לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
26/08/2016 | 01:36
1
1
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'מי זה מי'
מי זה מי
23/08/2016 | 22:40
24
35
לצפיה ב-'יש לה 122 פרקים'
יש לה 122 פרקים
22/08/2016 | 19:18
11
53
אז כן, אנחנו לקראת הסוף.

אני כרגע ב79, אבל מדביק את הקצב לאט לאט. מה שכן - בקרוב ב94 חוסטינו הזבל נופל סוף סוף. אני מחכה לזה!
לצפיה ב-'אז כבר הגעת לפרקי השיא! קלטת מה הולך??'
אז כבר הגעת לפרקי השיא! קלטת מה הולך??
22/08/2016 | 19:45
10
43
הכללל מתגלה
לצפיה ב-'מה שאני אוהב בטלנובלה הזו'
מה שאני אוהב בטלנובלה הזו
22/08/2016 | 21:58
9
48
שהכל מתגלה בהדרגה ולא שומרים את הסודות לסוף הטלנובלה. ככה שיש זמן לזוגות להתפייס.

עד פרק 60 בערך פלומה ולאונרדו היו בסדר ומה שמפריד ביניהם זה זכרונות של לאונרדו ומה שהולך עם פרננדה במסעדה ופריקו

אני עדיין חושב שקצ'יטו מיותר. בשביל מה הוא אסף את הטלפון של איגנסיו

אבל תודי שאיגנסיו הוא הגבר המוכה הכי סקסי בעולם
לצפיה ב-'מפרקי שישים כל פרק יש גילוי כזה או אחר פשוט תענוג חח'
מפרקי שישים כל פרק יש גילוי כזה או אחר פשוט תענוג חח
23/08/2016 | 07:12
8
39
איזה גדול שליאונרדו ראה את פריקו וסופית קלט הכל, ושאיגנסיו גילה הכל וחשב שהוא הוזה שהוא רואה שני ליאונרדו בכלל היה אדיר חחח ההוא הספרדי העביר לו את פריקו ורק אז הוא השתכנע סופית

אני מתהה על קצ'יטו הוא נורא חמוד! חח בכלל לא מיותר, מיותר זה אולי המשקפיים הענקיות המזעזעות ששמים לו על הפרצוף חחח.. אהבתי שהוא מצא את הטלפון זה מוסיף מתח(כאילו אין מספיק)עכשיו בפרקים שאני רואה הטלפון הזה מתגלגל מיד ליד וגורם להרבה אירועים מסביב זה מאוד משפיע על העלילה גם לגבי קצ'יטו חכה ותראה אני רק יכולה להבטיח לך שזו לא התחנה הסופית של ה

ולגבי איגנסיו חח ג'ונתן איסלס הורס ללא כל ספק למרות שאהבתי יותר את המראה שלו באחים דל מונטה כמגולח ועם שיער יותר ארוך חח
לצפיה ב-'הוא הורס וזהו '
הוא הורס וזהו
23/08/2016 | 07:24
7
37
הכי כיף כשהרעים מגלים לפני הטובים כי אז יש מתח.

אין ספק שאם לאורה סוסה (התסריטאית) תכתוב עוד טלנובלה אני אצפה בה כשתגיע לארץ. היא עושה עבודה גדולה בטלנובלה הזו.
לצפיה ב-'אתה יודע שזה רימייק, כן?'
אתה יודע שזה רימייק, כן?
23/08/2016 | 10:36
6
29
התסריט המקורי לא שלה, היא עשתה עיבוד מחדש. לא ראיתי לא את המקור ולא את הרימייק , אז אני לא יודעת עד כמה היא שינתה שם משהו, אבל צריך לקחת בחשבון את האפשרות שאולי הקרדיט על התסריט הוא לא בהכרח שלה.
לצפיה ב-'משהו שם הצליח לה כי היא עשתה עבודה טובה'
משהו שם הצליח לה כי היא עשתה עבודה טובה
23/08/2016 | 11:24
5
37
כדי לעשות רימייק טוב צריך גם לדעת איך לעבוד עם החומר ועם השחקנים. וזה יצא מצויין.
לצפיה ב-'אתה מדבר על הפקה, אבל היא תסריטאית'
אתה מדבר על הפקה, אבל היא תסריטאית
23/08/2016 | 13:59
4
31
לא מפיקה, תפקיד שלה לכתוב את הסיפור, או במקרה הזה לשכתב סיפור קיים.
לצפיה ב-'זה גם נובלה מהבית יוצר של ג'ושוע מינץ''
זה גם נובלה מהבית יוצר של ג'ושוע מינץ'
23/08/2016 | 15:51
3
32
זה מספיק לי.
לצפיה ב-'אגב, הוא עזב את טלמונדו'
אגב, הוא עזב את טלמונדו
23/08/2016 | 17:45
2
12
לצפיה ב-'אלה. את יודעת שאני נהנה'
אלה. את יודעת שאני נהנה
23/08/2016 | 19:31
1
34
למה לבאס כל פעם מחדש

עד שמשהו ממש מלהיב אותי..... ולא סתם ראיתי כי ססר ודניאלה.

עדיין לא נגשתי לפרקים של השיבה הביתה. נחכה עם זה קצת עד שמי זה מי תיגמר.

אגב, אכפת לך ליצור שרשור מי זה מי ולנתק את השרשור הזה לשם? זה קצת יצא תלוש ולא קשור למקום.
לצפיה ב-'רעיון טוב חח'
רעיון טוב חח
23/08/2016 | 21:04
8
לצפיה ב-'מזל טוב ללאורה פלורס שחוגגת היום יום הולדת 53'
מזל טוב ללאורה פלורס שחוגגת היום יום הולדת 53
23/08/2016 | 22:48
4
27
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
24/08/2016 | 08:03
3
25
שחקנית איכותית לדעתי.
לצפיה ב-''
24/08/2016 | 22:11
2
לצפיה ב-'גם לדעתי'
גם לדעתי
25/08/2016 | 11:30
1
18
עוד מעור של סתיו שאני ובת אל צפינו כששודר בערוץ ספרד
לצפיה ב-'התאהבתי בה בהכל בשביל האהבה'
התאהבתי בה בהכל בשביל האהבה
25/08/2016 | 13:45
15
שם היא נתנה משחק טוב למדי.
לצפיה ב-'אוקיי אני רק רוצה להגיב על דבר אחד'
אוקיי אני רק רוצה להגיב על דבר אחד
24/08/2016 | 13:50
3
38
נראה שקוני וסנטיאגו יהיו זוג בסופו של דבר! לא סתם עשו את הקטע שסנטיאגו רץ כמו עיוור (תרתי משמע )......

הגילוי של פרננדה היה צריך להיות יותר דרמטי ולא כזה סתמי.... נו מילא.

ו..... טניה וקוני ממש חמודות כשהן יחד.
לצפיה ב-'ועוד משהו קטן על קימברלי לVINO EL AMOR'
ועוד משהו קטן על קימברלי לVINO EL AMOR
24/08/2016 | 13:53
1
37
כבר בפרק 2-3 הדמות של קימברלי הורגת דמות אחרת - את זו של לאורה קרמינה (אסתרסיטה מבלב הסערה) איך הגורלות התהפכו. קרמינה מגלמת טובה ואילו דוס ראמוס מגלמת את הרעה במלוא המילה
לצפיה ב-'וואי וואי אז נראה שהיא באמת הולכת להיות שם מרשעת אמיתית'
וואי וואי אז נראה שהיא באמת הולכת להיות שם מרשעת אמיתית
25/08/2016 | 21:54
4
לצפיה ב-'אהבתי את השילוב הם חמודים ביחד!'
אהבתי את השילוב הם חמודים ביחד!
24/08/2016 | 22:08
23
דרמתי בטח יהיה הגילוי הסופי שפרננדה תגלה שליאונרדו הוא בעצם פריקו זה חייב להיות גילוי קטלני חח.. הגילוי הנוכחי היה פחות דרמתי כי לא מזמן גם ככה היא גילתה שהוא לא אשם פשוט איגנסיו שיכנע אותה ההיפך ועכשיו היא גילתה סופית שלא רק שהוא לא אשם אלא איגנסיו הוא ה-אשם
לצפיה ב-'סופסוף חוסטינו אכל אותה(91) '
סופסוף חוסטינו אכל אותה(91)
24/08/2016 | 22:03
2
26
אחרי שטניה ואאוחניו התחתנואאוחניו הביא אותה לפגוש את ההורים שלו, כמובן שאיך שהיא ראתה את חוסטינו הסוטה היא חטפה שוק הפילה את הכוס ועד מהרה כולם הבינו שחוסטינו היה זה שסימם והטריד אותה ועוד הוא מנסה להתגונן וללכלך עלייה כאילו היא פיתתה אותובייחו קוצ'ינדו! אבל קטע גדול

צ'מוי ואיגנסיו מעלים הילוך ומסממים את ליאונרדו שמאבד את ההכרה וחוזר מסוחרר ומבולבל הבייתה אחרי לילה שלם שהוא היה נעדר ואף אחד לא ידע איפה הוא! הוא ממשיך לטעון בפני אינס שהוא לא פריקו אלא ליאונרדו והיא סופסוף מסכימה לברר את העניין וללכת איתו לבניין המשרדים חבל שהוא לא מראה לה את התמונה שלו באינטרנט כאיש עסקים ידוע. תכף איגנסיו יוריד את האתר

והאקשן ממשיך - צ'מוי חוטף את רנטה שקודם לכן כבר הספיקה לראות בעצמה את התמונה של ליאונרדו באינטרנט והבינה סופסוף שהוא דיבר אמת והוא לא פריקו אלא באמת אחיו התאום ששייך לעולם העסקים! איזו פסיכולוגית גרועה עד שהיא קלטה גם שהיא חטופה היא מנסה להיות פילוסופית ומתחילה לנתח את המצב של צ'מוי חח הרגה אותי
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחח
24/08/2016 | 22:25
1
29
טוב היא הביאה את זה על עצמה. מה שיקרה ב104 זה רק כי היא מטומטמת

אוי אוי אני רואה שצריך להשלים פרקים באופן בהול..... אני ממש אוהב את הפרקים האלה של עכשיו כי הם בעצם חושפים הכל ופורמים הכל מהכל....
לצפיה ב-'תשלים תשלים חח פרקים כאלה יעברו לך בצ'יק'
תשלים תשלים חח פרקים כאלה יעברו לך בצ'יק
25/08/2016 | 21:50
3
לצפיה ב-'סקר טלנובלי'
סקר טלנובלי
23/08/2016 | 19:21
30
90
למי זה מי נותרו עוד 30 פרקים()מה שאומר שבתחילת אוקטובר תגיע טלנובלה חדשה

איזו טלנובלה היית רוצה שתגיע
איזו טלנובלה לא היית רוצה שתגיע
איזו טלנובלה תגיע לדעתך
לצפיה ב-'עונה'
עונה
23/08/2016 | 20:29
16
53
איזו טלנובלה היית רוצה שתגיע? אם להיות רחוקים מהמציאות אז משהו מטלויסה כמו מלון הסודות או לאס אמזונס ואם ממש להיות ממש בפנטזיה אז שלוש פעמים אנה אבל בטח תחליף אותה טלמונדו ואני מצפה מכולן לאווה הטריילרית

איזו טלנובלה לא היית רוצה שתגיע?: לא יודעת אולי הדרך לגורל ולא שיש משהו נגדה פשוט לא רוצה שיבוא על חשבון אחרות שאני רוצה יותר למרות שהיא ממש הצליחה במקסיקו, ארה"ב וספרד. מצד שני יהיה נחמד להכיר את הזוג הראשי שהם הזוג האהוב כרגע במקסיקו ואפילו יוצאים יחד במציאות ושמעתי על השחקן ועל הטלנובלה רק דברים טובים שלא לדבר על זה שהשחקן נהיה פופולארי בזכות הטלנובלה הזאת ובכלל יש לי תחושה שהיא תגיע אחרי רק אלוהים סולח כי הבנתי שהמחליפה של תשוקה וכח היא משנת 2015.מה שכן לא מוכנה בשום פנים ואופן לטלנובלה פשוט מריה. כבר עדיף בלתי נסלח אבל פשוט מריה כל כך קלישאי, קלאסי ונדוש שכיום כבר לא מדבר אליי וגם אין על זה בכלל ביקוש. בקיצור משנת 2015 שיביאו את אל תעזבי אותי למרות שהוט ענה למישהי שהטלנובלה לא נרכשה.

איזו טלנובלה תגיע לדעתך?: אווה הטריילרית. בדוק. אם יביאו משהו מטלמונדו אז זה בטוח זה כי חוץ ממנה שהסתיימה היא טלנובלית השאר זה נרקונובלות והטלנובלה של מריצה רודריגז וקרלוס פונסה עוד מוקדם להביא אותה היא התחילה רק לא מזמן יחסית.
לצפיה ב-'הבנתי ממה שאלה רשמה ששלוש פעמים אנה רק מתחילה במקסיקו'
הבנתי ממה שאלה רשמה ששלוש פעמים אנה רק מתחילה במקסיקו
23/08/2016 | 21:15
4
37
בגלל זה לא ציינתי אותה למרות שברור שגם היא במצופות שלי

ידוע לך בוודאות שהמחליפה של תשוקה וכח תהיה טלויסה? ועוד משנת 2015?

מעניין מה שרשמת על הדרך לגורל והראשיים אני מאוד התרשמתי ממנה.
לצפיה ב-'כתבתי שזה פנטזיה'
כתבתי שזה פנטזיה
23/08/2016 | 21:27
3
31
כי ברור שזה ייקח זמן עד שויוה תרכוש אותה בטח בשנת 2017 סמסטר השני.

אופיר אמר לי שויוה אמרו שזה טלויסה מ2015 המחליפה של תשוקה וכח. רק שזה לא יהיה פשוט מריה איכס
לצפיה ב-'אם כך אז לדעתי יש מצב גדול לאל תעזבי אותי '
אם כך אז לדעתי יש מצב גדול לאל תעזבי אותי
23/08/2016 | 22:08
2
36
השאלה אם הם יחליפו בין המשבצות של טלמונדו וטלויסה ויביאו כבר עכשיו את הטלויסה של 2015 או שבאמת הטלויסה הבאה תגיע רק אחרי תשוקה וכח.

אבל חבל דווקא רציתי שהטלויסה הבאה תהיה של 2016 כבר. זה אומר שלנגלה של 2016 יש עוד זמן.
לצפיה ב-'הבלוג של ויוה מוצף בבקשות לאל תעזבי אותי '
הבלוג של ויוה מוצף בבקשות לאל תעזבי אותי
23/08/2016 | 23:00
1
31
וגם אופיר התחנן שיביאו אותו בפורום טלנובלות של ויוה, וכשאופיר ערך את הסקר הם הבטיחו להיות קשובים לתוצאות, ומכיוון שלא ריאלי להביא את שלוש פעמים אנה כל מהר, מה גם שנאמר מה-2015 אז הסיכוי לאל תעזבי אותי גבוהה במיוחד. 
לצפיה ב-'עכשיו שהסתכלתי בפורום הוט אני רואה שזה כן מידע עדכני'
עכשיו שהסתכלתי בפורום הוט אני רואה שזה כן מידע עדכני
24/08/2016 | 19:13
18
שהנובלה הזו לא נרכשה לשידור. כנראה באמת בגלל העניין של העונות כי ביקוש היה לה כמו שציינת למרות שאני לא הייתי בין המצפים חח.. אולי הטלויסה הבאה תהיה אהבה מהשכונה הבנתי שהיא גם מ2015. גם יכול להיות.
לצפיה ב-'יש מצב שהדרך לגורל תגיע....'
יש מצב שהדרך לגורל תגיע....
23/08/2016 | 22:29
10
53
זה עוד "יצירת מופת" קלאסית של נטלי לרטיז'ו.  את גאטה ולב פראי הביאו, בטח גם את זה. הדר תאהב את זה כנראה. לי אישית רק מלשמוע עליה נהיית פריחה בכל הגוף

אגב, ו2015 יש את גם "הצל של העבר".....
לצפיה ב-'הבעיה שלא היה ביקוש מאף מהן'
הבעיה שלא היה ביקוש מאף מהן
23/08/2016 | 22:48
2
30
רק לאל תעזבי אותי ושתי המבוקשות האחרות לשנת 2015 הגיעו כבר ואל תעזבי אותי חופרים עליה שתגיע אבל לפי הוט היא לא נרכשה. מקווה שזה לא בגלל שמחליפים ראשיים אם כי מצד שני לא מפריע להם לשדר טורקיות בסגנון כזה ואפילו יותר טראגי מה גם שזה בעונות נפרדות ובאל תעזבי אותי זה רצוף, זה לא יהיה פייר שסגנונות כאלו בטורקית ישודרו ולטיניות לא.
לצפיה ב-'הם יכולים "להפתיע" אותנו ולשדר רק את העונה הראשונה'
הם יכולים "להפתיע" אותנו ולשדר רק את העונה הראשונה
23/08/2016 | 23:05
25
כמו שעשו בתחילת הערוץ לכמוך וכמוני הארגנטינאית וקצת לפני המעבר מויוה פלסטינה לויוה פלוס לארגנטינאית הירושה. אבל אני מקווה ששידור עונה אחת בלבד זה ייחודי רק לארגנטינאיות וכמו שבטורקיות וברבלדה המקסיקנית שידרו את כל העונות וגם באתר משדרים את שתי העונות של המורדים הארגנטינאית אז גם לא יביאו לנו חצי סדרה, מספיק הנערה שאהבתי הטורקית שהטורקים וויתרו על צילום העונה השנייה ושיווקו ושידרו סדרה לא גמורה וכרגיל במעבר בין העונות עצרו את העונה בהכי מעניין, לא מבין איך הטורקים בלעו את הצפרדע בקלות, האם הסדרה הייתה כל כך גרועה שלקראת סיום העונה הראשונה לא נשארו לה צופים בטורקיה?
לצפיה ב-'השאלה מתי הוט ענו שהיא לא נרכשה '
השאלה מתי הוט ענו שהיא לא נרכשה
24/08/2016 | 07:17
26
אם זה מזמן או מהזמן האחרון.
לצפיה ב-'אכן היא אחת מהמצופות שלי'
אכן היא אחת מהמצופות שלי
24/08/2016 | 07:14
6
34
היא נראית מושקעת ויפה למרות שאני לא מכירה את הראשיים אבל שאר הקאסט מוכר גם מוכרhttps://es.wikipedia.org/wiki/Un_camino_hacia_el_d... רנה
לצפיה ב-'רנה סטקלר משחק שם את הרע'
רנה סטקלר משחק שם את הרע
24/08/2016 | 12:10
1
21
יותר רע ממה שהיה בלב פראי
לצפיה ב-'רע או טוב הוא תמיד בא לי בטוב חח'
רע או טוב הוא תמיד בא לי בטוב חח
24/08/2016 | 18:56
6
לצפיה ב-'אוי חחחחחחחח'
אוי חחחחחחחח
24/08/2016 | 14:00
3
32
אני כבר רואה שגם את הטלנובלה הזו אפסול. יותר מדי מעצבנים.

אגב, אנה פטריסיה רוחו שוב תשחק לצד אבא שלה, גוסטבו רוחו. הפעם האחרונה שהם שיחקו ביחד הייתה באזמרלדה - שם הם גילמו אב ובת, בהתאמה.

ולמה כל השחקנים שם בפתיח עם מסגרת ועם actuation espcieal על כל דבר?

ויש את כרמן מכוחו של הגורל גם כאן. והזקן המעצבן ההוא מלב פראי.

ומנואל לנדטה רע, כמו שרק הוא יכול.

בקיצור - לא

לצפיה ב-'actuation espcieal כתוב רק על רוסיו בנקלס+שתי שחקניות'
actuation espcieal כתוב רק על רוסיו בנקלס+שתי שחקניות
24/08/2016 | 19:08
2
21
שאני לפחות לא מכירה.

איזה קטע לא ידעתי שהזקן החמוד הזה הוא אבא של אנה פטריסיה רוחו
לצפיה ב-'ככה'
ככה
24/08/2016 | 20:58
1
16
רוסיו בנקלס ברור שמכירה.

פטריסיה רייס ספינדולה  - מוכרת בעיקר בתור מריה לולה, המשוגעת של לילות מריאנה. גם שיחקה משרתת אילמת באם חורגת לצד ססר אבורה ו-ויקטוריה רופו. היא גם במאית בזמנה החופשי.

שיילה לא אמורה להיות מוכרת אבל משחקת נזירה. זה לא חשוב במיוחד.
לצפיה ב-'מביניהן רק אותה אני מכירה'
מביניהן רק אותה אני מכירה
24/08/2016 | 22:15
6
לצפיה ב-'התשובות שלי'
התשובות שלי
23/08/2016 | 20:55
52
איזו טלנובלה היית רוצה שתגיע אם תגיע טלויסה מה שאני מאוד מקווה שיקרה למרות שסיכויים לא גבוהים, אז הכי הייתי רוצה כמובן את מלון הסודות התקופתית אבל גם פה קצת קשה להאמין חח אז אם לא היא הייתי רוצה את לאס אמזונאס כמובן כפרית מושקעת עם קאסט משובח. ובמקום השלישי הייתי רוצה את הדרך לגורל עוד כפרית שעושה רושם טוב עם זוג ראשי ממש חמוד מטלמונדו אין לי משהו מיוחד שאני מחכה לו אבל מכל מה שיש מעדיפה את אווה לה טריילרה בעיקר בגלל אדית גונזלס.

איזו טלנובלה לא היית רוצה שתגיע מטלויסה פשוט מריה ואל תעזבי אותי למרות שאם אחת מהן תגיע אני אצפה. ומטלמונדו כל הנרקונובלות והטלנובלות המשטרתיות. 

איזו טלנובלה תגיע לדעתך לטלנובלה של טלמונדו יש יותר סיכויים כי זו משבצת של טלמונדו כרגע. אז יש מצב גדול שזו תהיה אווה לה טריילרה
לצפיה ב-'רק A QUE NO ME DEJAS '
רק A QUE NO ME DEJAS
23/08/2016 | 22:04
41
כל נובלה אחרת פסולה בעיניי.

* אלא אם זה מלון הסודות של דניאלה רומו.
לצפיה ב-'ואף אחד לא מדבר על מחליפה של "שבע נשמות"?'
ואף אחד לא מדבר על מחליפה של "שבע נשמות"?
23/08/2016 | 22:33
3
34
שמסתיימת לפני "מי זה מי?" סתם, ברור מה יחליף אותה... כללי המשחק. ככה שאני כבר לא בטוחה אם אני רוצה שיביאו משהו מבוקש מבחינתי במקום מי זה מי, כי אז יהיה לי עומס.

1. כמובן הייתי רוצה את "אל תעזוב אותי", או מלון הסודות, או משהו צ'יליאני של ערוץ 13 (לא יקרה!).
2. לא כזה מזיז לי האמת, כי יש יותר דברים שאני לא רוצה לראות מאשר דברים שאני כן רוצה לראות אבל בעיקרון הכי אנטי יש לי ל"הדרך לגורל" ופשוט מריה...
3. אווה לה טריילרה.
לצפיה ב-'חח אכן אנחנו כבר יודעים את המחליפה שלה'
חח אכן אנחנו כבר יודעים את המחליפה שלה
24/08/2016 | 07:25
2
44
וגם מבחינתי היא כבר לא רלוונטית כל כך כי גם ככה לא יהיה לי מקום לעוד נובלה.

אם תגיע אל תעזבי אותי את תוותרי עלייה בשביל הברזילאית?
לצפיה ב-'לא, גם ככה אני רואה את הכל באינטרנט/הקלטות'
לא, גם ככה אני רואה את הכל באינטרנט/הקלטות
24/08/2016 | 07:45
24
אז אני מניחה שאני אצליח להסתדר עם 2 וחצי טלנובלות (הצ'יליאנית שאני רואה זה רק 3 פרקים בשבוע).
לצפיה ב-'כן שמתי לב שכתבת שלמעשה כמעט כל מה שיגיע במקום '
כן שמתי לב שכתבת שלמעשה כמעט כל מה שיגיע במקום
24/08/2016 | 17:06
18
מי זה מי את תראי מטלמונדו או טלוויסה, רק אם יפתיעו ויביאו עוד ארגנטינאית או חלום של אלה צ'יליאנית, רק אז יישאר לך זמן בשביל הברזילאית.
לצפיה ב-'עונה'
עונה
23/08/2016 | 22:56
35
איזה טלנובלה הייתי שרוצה תגיע - אל תעזבי אותי או אמזונס. 

איזה טלנובלה לא הייתי רוצה שתגיע: אין כזאת אשמח לכל טלנובלה שארצה לראות ואשמח לכל טלנובלה שלא ארצה לראות שתשאיר לי זמן פנוי, אבל אם כבר אז עד קצה העולם. 

איזה טלנובלה תגיע לדעתי: מכיוון שכרגע אין טלנובלה של הגאלנים כמו ויליאם לוי, פרננדו קולונגה אז אין לי שום דרך לחשוב מה ויוה יגיעו. ויוה הכי לא צפויים שיש וכל טלנובלה יכולה להגיע משידור חוזר במקום המשבצת החוזרת שבוטלה שעם סיום רק אלוהים סולח תתחלף בשעה אם המחליפה של רק אלוהים סולח (שמסתיימת לפני השיבה הביתה) ועד שלוש פעמים אנה הטרייה מהתנור. כבר נכביתי כשהימרתי שאת שקר היופי תחליף בלב הסערה ואת החיים שגנבו ממני אספרנסה, ובחיים לא הייתי מאמין שגם שדרות ברזיל וגם הדרך לאהבה יתחלפו בסדרות חדשות ותהיה רק משבצת חוזרת אחת, כך שאין לי שמץ של מושג ולכל ניחוש שלי לדעתי יכולה להיות אותה הסבירות. 
לצפיה ב-'עונה :)'
עונה :)
24/08/2016 | 18:11
3
39
1. הבוגרים- לדעתי הסדרה הכי טובה שהייתה בכל הזמנים... ואני רוצה שאמא שלי וחברות יענו ממנה גם (מוכנה גם לקבל את לחנך את נינה וללאונה)
2. כל טלובלה שהיא מוגזמת ודלת תקציב שויוה אוהבים לרכוש , בעיקר מקסיקניות (מצטערת כל אוהבי המקסיקניות)
3 כל טלנובלה שהיא לא מקורית ודלת תקציב שויוה חושבים שהיא "מתאימה לקהל הישראלי". בגלל זה עדיין יש תדמית שלילית על הטלנובלות 
לצפיה ב-''
24/08/2016 | 18:42
32
גם לדעתי הבוגרים הייתה סדרה טובה (אבל לא בכל הזמנים), ואין סיכוי שהיא תגיע כי היא ישנה מידי (2012) וגם לפי ויוה "לא מתאימה לקהל הישראלי" בגלל המאפיינים הארגנטינאים שלה (השירים הנוסטלגים של שנות ה80' וכו'). 

גם אני הייתי רוצה מאוד שלה לאונה ולחנך את נינה יגיעו אלינו  
לצפיה ב-'המקסיקניות הן בין הטלנובלות הכי יקרות ומושקעות'
המקסיקניות הן בין הטלנובלות הכי יקרות ומושקעות
24/08/2016 | 19:20
42
כמובן שעל טעם וריח אבל מבחינה תקציבית המקסיקניות נחשבות ליקרות. לא מן הנמנע שזו הייתה הסיבה לתקופת היובש המקסיקני שהייתה לפני כמה זמן בויוה...

לגבי המחליפה ויוה לא צפויים ואכן כל האפשרויות פתוחות. מטלמונדו דרך טלויסה ועד ארגנטינה:]
לצפיה ב-'לא מסכימה לגבי השלישי '
לא מסכימה לגבי השלישי
24/08/2016 | 23:21
30
יש טלנובלות מקסיקניות שלא יוצרות תדמית שלילי פשוט לא מגיעות הרבה אבל לדוגמה היה את רובי שבאמת הייתה מוצלחת עם נגיעות ריאליסטיות כמו גבר מתעלל או חברה מניאקית ועובדה שיש את אלנה דמות קלאסית בעשירים לא מבקשים רשות. אנשים תמיד ישנאו טלנובלות מהסיבה שהם לא מכירים מספיק את הז'אנר ושופטים על פי הטלנובלות הראשונות שהתחיל הז'אנר בארץ. ויש למקסיקניות קהל נרחב בארץ. לגבי דלת תקציב הם תמיד מצולמות בחוץ אף פעם אין מקסיקנית שמתקמצנת בסטים אולי יש פחות סצינות חוץ אבל עדיין יש וזה יקר בניגוד לשאר חוץ מברזיל שגם הן יקרות לא פחות. מה שכן צריך לעשות איזון ולא להפסיק להביא מז'אנר מסויים. את לא אוהבת מקסיקניות סבבה אבל יש כאלה שכן והרבה ויש לכבד את זה. אבל מצד שני מבינה את התסכול שלך שכן יש בקושי אחת ארגנטינאית ולי אישית אין לי בעיה שיביאו ארגנטינאיות כל עוד זה לא בא על חשבון מקסיקניות. מצידי שיביאו על חשבון טלמונדו אחת שגם ככה לדעתי אין צורך להביא את כל הטלנובלות משם.
לצפיה ב-'עונה '
עונה
24/08/2016 | 18:49
1
31
איזו טלנובלה היית רוצה שתגיע? לה לאונה ובהמשך גם לחנך את נינה.

איזו טלנובלה לא היית רוצה שתגיע? לא באמת מפריע מה יגיע כי גם ככה אני לא צופה בויוה כבר כמה שנים טובות .

איזו טלנובלה תגיע לדעתך? עם ויוה קשה לדעת, הם לפעמים בלתי צפוים, אבל נראה שרוב הסיכוים שתגיע טלמונדו חדשה. 
לצפיה ב-'אני מאמינה שבמוקדם או במאוחר לה לאונה תגיע בגלל הראשיים'
אני מאמינה שבמוקדם או במאוחר לה לאונה תגיע בגלל הראשיים
24/08/2016 | 19:25
14
לצפיה ב-'שירשור'
שירשור
24/08/2016 | 22:17
1
10

לצפיה ב-'עשרות נהרגו ועיירות עתיקות נחרבו ברעידת אדמה באיטליה'
עשרות נהרגו ועיירות עתיקות נחרבו ברעידת אדמה באיטליה
24/08/2016 | 22:25
26
ממש נורא. אנשים ישנו ונקברו תחת ההריסות.
מבנים עתיקים בני מאות שנים מזכרות עתיקות נחרבו ונהרסו, ממש כואב הלב

רק שאני לא מבינה למה האיטלקים מסרבים לעזרה, חבל לפי מה שהבנתי המצב שם ממש לא פשוט ולדעתי אין מקום לגאווה עצמית במקרים כאלה.

רפואה שלמה לפצועיםויהי זכרם ברוך של כל ההרוגים
שאלות, חדשות, בקשות
22/08/2016 | 18:32
8
19
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'"ערוץ הכוכבים" מתחדש'
"ערוץ הכוכבים" מתחדש
22/08/2016 | 18:41
66
הערוץ המקסיקני "ערוץ הכוכבים" החל מהיום עובר שינויים. מהיום הערוץ משנה את שמו מ"Canal de las Estrellas" לפשוט "las estrellas" וגם הלוגו משתנה. השינויים הכי חשובים כמובן הם בלוח השידורים, יש תוכניות חדשות ושינויים בשעות הטלנובלות. עכשיו לאחר שהסתיימה Sueño de amor, הקומדיות ישודרו בשעה 7, וב8 הטלנובלה החדשה היא "3 פעמים אנה". ב9 ישודרו סדרות,החל מהיום מתחילה "נשים בשחור" של קרלוס מורנו. בנוסף ב10:30 תהיה משבצת נוספת של סדרות, ובה מתחילה עכשיו "יאגו" (רימייק של אזל).

לצפיה ב-'מזל טוב לאנהי ובעלה שמצפים לתינוק ראשון'
מזל טוב לאנהי ובעלה שמצפים לתינוק ראשון
23/08/2016 | 12:56
3
48
לצפיה ב-'זה עוד לא בטוח/רשמי'
זה עוד לא בטוח/רשמי
23/08/2016 | 17:53
2
44
הידיעה פורסמה עוד בבוקר ועד עכשיו אין שום מקור אחר חוץ מTVnotas שמדווח על הידיעה הזאת.
לצפיה ב-'כן התחלתי לחשוד כשנזכרתי שזה מTVNOTAS והם לא הכי אמינים שיש'
כן התחלתי לחשוד כשנזכרתי שזה מTVNOTAS והם לא הכי אמינים שיש
23/08/2016 | 17:57
1
38
אבל מצד שני מה האינטרס שלהם להמציא?
לצפיה ב-'הם כתבו שאיזשהי חברה שלה סיפרה, אולי הם בטוחים שזה נכון'
הם כתבו שאיזשהי חברה שלה סיפרה, אולי הם בטוחים שזה נכון
23/08/2016 | 18:09
29
זה נראה לי קצת מוזר או הזוי ש"חברה" הולכת ומספרת כאלה פרטים אינטימיים, במיוחד אם באמת מדובר בזוג שלא מצליח להכנס להיריון, הכי נראה לי חוסר כבוד או טאקט לדחוף את האף שלהם לרחם שלה ולהפיץ מידע על מצבה.
לצפיה ב-'פרננדו קולונגה בפרומו של ערוץ הכוכבים החדש'
פרננדו קולונגה בפרומו של ערוץ הכוכבים החדש
23/08/2016 | 17:59
2
57
לצפיה ב-''
23/08/2016 | 19:29
6
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
23/08/2016 | 21:02
9
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
20/08/2016 | 18:37
13
33
לצפיה ב-'תחילת הצילומים של La Candidata '
תחילת הצילומים של La Candidata
20/08/2016 | 18:46
1
66
השבוע התקיימה מסיבת עיתונאים לרגל תחילת הצילומים של הטלנובלה החדשה של ג'יזל גונזלס בכיכובה של סילביה נבארו.
לצפיה ב-''
20/08/2016 | 18:47
41
לצפיה ב-'השקה של "שלוש פעמים אנה" במקסיקו'
השקה של "שלוש פעמים אנה" במקסיקו
20/08/2016 | 20:49
3
72
בשבוע הקרוב תתחיל בערוץ הכוכבים במקסיקו הטלנובלה של אנג'לי נסמה בכיכובם של אנז'ליק בוייר, סבסטיאן רולי, דויד זפדה ופדרו מורנו. לכבוד זה התקיימה מסיבת השקה ואנז'ליק אפילו הדגימה כמה תרגילים אקרובטיים כמו אחת התאומות בטלנובלה.
לצפיה ב-''
20/08/2016 | 21:31
2
43
לצפיה ב-''
20/08/2016 | 21:48
1
37
לצפיה ב-'פוסטרים חדשים'
פוסטרים חדשים
20/08/2016 | 21:55
39
לצפיה ב-'Mexico Kids' Choice Awards'
Mexico Kids' Choice Awards
21/08/2016 | 09:59
6
70
אתמול במקסיקו התקיים טקס נבחרי הילדים ונוער .
כמה מכוכבי טלנובלות השתתפו בטקס, חלקם אפילו זכו בפרסים, כמו דולסה מריה כזמרת השנה, דנה פאולה כשחקנית האהובה, הורסיו פנצ'רי שחקן האהוב (ראשי בטלנובלה "הדרך לגורל" של טלויסה), אנהי כבחורה הכי אופנתית ו"מי זה מי" טלנובלת השנה.
לצפיה ב-''
21/08/2016 | 10:02
4
37
לצפיה ב-''
21/08/2016 | 10:07
2
34
לצפיה ב-''
21/08/2016 | 10:11
1
34
לצפיה ב-''
21/08/2016 | 10:15
41
לצפיה ב-'דולסה'
דולסה
21/08/2016 | 12:45
16
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע והתמונות'
תודה רבה על המידע והתמונות
22/08/2016 | 19:06
40
איזה יופי שמי זה מי זכתה. פה היא ממש בפרקי השיא שלה(וסופסוף אני בקצב!)חבל שאין לה עוד צופים פה חוץ ממני ומניר באמת טלנובלה מעולה.

לדעתי בקרוב צריכה להתפרסם המחליפה שלה מעניין מה זה יהיה ואם זו באמת תהיה טלמונדו או שאולי עוד טלויסה... למרות שזה די נדיר 3 טלנובלות של טלויסה.
לצפיה ב-''
19/08/2016 | 23:00
9
39
כל מה שלא קשור לפורום לפה
לצפיה ב-'מקרה הזוי'
מקרה הזוי
19/08/2016 | 23:03
1
67
על מישהו שנעצר בגלל שקיים יחסי מין עם...רכב חונה. העולם נהיה משוגע מיום ליום.
http://tlmdo.co/2b6JkU9

לצפיה ב-''
20/08/2016 | 17:52
16
חח רק בריאות. איש מסכן.
לצפיה ב-'זוג נתפס במצלמה מקיים יחסים בחוף בזמן שידור חי שבטלוויזיה'
זוג נתפס במצלמה מקיים יחסים בחוף בזמן שידור חי שבטלוויזיה
19/08/2016 | 23:26
52

זה נהיה באפנה ברחבי העולם אני רואה
לצפיה ב-'ריו 2016 התעמלות אומנותית קבוצתית'
ריו 2016 התעמלות אומנותית קבוצתית
20/08/2016 | 15:24
5
70
היום זה סופסוף קורה! הסיכוי האחרון שלנו למדליה שלישית תלוי בחמש בנות מופלאות ומוכשרות שזכו כבר בלא מעט מדליות בתחרויות השונותנכון התחרות הולכת להיות קשה ושום דבר לא בטוח אבל הכל יכול להיות אז שיהיה להן בהצלחה
לצפיה ב-'היה לנו תרגיל מעולה בשלב הסרטים עם ציון יפהלמרות '
היה לנו תרגיל מעולה בשלב הסרטים עם ציון יפהלמרות
20/08/2016 | 17:38
2
33
שהגיע לנו יותר, נבחרות שהפילו מכשיר קיבלו יותר מאיתנו. לנו היה תרגיל נקי.
מאוחר יותר התרגיל השני עם האלות והחישוקים, נקווה לטוב גם פה!

לצפיה ב-'השופטות האלה לא מקצועיות בשיט'
השופטות האלה לא מקצועיות בשיט
20/08/2016 | 17:50
1
36
אפילו הרוסיות קיבלו ציון נמוך יותר מהציון שהיו צריכות לקבל
פשוט ביזיון
לצפיה ב-'מירי נבו אחת הפרשניות אמרה שזה כנראה בגלל שהן היו ראשונות'
מירי נבו אחת הפרשניות אמרה שזה כנראה בגלל שהן היו ראשונות
20/08/2016 | 17:58
43
ושזה ידוע שעם הראשונות הכי מחמירים, כל כך לא פייר.
גם בתרגיל האלות והחישוקים אנחנו ראשונים

מקווה שבתרגיל השני נצליח לקבל יותר נקודות כדי שנוכל לעלות לגמר בשקלול הסופי של שני הציונים עדיין יש לנו סיכוי טוב כי הן פשוט אלופות
לצפיה ב-'עלינו לגמר'
עלינו לגמר
20/08/2016 | 22:28
1
45
זה בעצם העיקר גם התרגיל השני היה לא פחות ממדהים אהבתי שהן לקחו שיר עברי 

כל הכבוד לבנות!!

לצפיה ב-'המון כבוד לבנות שזכו במקום השישי והמכובד!למרות שהשיפוט'
המון כבוד לבנות שזכו במקום השישי והמכובד!למרות שהשיפוט
22/08/2016 | 19:18
29
היה לגמרי לא הגיוני והיה ברור שהשופטות שם לא בדיוק מחבבות את ישראל. כמעט כל הנבחרות עשו טעות כזו או אחרת ומשום מה רק לנו הורידו מליון נקודות על שגיאה וחצי כמעט בלתי מורגשות. שלא לדבר על העובדה שהתרגיל השני היה כמעט מבריק לחלוטין ורק בגלל שאיזה חישוק טיפה רעד שוב הורידו לננו מליון נקודות. העיקר בלארוס החליפו מכשיר באמצע התרגיל ועדיין עברו אותנו כמו שאירה המאמנת אמרה, היה שם פוליטיקה+אין לנו שם נציגות מאחורי הקלעים כמו לשאר הנבחרות+באימונים נתנו לנבחרות מסויימות אולם ולאחרים כולל לנבחרת שלנו נתנו להתאמן בדשא ובאוהל רטובים.

לדעתי הגיע לנו לפחות מקום רביעי עם שיפוט הגון.
אבל באמת שהבנות הביאו אותנו להישג מכובד וכל הכבוד להן נתנו ביצועים מדהימיםם
שאלות, חדשות, בקשות
18/08/2016 | 23:30
19
48
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'טריילר לסדרה Mujeres de Negro של קרלוס מורנו'
טריילר לסדרה Mujeres de Negro של קרלוס מורנו
18/08/2016 | 23:34
3
63
לצפיה ב-'הלינק לא תקין:['
הלינק לא תקין:[
19/08/2016 | 12:21
10
לצפיה ב-'לינק חדש'
לינק חדש
19/08/2016 | 13:59
1
37
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
19/08/2016 | 14:13
30
לא מעט פנים מוכרות אבל נראה מעט כבד ודרמתי כזה.
טוב זו לא טלנובלה אז אפשר להבין את השוני חח
לצפיה ב-'ידיעה עצובה למעריצי אדית גונלס: אובחן אצלה סרטן'
ידיעה עצובה למעריצי אדית גונלס: אובחן אצלה סרטן
19/08/2016 | 14:52
1
82
השחקנית אמרה שסבלה מכאבים עזים בבטן והתברר שיש לה תאים סרטניים שהוסרו לחלוטין. השחקנית תעבור טיפולים למשך כמה חודשים. השחקנית שיתפה את הידיעה באינסטגרם והודתה למעריצים על הדאגה.

לצפיה ב-' הרבה בריאות'
הרבה בריאות
19/08/2016 | 18:30
14
לצפיה ב-'לא ציינו את דנה גרסיה, שרלין ודולסה מריה'
לא ציינו את דנה גרסיה, שרלין ודולסה מריה
19/08/2016 | 19:23
61
רק כוכבי טלנובלות נוער וילדים הוזכרו שם. זה נראה אחד שלא בקיא מספיק בטלנובלות ובטוח לא צופה בטלנובלות. לא ברור למה נותנים לאחד כזה לעשות כתבה בנושא זה. כבר עדיף שלא היו עושים כתבה כזו. נראה חובבני משהו במיוחד הטעויות והחוסר בקיאות על כריסטיאן צ'אבז וגם המידע על אנהי לא מדוייק.
לצפיה ב-'כתבה בינונית וחלק מהמידע שם לא מדוייק'
כתבה בינונית וחלק מהמידע שם לא מדוייק
19/08/2016 | 19:38
54
אפילו על זו שגילמה את סול בקטנטנות לא דייקו, היא כיום חזרה למשחק ומשחקת בתאטרון.
הכתבת הזאת לא עשתה תחקיר בכלל מעמיק
לצפיה ב-'LA RAYADA - Extrañarte קליפ חדש של רומינה גאייטני'
LA RAYADA - Extrañarte קליפ חדש של רומינה גאייטני
19/08/2016 | 20:09
59
או יותר נכון של להקה שלה...
לצפיה ב-'פינת אור'
פינת אור
19/08/2016 | 01:50
66
מה כל השחקנים של פינת אור עושים היום

לצפיה ב-'הלוק החדש(והמחריד יש לציין) של ג'קלין ברקמונטס'
הלוק החדש(והמחריד יש לציין) של ג'קלין ברקמונטס
20/08/2016 | 02:47
2
91
למה היא עשתה את זה?
לצפיה ב-'דווקא נראה סביר'
דווקא נראה סביר
20/08/2016 | 14:36
36
ויחסית טבעי, לא בלונד פלטינה/מחומצנת בהגזמה.
לצפיה ב-'לדעתי זה דווקא יפה לה'
לדעתי זה דווקא יפה לה
20/08/2016 | 18:02
26
מזכיר את הצבע שמאייטה עשתה שלה זה דווקא פחות מתאים אבל עדיין נראה סבבה
לצפיה ב-'נבחר גלאן בשביל סילביה נבארו'
נבחר גלאן בשביל סילביה נבארו
20/08/2016 | 14:42
1
66
ויקטור גונזלס שעובר מאצטקה. הוא האחרון מכל המועמדים שרציתי, ודווקא הוא נבחר. כולי תקווה שבסוף זה יתברר כלא נכון, ויבחרו מישהו אחר
לצפיה ב-'טוב לפחות זה לא לואיס רוברטו גוזמן'
טוב לפחות זה לא לואיס רוברטו גוזמן
20/08/2016 | 18:04
37
שויזואלית ממש לא מתאים לו גלאן ראשי.
לצפיה ב-'מזל טוב למישל רנו שמצפה לילד ראשון ועומדת להתחתן'
מזל טוב למישל רנו שמצפה לילד ראשון ועומדת להתחתן
20/08/2016 | 19:53
1
64
לצפיה ב-'מזל טוב לה'
מזל טוב לה
20/08/2016 | 22:49
9
לצפיה ב-'חימנה נבארטה התארסה'
חימנה נבארטה התארסה
21/08/2016 | 09:52
55
מזל טוב לחימנה נבארטה שהתארסה עם בן זוגה חואן קרלוס וז'דארס, אחרי שנה של זוגיות.
לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 72-75'
לחנך את נינה-פרקים 72-75
20/08/2016 | 20:56
2
14
.
לצפיה ב-'השקר הספרותי מתגלה'
השקר הספרותי מתגלה
20/08/2016 | 21:01
22
ומאז הכול חרא בחיים של רפאל...מגיע לו. pinocho ladron
היה הזוי איך שאנדראה פתאום החליטה להתוודות על הבגידה שלה כמו משוגעת...
הריאיון של מארה והשמן בטלוויזיה "זה בלייב? אי אפשר לעשות חזרות לפני?"

מאז שהנגריטה גילתה שהיא בהיריון אני אוהב את הגיג הקבוע שהיא לא מפסיקה לאכול ויש לה חשקים לשומן טרנס למשל ונורא מקצינים את זה חחח וגם הסצינה שלה עם מצ'ה שאמרה לה jodete con esos hormonas

מעניין איך ייצא הוידאו קליפ של הצ'טה שהנגריטה בתפקיד הזה

לצפיה ב-'עוד אמיתות מתחילות להתגלות '
עוד אמיתות מתחילות להתגלות
20/08/2016 | 21:49
21
כולם מגלים שאנדראה ואנטוניו היו מאהבים, יופי הגיע הזמן שמנואל ומארה יעיפו אותם. בנוסף אנטוניו מגלה את רנסו ונינה מנשקים, עכשיו גם הוא יגלה את האמת. ורנסו מספר לאנטוניו שיש מארה ונינה.

צחוקים שהזכירו את לה לאונה , כשפטריסו אמר ללאו את המשפט:
qué estamos con problemas sindicales? te equivocaste, no estamos en la leona

נינה רואה את רנסו ומארה מתנשקים וכועסת על רנסו אבל אח"כ הם משלימים. סופסוף מנואל אמר לנינה שהוא אבא שלה, אבל היא חושבת שהוא התבלבל בינה לבין מארה. 

מארה רוצה לרצוח את אנדראה, ושולחת את מילי לבצע זאת, מילי כמעט דורסת את אנדראה עם המכונית. אבל אנדראה חושבת שאנטוניו ניסה לדרוס אותה.וגם מילי ראתה את החדר של סלווה. ואיך בסוף המשטרה באה לעצור את אנטוניו בחשד לניסיון לרצח.

לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
19/08/2016 | 11:15
12
28
תגובות לפה:)
לצפיה ב-'טוב אין ספק שזה הכומר הכי גרוע שראיתי אי פעם בטלנובלות!'
טוב אין ספק שזה הכומר הכי גרוע שראיתי אי פעם בטלנובלות!
19/08/2016 | 11:59
6
48
בהתחלה הוא עשה רושם טוב(בעיקר כי מדובר בכומר צעיר וחתיך)אבל עד מהרה הוא התגלה ככומר שאין לו מושג מהחיים שלו מתחסד ומטיף יתר על המידה תמים ואפילו הייתי אומרת די טיפש

פאוסטו כורע ברך בפני פסל של ישו מוריד דמעות תנין ונשבע שהוא לא זה שרצח את פבלו - רק זה הספיק לכומר ההזוי הזה ללכת עד לרנטה ולהגיד לה שפאוסטו חף מכל פשע שלא תיפרד ממנו ושהוא מאוכזב לראות כמה היא מגדילה את החסרונות של פאוסטו בכח רק כי קשה לה לסלוח! חח נו באמת! זה לא שהוא לא שמע את הגירסה של רנטה לכל מה שהוא עולל לה-הוא הרס לה את החיים אנס אותה עיוור אותה הרחיק אותה מביתה.

גם זה לא שהוא לא שמע מאנשי הכפר מי זה פאוסטו לופס גיירה. אבל משום מה הוא בוחר להאמין למילה שלו! ועוד מעודד את רנטה להישאר עם גבר שהרס את החיים שלה כי זה מגיע לה על ש"חטאה" כשנכנסה להריון כשלא הייתה נשואה(הוא לא אמר בפירוש אבל הוא רמז ולא שלל כשהיא שאלה אותו בזמנו אם לזה התכוון).

ואם זה לא מספיק, עכשיו הוא גם מרשה לעצמו לפנות לאביגיל ומתאו שלא יהיו ביחד כי מתאו נשוי לדיאנה. למרות שהכומר רואה כמה משוגעת דיאנה שניסתה לחתוך לעצמה את הוורידים כדי לאיים על מתאו שניסה להיפרד ממנה ולמרות שמתאו אמר לו שהוא לא אוהב אותה ולא טוב לו איתה. מי הכומר הזה חושב את עצמו שהוא מרשה לעצמו למנוע מאנשים להתגרש אם לא טוב להם בנישואים שלהם? ועוד מסיבות קריטיות ומוצקות!

והמלחמה בין פאוסטו ללוסיו ממשיכה אחרי שפאוסטו שולח בריונים להכות את מקס, לוסיו תולה את השומר ראש שלו ומחבל לו בבלמים. אני לא מבינה מתי בניטו הספיק להתקלקל ככה איך הוא משתף עם זה פעולה? גם אם הוא טוען שהוא אוהב את מקריה גם אם הוא עושה את זה בשבילה ובגלל שהוא יודע עכשיו שפאוסטו היה זה שרצח את פבלו, עדיין מי חשב שהחבר הכי טוב של פבלו יתדרדר לשתף פעולה עם אנשים כמותם

היה מפתיע שמתאו אמר לדיאנה שהוא שינה את דעתו ולמרות נסיון ההתאבדות שלה הוא מחליט להיפרד ממנה כבר עכשיו. חשבתי באותו רגע שבטח המכשול הבא(כי זה נראה טוב מידי)יהיה הכומר המטופש שחפר לאביגיל שלא תבנה את האושר שלה על סבלם של אחרים(עוד כומר כזה ואבדנו)אבל דווקא היה זה מוטיב חרושש ביותר שעומד עכשיו כמכשול בפני אביגיל ומתאו-דיאנה בהריון! חח יכלו לחשוב על משהו קצת פחות חרוש אבל בסדר 

בכל אופן בטוח היא בהריון מפאוסטו ולא ממתאו. נכון שהיא הייתה עם שניהם אבל אין מצב שבטלנובלה קלאסית כמו זו התינוק יהיה של הראשי אלא אם כן היא תפיל אותו בהמשך.
לצפיה ב-'האמת שעד שקרים של סילביה נבארו '
האמת שעד שקרים של סילביה נבארו
19/08/2016 | 13:33
4
33
כל הכמרים בטלנובלות תמיד התנגדו נחרצות לגירושין שאסורים על פי הנצרות הקאתולית. אם כי כאן לא רנטה ופאוסטו ולא דיאנה ומתאו לא נשואים בכנסייה, כך שזה לא אמור להיות תופס לכאן. גם בחבקי אותי חזק הכומר עודד את מתאו להישאר עם דיאנה, אבל הוא לא ידע על מתאו ואביגייל ובלי לדעת הסיק שמדובר באישה רעה שהורסת נישואין ולא שווה בשבילה. 

אגב לכמרים קשה להאמין שבגלל שהם מחויבים לסודיות הווידוי, האנשים יעיזו לשקר גם להם, למרות שהם לא יכולים לספר לאף אחד ומתייחסים לווידויים כשיחת נפש של האדם שבה אין סיכוי שישקרו, לכן טבעי שהכומר האמין שהשבועה של פאוסטו כי היא אמת. אם כי פה באמת הכומר די נאיבי, גם בביטחון שלו שמותו של פרדי זאת תאונה.
לצפיה ב-'זהו! זה גם לא שהחתונה של מתאו ודיאנה היא דתית! '
זהו! זה גם לא שהחתונה של מתאו ודיאנה היא דתית!
19/08/2016 | 14:00
3
23
לגבי רנטה ופאוסטו הם כן התחתנו בכנסייה שם גם אבא שלה מת.
היה טבעי שהכומר יאמין לפאוסטו רק אם הוא לא היה שומע קולות אחרים בכפר נגד פאוסטו מלבד קולה של רנטה. פרדי ומליטון אמרו לו בזמנו שפאוסטו ולוסיו הם מקור הרע וגם אז הוא התעלם והטיף להם מוסר, בלתי נסבל

לדעתי אנשי הכפר צריכים להתארגן ביחד ולדרוש כומר חדש נורמאלי ועם קצת יותר נסיון! ברצינות.. כי הכומר הזה הוא לא יותר מפוסטר נחמד ותו לא חחח

לצפיה ב-'אגב גם במקור הכומר היה כזה חצוף לרנטה?'
אגב גם במקור הכומר היה כזה חצוף לרנטה?
19/08/2016 | 14:03
2
13
לצפיה ב-'בווידוי הראשון שלה '
בווידוי הראשון שלה
19/08/2016 | 14:15
1
23
היא אמרה שנדמה לה שאלוהים שכח אותה והוא אמר שהיא זו ששכחה את אלוהים ששכבה מחוץ לנישואין, זה היה גם במקור. לגבי זה שהוא רמז לה שעליה להישאר עם פאוסטו כעונש, אני לא זוכר דבר כזה. אבל בכל מקרה שם אי אפשר היה להפיל את רצח פבלו על ברונו כי ברונו מת לפניו ופבלו נרצח כשרנטה כבר הייתה נשואה לפאוסטו וברונו כבר היה מת, וגם פבלו נדרס ולא נורה. 
לצפיה ב-'אחרי שהוא אמר לה שהיא זו ששכחה את אלוהים'
אחרי שהוא אמר לה שהיא זו ששכחה את אלוהים
20/08/2016 | 11:31
14
כש"חטאה" אז היא שאלה אותו אז מה אתה אומר בעצם שזה העונש שלי ושאני צריכה להשלים עם זה? ואז הוא לא ענה לה הוא ממש איום ונורא הכומר הזה חח

לצפיה ב-'ומסתבר שמה שהיה בשקרים של סילביה נבארו תקף '
ומסתבר שמה שהיה בשקרים של סילביה נבארו תקף
24/08/2016 | 17:12
2
כבר בטלנובלות של מקסיקו מהעשור האחרון כבר אפשר לעשות הליך של ביטול נישואין בכנסייה, גם בחיים שגנבו ממני לולא הכומר היה עוזר למונסראט הנישואים היו מתבטלים כשאלחנדרו חשב שהיא בגדה בו. מדובר בהליך בירוקרטי ארוך, אבל כבר לא צריך שזה יהיה שהנישואים לא מומשו ולא היה סקס או שאחד מבני הזוג עקר. אבל לכומר נפגע האגו לא רוצה גירושין לא לרנטה ולא למתאו. מצא לו אנשים מסכנים שאסור לדרוך עליהם פאוסטו ודיאנה, חה חה חה. 
לצפיה ב-'קטע וידאו מהפרקים האחרונים'
קטע וידאו מהפרקים האחרונים
19/08/2016 | 12:19
20
לצפיה ב-'אני כל הזמן שוכח שרנטה עיוורת למרות שראיתי את הגרסה הקודמת '
אני כל הזמן שוכח שרנטה עיוורת למרות שראיתי את הגרסה הקודמת
20/08/2016 | 18:33
1
19
אני צריך שיפול לי האסימון שרנטה לא יכלה לראות את השלט שלוסיו תלה ופאוסטו חופשי לחנוק את הלנה מולה כי היא לא רואה, האם זה חוסר הריכוז שלי או המשחק הלא משכנע של רבקה ג'ונס? 
לצפיה ב-'כן היא לא משחקת הכי משכנע את העיוורת'
כן היא לא משחקת הכי משכנע את העיוורת
23/08/2016 | 22:14
6
בסצנות בתוך הבית זה עוד מובן כי היא כאילו מכירה את הדרך לחדרים אבל גם כשהיא לא בבית המשחק שלה כעיוורת לא הכי משכנע.
לצפיה ב-'ניר הגיע הקטע עם המספריים '
ניר הגיע הקטע עם המספריים
20/08/2016 | 18:35
1
26
בחבקי אותי חזק היא פתאום הוציא סכין, לא זוכר אם היא איימה קודם לדקור את קרלוס מנואל ואחר כך חתכה לעצמה את הוורידים או ישר חתכה לעצמה. כאן עשו לנו הכנה שהיא הכינה את המספריים כאילו שהיא מתכננת פציעה רצינית ואז כשהיא שמעה על רעיון הגירושין היא איימה לרצוח את מתאו עם המספריים ובסוף העבירה אותם לכיוון אחר וחתכה לעצמה את הוורידים. אבל לפחות צדקתי שלקטע הזה שימשו המספריים.
לצפיה ב-'משוגעת זאת'
משוגעת זאת
23/08/2016 | 22:15
4
לצפיה ב-'מידע על אנדריאה דל בוקה ועל עשירים לא מבקשים רשות'
מידע על אנדריאה דל בוקה ועל עשירים לא מבקשים רשות
15/08/2016 | 22:49
14
305
שלום חברים,
להלן חדשות על השחקנית אנדראה דל בוקה:
אנדראה קיבלה עשרות מיליוני פסו מנשיאת ארגנטינה הקודמת כדיי לצלם מיני סדרה בשם "ממה קורסון" (רימייק לסדרה פפה קורסון שצילמה בילדותה).
מסתבר שהציבור והתקשורת כמעט כולה יצאה נגדה באופן בוטה על כך שהיא גנבה כספי ציבור. הם מאשימים אותה בכך שהסדרות האחרונות שלה לא עדכניות ולא מביאות רייטינג ( הסדרה האחרונה שגם קיבלה תקציב ממשלתי השיגה רק 3.0 נקודות רייטינג בממוצע).
הסדרה מונה 36 פרקים של-2 פרקים האחרונים לא נשאר תקציב והממשל שם כבר התחלף, הממשל החדש סירב לתת לה את התקציב והיא מצדה מסרבת לשלם בעצמה על הפרקים הנותרים.
בנוסף לכך אף ערוץ לא רוצה לקנות את הסדרה החדשה.

בנושא אחר, אני צופה בעשירים לא מבקשים רשות דרך היו-טיוב.
זו סדרה פשוט מעולה! עם קאסט מרשים של שחקנים מעולים.
אני ממליץ עליה בחום! זה כבר שנים שהארגנטינאים לא הפיקו סדרה כזו טובה.
לצפיה ב-'עשירים לא מבקשים רשות....'
עשירים לא מבקשים רשות....
15/08/2016 | 22:56
4
162
יש דרך לקרוא ספוילרים על הסדרה? עד איזה פרק יש ביוטיוב? תודה....
לצפיה ב-'ביוטיוב משודר עד פרק 140'
ביוטיוב משודר עד פרק 140
16/08/2016 | 09:40
40
לצפיה ב-'תוכל למצוא ספויילרים מתקדמים באתר של el trece'
תוכל למצוא ספויילרים מתקדמים באתר של el trece
16/08/2016 | 20:52
2
47
לצפיה ב-'תודה '
תודה
16/08/2016 | 21:22
1
16
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
17/08/2016 | 01:20
34
סליחה לא שמתי לב שאת זו שרשמה את השאלה, התבלבלתי בינך לבין מי שפתח את הנושא
לצפיה ב-'זה רק אני, או שעשירים לא מבקשים רשות, זה חיקוי עלוב של יורשי'
זה רק אני, או שעשירים לא מבקשים רשות, זה חיקוי עלוב של יורשי
16/08/2016 | 00:52
1
111
הנקמה.... רק בגירסה הרבה יותר גרועה
לצפיה ב-'ממש לא!! אין שום דימיון ליורשי הנקמה.'
ממש לא!! אין שום דימיון ליורשי הנקמה.
16/08/2016 | 09:32
40
לצפיה ב-'מסכימה בהחלט!! סדרה מעולה ומדהימה!!נהנת מכל פרק ופרק'
מסכימה בהחלט!! סדרה מעולה ומדהימה!!נהנת מכל פרק ופרק
16/08/2016 | 09:30
38
לצפיה ב-'תגידו רק אני מרגישה שארסלי גונזלס פחות יפה פה מאשר במציאות'
תגידו רק אני מרגישה שארסלי גונזלס פחות יפה פה מאשר במציאות
18/08/2016 | 21:30
5
104
או בגואפס שהייתה שם מהממת מהמעט שראיתי
לצפיה ב-'בדיוק היה לי על זה דיוק עם אמא שלי'
בדיוק היה לי על זה דיוק עם אמא שלי
20/08/2016 | 17:02
4
50
לדעתי הסטייל שלה ממש לא מתאים לה בסדרה... מבוגר מדי ולא מחמיא. 
וגם הדמות של עדינה ולא הכי מעניינת לדעתי

לצפיה ב-'טוב אולי ניסו לבגר אותה כמו שאמרה לרפאל שהיא מבוגרת ממנו'
טוב אולי ניסו לבגר אותה כמו שאמרה לרפאל שהיא מבוגרת ממנו
20/08/2016 | 19:05
3
45
למרות שלא מרגישים את זה האמת. לא יודעת בת כמה היא אמורה להיות בסדרה ובן כמה רפאל אבל השבוע אנטוניו חשף שהוא בן 43 ביום ההולדת שלו.
לצפיה ב-'במציאות ארסלי בת 49.... אז אם כבר בטח מבוגרת ממנו ב5 שנים'
במציאות ארסלי בת 49.... אז אם כבר בטח מבוגרת ממנו ב5 שנים
21/08/2016 | 20:22
2
20
לכל היותר
לצפיה ב-'היא נראית פחות'
היא נראית פחות
21/08/2016 | 22:08
1
22
10 שנים פחות. בכלל לא נראית שהיא כבר אוטוטו בת 50. ואנטוניו הוא זה שבן 43 לא רפאל. גם לא נראה לי שיגידו שחוליה בת 50 היא נראית פחות אמנם פחות יפה ופשוטה אבל עדיין צעירה. בטח היא בסביבות הגיל של אנטוניו בסדרה.
לצפיה ב-'במציאות לוסיאנו קסטרו בן 41 וחואן דרטאס בן 51'
במציאות לוסיאנו קסטרו בן 41 וחואן דרטאס בן 51
21/08/2016 | 22:18
25
כך שיוצא שארסלי צעירה מעט מחואן אבל בסדרה לא ידוע בני כמה הם חוץ מדמותו של חואן
שאלות, חדשות, בקשות
13/08/2016 | 16:17
33
47
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'ג'קלין ברקמונטס מציגה את התינוקת החדשה שלה'
ג'קלין ברקמונטס מציגה את התינוקת החדשה שלה
13/08/2016 | 16:30
3
131
לצפיה ב-'השמאלית קופי ז'קלין!'
השמאלית קופי ז'קלין!
13/08/2016 | 21:52
45
חמודות
לצפיה ב-'תמונות נוספות מהמגזין'
תמונות נוספות מהמגזין
14/08/2016 | 23:09
1
60
לצפיה ב-'משפחה מהממת!'
משפחה מהממת!
14/08/2016 | 23:27
19
לצפיה ב-'אוסבלדו לפורט רקדן בגיל 60'
אוסבלדו לפורט רקדן בגיל 60
13/08/2016 | 16:52
112
מזל טוב לאוסבלדו לאפורט שחגג אתמול יום הולדת 60
כמה תמונות מתוך גיליון Gente  שהקדישו כתבה לכבוד היום הולדת+ כמה ריקודים של אוסבלדו, שמפזז בימים אלו בתוכנית "רוקדים עם כוכבים".
לצפיה ב-'שאלה לגבי corazon valiente '
שאלה לגבי corazon valiente
15/08/2016 | 04:31
1
56
האם הטלנובלה corazon valiente של טלמונדו משנת 2012 שודרה בעבר באחד מערוצי ויוה?במידה וכן האם קיימת האפשרות שיחזירו אותה לשידור נוסף?במידה ולא האם יש סיכוי(אפילו הקלוש ביותר) שויוה ירכשו אותה למרות שהיא משנת 2012?
לצפיה ב-'היא לא שודרה, וסיכוי שתשודר שואף לאפס.'
היא לא שודרה, וסיכוי שתשודר שואף לאפס.
15/08/2016 | 07:07
27
לצפיה ב-'טלפה תתחיל לשדר סדרה ספרדית בשם Velvet'
טלפה תתחיל לשדר סדרה ספרדית בשם Velvet
15/08/2016 | 08:03
3
82
שנראית סדרה תקופתית מעניינת

כמה חבל שבארץ לא משדרים סדרות ספרדיות...הן כאלו איכותיות וטובות
לצפיה ב-'שנפתח ערוץ ויוה פלוס הם נתנו להבין שיהיו שם סדרות"מכל העולם"'
שנפתח ערוץ ויוה פלוס הם נתנו להבין שיהיו שם סדרות"מכל העולם"
15/08/2016 | 21:22
2
59
אבל מסתבר שאצל ויוה העולם מסתכם בטורקיה וקוריאה חח..
הטריילר נראה נחמד התקופה נראית כמו שנות השישים/שבעים משהו כזה
לצפיה ב-'נראה שהם יצרו לובי אוהבי טורקיות מאוד חזק '
נראה שהם יצרו לובי אוהבי טורקיות מאוד חזק
16/08/2016 | 23:25
1
35
עדיין ממשיכים להתבכיין להם בפייסבוק ובבלוג על היום חמישי הקוריאני שיש להם סוף שבוע ארוך ללא טורקיות וכמובן הפתרון שלהם זה להפסיק את הקוריאניות. וכך אני מדי פעם מעלה ספוקלציה על סדרה טורקית קרדאיי שאמנם עדיין באתר, אבל כדי לשדר אותה בשידור חוזר צריך או לגנוב משבצת חדשה או שאם היא תשודר שוב זה יהיה על חשבון לפחות שלושה טורקיות שלא יחזרו אז מחרידה האפשרות שיהיו רק שתי טורקיות חדשות ולא שלוש. כך שיכול להיות שכעת הם מפחדים לשבור את הסטטאטוס קבוא של שלוש טורקיות חדשות ואחת חוזרת. 
לצפיה ב-'או שפשוט זה הכי זול להם חח '
או שפשוט זה הכי זול להם חח
17/08/2016 | 07:16
27
הייתי רוצה שיהיו למשל טלנובלות איטלקיות איזו שפה מדהימה זו.
לפני כמה שנים יצא לי לראות קצת מטלנובלה איטלקית תקופתית ששודרה בזמנו בערוץ האיטלקי. היא הייתה ממש יפה ומושקעת
לצפיה ב-'ניר התחלת לראות את השיבה הביתה'
ניר התחלת לראות את השיבה הביתה
16/08/2016 | 15:07
8
35
או שאתה מחכה לפרקים שבהם פרשת מהסדרה בסיבוב הקודם?
לצפיה ב-'כרגע בפרק 3'
כרגע בפרק 3
16/08/2016 | 15:09
7
42
טוב שהם לא שקופים עם זה שאלחנדרו הוא הבן של אניבל וייגאס.

זאת ועוד- הופתעתי שבינתיים אבא של גבריאלה לא התפגר.

מה עוד - אהבתי את גבריאלה ואלחנדרו הכלואים.

אחת מהבנות שמנסות לחזר אחרי אלחנדרו - זו לא הלנה של עלובי החיים?

ומי היו השניים שעמדו בלוויה מרחוק והגבר הציג לאישה את כל הדמויות של הסדרה?

זה בינתיים. אני היום נוסע הביתה לחתונה של אחותי אז השיבה הביתה תחכה לי קצת.
לצפיה ב-'מזל טוב לאחותך ותהנה בחתונה'
מזל טוב לאחותך ותהנה בחתונה
16/08/2016 | 15:24
14
לצפיה ב-'מזל טוב על החתונה של אחותך '
מזל טוב על החתונה של אחותך
16/08/2016 | 16:15
3
26
הלנה מעלובי החיים זאת דווקא הבת שהאימא מנסה לשדך לריקרדו, בינתיים היא לא מראה שהיא נמסה על אלחנדרו, זאת שמחזרת אחריו לא שיחקה בעלובי החיים. 

הגבר שהציג לאישה את כל הדמויות זה גסטון, העיתונאי שיושב למושחתים מהסוג של אניבל על הוורידים. 
לצפיה ב-'בדיוק לשתי הבנות האלה התכוונתי'
בדיוק לשתי הבנות האלה התכוונתי
16/08/2016 | 17:24
2
26
אז גסטון היה יכול בהזדמנות להציג את עצמו
לצפיה ב-'הוא דיבר עם החברה שלו '
הוא דיבר עם החברה שלו
16/08/2016 | 17:32
1
25
אז היא מן הסתם מכירה אותו, הוא לא אמור לדעת שהוא מציג את הדמויות לצופים.
לצפיה ב-'"מה נשמע גסטון?"'
"מה נשמע גסטון?"
16/08/2016 | 18:30
23
"מה נשמע, שם של בחורה שלא יודע מי היא"

היה פותר את הבעיה הזו בקלי קלות.
לצפיה ב-'ותתפלא '
ותתפלא
16/08/2016 | 16:19
36
אלחנדרו הוא לא באמת הבן של אניבל, אנטוניו גרמה לאניבל לחשוב כך למקרה שבלטרן יגלה את פרצופה האמיתי ויעזוב אותה ולא להישאר חסרת כל. זה יתגלה לקראת הסוף.
לצפיה ב-'מזל טוב לאחותך! תהנוו'
מזל טוב לאחותך! תהנוו
16/08/2016 | 17:06
9
לצפיה ב-'מזל טוב לאריאדנה דיאז שחוגגת היום יום הולדת 30'
מזל טוב לאריאדנה דיאז שחוגגת היום יום הולדת 30
16/08/2016 | 18:14
1
36
לצפיה ב-''
16/08/2016 | 20:18
7
לצפיה ב-'השחקן אלברטו אסטרז'ה(אקסיה, החיים שגנבו ממני) מחלים מסרטן '
השחקן אלברטו אסטרז'ה(אקסיה, החיים שגנבו ממני) מחלים מסרטן
16/08/2016 | 18:53
5
87
בזכות תמיכתו של בן זוגו
לצפיה ב-'לא ידעתי שהוא חולה, שמחה שהוא מחלים שחקן מצויין.'
לא ידעתי שהוא חולה, שמחה שהוא מחלים שחקן מצויין.
16/08/2016 | 20:21
4
52
גם לא ידעתי שהוא
לצפיה ב-'גם מפתיע ששחקני טלוויסה יכולים לצאת מהארון '
גם מפתיע ששחקני טלוויסה יכולים לצאת מהארון
16/08/2016 | 21:05
2
59
כי עד לא מזמן טלוויסה הייתה קאתולית ושמרנית. וכאן יודעים על שחקן ובאמת שחקן מצויין שיש לו בן זוג. החלמה מהירה לו.
לצפיה ב-'לדעתי כל עוד זה לא אחד הגלאנים הראשיים שלהם, זה לא כל כך '
לדעתי כל עוד זה לא אחד הגלאנים הראשיים שלהם, זה לא כל כך
16/08/2016 | 21:33
50
מזיז להם. יש את כריסטיאן צ'אבס שבדיוק התחיל לשחק בטלנובלה חדשה שלהם, שהוא כבר כמה שנים טובות מוצהר.
לצפיה ב-'גם אלחנדרו תומאסי גיי'
גם אלחנדרו תומאסי גיי
16/08/2016 | 22:20
51
והוא שיחק לאחרונה בלב שמשקר כרשע ראשי.
לצפיה ב-'גם אני לא ידעתי האמת'
גם אני לא ידעתי האמת
16/08/2016 | 22:16
38
לא שהוא חולה ולא שהוא גיי. הטלנובלה האחרונה שלו הייתה עד סוף העולם שהיא רימייק לטלנובלה ארגנטינאית
לצפיה ב-'השחקן הקומי המקסיקני פולו אורטין נפטר בהיותו בן 88'
השחקן הקומי המקסיקני פולו אורטין נפטר בהיותו בן 88
16/08/2016 | 22:57
3
69
הוא מוכר לנו מאהבות אמיתיות, אשת הברזל, יפה היא לא, אהבת נפש, פני מלאך והבית על החוף.
לצפיה ב-'יהיה זכרו ברוך '
יהיה זכרו ברוך
16/08/2016 | 23:27
1
23
את מי הוא שיחק באשת הברזל?
לצפיה ב-'כנראה ניצב או תפקיד אורח'
כנראה ניצב או תפקיד אורח
17/08/2016 | 00:28
26
אין מידע על דמותו שם ורק בויקפדיה שלו מופיע שהוא שיחק שם.
לצפיה ב-'יהי זכרו ברוך'
יהי זכרו ברוך
17/08/2016 | 07:22
20
גם אני לא ממש זוכרת אותו כנראה היה בתפקידים קטנים.
לצפיה ב-'מזל טוב לשחקנית דניאלה קסטרו(החיים שגנבו ממני ותשוקות)'
מזל טוב לשחקנית דניאלה קסטרו(החיים שגנבו ממני ותשוקות)
17/08/2016 | 14:29
62
שחוגגת יום הולדת 47
לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 68-71'
לחנך את נינה-פרקים 68-71
13/08/2016 | 20:41
7
25
במקביל לשידור בארגנטינה

לצפיה ב-'מארה מנסה להיות נינה'
מארה מנסה להיות נינה
13/08/2016 | 20:54
27
אם היא תצליח זה יהיה ממש דפוק...הרי הפוסטמה הזאת יכולה לגלם רק את עצמה, שהיא גם ככה אישיות מיוחדת בפני עצמה.
כל ההופעה של נינה, השירים וכו'...היו יותר מדי בשבילי. זאת לא סדרה מוזיקלית, אז אני שונא כשחוצים את הקווים ופרק שלם הופך להיות פרק הופעה

מצ'ה מלמדת את פרלה להיות נשית "תכווני את הפטמות לכיוון הגברים"
הנגריטה לא מפסיקה להקיא חח
והסצינה של סלבה ומארה כשהן שרו goma goma
לצפיה ב-'לחנך את מארה '
לחנך את מארה
14/08/2016 | 18:56
23
מארה מנסה להידמות לנינה ולא ממש הולך לה. הצחיק אותי כשהיא שרה את השיר של נינה ושינתה לו את המילים Amor amor amor, sos una negra, sos  un horror, cuando te veo cerca cruzo la calle, que negra sos

אנדראה מגלה שמארה היא הבת הביולוגית של מנואל. ומארה שמעה את השיחה של אנדראה ומנואל כשהיא אמרה לו שהיא יודעת את זה.

לנגרה גרסיאלה יש תאומים. שוב הבוגרים בנינה והפעם וולטר הסיני ומפגש שוב עם חואן ליראדו. וגם קטע שמצה ולה נגרה גרסיאלה רוצות לשדך לפרלה את הסיני.

ההופעה של נינה. וגם מארה מגיעה להופעה של נינה ורוצה לחבל בה.מזל שבסוף רנסו ראה אותה ומנע ממנה להרוס את ההופעה ו.רנסו מציע לנינה לגור ביחד.

אנדראה רואה את אנטוניו וכרמלה מתנשקים. ואח"כ אנדראה פגועה מאנטוניו מתנקמת בו וחושפת את האמת לגבי הספר  - השאלה היא האם כולם יאמינו לה או לא.

לצפיה ב-'בלתי אפשרי לחנך את מארה'
בלתי אפשרי לחנך את מארה
15/08/2016 | 08:48
1
29
מארה מתחזה לנינה, וכפי שחשבתי זה לא הלך לה- היא מדברת בקול של עצמה ושרה זוועה חחח לפחות הניסיון לא נמרח יותר מידי.

רנסו מנשק בטעות את מארה, אבל עולה על זה די מהר ומחליט שנמאס לו ממארה והוא מציע לנינה לעבור לגור איתו . רק שהוא לא אמר לה שהוא מתכוון לגור בדרום.. לא נראה לי שהיא תוכל לעבור לדרום עם כל הזינוק של הקריירה שלה.

אנטוניו הולך ומסתבך- אנדראה כבר גילתה אותו עם כרמלה ועשתה לו קצת פאדיחה בפרזנטציה של הספר. לפי הפרומו של הפרק ששודר אתמול, האמת על קיומן של נינה ומארה עומדת להתגלות, לפחות מצד אנטוניו.

אני מאוד אהבתי את ההופעה של נינה, ובאופן כללי גם מאוד אוהבת את השילוב של ההופעות בסדרה. מצחיק לראות את רנסו בהופעות של נינה, ככ רואים שהשחקן ממש אבל ממש לא אוהב אתצ המוזיקה חחחחחח הוא עומד כמו נר ולא זז (זה קרה גם אחרי ההופעה שנינה והלהקה שרו את השיר amor-amor ורנסו עומד שם כמו פלוטודו ומוחא כפיים כאילו מישהו מכריח אותו
לצפיה ב-'*תיקון.. הפרק שישודר היום'
*תיקון.. הפרק שישודר היום
15/08/2016 | 09:20
22
נזקי הצום עושים את שלהם, וקמתי הבוקר בידיעה שהיום יום שלישי
לצפיה ב-' מידע על העלילה של quiero vivir a tu lado'
מידע על העלילה של quiero vivir a tu lado
16/08/2016 | 13:38
40
הם שני חברי ילדות המקיימים מערכת יחסים ידידותיים רוב חייהם. בבגרות, נשותיהם מסתדרות וילדיהם גדלים יחד. אבל אחרי 25 שנות חברות משותפת יוצאת לאור אהבה נסתרת שמשנה את חייהם הרמוניים של משפחות אלה.

לצפיה ב-' סבסטיאן אסטבנז ומוניקה אנטילופוס יככבו בטלנובלה חדשה'
סבסטיאן אסטבנז ומוניקה אנטילופוס יככבו בטלנובלה חדשה
18/08/2016 | 22:01
1
33
של טלפה ל2017. השניים כבר גילמו זוג בעבר בטלנובלה הירושה עונה 2.
לצפיה ב-'הלוואי וזה יהיה טלקומדיה'
הלוואי וזה יהיה טלקומדיה
18/08/2016 | 22:17
20
בפורמט הזה הוא יותר נסבל כמו שהיה כבטו סנטנה באהבה אסורה או במורה פרנקו שהיה פלוטודו גמור שישב עליו מעולה. בדרמה הוא בלתי נסבל.
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
15/08/2016 | 18:07
5
30
תגובות על פרקי השבוע לפה
לצפיה ב-'והקורבן הבא של לוסיו הוא... היא...'
והקורבן הבא של לוסיו הוא... היא...
15/08/2016 | 20:09
4
40
מיה לא ייאמן איך שדיאנה הייתה אדישה לבשורה, הן הרי גרו יחד לפני מעבר הזמן והיו ממש "צמד חמד". זה רק מראה כמה הדמות הזו מה שטוב זה שמתאו ממשיך להזדעזע ממנה מפרק לפרק. למיה אני לא אתגעגע היא יצאה ממש גועלית עם איך שסחטה את סימונה ועוד אחרי שסימונה נתנה לה את הכסף היא עוד המשיכה לאיים עלייה שיש לה שנה להכין שוב את אותו הסכום ככה שזו לא אבידה כזו גדולה טוב שהפקח שיחרר מהר מאוד את סימונה אחרי שחקר אותה למרות שמרסלינו ומקס ניסו בכח להפיל אותה

סופסוף רנטה נענית לפטריסיו! למרות שהיא ביקשה שיהיה סבלני איתה. הבעיה היא שלא הבנתי איך זה מסתדר עם העובדה שהיא ממשיכה לגור עם פאוסטו ולהאמין בו. ריחמתי עלייה שאביגיל סירבה שהיא ופאוסטו יאמצו אותה אחרי שמקריה לא הפסיקה לבכות ולשחק אותה מסכנה ועוד עם המחלה שהיא המציאה לעצמה כמובן שאצל מקריה זה הכל אינטרסים אבל יחד עם זה רנטה הייתה צריכה לספר את האמת לאביגיל שהיא אימה האמיתית והיא הייתה צריכה לעשות את זה עוד ממזמן. באיזהשהו מקום די ברור שאם אביגיל יודעת שמקריה היא כביכול אמא שלה זה קצת מוזר לה שהם מבקשים לאמץ אותה.
לצפיה ב-'בחבקי אותי חזק מיה טבעה לאחר ריב עם סימונה'
בחבקי אותי חזק מיה טבעה לאחר ריב עם סימונה
15/08/2016 | 21:04
3
25
וסימונה לא גרמה לתאונה, אך הייתה במקום ולא הצליחה להציל אותו, אבל זאת הייתה תאונה ולא רצח ולוסיו לא היה מעורב. אבל פאוסטו ומרסלינו השיגו את שלהם שעם רצח אופי שהם יעשו לסימונה זה מאוד יקשה על וילוטה מול פאוסטו. אגב בחבקי אותי חזק מול פאוסטו התמודדה בפעם השנייה האימא החורגת של מקס שכאמור לא היה קשור ללוסיו ודווקא גדל עם אביו הביולוגי ואימו לא הייתה בחיים. פה למרסלינו אין בת, אבל לאישתו יש דומיננטיות. 
לצפיה ב-'אז גם שם היא סחטה אותה?'
אז גם שם היא סחטה אותה?
15/08/2016 | 21:14
2
12
לצפיה ב-'כן ושם ספוילר אפשרי '
כן ושם ספוילר אפשרי
15/08/2016 | 21:55
1
38
כשסימונה הייתה בכלא כחשודה אנטוניו גילה שהיא לא אימו הביולוגית. 
לצפיה ב-'אם כך אז מעניין עד כמה דומה זה יהיה פה...'
אם כך אז מעניין עד כמה דומה זה יהיה פה...
16/08/2016 | 17:08
8
לצפיה ב-'אולימפיאדה ריו 2016'
אולימפיאדה ריו 2016
12/08/2016 | 19:04
14
23
לצפיה ב-'ברצוני לשבח את אורי ששון שהגיע לחצי גמר'
ברצוני לשבח את אורי ששון שהגיע לחצי גמר
12/08/2016 | 19:15
9
53
ובעיקר איך שהביס את המצרי. אין הוא תותח. ואיך שהקהל ראה את הפנים האמיתיות של מצרים כאשר נציגו סירב ללחוץ יד לאורי. מפתיע אותי שבסוף היה תחרות מול מצרים כי הם איימו להחרים את המשחק עם אורי. השנאה ממש מעוורת אותם שהם לא מסוגלים להיות מקצוענים עם רוח ספורטיבית כמו הקטע עם הלבנון שהמשלחת לא נתנה לקבוצה ישראלית לעלות על האוטובוס.
לצפיה ב-'המצרי פרש מהספורט כמה מביך חחח'
המצרי פרש מהספורט כמה מביך חחח
12/08/2016 | 21:38
2
58
לא משנה אם אור יזכה במדליה או לא, הוא יצא תותח מכל הבחינות .
לצפיה ב-'שיילך להתבכיין אצל אחייו במצרים'
שיילך להתבכיין אצל אחייו במצרים
12/08/2016 | 21:57
43
וכן אור ייצג אותנו בכבוד כנ"ל ירדן.
לצפיה ב-'חח תינוקות, לא יודעים להפסיד בכבוד'
חח תינוקות, לא יודעים להפסיד בכבוד
12/08/2016 | 22:16
53
הבנתי שהם ממש עשו מזה טרגדיה
לצפיה ב-'תותח! המצרי יצא לוזר פעמיים'
תותח! המצרי יצא לוזר פעמיים
12/08/2016 | 22:06
47
גם שהפסיד לו וגם שלא לחץ לו את היד.

הבנתי שהוא מוסלמי אדוק שממש מתעב אותנו ככה שהניצחון שלנו היה מתוק מתוק

אורי הביא לנו הרבה כבוד. והנה עוד כמה דקות חצי הגמר - אם אנחנו זוכים בטוח יש לנו מדליה אבל הסיכויים לא גדולים כי הבנתי שאנחנו מתמודדים מול צרפתי ממש חזק. אבל גם אם נפסיד עדיין לא נאבד את הסיכוי לארד.

אז נחזיק אצבעות
לצפיה ב-'יש יש מדליית ארד!'
יש יש מדליית ארד!
12/08/2016 | 23:35
3
16
לצפיה ב-'בגלל שהקובני קיבל שתי נקודות עונש אז בעצם אורי זכה?'
בגלל שהקובני קיבל שתי נקודות עונש אז בעצם אורי זכה?
12/08/2016 | 23:38
1
30
כי לא ראיתי שקיבלנו נקודה. זה היה אפס אפס.
לצפיה ב-'אנחנו קיבלנו עונש אחד והקובאני שני עונשים=ניצחון שלנו'
אנחנו קיבלנו עונש אחד והקובאני שני עונשים=ניצחון שלנו
12/08/2016 | 23:44
31
למרות שהוא לא הכריע אותו בקרב עצמו הוא נתן קרבות גדולים גם מול הצרפתי שהוא הפסיד לו, הצרפתי הוא אלוף העולם ואורי הפסיד לו ממש רק לקראת הסוף הוא היה ענק לכל אורך הדרך.
לצפיה ב-'כןן איזה כבוד מהמשלחת של הג'ודו כל הכבוד!!'
כןן איזה כבוד מהמשלחת של הג'ודו כל הכבוד!!
12/08/2016 | 23:42
10
לצפיה ב-'יששש לקחנו את הארדאיזה מלך כיף גדול.'
יששש לקחנו את הארדאיזה מלך כיף גדול.
12/08/2016 | 23:41
38
מדליה שניה לישראל בתחרות האולימפית
לצפיה ב-'עוד עלילת פוקימון'
עוד עלילת פוקימון
13/08/2016 | 21:13
3
67
MUJER ASEGURA QUE UN POKÉMON LA VIOLÓ!
תקציר:
אישה אחת ברוסיה שיחקה פוקימון לפני השינה ונרדמה. ואז היא התעוררה בפתאומיות וקלטה שפוקימון אונס אותה. היא טוענת שפוקימון נעלם ברגע שהיא קפצה מהמיטה אך הטלפון הראה לה שהייצור עדיין נמצא בחדר. היא דיווחה מייד למשטרה וגם לבעלה, שהמליצו לה לפנות לפסיכיאטר.
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
13/08/2016 | 21:49
35
ella siempre cuenta que hay muchos de estos seres digitales en su casa  incluso el perro puede sentir la presencia de ellos."

לא זה באמת מקרה אבוד, גם פסיכיאטר לא נראה לי יוכל לעזור לה חח
לצפיה ב-'די כבר עם הפוקימון המפגר הזה'
די כבר עם הפוקימון המפגר הזה
13/08/2016 | 22:57
38
זה כבר נהיה מגוחך
לצפיה ב-'Mi mas sentido pesame'
Mi mas sentido pesame
13/08/2016 | 23:08
41
לתרגום חופשי: תנחומיי הכנים
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
12/08/2016 | 12:04
11
32
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים!
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
12/08/2016 | 13:52
1
71
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: נאלצת לוותר על טיול שרציתי מסיבות כלכליות ומסתבר שצי'יליאנים משדרים רק 3 פרקים בשבוע את הטלנובלה החדשה שהתחלתי לראות. זה ממש התעללות בצופים.
דבר מפתיע שקרה השבוע: גילית שערוץ הצ'יליאני מעלה קטעים מתוך הפרקים שלהם, וכאשר מתנגנת מוזיקה ברקע , הם כותבים בתחתית המסך את שם השיר ומי שר. גאונים!
טלנובלת השבוע: Preciosas הצ'יליאנית
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: פאולו ברונטי, לורטו ארבנה וסוסנה הידלגו (כולם מתוך Preciosas)
קניית השבוע: תיק חדש
מאכל השבוע: גלידת יוגורט החדשה של פיטנס
משקה השבוע: שוקו
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע: עצוב, אבל יפה
תמונה:
לצפיה ב-'שיר יפה'
שיר יפה
12/08/2016 | 16:18
32
תתחדשי על התיק
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
12/08/2016 | 14:05
59
דבר טוב שקרה השבוע: ירדן ג'רבי הביאה לישראל מדליית ארד בג'ודו!אלופה.

דבר רע שקרה השבוע: שמעתי שההופעה של סיה אני אישית אוהבת רק שני שירים שלה ולא מבינה את הגימיק המטופש עם הסתרת הפנים אבל לפחות שהייתה שרה בלייב ומביאה את הרקדנים האמיתיים שלה. הבנתי גם שההופעה הייתה ממש קצרה. 

דבר הזוי שקרה השבוע: --

דבר מעצבן שקרה השבוע: הזיהום בסלטי שמיר, וזה עוד אחרי שגילו זיהום בקורנפלקס. מה יהיה? קורנפלקס אני לא אוכלת אבל סלטי שמיר כן יוצא לי לפעמים לקנות. ממש מחדל

דבר מפתיע שקרה השבוע: --

טלנובלת השבוע: מי זה מי ורק אלוהים סולח

תכנית השבוע: שיש לי קצת זמן מזפזפת גם לאולימפיאדההכי יפה עד עכשיו היה הקפיצות למים והתעמלות מכשירים. משום מה לרוב מה שרואים זה הג'ודו, ספורט קצת ברברי אבל לפחות הביא לנו מדלייה 

שחקנ/ית השבוע: אאוחניו סיז'ר וסרחיו גיורי

קניית השבוע: --

מאכל השבוע: בורקס

משקה השבוע: אייס

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: Reik - Sabes(עם מתאו ואביגיל מרק אלוהים סולח ברקע)

תמונה:
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
12/08/2016 | 17:10
6
87
דבר טוב שקרה השבוע: שירדן ניצחה בתחרות ג'ודו
דבר רע שקרה השבוע: לא הרגשתי טוב. היו לי שלשולים.
דבר הזוי שקרה השבוע: שחלמתי על נטליה אוריירו
דבר מעצבן שקרה השבוע: שעכשיו חופרים על הלידה של בר רפאלי ועל בתה הבכורה.
דבר מפתיע שקרה השבוע: שעשירים לא מבקשים רשות זוכה לביקורות רעות
טלנובלת השבוע: עשירים לא מבקשים רשות(ראיתי רק של יום ראשון)
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: חואן דרטאס וארסלי גונזלס
קניית השבוע: קניתי אוכל
מאכל השבוע: פיתה עם שווארמה ולאפה עם פרגיות עוף
משקה השבוע: קפה הפוך
ציטוט השבוע:
שיר השבוע: carlos rivera - voy amarte אגב הוא משחק בטלנובלה התקופתית "מלון הסודות".
תמונה:
לצפיה ב-'לא יודעת איך הוא בתור שחקן, אבל כזמר הוא תותח'
לא יודעת איך הוא בתור שחקן, אבל כזמר הוא תותח
12/08/2016 | 21:19
2
35
לצפיה ב-'אני מכירה רק את השיר הזה שלו שזה הפתיח של '
אני מכירה רק את השיר הזה שלו שזה הפתיח של
12/08/2016 | 22:04
1
44
עשירים לא מבקשים רשות. במלון הסודות הבנתי שהוא לגמרי גונב את התצוגה מאריק אליאס, אם הוא יהיה מועמד לתגלית השנה בטלנובלות ב2017 הוא יזכה.
לצפיה ב-'לדעתי את מכירה גם את זהעם השתתפות מיוחדת של אנה ברנדה'
לדעתי את מכירה גם את זהעם השתתפות מיוחדת של אנה ברנדה
13/08/2016 | 21:15
40
בקליפ. אני זוכרת שהיה דיבור על זה פה לפני כמה זמן חח

יש לו עוד שירים יפים אני ממש אוהבת את הקול שלו
לצפיה ב-'רק בריאות רנתוש'
רק בריאות רנתוש
13/08/2016 | 00:15
38
שיר גדול
וכן זכור לי שהיה פה דיבור עליו שהוא משחק בתקופתית הזו, מעניין לראות איך הוא כשחקן כי כזמר הוא מעולה.

לצפיה ב-'השירים זה הדבר היחיד שטוב בעשירים לא מבקשים רשות'
השירים זה הדבר היחיד שטוב בעשירים לא מבקשים רשות
13/08/2016 | 18:36
1
47
ולא מפתיע אותי שהיא מקבלת ביקורות רעות. גם דיברנו על זה בפייסבוק לפני שעשירים התחילה את השידור בויוה. 
לצפיה ב-'קרן בהקשר למה שהגבת לי למטה יותר באותו הנושא'
קרן בהקשר למה שהגבת לי למטה יותר באותו הנושא
13/08/2016 | 20:57
52
אכן נראה שהם חזקים לפחות מבחינה מוזיקלית כי הספקתי להתמכר גם לשיר של לוסיאנו פריירה Dos Mundos ממש יפה זה מתנגן אוטומטית אחרי הוידאו של  voy amarte יחד עם עוד שיר נחמד, כולם תחת הכותרת של שירים מהטלנובלה הזו. אז הבנתי שגם הם משם
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
13/08/2016 | 01:03
53
דבר טוב שקרה השבוע: שאחותי והאחיינית שלי אצלינו לסוף השבוע וגם הכלבה של גיסי זארה איתנו והזכייה במדליית ערד כמובן.

דבר רע שקרה השבוע: שהממיר עבד עלי ופרק 37 ברק אלוהים סולח לא הוקלט או לא ייתר דיוק הוקלטו שתי דקות ממנו בלבד וגיליתי את זה אחרי יום ראשון שבו עוד יכולתי להקליט את הפרק מחדש.

דבר הזוי שקרה השבוע: שמכבי חיפה הפסידה 4-2 כשהובילה 2-0 במחצית. 

דבר מעצבן שקרה השבוע: הניסיונות של ביבי להגן על עצמו עם ההצעה לא לחקור אותו עד שיסיים את כהונתו ולאסור להקליט והעובדה שכמעט כל המפלגה שלו מגוייסת כדי לבצר את שלטונו. 

דבר מפתיע שקרה השבוע: שלטראמפ אין מושג איך פוליטיקאי צריך להתנהג. 

טלנובלת השבוע: תשוקה וכוח, בלב הסערה, השיבה הביתה, רק אלוהים סולח, איפט, קוזיי גוניי, ילדי השמש.

תכנית השבוע: מבט שני - מדינת סי בריבוע.

שחקן/ית השבוע: פרננדו קולונגה, מישל רנו, מרלן פבלה, חוסה פבלו מינור, סוסנה גונזלס, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנרו נונס, דניאלה רומו, ססר אבורה, רנה קאסדס, חימנה נאברטה, ויליאם לוי, איוון סנצ'ס, ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדה דה לה מורה, כריסטיאן דה לה קמפה, אליסה ולז, אלדו גאיירדו,  ג'רלדין זינאת, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, רנה סטליקלר, מריה סורטה, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, דניז צ'אקיר, מליקה גונר, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, באדה אישצ'יל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, ריזה קוג'אולו, גוקשן אטש, האזר ארגוצ'לו, צ'אהדאש אונור אוזטורק, סונג ג'ונג גי, סונג היאה קיו, קים ג'י וון, ג'ין גו.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: כבד עגל, לזניה בולנז, המבורגר על האש.

משקה השבוע: מיץ תפוחים, מיץ תפוזים.

ציטוט השבוע: אין.

שיר השבוע: אתה הכול בשבילי מילדי השמש, השיר של מגדלה וולנטין בבלב הסערה, השיר של לוסיה ולסרו בבלב הסערה ושיר הנושא של רק אלוהים סולח. 
שאלות, חדשות, בקשות
10/08/2016 | 02:01
6
27
המשך שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'טוויטר של חוסה רון נפרץ'
טוויטר של חוסה רון נפרץ
10/08/2016 | 02:13
1
94
איזשהו מוסלמי פרץ לטוויטר של חוסה רון, הציף את הפרופיל בתמונות פורנוגרפיות ומסרים בערבית.
לצפיה ב-'מסכן.....'
מסכן.....
10/08/2016 | 08:25
29
לצפיה ב-'סטטיסטית אמורה לעלות סדרה נוספת לאתר במקביל לשידור בויוה'
סטטיסטית אמורה לעלות סדרה נוספת לאתר במקביל לשידור בויוה
11/08/2016 | 18:40
3
61
כי עם סיום בלב הסערה ואספרנסה כעת רק עשירים לא מבקשים רשות גם בטלוויזיה וגם באתר. מכיוון שמי זה מי כבר כמעט שני שליש סדרה עברו ותשוקה וכוח כבר עברה את החצי אז נשארות רק השיבה הביתה, מתחת לשמיים ורק אלוהים סולח עם סבירות הרבה יותר נמוכה לשבע נשמות הקצרה שגם עברה את החצי.
לצפיה ב-'מקווה שזו תהיה רק אלוהים סולח'
מקווה שזו תהיה רק אלוהים סולח
11/08/2016 | 21:46
20
לצפיה ב-'או שיכול להיות שהם יקריבו "משבצת" אינטרנטית לטובת משבצת חדשה'
או שיכול להיות שהם יקריבו "משבצת" אינטרנטית לטובת משבצת חדשה
12/08/2016 | 12:56
1
53
בויוה. יש לנו כרגע משבצת חדשה אחת יותר, אולי זה בא על חשבון הטלנובלה באתר, כי הרי גם שידור באתר עולה כסף כנראה.
לצפיה ב-'או שפשוט יחכו לסיום שבע נשמות'
או שפשוט יחכו לסיום שבע נשמות
14/08/2016 | 22:30
25
והמחליפה שלה שכנראה תהיה משחק החיים תעלה גם לטלוויזיה וגם לאינטרנט. 
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
08/08/2016 | 17:32
22
52
תגובות על פרקי השבוע לפה
לצפיה ב-'מתאו ואביגיל מתקרבים'
מתאו ואביגיל מתקרבים
08/08/2016 | 23:10
14
92
טוב אז נראה שאחרי מעבר הזמן מתאו מתחיל סופסוף להשלים עם העובדה שהוא מאוהב באביגיל וגם מתחיל להפגין את זה כלפייה. במקביל הוא גם מתחיל לקלוט עם מי הוא התחתן. אומנם בהצתה מאוחרת של שלוש שנים אבל מוטב מאוחר מאשר בכלל לא די נדיר שהדמות הראשית אומרת לראשי שלא איכפת לה להיות המאהבת שלו - אביגיל ממש חמודה אבל יש לה בעיה חמורה! אין לה כבוד עצמי 

לא ברור לי למה מרסלינו נחוש לסכסך בין פאוסטו ללוסיו עד כדי כך שהביא את פאוסטו לירות בו אלא אם כן הוא רוצה להיות יד ימינו החדש ובינתיים מקס ממשיך לשהות במקסיקו סיטי לצד חימנה ודודו החורג שמאושפז במצב קשה הבית של חימנה מזכיר לי את הבית של לוסרו באשת הברזל. אהבתי את הריהוט הויקטוריאני ואיזה קטע רק עכשיו קלטתי שאחותה המשוגעת של חימנה[שככל הנראה בדרך להתנרמלות חח]זו בעצם אותה שחקנית והן בעצם תאומות נראה שטעיתי ומקס כן רשע כמו אבא שלו - איך ששמע מחימנה שהוא היורש העיקרי כבר עלה בדעתו לחבור לחימנה במטרה להרוג את דודו - על ידי לוסיו! רק שהוא לא יודע שבינתיים לוסיו מתאושש מפציעת ירי.

רנטה מפתיעה לרעה - איך היא יכולה להאמין למילים היפות של פאוסטו אחרי שהרס לה את החיים ולקח ממנה את ביתה ואת מאור עינייה נכון שלקח לפאוסטו זמן לשכנע אותה בחרטה שלו אבל בסופו של דבר נראה שהיא מאמינה לו כנראה מרוב שהיא רוצה להיענות להצעה שלו שיאמצו את אביגיל היא פשוט הפסיקה לחשוב בהיגיון.

יש רמיזות שדייגו הוא הבן האבוד של ברונו ובעצם אח של רנטה! סצנה אחת יש דיבור על הבגידה של ברונו ורמיזה על כך שיש מצב שהוא הרג את אותה אישה שילדה לו בן מחוץ לנישואים. וסצנה אחרי זה רואים את מתאו ודייגו מדברים על העובדה שדייגו מעולם לא הכיר את אימו. ובמקביל מתגלה לנו שטוניו אכן לא הבן של סימונה אלא של חוליו! ככה שאם הוא לא הבן האבוד של ברונו זה עוד סיבה לחשוד שזה דייגו! מצד שני יוצא שדייגו הוא הדוד של אביגיל - אבל הם התנשקו ככה שמצד שני אולי סתם מנסים לגרום לנו לחשוב שזה הוא. בקיצור - אני מבולבלת!
לצפיה ב-'ניחוש מוצלח '
ניחוש מוצלח
09/08/2016 | 00:35
13
81
אם זה כמו בחבקי אותי חזק אז הסבתא של דיאגו בטוחה שהוא הבן של ברונו, אך כשזה ייאלץ להיחשף כדי למנוע ממנו להיות עם האחיינית שלו, אז יתברר שבאותה עת ברונו כבר היה עקר שעבר איזה ניתוח. ואם בחרת לקרוא אז את יכולה לנחש מי אביו של הביולוגי האמיתי של דיאגו? 

מעניין אם כמה יביאו דמות של אימו של אנטוניו, או כמו בגרסה הקודמת רק ייחשפו מי הוא אביו ולא יידברו בכלל על אימו. 
לצפיה ב-''
09/08/2016 | 07:09
12
59
ידעתי שטלויסה לא יעשו שטות כזאת של גילוי עריות! נכון שהיה משהו קטן במחר ולתמיד אבל זה נדיר מאוד שם. איזה קטע שסבתא שלו בטוחה שהוא כן והוא בסוף לא!

וכן אם הגעתי כבר עד כאן אשמח לדעת סופסוף מי בעצם אבא שלו? מה זו דמות שאנחנו מכירים? אולי פאוסטו?
לצפיה ב-'וניחשת נכון.'
וניחשת נכון.
09/08/2016 | 09:46
7
51
אם הולכים על חבקי אותי חזק אז כן.
לצפיה ב-'נראה שמנסים ללכת כמה שיותר על חבקי אותי חזק '
נראה שמנסים ללכת כמה שיותר על חבקי אותי חזק
09/08/2016 | 22:28
6
28
אמנם הוסיפה את קניית אל ארמדה ומסירתה לאביגייל, שבחבקי אותי חזק זה פשוט היה בלתי אפשרי כי המסיבה הייתה של גיל 15 ומבחינה חוקית אי אפשר להפוך בת 15 לבעלת רכוש ללא אופטרופוס. וגם הוסיפו את הקשר בין לוסיו, מקס ופורפיריו שלא היה בחבקי אותי חזק, אגב פורפיריו בחבקי אותי חזק, לא הראו את התאונה, אבל הוא נראה כמו מפלצת מהאגדות, מעניין אם כאן יעשו ממנו מפלצת או ישאירו את פניו כפני מומיה. וגם הנאיביות של רנטה לגבי מקריה שזוכה באמונה בשלבים מתקדמים אלה וגם הקשר בין פבלו למפקד המשטרה הישר שמסתבר שהוא אביו החורג. אבל סך הכול מקפידים ללכת על הגרסה הקודמת שובו של מתאו נשוי לדיאנה שלכאורה סירבה לו לאחר שלוש שנים, הניצחון של סימונה בבחירות למרות הרצח של בנה, הכומר החדש אחיין של הכומר שנרצח. העובדה שהבן שנשאר לסימונה הוא לא בנה הביולוגי אלא הבן של הבן דוד האסיר הנמלט של דיאנה, שובו כאחיין עם שם אחר ולמרות שהרומן של אדוביחיס עם מוטור נמשך שתי האחיות מתלהבות מהבן של מיה. כך שאין שינויים קרדינליים כמו בין תשוקת הנצים למילה של כבוד ובין אהבת אמת לחיים שגנבו ממני. נראה שהוסיפו קצת פלפל כמו שעשו בשיכורה מאהבה ששמרו על המתווה של קפה בניחוח אישה הקולמביאני אבל הוסיפו את החותם של טלוויסה, כמו הפיכת אח הומו לבן דוד סטרייט ולהפוך את החברה שלו בנוסף למאהבת לשעבר של הבן הדוד ועשו סיפור דרמתי מהבת הכפר שנאנסה על ידי דודה החורג, שבמקור היא הפכה לרעה וסחטה את אהובה ושם היא פשוט יצאה מדעתה אבל נשארה טובה וגם שמרו על קשר של הראשית עם דמויות מתחילת הסדרה שנכנסו בדרך יצירתית לעלילה. אבל התפתחות העלילה הייתה כמעט אחד לאחד כמו המקור, כך כנראה גם כאן. 
לצפיה ב-'לפי מה שאתה רושם בכל זאת עשו גם לא מעט שינויים'
לפי מה שאתה רושם בכל זאת עשו גם לא מעט שינויים
10/08/2016 | 20:01
5
31
בפורום ויוה קראתי גם שרשמת על השינויים בעלילה של התאומות ששם ככל הנראה הן היו רעות שתיהן? אגב עלילה מפתיעה ומעניינת. נראה שדניאלה השתגעה בגלל אחותה חימנה שהכריחה אותה להתחזות אליה במשך שנתיים שלמות וככה דניאלה התאהבה בבעלה של אחותה ועוד אחר כך הגיע המוות של הילדה של חימנה ופטריסיו, וחימנה לא נתנה לדניאלה להיפרד ממנה כמו שצריך. דניאלה יצאה מדעתה וחימנה כלאה אותה בבית משוגעים לשנים ארוכות

נראה שפטריסיו בכלל התאהב באחותה של חימנה ולא בחימנה ללא ידיעתו שזו מישהי אחרת, מאחר והובהר גם שחימנה הייתה רעה ולא חביבה במיוחד עוד לפני שביתה מתה. ככה שהיא לא יכולה לתרץ את המוות של הבת שלה באופי הנוראי שיש לה כי מסתבר שהיא הייתה ככה עוד קודם לכן. יהיה מעניין לראות את התחלופה שלהן אחרי ההסכם שהן עשו ביניהן.

את הפרק של היום אני צריכה עוד להשלים
לצפיה ב-'אגב התאומות האלה במקור גולמו על ידי הלנה רוחו.'
אגב התאומות האלה במקור גולמו על ידי הלנה רוחו.
11/08/2016 | 16:43
4
31
אחת הייתה רעה והשנייה הייתה חלשת אופי שבכל זאת נכנסה לכלא בסופו של דבר.
לצפיה ב-'לא היא '
לא היא
11/08/2016 | 17:16
26
חזרה לבית משוגעים ואין משהו אחר לעשות איתה שהיא יכולה לרצוח כל גבר במחשבה שהוא גבר מכה. אגב החדר שלה בבית משוגעים היה דומה לחדר של הרנן בבלב הסערה בהתחלה, לפני שהוא הצליח לעבוד על האחים שהוא בסדר ומצבו משתפר. כל כך דאגתי שהיא תהיה בכלא כמו אחותה, אבל טלוויסה לא מפשלים בעניין, אפילו חיסלה השנואה מגאטה נכנסה לבית משוגעים ולא לכלא, רק בטלמונדו יש אובססיה לשלוח משוגעים לכלא כמו פושעים רגילים כמו שרה ביפה במנהטן, ברברה בחופן של יהלומים וגם בזהות אבודה המשוגעת דילגה בין הכלא לבית משוגעים ובסוף נרצחה.
לצפיה ב-'לא חושבת שאני מכירה את השחקנית הזו'
לא חושבת שאני מכירה את השחקנית הזו
11/08/2016 | 21:54
2
16
למרות שגם את הנוכחית אני לא ממש מכירה
לצפיה ב-'הלנה רוחו מאוד מפורסמת'
הלנה רוחו מאוד מפורסמת
11/08/2016 | 22:48
1
19
כיכבה בין היתר בהזכות לאהוב (בתור אמו החורגת של רנה סטיקלר), בתור אמה הרעה של אדלה נורייגה באהבת אמת, ועוד המון תפקידים.

לאיישה וויליקנס - לי היה "לעונג" להכיר אותה בתור מריפז המעצבנת של כוחו של הגורל. גם שם היא הייתה מעצבנת ורעה. ככה שלא שונה בהרבה ממה שהיא עושה כאן.

לצפיה ב-'תיארתי לעצמי כי השם מוכר אבל לא יצא לי לראות את הנובלות'
תיארתי לעצמי כי השם מוכר אבל לא יצא לי לראות את הנובלות
12/08/2016 | 12:11
15
האילה

לצפיה ב-'ידעתי שתנחשי '
ידעתי שתנחשי
09/08/2016 | 13:16
3
46
יחסים בין בני דודים זה וויכוח אם זה גילוי עריות או לא, זה תלוי תרבות. אחים למחצה זה כבר קו אדום, למרות שבתנ"ך זה כן קרה. בעצם בטלנובלה קלאסית אביגייל גם לא אמורה לשכב עם דיאגו אלא רק עם מתאו אם בכלל, אבל עדיין נשיקות בין בני משפחה זה גם יותר מדי בשביל טלוויסה.
לצפיה ב-'דייי איזה קטע'
דייי איזה קטע
09/08/2016 | 18:47
2
43
אז מתאו ודייגו אחים למחצה!
ומה קרה לאמא של דייגו? פאוסטו רצח אותה?
לצפיה ב-'בחבקי אותי חזק '
בחבקי אותי חזק
09/08/2016 | 22:06
1
42
פאוסטו לא ידע שדיאגו בנו ובעצם גם הסבים של דיאגו, שם היו לו גם סבא וגם סבתא היו בטוחים שדיאגו הוא הבן של ברונו. נדמה לי אימו מתה אבל לא ברור באיזה נסיבות וזה לא הוסבר, האימהות הביולוגיות של דיאגו ואנטוניו לא קיבלו חלק בעלילה, אימו של אנטוניו בכלל לא הייתה קיימת כאילו הוא נולד רק מאבא ולא הוזכר שום דבר עליה ואימו של דיאגו הוזכרה רק שניהלה רומן עם ברונו ובהמשך הסבתא ידעה שגם עם פאוסטו הסבא לא ידע, אבל נדמה שהזכירו שהיא מתה. ובעצם גם האח של פאוסטו כולם חשבו שמתאו הוא האחיין של פאוסטו, אבל על אחיו לא הוזכר כלום ולא הבנתי בכלל אם הוא היה קיים, או שהוא המציא אותו כדי להסתיר ילד מחוץ לנישואין שלקראת הסוף הסתבר שגם היה פרי אונס. 

וכן מתאו ודיאגו אחים למחצה זה משולש האהבה האהוב על התסריטאים אחים/אחיות למחצה שלא יודעים/יודעות שהם/הן אחים/אחיות מאוהבים/מאוהבות באותה האישה / אותו הגבר. 
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
10/08/2016 | 19:47
20
מוזר שלא התייחסו שם כמעט לאימהות שלהם, מקווה שפה יתייחסו יותר.
לצפיה ב-'אהבתי את קרב החתולות של אביגיל ודיאנה וגם את הירי בפאוסטו'
אהבתי את קרב החתולות של אביגיל ודיאנה וגם את הירי בפאוסטו
11/08/2016 | 22:15
3
32
אבל איזה שפן לוסיו למה רק לפצוע אותו אם כבר אז כבר בכל מקרה זה קצת מוזר שמליטון עוזר לו שכן לוסיו ופאוסטו הם אותו הדבר

איזה יופי שמתאו סופסוף הודה בפני אביגיל שהיא צדקה והוא אכן מאוהב בה ופשוט לא קלט את זה עד עכשיו. סצנות יפות היו להם אהבתי גם איך שהוא אמר לאמא שלו שכלפי דיאנה הוא הרגיש רק תשוקה וזה מה שבילבל אותו אבל אביגיל היא זו שנעוצה לו בלב

תאודורה חשפה בפני אביגיל שמי שאנס אותה היה לוסיו נחמד שלא מרחו את זה. מסכנה היא בטוחה שהוא עזב ולא יחזור

איזה צחוקים היה עם מקס ומוטור חחח איך טוניו המציא לסימונה שמוטור מאוהב במקס רק כדי שסימונה תפסיק לחקור אותו טוניו: "אל תדאג מוטור לא יהיו לזה השלכות" סימונה: "תראו את מי הבאתי! את מקס!" והפרצוף של מקס חח ענקXD

נראה שהתאומות מוכנות להתחלף. חימנה כבר לימדה את דניאלה על הקרובים שלה כדי שלא תפשל כשתתחזה לה ודניאלה כבר הספיקה להתאים את השיער והאיפור לזה של אחותה. יהיה מעניין לראות את הסצנות של דניאלה בזמן שהיא לא תתחזה לאחותה[שכן לפי ההסכם אחד התנאים של דניאלה היה שבוע כן שבוע לא]מאחר והיא מתכננת לחפש את פטריסיו
לצפיה ב-'ו...'
ו...
11/08/2016 | 22:24
2
24
נחשפנו לעובדה שדייגו הוא כביכול הבן של ברונו - קודם בשיחה של מליטון ובניטו ואחר כך בשיחה של קונסטנסיה וסבתא של דייגו. התרגלתי שבברזילאיות עובדים על הצופים מפתיע שפה יש גם כן דבר כזה חח אבל העיקר אנחנו יודעים כבר את האמת הקצת אחרתחח.. אם כי גם ככה הייתי קצת מפקפקת כי נדיר מאוד שבטלויסה יש קשר זוגי בין בני משפחה.
לצפיה ב-'אגב גילוי עריות באומץ לאהוב'
אגב גילוי עריות באומץ לאהוב
11/08/2016 | 23:38
1
29
איפשרו לדוד שטני לאנוס את האחיינית שלו, אמנם זאת דמות רעה וזה אונס ולא רומן, אבל גילוי עריות היה. ובעצם לא הראו לנו ושילוב של הומו וגילוי עריות זה משהו אחר, אבל בהזר הדוד הפדופיל של אנטוניו אנס אותו בילדותו. 

ואגב באהבה מנצחת עבדו על הצופים לזמן קצר כאילו מקס הוא הבן של גיירמו ולא של אוסבלדו ובאומץ לאהוב עבדו על הצופים זמן רב כאילו מרים מתה.
לצפיה ב-'נכון אבל זה נעשה בכפייה'
נכון אבל זה נעשה בכפייה
12/08/2016 | 16:28
10
ובאומץ לאהוב התינוק לא זכה להיוולד.
לגבי מרים עד שלא רואים דמות נקברת תמיד יש את האפשרות שהיא לא מתה, ולגבי מה שרשמת על אהבה מנצחת אני כבר לא זוכרת את ההקשרים בין הדמויות חח
לצפיה ב-'שאלה לגבי מתאו ודיאנה '
שאלה לגבי מתאו ודיאנה
12/08/2016 | 11:25
2
26
הם יתגרשו? 
לצפיה ב-'אם זה כמו בחבקי אותי חזק אז '
אם זה כמו בחבקי אותי חזק אז
12/08/2016 | 14:38
1
25
כן.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
12/08/2016 | 15:40
9
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
07/08/2016 | 23:46
24
68
לצפיה ב-'Despertar Contigo'
Despertar Contigo
07/08/2016 | 23:57
10
106
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:05
9
54
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:34
8
60
לצפיה ב-'דניאל אראנס'
דניאל אראנס
08/08/2016 | 16:46
7
49
זו עם התלתלים מוכרת לי מתחת שמיים אדומים.
לצפיה ב-'אאורה כריסטינה גייטנר'
אאורה כריסטינה גייטנר
09/08/2016 | 22:05
6
53
היא עברה לטלויסה. היא בכלל קולומביאנית במקור
לצפיה ב-'אגב היא אחותו של הארי גייטנר'
אגב היא אחותו של הארי גייטנר
09/08/2016 | 22:12
5
62
ששיחק בבגידה. ומסתבר שהיה בארץ בירושלים
לצפיה ב-'ושיחק באיזשהו סרט ישראלי '
ושיחק באיזשהו סרט ישראלי
09/08/2016 | 22:52
1
51
לצפיה ב-'יש להם שורשים יהודים?'
יש להם שורשים יהודים?
10/08/2016 | 20:38
17
לצפיה ב-'לא ידעתי שהיא אחותו, מעניין... '
לא ידעתי שהיא אחותו, מעניין...
10/08/2016 | 20:38
2
18
לצפיה ב-'הם תאומים'
הם תאומים
10/08/2016 | 21:56
1
18
לצפיה ב-'וואלה? חח מפתיע'
וואלה? חח מפתיע
12/08/2016 | 11:51
5
לצפיה ב-'Vino el amor'
Vino el amor
08/08/2016 | 00:36
9
91
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:39
8
55
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:40
7
53
לצפיה ב-''
08/08/2016 | 00:53
53
לצפיה ב-'תודה על התמונות'
תודה על התמונות
08/08/2016 | 17:05
5
51
עדיין אני חושבת שיכלו ללהק ראשית אחרת לצדו של גבריאל סוטו.
ויזואלית היא מתאימה יותר לשחק אנטגוניסטה, ובכללי היא לא שחקנית כזאת גדולה בשביל לגלם ראשית לפחות לפי מה שהספקתי לראות אותה ממעט הפרקים שראיתי בתשוקה וכח. אבל עדיין אני ממש מחכה לטלנובלה בעיקר בגלל כריסטיאן דה לה קאמפה קימברלי דוס ראמוס וכמובן הצילומים המושקעים. מגניב ששני פליטי מילה של כבוד פה
לצפיה ב-'אני לא כ"כ מצפה לנובלה הזו'
אני לא כ"כ מצפה לנובלה הזו
08/08/2016 | 19:09
4
62
כי נראה לי שקימברלי תשחק רעה שוב. ולא בא לי

אבל היי, גבי
לצפיה ב-'אני מהמרת שיביאו....'
אני מהמרת שיביאו....
08/08/2016 | 22:00
1
55
קסטרו וזה...
לצפיה ב-'זה מה שמחליף את אמזונס נכון??'
זה מה שמחליף את אמזונס נכון??
08/08/2016 | 23:17
51
נעליים קשות מאוד למלא....
לצפיה ב-'לא הייתי מגדירה אותה רעה במי זה מי'
לא הייתי מגדירה אותה רעה במי זה מי
08/08/2016 | 23:35
1
50
מהתחלה הובן שהיא מחפשת צדק אבל לא נקמה בניגוד לאיגנסיו שהוא באמת רשע במלוא מובן המילה היא פשוט כואבת ונוטרת ועיוורת ולא חכמה במיוחד אבל לא רשעית.

אבל כן יש מצב שפה היא תשחק רעה אמיתית. זה לפחות הרושם שמקבלים מהתמונות והטריילרים.
לצפיה ב-'כן, לזה התכוונתי'
כן, לזה התכוונתי
09/08/2016 | 00:21
41
שהיא רעה לחלוטין עם השחור וזה..... לא אהבתי.

במי זה מי היא לגמרי דמות מורכבת וקשה לגילום וכל הכבוד לה.
לצפיה ב-'קצת תמונות לצילומי La Doña'
קצת תמונות לצילומי La Doña
09/08/2016 | 21:59
2
82
לצפיה ב-''
09/08/2016 | 22:00
1
54
לצפיה ב-'הכומר החתיך ורנטה מרק אלוהים סולח! חח נייס'
הכומר החתיך ורנטה מרק אלוהים סולח! חח נייס
10/08/2016 | 20:36
53
זה נראה שרבקה ג'ונס לא עברה שום קאמביו דה לוק מאז
ולא אהבתי את הצבע הבהיר שעשו פה לדנה פאולה, כהה יותר מתאים לה.
שאלות, חדשות, בקשות
05/08/2016 | 22:16
19
33

שבת שלום
לצפיה ב-'טלויסה מתכננת גרסה משלה לטלנובלה היוונית, ברוסקו לשנת 2017'
טלויסה מתכננת גרסה משלה לטלנובלה היוונית, ברוסקו לשנת 2017
04/08/2016 | 21:38
2
173
שמשודרת כיום בערוץ ים תיכוני. המועמדות לתפקיד הראשי הן שרה מלדונדו וחימנה נבארטה בינתיים
לצפיה ב-'אני אומר - חימנה נבארטה!'
אני אומר - חימנה נבארטה!
04/08/2016 | 22:22
84
לשנייה אין ממש יכולת להוביל טלנובלה כי... היא משעממת מדי.

אגב, ברוסקו לא "בימים אלה". היא התחילה בדיוק השבוע.
לצפיה ב-'הגיע הזמן באמת שחימנה תחזור לטלנובלות'
הגיע הזמן באמת שחימנה תחזור לטלנובלות
05/08/2016 | 16:42
69
אאל"ט בלב הסערה הייתה הראשונה והאחרונה שלה.
נכון שהיא עוד צריכה קצת להתפתח בתחום המשחק אבל בשביל טלנובלה ראשונה שלה היא שיחקה סבבה לגמרי לפי דעתי. מעניין אם היא מעצמה רצתה פסק זמן מהטלנובלות או שהיא לא הצליחה להתקבל מאז.
לצפיה ב-'בטלפה כנראה מתכננים טלנובלה חדשה בשיתוף פעולה עם חברת אצטקה'
בטלפה כנראה מתכננים טלנובלה חדשה בשיתוף פעולה עם חברת אצטקה
05/08/2016 | 09:10
98
מה נסגר פתאום החברות הארגנטינאיות התחברו עם המקסיקניות 

לצפיה ב-'מזל טוב למרלן פאבלה שחוגגת היום יום הולדת 40'
מזל טוב למרלן פאבלה שחוגגת היום יום הולדת 40
05/08/2016 | 22:30
63
לצפיה ב-'סרט חדש בכיכובו של פבלו אצ'ארי'
סרט חדש בכיכובו של פבלו אצ'ארי
05/08/2016 | 22:58
3
91
Al final del túnel
טריילר+פוסטר
לצפיה ב-'הסרט הזה יצא בחודש אפריל'
הסרט הזה יצא בחודש אפריל
05/08/2016 | 23:31
2
62
ובינתיים יצא לו לפני כחודש סרט חדש בשם "El Encuentro de Guayaquil" למרות שהוא צולם לפני הסרט בקצה המנהרה.

לצפיה ב-' תודה מוזר למה על הפוסטר כתוב 12 לאוגוסט '
תודה מוזר למה על הפוסטר כתוב 12 לאוגוסט
05/08/2016 | 23:38
1
24
לצפיה ב-'בגלל שהסרט ייצא לאקרנים בספרד ב12.8'
בגלל שהסרט ייצא לאקרנים בספרד ב12.8
05/08/2016 | 23:48
41
ובארגנטינה הוא כבר יצא בחודש אפריל. 
לצפיה ב-'Mujeres de negro פרומואים '
Mujeres de negro פרומואים
06/08/2016 | 22:50
69
סדרה חדשה של קרלוס מורנו
לצפיה ב-'מאצ'וס, כעבור 13 שנים'
מאצ'וס, כעבור 13 שנים
06/08/2016 | 23:35
74
לצפיה ב-'מזל טוב לכריסטיאן צ'אבס ואלטאיר חראבו'
מזל טוב לכריסטיאן צ'אבס ואלטאיר חראבו
07/08/2016 | 23:04
80
כריסטיאן צ'אבס חוגג היום יום הולדת 33
אלטאיר חראבו חוגגת היום יום הולדת 30
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/08/2016 | 21:43
2
52
האם לטלנובלה Las amazonas יש רק 60 פרקים?! 
והאם יש אתר לצפייה ישירה או הורדת טלנובלות?

Gracias
לצפיה ב-'היי, כן, 61 פרקים'
היי, כן, 61 פרקים
08/08/2016 | 21:58
34
תנסי לראות כאן (בלי תרגום כמובן)
לצפיה ב-'כן 61 פרקים'
כן 61 פרקים
08/08/2016 | 23:18
33
נסתיימה אתמול
לצפיה ב-'חח גם ויוה התמכרו לשיר הפתיחה של עשירים לא מבקשים רשות'
חח גם ויוה התמכרו לשיר הפתיחה של עשירים לא מבקשים רשות
08/08/2016 | 23:48
1
96
קרן זוכרת שדיברנו על כמה השיר יפה וממכר כששמת אותו פה בזמנו? חח לפי הביקורות פה ובפורום ויוה נראה שזה הדבר היחיד שטוב בנובלה הזו שהגיעה
לצפיה ב-'השירים של הטלנובלה זה הדבר היחיד שטוב בה'
השירים של הטלנובלה זה הדבר היחיד שטוב בה
13/08/2016 | 18:33
28
שיר מהמם  וגם שלושת השירים האחרים של הטלנובלה מהממים (של דויד ביסבל ריקרדו מונטנר ולואיסנו פריירה).
הטלנובלה עצמה התגלתה כביזבוז זמן מוחלט  ופרשנו ממנה מזמן בקבוצת צפייה שהייתה לה. 
לצפיה ב-'הדר אם איכשהו תמצאי זמן לשיבה הביתה '
הדר אם איכשהו תמצאי זמן לשיבה הביתה
10/08/2016 | 00:42
1
48
אז פליפה ממילה של כבוד משחק שם דמות רעה.
לצפיה ב-'אין לי זמן לעוד טלנובלה אבל מגניב שהוא שיחק גם שם'
אין לי זמן לעוד טלנובלה אבל מגניב שהוא שיחק גם שם
10/08/2016 | 20:26
44
ויזואלית באמת מתאים לו גםוגם

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ