לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1574715,747 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'מעבר לזמן - עד פרק 91'
מעבר לזמן - עד פרק 91
18/03/2018 | 22:45
3
29
לצפיה ב-'ויטוריה סוף סוף מגלה את האמת '
ויטוריה סוף סוף מגלה את האמת
18/03/2018 | 22:50
39
היא מגלה שאמיליה ביתה, אך אמיליה מסרבת להאמין שאלברטו שיקר להן ואלברטו עצמו מקבל שבץ ולא יכול לדבר, ואמיליה מטיחה בויטוריה את שנאתה. ויטוריה מבינה שליביה נכדתה וליביה באה לבקר אותה כנכדה את הסבתא וויטוריה מחכה לאלברטו ולא מספרת לליביה למה חשבה שביתה מתה, אלא אומרת משאירה לאלברטו להבהיר את זה מכיוון שהיא מצפה שיאשר את האמת. היא מספרת לה שברנרדו התגלה כבנה החורג, כי הוא בנה של בעלה השני.

אך מליסה שלא יודעת על הקשר הנרקם בין ליביה לויטוריה, חושבת שליביה ביקרה את חמותה ונכנסת למכוניתה ומאיימת עליה בטענה שהיא פולשת לטריטוריה שלה ודורשת שתתרחק מבנה. אחר כך היא מתקשרת לז'ילדה כדי לקלל אותה על כך שהיא מארחת את זו שגזלה ממנה את בעלה. 

פדרו המום שאף אחד לא ידע שויטוריה אימה של אמיליה ומרגיש שהוא מתקדם, הוא רק מקווה שאמיליה לא תתחרט על גזילת הבתים וקרולה שומעת ולפי הפרומו היא תספר לליביה על כוונות אימה. 

ליביה מספרת לפליפי שהם כמעט קרובי משפחה שמסתבר שהיא הנכדה של ויטוריה כי סבא שלה הוא בעלה הראשון. 
לצפיה ב-'פרק 92 '
פרק 92
20/03/2018 | 22:46
18
קרולה מספרת לליביה ואניטה על כוונת אמיליה לגזול את הבתים של פליפי, ליביה מתעמתת עם אימה, אך אמיליה מכחישה הכול, אך ליביה מבינה שהיא משקרת ומבינה גם שבניגוד לפדרו שפועל נגד פליפי, אמיליה רוצה שוב לזרוק את ויטוריה מהבית שבו היא גרה. 

פדרו מציע למליסה לממן לה עורך דין יקר ובתמורה שתמכור את חלקה ביקב לו ונראה שלפדרו יש תכניות להיות עצמאי. מליסה חוגגת את הברית עם פדרו בעוד דורותאה חושבת שעדיף שהייתה מנהלת איתו רומן בגלל כספו. פליפי מוחה בפני מליסה על שאוסרת על אימו לראות את נכדה והוא מטיח בו שפוגעת באלכס והיא מספרת על העורך הדין היוקרתי ששכרה. פליפי סומך על עורך דינו ולא מאמין שמליסה תקבל שירות מעורך דין שהיא לא יכולה לממן. 

ברנרדו שומע מויטוריה שאמיליה היא ביתה, הוא מוחה בפני אמיליה על שהסתירה ממנו כל כך הרבה סודות ושאין אמון ביניהם והוא לא רוצה קשר כזה, ונראה שזה כואב לאמיליה. 

פליסיה גורמת למאסימו לבקש מסלומה להישאר לגור בבית ומאסימו מחליט על ארוחה רומנטית, בעוד סלומה בטוחה שזה איתה. 

שיקו חושב שז'מה לא תאפשר לו להזמין לביתו את פליסיה ואלכס וז'מה מבהירה שזה גם ביתו והיא מזמינה אותם למסיבת פיג'מות. 

אניטה מתקדמת בעניין ההליכים של ההפרייה עם רוברטו. 
לצפיה ב-'פרק 93 '
פרק 93
22/03/2018 | 22:28
14
ליביה מגלה שאמיליה אכן מתכוונת לקנות את הבתים של פליפי ומתפטרת ועוזבת את החברה והבית לפליפי ומספרת לו הכול, ופליפי המום מהרצון של אמיליה להשפיל שוב את ויטוריה ולגרש אותה מהבית אחרי שכבר עשתה את זה. פליפי מודה לליביה שהזהירה אותו.

מקודם פדרו מנסה להפיל הכול על קרולה השקרנית או הלא מבינה וכשהוא מתעקש לחשוף את עברה נופל לה האסימון שאז פדרו צריך להתוודות בפני אמיליה שרימה אותה וזייף את קורות החיים של קרולה והסתיר ממנה את עברה הפלילי. בכל זאת קרולה נשברת ומספרת לאמיליה את הסיפור שדי דומה לסיפור של בנטו ורוזה בגלגול התקופתי, רק שקרולה באמת גנבה, גם היא הסתובבה בחברה גרועה ויום אחד לקחה בלי רשות כסף מהקופה כדי ללכת למסיבה וזה נחשף והיא פוטרה והושפלה, אך מסתבר שמישהו מאותם אנשים הכיר את פדרו ופדרו ידע על עברה וידע שקורות החיים שלה שקריים אך חיפה על הכול, ממש כמו בנטו בגלגול התקופתי. אמיליה מבקשת זמן, היא גם ככה מאוכזבת מפדרו שהייתה לו פליטת פה עם קרולה ומעורך הדין שהולך שולל וחשף את הקלפים בפני ליביה ועכשיו היא צריכה לעקל שקורות החיים של קרולה זה שקר ושפדרו ידע והסתיר זאת, אז היא מבקשת ממנה זמן לעקל את זה. 

אמיליה באה לאלברטו שרוצה לספר לה את האמת, אך כשהיא אומרת שהוא היחיד שלא נטש אותה ונשאר לה כשכולם נטשו אותה, ובאיזה זעם היא מספרת על השקרים של ויטוריה ואלברטו מסכים שלא היה יכול להיות מפלצת כזאת שיסתיר מאמיליה שאימה חיפשה אותה וימציא את מותה. 

אלכס מבין שמליסה משקרת לו, הוא שופך את הלב בפני פליסיה ושיקו שאימו ואביו אומרים לו דברים הפוכים. לשיקו ופליסיה קשה להבין שאימא מסוגלת לשקר, אך אלכס מבין שמליסה משקרת מתוך אינטרס. 

ויטוריה מתנצלת בפני ברנרדו שבגללה היא ואמיליה נפרדו וברנרדו אומר שעוד לא החליט להיפרד אך קשה לו לעקל את חוסר האמון שלו. ומופתע לראות איך ויטוריה מגינה על אמיליה אחרי כל מה שקרה, ומבין שזה רגש אימהי.

מאסימו מתעקש לחזר אחרי רוזה ומזמין אותה לארוחת ערב, כמעט בכפייה והיא כנראה מחליטה לנצל זאת כדי לדחות אותו. אך למרות החיזורים אחרי רוזה, הוא מתפוצץ מקנאה כשבוטליו מביא פרחים לסלומה. 

מסתבר שאביהם של פליפי, סברה ואפונסו נהרג כשהגן על בנטו בקטטה ובנטו לא שם לב למה שקורה מרוב שהיא שיכור ומרגיש אשם על כך וחושש שזילדה לעולם לא תוכל לסלוח לו. 

פליפי מביא את ליביה לביתו בתור אישתו. 
לצפיה ב-'עוד פעם יש תקלה בצפייה דרך אתר וואלה'
עוד פעם יש תקלה בצפייה דרך אתר וואלה
19/03/2018 | 08:32
6
71
אין כתוביות מישהו יודע על זה משהו במקרה? הפורום שם גמור אין בכלל.
לצפיה ב-'על הפורום אני יודע, אני על הצפייה באתר לא ידעתי'
על הפורום אני יודע, אני על הצפייה באתר לא ידעתי
19/03/2018 | 12:46
31
לצפיה ב-'מקווה שבקרוב ויוה יעברו להתמך על ידי אתר אחר כי אתר וואלה'
מקווה שבקרוב ויוה יעברו להתמך על ידי אתר אחר כי אתר וואלה
20/03/2018 | 07:07
4
62
לא מספק את הסחורה, גם אם התקלות יתוקנו הרי ברור שזה לא יחזיק מעמד הרבה זמן
לצפיה ב-'לאתר וואלה לא אכפת. נקודה.'
לאתר וואלה לא אכפת. נקודה.
20/03/2018 | 15:16
3
52
ונראה שגם לויוה לא אכפת - היא זורקת את האחריות של הבעיות על אתר וואלה.
לצפיה ב-'לוואלה צריך להיות אכפת לפחות מצופי האתר '
לוואלה צריך להיות אכפת לפחות מצופי האתר
20/03/2018 | 19:38
2
41
כי אם מי שצופה בטלנובלות/חדשות/סרטים דרך וואלה נחשף לפרסומות שמהן וואלה עושים הון. לגבי הפורומים כנראה זה כבר לא באופנה והכול בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ולכן כלפי הפורומים של ויוה וואלה נוקטת מדיניות של "טרנספר מרצון". 
לצפיה ב-'וואלה מחוייבת לספק את כל מה שויוה רוצים שיהיה באתר'
וואלה מחוייבת לספק את כל מה שויוה רוצים שיהיה באתר
24/03/2018 | 14:56
14
אם הם לא עומדים בציפיות ויוה צריכים להחליף אתר
לצפיה ב-'הנה אני רואה שחזרו שם הפורומים'
הנה אני רואה שחזרו שם הפורומים
25/03/2018 | 18:38
14
נקווה שהפעם וואלה תיקנו את זה בצורה יותר רצינית

לצפיה ב-'ויוה הולכים לשדר את כח לאהוב רק 4 ימים בשבוע'
ויוה הולכים לשדר את כח לאהוב רק 4 ימים בשבוע
18/03/2018 | 22:35
4
152
בהתחלה חשבתי שזה טעות שלהם אבל גם בבלוג וגם בפוסטים כתוב 4 ימים. מעניין למה.
לצפיה ב-'אני מניח שמדובר בטעות '
אני מניח שמדובר בטעות
18/03/2018 | 22:45
90
מרוב התרגלות לויוה פלוס, טעות שחזרה על עצמה, זה קורה המון בתקצירים בכל האתרים, אני מניח גם פה. חוץ מזה שלפי ויוה יש גם שידור חוזר בסוף השבוע כך שהם לא ממש יכולים לשחק עם זה, אלא אם תהיה סדרה שבועית ובדרך כלל בסדרות הקצרות הפרק הוא יותר מ-50 דקות, כפי שראינו באיסבל. אז פה אני נוטה לחשוב שמדובר בטעות.
לצפיה ב-'אולי זו המשבצת החדשה שהם הבטיחו?'
אולי זו המשבצת החדשה שהם הבטיחו?
19/03/2018 | 17:16
75
במידה וזו לא טעות כתיב שלהם יכול להיות שהם מתכוונים לשדר משהו חדש פעם בשבוע. זה באמת מוזר שהם יטעו פעמיים גם בבלוג וגם בפייסבוק, והם גם לא שינו את זה למרות ששאלו אותם בפייסבוק מה עם יום חמישי. מעניין.
לצפיה ב-'ויוה תיקנו בפוסט שלהם על הימים שישודר הכח לאהוב'
ויוה תיקנו בפוסט שלהם על הימים שישודר הכח לאהוב
22/03/2018 | 23:20
1
47
ייבגני צדק והם אכן טעו. שאלתי את ויוה אם המחליפה של בדרך לאהבה היא חדשה מטלויסה והם עדיין לא קראו את ההודעה שלי.
לצפיה ב-'ראיתי'
ראיתי
23/03/2018 | 21:34
18
טוב שנזכרו חח
אז נראה שבכל זאת זו לא המשבצת החדשה שהבטיחו...
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
16/03/2018 | 18:18
16
44
כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
שבת שלום
לצפיה ב-'פדרו דמיאן ממשיך לצלם בישראל'
פדרו דמיאן ממשיך לצלם בישראל
16/03/2018 | 18:31
6
113
לצפיה ב-'מי משחק את היהודי/ישראלי?'
מי משחק את היהודי/ישראלי?
16/03/2018 | 18:48
4
46
לצפיה ב-'צורי ששון, מוכר? לא נראה לי...'
צורי ששון, מוכר? לא נראה לי...
16/03/2018 | 19:11
3
70
לצפיה ב-'לפי השם הוא יהודי.... נכון? '
לפי השם הוא יהודי.... נכון?
16/03/2018 | 20:56
2
28
לצפיה ב-'לפי השם נראה יהודי-ישראלי'
לפי השם נראה יהודי-ישראלי
16/03/2018 | 21:26
1
56
אולי מישהו שעבר עם משפחה למקסיקו או משהו. בטח לא סתם ליהקו אותו לתפקיד ישראלי.
לצפיה ב-'רשום בפרופיל שלו בפייסבוק שהוא גר במקסיקו סיטי'
רשום בפרופיל שלו בפייסבוק שהוא גר במקסיקו סיטי
16/03/2018 | 21:59
53
לצפיה ב-'תודה על התמונות!'
תודה על התמונות!
18/03/2018 | 17:16
12
לצפיה ב-'נטליה אוריירו על שער "בלייזר"'
נטליה אוריירו על שער "בלייזר"
16/03/2018 | 19:24
86
לצפיה ב-'לעוד מישהו הפורום ויוה מת?'
לעוד מישהו הפורום ויוה מת?
16/03/2018 | 19:37
4
89

אין הודעות שם והפורום לא זמין. מאז השדרוג האתר הפורומים נרצחו.
לצפיה ב-'בקרוב גם הפורום הזה יירצח'
בקרוב גם הפורום הזה יירצח
16/03/2018 | 19:40
36
לצפיה ב-'גם אצלי הפורום מת '
גם אצלי הפורום מת
16/03/2018 | 20:08
58
בקהילות רק לבלוג אפשר להיכנס. לפחות זה, כי ויוה מודיעים בפייסבוק על מה שכתבו בבלוג, חששתי שבגלל שהבלוג ברשימת הפורומים, גם אליו לא יתאפשר להיכנס, אבל ברוך השם זה רק חמשת הפורומים: טלנובלות, קוריאנית, ברזילאיות, טורקיות וספוילרים. 

והאמת וואלה הפך לאתר שממש לא ידידותי למשתמש.
לצפיה ב-'הפורומים שם שוב קרסו'
הפורומים שם שוב קרסו
18/03/2018 | 17:08
25
חבל שאתר ויוה הוא תחת אתר וואלה ולא תחת אתר אחר.
לצפיה ב-'כן הפורום נעלם, וכבר ציינתי'
כן הפורום נעלם, וכבר ציינתי
18/03/2018 | 17:43
29
זאת לפני כמה ימים.
הבנתי שקמה קבוצה סגורה של עידכונים לכל הטלנובלות של ערוץ ויוה ו ויוה פלוס.
הייתי רוצה להצטרף לקבוצה זו אך אני לא יודעת איך עושים זאת.
כנ ראה בפייסבוק.
החשש שלי שגם בתפוז הפורום יגמר ואז לא יהיו לנו עידכונים על טלנובלות חדשות וכו.. תודע על העזרה.
לצפיה ב-'כתבה על אלטאיר חארבו'
כתבה על אלטאיר חארבו
16/03/2018 | 20:06
78
היא מדברת בין השאר על התפקיד הראשי שאיבדה

לצפיה ב-'רבקה ג'ונס נלחמת במחלת סרטן השחלה'
רבקה ג'ונס נלחמת במחלת סרטן השחלה
16/03/2018 | 21:00
1
94
לצפיה ב-'מסכנה רק בריאות'
מסכנה רק בריאות
18/03/2018 | 17:20
19
לצפיה ב-'המנצח הוא קולונגה'
המנצח הוא קולונגה
17/03/2018 | 23:36
9
50
לצפיה ב-'זוריה וגהVSמאייטה פרוני'
זוריה וגהVSמאייטה פרוני
18/03/2018 | 00:07
8
47
לצפיה ב-'הפעם ההתלבטות קשה '
הפעם ההתלבטות קשה
18/03/2018 | 00:37
49
אבל אני בוחר במאיטה פרוני.
לצפיה ב-'מאיטה פרוני כמובן'
מאיטה פרוני כמובן
18/03/2018 | 01:56
4
50
את השנייה לא סובל מימי ים של אהבה ולא מהזבל הטלוויזיוני שנכפה עלינו בימים אלה עם דניאל אראנס.
לצפיה ב-'שתיהן את זוריה וגה אני אוהבת עוד מימי משפחת איירו!'
שתיהן את זוריה וגה אני אוהבת עוד מימי משפחת איירו!
18/03/2018 | 14:17
2
54
ומאיטה עוד מימי זהירות מלאך עם לוי ושתי הנובלות האלה לייבוא לישראל!
בגלל משפחת פיירו שודרה בויוה
לצפיה ב-'משפחת היירו לא שודרה בישראל. פיירו כן.'
משפחת היירו לא שודרה בישראל. פיירו כן.
18/03/2018 | 14:27
1
31
וזהירות עם המלאך לא שודרה למרבה המזל.
לצפיה ב-'זה שאמרתי שמשפחת היירו לא שודרה בגלל פיירו וחבל'
זה שאמרתי שמשפחת היירו לא שודרה בגלל פיירו וחבל
18/03/2018 | 14:39
12
לצפיה ב-'נכפתה?'
נכפתה?
18/03/2018 | 16:55
39
מי שאוהב צופה ומי שלא אוהב לא צופה בחירה אישית של כל אחד על פי טעמו, ואם היא הייתה עונה להגדרה שלך היא לא הייתה זוכה לעונה שנייה ולרייטינג גבוה במקסיקו
לצפיה ב-'הבחירה הכי קשה עד כה!'
הבחירה הכי קשה עד כה!
18/03/2018 | 16:50
37
את שתיהן אני מאוד אוהבת אבל אני אבחר במאייטה:]
לצפיה ב-'מאיטה'
מאיטה
23/03/2018 | 07:49
6
לצפיה ב-'ידיעה לגבי העונה השנייה של החיים כפולים של אסטלה קריז'ו'
ידיעה לגבי העונה השנייה של החיים כפולים של אסטלה קריז'ו
15/03/2018 | 00:31
11
110
לפי העמוד Notichistv העונה בוטלה. למדו מהטורקים. לחכות עם העונה השנייה ובסוף לבטל אותה כמו ששמעתי עם איפט והסוף המזעזע שלה.

באסה עבור צופיה שנשארו עם סוף פתוח ולא ברור. ייאמר לזכותה של משפחתו של בעלי כבר מצלמים עונה שנייה ובקרוב תשודר במקסיקו.
לצפיה ב-'באמת למדו מהטורקים לא רק באיפט גם בנערה שאהבתי'
באמת למדו מהטורקים לא רק באיפט גם בנערה שאהבתי
15/03/2018 | 02:20
69
שבאיפט גם טראגי וגם פתוח ובנערה שאהבתי רק עצרו כמו פרק סיום עונה ואפילו כתבו המשך יבוא. ובאמת למדו הטורקים לא לסיים בעונה הראשונה כמו באישה רעה שסיימו יפה מאוד ואחר כך החליטו לצלם המשך אך אם לא יצלמו אף אחד לא יישאר במתח, כך גם באין שטוחות בגן עדן, הייתה סצינת סיום, אחר כך הוחלט על עונה שנייה. ובנערה שאהבתי והחיים הכפולים של אסטלה קריז'ו הכינו הכול לעצור בקטע מותח ובחיים הכפולים של אסטלה קריז'ו והשאירו את הרעים מאושרים לקראת האפשרות להזיק בעונה השנייה. לגבי איפט אני לא יודע מה עבר על התסריטאי כי בפרק 60 שהוא פרק 30 הטורקי הוא הרג את הצלע השלישית במשולש אהבה, ובסוף הרג גם את הגלאן הראשי, כך שאני לא יודע מה תוכנן לעונה השנייה לאור העובדה שאיפט נשארה לבד עם שני ילדים שהקטנה לא מקבלת אותה כי גדלה במשפחה אחרת ועם יסורי מצפון על כך שבטעות הרגה את אבי ילדיה. אבל בעצם יכלו לעשות המשך על בניית מערכת יחסים בין האם לבת.
לצפיה ב-'אוף..אז שוב צדקתי?'
אוף..אז שוב צדקתי?
15/03/2018 | 02:31
3
66
לא תהיה עונה שנייה בכלל?
אבל זה לא הוגן!  הסוף שהם עשו כל כך פתוח שיותר דומה לסוף פרק מאשר לסוף עונה ובכלל לא דומה לסוף הסופי של טלנובלה...
העיקר ההבטחות של ויוה לשדר את ההמשך בהמשך של השנה. .

לצפיה ב-'כל סוף עונה הוא כמו סוף פרק ובדרך כלל יותר מותח '
כל סוף עונה הוא כמו סוף פרק ובדרך כלל יותר מותח
15/03/2018 | 02:58
57
אני זוכר עוד מרמת אביב ג' הישראלית שהיציאה לחופש הגדול תמיד הייתה עם טעם קצת מר עם לחכות שלושה חודשים להמשך הקטע הכי מותח ברמת אביב ג'. המטרה לסיים את העונה במתח. הבעיה כשלא סגורים על הכוונה לצלם את ההמשך.
לצפיה ב-'ויוה לא אשמים'
ויוה לא אשמים
16/03/2018 | 22:50
1
37
אין קשר לויוה. הם גם חשבו שתהיה עונה שנייה. עכשיו שעידכנתי אותם מקווה שיועילו בטובם להודיע זאת בפייסבוק כי הצופים מחכים לעונה הבאה בכיליון עיניים. אם ויוה יניחו בצד את נטליה אוריירו לכמה רגעים.
לצפיה ב-'ויוה לא אשמים '
ויוה לא אשמים
17/03/2018 | 00:38
28
אבל להתחייב על השנה הבאה כשהצילומים במקסיקו עוד לא התחילו (וכנראה אפילו התסריט של הפרקים הראשונים לעונה השנייה לא נכתב) זה מעשה חסר אחריות. הם השלו את הצופים שההמשך יהיה בקרוב כשהצילומים יכלו להתחיל עוד שנתיים וההמשך להגיע לויוה עוד שלוש שנים. בקרדאיי לפחות ידעו בדיוק מתי מתחילים לצלם את העונה השלישית בטורקיה ולמעשה פחות מחודש אחרי סיומה של העונה השנייה בויוה כבר התחילו צילומי העונה השלישית בטורקיה. 
לצפיה ב-'איזה יופי שמצלמים כבר את העונה השנייה של משפחתו של בעלי'
איזה יופי שמצלמים כבר את העונה השנייה של משפחתו של בעלי
15/03/2018 | 22:55
4
60
באמת תהיתי מה איתה, תודה על המידע! ידוע לך מתי היא עולה במקסיקו?
לצפיה ב-'קראתי איפשהוא מתי אבל לא זוכרת כבר'
קראתי איפשהוא מתי אבל לא זוכרת כבר
15/03/2018 | 23:07
3
54
אעדכן כשתעלה למקסיקו
לצפיה ב-''
16/03/2018 | 18:08
2
13
לצפיה ב-''
16/03/2018 | 23:06
1
39
הצילומים עוד לא התחילו ובנוסף ככל הנראה סוזנה גונזלס תצטרף לעונה החדשה. הצילומים יתחילו במאי.
לצפיה ב-'מגניב'
מגניב
18/03/2018 | 16:36
15
תודה
לצפיה ב-'טלוויסה צריך ללמוד מטלמונדו '
טלוויסה צריך ללמוד מטלמונדו
17/03/2018 | 00:35
59
בתשוקת הנצים, הראשיים התחילו לצלם פרויקטים חדשים ולא היו פנויים לצילומים ובגלל ההצלחה רצו להמשיך את הסדרה, אז מילאו את הסדרה במלא סצינות של דמויות משניות ואת הראשיים בקושי הראו. 

בהסערה נטליה סטריגנר הייתה צריכה לעבור ניתוח שנקבע מראש כשטלמונדו החליטו להוסיף עוד כ-30 פרקים לסדרה אז הם מצאו שחקנית אחרת שתלבש מסכה לאחר שהמציאה תאונה מה נשרפו פניה של הראשית והיא הייתה עם מסכה ופנטום ולצד זה הציפו את הפרקים האלה בזיכרונות.

אז דוד זפדה ואדריאנה דיאס לא פנויים לצילומים יכלו להתחיל לצלם הרבה סצינות של דנילו, אסטלה, לטי ומשפחתה, סטיב, חנסיס ואת הראשיים  ראיין ולאורה בקושי להראות בפרקים הראשונים. אולי רק סצינת ההמשך שלאורה הופתעה לראות משהו או מישהו על הבמה ואז לעבור לים של סצינות עם דמויות משניות. ולחזור לראשיים בצורה רצינית רק בפרקים מתקדמים. 
לצפיה ב-'מישהו/מישהי כאן יכולים להגיד לי למי לפנות בקשר לשחרור שירים?'
מישהו/מישהי כאן יכולים להגיד לי למי לפנות בקשר לשחרור שירים?
17/03/2018 | 00:06
34
היי,
אשמח לעזרה מכם. בכל מיני טלנובלות יש שירי רקע, כאלה שנכתבו במיוחד לסדרה / כאלה של זמרים לא מוכרים אבל השם לא ידוע. אני מחפש כמה שירים שהופיעו ב-2 סדרות, גם בסדרה "זהות אבודה" (El Rostro De Analia) וגם ב"מלאך ושטן" (Mas Sabe El Diablo), השירים מופיעים בסצנות של המועדונים. בזהות אבודה זה תמיד השירים שיש במועדון של ריקי מונטנה, ובמלאך ושטן במועדון לה קואבה. מי שראה את הסדרות יבין על מה אני מדבר. יש המון שירים, ב"זהות אבודה" וב"mas sabe el diablo" יש שיר ספציפי שאני מחפש שהולך ככה "como me miras, como suspiras, al verme camibar, no tengas miedo dime lo que sientes, no puedo esperar mas. porque desdo tu cuerpo tan serca... הינה לינקים: 

הקטע שיש בזהות אבודה: https://www.youtube.com/watch?v=LcQJSY-K0Ms&t=... זה מתחיל בדקה 2:58,
ובמלאך ושטן יש את אותו שיר כאן, הינה לינק: https://www.youtube.com/watch?v=qSzLtEbPdQo
זה מתחיל בדקה 11:25, זה אותו שיר, ושתיהם בסצנה דומה (מועדון).. יש כמה אנשים שהעלו ליוטיוב את השיר תחת השם "bailar conmigo" אבל זה לא האודיו המקורי, זה באיכות גרועה כאילו זה הוקלט מאותו פרק. בכ"מ, השאלה היא כזאת: למי אפשר לפנות בקשר לשחרור השירים? אלו 2 סדרות של Telemundo, אולי אפשר לבקש מהם? באותה תקופה ששודרה הסדרה "מישהו צופה בך", היו מלא שירים, והם לא שוחררו. קבוצת אנשים עשו עצומה, וטלמונדו שיחררו ברחבי הרשת, אולי יש סיכוי גם כאן שישחררו כי יש ביקוש רב לשירים, מלא ילדים מגיבים בסרטונים של הפרקים האלה ששמתי. אבל איפה אפשר לקבל מענה מטלמונדו?

תודה מראש.
לצפיה ב-'אדמה פראית - עד פרק 42 '
אדמה פראית - עד פרק 42
14/03/2018 | 17:06
17
36
לצפיה ב-'קרלוס משיג את אדריאן לשנה '
קרלוס משיג את אדריאן לשנה
14/03/2018 | 17:26
39
הוא הגיש תביעת משמורת על אדריאן ואיסבל דאגה לעורכת דין לאיסבל, לאחר שכשהיא גילתה שדניאל רוצה להיפרד ממנה, לא רצתה שיהיה מעורב. בדיון הראשון עורכת הדין אמרה שהם זקוקים לעדויות נגד קרלוס ובעד קרולינה, ואף אחד לא מעיז להעיד נגד קרלוס, אך אליסה התנדבה להעיד. ויקטור נשלח לרחרח מי יעיד, ואליסה בתמימות התרברבה בפניו שתעיד נגד אחיה, וכמובן ויקטור דיווח, וקרלוס טמן לאליסה מלכודת וטען שרוצה לדבר איתה ויכול להיות שיבטל את התביעה והיא נפלה בפח ובן דודו כלא אותה. איסבל העידה לטובת קרולינה ודניאל העיד על כך שקרלוס מעולם לא התעניין בבנו, אך אליסה לא הגיעה, ועדותה נדחתה. דניאל הצליח לחלץ אותה, אך לפני כן קרלוס הטריד את קרולינה ודניאל הלך איתו מכות. השופט הגיע להכרעה מבלי לשמוע את אליסה להפתעת כולם, גם להפתעתי ופסק שקרלוס יקבל משמורת לשנה ואחרי שנה יהיה דיון מחודש. 

היה מפתיע שהשופט דילג על העדות של אליסה, אך מסתבר ששום דבר לא הוגן כאן, קרלוס שיחד את השופט, ובא בטענות שלא קיבל משמורת מלאה, השופט טען שמדובר שלא רצה לעורר חשדות, אך מדובר בהליך פורמאלי בלבד והוא יקבל משמורת מלאה בעוד שנה. קרלוס נתן לו רק חלק מכספי השוחד ועקץ אותו שזה גם רק הליך רשמי ובעוד שנה הוא יקבל משמורת מלאה והוא את שאר הכסף. 

כמובן שקרלוס לא חיכה רגע ובא עם המשטרה לקחת את אדריאן ולמרות שעורכת הדין הגישה ערעור, החוק כעת לטובת קרלוס. קרלוס כמובן לא מתעניין באדריאן ואפילו נוזף בויקטור על שדואג לאחיין שלו. קרולינה התגנבה לבית הספר כדי לראות את בנה ושמה לב שרע לו אצל קרלוס. אך קרלוס עקב אחריה והתלונן במשטרה שהיא לקחה את הילד מבית הספר ללא רשותו. 

דניאל ואנדרס פנו לויקטור שישיג ראיה לחוזה של קרלוס בתקווה להוכיח שהוא כרת את חלקת היער של ארתורו כדי לעמוד בחוזה כדי שקרלוס ייכנס לכלא ואדריאן יחזור לאימו, וויקטור אכן צילם את החוזה בנייד.

אמפרו הכינה לאניבל מנעול חדש ומפתח שייכנס לחדש של איסבל ודניאל ראה מהחלון את איסבל ואניבל ישנים ביחד וגם שמע מסרחיו על כך שאניבל בוגד בה. והאשים את איסבל שניצלה אותו כדי לנקום באניבל, גם איסבל שמעה מאניבל שעל הכול יש יריבות בינו לבין דניאל, וחשדה שדניאל מתנקם באניבל דרכה במיוחד כשכתוצאה מהקנאה וכתוצאה מהצורך המשפטי להמשיך בזוגיות עם קרולינה כדי שתקבל את המשמורת היא ראתה שהוא עם קרולינה כבן זוג. אך הם הבהירו את הדברים וחזרו זה לזו, אבל כשאיסבל רואה כמה קרולינה הרוסה כשלקחו לה את בנה, היא לא מסוגלת לגזול ממנה גם את דניאל ובמיוחד כשאליסה דחפה את האף ואמרה כמה זה פוגע בקרולינה. 

לסרחיו יש קריש דם כתוצאה מכך שאולגה דחפה אותו, ואגב אלבה ניצלה את זה כדי לפטר את קרולינה כי אולגה השתמשה בדלי של הניקיון ואלבה החליטה להאשים את קרולינה ברשלנות. סרחיו ניסתה להסתיר את קריש הדם, אך איסבל ראתה את הבדיקות ולאחר שדניאל הציע לה לברוח יחד היא סיפרה לו על מצבו של סרחיו. סרחיו גם שפך את הלב בפני אניבל שתפס אותו בקושי הולך. ומכיוון שהחלק בו קרלוס כרת היער מיועד לפרויקט של אניבל ואמדור, אניבל השתמש במצבו של סרחיו כדי לנסות לשכנע את אביו למכור. בינתיים דניאל גילה מפה של החברה שהציעה לקנות את החלק שבו נכרת חלק היער ודניאל וארתורו משוכנעים שאמדור מעורב בכריתת היער לצורך סלילת הכביש, אך באניבל עדיין לא חושדים.

סרחיו בהתחלה ניסה לטפל בקריש הדם בתרופות, אך לבסוף הסכים לניתוח ורגע לפני הניתוח סיפר את האמת למשפחתו. ברוך השם הניתוח עבר בשלום בייחוד כשסרחיו ביקש מרודולפו לתת לו למות אם זה לא יצליח ולא לכפות עליו חיים בתרדמת, אך ברוך השם הכול הסתדר. 

אמפרו שמעה את אלחנדרה אומרת לרחינה שהיא מאוהבת באוריאל והחליטה להחזיר אותה בכפייה למנזר במדריד. איסבל ששמעה את כל הסיפור מכרמן ניסתה להניא אותה מכך ללא הצלחה. גם לפני כן ברודאו איקר ביים קטע שכאילו הוא חוטף נגיחת שור כדי להגן על אוריאל וסחט מאלחנדרה נשיקה, ולכן אוריאל היה בהתקף קנאה, ולא היה שם וכרמן ורחינה בקושי מצאו אותו, אך זה היה כבר כשאלחנדרה נשלחה לשדה התעופה. אוריאל הגיע ברגע האחרון והתגנב למסלול כדי להגיע לאלחנדרה אך למזלו גם היא ברגע האחרון החליטה לחזור והם נפגשו והלכו משם יחד. אמפרו התקשרה למנזר שגילתה שאלחנדרה לא הגיעה בטיסה. אלחנדרה שמעה מאוריאל שכולם היו עם הניתוח של סרחיו והסיקה שלא חשובה לדודתה שעדיין אפילו לא יודעת שהיא לא טסה. 

אלבה ממשיכה לפתות את הכומר והצליחה לשכב איתו פעמיים והכומר מיוסר ודיבר על הפקפוק בייעוד שלו לבישוף ומקבל גיבוי ממנו, כמובן שהבישוף לא יודע שהיו כבר יחסי מין. כשהוא היה שבור אחרי ששכב איתה בפעם השנייה, הוא סיפר לבישוף על תאוות הבשרים שלו ושהאישה מודעת למצבו וכל הזמן מפתה אותו והבישוף טען שמדובר בניסיון שבו אלוהים מעמיד אותו. 
לצפיה ב-'עד 41 '
עד 41
15/03/2018 | 13:15
4
32
חבל שקרו לא התאבדה וחסכה אותי ממנה מהמחצית השנייה של הטלנובלה.

קרלוס מעצבן. אניבל מעצבן. סרחיו מעצבן. תרסה מעצבנת. אלבה מעצבנת. הכומר בלאס מעצבן. בעצם, עדיף להגיד שכולם מעצבנים חוץ מדניאל, ארתורו, אלחנדרה, ואוריאל.

אמפרו, בחיי, כפרעלייך, איפה הלב הטוב שאנחנו יודעים שיש לך?

למי אכפת מאליסה ומה שמו. אה, אנדרס.

כרמן/כרמלה היא לגמרי העציצה של הסדרה. יחד עם תרסה. שתי עציצות בסדרה אחת אומר שיש כתיבה גרועה של דמויות וחוסר אחידות עלילתית.

ובאמת, בחייאת, איקר, כפרעלייך, קח את הכנופייה שלך ולכו לחופש לכמה פרקים. עליתם לי על כל העצבים שאני מעביר את כל הסצנות שלכם. כנ"ל קרולינה המתאבדת.
לצפיה ב-'גם איסבל מעצבנת?'
גם איסבל מעצבנת?
15/03/2018 | 16:46
3
47
תרסה היא המפלט של סרחיו מרגשותיו לאיסבל, אבל בהחלט עציצה. מכרמן/כרמלה התרשמתי לטובה כשהיא התחילה לעזור לאלחנדרה ואוריאל למרות שהייתה מאוהבת באוריאל. 
לצפיה ב-'כאמור, עציצה'
כאמור, עציצה
15/03/2018 | 18:13
2
36
כרמן לא תורמת לכלום לעומת רוסיו וניאבס של מילה של כבוד שלפחות יש להן תפקיד כלשהו גם אם זה להיות הגלגל החמישי במשולש האהבים.

את איסבל לא מחבב ולא שונא. משהו באמצע. יש לי יותר בעיה עם מה שההפקה בוחרת להלביש אותה בסדרה - זה נראה כמו וילון או מפת שולחן.
לצפיה ב-'האם גם לינדה במילה של כבוד היא עציצה '
האם גם לינדה במילה של כבוד היא עציצה
16/03/2018 | 16:29
1
20
שהביאו רק כדי לשחזר את בלינדה הדפוקה מתשוקת הנצים, למרות שלינדה בניגוד לבלינדה, אפילו השם כמעט זהה, היא יפה. אבל נכון שלינדה לא תורמת לעלילה בכלל?
לצפיה ב-'אתה באמת צודק'
אתה באמת צודק
16/03/2018 | 19:25
15
היא עציצה לתפארת. ניקולסון ומלקוביץ' עוד מועילים כי הם הבובות של איסדורה ועושים כל מה שהם אמורים לעשות - להיות הרעים במקומה, אבל לינדה היא עציצה טהורה שאין לה מטרה עלילתית מלבד לתת לי 2-3 דקות בפרק (בהנחה שהיא מופיעה) פחות.
לצפיה ב-'פרק 43 '
פרק 43
15/03/2018 | 16:42
1
42
קרלוס מבטל את החוזה של אמדור עם אניבל, לאחר שהוא מגלה שחיתות של אמדור ולאחר שדניאל חושף איך קרלוס השיג את העץ לחוזה.

אלבה טוענת שהמניות שארתורו נתן לסרחיו זה מהלך לא חוקי, כי הם צריכים להיות בעדיפות ראשונה לקניית מניות.

אמפרו מציעה לקרולינה כסף שתתרחק והיא נואשת ומוכנה לקבל בתקווה להשיב את בנה, אך קורעת את הצ'ק כשאמפרו משפילה אותה. 

אליסה לא מסוגלת לספר לקרולינה איך קרלוס מתעלל בבנו, אבל מצליחה להישאר אצל קרלוס כדי לדאוג לאדריאן, קרלוס מתנה את זה בכך שלא תהיה בקשר עם קרולינה ומשפחת אוטרו.

קרולינה תופסת את דניאל ואיסבל במיטה. 
לצפיה ב-'עוד פרק שלא קרה בו כלום'
עוד פרק שלא קרה בו כלום
16/03/2018 | 06:22
33
אבל שני זוגות שכבו בו.

יאללה עוד קצת ונגמר.
לצפיה ב-'פרק 44 '
פרק 44
16/03/2018 | 16:28
2
30
קרולינה מגיבה כאילו דניאל מעולם לא נפרד ממנה וכאילו איסבל אמרה לה שהיא מאושרת עם בעלה, בקיצור כאילו אין שום פרידות ודניאל ואיסבל פשוט בוגדים ללא בושה ודניאל עדיין בן זוגה. 

איקר מפתיע שנראה שבאמת התאהב באלחנדרה, פתאום הירושה שלה לא מעניינת אותו והוא מעוניין לשחרר את אוריאל לאחר שאמפרו האשימה אותו בחטיפה רק כדי לעשות לה טוב. אבל נראה שכבר מאוחר מדי כי נראה שהוא זה שהדביק את רחינה במחלת מין, אגב אותה מחלה שבה מריה נדבקה בחיים הכפולים של אסטלה קריז'ו, כנראה טלוויסה פתחו בקמפיין ליחסי מין בטוחים ומעלים בסדרה בחורה שנדבקה במחלת מין מבחור שמקיים יחסי מין בלי חשבון, כך אם בחיים הכפולים של אסטלה קריז'ו זה היה מרצון, ופה זה היה תחת סמים. אם כי יש סיכוי שהיא חטפה את המחלה מרנטו עצמו שהיא דלוקה עליו. 

קרולינה רוצה לחטוף את בנה, ובעוד אליסה, איסבל ודניאל רוצים למנוע ממנה להפוך לפושעת נמלטת מהחוק ולאבד כל סיכוי לזכות במשמורת, ויקטור פתאום הפך לאח הטוב ומביא בחשאי את אדריאן לקרולינה לאחר ששמע מאליסה על כוונותיה של אחותו, והחליט לעזור לה. 

לאור התגובה של קרולינה, איסבל לא רוצה אפילו לדמיין את התגובות של ארתורו וסרחיו וגם האפשרות שאניבל הזבל ירצה להרוג את אחיו דניאל, והיא מחליטה להיפרד מדניאל.

מול טרסה אמפרו שוטפת את איסבל כמה שהיא כלה גרועה ואיזה כלה נפלאה תהיה טרסה, וטרסה לא רוצה להיות חלק ממשחקי הכוח בין אמפרו לאיסבל ואף חוששת שאחרי החתונה אמפרו תהפוך לחמות מהגהינום כמו שהיא לאיסבל וסרחיו מבטיח להגן עליה אם זה זה יקרה, למרות שלא מאמין כי אמפרו כל כך אוהבת אותה. 

אלבה לא עוצרת ומנסה להשיג את המניות בכל מחיר ומוכנה לסכן את המוניטין של בית החולים בתביעה, בעוד אמפרו עושה סוף סוף משהו חיובי ומבקש מטרסה שתדבר עם אחותה, כי המניות של סרחיו הם גם שלה כאישתו ותרסן את אחותה שמנסה למנוע מגיסה לעתיד להיות בעל מניות בבית החולים.
לצפיה ב-'איקר לא התאהב ולא נעליים'
איקר לא התאהב ולא נעליים
16/03/2018 | 19:27
1
35
לקראת סוף הסדרה הוא קושר את אוריאל (ומשום מה נטל ממנו את החולצה שלו.) ואז "אונס" לנגד עיניו של אוריאל את אלחנדרה. כשגם זה לא מצליח לו, הוא יורה ולצופה לא ברור מי מהם אבל מתגלה די מהר שהוא ירה באוריאל. אלחנדרה בסדר.

אגב, בכל הסצנה הביזארית הזו גם אוריאל וגם איקר נטולי חולצה משום מה.
לצפיה ב-'אוקיי זה רק איקר'
אוקיי זה רק איקר
16/03/2018 | 19:32
33
אבל אם תרצה הרחבה -

מהדקה ה5:02.

ביזאריות לשמו.
לצפיה ב-'אני בפרק 22 אז לא יודעת כמה זה רלוונטי לשירשור..'
אני בפרק 22 אז לא יודעת כמה זה רלוונטי לשירשור..
16/03/2018 | 17:49
1
37
בכל אופן אלחנדרה ממש מאכזבת בפרקים האילה, היא אומרת לאוריאל שהיא רוצה רק אותו ושלא יחשפו את הקשר ביניהם רק בגלל אמפרו ושנייה אחרי מאמינה לכל הלוקשים שאיקר מוכר לה וקופצת לסירה שלו ועוד אומרת לו שזו החוויה הכי טובה שהייתה לה עכשיו שאיקר צילם אותה מתנשקת עם אוריאל והראה לאמפרו שתישא בתוצאות כי אני לפחות ממש לא מרחמת עלייה גם את איסבל אי אפשר להבין, תפסה את בעלה והמאהבת שלו בחדר שינה שלהם ועדיין מעדיפה לעצום עיניים. טוב מאוד שדניאל חזר לקרולינה אחרי שאיסבל המשיכה לדחות אותו גם אחרי שתפסה את אניבל עם אולגה. שגם היא תישא בתוצאות ותבין מה היא מפסידה מקווה שבפרקים הבאים שתיהן יתעשתו, בינתיים אני ממש מרחמת על סרחיו המסכן שמנסה בכל כוחו לברוח ממסיבת האירוסין של עצמו
לצפיה ב-'ולחשוב שגם אני וניר מפגרים בעשרה פרקים מויוה '
ולחשוב שגם אני וניר מפגרים בעשרה פרקים מויוה
16/03/2018 | 18:34
34
איקר ואניבל מאוד ערמומיים, אניבל משחק את הבעל המושלם ואפילו שכנע את סרחיו לשתוק עם תירוצים מגן ילדים ואיקר משחק את הידיד הנאמן וטוב הלב. אכן איסבל ואלחנדרה עיוורות. 

אבל לגבי אמפרו מי שמשלם את המחיר זה בעיקר אוריאל, שאין לה בעיה לפטר משרתים, גם את כרמן היא הייתה מוכנה לפטר רק על כך שסיפרה לסרחיו שהיא הורתה לאביה לעקוב אחרי איסבל ולולא אביה היה איש סודה של אמפרו, כרמן הייתה עפה על טיל מהאחוזה רק על זה. 
לצפיה ב-'פרק 45 '
פרק 45
17/03/2018 | 22:02
2
16
איקר חוזר לעצמו ולאחר ששומע שאמפרו ביטלה את התלונה ושכנעה את אביו לא לפעול נגדו, משקר לאלחנדרה שהוא שכנע את אביו ואביו את אמפרו, וגורם לה לחשוב שהוא ולא דניאל הביא לשחרור אוריאל. אמפרו ואמדור מתכננים לגנוב את הירושה של אלחנדרה ואמפרו מנסה לנצל את היותה אפטרופסית כדי למנוע מאלחנדרה לקבל את ירושתה שהיא כבר זכאית לה כחוק לפי מה שעורך הדין אמר לארתורו.

רחינה מנסה לגלות מרנטו מי אנס אותה, כמובן ללא הצלחה. 

קרולינה בורחת עם בנה ואליסה כמעט משלמת את המחיר, אך הבן דוד מבהיר שזה בטח ויקטור וקרלוס כמעט הורג אותו. קרולינה נאלצת לצאת מהאוטובוס כשהמשטרה באה לראות מסמכים ובמלון מישהו גונב את כספה והיא מתקשרת לויקטור. ויקטור מביים כאבים שמחייבים אותו ללכת לרופא, אך קרלוס לא קונה את זה ושולח את בן דודו לעקוב אחרי ויקטור. 

דניאל מוצא בגד נשי במשרד של אניבל, ואניבל מפיל זאת על עובד כלשהו ומבקש מאנדרס לגלות ואניבל באה להטיח באולגה שהשאירה שפתון על חולצתו ובגד במשרדו כדי להפריד בינו לבין איסבל וכמעט חונק אותה. 

טרסה מוחה בפני אלבה שמחבלת במשפחתה עם עניין המניות, ואלבה בטוחה שסרחיו הסית את אחותה נגדה, וכשסרחיו לא מבין על מה היא מדברת, היא לא מאמינה לו ונחושה בדעתה לקדם את התביעה. וסרחיו ואיסבל עובדי עצות כי אם ארתורו יאלץ למכור מניות לאלבה ותהיה לה חבילה שולטת היא לא תשאיר זכר מהאגף הציבורי. 

הכומר אומר לאיסבל שאסור לה להפר את נדר הנישואים לפני שעשתה את כל המאמצים להציל את נישואיה ואיסבל מתחילה להתרכך כלפי אניבל וכשדניאל בא בתקווה לשמוע שלא התפייסה עם אניבל, היא מסלקת אותו ואומרת שמה שהיא עושה עם אניבל לא עניינו, ומה שייעשה עם אישה אחרת לא עניינה ושכבר אין ביניהם כלום.
לצפיה ב-'אני כבר ב48.'
אני כבר ב48.
18/03/2018 | 14:24
1
14
כנראה הרצון שלנו להדביק קצב ולהיפרד מהסדרה כמה שיותר מהר בסמוך לברזילאיות עושה את שלו.......

אגב תרסה הפכה לעציצה עם יותר טקסט אבל עדיין אין לה הצדקה עלילתית.
לצפיה ב-'אצלך, אני לא ממהר הממיר שלי מקליט אוטמטית '
אצלך, אני לא ממהר הממיר שלי מקליט אוטמטית
19/03/2018 | 01:35
10
שבועיים בויוה ושבוע בויוה פלוס, עד לפני מספר שבועות גם בויוה זה היה רק שבוע, לכן הקפדתי על פיגור של שבוע בדיוק מויוה, אחרי שסידרו הקלטה אוטמטית של שבועיים אני ניסיתי להשתדל לשמור על קצב של פיגור של שבוע בלבד, אבל כאמור לא הצלחתי ואני מפגר בשבעה פרקים.
לצפיה ב-'פרק 46 '
פרק 46
19/03/2018 | 18:10
10
ארתורו מעמיד את המניות למכירה בתקווה שלאלבה לא יהיה כסף לקנות אותן כדי לעמוד בכללים ולא יהיה בסיס לתביעה. 

איסבל רוצה לעזוב ומסכימה לעזוב יחד עם אניבל ומשגעת את דניאל. 

הכומר מתחרפן ואחרי שאלבה שוב מפתה אותו, הוא משתכר ופולט בפני טרסה שסרחיו אוהב אישה אחרת. 

איקר שומע מרנטה שאלחנדרה ורחינה התערבו על אוריאל ומאושר על הצ'אנס להפריד ביניהם, כשרנטו מתחיל לגלות רגשות לרחינה ומתנה את המידע בכך שיניח לרחינה. 

סרחיו חולם לפני החתונה שהכלה היא איסבל ולא טרסה.

ויקטור עוזר לקרולינה ואדיראן לברוח, אך נתפס בידי קרלוס שמכניס לו מכות רצח, דניאל מוצא אותו ורוצה לקחת אותו לבית חולים, אך ויקטור מסרב ובמקום זה מצית בכוחותיו הנותרים את המנסרה של קרלוס. בעוד אליסה נושמת הנחת רווחה שקרלוס לא הרג את ויקטור. 
לצפיה ב-'ויוה הגאונים חשפו ספוילר ענק לבובה פראית '
ויוה הגאונים חשפו ספוילר ענק לבובה פראית
16/03/2018 | 16:34
4
112
בסיפור העלילה, שהם כתבו שמילגרוס ננטשה על ידי הוריה בסיפור העלילה, בעוד כל הסדרה היה נחשב שאימה של מילי מתה בלידה, חוץ מתקופה קצרה שמישהי התחזתה לאימה, ואולי התסריטאים בהתחלה באמת רצו שתהיה אימה, אבל לצופים התבהר יחסית מהר שמדובר במתחזה. ורק ממש בסוף הפרק האחרון נחשף שאימה של מילי בחיים. 

כמו כן הם כתבו שמילי מגלה את האמת על מוצאו של איבו, לא דובים ולא יער, מילי גילתה שאיבו לא בנו של פדריקו בדיוק כשאימו חשפו את זה בפני כולם בחתונה של איבו עם פלורנסיה, איבו ומילי גילו ממש באותו זמן שפדריקו לא אביו הביולוגי של איבו, וגם לא אבא בכלל כי הוא שנא אותו. 

ולאור מבול הסדרות הטובות שמגיעות לויוה החלטתי סופית לא לצפות בפעם הרביעית/חמישית/שישית (בהתאם לפרקים) בבובה פראית. 
לצפיה ב-'יאו לא מאמין שנחסמת משבצת לשנה+'
יאו לא מאמין שנחסמת משבצת לשנה+
16/03/2018 | 17:19
3
47
לצפיה ב-'קודם ויוה עוד הבטיחו משבצת חדשה כפיצוי אז זה עוד היה מובן'
קודם ויוה עוד הבטיחו משבצת חדשה כפיצוי אז זה עוד היה מובן
16/03/2018 | 17:34
68
אבל בינתיים זה לא קורה ועושה רושם שזה גם לא הולך לקרות ככה שבאמת צעד מיותר.
לצפיה ב-'לפחות זה לא על חשבון המשבצת הארגנטינאית '
לפחות זה לא על חשבון המשבצת הארגנטינאית
16/03/2018 | 18:38
1
53
אם בארגנטינאיות שמתי לב שבאופן קיצוני יחסית לשאר המדינות, מה שמעניין את ויוה זה השחקנים ולא העלילה. 
לצפיה ב-'זה על משבצת חדשה שזה עוד יותר גרוע'
זה על משבצת חדשה שזה עוד יותר גרוע
19/03/2018 | 22:40
9
3 משבצות עם ש.ח. לפחות היו מביאים את נקמתה של אריאנה איכותית הרבה יותר מבובה פראית שלא הרבה צפו בה כי תקעו אותה ביס.
לצפיה ב-'5 כוכבים-פרק שלא שודר'
5 כוכבים-פרק שלא שודר
15/03/2018 | 18:28
2
98
היי אני עוקבת אחר פרקים באתר ויוה בארץ ובאתר של חו"ל במקביל (מפרק 60 בערך עוקבת) כדי לראות פחות או יותר שאני לא מפספסת והיום משום מה נתקלתי בפרק שלא תירגמו אותו הפרק שהוסיפו היום (108) לאתר הוא פרק 111 שבחו"ל:

אבל הם דילגו על פרק 110 ולא תירגמו אותו :

עכשיו ממש מבואסת לדלג ולפספס דברים...
לצפיה ב-'יכול להיות שהמספור שונה אצלנו'
יכול להיות שהמספור שונה אצלנו
16/03/2018 | 17:43
1
46
לפי מה שבדקתי יש פרקים של חצי שעה במקוראז יש מצב שחיברו בין פרקים

לצפיה ב-'ויוה מומחים באיחוד פרקים '
ויוה מומחים באיחוד פרקים
16/03/2018 | 18:36
45
ופיצול פרקים אם כי דווקא חשבתי שיש פרקים של שעה וחצי שויוה חילקו לשניים או הפכו שני פרקים לשלוש. בכל מקרה כאמור אם אין חפיפה בין הפרקים המקוריים לפרקים של ויוה, זה לא אומר שויוה חתכו קטעים או אפילו שנחתכו קטעים בגרסה הבינלאומית, אלא אורך שונה של פרקים ולפיכך גם המספרים משתנים.
לצפיה ב-'מעבר לזמן - עד פרק 88 '
מעבר לזמן - עד פרק 88
14/03/2018 | 16:40
8
34
לצפיה ב-'איזה מזל היה לליביה ובעצם גם לאמיליה '
איזה מזל היה לליביה ובעצם גם לאמיליה
14/03/2018 | 17:05
54
לאחר שליביה נפרדה מפדרו והחליטה סופית להיות עם פליפי, פדרו הביא את אלברטו אליהם מאחורי גבה של אמיליה. ליביה במקרה שמעה את אלברטו ואמיליה מדברים על סודות ממנה, צוטטה לשיחה, ושמעה את אמיליה שאומרת לאלברטו שאסור שויטוריה תגלה שהיא ביתה. ליביה התעמתה עם אלברטו ואמיליה ושמעה את הגרסה שאלברטו סיפר לאמיליה, ליביה התעקשה לשמוע את הגרסה של ויטוריה כי היא שמעה על מיסה שויטוריה עושה לביתה המתה ולא חושבת כמו אמיליה שהכול הצגה, אך אמיליה התעקשה שאסור לחשוף את הסוד שלהם ושויטוריה תגלה שהיא ביתה. אמיליה כמובן ניסתה לשכנע את ליביה שפיליפי נוהג כמו ויטוריה ונוטש את משפחתו אך ליביה לא קנתה את זה.

ליביה כמובן לא התאפקה והלכה לדבר עם ויטוריה ולמזלה ולמזלה של אמיליה לא הייתה צריכה לחשוף את הקלפים, ויטוריה בעצמה שפכה את הלב על שביתה מתה הרחק ממנה בדלקת ריאות. ויטוריה פחדה לספר שנטשה את משפחתה, אך סיפר כמה מרגישה אשמה על מות ביתה ושאסור לנטוש ילדים בשביל משהו אחר, בלי לפרט שהיא עשתה זאת. ליביה חזרה המומה לדבר על כך עם אימה וסבה. 

לאחר שמליסה הבינה שפיליפי רוצה להיות עם ליביה היא נכנסה להריון בכוונה כדי להחזיק את פיליפי, אך זה לא עזר ופיליפי נחוש להיפרד ממנה. מרוב עצבים היא הפילה, והחליטה להסתיר זאת מפליפי, אך נראה שלפי הפרומו פיליפי מדבר עם הרופא שטיפל במליסה על התינוק ורופא שואל איזה תינוק, אך נראה שפליפי יגלה.

ברנרדו גילה שגייליירמו בעלה של ויטוריה בגד באישתו הראשונה וכתוצאה מכך הוא נולד, ושאישתו של גיליירמו לקחה אותו לבית יתומים כדי להרחיק אותו מאביו. הוא שפך את הלב בפני ויטוריה שהזכירה לו שבנטו אחיו והוא יכול לעשות איתו בדיקת ד.נ.א. בנטו בהתחלה סירב לשמוע אותו וגירש אותו בזעם. אחר כך הוא דיבר עם המאסטרו ומסתבר שבנטו שמע את הוריו רבים, כשגיליירמו האשים את אישתו במות המאהבת ודרש לדעת איפה בנו, והיא נשבעה לא להגיד לו והוא איים עליה, אמו של בנטו מתה סמוך לאירועים וייתכן שגיליירמו גרם למותה. בנטו הסכים לערוך בדיקת ד.נ.א ולהתקרב לברנרדו וגם החליט לספר לויטוריה כמה דברים על אביו. אז מסתבר שיש לו טראומות אישיות לא רק מהגלגול הקודם. 

ויטוריה כמובן חשבה על כך שאם ברנרדו יורש חדש, אז יש אפשרות שכל המכירה תבוטל וחגגה על האפשרות, לא כדי להשיב את רכושה אלא כדי לנקום באמיליה. אמיליה פנתה לראש העיר והאשימה אותו שהסתיר ממנה קיומו של יורש נוסף, והוא טען שאם יוכח שהקנייה נעשתה בתום לב, לא ניתן לבטל אותה. אך מסתבר שאמיליה ידעה על בן ממזר, אך הייתה בטוחה שלא יימצא ויש איזשהו שיתוף פעולה בין ראש העיר לאמיליה. גם מסתבר שאת הבית בכלל גיליירמו הוריש לבנו רפאל אם יימצא, שזה ברנרדו. ברנרדו החליט להיות כן עם אמיליה וטען שמעוניין לגרום לביטול המכירה, אבל בטוח שלא יזכה בתביעה כי הוא בטוח שאמיליה פעלה בתום לב, ותוכל להוכיח שלא ידעה על קיומו של יורש נוסף.  

פדרו חקר בשביל אמיליה וגילה שהדירות של פליפי ושל ג'ילדה ממושכנות והוא מאחר בתשלום המשכנתא והם חוגגים על האפשרות לגרום לכך שזה יועבר למכירה פומבית ולקנות, אמיליה בשביל שוב לסלק את ויטוריה מביתה ופדרו כדי לדפוק את פיליפי. פיליפי מאחר בשני תשלומים, והיה אמור לשלם כי צריך היה לקבל מהעירייה תשלום על מיץ הענבים. אך אמיליה ניצלה את המידע שיש לה על ראש העיר, שהודה שידע תמיד על קיומו של בן ממזר, והסתיר אותו כי אז ויטוריה ובנטו לא היו יכולים למכור את היקב והבית והיו הולכים לכלא בגלל החובות ודרשה ממנו לאחר בתשלום. ראש העיר עיקב תשלום בתירוץ שאין כסף לעירייה, והודיע לאמיליה שדפק את פיליפי כפי שהיא דרשה ממנו. 

מסתבר שגם אצל אניטה זה לא רק הגלגול הקודם, מסתבר שהוריה התגרשו וכל הורה הסית אותו נגד השני. לכן היא מתעקשת להביא ילד ללא הקמת משפחה והורים ידידים. היא נאלצה להודות שהתאהבה באפונסו, אך לא מוכנה למעורבות רגשית ולכן החליטו להביא את הילד עם רוברטו. אפונסו ניסה להניא אותה מכך והתאכזב ממנה קשות ובדיוק כששפך את הלב בפני ברניסי, ברניסי התוודתה על רגשותיה כלפיו. אניטה באה לרוברטו לתאם את הבאת הילד ונראה שרוברטו נדהם שאניטה לא מתכוונת לשכב איתו ומעוניינת בהפרייה מלאכותית. 

ז'מה נפרדה מקיירוס וחילקה את הסוכנות כשהעובדים כמובן בחרו לעבוד איתה. קיירוס התחיל לחזר אחרי סברה, ומשיחה של אריאל עם שותפו מהשמיים מסתבר שקיירוס הוא גלגול של בעלה של סברה הברון שהיא ברחה ממנו. עכשיו לא פלא שהוא כזה מתנשא, היה ברון מגעיל בגלגול הקודם. אגב הוא ופדרו היחידים שממש רעים בגלגול הזה, כי רוברטו טוב, למרות שרודף שמאלות, בנטו גם יש לו טראומות אך הוא באמת אוהב את רוזה ואת אליסי ואדם ללא כיוון אך לא פושע אכזר כמו בגלגול הקודם. ואפילו מליסה למרות שבגדה בפיליפי עם רוברטו ולא ידעה בוודאות מי אביו של אלכס, הייתה טובה עד שהרגישה שהולכת לאבד את פילפי. 

וגם בפרומו לפרק הבא חיבוק בין מתאוס לרוזה כשרוזה באה לבקר ואז זכרונות על התינוק של רוזה בחלק התקופתי, נראה שמתאוס הוא גלגול של הבן של רוזה מהגלגול התקופתי, לא ייאמן הגלגול היחיד עם פער גילאים רציני בין החלק התקופתי בו היה תינוק, לחלק המודרני בו הוא נער. 
לצפיה ב-'עד 73 - איזה יופי שברניסי לוקחת חלק בתקופה הזו'
עד 73 - איזה יופי שברניסי לוקחת חלק בתקופה הזו
16/03/2018 | 13:01
5
34
בניגוד לתקופה הקודמת ששם ראינו אותה רק כרוח/זיכרון
מגניב גם שהמנזר מהתקופה הקודמת זה עכשיו בית היתומים שברנרדו נלקח אליו בילדותו!

מגניב גם הסצנות עם מתיאוס הבן של ז'מה איך שיש לו הבזקים מהגילגול הקודם ואיך שמעלה את זה על דף בתור ציורים תקופתיים והכי ענק איך שקיירוס מצא את הציור של ז'מה וראול שצייר ועכשיו חושב שהם מאהבים

ולא ייאמן..! אבא של אמיליה זורע בה עוד יותר שנאה לויטוריה ולויטוריה מסתבר שאמר כל השנים שאמיליה מתה! גם עכשיו שהיא מצטערת...אני מבינה את הכאב שלו ונכון שויטוריה הייתה לא בסדר אבל אין לו זכות לעשות את זה ויפה שויטוריה החליטה להחזיר לעצמה את השליטה על החיים שלה אחרי שגורשה מהבית ויצאה לעבוד! איזו חמודה רוזה שנתנה לה את המשרה במסעדה וגם ליביה איך שדואגת לה וזה מבלי לדעת שזו סבתא שלה:)

עכשיו שפליסיה וביאנקה הגיעו לבית של מאסימו הסצנות איתו הרבה יותר מעניינות ומשעשעותD: חח שתהיה בריאה ריטה עכשיו בנוסף למסז'יסטית מדריכת תיירים ומאמנת אישית היא גם מורה לריקוד איזה יופי שהחיבור המקסים בינה לבין פליסיה המתוקה משוחזר גם פה

פדרו מזעזע פה בדיוק כמו בגילגול הקודם, איך שהגיב אחרי שהבין שליביה כבר לא רוצה להתחתן איתו ממש אובססיבי הסצנות של ליביה ופליפי
לצפיה ב-'כן בהחלט נחמד שברניסי ואלברטו חיים בחלק המודרני '
כן בהחלט נחמד שברניסי ואלברטו חיים בחלק המודרני
16/03/2018 | 16:20
4
31
למרות שאלברטו מסתבר עשה דבר נורא והיום ומטפח שנאה של אמיליה וגורם כאב רב לויטוריה, כנראה מחזיר על הגלגול הקודם שבו רימתה אותו כל החיים כאילו ברנרדו בנו, ונראה כל כך נחמד ומסתבר שהיה כל כך אכזר כלפי ויטוריה. 

מתאס רואה הבזקים תקופתיים, נחמד, אך קיירוס מפרש הכול לא נכון, העיקר לפגוע בז'מה וראול. 

ממש כל הכבוד לרוזה שגם עוזרת לויטוריה וגם גרמה לביתה לראות בויטוריה סבתא, למרות שויטוריה לא האם הביולוגית של בנטו ורוזה למודת אכזבות מבנטו.

החיבור בין פליסיה לריטה נחמד לאור העובדה שפליסיה הרבה פחות שובבה מבחלק התקופתי. 

פדרו ועוד איזה אובססיבי ועקשן.
לצפיה ב-'בגילגול הקודם היא עשתה לו הרבה נזק ועכשיו הכל חוזר אלייה'
בגילגול הקודם היא עשתה לו הרבה נזק ועכשיו הכל חוזר אלייה
16/03/2018 | 17:23
3
32
אפרופו בנטו, הוא משחק אותה כאילו רוצה להתחיל להשתנות ולחזור לרוזה מה שלא מונע ממנו להמשיך להתנשק עם דורותיאה.
לצפיה ב-'ספוילר לבנטו'
ספוילר לבנטו
17/03/2018 | 19:58
2
24
בנטו ישתנה ייפרד סופית מדורותיאה ועכשיו רואים התקרבות בינו לבין רוזה....נשארו רק 3 פרקים לסיום
לצפיה ב-'הם כ"כ לא מתאימים'
הם כ"כ לא מתאימים
18/03/2018 | 17:23
1
14
לרוזה הגיע משהו הרבה יותר טוב
לצפיה ב-'בנטו המודרני לא רשע כמו בנטו התקופתי'
בנטו המודרני לא רשע כמו בנטו התקופתי
18/03/2018 | 18:52
15
יש לו תסביכים אך סך הכול הוא מסכן אם ההורים שנפלו בחלקו. אבל אני חושב שהחליטו לאחד שוב בין מאסימו לסלומה שפה היא גם מתוקה, ולכן התסריטאים וויתרו מראש על הרעיון של מאסימו ורוזה, ולרוזה נשאר בנטו המשופר. 
לצפיה ב-'פרקים 89-90 '
פרקים 89-90
17/03/2018 | 21:40
21
אלברטו מספר לויטוריה שאמיליה בחיים, אך היא לא מאמינה שהוא היה יכול להמציא את מותה של ביתו ומגרשת אותו בזעם והוא כועס עליה ולא מוכן יותר לפייס בין האם לבת. ז'ילדה גורמת לויטוריה להבין שלא הגיוני שהוא יבוא לחפש אותו רק כדי להמציא שקר, אריאל מביא את ויטוריה לבית בו גר אלברטו והיא המומה שזה ביתה של אמיליה, האם ייפול לה האסימון? 

מליסה מסיתה את אלכס נגד ליביה וטוענת שהיא גוזלת מהם את אבא והיא אשמה בהפלה שעברה ובגללה לא יוולד לא אח, אלכס מספר על כך לברניסי ההמומה. ליביה מצליחה להתקרב עם צעצוע יפני שהיא מלמדת אותו לעשות, אך כשאלכס מספר למליסה שליביה לא רעה, מליסה מאשימה אותו בבגידה בה ומתפרצת עליו, היא גם מסרבת לתת לפליפי לראות את אלכס כי היא לא מוכנה שיהיה בקשר עם ליביה. פליפי מודה שרצה משמורת משותפת, אך כעת יתבע משמורת בלעדית.

פדרו מחבל בעיסקה וגורם לכך שייראה כאילו אניטה גרמה להפסדים, אניטה לא מבינה מה קרה, וקרולה נשברת ומספרת לה שפדרו עשה זאת בכוונה כדי לפגוע בכוונה. קרולה מוכנה להתוודות על הכול בפני אמיליה, אך אניטה לא רוצה שגם היא תיפגע ומבקשת שתספר כל מה שפדרו זומם. קרולה אכן שומעת שפדרו מתכוון להשתלט על היקב של פליפי. 

למרות ההפריה המלאכותית ולמרות שהוא יודע שאניטה למעשה מאוהבת באפונסו ופוחדת להקים משפחה, הוא מקווה שאניטה תתאהב בו. אפונסו טוען שאילו הייתה מאוהבת ברוברטו היה מקבל את זה, אך הוא מבין שהרעיון של אניטה להביא ילד ללא הקמת משפחה עלול להשיג בדיוק את ההיפך ממה שאניטה רוצה בכוונתו למנוע מריבות. 
לצפיה ב-'Por amar sin ley - לאהוב בלי חוק ספיישל מיוחד'
Por amar sin ley - לאהוב בלי חוק ספיישל מיוחד
14/03/2018 | 02:38
36
166
טלנובלה מקסיקנית חדשה שהתחילה בפברואר והיא בכיכובם של אנה ברנדה(לב פראי), דויד זפדה(החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו ועוד) וחוליאן חיל(אווה לונה וכישוף). בטלנובלה משחקים גם אלטאיר חארבו(תשוקה וכח בין השאר), איליטיה מנסניז'ה(החיים שגנבו ממני ושקרים), חוסה מריה טורה(הפולשת), מנואל בילבי(השיבה הביתה, הסערה, Rosa diamante), ג'רלדין בזן(מישהו צופה בך, עמק התשוקות, ויקטוריה), איסבל קמיל(תהום של תשוקה), גיז'רמו גרסיה קנטו(אקסיה, אהבה מנצחת ועוד), מויסס אריסמנדי(באה מאהבה), סרחיו בסנייז( שקרים הגרסה הישנה), אזלה רובינסון(באה מאהבה, לא מאמינה בגברים ועוד) רוברטו בייסטרוס(אנה כפול שלוש, זיקיות ועוד) ופבלו ולנטין(כישוף) וכו'.

הטלנובלה בהפקתו של גדולי המפיקים, חוסה אלברטו קסטרו שכיום מופיע הטלנובלה שלו בויוה, באה מאהבה והפיק בין השאר את תשוקה וכח ורובי. בטלנובלה זו תהיה השתתפות מיוחדת של בתו כמו הרבה משחקנים במקסיקו שישתתפו ויהיו לקוחות או קרובי לקוחות של המשפטים שייערכו בטלנובלה מאחר והטלנובלה עוסקת בלשכת עורכי דין של עניייני משפחה ועניינים פלילים ומיטב הדמויות ייקחו חלק במשפטים כעורכי דין וכלקוחות(תובעים/נאשמים).

*הטלנובלה היא רימייק לטלנובלה קולומביאנית La ley del corazon(החוק של הלב).  
נא לא להגיב עדיין. תודה.

לצפיה ב-'עלילה'
עלילה
14/03/2018 | 02:45
1
77
זה סיפור של שני עורכי דין שמומחיותם בדיני משפחה, ריקרדו בוסטמנטה(דויד זפדה) ואלחנדרה פונסה(אנה ברנדה קונטררס), שלמרות שקיבלו אכזבות מאהבה ושהם נמצאים בעולם שבו נדמה שהאהבה מאבדת את הכח, מול כל כך הרבה גירושים, להם יש עדיין את האמונה למצוא אהבה אמיתית.

הסיפור מתחיל כאשר אלחנדרה עומדת להתחתן עם קרלוס איברה(חוליאן חיל), עורך דין נוסף שגם מומחיותו בדיני משפחה. היום שאמור להיות הכי מאושר בחייה נהפך לסיוט, כאשר היא מגיעה לכנסייה כדי להתחתן, לוקחים את הארוס שלה למעצר באשמת רצח.

כל הראיות של החקירה נראה  שמצביעות נגדו באשמת רצח של הנערת ליווי שהייתה איתו בליל הרווקות. אם זה לא מספיק, אלחנדרה מגלה באמצעות השופט שקרלוס קיים יחסים עם הרקדנית. כך כהרף עין כל מה שחשבה על קרלוס והאהבה מתמוטטים. אלחנדרה מתאכזבת קשות והכאב לראות את מי שחשבה לאהבת חייה במעצר.

מצד ריקרדו, אחד משותפי המשרד של משרד וגה היוקרתי ומקורביו, מתמודד בתהליך זהה שעוברים לקוחותיו הרבים, גירושיו מאלנה רודריגז(ג'רלדין בזן) לאחר שזאת בגדה בו. הדבר הכי כואב בגירושיו הוא להיפרד מילדים של אלנה, אותם רואה כילדיו למרות שאינם ילדיו הביולוגיים אך חינך אותם מגיל קטן ואוהב אותם בשל כך.

למרות הקונפליקטים האישיים, אלחנדרה כמו ריקרדו, עליהם להמשיך בעבודתם וזה כאשר הם מתעמתים בתיק של הכרה חוקית בקטין כאשר שניהם צריכים להוכיח את יכולותיהם וכשרונם ובסופו של דבר זה מוביל לאיחוד ביניהם יותר ולהודות באופן הדדי על עבודתם הטובה שעשו.

כך בעצם הם מוצאים את עצמם כצוות מצויין וריקרדו מציע לה משרה במשרד של עורכי דין ולאט לאט תחת דו קיום היומי, אהבה גדולה החלה לצמוח ביניהם.

למרבה הצער שקרלוס בכלא, אלחנדרה מתמודדת עם דילמה בליבה. היא לא מתמסרת לחלוטין לאהבה שהיא מרגישה כלפי ריקרדו. היא מרגישה אשמה שהיא מאושרת בזמן שקרלוס, מי שחשבה אהבת חייה נמצא במאסר. מה שהיא לא יודעת הוא שקרלוס לוקח צעד להגנתו, ומבקש שלאונרדו(מנואל בילבי) ורוברטו(חוסה מריה טורה) ייקחו את התיק שלו, הפליליסטים הכי טובים בוגה ומקורביו כטקטיקה כדי שהשופט ופקידי משפט יאמינו שהוא חף מפשע מאחר ומי שמגנים עליו הם העו"ד של המשרד, שהם המתחרים שלו. לאונרדו ורוברטו מצליחים להוציא אותו מהכלא כאשר אלחנדרה וריררדו מאוהבים מאוד, לעומת זאת התיק לא נסגר, פשוט הוא יוצא מחוסר ראיות ולא מפני שהוכיח את חפותו.

זה פה כאשר הטאקטיקות שמשתמשים בשטח משפטי מתממשים בין היחסים של ריקרדו ואלחנדרה, כי קרלוס לא רוצה לאבד אותה והוא מוכן להכל כדי להשיב את אהבתה אליו. בסוף המניפולציות והסחיטות מצליחות להרחיק את ריקרדו ממנה. כך אחרי עימותים רבים ובעיות רבות, ריקרדו ואלחנדרה יגלו שהם מוכנים לקרוא תיגר על הכל, לאהוב בלי חוק.
לצפיה ב-'הטריילר'
הטריילר
15/03/2018 | 00:13
17
לצפיה ב-'דמויות'
דמויות
14/03/2018 | 02:47
19
54
לצפיה ב-'אלחנדרה פונסה'
אלחנדרה פונסה
14/03/2018 | 03:00
54
עורכת דין שעוסקת בדיני משפחה עם מומחיות למשפט בינלאומי פרטי שבעקבות חתונה מתוסכלת עם קרלוס מסכימה לעבוד  בלשכת וגה, שם מכירה את ריקרדו ומתאהבת בו. היא אישה טובה, הוגנת, חרוצה שתמיד חמלה על סבלם של אחרים.

מגולמת ע"י אנה ברנדה קונטררס שמוכרת לנו מכישוף ולב פראי.
לצפיה ב-'ריקרדו בוסטמנטה'
ריקרדו בוסטמנטה
14/03/2018 | 03:10
50
עו"ד מומחה בדיני משפחה, אדם טוב, אציל, כן וחרוץ שנקודת התורפה שלו הם ילדיו, שאשתו לשעבר, אלנה רודריגז , לא נותנת לו לראותם בעקבות גירושיו. הוא שותף  בלשכת וגה ושות'.

מגולם ע"י דויד זפדה שמוכר במחוזותינו מ
החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו, אנה כפול שלוש, תהום של תשוקה וכו'.

לצפיה ב-'קרלוס איברה'
קרלוס איברה
14/03/2018 | 03:17
52
עו"ד פלילי מבריק שבטוח בעצמו שהוא שותף בלשכה של היריבה של וגה ושות'. מנסה להשיב אליו את אלחנדרה בכל  אמצעי אשר איבד לאחר שבגד בה עם חשפנית.

מגולם ע"י ג'וליאן ג'יל שמוכר לנו מכישוף ואווה לונה
לצפיה ב-'אלנה רודריגז'
אלנה רודריגז
14/03/2018 | 03:24
48
אישה נקמנית, נוטרת טינה ושופעת שתעשה את כל האפשרי כדי להשיב אליה את בן זוגה, ריקרדו שביקש ממנה גירושים לאחר בגידה מצידה. אימא לשני ילדים שריקרדו אותם כאילו היו שלו למרות שלא נושאים את דמו.

מגולמת ע"י ג'רלדין בזן אשר מוכרת לנו מעמק התשוקות, ויקטוריה ומישהו צופה בך
לצפיה ב-'ויקטוריה אסקלנטה'
ויקטוריה אסקלנטה
14/03/2018 | 03:31
50
עו"ד מושכת וכנה שמתחמחה בדיני משפחה ופמניסטית בעל אופי חזק עם יד קשה במקרים של אלימות משפחתית. במצב הרגשי לא מסוגלת לסמוך ולהתחייב למערכת יחסים רומנטית.

מגולמת ע"י אלטאיר חארבו שמוכרת לנו מתשוקה וכח, רק אלוהים סולח, תהום של תשוקה בין השאר.

לצפיה ב-'אוליביה'
אוליביה
14/03/2018 | 03:38
44
קיטשית, רומנטית, מתוקה, חולמנית ומאוד רגישה  לכאב הזולת. חלומה הגדול הוא להתחתן ולהקים משפחה.

מגולמת ע"י איליטיה מנסיז'ה שמוכרת לנו משקרים והחיים שגנבו ממני.
לצפיה ב-'לטיסיה'
לטיסיה
14/03/2018 | 03:43
44
אישה חושנית שעובדת כעורכת דין בהתמחות דיני סחורה ומשפחה בלשכת וגה ושות'. מנצלת את גופה החטוב לאינטרסים שלה.

מגולמת ע"י אווה קדניו שלא מוכרת אצלנו.
לצפיה ב-'רוברטו מורלי'
רוברטו מורלי
14/03/2018 | 03:50
41
חתיך ובעל קסם אישי עו"ד פלילי, אחד משותפי וגה. דון ז'ואן שלא מפספס הזדמנות בכיבוש חדש.

מגולם ע"י חוסה מריה טורה שמוכר לנו מהפולשת והימור מסוכן
לצפיה ב-'אלונסו'
אלונסו
14/03/2018 | 03:57
45
מייסד והבעלים לשכת וגה, מכובד, רציני, מבריק, וכולו אגדה בעולם המשפט שמאמין בלהט בצוות שהקים.

השחקן הותיק מגולם ע"י גיז'רמו גרסיה קנטו שמוכר לנו מאקסיה, אהבה מנצחת, זיקיות, אם חורגת בין השאר.
לצפיה ב-'חואן לופז'
חואן לופז
14/03/2018 | 04:24
41
סימפטי, חסר שקט, אציל, ועם לב טוב. עורך דין שאוהב בתשוקה דין פלילי. החלום שלו לעבוד בלשכת וגה.

מגולם ע"י ויקטור גרסיה שלא מוכר במחוזותינו.
לצפיה ב-'בנחמין אקוסטה'
בנחמין אקוסטה
14/03/2018 | 04:33
44
עורך דין שמסוגל לעבור את גבולות האתיקה המקצועית, מחושב, שאפתן וקנאי. מתחמחה בדיניים אזרחיים וחוק המס. נשוי עם שני ילדים אך יש מנהל רומן עם לטיסיה.

מגולם ע"י פבלו ולנטין שמוכר לנו מכוחו של גורל והכישוף.
לצפיה ב-'לאונרדו מורן'
לאונרדו מורן
14/03/2018 | 04:45
36
נאה, סגור, אינטיליגנטי, רציני ומאוד מקצועי. גבר בשנות ה40. עורך דין מתמחה בפלילי. מתמסר לעבודה שלו. הוא החבר הטוב של ריקרדו ורוברטו ותמיד נמצא כדי לתת עיצה טובה . גבר ישר מאוד, אתי, אחראי, ובגלל זה יש לו אמינות רבה גם בלשכת וגה וגם בבתי משפט במקסיקו.

מגולם ע"י מנואל בילבי שמוכר לנו מהשיבה הביתה, הסערה ונשות אפריסיו בין השאר.
לצפיה ב-'גוסטבו סוטו'
גוסטבו סוטו
14/03/2018 | 22:08
33
גבר בשנות ה50, סימפטי, ג'נטלמן, טוב, מאוד מקצועי וסולידי. עורך דין מתחמחה בדיני משפחה ותאגידי. הוא מקצועי מאוד ישר וידוע כבעל חוש הומור, נדיבות, ואנרגיה מדבקת.  לעיני כולם הוא אב למופת, בעל מסור וגבר מושלם; אך הכל מתמוטט כאשר מתגלה שיש לו רומן עם אישה אחרת צעירה ממנו, טעות שעליו לתקן כדי להשיב את היציבות המשפחתית.

מגולם ע"י סרחיו בסנייז שמוכר לנו משקרים הישן
לצפיה ב-'כרמן'
כרמן
14/03/2018 | 22:21
32
אישה בשנות ה60. חביבה, יעילה, אינטואיטיבית ועם לב גדול.  כל חייה עבדה בשביל אלונסו והיא המזכירה הראשית שבלשכה. מוטל  עליה לקחת את היומן של העורכי הדין  שלהם יש הרבה אמון בה והיא יודעת את כל הסודות של כל אחד ואחד.

מגולמת ע"י ארלט פצ'קו שמוכרת לנו מרובי, ים של סודות, לב פראי, ים של אהבה ואין טיפשות בגן עדן.
לצפיה ב-'אלן'
אלן
14/03/2018 | 22:48
33
גבר בשנות ה30 בחייו, מושך, קנאי, נוטר טינה, מניפולטיבי, אך יודע להסתיר זאת היטב עם קסמיו האישית וידידותית. אלן הוא עורך דין אזרחי שתמיד היה "נבלע" ע"י בן דודו קרלוס, איתו יש לו יריבות מאז הילדות, קרלוס תמיד זכה  לחום והערצה של כל המשפחה אפילו אימא של אלן , שתמיד הרגישה הערצה והעדפה כלפי קרלוס. לעיני כולם אלן מסתיר עם ההערצה את הקנאה העמוקה שמרגיש כלפי קרלוס ותמיד אומר שהוא כמו אחיו.

מגולם ע"י מויסס אריסמנדי שמוכר לנו מבאה מאהבה, רק אלוהים סולח, החיים כפולים של אסטלה קריז'ו, מלון הסודות.
לצפיה ב-'פאולה אורטגה'
פאולה אורטגה
14/03/2018 | 23:02
32
אישה בשנות ה60 לחייה. סימפטית, ללא מעצורים, ראש פתוח, מושכת ואלגנטית.  אימא של אלחנדרה, אותה היא מעריצה ודוחפת אותה ללכת בעקבות ליבה . היא בעצמה הפילוסופית של החיים של עצמה. תודות לקסם האישי שלה והכריזמה היא מאוד מושכת עבור הגברים שמתאהבים בה במהירות. בעקבות כך התחתנה 3 פעמים ובדרך לרביעית. יש לה מערכת יחסים מצויינת עם כל אחד מהגרושים שלה. יש לה מושג יותר רגוע  לגבי הנישואים.

מגולמת ע"י אזלה רובינסון שמוכרת לנו מלא מאמינה בגברים, באה מאהבה, הכישוף ועוד.
לצפיה ב-'איסבל'
איסבל
14/03/2018 | 23:09
29
אישתו ואם בנו של גוסטבו.

מגולמת ע"י איסבלה קמיל שמוכרת לנו מתהום של תשוקה, החיים שגנבו ממני ותשוקה וכח
לצפיה ב-'מילנה'
מילנה
14/03/2018 | 23:17
30
המאהבת של גוסטבו ואובססיבית כלפיו. לא סולחת לו כאשר זה יחליט לעזוב אותה ותפגע בו בנקודה הכי רגישה.

מגולמת ע"י אליידה נונייז שמוכרת לנו משקרים, מחר ולתמיד ויפה היא לא וכו'
לצפיה ב-'השתתפויות מיוחדות של השחקנים בטלנובלה '
השתתפויות מיוחדות של השחקנים בטלנובלה
14/03/2018 | 23:57
48
אנה פטריסיה רוחו(שיכורה מאהבה, רק אלוהים סולח ולב פראי ופני מלאך וכ')
ארנסטו דאלסיו(אהבת נפש וכנגד כל הסיכויים)
זאידה סילביה גוטיירז(רק אלוהים סולח, החיים כפולים של אסטלה קריז'ו)
פביאן רובלס(אקסיה, אדמה פראית, רק אלוהים סולח וכו)
ראול מגנייה(אנה כפול שלוש, יפה היא לא, לב פראי וכו)
ז'קלין ברקמונטס
ז'קלין אנדרדה
ג'שוע גוטיירז(אקסיה, מלון הסודות)
ססר אבורה
ליסט מורלוס(לוסיה שלי, פני מלאך)
חוסה אדוארדו דרבז(באה מאהבה)
חוסה רון
דויד אורסטרוסקי(אשת הברזל, הבית על החוף וכו)
מרקו מוניוז(משפחתו של בעלי, חיים כפולים, שקרים)
דנה גרסיה
מרתה חוליה
רנטה נוטני(ים של אהבה)
סופיה קסטרו(באה מאהבה, מלון הסודות)
לאורה כרמין(באה מאהבה, בלב הסערה והאומץ לאהוב)
כרמן בסרה(אוייבת יקרה, הימור מסוכן)
דניאלה לוחאן(כישוף)
אלכס סירבנט(האומץ לאהוב, כנגד כל הסיכויים)
אלפרדו אדמה(החיים שגנבו ממני, חיים כפולים, שקרים, הכל בשביל האהבה)
אלחנדרו תומאסי(החיים כפולים של אסטלה קריז'ו, כוחו של גורל, הזר)
חוסה אליאס מורנו(האומץ לאהוב, תשוקות, רובי)
חסוס אוצ'ואה(מלון הסודות)
אנדריאה טורה(אין טיפשות בגן עדן, אהבת נפש ואין אשמה באהבה)
גאדה פרזר(משפחתו של בעלי, אהבות אמיתיות ותהום של תשוקה)
אלחנדרו איברה(אין טיפשות בגן עדן, בלב הסערה)
לואיס חוויאר(החיים שגנבו ממני, אהבות אמיתיות, אדמה פראית וכו)
נוריה באגס(אנה כפול שלוש, להתאהב מחדש, בדרך אל האושר וכו')
לצפיה ב-'לא סיימתי'
לא סיימתי
14/03/2018 | 05:11
6
66
אבל ניתן להגיב פה
לצפיה ב-'הדבר היחיד שמעניין אותי בטלנובלה הזו'
הדבר היחיד שמעניין אותי בטלנובלה הזו
14/03/2018 | 15:10
78
מעבר לאלטאיר חארבו -

הופעת אורח של ססר אבורה.
וזהו.
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
14/03/2018 | 20:16
35
אומנם הנושא של הטלנובלה טיפה משעמם
אך בגלל דויד זפדה הייתי מנסה לצפות אם יגיע לויוה.
לצפיה ב-'אשמח לראות את אנה ברנדה שוב על המסך '
אשמח לראות את אנה ברנדה שוב על המסך
14/03/2018 | 21:58
3
37
לגבי העלילה אני לא סגור אם היא מושכת אותי, מקווה שלא אצטרך לבחור בין לוותר עליה לבין לסבול בשביל השחקנית כמו במישהו צופה בך.
לצפיה ב-'אנה ברנדה מגלמת דמות נהדרת בניגוד לדמות של דנה גרסיה'
אנה ברנדה מגלמת דמות נהדרת בניגוד לדמות של דנה גרסיה
14/03/2018 | 22:05
1
50
אני אישית נקסמתי לטלנובלה גם יש אלמנטים קלאסים כמו הדמויות של ג'רלדין בזן וג'וליאן ג'יל שאובססיבים לראשיים. לא יפתיע אותי אם בהמשך הם יאחדו כוחות כדי להפריד ביניהם.
לצפיה ב-'גם לכריסטיאן מאיר במישהו צופה בך '
גם לכריסטיאן מאיר במישהו צופה בך
15/03/2018 | 00:07
35
היה תפקיד נחמד למרות ההתמכרות, לא נפלא כמו בהסערה, אך גם לא עלוב כמו בדונה ברברה ואקאסיה. אני מניח שדוד זפדה כבש אותי באנה כפול שלוש והחיים הכפולים של אסטלה קריז'ו, אז אני אהנה מהשילוב של דוד זפדה ואנה ברנרדה שעד עכשיו היו רק שותפים כדי להפריד בין ויליאם לוי לג'קלין ברקמונטס בכישוף, פה הם בתור זוג ובתור טובים יהיו נחמד. במיוחד כשאין לי שום סימפטיה לא לחוליאן חיל ולא לג'רלדין בזן.
לצפיה ב-'הסידרה מעלפת +++'
הסידרה מעלפת +++
18/03/2018 | 11:14
20
משהו שלא רואים, משחק ברמה מעולה. נראה לי רק שריבוי שחקני אורח שהם כוכבים מייקר אותה מאוד ואז הסיכוי שתגיע לארץ מלחיץ
לצפיה ב-'הזוגות בטלנובלה'
הזוגות בטלנובלה
15/03/2018 | 00:01
3
51
איליטיה מנסיז'ה(אוליביה) ומנואל בילבי(לאונרדו)
הם לא זוג היא רק מאוהבת בו והוא לא מודע לזה
לצפיה ב-'אווה קדניו(לטיסיה) ופבלו ולנטין(בנחמין)'
אווה קדניו(לטיסיה) ופבלו ולנטין(בנחמין)
15/03/2018 | 00:03
42
נאהבים ופועלים מתוך שאפתנות
לצפיה ב-'חוסה מריה טורה(רוברטו)ואלטאיר חארבו(ויקטוריה)'
חוסה מריה טורה(רוברטו)ואלטאיר חארבו(ויקטוריה)
15/03/2018 | 00:06
46
מחזר אחריה אך היא משחקת אותה קשה להשגה
לצפיה ב-'הזוג הראשי'
הזוג הראשי
15/03/2018 | 00:09
56
אנה ברנדה(אלחנדרה) ודויד זפדה(ריקרדו)
לצפיה ב-'סיימתי רשמית'
סיימתי רשמית
15/03/2018 | 00:19
2
43
חופשים להגיב כאוות נפשכם ואם משהו חסר הנכם מוזמנים להוסיף.

תהנו
לצפיה ב-'כל הכבוד על הספיישל המושקע'
כל הכבוד על הספיישל המושקע
15/03/2018 | 22:51
40
חבל שהנושא לא כ"כ מתאים להוביל טלנובלה בדומה למועמדת של סילביה נבארו ששם עסקו בפוליטיקה. ככה שהיא אומנם לא בין המצופות שלי, אבל מה שכן נראה שיש שם לא מעט מוכרים
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
20/03/2018 | 23:17
2
לצפיה ב-'הטריילר והעמוד של רוק סטאר'
הטריילר והעמוד של רוק סטאר
12/03/2018 | 22:36
16
133
לצפיה ב-'התרשמתי לטובה מהפרומו'
התרשמתי לטובה מהפרומו
13/03/2018 | 07:40
9
90
תודה
לצפיה ב-'יש לה עלילה מסקרנת והרייטינג בברזיל מדבר בעד עצמו'
יש לה עלילה מסקרנת והרייטינג בברזיל מדבר בעד עצמו
13/03/2018 | 21:07
8
70
יפה שהחלטת בסופו של דבר לתת לה צ'אנס
לצפיה ב-'הזמן יגיד את שלו ונראה מה יהיה הראשון שאפרוש ממנו'
הזמן יגיד את שלו ונראה מה יהיה הראשון שאפרוש ממנו
13/03/2018 | 21:49
7
58
אני מקווה שלא יהיו יותר מדי מיוזיקל כאן.
לצפיה ב-'לפי העלילה לא אמור להיות יותר מוסיקאלי '
לפי העלילה לא אמור להיות יותר מוסיקאלי
13/03/2018 | 21:55
5
61
מהעונה הראשונה של החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו (אני זוכר שפרשת, אך לא בגלל זה). 

גם באדמה פראית יש הרבה שירים, לא על הבמה, אבל הרבה אתנחתות מוסיקליות בעיקר של אלחנדרה ואוריאל. 
לצפיה ב-'וגם במילה של כבוד דוחפים שיר בממוצע לפרק'
וגם במילה של כבוד דוחפים שיר בממוצע לפרק
14/03/2018 | 05:26
51
עליו אני מדלג בשאט נפש. מה אכפת לי מפטריסיה או קנדלה שרות?
לצפיה ב-'כשיש שירים זה מעולה.אגב שאלות '
כשיש שירים זה מעולה.אגב שאלות
14/03/2018 | 19:16
3
43
1
הבעיה היא האם העלילה טובה או לא.
השיר של אלחנדרה ואריאל קסום!
ובכלל אדמה פראית מדהימה!
שמעתי משהו שביטלו את העונה השנייה של אסטלה?
מישהו יודע פרטים על זה?
האם תהיה עונה שנייה של אסטלה או לא?
לצפיה ב-'מתוכננים צילומים אך הם טרם התחילו '
מתוכננים צילומים אך הם טרם התחילו
14/03/2018 | 21:43
24
ולהערכתי גם התסריט של הפרקים הראשונים של העונה השנייה עוד לא נכתב. בכל מקרה השחקנים עסוקים בפרויקטים אחרים וזה נדחה, כך שהאמירה של ויוה שישדרו את העונה השנייה בשנה הבאה היא ריקה מתוכן ונועדה להרגיע את הצופים. כי מה שהם אמרו שהעונה השנייה בהפקה, זה לא מדויק, העונה השנייה היא רק בתכניות להפקה. 
לצפיה ב-'ולגבי השירים זה נפלא בשבילינו '
ולגבי השירים זה נפלא בשבילינו
14/03/2018 | 21:44
25
אבל ניר כבד שמיעה ולכן לא ממש יכול להנות לא מהשירים ולא מהמנגינה.
לצפיה ב-'מה זה הכוכב הזה בצד שמאל?'
מה זה הכוכב הזה בצד שמאל?
16/03/2018 | 12:46
22

לצפיה ב-'זה הרבה מעבר יש גם את העלילה של ז'וליה הראשית'
זה הרבה מעבר יש גם את העלילה של ז'וליה הראשית
14/03/2018 | 06:59
46
שנאלצת לגנוב את זהותה של אחותה התאומה והלא תמימה בכלל וזה מסקרן לראות את
ההתמודדויות של גי סנטיאגו הראשי ללא ספק הולך להיות מעניין
לצפיה ב-'נראה שלא ממש תצטערי על הוויתור על הכוח לאהוב '
נראה שלא ממש תצטערי על הוויתור על הכוח לאהוב
13/03/2018 | 21:57
5
76
ויוה פרסמו את העלילה, ואחת הדמויות הראשיות היא סוחרת סמים. 
לצפיה ב-'גם בגלל זה היא פחות מושכת אותי בהשוואה לרוק סטאר כי נראה'
גם בגלל זה היא פחות מושכת אותי בהשוואה לרוק סטאר כי נראה
14/03/2018 | 07:11
1
66
שהנושא המשטרתי יתפוס פה נתח משמעותי, גם מצד הדמות של פאולה אוליביירה. מה שכן העלילה של איזיס ולוורדה נראית טובה
לצפיה ב-'אני לא מאמינה שהיא תהיה משטרתית'
אני לא מאמינה שהיא תהיה משטרתית
14/03/2018 | 13:11
46
ממה שקראתי עליה ומפרומואים דווקא קבלתי רושם אין שם כמעט את העניין הזה של חקירות משטרתיות, כנופיות וכו' כמו ב"חוקי המשחק" ששם לפחות מחצית מדמויות הם חברים באיזה כנופיה והיא מרכז הטלנובלה.
פאולה אוליביירה לא בלשית , היא לא עוסקת בחקירות, אלא היא סוג של משמר הגבול וגם חלק נראה לי יותר גדול מהדמות שלה זה דווקא ההיאבקות. בסה"כ הסיפור בכללי שלה הוא לא מה היא עושה בעבודה שלה, האם היא תתפוס פושע זה או אחר, אלא יותר העניין הפמיניסטי. איך זה להיות אישה בעולם של גברים, , איך להשיג שוויון, אז בכוונה נתנו לה תפקיד כזה שהוא "גברי", סוג של לוחמת. זה גם עיקר הסיפור בינה לבין הגיבור הראשי שבמקור מגיע מכפר נידח עם תפיסת עולם פרמיטיבית, ולמרות שהוא בחור טוב, הוא שוביניסט ומתקשה להתמודד עם אישה חזקה כמוהה.
לצפיה ב-'כן זה גם החשד שלי '
כן זה גם החשד שלי
14/03/2018 | 20:19
2
35
זה יהיה. משטרה ועבריינים ושוב כנופיה...
לא משהו..
אבל תחשבו מליסה בתור שוטרת... כלומר פאולה כמובן.
אבל אם חושבים על מליסה.
לצפיה ב-'האמת גם בשובל של שקרים '
האמת גם בשובל של שקרים
14/03/2018 | 21:46
34
לא יכולתי לחשוב על פלומה (ששוחקה על ידי פאולה אוליביירה) בתור מליסה המרשעת בחלק התקופתי. 
לצפיה ב-'לא נראה שזה יהיה לגמרי אותו דבר '
לא נראה שזה יהיה לגמרי אותו דבר
16/03/2018 | 00:30
24
כי אני מניח שינסו להציג את סוחרת הסמים באור חיובי כאישה חזקה ולוחמת כמו במלכת הדרום. ולאור הניסיון הברזילאי סביר להניח שגם יהיה לה סוף טוב. 
לצפיה ב-'Papa a toda madre - fin'
Papa a toda madre - fin
12/03/2018 | 15:12
5
102
ראיתי את כל הטלנובלה באינטרנט ועכשיו סיימתי לצפות בפרק האחרון. היה מרגש. הרשע פביאן נענש אבל לא אספלייר אם במידה זה יגיע לפה. מה שכן נגעו בנושאים ריאליסטיים בחברה המקסיקנית. חורחה ההומופוב, הגזעני והמרובע השתנה לחלוטין והתאהב בקיקה שגם היא נהייתה טובה. מה שהכי הפתיע אותי זה שהוסיפו בסוף דמות טראסנג'רית  רק באסה שלא הבהירו לנו כיצד הגיב בנה ובכלל לא יידעו אותו וגם לא שאל ונותר פתוח. כל השאר היה מושלם, רנה מסיימת תואר בארה"ב ובסצינה האחרונה היא מגלה למאוריסי הפתעהו שמשמחת אותו מאוד. רודריגו ורפה אימצו ילדים לאחר כמה קשיים ובעיות וסופסוף הם מאושרים.

לצפיה ב-'כמה פרקים היא הייתה סך הכל?'
כמה פרקים היא הייתה סך הכל?
12/03/2018 | 23:18
4
52
מאוריסיו ורנה התחתנו?
לצפיה ב-'הפרק האחרון היה 3 שעות'
הפרק האחרון היה 3 שעות
12/03/2018 | 23:56
3
68
ולא אבל רנה בישרה למאוריסיו שהם עומדים להיות הורים כשלמאוריסיו יש בת. פביאן עשה להם את המוות וככל שהפרק התקדם יותר הוא נהיה יותר ויותר גרוע.
לצפיה ב-'תפוז הגאונים חסמו לי את הגישה בלערוך הודעה בגלל הפרסומות '
תפוז הגאונים חסמו לי את הגישה בלערוך הודעה בגלל הפרסומות
13/03/2018 | 00:00
1
50
שכחתי לציין את מספר הפרקים. במקסיקו זה 103 פרקים
לצפיה ב-'כן לפעמים הפרסומות עולות על הכתוב'
כן לפעמים הפרסומות עולות על הכתוב
13/03/2018 | 20:57
26
אני תמיד עושה רענן במצב כזה ואז זה מסתדר.
לצפיה ב-'שלוש שעות פרק קצת נסחפו'
שלוש שעות פרק קצת נסחפו
13/03/2018 | 20:55
37
העיקר סוף טוב הכל טוב מקווה שהיא תגיע לפה
לצפיה ב-'פדרו דמיאן מתכנן טלנובלת נוער חדשה בסגנון רבלדה'
פדרו דמיאן מתכנן טלנובלת נוער חדשה בסגנון רבלדה
13/03/2018 | 01:37
4
68
מבין השחקנים ברחבי העולם יהיה גם מישראל.

בתו של המפיק פדרו דמיאן תשתתף בטלנובלה

אלו השחקנים הצעירים שישחקו בטלנובלה של פדרו דמיאן
https://www.univision.com/entretenimiento/celebrid...

יש שמועה חזקה שאנג'ליק בוייר תהיה השתתפות מיוחדת בטלנובלה.

הטלנובלה תיקרא "לייק(Like), האגדה".

לצפיה ב-'והם מצלמים/צילמו בימים האחרונים בישראל'
והם מצלמים/צילמו בימים האחרונים בישראל
13/03/2018 | 07:05
1
72
עוד קצת פרטים על הטלנובלה
וסרטון מצילומים בירושלים

לצפיה ב-'מגניב!'
מגניב!
13/03/2018 | 20:51
18
לצפיה ב-'הבת של פדרו דמיאן לא יודעת לשחק'
הבת של פדרו דמיאן לא יודעת לשחק
13/03/2018 | 20:48
1
66
שיחקה בלהתעורר לצדך(גם בהפקתו)את ג'ני פאולה כל הטלנובלה אותו מבט ככה שלא פלא שרק אבא שלה מלהק אותה
לצפיה ב-'סבסטיאן אסטבנז הגרסה המקסיקנית'
סבסטיאן אסטבנז הגרסה המקסיקנית
13/03/2018 | 23:08
29
לצפיה ב-'פאדיחה בשעשעון ארגנטינאי'
פאדיחה בשעשעון ארגנטינאי
10/03/2018 | 19:49
4
105
הייתה שאלה שם, איזו מדינה תל אביב היא עיר בירה. בושה שמנחה יהודי כמו גידו קאזקה שואל שאלה כזאת.

http://rotter.net/mobile/viewmobile.php?thread=458...
לצפיה ב-'חשבתי שרק הערבים משפילים אותנו באמירה שהממשלה שלנו '
חשבתי שרק הערבים משפילים אותנו באמירה שהממשלה שלנו
10/03/2018 | 19:53
82
בתל אביב, מסתבר שלא.
לצפיה ב-'ראיתי עכשיו את הקטע נראה שבמקרה הזה זה יותר בורות'
ראיתי עכשיו את הקטע נראה שבמקרה הזה זה יותר בורות
12/03/2018 | 23:08
2
64
גידו קאזקה הזה אף פעם לא היה נראה לי העיפרון הכי מחודד בקלמר
המתמודדת עם השיער הוורוד הלכה עוד יותר רחוק "הבירה של איראן"
מביכים
לצפיה ב-'אני חושבת שאיראנים עלולים להיעלב מזה יותר מאיתנו'
אני חושבת שאיראנים עלולים להיעלב מזה יותר מאיתנו
12/03/2018 | 23:28
1
30
לצפיה ב-''
13/03/2018 | 20:58
7
לצפיה ב-'בשורות טובות למי שמחכה לכוח רצון הברזילאית'
בשורות טובות למי שמחכה לכוח רצון הברזילאית
09/03/2018 | 15:54
39
191
הטלנובלה תחליף את אדמה פראית החל מ10.4
לצפיה ב-'איזה יופי, לפחות הבטחה אחת הם מקיימים '
איזה יופי, לפחות הבטחה אחת הם מקיימים
09/03/2018 | 16:11
9
90
ומי יודע יש סיכוי קלוש שתשוקה וכוח תהיה רק באתר ובמקום הדרך לאהבה תהיה סדרה חדשה. 
לצפיה ב-'בדיוק מה שבאתי לכתוב חח לפחות הבטחה אחת וואו 2 ברזילאיות!'
בדיוק מה שבאתי לכתוב חח לפחות הבטחה אחת וואו 2 ברזילאיות!
09/03/2018 | 17:19
5
87
כמו שצריך גלובו ראויים לזה למרות שאני אאלץ לוותר עלייה לטובת רוק סטאר שמושכת אותי יותר מה שכן שמחה שזו לא SANGRE DE MI TIERRA כח הרצון אני אצפה אם תחזור בהמשך לסיבוב נוסף כי בכל זאת מכל הברזילאיות האחרונות של 9 היא נראית הכי טוב

לצפיה ב-'אני הייתי ממליצה לך לנסות לתת צ'אנס לשתי הברזילאיות'
אני הייתי ממליצה לך לנסות לתת צ'אנס לשתי הברזילאיות
09/03/2018 | 17:58
4
80
זכור לי איך שדרות ברזיל ממש לא עניינה אותך ובסוף ראית פרק אחד או שניים והתמכרת
לצפיה ב-'אבל אין לה ממיר מקליט של 500 שעות '
אבל אין לה ממיר מקליט של 500 שעות
09/03/2018 | 18:05
2
64
או חלק מהסדרות שהיא צופה בהן בספריית VOD והיא התחברה מאוד למשפחתו של בעלי ובאדמה פראית היא בפיגור רציני. 100 שעות הקלטה וללא סדרות מויוה ב-VOD מאלצות לעשות וויתורים כואבים.

ובלכוח רצון יש יותר סיכוי לחזור לשידור שני מאשר לרוק סטאר כי היא של גלוריה פרז ועם שחקנים מאוד מפורסמים בישראל. אם גם זאת לא ערובה לכלום תשוקה וכוח כנראה חוזרת, ונראה שלהדר שוב לא יהיה זמן בשבילה. גם אני מניח שללא ה-500 שעות הקלטה וה-VOD גם לא הייתי שוקל לראות את מתחת לשמיים.
לצפיה ב-'באדמה פראית הפער באמת גדול-אני רק בפרק 21 חח'
באדמה פראית הפער באמת גדול-אני רק בפרק 21 חח
09/03/2018 | 22:28
1
63
אבל כל הפרקים שמורים ואחרי שהצלחתי לסגור את הפער עם משפחתו של בעלי אני אמשיך להשלים גם אותה. משפחתו של בעלי עכשיו בפרקי השיא שלה לא הייתה לי ברירה אלא "להקריב" את האחרותרק כדי לפחות להסתנכרן וככה אני גם חוסכת מקום בממיר עוד יותר טוב היה אם ויוה היו באמת מקדימים אותה ל21:40 אבל נראה שזה לא יקרה בינתיים עקב הדחייה של POR AMARTE ASI
לצפיה ב-'הדחייה. של הטלנובלה החדשה'
הדחייה. של הטלנובלה החדשה
11/03/2018 | 01:15
59
זה כל כך מבאס!
אולי לא באמת התכוונו לשים טלנובלה חדשב.
אדמה פראית נהיית יותר טובה מפרק לפרק.
הנה הפרק של אתמול יש בו כל מה שצריך!

לצפיה ב-'הייתי רוצה הבעיה שאין לי זמן לנובלה נוספת'
הייתי רוצה הבעיה שאין לי זמן לנובלה נוספת
09/03/2018 | 22:19
56
וכמו שיבגני ציין אין לי גם עוד מקום בממיר להקליט נובלה נוספת, אבל יש מצב שאצפה בפרק הראשון:]
לגבי שדרות ברזיל היא בהחלט הייתה מפתיעה ומעולה
לצפיה ב-'איזה כייף שצדקתי!'
איזה כייף שצדקתי!
11/03/2018 | 01:21
2
35
אגב לדעתי אין סיכוי לסדרה חדשה
אולי אחוז אחד מתוך מאה אחוזים כי אין מצב שיהיו סדרות רק באתר בלי טלוויזיה
הרי ויוה רוצים שיקנו את הערוץ בטלוויזיה. .
לצפיה ב-'כבר מזמן הערוץ ויוה הוא לא ערוץ בתשלום'
כבר מזמן הערוץ ויוה הוא לא ערוץ בתשלום
11/03/2018 | 14:42
1
36
ויוה פלוס כן בתשלום, אבל ויוה נכללת בחבילת הבסיס. לכן - היא חינמית.
לצפיה ב-'לא לגמרי חינם, כי הוא לא נמצא בחיבילת עידן פלוס '
לא לגמרי חינם, כי הוא לא נמצא בחיבילת עידן פלוס
11/03/2018 | 17:04
26
וצריך לשלם לכבלים או סולארי או לווין כדי לצפות בו. נכון שבהוט, יס, פרטנר וכנראה סלקום הוא בחבילת הבסיס, אבל גם על חבילת הבסיס יש תשלום. ואם כל הסדרות של ויוה יהיה באתר, אז אנשים שלא צופים בויוה פלוס יוכלו לוותר על הטלוויזיה בכלל או להסתפק בעידן פלוס. 

בכל מקרה בהתחלה לא קניתי את זה שתהיה חדשה נוספת, כי הרי הפער בין בובה פראית למתחת לשמיים הוא בסך הכול יומיים, אז למה היה לגנוב משבצת חדשה לבובה הפראית אם יומיים אחרי מתפנה משבצת חוזרת. כנראה שמבחינת העלויות לויוה להביא פעם שלישית בטלוויזיה ובערוצי ויוה או/ו אחרי יותר משלוש שנים זה כמו לקנות חדשה.
לצפיה ב-'טוב, אז נראה שלניר בכל זאת היה מה לראות'
טוב, אז נראה שלניר בכל זאת היה מה לראות
09/03/2018 | 17:59
21
74
וגם אני אחזור לראות משהו סוף סוף.
לצפיה ב-'כן. שלושה סדרות '
כן. שלושה סדרות
10/03/2018 | 21:15
20
50
(השלישית זו מתחת לשמיים. נמשיך עם הנגלה של ג'ושוע מינץ' לפני שפרש.)

ויש גם עוד פיגור לצמצם באדמה פראית.
לצפיה ב-'באיזה פרק אתה באדמה פראית? '
באיזה פרק אתה באדמה פראית?
10/03/2018 | 21:23
19
49
והאם החלטת לראות את רוק סטורי?
לצפיה ב-'אמרתי שלושה'
אמרתי שלושה
11/03/2018 | 11:53
18
35
רוק סטורי, מתחת לשמיים והכוח לרצון או איך שויוה קראו לזה.

אני בפרק 33 של אדמה פראית ואני יודע שהם עוד שנייה בפרק 50, אז זה טכנית ארבע סדרות. לא נורא.
לצפיה ב-'וואלה מסתבר שמכל אלה שלא בקצב של ויוה '
וואלה מסתבר שמכל אלה שלא בקצב של ויוה
11/03/2018 | 13:18
17
36
אני הכי מתקדם, אני בפרק 40. 
לצפיה ב-'אני אצמצם את הפער השבוע '
אני אצמצם את הפער השבוע
11/03/2018 | 14:41
16
37
בעיקרון אם לא ססר ודניאלה והעובדה שזה קצר, כנראה שלא הייתי טורח להשלים עד הסוף.
לצפיה ב-'העלילה לא כובשת אותך? '
העלילה לא כובשת אותך?
11/03/2018 | 17:05
4
23
לצפיה ב-'לא היה לי זמן. '
לא היה לי זמן.
11/03/2018 | 18:11
3
33
סיימתי עבודות אמצע שנה. סטודנט בכל זאת.
לצפיה ב-'הנה, אנחנו כבר ב37'
הנה, אנחנו כבר ב37
12/03/2018 | 06:36
2
29
יש עוד עבודת השלמה אבל זה כבר צמצום יפה.
לצפיה ב-'39'
39
13/03/2018 | 07:42
1
20
מתקדמים אבל לאט.

ואניבל עולה לי על כל העצבים האפשריים. דייגו אולייברה עושה את העבודה מצוין בתור הנבל המעצבן.
לצפיה ב-'עוד תעקוף אותי אני בפרק 41'
עוד תעקוף אותי אני בפרק 41
13/03/2018 | 13:37
21
אניבל בהחלט מעצבן, קשה להאמין שזה היה הכומר אביה של מריה באהבה מנצחת. שלא לדבר על צעירותו כששיחק את החבר הכי טוב של גבריאל קוראדו בזינגרה.
לצפיה ב-'מפתיע דווקא חשבתי שאתה ממש אוהב את הטלנובלה'
מפתיע דווקא חשבתי שאתה ממש אוהב את הטלנובלה
13/03/2018 | 21:11
10
16
לצפיה ב-'גם אני כששאלתי אם ניר לא נהנה מהעלילה '
גם אני כששאלתי אם ניר לא נהנה מהעלילה
13/03/2018 | 21:40
19
זה לא היה בגלל הפיגור, אלא בגלל שהוא כתב שלולא ססר ודניאלה והעובדה שהיא קצרה היה מוותר עליה. 
לצפיה ב-'היא קצת נמרחת'
היא קצת נמרחת
13/03/2018 | 21:51
8
22
לפחות תרסה כבר לא אונסת את סרחיו כל פרק מחדש. אבל היא (ורחינה) משמשות בובות עץ שאין באמת מה לעשות איתן בסדרה.

והייתי מוותר בכיף גם על החזה השופע של נינל קונדה בתור האישה הענייה שאמורה להיות טובה. היא לא מתאימה לתפקיד הזה.
לצפיה ב-'אם כך ויוה עשו בשכל שדילגו על אש ודם '
אם כך ויוה עשו בשכל שדילגו על אש ודם
13/03/2018 | 22:00
16
והביאו ישר את מילה של כבוד. היא שם נינל קונדה הייתה בתפקיד של רוסריו/פטריסיה, ושם שינו לגמרי את העלילה, והיא הייתה אישה מיוסרת וגם לה היה בן מה שלא שלא היה באף גרסה אחרת של תשוקת הנצים. 

דווקא אני מופתע שנינל קונדה מצליחה להרשים כדמות טובה, לעומת רבקה ג'ונס בתור עיוורת טובת לב ברק אלוהים סולח, נינל קונדה עושה עבודה מעולה.

לצפיה ב-'שאלה שמכילה ספוילר להדר'
שאלה שמכילה ספוילר להדר
13/03/2018 | 22:01
6
28
האם זאת הטלנובלה הראשונה של טלוויסה שבה כומר בתפקיד (לא סמניריסט כמו באהבה מנצחת) הפר את נדריו ושכב עם אישה? 
לצפיה ב-'תשובה ספוילרית'
תשובה ספוילרית
14/03/2018 | 05:24
3
28
אני מניח שאתה לא כולל את דייגו אולייברה ששכב עם ויקטוריה רופו (וכנ"ל עם ססר אבורה) בשתי הגרסאות של הזכות לאהוב......

אני גם לא כולל את לב אמיץ כי זה כומר מזויף ולא אמיתי.

המממ...... לא עולה בראש.

אבל זה סתם קו עלילה לא מעניין שנועד כדי לתת למרתה חוליה זמן מסך (ולציצים שלה.)
לצפיה ב-'טוב אז אם בלב אמיץ ואני מניח שהכוונה ללב אמיץ '
טוב אז אם בלב אמיץ ואני מניח שהכוונה ללב אמיץ
14/03/2018 | 15:33
2
18
המקסיקנית ולא בשם שויוה נתנו לפדרה קורחה הארגנטינאית. אז אם בלב אמיץ העזו ללכת על עלילה של כומר מזוייף, כי כזכור בבלב הסערה לא הלכו על העלילה של הכומר המזוייף שהייתה בסערה של טלמונדו, אז אם הלכו על קו עלילה כזה, אני מניח שאין פריצת דרך משמעותית בכומר צעיר שמפר את הנדרים.

וואלה לא הייתי חושב שאלבה המכשפה היא מרינה המתוקה משקרים, כמה שמרתה חוליה התבגרה/הזדקנה.
לצפיה ב-'דווקא כן התכוונתי ללב אמיץ שויוה הדביקה לPadre Couraje'
דווקא כן התכוונתי ללב אמיץ שויוה הדביקה לPadre Couraje
14/03/2018 | 19:18
1
13
תחשוב שב2004 מרתה חוליה עוד הייתה הזנזונת שניסתה לפתות את ססר אבורה באם חורגת והיום היא שונאת את משפחת אוטרו שנאת מוות.
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי לפדרה קורחה הריימק הופק על ידי אצטקה '
לפי מה שהבנתי לפדרה קורחה הריימק הופק על ידי אצטקה
14/03/2018 | 21:56
11
לא טלוויסה, אצל הארגנטינאים ואצל טלמונדו אין חשבון בנושאים האלה, בארגנטינאיות גם כומר מזוייף ובאספרנסה כומר ונזירה מתחזה שמנהלים רומן. גם בקצ'ורה שעדיף שהיו מעלים אותה ולא את בובה פראית לכבוד נטליה אורירו, גם טלקומדיה פי כמה יותר מצחיקה מבובה פראית, גם רק 150 פרקים וגם שודרה רק פעם אחת כשויוה פלטינה היה בחיתוליו, אז נזירה התאהבה וויתרה על הייעוד.

אה ביאגו הארגנטינאית הכומר קיבל אישור להפר את הווידוי אם כי באיחור, וההצדקה הייתה שהמתוודה כבר לא בחיים, בעמק התשוקות של טלמונדו היה אישור גורף לחשוף ווידויים של אדם שלא מתוודה מתוך חרטה אלא כדי להתעלל בכומר לעומת תהום של תשוקה שהכומר הודח כיוון שהפר סוד ווידוי כדי להציל את חיי אחיינו. כך שאמנם מחסום הגירושין הקאתולים הוסר מטלוויסה ואפשר לבקש ביטול חופשי ולא צריך שמישהו יהיה עקר או שהנישואים לא יתממשו בשביל זה, וגם בשקרים למדנו על גירושי הבזק במקסיקו סיטי שאפשר להתגרש אזרחית חד צדדית ושהבן זוג פשוט יקבל הודעה שהתגרשו ממנו. אבל בכמרים לא נגעו עד עכשיו בטלוויסה ואפילו באם חורגת הכומר ידע שהרוצח עורב לו ועלול לרצוח אותו, אך גם זה לא גרם לו לחשוף את סוד הווידוי אז בטח שעלילת כומר מאוהב או שיש לו סטוץ לא ציפיתי מטלוויסה.

וואלה נכון מרתה חוליה הייתה המאהבת של ססר אבורה באם חורגת, והוא היחיד מהקאסט שהיא כבר שיחקה איתו. טוב נראה שזאת הפעם הראשונה מאז אם חורגת שמרתה חוליה לא מאוהבת בראשי, אם כי באם חורגת לאור הסרסור של דודתה בה קשה לומר שהייתה אהבה, אה במחשבה שנייה גם בשיכורה מאהבה היא לא הייתה מאוהבת באדוארדו יאנז, אולי רק בהתחלה, אחר כך רק נישואי נוחות, אך גם לא הייתה מוכנה לשחרר אותו בשום אופן. 
לצפיה ב-'זה היה ברור שזה מה שיקרה'
זה היה ברור שזה מה שיקרה
14/03/2018 | 20:27
1
16
אלבה משיגה מה שהיא רוצה ובמקרה הזה רצתה את הכומר ..
מסכן הוא לא שמסוגל לסרב למרות שלכאורה הוא מבין שעשה טעות ומתייסר .
לצפיה ב-'לא תמיד '
לא תמיד
15/03/2018 | 00:08
14
אמנם איסבל לא הצליחה להחזיר את קרולינה לעבודה, אבל ברוב הדברים היא מצליחה להשיג את מה שצריך לאגף הציבורי למורת רוחה של אלבה. 
לצפיה ב-'אגב ויוה נתנו לה את השם'
אגב ויוה נתנו לה את השם
10/03/2018 | 21:37
1
98
הכח לאהוב
לצפיה ב-'כן ראיתי הרבה יותר פיוטי!'
כן ראיתי הרבה יותר פיוטי!
11/03/2018 | 01:11
27
לצפיה ב-'אוו! החלטה קשה.'
אוו! החלטה קשה.
11/03/2018 | 01:07
4
45
4 טלנובלות חדשות_ישנות ואני צריכה לבחור שתיים או שלוש .
כך שלפחות טלנובלה אחת תהיה בחוץ!
השאלה איזו?
אני רוצה לצפות בבובה פראית שוב
למרות ה270 פרקים.
אני לא ממש אוהבת טלנובלות ברזילאיות ..בגלל הפרטוגזית . וגם כי אני מעדיפה טלנובלות מקסיקניות.
איזו ברזילאית יותר טובה לדעתכם?
על מה בדיוק כוח לאהוב?
מי שראה מה דעתכם?
ויש עוד שידור חוזר
מתחת לשמיים שלא ראיתי.
מה דעתכם על הטלנובלה הזאת?
מה התקציר שמצאתי לא ממש התרשמתי...שוב מהגר.
שוב כנופיה.
גנן?
כנראה שהטלנובלות שיש עכשיו
מעבר לזמן מילה של כבוד ואדמה פראית מה זה יותר טובות מהמחליפות שלהן!!

לצפיה ב-'בין הברזילאית מבחינתי הכוח לאהוב עדיפה'
בין הברזילאית מבחינתי הכוח לאהוב עדיפה
11/03/2018 | 02:06
1
152
אהבתי את הטלנובלות האחרונות של אותה תסריטאית הלוחמת והדרך להודו ונראה שגם כאן זה שילוב תרבויות. מבחינת שחקנים בכוח לאהוב יש יותר שחקנים מוכרים, אך זה פחות רלוונטי אם לא צפית בברזילאיות.

אם את לא אוהבת של כנופיה אז איך לך מה לנסות את מתחת לשמיים, קראתי את התקצירים של הפרקים האחרונים כשהיא שודרה בפעם הראשונה ורוב הסדרה זה כנופיות.

לגבי אדמה פראית והכוח לאהוב אני לא לגמרי בטוח, אבל לגבי מעבר לזמן ומילה של כבוד מסכים שהן עדיפות על המחליפות. בעצם גם אדמה פראית עצם זה שהיא קצרה עושה אותה איכותית יותר מהרבה סדרות אחרות.
לצפיה ב-'איזה שילוב תרבויות יש ב"כוח לאהוב"?'
איזה שילוב תרבויות יש ב"כוח לאהוב"?
11/03/2018 | 07:17
58
לא זוכר לי ששמעתי משהו על זה. נראה לי פה היא די ויתרה על הנושא הזה.
לצפיה ב-'לגבי הברזילאיות - '
לגבי הברזילאיות -
11/03/2018 | 06:46
67
לדעתי כדאי לך לצפות בפרקים ראשונים משתיהן ואז להחליט, כי אף פעם אי אפשר באמת לדעת איך הטלנובלה זורמת אלא אם כן מתחילים לצפות בה ומקבלים מושג. שתיהן טובות ומרשימות למרות העדפתי האישית לרוק סטאר. אני לא צופה בשתיהן רק כי יש לי כבר 4 טלנובלות שבקושי איתן אני מצליחה לתמרן מחוסר זמן אבל שאפו לויוה על שני שיבוצים ברזילאיים
לצפיה ב-'מצורף כאן קישור לטריילר מתורגם לעברית'
מצורף כאן קישור לטריילר מתורגם לעברית
11/03/2018 | 07:21
52
לצפיה ב-'POR AMARTE ASI לא תעלה באפריל!'
POR AMARTE ASI לא תעלה באפריל!
08/03/2018 | 13:38
16
147
היי חברים,
אנחנו שמחים לבשר לכם ש"5 כוכבים" תשודר בגירסה הארגנטינאית המלאה!
בעקבות הבקשות שלכם הצלחנו להשיג את יתרת הפרקים של הסדרה "5 כוכבים" כפי שהם משודרים בארגנטינה. לסדרה יהיו סך הכל 167 פרקים.
בשל כך הסדרה "לאהוב אותך" (Por amarte Asi) לא תעלה באפריל לשידור בערוץ ויוה ותשודר במועד מאוחר יותר.

תודה לאל.
לצפיה ב-'נחמד שהלובי של הארגנטינאיות יכול לחגוג'
נחמד שהלובי של הארגנטינאיות יכול לחגוג
08/03/2018 | 15:12
101
אך הארגנטינאית הבאה תעלה במועד מאוחר יותר, לא ביטול, רק ב-4.4 עולה רק מתחת לשמיים כשידור חוזר. כנראה גבריאל קוראדו יגיע אחרי סיום הגרסה המלאה של חמישה כוכבים. עכשיו הנעלם העיקרי הוא המחליפה של אדמה פראית, וחצי נעלם הוא המחליפה של הדרך לאהבה.
לצפיה ב-'אם ויוה יכולים לרכוש גרסאות מלאות אז שזה יחול גם על גלובו!'
אם ויוה יכולים לרכוש גרסאות מלאות אז שזה יחול גם על גלובו!
08/03/2018 | 17:21
13
89
במיוחד על גלובו שהם ממש מקצצים הרבה. כי נראה שאם הם רוצים אז הם יכולים
לגבי Por amarte Asi כמו שיבגני אמר זו סך הכל דחייה היא תשודר בכל מקרה בהמשך אחרי שחמש כוכבים תסתיים
לצפיה ב-'זה לא תלוי בהם זה תלוי בגלובו'
זה לא תלוי בהם זה תלוי בגלובו
08/03/2018 | 19:31
3
66
ולגלובו לא מתחשק למכור גרסאות מלאות.
לצפיה ב-'אני חושב שלולא הקשרים של יאיר דורי בישראל ובארגנטינה '
אני חושב שלולא הקשרים של יאיר דורי בישראל ובארגנטינה
08/03/2018 | 22:45
63
גם טלפה לא היו מוכרים גרסה מלאה. 
לצפיה ב-'נכון אבל גם פה לארגנטינה לא התחשק למכור את המלאה ובכל זאת..'
נכון אבל גם פה לארגנטינה לא התחשק למכור את המלאה ובכל זאת..
09/03/2018 | 17:35
1
38
אם מבחינת ויוה זה אפשרי עם הז'אנר הזה אין סיבה שזה לא יהיה אפשרי גם עם ז'אנרים אחרים, פשוט זה עולה יותר כסף אבל אם ויוה רוצים לדעתי הם יכולים, רק צריך לבקש:]
לצפיה ב-'אם ארגנטינה זה אולי יותר קל כי החברה שאיתה ויוה עובדים '
אם ארגנטינה זה אולי יותר קל כי החברה שאיתה ויוה עובדים
09/03/2018 | 17:46
41
שהיא חברת דורי מדיה שבעבר נוהלה על ידי יאיר דורי שהוא אזרח ארגנטינאי. וגם לחלק מההפקות הייתה מעורבות ישראלית. 

חוץ מזה שקשה לי לקנות את הסיפורים של ויוה לאור העובדה שכשויוה הודיעו על עליית הסדרה של קוראדו ועל מתחת לשמיים, אך לא טרחו לכתוב שחמישה כוכבים מסתיימת, אלא סתם אמרו שהסדרה החדשה תהיה ב-22:30 ומשפחתו של בעלי תזוז ל-21:40 כאילו 21:40 זאת משבצת פנויה ולא כזאת שמתפנית. וגם לאור העובדה שממש קשה לי להאמין שתשוקה וכוח תהיה רק באתר לאור העובדה שמדובר בסדרה של קלונגה, גם אם הוא לא תוכנן כדמות ראשית.
לצפיה ב-'אם ארגנטינה זה יותר קל בגלל יאיר דורי '
אם ארגנטינה זה יותר קל בגלל יאיר דורי
08/03/2018 | 22:42
3
59
אבל באמת התקדמות בכיוון. למרות שאני חושד שכל הזה תרגיל ביחסי ציבור כדי שכאילו להגיד שמילה של כבוד מוחלפת גם בטלנולבה חדשה וגם בטלנובלה ישנה ואז אופס... אין להם משבצת נוספת. 

אבל אם גלובו אני לא אופטימי כי אף מדינה מחוץ לאמריקה הלטינית חוץ מאולי פורטוגל לא הצליחה לרכוש גרסה מלאה. אבל היה נחמד אם היו מביאים גרסאות מלאות בללא ספק והדרך להודו לא הרגשתי את הקיצוצים, אבל בלוחמת הם הורגשו חזק, ובמעבר לזמן אמנם אולי הקטעים האלה לא חשובים במיוחד, אבל בעריכה אפילו לא מנסים להסתיר שמקצצים, שאולי ספוילר בשבילך אז אכתוב בתגובה נפרדת.
לצפיה ב-'יש מצב שגם זה עזר במקרה הזה, אולי שילמו פחות'
יש מצב שגם זה עזר במקרה הזה, אולי שילמו פחות
09/03/2018 | 17:41
2
34
איך אתה יודע שאף מדינה לא הצליחה לרכוש גרסאות ברזילאיות מקוריות? אגב בטרה אספרנסה היו איזה מאתיים ומשהו פרקים, שהגיעו בשתי נגלות עם מרווח של זמן. אז הנה פה כן רכשו את המקורית, נראה לי זה היה ערוץ 3. ולגבי מעבר לזמן לא מעט סצנות שהושמטו בהחלט היו משמעותיות וגם בפשוט נהדרת.  
לצפיה ב-'כי גם אלה שצופים מדובב לרוסית בערוצים דוברי רוסית '
כי גם אלה שצופים מדובב לרוסית בערוצים דוברי רוסית
09/03/2018 | 17:51
1
31
בוכים על גרסאות מקוצרות וערוכות. וגם כל אלה שסיפרו שצפו בגרסאות המלאות, צפו בהן באינטרנט ולא בטלוויזיה. 

וגם בהאחד היה משהו הפוך שבגרסה הברזילאית היו 222 פרקים ובגרסה הבינלאומית 250 פרקים, נראה שכך שמצב דומה היה בטרה אספרנסה או טרה נוסטרה או בשתיהן. 

אגב זה קרה גם בטלמונדו שלסנטה דיאבלה בטלמונדו 136 פרקים, ובגרסה הבינלאומית 140, ובמלכת הלבבות באתר טלמונדו 102 פרקים ובגרסה בינלאומית 140 פרקים. ואפילו בבגידה הורידו קטעים מהאתר ולכן באתר יש 106 פרקים ובגרסת הטלוויזיה יש 107 פרקים. 

אצל גלובו זה בדרך כלל הפוך, אבל עם להיטים מסוימים היה משהו שונה.
לצפיה ב-'טרה נוסטרה בניגוד לאספרנסה לא הגיעה בגרסה מלאה'
טרה נוסטרה בניגוד לאספרנסה לא הגיעה בגרסה מלאה
09/03/2018 | 22:39
33
גם באינטרנט כשצפיתי בה שוב זה לא הייתה הגרסה המלאה.
לצפיה ב-'ספוילר להדר ולמי שלא הגיע לפרק 85 במעבר לזמן '
ספוילר להדר ולמי שלא הגיע לפרק 85 במעבר לזמן
08/03/2018 | 22:44
2
77
במעבר לזמן, לגמרי שקוף שמראים רק מחיאות כפיים אחרי השירים של אניטה, ושקוף שקיצצו את כל הקטעים בהם היא שרה.

אבל מה שיותר בולט זה שגזרו את השיחה בין ברנרדו לאמיליה לאחר שהוא גילה שהוא בן ממזר של בעלה של ויטוריה ורק הראו קטע קטן בזיכרון. 

אגב שוב משחקים עם השמות, יש אמיליה, ולאחות שסיפרה לברנרדו על אימו, בלי לדעת שהוא בנה, קוראים כמה אמליה. כמה שגלובו אוהבים שמות דומים כל כך.
לצפיה ב-'בדיוק!'
בדיוק!
09/03/2018 | 03:16
43
חשבתי אולי אניטה לא יודעת.לשיר ואז השחקנית עושה בכאילו .
אבל כנראה שפשוט קיצצו את זה.
לצפיה ב-'השחקנית שמשחקת את אניטה היא זמרת גם במציאות'
השחקנית שמשחקת את אניטה היא זמרת גם במציאות
09/03/2018 | 22:52
63
ככה שזה עוד יותר מחזק את העובדה שאכן קיצצו גם את זה
אם זמן לאהוב תגיע לפה לא אתפלא אם יחתכו את - הביצועים של ליידי גאגא על האונייה של מריה ויטוריה חח ולא אתפלא אם יחתכו את קונצרט הפאדו של הדמות של מריסה אורט+עוד קונצרט של הרכב נוסף שהופיע
לצפיה ב-'בדיוק!'
בדיוק!
09/03/2018 | 03:22
1
51
קיצצו 60 פרקים מהטלנובלה המושלמת מעבר לזמן!!!
ועכשיו קונים גירסה מלאה של טלנובלה ממש לא מעניינת ועוד דוחים שידור של טלנובלה חדשה!
באסה!!!
אולי הם סתם אמרו שתהיה טלנובלה חדשה כדי שלא יציקו להם בגלל בובה פראית...
ולא באמת התכוונו לשים טלנובלה חדשה כמחליפה של שידור חוזר
וגם מלא ארגנטיניאיות במקום טלנובלות מקסיקניות. ..
לצפיה ב-'זה מה שגם אני חושב חודשים היה כתוב שבחמישה כוכבים '
זה מה שגם אני חושב חודשים היה כתוב שבחמישה כוכבים
09/03/2018 | 16:14
69
160 לא סופי, ואז פתאום הביאו את הפוסט ועדכנו ל-120 כדי לדווח על סדרה חדשה שעולה בתאריך של מתחת לשמיים. אף חברה לא מוכרת גרסאות מלאות לחו"ל וגם בארגנטינאיות בארגנטינה יש פרקים של שעה ורבע ושעה וחצי ובגרסה הבינלאומית חותכים אותם לשני פרקים. 

אבל אולי זאת הסיבה לשיבה המהירה של מילה של כבוד ומתחת לשמיים, כי כנראה אישה רעה היא הטלנובלה האחרונה של טלמונדו ששודרה ועכשיו ויוה גם ישימו דגש על טלוויסה וגלובו וגם על ארגנטינאיות וצ'ילאיניות. 
לצפיה ב-'ויוה נהיו אימפולסיביים ופחות מקצועיים'
ויוה נהיו אימפולסיביים ופחות מקצועיים
11/03/2018 | 11:25
49
ממתי הם מודיעים על עלייה של סדרה, ואחרי שבוע "מתחרטים"-דוחים את עלייתה ובעצם רוכשים המשך של טלנובלה?  תמוה בעיניי
כך או כך-החלטה שגויה מצד ויוה. כל השלמת הפרקים שהם רכשו-זו מריחה מחפירה שעשו בארגנטינה, כל פרק כולל נתח גדול של פלאשבקים ותקצירים מהעבר...מיותר בהחלט. שהיו נשארים עם הגרסא של ה-120 פרקים וזהו.

מה שכן, ייאמר לזכותם שהם נהיו יותר פתוחים לבקשות הצופים בשנה-שנתיים האחרונות לשמחתכם
לצפיה ב-'היכן למצוא את דילה עם תרגום לעברית/אנגלית?'
היכן למצוא את דילה עם תרגום לעברית/אנגלית?
11/03/2018 | 09:44
3
58
אהלן,
מחפש בנרות פרקים של דילה עם תרגום לשפה כלשהי שהיא לא טורקית.
אני יודע ששודרה בערוץ ויוה ולכן בוודאות קיים תרגום כלשהו אבל הסדרה לא קיימת ב-VOD.
למישהו יש הצעות?

תודה
לצפיה ב-'כרגע היא משודרת שוב בויוה פלוס'
כרגע היא משודרת שוב בויוה פלוס
11/03/2018 | 10:39
31
אבל בטח אתה מחפש מהתחלה. נסה לחפש ביוטיוב או בגוגל. בדקתי באתר סדרות אבל הקישורים לא עובדים שם.
לצפיה ב-'תרגום לעברית לא ניתן למצוא'
תרגום לעברית לא ניתן למצוא
11/03/2018 | 13:20
1
15
לצפיה ב-'חלק מהפרקים ניתן למצוא באתר zira'
חלק מהפרקים ניתן למצוא באתר zira
14/03/2018 | 12:52
20
לצפיה ב-'והמנצחת היא אלטאיר חארבו'
והמנצחת היא אלטאיר חארבו
10/03/2018 | 02:16
6
50
ברוב מוחץ
לצפיה ב-'דויד זפדהVSפרננדו קולונגה'
דויד זפדהVSפרננדו קולונגה
10/03/2018 | 02:18
4
45
לצפיה ב-'קולנגה הופיע ברבה יותר נובלות אז קולנגה!'
קולנגה הופיע ברבה יותר נובלות אז קולנגה!
10/03/2018 | 10:58
17
לצפיה ב-'לראשונה הקול שלי לא הולך לזפדה בתחרות הזאת '
לראשונה הקול שלי לא הולך לזפדה בתחרות הזאת
10/03/2018 | 17:14
29
פרננדו קולונגה כמובן. 
לצפיה ב-'דויד זפדה!❤'
דויד זפדה!❤
10/03/2018 | 20:29
8
לצפיה ב-'קולונגה בלי ספק!'
קולונגה בלי ספק!
10/03/2018 | 21:10
8
לצפיה ב-'ברוררר שפרננדו'
ברוררר שפרננדו
11/03/2018 | 06:52
18
עם כל הסימפטיה שלי לדויד ספדה זה לא כוחות חח

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ