לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'איסבלפרק 4'
איסבלפרק 4
22/04/2017 | 19:49
8
54

לצפיה ב-'עד שיש מישהו שמגן על היהודים הוא מת חח אוף'
עד שיש מישהו שמגן על היהודים הוא מת חח אוף
22/04/2017 | 20:11
2
62
אלפונסו ממש הפתיע לטובה שהגן על היהודים מול פצ'קו! גם הופתעתי שאיסבל הגנה עליהם! עד שצ'אקון המעצבן אמר לה שלפעמים קסטיליה צריכה להיות אפילו מעל לצדק "את זה אתה לא לימדת אותי בשיעורים" ולבסוף שניהם ניסו לשכנע את אלפונסו לסגת, אבל לא, הוא עמד על שלו גירש את פצ'קו והוכיח שהוא סופסוף הפך גם לגבר וגם למלך! רק חבל שבסוף זה עלה לו בחייו:[ היה ברור שפצ'קו הארסי לא יישב בשקט ועכשיו הסמכויות עברו לאיסבל! היה עצוב איך שבכתה עליו מסכנה, חבל שעד שהתנרמל ככה הדמות שלו סיימה. לפחות עוד לפני כן הוא ואיסבל הספיקו לבקר את אמא שלהם, אהבתי את קטע הריקוד והדיקלום שאיסבל הכינה לכבוד אלפונסו זה היה ממש חמוד

נראה שחואנה לראשונה הרגישה על בשרה מה שעשתה לאיסבל ואלפונסו כשהפרידה אותם מאימם והורתה להביאם לארמון בזמנו - פצ'קו ואנשיו דרשו שתמורת הפסקת האש חואנה והילדה שלה יועברו למקומות שונים ויופרדו לתקופה מסויימת כדי לראות אם אנריקה אכן מקיים את הפסקת האש. וכאילו זה לא מספיק כמעט ואנסו אותה שם

מעניין איך הכל הולך להתפתח עכשיו עם הפסקת האש ובלי אלפונסו
איך חואנה תמשיך בלי ביתה לצדה ומה יהיה על איסבל
לצפיה ב-'ועוד מדובר ביהודים שהתפללו בכנסייה '
ועוד מדובר ביהודים שהתפללו בכנסייה
22/04/2017 | 21:38
1
50
כלומר יהודים שהתנצרו, עכשיו ברור מה היו המטרות של האינקוויזיציה שניסו למצוא את היהודי המתנצר שיאפה חלה ביום שישי (אז את הלחם אפו לבד) כדי להאשים אותו שהוא כופר ולא באמת נוצרי, להרוג אותו ולהחרים את רכושו. גם בהזר במקסיקו נגעו בזה, כשהסתבר שעל המשפחה היהודיה הלשין איש עסקים שהשתלט על העסק שלהם. אבל קרלה אסטרדה לא עשתה לעשות הנחות לאינקוויזיציה ולכן לא הבהירה אם מדובר ביהודים שומרי יהודות או יהודים שהתנצרו. אבל עכשיו ברורה הסיבה למה חיפשו להוכיח שהנוצרים החדשים הם יהודים בחשאי, הכול תאוות בצע. 

ואני קראתי את צו התרגום של צו הגירוש של היהודים, ושם היהודים הואשמו שהם מחזירים את היהודים שכבר התנצרו ליהדות ולכן יש להפריד בין האוכלוסיות, גם זה בטח היה רק תירוץ לתאוות הבצע של האצילים. 

דווקא אהבתי שאיסבל הגנה על היהודים והופתעתי שהיא נכנעה לצ'אקון. אלפונסו באמת נהיה גבר שראוי להיות מלך ואמנם בפרומו נאמר שהוא ימות, אבל בכל זאת הוא לא נהרג בקרב, גונסלו הציל אותו מזה, אבל יש סיכוי טוב שפצ'קו הרעיל אותו כי זה קרה בדיוק כשהבין שפצ'קו משחק בו ובאנריקה וחושב רק על עצמו והתכוון לגרש אותו וגם לפני מותו הזהיר את איסבל לבטוח רק בצ'אקון ובגונסלו.

לא רק חואנה גם אנריקה הזדעה מהדרישה להפריד בין אם לביתה, כשהזכירו לו שהוא הפריד את איסבל ואלפונסו מאימם כשהיו ילדים וזה לא הפריע לו. היה נראה שנציג הוותיקן ירגיע את פצ'קו, אבל אז איימו עליו שלא יקבל תרומות והוא קיבל את הצד של פצ'קו.

חואנה גם מתאכזבת מכך שאנריקה מלך חלש מאוד ובעצם אנריקה מזכיר את ביבי שכל הזמן מתנפח כמו טווס ואומר שיעמוד על שלו, אבל בסוף מוותר. 
לצפיה ב-'נורא:('
נורא:(
23/04/2017 | 22:10
23
לדעתי זה ברור שפצ'קו הוא זה שהרעיל את אלפונסו, בסוף הפרק גם הראו אותו יושב ושותה לכבוד ה"הצלחה" שלו.

וגם לי אנריקה תמיד מזכיר את ביבי בחולשה שלו חחח
לצפיה ב-'תמונות מהפרק'
תמונות מהפרק
22/04/2017 | 20:37
4
39
לצפיה ב-''
22/04/2017 | 20:38
3
21
לצפיה ב-''
22/04/2017 | 20:40
2
16
לצפיה ב-''
22/04/2017 | 20:41
1
16
לצפיה ב-''
22/04/2017 | 20:43
31
אחרונות:]
לצפיה ב-'לאוהבי טלנובלות מטלויסה כמו הדר וייבגני וכו' כנסו'
לאוהבי טלנובלות מטלויסה כמו הדר וייבגני וכו' כנסו
20/04/2017 | 22:13
6
124
אחרי שתסתיים אנה כפול שלוש נשאר עם טלויסה אחת בערוץ. תפעילו לחץ על ויוה שלא ישכחו את אוהבי מקסיקניות טלויסה, לאור העובדה שויוה תשדר שתי סדרות ארגנטינאיות בחודשים הקרובים, שלא נגיע למצב בתקופה של לא מאמינה בגברים שנשארנו בלי אף מקסיקנית מטלויסה אפילו לא אחת. קיים חשש שהמחליפה הארגנטינאית השנייה תחליף את להתעורר לצידך או יותר גרוע, הצ'ילאנית הלא מבוקשת הזאת. טלויסה יש הרבה סדרות שמגיעות לרחבי העולם אם זה המועמדת או נשים בשחור שהן לא סיפור אהבה שחוזר על עצמו. וגם השנה מחכה לנו שפע של סדרות וויוה הוא הערוץ הבלעדי שמשדר טלנובלות מקסיקניות מטלויסה. אוי ואבוי אם ויוה יחליטו לא לחדש את החוזה יותר ולא נזכה לראות במחוזותינו מקסיקניות מטלויסה יותר אלא שטויות מטיוי אצטקה אם במידה ג'ושוע מינץ ישפיע על ויוה. מי שאין פייסבוק יכול לשלוח מייל העיקר ללחוץ על ויוה שימשיכו עם החוזה עם טלויסה. ויוה כבר ענו לי שבזמן הקרוב לא מתוכננת להגיע טלנובלה מטלויסה.
לצפיה ב-'הם ענו שלא מתוכננות מקסיקניות בקרוב? באמת מתחיל להדאיג'
הם ענו שלא מתוכננות מקסיקניות בקרוב? באמת מתחיל להדאיג
20/04/2017 | 22:30
5
110
ואם באמת מתוכננות שתי ארגנטינאיות חדשות, אז במקרה הזה באמת יש מצב שזה על חשבון המקסיקניות. חשבתי שויוה הבינו עוד מההזנחה המקסיקנית הקודמת שהרבה אנשים אוהבים לצפות בנובלות של טלויסה ושחייבים להמשיך להביא בעקביות לפחות שתי נובלות בכל נגלה. אני אשלח להם דרך הצור קשר שימשיכו לרכוש מקסיקניות של טלויסה+כמה המלצות של טלנובלות תודה שהעלית את הנושא
לצפיה ב-'שלחתי להם הודעה בפייסבוק אם נגמר החוזה עם טלויסה'
שלחתי להם הודעה בפייסבוק אם נגמר החוזה עם טלויסה
20/04/2017 | 22:34
4
116
ואם לא ישדרו יותר טלנובלות מטלויסה אחרי להתעורר לצידך. בטח יענו לי שבוע הבא.
לצפיה ב-'יופי, תעדכני גם אני שלחתי, הנה הנובלות שהמלצתי'
יופי, תעדכני גם אני שלחתי, הנה הנובלות שהמלצתי
23/04/2017 | 19:38
3
83
La doble vida de estela carrillo

En Tierras Salvajes

Mi adorable maldición

Enamorandome De Ramon

והוספתי שלא יפסיקו לרכוש טלנובלות של טלויסה כי יש להן קהל גדול פה
לצפיה ב-'לא ענו לי אבל ענו למישהו אחר '
לא ענו לי אבל ענו למישהו אחר
24/04/2017 | 21:56
2
60
ואמרו שהחוזה לא נגמר עם טלויסה אבל הם לא יכולים להביא כל טלנובלה מטלויסה. אגב Enamoradome de Ramón כתבתי על זה. התחלתי לצפות בה אני בפרק השני כבר.

לצפיה ב-'ליתר ביטחון כתבתי להם עכשיו גם בפורום חח '
ליתר ביטחון כתבתי להם עכשיו גם בפורום חח
25/04/2017 | 18:57
1
52
מה הרושם הראשוני שלך על Enamoradome de Ramón ?
לצפיה ב-'נחמדה'
נחמדה
25/04/2017 | 21:39
36
אם כי נזכרתי שחודש הבא מתחילה סדרה עם קיקה אדגר וחואן סולר אז מעדיפה לצפות בה מאחר ואין לה סיכוי להגיע לפה ולטלנובלה עם חוסה רון כן.
לצפיה ב-'להתעורר לצדך'
להתעורר לצדך
19/04/2017 | 20:14
11
49

לצפיה ב-'עד פרק 13מאיה שוב עושה דרכה למקסיקו'
עד פרק 13מאיה שוב עושה דרכה למקסיקו
19/04/2017 | 20:33
1
54
כדי לסגור עם פבלו את עסקת הפרחים. הבאסה זה שפדריקו הקרציה צירף את עצמו והפתיע אותה במטוס חח אבל למרות זאת מחכה כבר למפגש השני שלהם

אהבתי שאנטוניה לקחה את פבלו לראות את הפרחים שלה ואיך שהסבירה לו על העסק. כל הזמן עוסקים בעסקאות פרחים ובאדמות של אוטון ואנטוניה וסופסוף רואים על מה מדובר

סינדי הזו קרועה חחח איך ששיחקה אותה פצועה ורצה לפבלו בצליעה אחרי השוד המבויים עם וילסון המסכן שלא מפסיק לחטוף ממנה מרפקים נראה לי רק הוא עומד בקצב שלה בפרקים הראשונים היא אומנם דרשה נעל לפרצוף אבל לאט לאט אני מתחילה לעכל את הדמות ואפילו להנות ממנה חח

עם ג'ני פאולה זה דווקא ההיפך, קודם כל הילדה הזו בפירוש לא יודעת לשחק. כל פעם תקועה לה אותה הבעת פנים של תשעה באב חח אומנם היא אמורה לשחק נערת טיפש-עשרה אבל בסיטואציות מסויימות היא יכולה לשנות קצת את הבעת הפנים שלה 

ונסיים בכריסטיאן שנעצר על גניבת האופנוע של צ'ופר. מצויין שיישאר שם 

לצפיה ב-'פדריקו וסינדי באמת קרציות '
פדריקו וסינדי באמת קרציות
19/04/2017 | 21:10
38
פדריקו צירף את עצמו ומאיה לא יודעת מאיפה זה בא לה. 

איזה אירוניה שאוטון הרס עיסקה לאנטוניה ובסוף נאלץ לקנות ממנה כשמזלו הוא השקר של אנטוניה ופבלו ומאיה חושבים שהם קונים מפבלו. ופבלו היה נואש שלא יכול לעזור למאיה עם הפרחים וצריך לנפנף אותה ופתאום אנטוניה זקוקה לקונה דחוף ולא יכולה למכור לאוטון כשהוא יודע את זה, למרות שבמצב המגוכך שפדריקו הכניס אותו אליו אוטון היה מסוגל גם לקנות מאנטוניה כדי להציל את שמו הטוב בעסק הזה.

אני עדיין מתקשה לעקל את סינדי, אך היא מצחיקה אותי. 
לצפיה ב-'14-15 המפגש השני של פבלו ומאיה'
14-15 המפגש השני של פבלו ומאיה
21/04/2017 | 12:13
4
35
כמובן שגם המפגש הזה סיפק לנו לא מעט סצנות מושלמות שלהם רק פדריקו הזה תקוע באמצע אהבתי איך שהם ניצלו את הרגע שהוא דיבר עם אוטון בטלפון כדי לברוח לו איזה חמוד פבלו איך ששיחק אותה מבין בפרחים כשהוא חוזר מילה במילה על ההסברים של אנטוניה, ומאיה כולה מוקסמת ממנו בסופו של דבר הם חתמו גם על עסקת הפרחים, אבל הכי חשוב שהם הבהירו את המחלוקות מהפעם הקודמת ושמאיה האמינה לו שהוא אכן הגיע לפגישת הפרידה שלהם רק שזה היה כבר באיחור

איזו תמימה טוליה איך שמאמינה שכריסטיאן סתם קורבן שיושב במעצר ולא עשה שום דבר. אם הייתה יודעת שהוא זה ששדד לה את כל הכסף מהחנות... מצד שני אולי עדיף באמת שלא תדע איזה ילד יש לה..רחמים.. העיקר שהוא ממשיך לשבת שם אחרי שצ'ופר התחרט ולא ביטל את התלונה חח הפרחים לסינדי.. חחחח איך צ'ופר נעלב ששמע איך סינדי מתארת אותו ואת הפגישה שלהם שנכפתה עלייה תמורת השיחרור של כריסטיאן "וילסון אתה לא מבין! אפילו פופקורן הוא לא טרח לקנות לי ומה זה הטעם הגרוע הזה בבגדים שלא נדבר על הריח שלו כמו מאסלה קרעה אותי חחחח ובינתיים הוא שומע הכלXD

מצרפת כמה קטעים מהפרקים האחרונים
לצפיה ב-'פדריקו כל כך הפריע'
פדריקו כל כך הפריע
21/04/2017 | 13:16
3
29
אבל מזל שהם הבהירו הכול למרות פדריקו וגם היא הבהירה שפדריקו משקר וגם האמינה שהוא בא לפגישה ברגע האחרון. 

צ'ופר ידע להחזיר לא רק בכך שלא ביטל את התלונה אלא גם כשתיאר את סינדי בערך באותה הצורה.

ג'ני פאולה והסבא פחות תמימים ומבינים שכריסטיאן אשם.
לצפיה ב-'לא סובלת את דניאל אררנס '
לא סובלת את דניאל אררנס
21/04/2017 | 13:51
1
42
ראיתי לב פראי רק בגלל אנה ברנדה המדהימה
לצפיה ב-'בעיניי הוא מקסים וכריזמתי'
בעיניי הוא מקסים וכריזמתי
22/04/2017 | 17:53
12
לצפיה ב-'טוב באמת שיש את הסבא'
טוב באמת שיש את הסבא
22/04/2017 | 17:48
18
לצפיה ב-'פדריקו(גונסלו פנייה) חוזר להיות הקרצייה בטלנובלה חדשה'
פדריקו(גונסלו פנייה) חוזר להיות הקרצייה בטלנובלה חדשה
22/04/2017 | 21:50
3
73
שוב על אותו תקן הבן זוג של הראשית שאיתה מתוך אינטרס. הראשית אמנם פופולארית במקסיקו אבל אנחנו מכירים אותה רק מתהום של תשוקה. הראשי הוא חוסה רון, אמא שלו היא מריסול דל אולמו ושימו לב לאונור ומריבל מאנה כפול שלוש משחקות עשירות שלאונור היא סבתא של הראשית ושונה באופי מדמותה באנה כפול שלוש. את מריבל לא כל כך הבנתי מה התפקיד שלה אבל היא קשורה לסבתא אותה מגלמת לאונור. גם אורלנדו שם בתור מוסכניק מקווה שלא יהפוך להיות רע בהמשך. מרסלו קורדובה גם שם מגלם את בעלה של ליסט(מרים, האומץ לאהוב) וגם הילד הבלונדי שהצליח לכבוש את הקהל המקסיקני ששיחק בלב פראי מופיע גם. פביולה שמוכרת לנו מתשוקה וכח ולא מאמינה בגברים מגלמת את הצלע השילישית שמאוהבת בחוסה רון. כמו כן ארתורו כרמונה שמגולח אותו ראינו בים של אהבה כבן זוג של אריאנה(מריאנה סיאונה) משחק את אחיו של מרסלו קורדובה ובנה של לאונור(לא יודעת שם השחקנית ושם דמותה).

לטלנובלה קוראים Enamorandome de Ramon והיא משודרת כעת במקסיקו. התחילה בפברואר.
לצפיה ב-'עוד פעם הם?'
עוד פעם הם?
23/04/2017 | 14:09
42
שיחקו כבר בטלנובלה אחרת ביחד.

אגב לאונור - זו נוריה באגס. שחקנית מוכרת מאוד במקסיקו.
לצפיה ב-'חחח זהו המפיקים כבר מיתגו אותו'
חחח זהו המפיקים כבר מיתגו אותו
25/04/2017 | 18:42
26
כןן שמתי לב שיש שם מלא מוכרים עושה רושם טוב
לצפיה ב-'אגב מה פשר הקעקוע?'
אגב מה פשר הקעקוע?
25/04/2017 | 19:54
13
לצפיה ב-'אנה כפול 3'
אנה כפול 3
18/04/2017 | 06:33
33
89
לצפיה ב-'עד 88'
עד 88
18/04/2017 | 07:20
7
59
עשיתי קצת מרתון כל הלילה.

עכשיו הבנתי מה הגידול גורם, שמרסלו יהיה מפלצת. קצת מוזר שגידול גורם לשינוי אופי, גם באחים דל מונטה וגם פה. חבל שמרסלו עדיין מאוהב באנה לטיסיה, הוא נותן לה לשטות בו. והסצינה של אנה לטיסיה ואינאקי, כנראה שהוא יצליח לגרום לה להתאהב בו, אגב הפתיע אותי שהוא הבריז לחולייטה, הייתי בטוחה שיגיע ברגע האחרון.

אהבתי שבסוף אנה לוסיה התעמתה עם סולדד, עכשיו הכדור בידיים של סולדד, אם היא חכמה היא תצטרך לומר לה את האמת.

מריבל הזאתי חסרת תקנה ומאיפה היא בטוחה שרמירו עשיר? חוץ מזה שהוא תפוס. איך אף אחד לא יודע מזה בפנסיון? אהבתי שהוא הכריח את סנטיאגו ללכת לרופא, רק חבל שהוא מסתיר זאת מכולם על הגידול.

מריאנו כרגיל מעצבן, מתייפייף.

קלאודיה תמימה שהיא יכולה מול אנה לטיסיה, היא לא יודעת כנראה למה מסוגלת אנה לטיסיה.
לצפיה ב-'רק עד 88, תמשיכי לראות זה הולך ומשתפר'
רק עד 88, תמשיכי לראות זה הולך ומשתפר
18/04/2017 | 21:10
34
הרבה סודות יתגלו לגבי כל המעורבים
לצפיה ב-'הנה מה שאני הגבתי על אותם פרקים'
הנה מה שאני הגבתי על אותם פרקים
20/04/2017 | 21:03
5
24

מה את אומרת על סצנות התגובה של אנה לטיסיה אחרי שראתה את אנה לוסיה?

מריבל הזאת..עד שהיה נראה שהשתנתה ועוד במיוחד בפרקים שאני הגעתי אליהם, היא ממשיכה ללכת בדרכה העקומה ואנה לוסיה ממשיכה משום מה לסלוח לה על הכל את כבר תביני על מה אני מדברת שתגיעי לפרקים

ובאשר לקלאודיה..אני רק יכולה להגיד לך שאת הולכת להיות מופתעת

לצפיה ב-'על זה שראתה את אנה לוסיה וסיפרה למריאנו?'
על זה שראתה את אנה לוסיה וסיפרה למריאנו?
20/04/2017 | 21:21
4
19
הגעתי לזה כבר
לצפיה ב-'עד איזה פרק הגעת?'
עד איזה פרק הגעת?
20/04/2017 | 21:22
3
8
לצפיה ב-'עד פרק 98'
עד פרק 98
20/04/2017 | 21:26
2
17
עשיתי מרתון עד יום שלישי
לצפיה ב-'יפהה! הגעת לפרקים הכי שווים '
יפהה! הגעת לפרקים הכי שווים
20/04/2017 | 21:36
1
21
מעכשיו עד 102 כל פרק הולך להיות דרמתי
ואני בטוחה שהפרקים הבאים יהיו עוד יותר מותחים
לגבי מה ששאלתי, התכוונתי לסצנות שאנה לטיסיה התחרפנה עקרה לבובה של אנה לוסיה את הראש ושברה את המראה אנג'ליק הייתה שם פשוט מדהימה
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
20/04/2017 | 21:39
19
מרגישים שאנה לטיסיה לא יציבה בנפשה עם ההתנהגות שלה.
לצפיה ב-'עד 102 - סופסוף הגעתי לגילוי האמת'
עד 102 - סופסוף הגעתי לגילוי האמת
19/04/2017 | 22:39
4
56
אבל עוד לפני כן, היה ממש מותח איך שמריבל קלטה את אנה לאורה בחנות של שמלות הכלה ולא הבינה איך יכול להיות שהיא נראית בול כמו אנה לוסיה! אבל כמובן שהדבר המשמעותי ביותר היה איך שקלאודיה הבת של נרינה הגיעה לאכסנייה ופגשה שם בטעות את אנה לוסיה כשהיא בטוחה בהתחלה שהיא מדברת עם אנה לטיסיה "מה עשית לשיער שלך מה את עושה פה" מי היה מאמין שדווקא היא תגרום לכל הגילוי הזה להתפוצץ! כמובן שלא עבר זמן רב והיא כבר רצה לספר למריאנו את החדשות המרעישות שהאחיינית שלו בחיים כמובן מתוך אינטרס מובהק. מריאנו מגיע לאכסנייה מתעמת עם סולדד ומתוודה בפני אנה לוסיה שהוא הדוד שלה! המידע הגיע לאנה לוסיה בהדרגה בעודה חושבת שהאחיינית של מריאנו היא אישתו של סנטיאגו ולכן הם לא יכולים להיות ביחד. אבל מי שבסוף מבהיר לאנה לוסיה את הכל הוא סנטיאגו/מרסלו!

היה קצת לא נוח שהם פרסו את כל הגילוי על פני פרק שלם שכל הזמן יש הפסקות באמצע חח מעצבנים אבל העיקר שאת הדברים העיקריים סיפר לה כבר מרסלו כי אם זה היה תלוי בסנטיאגו הוא היה מספר לה רק בשנה הבאה עם ההקדמה האינסופית "אני לא רוצה לפגוע בך אני אחפש את המילים המתאימות אני לא יודע אפילו איך להתחיל..... חחח תודה לאל שבאותו הרגע הוא הפך למרסלו ואמר לה הכל בבום! היה ממש מותח

סופסוףף אנה לוסיה יודעת שהיא חלק משלישייה שאחותה נשואה למרסלו/סנטיאגו ושהוא היה חוקר שחיפש אחרייה בשם משפחתה האמיתית אחרי התאונה. שסולדד היא לא אימה האמיתית ושהיא אספה אותה מהאגם ולא החזירה אותה למשפחתה למרות שידעה כמה הם היו נואשים למצוא אותה

גם פה מאוד אהבתי את המשחק של אנג'ליק איך שהיא הביעה את ההלם השוק הכאב וגם הזעם על סולדד וסנטיאגו היא מרגישה שהיא לא יודעת מי היא שסולדד גנבה לה את החיים והשתלטה עליהם ושאולי היא אפילו הייתה מעורבת אישית בתאונה של מרסלו. פה היא הלכה קצת רחוק מידי אבל אי אפשר להאשים אותה היא כולה בסערת רגשות

עוד היה מותח איך שלפני כן אורלנדו המזוויע ירה בטעות ברמדיוס כשכיוון את האקדח לעבר סנטיאגו, אבל העיקר שלבסוף היא שרדה את הפציעה היה מרגש גם איך שעוד קודם לכן כשפקונדו כמעט וגרם למרסלו לירות בה, היא הצליחה לדבר לליבו ולגרום לו לחזור להיות סנטיאגו ולא ללחוץ על ההדק

ובאשר לאבריסטו נראה שהוא נהיה טומטום חח לא זוכר אפילו איך קוראים לו ויורה בנכדו במחשבה שהוא אוייבו:S 

פרקים מדהימים!
מחכה לראות מה אנה לוסיה תעשה מעתה והלאה ואיך לבסוף
ייראה האיחוד המשפחתי המרגש
לצפיה ב-'אכן סנטיאגו לא היה מצליח לספר את האמת '
אכן סנטיאגו לא היה מצליח לספר את האמת
19/04/2017 | 23:29
3
42
לולא מרסלו היה יוצא ממנו. לגבי התאונה אנה לוסיה מחברת את הקצוות ומבינה שמי שארגן את התאונה של מרסלו זה אברסיטו, ובגלל שהוא היה כל כך קרוב לסולדד היא חוששת שהיא לפחות הייתה שותפה שבשתיקה. מה שקורה שכל מה שסולדד חששה ממנו קורה, אנה לוסיה כבר לא מאמינה באהבתה של סולדד כלפיה וחושבת שהיא הייתה רק תחליף לסופיה ושסולדד אספה אותה רק להישאר לבד, היא מצדיקה את מרסלו שרואה בסולדד פושעת עלובה. 

מקודם קלאודיה גרמה למריאנו לגלות את אנה לוסיה ורמירו סיפר לו על הרומן בין סנטיאגו לאנה לוסיה, בהתחלה מריאנו חשב שמרסלו מהתל בכולם ונהנה לשחק בשתי אחיות וכל סיפור אובדן הזיכרון הוא שקר, אבל שיחה עם סנטיאגו משכנעת אותו בכנותו של סנטיאגו. רק שסנטיאגו מסכים עם מריאנו לגבי מרסלו ולכן רוצה לתת לעצמו למות מהגידול כדי להרוג את מרסלו המפלצת מבחינתו. 

עכשיו בגלל שעשיתי קפיצת פרקים בדיוק בשביל לראות את הקטע הזה של גילוי האמת שקראתי עליו בתקצירים אז אני לא מבין מי אחראי באמת למותו של דניאל, לפי אנה לטיסיה איינקי הרג את אחיו דניאל, אבל אורלנדו הודה ברצח בדניאל וזאת גם הסיבה שהוא התעמת עם מרסלו וירה ברמדיוס, אז מי גרם לדניאל את המכות הקטלניות איינקי או אורלנדו? 
לצפיה ב-'לא מספיק סולדד שתקה כל הזמן הזה אז עכשיו היא עוד'
לא מספיק סולדד שתקה כל הזמן הזה אז עכשיו היא עוד
20/04/2017 | 21:17
2
28
בורחת לבית של אבריסטו במקום להתמודד עם ההשלכות, פחדנית

סנטיאגו רוצה לתת לעצמו למות? עד איפה שהגעתי הוא עדיין לא החליט כלום לגבי הניתוח. אם כי הוא כן הבטיח למריאנו להתרחק מאנה לוסיה ואנה לטיסיה.

ולגבי השאלה שלך על הרצח של דניאל - אורלנדו הוא זה שבפועל שלח אותו לבית חולים אחרי שהחטיף לו, אבל איניאקי "סיים את העבודה" על ידי כך שניתק לו את החמצן

אגב באיזה פרק אתה עכשיו שחזרת בחזרה אחורה?
כשצפית בפרקי הגילוי הגעת רק עד 102?
לצפיה ב-'למעשה מסוף השבוע של פרק 102 כלומר מפרק 98 '
למעשה מסוף השבוע של פרק 102 כלומר מפרק 98
20/04/2017 | 21:20
1
20
צפיתי בכל הפרקים עד פרק 116. מה שאני צריך להשלים זה פרקים 52-97. 
לצפיה ב-'ומפה אתה עוצר וחוזר אחורה?'
ומפה אתה עוצר וחוזר אחורה?
20/04/2017 | 21:43
6
לצפיה ב-'מריאנו הזה פשוט חוצפן'
מריאנו הזה פשוט חוצפן
20/04/2017 | 14:28
10
47
באיזה עזות מצח הוא שופט את סנטיאגו וסולדד כאילו מינימום הוא מושלם? ועוד הוא אומר שמה שעשה סנטיאגו זה הדבר הכי מזוויע ששמע עד כה, לא כאילו לבגוד על ימין ועל שמאל, להכריח לכתוב מכתב תוך איומים זה לא דבר נורא נכון? חש את עצמו אלוהים, אני ממש שונאת אותו. מקווה שייענש ווירדיניה תזכה לגבר פי אלף יותר טוב ממנו ובכלל הקטע שהוא מאשים את סנטיאגו במות ג'ניפר פשוט מטומטם, קודם כל אמרו לו שג'ניפר התווכחה עם אישה לפני מותה ושנית ויותר חשוב, הוא שכח שהם בני דודים? למה לו להרוג אותה? איזה אידיוט ונאלח. וחוץ מזה הוא לא כיבד אותה מעולם ובגד בה על ימין ועל שמאל כל הזמן הזה מה הוא משחק אותה אלמן ונפגע, במיוחד שהאמין לכל ההשמצות של אנה לטיסיה על ג'ניפר. הוא האחרון שיכול לשחק אותה האלמן הנקמן. אה כן השחקן משחק גרוע.
עוד מי שמגעיל אותי זה אורלנדו, לא רק שהוא מכר את נשמתו לשטן עכשיו הוא מזיל ריר על אנה לטיסיה, ככה הוא אוהב את אנה לוסיה, אחרי שראה את את לטיסיה כבר אנה לוסיה לא שווה בעינייו. לפחות התגלה שהוא זה שהכה את דניאל, בדרך לכלא.

מי שמפתיע אותי זה אינאקי, בכל זאת הוא רואה את עצמו חבר טוב של סנטיאגו והציל אותו מהתביעה של חולייטה. סנטיאגו קצת מעצבן אותי עם הנאיביות שלו על אנה לטיסיה, מה שכן אהבתי שהוא הביא את רמדיוס לביתו, איזה פרצוף עשה פקונדו שראה אותה שם. אגב הסצינה בינה לסנטיאגו הייתה מרגשת, יש כימיה ביניהם, כנראה לא סתם מאחדים אותם בטלנובלות כאם ובן.

סוזי מיותרת, בשביל מה צריך אותה, סתם מדברת הרבה ונדחפת.

מעניין מתי יגלו שמרגריטה נאנסה, אמנם אני לא בקצב ויוה אבל קראתי בפורום על זה. כמו כן אני כבר יודעת שסולדד היא אחותה של ארנסטינה.
לצפיה ב-'מריאנו באמת מתחסד'
מריאנו באמת מתחסד
20/04/2017 | 21:27
9
34
הוא אומנם השתנה במידה מסויימת אבל עדיין הוא האחרון שיש לו זכות לשפוט.

לגבי איניאקי לא נראה לי שסנטיאגו ממש מעניין אותו אלא הוא פשוט לא רוצה שאף אחד ישלם את המחיר של הרצח של דניאל כדי שחולייטה תסבול עוד יותר.

חחח סוסי דווקא חמודה אבל באמת קצת נדחפת וחופרת עכשיו לקראת הסוף רואים שצ'יפרו אותה ביותר סצנות כמו גם את אביהם הבלתי נראה של איניאקי וחביאר
לצפיה ב-'פעם ראשונה שהשחקן שמגלם את אביו של אינאקי וחוויאר כטוב וחמוד'
פעם ראשונה שהשחקן שמגלם את אביו של אינאקי וחוויאר כטוב וחמוד
20/04/2017 | 21:35
8
35
חוץ מזיקיות שגם היה טוב אבל עצבני, פה הוא יותר רגוע ולבבי. נראה שהוא ימצא אהבה חדשה עם נרינה, אני מקווה בכל אופן אחרי שחי כל השנים לבד עם בוז של אינאקי ונטישתה ואדישותה של חולייטה. ויש לו ולנרינה במשותף, ילדיהם בזים להם. הם מתאימים לדעתי.
לצפיה ב-'אני זוכרת אותו מאהבה מנצחת כאביו של החבר הפושע של '
אני זוכרת אותו מאהבה מנצחת כאביו של החבר הפושע של
20/04/2017 | 21:49
7
29
הדמות של ליביה בריטו. טוב הוא לא היה חח

את מי הוא שיחק בזיקיות?

וכן רואים שמשהו כבר מתפתח ביניהם, מגיע לנרינה להנות לפחות מאהבה חדשה כשברור שנחת מהילדים שלה כבר לא תהיה לה ככה שלפחות לדמות שלה כן יהיה סוף טוב:]
לצפיה ב-'אני לא זוכרת'
אני לא זוכרת
20/04/2017 | 21:58
6
25
נראה לי אחד האבות של התלמידים וכן הוא תמיד משחק את הרע בפרק של נשים רוצחות בה כיכבה אנג'ליק בוייר הוא היה סרסור ושותף לפשע עם פונצ'ו הררה. לא אספר מה הוא עשה אם תחליטי לצפות בפרק. קוראים לפרק soledad la cautiva

נראה לי שאת מתבלבל  בשחקן אחר, אם אני זוכרת נכון אביה של החבר של ליביה בריטו אנס את ויקטוריה והוא שיחק באזמרלדה, לא זוכרת את שם השחקן אבל לדעתי השחקן מאנה כפול שלוש לא שיחק באהבה מנצחת.
לצפיה ב-'זה אכן זה שאנס את ויקטוריה '
זה אכן זה שאנס את ויקטוריה
20/04/2017 | 22:09
24
וגם לי הוא לא נראה דומה וכן הוא זה ששיחק באזמרלדה.
לצפיה ב-'הסתכלתי עכשיו בויקיפדיה ואת צודקת'
הסתכלתי עכשיו בויקיפדיה ואת צודקת
20/04/2017 | 22:14
4
30
חח עשיתי סלט נראה שהוא אכן זכור לי מזיקיות וגם מים של סודות(למרות שאני לא מצליחה להזכר בדמויות שלו משום מה)ואיכשהו קישרתי אותו לדמות הבהמתית מאהבה מנצחת, לא יודעת למה הייתי בטוחה שמדובר באותו אחד אולי הם דומים או מזכירים אחד את השני באופי הדמות חח תודה על התיקון!
לצפיה ב-'את השחקן מאהבה מנצחת אני זוכרת בעיקר מאזמרלדה'
את השחקן מאהבה מנצחת אני זוכרת בעיקר מאזמרלדה
20/04/2017 | 22:23
3
27
שהציל את הראשית(לטיסיה קלדרון) משריפה ובשל כך נשרפו חצי פניו ועל כך הרגיש שהיא חייבת לו והיה מאוהב בה ורצה אותה. למזלו היא הייתה עיוורת כך שיכל היה להפגש איתה מבלי לחשוש. הוא היה מורה שלה והמקרה קרה לפני הרבה שנים לא זוכרת באיזה גיל הייתה אבל הוא הרגיש בעלות עליה רק כי הציל את חייה ופניו נשרפו בעקבות כך. אני נדהמת מעצמי שאני זוכרת את זה למרות שזה שודר לפני הרבה זמן ולא עקבתי אחרי זה כל כך.
לצפיה ב-'באיזו שנה היא שודרה? '
באיזו שנה היא שודרה?
20/04/2017 | 22:38
2
20
אני לא צפיתי בזה. אבל יפה לך על הזיכרון!
לצפיה ב-'לא זוכרת אבל היא הופקה ב1997'
לא זוכרת אבל היא הופקה ב1997
20/04/2017 | 22:42
13
לצפיה ב-'השידור החוזר היה ב-2003-2004'
השידור החוזר היה ב-2003-2004
20/04/2017 | 22:49
14
זאת אומרת שהשידור הראשון היה עוד כשהערוץ היה בחיתוליו.
לצפיה ב-'מצרפת עוד 3 קטעי וידאו(עד פרק 99)'
מצרפת עוד 3 קטעי וידאו(עד פרק 99)
20/04/2017 | 22:06
3
20
לצפיה ב-'וולנטין הולך הוא לא נכה'
וולנטין הולך הוא לא נכה
20/04/2017 | 22:27
2
29
לצפיה ב-'קראתי על כך בתקצירים למשלימים '
קראתי על כך בתקצירים למשלימים
21/04/2017 | 17:14
51
אבל חשבתי שזה לא מזמן, אבל מסתבר שמאז מותה של ג'ינה לכל הפחות הוא הולך, אולי לא היה נכה בכלל. וכנראה הוא רצח את ג'ינה לאחר שחשף את זה בפניה. מסתבר שמי שהופיע לצופים כיצור הכי תמים גרוע אולי אפילו יותר מהמפלצות פקונדו, אדמונדו ואבריסטו. 
לצפיה ב-'חשדתי בזה כשראיתי את הכותרת המספיילרת של ויוה חח..'
חשדתי בזה כשראיתי את הכותרת המספיילרת של ויוה חח..
22/04/2017 | 17:55
17
לצפיה ב-'עד 102'
עד 102
21/04/2017 | 05:05
4
47
אני מחכה שכבר אנה לוסיה תופיע בבית של ארנסטינה. ומרסלו הנחית בבום את כל האמת על על אנה לוסיה. וכמובן הנבואה התגשמה, אנה לוסיה לא רוצה לשמוע על סולדד ועל סנטיאגו.

חייבת לציין שהעניינים שהתפתחו הם לא סיפור קלאסי כמו שהיה בהתחלה אם משווים לטלנובלות כמו לב פראי או גאטה. הראשית לא ליכלוכית אמנם לא עשירה אבל יש לה אופי ולא בורה ומתלבשת יפה ולאחרונה בסטייל. גם הראשי שלאט לאט התברר לא מושלם בכלל עם הפרעות אישיות אבל לא רודף שמלות. היא מתוחכמת ולא יומרנית, וגם מכניסה נושאים רגישים היא אמנם לא טלנובלה נדירה אבל עדיין מוצדקת הרכש שלה פה ושעת הפריים טיים והכי חשוב, החזירה אותי להתמכרות הטלנובלית ולהתחברות הסיפור והדמויות שלא קרה כבר הרבה זמן. הפלוס הוא הזכרונות שמגלים לנו מה בדיוק קרה למרות שזה מזכיר את סודות אפלים הטורקית וכמה סדרות טורקיות אבל בלטינית זה קרה רק פה והבנתי שעשו את זה גם בסדרה ארגנטינאית שמשודרת בארגנטינה. לא זכור שעשו בטלנובלה לטינית לפני אנה כפול שלוש ואני אהבתי שלא הכל ברור שלא לדבר על סוויץ בעלילה שסולדד היא אחותה של ארנסטינה והיו הפתעות אבל לא בסגנון סנטה דיאבלה.אולי מלון הסודות התעלתה עליה אבל אנה כפול שלוש התעלתה על להתעורר לצידך.

איך שמחתי כשוירדיניה תפסה את מריאנו מתנשק עם קלאודיה ונראה שהיא מתכננת לנקום בו. מגיע למתחסד הזה הלוואי והיא תצליח להתגבר עליו ולהתאהב במישהו אחר, אולי זה יהיה רודריגו קססולה ששם עליה עין כשראה אותה לראשונה. סה"כ הם שני אנשים בודדים שחיו מרבית חייהם לבד.

אנה לטיסיה ואיניאקי מתאימים ולא רק במיטה. אנה לטיסיה כבר לא מטריד שהיא תצטרך להתגרש ממרסלו. השאלה מתי יופיע שוב מרסלו ומה יעשה האם יתעקש על אנה לטיסיה ויתעמת מול מריאנו כי סנטיאגו הסכים להתגרש מאנה לטיסיה ולהיעלם מחייה לאחר שהפעם האחרונה שמרסלו דיבר איתה אמר לה שהוא רוצה ילד ממנה עוד הפעם ולא נראה לי שהוא יסכים לדרישות של מריאנו. ושאלת המיליון: מי האויב הכי מר של אבריסטו? מקווה שלא ישכחו להבהיר לנו את זה כי הוא זה שגיבה את מרסלו, אולי זה היה אלפרדו בעלה של רמדיוס למרות שהבנתי שנאמר שהוא בעל עצמה חזקה יותר מאבריסטו.
לצפיה ב-'בעיניי רק הסטייל של אנה לאורה לא משהו חח'
בעיניי רק הסטייל של אנה לאורה לא משהו חח
22/04/2017 | 18:11
3
36
הסטייל של אנה לטיסיה גם ממש יפה(חוץ מכמה חולצות חושפניות יתר על המידה)אני אוהבת את העגילים הארוכים האילה שלה שנראים כמו שרשראות תלויות מהמם

הפלאשבקים גאוניים לא ידעתי שזה היה גם בסדרה טורקית וארגנטינאית.

אנה לטיסיה משוגעת על כל הראש, לא רק שהיא מאוהבת בדוד שלה אלא עכשיו היא גם בטוחה שהוא מרגיש כלפייה אותו הדבר

ואכן יש עוד כמה דברים מסתוריים שצריכים להתברר כמו גם התיבה המפתח וכמובן הרצח של ג'ינה.
לצפיה ב-'אני קצת התקדמתי ונראה לי הגעתי ל108'
אני קצת התקדמתי ונראה לי הגעתי ל108
22/04/2017 | 18:39
2
40
אני מתלבטת אם להמשיך עד להגיע קצב ויוה או לחכות עד שיגיע הסוף בערוץ. מצד שני החסרון בלחכות לסוף זה שעלולים לספלייר לי מה היה בפרק האחרון. בינתיים התחלתי לצפות פרק ראשון של טלנובלה חדשה בכיכובו של חוסה רון. יש כמה שחקנים מאנה כפול שלוש כמו מריבל, אורלנדו ולאונור בתפקיד העשירה הרעה ככל הנראה. גם פדריקו מלהתעורר לצידך שוב פעם באותו תפקיד הבן זוג של הראשית שאיתה מתוך אינטרס. הוא מגלם רופא. מריסול דל אולמו גם שם בתור אמא של חוסה רון, מרסלו קורדובה משחק שם וגם מרים מהאומץ לאהוב. בקיצור יש הרבה מוכרים.
לצפיה ב-'זה לא כל כך רלוונטי '
זה לא כל כך רלוונטי
22/04/2017 | 18:52
1
35
בויוה נשארו עוד שש פרקים למרות ביטול הפרקים ביום השואה וביום הזיכרון ובאתר נשאר לעלות רק עוד חמישה פרקים. כך שממילא גם אם תדביקי את הקצב והפרקים האחרונים לא יהיו זמינים באתר ובטלוויזיה יישאר לך מעט זמן לחכות. ולחכות לסוף זה רק עוד שבוע וחצי.
לצפיה ב-'ויוה אמרו שלא מתכוונים להוריד אותה מהאתר בקרוב'
ויוה אמרו שלא מתכוונים להוריד אותה מהאתר בקרוב
22/04/2017 | 19:12
46
אני מאמינה שאצליח להגיע לפרק האחרון באתר אני רק חוששת שהגולשים יכתבו מה קרה לדמויות בפרק האחרון למרות שקראתי את כל התקצירים ויודעת את הסוף של כמה מהדמויות.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
17/04/2017 | 19:55
12
27
המשך שבוע נעים לכולם
לצפיה ב-'לקוחות יס ממשיכות להנות מטלנובלות ארגנטינאיות'
לקוחות יס ממשיכות להנות מטלנובלות ארגנטינאיות
16/04/2017 | 20:22
2
184
היום התחיל ביס דרמה שובו של לוקאס בכיכובם של אנה מריה אורוסקו, כוכבת קולומביאנית מאני בטי המכוערת וכוכב פיורלה הפרואני.

מישהו התחיל לצפות בה באינטרנט?
לצפיה ב-'רציני , לא ראיתי שפירסמו אותה כבר'
רציני , לא ראיתי שפירסמו אותה כבר
16/04/2017 | 21:00
1
127
בדיוק סיימנו לצפות בה בקבוצת צפייה שלנו וגם בארגנטינה היא עומדת להסתיים. בסה"כ סדרה נחמדה אבל לא וואו.
לצפיה ב-'ענבל היא זו שעדכנה אותי'
ענבל היא זו שעדכנה אותי
16/04/2017 | 22:32
89
אין לי יס ואני לא עוקבת אחרי הפרסומים של הטלנובלות בפורום יס.

שמעתי שיס וי או די משדרים סדרה קובנית מתח. חבל שאין דבר כזה בהוט ובכלל יס וי או די משדר טלנובלות של ויוה וגם אמרו לי שביס משדרים סדרה ספרדית. נדפקתי עם הוט.
לצפיה ב-'כרגיל - גלובו מוצף בתלונות בגלל גלוריה פרז '
כרגיל - גלובו מוצף בתלונות בגלל גלוריה פרז
16/04/2017 | 23:33
132
תושבי העיר בלן, שהסדרה של גלוריה החדשה ''כוח הרצון'' מייצגת את תרבות העיר, התושבים אינם מרוצים מאיך שהם מוצגים...נו זה לא חדש. גם בהאחד גלוריה חטפה ביקורות על אופן התייחסותה לתרבות האסלאמית. וגם בהלוחמת תושבי הפאבלה אלמאו התלוננו על האופן שבו הם מוצגים... 
ועם זאת, ברכות לגלובו שכוח הרצון היא הטלנובלה המצליחה ביותר בברזיל ובכלל בפריים טיים מאז ההצלחתה של אימפריה ב2014. 

לצפיה ב-'"אני בטי מכוערת" מגיעה לתיאטרון'
"אני בטי מכוערת" מגיעה לתיאטרון
17/04/2017 | 20:01
2
109
אחרי כמעט שני עשורים , "בטי" חוזרת , אבל הפעם לתיאטרון בקולומביה, ומצליחה לגייס את רוב שחקני הקאסט המקורי.

לצפיה ב-'עוד תמונות'
עוד תמונות
17/04/2017 | 20:02
1
63
לצפיה ב-'מעניין לעשות דבר כזה! וכל הכבוד לקאסט שזרם'
מעניין לעשות דבר כזה! וכל הכבוד לקאסט שזרם
18/04/2017 | 10:57
32
לצפיה ב-'למישהו יש מושג איזה טלנובלה תחליף את עשירים לא מבקשים רשות?'
למישהו יש מושג איזה טלנובלה תחליף את עשירים לא מבקשים רשות?
19/04/2017 | 15:14
4
67
תודה.... 
לצפיה ב-'היא מסתיימת עוד כמעט חודשיים '
היא מסתיימת עוד כמעט חודשיים
19/04/2017 | 19:19
68
ולויוה יש נטייה לפרסם כמה שיותר סמוך לזמן העלייה של הסדרות. אבל רנת קראה שישראל רכשה טלנובלה צ'יליאנית וכל המשבצות ששיערנו שבהם היא תשודר נתפסו, אז ייתכן וזאת המשבצת הפנויה היחידה שנשארה.
לצפיה ב-'סיכוי גבוה לארגנטינאית חדשה '
סיכוי גבוה לארגנטינאית חדשה
19/04/2017 | 20:06
2
85
ויוה ענו לי ששתי ארגנטינאיות חדשות צפויות להגיע בחודשים הקרובים.
לצפיה ב-'תודה אני אשמח לארגנטינאית חדשה.... '
תודה אני אשמח לארגנטינאית חדשה....
19/04/2017 | 20:14
1
29
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
19/04/2017 | 20:17
57
בכל מקרה אני צופה אונליין בטלנובלות החדשות שמשודרות שם .
לצפיה ב-'כשר לפסח'
כשר לפסח
16/04/2017 | 07:28
15
60
כל מה שלא קשור לנושא הפורום לפה

אחות תאומה של שוקוונילה
לצפיה ב-'מתלבטת בין גלקסי a5 לlg g4'
מתלבטת בין גלקסי a5 לlg g4
16/04/2017 | 07:40
14
68
אני יותר נוטה לגלקסי כי יש בו יותר תכונות טובות כולל נורית חיווי ויותר זיכרון שחשוב לי. כרגע אני עם גלקסי j5 ונשבר לי ממנו הוא עושה לי בעיות. הבעיה היא שגלקסי a5 קצת יותר יקרה מlg g4 וגם אין הרבה זמינות של lg g4 בסניפים ksp.

לא פונה לפורום סלולארי כי לא פעם לא קיבלתי מענה מספק.
לצפיה ב-'נראה לי שהLG יותר טובים '
נראה לי שהLG יותר טובים
16/04/2017 | 15:56
6
56
לחברה שלי יש את המכשיר הזה LGG4 והיא די מרוצה ממנו, הוא גם מרשים ויזואלית. לי יש גלקסי שלוש וגם אצלי הוא עושה בעיות פה ושם אולי גם כי הוא כבר די ישן יחסית, אולי בהמשך גם אני אקנה של LG.
לצפיה ב-'את יודעת אולי מה מצב הזיכרון של המכשיר שלה?'
את יודעת אולי מה מצב הזיכרון של המכשיר שלה?
16/04/2017 | 16:10
5
47
עוד סיבה שאני לא מרוצה מהמכשיר שלי שאין מספיק מקום בזיכרון. כמה זמן הוא אצלה? לי היה lg ולא היה לי תלונות עליו פשוט גנבו לי אותו במקום העבודה שלי כנראה מאחד הלקוחות בגלל רשלנות מצידי.

יתרון נוסף על a5 2017 הוא שיש לו סוללה חזקה והיא לא נגמרת מהר ואני נוטה להשתמש בו הרבה שאני מחוץ לבית.
לצפיה ב-'אני לא יודעת להגיד לך במספרים אבל יש שם מספיק זיכרון'
אני לא יודעת להגיד לך במספרים אבל יש שם מספיק זיכרון
16/04/2017 | 16:32
4
42
והסוללה מחזיקה די הרבה, יש לה אותו כמה חודשים וזה באמת עושה רושם של אחלה מכשיר.
לצפיה ב-'איפה היא קנתה אותו וכמה זה עלה לה?'
איפה היא קנתה אותו וכמה זה עלה לה?
16/04/2017 | 16:43
3
21
לצפיה ב-'נראה לי שהיא הזמינה דרך האינטרנט'
נראה לי שהיא הזמינה דרך האינטרנט
16/04/2017 | 17:52
2
38
אם אני לא טועה עלה לה בסביבות האלפיים שקל.
לצפיה ב-'ואת מכירה מישהו שהשתמש או משתמש בגלקסי a5?'
ואת מכירה מישהו שהשתמש או משתמש בגלקסי a5?
16/04/2017 | 18:04
1
37
ומתי היא קנתה אותו? כי כרגע אני לא רואה אותו זמין בהרבה סניפי kps בדגש על רמת גן
לצפיה ב-'לא אני לא מכירה, לגבי הLG יש לה אותו משהו כמו חצי שנה.'
לא אני לא מכירה, לגבי הLG יש לה אותו משהו כמו חצי שנה.
16/04/2017 | 18:24
19
לצפיה ב-'לי יש lgg4'
לי יש lgg4
18/04/2017 | 22:46
6
28
אני לא כל כך מרוצה ממנו, שוקלת לחזור גלקסי

לצפיה ב-'בסוף כן שאלתי בפורום שם והרוב המליצו לי על גלקסי A5 2017'
בסוף כן שאלתי בפורום שם והרוב המליצו לי על גלקסי A5 2017
20/04/2017 | 22:26
5
17
כך שבינתיים אלך על A5
לצפיה ב-'בדיוק עכשיו הודיעו שיש ירידת מחירים על סמארטפונים'
בדיוק עכשיו הודיעו שיש ירידת מחירים על סמארטפונים
20/04/2017 | 22:37
4
10
לצפיה ב-'באילו חנויות?'
באילו חנויות?
20/04/2017 | 23:07
3
19
בksp גם? ובכמה הורידו?
לצפיה ב-'יש הנחות של מאות שקלים בכל הרשתות בעקבות ביטול מס הקנייה'
יש הנחות של מאות שקלים בכל הרשתות בעקבות ביטול מס הקנייה
21/04/2017 | 11:00
2
18
על ייבוא סמארטפונים שכחלון הורה עליו לאחרונה, שאפו..!
פה יש לך מידע מפורט

בהצלחה;]
לצפיה ב-'בייבוא הרשמי של גלקסי , סאני לא הורידו מחירים'
בייבוא הרשמי של גלקסי , סאני לא הורידו מחירים
21/04/2017 | 15:16
1
15
בסלקום כן ראיתי.
לצפיה ב-'לא יודעת איפה הסתכלת, אבל בכל מקום אמורים להוריד'
לא יודעת איפה הסתכלת, אבל בכל מקום אמורים להוריד
21/04/2017 | 15:48
17
גם סאני.
אפשר לקנות טלפון עם אחריות של יבואן רשמי במלא חנויות. למשל אייבורי.
לא יודעת כמה זה עלה לפני זה, אבל נראה לי שהורידו
לצפיה ב-'מפיקת לא מאמינה בגברים מתכננת טלנובלה חדשה ומקורית'
מפיקת לא מאמינה בגברים מתכננת טלנובלה חדשה ומקורית
16/04/2017 | 01:41
6
147
לטלנובלה כנראה ייקראו Amar despues de amar ומוקד העלילה 80% תהיה סביב בית החולים. היא תעסוק בנושא לוקמיה ויהיו שתי ראשיות שמועמדות לתפקיד הן אדריאנה לובייר ומאייטה פרוני אם כי מאייטה עלולה לדחות את התפקיד בשל עיסוקה במוזיקה. הראשיות יהיו רופאות. הגאלנים שמועמדים לתפקידים הראשיים הם אוסבלדו בנבידאס ומארק טצ'ר.
לצפיה ב-'מה זה ההעתקה בשם '
מה זה ההעתקה בשם
16/04/2017 | 08:34
1
84
של הטלנובלה הארגנטינאית. 
לצפיה ב-'עוד לא ברור מי לקח למי את השם'
עוד לא ברור מי לקח למי את השם
17/04/2017 | 15:36
52
כמובן שטלוויסה כנראה בסוף ישנו את השם, אבל הדיבורים על הטלנובלה הזאת התחילו עוד בסוף 2015 עם אותו השם בדיוק

לצפיה ב-'האמת שזה לא נשמע מושך במיוחד'
האמת שזה לא נשמע מושך במיוחד
16/04/2017 | 15:34
3
64
ועוד עם טאצ'ר הפלגמט לא תודה חח
לצפיה ב-'קצת תמוה לי שהוא יהיה הגאלן לטלנובלה הזאת'
קצת תמוה לי שהוא יהיה הגאלן לטלנובלה הזאת
16/04/2017 | 16:03
2
59
הוא עדיין מככב בטלנובלה של ניקנדרו דיאז לצד מרילוז ברמודז. הוא יככב בשתי טלנובלות באותה שנה?
לצפיה ב-'תלוי באיזה שלב הנובלה של ניקנרדו ובאיזה שלב יתחילו הצילומים'
תלוי באיזה שלב הנובלה של ניקנרדו ובאיזה שלב יתחילו הצילומים
16/04/2017 | 16:10
1
43
של החדשה, אולי רק בסוף השנה?
לצפיה ב-'גם חשבתי כשיהיה את טקס TVyNovelas שנה הבאה'
גם חשבתי כשיהיה את טקס TVyNovelas שנה הבאה
16/04/2017 | 16:14
51
אז על מה יהיה מועמד למרות שהשנה גבריאל סוטו לא היה מועמד בטלנובלה שלו משום מה אז אולי זה לא צריך להדאיג אותי אבל עדיין פעם ראשונה שאני שומעת שחקן ראשי יככב בשתי טלנובלות באותה שנה.

לטלנובלה של ניקנדרו כבר יש תאריך סיום אני רק לא זוכרת מתי ומה יחליף אותה.
לצפיה ב-'איסבלפרק 3'
איסבלפרק 3
15/04/2017 | 21:13
5
40

לצפיה ב-'איזה פרק'
איזה פרק
15/04/2017 | 22:08
4
44
המלחמה עקובה מדם וגובה המון קורבנות לאנריקה עד שהוא שוב מחליט להכנע למורדים ופאצ'קו ומציע לו שאיסבל תינשא לאחיו פדרו()וככה הם יהפכו להיות חלק ממשפחת המלוכה. לפחות הוא לא גירש את בלטרן כמו שפאצ'קו דרש אבל עדיין הוא אחד הלוזרים אלפונסו יצא דומה לו, בקושי יודע להחזיק נשק וכבר מכריז שהוא רוצה להשתתף במלחמה אהבתי איך שגונסלו נלחם בו עם החרב על אמת במסגרת האימון אחרי שאלפונסו חתם על ההסכמה שאיסבל תתחתן עם אחיו המבחיל של פאצ'קו! רק מתארים ודברים חומריים איכפת לו אבל מאחותו לא ממש. נראה שהוא כבר הספיק לשכוח אותה

וכשאחיה כבר לא מאחורייה לאיסבל נותר רק להתפלל עם חברתה שהחתונה לא תזכה להתממש אחרי שהבריחה שלה לא צלחה. אבל שוב רואים את האומץ והתעוזה שלה מול החולשה של שני אחייה. איזה תותח יצא קבררה(היהודיׂ)איך שהציל אותה ואת החברה שלה מאונס.

בסופו של דבר תפילותיה של איסבל נענו כשפדרו מת יום לפני החתונהאו יותר נכון נרצח בידיי אחיה של אותה בחורה אומללה שהוא אנס באכזריות איזה כיףף שהוא מת! אחת הדמויות הדוחות איך שזמם על איסבל, כמעט אנס את אמא שלה, איך שגרם לבחורה המסכנה ההיא להתאבד ואיך שניבל על היהודים, שלא לדבר עם כמות האנשים שרצח. מגיע גם לפאצ'קו שעכשיו הוא לא ייזכה להכנס למשפחת המלוכה עכשיו אחרי שההסכם בינו לבין אנריקה נפל, המלחמה ממשיכה!
לצפיה ב-'קיוויתי שמנדוסה רק אמר לצ'אקון שלא יעשה כלום '
קיוויתי שמנדוסה רק אמר לצ'אקון שלא יעשה כלום
15/04/2017 | 23:13
3
30
אבל למעשה שלח את האיש להרעיל את פדרו חירון וכשבלטראן נשאר קיוויתי שאולי אנריקה בעצמו שלח להרעיל אותו ולא התכוון למסור את אחותו, אבל לא הישועה הגיע ממקום אחר, הבחורה שנחטפה כשהלכה עם אביה ונאנסה והתאבדה כדי לא להיאנס פעם נוספת, אביה ואחיה הרעילו את חירון והצילו את איסבל.

נראה שלאלפונסו עלה השתן לראש כשמבחינת פצ'קו הוא היה המלך ואחרי שהוכתר ליורש בלי הצורך להתחתן עם חואנה הקטנה, כל הכבוד לגונסלו שהזכיר לו שהציל את אחותו מאנשים שכעת בעלי ברית שלו. וכמובן על החרב על כך שהסכים שאחותו תינשא לסוטה הזה בלי להבין שהוא חפר לעצמו את הקבר כי היו רוצחים אותו כדי שאחיו של פצ'קו יהפוך למלך בתור בעלה של איסבל. 
לצפיה ב-'גונסלו ואיסבל יכלו להיות זוג ממש חמוד'
גונסלו ואיסבל יכלו להיות זוג ממש חמוד
16/04/2017 | 16:04
2
31
אגב ראית את הכותרת שויוה שמו בראשי? "אנריקה הסכים לגרש את בלטרן" כותרת די שגויה האמת כי הוא לא באמת גירש אותו אלא סתם שיקר על פאצ'קו. לא ברור מה גרם להם לבחור דווקא בכותרת הזו
לצפיה ב-'הוא אמר שהוא מסכים ונתן להבין שהוא מסכים'
הוא אמר שהוא מסכים ונתן להבין שהוא מסכים
16/04/2017 | 16:37
1
27
ולמעשה גם הצופים חשבו שהוא הסכים עד שבלטראן הפתיע את פצ'קו שבא לארמון. אבל התקצירים מלאים בטעויות בשמות ובעובדות ואגב בכל התקצירים כתוב אותו דבר, הם מעתיקים זה מזה ולא מתקנים, אתרי לוחות שידורים ואתר ויוה. גם במלון הסודות היה כתוב שדייגו ואיסבל בורחים מהמלון במקום חוליו ואיסבל.
לצפיה ב-'כן אבל הוא שיקר אז למה לעשות מזה כותרת'
כן אבל הוא שיקר אז למה לעשות מזה כותרת
16/04/2017 | 17:48
16
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
14/04/2017 | 15:23
7
44
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים והמשך חג שמח!
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
14/04/2017 | 15:41
70
דבר טוב שקרה השבוע: חג חופש ארוחות נסיעות+חג שני בדרך
דבר רע שקרה השבוע: 3 הנערים שטבעו בכנרת+הפיגוע בירושליים היום:(
דבר הזוי שקרה השבוע: מזג האוויר השתגע-וגם החזאים: מתי שאמרו שרב
היה גשם מתי שאמרו גשם היה שרב
טלנובלת השבוע: להתעורר לצדך ואנה כפול שלוש
תכנית השבוע: --
שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בוייאר
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: מצות מטוגנות ולחמניות של פסח
משקה השבוע: מיץ תפוזים
שיר השבוע: מנגינה יפה מאנה כפול שלוש
תמונה:
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
14/04/2017 | 17:14
1
63
דבר טוב שקרה השבוע: שטראמפ מגלה נחישות בסוריה.

דבר רע שקרה השבוע: השרב 

דבר הזוי שקרה השבוע: מזג האוויר ההפכפך, פעם קר, פעם חם וההתבטאות של דובר הבית הלבן שהיטלר לא השתמש בנשק כימי.

טלנובלת השבוע: אנה כפול שלוש, הלוחמת, אהבה ועונש, שומר הראש להתעורר לצידך. 

תכנית השבוע: פגושת העיתונות. 

שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בויר, סבסטיאן רולי, דוד ספדה, אנה ברתה אספין, בלנקה גרה, פדרו מורנו, סוסנה דוסמנטס, אריק דל קסטיו, לטיסיה פרדיגון, ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, קלאודיה ראיה, טוטייה מיירלס, וורה פישר, אלשנדרו נרי, טניה חליל, מוראט יילדירים, נורגול ישילצ'אי, ג'י צ'אנג אוק, אים יו אה, צ'ו סונג הא, סונג יון אה, דניאל ארנס, אאורה כריסטינה גייטנר, אלה ולדן, גונסליה פניה, רודריגו מורי, אנוק לאנו, כריסטיאן צ'אבס, שרה קוראלס.

קניית השבוע: - 

מאכל השבוע: מרק דגים, דג מטוגן.

משקה השבוע: מיץ תפוזים, מיץ תפוחים.

שיר השבוע: השיר של הראשיים באהבה ועונש, השיר הבחור הזה זה אני בהלוחמת. 
לצפיה ב-'לא ברור איך עדיין לא פיטרו את הדובר'
לא ברור איך עדיין לא פיטרו את הדובר
15/04/2017 | 22:56
16
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
14/04/2017 | 17:50
1
62
דבר טוב שקרה השבוע: החופשים של החג והסדנאת משחק עם טלי שרון
דבר רע שקרה השבוע: ההסתה של העיתון הארץ
דבר הזוי שקרה השבוע: שאמרתי שאני מעריצה של עפר שכטר למרות שלא התכוונתי לכך
טלנובלת השבוע: להתעורר לצידך. השלמתי פרק שני
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: סבסטיאן רולי וגונסלו פנייה
קניית השבוע: דגים
מאכל השבוע: קציצות בערב ליל הסדר
משקה השבוע: לגמתי מגזוז קריסטל בטעם ענבים
שיר השבוע: השיר פתיחה של להתעורר לצידך אגב הזמר ששר אותו נמצא פה בביקור
תמונה: אני כשהייתי קטנה. גם אז אהבתי סגול
לצפיה ב-'שיר ענק'
שיר ענק
15/04/2017 | 22:54
31
למרות שאני אוהבת יותר את הגרסה הקצבית איתו ועם מאלומה

תמונה חמודה!
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
15/04/2017 | 23:41
1
30
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: נמאס לי מהחגים....
טלנובלת השבוע: -
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: -
קניית השבוע: שני זוגות מכנסיים, זוג אחד לצערי נאלצתי להחזיר לחנות
מאכל השבוע: עוגת בראוניז כשרה לפסח
משקה השבוע: שוקו
שיר השבוע: קצת נוסטלגיה טובה
תמונה:
לצפיה ב-'יא באמת נוסטלגיה'
יא באמת נוסטלגיה
16/04/2017 | 15:59
9
שאלות, חדשות, בקשות
11/04/2017 | 21:52
14
34
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
חג שמח
לצפיה ב-' Trofeu Imprensa 2017 '
Trofeu Imprensa 2017
11/04/2017 | 00:49
2
116
מדובר באוסקר ברזילאי שמתרחש בברזיל כל שנה. 

הדאבל הזכייה הענקית מגיעה גם לטלנובלה פשוט נהדרת  וגם למרינה רוי ברבוסה!    
לצפיה ב-' רשימת הפרסים '
רשימת הפרסים
11/04/2017 | 01:11
83
 הטלנובלה הטובה ביותר: פשוט נהדרת  

השחקנית הטובה ביותר: מרינה רוי ברבוסה (פשוט נהדרת)

השחקן הטוב ביותר: סרז'יו ז'ויסי (שיחק בתפקיד הראשי בסדרה Eta mundo Bom) 

מגיש הטלוויזיה הטוב ביותר: סילביו סנטוס (סבא של טיאגו אברבנאל - דמיר מהלוחמת) 

הנקבה הטובה: (אוקיי ) אניטה (שרה את שיר הפתיחה של פשוט נהדרת) 

הזמר הטוב ביותר - לואן סנטנה, וווילסקי ספאדו. 

יש כמובן עוד קטגוריות ופרסים, אבל לרוב הפקת SBT לקחה באוסקר ועקפה את גלובו בפרס אחד יותר. 
לצפיה ב-'עוד יותר עושה חשק לראות את זה'
עוד יותר עושה חשק לראות את זה
12/04/2017 | 07:02
45
תודה על המידע
לצפיה ב-'השחקנית המקסיקנית מאם חורגת שגילמה את כרמן נפטרה'
השחקנית המקסיקנית מאם חורגת שגילמה את כרמן נפטרה
11/04/2017 | 00:58
1
105
השחקנית, מרגריטה איסבל גילמה באם חורגת את כרמן, אחותה של אלבה אותה גילמה ג'קלין אנדרה מתה בגיל 73. לא נערכה הלוויה מאחר ושרפו את גופתה, על פי בקשתה האחרונה.

יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'שמה באם חורגת היה כרמלה '
שמה באם חורגת היה כרמלה
11/04/2017 | 02:28
57
יהיה זכרה ברוך, שחקנית מוכשרת 

ואיזה מזל שבאם חורגת לא הלכו על הגרסה האמריקאית שהיא הרוצחת האמיתית, היא אמנם נשלטה בידיה אחותה, אבל הייתה דמות טובת לב. ובאמת באם חורגת היא נראתה צעירה יחסית, עדיין גיל 73 בימינו זה עדיין לא גיל מופלג, יהיה זכרה ברוך.
לצפיה ב-'ברוח החג: קריעת ים סוף מתוך טלנובלה ברזילאית'
ברוח החג: קריעת ים סוף מתוך טלנובלה ברזילאית
11/04/2017 | 22:49
1
85
לצפיה ב-'וואו אדירר'
וואו אדירר
12/04/2017 | 07:00
16
לצפיה ב-'הצטלמתי עם טלי שרון'
הצטלמתי עם טלי שרון
12/04/2017 | 13:34
2
93
העבירה לנו סדנאת משחק
לצפיה ב-'מגניב לך תמונות יפות!'
מגניב לך תמונות יפות!
13/04/2017 | 07:08
1
17
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/04/2017 | 12:59
12
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי חוזר לככב בטלנובלה חדשה הפעם בלעדי אנגליק בוייר'
סבסטיאן רולי חוזר לככב בטלנובלה חדשה הפעם בלעדי אנגליק בוייר
13/04/2017 | 22:46
3
104
לא ידוע פרטים והשחקנית הראשית ושככל הנראה יצטרך להסתפר. מדובר בטלנובלה un papa a toda madre שאותה הייתה אמורה להפיק רוסי אוקמפו אך בסוף יפיק אותה מפיק לא מוכר. הטלנובלה פונה לקהל יעד צעיר יותר עם נגיעות קומיות.
לצפיה ב-'לאא שלא יסתפר!'
לאא שלא יסתפר!
14/04/2017 | 11:12
2
58
חח הכי יפה לו הרבה שיער יש לו שיער מהמם.
אני רואה שטלויסה חזק בקומיות
מעניין מי תהיה הראשית הייתי רוצה לראות אותו עם מאייטה.
לצפיה ב-'האמת שגם הוא בעצמו אוהב שיער ארוך'
האמת שגם הוא בעצמו אוהב שיער ארוך
14/04/2017 | 13:05
1
59
וכן גם אני לא אוהבת אותו עם שיער קצר. הייתי רוצה אותו עם ליביה בריטו או דנה גרסיה. בכל אופן ייקח קצת זמן עד שיתחילו הצילומים. אבל אני הכי שמחה שסבסטיאן חזר לטלנובלות.
לצפיה ב-'מקווה שגם אנג'ליק תלוהק בקרוב לנובלה נוספת'
מקווה שגם אנג'ליק תלוהק בקרוב לנובלה נוספת
14/04/2017 | 15:12
60
אבל כ-
לצפיה ב-'חג שמח וכשר'
חג שמח וכשר
10/04/2017 | 15:17
2
23
לצפיה ב-'חג שמח לכולם! מקווה שכולנו נעבור את זה בקלות את חג!'
חג שמח לכולם! מקווה שכולנו נעבור את זה בקלות את חג!
10/04/2017 | 17:45
17
לצפיה ב-''
12/04/2017 | 07:07
18
לצפיה ב-'להתעורר לצדך'
להתעורר לצדך
09/04/2017 | 21:31
10
59

לצפיה ב-'פרקים 7-8'
פרקים 7-8
09/04/2017 | 22:13
2
51
פבלו ומאיה ממשיכים לבלות יחד בבית החוף המדהיםם של אנטוניה ועל הדרך גם מצילים את חייו של המשרת הקרוע שנזכר מאוחר מידי שהוא לא יודע לשחות היו קטעים איתו ועם אירמה חחח ואיזו חמודה אירמה איך שלא רצתה בהתחלה להעביר לאנטוניה את הסרטון של פבלו ומאיה. אנטוניה הזאת..

אבל בסדר גם היא חטפה אחר כך חח סופסוף הייתה עבודה משמעותית לשומרי הראש שלה אחרי שהיא נחטפה - איזה תותח פבלו איך שהגיע תוך שנייה והציל אותה יחד עם החבר שלו רק חבלל שכל זה קרה דווקא כשהוא היה צריך להגיע לפגישת הפרידה ממאיה ועכשיו היא שבורת לב וחושבת שהוא שוב הבריז לה

מה שכן, היה צפוי שהמכשול הראשון יגיע שהרי אילה רק הפרקים הראשונים אי אפשר שהכל ימשיך להיות דבש חח מעניין איך העלילה תתפתח עכשיו שכל אחד חוזר לייעדו החופשה הקסומה אומנם נגמרה אבל עכשיו מתחילה העלילה העיקרית
לצפיה ב-'למרות הכול חשבתי שפבלו יספיק להיפרד ממאיה ברגע האחרון '
למרות הכול חשבתי שפבלו יספיק להיפרד ממאיה ברגע האחרון
09/04/2017 | 22:55
1
48
אבל לא הוא ראה אותה עולה למטוס אך כבר לא יכלה לשמוע אותו. ובכל מקרה מאיה רואה בפבלו שקרן בגלל הסיבה הלא נכונה, ופבלו דווקא רצה לספר את כל האמת לאחר שהתחבא מאביה, אך אנטוניה מנעה ממנו והמציאה שקר, העיקר שמאיה לא תגלה את האמת והכול כדי שיהיה לה נשק נגד אוטון. אירמה באמת חמודה שחושבת שמה שאנטוניה עושה אכזרי, אבל חייבת לציית.

ומסתבר שלאחד החוטפים יש חשבון אישי עם אנטוניה, היא פיטרה את אבא שלו על גניבה ואיך שהוא מתייחס לזה כאילו כמה אכזרי צריך להיות כדי לפטר גנב?
לצפיה ב-'אכן סופסוף אנחנו יודעים למה רודפים את אנטוניה'
אכן סופסוף אנחנו יודעים למה רודפים את אנטוניה
13/04/2017 | 06:47
13
לצפיה ב-'מוסיפה כמה תמונות זזות'
מוסיפה כמה תמונות זזות
09/04/2017 | 22:29
1
50
לצפיה ב-'ועוד שתיים'
ועוד שתיים
09/04/2017 | 22:41
33
לצפיה ב-'פרק 9 - פרידה הזאת'
פרק 9 - פרידה הזאת
13/04/2017 | 07:00
4
30
ממש חצופה מי שם אותה למחוק הודעה לא לה? עכשיו מאיה כבר לא תוכל לשמוע את ההודעה של פבלו במלואה אותה הודעה שהוא מודה בפנייה שהוא רק שומר ראש של אנטוניה ושהיה לה מקרה חירום ולכן לא יכל להגיע לפגישת הפרידה! לפחות היא שמעה את ההתחלה ולפחות פבלו שוב הספיק להתנצל שנייה לפני שטרקה לו את הטלפון כשהתקשרה אליו מאוחר יותר אבל עדיין עד שהם לא ידברו כמו שצריך מאיה תמשיך לחשוב שהוא לא רציני ורק שיחק בה עכשיו שכל אחד חזר לביתו גם בני הזוג הקודמים חזרו ללחוץהרגה אותי סינדי הבהמתית עם הבוקס שהחטיפה לפבלו כששמעה ממנו שמצא מישהי אחרת
לצפיה ב-'לפחות מאיה הייתה מוכנה לשמוע את ההודעה'
לפחות מאיה הייתה מוכנה לשמוע את ההודעה
13/04/2017 | 18:05
3
19
ומי שמחק אותה זאת פרידה, בניגוד להתנהגות טיפושית של דמויות ראשיות בטלנובלות קלאסיות שלא רוצות לשמוע. אבל היה ברור שמאיה לא תגלה את האמת כבר בפרק 9, זה חייב להסתבך כדי למאיה יהיה קשה לסלוח לפבלו ואפשר יהיה לעשות 117 פרקים. 
לצפיה ב-'ויותר מזה! בפרק 10 היא אפילו מתקשרת לפבלו'
ויותר מזה! בפרק 10 היא אפילו מתקשרת לפבלו
13/04/2017 | 18:26
2
23
למרות המלצותיה הלא מועילות במיוחד של פרידה פרידה הפכה מציקה בהתחלה דווקא הייתה משעשעת מקווה שתחזור לעצמה בינתיים אנטוניה גם נותנת לפבלו כרטיס טיסה לארה"ב כדי שיטוס לסדר את העניינים עם מאיה! לא ברור בינתיים איך פבלו עדיין לא שמע את ההודעה של מאיה, אבל מה שכן הוא שם לב לכתבה עלייה ועל פדריקו בעיתון

בגלל שהעלילות של הראשיים מפוצלות בין שתי מדינות ממש הסתקרנתי איך הם ימשיכו מכאן ולא כהרגלי קראתי קצת תקצירים ונראה שיש למה לצפות.....

נראה שבקרוב יהיה לנו שידור חוזר של פבלו ומאיה מבלים יחד במקסיקו חח
לאור הקטעים על החוף בפתיח שהם לא אותם הקטעים שהיו להם על החוף בפרקים הראשונים, נראה לי שזה הולך להיות זה אחרי ששניהם שוב ייפגשו במסגרת עסקאות פרחים ביניהם ואולי ככה היא תישאר סופית במקסיקו
לצפיה ב-'כך לקח לי זמן להביא שפבלו ואנטוניה גרים במקסיקו '
כך לקח לי זמן להביא שפבלו ואנטוניה גרים במקסיקו
13/04/2017 | 22:40
1
21
ורק מאיה, אביה ופדריקו ועוד כמה אנשים גרים בארה"ב. באמת פיצול מעניין.

לא זוכר על איזה הודעה של מאיה את מדברת, אני זוכר שמאיה אמרה לו שמחקה את ההודעה בלי לשמוע וניתקה בפרצוף. בכל מקרה פבלו עכשיו הוא הנעלב שהוא נפגע שהרומן בין מאיה לפדריקו כאילו ממשיך בגלל התמונות ופתאום הוא המרומה מבחינתו. 
לצפיה ב-'אחרי שמאיה דיברה עם הילדה הקטנה החולה'
אחרי שמאיה דיברה עם הילדה הקטנה החולה
14/04/2017 | 11:02
20
שהמליצה לה לא לוותר על אהבת חייה היא התקשרה לפבלו והשאירה לו הודעה שהיא מאוד הייתה רוצה לדבר איתו, מאוחר יותר גם ראו שהיא התבאסה שהוא לא מחזיר לה תשובה בגלל זה תהיתי איך הוא לא שם לב להודעה.
לצפיה ב-'מציאת מונולוג של אנה לטיסיה מתוך אנה כפול שלוש'
מציאת מונולוג של אנה לטיסיה מתוך אנה כפול שלוש
09/04/2017 | 10:23
2
74
שלום רב,
לפני המון פרקים היה לאנה לטייסיה מונולוג מאוד אירוטי על מרסלו על מה שהוא גורם לה להרגיש, על הנשיקות שלו שחרוטות על גופה
(זה ממה שאני זוכרת)
ניסיתי למצוא את זה באתר ויוה בפרקים 73-74 כשאנה לטיסיה ומרסלו שכבו אבל זה לא נמצא וגם יכול להיות שזה בכלל קרה בפרק אחר.
מישהו/י יודע/ת למה אני מתכוונת?
יכול/ה לעזור לי למצוא את זה?

אודה לעזרתכם הדחופה.
לצפיה ב-'את מתכוונת לקטע הזה?'
את מתכוונת לקטע הזה?
09/04/2017 | 16:51
1
69
מ-5:55
לצפיה ב-'לא יודעת אם זה או לא זה'
לא יודעת אם זה או לא זה
09/04/2017 | 22:14
51
יש לי תחושה שתוך כדי המעשים היה איזשהו מונולוג...
אבל אני מבינה את מה שאני אומרת וזה הכי קרוב למה שאני זוכרת... 
לצפיה ב-'איסבלפרק 2'
איסבלפרק 2
08/04/2017 | 16:38
4
64

לצפיה ב-'מסתבר שאנריקה הוא מלך די חלש '
מסתבר שאנריקה הוא מלך די חלש
08/04/2017 | 17:12
2
72
במקום להפגין כח הוא נגרר לשולחן המשא ומתן עם המורדים כשבאותו הזמן הם מנסים לבצע מחטף של אישתו הבת שלה ואיסבל. בסופו של דבר המזימה שלהם לא מצליחה ואנריקה סולח להם ומוציא אותם מהצינוק לבסוף אנריקה מסכים למסור להם את אלפונסו שיהיה תחת חסותם ובעצת מנדוסה(הוא סבור שזה רעיון של אישתו)הוא עושה ברית עם פורטוגל כשמציע את איסבל למלך בתמורה לכך שפורטוגל תשלח לקסטיליה אלפי חיילים שיוכלו להתמודד מול המורדים. איסבל אומנם גם כן הורחקה מהארמון בדומה לאלפונסו אבל ידעה שזה רק זמני עד שיכריחו אותה להתחתן עם מישהו שלא היא בחרה.

אבל המורדים ואלפונסו שעלו על הברית של אנריקה עם פורטוגל שלחו לאיסבל מסר שהם יעזרו לה להתחמק מהחתונה וככה איסבל קיבלה כוחות לומר לא מול המלך חואנה וכולם חח אהבתי את הפרצוף של חואנה מגיע לה רק זה חסר לאיסבל להיות חלק מהמשפחה שלה שהרי מלך פורטוגל הוא אחיה... נראה שהיא גם מייעדת את הבת שלה לאלפונסו בעתיד(אם הבנתי נכון)כדי שתהיה מלכת קסטיליה לצדו. לא ברור איך לאנריקה לא איכפת שכולם יידעו שהיא לא הבת שלו.

גם הפרק היו כמה הערות לא נעימות על היהודים אבל באותה נשימה גם על המוסלמים. נראה שבאותה תקופה הספרדים החשיבו את הדת שלהם לגזע עליון או משהו, הסדרה ממש לא מראה אותם באור חיובי בכל הנוגע לאותה התקופה, ככה שלדעתי הם יכלו להשמיט את החלקים האילה זה פוגע בתדמית שלהם. למרות שמדובר על סדרה היסטורית שמבוססת על המציאות. מעבר לזה שאר הפרק היה מרתק כמו הקודם ונראה שבפרק הבא כבר מתחילה המלחמה!
לצפיה ב-'ככה אפשר לבוא בטענות לאיסבל כשתגרש בסדרה '
ככה אפשר לבוא בטענות לאיסבל כשתגרש בסדרה
08/04/2017 | 18:02
1
69
או אחרי הסדרה את היהודים, כי מסתבר שזה כבר בתקופת אחיה האצילים הספרדים דרשו את גירוש היהודים והמוסלמים. כך שזאת לא הייתה החלטה שרירוית של חצר המלוכה, אצילים לחצו על משפחת המלוכה עשרות שנים. רק אני מבין שהגבול עם המוסלמים זה לא מרוקו, תהליך הרקונקיסטה (כיבוש מחדש) הושלם רק ב-1492 כך שלא מספיק לספרדים מלחמות עם המוסלמים על חלקי ספרד שעדיין בידיהם, הם עוד נלחמים ביניהם על יורש הכתר הבא. וגם הייתה אמירה של אנריקה שהיהודים תורמים לכלכלה ופשוט הספרדים הנוצרים לא מבינים את זה וחשים מנוצלים.

צר לי לאכזב אותך, אבל יש אפשרות שאנריקה חושב שחואנה הקטנה ביתו, ולא אכפת לו לחתן דוד ואחיינית, העיקר שביתו תירש את הכתר. נראה שנושא גילוי עריות לא היה כל כך חמור בתקופות האלו. עובדה שהוא לא רק נכנע למו"מ, הוא בלי לשמוע את הדרישות, אמר שהוא מוכן להיכנע להם להכול, רק שיכירו בביתו כיורשת העצר, גם עמדה לא טובה ממו"מ, שהוא מוותר על כל מה שהוא מוכן בשלב הראשון, וגם והנחישות הזאת שלו מחזקת את הרושם שהיא לא ביתו, אם הוא מוכן להקריב את כל מה שהוא מאמין בו, רק שיתנו לה לרשת אותו. גם איסבל שתפסה את חואנה בוגדת באחיה, מאמינה שחואנה הקטנה היא האחיינית שלה.

אנריקה בהחלט מלך חלש וקל לתמרון ומפחד מפצ'קו ואחיו ולכן שחרר אותם כי לא האמין שיאמינו לו שהם חטפו את אישתו וביתו, וייחשבו שהוא טמן מלכודת. וגם בשביל הרעיונות של חואנה שהם של מנדוסה, אבל היא מוסרת אותם, הוא מוכן למסור את אחותו, אבל זה לא מפתיע, הוא כבר הבהיר לה בפגישתם הראשונה בארמון שהוא מתכוון לבחור לה בעל והיא תצטרך לציית, אלא גם מוכן להקריב את האיש שהכי נאמן לו כדי להרגיע את האויבים מבית.
לצפיה ב-'אני מבינה שהם מציגים את המציאות כפי שנראתה שם בזמנו'
אני מבינה שהם מציגים את המציאות כפי שנראתה שם בזמנו
09/04/2017 | 17:26
41
ושזה חלק בלתי נפרד מההיסטוריה שלהם, על מוסלמים הם מדברים לא פחות נורא וכמו שרשמתי זה פוגע רק בתדמית של עצמם. 

לגבי אנריקה אם זה כמו שאתה רושם יש לו ראש ממש מעוות
למרות שברור שחואנה הקטנה היא הבת של בלטרן.

לצפיה ב-'מוסיפה כמה תמונות מהפרק'
מוסיפה כמה תמונות מהפרק
09/04/2017 | 17:39
46
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:56
12
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
שאלות, חדשות, בקשות
07/04/2017 | 16:41
16
21
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום
לצפיה ב-'מריצה רודריגז וג'ושוע מינץ התחתנו בירושלים'
מריצה רודריגז וג'ושוע מינץ התחתנו בירושלים
07/04/2017 | 16:44
5
163
מריצה וג'ושוע עשו טקס דתי עם חופה בירושלים
מזל טוב
לצפיה ב-'השמלה שלה מזכירה את החתונות'
השמלה שלה מזכירה את החתונות
07/04/2017 | 18:29
91
של פעם... פשוט יפייפיה!
לצפיה ב-'יא איזה מקסימים!מזל טובב'
יא איזה מקסימים!מזל טובב
07/04/2017 | 19:17
69
עכשיו עוד יותר חבל לי שאני מפספסת את הנובלה שלה
לצפיה ב-'שניהם יהודים או רק בעלה??'
שניהם יהודים או רק בעלה??
08/04/2017 | 22:17
2
31
לצפיה ב-'בעלה יהודי, היא התגיירה'
בעלה יהודי, היא התגיירה
09/04/2017 | 17:58
1
26
לצפיה ב-'בטח גיור רפורמי זה קשה להתגייר באופן האמיתי'
בטח גיור רפורמי זה קשה להתגייר באופן האמיתי
09/04/2017 | 23:13
22
לצפיה ב-'אנהי עם יאדירה קריז'ו(רובי, מילה של אישה)'
אנהי עם יאדירה קריז'ו(רובי, מילה של אישה)
07/04/2017 | 19:54
83
לצפיה ב-'ארתורו פניצ'ה היה קרבן לשוד אלים בביתו'
ארתורו פניצ'ה היה קרבן לשוד אלים בביתו
07/04/2017 | 23:39
1
70
בשעה 5 לפנות בוקר גנבים פרצו לביתו של השחקן המקסיקני, כוכב הכל בשביל האהבה, ויקטוריה והפולשת ותקפו אותו, לקחו תכשיטים, מכשירים דיגיטלים, טלפונים סלולארים וכסף מזומן. ארתורו פניצ'ה הגיש תלונה במשטרה ואמר שהמבטא של אחד השודדים היה דרום אמריקאי. לא ידוע עדיין זהות השודדים.
לצפיה ב-'מפחידמקווה שהוא לא נפגע.'
מפחידמקווה שהוא לא נפגע.
08/04/2017 | 16:23
18
לצפיה ב-'ליליה קברל מאיימת לעזוב את ''כוח הרצון'' של גלוריה פרז '
ליליה קברל מאיימת לעזוב את ''כוח הרצון'' של גלוריה פרז
08/04/2017 | 18:29
6
95
השחקנית אינה מרוצה מתפקידה, והאמת שאפשר להבין... ליליה תמיד הייתה בתפקידים בכירים וגדולים. ולהיות בטלנובלה של גלוריה פרז יש הרבה סיכונים כמו לקבל זמן מסך מועט, המון שחקנים בטלנובלות שלה לא בלטו בגלל זה. 

אבל בטלנובלה הזו אין דמויות צפופות כמו בטלנובלות של גלוריה, ויש לליליה זמן מסך. היא נבחרה בכל זאת לייצג אוכלסייה עם נושא חשוב של הימורים וכדי לטפל בבעיית הנושא. אבל אם נשווה את התפקידים שהיא מקבלת אצל אג'ינלדו סילבה (יוצר שקר היופי ואימפריה) יהיה אפשר להבין אותה. 
לצפיה ב-'היא לא ידעה על מה היא הולכת לפני זה?'
היא לא ידעה על מה היא הולכת לפני זה?
08/04/2017 | 19:16
2
43
מה עכשיו היא נזכרה? אני עוד כשיצא תיאור העלילה שמתי לב שהיא בתפקיד די משני יחסית לאימפריה ושקר היופי.
לצפיה ב-'שתלמד מננדה קוסטה שהייתה ראשית בלוחמת '
שתלמד מננדה קוסטה שהייתה ראשית בלוחמת
08/04/2017 | 19:29
51
ואחרי זה שיחקה דמות שולית באימפריה. גם אלשנדרו נרו שיחק תפקיד די קטן בשקר היופי ולילה קברל עצמה שיחקה תפקיד קטן יחסית בללא ספק (לה פבוריטה). 
לצפיה ב-'נכון. '
נכון.
08/04/2017 | 20:25
28
אומנם אפשר להבין אותה ביחס לתפקידים בשקר היופי ואימפריה, אבל התפקיד שלה כאן משמעותי, בכל זאת היא נבחרה לייצג אוכלסייה שמתמודדים עם בעיה לא פשוטה. 

גם בקרוב היא תחזור בתפקיד ראשי ומרכזי מבית היוצר של שקר היופי ואימפריה, שהבנתי שהיוצר מכין לה תפקיד בסגנון של נאזרה מהגורל שלה. 
לצפיה ב-'גם אחרי תפקיד גדול ביומן חיים '
גם אחרי תפקיד גדול ביומן חיים
08/04/2017 | 19:31
2
48
היא שיחקה בלה פבוריטה דמות משנית שלא זכתה לאותה כמות במה שהיא זכתה לה ביומן חיים. 

וגם ג'ובנה אנטונלי, אחרי תפקיד ראשי בהאחד ומרשעת ראשית בצבא החטא קיבלה תפקיד קטן בלחיות את החיים, גם אם בסוף נשארה עם ז'וזה מאיר, עדיין התפקיד שלה היה קטן יחסית לתפקידיה הקודמים ובעצם גם הבאים (הלוחמת וחוקי משחק). 
לצפיה ב-'זה מה שטוב בברזילאיות '
זה מה שטוב בברזילאיות
08/04/2017 | 20:23
1
47
ששחקנים גדולים ומנוסים לפעמים יכולים להיות משניים, לפעמים ראשיים, אין קביעות לשחקן מסויים. למשל ג'יובאנה אנטונלי נחשבת כדמות משנית בהלוחמת וחוקי המשחק, אבל בברזיל היא גנבה את כל ההצגה, אפילו שויוה עשו תיאור לדמויות בחוקי המשחק הם הציגו את ג'יובאנה לפני ונסה. 

לדעתי התפקיד של ליליה כאן לא קטן, היא זוכה לזמן מסך, לעומת פאולה אוליביירה שמתוך חמש פרקים, הציגו אותה כמה פעמים מועטות והיא עוד נחשבת לאחת הדמויות המרכזיות. 
לצפיה ב-'ג'ובנה אנטונלי אמנם הייתה משנית בלוחמת '
ג'ובנה אנטונלי אמנם הייתה משנית בלוחמת
08/04/2017 | 20:58
54
אך קיבלה יותר במה מרודריגו לומברדי שהוא ראשי רק בגלל שהוא גלאן של הראשית, גם מבחינת זמן המסך וגם מבחינת חשיבות הדמות הוא משני לחלוטין. הוא בסך הכול הפרס של הראשית, בעצם אפילו אלשנדרו נרו קיבל יותר במה ממנו. אם כי זה גם נפוץ בברזילאיות, גם בשקר היופי רנה, לא היה מרכזי לא מבחינת זמן מסך ולא מבחינת חשיבות הדמות וגם בללא ספק אמנם זא בובי קיבל הרבה במה, אבל עיקר הסדרה הייתה שתי הנשים והוא רק עוד טריגר לעימות ביניהן, אם כי גם בללא ספק וגם בדרך להודו, הראשי הגברי קיבל הרבה יותר במה מבלוחמת, ובשקר היופי. 
לצפיה ב-'ADDA'
ADDA
08/04/2017 | 20:22
58
איך אני אמורה להחזיק עם המתח הזה עד שלישי אפשר לדעת?
לצפיה ב-'סיכום שבועי+2 שאלות בונוס ברוח החג:]'
סיכום שבועי+2 שאלות בונוס ברוח החג:]
07/04/2017 | 20:02
7
52
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
מאכל חג אהוב:
משקה השבוע:
שחקנים שהיית מזמין לארוחת הסדר:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים ופסח כשר ושמח לכולם!
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
07/04/2017 | 21:01
2
52
דבר טוב שקרה השבוע: האחיינית שלי בת שנה.

דבר רע שקרה השבוע: הפיגוע בשבדיה.

דבר הזוי שקרה השבוע: -

דבר מפתיע שקרה השבוע: שביבי גרם לכחלון להתקפל ולא גרר את המדינה לבחירות.

טלנובלת השבוע: אנה כפול שלוש, הלוחמת, אהבה ועונש, איסבל, להתעורר לצידך, שומר הראש, בו ג'ו אלופה.

תכנית השבוע: פוליטיקה.

שחקן/ית השבוע: אנג'ליק בויר, סבסטיאן רולי, דוד ספדה, פדרו מורנו, בלנקה גרה, סוסנה דוסמנטס, אנה ברתה אספין, לטיסיה פרדיגון, אריק דל קסטיו, ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, קלאודיה ראיה, טניה חליל, טוטייה מיירלס, אלשנדרי נרו, קרולינה דיקמן, אנה ביאטריס נוגיירה, מוראט יילדירים, נורגול ישילצ'אי, מישל ג'נר, ברברה לני, אאורה כריסטינה גייטנר, דניאל ארנס, אלה ולדן, אנוק לאנו, רודריגו מורי, כריסטיאן צ'אבס, גונסלו פניה, שרה קוראלס,ג'י צ'אנק אוק, אים יו אה, סונג יון אה, צ'ו סונג הא, יי סונג גיונג, נאם ג'ו היוק, יי ג'ה יון. 

קניית השבוע: צעצוע של כלב לאחיינית.

מאכל השבוע: בוארשט, עוגת שטרודל. 

מאכל חג אהוב: מצה עם ממרח שוקולד, מצה ברייט (פשטידה ממצה). 

משקה השבוע: אשכולית-אננס, תפוחים. 

שחקנים שהייתי מזמין לארוחת הסדר: מון צ'ה וון, קים טה הי, ג'ובנה אנטונלי, דנה גרסיה, אנה ברנדה קונטררס, מישל בראון, פרננדו קולונגה, סילביה נבארו, אריק דל קסטיו, אנג'ליק בויר, פקונדו ארנה, נטליה אורירו, קימברלי רמוס, סקרלט גרובר, פק שין הו, פאולה קרום, ג'נקרלוס קנלה, חורחה לואיס פילה, סדף אבג'י, אנגין אוזטורק, צ'טין טקינדור, ברגוזאר קורל, קנאן אימריאליאולו, קיבנץ' טטליטו, ריזה קוג'אולו, האזר ארגוצ'לו, כריסטיאן מאיר, ויקטוריה רופו, אוסבלדו ריוס, מרגריטה מגניה, מריה אליסה קמרגו, קונסואלו לוסרדו, קונסואלו ליסרסו, ארסלי ארמבולה, דניאלה רומו, ססאר אבורה, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, לילה קברל, מרינה רוי ברבוסה, אלכסנדה דה לה מורה, ג'רלדין זינאת, ברברה סינגר, דייגו סולדאנו, טניה לופז, מקרנה אוז, ניקול אפולוניו, קלרה קסטניו, פרננדה ואסקונסלוס, מרג'ורי אסטיאנו, ג'זאלה מורו,נהיר ארדואן, ג'ונג ריו וון, קים סו אה, היון בין, דניאל הני.

שיר השבוע: השיר של לאורה ורמירו באנה כפול שלוש, השיר הבחור הזה זה אני בלוחמת, שיר הנושא של להתעורר לצידך.  
לצפיה ב-'מזל טוב לאחיינית!'
מזל טוב לאחיינית!
08/04/2017 | 16:26
1
13
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
08/04/2017 | 16:27
7
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
07/04/2017 | 21:39
1
61
דבר טוב שקרה השבוע: התחלתי להתלבש קיצי
דבר רע שקרה השבוע: שוקוונילה ברחה כמה פעמים מהגדר ועשתה לי בלאגן בחדר ובאחד הימים רציתי להתקרב אליה וללטף אותה וכשנכנסתי לגדר בטעות דרכתי על הזנב שלה והיא נבהלה, פחדה ורצה לפינה כולה מרגישה מאויימת ולא ידעתי מה לעשות. אה כן הכלוב שלה הרוס לחלוטין.
דבר הזוי שקרה השבוע: שבלילות נהיה קר מאוד כשבבקרים ובצהרים חם מאוד עד חמסין
דבר מפתיע שקרה השבוע: הביקור של וויליאם לוי ואליזבת בארץ
טלנובלת השבוע: אנה כפול שלוש ופרק אחד של להתעורר לצידך
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: סבסטיאן רולי
קניית השבוע: חלב מיוחד לקפה לעבודה
מאכל השבוע: סביח
מאכל חג אהוב: קניידלח ונזכרתי גם מצייה
משקה השבוע: קפוצ'ינו קר של קפה גרג
שחקנים שהיית מזמין לארוחת הסדר: סבסטיאן רולי, דנה גרסיה וקיקה אדגר
שיר השבוע:
תמונה: תמונה שעיצבתי

לצפיה ב-'נראה ששוקוונילה קצת שובבה חחח'
נראה ששוקוונילה קצת שובבה חחח
08/04/2017 | 16:32
19
תמונה מגניבה
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
08/04/2017 | 11:01
50
דבר טוב שקרה השבוע: צבעתי את הדירה+כמה שיפוצים קטנים
דבר רע שקרה השבוע: פיגוע הדריסה שהיה אתמול-יהי זכרו ברוך של החייל:(
דבר הזוי שקרה השבוע: שרבוהבנתי שעוד אחד בדרך!
דבר מפתיע שקרה השבוע: כנ"ל 
טלנובלת השבוע: ראיתי קצת להתעורר לצדך אבל צריכה עוד להשלים
תכנית השבוע: איסבל
שחקנ/ית השבוע: דניאל אראנס אלה ולדן ומישל ג'נר(איסבל)
קניית השבוע: בעיקר ניילונים לכיסוי וסמרטוטים חח
מאכל השבוע: פסטה
מאכל חג אהוב: מצה מטוגנת!
משקה השבוע: קולה
שחקנים שהיית מזמין לארוחת הסדר: פרננדו קולונגה מאייטה פרוני 
סבסטיאן רולי אנג'ליק בוייאר אריאדנה דיאז אוסבלדו דה לאון
שיר השבוע: משום מה רק עכשיו התחלתי לאהוב את השיר של האירוויזיון
תמונה:
לצפיה ב-'משהו קוויקי'
משהו קוויקי
08/04/2017 | 13:46
41
דבר טוב שקרה השבוע: אפשר ללבוש בגדים קייצים!
דבר רע שקרה השבוע: לא זוכר
דבר הזוי שקרה השבוע: פגשתי איזה מישהו מכר מהעבר ולא זכרתי אותו. טוב, אני לא זוכר 99% מהזמן
דבר מפתיע שקרה השבוע: אין
טלנובלת השבוע: להתעורר לצידך, בהעדר מתחרים ראויים.
תכנית השבוע: ---
שחקנ/ית השבוע: דניאל אראנס
קניית השבוע: בואו נגיד שזה הגיע ל1000 שקל ועוד לא התחלנו חודש
מאכל השבוע: פיתה ולחם, תיכף יהיו ז"ל
מאכל חג אהוב: מצות מטוגנות
משקה השבוע: קולה
שחקנים שהיית מזמין לארוחת הסדר: השלישייה הקדושה - ססר אבורה, דניאלה רומו, ולאורה פלורס. אחרי זה הייתי מזמין את דניאל אראנס, אדית גונזלס, אלברטו אסטרז'ה, סבינה מוסייר, אנריקה רוצ'ה, ארסלי ארמבולה, ו..... טוב נו זה לא ייגמר.
שיר השבוע: --
תמונה: ---
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש'
אנה כפול שלוש
07/04/2017 | 20:38
2
30
גם מי שמשלים וגם מי שבקצב ויוה.
לצפיה ב-'עד 82'
עד 82
07/04/2017 | 21:22
1
44
מרסלו יצא מניאק מה שעשה לאנה לוסיה שניצל אותה כדי לנקום באנה לטיסיה. אגב חוששני שמרסלו הוא זה שרצח את המתחזה לפי שהראו את חצי הגוף שלו הוא היה עם חגורה וזיהיתי שזה של מרסלו. חבל מה שנהיה ממנו, הפכו אותו למפלצת. בשיחה של רמדיוס ואנה לוסיה סוף סוף התחילו לדבר עד כמה שזה לא נורמאלי והוא זקוק לטיפול, מעניין מה יהיה בסוף איתו הרי אם זה נכון שהרג את המתחזה זה רצח בדם קר אז האם הוא יהיה בכלא או יקבל טיפול פסיכיאטרי? בטלוויזיה ובעיקר בטלנובלות לא מטפלים כראוי בהפרעות נפשיות אבל סבסטיאן הוא הראשי אז מעניין איזה סוג עונש יקבל במיוחד שכבר בקצב ויוה הבינו שמדובר בגידול. האם תהיה סלחנות כלפי הדמות? למרות שהוא פעל בלי מודעות שמרסלו השתלט עליו השאלה איך יפתרו את זה? סנטיאגו ומרסלו הם שתי אישיות שונות לחלוטין וזה נראה לי תמוה שעדיין לא נתנו הסבר מספק על כך וכל הדמויות זורמות עם זה ולוקחות את זה כמובן מאליו עד שרמדיוס ואנה לוסיה נגעו בנושא הזה רק חבל שחיכו עם זה ועדיין לא נתנו הסבר בפרקים האלו ועוד שינו את אופיו של מרסלו באופן קיצוני שנהיה מתנשא ושחצן איך שהתייחס ללאונור עכשיו הוא נהיה קופי פקונדו.

ההתנהגות של סולדד מעצבנת, הגיע הזמן שתישא בתוצאות, לא ייתכן שהיא תתנהג כמו ילדה קטנה שלא מוכנה להתמודד עם ההשלכות של מעשיה. היא רק מחמירה עם המצב בזה שהיא רוצה לברוח ולא להתעמת עם האמת ורמדיוס מאכזבת אותי, אם כי היא פועלת מתוך סולידריות כי גם היא אמא לסנטיאגו ומזדהה עם סולדד אבל זה רק גרוע כי זה רק עניין של זמן עד שאנה לוסיה תגלה את האמת וסולדד לא תוכל להתחמק ממה שייפול עליה בעקבות כך. כבר עדיף שסולדד תתוודה על הכל ואולי יש סיכוי שאנה לוסיה תסלח לה סה"כ היא בנאדם טוב, ולא נוטרת טינה.

האמת הטלנובלה מעניינת והכל אבל עדיין צריכה שיפור בהיגיון שלה עם האישיות הכפולה של איך לקרוא לו? מרסלו/סנטיאגו. עדיין לא קונה את זה שגידול גורם לפיצול אישיות ועוד הפכו אותו לרשע. בינתיים מתענגת מהמשחק של סבסטיאן כמרסלו שמוציא את המיטב שבו. רמירו כמובן מקסים ומריאנו מעצבן ולא אמין כרע. כואב לי הכי על אנה לוסיה, כולם משקרים לה, מרמים אותה גם אלו שטוענים שהיא יקרה לליבם. אף אחד לא חושב על המסכנה שלא מבינה מה קורה. עצם זה שאף אחד לא מסביר לה על הגילוי סופיה למרות שמרסלו הוא הבנאדם האחרון שהיה צריך לומר לה על סופיה ולא בצורה שאמר לה.
לצפיה ב-'קשה לי להאמין שמרסלו רצח אותה מקווה שלא'
קשה לי להאמין שמרסלו רצח אותה מקווה שלא
08/04/2017 | 16:15
47
סולדד בהחלט מעצבנת כשתתקדמי עוד כמה פרקים תראי איך שגם כשהמצב ממש קריטי מול אנה לוסיה היא ממשיכה לשתוק שלא לדבר על ארנסטינה המסכנה

לגבי מרסלו זה מאוד מורכב כי לא מדובר רק על הגידול אלא גם על התאונה שגרמה לו לאמנזיה. השילוב של שני הדברים גרם לו להיות במצב הזה.

חח וכן גם לדעתי השחקן שמשחק את מריאנו לא משהו

הנה מה שכתבתי על הפרקים האילה כשצפיתי
לצפיה ב-'adda'
adda
06/04/2017 | 00:47
65
טוב זה הולך ונהיה מעניין מרגע לרגע!!!!!!1
ברור שראקל לא הייתה בקאנטרי הרי בפרק הראשון הראו אותה הולכת לישון בחדר שלה!
ומי זה החתיכוש הזה שצץ מעברו של סנטיאגו?

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ