לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'רבותיי. מצאתי יורש לקרלוטה אספינוסה דה לוס מונטרוס'
רבותיי. מצאתי יורש לקרלוטה אספינוסה דה לוס מונטרוס
31/05/2017 | 14:20
13
138
חיכיתי כל כך הרבה זמן שתהיה לי עוד דמות שאתאהב בה לחלוטין.

היא הגיעה סוף סוף.

או יותר נכון לומר, זה הוא.

לא ארחיב מטעמי ספוילרים אבל הוא נמצא באחת מהסדרות שאני צופה בהן כרגע.
לצפיה ב-'ובאותו הנשימה'
ובאותו הנשימה
31/05/2017 | 14:23
4
112
הצצתי קצת לסוף של פשוט נהדרת.

עכשיו יש סיכוי גדול שאשאר עד סוף הסדרה עם הדבר הזה שאני יודע
לצפיה ב-'אני יודעת מה שאתה יודעקטלני לפשוט נהדרת'
אני יודעת מה שאתה יודעקטלני לפשוט נהדרת
31/05/2017 | 15:13
3
108
אליזה תישאר עם ז'ונטאססולא עם ארתור
בהחלט יש למה לצפות
לצפיה ב-'ספוילר קטלני גם פה'
ספוילר קטלני גם פה
31/05/2017 | 18:20
2
93
בדיוק!

אין מאושר ממני עכשיו כשאני יודע את הדבר הזה. אם היא הייתה נשארת עם ארתור בסוף זה היה נוראי בעיניי

למרות שיהיה שלב שהיא והוא יתקדמו לנשיקות וכאלה אבל כל עוד אליזה חוזרת לזונאטס בסוף - אני רגוע.
לצפיה ב-'גם אני הייתי מתאכזב קשות '
גם אני הייתי מתאכזב קשות
31/05/2017 | 19:55
69
אם אליזה הייתה נשארת בסוף ארתור.
לצפיה ב-''
31/05/2017 | 23:10
67
כן זה מושלם
אומנם ברור שיהיה קשר רציני גם בינה לבין ארתור כי הוא הצלע השלישית,
אבל הוא לא מתאים לה לא מבחינת הגיל ולא מבחינת האופי.
לעומת זאת הקשר שיש לה עם ז'ונטאס קסום ממש!

לצפיה ב-'הייתי בטוח שזאת אלטגרסיה סנדובל, אבל אתה אומר שזה בכלל הוא'
הייתי בטוח שזאת אלטגרסיה סנדובל, אבל אתה אומר שזה בכלל הוא
31/05/2017 | 15:17
1
67
לצפיה ב-'לאלטגרסיה יש צדדים אנושיים וטובים'
לאלטגרסיה יש צדדים אנושיים וטובים
31/05/2017 | 18:12
72
לו אין נשמה בכלל.
לצפיה ב-'יבגני - שאלה לגבי עניין של כבוד'
יבגני - שאלה לגבי עניין של כבוד
31/05/2017 | 18:21
5
76
היית מגדיר אותה כסדרה טובה? היא פשוט בפרק 40 מתוך 70, ואני בפיגור (רק בפרק 26) וממש מתלבט אם לנטוש אותה לטובת שתולים.

מה אתה אומר?
לצפיה ב-'האמת שוויתרתי עליה מראש כך שאיני יכול להעריך אותה'
האמת שוויתרתי עליה מראש כך שאיני יכול להעריך אותה
31/05/2017 | 19:58
4
61
אבל אני שוקל לצפות אם תחזור לסיבוב נוסף.
לצפיה ב-'אני אגיד לך מה הבעיה'
אני אגיד לך מה הבעיה
31/05/2017 | 20:14
3
69
היא חביבה אבל לא כזו WOW.

אולי עדיף לוותר ולחכות לסדרה שבאמת תהיה שווה את זה.
לצפיה ב-'אני באותה התלבטות לגבי להתעורר לצידך '
אני באותה התלבטות לגבי להתעורר לצידך
31/05/2017 | 21:06
2
64
אני בפרק 38 כשבויוה כבר הגיעו לפרק 47. וזה לא משעמם אך גם לא מלהיב ובעצם אני מרגיש איתה כמו עם תהום של תשוקה ואימפריה. ומצד שני אני רוצה לראות גם את שתולים שעולה בשבוע הבא וגם לאחר הפסקה ארוכה של ארגנטינאיות מאז הנבחר אני רוצה לתת צ'אנס לאדה. אז אם להתעורר לצידך שווה את העומס או לחלופין וויתור על אדה שהרי מאז לה לולה לא צפיתי באף ארגנטינאית שאין בה את פקונדו ארנה / נטליה אורירו / פאולה קרום והוספתי לרשימה את אדלה ניירה שחוץ מיאגו והסוד של לאורה לא הגיעו סדרות איתה. אבל העלילה מעניינת ו-70 פרקים נשמע מבטיח למרות שלה לולה עם 150 פרקים הגיע לי עד כאן וגם הבנתי שדייט בליינד באותו סגנון ולמרות 120 הפרקים הייתה נמרחת.
לצפיה ב-'ג'יאנלה ניירה'
ג'יאנלה ניירה
31/05/2017 | 21:22
63
היא יותר בקולומביאניות היום נדמה לי.

את ADDA אני אראה כנראה. 70 פרקים הם שלושה חודשים. לא נורא כזה.

טוב אז כנראה עניין של כבוד תישלח הביתה ללא יותר מדי גינונים.
לצפיה ב-'אתה עוד במצב טוב אני עדיין תקועה בפרק 28'
אתה עוד במצב טוב אני עדיין תקועה בפרק 28
31/05/2017 | 22:53
49
אני כן מאוד אוהבת את הטלנובלה, אבל בגלל שההשלמות של הפרקים האחרונים של אנה כפול שלוש התנגשו לי עם פשוט נהדרת ולהתעורר לצדך נוצר לי פער די גדול בלהתעורר לצדך. הבעיה שאני לא רוצה לוותר עלייה אבל קודם אני רוצה לצמצם עוד קצת את הפער היחסית קטן שיש לי עם פשוט נהדרת. מקווה שאחר כך אני אצליח לצמצם את הפער גם בלהתעורר לצדך גם אם זה יכלול הרצות פה ושם של קטעים של הדמויות הפחות ראשיות.
לצפיה ב-'חג שבועות שמח'
חג שבועות שמח
31/05/2017 | 12:20
1
28

לצפיה ב-'חג שמח! חג שבועות שמח!'
חג שמח! חג שבועות שמח!
31/05/2017 | 15:33
15
לצפיה ב-'סנטה דיאבלה - מישהו צופה?'
סנטה דיאבלה - מישהו צופה?
30/05/2017 | 19:14
17
86
חג שמח!
למעשה הטלנובלה הזאת לא כל כך מצאה חן בעיניי מהתחלה בגלל המשחק הגרוע של השחקנים אבל איכשהו המשכתי לצפות בה ומסתקרנת בכל פרק מחדש.
אני יודעת שאולי אני בדעת מיעוט אבל אני לא סובלת את סנטיאגו,
ממש לא סובלת אותו,יש לי הרגשה שרב הנסתר מן הגלוי.
לעומת זאת,הומברטו אחיו,למרות שעשה הרבה טעויות בחייו,לפחות הוא עומד מאחורי מעשיו ולא משחק אותה שה תמים.
מעניין את מי הוא כלא בחדר שהוא שכר, אני חושבת שיש לו עבר פסיכוטי עשיר ולדעתי זה הוא שרצח את אוליסס כדי שיאשימו את הומברטו.
בסוף עוד יתברר שהוא בכלל לא מה שכולם חשבו.

לצפיה ב-''
30/05/2017 | 19:31
1
58
את מנחשת הכול נכון. 
לצפיה ב-''
30/05/2017 | 21:24
50
וואו איך ידעתי?!
מהתחלה היה בו משהו לא אמין.
זה הוא שהרג את ויסנטה נכון?
מדהים...החיוך המורשע שלו בפרקים האחרונים והמבטים המוזרים שלו,
הפרצוף החמוץ וכעוס תמיד,נתן לי הרגשה שמשהו לא מסתדר לי איתו.
ממש לא יכולתי לסבול אותו,הלוואי שיחשפו אותו.
לצפיה ב-'צפיתי בסיבוב הקודם '
צפיתי בסיבוב הקודם
30/05/2017 | 19:36
3
59
אבל אז הפסדתי כ-11 פרקים, שרק 4 מהם הספקתי להשלים ולא היה מקום במג'יק לשמור את השאר, אז עכשיו השלמתי את 7 הפרקים שעוד לא ראיתי ובאמת לא הפסד גדול.

רק עכשיו אנחנו נחשפים לסנטיאגו האמיתי, קודם הראו לנו סנטיאגו צדיק וטוב לב, עכשיו נחשף העבר הפסיכוטי שלו.

הומברטו למרות שהוא הרוצח של ויסנטה הוא לא הגן על סנטה בצורה מרושלת הוא ניסה להגן עליה, אבל כמו עם בנו איוון הוא נכשל כי הפלילו אותה כראוי. הוא התאהב בסנטה ונראה שלמרות הכול גם סנטה מצליחה להתאהב בו.

בכל מקרה הדור השלישי איוון ודניאלה הם התקווה לדור אחר של משפחת קנו, כל ארבעת הילדים של פרנסיסקה מקולקלים. 
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי'
מסכימה איתך לגמרי
30/05/2017 | 21:31
2
34
אפעם לא האמנתי שסנטיאגו באמת כזה תמים,
לא לשווא אינס המטורפת נדבקה אליו.
לי נראה שלא הומברטו רצח את ויסנטה ,הרי ראית שכאשר הוא חולם בעיניים פתוחות ,סנטיאגו עומד לידו אחרי כריתת הראש של ויסנטה.
מעניין את מי הוא כלא...יש לי ניחוש אבל לא יודעת אם זה נכון.
בתכלס,אתה לגמרי צודק. 
כל ארבעת האחים יצאו דפוקים...
לצפיה ב-' נוסף '
נוסף
30/05/2017 | 22:26
1
42
הומברטו רצח את ויסנטה, אבל זה היה בהוראת סנטיאגו כי ויסנטה עמד לחשוף את השיגעון של סנטיאגו. ואת הגוף של ויסנטה הביא לסנטה ובכך הפליל אותה סנטיאגו ולא הומברטו, הומברטו התנגד לתכנית, אך לאחר שעשה את העבודה השחורה, סנטיאגו השתלט על העניינים.
לצפיה ב-' יאא...'
יאא...
30/05/2017 | 22:54
51
אבל מה הייתה מטרתו של ויסנטה לחשוף את סנטיאגו?
ולמה לסנטיאגו יש כזה כוח על הומברטו?
אז אם כך סנטיאגו הוא הרשע ולא הומברטו.
ועכשיו הבנתי שצדקתי כשחשבתי שהוא הרג את אוליסס ואם הרגשתי נכונה הוא מחזיק כלוא את הבן זוג של אמא של מרה,רק לא מבינה מה הקשר ביניהם.
תודה על הספויילרים!

לצפיה ב-'אני צפיתי בה והיא לא מסוג הטלנובלות שצופים בה פעם שנייה'
אני צפיתי בה והיא לא מסוג הטלנובלות שצופים בה פעם שנייה
30/05/2017 | 23:58
10
57
בכלליות היא מזכירה את למראית עין בסגנון שלה כי התסריטאי הוא צ'ילאני שכתב את למראית עין. לא אוהבת את ההזיות האלה אם כי נהנתי בזמנו אבל זה התעללות בהגיון הצופים וגם למראית עין היה ככה והתאכזבתי מהסוף של למראית עין. מסנטה דיאבלה לא אספלייר אבל הוא יותר מקורי ומעניין. אהרון דיאז אהבתי אותו בתקופת ארבע מאות ושש עם אנהי וביאס אותי שלא שיחק ברבלדה לצד דולסה מריה. מקווה שלא ידרדר לטיוי אצטקה בעיקר כי לא נזכה לראות את זה פה וגם אצטקה הזויים אם כי ג'ושוע מינץ שם והוא אחראי להיווצרה של נרקונובלות יכול להיות שיפסיק עם טלנובלות בסגנון החוזה.

בנוגע סנטה דיאבלה לא אהבתי שעשו את מה שעשו בסוף עם סנטיאגו וכל סיפור הנקמה של סנטה הוסט למשהו אחר וזה איבד את כל הפואנטה לדעתי. שלא לדבר על ראשי שהוא מפלצת פתאום בלי הודעה מוקדמת ובכלל לא אוהבת ראשיים אכזריים כמו דונה ברברה מעדיפה אותן כמו הגבירה או בשמה אלטגרסיה באישה רעה שלא כל כך רעה בעיניי בהשוואה לברברה גוימארן(אדית גונזלס). וחלילה זה לא נובע מזלזול מהשחקנית היא נהדרת והכל ומקווה שכבר תבריא ותחזור לטלנובלות פשוט הדמות שלה הייתה יותר מידיי רעה ואלטגרסיה מרגישה את האנושיות שלה.

אני אוהבת רעות אנושיות ולא אכזריות חסרות לב שהן השטן בהתגלמותו ולא אכפת לי אם הן המנוע האקשן בטלנובלות כי מבחינתי הטלנובלה לא שווה ויותר מידיי שטחית אם אין דמות להתחבר אליה, כמו גם דמות טובה אבל גם לא קדושה מעונה.
לצפיה ב-'ברברה לא הייתה כזאת מפלצתית פשוט התסריטאית הטעתה '
ברברה לא הייתה כזאת מפלצתית פשוט התסריטאית הטעתה
31/05/2017 | 00:08
3
44
את הצופים, נאמר שיש לה בית קברות פרטי ואז היא הספיקה לרצוח רק אדם אחד. וגם היה קטע שכשהחברה של סנטוס שאלה לגבי זה שאומרים שהיא רצחה את כל המאהבים שלה כשלמעשה התברר שלפחות שני מאהבים לשעבר חיים ובועטים.

אבל מה שכן שבאישה רעה בזכות רחינה ואיסבלה אנחנו נחשפים לצד האנושי של אלטגרסיה כבר בהתחלה.

ובאישה רעה אני לא יודע לאיזה פרק הגעת אז אולי מה שאכתוב יהיה בשבילך ספוילר, אז אכתוב בתגובה נפרדת.
לצפיה ב-'לא יודעת איך להסביר אבל התסריטאי עושה את הראשית יותר מעניינת'
לא יודעת איך להסביר אבל התסריטאי עושה את הראשית יותר מעניינת
31/05/2017 | 00:42
2
39
וצודקת חוץ מזה שהאכזריות של אלטגרסיה נבע מההשפעה של דודה שלה והשחיתה את נשמתה בכך לנצל את הגברים והצליחה לגרום לכך שהיא תתעב את כולם. אצל ברברה זה היה אחרת היא ניצלה את נשיותה כדי להחזיק את הגברים קצר שלא לדבר על שלא נרתעה ממגע והיו לה מאהבים ואיך שהיא רצתה לכבוש את סנטוס דרך המיטה וגם אותו רצתה לדוג מיד שראתה אותו ואלטגרסיה לא הייתה ככה הייתה קשוחה מול סאול והתאהבה בעיקר באופי שלו שהבינה שהוא שונה מהגברים שהכירה ולא סמרטוט מין לרגליה בהתחלה בניגוד לסנטוס שהיה חתיכת צבוע. אני לא אשכח איך הוא כבל את ברברה באזיקים הדוחה הזה. סאול הוא צדיק שסנטוס היה מת להיות כמוהו.
לצפיה ב-'לכן אני חושב שוולנטינה פראגה מקבלת זכויות יוצרים'
לכן אני חושב שוולנטינה פראגה מקבלת זכויות יוצרים
31/05/2017 | 01:05
1
32
על הגרסה הקודמת, אך לא מעורבת בכתיבה, כי אפילו דמויות גבריות ראשיות נורמאליות שלה כמו אלחנדרו בשיבה הביתה ודניאל בעלובי החיים היו אנמיות ולפעמים מגוכחות. בינתיים סאול באמת אביר. 

ואכן לדונה ברברה היה את אוסטקיה שטיפלה בה במסירות, כך שחוץ מהאונס עצמו לא היו לו סיבות להפוך למפלצת ואילו אלטגרסיה הייתה קורבן להשפעה הרעה של הדודה החמדנית שרצתה לנצל אותה, ובמקום תמיכה קיבלה שיעורים בניצול גברים. וגם אלטגרסיה ניסתה דרך חוקית והתלוננה במשטרה, אך לא יצא מזה כלום, אז הייתה לה סיבה להתייאש מהצדק במדינה ולקחת את החוק לידיים.

התירוץ היחיד של ברברה היה שלורנסו היה אלכוהוליסט וכשהוא היה שיכור במיוחד הוא הזכיר לה בהתנהגותו את האנסים.

וסנטוס בכלל היה חרא של בן אדם, איך שהוא קרה לדודה שלו מופקרת על שהעזה לחיות את חייה ולנהל רומן ולהיכנס להריון ולא להיות הקדושה שלו.
לצפיה ב-'אגב היא שכתבה את גורלה של אווה לפי ויקיפדיה'
אגב היא שכתבה את גורלה של אווה לפי ויקיפדיה
31/05/2017 | 01:16
27
וגם עבדה בטלויסה בטלנובלות שלא הגיעו לפה ולא שמענו עליהן. היא גם כתבה אני אניטה.
לצפיה ב-' לאישה רעה למי שלא הגיע לפרק 18 '
לאישה רעה למי שלא הגיע לפרק 18
31/05/2017 | 00:11
2
58
אז הלכו עם זה רחוק שמסתבר שיש אנס אחד טוב, שהכריחו אותו, והוא לא רצה. קראתי על הדמות שלו בדף הסדרה וקיוויתי שהוא רק היה במקום כמו קרם בפטמגול, אך מסתבר שהוא היה צעיר והוא כן נכנע וכן אנס את אלטגרסיה, אבל מצד שני הוא הציל את חייה כשגרם לשאר חברי הכנופייה לחשוב שהרג אותו והעמיד פנים שדקר אותה למוות ואף ביקש ממנה לצעוק כדי שזה ייראה אמין ולכן שאר חברי הכנופייה היו בטוחים שהרגו אותה ועזבו אותה לנפשה.
לצפיה ב-''
31/05/2017 | 00:31
1
38
הוא הופיע כבר? בכל אופן גם הוא הרס את חייה של אלטגרסיה ולדעתי העונש על אונס צריך להיות אותו דבר כמו רצח, כבר היה לה עדיף למות מאשר לחיות כל חייה בצלקת הזאת. לא מעניין אותי שהוא הציל את חייה ומקווה שלא ירחמו עליו כי הוא יכל להתמרד נגדם חוץ מזה מה הוא עשה בחברתם?
לצפיה ב-'הוא עוד לא הופיע'
הוא עוד לא הופיע
31/05/2017 | 01:07
43
רק האנס הראשון שנתפס סיפר שהם הכריחו אותו והוא לא רצה להשתתף בזה ואלטגרסיה נזכרה שהוא באמת היה פחות אלים וברוטאלי מהאחרים, כך שזה לא שקר של אנס שמחפה על חברו. 

והבנתי שהם צירפו אותו לכנופיה וזאת הייתה החניכה שלו. 
לצפיה ב-'אכן כך'
אכן כך
31/05/2017 | 07:56
2
40
בדונה ברברה צפיתי פעמיים ואם הייתה משודרת שוב הייתי צופה בה,
כך גם בקציר החטאים ועוד טלנובלות שפשוט לא נמאס לצפות בהם.
אבל זאת,לא טלנובלה ברמה גבוהה, אם כי בפרקים האחרונים יש יותר אקשן
ודברים מתחילים להשתנות,לחלק מהם לרעה.
גם אני לא אהבתי את השינוי בסנטה,הרי מטרתה הייתה לנקום במי שהפליל וכביכול גרם למות בעלה ואז הפכה ל"דיאבלה",תוקפנית וצעקנית אחרי שקיבלה שיעורים מהדיאבלה האמיתית בכלא.
לדעתי הומברטו ממש לא מפלצת,הוא נתון להשפעות ולחצים מצד אמא שלו ומסתבר שמעוד אנשים.
למרות שהוא עורך דין ידוע ובעל השפעה,מסתבר שאת גורלו מכתיבים אחרים.
ומה בקשר לרנה,שעכשיו חושדים בו שהוא לא מי שהוא טוען?
אני דווקא חושבת שהוא כן רנה,אבל לא ברור לי משהו.
אם הוא לא רוצה שיחשדו בו,למה הוא לא משנה את המראה שלו,מתגלח,משנה תספורת כדי שלא ידמה לפרנקו?
גם אליסיה נוראית,כל הזמן מחפשת לנקום ונעזרת באינס.
למה להכריח את המשפחה לקבל ולאהוב אותה בכוח במקום למצוא לעצמה חיים משלה?
גם אמה של סנטה דמות שאני לא מחבבת,
אני גם לא מצליחה להבין איך הייתה מסוגלת לשכב עם החתן שלה ולבגוד בבתה
ולהמשיך לגור איתם באותו בית.
אני חושבת שמי שלחצה ושכנעה את סנטה לנקום,זאת הייתה היא בגלל רגשותיה לחתן שלה שכביכול נרצח בכלא.
וכמו שכתבתי בהתחלה,סנטיאגו לא מצא חן מהתחלה,
משהו בו נראה לי חשוד וצבוע.

לצפיה ב-'רנה לא יעשה עוד ניתוח פלסטי כדי לשנות את פניו'
רנה לא יעשה עוד ניתוח פלסטי כדי לשנות את פניו
31/05/2017 | 10:20
1
43
ושינוי מראה מכוון ומוחצן יכול להראות חשד. 

דיאבלה האמיתית מצאה בסנטה תחליף לג'ורג' ולכן הפכה אותה לאדם חסר מצפון וגם גרמה לה לחשוב שהיא רוצחת כשהיא גרמה לג'ורג' להתעלף ועכשיו פועלת להרוס אותה עם אינס. 

הומברטו אכן הושפע מאימו שהיא המרשעת הגדולה במשפחה, למרות שלא לכלכה את ידיה בעצמה והשאירה לו את העבודה השחורה.

אכן היה נראה שבגוניה בעצמה מאוהבת בוילי, אמנם היא טענה שהם שכבו רק פעם אחת, אבל לחצה על סנטה להמשיך בנקמה ודיברה על וילי כמו על אהוב ולא כמו על חתן.
לצפיה ב-'לא ניתוח פלסטי אלא משהו יותר פשוט'
לא ניתוח פלסטי אלא משהו יותר פשוט
31/05/2017 | 10:48
36
כי עכשיו כשהוא זהה לגמרי לפראנקו,יהיה קשה להאמין לו.
דיאבלה האמיתית לדעתי רוצה להרוס את סנטה גם כי ווילי עדיין נמשך אליה,
האמת גם אני הייתי בטוחה שסנטה הרגה את ג'ורג'.
לגי ג'ורג' - מלבד היותו קלפן מהמר,הוא היה די מסכן כי כל המשפחה לעגה לו כיוון שלא היה עשיר כמוהם.
איזו מסכנה ברברה,למרות שהיא אישה טיפשה ואמא רעה לדניאלה,
בכל זאת הדבר היחיד שהיה לה היו הפנים שלה והם נהרסו כרגע בגלל מה שאינס הכניסה לקרם שלה.
לי נראה שווילי לא ממש מעוניין לנקום עכשיו בברברה והוא די נמשך אליה ומצד שני הבין מיהי דיאבלה.
את פנצ'ו אני מאוד אוהבת.הוא רגיש,הגון וקל לחבב אותו.
היה שקוף שנטיותיו המיניות לא תואמות ללוסי והוא התאהב באוליסס,
חבל רק שהוא לא סיפר לו על כך כשהיה בחיים אבל אני חושבת שאוליסס הרגיש את זה.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות ובקשות'
שאלות, חדשות ובקשות
26/05/2017 | 23:39
46
133
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן

סופ"ש נהדר ושבת שלום
המשך>>

סופ"ש נהדר ושבת שלום
לצפיה ב-'איסבלפרק 9'
איסבלפרק 9
28/05/2017 | 07:20
5
62
איסבל התחתנה עם פרננדו למורת רוחם של אנריקה ופצ'קו היה ממש יפה סצנת הסיום איך שהם עמדו במרפסת מול כל הקהל למרות שאיסבל גילתה בדקה התשעים שאין אישור מהאפיפיור היא נאלצה להסתפק באישור בעל פה - הכל למען קסטיליה

היה נחמד איך שאמא שלה שלחה את המשרתת להדריך אותה בהקשר לחיי האהבה הצפויים לה עם פרננדו חח היא הייתה ממש אבודה. ומסכן גונסלו כל החתונה היה עם פנים עצובות כי ידע שאיבד את איסבל לנצח אבל למרות הכל אני מתחילה לאהוב את הסצנות של פרננדו ואיסבל כי הוא ממש חמוד איתה ננסה להתעלם מההקשר המשפחתי חח

מה שכן נראה שקריז'ו יהיה בעיה רצינית. איזה חצוף הוא איך שהחתים את איסבל ופרננדו על חוזה שאומר שהוא יהיה שותף מלא להחלטות... אבל אהבתי שאיסבל אמרה אחר כך לפרננדו שהיא עשתה את זה למען החתונה כדי שהוא ישיא אותם ואחר כך הם כבר יעשו מה שהם רוצים

מצרפת את החתונה של איסבל - עד 7:05 כי בהמשך יש כבר
לצפיה ב-'פלא שנתנו לאיסבל את המכתב של ביאטריס בלי לבדוק אותו'
פלא שנתנו לאיסבל את המכתב של ביאטריס בלי לבדוק אותו
28/05/2017 | 16:43
1
47
ואיסבל גילתה אך יש אישור בעל פה כי האפיפיור צבוע. ומסתבר שבין כל שושלות המלוכה יש יחסי משפחה, גם מלך פורטוגל וגם דוכס צרפת נושאים קרבת דם לאיסבל, כך שהתירוץ של האפיפיור זה כמה אישורים אפשר לתת. 

שליחת המשרתת קטע גדול, איסבל בהחלט נערה שהולכת להפוך לאישה והיא עוד לא הייתה מוכנה לזה והייתה זקוקה להדרכה, אך האימא לא יכלה לבוא בעצמה.

קריז'ו לא סתם אמר לפצ'קו שיהיה מלך בלי לשבת על כיסא המלוכה הוא בטוח שאיסבל ופרננדו בכיס שלו. ובהחלט הולך להיות מה שפצ'קו היה עבור אנריקה, אלפונסו וכנראה גם אבא של אנריקה, אלפונסו ואיסבל. 
לצפיה ב-'כן גם אני הופתעתי שהמכתב הגיע לאיסבל כל כך בקלות'
כן גם אני הופתעתי שהמכתב הגיע לאיסבל כל כך בקלות
31/05/2017 | 11:32
13
לצפיה ב-'כמה ציטוטים מעניינים מויקיפדיה על המלכה המקורית איזבלה'
כמה ציטוטים מעניינים מויקיפדיה על המלכה המקורית איזבלה
31/05/2017 | 11:42
2
50
"איזבלה נולדה ב-22 באפריל 1451 לחואן השני, מלך קסטיליה ואיזבלה מפורטוגל, מלכת קסטיליה, בתם של ז'ואאו, מושל פורטוגל ואיזבל מבארסלוס. לאחר מות אביה, חואן השני, בשנת 1454, ירש אחיה הגדול אנריקה הרביעי את המלוכה הקסטיליאנית וגירש את איזבלה ושאר קרוביו מהממלכה. בהיותה בסביבות גיל 10, הוחזרה איזבלה לקסטיליה תחת פיקוחו ההדוק של אנריקה הרביעי. בהיותה בת שבע עשרה ביקשו אצילים למרוד במלך אנריקה ולמנות אותה למלכה במקומו, אך היא סרבה והכירה במלכותו של אחיה. בתמורה, הוכרה איזבלה על ידיו כיורשתו. עם מות אנריקה הרביעי מלך קסטיליה בדצמבר 1474, הוכתרה איזבלה ליורשתו." - כמעט אחד לאחד כמו בסדרה מגניב

ועל פרננדו:
"עם מותו של חואן השני בתו, לאונור, ירשה את נווארה, ואחיה למחצה, פרננדו "הקתולי" (פרדיננד) ירש את אראגון. חתונתם של פרננדו ואיזבלה הראשונה, מלכת קסטיליה בשנת 1469, בארמון פַּלַאסְיוֹ דֶה לוֹס וִיוֶארוֹ (Palacio de los Vivero), בויאדוליד, ייסד את האיחוד בין שני הכתרים.
לצפיה ב-'אז נראה שהסדרה די מדייקת לגבי האירועים ההיסטוריים '
אז נראה שהסדרה די מדייקת לגבי האירועים ההיסטוריים
31/05/2017 | 15:35
1
39
מעניין מה יגרום לאיסבל ופרננדו להיכנע לאצילים ולגרש את היהודים, לגבי פרננדו כבר ראינו שהוא בעל דעות קדומות כשעשו פרצופים לרופא האסטרולוג היהודי שהחזיר לאביו את הראייה. מאיסבל רק ראינו שהיא השתכנע על ידי צ'אקון וניסתה לשכנע את אלפונסו שאסור להעניש את אלה שנתנו ניצחון על אנריקה. למרות שהאירוע לא קשור לגירוש היהודים כי היה מדובר בכלל ביהודים שהתנצרו.
לצפיה ב-'אכן '
אכן
31/05/2017 | 15:44
32
וכן נראה לי האנטישמי זה פרננדו איסבל פשוט מושפעת.

לצפיה ב-' פורום הישרדות ישראל נפתח מחדש '
פורום הישרדות ישראל נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2017 | 12:38
18

הישרדות 2017 עלתה לאוויר, בערוץ 2- רשת, אתם מוזמנים לעקוב, לשתף ולהגיד כל מה שאתם חושבים על העונה השמינית של הריאלטי המצליח 
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1935

צופים מכורים? חושבים שאתם יכולים לנהל את הפורום? שלחו לנו   פרטי

לצפיה ב-'המורדים ברזיל'
המורדים ברזיל
28/05/2017 | 00:07
55
היי כולם! ב-2011-2010 שודרה הטלנובלה "המורדים ברזיל" (פרקים 1 עד 10) ואז ערוץ הילדים המשיך מ-פרק 11 עד 250 (פרק אחרון של עונה 1). צפיתי בסדרה כששודרה, ואני מעוניין לצפות בה שוב. יש אפשרות לשלוח לי פרקים מתורגמים לעברית? אם זכור לי, המתרגמת הייתה לילה פרז. טלנובלה מאוד יפה, ואני מאוד רוצה לצפות בה שוב. יש רק פרקים 1-5 ו-20-32 וגם יש כמה שחסרים ביוטיוב. תודה!
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש-סיימתי את הנובלה'
אנה כפול שלוש-סיימתי את הנובלה
24/05/2017 | 18:51
12
81
היה פשוט אדירר ללא ספק המקסיקנית המודרנית הטובה ביותר שראיתי
עם השחקנית הראשית הכי טובה שראיתי
רשמיי על הפרקים האחרונים מייד
לצפיה ב-'פרקים אחרונים מלאים במתח ובאקשן'
פרקים אחרונים מלאים במתח ובאקשן
24/05/2017 | 20:10
2
75
אנה לאורה מצילה את רמירו החטוף ויורה למוות בולנטין הדמות הכי שברירית יצאה הכי אמיצה היה ממש מותח כל הסצנות בביקתה ואין סוף ראוי מזה לולנטין בינתיים איניאקי מנסה לחתוך את החבל של אנה לוסיה בזמן ההופעה שלה(ממש אהבתי את ההופעות שלה ושל אנה לאורה)בהוראת אנה לטיסיה אבל מרסלו קולט אותו, הם רבים ואפשר להגיד שאיניאקי בעצם עשה לו טובה עם החבטה חח..כי מייד אחר כך מרסלו מאבד את ההכרה ומאחר והוא ממשיך לא להגיב כולם מבינים שזה קשור לגידול ושהגיע הרגע לניתוח הגורלי שבסופו מרסלו וסנטיאגו סופסוף מתאחדים ליישות אחת - מרסלו גרסיה! אהבתי איך שהביאו את זה בתור חלום שסנטיאגו חווה בזמן הניתוח ואיך שהראו את שניהם מתגוששים עד למיזוג המושלם 

ובאשר לאנה לטיסיה המטורללת, היא מספיקה לרצוח את הקורבן הבא שלה - קלאודיה איך שתקעה בה את הסכין שוב ושוב "הדוד שייך לי! רק לי!" ובסוף התפקעה מצחוק חח סצנה מטורפת עוד מסתבר שהילד של אנה לטיסיה ומרסלו חי וקיים והיא לא הפילה אותו ברגע השיא פקונדו ואנה לטיסיה מתכננים לסחוט את כולםעל ידי הילד אבל בזכות התכנית של מרסלו ורמירו זה לא עולה בידיהם ופקונדו נורה למוות על ידי השוטרים - עוד סוף מושלם לדמות זוועתית

אבל מבחינת אנה לטיסיה זה ממש לא היה הסוףהיא מגיעה לאחוזה אחרי חודשים של היעדרות, אחרי שכולם כבר יודעים על כל הרציחות שלה ואחרי שמריאנו כבר מודע לעובדה שהיא אוהבת אותו כגבר וממש לא כדוד(הפרחים לאיניאקי)היא מחליטה להתנקם בכולם היא גורמת לארנסטינה התקפת לב מרעילה ומכה את לאונור ולבסוף קושרת את אנה לאורה ואנה לוסיה באיומי אקדח הרגה אותי איך שהיא עשתה להן "ששש!" כשהן התחילו לצעוק למריאנו ביחד חחח "בשביל מה יש אחיות? אני אצעק לו בשביל שתיכן! טיוווו" ולחשוב שזו אותה אחת בשלושתן פשוט גדול.

אבל אין ספק שהשיא היה כשאנה לטיסיה השתלטה גם על מריאנו בעודה אוחזת סכין ואקדח, מודה בפניו שהיא אכן אוהבת אותו כגבר ולא כדוד מתחרפנת כל פעם שהוא קורא לה "ביתי" ומשדלת אותו לשתף פעולה להוריד את החליפה ולתת לה לנשק אותו! לדוד שלה!! מסכן איך הוא כולו היה מבועת ואיך שאנה לטיסיה צרחה וצחקה והשתגעה מה זה המשחק המושלם הזה, אנג'ליק פשוט מלכה ולא יימאס לי להגיד את זה להוליווד ישר!! חח מדהימה ממש! 

לבסוף אנה לטיסיה מורה למריאנו לברוח איתה ורק לאחר מכן מגיעים השוטרים והתוצאות קשות ארנסטינה נמצאת ללא רוח חיים אחרי התקפת הלב ולאונור מחוסרת הכרה אבל בסופו של דבר-שרדה לגבי המוות של ארנסטינה קראתי ביקורות וזה אכן מוות ממש לא הכרחי אבל לי היה ברור כל הטלנובלה ששמונים אחוז היא מתה כי זה ברור שדמות מבוגרת עם בעיית לב מתחילת הסדרה זה משהו שמרמז. אז שוק גדול ואכזבה עמוקה לא היה אצלי כן אכזבה קלה אבל לא מעבר. כי החשוב ביותר מבחינתי זה הסוף של הזוגות הראשיים

אנה לאורה ורמירו מתחתנים בחתונה מהממת אנה לוסיה ומרסלו חיים באושר יחד עם הבן של מרסלו ואנה לטיסיה(שאגב חמוד ברמות!). היה יפה איך שנירמלו את איניאקי שהחזיר את הילד והסגיר את עצמו. עוד יושבת בכלא עד עכשיו זו סולדד-לא כואב לי עלייה כי זו הייתה החלטה שלה להמשיך לשבת בכלא והאמת מגיע לה כמה שנים אחרי שעשתה דברים ממש איומים מעבר לשתיקה שלה כמו לשלוח את אבריסטו לאיים על רמירו, וכמו שכלאה את אנה לוסיה מספר פעמים ואף גרמה לה לחשוב שהיא, סולדד, חולה. אז דמות ממש טובה היא לא הייתה ככה שלא כואב לי עלייה יותר מידי מה גם שסביר שאחרי מספר שנים היא הייתה אמורה להיות משוחררת כי חטיפה זה לא רצח.

ולבסוף הסוף של אנה לטיסיה - בית משוגעים - אין מקום ראוי לה יותר חח מחורפנת על כל הראש מפתיע איך שמריאנו שם רגל על הגז ועשה תאונה מכוונת העיקר מבחינתו היה רק לא לשתף פעולה עם גילוי העריות הנוראי הזה של אחיינית שנמרחת על הדוד שלה מריאנו העדיף למות ואכן התוצאות היו קשות - הוא הפך נכה ואנה לטיסיה נשארה מצולקת איבדה את היופי שלה וסיימה סגורה בבית משוגעים. גם הסצנות האילה היו חזקות משחק מעולה לכל אורך הדרך של אנג'ליק

אהבתי גם את סצנת הסיום איך שמרסלו רמדיוס והילד ישבו על הספסל וצפו באנה לוסיה עושה תרגילים על הבדים, ולבסוף מרסלו ניגש אלייה והם מתנשקים 

סוף מושלם לטלנובלה מושלמת
אני בהחלט אתגעגע
לצפיה ב-'זה הדבר הכי מרגיז כשדמות טובה ניצלת ממחלה אבל נרצחת '
זה הדבר הכי מרגיז כשדמות טובה ניצלת ממחלה אבל נרצחת
24/05/2017 | 23:08
1
61
גם מותה של ארנסטינה היא ניצחון של אנה לטיסיה שאפשר להגיד הרגה אותה. 

לגבי סולדד אם היא מקבלת נגיד 10 שנים, יכול להיות שהיא לא תחיה את הזמן הזה, ועובדה שבמחר ולתמיד הצבועה קיבלה 50 שנה על חטיפת ליליאנה, אבל אין מה להשוות, מדובר בסימום והתעללות נפשית ואז גם הבינוני מבית הפשעים, יש גם שלוש רציחות ש-50 שנה על כל אחת. אבל כאמור הבחירה הייתה של סולדד, חוץ ממריאנו, אף אחד לא רצה להשאיר אותה בכלא.

הילד של אנה לטיסיה ומרסלו באמת הפתעה, אבל נחמד שהוא החזיר את איינקי למוטב לאחר שהוא נזכר איך בילה אביו.

מדהים שאנה לאורה בסוף הורגת את וולנטין מהגנה עצמית כדי שלא ירצח את רמירו, חבל על נרינה, אבל מילדים כאלה היא לא הייתה מקבלת אהבה ממילא.

החלום של סנטיאגו-מרסלו של כאילו הרפתקה בה מרסלו מציל את סנטיאגו והדיאולוג ביניהם שהם החליטו להתאחד והשיא שהוא אומר לאנה לוסיה שהוא מרסלו גרסיה.

הלעג של אנה לטיסיה שצועקת לדוד במקום אנה לאורה ואנה לוסיה מצחיק. והחלום של אנה לטיסיה שהיא מאושרת עם מריאנו מפחיד, היה אפשר לחשוב שחודשים משטרה לא מצאה אותם. מריאנו אמנם נכה, אבל וירדיאנה מקבלת אותו והם יחד.
לצפיה ב-'בהחלט אפשר לומר שאנה לטיסיה הרגה את ארנסטינה'
בהחלט אפשר לומר שאנה לטיסיה הרגה את ארנסטינה
24/05/2017 | 23:51
54
הסצנה של איניאקי והילד הייתה ממש חמודה

לגבי נרינה לפחות היא זכתה באהבתו של תדאו

ולגבי אנה לטיסיה ואיך שהשתיקה את אחיותיהמצאתי גם תמונה זזה של זה חח זה גדול

לצפיה ב-'ההופעות מהפרקים האחרונים'
ההופעות מהפרקים האחרונים
24/05/2017 | 22:41
51

לצפיה ב-'אנה לטיסיה מתחרפנת'
אנה לטיסיה מתחרפנת
24/05/2017 | 23:10
60

לצפיה ב-'אני רוצה להרחיב עוד קצת בקשר למרסלו גם בהקשר לתגובות שלכם'
אני רוצה להרחיב עוד קצת בקשר למרסלו גם בהקשר לתגובות שלכם
25/05/2017 | 18:44
6
47
יבגני ורנת בשירשור הקודם.
אני הבנתי שהפיצול שלו נבע לא רק מהתאונה או רק מהגידול אלא מהשילוב של השניים - מסתבר שבילדותו הוא כן היה טוב לב ורגיש אבל ההשפעות הרעות של אבא שלו ואנה לטיסיה ממש השחירו את ליבו. אחרי התאונה שהוא היה נטול זיכרון הוא בעצם היה הוא עצמו מבלי ההשפעות הרעות שחווה במהלך השנים. ברגע שהתווסף גם גידול לכל העניין פתאום הוא השתנה ממרסלו של פעם לסנטיאגו של היום וההיפך. וידוע הרי שגידול במוח בהחלט משפיע על התנהגות. ברגע שהגידול הוצא אז בעצם המוח של סנטיאגו חזר לתפקד בצורה נורמלית כשהתוצאה היא שהזיכרון חזר לו לצמיתות באופן מלא וכמובן גם הרגשות הטובים חזרו אליו בעקבות החום והאהבה שאנה לוסיה ורמדיוס הרעיפו עליו כך שבעצם נוצרה התמזגות.

זה בגדול התובנות שלי מהדמות הכל כך מיוחדת והלא רגילה הזאת של מרסלו/סנטיאגו. גם סבסטיאן עשה פה עבודה מעולה ללא ספק עכשיו ברור שבמציאות זה נדיר לראות מקרה כזה אם בכלל אבל צריך לזכור שזו טלנובלה והעיקר שהדמות הזו הייתה מעניינת וסוחפת לא פחות מהשלישייה

ובקשר לנרינה לא חושבת שנתנו רק רמזים כי הראו אותה עם תדאו מספר פעמים ביחד. היה ברור שהם סיימו בזוגיות אהבתי גם שחביאר סלח לחולייטה ולקח אותה לאכסנייה

ובאשר לרודריגו באמת חבל עליו. אני דווקא הייתי משדכת אותו לרמדיוס גם בגלל הרקע המשותף אחרי הגילוי שרודריגו היה זה שעזר להציל את מרסלו אחרי התאונה

יפה גם שנירמלו את מריבל בסוף למדה בדרך הקשה חח
לצפיה ב-'התסריטאית מאמינה במכות בראש'
התסריטאית מאמינה במכות בראש
25/05/2017 | 19:28
39
גם התאונה והחבטות של אבריסטו יצרו את סנטיאגו ומחקו את כל מה שמרסלו ספג מאביו ומאנה לטיסיה וגם הנפילה של מריבל שסוף סוף קיבלה את מה שרצתה להופיע במקום אנה לוסיה, כי אנה לוסיה העדיפה להיות עם מרסלו בניתוח מאשר להופיע לפני קהל, ומריבל קיבלה את הקרדיט, אך גם את ניסיון ההתנקשות של איינקי בשליחות אנה לטיסיה ודווקא המכה הזאת גרמה לה להעריך את חוויאר ולהפסיק לחלום על רמירו ולקנא באנה לוסיה ועכשיו גם באנה לאורה. אם כי כמובן שאם היו חייבים להרוג דמות טובה או לפחות לא רעה ממש, הייתי מעדיף שארנסטינה תישאר בחיים ומריבל תמות. 

גם חבל על רודריגו שיכול לממש את אהבתו ואנה לטיסיה לא נתנה, גם אנה לוסיה וארנסטינה לא נהנו מספיק זו מזו.

אהבתי את ההבנה של נרינה שהרי אמנם מהגנה עצמית אבל אנה לאורה הרגה לה את הבן ואנה לטיסיה רצחה לה את הבת, ואמנם הם היו ילדים כפויי טובה, אבל נחמד מצידה שלא פיתחה טינה כלפי המשפחה וטוב שיש לה את תדאו.

אהבתי שחולייטה הרגישה סיפוק מעבודה אצל וירדיאנה ולא התחילה להיות פרימדונה של החברה הגבוהה וכמובן שחוויאר קיבל אותה למרות הכול וסלח לה ובאמת לה יש יותר מזל מלנרינה לה יש בן אחד בכלא שהיא יכולה לבקר ובן אחד חופשי שהיא יכולה להנות ממנו. גם חשבון הנפש שלה מול וירדיאנה היה נחמד.

לגבי מרסלו וסנטיאגו זה אכן שילוב של כל מיני דברים, גם התאונה, גם הגידול וגם הניגוד בין הטבע שלו למה שאביו ניסה לעשות ממנו.

גם אהבתי שרמירו צוטט בדיוק כשפקונדו סיפר למרסלו שאדמונדו רצח את אישתו, כי כל חייו רמירו חשב שאימו התאבדה כשהיה תינוק והרגיש אשם, טוב שלא השאירו אותו עם המחשבה הזאת.
לצפיה ב-'אני מעולם לא שמעתי שגידול משפיע על התנהגות וברוך השם'
אני מעולם לא שמעתי שגידול משפיע על התנהגות וברוך השם
26/05/2017 | 23:31
4
26
לא יצא לי להכיר באופן אישי מישהו עם גידול בראש לפחות לא זכור לי בגלל זה הפריע לי הקטע עם החלפת אישיות אבל מסכימה איתך לגבי סבסטיאן לדעתי עשה תפקיד מעולה יותר משאר תפקידיו הקודמים ואני נורא מסוקרנת מהתפקיד הבא שלו בטלנובלה החדשה שלו שגם תפקיד חדש שלא נראה לי שיצא לו לעשות, רודף שמלות אולי חוץ מהתפקיד שלו בשקרים כארתורו שהיה נשוי לרחינה והייתה לו אישה מהצד שבסוף ניתק עימה את הקשר וזה לא היה ברור איך זה הגיע שהוא הכניס שתי נשים להריון.

עצוב לי שרודריגו נשאר לבד כל חייו היה לבד סבל מבדידות כי לא זכה להיות עם ארנסטינה ועד שסופסוף הצליחו להיות ביחד המוות הפריד ביניהם, הסוף לא הוגן והתסריטאים לא היו צודקים כלפיו ובטח שלא עם מריבל שאם כבר לה לא הגיע סוף טוב לפי דעתי בכל אופן.

ואין לי מה לומר לגבי אנג'ליק בוייר היא הפתיעה אותי לטובה ושיחקה מעולה את השלישייה. עכשיו היא צריכה לחשוב על פרוייקט חדש ומעניין עם תפקיד רענן ומקורי כמו בן זוגה. היא רק צריכה לבחור נכון בתפקיד מאתגר ומעניין. אבל נראה שבינתיים היא לוקחת הפסקה מטלנובלות.

אני חייבת לציין לטובה את קרלוס דה לה מוטה, הוא שיחק מדהים את ולנטין וראוי להערכה מה שאי אפשר להגיד על השחקן רמירו פאוזמינו או מה שלא יהיה שם משפחתו, הוא אמנם חתיך אבל משחק חלש ועלוב בעיניי לא הצלחתי להתחבר לדמותו המתחסדת.

הפרקים האחרונים והסוף נראה אנחנו היחידות שאהבנו, הרבה קיטרו שזה נעשה רע ודחוס אבל אני אהבתי פרט לתוספת הבן של מרסלו ואנה לטיסיה, זה היה מאולץ ולדעתי נעשה בספונטניות וזה היה אמצעי כדי לרכך את אינייאקי. כבר היה עדיף שהיה נולד לו ילד ממנה וחוויאר היה מגדל אותו או המשפחה של אנה לטיסיה. אולי אנה לאורה ורמירו
לצפיה ב-'בשקרים הוא לא היה רודף שמאלות '
בשקרים הוא לא היה רודף שמאלות
27/05/2017 | 00:26
31
הוא ופפה נפרדה, אבל פפה נכנסה ממנו בהריון לפני זה ואז הוא הכיר את רחינה, התאהב והתחתן והוא אמנם דאג לילד שלו מהאישה הלא אהובה חוספינה, אך לא היה לו אומץ לספר לאישתו את האמת שהוא מצפה לילד. ושתיהן ילדו בו זמנית כי הלידה של הבת החוקית הוקדמה. והתסריטאים החליטו לשחזר את הסיפור וגם חרונימו כשהיה פרוד מרנטה היה עם מרינה והכניס אותה להריון ואחרי זה הכניס את רנטה להריון וגם מרינה ורנטה ילדו באותו זמן, רק שמרינה בניגוד לחוספינה/פפה/פינה לא ניצלה את זה כדי להפריד בין חרונימו לרנטה וכיבדה את מקומה של רנטה כאישתו, אבל בכל זאת התסריטאי/ת התעקשה שאחרי שרנטה סבלה מאם חורגת מהגהינום גם היא תהיה אם חורגת ודאגו להרוג את מרינה ושחרונימו ורנטה יגדלו את התאומות שלה.

התסריטאים לא היו צודקים לא עם רודריגו ולא עם ארנסטינה. לגבי מריבל אם לחולייטה מגיעה הזדמנות נוספת אז גם למריבל, למרות שחולייטה לא קיבלה בחזרה את תדאו ומריבל כן זכתה בחוויאר, אבל לפחות הולכת עם מקל, כך שלא יצאה לגמרי בלי עונש.

גם אותי אנג'ליק בויאר הפתיעה לטובה, לאחר שלא סבלתי אותה בתהום של תשוקה ולא אהבתי אותה בחיים שגנבו ממני ולולא הסדרה הייתי נשאר עם הדיעה המוטעית שהיא שחקנית גרועה והמשחק של שלושת האחיות היה מדהים.

את קרלוס דה לה מוטה אני רואה בפעם הראשונה בתפקיד של רשע, אם לא להחשיב את תפקיד השיח הערבי רודף השמלאות בלב פראי, אבל השיח לא היה רוצח. קלרוס דה לה מוטה הצליח עם וולנטין לשדר את אותה הרוך של הדמויות שלו בשיכורה מאהבה ומחר ולתמיד, רק שבהן הוא באמת היה כמו שהוא שידר, ופה זאת הייתה מסכה, ממש קשה לעקל עד כמה הוא היה רשע וצבוע. סחטיין לרמירו שעלה על ההצגה שלו, כי הוא העמיד פנים כל כך יפה שהיה קשה לדמיין שוולנטין רשע ואכזר.

גם לא הבנתי בשביל מה היה צריך להכניס ילד של מרסלו ואנה לטיסיה. אם כי ידעו להסביר איך אנה לטיסיה הסתירה זאת מכולם, אך עדיין נראה המצאה של הרגע האחרון. 
לצפיה ב-'לפי המאמר הזה אם זה באיזור מסויים אז כן זה משפיע'
לפי המאמר הזה אם זה באיזור מסויים אז כן זה משפיע
27/05/2017 | 17:52
2
28

לגבי הסוף, בגדול כמעט בכל טלנובלה פרק אחרון יוצא מעט דחוס כי תמיד צריך להספיק לסגור את כל הקצוות. ולגבי ארנסטינה קראתי תגובות בויוה ואנשים לקחו את זה יותר מידי קשה. היה אחד שעוד שנייה בכה חח אז נכון זה מבאס במידה מסויימת אבל לא הכי מפתיע לאור מצבה הבריאותי של הדמות, ואנשים זכרו רק את זה משום מה ולא את כל האקשן שהלך והסופים הטובים של הזוגות הראשיים. מבחינתי העיקר שארנסטינה זכתה להתאחד עם נכדתה האובדת לפני שמתה והעיקר שכל הרעים נענשו והראשיים הטובים זכו לסוף מאושר

ואגב, זוכרת שדיברנו על הבגדים החושפניים של אנה לטיסיה? אז הנה בפרק האחרון היא סיפקה תשובה ממוקדת כשאמרה למריאנו שכל יום היא הייתה לובשת בגד נועז יותר וחושפני יותר כדי לפתות אותו וכדי שסופסוף ישים לב אלייה
לצפיה ב-'תודה על המידע, אז מסתבר זה הגיוני'
תודה על המידע, אז מסתבר זה הגיוני
27/05/2017 | 19:33
1
23
לגבי ארנסטינה זה חשוב כי זאת הצלחה אדירה של אנה לטיסיה, גם העובדה שסולדד בכלא למרות שכולם אולי חוץ ממריאנו סלחו לה, השאיר טעם רע. 

המתח בפרק האחרון בהחלט היה נהדר.
לצפיה ב-'אבל העיקר שאנה לטיסיה קיבלה את העונש הראוי לה'
אבל העיקר שאנה לטיסיה קיבלה את העונש הראוי לה
31/05/2017 | 12:01
6
לצפיה ב-'פשוט נהדרת עד 12'
פשוט נהדרת עד 12
21/05/2017 | 17:47
18
74
סוף סוף התעוררנו מהשיממון.

רק צריך לנקות קצת את הסדרה ממיותרים. וכאלה לא חסרים.
לצפיה ב-'כאמור, עד 12'
כאמור, עד 12
21/05/2017 | 17:57
12
86
לא יודע מה יש לי אבל אני מאוהב בפליפה סימס. גם באחיו התאהבתי בשקר היופי (למרות שהיה חרא דמות שהתנרמלה בסוף)

מרינה רוי ברבוזה היא מדהימה בעיניי. כל הסצנות שלה עם ז'ואנטס

ארתור וקרולינה - מצחיקים, מפגרים ובעיקר משוחקים נהדר על ידי פביו אסונסאו וז'וליאנה פאיס המצוינים.

מי צריך להעיף מהסדרה ובהקדם:
מריה לואיזה
האלה שברחוב
פסיארבל או מה שלא יהיה שמו האבא של הילדים שמתמרח לי על בלונדיניות מזויפת
רפאל (אז מה אם הוא עירום חלקי.)
קסנדרה גאד הבחורה הזו עושה לי כאב ראש.

מי מעניין אותי -
ז'רמנו
לילי
פביאנו
ליילה

מי אני רוצה שיתפתח -
מקס

כל השאר בגדר לא חשובים או שלא זוכר אותם.

זהו.

לצפיה ב-'אני רק בפרק 10, אבל בגדול מסכים אותך'
אני רק בפרק 10, אבל בגדול מסכים אותך
21/05/2017 | 19:02
2
65
ז'אונטס ואליסה נהדרים, רק שלא יהרסו את הסדרה ויעשו בסוף את הזוג שיהיה ביחד ארתור ואליזה, שאליזה תישאר עם ז'ואנטס.

מרינה רוי ברבוזה בהחלט שחקנית נהדרת, אחת הסיבות שלא נטשתי את אימפריה.

ידעתי שז'וליאנה פאיס שחקנית נהדרת עוד מהדרך להודו, אבל למרות התפקיד הקומי שלה בהאחד לא ידעתי איך היא בתור רעה, למרות שהיא בינתיים די קורבן של הנסיבות.

מריה לואיזה ורפאל כנראה הולכים להיות מטרד רציני כמו מישל ופטרסיה בשובל של שקרים. 

האבא של האחים של ז'ואנטס לגמרי דמות מיותרת. 

קסנדרה באמת קוץ בסדרה עוד יותר מעצבנת ממריה לואיזה.
לצפיה ב-'את מישל ופטריסיה חיבבתי. את אלה לא.'
את מישל ופטריסיה חיבבתי. את אלה לא.
21/05/2017 | 20:11
55
ונדמה לי או שפטריסיה קפצה לתפקיד אורח בתור דוגמנית ב11 או 12? או שהתבלבלתי וזו שחקנית אחרת?

בגדול מהשמו שנגמר ב'סבל' (כיאה לשמו) פשוט לא מעניין. לא מעניין אותי שהוא מתמרח לי על בחורות ולא מעניין אותי שאני צריך לראות אותו בערך אונס את הבחורה הבלונדינית באמצע הרחוב. מזל שמריה לואיזה באה וקטעה את הבערך אונס הזה

דווקא את האחים של ז'ואנטס אני מחבב למרות שאחת מהם די זנותית עם ההתנהגות במועדון באיזה פרק.

אני גם מחבב את ז'ילדה. פחות את דינו אבל בסדר, דינו זה דמות רעה.

ז'וליאנה פאיס - דווקא נראה לי רעה קומית ועדיין לא התחילה להיות רעה רעה. בינתיים קצת מרחו את העלילה ונתנו לנו פתיחה די מנומנמת. אבל בסדר, עברנו 10 פרקים. הגיע הזמן להתחיל את הטירוף כי יש עוד 120 פרקים לפנינו.
לצפיה ב-'הדמות של ז'ואנטס ואבא שלו וכל המשפחה נתפרה טוב טוב'
הדמות של ז'ואנטס ואבא שלו וכל המשפחה נתפרה טוב טוב
01/06/2017 | 21:35
13
בהמשך תבינו למה.. אני כבר הבנתי.
אם לא היו שמים את ז'ואנטס אין לי ספק שאליזה הייתה נופלת על מישהו אחר..
לצפיה ב-'פלוריסבל'
פלוריסבל
23/05/2017 | 23:16
8
44
יפה שאתה ממשיך איתה היא ממש טובה
אליזה וז'ונטאס זה שלמות
לצפיה ב-'אני אקרא לו סבל וזהו'
אני אקרא לו סבל וזהו
24/05/2017 | 00:02
7
37
כי זה מה שהוא

טלנובלה נחמדה, לא סוף העולם. הבעיה שלה זה יותר מדי דמויות לא מעניינות. בפרט קסנדרה/סבל.
לצפיה ב-'בברזילאית וצ'יליאנית תמיד יימצאו דמויות לא מעניינות'
בברזילאית וצ'יליאנית תמיד יימצאו דמויות לא מעניינות
24/05/2017 | 00:22
5
46
אלא אם זו ברזילאית קצרה כמו בזמן שישנת.
לצפיה ב-'שקר!'
שקר!
24/05/2017 | 14:27
4
38
בשקר היופי () לא מצאתי אף דמות אחת מיותרת. נהניתי מהעלילות של כולם.

פה? 90% מהעלילות המשניות משעממות/מרדימות/מפגרות/על גבול העלבון של האינטליגנציה השכלית שלי
לצפיה ב-'כן פה ממשיכים את המסורת של אימפריה של דמויות מיותרות '
כן פה ממשיכים את המסורת של אימפריה של דמויות מיותרות
24/05/2017 | 23:10
2
30
אבל אפילו בלהיטים בשבילי של גלוריה פרס כמו הלוחמת והדרך להודו, יש דמויות מיותרות, רק שאצלה יש סיפור עלילה ראשי וגם הרבה דמויות משניות, כך שהמגוכחות מביניהן לא מקבלות הרבה זמן מסך.
לצפיה ב-'כן. התכוונתי גם לשובל של שקרים'
כן. התכוונתי גם לשובל של שקרים
25/05/2017 | 07:13
25
שם לא היה סיפור אחד מיותר לדעתי ואף אחד לא קיבל זמן מסך מיותר.

בפרקים האחרונים זה פחות או יותר התאזן. היה פרק שהיו שלוש סצנות של סנדריניה ושתים של הסבל. אז סבבה מצידי. שיישאר כך!
לצפיה ב-'הלוחמת לדעתי היא משהו שונה. '
הלוחמת לדעתי היא משהו שונה.
26/05/2017 | 18:18
30
משום שכל הדמויות המיותרות, רובם לא קיבלו זמן מסך, חלקם היו להם קשר בעלילה, כמו רקל למשל. 

בכוח הרצון למשל (הסדרה החדשה של גלוריה) אין דמויות מיותרות, יש בסך הכל 40 דמויות, ולכל אחד יש בסיס עלילה, טקסטים, אין צפיפות, נושאים מטופלים היטב. 
גלוריה פרז לקחה לתשומת הלב את תגובות הגולשים שאמרו לה שיותר מ-100 דמויות זה הגזמה בסדרות שלה. 
לצפיה ב-'עכשיו שהגעתי לפרק 11 והבנתי יותר את ההקשרים אז מבחינתי'
עכשיו שהגעתי לפרק 11 והבנתי יותר את ההקשרים אז מבחינתי
27/05/2017 | 18:08
31
הדמויות המיותרות היחידות הן פלוריסבל והבלונדינית המזוייפת חח
חבורת הצדקנים החופרים התפרקה וחצייה התנרמלה שזה כבר טוב ולגבי רפאל הוא מעצבן אבל מריה לואיזה והידיד ההומו מצחיקים גם הטיפשות של קסנדרה הנעל והבושות שהיא עושה לעצמה כל פעם מחדש סך הכל די משעשעים..
לצפיה ב-'ככה זה בברזילאיות, גם לגבי השמות שיהיו בריאים חחח'
ככה זה בברזילאיות, גם לגבי השמות שיהיו בריאים חחח
24/05/2017 | 07:01
59
אבל למרות ריבוי הדמויות העלילה העיקרית שווה הכל
לצפיה ב-'13 ו14'
13 ו14
23/05/2017 | 18:18
1
70
אלוהים אדירים הם הקדישו חצי פרק למוח שאין לקסנדרה/סלמנדרה/סנדריניה?!?!?!?!?!??! אלוהים. זה היה יותר גרוע מאורן חזן מסתחבק עם דונלד טראמפ.

המחווה של ז'ונאטס אחרי שאמא של אליזה הלכה

ושמישהו יוריד את מריה לואיזה לאסלה יחד עם קסנדרה בבקשה. אין לי כוח אליהן.
לצפיה ב-'כן קסנדה מגוכחת ובלתי נסבלת '
כן קסנדה מגוכחת ובלתי נסבלת
03/06/2017 | 15:15
10
וכל השטויות איתה, גם מריה לואיסה דמות חסרת חן שלא תורמת כלום. אבל כל סיפור התסרוקות של קסנדרה סלמנדרה פשוט פתאטי.
לצפיה ב-'עד פרק 11ככל שאני מתקדמת עם הפרקים אני מתמכרת יותר'
עד פרק 11ככל שאני מתקדמת עם הפרקים אני מתמכרת יותר
27/05/2017 | 12:04
2
64
ויותר במיוחד לאליזה וז'ונטס  אהבתי איך שהוא אירח אותה בבית המשפחה שלו בקוריסיקה בסוף השבוע היה מצחיק עם אמא שלו שרדפה עם המטאטא אחרי פלוריסבל שלא משלם מזונות ואיך שאליזה וז'ונטס ישנו כפיות

אהבתי גם איך ששנייה לפני שהסתיים סוף השבוע ז'ונטס לקח אותה למקום האהוב עליו בריו ואיך שהם בילו ונהנו ביחד על האופניים ואחרי זה בחוף הצטלמו סלפי ועשו פרצופים 

בינתיים ביומיום אליזה וז'ונטס ממשיכים בעסקי הרחוב וממשיכים ללון בבית הקולנוע הנטוש. כשבינתיים ז'ונטס הספיק להבריח לשם לכמה רגעים את חבורת הצדקנים המעצבנים החופרים שמפגינים נגד "חברת בסטילי המזהמת" - עשו לי חור בראש עם נחל הטמנדואה שלהם מה שכן שמחה שנפטרנו לפחות מחצי מהם אחרי שפביניו ראש הקבוצה החליט לקחת את המחאה שלו למקום הטוב והשקט בעצת אימו ונראה שיפתח פרוייקט בחברה של אביו.

בהתחלה חשבתי שז'רמנו מסכן עם ילד כזה טרוריסט ששופך עליו צבע אדום דמוי דם מול כולם כמחאה, ואיך שכל פעם נקלע לצרה אחרת וצריך להוציא אותו מהכלא. אבל עכשיו אחרי שהובן שהוא עבר למחאה לגיטימית ורוצה להתקדם בחברה של אבא שלו, ואחרי שהובן שז'רמנו כל הזמן היה משווה בינו לבין אחותו שמתה ומפלה אותו לרעה, דווקא פאביניו הוא זה שאני מרחמת עליו עכשיו נראה שההתנהגות שהמרדנית שלו נובעת גם מהיחס הגרוע של אבא שלו הוא וליילה נראים זוג די חמוד. למרות שיש לה תספורת מעצבנת חח 

ואפרופו אבות גרועים, נראה שהבת של ארתור ז'וז'ו גם סובלת מאותו הדבר. גם היא מרדנית לא קטנה בכלל אבל גם פה היחס של ארתור ממש גרועה איך שבקושי מתייחס אלייה ומזלזל בה דווקא קרולינה מראה פה את הרגש האימהי שלה ודואגת לה יותר ממנו, בעודה מנסה להכנס להריון מארתור שלא ממש בעניין של להביא עוד ילד והאמת ז'וז'ו צודקת..מסכן הילד שעדיין לא נולד עם אבא כזה..

היה מותח המפגש השני של אליזה וארתור בזמן שהוא וקרולינה יושבים במסעדה ומדברים על תחרות היופי של המגזין "פשוט נהדרת" בשיתוף חברת האיפור בסטילי, אליזה ניגשת אליהם כדי למכור פרחים אבל כמובן שהיא זיהתה את ארתור עוד לפני כן והציפיות היו גבוהות.

אבל המפגש הסתיים מבחינתה בתחושת השפלה קשה כשארתור וקרולינה מדברים עלייה מעל הראש אם היא מתאימה או לא מתאימה להיות מתמודדת בתחרות "נערת פשוט נהדרת", ארתור אומנם מדבר בשבחה אבל בצורה.. איך נאמר די מעליבה לאור מראה הקבצנית שיש לה כרגע

מה שאליזה לא יודעת כי היא כבר ברחה משם-זו העובדה שארתור התערב עם קרולינה בסופו של דבר שיצליח לעשות ממנה "נערת פשוט נהדרת" ובעצם כן לקח את העניין ברצינות, ככה שנראה שהסיפור של אליזה רק מתחיל רק שהיא עדיין לא יודעת את זה ומהאכזבה שהיא חשה עכשיו היא צפויה להמריא גבוה מאוד

אגב אהבתי איך שהיא זרקה על קרולינה את הפרחים
עוד מהקטעים המצחיקים אהבתי גם איך שאחותה של קרולינה כמעט והעלתה
את הבית שלה באש בטעות 
לצפיה ב-'קטעים יפים ביניהם '
קטעים יפים ביניהם
27/05/2017 | 19:25
1
31
נחמד איך שאמר לאימו שהיא חברתו אך היא לא יודעת וגם האחים מתעקשים שיש ביניהם משהו, אך אליזה מתעקש שלא.

גם אני לא אוהב את התספורת של ליילה, אך בתור בת זוג פאביניו היא מעולה, למרות שבינתיים יש לה חבר.

מסכים לגבי ג'רמנו, הוא כל הזמן השווה בין ילדיו ויצר טראומות אצל בנו. כל הכבוד ללילי שמנסה לתקן את המצב. 

גם הבת של ארתור די מוזנחת, אפילו לקרולינה הזרה אכפת מהבת שלו מאשר לארתור ואפילו המשרתת שמה לב שהוא לא בשל לגדל ילד. מזל שז'וז'ו גרה עם אימה ולא איתו.

הקטע עם הפרחים בפרומו סוף סוף הגיע בפרק 11, וקרולינה לעגה למריה לואיזה והפרחים עליה היו במקום וגם ארתור החמיא לה, אבל הם דיברו עליה כמו על סחורה והיא התאכזבה מארתור, שעד אז היה נסיך חלומותיה.
לצפיה ב-'הבנתי שליילה נפרדה מהחבר הקודם'
הבנתי שליילה נפרדה מהחבר הקודם
31/05/2017 | 12:09
19
ולפי מה שהבנתי ז'וז'ו גרה שבוע אצל אמא שלה ושבוע אצל ארתור.

לצפיה ב-'קסטרו מתכנן להפיק רימייק לטלנובלה צ'ילאנית Amanda לשנת 2018'
קסטרו מתכנן להפיק רימייק לטלנובלה צ'ילאנית Amanda לשנת 2018
23/05/2017 | 21:31
61
הטלנובלה הצ'ילאנית מזכירה בבסיס את אישה רעה/דונה ברברה כך שבספק שנזכה לראות את זה או את הרימייק במחוזותינו למרות שזה רק הבסיס. מעבר לזה לא ידוע כלום.
לצפיה ב-'אישה רעעעעעעעעעעעעעעעעעהההההההה'
אישה רעעעעעעעעעעעעעעעעעהההההההה
21/05/2017 | 20:19
2
103
נראה לי שברור לכולכם מה הלהיט של השנה מבחינתי נכון?

עד שלא יהיה קרלוטה2, בינתיים נסתפק באלטגרסיה שפחות או יותר עושה את זה.
לצפיה ב-'אם עלובי החיים תחזור לסיבוב נוסף תצפה בה?'
אם עלובי החיים תחזור לסיבוב נוסף תצפה בה?
21/05/2017 | 21:51
1
86
או שזאת בעיקר העלילה ולא ארסלי ארמבולה?
לצפיה ב-'עלילה וארסלי ארמבולה'
עלילה וארסלי ארמבולה
21/05/2017 | 22:34
99
ודנה פאולה.

וחוסה מריה גלנדו (הלא הוא בראוליו הרשע והאכזרי.)

עלובי החיים הפסקתי לראות בעיקר כי איליין מוחיקה וגבריאל פוראס היו שם והם הרסו לי את החיים.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות בקשות'
שאלות, חדשות בקשות
19/05/2017 | 19:36
15
42

סופ"ש נהדר ושבת שלום

לצפיה ב-'סילביה נבארו חוזרת לטלנובלות'
סילביה נבארו חוזרת לטלנובלות
19/05/2017 | 18:19
6
157
היא נבחרה לתפקיד הראשי לטלנובלה nadie mas en el mundo שזה רימייק לטלנובלה אחרי האהבה שבדרך לויוה. סילביה נבארו תגלם את תפקידה של, רקל אותה מגלמת איזבל מסדו. לתפקיד של אלאונור וקסלר נבחרה אדריאנה לובייר. לגאלנים הראשיים מועמדים חורחה סלינס שיגלם את בעלה של רקל, התפקיד של סילביה נבארו ובעצם ישחזרו את הכימיה שלהם בפעם השלישית. חורחה אלברטי שמוכר לנו ממשולש גורלי ואלמה, דיאגו סולדנו, אדוארדו סנטמרינה לקחו חלק מהקסטינג כמו כן גם פלביו מדינה. גם אוסבלדו דה לאון מועמד להששתף בטלנובלה בתור השוטר/פקד.
לצפיה ב-'אראט דה לה טורה נבחר לתפקיד הרשע'
אראט דה לה טורה נבחר לתפקיד הרשע
19/05/2017 | 21:17
110
ועוד תמונות מהקאסטינג
לצפיה ב-'גם גבריאל סוטו וחוליאן חיל מועמדים לתפקיד הראשי'
גם גבריאל סוטו וחוליאן חיל מועמדים לתפקיד הראשי
20/05/2017 | 01:33
2
88
לצפיה ב-'חורחה סלינס אושר לתפקיד הראשי'
חורחה סלינס אושר לתפקיד הראשי
20/05/2017 | 13:50
1
88
לצפיה ב-'לא אצפה בטלנובלה הזו'
לא אצפה בטלנובלה הזו
21/05/2017 | 20:55
61
אתן לכם לנחש למה.
לצפיה ב-'הבנתי שגם מאייטה הייתה מועמדת לשחק פה'
הבנתי שגם מאייטה הייתה מועמדת לשחק פה
21/05/2017 | 00:42
1
78
ואם היא באמת כבר לא נבחרה אז זה אומר שגוברים הסיכויים שהיא תיבחר לשחק לצד סבסטיאן בנובלה החדשה שלו

לגבי nadie mas en el mundo שוב, מפתיע שעושים רימייק לנובלה שהיא די טרייה, אבל סך הכל אחלה ליהוק ומועמדים כמובן חוץ מחורחה סלינס
לצפיה ב-'ויתגשם לה החלום'
ויתגשם לה החלום
21/05/2017 | 00:51
64
לאחר שנשאלה אם הייתה רוצה לככב לצד סבסטיאן רולי ואמרה שהייתה שמחה אז הנה מי ששאל אותה יכול לשמוח על כך כנראה

גם אומרים שמתכננים לעוד רימייק לטלנובלה ארגנטינאית ע"י אנג'לי נסמה.
לצפיה ב-'טריילר של En Tierras Salvajes'
טריילר של En Tierras Salvajes
19/05/2017 | 21:20
5
125
לצפיה ב-'הטלנובלה חייבת להגיע לפה'
הטלנובלה חייבת להגיע לפה
20/05/2017 | 15:20
1
84
התגעגעתי לכריסטיאן דה לה פואנטה האיכותי. הדמות של דיאגו אוליביירה מזכירה את דמותו מהיורשים שהיה שם רע ואובססיבי לראשית. ואין מה לומר על ססר אבורה ודניאלה רומו. מדהימים. מקווה שהיא תגיע ואבין סופסוף את ההתלהבות סביב הורסיו פנצ'רי כי חתיך בעיניי הוא לא. לגבי הראשית בהתחלה נרתעתי ממנה אבל נראה שהיא די נסבלת והעלילה נראית מקורית ושינו קצת את הסיפור של הסרט שעליו מבוססת הטלנובלה או ככה לפחות הבנתי. או שהתבלבלתי והראשית אמורה להיות אישתו של הרע ולא של הראשי. כך או כך הגיע הזמן שויוה יחזרו לרכוש טלנובלות של סלבדור מחיה נראה לי שהאחרונה שלו שהגיעה לפה הייתה בלב הסערה וחבל כי אחריו היו מוצלחות יותר חוץ מבלתי נסלח.
לצפיה ב-'גם אני קצת נרתעת מהראשית אבל פה היא באמת נראית די נסבלת חח'
גם אני קצת נרתעת מהראשית אבל פה היא באמת נראית די נסבלת חח
21/05/2017 | 00:21
65
מקווה שהיא תשאיר רושם אחר ממה שהשאירה בחיים כפולים..ששם הייתה מעצבנת טילים..
לצפיה ב-'נראה'
נראה
21/05/2017 | 00:19
46
חייב להגיע!
לצפיה ב-'אם הם ידלגו עוד פעם על טלנובלה של ססר אבורה'
אם הם ידלגו עוד פעם על טלנובלה של ססר אבורה
21/05/2017 | 16:53
1
61
כמו שדילגו לי בשקט על a que me dejas ועל מה שזה לא היה ששכחתי (אני לא מחשיב את LAS ESTERLLS DE מה שמה כי הוא שם בתפקיד אורח) אז אני רוצח את ויוה.

ובנימה זו - ססריאלה
לצפיה ב-'אה!!!!!!!!!! נזכרתי!!!!!!!'
אה!!!!!!!!!! נזכרתי!!!!!!!
21/05/2017 | 16:55
54
לאס אמזונס.

לא אשכח ולא אסלח
לצפיה ב-'עוד רימייק לטלנובלה ארגנטינאית שמתכננת טלויסה'
עוד רימייק לטלנובלה ארגנטינאית שמתכננת טלויסה
20/05/2017 | 01:50
107
שגם טרייה, por amarte asi בכיכובו של גבריאל קוראדו. המפיקה היא אנג'לי נסמה שהטלנובלה האחרונה שהפיקה הייתה אנה כפול שלוש.
לצפיה ב-'מישהו שמע על הסכסוך בין רוסי אוקמפו לקרלה אסטרדה'
מישהו שמע על הסכסוך בין רוסי אוקמפו לקרלה אסטרדה
20/05/2017 | 15:43
90
ויכול להסביר לי מה קרה ביניהן ולמה רוסי אוקמפו אחראית לביטול הסדרה הביוגרפית של סילביה פינאל בכיכובה של איטטי קנטורל?  הבנתי שזה רציני עד כד כך שקרלה אסטרדה לא יכולה להכנס לאולפני טלויסה.
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
20/05/2017 | 22:10
5
37
לצפיה ב-'Telemundo Upfront'
Telemundo Upfront
20/05/2017 | 22:19
2
86
לצפיה ב-''
20/05/2017 | 22:36
1
50
לצפיה ב-''
20/05/2017 | 22:44
45
לצפיה ב-'People en Español 50 mas bellos מסיבה'
People en Español 50 mas bellos מסיבה
20/05/2017 | 22:53
1
67
לצפיה ב-''
20/05/2017 | 23:18
47
לצפיה ב-'ויסנטה ומריה חוסה מעצבניםםםםםםםםםםםםםםםםם'
ויסנטה ומריה חוסה מעצבניםםםםםםםםםםםםםםםםם
19/05/2017 | 17:34
1
65
לצפיה ב-'על מי את מדברת?'
על מי את מדברת?
19/05/2017 | 17:44
37
לצפיה ב-'שירים מהסרטים- המומלצים'
שירים מהסרטים- המומלצים
19/05/2017 | 13:30
69
שירים ממש טובים הנה לינק
זה מהסרט דאנס אין מי(תרקוד איתי)
לצפיה ב-'להתעורר לצדך'
להתעורר לצדך
15/05/2017 | 18:58
16
66
מזמן לא היה שירשוראני בפיגור של עשרה פרקים אבל בהחלט ממשיכה להנות מהנובלה

תגובות על הפרקים לפה
לצפיה ב-'שובה של הכרמן!(עד 25)'
שובה של הכרמן!(עד 25)
15/05/2017 | 19:10
2
67
אז לא, אוטון לא קבר אותה בחצר האחוזה כמו שפרידה פדריקו ורודולפו חשבו אלא שפשוט הריבים עם אוטון התישו אותה והיא החליטה לקחת קצת דיסטנס. גם לטובת מאיה שלא תצטרך לשמוע אותם רבים כל הזמן. הכל מובן רק לא ברור מה היה קשה לה להודיע למאיה שהיא נוסעת? מאיה כל הזמן הזה ממש דאגה לה, אבל העיקר שהיא בריאה ושלמה! עד כדי כך שהציעה למאיה לבוא איתה לסומליה לעזור לטפל בנזקקים.

מאיה שהספיקה לחזור לארצות הברית כדי להיפגש כמה שיותר מהר עם אמא שלה, לא ידעה שבאותו הזמן פבלו תכנן להיפרד ממנה כדי לא להכאיב לה אחרי שגילה שאנטוניה החליפה את מכתב ההתוודות שלו, ואחרי שסינדי הצילה אותו מנסטור המשוגע שרצה להצית אותם ככה שבסופו של דבר פבלו מחליט להתחתן עם סינדי ונפרד ממאיה דרך הטלפון כשגורם לה לחשוב שרק שיחק בה

אבל...לא עבר זמן רב והיוצרות התהפכו! עכשיו שאליחיו החליט לעזור לפבלו כדי שאנטוניה תפסיק לסחוט אותו, פבלו מסכים לקבל את העזרה הכספית שלו וגם את כרטיס הטיסה לארצות הברית כדי לספר למאיה את האמת ולהתפייס איתה! ואחרי שסינדי שומעת אותו בטעות מספר לסבא שלו שהוא לא רוצה להתחתן איתה גם הבעיה הזו נפתרה והופ פבלו מגיע לארה"ב

מפתיע שעדיין ממשיכים לצלם בשני המקומות! נחמד
הבעיה שעד שפבלו הגיע לארצות הברית מאיה החליטה לטוס לסומליה בסוף הפרק היה נראה שהיא מצליחה לראות אותו דרך המכונית אבל לא ברור אם היא אכן ראתה או רק שמעה כשצעק לה
לצפיה ב-'אוטון מעיק, אין פלא שכרמן ברחה ממנו '
אוטון מעיק, אין פלא שכרמן ברחה ממנו
15/05/2017 | 22:25
1
27
ואפילו זה שגרמה לביתה לחשוב שנטשה אותה, גם למאיה הוא מציק, אבל הוא אבא, אבל בגללו היא גם מתלהבת מהרעיון לטוס לסומליה, רחוק מאוטון רחוק מכאב ראש, ובמקרה של מאיה גם רחוק מפדריקו רחוק מכאב ראש.

אליחיו שיחק אותה כשהחליט לעזור לפבלו עד כדי תשלום החובות שלו ולאפשר לו לספר למאיה את האמת. 

בהחלט מפתיע שבסדרה מקסיקנית של טלוויסה העלילה מתרחשת בשתי מדינות לאורך זמן רב. בטלמונדו זה היה הגיוני כשמדובר במהגרים מקסיקנים והיה מדובר בשטחי צפון מקסיקו שקרובים לגבול, ועם זאת רק מספר אירועים התרחש בהם ורוב העלילה הייתה במקום בו צילמו את הטלנובלה. הטלנובלה הזאת באמת מצולמת בשני מקומות ולא רק אירועים ממנה.

גם מפתיע ששחקני טלוויסה שולטים באנגלית יותר טוב משחקני טלמונדו, שבטלמונדו בורחים מאנגלית כמו מאש למרות הצילומים בארה"ב, ואצלם רק מדי פעם אנגלית ובטלוויסה דיבור באנגלית חופשי כשהעלילה בחו"ל ובעיקר בארה"ב.
לצפיה ב-'אצל פרידה בכלל כל מילה שנייה זה באנגלית'
אצל פרידה בכלל כל מילה שנייה זה באנגלית
17/05/2017 | 06:39
12
לצפיה ב-'נ.באגב נראה לי המפיקה ממש שונאת את טראמפ חח היא לא הסתפקה'
נ.באגב נראה לי המפיקה ממש שונאת את טראמפ חח היא לא הסתפקה
15/05/2017 | 20:54
9
69
בדמותו של ג'וני שמבוססת עליו ומובאת פה בצורה די נלעגת אלא גם הראו את אמא של פבלו אומרת לו שישמור על עצמו בארצות הברית בעיקר עכשיו כש"פוליטיקאים אמריקאיים משמיעים הערות לא טובות עלינו". כשפבלו שאל אותה "את מתכוונת לזה עם הפיאה החומה?" היה יותר מברור ששוב הכוונה לטראמפ למרות שפבלו די צריך משקפיים כי טראמפ בלונדיני.. אבל הכוונה הייתה ברורה חח

ואפרופו טראמפ אני דווקא מחכה לביקור שלו פה בשבוע הבאמקווה שלא יאכזב עם ההכרזה על העברת השגרירות לירושליים אחרי שביבי הוציא לו את החשק
לצפיה ב-'זה המפיק פדרו דמין שהפיק את רבלדה ובחורה איטלקייה באה להתחתן'
זה המפיק פדרו דמין שהפיק את רבלדה ובחורה איטלקייה באה להתחתן
15/05/2017 | 22:02
2
50
וזה לא מפתיע אותי רוב המקסיקנים שונאים אותו בגלל ההתבטאות הגזענית שלו עליהם. כריסטיאן דה לה פואנטה שהצביע בבחירות בארה"ב הבהיר והדגיש שטראמפ הוא הבנאדם האחרון שיצביע לו. גם סבסטיאן מחה שנשיא מקסיקו אירח את טראמפ ויש עוד הרבה. נראה לי מי שמקסיקני גאה שונא את טראמפ.
לצפיה ב-'הוא נגד הגירה לא חוקית וזה מובן, מה שכן'
הוא נגד הגירה לא חוקית וזה מובן, מה שכן
17/05/2017 | 06:44
1
30
לגבי החומה שהוא רוצה לבנות שם, נראה לי הם היו יותר משתפים פעולה אם טראמפ היה אומר ששני הצדדים ישלמו

לצפיה ב-'אכן זה ילדותי להגיד שארה"ב צריכה חומה ומקסיקו תשלם '
אכן זה ילדותי להגיד שארה"ב צריכה חומה ומקסיקו תשלם
17/05/2017 | 18:12
23
אבל ביבי לא השוויץ שהמצרים יממנו לנו את הגדר כדי למנוע את הגירת הסודאנים והאריתראים. אין שום דרך דיפלומטית להכריח את מקסיקו ותמים מי שמאמין שאפשר לקיים את זה.

העניין הוא שמה שמפריע למקסיקנים זה גירוש הלא חוקיים שנמצאים שם, כי הם מנוצלים בארה"ב והמעסיקים סוחטים אותם ומשלמים להם שכר רעב והם עוד צריכים להתחבא בכל פעם שיש פשיטה של משטרת ההגירה. אז המקסיקנים אומרים שאתם גם מנצלים אותנו וגם מקטרים על כך שאנחנו לא חוקיים, אז תכירו בנו כחוקיים, תנו לנו לעבוד ולהרוויח כמו אמריקאים, אתם ממילא זקוקים לכוח העבודה שלנו. והמעסיקים לא מגינים על המקסיקנים ולא אכפת להם שיגרשו אותם כי הם יודעים שיסתננו עוד ויש להם תחליף.
לצפיה ב-'זה לא הפלא שהמפיקה שונאת את טראמפ '
זה לא הפלא שהמפיקה שונאת את טראמפ
15/05/2017 | 22:31
5
55
בפרק 26 ו-27 יהיה עוד אזכור של הנושא. אבל סך הכול המעסיקים בארה"ב נצלנים ורוצים הגירה לא חוקית כדי לשלם משכורות עלובות לעובדים ולא לדאוג להם לתנאים סוציאליים, כי הם יכולים להלשין עליהם בכל רגע. כך שבארה"ב יש ממש חגיגה של רווח על חשבון עובדים ללא מסמכים, לכן גם היה קמפיין כל כך חזק נגד טראמפ גם בארה"ב. גם בישראל זה מתחיל שרוצים סודאנים ואריתראים לא חוקיים שאפשר לשלם להם בערך רבע שכר מינימום וגם מקודם הביאו עובדים זרים לא חוקיים, כדי לשלם להם פחות. 

כך שהמקסיקנים באמת מרגישים רע שהאמריקאים גם רוצים שיעבדו בשבילם כמו חמורים וגם יחיו תמיד בפחד שבכל רגע יכולה לבוא משטרת הגירה לגרש אותם. אז בתכלס יש משהו בטענה שלהם, אתם ממילא רוצים שנעבוד בשבילכם, אז תנו לנו חנינה והפכו אותנו לחוקיים.
לצפיה ב-'אם אתה מתכוון לגרינגו הרמאי הזה מפרק 26 חח אז כן איזה מסכן '
אם אתה מתכוון לגרינגו הרמאי הזה מפרק 26 חח אז כן איזה מסכן
17/05/2017 | 06:50
4
28
פבלו, הוא חלב לו את כל הדולרים

נראה שעד שפבלו הגיע לבית חולים איפה שמאיה עובדת, לרוע מזלו הוא נתקל דווקא בפדריקו שוודאי הולך להטעות אותו עוד יותר

ועוד לגבי פרק 26 סינדי קורעת אותי עם ההתקפי זעם שלה חחח ואיך אבא שלה פתאום נכנס כולו בהלם
לצפיה ב-'אז זה בפרק 27 קטנטן '
אז זה בפרק 27 קטנטן
17/05/2017 | 18:14
3
32
פשוט אימא של פבלו ופבלו אמרו ברמז בעל הפיאה, פבלו ומקסיקני שעובד במסעדה יגידו בריש גלאי טראמפ. 
לצפיה ב-'גדול חחח הם אכן דיברו עליו'
גדול חחח הם אכן דיברו עליו
18/05/2017 | 06:51
2
30
זה היה בפרק 28 הרצתי אותו קצת קדימה כי עדיין לא הגעתי אליו.
"המקסיקנים עובדים פה קשה ותראה איך מתייחסים אלינו,
תתאר לך מה יהיה עם טראמפ..."

גם במי זה מי היה קטע שמשטרת ההגירה חיפשה את טניה דמותה של איזבלה קסטיז'ו במקום העבודה שלה כי הבינו שהיא בלי מסמכים. זה ידוע יש פרוצדורה לא כל אחד יכול לעבור למדינה אחרת ולהתחיל לחיות שם ולעבוד שם בלי שום אישורים דרכון מסמכים וכל מה שצריך. ועד כמה שידוע לי, טראמפ עדיין לא החזיר את המהגרים הלא חוקיים הוא רק אמר שיעשה את זה אבל בפועל לא נראה לי שמימש את זה עדיין.
לצפיה ב-'ברור שיש הליכים חוקיים '
ברור שיש הליכים חוקיים
18/05/2017 | 17:48
15
אבל העניין הוא שהרבה אנשים מעדיפים להעסיק אנשים שמהגרים באופן לא חוקי, כי אנשים שהשהות שלהם במדינה בלתי חוקית לא מוגנים סוציאלית ואפשר לשלם להם שכר עלוב ולא לתת שום תנאים מינימליים. בארה"ב ממש חוגגים על זה.

גם בישראל כשאלי ישי עוד בתקופת ברק ניסה להגביל את מספר העובדים הזרים, אנשי החקלאות בכו שאיך שאפשר לדרוש מהם לשלם שכר מינימום לעובד ישראלי ולהרוס להם את כל העסק. 

בארה"ב ממש חוגגים על המקסיקנים מצד אחד אנשי העולם התחתון שלוקחים מהם את מעט הכסף שלהם כדי להעביר אותם את הגבול בטענה שהם יודעים לעזור להם בלי שייתפסו. בכוחו של גורל היה את העניין הזה שאיוון ניסה להסתנן לארה"ב והיה צריך להחליף את הפזו בדולרים, והיה ידע בדיוק מה שער הדולר, אבל אלה שהחליפו לו את הכסף ניצלו את מצבו וסירבו למכור דולרים במחיר הראוי וגבו יותר ובכך הוא קיבל פחות כסף מהכסף המקסיקני שהיה לו. מצד שני המעסיקים שמעדיפים לשם לא חוקיים כדי לשלם להם הרבה פחות, ולאיים עליהם שילשינו עליהם אם יעזו לדרוש את הזכויות המגיעות להם. ועוד בארה"ב מי שנולד בארה"ב אוטמטית אזרח, אז בעמק התשוקות מנהל העבודה אנס איכרה כשהוא איים עליה שהוא ילשין עליהם ואותם יגרשו מהמדינה והילדים שלהם נולדו בארה"ב ולא רק יגרשו אותם אלא גם יפרידו אותם מילדיהם. לא יודע אם החוקים עד כדי כך, יכול להיות שהגזימו ויכול להיות שמנהל העבודה ניצל את הבורות של האיכרה. 

ואכן לטראמפ קשה מאוד לקיים את מה שהבטיח וגם מה שרוצים לעשות חוק חנינה שאלו שעכשיו בארה"ב יקבלו מעמד של תושבים ויהפכו לחוקיים, אבל מעתה יפקחו יותר על ההגירה, אז מאוד קשה לקדם את זה, כי הטייקונים האמריקאים רוצים לעשות הון על עובדים לא חוקיים שאפשר לשלם להם אפילו פחות ממה שמשלמים לעובד זר חוקי. 
לצפיה ב-'ברור מעליו שבלי טראמפ היה למקסיקו...'
ברור מעליו שבלי טראמפ היה למקסיקו...
18/05/2017 | 19:37
42
בראד פיט עשה ב2001 סרט בשם המקסיקני ששוב שתראי את הבדלים ארצות הברית בלי טראמפ הנה לינק של סרט
לצפיה ב-'המשך מסעו(הלא כ"כ מוצלח)של פבלו בארה"ב(פרק 27)'
המשך מסעו(הלא כ"כ מוצלח)של פבלו בארה"ב(פרק 27)
18/05/2017 | 07:05
1
36
אז אחרי שפדריקו המעצבן מכר לפבלו שמאיה נסעה לסומליה למרות שבסוף היא נשארה לטפל בלופיטה, ואחרי שהשאיר לו לשלם את החשבון במסעדה, הוא די נשאר אבוד כי בנוסף גנבו לו כל מה שהיה עליו את כל הכסף הדרכון המסמכים. ובאמת מזלו שפגש את המקסיקני הנחמד ההוא מרטין שעוזר לו. ולפחות הוא הצליח ליצור קשר עם סבא שלו שיפקיד כסף בחשבון של מרטין אבל עד שכל זה יקרה ועד שיחדשו לו את הדרכון.. הוא יצטרך להסתדר המסכן. ובינתיים נראה שמשטרת ההגירה כבר הגיעה למסעדה

מעניין אם הילדה הזו לופיטה באמת חולה, קשה לי להאמין שיגלחו לילדה כזאת קטנה את השיערׁ(זה נראה אמיתי)בשביל תפקיד. איזו חמודה מאיה שנשארה בשביל לטפל בה איך שהבינה שחלה התדרדרות במצבה

ובאשר לסינדי - אבא שלה מחליט לקחת אותה לפסיכיאטרית בעקבות התקפי ההיסטריה שלה
לצפיה ב-'כנראה יש פאה של קרחת '
כנראה יש פאה של קרחת
18/05/2017 | 17:51
23
קשה להאמין שמגלחים כל שחקן שהדמות שלו חולה בסרטן. אגב גם בשקרים הילד היה עוד יותר קטן מלופיטה ועשו לו את הקורחת, אם לגלח בן זה הרבה פחות שיער בדרך כלל.
לצפיה ב-'לא ידעתי שמוסקיטו הוא הבן של דייגו מונטחו ממלון הסודות'
לא ידעתי שמוסקיטו הוא הבן של דייגו מונטחו ממלון הסודות
20/05/2017 | 23:42
31
הלא הוא חורחה פוזה ששיחק גם בגאטה חח איזה קטע.
גם אמא שלו שחקנית ידועה מסתבר מיירין ויז'נוואבה
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
15/05/2017 | 22:53
8
46
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'פרומואים ל - "Mi marido tiene familia" של טלויסה'
פרומואים ל - "Mi marido tiene familia" של טלויסה
15/05/2017 | 22:57
1
119
טלנובלה חדשה בכיכובם של זוריה ווגה ודניאל ארנאס
לצפיה ב-'נראה טוב וגם הקאסט! '
נראה טוב וגם הקאסט!
17/05/2017 | 06:54
56
דניאל אראנס סוריה וגה דיאנה בראצ'ו..
לצפיה ב-'טריילר ראשוני של הטלנובלה בכיכובו של סבסטיאן רולי'
טריילר ראשוני של הטלנובלה בכיכובו של סבסטיאן רולי
17/05/2017 | 12:40
5
110
עדיין לא נבחרה ראשית, המועמדות הן מאייטה פרוני ואלטאיר חאראבו

אגב יש שינוי בעלילה. סבסטיאן מגלם את מאוריסיו, גבר קל דעת ושטחי שלפתע נכנסת לחייו ילדה בת 9 שאומרת שהיא בתו. מאוריסיו יצטרך להתבגר ובעקבות משבר כלכלי ייאלץ להנשא לאישה עשירה בגלל לחץ משפחתי.
לצפיה ב-'איזה מוזר שהוציאו טריילר כשעדיין אין ראשית'
איזה מוזר שהוציאו טריילר כשעדיין אין ראשית
21/05/2017 | 00:26
4
31
שתיהן מועמדות מעולות אם כי אני מחזיקה אצבעות למאייטה:]
לצפיה ב-'למאייטה יש יותר סיכוי גבוה'
למאייטה יש יותר סיכוי גבוה
21/05/2017 | 00:44
3
36
כי השאר חוץ ממרחורי דה סאוסה נלקחו לפרוייקטים אחרים וסאוסה בנוסף שכבר לא שייכת לטלויסה היא בבלאגן עם חוליאן חיל, אבי בנה שביום בהיר אחד החלו לשנוא אחד את השני ולהוציא את הכביסה המלוכלכת מול התקשורת. מסכן הבן שלהם שזה עתה נולד ולא זכה להורים מאוחדים שמלכלכים אחד על השני בפומבי. יצטרך ליווי סוציאלי.
לצפיה ב-'אה נכון גם מרחורי הייתה מועמדת טוב שבסוף לא נבחרה'
אה נכון גם מרחורי הייתה מועמדת טוב שבסוף לא נבחרה
21/05/2017 | 00:51
2
28
לא כזה התלהבתי מהמשחק שלה באהבות אמיתיות.
לצפיה ב-'הייתי רוצה את דנה גרסיה לתפקיד הראשי אבל היא בהריון'
הייתי רוצה את דנה גרסיה לתפקיד הראשי אבל היא בהריון
21/05/2017 | 01:01
44
ולא ראיתי שעשו קסטינג אם כי יש מצב שזה ייקח קצת זמן עד שהטלנובלה שלו תתחיל הבנתי שזה יקרה ב2018 מה שלא נראה לי הגיוני כי הוא הסתפר בשביל התפקיד אז מה עד שיגיע 2018 יתארך לו השיער מה הטעם לכך.

יהיה נהדר אם ארסלי ארמבולה תחזור לטלויסה ותככב לצידו הפעם בטלויזיה אבל זה לא יקרה כי הם היו בקשר רומנטי ולא נראה לי שזה יסתדר.
לצפיה ב-'מסתבר שמרחורי דה סאוסה עדיין מועמדת'
מסתבר שמרחורי דה סאוסה עדיין מועמדת
21/05/2017 | 01:22
44
היא וליסט מורלוס בשיחות עם המפיק לתפקיד הראשי
לצפיה ב-'ADDA היא המחליפה של עשירים לא מבקשים רשות'
ADDA היא המחליפה של עשירים לא מבקשים רשות
16/05/2017 | 14:35
8
174
החל מ18.6 ב20:50
לצפיה ב-'גם אם אתם לא צופי ארגנטינאיות-ממליץ בחום'
גם אם אתם לא צופי ארגנטינאיות-ממליץ בחום
16/05/2017 | 15:43
4
143
עזבו אתכם מהסיווגים של ארגנטינאיות/ברזילאיות ושאר השטויות-כשסדרה טובה אז היא טובה.
ובאמת שויוה שיחקו אותה עם התזמון(בדיוק השבוע היא מסתיימת בארגנטינה), וגם שרכשו טלנובלה איכותית שכזאת.
צפיתי בכל ה-70 פרקים כך שאני יכול להמליץ בפה מלא...אסור לכם להחמיץ אותה
לצפיה ב-'רק 70 פרקים? זה באמת נראה מבטיח '
רק 70 פרקים? זה באמת נראה מבטיח
16/05/2017 | 16:10
1
118
בארגנטינאיות בדרך כלל ככל שהטלנובלה קצרה יותר כך היא טובה יותר.
לצפיה ב-'70 פרקים ועפה מבלי להרגיש'
70 פרקים ועפה מבלי להרגיש
16/05/2017 | 20:14
98
בדיוק השבוע היא מסתיימת בארגנטינה ואנחנו ממש מתבאסים...
אבל מה שטוב בה זה שמראש היא צולמה לפני שעלתה לשידור, כך שהכול היה מאוד מהוקצע ומתוכנן מראש...האיכות והמקצועיות לא היה מקום לשינויים/עריכות/הוספות פרקים.

כבר הרבה זמן שלא הייתה ארגנטינאית כזאת טובה...הרווחתם

לצפיה ב-'יש מצב באמת שאצפה בה'
יש מצב באמת שאצפה בה
16/05/2017 | 22:15
1
118
ראיתי כמה וכמה חבר'ה מהקאסט שאשמח לראות שוב.

טוב, חוץ מוירחיניה לאגו הטרחנית
לצפיה ב-'עושה פה דווקא אחלה תפקיד...שונה מכל מה שעשתה'
עושה פה דווקא אחלה תפקיד...שונה מכל מה שעשתה
19/05/2017 | 10:59
32
לצפיה ב-'סופסוף '
סופסוף
16/05/2017 | 16:46
111
מומלצת ביותר , אל תחמיצו 
לצפיה ב-'ותודה לויקיפדיה שסיפלייר לי על הסוף של קרולינה(אלאונור וקסלר'
ותודה לויקיפדיה שסיפלייר לי על הסוף של קרולינה(אלאונור וקסלר
19/05/2017 | 18:31
1
96
ועל הדמות של פדריקו אמדור

לצפיה ב-'מה ציפית למצוא שם? חבל'
מה ציפית למצוא שם? חבל
21/05/2017 | 11:08
56
הרי ברור שיהיו ספויילרים...זה ידוע שלא נכנסים לויקיפדיה
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:27
26
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'איסבלפרק 7'
איסבלפרק 7
14/05/2017 | 19:28
8
39

לצפיה ב-'איסבל מסכימה להתחתן עם פרננדו'
איסבל מסכימה להתחתן עם פרננדו
14/05/2017 | 20:05
2
49
אחרי שהיא מבינה שהברירה השנייה שלה, אממ איך נאמר? לא משהו בלשון המעטה היה מצחיק איך שקרדנס העמיד את המשרת המגובן ההוא שהולך עקום מול איסבל ותיאר לה עליו את המועמד הצרפתי "הכתף הימנית שלו גבוהה יותר והרגל השנייה עקומה יותר" חחח.. כמובן שאיסבל לקחה בחשבון גם את השיכנועים של צ'אקון קריז'ו וקרדנס גם יחד. חבל רק שהם בני דודים מדרגה שנייה כי ככה החתונה באמת דופקת את אנריקה ופצ'קו אהבתי איך שאיסבל והחבורה שלה הצליחו לעבוד עליהם כאילו היא באמת מסכימה להתחתן עם הדוכס הצרפתי בעוד שבינתיים תכנית החתונה עם פרננדו נסיך ארגון התחילה כבר לצאת אל הפועל אחרי שאיך לא - פרננדו נאלץ לקבל את כל דרישותייה במשא ומתן

איסבל נסעה לבקר את אמא שלה במדריגל ומשם היו אמורים לאסוף אותה לחתונה, רק שבינתיים פצ'קו ואנריקה עלו על התכניות שלהם ועל העובדה שאיסבל כלל לא מתכוונת להתחתן עם אחיו של מלך צרפת אנריקה שולח נגדה צו מעצר ואיסבל מוברחת אל המנזר. בינתיים גונסלו המתוק שוב מציל את המצב ובדקה התשעים מגיע לאסוף אותה משם עוד לפני שפצ'קו מצליח להגיע אלייה

אהבתי גם את המונולוג שלו עם איסבל מוקדם יותר איך שרמז לה "מי שאת באמת רוצה  לדעתך הוא לא ראוי לך" אחרי שהיא שיתפה אותו בתחושה ש"כולם רוצים לבחור לה בעל" ולמרות זאת הוא ממשיך לגבות אותה ולהיות לצדה גם כשהוא יודע שהיא הולכת להתחתן עם פרננדו היה יפה גם לשמוע אותה מתוודה בפניו שהיא לא רוצה להיות מובלת רק על ידי הגאווה אלא גם על ידי ההיגיון בכל הקשור לקסטיליה. אהבתי גם איך שהיא סירבה להרגיש את עצמה נסיכה בבית של אמא שלה, סידרה לה את המיטה, ודאגה לה

פרק מותח במיוחד
מעניין איך יהיה המפגש הראשון של פרננדו ואיסבל
לצפיה ב-'איזה יופי שקרדנס לא נאלץ לשקר '
איזה יופי שקרדנס לא נאלץ לשקר
19/05/2017 | 14:07
1
21
כי הדוכס הצרפתי אמנם צעיר, אבל עלוב במיוחד. אם כי איסבל עדיין ראתה בפרננדו נוצרי לא טוב שיש לו בן מחוץ לנישואין ועדיין היססה. הקטע עם המשרת באמת היה מצחיק.

מסתבר שפצ'קו בלשון המעטה לא אוהב את התכנית של מנדוס ואנריקה כי הוא חלם שביתו תהיה מלכת ארגון, וארגון תהיה ממלכה חסרת אונים מול צרפת וקסטיליה ופצ'קו רצה את ביתו כמלכה ולא כמלכת חורבה. 

גם מסתבר שבניגוד לצרפת ופורטוגל ששם מדברים ספרדית בשביל הסדרה, בארגון באמת מדברים בספרדית ולכן אחד השכנועים של שעם ארגון חולקים שפה, תרבות ומנהגים בעוד צרפת לגמרי לגמרי זרה לתרבות הספרדית.

גונסלו כרגיל מציל את איסבל מאנריקה ופצ'קו והשיחה ביניהם נעימה למרות שהוא יודע שהוא איבד אותה.

מסתבר שגם בארגון יש יהודים והם רופאים ואסטרולוגים וקריז'ו מטיח במלך ארגון שהוא נותן זכויות יתר ליהודים. גם פרננדו הנסיך פחות ליבראלי בנושא ולא אוהב את האמון העיוור של אביו ברופא יהודי. אך מצד שני זה גם לחץ ציבורי באינדלוסיה מסרבים לשלם מיסים לאנריקה כי הוא לא נלחם בכופרים היהודים והמוסלמים והם לא מוכנים לממן דברים אחרים שאינם מלחמה.

עד כמה שאני יודע דודנים דרגה שנייה זה כמו ברוסית אחים מדאגה שלישית, כלומר ההורים שלהם הם בני דודים ולא אחים, כך שזאת קירבה קצת פחות. אבל איסבל שוב מרומה שנאמר שהאפיפיור נתן אישור ומסתבר שאביו של פרננדו באמת שלח אישור לאפיפיור הקודם אבל הוא מת לפני שהסכים לחתום, והאפיפיור הנוכחי די בכיס של אנריקה.
לצפיה ב-'אכן יש ביניהם פחות קירבה אבל עדיין הם חולקים אותו דם'
אכן יש ביניהם פחות קירבה אבל עדיין הם חולקים אותו דם
20/05/2017 | 23:53
11
ובינתיים לפי פרק 8 הם עדיין לא מקבלים את אישור האפיפיור.
לצפיה ב-'תמונות מהפרק'
תמונות מהפרק
14/05/2017 | 21:28
44
לצפיה ב-'פרק 8 - פרננדו מגיע לקסטיליה למרות כל הקשיים שבדרך'
פרק 8 - פרננדו מגיע לקסטיליה למרות כל הקשיים שבדרך
21/05/2017 | 00:06
3
18
אנריקה ופצ'קו מציבים שומרים בגבולות, ומרגלים בארמון של ממלכת ארגון אבל זה לא עוזר להם להם ופרננדו מצליח להגיע לקסטיליה אחרי מסע לא פשוט ואבן בראש חח אאוץ'..והנה סופסוף הוא נפגש עם איסבל בפעם הראשונה! חח מסכנה איסבל כולה מבועתת מליל הכלולות שזו בעצם תהיה הפעם הראשונה שלה, עם מישהו שהיא לא באמת מכירה. ואין לה אפילו עם מי לדבר על זה חוץ מאשר הכומר החצוף שרק עצבן אותה עוד יותר בכל אופן המפגש עם פרננדו היה מותח ואחרי היכרות ראשונית נראה שפניהם אכן לחתונה רק שיש בעיה אחת, האפיפיור עדיין לא נותן להם אישור מעניין איך זה יתפתח
לצפיה ב-'תמונות נוספות מהפרק'
תמונות נוספות מהפרק
21/05/2017 | 00:14
18
לצפיה ב-'איסבל חוששת מליל הכלולות גם אם זה היה עם מישהו מוכר'
איסבל חוששת מליל הכלולות גם אם זה היה עם מישהו מוכר
21/05/2017 | 00:56
1
20
אבל כמובן הכומר לא ממש עוזר. ולפי החלום שלה, גם עם גונסלו היא הייתה מפחדת לקיים יחסי מין. 

פרננדו הרגיש מושפל מהתנאים של איסבל וחשב שהיא פרימדונה והופתע ממנה לטובה. 

אנריקה רגוע מאוד שהוא דאג שלא יהיה אישור מהאפיפיור והוא בטוח שאיסבל לא תתחתן ללא האישור.

ומסתבר שאלפונסו וקרדנס צודקים, קריז'ו תומך באיסבל ואפילו הולך נגד האחיין שלו כי הוא מאמין שאיסבל כמלכה תהיה מריונטה שלו.
לצפיה ב-'אכן נראה שפרננדו כבר בטוח שהכיר אותה מספיק'
אכן נראה שפרננדו כבר בטוח שהכיר אותה מספיק
23/05/2017 | 23:24
12
אבל יש לי הרגשה שבקרוב הוא שוב יופתע

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ