לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'מלון הסודות עד 56'
מלון הסודות עד 56
20/02/2017 | 08:46
17
35
לצפיה ב-'אה...'
אה...
20/02/2017 | 09:02
6
60
העלילה הכי מעניינת הייתה זו של אנחלה (דניאלה רומו.) וזה אומר הכל.

חוליו ואיסבל ממש צמד חמד אבל כזוג ראשי הם די מרוחקים כי המטומטמת התחתנה עם דייגו. ושכבה לפני כן עם חוליו. ככה ש...... לא יחסר הרבה עד שדייגו יבחין שאיסבל היקרה שלו בוגדת בו עם חוליו. ואז באמת הורידים שלו יתפוצצו והוא יהפוך לממש מעיק ומעצבן יותר ממה שהוא היה עד עכשיו.

פליפה וסופיה - תמותו שניכם. לא אכפת לי מהעלילות שלכם. לא מזה שכומר צעיר מתגנב בלילות כדי לענג את עצמו ולא מזה שחבורת גברים עם אישה במרכז מחליטה לחטוף את פליפה. מצידי, אם הייתי טרסה, הייתי מכריז שפליפה עזב לאנשהו ושוכח ממנו.

אנדרס אני ממש רוצה לחבק אותו.

בלן זה היה צפוי שהמטומטמת תחזור. זה שהיא החליפה בגדים לבגדים של עשירה לא אומר שהגברת שכחה איך להתנהג - והיא מרשה לעצמה להשפיל את טרסה ואנחלה. לא נורא, אני מתנחם בזה שהיא תיפול. חזק.

אני נהנה מהסצינות של איילה עם מה שמה, החברה של איסבל. לפחות שם היא לא מעצבנת ומנסה לטרפד את הקשר של איסבל עם חוליו.

עוד 24 פרקים לסוף. הלוואי שעלילות מפגרות לא יצוצו בדרך...... אבל כשזה פליפה מה הסיכוי.

אני אגיד את זה בפה מלא - אילולא דניאלה רומו - לא הייתי טורח להמשיך לצפות בטלנובלה. היא לא משהו.
לצפיה ב-'מתילדה שמה ובויוה מסרו 81 פרקים אז עוד 25'
מתילדה שמה ובויוה מסרו 81 פרקים אז עוד 25
20/02/2017 | 16:36
4
46
דייגו קלע כמעט בול שחבר של פליפה מביים את החטיפה, ואכן פליפה חצי חטוף, אמנם חטפו אותו מאחורי גבו, אך הוא משתף פעולה עם החוטפים, כך שדייגו צודק שאין מה לדאוג לפליפה, למרות שהוא טעה שלא מדובר בחבר וותיק אלא בחבר חדש שהוא בעצם חברה בלי שפליפה ידע. אבל טרסה פתאום הפכה לאם טרסה, נו טוב זה הילד שלה, מ"הנכד" שמת לה לא אכפת לה כי הוא לא קשור אליה.

האמת עד שקראתי את התקצירים קיוויתי שדייגו הרג את בלן. אז עכשיו בלן מרגישה מעל כולם וגם בטח שוכבת או תשכב גם עם אנדרס וגם עם אולגריו וכמובן מאושרת להרוס לאנחלה את החיים ובתור אישתו של אנדרס לקחת מטרסה הכול, כי היורש החוקי זה אנדרס.

לחסינטו אין תקנה מתוך קנאה מכה עיוור לפני ניתוח בעיניים וגם לא מבין מה הבעיה שבגללו גבריאל יישאר עיוור כל החיים, העיקר הקנאה שלו, כך שדייגו צודק שהוא סומך עליו, כי הוא באמת אנוכי מאוד, גם אם הוא יתחרט ויחזור לעצמו אני כבר לא רוצה שהוא יהיה עם ויולטה. 
לצפיה ב-'24'
24
20/02/2017 | 17:52
32
הפרק האחרון כרגיל פרק של שעה וחצי. תנחש מה ויוה עשו....
לצפיה ב-'ותגובה למה שאמרת -'
ותגובה למה שאמרת -
20/02/2017 | 19:13
2
32
מצידי חסינטו יכול להידרס ולמות עכשיו. דמותו פשוט בלתי נלאה עכשיו.

היה ידוע לי שבלן תחזור כי ראיתי את בלן בפרק האחרון.

דייגו וטרסה פשוט לא באמת משקיעים מאמצים בפליפה כי הוא חתיכת אידיוט זחוח שהיה צריך ללכת בעקבותיו של גרידו. כלומר, למות.
לצפיה ב-'אם הוא היה הבן של אולגריו ואישתו ולא של טרסה '
אם הוא היה הבן של אולגריו ואישתו ולא של טרסה
20/02/2017 | 19:18
1
32
היו מטפלים, טרסה סובלת את הנטל הזה רק כי הוא בנה הביולוגי, היא יודעת שהעניין עם טגלה בגללו, העניין עם הסכין הסתבך כי חימנה הייתה בת זוג שלו וראו אותם ביחד. אחרי שטרסה לא מרחמת על אף אחד אבל על הגורים שלה כן, אפילו השוותה את דייגו שאדיש לגורלם על הילדים שעשה לבלן ולא התרגש כשאחד מהם מת ושמח לעזור לטרסה כאילו שמת איזה אוגר. 

אבל מצד שני לסופיה היא מתייחסת הרבה יותר גרוע מלפליפה שלא מחליקה על הכול ובעצם כנראה החברה שוביניסטית ובראש המלון חייב לעמוד גבר, כי רומולו ראה רק את אנדרס ופליפה כיורשים פוטנציאלים ולא את איסבל או אפילו סופיה וגם סופיה עצמה לא רצתה לנהל את המלון אלא שאלפרדו ינהל אותו, ואפילו טרסה הקשוחה לא מרשה לעצמה לקחת את הנהלת המלון על עצמה.
לצפיה ב-'לדעתי רומולו לא רצה להשאיר את איסבל אחראית על המלון כי הוא'
לדעתי רומולו לא רצה להשאיר את איסבל אחראית על המלון כי הוא
23/02/2017 | 07:04
20
גילה הבנה לכך שמבחינתה הייעוד שלה הוא אחר
טרסה נתנה את הניהול לדייגו כי הוא משת"פ שלה וצריך לקבל משהו בתמורה
לצפיה ב-'מסכנה אנחלה '
מסכנה אנחלה
23/02/2017 | 07:01
18
אבל לפחות היא הצליחה לשכנע את החוקר שהיא לא הרוצחת של רומולו.
לצפיה ב-'אין מסיבה אחת בגראן הוטל שעוברת בשלווה'
אין מסיבה אחת בגראן הוטל שעוברת בשלווה
22/02/2017 | 21:20
8
50
הנה הגיע יום המופע החגיגי של מימי פרלטה הרגה אותי עם השירים שלה על הטלפון ונורת החשמל הראשונה חחח ואיזו חופרת קריניו פה קריניו שם שותה מבלה ועל הדרך גם בוגדת בבעלה ומי מגיעה בשיא המופע בלן שנראה שלא רק שהיא חיה אלא היא גם חזרה לעצמה מהר מאוד חזרה כעשירה כולה עם האף למעלה שלובת זרועות יחד עם הדוד אלרקון! יש מצב שהם היו מאהבים בזמנו אחרת איך היא מכירה את השאיפות שלו ומה פתאום היא פנתה אליו לעזרה. 

נראה שהיא עשתה איתו יד אחת כדי למוטט את טרסה ולקחת לה את המלון על ידי שימוש באנדרס המסכן. השיא היה כשהיא סיפרה לו למה היא נאלצה להתרחק מהמלון לכל כך הרבה זמן בעקבות האיומים בגלל המכתב - אותו מכתב שנכתב בעצם עליו וחושף את העובדה שהוא הבן מחוץ לנישואים של רומולו אלרקון ובעצם היורש האמיתי של המלון מסכן איך שהוא היה מבולבל ובשוק כמובן שבאותו רגע הוא הרגיש שכולם בגדו בו ובשל תמימותו דווקא אצל בלן הוא בוחר להתנחם ואף מתחתן איתה! לא ברור למה הוא לא שואל אותה כלום על הקשר בינה לבין אחיו של רומולו ואיך הוא לא קולט את החמדנות שלה. הוא ממש תמים

גם לצעוק בקולי קולות באמצע המסיבה שהוא יודע שהוא הבן של רומולו זה לא חכם במיוחד(למרות שהפרצוף של טרסה היה שווה הכל)עכשיו הוא עוד יותר חשוף בפני מי שפגע בו ולבטח ינסה לפגוע בו שוב בכל אופן, אהבתי איך שאחרי זה איסבל לקחה אותו דרך המעבר הסודי למקום המסתור של רומולו וככה הוא יכל להבין טוב יותר את הקשר שלו עם אנחלה וגם יכל לקרוא בעצמו את המכתב והצוואה של רומולו אין ספק שעכשיו זו מלחמה גלויה בין אוליגריו ובלן נגד טרסה ודייגו, הכל נחשף וכל הקלפים על השולחן! מעניין איך זה יתפתח

ובאשר לחוליו ואיסבל, אי אפשר להאשים את חוליו שנכנע לססיליה אחרי שאיסבל מתנשקת לה עם דייגו מול העיניים שלו. הגיע הזמן שגם איסבל תקנא - אהבתי שססיליה נתנה לה את המפוחית שלו ל"מזכרת" חח די הגיע הזמן שאיסבל תיקח את עצמה בידיים ותבין שמקומה לצד חוליו!

נראה שחורחה/מנואלה מתאהבת בפליפה - למה? לא ברור חחח כמו שלא ברור למה טרסה כל כך מודאגת מה"חטיפה" שלו, אגורה שחוקה לא הייתי משלמת עליו ככופר 

בגלל חסינטו  גבריאל לא יכול לעבור את הניתוח להחזרת הראייה אהבתי איך שויולטה תקפה אותו לדעתי הוא יסיים בדיוק כמו גרידו וממש לא יכאב לי עליו. עושה רושם שויולטה תהיה עם גבריאל בסוף הם זוג ממש חמוד וראוי וחסינטו הרוויח את ההפסד הזה ביושר 
לצפיה ב-'נראה שאנדרס קונה את זה שבלן הייתה צריכה את הגב של אולגריו'
נראה שאנדרס קונה את זה שבלן הייתה צריכה את הגב של אולגריו
22/02/2017 | 21:35
7
34
כדי לחזור למלון ולהישאר בחיים, אם כי לפי הלבוש שלה ובואה כאורחת כל אדם נורמאלי היה חושב שהיא לכל הפחות המאהבת שלו.

חסינטו ממש מנוול ומגעיל, חבל רק על לופה שנולד לו בן חומץ, מקווה שהוא לא יישאר עם ויולטה בסוף וגם לא יכאב עליו, אם כי בינתיים לא ברור איפה דייגו ימצא לו מחליף כמו שמצא אותו כמחליף לגרידו.

חורחה/מנואלה אכן מתאהבת בפליפה, באמת מעניין מה כולן מוצאות בו. האחים של חורחה/מנואלה צודקים לגביו. לגבי טרסה היא עדיין עם רגשות של אם, כמו שלאחר שהוא הפליל את אנדרס טרסה הסגירה אותו כדי להציל את סופיה, היא לא השאירה אותו בכלא ומיהרה להפיל את זה על פסקואל המנוח, למרות שמצד שני זה סותר את כל העצות שלה לדייגו לגרום לאיסבל לפחד ממנו.
לצפיה ב-'ספויילר מעליי על סופיה'
ספויילר מעליי על סופיה
23/02/2017 | 06:57
6
41
כן זה באמת מפתיע אצל טרסה, נראה שהיא באמת אוהבת את הילדים שלה. לפחות זה

אחרי התקרית עם גבריאל קשה לי להאמין שיש לדייגו עוד סיכוי עם ויולטה. רואים כמה היא מאוכזבת ממנו והוא כל פעם מתדרדר יותר ויותר. באמת חבל על לופה

לצפיה ב-'דייגו ו-ויולטה? '
דייגו ו-ויולטה?
23/02/2017 | 16:54
1
11
לצפיה ב-'אופס חח התכוונתי כמובן לחסינטו '
אופס חח התכוונתי כמובן לחסינטו
23/02/2017 | 17:47
9
לצפיה ב-'לא התכוונתי לספוילר '
לא התכוונתי לספוילר
23/02/2017 | 17:59
3
21
אלא שטרסה הגנה על הסוד כי אנחלה אמרה שאם אנדרס יישאר בכלא היא תספר שסופיה איבדה את הילד. מה שעכשיו כולם חוץ מאיסבל יודעים. 
לצפיה ב-''
23/02/2017 | 18:07
2
28
אה אוקיי חשבתי שדיברת על העובדה שסופיה שמה את הסכין אצל פליפה.
לצפיה ב-''
24/02/2017 | 15:55
1
28
נראה שסופיה לא שמה את הסכין, כי סופיה רוצחת אך לא עם סכין הזהב, אם כי ייתכן ואת אנדרס ניסתה לרצוח עם סכין זהב כדי להטעות. כי מסתבר שלא סתם הראו את בנחמין בסצינות מגעילות, הרוצח עם סכין הזהב זה בנחמין. 
לצפיה ב-''
26/02/2017 | 07:05
22
אתה בטוח
כי בלי כוונה נפלתי על הודעה באיזה פורום מקסיקני שאומרת בפירוש "סופיה היא הרוצחת של הסכין". שם גם קראתי בטעות שכריסטינה בחיים ורק מאוחר יותר תמות.

אז כנראה הם לא היו מדוייקים בהכל בכל מקרה גם בנחמין נראה הזוי משהו ודי מתאים לסטטוס ועדיין סופיה היא הרוצחת הגדולה רק שאת המוות של כל האנשים האחרים הלא מוכרים ביצע בנחמין אם זה נכון מה שאתה כותב. איזה בילבול חח
לצפיה ב-'כאמור חורחה הוא בעצם אישה וככה היא נראית במציאות'
כאמור חורחה הוא בעצם אישה וככה היא נראית במציאות
23/02/2017 | 07:09
56
פרננדה בורצ'ס שמה
לצפיה ב-'אנג'לינה ג'ולי ורונלדו הכדורגלן יככבו בטלנובלה טורקית חדשה'
אנג'לינה ג'ולי ורונלדו הכדורגלן יככבו בטלנובלה טורקית חדשה
20/02/2017 | 13:07
3
100
מדובר על פליטים מסוריה שמהגרים לטורקיה.
https://stocknewsusa.com/2017/02/20/angelina-jolie...

רק לא הבנתי מה קשור רונאלדו למשחק.

תודה לענבל על הידיעה.
לצפיה ב-'זה משנה?'
זה משנה?
20/02/2017 | 19:08
57
תראי מה הם שמו כתמונה של רונאלדו. זה ברור למה הוא שם.

רמז: סמל מין.
לצפיה ב-'למה שהם יסכימו לשחק בטלנובלה טורקית?'
למה שהם יסכימו לשחק בטלנובלה טורקית?
21/02/2017 | 10:21
1
52
ומאיפה הם יודעים טורקית? הרי מן הסתם שהטלנובלה לא תהיה באנגלית...

ידיעה תמוהה לחלוטין
לצפיה ב-'"ישחק" זאת מילה מוגזמת מידי לדעתי'
"ישחק" זאת מילה מוגזמת מידי לדעתי
22/02/2017 | 09:05
53
סביר להניח יופיעו לדקה וחצי בלחץ כדי לעורר עניין, אולי אפילו ישחקו את עצמם וככה זה יפתור את בעיית השפה . גם ניימאר הופיע פעמיים בטלנובלות ברזילאיות לכמה רגעים (אבל אין לו בעיית שפה כי הוא ברזילאי).
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
17/02/2017 | 15:32
27
43
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
17/02/2017 | 16:08
12
43
דבר טוב שקרה השבוע: הפלאפון החדש שקניתי הגיע
דבר רע שקרה השבוע: לא מרגישה כל כך טוב מיום רביעי בערב
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: הייתי עם פלאפון דיי מעפן כמה ימים
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: לא יצא לי כל כך לראות חוץ מהשיר שלנו
תכנית השבוע: הכוכב הבא
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע: המבורגר
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע: הראל סקעת עכשיו והחדש של סטטיק ובן אל
תמונה:
לצפיה ב-'תרגישי טוב ותתחדשי על הנייד'
תרגישי טוב ותתחדשי על הנייד
17/02/2017 | 16:35
1
20
השיר החדש של סטטיק ובן אל נחמד אבל האמת היא שהכי אהבתי את השירים הראשונים שלהם. הם היו הכי ממכרים אבל משום מה עכשיו הם שינו סגנון
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/02/2017 | 18:36
7
לצפיה ב-'תתחדשי ותרגישי טוב '
תתחדשי ותרגישי טוב
17/02/2017 | 16:55
1
11
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/02/2017 | 18:36
6
לצפיה ב-'איזה פלאפון קנית?'
איזה פלאפון קנית?
17/02/2017 | 22:01
7
50
ותתחדשי ותרגישי טוב.
לצפיה ב-'פלאפון סיני '
פלאפון סיני
24/02/2017 | 12:41
6
12
השם שלו זה צ'יומי נוט 4
לצפיה ב-'xiomi?'
xiomi?
24/02/2017 | 13:11
5
30
לצפיה ב-'כן'
כן
24/02/2017 | 14:49
4
5
לצפיה ב-'שמעתי עליו'
שמעתי עליו
24/02/2017 | 14:54
3
12
כמה עלך לך?
לצפיה ב-'1290 שקל'
1290 שקל
24/02/2017 | 15:00
2
5
לצפיה ב-'הבנתי שיש דגם לא יודעת איזה'
הבנתי שיש דגם לא יודעת איזה
24/02/2017 | 15:07
1
12
שהוא זול יותר
לצפיה ב-'כן אבל הא פחות טוב'
כן אבל הא פחות טוב
24/02/2017 | 15:16
4
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
17/02/2017 | 16:28
6
43
דבר טוב שקרה השבוע: שסופסוף קצת מתחמם! הקור של הימים האחרונים ממש קיצוני
דבר רע שקרה השבוע: ידעתי שביבי שוב רימה את תושבי עמונהאין לו בושה להגיד להם עכשיו אחרי המפגש עם טראמפ שהוא ייבחן מחדש את הקמת היישוב שהבטיח להם. ממש מזיז לטראמפ מה נבנה אם נבנה ואיפה הרי ברור שביבי עומד מאחורי הכל כמו בעניין העברת השגרירות שהוא בעצמו מעכב, טראמפ היה נלהב בקשר לרעיון עד שדיבר עם ביבי שבטח הנחה אותו לחכות עם זה אחרי שהערבים איימו. פחדן 
דבר הזוי שקרה השבוע: --
דבר מעצבן שקרה השבוע: אני רואה שתפוז עדיין לא תיקנו את התקלות. עדיין אי אפשר להגיב תגובה מהירה אין את מספר ההודעות למעלה אין את מנוע החיפוש אי אפשר להכנס לתפריט המשתמש ואי אפשר לעבור בין תמונות/קטעי וידאו בתוך הודעות.
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: אנה כפול שלוש ומלון הסודותֻ
תכנית השבוע: --
שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בוייאר סבסטיאן רולי ודניאלה רומו
קניית השבוע: בגדים
מאכל השבוע: 
משקה השבוע: מיץ תפוחים
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: המצעד של ויוה, חידשו לי את הפלייליסט
תמונה:
לצפיה ב-'אגלה לך סוד'
אגלה לך סוד
17/02/2017 | 21:38
5
52
הבעיות של תפוז עם תגובה מהירה וכ'ו? זה בגלל חוסם הפרסומות AD BLOCK שחוסם את הדברים האלה.

אם תשחררי את החוסם הפרסומות תגלי שהאתר עובד לך כמו שצריך.....

כמובן שהתקלות הועברו לחברת חוסמת הפרסומות כדי שיבדקו ויסירו את החסימות הפתאומיות שהם החליטו לחסום סתם.
לצפיה ב-'צדקת עכשיו שביטלתי את החוסם רק מתפוז זה עובד רגיל'
צדקת עכשיו שביטלתי את החוסם רק מתפוז זה עובד רגיל
18/02/2017 | 19:04
4
29
מי יודע אולי אילה תפוז בעצמם שמעורבים בתקלות, כבר נתקלתי באתרים שעושים בעיות כשנכנסים אליהם עם חוסם הפרסומות. זו ממש מלחמה של האתרים בחוסם. ולדעתי היא לא מוצדקת, גם עם חוסם הפרסומות אני רואה מספיק פרסומות של תפוז עם כל הסרטונים הלא קשורים האילה שתקועים בהודעות ובכרטיסיות שצצות למטה במסך

בכל אופן תודה

לצפיה ב-'כן זה מעיק ומעצבן אבל חיים עם זה'
כן זה מעיק ומעצבן אבל חיים עם זה
18/02/2017 | 19:36
3
28
לא שבא לי לראות פרסומת על פטריות ברגליים אבל יאללה, אני מוכן לוותר כדי לקבל תגובה מהירה.
לצפיה ב-'חח אני מניחה שזה בדיוק מה שתפוז חשבו לעצמם:'
חח אני מניחה שזה בדיוק מה שתפוז חשבו לעצמם:
18/02/2017 | 20:53
2
21
"בסוף הם יכנעו ויוציאו את החוסם רק כדי לגלוש בנוח"
אי אפשר להגיד שהם לא צדקו במידה וההשערה שלי נכונה שזה הם שעומדים מאחורי התקלות
לצפיה ב-'לא הם, חברת חוסמת הפרסומות אשמים בזה'
לא הם, חברת חוסמת הפרסומות אשמים בזה
18/02/2017 | 21:18
1
18
הם כל הזמן מעדכנים את החוסם פרסומות. קרה שהם החליטו לחסום את האלמנטים האלה של התגובות מהירות ועוד כל מיני דברים שקורים בתפוז.

לכן תפוז העבירה להם רשימה של מה לתקן כדי שהם יוכלו להסיר את זה מחוסם הפרסומות. עד אז אנחנו תקועים עם כלבים חמודים ופטריות ברגליים...
לצפיה ב-'אני חושדת כי כמה זמן כבר לוקח לסדר, אבל מקווה שאתה צודק'
אני חושדת כי כמה זמן כבר לוקח לסדר, אבל מקווה שאתה צודק
20/02/2017 | 06:54
5
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
17/02/2017 | 16:54
46
דבר טוב שקרה השבוע: הביקור של האחיינית שלי והעובדה שטראמפ אמר שאין לו העדפה לפתרון של שתי מדינות לשני עמים.

דבר רע שקרה השבוע: הדרישה של טראמפ לחכות עם הבנייה באיו"ש, מה שמקשה על קיום ההבטחה למפוני עמונה. והשגריר המיועד שבתשאול החליף את עורו ואף לתומך נלהב של מדינה פלסטינית.

דבר הזוי שקרה השבוע: שהליכודניקים שמתנגדים למדינה פלסטינית כמו ישראל כץ ודוד ביטן כעסו על כך שבנט לחץ על ביבי בנושא.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שנסראללה איים עלינו ואמר שנפנה את הכור בדימונה, אחרת הוא יכול להפוך אותו לנשק נגדינו. 

דבר מפתיע שקרה השבוע: -

טלנובלת השבוע: הלוחמת, מלון הסודות, אהבה ועונש, אהבה לאור ירח, הגורל של אווה, W, צ'אליקושו. 

תכנית השבוע: פוליטיקה, פגושת העיתונות. 

שחקן/ית השבוע: ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, קלאודיה ראיה, טוטיה מיירלס, אלשנדי נרו, טניה חליל, אריק אליאס, אירנה אסואלה, דיאנה בראצ'ו, דניאלה רומו, דומיניקה פלטה, חורחה פוסה, אלחנדרו דה לה מדריד, לואיס קוטורייר, רחינה בלנדון, קרלוס ריברה, אילסה סאלס, מוראט יילדירים, נורגול ישילצ'אי, פק בו גום, קים יו ג'ונג, ג'ין יונג, אדית גונסלס, אראפ בטקה, חורחה לואיס פילה, אריקה דה לה רוסה, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, אלפרדו הווארקה, האן היו ג'ו, יי ג'ונג סוק, יי טה הוואן, ג'ונג יו ג'ין, פארייה אבג'ין, בוראק אוצ'יביט, מהמט אוזגור, אליף איסקנדר, אברו הלבאג'יאולו, בגום קוטוק ישראולו.  

קניית השבוע: - 

מאכל השבוע: ביסטרוגן, צלי.

משקה השבוע: מיץ אשכולית-אננס. 

ציטוט השבוע: "ליברמן רוצה להישאר במשרד הביטחון כמה שיותר זמן ולכן הוא מגיב כפי שהוא מגיב". רינה מצליח מנתחת את הראיון שעשתה עם ליברמן ובמיוחד את האמירה שלו שביבי לא צריך להתפטר אם יוגש כתב אישום ושאמר שאפילו לכפות על אולמרט להתפטר זאת הייתה טעות. 

שיר השבוע: הבחור הזה זה אני בהלוחמת, השיר אתה בגדת בי עם לינדה פס שויולטה התחילה לשיר בפרק 55 במלון הסודות.
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
17/02/2017 | 19:49
5
59
דבר טוב שקרה השבוע: אין כזה
דבר רע שקרה השבוע: הליהוק לתפקיד ראשי את מיירין ויאנואבה ושאנהי פורשת מעולם הזוהר כדי להקדיש את עצמה לבנה, מנואל.
דבר הזוי שקרה השבוע: חלום מוזר שחלמתי על סבסטיאן ואנג'ליק
דבר מעצבן שקרה השבוע: שלוקח זמן לתקן את הפלאפון שלי ושאין לי נורת חיווי במכשיר והמכשיר היחיד שיש לו נורת חיווי ושהוא עד 2000₪ הוא גלקסי אלפא 5(A5).
דבר מפתיע שקרה השבוע: ששוקוונילה הצליחה לצאת מהכלוב בזמן שהייתי במקלחת. למרבה המזל הדלת הייתה סגורה.
טלנובלת השבוע: ניסיתי לראות דרך המחשב פרק מאנה כפול שלוש אבל הוא לא עובד.
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:סבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייאר
קניית השבוע: מצע, אוכל וארגז צרכים לשוקוונילה
מאכל השבוע: תפוחי אדמה אפויים עם עוף מתובל בטחינה גולמית שהכנתי אתמול. טחינה גולמית ממש טעים וגם בריא
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

לצפיה ב-'תמונות יפות נראה ששוקוונילה התאקלמה בביתה החדש'
תמונות יפות נראה ששוקוונילה התאקלמה בביתה החדש
18/02/2017 | 21:03
4
26
לגבי האתר הפרקים כבר עובדים טוב כולל תרגום לפחות מכרום
לצפיה ב-'היא מאוד אנרגטית וקופצנית'
היא מאוד אנרגטית וקופצנית
18/02/2017 | 21:16
3
28
כל פעם שהיא מחוץ לכלוב אני רואה אותה רצה וקופצת כאילו שתתה מינימום קפה עם אוכל אנרגטי. וגם רצה בטיל למיטה שלי רק שנאלצתי לחסום את הגישה שלה כי היא עושה את הצרכים שלה שם. נראה לי שהיא התחברה אליי. מחר לוקחת אותה לוטרינר.

במחשב נייח בעבודה שלי זה לא עובד אבל בלפטופ שלי כן. בכל אופן הכי נוח לי זה דרך הסמארטפון ולא מחשב ויש לי אפליקציה של וואלה ויאודי רק שהמכשיר בתיקון.
לצפיה ב-'זה טוב זה אומר שהיא חזקה בריאה וחסונה חח'
זה טוב זה אומר שהיא חזקה בריאה וחסונה חח
20/02/2017 | 07:07
2
23
מקווה שאת ויבגני תשלימו בקרוב לפחות עד פרקי שישים קורים דברים ממש מעניינים שאני חייבת לשתף חח נכון שהפרקים תמיד זמינים באתר אבל אם לא צופים פחות או יותר בעקביות קשה לזכור את כל הפלאשבקים ולחבר אותם במקביל לעלילה המרכזית. כשיש לי השלמות עם פער של יותר מחמישה פרקים ככה זה מרגיש לי. זו סדרה שצריך ממש לעקוב כדי להבין אותה טוב
לצפיה ב-'את יכולה לשתף מי שלא ירצה ספוילרים לא יקרא'
את יכולה לשתף מי שלא ירצה ספוילרים לא יקרא
20/02/2017 | 16:37
1
23
אם כי זה לא אותו דבר כשלא מגיבים.
לצפיה ב-'כן אין טעם להגיב לעצמי אבל כשתגיע לפרקים'
כן אין טעם להגיב לעצמי אבל כשתגיע לפרקים
21/02/2017 | 22:37
19
תפתח שירשור ואז כבר נמשיך להגיב
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
17/02/2017 | 23:23
21
59

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום

לצפיה ב-'מרתה חוליה תהיה הרעה בטלנובלה של סלבדור מחיה '
מרתה חוליה תהיה הרעה בטלנובלה של סלבדור מחיה
18/02/2017 | 01:37
71
באסה עם הראשית. הייתי מעדיפה את אלחנדרה בארוס או מרלן פבלה אם לא דנה גרסיה. אפילו סנדרה אצ'בריה יכלה להיות בחירה טובה. נראה לי שהיא לא תגיע לפה בגלל מיירין שמעולם לא הביאו טלנובלה בהשתתפותה ובכיכובה.
לצפיה ב-'איזה סוג סרטן היה לברברה מורי?'
איזה סוג סרטן היה לברברה מורי?
18/02/2017 | 16:28
3
67
ומה סוג הסרטן שממנו נפטרה לורנה רוחאס? לריינלדו גיאקיני היה סרטן הלימפה שזה אותו סוג שהיה לפקונדו ארנה? אני לא שואלת סתם יש לי סיבה שתדעו עליה בהמשך. לדניאלה רומו היה סרטן השד וכך גם ללורנה מרטיאנו וברוך השם הן ניצחו את המחלה. גם אריק דל קסטיז'ו הבנתי שהיה לו סרטן וחוליו אולמו הרשע מהאמת הסמויה ואין טיפשות בגן עדן נפטר מהסרטן רק איזה סוג היה לו? אגב הטלנובלה האחרונה ששיחק שראינו פה הייתה אשת הברזל.
לצפיה ב-'גם אדית גונזלס נלחמת בסרטן'
גם אדית גונזלס נלחמת בסרטן
18/02/2017 | 18:20
2
71
במעיים אם אני לא טועה. נקווה שתחלים כמה שיותר מהר
את כותבת פוסט על הנושא?
לצפיה ב-'עלית עליי'
עלית עליי
18/02/2017 | 19:35
1
49
ונראה לי סרטן השחלות או הרחם. בדיוק נזכרתי שגם היא נאבקת במחלה הזאת מיד אחרי שעשיתי שלח. הלוואי היא נראית אופטימית בהתמודדות שלה מול המחלה שלה.
לצפיה ב-'מחכה לקרוא'
מחכה לקרוא
21/02/2017 | 22:42
9
לצפיה ב-'פרומו של Novo Mundo '
פרומו של Novo Mundo
18/02/2017 | 17:16
81
נראה ממש מהמם! 
אגב, יש כתבות על כך שגלובו שכרה את שירותיו של הבמאי של אנדי ארמסטרונג (במאי הוליוודי) לטלנובלה הזו , כנראה שמתכננים משהו חדש בתקופתיות 
לצפיה ב-'אם טלמונדו יודעת מה כדאי לה'
אם טלמונדו יודעת מה כדאי לה
18/02/2017 | 18:16
8
83
וכדאי לה מאוד להפסיק!!!!!!!!! לשכור את גבריאל פוראס לכל טלנובלה שנייה שלה.

חוץ מזה ג'ונתן איסלאס וחימנה דוקה.
גם מריצה בוסמנטה (שכרגע נדחפת בתור צלע שלישית בגורלה של אווה), סילבנה אריאס (קוקו המשוגעת של מי זה מי), גונסלו ולנצואלה (יונתן ז"ל של מי זה מי) ופבלו אזר (חואנחו של סנטה דיאבלה) כאן.

אני בהחלט רוצה את הנובלה הזו כאן (כי בכנות, אין לי כוח לסילבנה סין לאנה.)

לצפיה ב-'אני גם רוצה'
אני גם רוצה
18/02/2017 | 18:18
1
21
לצפיה ב-'זה נראה טלקומדיה. משהו כזה לא?'
זה נראה טלקומדיה. משהו כזה לא?
18/02/2017 | 18:19
15
לצפיה ב-'נראה שג'ונתן איסלאס חזר פה למראה'
נראה שג'ונתן איסלאס חזר פה למראה
18/02/2017 | 18:28
42
המושלם שלו מהאחים דל מונטה 
פחות אהבתי את המראה הקצוץ שלו במי זה מי חח 
לצפיה ב-'אה וזה שמשחק את הבן של גבי אספינו'
אה וזה שמשחק את הבן של גבי אספינו
18/02/2017 | 19:18
43
בסנטה דיאבלה והבן של ארפ בטקה בגורלה של אווה גם יהיה כאן.

בטח בתור הבן של אחד הראשיים.
לצפיה ב-'גבריאל פוראס נראה בן אדם באמת עם מראה לא סימפתי'
גבריאל פוראס נראה בן אדם באמת עם מראה לא סימפתי
19/02/2017 | 16:49
31
גם שהוא משחק את הטוב הוא נראה רע 
לצפיה ב-'לדון נורטין'
לדון נורטין
19/02/2017 | 16:52
2
30
כל מה שאתה רוצה אתה יכול לראות באינטרנט אומנם זה בלי תרגום אבל אני מניח שלמדת להבין ספרדית מכל הטלנובלות שראית עם התרגום
היה תקופה שאחותי דיברה ספרדית שוטפת רק מלראות טלנובלות אני מצליח להבין את הרוב שאני רואה טלנובלה באינטרנט בלי תרגום
לצפיה ב-'לגביו זה לא רלוונטי'
לגביו זה לא רלוונטי
19/02/2017 | 19:53
26
הוא לקוי שמיעה.
לצפיה ב-'מה שאמרה רנת'
מה שאמרה רנת
19/02/2017 | 20:27
22
וזה ניר, נעים מאוד.

אני מסתמך בעיקר על מה שויוה 'מפנקת' אותנו. זהו.
לצפיה ב-'מועמדים לפרס TVyNovelas מקסיקו'
מועמדים לפרס TVyNovelas מקסיקו
18/02/2017 | 18:22
5
81
הפתעות השנה:
*סילביה נבארו מועמדת (תרתי משמע) סוף סוף!
*אמזונאס ושלוש פעמים אנה לא מועמדות ל"טלנובלת השנה"
*חואן מרטין חוארגי מועמד פעמיים באותה קטגוריה
*אין זכר לדויד זפדה, כריסטיאן דה לה פואנטה, גבריאל סוטו ודניאל ארנאס בקטגוריית "שחקן השנה".
* ה"טלנובלות" המובילות הן דווקא אלה שנחשבות לסדרות או מבוססות על סדרות: ה"מועמדת" זוכה ל20 מועמדויות, מלון הסודות 17 מועמדויות, ו"ללא זכר ממך" קיבלה 13 מועמדויות וזה כמעט כמו מספר הפרקים שלה -16(!).
* את "אלמנות השחורות" של קרלוס מורנו  ו"יאגו" דחפו דווקא לקטגוריה "סדרת השנה". לא ברור לפי מה הם קובעים מה סדרה ומה טלנובלה

לצפיה ב-'המשך'
המשך
18/02/2017 | 18:29
1
47
לצפיה ב-'המשך להמשך '
המשך להמשך
18/02/2017 | 18:40
41
שחקנית צעירה - סופיה קסטרו. אבל על ההופעה המאוד קצרה שלה במלון הסודות.

שחקן צעיר - ג'וש גוטיירז. אגב איזה חיוך מהמם יש לו.

תגלית השנה שחקנית - רחינה בלנדון. זה בהעדר מתחרות ראויות.תגלית

תגלית השנה שחקן - ברור שקרלוס ריוורה, אלא מה.

שחקנית משנה/ראשית - אילסה משהו ממלון הסודות. אני שונא את בלן.

שחקן משנה/ראשי - קרלוס ריוורה, אלא מה.

שחקן משנה - ממש לא אכפת לי.

שחקנית משנה - כנ"ל.

צילום - מלון הסודות, כמובן.

בימוי - שוב, מלון..... ככה זה כשויוה מפנקת אותך רק בשתי סדרות משנת 2016 ואין לך איך לשפוט.

קאסט - לאס אמאזונס, סליחה. במלון יש לי רק את דניאלה רומו והשאר מעניין כמו קליפת שום.

שיר נושא - לא מעניין

תסריט - כרגיל, מלון.
לצפיה ב-'העיקר דניאלה רומו שם'
העיקר דניאלה רומו שם
18/02/2017 | 18:31
35
וססר אבורה גם.

לגבי שחקן השנה - אני אתמוך הפעם באריק אליאס.

שחקנית השנה - אירנה אזואלה.

מרשע - חורחה פוסה. פשוט כי לא ראינו שום דבר אחר השנה.

מרשעת - ברור שדיאנה בראצ'ו.

סדרה- לא ממש רלוונטי. אבל הלוואי נשים בשחור כי ככה ויוה ילמדו שהם פוסלים סתם.

טלנובלה - אף אחת. כן, גם לא מלון הסודות.

לצפיה ב-'סבסטיאן רולי לא אמור להיות מועמד'
סבסטיאן רולי לא אמור להיות מועמד
18/02/2017 | 19:29
48
זה ממש לא הוגן עם כל הכבוד לו הוא כבר זכה שנה שעברה במקומו היה צריך להיות גבריאל סוטו או כריסטיאן דה לה פואנטה ואם כבר גאלן מאנה כפול שלוש היו לוקחים את דויד זפדה. אני תוהה באמת מי אחראי לבחור שחקנים למועמדות. בכל אופן אני בספק שהוא יזכה אפילו פרננדו קולונגה שהוא הגאלן הכי קדוש בטלויסה לא זכה שנתיים ברצף. אם יזכה סבסטיאן גם השנה יש פה עניין של מרמה או פרוטקציות. חוץ מזה שאריק אליאס ראוי לזכות. גם הראשיים מבדרך לגורל לא מועמדים שזה מפתיע כי הטלנובלה שלהם הצליחה מאוד. לגבי שחקנית השנה אני מתלבטת בין סילביה לאנג'ליק, את סילביה לא ראיתי במועמדת אבל את אנג'ליק כן והיא משחקת נהדר עם תפקיד מאתגר. מצד שני עד שסופסוף סילביה נבארו מועמדת והאמת גם לה מגיע לזכות בתפקיד שלה במועמדת. אם המועמדת תקטוף הרבה פרסים אולי ניתן להשפיע על ויוה שירכשו אותה.
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות לאנג'ליק היא חייבת לקחת'
מחזיקה אצבעות לאנג'ליק היא חייבת לקחת
18/02/2017 | 21:07
43
הזוי שהנובלה לא מועמדת
לצפיה ב-'מישו יודע כמה משלמים לשחקן טלנובלה?'
מישו יודע כמה משלמים לשחקן טלנובלה?
19/02/2017 | 18:37
1
34
נשמע שיותר משתלם לשחק בהוליווד או אפילו בסרט שאורכו שעה וחצי מאשר בטלנובלה של מעל 100-200 פרקים הבנתי שראול מנדז שמשחק של אח של אאורליו קסיאס באדון השמיים לא שיחק בעונה השלישית למרות שהוזמן להמשיך בין היתר בגלל סיבות כלכליות זה אומר שלא הציעו לו מספיק כסף 
לצפיה ב-'זה תלוי בחוזה שיש לו עם הפקות ועד כמה הוא מצליח'
זה תלוי בחוזה שיש לו עם הפקות ועד כמה הוא מצליח
24/02/2017 | 20:36
15
אני משערת שכוכבי טלנובלות מצליחים כמו פרננדו קולונגה, אנג'ליק בוייר, מאייטה פרוני, וויליאם לוי ועוד לא במצב שיכולים להתלונן על המצב הכלכלי אבל שחקנים כמו סאול מרובי למשל אני בספק שהגיע להישג מסויים כשחקן והוא כעת מופיע בטלנובלה של ניקנדרו דיאז בתפקיד שולי כמו שהיה ברובי(לא הוציא הגה מהפה ועד שזיהיתי אותו). זה עניין של הצלחה ומזל. מה גם שכל מדינה והרווח שלה בתרבות כמו למשל ארגנטינה אני לא חושבת שהכוכבים הגדולים עושים בוכטות של כסף כי המצב הכלכלי שם כידוע לא זוהר במיוחד. יש אולי הצלחה אפילו בינלאומית אבל לא נראה לי שהם מיליונרים שם בניגוד למקסיקו או ארה"ב. הייתה פעם כתבה כמה מרוויחים הכוכבים הגדולים של הטלנובלות אבל לא נכנסתי לזה. אגב אני יודעת ששחקנים של טלויסה שאפילו שלא מצטלמים לטלנובלה חדשה אם יש להם חוזה בלעדי עם ההפקה הם מקבלים כסף. לא יודעת איך בהפקות המתחרות או בטלמונדו. את ראול מנדז לא מכירה לפחות בשם ולא יודעת כמה בדיוק הרוויח ואם השתלם לו להמשיך או לא להמשיך אבל כנראה התפקיד לא היה כזה משמעותי בסדרה הוא לא גאלן מוביל כמו השחקן רפאל אמז'ה שמצליח מאוד בזכות הסדרה שלו אדון שמיים כנ"ל לגבי אהרון דיאז שלגמרי כבש את ארה"ב והבנתי שהוא נמצא בקולנוע ההוליוודי בזכות הטלנובלות שלו בטלמונדו וטלנובלה טרסה.
לצפיה ב-'טלנובלות שלא הובאו לדעתי בגלל תקציב'
טלנובלות שלא הובאו לדעתי בגלל תקציב
15/02/2017 | 16:37
8
117
כמו el senior de los cielos  טלנובלה על סוחר סמים מעולה ראיתי את כל ה 4 עונות (הבנתי שהיא עלתה להם המון כסף ובגלל זה בטח המחיר גבוה) בלי תרגום טלנובלה עם הרבה פשע ואקשן למי שאוהב לב אמיץ ראיתי גם את הכל 206 פרקים מעולה  seniora acero גם טלנובלת פשע la viuda negra טלנובלות על סוחרי סמים הם מעולות  el capo 
לצפיה ב-'וזה גם עם עונות'
וזה גם עם עונות
15/02/2017 | 19:12
7
67
אדון שמיים וגברת אסרו עדיין לא נגמרו ומתכננים עוד עונה ונראה שאין לזה סוף. לא הייתי קוראת לזה טלנובלה. אנחנו קוראים לזה נרקונובלות. גם מלכת הדרום מתכננים עוד עונה כנראה ואין שטוחות בגן עדן שעשו לה חלק שני ויעשו לה גם חלק שלישי ואם תגיע לפה ויוה יצטרכו לקרוא לה "יש שטוחות בגן עדן". נראה לי קרדאיי היא היחידה שעשו לה הפסקה מעונה שנייה לעונה אחרונה אצלנו כי ויוה מיהרו לרכוש אותה והיא שודרה בויוה שהעונה האחרונה עברה לויוה פלוס אבל מכיוון שהעלו לאתר את העונות הראשונות אז כדי להיות הוגנים לצופים הם העלו לאתר גם את העונה האחרונה למרות שהערוץ הוא בתשלום.
לצפיה ב-'אין על נרקונובלות'
אין על נרקונובלות
16/02/2017 | 14:06
40
צריך שילוב של אקשן
לצפיה ב-'ויוה קונים מה שזול'
ויוה קונים מה שזול
16/02/2017 | 14:09
5
52
לא בהכרח מה שיפה למה הם קונים טורקיות ? דרום קוריאניות  הם פשוט רוצים לחסוך הנרקו נובלות האלה הם טלנובלות מעולות ללא ספק לב אמיץ טלנובלה מעולה והיא לא נרקונובלה משולב פה קצת פשע אבל אי אפשר לקרוא לה נקרונובלה
לצפיה ב-'ויוה לא בנוי לשדר לפי עונות '
ויוה לא בנוי לשדר לפי עונות
16/02/2017 | 18:36
4
60
גם רבלדה המקסיקנית שודרה בצורה כזאת שכשויוה יגיע לפרקי העונה השלישית הם כבר יהיו אצלם. בקרדאיי הם פשוט לא ציפו שתהיה עונה שלישית שהחליטו להמשיך את הסדרה וגם הסיפור בעונה השלישית קצת שונה כי הסיפור שהתחיל את העונה הראשונה נפתר בעונה השנייה, אז בסוף עונה שנייה צירפו אירוע ששינה הכול, אך בעצם הצדיק את שם הסדרה. 

כשטלמונדו עושים מה שישראל עשתה עם רמת אביב ג' כל קיץ פגרה וצילומים מחדש ולא ידוע מתי הסדרות יסתיימו, אז ויוה מעדיפים לא לקחת את הסיכונים. בעיקר כי הם לקחו את ויוה פלוס שמשדר ארבע פרקים בשבוע וכך עוזר להבטיח את הפיגור מהפרקים המשודרים בערוץ טלמונדו וכל הטלנובלות של ויוה הם חמישה פרקים לשבוע. אם כי נראה שאם רסיסים הם הולכים להסתבך בכל זאת, כי נראה שבטורקיה רוצים להמשיך אותה לנצח כמו אופרת סבון. 
לצפיה ב-'מה רע לשדר לפי עונות'
מה רע לשדר לפי עונות
17/02/2017 | 14:16
3
39
מה זה לא בנוי 
לצפיה ב-'שאין לזה סוף '
שאין לזה סוף
18/02/2017 | 01:28
2
37
וזה גורם לסתימת משבצת כמו אדון שמיים שממשיכים עם העונות. ומסתבר שגם מלכת הדרום לא אמרה את המילה האחרונה.

לצפיה ב-'למה צריך שיהיה סוף'
למה צריך שיהיה סוף
18/02/2017 | 11:44
28
כל עונה זה כמו טלנובלה 70-80 פרקים יש עונות שגם יותר מה שהם גם יכולים לשדר ברצף 4 עונות של  אדון השמיים עוד מעט מתחילה העונה החמישית או שיש להם משו נגד נרקונובלות?
לצפיה ב-'רסיסים -3 עונות לבינתיים. אי אפשר כבר לזהות את ההתחלה'
רסיסים -3 עונות לבינתיים. אי אפשר כבר לזהות את ההתחלה
22/02/2017 | 13:38
7
שאלות, חדשות, בקשות
15/02/2017 | 20:48
12
33
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'כנראה שמיירין ויז'נואבה היא הראשית של En tierras salvajes'
כנראה שמיירין ויז'נואבה היא הראשית של En tierras salvajes
15/02/2017 | 20:53
5
94
כך לפחות טוענים בפיפל אספניול, והם בדרך כלל יודעים על מה הם מדברים.
איזה הזוי, היא בת 46! 3 אחים יתאהבו בה, מילא כריסטיאן דה לה פואנטה או דייגו אוליביירה, אבל הורסיו פנצ'רי?!!!!
לצפיה ב-'בלעעעעעעעעעעעעעעעעעעע'
בלעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
15/02/2017 | 21:45
2
56
היא לא משהו מהמעט שראיתי ב..... נו איך קראו לזה.
לצפיה ב-'אולי נשים בשחור/לב שמשקר'
אולי נשים בשחור/לב שמשקר
15/02/2017 | 22:05
1
44
היא גם שיחקה בטלקומדיה עם סילביה נבארו וחורחה סלינס הייתה שם רעה עם ליסאנדרו
לצפיה ב-'אני חושב שזה היה דווקא לשקר כדי לחיות'
אני חושב שזה היה דווקא לשקר כדי לחיות
16/02/2017 | 06:10
34
הצצתי בזה בזמנו כי אלטאיר חארבו משחקת שם.
לצפיה ב-'אכן ליהוק מאכזב'
אכן ליהוק מאכזב
16/02/2017 | 17:35
18
לצפיה ב-'רק שלא תהיה בתולה '
רק שלא תהיה בתולה
16/02/2017 | 19:39
39
בתולה בת 46. אם כי זה מבוסס על סרט ובינתיים לא ניתקלתי בראשית בתולה בסרטים. מקווה שסלבדור מחיה לא ישנה ויעשה את השטות הזאת.
לצפיה ב-'ויוה הכינו את מצעד שירי האהבה הטלנובליים'
ויוה הכינו את מצעד שירי האהבה הטלנובליים
16/02/2017 | 19:50
5
98
נחמד לראות סופסוף פוסט טלנובלי מטעמם באתר(שלא קשור רק לימיי ההולדת של השחקנים)גם אם מרבית הפעילות כולל הלינקים לשירים הייתה בפייסבוק שלהם.  

אהבתי את הרשימה שירים מקסימים אחד אחד בדגש על שירי הפתיחה של בלב הסערה, אנה כפול שלוש, נקמתה של אנחלה, עשירים לא מבקשים רשות(בביצוע קרלוס ריוורה הענק/אנדרס ממלון הסודות)היה כיף להזכר גם ב-Llegar A Ti מפיורלה רק דבר אחד מיותר שם - לגעת באושר 

ולגבי קציר החטאים - השיר הזה הוא שיר איטלקי ממש מוכר ויפה! הטלנובלה מוכרת לי רק בשם, בכלל לא ידעתי שהיא הייתה תקופתית. ובכלל, מה טלנובלה משנת 91 עשתה בויוה בזמנו? שהרי ויוה הוקם כמה שנים טובות אחרי. הפרומו קצת הצחיק אותי הקריינית שם רצינית משהו כאילו היא מקריאה את חדשות היום מה שכן, ללא ספק נראה כמו החמצה חבל שלא יצא לי לראות - נראית תקופתית מושקעת
לצפיה ב-'זו הייתה טלנובלה די נדירה'
זו הייתה טלנובלה די נדירה
17/02/2017 | 00:52
4
67
בזה שויוה קנו אותו מערוץ 11 ששידר אותה בזמנו (במשבצת של שבת 11 בבוקר. אחרי קציר החטאים שודרה שם עשירים ומפורסמים ופני מלאך. אחר כך המשבצת נרצחה.)

אוסבלדו לאפורט היה מצויין שם ממה שהצצתי.
לצפיה ב-'זכור לך אולי באיזו שנה היא שודרה בויוה'
זכור לך אולי באיזו שנה היא שודרה בויוה
17/02/2017 | 13:49
3
20
לצפיה ב-'ממש בתחילת הדרך של ויוה'
ממש בתחילת הדרך של ויוה
17/02/2017 | 21:30
2
34
הייתי אומר כנראה ב1999.
לצפיה ב-'אם כך אז לא פלא שהיא לא זכורה לי'
אם כך אז לא פלא שהיא לא זכורה לי
21/02/2017 | 22:40
1
6
לצפיה ב-'ברור לפני עליית ויוה פלטינה'
ברור לפני עליית ויוה פלטינה
22/02/2017 | 14:56
12
הייתה בויוה משבצת של שידורים חוזרים מערוצים אחרים ב-23:15 וכשויוה התפתח משבצת של חצות ועשרה שעכשיו היא שש ועשרה ובחצות שידור חוזר היו שידורים חוזרים מויוה. עם התבססות ויוה פלטינה הפכו את 23:20 לזמן קצר לשידורים חוזרים מויוה פלטינה ואחר כך פשוט 2 משבצות חוזרות כלליות בכל ערוץ ללא שום כללים מה באיזה משבצת חוזרת. יש לציין שבשלב האחרון המשבצת של 23:15 הפכה למשבצת אנדראה דל בוקה כי שידרו בה ברצף את פנינה שחורה של 200 פרקים, סלסטה 172 פרקים וסלסטה סידרת המשך 200 פרקים למרות שויוה שידרו את זה כסדרה אחת של 372 פרקים, אבל לפחות כשהגיעו לטלנולבה שבשמה המקורי סלסטה תמיד סלסטה פרומו אחר כמו שגם כשבמרינה החליפו שחקן ראשי גם החליפו את הפרומו ועכשיו ברסיסים הטורקית כשנאלצו להרוג את הדמות הראשית בלי לסיים את הסדרה בגלל בעיות בקאסט שינו את הפרומו מן הקצה אל הקצה.
שאלות, חדשות, בקשות
10/02/2017 | 22:15
32
61
שבת שלום
לצפיה ב-'מייקל לואיס נגד אהרון דיאז '
מייקל לואיס נגד אהרון דיאז
07/02/2017 | 13:18
2
132
לצפיה ב-'השרשור כבר לא קופץ'
השרשור כבר לא קופץ
08/02/2017 | 00:01
55
במקרה אני עוקבת אחר מספרי התגובות.

לגבי המאבק אני מעדיפה את ארון כי הוא פשוט יותר חתיך.
לצפיה ב-'שניהם הורסים אבל..'
שניהם הורסים אבל..
13/02/2017 | 22:06
36
אהרון דיאז הרבהה יותר חח
לצפיה ב-'חורחה זבלטה חוזר למסכינו'
חורחה זבלטה חוזר למסכינו
10/02/2017 | 04:35
4
143
לפי הפקת מגה, הטלנובלה החדשה של חורחה זבלטה נרכשה לשידור אצלנו. הימור שלי, תחליף את גורלה של אווה.

מדובר ברימייק לטלנובלה ארגנטינאית סניורס פאפיס שנצפתה פה לפני כמה שנים ע"י קבוצת אוהדי ארגנטינה.

לצפיה ב-'ממש מקווה שלא!'
ממש מקווה שלא!
10/02/2017 | 11:03
3
77
ואם כן, אני לא צופה בזה.
למה להביא רימייק? למה לא להביא מקור? לא אמרנו שהם לא מביאים קומדיות? לדעתי לצ'יליאנים יש טלנובלות יותר טובות שאפשר להביא.
איפה ראית את המידע הזה?
לצפיה ב-'בפייסבוק של מגה הם ציינו את המדינות שרכש אותה'
בפייסבוק של מגה הם ציינו את המדינות שרכש אותה
10/02/2017 | 13:57
2
75
ביניהם הייתה ישראל.
לצפיה ב-'ישראל זה לא אומר ויוה '
ישראל זה לא אומר ויוה
10/02/2017 | 18:52
1
57
לאחרונה ערוץ YES הקים את הכפפה בנושא הארגנטינאיות של הכוכבים האהובים. ומי יודע אולי אחד מערוצי 11, 10, 22 ישוב לשדר טלנובלות, או שערוץ 24 שוב ייקח את זה על עצמו וידפוק את הצופים. 

בכל מקרה אשמח אם היא תגיע במקום הגורל של אווה או מלון הסודות כדי שתתפנה לי משבצת. 
לצפיה ב-'מה הסיכוי שערוצים אחרים ירכשו טלנובלות לא ארגנטינאיות?'
מה הסיכוי שערוצים אחרים ירכשו טלנובלות לא ארגנטינאיות?
10/02/2017 | 22:53
43
ערוץ יס דרמה רכש רק ארגנטינאיות. אולי כי הן יותר פופולאריות והיו ראשונות ואהודות בתחילת ערוץ ויוה עם כוכבים אהובים כמו נטליה אוריירו ופקונדו ארנה. שאר הערוצים אני בספק מאוד ערוץ 2, 10 ו11 שקועים עם הריאליטי וערוץ 11 כבר הרבה זמן לא משדר טלנובלות מאז צעניים אם אני לא טועה מאז הפיגועים. ערוץ ויוה יותר הגיוני שישדרו טלנובלה צ'יליאנית. אילו הייתי יודעת שויוה הולכים לבחור דווקא את הטלנובלה הזאת לשידור לא הייתי מבקשת מהם שיחזירו את הז'אנר. כל הטלנובלות הצ'ילאניות ששודרו עד כה היו מקוריות וטובות. זה ממש סתימת פיות לאוהבי צ'יליאניות של "הנה הבאנו לכם צ'ילאנית כמו שביקשתן". אם ערוץ אחר היה רוכש אותה היו מעדיפים לרכוש דווקא את המקורית שהיא הארגנטינאית.
לצפיה ב-'רומינה גייטאני נבחרה לככב בטלנובלה חדשה לצד סבסטיאן אסטבנז'
רומינה גייטאני נבחרה לככב בטלנובלה חדשה לצד סבסטיאן אסטבנז
10/02/2017 | 21:42
1
113
של טלפה אותה יפיק קיקה אסטבנז. הטלנובלה תיקרא Golpe al corazón

לצפיה ב-''
11/02/2017 | 10:13
49
זה כל מה שיש לי להגיד.
לצפיה ב-'הומברטו זוריטה(מלכת הדרום)פורש מעולם הבידור כדי לטפל באישתו '
הומברטו זוריטה(מלכת הדרום)פורש מעולם הבידור כדי לטפל באישתו
10/02/2017 | 22:24
80
השחקנית המקסיקנית כריסטיאן באך(השיבה הביתה) חולה ובעלה, הומברטו זוריטה החליט לפרוש על מנת להקדיש את זמנו לאישתו. לא ידוע מה מחלתה ויילדיה ביניהם סבסטיאן זוריטה סירבו להגיב בנושא.
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי וגבריאל סוטו איבדו את הבלעדיות שלהם עם טלויסה'
סבסטיאן רולי וגבריאל סוטו איבדו את הבלעדיות שלהם עם טלויסה
10/02/2017 | 22:36
5
107
סילביה נבארו, אדוארדו יאנייז, אדריאנה לובייאר ואדוארדו סנטמרינה וככל הנראה גם מרלן פבלה הם השחקנים שנגמר להם החוזה הבלעדי עם טלויסה והם חופשיים לבחור באיזו הפקה שהם רוצים לעבוד.

הייתה לי תחושה שסבסטיאן רולי לא יככב עוד בטלנובלות של טלויסה מאז התקרית עם קסטרו כנראה הוא לחץ על ההפקה שלא יחדשו את החוזה איתו. רק שלא יעבור לטיוי אצטקה. לגבי אדריאנה לובייר וסילביה נבארו אני לא מבינה למה, הן לא כיכבו בהרבה טלנובלות בעיקר אדריאנה שרק לא מזמן עברה לטלויסה.
לצפיה ב-'איזו תקרית עם קסטרו?'
איזו תקרית עם קסטרו?
13/02/2017 | 22:09
4
26
לצפיה ב-'זה לא ממש תקרית'
זה לא ממש תקרית
14/02/2017 | 12:06
3
52
פשוט אנג'ליק בוייר הייתה בת זוגו של קסטרו וסבסטיאן וקסטרו היו חברים ומאז שסבסטיאן התחיל לצאת איתה קסטרו הפסיק לעקוב אחריו בטוויטר.
לצפיה ב-'אה טוב זה תלוי ברמת ההשפעה שיש למפיק הזה בטלויסה'
אה טוב זה תלוי ברמת ההשפעה שיש למפיק הזה בטלויסה
14/02/2017 | 21:29
2
42
ידעתי שהם היו זוג אבל אם זה נכון שהוא פועל מקצועית נגד סבסטיאן רק משיקולי קנאה הגיע הזמן שיתקדם..
לצפיה ב-'אוקיי יש לי בשורות טובות '
אוקיי יש לי בשורות טובות
15/02/2017 | 09:47
1
49
סבסטיאן רולי נשאר בטלויסה.
לצפיה ב-'יופי'
יופי
16/02/2017 | 17:31
10
לצפיה ב-'לאורה פלורס עוברת לטיוי אצטקה'
לאורה פלורס עוברת לטיוי אצטקה
10/02/2017 | 22:40
3
85
השחקנית נבחרה לשחק באחד מהפרוייקטים הבאים של טי וי אצטקה. וזאת הייתה ההפתעה שלאורה דיברה עליה במפגש ושלא יכלה לתת יותר פרטים.
לצפיה ב-'תנחומיי ללאורה'
תנחומיי ללאורה
11/02/2017 | 09:51
55
מצד שני זה אומר שהגברת תחזור למקסיקו - גם חצי נחמה.
לצפיה ב-'אני לא הייתי ממהרת להתבאס'
אני לא הייתי ממהרת להתבאס
11/02/2017 | 15:36
1
56
נראה שאצטקה לקחו את עצמם בידיים, או יותר נכון ג'ושוע מינץ בא לעשות שם סדר. לפי פרומואים וטריילרים לדברים שהם מתכננים יש דברים שנראים די טוב. אני חושבת שבקרוב תהיה נדידה רצינית של שחקנים פופלאריים לשם ודעתי לאצטקה יש סיכוי להצליח.
לצפיה ב-'הבעיה שויוה לא ירכשו את הסדרות האלו'
הבעיה שויוה לא ירכשו את הסדרות האלו
11/02/2017 | 15:43
61
הם לא עושים רק נרקונובלות והפסיקו עם הטלנובלות? נצטרך להתקע עם שחקנים מתחילים כמו בטח הורסיו פנצ'רי, פבלו לייל.
לצפיה ב-'תמונות מהראיון של סבסטיאן רולי שנערך היום '
תמונות מהראיון של סבסטיאן רולי שנערך היום
11/02/2017 | 06:48
2
78
לצפיה ב-'חמשת אחרונות '
חמשת אחרונות
11/02/2017 | 06:50
50
לצפיה ב-'וואי ארך לו השיער איך מתאים לו ככה'
וואי ארך לו השיער איך מתאים לו ככה
13/02/2017 | 22:25
13
לצפיה ב-'מלון הסודות וצ'אליקושו עוסקות בתחילת המאה ה-20 '
מלון הסודות וצ'אליקושו עוסקות בתחילת המאה ה-20
11/02/2017 | 20:51
1
74
ובשתיהן תרומת דם היא דבר מהפכני, בצ'אליקושו קימראן כמעט הוצא להורג על שתרם דם לאביו ורק מחלה דומה של בנו של הקאדי הצילה אותו וגם נאמר אם כדי להכפיש אותו ואם זה באמת קורה שרופאים אחרים נכשלים בזה והורגים אנשים. וגם לפי צ'אליקושו זאת כאילו תרומת הדם הראשונה שבוצעה בהצלחה.

גם במלון הסודות שלאחרונה ראינו שהחתונה של דייגו ואיסבל הייתה ב-1908, כשמתילדה סטודנטית לרפואה מציעה תרומת דם ומספרת שזה בוצע בהצלחה בארה"ב, תגובת הרופא המוסמך הוא שמדובר בספרות ולא במדע.

ובעוד בבגידה שעסקה בסוף המאה ה-19 גם הכניסו את הרעיונות של תרומת דם ובצורה הזויה במיוחד בסוף, אבל מכיוון שבמלון הסודות וצ'אליקושו עשו עבודה רצינית, אז תרומת הדם בבגידה לא יכלה להתבצע באותה התקופה.
לצפיה ב-'כן בבגידה הייתה בעיית אמינות קלה לגבי איך שהוצגה התקופה'
כן בבגידה הייתה בעיית אמינות קלה לגבי איך שהוצגה התקופה
13/02/2017 | 22:34
28
למרות שעדיין היא זכורה לי די לטובה ובגדול כן נהנתי ממנה. אבל זה לא אומר שלא היו בעיות חח 

אגב במלון הסודות גם בקושי יודעים עדיין מה פירוש המילה ניתוח ומסכות לפנים חח משעשע אבל ללא ספק אמין!
לצפיה ב-'Novo Mundo '
Novo Mundo
11/02/2017 | 21:55
1
74
כבר מדמיין את הפרומואים....זה נראה לי בסגנון של קורדל. רק שזה לא אותן יוצרות. 
לצפיה ב-'תודה על התמונות'
תודה על התמונות
13/02/2017 | 22:36
10
לצפיה ב-'A Força do Querer '
A Força do Querer
11/02/2017 | 22:25
89
מרקו ואיזיס ליליה קברל ופאולה אוליביירה בתקווה שגלוריה פרז תוציא ממנה את מה שיש לה! וז'וליאנה פאיס 
לצפיה ב-'רנת'
רנת
12/02/2017 | 08:41
1
57
(אין שרשור OFF אז אני כותב כאן)

רנת, ראיתי שאת מגיבה בפורום של ויוה...יש אפשרות שתכתבי בשבילי הודעה? אין לי משתמש שם.
הכותרת: טלנובלה ארגנטינאית שאתם חייבים לעצמכם שתגיע!!
ההודעה: בחודש האחרון משודרת בארגנטינה הטלנובלה "amar despues de amar" בערוץ טלפה בכיכובם של מריאנו מרטינז, איסבל מסאדו, פדריקו אמדור ואלאונורה וקסלר...ארבעתם בתפקידים הראשיים.
מדובר בטלנובלת מתח באמת איכותית, בעלת 70 פרקים(כלומר מהודקת ומחושבת מראש...לא נמרחת) שכל פרק קורה בשני קווי זמן מקבילים-הווה ולפני 3 שנים.
ממליץ לכם בחום לראות פרומואים ביוטוב

אני צופה בה במקביל לארגנטינה ואתם פשוט חייבים להציק לויוה שיביאו אותה...הגיע הזמן שויוה יביאו טלנובלות ארגנטינאיות איכותיות ולא זבל...ובכללי-עד שיש משהו איכותי ומוצלח, הם חייבים להביא אותה שגם השאר יהנו ממנה.

רנת תודה
לצפיה ב-'קרן דביר הקדימה אותי '
קרן דביר הקדימה אותי
15/02/2017 | 18:57
23
ופרסמה בעצמה שם
לצפיה ב-'מזל טוב לאלשנדרי נרו שחוגג היום יום הולדת 47!'
מזל טוב לאלשנדרי נרו שחוגג היום יום הולדת 47!
14/02/2017 | 00:01
44
לצפיה ב-'מפגש כוכבים'
מפגש כוכבים
11/02/2017 | 20:26
27
77
כמו שרובכם כבר יודעים השבוע ביקרו בארץ לאורה פלורס יחד עם ביתה, מיגל ורוני וקתרין סיאצ'וקה.

היה מפגש קצרצר עימם השבוע ויש לי לא מעט מה לומר על המפגש הזה אבל בסך הכל היה נחמד והינה כמה תמונות שאשמח לחלוק איתכם.

שבוע טוב לכולם:)
לצפיה ב-'לאורה פלורס'
לאורה פלורס
11/02/2017 | 20:29
4
79
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 20:31
3
50
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 20:53
2
41
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 20:57
1
41
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:05
46
|רוח
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:09
4
43
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:11
3
26
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:13
2
26
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:16
1
26
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:17
39
לצפיה ב-'אני יכולה להעלות את התמונות ששלחת לי רק שלי איתם?'
אני יכולה להעלות את התמונות ששלחת לי רק שלי איתם?
11/02/2017 | 21:28
4
17
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:30
3
35
רק לא את הקבוצתיות כי אני לא יודעת אם כולם מעוניינים בחשיפה.
לצפיה ב-'בקבוצתיות אני לא מופיעה בכלל'
בקבוצתיות אני לא מופיעה בכלל
11/02/2017 | 21:36
2
36
והתכוונתי רק אני איתם
לצפיה ב-'אין בעיה'
אין בעיה
11/02/2017 | 21:41
31
לצפיה ב-'טוב זה בעיה'
טוב זה בעיה
11/02/2017 | 21:51
37
התמונות ממש ענקיות עוברות את גודל המקסימאלי בתפוז
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:32
5
32
לצפיה ב-'מיגל ורוני'
מיגל ורוני
11/02/2017 | 21:35
4
68
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:37
3
43
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:40
2
42
לצפיה ב-'קתרין'
קתרין
11/02/2017 | 21:44
1
57
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:49
41
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:56
3
43
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 21:58
2
33
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 22:01
1
38
לצפיה ב-''
11/02/2017 | 22:04
47
אחרונה
לצפיה ב-'תודה על התמונות'
תודה על התמונות
13/02/2017 | 07:03
1
42
נראים מקסימים, במיוחד לאורה פלורס
לצפיה ב-'תודה ! לא ידעתי שהם בארץ. תודה בכל מקרה!'
תודה ! לא ידעתי שהם בארץ. תודה בכל מקרה!
14/02/2017 | 22:37
14
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
10/02/2017 | 13:07
10
37
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים וט"ו בשבט שמח לכולם!
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
10/02/2017 | 14:49
62
דבר טוב שקרה השבוע: ט"ו בשבט 
דבר רע שקרה השבוע: רקטות על אילת, הפיגוע אתמול בפתח תקווה, הריסת המבנים בעמונה אחרי הפינוי הסוער בשבוע שעבר, מסכנים המפונים צריכים להצטופף עכשיו במדרשת עופרה בחדרים קטנטנים לצערי אני בספק גדול שביבי יקיים את ההבטחה לבנות להם יישוב חלופי. אחרי תרמית המתווה לא פלא שאין להם כבר שום אמון בממשלה.
דבר הזוי שקרה השבוע: --
דבר מעצבן שקרה השבוע: 
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: מלון הסודות ואנה כפול שלוש
תכנית השבוע: חצי פרק של דה וויס. די מאוכזבת מהתפנית הרעה שהתכנית קיבלה משלב ההופעות החיות, נראה אם אמשיך לצפות או אוותר. 
שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בוייאר סבסטיאן רולי דניאלה רומו
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: פירות יבשים למיניהם
משקה השבוע: סחלב
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: שירים מאנה כפול שלוש
תמונה: 
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
10/02/2017 | 19:54
4
71
דבר טוב שקרה השבוע: אימצתי ארנבת מקסימה והמפגש עם שחקני טלנובלות
דבר רע שקרה השבוע: הפיגוע בפתח תקווה
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: לא הצלחתי להצטלם יחד עם מיגל וקתרין יחד והיו הרבה שהצטלמו עם קתרין יותר מפעם אחת ואילולא מיגל ורוני כנראה לא הייתי מצליחה להשיג תמונה איתה.
דבר מפתיע שקרה השבוע:  ידיעה שטלנובלה צ'ילאנית תשודר פה ולדעתי זה יהיה בויוה.
טלנובלת השבוע: רואה רק אנה כפול שלוש אבל לא יצא לי לראות השבוע
תכנית השבוע: רק המערכונים של זינה מאנחנו במפה.
שחקנ/ית השבוע: סבסטיאן רולי
קניית השבוע: גדר גורים
מאכל השבוע: תפו"א עם עוף בתנור
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: עם לאורה פלורס וקתרין סיאצ'וקה.
לצפיה ב-'איזה כיף לך שהצלחת להיפגש איתם'
איזה כיף לך שהצלחת להיפגש איתם
10/02/2017 | 23:13
2
46
נראה שחוץ מהזכרת השם שלך בתגובה לפוסט של הדר, אותו מגיב בבלוג התכוון לדברים נכונים, שגם אלה שמה לב. בבלוג הם לא מעדכנים כלום חוץ מימי הולדת של שחקנים וגם זה באיחור, והם מסתפקים בלפרסם פוסטים שאנחנו כותבים או יותר נכון אתן כותבות ולא משקיע בעדכון. היה אפשר לחשוב שנטשו את הבלוג לטובת הפייסבוק, אבל זה בנוגע לעדכונים על טלנובלות שיגיעו, על ביקורי שחקנים בארץ הם לא כותבים כלום. ממש מעליב שהם טרחו לעדכן שלאלי שוב מגיעה להופעה בארץ בעוד חודשיים, בדיוק בתאריכים ששחקני טלמונדו כבר היו בארץ.
לצפיה ב-'פעם הם היו מפרסמים ציוצים של שחקנים'
פעם הם היו מפרסמים ציוצים של שחקנים
10/02/2017 | 23:37
1
49
אבל הפסיקו עם זה. אולי בגלל יאיר דורי יש לו השפעה על כוכבי הסדרה הארגנטינאים כמו לאלי ופקונדו ארנה ונטליה אוריירו. שאר כוכבי הטלנובלות הלא ארגנטינאיות לא משתלם להם לפרסם על הגעתם כי אז בטח המעריצים ילחצו עליהם לארגן מפגש וויוה לא יעשו זאת. מעניין אם הם בכלל מודעים לכך על הביקורים של השחקנים האלו. אולי עדיף שלא יידעו כך הם מסוגלים להדחף ולעשות ראיון מבלי לחשוב עלינו כמו שעשו עם גבריאל סוטו וחוליאן חיל רק שאנחנו הקדמנו אותם והספקנו להפגש איתם. באחד הביקורים של השחקנים שלחתי הודעת נזיפה לויוה אם אני לא טועה אם אני לא טועה זה על הביקור של גבריאל סוטו וחוליאן חיל והם התגוננו.
לצפיה ב-'כל מה שקשור ליאיר דורי נחרש באתר '
כל מה שקשור ליאיר דורי נחרש באתר
13/02/2017 | 06:48
16
לצפיה ב-'יו איזו חמודה היא איך היא עומדת על שתי רגליים'
יו איזו חמודה היא איך היא עומדת על שתי רגליים
13/02/2017 | 06:42
37
מגניב לכן שהצלחתן להיפגש איתם תמונות ממש יפות
נחמד לדעת שלאורה פלורס והאחרים אוהבים את ישראל
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
11/02/2017 | 23:44
33
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: עשיתי בדיקת ראיה והתברר שבאמת יש החמרה (קטנה)
טלנובלת השבוע: מלון ו"מהממות" הצ'יליאנית שלי נגמרה ללא ספק אחת האהובות שלי בשנים האחרונות, לגמרי תחסר לי.
תכנית השבוע: סופרגירל
שחקנ/ית השבוע: כל שחקני ה"מהממות"
קניית השבוע: מגפונים שכבר מזמן רציתי וסוף סוף מצאתי בצבע שרציתי ובמידה שמתאימה לי
מאכל השבוע:
משקה השבוע: שוקו
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע: ALRIGHT - PILOT SPEED
תמונה: מסוף של preciosas
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
12/02/2017 | 01:34
23
דבר טוב שקרה השבוע: בישלתי פעם ראשונה לבד בדירה בלי עזרה מהשותפה שלי
דבר רע שקרה השבוע: הפלאפון שלי התקלקל
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: הפלאפון התקלקל
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: לא יצא לי כל כך לראות השבוע
תכנית השבוע: דה וויס
שחקנ/ית השבוע: הכוכבים שהיו ארץ
קניית השבוע:
מאכל השבוע: משה בתיבה
משקה השבוע: מיץ אננס טבעי 100%
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
12/02/2017 | 16:31
1
24
דבר טוב שקרה השבוע: בילוי עם האחיינית שלי בסוף השבוע ושטראמפ סירב לקבל נציג פלסטיני במשלחת ללוב והפלסטינים בוכים שהוא מתעלם מהם. 

דבר רע שקרה השבוע: הטילים על אילת ופינוי הבתים בעפרה. 

דבר הזוי שקרה השבוע: מזג האוויר המזגזג פעם חם ופעם רק. 

דבר מעצבן שקרה השבוע: שליברמן נחשף בפגושת העיתונות כאיש שמאל מובהק שיכול לרוץ עם לפיד או עם הרצוג. 

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, הלוחמת, מלון הסודות, אהבה ועונש, הגורל של אווה, צ'אליקושו, W. 

תכנית השבוע: פוליטיקה, שיחת היום. 

שחקנ/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, אריקה דה לה רוסה, גונסלו גרסיה ויאנקו, ג'רלדין זינאת, ז'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, קלאודיה ראיה, טוטיה מיירלס, טניה חליל, קרולינה דיקמן, אלשנדרי נרו, אירנה אסואלה, אריק אליאס, דניאלה רומו, דומיניקה פלטה, דיאנה בראצ'ו, חורחה פוסה, אלחנדרו דה לה מדריד, לואיס קוטרייר, רחינה בלנדון, קרלוס ריברה, אדית גונסלס, אראפ בטקה, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, מוראט יילדירים, נורגול ישילצ'אי, פארייה אבג'ין, בוראק אוצ'יביט, מהמט אוזגור, אליף איסקנדר, דניז ג'לילאולו, אברו הלבאג'יאולו, האן היו ג'ו, יי ג'ונג סוק, ג'ונג יו ג'ין, יי טה הוואן. 

קניית השבוע: כיסוי חדש לנייד. 

מאכל השבוע: כבד עגל, שניצל דג, כדורי עוף ברוטב חמוץ מתוק. 

משקה השבוע: מיץ אשכוליות, מיץ תפוזים, מיץ תפוחים. 

ציטוט השבוע: - 

שיר השבוע: השיר של גבריאלה ואלחנדרו שהתנגנן בחתונה שלהם, שיר הנושא השני של השיבה הביתה, השיר של תאו ומורנה בהלוחמת. 
לצפיה ב-'הרס תשעת הבתים בעופרה נדחה לתחילת החודש הבא'
הרס תשעת הבתים בעופרה נדחה לתחילת החודש הבא
13/02/2017 | 06:59
16
ההרס בוצע בעמונה. מדהים איך שיש פינוי אחר פינוי כאשר זו אמורה להיות הממשלה הכי ימנית. וחוק ההסדרה שעבר ממש לא עושה רושם כי ברור שבג"צ יפסלו אותו...

לגבי ליברמן, ראיתי את הראיון באתר מאקו, איזו צביעות עם החייל איך ששולח אותו לאלוף פיקוד מרכז שאולי יעשה טובה ויסכים להמתיק לו את העונש. אותו אלוף הוא עוד איש שמאל מוהבק בצמרת הצבאית ממש לא הייתי סומכת עליו שהוא יציל את המצב של החייל. לעומת זאת ליברמן כשר ביטחון יכול להגיש בקשת חנינה לנשיא. אבל כידוע ליברמן הנוכחי מאוד שונה מליברמן מהאופוזיציה...
לצפיה ב-'מלון הסודות'
מלון הסודות
12/02/2017 | 01:26
17
44
אולי זה לטובה שהסדרה קצרה...... כי בא לי להרוג חצי מהקאסט ולהשאיר רק את אנחלה, לופה, אנדרס, חוליו, ואיסבל. זהו זה.

אני משלים את הפרקים (מפרק 42) עד עכשיו.
לצפיה ב-'עד 45 כולל'
עד 45 כולל
12/02/2017 | 01:28
7
45
למה למען השם התבזינו בסצנה של ססיליה גייטן עירומה על המיטה אוכלת פירות סתם? זה היה ממש מיותר.

מיותר 2- פליפה. לא צריך להגיד יותר.

מיותר 3 - התעללות בבלן.

מיותר 4 - המוות של התינוק של בלן.

מיותר 5 - כולם. חוץ ממי שכתבתי בהודעה ראשית.

לא יודע, הסדרה סתם לא מעניינת.
לצפיה ב-'זה שרוב הדמויות מעצבנות ומיותרות לא אומר שלא מעניין '
זה שרוב הדמויות מעצבנות ומיותרות לא אומר שלא מעניין
12/02/2017 | 16:37
39
הסדרה אכן אכזרית עם מותו של הילד של בלן ועוד בצורה כזאת. נראה שזה אמור להיות יותר סיפור בלשי מאשר טלנובלה, אם כי כפי שהדר כתבה גם דגברטו מיותר. 
לצפיה ב-'נכון שהיו איזה שניים שלושה פרקים עם ירידה בעניין אבל..'
נכון שהיו איזה שניים שלושה פרקים עם ירידה בעניין אבל..
12/02/2017 | 19:16
5
39
בהמשך הפרקים חזרו להיות מרתקים עם המון מתח וגילויים משמעותיים ביותר
לצפיה ב-'אני ב45 ולא ממש מעניין לי את הצורה'
אני ב45 ולא ממש מעניין לי את הצורה
12/02/2017 | 19:48
4
32
אנדרס הוא הדבר היחיד שהציל את הפרק הזה עם הכאב שלו אחרי שבלן נעלמה.
לצפיה ב-'אני מתכוונת לפרקים שאחרי'
אני מתכוונת לפרקים שאחרי
12/02/2017 | 20:08
3
32
אחרי שתצפה תבין על מה אני מדברת
לצפיה ב-'לפחות תני לי איזה רמז איפה זה מתחיל להיות מעניין'
לפחות תני לי איזה רמז איפה זה מתחיל להיות מעניין
12/02/2017 | 21:03
2
26
כי האמת שזה היה נוראי לצפות בססיליה גייטן עירומה ואוכלת פירות.

שלא לדבר על זה שאיילה במקום להיות בלש - מתעסק בחקר פרוצות שלא באשמתו.
לצפיה ב-'המכתב של רומולו, עותק שלו הולך להימצא '
המכתב של רומולו, עותק שלו הולך להימצא
12/02/2017 | 21:06
15
לצפיה ב-'חחח תראה, מפרק 46 זה כבר נעשה מאוד מעניין וככל שהפרקים'
חחח תראה, מפרק 46 זה כבר נעשה מאוד מעניין וככל שהפרקים
12/02/2017 | 21:18
30
מתקדמים זה נעשה יותר ויותר מעניין ומותח.
אבל אין ספק שהשיא זה פרק 49
וגם בנוגע לאיילה יש למה לצפות
לצפיה ב-'התחדשנו בפתיח חדש - כזה עוד לא היה'
התחדשנו בפתיח חדש - כזה עוד לא היה
12/02/2017 | 19:04
1
45
אהבתי
לצפיה ב-'לא משהו'
לא משהו
12/02/2017 | 19:51
18
לצפיה ב-'כל הכבוד לחוליו ואיסבל'
כל הכבוד לחוליו ואיסבל
12/02/2017 | 19:59
6
46
חוליו ואיסבל מוצאים מעבר סודי במשרד של רומולו מאחורי שידת הספרים(כזה מגניב איך שהשידה זזה כשאיסבל הרכיבה את התליון על הפסל!)מעבר שמוביל אותם בעצם לעולם הנסתר של רומולו - לחדרים שבהם הוא שמר את כל המכתבים שקשורים לאנחלה ואנדרס ובעיקר את הצוואה המחודשת והמכתב המפורסם בגרסתו המקורית אחרי שחוליו ואיסבל קוראים את המכתב והצוואה המתוקנת הם מבינים שאנדרס הוא אח של איסבל, ושרומולו הוריש לו את המלון אהבתי איך שהראו את רומולו ברקע מקריא את המכתב עם שקופיות של אנדרס מאז שהיה קטן ועד היום

נראה שרומולו חש ייסורי מצפון על שלא הכיר בו כבנו כל השנים האילה ורצה איכשהו לפצות אותו. עכשיו חוליו ואיסבל בעצם מבינים הכל, מבינים למה כריסטינה נרצחה ולמה ניסו להתנקש באנדרס כבר יותר מפעם אחת. איילה הגאוני פקח להם את העיניים גם לגבי המוות של רומולו שסביר שהיה רצח בגלל הצוואה המתוקנת. איזה קריפי איך שהם הוציאו את העצמות שלו מהקבר ועוד איילה הגנוב הזה משחק איתן

בינתיים פבלו האבא החורג של אנדרס הספיק לצוץ לסחוט ולהידקר למוות על ידי הרוצח בעל סכין הזהב שמחה בשביל אנחלה מסכן אנדרס גילה שאבא שלו חי ואז מת ובקרוב יגלה שאבא שלו זה לא אבא שלו אלא דון רומולו בכבודו ובעצמו!! חח אגב אהבתי את השילוב שלו ושל נטליה ממש חמודים ביחד. שאפו לחוליו שהכניס לו קצת שכל לקודקוד, נראה כמה זה יחזיק

גם עם סופיה ואלפרדו לא משעמם כלל וכלל. הסוד שלה ושל טרסה התפוצץ להן בפרצוף כשאנדרס חשף בפני אלפרדו שהילד הוא של בלן ולא שלו ושל סופיה אלפרדו התנדף משם במהירות האור אבל נסיון ההתאבדות של סופיה החזיר אותו בחזרה. הייתה סצנה חזקה איך שהיא כיוונה לעצמה את האקדח לרכה ואיך שטרסה הודתה בפנייה שהיא אשמה במצב שלה, ובסוף זה נגמר בחיבוק של שתיהן. לפחות טרסה הבינה שאי אפשר להמשיך ככה ונתנה שיטפלו בסופיה אי שם באיזה בית מרפא. למרות שאני בספק שזה יעזור לה

ונעבור לפליפה, שרק הוא יכול לגרום למישהו אחר למות בטעות ממנת יתר של אופיום איך טגלה הזה התפגר רגע לפני המסיבה הגדולה לכבודו בזמן שכולם מחכים ולטרסה בא למות מבושה 

אגב חורחה/מנואלה - ראש שיירת הרוכבים/הפושעים חח ידעתי שזו בחורה רק לפי הקול אפשר לזהות בקלות. ועוד ססיליה סחבה אותה לריקוד חחח

ונסיים בבנחמין שעוד מהסצנה המזעזעת חשדתי שהוא מנסה להתעלל בעצמו אז עכשיו עם הסצנה של ההלקאה העצמית זה כבר די ברור. רק מעניין על מה הוא מעניש את עצמו, מי יודע אולי רצח את אישתו או משהו 
לצפיה ב-'נ.ב פעם ראשונה שדייגו עשה משהו מועיל'
נ.ב פעם ראשונה שדייגו עשה משהו מועיל
12/02/2017 | 20:17
2
33
כשהעניק לאיסבל שימלה בצבע בורדו!! באמת תודה

הייתה אחר כך גם שימלה וורודה אבל - ממוחזרת.

ואז חזרנו למפות שולחן לבנות. חח סתם הן יפות אבל כמה לבן אפשר כבר לצרוך

העיקר שכשהיא שינתה תסרוקת כולם שם שמו לב אבל כשהיא לובשת סופסוף שימלה בצבע אפחד לא מגיב מילה 
לצפיה ב-'בסוף כשיהיה חתונה שלה ושל חוליו'
בסוף כשיהיה חתונה שלה ושל חוליו
12/02/2017 | 21:04
1
33
ממש לא נתרגש מהשמלה הלבנה כי זה מה שהיא לבשה לאורך הטלנובלה
לצפיה ב-''
12/02/2017 | 21:22
10
לצפיה ב-'קטע גדול עם המעבר הסודי '
קטע גדול עם המעבר הסודי
12/02/2017 | 21:04
2
35
המכתב בכל זאת הגיע לידי חוליו, איסבל ואיילה וגם איילה הבין שרומולו כנראה נרצח. אבל כמובן שטרסה עם השופט השפוט שלה מנסה למנוע חקירה יסודית.

אנרדס פלט הכול בפני אלפרדו, ואלפרדו הבין שלא הצליח להציל את סופיה מאימה והיא עדיין שפוטה שלה ואין לו מה לחפש שם, אבל דווקא אליסה עכשיו רוצה לשמור על המשפחה כדי לקבל איזשהי שליטה במעיינות החמים שנתנה במתנה לדייגו וזה בעצם כל מה שנשאר מהירושה של בעלה ופתאום היא החברה הכי טובה של טרסה וגם מוצאת לסופיה בית מרגוע שמסתבר שסתם כומר חושב שהאמונה באלוהים מרפאת בכל, העיקר לא לאשפז אותה במוסד גמילה ולחשוף את הצרה של המשפחה וגם לסרו שם לב שזה לא מה שסופיה צריכה, אבל לפחות משהו.

איך שטרסה אמרה לפליפה בעשר פעמים שמשהו מתקלקל במלון, ב-9 מהם זה בגלל פליפה, וכמובן מגינה עליו, למרות שטגלה בעצמו לקח מנת יתר של אפיום מבחירה, אבל זה חומר לא חוקי שפליפה סיפק. אכן היה שקוף שמנהיג הכנופייה הוא אישה, לפי הקול, אם כי שמעתי שאם מסרסים נערים אז הקול שלהם נשאר כמו קול של ילד שיותר קרוב לקול של אישה מלקול של גבר, אבל בטח לא בתקופה הזאת שוודאי לא סירסו אנשים אז, אה סליחה סירסו אנשים גם בתקופות מוקדמות יותר שהרי בהרמונות של מלכים עם הרבה נשים היו סריסים, אבל בכל זאת שקוף שזה לא היה המקרה.
לצפיה ב-'סצנות ממגנטות היו שם. ממש אהבתי'
סצנות ממגנטות היו שם. ממש אהבתי
12/02/2017 | 21:31
36
כן הרגה אותי טרסה בסצנה עם פליפה וגם בסצנה עם דייגו "תבוא מלפניי עוד ייתפס לי הצוואר"
לצפיה ב-'וכן אליסה זה שיא הצביעות'
וכן אליסה זה שיא הצביעות
12/02/2017 | 21:35
18
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש'
אנה כפול שלוש
07/02/2017 | 20:46
5
39
לצפיה ב-'עד 63סנטיאגו נפצע קשה בתאונה!'
עד 63סנטיאגו נפצע קשה בתאונה!
07/02/2017 | 21:15
57
הכל בגלל אבא שלו מסכן לא ייאמן אבא שלו מתגלה כדמות רעה, איך שהוא השפיל את רמדיוס, ואיך שהוא לא מפסיק ללחוץ על סנטיאגו שיחזור להיות מרסלו חסר הרחמים ולא מוכן לקבל אותו כסנטיאגו. השיא היה כמובן שהוא הציב לו אולטימטום שאם הוא יסגיר את עצמו למשטרה כרוצח של דניאל(מה שהתברר בכלל כעבודה של אבריסטו ואורלנדו)הוא פקונדו יספר לאנה לוסיה את כל האמת לא פלא שמייד אחרי שסנטיאגו הוריד אותו מהמונית בזעם הוא עשה את התאונה הנוראית!

וכאילו זה לא מספיק, במקום להתקשר לאנה לוסיה כדי להודיע לה על מה שקרה הוא מתקשר לאנה לטיסיה שמגיעה עם כל המשפחה לבית חולים, ובגלל זה רמירו נאלץ להסתיר מאנה לוסיה את שם בית החולים כדי שלא יהיה מפגש פסגה גורלי ולא ממש רצוי כרגע חח 

ממש ריחמתי על איניאקי אחרי שחולייטה המגעילה הטיחה בפניו שלא איכפת לה ממנו שהוא לא מעניין אותה ושהוא רק היה צרה בחיים שלה, בעודה ממשיכה לפאר בפניו את אחיו וכל מה שהוא היה בשבילה. העיקר כשאיניאקי עמד לתרום לו חלק מהכבד שלו היא התחנפה אליו, ופתאום כשדניאל מת היא חושפת את האישיות האמיתית שלה. איזו אישה צבועה ואמא איומה. למרות כל המגרעות של איניאקי ממש ריחמתי עליו בשיחה הזו.
לצפיה ב-'יבגני באיזה פרק אתה?'
יבגני באיזה פרק אתה?
10/02/2017 | 12:56
3
32
לצפיה ב-'בפיגור נוראי אני רק בפרק 47 '
בפיגור נוראי אני רק בפרק 47
10/02/2017 | 13:07
2
27
לצפיה ב-'חתכת פער חח '
חתכת פער חח
10/02/2017 | 13:11
1
41
אני עדיין תקועה ב63 צריכה להשלים גם כן אבל הפער שלי קטן בהרבה בהתחשב לשלך חח מקווה שתשלים במהרה פרקים טובים
לצפיה ב-'כן אני יודע קראתי את התגובות שלך'
כן אני יודע קראתי את התגובות שלך
10/02/2017 | 23:14
29
על פרקים שאת כבר ראית ואני עדיין לא. העיקר שהטלנובלה גם באתר, ואם לא יהיה לי מקום בממיר, אפשר להשלים באינטרנט, הפרסומות של אתר וואלה הם בקושי דיגדוג בהשוואה לפרסומות של ערוץ 9, 10, 22, 24. 
לצפיה ב-'השיבה הביתה - פרקי הסיום '
השיבה הביתה - פרקי הסיום
05/02/2017 | 16:19
36
34
לצפיה ב-'פרק 125 - אנטוניה מבינה שוורוניקה היא גבריאלה '
פרק 125 - אנטוניה מבינה שוורוניקה היא גבריאלה
05/02/2017 | 16:55
1
26
צ'אקון מתגנב לבית החולים ומכריח את האחות באיומי אקדח לתת לו דיאליזה וטוען שעליו להישאר בחיים זמן קצר אפילו רק שבוע. האחות מדווחת על כך למשטרה ובלמסדה מבין שבכוונת צ'אקון לרצוח את אנטוניה גרה. הוא מוציא את אנטוניה מהתא ומנסה לברר אם היא יודעת היכן צ'אקון יכול להסתתר והיא מכחישה כל קשר אליו למרות אזהרתו של בלמסדה שחייה בסכנה. עורך הדין מבשר לאנטוניה שאין לה ישועה אם בניתוח שלאחר מוות של מרסלו, סבתא של וולנטינה, וולנטינה עצמה יימצא רעל והיא מטיחה בו שהוא לא מעודד ועורך הדין מבהיר שהוא מתפטר שכל השותפים שלה מתו והוא לא רוצה את אותו הגורל. 

לאחר שיחה עם אנטוניה גונסלס מעביר לבלמסדה שיחה של מישהו שהוא הבטיח לתפוס ולוצ'ו מכנס את כל המשפחה ומודה להם שהם היו משפחתו והם מבינים שיש בפיו חדשות רעות. בלמסדה מגיע ומסתבר שלוצ'ו הסגיר את עצמו. גבריאלה ואירנה לא אוהבות את זה ואירנה מתחננת שלא ייעצר אך לוצ'ו מרגיע אותן שהוא לא יישאר בכלא הרבה זמן, יש לו עורך הדין הכי טוב והוא שואל את ריקרדו וריקרדו מסכים לייצג אותו. לוצ'ו מבקש מבלמסדה לקיים את חלקו ומסתבר שבתמורה להסגרתו לוצ'ו דרש שאף אחד מחבריו לא יואשם בהסתרת נמלט מהחוק. לוצ'ו נעצר וקונסטנסה וריקרדו מספרים לשופטת את מה שהוא שהוא עבר בבית המשוגעים והשופטת מבהירה שהוא אשם בכמה הונאות וריקרדו מבקש לקחת בחשבון את הסבל שעבר והשופטת מבטיחה. 

דוד בא לבקר את אנטוניה ומבהיר לפונסיה שעדיין אוהב את סבאתו אך לא מוכן לסלוח לה את רצח סבו ואת מה שעשתה לאימו. בינתיים אנטוניה נזכרת בשבועה של גבריאלה שתתחנן לרחמים כשנקמתה תתחיל ושהיא יום הדין שלה ומבינה שגבריאלה הייתה כל הזמן מול האף שלה. כשדוד מבקר אותה היא מודה לו על התמיכה ועל הדברים שהוא מביא לה ומבקשת שוורוניקה תבוא לבקר אותה, דוד מסרב, אך אנטוניה מבקשת רק להעביר לה שהיא מובסת.

ריקרדו ואלחנדרו מדברים עם השופטת על רצונם להעביר את אל צ'מוקו למשפחת סוארס והשופטת מבהירה שההליך מסובך כי הם הניבו רווחים כל השנים והם מציעים שהנכסים של אניבל ואנטוניה יישמשו לכיסוי והשופטת אומרת שהכי פשוט שהם בתור היורשים יעבירו את הנכסים והם מסכימים ומעבירים את הנכסים לגבריאלה ופרנסיסקה ודוד וכולם שמחים. אלחנדרו מבשר על כך לאנטוניה והיא לועגת לפרנסיסקה שלא תדע מה לעשות והוא מזכיר את העזרה של וורוניקה ואנטוניה לועגת בציניות על החולש של וורוניקה למשפחת סוארס.

פרנסיסקה חולמת על פיצוץ במכרה ומבשרת את החיזיון שלה לדוד וגבריאלה. דוד וגבריאלה חושבים שהיא מתבלבלת עם הפיצוץ שבו טיגרה נהרג, אך פרנסיסקה מתעקשת שזה היה מוחשי. דוד מציע ללמוד על המכרה, אך פרנסיסקה מבהירה שלא יסתכן. וכשאלחנדרו מעביר את המכרה היא אוסרת על גבריאלה ודוד להתקרב לשני המכרות, ואלחנדרו מבהיר שהוא ינהל את העניינים, אבל כדאי שכולם ידעו מי הבוסית האמיתית שם. הם תוהים לגבי הפיצוץ וחושבים שזה מתבשל במוח של מישהו והם תוהים אם זו אנטוניה או לה גרטו. 

דוד מוסר לגבריאלה את ההודעה של אנטוניה ופרנסיסקה מפצירה בה לו ללכת, ודוד מעביר לה שהיא מוסרת שהיא מובסת ולמרות הפצרות כולם, לא לקחת את הסיכון וגבריאלה הולכת לבקר את אנטוניה. לוצ'ו בדיוק צריך לראות עורך דין והוא מפחד שגבריאלה תישאר לבד עם אנטוניה אך נלקח משם. אנטוניה דורשת לקרוא לוורוניקה בשמה, גבריאלה סוארס, וגבריאלה מודה שזאת היא. אנטוניה אומרת שעשתה טעות כשלא הרגה אותה מיד כשפגשה אותה. היא טוענת שעשתה לה טובה כמו שעשו לה ביום שמכרו אותה בכך שהרעילו את נשמתה בשנאה. היא לועגת לגבריאלה שהיא מעולם לא לכלכה את ידיה ולא הייתה מסוגלת למרות שרצתה להרוג אותם. כשמאחורי הגב היא משחק עם זכוכית מהמראה השבורה, היא אומרת לגבריאלה שרצתה לראות אותה מתה והנה ההזדמנות שלה וחותכת לעצמה את הוורידים וגבריאלה צועקת לעזרה.

לוצ'ו מפחד לגורלה של גבריאלה וחושב שאנטוניה עשתה לה משהו ומאשים את המשטרה שהשאירה אותן לבד. גבריאלה מזעיקה עזרה ובינתיים חובשת את ידיה של אנטוניה. בלמסדה מגיע וכך גם אלחנדרו והיא מספרת על המעשה של אנטוניה ואנטוניה נלקחת לבית חולים וניצלת. גבריאלה ופרנסיסקה מבינות שאנטוניה ידעה שהיא לא תמות כי גבריאלה לא תיתן לזה לקרות.

אלחנדרו ודוד מבקרים את אנטוניה בבית החולים ומוחים על המעשה שלה. היא טוענת שאין לה בשביל מה לחיות ומפצירה בהם שהם יהרגו אותה ויגמרו את סבלה והם מסרבים בתוקף. היא מגרשת אותם אם הם לא מוכנים ומאשימה את גבריאלה שלקחה לה את הגברים שלה וגם על זה תשלם.

לפני כן אלחנדרו מבשר לאירנה שלוסיה ניצלה כי גבריאלה בהריון ממנו ואירנה לא מבינה איך זה קשור ללוסיה ואז נזכרת בתאי האם ושואלת אם גבריאלה תסכים ואלחנדרו מבהיר שהיא לא רק תסכים היא גם דיברה עם הרופא על התרומה. אירנה מאושרת ובאה להודות לגבריאלה על הצלת ביתה. 
לצפיה ב-'וגם בשיחה בין אנטוניה לגבריאלה'
וגם בשיחה בין אנטוניה לגבריאלה
06/02/2017 | 15:04
8
אנטוניה אומרת לגבי דוד וגבריאלה אומרת שהיא מצטערת שדוד והילד שהיא מצפה לו נושאים את דמה ובכך מגלה לאנטוניה שהיא בהריון. 

כשדוד בא לקחת דברים לאנטוניה הוא אומר לפונסיה שהבית ריק, ופונסיה אומרת שאילו אנטוניה הייתה שומעת אותו, הייתה אומרת שהיא (פונסיה) נמצאת שם בתור צל.
לצפיה ב-'פרק 126 - אנטוניה מרימה על המשטרה '
פרק 126 - אנטוניה מרימה על המשטרה
06/02/2017 | 17:40
6
צ'אקון פורץ לבית של אנטוניה ודורש מפונסיה באיומי אקדח את כל האקדחים בבית אחרת יהרוג אותה, ופונסיה נאלצת לתת לו. הוא מגיע לבית החולים שמסתבר שגם חרטרורודיס מאושפזת שם והיא מזהה אותו בתור קרוקודיל והוא מתקן בתור לה גרטו ומעודד אותה לברוח היא מנסה לברוח וכמעט דוקרת את האחיות.

בינתיים אנטוניה מסרבת לאכול ומבקשת מגונסלס לטעום את האוכל שלה שכמובן שמה בו שם שינה, היא מרדימה את גונסלס ומצליחה לברוח, כשצ'אקון עורב לה. היא מגיעה לביתה ומוצאת את פונסיה קשורה ושומעת שצ'אקון עשה זאת, פונסיה מבקשת לשחרר אותה, אך אנטוניה מבהירה שהיא לא טיפשה ומשאירה את פונסיה קשורה ולועגת לה שהיא תגווע ברעב ובצמא שאף אחד לא ישמע אותה. צ'אקון אורב לאנטוניה ליד האחוזה ודורש שתצא ומטיח בה שעשה הכול בשבילה והיא השאירה אותו כך בשביל להציל שוטר שבה לעצור אותה, ומבטיח להתנקם בה. והיא מבלבלת אותו וגורמת לו לפלוט את כל הכדורים וכשסוף סוף היא עומדת מולו, אין כדורים והיא יורה בו ולועגת לו. 

בלמסדה מביא ללוצ'ו את השופטת שתבחן את התיק מלא העבירות שלו והוא טוען שהוא מסית את השופטת נגדו. השופטת מטיחה בו ששבר שיא בתור מי שלקח לבלמסדה הכי הרבה זמן לתפוס אותו והוא מבקש להישאר לבד עם השופט. ומספר שלא ביצע אף פשע אלים והשופטת אומרת שראתה זאת, אך זה לא פותר אותו מאשמה. הוא מזכיר את הזמן שבילה במוסד והשופטת מבטיחה להתחשב, הוא מבקש ממנה לא להשאיר אותו הרבה זמן בכלא כי הוא רוצה להתחתן ולחיות חיי משפחה ויש ילדה שמתגעגעת אליו. לוסיה אכן מתגעגעת לשדון ולוצ'ו מפתיע אותן, אירנה פוחדת שהוא ברח, אך ריקרדו מבהיר שיש לו את עורך הדין הכי טוב והוא יהיה חופשי עד שהשופטת תכריע בעניינו ולוסיה מאושרת.

גבריאלה חולמת על מה שאנטוניה עשתה בכלא, ומודיעה לאלחנדרו שמדובר בתכנית, שאנטוניה לא התכוונה להתאבד אלא להגיע לבית החולים שם יהיה לה קל יותר לברוח והם מעדכנים את בלמסדה, שלא מבין כמה גונסלס "חכם" ובטוח שאנטוניה עדיין עצורה. עד שמדווחים לו שאנטוניה ברחה אחרי שהרדימה את גונסלס, ושהם צדקו. הוא גם שומע על מעשיה של חרטרודיס ומבין שמדובר בתכנית להסיח את הדעת של צוות בית החולים. הוא מגיע לאחוזה ומשחרר את פונסיה ושומע על מעשיו של צ'אקון. בלמסדה מתייעץ עם לוצ'ו אם יש סיכוי שאנטוניה תכרות ברית עם צ'אקון ולוצ'ו מבהיר שאין שום סיכוי שלה גרטו שוב יהיה לצידה כי הוא פושע שנחוש במטרתו לחסל את אנטוניה.

פרנסיקה שוב חולמת על המכרה והפעם היא רואה את אנטוניה יוצאת משם. היא מזהירה את גבריאלה ודוד לא להתקרב לשני המכרות, אך מסרבת לדרישה של גבריאלה לעבור לגור במצודה בטענה שרוצה להישאר בביתה, זאת למרות הסכנה שאנטוניה חופשייה. גבריאלה מדברת עם אירנה ופטריסיה, ריקרדו ואלחנדרו על המצב ומבהירה שכעת יותר בטוח שכולם יהיו באחוזה וזה מה שהיא מצליחה להסביר לפרנסיסקה. 

ססיליה הולכת לפרנסיסקה ללמוד שיעור בישול כדי ללמוד את המאכל האהוב על דוד שאפילו הטבחית של המצודה לא מצליחה להכין כמו פרנסיסקה. גבריאלה שומעת על כך ואומרת שמה לא ברור בכך שהם בסכנה ודורשת להחזיר את ססיליה ולהביא את פרנסיסקה למצודה, אך מאוחר מדי, אנטוניה פורצת לבית של פרנסיסקה ומאיימת על פרנסיסקה וססיליה באקדח. 
לצפיה ב-'El Gran Final!!!!!'
El Gran Final!!!!!
06/02/2017 | 18:34
6
38
אז כולם עם כולם... בלה בלה בלה. נדלג על המובן מאליו.
אבל לאדם אחד היה זה סוף עצוב וטרגי - רודריגו בלמסדה שנאלץ לעזוב את הכפר לאחר שאיבד בפעם השנייה את אהובתו. באופן אירוני להפליא הוא איבד אותה לטובת טחנות הצדק שעשו את שלהם. אבל עוד נגיע לזה.

רגעים יפים מהפרק -
גבריאלה בוכה בזרועות אלחנדרו וקוראת לו טיפש מטומטם ומפגר. הוא מתעורר ואומר לה משהו שכבר שכחתי.
פרנסיסקה אומרת לגסטון שהמתים לא יחזרו כבר וגסטון מסביר שהם סיימו את תפקידם כאן.
ריקרדו מוודא עם פטריסיה שהיא לא מקנאת לאלחנדרו והיא אומרת שהיא הבינה כבר שהיא לא מאוהבת בו.

וכמובן -
הסוף ההולם של לגרטו ואנטוניה. האמת היא שלא ברור לי למה השאירו את לגרטו עד הסוף - הוא לא היה כזההההה נבל. אם כבר, אניבל היה צריך להיות שם. אבל ברור לכולנו שאניבל שחקן גרוע אז התסריטאית נאלצה לאלתר ולהחליף את תפקיד התליין עבור אנטוניה. הוא זה שניתק לה פחות או יותר את הגוף והפך אותה למשותקת.

וזה, רבותיי - איך נותנים סוף של מרשעת שלא מתה ולא משלמת על חטאיה ביוקר. היא משלמת ביוקר - מאבדת את אהוביה, אפילו פונסה זונחת אותה לאנחות, האחיות שמטפלות בה הופכות אותה למה שהיא הייתה פעם- זונה זולה חסרת שימוש. ובכך, רבותיי, סוף הולם למרשעת שלא עשתה יותר מדי (טוב, חוץ מלרצוח את אלברטו אספינו.)

ו...... בסופו של דבר, הגענו הלום. אה אל גראן פינאל.

ונשאר רק עוד דבר אחד לעשות - לשים כאן את רשימת המתים המפוארת של הסדרה. ותאמינו לי - היו הרבה.

פרק 1: מרסלו, בעלה של אנטוניה, נרצח ע"י אנטוניה.
פרק 8: פסקואל דוארטה, עיתונאי, נרצח ע"י הוראות של אנטוניה.
פרק 12: אינוסנסיה, חברתו של גסטון העיתונאי. נרצחה ע"י לגרטו בעת ניסיון אונס.
פרק 18: חוליה נרצחת ע"י אנטוניה.
פרק 19: טיגרה נרצח אחרי מסכת התעללות מצד האויבים של גבריאלה. האחראית הראשית היא אנטוניה.
פרק 20: פרננדו ושלושה כורים מתים בפיצוץ המכרה. האחראית היא אנטוניה. האחראי בפועל- אלברטו.
פרק 32: מילגרוס נרצחת ע"י מקריו בהוראתה של אנטוניה.
פרק 33: עורך דין ומזכירה ששמרו על המסמך של קונסטנסה נרצחים ע"י מקריו.
פרק 33: רומינה מתה בשריפה ע"י קזנובה, משוגע בכלא ששרף את המוסד למשוגעים.
פרק 34: קזנובה מת אחרי עימות עם לוצ'ו.
פרק 45: סבתא נטליה, הסבתא של ולנטינה, נרצחת על ידי חרוטידס. כמובן בהוראה של אנטוניה.....
פרק 51: פרודנסיה משתגעת, מאבדת שליטה, ואנטוניה וחבריה מחליטים לחסל אותה כי היא יודעת יותר מדי.
פרק 60: נראה שאנטוניה הרגה את רמון איסיקרדו אחרי שזה "הלשין" ללוצ'ו את עניין המכרה.
פרק 64: אלברטו אספינו נחנק למוות על ידי אנטוניה.
פרק 70: צ'אקון יורה בחוליו מונטמר. בפרק 71 חוליו מת בתחילת הפרק.
פרק 108: צ'ופו נרצח ב"בית הבובות". תנחשו מי אחראית.......
פרק 118: לוקאס מת אחרי שמקריו דקר אותו.
פרק 123: אניבל מתאבד בכלא הודות לאנטוניה ומקריו רוצח את אחד השומרים של גבריאלה.
פרק 124: צ'אקון דוקר את מקריו והורג אותו.
פרק 128 ואחרון: המשטרה יורה בלגרטו למוות אחרי שזה ירה באנטוניה.

לצפיה ב-'ומרוב שהם נמאסו עליך שכחת את מקס וולנטינה'
ומרוב שהם נמאסו עליך שכחת את מקס וולנטינה
06/02/2017 | 21:42
5
27
עכשיו נותר לחלק את 500 השנים במספר המתים כדי כמה עונש מירבי על כל רצח, מצד שני 500 שנה כולל גם את ההעללות בגבריאלה בבית משוגעים והתעללות בטיגרה לפני הרצח ורשימת הפשעים הארוכה של השופטת לא הזכירה את סבתא של וולנטינה, שני הכורים שנהרגו עם פרננדו וגיין, וגם רצח צ'ופו, אה גם מילגרוס, נראה, עורך הדין והמזכירה שלו, נראה שעשית עבודה טובה יותר מהתסריטאית שמיינה את הרציחות בהקראת החלטת בית המשפט.  

אניבל היה פחדן הוא לא לכלכך את הידיים ואחרים עשו את העבודה בשבילו, צ'אקון ומקריו עשו את העבודות השחורות, ואחד מהם היה צריך "לטפל" באנטוניה. אם כי אותו הפתיע שחוליו מונטמר חוסל בשלב כל כך מוקדם, כשבעולם התחתון הגיוני יותר לחסל את העובד השחור צ'אקון ולא את מספר 3 בארגון.

אלחנדרו אומר לגבריאלה שלא ידע שהיא כל כך רומנטית.

רודריגו בלמסדה בהחלט סוף עצוב, שהוא נשאר לבד, אם כי למערכת היחסים לא הייתה תקווה לאור מה שאנטוניה מייצגת ומה שהוא מייצג. וטוב שלא פירגנו לגונסלס ומינו אותו לראש התחנה, זה נשאר פתוח מי יחליף את בלמסדה, אבל היה מגוכך אם גונסלס היה מקבל פרס על הבריחה של אנטוניה. 
לצפיה ב-'הנה, מתוקן'
הנה, מתוקן
06/02/2017 | 22:03
20
פרק 1: מרסלו, בעלה של אנטוניה, נרצח ע"י אנטוניה.
פרק 8: פסקואל דוארטה, עיתונאי, נרצח ע"י הוראות של אנטוניה.
פרק 12: אינוסנסיה, חברתו של גסטון העיתונאי. נרצחה ע"י לגרטו בעת ניסיון אונס.
פרק 18: חוליה נרצחת ע"י אנטוניה.
פרק 19: טיגרה נרצח אחרי מסכת התעללות מצד האויבים של גבריאלה. האחראית הראשית היא אנטוניה.
פרק 20: פרננדו ושלושה כורים מתים בפיצוץ המכרה. האחראית היא אנטוניה. האחראי בפועל- אלברטו.
פרק 32: מילגרוס נרצחת ע"י מקריו בהוראתה של אנטוניה.
פרק 33: עורך דין ומזכירה ששמרו על המסמך של קונסטנסה נרצחים ע"י מקריו.
פרק 33: רומינה מתה בשריפה ע"י קזנובה, משוגע בכלא ששרף את המוסד למשוגעים.
פרק 34: קזנובה מת אחרי עימות עם לוצ'ו.
פרק 45: סבתא נטליה, הסבתא של ולנטינה, נרצחת על ידי חרוטידס. כמובן בהוראה של אנטוניה.....
פרק 51: פרודנסיה משתגעת, מאבדת שליטה, ואנטוניה וחבריה מחליטים לחסל אותה כי היא יודעת יותר מדי.
פרק 60: נראה שאנטוניה הרגה את רמון איסיקרדו אחרי שזה "הלשין" ללוצ'ו את עניין המכרה.
פרק 64: אלברטו אספינו נחנק למוות על ידי אנטוניה.
פרק 70: צ'אקון יורה בחוליו מונטמר. בפרק 71 חוליו מת בתחילת הפרק.
פרק 95: מקס ו-ולנטינה מתים בתאונת דרכים באשמת לוקאס בהוראתה של אנטוניה.
פרק 108: צ'ופו נרצח ב"בית הבובות". תנחשו מי אחראית.......
פרק 118: לוקאס מת אחרי שמקריו דקר אותו.
פרק 123: אניבל מתאבד בכלא הודות לאנטוניה ומקריו רוצח את אחד השומרים של גבריאלה.
פרק 124: צ'אקון דוקר את מקריו והורג אותו.
פרק 128 ואחרון: המשטרה יורה בלגרטו למוות אחרי שזה ירה באנטוניה.
לצפיה ב-'לגבי בלמסדה - '
לגבי בלמסדה -
06/02/2017 | 22:07
3
28
אני מסכים איתך. רודריגו בא כדי לעשות משהו וברגע שסיים הוא מיצה. הוא אפילו לא נשאר כדי לחגוג את השמחה של הראשיים - היה לו קשה מדי.

בזמן הסדרה כתבתי באופן מדוייק אחרי כל פרק כשמישהו מת בפנקס שבמחשב. חבל שלא עשיתי את זה עם אווה.
לצפיה ב-'חחח'
חחח
06/02/2017 | 23:02
2
25
גם אני כתבתי אחרי כל פרק מי מת. רק שאני לא מחשיב את אלו שמתו "Offscreen"... כמו העו"ד והמזכירה וקזנובה המשוגע, אבל כן את אבא של לוקאס כי הוא חלק מאירוע משמעותי.

ואת הגורל של אווה גם אני כותב מי מת.

לצפיה ב-'הראו את העו"ד והמזכירה מתים'
הראו את העו"ד והמזכירה מתים
07/02/2017 | 03:51
1
23
במשרד שלהם.

ככה שהם לא נהרגו OFF SCREEN.

קזנובה נדחף על ידי לוצ'ו כהגנה עצמית ומכיוון שבית המשוגעים נשרף באותו הזמן לאף אחד לא היה אכפת ממנו. אחר כך אחד השוטרים מדווח שהוא מת. לכן - אפשר להגיד שהוא נהרג.
לצפיה ב-'ה-OFF SCREEN היחידים היו מרקוס בלטרן '
ה-OFF SCREEN היחידים היו מרקוס בלטרן
07/02/2017 | 14:22
14
ובעלה של פונסיה ואכן הם לא היו ברשימה, כי התחילו לחשוף את חיי הכפר לצופים ומרקוס בלטרן אכן היה בגזר הדין של השופטת, כי פרננדו ראה את הרצח, אבל עם בעלה של פונסיה הכול נסגר, כי לפונסיה לא כדאי לחטט בזה, היא פצעה אותו וזה שהוא אחר כך נרצח על ידי אנטוניה, רק אנטוניה ואניבל ידעו.
לצפיה ב-'פרק 127 - אנטוניה טומנת מלכודת לגבריאלה '
פרק 127 - אנטוניה טומנת מלכודת לגבריאלה
07/02/2017 | 14:46
10
אנטוניה פולשת לבית של פרנסיסקה ומאיימת עליה ועל ססיליה באקדח ודורשת מפרנסיסקה לקשור את ססיליה אחרת תרצח אותן ודורשת שתתקשר לגבריאלה, פרנסיסקה מסרבת ואנטוניה מבינה שהחבל נקרע בחלק הדק ודורשת מססיליה לשלוח הודעה לדוד, ולמעשה שולחת אותה בעצמה, דוד מבחין בהודעה וחומק כשאף אחד לא רואה ומגיע לבית של פרנסיסקה ומופתע לראות את ססיליה ופרנסיסקה קשורות, מסתבר שאנטוניה כתבה שתסגיר את עצמה אם יבוא, אבל לא היא דורשת מדוד לבוא איתה כשהיא מאיימת על ססיליה ופרנסיסקה וחוטפת את דוד ואומרת שהיא לוקחת אותו למכרה אל צ'מוקו. 

גבריאלה מבחינה בהיעלמות דוד והשומר אומר שהוא הלך לחברה שלו, גבריאלה מזעיקה את אלחנדרו ומבקשת להחזיר אליה הביתה את דוד יחד עם פרנסיסקה וססיליה, אך כשאלחנדרו מגיע הן קשורות ומספרות שדוד נחטף למכרה אל צ'מוקו, אך מסתבר שאנטוניה לקחה את דוד דווקא למכרה סן פדרו, והיא הטעתה את כולם בכוונה, ושם העובדים קיבלו חופש ולאנטוניה הכול מסתדר בעוד אלחנדרו ובלמסדה מחפשים אותם באל צ'מוקו.

אנטוניה חושפת בפני דוד את סיפור חייה שהיא לא תמיד הייתה כזאת, שהיא הייתה לבנה מאחיה ואביה היה בטוח שאימו בגדה בו והיא לא ביתו והוא הוציא עליה את זה ומיזמז אותה והכה אותה ובסוף מכר את בתוליה ומכר אותה לבית בושת ולכן היא נהפכה למה שהיא. דוד מזכיר את פרנסיסקה שגם היא נאלצה לעבוד בזנות, אבל לא רמסה אחרים ויצאה מזה בכוחות עצמה ואנטוניה מוחה על ההשוואה. היא אכן מכינה חומר נפץ לפיצוץ כשהיא טומנת מלכודת לגבריאלה.

אנטוניה מתקשרת לגבריאלה ומבקשת לבוא למכרה סן פדרו לבד כדי לקבל את דוד וגבריאלה מבקשת לנסוע לשם אך הנהג לא מציית לה ומסיע אותה למצודה בטענה שלוצ'ו הזהירה אותו שזה עלול לקרות, היא מזכירה שהיא הבוסית ולא לוצ'ו. לוצ'ו שומע על כך ושמח שהזהיר בזמן. גבריאלה נכבלת באזיקים ואומרת לשומריה שהם מפוטרים, קונסטנסה לא מבינה מה קורה ושומעת שדוד בידי אנטוניה. גבריאלה נשלחת לחדרה ופטריסיה אומרת שהיא מבינה את גבריאלה, היא הייתה מתנהגת באותה צורה אם בנה היה נחטף. 

אלחנדרו מנסה להרגיע את גבריאלה והיא מתחננת שיוריד לה את האזיקים והוא מבהיר שזה לטובתה. וכשאנטוניה מתקשרת אלחנדרו עונה ושואל איפה היא וגבריאלה מוחה על כך ואנטוניה כועסת שאלחנדרו ענה. אלחנדרו מפייס את גבריאלה שמתחננת ומזכירה שהייתה קשורה באותו מוסד וזה מעורר בה זיכרונות, אך אלחנדרו לא נכנע ומדבר יפה אל גבריאלה, אבל לא משחרר אותה. דוד אומר לאנטוניה שאימו לא תיפול לתוך מלכודת כי אלחנדרו ישמור עליה, אך אנטוניה יודעת איך גבריאלה תתנהג ובטוחה שגבריאלה תגיע. בינתיים צ'אקון מזועזע מכך שאנטוניה חטפה את נכדה כבן ערובה ומתכנן את נקמתו. 

לוסיה וריקרדיטו נכנסים לחדר של גבריאלה ושואלים את גבריאלה אם זה נכון שהיא גבריאלה ולא וורוניקה והיא אימו של דוד והיא אומרת שכן. לוסיה מרגיעה אותה לגבי דוד שהוא יהיה בסדר וגבריאלה מציעה לשחק משחק, לוסיה מזהה את המשחק כמשחק המרגלים של לוצ'ו והיא מבקשת להביא מפתח לקופסה, בזמן שהמבוגרים מדברים הילדים מביאים את המפתח לגבריאלה שפותחת את הקופסא ומבקשת למצוא את המפתח הכי קטן והם מוציאים אותו וגבריאלה פותחת את האזיקים. לוסיה וריקרדיטו מתרברבים על הצלחתם כמרגלים וכך לוצ'ו וגסטון שומעים שהיא עזרה לגבריאלה.

אלחנדרו מביא לגבריאלה אוכל והיא מנצלת זאת כדי לתת לו מכה בראש ולברוח, כשהיא מצטערת על כך, אבל היא חייבת, היא גם מבלבלת את השומר ופונה אליו ואז חובטת בו וגונבת האקח של השומר ואת המכונית של אלחנדרו. השאר שומעים על מה שקרה ומבינים שגבריאלה נכנסת היישר לתוך מלכודת. צ'אקון רואה את גבריאלה מגיעה ואומר שחסר רק אלחנדרו. אלחנדרו מעדכן את בלמסדה ולאחר שלא מוצאים אותם במכרה אל צ'מוקו, אלחנדרו מבין שהם במכרה סן פרדו ובלמסדה טוען שדרושה תכנית ודורש את התכניות של המכרה. צ'אקון רואה את אלחנדרו ובלמסדה מגיעים.

גבריאלה נכנסת למכרה עם קסדה ואם אקדח, בעוד אנטוניה מכוונת את הנשק לדוד והיא שמה לב לצעדים של גבריאלה ואומרת שהיא יודעת שהיא חמושה ומאיימת באקדח על דוד. גבריאלה זורקת את האקדח ומרימה ידיים ומפצירה באנטוניה לשחרר את דוד, ואנטוניה שואלת אם כעת היא יודעת מי הבוסית ושהיא גברה עליה וגבריאלה אומרת שהיא תמיד הייתה הבוסית. היא מציעה את עצמה במקומו של דוד ומתחננת בפני אנטוניה לשחרר את דוד. אך אנטוניה אומרת שהיא לא מבינה משהו, מדוע היא לא בוכה על בנה, מדוע היא עדיין גאה ודורשת שתתחנן על הברכיים.
לצפיה ב-'פרק 128 ואחרון - אלחנדרו מגן בגופו על גבריאלה ודוד '
פרק 128 ואחרון - אלחנדרו מגן בגופו על גבריאלה ודוד
07/02/2017 | 21:38
1
19
גבריאלה זורקת את האקדח ומפצירה באנטוניה לשחרר את דוד ואנטוניה דורשת שתתחנן בפניה ותכיר בכך שהיא הבוסית. גבריאלה אומרת שזה ברור לה ואנטוניה מוחה על שהיא גאה ומדוע היא לא בוכה, היא מזכירה לה שהייתה גאה במוסד לחולי נפש והבטיחה לאנטוניה שתתחנן על ברכיה ודורשת מגבריאלה לרדת על הברכיים וגבריאלה אכן עושה זאת ומפצירה באנטוניה לשחרר את דוד ואנטוניה דורשת שלא תפנה אליה כאנטוניה והיא יודעת איך עלובות כמוהה צריכות לפנות אליה וגבריאלה קוראת לה בוסית. ואנטוניה טוענת שהיא עדיין לא חשה את הכאב שהיא חשה במותו של פרננדו וגבריאלה אומרת שאת פרננדו לא הצליחה להציל אך יכולה לדאוג לבנו. אנטוניה אומרת לגבריאלה שלא תבלבל אותה והיא רוצה את הסבל שלה ולכן תרצח גם את דוד שהיא כל כך השקיעה בו והוא בגד בה וגבריאלה מתחננת ומזכירה לאנטוניה שגידלה אותו כמו בן והוא תמיד יסלח לה הכול.

בינתיים אלחנדרו מראה לבלמסדה את התכניות של המכרה, ומספר על הטלפונים שם, אך זה עדיין כמו לחפש מחת בערימת שחת. אלחנדרו לוקח אקדח ובלמסדה מוחה על כך בטענה שרק לשוטרים מותר, אך אלחנדרו מבהיר שעליו להציל את אשתו ובלמסדה שואל אם יהיה מסוגל לירות באימו ואלחנדרו אומר שהוא מקווה שלא יצטרך לעשות זאת. אלחנדרו וגסטון מתפצלים לקבוצות ובינתיים צ'אקון ממתין שיביאו לו את אנטוניה על מגש. בלמסדה מספר לאלחנדרו שאין תשובה ואלחנדרו מבין שאימו לא טענה ומחליט לחפש במעברים התחתונים.

גבריאלה מתחננת על חיי דוד ושומעת את הטלפון וגוברת על אנטוניה וכמעט מצליחה לענות והן מתחילות להתקוטט וגבריאלה מצליחה לקחת מאנטוניה את האקדח אך אנטוניה גורמת לה להפיל אותו ומנסה לדקור אותה, אך גבריאלה גוברת עליה ושורטת את פניה. גבריאלה מצליחה להשתלט על האקדח ודורשת מאנטוניה שתתחנן ושהיא ניצחה ואנטוניה מסרבת ודוד מפציר באימו לתת למשטרה לטפל בה, גבריאלה מצליחה לגרום לאנטוניה להתחנן, אך ברגע של היסח דעת, אנטוניה חוטפת את האקדח ועומדת לירות בגבריאלה ודוד, בינתיים אלחנדרו שומע את הקולות ומודיע לבלמסדה באיזה מעבר הם. אנטוניה עומדת לירות בגבריאלה ואלחנדרו מגיע חמוש ומאיים על אימו באקדח ודורש שתניח להם, אנטוניה שואלת אם יירה באימו והוא מבהיר שכדי להגן על המשפחה שלו כן, הוא מפציר באימו להיכנע ללא הצלחה והיא יורה בגבריאלה ואלחנדרו מגן עליה בגופו ונפצע.

דוד אומר שאלחנדרו מת ושואל את אנטוניה איך יכלה לרצוח את דודו, את הבן שלה. גבריאלה שואלת איך הייתה מסוגלת להרוג את שני בניה. ואנטוניה אומרת שבנה לא ילך לבד ומפעילה את הפצצה, דוד מזהיר את גבריאלה שהמכרה ממולכד ועליהם לברוח. אך גבריאלה מסרבת לנטוש את אלחנדרו כפי שבזמנו נאלצה לנטוש את טיגרה הפצוע ובינתיים המשטרה מגיעה ובלמסדה עוצר את אנטוניה שאומרת לו ברוך הבא לגהינום. האנשים עוזרים להוציא את אלחנדרו הפצוע וגבריאלה חוששת שהוא מת, אך גסטון מבהיר שהוא חייב להיות חי, אנטוניה מסרבת לצאת מהמכרה ובלמסדה מוציא אותה וגבריאלה מזעיקה עזרה רפואית לאלחנדרו. 

צ'אקון אורב לאנטוניה ובלמסדה ויורה באנטוניה בין הצוואר לגב ובלמסדה מזעיק רופא. בלמסדה מורה לצ'אקון לעצור וצ'אקון מבהיר שעשה מה שהיה צריך וחיסל את הבוסית. צ'אקון מסרב להניח את הנשק ובלמסדה יורה ואחריו גונסלס ושאר השוטרים ומחוררים את צ'אקון למוות בכל הגוף. אנטוניה שוכבת משותקת ובלמסדה מצטער שהיא הרסה הכול, הוא אומר שניסה להציל אותה, אך גורלה היה כתוב, היא הורסת הכול, כולל את משפחתה, וגם אותו היא הרחיקה בדרך שלה, כאילו האהבה כואבת לה ולכן היא הורסת והוא שוב מאבד את אהובתו, פעם בגלל רוצח שפל וכעת בגלל הצדק.

מוציאים את הכדור מגופו של אלחנדרו והוא עדיין בסכנה. פרנסיסקה מבינה איזה פיצוץ היא ראתה וגסטון מצטער שהיא לא יכולה לראות מה יקרה עם אלחנדרו. קונסטנסה מעודדת את גבריאלה להתפלל, אך גבריאלה מרגישה יבשה, שאלחנדרו הקריב את עצמו כדי להציל אותה ואת בנה והיא משלמת ביוקר על הנקמה שלה, אך קונסטנסה מבהירה שיש רק אשמה אחת והיא אנטוניה. דוד מספר לססיליה כמה דאג לה וחשש לאבד אותה והם מקווים שאלחנדרו יינצל ושהכול נגמר. גבריאלה שואלת את פרנסיסקה מה ייעלה בגורלו של אלחנדרו ופרנסיסקה לא רואה הכול, היא שוב מדברת על ההקרבה שלו ושאסור שהוא ימות וגם פרנסיסקה מסכימה איתה. גבריאלה שואלת אם אלוהים מעניש אותה על שלא ידעה לסלוח לאויביה ופרנסיסקה אומרת שאלוהים יודע שהיא הייתה כלי שלו, ומבקשת מאלוהים עזרה שלא ינטוש אותה לאחר כל מה שסבלה. גבריאלה בוכה ליד מיטתו של אלחנדרו וטוענת שהביאה לו רק צרות ומתחננת שיתעורר. 

אנטוניה מתעורר ובלמסדה נמצא איתה והיא מבינה שצ'אקון אחראי לזה ומבקשת להרוג אותו, אך בלמסדה מודיע שהוא כבר מת. אנטוניה מגלה שלא יכולה להזיז את ראשה, ידיה ורגליה. בלמסדה מבהירה שהירייה פגעה בעמוד השדרה בחוליית הצוואר והיא משותקת בכל גופה. אנטוניה מפצירה לבקש רופא מומחה, אך זה כבר נעשה. בלמסדה מודיע שהוא עוזב ואנטוניה מתחננת שיישאר ולא ינטוש אותה כך, ובלמסדה מבהירה שזה לא בגלל מצבה, אחרת היה נשאר איתה, הפשעים שלה הם שמרחיקים אותו ממנה. אנטוניה אומרת שהיא עדיין מאוהבת בו והוא טוען שזה גזר הדין שלה ולא שלו ומבהיר שיעזוב את סן פדרו. היא מפצירה בו לגרום לה להוציא אותה מליבו, הוא עוזב ומודיע לריקרדו וגסטון שהוא עוזב את סן פדרו וייפרדו בשמו ועוזב בעצב.

גבריאלה ממשיכה להתחנן לפני אלחנדרו שיתעורר ושיהיה איתה ועם בנם ובוכה ואומרת שהוא אידיוט, טיפש והוא מתעורר ואומר שאם אמירות כאלה הוא רוצה לחיות ולא ידע שהיא כל כך רומנטית. עוברים חודשים והשופטת באה לביתה של אנטוניה בגללה מצבה כדי להודיע את החלטת בית המשפט, אנטוניה מורשעת ברצח מרקוס בלטרן, מרסלו וידאל, חוליה מונטמר, תכנון הרצח של פרודנסיה ושל חוליו, רצח אלברטו אספינו ורמון אסקיירדו, עינוי, הונאה ורצח של טיגרה וגבריאלה מדברת על כך שטיגרה ינוח בשלום עכשיו, רצח פרננדו וגיין, רצח מקס וולנטינה, שידול של אניבל להתאבדות ושיבוש הליכי חקירה והתעללות נפשית בגבריאלה. בהצטברות עונש מקסימאלי על כך רצח היא מקבלת 500 שנה שתרצה במאסר בית בגלל נכותה. אנטוניה מתחננת לסליחתם של אלחנדרו ודוד ואלחנדרו שואל את דוד לגבי רגשותיו ודוד מבהיר שהוציא את אנטוניה מליבה אך קשה לה לראות אותה כך ומשום מה הוא לא שמח, גם אלחנדרו סובל שאימו משותקת, מתחננת לסליחתם ומואשמת ברציחות רבות כל כך ותמיד סבל בבית הזה שמסתבר שזה בית קברות והם שמחים שלא יצטרכו לחזור לשם.

גבריאלה באה לאנטוניה ואומרת שעשתה 12 צעדים במקום שהייתה סגורה ולכל צעד יש שם והיא בסוף הרשימה. כשחזרה כוורוניקה היה לה זמן לעמוד את אויביה, ואחדים היו קורבנות, אחרים כלים והיא לא הייתה צריכה לעשות דבר כדי להתנקם רק לעמת אותם איתה. אנטוניה אומרת לגבריאלה שלא תשלה את עצמה, היא היוזמת הרוחנית של הרציחות והיא רוצחת כמוהה וגבריאלה מטיחה באנטוניה שכשהם מתו בידיה היא איבדה כל כבוד כלפיה. אנטוניה שואלת את גבריאלה מדוע שלא תהרוג אותה וגבריאלה אומרת שהיא לא רוצחת והמוות יהיה השחרור שלה. היא עשתה 12 צעדים ואנטוניה לא תוכל לעשות גם אותם שהיא כלואה בגוף שלה ועליה לסבול את עצמה. והיא תהיה מאושרת עם בנה והילד שלהם ודוד עם ססיליה והיא תחשוב על האושר שלה וזה יהיה העונש שלה. גבריאלה נפרדת לתמיד ואנטוניה אומרת שהיא תחזור כדי לראות אותה סובלת ולא תהיה מסוגלת בלי זה, כי עמוק בפנים שתיהן אותה דבר וגבריאלה אומרת שזה משהו שהיא אף פעם לא הבינה, הן בכלל לא אותו דבר.

לוסיה ואירנה מביאות ללוצ'ו בגדי תינוקות ומסתבר שאירנה בהריון ולוסיה שמחה שיהיו לה שני אחים. הכורים מודים לאלחנדרו, ריקרדו ודוד על הטיפול בבעייתם ואלחנדרו אומר שהבוסית היא גבריאלה למרות שהיא לא אוהבת ישיבות. גבריאלה מנחה נשים במכרה שפעם הייתה האישה היחידה וכעת יש עשרות נשים והיא חושבת שיש לה חודש עד הלידה, אך היא כורעת ללדת ומזעיקים את אלחנדרו שלוקח אותה על ידיו לבית החולים ומזעיקים את לוסיה. לוסיה עוברת את ההשתלה ושמחה על כך ומביאים לה את אחיה תומאסיטו והיא מודה לו על שהיא חיה ואומרת לאלחנדרו וגבריאלה שכעת כשהיא בריאה ואחיה נולד שיתחתנו.

לוסיה וריקרדיטו חוגגים בחתונה של אלחנדרו וגבריאלה וכולם חוגגים שם והכומר מחתן את גבריאלה ואלחנדרו. פרנסיסקה אומרת לגסטון שהנה כולם שמחים ופטריסיה ואירנה בהריון וחלום הילדים התגשם, אך המתים אינם עוד, טיגרה, מקס וולנטינה נפרדו ממנה. גסטון מסביר שכעת הם מאושרים ואין להם מה לעשות ופרנסיסקה מבינה שהם יהיו מאושרים אך אומרת שתגעגע אליהם כל כך.  

לצפיה ב-'המשך '
המשך
07/02/2017 | 21:43
12
קונסטנסה מחמיאה לפטריסיה על ארגון החתונה שהייתה נפלאה ופטריסיה טוענת שהם לא אובייקטיבים ומסתבר שלריקרדיטו כואבת הבטן מרוב שזלל וקונסטנסה לוקחת אותו כדי לטפל בו. פטריסיה שמחה באושר של גבריאלה וריקרדו שואל אם לא קנאה לאלחנדרו ופטריסיה אומרת שהזמנים שחשבה שהיא מאוהבת באלחנדרו עברו וכעת יש הגבר המושלם והיא גוועה כשעמדה לאבד אותו.

אירנה קיבלה גט והיא שואלת את לוצ'ו מתי יתחתנו ומסתבר שלוצ'ו כבר הכין לה חתונה וירח דבש בפאריס, פשוט הוא ולוסיה רצו להפתיע אותה כי הוא הבין שאחרי החתונה של גבריאלה היא תרצה גם. אירנה מאושרת מהחדשות ומסכימה.

גסטון מתבקש לרוץ לעמדת מושל אך הוא מסרב בטענה שהתמודד כדי ליצור מודעות פוליטית וכעת היא ישנה ולא מצביעים לבהמות והוא לא מעוניין להיות חלק מהפוליטיקה ויש לו חיתולים להחליף ובקבוקים לתת ומלווה לדלת את הנשיא. פרנסיסקה אומרת לגסטון שהוא זרק לפח קריירה פוליטית והיא גאה בו בגלל זה כי נמאס לה להיות אשת מושל היא רוצה להיות אישתו וגסטון אומר שהוא רק רוצה להיות אבא של גסטונסיטו וגסטונסיטה מוגייון. 

מסתבר שקונסטנסה מצאה מחזר באיטליה שרוצה להכיר את משפחתה והם צוחקים על כך. ססיליה מבקשת לקחת את תומאסיטו ונותנים לה. אלחנדרו אומר לגבריאלה שמה שהם עברו חישל אותם ונסים קוראים ומחזיר לה את המדליון של אימה שהיה אצל אביה והיא אומרת שהוא הנס שלה ולכן בחרה בו לעד. 
לצפיה ב-'עדכון אווה לה טריילרה'
עדכון אווה לה טריילרה
08/02/2017 | 07:11
22
49
הגענו לפרק 64. בויוה שודר אתמול פרק 90...... 

יש תקווה.
לצפיה ב-'ומה דעתך על רצח רוברטו מתאוס?'
ומה דעתך על רצח רוברטו מתאוס?
08/02/2017 | 09:23
7
32
בהחלט יש תקווה בעיקר כי אני מבין שעכשיו אתה צופה במלון הסודות ואווה לה טריילרה. אגב בסוף החלטת לוותר על אהבה ועונש או שאתה מקליט?
לצפיה ב-'זה בדיוק הספוילר שידעתי עליו'
זה בדיוק הספוילר שידעתי עליו
08/02/2017 | 17:43
6
22
אז אחרי זה כבר ספיילרתי את כל המתים של הסדרה + הסוף של מרלן. 

הדעה שלי? אחרי סיום המשפט של אווה העלילה פשוט קצת נהייתה מעצבנת כי מרלן רעה לכולם סתם. והיא בעקיפין זו שרצחה את פנצ'ו המסכן ואחראית למצב המדכדך של סוראיה שאפילו ללואיס קשה להתמודד עם זה. עצוב אבל אני שמח שסוראיה לפחות חיה. 

ובעניין אחר - איכשהו לאדית גונזלס יוצא לשחק בעיקר עם הצעירים של הטלנובלה. וזה כולל את ארפ בטקה..... שזה שינוי מרענן אחרי תחת שמיים ששם היא שיחקה בעיקר עם המבוגרים.

ולא, המשחק של לואיס/בובי לא השתפר. כנ"ל אדריאנה. ובא לי לירות בקמילה - הייתה חביבה בכלא, יצאה חרמנית, והפכה לקוץ בתחת.

כרגיל לארמנדו אין ממש עלילה - מצטער שאיבד את משפחתו בלה בלה בלה משתכר בלה בלה בלה שוכב עם נשים בלה בלה בלה...... לפחות מרלן מחזיקה אותו קצר בצורה כלשהי עם החתונה המגוחכת שלהם.

אגב אני בפרק 65 עכשיו.
לצפיה ב-'גם אני כשרוברט וסינטיה הזמינו את הרצח ממלרן ואנדי'
גם אני כשרוברט וסינטיה הזמינו את הרצח ממלרן ואנדי
08/02/2017 | 20:19
2
15
הבנתי שזה הספוילר שדיברת עליו. 

אדריאנה באמת דמות חביבה אבל שחקנית איומה ונוראה, לכן אני אף פעם לא שם אותה ברשימת שחקני השבוע בסיכום השבועי. 

ארמנדו ממש עלוב מצד אחד אוהב את אהבה ומצטער על כל מה שאיבד, מצד שני חרמן ורודף שמאלות חסר תקנה שלא למד שום לקח מהבגידות שלו ועוד בוכה על הרומן של אווה עם פבלו ומרלן עושה ממנו סמרטוט כמו שהיה סמרטוט של ונסה וילאבה בבגוף אחד. חבל שמאז מלאך ושטן טלמונדו לא נותנים לחורחה לואיס פילה דמויות עם עמוד שידרה או בעצם במלאך ושטן הוא לא היה ראשי, אז זאת אומרת שהוא אף פעם לא קיבל דמות ראשית עם עמוד שידרה. 
לצפיה ב-'גם אלחנדרו של השיבה הביתה לא היה עם עמוד שדרה?'
גם אלחנדרו של השיבה הביתה לא היה עם עמוד שדרה?
08/02/2017 | 22:50
1
20
תמיד חשבתי שאדריאנה נחמדה אבל נתנו לה עלילות ממש לא משהו בתחילת הסדרה. עכשיו כשהיא בצבא אווה אז היא יותר נסבלת. הבעיה היא שהשחקנית גרועה.
לצפיה ב-'היו פרקים שכן היו שלא '
היו פרקים שכן היו שלא
08/02/2017 | 23:17
16
מסכים לגמרי לגבי השחקנית ובנוסף זה גם עניין של טעם היא גם מכוערת. 
לצפיה ב-'אגב ספוילר שבטח כבר ספליירת '
אגב ספוילר שבטח כבר ספליירת
08/02/2017 | 20:22
2
50
בפרק 90 בטי מתה. 
לצפיה ב-''
08/02/2017 | 23:00
1
36
ואני התמרמרתי לי שיש לנו כמעט סדרה שלמה עם המכה הזו. עוד ספוילרים למטה, לא מאוחר מדי להתחרט  

אגב, ב117 אנדי ימות. מרלן כמובן מתה בפרק האחרון. בין לבין מרלן הורגת את מרתה (לא יודע מי זו, בטח דמות שעדיין לא הופיעה אצלי), רוצחת את אלסה (היה צפוי, מה אני אגיד לך) ואני לא יודע מי עוד מת.

ארמנדו ילך בעקבות הסמרטוט שגילם בבגוף אחר (רשע אבל חוזר בתשובה) וגם הוא ימות בפרק האחרון. כמובן באותו השיטה שאנטוניה נקטה עליו - מרלן יורה בו והוא קופץ להגן על אווה..... כמה פתטי.
לצפיה ב-'או ש....'
או ש....
08/02/2017 | 23:13
32
ארמנדו בכל זאת כן ניצל. לא הבנתי ממש את הסוף.
לצפיה ב-'אנחנו ב71 אגב'
אנחנו ב71 אגב
09/02/2017 | 07:11
21
אני חושב שהסופ"ש הזה נצמצם פערים כבר.
לצפיה ב-'הגענו ל79'
הגענו ל79
10/02/2017 | 10:55
12
14
עוד היום כנראה אסיים את המרתון המטורף.
לצפיה ב-'84, אגב.'
84, אגב.
10/02/2017 | 17:41
11
6
לצפיה ב-'אז אני נראה שלכל המאוחר ביום ראשון הבא '
אז אני נראה שלכל המאוחר ביום ראשון הבא
10/02/2017 | 23:19
10
10
כבר תהיה בקצב של ויוה. ומצד שני כשייגמרו הגורל של אווה ומלון הסודות ייתכן מצב שלא יהיה לך מה לראות בערוצי ויוה. למרות שמסתיימות בתאריכים סמוכים בערוצי ויוה הסדרות הבאות לפי הסדר: אהבה לאור ירח, צ'אליקושו, W, הגורל של אווה, מלון הסודות - כולן מסתיימות באמצע או בסוף מרץ. אז סביר להניח שלפחות אחת המחליפות תהיה כזאת שתרצה לראות. אגב עשיתי חישוב והפרק האחרון של מלון הסודות נופל בדיוק על יום ההולדת שלי. 
לצפיה ב-'את לאס אמאזונס כנראה פסלו'
את לאס אמאזונס כנראה פסלו
11/02/2017 | 10:04
2
14
אז אין לי למה לצפות אם ויוה החליטו להביא דווקא רימייק לנובלה ארגנטינאית.

ודווקא אצפה במלכת הלבבות שמגיעה לאתר של ויוה ב1.3 ככה שלפחות משהו יהיה לי לצפות בו. (התשובה אגב לשאלה שלך מי מעניין אותי שם - התשובה היא לאורה פלורס הנהדרת)
לצפיה ב-'ובאוחניו סיזר ממי זה מי לא התאהבת גם כן?'
ובאוחניו סיזר ממי זה מי לא התאהבת גם כן?
11/02/2017 | 10:06
1
11
לצפיה ב-'הוא נהדר, אבל רק בקומדיה'
הוא נהדר, אבל רק בקומדיה
11/02/2017 | 10:11
12
בדרמה הוא לא משהו.
לצפיה ב-'אגב, יבגני'
אגב, יבגני
11/02/2017 | 10:05
6
20
אנחנו אוטוטו בפרק 90, ההתפגרות של בטי.
לצפיה ב-'אה נכון אתמול נותרו לך שש פרקים לסבול אותה '
אה נכון אתמול נותרו לך שש פרקים לסבול אותה
11/02/2017 | 10:07
5
19
או יותר נכון 5 פרקים וכמה דקות, כי היא מתפגרת בתחילת פרק 90. נראה לך שאנדי באמת התאהב בקמילה או שזאת בריחה ממרלן?
לצפיה ב-'גם וגם'
גם וגם
11/02/2017 | 19:01
4
13
אבל אנדי עשה יותר מדי דברים.

אגב, לא הבנתי מה קרה שבטי התחרטה ופתאום כתבה מכתב. מעצבן אותי עכשיו שזה נופל אצל אנה מריה שפתאום התאהבה בפבלו.

וכן, סיימנו את המרתון הגדול של אווה לה טריילרה. חייב לומר שזו שמשחקת את סוראיה ממש השתדרגה בפרקים האלה של אחרי התאונה כי היא הפגינה משחק מצויין. אהבתי את העימות שלה ושל אווה בפרק 76 בה אווה הציעה לה דרכי התאבדויות יצירתיות.

המות של ברטה מיותר. היו יכולים אולי לפצוע אותה, אבל להרוג אותה ביום ההולדת שלה?

המוות של בטי היה קצת הזוי. העדפתי שהיא תמות בניתוח ולא ככה כי חטפה דום לב.

ארמנדו האמת לא דמות מתפתחת בכלל. אבל כיף כשהוא מתעלל במרלן לא מעט.

וקצת חסר לי רוח השטות של פנצ'ו.....
לצפיה ב-'בטי התחרטה אחרי שיחה עם הכומר '
בטי התחרטה אחרי שיחה עם הכומר
11/02/2017 | 20:56
3
21
ממש הזוי וגם העובדה שהייתה קרובה למוות והתחילה לחשוב שאולי זה עונש משמיים על התנהגותה במשפט הראשון של אווה ששם לא עניין אותה הצדק בעניין רצח סופיה אלא רק להפריד בין אווה לפבלו ובמקרה הטוב האמינה במה שרצתה להאמין וגם הוכח במשפט השני שאווה חפה מפשע ונגרם לה עוול על ידה.

בניתוח זה היה מסובך יותר כי אז או שהכלייה של פבלו הייתה הולכת לפח או שהיו צריכים לשתול לו מחדש את הכלייה שתרם, כך שאם כבר אז בלידה. אבל מוות הזוי ואנה מריה ששומרת את המכתב ומנסה לכבוש את פבלו גם הזוי העיקר להפריד בין אווה לפבלו.

מסכים לגבי אנדי ולגבי סוריאה.

אגב עכשיו אתה עדיין שונא את קמילה או מרחם עליה? אה בעצם אם השלמת את המרתון אז אתה כבר יודע שנראה שאסטבן המשרת של פנצ'ו ז"ל וסוראיה סוף סוף תהיה אהבה שלא תהיה אכזבה בשבילה.
לצפיה ב-'כן זה נראה ככה'
כן זה נראה ככה
11/02/2017 | 21:03
2
9
אבל השאלה מי ינחם את סוראיה המסכנה? אין אף אחד פנוי חוץ מאולי ריינלדו שאגב השחקן די אנמי ולא ממש משחק את דמות הטוב כמו שצריך...... עוד דוגמה קלאסית של שחקן שלא מתאים לדמות שלו כמו אניבל מהשיבה הביתה.

לא הגבת לגבי ברטה. מיותר לדעתי.....

ועכשיו קלטתי מי זו מרתה מהספוילרים שכתבתי למעלה. אז תיכף נראה מה קורה למי שאוכל מנה מורעלת של ארמנדו.......
לצפיה ב-'נכון הרצח של ברטה מיותר לגמרי '
נכון הרצח של ברטה מיותר לגמרי
11/02/2017 | 21:07
1
10
חשבתי שגם השחרור של רבקה מיותר, אבל ייתכן וזה כדי שיהיו למרלן עוד עושי עבודות שחורות. 

ממש עצוב איך שהרגו את ברטה ביום הולדת שלה ומעניין אם עוד נשמע מגלוריה הסוהרת סוחרת הסמים שעכשיו אסירה, בעצם אם ימשיכו לחיים של ליילה בכלא כנראה הן תיפגשנה כי בטלנובלות בדרך כלל יש רק כלא אחד.
לצפיה ב-'ובית חולים אחד'
ובית חולים אחד
11/02/2017 | 21:16
16
אהבתי את ההומור העצמי של הכותבת שאווה אמרה באחד הפרקים שהם בבית החולים כל הזמן אם זו לא סוראיה זו תהיה אדריאנה. אם לא היא אז בטי. אם לא בטי אז מישהו אחר...........

לדעתי גמרנו עם גלוריה. אבל אי אפשר לדעת. האמת שידעתי שרבקה תצא כי ראיתי את המוות של ברטה ביוטיוב.
לצפיה ב-'מלון הסודות'
מלון הסודות
05/02/2017 | 18:21
11
41
איזו הפתעה הנה שוב איסבל לובשת שימלה שהיא לשם שינוי לא לבנה!

תגובות לפה:)
לצפיה ב-'עד 43-סופיה איבדה את זה לגמרי!! סצנה מזעזעת'
עד 43-סופיה איבדה את זה לגמרי!! סצנה מזעזעת
05/02/2017 | 18:31
5
78
איך שהיא זרקה על התינוק מליון מצעים וחנקה אותו למוות ולמחרת בבוקר איך שהיא מצאה אותו ללא רוח חיים ממש סצנה קשה לצפייה ומה טרסה ההזויה עושה? נותנת לה גם את התינוק השני של בלן אחרי שדייגו גילה לה שבלן ילדה תאומים בשביל מה שהיא תהרוג גם אותו? טרסה לא פחות מטורללת מסופיה לא פלא שסופיה יצאה כזאת 

אי אפשר היה לא לכאוב על בלן למרות כל מה שעשתה ולמרות שהיא הביאה את זה על עצמה. ממש נשבר הלב איך שהיא הגיבה שהבינה שהתינוק השני שלה מת ואיך שטרסה לקחה לה גם את התינוק שנשאר אצלה ממש מכשפה אפילו לקבור את התינוק שלה בצורה מכובדת דייגו לא איפשר לה, מסכנה. אנחלה כשמה כן היא פשוט מלאך ניסתה לעזור לבלן ככל יכולתה למרות שהיא יודעת שהיא רצתה את הבן שלה אך ורק מתוך אינטרס

איסבל נאלצת להתמסר לדייגו, שמגלה בסופו של דבר שאכן הוא לא היה הראשון 

חוליו ואיסבל ממשיכים לחקור על המכתב על אנדרס ועל סכין הזהב

ויולטה וגבריאל? נייס חסינטו מתפוצץ? עוד יותר נייס
לצפיה ב-'בהחלט סצינה מזעזעת מאוד '
בהחלט סצינה מזעזעת מאוד
05/02/2017 | 18:44
1
55
סופיה נרקומנית בצורה קיצונית, אפילו דגים באקוורים אסור לתת לה. חבל שאלפרדו לא בישר לסופיה שאין שום ירושה כי אביו איבד את הכול, אז טרסה לא הייתה זקוקה לילד השני והייתה יכולה להשאיר אותו אצל בלן ולא לסכן אותו כך, אבל כאמור רק הכסף של אבא של אלפרדו מעניין אותה ולכן נפל לה משמיים, תאום אלפרדו לא יבחין בהבדל. ועוד אליסה מבזבזת את שאריות הכסף ומשאירה את המשפחה חסר כל לחלוטין כי אבא של אלפרדו לא רצה שתדע את האמת. 

בלן באמת מסכנה למרות שמכרה את הילד שלה, היא באמת דאגה לשני ילדיה ואהבה אותם ועכשיו דייגו נשאר בלי גרידו כי הוא שמע שהילד של דייגו ובלן ורצח אותו. אנחלה באמת אנחלה ועזרה לבלן ברגע הקשה.

איילה ישר עליה על כך שאנדרס קשור איכשהו למכתב, חבל רק שהשופט השפוט של טרסה לא נותן לו לעבוד ומפקיד הכול בידי דגברטו השלומיאל, נו טוב זה טוב לטרסה, סופיה ופליפה שהמשטרה תהיה ליצנים. 
לצפיה ב-'לגבי הפסקה השנייה עדיין לא הגעתי לזה'
לגבי הפסקה השנייה עדיין לא הגעתי לזה
05/02/2017 | 21:22
31
אבל זה לא מפתיע במיוחד, מאחר והתפקיד העיקרי של גרידו היה מאז ומתמיד להיות שק החבטות של דייגו 

דגוברטו מתחרה עם פליפה על תפקיד הדמות הכי מעצבנת ומיותרת חח מסכן איילה אגב נראה שהוא שם עין על מתילדה שילוב מפתיע
לצפיה ב-'כמה פעמים סופיה אמרה בטלנובלה "אני לא יכולה"?'
כמה פעמים סופיה אמרה בטלנובלה "אני לא יכולה"?
05/02/2017 | 19:38
2
59
וטרסה לא מבינה. גם הרופא אמר לה, אבל לא אכפת לה. הבת שלה חולה נפשית וטרסה עם הלחצים שלה רק מגבירה את זה. וגם איזה אדישות למותו של תינוק, כאילו במקסימום מת להם אוגר.

עם כמה שטרסה רעה והייתי אמורה להיות שמחה מצרות שאליסה גורמת לה, אליסה בעיניי בלתי נסבלת . אז נכון שהיא צודקת, נכון שהיא קלטה שתינוק לא של סופיה, אבל עדיין בא לי שתעוף כבר ויפה שעה אחת קודם. אני שמחה לגבי עניין הירושה, לא יכולה כבר לחכות לרגע שבו אליסה השחצנית תגלה שבעצם אין לה כלום.
לצפיה ב-'לכן אנחלה הרחיקה אותו ממשפחתו והסכימה שישרת את אחיו'
לכן אנחלה הרחיקה אותו ממשפחתו והסכימה שישרת את אחיו
05/02/2017 | 21:00
38
כי לחיות במשפחה כזאת זה גהינום, סופיה יצאה מדעתה ופליפה אלכוהליסט ונוכל, רק את איסבל רומולו הצליח להציל בכך ששלח אותה ללמוד. לטרסה לא אכפת מכלום, על הילד היא בכתה כמו על צ'ק שנקרע ואי אפשר לכתוב מחדש, ממש לא כואב לה, היא קנתה נכד לא בשביל לאהוב אותו או לטפל בו.

גם אני מת שגם טרסה וגם אליסה יגלה שאין שום ירושה.
לצפיה ב-'נראה שלא היה לה קשה במיוחד ללמוד את הטקסטים'
נראה שלא היה לה קשה במיוחד ללמוד את הטקסטים
05/02/2017 | 21:39
46
לא הופתעתי שטרסה לא כאבה את מותו של התינוק אבל כן הופתעתי מהאדישות בקטע שהיא לא יצאה על סופיה אחרי כל ה"מאמצים" שלהן עם זיוף ההריון.

אליסה היא באמת טיפוס מתנשא אבל בדבר אחד היא צודקת - שזו משפחה משוגעת ככה שאני מבינה אותה שהיא רוצה להרחיק משם את אלפרדו. יאמר לזכותה גם שהיא לא טיפשה כלל וכלל איך שגם אחרי ה"לידה" היא לא קונה את ההריון המזוייף הזה.

אבל כן זה בהחלט מעניין איך היא תגיב למשמע בשורת האיוב 
לצפיה ב-'45'
45
06/02/2017 | 22:30
4
25
טוב , מרוב שהסצנה האחרונה הייתה מזעזעת והזויה אני כבר לא זוכרת מה היה שם חוץ מזה בנחמין תמיד היה נראה קצת חשוד וכאילו הוא מסתיר משהו, אבל מה זה הדבר הזה שהוא שם על עצמו?!

אה ואיילה נדלק על מתילדה חחח, זה די משעשע. השאלה האם יש לו סיכוי?

בשביל מה אנחנו צריכים את פיליפה? העלילה שלו (אם אפשר לקרוא לזה עלילה) מיותרת ביותר.
לצפיה ב-'באמת קטע מוזר עם בנחמין '
באמת קטע מוזר עם בנחמין
06/02/2017 | 23:26
35
ונראה שיש פצע כי ירד דם ממה שהוא שטף, באמת מזעזע. 

איילה נראה שאין לו סיכוי עם מתילדה, אבל מי יודע.

והאמת אם רצו להחזיר את ססליה גאיטן כדי שתעשה בעיות לחוליו ואיסבל, בשביל מה צריך את ה"אחייניות" שלה, אה בשביל להראות זונות עשירות, שלשלושתן כתוב על המצח שהן זונות ואפילו כשהן אורחות בגרנד הוטל, חנרו מרגיש שהן באות לגנוב לו לקוחות. באמת פליפה לא תורם כלום לעלילה.
לצפיה ב-'אוי זה היה מזעזע ומבחיל ביותר!'
אוי זה היה מזעזע ומבחיל ביותר!
07/02/2017 | 17:52
2
37
זה נראה כמו חגורת ברזל עוקצנית שהוא קשר סביב עצמו. דוחה ביותר איך שהוא הוציא את זה עם כל הדם ושטף את הברזל בקערה ואיך שכל הדם יצא בעע אזהרת צפייה הייתה יכולה לעזור!חח

ואכן לא ממש ניתן לזכור משהו אחר אבל לא רק בגלל הזעזוע העמוק אלא כי גם לא היה ממש מה לזכור חחח פרק קצת משונה הייתי אומרת. ויולטה יושבת ושותה את משקה הסברס המוזר באותו שולחן עם נשות המסבאה הזולות, פליפה נלקח למערה חשוכה על ידי קבוצת פושעים שכנראה הסכימו לעשות איתו איזו עסקה מפוקפקת – ואני אומרת חבל שלא הורידו אותו בשנייה הראשונה והיו חוסכים מאיתנו את הסבל המתמשך שבדמותו הבלתי נסבלת

הדבר המעניין היחיד היה שאיסבל וחוליו מצאו שרשרת עם הכיתוב "אנחלה" במשרד הישן של רומולו. מה ששופך אור על הכל ולכן התגובה האמוציונאלית של איסבל. רק למה להוציא את זה על חוליו?

מקווה שהפרקים הבאים יחזרו להיות מעניינים וסוחפים. לא היה מזיק אם היו לוקחים קצת זמן מסך מסופיה המחורפנת והמתישה לטובת חוליו ואיסבל שמאז החתונה עם דייגו הם בדיסטנס רציני למרות המשך שיתוף הפעולה בחקירה
לצפיה ב-'איסבל חושבת שחוליו שכב עם ססיליה גאיטן בגרנד הוטל '
איסבל חושבת שחוליו שכב עם ססיליה גאיטן בגרנד הוטל
07/02/2017 | 21:02
1
22
ססיליה עשתה הכול כדי שזה ייראה כך, גם בלי לדעת שאיסבל רואה וחוליו משקר בעניין שכאילו היא רק אורחת והוא רק מלצר, אז מתחבר לה לאביה שחי בשקר שגם אביה וגם חוליו חיים חיים כפולים ומשקרים ללא בושה. גם חוליו לא סיפר לאיסבל שססיליה גאיטן הצילה אותו כשהיה נמלט ולכן היא מרגישה שיש לה זכות עליו והיא לא מסוגלת לקלוט שססיליה מטרידה מינית את חוליו. אז גם את אביה היא חשבה למושלם ומסתבר שהוא היה מאוהב בעובדת במלון ולא באימה וכתב לה מכתבי אהבה, וזה בטוח גורם לה לחוש אי אמון כללי כלפי גברים שאין חיה כזאת גבר של אישה אחת. 

באמת היה נחמד אם פליפה היה יוצא מהסדרה.
לצפיה ב-'אחרי שהיא התחתנה עם דייגו אין לה שום זכות לבוא לחוליו בטענות'
אחרי שהיא התחתנה עם דייגו אין לה שום זכות לבוא לחוליו בטענות
07/02/2017 | 21:31
16
שאלות, חדשות, בקשות
04/02/2017 | 18:35
14
23
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'ויוה פרסמו את הפוסט שלי על אנה כפול שלוש-לינק מי שרוצה:'
ויוה פרסמו את הפוסט שלי על אנה כפול שלוש-לינק מי שרוצה:
03/02/2017 | 12:47
4
103
לצפיה ב-'אהבתי את הפוסט'
אהבתי את הפוסט
04/02/2017 | 18:54
1
46
לא ידעתי שהאישה האידיאלית עבור סבסטיאן היא אישה מסוג אנה לטיסיה, הפתיע אותי. אמנם היא לא בתולית אבל עדיין היא לא בנאדם טוב. אפילו בוגדנית הייתי אומרת וגחמנית.

לצפיה ב-'כן הוא הפתיע עם התשובה חח האידיאל היה שיגיד אנה לוסיה'
כן הוא הפתיע עם התשובה חח האידיאל היה שיגיד אנה לוסיה
05/02/2017 | 00:13
46
נראה שהוא בחר באנה לטיסיה בגלל שזו דמות שמשדרת תשוקה.

ותודה:]
לצפיה ב-'פוסט מעולה '
פוסט מעולה
04/02/2017 | 22:37
1
29
אמנם אני לא צופה בטלנובלה, אבל קראתי ולדעתי הפוסט מצויין ומושקע ואני בטוחה שמי שצופה בטלנובלה יהנה ממנו.
לצפיה ב-'תודה רבה!:]'
תודה רבה!:]
05/02/2017 | 00:15
9
לצפיה ב-'טעימה קטנה מהתפקיד של פאולה אוליביירה בכוח הרצון '
טעימה קטנה מהתפקיד של פאולה אוליביירה בכוח הרצון
04/02/2017 | 09:39
70
ידוע שפאולה תהיה לוחמת משטרתית בתפקיד הראשי...במשך כמה חודשים לפני הצילומים וגם עכשיו בתקופת הצילומים היא עוברת אימונים לחימה, מהטעימה אי אפשר לדעת איך היא תהיה בתפקיד, אבל אני סומך על גלוריה פרז שבזכות התפקיד הזה פאולה אוליביירה תצליח המון, כמו ננדה קוסטה מאז הלוחמת היא להיט. 
לצפיה ב-'Novo Mundo '
Novo Mundo
04/02/2017 | 09:46
1
77
קצת תמונות מהטלנובלה ההיסטורית החדשה. 
לצפיה ב-''
05/02/2017 | 00:35
6
לצפיה ב-'מזל טוב לדנה גרסיה שחוגגת היום יום הולדת 39'
מזל טוב לדנה גרסיה שחוגגת היום יום הולדת 39
04/02/2017 | 18:44
60
ושער קוסמופוליטן חדש
לצפיה ב-'קראתי את התגובות מתחת לפוסט שכתבה הדר באתר'
קראתי את התגובות מתחת לפוסט שכתבה הדר באתר
04/02/2017 | 19:15
4
98
הייתה אחת שהתבטאה מגעיל על אנג'ליק, לא מבינה איך פירסמו תגובה שלה, חשבתי אתר וואלה עושה צנזורה כמו שהוא מזהיר לפני שהוא מפרסם הודעות ושבגלל זה לוקח לו זמן לפרסם. אבל הכי עיצבנה אותי אחת בשם טל שניטפלה אליי. בחיי שאנשים כאלה מחליאים אותי, אני לא מבינה אם כל כך מפריע לה הפוסטים שלי למה היא לא כותבת בעצמה? רק תלונות יש לאנשים בארץ הזה איכס.
לצפיה ב-'הבלוג והפייסבוק של ויוה מלאים בזבל '
הבלוג והפייסבוק של ויוה מלאים בזבל
04/02/2017 | 20:59
70
שום עריכה, אנשים לועגים חופשי לטעם של האנשים, מבקשים למחוק ז'אנרים מהערוץ עם קביעות שאף אחד לא צופה בהן. באמת מוזר שלמרות שבבלוג התגובות לא מתפרסמות במיוחד, כל זבל מתפרסם שם ללא שום צנזורה.
לצפיה ב-'ההודעה על אנג'ליק הייתה באמת מגעילה'
ההודעה על אנג'ליק הייתה באמת מגעילה
04/02/2017 | 22:43
82
אבל ההודעה שבה הזכירו אותך בעיניי ממש לא נטפלה אלייך, אלא לבלוג עצמו. היא רק ציינה שחוץ מהפוסטים שלך אין בו כלום, וצודקת. היא לא אמרה שהם לא טובים, אלא שהאתר לא רציני, והיא בהחלט צודקת. זה לא הגיוני שבבלוג שלהם יש רק פוסטים שגולשים אחרים כותבים וגם זה קורה פעם ב.. אם הם היו לוקחים את עצמם קצת יותר ברצינות ומשקיעים יותר, היו דואגים לעדכן את הבלוג על בסיס יומי, להביא חדשות, עדכונים, דברים מעניינים, אבל כרגע חוץ להודיע פעם ב... מה מחליף את מה ולפרסם פוסטים שאחרים כותבים בשבילם אין שם כלום. הבלוג פשוט לא מושקע.
לצפיה ב-'כן אני רואה שיש שם איזה פרובוקטור שמגדף על אנג'ליק'
כן אני רואה שיש שם איזה פרובוקטור שמגדף על אנג'ליק
05/02/2017 | 00:30
62
ואיזו שפה כמה נמוך נראה שלא הספיק לו ללכלך עלייה פעם אחת אז הוא ממשיך שוב פעם - לגמרי תת רמה, לא שווה אפילו להתייחס גם לגבי ההודעה של טל הזו שהזכירה אותך - מדובר ככל הנראה באנשים עם מנת משכל לא גבוהה במיוחדאבל זה המיעוט שבמיעוט לא כולם כאלה, בפייסבוק של ויוה למשל אפשר לראות שיש לא מעט אנשים שמעריכים את הפוסטים שאנשים כותבים. וזה לדעתי המדגם המייצג ככה שלא שווה לך לקחת ללב יותר מידי, תמשיכי לכתוב בכיף מה שכן באמת לא ברור איך אין שם צנזורה, נקווה שלהבא במקרים כאלה כן יהיה מנגנון סינון כי זה די הכרחי בשביל לשמר את הרמה של האתר.
לצפיה ב-'נראה שויוה מחקו יפה לך שהערת את תשומת ליבם! '
נראה שויוה מחקו יפה לך שהערת את תשומת ליבם!
07/02/2017 | 17:43
41

לצפיה ב-'איפה נעלמו כולם?'
איפה נעלמו כולם?
02/02/2017 | 20:18
17
84
הדר נעלמה, בת אל נכנסת לעיתים, דיברתי עם אלה וגם לה אין ממש זמן. בקצב הזה אנחנו בסכנת סגירת פורום.
לצפיה ב-'אני פהה'
אני פהה
02/02/2017 | 20:30
16
לצפיה ב-'אז אולי אני וניר הצלנו את הפורום בדיונים על השיבה הביתה '
אז אולי אני וניר הצלנו את הפורום בדיונים על השיבה הביתה
02/02/2017 | 22:37
18
לצפיה ב-'אל תדאגי לזה'
אל תדאגי לזה
02/02/2017 | 23:08
3
60
תפוז בעצמו בסכנת סגירה. רק אומר.
לצפיה ב-'אתה יודע את זה ממקור שקשור לאתר? או שזו רק השערה?'
אתה יודע את זה ממקור שקשור לאתר? או שזו רק השערה?
03/02/2017 | 16:29
2
17
לצפיה ב-'הם לא טורחים לפתח כל מיני פיתוחים חדשים לאתר'
הם לא טורחים לפתח כל מיני פיתוחים חדשים לאתר
04/02/2017 | 17:51
1
35
הוספת כפתור "נגישות" בפינה העליונה השמאלית של האתר היה הפיתוח האחרון של תפוז.  
הציעו לא מעט כל מיני שיפורים אבל אין מי שיפתח את הפיתוחים האלה. 

לכן - האתר בדרך למוות. גוסס, אבל לאט.
לצפיה ב-'נקווה לטוב'
נקווה לטוב
05/02/2017 | 00:39
10
לצפיה ב-'אני תמיד פה'
אני תמיד פה
03/02/2017 | 08:50
1
55
פשוט עם עבודה וכל מיני דברים לצערי אין לי כל כך הרבה זמן
לצפיה ב-'אני פה לעיתים תכופות'
אני פה לעיתים תכופות
03/02/2017 | 11:08
55
המצב פורמים בתפוז לא להיט מקווה שלא יסגרו אותו בשנה הקרובה..
אני פה כדי לעזור למי שצריך
לצפיה ב-'היי אני פה:)'
היי אני פה:)
03/02/2017 | 11:22
38
פשוט לא היה לי כל כך זמן להכנס בימים האחרונים כי היו לי הרבה סידורים השבוע אני גם צריכה להשלים את כל פרקי השבוע של אנה כפול שלוש ומלון הסודות

לגבי הפורום חלילה שיסגרו מקווה שתמיד תהיה בו פעילות למרות שהיא אכן לא גדולה מאחר וזה פורום של בעיקר חמש אנשים קבועים. חבל שהרשתות החברתיות השתלטו, פורום הרבה יותר נוח
לצפיה ב-'תכירו את שוקוונילה, הדיירת החדשה שלי לחדר'
תכירו את שוקוונילה, הדיירת החדשה שלי לחדר
03/02/2017 | 14:34
6
67
קיבלתי אותה היום לפני שעה ורבע. בינתיים היא הסתובבה בחדר וחקרה את הסביבה.
לצפיה ב-'איזו יפיופה!'
איזו יפיופה!
03/02/2017 | 16:26
3
37
גדולה ופרוותית חח ממש מהממת תהני ממנה
התמונה השנייה לא נלחצת, ככה זה גם בהודעה אצלי וגם אי אפשר ללחוץ על תגובה מהירה+אין את מספר התגובות למעלה נראה שיש באג רציני נקווה שיסדרו מהר.
לצפיה ב-'אני לא מצליחה להגיב תגובה מהירה'
אני לא מצליחה להגיב תגובה מהירה
04/02/2017 | 18:17
2
31
אבל יכול להיות שזה כי יוזר חדש כמו בפעם הקודמת.
לצפיה ב-'לא, גם אני לא מצליח'
לא, גם אני לא מצליח
04/02/2017 | 19:15
28
עוד תקלה מופלאה מתוצרת בית תפוזבל........
לצפיה ב-'תתחדשי על היוזר;]'
תתחדשי על היוזר;]
05/02/2017 | 00:37
26
וכמו שכתבתי נראה שמדובר בבאג כי יש עוד תקלות מעבר לתגובה המהירה.

לצפיה ב-'מזל טוב, תתחדשי '
מזל טוב, תתחדשי
03/02/2017 | 16:59
1
11
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/02/2017 | 20:04
9
לצפיה ב-'אני תמיד פה משוטטת בפורום'
אני תמיד פה משוטטת בפורום
05/02/2017 | 09:22
11
לצפיה ב-'שאלות,חדשות, בקשות'
שאלות,חדשות, בקשות
30/01/2017 | 22:50
24
39

המשך שבוע נעים

לצפיה ב-'מזל טוב לחימנה דוקה'
מזל טוב לחימנה דוקה
30/01/2017 | 20:41
92
שחוגגת יום הולדת היום 32

לצפיה ב-'מועמדויות חדשות לתפקיד הראשי של הטלנובלה החדש של סלבדור מחיה'
מועמדויות חדשות לתפקיד הראשי של הטלנובלה החדש של סלבדור מחיה
01/02/2017 | 23:15
67
נערך קסטינג חדש והמועמדויות החדשות לתפקיד הראשי הן אנה לורנה סנצ'ז, כוכבת מילה של כבוד וסנדרה אצ'ווריה, כוכבת כוחו של גורל ואל קלון.
לצפיה ב-'מיגל ורוני ואישתו, קטרין סיאצ'וקה בדרך לפה'
מיגל ורוני ואישתו, קטרין סיאצ'וקה בדרך לפה
02/02/2017 | 01:02
1
107
כוכבת אין שטוחות בגן עדן ומלכת הלבבות יחד עם מיגל ורוני שגילם את מרטין אסרו הרשע ממלאך ושטן עושים את דרכם ממיאמי לארצנו הקדושה. לא יודעת מה איתכם אבל אני נרגשת.

וגם יש מצב שלאורה פלורס גם תבוא לישראל.
לצפיה ב-'תמיד היו דיבורים על כך'
תמיד היו דיבורים על כך
03/02/2017 | 08:51
49
היוות והם קרובים גם למריצה רודריגז... נראה באמת מתי כבר יגיעו וזה לא יהיה רק בגדר דיבורים...
לצפיה ב-'לפי יס לאס אמזונס לא נרכשה'
לפי יס לאס אמזונס לא נרכשה
02/02/2017 | 13:05
16
83
מישהי שאלה את יס אם הטלנובלה, לאס אמזונס תשודר בויוה ונענתה בשלילה. אין ברירה צופים באינטרנט.
לצפיה ב-'מבאסים, איך אפשר ככה לפספס טלנובלה כל כך מבוקשת'
מבאסים, איך אפשר ככה לפספס טלנובלה כל כך מבוקשת
02/02/2017 | 21:52
8
48
ומלאה בכוכבים אהובים? לי זה לא משנה כל כך, היא לא מושכת אותי, אני אבל מתבאסת בשביל כולם, כי זה באמת נראת טלנובלה שרבים היו אוהבים אותה והרבה מצפים לה.
לצפיה ב-'לדעתי וויתרו עליה בגלל יין האהבה'
לדעתי וויתרו עליה בגלל יין האהבה
02/02/2017 | 22:09
5
49
היא ממש מצליחה למרות שלהיות כנה, היא לא כזאת מושכת אותי, העלילה די בנאלית, לא משהו נדיר. חוץ מזה שלא ראינו את דנה גרסיה במסכינו די הרבה זמן ועוד עם גלאן חדש.
לצפיה ב-' זה לא מפריע אחד לשני, יכלו להביא את שתיהן.'
זה לא מפריע אחד לשני, יכלו להביא את שתיהן.
02/02/2017 | 22:14
3
40
אמזונאס כבר מזמן הסתיימה , יכלו להביא אותה קודם, גם ככה קצרה ואז היו מביאים את יין, שרק עכשיו נגמרה.
לצפיה ב-'הבנתי שויוה יכול לרכוש רק עד 3 טלנובלות של טלויסה בשנה'
הבנתי שויוה יכול לרכוש רק עד 3 טלנובלות של טלויסה בשנה
02/02/2017 | 22:21
2
44
לפי החוזה שלהם איתם

לצפיה ב-'אבל אנה כפול שלוש ומלון הסודות נרכשו ב-2016'
אבל אנה כפול שלוש ומלון הסודות נרכשו ב-2016
02/02/2017 | 22:22
1
42
וב-2017 אמור להתחיל מחזור חדש? או שזה לא לפי לוח השנה הזה?
לצפיה ב-'הבנתי שהם רוכשים עד 3 טלנובלות מכל שנה'
הבנתי שהם רוכשים עד 3 טלנובלות מכל שנה
02/02/2017 | 22:33
42
למשל 2015 רכשו את תשוקה וכח, רק אלוהים סולח ומ2016 אנה כפול שלוש ומלון הסודות.
לצפיה ב-'האמת ייתכן ויש חרם על דנה גרסיה'
האמת ייתכן ויש חרם על דנה גרסיה
02/02/2017 | 22:21
63
כי מאז מישהו צופה בך לא הביאו אף טלנובלה שלה חוץ משידור חוזר של בגידה, ובעצם לא הביאו אף טלנובלה שלה מטלוויסה, רק מטלמונדו ומהחברה הקולומביאנית RTI שהביאו איתה את צחוק הגורל וקפה בניחוח אישה המקורי. באמת מעניין.
לצפיה ב-'כנראה הם חושבים שלא מגיעות לנו סדרות '
כנראה הם חושבים שלא מגיעות לנו סדרות
02/02/2017 | 22:19
54
של פחות מ-90 פרקים ומלון הסודות היה רק מתנה ולא שינוי מדיניות. או שאולי ערוץ 24 ביקש מהם לא לשדר אותה כי הם בקיץ מתכוונים שוב פעם להתחיל ולא לסיים את לאס בנדיטס. 
לצפיה ב-'אני צפיתי בה ומאוד נהנתי'
אני צפיתי בה ומאוד נהנתי
03/02/2017 | 08:52
42
קצרה, עניינית והעיקר-שחקנים מעולם ועל רמה טופ שבטופ!

חבל לי על אחרים שיפסידו רק בגלל טימטום.
לצפיה ב-'אז יש סיכוי שתתפנה לי משבצת אחרי מלון הסודות'
אז יש סיכוי שתתפנה לי משבצת אחרי מלון הסודות
02/02/2017 | 22:17
28
לצפיה ב-'לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא'
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
02/02/2017 | 23:05
67
זו נובלה שנייה שססר אבורה משחק בה ופסלו אותה!
לצפיה ב-'איך לא?'
איך לא?
03/02/2017 | 11:35
4
52
עם כאלה כוכבים ענקים פשוט לא מובן. ועוד היא מהמושקעות.

הסיבה היחידה שאני יכולה להעלות בדעתי זה שאולי הם חושבים שהיא יותר מידי מזכירה את תשוקת הנצים ומילה של כבוד בעיקר בגלל העניין עם שלושת האחיות בשילוב האופי הכפרי של הטלנובלות. אבל עדיין ממש הזוי 
לצפיה ב-'תודה הרבה על מידע! כבר מזמן לא הייתה נובלה של דנה גרסיה!'
תודה הרבה על מידע! כבר מזמן לא הייתה נובלה של דנה גרסיה!
03/02/2017 | 13:17
2
48
גם אני חושבת כמוך יכול להיות שהם קוראים לי את ההודעות שלי בפורום?
תראי אני לא אהבתי את תשוקת הניצים אבל את מילה של כבוד ראיתי טיפה
אם היה סידרה אם אותם שחקנים ולא אותה עלילה הייתי צופה בזה וגם שם שלה
היה יותר נורמלי ולא תשוקת הניצים עם אויירה של אחרי מלחמה! למדל תקחי לדוגמא את אישה במראה עכם פאולה ריי ונאשה קלאוס זה היה דומה לבטי המוערת
ועדיין זה אותם שחקנים רק עלילה אחרת...
לצפיה ב-'דווקא בתשוקת הנצים כל עוד טלמונדו עדיין שיתפו פעולה עם RTI'
דווקא בתשוקת הנצים כל עוד טלמונדו עדיין שיתפו פעולה עם RTI
03/02/2017 | 13:25
1
43
קולומביה, הטלנובלות שצולמו בקולומביה היו עם אווירה כפרית קולומביאנית יפה כמו האלמנה, אני בטי המכוערת, קפה בניחוח אישה. עוד טלנובלות של טלומונדו שצולמו בקולומביה הן למדי אותי לאהוב, הסערה, דונה ברברה, בגידה. במילה של כבוד אכן הצליחו לעשות אווירה כפרית בארה"ב ותיקנו כמה טעויות שהיו בתשוקת הנצים, שתשוקת הנצים אחרי פרק 100 הייתה מסטיק לעוס במיוחד והייתה מעיקה, במילה של כבוד הצליחו לשמור על מתח והתקדמות בעלילה עד הסוף.
לצפיה ב-' '
03/02/2017 | 13:32
30
אמרתי רק דעתי שהיא זכירה שדומה לעלילה תושת הניצים!
באלמנה זה בדיוק העלילה אבל אותה ראיתי ואהבתי יותר!
ולא קשור הפורמט פחות אהבתי של תשוקת הניצים
וזו רק דעתי
לצפיה ב-'עובדה שהם מנעו מאיתנו את זו שלא יכולה לאהוב'
עובדה שהם מנעו מאיתנו את זו שלא יכולה לאהוב
03/02/2017 | 13:21
36
עם לטיסיה קלדרון וכריסטיאן דה לה פואנטה ואת כתר הדמעות של ויקטוריה רופו.
לצפיה ב-'אריקה בואנפיל תנהל רומן עם גבר הצעיר ממנה ב20 שנה בטלנובלה '
אריקה בואנפיל תנהל רומן עם גבר הצעיר ממנה ב20 שנה בטלנובלה
02/02/2017 | 22:40
2
76
חדשה La doble vida de estela carillo ותהיה רעה
לצפיה ב-'אריקה כרעה..זה חדש'
אריקה כרעה..זה חדש
03/02/2017 | 16:35
1
20
לצפיה ב-'טוב היא הייתה מכשפה לא בפרקים הראשונים של מחר ולתמיד'
טוב היא הייתה מכשפה לא בפרקים הראשונים של מחר ולתמיד
03/02/2017 | 16:58
41
אמנם לא רעה במובן של רוצחת או גנבת, אבל בהחלט אישה איומה. 
לצפיה ב-'לה פטרונה - 5 פרקים אחרונים!'
לה פטרונה - 5 פרקים אחרונים!
30/01/2017 | 20:27
18
48
למרות שפרק אחרון ישודר ביום ראשון הבא, עדיין זה יהיה כנראה השרשור האחרון שייפתח לטלנובלה הזו.

בתפריט: סופה של אנטוניה, אולי עוד סצינת סקס מיותרת בין גבריאלה ואלחנדרו, אולי עוד סצנת סקס לא מיותרת בין פטריסיה וריקרדו, ואולי נגלה סוף סוף לאן נעלם דויד. לא שאני מתלונן, כמובן.

אה וכן, נגלה את הסוף של מקריו (למרות שגיליתי כבר בפריוויו לפרק הבא), את הסוף של צ'אקון, של אנטוניה,

...וצריך סצנת סקס בין אירנה ולוצ'ו. מה, מגיע לנו.
לצפיה ב-'גם אחרי הפרק של יום חמישי השרשור הזה לא יקפוץ '
גם אחרי הפרק של יום חמישי השרשור הזה לא יקפוץ
30/01/2017 | 21:30
5
31
כי השרשורים קופצים שלושה ימים בדיוק. 

וחוסר החיבה שלכם לילדים בטלנובלות בולטת כששכחת את ההצלה וההחלמה של לוסיה. 

עוד בתפריט החשבון של בלמסדה עם לוצ'ו או איך גבריאלה ושות' יצילו את לוצ'ו מהכלא. 
לצפיה ב-'לוסיה חמודה'
לוסיה חמודה
31/01/2017 | 08:50
27
אבל לא באמת אכפת לי ממנה.
לצפיה ב-'אני לא רואה בעיה. הפורום הזה לא פעיל מי יודע מה'
אני לא רואה בעיה. הפורום הזה לא פעיל מי יודע מה
31/01/2017 | 08:58
36
אז אין בעיה שננצל את השרשור הזה מעבר.
לצפיה ב-'אז תפתחו אחד נוסף... '
אז תפתחו אחד נוסף...
03/02/2017 | 08:52
2
7
ותחגגו
לצפיה ב-'ברור במיוחד אם ניר ייראו את הסוף רק ביום ראשון'
ברור במיוחד אם ניר ייראו את הסוף רק ביום ראשון
03/02/2017 | 13:27
1
9
נראה לי אני אפתח שרשור מחר כדי שיקפוץ עד יום שלישי.

אגב צפית בסדרה?
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
03/02/2017 | 22:44
8
נתקלתי בה בטעות בפעם הקודמת.... די באמצע ומאצתי את עצמי בולעת פרקים בצפייה ישירה להשלים את מה שפספסתי... נהנתי מכל רגע..
לצפיה ב-'פרק 121 - אניבל מאשים את אנטוניה בפשעיו '
פרק 121 - אניבל מאשים את אנטוניה בפשעיו
30/01/2017 | 21:43
26
גבריאלה מנסה להרוג את צ'אקון ומטיחה בו את כל מה שעשה לה, וצ'אקון מתחנן שתהרוג אותו ותגמור את סבלו, אך גבריאלה לא מסוגלת ואומרת שהוא לא יצא מזה בכזאת קלות וישלם על מעשיו כשגופו יירקב. היא יוצאת כמעט בוכיה ומספרת לגסטון שכמעט הרגה את צ'אקון והוא שמח שהיא לא לכלכה את את ידיה בדם. 

אלחנדרו מוחה על הכוונה של לוצ'ו להסתתר אצלו ומטיח בו את המו"מ שניהל עם בלמסדה עם אקדח. לוצ'ו מסביר שהם לא חברים ולכן זה המקום האחרון שבו ייחפשו אותו ואלחנדרו שואל איך הוא בטוח שלא יסגיר אותו ולוצ'ו אומר שאם היה רוצה לעשות זאת היה עושה זאת קודם. לוצ'ו מתקשר לאירנה מהנייד של אלחנדרו ואיכשהו היא מבינה שזה אהובה ובאה לשאול את אלחנדרו על על לוצ'ו. 

גבריאלה מבקרת את אניבל ומשמיעה לו את הקלטת שבה אנטוניה מציעה את ראשו בתמורה שלא תפעל נגדה. גבריאלה מכינה את ריקרדו לכך שאניבל יחשוף דברים, ריקרדו מאשים את אניבל בפשעים נגד אימו ואניבל מאשים בכל את אנטוניה שאנטוניה סינוורה אותו וגרמה לו לבגוד באשתו ולהיות אבא רע לבנו בגלל הסיפור שאלחנדרו הוא בנו. עורך הדין מנסה להשתיק את אניבל אך ריקרדו דורש שייתנו לו לדבר ומטיח בעורך הדין שהוא מתנהג כמו עורך הדין של אנטוניה ולא של אניבל. אניבל מאשים את אנטוניה ברצח פרודנסיה, חוליה, אלברטו ורמון והשופטת מטיחה בו שאם הוא ידע ורק עכשיו מספר אז הוא שותף שלה ועדותו מפלילה אותו.

אנטוניה מוצאת את מקריו שמאיים עליה באקדח והיא מציעה לו כסף תמורת רצח וורוניקה, היא מציעה לו מיליון בתמורה ואומרת שיש גם בונוס, צ'אקון נמצא בבית של וורוניקהו יוכל לנקום בו. אך מקריו מבין שזאת התאבדות ושום כסף לא יעזור לו כמת כי יש צבא ששומר על הבית של וורוניקה ואנטוניה אומרת שבמלחמה הזאת כדאי שגם לו יהיה צבא מול הצבא שלה.

השופטת מזמנת את עורכי הדין ומוציאה את כולם להפסקה ומבהירה שלא תסבול בלגן כזה במשפט שמדובר בדברים שלא קשורים, ברור שאניבל ואנטוניה יישפטו על דברים נוספים, אין להם מקום במשפט הספציפי הזה.

אלחנדרו שואל את גבריאלה איך גרמה לאניבל להעיד נגד אימו, והיא לא רוצה להכאיב לו, אך הוא דורש לדעת עד לאן היא מוכנה להגיע ושואל היא איימה עליו. גבריאלה מסבירה שהשמיעה לו קלטת שבו היא מציעה לבגוד בו. אלחנדרו שואל את גבריאלה אם היא תעצור כשאימו תשלם על מעשיה בכלא וגבריאלה לא יודעת. הוא שואל אם היא רוצה להרוג אותה, וגבריאלה מבהירה שאפילו זה עונש קל מדי בשבילה והייתה רוצה אותה מתה בעודה בחיים. אלחנדרו רוצה למנוע מאנטוניה לחוות מבוכה כשכולם יצביעו עליה במשפט, אך אנטוניה מגיע למשפט גאווה, ובלמסדה עוצר בעדה וממליץ לה שלא להיכנס. 
לצפיה ב-'פרק 122 - הילד של גבריאלה ואלחנדרו יציל את לוסיה'
פרק 122 - הילד של גבריאלה ואלחנדרו יציל את לוסיה
31/01/2017 | 21:34
15
פרנסיסקה וגבריאלה עוברות אולטרה סאונד ועוד לא ברור אם אפשר לדעת את מי התינוק של גבריאלה ובסוף מסתבר שפרנסיסקה תלד בת וגבריאלה בן, שתיהן מתרגשות ומאושרות. ופרנסיסקה מדברת על הצורך לספר לאלחנדרו. בינתיים אלחנדרו שומע שהכימוטרפיה רק בולמת את ההתפשטות, אך במקרה שלה זאת לא התרופה, ולגבי ההשתלה אין חדש, ואלחנדרו חושש לאבד את ביתו, הרופא מזכיר לו את תאי האם אך הוא ואישתו לא מביאים ילד. אלחנדרו שומע את גבריאלה מדברת על בן ושמח שלפחות הם קיבלו חדשות טובות והם אומרים כאילו שדיברו על הבת שפרנסיסקה תלד לגסטון. פרנסיסקה אומרת לגבריאלה שאלחנדרו עצוב בגלל לוסיה וההריון הם חדשות שיעודדו אותו, אך גבריאלה מחליטה לעשות משהו טוב יותר. היא פונה לרופא של לוסיה ומבררת את המצב ומספרת שהיא בהריון באלחנדרו ותתרום את תאי האם, אך מבקשת מהרופא לשמור בינתיים בסוד. 

בלמסדה מנסה לשכנע את אנטוניה לא להיכנס לאולם המשפט כי עושים בה לינץ' אך היא טוענת שעברה השפלות גרועות יותר כמו הדחייה שלו ותעמוד בכל דבר. עורך הדין שואל את אניבל על מצבו הרפואי ומספר שהוא בדיכאון וטוען שאניבל אמר דברים שאינם נכונים ומפלילים אותו, אך כשאנטוניה נכנסת אניבל מתפרץ עליה ומטיח בה שהיא פושעת ואשמה בכל ואנטוניה מתעמת איתו, השופטת עוצרת את המשפט ואוסורת על אנטוניה לבוא לדיונים הבאים. אניבל מוחזר לתאו ואנטוניה שואלת את העורך דין לגבי מה שקרה ועורך הדין מראה לה את ההקלטה ואנטוניה מבינה שוורוניקה השתמשה בה נגדה. אנטוניה מבקשת מעורך הדין להפסיק להגן על אניבל ולהתחיל להגן עליה, אך עורך הדין מזהיר אותה שמצבה רע עכשיו. 

אנטוניה זועמת ומתקשרת למקריו ואומרת שהיא מעלה את ההצעה ומציעה לו שני מיליון שירצח את וורוניקה. מקריו מגייס אנשים לפריצה למצודה ומספר שיש עבודה עם הרבה כסף, אך כשהם שומעים שזאת עבודה של הבוסית הם אומרים שיגבו על זה יותר. אנטוניה זועמת שבבנק יש הליכים להוצאת כסף במזומן והיא זועמת שזה מתעכב ואלחנדרו דורש לדעת בשביל אנטוניה צריכה 2 מיליון במזומן והיא טוענת שלא חייבת לו דין וחשבון. אלחנדרו אומר שהוא מקווה שהכסף לא נועד להשתיק עוד מישהו. אנטוניה דורש מהבנקאי לסדר לה שומר ומאיימת במהומה אם לא תקבל את הכסף. אנטוניה רואה שאלחנדרו עוקב אחריה ומתקשרת למקריו ומטילה עליו עוד משימה, להשגיח על מישהו, אבל לו להגזים כי מדובר בבנה. מקריו שמח על ההזדמנות לנקום ואנשיו עורבים לאלחנדרו וחוטפים אותו וחובטים בו. 

ריקרדו מבקש בטיעוני הסיכום להשיב צדק לקונסטנסה ועורך הדין של אניבל אומר שייגרם עוול כי הכול שקרים. חבר המושבעים צריך להחליט ויוצאים להפסקה. כולם מצפים שאניבל יורשע וגם עורך הדין מזהיר אותו שהוא הודה בפשעים בעצמו, כך שסביר להניח שיורשע. ההחלטה מהירה, חבר המושבעים מרשיע את אניבל בחטיפה, כליאה וניסיון רצח והשופטת גוזרת עליו 60 שנה בכלא שמור. 

גבריאלה באה אל אניבל ומטיחה בו כמה הוא עלוב והוא לא מבין מה הוא עשה לה והיא מטיחה בו את הפשעים נגד אחיה ואביה כדי לגזול את האדמות. הוא אומר שלא יודע על מה היא מדברת, הוא אפילו לא מכיר את משפחתה, והיא מזכירה לו את טיגרה והוא מבין שהיא גבריאלה ולא מבין איך היא בחיים. היא שואלת אותו איך הוא לא שם לב, לאחר שנגעלה מכל הפעמים שהוא חיזר אחריה. אניבל טוען שאנטוניה אשמה בכל והיא מזכירה לו שגם הוא ראה את אביה כשעינו אותו והכו אותו מכות רצח. היא מטיחה בהם שלא הייתה צריכה לעשות הרבה, רק העמידה אותם זה נגד זה והם הזאבים טרפו זה את זה. הוא שואל מדוע היא לא מסתפקת בניצחון ובאה להטיח בו, והיא מבהירה שהיא רוצה להנות מהרגע שהוא הרוס לאחר כל מה שעשה לה עם אנטוניה כדי לגזול את אדמות משפחתה. הוא מציע לה לחשוף את כל הסודות של אנטוניה והיא מטיחה בו את הקלות שבה הם בוגדים זה בזה ושכל מה שהיא רצתה שתגיד הוא אמר לאחר שהשמיעה לו את הקלטת.

אניבל אומר לגבריאלה לא לחגוג כי הוא עוד יכול לספר לאנטוניה מי היא והיא אומרת שהוא יכול לספר לאנטוניה ולמשטרה מה שהוא רוצה, זאת תהיה מילה של סנטור מושחת נגד המילה של אלמנה מכובדת והוא כבר איבד את אמינותו. גבריאלה יוצאת ומשאירה את אניבל שבור.

פונסיה מזהירה את דוד שאנטוניה עומדת לעזוב. אנטוניה מציעה לדוד לבוא איתה והוא מסרב ומטיח בה את הפשעים נגד אימו וסבו. אנטוניה טוענת לחפותה ושהמשטרה הגיעה למסקנה שאימו אשמה. הוא מטיח בה שמדובר במשטרה של צ'אקון שעבד בשבילה. היא שואלת אם הוא דוד בלטרן יגבה את הדם של סוארס והוא מבהיר שכן ושתקרא לו דוד סוארס. היא טוענת שהוא כפוי טובה שהיא כל כך השקיעה בו והוא מטיח בה שלא צריך להודות לה על כלום כי היא האכילה אותו בכסף שהיא שייך לאימו.

אנטוניה מתחילה לארוז ופונסיה שמה לב לכך ואנטוניה אומרת שלא תמסור הסברים ופונסיה מתקשרת להזהיר את גבריאלה שאנטוניה עומדת לברוח וגבריאלה מתקשרת להזהיר את בלמסדה. בלמסדה מגיע לבית של אנטוניה כשהיא עם מזוודה ומבהיר שהיא לא יכולה לעזוב את סן פדרו.  
לצפיה ב-'124'
124
01/02/2017 | 08:11
1
14
אדיוס מקריו. לא אהבתי את זה שהוא התחרט דווקא בסוף. לא הייתה לו בעיה להיות מרושע כל הסדרה והוא התחרט.....   נו באמת.

דויד וססיליה היו רק בסצינה אחת בודדה וגם לא דיברו. מעולה.

אלחנדרו מגלה סוף סוף שגבריאלה בהריון ממנו - מעולה. עוד יותר מעולה שלוצ'ו הוא זה שדווקא "עזר" לאלחנדרו בזה

אנטוניה... אנטוניה.... מה אעשה איתך, אישה יהירה ומעצבנת שמשוכנעת שכל העולם לרגליה עדיין?

ו...... פונסיה בשיער פזור. לרגע לא זיהיתי אותה

יאללה, 4 פרקים אחרונים.
לצפיה ב-'לא בטוח שמקריו התחרט '
לא בטוח שמקריו התחרט
01/02/2017 | 13:01
12
הוא פשוט קיווה שעוד יש לו סיכוי לחיות אחרי הדקירות של צ'אקון ולכן קיווה שאם יתנצל ינצל ומה גם בדיוק כמו אניבל הוא מתנער מאחריות שהכול היו פקודות של אנטוניה, אבל העיקר שהספיק לומר את שמה של אנטוניה כיוזמת הכול, בניגוד ללוקאס שלא הספיק.

כל הכבוד ללוצ'ו על שעזר לאלחנדרו לגלות על ההריון.

אנטוניה אפילו אחרי ששומעת שניסו לעשות באלחנדרו לינץ' רק משום שהוא בנה, עדיין חושבת להתעמת עם האנשים. גבריאלה הצליחה להציל את אלחנדרו ולהרגיע את הרוחות.
לצפיה ב-'פרק 123 - סגירת חשבונות בין אנטוניה לאניבל '
פרק 123 - סגירת חשבונות בין אנטוניה לאניבל
01/02/2017 | 19:44
1
12
לוססיטה, אסטריה, עורך הדין שטיגרה שכר והזונה שנשכרה עבור דוד מעידים נגד אנטוניה, לוססיטה מספרת ששמעה אותה מאיימת על חוליו, אסטריה על עדות השקר נגד מקס והזונה האחרונה כדי להפריד את דוד מססיליה. בלמסדה מבקש להעיד אחד אחד. לארחר שגבריאלה מבקרת את אניבל בלמסדה מספר על התלונות שהוגשו והיא בטח מודעת להם ויש כבר תיק נגד אנטוניה.

אניבל עומד לעבור לכלא שמור והוא מרגיש חסר אונים ואנטוניה מבקרת אותו. אנטוניה לועגת לו ומספרת איזה חיים עלובים מצפים לו ואולי במצב עדיף פשוט למות. היא לועגת לו ומטיחה בו שהרס את חייה שחיזר אחריה כשהייתה בת 15 ובסוף שכנע את אימה למכור לו אותה ובכך הפך אותה למה שהיא. אניבל טוען שתמיד היה מאוהב בה ועשה אותה מלכה והיא נהנתה ושקנה לה את מרקוס בלטרן והיא שואלת מדוע לא התחתן איתה והוא מודה שהיה נשוי לכסף של קונסטנסה. אניבל אומר לאנטוניה שהיא תאבד את החיוך שלה כשתדע מי שהתליינית שלה. אנטוניה מבטיחה שהכינה הפתעה בשבילו ואניבל חושב שהיא עומדת לרצוח אותו ומאשים אותה בכך כשבלמסדה מגיע, אך אנטוניה טוענת שהוא שקרן ומעודדת את בלמסדה לקחת אותו לכלא והוא מנסה לשכנע שמצבו הבריאותי לא מאפשר זאת ומתעמת עם השוטרים. 

לוצ'ו מתחפש לשוטר כי הוא לא מוכן לפספס את המעבר של אניבל לכלא למרות הזעם מצד חבריו על הסיכון שהוא לוקח. אנשים לועגים לאנטוניה ומצביעים עליה כרוצחת והיא זועמת וטוענת שהפושע היחיד הוא אניבל וקונסטנסה מטיחה בה שגם היא וגם היא תשלם על פשעיה.

מקריו כולא את אלחנדרו בארווה ומודה ברצונו לנקום בו על המכות וטוען שלא הורג אותו רק מסיבה אחת שהוא מתכנן להכאיב לו כשישמע על כך שרצח את וורוניקה. אלחנדרו מנסה להשתחרר ומקריו מקבל מקדמה מאנטוניה ומבטיח לה לשחרר את אלחנדרו כשיקבל את השאר ומקריו מבטיח שאלחנדרו קשור היטב ולא יכול להשתחרר, אך אלחנדרו מצליח להשתחרר ולברוח מהארווה ומנסה להגיע למצודה כדי להזהיר את גבריאלה.

גבריאלה מודה לעורך הדין ולזונות על העדות שלהם ומבטיחה שהמשטרה תגן עליהם שלא ייפגעו עד שיצטרכו להעיד במשפט נגד אנטוניה. גבריאלה מופתעת שדוד עבר לגור עם אימו והיא מאושרת שהם שוב ביחד. דוד מודה שהוא התקשה להתאפק ולא לספר לסבתא שלו שהוא יודע על כל הפשעים שלה ועדיף לו להתרחק ממנה שלא יחשוף דברים ויזהיר אותה.

אניבל מגיע לכלא וחשוף ללעג של האסירים שלועגים שהסנטור של סן פדרו דל אורו הגיע ומרגיש חסר אונים. אסיר מעביר לו מתנה מהבוסית וזה חבל תלייה ומכתב שממליץ לו להתאבד. ואניבל אכן נזכר בכל דבריה של אנטוניה על חייו האומללים ותולה את עצמו למוות. בלמסדה בא לבשר לאנטוניה שאניבל מילא את בקשתה ומטיח בה את המכתב והיא מכחישה, אך טוענת שאין בכך פשע והוא שואל אם גם היא מתכוונת לחמוק ככה מעונש על ידי שתתאבד ואנטוניה מתעקש שהיא לא אשמה בכלום ולכן לא תצטרך להגיע לזה. גם גסטון מבשר לגבריאלה וקונסטנסה על ההתאבדות של אניבל לבקשתה של אנטוניה.

אנטוניה באה לבית של ריקרדו ופוגשת את ריקרדיטו שמספר על סבתא שלו והיא מספרת לו ששיקרו לו ושריקרדו אינו אבא שלו והולכת. ריקרדיטו שואל את הוריו אם זה נכון מה שאנטוניה אמרה לו והם זועמים. ריקרדו מספר לריקרדיטו את הסיפור את הרוח שזורעת זרע, אך האדם הוא שמטפל בו עד שגדל עץ, משקה אותו, דואג שיוכל לצמוח ולמי שייך העץ לרוח או לאדם שמטפל בו. ריקרדיטו מבין היטב את המשל ומביא שאביו הוא האדם והוא העץ ומתרצה. ריקרדיטו וקונסטנסה משאירים את ריקרדו ופטריסיה לבד והם משלימים וריקרדו מודה שהיא האישה היחידה שאהב ובה הוא חושק ומבטיח לא לבגוד בה עוד.

גסטון מדווח ברדיו על ההתאבדות של אניבל בעידודה של אנטוניה ושגם היא אלמנה שחורה תשלם. גבריאלה שומעת שאנטוניה התעסקה עם ילד קטן ומבינה שאפשר כעת לצפות מאנטוניה לגרוע מכל. מקריו ואנשיו אורבים לשומרים במצודה ומצליחים להרוג אחד ומקריו מצליח לפלוש למצודה. בדיוק כשגבריאלה חוגגת ניצחון על אויביה וגם נזכרת בילד שאיבדו וחושבת על הילד העכשווי שלה שתדע לשמור בניגוד לאחר. מקריו מגיע ומכוון אליה אקדח ואומר שירצח אותה בשקט, היא חוטפת לו את האקדח וטוענת שמדובר באקדח עם משתיק קול שיורה שלושה כדורים בבת אחת ומטיחה בו את הידע שלה בנשק ובהגנה עצמית. הוא שואל מדוע לא תקרא לשומריה והיא מסבירה למקריו שלא זקוקה להם וכעת יישלם. מקריו טוען שרק מילא את הרצון של אנטוניה והיא מטיחה בו כמה פגע ושואלת אם אם יכולה לסלוח לרוצח של הילד שלה, מקריו לא מבין והיא מכה אותו ובועטת בבטנו ושואלת אם זה לא מזכיר לו משהו ומטיחה בו את הרצח הילד שלה. הוא טוען שרק מילא הוראות של אנטוניה והיא מטיחה בו שהרגליים שלו עשו את זה ומכוונת אליו אקדח ואומרת שחיכתה לרגע זה וכעת תהרוג אותו.

לפני כן גבריאלה דואגת מהיעדרותו של אלחנדרו בכל הזמן של העברת אניבל וכשהרופא מבקש לספר לאלחנדרו ואירנה על כוונותיה, היא מבקשת שזה עדיין יישמר בסוד. לוצ'ו עובר לגור אצל פרנסיסקה ששמחה לקבל אותו, אך כשמישהו דופק היא מבקשת להתחבא, אך לוצ'ו טוען שזה ביקור בשבילו וזאת אכן אירנה והם מתנשקים ופרנסיסקה קצת נוזפת בהם על הגועל. הם מבלים יחד וכשאירנה מספרת על מצבה של לוסיה לוצ'ו מציע לעשות לה אח איתו שיוכל להציל אותה. 
לצפיה ב-'וגם כשגבריאלה מדברת עם בלמסדה '
וגם כשגבריאלה מדברת עם בלמסדה
01/02/2017 | 23:49
10
והוא אומר שיש תיק עם אנטוניה היא שואלת איך הוא מרגיש עם זה והוא מודה שבתור שוטר הוא מרגיש סיפוק כי הוא מבין את מה שקרה בכפר. אז גבריאלה שואלת איך הוא מרגיש בתור רודריגו בלמסדה הגבר והוא מודה שהוא מרגיש רע עם זה שהתאהב באישה הלא נכונה.

כשדוד מבשר לגבריאלה שהוא עובר לגור אצלה היא מבשרת לו על האח שיוולד לו ומבקשת לשמור זאת בסוד, כי היא לא רוצה בינתיים שאלחנדרו ידע.
לצפיה ב-'125'
125
01/02/2017 | 22:29
1
21
סוף סוף אנטוניה היהירה מקדמת את עצמה. ראינו אותה חותכת את הורידים באמצעות המראה שמשום מה השוטרים אישרו להכניס לתחנה...... טוב, ראינו איך גונסלס עובד....

וכרגיל, הכותבת חייבת לתת רמז מתרים למה שעומד לקרות בפרקים האחרונים. זה די ברור לי שאנטוניה תחטוף את דוד למכרה וגבריאלה תבוא אחריו......... תודה רבה, כותבת. הרסת את המתח המועט של הפרקים האחרונים.

ו...... לוצ'ו מבדר אותי כשהוא בכלא עוקץ את אנטוניה

נראה לי שזה הכל.
לצפיה ב-'ענק '
ענק
01/02/2017 | 22:52
26
כשאנטוניה באה לבקר את חרטרודיס לאחר שהיא אושפזה בבית משוגעים חרטרודיס גילתה את הסוף של אנטוניה. אם כי כשצפיתי בפעם הראשונה וזה קרה, לא זכרתי שחרטרודיס ניבאה את זה כבר.
לצפיה ב-'126'
126
02/02/2017 | 08:13
2
23
ראינו משהו שלא ראינו כל הסדרה - אנטוניה אשכרה עושה משהו במקום לשלוח את אחד מהחיילים הנאמנים שלה.

חוץ מזה - גבריאלה מתרגשת שלא לצורך, פרנסיסקה מטומטמת (וגם ססיליה), ולוצ'ו כמובן שהפעיל את הקסמים שלו על השופטת

את 127 ואת 128 אראה ביחד כפרק אחד (כי ככה הם שודרו במקור) אז אחכה קצת עם הסוף לשבוע הבא.
לצפיה ב-'נו כבר אין לאנטוניה חיילים, אז אין לה ברירה'
נו כבר אין לאנטוניה חיילים, אז אין לה ברירה
02/02/2017 | 18:43
6
לצפיה ב-'אגב אני לא בטוח שאצל טלמונדו וארגוס '
אגב אני לא בטוח שאצל טלמונדו וארגוס
03/02/2017 | 13:28
16
הפרק האחרון המקורי הוא שני פרקים, זה אצל טלוויסה, לא בטוח שגם אצל טלמונדו, אפילו אם הם משתפים פעולה עם ארגוס מקסיקו.
לצפיה ב-'פרק 124 - אלחנדרו מגלה על ההריון של גבריאלה '
פרק 124 - אלחנדרו מגלה על ההריון של גבריאלה
02/02/2017 | 18:42
20
מקריו מתחנן על חייו לפני גבריאלה והיא מטיחה בו שהתחננה לפניו באותה הצורה כשהוא בעט בה והיא מחליטה להרוג אותו, ואז מגיע אלחנדרו ומפציר בה שלא לכלך את ידיה ומקריו משתלט על האקדח ואומר לאלחנדרו שהיה צריך לתת לה להרוג אותו, אך צ'אקון מתגנב ודוקר את מקריו וטוען שהוא חייב לו, מקריו טוען שזה להיפך הוא חייב לו, אבל הוא הקדים אותו, למרות תחנוני גבריאלה ואלחנדרו צ'אקון דוקר את מקריו כמה פעמים ובורח. הם מזמינים את בלמסדה ומקריו נשאל אם אנטוניה שלחה אותו והוא מתחנן שיצילו אותו ומצליח לספר שאנטוניה שלחה אותו לרצוח את וורוניקה ושאנטוניה הורתה על אלברטו, חוליו, מקס וולנטינה ומת. בלמסדה מבשר על מותו של אניבל לבקשת אנטוניה וכעת יש ראיות לעצור אותה.

אנטוניה מנסה לברוח ופונסיה מאיימת עליה באקדח ואומר שלא תיתן לה, אנטוניה גוברת עליה ופוצעת אותה בירייה, ובורחת אך נעצרת על ידי גונסלס. פונסיה מקבלת טיפול ובלמסדה מגיע ועוצר את אנטוניה. אנטוניה נחקרת במשטרה וגונסלס מבשר לבלמסדה על המהומות שם ומסתבר שהאנשים רוצים לעשות לינץ' באנטוניה וגסטון שם לב לכך ומזעיק את גבריאלה. גם אלחנדרו מגיע וכמעט עושים בו לינץ' כי הוא בנה של אנטוניה, בלמסדה מנסה להרגיע את הרוחות ללא הצלחה ומואשם ששוב המשטרה לצד משפחת בלטרן. וגבריאלה לוקחת את המיקרופון ומסבירה שהיא וורוניקה שהשקיעה בבית חולים ובכפר ודורשת להניח לאלחנדרו הוא לא כמו אימו ומבקשת לשחרר אותו, האנשים אומרים שהם בוטחים בה, אך לא בבני בלטרן, מחלצים את אלחנדרו וגסטון ובלמסדה מביאים אותו לתחנה.

גבריאלה מסבירה שהיא שמחה להשקיע בכפר וכעת אנטוניה נעצרה ויש צדק בסן פדרו דל אורו ולא צריך לבייש את הילדים ולקחת את החוק לידיים ומבקשת לבטוח ברשויות. אנטוניה רוצה לצאת אל ההמון, אך אלחנדרו מסביר לה שכמעט עשו בו לינץ' רק כי הוא בנה, והיא רוצה לצאת ושומעת את גבריאלה אומרת שנגמרה הרודנות בכפר וכעת יש תקווה ומתפוצצת מזעם. 

גבריאלה מרגישה רע ויש לה דימום והיא צריכה ללכת לבית החולים וגסטון מודה שלא חשב שדבר ברדיו ישלהבו את ההמון ומסבירים לו שבדיווח יש אחראיות. גבריאלה צריכה ללכת לבית החולים ואלחנדרו לא מספיק להשיג אותה. ולוצ'ו שואל את גסטון במה שגבריאלה בהריון ולוצ'ו מבשר לאלחנדרו שהוא יודע לאן גבריאלה הלכה וכשבבית החולים הרופאים אומרת שהכול בסדר עם הילד ולפעמים יש דימום בחודשים הראשונים ובנה יהיה בסדר והרופאה שואלת אם לבשר לאבא ואלחנדרו מבשר שהאבא כבר כאן ושמח על ההריון של גבריאלה ומבטיחה לתמוך בה.

אלחנדרו מספר לרופא על ההריון של וורוניקה והרופא חושב שהוא כבר יודע שוורוניקה תתרום את תאי האם ללוסיה. אלחנדרו מאושר ומבקר את גבריאלה ומבשר לה שהיא נשארה נדיבה כפי שהייתה והיא אותה גבריאלה והוא מאושר ועם הילד שהיא עומדת להעניק לו. 

פטריסיה וריקרדו משלימים ושוכבים והם מאושרים יחד ופטריסיה מזהירה אותו שלא תסלח לו בגידה נוספת וריקרדו מבהיר שהיא האישה היחידה שאיתה הוא רוצה להיות ומתחייב להיות נאמן לה והם מאושרים. 

פונסיה מבקרת את גבריאלה ומובהר חזק שהן בנות דודות ואנטוניה אומרת שלא התכוונה לירות בה ופונסיה אומרת שאין שנאה בין בני דודות. אנטוניה מצפה לקבל את מה שהיא צריכה לתא ופונסיה רק מביאה לה מראה בטענה שזה מה שהיא צריכה כדי לראות למה נהפכה. אנטוניה לא מבינה את ההתנשאות של פונסיה ופונסיה מבהירה שרק באה לתת לבלמסדה את הכסף שהיא עמדה למסור למקריו, אנטוניה זועמת בטענה שזה הכסף שלה.

גונסלס חושב אם הם יוכלו לקחת חלק מהכסף ובלמסדה מבהיר שזה לא חוקי, ואסור להם. גונסלס מתעניין אם לא התפתה פעם בגלל דברים שהחרים וכשבלמסדה מגיב בנזיפה, גונסלס טוען שרק העלה רעיונות והסתקרן. 

לצפיה ב-'מי שמכיר את הסדרה "רבלדה" ("Rebelde") שיכנס בבקשה! זה דחוף!'
מי שמכיר את הסדרה "רבלדה" ("Rebelde") שיכנס בבקשה! זה דחוף!
31/01/2017 | 23:31
70
היי, פתחתי אשכול לפני חודש אבל לא ממש עזרו לי שם. מקווה שנכנסו הפעם יותר משתמשים או בתקווה שיכנס מישהו/מישהי שמבינים יותר בזה מאשר במי שענו לי שם.
מי שמכיר את הטלנובלה "רבלדה" ("Rebelde") ששודרה בערוץ ויוה ב-2004-2006 מכיר את השחקנית דולסה מריה (הלא היא רוברטה). בכ"מ, אני חייב את עזרתכם במשהו שקשור לסדרה, אני פשוט אתאר ותגיבו באמת לכל דבר, העיקר שתעזרו לי למצוא את מה שאני מחפש: בעונה 1 , פרק 3 , בסצנה בה מיה ומיגל נפגשים לראשונה ומסתכלים אחד על השני, מושמע ברקע השיר "Una Cancion" שדולסה מריה (רוברטה) שרה בגירסא שלה לבדה (כי יש עוד גירסא של כל הלהקה). בכ"מ, יש בסצנה הזו את הקטע של השיר פחות מ-60 שניות. אני מחפש את השיר המלא! ובוודאות יש אותו. (עכשיו בטח אתם תשאלו "איך אתה יודע שיש אותו?" - אז אני עונה על כך) - בעבר היה כאן ב"תפוז" הפורום "רבלדה", בקלות ניתן להיכנס לגוגל ולרשום "תפוז אנשים - רבלדה" ולראות שיש שם את הפורום. בכ"מ, טיילתי קצת בפורום של רבלדה כאן בתפוז וראיתי שיש אנשים שחיפשו כמוני את השיר של דולסה ומלא ילדים פירסמו בלינקים את השיר, הבעיה היא שאי אפשר להיכנס ללינקים האלה כי הן פגי תוקף או שהם של אתרים שכבר לא קיימים כיום. מישהו בבקשה יכול לעזור לי למצוא את השיר של דולסה לבדה? חיפשתי מלא באינטרנט ולא מצאתי, אז אני מניח שיש את זה בעוד פרקים חוץ מפרק 3 (כפי שתיארתי למעלה)... בבקשה עזרה, אני מוכן לשלם כסף למי שיעזור לי אני חייב את השיר שלה! תודה! ולגבי הסצנה של מיה ומיגל, הינה היא: https://www.youtube.com/watch?v=RJLIdC5w3P0 - שם יש את השיר פחות מ-60 שניות ובוודאות יש את השיר המלא כי ילדים פירסמו בפורום רבלדה אבל הלינקים לא עובדים... מי שעוזרת לי למצוא - מלכה! תודה מראש
לצפיה ב-'מלון הסודות'
מלון הסודות
27/01/2017 | 13:06
27
42
לצפיה ב-'צריכה להשלים את פרקי השבוע אבל מגיבה בינתיים על 35-36'
צריכה להשלים את פרקי השבוע אבל מגיבה בינתיים על 35-36
27/01/2017 | 13:35
8
55
איזה מלחיץ ומותח היה עם הפיצוץ במכרה של סן כריסטובל כל הכפר מגיע לעזור לחלץ ולטפל בפצועים, עזרה מגיעה גם מהגראן הוטל בדגש על איסבל ומתילדה שלמדו רפואה ויודעות לחבוש, וחוליובכלל היה ה-גיבור של הסיפור שנכנס בעצמו אל המכרה כדי לחלץ עוד פצועים כשהוא בעצמו גם נפצע קשה אחרי הפיצוץ השני היה מוזר לי קצת שאיסבל עודדה אותו כן להכנס זה לא היה אמור להיות הפוך? כל הפצועים מובלים לבית חולים שדייגו ואיסבל הקימו איסבל כמובן דואגת לחוליו ורוצה לטפל בו בעצמה אבל הרופא המציק מתערב ומעלה בפנייה את העובדה שדייגו כבר בעלה ושהוא יכול לעלות על הקשר שהיה להם. 

הפיצוץ במכרה ממש "הציל" את איסבל מליל הכלולות עם דייגו. אבל חבל מאוד שהיא לא הקפידה להסתיר את החומר דמוי הדם שמתילדה נתנה לה כדי שדייגו לא יגלה שהיא כבר לא בתולה, וככה יצא שדייגו מצא את זה והבין הכל היה מפחיד איך שהוא התחרפן בחדר והתחיל לשבור דברים חח איסבל עשתה שטות גדולה עם החתונה הזו, היא הולכת להיות אומללה לצדו ובטח עכשיו שהוא יודע על השקר שלה

בלן בינתיים הצליחה לשמור את אחד התאומים אצלה, אבל כשטרסה קראה לה להניק את השני אנחלה האזינה להן מאחורי הדלת והבינה שהתינוק של בלן לא מת אלא נמסר תמורת כסף לסופיה ועוד היא עלתה על התכנית של בלן שבעצם רצתה להתחתן עם אנדרס רק בגלל שגילתה את הסוד של המכתב שאנדרס הוא הבן הבכור של רומולו אבל כבר אין לה את המכתב כהוכחה כמו שטרסה דאגה לציין בפנייה ככה שנראה שלמישהי התפקששו התכניות
לצפיה ב-'הפיצוץ חשף קשרים משפחתיים'
הפיצוץ חשף קשרים משפחתיים
27/01/2017 | 14:39
2
48
אחד הקורבנות הוא קרוב משפחה של השוטר דגברטו ושל החדרנית נטליה.

אנחלה מגלה על בלן ועל המכתב שהתוכן שלו הגיע לידי טרסה.

לולא התקופה היה אפשר לחשוב שאיסבל ראתה יותר מדי טלנובלות, היא מאמינה שהיא יכולה להיות אישתו של דייגו רק על הנייר והפיצוץ משמש לה תירוץ מצויין להתחרק מבעלה, אך הרופא מבין שבעל לא יכול לסבול התנהגות כזאת מאישה טרייה. ממש לא ברור איסבל התחתנה עם דייגו מהכרת תודה וכעס על חוליו, אבל ממש לא רוצה אותו בקרבתה והרי זה לא שהם סיכמו שהחתונה תהיה רק על נייר, מכיוון שלא מדובר בטלנובלה קלאסית, כנראה איסבל תאלץ בסוף לשכב עם דייגו.
לצפיה ב-''
27/01/2017 | 18:05
13
לצפיה ב-'ויש את האפשרות השנייה המפחידה'
ויש את האפשרות השנייה המפחידה
28/01/2017 | 11:50
37
שדייגו פשוט יאנוס את איסבל.
לצפיה ב-'חייב לציין שאנחלה יצאה מלכה בפרקים האלה'
חייב לציין שאנחלה יצאה מלכה בפרקים האלה
28/01/2017 | 11:48
4
43
תמשיכי ותראי בעצמך.
לצפיה ב-'איך עקפת אותי בסיבוב '
איך עקפת אותי בסיבוב
28/01/2017 | 21:09
3
25
חח יפה לך שסגרת את הפער
לצפיה ב-'גם אותי הוא עקף, עדיין לא ראיתי את פרק 41'
גם אותי הוא עקף, עדיין לא ראיתי את פרק 41
28/01/2017 | 21:10
14
לצפיה ב-'מזג אוויר סוער וקר'
מזג אוויר סוער וקר
29/01/2017 | 07:46
1
23
פלוס חטיפים ושתייה קלה......

היה קל מאוד לעשות מרתון מפרק 27 עד ל41.

פלוס זה שאני לא תמיד מסתכל בסצינות של סופיה. פשוט כי היא היסטרית ולא תמיד זה תורם לעלילה.
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
29/01/2017 | 21:54
15
סופיה נוראית
לצפיה ב-'עד 41'
עד 41
28/01/2017 | 11:47
8
42
יוחזר המפקח איילה לאלתר לתפקיד הבלש. דגוברטו מעצבן ומיותר

אני חייב להגיד את זה פעם אחת ולתמיד: דומיניקה פלאטה, למרות שהיא בדרך כלל על המשבצת של המעצבנת והלא נחמדה (לא זוכר אותה בתפקיד נחמד. זה שמור לאחותה לוודיקה פלאטה ששיחקה אצלנו בתור האמא של אנג'ליק בוייר ז"ל בתהום של תשוקה) משחקת ממש ממש טוב.

ועוד משחק ממש טוב - דיאנה בראצ'ו ודניאלה רומו. כל אחת בדרכה.

איזה כיף שאנדרס התעורר!

ומצד שני....... איסבל. אני ממש מבואס עליה. השחקנית מעולה אבל המלתחה הטלנובלית שלה...... אוף. הכל לבן.

אגב, שמתי לב שכולם לבשו בדיוק אותו הדבר גם בחתונה שלא התקיימה של אנדרס ובלן וגם בחתונה שלצערנו כן התקיימה - דייגו ואיסבל.

ו...... בלן מעצבנת. שחקנית טובה, אבל מעצבנת להפליא.
לצפיה ב-'במחר ולתמיד דומיניקה פלאטה בתפקיד נחמד'
במחר ולתמיד דומיניקה פלאטה בתפקיד נחמד
28/01/2017 | 11:58
7
44
אגב הטלנובלה היחידה שבה ראיתי אותה כדמות טובה ובנוסף לטלנובלות של ויוה ראיתי אותה בערוץ הרוסי בשבועה בתור הבת דודה הרעה של שקרים, אבל אכן תמיד דמויות רעות, רק במתחזה היה לה סוף טוב, למרות שהייתה רעה וכמובן במחר ולתמיד שבה היא הייתה טובה ומסכנה.

האמת קיוותי שבתפקיד התקופתי היא תהיה טובה, מסתבר שהיא היסטרית ואנוכית.

רק בידי השופט השפוט של טרסה עולה הרעיון למנות את דגברטו האהבל למפקח, וטרסה רק דואגת למוניטין מצידו שיירצחו אנשים במלון, העיקר שזה יהיה הרחק מהעין ומהלב של האורחים שמשלמים לה.
לצפיה ב-'לפחות בדבר אחד טרסה לא הייתה קשת לב'
לפחות בדבר אחד טרסה לא הייתה קשת לב
28/01/2017 | 12:09
1
34
כשקרה האסון היא מיד גייסה את המלון לעזור. לא ברור מה המניע שלה אבל לפחות בזה היא עשתה מצווה.
לצפיה ב-'אנשי הכפר והכורים הפצועים ממש לא מעניינים את טרסה'
אנשי הכפר והכורים הפצועים ממש לא מעניינים את טרסה
29/01/2017 | 22:03
14
היא עשתה את זה אך ורק מתוך אינטרס אישי כדי להגן על "שמו הטוב של המלון".
לצפיה ב-'אגב'
אגב
28/01/2017 | 19:30
3
41
דווקא את מחר ולתמיד לא כל כך ראיתי. הקאסט היה די אנמי ולא התחשק לי באותה השעה לתת צ'אנס לסילביה נבארו, מה שאחר כך שיניתי את דעתי עליה באומץ לאהוב ושקרים.
לצפיה ב-'היא הייתה על הפנים שם '
היא הייתה על הפנים שם
28/01/2017 | 21:09
2
34
מכיוון שידעתי שהיא מאצטקה אז חשבתי שאצטקה זה תת רמה עם אחרי שנים של ניסיון בחברה הזאת מגיעים לרמת משחק כל כך נמוכה. הקטסט הצעיר חוץ מדמיניקה פלטה היה באמת חלש לכן הופתעתי מסילביה נבארו בשקרים ועוד יותר באומץ לאהוב. אבל עד כמה שאני יודע זה התפקיד של דמות טובה היחיד של דמיניקה פלטה ששודר בויוה, וגם רוב הרעות שלה היו היסטריות, אבל מה שכן מהתחלה היה ברור שהן רעות, ולא כמו כאן שבהתחלה נראה שסופיה קורבן של אימה וחמותה.

ויש לציין שאחרי צפייה באשת הברזל, מחר ולתמיד בשידור השני נראתה לי עלובה וגם הדמות של אדוארדו זה אחת הדמויות שהכי פחות אהבתי של קלונגה. אבל לוסרו ורוחליו גרה היו מעולים בתור הרעים למרות שרוחליו גרה היה אבא "טוב" ואהבל וגם אחיו הרשע שבה לנקום.
לצפיה ב-'רוחליו גרה היה אחד הסיבות שפרשתי מהסדרה'
רוחליו גרה היה אחד הסיבות שפרשתי מהסדרה
29/01/2017 | 07:48
1
33
הוא עצבן אותי והגעיל אותי. ולא חשבתי שהוא משחק טוב.
לצפיה ב-'דווקא פרקים הראשונים הוא שיחק רק את אב המשפחה'
דווקא פרקים הראשונים הוא שיחק רק את אב המשפחה
29/01/2017 | 18:55
23
ואת פניו של הרשע לא נתנו לראות, רק אחר כך הסתבר שאותו שחקן משחק את הרשע. אכן בתור הדמות ה"טובה" שלו הוא היה עלוב.
לצפיה ב-'איזה קטע שגם במחר ולתמיד היא שיחקה דמות על כדורים באותו '
איזה קטע שגם במחר ולתמיד היא שיחקה דמות על כדורים באותו
29/01/2017 | 22:16
33
לוקיישן - אותו מבנה עתיק שפה משמש בתור הגראן הוטל ושם שימש כבית משוגעים. אגב גם במציאות הוא שימש כבית משוגעים כשנפתח ב-1910
לצפיה ב-'עד 39 - דייגו'
עד 39 - דייגו
29/01/2017 | 21:52
8
43
איך כל פעם שדייגו זומם על איסבל קוראים לה לעזרה ובינתיים הוא נהיה מפלצתי יותר ויותר עד שכמעט אנס את בלן עד שגילה אצלה את התינוק השני - הבין שילדה תאומים ואיים עלייה שיגלה לטרסה אם היא תספר לאנדרס שהוא הבן הבכור של רומולו איזה יופי שאנדרס התעורר הוא לגמרי היה חסר בפרקים האחרונים ובלן כמובן ממשיכה עם השקרים שלה דבר אחד ויחיד יאמר לזכותה - נראה שהיא באמת אוהבת את התאומים עכשיו אחרי שנולדו לפי איך שהיא דואגת להם. ולגבי טרסה כנראה התינוק זה הקלף שלה מול אנדרס במקרה שהאמת תתגלה.

פליפה מעצבןןןן עד שהיה קצת שקט ממנו הוא חזר לסורו ושוב שותה ושוב מתעסק עם שתי אחיות חח שרוט לגמרי.. נראה שהן האחייניות של ססיליה גייטן אותה אחת שעזרה לחוליו בעבר, נו מה היא נפלה עליו עכשיו כאילו לא מספיק הוא ואיסבל שוב מרוחקים אחרי החתונה עם דייגו. מצד שני נראה שאיסבל כבר מקנאת לו אז אולי זה דווקא ידחוף אותה בחזרה אליו
לצפיה ב-'אכן קיוותי שפליפה נהיה נורמאלי מסתבר שהוא חזר לעצמו'
אכן קיוותי שפליפה נהיה נורמאלי מסתבר שהוא חזר לעצמו
29/01/2017 | 22:30
1
24
מבחינת הכול, לא נראה שיש באמת קשר ביולוגי בין האחייניות של ססיליה גאיטן המעצבנת כי אחת שחורה והשנייה לבנה.

דייגו גילה את הסוד של בלן וסוחט אותה ובלן הצליחה להמציא לאנדרס סיפור שקרי שתיראה כמו קורבן עם מלא חצאי אמיתות, אבל מזל שאנדרס התעורר, חבל שעדיין סובל מכאבים נוראיים.
לצפיה ב-'נכון שכחתי לרגע שאחת שחורה'
נכון שכחתי לרגע שאחת שחורה
29/01/2017 | 23:01
18
לצפיה ב-'ססיליה גייטן תהיה חשובה מעכשיו ועד סוף הסדרה'
ססיליה גייטן תהיה חשובה מעכשיו ועד סוף הסדרה
30/01/2017 | 08:36
5
38
יהיה לה בהמשך סצינה ממש קטלנית.......

אנדרס היה בהחלט חסר

ו...... בלן. אני פשוט מתחלחל מזה שיש דמות רעה עם שם של מישהי טובה!
לצפיה ב-'אה ופליפה נראה לי זה הדמות הקומית של הסדרה'
אה ופליפה נראה לי זה הדמות הקומית של הסדרה
30/01/2017 | 08:37
4
46
רק חבל שהוא פשוט לא מצחיק ומתיש
לצפיה ב-'מה הקטע של הזקן איזה פחד סדיסט מכאיב לעצמו עם הברזל?'
מה הקטע של הזקן איזה פחד סדיסט מכאיב לעצמו עם הברזל?
01/02/2017 | 23:32
24
ממש הגעלתי לא ראיתי דבר דוחה כזה מיימי הוא ממש סדיסט
אשמח להסבר עוד לא התאוששתי מהמראה הזה
לצפיה ב-'עוד דמות קומית כזו ואבדנו'
עוד דמות קומית כזו ואבדנו
03/02/2017 | 16:39
2
12
לצפיה ב-'איזו דמות? הזקן מפחיד רצח'
איזו דמות? הזקן מפחיד רצח
04/02/2017 | 21:57
1
6
לצפיה ב-'פליפה חח הוא נוראי..'
פליפה חח הוא נוראי..
05/02/2017 | 21:53
4

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ