לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1549215,492 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:08
20

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'5 כוכבים- צריך לפטר את המתרגמים מדוע מצנזרים את הטלנובלה'
5 כוכבים- צריך לפטר את המתרגמים מדוע מצנזרים את הטלנובלה
22/12/2017 | 17:06
23
132
כן, זאת לא סדרה איכותית.
כן, התחלתי לצפות בה ושקלתי לנטוש כי היא הייתה כל כך משעממת ובעיקרון, זאת סדרה על שום דבר, כלום.
וכן, נשארתי לצפות כי חשבתי שיהיה לי משהו קליל לצפייה לפני השינה שאין צורך להתמקד בו יותר מדי ובסופו של דבר התחלתי לאהוב את הסדרה המטופשת הזאת.
אך יש מספר בעיות, ראשית, מדוע לא מתרגמים את הקללות של פלורנסיה?? הדמות היחידה שהופכת את הטלנובלה למצחיקה?
בטלנובלה לפלורנסיה יש תסמונת טורט שנלוות אליה קללות עסיסיות ומגוונות, היא קוראת לגיסה "פיטו סקו" (המבין יבין) ועוד הרבה קללות שכוללות את המילה "קונצ'ה" ועוד איברים - רוב המתרגמים בויוה (במיוחד הגבר - כן, בדקתי את שמותיהם) מתרגמים את הקללות המגוונות והעסיסיות שלה ל"מנוול/ת", "טיפש/ה" ולפעמים עוד תרגום שכלל אינו קשור למה שנאמר!
כמעט את כל צרור הקללות המגוונות שלה הם מתרגמים ל"מנוול/ת" - מה זה צריך להיות?!
הרי רוב הצופים מבינים ספרדית, אפילו בסיסית ואנו יודעים שמצנזרים את הסדרה!
וגם אילו לא הבנו ספרדית - מדוע מצנזרים את הקללות של פלורנסיה?? פשוט לא להאמין!
הם הביאו את הטלנובלה, הם אלה שהחליטו על מגבלת הגיל אז מה זה צריך להיות?!
מה האידיוטיזם הזה
הקללות של פלורנסיה עושות את הטלנובלה.
ואם יש משהו שקשה לתרגם אז ניתן לכתוב את ההקשר בסוגריים, כפי שנהוג לעשות, הצופים יבינו. אנחנו לא טיפשים.
נא להפסיק עם הצנזורה
צריך לפטר שם מישהו!

כמו כן, מדוע איך עקביות?
לדוגמה, מירנדה עשתה בדיקת הריון (שחקנית גרועה, דרך אגב..) והסתכלה על המקלון כדי לראות את התוצאה וכך נגמר הפרק.
בפרק הבא היינו אמורים לגלות מה קרה, מה התוצאה - אך במקום שהמשך הסצינה ישודר ונגלה מה קרה, חתכו את זה לגמרי מהסדרה!
כאילו דילגו על מספר פרקים! פשוט הזוי!
הבנו שהיא לא בהריון רק לאחר מספר פרקים, בהתייחסות אגבית ומינורית - אם מצמצת, פספסת.
ויש עוד סצינות שאינן קשורות לכלום, הדמויות מדברות על אירועים שנראה שגם אותם פשוט חתכו ולא שידרו ולצופה מהצד זה צורם.
מה קורה שם בויוה?? מישהו עוקב אחרי מה שנעשה שם? מדוע העריכה כל כך חובבנית ולא מקצועית? מדוע מצנזרים?
שמישהו יעשה שם סדר!

לצפיה ב-'לגבי הצנזורה פעם ראשונה שאני שומע '
לגבי הצנזורה פעם ראשונה שאני שומע
22/12/2017 | 17:55
14
92
אבל לפעמים לא ממשיכים מהקטע בו עצרו ויש קפיצת זמן בטלנובלות ורק אחר כך נחשף מה היה בזמן הזה.

גם עם הארגנטינאיות הייתה סדרה ששודרה מזמן זינגרה ששם היה נראה שדילגו על כמה פרקים כשהסתבר שהיו הרבה אירועים שהצופים לא ראו, והיה נראו שהפרק או הפרקים אבדו, אבל גם בחו"ל זה היה כך, ומספר הפרקים היה 180 כמו הרשמי. אבל ממש היה בולט שדילגו על קטע.

לגבי הקללות אולי הושפעו מהטורקיות שבטורקיות כשמקללים ושם דווקא התרגום תרגם את הקללות, אז יש יש איזה מוזיקה שכנראה בטורקיה לא מוכנים שישמעו את הקללות האלה בטורקית. אבל ייתכן וזאת טלנובלה שמכוונות גם לנוער ניסו לחסוך את הקללות בעברית. 
לצפיה ב-'כפי שאמרתי, הם (ויוה) בחרו להביא את הטלנובלה לשידור בארץ'
כפי שאמרתי, הם (ויוה) בחרו להביא את הטלנובלה לשידור בארץ
22/12/2017 | 19:42
82
והם בחרו את מגבלת הגיל.
הם ידעו במה מדובר.
הסדרה לא משודרת בשעה מוקדמת ולא משודרת בערוץ לנוער.
לנוער יש ערוצים משלהם ושעות שידור שמתאימות לגילם.
ערוץ ויוה מתאים גם לנוער אך כשמפרסמים סדרה שמיועדת לנוער, אז אתה מודע לכך ומן הסתם לא תבחר לצפות בסדרת נוער כאדם בוגר.
ואם מביאים סדרה לנוער אז מה ההיגיון בלהביא סדרה עם תכנים מיניים שגדושה בקללות ולשדר כתוביות שאינן תואמות את הדיאלוג? הרי שום גוף מפקח לא יאשר זאת.
זו פשוט חרפה!
הקללות של פלורנסיה בעלת תסמונת הטורט הן אלו שעושות את הטלנובלה.
קללות מפורשות, בוטות ומצחיקות.
קללות ספציפיות שתואמות את הסיטואציות.
באמת צריך לפטר שם מישהו בויוה, מי שמע על דבר כזה?!
הם הביאו את הטלנובלה לשידור אז שישדרו כמו שצריך!
שיתרגמו כראוי! עם כל הבוטות והגסות - זה מה שמצחיק,  זה מה שעושה את הטלנובלה - לכך התכוונו היוצרים והבמאי.
רק זה חסר לנו, להשוות אותנו לטורקיה.. עוד מעט נהיה בסטנדרט הצנזורה של אירן.

ולא, בהחלט לא מדובר בקפיצת זמן.
הרי אני לא צופה בטלוויזיה בפעם הראשונה בחיי, אני יודעת להבדיל בין קפיצת זמן לסצינות שנחתכו.
אם מישהו פה צופה בטלנובלה הזאת אז הוא יוכל להעיד על כך.
אנשים שהיו בריב וסערת רגשות פתאום מסתדרים ומדברים וכבר עברו בכלל לנושאים אחרים ולצופה לא ברור מה קרה באמצע (שלא לדבר על כל נושא בדיקת ההריון שנעלם כלא היה).
כל מיני פרטים שלא מסתדרים.
כאילו נתנו את עבודת העריכה של הטלנובלה לאיזו מגמת תקשורת בתיכון כדי שיצברו נסיון, כל כך חובבני ולא מקצועי.

לצפיה ב-'זכור לי שצנזרו את נאזרה המלכה'
זכור לי שצנזרו את נאזרה המלכה
22/12/2017 | 20:40
3
33
לצפיה ב-'טוב זה היה בערוץ 3 טרה נוסטרה '
טוב זה היה בערוץ 3 טרה נוסטרה
22/12/2017 | 23:06
2
48
היא הברזיאלית היחידה מאלו ששודרו בערוץ 3 ששודרה גם בויוה.
לצפיה ב-'לא טרה נוסטרה אלא אשת הגורל'
לא טרה נוסטרה אלא אשת הגורל
23/12/2017 | 11:46
1
18
לצפיה ב-'אני יודע שהתכוונת לאשת הגורל '
אני יודע שהתכוונת לאשת הגורל
23/12/2017 | 12:52
29
אבל היא שודרה אך ורק בערוץ 3 ולא שודרה בויוה או בויוה פלטינה.
לצפיה ב-'דרך אגב, בארץ לטלנובלה יש 120 פרקים ובמקור זה 170 פרקים!'
דרך אגב, בארץ לטלנובלה יש 120 פרקים ובמקור זה 170 פרקים!
22/12/2017 | 20:47
8
61
50 פרקים הבדל!
איך אפשר להשמיט 50 פרקים??  כנראה שבגלל זה העריכה נראית ככה.
מצד אחד, אני לא מתארת לעצמי איך אפשר לשרוד 170 פרקים של הטלנובלה הזאת , מצד שני, יכול להיות שאני מרגישה כך בגלל שצפיתי בגרסה הישראלית עם העריכה הרשלנית.
לא פלא שהכל מבולבל כשמקצצים 50 פרקים.
הצנזורה יותר מפריעה לי.
לצפיה ב-'אז נראה שגם הארגנטינאים מקצרים סדרות בגרסה בינלאומית '
אז נראה שגם הארגנטינאים מקצרים סדרות בגרסה בינלאומית
22/12/2017 | 23:17
3
56
אני מניח שהגירסה של ה-170 פרקים שמורה רק לארגנטינה.
לצפיה ב-'מי שאחראי לקיצוצים בגרסה הישראלית הם ויוה, לא?'
מי שאחראי לקיצוצים בגרסה הישראלית הם ויוה, לא?
24/12/2017 | 00:14
2
35
הם לא בוחרים מה להשמיט ואיך לערוך את הפרקים?
הרי זאת בחירה שלהם..

לצפיה ב-'לא בהכרח ובדרך כלל לא '
לא בהכרח ובדרך כלל לא
24/12/2017 | 00:26
1
33
מדינות מפיקות גרסה מקומית ארוכה יותר וגרסה בינלאומית מקוצרת וכמובן מוכרים את הבינלאומית מקוצרת.

בטלוויסה נהוג לשדר פרקים ראשונים ואחרונים של 25 דקות ולכן 5 פרקים ראשונים בגרסה הבינלאומית הם 10 בגרסה המקומית, אבל בלי קיצוצים, אבל את הפרק האחרון הם עושים ממש אחרון ומקצצים אותו בגרסה הבינלאומית שייכנס לשני פרקים של 45-50 דקות, אבל מקצרים את פרקי הסיום ומקלקלים בזה לדעתי.

בגלובו הברזילאית בכלל משמיטים המון בגרסה הבינלאמית הנמכרת.

בארנגטינאיות בכמוני וכמוך ובירושה היו שתי עונות ובישראל שודרה רק העונה הראשונה, האם העונות השניות נמכרו למדינות אחרות אני לא יודע. ובחיים גנובים היו פרקים של שעה וחצי שויוה חילקו לשני פרקים.

לא נתקלתי בכך שויוה מקצצים או לפחות מקצצים מעבר לגרסה הבינלאומית המקוצצת שנמכרת להם. היוזמה היחידה שהם לקחו היא בעל החיים ועל המוות ובהסערה של טלמונדו היה פרק של 20 דקות אז הם העמיסו אותו על הפרק שלפניו 10 דקות ופרק שאחריו 10 דקות ועשו משלושה פרקים שבהם באורך של שני פרקים וחצי שני פרקים ארוכים ולכן מספר הפרקים יצא אחד פחות. אבל מאז טלמונדו שומרים על אורך פרקים שוויוני ולהיפך את ששת הפרקים הראשונים הרבה פעמים עושים של 55 דקות. 

ועוד בארגנטינאיות ייתכן והפרקים הם של שעה ורבע שעה וחצי בארגנטינה ובגרסה הבינלאומית עורכים את זה לפרקים של 45-55 דקות, וכך מספרי הפרקים לא תמיד חופפים. אם כי במקרה כזה צריך להיות יותר פרקים בגרסה בינלאומית.
לצפיה ב-'לא ידעתי שויוה לא אחראים לעריכה'
לא ידעתי שויוה לא אחראים לעריכה
24/12/2017 | 00:54
29
אז לפחות זה מנקה אותם מאשמה בהקשר הזה (אולי).
אבל מה קרה לסצינת ההריון שנעלמה ועוד סצינות מבולבלות, לא ייתכן שכך הם קיבלו את הסדרה, זה לא הגיוני.
בטוח יש להם אחריות בכל בלאגן העריכה הזה.
לצפיה ב-'השאלה האם 120 פרקים זה באמת מה שישדרו ולא 170?'
השאלה האם 120 פרקים זה באמת מה שישדרו ולא 170?
23/12/2017 | 21:23
3
30
אם המספר 120 זה מאתר ויוה זה לא מחייב, לפי העמוד של הסדרה באינסטגרם נראה שהפרקים חופפים ועושה רושם שלא דילגו על אף פרק [אולי צינזרו בתוך הפרק אבל לא נראה שדילגו על פרקים].....

אצלנו שודר ביום חמישי פרק 47 [התחילו לשדר ב18/10 ופרק 47 שודר בחמישי 21/12] ושם זה שודר ממש בתחילת אוגוסט [הסדרה התחילה שם ב29/5 ופרק 47 שודר בתאריך 1/8] כלומר פרק 47 שודר גם שם וגם כאן כ63 ימים מהפרק הראשון....
לצפיה ב-'120 פרקים לפי אתר ויוה ו-170 פרקים לפי כל האתרים הרשמיים'
120 פרקים לפי אתר ויוה ו-170 פרקים לפי כל האתרים הרשמיים
24/12/2017 | 00:25
2
19
וכמובן שאם זה מספר הפרקים שרשום באתר ויוה אז זה מחייב, הרי יש להם לוח זמנים לשידורים שצריך לעמוד בו.
מספר הפרקים הוא לא בגדר המלצה..
וזה שמספר הפרקים חופף לא אומר כלום, תוכן הפרקים הוא מה שחשוב, שם מבינים עד כמה הכל קוצץ ברשלנות ושהכל מבולבל.
ומספר הפרקים אולי חופפים בינתיים, אך הם יסתיימו 50 פרקים לפני הזמן כך שהמספר אינו רלוונטי..
לצפיה ב-'שום דבר לא מחייב, הם טועים הרבה פעמים '
שום דבר לא מחייב, הם טועים הרבה פעמים
24/12/2017 | 00:30
1
22
בשתולים הם כתבו 123 פרקים (לא סופי) כי הם עוד לא ערכו את הפרקים כדי לעשות מה-39 פרקים של שעתיים - שעתיים וחצי ל-114 פרקים של 45 דקות, אז עד שהם ראו איך העריכה שלהם, הם כתבו 123 לא סופי ובסוף שינו ל-114. וגם בדרך לאהבה הארגנטינאית בפעם הקודמת כתבו 120 פרקים והיו רק 115.

אבל אם כתוב באתר טלפה או באתר של החברה שהפיקה את זה 170 פרקים, אז אתר ארגנטינאי וזה לא מבטיח שגם בגרסה הבינלאומית יהיה אותו מספר פרקים.
לצפיה ב-'לפי ויקפדיה יש 170 פרקים '
לפי ויקפדיה יש 170 פרקים
24/12/2017 | 01:01
26
אך גם אם מספר הפרקים באתר ויוה עדיין אינו סופי, הבדל של 50 פרקים זה המון!
אפילו אם יוסיפו עוד עשרה פרקים ומספר הפרקים הסופי בארץ יהיה 130, זה עדיין הבדל עצום.
אני לא מבינה כיצד ניתן לקצץ כל כך הרבה פרקים וכל כך הרבה אינפורמציה.
בגלל זה כל הטלנובלה היא בלאגן אחד גדול.
לצפיה ב-'בעיה בטלנובלות שמתי יש את ביפ אז הם כותבים את זה בתורגם'
בעיה בטלנובלות שמתי יש את ביפ אז הם כותבים את זה בתורגם
22/12/2017 | 20:13
5
71
גם בשותלים היה את זה אבל לא קיצנו את זה בחמש כוכבים אהבתי רק את פרק 1 יותר מדי לא תלהבתי מזה גם בסיצנות מיטה צריך לשים פאוסה כמו שהם אומרים את זה! כמו באיסבל, וכן בטלנובלות הנוער כמו המורדים היה סיצנות שהיה צריך להוריד בעריכה... ניראה שמה המציאות עלתה על כל דימיון...
לצפיה ב-'התגובה לא כל כך ברורה.. '
התגובה לא כל כך ברורה..
22/12/2017 | 20:31
4
23
לצפיה ב-'טוב לא נורא אולי פעם הבאה'
טוב לא נורא אולי פעם הבאה
22/12/2017 | 20:46
3
22
לצפיה ב-'זה לא נאמר כדי לפגוע, חלילה.'
זה לא נאמר כדי לפגוע, חלילה.
22/12/2017 | 20:48
2
22
לצפיה ב-'חח אין לי בעיה '
חח אין לי בעיה
23/12/2017 | 14:56
1
16
לצפיה ב-':)'
:)
24/12/2017 | 00:15
10
לצפיה ב-'ידוע לך אם המתרגם הוא ממוצא ארגנטינאי לפי השם?'
ידוע לך אם המתרגם הוא ממוצא ארגנטינאי לפי השם?
23/12/2017 | 22:44
1
45
אם הוא ישראלי שלמד ספרדית ברמה גבוהה או שנולד בארץ אחרת דוברת ספרדית לא ארגנטינאית אז הם פישלו פה ואני מקווה שהמתרגם לפחות צופה בעקביות ולא סתם מתרגם. לדעתי צריך לפנות לויוה ולהעיר את תשומת ליבם. זכור לי שבלמדי אותי לאהוב הייתה נוראית ונראה שבחרו מישהו מתולמד ולא בשפת אם. שם לא היה צריך לתרגם סלנגים או קללות אלא ביטויים בספרדית שלא ברור לי איך נתנו לאותו מתרגם לעבוד אצל ויוה אבל בזמנו לא היה איך לפנות, הפייסבוק לא שלט באותה תקופה. אם יש לך פייסבוק את יכולה לפנות אליהם ולהעיר להם.
לצפיה ב-'יש שם רק גבר אחד שמתרגם.. לפחות אני לא ראיתי מעולם גבר נוסף'
יש שם רק גבר אחד שמתרגם.. לפחות אני לא ראיתי מעולם גבר נוסף
24/12/2017 | 00:45
51
בקרדיטים.
הוא מתרגם לויוה כבר שנים..
בכל מקרה, זה לא רק הוא, הרי את הטלנובלה מתרגמים אנשים שונים ולא רק אדם אחד וכולם מצנזרים את הקללות.
היו אולי שלושה פרקים שבהם תרגמו את הקללות כמו שצריך וגם אז, לא את הכל.
אני התחלתי לאהוב את הטלנובלה הזאת רק בגלל הדמות של פלורנסיה עם הקללות העסיסיות שגורמות לי לצחוק בקול רם.
העובדה שהיא מקללת בגסות אנשים בפרצוף והם פשוט ממשיכים בשיחה כאילו דבר לא קרה, קורעת מצחוק.
הורג אותי שבכל פעם שיש קלוז אפ על הפרצוף של רפאל פרו, היא צועקת לו "פיטו סקו".
יש לה הרבה קללות שכוללות "קונצ'ה" ומה לעשות איתה ובכל מיני וריאציות ואת הכל הם פשוט לא מתרגמים.
לפעמים הם פשוט כותבים "זונה" או "כלבה" וזה הכי הרבה שהם עושים.. והתרגום כלל אינו תואם את הקללה
נכון, יש קללות שקשה לתרגם בגלל שבספרדית יש מגוון מילים יותר רחב מאשר בעברית אבל זאת בדיוק עבודתו של המתרגם - ללמוד את המשמעות ולמצוא את התרגום המדוייק והטוב ביותר.
אילו היה מדובר רק במתרגם אחד מילא, אך כולם עושים את אותו הדבר, כך שנראה שזה מה שאמרו להם לעשות.
אם את (או מישהו אחר..) יכולה להעלות את הנושא הזה בפייסבוק שלהם ולשלוח להם קישור לדיון הזה בתפוז, אני מאוד אשמח.
הם הורסים את המהות של הטלנובלה..
לצפיה ב-'מעבר לזמן - שובו של ברנרדו!'
מעבר לזמן - שובו של ברנרדו!
20/12/2017 | 21:52
33
68
עד פרק 33המפגש המחודש של אמיליה וברנרדו אחרי כל כך הרבה שנים היה ממש מרגש ונראה שגם פה אריאל השפיע לא מעט על מהלך העניינים! נראה היה שהוא מעביר לברנרדו את המיקום של הצריף בטלפתיה איך שעצם עיניים ודיבר אליו כאילו וסלל את הדרך בראשו של ברנרדו ובעצם עזר לו להזכר. יש הרבה רמזים שמעידים על תפקידו של אריאל בטלנובלה הוא כמו מלאך שומר, עוזר לאנשים שומר עליהם. השחקנית שמשחקת את אמיליה פשוט מדהימה בטלנובלה הזו איך שמעבירה רגשות אהבתי איך שלמרות האמנזיה שלו אותה הוא לא שכח ואיך שהם שוב היו מאושרים יחד בצריף בדיוק כמו בעבר רק לא ברור מה היא חשבה לעצמה שעזבה אותו לבד כדי לקטוף עשבי מרפא, היה ברור שהוא יכול להיעלם שוב במצבו. והנה לרוע המזל בנטו הצליח "לצוד" אותו עוד יותר מלחיץ היה איך ששנייה לפני שראול הצליח לשחרר אותו הוא נתפס על חם!

בינתיים ליביה הספיקה להתקדם בתפקיד באחוזה ועכשיו היא המשרתת האישית של הרוזנת כמובן שבאותו רגע נתון זה היה מצויין בשביל התכנית שלה רק לא ברור לי למה היא טרחה להציל אותה כשלא הצליחה לנשום שהרי היא יודעת טוב מאוד שאותה רוזנת ניסתה להרוג את אמא שלה ויותר מפעם אחת אמיליה צודקת במאה אחוז בכל מה שאמרה לליביה שמה פתאום היא מרחמת על הרוזנת ומתחילה לחבב אותה אחרי מה שניסתה לעשות לאמא שלה מעבר לזה ליביה יודעת עכשיו שהרוזנת גם שמה בזמנו את ברנרדו בבית משוגעים אחרי אותה תאונה, ככה שממש לא ברורה החמלה של ליביה כלפייה גם אם היא סבתא שלה.

מה שכן, מצחיק אותי ההערות של הרוזנת לזילדה הממורמרת אחרי שליביה בעצם די החליפה אותה חח.. "אני רוצה שליביה תקרא לי את הספר נמאס לי לשמעו את הקול הנרגני שלך" חחח ואיך שהאשימה אותה גם בזה שליביה נגעה בתמונה של ברנרדו ובעצם מאשימה אותה בכל דבר אפשרי אהבתי גם את הסצנות של הרוזנת עם הילדים המתוקים איך שהתגנבו לחדר שלה כשהיא ישנה ואז איך שהיא רק הסתובבה הם התחילו לצרוח וברחו כמובן ששוב הרוזנת שמה פס על זילדה והשאירה את הילדים אחרי שפליסיה הזכירה לה את ה"סוד" שלהן היה משעשע איך הרוזנת אכלה בהנאה את העוגה שפליסיה הביאה לה ואמרה לזילדה שהיא דווקא אהבה ילדים לפני שקיבלה פרצוף של "טורפת ילדים" גם השחקנית הזו מצויינת. 

בטלנובלה הזו יש שחקנים מעולים אחד אחד, יש גם המון מיסטיקה. איך ז'מה ואמיליה דיברו על קארמה שאולי הן בחיים לא יזכו להיות עם הגברים שהן אוהבות בגלל שהן צריכות לשלם מחיר של טעויות שעשו בגילגולים קודמים, כמו שהזקן אמר אז לאמיליה שאם לא תסלח לרוזנת היא תפגוש אותה גם בגילגול הבא חח מה שבאמת יקרה בחלק השני של הנובלה אגב אהבתי איך ששיקו המתוק ניחם את ז'מה ואמר לה שאם פדרו לא רוצה אותה בתור אמא הוא כן רוצה

היה יפה גם מסיבת התה עם הילדים עם השולחן שמלא בממתקים ועוגות בסגנון עמי ותמיאו יותר נכון "מריה וז'ואו"מסיפורי האחים גרים "הספר האהוב על אלכס" כמו שפליפי דאג להבהיר

ונסיים ברוזה שנראה שמאחורי המסתורין שאופף גם אותה מסתתר ילד מתוק שרק בגלל שמאסימו הביא אותו הבייתה סלומה בטוחה עכשיו שהוא שלו ושל דונה נניין אין..מקרה אבוד האישה הזו
לצפיה ב-'לגבי פליסיה(מל מאיה)בהקשר לחלק המודרני'
לגבי פליסיה(מל מאיה)בהקשר לחלק המודרני
20/12/2017 | 22:35
2
68
למרות שמאסימו ייחל לעצמו להיות רווק בגילגול הבא פליסיה המתוקה לא תיפרד מאיתנו אלא תהיה האחיינית שלו כמו גם ביאנקה.

ועדיין ממש לא בא לי שיגיע החלק המודרני מעניין עד איזה פרק נהנה מהחלק התקופתי
לצפיה ב-'אמן שהחלק המודרני יהיה קצרצר '
אמן שהחלק המודרני יהיה קצרצר
21/12/2017 | 00:49
1
52
80 פרקים תקופתיים ו-20 מודרניים לא יותר, אם פחות חלק מודרני ויותר חלק תקופתי גם טוב. 
לצפיה ב-'זה היה מושלם אם זה היה ככה'
זה היה מושלם אם זה היה ככה
21/12/2017 | 19:32
15
לצפיה ב-'אני כל כך אוהבת את הטלנובלה הזאת'
אני כל כך אוהבת את הטלנובלה הזאת
21/12/2017 | 17:09
8
46
נראה לי שיש בטלנובלה הזאת כל מה שצריך...
חבל שקראתי את הספלוייר על פליסיה...
אז מאסימו יהיה רווק בזמן המודרני? 
בכלל נראה לי שהקסם של הטלנובלה הוא בתסריט מוצלח וגם זה שהיא תקופתית
יש לי הרגשה שזה יהיה פחות מוצלח בזמן המודרני
הלוואי ויתנו את כל הפרקים התקופתיים.
יש כבר רמזים שז'מה ואמיליה יהיו אחיות..

לצפיה ב-'הגעתי למידע הזה על פליסיה די במקרה כשחיפשתי '
הגעתי למידע הזה על פליסיה די במקרה כשחיפשתי
21/12/2017 | 19:42
5
55
תמונות של הדמות ואז הגעתי לתמונה הזו ובעמוד שלה היה מידע ותמונות מודרניות של כל הדמויות בחלק השני וממש התאפקתי לא לקרוא/להסתכל גם עליהם כדי לא להרוס לעצמי חח.. פשוט שבמקרה של פליסיה מהרגע שמאסימו אמר שהוא מקווה להיות רווק בגילגול הבא די חששתי שהשחקנית המתוקה לא תמשיך איתנו גם לחלק השני, ככה שסיקרן אותי לקרוא עלייה ושמחתי לראות שהיא אכן תמשיך וכן כל הסימנים מראים שמאסימו יהיה רווק, עם מטורללת כמו סלומה אי אפשר להאשים את הבן אדם שזה מה שקיווה חחח אגב פה היא תהיה אחותו שנסעה תקופה ארוכה לחו"ל
לצפיה ב-'וואלה ואני רציתי לשאול אותך '
וואלה ואני רציתי לשאול אותך
21/12/2017 | 22:26
1
45
מכיוון שלפי מה שקראתי בגלגול הבא פליפי ומליסה יהיו כבר נשואים, אם אלכס המודרני יהיה בן ביולוגי של מליסה, או שיישאר בן חורג כמו בגלגול התקופתי.
לצפיה ב-'טוב כבר הסתקרנתי אז בדקתי עכשיו חח ואכן אתה צודק'
טוב כבר הסתקרנתי אז בדקתי עכשיו חח ואכן אתה צודק
22/12/2017 | 12:19
37
הם יהיו נשואים ואלכס יהיה הבן הביולוגי של שניהם. מליסה תהיה טובה עד הרגע שהיא תבין שבעלה מסתכל לכיוון אחר פליפי יהיה פה אב מסור מההתחלה.
לצפיה ב-'תיקון קטן לגבי סלומה-לא ידעתי שגם היא תשנה תפקיד'
תיקון קטן לגבי סלומה-לא ידעתי שגם היא תשנה תפקיד
22/12/2017 | 12:33
2
42
אמא של פליסיה וביאנקה באמת תהיה בחו"ל אבל הפעם זו לא תהיה סלומה. אחרי שקראתי את המידע הספציפי גם על הדמות שלה מסתבר שהיא תהיה משרתת של מאסימו הרווק הכי מבוקש ותתאהב בו באופן חד צדדי חחחח עוד יותר טוב
לצפיה ב-'וואו מושלם! בטח יהיה ממש מצחיק...'
וואו מושלם! בטח יהיה ממש מצחיק...
22/12/2017 | 17:51
1
27
אולי גם הטלנובלה המודרנית תהיה מוצלחת...

לצפיה ב-''
23/12/2017 | 22:20
13
אני מאמינה שהחלק המודרני יהיה מוצלח אבל אין מצב שהוא יעלה על החלק התקופתי
לצפיה ב-'כן היה עדיף שהיו עושים את כל הטלנובלה תקופתית '
כן היה עדיף שהיו עושים את כל הטלנובלה תקופתית
21/12/2017 | 22:24
1
42
ואם רצו להעביר את המסר של אהבה שחיה בגלגול הבא, אז רק 2-3 פרקים בסוף איך הם מתאהבים וחיים באושר בגלגול הבא. אם כי היה עדיף שהייתה תקופתית עד הסוף והסוף התקופתי היה טוב.
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
22/12/2017 | 12:54
11
לצפיה ב-'זילדה ב"זמן לאהוב"'
זילדה ב"זמן לאהוב"
21/12/2017 | 20:51
7
64
או יותר נכון דונה הנריקטה והיא כל כך שונה מדמותה במעבר לזמן ממש ההיפך ממנה. אופה פשוטה מהמעמד הנמוך חמודה נחמדה וחביבה לבריות בניגוד לזילדה הממורמרת חח שאומנם היא משרתת אבל רב משרתים נרגנית שתלטנית שבזה למעמד הנמוך
לצפיה ב-'מעניין מאוד!'
מעניין מאוד!
21/12/2017 | 21:48
4
41
על מה הטלנובלה זמן לאהוב? כמה פרקים? יש סיכוי שישדרו בויוה?
האם עוד שחקנים ממעבר לזמן משחקים בזמן לאהוב?
לצפיה ב-'זמן לאהוב/Tempo de Amar זו עוד תקופתית ברזילאית מדהימה'
זמן לאהוב/Tempo de Amar זו עוד תקופתית ברזילאית מדהימה
22/12/2017 | 14:11
2
51
שמשודרת עכשיו בברזיל על אותה משבצת שידור של מעבר לזמן משבצת של שש. טלנובלה מדהימה שמזכירה את טרה נוסטרה וטרה אספרנסה אם צפית בהן. כולל מעברונים אמיתיים בשחור לבן העלילה מתחילה בפורטוגל(צולם בדרום ברזיל)צעיר עני ובת של בעל חווה עשיר מתאהבים אבל הראשי מפליג לברזיל אחרי שהשיג שם עבודה, הראשית נותרת בפורטוגל ובהריון ללא ידיעתו. ובהתחלה גם ללא ידיעתה כעבור זמן מה הצעיר נקלע לשוד במסגרת העבודה החדשה שלו בברזיל וחוטף מכות, נפצע קשה מאבד את ההכרה ומדמם עד שהדמות הרעה של הנובלה מוצאת אותו מטפלת בו מפתחת כלפיו אובססיה מבודדת אותו ומאותו רגע עושה הכל כדי לחבל בהמשך ההתכתבות שלו עם הראשית. הראשי נותר מחוסר הכרה ועיוור לזמן מסוייםׁ(עכשיו בפרקים שאני רואה הוא כבר מזמן הבריא)מה שעוזר לדמות הרעה עם המניפולציות והשקרים, ועוד איזה שקרים ומעשים...הדמות לגמרי פסיכית! בינתיים הראשית נכלאת במנזר בפורטוגל על ידי אביה כשמגלה שהיא בהריון ומבחינתו כיאה לאותה תקופה בת בהריון ללא בעל זה כאילו פגיעה בכבוד המשפחה. שם במנזר היא יולדת את ביתה שנלקחת מאחורי גבה לאימוץ! הראשית מצליחה בשלב מסויים לברוח מהמנזר כדי להפליג לברזיל במטרה לחפש את הראשי וגם כדי שיחד הם יימצאו את הבת האבודה. 

עד פה זה די הרקע אבל אחר כך כבר התחילה העלילה האמיתית שפה אני לא אפרט יותר מידי כדי לא לספיילר במקרה והנובלה תגיע אלא אם כן תרצי לדעת מה עוד קרה בהמשך.. חח וקרה הרבהה כולל גילויים שאפחד לא ציפה להם

לטלנובלה יש סיכוי לא רע להגיע לפה בהמשך מאחר וויוה כבר לא שוללים תקופתיות עם בואה המבורך של מעבר לזמן ואומנם אין עוד מוכרים ממעבר לזמן אבל כן מנובלות אחרות כמו: טוני ראמוס(האחד הדרך להודו מעבר לים ועוד..)שמשחק פה את אביה של הראשית, מריה קלרה מאימפריה היא הרעה הפסיכית של הנובלה חח אבל ממש! אממ מי עוד..דבורה מפשוט נהדרת אחותה של הראשית בתפקיד די בולט גם כן. לטיסיה סבאטלה(האחד הדרך להודו יומן חיים)גם כן בתפקיד רעה אבל במסגרת הסצנות של פורטוגל. גם רג'ינה דוארטה פה(יומן חיים, 7 נשמות), דבורה אבלין(יומן חיים)ג'קסון אנטונס(אנטנור מטרה נוסטרה, שיחק גם במיסי הקטנה בין היתר)ומריה אדוארדה קארבלו(ננדה מבזמן שישנת). לגבי זילדה ממעבר לזמן - הראשי הוא האחיין נכד שלה פה שחי איתה עד שמפליג לברזיל ואז הדודנית שלו מגיעה לגור איתה ולעזור לה במקומו.

המלצתי עלייה לויוה ונקווה שהיא תגיע וככה גם אתם תוכלו להנות ממנה ואני אוכל לצפות בה שוב חח היא מדהימהה
לצפיה ב-'מעניין מאוד!'
מעניין מאוד!
22/12/2017 | 17:55
1
7
לצפיה ב-'ברזיל אלופים בהפקה של תקופתיות'
ברזיל אלופים בהפקה של תקופתיות
23/12/2017 | 22:17
8
לצפיה ב-'לגבי מספר הפרקים זה עדיין לא ידוע כי היא עדיין משודרת'
לגבי מספר הפרקים זה עדיין לא ידוע כי היא עדיין משודרת
22/12/2017 | 14:39
24
היא בפרק 74 עד כה
לצפיה ב-'השחקנית שיחקה בהרבה טלנובלות שלא ראית '
השחקנית שיחקה בהרבה טלנובלות שלא ראית
21/12/2017 | 22:30
1
52
היא שיחקה בהאחד את העוזרת של המדען שיצר שיבוט שהייתה מאוהבת בו.

בדרך להודו היא הייתה אימא של הראשית שחיפתה עליה לאחר שנכנסה להריון מחוץ לנישואין ממי שנחשב לטמא, אם כי ייתכן שעשתה זאת לא למען ביתה, אלא כדי למחוק את הכתם המשפחתי שהיה מפריע לחתן את נכדיה וניניה, כי היא גם הייתה שמרנית. 

ובלוחמת היא הייתה נשואה לאדם שפשט את הרגל בגלל הימורים והייתה ממשפחה עשירה שפשטה את הרגל והיה לה בן מפונק שלא השלים עם המעמד החדש. והיא ניסתה לעזור לכלתה וניסתה לרסן את הבן האגואיסט שלה. 

דווקא בזמן לאהוב אני רואה אותה פעם ראשונה בתור אישה מתנשאת ויהירה עם דעות קדומות. 
לצפיה ב-'וואו טוב לדעת חידשת לינראה שמאחוריה רזומה עשיר'
וואו טוב לדעת חידשת לינראה שמאחוריה רזומה עשיר
22/12/2017 | 12:58
26
אני מסמפטת גם אותה, שחקנית טובה
לצפיה ב-'כנראה ליביה עבדה כאחות בתפקידה כנזירה מתלמדת '
כנראה ליביה עבדה כאחות בתפקידה כנזירה מתלמדת
21/12/2017 | 22:22
5
43
ובתור בעלת רקע רפואי, לא הייתה מסוגלת לתת לאדם גוסס למות, כמובן שזה לא מגיע לויטוריה, ואמנם ליביה לא רופאה ולא אחות רשמית, אבל זאת המחויבות של הרופאים והאחיות להציל גם את חלאות האדם וגם אויביים אישיים שלהם.

ההערות לז'ילדה ממש מחממות את הלב איך שהיא מעדיפה את ליביה.

אכן מסתבר שיש סוד רציני שאופף את רוזה וקשור בילד.

סלומה כל כך טיפשה שימים שלמים היא חשבה שהשתילים שמאסימו דיבר עליהן הן בחורות אילמות וגם למאסימו לקח זמן להבין על מה אשתו מתלוננת, אבל בסוף הסביר לה בתמונה כמו שצריך. אז לא פלא שהיא תחשוב שילד שמאסימו הביא הביתה הוא בנו, כי היא הרי לא תעזור לאף אחד ללא אינטרס. אבל לפחות עכשיו סלומה וביאנקה ישלמו את המחיר כשרוברטו מחזר אחרי ביאנקה והן חושבות שהוא עשיר ובעל תואר, בעוד רוברטו ואימו רק מחפשים את הכסף שדרורתאו שמעה את מאסימו אומר לפילפי שירש. 
לצפיה ב-'אולי...'
אולי...
21/12/2017 | 23:08
3
34
הילד של רוזה הוא גם הילד של בנטו?
או שאולי יש לה עבר פלילי? נדמה לי שבנטו רמז פעם שרוזה היא פושעת.
אולי היא גנבה את ילד והצילה אותו כמו נניח לאורה שהצילה את פלומיטה באסטלה קריו..

לצפיה ב-'לפי התרגום הוא אמר שהיא גנבת '
לפי התרגום הוא אמר שהיא גנבת
22/12/2017 | 00:03
1
27
הכול יכול להיות, כשבנטו האשים אותה שהיא גנבת חשבתי על כסף או תכשיטים אבל מי יודע, מסתבר שרוזה עבדה במקום אחר לפני שהגיעה. ייתכן ושם היה לה רומן עם אחד מבני המשפחה והיא נכנסה ממנו להריון, וגורשה בבושת פנים, אם כי לא מסביר למה בנטו השתמש בכך שהיא גנבת בסחיטה שלו וגם למה רוזה משאירה אותו אצל אחרים ולא מגדלת אותו. מקווה שיסבירו לצופים בקרוב.
לצפיה ב-'אולי המשפחה שרוזה עבדה בה זה המשפחה של בנטו'
אולי המשפחה שרוזה עבדה בה זה המשפחה של בנטו
22/12/2017 | 12:43
14
לצפיה ב-'גם לדעתי הילד הוא של רוזה ובנטו'
גם לדעתי הילד הוא של רוזה ובנטו
22/12/2017 | 12:42
12
לצפיה ב-'אבל כמו שאמרת ליביה לא רופאה וגם אם זו סבתא שלה הרי שלפני '
אבל כמו שאמרת ליביה לא רופאה וגם אם זו סבתא שלה הרי שלפני
22/12/2017 | 12:50
20
רגע היא ניסתה להצית את אמיליה בתוך הבית שלה. זה בנוסף לעובדה שהיא הרסה לה את החיים וניסתה להרוג אותה גם בעבר בעודה בהריון עם ליביה. איך ליביה בתור הבת של אמיליה יכולה לחוש כלפי אישה נוראית שכזו חמלה כלשהי? לא ברור מה שנקרא דמות יותר מידי טובה חח

סלומה והשתילים
לצפיה ב-'גדול שזילדה אשמה שליביה נגעה בתמונה של ברנרדו '
גדול שזילדה אשמה שליביה נגעה בתמונה של ברנרדו
22/12/2017 | 16:35
2
27
נראה שויטוריה נקשרה לליביה, לפי מה שמליסה וזילדה אמרו ויטוריה לא הייתה סולחת לאף משרת אחר דבר כזה, מצד שני אולי המחלה מרככת אותה. 

ברנרדו הרגיש רע, ואריאל לא היה בסביבה, אז אמיליה הרגישה דחוף לחפש את צמחי המרפא. מעניין אם האיש שחיפש את ברנרדו סיפר לבנטו וכך הם הגיעו אליו, או שהעובדה שאמיליה טיפלה בברנרדו והוא כבר לא נראה כמו קבצן שכנעה היטב את האיש שבא לחפש אותו. 
לצפיה ב-'ווואו..מה שקרה בפרק של אתמול'
ווואו..מה שקרה בפרק של אתמול
22/12/2017 | 18:02
26
כנראה הרוזנת מאוד מעריכה את ליביה..היא אפילו רוצה לתת לה את החדר ליד החדר שלה
אבל כמובן שמליסה לא תתן לזה לקרות..
(ההערות של הרוזנת על זילדה זה משהו...כמעט כמו סלומה...)
איך תמיד לסלומה יש רעיונות ושיגעונות ...הפעם עם ביאנקה והחזיר. .

לצפיה ב-'חחח בפרקים האחרונים זילדה יוצאת אחת המושפלות'
חחח בפרקים האחרונים זילדה יוצאת אחת המושפלות
23/12/2017 | 22:21
9
לצפיה ב-'מישהו יודע...'
מישהו יודע...
23/12/2017 | 00:44
3
33
מישהו יודע מתי מסתיימת טלנובלה מעבר לזמן?
יש עוד בערך שישים פרקים אז זה עוד שלושה חודשים בערך נראהלי סביבות אפריל בערך נראה לי. מה דעתכם??
לצפיה ב-'כן בסוף מרץ, תחילת אפריל לקראת פסח'
כן בסוף מרץ, תחילת אפריל לקראת פסח
23/12/2017 | 01:37
2
15
לצפיה ב-'גם מילה של כבוד מסיימת באפריל?'
גם מילה של כבוד מסיימת באפריל?
23/12/2017 | 01:51
1
25
ומה לגבי הטלנובלה אדמות פראית?  זה גם שלושה חודשים בערך? אז גם זה מסתיים באפריל???
לצפיה ב-'אכן כן '
אכן כן
23/12/2017 | 12:56
12
לצפיה ב-'השחקנית שעברה משבר לא פשוט, אך כמו גדולה יצאה מזה ואפילו זכת'
השחקנית שעברה משבר לא פשוט, אך כמו גדולה יצאה מזה ואפילו זכת
22/12/2017 | 12:45
64
השחקנית שעברה משבר לא פשוט, אך כמו גדולה יצאה מזה ואפילו זכתה לתהילה ענקית, ואנחנו פשוט מאושרים בשבילה וגאים בה!!❤❤
קהה??? מוזמנים לקרוא את הכתבה שמחכה לכם כלכך הרבה זמן באתר.. נוו למה אתם מחכים??????��
לכניסה לאתר הבידור מס 1 בדרום אמריקה !! כניסה מהירה לאתר בקישור: www.argentina-il.com
או חפשו בגוגל "ארגנטינה איי אל"!
לצפיה ב-'דיאנרה טורס עוברת עכשיו את אחד הרגעים הקשים והעצובים ביותר ב'
דיאנרה טורס עוברת עכשיו את אחד הרגעים הקשים והעצובים ביותר ב
20/12/2017 | 20:48
74
דיאנרה טורס עוברת עכשיו את אחד הרגעים הקשים והעצובים ביותר בחייה......
אתם בטוח רוצים לדעת במה מדובר..... אזז למה אתם מחכים???
הכתבה כבר מחכה באתר!!!!!��
לכניסה לאתר הבידור מס 1 בדרום אמריקה !! כניסה מהירה לאתר בקישור: www.argentina-il.com
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
19/12/2017 | 21:46
8
39

כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
חג שמח

לצפיה ב-'גם אריק אליאס חגג חנוכה '
גם אריק אליאס חגג חנוכה
19/12/2017 | 21:49
73
לצפיה ב-'תמונות מחתונה של מרלן פאבלה'
תמונות מחתונה של מרלן פאבלה
19/12/2017 | 22:02
74
לצפיה ב-'הממיר שלי הלך לעולמו...'
הממיר שלי הלך לעולמו...
19/12/2017 | 22:27
5
77
כל ההקלטות שלי על מעבר לזמן הלכו. שוב פעם לא מצליחה להתמיד עם הברזילאית. עכשיו שאמא שלי בחו"ל הייתי יכולה להשלים עם הברזילאית. גם אהבה שאחרי שהקלטתי הלכו ונשמרו לי שם עלובי חיים ומועדון לילה. כנראה היה עומס על ההקלטה והממיר קרס. לפחות יהיה לי חדש עוד ממחר. אבאל'ה אשלים בסופ"ש והמירוץ למליון של יום שני באינטרנט ושאר הפרקים בטלויזיה.
לצפיה ב-'איזה קטעעד לפני שעתיים חשבתי שגם הממיר שלי הלך'
איזה קטעעד לפני שעתיים חשבתי שגם הממיר שלי הלך
19/12/2017 | 23:48
4
56
בדיוק באתי לראות הקלטה של מעבר לזמן ואיך שהפרק התחיל-הפסקת חשמלולמרות שזה היה רק לכמה דקות הממיר סירב להתאפס על עצמו מחדש ולא נדלק הוצאתי והכנסתי את השקע יותר מפעם אחת-לא עזרבסוף השארתי את השקעים ואמרתי אולי יסתדר מעצמו.. אחרי איזה עשרים דקות אני רואה שזה נדלק חח איזו הקלה.. זה היה מלחיץ במיוחד כי נשאר לי להשלים 2 פרקים משבוע שעבר מלבד פרקי השבוע שלא הייתה לי כל דרך להשלים אותם אם לא היה מסתדר שלא לדבר על העובדה שאילה פרקים דרמתיים במיוחד לפחות עכשיו הצלחתי להשלים חבל שאצלך המצב פחות מעודדוחבל במיוחד על הפרקים שהלכו לך. אולי בהמשך אנשים עוד יעלו את זה לאינטרנט, מקווה בשבילך!:]
לצפיה ב-'מקווה להצליח לשכנע את ויוה שיעלו בהמשך לאתר או לחילופין לש.ח'
מקווה להצליח לשכנע את ויוה שיעלו בהמשך לאתר או לחילופין לש.ח
20/12/2017 | 00:09
3
45
לא רציתי לפספס את זה. לפחות תכניות אחרות אני לא אפספס.
לצפיה ב-'נקווה שהיא תחזור לשידור שני ועל הדרך תהיה גם באתר'
נקווה שהיא תחזור לשידור שני ועל הדרך תהיה גם באתר
20/12/2017 | 00:16
2
36
לצפיה ב-'זה מה שכתבתי להם'
זה מה שכתבתי להם
20/12/2017 | 00:19
1
31
האם יש סיכוי להזדמנות שנייה למעבר לזמן באתר או בש.ח מתישהו? לצערי הלך לי הממיר וכל ההקלטות כבר הלכו לי ולא הייתי רוצה לפספס טלנובלה כזו.
לצפיה ב-'תעדכני מה הם יענו, אם הם יענו שאין סיכוי גם אני אבקש:)'
תעדכני מה הם יענו, אם הם יענו שאין סיכוי גם אני אבקש:)
20/12/2017 | 00:30
21
לצפיה ב-'היא מהממת, היא שחקנית מדהימה, והיא כל כך כריזמטית'
היא מהממת, היא שחקנית מדהימה, והיא כל כך כריזמטית
19/12/2017 | 20:57
56
היא מהממת, היא שחקנית מדהימה, והיא כל כך כריזמטית, שאין מצב שלא היינו לוקחים כתבה אחת שלה, ומתרגמים לכם אותה!!!!!���� נוו למה אתם מחכים??!! הכתבה כבר מחכה לכם באתר!��
לצפיה ב-'זוכרים את אירוע ההתרמה של לאלי, עבור הילדים החולים?'
זוכרים את אירוע ההתרמה של לאלי, עבור הילדים החולים?
18/12/2017 | 21:40
45
קה?!?!?����
זוכרים את אירוע ההתרמה של לאלי, עבור הילדים החולים?
האירוע היה שיא, אבל קרה שם משהו, שגרם ללאלי, למשפחתה ולכמה אנשים לכעוס ממש!!��
אבל הפעם?? לאלי ממש לא נשארה חייבת והיא הגיבה��
רוצים לדעת עוד פרטים?
ואמוס, אתם Totalmente חייבים!
הכתבה המלאה מחכה לכם באתר!! ראיתם? נכנסתם??
אין מצב שאתם הולכים לפספס אותה...
******************************************************************************************************************************************
לכניסה לאתר הבידור מספר 1 בדרום אמריקה!!!
הכניסה לאתר בקישור: www.Argentina-il.com או שתחפשו בגוגל "ארגנטינה איי אל"
שאלות, חדשות, בקשות
15/12/2017 | 18:55
12
31
כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
חג שמח
לצפיה ב-'מזל טוב לאנה לבייסקה שהפכה להיות אימא טרייה'
מזל טוב לאנה לבייסקה שהפכה להיות אימא טרייה
15/12/2017 | 06:54
1
108
לבת בשם מאשה.
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
16/12/2017 | 13:11
20
לצפיה ב-'מריצה רודריגז חוגגת חנוכה עם ילדיה'
מריצה רודריגז חוגגת חנוכה עם ילדיה
15/12/2017 | 19:01
1
87
לצפיה ב-'מקסימים'
מקסימים
16/12/2017 | 13:11
20
לצפיה ב-'השחקן הברזילאי ברונו פרארי ממש מפוספס כאן'
השחקן הברזילאי ברונו פרארי ממש מפוספס כאן
16/12/2017 | 23:07
84
הבנתי שבארץ הוא שיחק רק בסלבריטי, שחקן ממש טוב! כיום הוא משחק לצדה של ויטוריה סטרדה כצלע שלישית טובה ב"זמן לאהוב". לאחרונה הם חולקים לא מעט סצנות מקסימות והכימיה ניכרת ולא פחות טובה מהכימיה בין ויטוריה סטרדה לברונו קאבריזו הראשי עד שקשה להחליט את מי מעדיפים איתה חח אגב למי שלא ידע ברונו פרארי נשוי לפלומה דוארטה הלא היא אנז'ליקה מטרה נוסטרה!
לצפיה ב-'לטיסיה קלדרון הייתה זקוקה לחמצן בשל בעיה נשימתית'
לטיסיה קלדרון הייתה זקוקה לחמצן בשל בעיה נשימתית
16/12/2017 | 23:54
83
כנראה בגלל אסטמה
לצפיה ב-'רוצים לעשות סדרת ביוגרפיה על מריה פליקס, כוכבת קולנוע מקסיקנ'
רוצים לעשות סדרת ביוגרפיה על מריה פליקס, כוכבת קולנוע מקסיקנ
17/12/2017 | 00:01
59
מקסיקנית*, שכיכבה בסרט דונה ברברה ואנג'ליק בוייר וברברה מורי מועמדות לגלם אותה(את מריה פליקס).
לצפיה ב-'הוא השחקן הכי תותח שאנחנו מכירים, והחתיך הכי הורס בארגנטינה!'
הוא השחקן הכי תותח שאנחנו מכירים, והחתיך הכי הורס בארגנטינה!
17/12/2017 | 21:47
63
הוא השחקן הכי תותח שאנחנו מכירים, והחתיך הכי הורס בארגנטינה!!
ניחשתם נכון!! הכתבה המתגורמת של ויקו דלסנדרו, מחכה לכם באתר��
לא תגידו לה שלום??

לכניסה לאתר הבידור מספר 1 בדרום אמריקה!!!
הכניסה לאתר בקישור: www.Argentina-il.com או שתחפשו בגוגל "ארגנטינה איי אל"
לצפיה ב-'מזל טוב למרלן פאבלה שהתחתנה אתמול'
מזל טוב למרלן פאבלה שהתחתנה אתמול
17/12/2017 | 23:24
71
מרלן התחתנה עם איש עסקים ג'ורג' סילי.
תמונות של הכלה בנתיים אין, בטח מכרה זכויות צילום לאיזשהו מגזין, אבל הנה בנתיים תמונות המוזמנים.
לצפיה ב-'שמעתם את השיר של אנריקה איגלסיאס ורותם כהן?!!'
שמעתם את השיר של אנריקה איגלסיאס ורותם כהן?!!
18/12/2017 | 00:01
2
84
לצפיה ב-'וואו! זה לה סוברה דה לה רדיו שיר יפה!'
וואו! זה לה סוברה דה לה רדיו שיר יפה!
18/12/2017 | 17:24
25
לצפיה ב-'כבוד..! שיר מעולה'
כבוד..! שיר מעולה
23/12/2017 | 22:25
8
לצפיה ב-'החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו עד פרק 52'
החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו עד פרק 52
16/12/2017 | 13:54
2
25
לצפיה ב-'לאורה מקריבה את עצמה למען ריין '
לאורה מקריבה את עצמה למען ריין
16/12/2017 | 14:09
40
אז בלייק מביא את אביה של פלומה כדי לדרוש אותה ומסתבר שלאורה בכלל לא אימה של פלומה, היא הצילה את הילדה כשניסו למכור אותה, כמובן שזה לא כל כך קל להסביר למועצה לשלום הילד ולאורה מאבדת את המשמורת עלייה והיא עוברת לבית יתומים, אך מרסי מצליחה לקבל עליה משמורת זמנית.

נינה הזונה שעובדת אצל טוניה מעריצה את רחיה, אבל באיום לדרדר את אחותה לזנות טוניה ופאוסטו מכריחים אותה לטמון ללאורה מלכודת שכשבככונתם להרוג אותה, אבל ברגע האחרון נינה מזהירה את לאורה ולאורה מגיעה למלכודת חמושה ונועלת את טוניה ופאוסטו במשאית כשבכוונתה להתנקם בהם על כל מה שעשו לה. הם מביימים הרגשה רעה כדי להסתער על לאורה ולברוח ואז נחש מכיש את פאוסטו, לאורה נשברת ומסגירה את עצמה כשהיא מוסרת את מיקומם של טוניה ופאוסטו ומספרת שהיא חיה בזהות בדויה.

ריין מנסה לשחרר את לאורה בערבות וזה כמעט מצליח אך טוניה ופאוסטו מגישים תלונה על ניסיון רצח ולאורה נשארת בכלא. במשפט נחשפים העובדות על חייה של לאורה בבית הבושת ועל הנסיבות שהביאו אותה לברוח. בלייק וטוניה משמיצים את לאורה ומשקרים ומעוותים את המציאות והתקווה היחידה היא עדות של אחת הבחורות שעבדה אצל טוניה, נינה מפחדת להעיד מחשש שיתנקמו בה.

מסתבר שבלייק קנה את פלומה לא בשביל לאמץ אותה, אלא ביתו הייתה חולה והייתה זקוקה להשתלת לב והוא התכוון להרוג אותה. בגלל שבבית הבושת אף אחד לא יודע לטפל בתינוקות, לאורה נשארה לטפל בה. היא באה עם אוסיאל למסור אותה לבלייק ולפני כן גנבה נשק מאחד הלקוחות כדי לברוח. לאורה סירבה למסור את פלומה לבלייק, במיוחד לאחר שבלייק חשף את הסיבה האמיתית שהוא רוצה אותה, ואוסיאל ובלייק הורה לאוסיאל להרוג אותה, וכשהם פרצו לדירה לאורה ירתה בבלייק וגרמה לעיוורונו, אוסיאל הצליח לעקוב אחריה וניסה לרדוף אחריה ולקחת את הילדה ולאורה דחפה אותו מצוק ונאלצה להרוג אותו מהגנה עצמית.

התובע שמתואם עם בלייק ניסה לטעון שמדובר בסיפור מרגש כדי להרשים את חבר המושבעים. והזכיר שלאורה גנבה נשק ובאה לשם כשהיא חמושה ואוסיאל לא, וכשלאורה האמינה שאוסיאל ובלייק מתים ולא הייתה לה סיבה לברוח לארה"ב, לאורה הסבירה זאת בפחד שלה מטוניה המכשפה.

נינה סירבה להעיד אך ניסתה לטמון מלכודת לטוניה והתקשרה אליה בתקווה להקליט אותה אומרת דברים מפלילים, אך טוניה הבינה את המלכודת, אבל לאורה סיפרה על ראייה שנמצאת ברכב. נינה לבסוף העידה אך נאלצה להודות שהתחילה לעבוד בזנות ברצון והתובע שיבש את דבריה בטענה שהיא יכולה לשקר כי היא נשיאת מועדון המעריצים של רחיה. אך נמצאו הראיות וג'ו השיג הוראה לציטוט לניידים של טוניה ופאוסטו וטוניה הוקלטה כשהיא שולחת את נינה לעבודה ומאיימת עליה ותמונות של פאוסטו אונס את קורבנותיו. התובע טען שזה ניתן לזיוף אך ג'ו הביא את הזונות להעיד. 

בלייק מבין שהכול נסגר על טוניה ופאוסטו והם יעידו נגדו והחליט למצוא שעיר לאזאזאל וזאת לואיסה אחרי כל מה שעשתה למענו, והיא גם הסכימה ונתנה למשטרה לעצור אותו, טוניה ופאוסטו הצליחו לברוח כשהמשטרה באה לעצור אותם. לאורה החליטה להגן על ריין וגם ביקשה מדנילו למצוא ראיה לחפותו ברצח פדרו קריז'ו וגם שיקרה בבית המשפט שעדות השקר שמסרה היה שקר שהיא כפתה על ריין למורת רוחו של ריין. דנילו כמובן החליט לחפש ראיות כדי להחזיר את אחיו לכלא ולא לעזור ללאורה.

הנשים בפוריה הקליטו סרטון על כוח הנשים כשלאורה שרה, אך מורגנה שמעה על כך ושיבשה את הסרטון, אך חנסיס, נינה, מרסי וצ'איו עבדו על סרטון חדש כל הלילה והכינו אותו להגנה.

למרות הכול לאורה אמנם זוכתה מהאשמה של ניסיון לרצוח את טוניה ופאוסטו אבל הורשעה ברצח אוסיאל, גנבה זהות וחטיפת פלומה. 
לצפיה ב-'עד פרק 55 - גם כשלאורה מזוכה הרכילויות רודופות אותה '
עד פרק 55 - גם כשלאורה מזוכה הרכילויות רודופות אותה
17/12/2017 | 15:21
29
בכלא מוכנים להגן על רחיה, ולמרות התכניות של לואיסה שהגיעה לאותו כלא לפגוע בה האסירות האחרות מגינות עליה. האסירות עומדות להכות קשות או אפילו להרוג את לואיסה ולאורה מגינה עליה ומונעת מהן להרוג אותו או להשאיר עליה צלקת. לואיסה עדיין מתעקשת להיות נגד לאורה ובטוחה שבלייק ישלח לה עורך דין וזה לא קורה ולאורה מנסה לשכנע אותה להעיד. לבסוף לואיסה מספרת לה שהייתה מכורה לסמים וישבה בכלא על גנבה ובתכנית שיקום הגיעה לעבוד בבית חולים ושם שמעה במקרה את בכירי בית החולים דנים על סחר באיברים ונתפסה על חם, ורק בזכות בלייק לא הרגו אותה ולכן מרגישה חייבת לו. לאורה מנסה להסביר לה שבלייק השתמש בה לצרכיו וכעת יפקיר אותה ולואיסה נשברת ומספרת על היומן שמתאר את כל הקשרים בהם שכר בלייק.

לאורה מספרת על כך לג'ו והם חושבים שיוכלו להתמקח עם התביעה על שחרורה. ראיין וסטיב מצליחים לגנוב את היומן למרות שלאורה לא רצתה לערב את ראיין ולסכן אותו והם ניגשים ללואיסה שמפענחת את צופן היומן ובאים לתובע שחיפש את בלייק כבר שנים. בלייק מבין שהיומן נגנב ומטיח זאת בשומר שלו שנוטש אותו, גם הסנטור נוטש אותו ואף אחד לא מוכן להסתכן למענו וכולם מפנים לו עורף ולכן הוא מתאבד כשהמשטרה מגיעה לעצור אותו. גם לטוניה ופאוסטו טומנים מלכודת ומקליטים אותם וגם הם נעצרים במקסיקו.

לאורה עומד להשתחרר אחרי כמה שבועות, אך עדיין רוצה לעזור ללואיסה שבזכותה הכול התאפשר. לואיסה אמנם הייתה שותפה לפשע של בלייק, אך ג'ו מקווה שבאמצעות זה שבלייק הכריח אותה לקחת על עצמה את האשמה זה ישמש להקלה בעונשה.

כשבאים לאסוף את לאורה מהכלא אסטלה האמיתית מתקשרת לראין ומספרת לו שנחטפה על ידי האויבים של אביה והיא בידיהם ולשמוע את קולו נותן לה תקווה. ראין מסתיר את השיחה מלאורה ולאורה חושדת ולא מבינה את ההתנהגות המוזרה של ראיין וחושדת שלא שמח על שחרורה. 

הורסיו מצליח לפתוח מחדש את התיק של ראין בהוראת דנילו ואסטלה מתקשרת לראיין ואומרת שמכירה את הרוצחים האמיתיים של אביה ומבקשת את עזרתו, עדיין ראיין מסתיר את כל זה מלאורה.

לאורה קוראת תגובות ברשת שבחלקם מאשימים אותה ששכבה עם מישהו חשוב כדי לצאת מהכלא ומזועזעת. לאורה מחליטה לעזוב את חייה כרחיה ומכנסת מסיבת עיתונאים כדי להודיע על פרישה מעולם המוסיקה, אך נינה באה אליה ומספרת לה כמה היא הייתה דוגמא בשבילה והצליחה בזכות סטיב ובזכותה לאחר שבחרה מרצונה בזנות. גם לטי וחנסיס מחמיאים לה, מה שגורם לה להסס. במסיבת העיתונאים היא נשאלת אם שכבה עם השופט כדי להשתחרר ודנילו מגן עליה, היא נשארת עם תמשיך בקריירה למרות שכל פעם משהו מלוכלך נחשף עליה והיא מודיעה שתמשיך בקריירה ללא הלהקה וללא פוריה, היא בורחת מהראיון. לראין היא מסבירה שלא רוצה לעזור לדנילו להלבין כספים.

אוסנסניו מגלה שדנילו הוא אל דוראו ונזכר בעברו של דנילו העלוב ומבין שדנילו לא אל דוראו וסוחט אותו שיספר למרסלו סוחר הסמים שהוא לא אל דוראו אם לא ייתן לא לעזוב עם מורגנה. דנילו מאגן לו הופעות במקסיקו מאחורי גבו. אסדרובל מתגנב למסיבה של דנילו לאחר שמפתה את חנסיס ומוציא ממנה מידע ושואל על דנילו, מרסלו מתחיל לחשוד וחוטף את אסדרובל ודנילו ודנילו ואסדרובל מודים שדנילו אינו אל דוראו ומרסלו מתנקם באסדרובל על השקר. דנילו מעמיד פנים שייתן לאוסנסיו לעזוב עם מורגנה אך אוסנסיו נחטף במקסיקו על ידי אויביו של מרסלו, מורגנה מטיחה זאת בדנילו ודנילו מבהיר שלא היה נותן לה לעזוב כשכולם חושבים שהיא בת זוגתו ומצפה לילד ממנו.

בזמן שלאורה בכלא מרסי מקבלת משמורת על פלומה ומצליחה לאמץ אותה. ולאורה מופתעת שפלומה ישנה עם מרסי. גם מרסי לא אוהבת שפלומה עם לאורה בבריכה כשהיא מחפשת אותה. לאורה מחליטה לעזוב עם פלומה וראין ומרסי טוענת שהיא כפוית טובה ומטיחה בלאורה שכעת היא אימה החוקית של פלומה. 
לצפיה ב-'לסופ"ש'
לסופ"ש
14/12/2017 | 16:30
18
61
אני ואמא שלי נמצאים בסאדאב שבבן גוריון בחולון ונודע לנו שהיה שוד בסניף הדואר שם. לא אני ולא אמא שלי שמנו לב עד שאמרו אנשים והגיעה המשטרה.
לצפיה ב-'איזה שיעמום ואנחנו רק בנר השלישי איך עבר עליכם חנוכה?'
איזה שיעמום ואנחנו רק בנר השלישי איך עבר עליכם חנוכה?
14/12/2017 | 17:57
1
28
לצפיה ב-'חג חביבסופגניות נרות לכולם:)'
חג חביבסופגניות נרות לכולם:)
16/12/2017 | 12:45
25
לצפיה ב-'איזה תגובות מגעילות על טלנובלות בפוסט של המירוץ למיליון בגלל'
איזה תגובות מגעילות על טלנובלות בפוסט של המירוץ למיליון בגלל
15/12/2017 | 19:42
9
93
הערה של אחד מהמתמודדים על הז'אנר. גרמו לי להכנס לארון שאני גם ככה די מהססת לספר למישהו חדש שאני מכירה שאני צופה בטלנובלות.
לצפיה ב-'איזה פוסט? מה אמרו?'
איזה פוסט? מה אמרו?
16/12/2017 | 12:49
8
24
לצפיה ב-'סתם העלו קטע שאחד המתמודדים נתן הערה על הז'אנר'
סתם העלו קטע שאחד המתמודדים נתן הערה על הז'אנר
16/12/2017 | 15:12
7
62
כי הם היו במקסיקו ובתגובות כתבו שויוה זה הערוץ הכי מפגר שיש ותמיד יש בגידות ובלה בלה בלה
לצפיה ב-'מן הסתם מי שהגיב שם ודאי לא באמת מכיר שום דבר מעבר לריאליטי'
מן הסתם מי שהגיב שם ודאי לא באמת מכיר שום דבר מעבר לריאליטי
17/12/2017 | 00:00
6
52
שזה בעיקר התוכן הבידורי שמגישים כיום לקהל הצופים. לא הייתי נותנת להערות כאלה להשפיע על הטעם שלי, והאמת פעם ניסיתי לצפות במירוץ למליון אבל אני פשוט לא רואה מה הטעם להתעלל בעצמך ובגוף שלך בשביל כסף ופרסום במיוחד שזה מגיע למשימות של אכילת ג'וקים ועוד כל מיני חרקים בלתי מזוהיםאני לא רואה איפה ההנאה שבצפייה זה בעיקר מגעיל
לצפיה ב-'היום לא עושים טלנובלות ישראליות בסגנון האלופה'
היום לא עושים טלנובלות ישראליות בסגנון האלופה
17/12/2017 | 00:14
5
51
עשו לי את פולמון שאולי השקיעו בסטים אבל התסריט שלהם לא ישראלי. הייתי מעדיפה שיעשו טלנובלה ישראלית אקוטאלית כמו רומן בין שני אנשים עם דיעות שונות שקשורות ליום יום שעם ישראל נתקל בו כמו סיפור רומן בלתי אפשרי בין דתי/חרדי לחילונית או ההיפך או ערבי ליהודייה ושיכניסו נושאים אקטואליים לא סתם רומן או שיעסקו בנושא הפליטים והמסתננים בדרום תל אביב. הבעיה שיעשו מזה סדרה או מיני סדרה ולא טלנובלה כי השחקנים הותיקים בזים לז'אנר חוץ מגילת אנקורי, טוביה צפיר וחנה לסלאו. ישראל מורידה את הרמה של הז'אנר ולא משקיעה מספיק בתסריט שיכול לדבר אל הקהל הישראלי מבלי להפוך את זה לסדרת דרמה ולא טלנובלה כמו השיר שלנו המוצלחת לא הוגדרה בסוף כטלנובלה.
לצפיה ב-'כיום יש את המאבק הפוליטי בין הימין לשמאל'
כיום יש את המאבק הפוליטי בין הימין לשמאל
17/12/2017 | 00:19
42
לא חסר בעיות יומיומיות בישראל שאפשר להכניס לטלנובלה וליצור מזה קונפליקט ולא סתם זוג שמפרידים ביניהם בגלל בגידות. בהאלופה למשל היה סיפור ערבי ליהודייה. חבל שלא היו ראשיים.
לצפיה ב-'זה היה כבר במחרק נגיעה ובאלופה ולדעתי פולמון סידרה מעולה!'
זה היה כבר במחרק נגיעה ובאלופה ולדעתי פולמון סידרה מעולה!
21/12/2017 | 18:35
3
6
לצפיה ב-'מרחק נגיעה לא נחשבת טלנובלה'
מרחק נגיעה לא נחשבת טלנובלה
21/12/2017 | 18:42
2
18
הטלנובלה היחידה שעסקה בזה הייתה אלופה וזה לא היה הנושא הראשי

לצפיה ב-'טלנובלה בע"מ היה בין ערבי ליהודיה שזה טלנובלה בתוך טלנובלה'
טלנובלה בע"מ היה בין ערבי ליהודיה שזה טלנובלה בתוך טלנובלה
21/12/2017 | 18:55
23
גם היה סיפור של הומואים בטלנובלה בע"מ היה בהוט טלנובלה בשם החצר על עולם החרדי מומלץ בחום!
לצפיה ב-'גם בטלנובלה בע"מ הייתה נגיעה '
גם בטלנובלה בע"מ הייתה נגיעה
22/12/2017 | 00:07
14
זאת שנשארה בסוף עם הראשי, היה לה בעבר רומן עם ערבי והוא גם חזר לסדרה לזמן מה, כשהיא הייתה במצב רע. ולכן היא החליטה לכתוב טלנובלה על יהודיה וערבי, אבל כשהיא הייתה בבית חולים, התסריטאית שהיא מקודם עבדה תחתיה ומנהל הערוץ הדפקו הרסו את זה והמציאו שהערבי בטלנובלה שלה היה בעצם יהודי שמשפחתו איבדה. אך כאמור הטלנובלה הפנימית התגלה שהוא יהודי ובטלנובלה עצמה היא נשארה עם הראשי ולא עם הערבי שהיה לה רומן איתו בנעוריה. 
לצפיה ב-'מלחיץהייתן קרובות לשם?'
מלחיץהייתן קרובות לשם?
16/12/2017 | 12:40
3
20
לצפיה ב-'כן ולא הרגשנו כלום'
כן ולא הרגשנו כלום
16/12/2017 | 15:14
2
37
הבנתי שהשודד נכנס ונעל את עצמו עם כולם. מסכנים אלו שהיו שם בפנים.
לצפיה ב-'מקווה שאף אחד לא נפגע'
מקווה שאף אחד לא נפגע
17/12/2017 | 00:02
1
12
לצפיה ב-'לא'
לא
17/12/2017 | 00:21
16
השודד לקח כסף הבנתי וברח אבל מתארת לעצמי שיש כמה נפגעי הלם או חרדה
לצפיה ב-'חנוכה גם בבית הלבן'
חנוכה גם בבית הלבן
16/12/2017 | 12:55
1
49
אומנם טראמפ הוא לא הראשון ולא האחרון שעורך שם אירוע כזה אבל להבדיל מהשאר היה מרגש לשמוע מה שאמר עלינו+לראות את הנכדים היהודים שלו מדליקים חנוכיה
לצפיה ב-'יס' וואי קנאנד! אבל יכול הרבה יותר... תודה בכל מקרה'
יס' וואי קנאנד! אבל יכול הרבה יותר... תודה בכל מקרה
19/12/2017 | 14:25
8
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
16/12/2017 | 17:25
5
19
לצפיה ב-'טקס פרסי Tato'
טקס פרסי Tato
16/12/2017 | 19:01
1
56
השבוע התקיים בארגנטינה טקס פרסי טלוויזיה Tato
הזוכה הגדולה הייתה סדרה קצרה Un gallo para Esculapio של טלפה שזכתה לתואר סדרה קצרה הכי טובה, פיטר לנזאני ואלאונורה וקסלר זכו בתארים שחקן ושחקנית השנה בסדרה קצרה על תפקידם בסדרה זו.  בנוסף התוכנית זכתה לעוד 7 פרסים בקטגוריות השונות כמו תוכנית השנה, הפקת השנה, בימוי, צילום וכו'...
אלאונורה וקסלר זכתה גם בתואר שחקנית השנה בדרמה יומית על תפקידה ב ADDA.
הסדרה Las estrellas זכתה בתואר קומדיית השנה.
לצפיה ב-''
16/12/2017 | 19:15
33
לצפיה ב-'אריק אליאס בגיליון סוף שבוע של Estilo DF'
אריק אליאס בגיליון סוף שבוע של Estilo DF
16/12/2017 | 19:57
2
41
לצפיה ב-''
16/12/2017 | 19:58
1
20
לצפיה ב-''
16/12/2017 | 20:01
17
לצפיה ב-'מעבר לזמןשוב מדברים בעברית'
מעבר לזמןשוב מדברים בעברית
14/12/2017 | 07:13
7
89
(עד פרק 27)ליביה מתחילה לעבוד באחוזה כדי לגלות עוד פרטים על זיוף מותו של אביה ועל הרוזנת אמיליה לא משלימה עם זה זועמת ודואגת לליביה, וגם היא עוזבת את ביתה של ז'מה והולכת לצריף שהיא וברנרדו חיו בו אהבתי איך שהזקן שאיכשהו קשור לאריאל שוב דיבר בעברית ואמר לה "גם זה לטובה" בסוף דבריושוב יש איזכור של גילגול נשמות "אם לא תסלחי לאותה אישה שעשתה לך רע אתן תפגשו בעוד הרבה גילגולים" 

ועוד שני דברים דרמתיים שקוריםדורותיאה ומליסה מגלות את הסוד של הרוזנת שברנרדו חי והרוזנת תופסת את ליביה על חם בחדר שלה בעודה מחפשת רמזים אגב פדרו ממש עלוקה איך שגורם לכולם לחשוב שהיא מאורסת לו ואיך שבכוונה נישק אותה כשראה את פליפי מאחור

ונסיים באניטה, אני די מרחמת עלייה כמו שקרולה אמרה לה היא ממש עיוורת מאהבה לרוברטו שרק עושה ממנה צחוק. מצד שני אולי ככה היא תלמד בסוף להעריך את אפונסו החמוד שוויתרה עליו כל כך מהר
לצפיה ב-'עד פרק 28**לאדעת למה יצא לי 27'
עד פרק 28**לאדעת למה יצא לי 27
16/12/2017 | 12:17
2
38
יש לי להשלים עוד 4 פרקים
אפחד לא ראה עד 28 מוזמנים להגיב עד איפה שראיתם
לצפיה ב-'אני ראיתי את כל הפרקים עד עכשיו '
אני ראיתי את כל הפרקים עד עכשיו
16/12/2017 | 15:54
1
42
הפרקים מאודדד מרגשים! 
בעיקר הפגישה של אמיליה וברנרדו...❤
לצפיה ב-'יא כבר? איזה כיף שזה לא נמרח '
יא כבר? איזה כיף שזה לא נמרח
16/12/2017 | 23:36
14
לצפיה ב-'29-30 מליסה מאוד מתוחכמת והפעם אפשר לומר שהצליח לה'
29-30 מליסה מאוד מתוחכמת והפעם אפשר לומר שהצליח לה
18/12/2017 | 07:10
1
32
כשפליפי מיוזמתו מחדש את האירוסים איתה! בניגוד לפעם הקודמת הפעם היא הבינה שאם היא תפגין כלפי פליפי את האופי החומרני והדרשני שלה היא שוב תפסיד ולכן הפעם היא הבינה שהדרך אל ליבו עוברת דרך הילד שלו דרך החווה שקנה ובעצם מעמידה פנים יפה מאוד שאיכפת לה מהמקום ומכל מה שיקר לו. העובדה שהוא התייאש מליביה גם תרמה לעניין כמו גם התרגיל המוצלח שעשתה עם אמא שלה ואחיה כשעל הדרך הם מנצלים את אניטה התמימה. לא ריחמתי על ליביה יותר מידי כי היא גם לא עושה כרגע יותר מידי בשביל להשיג אותו אלא להיפך היא זרמה עם השקר של פדרו כאילו הם מאורסים. אז מה ציפתה שיעשה?

כרגיל הכומר ממשיך להיות חצוף ונדחף חושב שייקבע לליביה אם לעבוד באחוזה או לא כדי לגלות משהו על אביה ואם זה לא מספיק גם מעז לאיים עלייה שיחשוף אותה אהבתי איך שליביה הזכירה לו שזה נאמר בסוד הווידוי

לפחות היא ניצלה את ההיכרות איתו כשהרוזנת תפסה אותה על חם מחטטת בדברים שלה בחדר, וככה הצליחה להינצל מפיטורים אז לפחות במשהו הוא הועיל הפעם

וסלומה והמחוך.. איך היא דיברה בקול מוזר כי לא הצליחה לנשום
לצפיה ב-'הפעם הצליח למליסה '
הפעם הצליח למליסה
20/12/2017 | 13:06
13
ואיך שאימה ואחיה יצאו נבוכים כשיצאה קדושה, והיא הסבירה להם שלא סמכה על כישורי המשחק שלהם, והייתה צריכה לביים הצגה שלמה והצליחה להרשים את פליפי וגם את אלכס המסכן שגם חושב שהיא מלאך.

ליביה זורמת עם השקר ואחר כך מרגישה רע עם החתונה, באמת שהיא לא נתנה שום תקווה לפליפי. 

הכומר באמת חצוף עם האיום שלו, וכל הכבוד לליביה שהזכירה שמדובר בסוד ווידוי שהוא לא יכול לחשוף ומזל שניצלה מפיטורים בזכות היכרות איתו.

מעניין אם סברה באמת חושבת שאניטה מאוהבת בפליפי,עם הרכילויות שלה או שזה היה לבקשתה של אימו של אפונסו כדי לגרום לו להתאכזב ממנה.
לצפיה ב-'מעניין שדווקא המשפט "גם זה לטובה" '
מעניין שדווקא המשפט "גם זה לטובה"
18/12/2017 | 14:32
1
37
חוזר על עצמו בין דוברי העברית. 

מליסה ודורותאה לא יודעות על מצבו של ברנרדו וחוששות שפליפה יאבד את תואר הרוזן כשברנרדו חי, מעניין מה דורותאה זוממת עם הביקור בקבר.

לא ייאמן מסתבר שמליסה אשמה ביחס לאלכס, כי הבגידה לכאורה של אימא של אלכס, מקורה בתככים של מליסה נגדה ואלכס כל כך מעריץ את מליסה שבשביל ההצגות שלו מגינה עליו מסברה. אכן רובורטו צודק מסכן הרוזן אם וכאשר ינשא לה ואלכס עוד יותר מסכן. 

גם פדרו ממש ערמומי איך שנישק את ליביה מול פליפי ושיקר לה שהיה מדובר ברוברטו שהוא רצה להרחיק ממנה.

אניטה ממש חי בסרט, טוב שלבסוף השלימה עם קרולה והעלבון הזה לא נמשך, רק שלא תריב גם עם ליביה בטענה שהיא מנסה לגזול ממנה את אהובה.
לצפיה ב-'חח נכון, נקווה שנשמע עוד משפטים'
חח נכון, נקווה שנשמע עוד משפטים
20/12/2017 | 21:14
13
היה ברור שאלכס הוא אכן בנו של פליפי ושאישתו לשעבר לא בגדה בו, חשדתי שלמליסה היה קשר לכל השקר הזה אבל מפתיע שככל הנראה גם לרוברטו היה
שאלות, חדשות, בקשות
11/12/2017 | 23:38
32
48

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן

המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'מה הקשר בין הטלנובלה "אהבה מתוקה" והטרדה מינית???!? קההה????'
מה הקשר בין הטלנובלה "אהבה מתוקה" והטרדה מינית???!? קההה????
11/12/2017 | 20:17
84
מה הקשר בין הטלנובלה "אהבה מתוקה" והטרדה מינית???!? קההה?????��
השחקנית שסופסוף החליטה לדבר ולספר לנו **הכול**!!!!!!
אבל מי זה השחקן שלא נשאר חייב והגיב??
נכון שאתם רוצים לדעת במה מדובר?!?! נוו אז למה אתם מחכים????? הכתבה מחכה לכם באתר! כנסו וקראו!!����
לצפיה ב-'הלוק החדש של אריאדנה דיאז'
הלוק החדש של אריאדנה דיאז
11/12/2017 | 23:50
1
102
לכבוד הטלנובלה החדשה שלה
לצפיה ב-'עכשיו היא שוב נראית כמו אקאסיה '
עכשיו היא שוב נראית כמו אקאסיה
12/12/2017 | 22:17
28
לצפיה ב-'טריילר לטלנובלה Deus Salve O Rei של גלובו'
טריילר לטלנובלה Deus Salve O Rei של גלובו
11/12/2017 | 23:56
2
90
לצפיה ב-'וואו מהמםם מזכיר את איסבל באווירה הכללית חח'
וואו מהמםם מזכיר את איסבל באווירה הכללית חח
12/12/2017 | 19:08
1
49
הראשי זה רוברטו ממעבר לזמן! ומרינה רוי מושלמת כרגיל ועוד במראה תקופתי..יושב עלייה בול אהבתי גם את השיר שמתנגן ברקע נקווה שגם זה יגיע לפה בהמשך
לצפיה ב-'ועוד לגבי השיר, ביררתי וזה יהיה שיר הפתיחה! הנה הקליפ המושקע'
ועוד לגבי השיר, ביררתי וזה יהיה שיר הפתיחה! הנה הקליפ המושקע
12/12/2017 | 21:29
54
+הגרסה המלאה,שיר מקסים
לצפיה ב-'Melhores do Ano - גלובו מסכמים שנה עם טקס נוצץ'
Melhores do Ano - גלובו מסכמים שנה עם טקס נוצץ
12/12/2017 | 01:08
11
96
אתמול התקיים טקס פרסי טלוויזיה של גלובו Melhores do Ano.
הזוכה הגדולה והיחידה בכל מה שנוגע לטלנובלות היא "כוח הרצון"
שחקנית השנה- פאולה אוליביירה
שחקן השנה - מרקו פיגוסי
שחקן משנה - אמיליו דנטאס
שחקנית משנה - דבורה פלאבלה
שחקן תגלית השנה - ג'ונתן אסבדו
שחקנית תגלית השנה - קרול דוארטה
שחקן/ית צעירי/ה - ז'ואאו בראבו
שחקנית מיני סדרה- מרג'ורי אסטיאנו
איש/ת השנה - ליליה קבראל

וכמובן אי אפשר בלי סערה - הרבה זועמים על בחירתה של פאולה אולייבירה ולא ז'וליאנה פאייס שהייתה מועמדת החזקה לזכיה בקטגוריית שחקנית השנה, גם על תפקידה ב"כוח הרצון". גם ז'וליאנה עצמה לקחה את ההפסד קשה מאוד, והביעה את אכזבתה במכתב ארוך ומתמרמר באינסטגרם. פאולה אוליביירה החמודה דאגה לכתוב לה תגובת נחמה וכתבה "הפרס הוא של כולנו". ז'וליאנה דרך אגב, שכחה לפרגן או לברך את פאולה במכתב שלה.
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
12/12/2017 | 01:16
2
66
לצפיה ב-'ואני חשבתי שזה לוק חדש לכבוד פרוייקט חדש'
ואני חשבתי שזה לוק חדש לכבוד פרוייקט חדש
12/12/2017 | 01:23
1
47
והיא מהממת. הלוק נורא מחמיא לה.
לצפיה ב-'היא הייתה עם הבלונד הזה ב"כוח הרצון"'
היא הייתה עם הבלונד הזה ב"כוח הרצון"
12/12/2017 | 01:36
56
פשוט לטקס עשתה פן.
לצפיה ב-'אפשר לחשוב שפרס או אוסקר עושה אותם יותר טובים'
אפשר לחשוב שפרס או אוסקר עושה אותם יותר טובים
12/12/2017 | 01:21
3
52
כאילו מה באתם לעשות קריירה כשחקן או לקבל פרס? איכס לא אוהבת אנשים כאלה אגב זה מה שקרה עם כוכבי הדרך לגורל, שהם גם זוג במציאות בכו כי לא נתנו להם מועמדות לפרס tvynovelas 2017
לצפיה ב-'טוב במקרה של ז'וליאנה לא חושבת שהיא יצאה מגעילה או משהו'
טוב במקרה של ז'וליאנה לא חושבת שהיא יצאה מגעילה או משהו
12/12/2017 | 01:32
2
44
היא סה"כ כתבה שהיה לה נורא קשה ואכזבה הייתה גדולה, שכאב לה בשביל הילדים שלה שמאוד רצו שהיא תזכה ושהיא רצתה לזכות בשבילם, ובגדול פרגנה לקאסט ואמרה שזאת זכיה מבחינתה לשחק תפקיד שהיא שחקה ובטלנובלה הזאת. אבל עדיין בעיניי זה היה מכתב ארוך מידי , וזה פשוט חוסר מקצועיות מצידה. צריך לדעת להפסיד בכבוד, הייתה יכולה לסכם את זה בזה שזה היה מאכזב אבל לא נורא וכו' והכי חשוב שהיא לא ברכה את פאולה אחרי כל החפירה שלה. פשוט לא נראה טוב ההתבכיינות הזאת ולא סתם עכשיו יש מלא כתבות על ההודעה הזאת שלה באינסטגראם.
לצפיה ב-'מה היה התפקיד שלה?'
מה היה התפקיד שלה?
12/12/2017 | 01:42
1
20
לצפיה ב-'לא יודעת הרבה על התפקיד שלה'
לא יודעת הרבה על התפקיד שלה
12/12/2017 | 09:40
30
היה לה תפקיד די ראשי, הבנתי שהיא הייתה פושעת אבל לא לגמרי רעה אלא מאוד אנושית.
לצפיה ב-'הסיפור לא נרגע'
הסיפור לא נרגע
12/12/2017 | 21:55
3
69
מסתבר שפאולה יוצאת עם במאי "כוח הרצון" ולכן כולם טוענים שהיא זכתה בגלל פרוטקציות.
בנוסף, התגובה המפרגנת שכתבה פאולה לז'וליאנה נעלמה, ולא ברור אם היא בעצמה מחקה אותה או ז'וליאנה עשתה זאת. אבל מה שכן ידוע זה שז'וליאנה עשתה כמה לייקים לתגובות של מעריצים שכוללות דברים לא יפים על פאולה. במקביל מרקו פיגוסי ועוד שחקנית נוספת עשו unfollow לז'וליאנה.
מה שכן, הגברת זכתה היום בפרס שחקנית השנה של איגוד מבקרי טלוויזיה, ופאולה דווקא כן ברכה אותה על הזכיה.
לצפיה ב-'חח ממש טלנובלה אני עם פאולה בכל אופן'
חח ממש טלנובלה אני עם פאולה בכל אופן
12/12/2017 | 22:15
43
אומנם עוד אף אחד מאיתנו לא צפה בכח הרצון אבל הרושם שלי מהמשחק של פאולה בשובל של שקרים עד איפה שיצא לי לראות ובמעבר לזמן עולה על הרושם מהמשחק של ז'וליאנה שהוא גם טוב מאוד אבל עדיין, פאולה לדעתי טובה יותר ונראה שגם כאדם. ז'וליאנה ממש ילדותיתקצת צניעות לא תזיק.
לצפיה ב-'חמודה פאולה'
חמודה פאולה
13/12/2017 | 00:13
1
36
היא ממש צנועה ולא ראויה ליחס הזה, בטח המעריצים שאמרו דברים לא יפים עליה הם של ג'וליאנה.

איך ז'וליאנה יכלה למחוק פוסט/תגובה של פאולה?
לצפיה ב-'אם זה תגובה מתחת לפוסט שלה היא יכולה למחוק'
אם זה תגובה מתחת לפוסט שלה היא יכולה למחוק
13/12/2017 | 06:56
33
אם מישהו כותב לך תגובה מתחת למשהו שאת פרסמת, אז נראה לי את יכולה למחוק לו את התגובה.
לצפיה ב-'ויוה פירסמו פוסט על אדמה פראית'
ויוה פירסמו פוסט על אדמה פראית
12/12/2017 | 01:40
1
84
ויוה יצאו מצחיקים, ציינו על ססר אבורה שהוא מוכר מחבקי אותי חזק כאילו לא ראינו אותו מאז

לצפיה ב-'איפה האומץ לאוהב? הסערה?'
איפה האומץ לאוהב? הסערה?
12/12/2017 | 15:40
42
בחרו דווקא את חבקי אותי חזק
לצפיה ב-'Papa a toda madre מתחילה לשנות כיוון'
Papa a toda madre מתחילה לשנות כיוון
13/12/2017 | 05:30
11
62
בראש ובראשונה מאוריסיו מגלה את האבהות שבו ולא מפסיק לחשוב על אניפר כשהוא במיאמי עם קיקה אגב הופיע השחקן הוצואלני ששיחק בסודות של אהבה היה מאוהב בטרנסגרית שלא ידע, בסוף נשארו יחד, כנראה בחרו מישהו אוטנתי כדי שיהיה יותר אמין.

וחזרה למאוריסיו ואניפר, הסצינות ביניהם היו מקסימות מרגשות במיוחד בסוף כמעט ירדה לי דמעה כשאניפר קראה לו אבא ואמרה לו שהיא אוהבת אותו והוא צרח מאושר, איזה חמוד! עוד שהיה במיאמי והיה עם קיקה נזכר ברגעים שלו עם אניפר, הרג אותי ששאל את קיקה אם היא חושבת שהיא ישנה כרגע, מצא את מי לשאול

איך ששמע שלאניפר הייתה תאונה בבית ספר, רץ בטיל עד כדי כך ששכח את המזוודה בשדה תעופה. ועוד לפני שנחת במקסיקו הודיע לקיקה שהוא לא רוצה את הכסף שלה אחרי שסחטה אותו שאם הוא עוזב אותה היא לא תשקיע בחברה שלו. אין כמעט זכר למאוריסיו בפרקים הראשונים. והבנתי שמאוריסיו נפרד מקיקה. אה כן משחק טוב של סבסטיאן עם הילדה, תענוג ממש הסצינות ביניהם. הסוף הפרק ה34 היה השיא.
לצפיה ב-'זה נכון שהסידרה דוניה ברברה חוזרת בעונה השנייה?'
זה נכון שהסידרה דוניה ברברה חוזרת בעונה השנייה?
13/12/2017 | 15:03
10
22
לצפיה ב-'לא'
לא
13/12/2017 | 15:16
5
54
אבל לה דוניה כן. לא ידוע מתי.
לצפיה ב-'תודה! כניראה תבלבלתי בינהן תודה על מידע'
תודה! כניראה תבלבלתי בינהן תודה על מידע
13/12/2017 | 15:40
23
לצפיה ב-'מה? עונה שנייה לאישה רעה????'
מה? עונה שנייה לאישה רעה????
13/12/2017 | 17:08
3
26
לצפיה ב-'אכן. טלמונדו אישרו שתהיה עונה שנייה'
אכן. טלמונדו אישרו שתהיה עונה שנייה
13/12/2017 | 20:35
1
59
מתי? לא ברור.
לצפיה ב-'איזה הפתעה!חדשות טובות.'
איזה הפתעה!חדשות טובות.
13/12/2017 | 23:41
27
לצפיה ב-'גם אני לא אוהב את הרעיון '
גם אני לא אוהב את הרעיון
15/12/2017 | 16:03
13
לצפיה ב-'איך היא יכולה לחזור בעונה שנייה, אם ברברה מתה בסוף?'
איך היא יכולה לחזור בעונה שנייה, אם ברברה מתה בסוף?
15/12/2017 | 16:02
3
15
לצפיה ב-'שוב פעם תבלבתי בין דוניה לאנטגרסיה! ואמן שאדית תחלים!'
שוב פעם תבלבתי בין דוניה לאנטגרסיה! ואמן שאדית תחלים!
15/12/2017 | 17:55
2
37
טפו טפו חמסה חמסה שהיא קודם תחלים, ואז יהיה דוניה אמתית!
אישה רעה זה רק ריימיק ולא אהבתי את זה רק ראיתע את פרק 1 
לצפיה ב-'הבנתי שהיא כבר החלימה'
הבנתי שהיא כבר החלימה
15/12/2017 | 18:05
1
33
היא בריאה תודה לאל.
לצפיה ב-'באמת?? תודה על מידע! אני שונאת שאומרים לי'
באמת?? תודה על מידע! אני שונאת שאומרים לי
15/12/2017 | 18:30
45
שקורה באמת שגיבורה שלי מתה זה כמו מריסול מהפיתוי ורומינה יאן ז"ל
לצפיה ב-'היא ממשיכה להוכיח לנו את זה כל פעם מחדש, אמהות אצלה במקום הר'
היא ממשיכה להוכיח לנו את זה כל פעם מחדש, אמהות אצלה במקום הר
12/12/2017 | 19:10
48
היא ממשיכה להוכיח לנו את זה כל פעם מחדש, אמהות אצלה במקום הראשון לפני כל דבר אחר! קה??�� גם אתם סקרנים וממש רוצים לדעת מה קרה????? הכתבה מחכה לכם באתר!!����
אתם עדיין פה? נו למה אתם מחכים?!!?!��
לצפיה ב-'איסבל פרקים 35 - 34'
איסבל פרקים 35 - 34
10/12/2017 | 17:23
13
38
איסבל בקושי הספיקה להתאושש ממותם של חואן ואיסבל הבת והנה מגיעה עוד טרגדיה - גם הנכד שלה מת לא לחינם היא הגיבה בהיסטריה שחואנה וקטלינה היו גם הן בסכנה, כמה היא עוד יכולה לאבד למרות שברגעי השבר שלה כשהיא בכתה וצעקה שהיא קתולית ומאמינה ולמה אלוהים עושה לה את זה אז היה קשה שלא להזכר בצעדים הנוראים במהלך השנים שהיא ופרננדו עשו במיוחד ליהודים, ההתעללות הגירוש...כך  שנראה שאיסבל לא ממש חשבה אחורה על מעשייה באותו רגע...מה שכן, היא צודקת לגבי העובדה שפרננדו משום מה חסר רגשות לחלוטין בפרקים האילה. הוא פשוט אדיש יותר לקורה סביבו. כנראה זו הדרך שבחר להתמודד עם כל הצרות. אם כי דרך מאוד מוזרה יש לציין לפחות הוא יודע לנחם את איסבל ולשמש לה כתף.

חואנה ממשיכה להיות כנועה לבעלה המרושע גם אם לפעמים היא מנסה להפגין קצת סמכות לא בהצלחה יתרה... והוא עושה בה כרצונו. עכשיו אחרי שגם הנכד של איסבל ופרננדו נפטר, היא נותרה היורשת החוקית לכתר לאור זאת פליפה וחואנה מוזמנים לקסטיליה! אהבתי מה שעשו איסבל ופרננדו לפליפה בקבלת פנים שלא באו לקראתם ואיך שפליפה עוד היה חולה בדרך חח מגיע לו עצוב שחואנה לא מבינה שום דבר ובוחרת להיעלב וכך משחקת לידיים של פליפה שרוצה להסית אותה נגדם כדי לשלוט בה טוב יותר למרות זאת אהבתי אחר כך את ההתרגשות של פרננדו ואיסבל בקבלת הפנים המחודשת איך שהתרגשו לראות את חואנה שעזבה את הארמון כנערה וכעת חוזרת כאישה כמו שאיסבל הגדירה. אהבתי גם את התרגיל שפרננדו עשה מאחורי גבו של פליפה ואיך שאח"כ חייך אליו בצביעות

פליפה רק חושב על טובתו האישית ומתאכזר לחואנה בכל הזדמנות, ממש נדפקה איתו. חבל שהיא ממשיכה להיות הסמרטוט של בעלה. נראה אם לקטלינה המזל יאיר פנים, כשבינתיים כולה אושר וציפיות בדרכה להתחתן עם הנסיך האנגלי העיקר שפליפה כבר לא יצליח לחתן את אחותו עם המלך האנגלי הנרי

עוד לפני עזיבתה של קטלינה את הארמון מריה ומלך פורטוגל(בעלה לשעבר של איסבל הבת)מספיקים לקבל אישור מהאפיפיור ומתחתנים! כך שלמרות המוות של איסבל הבת ובנה, הברית עם מלך פורטוגל וקסטיליה נשמרת.

פרננדו ומלך צרפת שוב מנסים לחתום על הסכם שלום כאשר פרננדו נאלץ לוותר למלך צרפת על כתר נאפולי בתנאי שיבטל את העסקה עם פליפה שנכדו יתחתן בעתיד עם ביתו של מלך צרפת. לבסוף מוסכם ביניהם שפרננדו ישלוט בחלק הדרומי של איטליה ומלך צרפת ברוב החלקים אבל כמובן שחילוקי הדעות ביניהם ממשיכים לצוף גם בהמשך בטענה שפרננדו לא מכבד את ההסכם, מזל שמלך צרפת לא לקח בשבי את חואנה כשפליפה הנבל החליט שהם יעברו משם לפני שיגיעו לקסטיליה גם לגרנדה חוזר השקט אחרי שפרננדו מפעיל יד קשה נגד המוסלמים.

ולסיום, הדבר הכי יפה שקרה בפרקים האילה: הדיאלוג המרגש בין איסבל לגונסלו בזמן שהם מעלים זכרונות ומדברים על החיים. לדעתי, רואים פה שעדיין יש להם רגשות האחד כלפי השנייה למרות שעברו כל כך הרבה שנים. אהבתי איך שאיסבל אמרה לו ששווה לה להמשיך להחזיק מעמד למרות כל האסונות רק כדי לא לאכזב אותו ואיך שהוא אמר לה שהיא תמשיך להיות חזקה כי ככה היא נולדה גונסלו הוא הדמות המנצחת בסדרה הזו מבחינתי לוחם אמיץ, אדם טוב נאמן ישר אמין, אין עליו

אם חושבים על זה, אם איסבל הייתה מוותרת למענו על הכתר ובוחרת בו, חייה היו יכולים להיות כ"כ שונים, וקרוב לוודאי שעם הרבה פחות סבל. מה שבטוח לפחות הסבל של הבגידות של פרננדו היה נחסך ממנה. אם הייתה בוחרת באדם הנכון.. אבל הכל היה כל כך פנאטי בענייני המלוכה בזמנים עברו. כאילו רק הכתר קיים בעולם. כאילו אין ביטוי לרצונות לרגשות של האדם. המלכים התייחסו לילדיהם כאל אמצעי להמשכיות הכתר ובריתות. ולא כאל אדם בשר ודם. שלא לדבר על הנישואים בתוך המשפחה אם כאלה היו חיי מלכים בזמנים ההם עדיף כבר לא להיות בן מלוכה. ובכלל מזל שבתי מלוכה חלפו מהעולם, למעט בכמה מדינות שזה משמש כיום יותר כמוסד נשיאותי/סמלי.
לצפיה ב-'סרט ההמשך לאיסבל - LA CORONA PARTIDA()'
סרט ההמשך לאיסבל - LA CORONA PARTIDA()
10/12/2017 | 17:40
8
82
מסתבר שיש סרט המשך שיצא ב-2016 עם חואנה פליפה פרננדו ועוד כמה מוכרים! אחרי מותה של איסבל, פרננדו ופליפה יאבקו על הכתר וירצו להזיז את חואנה הצידה בטענה שהיא לא שפויה. נראה ששלושתם יעמדו במרכז העלילה. האמת שהשחקנית הזו שמשחקת את חואנה בהחלט ראויה לעמוד בראש סרט ההמשך שחקנית מצויינת כריזמתית וגם מאוד יפה. הנה הטריילראני מתכוונת לצפות מתי שאמצא זמן(הסרט קיים ביוטיוב)נראה טובוגם סוגר את הקצוות של הסדרה כי באמת לפי תקציר הפרק האחרון יש תחושה שזה מסתיים כשלא הכל נסגר
לצפיה ב-'הלוואי שויוה ישדרו את הסרט בתום הסדרה '
הלוואי שויוה ישדרו את הסרט בתום הסדרה
10/12/2017 | 19:17
6
53
בין אם זה מספיק סרט בחלק 1 או ב-23 חלקים שיראו את ההמשך. כי הסדרה איסבל מסתיימת עם מותה של הגיבורה ולא עם פתרון כל הבעיות של העלילה. 
לצפיה ב-'הלוואי שבאמת ויוה יעשו כך'
הלוואי שבאמת ויוה יעשו כך
10/12/2017 | 22:20
4
39
אבל בכל מקרה ההיסטוריה כבר כתובה
פרננדו מנסה למלוך על קסטיליה אבל אצולת קסטיליה לא מוכנה ומכתירים את חואנה ואת פליפה בתור המלכים של קסטיליה.
פליפה ימות די צעיר, לא הרבה זמן לאחר איסבל.
פרננדו ינסה להתחתן עם חואנה (הבת של אנריקה) אבל היא לא תסכים והוא יתחתן עם אשה אחרת וינסה להוליד עוד בנים שימלכו אחריו
פרננדו מולך אחרי מות פליפה כעוצר לקרלוס שגם היה מלך ספרד (קסטיליה וארגון) וגם קיסר הרומית הקדושה.
חואנה נכלאת עד סוף ימיה במנזר
לצפיה ב-'אז בתקופת קרלוס '
אז בתקופת קרלוס
10/12/2017 | 23:25
2
31
הרומית הקדושה וספרד היו ממלכה אחת? 
לצפיה ב-'אכן כן'
אכן כן
11/12/2017 | 19:54
1
26
לאחר עוד דור ספרד ופורטוגל אוחדו

ובגלל נישואים וכיבושים ממלכת ספרד היתה ענקית (כולל צרפת) אז היתה מלחמת הירושה.
לצפיה ב-'תודה בזכות חיפשתי בויקיפדיה ומצאתי כמה השושלת הייתה חשובה'
תודה בזכות חיפשתי בויקיפדיה ומצאתי כמה השושלת הייתה חשובה
16/12/2017 | 01:13
15

אז מסתבר שהרקע לדת האנגליקנית הוא בכלל נישואי קטלינה ביתם של איסבל ופרננדו.

אמנם איטליה המוכרת לנו היום הוקמה רק בתקופת גריבלדי, אבל מדהים עד כמה הסדרה מדוייקת בעובדות איך שהממלכות באיטליה היו בשליטת צרפת או ספרד. ואני עוד התפלאתי איך חואן האבא של פרננדו ממליך אותו על סציליה שנמצאת בכלל באיטליה.
לצפיה ב-'כן הצצתי בערך של חואנה בויקיפדיה'
כן הצצתי בערך של חואנה בויקיפדיה
10/12/2017 | 23:32
35
בסוף כולם ימלכו כך או אחרת אבל חואנה לא תצליח בסופו של דבר לשחזר את המלוכה רבת השנים של אימה המנוחה וזה מעולה שפליפה מת מהר טיפוס בלתי נסבל חח
לצפיה ב-'רשמתי להם בפורום תבקשו גם אתם מי יודע אולי הם יביאו'
רשמתי להם בפורום תבקשו גם אתם מי יודע אולי הם יביאו
10/12/2017 | 23:29
28
זה סרט של שעתיים, כמו שני פרקים של איסבל
לצפיה ב-'מסתבר שבדיוק הולכים לשדר אותו מחר אבל רק ביס'
מסתבר שבדיוק הולכים לשדר אותו מחר אבל רק ביס
12/12/2017 | 18:53
37
ערוץ 125(הערוץ הספרדי)בשעה 23:00 - לפי מישהי מפורום ויוה. חבל שרק שם
לצפיה ב-'אם איסבל לא נתנה לילדיה לבחור בני זוג והשתמשה בהם ככלים'
אם איסבל לא נתנה לילדיה לבחור בני זוג והשתמשה בהם ככלים
10/12/2017 | 18:57
1
57
אחרי שזה מה שאנריקה עשה לה, אז ברור שלא אנריקה ולא אלפונסו ובטח לא חואנה האחיינית לא היו נותנים לאיסבל את הפריבילגיה לבחור בן זוג. בעיקר איך שאיסבל ופרננדו נעלבו מהדרישה לחתן את אחת הבנות עם בנו הממזר של האפיפיור שאיך נסיכה תינשא לממזר. אז עם כתר או בלי כתר לא יכלה להיות עם גונסלו. למרות שמי יודע אם חואנה "הבת" של אנריקה הייתה מלכה, ייתכן והיו נותנים לאיסבל מה שהיא רוצה העיקר שתעזוב את הארמון. 

פרננדו ומלך צרפת חתמו הסכם במטרה להפר אותו, פרננדו עשה זאת כצעד נגד פליפה, אך לא וויתר על נאפולי וגם מלך צרפת החליט ששאר נאפולי יכול לחכות. נראה שפרננדו כל כך שקוע בפוליטיקה שלא מרגיש בכאב של מות ילדיו ונכדיו. מה שיצא טוב מההסכם הזה שהאפיפיור נעלב שפעלו מאחורי גבו ונתן אישור למריה ומנואל, כי למה לא לעשות טובות למלך צרפת שלא סופר אותו? וגם מלך צרפת הפנה עורף לדוכס שניסה לקחת ממנואל את כתר פורטוגל. 

איסבל בהחלט לא עושה חשבון נפש אמיתי, ולא חושבת שאולי משהו היה לא בסדר במעשיה לאור ההתאכזרות ליהודים ועכשיו למוסלמים. ובניגוד לכומר הקודם, הכומר המוודה החדש שלה עוד יותר פנאט ממנה, ואם כבר אז הוא יגיד לה שהיא הייתה עדינה מדי עם המוסלמים בגרנדה. 

פליפה חושב רק על טובתו והרחבת האימפריה שיוריש, כבר יש לו שאיפות עבור בנו: צרפת, הממלכה שלו, קסטיליה וארגון ואת חואנה הוא מצליח לכופף. נראה שחואנה דומה לדוד שלה אנריקה שכל הזמן עושה שרירים, אבל בסוף נכנעת. ובעיקר היא בארמון שלו אז הוא מרחיק ממנה את ילדיה כדי לסחוט אותה וברור לכולם שהוא לא ייתן לה למלוך כשתירש את הכתר.
לצפיה ב-'חח מהבחינה הזו אכן יש דמיון מסויים בין חואנה ואנריקה..'
חח מהבחינה הזו אכן יש דמיון מסויים בין חואנה ואנריקה..
10/12/2017 | 23:35
18
לצפיה ב-'לא ייאמן איך פרננדו מוכן לסכן את בנותיו בשביל פוליטיקה '
לא ייאמן איך פרננדו מוכן לסכן את בנותיו בשביל פוליטיקה
17/12/2017 | 15:37
1
19
ואיך הוא שומר על קור רוח ומבין שמלך צרפת לא ייקח את חואנה כבן ערובה, היא היא לא רק ביתו אלא כלתו של מקסימיליאן הגדול מל הרומית הקדושה. האם לפי מה שסיפרה תמי גם פליפה ימות לפני אביו? מגיע לו אם כן!!! ופליפה רק מלך פנלדריה כמו שפרננדו היה מלך סציליה כשאביו היה בחיים והיה מלך ארגון. אז למרות עצת היועץ מלך צרפת מבין שלא כדאי לא להסתכסך עם קסטליה וארגון ועם הרומית הקדושה רק בשביל נאפולי. אבל גם לגבי קטלינה פרננדו הגיב באדישות כאילו הברית עם אנגליה זה הדבר הכי חשוב.

טוב מאוד מה שעושים לפליפה פרננדו ואיסבל, פליפה כבר פונה למלך צרפת בתור המלך לעתיד של קסטיליה וארגון, אך לצערינו פליפה משיג את שלו ומסכסך בין חואנה להוריה כשכל מה שפרננדו ואיסבל עושים נגדו חואנה מפרשת כנגדה וכך גם אם רשמית חואנה תהיה מלכת קסטיליה ופליפה יהיה רק בעלה, במציאות חואנה תהיה מריונטה של פליפה, גם אם רשמית הוא לא יהיה מלך קסטיליה וארגון.

מעניין מי באמת לא מכבד את ההסכמים בנאפולי, כי הרי גם פרננדו וגם מלך צרפת חיפשו תירוץ לחדש את המלחמה, אז מעניין מי מביניהם באמת לא מכבד את הגבולות ומחרחר מלחמה כך.

סינרוס באמת מוזר מצד אחד הוא פנאט שרדף מוסלמים וגם שכנע את איסבל ז"ל להתנות את נישואיה למלך פורטוגל בגירוש יהודים מפורטוגל . ומצד שני הוא מתנגד לשחיתות של הכנסייה ודרש שהכנסייה תממן את הוצאות המלחמות והתנגד למיסים למלחמה בכופרים שכבר מזמן נרמסו. לעומת זאת הכומר הקודם באמת טוב לב ורחום בכל הנושאים חוץ מעניין החלק שלו בגזירות הראשונות נגד יהודים שהוא אמר לאיסבל לשמוע את הטענות שיש לתושבים נגד היהודים. 

גונסלו ואיסבל באמת קטע מרגש אך כאמור גם חיי נסיכה היא לא חיים שבהם בוחרים בני זוג. כשאיסבל ופרננדו עדיין האמינו שחואן יירש אותם הם לא היססו לבחור בני זוג לנסיכות בלי לשאול אותן ואפילו למריה שהייתה אז ילדה כבר בחרו בן זוג לעתיד וגם לגבי איסבל ג'וניור ואפונסו ג'וניור סיכמו נישואים כשהיו ילדים קטנים. אם כי אם איסבל הייתה מוותרת על הכתר, האחיינית שלה הייתה יורשת אותה ואז ייתכן והיו שמחים שתנשא לפשוט עם כדי שתעזוב את הארמון ולהבטיח שלא היא ולא צאצאיה לא ידרשו את הכתר בעיקר לאור העובדה שמדובר במלכה שלא באמת מהשושלת והפחד מאיסבל וצאצאיה שהם בוודאות מהשושלת היה גם משחק תפקיד. מעניין גם אם אלפונסו שהיה הגון מכל אחד בסדרה הזה והיה קשור לאחותו היה נותן לה לבחור את בעלה אם היה הופך למלך.
לצפיה ב-'נראה שגם פרננדו וגם מלך צרפת לא מכבדים את ההסכם חח..'
נראה שגם פרננדו וגם מלך צרפת לא מכבדים את ההסכם חח..
24/12/2017 | 19:11
6
לצפיה ב-'ביוגרפיה מס' 125 - אנג'ליק בוייר'
ביוגרפיה מס' 125 - אנג'ליק בוייר
08/12/2017 | 18:11
91
254
החלטתי להקדיש ביוגרפיה לשחקנית המקסיקנית ממוצא צרפתי שכבשה את מקסיקו והעולם וגם בישראל צברה מספר נכבד של מעריצים. השחקנית הוכיחה את מאמציה המקצועיים כשחקנית.

אבקש לא להגיב עד שלא אאשר. תודה.
המשך>>
החלטתי להקדיש ביוגרפיה לשחקנית המקסיקנית ממוצא צרפתי שכבשה את מקסיקו והעולם וגם בישראל צברה מספר נכבד של מעריצים. השחקנית הוכיחה את מאמציה המקצועיים כשחקנית.

אבקש לא להגיב עד שלא אאשר. תודה.
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
08/12/2017 | 17:01
19
44
לצפיה ב-'Premios Fenix'
Premios Fenix
08/12/2017 | 17:17
10
82
השבוע התקיים טקס פרסי קולנוע במקסיקו.
לצפיה ב-''
08/12/2017 | 17:20
5
75
לצפיה ב-''
08/12/2017 | 18:17
3
67
לצפיה ב-''
08/12/2017 | 18:25
1
50
לצפיה ב-''
08/12/2017 | 18:29
64
לצפיה ב-'כנ"ל ברברה מורי שהיא כבר סבתא! מה הן אוכלות שם?! '
כנ"ל ברברה מורי שהיא כבר סבתא! מה הן אוכלות שם?!
12/12/2017 | 15:55
15
לצפיה ב-'יא אללה, "פיורלה" לא מזדקנת! '
יא אללה, "פיורלה" לא מזדקנת!
12/12/2017 | 15:53
21
לצפיה ב-'קרלוס ריוורה במגזין EstiloDF'
קרלוס ריוורה במגזין EstiloDF
09/12/2017 | 16:57
3
60
לצפיה ב-''
09/12/2017 | 18:13
1
28
לצפיה ב-''
09/12/2017 | 18:14
18
לצפיה ב-''
11/12/2017 | 00:09
3
לצפיה ב-'בלינדה בגיליון של Estilo DF של סופ"ש'
בלינדה בגיליון של Estilo DF של סופ"ש
09/12/2017 | 23:36
1
44
לצפיה ב-''
09/12/2017 | 23:38
18
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי בגיליון סוף שנה של EstiloDF'
סבסטיאן רולי בגיליון סוף שנה של EstiloDF
09/12/2017 | 23:40
3
50
לצפיה ב-''
09/12/2017 | 23:41
2
16
לצפיה ב-''
09/12/2017 | 23:42
1
15
לצפיה ב-''
09/12/2017 | 23:50
18
לצפיה ב-'פאולה אוליביירה בבלונד'
פאולה אוליביירה בבלונד
10/12/2017 | 22:27
1
57
נותן לה לוק של ביץ'
לצפיה ב-'מתאים לה הכל חח'
מתאים לה הכל חח
11/12/2017 | 00:10
12
לצפיה ב-'סלסטה'
סלסטה
08/12/2017 | 19:04
5
91
מישהו יודע איפה אפשר לצפות בכל הפרקים של הטלנובלה סלסטה
וסלסטה תמיד סלסטה עם תרגום בעברית? [לא ביוטיוב]
לצפיה ב-'מישהו??'
מישהו??
08/12/2017 | 19:48
46
??
לצפיה ב-'לא תמצא שום דבר.'
לא תמצא שום דבר.
08/12/2017 | 22:46
3
68
שתי הסדרות ישנות מדי ואף אחד לא טרח להעלות אותם.
לצפיה ב-'הנה מצאתי חלק התורגם מסלסטה!'
הנה מצאתי חלק התורגם מסלסטה!
09/12/2017 | 15:08
2
60
לצפיה ב-'תודה רבה אבל'
תודה רבה אבל
10/12/2017 | 07:02
1
44
זה רק קטע 1 מתוך כל הפרקים
איך אפשר למצוא את כל הפרקים ואולי להדביק להם תרגום?איכשהו?דרך יו טיוב...
ולא הכתוביות שהיו טיוב נותן כי הן לא טובות.
תודה
לצפיה ב-'זה מה שמצאתי אני מאמינה שדיבוב לרוסית בין שאר...'
זה מה שמצאתי אני מאמינה שדיבוב לרוסית בין שאר...
10/12/2017 | 12:36
39
יש פרקים מלאים שישראלים יעלו רכק זה בספרדית. 
שאלות, חדשות, בקשות
06/12/2017 | 23:45
4
45
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
סופ"ש נעים
לצפיה ב-'Papa a toda madre הנשיקה הראשונה הייתה לשווא'
Papa a toda madre הנשיקה הראשונה הייתה לשווא
07/12/2017 | 23:36
84
לא ראיתי טלנובלה שנמרחת כל כך עם הזוג הראשי מאז בובה פראית שעוד ניתן להבין כי הייתה לפני שנת 2000 ואפילו בובה פראית לא מרחו כך את הסיפור האהבה ביניהם. אחרי הנשיקה שניהם התחרטו פתאום ואמרו שזה היה בטעות. זה מאכזב כי האמת זה כבר לא אמין מה שהולך ביניהם, הסיפור ביניהם יבש ומה שלא היה כבר נגמר לאחר שמאוריסיו הסכים להצעת הנישואים של קיקה לעיני רנה והחליטה לעזוב את דירתו. הם אפילו לא התחילו לצאת וכבר נכנסה קיקה ומאוריסיו הסתנוור ממנה ואף שכב איתה. עכשיו גילה שקיקה תכננה להתנקם בו אבל מסתבר שאחרי הסקס היא הבינה שהרגשות שהיו לה אליו חזרו. כך למעשה קיקה כפתה על מאוריסיו להסכים להצעת הנישואים שלה שעשתה שואו בפומבי. רנה יצאה מאוכזבת לאחר שניסתה כמה פעמים לשכנע אותו שקיקה רוצה להרוס אותו והוא לא הקשיב לה ורק אחרי ההצעה קיקה התוודתה בפניו אבל זה היה מאוחר מידיי גם אחרי שהתנצל בפני רנה על שלא האמין לה. רנה החליטה לעזוב את הדירה. עכשיו יש לנו את מאוריסיו אימפוטנט, קיקה עלוקה וילדה סובלת מהנוכחות שלה ואולי גם כאם חורגת. וצופה אחת מאוכזבת. פייר רק הילדה המקסימה והזוג הגיי שווה להמשיך לצפות. וההומור המקסיקני שיש בטלנובלה הזאת. אמנם המפיק ראשי פעם ראשונה ובלי רוסי אוקמפו אבל אין ממש הבדל. כל הצוות שלה שם כולל המפיק שעובד איתה תמיד בכל הטלנובלות שלה כך שמרגישים את רוח ההפקה של רוסי אוקמפו והסדרות שלה וההעצמה הנשית במקסיקו.
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי'
סבסטיאן רולי
09/12/2017 | 08:23
79
לצפיה ב-'בן זוגה של אריאדנה דיאז ואבי בנה לא ישחק בטלנובלה החדשה '
בן זוגה של אריאדנה דיאז ואבי בנה לא ישחק בטלנובלה החדשה
09/12/2017 | 21:49
82
של טלויסה בה היא תככב של מפט.
לצפיה ב-'היפה ביפות'
היפה ביפות
10/12/2017 | 00:19
80
ברברה מורי

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ