח דווקא היה יפה

אפילו עם הבלש היה מצחיק אני אוהבת שמכניסים הומור לטלנובלה זה ממש מוסיף. איזה חיוך חסר אונים היה לאנדרס על הפנים שנייה לפני שהבלש מצא את השימלה המוכתמת חח בעודו חוקר בכלל על רצח נערת הליווי. ממש לא חשבתי שהוא ימצא אותה בקרבת החדר שלהם אחרי שאנדרס המסכן עשה מאמצים כבירים להחביא אותה בדקה התשעים!

ובינתיים איסבל רודפת ביער אחרי החשוד ששלח מכתב סחיטה לדייגו אבל מועדת ונופלת
לצפיה ב-'הפסנתרן והכלבים קטע גדול'
הפסנתרן והכלבים קטע גדול
09/12/2016 | 00:32
1
31
וכל הקטעים עם הכלבים מצחיקים בעיקר שהם חברה נעימה יותר מאשתו.

הבלש גם מבצע נתיחה לאחר מוות, הוא גם בלש וגם רופא, או שזה חלק מהתקופה הזאת שהוא עושה את כל העבודה?

כל הכבוד לאיסבל שהקשיבה לחוליו והחליטה לעזור לה וגם טיפלה בפצעיו ובעיקר סיפרה לו שמכתב הסחיטה היה במשרד של דייגו ודייגו האשים את הפסנתרן ובינתיים חוליו גילה שהפסנתרן לא היה במסיבת האור המדוברת שאחריה אחותו נעלמה. 

בלש ערמומי וחשדן ובאמת גם עם חוש הומור.

לא חשבתי שהסוחט יגבר בקלות כזאת על האיש שדייגו שלח כדי לטמון לו מלכודת ואיסבל רואה את העברת הכסף ומועדת ונופלת. 

ובינתיים האימא או האימא-סרסורה מאפשרת לקטינה ההרה שלא להפיל מאחורי גב הדוד או הדוד הסרסור. 

מסתבר שהילד של סופיה הוא תנאי של אלפרדו לקבל את הירושה וטרסה כנראה יודעת את זה ולכן מתאמצת להסתיר את ההפלה הטבעית ו"סולחת" לבלן כי היא רוצה למעשה לקנות את הילד שלה ו"של אנדרס". בעוד דייגו אוכל את הלב שצריך לסבול את בלן ההרה שחשב שכפר נפתר ממנה.

ביש מזל שהבלש גילה את השמלה המוכתמת בדם של כריסטינה ושדווקא חוליו ואנדרס היו האחרונים שראו את סכין הזהב בה בוצע הרצח במקומה.
לצפיה ב-'איסבל נהגה קצת בחוסר אחריות היא כולה לבדה בידיים חשופות'
איסבל נהגה קצת בחוסר אחריות היא כולה לבדה בידיים חשופות
09/12/2016 | 16:27
16
מילא לעקוב אחריו לבד אבל גם לקרוא לו ולרוץ אחריו בתנאים האילה? מה היא כבר הייתה יכולה לעשות לו

נראה שבכל זאת יש ל"אמא" של הילדה המנוצלת קמצוץ של רגש. שמתי לב שהיא גם בכתה בפעם הקודמת אם כי לא ייחסתי לזה יותר מידי חשיבות כי אחרי הכל היא כן מכריחה אותה לשכב עם הלקוחות של המסבאה בהוראת בעל המסבאה ככה שאין תירוץ להתנהגות המזעזעת שלה גם אם היא פוחדת ממנו.
לצפיה ב-'עוד לא ראיתי של השבוע'
עוד לא ראיתי של השבוע
09/12/2016 | 02:03
1
26
צריכה להשלים וגם את אנה כפול שלוש
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש אני גם צריכה להשלים כמה פרקים'
אנה כפול שלוש אני גם צריכה להשלים כמה פרקים
09/12/2016 | 16:30
13

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ