לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 
 תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'אנה כפול שלוש - פרקי השבוע'
אנה כפול שלוש - פרקי השבוע
09/12/2016 | 23:55
15
35
כרגע צופה בפרק של יום חמישי
לצפיה ב-'השלמתי את של כל השבוע'
השלמתי את של כל השבוע
10/12/2016 | 05:47
2
43
לא אהבתי שאנה לאורה שיקרה לולנטין, עכשיו הוא משוכנע שגם אנה לאורה היא אישה שפלה, זה גם לא מתאים לאופי שלה. הייתה צריכה להפרד ממנו ולא לשקר לו, עכשיו כבר מאוחר מידיי במיוחד שנראה שכאב לו הגילוי על השקרים שלה. היה צפוי שאנה לאורה תאמין לרמירו, לא סתם הייתה מוכנה להקשיב לו אבל מסכן רמירו, מצא לעצמו אוייב חדש.
 
אבריסטו ואנה לטיסיה זוג שקרנים. לא יודעת מה עלה במוחי שאבריסטו יראה תמונה של אישתו האמיתית של סנטיאגו, אבריסטו היה צריך להיות סופר או תסריטאי יחד עם אנה לטיסיה, שניהם יודעים להמציא סיפורים כאוות נפשם.
 
אופפ למה האשמאי הזקן הזה היה צריך להגיע למקסיקו דווקא, עכשיו זה רק עניין של זמן עד שידע את הימצא של סולדד ואנה לוסיה שאגב מה גורם לו לחשוב שהיא תיענה לו? הוא יכול להיות אבא שלה. אפרופו זאת לא פעם ראשונה שהשחקן משחק עם סבסטיאן רולי, הם שיחקו כבר יחד ברובי. שמתי לב שיש הרבה פליטים מרובי חוץ ממנו וסבסטיאן רולי, אנה ברטה אספין שיחקה גם היא ברובי וגם שם בתפקיד האימהי של סבסטיאן רולי וגם גורה או מה שלא יהיה שמה של הדיירת המסתורית והמטיפת מוסר שיחקה שם בתור אישתו של האשמאי הזקן. סבלה מאלצייהמר והייתה אימו של הראשי, אלחנדרו. ואם כבר גורה היא ממש חוצפנית, מי היא שתטיף מוסר לאנה לוסיה? מה היא מתערבת? נסחפה הייתי אומרת.
 
מסכן סנטיאגו, או שמשקרים לו או שמסתירים ממנו את האמת אם כי הגזים איך שהתייחס לסולדד ואני חוששת שבעבר שלו הוא היה קר ומנוכר וגם גיליתי ספוילר עליו ועל מרסלו שבילבל אותי. מחכה לשבוע הבא אם ייסע לשם או שיוותר על הנסיעה ואם יקרה שם משהו.
לצפיה ב-'נראה שמרסלו עשה ממשפחה של אשתו אלים '
נראה שמרסלו עשה ממשפחה של אשתו אלים
10/12/2016 | 15:00
30
והיה מוכן לדרוס ולרמוס כל מי שעמד בדרכם בלי לראות את הצד השני של המטבע. כי אמנם היה נראה שוולנטין עוד לא היה נכה כשמרסלו הרביץ לו, אבל אני מתחיל לחשוב שג'ינה גנבה ממנו את הפיצויים על התאונה שאותם איכשהו שילם מריאנו והוא נשאר נכה ובלי כסף דרש פיצויים ומריאנו אמר בעיה שלך תניח לי, ועוד ביקש ממרסלו לטפל בבעיה ומרסלו לא פעל עם עורכי דין כמו עם האישה, הוא פשוט הלך והרביץ לוולנטין ואיים עליו. כך שוולנטין שונא את רמירו ומריאנו ואנה לאורה בעיניו רק כלי כדי לנקום בהם, כך שזה לא כל כך כואב לו שהיא רימתה אותה זה רק מחזק את הרושם שלו שזאת משפחת נוכלים ומגביר את קור הרוח שלו, מה שלא מצדיק את השקר של אנה לאורה.
 
אגב אנה לאורה לא הייתה מאמינה לרמירו לולא שמעה את אנה לטיסיה משתוללת על שמריאנו מתכוון להתחתן ולהביא ילדים ואחר כך על התכשיט שארנסטינה רצתה להביא לג'ני. אנה לאורה שמה לב לבעיה שהמשפחה לא ראתה משהו כמו 25 שנה, אנה לטיסיה זקוקה לפסיכיאטר, היא לא מוכנה לחלוק אהבה עם אחיותיה ועם אף אחד היא קנאית ומבחינתה הכול או כלום, כל אדם אחר שמשפחתה אוהבת זאת מבחינת גניבת תשומת לב ממנה. לכן היא יכלה לחבר את זה לרצון שלה לסכסך בינה לבין רמירו, כי היא כבר ראתה שאנה לטיסיה לא מלאך כמו שארנסטינה ומריאנו חושבים. 
 
מרסלו בהחלט היה חסר רגישות כלפי סולדד, אבל אפילו לאנה לוסיה היה מוכן תחת אקדח לחשוף לאנה לוסיה את כל האמת כדלי של מים קרים כמו שמריפס שפכה על אלכס בכוחו של גורל שהיא ואיוון ההורים שלו. 
 
הייתי בטוח שאנה לטיסיה כבר תגלה שמרסלו מסתובב בסביבה של איינקי כשהוא צילם תמונה שלו, אבל אנה לטיסיה בחרה לדפדף בכל הנייר עד שנגמרה הסוללה. והיא עדיין לא בטוחה שמרסלו חי, כפי שאבריסטו אמר לה. 
לצפיה ב-'הדיירת המסתורית משום מה מרשה לעצמה להסתכל על כולם מלמעלה'
הדיירת המסתורית משום מה מרשה לעצמה להסתכל על כולם מלמעלה
10/12/2016 | 22:19
17
מעצבנת מעניין מה הסיפור שלה.
 
האשמאי הזקן שיחק גם ברק אלוהים סולח את הכומר הראשון. פה הוא נראה לא ממש קשור לתפקיד שנתנו לו חח..
 
ועוד לגבי הקאסט, השחקנית שמשחקת את החברה הטובה של ארנסטינה שיחקה גם ב"בלב הסערה" כאמא של אסתרסיטה שם בעצם ראיתי אותה לראשונה אבל משום מה פה היא נשמעת ממש צרודה, מקווה שלא הייתה לה מחלה בגרון או משהו.
 
לגבי שאר הדברים שכתבת עדיין לא הגעתי
לצפיה ב-'עד פרק 19'
עד פרק 19
10/12/2016 | 17:11
5
29
מסכן רמירו עכשיו לא רק ארנסטינה משתלחת בו אלא גם מריאנו, והכל בגלל אנה לטיסיה והשקרים שלה אני ממש אוהבת איך שאנג'ליק משחקת את הדמות שלה היא פשוט תותחית! חח איך היא רצה עם העגילים וחשבה שזה בשבילה ואיך שהחווירה אחרי שהבינה שזה מתנה מסבתא שלה לג'ניפר הרג אותי גם איך שהיא חיקתה את אנה לאורה בגיחוך(או בעצם את עצמה)"אה ג'ני מנקנטהה!"
 
רק מריבל הייתה חסרה לאנה לוסיה על הראש עד שנפטרה ממנה חח.. איזו דמות מעצבנת וקנאית! איך שעשתה לאנה לוסיה פרצופים אחרי שחשבה שהיא וסולדד עזבו את הכפר רק כדי שאנה לוסיה תצטרף ללהקת הריקוד של אניבל, ואיך שהיא חשבה בסוף שאנה לוסיה דיברה עם אניבל רק על עצמה לא ברור איך אנה לוסיה סובלת אותה ומחשיבה אותה "חברה" עם כל הקטעים שהיא עושה לה.
 
לפחות דבר אחד טוב יצא מכל זה - עכשיו אנה לוסיה באמת יכולה להתקדם בתחום האקרובטיקה האווירית במסגרת הלהקה של אניבל שנחשבת ליותר חזקה וידועה. אהבתי את הסצנה שאנה לוסיה ומריבל הראו ללהקה את הביצועים שלהן על הבדים אהבתי גם איך שהכיאורוגרף העיר למריבל שיעבוד איתה על הטכניקה והריכוז חח
 
נראה לי שולנטין עבד אצל מריאנו או שהיה גר באחד מהבניינים שברשות חברת הנדל"ן שלו כי נראה שהוא שונא גם אותו בטענה שלא קיבל ממנו מספיק פיצויים-כנראה על הנכות. בעוד שהאמת היא שג'ינה גנבה לו אותם... כנראה הוא רוצה לפגוע במריאנו ורמירו דרך אנה לאורה כי מבחינתו הם אשמים בנכות שלו ובכך שאיבד את ג'ניפר שעוד אחרי זה הלכה עם רמירו וסיימה במוות. מוות שנגרם ככל הנראה לא בשל התאבדות אלא על ידי חנק-אני אומרת שלאנה לטיסיה יד בדבר-אם מחברים את כל הפלאשבקים.
 
לא ברור למה סנטיאגו סומך על אבריסטו אחרי שהוא כיוון אליו אקדח. לא ברור גם איך זה שהוא ואנה לוסיה לא חושדים שאבריסטו תכנן לשלוח אותו למעצר ולשחרר אותו כדי לקנות את אמונם אחרי שהוא בעצמו אמר להם שסנטיאגו היה פושע. זה לא נראה להם מעבר לצירוף מקרים? הם ממש תמימים בקשר אליו.
 
נראה שמרסלו מתחיל להזכר לפחות בדירה שהייתה לו עם אנה לטיסיה במקסיקו סיטי אחרי שביקר את איניאקי שקנה את אותה הדירה! והוא עוד מחכה לפגוש את אנה לטיסיה שהיא מבחינתו עכשיו לא יותר מ"האישה שעובדת עם איניאקי והתגוררה שם בעבר" ויותר מזה! הוא גם נתן לאיניאקי לצלם אותו ולהראות לה את התמונה כדי לראות אם היא מכירה אותו אין ספק שהולך להיות מעניין
לצפיה ב-'עוד קצת מאנה לטיסיה ואנה לאורה'
עוד קצת מאנה לטיסיה ואנה לאורה
10/12/2016 | 17:27
20
לצפיה ב-'אנה לוסיה וסנטיאגו לא יכולים לשער שלאבריסטו יש כאלה '
אנה לוסיה וסנטיאגו לא יכולים לשער שלאבריסטו יש כאלה
10/12/2016 | 17:30
2
30
קשרים שהוא יכול לגרום לשוטרים לעצור ולשחרר לפי הוראה כאילו הם עובדים אצלו. והמעצר של סנטיאגו תוכנן מראש. אגב אני לא פוסל את האפשרות שאבריסטו עצמו חנק את ג'ינה למרות שהיא הייתה נכדה ביולוגית שלו.
 
מריבל בהחלט מעצבנת והכריאוגרף העיר לה בצדק, שהיא מרוכזת באנה לוסיה ולא בעצמה ורק רוצה לבלוט יותר מאנה לוסיה, הם להקה אחת, אין פה תחרות. והסצינות שעשתה לאנה לוסיה, לפחות טרחה להתנצל כשסולדד סיפרה על "מחלתה". 
 
גם אני חושב שוולנטין קיבל את הפיצויים ממריאנו וג'ינה לקחה אותה לעצמה והוא דרש לעצמו פיצויים שיהיה לו ממה לחיות ומריאנו סירב לשלם פעמיים ולכן הוא שונא את מריאנו ורמירו. וגם מסתבר שמריאנו לא כזה תמים הוא לא שלח לוולנטין עורכי דין כמו לאותה אישה שתובעת אותו, אלא שלח את מרסלו להשתיק אותו ומכיוון שמרסלו לא עורך דין ולא שוטר, היה די ברור שמריאנו רצה שישתיקו אותו בכוח או באיומים. 
 
רמירו בהחלט מסכן מאוד איך שמריאנו רואה באנה לטיסיה תלית שכולה תכלת.
לצפיה ב-'למה שהוא יחנוק אותה?'
למה שהוא יחנוק אותה?
10/12/2016 | 22:28
1
5
לצפיה ב-'לא יודע אני פשוט תוהה מי היה יכול '
לא יודע אני פשוט תוהה מי היה יכול
11/12/2016 | 00:59
7
ובעצם את צודקת לאנה לטיסיה התאים לרצוח אותה וליצור יסורי מצפון לרמירו שהיא התאבדה. 
לצפיה ב-'ובכך שאיבד את ג'ינה לא את ג'ניפר**'
ובכך שאיבד את ג'ינה לא את ג'ניפר**
10/12/2016 | 22:24
7
לצפיה ב-'גיליתי ספוילר מעניין על דמותו של סבסטיאן רולי'
גיליתי ספוילר מעניין על דמותו של סבסטיאן רולי
10/12/2016 | 21:10
5
30
שהבהיר לי את הבלבול שלי
לצפיה ב-'טוב סיקרנת חח מה גילית?'
טוב סיקרנת חח מה גילית?
10/12/2016 | 22:31
4
9
לצפיה ב-'על אחריותך'
על אחריותך
10/12/2016 | 22:41
3
15
מסתבר שדמותו של סבסטיאן רולי יש לו מין פיצול אישיות מה שמסביר לי למה הוא כל כך אגריסיבי מצד אחד כמו שראינו פתאום עם סולדד וכמו שהיה כמרסלו ומצד שני הוא רגיש ואצילי כסנטיאגו. מעניין מתי זה יתגלה ואם זה יקרה מתי שזכרונו ישוב אליו.
לצפיה ב-''
10/12/2016 | 22:53
1
17
לא הבנתי זה לא בגלל איבוד הזיכרון? זה אומר שבתור מרסלו הוא היה לעיתים גם רגיש כמו סנטיאגו? וכסנטיאגו הוא יהיה בהמשך גם אגרסיבי יותר כמו מרסלו? או שרק אחרי שיחזור אליו הזיכרון הוא יחזור להיות קשוח יותר?
לצפיה ב-'לא יודעת '
לא יודעת
10/12/2016 | 23:35
16
אם ראית אבל היה קטע שסנטיאגו מצא את סולדד מחזיקה תמונה של מרסלו והתחיל לחקור אותה, לצעוק עליה ולהתעצבן מה שהבהיל אותה וגרם לה להזכר באיך שהתייחס אליה לפני התאונה שלו. לפי הציוצים של סבסטיאן מרסלו חוזר ועוד איך.
לצפיה ב-'אם כך '
אם כך
11/12/2016 | 01:03
10
התאונה שהביאה לאובדן הזיכרון עשתה לה רק טוב והשאירה אותו רק עם האישיות הטובה שלו.
לצפיה ב-'השיבה הביתה '
השיבה הביתה
09/12/2016 | 14:15
4
10
שיחת דוד גבריאלה
לצפיה ב-'פרק 86 - גבריאלה מצליחה להחזיר את דוד לתלם '
פרק 86 - גבריאלה מצליחה להחזיר את דוד לתלם
09/12/2016 | 14:38
20
דוד לא מבין את פשר הסטירה וההשוואה לאביו הפחדן, ומוחה בפני "וורוניקה" שהיא נוזפת בו כאילו היא אימו, וגבריאלה אומרת שהיא כמוהה ומזכירה את המצב של אימו לאחר הדרך שבו נוצר ובאיזה מצב הייתה ואיזה בחירה בחרה ושבזכות זה הוא נולד ודוד משתכנע והולך לדבר עם ססיליה שלא רוצה לשמוע ממנו אך גבריאלה מתעקשת ודוד מתנצל לפניה. אחר כך הוא פונה לאלחנדרו שהוא הדבר הכי קרוב לאבא ומספר לו והם מבשרים לאנטוניה ודוד מבטיח לקחת אחראיות ואנטוניה מפצירה בו לא להתחתן עם ססיליה ודוד ואלחנדרו לא מבינים מדוע לא, היא האישה שהוא אוהב ואנטוניה מציעה כל כסף שיצטרך לתמוך בססיליה בתנאי שלא יתחתן איתה, וכשדוד לא משתכנע היא אנטוניה נזכרת איך רצחה את הילד של אלחנדרו וגבריאלה באמצעות מקריו. 
 
גסטון מדבר על גבריאלה כאימה מאושרת וססיליה תוהה במה מדובר שהרי אין לה ילדים והם אומרים שהם כולם מרגישים הורים לילד שלה כי יעזרו לה לגדל אותו. גם פונסיה מדברת עם וורוניקה על החשש שלה שהילד של ססיליה יגדל בלי אבא ושומעת שדוד ייקח אחראיות. 
 
פטריסיה מראה לריקרדו כותנה חדשה שהיא קנתה וריקרדו אומר שזה לא יצליח ופטריסיה אומרת שזה לא בגלל זה, מכאן הגיב לדברים חדשים שקנתה וריקרדו מרוחק ואפילו מסרב לישון איתה באותו חדר. 
 
עוברים כמה ימים ועומדים לפתוח את בית החולים של וורוניקה ואירנה מחפשת את לוצ'ו ולא מוצאת אותו וקוראת את הידיעה בעיתון ומבינה שלוצ'ו הלך לשם בחוסר אחריות. לוצ'ו מתחפש לרופא ומגיע לבית החולים ואלחנדרו מבחין בו ורץ אחריו, אך לוצ'ו מצליח לברוח ממנו ואלחנדרו מספר על כך לגבריאלה ומטיח בה שמגינה על נמלט והיא מבהירה שתעזור לו למרות שהייתה מעדיפה שיעזוב את הכפר ושהוא חשוב לה ואלחנדרו זועם שהיא חשובה לו עד שסיכן את עצמו כדי ללכת לאירוע שהוא עדיין מאוהב בה. לוצ'ו נתקל באניבל שמזהה אותו ומזעיק את המשטרה שרודפת אחריו. לוצ'ו מתחבא מאחורי אוטו ומאיים על גונסלס מאחור שיניח את הנשק ומכוון לעברו ודורש שיתרחק עשרה צעדים וגונסלס עושה זאת ולוצ'ו מצליח לברוח ובלמסדה מצטרף והם מחליטים לחסום את האזור. בלמסדה מבין שמישהו עוזר ללוצ'ו. כשאלחנדרו וריקרדו שומעים על המקום בו מחפשים את הלוצ'ו הם מחברים את הקצוות לבית של החמים שלהם שאירנה ולוסיה גרות בו כעת.
 
גבריאלה דואגת ללוצ'ו ואנטוניה עוקצת אותה שכולם מחכים לה ולא נעים שהייתה מאורסת לפושע. גבריאלה טוענת שהוא רק גנב מעשירים חסרי מצפון והיא סולחת לו בעוד לפושעים הגדולים היא לא מוכנה לסלוח. אניבל טוען שאולי היא לא מתכוונת לכך אבל היא מצדיקה את מעשיו והיא מבהירה שהוא גנב מבעלי הכוח והפתגם האומר "הגנב מגנב פטור". כולם מתבשרים שלוצ'ו הצליח לברוח וגבריאלה נושמת הנחת רווחה.
 
לאירוע מגיע קונסטנסה בלבוש ערבייה ובלמסדה לא קונה את זה, מה יש לערבייה לחפש בכפר, וריקרדו מגן על הזכות הזאת. אנטוניה מטיחה בוורוניקה שיותר מאירוע צדקה מדובר באירוע פוליטי וגבריאלה לא מכחישה. הבישוף בא לברך את הבית חולים וגבריאלה מודיעה שהצליחה בזה בזכות אישה נדיבה שתרמה ועזרה לה ובינתיים לא נחשפת אך תיחשף בקרוב וקונסטנסה בלבוש ערבי של כיסוי ראש שומעת הכול ומתרגשת. גבריאלה אכן מנצלת את האירוע כדי להשיק את מסע הבחירות של גסטון שסביר להניח שיהיה ראש הכפר הבא.
 
פונסיה מבקרת את ססיליה שמתנצלת ופונסיה מבהירה שאין לה על מה שעליה להיות גאה בתור אימא. קונסטנסה מעירה לגבריאלה על כך שלא הייתה צריכה לנצל את האירוע כדי לדבר עליה שהיא כמעט חשפה אותן וגבריאלה מבהירה שהיא חלק מכל ההצלחה הזאת והם יעשו דברים בשביל הכפר והכול יהיה בסדר כשתיחשפנה ופונסיה וססיליה בדיוק יוצאת ופונסיה מזהה את קונסטנסה. 
 
פרנסיסקה לא מבינה את הרמזים של טיגרה ומעמידה את התמונה של טיגרה בפינה. ובדיוק וולנטינה באה לבקר את פרנסיסקה ושואלת אם זה נכון שהיא ומקס השלימו והיא מספרת שכן ומופתעת שוולנטינה שמעה על הרומן שלה עם גסטון. וולנטינה מגינה על פרנסיסקה שזאת זכותה ופרנסיסקה מודה שעצוב לה להיפרד ממנו. מקס מגיע ומחפש את אימו וולנטינה מפתיעה אותו ומטיחה בו את האנוכיות שלו כלפי אימו. מקס מתעקש שזאת בגידה בזכרו של טיגרה ושוב מתחילים ליפול דברים במטבח ומקס אומר שמעדיף את אימו מתה מאשר בזרועות גסטון לתדהמתה של וולנטינה ובפרומו לפרק הבא רואים שמקס מכסח את לוקאס ולוקאס כנקמה זורק אבן לא קטנה על ראשה של פרנסיסקה. 
 
לוצ'ו חוזר לבית של אירנה ולוסיה ותומך בהן ואירנה מטיחה בו את חוסר הזהירות שלו ללכת לאירוע. הם שואלים את עצמם למה ממשיכים לאהוב אנשים שלא ראויים לזה ולא אוהבים אותם. אירנה שואלת איפה פגש את וורוניקה ולוצ'ו ממציא סיפור על כך שהם נפגשו בצרפת והיא הייתה אישה שונה לגמרי ממה שהיא היום, שהיא הייתה שבורה ממות בעלה.
 
בלמסדה מנסה לשכנע את צ'אקון להעיד נגד הבוסים שלו וצ'אקון מזכיר לו שהוא איבד כלייה, שהוא יצלע לנצח ויישב כל חייו בכלא, אבל הוא חי, ואם ידבר גם את זה יאבד. בלמסדה אומר שיוכלו להקל בעונשו אם ידבר, והוא לועג שבמקום 30 שנה יקבל 29 וחצי, שהרי לא נשאר לא הרבה זמן לחיות. בלמסדה מורה לגונסלס לקחת אותו וצ'אקון דורש לדעת מי ירה בו ובלמסדה מזכיר לו שזה היה כשניסה לרצוח אותו והוא לא חייב למסור לו וצ'אקון אומר שבטוח יגלה ומבין שמדובר בבוסית, ובלמסדה שואל אם הוא מאשים אותה במשהו וצ'אקון מבהיר שבינתיים לו, כל עוד היא הבוסית, אך כשלא תהיה הם ידברו כמו עמיתים למקצוע. צ'אקון נלקח לכלא ולאחר כמה ימים מקריו מבקר אותו ומטיח בו את הרס החווה ומבטיח לו להרוג אותו, אבל לא עכשיו ומבהיר לו שכדאי שישתוק כי אם ידבר ימות, וצ'אקון מתחנן בפני מקריו שיהרוג אותו, אך מקריו שימות מידיו אך לא כעת. 
לצפיה ב-'הפרקים שבהם למעשה לא קורה כלום בעלילה'
הפרקים שבהם למעשה לא קורה כלום בעלילה
10/12/2016 | 19:55
2
18
סתם הולכים מסביב עצמם. יותר מדי אנטוניה בחזייה, יותר מדי שטויות סופרנטורל הזויות, שום דבר לא חדש.
 
בעצם, יש משהו חדש - העלילה העמוקה שנתנו לבלמסדה. אני מעדיף אותו חוקר ומפוצץ כבר את הסיפור הראשי מאשר שיחקור את אנטוניה ברמה האישית והמבחילה הזו.
 
ו...... ריקרדו מאכזב מאוד. :-\ תפסתי ממנו דמות די טובה ונחמדה אבל להגיע לאותה רמה שפטריסיה ירדה אליו עם אלחנדרו? נו, אחר כך אומרים שהגונב מהגנב פטור.....
 
אגב, האוורות - נחמש ששמרו את הסט הזה כדי שגם דויד וססיליה ישכבו בפעם המיליון בערך. אני די מנחש שהקונדום נקרע בזמן היחסי מין ולכן ההיריון הדפוק נדחף לעלילה.
 
ו.... זהו בעיקרון.
לצפיה ב-'לא מגלים הריון אחרי יום יומיים '
לא מגלים הריון אחרי יום יומיים
10/12/2016 | 20:13
1
18
בטח ההריון הוא מהפעם בבית חולים או אחרי זה, אבל העיקר שהיא בהריון ודוד בהתחלה מגיב בפחדנות וישר חושב על הפלה. אבל גבריאלה מצליחה להכניס לו שכל וכמובן ססיליה כדמות טובה אפילו המחשבה על הפלה מזעזעת אותה.
 
לא יודע מי יותר מאכזב ריקרדו על המשיכה המינית או אינס הלא מקצועית שהכניסה סקס לטיפול, שלא לדבר על שהיא חברה של פטריסיה, כך פטריסיה מקבלת בדיוק את שעשתה לאחותה ולריקרדו עם אלחנדרו.
 
כן אני חושב שזה אותם האורוות בהם אלברטו ופטריסיה עשו את ריקרדיטו. 
לצפיה ב-'זה בדיוק אותם האורוות'
זה בדיוק אותם האורוות
11/12/2016 | 00:45
9
ברמת העקרון ספיילרתי קצת ונראה שהפרקים הקרובים יהיו מעניינים וסוף סוף אקבל מה שאני רוצה - תחילת הסוף.
 
רק חבל שריקרדו ממש ירד לרמה נמוכה כי הוא היה דמות ממש טובה רוב הטלנובלה.
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח-פרקים אחרונים'
רק אלוהים סולח-פרקים אחרונים
07/12/2016 | 18:33
16
43
נגמררר:[אבל סגרו יפה
לצפיה ב-'פרקים 122-123איזה יפה היה הסיום עם הכדור הפורחח'
פרקים 122-123איזה יפה היה הסיום עם הכדור הפורחח
07/12/2016 | 19:37
2
56
שני הפרקים האחרונים היו מלאי אקשן כיאה לפרקים אחרונים פאוסטו סירב להרים ידיים גם אחרי שאולץ לעזוב את האחוזה והחליט לחטוף את אביגיל ולברוח יחד איתהבינתיים מקס הספיק כבר להתלונן נגדו ולהסגיר את עצמו אחרי שלקח דוגמא מטוניו שחזר מהמנזר כדי לרצות את עונשו מרצונו חח מפתיע כבר חשבתי הנובלה מעודדת אלימות גם מקריה נתנה את העדות שלה נגד פאוסטו אחרי שסיימה להטביע את דניאלה באגם מה יש לה זאת עם הטבעות חחח גם בתהום של תשוקה הטביעה את קניה 
 
דייגו ששמע מבניטו שמתאו נכנס במקומו לכלא חוזר, מתאו משתחרר, כשרנטה לפתע מודיעה לשניהם שפאוסטו חטף את אביגיל שניהם לוקחים את הסוסים ויוצאים לחפש את אביגיל ושנייה לפני שפאוסטו מצליח לאנוס אותה באמצע השדה דייגו מתנפל עליו נאבק איתו, מתאו צועק לאביגיל שתתחיל לרוץ ופתאום נשמעת ירייה! פאוסטו יורה למוות בדייגו היה עצוב איך שהוא מת כששניות לפני הוא מספיק לברך אותם ואת הקשר שלהםלא הגיע לו למות! ממש דמות טראגית הוא היה מה שכן לא הופתעתי שהוא מת כי בימים האחרונים מישהו ספיילר את זה בפייסבוק של ויוה 
 
פאוסטו לא עוצר ומגיע גם לרנטה הוא מכוון אלייה את האקדח ומודה בפנייה שאכן הוא זה שרצח את פבלו ועוד רבים אחרים, אהבתי איך שהיא הישירה אליו מבט כדי שיראה שהיא כבר לא עיוורת אחרי שהוא אמר לה כמה הוא היה רוצה לראות אותה מסתכלת לו ישר לעיניים שנייה לפני שהוא הורג אותה, סופסוף הוא קלט שהיא רואה הגיע הזמן
 
כמובן שהשוטרים לא איחרו לבוא וכשכבר נראה היה שהכל אבוד בשביל פאוסטו הוא השתלט על האקדח של הפקח התחיל לירות בשוטרים, התחיל לברוח, כשלפתע מקריה צצה משום מקום וירתה בו כדור אחד ישר ללב כנקמה על זה שרצה לברוח עם אביגיל ולא איתה מתחילת הנובלה היו לה כמה וכמה רגעים מועילים למרות היותה וזה ללא ספק היה השיא!חח..
 
פאוסטו כל כך לא רצה ללכת לכלא עד שברגעי גסיסתו האחרונים הוא הורה למקריה לקחת את הסכין שלו ולגמור את הסיפור באופן סופי מקריה נעצה בו את הסכין שוב ושוב בעודה צועקת שהיא אוהבת אותו ושאפחד לא יפריד ביניהם לעולם חח סצנה ממש חזקה סופסוףף פאוסטו מת! וקיבל את עונש ומקריה? לא הראו אותה בכלא אבל ניתן להבין ששם היא סיימה שהרי בסצנה האחרונה שלה המפקח אחז בה. 
 
עוברות חמש שניםוסופסוף מתאו ואביגיל מתחתנים ממש אהבתי איך שעשו את החתונה בכנסייה העתיקה מעבר לגשר שקושט כולו בפרחים כשמעבר רואים את כל הנופים המהממים של המטעים והאגם הדבר היחיד ההזוי היה שטוניו הפך לכומר והוא היה זה שחיתן אותם!
 
אין ספק שאנג'לי נסמה יודעת לברוח לוקיישנים עוצרי נשימה כי בנובלה הזו היו צילומים מדהימים אין מה להגיד ואין ספק שזה מוסיף זה חלק מהחבילה השיא היה כשמתאו ואביגיל עלו על הכדור הפורח כשרואים מעל את כל הלוקיישן המדהים עם הנופים, עד שהם לאט לאט נעלמים אל מעבר לאופק ככה מסיימים טלנובלה
לצפיה ב-'כנראה ששמעו שאת לא אוהבת את הכומר החדש '
כנראה ששמעו שאת לא אוהבת את הכומר החדש
07/12/2016 | 20:35
1
50
והחליטו למנוע את החתונה של הראשיים שלא ברור מדוע היו צריכים לחכות חמש שנים כדי להתחתן .
 
מקריה אידיוטית הורגת את פאוסטו כשהיא שומעת שזה מה שהוא רוצה כדי לא להיות בכלא. בגרסה הקודמת פאוסטו גנב את כל החסכונות של מקריה שלא ברור איך צברה אבל הוא ברח ממקריה עם הרבה כסף שהיא שמרה לבריחתם וחזר מול רנטה עם זקן של הרוזן ממונטה כריסטו וגם התוודה מול פשעיו, וגם שם נראה לי הזוי שהיא הורגת אותו כשהוא באזיקים, שם הוא לא הצליח להרוג שני שוטרים בדרך ונעצר מיד ומצילה אותו מהכלא ונכנסת לכלא בעצמה, העיקר שהיא תיענש, פה היא שמעה בפירוש שפאוסטו רוצה למות כדי לא להיכנס לכלא ועשתה לו את הטובה כשמהירייה שלה אולי אפשר היה להציל אותו ועל הירייה היא יכלה להיות חופשייה כי זאת הגנה עצמית כשהוא תקף אנשים, אבל העיקר שנענשה כי פה היא גם רצחה את דניאלה, מה שלא היה בגרסה הקודמת. וגם בגרסה הקודמת לא היה איזה שליש סדרה שרנטה חושבת שמקריה עדיין חברה שלה, לאחר שפאוסטו החזיר את מקריה ואביגייל כי ברונו היה שם ערמומי הוא רשם את הילדה כבת של מקריה ונתן למקריה כסף כדי להיעלם עם הילדה ובא לספר לרנטה ואימה את סיפור הסבתא שמקריה חטפה את הילדה.
 
בדיוק כמו הלנה דייגו מת בגלל מותו בגרסה הקודמת שלפני שקרים הנישואים הקאתוליים באמת היו עד המוות. והחתונה שממנה דייגו הבריז כי חשב שהוא דוד של אביגייל הייתה לפני שהתגלה שדיאנה מצפה לתאומים ואחרי שזה הובהר, אביגייל ודייגו נישאו בכנסייה והיה צריך לפנות אותה לחתונה בכנסייה עם מתאו. אבל אם אני חושב על זאת סתם אכזריות גם שם, כי אפילו בהזר ובבגידה התקופתיות, אפשר היה לבטל נישואין שלא מומשו ואביגייל ודייגו לא שכבו. ואגב שם כשאביגייל לא הייתה מוכנה לסלוח לרנטה, היא ומתאו התנשקו כשהיא הייתה נשואה לדייגו, וכשהיא ביקשה ממנו סליחה, הוא אמר לה משהו כמו שתלמד לסלוח לפני שהיא מבקשת שאחרים יסלחו לה, קטע גדול מחיתי לו כפיים בקטע הזה. אבל הסוף שלו גבל בהתאבדות כי לאחר שהוא גילה שהוא ומתאו אחים והיה כבר נשוי לאביגייל, הוא התחיל להזניח את עצמו ולא אכל והיה בדיכאון שגזל מאחיו את האישה ובסוף מת מהזנחה. 
 
לגבי הסדרה שמעודדת אלימות, אנטוניו רצח את לוסיו, ויש חמש שנים או פחות, אם כי יש מקרים שאפשר להגדיר כאי שפיות זמנית והעונש קל יותר. אבל למרסלינו סלחו הכול ואת ויולטה שכחו מאז שהמועדון הימורים נסגר. לא מתאים לאנג'לי נסמה לא לשכוח דמויות ככה ולא לשכוח שאפראין הוא אב חורג של פבלו ולא אב ביולוגי, אך בעיני כל הדמויות הוא אביו, ואמנם האב הוא זה שמגדל אבל כפי שכתבת לא ברור מדוע הפכו אותו רק לאב חורג ואם עשו שהוא מעדיף להסתיר את זה, או שהתסריטאי/ת בעצמו/ה שכח/ה את זה.
 
הכדור הפורח שיחזור של סצינת הסיום של מחר ולתמיד, רק הפעם הם עפו ליד הצלב על גג הכנסייה עד שהתרוממו עוד יותר גבוהה.
 
כמו שבשקרים עשו שרוברטה תעזור לפינה כשתסחט על ידה לחשוף שהיא לא הבת של רחינה והכול זיוף והיא עזרה לפינה בניסיון לרצוח את רחינה ובכסף, כדי להכין את האליבי לעונש של פינה בכך שתרצח בעצמה את ביתה רוברטה ושלא נרחם על רוברטה שבפרקים הראשונים הייתה קורבן. כך גם כאן דאגו לשחזר את הקטע מהגרסה הקודמת שדניאלה רוצחת את פורפיריו כדי שלא נרחם על דניאלה הטובה כשחימנה דואגת שמקריה תרצח אותה במקומה ודניאלה משיגה את הזהות של חימנה בעזרת שלא נראה שסיפר גם על רצח פורפיריו וזה נשאר התאבדות בעיני הרשויות, אז מבחינת החוק חימנה היא דניאלה וזה שהיא צועקת שהיא חימנה רק מחזק את הרושם שהיא משוגעת והעונש שלה שתמיד רצתה שדניאלה תתפוס את מקומה, תופסת את מקומה של דניאלה בבית משוגעים כשהיא שפויה. אז בשביל העונש הזה של חימנה ובשביל למנוע כאב ראש לרנטה ופטריסיו עם הילד של דניאלה, דאגו להשחיר את דניאלה עם רצח פורפיריו ובסצינה שהיא רוצחת את ההורים, הראו אותם כאילו היו הורים תמימים שמתחננים לרחמים ובעצם בגלל השיגעון של דניאלה לא ברור אם ההורים היו באמת מתעללים או שזה הדמיון של דניאלה, או ששטויות שחימנה הכניסה לדניאלה לראש.
לצפיה ב-''
08/12/2016 | 00:13
26
לגבי מקריה לא בטוחה שהפקח היה חושב שהיא ירתה כהגנה עצמית כדי להציל את הבריות חח מאחר והיא אמרה בקול שהיא עושה את זה כדי להתנקם בו על הבגידה. ולמרות שמקריה הרגה אותו בסוף גם כי הוא ביקש זה היה מהנה כי כל הנובלה היא הייתה לצדו והוא כל הזמן השפיל אותה והלך עם אחרות.
 
אם הפקח אומר שגם הוא היה מבצע מעשה רצח במקום הרוצחים ואם הם לא נענשים-כמו שהיה נראה בהתחלה אז אפשר לחשוב שהנובלה מעודדת אלימות או לפחות משלימה עם זה. ככה ששמחה שבסוף כל מי שהיה צריך לשלם-שילם
 
וואלה גם במחר ולתמיד היה כדור פורח! פה כשהם התקרבו לצלב שעל הכנסייה זה היה לדעתי בכוונה כי זה הסימן של הנובלה. נראה שסוריה די נהנתה מהחוויה בעוד שמארק טאצ'ר היה נראה לי קצת מאובן מעניין איך צילמו את זה, בטח העלו עוד כדור פורח שירחף מול הכדור שלהם כי צילמו ממש את כל המסלול, צילום מרהיב ללא ספק
לצפיה ב-'עוד כמה מילים על הסוף של שאר הדמויות'
עוד כמה מילים על הסוף של שאר הדמויות
07/12/2016 | 23:59
4
50
אהבתי שפטריסיו ציין בפני רנטה שהחתונה הבאה תהיה שלהם
אהבתי שמקס הבריא ושהוא ותאודורה מאושרים יחד, נראה שגם הוא ריצה רק 5 שנים
חוליאן לא נהרג מהירי של השוטרים והוא נשאר לשלם על פשעיו בכלא כמו שצריך
מוטור ויתר סופית על אדוביחס(מגיע לה)והם מצפים לתינוק
טוניו כומר זה באמת הזוי חחח אבל לפחות הוא ישב בכלא כי זה היה מתבקש.
ובאשר לתאומות-על דניאלה כבר פחות ריחמתי אחרי שרצחה את פורפיריו ואחרי שהמשיכה לבנות על פטריסיו. ולגבי חימנה חח ממש חזר אלייה כמו בומרנג עכשיו אפחד לא מאמין לה שהיא באמת חימנה והיא חזרה לבית משוגעים כדניאלה
מפתיע שמרסלינו סיים בחייםנו טוב לפחות לא קיבל את אישתו בחזרה גם זה סוג של עונש עבורו
לגבי נייבאס נראה שלמרות הכל היא לא הייתה כל כך מאוהבת בדייגו אם אחרי שהוא נפרד ממנה הובן שהיא כבר הלכה עם מישהו אחר, או שפשוט לא היה מה לעשות עם הדמות שלה שגם ככה לא הייתה כזאת חשובה אז סתם הקריצו איזה תירוץ להעלים אותה בפרקים האחרונים..
ואחרון חביב דומינגו לדעתי הוא היה דמות קצת מיותרת דייגו אימץ אותו אבל אז פאוסטו הפריד ביניהם דייגו היה תקופה בכלא ודומינגו בבית יתומים. ועד שדייגו הצליח להחזיר אותו הוא עמד לחזור לכלא אבל לבסוף מת:[ ככה שלא היה מה לעשות איתו ויצא שהוא נשאר תחת חסותם של מתאו ואביגיל לבקשת דייגו. אבל הוא קצת לא קשור.. לדעתי לא היה הכרחי להכניס אותו לעלילה אם דייגו סומן כדמות שלא שורדת עד סוף הנובלה. אבל שיהיה
 
זהו..הייתה נובלה מעניינת מושקעת מאוד אהבתי ואם רק היה ראשי אחר אז בכלל היה מושלם
 
עכשיו נשארתי עם מלון הסודות ואנה כפול שלוש שזה די והותר מאווה אני נאלצת להיפרדהפער כבר גדול מידי ומהשבוע הפסקתי להקליט. מקווה שיהיה לה עוד סיבוב בעתיד ואז אני אוכל להשלים אותה.
לצפיה ב-'עדיין לא מאוחר להקליט בשבת בשידור חוזר '
עדיין לא מאוחר להקליט בשבת בשידור חוזר
08/12/2016 | 01:25
3
35
בהנחה שיש לך מקום בממיר. כי יש את הממיר מג'יק הכי ישן ויש בו מקום ל-100-110 פרקים. ובסדרות האחרות יש לך מקסימום 2-3 פרקים מוקלטים, אבל שיקול שלך, במיוחד שאני לא יודע במה את עוד צופה ומקליטה, אם כי חשדתי בזה כשלא כתבת כלום על הגורל של אווה. אבל לפחות זה בשביל סדרות שאת באמת אוהבת ולא כמו במקרה של תשוקה בכוח שאחת הסיבות הייתה השלמת פרקים אחרונים באימפריה שלא נהנית מהם. בעצם מצד שני הסדרה היחידה של אידית גונסלס בטלמונדו הייתה דונה ברברה והיא חזרה לסיבוב שני, כך שנכון שהסדרות שלה בטלוויסה ואצטקה לא חזרו לסיבוב שני, חוץ מלעולם לא אשכחך בה שיחקה עם קולונגה, אבל יכול להיות שטלמונדו זה סיפור אחר.
 
אם מקס ישב חמש שנים זה באמת מוגזם כי הפשע שלו זה רק שתיקה וקלסתרון מזוייף ואולי גם נזכרו שהחביא את הסכין ברצח של מיה, אבל מצד שני אנטוניו אמר שילך לסמינר אחרי הכלא ולא ילמד בכלא, כך שייתכן שגם אנטוניו יש פחות מחמש שנים. בכל מקרה חבל שעשו מבלבל אם ישבו חמש שנים או פחות, גם באישה במסכה הקוריאנית זה היה מבלבל וחבל, אם כי טלוויסה מוסרים גזר דין רק לרוצחים שנידונים למעל 100 שנות מאסר ולעבריינים שלא רצחו הם או מסיימים כשהם בכלא בלי לומר לכמה זמן כמו עם מאורה בכישוף, אה אופס להלנה אמרו שזה 12 שנים, אבל זה רק על שיתוף פעולה ברצח החם, ולא ברור אם הוסיפו לה כשנחשף שהיא מעורבת בחטיפת של ביתה עד צוואר, ואליסיה מאין טיפשות בגן עדן, או כמו עם מקס ואנטוניו שמשתחררים אחרי קפיצת זמן כך היה גם עם פטריסיו בשיכורה מאהבה.
 
אנטוניו כומר לקוח מהגרסה הקודמת שגם שם הוא הלך לקפוץ לסמינר, אך לא חיתן את הראשיים ולא הייתה קפיצת זמן כשהוא כבר כומר. ושם זה כל כך ריגש את חוליו/חוליאן ששם הוא לא סכסך עם תמונות של דיאנה ולוסיו שהוא התחרט והתוודה על הכול לפני הכומר החדש והתנצל בפני אדוביחיס ואפיחניה והחזיר להן הכול והלך להסגיר את עצמו עם סיכוי להקלה בעונש בגלל שהסגיר את עצמו בעצמו. גם פה אדוביחיס ואפיחניה אמנם איבדו הכול, אבל בחתונה הם לא נראו כמו נשים עניות שחיות בצניעות ובעצם כל מי שגנב מחוליו-חוליאן מת, גם יד שחורה, גם דיאנה וגם פאוסטו, כך שיש מצב שהכסף חזר אליהן.
 
גם מפתיע שמרסלינו נשאר בחיים, אבל לפחות לא בא לחתונה, זה גם משהו, למרות שעזר בסוף, היה תמיד לצד פאוסטו וגם כשהוא עזר זה לא היה מחרטה אלא מרצון לנקום בפאוסטו.
 
בשביל נייאבס סידרו בן זוג חדש ובאמת שלא תהיה כמו דייגו שכל החיים תבכה על אהבה חד צדדית ותתאהב.
 
אני כמעט בטוח שדומינגו לא היה בגרסה הקודמת, אבל אם הוא היה אז שם הסבא והסבתא של דייגו נשארו בחיים, אז הוא יכול היה להיות פיצוי על הנכד שמת להם, והם יכלו לגדל אותו כפי שגידלו את דייגו, פה הוא נשאר למתאו ואביגייל ואפילו לקונסטנסה סבתא, באמת אם כבר לא חיתנו את דייגו ואביגייל ועשו חתונה עם ניאבס אז יכלו להשאיר את דייגו, ניאבס ודומינגו כשמשפחה מאושרת. מה זה משנה מה היה בגרסה הקודמת, הרי בגרסה הקודמת פטריסיו נדרס על ידי פאוסטו בדיוק בצורה שהוא דרס את פבלו, דניאלה אושפזה בבית משוגעים ולא נרצחה, ויסנטה נשארה בחיים ועוד עם בעלה שלא היה בגרסה הזאת, מקריה לאחר רצח פאוסטו התחרטה ובניטו ואמנדה המשיכו לבקר אותה ולתמוך בה בכלא, את הרשאים חיתן הכומר שהוא האחיין של הכומר הראשון. אז להרוג את הלנה ודייגו ולהשאיר את המפקח לבד ועצוב עם נחמה שהוא החזיר את טוניו לדרך הישר סתם אכזריות.
לצפיה ב-'ידעתי מראש שסיכוי גדול שאני אאלץ לפרוש מאווה '
ידעתי מראש שסיכוי גדול שאני אאלץ לפרוש מאווה
08/12/2016 | 17:17
2
28
כי גם בפעם הקודמת לא הצלחתי לתמרן עם יותר משתי סדרות. וכמו שהצטבר לי הפער בתשוקה וכח בזמנו, אז ככה גם באווה. לא היה לי זמן להגיע גם אלייה ככה שלצערי היא כבר לא רלוונטית עבורי הפער היה גדול מידי, ואכן גם עומס ההקלטות כבר הכביד לי על הממיר שמאכלס מן הסתם הקלטות לא רק שלי אלא זה ממיר משותף לשניים. בכל מקרה, לא הייתה לי אפשרות להדביק את הקצב וחבל שויוה שמו הכל ביחד כי זו באמת נובלה טובה וכן נהנתי ממנהאבל כמו שאמרתי מקווה שויוה יחזירו אותה לסיבוב שני ואז אני אוכל להשלים אותה
 
וכן באמת הרגו פה הרבה דמויות אבל התרגלתי עוד מתהום של תשוקה שהייתה של אותה מפיקה חח כמובן אין מה להשוות בין הטלנובלות אבל נראה לי שזה בערך אותה כמות מתים. על המפקח שאיבד את הלנה אני לא מרחמת יותר מידי כי גם ככה לא סימפטתי אותו על הלנה עצמה שהייתה דמות חמודה למרות העבר שלה בהחלט ריחמתי ממש לא הגיע לה למות. וכן לפי איך שהאחיות נראו בחתונה יש מצב גדול שהחזירו להן את הכסף
לצפיה ב-'אני זוכר שבלב פראי ובלב הסערה בזמנו הדבקת פער ענק '
אני זוכר שבלב פראי ובלב הסערה בזמנו הדבקת פער ענק
08/12/2016 | 17:33
1
24
וזה עוד כשצפית באינטרנט בתשוקות. אבל הזמנים משתנים, גם מבחינת הדברים שאת צופה בהם וגם מבחינת כמות הדברים המוקלטים על הממיר.
 
דווקא הרג דמויות זה קו מחבר שמשותף גם בתהום של תשוקה, החיים שגנבו ממני ורק אלוהים סולח, מקווה שבאנה כפול שלוש אנג'לי נסמה תהיה רחמנית יותר. 
 
ועוד גם אפשר להשוות את המשחק העלוב של דוד ספדה בתהום של תשוקה למשחק העלוב של מרק תאצ'ר כאן. אבל מבחינת עלילה אין מה להשוות. המפקח וניאבס לא היו דמויות מלהיבות במיוחד, אבל מותם של דייגו והלנה בהחלט היה מיותר, וגם אם דניאלה אפשר היה שרק תפיל ולא תמות או שתחזור לבית משוגעים ורנטה ופטריסיו יגדלו את הילד שלה.
לצפיה ב-'אכן אין מה להשוות בין העלילות, בתהום של תשוקה העלילה הייתה'
אכן אין מה להשוות בין העלילות, בתהום של תשוקה העלילה הייתה
08/12/2016 | 22:00
19
כבדה ואליסה הייתה ממש דמות טראגית כל הזמן רק בכתה ובכתה
 
גם אני מקווה שבאנה כפול שלוש אנג'לי נסמה תרסן את עצמה קצת יותר עם רציחת הדמויות חבל לי קצת גם על פטריסיו שבסופו של דבר איבד עוד ילד. אבל מה לא עושים בשביל לראות שוב את כישורי השחייה וההטבעה של סבינה מוסאייר-נראה שזה מה שעבר למפיקה בראש באותו הרגע 
 
לגבי דוד ספדה פשוט מתאים לו יותר לשחק אבל אם להשוות אותו ואת מארק טאצ'ר כ-אני לגמרי מעדיפה את דוד חח..
לצפיה ב-'סבינה מטביעה את דניאלהVSסבינה מטביעה את קניה'
סבינה מטביעה את דניאלהVSסבינה מטביעה את קניה
08/12/2016 | 00:21
35
מעניין מי תהיה הבאה בתור
לצפיה ב-'עוד שני קטעי וידאו מהפרקים האחרונים'
עוד שני קטעי וידאו מהפרקים האחרונים
08/12/2016 | 00:28
23
לצפיה ב-'כמה תמונות מהפרק האחרון'
כמה תמונות מהפרק האחרון
08/12/2016 | 00:50
1
31
לצפיה ב-'עוד....'
עוד....
08/12/2016 | 00:55
28
לצפיה ב-'סוף נחמד'
סוף נחמד
09/12/2016 | 10:35
3
36
אני חושב שאני היחידי בפורום שאהב יותר את תהום של תשוקה מאשר את רק אלוהים סולח
לא אהבתי שלא הראו את הסוף של מקריה אם כי אפשר להסיק שהלכה לכלא.
אהבתי שנתנו הצצה בסוף לסוף של חימנה
פאוסטו מת,דייגו מת גם הוא
סה''כ סדרה נחמדה.יכלתי גם לוותר עליה.מילא.
עכשיו יהיה לי יותר זמן לאנה כפול שלוש ולמלון הסודות.יש לי גם להשלים 30 פרקים של הגורל של אווה
לצפיה ב-'לי קשה להשוות כי בניגוד לאנה כפול שלוש '
לי קשה להשוות כי בניגוד לאנה כפול שלוש
09/12/2016 | 12:16
1
36
בתהום של תשוקה לא סבלתי את המשחק של אנג'ליק בויאר, גם כאן לא סבלתי את המשחק של מרק תאצ'ר ורבקה ג'ונס כששיחקה עיוורת. בדרך כלל יותר חשוב לי המשחק של הראשית מאשר של הראשי ופה סוריה וגה סיפרה את הסחורה פי כמה יותר מאנגליק בויאר בתהום של תשוקה.
 
גם את תהום של תשוקה ראיתי בלי לראות את הגרסה הקודמת ואת רק אלוהים סולח לאחר צפייה בגרסה הקודמת. 
 
באמת יכלו להראות את מקריה בכלא כמו שהראו את חימנה בבית משוגעים זה רק חצי דקה עד דקה. 
 
שמח שהתפנה לך זמן להשלמות.
לצפיה ב-'סוריה וגה מקסימה אהבתי אותה גם בים של אהבה'
סוריה וגה מקסימה אהבתי אותה גם בים של אהבה
09/12/2016 | 14:54
16
לצפיה ב-'מקריה ביצעה רצח ווידוי הריגה '
מקריה ביצעה רצח ווידוי הריגה
10/12/2016 | 17:07
11
כך שסביר להניח שהיא עדיין בכלא לאחר חמש שנים, למרות שלא נחשף שהיא גם רצחה את דניאלה.
 
מה שהפריע לי יותר זה במילה של כבוד, השיתוף פעולה של לינדה עם דודתה היה זניח ובכל זאת החזירו אותה לכלא אבל הייתה קפיצת זמן של שלוש שנים ולא הראו שהיא עדיין בכלא, ולאור העבירות שלה לא הגיוני שקיבלה יותר משלוש שנים. מצב דומה היה בגונול שהזונה שסייעה לרשע ושיקרה כשגונול הייתה חסרת זיכרון, שם כמו שהטורקים אוהבים הרשע בכלל ביים את מותו וברח, אבל היא נעצרה למרות שהיא הצילה את הילד של הראשיים בכך שהחליפה תרופה שיכלה להביא להפלה בויטמינים. והיא היחידה מכל הפושעים בסדרה שנענשה ואחרי שהייתה קפיצת זמן של שש שנים לא הראו אם היא משתחררת. 
 
גם כאן לא נראה שהחתונה הייתה ביום השחרור של מקס ואנטוניו ונראה שהם ישבו פחות מחמש שנים, אך לא ברור כמה, אבל לפחות יש את החמש שנים בתור המקסימום שבמקסימום שהם ישבו. 
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
06/12/2016 | 15:56
10
18
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-' מזל טוב לדולסה מריה שחוגגת היום יום הולדת 31'
מזל טוב לדולסה מריה שחוגגת היום יום הולדת 31
06/12/2016 | 16:01
38
לצפיה ב-'אפשר להקפיץ את הקטלוג של גלובו? '
אפשר להקפיץ את הקטלוג של גלובו?
06/12/2016 | 19:07
29
מה שפירסמתי למטה 
תודה מראש  
לצפיה ב-' קטלוג גלובו 2017 '
קטלוג גלובו 2017
03/12/2016 | 15:46
1
92
קטלוג גלובו 2017 כבר יוצא לפועל והפעם הוא מפתיע, כי נמצא השנה 4 טלנובלות (כנראה אי אפשר לדעת עד ינואר, גלובו הם כמו ויוה, בלתי צפויים) 
הטלנובלות הן: 
 
Alem Do Tempo בגרסתה הבינלאומית היא עד 100 פרקים - טלנובלה תקופתית וגם קצת מודרנית... 
 
 Totelmente Demais שבגרסתה הבינלאומית 130 פרקים 
 
 Haja Coracao - לא ידוע כמה פרקים יהיו בגרסתה הבינלאומית.  
 
 Liberdade Liberdade שגם לא ידוע כמה פרקים יהיו בגרסה הבינלאומית - טלנובלה תקופתית 
 
טריילרים 
לצפיה ב-''
06/12/2016 | 19:06
9
לצפיה ב-'יש שמועה שאנג'לי נסמה תפיק רימייק לרובי'
יש שמועה שאנג'לי נסמה תפיק רימייק לרובי
07/12/2016 | 22:22
3
59
ואדריאנה לובייר ואנג'ליק בוייר מועמדות. אם זה נכון אז היא נפלה על השכל. כבר עשו סגנון כמו טרסה רק לא מזמן. ולדעתי אנג'ליק בוייר לא תסכים כי היא עשתה את טרסה שזו דמות זהה כמעט. ועוד קסטרו רוצה לעשות חלק שני לרובי.
לצפיה ב-'מהההה.....? עוד פעם? שיקחו משהי יפה שדומה לה כמו גבי אספינו '
מהההה.....? עוד פעם? שיקחו משהי יפה שדומה לה כמו גבי אספינו
08/12/2016 | 14:42
2
42
כי גבי אספינו דומה לברברה מורי בול..
לא יודעת למה אנחליק בחרה עוד פעם אותו תפקיד!
זה כמו הפולשת שזה אותו קאסט של המתחזה?
לצפיה ב-'גבי אספינו מהממת'
גבי אספינו מהממת
08/12/2016 | 15:59
1
35
אבל מבוגרת לתפקיד. צריך מישהי בגיל שלומדת באוניברסיטה בגיל 20 וגבי אספינו כבר עברה את הגיל הזה. מישל רנו ואלטאיר חארבו מתאימות לתפקיד מבחינת הגיל וגם מאייטה.
 
לדעתי אג'ליק לא תסכים היא עדיין לא בחרה את התפקיד והבנתי שהיא תנוח מהטלנובלות לתקופה מסויימת
לצפיה ב-'מצאתי משהי שנקראת פרננדה קוסיג'ו מאדון השמיים'
מצאתי משהי שנקראת פרננדה קוסיג'ו מאדון השמיים
08/12/2016 | 16:43
59
היא דומה לבוי'אר רק טיפה יותר מבוגרת ממנה וגם על חשבתי על חימנה דוקה...
לצפיה ב-'מצאתי את זה בפייסבוק'
מצאתי את זה בפייסבוק
08/12/2016 | 11:56
48
לצפיה ב-'ארגנטינה מתכננת להפיק סדרה שתעסוק בריאליטי'
ארגנטינה מתכננת להפיק סדרה שתעסוק בריאליטי
09/12/2016 | 03:04
43
טלפה תפיק סדרה המבוססת על האח הגדול ויככב בה אחד מכוכבי כמעט מלאכים, פיטר לנזאני. כזכור לפני כעשור שודר אצלנו טלנובלה קולומביאנית "קח אותי רודריגו" שעסק בריאליטי בכיכובו של מרטין קרפאן. לא מדובר ברימייק אך בהחלט יש דימיון.

לצפיה ב-'El Hotel de los Secertos'
El Hotel de los Secertos
06/12/2016 | 09:07
20
66
מה קרה, אף אחד לא רוצה להגיד שדניאלה רומו גאונית?

טוב, אני אגיד.
לצפיה ב-'פרקים 2-3'
פרקים 2-3
06/12/2016 | 09:12
3
67
תנו לי להבין. 3-4 מדרגות וסופיה כבר מפילה תינוק? הגיוני.
עוד הגיוני זה שטרסה מקבלת דיווח שהילד של סופיה היה בן. איך אפשר לדעת את זה? הבטן שלה דקיקה ובקושי ראו שהיא בהיריון!
 
חוץ מזה, דניאלה רומו וחואן קרלוס ברטו נהדרים בתור השף ואם הבית
 
רק בפרק 3 קיבלנו סצינה משותפת של דניאלה רומו וקרלוס ריברה. הוא קיבל יפה מאוד את הסטירה אבל הוא ממש מטומטם שכזה. איך אתה לוקח על עצמך ילד של זנזונת?
 
אפרופו הזנזונת, היא כאב ראש גדול והיא לצערי אחת מהאנטיגוניסטיות של הסדרה ככה שלא ניפטר ממנה בקלות.
 
איזה מין שם זה אקסמולוס לכלב, למען השם?
 
לואיס גטיקה נכנס לטלנובלה בתור בעל מסבאה/בר/בית זונות. האמת מוזר לי לראות אותו בתפקיד רע כי בדרך כלל הוא טוב לב ונעים הליכות.
 
שמישהו יירה בדייגו בבקשה. אין לי סבלנות אליו.
 
ויחי הטכנולוגיה - בזכות הצילומים של שנת 1908 (השנה בה העלילה מתרחשת) איסבל מגלה שחוליו לא בדיוק מה שחשבה. מדהים שיש כבר צילומים ב1908!
 
ו...... אריק אליאס, תפסיק לחבוט במיטה ולהעיר את קרלוס ריברה. זה היה מביך הסצינה הזו.
לצפיה ב-'בהחלט היה ניתן לצלם כבר באותה התקופה ואפילו במאה התשע עשרה'
בהחלט היה ניתן לצלם כבר באותה התקופה ואפילו במאה התשע עשרה
06/12/2016 | 21:56
1
45
כולל גם צילומי וידאו. בטרה נוסטרה למשל(שמשקפת את המאה התשע עשרה שזה עוד לפני)רואים קטעי וידאו אמיתיים מאותה תקופה בשחור לבן כקטעי מעבר ואיך שהפרק הראשון מתחיל הוא מתחיל עם צילומי וידאו אמיתיים. במהלך הטלנובלה יש גם סצנה של הדמות הראשית שמבקשת מצלם שמצלם ברחוב לצלם אותה עם הבת שלהובנוסף לכל זה, הפרק האחרון של טרה נוסטרה מסתיים בצילומים משותפים של המשפחות. ככה שאכן היו מצלמות עוד בתקופות האילה
לצפיה ב-'וזה עוד כלום לעומת תרומת הדם בסוף המאה ה-19 בבגידה'
וזה עוד כלום לעומת תרומת הדם בסוף המאה ה-19 בבגידה
07/12/2016 | 01:53
19
שבצ'אליקושו של תחילת המאה ה-20 רק עושים ניסויים בנושא ולראשי כאילו זאת הפעם הראשונה שזה הצליח ולא נגמר במוות ועוד הקאדי רוצה להוציא על זה להורג.
 
אבל מה זה תרומת דם לעומת הטיפול בסוף בגידה לשפוך את כל הדם של התינוקת ולמלא אותה בדם הבריא של אביה, איך לא חשבו לרפא מחלות דם כך בימינו 
לצפיה ב-'אסקמולס באמת שם מוזר '
אסקמולס באמת שם מוזר
07/12/2016 | 01:46
22
אם כי אני כבר חסין לאחר שנים עם השמות הטורקיים שלא מן העולם הזה, גם לבני אדם. 
 
מה אנדרס מבין שיש לו עסק עם זנזנת, בלע את כל השקרים שהיא קורבן וברור שלא היו נפתרים ממנה כשהיא יודעת כל כך הרבה סודות של דייגו ועוד מצפה לילד שסירבה להפיל, אבל באמת טוב לא יצא ממנה לרגע חשבתי שהיא שלחה את החולצה המוכתמת בדם כדי לסחוט את דייגו.
 
באמת פאדיחה לא ראו לסופיה את הבטן וכבר אפשר לקבוע שזה היה בן וגם המצב שבו הייתה לאחר הפלה שהיה צריך ניתוח, באמת כנראה הייתה בחודש שלישי או רביעי, אבל על הבטן לא ראו. 
לצפיה ב-'גיליתי בטעות 2קטלנייםהנובלה הולכת להפתיע בגדול!'
גיליתי בטעות 2קטלנייםהנובלה הולכת להפתיע בגדול!
06/12/2016 | 16:48
40
לצפיה ב-'עד פרק 3'
עד פרק 3
06/12/2016 | 21:24
9
58
איסבל נאלצת להסכים להצעת הנישואים של דייגו אחרי הלחצים של אימה אבל זה לא מונע ממנה לנטוש אותו באמצע הריקוד כשהיא משקיפה מחלון חדרה על חוליו שמנגן במפוחית חח אם להתעלם מהעובדה שזה היה נשף האירוסים שלהם, בכללי אהבתי את הנשף המוזיקה האווירה איך האח המופרע והשתוי של איסבל הפציע פתאום ועשה בושות לטרסה חחח מה שכן רואים שהוא לא בן אדם רע ואם הוא כזה זה בגלל הזילזול של טרסה אהבתי שחוליו עזר לו במסבאה מול הבריונים שרצו להרביץ לו ואיך שאחרי זה הוא גם החזיר לו טובה כשהציל אותו מרב המשרתים וכצפוי השקר של חוליו לא החזיק הרבה זמן מעמד מול איסבל והסטירה לא איחרה לבוא חח מקווה שאיסבל תסלח לו במהרה ולא תנטור לו על זה יותר מידי.
 
הזוג שמנצל את הקטינה ומכריח אותה לשכב עם הלקוחות במסבאה-מזעזע! ילדה בת 14 אולי.. ועוד נכנסה להריון. איזו מסכנה איך שהעמידו אותה שם כמו איזו סחורה על החבית ועוד חוטפת מכות והשפלות
 
סופיה מנסה למנוע מבעלה המושפל לעזוב ונופלת במדרגות באופן מפתיע התוצאות היו די טראגיות - היא איבדה את הילד שלה - לא ששמו לב שהיא הייתה בהריון זה חידוש טרסה ממש מאלצת אותה לשקר כאילו לא קרה כלום לתינוק
 
חשבתי שדייגו חכם יותר - איך הוא משאיר את השימלה המוכתמת בדם של כריסטינה בתוך הכיריים של התנור רק כי הוא שמע שמישהו עומד להכנס למטבח במקום לקחת את זה איתו? בסופו של דבר חוליו מוצא את השימלה המוכתמת מבין שהיא של כריסטינה וכולו שבור
 
חח וניר גם אני ממש נהנית מדניאלה רומו הענקיתמצחיק אותי הכפיים שלה אחרי כל פקודה שהיא נותנת
לצפיה ב-'ספרתי שם 5 מדרגות.'
ספרתי שם 5 מדרגות.
06/12/2016 | 21:43
2
35
מזה היא מפילה ילד?
 
ועל זה נאמר אוי נו באמת. ציפיתי שהיא תיפול מכל המדרגות!
לצפיה ב-'מחמש מדרגות אפשר בכיף ליפול ולשבור עצם כלשהו'
מחמש מדרגות אפשר בכיף ליפול ולשבור עצם כלשהו
06/12/2016 | 22:15
1
34
אז להפיל? בטח שכן, הכל תלוי איך נופלים וכמה מזל יש.
לצפיה ב-'צודקת, אפשר להפיל גם ממעידה ברחוב ללא שום מדרגות'
צודקת, אפשר להפיל גם ממעידה ברחוב ללא שום מדרגות
06/12/2016 | 23:53
21
למרות שהמתחזות להרות בטלנובלות מקפידות ליפול מהחלק העליון של המדרגות כדי לביים את ההפלה ובדרך כלל להאשים בה את היריבה שלהן. אבל בהחלט לא חייבים ליפול מגובה רב בשביל זה.
לצפיה ב-'והקטינות המנוצלות עוד קוראות לסרסורית אימא'
והקטינות המנוצלות עוד קוראות לסרסורית אימא
07/12/2016 | 01:40
5
22
וגם גם בעל בית הבושת איים שאם לא תפיל גם הסבתא תלך, האם אלה הכינויים שם, או שמדובר באם שמסרסרת את בנותיה? 
 
ציפיתי שאיסבל תראה את חוליו במדי מלצר, אבל זה הסתבר כשחקרה את צוות המלון ובזכות תמונה שראתה אותו בו ושאלה את אחד העובדים וכבר חיפשה אותו כשידעה ששיקר לה. 
 
גם אהבתי איך חוליו הגן על האח של איסבל וזה השתלם לו כשטעה ידע שפליפה יחלץ אותו ויטייח את זה שהוא התפרץ לחדר של זוג שלא הזמין כלום.
לצפיה ב-'גם לי עדיין לא ממש ברור מה ההקשרים בין הילדה לבעל המסבאה'
גם לי עדיין לא ממש ברור מה ההקשרים בין הילדה לבעל המסבאה
08/12/2016 | 22:12
4
17
ולאישה.
 
לגבי אח של איסבל נראה שבכל זאת הוא התגלה כמציק מעיק וטראבל מייקר לא קטן
לצפיה ב-'כן מסתבר שהוא לא תמים והולך לגרום נזק '
כן מסתבר שהוא לא תמים והולך לגרום נזק
08/12/2016 | 22:37
3
6
לצפיה ב-'חוליו לא היה חייב להיענות להוראות שלו '
חוליו לא היה חייב להיענות להוראות שלו
08/12/2016 | 22:42
2
22
לגבי ההיאבקויות. הוא היה יכול לאיים עליו בחזרה שאם הוא יחשוף אותו מול רב המשרתים אז הוא יגלה שפליפה משתכר ומסתבך עם בריונים במסבאה, פליפה בעצמו אמר לו שאף אחד לא באמת לוקח אותו ברצינות ושאין לו ממש מילה שם.
לצפיה ב-'עוד לא ראיתי את פרק 5 '
עוד לא ראיתי את פרק 5
08/12/2016 | 22:44
1
17
אבל בפרק 4 הוא התחיל לפטר את העובדים אחד אחד כדי לסחוט אותו וכשחוליו הסכים להיאבק הוא אמר מה יהיה איתם ואז פליפה הודה שלא באמת יש לו סמכות לזה. כך שאני עוד לא יודע אם הוא הסכים להפסיד בכוונה לאחר ששכנע את אנדרס להמר עליו.
לצפיה ב-'יש לי תחושה שפליפה דווקא חכם מכל המשפחה המטורללת'
יש לי תחושה שפליפה דווקא חכם מכל המשפחה המטורללת
08/12/2016 | 23:21
19
טוב, גם איסבל חכמה בדרכה. רק לא הבנתי איך הריחה את הריח של הירוקת מהבריכה
לצפיה ב-'פרקים 4-5'
פרקים 4-5
08/12/2016 | 22:35
2
21
איסבל סולחת לחוליו על ששיקר לה חוברת אליו ועוזרת לו לחקור מה קרה לאחותו, איזו חמודה! אהבתי גם שהיא טיפלה בו אחרי שנפצע בהיאבקויות במסבאה ואיך שהם כמעט התנשקו כשדייגו בדיוק נכנס למטבח הוא תמיד מגיע ברגע הלא נכון כמו אז כשהם המשיכו לחקור בקרבת האגם כשחוליו נאלץ להסתתר
 
איסבל מוצאת מכתב סחיטה אנונימי במשרד של דייגו לגבי מה שקרה לכריסטינה אבל דייגו מאשים בפנייה את הפסנתרן אפרופו הפסנתרן דווקא אהבתי את הדמות שלו חח איך הוא הפיל את כל העשרים כלבים שלו על חוליו ואנדרס המסכנים בכלל אני מתה על הקטעים המצחיקים של חוליו ואנדרס היה משעשע גם איך שהזקנה העשירה נרדמה ברסיטל של הפסנתרן חח דווקא היה יפה
 
אפילו עם הבלש היה מצחיק אני אוהבת שמכניסים הומור לטלנובלה זה ממש מוסיף. איזה חיוך חסר אונים היה לאנדרס על הפנים שנייה לפני שהבלש מצא את השימלה המוכתמת חח בעודו חוקר בכלל על רצח נערת הליווי. ממש לא חשבתי שהוא ימצא אותה בקרבת החדר שלהם אחרי שאנדרס המסכן עשה מאמצים כבירים להחביא אותה בדקה התשעים!
 
ובינתיים איסבל רודפת ביער אחרי החשוד ששלח מכתב סחיטה לדייגו אבל מועדת ונופלת
לצפיה ב-'הפסנתרן והכלבים קטע גדול'
הפסנתרן והכלבים קטע גדול
09/12/2016 | 00:32
1
26
וכל הקטעים עם הכלבים מצחיקים בעיקר שהם חברה נעימה יותר מאשתו.
 
הבלש גם מבצע נתיחה לאחר מוות, הוא גם בלש וגם רופא, או שזה חלק מהתקופה הזאת שהוא עושה את כל העבודה?
 
כל הכבוד לאיסבל שהקשיבה לחוליו והחליטה לעזור לה וגם טיפלה בפצעיו ובעיקר סיפרה לו שמכתב הסחיטה היה במשרד של דייגו ודייגו האשים את הפסנתרן ובינתיים חוליו גילה שהפסנתרן לא היה במסיבת האור המדוברת שאחריה אחותו נעלמה. 
 
בלש ערמומי וחשדן ובאמת גם עם חוש הומור.
 
לא חשבתי שהסוחט יגבר בקלות כזאת על האיש שדייגו שלח כדי לטמון לו מלכודת ואיסבל רואה את העברת הכסף ומועדת ונופלת. 
 
ובינתיים האימא או האימא-סרסורה מאפשרת לקטינה ההרה שלא להפיל מאחורי גב הדוד או הדוד הסרסור. 
 
מסתבר שהילד של סופיה הוא תנאי של אלפרדו לקבל את הירושה וטרסה כנראה יודעת את זה ולכן מתאמצת להסתיר את ההפלה הטבעית ו"סולחת" לבלן כי היא רוצה למעשה לקנות את הילד שלה ו"של אנדרס". בעוד דייגו אוכל את הלב שצריך לסבול את בלן ההרה שחשב שכפר נפתר ממנה.
 
ביש מזל שהבלש גילה את השמלה המוכתמת בדם של כריסטינה ושדווקא חוליו ואנדרס היו האחרונים שראו את סכין הזהב בה בוצע הרצח במקומה.
לצפיה ב-'איסבל נהגה קצת בחוסר אחריות היא כולה לבדה בידיים חשופות'
איסבל נהגה קצת בחוסר אחריות היא כולה לבדה בידיים חשופות
09/12/2016 | 16:27
11
מילא לעקוב אחריו לבד אבל גם לקרוא לו ולרוץ אחריו בתנאים האילה? מה היא כבר הייתה יכולה לעשות לו
 
נראה שבכל זאת יש ל"אמא" של הילדה המנוצלת קמצוץ של רגש. שמתי לב שהיא גם בכתה בפעם הקודמת אם כי לא ייחסתי לזה יותר מידי חשיבות כי אחרי הכל היא כן מכריחה אותה לשכב עם הלקוחות של המסבאה בהוראת בעל המסבאה ככה שאין תירוץ להתנהגות המזעזעת שלה גם אם היא פוחדת ממנו.
לצפיה ב-'עוד לא ראיתי של השבוע'
עוד לא ראיתי של השבוע
09/12/2016 | 02:03
1
22
צריכה להשלים וגם את אנה כפול שלוש
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש אני גם צריכה להשלים כמה פרקים'
אנה כפול שלוש אני גם צריכה להשלים כמה פרקים
09/12/2016 | 16:30
7
לצפיה ב-'השיבה הביתה '
השיבה הביתה
05/12/2016 | 16:42
7
16
הצד האפל והילדותי של מקס. 
לצפיה ב-'פרק 81 - גבריאלה שוב עוזבת את אלחנדרו '
פרק 81 - גבריאלה שוב עוזבת את אלחנדרו
05/12/2016 | 16:54
2
23
לאחר שאירנה מאיימת על גבריאלה באקדח ואלחנדרו מוכן להגן עליה בגופו למורת רוחה של אירנה ואנטוניה שחושבת שוורוניקה עשירה ואפשר לסדר נישואי כדאיות מחייכת מהסצינה ומפנה עורף לאירנה. אלחנדרו מצליח לקחת מאירנה את האקדח ומבהיר לה שוורוניקה לא ביצעה שום פשע בעוד היה כן. גבריאלה מבקשת לדבר עם אירנה ביחידות למרות הפחד של אלחנדרו ועושה איתה עיסקה שהיא תיתן לאלחנדרו לראות את ביתו והיא לא תתלונן עליה, אירנה חושבת שוורוניקה רוצה להיראות כגיבורה בעיני אלחנדרו אך היא מבהירה שתיפרד ממנו עוד היום. הן מספרות על העיסקה וגבריאלה שולחת את אלחנדרו לאישתו ולביתו וטוענת שמה שהיה ביניהם היה טעות ויש לו משפחה ומה שהיה ביניהם זאת טעות. 
 
גונסלס מספר לבלמסדה על "חוש הריח" של צ'אקון שתמיד מצא ראיות כמו במקרה של מקס ואלברטו ובלמסדה מבין שזה יוצר חשד שצ'אקון שתל את הראיות והוא מדבר על זה עם ריקרדו והם מחליטים לדחוק את אסטריה לפינה, אך מסתבר שאסטריה כבר ברחה לאנטוניה ולמשטרה וריקרדו מבשר למקס המופתע והמיואש שהוא משוחרר. פרנסיסקה וגסטון עושים תכניות לעתיד ומקס תופס אותם במיטה וזועם ומאשים את גסטון בבגידה ואת פרנסיסקה שהיא לא השתנתה מאז אביו הוציא אותה מבית בושת. הם מזכירים שניסו לדבר איתו והוא מבהיר שלא יקבל שלאימו יהיה בן זוג והיא מתעלמת ממנו, ומתנהל כמו ילד מגודל. 
 
לפני זה גסטון בא לדבר עם צ'אקון שמבטיח להתוודות על כל פשעיו בתמורה לערובה שיצא מזה בחיים. גסטון מזמן את ריקרדו לגבות עדות, ואניבל שומע על כך ומספר לאנטוניה ואנטוניה מציעה לדבר עם צ'אקון קודם ואניבל חושב שאין זמן, אך אנטוניה מזכירה שיש מסוקים. אניבל מגיע לאחר שגסטון שומע מצ'אקון שלא התכוון לרצוח את אינוסנסיה חברתו אלא "רק" לאנוס אותה וזאת הייתה תאונה. אך אניבל מגיע וגסטון לא מאפשר לו לדבר ביחידות עם צ'אקון, אך אניבל מציע לצ'אקון את עזרתו כסנטור של הרפובליקה וכשריקרדו מגיע צ'אקון מודה שהרג בטעות את חברתו של גסטון כי היא התנגדה, וגסטון בקושי מצליח להתאפק וגם ריקרדו מבין שהיה ניסיון אונס. ריקרדו המום שזה הפשע היחיד בו צ'אקון מוכן להודות וטוען שהוא מרגיש רע מכדי להמשיך בעדות ואין לו שום דבר נוסף להגיד. גסטון מספר על אניבל וריקרדו שואל אם הוא איים עליו, וגסטון אומר שלא יכול לקבוע זאת בוודאות.
 
חרטורדיס נמצאת בכלא אמריקאי שנועד למקסיקנים שמגרשים והוזה על גבריאלה ועל קונסטנסה ומדברת בצורה מאוד לא ברורה. משטרת ההגירה בארה"ב לא מצליחה לחשוף את זהותה ומבקשת לקחת טביעות אצבעות לבדיקת במקסיקו לצורך זיהוי, והעמיתות לתא מבינות שבמקסיקו תישלח לבית משוגעים. 
 
אנטוניה אוספת את בלמסדה שבא להחלים בביתה, למרות שיש לו היסוסים בנושא.
לצפיה ב-'גבריאלה מוציאה אותי מדעתי'
גבריאלה מוציאה אותי מדעתי
05/12/2016 | 20:50
1
35
שכבת עם אלחנדרו, את רוצה אותו, באה אירנה הלא ממש שפויה, את מתערערת ומחליטה להחזיר את אלחנדרו שלא אוהב את אירנה באותה מידה שאירנה לא אוהבת את אלחנדרו, ועל הדרך לבכות. עוד פעם.
 
פפפ.......
 
ועוד פפפ בעניין אחר - חרוטרודיס אסטה ויוה. עד שקיוויתי שנפטרנו ממנה.
 
ובתואר הפפפ המעצבן של הפרק זוכה כמובן מקס. מה, לאמא שלך לא מגיע להמשיך הלאה ולמצוא בן זוג? מה, רק לך מותר לשכב עם ולנטינה כאות נפשה?
 
אגב, ולנטינה ממש הייתה מיותרת בסצינות הישיבה עם אלחנדרו גבריאלה אנטוניה ואניבל. לא היה לה טקסט אפילו.
 
ועוד פפפ אחרון אחלק ללוצ'ו שמרוב קנאה וטירוף מחליט להסית את אירנה נגד אלחנדרו ו-ורוניקה מתוך תקווה שהיא תירה באלחנדרו. עד כדי כך הוא התדרדר?
לצפיה ב-'בפרק 82 גם וולנטינה, גם דוד וגם גבריאלה יגידו למקס '
בפרק 82 גם וולנטינה, גם דוד וגם גבריאלה יגידו למקס
05/12/2016 | 23:39
17
כמה הוא לא צודק ולא הוגן כלפי אימו.
 
נראה שגבריאלה לא מתעניינת באירנה, הבעיה שלה שלדעתה אלחנדרו לא יסלח לה מה שתעשה לאימו, גם אם זה ייעשה באופן חוקי ונקי.
 
לוצ'ו באמת הדרדר והפך לרכושני וקנאי, אבל לפחות כך ללוסיה יש מי שיטפל בה כשהיא עברה לגור לבד עם אימא שמעולם לא טיפלה בה ואין לה מושג איך לעשות זאת, ממש כמו אביה עם התינוק של לוססיטה.
לצפיה ב-'פרק 82 - כולם מנסים להכניס בינה במקס '
פרק 82 - כולם מנסים להכניס בינה במקס
06/12/2016 | 14:15
15
מקס עוזב בזעם את אימו וגסטון ומגיע לבית של אנטוניה לחפש את וולנטינה ומודיע לה שהוא חופשי. היא שואלת אם הוא דיבר עם אימו והוא טוען שהרס לה כשתפס אותה עם גסטון ואומר את דעתו על זה. וולנטינה אומרת לו כמה הוא כפוי טובה שאימו ניצלה כל הזדמנות לבקר אותו בכלא, ומה ההבדל בינהם לאימו וגסטון והוא טוען שזה שונה, שאימו צריכה לדאוג להם ולנכדים שיבואו וולנטינה אומרת שיביא נכדים עם אישה אחרת, כי אחרי הנאום השוביניסטי שלו היא לא רוצה אפילו לחשוב איזה בעל הוא יהיה ומגרשת אותו ואומרת שהכול נגמר ביניהם. כשמקס עומד לעזוב מקריו ולוקאס מרביצים לו ומעירים את דוד, אלחנדרו, בלמסדה וולנטינה שמתערבים ואנטוניה מוחה על השחרור של מקס ובלמסדה טוען שהמליץ בעצמו מחוסר ראיות ומספר שאסטריה עזבה והיה לה הרבה כסף בבנק, מישהו שילם על העדות ואנטוניה טוענת שכעת יש ראיה שהוא פרץ לביתה אך אלחנדרו מבהיר שהוא החבר של וולנטינה ומבקש ללכת ולבקר אותה כראוי. 
 
דוד מדבר עם מקס ושומע ממקס שהוא נפרד מוולנטינה לתמיד בגלל שהוא כעס על אימו שעם גבר. דוד גם מגן על פרנסיסקה וטוען שזאת זכותה, ומקס מטיח בו את הבעיות שעשה לגבריאלה עם אלחנדרו, ודוד מזכיר שהיה אז קטן ולא הבין. פרנסיסקה וגסטון שופכים את הלב בפני גבריאלה על שמקס שוחרר ואיך הוא הגיב וגבריאלה מחליטה לדבר עם אחיה המפונק. היא באה לביתה של פרנסיסקה ובאה לנזוף באחיה מבלי לדעת שדוד נמצא שם והיא מטיחה בו כמה לא מכבד את אימו והוא טוען שהיא בוגדת בזכרו של אביו וגבריאלה טוענת שאביה היה מרוצה שיש מי שידאג לפרנסיסקה והיה מתבייש בו ודוד לא מבין איך "וורוניקה" נוזפת בדוד שלו כאילו הם קרובי משפחה ושואל אותה מי היא שתנזוף בדוד שלו ומה פתאום היא מדברת על סבא שלו שהיא לא הכירה. גבריאלה ומקס מסבירים שהיא חברה של מקס ופרנסיסקה ושמעה מהם על טיגרה, אך דוד מתעקש שזה לא נותן לה זכות לנזוף במקס ומקס מסביר שהיא עזרה לו להשתחרר מהכלא וגבריאלה מתרצת ששמעה על טיגרה ממקס ומדוד עצמו. 
 
ריקרדו מבשר לפטריסיה על שחרורו של מקס ואניבל בדיוק מגיע להביע את זעמו על כך. ריקרדו מטיח בו שהוא מגיב כאילו הוא מושפע ישירות מזה ואניבל שואל מדוע יאשים אותו בכל גם ברצח אלברטו אספינו, וריקרדו מעמיד אותו במקום ואניבל לא מבין מדוע ריקרדו שונא אותו כל כך וריקרדו שואל אותו אם השם קונסטנסה גולדשטיין מזכיר לו משהו. 
 
פרנסיסקה מחליטה לחשוב קודם כל על בנה ומוכנה להיפרד מגסטון וכשמקס עומד לעזוב את הבית פרנסיסקה מתחננת בפניו ואומרת שתעשה כל מה שהוא יבקש והוא מתרכך ונשאר בביתו. 
 
בלמסדה מחליט לעזוב את הבית של אנטוניה ומבין שזאת הייתה טעות לשהות שום ומסרב לניסיונות הפיתוי של אנטוניה ואלחנדרו מתנצל לפניו על הרגעים המביכים בביתו. בלמסדה מספר לריקרדו על שעזב את ביתה של אנטוניה ומקבל טלפון מארה"ב שחרטרודיס נמצאה וריקרדו טוען שהיא עדה חשובה ובלמסדה מבקש מריקרדו לדבר איתם כי האנגלית שלו טובה יותר. ריקרדו מספר לגבריאלה וקונסטנסה שחרטרודיס נמצאה בארה"ב ומחזירים אותה למקסיקו ושלא בטוח שהיא שפויה, אך היא יכולה להזיק להן בעדות שלה.
לצפיה ב-'פרק 83 - בלמסדה נכנע '
פרק 83 - בלמסדה נכנע
06/12/2016 | 23:49
11
אנטוניה באה לבלמסדה ומנסה לפתות אותו והוא מסרב לניסיונות הפיתוי והיא מאיימת עליו שאף גבר לא דחה אותה וזאת ההזדמנות האחרונה שלו. נראה שהכול נגמר טוב, אבל בסוף בלמסדה לא מפסיק לחשוב עליה וגם היא עליו והוא מתקשר אליה ואומר לה את זה והיא מזמינה אותו כמובן לא לביתה של אנטוניה.
 
עוד חודש וולנטינה תהיה בגירה וצריכה לקבל את הירושה שלה ואנטוניה הפסידה בבורסה שני מליון מכסף שאינו שלה בכלל והיא מספרת על כך לאניבל כשהיא לא יודעת מה לעשות עם זה. גם אלחנדרו מגלה במחשב ושואל מאיפה היה הכסף וכמה היא הפסידה אך אנטוניה טוענת שרק התעדכנה בבורסה. 
 
אינס מנשקת את ריקרדו כדי לנסות והוא מנשק אותה ורוצה לעצור, אך היא שואלת מדוע לעצור כשזה מצליח והם ממשיכים עד הסוף וריקרדו מאבד את בתוליו איתה. הוא מאושר שהוא נרפא והולך באושר לנסות לשכב עם פטריסיה אך הפתעה הוא לא מסוגל, פטריסיה מקבלת בהבנה שזאת רק התחלת הטיפול, אך ריקרדו נואש ופטריסיה לא מבינה מדוע היה בטוח שיצליח. ריקרדו שופך את הלב בפני אלחנדרו שהאם יכול להיות שגבר לא יכול לשכב עם האישה שהוא אוהב ובה חושק ועם אישה שבקושי מכיר זה מצליח לו, אלחנדרו דורש לפרט וריקרדו מסביר. ריקרדו פוסל את האפשרות שנמשך לאישה השנייה ואלחנדרו מסביר שקשה לקיים יחסי מין עם שתי נשים כמעט ברצף וייתכן וההתרגשות והציפיות הם שגורמים לגברים להיכשל, לאלחנדרו זה לא קרה, אבל הוא שמע על זה.
 
פרנסיסקה דוחה את גסטון ומבהירה שבנה הוא הדבר שהכי חשוב לה ואין לו מקום בחייה ודוחה אותו. גסטון השבור שופך את הלב בפני גבריאלה וקונסטנסה וגבריאלה מסבירה לו שצריך זמן ומציע לו בינתיים להתמודד על ראשות הכפר, התפקיד של חוליו, גסטון מהסס וגבריאלה וקונסטנסה משכנעות אותו שכדאי להפוך את הדברים שהיפים שהוא מדבר עליהם למעשים.
 
פרנסיסקה אומרת לתמונה של טיגרה שתקדיש את עצמו רק לזכרו ולבנה והרוח מפילה את התמונה מהמסגרת ופרנסיסקה לא מבינה וחושבת שזאת תאונה ורוצה לתקן את זה.
 
גבריאלה מגיע לביקור נימוסין אצל בלמסדה כשבכוונתה לשמוע מה חרטרודיס תגיד ומצוטטת לעדות של חרטרודיס שמספרת על שגבריאלה היא ציפור דורסת שתחזור להרוס את הכפר. ורואה את כל המתים, ואומרת שאלברטו היה הזרוע המבצעת ולמה ציפה ושכולם מתים ופרודנסיה חטאה בשתיקה שמי שיושב ליד השטן אך בעצמו לא עושה כלום. היא מבלבלת לגמרי את בלמסדה וגם כשאומרת שהחרטה לא עזרה לפרננדו. גבריאלה שומעת הכול עד שריקרדו מגיע ותופס אותה מצוטטת ושואל אם היא חשפה משהו, וגבריאלה מבינה שחרטרודיס סיפרה הכול, אך בצורה מעורפלת. ריקרדו רוצה לשלוט בעניינים ומבקש מגבריאלה ללכת. גבריאלה מספרת לקונסטנסה וגסטון על מה שקרה ושהם לא השאירו את חרטרודיס במצב כל כך נורא וגבריאלה מרגישה אשמה וקונסטסה מזכירה מה חרטרטרודיס עשתה.
 
ריקרדו מתערב בעדות של חרטרורידיס והוא ובלמסדה מבינים שלא יצא מזה כלום, בלמסדה מבין שכל שופט יפסול עדות שלה, וחבל כי היא חשפה כמה אמיתות לגבי הפשעים שבוצעו בכפר. אלחנדרו מגיע ורואה שלוקחים את חרטרודיס וחרטרודיס אומרת שהמלחמה בין הזאבה הראשית לציפור הטורפת גבריאלה סוארס היא על אלחנדרו ובגללו יהרסו את הכפר. אלחנדרו לא מבין כלום, וריקרדו מפסיק את השיחה שאלחנדרו לא יבין יותר מדי כשחרטרודיס צועקת שגבריאלה בחיים.
 
לפני אירנה הולכת לבית מרקחת לקנות תרופה ללוסיה כשעלה לה החום ואלחנדרו מגיע וזועם על שהשאירה את ביתם לבד ולוסיה אומרת שנשארה עם השדון ואירנה לא נותנת ללוצ'ו לחשוף את עצמו בפני אלחנדרו. הרופא מגיע ומסתבר שמדובר בהצטטנות רגילה שלא קשורה ללוקמיה.
 
דוד לוקח את מקס למועדון שמקס לא רוצה להיות בין סנובים וססיליה מביאה לשם את וולנטינה והם מבינים שהם טמנו להם מלכודת וססיליה מודה שהיא ודוד תיאמו ביניהם. מקס משלים עם וולנטינה ומסביר לה שהשלים עם אימו, אך היא מופתעת שמקס לא קיבל את הבן זוג החדש אלא פרנסיסקה עזבה אותו ביוזמתה וולנטינה מטיחה בו שהוא שכפה עליה לעשות זאת. דוד וססיליה הולכים לראות סוסים כשלמעשה הם הולכים לשכב באורווה, הפעם עם אמצעי מניעה שיש לדוד.
לצפיה ב-'פרק 84 - פטריסיה מנסה לתחקר את אינס '
פרק 84 - פטריסיה מנסה לתחקר את אינס
07/12/2016 | 15:59
13
היא באה לשאול אותה על הטיפול והיא מבהירה שזה סוד מקצועי ופטריסיה מספרת שריקרדו בה נחוש לשכב איתה ואינס שואלת אותה אם הם שכבו ופטריסיה אומרת שזאת שאלה אינטימית ואינס אומרת שהיא מחזירה לה ומזכירה שזה חשוב לטיפול ופטריסיה מספרת שהוא לא הצליח לשכב איתה. ריקרדו בדיוק מגיע ואינס מוחה על שלא קבע פגישה ולא דפק בדלת וריקרדו אומר שזקוק לה דחוף ופטריסיה הולכת וריקרדו מבהיר לאינס שזקוק לה והם מתנשקים בלהט וריקרדו עדיין לא מבין למה אם פטריסיה זה לא מצליח, ואינס טוענת שאולי הוא כבר לא חושק בה. 
 
אלחנדרו מופתע לראות את מקס וולנטינה ביחד ודוד וססיליה מגיעים ואלחנדו מטיח בהם שמה שוולנטינה ומקס עשו זה מה שעושים זוגות במועדון והוא מוצא שאריות של אורוות סוסים על ססיליה והם טוענים שראו סוסים והתלכלכו וססיליה הולכת ואלחנדרו מבין מיד ושואל דוד אם לפחות נשמרו ודוד מבטיח שכן.
 
גבריאלה מחליטה לבקר את חרטרודיס ולוודא שהיא באמת משוגעת ולא מתחזה וקונסטנסה מזהירה אותה שיכולים לחשוד והיא מזכירה שרצתה למנות אותה למנהלת בית החולים ועליה להתמודד עם השלכות מעשיה. אלחנדרו שם לב להיעדרות אימו כשהיא שוכבת עם בלמסדה ואומר לפונסיה שלפחות עכשיו היא לא מעמידה פנים והוא יודעת בדיוק מי הגבר שלה.  כשהם שוכבים בלמסדה שואל על גבריאלה ומספר לאנטוניה שגבריאלה מתה אך עדיין חיה אצל אחרים בכפר, אנטוניה טוענת שמזמן קברה אותה ורודריגו ומספר מה חרטרודיס אמרה לו עליה שהיא ואנטוניה יהרסו את הכפר בגלל אלחנדרו ואנטוניה באה לבקר את חרטרודיס ושומעת ממה קשקושים על זאבה ראשית שהסוף שלה שונה שהיא לא תמות שיהיו לה רגליים אך לא תוכל ללכת וידיים שלא תוכל להזיז והיא תתחנן למוות שלא יגיע.  אנטוניה דורשת ממנה את המסמכים שמפלילים אותה בדיוק כשוורוניקה מגיעה ושומעת את זה ורוצה לדעת במה מדובר ואנטוניה מעמידה פנים שהיא לא יודעת וגם חרטרודיס מתחמקת. 
 
גסטון מודיע ברדיו על כוונתו לרוץ לראשות הכפר, מה שמזעזע את אניבל שזה מה שהיה חסר לו, אבל הוא בטוח בכישלונו של גסטון. 
 
האנשים של גבריאלה רואים את לוצ'ו מחופש לגנן מסתובב וגבריאלה מבקשת להביא אותה וצוחקת שחשב שלא תזהה אותו, מביאים את לוצ'ו בכוח וגבריאלה אומרת שלא יודעת אם לשמוח שהוא בסדר או לכעוס עליו ושואלת אם באמת חשב שלא יזהו אותו בתחפושת הזאת. לוצ'ו מזכיר לה את הבטחתה להינשא לו והיא מזכירה שהמשטרה תעצור אותו ולוצ'ו מציע שתעזוב איתו. גבריאלה מסרבת ומבהירה שלא תהיה לא עם אלחנדרו ולא איתו, ותרצה להקדיש את עצמה לבנה. גם קודם היא אומרת לקונסטנסה שהאבה היחידה שהיא לא מוכנה לאבד היא האהבה של בנה. לוצ'ו מסרב להגיד לגבריאלה איפה הוא מסתתר וגבריאלה שולחת אנשים לעקוב אחריו.
 
אלחנדרו בטוח שהשדון של לוסיה הוא פרי דמיונה כשלוסיה ממשיכה לדבר על השדון. אך כשאלחנדרו ולוסיה משחקים מחבואים ואלחנדרו מחפש את לוסיה מתחת למיטה הוא מוצא בגד של גבר ודורש הסבר מאירנה ואירנה מבהירה שאין לו זכות, שהוא בגד בה לא פעם אחת ואין לו זכות לעשות סצינות קנאה. הוא טוען שהיא הכניסה גבר הביתה כשהבת שלה בפנים. לוסיה מתערבת ואומרת שהבגד של השדון. ואירנה מבקשת לא לערב את ביתה ואלחנדרו טוען שהיא עירבה אותה כשלקחה אותו מביתו ששם היה לה טוב והיה מי שיטפל בה כתירוץ להיות עם המאהב שלה ומאיים לתבוע את המשמורת על לוסיה ואירנה מבהירה שלא תיתן לו להפריד אותה מביתה.
לצפיה ב-'פרק 85 - ססיליה בהריון ואנטוניה מגלה זאת '
פרק 85 - ססיליה בהריון ואנטוניה מגלה זאת
08/12/2016 | 15:05
6
וולנטינה וססיליה יושבות לאכול וססיליה מספרת על חוסר התיאבון שלה והולכת לשירותים להקיא וולנטינה מעלה את האפשרות שהיא הרה, כי היא סיפרה לה שכמה פעמים שכבה עם דוד ולא נזהרה וססיליה ישר תופסת את עצמה ואיך דודתה תתאכזב וגם וורוניקה וולנטינה מופתעת מהשליטה של וורוניקה בחייה, ססיליה מבינה שהיא בהריון לפי האיחור, אך וולנטינה מתעקשת על בדיקת ההריון והן קונות ארבע בדיקות הריון שונות וכולן חיוביות. אנטוניה עדה לכל השיחה הזאת כשהיא מצוטטת מאחורי הדלת ומחליטה לא לאפשר לילד להיוולד. 
 
מקס שם לב שפרנסיסקה עצובה וכנראה בגלל גסטון ואומר לה את שהוא אפס לעומת אביו ופתאום נשפך עליו המרק ומקס לא מבין ופרנסיסקה מבטיחה לא להיות עם גסטון ואז סלסלת הפירות מתהפכת. פרנסיסקה מבינה שטיגרה מנסה ליצור קשר, אך מקס מתקשה להאמין, הם לא יודעים מה המסר ומקס חושב שזה דווקא בגלל הרומן עם גסטון ודוד מגיע כשמקס קורא בלעג לטיגרה שידבר וצוחק עליהם כשפרנסיסקה לא יודעת אם טיגרה בעד הקשר שלה עם גסטון ומקס בטוח שנגד. מקס ודוד מחליטים ללכת אל החברות שלהם. ודוד צוחק שמקס חושב שהתהפכו דברים כי טיגרה כועס וטוען שאולי טיגרה כועס כי הוא מנדנד לאימו. הם פוגשים את וולנטינה וססיליה ודוד שם לב שססיליה עצובה וחושב שמישהו פגע בה וססיליה מסבירה שזה שהוא שהיא מצפה לילד ודוד מקווה שזאת טעות וולנטינה מבהירה שארבע בדיקות אישרו את זה. דוד אומר שהילד לא יכול להיוולד וססיליה עוזבת בזעם וולנטינה מטיחה בו את חוסר הרגישות ודורשת שישיג אותה כדי להתנצל ודוד הולך אחריה ודוד אומר לוולנטינה שאם הייתה בהריון היה מאושר ונוסע איתה, וולנטינה אוהבת לשמוע זאת.
 
לפני כן אנטוניה מוצא את התמונה של אנטוניה שמתה לבלמסדה עם כתוביה שבאהבה אנטוניה ומבינה שלה הוא קרה כשהוא הזה ובלמסדה מסביר לה שהוא אלמן, והיא שואלת מדוע לא הבהיר לו שכשהיה פצוע לא דיבר אליה והוא מודה שנמשך אליה. בלמסדה צריך לתחקר את גסטון ואנטוניה אומרת לא להאמין לו שהוא אויב שלה ובלמסדה מבהירה שהקשר שלהם לא יגע בעבודה. בלמסדה שואל את גסטון לגבי טיגרה וגבריאלה וגסטון בטוחה בחפותה של גבריאלה ובלמסדה שואל מי אם כן אחראי לפיצוץ במכרה וגסטון אומר שהזאבים שהשתלטו על לה צ'מוקו, חוליו מונטמר, אניבל ויאגס ואנטוניה גרה ושאנטוניה עומדת בראש, בלמסדה מטיח בו שלא יכול להאשים ללא הוכחות וגסטון מבהיר שהוא מביע את דעתו ולא מאשים רשמית. גסטון מספר לגבריאלה שנראה שיש משהו בין בלמסדה לאנטוניה שהוא די הגן עליה כשניסה להעיד נגדה.
 
אנטוניה מדברת עם בלמסדה על דברי גסטון ומבקש שיבטיח לה שלא יפקפק בה ובלמסדה מבהיר שלא יכול להבטיח זאת. אנטוניה מוחה ואומרת שאם כן זה נגמר ביניהם וגבריאלה שראתה נשיקה ביניהם לפני הוויכוח מטיחה בבלמסדה את הקשר שלו ובלמסדה מכחיש, גבריאלה מבהירה שחשבה שבא לחקור פשעים לא פתורים וזה עלול להפריע לו, ובלמסדה מספר שהחבר הכי טוב יושב בכלא שהוא הכניס אותו לשם כשגילה שהוא מבצע פשעים, אך גבריאלה שואלת אם מה שהיה מסוגל לעשות לחבר יהיה מסוגל לעשות לאישה שהוא חושק בה. בלמסדה מבטיח שהידידות שלו עם אנטוניה לא תפריע לו ואנטוניה מגיעה ומנשקת את בלמסדה מול כולם וגבריאלה אומרת שתמונה אחת שווה אלף מילים ועוד איזה תמונה.
 
גבריאלה יושבת עם גסטון ואומרת לו שצדק ובלמסדה אומר לאנטוניה שוורוניקה בדיוק כמוהה שרוצה לשלוט בכפר באמצעות גסטון שמתמודד. אנטוניה חושבת שוורוניקה היא חיקוי עלוב שלה ושואלת את בלמסדה אם הוא מתעניין בוורוניקה והוא אומר שלא במובן שהיא חושבת. הוא שואל את אנטוניה אם רוצה אותו למרות שלא בוטח בה והיא לועגת שאם הוא רוצה להאמין לגסטון שמתמודד באמצעות שקרים והשמצות שיבושם לו, רק אם הוא חושב שהיא רצחה את בנה והכורים איך הוא כל כך לא זהיר איתה. בלמסדה שואל מה מרגיז אותה יותר שהוא לא בוטח בה או שהוא מתעניין בוורוניקה. גבריאלה וגסטון חוששים מהקשר בין בלמסדה לאנטוניה שיטה את החקירה וגסטון מציע לחשוף זאת ברדיו כדי שבלמסדה יזהר, אך גבריאלה מחליטה לתת לבלמסדה להנות מהספק ואולי זה הפוך ובלמסדה מפתה אותה כדי לחקור אותה וגסטון מודה שלא חשב על זה.
 
פרנסיסקה לא מבינה את הסימנים שהיא מקבלת מטיגרה ושואלת את טיגרה אם יבהיר אם הוא כועס כי הייתה עם גסטון או כי נפרדה ממנו ושישלח אות. ועולה התכנית של גסטון ברדיו על אהבה ופרנסיסקה לא מבינה ואז הרדיו מתנתתק ופרנסיסקה מוחה שטיגרה לא ברור.
 
ססיליה רבה עם דוד על כך שהוא לא רוצה את התינוק אך רץ אחריה עד למצודה והוא מבהיר שאין לו מקצוע והיא מטיחה שהיה די גבר לעשות ילד. גבריאלה רוצה לדעת על מה הם רבים וססיליה הולכת. גבריאלה שואלת את דוד ודוד מבהיר שססיליה בהריון והיא שואלת אותו מה ייעשה. בינתיים ססיליה שופכת את הלב בפני קונסטנסה שדוד כזה פחדן וקונסטנסה מבינה שהוא פוחד מאוד וססיליה טוענת שהיא מבוהלת יותר, אך רוצה את הילד, וקונסטנסה מבהירה שגברים חושבים בצורה שונה בעוד הנשים מתחילות לאהוב ברגע שנוצר בבטן. דוד מודה בפני גבריאלה שהדבר הכי הגיוני הוא שהילד לא יוולד, וגבריאלה מטיחה בו שזה הפתרון הכי קל מבחינתו לרצוח את הילד שלו, ודוד מזכיר שמדובר רק בתאים וגבריאלה מזכירה שגם הוא היה תאים ונולד כי אימו החליטה ללדת אותו ושססיליה זקוקה לו שהילד לא יגדל ללא אב כמוהו. דוד מטיח בה שאין לה זכות להתערב בחייו ולדבר עליו ככה והיא סוטרת לו על ההערה החצופה שאלו החיים שלו. בינתיים וולנטינה מבשרת לפונסיה את הבשורות הרעות שססיליה בהריון.
 
מקודם ריקרדו מבקר את אימו והם מביעים תקווה לגבי החקירות של בלמסדה, קונסטנסה רוצה לבקר את הנכד ושואלת על פטריסיה וריקרדו מופתע והיא מזכירה שביקש לחבב אותה. קונסטנסה מופתעת שריקרדו שרגיל לדבר על משפחתו כל הזמן פתאום מתחמק. כשריקרדו חוזר הביתה פטריסיה שואלת אותו איך היה בביקור של אימו והוא מתרחק ודורש שתניח לו. 
 
לוסיה מתעלפת כשהוריה רבים והיא נלקחת לבית החולים ואירנה מאשימה את אלחנדרו. אלחנדרו נשאר כל הלילה עם לוסיה ואירנה מספרת על כך ללוצ'ו. לוצ'ו מוחה על שרבה מול הילדה והיא מספרת שזה בגללו שהוא חושב שהיא מסתירה מאהב, לוצ'ו מזכיר שאין ביניהם כלום ואירנה רוצה לתת לאלחנדרו לקנא והם שמחים על הקנאה שלאירנה יש משמעות עבור אלחנדרו ומרגישים בדרך הנכונה. לוסיה פוחדת להשאיר את השדון לבד ואלחנדרו מתחקר אותה אם השדון נותן גם לאימה לראות אותו והיא מספרת שלפעמים השדון מבשל לאימה וגורם לשתיהן לחייך ולצחוק. לוצ'ו מתחפש לרופא ומבקר את לוסיה שמופתעת שהוא יכול לצאת מהבית והוא אומר שביקש רשות ועל קסמים שהוא עושה ולוסיה מבקשים שיעשה קסם שהוריה לא יריבו ולוצ'ו אומר שזה קסם שדווקא היא מסוגלת לעשות. אנשיה של גבריאלה לא מצליחים לעקוב אחרי לוצ'ו וגבריאלה מתייחסת לזה בהבנה שלא סתם הוא מכונה הודיני. 
 
אניבל מבקר את חרטרודיס שקוראת לו זאב והוא רואה אותה משוגעת וצוחק על המצב שהיא הגיע. היא שואלת אם ראה את אשתו והוא טוען שעפר לא יכול לעשות כלום וחרטרודיס אומרת שהיא רוח יותר יפה מכשכלאו אותה. אניבל מספר לאנטוניה על הביקור ואנטוניה שואלת מדוע הוא מודאג שהרי הם השתיקו את חרטרודיס וצ'אקון, שצ'אקון שוכנע שלא כדאי לא לדבר וחרטרודיס אף אחד לא יתייחס ברצינות לדבריה. אניבל טוען שלא יכול להיות קר כמוהה כשבלמסדה הטיפש יושב לו על הראש וריקרדו בז לו ושואל את אנטוניה איך היא רגועה כל כך ואנטוניה מבהירה שבלמסדה בכיס שלה, ולכן שלא יקרה לו טיפש.
לצפיה ב-'מזל טוב ל...קרן דביר'
מזל טוב ל...קרן דביר
06/12/2016 | 00:17
5
52
מצטערת על האיחור. היה לך אתמול אבל רק עכשיו יכלתי לכתוב. אז שיהיה יום הולדת שמח, שתזכי להרבה אושר, אהבה, הצלחה, בריאות. שכל חלומותייך יתגשמו ביניהן לטוס לארגנטינה ולפגוש את הזוג הכי האהוב עלייך משם. באהבה רנת.
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
06/12/2016 | 10:43
13
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
06/12/2016 | 15:53
26
מזל טוב מאחלת לך המון אושר ועושר, אהבה, בריאות והצלחה
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
06/12/2016 | 16:41
21
הרבה אושר והצלחה בכל
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם '
תודה רבה לכולם
06/12/2016 | 16:41
9
לצפיה ב-'מזל טוב קרן '
מזל טוב קרן
07/12/2016 | 08:28
16
שמח שיס מפנקים אתכם ים ארגנטינאיות כשהארגנטינאיות שהגיעו לויוה לא לטעמך ולא עם שחקנים אהובים.
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח - מתקרבים לסוף!'
רק אלוהים סולח - מתקרבים לסוף!
04/12/2016 | 19:32
26
44
לצפיה ב-'עד 120 - דיאנה יורה ברנטה ופאוסטו עוקר לה את העיניים'
עד 120 - דיאנה יורה ברנטה ופאוסטו עוקר לה את העיניים
04/12/2016 | 21:26
9
66
לפחות הפעם חסכו מאיתנו את הסצנה המזוויעה פאוסטו פשוט מפלצת. דיאנה לא מסוגלת לחיות עם העובדה שתשאר עיוורת ומשליכה עצמה לתהום. יאמר לזכותה שברגעיה האחרונים היא ידעה להגן על בנה ולאהוב אותו! לא הצלחתי לשנוא את הדמות הזו כמו גם את הדמות של מקריה שגם הראתה רגישות מסויימות בסצנות האילה. כנראה בגלל השחקניות הגאוניותוגם כי הדמויות שלהן לא ממש נחשבו לקרימינליות רוב הנובלה. 
 
למרות שמה שדיאנה עשתה היה חמור ביותר והגיע לה כלא ללא ספק! הירי בעצם היה מכוון לאביגיל אבל רנטה הגנה עלייה באומץ וחטפה את הירי במקומה מתאו ופטריסיו אומנם הצליחו לנתח אותה בהצלחה ולהוציא אותה מכלל סכנה אבל היא נשארה בתרדמת בינתיים המפקח מתוודה בפני אביגיל שהוא סבא שלה. מעניין שהוא שוב לא מציין החורג ובכלל, אף פעם לא באמת הבנתי למה עשו אותו חורג ולא האבא האמיתי של פבלו. חשבתי שהסיבה תתברר בהמשך אבל זה לא קרה.
 
היו סצנות יפות עם הפעם הראשונה של מתאו ואביגיל באגם רק טוב שנזכרו אהבתי מאוד את הנובלה אבל הזוגיות הזו לא ממש באה לידיי ביטוי בקושי התנשקו במהלך הנובלה הכל בגלל מתאו שרק באמצע הנובלה נזכר שהוא מאוהב בכלל באביגיל ולא בדיאנה וכמובן גם השחקן לא הוסיף יותר מידי ליובש הזוגי הזה 
 
אחרי שמתאו ואביגיל מגלים את מקורם גם דייגו מגלה שהוא הבן של פאוסטו וכולו רותח מזעם, מסכן הוא באמת בין הדמויות הכי מסכנות פה. ואגב כל הכבוד לו שהציל את אביגיל ורנטה ועצר את מסע הירי המטורף של דיאנה! זו כבר פעם שלישית שהוא מציל את המצב. באמת שלו יותר הגיע להיות עם אביגיל הוא הראה הרבה יותר אצילות וטוב לב במהלך הנובלה לעומת מתאו.
 
מה יהיה עם הכומר והמפקח? פשוט צמד הזויים. מה פתאום המפקח מוותר לטוניו ולא מכניס אותו לכלא על הרצח של לוסיו ועוד אומר לו שבמקומו גם הוא היה עושה את זה אם הייתה לו הזדמנות? נכון שלוסיו רצח את הבן החורג שלו אבל עדיין הוא לא אמור לתמוך ברצח לא כאדם ובטח לא כמפקח ולטוניו בהחלט הגיע כלא הוא גם שותף לרצח מליטון כל עוד שיתף עם פאוסטו פעולה ולא הודיע לאפחד! 
 
והכומר במקום ליפול בפח כמו חובבן(את עניין התמונות הוא הביא על עצמו)ובמקום לקשקש יותר מידי מול פאוסטו(בדיוק כמו הדוד שלו שדיבר יותר מידי וחפר לעצמו את הקבר)מוטב לו שיפרוש מהכמורה ויחשוף אותו, הוא חייב את זה לרנטה
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים'
מאירועי הפרקים
04/12/2016 | 21:39
27
לצפיה ב-'מאחורי הקלעים של הסצנות האחרונות של דיאנה'
מאחורי הקלעים של הסצנות האחרונות של דיאנה
04/12/2016 | 21:46
44
מסתבר שהשתמשו גם בכפיל מגניב. סצנות קטלניות ללא ספק
לצפיה ב-'לכומר כבר לא אכפת לפרוש מכמורה '
לכומר כבר לא אכפת לפרוש מכמורה
04/12/2016 | 22:01
2
38
מצידו שפאוסטו ילך לאפיפיור ויראה לו את התמונות שלו עם חימנה וידיחו אותו, בזה הוא הפתיע לטובה, אבל אז פאוסטו שלף שפן מהכובע אני ארצח את אביגייל אם לא תעכב את הגירושין שלי מרנטה. אגב פאוסטו התוודה במה שעשה לדיאנה שלא במסגרת ווידוי. והקטע שהכומר שאל אותו מה אימו עשתה לו, היה גם בגרסה הקודמת שנדמה לי שזה היה בבית חולים אחרי שרנטה הפילה ילד מפטריסיו (מכיוון שנשארו רק שלושה פרקים, אני סמוך ובטוח שכאן זה לא יהיה, אז אני מרגיש חופשי לא לכתוב את זה כספוילר) פאוסטו התוודה בפני הכומר החדש על כל פשעיו על כך שרצח את הדוד שלו ואת הבן של סימונה, שבגרסה הקודמת היה בערך פי שתיים יותר צעיר מבגרסה הזאת ושהילדים של בנו מתאו הם למעשה הילדים שלו, ושהוא אחראי לעיוורון של רנטה כשניסה לרצוח אותה, והכומר שאל אותו מה הוריו עשו לו שהוא נהיה כזה מפלצת ומהתגובה הכמעט רועדת של פאוסטו, הכומר הבין שנגע בנקודה, וגם הצופים, גם כאן הייתה תגובה יותר מתונה אבל תגובה שמעוררת אותה מחשבה כשהכומר שאל מה אימו עשתה לו. 
 
המפקח זה בדיוק כמו בגרסה המקורית ששם מרסלינו היה אביה של תאודורה והוא רצח את לוסיו בעידוד פאוסטו ולעיני פאוסטו והמפקח שגם הייתה לו בת, אמר שגם הוא היה נוהג כמוהו כלפי האנס של ביתו וחיפה עליו שבתמורה יתעשת ויהפוך לאב ובעל ראוי, מעניין מה יקרה כאן למרסלינו שפה הוא לא רק מושחת אלא גם קרימינל. אבל שם כמובן מרסלינו לא נסחט על ידי פאוסטו ולא החביא גופה בשבילו וגם לא גנב כסף מחוליאן או ממישהו אחר. כך שבזה הם הלכו בצורה עכבית ולזכותו של המפקח אפשר להגיד שהוא היה הגון לא כשוטר אלא כאדם, כי כשלוסיו שכנע אותו שברונו הוא הרוצח של פבלו, היה נראה שהוא מצטער שברונו מת, לא כי הוא רוצה להכניס אותו לכלא, אלא כי הוא רוצה לרצוח אותו בעצמו. לפחות הוא סיפר לסימונה שתדע שהבן שלה גדל עקום ושתטפל בזה. מה גם שהמסר של מקס היה שלמרות הרצח של אחיו של פאוסטו אם אימו של מקס לא הייתה עוזבת אותו בשביל אחיו של פורפיריו לוסיו היה הופך לאדם טוב, למרות שהפך לרוצח, אז בגלל זה למרות הרצח רוצים לתת הזדמנות שנייה לאנטוניו שלא לתת לפאוסטו לעשות ממנו לוסיו 2 ונראה שהמבחן כבר הגיע בהוראה לרצוח את מקס שאגב חימנה הבינה שמקס משתף פעולה עם דניאלה כדי לנשל אותה, והרעילה את פאוסטו שצריך לרצוח את מקס כי הוא מסוכן בשבילו, ומצד שני אין את הערובה שפורפיריו הבטיח לו.
 
מפתיע שפאוסטו הכה את דייגו והזמין את הרצח שלו בחתונה למרות שהוא ידע שהוא הבן שלו, בעצם למה אני מופתע? רק משום שבגרסה הקודמת הוא לא ידע? הרי הוא הורה לרצוח את דיאנה עם התאומים כשהיה בטוח שהתאומים שלו, אגב בגרסה הקודמת הם באמת היו שלו, כך שמפתיע שכאן הילד ששרד הוא באמת הבן של מתאו ולא אחיו כמו בגרסה הקודמת.
 
גם אני לא מבין מדוע מאז המפקח סיפר לרנטה שהוא אביו של פבלו, אף אחד בסדרה לא שומע שהוא אביו החורג, או ששינו את התסריט באמצע כי גם לרנטה, גם לקונסטנסה וגם לאביגייל הוא נתן להבין שהוא אביו הביולוגי של פבלו וסבא ביולוגי של אביגייל. באמת יהיה טיפשי אם רק הצופים ידעו שהוא אב חורג והדמויות יחיו עם המחשבה שהוא אב ביולוגי. 
 
באמת טוב שחסכו מאיתנו את סצינת עקירת העיניים ומעניין אם פאוסטו דיבר אמת כשאמר לדיאנה שהוא חיפש את אביגייל דווקא בגלל שהיא הבת של רנטה בה הוא היה מאוהב, והיא הכי קרובה אליה, אבל בדרכו החולנית מסתבר שאהב את רנטה ולכן מזדעזע מהאפשרות שהיא מתה ולא רק כי כספו אבוד במקרה כזה. היה מוזר שלפני ההתאבדות היה נראה שדיאנה מתחרטת על מעשיה כשהיא נפרדת. 
 
דייגו באמת היה גדול כשדיאנה ניסתה למנוע מאביגייל להציל את רנטה, הוא הציל את שתיהן מדיאנה, דיאנה באמת הייתה מפלצתית בקטע הזה.
 
אגב בגרסה הקודמת אביגייל התחתנה בתולה והסדרה הסתיימה כשהיא בתולה, זה שפה הראשיים שכבו, אמנם 8 פרקים לסוף, אבל שכבו, זה חידוש.
לצפיה ב-'אם הוא יפרוש בזמן וידווח עליו בזמן פאוסטו לא יספיק לממש את '
אם הוא יפרוש בזמן וידווח עליו בזמן פאוסטו לא יספיק לממש את
04/12/2016 | 23:12
1
31
איומיו
 
כן נראה שעברה על פאוסטו ילדות קשה שתרמה לעיצוב דמותו המזוויעה
 
קרוב לוודאי שמרסלינו יהיה עוד קורבן של פאוסטו. אחרי שהוא יצא נגדו הוא די חפר לעצמו את הקבר
 
בגרסה המקורית הראשיים בכלל לא שכבו?מפתיע.
לצפיה ב-'האמת שאין ראיות נגד פאוסטו חוץ לגבי ניסיון האונס של אביגייל '
האמת שאין ראיות נגד פאוסטו חוץ לגבי ניסיון האונס של אביגייל
04/12/2016 | 23:28
32
כי הווידוי של מקס לא מוכיח כלום, לוסיו היה יכול לשקר למקס כדי לתרץ את פשעיו וכמו שהוא נשבע על הצלב בפני הכומר שסתם שיקר לרנטה ולא הרג את פבלו כך הוא יכול להישבע בחקירה ששיקר לכומר. אבל בהחלט אפשר להציב שמירה לאביגייל ורנטה וכל מי שצריך.
לצפיה ב-'זה אחד הדברים שלא אהבתי ששינו מחבקי אותי חזק'
זה אחד הדברים שלא אהבתי ששינו מחבקי אותי חזק
05/12/2016 | 08:58
3
53
במקור הם יוצאים לטיול רומנטי. דבורה/דיאנה מבקשת מפדריקו/פאוסטו כוכבים, והוא אכן מגשים לה את המשאלה. רק לא מה שחשבה
 
ופה? עקירת עיניים והיא סוג של מתאבדת בעצמה
 
ובפרק הבא את הולכת להתאכזב מאוד מדייגו. ומהתסריטאים המטומטמים באופן כללי.
לצפיה ב-' כל כך מיותר '
כל כך מיותר
05/12/2016 | 10:11
1
46
בחבקי אותי חזק רצחו את המקביל לפטריסיו והשאירו רמז לסיכוי בין כריסטינה (רנטה) למפקח וחוסה מריה (דייגו) היה נשוי למריה דל כרמן (אביגייל) בכנסייה והיה צריך להרוג אותו כדי שהראשיים יתחתנו בכנסייה. פה פטריסיו חי, המפקח מאוהב בהלנה והיא בו ודייגו נשוי לניאבס שמאוהבת בו ורק משום שהם מתו בחבקי אותי חזק מצאו תירוץ להרוג אותם פה, למרות שלא הייתה בעיה להשאיר את פטריסיו שנרצח בחבקי אותי חזק חי ולרצוח את ויסנטה שלא מתה בחבקי אותי חזק. כמו בחיים שגנבו ממני שכמעט כל הרעים שמתו בחיים שגנבו ממני ישבו בכלא או התחרטו באהבת אמת אבל דווקא אחד מהרשעים הבודדים שמת באהבת אמת (רמון) בחיים שגנבו ממני הגיע לכלא, אבל בכל זאת התעקשו להרוג בסוף את חוסה לואיס כמו באהבת אמת, למרות שבסוף חזר להיות טוב ומת כשהציל את הילד של אלחנדרו ומונסראט. 
לצפיה ב-'הסוף הזה הוא אחד הסיבות שאני שונא את הטלנובלה'
הסוף הזה הוא אחד הסיבות שאני שונא את הטלנובלה
05/12/2016 | 12:46
40
טוב, זה והעובדה שמארק טאצ'ר שם.
לצפיה ב-'אאוץ' שומעים את הקנאק חח'
אאוץ' שומעים את הקנאק חח
06/12/2016 | 18:20
19
ובאשר לדייגו בהחלט מאכזב תסריטאים טיפשים
לצפיה ב-'דייגו הרג את אלנה'
דייגו הרג את אלנה
05/12/2016 | 09:11
4
53
כשהמטרה הייתה להרוג את פאוסטו,מבלי כוונה נפלט לו כדור אל אלנה.פרק מאוד עצוב.ומתאו עוד לקח על עצמו את המוות.אפשר אבל לנסות להבין למה.
הסוף של דיאנה היה נוראי.מעניין מה יהיה הסוף של דניאלה וחימנה.
מחר נגמר.סאבין מוסייר ממשיכה עם המשחק המצויין גם פה
לצפיה ב-'כל כך מיותר רק משום שמקבילתה בחבקי אותי חזק '
כל כך מיותר רק משום שמקבילתה בחבקי אותי חזק
05/12/2016 | 10:24
37
שם המקבילה של דיאנה שלחה לה סלסלת פירות מורעלת ברעל עכברים כי המקביל של פאוסטו חשש שהיא תספר למקביל של מתאו שהוא תוצאה של אונס (כך זה היה שם) והמקבילה של דיאנה החליטה לעשות טובה למאהב שלה שאחר כך רצח אותה כשעלו על זה שהמקבילה של הלנה לא מתה מוות טבעי והרוצחת היא המקבילה של דיאנה, אז המקביל של פאוסטו חנק אותה למוות שלא תחשוף אותו. 
 
שם גם המקביל של פאוסטו רצח את המקביל של פטריסיו, והיה רמז שהמקבילה של רנטה תישאר עם מפקח המשטרה, פה פטריסיו בחיים והלנה ולאפראין יש רומן, כך שזה היה מיותר לגמרי.
לצפיה ב-'שלומי טוב לראות אותך פה! '
שלומי טוב לראות אותך פה!
06/12/2016 | 18:24
2
28
גם אני מתה על סבינה מוסאייר
אני רואה שגם אנה כפול שלוש אתה רואה. מה עם מלון הסודות אתה לא צופה? היא גם מצויינת, סופסוף תקופתית בויוה
לצפיה ב-''
09/12/2016 | 10:31
1
15
אני ממש אוהב את אנה כפול שלוש למרות שהיא קלאסית שבא להקיא
צריך להשלים 4 פרקים של אנה כפול שלוש ו-3 פרקים של מלון הסודות שאגב מעולה
לצפיה ב-'דווקא הרעיון של שלישיית תאומות לא שכיח במיוחד'
דווקא הרעיון של שלישיית תאומות לא שכיח במיוחד
09/12/2016 | 15:42
10
אני גם מאוד נהנית מהנובלה אנג'ליק עושה פה עבודה מצויינת!
 
נחמד שאתה צופה גם במלון הסודות ויוה שיחקו אותה עם הרכישות האחרונות
לצפיה ב-'וואו איזה סוף מאולץ'
וואו איזה סוף מאולץ
06/12/2016 | 09:05
4
43
ומזורז
 
נתחיל מרנטה - למה זאתי עוד עיוורת למען השם?
 
התאומות - במקור אחת הלכה לכלא והשנייה השתגעה. פה אחת גורמת למקריה לרצוח את השנייה (פלוס תינוק שבכלל לא נולד) והשנייה......?
 
טוניו ומקס מתחרטים והכל..... טו לייט. אגב, זה ממש באופנה שגברים חתיכים הופכים לכומרים בסדרה הזו. רק שאין להם מוח בקודקוד.
 
ו.... חוליאן מת? נו שיהיה.
 
דחוס, דחוס, דחוס, דחוס, מעייף, מעייף, ואת כל האקשן ישמרו לפרק הסיום שגם יהיה דחוס ומעייף ומייגע.
לצפיה ב-'רנטה לא עיוורת היא מתחזה לעיוורת '
רנטה לא עיוורת היא מתחזה לעיוורת
06/12/2016 | 14:01
3
31
בטח למרות הכעס על ההריון של חימנה, פטריסיו כבר ישמע מרנטה על שתי החימנות. 
 
כן אותי מרגיז שדווקא התאומה עם המצפון פה נרצחת על ידי מקריה שפה הרבה יותר שטנית מרקלה מחבקי אותי חזק. עכשיו אני מנחש שמכיוון שדניאלה סידרה שבכל מסמכים היא תופיע בתור חימנה והיא ומקס דאגו שטביעות האצבעות שלה ירשמו כטביעות אצבעות של חימנה ושל השנייה כדניאלה, אז עכשיו אפשר לאשפז את חימנה כאילו היא דניאלה והיא לא יכולה להוכיח שהיא לא. 
 
מקס עם הלוקמיה הולך לשבת בכלא על כך שחיפה על אביו והרכיב קלסתרון מזוייף, מיותר כמו גם המעצר של לינדה ממילה של כבוד, המקבילה של בלינדה בתשוקת הנצים, שהשאיר טעם רע בפה למרות הסדרה הנפלאה. אבל לפחות כאן לא ישכחו את מקס לאחר מעבר הזמן ולא ישאירו את תאודורה לבד.
 
ניאבס עזבה ומצא בחור חדש ודייגו לבד עם דומינגו, העיקר למנוע מדייגו להיות מאושר בסוף הסדרה גם עם זה וגם עם הרצח של הלנה. 
 
ובכלל שמתי לב שההפקה הזאת אכזרית בתהום של תשוקה רצחו לקראת הסוף מלא דמויות טובות, במיוחד את הכומר של רנה קאסדאס שבגרסה שהבאת בזמנו פרק ממנה בגרסה המקורית שלא שודרה בארץ הוא נשאר בחיים. בחיים שגנבו ממני רצחו מלא דמויות שבאהבת אמת או התחרטו או הגיעו לכלא ואת הרשע היחיד שנרצח בסוף אהבת אמת, בחיים שגנבו ממני שמו בכלא, אבל לפחות את אימו של סבסטיאן רולי השאירו בחיים בניגוד לאימו של פרננדו קלונגה. אבל עדיין המון מוות ב-50 פרקים אחרונים. וגם כאן כפי שכתבתי למרות שלהלנה כבר יש אהבה דאגו לרצוח אותה בדרך טיפשית וגם בידי דייגו שזה תירוץ מצויין לא לתת לו סוף טוב ועכשיו גם את חוליו/חוליאן הרגו, לא שאכפת לי ממנו אבל הרבה מקרי מוות מיותרים בסוף גם של דניאלה, מעניין כמה אכזריים הם יהיו בסוף אנה כפול שלוש.
לצפיה ב-'אני כבר ספיילרתי את אנה כפול 3'
אני כבר ספיילרתי את אנה כפול 3
06/12/2016 | 17:25
2
27
מי שהיה צריך למות/להיכנס לכלא - נכנס/מת.
רק דמות אחת נשארה בכיסא גלגלים כעונש.
לצפיה ב-'הבנתי את זה מהספוילר של רנת על העונש '
הבנתי את זה מהספוילר של רנת על העונש
07/12/2016 | 20:40
1
13
של אנה לטיסיה כשהיא כתבה שהיא תהיה בבית משוגעים ותקבל עוד עונש, הבנתי שהעונש שלה יהיה נכות כמו שיש לאנה לאורה, אם כי חשבתי שתהיה ללא רגל כמו אנה לאורה, אבל לאנה לאורה יש פרוטזה, כך שכיסא גלגלים זה עונש יותר רציני. 
לצפיה ב-''
08/12/2016 | 07:00
11
מריאנו הוא זה שיהיה בכיסא גלגלים. הנה, חסכנו לך לחשוב
לצפיה ב-'פרק 121 - לאא הלנה'
פרק 121 - לאא הלנה
06/12/2016 | 18:05
1
32
פאוסטו מתגרה בדייגו ומגיש לו את האקדח שלו על מגש של כסף לבסוף דייגו מאבד את זה יורה בו אבל פוגע בטעות בהלנה למה להרוג דמות כל כך טובה? רק כדי להאדיר ולפאר את מתאו שנייה לפני הסוף ולהכתים את הדמות של דייגו? פתאום מתאו נהיה אצילי ונכנס במקומו לכלא אביגיל המסכנה נשארת בלי אפחד עד שסופסוף אחרי חודשיים רנטה פוקחת את העיניים
 
בינתיים מסתבר שטוניו נשלח למנזר()האחיות מרוששות()ומקס ותאודורה ברחו מפאוסטו ליוסטון.
 
היה חסר לי שיחה בארבע עיניים של מתאו ובניטו כדי שבניטו יעביר למתאו את המילים האחרונות של דיאנה.
 
זהו היום פרק אחרון!:[
לי יש עוד שניים
 
מצרפת את סצנת המוות של הלנה, גם שם מארק טאצ'ר לא היה משהו, בכי של ילד בן חמש שנפל לו המסטיק אבל סצנה חזקה במיוחד
לצפיה ב-'הסיבה היחידה למותה של הלנה היא מותה בגרסה הקודמת '
הסיבה היחידה למותה של הלנה היא מותה בגרסה הקודמת
06/12/2016 | 21:03
17
בחבקי אותי חזק מתאו היה תוצר של אונס ופאוסטו פחד שהלנה תספר לו את זה ודיאנה שמה לב שפאוסטו מפחד מהלנה וניצלה את הקשר הטוב שהיה לה עם הלנה כדי לשלוח לה סלסלת פירות מורעלת ברעל עכברים ורצחה אותה. כשזה נחשף פאוסטו רצח את דיאנה בסצינה שניר הביא לפה, ומתאו היה החשוד העיקרי, אבל לא ישב חודשיים בכלא ומקריה שימשה אליבי לפאוסטו וגם אביגייל מחתה במשטרה, למה אליבי של מקריה לפאוסטו אמין ואליבי שלה למתאו לא אמין, אבל זה הסתדר מהר ולא היה חודשיים בכלא ובעצם לא היה בכלל בכלא.
לצפיה ב-'שתי סצינות חזקות מהסדרה המקורית'
שתי סצינות חזקות מהסדרה המקורית
06/12/2016 | 22:13
3
28
באחת - מריה דל כרמן מגלה את כל האמת.
 
ובשנייה - כריסטינה כמעט מתאבדת אבל מריה דל כרמן מצילה אותה וסולחת לה.
 
אני די בטוח ששתי הסצינות טובות יותר מה"חיקוי" שהיה ברק אלוהים סולח שהדבר היחיד שטוב שם זה סרחיו גוירי, אלטאיר חראבו וסבינה מאוסייר. זהו.
 
 
לצפיה ב-'אין על הסצינות האלה את השנייה אפילו שמרתי בקלטת וידאו'
אין על הסצינות האלה את השנייה אפילו שמרתי בקלטת וידאו
06/12/2016 | 23:23
2
15
כשעוד לא היה לי מג'יק וגם היה לה תחביב להקליט קטעים כאלה. אבל בחיקוי לפחות עשו את אביגייל רכה, היא הגיבה בערך כמו שרות בתשוקת הנצים הגיבה לגילוי שאווה אימה. היא ישר הבינה הכול וסלחה לאימה מיד. פה את הדרמה סידרו כשדיאנה מנסה לרצוח את אביגייל ורנטה מגינה עליה בגופה וכמובן ליד האגם ואביגייל מנסה להציל את אימה ודיאנה מאיימת אליה באקדח כדי לוודא שרנטה תמות מהירייה או מהטביעה והמושיע כרגיל דייגו. אבל כמובן שאם אביגייל הייתה כועסת על אימה, אחרי סצינה כזאת הייתה סולחת לה, אפילו אדלה נוריגה בזכות לאהוב שאימה הייתה די מכשפה אליה כמו גם באהבה מנצחת סלחה לה מיד אחרי ההגנה בגופה.
 
ואגב רצח דניאלה, נזכרתי שבתהום של תשוקה סבינה מוסייר רצחה את קניה המאהבת של בעלה בדיוק באותה הצורה ואותה השחקנית. יש להם חיבה לשחזר סצינות, אבל לפחות קניה הפילה קודם, פה דניאלה נרצחה כשהיא בהריון עם העובר, אולי בגלל זה, כדי לחסוך כאב ראש לפטריסיו ורנטה.
לצפיה ב-'מלכתחילה פטריסיו לא היה אמור להיות קיים'
מלכתחילה פטריסיו לא היה אמור להיות קיים
07/12/2016 | 06:40
1
18
אז סיבכו קצת את הקטע ואז החליטו שכדי שהם יהיו פנויים אז הורגים את התאומה הזו.
 
הפרק האחרון - דחוס דחוס דחוס. בשני דברים הוא דומה לפרק האחרון. והוא לא דומה לפרק אחרון המקורי בשום דבר.
לצפיה ב-'דווקא ניסו טיפה לשחזר את השיחה של פאוסטו ורנטה'
דווקא ניסו טיפה לשחזר את השיחה של פאוסטו ורנטה
07/12/2016 | 08:16
18
כשפאוסטו הודה במעשי רצח רבים, הפעם לא הוקלט ושהמשטרה באה לעצור אותו. כמובן שונה מאוד, אך כמו החתונה בסוף גם ניסו לטפטף משהו מזה.
 
ולא יאמן שבעוד מקס ישב בכלא ואולי אפילו 5 שנים שלמות, למרסלינו סלחו הכול. 
לצפיה ב-'להקות שלא ייצאו מהטלנובלות אני מתחילהֹֹּ פלוס בונוס'
להקות שלא ייצאו מהטלנובלות אני מתחילהֹֹּ פלוס בונוס
05/12/2016 | 11:07
1
115
נשיקהכ האחת גדולה מהטלנובלה שלא ייבוא אותה לארץ https://www.youtube.com/watch?v=LwvUgMb-fnM
לצפיה ב-'מוסיםה עוד להקה'
מוסיםה עוד להקה
06/12/2016 | 10:40
42
UP
לצפיה ב-'סופ"ש עצוב'
סופ"ש עצוב
04/12/2016 | 01:02
9
62
לצפיה ב-'מי שראה הפיג'מות זוכר אותו כהשכן עם הבעיית שמיעה "מה?" '
מי שראה הפיג'מות זוכר אותו כהשכן עם הבעיית שמיעה "מה?"
04/12/2016 | 01:05
1
78
ששמו לטין, השחקן ואביו של אילן נפטר


אשים תמונה שלו בהמשךיהי זכרו ברוך
לצפיה ב-'יהי זכרו ברוך '
יהי זכרו ברוך
04/12/2016 | 11:40
11
לצפיה ב-'הכלב שוקי מרק בישראל הלך לעולמו'
הכלב שוקי מרק בישראל הלך לעולמו
04/12/2016 | 01:12
2
60
הוא נפטר בגיל 17
 
הכלב היה של ארז טל והאקסית שלו וכאשר נפרדו הכלב עבר אליה.לצפיה ב-'הכלב החמוד מרק בישראל, יהי זכרו ברוך '
הכלב החמוד מרק בישראל, יהי זכרו ברוך
04/12/2016 | 11:39
17
לצפיה ב-'אני זוכרת את הכלב החמוד הזה! עצוב:['
אני זוכרת את הכלב החמוד הזה! עצוב:[
04/12/2016 | 19:21
8
לצפיה ב-'לאן הדרדרנו???'
לאן הדרדרנו???
04/12/2016 | 01:33
82
לצפיה ב-'תשמעו משהו חמוד'
תשמעו משהו חמוד
04/12/2016 | 11:34
61
פלש לנו לבניין מגורים ציפור קטן שמטייל בחדר מדרגות. בא לי לאמץ אותו.
לצפיה ב-'יכול להיות שבת ים ותל אביב יתאחדו'
יכול להיות שבת ים ותל אביב יתאחדו
06/12/2016 | 01:52
1
32
לצפיה ב-'שמעתי על זה, רעיון לא משהו '
שמעתי על זה, רעיון לא משהו
06/12/2016 | 16:43
11
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש'
אנה כפול שלוש
04/12/2016 | 07:14
8
33
לצפיה ב-'עד פרק 15'
עד פרק 15
04/12/2016 | 07:17
5
49
איזה יופי שאנה לוסיה לא מתרחקת מסנטיאגו אחרי שאבריסטו משקר לה כאילו הוא היה פושע ורוצח! סולדד אומנם זרמה עם השקרים אבל טוב שלפחות ציינה בפנייה שהיא אכן  לא בוטחת באבריסטו ככה שאנה לוסיה בסופו של דבר לקחה את הדברים בעירבון מוגבל או שפשוט רואה מעבר לשקרים של אבריסטו. מסכן סנטיאגו עוד עכשיו אבריסטו חטף אותו
 
עוד לפני כן אהבתי את הסצנות עם סולדד רמדיוס סנטיאגו ואנה לוסיה איך שהם נסעו לטייל ושטו באגם כשבמקביל אנה לטיסיה וארנסטינה מגיעות לקוסטה פראיסו
 
גם רמירו ממשיך במסעו וכבר הגיע לכפר של אנה לוסיה וסולדד. הוא שוב פוגש את אורלנדו שמגלה מהשיחה שלו את עברה האמיתי של אנה לוסיה ומבין שהיא בעצם הבחורה שרמירו מחפש! לא היה לי ספק שהוא ישתוק ולא יעזור לרמירו כנראה יסחוט את סולדד לקרב בינו לבין אנה לוסיה תמורת שתיקתו
 
לצפיה ב-'היה ברור שאורלנדו ישקר עוד מוקדם לגילוי האמת '
היה ברור שאורלנדו ישקר עוד מוקדם לגילוי האמת
04/12/2016 | 09:55
4
42
וגם כמובן לאורלנדו יש קלף ביד כדי לסחוט את סולדד.
 
הסצינה באגם הייתה נפלאה וגם הזכרונות של השיחות של כולם במקביל.
 
נחמד שסולדד לא הזהירה את אנה לוסיה שאבריסטו לא אדם טוב ושאנה לוסיה לא מאמינה לו למרות המסמכים עם השמות השונים שהוא הראה לה.
 
וגם הסתבר לנו שוולנטין עוד לפני התאונה שהיה נכה הטריד את את מריאנו, ומרסלו הרביץ לו ואיים עליו שיניח לו. כך שאין סיכוי שמרסלו היה רשע, אבל מרסלו היה אדם קשוח ואכזרי כלפי מי שפגע במשפחה. מצד שני מעניין שוולנטין אז לא היה נכה, כך שגם לפני הסיפור עם ג'ינה הוא עשה דברים רעים.
לצפיה ב-'הרבה מסתורין יש סביב ולנטין, לא ברור מה הקשר שלו גם למריאנו'
הרבה מסתורין יש סביב ולנטין, לא ברור מה הקשר שלו גם למריאנו
04/12/2016 | 21:56
3
36
את סנטיאגו של לפני התאונה לא הייתי מגדירה אכזר אבל ללא ספק חסר רגישות.
לצפיה ב-'למה השירשור לא קופץ?'
למה השירשור לא קופץ?
04/12/2016 | 22:00
2
13
לצפיה ב-''
05/12/2016 | 00:06
1
27
אפ
לצפיה ב-'תודה! חח זה היה ממש מוזר'
תודה! חח זה היה ממש מוזר
05/12/2016 | 07:02
24
פעם ראשונה שהגבתי עם תוכן וזה לא קפץ כנראה באג
לצפיה ב-''
05/12/2016 | 09:34
1
38
אז רמירו מתנפל על ולנטין ומעיף אותו מהכסא(מבלי לדעת שהוא נכה) ועל ידי כך בעצם גורם לאנה לאורה להירתע ממנו ולשנוא אותו עוד יותר.מריבל מעצבנת.שמישהו ירה בה כדור בראש.נחמד לראות פה את מירנדה משחקת והפעם לא בתור דמות כנועה וחסרת עמוד שידרה כמו בכוחו של גורל בתור אשתו של חואן חיימה דה מונדרגון.אני אוהב את הדמות של סולדד אם כי אין על אלפונסינה מתהום של תשוקה.ואבריסטו?איזה סיוט הוא.אז סנטיאגו היה בדירה החדשה של איניאקי והדירה נראתה לו מוכרת(שכן הוא היה גר שם עם אנה לטיסיה כשהיו מגיעים לחופשה במקסיקו סיטי).
אני ממש אוהב את הדמות של לאישה וויקינס פה.אין ספק שהבחורה משתפרת במשחקה מסדרה לסדרה
נחמד לראות פה את חיסלה מגאטה/כריסטינה בלוונרה מאהבות אמיתיות וגם בתור דמות ''פמיניסטית'' עם אסרטיביות ופלפל.אני אוהב את השחקנית הזאת.
מחכה כבר להמשך
לצפיה ב-'מירנדה שיחקה גם בבלב הסערה אישה כנועה '
מירנדה שיחקה גם בבלב הסערה אישה כנועה
05/12/2016 | 23:35
33
נחמד שבה גם סדרו לה דמות אסרטיבית וגם בעל נורמאלי. 
 
כן נחמד לראות פה גם את חיסלה בגאטה. 
 
וולנטין שמח לסכסך בין אנה לאורה לרמירו ולחמם את זה שרמירו כביכול שיחק בשתי אחיות וכאילו הפיל אותו כנכה בכוונה. אנה לאורה חושבת שרמירו מפלצת, בעצם לא רק אנה לאורה, גם ארנסטינה ומריאנו ואולי גם וולנטין חושב שרמירו אשם במותה של ג'ינה ולכן רוצה לנקום. אגב גולת הכותרת ג'ינה לא מתה מהכדורים אלא מישהו חנק אותה, מעניין מי.
 
לאישה ווילקינס אחרי שהיא עיצבנה מוות בכוחו של גורל, כבר ברק אלוהים סולח בדמות האחות התאומה הטובה המשוגעת היא הצליחה להרשים, אך כנראה לראשונה בקריירה שלה סידרו לה דמות טובה לגמרי, מעניין מה אנה לטיסיה תעשה כדי למנוע ממנה להיות מאושרת עם מריאנו.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
02/12/2016 | 22:09
21
31
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום
לצפיה ב-'ג'קלין ברקמונטס בהשתתפות מיוחדת בטלנובלה חדשה'
ג'קלין ברקמונטס בהשתתפות מיוחדת בטלנובלה חדשה
02/12/2016 | 04:30
1
100
של ניקנדרו דיאז El Bien Amado
לצפיה ב-'ז'קלין ברקמונטס עם אנדרס פלסיוס'
ז'קלין ברקמונטס עם אנדרס פלסיוס
04/12/2016 | 01:00
53
מעניין איזה תפקיד תגלם בטלנובלה
לצפיה ב-'דנה גרסיה וכריסטיאן דה לה פואנטה עשו מבחן בד לטלנובלה חדשה'
דנה גרסיה וכריסטיאן דה לה פואנטה עשו מבחן בד לטלנובלה חדשה
02/12/2016 | 02:54
5
100
של סלבדור מחיה. בינתיים היחידים שאישרו את השתתפותם הם ססר אבורה ודיאנה בראצ'ו(שאותה התחלנו לראות מהיום במלון הסודות כטרסה).

אגב ראיתי את המבחן בד, דנה עשתה קארה, לא יודעת אם זו פיאה אבל מחמיא לה לדעתי. מקווה שהיא תבחר לצד כריסטיאן דה לה פואנטה. יכולים להיות זוג יפה. הבנתי שהורסיו פנצ'רי(לא מוכר במחוזותינו, עדיין) ישחק שני דמויות שהיה במבחן בד גם הוא.
לצפיה ב-'הלוואי וכן'
הלוואי וכן
03/12/2016 | 18:47
3
35
בא לי עוד נובלה של גרסיה ואבורה יחד
לצפיה ב-'קודם שנראה את לאס אמאזונס...'
קודם שנראה את לאס אמאזונס...
03/12/2016 | 21:12
2
40
אחר כך שיביאו את זו. למרות דיאנה בראצ'ו המעצבנת.
לצפיה ב-'אם דנה גרסיה תבחר'
אם דנה גרסיה תבחר
03/12/2016 | 22:44
1
47
בטוח בת אל תראה אותה בנט.
 
הייתי בטוחה שאתה אוהב את דיאנה בראצ'ו
לצפיה ב-'היא הייתה מעצבנת בכואב הלב'
היא הייתה מעצבנת בכואב הלב
04/12/2016 | 07:09
38
שזה בערך הסדרה היחידה שראיתי אותה שם. על אהבת נפש דילגתי בקלילות.
לצפיה ב-'מעניין...'
מעניין...
04/12/2016 | 23:20
6
לצפיה ב-'למי שתהה מה קורה היום עם חואן אלפונסו בפטיסטה "גאטו"'
למי שתהה מה קורה היום עם חואן אלפונסו בפטיסטה "גאטו"
02/12/2016 | 22:31
1
92
אז הוא משחק בטלנובלה קולומביאנית חדשה "לאס וגאס", בתפקיד חשפן
אגב, גם טיבריו קרוז שזכור לחלקינו מדוניה ברברה והבגידה משחק שם חשפן. ובתפקיד הראשי נטליה רמירז שמוכרת לנו מ"אני בטי מכוערת".
בעיקרון זהו רימייק לטלנובלה צ'יליאנית "לאס וגאס" וזה כבר רימייק שני, לפניהם אצטקה עשו גם גרסא משלהם "לאס בראבו", שם בתפקידים ראשיים היו אדית גונזלס ומאורסיו איסלאס.
מצורפים טריילרים/פרומואים של כל הגרסאות.
לצפיה ב-'תודה! מישהו פה יודע למה לא יביאו את אישה במראה?'
תודה! מישהו פה יודע למה לא יביאו את אישה במראה?
03/12/2016 | 13:41
56
למה לא יביאו את אישה במראה במקום פאסיון?
גררר.... רק השם של זה מזוויעה!
זה אם אותם שחקנים...
טוב אני ירחיב את אוצר המילים לה אני שונאת סידרה (נצים)
שישימו סידרה עם אותם שחקנים שיהיה רק שם נורמלי....
לפחות זה...  
לצפיה ב-'רק אני רואה דימיון בין שניהם?(אנדרס פלסיוס וכ.דה לה פואנטה)'
רק אני רואה דימיון בין שניהם?(אנדרס פלסיוס וכ.דה לה פואנטה)
03/12/2016 | 03:35
1
68
חוץ מהעובדה ששניהם צ'ילאנים.
לצפיה ב-'בהחלט יש דמיון למרות שכריסטיאן יותר חתיך לדעתי'
בהחלט יש דמיון למרות שכריסטיאן יותר חתיך לדעתי
04/12/2016 | 23:22
6
לצפיה ב-'מזל טוב ללוסיאנו קסטרו וסברינה רוחאס שהתחתנו אמש בסתר '
מזל טוב ללוסיאנו קסטרו וסברינה רוחאס שהתחתנו אמש בסתר
03/12/2016 | 18:40
65
לצפיה ב-'מזל טוב אדריאנה לובייר התחתנה'
מזל טוב אדריאנה לובייר התחתנה
04/12/2016 | 20:35
50
לצפיה ב-' Los buscas de siempre מי זוכר?'
Los buscas de siempre מי זוכר?
05/12/2016 | 10:26
6
62
היי חברים,
 
לותיקים מבניכם (לא רק בפורום, אלא בערוץ עצמו): זוכרים את הטלנובלה אהבה אסורה עם ננסי דופלה ופאבלו אצ'ארי?
ידוע לכם איפה ניתן לצפות בפרקים מלאים, גם ללא תרגום?
יש לי את כל הפרקים (כולל 80 פרקים נוספים ששודרו רק בארגנטינה) על קלטות וידאו ישנות שכבר אין לי דרך לצפות בהן כי אין לי וידאו חח...
לצפיה ב-'את/ה עולה מארגנטינה או גרת זמן מה בארגנטינה? '
את/ה עולה מארגנטינה או גרת זמן מה בארגנטינה?
05/12/2016 | 10:34
1
50
כי עד כמה שאני יודע 80 הפרקים שאת מדברת עליהם הם בגרסה הבינלאומית שלא שודרה בארץ ובארץ פעמיים שודרה רק 200 הפרקים של הגרסה הבינלאומית. גם הבנתי שבגרסה הבינלאומית הם מגלים שהם לא אחים ומאושרים ביחד ובגרסה הארגנטינאית מסתבר שהם אחים ואביהם שורף את תוצאות בדיקת הד.נ.א כדי לאפשר להם להיות מאושרים יחד.
 
בכל מקרה לא יודע על אתר בו אפשר לצפות בפרקים מלאים.
לצפיה ב-'ישראלית מין המניין :)'
ישראלית מין המניין :)
05/12/2016 | 10:45
51
קניתי את הפרקים מבחור ארגנטינאי שהכרתי ברשת לפני מעל עשור...
כבר כמעט לא זוכרת מה היה ב-80 הנוספים..רק זוכרת שחשבתי שטוב שהורידו אותם מהגרסה הבינלאומית ששודרה אצלנו..
 
לצפיה ב-'ברור אחת הטלנובלות האהובות עליי '
ברור אחת הטלנובלות האהובות עליי
05/12/2016 | 15:05
3
51
שהביאה את הזוג האהוב עליי הלא הוא פבלו אצארי וננסי דופלא 
לצערי אין בשום מקום באינטרנט פרקים מלאים של אהבה אסורה
 
וואו יש לך את הכל הפרקים זה נכס
ומה הכוונה 80 פרקים נוספים ששודרו רק בארגנטינה?, אצלנו לנובלה היו 200 פרקים.  ואגב אין מצב לנסות להעביר את הפרקים מקלטות וידיאו לדיסק או משהו אחר?.ויש מצב שאת מעבירה לי אותם איכשהו ??
 
ונ.ב - את יודעת שלאחרונה פבלו וננסי כיכבו ביחד בטלנובלה בשם "לה לאונה"? אחרי 15 שנה שלא שיחקו ביחד בתפקיד ראשי. 
לצפיה ב-'עד כמה שאני יודע אפשר היה להעביר קלטות וידאו לדיסקים'
עד כמה שאני יודע אפשר היה להעביר קלטות וידאו לדיסקים
05/12/2016 | 16:42
35
כשהיה וידאו, ברגע שאין וידאו אי אפשר להעתיק את הקלטות לשום מקום ובדיוק קראתי שאפילו הפסיקו לייצר וידאו ביפן. כך שרק אם למישהו יש בסביבתו יש וידאו שלא התקלקל עדיין זה אפשרי.
 
אגב הבנתי שבארגנטינה היו 300 פרקים, כך שמוזר לי לשמוע שיש רק 80 פרקים נוספים. אבל כאמור עם הסוף הארגנטינאי עדיף להישאר עם הגרסה הבינלאומית עם הטעם הטוב בפה. אגב מה יש לארגנטינאים עם גילוי עריות, גם בגברים עם כבוד הם סידרו בסוף זוג של אח ואחות ובאני צועני הבנתי שהשאירו דוד ואחיינית ביחד.
לצפיה ב-'כן שמעתי על זה משהו...'
כן שמעתי על זה משהו...
05/12/2016 | 16:46
1
35
יש אפשרות לצפות בנובלה איפושהו אונליין?
לצפיה ב-'כן'
כן
05/12/2016 | 16:55
27
יש באתר dailymotion. ביוטיוב חסמו את הצפייה .
 
ולגבי הפרקים של אהבה אסורה, יש מצב שתוכלי להעביר לי אותם באיזשהי דרך? 
לצפיה ב-'סקר: מה ה"הכי הכי" שלכםםם'
סקר: מה ה"הכי הכי" שלכםםם
03/12/2016 | 06:48
13
77
עשו את הסקר הזה לפני עשר שנים מאז עזבו והצטרפו חדשים ואיתם הטלנובלות, הז'אנרים והטעם.

מה הנובלה הכי-טובה-שנראתה-מעולם-על-מסכי-הטלויזיה לדעתכם?

למה?

אילו יכלתם, הייתם משנים בה משהו? מה?

מה הסצינה שהכי הכי אהבתם איי פעם בנובלה , שהכי זכורה לכם?

מה הסצינה הכי גרועה  שזכורה לכם?

מה הסצינה הכי מצחיקה שראיתם בנובלה?

מה הסצינה הכי חזקה, שריגשה אותכם, שהעלתה אפילו דימעה או שתיים  ?

סיפור מצחיק שקשור לנובלה או צפיה בנובלה....  

לדעתכם הדמויות שמטרתן היחידה היא להצחיק באמת מצחיקות? או שזה מיותר ועדיף פשוטות להביא בדיחות שמשתלבות כזה בעלילה?(כמו דבי ב"חיים שלי" או הילדים האלה שהסתכלו מתחת לחצאיות ב"רבלדה")

איזו נובלה הכי הייתם רוצים לראות (ולא ראיתם) שלא משודרת כרגע על מסכינו ?

איזו נובלה הכי הייתם רוצים שיביאו לארץ?

מאיזה גיל אתם רואים טלנובלות?

מה היתה הנובלה הראשונה שלכם?

יש לכם שירים של טלנובלות במחשב?

מה השיר האהוב עליכם מעולם הנובלות?

ולסיכום.יש עוד משהו שבא לכם להגיד ?
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/12/2016 | 07:11
74
 
מה הנובלה הכי-טובה-שנראתה-מעולם-על-מסכי-הטלויזיה לדעתכם? קשה לבחור אחת. כי אין משהו ספציפי. הייתה רק אחת אבל היא לא שודרה בארץ. נגיד מחפשים את אליסה
 
למה? כי נהנתי ממנה מכל פרק ופרק היא היחידה שאהבתי אותה בגלל הסדרה עצמה ולא בגלל שחקנים או כימיה של שחקנים או דמויות.
 
אילו יכלתם, הייתם משנים בה משהו? מה? לא הייתי הורגת את אליסה
 
מה הסצינה שהכי הכי אהבתם איי פעם בנובלה , שהכי זכורה לכם? סצינה לוהטת בין רודריגו לכרמן במכונית מקח אותי רודריגו ואם אפשר עוד אחת אז הסצינה שאיזבל חותכת את עצמה לאחר מותו של פדרו חוסה מבקשת סליחה בעל החיים ועל המוות.
 
מה הסצינה הכי גרועה  שזכורה לכם? כל הסצינות של מרלן פבלה בחתולה פראית במיוחד כשהיא ניסתה לבכות. מאז היא השתפרה אבל בחתולה פראית זה היה זוועה
 
מה הסצינה הכי מצחיקה שראיתם בנובלה? הסצינות של אלשנדרי נרו כשהוא מדבר באנגלית באימפריה וגם בחוקי משחק
 
מה הסצינה הכי חזקה, שריגשה אותכם, שהעלתה אפילו דימעה או שתיים  ? זכורה לי רק סצינה אחת כזו והיא שרומרו מתוודה על אהבתו בפני אתנה כשהוא שיכור בחוקי משחק.
 
סיפור מצחיק שקשור לנובלה או צפיה בנובלה.... לא יודעת אם מצחיק אבל תפסתי את אחד מדיירים רואה טלנובלה בויוה שזאת הייתה שלוש פעמים אנה. אה כן שהאקסית של אחי התגנבה כשאמא שלי ואני ראינו טלנובלה וזה היה האומץ לאהוב והיה סצינה של התינוקת של מרים ודניאל והיא התלהבה מהתינוקת.  
 
לדעתכם הדמויות שמטרתן היחידה היא להצחיק באמת מצחיקות? או שזה מיותר ועדיף פשוטות להביא בדיחות שמשתלבות כזה בעלילה?(כמו דבי ב"חיים שלי" או הילדים האלה שהסתכלו מתחת לחצאיות ב"רבלדה") זה תלוי בסוג הסדרה, בשחקנים ובאיזה הקשר.
 
איזו נובלה הכי הייתם רוצים לראות (ולא ראיתם) שלא משודרת כרגע על מסכינו ? נקמתה של אריאנה
 
איזו נובלה הכי הייתם רוצים שיביאו לארץ? הזורו פג תוקפו אז למה לא לאס אמזונס
 
מאיזה גיל אתם רואים טלנובלות? לא זוכרת אבל לפני קום ויוה
 
מה היתה הנובלה הראשונה שלכם? נראה לי קסנדרה או לנצח נשים קטנות לא זוכרת מה היה קודם
 
יש לכם שירים של טלנובלות במחשב? יש לי בסמארטפון. אני כמעט ולא משתמשת במחשב.
 
מה השיר האהוב עליכם מעולם הנובלות? אין משהו ספציפי בנוגע לשירים אבל רוב השירים של דויד ביסבל יש לו שירים מרגשים.
 
ולסיכום.יש עוד משהו שבא לכם להגיד ? הסיבה שכל כך נהנתי ממחפשים את אליסה זה בגלל שראיתי בלי שום ספוילר אחד. ההנאה הייתה מובטחת.

לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/12/2016 | 14:10
9
70
ואוו אחרי כל כך הרבה שנים שצפייה, כבר קשה לזכור מה ראיתי ומה אהבתי
טוב אני מניחה שהכוונה לטלנובלות ששודרו פה בישראל, ולא כולל כל מה שראיתי באינטרנט
 
מה הנובלה הכי-טובה-שנראתה-מעולם-על-מסכי-הטלויזיה לדעתכם? אני בטי מכוערת. ואני אשכרה ראיתי 3 גרסאות שלה... הקולומביאנית (שהיא הכי הכי), מקסיקנית (חצי), רוסית .
 
למה? כי עם הצלחה לא מתווכחים. למי שלא ידע היא נכנסה לספר השיאים של גינס כטלנובלה הכי מצליחה מכל הזמנים. לפי ויקיפדיה היא שודרה ב100+ מדינות, תורגמה ל25 שפות וזכתה ל28 רימייקים. כמובן שאני ראיתי אותה לפני שכל זה היה ידוע, אבל אין ספק שבאותה תקופה היא נחשבה כמשהו מאוד חדשני, שילוב של הומור ודרמה שנעשה בצורה מאוד טובה וכמובן שחקנים שעשו עבודה מאוד טובה. 
 
אילו יכלתם, הייתם משנים בה משהו? מה? לא...
 
מה הסצינה שהכי הכי אהבתם איי פעם בנובלה , שהכי זכורה לכם? סלוודור/פדרו דונוסו (מריו סימארו) נחשף/מגלה מי הוא בפני אנדרס (מרטין קרפאן) ב"על החיים ועל המוות).
 
מה הסצינה הכי גרועה  שזכורה לכם? לא זוכרת....
 
מה הסצינה הכי מצחיקה שראיתם בנובלה? כשארמנדו/פרננדו נאלץ להתלבש כדראג קווין ב"בטי מכוערת"/"יפה היא לא" (מצורף קליפ שעשיתי עם חיימה קמיל בגרסא המקסיקנית).
 
מה הסצינה הכי חזקה, שריגשה אותכם, שהעלתה אפילו דימעה או שתיים  ? כשחולייטה מתה ב"חמישה גברים ואישה".
 
סיפור מצחיק שקשור לנובלה או צפיה בנובלה....  לא זכור לי...
 
לדעתכם הדמויות שמטרתן היחידה היא להצחיק באמת מצחיקות? או שזה מיותר ועדיף פשוטות להביא בדיחות שמשתלבות כזה בעלילה?(כמו דבי ב"חיים שלי" או הילדים האלה שהסתכלו מתחת לחצאיות ב"רבלדה") מיותר אם אין להם תפקיד כלשהו בעלילה. אבל לרוב יש, אז לא מפריע לי. חוץ מברזילאים שלפעמים מגזימים ועושים חמולה שלמה של "מצחיקים" וזה כבר סתם מיותר.
 
איזו נובלה הכי הייתם רוצים לראות (ולא ראיתם) שלא משודרת כרגע על מסכינו ? לא נראה לי שיש חיה כזאת חח, מה שאני רוצה, אני רואה באינטרנט. 
 
איזו נובלה הכי הייתם רוצים שיביאו לארץ? זורו (אם משהו ישן), ואם משהו חדש אז "מהממות" הצ'יליאנית שאני רואה עכשיו באינטרנט. 
 
מאיזה גיל אתם רואים טלנובלות? 8 נראה לי...
 
מה היתה הנובלה הראשונה שלכם? עשירים גם בוכים
 
יש לכם שירים של טלנובלות במחשב? כן, מאז שיש אינטרנט שניתן להוריד בו שירים, תמיד היו
 
מה השיר האהוב עליכם מעולם הנובלות? שיר נושא של זורו (מצורף)
 
ולסיכום.יש עוד משהו שבא לכם להגיד ? -
לצפיה ב-'דווקא החמולה של טופאו בשדרות ברזיל למשל קרעה מצחוקבסצנות'
דווקא החמולה של טופאו בשדרות ברזיל למשל קרעה מצחוקבסצנות
04/12/2016 | 22:53
8
36
שהם נסעו לקאבו פריו עם הטרנטה המקרטע ההוא אם את זוכרתהיה שם בלאגן שלם חחח הגעגועים אחת הברזילאיות
לצפיה ב-'אבל לעומת זאת הבלוגר החופר באימפריה '
אבל לעומת זאת הבלוגר החופר באימפריה
04/12/2016 | 23:06
5
29
ומישל ופטריסיה בשדרות ברזיל היו מיותרים לגמרי. אגב גם למקסיקנים יש חולשה כזאת עם אדוביחיס ואפיחניה בחבקי אותי חזק ורק אלוהים סולח וצ'וצ'ו ומצ'ה בכישוף. בים של אהבה לעומת זאת קטעי הצחוק של אוריאנה היו נהדרים.
לצפיה ב-'אל תזכיר לי'
אל תזכיר לי
04/12/2016 | 23:19
4
23
מישל ופטריסיה היו בשובל של שקרים אם אני זוכרת נכון.
 
האמת שחשבתי שיהיו יותר קטעים של אדוביחס ואפיחניה ברק אלוהים סולח, ככה שיחסית הן היו די נסבלות חח
לצפיה ב-'אכן עשיתי את הטעות שלך ובלבלתי בין שמות הסדרות'
אכן עשיתי את הטעות שלך ובלבלתי בין שמות הסדרות
04/12/2016 | 23:23
3
25
בטח שובל של שקרים. 
 
אכן יש משמעות שברק אלוהים סולח יש 12 פרקים פחות מבחבקי אותי חזק, ולא היו יותר מדי קטעי חוליו-חוליאן ואדוביחיס ואפיחניה. 
לצפיה ב-'איזו טעות שלי?'
איזו טעות שלי?
04/12/2016 | 23:30
2
6
לצפיה ב-'כשהאימפריה התחילה כתבת בזמנו '
כשהאימפריה התחילה כתבת בזמנו
04/12/2016 | 23:35
1
23
שהיא לא טובה כמו בזמן שישנת, מעבר לים ויומן חיים אבל היא יותר טובה משובל של שקרים ועוד איזה סדרה ברזילאית שנטשת, אז במקום שובל של שקרים כתבת שדרות ברזיל.
לצפיה ב-'יבגני הזכרון שלך פשוט קטלני חח אין דברים כאלה באמת מרשים'
יבגני הזכרון שלך פשוט קטלני חח אין דברים כאלה באמת מרשים
05/12/2016 | 07:08
17
הזכרת לי נשכחות
לצפיה ב-'כן, אבל העניין הוא שלרוב אצל ברזילאיות חצי מהקאסט'
כן, אבל העניין הוא שלרוב אצל ברזילאיות חצי מהקאסט
05/12/2016 | 08:35
1
22
זה החמולות. בשדרות ברזיל חוץ מללקו ומשפחתו היו גם את סואלן ורוני וכל מה שמסביב, שזה היה אחלה, אבל זה כבר עניין של טעם/מזל, הרבה פעמים זה פשוט מרגיש כל כך מיותר. עכשיו גם בחוקי המשחק אני ממש לא מתחברת לחבורת הליצנים שם (שתי חבורות ליצנים ליתר דיוק).
לצפיה ב-'בזמן שישנת ושדרות ברזיל היו הברזילאיות היחידות שראיתי'
בזמן שישנת ושדרות ברזיל היו הברזילאיות היחידות שראיתי
05/12/2016 | 10:30
18
בהן הדמויות הראשיות היו במרכז וקיבלו יותר במה מדמויות משניות. בעצם גם הראשית בהלוחמת, אך לא הראשי. ברוב הברזילאיות ובטח ברוב הברזילאיות ששודרו בארץ הראשיים לא מקבלים יותר זמן מסך מהראשיים. אגב כך היה גם בפאפי ריקי הצ'יליאנית והיו גם טלנובלות אחרות כאלה כמו הסערה של טלמונדו ובחיים שגנבו ממני של טלוויסה.
לצפיה ב-'עונה '
עונה
03/12/2016 | 16:33
57
מה הנובלה הכי-טובה-שנראתה-מעולם-על-מסכי-הטלויזיה לדעתכם? קסנדרה ששודרה בערוץ 22. בערוצי ויוה האלמנה, ובשנים האחרונות האומץ לאהוב.

למה?
קסנדרה קודם משום שזאת הטלנובלה הראשונה שלי והיא משכה אותי ולמעשה שם הכול הוכרע במשפט ולא הרשיעו חף או חפה מפשע למרות שהנאשם היו מול שני תובעים מטעם משפחת הקורבן ומטעם המדינה.
 
האלמנה משום לחמות שהאשים את כלתה ברצח בנה על לא עוול בכפה, הייתה הזדמנות לכפר על כך ולהתקרב לכלתה ונתנו במה לחלק הזה של הסדרה לאחר שנחשף שה"נרצח" בעצם חי.
 
והאומץ לאהוב משום שכבר בפרקי 20-21 הראשי גילה שאהובתו החדשה לא אשמה בכלום והיא קורבן כמוהו וכבר מפרק 21 לא ניסה להתנקם בה וניסה לעזור לה ולהתקרב אליה. 

אילו יכלתם, הייתם משנים בה משהו? מה? 
בקסנדרה לא הייתי הורג את הרמיניה שאמנם היא החליפה את נכדתו של בעלה בתינוקת מתה כדי להבטיח את הירושה לבנה, אבל אחרי שהיא גילתה שהאשימה חפה מפשע ברצח בנה האהוב והרוצחת הייתה מול האף שלה ואחרי שהיא התחרטה הייתי נותן לה לחיות עם בנה השני וכלתה הטרייה ולכפר כמו שאהבתי שכן היה בהאלמנה, למרות שהאלמנה פרפקטה לא ביצעה שום דבר פלילי והייתה קורבן של עורך הדין שלה, והרמיניה כן. ולמרות שזה מנוגד להגיון הסדרה גם את הצועני רנדו לא הייתי הורג והייתי נותן לו להיות עם יריצה זאת שהייתה מאוהבת בו חד צדדית ולא נענתה.
 
בהאלמנה כמובן לא הייתי הורג את האחות של הראשי בתאונה המצערת רגע לפני שאימה התפייסה איתה ונותן לה להיות עם הרופא שהיא הייתה מאוהבת בו וכבר נענתה לו, אין ספק הקטע הטראגי של הסדרה, שאחר כך הסתבר שהיה משום שהשחקנית שהיא גם זמרת הייתה צריכה לצאת לסיבוב הופעות.
 
באומץ לאהוב הייתי משאיר בחיים את אלונסו, אבל זה לא כל כך אפשרי כי הוא היה מעיד נגד דיוניסיו ואיסדורה והסדרה הייתה נגמרת, אבל בכל זאת איכשהו הייתי רוצה שאלונסו וחימנה ישארו בחיים וישארו ביחד.

מה הסצינה שהכי הכי אהבתם איי פעם בנובלה , שהכי זכורה לכם?
כשבקסנדה לאחר שלואיס דוד הודה ברצח אחיו כי היה בטוח שקסנדרה הרוצחת כי היא פלטה דברים שנשמעו לי ולמעשה היו נשמעות לכל אחד כמו הודאה באשמה, אז כשהוא חטף אותה והזה כשהיה פצוע והיא גילתה שהוא לא הפליל אותה אלא להיפך מחפה עליה, הביקור שלה אצלו בכלא כשהיא מספרת לו שגם היא חפה מפשע, והכאב שהוא נאלץ להמשיך לדבוק בהודאה שלו כי מבחינת הרשויות ברור שאחד מהם הרוצח.
 
ובהאלמנה כשאמדור מנסה לאנוס את אליסיה לאחר שהוא "קם לתחיה" ופרפקטה מגינה עליה ולגמרי בצד של כלתה וכך גם משלימה איתה.  

מה הסצינה הכי גרועה  שזכורה לכם? 
בהקמע כשמריאנה שהייתה אבודה כמעט 100 פרקים נמצאת ומתחילה להיזכר בעברה היא נרצחת בסופו של דבר. וגם לפני כן הדודה שלה נרצחת מבלי להספיק לפגוש אותה. "הקמע של הסאדיזם" קראתי לזה.

מה הסצינה הכי מצחיקה שראיתם בנובלה? 
כשבתשוקת הנצים ארמנדו (המקביל של אוליסס) חובט מכות רצח בשק בו נמצא רובינסקי (המקביל של מלקוביץ' או ניקולסון) כשהוא בטוח ששם נמצא פרנקו (המקביל של סמואל), וחובט ומקלל עד שמבחין בעוד שק עם הפושע השני ומביא שחבט באדם הלא נכון. וגם ההתעללות של ארמנדו בממו (המקביל של רוג'ר) בבית חולים לאחר שגילה שהוא תיאם עם אישתו לרצוח אותו ובניסיון הרצח השלישי נפגע בעצמו.  

מה הסצינה הכי חזקה, שריגשה אותכם, שהעלתה אפילו דימעה או שתיים  ?
בבובה פראית כשמילגרוס שומע מהאב מנואל מי אביה ומסיקה שאיבו אחיה, כבר אחרי הפעם הראשונה בבית הנטוש ובטוחה ששכבה עם אחיה וכל המאמצים שלה להיפרד ממנו בביטחון מוחלט שהם אחים. 

סיפור מצחיק שקשור לנובלה או צפיה בנובלה....
כשצפיתי בזינגרה ועוד לא ממש ידעתי ספרדית, אבל ידעתי שחמס זה לעולם, אבל כשבזינגרה בשיר הפתיחה הופיעה המילה חמס, וזה היה בדיוק כשהייתה אינתיפאדת אל אקצא, אז שרתי לי "נהרוג אנשי חמאס".  

לדעתכם הדמויות שמטרתן היחידה היא להצחיק באמת מצחיקות? או שזה מיותר ועדיף פשוטות להביא בדיחות שמשתלבות כזה בעלילה?(כמו דבי ב"חיים שלי" או הילדים האלה שהסתכלו מתחת לחצאיות ב"רבלדה")
תלוי ובסדרה ובדמויות בבובה פראית ובחיים שלי, הדמויות הקומיות במקום, כי הן טלקומדיות, אבל בהאסירה גאיירדו הארוס של מונה ליסה היה מיותר כמו גם כל הטלנובלה בתוך טלנובלה שהכניסו עם סיפורי האהבה של המשרתים שלא קשורים לכלום ומפריעים לרצף הצפייה בדמויות החשובות יותר מפרסומות באמצע טלנובלה וגם הסיפור של המשרתים שהיו אמור להצחיק היה מגוכך. לעומת זאת פנצ'יטה המשרתת בחתולה פראית זה דווקא היה קטע קומי טוב. וגם בהאלמנה הדמות של מגטאו וקטעים קומים עם אם ובת שזכו בלוטו דווקא היו במקום. לעומת זאת בחבקי אותי חזק ורק אלוהים סולח הקטעים עם אדוביחיס ואפיחניה נראו לי מיותרים לגמרי.

איזו נובלה הכי הייתם רוצים לראות (ולא ראיתם) שלא משודרת כרגע על מסכינו ?
זורו חרב וורד, בגלל שזה מהתסריטאים האהובים עלי של האסירה והסערה וגם של בלב הסערה וגם עם כריסטיאן מאיר בדמות קאבוי ותקופתית של טלמונדו שהתקופתית היחידה של טלמונדו שראינו הייתה בגידה שיצרה את הרושם המוטעה שטלמונדו לא יודעים להפיק תקופתיות.

איזו נובלה הכי הייתם רוצים שיביאו לארץ? 
לאס אמזואנס או לאס בנדיטס אם ערוץ 24 יועיל בטובו למכור את זכויות השידור שהוא לא מממש לערוץ שמשדר גם להוט וגם ליס. 

מאיזה גיל אתם רואים טלנובלות? 
מגיל 15-16 שצפיתי בקסנדה, אבל אז הייתה הפסקה של שנתיים שלוש עד שצפיתי בבובה פראית ובמתחזה. 

מה היתה הנובלה הראשונה שלכם?
קסנדרה. 

יש לכם שירים של טלנובלות במחשב?
לא, אבל עד שהוידאו שלי מת באופן סופי מוחלט הקלטתי שירים וקליפים מטלנובלות לקלטות וידאו. ובעצם גם קטעים נוגעים ללב מטלנובלות. 

מה השיר האהוב עליכם מעולם הנובלות?
השיר של השיבה הביתה שהיה בפרק 81 שהוא שיר הנושא השני של הסדרה שעוד מעט יחליף את הפתיח המקורי בפרקים המתקדמים. של אני הבעלים שלך. 

ולסיכום.יש עוד משהו שבא לכם להגיד ? 
הטלנובלות האהובות עלי בכל הזמנים לפי סדר מהאהובה ביותר:
1. קסנדרה. 
2. האלמנה. 
3. האומץ לאהוב. 
4. השיבה הביתה. 
5. הזר. 
ויש עוד הרבה, אבל לא אדע מתי לעבור מהאהובות ביותר לסתם אהובות ואחר לסתם נחמדות. 
לצפיה ב-'עונה'
עונה
03/12/2016 | 18:03
63
מה הנובלה הכי טובה שנראתה מעולם על מסכי הטלויזיה לדעתכם?
טרה נוסטרה כמה מפתיע
 
למה?
הפקת ענק תקופתית מושקעת ביותר שבין היתר כללה צילומי וידאו אמיתיים מהתקופה המדוברת(המאה ה-19)כקטעים מקשרים, נעשה שימוש באביזרים אמיתיים מאותה תקופה, רחוב שלם שנבנה במיוחד. אין תקופתית שהעבירה את רוח התקופה יותר טוב מטרה נוסטרה. כל כך מדוייקת ועוד עם העלילה המרגשת של סיפור האהבה הענק בין הראשיים שמאבדים אחד את השנייה בירידה מהאונייה ונפגשים שוב אחרי חודשים ארוכים, ועם כל הרקע ההיסטורי שמבוסס על המציאות שהייתה בזמנו-ההגירה האיטלקית לדרום אמריקה בעקבות המשבר הכלכלי החמור שהיה שם. כל כך מרגש ואמיתי
 
אילו יכלתם, הייתם משנים בה משהו? מה? 
הייתי מוסיפה לה עוד ועוד ועודד פרקים

מה הסצינה שהכי הכי אהבתם איי פעם בנובלה , שהכי זכורה לכם?
המפגש המחודש של מתאו וז'וליאנה אחרי שלפני כן איבדו אחד את השנייה בירידה מאוניית המהגרים הם עברו כל כך הרבה עד שזה קרה ככה שצריך לראות את כל הטלנובלה כדי להבין כמה עוצמתי זה היה סצנה ממש מרגשת יפה ובלתי נשכחת שאגב ציינתי אותה בעוד סקר או שניים שהיו פה בעבר 

מה הסצינה הכי גרועה  שזכורה לכם? 
מתהום של תשוקה - דמיאן חוטף את אליסה שנייה לפני שהיא מתחתנת עם גאל והם מגיעים לחוף יפייפה אומנם היו כמה קטעים יפים שלהם שם אבל כמובן שזה היה חייב להסתיים רע כמו בערך רוב הקטעים שהיו להם

מה הסצינה הכי מצחיקה שראיתם בנובלה?
מאין טיפשות בגן עדן - קנדי וסנטיאגו נפגשים לראשונה בדרך אממ איך נאמר? לא ממש שיגרתיתקורעXD

מה הסצינה הכי חזקה, שריגשה אותכם, שהעלתה אפילו דימעה או שתיים?
הסצנה שציינתי למעלה יותר מטרה נוסטרה+2 סצנות מתשוקות: קמילה המיואשת שמאבדת תקווה לגבי גורלו של ריקרדו מגלה שהיא בהריון ממנו ומתמלאת באושר והתרגשות
וסצנה נוספת-ליסבטה מנסה לחטוף את התינוק של ריקרדו וקמילה, כל העולם אחרייהולבסוף ריקרדו מתאחד עם בנו ומצליח להציל אותו ממנה
https://www.youtube.com/watch?v=N2Dh-sp_4Vw&t=7s

סיפור מצחיק שקשור לנובלה או צפיה בנובלה? -- 

לדעתכם הדמויות שמטרתן היחידה היא להצחיק באמת מצחיקות? או שזה מיותר ועדיף פשוטות להביא בדיחות שמשתלבות כזה בעלילה?
דמויות מצחיקות תמיד הכי כיף לראות במסגרת טלקומדיה ואם מדובר בנובלה רגילה אז זו שאלה של מינון אבל זה לא מזיק ותמיד מוסיף:]

איזו נובלה הכי הייתם רוצים לראות (ולא ראיתם) שלא משודרת כרגע על מסכינו?
אם הכוונה לטלנובלה שהפסדתי והייתי רוצה לראות אז - החיים שגנבו ממני.

איזו נובלה הכי הייתם רוצים שיביאו לארץ? 
לאס אמזונאס, יין האהבה, כל התקופתיות הברזילאיות של הרצועה של שש בברזיל שויוה אף פעם לא רכשו, נובלות איטלקיות. 

מאיזה גיל אתם רואים טלנובלות? 10

מה היתה הנובלה הראשונה שלכם? קטנטנות

יש לכם שירים של טלנובלות במחשב?

מה השיר האהוב עליכם מעולם הנובלות? הפתיחים של תשוקות הזר וטרה נוסטרה וגם הפתיח המהמם של מחר ולתמיד

ולסיכום, יש עוד משהו שבא לכם להגיד? אחלה סקר!
לצפיה ב-'התפקדות דצמבר'
התפקדות דצמבר
02/12/2016 | 03:51
11
32
שם:
גיל:
איזור מגורים:
דבר טוב שקרה החודש:
דבר רע שקרה החודש:
דבר הזוי שקרה החודש:
דבר מעצבן שקרה החודש:
דבר מפתיע שקרה החודש:
טלנובלת החודש:
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש:
קניית החודש:
מאכל החודש:
משקה החודש:
ציטוט החודש:
שיר החודש:
תמונה:
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
02/12/2016 | 04:02
1
68
שם: רנת
גיל: עוד חודש ו8 ימים יום הולדת
איזור מגורים: גוש דן
דבר טוב שקרה החודש: המטרה לאמץ ארנבון
דבר רע שקרה החודש: פיגועי שריפות ברחבי הארץ
דבר הזוי שקרה החודש:
דבר מעצבן שקרה החודש:
דבר מפתיע שקרה החודש: שויוה יצאו מהקופסה ורכשו את מלון הסודות
טלנובלת החודש: אנה כפול שלוש
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש: אנג'ליק בוייר בהחלט ואהובי האפלטוני: סבס רולי.
קניית החודש:
מאכל החודש:
משקה החודש:
ציטוט החודש:
שיר החודש: שיר הפתיחה של אנה כפול שלוש
תמונה: הארנבון ההורס שהתאהבתי בו מרמלה. חבל שנמצא רחוק. ובדיחה שעשו על לובה
לצפיה ב-'חמוד'
חמוד
02/12/2016 | 22:57
22
חח לובה איזה קורע היה המערכונים איתה
לצפיה ב-'מתפקד'
מתפקד
02/12/2016 | 15:25
2
44
שם: יבגני 
 
גל: 34
 
איזור מגורים: חיפה
 
דבר טוב שקרה החודש: שטראמפ ניצח. 
 
דבר רע שקרה החודש: השריפות ובעיקר בשבוע שעבר בחיפה. 
 
דבר הזוי שקרה החודש: ההתבטאות של ליברמן על בנייה רק בגושים.
 
דבר מעצבן שקרה החודש: שבג"צ מתעקש על פינוי עמונה.
 
דבר מפתיע שקרה החודש: הבאת מלון הסודות לויוה.
 
טלנובלת החודש: השיבה הביתה, הגורל של אווה, תשוקה וכוח, גונול, רק אלוהים סולח, קוזיי גוניי, אני והיא, אנה כפול שלוש, צ'אליקושו, הילר, גבינה במלכודת.
 
תכנית החודש: עובדה, התכנית על אזריה והראיון עם ארדואן, הכול אישי. 
 
שחקן/ית החודש: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, אלכסנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, גונסלו גרסיה ויאנקו, כריסטיאן באך, אריקה דה לה רוסה, דייגו סולדאנו, ג'רלדין זינאת, ברברה סינגר, קרלוס טורס טוריחה, אדית גונסלס, מישל וארגאס, אראפ בטקה, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, סופיה לאמה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, פרננדו קולונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, מרלן פבלה, סוסנה גונזלס, אלאתיר חראבו, חאומה מתאו, חורחה סלינס, אירנה באייבה, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהאדיר, אונור סיילאק, רנה סטליקלר, מריה סורטה, לאישה ווילקינס, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, סוריה וגה, פרננדינו ולנסיה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, באדה אישצ'יל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, האזר ארגוצ'לו, גוקשן אטש, צ'אהדאש אונור זוטורק, ג'ון היאה בין, סו היון ג'ין, אריק מון, אנג'ליק בויר, סבסטיאן רולי, דוד ספדה, פדרו מורנו, אריק דל קסטיו, בלנקה גרה, אנה ברתה אספין, סוסנה דוסמנטס, לטיסיה פרדיגון, פארייה אבג'ין, בוראק אוצ'יביט, מהמט אוזגור, אליף איסקנדר, דניז ג'לילאולו, אברו הלבאגיאולו, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה, קים קו אן, פק הא ג'ין, סו קאנג ג'ון, יי סונג גיונג. 
 
קניית החודש: נייד חדש, עד עכשיו השתמשתי בנייד הישן של נוקיה, ורק החשש שהוא הולך להתקלקל כשהוא התחיל לעשות בעיות, גרם לי להתקדם. 
 
מאכל החודש: פאי תפוחים, שיפודי סלומון, ביסטרוגן. 
 
משקה החודש: מיץ רימונים. 
 
ציטוט החודש: "העתיד שלי הוא עם אווה סולר" בגורלה של אווה, לאחר בעיות עם ההריון כשבטי מתחילה לדבר עם פבלו על תכניות למשפחה כשהוא כבר יודע על ההריון, הוא משתיק אותו ומבהיר לה לא לבנות תכניות כאלה. 
 
שיר החודש: שיר הסיום של רק אלוהים סולח, שהפך הן לשיר של מתאו ואביגייל והן לשיר של רנטה ופטריסיו, השיר תהום תהום בקוזיי גוניי, השיר של פבלו ואווה בהגורל של אווה. 
 
 
לצפיה ב-'תתחדש על הנייד!'
תתחדש על הנייד!
02/12/2016 | 23:02
1
9
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/12/2016 | 00:25
9
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
02/12/2016 | 16:13
3
58
שם: ענבל
גיל: 32
איזור מגורים: חיפה
דבר טוב שקרה החודש: עברתי דירה
דבר רע שקרה החודש: הבן של לואיסנה חלה בסרטן והשריפות בארץ
דבר הזוי שקרה החודש:
דבר מעצבן שקרה החודש:
דבר מפתיע שקרה החודש:
טלנובלת החודש: לילה ויום
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש: פקונדו ארנה
קניית החודש: כל מה שקניתי לדירה
מאכל החודש: עוגיות תמרים שהכנתי עם השותפה שלי ועוגיות שוקולד צ'יפס שהשותפה שלי הכינה
משקה החודש:  
ציטוט החודש:
שיר החודש:
תמונה:
לצפיה ב-'תתחדשי!'
תתחדשי!
02/12/2016 | 23:03
13
לצפיה ב-'גם את פרשת מעשירים לא מבקשים רשות?'
גם את פרשת מעשירים לא מבקשים רשות?
03/12/2016 | 20:24
1
65
או שפשוט לא יוצא לך לראות?
לצפיה ב-'לא יוצא לי לראות'
לא יוצא לי לראות
03/12/2016 | 22:24
17
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
02/12/2016 | 18:47
53
שם: הדר
גיל: 30
איזור מגורים: מרכז
דבר טוב שקרה החודש: הניצחון של טראמפ, הייתי באירוע של חברה, מלון הסודות ואנה כפול שלוש התחילו בויוה.
דבר רע שקרה החודש: היה לי שפעת, טרור ההצתות שגרם למלא שריפות
דבר הזוי שקרה החודש: מזג האוויר היבש בצורה קיצונית
דבר מעצבן שקרה החודש: כנ"ל
דבר מפתיע שקרה החודש: סערה עוצמתית אחרי היובש הקיצוני
טלנובלת החודש: מלון הסודות אנה כפול שלוש ורק אלוהים סולח
תכנית החודש: חדשות
שחקנ/ית החודש: אריק אליאס אירנה אזואלה אנג'ליק בוויאר וסבסטיאן רולי
קניית החודש: קרם לחות קרם גוף קרם ידייםיובש קיצוני כבר אמרנו? 
מאכל החודש: 
משקה החודש: סחלב
ציטוט החודש: --
שיר החודש: החדש של סיה
תמונה: ברוח מזג האוויר
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
04/12/2016 | 21:10
18
שם: אלה
גיל: -
איזור מגורים: מרכז
דבר טוב שקרה החודש:הרבה שופינג
דבר רע שקרה החודש: מריבות מיותרות
דבר הזוי שקרה החודש: -
דבר מעצבן שקרה החודש: -
דבר מפתיע שקרה החודש: הביאו את מלון הסודות יאיי
טלנובלת החודש: "מהממות" הצ'יליאנית וחוקי המשחק
תכנית החודש: פלאש וסופרגירל
שחקנ/ית החודש: שחקנים מ"מהממות" +אלשנדרי נרו וגובנה אנטונלי
קניית החודש: לוח גרפי חדש
מאכל החודש: פיצה
משקה החודש: שוקו
ציטוט החודש: -
שיר החודש:
תמונה:
לצפיה ב-'ספיישל פתיחה - מלון הסודות'
ספיישל פתיחה - מלון הסודות
30/11/2016 | 20:43
74
332
ספיישל לכבוד הטלנובלה התקופתית החדשה של טלויסה שתתחיל מחר בויוה.
 שעות שידור:
ימים א-ה ב22:30, ש.ח. ב4:30, 10:30, 16:30 וימי שישי 22:20 חמישה פרקים ברצף.
 
צפייה מהנה
המשך>>
ספיישל לכבוד הטלנובלה התקופתית החדשה של טלויסה שתתחיל מחר בויוה.
 שעות שידור:
ימים א-ה ב22:30, ש.ח. ב4:30, 10:30, 16:30 וימי שישי 22:20 חמישה פרקים ברצף.
 
צפייה מהנה
לצפיה ב-'לחנך את נינה-שרשור פרידה'
לחנך את נינה-שרשור פרידה
03/12/2016 | 17:58
6
17
בסופ"ש שודר פרק 134 ואחרון לקומדיה של השנה()
מי שלא צפה בסדרה-הפסיד. היא בהחלט הייתה מצחיקה.
ובנוסף-נערך אירוע פרידה בגראן רקס שגם בו כדאי לצפות (ליאת השמיעי קול)
 
לצפיה ב-'סוף טוב הכל טוב '
סוף טוב הכל טוב
03/12/2016 | 18:26
1
29
רנסו ונינה עומדים להתחתן . סלווה מתווודה בפני מנואל שהרגה את אנדראה. ואח"כ היא עושה שוב מעשה שיגעון והפעם עם מנואל. דווקא מארה מגלה את מנואל בחדר של סלווה. סלווה המשוגעת חוטפת גם את מארה ואח"כ נינה מגלה את מארה ומתחלפת איתה כדי להציל את מנואל.
 
מארה ונינה סופסוף ביחסים טובים . שתי הופעות אורח קצרות של סבסטיאן אורטגה ופביאנה קנטילו ואיזה הזוי שמארה ואנטוניו חזרו להיות זוג .
 
 
 
לצפיה ב-'לא רק חזרו להיות זוג'
לא רק חזרו להיות זוג
03/12/2016 | 18:38
18
אלא גם הוא ממש שמן ונראה רע
לצפיה ב-'פורסמה רשימת הזוכים של טקס פרסי טאטו 2016 '
פורסמה רשימת הזוכים של טקס פרסי טאטו 2016
03/12/2016 | 18:29
1
39
באופן לא מפתיע אנדרגראונד היא הזוכה הגדולה עם educando a nina וel marginal
 
לצפיה ב-'כ"כ מגיע לנינה'
כ"כ מגיע לנינה
03/12/2016 | 18:37
26
ולחורחלינה ארטוזי
לצפיה ב-'על הפרקים האחרונים והאירוע בגראן-רקס'
על הפרקים האחרונים והאירוע בגראן-רקס
03/12/2016 | 18:37
37
וול, את האירוע המקדים בשטיח האדום אהבתי...שבכל פעם הגיעו כמה שחקנים מהקאסט ברכב וראיינו אותם על הדמויות והסדרה.
לשם שינוי לקחו מישהו שצפה בסדרה/מודע למה שקורה, כך שהיו שאלות ענייניות וטובות היה באמת מרגש לראות את כולם...במיוחד את השחקנים הבולטים של הסדרה שאתגעגע אליהם-השחקנית שמגלמת את מצ'ה, חורחלינה ארטוזי(סוסי), השחקנית שמגלמת את פרלה(שנראה שהייתה מאוד מרוגשת, חמודה), השחקן שמגלם את ניקו המצחיקול, ויויאן אל ג'אבר(סלבה)...ואפילו את גריסלדה סיצילאני שלגמריי למדתי לאהוב אותה אחרי התפקיד כאן. 
בריאיון עם מארליי היא הייתה חמודה והיו המון דברים מעניינים שהתגלו-כמו העובדה שהם לא חילקו את הסצינות בין מארה לנינה, אלא היא כל כמה סצינות הצטרכה להחליף פאות, תלבושות וכו'... 
אבל בהופעות...היא התלבשה פרובוקטיבי מדי לטעמי בכל זאת לא מדובר בהופעות בסדרה, אלא מול קהל שכולל ילדים ומשפחות!

בלטה בחסרונה קרולה ריינה...שנאמר שהיא טסה או משהו...אבל כמובן התבדחו על זה שסלבה רצחה אותה חח
לא אהבתי שבפאנל הנשים בחרו דווקא בכרמלה שתשב שם כמו עציץ, ואת פרלה בכלל לא כללו...היא דמות הרבה יותר בולטת ממנה
את מארליי אני לא הכי מחבב אבל הוא היה בסדר דווקא.

חורחלינה ארטוזי מקסימה וכך גם השחקנית שמגלמת את מצ'ה...מאוד מקווה שהן יזכו במרטין פיירו כי מגיע להן.

הפרק האחרון היה...חלש לטעמי, מאוד. מרבית האירועים כבר קרו בפרקים הקודמים, כך שלא היה בשר לפרק. בשביל לנפח אותו הכניסו 3(!) שירים של נינה, שגם ככה אח"כ היא ביצעה בגראן רקס...כך שזה היה דפוק.
השיר החדש מעפן, היחיד שאני אוהב (עדיין) זה nene no te vayas

לא אהבתי שמארה ונינה פתאום אחיות אוהבות (ואפילו מקעקעות את השמות שלהן!)...זה היה מוזר, אבל מה אגיד...זאת קומדיה
סיפור האהבה הסתיים גם הוא בצורה מאוד מעפנה, עם הצעת נישואין על הבמה...וזהו, הקדישו 3 דק' בקושי לזוג הזה.
תיזכרו איך התחיל סיפור האהבה המקסים ביניהם בהתחלה...איך באמת הוא התפתח יפה ואהבנו אותם...ולמה הם הפכו להיות ביישורת האחרונה של הנובלה...פשוט חבל ומוזר.

בכלל אסטבן למונט כמו שחשבתי היה דוש-באג בראיונות וזה...והבנתי גם למה המשחק שלו לאחרונה היה די מזלזל כזה וסנובי...כי הוא התמרמר על העובדה שלכולם יש תפקידים קומיים ורק הוא חלק מסיפור האהבה "כי מישהו צריך לעשות את זה"(לדבריו), ניכר היה בריאיון שלו עם רפאל פרו שהוא ממורמר...
חוץ מזה שהוא התכער אחרי שהתגלח וכו' (עופרי, כמו שרצית!!)

אהבתי כאן הרבה דמויות שהצחיקו אותי ונבנו טוב כך שבגללם הפרידה היא די קשה...מעבר לכך-הסדרה די מיצתה את עצמה.
ויאללה מחכה בקוצר רוח לחודש הבא עם ADDA
לצפיה ב-' פרומו חדש של ADDA'
פרומו חדש של ADDA
03/12/2016 | 20:59
32
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש'
אנה כפול שלוש
29/11/2016 | 18:03
23
67
תגובות על הפרקים לפה
לצפיה ב-'במקרה הצצתי לפרק אתמול'
במקרה הצצתי לפרק אתמול
29/11/2016 | 18:27
4
88
ופטמותיו של מר רולי עמדו לתפארת, כרגיל.
לצפיה ב-'נו אתה רואה? עדיין לא מאוחר לחזור לצפות'
נו אתה רואה? עדיין לא מאוחר לחזור לצפות
29/11/2016 | 21:44
3
26
לצפיה ב-'נההההה'
נההההה
29/11/2016 | 22:00
2
49
זה במקרה היה בסוף הקלטה של אווה לה טריילרה. התעצלתי לעצור את ההקלטה.
לצפיה ב-'אז מה הקלטת את כל הפרק של עשירים לא מבקשים רשות?'
אז מה הקלטת את כל הפרק של עשירים לא מבקשים רשות?
01/12/2016 | 16:50
1
16
לצפיה ב-'התעצלתי לעצור גם את העשירים '
התעצלתי לעצור גם את העשירים
01/12/2016 | 18:02
12
לצפיה ב-'עד פרק 12אנה לוסיה וסולדד עוזבות למקסיקו סיטי'
עד פרק 12אנה לוסיה וסולדד עוזבות למקסיקו סיטי
29/11/2016 | 21:25
12
62
אחרי שסולדד מבינה שרמירו יחזור לחפש את אנה לוסיה בסן ניקולס. סולדד כולה בהיסטריה עד כדי כך שהיא בוחרת לשקר לאנה לוסיה שהיא סובלת מאיזו מחלה וחייבת להיבדק על ידי רופא מומחה בבירה איך היא יכולה לעשות דבר כזה לבת שלה גם אם היא ממש נואשת היא לגמרי איבדה את זה.
 
בשנייה אחת היא עקרה את אנה לוסיה מהכפר ומהחיים שהיו לה ואם זה לא מספיק אז עכשיו היא גם משליכה לה את הנייד לפח ומפברקת התעלפות  מה שכן, אהבתי את העובדה שכשהן הגיעו לבירה הן ישר נחתו באכסנייה של סנטיאגו אז אולי סולדד חושבת שהיא רחוקה מרמירו אבל היא הביאה אותן היישר אל זרועותיו של החוקר שממנו היא כה חוששת אנה לוסיה וסנטיאגו מאושרים מתמיד ולא מאמינים ששוב הגורל מפגיש אותם!
 
אנה לאורה כל כך תמימה וחלשת אופי עד כדי כך שאנה לטיסיה פשוט עושה איתה מה שבא לה ואנה לאורה פשוט קונה הכל אנה לטיסיה הצליחה להשחיר בפנייה את דמותו של רמירו, הפרידה ביניהם, גרמה לה להרגיש אשמה בתקרית עם ארנסטינה ועכשיו גם שיכנעה אותה שעדיף לה לא לבוא איתן לנסיעה עם מריאנו. אבל השיא כמובן זה איך שהיא ליכלכה על אנה לאורה בפני ארנסטינה ואמרה לה שהיא הייתה זו שהסיתה את ההגה בתאונה הקטלנית כשהן היו ילדות, כאשר לילה לפני היא בכתה לאנה לאורה שהיא נזכרה שזו היא כמה רוע יש באנה לטיסיה ממש רוע חסר גבולות ומה חשבה לעצמה אנה לאורה שישבה מאחורי הדלת שלה שעות והתחננה שתפתח לה כי היא רוצה להתנצל, איזה חוסר כבוד עצמי
 
ולנטין חמוד נראה שהוא ואנה לאורה מתקרבים, אבל יש בו משהו אפל ולא ממש ברור. מפתיע שמי ששברה לו את הלב ונטשה אותו כשהפך לנכה זו לא אחרת מאשר אותה ג'ינה שהייתה מאורסת לרמירו!
 
עוד דבר מעניין שמתגלה זו העובדה שאבריסטו עבד עם סנטיאגו וחיבל בחקירה על אנה לוסיה כדי להגן על סולדד! נראה שמאותה סיבה הוא חבר גם לאנה לטיסיה למרות שעדיין לא חשפו בפנינו את כל הסיפור ביניהם.
 
עכשיו שאנה לוסיה רחוקה מהכפר לפחות יש נקודת אור אחת - היא רחוקה מה"חברים הנאמנים" שלה אבל משום מה יש לי הרגשה שהם ייפגשו מתישהו בהמשך באמצעות אניבל והלהקה שלו
לצפיה ב-'אכן מהעלילה הבנתי שאבריסטו בגד במרסלו בגלל אנה לטיסיה '
אכן מהעלילה הבנתי שאבריסטו בגד במרסלו בגלל אנה לטיסיה
29/11/2016 | 22:38
3
48
שהעבירה אותו לצד שלה, אבל מסתבר שהוא בגד עוד קודם כדי להגן על סולדד שיקרה לו כמו בת. למרות כל השקרים של סולדד נחמד שלפחות לא אמרה לאבריסטו שמרסלו/סנטיאגו לידן כי היא יודעת שאצל אבריסטו היד קלה על ההדק. עדיין מזעזע מה שעשתה לאנה לוסיה ועוד בכלל לא התכוונה ללכת לרופא, אבל נכפה עליה. סולדד לגמרי נואשת, נראה שיותר משהיא מפחדת להגיע לכלא היא מפחדת שאנה לוסיה תגלה שהפרידה אותה משפחתה ולא תרצה לראות אותה ותבוז לה ולכן היא מוכנה לשחק בכל כך הרבה דברים כדי להרחיק את אנה לוסיה מהאמת לגבי מוצאה. 
 
אנה לאורה באמת סמרטוט ואיך שהיא בולעת כל מה שאנה לטיסיה מאכילה אותה על כפית ועוד מרגישה אשמה. אך נראה שהיא לא היחידה גם ארנסטינה בלעה את הסיפור שרמירו שיחק בשתי אחיות וכשלאונור מנסה לפקוח את עיניה היא לא מוכנה אפילו לעלות על דעתה שאנה לטיסיה פועלת נגד אנה לאורה.
 
הניסיון להכפיש את אנה לאורה כאילו היא אשמה בתאונה ובכך להרוג שתי ציפורים במכה אחת מצד אחד לנקות את עצמה ומצד שני להגיד שאנה לאורה מאמינה שאנה לוסיה בחיים בגלל יסורי מצפון ולא בגלל הרגש שלה כתאומה מזעזע. באמת עם כל האנוכיות של סולדד היא הצילה את אנה לוסיה מאחות שטנית שפשוט חיה רק כדי למרר לאנה לאורה את החיים ואם אנה לוסיה הייתה נשארת איתן היא הייתה ממררת את החיים לשתי אחיותיה, זה הדבר היחיד שגורם לה סיפוק.
 
מעניין אם וולנטין דיבר ברצינות על נקמה ואמר שזאת בדיחה כי הוא חס וחלילה רוצה לנקום בכל הנשים, והוא לא התאהב באנה לאורה אלא מתנקם בה על מעשיה של ג'ינה. אולי זה העניין האפל בו, בכל מקרה אנה לטיסיה הבטיחה שבזמן הקרוב לא יקרה שום דבר בין אנה לאורה לרמירו, אז דרכו של וולנטין פנויה.
 
גם אני מאמין שנפטרנו ממריבל ואורלנדו, הם בטח יצוצו, במיוחד כשהראו מה קורה בכפר שהאיש שכולם חשבו שמחזר אחרי סולדד ולמעשה הוא אשמאי זקן שרצה את אנה לוסיה, מטריד את צ'אנה כשהוא מחפש את סולדד ואנה לוסיה, כך שהכפר לא נשכח, אז זה אומר שגם ה"חברים" לא.
לצפיה ב-'נראה שאתה צודק לגבי ולנטין'
נראה שאתה צודק לגבי ולנטין
30/11/2016 | 21:45
2
28
אחרי הסצנה המפחידה שלו בפרק 13 שרואים אותו מסתכל על תמונות של אנה לאורה שתלויות לו על הקיר בזעם, בהחלט אפשר להניח שהוא מתכנן להוציא את כל התסכול שלו עלייה
לצפיה ב-'גם אני בפרק 13 והצטערתי לדעת שצדקתי ושלוולנטין אין כוונות '
גם אני בפרק 13 והצטערתי לדעת שצדקתי ושלוולנטין אין כוונות
30/11/2016 | 21:49
1
29
טובות ואולי הוא לא התקרב לאנה לאורה במקרה, אולי הכול מתוכנן כי גילה על קשר מסוים של ג'ינה למשפחה הזאת ואולי על שהחליפה אותו ברמירו ואנה לאורה אהובתו של רמירו, בקיצור לא יהיה נחת לאנה לאורה המסכנה. 
לצפיה ב-'אכן עכשיו הכל מתחבר'
אכן עכשיו הכל מתחבר
30/11/2016 | 22:04
9
לצפיה ב-'האמת הופתעתי שסולדד הסכימה לקבל את העזרה של סנטיאגו'
האמת הופתעתי שסולדד הסכימה לקבל את העזרה של סנטיאגו
30/11/2016 | 22:43
7
26
ועד פרק 12 עשה רושם שהיא מקבלת אותו למרות החששות ולפחות היא אנושית שלא רצתה לערב את אבריסטו כשהוא שאל אותה אם היא ראתה את סנטיאגו וסולדד שיקרה לו ונראה שקיבלה את סנטיאגו כבן זוגה של אנה לוסיה. עוד לא ראיתי של השבוע אני משלימה בסופי שבוע עם אמא שלי אבל ממה שראיתי היא לא מתנגדת כרגע למרות שזה זמני לפי פרק 13 שכתבו ויוה תקציר. סולדד בעצם מצילה את אנה לוסיה אם זה מה"חברה" שלה ואורלנדו האובססיבי ואם לא די בכך הזקן האשמאי התברר שרוצה את אנה לוסיה למרות שיכולה להיות הבת שלו אם כי בהתחלה הייתי בטוחה שהוא סתם סיפר לסולדד כי לא היה לו אומץ להתוודות על אהבתו אליה וזה נפלט לו אהבה לאנה לוסיה אני מקווה שנפטרנו ממנו אנה לוסיה לא צריכה שני אובססיביים אליה.
 
אנה לטיסיה ממש רעה קיצונית בלי שום טיפת אנושיות היא לא מסוגלת לאהוב אף אחד ויודעת לזרוע נזק לכולם ולא מסוגלת לראות את אף אחד מאושר. גם בזה סולדד הצילה את אנה לוסיה מבלי לדעת זאת. אנה לטיסיה בנוסף בגדה במרסלו והתנשקה עם רמירו בעודה נשואה למרסלו שאגב שוב פעם סבסטיאן מגלם דמות של גבר נבגד שאשתו צוחקת עליו ולא אוהבת אותו רק שפה הוא מצא אהבה חדשה. מעניין אותי לדעת למה היא התחתנה עם מרסלו, היא לא טיפוס נאמן וראינו גם שהיא בילתה עם גבר אנונימי כאילו הוא נער ליווי בקיצור מין פרחה כזאת שלא מסתפקת בגבר אחד והגבר היחיד שאהב אותה היא פגעה בו.
 
אנה לאורה מעצבנת עם התמימות שלה, איך לא קולטת את הרוע האמיתי של אנה לטיסיה, היא לא מסווה את הכוונות שלה וזורעת לפעמים עקיצות לאנה לאורה ואנה לאורה בנאיביותה או טיפשותה לא מבינה את זה ועוד ארנסטינה שתמיד חשדה בכוונותיה של אנה לטיסיה פתאום מאמינה לה. מזל שיש את לאונור דמות עקבית ואמינה שתמיד ידעה את פרצופה של אנה לטיסיה.
לצפיה ב-'סולדד די נדחקה לפינה, נגמרו לה התירוצים'
סולדד די נדחקה לפינה, נגמרו לה התירוצים
30/11/2016 | 23:09
5
23
היא נאלצה ללכת לרופא שאין לה תור אליו, וסנטיאגו סידר שיקבלו אותה והיא לא הצליחה לטייל ולא ללכת לרופא, היא לומדת להכיר את סנטיאגו וגם מגלה אנושיות כשלא מספרת לאבריסטו כי היא מכירה את השיטות שלו. אבל עדיין הייתה שמחה לו סנטיאגו היה מתרחק מהם, כי בכל רגע הוא יכול להיזכר שהוא מרסלו הבלש ונראה שיותר משסולדד מפחדת להגיע לכלא היא מפחדת שאנה לוסיה לא תעריך את זה שגידלה אותה וברגע שתגלה את האמת תשנא אותה על שהפרידה אותה ממשפחתה ולא תרצה לראות אותה אפילו בתמונות. 
לצפיה ב-'אין ספק שהיא פועלת מתוך אנוכיות '
אין ספק שהיא פועלת מתוך אנוכיות
30/11/2016 | 23:21
4
22
כמו קרולינה מכוחו של גורל. שתיהן לא רוצות לאבד את היקר להן מכל והן פועלות בניגוד לחוק רק שאצל קרולינה זה הסתיים בטוב כי היא הבינה מהר שהילד שייך למשפחה אחרת וסולדד כבר חיה שנים שהיא עוברת על החוק למרות שניתן להבין את החשש שלה ממרסלו. הוא הפחיד אותה במאסר לכל חייה מבלי להבין את הנסיבות שלה ושכח לרגע שהוא רק חוקר לא שופט ועוד שרגשותיו של מרסלו מעורבים בכך כי מדובר בגיסתו, אחותה של אישתו האהובה.
לצפיה ב-'קרולינה למדה בדרך הקשה'
קרולינה למדה בדרך הקשה
01/12/2016 | 01:15
3
21
האימא הביולוגית מריפס הבטיחה לה הרים של זהב, ושהיא רוצה רק את המשמורת והילד יהיה איתם והתמימה האמינה ומסרה לה את המידע שהיא הייתה זקוקה לו כדי לשחק אם דואגת בפני השופט וכשקיבלה את מה שרצתה שלחה אותה לאזאזל ובכך הבינה שהזיקה לעצמה שנפרדה מהילד והזיקה לילד שנמצא בידי מכשפה שמסוגלת להרעיב אותו למוות כי אין לו שום משמעות בעיניה, אז למען הילד נאלצה לחבור לכל מי שיציל אותו מהאימא הגרועה ביותר.
 
מרסלו בהחלט לא דומה לסנטיאגו טוב הלב, הוא כחוקר היה יותר עורך דין מחוקר, גם לרמירו הוא שפך הכול על ג'ינה ומבחינתו היה ברור שהוא עוד קורבן של ג'ינה, אם כי גם כחבר היה מחויב למסור את המידע, אך גם ג'ינה וגם סולדד מבחינתו היו מכשפות על מטאטא שלא יכול להיות להן שום צידוק וצריך לשלוח את ג'ינה לאזאזל ואת סולדד לכלא. ייתכן ואם היה פוגש את אנה לוסיה כמרסלו היה שופך בפניה הכול ללא הרדמה כמו שמריפס אמרה לבן שלה שחשב שהוא הבן של סבא שלו מי הם הוריו הביולוגיים ככה בבת אחת ללא רגישות. כך שייתכן שרמדיוס שינתה את האופי של מרסלו וסנטיאגו הרבה יותר רגיש ממרסלו. 
לצפיה ב-'אולי בעצם סולדד צודקת '
אולי בעצם סולדד צודקת
01/12/2016 | 01:36
1
21
בזה שהיא חוששת מהצל של מרסלו ושהוא לא רגיש בניגוד לסנטיאגו ואולי רמדיוס האצילה אותו וכמו שאמרה לה סולדד, היא לא הכירה אותו לפני כן ומבחינתה הוא זר. למרות שמרסלו עדיין לא רע מפלצתי אבל הוא פחות רגיש למרות שהוא אהב מאוד את אנה לטיסיה פשוט יש בו צד פחות רגיש למרות שאי אפשר לדעת כיצד היה מגיב אילו היה מגלה את האמת על אנה לטיסיה. חבל שלא הראו לנו איך מרסלו מתאהב בה ואיזה בנאדם היה במקום רק פלאשבקים קצרים.
לצפיה ב-'אכן יש לה בסיס לחשוש כי מרסלו היה מאוד אכזר'
אכן יש לה בסיס לחשוש כי מרסלו היה מאוד אכזר
01/12/2016 | 01:47
20
ולמעשה מול אנשים זרים הוא היה כמו רובוט ובעצם לא רק מול אנשים זרים, גם את אבריסטו הוא לא ניסה להבין ומבחינתו הוא היה סתם בוגד ששיבש את החקירה. אבל ייתכן ומרסלו עשה אידליזציה למשפחה של אהובתו ולרמירו ולכן מבחינתו כל מי שפגע בהם באיזשהי צורה מבחינתו היה מפלצת מהגהינום וכשהוא היה מול סולדד הוא הגיב כאילו הוא בעצמו היה ארנסטינה ואנה לאורה (ולדעתו גם אנה לטיסיה) שחיפשו את הילדה 20 שנה ולא ידעו אם היא חיה או מתה.
לצפיה ב-'יכול באמת להיות שסנטיאגו התרכך הודות לרמדיוס'
יכול באמת להיות שסנטיאגו התרכך הודות לרמדיוס
01/12/2016 | 19:56
15
יחד עם זאת אנחנו לא ממש מכירים אותו כמרסלו ולא יודעים מה באמת גרם לו להיות כל כך נוקשה אבל אני מאמינה שבתוך תוכו הצד הרגיש הזה תמיד היה קיים בו.
לצפיה ב-'סולדד לא אישה רעה אבל פועלת בצורה הזויה'
סולדד לא אישה רעה אבל פועלת בצורה הזויה
01/12/2016 | 19:47
16
נכון שהיא פוחדת לאבד את אנה לוסיה אבל ככה להלחיץ ולהדאיג אותה כאילו יש לה איזה משהו נורא? לא מקובל אבל מובן שאין מה להשוות אותה לאבריסטו אגב מה הקטע שלו עם המסטיק??
לצפיה ב-'פרק 13 - מסכן רמירו'
פרק 13 - מסכן רמירו
30/11/2016 | 21:36
4
32
בגלל השקרים של אנה לטיסיה כולם נגדו כולל אבא שלו שמגרש אותו מהבית, אבל מה שעשתה אנה לטיסיה חוזר אלייה כבומרנג אחרי שהיא מבינה שרמירו חזר לסן ניקולס להמשיך בחיפושים אחרי אנה לוסיה כדי להחזיר את האמון של אנה לאורה חח מגיע לה אגב איזה מצחיק היה איך שארנסטינה אמרה איפה יכולה להיות עכשיו אנה לטיסיה ה"מסכנה" כשהיא כל כך "פגועה" ואז שנייה אחרי הראו אותה רוקדת במועדון
 
אבריסטו מגיע לבירה נפגש עם אנה לוסיה ומספר לה שקרים על סנטיאגו כאילו הוא פושע בעוד סולדד מבינה שגם רמדיוס מכירה את אבריסטו והפעם כמעט מתעלפת באמת
לצפיה ב-'חוץ מלאונור המשרתת כולם נפלו ברשת של אנה לטיסיה '
חוץ מלאונור המשרתת כולם נפלו ברשת של אנה לטיסיה
30/11/2016 | 21:47
2
31
אפילו אביו של רמירו מסרב להאמין שאנה לטיסיה מפלצת ומעדיף לשפוט את בנו בחומרה ועוד מצחיק כשלאונור אומרת לאביו של רמירו שהוא בניגוד לבנו ישר וחבל שבנו לא ירש ממנו את זה. 
 
מסתבר שבעלה של רמדיוס ואבריסטו היו חברים לפני התקרית והקשר הזה מבהיל את סולדד. ואם יש אמת בכל מה שאבריסטו סיפר לאנה לוסיה, אז מסתבר שאבריסטו ואימא של סולדד היו מאהבים כשסולדד הייתה ילדה ומכאן הקשר שלו לסולדד כבת חורגת מבחינתו. מקווה שלפחות זה אמת, ואהבתו האבהית לסולדד היא כנה, כי איתו אי אפשר לדעת. 
לצפיה ב-'באמת טוב שיש את לאונור!'
באמת טוב שיש את לאונור!
30/11/2016 | 22:09
1
28
איזו חצופה אנה לטיסיה שחטפה לה את המכתב של רמירו
 
האמת על אבא של רמירו אני לא מתפלאת כי ראינו כבר איזה אופי יש לו לא בדיוק אב השנה..
 
 
לצפיה ב-'לאנה לטיסיה אין גבולות '
לאנה לטיסיה אין גבולות
30/11/2016 | 23:05
32
ואבא של רמירו הוא תכשיט במובן השלילי של המילה, אבל חשבתי שהוא רוצה את אנה לטיסיה בתור כלה לא רק בגלל כספה ומעמדה החברתי, אלא שהוא גם מעריץ את האופי שלה, מסתבר שאין לו מושג ששניהם קורצו מאותו חומר. 
לצפיה ב-'מאירועי הפרק'
מאירועי הפרק
30/11/2016 | 22:19
30
לצפיה ב-'השיבה הביתה '
השיבה הביתה
01/12/2016 | 18:50
1
8
האיחוד הגדול 
לצפיה ב-'פרק 80 - הצד האפל של לוצ'ו '
פרק 80 - הצד האפל של לוצ'ו
01/12/2016 | 19:05
20
אירנה רואה את אלחנדרו השיכור שוורוניקה וגסטון לוקחים וחושבת שוורוניקה תשכב איתו ועושה סקנדל, גבריאלה מנסה להסביר שהיא רק עוזרת לו ולא ידעה שגם היא תגיע, אבל זה לא עוזר ואירנה נשברת ומספרת ללוצ'ו שוורוניקה ואלחנדרו כבר גרים יחד כאילו הוא לא נשוי ולא מכבדים אותה. היא רוצה לגרש את לוצ'ו והוא מטיח בה את האקדח שאיתו ביתה שיחקה ויכול היה להיגמר באסון. היא אומרת שאם הייתה חמושה הייתה הורגת את שניהם ולוצ'ו נותן לה את האקדח ומבקש לעשות זאת ואז מודה שרוצה שתרצח רק את אלחנדרו כי וורוניקה לא בגדה בה ורק אלחנדרו הוא כזה אנוכי שלא מכבד אותה ואת ביתם.
 
גבריאלה משכיבה את אלחנדרו השיכור ומתוודה כשהיא בטוחה שהוא ישן שהיא באמת פחדנית שהתכחשה לרגשותיה והוא צדק כל הזמן ואז מסתבר שאלחנדרו שמע הכול והיא כועסת על שהעמיד פני ישן והוא מטיח בה ששיקרה יותר, הוא משכנע אותה לעשות את הצעד והם שוכבים לראשונה מאז שגבריאלה חזרה והם מאושרים עד שאלחנדרו הולך לקחת כוס מים וגבריאלה מבינה שהוא יכול להיתקל בקונסטנסה ויוצאת במהרה, למזלם ריקרדו בדיוק מבקר את אימו ומחביא אותה שאלחנדרו לא יראה וגבריאלה משכנעת את אלחנדרו לחזור למיטה ולתת לה לשרת אותו, למרות שהוא מבין שהיא מסתירה משהו.
 
לפני כן ריקרדו מסרב לדבר עם פטריסיה על מה שקורה בטיפול עם אינס והולך לבקר את אימו. ומודה בפניה שבמחינה חוקית הם ביצעו עבירות וזה קשה וכשהם מסתירים אותה מאלחנדרו ריקרדו אומר שעליהם לתת לה לחיות חיים נורמאליים וקונסטנסה מודה שהתרגלה לחיות בצל. לוסיה מרגישה לא טוב ומבקשת לשחק במשחק שאפשר לשחק במקום והם מחליטים לשחק בסודות ולוסיה מספרת על השדון בביתה ואילו ריקרדיטו מספר שסבאתו קונסטנסה בחיים, אניבל שומע זאת אך במזל גדול חושב שמדובר בדמיון של ילדים. 
 
אלחנדרו וגבריאלה נפרדים והם צריכים להיפגש בישיבה עם משקיעים כשותפים ולוצ'ו רואה את אלחנדרו יוצא מביתה עם גסטון ומרגיש נבגד והוא מספר על כך לאירנה ומבקש ללכת חמושה לישיבת בעלי המניות בתור הבת של בעל מניות, היא לא רוצה אבל הוא מבקש רק שתאיים ולא תירה, היא מבקשת מפטריסיה להתלוות אליה, אבל באה לבדה ומאיימת על וורוניקה באקדח ואלחנדרו מגן עליה ומבהיר שאם תהרוג מישהו זה אותו.
 
אניבל שומע את ריקרדו ופטריסיה מדברים על כך שצ'אקון בחיים ורוצים לגבות ממנו עדות, הוא מספר לאנטוניה שהם בסכנה ומאשים אותה בכך. הם שולחים את מקריו ולוקאס לרצוח את צ'אקון, אך נתקלים במשטרה קפדנית שאפילו מהאחות מבקשים להסיר את המסכה כדי שתוכיח שהיא מהצוות ואניבל מאוכזב מכך שמקריו מודה מראש שהוא לא מסוגל.
 
פרנסיסקה וגסטון שוכבים לראשונה כשגסטון לא מסוגל מול תמונה של טיגרה והם עוברים חדר ומחליטים לגשש אם הם יכולים לספר לבנם. הם מבקרים אותו בכלא ומדברים על תכנית רדיו על אהבה ופרנסיסקה שואלת מה אם הייתה מתאהבת שוב ולמקס זה נראה מגוכך בגילה וגם אף אחד לא יגיע לקרסוליים של טיגרה. גסטון ופרנסיסקה מאוכזבים מהתגובה של מקס ועוד יותר מהפחדנות שלהם לספר לו על הקשר ואז בדיוק גסטון מקבל שיחה שצ'אקון רוצה לדבר איתו. 
 
אסטריה רוצה לעזוב את סן פדרו דל אורו והמדאם לועגת לה שהיא רוצה פיצויים כמו עובדת רגילה, לוקאס מבחין בכך ומספר לאנטוניה שבאה להזהיר את אסטריה שלא תעזוב ללא רשותה ואם היא רוצה לעזוב ללא רשותה אז רק בתור מתה. מסתבר שאנטוניה הבעלים או השותפה של בית הבובות והמדאם אסוסנה מעדכנת אותה לגבי הרווחים ונראה שגם הזונות יודעות שהיא הבוסית שלהן. אנטוניה מבקשת מאסוסנה להשגיח על אסטריה ולדווח לה או ללוקאס אם תחליט לעזוב. 
 
בלמסדרה משתחרר מבית החולים וריקרדו רוצה להזמין אותו לביתו, אך אנטוניה מציעה לו את ביתה והוא מסכים. ריקרדו חושב שזאת טעות, אך בלמסדה טוען שאנטוניה בטח מסתירה הרבה דברים והוא רוצה לחקור אותה. מסתבר שלאנטוניה יש אותן התכניות כשלאניבל זה נראה מגוכך שאנטוניה תטפל במי שבה לקחת מהם את הכוח שלהם, אך אנטוניה אומרת שדווקא בגלל זה. 
לצפיה ב-' מישהו פה ראה את סידרה 90210?'
מישהו פה ראה את סידרה 90210?
28/11/2016 | 19:14
11
65
בערוץ 29 בהוט למי שרוצה לייזכר, שח 17:30 
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
28/11/2016 | 19:51
1
47
אחת ה-סדרות שהיו אי פעם
לצפיה ב-'את מי את הכי אהבת? אני קודם את ברנדה ודילן ואז דונה ודויד'
את מי את הכי אהבת? אני קודם את ברנדה ודילן ואז דונה ודויד
28/11/2016 | 20:27
16
לצפיה ב-'כן והשידור הוא בשעה 19:30'
כן והשידור הוא בשעה 19:30
30/11/2016 | 14:42
3
40
וזה נקרא בוורלי הילס 90210
יש סדרה אחרת בשם 90210 שזה רימייק למקור וזה גרוע
אני אוהבת הכי את ברנדון וקלי בזוגות
לצפיה ב-'נכון, ל-90210 היה חמש עונות ברלי הילס 10 '
נכון, ל-90210 היה חמש עונות ברלי הילס 10
30/11/2016 | 17:01
2
58
כמו שאמרת בהוט בערוץ 29 ושח בשעה 19:30
סידרה שווה לצפות בה
לצפיה ב-'נכון, הייתי מכורה לזה'
נכון, הייתי מכורה לזה
30/11/2016 | 18:16
1
12
לצפיה ב-''
30/11/2016 | 18:28
8
לצפיה ב-'שאלה למביני כלבים והתנהגותם'
שאלה למביני כלבים והתנהגותם
01/12/2016 | 02:01
2
35
שבוע שעבר לונה הצחיקה אותי וצחקתי ממש והתפקעתי, היא הסתכלה אליי כזה ניגשה והתקרבה אליי. מה עבר עליה בראש? היא נבהלה או דאגה? שאלתי בפורום כלבים אבל משום מה התעלמו ממני.
 
לונה מניחה את ראשה על הרגל שלי.
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שהיא דאגה לך ווידאה שאת בסדר'
רוב הסיכויים שהיא דאגה לך ווידאה שאת בסדר
01/12/2016 | 02:15
1
12
לצפיה ב-'כן יש מצב'
כן יש מצב
01/12/2016 | 02:41
20
היא מעולם לא ראתה אותי במצב הזה.
לצפיה ב-'אולה, הבחורה שלא יכלה לאכול בגלל אבא שלה נפטרה היום'
אולה, הבחורה שלא יכלה לאכול בגלל אבא שלה נפטרה היום
01/12/2016 | 10:53
1
53
אני פשוט בהלם. לא מאמינה שנגמרו ככה חייה. איזה אבא מפלצת היה לה. הרס לה את החיים.
 
יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'כל כך עצוב'
כל כך עצוב
01/12/2016 | 14:20
28
יהי זכרה ברוך
 
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
28/11/2016 | 08:43
16
32

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
 
לצפיה ב-'נטשה קלאוס עברה חוויה לא נעימה במרכז מסחרי בבוגוטה'
נטשה קלאוס עברה חוויה לא נעימה במרכז מסחרי בבוגוטה
27/11/2016 | 03:08
111
כוכבת תשוקת הניצים הותקפה ע"י גבר כשהגנה על אישה שהתעלל בה. ולחשוב שלפני כמה ימים היה יום הבינלאומי נגד אלימות כלפי נשים.

לפי דבריה של השחקנית הכי קומם אותה שעוברי אורח לא התערבו ולא עשו כלום בנידון.
לצפיה ב-'עלה הפרומו של מלון הסודות'
עלה הפרומו של מלון הסודות
28/11/2016 | 14:10
3
64
עשו פרומו מעניין, נראה ממש טוב!
 
לצפיה ב-'תודה! אני מצפה לסידרה הזאת! '
תודה! אני מצפה לסידרה הזאת!
28/11/2016 | 14:36
22
לצפיה ב-'עלה עוד בשבוע שעבר לפייסבוק שלהם'
עלה עוד בשבוע שעבר לפייסבוק שלהם
28/11/2016 | 18:17
14
לצפיה ב-'אני לא אצפה בה בזמן אמת'
אני לא אצפה בה בזמן אמת
30/11/2016 | 07:57
43
יש לי בת מצווה תקועה מחר....
לצפיה ב-'שאלת על אהבה ועונש'
שאלת על אהבה ועונש
30/11/2016 | 13:11
4
48
רציתי לראות אבל הבנתי שהסוף מאכזב, במילה אחת, האם יהיה סוף טוב לראשיים?
לצפיה ב-'לא ראיתי, אבל הבנתי ש '
לא ראיתי, אבל הבנתי ש
30/11/2016 | 14:37
44
לראשיים סוף טוב.
לצפיה ב-'אני גם מתכנן עליה'
אני גם מתכנן עליה
30/11/2016 | 21:24
2
20
לצפיה ב-'אתה עדיין רואה צ'ליקושו?'
אתה עדיין רואה צ'ליקושו?
30/11/2016 | 23:05
1
28
הטלנובלה שיעממה אותי אז פרשתי ממנה. הייתה תפלה לטעמי.
לצפיה ב-'כן, כנ"ל'
כן, כנ"ל
01/12/2016 | 07:28
24
ממילא יש דברים טובים יותר לראות.
לצפיה ב-'תמונה ראשונה מהטלנובלה החדשה של רוסי אוקמפו של הראשיים'
תמונה ראשונה מהטלנובלה החדשה של רוסי אוקמפו של הראשיים
30/11/2016 | 23:56
53
דויד זפדה ואריאדנה דיאז
לצפיה ב-'ידיעה מבאסת על פרננדו קולונגה'
ידיעה מבאסת על פרננדו קולונגה
01/12/2016 | 05:55
1
71
פרננדו קולונגה לא יככב בטלנובלה החדשה של סלבדור מחיה
לצפיה ב-'באסה:[ '
באסה:[
02/12/2016 | 23:06
3
לצפיה ב-'אלה בגלל אהבתך לטלנובלות צ'יליאנית '
אלה בגלל אהבתך לטלנובלות צ'יליאנית
01/12/2016 | 12:12
2
50
למקרה שלא צפית בסנטה דיאבלה בסיבוב הקודם רציתי לעדכן שאת סנטה דיאבלה כתב תסריטאי צ'ילאני שכתב את רוב הטלנובלות הצ'יליאניות ששודרו בארץ. כך שלמרות שזאת טלנובלה של טלמונדו יש לה קצת סגנון צ'יליאני.
לצפיה ב-'בעיניי אין בה שום דבר צ'יליאני'
בעיניי אין בה שום דבר צ'יליאני
01/12/2016 | 14:12
1
42
לא ממש יש דבר כזה "סגנון צ'יליאני". אני יודעת שיש לך נטיה לעשות הכללה מאוד גסה לגבי טלנובלות צ'יליאניות, אבל זה לא נכון, ואמרתי את זה כבר פעם. טלנובלות צ'יליאניות מאוד מגוונות, יש כ4 הפקות שונות, יש סגנונות שונים (דרמה, מתח, קומדיה, תקופתי, נוער וכו), יש יוצרים שונים, יש שעות שידור שונות שאליהן מותאמות טלנובלות. לצערינו לא זכינו להרבה דוגמאות כדי להבין שלא כל הצ'יליאניות אותו הדבר.
מתסריטאי הספציפי הזה שציינת דווקא שודרה אצלינו טלנובלה אחת בלבד "למראית העין", שבהתחלה מאוד אהבתי, אבל אחרי הגילוי הגדול לגבי הראשי די ירד לי ממנה. לפי מה שאני יודעת הוא מחזר את המהלך הזה גם בסנטה דיאבלה. וידיעתך גם אצל תסריטאים יכולים להיות סגנונות שונים. אותו תסריטאי למשל כתב גם רימייק צ'יליאני ל"לה לולה", קומדיה שבגרסא צ'יליאנית הסתיימה בחתונה בכנסייה, הכי סוף קלאסי של "טלויסה". אז אני מאמינה שמעבר שלו לטלמונדו גם השפיע עליו והוא ניסה ב"סנטה דיאבלה" להתאים את עצמו חלקית לסגנון של ההפקה ובמקביל לנסות להתחכם ולהביא משהו מפתיע, אבל לפי הביקורות ששמעתי, סתם יצא לו משהו הזוי. בקיצור שמעתי מספיק עליה, גבי אספינו ואהרון דיאז לא כוס תה שלי, וטלמונדו גם לא בדיוק ההפקה האהובה אצלי. תודה על ההמלצה, אבל אני אוותר.
לצפיה ב-'גם לה לולה הארגנטינאית הסתיימה בחתונה'
גם לה לולה הארגנטינאית הסתיימה בחתונה
01/12/2016 | 14:41
41
רק שבלה לולה הארגנטינאית החתונה הייתה בין הגבר שהפך לאישה לגבר שהיא התאהבה בו בהמשך ובגרסה הצ'יליאנית הבנתי שהיא חזרה להיות גבר והתחתנה עם הידידה. 
 
אני גם יודע שהתאכזבתי מכישוף של אותה תסריאטית של התקופתיות המקסיקניות וגם אותה במאית ואותה מפיקה, אבל כגודל הציפייה גודל האכזבה, לא תיארתי לעצמי שהרמה יכולה להיות כל כך נמוכה ביחס לתקופתיות, לעומת זאת כוחו של גורל בהחלט התאימה לרמה של התסריאטית למרות שלא הייתה תקופתית.
 
גם חשבתי שאלברטו גומס תסריטאי גרוע כי שנאתי אצלו את לוסיה שלי (מלאך מרדן) ומרינה וגם מחתולה פראית לא נפלתי ובכוכבים מדברים גיליתי שהוא גם כתב את המתחזה שמאוד אהבתי וגם ים של אהבה הייתה ברמה גבוהה יחסית לטלנובלות שלו ליובנסיון חתולה פראית, סוד של אהבה, לוסיה שלי וגם למרינה של ארגוס, דווקא ים של אהבה נראתה לה עילוי בשביל אותו תסריטאי, גם מסתבר שהוא גם כתב בשביל טלוויסה את אחד הלהיטים שלה המתחזה.

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ