לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טלנובלות
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

שאלות, חדשות, בקשות
28/05/2016 | 23:14
2
13
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבוע טוב לכולם
הידעתם?! סלבדור מחיה רצה את טליה לתפקיד של דיאנה בלאס אמזונס
29/05/2016 | 16:17
19
אך היא סירבה
מזל טוב מאוריסיו אוכמן התחתן אתמול
29/05/2016 | 20:12
1
מאוריסיואוכמן התחתן אתמול עם שחקנית אייסלין דרבז (בת של אקס בעלה של ויקטוריה רופו).
סיכום שבועי
27/05/2016 | 15:41
13
31
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים:)
עונה
27/05/2016 | 17:19
40
דבר טוב שקרה השבוע: סופסוף ליברמן וביבי חתמו על ההסכם הקואליציוני של הצטרפותה של ישראל ביתינו לממשלה! וזה אחרי שכחלון המעצבן ניסה לשים רגליים. עכשיו רק נותרה המחלוקת של ביבי עם בנט שמתנה את התמיכה שלו לצירוף ישראל ביתינו לממשלה בשיפורים בקבינט. אני לגמרי תומכת בדרישה הזו של בנט אבל לא אהבתי שהוא התנה את התמיכה שלו בדרישה הזו. אבל קרוב לוודאי הכל ייפתר עד יום שני - היום של ההצבעה וההשבעה. (ביבי הרי לא יפרק על זה את הממשלה..)יש לי ציפיות מליברמן מקווה שלא יאכזב, אבל העיקר יעלון הכישלון בחוץ!

דבר רע שקרה השבוע: --

דבר הזוי שקרה השבוע: גשםמה זה קשור עכשיו

טלנובלת השבוע: מי זה מי, תשוקה וכח, ואימפריה.

תכנית השבוע: --

שחקנ/ית השבוע: פרננדו קולונגה וסוזנה גונזלס(מאז תשוקות לא רשמתי את זה!חח)אאוחניו סיז'ר דנה פאולה וקימברלי דוס ראמוס.

קניית השבוע: עגילים 

מאכל השבוע: עוף

משקה השבוע: לימונדה

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע:

תמונה:
מסכמת
27/05/2016 | 19:51
6
47
דבר טוב שקרה השבוע: הייתי אתמול בחמי געש
דבר רע שקרה השבוע: נעלו אותי בעבודה שלי בטעות ונשארתי נעולה שם כמעט שעה.
דבר הזוי שקרה השבוע: המשפטים ההזוים שנתנו לדמות של סבסטיאן רולי בtres veces ana(צריך לראות כדי להבין) למרות שהטלנובלה עצמה מעניינת
טלנובלת השבוע: תשוקה וכח, איפט, לאס אמזונס ושלוש פעמים אנה
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: דנה גרסיה, ססר אבורה, גרטל ולדז, סבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייאר שמרשימה בתור הרעה.
קניית השבוע: שייק עוגיות() בקופיקס
מאכל השבוע: שקשוקה ותפו"א עם עוף בתנור
משקה השבוע: השייק הזה
ציטוט השבוע:
שיר השבוע: Pablo alborán - se puede amar
תמונה: הוספתי סרטון של החתול המיילל כשעוד הייתי בסרי לנקה.

חמווד החתול! חח איך הוא מיילל, רק מי זה האיש בשימלה?
28/05/2016 | 14:43
2
25
מגניב לך שהיית בחמי געש מקווה שנהנית!
נעלו אותך בעבודה? איך יצאת בסוף?
לאיזה פרק הגעת בתשוקה וכח?
הבעלים שלו
28/05/2016 | 21:14
1
21
כן זה היה לא נעים אבל לא נלחצתי יותר מידיי כי התקשרתי לאחראית שלי ודאגה לשלוח לי מישהו שיחלץ אותי. אילו לא היה לי איך ליצור קשר זה באמת היה מלחיץ.

אני לא ראיתי שני פרקים אחרונים של השבוע.
אז את עוד במצב טוב חח
28/05/2016 | 21:57
20
אני משלימה עכשיו את פרק 12
כמה יצא לך לראות מהנובלה של גרסיה?
28/05/2016 | 21:46
2
18
הייתה לי משמרת לילה אתמול וחצי משמרת השלמתי פרקים ולדעתי היו פרקים ממש יפים
בינתיים שלושה פרקים
28/05/2016 | 22:02
1
21
לא יצא לי להשלים עוד, מקווה להשלים עוד היום אחרי תשוקה וכח. הדמות של דנה גרסיה מזכירה את נורמה מתשוקת הנצים באופי וגם בלוק.

היא מעט מזכירה אבל לא כל כך
28/05/2016 | 22:06
25
בתשוקת הנצים היא הייתה הרבה חלשה יותר מדיאנה, אם היא מסוגלת לכמוד בפני אביה ובאופן כללי די לעמוד על שלה מבלי לשנות עמדה ואני אוהבת את זה מאוד
מסכם
28/05/2016 | 14:50
2
32
דבר טוב שקרה השבוע: שליברמן יהיה שר ביטחון במקום יעלון.

דבר רע שקרה השבוע: שכחלון לא נענה לרוב הדרישות המוצדקות של ליברמן והצליח לצבור פופולאריות של חשבונו.

דבר הזוי שקרה השבוע: גשמים במאי.

טלנובלת השבוע: תשוקה וכוח, שדרות ברזיל, איפט, אימפריה, לכל הרוחות, בלב הסערה.

תכנית השבוע: ארץ נהדרת.

שחקן/ית השבוע: פרננדו קלונגה, סוסנה גונסלס, מרלן פאבלה, פבלו מינור, מישל רנו,אלתראי חראבו, חאומה מתאו, דנילו קררו, דבורה פלבלה, נטליה דיל, אדריאנה אסטבס, מוריליו בניסיו, קאואן ריימונד, ורה הולץ, אלואיסה פריסה, מרסלו נובאיס, ז'וזה דה אבראו, דניז צ'אקיר, מליקה גונר, מאהיר גונשיראיי, לילה קברל, אלשנדרו נרו, מרינה רוי ברבוסה, ליאנדרה ליאל, דניאל רושה, קאיו בלאט, אנראיה אורטה, מרג'ורי אסטיאנו, רוברטו בירינדלי, ג'ו ג'ונג סוק, פק בו יונג, קים סל גי, מריה סורטה, ססר אבורה, דניאלה רומו, נורה סלינס, חימנה נברארטה, ויליאם לוי, איוון סנצ'ס, מנואל אוחדה.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: שניצל קוד.

משקה השבוע: מיץ אשכוליות.

ציטוט השבוע: "כל פעם שהדרג המדיני מביא את יונת השלום הצבא צריך לנקות אחריה". לא ייאמן אבל זה בוגי יעלון בימים שהוא רק הצטרף לליכוד והיה צריך את התמיכה שלנו, או שחשב ככה וזז שמאלה כמו רוב הפוליטיקאים מהימין. 

שיר השבוע: השיר של דוד ורחינה בתשוקה וכוח והשיר המרכזי של ארתורו וחוליה בתשוקה וכוח. 
כיף ששבוע הבא הוא ייכנס לתפקיד באופן רשמי..!
28/05/2016 | 23:54
1
18
אם כי אני חייבת להודות שהעובדה שעד עכשיו ביבי ובנט לא פתרו את המחלוקת שלהם קצת מדאיגה. כי זה כמובן יכול להשפיע על המינוי של ליברמן. לדעתי בנט עושה טעות שהוא מתנה את ההצבעה בשיפורים בקבינט, זה לא לעניין. זו ממש ממשלת החלומות, אם בגללו תיפול הממשלה המצביעים לא יסלחו לו. מה אתה חושב על האולטימטום של בנט?
האמת לא בטוח לגבי ממשלת החלומות
29/05/2016 | 18:55
5
כי אמנון אברמוביץ' אמר שליברמן יפתיע ויקדם וועדה אזורית שבה ישראל תסכים לגבולות 67 והוא היה בין הראשונים שטען ששרון לא ימני ושהוא מתכנן לגרש יהודים כשלא רצינו להאמין. וגם לפני הבחירות כשליברמן עוד היה שר חוץ הוא נשאל לגבי הצורך לגרש 70 אלף יהודים הוא אמר שפחות, אך לא אמר שהוא נגד או שלא יהיה פינוי או שהמדינה הפלסטינית תהיה קטנה יותר וגם הוא לעג כל הבחירות לפני פרשת השחיתות לתכנית של בנט ודיבר על וועדה אזורית שתקדם מדינה פלסטינית ואף טען שהתחיל לקדם את העניין כשר חוץ. וגם משה לאון הנציג שלו אמר שהוא יפתיע ויביא וועדה אזורית ושלום. כך שנראה שכל ההבדל בינו לבין הרצוג הוא רצונו שבתמורה שבמסגרת חילופי השטחים ניפתר מאחוז נכבד מבוחרי החמאס שגרים במשולש. כך שבנושא של וויתורים לערבים ליברמן נמצא בין כחלון לביבי ולא ימינה מביבי, לפחות לפי מה שהוא אומר לאחרונה, אצלו אי אפשר לדעת.

לגבי בנט הוא אכן מגזים, מלא אם ביבי היה אומר כלום, אבל ביבי הסכים לדון בנושא ולשנות ובנט לוחץ וגם האיום שלו הוא לא לפרוש אלא לא לאשר את ליברמן שזה די טיפשי ולו ביבי היה יכול להיות בטוח שתמורת חינוך ומשפטים המחנה הציונים יכנס הוא היה מפטר אותם ומכניס את המחנה הציוני. כך שבנט באמת משחק באש, אם כי סקר של ערוץ 11 הראה שבנט עולה ל-14 מנדטים, כך שזה עובד אצלו, אך אם יגרום לבחירות ויפיל ממשלת ימין אולי ישלם על כך מחיר. אבל גם אמרו שבסיעה שלו לא יתנו לו לעשות מה שהוא רוצה והם באמת מפחדים מהאחראיות של הפלת ממשלת ימין והבאה לבחירות או לממשלת אחדות.
מסכמת
28/05/2016 | 23:12
1
23
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: -
טלנובלת השבוע: אימפריה
תכנית השבוע: פלאש
שחקנ/ית השבוע: אלשנדרי נרו, לאנדרה ליאל, לילה קבראל.
קניית השבוע: מלא בגדים
מאכל השבוע: בלינצ'ס
משקה השבוע: מיץ תות-בננה
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע:
תמונה:
תתחדשי:]
29/05/2016 | 00:00
4
אירוחים שיעניינו אותך
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2016 | 15:57
4
 מקובל להתייחס להתמכרות למין כבעיה שיש לטפל בה. אך מה אם ההתמכרות למין אינה הבעיה אלא הפתרון לבעיה מורכבת יותר?

ביום ביום שני, ה 30/5 נארח בפורום התמכרות למין את יוני אלקינס שישיב על שאלותיכם בנושא הקשר בין טראומה והתמכרות למין.
 אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו!

85% מהעובדים בישראל מצטרפים לקרן הפנסיה שבחר עבורם המעסיק ולא בוחרים בעצמם את התוכנית הפנסיונית המתאימה להם. אז מה עושים בנדון?

ביום רביעי, ה 1/6 נארח בפורום ניהול כלכלת המשפחה את חן בורוכוב נחמיאס, את רונן מדמוני מבית ההשקעות IBI ואת אבי אייכלר, מנכ"ל מירב הפנסיה בע"מ, שישיבו על כל שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו:

הילדים שלנו הם האוצרות של חיינו. בתור הורים, אנו מעוניינים להתאים להם את המסגרת החינוכית המתאימה ביותר עבורם. אז איך עושים את זה נכון?

ביום רביעי, ה 1/6/16 נארח בפורום התפתחות ילדים עם צרכים מיוחדים את אורלית ישראל שתענה על שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/462/180796419

קבוצות צפייה ארגנטינה
28/05/2016 | 20:51
3
12
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה
לחנך את נינה

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
La Leona-פרקים 81-85
28/05/2016 | 20:52
10
.
לחנך את נינה-פרקים 1-4
28/05/2016 | 20:55
1
13
.
הורוד הפך לאדום אחלה פתיחה...אהבתי!
28/05/2016 | 20:59
33
הלוואי שהרמה הזאת תישאר כי בינתיים ממש אהבתי!
גילוי נאות, אני לא מסמפת את גריסלדה סיציליאני, לא מתתי עליה ב"פרסנטנס" אבל כאן היא נכנסה לי בקלילות לתפקיד הכפול הראשי.
המצופה היה שדווקא ה"ענייה" תדבר בהמוניות ובמבטא הקורדובי(שבהמשך ארחיב עליו), אבל כאן זה הפוך על הפוך-דווקא ה"עשירה" מתנהגת בבהמתיות ובעלת המבטא. שאגב, אין בזה שום היגיון לחלוטין... אם שתיהן הופרדו בלידתן כבר בילדות, למה שמארה שגדלה בסביבה שלא מדברים במבטא-תהיה עם מבטא? זה משהו שהוא נרכש מהסביבה ומושפע בתהליך הגדילה!! אין בזה כלל היגיון שהם מנסים להאכיל את הצופים שמבטא זה משהו מולד
אהבתי את המוטיב של הורוד והאדום בפתיח, שהורוד בעצם מסמל את ה"פרחיות" והאדום את ה"היי-סוסייטי".

חשבתי שלא אסבול את המבטא הקורדובי הזה, אבל שמתי לב שהדמות שאני הכי אוהב והכי מחכה לסצינות איתה-היא האמא של ביצ'ו חחחחח  היא קורעת אותי עם הדיבור שלה! היא עושה אותו הכי טוב.הייתה גם איזו סצינה שהיא אמרה- a tocarme las tetas   גם חורחלינה ארטוזי, החברה של נינה, עושה תפקיד מצחיק.
ממש שמחתי וחיכיתי לדמות של ויויאן אל ג'אבר, הנחתי שהם יבריקו גם הפעם אחרי פרסנטס וגואפס אבל...מדובר בטלפה הפעם, ולא בפולקא, וכנראה שהם לא יודעים את הנוסחא. כי הדמות שלה הכי לא בולטת שיש, ואני בספק אם מתישהו זה ישתנה...כמה חבל. היא מבוזבזת

נינה ורנסו ממש חמודים יחד עם הטעימות של החתונה והנשיקה באוטובוס. די מוזר שהוא לא זוכר יצירה שהוא כתב(!) כשהוא קרא את הספר של אחיו, אבל אז מסתבר שהוא בכלל לא זוכר גם איך לקרוא אז...טוב, מקווה שהוא ייזכר מהר מאוד. ואם ייצא שיקריאו לו קטע מהספר והוא לא ייזכר-זה לא יהיה הגיוני.
מצחיקה אנדראה שמחזרת אחרי אנטוניו

מארה קורעת בפני עצמה עם האצבע בשפתיים והפוזות...מאז שהיא נכנסה לכלא-הפכה להיות הרבה פחות מוקצנת.
אני מניח שלא ימרחו פה יותר מדי את השהות שלה בכלא וטוב שכך.

שמתם לב שמשתמשים בסט מלה-לאונה? הבית של מריה משמש את הבית של ביצ'ו ושאר הקורדובים
כמה לא מפתיע שדיאגו ראמוס שוב מגלם גיי...זה כנראה הדמות היחידה שהוא יודע לגלם, מביך האמת.
מצחיק הקטע שהוא לא מפסיק לחזור על- "es mi marido legal, y ahora tenemos derechos

עם כל השינויים של מארה ונינה- איך לעזאזל לא נדלקת נורה לאנשים בסביבתה של מארה שהיא בלי מבטא בכלל? הרי נינה רחוקה מלשחק טוב את מארה...והיעדר-המבטא הכי מחשיד!

הלוואי שתמשיך ככה!!
שאלות, חדשות, בקשות
25/05/2016 | 21:01
22
31

סופ"ש נעים לכולם

הצילומים של Vino El Amor התחילו
25/05/2016 | 21:08
78
תמונה ראשונה
ויוה פרסמו את הפוסט עם העלילה של "רק אלוהים סולח"
26/05/2016 | 17:40
14
98
אין ספק שחוץ מההשקעה והקאסט מדובר גם בעלילה מצויינת
רק על העיוורון של האמא של הראשית לא ידעתי מסכנה, והכל בגלל הדמות של סרחיו נראה שהוא יהיה פה ממש רשע. ניר/יבגני - במקור היא הבריאה על ידי ניתוח במהלך הנובלה או שהיא תהיה עיוורת עד הסוף?
עד הסוף
26/05/2016 | 17:54
12
64
גם ויקי רופו הייתה עיוורת עד הסוף. גם רבקה ג'ונס תהיה עיוורת עד הסוף.
אז תפקיד לא פשוט, מעניין איך השחקנית הזו התמודדה עם זה
26/05/2016 | 18:06
1
65
היא בין הבודדים שלא מוכרים לי בקאסט

המצחיק זה שהגברת מוכרת בישראל
26/05/2016 | 18:16
73
שיחקה גם בגירסה של יחסים מסוכנים עם ג'נקרלוס קנלה..........
לא נכון ויקטוריה רופו
26/05/2016 | 21:28
9
63
הבריאה מהניתוח השני והמשיכה להעמיד פנים שהיא עיוורת, ולמעשה מנעה מססר אבורה לאנוס את ביתה ארסלי ארמבולה ואז סיפרה לארסלה ארמבולה שהצליחה למנוע את האונס כי היא רואה. 
כן, צודק
26/05/2016 | 22:43
39
שכחתי מזה.

אבל איזה סצינה מעולה שהיא מונעת מפדריקו לאנוס את מריה דל כרמן!
אה יופי
27/05/2016 | 15:27
7
35
לא מגיע לדמות כזאת טובה ומסכנה גורל כזה אז נחמד לדעת שהיא לפחות תבריא.
נחמד לך לספיילר עוד לפני שהתחילה
28/05/2016 | 20:36
6
27
אישית אני מאוד אהבתי את המקורית אבל אולי עם קאסט נחמד אנסה אותה...
אסור לי?
28/05/2016 | 21:55
2
10
בנובלה בצפיה ראשונה הכי כיף
28/05/2016 | 22:10
1
26
לא לגלות שם דבר ואם כבר דברים של אמצע לא לקראת הסוף
יש מקרים ספציפיים שאני מרשה לעצמי
28/05/2016 | 23:45
14
לספיילר אותם דווקא כי זה תורם ולא הורס כמו למשל המקרה הזה.
בהקשר הזה אני פשוט אוהבת שיש סוף טוב לדמויות טובות בולטות. עכשיו שאני יודעת שהדמות תבריא זה דבר שיתרום להנאה שלי כשאני אצפה בסצנות של אותה דמות. כי אני אדע שהיא מסכנה אבל בהמשך היא תקבל תגמול.
אבל מדברים על הגרסה הקודמת בכלל לא בטוח שזה יהיה ככה
28/05/2016 | 22:32
2
18
גם בגרסה הזאת, באהבה מנצחת הסוף לא היה כמו בזכות לאהוב לדמויות המשניות וגם בחיים שגנבו ממני הסוף של הדמויות המשניות חוץ מהצלע השלישית לא דומה בכלל לסוף שלהם באהבת אמת. 

ואגב אחת הסיבות שלא צפיתי בהכול בשביל האהבה זה מתקצירים שקראתי כל הסדרה הרעה מנגבת את הרצפה עם הדמות הראשית וכל הסדרה הראשית רק סובלת וכמעט הכול מצליח לרעה, כך שאולי גם להדר חשוב לדעת אם יהיו גם רגעי אושר לטובים לפני הסוף כדי לדעת שזה לא מסתכל כמו שהדר חשבה שאני לא יודע אם בצדק או לא לגבי לא מאמינה בגברים. 
יש דברי בסיס שה לא יכולים לשנות
28/05/2016 | 22:38
17
אלא אם הם לוקחים את הטלנובלה עצמה לכיוון אחר לגמרי שאני בספק אם לקחו את הסיכון הזה
משהו כזה חח:]
28/05/2016 | 23:47
6
במקור היא
26/05/2016 | 21:26
57
היא הבריאה מהניתוח שזה היה בערך אחרי 17 שנה שהיא הייתה עיוורת. היה ניתוח אחד שנכשל והניתוח השני הצליח, אבל זמן מה היא העמידה פנים שהיא עדיין עיוורת ושיקרה שהניתוח לא הצליח. והבת שלה הייתה השלישית לדעת את האמת, אחרי הרופא ואימא שלה (אימא של ויקטוריה רופו שזה היה התפקיד שלה במקור). 
Pablo Alborán - Se Puede Amar
27/05/2016 | 03:20
1
69
שיר פתיחה של הטלנובלה Tres Veces Ana

התמכרתי
האמת שציפיתי לשיר יותר חזק לפתיח שלה
28/05/2016 | 15:52
29
לא הצלחתי להתחבר כל כך לשיר אבל שיר נחמד
שיר חדש לאנהי
28/05/2016 | 15:03
1
48
סופסוף השיר שהכי רציתי לשמוע אותו , מחכה קליפ של השיר ולדיסק שייצא ממש בקרוב 
יפה השיר
28/05/2016 | 15:19
14
בקרוב אהבה אסורה הטורקית והמלון הגדול ישודרו בטלפה
28/05/2016 | 15:20
50
טוב אם כבר אז אני גם אמליץ על שיר
28/05/2016 | 15:55
61
זה שיר שנתקלתי בו ממש במקרה, ואהבתי משמיעה ראשונה

אימפריה - פרקי השבוע
28/05/2016 | 18:28
2
14
הסוף של מאוריליו מתקרב?
28/05/2016 | 19:02
1
26
נראה שקומנדדור כבר יכול להעיף את מאוריליו מאימפריה, בעיקר בזכות כריסטינה. הוא גם גילה את המצלמה ועכשיו יכול לטמון מלכודת. הילדה ברונה ממש חמודה, איך היא עוזרת למשפחת הקומנדדור. מה שמפתיע אותי קצת זה היחס של זה פדרו כלפיה, נראה שהוא ממש חיבב אותה והתייחס אליה ממש טוב, עד שהיא כל כך קשורה אליו ורואה בו אבא שלה. מפתיע כי זה פדרו מה זה נראה אחד שלא אכפת לו מאף אחד, יכול לבגוד בקלות באחים שלו, אבא שלו, ודווקא ילדה שלא שלו בכלל הוא כל כך מחבב.
קומנדדור שוב ממהר להאשים בלי לבדוק, ישר קופץ עם השאלה המפגרת על פבריסיו מלגאסו, ועוד על מי?! על כריסטינה? נו באמת, איזה סיבה כבר יש לו לחשוד בה? מילא חושד, תבדוק לעומק לפני שאתה בא עם האשמות כאלה. למזלו זה נגמר בשלום הפעם.
קורה ז"ל... אני חושבת שהרגו אותה ככה בגלל השחקנית. מה לעשות מרז'ורי אסטיאנו שחקנית חמודה, אבל קורה שלה הייתה סתם משוגעת ולא מעניינת, אין בה את מה שהיה לדריקה מוראיס ובאיזשהו שלב היא כבר הפכה לדמות מיותרת.
אורווילי, כרמן , סלוודור וכו' כל כך מיותרים ואל תגידו עכשיו שיש סיכוי שז'וז'ו תחזור לאורווילי
דמותה של מריה קלרה מתדרדרת מפרק לפרק, בהתחלה היא הייתה דמות חמודה כזאת, אבל כנראה מאז שכריסטינה תפסה לה את המשבצת של הבת האהובה של קומנדדור, היא לגמרי ירדה מהפסים. הכרזת החתונה שלה מול כולם ככה הייתה פשוט פתטית, איך לכולם חוץ ממנה היה פרצוף של ואחר כך באה ללכלך מול ויסנטי על כריסטינה וסילקה אותו מהחדר. טוב שהבינה בסוף שיצאה חמורה.
סילביאנו וראיון שלו לתאו פריירה, ההקדמה שלו הייתה ממש ארוכה ומיותרת, כמה זמן אתה יכול לטחון על "מה שאני הולך לספר לך הוא מתועב, מזעזע, בלתי נתפס", מה כבר כל כך מזעזע יש לספר שם שאנחנו לא יודעים?! ולדעתי הוא ממש הגזים על כך שהוא חושש לחייו וחייו של תאו, שקומנדדור ישלח מישהו להרוג, לא זכור לי שקומנדדור אין פעם פעל בדרך כזאת. אם כבר, מריה מרתה הייתה זאת שפעם שלחה בריגל "לטפל" בלורייני.

אני חושב שהרגו את קורה בשביל לא לשלוח את מרג'ורי אסטיאני
28/05/2016 | 19:23
27
לכלא, שזה ממש לא מתאים, אם כי בברזילאיות כמו מעבר לים ושקר היופי גם הרוצחת נשארה ללא עונש אם כי בגרסה הבינלאומית של שקר היופי נתנו להבין שהרעה מתה. אבל קורה רוצחת סדרתית ולא יכל להיות לה סוף טוב, אז בחרו להרוג אותה כדי שתמות בצורה יפה ולא משפילה. 

אני חושש מאוד שיחזירו את ז'וז'ו לאורוולי אחרי שפתאום הופכים אותו לצדיק. 

זה פדרו ממש נדהם לשמוע את זה פדרו לשמוע משפתיה של מריה קלרה. 
מי זה מי
25/05/2016 | 17:59
9
39

19-20 איזה כיף שורוניקה ממילה של כבוד נכנסה כבר עכשיו!
25/05/2016 | 18:18
3
59
עושה רושם שגם פה תהיה לה דמות ממש מתוקה. ואפילו תמימה-נראה שהיא היחידה שאוהבת את חוסטינו כמובן מבלי לדעת באמת מה האופי שלו אז חוסטינו הולך לאסוף את טניה מהתחנה, שמגיעה היישר מאיזו חווה במקסיקו/קולומביה - אהבתי חח זה נראה כמו קריצה למילה של כבוד ולחווה של האחים למרות שמרבית הסיכויים שזו רק פרשנות שלי אבל אהבתי. נראה שהוא כבר שיכן אותה באיזה מלון, וגם לא שכח להציץ עלייה מאחורי הדלת בזמן שהיא מתארגנת זקן סוטה. העיקר מבקר את כולם שהם חסרי כבוד עצמי בדגש על פלומה - אבל נראה שהגמל לא רואה את הדבשת שלו

איך רובן אמר ליסניה שאף פעם לא היה לו קשה להודות שהוא לא יודע ללכת מכות זה כל כך מזכיר את מילה של כבוד חח קורע.. נראה לי במציאות הוא גם ככה רק איך הוא לא מזהה את יסניה? איך הוא לא מקשר בינה לבין קנדי הלא קנדידה? כשהיא עם הכובע עוד זה עוד איכשהו מובן אבל בסצנות שהיא ניסתה ללמד אותו היאבקות היא לא הייתה עם הבגדים הזרוקים והכובע, ככה שלדעתי פה הוא כבר היה אמור לזהות אותה.

אה ואיזה קטע! טניה הזכירה את בית הספר לאומנויות שהיא שוקלת ללמוד שם משהו. ורובן הרי נותן שם שיעורי קולנוע זאת אומרת שבטוחח יהיו להם סצנות משותפות - כאמור הם היו זוג במילה של כבוד חבל שיסניה במשבצת הזו חח עכשיו שטניה נכנסה היה יכול להיות ממש מגניב אם גם פה הם היו זוג. אבל לפחות ניתן להבין שהם יחלקו סצנות אז גם זה משהו

וואי מסכן סנטיאגו, צ'מוי וחבריו שוב כיפכפו אותו והפעם הם הותירו אותו במצב קשה עוד יותר מהפעם הקודמת והכל בגלל איגנסיו הזה ודווקא כשפרננדה עמדה לספר את האמת לפריקו היא קיבלה את הטלפון הקשה

הפסיכולוגית הזו חיה בסרט! נותנת לליאונרדו חוות דעת על פי הרגשות שלה כלפיו - אז אולי אתה לא צריך להתחתן-בעודה מתבוננת בו ומתמוגגת נו באמת

איזה גאון פריקו אהבתי את ההודעות המלחיצות שהוא שולח לקוקו כדי שתרד מליאונרדו
אוי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
25/05/2016 | 19:19
2
48
אין לתאר את זה!!!!

24-5-6 היו פרקים טובים. אז מה אם יס קטע לי את 26 באמצע

אני רק אגיד את זה - פריקו גאון.  

רק מה זה מעלימים את דנה פאולה מהפרקים? רק בפרק 26 היא חזרה לכבב חצי מהפרק בדיוק כמו פרננדה

ו..... כן. חכי. הטוב כולו עוד לפנייך.

לגבי הזקן כבר כתבתי על זה. זה היה דוחה. וזה חזר על עצמו גם ב25 כשהוא מציץ לה מחליפה לשמלה שהוא בעצמו קנה לה..... דוחה!!!!!!!
יהיו עוד סצנות טובות בהקשר לאיזו פסקה התכוונת?
26/05/2016 | 07:14
1
36
מקווה שעם טניה ורובן אם היא תהיה הצלע השלישית זה גם יהיה טוב חח
לא, עם פריקו וקוקו
27/05/2016 | 07:55
29
אין לתאר דברים כאלה
איסבלה קסטיז'ו מדברת על דמותה
25/05/2016 | 18:25
47
כטניה
חוסטינו אוסף את טניה מהתחנה
25/05/2016 | 18:27
43
21-22סנטיאגו בסכנת חיים!
28/05/2016 | 15:06
2
21
מפתיע שהלכו רחוק עם חומרת מצבו - מפרצת במוח שמסוכן לנתח מסכנה פרננדה הוא היחיד שנשאר לה מהמשפחה. עכשיו היא עוד יותר תנטור טינה לליאונרדו, כלומר-פריקו ובינתיים מי שאשם בכל המצב הזה של אחיה זה איגנסיו ויש לי הרגשה שהוא גם זה שאשם במעילה של החברה של אבא של פרננדה.

אהבתי שפריקו ובסיליו גילו כבר עכשיו שליאונרדו איבד את הזיכרון אהבתי שלא מרחו את זה עכשיו שניהם חושבים איך לחלץ אותו מציפורנייה של קוקו שבינתיים נראה שבזכות ההודעות המאיימות של פריקו ובסי המצפון כבר מתחיל להציק לה עם תרגיל ההריון ובלילה רודפים אותה סיוטים חחח אכן דימיון פורה יש לבחורה

מסכנה יסניה חחחח רובן עמד לנשק אותה אבל אז התרחק והתוודה בפנייה שהוא מאוהב באישה אחרת - שזו בעצם קנדי הלא קנידיה - שזו בעצם היא רק שהוא עדיין לא קלט את זה! איך היא חטפה עצבים חחחXD

ואיזה קטע עם הסבתא המופרעת של יסניה ופריקו מסתבר שהיא בכלל לא נכה אלא רק עושה את עצמה בזמן שהיא גונבת כסף להימורים ומקפצצת לה שם מול זירת ההיאבקות יסניה קלטה אותה שם ועלתה עלייה אבל אני לא מבינה למה במקום לנסות לבעוט לה ברגל ולעקוץ אותה עם מחט היא לא מגלה לה פשוט. זה הרי כבר ברור לשתיהן

חוסטינו הדוחה ממשיך לכרכר סביב טניה התמימה ואפילו קונה לה דברים לבית/חדר במלון/עדיין לא הבנתי איפה הוא שיכן אותה.. ומבטיח לעזור לה כלכלית עד שתמצא עבודה - למסכנה אין מושג על מי נפלה היא לגמרי רואה בו דמות אבהית. מקווה בשבילה שהאסימון ייפול לה כמה שיותר מהר כדי שתציל את עצמה ממנו במהרה
מאירועי פרק 21
28/05/2016 | 15:10
9
מאירועי פרק 22
28/05/2016 | 15:11
9
איפט - פרקי השבוע
28/05/2016 | 04:29
2
22
יש עדיין צופים לסדרה הזאת?
איפט שולפת ציפורניים וג'מיל מתחיל לאבד את השפיות
28/05/2016 | 04:49
32
איפט מתחילה לנצל את טוב ליבו של עלי ובדרך מתנשאת לאמינה. איפט שוכחת מאיפה היא באה ומתחילה להתנהג כמו ג'מיל(עליו ארחיב בהמשך). היא איבדה את הצניעות שלה מהרגע שנישאה לעלי, התאכזבתי ממנה במיוחד שהיא מתחילה להתנהג כבעלת הבית היחידה ובכלל המשחקים בין ג'מיל לאיפט לא מצאו חן בעיניי. לא הבנתי למה היא לא סיפרה לעלי מי זה ג'מיל או בכלל מה הוא עשה לה, אהמט צדק במה שעשה שהחזיר לה את הבגדים שקנתה לנימט, עלי ממש תמים, לפחות גולין אהבה אותו.

ג'מיל הזה מטריף אותי, נמאס לי כבר שהוא עושה מעצמו קרבן, אף אחד לא הכריח אותו לנטוש את איפט שהיא בהריון, להתחתן עם בטול, האמת שאני מתחילה לרחם עליה.

כואב לי על עלי, למרות שלא אהבתי שהוא נתן את החלק של דילק לאיפט, תאכלס היא לא מבינה בניהול כלום, הוא נאיבי לגביה ומאז שהכיר את אותה הוא איבד את הראש, הוא ממש סוגד לה ולחשוב שהנישואים עדיין לא מומשו, לא הבנתי למה איפט התחתנה איתו שהיא לא מאוהבת בו, כנראה כולם צודקים והיא איתו בגלל הכסף שהחלה להשתנות ולשלוף ציפורניים מיד אחרי הנישואים.

גם ניל מאכזבת. היא יודעת שג'מיל נשוי ובכל זאת שכבה איתו.
כן אני צופה
28/05/2016 | 13:59
15
תשוקה וכח
23/05/2016 | 18:49
20
68
מזמן לא נפתח לה שירשור גם היא ללא ספק מספקת את הסחורה ככל שהפרקים מתקדמים היא הולכת ומשתבחת. אני הגעתי עד כה לפרק 10

תגובות על הפרקים לפה
עד פרק 10-רחינה ודוד אלדיו וחוליה
23/05/2016 | 19:36
2
69
אלדיו ממשיך לשמור על קור רוח ועל התנהגות חמה ואוהבת כלפי חוליה ונראה שהוא ממש לקח ברצינות את ההבטחה שלו לחוליה להשתנות הם ממש התקרבו לאחרונה חוליה הסכימה להתמסר אליו וזה אפילו הגיע מיוזמתה! אהבתי את כל הסצנות שלהם כולל בתצוגת אופנה איך שהוא הצליח להפיל בפח את ארתורו כשגרם לו לשלם סכום שמן במיוחד עבור השימלה שנינה רצתה במכירה הפומבית העיקר שחוליה תראה שבזכות אלדיו ארתורו תרם מלא כסף בערב ההתרמה חח אין גאון

בינתיים גם רחינה ודוד הספיקו להתקרב כששניהם מצאו את עצמם באותו חדר מלון בקרטרו במסגרת פרוייקט הבנייה. חח זה היה משעשע איך ששניהם מצאו את עצמם חצי עירומים אחד מול השנייה ואיך ששניהם נבהלו ולא הבינו מה האחד עושה בחדר של השני זו כבר ההתקלות השלישית המקרית לחלוטין של של שניהם דוד הצליח לשכנע את רחינה שזה הגורל שהתעקש להפגיש ביניהם ושהם נועדו להיות יחד הייתי מוותרת על קטע ההשתכרות של רחינה כי זו רק ההתחלה שלהם והייתי רוצה שכל מה שייאמר בין שניהם יהיה כשהם צלולים שניהם חח אבל לפחות לא הלכו רחוק מידי ודוד לא ניצל את היותה שיכורה אלא כיבד אותה. בכל זאת הם הזוג הראשי הצעיר העניינים איתם צריכים להתקדם לאט יותר מאשר הסטוץ החולף שהיה לו עם דניאלה

מיגל וקונסואלו מתוקיםם חח מגיע לאריק והמאהבת שלו איך שהם נתקעו במחסן בערב התצוגה - בזכות זה קונסואלו יכלה לדגמן במקומה על אפו וחמתו של אריק! אני לא מבינה למה היא ממשיכה לחיות לצדו שהרי כל פעם הוא משפיל אותה מחדש מיגל כזה חמוד ותומך והיא פשוט מוותרת על העבודה שלה על מה שהיא אוהבת לעשות בשביל בעל שמשפיל אותה בלי סוף ושולט בה דבר אחד אני לא מבינה, למה הוא לא עוזב אותה אם הוא כבר לא אוהב אותה וכבר לא נמשך אלייה? לא ברור.

ארתורו מעצבן דניאלה שואלת אותו למה הוא אדיש כלפי אמא שלה ואם זה בגלל אישה אחרת, ומה הוא עושה בתגובה? מסובב הכל לכיוון של דניאלה ונזכר לחנך אותה כדי שתפסיק להיות מופרעת ובליינית. מעניין למה דווקא עכשיו זה מפריע לו ולא קודם לכן... כמו שהשותף שלו אמר לו - הוא מוציא את התסכול שלו על המשפחה שלו אותו תסכול שנובע מהקנאה שיש לו כלפי אלדיו כשהוא רואה אותו עם חוליה ועוד עכשיו שהקשר שלהם יציב. לפחות הוא התחיל להגן על מיגל ולשמור על כבודו. רק זה יאמר לזכותו

פרנקו הוא הבן של אלדיו זה לא היה צפוי. נראה שראקל אולמדו משחקת פה דמות לא כזאת תמימה עצוב העלילה של האמא החולה והילדה הקטנה - שקוף שהיא הולכת למות בטח בעלה יהיה בסוף עם הבלונדינית הזו-עדיין לא זוכרת את כל השמות

למישהו יש מושג מה המשמעות של הקעקוע של אלדיו נראה שהוא מסמל משהו בעל חשיבות רבה עבור אלדיו וזה די מסקרן חח
אכן השחקנית של רמונה בתהום של תשוקה
23/05/2016 | 20:15
1
40
משחקת פה לראשונה מבחינתי דמות מאוד לא מוסרית ורודפת בצע. 

קונסאלו אוהבת את אריק, למרות שאין מה לאהוב בו ואריק סתם הבן של אבא, בטח פוחד לאבד את הירושה ואת המעמד אם יתגרש.

קטע מצחיק, הפעם לא היה לא תירוץ שחשבו שהם זוג, ולא תירוץ של אין מקום במלון, טעות אנוש וסצינה מביכה ומצחיקה. 
כן זו פעם ראשונה שאנחנו רואים אותה כלא טובה
23/05/2016 | 20:31
33
שיחקה גם את הטבחית החמודה מאקאסיה וגם בים של אהבה שיחקה טובה.
האמת בפרקים הראשונים חשבתי שגם פה היא תהיה טובה
עוד שיר יפה מהנובלה שהתמכרתי אליו
23/05/2016 | 19:42
55
Aleks Syntek El E-mail
קליפ מעבר זמן
23/05/2016 | 20:21
45
דניאלה זורקת את דוד
23/05/2016 | 20:22
40
רחינה ודוד1
23/05/2016 | 20:24
35
רחינה ודוד2
23/05/2016 | 20:25
29
אלדיו וחוליה
23/05/2016 | 20:26
31
תמונות מהפרקים
23/05/2016 | 20:40
38
אני בפרק 13
23/05/2016 | 21:54
8
62
או 14, לא זוכר

אבל הסדרה מספקת את הסחורה. במיוחד רחינה/דויד ואלדיו כשהוא לא מעצבן.

וכן, פרנקו הוא אבא של פרנקו.  לא התבלבלתי במשפט הזה - הרי פרננדו קולונגה גילם את פרנקו סנטורו במחר ולתמיד, אז זה יעני הוא האבא של עצמו סתם, צוחקים.

כבר כתבתי לגבי רקל אולמדו. וגם זו שמשחקת את הבת שלה מוכרת לך.

ארתורו? מי זה? אני מתעלם מקיומו.
כן זו המעצבנת הזו שגבינו קבר באדמה
23/05/2016 | 23:04
7
54
בדיוק
24/05/2016 | 06:10
5
50
שיחקה גם בהחיים שגנבו ממני. שם דווקא גילמה דמות חיובית.
בתהום גם היה לה תפקיד דומה חח גם שם התייפחה על בנה
25/05/2016 | 06:55
4
31
וניסתה להתקרב אליו אחרי שנים רבות(גאל/מארק טאצ'ר)בדיוק כמו פה עם פרנקו.
עם הבדל אחד -
25/05/2016 | 07:37
27
היא לא ניסתה על הדרך לעשות מעשי רוע יחד עם גבינו מה שהביא אותה למוות היצירתי של גבינו.
בתהום של תשוקה היא מסרה אותו כדי שיגדל במשפחה עשירה
25/05/2016 | 15:04
2
24
וגם קיבלה כסף מאשתו של אביו כדי לא לחשוף את אביו הביולוגי, פה נראה שהיא טובה והיא נאלצה להיפרד ממנו כי נכנסה לכלא, עוד לא ברור על מה ואם היא באמת אשמה והיא לא ידעה שאימא שלה בגדה בה ולמעשה מכרה את הנכד.
גאל לא גדל אצל כומר?
26/05/2016 | 07:24
1
8
כן הוא גדל אצל הכומר שהוא גם הגיס של אביו הביולוגי
26/05/2016 | 14:29
17
אבל נכון הוא לא גדל כעשיר, את כל הכסף היא בעצמה קיבלה מאלפונסינה על שתעזוב אותם. פשוט לגאל היה מזל שאביו תמך בו ובכומר בלי לדעת.
כן שברתי את הראש מאיפה היא מוכרת לי
24/05/2016 | 20:43
29
אבל בסוף שלשום בדיוק נזכרתי דווקא בדמותה בחיים שגנבו ממני שבקושי זיהיתי את השחקנית כי פה יש לה שיער קצר ובחיים שגנבו ממני היה לה שיער ארוך.
עד 15 או 16, לא זוכר לאיפה מירתנתי
25/05/2016 | 22:11
37
הסצינה הכי טובה סו פאר היא זאת של אלדיו חונק את מונסרט (שאני אקרא לה מעתה והלאה מונסטר (מפלצת). כי זה מה שהיא) עם עניבה כזה תענוג טלנובלי כשמתעללים בדמויות שאתה לא סובל.

מריבל והחבורה שלה - אני מעביר באופן אוטומטי. הם לא מעניינים בכלל.

אריק - הדבר היחיד שטוב בו זה הגוף שלו. הפרצוף שלו חרא ודורש מכות.

ארתורו? הם מדברים על ארתורו אבל אין לי מושג מי זה.

רחידוד איזה זוג חמודדדדדדד

ושדניאלה תלך לעזאזל.
אימפריה
25/05/2016 | 19:08
6
16
הקומנדדור מגלה שמרתה וסילביאנו היו נשואים
25/05/2016 | 19:36
5
43
האלבום עובר מיד ליד כולם כבר יודעים וכך גם הקומנדדור. הראשונה שסיפרה לו הייתה קורה ואחריה גם איזיס אישרה בפניו את העובדה. עכשיו הוא סבור שסילביאנו הוא אותו אויב שלו שמסתתר מאחורי הכינוי פבריסיו מילגאסו. העניין הוא שמשום מה כל הגילויים שהיו אמורים להיות מפוצצים די מתמסמסים פה וחבל.

אלה גם אני חושבת כמוך שהקומנדדור לא הגיב מספיק חזק ולא היה מופתע מספיק, ובכלל דילגו על הגילוי הראשוני והתגובה של כריסטינה, ז'ואו לוקאס לא היה בכלל מופתע ואפילו ניחש את זה, מריה קלרה שכל כך רצתה לחקור קיבלה את האמת מול הפרצוף כשמרתה סיפרה לה את זה בארבע עיניים וגם לא הייתה מספיק מופתעת ולא באה בשום טענה פשוט הזוי!

מה שכן, אהבתי שאנריקו תרם דם לקלאודיו ואיך שהם השלימו זה היה מרגש רק שעד עכשיו לא הבנתי מה קלאודיו באמת רוצה. הוא בכלל מאוהב באישתו? מתחילת הטלנובלה לא הצלחתי להבין את זה, כי הוא היה עם הבחור השני ועכשיו כבר לא.

הילד ששאנה וננה רצו לאמץ כל הטלנובלה - טוב שנזכרו בו הראו אותו כמה פרקים בהתחלה, והנה מראים אותו כמה פרקים בסוף וזהו. בשביל זה בנו לו עלילה שלמה? פתאום הכל הסתדר וההורים המאמצים מוותרים. לא אמין...

עוד עלילות מפוספסות שסתם הוכנסו בכח, לקחו חלק במריחה של הפרקים הראשונים, ולא התפתחו כמעט בכלל - העלילה של טואני ואליוולדו - בקושי הראו סצנות שלהם ביחד והסצנה שהכניסו עכשיו בסוף שהיא רוקדת סמבה עם שני בחורים ממש לא לעניין סתם מיותר אחרי שהיא כבר התנרמלה. ז'וזו' פופולאר - כל הטלנובלה הייתה לבד! היו כמה פרקים עם המאמן שלה שכאילו שם עלייה עין אבל מאז כלום. עוד עלילה מפוספסת-דו ולוקאס. גם אותם בקושי מראים לבד, תמיד הם מופיעים בסצנות קבוצתיות והילדים שלהם כמעט ולא נראים כי הם תמיד "ישנים"

עוד עלילה מפוספסת לאוסף-אמנדה ופדרו. בכלל כמעט ולא ראינו סצנות שלהם ביחד מאז שדניאלי כביכול פנתה את הדרך. כמעט לא הראו אותם ביחד. סתם דחסו מלא דמויות מלא סיפורים ובסוף לא עשו עם זה כלום.

והעלילה הכייי מפוספסת זו כמובן העלילה של כריסטינה וויסנטי שציינתי כבר כמה פעמים שפשוט לא קורה שם שום דבר כמעט טלנובלה שלמה! בינתיים כל הזמן הזה היינו צריכים לסבול את קלרה המעצבנת עם ה"ויסיייינצ'י" המעצבן שלה שבא לזרוק עלייה נעל

בקיצור, אני לא יודעת למה הטלנובלה הזו זכתה בפרס, היא בנויה בצורה כל כך רשלנית סתם פיזרו דמויות בלי שום הגיון העיקר שזה יראה "מפוצץ ומרשים".

אבל למרות הכל אני לא מתחרטת שצפיתי בה, ליאנדרה ליאל ולילה קאברל הן ללא ספק נקודות האור של הנובלה. ללא ספק העלו את הרמה שלה למרות כל הבעיות. והיו כמה מפגשי פסגה בלתי נשכחים ששם הטקסטים נכתבו באמת בצורה גאונית.

אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהרבה דברים התפספסו ולא נכתבו טוב.
ובכלל העניין הזה שהחליפו את דריקה במרג'ורי פשוט היה הזוי, עד עכשיו מבחינתי היא הבת דודה ולא הדודה קורה חח אי אפשר באמת להאמין שמרג'ורי שהיא פחות או יותר בגיל של ליאנדרה, בעצם מגלמת דודה שלה. גם אם מכרו לנו שזה ניתוח. אבל לפחות יאמר לזכותה של מרג'ורי שהיא שחקנית מעולה שעשת כמיטב יכלתה אז לפחות זה
עד 150
25/05/2016 | 19:50
10
את הפרס בטח קיבלה הגרסה המלאה הברזילאית
25/05/2016 | 22:24
3
31
ששם אולי הושקע יותר בעלילות הלא מפותחות האלה. ההחלפה של השחקנית של קורה בהחלט מגוכחת להחריד ולא בגלל דודה או לא דודה, הרי בפיורלה הראשי היה יותר מובגר מאחד הדודים שלו שנולד אחריו, כך שהכול יכול להיות, הנקודה שהכרנו את קורה שהייתה מרג'ורי לפני שכריסטינה נולדה. זאת לא סתם דודה ביולוגית אלה דודה שגידלה אותה יחד עם אימה. 

גם את שאנה לגמרי הרסו שמצד אחד הוא מקנא לננה ומצד שני לא מוכן להתחתן איתה באופן רשמי ולתת לה את מקומה וגם נראה שהם רק ישנו ביחד ולא ממש קיימו יחסים, אבל גם בעצמו לא וגם לא נותן לאנטוניו.
אני חושבת שזה לא קשור לאיזו גרסא מתכוונים
25/05/2016 | 23:17
1
27
בברזילאיות תמיד יש עלילות משנה, אבל בעיניי זה לא מה שהופך את הטלנובלה ל"טלנובלת השנה" (כולל פרס האמי הבינלאומי). אני יכולה גם להגיד שזה הדבר שאני לא אוהבת אצל ברזילאים, זה ריבוי העלילות ודמויות המיותרות האלה. ותכלס עם היו מעיפים את העלילות הנוספות האלה, מקצרים עוד את הטלנובלה, לדעתי זה היה עושה רק טוב. ברוב המקרים העלילות האלה משחקות איזשהו תפקיד קטן ותורמות את חלקן להתפתחות העלילה הראשית, אבל אני באמת  לא חושבת שצריך להשקיע בהן טו מאצ', אחרי שהן עשו את עבודתן.
כאן העלילה המרכזית היא כל עניין האימפריה, הקומנדדור ומלחמות הפנימיות במשפחה, וכמו שהרבה טלנובלות ברזילאיות של 9, אין זוג ראשי או הוא כאילו קיים, אבל לא באמת נותנים לו חלק מרכזי בעלילה.
לגבי הזוג הראשי - אם היו נותנים לכריסטינה וויסנטי חצי ממה
26/05/2016 | 07:07
23
שנתנו לו ולקלרה המעיקה הייתי מסתפקת בזה. זה המינימום. אבל בקושי היו להם סצנות וזה גם לא נפרס על גבי תקופות אלא פשוט נתנו להם להיות ביחד רק בהתחלה וזהו מאז נתק מוחלט. על הדרך הם גם הרסו את האופי  של ויסנטי שלא מהסס להיות עם קלרה גם לעיניי כריסטינה פעם אחר פעם. אם הבחור מאוהב זה אמור להפריע לו לפחות קצת אבל לא הוא תמיד ממשיך להיות לצדה של קלרה מול העיניים של כריסטינה.

מילא תביאו לכריסטינה גם איזה מישהו קצת איזון!(פרננדו הוא כבר מזמן נחלת העבר)כאילו חסר מכל המאה דמויות להביא לה מישהו.

האמת גם אם כריסטינה וויסנטי יהיו ביחד בסוף - וקרוב לודאי שיהיו, זה כבר לא זה, אחרי כל ההתעלמות והאדישות הממושכת של ויסנטי
לדעתי זה הפוך
26/05/2016 | 07:11
22
דווקא בגרסה היותר ארוכה בטח הייתה מריחה יותר גדולה חח

הם לגמרי לא סגורים על עצמם לגבי שאנה וקלאודיו
שאלות, חדשות, בקשות
22/05/2016 | 22:10
10
21
שבוע טוב לכולם
צ'ילה עושים גרסא ל Sres. Papis
22/05/2016 | 22:12
4
78
חורחה זבלטה באחד התפקידים הראשיים.
אגב, זה של ערוץ "מגה". נראה שכל כוכבי הTVN עזבו אותם
גם מאנה סוויט בערוץ מגה?
22/05/2016 | 22:29
3
29
לא, היא עדיין שם עם עצמה
22/05/2016 | 22:42
2
44
סתם, עם פליפה בראון ועוד כמה. אבל הרבה שחקנים עזבו אותם, במיוחד כאלה שהיו אצלם במשך 10-20 שנה.
אגב אלברו רודולפי גם בערוץ מגה הבנתי
22/05/2016 | 22:47
1
34
מעניין למה כמעט כולם עזבו.

טוב לפחות לא יהיה עוד פעם זיווג בין מאנה סוויט לחורחה זבלטה
למה לא? אולי בסוף גם היא תעבור? הרי בהתחלה הם לא היו ב TVN
22/05/2016 | 22:53
32
ועברו ביחד.... מי יודע אולי היא תראה שכולם עזבו, תעבור גם.
דונה לולה מרובי נפטרה
23/05/2016 | 13:22
75
השחקנית סבלה מאלצייהמר ומתה אתמול בגיל 76. היא מוכרת לנו מנשים כמונו, רובי וים של הסודות.

יהי זכרה ברוך.
גם בברזיל הרייטינגים התהפכו
24/05/2016 | 21:56
47
Totalmente Demais 34.9  (טלנובלה של 7)
Êta Mundo Bom! 31.0 (טלנובלה של 6)

Velho Chico 29.7  (טלנובלה של 9)
מישהו נתקל בכתבה של ישראל היום על נקמתה של אריאנה, שהסתיימה
25/05/2016 | 18:23
2
63
השבוע?(לא ראיתי עדיין את הסוף ואני עדיין בהתחלה כך שמי ראה את הכל נא לא לכתוב ללא סימון).
יש לך יס או שהקלטת בלי תרגום בערוץ טלפה של הוט
25/05/2016 | 22:17
1
34
או שאת צופה באינטרנט ללא תרגום? בכל מקרה זוהר מפורום וואלה כתבה על כך שהסדרה הסתיימה.
השאלה הייתה אם מישהו ראה את הכתבה
25/05/2016 | 22:41
40
כי קראתי את ההודעה של זוהר מפורום וואלה.

אני רואה ביס בדיילי רציני כי אצלי אין יס
תמונות חדשות
21/05/2016 | 23:44
11
34
UpFront Univision
21/05/2016 | 23:48
67
גם יוניביסיון עשו את אירוע ה UpFront שלהם בניו יורק, רק שאצלהם לא הרבה כוכבים הגיעו למסיבה.
מסיבה 50 הכי יפים של People en Español
21/05/2016 | 23:53
2
86
גם האירוע הזה התקיים בניו יורק השבוע
המשך
22/05/2016 | 00:21
62
מאייטה
23/05/2016 | 23:11
15
עוד אירוע בניו יורק
22/05/2016 | 22:27
1
47
אם כבר שחקני טלנובלות הגיעו לניו יורק, אז הם הצטרפו לעוד איזשהי מסיבה.
המשך
22/05/2016 | 22:52
23
הקרנת בכורה של הסרט Rumbos paralelos
22/05/2016 | 23:02
1
48
בכיכובם של לודוויקה פלטה, מישל בראון, איליאנה פוקס, פרננדה קסטיז'ו.
המשך
22/05/2016 | 23:05
26
מריאנו מרטינז הוא הכובען המטורף
22/05/2016 | 23:10
2
85
לכבוד עליית הסרט ההוליוודי החדש "אליסה מבעד המראה", מריאנו מרטינז השתתף בהפקת צילום ונכנס לדמות הכובען המטורף (אותו מגלם ג'וני דפ בסרט).
לא רחוק בהרבה מהאישיות שלו
23/05/2016 | 16:25
1
57
סליחה, לא יכלתי להתאפק ולא לצחוק עליו
23/05/2016 | 23:06
12
קבוצות צפייה ארגנטינה
22/05/2016 | 00:09
3
22
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה
העשירים לא מבקשים רשות

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
La Leona-פרקים 76-80
22/05/2016 | 00:16
1
32
.
המאבק על המפעל ממשיך ואירועים הזויים קורים
22/05/2016 | 22:25
49
כולם מגלים על השתלטות העובדים על המפעל ובניגוד לפעם הקודמת, הפעם מדובר רק ב5 עובדים,שאר העובדים התייאשו ולא מעוניינים לקחת חלק במאבק.

מגיע לגבריאל שמריה לא רצתה לדבר איתו, וגם פרנקו מגלה על השתלטות המפעל ובדיוק מגיע למפעל ונפגש עם גבריאל. טוב מאוד שמריה לא נתנה לאף אחד מהם להיכנס למפעל ואיך פרנקו כמעט חשף את זהותו האמיתית מול גבריאל כשדיברו על שמות משפחה.

איזה מוזר הייתה השיחה של איסבלה ודיאנה, דיאנה המשוגעת חושבת שאיסבלה תעזור לה עם גבריאל ומריה.

מילר vs מילר, איך גבריאל וקלאוס חנקו אחד את השני ואח"כ קלאוס חשף בפני דיאנה שנורית היא מאהבת גם של גבריאל. 

בשיחה של ג'ולי ואלכס מפתיע שג'ולי שמה לב מזמן שאלכס מאוהב בפרנקו. ואח"כ אלכס מנשק את פרנקו, מסכן פרנקו לא הבין מאיפה זה נפל עליו בדיוק שהוא במצב רע ורגיש רק זה היה חסר לו. אח"כ קצת ריחמתי על אלכס על מה שאמר שאף אחד לא שם לב למה שהוא מרגיש. אבל בפרק האחרון שוב זה לא ברור מה נסגר עם אלכס האם הוא גיי או סתם סקרן כפי שאמר לג'ולי. והוא וג'ולי שוב שוכבים.

הסצנה ההזויה של השבוע: דיאנה לבית של נורית כדי לדבר על גבריאל אבל בסוף מתפשטת בפנייה  ועוד אח"כ נורית זורמת איתה  והן שוכבות. ת'אמת מדיאנה אפשר לצפות כל דבר אבל מנורית לא ציפיתי לזה. הזוי ביותר עקב העובדה שנורית שהיא המאהבת לעבר של בעלה וגם בגלל העובדה שנורית שכבה כמעט עם כל חברי משפחת מילר, חוץ מבריאן טפו טפו וגם בגלל שעקרונית הן שונאות אחת את השנייה. ולבסוף נורית ביקשה עזרה מדיאנה ולא ברור אם דיאנה תעזור לה או לא. 

קלאוס רוצה למשוך את אאוחניה לצד שלו, ואף מביא לה דירה במתנה ואאוחניה המזגזגת כמובן מוקסמת וקופצת על ההזדמנות,חבל אחרי שהיה נראה שהיא התנרמלה לאחרונה ועזרה לרודריגו וורה . היא עוד לא הבינה שהיא הולכת לשלם ביוקר עבור כל הפאר והיוקר הזה.

בשעה טובה בטי יצאה מבית החולים . ואיך פביאן פתאום צץ  באסה אחרי כמה פרקים טובים שלא הראו אותו כי היה בכלא. ועכשיו פקונדו ריחם עליו שהוא גר ברחוב והחזיר אותו לבית משפחת לאונה מבלי שאף אחד יידע או ייראה אותו.

גבריאל החולה נפש והפסיכופט והאובססיבי הצליח בדרך כלשהי לא ברורה להיכנס למפעל ולדבר עם מריה ומזמין אותה לארוחה. אחרי התייעצות עם שאר החברים לבסוף מריה מסכימה להזמנה של גבריאל אוי איזה טעות. 

סופסוף פרנקו סיפר קצת מהאמת לאבריל ואיך כמעט אבריל חשפה את הקשה שלה עם בריאן וסופיה מנעה זאת.

נ.ב - לא לעניין שבכל פרקי השבוע לא הייתה סצנה אחת של פרנקו ומריה לבד ממש חוצפה
"לחנך את נינה"-החל משבוע הבא מתחילים בצפייה
22/05/2016 | 00:20
82
החלטנו לפרוש מ"העשירים לא מבקשים רשות" פשוט כי היא משעממת ולא נראה כי היא מתקדמת לאנשהו...
ולכן החל משבוע הבא נתחיל לצפות מידי שבוע ב-4 פרקים ב"לחנך את נינה"

הפרקים לצפייה ישירה למי שרוצה להצטרף
http://www.novelashdgratis.tv/educando-a-nina/

אימפריה פרקי השבוע
21/05/2016 | 19:00
3
25
האמת על סילביאנו יצאה לאור
21/05/2016 | 19:28
2
44
כולם כבר יודעים, זה מוזר קצת איך מרתה דיברה עם כולם, כולם פחות או יותר לקחו את זה בסבבה, אפילו קומנדדור.... ציפיתי ממנו שיתפוצץ יותר.  הוא בעיקר סילק את סילביאנו ובסוף הוא הוציא עליו כל מה שהוא חושב עליו. הוא לא אמר שום דבר חדש, זה שזה אלפרדו פושע ובנה את האימפריה שלו בדרכים עקומות, אבל מה סילביאנו מתחסד?! כאילו שהוא צדיק בעצמו? חיי שנים בשקר, מעמיד פנים, כנראה מרגל בשביל מאוריליו ומי יודע מה עוד הוא עשה כל השנים האלה. ועוד בא להטיף משהו לזה אלפרדו על מריה מרתה "האוצר" שלו. ומה הוא בעצמו עשה לה לפני שנים רבות?  זרק אותה לכל הרוחות בצורה משפילה ובלי גרוש על התחת. מעניין מאיפה פתאום צצה לו כל האהבה הזאת?
אנריקו סוף סוף השלים עם קלאודיו וקיבל שכל, אבל פיליפה ממשיך לעקוב אחיו. אני לא מבינה איך לא תפסו אותו עדיין, אחרי שהוא שיפד את קלאודיו?
מאוריליו לא מצליח להרוג את קומנדדור בזכות קורה. קורה מקריבה את עצמה למען קומנדדור ולא ברור האם זאת האהבה או סוג של אובססיה/שגעון? אבל כמובן אי אפשר שלא לרחם עליה וגם קומנדדור מין הראוי שינה את יחסו כלפיה.
דניאלי מבינה שמאוריליו ניסה להרוג את קומנדדור, השאלה האם ההתעלקות שלה עליו היא אמיתית, היא אכן מסכימה איתו ורצתה במותו של קומנדדור, או שהיא מעמידה פנים ותנסה ככה לחקור יותר על מאוריליו ולהסגיר אותו?
דניאלי היא סימן שאלה בשבילי
22/05/2016 | 20:54
1
27
מצד אחד היא עם מאוריליו ושונאת את זה פדרו אבל מצד שני היא מנסה לגלות מי מאוריליו באמת ומה הוא הוא באמת מתכנן לקומנדדור

למישהו יש ספוילרים בקשר אל דניאלי?
לגבי דניאלי
22/05/2016 | 21:13
33
לא לגמרי הבנתי מה יהיה, אבל כנראה שהיא תהיה עד הסוף עם מאוריליו כדי להרוויח ובסוף בעזרת ברונה וכסף שיציע לה קומנדדור , היא תפרד ממאוריליו.
מי זה מי - שרשור שבועי
21/05/2016 | 10:57
12
70
רק דבר אחד -

הדר......
הרגע גיליתי שמאיטה אמבייל (שמגלמת את נורה, עוזרת הבית של הומברטו) היא זו ששיחקה את ריטה, אחותה הרעה של קמילה (סוסנה גונזלס) בתשוקות.

כן. קחי לעצמך רגע לעכל את זה.

וחוץ מזה - יש לי להשלים מ19 עד 24 שיהיה בהצלחה
ידעתי את זה
22/05/2016 | 17:50
34

היא ממש חמודה פה לעומת הדמות שהייתה לה בתשוקות
עד פרק 18פריקו המסומם
22/05/2016 | 18:11
4
39
פריקו בגרסתו המסוממת עוד יותר קרוע מפריקו בגרסתו ה"נורמלית" איך הוא השתטה עם התפוזים בשוק ואחרי זה גם עם בסיליו ופרננדה שניסו להחזיר אותו לתלם חחח קורע

אבל איזה ממזר האיגנסיו הזה איך שסימם אותו העיקר להרוס לו את המוניטין בפניו אבא שלו ואת העסקה שסגר עם הספרדים - גם סצנות העסקה היו גדולות עם בסיליו שניסה לעזור לו דרך האוזנייה ואז איך שהיא התנתקה

אהבתי את ההתקרבות של פריקו ופרננדה ואיך שהוא שר לה - פעמיים!לאאחוניו יש קול מהמם אפשר להגיד שפרננדה כבר התחילה להתאהב בפריקו - ואיך לא עם כל המחוות והאופי הכובש שלו כמובן שגם איגנסיו התחיל לחשוד בזה וכמעט אנס את פרננדה מעצבים

כל הכבוד לקוני ששמה חריףבאוכל שפביולה הזמינה לספרדים חחח ועוד כולם חשבו שזה אוכל שפביולה הכינה העיקר שהמטרה שלה הושגה והאוכל שהוגש היה האוכל המקסיקני של נורה שהיא עבדה עליו כל כך קשה!

בגזרת ליאונרדו העניינים קצת יותר מסובכים עד שהיה נראה שהוא ופלומה שוב עומדים להתקרב, שוב פעם קוקו הקרציה תקועה ביניהם והפעם עם תרגיל ההריון בסוף הסתבר שהבחילות שלה נבעו רק מבעיה רפואית. אבל בעקבות הרכילות בשוק ליאונרדו חושב שהיא בהריון והיא כמובן – איך לא – זורמת עם זה מסכנה פלומה אני מבינה את האכזבה שלה. אבל מצד שני מבחינתה ליאונרדו איבד את הזיכרון וכן השתנה לטובה. וזה גם לא שהיה ביניהם משהו רשמי לאחרונה לפני איבוד הזכרון וכל הבלאגן. ככה שאת האכזבה שלה אני מבינה. אבל שתרגיע עם הכעס חח

רובן נישק לראשונה את יסניה! או יותר נכון את קנדי לה קנדידה! ממש קנדידה(תמימה) הם חמודים ביחד אבל למה השחקן הזה חייב לקבל תפקידים של ילד כאפות? זה היה יפה איך שהוא החטיף לחרמן ההוא שהתקרב לקנדי/יסניה, אבל אחרי זה הוא החזיר לו ורובן מצא את עצמו על הרצפה חחח.. כשדווקא יסניה מגנה עליו ומחטיפה להוא-יפה לה

אהבתי שליאונרדו הצליח לזהות את נורה כשהיא חזרה מהשוק עם קוני נראה אם זה יתפתח, הכל תלוי בשאלה האם קוני ונורה יחזרו לדוכן הפיניאטות בכל זאת קוני רכשה משם פיניאטה והתלהבה, אולי היא תחזור לקנות עוד..

וניר גם אני חושבת שהפסיכולוגית ואחותה מיותרות בינתיים חוץ מלשבת רגל על רגל עם מחברת פתוחה ולרייר על ליאונרדו היא לא תורמת לו יותר מידי
פריקו שר לפרננדה
22/05/2016 | 18:21
31
עוד פריקו ופרננדה
22/05/2016 | 18:26
27
רובן ויסניה
22/05/2016 | 18:30
29
הן עדיין מיותרות
22/05/2016 | 19:40
29
מילא דניאלה שמשמשת חברה של פרננדה, אבל הפסיכולוגית מיותרת ומועילה כמו אבן לראש.

אוייייייייייייייי לאונרדו המסומם היה מצחיק איך שהוא התמזמז עם התפוזים המסכנים האלה

והעיקר - מה שמה קיבלה על הראש על זה שהתעללה בנורה עם הארוחה
עד 23
22/05/2016 | 19:39
5
26
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קוקו הורגת אותי לאחרונה עם החלומות ההזויים והפיג'מה של פיקאצ'ו שהיא לובשת. והחלום הזה שהיא שומעת בכי תינוק ואז לוקחת 2 תינוקות ופריקו/לאונרדו נכנס לחדר עם עוד 2  
ידעתי שדמותה של טניה שנכנסה לעלילה סוף כל סוף תקבל עלילה קצת כאשר חוסטינו, אביה של פלומה, מחליט לשמור אותה לעצמו, מציץ לה כשהיא בחזייה מסתובבת לה בדירה, ומתייחס לה כ"בתי" איכססססססססס!!!!!!!

והנה איגנסיו עושה מעשה רוע נוסף - גורם לצ'מוי להכות את סנטיאגו עד כמעט מוות - המטרה היא כמובן לגרום לפרננדה לשנוא שוב את לאונרדו

אני חייב לציין שבסיליו הוא שחקן מצויין. הוא גם קומיקאי, אגב, אז יש לו חוש קומי מצויין בדיוק כמו לאאוחניו סיז'ר. הם ציוות טוב

ושאני אבין מה העלילה הזו של ארמנדו, המאהב של מה שמה, אשתו של הומברטו, תורמת עכשיו.

עוד עלילה מיותרת - הפסיכולוגית ואחותה מילא אחותה שמעודדת את פרננדה, אבל הפסיכולוגית לא עושה כלום!

ורובן....... ילד כאפות אבל הרומן שלו עם יסניה/ קנדי התמימה מתפתח יפה.

ומעט מאוד התקדמות עם פלומה ולאונרדו טוב, אפשר להבין - הכל בגלל קוקו לה לוקה
יאא איסבלה קסטיז'ו נכנסה כבר?? באיזה פרק?
22/05/2016 | 19:49
2
31
אוי חוסטינו הזה מזעזע הסצנה האחרונה שאני ראיתי איתו זה שהוא עוד שנייה הרג את אמא של פלומה רק בגלל שנשפך לה המיץ שלו

השחקן שמשחק את בסי החמוד קומיקאי במציאות?לא ידעתי. גם עליי הוא התחבב מאוד
נכנסת בפרק 20
22/05/2016 | 19:55
1
32
לצערי יס מקס מזייף ומפקשש לי בהקלטות. הקליט לי חצי מפרק 20 ו10 דקות מפרק 23

ככה זה כשעברנו לממשק המטומטם החדש הזה. הממיר מחליט על דעת עצמו מתי להקליט ומתי לא.

בכל אופן, הדמות שלה קצת תמימה ומטומטמת. נראה איך תתפתח... אבל לא אוהב את העלילה הזה שחוסטינו הדוחה החליט להתחרמן עליה.
איזה יופי מחכה כבר להגיע לזה!
22/05/2016 | 20:35
21
אוי באסה מקווה בשבילך שהממיר שלך יתאפס על עצמו

הנה סצנה של רובן/פבלו ממילה של כבוד שגם שם הוא מכופכף ללא
22/05/2016 | 20:40
1
45
תגובה אגב היו הרבה כאלה

קימבלי(פרננדה)הייתה שם בתפקיד כל כך שונה, ההיפך הגמור שובבה ומופרעת חח מצרפת גם את הסצנה הראשונה שלה משםשם ניתן לראות איך שרובן"פבלו" זורק אותה למים

כולם לא התאפקו וצחקו בסצינה הזו של הזריקה למים
22/05/2016 | 20:43
40
נחמד

וכן...... הוא כנראה ימשיך להיות ילד כאפות גם בנובלה הזו מסכן
פוליטי
19/05/2016 | 19:31
20
65
האם ביבי החליט לתת לליברמן הרבה ולוותר על הרצוג
19/05/2016 | 19:47
2
42
בגלל שחצי מהמחנה הציוני ממילא לא היה נכנס או שביבי רצה את הרצוג ודווקא הרצוג צודק ושמה שהוא עבר במפלגתו גם לביבי לפנות לליברמן וזה שירת את האינטרסים של ליברמן? או שאולי בליכוד לחצו על ביבי לא לצרף את המחנה הציוני?
זה באמת לא ממש ברור מה ביבי רצה מההתחלה
19/05/2016 | 22:51
1
34
או שהוא רצה לעשות להרצוג תרגיל וככה לחסל אותו פוליטית וגם להרחיב את הממשלה עם ליברמן על הדרך.

או שהוא באמת רצה את המחנה הציוני אבל נכנע ללחצים מתוך הליכוד לצרף דווקא את ליברמן ועוד לאור המשא ומתן התקוע עם הרצוג.

כולם גם מדברים על איזו פרשה מביכה שבקרוב תיחשף בהקשר לביבי ושאולי בגלל זה הוא מיהר להרחיב את הממשלה בכל מחיר.

בכל מקרה התוצאה היא מושלמת אבל יאללה שיסגרו כבר לפני שגורמים מהשמאל יהרסו הכל וישימו רגליים כמו שעשו בעצרת של החייל בכיכר רבין שכמעט לא התקיימה מרוב שהם ניסו לסכל אותה

מה אתה חושב על ליברמן כשר ביטחון? אני מניחה שגם אתה כמוני מרוצה כי הבנתי שגם אתה לא סובל את יעלון חח
אני שמח מצד אחד וחושש מצד שני
19/05/2016 | 23:11
35
את יעלון אני לא סובל ואם הוא יקבל מקום ריאלי בפרימריס בליכוד זאת תהיה עוד הוכחה שהליכוד זה לא מפלגת ימין, אבל אני מניח שבניגוד לאליטה של הליכוד, חברי הליכוד הם ימנים ויראו לו את הדלת, אבל ביבי עלול לשריין לו כמו לבני בגין.

אבל מצד שני גם שרון בתקופת ברק כראש ממשלה וביבי בתקופת אולמרט הבטיחו הרבה בנושא הביטחון והתגלו כרכרוכיים, אם שרון היה רכרוכי רק שנה וחצי ולאחר פיגוע במלון פארק בנתניה הכניס להם בראש, אם כי אני עדיין חושב שזה קשור גם לרצח גנדי הי"ד, כי אחרי רצח שר בממשלתו הוא הבין שאם הוא ימשיך להילחם בטרור בכפפות של משי הוא עלול להיות הבא בתור. וליברמן בגלל מוצאו כל הזמן מבטיח דברים שחשובים לחילוניים כמו ברית זוגיות ותחבורה ציבורית בשבת ותמיד זחל לממשלות עם החרדים ולא קידם כלום בנושא, כך שאני לא יודע אם הוא יקיים את מה שהוא הבטיח מאז צוק איתן או שהכול דיבורים אצלו כמו אצל ביבי.

אבל לפחות אני מקווה שאם הוא לא יכריח את ביבי לחוקק את חוק עונש מוות למחבלים, לפחות יכפה הצבעה ללא משמעת קואליציונית, חופש הצבעה, ואז חברי הליכוד והבית היהודי שיש להם הזכות לבחור את חברי הכנסת לכנסת הבאה ידעו מה הנציגים שלהם באמת חושבים על עונש מוות למחבלים ויוכלו להצביע נגד הח"כים שהצביעו נגד כי מתנגדים לכך אידיאולוגית ואז בכנסת הבאה אם ש"ס תהיה בעד יהיה רוב לעונש מוות למחבלים.  
יעלון OUTליברמן INועוד במקומו!חלום
19/05/2016 | 19:57
3
63
עד עכשיו אני מתקשה להאמין שביבי סופסוף עשה את המעשה ופיטר את הנזק הזה יעלון! כמה נזק הוא עשה. אבל אין ספק שמה שהוא עשה לחייל המסכן וההפצרה החצופה שלו בקצינים שיביעו את דעתם גם אם היא מנוגדת לממשלה - היו השיא כמה יהירות יש בבן אדם הזה. במילים אחרות זו קריאה להפיכה צבאית, מה נסגר עם הבן אדם כמה טוב שביבי תפס את זה בזמן. האמת לא האמנתי שהוא יפטר אותו.

אבל כנראה כל העניין עם הרחבת הממשלה תרם לעסק, שלא לדבר על מה שעשה לבוז'י חח יש הרבה מה להגיד על ביבי אבל עם דבר אחד אי אפשר להתווכח, הוא פוליטיקאי מצויין. הוא ממש תפס שתי ציפורים במכה-גם הצליח לשכנע את ליברמן להיכנס לממשלה וגם הצליח לחסל פוליטית את בוז'י שבסוף לא רק שלא נכנס לממשלה אלא בקושי ייכנס למפלגה שלו אחרי הדבר הזה

אני מאמינה שעכשיו עם ליברמן בביטחון הכל יראה אחרת. מקווה שהוא יעמיד במקום את הקצינים בצמרת שמרשים לעצמם יותר מידי לאחרונה עם ההתבטאויות הפוליטיות המקוממות, ואין לי ספק שהוא הולך לממש את המדיניות הנוקשה שלו מול עזה ושאר הגזרות עד כמה שניתן לאור העובדה שעדיין ביבי הוא שאומר את המילה האחרונה.

מחכה כבר שהעניין יהיה סגור רשמית ומקווה שיעלון לא יקבל שום תפקיד אחר אחרי כל הנזק שעשה. אבל העיקר שהוא כבר לא ממונה על הביטחון שלנו, באמת שזה העיקר. שתי מערכות כושלות בעזה, התעללות בעצירים יהודים, פינוי בתים בחברון, השתלחות חסרת רסן בחייל הגיבור, גיבוי פוליטיזציה של הצבא-עד כאן סופסוף הצדק נעשה
לצערי הוא עלול להיות שר חוץ בגלל שכבר אין צורך לשמור את התיק
19/05/2016 | 20:29
2
39
להרחבת הקואליציה. השאלה אם שרי החוץ, האוצר והביטחון באמת בסמכות להחליט משהו, כי עובדה שבתקופה הקצרה שביבי היה שר חוץ של שרון הוא לא השפיע על כלום. וגם כשלבני נשאלה מדוע ב-2009 היא לא הצטרפה כשרת חוץ שזאת עמדת השפעה, היא הודתה שכשרת חוץ של אולמרט היה מאוד מוגבלת. וגם כששטייניץ היה שר אוצר, הוא בסך הכול הסיר מביבי את האחראיות ועשה לו את העבודה השחורה. השאלה אם ביבי לא יסרס את ליברמן כשר ביטחון.

בתור פוליטיקאי ביבי השף, איך שהוא ניצל את בוז'י, אם כי פרשנים אמרו שבוז'י רצה להיכנס לממשלה כי הוא יודע שהוא יפסיד בפריימריס ורצה לסיים את חייו הפוליטיים כשר בכיר ואכן מאז פרס אף יו"ר העבודה שלא זכה להפוך לראש ממשלה אחרי הבחירות גם לא זכה להישאר בראשות המפלגה לאחר הפריימריס.

עכשיו איזה גועל נפש לשמוע את כחלון מחלק מחמאות ליעלון איזה שר ביטחון נפלא הוא היה שלא לדבר על בני בגין שממנו אני מזמן לא ציפיתי לכלום, גם מכחלון לא היה צריך לצפות לכלום לאחר שהגן על בג"צ שבמו"מ עם הבית היהודי, אבל לחשוב שהוא עשה שמיניות באוויר כדי שליברמן יהיה שר חוץ לפני שנה, למרות חולשתו האלקטוראלית, פתאום הם מצטרפים למקהלה על העוול שנגרם ליעלון.   
לא מבינה איך ביבי יכול להמשיך לסמוך על יעלון
20/05/2016 | 00:25
1
38
הוא הלך נגדו. והאמת, יעלון נוכח האגו הנפוח שלו, לא בטוח שיסכים בעצמו. הוא כולו מלא בחשיבות עצמית בטוח שכל העולם טועה אבל הוא צודק. לא פלא שכולם בליכוד לחצו על ביבי לפטר אותו.

לגבי ליברמן כמו שכתבתי ביבי לצערינו יגיד את המילה האחרונה במדיניות כי הוא ראש הממשלה. אבל למרות זאת שר ביטחון זה תפקיד בכיר מידי בשביל לא להיות מעורב תפקיד מאוד פעלתני. אין מצב שליברמן לא יהיה מעורב בקבלת החלטות ומינויים. אני בטוחה שהוא יממש את החזון הביטחוני שלו גם אם לא יהיה עונש מוות למחבלים בסופו של דבר. אני כן מאמינה שהוא ינהיג מדיניות קשוחה יותר בעזה.

כן כחלון דיבר שטויות, אבל עליו אני לא מתפלאת - מה הקטע של אורי אריאל? איך שגם הוא הגן על בוגי חח כאילו מה הוא קשור שמתי לב הוא לא כזה יציב ולא רק מעכשיו.

יעלון הביא את הפיטורים על עצמו הוא ממש זעק שביבי יפטר אותו. "אני דורש מכם הקצינים להגיד את אשר על ליבכם גם אם זה מנוגד למדיניות הממשלה" באיזה סרט הוא חי? מי הוא חושב שהוא? שחצן! כנראה ששכח מה זו דמוקרטיה. הצבא תחת הממשלה והממשלה אמור לקיים את רצון הבוחר. ולא את רצון הקצין שמשווה את עם ישראל לנאצים ועוד ביום השואה.

אגב הצעד הראשון המתבקש זה שליברמן יפטר את אותו יאיר גולן הוא חייב ללכת הבייתה על אמירה כל כך אומללה.
לפעמים אני חושב שאורי אריאל עובד בשביל ביבי
20/05/2016 | 00:50
35
תקומה הוקמה על ידי חנן פורת והתאחדה עם חירות של בני בגין!!! איזה בושה שפעם הימין תפס ממנו וגנדי הי"ד שתי מפלגות חילוניות כדי להציב אלטרנטיבה מימין לביבי, אחר מולדת ותקומה חברו לליברמן גם בתקווה ליצור אלטרנטיבה מימין לשרון בהמשך וגם ליברמן, גם גנדי וגם בני בגין חילוניים והנה אורי אריאל נזכר כמה ענייני דת ומדינה לא פחות חשובים מארץ ישראל ומרחיק מהבית היהודי את המתינות הדתית ובכך גורם למגזר שלי לפחד מבנט למרות שהם בדעות שלו ולהצביע לביבי, ליברמן ולפיד. אחר כך אחרי שהם נשארו בבית היהודי כדי שאורית סטרוק תהיה חברת כנסת, תקומה דחקו אותה אמנם למקום שהיה אז ריאלי, אבל בהחלט לא הגיע לה לרדת ממקום 10 למקום 14 כדי לקדם את סמוטריץ' שלפעמים יש לו יציאות כמו שהרצח בדומא זה לא טרור או של הפרדה בבתי יולדות בין יהודים לערבים. ועוד אורי אריאל עצמו עם החתולים שהתורה אוסרת לסרס ולעקר, אז נראה שהאיחוד בין הבית היהודי לתקומה רק מחליש את המפלגה ולאור התחמנות של ביבי, זה יכול להיות גם בכוונה. 

אכן אחרי היציאה של בני בגין נגד ליברמן יעלון יצא סמרטוט אם יסכים להיות שר חוץ ובכך כאילו פחות נעלב מבני בגין, ובגלל היהירות שלו באמת לא נראה שיסכים. ומצד שני ביבי הרי בטח מבין שליעלון אין סיכוי להיבחר בפריימריס כי רוב חברי הליכד בעד אזריה, כך שהוא רק יכול לקחת את הקול שלו מהקואליציה וזאת כבר לא קוראליציית 61 שזה משמעותי אם כי זה עדיין קואלציית 66 ולא 67 כי אורלי לוי אבוקסיס נפגע מזה שליברמן לא נותן לה את תפקיד שרת הקליטה רק משום שהיא לא ממוצא רוסי או בגלל חובות שיש לו לסופה לנברג שהרי מעטים זוכרים שהיא הייתה בישראל אחת של אהוד ברק.

באמת הגיע הזמן לעשות סדר בצבא ולטפל באותם קצינים שמנסים להכתיב מדיניות ומשווים את ישראל לנאצים ומלטפים את אבו מאזן.
אני עם תוכי קוקטייל
21/05/2016 | 21:54
9
37
כזה חמוד
יוו איזה חמוד חח מאיפה התוכי? תמונות יפות!
22/05/2016 | 18:40
8
7
מישהי שאני נפגשת איתה הביאה אותו
22/05/2016 | 19:00
7
30
היא הביאה גם אותם
יא הצאצא של ז'וז'ה
22/05/2016 | 19:32
6
24
אז אני מבינה שזו אותה אחת שמסרת לה בהתחלה את ז'וז'ה,
אני רואה שהיא ממש אוהבת חיות
כן
22/05/2016 | 20:38
5
20
אגב היום הצלחתי לתת מים לחתול שבמקרה פגשתי אותו שוכב לו כשהורדתי את הזבל. בהתחלה התקרבתי אליו ורציתי ללטף אותו אבל הוא ברח ממני. אז מיד עליתי, לקחתי קערה, שמתי מים באתי למקום שהיה שם קודם למזלי הוא חזר ונתתי לו ובתמורה הוא נתן לי ללטף אותו. רק מה הצטרף חתול אפור להפתעתי. לא היה לי זמן להשאר אז הלכתי ומיד הם הלכו אחריי. כבר חששתי שייכנסו איתי לדירה כי השותפות לדירה לא מתות על חתולים. מקווה שפעם הבאה החתול יזהה אותי ולא יברח ממני.
איזה יופי זה אומר שהתחבבת עליהם
23/05/2016 | 07:18
4
11
מה שלום לונה?
בסדר
23/05/2016 | 10:01
3
19
היא למדה לפתוח דלתות. גיליתי זאת כשאחי נעל את הדלת שלו בחדר כשיצא מהבית והיא רצתה לפתוח כי רצתה להכנס. מסכנה היה לה משעמם. בנוסף היא הרסה לי את האזניות שלי. תמיד חשבתי שרק ארנבונים עושים את זה. אצטרך לקנות חדשות. אבל לפחות היא ישנה אצלי ביום שבת. והרגשתי שהיא הייתה עצובה כשהתארגנתי לצאת חזרה להוסטל. היא נוטה לאכול שטויות כמו קירות וחוטי חשמל. היא אפילו לקחה קופסה של תרופות של אח שלי. מזל שגיליתי את זה. מעניין מה גורם לה לגעת בדברים האלה. היא אוהבת ללקק לי את אצבעות הרגליים שלי.
כלבים בהחלט יכולת להשתייך למשפחת המכרסמים
23/05/2016 | 18:08
10
הכלבה של גיסי זארה משחיתה את הצעצועים שלה וכל פעם צריך להחליף לו כי המשחק האהוב עליה זה לקרוא אותם לגזרים. גם אוסקר ז"ל אהב לגנוב ולכרסם נעלי בית, ממחטות לאף וגרביים. אבל לזארה קנו בזמנו מוצץ מיוחד מגומי, כך שנראה שהשיניים שלהם צריכות תרגול ממש כמו עכברים ואוגרים בעיקר הכלבים הצעירים. 

ולגבי אוכל צריך להיות זהירים, הכלב של חברים של אימא שלי מזמן עלה על השולחן שלהם ובלע מחט ואחרי ניתוחים רבים הוא סבל מאוד כי אמנם הוא ניצל זמנית אך הכליות שלו נפגעו והוא השתין בכל מקום והרבה ללא שליטה וגם היה כלב נכה אין מה לומר, ובסוף הרדימו אותו. לכן כשאוסקר ז"ל היה בחיים ואני עוד הייתי תלמיד בית ספר, הייתי מודאג מכל שבירת חוד של עיפרון שבה אוסקר יבלע אותו ויסתכן. 
לפתוח דלתות? פשש כלבה חכמה חח
23/05/2016 | 23:45
1
13
כנראה בגלל שהיא עוד גורה היא לא ממש מבינה מה זה אוכל ומה לא חח תנחומיי על ה
כן אפילו אוסקר ז"ל לא העלה בדעתו להשתמש בידית
24/05/2016 | 20:47
7
הוא יכל לדחוף את הדלת כשהיא לא ממש סגורה ולהתפרץ אבל להשתמש בידית לא. אבל דווקא ראיתי בסרטון של פסיכולוגיה חינוכית איך כלבי נחייה פותחים אפילו מקררים, וגם בערוץ הילדים לפני שנתיים הייתה תחרות הכלב של המדינה וגם שם הילדים לימדו את הכלבים לעשות דברים מדהימים. שהרי יש גם כלבי נחייה וגם כלבי שירות לנכים. 

גם זארה באחת החופשות הראשונות שלה אצלינו לקחה אבן לפה, אבל זה אולי מקרה קיצוני, כי היא אלרגית ומונעים ממנה אוכל של בני אדם כולל עצמות, אז מרוב שהיא מתוסכלת שהיא לא מקבלת עצמות, ואצלינו השכנים לא דופקים חשבון ומשליכים זבל בכל מקום והיא מאושרת לחפש לעצמה עצמות, אז מרוב תשוקה לעצמות באחת הפעמים היא בלבלה בין עצם לאבן והיא כבר בת חמש-שש, כך שזה לא שהיא קטנה מכדי להבין, אבל זה יכול להיות מה שקורה לכלבה שחוץ ממזון הכלבים שלה מותר לכבד אותה רק במלפפון.  
יעלון פרש מהממשלהיבגני עכשיו אין מה לדאוג
22/05/2016 | 18:55
2
35
גם שר חוץ הוא כבר לא יהיה ידעתי, יש לו אגו נפוח. חש מעצמו טוב מאוד שיילך, עשה מספיק נזק. מחכה כבר שליברמן יושבע. אגב זוכר שדיברנו על רוני דניאל שהפך את עורו ונהיה שמאלן כשאר הפרשנים בערוצי החדשות? הנה מופע איימים חדש מבית מדרשו
הוא ממש השתגע..הוא כולו אינטרסים מסתבר. כנראה מיישר קו עם האג'נדה של הערוץ  כדי שלא יפטרו אותו, ומופע האיימים נבע כנראה מאיבוד המקור הביטחוני שלו-יעלון מופע מביש ומביך. מזכיר לי את הפסטיבל השלם שהם הרימו אחרי הבחירות נגד הימין. ממש קשה להם לקבל את הדמוקרטיה. וזה אותו שמאל שסוגד לה, כמה צביעות.
נדהמתי איך ביום השואה הוא שיבח את סגן הרמטכ"ל
22/05/2016 | 23:19
1
22
שאפילו רינה מצליח השמלאנית הגלויה, אמרה שזה לא הזמן ולא המקום להגיד את הדברים. כך שאני לא מתפלא על כלום. אבל הוא לא הראשון, וכנראה גם לא האחרון. גם אליק רון, הזהיר מהמרדנות של ערביי ישראל ב-1999 ו-2000 ואף הואשם על וועדת אור שלא מוכן לתקריות האלימות של אוקטובר 2000, ושלא תביני לא נכון, מבחינת השופטים שלנו לא להיות מוכן זה להכין אמצעים לפזר הפגנות באקדחי מים. אז הנה הוא נתן גיבוי לשוברים שתיקה. וגם מאיר דגן ז"ל אמר שצריך להרוג את ערפאת והתנגד לגירוש מעזה, ומסתבר שהוא הדליף מידע מהקבינט ושהוא בעד היוזמה הסעודית ונגד חקיקה שלא תאפשר לערבי ישראל לפעול בגלוי נגד המדינה. מי יודע אולי גם ליברמן יאכזב, עובדה שהוא סילק ממפלגתו את הנסיכים הימנים של הליכוד עוזי לנדאו ויאיר שמיר.

אכן בנוסף יעלון גם היה מספיק הגון להתפטר מהכנסת ויהודה גליק נכנס במקומו. 

לא ייאמן כמה פתאום נהיה יעלון נערץ התשקורת והשמאל, בעוד כשהיה שר תחבורה והתחזה לימנים היה מוקצה אצלם וגם כשר ביטחון קיבל בראש על דעתו על קרי.

אה ואגב מסתבר שיעלון התעקש לא לפעול נגד המנהרות, בנט היה צריך ממש לאנוס אותו ואת ביבי לפעולה, לא ייאמן שהיה שלוש שנים רמטכ"ל ושלוש שנים שר ביטחון שאצלינו זה ראוי להיקרא שר ביזיון והוא פשוט לא רוצה להילחם אלא אם זה נגד יהודים.

והכי מחליא לשמוע את הליכודניקים משבחים אותו לעת פרידה.  
כןןן יעלון הוא בעצם האשם העיקרי במחדל המנהרות
23/05/2016 | 07:16
22
הוא כישלון מוחלט. הוא לא רצה לפעול לא רצה לעשות שום דבר רק סמך על "המצרים שייתנו לו הפסקת אש" וכשבנט שאל את אלוף פיקוד הדרום מה הוא היה עושה יעלון ורמטכ"ל הכלניות ניסו למנוע ממנו לענות וזה אותו יעלון שמקשקש על שכביכול לא נותנים לקצינים לדבר נו באמת שמעתי שהוא גם לא רוצה לעשות חפיפה של התפקיד לליברמן איזה תינוק מגודל ממש "אדם ערכי" שטובת המדינה לפניו חח כל התשבוחות של השמאל נראות כל כך מגוחכות, לאיש אולי יש עבר צבאי אבל זה לא אומר שהוא לא היה כישלון מוחלט ועשה לנו נזק גדול בשלושת השנים האילה.

בקיצור בנט שיחק אותה עם המנהרות אין מה להגיד
ובנוגע לליברמן אני מאמינה שהוא יספק את הסחורה, בביטחון אני סומכת עליו. מה שבטוח הוא ובנט היחידים שמבינים עניין

שאלות, חדשות, בקשות
19/05/2016 | 21:41
20
41
סופ"ש נעים לכולם
מזל טוב לנטליה אוריירו שחוגגת היום יום הולדת 39!
19/05/2016 | 21:45
70
מזל טוב, חורחה אנריקה אבז'ו התחתן בפעם השניה
19/05/2016 | 23:08
81
בגיל 48 ,"דון ארמנדו" התחתן בשבוע בעבר בפעם השניה
חוסה רון כבר בדרך לישראל
20/05/2016 | 16:00
2
103
אגב, שימו לב יש לו איזשהו קעקוע בעברית על היד.
יש לו 2 קעקועים בעברית
20/05/2016 | 17:36
45
23/05/2016 | 07:22
6
התחלתי לראות את הסדרה של פרננדו קולונגה ואריק אליאס
20/05/2016 | 21:06
1
97
Porque el amor manda הגעתי לפרק 6, אהבתי שהייתה סצינה שאריק אליאס אמר שלום בעברית, בכלל ויוה יצאו פארשים שלא רוכשים סדרות בכיכובו שהוא חלק מהעם שלנו אבל מצד שני רוכשים ומממנים למדינת אוייב ששונאת אותנו בעיקר שמקדישה ערוץ שלם לכבודם.

אני שוקלת להכין לה ספיישל מיוחד וכמובן שאני מתכוונת להמשיך לצפות בה למרות הפרקים הרבים.

נ.ב השיר פתיחה מהמם הוספתי גם את הפתיח.

כן הנובלה הזו היא ללא ספק פיספוס פה
25/05/2016 | 07:00
11
גם אני אהבתי את הפתיח
שתהיה לך צפייה נעימה!
ברברה מורי בקרוב תהיה סבתא?!
20/05/2016 | 22:47
99
האקסית של סרחיו מאייר מורי , בנם של ברברה מורי וסרחיו מאייר, בהיריון!
סרחיו התחיל לצאת עם בחורה בת 28 כאשר היה רק בן 17. כאשר מלאו לו 18 שנה (ממש לא מזמן), הם עברו לגור ביחד אך נכון להיום כבר נפרדו. למרות זאת סרחיו מודה כי התינוק שהיא מצפה אכן ממנו, ולמרות הפרידה , הוא ידאג לתינוק.
סרחיו מאייר האב לא ממש מרוצה מהסיפור הזה ומבקש לבצע בדיקת דנ"א לתינוק.

חוסה רון הגיע
21/05/2016 | 12:56
65
יאללה הלוואי יהיה מפגש
מי שמעוניין לעקוב אחרי הטיול של חוסה רון
21/05/2016 | 13:31
65
ואולי לכתוב לו וכו'
טוויטר
אינסטגרם
joseron3

אין שטוחות בגן עדן - טריילר לסדרת המשך
21/05/2016 | 18:17
1
57
רעיון נחמד כי באין שטחים בגן עדן הרעים ניצחו
24/05/2016 | 20:57
12
אמנם הרעים הישנים מתו או בכלא, אבל רשעים חדשים תפסו את מקומם. ולסרסורה שהתחילה את כל הסיפור הזה והשחיתה את הראשית ובסוף תקעה לה סכין בגב מאושרת עד הגג עם הכסף והבעל שהיא סרסרה לחברתה. 

חשבתי אולי כרמן וז'אלובוס תשחק את הבת של קתרין סצ'קונה ופביאן ריוס, אבל לא נראה שתהיה קפיצת זאת גדולה כזאת.
אנחליקה ואלה חוזרת לטלנובלות
21/05/2016 | 22:52
5
70
בקרוב אנחליקה ואלה(יפה היא לא) תככב בטלנובלה חדשה של טלמונדו. אנחליקה ואלה תגלם מישהי שהיא מעריצה שחקן מפורסם, היא רוצה אותו. בהתחלה הוא לא שם עליה אך בהמשך הוא לא יכול בלעדייה, הם ביחד ונהיה בלאגן. הטלנובלה תיקרא La fan ותתחיל את צילומיה ביוני.

מה דעתכם? מקורי, לא?
הם כבר מיליון שנה מדברים על זה
21/05/2016 | 23:29
4
47
אפילו צילמו פרומו לפני שנה ועד עכשיו כלום....
ולאן הם ידחפו אותה? יש להם עכשיו את "דוניה" בצילומים, אין שטוחות בגן עדן בצילומים, "סילבנה בלי כסף" בצילומים, ומי זה מי לא ממש קרובה לסיום. ויש להם רק שתי משבצות לטלנובלות רגילות. נראה לי יש להם כבר מספיק טלנובלות לשדר השנה, וזה עוד בלי להזכיר את כל הנרקונובלות שיש להם בתכנון.
אולי ישדרו במדינה אחרת קודם
21/05/2016 | 23:49
1
31
זה כבר נהיה באופנה
לא נראה לי.... הסיבה למה את "מי זה מי" שלחו קודם
22/05/2016 | 00:18
39
למקסיקו, כי טלמונדו משום מה תקעו לעצמם באמצע את שדרות ברזיל.
דווקא מי זה מי כן הסתיימה
22/05/2016 | 07:45
1
37
יש לה בדיוק 120 פרקים.
אבל היא לא הסתיימה בטלמונדו
22/05/2016 | 08:46
34
היא בערך באמצע שם ויש לה עוד זמן עד שהיא תפנה מקום לטלנובלה חדשה (בטלמונדו).
היא הסתיימה במקסיקו , כי שם התחילו לשדר אותה קודם, שזה די מקרה יוצא דופן.
פעם שלישית ! דייגו סולדאנו שוב משחק עם ארסלי ארמבולה!
22/05/2016 | 11:12
1
64
דייגו סולדאנו מצטרף לטלנובלה "לה דוניה" בכיכובה של ארסלי ארמבולה.
הוא כנראה יהיה אביה של דנה פאולה, ז"א האבא השיכור של שלה. ממש לא מתאים לו! האבא של הבת היה מסכן, שיכור ומוזנח, ממש לא כמו דייגו סולדאנו החסון. בכלל אני חושבת שהיו יכולים כבר לתת לו תפקיד ראשי, נראה לי היה יותר מתאים מצ'וקרו (למרות שאני לא מדמיינת אותו עם דנה פאולה, אבל זה לא שכריסטיאן מאייר וג'נסיס רודריגז נראו טוב ביחד). אני מקווה שישנו לו את הדמות, יעשו ממנו משהו מועיל, לפחות איזשהו רשע טוב ולא סמרטוט שיכור כמו במקור.
גם רוברטו מתאוס הוכיח שהוא חסון
24/05/2016 | 20:50
17
כששיחק את הרשעים במלאך ושטן, לאהוב את לולה וסנטה דיאבלה וגם גם באחים דל מונטה בתור אב בית, ממש לא היה זקן חלש. אבל הצליח לשחק היטב גם את האלכוהוליסט המתפורר. אה וכל התפקידים שציינתי היו אחרי דונה ברברה כך שאי אפשר לומר שלקראת דונה ברברה הוא הזדקן.
LAS AMAZONAS
21/05/2016 | 19:54
2
64
מי צפה השבוע?
אני צפיתי בשני פרקים ראשונים
21/05/2016 | 20:58
1
53
האווירה מזכירה את תשוקת הנצים אם זה הבגדים של דנה, הלוק שלה והאופי הדמות שלה. כתבתי סיכום בשרשור שאלות בקשות וחדשות הקודם
אני בפרק השלישי וממש אוהבת בנתיים
21/05/2016 | 21:09
50
יש לא מעט שחקנים מוכרים ועלילה מובנת בנתיים אבל נראה שלא גילו הכל עדיין כמובן...
תמונת מצב- לוח שידורים עם המחליפות
18/05/2016 | 22:08
12
117
לאור הידיעות בשבוע הסקופים (יופי על המינוח, הדר ) להלן לוח שידורים שייראה בערך כך -

18:10 - הדרך לאהבה. 114 פרקים (לפי השערה). המחליפה - רק אלוהים סולח. 123 פרקים.
19:00 - אימפריה- 160 פרקים. היום שודר פרק 149. המחליפה - שבע נשמות. מס' פרקים לא ידוע.
20:00- מי זה מי? היום שודר פרק 22. מס' פרקים לא ידוע (עדיין משודרת בטלמונדו).
20:50- אספרנסה. 180 פרקים. המחליפה עדיין לא ידועה. תוכרז בעוד חודשיים לערך.
21:40- תשוקה וכוח. 137 פרקים. היום שודר פרק 14.
22:30- שדרות ברזיל. 160 פרקים. המחליפה - תחת השמיים של חברת טלמונדו. משהו כמו 120 פרקים אבל לא באמת אכפת לי כדי לבדוק את זה.
23:20- בלב הסערה. 122 פרקים. היום שודר פרק 64.
00:00 ואילך שידורים חוזרים של הבלוק הנכתב לעיל.

שיהיה צפייה נעימה
לא 0:00 אלא 0:10 אמם בלב הסערה נגמרת בדרך כלל ב-0:01 או 0:02
18/05/2016 | 22:32
54
אבל יש קליפים ופרסומות כדי למלא את המשבצת שאגב בין עד לא מזמן בגלל ההתעקשות לשים שש פרסומות בין כל משבצת הייתה מהמשבצות הבודדות שהתירה גם מקום לקליפ. 
תיקונים קטנים
18/05/2016 | 23:01
3
72
הפרק של אימפריה היה היום 151
למי זה מי 120 פרקים (הסתכלתי בדף של הסדרה)
ותודה רבה על ההבהרות
18/05/2016 | 23:01
33
טוב, אז 151
18/05/2016 | 23:06
1
59
למי זה למי אין 120 פרקים. היא עדיין ממשיכה בטלמונדו.
מי זה מי שודרה לפני טלמונדו
19/05/2016 | 00:18
60
באיזה ערוץ אחר שאני לא זוכר את שמו, והפרק האחרון היה 120. 
תיקון לגבי מי זה מי כולל
19/05/2016 | 00:24
87
לא זוכרת כמה פרקים יש לה ויכול להיות שעדיין משודרת בטלמונדו, אבל אני ראיתי ביוטוב את הפרק האחרון.
בפרק האחרון היו 2 חתונות ובסוף הפרק היה כתוב FIN.
שבע נשמות 75 פרקים בגרסא בינלאומית
19/05/2016 | 17:13
4
29
ממש קצרה
19/05/2016 | 21:25
3
45
כמה חודשים ונגמרה
חודשיים וחצי למעשה
21/05/2016 | 10:37
2
28
אבל זה מצויין בשבילי. עד אז בלב הסערה המעיקה תסתיים
שלושה וחצי, מסתיימת בסוף ספטמבר.
21/05/2016 | 13:38
1
12
זמן מעולה
21/05/2016 | 22:19
23
ככה בלב הסערה תסתיים ואז כללי המשחק תחליף אותה.

שמעי שבע הנשמות הזה בא לי בטוב
תודה על הפירוט!!
19/05/2016 | 18:59
51
טוב שהכל יהיה מסודר בעיניים אחרי כל הבלאגנים של השבוע האחרון חחח

ובאמת שלכולנו תהיה צפייה נעימה אין ספק שויוה הביאו לנו רכישות מוצלחות מאוד לקיץ הקרוב
"רק אלוהים סולח" - "Que Dios Te Perdone" החל מ- 15.6 בויוה
17/05/2016 | 13:04
63
607
תחליף את דרך לאהבה

המשך>>
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ