לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1530615,306 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
05/10/2017 | 17:40
15
31
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
חג שמח
לצפיה ב-'ראיון עם כוכבת כאסי '
ראיון עם כוכבת כאסי
04/10/2017 | 13:18
83
כוכבת כמעט מלאכים ישבה לראיון צפוף
עם צוות האתר ארגנטינה אי אל
ודאגה לכם גם לראיון מהמם
וגם לסלודו אישי ❤
כתבה מיוחדת לרגל החג !
חג שמח ומתוק, כנסו לכתבה...
הכתבה המלאה, עכשיו באתר :
חפשו בגוגל : ארגנטינה אי אל
או בחיוג מקוצר : argentina-il.com

לצפיה ב-'ג'רלדין בזן וחוליאן חיל עשו מבחן בד לתפקידים הראשיים'
ג'רלדין בזן וחוליאן חיל עשו מבחן בד לתפקידים הראשיים
05/10/2017 | 00:32
2
116
בטלנובלה חדשה של קסטרו. מדובר ברימייק לטלנובלה קולומביאנית La ley del corazon ותעסוק בעורכי דין וחוקים.

כמו כן אנה ברנדה מועמדת לתפקיד הראשי אך גם לתפקיד הרעה.
לצפיה ב-'הלוואי ואנה ברנדה תקבל את תפקיד הראשית'
הלוואי ואנה ברנדה תקבל את תפקיד הראשית
05/10/2017 | 02:09
1
43
לצפיה ב-'אני דווקא הייתי מעדיפה לראות אותה הפעם כ'
אני דווקא הייתי מעדיפה לראות אותה הפעם כ
05/10/2017 | 14:02
37
לצפיה ב-'מישל רנו הייתה קרבן פשע במקסיקו'
מישל רנו הייתה קרבן פשע במקסיקו
05/10/2017 | 01:50
2
115
פורץ נכנס למסעדה של השחקנית וניסה לגנוב, הופעלה האזעקה ועצרו אותו אך השופט החליט לשחרר אותו בשל חוסר ראיות למרות שהמצלמת הביטחון תיעדה את מעשיו.
לצפיה ב-'מלחיץ'
מלחיץ
05/10/2017 | 14:04
16
לצפיה ב-'מסכנה'
מסכנה
05/10/2017 | 14:18
15
לצפיה ב-'פרומואים לטלנובלה חדשה של גלובו O Outro Lado do Paraíso'
פרומואים לטלנובלה חדשה של גלובו O Outro Lado do Paraíso
05/10/2017 | 17:49
1
90
הטלנובלה תתחיל בחודש הקרוב במשבצת של 9.
לצפיה ב-'נראה טוב, צילומים מושקעים'
נראה טוב, צילומים מושקעים
12/10/2017 | 11:41
5
לצפיה ב-'מריצה רודריגז החמודה מקשטת סוכה'
מריצה רודריגז החמודה מקשטת סוכה
05/10/2017 | 18:50
1
89
לצפיה ב-'מגניב איזו מתוקה!'
מגניב איזו מתוקה!
10/10/2017 | 19:57
8
לצפיה ב-'גבריאל סוטו בצ'אט וידאו בפייסבוק עם אדריאנה לובייר מדבר על '
גבריאל סוטו בצ'אט וידאו בפייסבוק עם אדריאנה לובייר מדבר על
07/10/2017 | 19:13
1
95
ישראל ואדריאנה שולחת נשיקות
לצפיה ב-'איזה חמוד!'
איזה חמוד!
10/10/2017 | 19:54
8
לצפיה ב-'לטיסיה קלדרון חוזרת לטלנובלות הפעם כראשית'
לטיסיה קלדרון חוזרת לטלנובלות הפעם כראשית
08/10/2017 | 00:10
1
89
היא תככב בטלנובלה חדשה של קרלוס מורנו. מדובר ברימייק לאישה במראה/ויקטוריה. עדיין לא נבחר הגלאן הצעיר אך יש שמועות שמדובר באדריאן די מונטה שמוכר לנו כיום בחיים כפולים של אסטלה קריז'ו כג'ו, המאהב של הגברת מרסי.

שחקן נוסף שאושר לטלנובלה הוא רפאל סנצ'ז נבארו שמוכר לנו ממשולש גורלי ונראה לאחרונה במחוזותינו באישה רעה כחיימה.
לצפיה ב-'מעניין...'
מעניין...
10/10/2017 | 19:55
7
לצפיה ב-'היי. אני חדשה כאן '
היי. אני חדשה כאן
05/10/2017 | 20:50
25
132
קוראים לי סבטלאנה.  נעים מאוד 
אני פזמונאית ומשוררת. 

אני מאוד אוהבת טלנובלות !
צופה בטלנובלות בשפה הספרדית. 
ממש אוהבת את השפה הספרדית.

הטלנובלה הראשונה שצפיתי בה הייתה בובה פראית כשהייתי ממש ילדה.
ואחר כך צפיתי בטלנובלות בעברית.

ועכשיו אני שוב צופה בטלנובלות בספרדית.
אני צופה בשלוש טלנובלות בו זמנית 
אישה רעה, מילה של כבוד, 
והחיים הכפולים של אסטלה...ואתם?

בכמה טלנובלות אתם צופים בו זמנית?ואיזה?
מה גרם לכם לאהוב טלנובלות? ��
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
05/10/2017 | 21:31
7
92
אני רנת, צופה בחיים כפולים של אסטלה קריז'ו, אבאל'ה ובקרוב אצפה בברזילאית החדשה, מעבר לזמן. כמו כן צופה בעיכוב בבאהבה מאהבה באתר ויוה.

אני אוהבת סיפורי האהבה אבל לא קלאסיים או נדושים וגם לא אוהבת טלנובלות קלאסיות.
לצפיה ב-'מעולה. נעים מאוד'
מעולה. נעים מאוד
05/10/2017 | 22:26
6
89
ניסיתי.לצפות בבאה האהבה.. קצת קלאסי מדי..יחסית משעמם.
וגם לא היה לי זמן פנוי..האתר ממש לא נוח...
הייתי רוצה לצפות בתקופתית ברזילאית אך לא יודעת את השפה וסתם לקרוא תרגום בלי להבין את המקור אני לא אוהבת...ואיך את מסתדרת עם זה?
לצפיה ב-'גם אני וויתרתי עליה גם בגלל הסיפור הקלאסי '
גם אני וויתרתי עליה גם בגלל הסיפור הקלאסי
05/10/2017 | 23:24
3
87
וגם מכיוון שהיא ממילא תהיה באתר הרבה זמן אחרי שתסתיים בטלוויזיה אז אם ארצה לצפות בה היא יכולה לחכות. 

האתר היה נוח מאוד לטעמי עד ליום ראשון הזה שבו שינו את הפורמט.

הפורטוגזית דומה מאוד לספרדית בערך כמו שהאוקראינית דומה לרוסית. ובכל מקרה בטורקיות ובקוריאניות אני לא מבין אף מילה ורק מדי פעם מגלים לי ששם מסויים הוא גם גילה מסוימת בטורקית ואולי פה ושם קולט מילים, אבל זה לא מוריד מההנאה, מה גם שאני מניח שכשצפית בבובה פראית או אם צפית קודם, אז גם לא הבנת את השפה, השפה הספרדית נכנסת בקלות. אבל אני זוכר שצפיתי בפרקים מתקדמים בחתולה פראית ובהאסירה בערוץ TVE הספרדי פרקים שקדמו לויוה והיה נדמה לי שאני מבין, אבל אז הייתה מגלה שהבנתי הכול לא נכון. כך שהפורטוגזית תבוא עם ניסיון הצפייה, מה שלא אוכל לומר על הקוריאנית והטורקית שאחרי כל השנים שאני צופה בהם אתה אין שלושה מילים רצופות שהצלתי להבין אלא רק אחיזה בכתוביות.
לצפיה ב-'לא אהבת את הנובלה? נכון היא קלאסית אבל גם מאוד דינמית'
לא אהבת את הנובלה? נכון היא קלאסית אבל גם מאוד דינמית
06/10/2017 | 00:37
2
70
גם בקלאסיות לא חסר תככים מזימות מתח אני מאוד אהבתי את החיבור בין השחקנים ואת ההתפתחויות בעלילה אחרי מעבר הזמן. לדעתי זה פספוס לוותר עלייה מקסימום תדחה..
לצפיה ב-'אני דוחה ולכן בינתיים אפילו לא נתתי צ'אנס '
אני דוחה ולכן בינתיים אפילו לא נתתי צ'אנס
06/10/2017 | 00:51
1
65
היא תישמר לי באתר וב-VOD הרבה אחרי שתסתיים בויוה, אז אני לא מקליט אותה. 
לצפיה ב-'אם כך אז מקווה באמת שעוד ייצא לך להשלים אותה'
אם כך אז מקווה באמת שעוד ייצא לך להשלים אותה
06/10/2017 | 01:09
55
כי לפי מה ששודר עד כה-בהחלט מומלצת:]
לצפיה ב-'האמת שהיא דומה לספרדית למשל ראיתי קטע מטלנובלה ששודרה בברזיל'
האמת שהיא דומה לספרדית למשל ראיתי קטע מטלנובלה ששודרה בברזיל
06/10/2017 | 02:49
1
53
אבל לא ברזילאית אלא מקסיקנית שדובבה לפורטוגזית וראינו אותה פה בארץ וזה ממש כמעט אותן מילים. כבר ראיתי כמה טלנובלות ברזילאיות ששודרו בויוה אם כי לאחרונה אני מוצאת את עצמי פורשת מהברזילאיות אבל למעבר לזמן אני פשוט מחכה לה כי היא מקורית עם המעבר זמן והמיסטיקה. פורטוגזית זה לא שפה קשה בניגוד לקוריאנית או סינית. פשוט ראיתי כמה טלנובלות ברזילאיות אז זה עזר לי ללמוד כמה מילים אם כי לא ברמה הספרדית. גם סלנגים של מקסיקו אני מכירה שפעם דיברו בצורה עממית בטלנובלות מקסיקניות.
לצפיה ב-'כן'
כן
06/10/2017 | 22:45
23
 מעבר לזמן נשמעת מעניינת אולי אנסה לצפות.
לצפיה ב-'אני יבגני '
אני יבגני
05/10/2017 | 23:18
2
85
אני צופה בפשוט נהדרת, אישה רעה והחיים הכפולים של אסטלה קריז'ו, וגם באיסבל שזאת דרמה שבועית. ובויוה פלוס אני צופה בקוריאניות ובשתולים וביפה שלי.

אני צפיתי בטלנובלה הראשונה קסנדרה ב-1997 וטעיתי לחשוב שזאת אהבה חד פעמית וחזרתי רק ב-2000 לבובה פראית.

מה שגרם לי לאהוב את הטלנובלות זה הדרמות הרומנטיות וגם הספרדית בהחלט שפה שאני מתחבר אליה בקלות, אם כי מאז שויוה הוסיפו ז'אנרים אחרים אני נהנה גם מהקוריאניות והטורקיות. 
לצפיה ב-'היי יבגני.'
היי יבגני.
06/10/2017 | 22:55
1
43
מאוד מעניין מה שרשמת..
רואים שיש לך ידע בטלנובלות. 
איך יש לך זמן לצפות בכל כל הרבה טלנובלות בו זמנית? אתה לא מתבלבל בין העלילות? 

כן רוסית ואוקראינית מאוד דומות.
אוקראינית יותר מלודית...מאיזו עיר עלית?

לצפיה ב-'אני עליתי מהעיר לבוב '
אני עליתי מהעיר לבוב
06/10/2017 | 23:18
40
והאמת לא יצא שהתבלבלתי בין העלילות. בכל מקרה בין טורקית ללטינית קשה להתבלבל ובקוריאניות זה רק שני פרקים בשבוע.
לצפיה ב-''
06/10/2017 | 00:24
1
59
היי אני הדר מילה של כבוד זו טלנובלה מצויינת צפיתי בה בסבב הראשון
כרגע אני צופה ב"באה מאהבה", "פשוט נהדרת", וב"זמן לאהוב"(תקופתית ברזילאית שמשודרת בברזיל). החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו עדיין בהמתנה אצלי-לא מספיקה להגיע אלייה חוץ מפרק אחד שראיתי ומאוד אהבתי.

השתלבות נעימה בפורום
לצפיה ב-'היי'
היי
06/10/2017 | 23:00
29
כן מילה של כבוד נהדרת.  אני אוהבת את העלילה ואת השירים.
גם הטלנובלה על אסטלה מעולה
הרבה בזכות דוד זפדה .
שהיה מעולה באנה כפול שלוש.
לצפיה ב-'היי '
היי
06/10/2017 | 11:19
6
65
אני ניר, סופר חמוד ונחמד שכתב את הספר "הרמז"

צופה כרגע ב.... (לפי סדר העדיפויות שלי)
פשוט נהדרת
מילה של כבוד
באה מאהבה
אסטלה קריו

בקרוב אצפה גם במחליפה של פשוט נהדרת (כנראה) ושוקל לסיים את הרומן עם באה מאהבה.
לצפיה ב-'היי'
היי
06/10/2017 | 23:09
2
49
 מעניין שרוב האנשים שהתחילו לצפות בבאה מאהבה נוטשים את הטלנובלה.
לצפיה ב-'היא פשוט קלאסית ולא מעניינת מדי'
היא פשוט קלאסית ולא מעניינת מדי
06/10/2017 | 23:14
39
למרות גבריאל סוטו הנהדר, קימברלי דוס ראמוס המלכה וכריסטיאן דה לה קמפה  - זה פשוט לא זה.
לצפיה ב-'אני לא התחלתי אני השהיתי את הצפייה'
אני לא התחלתי אני השהיתי את הצפייה
06/10/2017 | 23:21
38
מכיוון שהעלילה של אסטלה ויפה שלי הטורקית עניינה אותי יותר ותהיה לי הזדמנות להשלים עם ארצה. אז העדפתי לא להעמיס אותה על עצמי בשלב זה, למרות שסוף סוף יש לי ממיר של 500 שעות הקלטה, ואני לא צריך להידחס על 100-110 שעות הקלטה שהיו לי בממיר הקודם.
לצפיה ב-'שמח לדעת שמילה של כבוד ממוקמת גבוהה בהעדפותיך '
שמח לדעת שמילה של כבוד ממוקמת גבוהה בהעדפותיך
06/10/2017 | 23:19
2
21
לצפיה ב-'שמח לדעת שאתה שמח '
שמח לדעת שאתה שמח
07/10/2017 | 00:10
1
34
אבל פטריסיה (כלומר המקבילה של רוסריו) מעצבנת. כנ"ל אמיליו/ארמנדו.
לצפיה ב-'לדעתי פטריסיה דווקא חמודה'
לדעתי פטריסיה דווקא חמודה
07/10/2017 | 00:44
36
איזו גרועה קנדלה בתור הריינה..משהו.
וגם אני ממש אוהבת את אדמת המלכים הלא היא מילה של כבוד.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
06/10/2017 | 18:48
1
41
אני אלה,
אוהבת בעיקר ברזילאיות , וכרגע לא צופה בכלום , אבל מתכננת לראות "מעבר לזמן", כאשר תתחיל.

השתלבות נעימה
לצפיה ב-'היי.נעים מאוד'
היי.נעים מאוד
06/10/2017 | 23:11
13
לצפיה ב-'ברוכה הבאה!'
ברוכה הבאה!
06/10/2017 | 20:31
1
40
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
06/10/2017 | 23:13
14
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ושמי ג'ינה'
ברוכה הבאה ושמי ג'ינה
06/10/2017 | 21:48
48
אם הטלנובלה הראשונה שלך הייתה בובה פראית, את ממש "עולה חדשה"  .
הטלנובלה הראשונה שלי הייתה אישה מסתורית בתחילת הכבלים, כאשר טלנובלות שודרו בערוץ 3. אז לא היה עוד וידאו כך שאי אפשר היה להקליט והייתי יושבת כל ערב לראות את הפרק.
מרוב שראיתי הרבה טלנובלות, קצת מבינה ספרדית יותר מאשר פורטוגזית, אבל עם הזמן תתרגלי גם לשפה הפורטוגזית.
אני רואה את הברזילאית פשוט נהדרת, ממש יפה.
אני רואה את אישה יפה וגם את באה מאהבה.
את אסטלה יש לי מוקלט, ראיתי רק 3 פרקים אבל זה ממש לא מושך אותי,
עוד לא החלטתי אם להמשיך לראות או לוותר.
מילה של כבוד טלנובלה נהדרת, ראיתי אותה כאשר שודרה בפעם הראשונה ועכשיו יוצא לי מדי פעם להציץ.
לקוריאניות וטורקיות לא מתחברת.
לצפיה ב-'שלום לכולם שמי שירלי:)אני מחפשת פה מעריצים ומעריצות של'
שלום לכולם שמי שירלי:)אני מחפשת פה מעריצים ומעריצות של
06/10/2017 | 22:34
93
בנחמין רוחאס
מי שעדיין מעריצים ומעריצותדברו איתי
לצפיה ב-'באה מאהבה - לוסיאנה חוזרת למחוזות ילדותה ומגלה ש...'
באה מאהבה - לוסיאנה חוזרת למחוזות ילדותה ומגלה ש...
02/10/2017 | 21:05
10
126
לא הכל דבש היא מגלה שהמזג של דוד ממש לא מה שהיה בעבר בעקבות מותה של ליסה, ליליאן נהפכה לממורמרת עוד יותר והצליחה להסית נגדה גם את פרננדה(אגב שחקנית מעצבנת גם במלון הסודות הייתה בלתי נסבלת)שלא לדבר על זוג הנחשיות הקנאיות פרלה וקריטו שמפעילות עלייה טרור של ממש השיא היה שאפילו אמא שלה אמרה לרגע שאולי עדיף שהיא לא תגור באחוזה! מסכנה אבא שלה מת היא רק דרכה באחוזה ומקבלת כזאת "קבלת פנים" צוננת לא פלא שאמרה שהגיעה לבית משוגעים ושהיא לא מצליחה להבין איך אמא שלה שורדת שם. לפחות בכל הבלאגן הזה היחיד שתמיד נמצא שם בשבילה הוא מיגל המתוק וגם סוסן החמודה(שהולכת כנראה להיות על תקן החברה הטובה)אבל הפגיעה מאמא שלה הייתה הכי נוראית עבורה ובצדק היא רצתה לעזוב. אבל...תוך ימים ספורים היא הצליחה לגרום לדוד להתחיל לחזור לעצמו ולחיים ולהתחיל לחזור לטפל בכרמים, למורת רוחם של ליליאן וחואן עד כדי כך שהוא מתחיל להתאהב בה - מיגל מרגיש בזה והיריבות כבר ניכרת לעין בסופו של דבר כמובן שלוסיאנה מחליטה להישאר(בעיקר אחרי ההתנצלות של מרתה ההזויה)וגם לעזור בפיקוח על היין על פי הידע שצברה!מעניין מה יהיה עכשיו עם ההרס שחואן עשה

אירינה ממש הפתיעה נכנסה יפה לתפקיד הראשית הטובה משחקת מצויין וגם הדמות שלה מיוחדת - מלאת תעוזה נחישות לא דופקת חשבון לאף אחד עומדת על שלה ואומרת לכולם בפרצוף מה שהיא חושבת במיוחד לליליאן הממורמרת שאגב אני אוהבת גם את הקטעים שלה עם חואן איך הוא צחק עלייה שדוד העיף אותה מהבית למרות שתודות לפרננדה המעיקה דוד חזר בו 

נראה שהטלנובלה הזו הולכת בכיוון הנכון היא ממש טובה ונכון לעכשיו לא היה פרק אחד משעמם. נראית מבטיחה
לצפיה ב-'כן אבל סופיה קסטרו בנובלה הזו ממש דומה'
כן אבל סופיה קסטרו בנובלה הזו ממש דומה
02/10/2017 | 21:53
6
106
לאמא שלה - אנחליקה ריברה.

זה ממש בולט עכשיו עד כמה היא דומה לאימא שלה. ראיתי קטעים של אנחליקה ריברה כשהייתה צעירה יותר - והיא בול סופיה עכשיו. מפחיד

לוסיאנה - גיבורה טובה ונחמדה שאפילו הולכת לשבור שיאים של ראשיות. לא אספיילר.

ובינתיים  - Donde es Garciela? רק היא מעניינת אותי בנובלה הזו

פרלה וקריטו - שתי מעצבנות. סוניה מעצבנת גם. ליליאן ממורמרת ומרושעת. נראה שיהיה לדויד ולוסיאנה הרבה עבודה בניקיון הכרם מהזבל שגדל בו.

אגב - חואן - משחק רע את הרע המוביל. חבל.
לצפיה ב-'לא יצא לי לצפות באנחליקה ריברה משחקת אבל טוב לדעת '
לא יצא לי לצפות באנחליקה ריברה משחקת אבל טוב לדעת
04/10/2017 | 17:01
5
59
שהיא הבת שלה, מקווה שלאמא יש משחק קצת יותר משכנע מהבת חח אבל כן מבחינת דמיון הן באמת ממש קופי.

את גרסיאלה אנחנו רואים בינתיים רק בתוך הנייד/הטאבלט של פרננדה

וואי סוניה הזאת...לא יודעת מי גרועה יותר הדמות או השחקנית חחח..

אני דווקא אוהבת את כריסטיאן דה לה קאמפה וקשה לי להשלים עם היותופה ככה שפחות מפריע לי אם הוא נכנס עד הסוף לדמות או לא
לצפיה ב-'סוניה בסדר. הבעיה זו הדמות כנראה'
סוניה בסדר. הבעיה זו הדמות כנראה
04/10/2017 | 22:55
4
53
יצא לי לראות אותה בתור "המכוערת" של החיים שגנבו ממני - שם הייתה דמות טובה וחביבה ונחמדה והיה יותר כיף לראות אותה שם. לדעתי היא תשתנה לטובה בסוף כי היא לא מהרעות הגרועות כמו פרלה וקריטו

כריסטיאן לא משהו.

שמת לב שגרסיאלה בתוך הטאבלט/נייד של פרננדה....... כלומר, בתוך הדמות הקודמת שלה?

הפרק האחרון של מילה של כבוד הסתיים כשקימברלי דוס ראמוס צרחה בכעס על טניה ואסקז (ורוניקה). היה די הזוי כי אחר כך הן שיחקו במי זה מי  

אנחליקה הייתה אגדית. התפקיד האחרון שלה על המסך היה ב2003 כשגילמה את מרסיה מונטלבו המרשעת לצד ססר אבורה ב"לילות מריאנה" - שם עשתה את המוות לחורחה סלינס ואלחנדרה בארוס.
לצפיה ב-'היא הייתה על המסך מאז '
היא הייתה על המסך מאז
04/10/2017 | 23:02
1
51
היא שיחקה מאז את גביוטה בשיכורה מאהבה שהגיע אלינו הרבה אחרי 2003. 
לצפיה ב-'צודק, שכחתי את שיכורה מאהבה משנת 2004 לדעתי'
צודק, שכחתי את שיכורה מאהבה משנת 2004 לדעתי
04/10/2017 | 23:04
50
העיקרון הוא שמאז לא ראינו אותה.
לצפיה ב-'עוד יכולים לנרמל גם את פרלה וקריטו לאור העבר שלהן'
עוד יכולים לנרמל גם את פרלה וקריטו לאור העבר שלהן
05/10/2017 | 14:14
1
44
הייתה להן שיחה באחד הפרקים על הקושי שהיה להן לחצות את הגבול, היה רמז שבדרך משהו קרה לסבתא של פרלה, ולגבי קריטו היא סיפרה שהגיעה עם דודנית שלא נשארה איתה. כנראה זה התירוץ למירמור שלהן לא שזה נותן להן לגיטימציה להוציא את התסכול שלהן על לוסיאנה שסבלה יותר משתיהן גם יחד עם כל הגירוש הנתק מהמשפחה והמוות של אביה ככה שגם אם ינרמלו אותן בהמשך, לדעתי מה שהן עושות ללוסיאנה בלתי נסלח, לא עוזבות אותה לרגע כל יום רק חושבות איך להעיף אותה מהחווה ולא נותנות לה רגע מנוחה-חסרות חיים
לצפיה ב-'הסדרה הזו מאוד קלאסית'
הסדרה הזו מאוד קלאסית
05/10/2017 | 18:39
47
ולכן האקדח המעשן שמופיע במערכת הראשונה תופיע גם במערכת האחרונה.

ובמילים אחרונות - כשמראים את פרלה כילדה באה לחואן הבוגר ומעוניינת "לעבוד" אצלו ואחר כך הם מנהלים רומן - זה כבר חתיכת רמז לעתיד של פרלה. לא ארמוז מעבר לזה. אבל זה נורא קלאסי וצפוי.

קריטו מעצבנת אותי יותר מפרלה כי מפרלה אני מצפה להכל  - זה התפקיד שלה. להיות הזנזונת של הסדרה. קריטו סתם ממורמרת מאהבה חסרת היגיון.
לצפיה ב-'ממש לא הוגן מה שדוד עשה למיגל - פיטר אותו רק מקנאה ללוסיאנה'
ממש לא הוגן מה שדוד עשה למיגל - פיטר אותו רק מקנאה ללוסיאנה
04/10/2017 | 17:27
2
76
בתירוץ שהוא אשם במה שקרה ליין והוא גם די שקוף, גם ססר וגם מיגל שמו לב שהפיטורים זה נטו עניין אישי

איזו עלוקה הקריטו הזו  כמה נואשת הבחורה הזו יכולה להיות בשביל לנשק את מיגל בזמן שהוא שיכור כשהיא יודעת שהוא לא יכול להתנגד כי הוא לא בדיוק צלול כרגע העיקר אחר כך דאגה ללכת עם זה ללוסיאנה ולהקניט אותה ואחרי זה העזה לשחק את הפגועה והמסכנה מול מיגל בטענה שהוא זה שנישק אותה

ובאשר למרתה וליליאן...תכלס עם כמה שליליאן רודפת אותה נראה לי יש משהו במה שהיא אומרת - הייתי אפילו מהמרת שאבא של לוסיאנה זה לא מרקוס אלא בעלה המנוח של ליליאן... ועוד עכשיו מרתה עושה עיניים לשוטר בקיצור נראה לי שהמרתה הזו רחוקה מלהיות שה תמים
לצפיה ב-'אני דווקא אוהבת את הקטעים בין ליליאן ומרטה '
אני דווקא אוהבת את הקטעים בין ליליאן ומרטה
06/10/2017 | 21:59
1
34
לגבי מרטה אני לא יודעת אם היא שה תמים, אבל אנחנו לא יודעים בדיוק מה היה עם המשולש הרומנטי ליליאן / מרטה / בעלה של ליליאן ומה קרה שם .
ראיתי קטע ביוטוב שהשוטר גוטיירז מזמין את מרטה וליליאן למסעדה, הן נפגשות וישר רוצות לעזוב ואז מופיע גוטיירז.
הוא מבקש מהן לשבת ואומר להן שלמרות שהיה חבר של בעלה של ליליאן נמאס לו מהמריבות שלהן וחייב להגיד להן את האמת על החבר שלו.
ואז הן יבינו שהוא בעצם צחק על שתיהן.
וכאן נגמר הקטע ועוד לא מצאתי את ההמשך כך שאני לא יודעת מה הוא סיפר.

לגבי הפיטורין של מיגל ממש לא פייר, אבל דוד עוד לא מוכן להודות שיש לו רגשות כלפי לוסיאנה, אבל זה יגיע.

לצפיה ב-'אני אוהבת את כל הקטעים של ליליאן השחקנית גדולה חח'
אני אוהבת את כל הקטעים של ליליאן השחקנית גדולה חח
08/10/2017 | 22:07
8
לצפיה ב-'גם באישה רעה של טלמונדו ארגוס מזכירים את טראמפ '
גם באישה רעה של טלמונדו ארגוס מזכירים את טראמפ
05/10/2017 | 14:39
2
60
דמות שנאנסה על ידי האבא של החבר שלה שסימם אותה ואנס אותה כדי שהבן שלו יראה אותם ביחד כדי להפריד ביניהם, רוצה לעבור לארה"ב ששם נמצאים הוריה. עכשיו כשהאנס שלה ברח מהכלא היא מתעקשת על זה יותר, אז החבר שלה או בעצם כבר החבר לשעבר מזהיר אותה שזה מסוכן כי עלולים לירות בה כי בארה"ב לא חסרים מטורפים שחושבים שמה שטראמפ אומר זו האמת. ואחר כך כשהוא מספר על התכניות של חברתו, החבר החדש של אימו שהוא גם משפטן שואל אם הסברת לה שזה המצב נהיה יותר מסוכן עם הטמבל שרוצה להקים חומה.
לצפיה ב-'בארצות הברית יש מספר מטורף של מהגרים לא חוקיים לטיניים'
בארצות הברית יש מספר מטורף של מהגרים לא חוקיים לטיניים
05/10/2017 | 15:14
1
59
מיליונים. באמת שאני לא מבינה מה הם רוצים מטראמפ, עם כל חיבתי לתרבות הלטינית לדעתי זכותו להקים חומה. בלי קשר למה שאנחנו רואים עכשיו בטלנובלות הגירה בלתי חוקית זו עבירה לכל דבר ועניין. אם הם רוצים לעבור לארצות הברית שיעברו את התהליך הדרוש כדי לקבל ויזה ולא כמו גנבים בלילה לחצות גבול של מדינה בלי שום אישור.
לצפיה ב-'הבנתי שהגבול כל כך גדול שחומה תעלה מילארדים '
הבנתי שהגבול כל כך גדול שחומה תעלה מילארדים
05/10/2017 | 16:04
57
בגלל זה גם טראמפ העלה את זה שמקסיקו תממן את החומה, לא שזה ריאלי.

אבל העניין הוא שאנשי העסקים האמריקאים אוהבים להעסיק מהגרים לא חוקיים, לשלם להם שכר רעב, ואם יעזו לגהק להלשין עליהם ולהביא לגירושם.

מצד שני האמריקאים מקבלים רק מי שמוכן לתרום לכלכלה האמריקאית ולכן לא ייתנו גרין קארד למשפחות עניות. אבל רואים איך כל אפריקה רוצים לישראל, כך מן הסתם כל אמריקה הלטינית תרצה לעבור לארה"ב וארה"ב לא חייבת לקבל כל אחד.
לצפיה ב-'פשוט נהדרת - התרגיל המלוכלך של רפאל וקרולינה'
פשוט נהדרת - התרגיל המלוכלך של רפאל וקרולינה
04/10/2017 | 18:22
2
68
רפאל לא מפסיק לשבור את שיאי השפל של עצמו ועוד מתמסכן ומצטדק ממש קדוש מעונה לא מספיק שהוא ניצל את כולן, לא מספיק שהוא התעסק עם האמא של הארוסה לשעבר שלו, אז עכשיו "מתעסק" גם עם האחות. איך שעזר לקרולינה לסמם את אליזה והצטלם לידה במטרה לגרום לכולם לחשוב שהם שכבו רק כדי "לנקום בז'רמנו" איזו קטנוניות ממש נבזות. מסכנה אליזה ברור שארתור לא האמין בה - כמו שקרולינה אמרה היהירות שלו לא תיתן לו לשבת על זה בשקט. כמובן שהמעשה הזה הוא פרי מוחה של קרולינה ופה הדמות שלה שוב מאכזבת אבל רפאל הרבה יותר נוראי בעיניי. כי על קרולינה אני עוד מרחמת, מה שעברה עם ארתור אפשר להבין את כל הטינה שיש לה בלב הוא פגע בה יותר מידי, רק חבל שהיא פוגעת  בו דרך אליזה המסכנה. איך כולם מאשימים את לילה שפרסמה את התמונות המפלילות

לגבי סופיה וז'אקרה, נראה שהם כבר הספיקו לגנוב את הכספת הצעד הבא הולך להיות נסיון התנקשות באליזה ובריחה עם כל השלל ממש מותח איך זה הולך להתפתח

לגבי הסצנה שז'רמנו עדכן את לילי בעניין המפגש עם הרופא - בכלל לא ראינו אותו ואת סופיה מגיעים לשם אלא רק היה ידוע שהוא ילווה אותה וידבר עם הרופא לגבי גילוי האמת. ככה שנראה לי שגם פה חתכו לנו סצנה, אני אבדוק את זה
לצפיה ב-'רפאל ממילא לא היה דמות השנה של דניאל רושה'
רפאל ממילא לא היה דמות השנה של דניאל רושה
04/10/2017 | 22:59
1
44
והוא היה צריך לוותר על הדמות הזו לדעתי. הוא ממש לא כוסון ולא חתיך כהגדרת הדמות (שארלס דווקא כן, אם כבר אנחנו על זה) אז.....

אבל קרולינה טיפה מאכזבת. חשבתי שהיא כבר עברה הלאה והתנרמלה והתחילה בחיים חדשים. אני רוצה שהיא עוד תתנצל בפני אליזה כי זה משהו שחסר לי. אולי את ההתנצלות שלה חתכו לנו בעריכה הבינלאומית?

כל הסאגה של ז'וז'ו בורחת  - כ"כ מעייף ולא מעניין. העיקר ארתור הבין בסוף שעליו לוותר עליה כדי לא לפגוע בה והיא הבינה את זה.

היו עוד עלילות בפרקים האלה שלא נגמרים בסופיה? לא? טוב.

לצפיה ב-'הכי אהבתי אותו כרוני בשדרות ברזיל'
הכי אהבתי אותו כרוני בשדרות ברזיל
05/10/2017 | 14:22
33
לא נראה לי שחתכו לנו סצנת התנצלות אפשרית שלה, כי אם היא הייתה מתנצלת לא נראה לי שהיא הייתה ממשיכה להתעלל בה

את ז'וז'ו אפילו לא טרחתי להזכיר כי כמו שציינת היא לא מעניינת..חח מצדי שהייתה הולכת לאיבוד בקוריסיקה וככה היינו נפטרים ממנה כבר עכשיו

לגבי סופיה בדקתי את העניין, ולא הפעם לא חתכו לנו את הסצנה המדוברת - לשם שינוי
שאלות, חדשות, בקשות
30/09/2017 | 20:19
10
53
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'מועמדים ל Emmy בינלאומי'
מועמדים ל Emmy בינלאומי
30/09/2017 | 20:41
4
168
הטקס יתקיים ב20 לנובמבר, והנה המועמדים המעניינים:
אדריאנה אסטבז הברזילאית שמוכרת לנו בתור כרמיניה המרושעת מ"שדרות ברזיל" מועמדת בקטגוריה "שחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה". היא מועמדת על תפקידה בדרמה של גלובו Justiça.
גם הסדרה Justiça עצמה מועמדת לפרס "הדרמה הטובה ביותר".
גלובו עם שתי מועמדויות נוספות , הטלנובלות "פשוט נהדרת" ו -Velho Chico מועמדות בקטגוריה "טלנובלת השנה" ובאותה קטגוריה יש גם טלנובלה תורכית "Kara Sevda".

לצפיה ב-'כבוד לפשוט נהדרת! מחזיקה אצבעות:)'
כבוד לפשוט נהדרת! מחזיקה אצבעות:)
01/10/2017 | 18:17
76
וגם אם היא לא תזכה למרינה רוי ברבוסה יש עוד תקווה גם עם Justiça אני רואה שהיא שיחקה גם שם, יש שם לא מעט מוכרים אבל נראית עלילה קצת כבדה.
אדריאנה אסטבס באמת שחקנית גדולה מעניין אם תזכה.
לצפיה ב-'גלובו פתחו לצפייה באתר את כל הסדרות המועמדות'
גלובו פתחו לצפייה באתר את כל הסדרות המועמדות
03/10/2017 | 16:50
2
103
כולל פשוט נהדרת!
VELHO CHICO
JUSTIÇA
ניר - עכשיו שעברתי שם על סצנות מהפרק של אתמול שמתי לב שחתכו לנו את כל הסיור של אליזה ורפאל באורוגוואיוהיה גם קרנבל! עכשיו אני מבינה מאיפה צצו כל הסלפי האילה שלהם שארתור ראה והתפוצץ מקנאה חחח חוצפה מעניין מה עוד הורידו לנו במהלך הסדרה זה ממש מתסכל. יכלו בכיף לחתוך במקום זה את הסצנה הבלתי נגמרת של ז'רמנו ולילי ממורמרים במסעדה
לצפיה ב-'לא פעם ראשונה שמורידים דברים כאלה'
לא פעם ראשונה שמורידים דברים כאלה
04/10/2017 | 09:41
1
46
יכלו גם בכיף להוריד את ליילה מכל הסדרה
לצפיה ב-'לגמרי.. היו עושים לנו חסד גדול '
לגמרי.. היו עושים לנו חסד גדול
04/10/2017 | 17:46
32
אכן לא פעם ראשונה רק שהפעם וויתרו על משהו משמעותי, לא צילומי סט רגילים אלא צילום של השחקנים בארץ השכנה כאילו לא יכלו לוותר על משהו אחר
לצפיה ב-'מרחורי דה סאוסה חתמה חוזה בלעדי עם טלמונדו'
מרחורי דה סאוסה חתמה חוזה בלעדי עם טלמונדו
02/10/2017 | 23:32
2
95
ותככב בטלנובלה חדשה שמתכננת טלמונדו "הצד השני של החומה"(El otro lado del muro).
לצפיה ב-'נרקונובלה או נובלה רגילה עם עלילה לשם שינוי?'
נרקונובלה או נובלה רגילה עם עלילה לשם שינוי?
03/10/2017 | 15:46
1
38
לצפיה ב-'לדעתי טלנובלה'
לדעתי טלנובלה
03/10/2017 | 17:27
34
לצפיה ב-'השוואת הסצינה האירוטית של קרולינה ודמיאן בין'
השוואת הסצינה האירוטית של קרולינה ודמיאן בין
04/10/2017 | 18:20
1
107
(הגרסה הארגנטינאית)VSAdda(הגרסה המקסיקנית)Caer en tentacion

איזו סצינה הכי טובה לדעתכם והסבירו
לצפיה ב-'בלי ספק זו של הארגנטינאית.'
בלי ספק זו של הארגנטינאית.
04/10/2017 | 23:02
29
לצפיה ב-'Alem do tiempo "מעבר לזמן" היא המחליפה הברזילאית'
Alem do tiempo "מעבר לזמן" היא המחליפה הברזילאית
01/10/2017 | 11:36
27
305
של פשוט נהדרת.
לצפיה ב-' הדר, את קולטת?!!!'
הדר, את קולטת?!!!
01/10/2017 | 13:04
3
86
לצפיה ב-'אני בשוקק!! לא מאמינה שהם רכשו אותהה'
אני בשוקק!! לא מאמינה שהם רכשו אותהה
01/10/2017 | 17:13
2
148
סופסוף הם רוכשים תקופתית ברזילאית מהרצועה של שש רגע היסטורי נדיר ביותר וואי ויוה גדולים מהחיים..מי היה מאמין?? שלא לדבר על העובדה שזה פותח דלת לעוד תקופתיות ברזילאיות  כולל TEMPO DE AMAR שאני צופה עכשיו והיא מדהימה ברמות עכשיו יהיו לי שתי תקופתיות ברזילאיות והעומס הטלנובלי בשיאו קרוב לוודאי שעל משהו אני אצטרך לוותר אם הפערים יהיו גדולים מידיי אבל מה שבטוח על השתיים האילה ממש לא ויוה הפתיעו בגדול שאפו.
לצפיה ב-'לדעתי על יין של אהבה אפשר לוותר כי היא באתר'
לדעתי על יין של אהבה אפשר לוותר כי היא באתר
01/10/2017 | 18:39
1
92
ולא יהיה מאוחר להמשיך אותה לאחר שהחיים הכפולים של אסטלה קריז'ו ואיסבל תיגמרנה. 
לצפיה ב-'דווקא עם אסטלה יש לי פער, בינתיים צפיתי רק בפרק הראשון'
דווקא עם אסטלה יש לי פער, בינתיים צפיתי רק בפרק הראשון
01/10/2017 | 23:18
64
בבאה מאהבה שהתחילה לפנייה, אירינה(לוסיאנה)דווקא הפתיעה לטובה, יש לה חיבור טוב גם עם גבריאל סוטו וגם עם השחקן שמשחק את מיגל. והצלחתי להתרגל אלייה כראשית טובה  עד כה הטלנובלה בהחלט מספקת את הסחורה והיא כפרית שזה נותן לה מבחינתי יתרון על אסטלה אני מניחה שאם לא תהיה ברירה אסטלה תהיה הקורבן אבל מקווה שלא אצטרך להגיע לזה כי גם לאסטלה יש את הפלוסים שלה ואני מאוד אוהבת את העלילה והקאסט.
לגבי איסבל היא משודרת רק בסופ"ש ככה שאיתה אין בעיה.
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
01/10/2017 | 15:39
9
105
הפסקה ברזילאית בשבילי.

(לא חובב תקופתיות מי יודע מה)
לצפיה ב-' זה תקופתי חלקי, חצי אחד תקופתי, ואחר כך יש מעבר זמן לתקופה '
זה תקופתי חלקי, חצי אחד תקופתי, ואחר כך יש מעבר זמן לתקופה
01/10/2017 | 16:37
8
99
שלנו
לצפיה ב-'לעזאזל'
לעזאזל
01/10/2017 | 16:44
7
89
כבר קיוויתי לאיזה הפסקה......
לצפיה ב-'זה לא משהו שהייתי ממליצה לפספס היא מהמושקעות'
זה לא משהו שהייתי ממליצה לפספס היא מהמושקעות
01/10/2017 | 17:39
6
128
87 פרקים תקופתיים(תקופת המאה ה-19) ו-74 פרקים מודרניים(למרות שאולי בגרסה הבינלאומית קיצרו אותה)כמובן עם אותם שחקנים - ההקשר בין העונות הוא מיסטי-גילגול נשמות ומפגש מחודש שלהם בחיים אחרים, המטרה היא לתת לדמויות את האפשרות לתקן טעויות מהעבר, בקיצור זה הולך להיות מגניב ממש
לצפיה ב-'טוב מיסטיקה זה כבר יותר מדי בשבילי'
טוב מיסטיקה זה כבר יותר מדי בשבילי
01/10/2017 | 17:54
5
74
זה נשמע לי מד"ב כבר
לצפיה ב-'לא מדע בדיוני, עלילה מיוחדת'
לא מדע בדיוני, עלילה מיוחדת
01/10/2017 | 17:59
75
אבל זה גם עניין של טעם:]
לצפיה ב-'אני זוכר שבשובל של שקרים דווקא להדר הפריע שהרוח של ניקולי'
אני זוכר שבשובל של שקרים דווקא להדר הפריע שהרוח של ניקולי
01/10/2017 | 18:41
3
69
מצילה את אחותה מהרעה ולנו זה לא הפריע. מיסטיקה יש גם בתשוקת הנצים/מילים של כבוד עם החלומות הנבואיים של רות/וורוניקה. 
לצפיה ב-'אם זה ברמה הזה אז סבבה'
אם זה ברמה הזה אז סבבה
01/10/2017 | 19:28
1
63
אבל אם זה ברמה כזו שזה יהיה כמו על החיים ועל המוות - ביי.
לצפיה ב-'ב"על החיים ועל המוות" וגם ב"בגוף אחד" מדובר על משהו אחר'
ב"על החיים ועל המוות" וגם ב"בגוף אחד" מדובר על משהו אחר
01/10/2017 | 23:38
51
נשמות שנכנסות לגוף של מישהו אחר, פה מדובר על עלילה שלמה ורק אז יש מעבר זמן של 150 שנה(לא פחות)והדמויות חוזרות בתור עצמן רק בחיים אחרים.
לצפיה ב-'כי זה באמת היה הזוי חח'
כי זה באמת היה הזוי חח
01/10/2017 | 23:42
44
החלומות הנבואיים במילה של כבוד/תשוקת הנצים סביר בהחלט
לצפיה ב-'מוסיפה טריילרים'
מוסיפה טריילרים
01/10/2017 | 17:54
86

לצפיה ב-'אני בשוק'
אני בשוק
01/10/2017 | 23:29
1
79
מישהי פסלה את הטלנובלה רק כי בעייניה אין מוכרים והחליטה שזה לא טוב עוד לפני שיש לה מושג על מה זה. שונאת אנשים כאלה.
לצפיה ב-'כן קראתי, וגם אני לא הבנתי מה הקשר'
כן קראתי, וגם אני לא הבנתי מה הקשר
01/10/2017 | 23:51
30
לצפיה ב-'טוב בפעם ראשונה לאחר הרבה זמן אני עמוסה'
טוב בפעם ראשונה לאחר הרבה זמן אני עמוסה
02/10/2017 | 00:05
7
73
אני רואה כרגע אבאל'ה, החיים כפולים של אסטלה קריז'ו ומנסה לעקוב דרך האתר באה מאהבה וכמובן אני בהחלט אצפה בברזילאית החדשה. ויוה מפתיעים לאחרונה עם הרכישות שלהם. ואני לא אוותר על הטלנובלה של סבסטיאן ומאייטה באינטרנט, כי לדעתי ויוה לא יביאו אותה.
לצפיה ב-'באיזה אתר אתם צופים בטלנובלות שאין אצלנו?? '
באיזה אתר אתם צופים בטלנובלות שאין אצלנו??
02/10/2017 | 00:07
1
40
לצפיה ב-'אני נעזרת בגוגל'
אני נעזרת בגוגל
02/10/2017 | 00:15
56
זה מוצא לי כמה אתרים לצפייה ישירה. לגבי הספרדיות לגבי הברזילאיות אני צריכה דיבוב לספרדית
לצפיה ב-'זה כי לאחרונה ויוה מראים שהם קשובים לקהל הצופים שלהם'
זה כי לאחרונה ויוה מראים שהם קשובים לקהל הצופים שלהם
02/10/2017 | 00:15
1
77
וזה ניכר ברכישות האחרונות. פעם הם היו הרבה יותר מקובעים.
אני מאמינה שהם מסתכלים על הצלחה רייטינג וביקוש, פעם זה לא היה ככה. פעם הרבה טלנובלות שביקשו פשוט התפספסו. אבל לאחרונה ויוה מפתיעים ובאמת כל הכבוד להם

ממליצה לך להמשיך עם באה מאהבה היא ממש טובה. אני מקווה שבימים הקרובים אצליח לצמצם קצת את הפער עם אסטלה
לצפיה ב-'זה מפתיע שהביאו טלנובלה שמתוכננת לה עונה שנייה'
זה מפתיע שהביאו טלנובלה שמתוכננת לה עונה שנייה
02/10/2017 | 00:25
66
אני מקווה שויוה לא יפקששו ויפספסו את השנייה כי הולך להיות עליה ביקוש. עם אין שטוחות בגן עדן הם כבר פיספסו פשוט לא היה ידוע מראש שמתוכנן עוד שני חלקים אבל עם אסטלה קריז'ו כן לפחות בהתחלה כאפשרות. וויוה ענו לי שכן מאמינים שיביאו את העונה השנייה, כמו שעשו עם קרדאיי שרכשו אותה מוקדם ונאלצו להמשיך אחרי הפסקה.

בבאה מאהבה אני בפרק 5 יכול להיות שאהיה בפער משמעותי מאוד לפחות אחרי שתיגמר אבאל'ה היא קצרה יחסית ובאה מאהבה ארוכה יחסית אבל יש אותה באתר וגם הבנתי שלא מתוכנן הרבה פרקים לטלנובלה של רולי ואני הולכת לצפות בכל יום למחרת בערב אגב זה עוד כמה שבועות זה מתחיל במקסיקו, הלוואי וייצא טריילר.
לצפיה ב-'אני עמוס ב4 טלנובלות '
אני עמוס ב4 טלנובלות
02/10/2017 | 08:36
2
71
זה לא ייגמר טוב הדבר הזה.
לצפיה ב-'אכן 100 שעות הקלטה זאת בדיחה בשביל לנצל את כל ההיצע הטוב'
אכן 100 שעות הקלטה זאת בדיחה בשביל לנצל את כל ההיצע הטוב
02/10/2017 | 17:12
1
52
של ויוה וויוה פלוס או אפילו רק של ויוה כמו אצל הדר. 100 שעות הקלטה בלבד זה מתכון בטוח לוויתור על טלנובלות טובות. והעיקר שהוט דופקים את הלקוחות שלהם ו-בVOD של הוט אין שום דבר מערוץ ויוה ובטח לא מויוה פלוס. וגם באתר של ויוה החליפו את המסך של התרגום ועכשיו התרגום באתר ויוה הוא עוד יותר קטן, כך שאם להדר אני יכול להציע לראות את באה מאהבה באתר בקצב שלה בלי להקליט, אז לך בכלל בדיוק לפני שבוע חשבתי איזה כיף צפייה באתר והתרגום ממש באותיות גדולות והנה פתחתי פה לשטן, עם העלייה של גונול לאתר, קודם הם הדריכו איך לפתוח את התרגום לעברית כי הוא הפסיק להיות אוטממאטי ועכשיו גם מסך רחב עם טקסט של התרגום פי 2 או פי 3 קטן מי שהיה קודם.
לצפיה ב-'אפשר להגדיל את הכתוביות בהגדרות.'
אפשר להגדיל את הכתוביות בהגדרות.
02/10/2017 | 18:19
42
פשוט עושים שם משחקים ו-וואלה. זה עובד. תעביר את העכבר על subbitles settings ותשחק קצת עם מה שיש שם עד שתגיע לגודל, צבע וגופן שנוח לך.
לצפיה ב-'אני אשתדל להכין ספיישל '
אני אשתדל להכין ספיישל
03/10/2017 | 09:24
1
23
לצפיה ב-'זה יעזור לי מאוד להחליט אם לצפות או לא'
זה יעזור לי מאוד להחליט אם לצפות או לא
03/10/2017 | 15:47
36
כי כרגע - רפאל קרדוסו יכול לקפוץ לי עם הזקן המכוער הזה שלו.
לצפיה ב-'החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו - פרקי השבוע בכורה'
החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו - פרקי השבוע בכורה
01/10/2017 | 01:25
8
83
בקרוב אפתח ספיישל פתיחה כראוי בינתיים ארשום את התרשמויותיי מהסדרה.
לצפיה ב-'ראיתי פרק ראשון באתר יוניביסיון ולמזלי בפרק השני גיליתי'
ראיתי פרק ראשון באתר יוניביסיון ולמזלי בפרק השני גיליתי
01/10/2017 | 02:06
7
137
שמקצצים בסצינות כך שמהפרק השני ראיתי בויוה, וסיימתי היום להשלים את הפרק האחרון של השבוע. הטלנובלה ממש לא צפויה, לא קלאסית, מלאת הפתעות ומקורית לא רק מבחינת גרסה אלא גם מבחינת סיפור שתפס חזק את נושא המגרים בארה"ב אצל המקסיקנים מאז טראמפ עלה לשלטון.  הנושא נמצא גם בבאה מאהבה אך לא מקורית כמו פה שבעצם יש לנו ראשית שקנתה זהות, והשתמשה בו, זהות מזוייפת. אין פה ראשית מתייפייפת צנועה ומתחסדת, היא שיקרה בעדות משפט וזייפה זהות ובזה חתמה את גזר דינה. היא לא מושלמת, היא חטאה והולכת לשלם על כך. יש לה עבר מסתורי ואפל שלצערי אני יודעת מה הוא, לאחר שהתחלתי לקרוא על הדמות שלה בשביל הספיישל, אבל מבטיחה לכם שאתם תופתעו. הדבר היחיד הלא מפתיע הוא שלראשי יש אימא לא סימפטית במיוחד, יש מצב שבגדה בבעלה, עם גבר שבעלה הציל, שבעזות מצח הוא חברו הטוב של בנה ואף נשוי, לא מאשימה אותה שבגדה בבעלה כי גם הוא לא צדיק תמים ואף הביא בן מחוץ לנישואין אך הבחור ג'ו שמתיימר להיות הנאמן לוולטר סתם צבוע ששוכב עם אישתו של הבנאדם שהגן עליו והציל את חייו.

מצטערת לא מתחברת למשחק של דנילו קררה, הוא לא אמין כרשע, ובינתיים מתנהג כליצן דווקא ממה שראיתי בתשוקה וכח הוא טוב כרע, פה הוא חלש מאוד גם אמא שלי לא התרשמה ממנו פה מרוב ליצנות בניגוד למורגן, שפה היא אמינה כלא מתחסדת, וכמאהבת של דנילו שמנצלת את הנשיות שלה כדי להצליח שזה די מציאותי, כיום יש מעט מפורסמים עם כישרון כמו שאמרה מרסי צצים כל מיני מפורסמים אבל רק למעט יש כישרון ותאכלס זה נכון.

אריקה בואנפיל הפעם לא שה תמים, לא יודעת אם הייתה אי פעם רעה אם כי בינתיים היא לא ממש מפלצת פשוט היא לא טלית שכולה תכלת כמו שראינו בטלנובלות שלה, היא מתנשאת וסנובית, אמנם היא אוהבת את בנה, ריאן, אבל מתייחסת רע לדנילו ומפקפקת באסטלה. אם בנוסף מנהלת רומן עם גבר שיכול להיות בנה.

דויד זפדה תענוג לראות אותו מאז אנה כפול שלוש, שחקן חמוד, יפה, שלאחרונה הוכיח את כשרונו עוד מאשת הברזל ששמתי עליו עין לאחר שנהיה טוב. וגם נראה שבטלנובלה הזאת ישיר כמו שניתן לראות בקליפ סיום.

וכמובן הדובדבן שבקצפת, מרקו מנדז כרשע כאסטרובל משחק את איש המאפיה ועושה זאת מעולה וממשיך להיות חתיך וכריזמטי. אגב טליסמן שיחק בלהתעורר לצידך כחברו הטוב של פבלו(דניאל ארנס).

לצפיה ב-'עדיין תקועה בפרק הראשון'
עדיין תקועה בפרק הראשון
04/10/2017 | 17:40
6
41
לגבי טראמפ, אריאדנה אמרה באחד הראיונות שזה מקרי שהטלנובלה עוסקת בהגירה לארצות הברית בדיוק כשטראמפ בשילטון כי כשהיא תוכננה הוא עדיין לא התמנה לנשיא. נראה שהם פשוט אוהבים לעסוק בנושא הזה כי כמו שציינת גם יין האהבה עוסקת בזה

הדמות של אריאדנה אכן נאלצה לפעול שלא כחוק אבל מחוסר ברירה, כדי להציל את חייה וחיי ביתה אבל באמת מסקרן אותי כל מה שעברה אפשר ספויילר?

לצפיה ב-'לא ממליצה לך לקרוא זה יהרוס לך'
לא ממליצה לך לקרוא זה יהרוס לך
04/10/2017 | 18:25
5
49
בכל אופן היא נוצלה מינית בבית בושת, בגלל זה היא מפחדת לחזור למקסיקו.
לצפיה ב-'היו קצת רמיזות לגבי זה'
היו קצת רמיזות לגבי זה
04/10/2017 | 18:31
4
46
לזה התכוונת ב"עבר אפל"? כי זה מזכיר קצת את הסיפור של הדמות של אפריקה באקאסיה, הייתה בבית בושת אבל לא ממש מרצונה. אני מניחה שגם פה זה ככה?
לצפיה ב-'לדעתי לא מרצונה'
לדעתי לא מרצונה
04/10/2017 | 18:37
3
36
לא מאמינה שאסטלה עסקה בזנות מרצונה.
לצפיה ב-'אכן זה לא סביר'
אכן זה לא סביר
04/10/2017 | 18:50
17
לצפיה ב-'מה קשור סניור בלייק לאסטלה/לאורה? האם פספסתי משהו??'
מה קשור סניור בלייק לאסטלה/לאורה? האם פספסתי משהו??
06/10/2017 | 22:06
1
9
לצפיה ב-'באיזה פרק את? '
באיזה פרק את?
06/10/2017 | 23:26
17
נראה לי שהוא קשור לאלה שרצו לקחת ממנה את פלומה התינוקת.
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה וצום קל לכולם:)'
גמר חתימה טובה וצום קל לכולם:)
29/09/2017 | 11:18
1
42

לצפיה ב-'גמר חתימה טובה'
גמר חתימה טובה
29/09/2017 | 16:45
20
שאלות, חדשות, בקשות
27/09/2017 | 07:03
17
52

גמר חתימה טובה

לצפיה ב-'גבי אספינו '
גבי אספינו
26/09/2017 | 08:40
1
172
ראיתי שיש לה חבר חדש, או שהוא כבר ישן. ארב בטקה, משהו כזה. מישהו שמבין יכול להוסיף משהו חדש?

ומה עם ג'נקרלוס קנלה.
לצפיה ב-'הם כבר לא ביחד'
הם כבר לא ביחד
26/09/2017 | 22:08
121
נפרדו די ממזמן.

לגבי ג'נקרלוס לא יודעת אבל לדעתי עדיין פנוי.
לצפיה ב-'כל הכבוד לרינת על הפוסט בויוה '
כל הכבוד לרינת על הפוסט בויוה
27/09/2017 | 00:55
6
131
מאד מעניין
לא ידעתי שכל הגלאנים האלו ארגנטינאים ולא הצליחו בארץ מוצאם
לצפיה ב-''
27/09/2017 | 01:03
2
64
יש כמה בודדים שהצליחו וראינו אותם מככבים בסדרות ארגנטינאיות כמו דיאגו אוליביירה שיחק בהיורשים, קוראים לזה אהבה.
לצפיה ב-'וגם בזינגרה '
וגם בזינגרה
27/09/2017 | 02:22
1
86
אבל זה היה ממש מזמן עוד בתקופה שיאגו עם פקונדו ארנה שודרה בפעם הראשונה. 

מעניין שאת מרטין קרפאן קרקול הקולומביאנית תמיד לקחה בתור הראשי הטוב ובטלמונדו הוא היה תמיד רע חוץ מבזהות אבודה.
לצפיה ב-'הוא שיחק בטלנובלה קולומביאנית של קרקול שהיה בו רע אבל קומי'
הוא שיחק בטלנובלה קולומביאנית של קרקול שהיה בו רע אבל קומי
27/09/2017 | 17:27
58
ושטלויסה עשו לה רימייק עם פרננדו קולונגה ובלנקה סוטו ושאריק אליאס היה המקביל של מרטין קרפאן. ויוה לא הביא את אף אחת מהגרסאות האלה.
לצפיה ב-'כרגיל נהנתי לקרוא אחלה פוסט'
כרגיל נהנתי לקרוא אחלה פוסט
29/09/2017 | 00:08
1
27
שכחתי שרנה סטיקלר גם ארגנטינאי! מתגעגעת לראות אותו על המסך
לצפיה ב-'תודה '
תודה
29/09/2017 | 00:16
9
לצפיה ב-'פוסט מעולהכל הכבוד על ההשקעה'
פוסט מעולהכל הכבוד על ההשקעה
29/09/2017 | 12:54
10
לצפיה ב-'TEMPO DE AMAR עלתה אתמול בברזיל!'
TEMPO DE AMAR עלתה אתמול בברזיל!
27/09/2017 | 18:18
5
170
מסתבר ששיר הפתיח של הנובלה הוא לא אחר מהשיר הפורטוגלי שזכה באירוויזיון האחרון עם הקשר מאוד ברור שהרי הנובלה עוסקת בפורטוגל וברזיל והשיר בהחלט מתאים לאווירת הטלנובלה. גם הפתיח עצמו מיוחד מאוד - מייצג אומנותי של סיפורי האהבה ההיסטוריים הזכורים ביותר - רומיאו ויוליה, אדם וחווה וכו'.. מצרפת את הפתיח+מאחורי הקלעים וגם את שני הטריילרים האחרונים שיצאו.

נראה שגלובו נידבו את הפרק הראשון צפיתי עכשיו והוא לא פחות ממדהים הנה לינק מי שרוצה
הראשיים מהממים הכימיה מצויינת, יש לא מעט מוכרים הצילומים הבגדים האביזרים הכל בהחלט ממחיש את התקופה בצורה אמינה ביותר נראה ממש ממש יפה ומושקע. אהבתי גם את המוזיקה ברקע

אלהאם התחילו להעלות את הנובלה לאתר שאת מכירה אשמח ללינק כי בהחלט הייתי רוצה להמשיך איתה בתקווה שקיימת דרך לראות לפי הקצב שם.
לצפיה ב-'רק חבל שסלבדור ההוא ששר את השיר באיריווזיון'
רק חבל שסלבדור ההוא ששר את השיר באיריווזיון
27/09/2017 | 20:45
1
91
כרגע בבית חולים ונלחם על חייו בעקבות בעיות בלב.
לצפיה ב-'מסכן'
מסכן
28/09/2017 | 07:09
44
באמת זכור לי שאמרו בזמנו שהוא סובל מבעיות בריאותיות מקווה שייצא מזה בשלום!
לצפיה ב-'לא , עדיין לא שמו שם פרק ראשון'
לא , עדיין לא שמו שם פרק ראשון
28/09/2017 | 00:46
2
73
נראה אם יהיה שם.
ובנתיים מסתבר שפרק הבכורה זכה לרייטינג הכי גבוה ב9 שנים האחרונות ביחס לפרקי בכורה במשבצת הזאת
לצפיה ב-'באסה, גם ב-Dailymotion אין עדיין כלום '
באסה, גם ב-Dailymotion אין עדיין כלום
28/09/2017 | 07:07
49
ממש בא לי להמשיך לעקוב אחריה מקווה שבימים הקרובים יתחילו להעלות אותה
איזה יופי שהפרק הראשון שבר שיא רייטינג זה כי הטלנובלה הזו באמת נראית משהו מיוחד, משהו שגלובו לא העלו הרבה זמן בטח לא בתשע השנים האחרונות
לצפיה ב-'אני רואה שגם את הפרק השני גלובו העלו לאתר-בחתיכות וגם כשלם!'
אני רואה שגם את הפרק השני גלובו העלו לאתר-בחתיכות וגם כשלם!
28/09/2017 | 17:38
57
שמתי לב שהם מעלים את כל הפרקים של כל הטלנובלות אבל לא כשלם(לא ידעתי את זה חשבתי שהם מעלים רק סצנות ספציפיות)וכדי לראות את הפרק כחלק אחד צריך להירשם לאתר בתשלום. אבל בכל זאת את הפרק הראשון וגם את הפרק השני של TEMPO DE AMAR הם כן העלו גם כשלם... מוזר אני מבחינתי מקווה שהם ימשיכו להעלות ואם בהמשך זה יהיה רק בחתיכות אז זה עדיף מכלום אפשר להסתדר גם עם זה כי אני רואה שהם לא חותכים סצנות והקליפים עקביים ובאיכות טובה. 
לצפיה ב-'חח חמודה הילדה'
חח חמודה הילדה
29/09/2017 | 00:10
25
לצפיה ב-'פשוט נהדרת - פשוט קלישאות '
פשוט נהדרת - פשוט קלישאות
24/09/2017 | 20:28
17
126
במקום לסיים את הסדרה בפרק 90 מורחים את זה עוד ועוד ועוד. בברזיל עוד הסדרה נמרחה עד פרק 175 אבל כאן אנחנו זוכים ל"תוספת" של 40 פרקים. אני די חושד שאלו 40 פרקים מיותרים שלא תורמים לכלום חוץ מסופיה המרשעת שנכנסה כדי להוסיף עניינים..... שבת'כלס? לא היה צריך אותם באמת.

לפחות זה הוליד רגע נחמד שבו ז'קארה כאילו מאיים על החיים של אליזה וז'ונטאס (כי כאילו, ברור שהם יינצלו .)

ו... לא חשבתי שיגיע היום הזה אבל אני מחבב את קסנדרה. יכול להיות שבלעתי איזו בטעות.
לצפיה ב-'אישית הייתי מוותרת על הסיפור עם סופיה, משוגעת על כל הראש'
אישית הייתי מוותרת על הסיפור עם סופיה, משוגעת על כל הראש
24/09/2017 | 23:18
1
62
לצפיה ב-'אני איתך בעניין הזה'
אני איתך בעניין הזה
25/09/2017 | 00:21
74
נראה שסופיה זה סתם תוספת מיותרת לעלילה שבת'כלס נסגרה כבר בפרק 90 פלוס מינוס.
לצפיה ב-'אני דווקא אהבתי את תחיית המתים של סופיה חח כל דבר שעוזר'
אני דווקא אהבתי את תחיית המתים של סופיה חח כל דבר שעוזר
26/09/2017 | 07:06
3
76
להפחית את זמן המסך שארתור קיבל לאחרונה יבורך!ובמקרה הזה-סופיה בפרק 103 הייתה לו סצנה בודדת ממש תענוג. ואפילו חזרנו לזמנים הטובים של אליזה וז'ונטאס שהוא מציל אותה מול ז'אקרה המטורף היא מודה לו והוא מחייך לעצמו כמו ילד בן 5 מרוצה מהחיים כמה התגעגעתי לזוג הזה לא מבינה את אליזה איך אפשר בכלל להתלבט ביניהם היא וז'ונטאס כאלה מושלמים ביחד. חבל שחצי סדרה נתקענו עם ארתור כשיש זוגיות כזאת יפה עם כימיה כזאת מושלמת בין אליזה וז'ונטאס

לגבי קסנדרה, היא אכן קצת יותר התנרמלה בפרקים האחרונים והתאפסה על עצמה חח אבל למה למען השם מגיע לבחורה שער במגזין אחרי כל התחבולות שעשתה עם קרולינה נגד אליזה בזמן התחרות? עכשיו שיש לה פאפי ריץ' שקנה את המגזין אין לה בעיה להופיע על השער כמו אליזה אבל זה לא פייר. נראה אותה עוברת חצי ממה שאליזה עברה ואז תהיה ראויה לשער

עוד דבר שלא הבנתי זה למה קרולינה חזרה למגזין אחרי שהפסידה בהתערבות. אז מה אם אוגו עכשיו הוא הבעלים והוא מינה אותה, עדיין לפי החוזה היא הייתה אמורה להיות מחוץ למגזין
לצפיה ב-'אוקיי וואו הבנתי למה סופיה נחוצה'
אוקיי וואו הבנתי למה סופיה נחוצה
26/09/2017 | 08:33
1
67
(להפריד בין רפאל המעיק ללילי, ולאחד בינה לז'רמנו, שזה דבר מעולה)

אבל היא סתם מטורללת לפי הפרקים הקרובים. רמז - זה כולל ניסיון טביעה.

ויפה שפאביניו חושד. כנ"ל רפאל.

אבל היה מצחיק הסצנה שסופיה וקסנדרה נפגשות בבית הגדול קסנדרה הזו קרועה על כל השכל.
לצפיה ב-'גם! '
גם!
28/09/2017 | 22:50
20
הרגע הזה שהיא "תפסה" את לילי ורפאל מתנשקים...לרגע הזה חיכיתי כדי שלילי תנחת על הקרקע ותבין איזו שטות היא עשתה שנכנסה לקשר עם הארוס לשעבר של ביתה -  משוגעת ככל שתהיה אהבתי גם איך שז'רמנו זרק אותו מהבית חחח סופסוף יצא עליו נמאס כבר מרפאל והאגו הנפוח שלו שחושב שתמיד יקבל את מה שהוא רוצה וינצל את כולן. בקיצור טוב שסופיה חזרה חח מביאה לא מעט תועלת לעלילה גם אהבתי את כל המתח איך שכולם היו בהלם לראות אותה לראשונה אבל באמת איזה תמימים כולםמי היה מאמין שרק קסנדרה הנעל תבין מול מי היא עומדת איך היא קוראת לה זומבי
לצפיה ב-'החוזה מת ברגע שארתור פיטר את קרולינה'
החוזה מת ברגע שארתור פיטר את קרולינה
30/09/2017 | 15:04
21
הרעיון היה שהמפסיד יעבוד מתחת למנצח, אך לא נקבע לכמה זמן. קרולינה הייתה צריכה לסכם עם המעסיקים על התפטרות פיקטיבית נגיד לשבוע, ואז לאחר שבוע להתפטר מהסוכנות של ארתור ולחזור במקום לעשות את התחבולות שלה נגד אליזה כולל השיתוף פעולה של פייטרו שתמיד הצביע נגד אליזה כדי לעזור לקרולינה. הרי כשקרולינה רצתה להתפטר היא אמרה בעצמה שלא נקבע לכמה זמן היא תעבוד אצלו.
לצפיה ב-'אפשר ספוילרים? '
אפשר ספוילרים?
27/09/2017 | 00:00
1
64
הפסקתי אחרי סצנת התחנונים של ארתור שאליזה תחזור אליו, כי ידעתי שעומדים להיות פרקים מעצבנים עם סופיה ): אוף ):
מה הקטע? למה היא זייפה את מותה? למה היא עוד מטורללת? האם רפאל ידע שהיא מתחזה וסתם עשה את עצמו?
לצפיה ב-'הספוילרים לפי אתר ויוה'
הספוילרים לפי אתר ויוה
27/09/2017 | 07:33
86
היא רוצה לנקום בכולם כי..... משהו. לא ברור. מה שכן יהיה קטע שהיא תנסה לרצוח את אליזה בבריכה (כי הרי הגברת לא משהו במים.)

רפאל יודע רק שסופיה היא לא סופיה והוא לא סובל אותה בשיט.

יהיה קטע שרפאל משתכר ואליזה איכשהו "מגיעה" אליו למיטה בזכות סופיה וקרול תצלם את זה.

יהיה קטע שסופיה וז'קארה חוטפים את אליזה. ז'קארה נדרש להרוג את אליזה אבל בסוף יורה בסופיה והורג אותה (זה יקרה בפרק 114, אגב.)

קרול תיאלץ לספר לכולם שהיא זו שעשתה את כל התחבולות נגד אליזה. אליזה לא תסלח לה.

רפאל כנראה יסיים את הסדרה עם הבחורה הכי ראויה לו - ליילה.

כבר אחרי 114 ז'ונטאס ואליזה מתקרבים לאט לאט.

אסטליניה ומוריס חוזרים לפרק או שניים. לא ברור לכמה זמן הם חוזרים.

פלוריסבל לא מעניין אותך נכון? כי יש איזה משהו איתו ועם אמא של ז'נאינה (זאתי שמאוהבת בווסלי.)

קרול מגלה שהיא עקרה. לא פחות ולא יותר.
לצפיה ב-'106- חבל שליילה לא מתה במקום '
106- חבל שליילה לא מתה במקום
27/09/2017 | 20:49
7
78
זה היה כל כך ברור שהמטומטמת תיפול כי רצתה להחליף נורה מחורבנת

כולם כל כך תמימים בנוגע לסופיה וזה מעצבן אותי.

נטשה עוזבת את הסדרה וכנראה תקח את ז'וז'ו איתה? (לא יקרה.)

קסנדרה הרגה אותי שהתלוננה על הפן רגע לפני שקפצה להציל את אליזה בבריכה
לצפיה ב-'חחחחחחח'
חחחחחחח
28/09/2017 | 07:15
5
65
לגמרי, הבחורה חיה בסרט. מה בכלל היא מתקשרת לז'ונטאס שתזמין אמבולנס אם כל כך כואב לה מה ז'ונטאס שבחוץ יכול לעשות עכשיו? מי שבאמת הייתה זקוקה לו באופן מיידי זו אליזה שז'אקרה התחיל לנסוע לעברה מול הפרצוף שלו כמו מטורף עם האופנוע במטרה לדרוס אותה! לא פלא שהוא העדיף להשליך את הטלפון/את לילה ורץ לעזור לאליזה אבל עם איזה מתח השאירו אותנו בינתיים

מבחינתי נטשה ז'וז'ו וארתור יכולים שלושתם לעשות לכולנו טובה גדולה ולהעלות את עצמם על המטוס אגב בזכות סופיה בפרק 104 כבר בכלל לא ראו את ארתור שזה בכלל הישג חדש! כמה בלאגן היא עושה חח ולראשונה גם אני מרוצה מקסנדרה איך שהצילה את אליזה יחד עם פאביניו מהטביעה! שאפו וכן הקטע עם הפן היה משעשע
לצפיה ב-'גם היה משעשע אחר כך'
גם היה משעשע אחר כך
28/09/2017 | 12:16
3
50
שהיא איימה על פאביניו לא לעשות לאליזה הנשמה מפה לפה כי הם אחים וזה מגעיל

אין, קסנדרה לאחרונה ממש כייפית ברגע שירדה מהטייטל של המרשעת הקומית אני עדיין רוצה שהיא תבקש מאליזה סליחה על כל מה שעשתה לה בתחרות. אולי זה ירד בעריכה הבינלאומית?

ו.... ליילה לא תהיה עוד בת הזוג של ז'ונטאס. למעשה, הם נפרדים היום. הללויה וברוך שפטרנו מהעונש של זו.
לצפיה ב-''
28/09/2017 | 23:01
2
32
אבל כן התנצלות גם שלה וגם שלך קרולינה בפני אליזה על כל מה שעשו לה במהלך התחרות זה דבר מאוד מתבקש, בלי קשר לשינויים באופי שלהן מקווה שזה עוד יקרה.

לגבי לילה אכן סופסוף זה קרה!! הללויה הגיע הזמן עכשיו רק צריך להראות גם לארתור את הדלת החוצה או שגם הוא יימצא אותה בעצמו חח..
לצפיה ב-'את ממש לא אוהבת את ארתור אה? '
את ממש לא אוהבת את ארתור אה?
28/09/2017 | 23:08
1
36
אני מחבב אותו רק כי זה פביו אסונסאו.
לצפיה ב-'הדבר היחיד שעוד איכשהו סימפטתי אצלו זה את הכימיה עם ז'וליאנה'
הדבר היחיד שעוד איכשהו סימפטתי אצלו זה את הכימיה עם ז'וליאנה
28/09/2017 | 23:35
42
פאייס אבל לאחרונה זה כבר לא רלוונטי כי הם כבר לא ביחד. הסצנות שלו עם אליזה מבחינתי הן סצנות מתות הם לא מתאימים חיצונית אני לא מרגישה שום כימיה או הבעת רגש, כשארתור אומר לה שהוא מאוהב בה זה בכלל מעלה גיחוך ולא אמין, עדיין דבקה בו חזק התווית של פלייבוי וכשהם דיברו עליו בתור נסיך זה עוד יותר העלה גיחוך כשהבן אדם חבוש ומוכה בגלל התנהגות עבריינית מחוץ לסט. אחלה נסיך שבעולם חח מה אני אעשה השחקן עצמו מרתיע אותי, הוא עבריין.. במלוא מובן המילה. גם אם הוא משחק טוב, אני בספק שמישהו ייקח אותו עד שיעבור גמילה.
לצפיה ב-'אכן פתרון מעולה שגם ארתור וסידה יטוסו למיאמי '
אכן פתרון מעולה שגם ארתור וסידה יטוסו למיאמי
06/10/2017 | 23:32
5
ונפתרה הבעיה של הפרידה. 
לצפיה ב-'אני מבין את הרצון של לילי וג'רמנו להאמין שסופיה שהם המציאו '
אני מבין את הרצון של לילי וג'רמנו להאמין שסופיה שהם המציאו
06/10/2017 | 23:31
6
והייתה קיימת רק בדמיון שלהם ושל פביו חזרה, נוח להם לחשוב שיש להם הזדמנות לדף חדש עם סופיה. בזה שאליזה מאמינה בסופיה שלא קיימת היא לא יותר טובה מאימה שהאמינה בדינו שהיא פגשה כשבאה לשם עם אליזה, אבל ככה זה לכל מי שיש קשר דם אליה רואה רק מה שהוא רוצה לראות.

ליילה הייתה צריכה ליפול כדי להבין שאין לה מקום בחיים של ז'ואנטס.
לצפיה ב-'פרק 107 - ז'ונטאס מוכרז שוב כגיבור היום חח ובצדק!'
פרק 107 - ז'ונטאס מוכרז שוב כגיבור היום חח ובצדק!
28/09/2017 | 23:22
43
למורת רוחו של ארתור איך ששוב הציל את אליזה מז'אקרה שעוד שנייה דרס אותה ובאמת לא ייאמן שסופסוף לילה קלטה שהיא מיותרת ושיחררה את ז'ונטאס רק איזו חצופה איך שהאשימה את אליזה איזו בחורה קנאית וקטנונית. מאשימה את אליזה שהיא אגואיסטית שתסתכל על עצמה-גם אחרי שז'ונטאס הסביר לה שאליזה הייתה בסכנת חיים מיידית הבחורה המשיכה בשלה ממש לא כאב לי עלייה כשבכתה הפרידה הייתה החלטה שלה ובתכלס כבר ראינו שהיא לא בדיוק יכולה להישאר עם מישהו אחד יותר מידי זמן דמעות תנין

וסופיה וז'אקרה לא עוצרים ומתחילים להוציא לפועל את התכנית הגדולה שלהם לשדוד את הכספת המשפחתית! אבל את ההגעה של קסנדרה ומשפחתה ברגע השיא לבית הם לא בדיוק צפו
לצפיה ב-'החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו - פרק ראשון מוצלח מאוד!'
החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו - פרק ראשון מוצלח מאוד!
25/09/2017 | 20:55
12
119
קודם כל כיף לראות שוב את אריאדנה דיאז דוד ספדה ואריקה בואנפיל
הסיפור ממש מעניין ולא שיגרתי - לאורה בורחת מחייה הקשים במקסיקו יחד עם הילדה שלה ונאלצת להגר באופן בלתי חוקי לארצות הברית, דבר שלווה בקושי רב עד כדי כך שכמעט מתה בדרך ומאוחר יותר גם כמעט נתפסה סמוך לגבול שנייה לפני שחצתה אותו. מזלה שפגשה את צ'איו החמודה שעזרה לה ויחד הן הצליחו לחצות בשלום את הגבול לאורה קונה את זהותה של אסטלה קריז'ו בחורה שהוכרזה כנעדרת וככה היא מצליחה להישאר שלוש שנים בארצות הברית הכל טוב ויפה עד ש...הפיגוע בקרן לאומנויות קוטע הכל עכשיו כולם יודעים שאסטלה קריז'ו[לאורה]היא המורה שעמדה להקריב את חייה למען תלמידיה כשאותו פושע גזען עמד לירות גם בתלמידים שלה-הסצנה באמת הייתה חזקה, הרוגע והאומץ של לאורה/אסטלה ואיך שהיא שרה לילדים..

הבעיה היא..שאיך שראיין שמע בטלוויזיה מהכלא את השם אסטלה קריז'ו הוא מייד שלח אחרייה את עורכי דינו כדי שתעזור לו לצאת משם והופתע שאותה אסטלה שהוא מכיר כל כך טוב צצה פתאום אחרי שנים של חיפושים. בלית ברירה אסטלה מגיע לכלא - ראיין מבין שזו לא אסטלה האמיתית, והיא מציעה לו עסקה! - הוא לא ילשין עלייה שגנבה את זהותה של אסטלה האמיתית ובתמורה היא תעיד לטובתו במשפט בעניין הרצח כמובן שזו רק ההתחלה ומאוד מעניין לראות איך יתפתח הקשר ביניהם מאינטרס וכדאיות לאהבה אמיתית

מי שהייתה חסרה לי הפרק זו אפריקה סאבלה המצויינת ששיחקה לצד אריאדנה גם באקאסיה, ממש מסקרן אותי לראות אותה כרעה פה זה הולך להיות מעניין עוד דבר שאני אוהבת בטלנובלה הזו זה שמשלבים מוזיקה, הפרק יצא לנו לראשונה לשמוע את אריאדנה שרה ממש בקטנה אבל גם פה זו רק ההתחלה..
לצפיה ב-'פרק חזק והרבה מוזיקה בפרק '
פרק חזק והרבה מוזיקה בפרק
25/09/2017 | 22:56
88
אסטלה לא ידעה מעין זה נחת עליה והבינה שראיין יבין שזאת לא היא, למרות שעורכי דינו לא שמו לב. 

נראה מסקרן ונראה שאסטלה קריז'ו האמיתית ממש לא הייתה תמימה. 
לצפיה ב-'הבנתי שססר אבורה כבר מת'
הבנתי שססר אבורה כבר מת
26/09/2017 | 08:30
10
96
אז באסה לי. חשבתי יתנו לנו 2-3 פרקים אתו. לא שיהיה דמות מתה כבר על ההתחלה. (הוא משחק את אבא של דנילו וראיין.)

אריאדנה לא כזו מרשימה אותי. סורי.

אריקה בואנפיל - ממש מוזר לי לראות אותה ככה אנטיפתית ולא נחמדה.

דנילו - שחקן נהדר. עוד מתשוקה וכוח ראיתי שיש לו כישרון אדיר לשחק את הרעים.
לצפיה ב-'לא ידעתי שהוא בתור האבא המת פה, בטח יופיע לא מעט בפלאשבקים:P'
לא ידעתי שהוא בתור האבא המת פה, בטח יופיע לא מעט בפלאשבקים:P
28/09/2017 | 23:43
9
39
צריכה עוד להשלים פה כמה פרקים
יפה שבכל זאת אתה נותן לה צ'אנס
לצפיה ב-'אילולא ססר אבורה לא היה נותן הופעת אורח'
אילולא ססר אבורה לא היה נותן הופעת אורח
29/09/2017 | 00:08
8
48
לא הייתי טורח להסתכל בכיוון של הנובלה הזו. אריאדנה מעצבנת אותי משום מה.
לצפיה ב-'לפי מה שראיתי עד כה, יש שיפור במשחק שלה פה למרות שגם'
לפי מה שראיתי עד כה, יש שיפור במשחק שלה פה למרות שגם
29/09/2017 | 00:16
5
63
באקאסיה האמנתי לה. אבל שחקנים תמיד משתפרים מטלנובלה לטלנובלה כמו אנג'ליק המשחק של אריאדנה יותר חזק יותר נחוש פה, כמובן שזה גם עניין של אופי הדמויות. מעניין אותי איך היא ודוד ישתלבו יחד בתור זוג
לצפיה ב-'דויד'
דויד
29/09/2017 | 01:38
4
57
ולדעתי מה שמיוחד באסטלה זה שהיא אשכרה טלנובלה קצרה.
לצפיה ב-'כן זה גם היה אחד השיקולים שלי שלא לוותר עליה'
כן זה גם היה אחד השיקולים שלי שלא לוותר עליה
29/09/2017 | 01:54
1
53
אחרי מלון הסודות, סדרה של 70 (72) נראית דבר מבטיח.
לצפיה ב-'למה 70? 72 במדוייק.'
למה 70? 72 במדוייק.
29/09/2017 | 10:03
23
לצפיה ב-'ה-י' לא הכרחית בשם אפשר גם ככה וגם ככה'
ה-י' לא הכרחית בשם אפשר גם ככה וגם ככה
29/09/2017 | 11:10
1
47
אני דווקא לא אוהבת שטלנובלה קצרה מידי אבל מתעודדת שיש עונה נוספת חח
לצפיה ב-'ככה זה כשאנחנו בעידן בו הטלנובלות פחות מצליחות'
ככה זה כשאנחנו בעידן בו הטלנובלות פחות מצליחות
29/09/2017 | 11:37
52
אז יותר כלכלי עבור טלויסה/טלמונדו/אנערף לעשות אותן קצרות כדי לא להפסיד כסף.
לצפיה ב-'גם אותי היא עצבנה במשך החצי הראשון של אקאסיה '
גם אותי היא עצבנה במשך החצי הראשון של אקאסיה
29/09/2017 | 01:53
1
61
אבל הצלחתי להתרגל אליה. מה שבאמת יעצבן אותי זה לראות את אפריקה זבלטה המקסימה בתור רעה.
לצפיה ב-'זבלה'
זבלה
29/09/2017 | 10:05
55
ראיתי כמה קטעים שלה מהמשך הטלנובלה ונראה שיש לה כישרון גם לגלם את המרשעת.
לצפיה ב-'איסבל-פרק 26-פרק סיום עונה חזק!'
איסבל-פרק 26-פרק סיום עונה חזק!
24/09/2017 | 22:01
3
72
סופסוף פרננדו ואיסבל כובשים את גרנדה אחרי שבואבדיל נכנע!סצנות מרגשות אהבתי איך שקודם קרדנס גונסלו והיתר נכנסו בשערי הארמון ובעצם כבשו אותו, ואז הגיע ירי התותחים שנתן את הסימן הסופי שהיעד הושג, מסירת "מפתח העיר", וההליכה של פרננדו ואיסבל לעבר הארמון! אחרי שהמשימה הזו הושלמה, איסבל ופרננדו יכלו לתת לקולון(קולומבוס)את האישור הסופי לכך שקסטיליה תתמוך ותממן את המסע שלו!

החלק השני של הפרק עם גירוש היהודים כבר היה הרבה פחות מרגש אלא יותר מעצבן ומתסכל האחראי על האינקוויזיציה, אותו אחד ששרף יהודים בלי חשבון, הוא ממש סוג של נאצי הוא בעצם הגורם העיקרי לכך שיהודי קסטיליה גורשו. איך שטחן לפרננדו ואיסבל את המוח אומנם בהתחלה איסבל נרתעה מהעניין אבל נכנעה בעידודם של פרננדו וצ'אקון עד כדי כך שלא היה איכפת לה שהכומר שלה שנתנה בו את כל אמונה עזב את הארמון כועס ומאוכזב מהצעדים שלה.

מה שכן, ממש הופתעתי שמאוחר יותר היא התחרטה שניסתה לכפות על היהודים להתנצר כתנאי להישארותם והתפייסה עם הכומר. נראה שהשיחה עם הרופא היהודי שלא נכנע והעדיף להיות מגורש השפיעה עלייה.. בעיקר לאור העובדה שהוא היה זה שיילד את כל הילדים שלה וגם הציל את החיים שלה. כפיות טובה כבר אמרנו? כל הכבוד לו בניגוד לרב שבמקום לתת דוגמא ולעזוב בראש מורם העדיף להתנצר ולהישאר בארמון היה נוגע ללב הסצנה עם שיירת היהודים שהתחילו לעזוב את קסטיליה

אבל אהבתי את סצנת הסיום עם הספינות של קולומבוס ברקע
לצפיה ב-'כמה עונות נשארו?'
כמה עונות נשארו?
25/09/2017 | 18:07
1
35
תודה 

לצפיה ב-'נשארה רק עונה אחת 13 פרקים בכל עונה - 39 פרקים '
נשארה רק עונה אחת 13 פרקים בכל עונה - 39 פרקים
25/09/2017 | 18:42
30
לצפיה ב-'לא ייאמן שדווקא כיבוש גרנדה הביא לגירוש היהודים '
לא ייאמן שדווקא כיבוש גרנדה הביא לגירוש היהודים
06/10/2017 | 16:52
13
לאחר שטורקמדה האינקוויזיטור טען שגרנדה תהפוך למקלט לכופרים. הגיע לרב שבני משפחתו המגורשים לא רצו להסתכל לכיוון שלו. 

החרטה של איסבל לא משהו, יולי עוד לא הגיע, היא יכלה לבטל את הצו, אבל כמובן הכסף של רומא יותר חשוב. איסבל הראתה בשיחה שהבינה עד כמה זה לא צודק, אבל למעשה נכנעה לאלימות, שאם ממילא מתנכלים ליהודים אז עדיף שיעזבו כדי שלא יהיו מריבות בממלכתה. 

מסתבר שלקולומבוס היו שאיפות משלו ואמנם הוא לא יודע שיגלה את אמריקה, אבל לו ולאיסבל יש שאיפות להשיג שליטה בהודו. 

ייתכן והיעדרו של בדוס מסביר את מה שיקרה בעונה השלישית.
לצפיה ב-'טלנובלות טורקיות'
טלנובלות טורקיות
24/09/2017 | 23:30
1
100
אני קוראת הרבה המלצות על טלנובלות טורקיות ורוצה לנסות.
התחילה עכשיו טלנובלה חדשה - יפה שלי.
האם שווה צפיה ??
תודה על  התשובה
לצפיה ב-'אני חושב שכן שווה צפייה '
אני חושב שכן שווה צפייה
25/09/2017 | 17:12
48
אם את מפחדת להתחיל טורקית שתימשך חצי שנה, אז באתר יש את שורה וסאיט ועוד מעט עולה גונול, ששורה וסאיט זה 46 פרקים שהם כבר באתר, ובגונול שתעלה בשבוע הבא 38 פרקים. אבל אני מניח שגם יפה שלי שווה לפי הפרומו.
לצפיה ב-'האהבה שאחרי הסוף - הבהרות'
האהבה שאחרי הסוף - הבהרות
24/09/2017 | 23:22
4
111
זהו זה נגמר, טלנובלה יפה ומענינת
בהתחלה המעברים בין עבר להווה הפריעו לי אבל התרגלתי.
דמיאן לא רצח את קרולינה כמו שכולם חשבו, אלה הרג אותה כדי להציל אותה מאונס
רציתי לדעת איך מרים הגיעה לבית משוגעים ??
ברור שאנדרס יכנס לכלא.
אבל מה יקרה עם מפעל הדגים??  ינצל מפשיטת רגל ??
האם אסוסנה תשאר עם המניות ??
האם פספסתי משהו ??
לצפיה ב-'הוא לא ירה בה כדי להציל אותה מאונס...'
הוא לא ירה בה כדי להציל אותה מאונס...
25/09/2017 | 11:10
3
94
הוא ירה בה בטעות! התכוון לראות בבן שלה שניסה לאנוס אותה
הפרק שמראה מה באמת קרה באותו אירוע-היה מצמרר וקשה...

סדרה מדהימה ואולי מפוספסת כאן, כי אולי לא הרבה הספיקו לצפות בה וחבל
לצפיה ב-'מה קרה עם החברה, האם פספסתי ??'
מה קרה עם החברה, האם פספסתי ??
25/09/2017 | 23:47
1
24
לצפיה ב-'לא פספסת...'
לא פספסת...
21/10/2017 | 00:42
2
רמזו שאסוסנה תישאר עם החברה, אני יכולה רק לשער שהיא מנהלת אותה אם היא עדיין קיימת...
הם השאירו הרבה דברים פתוחים בפרק האחרון..אבל לא משהו שאי אפשר לחיות בלי התשובה עליו, לדעתי :)
לצפיה ב-'אני וחן (חניניתה) צפינו ובאמת, אין מילים'
אני וחן (חניניתה) צפינו ובאמת, אין מילים
21/10/2017 | 00:40
1
זה ברמה של סדרה לא של טלנובלה.. מרתק, מותח, מרגש... אין דברים כאלה!!! לא האמנתי שזה יהיה כל כך טוב.
לצפיה ב-'ויוה פשוט כבר נהיו גועל נפש, אין מילה אחרת'
ויוה פשוט כבר נהיו גועל נפש, אין מילה אחרת
24/09/2017 | 04:09
1
176
הילדכל הזמן זו אותה תשובה ״כרגע״ ו״נכון לא עכשיו״. התשובות תקפות לשבועות או לחודשים, אבל לא לשנים!! אני כל הזמן מבקש מהם להחזיר את הטלנובלות הישנות שהצליחו מאוד בכל העולם! וגם משודרות עדיין בערוצי טלוויזיה באמריקה הלטינית, בברזיל ואפילו גם בארה״ב! הסדרות שרשמתי להם בוודאות לא עברו הקרנה שניה, שודרו פעם אחת בלבד בויוה! הם מתנהגים בגועליות שאין לתהר בה! איפה כל הסדרות של פעם? איפה ויוה פלטינה? הם הפכו את פלטינה ל״פלוס״ - ויש שם קוריאניות שלא מעניינות בשיט. איפה כל המתח האמיתי? ״מחפשים את אליסה״ ועד ״רובי״ - המצליחה! ו״Rebelde״ - עם הלהקה שסחפה עולם שלם עד עכשיו יש עמודים ושערורייה על הסדרה הזאת! ומה לגבי ״זהות אבודה״ (הפנים של אנליה)? - מותחנית עם זהותה האבודה של מריאנה שהופכת בפנים לאנליה! ו״מישהו צופה בך״? - עם חוליאן האכזרי!! איפה כל זה? גם ״תשוקת הנצים״ ו-״אל קלון״, ״האחד״! כמובן שלא נשכח את הטלנובלה הסוחפת מ-2003 ששברה את הרייטינג של ויוה, ״כיתה 406״ - (Clase 406) עם כל החבורה והלהקה שהייתה גם שם! אהרון דיאז השובב, ודולסה המתוקנות והבתולה! זו גם הייתה סדרה לפנים!! היום משדרים בויוה ״בלב פועם״, ״להתעורר לצדך״ - בושה! הכי זול ומגעיל! פעם היו קונים סדרות איכותיות. אני רק מחכה ליום שינחת כאן ערוץ טלמונדו/טלויסה! - ויוה עפים על עצמם, הם הערוץ היחידי של הטלנובלות! ערוץ הילדים גם משדר זבל! השחקנית של פטיטו, נו ו...? גם טלנובלה מטומטמת.. איפה קטנטנות? מורנגוס? כמעט מלאכים? צריכים לעשות משהו עם זה! היחידות  שעכשיו משודרות בויוה והן הכי טובות הן ״מילה של כבוד״, ״אבאל׳ה״ ו״אקאסיה״ עם כריסטיאן מייר! האלוף. פשוט גועל נפש ללא ספק!!
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגבי אבאלה '
מסכימה איתך לגבי אבאלה
24/09/2017 | 22:17
108
באמת שהיא מרתקת מאוד, מצחיקה עם קאסט נהדר, חורחה זבלטה בתור רווק מושבע, פרנסיסקו מאלו פעם ראשונה שאני רואה אותו כקומי והוא משחק את האידיוט בצורה מושלמת, בניגוד למקביל המקסיקני שלו, הקטור סוארז שמכירה אותו מהזורו שלא שודר פה, היה שם רע. רק השחקן שמגלם את האלמן לא מתחברת למשחק שלו, נראה טירוני במשחק. מעט מאוד צופים בטלנובלה הזאת.
שאלות, חדשות, בקשות
21/09/2017 | 18:36
21
70
שנה טובה ומתוקה
לצפיה ב-'5 כוכבים הארגנטינאית תוקרן באתר במקביל לערוץ '
5 כוכבים הארגנטינאית תוקרן באתר במקביל לערוץ
21/09/2017 | 23:42
7
208
לא יודעת אם עדכנו פה אז בכל מקרה מיידעת

העיקר האהבה שאחרי האיכותית לא עלתה.
לצפיה ב-'צפוי '
צפוי
22/09/2017 | 10:45
102
זה שיתוף פעולה של פולקא עם דורי מדיה ולכן היה ברור שתגיע אלינו וגם שיעלו אותה לאתר .
העיקר באמת את "האהבה שאחרי" לא העלו לאתר. 
לצפיה ב-'אגב נראה לי שגם פה הייתה בעיית עברות'
אגב נראה לי שגם פה הייתה בעיית עברות
22/09/2017 | 12:31
141
בדומה לאסטלה "קריו" חח
ברור שהלוגו בספרדית בא להדגיש את 5 הראשיות(ellas)נראה לי יותר נכון היה לעברת את זה לחמש כוכבות.
לצפיה ב-'הטריילר הרשמי '
הטריילר הרשמי
22/09/2017 | 12:41
98
לצפיה ב-'סדרה יפה ?? שווה צפיה ??'
סדרה יפה ?? שווה צפיה ??
22/09/2017 | 23:50
2
38
לצפיה ב-'סדרה רגילה '
סדרה רגילה
23/09/2017 | 11:10
90
ונחמדה לא יותר מזה. 
לצפיה ב-'זו קומדיה נחמדה ורגילה'
זו קומדיה נחמדה ורגילה
23/09/2017 | 18:57
76
אם את רוצה לצחוק ורוצה משהו קליל- אז כן, שווה צפייה.

הדבר הבעייתי בסדרה הזאת זה שהדמות של סלסטה סיד אמורה להיות הדמות הכי חשובה ו"ראשית", אבל בפועל כל השאר עולות עליה גם מבחינת משחק וגם מבחינת הדמויות שלהן.
לצפיה ב-'חבל שדווקא היא...'
חבל שדווקא היא...
23/09/2017 | 20:07
84
ממליץ לכם לשגע את ויוה להעלות את ADDA לאתר..היא בהחלט יותר ראויה, ולצערי לא כולם הצליחו לצפות בה בשידור בויוה
לצפיה ב-'מי מתכוון לצפות בטלנובלה חדשה של דויד זפדה ואריאדנה דיאז? '
מי מתכוון לצפות בטלנובלה חדשה של דויד זפדה ואריאדנה דיאז?
22/09/2017 | 01:23
9
133
אולי אעשה לה ספיישל פתיחה בזמן הקרוב.
לצפיה ב-'אני מתכוון לצפות בה'
אני מתכוון לצפות בה
22/09/2017 | 01:35
50
לצפיה ב-'גם אני מתכוונת לצפות בתקווה שאצליח להתמיד'
גם אני מתכוונת לצפות בתקווה שאצליח להתמיד
22/09/2017 | 12:18
7
103
כי יש מצב שאצפה גם בתקופתית החדשה שעולה עוד כמה ימים בברזיל, אז אני אצטרך לראות איך לתמרן. מעניין איזו ברזילאית תעלה פה, אני מבחינתי מקווה שלא יעלה משהו שווה כי אני לא אוכל לצפות בהכל.
לצפיה ב-'אמנם אני אשמע כאיש שיווק'
אמנם אני אשמע כאיש שיווק
22/09/2017 | 18:32
4
84
אבל עברנו לפרטנר TV וחששתי שאני אצטרך לראות את הפרקים שהפסדתי בפשוט נהדרת. אגב שבוע לפני זה הקלטתי את כל הפרקים בסוף השבוע והייתה תקלה בממיר, אז צפיתי בפרקים 69-70 והקלטתי את פרקים 71-72 וצפיתי בהם לפני המעבר. בפרטנר יש CATCH UP שמאפשר לזמן כל תכנית בכל ערוץ עד שבועיים אחרי שידורה, אז השלמתי גם את פרק 68. לצערי ה-CATCH UP רק בערוצי 22 ו-10 הוא באמת לשבועיים ובויוה ובויוה פלוס זה רק לשבוע. בכל מקרה ראיתי את פרקים 68-95.

חשבתי שהפרקים שהפסדתי אצטרך להשלים באתר הרוסי עם כתוביות ברוסית, אך מסתבר שכל הסדרות של ויוה בVOD של פרטנר חוץ מאקאסיה וחששתי מה יהיה כשיעלו הסדרות החדשות והוסיפו את אבא'לה ובאה מאהבה בלי להוריד את את להתעורר לצידך וכסף זה לא הכול. כך שפשוט נהדרת תישאר שם לזמן רב ואולי גם להתעורר לצידך.

בנוסף יש גם 500 שעות הקלטה, אמנם זה 500 שעות לכל הממירים של הבית אבל אם יש פחות מ-5 ממירים וזה חלוקה שווה (זה עניין במשפחה, אין הגבלה לממיר), אז זה יותר מ-ה-100-110 שעות של הוט מג'יק. 

וגם הסטארט אובר הוא בכל הערוצים, אמנם רק לתכנית שמשודרת, לא לתכנית שלפניה, בשביל זה יש CATCH UP, אבל בכל 40 הערוצים של פרטנר של את הסטארט אובר, CATCH UP, וכאמור ב-VOD כל הסדרות של ויוה חוץ מאקאסיה וגם בלי הסדרות של ויוה פלוס שלא רלוונטיים בשבילך. 

בכל מקרה גם אם תישארו בהוט, הברזילאית התקופתית לא מוגבלת בזמן, וגם באה מאהבה תישאר הרבה זמן באתר ויוה.
לצפיה ב-'אתה מרוצה מהמעבר לפרטנר ??'
אתה מרוצה מהמעבר לפרטנר ??
23/09/2017 | 23:50
1
37
לאחרונה היו לי 2 הפסקות בשידורי HOT של יותר מחצי יום
בקיצור נמאס לי מהוט וחושבת לעזוב
לצפיה ב-'מרוצה מאוד חשבתי שהסטארט אובר של הוט '
מרוצה מאוד חשבתי שהסטארט אובר של הוט
24/09/2017 | 02:22
61
שמאפשר להכניס בנצפו סדרה שנייה לפני הסיום הסדרה שאחריה ושומר לי אותה שש שעות זה הדבר הנפלא ביותר. אבל בפרטנר יש אפשרות לזמן תכנית במשך שבוע שלום ובכל ערוץ שיש בפרטנר. גם מסתבר שב-VOD של YES ו-HOT יש רק פירורים, כי ב-VOD של פרטנר יש את כל הסדרות בויוה חוץ מאקאסיה. כמובן מכיוון שפרטנר התחילו לספק שירותי טלוויזיה רק לפני חודש, אז רק הסדרות האחרונות של ויוה ואני עוד לא יודע כמה זמן הן יישארו בספרייה, אבל להורידו אף סדרה מה-VOD כשהוסיפו את אבא'לה ובאה מאהבה. למרות כשניסיתי לצפות בפרק 92 באישה רעה, התרגום ב-VOD היה בגודל מיקרוסקופי אז ראיתי באתר, אבל בדקתי זה לא כל ה-VOD אלא רק בכמה פרקים של אישה רעה.

והשיא שכשאבא שלי שאל אם יש הנחות אז אמרו שלא מגיע לנו כי ההנחות מיועדות ללקחות חדשים. אבל כשהתתנתקנו הם נזכרו שאנחנו לקוחות וותיקים, ופתאום הם אמרו שחבל אנחנו לקוחות וותיקים ואכן אנחנו בהוט מאז שזה היה מת"ב, גוונים וכל אלה. אבל לא לקחנו סיכונים עד שהטכנאי של פרטנר לא חיבר לנו הכול לא התנתקנו מהוט וייתכן ואם היינו קודם מתנתקים אז ייתכן והוט היו מצליחים לקנות אותנו.

לצפיה ב-'תתחדש!'
תתחדש!
24/09/2017 | 22:24
1
30
יצא לך טוב עם הVOD ככה אתה באמת יכול להשלים כבר משם את כל ההקלטות שהלכו. צימצמת יפה את הפער בפשוט נהדרת!

אני האמת התרגלתי להוט,ו-500 שעות הקלטה לממיר זה אפילו טו מאץ' כי אין לי צורך ביותר מממיר מקליט אחד. הבעיה זה יותר הזמן פחות המקום בממיר כי באה מאהבה יש גם באינטרנט במקרה של אין ברירה וגם הברזילאית, אני פשוט לא אוהבת לפתוח פערים גדולים מידי ככה שעל משהו בטוח אני אצטרך לוותר
לצפיה ב-'כן יצא מעולה עם ה-VOD'
כן יצא מעולה עם ה-VOD
25/09/2017 | 17:18
26
האמת ידעתי שגם להוט יש ממירים עם יותר שעות הקלטה, אך גם ידעתי שוויתור על הממיר הוא וויתור על כל מה שמוקלט בו. הוט אפילו הציעו לשמור את הציוד, למקרה שנתחרט ואמנם זה היה יכול להיות טוב בשבילי עם הקלטות, עם כי לא בטוח שהטירחה של החלפת ממירים כל הזמן הייתה שווה, וגם במקרה כזה הוט היו מנדנדים, נו כבר התחרטתם, אתם כבר חוזרים אלינו?

אבל בכל מקרה יצא טוב עם ה-VOD ועם המצב ימשיך כמו שהוא תהיה גם הזדמנות להשלים את להתעורר לצידך והאהבה שאחרי.

אבל כמובן האופצייה המפתה של לזמן תכנית עד שבוע אחרי מפתה לפגר בשבוע שלם בכל הסדרות.
לצפיה ב-'באמת מסקרן איזו ברזילאית חדשה יביאו'
באמת מסקרן איזו ברזילאית חדשה יביאו
22/09/2017 | 18:51
1
82
אני חוששת ש"כוח הרצון", אמנם אני רוצה לראות אותה כשתגיע לויוה, אבל עכשיו זה לא זמן מתאים בשבילי , היא גם עדיין לא מפיעה בקטלוג, אבל היא עוד מעט מסתיימת בברזיל, אז אני מניחה שכן יכולים להביא אותה. איכשהו אני מקווה שיביאו את A Lei do Amor ו אני לא אצטרך לראות אותה, אבל מצד שני אני לא בטוחה שויוה באמת יביאו אותה מרוב שהיא כושלת ונראת משעממת.
לצפיה ב-'חח גם אני מקווה שזו תהיה A Lei do Amor היא נראית ממש לא משהו'
חח גם אני מקווה שזו תהיה A Lei do Amor היא נראית ממש לא משהו
24/09/2017 | 22:30
33
כח הרצון באמת עושה רושם טוב יחסית לכל מה ששודר לאחרונה ברצועה של תשע בברזילאבל נקווה באמת שהיא תגיע רק בהמשך
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי בעזות מצח יוצא במחאה נגד מפורסמים '
סבסטיאן רולי בעזות מצח יוצא במחאה נגד מפורסמים
23/09/2017 | 01:17
125
שעוזרים למקסיקנים בעקבות רעידת האדמה בשל פרסום אחרי שאיבון מונטרו התוודתה על שהשתמש בה לשם תהילה. חוצפן!

לצפיה ב-'טלנובלות טורקיות'
טלנובלות טורקיות
23/09/2017 | 19:07
1
100
אני חדשה כאן וברצוני לדעת אם יש התייחסות בפורום הזה גם לטלנובלות טורקיות?אני שואלת כי לא ראיתי אזכור ל"שתולים" או "בלב פועם" או רסיסים..........ם
לצפיה ב-'בהחלט יש אזכור את מוזמנת לכתוב על הטורקיות '
בהחלט יש אזכור את מוזמנת לכתוב על הטורקיות
23/09/2017 | 21:45
77
וגם על הקוריאניות אם את צופה גם בהן.
לצפיה ב-'ארגנטינה ישראל ביוטיוב'
ארגנטינה ישראל ביוטיוב
22/09/2017 | 20:04
89
ה קראחו קהההה???
אתם לא מאמינים!! [��] [��]
הפרק השלישי של ארגנטינה אי אל לייב - כבר פה!!!
והולכות להיות לכם כמה הפתעות חזקות !!!
אז מה יהיה לנו לפני ההפתעות אממ ....

* מי עשתה לצינה פאדיחה צינה??
* מי גרמה ללואיסנו לכעוס??
* את מי האשימו??
* למה היה ללילך כלכך חם?
* למה צביה בכתה??
* ויש לנו יועצת??
ועוד כלכך הרבה דברים, שתהרגו אותנו אם נגלה.. [��]
אתם הולכים להינות, לצחוק, לבכות..
והכי חשוב: להיות מעודכנים בכל מה שקורה באמריקה הלטינית!
אזז....
צפיה מהנה עם המון המון אהבה !!! מתים עליכם !!!
לפרק המלא + הכתבה : חפשו ארגנטינה אי אל בגוגל !!!
או נסו בקישור המהיר שיכניס אתכם היישר לאתר ומשם לכתבה !!!
http://www.argentina-il.com/
לצפיה ב-''
21/09/2017 | 18:37
8
19
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:14
37

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
19/09/2017 | 23:33
6
46
שמעתם על הרעידת אדמה שפקדה את מקסיקו היום? זה קרה בעיר בירה.
לצפיה ב-'רעידה קטלנית! הבנתי ששלחנו להם עזרה'
רעידה קטלנית! הבנתי ששלחנו להם עזרה
20/09/2017 | 10:11
88
ליבי עם המקסיקנים המוקד היה דרומה יותר למקסיקו סיטי אבל בהחלט הורגש שם בעוצמה חזקה עשרות בניינים קרסוומאות נהרגו
לצפיה ב-'בשורה לא נעימה לפרננדה קסטיז'ו(שיכורה מאהבה, האומץ לאהוב)'
בשורה לא נעימה לפרננדה קסטיז'ו(שיכורה מאהבה, האומץ לאהוב)
20/09/2017 | 23:46
2
144
היא איבדה את קרובי משפחה שלה ברעידת אדמה במקסיקו
לצפיה ב-'מסכנה, איזה אסון '
מסכנה, איזה אסון
21/09/2017 | 02:22
49
לצפיה ב-'הבנתי שמדובר בבת דודתה ובעלה(של בת הדודה)'
הבנתי שמדובר בבת דודתה ובעלה(של בת הדודה)
22/09/2017 | 12:40
44
לצפיה ב-'תיארתי לעצמי שיהיה לזה השלכות גם על השחקנים שם כי זה'
תיארתי לעצמי שיהיה לזה השלכות גם על השחקנים שם כי זה
22/09/2017 | 12:42
83
היה אירוע בקנה מידה גדול במקומות מרכזיים והומים במקסיקו.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ