לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1506915,069 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
26/08/2017 | 16:10
14
44
לצפיה ב-'Premios Tu Mundo 2017'
Premios Tu Mundo 2017
26/08/2017 | 16:46
13
90
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 17:17
3
67
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 17:41
2
62
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 18:44
1
63
לצפיה ב-'טוב שדנה פאולה החליפה שמלה'
טוב שדנה פאולה החליפה שמלה
26/08/2017 | 22:45
46
אני לא מתה על מחשוף כזה
לצפיה ב-'מנחות הערב'
מנחות הערב
26/08/2017 | 18:52
55
פרננדה קסטיז'ו וכרמן ויז'לובוס הנחו את האירוע
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 19:02
2
38
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 19:14
1
37
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 20:26
37
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 20:36
2
41
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 21:12
1
33
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 21:24
30
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 21:25
1
25
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 21:28
39
זהו.
לצפיה ב-'החיים כפולים של אסטלה קריז'ו מגיעה לויוה'
החיים כפולים של אסטלה קריז'ו מגיעה לויוה
23/08/2017 | 12:15
42
414
בכיכובם של אריאדנה דיאז ודוד זפדה
המשך>>
בכיכובם של אריאדנה דיאז ודוד זפדה
לצפיה ב-'באה מאהבה'
באה מאהבה
23/08/2017 | 22:00
6
108
באה מאהבה - מישהו מכיר את העלילה ? כמה פרקים תקציר מעניינת או לא בדרך לשידור בוילה ואללה
לצפיה ב-'ויוה פרסמו את העלילה+מספר הפרקים בבלוג שלהם'
ויוה פרסמו את העלילה+מספר הפרקים בבלוג שלהם
23/08/2017 | 22:03
97
לצפיה ב-'ספיילרתי אותה כולל אנשים מתים'
ספיילרתי אותה כולל אנשים מתים
24/08/2017 | 00:41
4
77
יהיה מאוד מעניין.

וקימברלי דוס ראמוס (גרסיאלה) תהיה מרשעת מעניינת.
לצפיה ב-'לאא אל תהרוס לך מההתחלה חח תפסיק לספיילר'
לאא אל תהרוס לך מההתחלה חח תפסיק לספיילר
24/08/2017 | 22:09
3
19
לצפיה ב-'אם לא הייתי מספיילר'
אם לא הייתי מספיילר
25/08/2017 | 11:58
2
34
לא הייתי נשאר לראות את הטלנובלה.

כך שיש יתרון מסויים בלספיילר.
לצפיה ב-'חח עד כדי כך? טלנובלות שאני ממש מחכה להן אני רק מציצה בסוף'
חח עד כדי כך? טלנובלות שאני ממש מחכה להן אני רק מציצה בסוף
25/08/2017 | 12:48
1
37
לפעמים כדי לדעת מראש אם מישהו מהראשיים מת או אם הזוג לא מסיים בסוף ביחד כדי לא להתבאס
לצפיה ב-'לא ידעתי מה העלילה'
לא ידעתי מה העלילה
25/08/2017 | 12:58
42
ולא ידעתי כלום חוץ משחקנים. ספוילרים של אנשים מתים מעודדים אותי
לצפיה ב-'פשוט נהדרת שרשור חדש'
פשוט נהדרת שרשור חדש
21/08/2017 | 10:46
4
53
אהבתי מאוד את פרק 78 עם מעבר הזמן ועם קרולינה שנאלצת לטפל בילדים של דוריניה.

קסנדרה תשבי בשקט עד סוף הסדרה ותסתמי (כאילו שזה הולך לקרות.)

ואהבתי גם את זה שז'רמנו התגבר על האיכס שהוא מרגיש ובא לפרגן ללילי על הספר שלה
לצפיה ב-'עד 79 - אליזה וז'ונטאססס '
עד 79 - אליזה וז'ונטאססס
22/08/2017 | 06:46
2
66
ממש אהבתי את המפגש שלהם על סט הצילומים של השלב של חצי הגמר שבעצם נבחר  על ידי ז'ונטאס לטובת אליזה-מכירת פרחים ברחוב לזכר הימים היפים שלהם שהרי הוא זה שלימד אותה את זה ולילה מתפוצצת מהצד חחח תענוג זה הזכיר לי כמה מושלמים הם היו יחד וכמה חסרות הסצנות שלהם רק חבל שרפאל וז'וז'ו המעצבנים הפריעו בכלל בשלב הזה אפשר כבר לוותר על ז'וז'ו היא עשתה את שלה היא סתם מפריעה עכשיו ונדחפת בין ז'ונטאס לאליזה "אליזה עם אבא שלי עכשיו הם אפילו מתנשקים" וגם אני חושבת שקסנדרה כבר מיותרת, די הדיחו אותך מהתחרות את כבר לא מעניינת חחח מה נשאר עכשיו לראות ממנה איך שהיא מוציאה לאחותה המסכנה את העיניים עם הכירכורים שלה סביב פאביניו?

ובאשר לדוריניה איזו טיפשות מצדה ללכת להגדיל את החזה רק בגלל שבעלה עובד לצד דוגמניות:S ממש נסחפה עם עצמה ועם הקנאה הלא הגיונית שלה. ובסוף הלכה לאיזה שרלטן ועכשיו היא בתרדמת אחרי שהגיבה רע לחומר ההרדמה הקטעים עם קרולינה והילדים היו מרגשים איזה כיף לראות אותה ככה רגישה וטובה אחרי שכמעט הטביעה את אליזה חח ואיזה חמוד ז'מאייקה איך שבא לשמח את הילדים עם תלבושת הפינגווין שלו יחד עם לו איך לו עשתה לו כזה "ככה הלכת ברחוב?" הייתי מציעה לה להסתכל גם על עצמה
לצפיה ב-'יודעת מה?'
יודעת מה?
22/08/2017 | 07:53
1
48
פעם ראשונה בכל הסדרה כולה שנהניתי מסצנה של לו. אשרי המאמין

תכף יהיה קטע מעניין עם דוריניה שיימשך איזה שניים שלושה פרקים ואז זה יסתיים.

קסנדרה סתם החליטה להתלבש על פאביניו בגלל . מיותרת שכמוה. נגמר התפקיד שלה בסדרה אז סתם תופרים לה קווי עלילות מיותרים.

ז'ילדה תגיע עוד שניים שלושה פרקים לריו ואז סופית תהיה יותר בולטת בעלילה

ו..... ז'ונטאליזה ומצידי שליילה תמות או משהו.

גם אוהב את הקטעים שקרולינה מראה שהיא לא כזו מרושעת כמו שהיא בד"כ - איך שארתור מציע לה חברות ואיך היא נאלצה להתמודד עם הילדים של דוריניה ואיך שהיא סיפרה להם יחד עם זה פדרו......  קטעים נהדרים יש לז'וליאנה פאיס לאחרונה.

ולסיום - מתגעגע קצת למקס
לצפיה ב-'חח מאז שהיא ורפאל כבר לא דווקא יש לה סצנות חמודות'
חח מאז שהיא ורפאל כבר לא דווקא יש לה סצנות חמודות
23/08/2017 | 07:06
44
במיוחד עם ז'מאייקה אהבתי את השילוב.

אוי כן נראה שדוריניה התעוררה מסובבת חושבת שהיא קרולינה אבל טוב שלפחות התעוררה חח..

קסנדרה יודעת שאחותה אוהבת את פביניו גם אם דבורה לא מודה בזה, ובכל היא מתלבשת עליו למרות שמצד שני היא כל כך טיפשה שיכול להיות שבאמת היא לא קולטת

איזה באסה שלילה וז'ונטאס השלימו
לצפיה ב-'עד 81'
עד 81
23/08/2017 | 21:35
28
סנדרה - תסתמי.

אין לי כוח בגרוש ללילי ורפאל. ביי.

קרולינה חזרה להיות מרושעת. חבל, דווקא היה נחמד כשהייתה רכה ונעימה.

ושטויות של דוריניה עוד פרק או שניים ניפטר מזה.

אהההההההה! וסוף סוף התגלה לצופים שז'רמנו הוא אביה של אליזה ואפילו הייתה ביניהם שיחה.

ליילה? תמותי.
לצפיה ב-'החיים הכפולים של אסטלה קריו מגיעה לויוה'
החיים הכפולים של אסטלה קריו מגיעה לויוה
23/08/2017 | 12:15
106
ומחליפה את האהבה שאחרי.

"החיים הכפולים של אסטלה קריו" - La Doble Vida De Estela Carrillo
היא הטלנובלה מבית טלויסה שתעלה לערוץ עם סיומה של הסדרה "האהבה שאחרי".
מדובר בטלנובלת מתח מצליחה בכיכובם של אריאדנה דיאז, כוכבת "אקאסיה" ודויד ספדה ההורס מ"אנה כפול שלוש" ומ"כישוף".
הסדרה תשודר החל מ-24.9.17 מדי יום ב- 20:50 בערוץ ויוה.
פרטים נוספים על הסדרה יתפרסמו בבלוג בימים הקרובים

אצפה בזה כמה פרקים עד שססר אבורה ימות ואז אפרוש מהטלנובלה.
לצפיה ב-'איסבל - פרק 21'
איסבל - פרק 21
19/08/2017 | 13:11
11
42

לצפיה ב-'איסבל גוססת ומי מציל את חייה הרופא היהודי'
איסבל גוססת ומי מציל את חייה הרופא היהודי
19/08/2017 | 14:03
8
66
איסבל יולדת תאומים בן ובת, אבל הלידה מסתבכת רק הבת שורדת ואיסבל ממשיכה לדמם ובעצם גוססת פרננדו כרגיל שוב התנפל על הרופא היהודי כשראה אותו ספוג בדם "מה זה מרחץ הדמים הזה?!" ממש טיפש שיגיד תודה שהוא הצליח להציל את הבת שלו לפחות. ובסופו של דבר הוא אכן מצליח להציל גם את איסבל שלמחרת בבוקר מתעוררת ומצליחה להתאושש. מה שכן יאמר לזכותו שהוא באמת דאג לה נשאר איתה התפלל למענה וביקש סליחה על בגידותיו אבל! אני מאמינה שזה רגעי בלבד בשל המצב הקשה שהיא הייתה בו ואני בהחלט מאמינה שהוא ימשיך לבגוד בה בעתיד הלא רחוק. זה האופי שלו, אפילו היא יודעת את זה ומסתפקת ב"לא לדעת על בגידותיו העתידיות" כמו שאמרה לו עוד קודם לכן כש(שוב)סלחה לו. איזה חמוד גונסלו איך שגם רצה להישאר ראו שהוא גם דואג לאיסבל ולא שכח אותה, איזה זוג מפוספס. אז מה אם גם היא הייתה בוגדת איתו בפרננדו גם ככה פרננדו לא שווה כלום חח אבל לא נראה לי שזה יקרה

ברקע המלחמה עם גרנדה כמובן שגונסלו האמיץ ממשיך לעמוד בראש הצבא ולתכנן אסטרטגיות כדי לגבור על צבא המוסלמים. האמיר כבר ברח מהארמון עקב מלחמות פנימיות ונראה שבנו ייקח את המושכותבשלב הזה פרננדו יוצא גם הוא לקרב נשבע להלחם למען קסטיליה וארגון ואיסבל מבקשת שיחזור בשלום. הבעיה שפרננדו ואיסבל לא מבינים שמלך טוב זה לא רק מלך שכובש כמה שיותר שטחים. כי לא רק עם היהודים הם מתנהגים ברשעות וחוסר רגישות, לא אהבתי את ההתנהלות שלהם לגבי העימותים בין האיכרים לאצילים בקטלוניה. לרגע היה נראה שפרננדו מראה קצת טוב לב אבל לבסוף הוא בוגד באיכרים תמורת עזרה במלחמה מהאצילים הוא בוחר למחול לאציל שחטף אנס ורצח ובוגד באיכר שהציל את חייו וחיי אימו לפני שנים ושולח אותו לצינוק כמובן שאיסבל מגבה אותו בעניין. אז נכון שמלחמה זו שעת חירום אבל גם האיכרים הם כח מלחמה ולא יכול להיות שהפשיעה והאלימות מול החלשים יימשכו. אני מאמינה שפרננדו יכל להגיע להסדר עם האצילים מבלי לבטל את העונש שהטיל עליהם קודם לכן בגלל מעשיהם. ובכלל הובן שהמצב הזה נמשך שנים. היה לו ולאביו שעוד היה חי מספיק זמן לעשות משהו בעניין.

למרות האכזבה מפרננדו ואיסבל, שמבחינתי הפכו לשתי דמויות ראשיות רעות, הסדרה ממשיכה לרתק בעיקר בשל היותה תקופתית היסטורית שעשויה בצורה אמינה כל כך ועם עלילה מתגלגלת. אם זה היה משהו אחר לא תקופתי עם ראשיים כאלהומעצבנים כבר מזמן הייתי פורשת ראוי לציין גם שעל אף סלידתי מהדמות הנוכחית של איסבל, השחקנית עצמה(מישל ג'נר)ממשיכה לעשות עבודה מצויינת. לא לחינם היא זכתה בפרס על המשחק שלה פה 
לצפיה ב-'פרק טוב.'
פרק טוב.
19/08/2017 | 19:25
6
41
יצא לי לקרוא בוויקיפדיה שפרדיננדו היה אחד הפוליטיקאים הנערצים על ניקולו מקיאוואלי לצד המלך ז'ואאו שכונה בפיו "הנסיך המושלם". התרגיל שפרדיננדו מבצע בפרק הזה הוא בדיוק מסוג התרגילים שניקולו מקיאוואלי היה מתמוגג מהם בחווילתו. קטלוניה נמצאת על הגבול עם צרפת ואביו, וגם פרדיננדו, ניהלו מערכות ארוכות עם האצילים שם. אני גם חושב שבעוד שהכותבים רוצים שנזדהה עם איסבל, לא אכפת להם להציג את פרדיננדו כרוע גמור ואדם שונה לגמרי ממנה. איסבל לעולם לא הייתה עושה מהלך כמו פרדיננדו. זה נוגד את התפיסה שלה שהיא מולכת למען העם ולא למען האצילים. זה לא נכון במקרה של פרדיננדו...
אם כבר מדברים על שמות חוזרים, לגונסלו ולמנטור של איסבל, צ'אקון, יש את אותו שם פרטי. גם ברור מהפרק שגונסלו ופרדיננדו הם בערך מאותו הסוג - גברים שיותר מתאימים לשדה הקרב מאשר לתככי הארמון. אני גם מקבל את הרושם שבעוד שהסיבה לכך שפרדיננדו אוהב את איסבל היא משום שכל רגע איתה הוא מערכה שהוא צריך לנצח בה. זה גם מתיש אותו ולכן הוא פוזל הצדה אחרי מערכות קשות במיוחד (כמו הפעם שהיא דרשה ממנו לנהל משא ומתן בניגוד לאינטרסים של אביו.) אני לא רואה את גונסלו מחזיק יותר מדי זמן במערכת יחסים איתה. הוא הרבה פחות דומיננטי מפרדיננדו אבל התרבות המאצ'ואיסטית שהוא חי בה הייתה גורמת לו להרגיש בדיוק כמו פרדיננדו בשלב מסוים.

לצפיה ב-'היו הרבה אירועים+לא דיברו הרבה על היהודים-רק שימשיך כך:P'
היו הרבה אירועים+לא דיברו הרבה על היהודים-רק שימשיך כך:P
20/08/2017 | 07:01
1
30
אני חושבת שבעונה הזו איסבל מאוד דומה לפרננדו ולפעמים אפילו קיצונית ממנו, היא אפילו גיבתה אותו במהלך מול האצילים ומול האיכר המסכן שהוכנס לצינוק.
וכידוע היא בעצמה העדיפה את האצילים בסיביליה על פני הצדק מול היהודים.
את ההליכה שלה אחרי חרב הצדק היא שכחה מזמן:[

זה נכון שפרננדו מתאים יותר לשדה הקרב כמו גונסלו, אבל מבחינה אישית לגונסלו יש אופי אחר לגמרי והוא ואיסבל היו משלימים זה את זו. גונסלו בניגוד לפרננדו הוא טיפוס נאמן וישר רואים את זה בגלל זה חבל לי שהם התפספסו. אבל טוב מה לעשות העלילה צריכה להיות תואמת למציאות באותם הימים חח
לצפיה ב-'אכן איסבל גיבתה את פרננדו וגם שלחה אותו להשלים עם האצילים'
אכן איסבל גיבתה את פרננדו וגם שלחה אותו להשלים עם האצילים
20/08/2017 | 14:43
23
כי פרננדו הבין שניסיון לכבוש את גרנדה יאחד את כל המוסלמים והפתרון של איסבל לאחד את כל הנוצרים לא משנה באיזה מחיר. לפחות בנושא הדת היא לא מבדילה בין יהודים למוסלמים, כולם כופרים מבחינתה וצריך להמשיך את מסעות הצלב.
לצפיה ב-'גם לבן של פצ'קו קוראים דייגו '
גם לבן של פצ'קו קוראים דייגו
20/08/2017 | 14:41
3
28
בדיוק כמו דייגו מנדוסה שמת בפרק הקודם. ולגבי חואנה מסתבר שזה היה גם שמה של אימו של פרננדו הוא חואנה, אז חואנה הבת של איסבל נקראת כך על שם הסבתא ולא על שם הבת דודה השנואה. 

אם פרננדו אכן לאחר הניצחון על גרנדה יעניש את האצילים ויבטל את המנהגים שוב, זה אכן לפי תורת מקיוואלי, אבל את זה לא נדע בחמשת הפרקים הקרובים.

איסבל לא שונה מפרננדו, למרות שהיא כלום בארגון בניגוד למה שפרננדו בקסטיליה, היא רוצה את ארגון וקטלוניה לצידה במלחמה ומצדיקה את פרננדו שכלא את הזקן שהציל אותו ואת אימו שבתור מלך אין לו ברירה וגם רומזת לזקן שכיבוש הארץ מהמוסלמים חשוב יותר מכל זכות שיש לאיכרים. כשהיא סימנה את היהודים באדום, עוד רציתי לחשוב שהיא מושפעת מאחרים ועושה פשרות כמלכה, אבל כאן אני רואה שאין לה מצפון בכלל וקבררה צדק היא דואגת רק לאינטרסים שלה וכך גם פרננדו, שום שיקול מוסרי לא מנחה אותם וגם הקנאות הדתית שזה הפך לקדוש שלא יהיו ממלכות מוסלמיות באירופה. 
לצפיה ב-'אמרתי לך שהעונה הזו היא וויתרה על המצפון, מצרפת קטע'
אמרתי לך שהעונה הזו היא וויתרה על המצפון, מצרפת קטע
22/08/2017 | 06:54
2
29
של מישל ג'נר שמדברת על השינויים לרעה שעוברת איסבל בעונה השנייה
לו איסבל הנוכחית הייתה חביבה ומקסימה כמוהה חח
לצפיה ב-'אם איסבל הנוכחית הייתה חביבה ומקסימה'
אם איסבל הנוכחית הייתה חביבה ומקסימה
22/08/2017 | 16:02
1
22
אז לא הייתה אינקוויזיציה, ולא היה גירוש יהודים ב-1492, כלומר בארגון אולי היה כי פרננדו אנטישמי לא קטן גם מקודם.
לצפיה ב-'אמת'
אמת
23/08/2017 | 07:12
10
לצפיה ב-'לא יאמן כמה מתנשאת איסבל הפכה להיות'
לא יאמן כמה מתנשאת איסבל הפכה להיות
20/08/2017 | 14:29
33
גם לא רצתה את המורה שהכומר המליץ כי היא צעירה ויפה והיא לא יכולה לסמוך על בעלה, וגם התחצפה לכומר וגם עניין האצילים, רק כדי לכבוש שטח ממוסלמים מוכנים לתת לאצילים כל מה שהם רוצים ולאפשר להם להתעלל באצילים וגם לקחו את הזקן שלצד האיכרים כבן ערובה. אילו זאת הייתה מלחמה להגן על המולדת מילא, אבל רק כדי להשלים את הרקונקיסטה ולהחזיר את כל אירופה לנוצרים מענישים את האיכרים שכבר הבינו שפרננדו לא מספק את הסחורה. ועוד הוא מבטל את ביטול המינהגים העיקר לקבל את הכסף והתמיכה של האצילים. באמת כבר אין שום דבר חיובי באיסבל.
לצפיה ב-'ההכתרה של חואן הקטן כיורש העצר'
ההכתרה של חואן הקטן כיורש העצר
20/08/2017 | 07:03
42
לצפיה ב-'פרננדו ואיסבל'
פרננדו ואיסבל
20/08/2017 | 07:04
36
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
18/08/2017 | 16:46
23
43
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום
לצפיה ב-'תמונה ראשונה של סבסטיאן רולי על הסט צילומים של הטלנובלה '
תמונה ראשונה של סבסטיאן רולי על הסט צילומים של הטלנובלה
15/08/2017 | 22:56
2
136
החדשה שלו Papá a toda madre
לצפיה ב-''
16/08/2017 | 18:48
28
מזכיר לי חלק מהסט של האומץ לאהוב
לצפיה ב-'הלוק החדש של מאייטה פרוני בטלנובלה חדשה שלה עם סבסטיאן רולי '
הלוק החדש של מאייטה פרוני בטלנובלה חדשה שלה עם סבסטיאן רולי
17/08/2017 | 21:46
94
לצפיה ב-'טלויסה מחפשים גלאן לטלנובלה Sin tu mirada'
טלויסה מחפשים גלאן לטלנובלה Sin tu mirada
18/08/2017 | 17:07
1
94
Sin tu mirada היא רימייק ל"אזמרלדה" ושחקנית הראשית כבר יש, קלאודיה מרטין. עכשיו גם מחפשים גלאן, בין השחקנים שהגיעו לנסות את מזלם היו קרלוס דה לה מוטה, קרלוס גאטיקה וגונסלו פניה (שנראה מזעזע בלוק החדש שלו)
עוד שחקנים שנבחרו כבר לשחק בטלנובלה הם אגוסטין אראנה ולואיס גאטיקה.
לצפיה ב-'מה זה לא זיהיתי את גונסלו פנייה חחחח'
מה זה לא זיהיתי את גונסלו פנייה חחחח
19/08/2017 | 15:57
63
חשבתי לי כזה השחקן הזה נראה טוב גם יכול להתאים
אחרי שבשלוש טלנובלות הוא היה במראה לא מגולח ושיער שחור מוזר מאוד לראות אותו ככה חח אבל לדעתי דווקא מחמיא לו מאוד הלוק הזה. אני בעדו ובעד קרלוס דה לה מוטה. נחמד שעושים לזה רימייק אני לא ראיתי אזמרלדה-עוד נובלה ישנה של פרננדו שפספסתי:(:( אגב איזה מוזר עכשיו לראות את השילוב הזה של פרננדו ולטיסיה קלדרון ועוד בתפקיד מלאכי
לצפיה ב-'בעיית באג? '
בעיית באג?
18/08/2017 | 17:19
1
62
עוד למישהו יש את הבעיה הזאת שהשרשור בתמונה מקופל כי יש כביכול 16 תגובות אבל בעצם השרשור מצומצם? האם יש הודעות חדשות שאני לא רואה אותן?
לצפיה ב-'כן כנראה באג'
כן כנראה באג
18/08/2017 | 17:38
13
לצפיה ב-'התמכרתי לשיר הזה של קרלוס ריברה'
התמכרתי לשיר הזה של קרלוס ריברה
18/08/2017 | 20:35
2
68
שמופיע בסצינות של קרולינה ודמיאן מאהבה שאחרי
לצפיה ב-'שיר מהמם '
שיר מהמם
19/08/2017 | 08:34
1
44
אני התמכרתי לשיר אחר שלו שהולך להיות שיר הפתיחה של golpe al corazon 

לצפיה ב-'שיר טוב'
שיר טוב
19/08/2017 | 16:08
30
גם מה שרנת שמה,
אין לא קיים דבר כזה שיר לא יפה אצלו.
חח הוא תותח

יאללה שיחזור גם לטלנובלות ממש אהבתי את המשחק שלו
במלון הסודות בן אדם מוכשר
לצפיה ב-'למה לא מביאים נרקונובלות'
למה לא מביאים נרקונובלות
18/08/2017 | 20:08
1
85
יש המון טובות כמו אדון השמיים האלמנה השחורה  סניורה אסרו וכו
לצפיה ב-'כי הן לא נגמרות וכי הן לא מתאימות לקהל הישראלי.'
כי הן לא נגמרות וכי הן לא מתאימות לקהל הישראלי.
19/08/2017 | 09:31
73
בעיקר יש שם אלימות מוגזמת ואפס רומנטיקה.
לצפיה ב-'גונסלו פנייה דורש לסלק את המוסלמים בעקבות הפיגוע בספרד'
גונסלו פנייה דורש לסלק את המוסלמים בעקבות הפיגוע בספרד
18/08/2017 | 21:48
4
107
הרשע מלהתעורר לצידך הביע צער באינסטגרם על מה שקרה בברצלונה בדומה לקולגות שלו לטלנובלות אך בניגוד לאחרים הוא דרש לסלק את המוסלמים משם והביע מורת רוח על שהותם במקום זה.
לצפיה ב-'וכתב התנצלות ואמר שנסחף עם הרגשות'
וכתב התנצלות ואמר שנסחף עם הרגשות
18/08/2017 | 22:07
1
80
ומחק את הסטטוס הקודם
לצפיה ב-'בתור שחקן לא היו לו יותר מידי ברירות אלא לחזור בו'
בתור שחקן לא היו לו יותר מידי ברירות אלא לחזור בו
19/08/2017 | 16:14
53
אבל בעיקרון כולם יודעים שאירופה מתאסלמת ועכשיו עם כל המצב שכל שני וחמישי יש שם פיגועים רצחניים של דאע"ש בהחלט כדאי להם להתחיל לשקול צימצום הגירה ממדינות מוסלמיות שמגיעים משם מחבלים. אבל אירופה עדיין לא הורידה את המשקפיים הוורודים, נראה שייקח להם עוד כמה שנים עד שיבינו באיזה בוץ הם נמצאים. בכל אופן יהי זכרם ברוך של כל ההרוגים בפיגוע המזעזע
לצפיה ב-'אגב, הוא הרי במקור מספרד, אפשר להבין שלו זה נוגע יותר'
אגב, הוא הרי במקור מספרד, אפשר להבין שלו זה נוגע יותר
22/08/2017 | 08:53
1
26
מאשר למקסיקנים והוא מוטרד ממצבה של ספרד.
לצפיה ב-'לא ידעתי שהוא ספרדי'
לא ידעתי שהוא ספרדי
23/08/2017 | 07:13
13
גם זה באמת מסביר למה היה כ"כ מושפע
לצפיה ב-'לפי ויקפדיה הpor amarte asi נרכשה לישראל '
לפי ויקפדיה הpor amarte asi נרכשה לישראל
20/08/2017 | 16:07
5
129
אך לא ברור לאיזה ערוץ
לצפיה ב-'כנראה ערוץ 11'
כנראה ערוץ 11
20/08/2017 | 16:58
1
90
אבל לא לקחת אותי במילה.

אדלג עליה
לצפיה ב-'אני מהמרת על יס'
אני מהמרת על יס
20/08/2017 | 17:21
86
הם כבר הביאו את נקמתה של אריאנה ושובו של לוקאס.
לצפיה ב-'רק שהיא לא תהיה בויוה במקום ADDA'
רק שהיא לא תהיה בויוה במקום ADDA
20/08/2017 | 19:56
95
בסופ"ש הקרוב ויוה יכריזו מיהי המחליפה שלה...
לצפיה ב-'או קי, זה מופיע בקטלוג של דורי מדיה, אז יש סיכוי שזה ויוה'
או קי, זה מופיע בקטלוג של דורי מדיה, אז יש סיכוי שזה ויוה
21/08/2017 | 07:03
1
49
לצפיה ב-'אבל יש גם את ההודעה הזו שויוה ענו לאופיר מפורום ויוה:'
אבל יש גם את ההודעה הזו שויוה ענו לאופיר מפורום ויוה:
21/08/2017 | 07:13
110
"בספטמבר צפויות להגיע שתי מקסיקניות חדשות נעדכן בהמשך"
בכלל שכחתי שADDA זו טלנובלה קצרה אז יש עוד סיכוי למקסיקנית נוספת באמת אבל אני מקווה שזו תהיה הארגנטינאית אין לי מקום ל3 טלנובלות מצד שני מה ויוה ייצאו שקרנים? טוב נחכה ונראה.
לצפיה ב-'תמונות חדשות'
תמונות חדשות
18/08/2017 | 23:30
15
34
לצפיה ב-'Sangre de mi tierra - טלנובלה חדשה של טלמונדו'
Sangre de mi tierra - טלנובלה חדשה של טלמונדו
18/08/2017 | 23:42
6
137
בתפקידים ראשיים למדא גרסיה (תחת שמיים אדומים) ואנה בלנה (לא מוכרת אצלינו). רשע יהיה סנטיאגו רמונדו הארגנטינאי, ועוד שחקנים: קרולינה גומס, מיגל דה מיגל, גבריאל רוסי ועוד...

לצפיה ב-'המשך'
המשך
18/08/2017 | 23:54
60
לצפיה ב-''
19/08/2017 | 09:21
32
לצפיה ב-'נראה טוב למרות שמכירה מפה רק את גבריאל רוסי'
נראה טוב למרות שמכירה מפה רק את גבריאל רוסי
19/08/2017 | 15:22
3
49
אבל אהבתי את הצילומים והאווירה
לצפיה ב-'את לא ראית תחת שמיים אדומים?'
את לא ראית תחת שמיים אדומים?
19/08/2017 | 17:24
21
לצפיה ב-'הלו? זה הבן של מאוריסיו איסלאס'
הלו? זה הבן של מאוריסיו איסלאס
20/08/2017 | 01:24
1
47
זה שהיה מאוהב בדניאלה הבת של אדית גונזלס
לצפיה ב-'וואלה? הראשי הצעיר? חח לא זהיתי אותו בכלל השתנה הבחור'
וואלה? הראשי הצעיר? חח לא זהיתי אותו בכלל השתנה הבחור
20/08/2017 | 06:44
20
לצפיה ב-'Papá a toda madre '
Papá a toda madre
19/08/2017 | 14:45
2
77
לצפיה ב-'איזה יפיםם אין זה חייב להגיע'
איזה יפיםם אין זה חייב להגיע
19/08/2017 | 15:25
1
54
זה שבצד נראה לי זה הטבח החמוד ממלון הסודות
לצפיה ב-'אכן זה הטבח'
אכן זה הטבח
20/08/2017 | 10:23
38
וזו נובלה שנייה שלו עם סבסטיאן. הראשונה הייתה החיים שגנבו ממני.
לצפיה ב-'Me declaro culpable טלנובלה חדשה של טלויסה'
Me declaro culpable טלנובלה חדשה של טלויסה
19/08/2017 | 15:18
4
87
לצפיה ב-'אה זו הנובלה שרנת כתבה עלייה, קאסט מעניין אבל מי הראשי?'
אה זו הנובלה שרנת כתבה עלייה, קאסט מעניין אבל מי הראשי?
19/08/2017 | 15:41
3
65
חבל שלא בחרו ראשית אחרת. המעניינות הן דניאלה קסטרו וסבינה מוסאייר, אבל אם דניאלה קסטרו היא הרעה סבינה מוסאייר טובה פה? קשה לי להאמין עלייה עדיף ששתיהן יהיו רעות חח בכל אופן שתיהן תותחיות.
רמירו פומזוני נראה בול כמו הדוד מריאנו שנשלף מהסט של אנה כפול 3 לא יכלו לעשות לו איזה מהפך קטן?

לצפיה ב-'לפי מה שאני מבינה הראשיים המבוגרים הם מאיירין ויז'נואבה'
לפי מה שאני מבינה הראשיים המבוגרים הם מאיירין ויז'נואבה
19/08/2017 | 17:44
1
68
זאת שבתמונה השביעית, והראשי לצידה היה אמור להיות דייגו אוליביירה אבל עכשיו החליפו אותו בחואן סולר שחוזר לטלויסה אחרי כמה שנים בטלמונדו ואצטקה.
הזוג הראשיים הצעירים זה אירינה באייבה וחואן דייגו קוברוביאס שלא היה נוכח במפגש הזה.
לצפיה ב-'חואן סולר ליהוק טוב'
חואן סולר ליהוק טוב
20/08/2017 | 06:48
36
את חואן דייגו קוברוביאס אני זוכרת מהאומץ לאהוב מעניין יהיה לראות אותו בתפקיד כזה
לצפיה ב-'סבינה מוסייר תגלם סכיזופרנית '
סבינה מוסייר תגלם סכיזופרנית
19/08/2017 | 19:43
50
ולצערי בטח יעשו אותה מין פסיכופטית מסוכנת ביותר.

לגבי רמירו פומזוני הוא יגלם רשע גם הוא שזה מותיר אותי בשאלה מה התפקיד של אנריקה רוצ'ה.
לצפיה ב-'אדמות פראיות - דעתי עליה על סמך שני פרקים(עלול להכיל ספוילר)'
אדמות פראיות - דעתי עליה על סמך שני פרקים(עלול להכיל ספוילר)
17/08/2017 | 11:22
12
155
אתמול צפיתי בשני פרקים של הטלנובלה ואהבתי. כריסטיאן דה לה פואנטה פראי וגס רוח ואני אוהבת שהוא לא מתאהב בראשית מיד ואין ניצוצות באוויר על ההתחלה.

כצפוי הצלע השלישית שהוא בעלה של הראשית בוגד בה חופשי מבלי שיהיה אכפת לו שאשתו חולה. דיאגו אוליביירה ממש חתיך פה ועושה את התפקיד ממש טוב. דניאלה רומו וססר אבורה ממש כמו זוג פולני. היא ממש שתלטנית והוא כנוע והאמת לא מתאים לו. עדיף איך שהיה דמותו בלאס אמזונס.

קלאודיה אלברז ממש סבבה, מלבישים אותה יפה ופעם הראשונה שדמות ראשית שחולה במחלה חמורה אם כי לא הבנתי ממה היא בדיוק סובלת בריאות.

הטלנובלה חייבת להגיע לפה, אני אמשיך לצפות בה עד שיתחיל הטלנובלה של סבסטיאן רולי במקסיקו.
לצפיה ב-'צריך להילחם על הטלנובלה הזו חד משמעית'
צריך להילחם על הטלנובלה הזו חד משמעית
17/08/2017 | 15:28
92
אחרי ששללו 3 סדרות של ססר אבורה......
לצפיה ב-'נשמע טוב! '
נשמע טוב!
17/08/2017 | 18:22
10
72
הסצנות של ססר ודניאלה באווירה קומית?
ידוע לך כמה פרקים מתוכננים לה וכמה כבר שודרו?
קלאודיה אלברז באמת יותר נסבלת פה מאשר בחיים כפולים?
חח כמה שאלות
לצפיה ב-'לא קומי'
לא קומי
17/08/2017 | 20:15
1
62
ויהיה כנראה 74 לפי ויקיפדיה. אבל חייבים להילחם על הסדרה הזו מול ויוה. ישבנו וחיכינו שהם יביאו את לאס אמאזונס..... זה לא יקרה גם לטלנובלה הזו
לצפיה ב-'לאחרונה המלצתי לויוה עלייה ועל עוד כמה'
לאחרונה המלצתי לויוה עלייה ועל עוד כמה
17/08/2017 | 21:22
60
צריך להמשיך לבקש נקווה שלא יאכזבו
לצפיה ב-'לא ממש '
לא ממש
17/08/2017 | 20:25
7
64
היא מקניטה אותו והוא ממש סובל ממנה, כל אחד שונה מהשני. היא גם שמרנית והוא מתירני. למשל נינל קונדה מגלמת אם חד הורית, לא ברור מי האבא בינתיים, וגם ליסאררדו הרע שמוכר לנו משקרים ניהל רומן אותה. כל זה אמפרו(דניאלה רומו) מתנגדת לקבל את הרומן בינה לבין דמותו של כריסטיאן דה לה פואנטה למרות שסה"כ אישה טובה אך אמפרו מחשיבה אותה כמופקרת.

יש מספר פרקים מתוכנן הבנתי שהסתיימו הצילומים, אך אין לי מושג כמה יש ואני לא רואה בקצב יש 13 פרקים הגיעו במקסיקו.

קלאודיה אלברז לגמרי חביבה פה אני מתחברת לאופי שלה, היא מתאימה מבחינת הגיל מאשר למי שכמעט הייתה הראשית כי לא כריסטיאן דה לה פואנטה ולא הורסיו פנצ'רי מתאימים לה.
לצפיה ב-'הבנתי, תודה על המידע! עושה כבר חשק לראות את זה'
הבנתי, תודה על המידע! עושה כבר חשק לראות את זה
17/08/2017 | 21:26
6
60
זו והנובלה של אריאדנה הכי מצופות אצלי מהנגלה של 2017
לצפיה ב-'אני הייתי גם מבקשת את של סבסטיאן רולי '
אני הייתי גם מבקשת את של סבסטיאן רולי
17/08/2017 | 21:38
5
63
אבל נראה לי שפה לא מתים על טלקומדיות כיום, בקושי נפתח שרשורים על להתעורר לצידך שלא לדבר על כסף זה לא הכל הכושלת. אני גם מצפה לאדמות פראיות וכולנו חייבים להתגייס ולהלחם עליה. אני אפילו אכתוב פוסט לטלנובלות 2017 מחצית שנייה כמו שאני עושה לאחרונה.
לצפיה ב-'צודקת עכשיו שגם מאייטה שם צריך להתחיל לבקש גם אותה'
צודקת עכשיו שגם מאייטה שם צריך להתחיל לבקש גם אותה
19/08/2017 | 15:48
4
50
אגב את ואלה הזכרתן בשירשור הקודם תקופתית צ'יליאנית ותקופתית קולומביאנית תזכירי לי מה זה הנובלות האילה? אני אשלח שבוע הבא רשימת המלצות מחודשת לויוה

לגבי להתעורר לצדך אין שירשורים כי ניר יבגני ואני פרשנו ממנה. פרשתי ממנה מחוסר ברירה כי פשוט לא היה לי זמן אלייה ופתחתי בפער רציני אבל בעיקרון היא הייתה טובה לא ברמה של הגדולות אבל כייפית לצפייה. מקווה שעם יין האהבה אני אצליח להתמיד כי לא בא לי להפסיד גם אותה ועוד שזו כפרית מושקעת

לגבי כסף זה לא הכל לי האמת חבל שלא יכלתי לצפות בה היא נראתה חמודה דווקא. אולי אם היא תחזור לסיבוב נוסף ייצא לי עוד לצפות בה בהמשך.
לצפיה ב-'התקופתית הקולומביאנית זה ישן'
התקופתית הקולומביאנית זה ישן
19/08/2017 | 19:52
1
42
לא נראה לי שויוה כבר ירכשו אותה. לא זוכרת את שמה אולי אלה זוכרת. לגבי הצ'ילאנית קוראים לה perdona nuestros pecados

הנה מידע עליה בויקפדיה

לצפיה ב-'הבנתי שהיא מ-2016'
הבנתי שהיא מ-2016
21/08/2017 | 06:55
12
לצפיה ב-'הקולומביאנית La Esclava Blanca'
הקולומביאנית La Esclava Blanca
19/08/2017 | 20:04
1
76
וצ'יליאנית Perdona Nuestros Pecados
לצפיה ב-'שתיהן נראות'
שתיהן נראות
21/08/2017 | 06:50
30
עכשיו אני נזכרת בקולומביאנית מזכירה קצת את סיניה מוסה הברזילאית לא אותו סיפור אבל אותה תקופה ומוטיבים דומים.
לצפיה ב-'פשוט נהדרת'
פשוט נהדרת
17/08/2017 | 06:57
6
61
אליזה כמעט וטובעת במבחן החוף מזל שארתור והמציל היו שם ליד והצליחו להציל אותה. הכל בגלל קרולינה שהתעקשה בכוונה שהצילום שלה יהיה בתוך המים כי ידעה שהיא לא יודעת לשחות האמת לא ציפיתי לכזה רוע מצד קרולינה שעד עכשיו הייתה די מתונה אבל אליזה כיאה ללוחמת שהיא לא נתנה שזה יביס אותה המשיכה במבחן השיגה את התמונה המנצחת וניצחה גם בשלב הזה! ולא ייאמן שהמודחת היא קסנדרה כבר חשבתי שזה לא יקרה לעולם חח

בינתיים לילה הקרצייה וז'ונטאס הספיקו להתנשק על החוף לעיניי אליזה וארתור שמאוחר יותר גם כן התנשקו אבל העיקר שאתמול בפרק אליזה עזבה את הבית של ארתור והבינה מי הוא באמת לא ברור לכמה זמן זה יחזיק אבל נחמד שהיא ניפנפה אותו נכון לרגע זה 

אהבתי את הביקור של אמא של אליזה עוד קודם לכן ואיך שהזהירה את ארתור להתרחק מאליזה ולא לפגוע בה. קטעים עם אבא שלו איך שרדף אחרייה עד לקאמפו קלארו ולבסוף סיים בידיו של דינו חחח אבל מה שהכי חשוב בהקשר לז'ילדה - נראה שז'רמנו הוא אבא של אליזה היות והיא הייתה המאהבת שלו

ונסיים בצל"ש ללו על איך שתקפה את לילי ורפאל חח סופסוף פתחה עליו את  הפה! ולילי ההזויה "כל העולם עושה נגדינו קנונייה" הבעיה היא לא העולם הבעיה היא את! 
לצפיה ב-'אכן קצת ספוילרים קלילים לפרקים הבאים'
אכן קצת ספוילרים קלילים לפרקים הבאים
17/08/2017 | 15:26
5
54
כשקראתי את הספוילרים עד פרק 94 נדהמתי מזה שז'רמנו הוא אבא שלה

אסטיליניה חוזרת בפרק 84 לכמה פרקים ואז היא ומוריס ההזוי עוזבים ביחד. למען האמת אליו לא אתגעגע

הופתעתי מזה שקסנדרה הודחה אבל האמת היא שהתחרות עצמה נמרחה יותר מדי אז יפה מצד הכותבים לא לסחוב את התחרות עד לסוף הנובלה. היא מסתיימת בפרק 90 כזה. מיותר לציין מי המנצחת

בתקצירים לפרקים הבאים ז'ונטאס בקושי מוזכר אז כנראה יותר זרקור לארתור

בפרק של אתמול נדמה לי דוריניה הזמינה תור להשתלה. יהיה עם זה קטע קומי תיכף שיימשך כמה פרקים.

ז'ילדה תהיה יותר ויותר בפרקים (עד עכשיו בקושי הראו אותה) אבל עכשיו הדמות שלה הופכת ליותר משמעותית.

לילי הזויה אבל אהבתי אותה יותר בתחילת הסדרה אז אני מקווה שהיא תזרוק את רפאל בקרוב ותחזור ללילי המבוגרת ולא לילי המתבגרת חסרת החיים שהיא עכשיו.

ו..... זהו בעיקרון.
לצפיה ב-'תמיד חשדתי שאבא שלה חי אבל ז'רמנו? זה באמת שוקינג'
תמיד חשדתי שאבא שלה חי אבל ז'רמנו? זה באמת שוקינג
17/08/2017 | 18:15
4
44
אז יוצא שפביניו וסופיה הם אחים למחצה של אליזה! חח הזוי

יאללה עוד 8 פרקים לאסטליניה המלכה

מוריס לגמרי לא יחסר אבל לפחות ניתן לו קרדיט על זה שבזכותו אליזה עזבה את הבית של ארתור

דווקא לי היה ברור שהתחרות תתפרס על רוב אם לא כל הנובלה, זו העלילה העיקרית. אבל לפחות קסנדרה כבר לא חלק ממנה!

דוריניה הזאת משוגעת על כל הראש חח שתשתה מים מי ישמע מה בעלה עשה כולה הצטלם עם הדוגמניות בהוראת קרולינה במסגרת שלב צילומי החוף, היא לגמרי איבדה את זה חח

מעולה שז'ילדה תמשיך להיות נוכחת משמעותית בפרקים, הגיע הזמן שהיא דינו והאחים של אליזה יתחילו כבר לקחת חלק פעיל בעלילה

גם אני חיבבתי את לילי בהתחלה אבל עכשיו היא בלתי אפשרית פשוט לא מתקבל על הדעת שאחרי שהיא כל כך בכתה על ביתה המנוחה פתאום היא פוצחת ברומן עם הארוס שלה ועוד לילי נחשבה לאדם מפוקח ורציני, עלילה מעוותת ולא הגיונית בעליל. אכן נקווה שתחזור לעצמה.

ונקווה לפחות לעוד סצנות של אליזה וז'ונטאס גם אם לא יחזרו כרגע באופן רשמי כי זה ממש חסר ושמישהו יעלים את לילה. בבקשה. היא בלתי נסבלת. ממש.
לצפיה ב-'אני רציתי קצת להקיא בפרק של חוף הים'
אני רציתי קצת להקיא בפרק של חוף הים
17/08/2017 | 20:13
3
35
שהם השתובבו להם עם עמידת ראש זה היה נוראי ומתאמץ ונורא לא מתאים לז'ונטאס

לצערנו דוריניה תהיה קצת הזויה לפרקים הקרובים אבל זה ייגמר די מהר.

ז'ילדה יש לה עכשיו תפקיד מרכזי בעלילה בעיקר בגלל ז'רמנו ובגלל דינו..... אז ברור שעכשיו זה הזמן לקדם אותה משמעותית עלילתית. מהאחים של אליז'ה פחות אכפת לי כ"כ.

יהיה נחמד אם  אליזה ופאביניו ייפגשו פעם אחת לגמרי במקרה לפני הגילוי שברור שיהיה, לא?

לילי מתבגרת בגוף של אישה בת 40.... זה מה שנהיה ממנה. זה נוראי.
לצפיה ב-'אין בכלל מה להשוות לסצנות הקסומות שהיו לז'ונטאס עם אליזה'
אין בכלל מה להשוות לסצנות הקסומות שהיו לז'ונטאס עם אליזה
17/08/2017 | 21:33
2
33
אגב אהבתי איך שז'ונטאס העיר ללילה במסיבה לפני כמה פרקים אחרי שבכוונה נישקה אותו מול אליזה "אני לא אוהב לראות את אליזה סובלת"

מהאח הקטן המלשן שיצא כמו דינו האמת גם לי לא ממש איכפת אפשר להשאיר אותו עם דינו אבל אחותה הקטנה מתוקה איך שעוקבת אחרי התחרות דרך המחשב של הביצפר ומביאה לאמא שלה הדפסים עם תמונות מנצחות של אליזה
לצפיה ב-'אחרי הפרק של היום (77)'
אחרי הפרק של היום (77)
18/08/2017 | 01:00
1
45
ירד לי ממנו לגמרי לחלוטין. איכס. לשכב עם זאתי בזמן שאליזה נזכרת בפעם הראשונה שלה

ומצחיק אותי שמקס הפך לממש בסט פרינד שלה בזמן שבתחילת הסדרה הוא לא סבל אותה
לצפיה ב-'כן ז'ונטאס קצת איכזב בעוד אליזה שומרת לו אמונים'
כן ז'ונטאס קצת איכזב בעוד אליזה שומרת לו אמונים
22/08/2017 | 06:35
11
למרות שהיא זו שנפרדה ממנו.
אבל בפרק של אתמול ראו לגמרי שהקסם ביניהם עדיין נשאר
וכן נראה שגם מקס הבין שאי אפשר שלא לחבב את אליזה
לצפיה ב-' הזדמנות אחרונה לזכות בכרטיסים ל"גן המפלצות" '
הזדמנות אחרונה לזכות בכרטיסים ל"גן המפלצות"
17/08/2017 | 10:17
1
21

רוצים לזכות בכרטיסים למתחם המטורף "גן המפלצות" שבתל אביב היכנסו לשרשור התחרות ושתפו אותנו בסיפורים ודמויות בדיוניות שהמצאתם לילדים קטנים!
התערוכה "גן המפלצות" מתקיימת מידי ערב בחופש וכוללת עשרות מפלצות ענק ססגוניות, מפחידות, מצחיקות ומגעילות ששרות ומדברות,
לצידן מתחם לילדים הכולל ארגז חול ענק לבניית מפלצות, מתחם לצביעת מפלצות, קיר סלפי מפלצות ועוד!
לצפיה ב-'רק רוצים לרקוד-מישהו צופה?'
רק רוצים לרקוד-מישהו צופה?
17/08/2017 | 21:59
47
זה בעצם שידרוג של נולד לרקוד אבל הגרסה הנוכחית הרבה יותר מושקעת עם במה כפולה דו קרבים וחלוקה ללהקות, והרקדנים ברמה ממש גבוהה רק חבל ששוב תקעו את אסיורותם אבל טוב היא פחות גרועה. הייתי בשוק איך שבתכנית האחרונה הוא אמר למתמודדת בפרצוף שהיא נראית זוועה עם הפיאה(הם עשו ריקוד באווירת משחקי הכס)ונראה שגם השופטים לא אהבו את ההערות ההזויות שלו
מקרה אבוד האיש הזה בכל אופן מי שלא צופה ממליצה בחום, תכנית ממש יפה ומושקעת עם אנשים באמת מוכשרים בניגוד לתכניות ריאליטי אחרותבהחלט שווה צפייה.
מצרפת קטע נוסף עם השיר הלטיני הכי חרוש בעולם לאחרונה חח
לצפיה ב-'איסבל פרק 20-רוב הפרק עסק בהתעללות ביהודים-איסבל רשעית!'
איסבל פרק 20-רוב הפרק עסק בהתעללות ביהודים-איסבל רשעית!
12/08/2017 | 16:48
33
89
האינקוויזיציה מתחילה לפעול רשמית בהוראתם של איסבל ופרננדו, תחילה בסיביליה, ומתחילה רדיפה של ממש נגד היהודים כולל המומרים כולאים אותם בבתי הכלא של האינקוויזיציה ומי שלא מביע חרטה על מצוות היהדות שמקיים, נענש נכסיו נלקחים ממנו והוא עובר התעללות. הכומר ניסה לשכנע את איסבל לתת לו להמשיך במסע החינוך שלו מול היהודים המומרים והציע לה לא להמשיך עם האינקוויזיציה אבל היא בשלה! כמובן בעידודו של פרננדו חסר הלב שממשיך לבגוד בה בעודה חולה! ממש לא ריחמתי עלייה כשהמאהבת שלו ניסתה להרעיל אותה אבל לא ייאמן כמה פרננדו מפתיע כל פעם מחדש. עד עכשיו הבגידות נעשו כשהיה במסעות הלחימה שלו או כשנקלע איתה לריב. עכשיו שהיא חולה ולא יכולה להיות איתו בהוראת הרופא הוא פשוט לא מסוגל לחכות וחייב פשוט חייב להמשיך לבגוד! אני יכולה לנחש שגם הפעם היא תסלח לו כי איסבל מסתבר, חזקה רק על חלשים. בסדר אז את נוצרייה ומאמינה בישו, מי שם אותך לקחת חייו של אדם שאמונתו לא כאמונתך? להתעלל בו ולקבוע את גורלו ואת שיגרת חייו. מזעזעת.

העיקר הצהירה שעונש מוות היא לא תאשר, אבל כשהתגלה שאביה היהודי המומר של סוסנה ניסה לגנוב את רשימת המלשינים מהארמון, וכשסוסנה ניסתה להחזיר את הרשימה ובעצם נתפסה - לא הייתה לה כל בעיה להורות על כך שיתעללו בה ויהרגו את אביה זאת למרות שסוסנה הייתה נאמנה לה הייתה אחת מהגבירות ששירתו אותה אם לא המשרתת הנאמנה ביותר. לא עזר לסוסנה המסכנה הבכי והתחנונים מול איסבל הקרה והרעה חושבת שעשתה לה טובה כשנתנה לה להיפרד מאביה המסכן. סצנות ההתעללות של סוסנה ואביה ועלייתו לגרדום היו מזעזעות ובאמת שכבר אי אפשר להתחבר בשום צורה לפרננדו ואיסבל הם פשוט זוג רשע חושבים שהם שליחי האל או משהו, מה גורם לאיסבל לחשוב שאלוהים יאהב אותה ויוקיר את פועלה כאשר היא מתעללת גודעת חיים ומשליטה טרור. מי היא שתקבע שהנצרות היא הדת העליונה ושכולם חייבים לרקוד לפי החליל שלה? חח כן אני ממש שונאת אותה בפרקים האילה, אין ולא יהיה כמו העונה הראשונה ששם איסבל באמת הייתה דמות שכיף לראות ממש ראויה להערצה איך שהתגברה על כל המכשולים בדרך לכתר, רק חבל שהכתר קילקל אותה או שמה זה פרננדו הבוגדני שהפך את ליבה לקרח
לצפיה ב-'פרק חשוב'
פרק חשוב
13/08/2017 | 15:16
27
31
איסבל עוד מההתחלה מוצגת כאישה אדוקה בדתה וגאה. להבדיל מהגברים בסדרה, איסבל באמת ובתמים אישה אדוקה למרות שהיא נותנת לגאוותה למשול בה. הרי שלא סתם הראו גם את החשמן וגם את הכמר מייעצים לה לתת לחואנה להיות נזירה ואת הסיבה לכך שהסכימה משאירים להחלטת הצופים.  
יש כאן גם מניפולציה של הכותבים, לדעתי, לראות את איסבל כאדם טוב. זה פחות משפיע עלינו משום שאנו יהודים  אבל קשה לי להאמין שצופים קתולים יראו בעין יפה מזימה של מומרים לרצוח נוצרים (גם אם עסקנו באנשים שביקשו לסגור חשבון ישן או לשים את ידם על ממון.)  רק משום שהם הלשינו על נוצרים בסתר גם אם לא בצורה מודעת.חוץ מזה, נאמר שלו נהגה סוסאנה בתבונה, היא הייתה צריכה להביא את הרשימה לאיסבל והיא כבר הייתה מגינה עליה (אחרי שהייתה נרגעת.) המניפולציה בהחלט השפיעה עליי בפרק הקודם כשראיתי את סוסון משליך לכל הרוחות את השתדלויותיה של בתו בפני הכמר הטוב בטכס קדישא בלאדינו (אני רק יכול לדמיין שאחרי הקדישא, סוסאנה הלכה להקיא בחוץ כדי לא לבייש את אביה. להבדיל מאביה, סואסאנה נראית לי כנוצרית.).
בפרק הזה המניפולציה לא ממש השפיעה עליי. הדוקטור הטוב צדק שאיסבל צריכה לנוח מחובותיה כמלכה...
יחסית לדמות מרכזית בסדרה, מותו של דייגו די מנדוסה עובר די בשקט. מראים אפילו את מותו של אפונסו אבל את מותו של דייגו די מנדוסה לא מראים אלא רק מזכירים.
לצפיה ב-'נראה שאיסבל מנסה להיות קשוחה כדי להפגין את ההיפך מהחולשה'
נראה שאיסבל מנסה להיות קשוחה כדי להפגין את ההיפך מהחולשה
13/08/2017 | 19:42
22
35
של אנריקה והיהודים משלמים את המחיר. האמת לאור הרצון של האצילים להשתלט על רכוש היהודים קשה לדעת אם המלשינים באמת מלשינים או מעלילים. הכומר המוודה של איסבל הוא הגון, כשהוא רואה אצל סוסנה קמע עם אות בעברית או הבין שזה בתום לב. ועצם הדרישה להקים אינקוויזיציה זה משום שהייתה הנחה מראש שהמומרים מרמים ומתחזים לנוצרים.

והאמת בתור צופה בדרמות קוריאניות ששם יש שילוב מאוד מתקדם של הנצרות והבודיזם. הרי אין בנצרות מצווה לאכול חזיר, לאכול בשר עם חלב או לעבוד בשבת, זה שמקיימים מנהגים יהודים זה לא באמת כפירה בנצרות. אבל לאור הקנאה ביהודים מספיק לראות בבית של מומר לחמניה שדומה לחלה כדי לצעוק שהוא כופר ומרמה את כולם.

סוסנה באמת נוצרייה הדוקה אפילו לפני רצח אחיה היא האמינה שהאינקוויזיציה תהיה לטובתם שהיא תיצור הבדלה בין מומרים רמאים לבין נוצרים חדשים אמיתיים.
לצפיה ב-'הספיקו רק כתבי העט שהיו נגדה בשביל שהיא תזרז את '
הספיקו רק כתבי העט שהיו נגדה בשביל שהיא תזרז את
14/08/2017 | 06:36
21
39
הקמת האינקוויזיציה שגם כך הייתה מוקמת על ידה ועל ידי פרננדו, אבל זו רק עוד הוכחה שהיא חזקה רק מול חלשים. כי בתוך תוכה איסבל היא מלכה חלשה ופחדנית. אין במעשייה המתועבים שום גבורה רק פחדנות.
לצפיה ב-'אני ראיתי את זה יותר כאקט של גאווה פגועה.'
אני ראיתי את זה יותר כאקט של גאווה פגועה.
14/08/2017 | 06:49
19
28
איסבל התמודדה יפה בפרק הקודם מול אצילי סביליה ופירקה אותם מנשקם תוך נטילת סיכון אישי. פחדנית היא לא. אם היה בפרק פחדן, זה הרוזן של קאדיז שחזר מהבטחתו אחרי שהבין שאיסבל תבשל אותו חי אם יקבל את ההצעה (וזו עדות לכך שהמהלכים מהפרק הקודם עשו את עבודתם.) עם זאת, בסופו של דבר, למרות הצהרותיה, איסבל מושפעת מפרדיננדו האנטישמי במוצהר והיא גם מרגישה שמה שהכומר עושה לא מספיק (בשילוב עם העובדה שאיסבל תשושה משני הריונות שבאו עליה בתקופה קצרה.) כמו שאומרים, הדרך לגיהינום רצופה בכוונות טובות (היא בסך הכל רוצה להפריד את המתחזים מהמאמינים האמתיים.)
לצפיה ב-'היא אומנם פירקה אותם מנשקם אבל גם הושפעה מהם מאוד'
היא אומנם פירקה אותם מנשקם אבל גם הושפעה מהם מאוד
15/08/2017 | 06:28
16
29
עם הלחץ שהם הפעילו עלייה לגבי החוקים נגד היהודים - היא חששה שתאבד את התמיכה שלהם וכאן מבחינתי שוב החולשה שלה באה לידיי ביטוי. במקום להקשיב למצפון חוששת לאבד תמיכה. בדיוק ככה היה גם עם כתב העט שהופץ. ככה לא מתנהג מלך חזק.
לצפיה ב-'זה עניין של סדר עדיפויות.'
זה עניין של סדר עדיפויות.
15/08/2017 | 07:07
2
22
מי אמר שלהיות מנהיג זה גן של שושנים? אפילו מנהיג תקיף, כמו אביו של פרדיננדו, היה צריך להילחם כל חייו באצילים שאמורים לכרוע ברך בפניו. ואיסבל מנסה לעקוף את האצילים ולהגיע לעם. כדי לעשות זאת, היא צריכה לעשות פשרות. בסופו של יום, איסבל לא הפקירה לחלוטין את היהודים. לא ידוע מה היו ששת הסעיפים האחרים. הגם שהסיבה העיקרית שאיסבל מגנה עליהם היא משום שהם משלמים לה מסים ולאו דווקא מתוך אהבה גדולה.
לצפיה ב-'אבל אין לאיסבל בעיה לסלוח לאלו שתמכו בחואנה '
אבל אין לאיסבל בעיה לסלוח לאלו שתמכו בחואנה
15/08/2017 | 15:15
16
ובדגש על פצ'קו ג'וניור. אמנם בהתחלה היא הייתה קשוחה אבל פרננדו שכנע אותה להיות סלחנית. את זה שמאשימים אותה בהרעלת אחיה היא מוכנה לסלוח, למרות שמצד שני עם האחיינית חואנה היא גם קשוחה יותר מאשר עם בוגדים מוצהרים כמו קריז'ו ופצ'קו. ואני מניח שאם פרננדו היה מספר לה שניסו להרעיל אותה, היא לא הייתה מוציאה להורג את המשרתת כמחווה לדודתה ביאטריס, ואת זה שמנסים לגנוב רשימת מלשינים לא, אני מקווה שהיא דיברה אמת ואמרה שאם סוסנה הייתה מלשינה על אביה לאיסבל, איסבל הייתה מוצאת דרך חשאית לפתור את העניין בלי לערב את האינקוויזיציה, אבל מי יודע כשיש לה את פרננדו האנטישמי על הראש וגם לאינקוויזיטור היא מתייחסת כאל אדם חסין טעויות.
לצפיה ב-'עד האינקוויזיציה היא לא הפקירה אותם לחלוטין אבל מהרגע'
עד האינקוויזיציה היא לא הפקירה אותם לחלוטין אבל מהרגע
16/08/2017 | 06:53
19
שהיא הורתה על התעללויות ועונש מוות ליהודים היא מבחינתי הדבר הגרוע ביותר שקרה להם מאז ימיו של אנריקה.
לצפיה ב-'לצערי מלך ואפילו ראש ממשלה דמוקרטי לא יכול לציית רק למצפונו'
לצערי מלך ואפילו ראש ממשלה דמוקרטי לא יכול לציית רק למצפונו
15/08/2017 | 14:32
12
25
הפוליטיקה מלוכלכת ונאלצים לעגל פינות, אבל זה רק מראה את הגדולה של אנריקה שלמרות הצורך שלו בפצ'קו לא הסכים לעשות ליהודים רבע ממה שאיסבל עושה.
לצפיה ב-'כן אבל בעונה הראשונה היא הייתה נאמנה לרוב למצפון'
כן אבל בעונה הראשונה היא הייתה נאמנה לרוב למצפון
16/08/2017 | 06:59
11
28
פה אנחנו רואים יותר מידי מקרים של חולשה אצלה. בעונה הראשונה היא באמת הייתה חזקה וראויה להערצה. עכשיו היא סתם ממורמרת ורעה ומונעת לרוב מחולשה וחוסר ביטחון.
לצפיה ב-'בעונה הראשונה היא הייתה רק נסיכה'
בעונה הראשונה היא הייתה רק נסיכה
16/08/2017 | 13:33
5
20
וכבר ראינו שבנושא הנוצרים שהתעללו ביהודים מומר איך צ'אקון הסביר גם לה וגם לאלפונסו שהתועלת חשובה מהמצפון, אלפונסו לא השתכנע אך איסבל כן. נראה שקבררה צדק והפשרה שאיסבל הגיע שכללה סימון יהודים הראתה שהצרכים הפוליטיים שלה חשובים לה יותר, ראינו את זה גם עם ביתה.
לצפיה ב-'כן אבל עדיין ההתנהלות שלה הייתה הרבה יותר אנושית מאשר עכשיו'
כן אבל עדיין ההתנהלות שלה הייתה הרבה יותר אנושית מאשר עכשיו
16/08/2017 | 18:04
4
14
בגלל זה אמרתי שהכתר קילקל אותה או שזה החיים לצד פרננדו הבוגדני. גם איך שאמרה בשיא היהירות לרופא "אתה תקבע למלכת קסטיליה מה לעשות?" כשהמליץ לה על מנוחה. בעונה הראשונה היא גם נהגה לבקר את אימה החולה אחת לכמה זמן עכשיו גם זה לא וזה עוד אחרי שאישתו של צ'אקון שטיפלה בה כבר מתה. אני זוכרת איך איסבל נהגה לסדר לאמא שלה את המיטה והתעקשה שלא יכנו אותה בבית אימה בשום תואר אצולה. איפה איסבל הזו ואיפה איסבל המזעזעת של היום?
לצפיה ב-'כנראה הכוח משחית '
כנראה הכוח משחית
16/08/2017 | 19:31
3
12
גם ביבי לא היה תמיד כמו שהוא עכשיו, כשר אוצר של שרון, הוא עשה מה שחשב לנכון למרות שהיו לזה מתנגדים ובקיצור היה לו אומץ, לא תמיד היה הפחדן שחושב רק איך לשמור על הכיסא ולשם כך לא עושה כלום.

גם שרון היה נהדר עד שהפך לראש ממשלה.

ואפילו ליברמן הושחת כשקיבל תיק בכיר. 

ואצל מלך זה עוד יותר גרוע, שהוא צריך למנוע מלחמת אזרחים בין נתינים ששונאים זה את זה. בין האצילים שרוצים את כל הכסף לעצמם לפשוטי העם שמרגישים עשוקים. עובדה שמלכים רבים נרצחו בהיסטוריה וגם אנריקה הגיע לכיסא אחרי שהוא ופצ'קו הדיחו בכוח את אביו. וגם אלפונסו כנראה נרצח כשהוא חשף את המשחק של פצ'קו איתו ועם אנריקה. גם בתנ"ך הרבה מלכים נרצחו.
לצפיה ב-''
17/08/2017 | 06:42
2
22
אפרופו ליברמן הוא הכי צבוע איך שבמקום לחנון את החייל נתן שיישב בכלא, העיקר בהיותו חבר כנסת בלבד שיחק אותה תומך בו ועכשיו במקום להגן עליו מגן על הרמטכ"ל הכושל.

כן נראה שהדברים גרועים יותר כשמדובר במלוכה. מזל שזה כבר לא קיים בעולם אלא רק באופן סמלי מה שממש מיותר בעיניי קח למשל לדוגמא את "משפחת המלוכה הבריטית" הרי שמדובר באנשים נורמטיביים אוכלי חינם הם לא מושלים או מולכים מקסימום מייצגים משהו כמו נשיא ועדיין חיים על חשבון העם כאילו היו מלכים. זה אבסורד. אבל באופן כללי כמה טוב שהיום כולם שווים בפני כולם ואף ראש ממשלה לא חושב שהוא איזה שליח האל או משהו חח או שחלקי אדמה שייכים לאבא שלו.
לצפיה ב-'לשר אין סמכות לחון '
לשר אין סמכות לחון
17/08/2017 | 22:06
1
13
הוא יכול רק להמליץ והבטיח לעשות את זה, אבל לאנשים כמו ריבלין והרמטכ"ל ההמלצה שלו לא תהווה שיקול בהחלטה. מה גם שבית המשפט סירב לתת אפשרות שאזריה לא יישב בכלא בתקווה שהרמטכ"ל ימתיק לו לעבודות שירות. אבל כן ליברמן בורח הוא משאיר הכול בידי הרמטכ"ל כדי להתנער מאחראיות למרות שבזכות הפרשה הזאת הוא שר ביטחון למרות הוא הסיעה הכי קטנה בכנסת. 
לצפיה ב-'יצא לי לשמוע לפני כמה זמן איזה פרשן '
יצא לי לשמוע לפני כמה זמן איזה פרשן
19/08/2017 | 16:24
11
אחד שאמר שליברמן כן יכל לחון אותו אם היה רוצה אבל העדיף לגלגל את זה לרמטכ"ל.
וגם אם לא, המינימום שיכל לעשות זה לא להאריך את הכהונה של הרמטכ"ל. ובסוף הוא לא המליץ שום דבר וכן האריך את הכהונה שלו. באמת שהוא אחד הצבועים
לצפיה ב-'איסבל תמיד הייתה ממורמרת, עם כל הכבוד.'
איסבל תמיד הייתה ממורמרת, עם כל הכבוד.
16/08/2017 | 14:09
4
23
אחרי הכל, הפרק הראשון נחתם בהצהרה שהיא תנקום בכל מי שהאכיל אותה מרורים. היא כבר למדה לרמות כשהיא שיקרה לחברתה הטובה ביותר בנוגע לנישואיה העתידיים עם פרדיננדו ולקריו כשהיא הבטיחה לו שהיא ובעלה יכבדו תמיד את עצתו. ובעונה הנוכחית להבין שגם אם האיש לא מקיים את נדריו, כמו החשמן, עדיין היא צריכה אותו. כל הסיפור עם הכמר התחיל מכך שאיסבל לא רצתה את החשמן ככמר מוודה. הוא טוב כיועץ אבל לא טוב ככמר מוודה. היא לא עד כדי כך צבועה.
אפשר לראות תהליך דומה אצל ז'ואאו שהתחיל מצעיר פזיז ושש אלי קרב והפך למבוגר שקול ורציני שאף צריך לפקוח את עיני אביו בעל מידת הזהירות המופלגת.  
לצפיה ב-'ממש שקול, לרצוח את בת הדודה שלו?'
ממש שקול, לרצוח את בת הדודה שלו?
16/08/2017 | 14:49
1
16
כדי לחסוך לעצמם כאבי ראש. אפונסו עשה בשביל חואנה הקטנה יותר מבנו, ויותר מאימה. כנראה באמת התאהב באחיינית שלו. עכשיו עם מותו יכולים פשוט לרצוח את חואנה ולספר לכולם שזה היה מוות טבעי. תוך שבנושא מלחמות הוא הפך לשקול.

מצד שני גם חואנה לא הייתה צריכה להפוך לנזירה אם היא רצתה להתחתן וללדת ילדים ולהסתובב חופשי אלא פשוט להגיד שהיא מוותרת על כל מה שקשור לקסטיליה ולא רוצה להתחתן עם יורש העצר כדי להיות מלכה בעתיד כפי שאיסבל רצתה מלכתחילה כשהתחילה מו"מ עם פורטוגל. 
לצפיה ב-'שקול, לא מוסרי.'
שקול, לא מוסרי.
16/08/2017 | 20:19
11
ז'ואאו, להבדיל מאיסבל, אף פעם לא הוצג כמישהו שהמוסר מנחה אותו (הכבוד, כן. המוסר... לא ממש.). הוא פשוט נעשה שקול וסובלני יותר מבחינת דרך ההתנהלות שלו. גם כשהוא ודודתו שוקלים את הוצאתה להורג את חואנה, הוא זוכר לבקש את רשותו של אביו המלך.
במקרה של חואנה, אמה ביקשה על ערש דווי מבתה שתהיה מלכה. זה לא שהיא רצתה להיות מלכה בהתחלה. זה יותר עניין של כבוד בשלב זה מאמונה בצדקתה. הדרך היחידה עבור חואנה לברוח מגורלה היא להפוך לנזירה.
לצפיה ב-'חולקת עלייך, בעונה הראשונה הייתה לה גישה חיובית והיא הייתה'
חולקת עלייך, בעונה הראשונה הייתה לה גישה חיובית והיא הייתה
16/08/2017 | 18:37
1
26
אנושית עם שאיפות. נכון שהיא רצתה להראות לכולם שהנה היא הצליחה והשיגה את מטרתה ורצתה להפוך את קסטיליה למקום טוב יותר, רק חבל שעכשיו היא עושה את ההיפך: מקימה את האינקוויזיציה מתעללת ביהודים מקריבה חיילים שחזרו עם הפסד ועושה לביתה בדיוק את מה שעשו לה. אחלה צדק היא עושה, ממש מלכה לתפארת. ועוד קוראת לביתה הטרייה על שמן של האויבות שלה לא פלא אם היא בעצמה הפכה להיות חואנה2.

כמו שרשמתי ליבגני, יכול להיות שהכתר קילקל אותה או החיים לצד פרננדו הבוגדני. אני זוכרת שכשהיא גילתה שלפרננדו נולדה בת ממזרה ועקב זה הפילה את התינוק שלה כבר אז חל בה שינוי של ממש, בדיוק אז היא החליטה להקריב את החיילים שחזרו עם הפסד מהמלחמה ובערך מאותו רגע היא ממש התחילה להשתנות לרעה. גם אז היא התחילה להסתיר את השיער עם הסמרטוט המכוער הזה שממש לא מחמיא לה ככה שהתדמית שלה השתנתה גם פנימית וגם חיצונית.

אם פרננדו הוא הסיבה לשינוי לרעה שחל בה, היא סך הכל אוכלת את מה שבישלה. היא בכיף יכלה לבחור בזמנו בגונסלו המתוק ולחיות לצדו חיים יפים תמורת וויתור על הכתר ועל חיים מזעזעים לצד פרננדו.
לצפיה ב-'גם לנסיכה אין זכות לבחור את בעלה'
גם לנסיכה אין זכות לבחור את בעלה
16/08/2017 | 19:35
15
גם לא נראה לי שבכלל באותה התקופה היו נישואים שלא המשפחות מסדרות אלא בני זוג שמחליטים בשביל עצמם. עובדה שגם בשביל אנריקה היא הייתה סחורה וכאבה לגלות שגם בשביל קריז'ו. ובכלל לכל המועמדים שלה הייתה קרבת דם אליה, ככה שגילוי עריות לא גילוי עריות, העיקר לחתן בין נסיך לנסיכה. 

גם כשאיסבל עשתה הסכם עם אנריקה היה מובן לה שהוא יבחר לה בעל, רק היא הציבה לו תנאי מינימום שלא ימסרו אותה למי שיכול להיות אבא או סבא שלה.
לצפיה ב-'גם הרוזן וגם הכומר המוודה מבינים '
גם הרוזן וגם הכומר המוודה מבינים
15/08/2017 | 14:25
1
21
שהאינקוויזיציה מענישה חפים מפשע ורק משליטה טרור על המומרים שתורמים לכלכלת קסטיליה. אבל איסבל בתור דתייה מאמינה באמון עיוור שהאינקוויזיציה מסוגלת להבדיל בין אמת לשקר. אולי גם מנדוסה החשמן שכנע אותה שהאינקוויזיטור הראשי הוא אדם הגון ורחמן. 

הרי ברור שאם העונש של כופר הוא החרמת נכסים, לרבים משתלם שמישהו יהיה כופר. מסתבר שהכומר המוודה הוא באמת הגון ומבין שרוב היהודים מקיימים מצוות בתום לב ולמרות הרושם השלילי שהוא שכנע את איסבל להבין למה נטפלים ליהודים באלחאמה, הוא באמת פועל בתום לב ומתוך אמונה ומבין שהאינקוויזיציה רק תגרום למומרים לחפש דרכים לעזוב את קסטיליה כדי לחיות בכבוד כפי שאכן סוסון ניסה לעשות. הרוזן גם שמע רצון של יהודים ממומרים לעזוב ומבין את הנזק הכלכלי בכך, אבל איסבל פשוט אטומה. הייתי מפקפק בשפיותה לאור החלטתה לקרוא לבת הטרייה שלה חואנה על שם האחניינית השנואה, אבל גם לביאטריס יש אחיינית בשם ביאטריס כך שזה דבר נפוץ. 
לצפיה ב-'כן זה ממש מבלבל עכשיו שהיא קראה גם לבת שלה חואנה'
כן זה ממש מבלבל עכשיו שהיא קראה גם לבת שלה חואנה
16/08/2017 | 07:05
12
לצפיה ב-'יש לה אגו נפוח'
יש לה אגו נפוח
15/08/2017 | 13:34
14
לכן היא מתעקשת שהאחיינית שלה תהיה נזירה כפי שאמרה ולא מאפשרת לה להתחתן ולהתרחק כמו שאנריקה ניסה לעשות איתה. כתבי העת פגעו בה בנקודה רגישה "מי שלא יודע למשול שלא ימלוך" כבודה נפגע קשות. למרות שעל הבגידות של בעלה היא יודעת להבליג יפה מאוד.
לצפיה ב-'אבא של סוסנה תכנן להתנקם במלשינים אבל מעולם לא שמענו מפיו'
אבא של סוסנה תכנן להתנקם במלשינים אבל מעולם לא שמענו מפיו
14/08/2017 | 06:21
2
34
שהם תכננו להרוג את המלשינים. את זה הכומר קבע והרי ידוע שהעלילו עליהם מלא עלילות, וגם אם הם כן תכננו להרוג אותם הרי שבסופו של דבר הם לא הספיקו ולא עשו זאת. צריך לזכור גם שאילה היו תקופות של דו קרבים וכאלה של רק החזק שורד. בטח בימים שאין צדק.

לגבי סוסנה אני לא חושבת שאיסבל הייתה מגלה רחמים על אביה אם היא הייתה מבקשת גם אם היא הייתה מביאה לה את הרשימה. מה ההבדל הגדול? היא הרי הייתה בדרכה לחדר להחזיר את הרשימה, הכומר עד לזה ועדיין התעללו בה.

לגבי טקס האשכבה זה הדבר הכי טבעי שיהודי מומר שרצחו לו את בנו יעשה, מה עוד נשאר לו לעשות? ולכן ביתו גילתה הבנה למרות שפחדה.

העונה הזו בקושי הראו את דייגו האמת, נראה לי שהסיבה להוצאתו מהסדרה לא קשורה לעלילה אבל בכל מקרה הוא לא ממש יחסר

אגב ברוך הבא לפורום:)
לצפיה ב-'הסדרה היא רומן היסטורי ומבוססת על המציאות'
הסדרה היא רומן היסטורי ומבוססת על המציאות
15/08/2017 | 15:22
1
18
כך שרוב הסיכויים שהדמויות שמתות בסדרה באמת מתו בתקופה שהם מתו בסדרה. כי רוב הדמויות הם דמויות אמיתיות. כך שייתכן שדייגו מנדוסה באמת חי באותה תקופה ובאמת מת ב-1479. 

יש הבדל גדול כי סוסנה ניסתה להחזיר את הרשימה לבניין של האינקוויזיציה ושם נתפסה, אם היה מחזירה לידיים של איסבל, לך תדע מה היה קורה. עובדה שאיסבל הייתה מאוד מהוססת בנושא ואולי אם הייתה בריאה לא הייתה מחליטה החלטות כל כך קיצוניות. מה גם שהאינקוויזיציה עובדת על הלשנות ולכן לסוסנה הניחו אחרי שבעינויים הסגירה את אביה ומה שהרתיח את האינקוויזיטור זה שלמרות כל העינויים האבא שלה לא הסגיר את האנשים שעזרו לו, לא העינויים ולא הבטחה שיינצל לא עזרו, אז בגלל זה האינקוויזיטור התעקש להוציא אותו להורג, אם כי לא היה רחוק מזה שהוא היה מת כתוצאה מהעינויים.
לצפיה ב-'כבר הבנתי שבעונה הזו אפשר לצפות להכל מאיסבל'
כבר הבנתי שבעונה הזו אפשר לצפות להכל מאיסבל
16/08/2017 | 07:11
13
ככה שלדעתי סוסון בכל מקרה היה נלקח ומוצא להורג גם אם היא הייתה מביאה לה את הרשימה ומספרת לה הכל. ואני מאמינה שגם בשביל סוסנה היא לא הייתה עושה יותר מידי בכל מקרה היא הייתה נלקחת רק בשל היותה מי שהיא ומחשש למעורבות במקרה.
לצפיה ב-'אפילו הכומר הרננדו מבין שהמלשינים לא פועלים בתום לב '
אפילו הכומר הרננדו מבין שהמלשינים לא פועלים בתום לב
15/08/2017 | 13:32
24
ומבקש להפסיק עם האינקוויזיציה, אבל איסבל סומכת באופן עיוור על המשפט הדתי של האינקוויזיציה ומאמינה שהצדק יוצא לאור. גם סוסון אמר לגבות מחיר בדם וזה התפרש על ידי האינקוויזיטור כרצח.
לצפיה ב-'ויוה פרסמו תקצירים עד הסוף '
ויוה פרסמו תקצירים עד הסוף
14/08/2017 | 19:39
3
79
והעונה השלישית הולכת להיות מאוד עצובה. אפשר להגיד שילדיהם ונכדיהם של איסבל ופרננדו ישלמו על מה שאיסבל ופרננדו עושים ליהודים.
לצפיה ב-'לא הכל קשור אלינו'
לא הכל קשור אלינו
15/08/2017 | 23:21
1
37

צריך להבין את רוח התקופה, לפני גירוש יהודי ספרד והקמת האינקוויזציה, היה גירוש
היהודים מאנגליה, שהמלך קודם כל סחט מהם את כל הכסף ואחר גירש אותם, היה גירוש אשכנז (צרפת) שרוב רובם עזבו לפולין.
באותם זמנים היו מסעות הצלב שהיו בעצם מסעות להריגת יהודים, עלילות דם היו בשפע בעולם האירופאי.
האינקויזיציה התחילה דווקא בדרום צרפת נגד נוצרים שלא פעלו לפי הקתוליות ואז האפיפיור ביקש שגם יקימו בספרד את המוסד הזה.
אז ספרד לא מיוחדת ואיסבל ניסתה ככל שיכלה אבל כנראה שלא הצליחה במיוחד בכיוון שלנו (היהודים).
אבל מבחינת הממלכה שלה והצאצאים שלה, היא ופרננדו הצליחו בגדול. הם כבשו את כל חצי האי האיברי (מלבד פורטוגל שגם ככה הם חיתנו שם שתי בנות לאותו בעל) הם גילו בעזרת קולומבוס את דרום אמריק ואת כל העושר שם, בעזרת הנישואים הנכד שלהם שלט כמעט בכל אירופה.
לצפיה ב-'זה אכן המצב '
זה אכן המצב
15/08/2017 | 23:41
32
האפיפיור ביקש אינקוויזיציה דווקא בגלל ריבוי היהודים והיהודים המומרים בספרד. ואכן איסבל ופרננדו הצליחו להקים אימפריה בעיקר בזכות גילוי אמריקה. אבל שונאי היהודים פעלו כבר בתקופת אנריקה ואולי גם לפניו וגם בארגון אבא של פרננדו היה נדיב ליהודים, ורק אצל איסבל ופרננדו האנטישמיות נשאה פרי, ייתכן וזה היה קורה תחת כל מלך אחר, לאור הלחץ האדיר שהופעל. ואני לא מאמין שיש מלשין אחד שהלשין לאינקוויזיציה בתום לב כדי להגן על האמונה הנוצרית, כולם עשו מתאוות בצע ורוב הסיכויים שגם העלילו. עובדה שהאינקוויזיציה הוקמה כדי לשפוט את הנוצרים החדשים. וגם לוותיקן בנושא הזה באותה תקופה הייתה גישה שעדיף להעניש חף מפשע מלא להעניש את האשם, שזה נראה להם נורא שסוחר יהודי יהיה עשיר בין אם הוא יהודי או יהודי שמתחזה לנוצרי כי הרי לפי הנצרות היהודים דחו את המשיח ולכן הם צריכים להרגיש את הנחיתות כדי להבין את טעותם.  
לצפיה ב-'קראתי'
קראתי
16/08/2017 | 07:15
36
עכשיו לא איכפת לי לקרוא את התקצירים כי אין יותר מידי למה לצפות כמו שאמרתי אין ולא יהיה על העונה הראשונה אבל טוב לדעת שאיסבל ופרננדו יסבלו חח
לצפיה ב-'האינקוויזיציה רק התחילה והיא כבר כמו בהזר'
האינקוויזיציה רק התחילה והיא כבר כמו בהזר
15/08/2017 | 13:24
42
עונש המוות הראשון כבר בשריפה, וכבר העינויים שראינו בהזר. אם כי בתקופתיות הקוריאניות, חקירה זה שם נרדף לעינויים, כנראה בכל העולם ראו בזה את דרך החקירה היחידה בתקופה הזאת. וכמו בהזר האיש שמענה את סוסנה נהנה מכל רגע. העיקר שאיסבל אומרת שאם סוסנה הייתה באה לאיסבל עם הרשימה כל זה היה נחסך ממנה ואביה היה ניצל, מי יודע.

לא ייאמן המשרתת שמנהלת רומן עם פרננדו וניסתה להרעיל את איסבל זאת האחיינית של ביאטריס ועוד גם לה קוראים ביאטריס, אבל זה גם מסביר איך איסבל יכולה לקרוא לבת השנייה שלה חואנה על שם האחיינית והאם החורגת השנואות, ככה זה מקובל שמות זהים לקרובי משפחה. עכשיו כבר יש שתי בנו דודה בשם חואנה.

פרננדו הבין שמרעילים את איסבל ואיזה דרך אלגנטית לספר על הבגידה שצריך לחתן את המשרתת דרך אלגנטית להגיד בגדתי בך איתה ועכשיו צריך להרחיק אותה, איסבל מבינה וכועסת אך בטח תסלח לו.

בגרנדה האמיר רוצה את בנו הטרי בתור יורש העצר ולא את בנו הבכור ומתחילים לדבר על כך שהוא בן של נוצרייה, ואז אישתו הצעירה מתאסלמת ומבטיחה לחנך את ילדיה על פי האסלאם, אבל כמובן שלאישתו הראשונה זה לא מספיק. מצד שני אותו אמיר מתכנן מלחמה עם קסטיליה כדי לכבוש חזרה עוד שטחים.
שאלות, חדשות, בקשות
12/08/2017 | 15:32
18
45
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'ויקטוריה רופו אישרה שתהיה עונה שנייה לכתר של דמעות '
ויקטוריה רופו אישרה שתהיה עונה שנייה לכתר של דמעות
10/08/2017 | 17:57
1
114
בהפקתו של קסטרו
לצפיה ב-'התלהבו על עונות אני רואה חח'
התלהבו על עונות אני רואה חח
12/08/2017 | 21:11
28
לצפיה ב-'אז סיימתי לצפות בכל הפרקים של ADDA'
אז סיימתי לצפות בכל הפרקים של ADDA
11/08/2017 | 00:18
2
127
מה יש לכם להציע לי עכשיו?

עדיפות לארגנטינאית קלילה,סוחפת ומעניינת לא פחות מADDA שהייתה מושלמת בעיניי!!
לצפיה ב-'כרגע אין טלנובלה ברמה בארגנטינה '
כרגע אין טלנובלה ברמה בארגנטינה
13/08/2017 | 13:42
99
יש את las estrellas שהיא המצליחה יותר אבל דיי בנאלית ורגילה .
ויש את fanny la fan שיותר נחמדה אבל נכשלה והורידו אותה מהמסך. 
בנוסף שבוע הבא עולה הטלנובלה החדשה golpe al corazon.
מצטרפת לך טריילרים של שלושת הסדרות. 

לצפיה ב-'אין משהו חדש ומומלץ'
אין משהו חדש ומומלץ
14/08/2017 | 10:51
48
אם את מחפש משהו קליל וקומי-educando a nina מלפני שנה וחצי-שנתיים.
אם את מחפשת סדרת דרמה-מתח כזאת- cain y abel יש לה בסביבות ה50-60 פרקים.
לצפיה ב-'Sin tu mirada טלנובלה חדשה של טלויסה'
Sin tu mirada טלנובלה חדשה של טלויסה
12/08/2017 | 16:47
1
130
איגנסיו סאדה שלאחרונה עשה את "פשוט מריה" ו"קללה מקסימה שלי"( רימייק של אסונות של לולה), מתכנן רימייק ל"אזמרלדה" (בגרסא קודמת עם לטיסיה קלדרון ופרננדו קולונגה).
לתפקיד הראשי כבר נבחרה קלאודיה מרטין (לא וכרת אצלינו, אבך שיחקה בכמה טלנובלות  של טלויסה בשנים האחרונות).
לצפיה ב-'אגב טלויסה לוחצת על המפיק שיזרז את העניינים בגלל כישלונה של'
אגב טלויסה לוחצת על המפיק שיזרז את העניינים בגלל כישלונה של
13/08/2017 | 00:06
72
הטלנובלה של נטלי והבנתי שהיא תיגמר לפני הזמן.
לצפיה ב-'תמונה ראשונה של סבסטיאן רולי ומאייטה פרוני כזוג ראשי '
תמונה ראשונה של סבסטיאן רולי ומאייטה פרוני כזוג ראשי
12/08/2017 | 16:53
1
130
בטלנובלה חדשה של טלויסה Papa a toda madre
לצפיה ב-'שניהם עם קאמביו דה לוק רציני'
שניהם עם קאמביו דה לוק רציני
12/08/2017 | 21:14
38
לצפיה ב-'תמונות מצילומי Tempo de Amar'
תמונות מצילומי Tempo de Amar
12/08/2017 | 17:01
2
113
התקופתית החדשה של גלובו.
כאן גלובו לקחו זוג ראשי חדש לגמרי על מסכי ברזיל. ויטוריה סטראדה בעיקר דוגמנית ושיחקה עד עכשיו רק בסרט אחד. ברונו קברריזו הוא שחקן כדורגל לשעבר, דוגמן, וגם היה מנחה טלויזיה ושחקן באיטליה ובפורטוגל וזאת פעם ראשונה שלו בברזיל. מה שמפתיע זה שיש ביניהם הפרש של 17 שנים שלפי תמונות בכלל לא מורגש
לצפיה ב-'המשך'
המשך
12/08/2017 | 17:05
1
56
לצפיה ב-'וואו נראה מושקע ברמות'
וואו נראה מושקע ברמות
12/08/2017 | 21:15
39
תודה על כל התמונות
לצפיה ב-'בשורה רעה על לאס אמזונס מויוה'
בשורה רעה על לאס אמזונס מויוה
14/08/2017 | 12:09
2
91
ויוה ענו לי שנכון לכרגע לאס אמזונס אינה בתכנון
לצפיה ב-'כן כי מעדיפים ריימיק וגבריאל סוטו'
כן כי מעדיפים ריימיק וגבריאל סוטו
14/08/2017 | 21:43
62
תודה.
לצפיה ב-'כן זה היה ברור מהרגע שהודיעו על יין האהבה כי זו כבר '
כן זה היה ברור מהרגע שהודיעו על יין האהבה כי זו כבר
15/08/2017 | 06:40
52
הנובלה השלישית מ2016 שמגיעה - זה המקסימום שהם מביאים בנגלה של אותה השנה.
בעקרון שתיהן נראות מאוד מושקעות ויפות, רק שללאס אמזונאס קאסט יותר שווה. אבל לפחות הגיע משהו ראוי במקום
לצפיה ב-'כתבה בוואלה! על צילומי טלנובלה ברזילאית'
כתבה בוואלה! על צילומי טלנובלה ברזילאית
14/08/2017 | 13:50
90
כתבתי לפני שבוע על טלנובלה חדשה של גלובו והתלבטתי אם לשים את התמונות האלו, בסוף החלטתי לוותר. אבל התמונות עשו די הרבה רעש והנה זה אפילו הגיע לוואלה!. אז הנה קישור לכתבה מי שרוצה להתרשם ממה שמצפה לנו כנראה (אם לא יצנזרו בסוף) כי מדובר בטלנובלה של 9 שאולי תגיע לפה.
לצפיה ב-'יש מצב שחואן סולר יחזור לטלויסה '
יש מצב שחואן סולר יחזור לטלויסה
14/08/2017 | 21:42
69
ויככב בטלנובלה של אנגלי נסמה במקום דיאגו אוליביירה בעקבות ההצלחה נאדה פרסונל שאגב נרכשה לאנגליה
לצפיה ב-'יש שמועה שטלויסה יש זכויות לעשות רימייק לטלנובלה הכל או כלום'
יש שמועה שטלויסה יש זכויות לעשות רימייק לטלנובלה הכל או כלום
14/08/2017 | 23:58
60
שבזמנו שודר אצלנו בכיכובו של מרטין קרפאן.  
לצפיה ב-'אבאלה, הגרסה הצ'ילאנית לsres papis מגיעה לויוה'
אבאלה, הגרסה הצ'ילאנית לsres papis מגיעה לויוה
13/08/2017 | 14:27
15
142
ומחליפה  את כסף זה לא הכל.
לצפיה ב-'אם או שזה יהיה על חשבון הארגנטינאית '
אם או שזה יהיה על חשבון הארגנטינאית
13/08/2017 | 19:43
96
ובמקום אדה תהיה סדרה מקסיקנית, או שזה היה שקר שמגיעות שתי מקסיקניות חדשות בספטמבר.
לצפיה ב-'מעולה, סדרה אחת פחות'
מעולה, סדרה אחת פחות
13/08/2017 | 21:01
78
לא אצפה בה
לצפיה ב-'שימי תמונה של הטלנובלה החדשה הזאת'
שימי תמונה של הטלנובלה החדשה הזאת
13/08/2017 | 23:35
1
42
לצפיה ב-''
14/08/2017 | 10:37
39
זה השחקן גם ממחפשים את אליסה מככב בזה
לצפיה ב-'טוב שהמקסיקנית השנייה תגיע מאוחר יותר'
טוב שהמקסיקנית השנייה תגיע מאוחר יותר
14/08/2017 | 06:38
8
65
שמחה בשביל אלה שחיכתה לחזרתן של הצ'יליאניות
לצפיה ב-'אני ממש לא שמחה'
אני ממש לא שמחה
14/08/2017 | 07:00
7
66
עד שהם כבר החליטו להביא צ'יליאנית, אז רימייק של משהו חדש? נכון שזה לא שודר פה, אבל אנשים היו מעדיפים את המקור והיא נראת לי קומדיה סתמית. ממש חבל, יש לצ'יליאנים טלנובלות טובות ומקוריות, ודווקא את זה בחרו? עכשיו בטח אף אחד לא יראה את זה ויהיה להם תרוץ להגיד "הנה בבקשה, ידענו שאף אחד לא באמת אוהב צ'יליאניות".
לצפיה ב-'הייתי צריכה להציע להם רשימה'
הייתי צריכה להציע להם רשימה
14/08/2017 | 10:34
6
48
לא תיארתי לעצמי שיביאו רימייק. אמנדה למשל נראית מעניינת או התקופתית עם אלברו רודולפי אם כי האחרונה עוד מוקדם היא עדיין משודרת. אם לא הייתה ישנה מידיי יכלו להביא את "שמו הוא חואקין" עם אלברו רודולפי. חבל שערוץ הילדים לא רכש את אבאלה זה היה יותר מתאים.
לצפיה ב-'מי חשב שיתחשק להם להביא צ'יליאנית?'
מי חשב שיתחשק להם להביא צ'יליאנית?
14/08/2017 | 11:58
5
40
הייתי מבקשת שיביאו preciosas. יש גם את "נהג משאית" עם מנה סוויט, היה גם את Pobre Gallo  עם אלברו רודולפי. צ'יליאנים כמעט וללא עושים רימייקים ויש להם מלא טלנובלות מקוריות, אבל לא, הם היו צריכים לבחור דווקא רימייק
עכשיו יש מצב שהם עשו איזשהו דיל או חוזה עם מגה, ככה שאולי יביאו בהמשך את אמנדה, או אפשר ללחוץ שיביאו את התקופתית על אלברו רודולפי.
לצפיה ב-'הPobre Gallo נשמע לי לא משהו'
הPobre Gallo נשמע לי לא משהו
14/08/2017 | 12:06
2
32
לא התלהבתי ממנה במיוחד. מתי נגמרת התקופתית עם אלברו רודולפי? היא נשמעת לי יותר מעניינת השאלה היא אם בכלל נחשבת טלנובלה אבל היא בהחלט עדיפה על אבאלה.

הצעתי להם את הקולומביאנית התקופתית אבל בטח ויוה וויתרו עליה. ולמה נראה לך שויוה עשו דיל או חוזה עם מגה?
לצפיה ב-'כי ככה זה לרוב הם עובדים'
כי ככה זה לרוב הם עובדים
14/08/2017 | 12:44
1
34
אם הם כבר קונים משהו מאיזשהי חברה אז לרוב הם קונים כמה. בפעמים הקודמות אני זוכרת תקופה ראשונה הם קנו רק של ערוץ 13 הצ'יליאני ואחר כך רק של TVN. אם זה לא משהו חד פעמי והם רוצים להביא כמה צ'יליאניות, אני מניחה שהם כבר יעשו איזה דיל עם חברה אחת ומגה כרגע הכי מצליחים.
התקופתית של רודולפי אמורה להסתיים בקרוב לדעתי.

לצפיה ב-'השאלה אם זה באמת חד פעמי '
השאלה אם זה באמת חד פעמי
14/08/2017 | 13:03
29
או שיש להם כוונה לעשות דיל עם מגה.
לצפיה ב-'שאלתי את ויוה אם הרכישה אבאלה היא צ'ילאנית חד פעמית'
שאלתי את ויוה אם הרכישה אבאלה היא צ'ילאנית חד פעמית
14/08/2017 | 17:10
44
או שיבואו עוד אך סירבו לתת תשובה ולא היה לי אומץ לשאול אם עשו דיל עם הפקה צ'ילאנית אולי זה חשאי מידיי עבורנו לדעתם אז שאלתי את מה ששאלתי אבל נראה שהם היו עצבניים.

ברגע שתיגמר התקופתית אציע להם אותה ואת אמנדה כך יעבור זמן. ראיתי אגב שהתקופתית החליפה את אבל'ה בצ'ילה.
לצפיה ב-'אם הצ'ילאניות חזרו אולי גם הקולומביאניות?'
אם הצ'ילאניות חזרו אולי גם הקולומביאניות?
15/08/2017 | 23:22
10
לצפיה ב-'טוב זה קומדיה על חשבון קומדיה'
טוב זה קומדיה על חשבון קומדיה
14/08/2017 | 07:01
75
בעיה שלטלמונדו כבר אין מה למכור הכל נרקונובלות וכל מיני דברים ניסיוניים כושלים כמו "לה פאן".
לצפיה ב-'תמונה שויוה פירסמו בפייסבוק '
תמונה שויוה פירסמו בפייסבוק
14/08/2017 | 10:43
66
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:57
5

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'פשוט נהדרת עד 70'
פשוט נהדרת עד 70
08/08/2017 | 22:35
11
48
איכס. יאק. בעעעעעע.

כל הקטע של רפאל-לילי דוחה.

וכבונוס קיבלנו את לו הדוחה עם שיער צבוע בורוד ופלוריסבל חזר להיות סבל מעיק ומיותר מתמיד.

ודינו חוזר לבחוש בקלחת

אה וכן, איכס על ארתור ואליזה. הם אולי מתקרבים זה לזה אבל אני לא רוצה לראות יותר מנשיקות וחיבוקים ביניהם

ו...... בעיקרון איכס על הפרקים של עכשיו.
לצפיה ב-'אגב, יצחק רבין וערפאת הוזכרו בפרק 70'
אגב, יצחק רבין וערפאת הוזכרו בפרק 70
08/08/2017 | 22:37
1
70
על ידי ליילה
לצפיה ב-'כשהיא אמרה את זה הרצתי אחורה איזה פעמיים לראות ששמעתי טוב'
כשהיא אמרה את זה הרצתי אחורה איזה פעמיים לראות ששמעתי טוב
09/08/2017 | 06:19
63
"כמו שיצחק רבין אמר לערפאת - שלום בין גיבורים!"
לו: "מי אילה?"(כ"כ מתאים לדמות לשאול את זה)
לילה: "שניהם קיבלו פרס נובל לשלום"(כל כך מתאים ללילה להגיד את זה"")

היה מגניב
לצפיה ב-'ולילי עוד מצטדקת בפני פביניו מה עובר על האישה הזו'
ולילי עוד מצטדקת בפני פביניו מה עובר על האישה הזו
09/08/2017 | 06:28
6
52
לגמרי איבדה את שיקול הדעת. רומן עם הארוס של ביתה המנוחה...יש יותר נמוך מזה? וכמה חבללל שז'רמנו חס על פרצופו של רפאל חיכיתי שייתן לו מנה !! ... אבל הוא החזיק את עצמו וזה לא קרה...

ואכן פרקים די מורכבים לפנינו מאחר ואליזה וז'ונטאס כבר לא יש לציין שנהנינו מהרבה סצנות שלהם ושהניתוק ביניהם הוא רק בפרקים המתקדמים הנוכחיים. קצת סבלנות והשניים יחזרו זה לזו במהרה מה שכן תוחזר אסטליניה לאלתר! ואבא של ארתור יכול לחזור למאיפה שבא אפחד לא יתגעגע ממש לא מתקרב לקרסולייה של אסטליניה הקרועה

וכן. פלוריסבל הוא עלוקה רצינית לפחות רוזנז'לה מחזירה לו עכשיו עם המורה להתעמלות של הילדים חח אגב אני מבינה שאין שם בביצפר עוד שיעורים חוץ משיעור התעמלות?..
לצפיה ב-'אני לא כ"כ אופטימי לצערי בקטע של ז'ונטאס ואליזה'
אני לא כ"כ אופטימי לצערי בקטע של ז'ונטאס ואליזה
09/08/2017 | 12:08
5
47
אני גם יודע באיזה פרק הם חוזרים להיות ביחד אז.....

מכאן והלאה זה איכס אחד גדול. אמרתי בתחילת הסדרה שלילי ורפאל יהיו ביחד רומנטית וממש לא טעיתי. שועל טלנובלות ותיק שכמוני

מה שכן הדברים בטלנובלה הזו זזים מהר ככה ששום דבר לא נשאר בלתי פתיר.
לצפיה ב-'מנחשת שהם יחזרו בסביבות פרק 100(?)'
מנחשת שהם יחזרו בסביבות פרק 100(?)
09/08/2017 | 17:05
4
48
כן יפה לך שניחשת על לילי ורפאל לגמרי זוג מעוות. אהבתי כל מה שפביניו הטיח בה "גיסי יהיה עכשיו אבי החורג?" ואיך שאמר לה שהיא מחללת את זכרונה של סופיה.
לצפיה ב-'לא'
לא
09/08/2017 | 23:50
3
49
הם חוזרים רק בפרק האחרון.

וניחשתי לילי ורפאל רק בגלל שהיו שם כמה וכמה רמזים בתחילת הסדרה איך שהיא הייתה נחמדה אליו....

פאביניו לשם שינוי - צדק בכל ההטחות האלה שלו.
לצפיה ב-''
10/08/2017 | 22:36
2
19
לצפיה ב-'כן, לכן האכזבה הגדולה מהכותבים'
כן, לכן האכזבה הגדולה מהכותבים
10/08/2017 | 23:12
1
43
שדווקא מתקתקים הכל יפה אבל את הקאמבאק המיוחל - בוחרים להשאיר לפרק האחרון. ועוד כשארתור מחליט לוותר על אליזה ואומר לז'ונטאס לרוץ אליה

ממש מיותר
לצפיה ב-'נמתין לראות איך זה בא לידיי ביטוי בפרקים עצמם'
נמתין לראות איך זה בא לידיי ביטוי בפרקים עצמם
11/08/2017 | 13:26
26
נקווה שאליזה וז'ונטאס בכל זאת עוד יחלקו סצנות יפות גם אם לא יחזרו רשמית עדיין
לצפיה ב-'71-72ז'רמנו וקרולינה מחליטים להתנחם אחד עם השנייה'
71-72ז'רמנו וקרולינה מחליטים להתנחם אחד עם השנייה
11/08/2017 | 17:12
39
אבל ז'רמנו נרדם על הספה מה שלא מנע מארתור לחשוב שהם בילו יחד את הלילה מגיע לו אחרי כל מה שהוא עושה לקרולינה גם לו מגיע להתחיל לסבול קצת

לילי ורפאל לוקחים את "יחסיהם" עוד צעד קדימה ושוכבים אהבתי איך שז'רמנו אמר לה שרפאל היה כמו הילד שלהם ממש בן בית כשהיה עם סופיה. גם פביניו עדיין לא מצליח לעכל את הבחירה המעוותת של אימו וסבור שהיא פשוט מעורערת והולכת להיפגע.

וסופסוף יש התפתחות עם דינו שמשיג את מספר הטלפון של הבית של ארתור ומפחיד את אליזה בטלפון עכשיו הוא זומם על הכסף שאליזה תקבל אם תנצח בתחרות מדהים איך ז'ילדה ממשיכה להיות איתו ולהאמין בו בעיניים עצומות גם אחרי שהכניס אותם לחובות. איך שאמרה שהיא מעדיפה שאליזה תשלח את הכסף כדי לעזור להם מאשר תביא אותם לריו - היא באמת לא קולטת שאם זה היה קורה דינו היה לוקח הכל להימורים שלו? פשוט עיוורת

הקטעים של תחרות האטלטיקה בין בתי הספר היו נחמדיםמסתבר שקסקודו הוא קורבן התעללות של דודו הבהמתי איזה חמוד המורה להתעמלות איך שנחוש לדווח עליו לרשויות אהבתי גם איך שהתנשק עם רוזנז'לה מול עיניו של פלוריסבל העלוקתי חח 

מאירועי הפרקים האחרונים
לצפיה ב-'73-74'
73-74
15/08/2017 | 10:44
18
הדבר היחיד שהיה מעניין ב73 זה התקיפה של מקס

ב74..... וואלה בא לי להקיא מז'ונטאס וליילה

וזהו בעיקרון. פרקים די מעפנים ומשעממים עם אפס עלילה.
לצפיה ב-'יין האהבה(באה האהבה) מגיעה '
יין האהבה(באה האהבה) מגיעה
10/08/2017 | 15:17
21
157
מחליפה את להתעורר לצידך

לצפיה ב-'החל ל14.9'
החל ל14.9
10/08/2017 | 15:38
4
100
וגם יעלו אותה לאתר וואלה.
לצפיה ב-'זה לא היה אמור להתחיל ב7.9? מוזר.'
זה לא היה אמור להתחיל ב7.9? מוזר.
10/08/2017 | 22:23
3
41
לצפיה ב-'ויוה שוב כנראה מפשלים כמו בהגורל של אווה כתבו 120 פרקים והיו'
ויוה שוב כנראה מפשלים כמו בהגורל של אווה כתבו 120 פרקים והיו
11/08/2017 | 02:22
2
62
122 כנראה גם טעו עם להתעורר לצידך. וגם ברסיסים הטורקית עדיין באתר שלהם כתוב שיש 277 פרקים כשהתקצירים כבר עד פרק 283. 
לצפיה ב-'אולי הם התבלבלו עם כסף זה לא הכל שגם נגמרת כמה ימים אחרי'
אולי הם התבלבלו עם כסף זה לא הכל שגם נגמרת כמה ימים אחרי
11/08/2017 | 13:17
1
48
אם באמת ללהתעורר לצדך יש פשוט יותר פרקים אז בסוף יצא שהם עדכנו אותנו אפילו לפני הזמן
לצפיה ב-'אז מסתבר שלא התבלבלו ובלהתעורר לצידך יש 5 פרקים יותר'
אז מסתבר שלא התבלבלו ובלהתעורר לצידך יש 5 פרקים יותר
13/08/2017 | 19:44
26
מה שאומר שאפילו פרק יותר מכסף זה לא הכול, והמחליפה של כסף זה לא הכול מגיעה יום לפני המחליפה של להתעורר לצידך, אבל על המחליפה של להתעורר לצידך הודיעו קודם. 
לצפיה ב-'תמונת פוסטר'
תמונת פוסטר
10/08/2017 | 15:51
104
לצפיה ב-'צפוי ביותר'
צפוי ביותר
10/08/2017 | 15:52
5
56
לצפיה ב-'אני ידעתי כבר הכל הצביע על כך'
אני ידעתי כבר הכל הצביע על כך
10/08/2017 | 16:13
4
85
גם לא קצרה מידיי, גם לא ישנה כי לאס אמזונס כן

ביי ביי דנה גרסיה רק אלוהים יודע מתי נזכה לראותך שוב בקרוב, ביי ביי סילביה נבארו היה ברור שויוה לא לאג'נדה שלהם לרכוש טלנובלה מסוג זה כל עוד היא לא טורקית או קוריאנית ובספק שירכשו את העכשווית שלך שהיא רימייק לטלנובלה ארגנטינאית שהיא נוכחת לשידור פה.

לצפיה ב-'זה אומר שגם אפשר להגיד שלום לגרסה המקסיקנית לאזל'
זה אומר שגם אפשר להגיד שלום לגרסה המקסיקנית לאזל
10/08/2017 | 17:27
3
85
טוב הבטיחו שתי מקסקיניות בספטמבר כך שסביר להניח שגם המחליפה של כסף זה לא הכול מקסיקנית. 
לצפיה ב-'לדעתי היא לא תגיע'
לדעתי היא לא תגיע
10/08/2017 | 17:45
73
נראה לי שיביאו משנת 2017 כבר וכולי תקווה שיהיה של ניקנדרו דיאז אם כי גם זה עוסק בפוליטיקה אבל לא כמו המועמדת,  זה יותר מתמודד פוליטי מושחת. יש גם צד קומי. רק שלא יביאו משהו קלאסי עם עלילה צפויה וקיטשית מידיי. מזל שפשוט מריה גם שייך ל2016. גם הדרך לגורל משנה שעברה. אולי להתאהב ברמון שלא יהיה נורא אם תגיע אם לא ניקנדרו דיאז.
לצפיה ב-'לא נראה לי שזה בכלל טלנובלה, גם המועמדת נראית לי יותר סדרה.'
לא נראה לי שזה בכלל טלנובלה, גם המועמדת נראית לי יותר סדרה.
10/08/2017 | 22:32
1
35
לצפיה ב-'כן לכן אמרתי שאם המועמדת נפסלת אז גם'
כן לכן אמרתי שאם המועמדת נפסלת אז גם
11/08/2017 | 02:24
43
נפסל הריימק לאזל.
לצפיה ב-'מעולה '
מעולה
10/08/2017 | 22:16
81
אומנם זה לא לאס אמזונאס אבל גם זו כפרית מושקעת עם הרבה מוכרים. יהיה נחמד לראות שוב את קימברלי דוס ראמוס וכריסטיאן דה לה קאמפה חח קטע שהם יככבו פעמיים בויוה עכשיו עם השידור החוזר של מילה של כבוד.

לגבי אירינה באבה אומנם לא נפלתי מהמשחק שלה ממה שהספקתי לראות בתשוקה וכח אבל ניתן לה צ'אנס ובאשר לסוטו יש לו כל מה שצריך למרות שמעדיפה את המראה היותר מגולח שלו אבל הוא נראה טוב בכל מצב ויזואלית הם נראים טוב יחד, נקווה שגם הכימיה טובה

מצרפת פרומואים+פתיח
לצפיה ב-'לגבי השם ליתר דיוק זה באה מאהבה לפי מה שראיתי בפייסבוק;)'
לגבי השם ליתר דיוק זה באה מאהבה לפי מה שראיתי בפייסבוק;)
10/08/2017 | 22:30
75
דווקא נתנו שם יפה.
לצפיה ב-'ביי ססר אבורה '
ביי ססר אבורה
10/08/2017 | 23:14
4
70
ומה אני אעשה עכשיו עם שלוש טלנובלות
לצפיה ב-'כעת אתה לא צופה בערוץ ויוה פלוס, רק בויוה?'
כעת אתה לא צופה בערוץ ויוה פלוס, רק בויוה?
13/08/2017 | 21:16
3
17
לצפיה ב-'אכן'
אכן
13/08/2017 | 21:59
2
25
יש מצב שאולי כדאי לי לבטל את המנוי על הערוץ חסר התועלת הזה בסופו של יום.
לצפיה ב-'לא התחברת לשתולים וחף מפשע '
לא התחברת לשתולים וחף מפשע
13/08/2017 | 22:14
1
28
או שפשוט אין לך זמן פשוט נהדרת, אישה רעה והאהבה שאחרי?
לצפיה ב-'גם מאישה רעה והאהבה שאחרי פרשתי'
גם מאישה רעה והאהבה שאחרי פרשתי
13/08/2017 | 22:53
30
היה לי יותר מדי סדרות במקביל.

נשארתי רק עם פשוט נהדרת וזהו.

אישה רעה בטוח תחזור לשידור חוזר. לא דואג לזה.
לצפיה ב-'אירינה באאבה סימנה אהוב על הציוץ שלי'
אירינה באאבה סימנה אהוב על הציוץ שלי
11/08/2017 | 16:50
1
78
על שיין האהבה מגיעה אלינו
לצפיה ב-'איזה מגניב!'
איזה מגניב!
11/08/2017 | 17:13
18
לצפיה ב-'כבר הייתה אמורה להתפרסם המחליפה של להתעורר לצדך'
כבר הייתה אמורה להתפרסם המחליפה של להתעורר לצדך
07/08/2017 | 18:46
7
74
מוזר שויוה פתחו את בלוג אוגוסט דווקא עם ימיי הולדת של שחקנים במקום כבר להודיע על המחליפה, אם אני לא טועה זה בדיוק עוד חודש לסיום הטלנובלה. 
יש ניחושים? לדעתי זו תהיה מקסיקנית או המועמדת או לאס אמזונאס שכבר הספדנו 
לצפיה ב-'יש שלושה אופציות למחליפה'
יש שלושה אופציות למחליפה
07/08/2017 | 19:00
1
129
או לאס אמזונס או יין האהבה או המועמדת. אגב אחת מאלו יכולים להחליף את כסף זה לא הכל.

ויוה מעצבנים עם המריחה שלהם, פתאום דחוף להם לפרסם על יום ההולדת. ולגבי האופציות לדעתי ליין האהבה יש יותר סיכוי היא יותר טריה, טלנובלית, ופחות קצרה למרות שמעדיפה את לאס אמזונס
לצפיה ב-'נחזיק אצבעות ללאס אמזונאס'
נחזיק אצבעות ללאס אמזונאס
08/08/2017 | 06:05
68
זה הסיכוי האחרון שלנו לקבל אותה

מההיצע של 2016 היא והמועמדת עם הכי הרבה ביקוש לפי דעתי, בגלל זה נראה לי שאחת מהשתיים תגיע.

אם יין האהבה יותר טרייה אולי דווקא בגלל זה היא לא תגיע כי מדובר כבר בנובלה האחרונה לשנת 2016 שנקבל. למרות שאם זו תהיה היא גם אין לי התנגדות בניגוד למועמדת שלא התלהבתי ממנה.
לצפיה ב-'עברו הזמנים שהמחליפות פורסמו יותר מחודש לפני'
עברו הזמנים שהמחליפות פורסמו יותר מחודש לפני
07/08/2017 | 21:22
4
74
עכשיו מודיעים רק 3-4 שבועות לפני. רק לא לפני שבוע התבשרנו שהמחליפה של הלוחמת היא מילה של כבוד והפרק האחרון של הלוחמת בדיוק בעוד שבועיים. רק שלשום פרסמו את המחליפה הקוריאנית של חף מפשע וחף מפשע גם מסתיימת עוד שבויים וחצי, אבל הקוריאניות פעם בשבוע, אז המחליפה עולה עוד שלוש וחצי שבועות. 

כך שבמהלך השבועיים הקרובים צריכים להיות מפורסמות המחליפות של להתעורר לצידך, כסף זה לא הכול ורסיסים הטורקית, אם כי היה מידע באתר אחר על סדרה טורקית שנרכשה בישראל וכולם בוואלה ובפייסבוק החליטו שהיא המחליפה של רסיסים. אבל סך הכול להתעורר לצידך 22 פרקים, כך שהמחליפה כנראה לא תפורסם לפני יום ראשון.
לצפיה ב-'ויוה ענו לי ולאופיר שהשבוע הזה יודיעו על המחליפה של להתעורר '
ויוה ענו לי ולאופיר שהשבוע הזה יודיעו על המחליפה של להתעורר
07/08/2017 | 22:12
2
84
לצידך. הכי מאוחר שיכול להיות זה יום חמישי אחרת הם ייצאו שקרנים.
לצפיה ב-'אני זוכרת שהם לרוב מפרסמים על טלנובלות חדשות בימי חמישי'
אני זוכרת שהם לרוב מפרסמים על טלנובלות חדשות בימי חמישי
08/08/2017 | 08:52
43
לצפיה ב-'לפעמים הם גם מודיעים ביום שישי בוקר '
לפעמים הם גם מודיעים ביום שישי בוקר
09/08/2017 | 17:24
40
אם כי זה בדרך כלל לגבי הקוריאניות. 
לצפיה ב-'לפי מה שזכור לי, עם המקסיקניות הם כן משתדלים להודיע'
לפי מה שזכור לי, עם המקסיקניות הם כן משתדלים להודיע
08/08/2017 | 06:10
72
פחות או יותר בהפרש של חודש.
נקווה שעד סוף השבוע נדע
לצפיה ב-'איסבל פרק 19 - פרננדו ואיסבל מורים על הקמת האינקוויזיציה'
איסבל פרק 19 - פרננדו ואיסבל מורים על הקמת האינקוויזיציה
06/08/2017 | 21:20
9
66
וזה כולל רצח של יהודים מומרים!! איזו מזעזעת הייתה הסצנה של הילד המסכן פרננדו דחף לרעיון האינקוויזיציה ולמרות שאיסבל הסתייגה בהתחלה, היא בסוף הסכימה איתו כמו שהוא הסכים לה לבסוף לעשות שלום עם צרפת על חשבון ארגון. פרננדו כרגיל ממשיך לבגודאיסבל נעשית רעה ונוקשה יותר ויותר ממש אכזבה ממנה. איך שצעקה על הבת שלה שלא תפתח את הדלת כדי שהתינוק לא יהיה חולה מי ישמע מה עשתה כולה רצתה לצאת מהחדר. ועוד עכשיו אחרי שהיא סבלה כל כך כשהרחיקו אותה מביתה כילדה, היא עושה את אותו הדבר עם הבת שלה תמורת השלום עם צרפת ופורטוגל. ממש מקריבה אותה למען קסטיליה כמו שעשו איתה. לפחות היא הורידה דמעות כשהבת לא בדיוק הייתה מרוצה מהמתרחש ולפחות בהתחלה היא הסתייגה בעקבות מה שעברה כילדה.

אבל העניין עם איסבל זה שהמצפון כבר לא משפיע עלייה או יותר נכון כבר אין לה שום מצפון. עד כדי כך שפרננדו שתמיד הוא היה זה שיותר נוקשה, דווקא הוא צריך לרכך אותה ונראה שלא לחינם הילדה אוהבת יותר אותו. היה מצופה ממנה שתמנע מהילדים שלה את מה שעשו לה. עם כל הכבוד קסטיליה היא לא מעל הכל ממש נורא איך שהם נושאים ונותנים על הילדים שלהם התינוק רק עכשיו נולד וכבר מייעדים אותו לחואנה בעוד 14 שנה כחלק מהסכם השלום ובכלל יש עכשיו סכנה לחייו אחרי שהמשרתת הזולה שפרננדו בגד איתה באיסבל, פתחה בכוונה את החלון כדי שיעלה לו החום מסכן קטן

ובאשר לממלכת גרנדה, נראה שהאמיר לא ממש בקו הבריאות. כשהחטופה עזרה לו במקום לברוח, רק אז השתכנעתי שהיא באמת רוצה להינשא לו ולהישאר איתו כמו שאמרה לו. בהתחלה חשדתי שזה חלק מתכנית כדי לקנות את אמונו ואז לברוח.. נראה לי המעמד קורץ לה.. להיות אשת האמיר השליט הכל יכול של גרנדה. איזו טיפשה במקום לנצל את ההזדמנות, לברוח, ולחזור למשפחתה ולארוס שלה. מסכן אבא שלה כואב הלב עליו

ועוד הערה אחרונה, אהבתי איך שהסוחר היהודי המומר נשא את תפילת אל מלא רחמים על הילד הקטן שלו שנשחט רק בשל היותו יהודי אומנם העברית שלו הייתה יכולה להיות קצת יותר מצוחצחת אבל היה מגניב לשמוע עברית ואהבתי איך שהוא העיף את הפסל של ישו ולא היה איכפת לו מכלום העיקר לברך על בנו בברכה יהודית גם אם הוא יודע שהוא מסתכן שהוא עושה את זה
לצפיה ב-'תמונות מהפרק'
תמונות מהפרק
06/08/2017 | 21:35
3
43
ממש הזוי איך מכניסים "קהל" ללידה רק כדי שלא יהיה חשד שהיורש/ת לא באמת של המלכה
לצפיה ב-''
06/08/2017 | 21:38
2
26
לצפיה ב-''
06/08/2017 | 21:42
1
29
לצפיה ב-''
06/08/2017 | 21:45
28
מותו של אבא של פרננדו והכתרת פרננדו למלך ארגון!
למרות שההכתרה של איסבל בסוף העונה הראשונה הייתה יותר מרגשת חח
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי האינקוויזיציה עוד לא קמה '
לפי מה שהבנתי האינקוויזיציה עוד לא קמה
06/08/2017 | 22:19
4
47
ואלא שרצחו את הילד היו סתם עבריינים פורעים אנטישמיים שנהנים לרצוח ולשדוד. כי הרי איסבל החליטה לעכב את הקמת האינקוויזיה בטענה שהפרויקט של הכומר המוודה לחינוך המומרים עובד, וכדי לחכות שזה באמת לא יהיה מספיק ויהיה צורך בכוח. חשבתי שמרכז האינקוויזיציה היה בספרד, אבל מסתבר שכשהיא קמה בקסטיליה היא כבר הייתה במדינות אירופה האחרות. כנראה בספרד זה היה יותר חריף כי ב-1492 גירשו את היהודים ונתנו להם אפשרות להתנצר ולהישאר כך שהייתה יותר חשדנות כלפיהם שהם מעמידים פנים שהם נוצרים רק כדי להישאר בביתם. 

לגבי איסבל באמת נורא ואולי לא היינו הוגנים כלפי אנריקה, כי נראה שלכל הקריזו'אים, פצ'קואים ומנדוסאים יש מנגנון להפוך כל מלך לבובה, ודווקא בנושא היהודים אנריקה היה נחוש יותר. אז כמו שפצ'קו שיחק באנריקה החלש, כך פרננדו, הכומר מווודה והחשמן הטרי שולטים באיסבל לגמרי. לגבי הבת שלה, באמת מגעיל, ובעצם מה אכפת לה שחואנה לא תהיה מבודדת, שחואנה לא תהיה מבודדת ואיסבל הקטנה לא תהיה מבודדת, מה גם שזה לא אותו דבר כי את חואנה מרחיקים רק מהדוד והבן דוד ואת איסבל מרחיקים מהוריה. אבל איסבל בסצינה הזאת הייתה בדיוק כמו אנריקה כשכפו עליו להפריד בין החואנות, אמר שלעולם לא יסכים ובדיוק התקפל. כך גם איסבל בסוף עושה מה שאנשי הכנסייה מורים לה. 

ואכן עבור איסבל קסטיליה מעל הכול. 

לא נראה לי שלחטופה יש לאן לברוח, מה גם שגילינו שהיא עוד בהריון מהאמיר, כך שבטח הסיפור של האישה הראשונה על חטופה אחרת בטח גורם לה לחשוב שאולי הוריה לא יקבלו אותה עם ילד מהאמיר, במיוחד לאור העובדה שהיא לא נאנסה אלא הסכימה לשכב איתו. וגם עדיין היא לא בדיוק בגבול בין גרנדה לקסטיליה, שלברוח מהארמון זה מספיק כדי לברוח מגרנדה. ונראה שהאישה הראשונה רוצה אותה מתה ולא בחזרה בביתה. 

גם אני אהבתי את התפילה של הסוחר היהודי, אגב העברית הייתה כל כך חלשה, שלרגע חשבתי שזאת אידיש, אבל זה טבעי שיהודים בגולה לא ידעו עברית והם רק הקריאו מה שכתוב, ולא שלטו בשפה מעבר לכתבי הקודש. אבל אכן היה נראה טוב במיוחד שהבת שלו דווקא התלהבה מרעיון האינקוויזיציה שיגרום להבדיל ביניהם לבין מתחזים באמת, וגם היא וגם אביה ראתה מה הנוצרים שווים. 
לצפיה ב-'נראה שזה אירועי אווירה כי לפי אירועי הפרק הבא רואים כבר שהיא'
נראה שזה אירועי אווירה כי לפי אירועי הפרק הבא רואים כבר שהיא
07/08/2017 | 07:20
37
מוקמת, לפחות לפי סצנת ההתעללות

לצפיה ב-'אגב יבגני פרשת מפשוט נהדרת?'
אגב יבגני פרשת מפשוט נהדרת?
07/08/2017 | 18:49
2
17
לצפיה ב-'לא פרשתי אבל צברתי פיגור רציני מאוד'
לא פרשתי אבל צברתי פיגור רציני מאוד
07/08/2017 | 21:24
1
38
בכל מקרה לא מחקתי אף פרק שלא צפיתי בו. 
לצפיה ב-'באיזה פרק אתה?'
באיזה פרק אתה?
08/08/2017 | 06:13
33
טוב שלא פרשת ממנה חבל להפסיד אותה
בכל מקרה גם אם אתה לא בקצב מוזמן לענות על הסקר למטה יותר מעניין לראות גם את התשובות שלך על הדמויות
שאלות, חדשות, בקשות
04/08/2017 | 20:30
19
35

שבת שלום

לצפיה ב-'אריק דל קסטיליו ומנואל לנדטה מצטרפים לטלנובלה לבעלי יש משפחה'
אריק דל קסטיליו ומנואל לנדטה מצטרפים לטלנובלה לבעלי יש משפחה
03/08/2017 | 21:35
2
101
אריק דל קסטיליו יגלם את אביה של סוריה וגה, מנואל לנדטה את אביו של חוסה פבלו מינור(תשוקה וכח), כמו כן גם ויולטה איספל תיקח חלק מהצוות השחקנים החדש ותגלם את אחותו הרעה של חוסה פבלו מינור.
לצפיה ב-'מנואל לנדטה'
מנואל לנדטה
04/08/2017 | 15:35
1
36
לצפיה ב-'חח הם באמת דומים אחד לשני באף ובצבע העיניים'
חח הם באמת דומים אחד לשני באף ובצבע העיניים
04/08/2017 | 18:41
22
לצפיה ב-'מארק טצ'ר בעבר אמר שבחיים לא יעבוד לצד סבסטיאן רולי'
מארק טצ'ר בעבר אמר שבחיים לא יעבוד לצד סבסטיאן רולי
03/08/2017 | 21:48
1
102
אך בקרוב שניהם ישחקו יחד כחברים הכי טובים. מארק טצ'ר הביע התנצלות כלפי סבסטיאן רולי ואמר שאין לו בעיות עם סבסטיאן רולי והוא שמח לעבוד איתו. כזכור מארק טצ'ר יצא עם עם גרושתו של סבסטיאן רולי, ססיליה גליאנו ואם בנו היחיד, במהלכו היו במאבק משפטי קשה. למרבה המזל ולטובת סנטי העניינים הסתדרו על הצד הטוב ביותר.

בינתיים סבסטיאן לא מגיב ולא הגיב על הקונפליקט בינו למארק טאצ' ר.
לצפיה ב-'לא זכרתי שטאצ'ר יצא עם גרושתו של סבסטיאן'
לא זכרתי שטאצ'ר יצא עם גרושתו של סבסטיאן
04/08/2017 | 15:31
55
מקווה שהוא אכן לא יעשה בעיות מיותרות בצילומים לצד סבס
אגב גם באהבה מנצחת הוא היה הצלע השלישית וחיזר אחרי הדמות של מאייטה
לצפיה ב-'צ'ינה סוארז באה בסוף חודש לביקור בישראל'
צ'ינה סוארז באה בסוף חודש לביקור בישראל
04/08/2017 | 20:34
75
לצפיה ב-'גלובו הכינו סדרה תקופתית קומית'
גלובו הכינו סדרה תקופתית קומית
04/08/2017 | 20:53
3
68
'Filhos da Pátria' היא סדרה קומית של גלובו על חיי משפחה פורטוגזית ממעמד הביניים במאה ה19 לאחר שברזיל זכתה לעצמאות. את ראש המשפחה משחק (איך לא) אלשנדרי נרו.
הסדרה עלתה עכשיו לצפיה ב"גלובו Play" (סוג של נטפליקס של גלובו) ובאוקטובר תעלה גם בערוץ גלובו עצמו.
לצפיה ב-'תקופתית קומית?'
תקופתית קומית?
04/08/2017 | 21:19
1
40
פעם ראשונה שאני שומעת על שילוב כזה אם כי היו נגיעות במלון הסודות אבל זה נחשב דרמת מתח.
לצפיה ב-'נראה שגלובו יכולים להפוך כל דבר לקומי'
נראה שגלובו יכולים להפוך כל דבר לקומי
04/08/2017 | 23:35
32
עובדה שבשקר היופי היה סיפור מאוד דרמטי אך רבים חושבים שזאת טלקומדיה ובאמת היו בה הרבה קטעים מצחיקים. וגם מאימפריה לא חסכו מאיתנו בידור.
לצפיה ב-'נראה שלמות!המאה ה19 התקופה הכי שווה של התקופתיות'
נראה שלמות!המאה ה19 התקופה הכי שווה של התקופתיות
05/08/2017 | 11:04
32
והאמת שאלשנדרי מתאים ויזואלית לשחק דמות תקופתית
חייבים לשכנע את ויוה להתחיל להביא מהרצועה התקופתית.
תמיד כיף לשמוע על הנובלות התקופתיות המושקעות והיפות שלהם,
אבל מצד שני זה מעצבן לראות כמה אנחנו מפסידים

לצפיה ב-'אחת הדמויות הרעות באין שטוחות בגן עדן בחלק שלישי'
אחת הדמויות הרעות באין שטוחות בגן עדן בחלק שלישי
04/08/2017 | 21:58
1
72
עברה אונס לסבי והתעללות קשה. הסצינות השאירו רושם רב לצופים ואחת הגיבה שהיא ריחמה עליה.  בחלק השלישי קטלינה הגדולה( כאמור בחלק השני הסיפור היה סביב קטלינה הקטנה, בתה של הילדה ודמותו של פביאן ריוס שההיתה ההפך מאחותה הגדולה) מצאה אהבה ופתחה דף חדש והתחתנה עם ילדים עד שהחליטה לחזור לעבר שם יצוצו רגשות מאהבה הראשונה שלה.

הדמיות הרעות שהיו בחלק השני היו לה דיאבלה ובתה. בסוף העונה השנייה קטלינה הגדולה הופיעה והכניסה את לה דיאבלה לכלא ובחלק השלישי ניתן לראות את הסבל שלה בכלא ביניהם אינוס לסבי. בתה הרעה ממשיכה את דרכה חופשייה עושה את המוות למשפחה של קטלינה.

מחלק השני הסדרה שינתה את שמה מSin senos no hay paraíso לsin senos si hay paraíso. הצוות הקבוע בכל החלקים הם פביאן ריוס וקטרין סיאצ'וקה(תקנו אותי אם יש עוד לא עקבתי אחרי כולם).

לצפיה ב-'האמת אני זוכר בהסערה כשהרעה איסבלה נאנסה'
האמת אני זוכר בהסערה כשהרעה איסבלה נאנסה
04/08/2017 | 23:32
46
אונס קבוצתי על ידי משוגעים בבית משוגעים סאדיסטי שבו קודם איסבלה כלאה את וולנטינה והאשימה בזה את מריה טרסה הראשית, לא ריחמתי עליה לרגע על איסבלה ובקושי התאפקתי לא למחוא כפיים לפדרינו הרשע שכלא אותה באותו בית משוגעים ולצוות שארגן שיאנסו אותה. גם הרעה השנייה שהייתה מאוהבת בבן החורג שלה והייתה בין הרעות הראשיות כשהשריף המושחת והרשע עינה אותה וכחלק מהעינויים הזמין את אנשיו לאנוס אותה, גם כדי להזכיר לה את עבודתה בזנות בעבר, לא נהניתי כמו שנהנתי מהאונס בבית משוגעים, אבל גם לא ריחמתי עליה.

כך שלא יודע איך הייתי מגיב לסצינה כזאת. כבר בעונה הראשונה שנאתי את ג'סיקה, בעונה הראשונה ששודרה בארץ בה היא הייתה רק סרסורית ורמאית, על איך שהיא גנבה מקטלינה את הבעל שהיא סירסרה לה קודם. בעונה השנייה הבנתי שהיא הייתה הרעה הראשית ורוצחת ומפלצת, כך שכנראה לא הייתי מרחם עליה.  
לצפיה ב-'O Outro Lado do Paraíso - טלנובלה חדשה של גלובו (משבצת של 9)'
O Outro Lado do Paraíso - טלנובלה חדשה של גלובו (משבצת של 9)
04/08/2017 | 22:18
4
98
"הצד האחר של גן עדן" היא טלנובלה של ולסיר קראסקו (שובל שקרים) שתחליף את "כוח הרצון" בסתיו הקרוב.
הטלנובלה תדבר על פמיניזם והכוח הנשי. הגיבורה הראשית היא קלרה, אותה תשחק ביאנקה בין. היא גדלה בסביבה גברית, לאחר שאימא שלה נפטרה והיא גדלה עם אביה וסבא.  על ליבה של קלרה יתחרו בעלה גאל ופסיכיאטר צעיר בשם רנטו (רפאל קרדוסו). קרלה שהייתה נשואה לגאל (סרג'יו גיזה , לא מוכר אצלינו), אך חמותה המרשעת תשלח אותה למוסד פסיכיאטרי סגור למשך 10 שנים. שם כנראה היא תפגוש את רנטו. אחותו של גאל , ליביה, היא מרשעת הראשית בטלנובלה והיא תהיה מאוהבת ברנטו ותעשה הכל כדי שיהיה שלה. את ליביה תשחק גראזי מסאפרה.
קצת קלאסית (נראה לי)...
לקאסט הנוסף מצורף סרטון עם שחקני טלנובלה.
לצפיה ב-'גם כוחו של גורל הייתה קלאסית עם כח נשי ואהבתי'
גם כוחו של גורל הייתה קלאסית עם כח נשי ואהבתי
04/08/2017 | 22:36
2
59
הראשית שם הייתה פסיכולוגית שבהמשך עברה אונס תחת סם אונס. לפחות פה אין סיפור סינדרלה כמו בפשוט נהדרת. הראשית מוכרת לי זאת פעם ראשונה שלה כראשית? איזה יופי שנותנים הזדמנות לשחקנים,  המקסיקניים צריכים ללמוד מהם בינתיים חורשים על השחקנית אזמרלדה פימנטל שלקחה לאלטאיר חארבו את התפקיד אליו חארבו קיבלה בפעם הראשונה. אגב מקווה שתקפוץ גם לישראל היא כרגע מטיילת ביוון.
לצפיה ב-'גם ברזילאים חורשים לאחרונה על שחקנים'
גם ברזילאים חורשים לאחרונה על שחקנים
04/08/2017 | 23:27
1
61
לא כמו מקסיקנים, אבל עדיין... אצל ברזילאים בגלל שתמיד יש הרבה שחקנים בטלנובלות וגם הרבה סיפורים , אז יש הרבה שחקנים שנחשבים ראשיים בתוך טלנובלה. וכמובן שהם זזים מתפקידים של ראשיים לתפקידים של רשעים ולפעמים גם מקבלים תפקידים משניים.
ביאנקה בין ורפאל קרדוסו דווקא מאוד חרושים בברזיל. ביאנקה מוכרת לנו מ"מעבר לים", אבל מאז זה הולך להיות תפקיד ראשי שלישי שלה והיא רק בת 26. היא שחקה בתפקיד ראשי "אגדה קסומה" ו"תכשיט נדיר", שתיהן תקופתיות, וגם שחקה את הרשעית ב"בוגי אוגי".
רפאל קרדוסו גם עבר כבר כמה תפקידים ראשיים/כצלע שלישית.
סרג'יו גיזה שישחק את בעלה של הראשית, לא ברור אם הוא רשע או צלע שלישית, אבל גם הוא חרוש. אני מאוד אוהבת אותו, אבל עד לפני 4 שנים אף אחד לא הכיר אותו בכלל, ב2013 הוא שיחק תפקיד ראשי ב"סרמנדאיה" (שזה סדרה/טלנובלה) ומאז זכה לשחק בעוד שתי טלנובלות בתפקיד ראשי ועכשיו הוא מקבל את התפקיד הזה שהוא גם תפקיד גדול ומרכזי יחסית.
לצפיה ב-'הכוונה שהם לא מקבלים תפקידים קבועים'
הכוונה שהם לא מקבלים תפקידים קבועים
04/08/2017 | 23:45
42
כמו שציינתי את אזמרלדה פימנטל שלאחרונה מקבלת רק תפקידים ראשיים והרבה ושמעתי שרוצים אותה עוד לתפקיד ראשי נוסף ברימייק לאזמרלדה. בברזיל לפחות מגוונים בתפקידים כמו ג'ובנה אנטונלי שהייתה בתפקיד שלא נחשב ראשי או מרכזי בהלוחמת. יש את גונסלו פנייה שמאז מלון הסודות נהיה אנטגוניסטה ואני מפחדת שיישאר על תקן הזה. ולמה ללכת רחוק אם יש את אלטאיר חארבו שעדיין לא קיבלה הזדמנות חייה בתפקיד ראשי והעדיפו את אזמרלדה פימנטל החרושה לתפקידים ראשיים.
לצפיה ב-'נראה לא רע'
נראה לא רע
05/08/2017 | 11:08
24
לצפיה ב-'מאיטה פרוני במגזין People en Español'
מאיטה פרוני במגזין People en Español
05/08/2017 | 22:20
1
68
לצפיה ב-'וואו סט מהמם שלה'
וואו סט מהמם שלה
06/08/2017 | 20:57
14

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ