לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טלנובלות
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

טקס Billboard 2016
29/04/2016 | 14:09
7
24
אתמול התקיים טקס פרסי המוזיקה הלטינית Billboard, עם נוכחות מכובדת מצד כוכבי טלנובלות.
בין הזוכים בלטו השנה הזמר אנריקה איגלסיאס עם השיר שלו El Perdón (בדואט עם Nicky Jam), שגרפו מלא פרסים. הזוכה הגדול הנוסף הוא זמר ותיק חואן גבריאל שגם זכה בהרבה פרסים ובמקביל טלמונדו הפיקו השנה סדרה ביוגרפית על חייו Hasta Que Te Conocí .

המנחים של הערב
29/04/2016 | 15:06
8
גבי אספינו ופדרו פרננדס הנחו את הטקס.
תמונות של כוכבי טלנובלות נוספים
29/04/2016 | 15:10
9
תמונות של כוכבי טלנובלות נוספים (חלק 2)
29/04/2016 | 15:17
8
תמונות של כוכבי טלנובלות נוספים (חלק 3)
29/04/2016 | 15:25
8
תמונות של כוכבי טלנובלות נוספים (חלק 4)
29/04/2016 | 16:46
7
תמונות של כוכבי טלנובלות נוספים (חלק 5)
29/04/2016 | 16:49
4
תמונות של כוכבי טלנובלות נוספים (חלק 6)
29/04/2016 | 16:52
3
תשוקה וכח - ספיישל פתיחה
27/04/2016 | 20:17
52
183
טלנובלה מקסיקנית בכיכובם של חורחה סלינס, סוזנה גונזלס ופרננדו קולונגה בימי חול(א-ה) ב21:40. הטלנובלה קטפה כמה פרסים וזכתה לטלנובלה הכי טובה של השנה.
המשך>>
טלנובלה מקסיקנית בכיכובם של חורחה סלינס, סוזנה גונזלס ופרננדו קולונגה בימי חול(א-ה) ב21:40. הטלנובלה קטפה כמה פרסים וזכתה לטלנובלה הכי טובה של השנה.
"7 נשמות" בדרך לישראל
28/04/2016 | 23:11
14
81
אחרי כל השמועות וכתבות באתרים שאמינותם הייתה מוטלת בספק, גלובו סוף סוף אישרו באתר הרשמי שלהם שישראל רכשה את "7 נשמות" הברזילאית. 
זה גם אומר שכנראה "כללי המשחק" תגיע אחריה.
מי שעדיין לא שמע על "7 נשמות" או לא זוכר, הטלנובלה מספרת סיפור על גבר שבעברו תרם זרע והיום יש לו 7 ילדים במשפחות שונות שלאט לאט מתחילים להפגש ולהכיר אחד את השני.
בנוסף, תרגמתי את הטריילר לעברית 
זה נושא שקרוב לליבי האמת
28/04/2016 | 23:33
37
אבל הלוואי היה אפשר לדעת את זהות תורם הזרע במציאות ועוד להכירו.
פרט מעניין לגבי שחקן מישל נוהר שמשחק בטלנובלה
28/04/2016 | 23:35
2
53
מישל נוהר הוא בכלל שחקן ארגנטינאי שמשחק ב"7 נשמות" בחור שנולד מתרומת זרע  והוא אחד מהילדים של הגיבור הראשי. עכשיו אם הטלנובלה הזאת אכן תחליף את "אימפריה", יהיה מצב שהוא יופיע בויוה בשתי טלנובלות שונות, כי הוא משחק גם ב"אספרנסה מיה".
הוא בן זוגה של סלסטה סיד
28/04/2016 | 23:40
1
41
ואבי התינוק שלה היא מצפה
איכשהו אף אחד לא ידע שהם ביחד, עד שהיא לא הודיעה
28/04/2016 | 23:43
39
שמצפה ממנו לתינוק
סבבה, פחות נובלה בשבילי.
29/04/2016 | 08:07
6
41
גם קאסט לא משהו וגם העלילה נשמעת קצת הזויה.

מה זה כללי המשחק? משהו טוב?
גם אצלי ככה,חששתי שיגיע משהו תקופתי גם אם היה סיכוי קלוש
29/04/2016 | 16:00
4
16
ובהחלט יש לי מספיק מה לראות כרגע חח
העלילה בכללי נשמעת סבבה גם הצילומים אבל העניין עם האח והאחות שמנהלים רומן ומתנשקים ומי יודע עד איפה הגיעו..בעייתי משהו אז לא כ-זה חבל לי עלייה. אבל צפייה נעימה שתהיה למי שמתכנן לצפות

לגבי כללי המשחק לי אישית זה נראה משעמם אז גם על זה לא חבל לי.
ספוילר ענק ל"שבע נשמות"
29/04/2016 | 16:10
2
14
היא גם תשאר איתו בסוף. אבל בדרך יהיה לה גם רומן קצרצר עם חצי אח אחר. ככה שבאמת לא כדאי לך  לראות את זה....
ספוילר ענקי ומשמעותי במיוחד להדר
29/04/2016 | 16:12
1
22
הם לא אחים, במהלך הסדרה יתברר שמרתה (אמא של ז'וליה) בגדה בבעלה עם גבר אחר וכך יתברר שז'וליה ופדרו לא אחים. ושאביה של ז'וליה הוא גבר אחר ולא מיגל. 
אופס חחח טוב לדעת, תודה על התיקון
29/04/2016 | 16:15
5
לגבי "כללי המשחק" אני הייתי ממליצה לך לפחות לתת לה צ'אנס
29/04/2016 | 16:12
11
נכון שזה לא נראה לך אולי מושך, אבל זה אותו היוצר כמו שדרות ברזיל. גם את שדרות ברזיל אני זוכרת לא רצית, אבל בסוף כשנתת לה צ'אנס מאוד אהבת אותה.
דווקא העלילה היא מבוססת על סיפור אמיתי.
29/04/2016 | 16:13
4
סדרה ללא ספק מהממת - מי שמתחבר לסדרות בסגנון ''בזמן שישנת''
29/04/2016 | 16:15
2
15
יאהב, אבל לדעתי הסדרה הרבה יותר טובה מ''בזמן שישנת'', יש הרבה יותר עם מה להזדהות, הרבה יותר דרמות, היא טלנובלה מאוד הגיונית. ומציאותית ללא ספק אני אתכוון לצפות בה שוב! היא שווה את המאמץ הזה  
כמה טוב לראות אותך כאן שוב
29/04/2016 | 16:19
1
10
אני מאוד מחבבת חלק גדול מהשחקנים, את ז'יימה מטראזו, את איסבל דרומונד, פרננדו בלו אהובי ועוד רבים אחרים, אבל הסנגון שלה קצת מרדים אותי.
אני אמתין לסבלנו להודעה של ויוה מה יחליף את "הדרך לאהבה", אם זה (חס וחלילה) לא "אל תעזוב אותי", אז בעצם לא יהיה לי מה לראות בויוה, אז אני אראה "7 נשמות".
תודה רבה
29/04/2016 | 16:28
5
גם לי מאוד כיף לחזור לפורום. 

בקשר לטלנובלה-כן זכור לי שטענת שאת לא כ''כ מתחברת לסגנון, אבל דווקא שווה להשקיע כמה פרקים, נכון שזה סגנון שלא כולנו מתחברים, שיש הורות, משפחה, ועוד נושאים אבל אני דווקא אהבתי ויצא לי לראות בסדרה הזו המון דברים שמתרחשים במציאות. 
לדעתי כדאי לך לנסות כמה פרקים, ואם תראי שאחרי כמה פרקים לא תמצאי עניין את יכולה לפרוש תמיד. 
מילה של כבוד - פרקים אחרונים!
26/04/2016 | 16:42
58
175
לא מאמינה שהטלנובלה המדהימה הזו מסתיימת היום 
אבל לפחות המחליפה שלה ראויה מספיק כדי להתנחם איתה

תגובות על הפרקים האחרונים לפה
המשך>>
לא מאמינה שהטלנובלה המדהימה הזו מסתיימת היום 
אבל לפחות המחליפה שלה ראויה מספיק כדי להתנחם איתה

תגובות על הפרקים האחרונים לפה
מי הוא מי
27/04/2016 | 23:53
14
79
כן, גם אני מופתע שאני פותח לסדרה טלמונדאית שרשור. אבל לפחות שיהיה לה שרשור אחד אומלל.

חייב לציין שאאוחניו סיז'ר דווקא מצויין כאן. דנה פאולה חמודה וקימברלי דוס ראמוס קיבלה תפקיד קשה - גם רעה וגם טובה באותה החבילה.

הצד הרע - לאורה פלורס ירשה את ויקטוריה רופו והיא כעת בוכה על כל סצינה בערך.
גם אני החלטתי לא לוותר עלייה
28/04/2016 | 00:19
10
73
חודש אחד אני יכולה לדחוס אותה כי אימפריה בעוד חודש כבר תיגמר. אז שווה לי לעשות מאמץ, הבעיה היא שיש לי רק פרק אחד מוקלט שאפילו בו לא התחלתי לצפות אבל בקרוב אני אנסה לצמצם פערים דרך המחשב. גיליתי שבנוסף לקימברלי ואיסבלה ממילה של כבוד גם השחקן שמשחק את פבלו משחק פה. וגם השחקנית ששיחקה את ריטה בתשוקות. כל טלויסה ומילה של כבוד פה בקיצור חחח ובא לי קומדיה מזמן לא ראיתי

הבעיה היא שאני אצטרך לוותר על אל תעזבי אותי אם תגיע, אבל אין מה לעשות על משהו צריך לוותר

מקווה שאני אסתדר ואוכל להתחיל לצפות בזה ולהכנס לקצב
במחשב את צופה בלי תרגום
28/04/2016 | 00:31
1
49
טוב הרי צפית בכל תשוקות בלי תרגום אז זאת לא בעיה. שכחתי שיש לך בעיה אם אל תעזבי אותי שהסוף ואת יכולה לוותר עליה. רק שאם יקרה נס ובמקום שתי הארגנטינאיות יביאו את אל תעזבי אותי וגם שיסלח לי האל תהיה בבעיה קשה. אם כי זה באמת חלום שמתוך ארבעת הספרדיות החדשות יהיו שלוש טלוויסה. שמח ששחקני מילה של כבוד עשו עליך כזה רושם שאת מוכנה להשקיע בשבילם. רק זה אומר שאם תגיע ברזילאית ארוכה ולא שבע חיים תצטרכי לוותר גם עליה.
התרגום זה לא בעיה זה יותר נוח אבל ברור שמבינה את השפה
28/04/2016 | 12:03
32
וכן קל לי יותר לוותר על אל תעזבי אותי אם תגיע, בשל התפנית שלא ממש אהבתי בין העונות. ואכן השחקנים ממילה של כבוד כבשו אותי זה גם מנחם במידה מסויימת להמשיך לראות את חלקם משחקים גם פה כי אני בהחלט אתגעגע לנובלה המדהימה הזו ולקאסט

גם לי לא נראה שיקרה הנס שאתה מדבר עליו עם שלוש מקסיקניות בו זמנית

ברור שגם אם תגיע ברזילאית אחרת אני אצטרך לוותר אבל זה שווה לי.

אולי בכל זאת תשקול גם אתה לצפות במי זה מי
את מי הם מגלמים כאן?
28/04/2016 | 08:21
2
48
שאדע את מי לזהות. היחידים שאני מזהה הם הראשיים ולאורה פלורס (וג'ונתן איסלאס המהמם)
הנה תמונות של הדמויות שלהם
28/04/2016 | 11:51
1
64
אני עדיין לא יודעת איזה בדיוק תפקידים הם מגלמים כי עוד לא התחלתי לצפות אבל אני ממש שמחה ששניהם משחקים שם גם כן. הם היו הברבי וקן של מילה של כבוד חח התמונה השלישית היא כמובן ממילה של כבוד.

הבנתי שגם האבא של האחים ממילה של כבוד משחק כאן וגם חימנה דוקו שאני יודעת שהיא שחקנית מאוד מוכרת בטלמונדו אם כי לי יצא לראות אותה רק בכמה פרקים בודדים של מישהו צופה בך.

את לאורה פלורס אני מכירה מפני מלאך המקסיקנית, מחברים לנצח נובלת הנוער המקסיקנית של בלינדה בזמנו. גם אז היא שחקה אמא של תאומות ופה זה תאומים וגם מהכל בשביל האהבה כמובן. נראה לי היא שיחקה גם בתפקיד אורח באין טיפשות בגן עדן. את דנה פאולה אני מכירה מ"אמי והילקוט הכחול" נובלת נוער נוספת של טלויסה ששודרה לפני שנים. וגם מאוייבת יקרה שהיא שיחקה שם את בטינה המתבגרת. את ג'ונתן איסלאס החתיך אני מכירה מהאחים דל מונטה. ואת אאוחניו סילר אני מכירה מים של סודות בתור העיוור שיחק שם מצויין. גם הוא נראה ממש טוב וכמעט ולא השתנה מאז.
לאורה פלורס לא הייתה בפני מלאך
29/04/2016 | 11:25
16
התבלבלת אולי בינה לבין ליסט מוראלס

בכל מקרה - הדמויות האלה עדיין לא נכנסו לעלילה. 
וואו ראיתי את מאיטה אמביל שגילמה את ריטה בלוק מודרני
28/04/2016 | 14:39
4
46
לא הייתי מזהה אותה. לא דומה לעצמה. ודווקא היא יפה בלוק מודרני מאשר תקופתי.
גם אני לא זיהיתי אותה ביפה במנהטן
28/04/2016 | 16:16
1
36
עד שהשחקנית התראיינה בכוכבים מדברים והבנתי שהחברה של ליטסי מיפה במנהטן הייתה ריטה המכשפה מתשוקות.

ובעצם את גיירמו מים של אהבה וחואן חיימה מכוחו של גורל, ממש לא להאמין שזה האציל חורחה מתשוקות. 

ואגב בפרומו סוסנה גונסלס ממש אבל ממש לא דומה לקמילה מתשוקות. 

לוק תקופתי ולוק עכשווי זה כאילו שני אנשים שונים. 
סוסנה דווקא דומה לעצמה כמעט ולא השתנתה גם השיער דומה
28/04/2016 | 16:42
36
אבל גם אצלה הלוק התקופתי לוקח
הנה שתי תמונות שלה מהנובלה שמצאתי לפי שם הדמות
28/04/2016 | 16:37
1
49
היא נראית פה ממש מבוגרת יחסית לאיך שנראתה בתשוקות..! אבל עדיין דומה לעצמה בכללי. אם כי אני דווקא אהבתי את המראה התקופתי יותר

בתמונה ששמת היא נראית צעירה יותר וגם אני לא הייתי מזהה אותה
בתמונות האלו היא באמת נראית מבוגרת
28/04/2016 | 18:20
16
אני מתגעגעת לטלנובלה עור של סתיו בה כיכבה לאורה פלורס עם רנה
29/04/2016 | 00:31
2
29
סטקלר. מאז היא לא זכתה בתפקידים ראשיים וחבל. חבל שגם עזבה את טלויסה. אוהבת את השחקנית הזאת אגב זאת הפעם השלישית שהיא משחקת אימו של אאוחניו סיז'ר. בפעמיים האחרים היו ביופי זה לא הכל ומלכת הלבבות.
בבגוף אחד היא הייתה די ראשית
29/04/2016 | 02:07
1
12
אמנם היו לה סצינות יותר מהמקביל שלה בגרסה הקודמת
29/04/2016 | 02:47
21
אבל הראשית הייתה מריה אליסה קמרגו.
שאלות, חדשות, בקשות
26/04/2016 | 21:23
28
37

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
חג שמח

היום יום הולדת לשחקנית הברזילאית מריאנה שימנס
26/04/2016 | 21:26
46
היא חוגגת יום הולדת 35! מזל טוב
תמונות- כוכבי טלויסה בטקס Diosas de Plata
26/04/2016 | 21:40
53
Diosas de Plata  הוא טקס פרסי הקולנוע המקסיקני.
חוסה רון קיבל פרס השחקן הכי טוב.
פרומו שלישי לLas amazonas, ויקי רופו כמו תמיד בוכה
27/04/2016 | 09:05
3
47
נו, ציפית למשהו אחר?
27/04/2016 | 14:09
2
18
לא, אבל ככה ישר בפרומו וכבר בוכה?
27/04/2016 | 14:54
1
16
ככה שלא נצפה לבכות אותה בסדרה ישר
27/04/2016 | 23:47
9
האם גבי אספינו ואראפ בטקה זוג?!
27/04/2016 | 09:28
62
השחקן הראשי של Eva La Trailera, אראפ בטקה, לאחרונה מסתובב הרבה בחברתה של גבי אספינו. האם לגבי סוף סוף יש אהבה חדשה אחרי פרידה מג'נקרלוס?
סנטה דיאבלה - האם תשוב לש.ח.
27/04/2016 | 09:40
6
40
שלום לכולם,

רציתי לדעת מה הסיכוי שהנובלה סנטה דיאבלה תשוב לש.ח.?
היא אומנם משנת 2013 
אבל גם בלב הסערה שמשודרת עכשיו בש.ח. היא משנת 2013

תודה וחג שמח

כנראה לא תשוב לש.ח
27/04/2016 | 10:37
5
23
חבל!! האם ידוע ממקור מוסמך או שרק נראה לך? אם לא תהיה ברירה
27/04/2016 | 10:43
4
30
אצפה בה באינטרנט
תודה בכל אופן.
ויוה לא משדרת לפי שנת המקור
27/04/2016 | 13:11
3
37
היא משדרת לפי שנת השידור שלה בארץ. אם עברו יותר משנתיים - כנראה זכויות השידור לשידור חוזר נגמרו. זה מה שויוה עשתה עם בלב הסערה - ראתה שעומדים להיגמר לה זכויות השידור ודחפו אותה למשבצת של שמונה בערב. עכשיו היא יכולה להזיז את בלב הסערה לשעה 23:20 - שעת שידור חוזרים הגיונית.
תודה!! היא שודרה בויוה בדצמבר 2013
27/04/2016 | 13:32
1
33
חבל!!
חבל שויוה לא דואגים לש.ח. של כל הנובלות ששודרו כדי שתהיה הזדמנות נוספת גם למי שלא צלח וראה בפעם הראשונה.
מזל שיש אותה באינטרנט - אומנם בלי תרגום (אני מבינה 90%)
היה לי נחמד לראותה בויוה 
אבל כנראה עד שתגיע נובלה חדשה בויוה שתכבוש אותי שוב זה יקח עוד זמן..
מילה של כבוד הסתיימה לי אתמול.
בינתיים יש לי את LOS RICOS  ואח"כ אעבור לסנטה דיאבלה
תודה רבה וחג שמח

יש בערך שליש משבצות חוזרות ולכן ברור שרוב
28/04/2016 | 00:39
26
הסדרות לא יחזרו ועם הערוץ הטורקי שמבטיח משבצת טורקית חוזרת קבועה נותרים רק שתי משבצות חוזרות ללטיניות ואם החשד שלי נכון והולכים לעשות גם משבצת ברזילאית חוזרת קבועה אז בכלל נותר רק משבצת אחת חוזרת מסכנה לספרדית. 

באופן כללי לטלוויסה יש בערך שנה וחצי של זכויות שידור ולטלמונדו יש שלוש שנים, אז משקיעים יותר בשידורים החוזרים של טלוויסה וכשמשבצים את רובן לא נשאר כמעט מקום לשידורים חוזרים מטלמונדו. 5-6 משבצות לספרדית חדש וחוזר ביחד זה בהחלט לא מספיק בעיקר לאלה שעוד זוכרים שהיו שני ערוצים לכל הז'אנרים. אבל עם הקוריאניות זה יותר גרוע, אם יש חוזרת היא על חשבון חדשה וכך כמעט ואין להן שידורים חוזרים.
דווקא לטלמונדו יש זכויות שידור של שלוש שנים
28/04/2016 | 00:35
26
ראה ערך עמק התשוקות ובגידה. 

אבל הבעיה שכנראה החליטו גם לצמצם את השידורים החוזרים בספרדית משלוש לשניים וגם החליטו על ברזילאית חוזרת קבועה, מה שאומר ש-95% מהסדרות של טלמונדו לא יחזרו.

אין מקור מוסמך. אבל אם מתכוונים להחזיר את השיבה הביתה סביר להניח שלא יחזירו את סנטה דיאבלה. מצד שני גם לונה וגם מלאך ושטן חזרו, אבל בעצם דרוך נסיך לא, כך שגם גבי אספינו לא כזאת חשובה.
"50 הכי יפים" של המגזין People en Español
27/04/2016 | 18:57
4
59
כמו בכל שנה, המגזין המפורסם People en Español מפרסם במאי גיליון חגיגי עם רשימה של 50 אנשים (לטינו אמריקאים) הכי יפים, חלקם כמובן הם שחקני טלנובלות. בכל שנה יש איזשהו נושא לגיליון, ושנה הנושא הוא "שבעת החטאים". בנתיים עוד לא התפרסמה הרשימה הרשימה המלאה, אבל יש כבר נחשפו כמה עמודים מתוך הגיליון.
בין הנבחרים השנה מופיעים : סבסטיאן רולי, אנג'ליק בוייר, אריק אליאס, אנה ברנדה קונטררס, דולסה מריה, ג'נקרלוס קנלה, מאיטה פרוני, דנילו קררה (בקרוב נכיר אותו ב"תשוקה וכוח"), דייגו בונטה, אייסה גונזלס, קייט דל קסטיז'ו ועוד.  כאשר תתפרסם הרשימה המלאה, אני אעדכן.
תמונות ממגזין
27/04/2016 | 19:10
43
רשימה של כל כוכבי טלנובלות שנכנסו ל"50 הכי יפים"
27/04/2016 | 23:05
2
45
כריסטיאן דה לה פואנטה
מרלן פאבלה
ג'נקרלוס קנלה
דייגו בונטה
טליה
דנילו קררה
לודוויקה פלטה
דולסה מריה
אנה ברנדה קונטררס
מאיטה פרוני
רפאל אמאיה
סבסטיאן רולי
אנג'ליק בוייר
חימנה דוקה
ליביה בריטו
אריק אליאס
קייט דל קסטיז'ו
אייסה גונזלס
אדמרי לופז

תודה, אבל אל תפסחי אותם כ משהו פה לא הולך נכון
28/04/2016 | 14:51
1
75
אל תפגעי אבל עדיף לך שלא לרשום כוכבים..
אלה בתור משהו אחר..
בקשר לרישמה לא אהבתי חלק מהרשימה..
תודה בכל מקרה..:)

האמת שבחרתי די באופן אקראי, בלי כוונה מסויימת
28/04/2016 | 14:59
25
אבל עכשיו שאת מעירה על זה, פתאום הבנתי שזאת הבחירה הכי מתאימה, כי הרי אנחנו מדברים על כוכבי טלנובלות, אז סמל הכוכב זה בול מה שמתאים כאן!
הדמויות הראשיות של "שלוש פעמים אנה"
27/04/2016 | 22:42
2
52
ידוע לך מה הדמות השנייה שיגלם סבסטיאן?
28/04/2016 | 00:44
1
29
הוא יהיה אחד עני ואחד עשיר? אני רק הבנתי שהוא יהיה נשוי לאנה לטיסיה ויתאהב באנה לוסיה. ראיתי שני לוקים שונים אחד מוזנח שבתמונה ואחד מטופח עם מראה אלגנטי. אמרת שהוא יאבד את הזיכרון.
הוא לא בתפקיד כפול
28/04/2016 | 13:35
24
זה אותו אחד. מרסלו יהיה נשויי לאנה לטיסיה ואז כנראה זה השלב שהוא נראה אלגנטי. אחר כך הוא עובר תאונה, מאבד זכרון ואז יקראו לו סנטיאגו ויתאהב באנה לוסיה. אז כנראה יהיה לו לוק פשוט יותר כי הוא כנראה יהיה רחוק ממשפחה שלו, בטח לא ידעו איפה הוא או יחשבו שהוא מת, והוא עצמו לא זוכר מי הוא.
Silvana sin lana - טלנובלה חדשה של טלמונדו
27/04/2016 | 22:47
48
רימייק לטלנובלה צ'יליאנית Pituca sin lucas.
בגרסא של טלמונדו ישחקו מריצה רודריגז וקרלוס פונסה.
מה הדבר הבא שניקנדרו דיאז רוצה לעשות?
27/04/2016 | 23:30
1
40
אחרי שרצה לעשות ריימיק לטלנובלה תקופתית ספרדית וויתר, אחרי שהיו שמועות שהוא רוצה לעשות רימייק ל"אלף לילה ולילה" התורכית, אחרי שאמרו שהוא רוצה לעשות רימייק ל"יורשי הנקמה", עכשיו הוא כבר רוצה ל"חמישה גברים ואישה" הצ'יליאנית, שהיא גם "אחים דל מונטה" של טלמונדו. השאלה באמת אם הוא יעשה ומה ויוה יעשו, אחרי שכבר הביאו את המקור, את הרימייק של טלמונדו, האם יביאו את הרימייק השלישי?

שיחליט כבר
27/04/2016 | 23:50
34
בינתיים טלויסה לוקחת לו שחקנים
●trailer Tres veces Ana טריילר לטלנובלה "שלוש פעמים אנה"●
28/04/2016 | 04:44
47
לא יודעת מה איתכם אבל אני מחכה לזה שיתחיל כבר. אגב התרשמתי ממשחק של אנג'ליק בוייאר לטובה. נראה לי שהיא הולכת לזכות בפרס השחקנית הכי טובה בטקס הבא ולפי התרשמותי מהטריילר נראה שיהיה מגיע לה. כנראה שהיה חסר תפקיד הנכון בשבילה. היא נכנסת לנעליה הגדולות של לוסרו ונראה לי שהיא תצליח.

סקרלט אורטיז מצטרפת לטלמונדו
28/04/2016 | 23:51
26
קליפ חדש לדולסה מריה
29/04/2016 | 11:13
13
בלב הסערה 39-47
25/04/2016 | 21:31
14
32
כן. ערכתי מרתון בלב הסערה עם הרבה דילוגים.

ומזל שאאוסביה לא השתטחה על הרצפה כהרגלה.
משפטו של דמיאן
25/04/2016 | 21:45
6
32
טוב אז די ברור שהדבר הראשון שצריך לעסוק בו זה כמובן הצטרפותה המרעננת של אורסולה (מריאנה סיאסונה המעולה) שריעננה כמה וכמה דברים. ראשית כל הרביצה למז'וז'ה סטירה אחת מצלצלת שאני כמעט בטוח שהשיניים שלה עפו מהמקום (לא לדאוג, זה יקרה בקרוב. ) ואחר כך לאלץ את מז'וז'ה המגוחכת להיפרד מהזהות המגוחכת שלה כאסתרסיטה המגוחכת. חבל, יכלו לחפף את מז'וז'ה מהסדרה עם בואה של אורסולה. לא נורא, גם זה תיכף יגיע

אז אחרי שלושה פרקים בהם דמיאן ומרינה פחות או יותר ערכו היכרות מינית בכל מקום כולל במערה ההיא - המציאות מכה בפרצופם שוב כאשר פולחנסיו המרושע משתמש באותו שטיק (שוב!) כדי לכלוא את דמיאן. הפעם זה נגרר למשפט שבו פולחנסיו משמש גם עורך דין וגם שופט. מזל שהשופט האמיתי היה שם. בערך.

בינתיים כל הקאסט מתאסף לו (הזדמנות לעשות פגישת מחזור של כל הקאסט. חוץ מלאורה קרמינה ומנואל אוחדה וזה שמשחק את מקריו המקריפ כולם היו שם)

נוגעת הציצי בפרק 37 - אל תיגע במרינה בתי! מקבלת שיחה ממרסדס - טוב, אני מבינה שאתה אוהב את בתי אבל תיזהר ממני! בלה בלה. בפעם הבאה שהיא נוגעת בציצי שלה, הגברת כבר משנה את הדעה ואומרת שדמיאן לא ראוי לבתה. תחליטי כבר, נוגעת ציצי שכמוך!!!!!!

שועשעתי מהספר שחוסה נותן לרבקה - מאה שנים של בדידות  

רוסריו מתחמקת מהמשפט שבו היא שימשה כפה שטן לכל החברות שלה, מנהלת ריגול מסוקס, מגלה את לוסיה ונראו, מקשיבה לשיחה שלהם, ובמקום לחשוב שתי דקות הגברת מחליטה שלוסיה/חסמין היא זונה. לא פחות. אולי עלה בדעתך, רוסריו יקירתי, שאולי במקרה הבחורה נפלה קורבן לסחר בנשים? אה, שכחתי. רק פולחנסיו נגע בך בחייך העלובים. ותראי מה יצא מזה.

לאסרו יורה בשוטר המת והוא מסתובב במקום כלשהו עם התג משטרה הזה. הלווווווווו? קצת היגיון.

מגדלנה מגלה יכולות מופלאות של בריחה. הלוואי שהייתה מתעלת את זה יותר ליכולות גמילה מהאלכוהול. ולקצת יותר טקסט הגיוני בעלילה.

המרדף של מרסדס, אוסו ואליסיה (לא הגיע הזמן להרוג את אליסיה בהתקף לב?) היה באמת מעניין. מעניין מאוד ששיחקתי בפלאפון במקום להתרכז בסצינה כי היה לי ברור שכלום לא ייצא מזה.

דמיאן גבר גבר. מה הוא עושה כדי למנוע מאהובתו לסבול ולקבל סלע בראש? נכון מאוד. דמיאן הגבר שלנו אומר למרינה נו טה אמו. ואומר לה שאף פעם לא אהב אותה ובלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה. אני בשלב הזה הייתי זורק נבוט על הראש שלו אם הייתי מרינה.

אז יופי שפולחנסיו נקם בדמיאן ושלח אותו לכלא. מה עכשיו, אה? תשתשעשע עם אסתריטה?

אגב אסתריטה, אבל האמיתית, הגברת בהיריון. יש עם זה שתי בעיות- הגברת טבעה בים ולא יכול להיות שהעובר החזיק מעמד. הבעיה השנייה היא שמאז ששכבה עם דמיאן ועד לטביעה עברו שבועות. אז לא הגיוני בעליל, אבל נחליק. העיקר ארנסטו קונטררס מאושר ושוקל לנשל את הרנן מהצוואה שממילא לא הגיעה לו.

ברוך הבא, רנה קאסדוס. התגעגענו. זו הטלנובלה המאה בערך שהוא עובד עם ססר אבורה (ועם המפיק סלבדור מחיה אלחנדרה)

אגב, מזל שויליאם לוי הסתפר.

יבגני, לא אמרת שאסתריטה (האמיתית, לא מז'וז'ה) תיעלם ל50 פרקים? כי בינתיים ממשיכים להראות אותה די הרבה.

הטלנובלה השתפרה? לא בהכרח. זה סתם התקף של שעמום שתקף אותי אז ערכתי בולמוס. נשאר לי את 48 להשלים.

ובהחלט רואים שכבר אורסולה זוממת על אחד הגברים החתיכים. הבעיה שאחד פלסטיק והשני לא מעניין.

התבלבלתי, חשבתי שיקח זמן עד שיראו אותה עם ארנסטו
25/04/2016 | 22:22
2
27
אבל מסתבר שהיא עם ארנסטו ומראים אותה, אבל ב-30 הפרקים הקרובים היא תהיה מתה בשביל כל תושבי גברתי מהים חוץ מהרנן אם אפשר לקרוא לו תושב של מקום כלשהו בכלל. אגב עבר זמן אסתרסיטה בהריון מארנסטו, היא הספיקה להיכנס ממנו להריון, זה לא שארנסטו כזה בור בחשבון, היא באמת בהריון ממנו, אבל עם אנשים כמו אסתרסיטה והרנן ברור שיאכילו את דמיאן ומרינה בשקר ששיערת עכשיו. 

אם תאו מהלוחמת, חייל בצבא עירוני לא מאמין שיכולים לכפות על נשים לעסוק בזנות, אז שסתומה כמו רוסריו תאמין. אגב גם בפרידה של דמיאן ומרינה היא אשמה, הרעיון המבריק שמרינה הביאה את כל הצרות לכפר הוא שלה, מזו'ז'ה "רק" הייתה התוכי שהפיצה את זה. ודמיאן מקבל נבוט מילולי מכולם חוץ ממרסדס, חוסה ורבקה שהיחידה שמבינה שדמיאן משקר. 

השוטר צריך להיות מת רק עבור פולחנסיו והרנן וכשהוא רחוק מהכפר אין סכנה שיראו אותו ואפילו למרסדס לא גילו את האמת כי אזניים לכותל ובצדק כי אם השוטר היה מסביר לה שהרנן עדיין חשוד והיא הייתה באה להגיד להרנן שהוא שיקר לה אז הרנן היה מגלה שהוא חי. 
אז היא עדיין תמשיך להציק?
25/04/2016 | 23:12
1
27
חשבתי נקבל ממנה הפסקה כלשהי. 

רוסריו תאמין בכל דבר העיקר להזיק ולפגוע בפה שלה בכל מה שזז כולל בבן שלה. היא יעני מאמינה אדוקה אבל בכלל לא מסוגלת לחשוב על להסב אושר לאנשים שהיא אוהבת שהיא לא עצמה. 

אה אוקיי, היא בהיריון מארנסטו. לפחות חסכו לנו סצנת איתם זה היה יכול להיות דוחה. זה די ברור לאן זה מוביל בסוף כשאסתרסיטה תשחזר את זכרונה והיא תחליט שהבן שלה הוא בעצם של דמיאן רק כדי להציק לו ולמרינה למרות שזה בכלל הבן של ארנסטו. ברוווווווווווווור כשמש שזה מה שיקרה בסוף. והיות וארנסטו הוא דמות רעה אז הוא ימות בסוף, וגם אסתרסיטה תמות, אז ברור איפה העולל המסכן הזה יגמור בסוף. (רמז: בידיים של הגיבורים הרחומים שלנו.)
אגב בצדקנות שלנו רוסריו דומה לברנדה מאהבה מנצחת
28/04/2016 | 01:19
8
אמנם רוסריו לא הולכת כל כך רחוק שהיא רוצחת בעצמה את "החוטאים" וחושבת שהכי צדיקה בעולם, אבל עדיין חושבת שהיא דוגמא ומופת בעוד היא נכנסה להריון מחוץ לנישואין ושזכותה לשפוט את כולם ולהסית את הכפר נגדם.
אני לא אהבתי בזמנו שהוא הסתפר בשלב הזה חח
26/04/2016 | 19:50
2
19
אהבתי אותו יותר עם השיער הוא היה גם דומה לאיך שהוא היה נראה בתשוקות. וחוץ מזה זה ממש מחמיא לו לדעתי, אבל נראה לי אני היחידה שחושבת ככה
גם אני חושב שיותר מתאים לו שיער ארוך
26/04/2016 | 20:11
17
אבל נראה שהשיער הזה יכול היה להיות מנוצל למטרות נגדו בכלא על ידי האסירים הרעים, כך שלא סתם בכלא סיפרו אותו. 

אגב סוד אחת הסיבות שלא צפיתי בשדרות ברזיל בפעם הראשונה היא השיער הקצר של דבורה פלבלה והיה מעצבן שגם בהאחד וגם כאן היא עם שיער קצר, אבל לפחות בפרקים הראשונים בארגנטינה נתנו לראות אותה עם שיער ארוך ויפיפיה, באמת נסיכה. ולא הבנתי למה היא הסתפרה עד לקטע שהיא סחטה את כרמיניה לאחר שהיא גילתה אותה ודרשה ממנה להיות משרתת, מסתבר שהשיער היה מפריעה לנינה בעבודות המטבח כמו שזה קרה לכרמיניה כשנכפה עליה לשרת את נינה. 

אגב אפשר ספוילר איך זה שאימא לוסינדה היא בעצם האימא של כרמיניה ולא האימא של מקס כפי שבפרקים האלה הצופים חושבים?
זה נראה לי הגיוני למדי שהסתפר
26/04/2016 | 20:46
20
אבל מה שעשו עם השיער של קלאודיו זה בלתי נסלח. זה נראה כאילו השחקן קם בבוקר ובא לסט ישר
26/04/2016 | 19:45
10
עד ל49 (הנוכחי)
26/04/2016 | 19:51
4
17
אז זהו אני בקצב ויוה.

זה בובה פראית או שבטעות נקלעתי לסדרה הזו שמתה אי שם ב1999 אבל מתעקשת להחיות את עצמה כל כמה שנים בצורה כלשהי? מה זה הסצינות במועדון?

כמה שפחות נוגעת הציצי יותר טוב לאנושות.

פולחנסיו מחליט להשתעשע עם לאסרו ופחות או יותר להתעלל בו לגבי זהות אביו של לאסרו שהוא בעצם פולחנסיו בעצמו.

ו.... שום דבר חשוב נוסף להגיד. אה, רבקה נראית פצצה ממש בפרקים האלה.
דווקא חשבתי שתשמח לראות את מריאנה סואנה מפגינה את
26/04/2016 | 20:13
3
25
כישורי השירה שלה בסדרה, מה שעשתה רק פעם אחת בסוף ים של אהבה, והשיר שלה הושמע ברשמקול או משהו כזה ורק לקראת הסוף היא שרה אותו וכאן היא גם זמרת בסדרה כמו שהיא במציאות. 

אבל אהבתי את ההשוואה לבובה פראית. 
אני כבד שמיעה. ככה שסצינות שירה לא כ"כ מועילות לי
26/04/2016 | 20:28
2
24
ואני גם הומו ככה שמריאנה סיאוסנה לא מושכת אותי.
בכל זאת מתרגמים את השירים בניגוד לעבר
26/04/2016 | 20:38
1
25
למרות שעדיין להסתפק בטקסט של השיר זה הרבה פחות הנאה מלשמוע ולהבין. ולגבי מריאנה סואנה חשבתי שהיא ברשימת השחקנים האהובים כמו ססר אבורה ודניאלה רומו. 
היא אהובה, אבל הרבה פחות
26/04/2016 | 20:44
24
נגיד בים של אהבה ממש לא סבלתי אותה כשהייתה דמות רעה אבל כשהפכה לטובה היא הייתה ממש מגניבה.
ובפרקים של שבוע הבא...
26/04/2016 | 19:55
38
לא שמישהו צופה בזה בשידור ראשון כמוני

סוף סוף מז'וז'ה הולכת לעולמה דמות מיותרת לאללה.
קבוצות צפייה ארגנטינה
23/04/2016 | 20:57
9
21
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה
העשירים לא מבקשים רשות

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
La Leona-פרקים 56-60
23/04/2016 | 20:58
4
27
.
הרבה התרחשויות וגילויים מפתיעים
24/04/2016 | 22:29
2
54
הפעם השנייה של פרנקו ומריה הגיעה דיי מהר, והפעם במשרד במפעל. חבל מאוד שלא משקיעים בסצנות האהבה שלהם. ואח"כ בשירותים של בבית של משפחת מילר איך מריה ייבשה את פרנקו ואמרה לו שיעשה מקלחת קרה או שהיא תשלח לו תמונה , ולפני הזה הסלפי בשירותים ושולחת את התמונות לחברות. והכי נקרעתי היה בשיחת הטלפון של פרנקו ומריה כשמריה הייתה עם אסטלה וצ'רלי עם התנועות והמילים 

איך אסטלה, מריה ואיזבלה התחילו לדבר על ליברמן והבנות שלו כשסופיה איתן. ורות מתה בלידה של התינוק ואם כך איפה התינוק, האם זה התינוק שקלאוס הרג או ניסה להרוג ובסוף הוא לא מת ולמה בכלל הוא רצה להרוג אותו לא ברור, או שמדובר בפרנקו, כבר התבלבלתי

כל הכבוד לרודריגו שדחה את אאוחניה שבאה אליו לאכסנייה ועוד מתוודה בפניו שהיא חושבת עליו בזמן שהיא עם אלכס ולבסוף העיף אותה רק שאח"כ זה הביא לו בעיות והעיפו אותו ואת ברנרדו מהאכסנייה ואז איך אאוחניה המגעילה לא הסכימה שהוא יישאר בבית שלה, יש לה מזל שבסוף היא התחרטה והביאה את רודריגו בחזרה לבית של משפחת לאונה.

פרט מעניין שנחשף הוא שבעבר אאוחניה הייתה בהריון מרודריגו והיא לא סיפרה לו על ההריון ואף הפילה את התינוק  הלוואי שאחרי שרודריגו יגלה את זה הוא בחיים לא יסלח על זה וגם מסתבר שפביאן הוא זה שעזר לה ולקח אותה לעשות את ההפלה וכאילו זה לא מספיק הוא ממשיך בעסקים המפוקפקים שלו עם הסמים. 

גבריאל גם מסתבר כאלים כלפי נורית ואיך אפילו נורית שמה לב שמריה מעוניינת בפרנקו ואמרה זאת לגבריאל. ואח"כ גבריאל נישק את מריה חוצפן  מסכנה מריה שהוא אובסיסיבי אליה. 

לפרנקו הייתה הזדמנות פז להבהיר את העניינים עם ג'ולי ולהיות איתה כנה אחרי שהיא שאלה אותו על מריה והאם הוא שכב איתה אבל הוא מכחיש כל קשר במקום להגיד כן אחד ולתמיד להיות כנה עם ג'ולי עד הסוף. גם מריה מכחישה כל קשר לפרנקו בפניי אסטלה וצ'רלי במקום לספר להם מה שקורה לה. 

מסתבר שקלאוס עומד מאחורי קבוצת המשקיעים שנורית מייצגת, בזהות בדויה בשם ק'וצמן לא הבנתי בדיוק מה הקטע של המהלך הזה , ואיך הוא שמע את נורית אומרת עליו דברים נוראיים. למרות שהבנתי שהוא מחפש להיות הבעלים היחידים של המפעל, אבל כבר לפני זה הוא זה ששלט במפעל, והוא רוצה לגרום לפשיטת רגל כדי לקנות את המפעל בזול אבל משום מה לא הבנתי מה הקטע.

ג'ולי ואלכס שכבו והקטע המפתיע הוא שאח"כ אלכס כמעט נישק את פרנקו בזמן שהוא ישן, האם הוא ביסקסואל  עד עכשיו הייתי בטוחה שהוא מאוהב בגו'לי אבל אחרי זה יש מצב שהוא בכלל מאוהב בפרנקו או בשניהם כבר לא ברור מה הולך פה. כנראה באמת כפי שאאוחניה זיהתה לא מזמן כששאלה את אלכס האם הוא מאוהב בפרנקו. ואיך פרנקו מצא את הטבעת של אלכס במיטה שלו ושל ג'ולי נראה שהוא חושד.

באמת רק עכשיו הבנת שהוא מאוהב בפרנקו?!
24/04/2016 | 23:53
1
30
אני קלטתי את זה מההתחלה...הוא משדר את זה שהוא מעוניין בו, ואף הייתה איזושהי סיטואציה שזה היה ממש מובהק. אאל"ט שהם היו בשירותים
יותר היה מובהק שהוא מאוהב בג'ולי מאשר בפרנקו
25/04/2016 | 10:36
17
כמה שירים יפים
25/04/2016 | 10:42
28
העשירים לא מבקשים רשות-פרקים 33-36
23/04/2016 | 20:59
2
27
.
עוזבת-לא עוזבת. עוד כמה פעמים?!
23/04/2016 | 21:57
1
53
אז הלנה שוב פעם כמעט עוזבת, אבל בסוף לא מפוטרת...
והכול בגלל חוספינה המפגרת ששיחררה את כל המשרתות ליום חופש והפילה את האשמה על הלנה..מסכנה אסתר שנשארה לבד לדאוג לארוחה.

היה דפוק הקטע שחשבו שאגוסטין מתכוון להתאבד.
מריסול בהיריון מליסנדרו (בהווה קרן, לא התינוק הראשון שלה כמו שחשבת)
וסצינת הסיום הייתה הזויה עם ויקטוריה שאומרת "es mio" על רפאל ורוצה לירות בחוליה...ואז התברר שזה חלום
התכוונתי למה שקורה בהווה
23/04/2016 | 22:24
32
טרם ידוע מי האבא של התינוק הראשון של מריסול ואיפה נמצא התינוק. 

amar después de amar
26/04/2016 | 20:10
25
הצילומים יתחילו בין 16-20 למאי, ויתקיימו בעיר מאר דל פלאטה

אימפריה
25/04/2016 | 19:18
5
22
עד פרק 136
25/04/2016 | 19:32
4
37
המפגש של דו ולוקאס עם הקומנדדור שחזר לחיים היה לדעתי מאכזב בצורה מסויימת כי במקום להתרגש שניהם היו די תפלים שלא לדבר על הקומנדדור שבהתחלה התחיל לצעוק עליהם כמו משוגע ורק אחר כך נרגע וחזר לעצמו חח הזוי האיש הזה. גם לוקאס לא מספיק התרגש לפי דעתי ככה שזו הייתה סצנה די מפוספסת בעיניי. ואיזו נעל הקלי הזו איך שישר נפלה בפח של דו ולוקאס

לורייני מצליחה לגנוב(אין היא לא תשתנה)בשביל אריקה את אלבום הזכרונות של סילביאנו! האלבום הזה בעצם חושף שסילביאנו היה בעלה הראשון של מרתה! כמובן שזה לא היה הפתעה שכן כבר דיברנו על זה בשיחת הספויילרים שלנו חח אבל זה באמת ממש הזוי כל הסיפור הזה. עכשיו מרתה וסילביאנו בשיא הלחץ שכל העולם יגלה על הסיפור שלהם וכנראה שיש עוד סודות ביניהם אני מניחה שאחרת הם לא היו בכזה לחץ. מה שלא ברור לי זה למה אריקה מסתירה מפני תאו את המידע הקטלני

איזו חמודה כריסטינה איך שחילקה לפדרו לוקאס קלרה ומרתה הזמנות למסיבת קבלת התואר שלה למרות שהם עומדים נגדה בכל הזדמנות. השוני בינם לבין כריסטינה כל כך בולט. מה שכן אהבתי את הסצנה בין כריסטינה ומרתה בנושא הטבעת שמרתה המליצה לעצב עבורה כאות תודה על כל מה שעשתה בשביל החברה. ללא ספק התנהגות מפתיעה לטובה מצד מרתה

ולגבי אריקה ורוברטאו – זו פעם ראשונה שהתרגשתי מהזוג הזה! איזה חמודים הם היו בשדה תעופה היא הספיקה להגיע אליו בדקה התשעים לפני שעלה למטוס לפריז וסופסוף אמרה לו בקול ברור שהיא אוהבת אותו ומסכימה להתחתן איתו! הם אומנם הסכימו שאי אפשר לבטל את הנסיעה של רוברטאו אבל לפחות הם התחייבו אחד לשנייה סופסוף והסכימו שהיא תחכה לו.

בסצנה הזו הבנתי כמה חסר הרגש בטלנובלה הזו. למשל הזוג שאמור להיות הכי חשוב כריסטינה וויסנטי מרוחקים כל כך הרבה פרקים ולא נשאר עוד כזה הרבה עד לסיום הסדרה... מקווה שבקרוב הם יתחילו להתקרב שוב, קלרה הזו תקועה ביניהם ולא מרפה מויסנטי שגם כן מאכזב. וכל העסק הזה נמרח יותר מידי זמן. ככה שמקווה להתקדמות בעניין הזה
אני אהבתי שכריסטינה שומרת קשר עם האנשים הפשוטים כמו אבא שלה
26/04/2016 | 00:02
3
28
גם זה אלפרדו שמר קשר עם אנטונינו ועם מנואל ובגלל זה הם עוזרים לו עכשיו.

הסיפור של כריסטינה וויסנטי באמת מעצבן, איך מריה קלרה וויסנטי לא מפסיקים את הסיפור הדפוק שלהם...בקיצור ברור שהוא לא אוהב אותה, הוא לא אמר לה את המילים הללו, הוא מאד מחבב אותה ויש לו רגשות אבל הוא אוהב את כריסטינה. ומריה קלרה למרות שהיא יודעת את עדיין אוחזת בו כמו לא יודעת מה.

אם זה נועד שנמשיך להתעניין בסיפור שלהם...הם לגמרי טועים
בהחלט טועים! קלרה ממש לא מבינה רמזים היא לגמרי נואשת
26/04/2016 | 07:21
2
27
ולמרבה הצער טוב הלב של ויסנטי לא מאפשר לו לסיים את הקשר הבאמת לא ברור הזה.
אני לא מאמינה שקלרה לא מבינה רמזים, היא עושה דווקא לכריסטינה
26/04/2016 | 12:07
1
17
הרי קלרה מספיק חכמה כדי להבין שוויסנטה לא אוהב אותה, אבל היא ילדה מפונקת, ויודעת טוב מאד שכריסטינה אוהבת את וויסנטי ולכן עושה את הכל כדי לקחת לה אותו.
היא הייתה הרי המועדפת של אביה והיא רואה עכשיו שהאב החליף אותה בכריסטינה והיא פשוט מקנאה.
אני מאמינה שהיא יודעת שויסנטי לא אוהב אותה אבל היא לא קולטת
26/04/2016 | 16:33
13
שהוא היה גם מעדיף שהקשר הזה יסתיים ושזה יבוא ממנה. פשוט לא נעים לו ממנה כי הוא טוב כזה.

אבל מצד שני יכול באמת להיות שהיא לא מרגישה כלפיו שום דבר אלא רק רוצה לעשות דווקא לכריסטינה. זו גם אפשרות היא הרי כזאת ששום דבר בה כבר לא מפתיע אותי.
שאלות, חדשות, בקשות
23/04/2016 | 15:38
44
92
המשך>>
חג שמח וכשר והרבה בריאות ואושר לכל חברי הפורום
22/04/2016 | 17:25
5
17
חג שמח גם לך ולכולם
23/04/2016 | 00:22
11
חג שמח וכשר לכולם
23/04/2016 | 13:54
19
חג שמח
23/04/2016 | 21:37
1
16
חג שמח!
24/04/2016 | 21:05
13
חג שמח וכשר לכולם
25/04/2016 | 17:21
7
שאלות, חדשות, בקשות
19/04/2016 | 22:07
56
231
חג שמח
המשך>>
חג שמח
רוצים לזכות במארז קינוחים אישיים חגיגי?
( לעמוד שלי בתפוז )
20/04/2016 | 14:53
24
32
שף בוקס מגישים לכם את קינוח הצנצנות המושלם שאיתו תחתמו במתיקות כל אירוח!
רוצים לזכות באחד כזה?

כנסו לתחרות בפורום מבשלים כשר ואולי הוא יהיה שלכם
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2390/1806239...
אחיו התאום של ז'וז'ה
20/04/2016 | 15:11
3
46
הלא זהה
חח יפה הארנב! מאיפה הוא?
20/04/2016 | 18:24
2
10
בקבוצת ארנבונים עולמי בפייסבוק
20/04/2016 | 18:30
1
16
לא כותבת שם אבל נהנית מהתמונת שהם מעלים, יש הרבה גזעים שלא נמצאים בארץ. אבל בגזע של ז'וז'ה פשוט התאהבתי טוב כי זה ז'וז'ה
הוא באמת דומה לז'וז'ה חח
20/04/2016 | 19:05
8
תראו איזו ברכה קיבלתי
20/04/2016 | 15:53
1
55
אבל אולי זה מתחזה
זה לא מתחזה , אבל הודעה אישית ממנו זה בטח לא
20/04/2016 | 16:06
39
מטה או משרד שלו כנראה שלחו הודעה אוטומטית , סביר להניח שעוד כמה אלפים קיבלו הודעה כזאת.

שוב פעם שאלה שקשורה לתזונה ובריאות
20/04/2016 | 17:19
17
39
אני רוצה לחזק את התזונה הבריאותית שלי, לא רוצה להפוך לצמחונית ולא לטבעונית אבל כן להפחית בבשר, אומרים שחלב גם לא בריא השאלה איזה חלב כן בריא או פחות נורא? (קניתי חלב סויה ויש לו טעם וניל מתוק למידיי) אני אוהבת לשים חלב בקפה ובקוואקר(בעיקר) כי זה מוסיף לזה טעם(ניסיתי עם מים זה היה מגעיל).
אני אוהבת גבינות, דגים וטונה ואני יודעת שכל עוד הן הגבינות רזות זה בריא.

אגב בפורום תזונה ודיאטה יש אחד שמטעה שאמר שקוואקר לא בריא ומשמין, אבל הדיאטנית שלי המליצה לי עליו, ויש כבר שלוש שאמרו לי שזה לא מזיק.
יש לי דיאטנית רק בתחילת מאי. בקיצור יש פה מישהו שמבין בזה?
אומרים שחלב לא בריא....
20/04/2016 | 22:44
8
32
יש אומרים שזה לא בריא ויש אומרים שזה כן. יש מחקרים ולכאן ולכאן. אני אישית לא חושבת שכמה מיליליטרים של חלב בקפה או קוואקר זה מה שיעשה לך את ההבדל בבריאות שלך.
יש דברים יותר כללים ומשמעותיים שצריך להקפיד, כמו להוריד את כמות הסוכר, לא לאכול אוכל מעובד, מטוגן, עם הרבה מלח, מאכלים עם הרבה צבעי מאכל וכל מיני חומרים משמרים, גבינות עם אחוזי שומן גבוהים, לא לאכול כל מיני בורקסים, בקיצור דברים שאת בטח כבר יודעת בעצמך.
לגבי שיבולת שועל, אז בעיניי זה מאכל בריא ואם את אוהבת את זה , אז זה סבבה. כל החיים שלי זה מה שלימדו אותי על שיבולת שועל ועוד לא יצא לי לשמוע דבר כזה שזה מזיק.
אומרים שבשר לא בריא
20/04/2016 | 23:02
6
35
הרבה צמחונים אומרים שזה לא בריא ויש כאלה שמתנזרים מבשר בגלל סיבות בריאותיות. אני אוהבת בשר, סטייק, אסדו, פרגיות ולכן לא רואה את עצמי הופכת לצמחונית.
תגידו
20/04/2016 | 23:41
3
39
גם לכם זה קורה ככה? איזה מעצבן זה.
לא בצורה כזאת מוגזמת
21/04/2016 | 00:06
1
23
אבל הוידאו שעד עכשיו היה למטה מופיע לעיתים קרובות בצד ודוחק את הדברים של הכותב הצידה. משגעים התפוז האלה, כבר צריך לכבות את סאונד בלסטר כדי לא לשמוע את הפרסומות שלהם שיצאו מכל החורים.
כמו שבתמונה
21/04/2016 | 00:12
22
זה מעצבן אי אפשר לקרוא ככה תפוז ממש הגזימו עם הפרסומות שלהם וכן גם הסאונד שלהם מבהיל
כן שמתי לב, הם כתבו שהם במקצה שיפורים
21/04/2016 | 22:10
15
בזמנו כתבתי להם שיזיזו את זה כי זה פולש להודעה ומתמזג עם קטעי הוידאו שאנחנו מעלים. לפחות הם התחילו להקשיב ולעשות עם זה משהו. דווקא כתבתי להם תודה על שסופסוף הם לוקחים ברצינות את הטענות ועושים עם זה משהו אבל הוספתי שיקטינו את זה כי זה עדיין מאוד בולט ומפריע

הם גם שמים סרטונים הזויים כמו למשל של אנשים שמשגעים חתולים כאילו זה מצחיק מישהו או של כל מיני עבודות עם פלסטלינה שמה לעשות, לא ממש מעניינות
בעיקר במזון מן החי יש שומן רווי שלא בריא
21/04/2016 | 00:03
1
27
ועל כך הם מתסמכים, אבל מצד שני יש בבשר ברזל שמאוד בריא. צריך לאכול בשר רזה ובעיקרון עוף יותר בריא מבשר בקר. 

אבל האמת שלרוב משמינים דווקא מלחם וממאפים ולא מבשר שאמנם בפועל בבשר יש את השומן, אבל מה שגורם להשמנה זה אכילת פחמימות ללא פעילות גופנית, כך שבאופן עירוני יוצא שהסוכר שהוא הדלק של הגוף שלנו הוא הגורם הנפוץ ביותר להשמנה.

יש אנשים שלא מסוגלים לעקל בשר כמו שיש גם אנשים שאין להם את האנזים שמעקל חלב ואסור להם לאכול שום דבר חלבי. יש צחמוניים שעושים זאת מבחירה ויש כאלה שאכילת בשר תזיק להם.
אם ככה מזל שאני אוהבת עוף
21/04/2016 | 00:08
23
אוקיי אז זה עניין אישי
הבעיה שזה חלק משגרה יומית
20/04/2016 | 23:58
26
חלק בקוואקר וחלק בקפה וזה כבר מצטבר, גם ביצים לא ברור אם הוא בריא, בורקסים אני כמעט ולא אוכלת רק לפעמים. אני משתמשת בסוכרזית, לא אוהבת מלח ולא משתמשת כל עוד אני מבשלת. נותר לי רק לשמור מרחק ממשקאות קלים.
חלב דל שומן עד 3% אחוזי שומן זה בריא
20/04/2016 | 23:58
2
20
והאמת כשהייתי בבית מרקחת ראיתי את אומגה שזה שומן דגים להורדת השומן בגוף אז די צחקתי לאכול שומן אחר כדי להוריד שומן ולאחר כמה זמן גיליתי שדווקא השומן של הדגים הוא שומן בריא. כך שבעיקרות חלב ודגים זה בריא כל עוד מדובר בחלב דל שומן, כי הסידן שיש בחלב עוזר להורדת לחץ הדם ולהורדת השומן בגוף.
אם חלב הוא עד 3% הוא דל שומן?
21/04/2016 | 00:16
1
14
כן
21/04/2016 | 00:44
8
יצא לי פעם במקרה לטעום חלב סויה וזה הרס לי את השוקו
21/04/2016 | 22:15
4
30
הרגשתי שאני שותה שוקו עם מים
אף פעם לא שמעתי שחלב זה לא בריא, לדעתי אין תחליף לחלב רגיל אלא אם כן למישהו יש רגישות לחלב ואין לו ברירה.
אני טעמתי עם קפה נמס
21/04/2016 | 22:32
3
29
מתוק מידיי. לא יכלתי לשתות הכל זה לו טעם וניל אבל יותר מידיי
דווקא עם קפה זה יכול לנטרל את המרירות אבל הבעיה זה המרקם
21/04/2016 | 22:39
2
28
יש לי בעיה עם קפה לא מצליחה להתחבר לטעם מר לי מידי לא משנה כמה סוכר אני מוסיפה. לעומת זאת אייס קפה אני ממש אוהבת. זה הרבה יותר מתוק וטעים
אני שמה חלב בלי חלב זה מגעיל
21/04/2016 | 22:43
1
21
בקפה שחור אני בכלל לא נוגעת.
כן עם חלב אני מתכוונת
21/04/2016 | 22:45
14
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:42
12
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
טקס פרסי TVyNovelas
18/04/2016 | 13:47
19
100
אתמול במקסיקו, בעיר אקפולקו, התקיים טקס פרסי טלויזיה.
בהמשך אשרשר את רשימת הזוכים ותמונות.
כל הכבוד לA QUE NO ME DEJAS!!!!!!
18/04/2016 | 13:59
3
101
קרלוס מורנו עושה זאת שוב
לא מספיק
18/04/2016 | 14:30
2
86
כל שנה יוצא להם דברים עקומים...
אז נכון שהיא קבלה הכי הרבה פרסים, אבל היו גם עוד כמה פרסים שהגיע לה ופשוט שדדו אותם ממנה, ובעיקר פרס טלנובלת השנה.

אני אף פעם לא שם קצוץ על פרסים
18/04/2016 | 17:52
1
61
עצם העובדה שהם השיגו כל כך הרבה פרסים בשנה קשה - זה כבר אומר משהו.
דווקא השנה הייתה לא קשה
18/04/2016 | 20:19
48
בשנה שטלויסה הייתה ממש בקרשים, דווקא אז ההצלחה של "אל תעזוב אותי" כל כך הייתה בולטת. בעצם לא כל כך הייתה שם תחרות.
רשימת הזוכים ב טקס TVyNovelas
18/04/2016 | 14:26
4
144
טלנובלת השנה: Pasión y Poder
שחקן ראשי: פבלו לייל (La Sombra Del Pasado)
שחקנית ראשית: מאיטה פרוני (Antes Muerta Que Lichita)
שחקן ראשי שני: חוסה פבלו מינור (Pasión y Poder)
שחקנית ראשית שניה: סוזנה גונזלס ( La Sombra Del Pasado)
שחקן ותיק: ארתורו פניצ'ה (A Que No Me Dejas)
שחקנית ותיקה: לטיסיה קלדרון (A Que No Me Dejas)
השחקן הרשע: פרננדו קולונגה (Pasión y Poder)
השחקנית הרשעית: לאורה כרמינה (A Que No Me Dejas)
שחקן משני: פייר אנחלו (La Vecina)
שחקנית משנית: פביולה גוואחרדו (Pasión y Poder)
שחקנית תגלית השנה: אלה ולדן (Muchacha Italiana Viene A Casarse)
שחקן תגלית השנה : חוסה קרלוס פררה (La Sombra Del Pasado)
שחקן צעיר: ברנדון פניצ'ה (Que Te Perdone Dios)
שחקנית צעירה: ונדי גונזלס (Antes Muerta Que Lichita)
שיר נושא: A Que No Me Dejas - אלחנדרו סנס
תסריט השנה: A Que No Me Dejas
צילום:A Que No Me Dejas
בימוי: A Que No Me Dejas
צוות שחקנים: Pasión y Poder

רק על שני דברים אני לא מסכים
18/04/2016 | 15:27
83
ש-A Que No Me Dejas הייתה צריכה לזכות בטלנובלת השנה () ושססיליה גבריאלה הייתה צריכה לזכות בשחקנית ראשית שניה. המשחק שלה ב-A Que No Me Dejas היה פשוט יוצא מן הכלל!

נו טוב, לפחות לאורה כרמינה זכתה בהשחקנית הרשעית (מה שרציתי שיקרה) וש-A Que No Me Dejas זכתה ברוב הפרסים
מישהו הציץ בטלנובלה צל מהעבר שבה היה פבלו ליל ויכול להגיד לי
19/04/2016 | 17:30
1
57
האם היה עד כדי כך מוכשר ושיחק מעולה שם שהגיע לו פרס יותר מאוסבלדו בנבידס או חורחה סלינס? בעיניי אוסבלדו בנבידס שחקן מוכשר ושיחק מעולה בחיים שגנבו ממני ואני רואה אותו בסדרה נרקומנית בכיכובה של דנה גרסיה.
לפעמים זה גם עניין של פופולאריות
19/04/2016 | 19:08
53
פבלו לייל צעיר וחתיך, אז זכה. לא ממש היו לו שם מתחרים. חורחה סלינס כנראה לא כל כך הרשים , או יותר נכון היה לו את החוסר מזל להתקע באותה טלנובלה עם פרננדו קולונגה ולתפוס תפקיד שמלכתחילה היה צריך להיות של פרננדו קולונגה. אוסבלדו בנבידס עדיין לא מספיק פופלארי וכנראה גם לא מספיק חתיך, מה גם שהוא שיחק רק חצי טלנובלה. ואפרופו ראשי של אל תעזוב אותי, לא מספיק ששמו את נאצ'ו קסאנו בקטגוריה "תגלית השנה" במקום בשחקן השנה, למרות שהיה בתפקיד ראשי, אז גם לא נתנו לו פרס בכלל. במקומו קיבל מישהו שלא בטוח שבמקסיקו יודעים מי זה או זוכרים אותו בכלל, עלק "תגלית השנה".
ובכלל היו שם כמה זכיות ממש לא מוצדקות....
שמחה בשביל פרננדו ומאייטה
21/04/2016 | 21:42
21
תמונות מהטקס חלק א'
19/04/2016 | 19:20
6
124
תמונות- חלק ב'
19/04/2016 | 20:39
5
82
תמונות חלק ג
19/04/2016 | 21:04
4
65
תמונות חלק ד'
19/04/2016 | 21:13
3
53
תמונות חלק ה'
19/04/2016 | 21:23
2
57
תודה רבה על כל המידע והתמונות
21/04/2016 | 06:41
26
תודה
21/04/2016 | 21:43
5
תמונות נוספות מהטקס
21/04/2016 | 14:48
2
38
תודה גם לך
21/04/2016 | 21:46
1
12
בכיף
23/04/2016 | 01:29
5
איפט, מישהו צופה בה?
19/04/2016 | 20:49
12
91
צפיתי בשלושה פרקים והתאהבתי, הראשית מזכירה לי מישהי שאני מכירה.

אילולא הייתי קוראת את העלילה היה לוקח לי זמן להבין שאיפט נאנסה, היה מצונזר האונס ולא ציינו את המילה אונס או תקיפה מינית. האמת שאיפט נהגה בטיפשות, הכל הצביע לכך שהוא רצה ממנה בעיקר סקס והמשיכה להפגש איתו בסתר, במדינה החילונית לא היה צורך להתחבא אבל בתרבות שבו היא חיה היא נאלצה להסתיר מאביה, זה פשוט נורא היחס של אביה לבנותיו, אפילו לעבודה היה קשה לשכנע אותו ועוד בתנאים שהציב רק אז הסכים. היה אירוני שפתאום אחרי האונס אביה נזכר בו(איך קוראים לו? שכחתי) ועוד אומר שהוא גבר טוב כשהוא חושד שהיה בריב. באמת היה עדיף שאיפט הייתה רוצחת את היצור המבחיל הזה גם ככה בתרבות שבו היא חיה ועם אביה היה לה קשה למצוא לה חתן והגרוע מכל שעוד מחתנים אותה איתו כי הכבוד של האישה יותר חשוב גם כשמדובר באונס.
החברה הטובה(כביכול) של איפט מגעילה, אבל עכשיו היא יכולה לעשות טובה לאיפט בכך שתיקח לה אותו, אילו רק ידעה שהוא אנס אותה אבל בספק שזה היה מזיז לה.
הייתי רוצה להרחיב עוד על הדמויות העשירים אבל זה ייחשב כספוילר למרות שזה חלק מהעלילה אבל לא כולם קראו אותה. ויוה יכלו לוותר על ההקשר בינם לאיפט.

אני התחלתי לצפות וגם צפיתי בשלושת הפרקים הראשונים
19/04/2016 | 22:25
1
60
אכן לא הראו את האונס והשאירו את זה לדמיון שלנו, אבל עצם זה שהוא סגר אותה בתוך מכונית כדי שלא תאכל לברוח ויאכל לבצע בה את זממו. 

אם ראית את מנקשה וחליל זה אותו סיפור, וזה עוד יותר גרוע כי זאת משפחה טורקית שגרה בגרמניה, שהיא מן ההתחלה עבדה במאפיה, אבל כשהיא אמרה שלא רוצה להתחתן עם השידוך שאביה בחר לה, אגב אותה השחקן האבא של מנקשה והאבא של איפט ונראה שגם האופי השמרני והאלים דומה, אז הוא אמר שלא בסדר שנתן לה לעבוד שהיא כבר מעיזה להביע דעה. אגב מנשקה וחליל ואל קלון של טלמונדו שודרו במקביל ובשניהם הפרומו מנציח את הסטירה בפנים שקיבלה מנקשה מאביה וחאדה מדודה ומאותה סיבה שהיא מעיזה לסרב לבעל שמשפחתה בוחרת לה.

אכן החברה הטובה היא באמת קנאית גדולה ושמחה לנצל את המצב ודווקא בפרק הראשון נראתה נחמדה מאוד בפרק השני כבר ראו שהיא ממש אבל ממש לא אוהבת לראות את איפט עם ג'מיל ובפרק השלישי היא כבר חגגה את פרידתם. אבל לפחות יש לאיפט חברה אמיתית, זאת שהתחתנה ואיפט הייתה בחתונתה.

נראה שויוה פירטו הרבה מהמתרחש בפרקים הקרובים למי שקורא את העלילה שויוה מפרסם זה לא יהיה ספוילר. אבל לפחות לא קפצו 100 פרקים קדימה כמו בתהום של תשוקה ולא מאמינה בגברים.  
אני חשדתי בה עוד מהתחלה כשהיא שמה עין על ג'מיל
20/04/2016 | 10:03
36
הראו שהיא מעוניינת בו והקטע עם השרשרת הרגשתי שהיא צבועה עצם זה שהיא לקחה את השרשרת. לא האמנתי לכנותה כבר מהרגע הזה.

באמת מזל שיש לה חברה טובה אמיתית.
ג'מיל ואיפט היו זוג במציאות
20/04/2016 | 14:13
5
57
דווקא זוג יפה אם כי אני ממש לא רוצה שיסיימו יחד בסדרה.
כן אני הזדעזעתי לקרוא את התקצירים של דילה
20/04/2016 | 18:48
2
42
ששם בסוף האנס והנאנסת מתחתנים בחתונה כפולה עם הזוג הראשי, לפחות הם לא זוג ראשי, אבל עדיין הרשע או אחד הרשעים, כי כמו בלה טורמנטה הרעים הראשיים מתחלפים בסדרה בקצב שיא מתחתן בחתונה כפולה עם הראשיים וסולחים לו הכול. 
אני לא רוצה לדעת את סוף הסדרה לתשוקה וכח
20/04/2016 | 18:56
1
35
אני לא נכנסת להודעה כי זה יהרוס לי הצפייה, אמנם אני את תשוקה וכח אני יודעת את הסוף ואני אפילו יודעת מי ימות אבל זה מקסיקני למרות שלא הייתה לי כוונה לדעת אבל עם איפט זה פשוט יהרוס לי.
בתגובה שלי אין ספוילר של ממש
20/04/2016 | 19:13
29
רק מה שכתוב בתקציר העלילה של ויוה שאת הזהרת שלא כולם קוראים אז סימנתי בספוילר. בסך הכול כתבתי שהבוס העשיר הוא הצלע השלישית במשולש. 
ובאיפט
20/04/2016 | 18:50
1
37
מצד אחד ג'מיל הוא רע ומגעיל ולא רוצה שיסיימו ביחד ומצד שני הצלע השלישית והמחזר השני מבוגר מדי בשבילה, אמנם הוא צעיר מאביה, אבל עדיין מספיק מבוגר כדי להיות אבא לבחורה בגיל כזה.
אם עלי העשיר הזה בנאדם טוב ועושה רושם שהוא כזה
20/04/2016 | 19:28
43
אז מבחינתי הוא ראוי לסיים עם איפט חוץ מזה שבעיניי הוא לא כזה מבוגר אפילו שהוא לא חתיך וצעיר כמו ג'מיל. כמו באוייבת יקרה שאלונסו היה ראשי אבל היה מגעיל לראשית וארנסטו נחשב צלע שלישית ובכל זאת העדפתי אותו על פני אלונסו.

אני שונאת את ג'מיל
24/04/2016 | 02:55
3
32
בחור מגעיל וחתיכת סוטה אינטרסנט,הוא לא ראוי לאיפט. בטול "חברה" גועלית ומקנאה באיפט. הקטע שהיא ניסתה להתאבד היה כל כך דפוק, מי שישמע להתאבד בשביל מישהו שמעולם לא היה בן הזוג שלה, גט אה לייף. סרפיל חברה אמיתית ומתוקה ובעלה פיאז בחור טוב והגון. ושוב, אני מתעבת את ג'מיל. מקווה שאיפט לעולם לא תסלח לו ושהם לא יהיו ביחד כי היא ראויה להרבה יותר טוב מהחתיכת נצלן הזה.
מסכימה לגמרי
24/04/2016 | 14:20
17
גם השחקן שמגלם את ג'מיל חלש בעיניי עם אותה הבעת פנים ואני מרגישה שזה פוגם קצת באיכות הסדרה. מסכנה איפט, ליבי איתה.
ג'מיל באמת זבל
25/04/2016 | 01:28
1
12
חשבתי שהוא שרף את המונית כסמל שבתוכה הוא אנס את איפט, אך לא זאת הייתה הצגה כי הוא קיווה שהביטוח יכסה לו את התיקון. פשוט אפס.

ומסתבר שניל נראית בגיל של איפט, כך שעלי איסהאן מעבר שנראה מבוגר הוא גם אב לבגירה או לפחות לבת 17, אבל ברור שהוא ראוי לאיפט יותר מג'מיל הזבל.

בטול צריכה פסיכיאטר כל השנה סבלה אותם יחד ושיחקה את החברה אך כשזה הופך לרשמי היא פתאום מוכנה להתאבד.
ג'מיל באמת חתיכת אפס
25/04/2016 | 01:44
11
אהבתי איך שפיאז וניאט נכנסו בו היום, נמושה חסר עמוד שידרה ועלוב נפש. מסכנה איפט, בחורה כזאת מתוקה ועדינה. אני מקווה שהיא תתנקם בו ללא רחמים. בטול באמת חולת נפש בעע אבל כמו שג'מיל נטש באכזריות את איפט הוא יגמול לבטול באותה המידה...כך אני מאמינה כי הוא לא אמין ועושה דברים שמשרתים רק את האינטרסים המסריחים שלו. וגם אנס בנוסף לזה... סוטה חרמן וזול...
מילה של כבוד
18/04/2016 | 00:31
24
74
עד 151 - סופיה עוברת לאחוזה של האחים
18/04/2016 | 00:44
5
58
אחרי תקרית הנפילה במדרגות של ליאונרדו הוא נלקח לבית חולים, וקייטנה בתגובה גירשה את סופיה מהבית לבקשתו קייטנה כזאת עיוורת ואטומה! יחד עם זה אהבתי שבכל זאת הראו גם את הצד האנושי שלה - איך שהיא בכתה על התמונה של סופיה ואיך שהיה לה קשה להיפרד מהנכד שלה. אהבתי גם כשהיא גירשה את המשרתים הרצחניים מהחדר של סופיה שכבר זממו על כל החפצים שלה סופיה כמובן הייתה שמחה להתחיל בחיים מאושרים לצדו של ארתורו באחוזה של האחים אבל היא דואגת לאמא שלה ולאחיות שלה שנשארו עדיין בצל הסכנה אפשר לגמרי להבין את הדאגה שלה.

היה יפה המפגש של סופיה וארתוריטו עם חוסה אנטוניו אהבתי גם את הנשיקה שלו ושל סולדד אחרי 10 שנות ריחוק

סוף הפרק מלחיץ משהו
איך איסדורה תפסה את קייטנה בבית חולים
מעניין איך זה יתפתח
מפגש מרגש של חוסה אנטוניו עם נכדו ועם סופיה
18/04/2016 | 01:22
4
43
קייטנה באמת עיוורת, איך היא יכולה לספר לגרסה המגוכחת של לאונרדו, אבל בכל זאת הראו צד אנושי שלה.
קייטנה ממש עיוורת
18/04/2016 | 15:39
3
32
קייטנה מאמינה לכל מה שלאונרדו אומר או עושה.
לפי דעתי קייטנה מתנהגת כמו ילדה מתבגרת שעושה בדיוק ההפך ממה שכולם אומרים לה.
לפי מה שזכור לי, היא סובלת פחות מהמקבילה שלה בתשוקת הנצים. שם לאונרדיטו פתח בית הימורים והימר כל היום.  
היא סובלת הרבה פחות
18/04/2016 | 18:04
43
כי פה סבל שבתשוקת הנצים נמשך 40 פרקים פה ימשך רק 5 פרקים. 
אכן היא סובלת הרבה פחות
18/04/2016 | 18:07
31
כי שם הוא בית הימורים והפסיד את כל הכסף של החווה, פה הוא לא מפסיד את הכסף, הוא צריך למכור את החווה כי על פי הצוואה של איגנסיו אין לו זכות לרשת אותה כאלמן של קייטנה והוא רוצה למכור אותה כדי שלכסף יהיה לו זכות. 

וגם כאן לקייטנה יש את השוטר שהיא נמשכת אליו ולא כולה אהבה טהורה ללאונרדו. 

אבל שתיהן לא האמינו לבנות שלהן כשהן סיפרו שאביהן החורג מנסה לאנוס אותן והתעקשה להאמין בבעלה. קייטנה של תשוקת הנצים עוד הגדילה לעשות כשהיא שאלה את לאונדרו על האישה שאיתה סופיה תפסה אותו בוגד והוא הביא את המשרתים החדשים לשקר בשבילו והיא האמינה למשרתים חדשים ולא לביתה. 
התנהגות ילדותית של קייטנה
20/04/2016 | 18:57
20
אבל שוב, לפחות אנחנו ממשיכים לראות גם את הצד האנושי שלה. שטוב לדעת שהוא קיים אצלה חח
עד 154 - סוף סוף ארתורו וסופיה מתחתנים
20/04/2016 | 18:37
7
32
איסדורה הזו משוגעת על כל הראש איך שירתה בחתן וכלה אחרים כשחשבה שהם ארתורו וסופיהמזל שהחתונה שלהם נדחתה בכמה דקות הם ניצלו בנס אבל עד שארתורו וסופיה הגיעו לכנסייה היפה לא חשבתי שמטעמי ביטחון הם יצטרכו לחזור לחווה ולהתחתן שם, קצת מאכזב כי כנסייה זה הרבה יותר מרשים ועוד כשמדובר בזוג ראשי, וגם כשהחתונה נערכה בחווה הם יכלו לפחות לחגוג את המסיבה בחוץ הם הרי בחווה חח קצת משונה אבל עדיין היה יפה

מה שכן, יכלו לוותר על הקטעים באמצע עם רוסיו והדודה שלה הלא מעניינת - טוב שנזכרו להזכיר לנו שהמשרתת של מירנדה היא הדודה של רוסיו חח אולי הזכירו את זה פעם אחת מתחילת הנובלה. בכל אופן, רוסיו עדיין לא נראתה יותר מידי מתחרטת גם כשהדודה שלה הטיפה לה על השקר שלה. לא אוהבת את הדמות הזו והאמת גם השחקנית קצת מעצבנת עם הפרצופים שלה והמשחק שלה גם כן לא בשחקים

אהבתי שסופיה וארתורו הקדישו לקייטנה סרנדה והלכו אלייה לחווה אחרי שהם הבינו שהיא כן התרככה בצורה מסויימת לאור העובדה שהיא כן הייתה בכנסייה קודם לכן. נחמד לדעת שארתורו כן הצליח לשכנע אותה ושהיא לא יכלה להרשות לעצמה לפספס את החתונה בכנסייה. אבל שוב, חבל שבסוף החתונה לא הייתה בכנסייה שכן אז קייטנה הייתה נוכחת באמת. והרי לחווה של האחים איפה שלבסוף נערכה החתונה היא עדיין לא מסכימה ללכת... הגאווה שלה גדולה מידי בשביל זה. אבל אהבתי שהיא נתנה את ברכתה לסופיה ואיך שהן בכו והתחבקו

בינתיים איסדורה ממשיכה להוות סכנה לכולם שכן היא תמיד איכשהו מצליחה להתחמק מהמשטרה גם אחרי היריות בבית חולים היא הצליחה לברוח וגם אחרי שהיא ירתה בכנסייה לעבר הזוג האומלל ההוא. 

מחכה כבר שהיא וליאונרדו יקבלו את המגיע להם
העיקר שהכומר חיתן אותם לא משנה איפה
20/04/2016 | 18:46
6
29
הרי הכומר בא לחווה, זה לא שחס וחלילה הסתפקו בחתונה אזרחית. וקייטנה ממילא הייתה מתאמצת שארתורו וסופיה לא יראו שהיא נמצאת שם כי היא רצתה לראות מרחוק ולא רצתה לחשוף בפניהם את רגשותיה האמיתיים.

אגב בתשוקת הנצים גם הייתה כנסיית הגדולה של כנסיית האור (לוס) אבל לפני החתונה וורוניקה חלמה שהיא עם אלמה ואלמה אומרת לה למנוע מהחתן והכלה להיכנס וחלמה איך איסדורה רוצחת את ארתורו וסופיה והיא סיפרה על החלום וארתורו וסופיה החליטו להתחתן בכנסייה צנועה יותר למרות שפלביו וסמואל לא אהבו שהם פועלים כך בגלל חלום. וקייטנה הייתה בכנסייה הלא נכונה ואיסדורה ירתה בחתן אחר ופצעה אותו וגם שם היא לא הרגה אף אחד. אף שיחזרו את הקטע של ירי באנשים הלא נכונים וכאן זה עניין קטן שלמרות האבטחה המשטרתית מה שהציל אותם זה החלפה עם חתונה אחרת. אז נראה שבתשוקת הנצים החלום של וורוניקה עזר עם החטיפה של ארתורו ועם החתונה ופה גם שני דברים, פשוט הקדימו את זה והיא עזרה כבר בחטיפה של פלביו ואירינה אז וויתרו על העניין פה, כי גם ככה היא עזרה לאחים ואחיות פעמיים בשתי הסדרות.

לא זוכר שאי פעם דיברו על הקשר המשפחתי, אם היה רמז לכך שרוסיו תמיד ידעה שוורוניקה הבת של סולדד, אבל גם לכך יש הסבר פשוט כשפיטרו אותו שרוסיו יותר וותיקה מניאבס אז, אז היא מכירה יותר סודות. באמת יש משהו לא נעים בשחקנית של רוסיו.  
עכשיו נשארה רק החתונה של אנדריאה מקווה שהיא כן תהיה מושקעת!
20/04/2016 | 18:55
5
31
חחח..

מעניין מה שכתבת על החתונה המקבילה בתשוקת הנצים, אכן כמעט אותו הדבר

גם שם ארתורו וסופיה עשו מחווה לקייטנה באמצע החתונה והגיעו אלייה לחווה?
לא הם לא הגיעו אליה לחווה ולא הייתה שום מחווה כזאת
20/04/2016 | 19:12
4
37
בתשוקת הנצים החתונה של סמואל ואנדראה הייתה בפרק האחרון, לפי מספר הפרקים שנשאר נראה שגם כן וזאת החתונה היחידה בה קייטנה זכתה להשתתף. כך שאני מניח שגם כאן החתונה של סמואל ואנדראה תהיה כשכל הרעים בכלא או בקבר כשאף אחד כבר לא יכול להפריע. 
החתונה של סמואל ואנדראה
21/04/2016 | 00:52
1
43
נכון מאד החתונה שלהם תהיה בפרק האחרון.
קייטנה תלווה את סמואל לכנסיה ואת אנדראה ילווה פרננדס.
פטריסיה תבוא ותאחל מזל טוב והרבה אושר לזוג הצעיר.
לאחר החתונה אנו קופצים 3 שנים ואז רואים את כל הזוגות עם ילדים והם חוגגים את האיחוד של 2 החוות.
מזל שבגירסה של טלמונדו השהות של פליפה בבית המשוגעים זה חצי פרק, חואנה מצילה אותו וגם ה"טיול" בביצות חצי פרק. עשו זאת קצר וקולע.
גם תשוקת הנצים וגם מילה של כבוד זה טלמונדו
21/04/2016 | 00:58
41
רק תשוקת הנצים זה טלמונדו + RTI קולומביה והצילומים בקולומביה ומילה של כבוד זה טלמונדו טהור ומתרחש בארה"ב. אך שתיהן הם מאותה חברה ולכן הם מקפידים לשחזר כמה שיותר מתשוקת הנצים, גם הניסיונות של אוליסס ופטריסיה לרצוח זה את זה ואחר כך פיוס, גם חואנה בבית משוגעים, גם היריות בחתונה בזוג מתחתן אחר, גם כאב הגב של אנדראה לאחר שנתפסה עם סמואל, שבתשוקת הנצים זה היה מכות בשוט ופה דחיפה ונפילה אך הגב של אנדראה די במצב של הגב של שריתה, גם הניסיון של לאונרדו לאנוס את סופיה לאחר שתפסה אותו בוגד באימה והתוצאה שהוא נפצע די קשה, וגם כנראה גם כאן קנדלה היא שתמנע את מכירת החווה בתור בת זוג של הקונה.

ממש כמו בחיים שגנבו ממני בגלל שזה גם טלוויסה כמו אהבת אמת ניסו לשחזר לפחות עד לקפיצת הזמן הרבה דברים שהיו באהבת אמת.  
אם כך אז..
21/04/2016 | 21:28
1
29
נחמד לדעת שככל הנראה החתונה הזו כן תהיה מושקעת חח למרות שלדעתי החתונה המושקעת ביותר של הפרק האחרון הייתה אמורה להיות של הראשיים ארתורו וסופיה אבל בקטנה חח כמו שאמרתי עדיין זה היה יפה ומרגש
בתשוקת הנצים החתונה של ארתורו וסופיה
23/04/2016 | 14:29
25
הייתה 40 פרקים לפני הסוף, כך שהיה הגיוני שלא תהיה הכי מושקעת לפרק האחרון פה זה רק 6-7 פרקים לסוף, אבל שמרו על סדר החתונות כאן.
הידעתם
21/04/2016 | 00:41
9
89
לורנה סנצ'ז הראשית שמגלמת את סופיה כיכבה בטלנובלה לצד כריסטיאן מאייר
בטלמונדו?
21/04/2016 | 00:59
6
31
לא, ונויסיון
21/04/2016 | 01:54
5
61
הנה הטריילר אגב גם אנדריאה שם(לא בטריילר אבל חלק מהקאסט).
הנה היא
21/04/2016 | 02:17
58
מאחורי הנרי זאקה.
חח איזה קטע קראו לדמות שלה שם בשם האמיתי שלה אנה לורנה
21/04/2016 | 21:38
3
23
היו מקרים כאלה שקראו לדמויות אותן שמות כמו שם השחקנים
21/04/2016 | 21:48
2
39
שהם מגלמים אותם כמו באהבה מנצחת וויקטוריה רופו ואוסבלדו ריוס גילמו את דמויות בשם ויקטוריה ואוסבלדו. גם סבסטיאן רולי גילם בכנגד כל הסיכויים דמות בשם סבסטיאן אם כי שמו השני של סבסטיאן רולי הוא אוסקר.
נכון גם באהבה מנצחת
21/04/2016 | 22:20
13
וגם בזכות לאהוב אנדרס גרסיה שיחק את אנדרס
21/04/2016 | 23:45
26
והמצחיק שבפרקי החלטות ששידרו לנו בפרק של לורנה רוחאס ז"ל גם לדמות שלה קראו לורנה ואמנם היה לה בסדרה שום משפחה אחר, אבל גם הדמות הייתה זמרת וגם היא זמרת אז היה מבלבל שאולי היא מספרת את הסיפור של עצמה כמו מישל בראון ואיילין מוחיקה כי כל כך הרבה דמיון בין הדמות שהיא סיפרה את סיפורה לשחקנית, גם השם, גם המקצוע או אחד המקצועות כי הדמות הייתה רק זמרת ולורנה רוחאס ז"ל הייתה גם זמרת וגם שחקנית. 
לא ידעתי..! מעניין.
21/04/2016 | 21:34
34
נחמד לדעת גם שסקרלט שיחקה איתה שם.
לא מזמן מישהי שאלה על הטלנובלה הזאת
23/04/2016 | 16:50
36
אימפריה 128-132
16/04/2016 | 16:48
18
34
מצד אחד זה אלפרדו מגלה המון דברים חדשים
16/04/2016 | 17:02
15
46
מצד שני הוא בעצם לא מגלה כלום. כל פיסת מידע שהוא או כריסטינה השיגו , זה מידע שאותו מישהו מסתורי שעומד באחורי מאוריליו, בעצם ידע שקומנדדור עלול לגלות, או רצה שיגלה כדי לבלבל אותו עוד יותר. מזל שקומנדדור הבין שאותה זקנה מסרה לו מידע שנאמר לה להגיד.
עכשיו אותו איש מסתורי , שהוא כנראה אביו של כאילו מאוריליו יודע גם שקומנדדור חיי, כי הזקנה סיפרה בטלפון שהוא בא לביקור.
בכלל, עכשיו עוד יותר אנשים יודעים שקומנדדור חיי, קלי והשוער. לא בדיוק אנשים שהייתי סומכת עליהם, במיוחד קלי. גם קורה עכשיו יודעת שוב פעם ושוב מצליחה לזרוע ספקות אצל מרתה.
לא מבינה למה למאוריליו דרכון של כריסטינה, הוא הרי גם ככה יודע שהיא נסעה לשוויץ...

הפרקים האחרונים סביב מאוריליו קצת משעממים
16/04/2016 | 17:25
13
54
הדמות שלו מעצבנת ולא מעניינת. לפי הספויילר שאז רשמת פה אני מבינה שגם סילביאנו וזה פדרו נמצאים בקנוניה עם מאוריליו נגד זה אלפרדו. ועכשיו גם התברר שהזקנה לא ממש תמימה אז בכלל.. בכל אופן, אני הייתי מוותרת על הסצנות האילה, הסצנות עם המוות המזוייף של זה אלפרדו והחזרה מהמתים הרבה יותר מעניינות ומסקרנות וחבל שעשו עם זה הפוגה. למרות שידוע שגם השוער וקלי יגלו שהוא חי(אני עוד צריכה להשלים את הפרק של חמישי)אבל זה סך הכל השוער וקלי.. חחח לא עניין גדול בא לי שהוא כבר יצא אל העולם בהכרזה שהוא חי

עוד בנוגע לפרקי השבוע, כולם חושדים כבר בכריסטינה וב"נסיעה המסתורית" שלה. לפחות היא הצליחה לחלוב מהבנקאית את שם האדם שרוקן את החשבון שזה בעצם אותו השם שזה אלפרדו עלה עליו. איזו חמודה היא הייתה איך שהתלהבה מהשלג בשוויץ(אגב יכלו להשקיע בצילומים אמיתיים משם)ואיחלה לקחת לשם שוב את כל מי שיקר לליבה חח אין עלייה
החזרה של זה אלפרדו לא נראת לי מרתקת בנתיים
16/04/2016 | 17:50
9
34
בעיניי כל הבירורים לגבי מאוריליו ועברו די מרתקים, אבל אני חושבת שהספוילר שגילינו די הרג לנו את המתח העניין המאוריליו. בלי פתרון לחידת המאוריליו לחזרה של קומנדדור אין משמעות. חוץ מזה שחצי מאנשים הקרובים יודעים שהוא חיי וחצי השני חושדים שהוא חיי, החזרה שלו לא תהיה כנראה כזאת מפתיע לרוב האנשים. בנוסף כדי שהחזרה וגילוי שלו לאחרים תהיה מסקרנת הוא צריך לבוא עם משהו נגד מאוריליו, עם כלי כלשהו להפיל אותו. בלי זה הוא חסר כל, אין לו כסף, אין לו כלום, הוא יהיה מושפל בידיים של מאוריליו. לכן דווקא כל החפירה בעברו של מאוריליו היא מותחת, כי קומנדדור מנסה להשיג את הנשק נגדו, כדי לא סתם לחזור אלא להפתיע את מאוריליו ולהפיל אותו.
האיש המסתורי זה בעצם..?
16/04/2016 | 18:00
7
49
סילביאנו נכון? הוא המושך בחוטים לפי מה שהבנתי. מה הסיבה שהוא שונא את זה אלפרדו כל כך ידוע לך? וידוע לך מההסיפור עם הזקנה והמשפחה שלה כי פה באמת כבר הכל התבלגן לי במוח חחח הם שותפים או חלק מהקורבנות של הקנוניה?

דווקא אני מעדיפה לדעת ושמחה על הפרטים שאני כבר יודעת חח אני לא אוהבת עלילות יותר מידי מורכבות ומסובכות. בגלל זה אני תמיד אוהבת טלנובלות כמה שיותר קלאסיות זה לא מושך אותי כל המורכבות הזו. הסצנות חשוכות וכבדות כאלה לא יודעת לא אוהבת

אז בעצם רק שזה אלפרדו יעלה על הקנוניה הוא ייחשף? אם כן זו חתכת מריחה
לא יודעת פרטים האמת
16/04/2016 | 18:35
34
אבל אנחנו יודעים מי האבא של מאוריליו אז מי עוד אם לא הוא זה שעשה את הכל המבצע הזה? אני חושבת שהזקנה פשוט ממלא הוראות תמורת כסף ותמורת עזרה שהציאו לה עם הובלת הגופה של בנה.
אני לא אומרת שזה אלפרדו לא יחשף לפני שכל האמת תצא החוצה, אבל בעיניי זה פשוט מפגר וחסר משמעות. נגיד עכשיו הוא חוזר, אז מה יהיה? מה הוא יעשה עם מאוריליו? הוא בכלל נעלם כדי להציל את עצמו ממנו כי הוא ידע שמאוריליו עכשיו הולך להרוס אותו ועדיין אין לו שום דבר להגן על עצמו , ועוד כל הכסף שלו אצל מאוריליו עכשיו, מה הטעם לחזור לפני שיש לו את היכולת להלחם במאוריליו? זה יכול להיות הרבה יותר מפתיע החזרה שלו בשילוב עם איזשהי מכה חזקה שהוא יכול להביא למאוריליו.
מוריליו קורה לפחות לאחד מאלה שהוא מדבר איתם אבא
16/04/2016 | 18:48
3
46
וסילביאנו הוא אכן האבא של מוריליו. ובשבוע הבא כבר יסתבר שסילביאנו הוא בעלה לשעבר של מריה מרתה!!! קראתי על כך בתקצירים וזה באמת מוזר שאחרי המכתב שהשאיר לה בכספת לכי לאזאזאל הוא פתאום קורא לה מיליידי ומשרת אותה בנאמנות והיא מגלה לו את כל סודותיה אחרי שעשה ממנה צחוק?

והכי אם מוריליו וסילביאנו משתפים פעולה אז מדוע סילביאנו הלשין למשפחה שמוריליו לקח את ההקלטה של דניאלי? ועכשיו כשמריה מרתה ישנה הם ממשיכים את ההצגה שסילביאנו אומר שמפתיע אותו לראות אותו ישן בחדר שבו הוא תמיד מעיר את המיליידי והוא אומר שהוא לא דופק. לפעמים משגעים עם הדברים האלה שגורמים לדמויות להתנהג בחוסר הגיון יחסית למה שיקרה בהמשך כדי לבלבל את הצופים. 
בדיוק קראתי עכשיו בתקצירים
16/04/2016 | 19:06
1
46
הזוי ביותר... זה הולך ומסתבך והשנאה של סילביאנו עדיין לא מובנת.

ממש אהבתי את היחסי אב בת בין סילביאנו למרתה אני לא אוהבת שעובדים ככה על הצופים טלנובלה שלמה כמו שהיה בשובל של שקרים עם האח התאום שהקריצו פתאום ועוד כל מיני סיפורי אלף לילה ולילה שבשלב הזה אני כבר לא הייתי בין הצופים.

זה כמו שאמרת משגעים את הצופים אי אפשר כבר לדעת מי נגד מי מה נכון ומה לא נכון0_0
לא היה מדובר באח תאום אלא באח בכור
16/04/2016 | 19:08
30
אבל דווקא אהבתי שחשפו שסזאר רחוק להיות הצדיק שהראו לנו בהתחלה. 
השאלות הגדולות .....
16/04/2016 | 19:22
42
מה קומנדדור עשה לו שהוא כל כך שונא אותו? למה הוא שונא את כל המשפחה ולמה הוא מנסה להרוס אותם?
אם מריה מרתה הייתה אישתו, איך היא לא יודעת שיש לו בן? של מי הבן הזה? מאיזו אישה? הרי הוא יותר מבוגר מהילדים של מרתה, אז זה אומר ש"מאוריליו" כבר היה קיים כשמריה מרתה הייתה נשוא לו..?

עוד ספוילר
16/04/2016 | 18:50
1
51
כבר בפרקים של עוד שבוע וחצי זה אלפרדו ייחשף וייעצר. 
16/04/2016 | 19:08
34
לזה אני מחכה
עדיין כבר נחשף בסירוב שלו לכתוב צ'ק או להציג דרכון
16/04/2016 | 18:45
30
שהוא מתחזה. 

ונראה שאני עוד לא ראיתי את פרקים 131-132 אבל בינתיים ילדיו של זה אלפרדו אפילו לא חושדים שהוא חי.
מאוריליו עושה הכל כדי להשפיל את מרטה
18/04/2016 | 15:45
2
22
אני לא יודעת לאיזה ספויילר את מתכוונת שכתבו, אבל לפי הפרקים האחרונים שראיתי ביוטוב מתורגמים לספרדית, זה פדרו הינו הפבריסיו מלגאזו שמדברים עליו והוא זה ש"שלח" את הגופה של הזקנה הביתה.
זה פדרו עובד ביחד עם סילביאנו שלפי מה שהבנתי היה פעם עשיר וירד מנכסיו.
זה לגמרי חסר הגיון
18/04/2016 | 18:02
1
19
אם פדרו ומוריליו משתפים פעולה אז למה מוריליו דאג שפדרו ייעצר כשהוא מנסה למכור את היהלום ובגללו פדרו ישב בכלא והוא לא עצר את דניאלי כשהיא באה לעודד אסירים לאנוס אותו. וגם שהוא מרעיל את דניאלי נגד זה פדרו כשהם משתפים פעולה. 

ועדיין מריה מרתה הופתעה כשהיא מצאה בהר את הקבר של סבסטאו מאיפה לכל הרוחות סילביאנו או/ו זה פדרו יכלו לדעת את הסיפור שאפילו מריה מרתה לא ידעה. 
נכון מאד יבגני זה חסר הגיון אבל זה מה יש
18/04/2016 | 20:33
21
2-3 פרקים לפני הסוף, לאחר שהקומנדדור מגלה שפדרו הינו פטריסיו דלמאגו, פדרו  ביחד עם 2 השותפים מאוריליו וסבסטיאן מחליטים לחטוף את כריסטינה כדי לסחוט כסף.
הם חוטפים אותה ובהיותה חטופה פדרו אומר לה שהוא פטריסיו דלמאגו והוא עשה זאת כדי שהקומנדדור ייתן להם כסף. היות ונכון לעכשיו כריסטינה הינה הבת המועדפת עליו, פדרו בטוח שהקומנדדור יעשה הכל כדי לשחרר את כריסטינה.
מאוריליו רוצה
16/04/2016 | 18:42
41
לחשוף את השקר של כריסטינה בפני המשפחה ולהאשים אותה במעילה.
טוב אז קראתי עכשיו תקצירים בגלל שהכל תקוע ו..
16/04/2016 | 19:01
51
נראה שבעשרה הפרקים הבאים תהיה יותר תזוזה וזה אלפרדו סופסוף ייחשף טוב לדעת

סילביאנו היה נשוי למרתה?? וואט?? איזה שטויותת הם הרי כמו אבא ובת
לא יפה מצד זה אלפרדו לצרף גם את ז'וזואה לרשימת החשודים
18/04/2016 | 01:07
39
האיש הזה נותן את החיים שלו בשביל זה אלפרדו ואני מניחה שבתוך תוכו הוא מאוד נפגע ממנו ובצדק.

מאוריליו המעצבן חשף בפני כולם את הנסיעה של כריסטינה לשוויץ ומייד אחרי כולם דרשו שכריסטינה תתפטר מהנשיאות - זה פדרו וקלרה הכי מזעזעים איך שהם ניסו לקפוץ על ההזדמנות ונכנסו בה אהבתי שאחרי שהיא התייעצה עם הקומנדדור כריסטינה קיבלה אומץ לעמוד מול כולם ולהכריז בפניהם שהם יכולים לשכוח מזה שהיא תתפטר חבל שמההתחלה היא לא הייתה כזאת חדה איתם ועוד נתנה להם לחשוב שהביסו אותה אבל העיקר שאחרי זה היא חזרה לעצמה

לוקאס ודו כבר יודעים שזה אלפרדו הוא זה שפגש את התינוקות שלהם ולא הרופא שיילד את דו! לפי תקציר הפרק הבא הם כבר מספרים את זה למרתה

מצחיקה קלי איך שהיא צעקה והתעלפה כשראתה שהקומנדדור חזר מהמתים

מגנוליה וסברו חיים בסרט הוליוודי
קבוצות צפייה ארגנטינה
15/04/2016 | 18:32
15
26
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה
העשירים לא מבקשים רשות

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
La Leona-פרקים 51-55
15/04/2016 | 18:33
9
40
.
MAS AMOR POR PAVOR
17/04/2016 | 22:13
1
72
סופסוף הפעם הראשונה של פרנקו ומריה, ת'אמת ציפיתי לסצנה יותר נועזת ומושקעת. גם לפבלו וגם לננסי יש ניסיון בסצנות הרבה יותר נועזות בטלנובלות קודמות ועוד עם שחקנים אחרים, והרי הם בעל ואישה במציאות אז בהחלט הייתה להם חופשיות רבה יותר אז לא ברור מה הייתה הבעיה .אח"כ חשבתי עם זה ואולי העניין של המיקום באוטו  ברחוב מנע זאת. בכל מקרה לדעתי היה עדיף מקום אחר. איכזבה אותי התגובה של מריה שהכל יישאר ככה ואח"כ בהודעה הקולית שכל אחד יחזור לחיים שלו.

מסכן בריאן השתגע לגמרי, בהתחלה נעל את עצמו ואת אבריל בחדר שלו ואח"כ דמיין שהוא רואה את חסינטו וקלאוס שרוצים להרוג אותו, ולבסוף לא הייתה ברירה והחליטו לאשפז אותו. מסכן איך הוא קשור למיטה בידיים וברגליים ואז הוא קם והשתולל והזריקו לו סם הרגעה.

האם ג'ולי בהריון? רק זה היה חסר עכשיו, אוף שונאת את הקלישה הזאת לא יכלו לוותר על העניין הזה, חבל . ועוד לפני זה בשיחה של פרנקו ושל ג'ולי כשהיו הרמזים לכך כמו שהיא לא הרגישה טוב והפסיקה לקחת את הכדורים למניעת הריון, הם דיברו על העניין ופרנקו הבהיר לה שהוא לא רוצה ילד ושבקושי עם אבריל הוא מסוגל להיות אבא. הקטע המפתיע הוא שג'ולי אמרה לפרנקו שהוא לא אוהב אותה ושגם היא לא עד כדי כך אוהבת אותו, אז מה לעזאזל היא שמחה על האפשרות שהם יהיו הורים טיפשה . ואיך בכוונה היא באה עם ערכת בדיקת ההריון מול הפרצוף של מריה, חסרת טקאט 

גבריאל  חולה נפש איך הוא אמר לנורית שאי אפשר להיות עם אלוהים והשטן בו זמנית ואז היא שאלה אותו מי השטן אבא שלך? והוא במבט של שטן אמר שלא. ואח"כ בבית של מריה שאמר למריה שהוא מסוגל לעשות כל דבר למענה . לי יש תחושה חזקה שבהמשך הוא יעשה משהו רע למריה כמובן אחרי שיגלה על הקשר של מריה ופרנקו, בסגנון של חטיפה או אונס או ניסיון לאונס.

מריה רוצה להיפרד מפביאן  ופביאן הדפוק מאיים להתאבד אם היא תעזוב אותו ולבסוף מריה נותנת לו עוד הזדמנות

מסכנה בטי עם המחלה שלה ,לא מגיע לה  לא מספיק שבעלה בוגד בה עוד היא צריכה להתמודד עם המחלה. לפי מה שהבנתי היא חולה בסרטן .

רודריגו יצא מלך, איך הוא העמיד את אאוחניה במקומה ואמר לה שמבחינתו היא לא קיימת ובינתיים הוא עומד במילה שלו ולא שם עליה .

העונש הראוי לאאוחניה
18/04/2016 | 19:55
21
זה שרודריגו באמת ימשיך הלאה ויתאהב במישהי אחרת...ושלא יהיה אף סיכוי שהם יחזרו להיות ביחד...זהו התסריט הראוי ביותר
זאת הפעם הראשונה שלהם?
18/04/2016 | 19:53
1
41
לא אהבתי. גם כסצינת סקס כשלעצמה הסצינה הייתה מעפנה, על אחת כמה וכמה כשמדובר על הפעם הראשונה של הזוג הראשי!
הם מדברים על אהבה, אבל מתחילת הטלנובלה כל מה שקורה ביניהם סובב סביב מין ותשוקה, לא אהבה...וגם הפעם הראשונה ממחישה זאת...זה מוזר מבחינתי.

בטי חולת סרטן זה הגיע יש מאין...פתאום היא מסתכלת במראה ומורידה את הפאה(שוק בפני עצמו) ורואים אותה קרחת ומשתעלת...עד אז לא היה אף רמז לכך.

בריאן התחרפן על כל הראש...ואבריל שהיא ילדה בת 16 מודעת לכל הסיפור ועוזרת לו כמו שאף אחד אחד בסביבתו לא עוזר לו, עצוב.

מה זה היה בין אלכס לאסתר?! פתאום הוא בא אליה הביתה, מפלרטט איתה בלי קשר לכלום...מה פספסתי?!

ז'ולי לגמריי דמות אבודה בנובלה, אאוחניה הולכת גם כן בדרך הזאת...סביר להניח שהן ימצאו נחמה אחת בזרועות השנייה. מוזר שגם כאן החליטו להכניס את סיפור ההיריון שמפריד

לשם שינוי היו פרקים סבבה השבוע
תגובות
18/04/2016 | 21:04
30
הכי מצחיק שלא הייתה הודעה מוקדמת שהולכת להיות הפעם הראשונה שלהם לא בפרומואים ולא בתקצירים ובדר"כ אוהבים לפרסם את זה "כרגע המצופה ביותר".

לגבי בטי אמרו שהיא חולה לפי כמה זמן ולכן היא מפחדת לשכב עם קוקו, ובהתחלה לא הבנתי גם באיזה מחלה היא חולה, אבל אח"כ לפי התגובות שראיתי אמרו שהיא חולה בסרטן.

אסתר? התכוונת לדיאנה, דיאנה מנסה למשוך את אלכס לכיוונה שהוא ידווח לה מה קורה ובעצם יבגוד בג'ולי ובפרנקו.

גם אני שונאת לגמרי שמכניסים את ההריון שיפריד בין זוג הראשי זה כל כך מעצבן ומיותר. אני מהמרת על כך או שג'ולי תאבד את ההריון (עוד קלישאה חדשה) או שיעשו שהייתה טעות בערכת בדיקת הריון, אני נוטה לאפשרות הראשונה. ולצערנו אין סיכוי שהיא בהריון מאלכס כי הם לא שכבו אף פעם.
היי.....
19/04/2016 | 09:09
4
34
באופן מפתיע לא הצלחתי בכלל להתמיד להגיב כאן..

לא יודעת איך להגיד את זה אבל--- אני משתעממת.. עד כדי כך שאני עדיין תקועה בפרק 13, וכל פעם שאני רוצה לסיים אותו אני נרדמת. האם בכלל שווה לנסות להמשיך? אולי לדלג על כמה פרקים ולהגיע לפרקים שמתחיל להיות בהם עניין?

מוזר לי מאוד שככה מרגישה לי טלנובלה של פבלו
האם גם אתם הרגשתם ככה בהתחלה?
בבקשה תגידו לי שזה משתפר
בהחלט שווה להמשיך
19/04/2016 | 09:49
1
30
למה משתעממת? וזה משתפר בהמשך 
האמת?
22/04/2016 | 09:47
9
לא יודעת להסביר למה אני משתעממת.. ובאמת שאני ממש מנסה למצוא עניין- בדמויות, בעלילה ונאדה! אני צופה בפרקים ו-90% מהזמן מתעסקת בפלאפון ואם לא בפלאפון אז אני פשוט נרדמת..
אני בדומה אלייך ובניגוד לקרן...
19/04/2016 | 11:04
1
37
גם כן לא מוצא עניין גדול בנובלה...יש משהו שלא עובד בה, על אף הפוטנציאל.
הנה מה שכתבתי בעניין הזה לפני כמה שרשורים, מוזמנת לחוות דעה:
22/04/2016 | 10:00
14
מסכימה לגמרי עם מה שכתבת בשרשור שצירפת, יש באמת שילוב של הרבה אלמנטים- תפסת מרובה לא תפסת.. זה ממש מורגש
יכול להיות גם שהמוטיב הזה של ארגנטינה הישנה אולי לא ככ מתאים לימנו, ככה מרגיש לי. אני יכולה לתת דוגמא מהמוטיב החוזר של אנשי המפעל שלא מפסיקים לציין כמה המפעל הוא חייהם, כמה חשוב להם, כמה הוא הנשמה שלהם... וכאילו- בחייאתתתתת כולה מפעל. זו אפילו לא עבודה ערכית שאני יכולה להגיד שהם עובדים בה מתוך אידיאולוגיה- זו לדעתי הגזמה ומן הסתם רעיון שהצופה לא יצליח להתחבר אליו (בימינו).

אני באמת רוצה לנסות לתת עוד צ'אנס, מקווה שאצליח. אנסה לדלג על פרקים, אולי אעבור כבר לפרק 20 ומשם אמשיך

ובהזדמנות זו אאחל לכם חג פסח כשר ושמח :)
תהנו מהחופש, מהמשפחה והחברים
העשירים לא מבקשים רשות-פרקים 29-32
15/04/2016 | 18:34
2
29
.
על אדונים ומשרתים
15/04/2016 | 18:43
46
והנה מגיע גם השלב של אגוסטין להיכנס לכל ענייני המכות מתוקף היותו אלכוהוליסט...כזה משועמם ושונא כשזה קורה בנובלות.
מאז שאנה הפסיקה לדבר היא נהייתה הרבה פחות בולטת...הגיע הזמן שתחזור לעצמה.
המשרתת הזאת מעצבנת ולא מועילה בכלום! מכניסה רוע ונקמנות בחוספינה
רפאל והמשרתת מתנשקים היה מוזר שכך נגמר הפרק, ובפרק הבא לא המשיכו מהנקודה הזאת...במיוחד שלא היה ברור למה היא באה.

הקטע הכי טוב אולי שהיה השבוע() זאת הנפילה במדרגות של אסתר עשו את זה כ"כ אמין זה באמת נראה שהיא נפלה! צריך לראות את הסצינה שוב חח
מגיבה על הפרקים
22/04/2016 | 15:21
5
האם רפאל הוא לא אח של מרסיאל כפי שאמר ליסנדרו והוא הבן של אישה בעלת כוח רב. מעניין אם ליסנדרו סתם שיקר למרסיאל או לא. 

אגוסטין עושה בלאגן במועדון שיכור וגם רב מכות

ויקטוריה ומרסיאל שמו את רפאל במיכל של המים הרגילים ולא מהאגם והוא כמעט מת. מזל שבסוף טרזה עזרה להם. 

חוליה מבלבלת אותי  מצד אחד היא דמיינה את עצמה אומרת לרפאל ששווה את המאמץ לחכות לה ומצד שני במעשים אפס. גם לא אהבתי שהיא אמרה להלנה שאנטוניו הוא הכי דומה למה שהיא צריכה .

מריסול מצאה את הרשמקול של אנה שבו מוקלט המוות של אנחליקה  והביאה אותו לאל נגרו. מעניין שאל נגרו אל החביא אותי ולא הביא אותו למרסיאל.

נ.ב - קטע שגם פה לכפר קוראים לה קרוז, ממש מקורי  כמו שם הכפר בפדרה קורחה.
אמש פורסמה רשימת המועמדים לטקס המרטין פיירו 2016
16/04/2016 | 20:19
72
בין היתר מועמדים בקטגוריות השונות אספרנסה מיה ובין קניבלים.  
סיפורי של שבט מובילה את רשימת המועמדיות עם 13 מועמדיות, אחריה אספרנסה מיה עם 11 מועמדויות. דיי ברור ששתי הסדרות הנ"ל הולכות להיות הזוכות הגדולות של הטקס.

הטקס ייערך ב15.5 וישודר באל טרסה.

איך לעזאזל שיר הפתיחה של אספרנסה מיה מועמד בקטגוריה של שיר הפתיחה הטוב ביותר והשיר של בין קניבלים לא, בושה 

קאסט amar después de amar
18/04/2016 | 09:23
40
מנואלה פאל, מקס גיונה וברנדה גרדיני ישחקו בסדרה. מפגש של שלושתם אחרי noche y dia 

חברה אני מבקשת את עזרתכם
18/04/2016 | 00:10
4
63
אני רואה שרבים נכנסים לפורום וויוה בוואלה אבל אני עדיין לא יכולה להכנס. בוואלה.
מישהו יכול לעזור לי לפתור את הבעיה.

אדוה לכך עזרה
אני כן מצליחה להכנס, ממש מוזר שחלק לא יכולים
18/04/2016 | 00:23
30
עטרה כתבה לויוה הודעה על זה בפורום, ככה שבטח ויוה כבר עובדים על התיקון
האמת אצלי הרבה פעמים השם לא נשמר
18/04/2016 | 01:20
25
והיה צריך כל פעם למלא את תיבת השם מחדש אבל זה כבר לאחר שנכנסתי וניסיתי להגיב וברוך השם זה השאיר לי הודעה שחובה למלא את השם ולא מחק את ההודעות כך שכל מה שהייתי צריך זה למלא את התיבה למעלה.
אני לא יכלתי להגיב עד שהחלפתי סיסמה
18/04/2016 | 02:16
1
28
אז כנראה שלא פרצו לי כמו שחשבתי אלא בעיה בוואלה
תודה לכם, אבל אני לא מצליחה להגיע לשום מסך
18/04/2016 | 15:36
11
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ