לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'שבע נשמות - הבהרה כללית של הסדרה '
שבע נשמות - הבהרה כללית של הסדרה
29/07/2016 | 20:49
4
48
לפני שאתחיל, הסיבה שאני פותח שרשור היא בגלל שהשרשור שאני רוצה להגיב לו הוא למטה אז אני אגיב כאן. 

בעיקרון בעיית ההתאהבות של האחים הוא משהו שנוצר לסוג של נושא שנוי במחלוקת כאן בפורום  
בעיקרון-אין כאן התאהבויות של אחים ביולוגים, אלא חורגים, כמו שהיה ב''בזמן שישנת'' עם רודריגו-אנה-מנואלה. היוצרת כנראה אוהבת אהבות מסובכות כמו עם אחים חורגים. 

ההתאהבות הכביכול ביולוגית היא בהתחלה של פדרו וז'וליה. אבל הגילוי שהם לא אחים הוא תוכנן על ידי היוצרת, כי מההתחלה אמה של ז'וליה ודודה שלה, דיברו על סוד מסתורי מאוד, (מי שצופה יודע) 

וכפי שסימנתי, יש גם כאן ספוילר שאוסיף: 

ההתאהבות של ז'וליה עם האח הארגנטינאי-פליפי היא שונה מאוד. בניגוד להתאהבות של פדרו וז'וליה שחשו שזו אהבה אסורה. פליפי הופיע בחיי האחים אחרי שהתברר שז'וליה לא נולדה מתרומת הזרע של מיגל.

גם חוץ מזה יש בסדרה הזו כ''כ הרבה דרמות על החיים, דברים מאוד טובים ומסרים של היומיום, מלבד סיפור האחים. 
לצפיה ב-''
29/07/2016 | 22:40
3
26
אז בעצם גם הבחור השני הוא לא אחיה הביולוגי? חשבתי אולי מהצד של האמא אני כבר לא יודעת למה לצפות

בבזמן שישנת היה ידוע מהתחלה שאין שום קשר דם בין הראשי לאחיות. הקונפליקט העיקרי סבב סביב הההתעוררות של אנה מהתרדמת לתוך המצב החדש שנוצר-הזוגיות של מנואלה ורודריגו. והמשפחה שהקימו עם הילדה של אנה ורודריגו.

לצפיה ב-'אני אסביר לך את המצב '
אני אסביר לך את המצב
29/07/2016 | 22:58
2
31
לגבי כל האחים: 
בעיקרון, הילדים שנולדו מתרומת הזרע של מיגל הם: פדרו, ברנרדו, ליילה ולואיס. ארבעה. ז'ואקין - הבן של ליז'יה ומיגל נולד בעקבות הזוגיות של מיגל וליז'יה. עכשיו, ז'וליה נולדה בעקבות הרפתקה של אמה בעקבות נסיעה עם בעלה ואז פגשה בחור בנסיעה שאיתו היא בגדה בבעלה ונכנסה ממנו להריון, ז'וליה היא הבת של מרתה ושל אותו בחור שאיתו בגדה בבעלה, האבא שז'וליה איתו גדלה. 
לז'וליה אין קשר דם עם אף אחד מהאחים. 
כל דמות של הילדים מתרומת הזרע, כולל ז'וליה, הם דמויות ניטרליות לחלוטין, כלומר לא יהיה מצב כפי שנהוג בטלנובלות שדמות מהסדרה הייתה עם מישהו שקשור למשפחה של האחים וזה, כפי שרוב הטלנובלות נוהגות. כאן זה שונה, כל דמות יש לה את ההיסטוריה משלה. 

ההתאהבות והרומן של ז'וליה ופליפי היא שונה יותר, בוגרת יותר. 

מקווה שהצלחתי לעזור 
לצפיה ב-'שכחתי להוסיף את פליפי '
שכחתי להוסיף את פליפי
29/07/2016 | 23:14
1
17
שהוא גם נולד בעקבות תרומת הזרע. 
לצפיה ב-'אוקיי זה נשמע קצת מסובך אבל נראה לי שהבנתי חח'
אוקיי זה נשמע קצת מסובך אבל נראה לי שהבנתי חח
30/07/2016 | 00:28
20
אם כך נראה שאין פה זוגות עם קשר דם
לצפיה ב-' לשבת'
לשבת
29/07/2016 | 19:04
7
17
כל מה שלא שייך לנושא הפורום לפה
לצפיה ב-'שמעתם על המקרה הזה?'
שמעתם על המקרה הזה?
29/07/2016 | 19:05
3
31
לצפיה ב-'חח שטויות זה נראה מבויים משהו'
חח שטויות זה נראה מבויים משהו
29/07/2016 | 20:15
2
15
מה אנשים לא יעשו כדי להתפרסם
לצפיה ב-'הבנתי שהיא עברה התעללות מינית בגיל שנתיים'
הבנתי שהיא עברה התעללות מינית בגיל שנתיים
29/07/2016 | 20:27
1
8
לצפיה ב-'כן זה מה שכתוב אבל לכי תדעי אם זה אמין'
כן זה מה שכתוב אבל לכי תדעי אם זה אמין
29/07/2016 | 20:44
22
לאור שאר הפרטים בכתבה. אבל אם כן זה מצער מאוד למרות שהיא לא אמורה לזכור את זה(לא שזה הופך את זה לפחות חמור במידה וזה נכון).
לצפיה ב-'ליידי ולונה הנסיכות'
ליידי ולונה הנסיכות
29/07/2016 | 23:17
2
21
האחת מבוגרת מאוד והשנייה צעירה מאוד
לצפיה ב-'מקסימות'
מקסימות
30/07/2016 | 00:18
9
אולי תפגישו ביניהן חח
לצפיה ב-'חמודות'
חמודות
30/07/2016 | 00:54
5
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
26/07/2016 | 22:59
7
22
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'פרומו ל-Despertar Contigo'
פרומו ל-Despertar Contigo
26/07/2016 | 23:00
1
63
לצפיה ב-'נראה יפה אבל אם זה טלקומדיה ספק אם יגיע:/'
נראה יפה אבל אם זה טלקומדיה ספק אם יגיע:/
27/07/2016 | 07:00
23
לצפיה ב-'עכשיו זה רשמי! מריאנה סיאונה חתמה חוזה עם טלמונדו'
עכשיו זה רשמי! מריאנה סיאונה חתמה חוזה עם טלמונדו
27/07/2016 | 21:43
49
מריאנה סיאונה חתמה חוזה עם טלמונדו ומצטרפת לנרקונובלה El Chema כיכובו של מאוריסיו אוכמן.
לצפיה ב-'פרומו מורחב ל- Despertar Contigo'
פרומו מורחב ל- Despertar Contigo
27/07/2016 | 21:46
36
לצפיה ב-'פרומואים לVino el amor'
פרומואים לVino el amor
27/07/2016 | 22:25
1
55
בכיכובם של גבריאל סוטו ואירינה באאבה ותתחיל ב8 לאוגוסט במקסיקו.
לצפיה ב-'וואו יותר יפה אפילו מהצילומים של רק אלוהים סולח'
וואו יותר יפה אפילו מהצילומים של רק אלוהים סולח
29/07/2016 | 20:21
19
כאילו הם בתוך ציור איזה מהמם. לגמרי עושה חשק לצפות מקווה שהטלנובלה טובה כמו הצילומים חח אבל בדרך כלל הכפריות לא מאכזבות חוץ מהמקרה הנדיר של תהום של תשוקה
לצפיה ב-'כך חגג חורחה סלינס יום הולדת עם משפחתו'
כך חגג חורחה סלינס יום הולדת עם משפחתו
29/07/2016 | 01:53
35
חורחה סלינס ואליזבט אלברז פרסמו תמונות עם תאומים שלהם מחגיגות יום הולדת ה48 של חורחה שהיה לפני יומיים.
ויש גם תמונה עם הבת שגדולה שלו מנישואים קודמים.
שאלות, חדשות, בקשות
29/07/2016 | 19:36
2
6
שבת שלום
לצפיה ב-'הסינגל והקליפ החדשים של מאיטה פרוני'
הסינגל והקליפ החדשים של מאיטה פרוני
29/07/2016 | 19:38
1
18
השיר כשמו כן הוא ממכר
לצפיה ב-''
29/07/2016 | 20:08
16
את השיר שמעתי לראשונה כשהיא הופיעה איתו בטקס premios juventudואכן קשה שלא להתמכר ולפי מה שאני רואה גם הקליפ ממש יפה מדהימה מאייטה תודה על הלינק
לצפיה ב-'מי זה מי'
מי זה מי
27/07/2016 | 17:17
9
41
מזמן לא היה שירשור, ניר עד לאיפה הגעת?
אני הגעתי עד פרק 57 כולל
לצפיה ב-'יסניה הזו דורשת טיל תמוז לפרצוף איזו בלתי נסבלת היא נהייתה!!'
יסניה הזו דורשת טיל תמוז לפרצוף איזו בלתי נסבלת היא נהייתה!!
27/07/2016 | 18:15
2
44
אחרי שהשוטר הפושע(מסתבר שיש כזה דבר)סיפר לליאונרדו וכולם ש"השריפה בבית של ג'ונתן הייתה כביכול תאונה ולא נגרמה במכוון", לא עברה שנייה אחת וכבר יסניה התחילה להשתולל "נו נו מה יש לך להגיד עכשיו אמרתי לך אתה סתם נטפל לאבא שלנו בלה בלה בלה!" חח יאוו ואין מי שיעצור אותה כמו ילדה מגודלת פשוט לא התבגרה. אני לא מבינה איך הם מתאפקים ולא מטיחים לה בפרצוף שהאבא היקר והקדוש שלה כיפכף את אמא שלה ושביגללו "פריקו איבד את אחיו התאום". 

גם לא הספיק לה שליאונרדו אמר שהוא יתנצל "נו איפה הוא למה הוא לא פה שקרן **עולה להתקשר אליו** קרצייה! אהבתי איך שליאונרדו הוציא לה את הנשמה והגיע רק בדקה התשעים חחח כמובן שגם אחרי ההתנצלות זה לא הספיק לה והמשיכה להשתולל. באמת שלרובן מגיע משהו הרבה יותר טוב. אפילו קוני עדיפה עלייה למרות שהיא נראית כמו אחותו הקטנה. 

ובאשר לפרננדה ופריקו, נראה שזה לא האריך ימים איגנסיו הזה מה שכן, פרננדה לא יצאה חכמה במיוחד ומיהרה להסיק מסקנות. "הפושע שכיפכף את סנטיאגו"(הלא הוא צ'מוי הדגול)מבחינתה עובד עכשיו בחברה. אז ברור שכל אחד יכול לדבר עם המאבטח מה הביג דיל וממתי היא שוב סומכת על איגנסיו שהרי בפעם הקודמת שהוא אמר לה שליאונרדו לא היה מעורב בשיחרור סנטיאגו היא לא האמינה לו וכבר לא סמכה עליו. אז מה קרה פתאום שחזרה להאמין בכל מה שאומר לה בכל המסמכים שמוסר לה ובעורך דין המפוקפק שלו. לא ברור... אבל היא ללא ספק איכזבה ממש. שוב היא רוצה לנקום שוב היא חזרה לפנים החתומות הרציניות והממורמרות ופריקו כבר מרגיש שמשהו לא בסדר

עוד אחת שיצאה לא חכמה במיוחד ומיהרה להסיק מסקנות זו טניה עד שהיא שוב סמכה על אאוחניו, חוסטינו הסוטה שם בכוונה את השרשרת שלו על הרצפה כדי ששוב טניה תחשוד בו שהוא זה שמסמם אותה אבל גם פה זה לא הגיוני, אז מה אם השרשרת שלו הייתה על הרצפה שלה הרי הוא גם ככה היה אצלה באותו יום, אז באותה מידה השרשרת באמת יכלה ליפול לו באותו זמן. ככה שגם פה יש תפנית מאכזבת ולא הכי הגיונית.

הפסיכיאטרית הזו פשוט צרה צרורה איך שגרמה לפלומה לחשוב שאולי ליאונרדו כבר לא יאהב אותה אחרי שהזיכרון יחזור אליו לא פחות מעצבן היה לראות איך שאחותה דניאלה שמתיימרת להיות קדושה מעונה המשיכה לייעץ לה ללכת עם זה קדימה גם אחרי ששמעה שהיא התחילה לחבל במכוון ביחסים של "המטופל שלה וזוגתו 

לדעתי הסיבה היחידה שדניאלה עוזרת לפרננדה עם סנטיאגו בצורה כל כך מסורה, היא ככל הנראה הרגשות שיש לה כלפיו. אחרת אני בספק גדול אם היא הייתה עוזרת ככה לפרננדה וסנטיאגו. בקיצור, דומות האחיות 
לצפיה ב-'אבל הדבר החשוב ביותר'
אבל הדבר החשוב ביותר
27/07/2016 | 20:00
1
34
זה שסוף סוף רובן גילה שיסניה וקנדי התמימה הן אותה אחת

אני עוד צריך להשלים פרקים. הם בויוה בפרק 72 היום ואני ב56 לדעתי....... פיגור ממש.
לצפיה ב-'כןןן וגם אז מי שתקף וצרח והתעצבן זו קנדי הלא קנדידה!'
כןןן וגם אז מי שתקף וצרח והתעצבן זו קנדי הלא קנדידה!
27/07/2016 | 20:18
28
במקום להתנצל בפני רובן
אז אנחנו כמעט באותו הפער, יאללה תשלים עוד פרק אחד ונשתווה
לצפיה ב-'ופרט חשוב נוסף ששכחתי לציין'
ופרט חשוב נוסף ששכחתי לציין
27/07/2016 | 20:47
29
צ'מוי גילה שפריקו וליאונרדו התחלפו
מעניין איך פריקו יגיב עכשיו שצ'מוי אמר לו את זה בפרצוף
לצפיה ב-'פלומה מרדימה את קצ'יטו'
פלומה מרדימה את קצ'יטו
27/07/2016 | 21:14
3
33
במיטת המכונית שלו
לצפיה ב-'קוני מנסה לעודד את טניה עם גלידה וסרט בנייד'
קוני מנסה לעודד את טניה עם גלידה וסרט בנייד
27/07/2016 | 21:20
2
30
חמודות
לצפיה ב-'ועוד קצת קוני וטניה'
ועוד קצת קוני וטניה
27/07/2016 | 21:22
1
26

לצפיה ב-'ארוחת בוקר!'
ארוחת בוקר!
27/07/2016 | 21:27
26
רק חבל שאח"כ יסניה ושרה המציקות הרסו לאינס את התיאבון עם הליכלוכים שלהן על ליאונרדו
לצפיה ב-'עד פרק 60'
עד פרק 60
29/07/2016 | 18:47
15
זה פשוט נורא מה שחוסטינו הנבל עושה לטניה. מסית אותה נגד כולם מבודד אותה ושומר אותה רק לעצמו והיא כולה תמימה מאמינה בו בעיניים עצומות. לא ברור איך היא לא קולטת אותו הוא כל כך שקוף. גם אחרי שקלטה שהוא העלים לה את הנייד לא נפל לה האסימון שהוא רחוק מלהיות שה תמים.. איזה חצוף איך שכתב בשמה לקוני שהיא כביכול טסה למקסיקו מסכן אאוחניו

פריקו עיוור מאהבה לפרננדה. הסכם טרום הנישואים, העזיבה באמצע הארוחה, שינויי מצב הרוח שלה, הקירבה לאיגנסיו, איך הוא לא שם לב שהיא לא כנה איתו ושמשהו לא בסדר ועכשיו יש לו עוד בעיה - צ'מוי שדורש כסףתמורת שתיקתו. מעניין איך זה יתפתח כי עושה רושם שפריקו לא מוכן בשום פנים ואופן לגנוב מהומברטו בשבילו

חח איך כולם בהלם מליאונרדו ולא מבינים איך פתאום "פריקו" מבין בניהול עסקים וכלכלה אחרי המפגש שהוא אירגן בנושא פיתוח השוק. לפחות פלומה נרגעה וחזרה להאמין בו אחרי שהפסיכולוגית בשקל אכלה לה את הראש אהבתי במיוחד איך שליאונרדו כעס עלייה ואמר לה שיותר לא יבוא לטיפולים אצלה

בסיליו התחיל לקלוט מי זה מרטין אנדרדה ועכשיו הומברטו חושד שפריקו/ליאונרדו יודע שהוא מאומץ

חבלל שאינס לא תפסה את יסניה/קנדי הלא קנדידה על חם באמצע מופע החשפנות שלה חחח זה היה קרוב 

מוסיפה שתי סצנות של רובן ויסניה/קנדי מהפרקים האחרונים
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
26/07/2016 | 07:05
10
27
לצפיה ב-'רנטה הסכימה לעבור ניתוח להחזרת הראייה!'
רנטה הסכימה לעבור ניתוח להחזרת הראייה!
26/07/2016 | 07:20
9
56
בזכות אביגיל שהצליחה לשכנע אותה לא חשבתי שזה יקרה כבר עכשיו. בעקבות זאת נראה שהנסיעה של מתאו ודיאנה לספרד מוטלת בספק.

כל הכבוד לדייגו איך שחילץ את קונסטנסה מהבית של מקריה אחרי שהיא כלאה אותה, ובעצם הציל אותה ממוות אחרי שפאוסטו הורה להרוג אותה רק חבל שהיא מסרבת לספר את זה לרנטה. כולם יודעים מי זו מקריה חוץ מרנטה שממשיכה לחשוב שהיא חברתה הטובה ביותר מה שכן, לראשונה קונסטנסה עשתה משהו מועיל! חח לקחה מהבית של מקריה את הכסף שהיא גנבה מאביגיל וגם את האקדח המפליל של פאוסטו

מוטור לא חכם במיוחד, לא ברור למה הוא הקשיב לראש המועצה המושחט שהוא אכן אשם במותו של הכומר ועוד חתם על המסמך שהרי ראש המועצה הוא כלל לא עורך דין. אדוביחס יכלה לממן לו עורך דין שהיה מוציא אותו מהבוץ. נו טוב לפחות הוא השתחרר בערבות

נראה שראש המועצה המושחט גרם גם למעבר של המפקח שעמד על שלו ורצה להמשיך לחקור את מות הכומר ופבלו. מעניין מה יהיה עם זה

סימונה עושה את אותה הטעות כמו שהכומר עשה - מתגרה בגורל אגב היה רמז באחד הפרקים שפרדי אולי בכלל לא הבן שלה כשהכומר אמר לה שהוא ואחיו לא דומים. מעניין.

נראה שמקס הבן של לוסיו הוא טראבל מייקר לא קטן ויעשה עוד הרבה צרות התפוח לא נפל רחוק מהעץ
לצפיה ב-'אל תלכי על מה שנראה לך הגיוני '
אל תלכי על מה שנראה לך הגיוני
26/07/2016 | 21:00
8
32
שאם אחד הבנים הוא לא שלה, אז זה הבן הקטן, ייתכן ודווקא טוניו הוא לא הבן שלה בעיקר שהוא לא לגמרי ירש את האופי שלה, שהוא מסתבר לא אוהב את אפיחניה ורק מנצל אותה בשביל הכסף, לא שהוא בטלן שלא עובד, אבל עדיין הוא מחפש כסף קל בתור ג'יגלו, למזלו גם אפיחניה הייתה מתביישת להינשא לבחור צעיר ועני ולא מוכנה שיראו אותם ביחד, אז אף אחד לא נפגע מזה, אבל הודה שלא אוהב אותה. 

ההתגרות של סימונה לא משנה כלום כי פאוסטו היה בטוח שהבחירות בכיס שלו, והנה הוא לא מצליח לשכנע את החברים של מרסלינו לתמוך בו וסימונה מובילה בפער עצום, כך שהיא מפריע לו מאוד בין אם היא מדברת אליו בחוצפה או לא, הדרך היחידה שהיא יכולה להגן על עצמה זה לפרוש מהמירוץ אבל אז כל העיירה תשלם את המחיר עם ראש מועצה אפילו יותר מושחת ממרסלינו. 

מוטור באמת לא חכם ואדוביחיס או טיפשה או אנוכית שהיא מוכנה להעיד שהוא מכונאי גרוע והאוטו שלה תמיד מתקלקל ולא מוכנה להודות שהיא באה אליו מסיבות אחרות ובכך מפלילה אותו עוד יותר ברשלנות. ונראה שמוטור גם בעצמו השתכנע שהוא אשם כי לא בדק מה שהיה צריך ונראה שיריגש על מצפונו דברים שהוא לא אשם בהם, אבל כן טיפשי שהעדיף להשתחרר בערבות ולא להתייעץ עם עורך דין.

כל הכבוד לדייגו שהציל את רנטה וטוב שלפחות קונסטסה סיפרה לפחות לאמנדה איזה בת מפלצת יש לה, טוב בעצם לא הייתה לה ברירה כדי להחזיר את הכסף לאביגייל. ובאמת מוזר שקונסטסה רוצה שרנטה תמשיך לחשוב שמקרליה מלאך.

נראה שהקו של מקס הולך להיות שונה מאוד מהקו הזה בחבקי אותי חזק. 
לצפיה ב-'מצד שני, אחרי שחשפו בפרק של אתמול שברונו בגד בקונסטנסה...'
מצד שני, אחרי שחשפו בפרק של אתמול שברונו בגד בקונסטנסה...
27/07/2016 | 07:06
7
26
אולי יש מצב שסימונה הייתה האישה האחרת שצויין שילדה לו בן! ואז ברור למה הם לא דומים ומאיפה טוניו קיבל את האופי הלא מרשים במיוחד שלו סתם השערה שעלתה לי אחרי שהוסיפו את העובדה הזו. יכול להיות שזה נכון יכול להיות שלא..

איך מקס השתלב בחבקי אותי חזק מה השוני?
לצפיה ב-'בחבקי אותי חזק מקס לא היה הבן של לוסיו '
בחבקי אותי חזק מקס לא היה הבן של לוסיו
27/07/2016 | 14:26
6
25
אלא היה לו אבא אחר וגם היה טראבל מייקר, אבל אחר כך הסתבר שמקס הפך לכזה כי הוא נדבק באיידס, אני כותב כי זה הדבר האחרון שאפשר להגיד על מקס המאושר כאן וגם למרסלינו בינתיים אני לא רואה שיש בת, כך שאני לא חושב שהיא תיכנס לעלילה כי בחבקי אותי חזק לוסיו אנס את הבת של מרסלינו, ואחרי זה היא הרגישה מוכתמת וגם מרסלינו עצמו הגן על לוסיו במשפט כי ביתו הגישה תלונה אנונימית והוא לא ידע שהוא מגן על האנס של ביתו ואחרי זה האשים את ביתו שהיא עוררה את האונס ומקס נהיה טוב והיה עם הבת של מרסלינו ולימדו אותם על סקס בטוח במקרים כאלה.
לצפיה ב-'אז פה ממש שינו את העלילה שלו ומה דעתך על הבגידה של ברונו?'
אז פה ממש שינו את העלילה שלו ומה דעתך על הבגידה של ברונו?
27/07/2016 | 17:11
5
26
גם אתה חושב שיש מצב שסימונה היא האישה האחרת?
אלא אם כן אתה זוכר מהמקור ואז אל תענה כי זה יהיה ספויילר חח
לצפיה ב-'אני אכן זוכר מהמקור'
אני אכן זוכר מהמקור
27/07/2016 | 17:35
4
23
והאמת כתבתי על כך בפורום ספוילרים של ויוה, פה אני לא כתוב את הספוילר. גם הבנתי ממי שאין שינוי בעלילה הזאת (של הבגידה של ברונו), אז זה ספוילר לכל דבר.
לצפיה ב-'אז כל שנותר לי זה לחכות ולראות אם צדקתי או לא חח '
אז כל שנותר לי זה לחכות ולראות אם צדקתי או לא חח
27/07/2016 | 18:27
18
לצפיה ב-'יש מצב לקישור לספוילר שרשמת לגבי ברונו בספוילרים של ויוה?'
יש מצב לקישור לספוילר שרשמת לגבי ברונו בספוילרים של ויוה?
28/07/2016 | 12:36
2
23
אני לא מכירה את הפורום של ויוה ואשמח לדעת את התשובה חחחחח..... תודה 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
28/07/2016 | 15:37
11
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:52
12
35
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'יש לזה אפילו אימוג'יים ואוו'
יש לזה אפילו אימוג'יים ואוו
26/07/2016 | 12:07
10
45
באיזשהו שלב הטירוף של זה יעבור והפורום ייאלץ להסגר.
לצפיה ב-'ויבוא משהו אחר במקומו, כל דור והשטות שלו'
ויבוא משהו אחר במקומו, כל דור והשטות שלו
26/07/2016 | 13:54
8
38
אימא שלי בדיוק הזכירה לי שבימינו היה את טמגוצ'י.
לצפיה ב-'בטמגוצ'י התעסקו רק ילדים וזה לא השפיע על המוח'
בטמגוצ'י התעסקו רק ילדים וזה לא השפיע על המוח
26/07/2016 | 17:53
6
44
בצורה כזאת שאנשים מבוגרים עוזבים את המכוניות שלהם בריצה ונופלים מצוקים רק כדי להתעסק עם השטות הזאת. זה לא רק משחק, לדעתי זו תפנית טכנולוגית יותר מידי מתוחכמת שמוטב היה בלעדיה. אנשים כבר לא מבדילים בין עולם וירטואלי לעולם המציאותי ממש נפצעים ונפגעים מהדבר הזה. לפני כמה ימים קראתי בעיתון על ילד שיצא לשחק במשחק עם הסקייטבורד שלו, ובגלל שהוא היה מרוכז בדרך הוירטואלית במסך במקום ברחוב האמיתי הוא נפל וחטף זעזוע מוח.
לצפיה ב-'קרו לזה הרבה אסונות בעקבות זה'
קרו לזה הרבה אסונות בעקבות זה
26/07/2016 | 21:30
5
26
אבל זאת בעיה של המכורים המבוגרים, הם צריכים לגלות פרפורציות. איזה חינוך הם מביאים לילדים? גם ככה הילדים של היום מכורים לסמארטפון ולטאבלטים ופייסבוק. פלא שהדור של היום מדרדר?
לצפיה ב-'הנה עוד מקרה - בן 17 הלך לחפש פוקימונים בים וטבע. פה בארץ'
הנה עוד מקרה - בן 17 הלך לחפש פוקימונים בים וטבע. פה בארץ
27/07/2016 | 07:22
4
30

"אני הבחנתי בפוקימון משודרג מסוג 'וורטוורל' שנמצא בתוך המים. רציתי מאוד לתפוס אותו ורצתי לכיוון המים()הצלחתי לתפוס אותו והתמוטטתי בתוך המים ומאז אינני זוכר כלום. לאחר שהתעוררתי הבנתי שאחי הציל את חיי".

"פסיכיאטר בכיר הגדיר את המצב שבו שהה כ"עיוורון מכוון", המהווה סיכון בשל היעדר הריכוז בעולם החיצוני שעלול לגרום לפגיעות גופניות ולתאונות מסכנות חיים."

מזלו שבסוף זה נגמר בשלום..
לצפיה ב-'שיתפוס אותו מבחוץ '
שיתפוס אותו מבחוץ
27/07/2016 | 17:16
3
22
מה זה הטמטום שפוקד את העולם לאחרונה עם הדבר הזה?
לצפיה ב-'כנראה צריך להתקרב לזה ממש והבנתי שזה פוקימון מים משהו כזהXD'
כנראה צריך להתקרב לזה ממש והבנתי שזה פוקימון מים משהו כזהXD
27/07/2016 | 17:20
2
27
לא ברורר זה הזוי ברמות חחח אנשים איבדו את זה
לצפיה ב-'פוקימון מים שווה שיטבעו בשבילו?'
פוקימון מים שווה שיטבעו בשבילו?
27/07/2016 | 20:01
1
23
לדעתי ממש לא.
לצפיה ב-'על זה כל התרעומת'
על זה כל התרעומת
27/07/2016 | 20:14
22
שאנשים נכנסו למציאות מדומה וכל מה שמסביב כאילו לא קיים רק מה שבתוך המסך. ואז אין הגיון ואין פרופורציות.
לצפיה ב-'טמגוצ'י'
טמגוצ'י
26/07/2016 | 21:43
26
זה היה משחק חביב שאימן אותנו על חיית מחמד בדרך וירטואלי לצערי היום אין את זה ויש חיות נטושות ברגע שנמאס מהן ואת זה ההורים לא טורחים לחנך כי הגרוע מכל הם רוצים לאמץ חיה בשביל הילדים שלהם וכשנגמר העניין בחיה ההורים זורקים אותם במקום ללמד אותם אחריות. למזלי היה מישהו שהיה מעוניין לקבל את ז'וז'ה אך אם לא לצערי הרב היה מצב גדול שהיו זורקים אותו למקום גידול לא ראוי במיוחד שהוא התרגל כבר לבית.
לצפיה ב-'חוששני שהדבר הזה רק יילך ויתפתח'
חוששני שהדבר הזה רק יילך ויתפתח
26/07/2016 | 17:38
35
ברגע שיימאס לאנשים מהפוקימונים במשחק אז המשחק ישדרג את עצמו עם דמויות אחרות ובטח יהיה לזה עוד מלא גילגולים
לצפיה ב-'דיייייייייכבר עם הדבר הזה'
דיייייייייכבר עם הדבר הזה
26/07/2016 | 17:32
44
למרות שהאייקונים רק כאייקונים נחמדים כשלעצמם
לצפיה ב-' לחנך את נינה-פרקים 41-50 '
לחנך את נינה-פרקים 41-50
23/07/2016 | 21:09
4
21
אוטוטו מתקרבים לשידור בארגנטינה, ואז נהיה מקבילים לפרקים שם
לצפיה ב-'האמת מתגלה'
האמת מתגלה
23/07/2016 | 21:20
34
תזמון יפה לגילוי, בדיוק לקראת פרקי ה-50...אומנם מלכתחילה היה נראה לי מעצבן שנינה לא מספרת לרנסו את האמת, אבל נגיד שזה מוצדק, לפחות לא מרחו את זה אובר-על-המידה. מס' פרקים סביר לטעמי, גם לאור איך שהתגלגלו הדברים עד כה
מאוד אהבתי את הסצינה שרנסו מדבר בטלפון עם נינה ומולו מארה והוא לא מבין כלום ומפיל את הפלאפון...הפנים שלו!!
מה שלא אהבתי זה את השיחה עם נינה אח"כ כשהיא סיפרה לו את האמת..."אני לא יודע מי את...התאהבתי באדם שלא קיים" וכו'...דיאלוג קלישאתי, טלנובלי ומוגזם. ובמיוחד אח"כ שפתאום רנסו הפך להיות בכיין כזה...
מה ההגזמה בדיוק? אתה יודע בדיוק מי זאת הייתה נינה ומי זאת הייתה מארה, לאחר שהבנת שקיימות שתיים ולא אחת, עכשיו הכול אמור להיות ברור לך

מארה התחזתה לנינה ודי הרסה לה את קריירת השירה...ונגריטה מתקבלת ללהקה במקומה
הופתעתי שתפקידי האורח מ"הבוגרים" היו כ"כ קצרים...הם היו בקושי פרק אחד.

חח איך שמנואל התחנף לפטריסיו
מארה חזרה חרמנית מהכלא אה? רנסו, ביצ'ו אנטוניו...חח
הסצינות של מארה וביצ'ו היה ברור שתהיה כימיה בין שני המשוגעים האלו

וסצינות מצחיקות נוספות שהיו-
סוסי ממשיכה לעשוק את הבגדים בחברה, ואנדריאה אומרת לה שזה לא צדקה פה וצריך לשלם וכל הסצינה שהייתה ביניהן
homosexual de mierda-מצ'ה לפלומו וגם כשהם היו שיכורים ונראלי מצ'ה אמרה שהיא שתתה jugo de limon
לצפיה ב-'רנסו מגלה את האמת '
רנסו מגלה את האמת
26/07/2016 | 20:38
1
20
הצחיק אותי עם אנטוניו ונינה קביעת התאריך לחתונה, שהוא אמר ביולי והיא כל הזמן שואל בדצמבר.

מארה נכנסת לאכנסייה ואל ביצו מנשק את מארה.ואח"כ אל ביצו ומארה שכבו חח. ואיך מצה ראתה את מארה.ומארה גם מנשקת את רנסו מה הקטע שלה פתאום.

ניקו מספר למילי שהוא שתל את הסמים למארה בתיק ובגללו עצרו אותה. ואז מארה מגלה שניקו שם לה את הכדורים בתיק. ואיך מילי הרדימה אותו עם הכדורים וצילמה את התמונות המביכות.

פחות אהבתי את השיר החדש שנינה כתבהרנסו ואל ביצו באכסנייה, האם רנסו יראה את נינה?. איך נינה התחבאה מתחת לשמיכה מרנסו חח.  ואיך נינה כמעט נכנסה למשרד שבו מנואל ומארה.

ניקו מצלם את אנטוניו ואנדראה ומפיץ את התמונות כדי לנקום במארה. רק שעדיין לא ידוע לכולם שמדובר באנדראה. מארה מגלה שאנטוניו בוגד בה אבל מסכימה להמשיך עם החתונה. באסה שלא התגלה שמדובר באנדראה. בסוף 
ניקו ומארה משלימים והאם סופי עזבה לתמיד?.

לואיס משין וורוניקה זינס שוב ביחד, איזה כיף, הלוואי שיחזור בהמשך לעוד הופעת אורח. ומעניין אם ריינלדו אבא של אל ביצו או לה מונה חימנס.

רנסו מדבר עם נינה בפלאפון ובדיוק אנטוניו ומארה נכנסו טוקה וויקי מהבוגרים איזה קישור חח מתאים שטוקה וסאלו יהיו חברים טובים. ולשם שינוי טוקה היה יחסית עדין בהתנהגות שלו לעומת ב"הבוגרים".

מארה מזמנת את נינה לבית שלה ועם התוכנית שלה, סלווה מרביצה לה ומעלפת אותה. ומארה נוקמת בנינה ומתחזה לה והרסה לה את קריירת השירה ורנסו גילה את האמת. אהבתי שהוא גילה את האמת בכוחות עצמו בהופעה של אל ביצו ולא היה וידוי של נינה. רנסו בא לאכנסייה להתעמת מול נינה.

סופסוף נינה מספרת לרנסו את האמת, ורנסו מבין שכל הזמן הזה היו שתי מארות.
וגם הקאסטניג למצוא את המחליפה של נינה כזמרת לווי, ושוב לה נגרה גרסיאלה חזרה.

והסוף - לרנסו שוב הייתה תאונה, מה שפחדתי שיקרה שהוא שוב יאבד את הזיכרון או משהו כזה, מזל שזה לא קרה.

לצפיה ב-'דרך מוזרה להוציא את סופי'
דרך מוזרה להוציא את סופי
27/07/2016 | 20:51
12
ודווקא חבל...היא הצחיקה אותי, משוגעת כמו מארה.

וגם אני חששתי שרנסו יאבד את הזיכרון, מזל שנמנענו מהקלישאה המעצבנת הזאת
לצפיה ב-'עד פרק 50'
עד פרק 50
28/07/2016 | 23:24
9
כתבתי כבר שגילוי האמת קרוב. ואני שמחה שגם אתם הגעתם אליו

לא יודעת אם זו רק אני אבל, הפרקים הופכים למצחיקים יותר- התסריטאים הולכים על המון שטויות וזה כיף אהבתי מאווודדד את האירוח של טוקה וויקי dos genios!!! עם כל הזמן שעבר הם נכנסו לדמויות ממש כאילו זה המשך של גראדואדוס
טוקה חבר של סאלו- מאוד הגיוני חחחח וויקי בקושי מקשיבה "לצרות" של רנסו ומסכמת את האבחנה שלו באופן מצחיק, חולה עליה!!

מסתבר שלאדון סאלו יש דודה מישראל!! ואני בעד שגם יבוא לביקור (רק בתנאי שהוא מביא איתו את רנסו כן?). עם כמות האיזכורים של דודה ג'ודית אני בטוחה שהיא הוא תגיע להופעת אורח, ואנחנו נזכה לאיזה "שלום" ו-"הבה נגילה" בעברית

כמו שניר, גם אני קצת התאכזבתי מהדיאלוגים דווקא בסצנות ככ משמעותיות כמו גילוי האמת.. מה שרנסו אמר לנינה היה תלוש מכל כל. באמת לא מבינה מה יש לו לכעוס עליה? והיא עוד הסבירה לו שהכריחו אותה ועשתה את זה כי הייתה זקוקה לכסף.. אז מה הקטע לכעוס ולשחק אותה הארד טו גט
אני מניחה שהתשובות לשאלות האלה הן מן הסתם קטע בהפקה למשוך עוד קצת את קירוב היחסים "האמיתיים" בין נינה לרנסו. נו טוב

מרה עושה מלא בלאגנים, ואהבתי שסוף-סוף מנואל נזכר לגעור בה קצת ולא להתייחס אליה כבת 3.. היא וסלבה באמת נסחפו עם המכה שנתנו לנינה, ובכלל היא נסחפה עם כל הגברים שהיא עברה בניהם

אהבתי גם את הדמות אורחת של לואיס משין הגאון! כל דבר שהוא יעשה יהיה מדהים.. שחקן ענק!

כיף שסוף-סוף מתקרבים לקצב של ארגנטינה ... יהיה מעניין
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
22/07/2016 | 20:36
18
37
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
22/07/2016 | 22:10
1
44
דבר טוב שקרה השבוע: מסיבת בריכה. 

דבר רע שקרה השבוע: הליקוקים של ביבי ואובאמה כלפי ארדואן העלק דמוקרט. 

דבר הזוי שקרה השבוע: שארוחת הערב של מסיבת הבריכה לא היה שום אוכל בשרי. 

דבר מעצבן שקרה השבוע: שלועגים לאישתו של טראמפ על העתקת הנאום של מישל אובאמה. 

דבר מפתיע שקרה השבוע: שליברמן התעורר ונזף בגלי צה"ל על תכנית לכבוד משורר פלסטיני אנטישמי.

טלנובלת השבוע: תשוקה וכוח, בלב הסערה, רק אלוהים סולח, איפט, קוזיי גוניי. 

תכנית השבוע: ארץ נהדרת.

שחקן/ית השבוע: פרננדו קלונגה, מרלן פבלה, סוסנה גונגלס, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, דניאלה רומו, ססר אבורה, נורה סלינס, מריה סורטה, חימנה נבארטה, וויליאם לוי, איוון סנצ'ס, מנואל אוחדה, רנה סטליקלר, סרחיו גווירי, סבינה מוסייר, פרדיננדו ולנסיה, סוריה ווגה, מארק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, דניז צ'אקיר, מליקה גונר, מאהיר גונשיראיי, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קרייל, באדה אישצ'יל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, ריזה קוג'אלו, גוקשן אטש, האזר ארגוצ'לו, צ'אהדאש אונור אוזטורק.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: לא יודע איך קוראים לזה אבל בצורת פיצה עם כדורי בשר מעל, גלידה, כבד עגל.

משקה השבוע: מיץ תפוחים.

ציטוט השבוע: אין.

שיר השבוע: השיר של הרנן בבלב הסערה, השיר של לסרו וחסמין בבלב הסערה, שיר הנושא של רק אלוהים סולח. 
לצפיה ב-'ליברמן סתם מנסה לכסות על הלא כלום שהוא עושה בתור שר ביטחון'
ליברמן סתם מנסה לכסות על הלא כלום שהוא עושה בתור שר ביטחון
23/07/2016 | 11:53
21
זה נחמד שהוא התערב בעניין הזה אבל עדיין הייתי רוצה שהוא יתעסק יותר בביטחון הפיזי מאשר בתחנת רדיו.

גם אני ממש אוהבת את שיר הפתיח של רק אלוהים סולח
לצפיה ב-'מסכמת '
מסכמת
22/07/2016 | 23:52
6
58
דבר טוב שקרה השבוע: קיבלתי עוד ימי מחלה, ליידי רצה אליי לליטוף למרות שהיא כבר מבוגרת
דבר רע שקרה השבוע: חזרה הבצקת
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע: שלמדריכה של הסדנאה לפנאי דיגיטלי היה גם בצקת
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: סרחיו גוירי הענק
קניית השבוע: חלמתי שאני קונה פירות וירקות. גם השבוע לא קניתי.
מאכל השבוע: מרק עוף עם אטריות  שהכנתי אתמול
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

לצפיה ב-'שמה של לונה הוחלף לליידי?'
שמה של לונה הוחלף לליידי?
23/07/2016 | 00:10
1
30
בכל מקרה תרגישי טוב.
לצפיה ב-'זאת כלבה אחרת'
זאת כלבה אחרת
23/07/2016 | 00:24
34
היא של הבת של חברה טובה של אמא שלי. יש לה שתי כלבות: ליידי וסול, שתיהן מבוגרות כבר. לא ראיתי אותן הרבה זמן.

תודה.

לצפיה ב-'תרגישי טוב רנתוש'
תרגישי טוב רנתוש
23/07/2016 | 11:57
1
9
לצפיה ב-'תודה הדרוש '
תודה הדרוש
23/07/2016 | 17:04
5
לצפיה ב-'רפואה שלמה'
רפואה שלמה
23/07/2016 | 20:20
1
10
לצפיה ב-''
25/07/2016 | 22:16
1
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
23/07/2016 | 11:13
8
53
דבר טוב שקרה השבוע: הסיכוי הכי ממשי שלנו למדליה באולימפידאה בחודש הקרוב חזר השבוע להיות רלוונטי אחרי שמשבר המתעמלות והמאמנת מהגיהינום נפתר אני מאמינה שהיא אכן בעטה במתעמלת היא מאוד לא פרופורציונאלית במשמעת שהיא משליטה למרות שבזכותה אנחנו מרוויחים מדליות אבל עדיין..יש קווים שאסור למאמן לחצות. מקווה שיעשו איתה את החשבון אחרי האולימפיאדה והעיקר שמאמנות אחרות יהיו במגע ישיר עם המתעמלות.

דבר רע שקרה השבוע: --

דבר הזוי שקרה השבוע: לאחרונה אני בקושי רואה חדשות ממש אין שום דבר מעניין

דבר מעצבן שקרה השבוע: --

דבר מפתיע שקרה השבוע: --

טלנובלת השבוע: אימפריה שסיימתי אותה סוף כל סוף! רק אלוהים סולח ומי זה מי

תכנית השבוע: --

שחקנ/ית השבוע: סרחיו גיורי סוריה וגה אאוחניו סיז'ר ליאנדרה ליאל ולילה קאברל

קניית השבוע: גופייה וחצאית

מאכל השבוע: בורקס

משקה השבוע: אייס

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: במקום שיר ממליצה על התרגיל המהמם הזה של המתעמלות שזיכה אותנו במדליית כסף לא מזמן, גם מוזיקת הרקע נחמדה.

תמונה: 
לצפיה ב-'כמה שאת צודקת לגבי החדשות '
כמה שאת צודקת לגבי החדשות
23/07/2016 | 15:08
1
42
קיוותי לשמוע משהו מעניין באולפן שישי, אז חצי שעה טוחנים מים על בוכריס, אחר כך עשרים דקות על השידור הציבורי שביבי מפריע לו ובין לבין על הפיגוע במינכן שכנראה לראשונה הגיעו הדיווחים עליו בשעת השידור של אולפן שישי ויומן.
לצפיה ב-''
25/07/2016 | 16:26
17
ולא שהפיגוע במינכן לא מעניין פשוט שהלוואי והיו מקדישים לפיגועים פה חצי מהזמן שמקדישים לפיגועים באירופה.
לצפיה ב-'תתחדשי'
תתחדשי
23/07/2016 | 20:19
1
12
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/07/2016 | 16:22
4
לצפיה ב-'הדר אם לא ראית '
הדר אם לא ראית
23/07/2016 | 21:44
2
57
עניתי לך לגבי שאלתך על דויד אוסטורסקי, את מי הוא שיחק באשת הברזל והכל בשביל האהבה.
לצפיה ב-'אהה עכשיו אני מתחילה להזכר בו'
אהה עכשיו אני מתחילה להזכר בו
25/07/2016 | 16:16
1
30
תודה נחמד לדעת שגם הוא יהודי
לצפיה ב-'בדרך התרגש כשנתנו לו באשת הברזל את השם מויסס '
בדרך התרגש כשנתנו לו באשת הברזל את השם מויסס
25/07/2016 | 17:07
29
שזה משה.
לצפיה ב-'אתמול הן זכו גם במדליית זהב על התרגיל הזה בגביע העולם'
אתמול הן זכו גם במדליית זהב על התרגיל הזה בגביע העולם
25/07/2016 | 19:52
29
ובעוד מדליות. אלופות
גם נטע ריבקין זכתה-בארד, כבוד!
שאלות, חדשות, בקשות
22/07/2016 | 16:47
14
26
שבת שלום
לצפיה ב-'טלנובלות צ'יליאניות חדשות'
טלנובלות צ'יליאניות חדשות
22/07/2016 | 17:28
1
88
Un diablo con ángel  - טלנובלה/סדרה חדשה של TVN בכיכובו של בנחמין ויקוניה. העלילה מספרת על גספאר, איש עסקים מצליח שיכול לכבוש כל אישה ואינו מעוניין בקשר מחייב. יום אחד הוא מעורב בתאונת דרכים וכמעט מת, אך כדי להציל את עצמו מגהנום, הוא הסכים לקבל הזדמנות שנייה ממלאך שלו בתנאי שיתחייב למצוא אישה שאותה יאהב באמת.
לא הצלחתי לברר מתי זה מתחיל ועדיין אין פרומואים.

El Camionero- טלנובלה חדשה של TVN, מספרת על נהג משאית חרוץ וטוב לב, שמגלה שחברתו לשעבר ילדה ממנו בת ומסרה אותה לאימוץ בגלל מחלה. הוא מחליט לצאת למסע חיפושים לאחר בתו ובדרך מתאהב באימא המאמצת (מריה הלנה סווט).
הטלנובלה תתחיל בקרוב, מצורפים כמה פרומואים.

Preciosas סדרה/טלנובלה של ערוץ 13. הסיפור הוא על 7 נשים שמכל מיני סיבות מוצדקות ולא מוצדקות הגיעו לכלא, ביחד מצליחות לברוח משם.
היא תתחיל ב1 באוגוסט (אני אישית מחכה לה מאוד!)
כמה פרומואים מצורפים

לצפיה ב-''
22/07/2016 | 22:44
25
נראה מעניין למידי
לצפיה ב-'מזל טוב לחיימה קמיל שחוגג היום יום הולדת 43'
מזל טוב לחיימה קמיל שחוגג היום יום הולדת 43
22/07/2016 | 19:22
53
לצפיה ב-'ילדים של פקונדו ארנה'
ילדים של פקונדו ארנה
22/07/2016 | 22:55
105
אישתו של פקונדו ארנה מריה סוסיני ושלושת הילדים שלהם הלכו לפני שבועיים להצגה "עליסה בארץ הפלאות".
לצפיה ב-'תראו איך הוא גדל!!!'
תראו איך הוא גדל!!!
23/07/2016 | 02:10
1
102
אני מרגישה זקנה...
לצפיה ב-'הילד לא היה שחום?!'
הילד לא היה שחום?!
24/07/2016 | 22:58
30
ואנחנו באמת מזדקנות
לצפיה ב-'נפתחה ההצבעה לטקס פרסי Tu Mundo (של טלמונדו)'
נפתחה ההצבעה לטקס פרסי Tu Mundo (של טלמונדו)
23/07/2016 | 13:42
57
הטקס יתקיים ב25.08 .
כמו בשנה שעברה, בכל קטגוריה מותר להצביע 10 פעמים ביום מכל חשבון פייסבוק (אם למישהו יש שני חשבונות, אז 20 פעם, שלושה חשבונות- 30 פעם וכו'..).
לצפיה ב-'נטליה אוריירו בסרט חדש על חייה של הזמרת ז'ילדה'
נטליה אוריירו בסרט חדש על חייה של הזמרת ז'ילדה
23/07/2016 | 17:31
2
69
ז'ילדה הייתה זמרת מפורסמת בארגנטינה, אך לזמן מאוד קצר. היא נהרגה בתאונת דרכים ב1996 , בת 35 במותה.
20 שנה לאחר מותה הטראגי של ג'ילדה, נטליה אוריירו מגשימה חלום וזוכה לגלם בסרט את הזמרת שעליה היא גדלה והעריצה במשך שנים רבות. עוד ב"בובה פראית" הערצה  של נטליה לז'ילדה באה לידי בכך שדמותה מילי גם העריצה את ז'ילדה והראו לנו ביקור של דמותה מילי במוזיאון של ז'ילדה.

הסרט נקרא Gilda, No me arrepiento de este amor, על שם אחד הלהיטים המפורסמים של הזמרת, וכמו עוד הרבה שירים נוספים, זכה לחידוש בביצוע של נטליה עבור הסרט. בנוסף לסרט שיצא בספטמבר הקרוב בבית קולנוע, יצא גם אלבום השירים של הסרט בביצוע של נטליה. לפני שבוע השיר No me arrepiento de este amor יצא כסינגל.

לצפיה ב-'וגם לפני כן במועדון הריקודים בבובה פראית'
וגם לפני כן במועדון הריקודים בבובה פראית
23/07/2016 | 18:49
56
הדמות של נטליה שרה את השיר של ז'ילדה או כאילו שרה שנטליה הייתה עם המיקרופון והשמיעו קלטת של ז'ילדה. 
לצפיה ב-'מגניב! '
מגניב!
24/07/2016 | 18:46
26
זה יהיה מעניין לראות וגם זכור לי היטב כמה ניגנו את השירים שלה במהלך הנובלה
לצפיה ב-'טריילר לסדרת אימה אמריקאית בכיכובו של פונצ'ו הררה'
טריילר לסדרת אימה אמריקאית בכיכובו של פונצ'ו הררה
24/07/2016 | 00:09
70
סדרת אימה  "מגרש השדים" (The Exorcist) תעלה בספטמבר הקרוב בארה"ב בערוץ FOX ואלפונסו הררה משחק בה אחד התפקידים הראשיים.
השבוע אלפונסו הררה השתתף באירוע השנתי Comic-Con בסאן דייגו בארה"ב, בו הוצג הטריילר ופונצ'ו ביחד עם חברי הקאסט והיוצרים נתנו ראיונות בנוגע לסדרה.
מצורפים טריילר (זהירות, קצת מפחיד) ושני ראיונות.
לצפיה ב-'Premios PLATINO 2016'
Premios PLATINO 2016
25/07/2016 | 07:59
2
50
אתמול התקיים באורוגוואי טקס פרסי קולנוע איברו-אמריקאי.
באירוע השתתפו לא מעט  שחקנים מוכרים, ביניהם קלו ריוורה, צ'ינה סוארס, אנג'י ספדה, דולורס פונסי שזכתה גם בפרס השחקנית, ג'נקרלוס קנלה, אנדראה דל בוקה, פטר לנזאני, ריקרדו דארין שזכה בפרס הכבוד ונטליה אוריירו הייתה מנחת הערב.
כמה תמונות מהערב:

לצפיה ב-'המשך'
המשך
25/07/2016 | 09:13
1
34
לצפיה ב-'המשך'
המשך
25/07/2016 | 09:15
34
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
22/07/2016 | 12:58
19
44
תגובות לפה
לצפיה ב-'רנטה עוזבת את האחוזה עם אמא שלה ואביגיל דה ז'ה וו'
רנטה עוזבת את האחוזה עם אמא שלה ואביגיל דה ז'ה וו
22/07/2016 | 14:31
14
63
קודם כל ממש מפתיע שפאוסטו נתן להן לעזוב בסופו של דבר, מצד שני הפעם רנטה הייתה מוקפת באנשים שתמכו בה ובהחלטה שלה ופאוסטו לא יכל לפגוע בה מולם בניגוד לעבר. רנטה שוב יכלה להנות מעזרה מצד מקריה שגם הפעם כמו בעבר עזרה לה לעזוב רק כי זה השתלם לה. מבחינתה של רנטה המסכנה לא הייתה לה כל ברירה אחרי שפאוסטו הנבל אנס אותה שוב בפעם השלישית לא חשבתי ששוב הוא יאנוס אותה זה כבר נהיה ממש אכזרי. 

מי שכמעט הרסה הכל זו אמא של רנטה שחטפה עוד התקף שיגעון - איזו מהומה היא הקימה עוד שנייה הרסה לרנטה את כל התכנית "אני צריכה להישאר ברונו מחכה לי!!" אני לא מבינה מה הבעיה להמציא לה שברונו(עליו השלום)מחכה להן בסיודאד דל וז'ה ואחרי שהם מגיעים לשקר לה שתכף הוא צריך לבוא ואז היא הייתה ממשיכה לחכות לו רק שם

אבל גם זריקת ההרדמה שמתאו נתן לה הייתה בסופו של דבר פיתרון סביר - אם רק היו ממשיכים להשגיח עלייה גם בסיודאד דל וז'ה בבוקר כשהיא התעוררה! לרוע המזל היא הצליחה לצאת מהבית ולהסתובב בחוץ. שתי האחיות הרכלניות אספו אותה באוטו שלהן והחזירו אותה לכפר לידיי פאוסטו ומקריה 

מסתבר שהכומר החדש הצעיר והחתיך הצטרף כבר עכשיו גם פאוסטו ולוסיו התפלאו למראה הלא שיגרתי של הכומר החדש חחח ואיזה חמוד הוא שנתן לבן של סימונה להיות השמש בכנסייה. מסתבר שהכומר הזה הוא בעצם האחיין של הכומר הקודם. נראה שהשחקן ממוצא ספרדי לפי המבטא לא סתם הכומר אמר שיש לו משפחה בספרד חח שילבו יפה את המוצא שלו בעלילה. ועוד מתאו כביכול יגור אצל אמא של הכומר כשיעשה את ההתמחות שלו בספרד.

כיוונים מפתיעים בעלילה, מתאו עוזב לשם אביגיל עוזבת לפה, מעניין באמת אם עוד מעבר זמן לפנינו שהרי ברור שבקרוב כולם יחזרו לחווה כי שם מתנהלת העלילה המרכזית

דמות נוספת מצטרפת לעלילה באופן רשמי - הבן של מיה, הדודן של דיאנה!(אל רוביו מאקאסיה)נראה שהוא וחברו גרמו לתאונה בזמן המעבר שלהם לכלא המחמיר יותר, וככה הם הצליחו לברוח שניהם 

ולגבי הזוג הראשי מתאו ואביגיל - עד שהתחלתי לחבב את מארק טאצ'ר בתור ראשי טוב, עכשיו שהדמות מפנה עורף לאביגיל שמכריזה על אהבתה אליו אני מתקשה לסמפט את דמותו אביגיל כזאת טובה כנה ומתוקה והוא כזה חצוף חסר רגישות. היא מתוודה על אהבתה בפניו ומה שיש לו להגיד זה רק שהיא לא יודעת מה היא מרגישה ושהיא עדיין לא התבגרה מספיק נו באמת מצד שני אביגיל קצת חסרת כבוד עצמי כשהיא ממשיכה להגיד למתאו שהיא אוהבת אותו ושלא יתחתן עם דיאנה, אחרי שהוא ממשיך לפגוע בה ולזלזל ברגשותייה אליו. 

נכון ששקוף שגם לו יש רגשות אלייה והוא פשוט לא רוצה להכיר בזה, אבל אם הוא לא רוצה להתמודד עם זה אביגיל לא צריכה להכריח אותו אלא להתקרב לדייגו שבאמת נאמן לה ושמתאו יילך לדיאנה וילמד בדרך הקשה מה קורה כשעוצמים עיניים ומתכחשים לאמת - גם לגבי מה שהרבה אומרים לו על דיאנה הבוגדת. 

איזה מגעיל לוסיו איך הוא זרק בכוונה את הקליפה של הבננה שלו על הרצפה במטבח כדי שויסנטה המסכנה תתחלק מזלה שזה נגמר רק בפציעה קלה.

רנטה ופטריסיו אגב נראה לי שהבחורה שמכרכרת סביבו זו אותה שחקנית שמשחקת בחורה זולה בתשוקה וכח. נראה שפה יש לה פחות או יותר אותו תפקיד
לצפיה ב-'בחבקי אותי חזק היה רק אונס אחד, רנטה באמת מסכנה '
בחבקי אותי חזק היה רק אונס אחד, רנטה באמת מסכנה
22/07/2016 | 15:33
5
36
ולגבי שהכומר הוא האחיין של הכומר הנרצח זה היה גם בחבקי אותי חזק, רק ששם לא דיברו על האחיין לפני שהוא הגיע, כאן הכינו אותנו לדמות שלו למרות שלא סיפרו שהוא גם כומר עד שהוא הגיע לתפקיד.
לצפיה ב-'ומה דעתך לגבי הבחורה שרודפת את פטריסיו'
ומה דעתך לגבי הבחורה שרודפת את פטריסיו
22/07/2016 | 20:48
4
42
זו אכן אותה שחקנית מתשוקה וכח? אני פשוט לא סגורה על עצמי במאה אחוז כי כאמור אני כבר לא צופה בזה אבל ממה שזכור לי מהתווי פנים אני חושבת שזו היא.
לצפיה ב-'כן היא דומה מאוד עם תווי הפנים והקול '
כן היא דומה מאוד עם תווי הפנים והקול
23/07/2016 | 19:00
19
אבל אני לא בטוח לגמרי, בגלל התסרוקת והאמת בתשוקה וכוח היא נראתה לי דומה לשרה הרעה מאויבת היקרה, אבל הצלחתי להבין שזאת שחקנית אחרת.
לצפיה ב-'כן זו מונסרט מתשוקה וכוח'
כן זו מונסרט מתשוקה וכוח
23/07/2016 | 20:28
2
26
היא כבר לא משחקת בתשוקה וכוח, הרגו אותה.
לצפיה ב-'ידעתי!'
ידעתי!
25/07/2016 | 16:31
1
10
וואלה? מי הרג אותה?
לא שזו אבידה כזו גדולה לפי מה שזכור לי ממנה חח
לצפיה ב-'נראה שזה הולך להיות כמו הסיפור בים של אהבה שלא ברור '
נראה שזה הולך להיות כמו הסיפור בים של אהבה שלא ברור
25/07/2016 | 17:07
7
לצפיה ב-'לא בטוח שהבעיה היא רק האמונה שברונו חי '
לא בטוח שהבעיה היא רק האמונה שברונו חי
23/07/2016 | 18:59
1
19
מתאו הגדיר את זה כמחלה שהיא ההיפך מקלאסטרופוביה והוא פחד ממקומות פתוחים וייתכן שהשקר לא לא היה עוזר. 

לא ברור אם התאונה הייתה במקרה או המזיד. כי עובדה שחוליו שהתכוון לברוח לבד ורק ברגע האחרון האסיר השני קרה לו והוא החליט לא לנטוש אותו. 
לצפיה ב-'זכור לי שלפני התאונה הם החליפו מבטים '
זכור לי שלפני התאונה הם החליפו מבטים
25/07/2016 | 16:34
10
או שאולי זה רק היה נראה ככה.
לצפיה ב-'אביגייל ומתאו צריכים לסבול עוד הרבה עד שיהיו מאושרים '
אביגייל ומתאו צריכים לסבול עוד הרבה עד שיהיו מאושרים
23/07/2016 | 20:30
14
לצפיה ב-'הדמות של לוסיו ממש לא מובנת לי'
הדמות של לוסיו ממש לא מובנת לי
23/07/2016 | 20:32
4
20
הוא הרי יודע כל כך הרבה סודות על פאוסטו והוא מתנהג כמו פודל. הבן שלו צדק בהחלט שהאיר לו על זה שהוא לא מנהל עבודה אלא משרת שקורע ברך לפני הבוס שלו.
אני פשוט לא מבינה את ההתנהגות שלו, למה כל כך מפחד מפאוסטו.
לצפיה ב-'הוא עשה ועושה בשבילו את כל העבודות השחורות '
הוא עשה ועושה בשבילו את כל העבודות השחורות
23/07/2016 | 21:51
2
20
אם הוא יתלונן עליו הוא ישב בכלא לא פחות ממנה, מקריה מקסימום יכולה לשבת שנתיים שלוש על ששתקה כל השנים, לוסיו לא יצא צעיר מהכלא אם יחליט לחשוף הכול. לרוצח שכיר אין כלים לסחוט כי הוא לא פחות גרוע מהבוס וגם כולם שונאים אותו בעיירה כך שלא ימצא עבודה אצל מישהו אחר. 
לצפיה ב-'נכון מאד יבגני כל מה שכתבת נכון'
נכון מאד יבגני כל מה שכתבת נכון
24/07/2016 | 11:01
1
17
זה נכון שפאוסטו איש מגעיל אבל לוסיו לא צריך להתנהג כמו פחדן.
הוא מוציא את התסכול שלו על הפועלים המסכנים.
חזק על חלשים 
לצפיה ב-'לרוע מזלו הוא נפל לידיו של פאוסטו שקילקל אותו מגיל צעיר'
לרוע מזלו הוא נפל לידיו של פאוסטו שקילקל אותו מגיל צעיר
25/07/2016 | 16:43
10
אבל יחד עם זה אף אחד לא הכריח את לוסיו להפוך לפושע ולעושה דברו של פאוסטו.
לצפיה ב-'כי מי כמוהו יודע עד לאן פאוסטו מסוגל להגיע'
כי מי כמוהו יודע עד לאן פאוסטו מסוגל להגיע
25/07/2016 | 16:37
7
לצפיה ב-'מאירועי פרק 25'
מאירועי פרק 25
22/07/2016 | 14:50
20
לצפיה ב-'מאירועי פרק 26'
מאירועי פרק 26
22/07/2016 | 14:51
14
לצפיה ב-'מאירועי פרק 27'
מאירועי פרק 27
22/07/2016 | 14:52
14
לצפיה ב-'פוסטרים'
פוסטרים
22/07/2016 | 14:57
26
לצפיה ב-'אימפריה - פרקים אחרונים בהחלט!'
אימפריה - פרקים אחרונים בהחלט!
19/07/2016 | 19:31
38
58
השלמתי עד 168 מקווה מחר להשלים את השניים האחרונים וזהו סופסוף סיימתי את הנובלה
לצפיה ב-'הקומנדדור גילה סופסוף שז'וזה פדרו הוא פבריסיו מילגאסו'
הקומנדדור גילה סופסוף שז'וזה פדרו הוא פבריסיו מילגאסו
19/07/2016 | 21:13
33
אוייבו המושבע בנו שלו דם מדמו בשר מבשרו האמת תקופה מסויימת חשבתי שפבריסיו זה סילביאנו למרות שידעתי שז'וזה פדרו הוא חלק מהחבורה. ז'וזה פדרו מוכן להרוג את אבא שלו העיקר להיות "היורש" הוא סילביאנו ומאוריליו ממש מטורפים אחרי שהקומנדדור חשף את פדרו בזכות לורייני(לפחות היא לא דמות מיותרת בניגוד לרבים אחרים אלא הייתה ממש דמות מפתח בטלנובלה הזו)הוא עולה לחדר של פדרו לקחת את היהלום הוורוד ועל הדרך מנסה גם להרוג אותו חח משוגע.. הקומנדדור הזה גם כן מאוד רחוק מלהיות נורמאלי אבל טוב זה לא חדש. הרי גם אם אב מגלה שבנו ניסה לרצוח אותו ושהוא אוייבו המושבע, עדיין כל עוד זה לא כהגנה עצמית האב לא אמור להרוג את בנו ולהפוך גם הוא לרוצח. אבל שום דבר לא מפתיע אותי עם הקומנדדור חסר המעצורים הזה. אבל הייתה סצנה חזקה ומשעשעת חח איך הקומנדדור ניסה לחנוק אותו ואמנדה כולה נכנסה להיסטריה וצעקה ואז איך שמרתה נתנה לקומנדדור אגרטל בראש ולאמנדה העיפה סטירה חחחחח זה היה מצחיק 

עכשיו שכל הקלפים על השולחן סילביאנו הצליח לשכנע את פדרו לחטוף את כריסטינה כדי לקבל תמורת שיחרורה את כל הכסף שהקומנדדור החזיר לעצמו. ככה שאם לא לרשת אותו אז לפחות לחלוב ממנו מספיק כסף מסכנה כריסטינה מגיע למרקאו הטיפש הזה שחטף ירייה ממאוריליו, אחרי הכל הוא היה משת"פ שלהם גם כן. הפתיע אותי שהירייה והחטיפה נעשו לאור יום. ועוד ללא משתיק קול קצת לא הגיוני איך שלכולם שם הייתה הצתה מאוחרת.

נראה שהם מחביאים את כריסטינה במפעל הישן של סילביאנו שפשט את הרגל בזמנו. ועוד לגבי כריסטינה, הזוי איך שרק עכשיו נזכרו להראות לנו אותה את ויסנטי ואת ויטור מעיפים עפיפונים כאשר ההבטחה הזו של ויסנטי שיעיף איתם עפיפונים הייתה אולי בפרק 5 הייתה סצנה יפה גם עם הנוף והכל אבל זה כבר לא אותו הדבר. הזוג הזה הוא פיספוס והצופים לא אמורים לחכות טלנובלה שלמה כדי לראות אותם ביחד. חבל. 

הדבר הטוב היחיד בפרקים הממש אחרונים זה שיש קצת אקשן לפחות בסוף יש מתח ועניין. למרות שבגדול לא ממש התחברתי לסיפור הכבד הזה ולהפיכתם של דמויות למשהו אחר לחלוטין ברגע האחרון בזמן שכל הטלנובלה מכרו לצופים משהו אחר לחלוטין.
לצפיה ב-'169-170 ז'וזה פדרו יורה למוות בקומנדדור'
169-170 ז'וזה פדרו יורה למוות בקומנדדור
20/07/2016 | 17:52
35
55
כמובן שכמו כולם לא הייתי מופתעת כולנו ידענו שזה יקרה ועם כל הביקורת שיש לי על הדמות של הקומנדדור לא הייתי מאחלת לו סוף כזה. בעיקר אחרי שהוא התחרט ולא ירה בסוף בז'וזה פדרו ועוד הקריב את חייו למען כריסטינה פה אני סולחת לו על שהאשים אותה בזמנו שהיא פבריסיו מילגאסו ובכלל על כל ההתנהגות הרעה שלו אלייה בהתחלה אבל היו סצנות ממש חזקות בסוף היה מלא אקשן עם כל סצנות החטיפה

הקומנדדור וז'וזואה הגיעו למתחם שכריסטינה הייתה מוחזקת בו וממש גברו על שלושתם שנייה לפני שמאוריליו ירה בקומנדדור דעתו הוסחה בזכות ז'וזואה וככה הוא היה זה שמיצמץ ראשון והקומנדדור זכה בתענוג להרוג אותו אחר כך כשסילביאנו עמד לירות בקומנדדור שוב ז'וזואה הציל אותו והרג את סילביאנו רק ז'וזה פדרו נשאר לעמוד מולם מעל הטרקטור שכריסטינה הוחזקה בו. ופה מי שהצילה את אביה שנייה לפני שחטף ירייה מז'וזה פדרו הייתה כריסטינה שבתושיה מדהימה הצליחה להזיז את המוט של הטרקטור ולהפיל את זה פדרו כאן הוא כבר היה בידיו של הקומנדדור שבסופו של דבר לא יכל לירות בבנו שלו והסתפק במכה חזקה עם האקדח בראשו של זה פדרו הנבל

על פניו נראה היה שהכל נגמר אבל אז בדקה התשעים איך שהקומנדדור ז'וזואה וכריסטינה התחילו לעזוב את המקום גם כדי להזמין משטרה, ז'וזה פדרו התעורר, שלף אקדח מתוך הגרב שלו וירה בקומנדדור בגב! מתאים לו פחדן שכמותו לירות בגב. הקומנדדור מת במקום ז'וזה פדרו קלט מה הוא עשה ועמד לירות לעצמו בתוך הגרון אבל כריסטינה המלכה לא נתנה לו כדי שהוא יחיה ויסבול כל החיים שלו עם תחושת האשמה הנוראית ויירקב בכלא! אין מלכה עד הסוף, הדמות שהכי אהבתי בסדרה הזו הדמות הכי נורמאלית אצילית נאמנה חמה ואוהבת.

הקומנדדור עשה שתי טעויות - הוא היה צריך לערב את המשטרה ולא לשחק אותה חוש חש הבלש, ואסור היה לו לעזוב את פדרו לבד וללכת כשידע שהוא חי ונושם. ככה שבמדיה מסויימת הוא הביא את זה על עצמו עם הביטחון המופרז שהוא כל יכול.

אבל בכל אופן, היה נוגע ללב איך שמרתה והבנות פיזרו את העפר של הקומנדדור על הר רוראימה המופרסם, ולוקאס שמשקיף מהצד חח מסכן. לדעתי מרתה לא רצתה שהוא יבוא איתן כדי להעמיד אותו במבחן חבל שלא הבהירו את זה עד הסוף. בסופו של דבר לוקאס הוא היורש על פי רצונו של הקומנדדור. אהבתי את הסצנה האחרונה איך ששוב הראו את כולם חוגגים באחוזה ומתכנסים לתמונה המשפחתית המסורתית אחרי מעבר זמן של שמונה שנים! ובמקומות של האימפרטור והאימפרטורית יושבים כמובן לוקאס ודו שכמו שהבטיחה הפסיקה לצבוע את השיער לאדום ועכשיו יש לה שיער חום כהה חח מוזר לראות אותה ככה

אבל גולת הכותרת היא כמובן הנוחכות של הרוח של הקומנדדור בתמונה המשפחתית איך שפתאום עשו תקריב וראו את הצללית שלו מבעד לחלון ואז איך שהראו אותו מתחיל לגלגל את השפם כמו שתמיד היה נוהג לעשות חחחח בהתחלה נבהלתי כשהראו אותו שם בחושך בחלון זה היה לא ממש צפוי אבל זה היה גדול חח הפחית קצת את הטעם החמוץ שהנובלה הסתיימה איתו כי שוב, עם כל הביקורת שלי על הקומנדדור בסוף הוא כיפר גם אם לא לגמרי

כי ברור שהוא לא באמת אהב את איזיס, הנשיקה שנתן למרתה זו רק עוד הוכחה. בניגוד אליו ברור שאיזיס אהבה אותו אהבת אמת. אבל יפה לו שהוריש גם לה חלק מסויים מאימפריה.

נראה שהשאירו לבד את קלרה ומרתה. על קלרה לא כל כך כואב לי כמו שעל מרתה, כי בתכלס הקומנדדור גם לא באמת אהב אותה. היחידה שהוא אהב הייתה אמא של כריסטינה. למרות שמרתה גם עשתה טעויות. לדעתי גם הקומנדדור וגם מרתה עשו טעויות עם זה פדרו. מרתה שפינקה אותו יותר מידי והקומנדדור שלא נתן לו פתח לשיחה רגשית אף פעם. תמיד היה קשוח אליו ולא ניסה באמת להתמודד איתו. לא שאני מצדיקה את זה פדרו שהיה דמות מזעזעת בפני עצמה. מגיע לו שנענש, אהבתי שכל הרעים נענשו

אומנם לא ממש נהננו מהזוג הצעיר הראשי כריסטינה וויסנטי אבל לפחות הם ביחד בסוף התחתנו יש להם ילד וילדה וגם הם חלק מהאימפריה

זהו סופסוף סיימתי את הנובלה חח
אם הייתי יכולה להחזיר את הגלגל לאחור לא הייתי צופה בה,
אבל למרות הכל שלושת הפרקים האחרונים היו טובים והיו כמה קטעים חזקים מפגשי פסגה מקוריים במהלך הנובלה אם כי לא רבים אז זה פחות או יותר מה שאני אקח איתי מהנובלה הזו יחד כמובן עם המשחק המדהים של ליאנדרה ליאל המקסימה ולילה קאברל המצויינת
לצפיה ב-'אולי לשלוח את הסצינה של זה פדרו בסוף '
אולי לשלוח את הסצינה של זה פדרו בסוף
20/07/2016 | 18:48
28
31
למשפט של החייל כדי שיראו מה זה "מחבל מנוטרל. בעצם גם אפשר את הקטע ממילה של כבוד שבו אמיליו כמעט הרג את האבא של האחים. 

לדעתי מריה מרתה יותר אשמה במצב של זה פדרו כי היא הכניסה לו לראש שבתור בכור הוא צריך להיות הקומנדדור הבא והוא לא סבל תחרות עם אחיו כי מבחינתו לא נותנים לו את מקומו כאח בכור. 

אכן מטומטם להשאיר את זה פדרו ללא השגחה ופשוט ללכת ולסובב את הגב. 

באמת אפשר לתת כמה פרשנויות לאיסור של מרתה ודרישה שרק הבנות יפזרו את העפר ומנעה את הזכות מלוקאס. והעובדה שהנכד גם נקרא זה פדרו גם גורמת שלא לחשוב חיובית לא על מריה מרתה ולא על אמנדה. 
לצפיה ב-'חח אהבתי את ההשוואה'
חח אהבתי את ההשוואה
21/07/2016 | 17:37
27
26
היה משעשע איך שמרתה אמרה לז'וזה פדרו ג'וניור: אותך אני הכי אוהבת! ואז איך שהיא חייכה לנכדים האחרים: גם אותכם גם אותכם אני אוהבת

אגב כשלוקאס היה במהרה בהר ומצא את המחרוזת של הקומנדדור, הייתי בטוחה שבמקום מחרוזת הוא ימצא עוד יהלום כמו היהלום הוורוד של הקומנדדור שבדיעבד לא עזר לו בגרוש בסופו של דבר ברגע שהוא הכי היה צריך אותו
לצפיה ב-'מערה*'
מערה*
21/07/2016 | 17:57
4
לצפיה ב-'בעצם גם סילביאנו היה מנוטרל לכאורה כשכמעט רצח'
בעצם גם סילביאנו היה מנוטרל לכאורה כשכמעט רצח
22/07/2016 | 00:48
12
מזל שלא בברזיל ולא במקסיקו, עד כמה שאני זוכר אמיליו נעצר ונהרג במקסיקו ולא בארה"ב השוטרים לא צריכים לדאוג שיעמדו לדין אם יהרגו פושע וגם חוסה אנטוניו וגם ז'וזאה יכלו להדוף את הסכנה בלי שיתבעו אותם לדין על זה. 
לצפיה ב-'ועוד משהו לגבי האפליות - '
ועוד משהו לגבי האפליות -
22/07/2016 | 12:18
24
12
מסכימה שמרתה הכניסה לפדרו לראש שהוא הכי הכי. אבל זה גם לא בסדר שהקומנדדור עשה אפליות לטובת קלרה ואח"כ לטובת כריסטינה.

מה כ"כ קשה היה להם להתייחס שווה בשווה לילדים שלהם?? ככה שלדעתי כמו שציינתי גם מרתה וגם הקומנדדור אשמים באיך שהילדים שלהם יצאו. מזל שלוקאס לפחות התנרמל ושכריסטינה התברכה בגנים ובחינוך של אמא שלה.
לצפיה ב-'זאת לא ממש הייתה אפליה אצל קומנדדור'
זאת לא ממש הייתה אפליה אצל קומנדדור
22/07/2016 | 14:52
23
14
ממה הראו לנו היחס שלו לילדיו בא בתגובה להתנהגות ואופי שלהם. לקומנדדור היה קטע כזה שהוא אוהב אנשים טובים, ישרים, חרוצים, הוא מעריך אותם. מריה קלרה הייתה כזאת בהתחלה, או לפחות לעומת האחים שלה היא נראתה מלאכית, לא הייתה לו סיבה להתייחס אליה לא טוב. גם כריסטינה לא ישר זכתה לחיבה מצידו , אלא רק כאשר הוא הבין מי היא בתור בן אדם , היא זכתה ליחס שמגיע לה.  הוא אמנם בעצמו הגיע לפסגה בדרך לא חוקית, אבל מילדים שלו הוא רצה שיצא משהו טוב וכל מי שסטה מהדרך, חטף ממנו. אי אפשר לצפות ליחס שווה, כאשר הם מתנהלים שונה לגמרי. הוא גם לא בחר לעצמו יורש, כי הוא בעצמו אמר שהוא רוצה שילדים קודם יוכיחו לו מה הם שווים לפני שהוא יבחר. מריה מרתה לעומתו כבר מזמן החליטה מי צריך להיות היורש, למה? כי הוא הבכור . הייתה סיבה מוצדקת להעדיף אותו על פני אחרים? לא, רק כי הוא היה הבכור ולא משנה כמה רוע היה בו, כמה שפלים המעשים שלו, דרס בן אדם, גנב ממשכורות של עובדים, גנב יהלומים מאחים שלו, היא תמיד הייתה לצידו, תמיד סלחה, תמיד הוציאה מכל ברוך במקום לתת לו ללמוד את הלקח, לתת למישהו (זה אלפרדו או הרשויות) לנער אותו טוב טוב והוא תמיד נשאר הכי טוב בעיניה והכי ראוי לעמוד בראש האימפריה, ולא משנה כמה הילדים האחרים היו בסדר, במיוחד קלרה שאותה היא הכי פחות חיבבה וזאת הכי אפליה שיש.
ואגב, לוקאס התנרמל לא במזל, לזה אלפרדו יש חלק גדול בזה, כי להזכירך הוא זה שדירבן אותו להתחיל לעבוד באימפריה, גם עם זה בצרחות, עצבים ואיומים, לפעמים ככה צריך לעשות כשלילד לא ממש יש שכל וחייבים להעמיד אותו במקום, מה שמרתה לא עשתה ולא נתנה לאחרים לעשות עם זה פדרו. וגם בזכותו של זה אלפרדו לוקאס הפך לאיש משפחה אחראי, כאשר זה אלפרדו הגן על ההיריון של דו, בזמן שמריה מרתה התעצבנה "אויי לא, עוד ממזר במשפחה, לא מספיק לי את דניאלי, עכשיו גם לוקאס יהיה נשוי לאיזה פרחה", זה אלפרדו נתן את התמיכה שלו ללוקאס ודו.
לצפיה ב-'עדיין זה פדרו היה מעורב בעסקים הלא חוקיים של הקומנדדור '
עדיין זה פדרו היה מעורב בעסקים הלא חוקיים של הקומנדדור
22/07/2016 | 15:01
3
19
כך שאותו הוא לא חינך להיות ישר כי כבר מההתחלה היה לו תפקיד בהלבנת ההברחות בגלל תפקידו הפיננסי. גם מריה קלרה לא התעניינה במקור היהלומים מהם היא מעצבת תכשיטים כי הקומנדדור לא דרש ממנה להתעניין וגם דרש ממנה להוציא חשבוניות, כך שהדבר האחרון שאפשר להגיד עליו שהוא חינך את ילדיו להיות שונים ממנו ולהיות ישרים. ובעצם הוא כבר לא היה זקוק להברחות לאחר שבנה את הונו ובכל זאת המשיך ועירב בזה את ילדיו ולולא מוריליו, זה פדרו וסילביאנו היה ממשיך לנצח.
לצפיה ב-'לא הבנתי בכלל איך בסוף לא עשו לו כלום על הברחת היהלומים'
לא הבנתי בכלל איך בסוף לא עשו לו כלום על הברחת היהלומים
22/07/2016 | 15:12
2
17
היה בכלא יום וחצי והופ בחוץ חח

אגב גם את כריסטינה הוא הכניס לבוץ כשאמר לה לתת לפקחים חשבוניות מזוייפות.
לצפיה ב-'כך זה עורכי דין יכולים למשוך את המשפט לשנים ארוכות'
כך זה עורכי דין יכולים למשוך את המשפט לשנים ארוכות
22/07/2016 | 15:24
1
10
עד שהפריץ ימות או הכלב ימות, אבל למריבל לא היה עניין לעזור לו לאחר שפיטר אותו ובכל זאת הכול נסגר מהר ולא המשיך להיחקר. וגם מריבל אחרי שעזר למוריליו להשתחרר מהכלא בא למסיבה של ילדי הקומנדדור כאילו כלום. 
לצפיה ב-'כן אבל כמו שציינת נתנו להבין שהחקירה בכלל לא נמשכה'
כן אבל כמו שציינת נתנו להבין שהחקירה בכלל לא נמשכה
22/07/2016 | 15:32
10
כי כבר לא דיברו על זה.
לצפיה ב-'אבל למה הילדים שלו גדלו להיות כאלה? בגלל החינוך שקיבלו'
אבל למה הילדים שלו גדלו להיות כאלה? בגלל החינוך שקיבלו
22/07/2016 | 15:09
16
16
לפי מה שהם ראו בבית שלהם. עם הורים כאלה ספק אם מישהו יכול לצאת נורמאלי.

נכון מאוד את לוקאס הוא ניער ועשה איתו שיחות, אבל בדיוק פה הבעיה. שעם ז'וזה פדרו הוא לא התנהל ככה! הוא לא השקיע בו. נכון שהוא היה אגוז קשה אבל עדיין הוא הבן שלו והוא פשוט וויתר עליו מראש.

אי אפשר לנקות את זה אלפרדו מאיך שהילדים שלו יצאו. הוא רחוק מאוד מלהיות אב/בעל השנה. נכון למרתה יש את האחריות שלה למה שנהיה מזה פדרו אבל לקומנדדור גם. ההתנהלות שלו מאז ומתמיד הייתה יהירות שתלטנות חוצפה הרמת אף מעל כולם הכניס את המאהבת שלו הבייתה החסיר מכבודה של מרתה בפני ילדייה. והוא בכלל לא אהב את איזיס סתם השתמש בה ואחרי שהרגיש רגשות אשם "עשה לה טובה" שכלל אותה בירושה.
לצפיה ב-'לגבי איזיס הוא לא עשה לה טובה אפילו מריה מרתה הבינה הכול'
לגבי איזיס הוא לא עשה לה טובה אפילו מריה מרתה הבינה הכול
22/07/2016 | 15:27
10
למרות הקנאה שלה וגם לאחר שזה אלפרדו ביים את מותו היא אמרה שתינו האלמנות שלו וגם עם פיזור העפר, אפילו מריה מרתה כיבדה את מעמדה של איזיס כאשתו של הקומנדדור לא במקומה אלא בנוסף אליה. וגם את מריה איזיס הוא לא הכניס לעסקים מלוכלכים מלבד שידעה שהוא חי כשהוא נחשב למת. כך שהוא לא סתם הכניס אותה לירושה אלא גם נתן לה מעמד של אלמנה שנייה. 
לצפיה ב-'ההבדל שלזה פדרו הייתה אימא ש"חינכה" אותו'
ההבדל שלזה פדרו הייתה אימא ש"חינכה" אותו
22/07/2016 | 15:54
14
22
זה לא שזה אלפרדו ויתר על זה פדרו, זה פשוט היה מאוד קשה לנטרל את ההשפעה של מרתה, לנקות אותו מכל השטיפות מוח שלה שהיא עשתה במשך שנים. אבל הוא ניסה, הרי זה ידוע שהוא הרחיק את אמנדה מזה פדרו בדיוק בשביל זה. הוא ניסה, הוא נתן לו את הבסיס כדי לעלות למעלה, השכלה, כסף, תפקיד מאוד טוב וחשוב בחברה, אבל זה לא מספיק כי תמיד היה את מרתה שניפחה את האגו שלו עוד ועוד. עם לוקאס היה קל יחסית כי מריה מרתה פשוט לא התייחסה אליו, אבל על פדרו היא עשתה "עבודה" נוספת , נכון שכל הילדים שלהם יצאו דפוקים במידה מסויימת, אבל דווקא זה שמרתה השקיעה בו הכי הרבה, יצא הכי דפוק, ז"א בין השניים מריה מרתה הכי נכשלה בחינוך ובעיקר בזכותה זה פדרו גדל להיות מפלצת.

ולגבי איזיס, הוא לא הכניס אותה לביתו, אפילו כשמריה מרתה גרה בפטרופוליס, הוא לא הביא אותה לבית של ילדיו והוא גם לא סיפר למשפחתו לגביה ולא למרתה, למרות שהם היו על תקן פרודים. לעומתו מריה מרתה הייתה זאת שנפנפה בזה שיש לה מאהב צעיר, מריה מרתה הייתה הראשונה שהביא את המאהב שלה לשולחן המשפחתי, הביא אותו לישון בביתה, ואז זה אלפרדו הביא את איזיס. אז אי אפשר לבוא בטענות כלפיו עד כמה הוא לא כיבד את אישתו (שממנה הוא רצה להפרד) ולהתעלם מזה שהיא לא כיבדה אותו. ואני באמת חושבת שהוא אהב את איזיס, בצורה  עקומה ואנוכית, אבל אהב, עובדה שלא הלך לחפש לעצמו פרגית אחרת, אלא למרות כל המריבות ובעיות עדיין תמיד חזר אליה.

לצפיה ב-'יכול להיות שאם משווים ספציפית לגבי זה פדרו אז'
יכול להיות שאם משווים ספציפית לגבי זה פדרו אז
22/07/2016 | 20:25
13
29
ההשפעה של מרתה הייתה יותר הרסנית עליו משל הקומנדדור. אבל את מסכימה לפחות ששניהם אשמים במידה מסויימת? הקומנדדור אולי נתן לפדרו מעמד ותואר אבל אילה רק דברים חומריים דברים רגשיים הוא לא נתן מעצמו הוא תמיד הלך איתו ראש בראש אף פעם לא ניסה לפחות לפתח איתו שיחה רגשית כמו שעשה עם לוקאס. ועוד פרט משמעותי -  בשביל מה הוא לקח את קלרה להר? רק אותה לבד! סילביאנו בעצמו חשף שזה מה שהכי הקפיץ את זה פדרו וכנראה משם הכל התחיל, כל הקנוניה. גם מרתה וגם זה אלפרדו תמיד עשו אפליות ולא חיו בשלום לא עם הילדים שלהם ולא אחד עם השנייה וזה השפיע בצורה קריטית על המשפחה הזו זה מה שהביא להשלכות החמורות.

נכון שמרתה הייתה הראשונה שהכניסה את מאוריליו הבייתה אבל זה היה כתגובה למערכת היחסים של הקומנדדור עם איזיס תקופה כל כך ממושכת. אם הוא באמת היה רוצה להתגרש ממרתה הוא היה כבר עושה את זה ממזמן. מרתה בניגוד לקומנדדור אהבה אותו אהבת אמת והסטוץ עם מאוריליו היה מתוך תחושת כאב ולא נמשך זמן רב כי אח"כ הם חשפו את מאוריליו והיא המשיכה בזה כדי לעזור לקומנדדור ואפילו את זה הוא לא ידע להעריך. ונכון שבתחילת הנובלה הובהר שהיא עשתה לו תרגיל בחברה אבל בזמנו היא טענה שזה מתוך כאב שהוא כבר לא שם עלייה. בשורה התחתונה היא תמיד אהבה אותו והוא לא.
לצפיה ב-'היא ידעה שאיזיס לא הייתה הראשונה והוא בוגד בה'
היא ידעה שאיזיס לא הייתה הראשונה והוא בוגד בה
22/07/2016 | 21:50
13
כמו קזנובה, גם אותה הקפיצה הלקיחה של קלרה להר ומרתה הייתה יותר קיצונית באפלייה שהיא התייחסה למריה קלרה עד לחתונה שלא יצאה לפועל עם אנריקו כמו לבת חורגת שמאיימת על המעמד של בנה הביולוגי ולכן גם התחילה לחדור יותר לחיי בעלה ומצאה את המאהבת, אגב בזכות לוקאס.
לצפיה ב-'עניין ההר בדיוק מדגיש את החשיבה העקומה שיש במשפחה'
עניין ההר בדיוק מדגיש את החשיבה העקומה שיש במשפחה
22/07/2016 | 22:28
11
22
מצד מרתה, פדרו וסילביאנו. זה אלפרדו לקח את קלרה לשם כי הוא הכיר אותה טוב, היא אומנית ,היה לו ברור שהיא תהנה שם ותדע להעריך את היופי של טבע ואת האווירה המיוחדת,  וזה באמת מה שהיה. נראה לך שלזה פדרו ולוקאס או מריה מרתה אכפת מההר הזה? לא מעניין אותם ההר המסריח הזה, כמו שמריה מרתה הייתה קוראת לו. גם לזה אלפרדו זה היה ברור, לכן הוא לקח את קלרה, לא בתור הצהרה עסקית כלשהי שהיא היורשת שלו, כמו שמריה מרתה, פדרו וסילביאנו התעקשו לפרש. ולא , אני לא חושבת ששיחות פיוס היו עוזרות, לא כאשר הבן אדם ספג מהילדות הסתה ושטיפות מוח מבן אדם הכי קרוב- אימא. ועוד זה אלפרדו בכלל לא היה מודע לשטן שגר לו בבית ומסית את בנו נגדו, שגם זה חלקית אשמתה של מרתה שהכניסה בעלה לשעבר לבית ללא ידיעתו של זה אלפרדו. וכל מה שהוא נתן לו זה לא רק דברים חומריים, לתת תפקיד חשוב כמו מנהל פיננסי זה לתת אמון והערכה לבן אדם. אני לא אומרת שזה אלפרדו היה אב נפלא, אבל אשמתו במקרה של זה פדרו היא כלום לעומת מה שמריה מרתה עשתה, עובדה ששני הילדים שלא זכו יותר מידי לתשומת לב ממרתה יצאו יחסית בסדר או לפחות הם לא ניסו לשדוד את המשפחה  ולהרוג את אבא שלהם.

וכן, את צודקת בזה שהוא לא אהב אותה והיא כן, אבל האם יש בזה אשמה כלשהי לא לאהוב מישהו? אי אפשר להכריח מישהו לאהוב. למרות שהוא כנראה אהב אותה מתישהו, והפסיק לאהוב אותה בשלב מסויים, אחרי שהיא עשתה לו תרגיל. ולא, היא לא עשתה את זה כי הוא לא שם עליה, היה לנו דיון על זה כבר, היה קטע שהם דיברו על זה ואפשר היה להבין שהיו ביניהם יחסים נורמאליים לפני התרגיל של מרתה וזה מה שהרס להם את היחסים, אז איפה הייתה האהבה שלה כאשר היא החליטה לתקוע לו סכין בגב? ועל הדרך לתת דוגמא אישית לילדיה שלמען כסף ושליטה זה מהלך לגיטימי להפיל מישהו קרוב ויקר.  ומשם זה אלפרדו רצה להתרחק ממנה. אבל כמובן בהמשך היא עשתה הרבה דברים כנקמה על כך שהוא לא אוהב אותה, שהוא מצא מישהי אחרת, לגנוב יהלום, ללכת עם מאוריליו ועוד... היא פשוט ביץ' נקמנית שנקמה על מה? על זה שהוא לא אוהב אותה? על זה שהוא לא רוצה להיות איתה? זה נראה לך בוגר, צודק? כמו שאמרתי אי אפשר להכריח בן אדם לאהוב מישהו ולנקום ולא לשחרר ,זה פשוט מגוחך . הרי הוא לא שיקר לה, לא העמיד פני בעל טוב ואוהב ומאחורי הגב הלך לבגוד בה. הוא שם את הדברים על שולחן, ואמר לה שהוא לא רוצה אותה, לפחות מהתקופת החיים שהראו לנו בטלנובלה. הוא רצה להתגרש ממנה אבל זה לא פשוט, במיוחד כשהצד השני לא רוצה לשחרר.  כל פעם היא באה עם כל מיני מניפולציות ושכנועים למה לא כדאי לו להתגרש ממנה, בעיקר שזה יגרום לפירוק האימפריה וגם הרומן עם מאוריליו הוא אחד מהם.  היא זאת שהציע להמשיך לשכב עם מאוריליו כדי לרגל אחריו  וזה כדי לשכנע את זה אלפרדו לא להתגרש ממנה. הוא ממש לא צריך להגיד לה תודה, הוא הקריב את ההזדמנות להתגרש ממנה תמורת ה"טובה" שלה. בשורה תחתונה היא אשמה בכל הסבל שלה, כי לא הייתה מוכנה לשחרר אותו ולהתקדם הלאה ,  ולא מפתיע שקלרה עשתה את אותה הטעות והגיעה למצב הזה שמתעלקת על גבר שלא אוהב אותה, רק שלויסנטי בניגוד לקומנדדור לא היה עמוד שדרה להגיד לה ישירות שהוא לא אוהב אותה.
לצפיה ב-'נראה שלא תהיה הסכמה פה חח'
נראה שלא תהיה הסכמה פה חח
23/07/2016 | 12:14
8
15
ברור שאי אפשר להכריח אותו לאהוב אותה הנקודה היא שחלק מהטעויות של מריה מרתה נבעו משברון לב. היא אהבה את הקומנדדור אבל הייתה פגועה מהיחס הקר שלו אלייה ומחוסר האהבה שלו כלפייה, לא שזה מצדיק אבל הפעולות שלה לא נבעו מרגשות רעים. לעומת הקומנדדור היהיר והבוגדני שלא רק בגד בה עם איזיס אלא בגד בה עם עוד מלא בנות לפני איזיס. במשך שנים על גבי שנים. האישה הזו סבלה המון ממנו ובכל זאת המשיכה לאהוב אותו ונכון כנראה שזו הטעות שלה כי ללא ספק הגיע לה משהו הרבה יותר טוב וחבל שהיא נשארה לבד בסוף.

לגבי התרגיל של מרתה נכון היה לנו דיון על זה ואני ציינתי בזמנו שמריה מרתה אמרה שהיא עשתה לו את התרגיל הזה בגלל איך שהוא התייחס אלייה-מה שאומר שלפני התרגיל הוא כלל לא התייחס אלייה טוב יותר. שוב, זה בגידות של שנים מצדו.

יחד עם זה כמו שאמרתי בהתחלה, שניהם לא חפים מטעויות וזו הסיבה לאיך שהמשפחה הזו נראית.
לצפיה ב-'ברור שלא תהיה הסכמה, אבל בעיניי זה כל היופי בטלנובות'
ברור שלא תהיה הסכמה, אבל בעיניי זה כל היופי בטלנובות
23/07/2016 | 13:28
7
18
ברזילאיות, ובמיוחד בטלנובלה הזאת, שהדמויות כל כך מורכבות, כל כך רחוקות משחור/לבן, טוב /רע וכל אחד רואה את הדמויות מזווית שונה ומפרש את הסיפור בצורה אחרת. אני יודעת שאת לא התלהבת ממנה, אבל אני מאוד נהניתי ממנה.

לצפיה ב-'שמחה שלפחות את הצלחת להנות ממנה'
שמחה שלפחות את הצלחת להנות ממנה
25/07/2016 | 20:10
6
21
מה עם שבע נשמות את לא צופה? כי אני לא רואה שאת פותחת לה שירשורים
לצפיה ב-'בסוף לא, אפילו פרק אחד לא ראיתי'
בסוף לא, אפילו פרק אחד לא ראיתי
26/07/2016 | 08:57
5
22
הטלנובלה הזאת מעולם לא הייתה אצלי בין המצופות, למרות שזאת טלנובלה ברזילאית ויש שחקנים טובים וכו, עדיין היא איכשהו לא מושכת אותי ועוד עכשיו אני יודעת חצי מהספויילרים, אז בכלל הלך כל העניין. בסוף גם הבנתי שלא יהיה לי עם מי לדון עליה פה, אז אם אין כבר עם מי לדבר, אני אבחר לעצמי משהו אונליין שאני באמת סקרנית לראות. אז בנתיים גיליתי טלנובלה צ'יליאנית מלפני שנתיים שאיכשהו עברה לי מתחת לרדאר ולא ידעתי עד היום על קיומה . ובקרוב יש עוד צ'יליאנית שאמורה לצאת שגם מאוד מסקרנת וברור שויוה לא יביאו, אז אני אצפה בנט.
לצפיה ב-'אה באמת? דווקא לאחרונה הבנתי שהיא די סבירה'
אה באמת? דווקא לאחרונה הבנתי שהיא די סבירה
26/07/2016 | 18:00
4
22
קראתי קצת תקצירים והבנתי שהזוג הצעיר מגלה כבר עכשיו שהם לא אחים. ככה שאני לא שוללת אותה אם תגיע סיבוב שני. בעצם זה גם תלוי בספויילרים שגילית חח הם רעים?

שתהיה לך צפייה מהנה בצ'יליאניות
לצפיה ב-'אני לא אומרת שהיא לא טובה, אבל זה לא כל כך הטעם שלי'
אני לא אומרת שהיא לא טובה, אבל זה לא כל כך הטעם שלי
26/07/2016 | 22:39
3
13
אחרי שראיתי את בזמן שישנת , אני הבנתי שאני לא כל כך מתחברת ליוצרת הזאת. גם הספויילרים שאני יודעת לא משהו מיוחד, מה שאת יודעת פחות או יותר, לאיזה כיוון הסיפור מתקדם ואיך זה יגמר. כשכבר יודעים פחות או יותר מה יהיה ואיך יגמר, זה הורג את כל המתח וסקרנות.
לצפיה ב-'חוץ הספויילר שהם לא אחים אני לא יודעת עוד דברים'
חוץ הספויילר שהם לא אחים אני לא יודעת עוד דברים
27/07/2016 | 06:57
2
12
ובטח לא איך זה ייגמר.
אבל אני אשמח לדעת חח
ידוע לך אם הזוג הזה נשאר ביחד?
לצפיה ב-' לשבע נשמות'
לשבע נשמות
27/07/2016 | 07:10
1
18
אני האמת גם לא יודעת יותר מידי מה קורה שם, אבל זאת נראת לי טלנובלה מהסוג הזה שאין שם יותר מידי אקשן, סודות וכו' אז אין כל כך מה לדעת, חוץ מהסוד הזה שז'וליה היא לא הבת של מיגל. אבל מהתחלה למשל ידעתי שאחד הבנים שלו יחלה במחלה (הבחור הארגנטינאי) ויצטרך תורם ואז בעצם יופיע מיגל בחייהם של הילדים שלו. וגם שלז'וליה כנראה יהיה איזה רומן קצר עם האח הארגנטינאי שלה, הוא יהיה מאוהב בה (כי סיפור אחד על אחים מאוהבים לא מספיק בטלנובלה) ובסופו של דבר אני יודעת שכולם כנראה יצליחו ליישב את כל המחלוקות בין כל הנפשות הפועלות והם יהיו משפחה מאושרת גדולה, כולם ביחד, וז'וליה תהיה עם פדרו.
לצפיה ב-''
27/07/2016 | 21:32
18
שכחתי מהפרט הזה שתהיה עוד התאהבות בין האחים
לצפיה ב-'אני חושבת שהקומנדדור אף פעם לא אהב את מרתה'
אני חושבת שהקומנדדור אף פעם לא אהב את מרתה
24/07/2016 | 16:50
1
8
הוא אמר את זה בפירוש ללוקאס ולכריסטינה בשתי שיחות שהוא קיים עם שניהם

עם לוקאס בכלא אז הוא אמר שהוא אהב מישהי מאד והוא התכוון לאמא של כריסטינה ולא למרתה

ועם כריסטינה הוא אמר שהוא אהב את אמא שלה ורק איזיס גרמה לו לאהוב שוב

את מרתה הוא חיבב מאד ושניהם פעלו באותו כיוון והוא העדיף שהיא זאת שעושה את התרגילים המלוכלכים ולא הוא.

לגבי זה פדרו, קשה לדעת מה הקומנדדור עשה לזה פדרו שבגלל זה הוא יצא נגדו...אבל העובדה שסילביאנו הרעיל את הנשמה של זה פדרו ואמא שלו שדחפה אותו להיות במקום אבא שלו והעובדה שאבא שלו הרחיק את אמנדה, מי שהיתה אהובתו.

מרתה העדיפה את פדרו אבל דאגה לכל הילדים שלה, נכון שפחות דאגה לקלרה וירדה עליה אבל היא אהבה מאד...עובדה שבשתי החתונות היה לה מאד איכפת מקלרה.
לצפיה ב-'הקטע של פדרו לא היה נקמה על משהו שקומנדדור עשה לו'
הקטע של פדרו לא היה נקמה על משהו שקומנדדור עשה לו
24/07/2016 | 21:40
9
הייתה לו מטרה, לעמוד בראש האימפריה ולשלוט בהכל ובכולם, מבחינתו זה היה המקום שלו, ככה הוא האמין לאחר שמרתה במשך שנים הכניסה לו את זה לראש. המטרה הסופית של כל התוכנית שלו זה להגיע למקום הזה שהוא שלו, לא נקמה בקומנדדור אישית. ברור שהייתה לו אקסטרה טינה לקומנדדור על כך שלא הסכים להבטיח לו את מה שהוא רצה, אבל לא נראה שהיה שם משהו מעבר לזה, כי  בסופו של דבר התוכנית הייתה להפיל את כולם, לא רק את קומנדדור. זה כלל גם את האחים שלו ואת אימא שלו. כמה שמרתה סבלה מלראות איך האימפריה מתפוררת, המשפחה נהרסת, הכסף נעלם ומאוריליו שלא מפסיק להשפיל אותה, איך מרתה הכניסה את עצמה לעוד חובות כדי להשיג כסף לשחרר אותו מהכלא, והוא פשוט עמד שם, ראה את אימא שלו נשברת ושיחק אותה קורבן כשכל הגיהנום הזה היה בניצוחו וגם הסבל שלה לא הזיז לו.
נכון שמרתה אהבה את כל ילדיה, אין ספק, אבל הבעיה שהיא הייתה שם בשביל קרלה ולוקאס רק ברגעים הכי קשים, אבל לא ביום יום. יותר מזה, בשביל פדרו היא הייתה  מוכנה להכל, גם בדברים הכי נוראים שהוא עשה היא תמיד עזרה לו וסלחה לו, בעוד שעם שניים אחרים היא רק דאגה.
לצפיה ב-'אפרופו דניאלי שהזכרת אותה - לא הבנתי בכלל מה היה הסוף שלה'
אפרופו דניאלי שהזכרת אותה - לא הבנתי בכלל מה היה הסוף שלה
22/07/2016 | 15:17
1
12
לא ממש הראו לנו מה איתה ועם ברונה.
היה נחמד אם היו מראים שהיא התנרמלה וחזרה להיות טובה לברונה.
לצפיה ב-'לפי מה שזכור לי קומנדדור נתן לה צ'ק שמן'
לפי מה שזכור לי קומנדדור נתן לה צ'ק שמן
22/07/2016 | 16:00
18
והבטיח לה עוד בתנאי שתתרחק ממאוריליו. אז סביר להניח שהיא התמקמה איפשהו ובטח גם שינתה את היחס שלה לברונה, כי עכשיו לא ממש יש להם סיבות לריב כאשר אין ההשפעה רעה של מאוריליו.
לצפיה ב-'זו לא טואני ליד כריסטינה בתמונה המשפחתית'
זו לא טואני ליד כריסטינה בתמונה המשפחתית
21/07/2016 | 21:29
5
23
מה היא קשורה
ואיפה קלרה
אגב חבל שגם את איזיס השאירו לבד.
לצפיה ב-'זאת קלרה, עשו לה תוספת שער.'
זאת קלרה, עשו לה תוספת שער.
21/07/2016 | 22:53
3
10
לצפיה ב-'איזה קטע היא לא דומה לעצמה, גם היה מתאים יותר אם היא הייתה'
איזה קטע היא לא דומה לעצמה, גם היה מתאים יותר אם היא הייתה
22/07/2016 | 12:08
2
19
עומדת בצד השני ולא עם המשפחה של כריסטינה. את בטוחה במאה אחוז שזו היא? נזכרתי גם שהיא הרי עברה לחו"ל ואולי חזרה לשם אחרי כל מה שקרה. מצד שני אם זו טואני היא די לא קשורה למרות שהיא מהמשפ' של כריסטינה.
לצפיה ב-'אין ספק זאת היא, אני ישר זיהיתי אותה, '
אין ספק זאת היא, אני ישר זיהיתי אותה,
22/07/2016 | 18:03
1
23
לרגע לא עברה לי מחשבה שזאת טואני. ברור שהיא חייבת להיות בתמונה, זאת תמונה משפחתית,  אפילו לרגע קפצו לכלא להראות איפה זה פדרו מה קורה איתו ברגעים אלו. אם זאת לא הייתה היא, היו מראים לנו איפה היא ומה קורה איתה. יכול להיות שקלרה עברה לחו"ל , אבל בטח באה לבקר פעם ב.. את משפחה שלה. היא גם עומדת מאחורי האח שלה, "הקומנדדור החדש" .

לצפיה ב-'תודה ששמת את התמונה! התוספות והקוקו הזה ממש שינו אותה'
תודה ששמת את התמונה! התוספות והקוקו הזה ממש שינו אותה
22/07/2016 | 20:08
15
ודווקא טואני הייתה הולכת הרבה פעמים עם התסרוקת הזו ככה שמרחוק זו נראתה לי היא חח אני זוכרת את הסצנה הזו שבתמונה ששמת אבל היא הייתה כל כך מהירה ומבולגנת שאי אפשר היה להתמקד בכל אחד ואחת כי בדיוק הראו איך מרתה קוראת להם לבוא לתמונה המשפחתית.

אחרי זה באמת הייתה הסצנה של זה פדרו שבוהה באוויר בתוך הכלא ואז התמונה המשפחתית והרוח של הקומנדדור שמציצה מאחור חח
לצפיה ב-'חשבתי שלא ראיתי משהו טוב כי גם אני משום לא ראיתי '
חשבתי שלא ראיתי משהו טוב כי גם אני משום לא ראיתי
22/07/2016 | 00:46
22
את מריה קלרה שם. אבל אם טואני הייתה בתמונה אז היא האימא של האחיין-נכד של הקומנדדור, אבל כמובן אם בעלה ובנה לא שם, גם אין לה אין מקום שם. 
לצפיה ב-'מוסיפה כמה תמונות בודדות שמצאתי מהפרקים האחרונים'
מוסיפה כמה תמונות בודדות שמצאתי מהפרקים האחרונים
21/07/2016 | 17:53
28
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:52
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
שאלות, חדשות, בקשות
18/07/2016 | 20:57
8
20
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'פרטים על הטלנובלה העשירים לא מבקשים רשות'
פרטים על הטלנובלה העשירים לא מבקשים רשות
18/07/2016 | 20:46
4
120
בכיכובה של ארסלי גונזלס
http://viva.walla.co.il/?w=/2039/2976394

לפי ויוה לטלנובלה תהיה 180 פרקים
לצפיה ב-'נראה לי קצת מוזר כי היא עדיין מצטלמת בארגנטינה....'
נראה לי קצת מוזר כי היא עדיין מצטלמת בארגנטינה....
19/07/2016 | 09:52
2
85
כך שזה די הפליא אותי מה שהם רשמו....
לצפיה ב-'אולי ההפקה מסרה לויוה '
אולי ההפקה מסרה לויוה
19/07/2016 | 16:21
74
את מספר הפרקים המתוכננת לה.
לצפיה ב-'בטח יתקנו את זה בהמשך, אם יהיה צורך'
בטח יתקנו את זה בהמשך, אם יהיה צורך
20/07/2016 | 08:35
52
כמו שעשו עם "הדרך לא אהבה", רק ששמם הטלנובלה מזמן נגמרה והם היו אמורים לדעת את מספר פרקים המדוייק, ועדיין כמעט עד לרגע האחרון היה להם רשום מספר פרקים לא נכון.
לצפיה ב-'עכשיו קראתי באיזשהו פורום שרוצים להאריך אותה עד ינואר'
עכשיו קראתי באיזשהו פורום שרוצים להאריך אותה עד ינואר
20/07/2016 | 20:02
55
זאת אומרת 200+ פרקים....
לצפיה ב-'מסיבת טלמונדו לכבוד עלייתן של 3 טלנובלות חדשות'
מסיבת טלמונדו לכבוד עלייתן של 3 טלנובלות חדשות
20/07/2016 | 20:16
2
86
אתמול בטלמונדו התחילו 3 טלנובלות\סדרות בו זמנית וטלמונדו כמובן אירגנו מסיבה עם כל הכוכבים של שלושת הסדרות:
Silvana Sin Lana - טלנובלה קומית עם מריצה רודריגז וקרלוס פונסה
Sin Senos No Hay Paraíso  סדרת המשך עם קטרין סיאצ'וקה, פביאן ריוס, קרולינה גאיטן והופעה קצרה של הגיבורה הראשית של הסדרה הראשונה- כרמן ויז'לובוס.
Señora Acero עונה שלישית , הפעם ללא בלנקה סוטו אלא שחקנית חדשה בתפקיד הראשי קרולינה מירנדה.
לצפיה ב-'עוד כמה'
עוד כמה
20/07/2016 | 20:29
1
50
לצפיה ב-'ואחרונות'
ואחרונות
20/07/2016 | 20:37
42
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
17/07/2016 | 22:29
39
68
תגובות על פרקי השבוע לפה
לצפיה ב-'עוד מת לאוסף של פאוסטו'
עוד מת לאוסף של פאוסטו
17/07/2016 | 23:33
6
63
אומנם קודם לכן שיבחתי את הכומר על שגילה להלנה שמתאו ואביגיל לא אחים למרות סודיות הוידוי, אבל עכשיו אין ממש מה לשבח כומר תמים שחופר לעצמו את הקבר נכון אז הוא תפס את פאוסטו ודיאנה ביחד בחורשה אבל למה לא לשתוק לעשות אחורה פנה ולחשוף אותו מבלי להגיד לו בפרצוף שזה מה שהוא הולך לעשות? באמת היה נראה לו שפאוסטו ישלים עם העובדה שהוא הולך לחסל לו את הנישואים כלומר את מכרה הזהב שלו? אם היה עוד אפשר להגיד שהוא לא מכיר את פאוסטו אז מילא, אבל גם אחרי שפאוסטו פרס בפניו את כל פשעיו הוא לא קלט שהוא בסכנת חיים ולא נתן לו שום פתח לרדת ממנו. מה הייתה הבעיה שלו לשקר לו ולעבוד עליו שהוא לא יחשוף אותו? אין שכל אין דאגות כמובן שהיה מאוד עצוב בסופו של דבר לראות את הכומר מרוח על הכביש אחרי שפאוסטו שלח את לוסיו "לעשות את העבודה" אבל בסופו של דבר מהרגע שפאוסטו גילה לו הכל היה ברור שהוא יחזיר את נשמתו לבורא גם השחקן הזה ששיחק את הכומר מוכר לי בין כל המליון מוכרים שפה חח

לא היה חסר הרבה גם שפאוסטו יהרוג את קונסטנסה מאחר ומקריה המכשפה שיכנעה אותו לדחוף אותה במדרגות מזלל שבסוף אביגיל נכנסה בדקה התשעים. למרות שמצד שני היה יכול להיות קצת שקט מהצווחות האיומות שלה בכל סצנה איתה דמות קצת מעיקה כי היא גם עושה כאב ראש עם סערת הרגשות שהיא נכנסת אלייה כל פעם וגם כל פעם שהיא מגלה למישהו משהו שווה אף אחד כבר לא מאמין לה כי יחד עם זה היא ממשיכה להגיד גם דברים חסרי הגיון ולחיות בעולם הדמיון שלה.

ומי חזרו לכפר מתאו ופטריסיו אהבתי איך שפטריסיו הגיע ברגע הכי מתאים לתת כתף לרנטה אחרי שהכומר מת, בדיוק אחרי שהיא אמרה שלא יהיה לה על מי להישען ולמי לספר את הסודות שלה 
לצפיה ב-'ככה זה בטלנובלות, אנשים אומרים לרשעים מה בכוונתם לעשות'
ככה זה בטלנובלות, אנשים אומרים לרשעים מה בכוונתם לעשות
18/07/2016 | 00:22
35
כדי לחשוף אותם ולא שומרים על הפה שלהם. גם בחבקי אותי חזק הוא רצח את הכומר, גם בגלל שתפס אותו עם המאהבת. כך שבניגוד למילה של כבוד והחיים שגנבו ממני ששינו הרבה דברים, פה למרות השינויים בהתחלה נצמדים כמה שיותר לעלילה המקורית.
לצפיה ב-'אכן קונסטנסה מערבבת אמת ודמיון '
אכן קונסטנסה מערבבת אמת ודמיון
18/07/2016 | 16:23
1
20
וכך גם עדותה לא תהיה קבילה בבית משפט וגם בסביבה קל לשכנע שהיא מדמיינת. 

הכומר באמת תמים איך הוא בטח בלוסיו לאחר שידע שהוא עובד בשביל פאוסטו וכל מה שפאוסטו התוודה עליו. 
לצפיה ב-'גם עם לוסיו הוא היה מאוד תמים'
גם עם לוסיו הוא היה מאוד תמים
18/07/2016 | 16:26
25
הוא הרי ידע שהוא השליח שלו מה כל כך קשה לעשות אחד ועוד אחד?
לצפיה ב-'בגרסת המקור הוא מת בפרק 18.'
בגרסת המקור הוא מת בפרק 18.
18/07/2016 | 18:32
2
20
לצפיה ב-'אכן שמתי לב שבמקור האירועים התרחשו מהר יותר'
אכן שמתי לב שבמקור האירועים התרחשו מהר יותר
18/07/2016 | 19:00
1
21
אבל במקור עד כמה שאני זוכר הרופא שהיה מאוהב בכריסטינה (רנטה) הופיע רק בפרקים מתקדמים.
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
18/07/2016 | 23:16
28
מה שכן -

המוות של צ'יקלין במקור זה פרק 33. אז הם צריכים להרוג את הבן של סימונה בקרוב.
לצפיה ב-'איזה כיף לראות את סרחיו גוירי'
איזה כיף לראות את סרחיו גוירי
18/07/2016 | 01:19
5
50
ולא אכפת לי שהוא רשע, שחקן ענק. אירוני שבאין אשמה באהבה קונסטנסה והוא היו בעל ואישה ופה חמות וחתן וגם שם הדמות שלה הייתה קצת מטורללת והוא וסרחיו גילמו הורים לסבסטיאן רולי, כמו כן מריה סורטה הייתה גיסתו של סרחיו גוירי באין אשמה באהבה. עוד אירוניה.

מישהו מפורום וואלה אמר שסבינה מוסייר מכוערת, אני ממש לא מבינה איך אפשר לומר דבר כזה, היא מהממת בכל הטלנובלות שלה, היא יפייפיה עם לוק של מכשפה מהאגדות. הייתי נותנת לה בלי בעיות לגלם את דונה ברברה או מישהי יפה נחשקת ורעה. אם לא היה עניין של גיל בכיף הייתי נותנת לה לגלם את רובי.
לצפיה ב-'לק מכשפה מהאגדות יש לה כמעט תמיד '
לק מכשפה מהאגדות יש לה כמעט תמיד
18/07/2016 | 02:27
3
33
לא נראה לי שהייתי נותן לה לשחק דמות טובה, זה פחות מתאים לה, מכשפה מהאגדות יושבת עליה בול.
לצפיה ב-'היא הייתה המקבילה של לינדה מאהבה מנצחת'
היא הייתה המקבילה של לינדה מאהבה מנצחת
18/07/2016 | 11:56
2
26
ושם הייתה פחות רעה. וגם הופיעה בתפקיד מיוחד באהבות אמיתיות וגם שם הייתה טובה. אבל התכוונתי לתת לה תפקידים של ראשית רעה. בסגנון רובי או דונה ברברה

לצפיה ב-'היא הופיעה באהבות אמיתיות? כנראה בפרקים המתקדמים'
היא הופיעה באהבות אמיתיות? כנראה בפרקים המתקדמים
18/07/2016 | 16:01
1
37
כי אני לא זוכרת אותה משם.
אגב הנובלה הראשונה שראיתי איתה הייתה אין טיפשות בגן עדן, גם שם כמובן שיחקה את ה
לצפיה ב-'הופיעה מפרק 170 ומשהו ל5 פרקים ועזבה אחר כך'
הופיעה מפרק 170 ומשהו ל5 פרקים ועזבה אחר כך
18/07/2016 | 18:31
28
לא אובדן גדול.
לצפיה ב-'חשבתי שגם את פרשת ממנה, נחמד לדעת שלא חח'
חשבתי שגם את פרשת ממנה, נחמד לדעת שלא חח
18/07/2016 | 15:55
34
דווקא את הרשע הוא משחק הכי טוב הוא מעולה.

לגבי סבינה גם אני לא הבנתי, שחקנית ממש יפה, יש לה גם עיניים מהממות.
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים האחרונים'
מאירועי הפרקים האחרונים
18/07/2016 | 07:16
31
לצפיה ב-'טוב, שרדתי עד פרק 15'
טוב, שרדתי עד פרק 15
18/07/2016 | 07:35
20
45
ופה החלטתי שנגמר לי הפיוז והסבלנות לסדרת החיקוי הזולה והלא מכבדת את הגרסה המקורית.

כן. נטשתי.
לצפיה ב-'חבל, בעיניי היא מאוד מושקעת ומותחת'
חבל, בעיניי היא מאוד מושקעת ומותחת
18/07/2016 | 15:40
18
34
ממש לא זולה או לא ראויה להיפך בינתיים היא אפילו ברמה של אקאסיה.

אבל כנראה שהעובדה שאתה כבר מכיר את העלילה וראית כבר את המקור בכל זאת פוגעת לך בצפייה.

אם בכל זאת ייצא לך להציץ מידי פעם אתה תמיד מוזמן פה לשירשורים
לצפיה ב-'אני מאמין שאם הייתה צופה במקור גם לא הייתה צופה בה'
אני מאמין שאם הייתה צופה במקור גם לא הייתה צופה בה
18/07/2016 | 16:35
1
30
עובדה שוויתרת על הלוחמת כי צפית במספיק טלנובלות של סחר בבני אדם. הטלנובלה מושקעת אבל הפער בין פרננדו קלונגה למארק תאצ'ר ובין רבקה ג'ונס לויקטוריה רופו בולט וצורם לעין. לגבי המתח את הניר ואותי זה פחות מותח כי ראינו את הגרסה הקודמת והשינויים הם לא כל כך רבים כמו במילה של כבוד והחיים שגנבו ממני. וגם באקאסיה היה את אלחנדה והרמן, פה בינתיים עלילות המשנה משמעממות אלא אם כן רואים את רנטה ופטריסיו כעלילה משנית שהיא דווקא כן מעניינת. 
לצפיה ב-'אני מאמינה שכן הייתי צופה, כמו שחיכיתי לחידוש של שקרים'
אני מאמינה שכן הייתי צופה, כמו שחיכיתי לחידוש של שקרים
18/07/2016 | 16:53
29
עם אנה ברנדה ואיוון סאנצ'ס למרות שראיתי את הגרסה הקודמת ששודרה פה עם סילביה נבארו וחואן סולר. גם אני תמיד אעדיף עלילה חדשה או לפחות חדשה בשבילי אבל אני אוהבת את הטלנובלות של טלויסה גם אם זה רימייקים כי תמיד יש שינויים גם אם לא רבים וגם השקעה.

על הלוחמת וויתרתי כי העלילה הכללית לא משכה אותי וכי אני לא מתחברת לתרבות הטורקית וחלק גדול מהעלילה סבב סביב זה. וכיום אני יודעת שגם הייתה שם המון אלימות. אבל אם תהיה טלנובלה מעניינת נוספת שכוללת את נושא הסחר בבני אדם לא תהיה לי בעיה לראות אותה כמובן תלוי במה שמסביב איך העלילה בנויה.

אני בטוחה שבהמשך תראה עוד שינויים ברק אלוהים סולח, אנחנו רק בהתחלה
לצפיה ב-'מותחת? פחחחחחחח'
מותחת? פחחחחחחח
18/07/2016 | 23:18
15
33
הכל צפוי מקילומטרים.
לצפיה ב-'צפוי בשבילך אולי'
צפוי בשבילך אולי
19/07/2016 | 07:08
14
29
הרצח של הכומר ה"תאונה" של פטריסיו האונס של רנטה העובדה שמתאו הוא הבן של פאוסטו ולא של אח שלו - אילה רק דוגמאות של דברים שבהחלט היו מפתיעים ולא צפויים מבחינתי
לצפיה ב-'הרצח של הכומר תלוי באיזה שלב '
הרצח של הכומר תלוי באיזה שלב
19/07/2016 | 17:08
13
21
ברגע שראה את פאוסטו עם דיאנה והם ראו שהוא ראה אותו זה היה ברור שהוא יירצח. 
לצפיה ב-'התכוונתי לרעיון הכללי'
התכוונתי לרעיון הכללי
19/07/2016 | 17:58
12
27
חשבתי שהוא יהיה הכומר הקבוע של הטלנובלה שיחתן את כולם כולל את הזוג הראשי בסוף. לא חשבתי שהוא ימות. בטח עכשיו יביאו כומר אחר מעניין מי ישחק אותו.

השלב שהיה לי ברור בוודאות שפאוסטו ירצח את הכומר היה רק כשפאוסטו התחיל לגלות לו את כל מה שהוא עשה אחרי שהכומר תפס אותם.
לצפיה ב-'לשאלתך מי ישחק את הכומר החדש'
לשאלתך מי ישחק את הכומר החדש
19/07/2016 | 20:14
11
33
josé maría galeano

פעם ראשונה בטלנובלה.

המקביל שלו אגב זה טונו מאורי - אלונסו האומלל בהזכות לאהוב שמארק טצ'ר גילם אותו באהבה מנצחת. יחי המעגליות
לצפיה ב-'הצעיר החתיך הזה זה הכומר החדש'
הצעיר החתיך הזה זה הכומר החדש
19/07/2016 | 20:28
9
55
ניר אתה בטוח שאתה פורש? חחחח
לצפיה ב-'כן.'
כן.
19/07/2016 | 21:34
36
סורי אבל לא בא לי לחזור לשעמום הזה.
לצפיה ב-'הולך עם רבקה ג'ונס ל"דוניה" של טלמונדו '
הולך עם רבקה ג'ונס ל"דוניה" של טלמונדו
20/07/2016 | 11:59
4
26
עם ארסלי ארמבולה, דויד צ'וקרו ודנה פאולה.
חח נראה לי זאת הולכת להיות טלנובלה מאוד מצופה אצל חלק מאנשים פה
לצפיה ב-'ידוע לך אולי עד כמה זה הולך להיות דומה לדונה ברברה?'
ידוע לך אולי עד כמה זה הולך להיות דומה לדונה ברברה?
21/07/2016 | 21:25
3
12
הראשית גם פה תהיה רעה?
לצפיה ב-'לדעתי זה הולך להיות מאוד שונה'
לדעתי זה הולך להיות מאוד שונה
21/07/2016 | 22:58
2
22
אבל לגבי אופי של ה"דוניה" אני לא יודעת, אבל יש מצב שמשקל של התפקיד הראשי יתחלק יותר שווה בין ארסלי ודנה פאולה, ודנה תהיה הראשית הטובה ראויה , במקרה שארסלי תהיה רעה.
פשוט בגרסא המקורית ברברה הייתה דמות הרבה יותר בולטת , חזקה אבל גם מורכבת ומעניינת, ולעומתה ג'נסיס רודריגז הייתה די מעצבנת, ככה שלמרות הרוע (שמגיע מאיזשהו מקום מוצדק) היה קשה שלא לחבב את ברברה יותר מהבת שלה.
לצפיה ב-'היא הייתה מעצבנת בגלל עצם הרעיון '
היא הייתה מעצבנת בגלל עצם הרעיון
22/07/2016 | 00:59
14
שקיבלה את האקס של אימא שלה וגם בגלל ההערצה לדמות של ברברה ורוצה בסוף טוב בשבילה שמבחינתם המעריצות נהרס בגלל הבת שלה. וגם יש טינה לשחקנית כי גם בהאסירה וגם בדונה ברברה היא ניהלה רומן עם השחקן שבו הדמות שלה הייתה מאוהבת בסדרה, ובהאסירה בגלל שהיא הייתה קטינה אז, זה עלה לשחקן ששכב איתה בהוצאתו מהסדרה ואת הדמות שלו התחיל לשחק גבריאל פוראס.

בכל הסדרות של טלמונדו הדמות הראשית הלא נורמטיבית הייתה דמות מורכבת גם בעל החיים ועל המוות, ואגב גם שם שנאו את הבת דודה שלה בגלל הרומן שלה עם הראשי שאפילו לא הגיע לידי סקס, גם בדונה ברברה וגם באין שטוחות בגן עדן וגם במלכת הדרום. רק שבדונה ברברה ובמלכת הדרום היא באמת רצחה כי בעל החיים ועל המוות אני רואה ב"רצח" שבוצע הגנה עצמית ובאין שטוחות בגן עדן הראשית שיסתה את האנסים שלה זה ומאפיונר אחר נגדם וגרמה למותם של שניים מהאנסים שלו ואמנם היא ידעה מה יקרה כשסיפרה בארבע עיניים שקרים עליהם, אך זאת מניפולציה מתוכחמת ולא רצח וגם בסוף היא עמדה לרצוח את החברה הסרסורה שבגדה בה, אבל התחרטה ברגע האחרון ודאגה להירצח במקומה.

אני מניח שרובי היא הסדרה היחידה עם ראשית רעה טהורה, למרות שגם שם הדבר היחיד שאפשר היה להכניס אותה עליו לכלא זה שהיא הפלילה את החבר של אחותה בגנבה והוא ישב בכלא שלוש שנים בגללה, כלומר לא רצחה.

אני מניח שכמו אידית גונסלס גם ארסלי ארמבולה תבלוט בתור דמות חשובה ומורכבת ולא סתם דמות רעה. 
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
22/07/2016 | 12:27
5
לצפיה ב-'לראות סדרה רק בשביל השחקנים זה לא רעיון טוב'
לראות סדרה רק בשביל השחקנים זה לא רעיון טוב
22/07/2016 | 01:06
2
21
אני צפיתי במישהו צופה בך רק בגלל דנה גרסיה וכריטיאן מאיר שני שחקנים אהובים ששמחתי לראות ביחד למרות העלילה שדווקא מפחד לראות דברים כאלה בטלוויזיה עד גיל 14-15 צפיתי רק בסרטים מצויירים ופחדתי לראות סרטים למבוגרים ולנוער במחשבה שאני יכול להיתקל בדברים כאלה ולמרות הגועל שלי מסוג העלילה הזה צפיתי בסדרה למרות העלילה ורק סבלתי מזה. כך שאני יודע מניסיון שלא שווה לסבול עלילה בשביל שחקנים.

וגם בהאלמנה 2006 שיחקה השחקנית זולי מונטרו שאני אוהב ולך היא מוכרת רק מהפרקים הראשונים של הזר בתור החמות הרעה של היפוליטה, אבל בגלל הפרודיה שלדעתי רק כך אפשר לקרוא למשחק של הראשיים לעומת המשחק של השחקנים הראשיים של המקור במיוחד הראשית שבמקום הראשית בגרסה הקודמת הייתי תובע אותה על משחק כזה גרוע, לא סבלתי את הריימק הגרוע והמיותר. 
לצפיה ב-'גם אני צפיתי בהתחלה במישהו צופה בך בעיקר בגלל דנה'
גם אני צפיתי בהתחלה במישהו צופה בך בעיקר בגלל דנה
22/07/2016 | 12:25
1
15
זה היה אחרי הבגידה התקופתית ששם ממש התרשמתי ממנה ובעצם ראיתי אותה משחקת לראשונה.

אבל מהר מאוד פרשתי ממישהו צופה בך אחרי שגיליתי את הספויילר על מי הרשע וחוץ מזה במבט לאחור הבנתי שלא הפסדתי משהו מי יודע מה היא לא הייתה טלנובלה טיפוסית היא הייתה יותר מידי כבדה.
לצפיה ב-'אני בכלל לא היית מכנה אותה טלנובלה '
אני בכלל לא היית מכנה אותה טלנובלה
22/07/2016 | 13:40
14
הדבר הטלנובלי היחיד בה זה שחקני הטלנובלות והספרדית, אה והסוף שהראשיים ביחד, למרות שהראשית הייתה משנית לגמרי בסיפור העלילה.
לצפיה ב-'ראינו אותו לאחרונה באקסיה'
ראינו אותו לאחרונה באקסיה
19/07/2016 | 21:03
31
היה אביו הביולוגי של דמותו של אוסבלדו דה לאון וגילם שם רופא ויצא עם אמא של אוליסס(מאנה דה לה פארה).
לצפיה ב-'גם אני כאן בניגוד למילה של כבוד והחיים שגנבו ממני '
גם אני כאן בניגוד למילה של כבוד והחיים שגנבו ממני
18/07/2016 | 16:30
43
כאן אני בינתיים יכולה להגיד בוודאות שהריימק פחות טוב מהמקור בהנחה שחבקי אותי חזק היא מקור ולא ריימק לסדרה שלא שודרה בישראל. אחרי שבשבילה וויתרתי על שבע נשמות ומתחת לשמיים, אני כבר לא אפרוש ממנה. מה גם שבחבקי אותי חזק לא התלהבתי כל כך מהראשיים כמו מקלונגה באהבת אמת ומארסלי ארמבולה בשיבה הביתה ולכן זה לא עשה לי תחושת גועל כמו האלמנה 2006 ואל קלון, אבל מארק תאצ'ר בהחלט לא מגיע ולא יגיע לקרסוליים של קלונגה, לגבי סוריה ווגה היא יותר טובה משהייתה בים של אהבה. וגם עניין הרומן של הבן הבכור של סימונה עם אפיחיניה לא היה בחבקי אותי חזק ומכיוון שאנחנו יודעים מה הולך להיות בהמשך עם האחיות האלה, אני סקרן איך זה יתפתח. וגם קראתי בתקצירים שינוי מהותי מהמקור. 

שמח בשבילך שתהיה פנוי לשיבה הביתה ששתי הטלנובלות שהכי אהבתי בעשור האחרון הן האומץ לאהוב והשיבה הביתה. 
לצפיה ב-'פרק 24 הבן של לוסיו מצטרף לסדרה'
פרק 24 הבן של לוסיו מצטרף לסדרה
19/07/2016 | 07:19
3
57
דיאנה ודודה שלה פוגשות אותו בסיודאד דל וז'ה - אגב כבר לא איכפת לי שמצלמים גם שם מידי פעם כי גם שם יש צילומים מהממים

מתאו כועס על אביגיל אחרי שהיא מנשקת אותו אומר לה שהוא אוהב את דיאנה ושהיא אביגיל רק משחקת בו חצוף "נישקת את דייגו ואח"כ אותי". לא כאילו הוא לא נישק את דיאנה ואחר כך אותה. פעמיים! מסכנה אביגיל כאב לי עלייה 

המפקח הוא בעצם סבא של אביגיל? נותנים להבין שאישתו הייתה אמא של פבלו אבל לא ממש ברור אם הוא היה אבא שלו.
לצפיה ב-'2 פוסטרים מהפרק'
2 פוסטרים מהפרק
19/07/2016 | 07:20
35
לצפיה ב-'כן לפי מה שאני מבין הוא רק בעלה של הסבתא '
כן לפי מה שאני מבין הוא רק בעלה של הסבתא
19/07/2016 | 17:11
1
35
שכנראה ילדה את פבלו לפני שנישאה לו, זה כי הוא מדבר על פבלו כאילו רק על בנה ולא כעל בנו. אגב עוד עלילה שלא הייתה במקור כך שאני לא יכול לדעת את התשובה. אבל די בטוח שהיה נשוי לאימא של פבלו והסבתא של אביגייל. 

מתאו באמת חצוף אפשר לחשוב שלולא הנשיקה עם דיאגו הוא היה עוזב את דיאנה, עלק מבולבל, מבולבל אבל להתחתן ממהר בכל כוחו למרות שלא בטוח ברגשותיו.
לצפיה ב-'אמרתי לך שעם הפרקים בטח יתבררו עוד ועוד שינויים:]'
אמרתי לך שעם הפרקים בטח יתבררו עוד ועוד שינויים:]
21/07/2016 | 21:27
7
לצפיה ב-'לשבוע'
לשבוע
18/07/2016 | 16:28
3
21
כל מה שלא קשור לטלנובלות לפה:)
לצפיה ב-'פוקימון גו'
פוקימון גו
18/07/2016 | 16:40
2
69
לאחרונה אני נתקלת בהמון כתבות הזויות על אנשים שנופלים מצוקים, על מאות אנשים שיוצאים מהמכוניות שלהם בסנטרל פארק בריצה, והכל לשם מה? כדי "לתפוס" יצורים וירטואליים. אדם אחד אפילו נדקר בגלל זה מילא אם רק ילדים היו מתעסקים בזה.
מה הקטע0_0

נראה שהעולם השתגע נראה שזה מה שעודף קידמה עושה למוח של בן אדם. מתעסקים בתפל וכבר לא בעיקר.
לצפיה ב-'זה שיגע את האנשים '
זה שיגע את האנשים
19/07/2016 | 21:52
1
37
אנשים איבדו פרופורציות עם המשחק הזה, זה כולה משחק, לא מבינה את ההתלהבות סביב זה.
לצפיה ב-'אנשים חיים בסרט שהם אש ומיסטי'
אנשים חיים בסרט שהם אש ומיסטי
19/07/2016 | 22:50
42
זה מביך..אני לא מבינה מה זה נותן? נו אז "תפסת" פוקימון ו..? ושתביני שאותו אחד שיצא בלילה לחפש פוקימונים ונדקר, לא רצה להתפנות לבית חולים בהתחלה כדי להמשיך לחפש פוקימונים. בסוף עשו לו 7 תפרים והוא עוד אמר שהוא ימשיך לחפש פוקימונים עד שהוא "יתפוס את כולם" בן אדם מבוגר! חח חסרי חיים. עצוב איך שהטכנולוגיה משפיעה על האנושות. איך יכול להיות שזה מה שמעניין אנשים אין להם מה לעשות בחיים מאשר להסתובב סביב עצמם ולחפש דמויות וירטואליות? לא נתפס.
לצפיה ב-' קבוצות צפייה ארגנטינה '
קבוצות צפייה ארגנטינה
16/07/2016 | 20:56
21
24
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה-פרקי הסיום
לחנך את נינה

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן!
לצפיה ב-'La Leona-פרקים 113-116(סיום)'
La Leona-פרקים 113-116(סיום)
16/07/2016 | 21:06
7
33
.
לצפיה ב-'פרק שלם שכולו כעבור שנה'
פרק שלם שכולו כעבור שנה
16/07/2016 | 23:34
47
לרוב בטלנובלות אם יש מעבר זמן זה בדק' האחרונות של הפרק...כך שהיה נחמד שפרק שלם הוא מעין אפילוג(כך הרגיש) אחרי שכל הדרמות נסגרו עוד בפרק הקודם.
אין יותר מדי מה להגיב על הפרק...רק שהפריעה לי העובדה שניסו לבנות דרמה בגרוש, כלומר, הכי תלושה וסדרתית שיש עם ההפרדה של מריה ופרנקו במהלך השנה(בלי סיבה הגיונית ממש) ומפגש מחודש לאחר שנה, כולל קריצה לפגישה הראשונה שלהם מהפרק הראשון...הו וול.

FIN
לצפיה ב-'אני מבינה שהיא בכל זאת היא לא שווה צפייה?'
אני מבינה שהיא בכל זאת היא לא שווה צפייה?
17/07/2016 | 14:58
4
47
מרפרוף בשרשורים כאן וקצת מעקב בפייס אחריה, עדיין לא מושכת אותי.. האם אני טועה? ככ מוזר לי לא לאהוב טלנובלה של אצ'ארי ועוד שהוא ממש היה אחראי ליצירתה

לצפיה ב-'מיותרת. וטוב שפרשת'
מיותרת. וטוב שפרשת
17/07/2016 | 15:04
1
19
לצפיה ב-''
17/07/2016 | 15:14
11
לצפיה ב-'ברור שלדעתי שווה צפייה'
ברור שלדעתי שווה צפייה
17/07/2016 | 15:37
1
38
ברור למה  שנים (מאז אהבה אסורה) חיכיתי שפבלו וננסי יחזרו לככב ביחד בטלנובלה. 
לצפיה ב-'ברור... גם אני חיכיתי וציפיתי '
ברור... גם אני חיכיתי וציפיתי
17/07/2016 | 16:38
42
אבל הסיפור עצמו לא התניע. בקושי צפיתי ב-13/15 פרקים הראשונים, השתעממתי מאוד מהסיפור (לא מהם כמובן.. ברור לי שזו לא אשמתם. הקאסט היה בעל פוטנציאל גדול)
לצפיה ב-'הסוף הגיע '
הסוף הגיע
18/07/2016 | 21:56
40
בריאן מסכן איך הוא איים על קלאוס, גבריאל ודיאנה באקדח  והאם בסוף הוא התאבד?. ואאוחניה ורודריגו ניצלו בסוף בזכות השוטרים. מזל שבריאן בסוף לא התאבד, כבר פחדתי שבאמת הוא התאבד. מי שבסוף התאבד היה חסינטו.
איך לקחו למשטרה את כל בני משפחת מילר, אבל גבריאל המאנייק הצליח להשתחרר .

ג'ולי hdp הצליחה להקדים את המכרז על המפעל ואיך היא הפריעה בשיחת טלפון לפרנקו ומריה . ואח"כ איך ג'ולי ומריה הלכו מכות ובדיוק פרנקו הגיע וג'ולי תקעה לו את המספריים ופצעה אותו. 

בסוף המפעל נשאר בידי העובדים, פרנקו וגבריאל הפסידו במאבק עליו. גבריאל החולה נפש בא במפתיע בסדנה למריה עם אקדח וחטף אותה. גבריאל החולה נפש חוטף את מריה ואח"כ מביא את פרנקו לבית משפחת מילר וגם חוטף אותו ולוקח אותם למפעל. היה ברור שבסוף מריה ופרנקו יצליחו להיחלץ מידיו של גבריאל. חבל שרק לקחו את גבריאל לכלא והוא לא מת.

פרק אחרון עברה שנה , איזה סגירת מעגל כפולה: קרנבל כמו שהיה בפרק הראשון  וגם הסןף נשיקה בין פרנקו ומריה  כפי שהסתיים הפרק הראשון כולל הכתוביות חח. קצת היה חסר לי העניין של חתונה ותינוק למריה ופרנקו למרות שזה קצת קלישאתי.

והשאלה הלא פתורה שנשארה מהפרק האחרון שהציקה לי וגם לשניר : למה פרנקו/ דייגו נעלם ככה למשך שנה בלי שאף אחד יידע איפה הוא, במיוחד מריה.

לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 36-40'
לחנך את נינה-פרקים 36-40
16/07/2016 | 21:07
12
23
.
לצפיה ב-'מארה משתחררת'
מארה משתחררת
16/07/2016 | 23:38
23
מה שאומר שלא יהיו יותר עלילות בכלא...אוף לא יראו יותר את הקוריאנית הזאת
איך אנטוניו תמיד מפציע בתזמון הכי גרוע שיש...וזה קרה פעמיים השבוע-גם עם המכתב שנינה כתבה לרנסו(ולא היה לה מה לחרטט לו) וגם על השחרור של מארה...

טוב, יש התקדמות לעבר האמת-רנסו כבר ממש בתוך החיים של נינה...הוא כבר נמצא בפנסיון, ולא ייקח זמן רב עד שיתקל/יראה את נינה.
טוב שנפטרנו מחימנה בארון והסיפור השקרי שהילד הבן של רנסו...

כ"כ לא אוהב שהכניסו קלישאות כמו "קשר בין אחיות"(זה שנינה הרגישה שמשהו קורה למארה) והרעיון הדבילי הזה לכתוב מכתב עם האמת לרנסו...למה מכתב למה?! זה פאקינג שנות ה-2000+ תרעננו את התסריטים, ובכלל-למה לא לדבר פנים מול פנים?
לצפיה ב-'באופן מפתיע, אני ממש בקצב שלכם'
באופן מפתיע, אני ממש בקצב שלכם
17/07/2016 | 14:44
9
30
היום צפיתי בפרק 40 , כל שבוע אני רוצה להגיב אך לצערי לא יוצא..

מארה השתחררה והולך להיות בלאגן גדול.. פרק 40 הסתיים בנשיקה שנתן רנסו למארה, בעוד הוא בעצם מתכוון לנשק את נינה- לא רחוק היום שבו הוא יגלה את האמת (אני גם עוקבת אחרי הפרומואים המתקדמים, כמובן שלא אכתוב מתי זה יקרה...)

שמחתי ככ אבל ככ שנפטרנו מבלן!!! אויש איזו שחקנית מעצבנת ואיזו דמות מיותרת! עדיין לא הצלחתי להבין בשביל מה היא נכנסה? איזה טמטום!

ביצ'יטו מצחיק אותי בטירוף ביחסי אמא-בן שלו בייחוד שעכשיו פלומו ומצ'ה יחד באופן רישמי וגם הרעיון המטופש שלו לשכור/לקנות בית לו ולנינה, כשהוא ישב עם אחד מהלהקה שלא יודע לקרוא ושניהם מנסים לחפש מודעות בעיתון קרעו אותי מצחוק

סאלו גם קורע אותי עם ההערצה וההתרגשות לפגוש את ביצ'ו

גם אני לא הבנתי את הקטע עם המכתב של נינה, מה הבעיה שלה פשוט לקבוע עם רנסו ולדבר? או לפחות להביא לו את המכתב לא בבית של אנטוניו אלא איפה שהוא בחוץ..
לצפיה ב-'לא סובל את סאלו'
לא סובל את סאלו
17/07/2016 | 15:06
5
23
דמות מעצבנת...
על מצ'ה אני חולה

ובלן בהחלט הייתה מיותרת...

והאמת שמהשבוע אנחנו מגבירים קצב(גם בעקבות הסיום של לאונה) ומתחילים לצפות בקצב של 10 פרקים בשבוע...כך שתוך שבועיים+ נהיה כבר בקצב של ארגנ'...זאת המטרה
לצפיה ב-'למההה??? הוא כזה חמוד סאלו!! '
למההה??? הוא כזה חמוד סאלו!!
17/07/2016 | 15:13
4
28
הוא pelotudo אמיתי, אבל מצחיק!
גם אני מתה על מצ'ה, שחקנית ענקית! וגם סלבה!!

לגבי קצב הפרקים, זו גם המטרה שלי בעצם.. ולכן אני צופה כל יום בפרומואים שמתפרסמים ולפעמים גם בחלקים מהפרק ששודר באותו יום.
אני צופה בקצב של 2 פרקים ליום (שזה בערך 10 לשבוע- שישי אני לא צופה, ובמוצאש בדכ רק פרק 1), כך שאשאר בקצב איתכם
לצפיה ב-'מעולה המשיכי להשתתף בדיונים איתנו'
מעולה המשיכי להשתתף בדיונים איתנו
17/07/2016 | 15:29
3
29
לגבי סלבה...השחקנית ויואן אל ג'אבר ענקית. לא צפית איתנו בפרסנטס ובגואפס...בשתיהן שיחקה דמויות שונות, בולטות ומיוחדות. נדירים השחקנים שלא משחקים/מלוהקים לאותו טייפ-קאסט, והיא פשוט מעולה בכל תפקיד שעושה. קרעה אותי בשתי הטלנובלות הללו, ב"לחנך את נינה" היא מתחילה לקבל יותר אופי ומשקל לאחרונה שזה מעולה

אגב, צפית בגברים עם כבוד בזמנו?
לצפיה ב-'נכון, לא צפיתי בפרסנטס ובגואפס'
נכון, לא צפיתי בפרסנטס ובגואפס
17/07/2016 | 15:46
2
25
למרות שאת גואפס כן התחלתי, אבל לא זוכרת את סלבה שם.

זו הפעם הראשונה שאני נתקלת בשחקנית הזו והיא פשוט מעולה! מאמינה שהיא גם טובה בדרמות ולא רק קומדיות
הדמות שלה כאן מאוד מיוחדת, מצד אחד היא לא נותנת לאף אחד לפגוע בה ושומרת על כבודה בכך שהיא מפחידה אנשים (עם הפרצופים שלה בעיקר ) ומצד שני מארה מתעללת בה באופן קיצוני ככ והיא סוגדת לה (גם כן באופן קיצוני מאוד, כמו שהראו לנו באחד הפרקים את החדר שלה עם "המקדש של מארה")

וכן, צפיתי בגברים עם כבוד
לצפיה ב-'את גואפס את תאהבי'
את גואפס את תאהבי
17/07/2016 | 17:17
1
24
היא גם קומית כזאת בסגנון של נינה...
יש לה גם אחלה קאסט, אפילו ארסלי גונזלס עושה שם דמות קורעת.
ממליץ להשלים אם יש זמן
לצפיה ב-'איייי..... זמן....'
איייי..... זמן....
17/07/2016 | 23:32
20
הלוואי והיה לי

אם תהיה תקופת יובש אחרי נינה, אז יהיה לי קצת זמן להשלמות
לצפיה ב-'אגב איפה את צופה בפרקים?'
אגב איפה את צופה בפרקים?
17/07/2016 | 21:56
2
21
יש מצב לקישור? תודה 
לצפיה ב-'בפרקים המתקדמים?'
בפרקים המתקדמים?
17/07/2016 | 23:37
1
32
כאן:

הפרקים היומיים עולים ממש מהר, כבר בשעות הבוקר של יום למחרת (הרי בשעון ישראל הסדרה משודרת בסביבות 3 לפנות בוקר), כבר בסביבות 9-10 בבוקר (שעון ישראל) הפרק כבר זמין.

גם בפרקים הנוכחיים אני לפעמים צופה מכאן. כי בdailymotion חלק לא נמצאים או שמדלגים על פרק.

החיסרון היחידי של אותו אתר זה שהוא הורס את המחשב מרוב "החלונות הקופצים" שהוא מקפיץ.. אז אני צופה דרך הטאבלט (גם הורס, אבל פחות קריטי). לוקח לפרק קצת זמן להיטען אבל זה המחיר חחח
לצפיה ב-'תודה על הקישור '
תודה על הקישור
18/07/2016 | 21:59
6
לצפיה ב-'בשעה טובה מארה משתחררת מהכלא '
בשעה טובה מארה משתחררת מהכלא
18/07/2016 | 22:12
16
מילי מתחרטת ולא נותנת לנינה לשתות את התה המורעל. ומנואל מעצבן איך הוא לא מאמין לפטריסיו שראה את מילי.

מארה חושבת שסנטה קלאוס אמיתי חח. בנוסף מארה עשויה להשתחרר מהכלא בקרוב. איזה בלאגן בכלא עם האסירות  שעשו מרד בכלא וגם לקחו כבני ערובה את מנהל הכלא ואת מארה.

רנסו מגלה שהורוס לא הבן שלו. ברוך שפטרנו מבלן דמות מיותרת .
וגם רנסו עוקב אחרי נינה ומגיע לאכסניה.

איך נינה הרגישה וחלמה שהולכים להרוג אותה, בעצם היא הרגישה את מה שקורה למארה. מוזר ולא הגיוני כי הרי היא לא ידעה על קיומה של מארה עד לשלב זה של חייה ואיך בעבר היא לא הרגישה חיבור כזה?. ואיך נינה סגרה את רנסו בחדר כדי שלא ילך להופעה של אל ביצו.

אל ביצו כזה תינוק מוגדל דבוק לאימא שלו ולא רוצה שהיא תהיה עם אף גבר
בשעה טובה מארה משתחררת מהכלא וחוזרת לארגנטינה אבל נינה לא יודעת על כך. 

והסוף - רנסו מנשק את מארה.

שאלות, חדשות, בקשות
15/07/2016 | 18:11
26
59

שבת שלום

לצפיה ב-'ג'קלין ברקמונטס ילדה בת שלישית'
ג'קלין ברקמונטס ילדה בת שלישית
15/07/2016 | 18:15
78
מזל טוב לג'קלין ברקמונטס ובעלה מרטין פואנטס לרגל הולדת בתם השלישית רנטה
רנטה נולדה במיאמי בניתוח קיסרי. מצבן של גקלין והתינוקת טוב.
לצפיה ב-'ולנטינו לאנוס מראה לעולם את בתו מריה מגדלנה'
ולנטינו לאנוס מראה לעולם את בתו מריה מגדלנה
15/07/2016 | 18:21
74
לצפיה ב-'מישהו ראה את התמונה שפירסמה מישל רנו (תשוקה וכוח)?'
מישהו ראה את התמונה שפירסמה מישל רנו (תשוקה וכוח)?
15/07/2016 | 22:25
3
103
מתוך האינסטגרם שלה ממצעד הגאווה שהיה במקסיקו.
לצפיה ב-'היא גם פרסמה סרטון הבהרה למה היא התכוונה'
היא גם פרסמה סרטון הבהרה למה היא התכוונה
15/07/2016 | 22:54
67
בקיצור היא לא יצאה מהארון.
לצפיה ב-'גם מרלן פבלה'
גם מרלן פבלה
15/07/2016 | 23:01
1
67
לצפיה ב-'הוא בטח התכוון מה שהיא רשמה מתחת לתמונה'
הוא בטח התכוון מה שהיא רשמה מתחת לתמונה
15/07/2016 | 23:46
30
לצפיה ב-'יש משהו חדש בויוה בקנה?יש למה לצפות?'
יש משהו חדש בויוה בקנה?יש למה לצפות?
16/07/2016 | 11:00
4
35
לצפיה ב-'עשירים לא מבקשים רשות'
עשירים לא מבקשים רשות
16/07/2016 | 17:46
1
75
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/07/2016 | 01:03
14
לצפיה ב-'והשיבה הביתה עם ארסלי ארמבולה, אם פיספסת בפעם הקודמת '
והשיבה הביתה עם ארסלי ארמבולה, אם פיספסת בפעם הקודמת
16/07/2016 | 18:49
1
41
מאוד מומלץ. 
לצפיה ב-'צפיתי.אהבתי.רק האלימות יתר די נימאסה עלי'
צפיתי.אהבתי.רק האלימות יתר די נימאסה עלי
17/07/2016 | 01:04
23
לצפיה ב-'מזל טוב לאנה פאולה ארוסיו שחוגגת היום יום הולדת 41!'
מזל טוב לאנה פאולה ארוסיו שחוגגת היום יום הולדת 41!
16/07/2016 | 22:16
1
53
לצפיה ב-'מזל"ט!'
מזל"ט!
17/07/2016 | 17:59
10
לצפיה ב-'קצת תמונות מצילומי הטלנובלה החדשה של גלובו O lei do amor'
קצת תמונות מצילומי הטלנובלה החדשה של גלובו O lei do amor
16/07/2016 | 22:45
2
85
הטלנובלה הבאה של שעה 9 שתחליף את Velho Chico אמורה לעלות בברזיל ב3  לאוקטובר.
בטלנובלה יהיו שני שלבים, ובשלב הראשון שי סואדה (זה אלפרדו הצעיר מאימפריה) ואיזבל דרומונד (ז'וליה משבע נשמות) ישחקו זוג. בהמשך לאחר מעבר זמן את דמותם ישחקו קלאודיה אבראו וריינלדו ג'ניקיני, וכך הם יראו בטלנובלה.
לצפיה ב-'התכער ממש.'
התכער ממש.
17/07/2016 | 00:17
1
46
חבל עליו.
לצפיה ב-'אני בשוק שזה הוא אבל זה לא שהוא הזדקן או התכער פשוט'
אני בשוק שזה הוא אבל זה לא שהוא הזדקן או התכער פשוט
17/07/2016 | 18:04
43
כנראה זה המראה שאמור להיות לדמות שלו כמו שהלבינו וזיקנו את זה אלפרדו מאימפריה
לצפיה ב-'שאלתי את ויוה לגבי טלנובלות צ'ילאניות וקולומביאניות'
שאלתי את ויוה לגבי טלנובלות צ'ילאניות וקולומביאניות
17/07/2016 | 13:33
1
78
וזה מה שענו לי
לצפיה ב-'איזה חמודים על מה שהם כתבו לך בסוף:)'
איזה חמודים על מה שהם כתבו לך בסוף:)
17/07/2016 | 17:52
21
לצפיה ב-'מישהו יודע בוודאות'
מישהו יודע בוודאות
17/07/2016 | 16:55
4
68
אם אהרון דיאז יהודי?
לצפיה ב-'אני אופתע מאוד אם זה נכון, לא היה לי מושג'
אני אופתע מאוד אם זה נכון, לא היה לי מושג
17/07/2016 | 18:09
1
27
לצפיה ב-'אולי חושבים שהוא יהודי בגלל השם שלו'
אולי חושבים שהוא יהודי בגלל השם שלו
17/07/2016 | 18:21
48
כמו וויליאם לוי שבטוחים שהוא יהודי למרות שלפי ההלכה הוא לא. בכל אופן שאלתי את בת דוד שלי שחיה במקסיקו והיא בפירוש אמרה לי אז שוויליאם לוי לא יהודי.
לצפיה ב-'בטלנובלות מופיעים הרבה שמות '
בטלנובלות מופיעים הרבה שמות
17/07/2016 | 20:36
1
54
מהתנ"ך כמו אהרון, דוד, אסתר ובעצם גם אווה זה חווה, רבקה זה ריבקה וראקל זה רחל, כך שזה ששמו אהרון לא אומר כלום.
לצפיה ב-'מישהי בשם טלי'
מישהי בשם טלי
17/07/2016 | 20:40
50
כתבה לי שלא ציינתי את אהרון דיאז בפוסט.
לצפיה ב-'תראו את התינוק '
תראו את התינוק
17/07/2016 | 20:52
56
לצפיה ב-'לגרטל ולדז יש בן זוג חדש'
לגרטל ולדז יש בן זוג חדש
17/07/2016 | 23:21
1
76
היא יוצאת עם השחקן חוליאן חיל, אותו הכירה על סט לאס אמזונס. השחקן צעיר ממנה בכמה שנים.
לצפיה ב-'אני חושב שזה לא חוליאן חיל'
אני חושב שזה לא חוליאן חיל
18/07/2016 | 07:37
51
אולי חואן פאבלו חיל............
לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
16/07/2016 | 03:31
12
21
.דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
*מוסיפה משהו חדש*
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
16/07/2016 | 03:34
6
62
דבר טוב שקרה השבוע: זכיתי למנוחה מהעבודה לשבוע(חבל שבנסיבות של ימי מחלה). פירסמו פוסט שלי בבלוג ויוה. הידיעה שקיקה אדגר עלולה לככב בסדרה חדשה. הייתי עם אמא שלי בחדר אוכל כמעט כל היום ולא סגורות כל אחת בחדר שלה
דבר רע שקרה השבוע: הייתי צריכה לעבור בדיקה נוראית שבגללה אשפזו אותי בבית החולים. בגלל הבדיקה הארורה אני סובלת מכאבי גב וראש
דבר הזוי שקרה השבוע: שהרופאים לא מסרו לי את תוצאות הבדיקה הזוועתית שעברתי ואני לא יודעת אם חזרה לי הבצקת או לא.
דבר מעצבן שקרה השבוע: לא רק השבוע אבל אני מרבה לקבל הרבה שטויות במייל כמו ציוצים מהטוויטר, אינסטגרם.
*מוסיפה עוד משהו חדש*
דבר מפתיע שקרה השבוע: שלונה קפצה עליי כשראתה אותי עם הפיאה השחורה שבתמונות. ואתמול היא דרכה עליי בטעות.
טלנובלת השבוע: ראיתי רק משחק החיים בשביל התרגום
תכנית השבוע: ג'יין הבתולה, פרק ראשון
שחקנ/ית השבוע: סבסטיאן רולי, קיקה אדגר ודנה גרסיה.
קניית השבוע: לא יצא לי לקנות כלום
מאכל השבוע: סלט ירקות(מלפפון ועגבניה) עם גבינה לבנה. מתכון שהמצאתי בבית החולים עוד מלפני שנה.
משקה השבוע: שתיתי רק מים בעיקר
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: את התמונה הזאת של קיקה אדגר לא הכרתי
לצפיה ב-'רנתוש תרגישי טוב!! מקווה שהכל ייצא בסדר'
רנתוש תרגישי טוב!! מקווה שהכל ייצא בסדר
16/07/2016 | 12:21
43
מגניב לך שויוה פרסמו עוד פוסט שלך תכף אני אקרא ואגיב
לצפיה ב-'תרגישי טוב '
תרגישי טוב
16/07/2016 | 14:24
18
לצפיה ב-'המון בריאות, ומה זאת אומרת לא מסרו לך תשובה?'
המון בריאות, ומה זאת אומרת לא מסרו לך תשובה?
16/07/2016 | 17:23
3
27
ביקשת? דיברת עם הרופא לאחר הבדיקה? אולי זאת בדיקה שלוקח זמן עד שיש תוצאות?
לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
16/07/2016 | 21:51
2
20
ואמרו לי ללכת עם סיכום אשפוז לרופא משפחה. למזלי כבר קבעתי תור מראש.
לצפיה ב-'אז יש לך סיכום אישפוז ביד?'
אז יש לך סיכום אישפוז ביד?
16/07/2016 | 22:12
1
25
שם בטח יש תוצאות הבדיקה. בטח הרופא משפחה כבר יגיד לך מה ואיך.
לצפיה ב-'כן '
כן
16/07/2016 | 22:23
10
לצפיה ב-'עונה'
עונה
16/07/2016 | 12:10
56
דבר טוב שקרה השבוע: אתמול הייתי באירוע
דבר רע שקרה השבוע: שלא הצליחו להפיל את ארדואן
דבר הזוי שקרה השבוע: עומס החום והלחות כשלעצמם הזויים
מילא אם היה עכשיו אוגוסט.
דבר מעצבן שקרה השבוע: --
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח ומי זה מי
תכנית השבוע: חדשות
שחקנ/ית השבוע: סוריה וגה, רנה סטריקלר, אאוחניו סיז'ר.
קניית השבוע: +צללית
מאכל השבוע: כבד מתובל(מסתבר שהתחלתי לאהוב!)+מוס בטעם קפה
משקה השבוע: קולה
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: נו מה לעשות זה ממכר
תמונה:
לצפיה ב-'מסכם'
מסכם
16/07/2016 | 14:23
3
50
דבר טוב שקרה השבוע: ניסיון להפיל את ארדואן, שחוק העמותות עבר בכנסת וגם חוק ההשעיה, שאבו מאזן סירב לפיסגה שביבי רצה.

דבר רע שקרה השבוע: כל צמרת הצבא מגוייסת נגד אלאור אזריה ומעידים נגדו והתביעה אמרה שיש לה מספיק ראיות להרשיע אותו.

דבר הזוי שקרה השבוע: אין.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שנפלתי לבריכה, אמנם לא קרה שום דבר רציני, אבל עדיין מעצבן.

דבר מפתיע שקרה השבוע: אין.

טלנובלת השבוע: תשוקה וכוח, בלב הסערה, רק אלוהים סולח, איפט, קוזיי גוניי.

תכנית השבוע: מבט שני.

שחקן/ית השבוע: פרננדו קלונגה, סוסנה גונזלס, מרלן פבלה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, אלתאיר חוראבו, תאומה מתאו, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדו נונס, ססר אבורה, דניאלה רומו, נורה סלינס, מריה סורטה, וויליאם לוי, חימנה נאברטה, וויליאם לוי, מנואל אוחדה, סחריו גווירי, פרדיננו ולנסיה, סבינה מוסייר, מרק תאצ'ר, סוריה וגה, רבקה ג'ונס, דניז צ'אקיר, מליקה גונר, מאהיר גונשיראיי, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קרייל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, ריזה קוג'אולו, האזר ארגוצ'לו, צ'הדאש אונור אוזטורק, גוקשן אטש. 

קניית השבוע: אין. 

מאכל השבוע: גולש כפרי, כדורי פירה.

משקה השבוע: מיץ תפוזים. 

ציטוט השבוע: אין.

שיר השבוע: השיר של חוליה וארתורו בתשוקה וכוח, שיר הנושא של רק אלוהים סולח. 
לצפיה ב-'חח איך נפלת לבריכה? העיקר הכל בסדרD:'
חח איך נפלת לבריכה? העיקר הכל בסדרD:
16/07/2016 | 14:49
2
28
אם התביעה תרשיע את החייל תהיה רעידת אדמה להערכתי. הציבור לא ייתן לזה לקרות. אלא אם כן הוא יקבל חנינה מהנשיא. פסטיבל אבסורדי שכזה:/
לצפיה ב-'פשוט חבר התיישב על המדרגות '
פשוט חבר התיישב על המדרגות
16/07/2016 | 16:17
1
30
ובמקום לרדת במדרגות אחרות ניסיתי להיכנס במים רדודים על ידי ישיבה וכניסה והחלקתי, אבל לא קרה כלום.

כן מדהים תוך 12 שעות גייסו 400 אלף להגנה על החייל, לאחר שהתשקורת פרסמה כתבה קטלנית על שרון גל כאילו הוא רימה את משפחת החייל ועורכי הדין.

קשה לי לראות את ריבלין חונן את החייל, גם אם יהיה לחץ עליו, אבל בהחלט לחץ יהיה, כבר פורסמה עצומה נוספת בבקשה לחנינה.
לצפיה ב-'כן התרומה לחייל הייתה מדהימה, רק מפה רואים כמה התמיכה בחייל'
כן התרומה לחייל הייתה מדהימה, רק מפה רואים כמה התמיכה בחייל
17/07/2016 | 17:57
15
גדולה. הבנתי שגייסו אפילו יותר מארבע מאות אלף.
לצפיה ב-'טקס פרסי מוזיקה Juventud 2016'
טקס פרסי מוזיקה Juventud 2016
15/07/2016 | 11:23
17
67
אתמול (היום בלילה) התקיים במיאמי טקס פרסי מוזיקה של יוניביסיון Premios Juventud 2016. בין הקטגוריות היו גם שלוש שקשורות לטלנובלות והזוכים הם:
מאיטה פרוני השחקנית הכי אהובה
פרננדו קולונגה השחקן הכי אהוב
 Tu Respiración- Chayanne שיר נושר הכי אהוב (בלתי נסלח).

בהמשך היום, כאשר אחזור הבייתה אשרשר תמונות נוספות מהטקס.
לצפיה ב-'דרך אגב, למי שלא שם לב מאיטה צבעה חלקית לבלונד'
דרך אגב, למי שלא שם לב מאיטה צבעה חלקית לבלונד
15/07/2016 | 11:27
1
75
לצפיה ב-'לא הכי אהבתי אבל הכל יפה עלייה'
לא הכי אהבתי אבל הכל יפה עלייה
16/07/2016 | 18:55
13
לצפיה ב-'ההופעה של אנהי בטקס '
ההופעה של אנהי בטקס
15/07/2016 | 13:29
1
61
לצפיה ב-'איזו מדהימה'
איזו מדהימה
16/07/2016 | 18:36
22
תודה על הלינק
לצפיה ב-''
15/07/2016 | 17:24
5
51
לצפיה ב-''
15/07/2016 | 18:03
4
42
לצפיה ב-''
15/07/2016 | 18:08
3
50
לצפיה ב-''
15/07/2016 | 19:09
2
41
לצפיה ב-''
15/07/2016 | 19:13
1
43
לצפיה ב-'תודה על כל התמונות'
תודה על כל התמונות
16/07/2016 | 18:56
9
לצפיה ב-'טעם טוב יש למצביעים חח מאייטה ופרננדו'
טעם טוב יש למצביעים חח מאייטה ופרננדו
16/07/2016 | 18:47
32
השיר של הבלתי נסלח גם מעולה.
לצפיה ב-'למישהו יש לינק באיכות טובה גם להופעה של מאייטה מהטקס?'
למישהו יש לינק באיכות טובה גם להופעה של מאייטה מהטקס?
16/07/2016 | 18:52
2
22
מצאתי איזה 3 לינקים אבל באחד איכות התמונה לא הכי ברורה ובשניים האחרים איכות הקול לא משהו
לצפיה ב-'זה אולי?'
זה אולי?
16/07/2016 | 19:14
1
29
לצפיה ב-'זה אחד הלינקים שמצאתי קודם ששומעים רק ברמקול אחד'
זה אחד הלינקים שמצאתי קודם ששומעים רק ברמקול אחד
16/07/2016 | 19:43
32
טוב אבל לפחות האיכות של התמונה טובה, תודה בכל אופן!

איזו מהממת מאייטה אהבתי גם את השיר, איזה יפה היא רוקדת
לצפיה ב-'הפרס של קלונגה הוא על משחקו בתשוקה וכוח?'
הפרס של קלונגה הוא על משחקו בתשוקה וכוח?
16/07/2016 | 18:57
1
31
לצפיה ב-'כן'
כן
18/07/2016 | 18:03
7
לצפיה ב-'העדפתי את סרחיו גוירי'
העדפתי את סרחיו גוירי
16/07/2016 | 21:55
35
אבל צפוי שפרננדו קולונגה זכה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עמי לי נזר - היועצים לעסקים בישראל
עמי לי נזר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו