לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
24/09/2016 | 18:08
18
18

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבוע טוב לכולם

לצפיה ב-'נחשו מי זה הבחור הצעיר זה'
נחשו מי זה הבחור הצעיר זה
24/09/2016 | 18:13
3
91
תראו מי גדל!
לצפיה ב-'ואוו ממש גדל!'
ואוו ממש גדל!
24/09/2016 | 19:24
57
אני מרגישה זקנה:(
לצפיה ב-'עוד טיפה, עוד קצת שרירים'
עוד טיפה, עוד קצת שרירים
24/09/2016 | 21:39
47
ונראה אותו בתפקידים ראשיים בטלויסה
לצפיה ב-'דיי חח גדל הילד'
דיי חח גדל הילד
25/09/2016 | 21:02
21
אחרי אין טיפשות עוד ראיתי אותו בתהום של תשוקה כששיחק את הראשי לפני מעבר הזמן אבל גם אז היה נראה ילד, איזה מהר הוא גדל חח
לצפיה ב-'פגישת מחזור של כוכבי אני בטי המכוערת וד"ר אמור'
פגישת מחזור של כוכבי אני בטי המכוערת וד"ר אמור
24/09/2016 | 18:37
59
לצפיה ב-'איסבל מסדו וחואן מנואל ארטובי התחתנו היום'
איסבל מסדו וחואן מנואל ארטובי התחתנו היום
24/09/2016 | 20:49
3
64
תמונות ראשונות מהחתונה 

לצפיה ב-'סירטונים מהחתונה '
סירטונים מהחתונה
24/09/2016 | 20:59
1
27
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
25/09/2016 | 20:06
9
לצפיה ב-'שיר חדש לדולסה מריה '
שיר חדש לדולסה מריה
25/09/2016 | 19:27
2
28
דואט עם הזמר ג'וי מונטנה.

לצפיה ב-'מושלםם מכורה אליווו'
מושלםם מכורה אליווו
26/09/2016 | 14:50
4
לצפיה ב-'שיר חמוד למרות שאת הקודם אהבתי יותר'
שיר חמוד למרות שאת הקודם אהבתי יותר
26/09/2016 | 22:39
10
זה שיר שצריך לשמוע כמה פעמים הוא קצת פחות קליט. אבל יש לו מקצב יפה
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי קיבל מכה במהלך משחק עם בנו'
סבסטיאן רולי קיבל מכה במהלך משחק עם בנו
26/09/2016 | 22:22
1
18
סבסטיאן רולי וסנטיאגו שיחקו גולף שבמהלכו סבסטיאן נחבל בראשו קלות. סבסטיאן שמר על חוש ההומור ואמר שיש לו "ראש קשה" וגם אמר שיש לסנטיאגו יד חזקה בנדנוד הגולף.
לצפיה ב-'נראה שהבן שלו חבט בו במקום בכדור חח אאוץ''
נראה שהבן שלו חבט בו במקום בכדור חח אאוץ'
26/09/2016 | 22:28
12
חמוד סבס שירגיש טוב!
לצפיה ב-'מוזר שהעמוד של הגורל של אווה עדיין לא עלה בעוד הפרומו כבר'
מוזר שהעמוד של הגורל של אווה עדיין לא עלה בעוד הפרומו כבר
26/09/2016 | 22:31
3
19
משודר בערוץ
לצפיה ב-'הוא כבר עלה'
הוא כבר עלה
26/09/2016 | 23:15
2
7
לצפיה ב-'איפה אתה רואה? זה לא מופיע בעמוד הסדרות וגם לא בראשי'
איפה אתה רואה? זה לא מופיע בעמוד הסדרות וגם לא בראשי
26/09/2016 | 23:33
1
8
אני מתכוונת לעמוד עם הפרומו והגלריות
לצפיה ב-'ראיתי אותו השבוע'
ראיתי אותו השבוע
27/09/2016 | 04:13
ומסתבר שהוא ירד
לצפיה ב-' חוקי המשחק - ספיישל פתיחה'
חוקי המשחק - ספיישל פתיחה
26/09/2016 | 23:01
7
19
ספיישלון קטן לכבוד תחילתה של טלנובלה חדשה של גלובו "חוקי המשחק".
ימי שידור: ימים א'-ה' ב19:05, שידורים חוזרים ב7:05, 01:05, 13:05 וימי שישי 18:10 חמישה פרקים ברצף.

צפיה מהנה לכל מי שצופה
לצפיה ב-'*העלילה'
*העלילה
26/09/2016 | 23:02
6
אני אוותר על עלילה , כי היא גם ככה סוג של שזורה בתוך תיאור הדמויות.
לצפיה ב-'דמויות'
דמויות
26/09/2016 | 23:03
7
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
26/09/2016 | 23:04
4
לצפיה ב-'טריילר שתרגמתי בעבר'
טריילר שתרגמתי בעבר
26/09/2016 | 23:13
4
לצפיה ב-'העמוד של טלנובלה באתר של ויוה'
העמוד של טלנובלה באתר של ויוה
26/09/2016 | 23:17
4
לצפיה ב-' מועמדות לפרס אמי בינלאומי'
מועמדות לפרס אמי בינלאומי
26/09/2016 | 23:23
6
בדיוק היום התפרסמה רשימת מועמדים לפרס "אמי בינלאומי" וגלובו כמו תמיד מככבים.
בקטגוריה "טלנובלת השנה" נמצאות שתי טלנובלות שלהם - חוקי המשחק ואמת סודית.
בקטגוריית שחקן השנה מועמד אלשנדרי נרו על תפקידו בחוקי המשחק, ובקטגוריית שחקנית השנה נמצאת גראצי מאסאפרה על תפקידה באמת סודית.
הזוכים יוכרזו בטקס שיתקיים בנובמבר
לצפיה ב-'קאוואן ריימונד התארח בתכנית של קרינה זמפיני'
קאוואן ריימונד התארח בתכנית של קרינה זמפיני
27/09/2016 | 02:23
6
מורפי משהו כזה ושאלה אותו אם נשיקה עם שחקנית בילבלה אותו. לא הבנתי את התשובה שלו.

לצפיה ב-'מי זה מי - שרשור אחד לפני אחרון '
מי זה מי - שרשור אחד לפני אחרון
26/09/2016 | 16:30
5
24
מה יעלה בגורל שק החבטות שלנו? (כנראה יסיים עם יסניה, ויתפקד כבעל מוכה)
מה יעלה בגורל מלכיאדס? (כנראה עם אותו בר)
מה יעלה בגורל סנטיאגו? (כנראה הוא ואאוחניו ימצאו את הקוץ שנתקע להם בתחת ויתנרמלו.)
מה יעלה בגורל האסיר המסכן שנתקע עם פריקו בכלא? (כנראה ייעלם כשלעומת שבא)

והכי חשוב -

מתי כבר לכל הרוחות הכל יתפוצץ?

הכל ב... Quien es Quien- las ultimas capitulos!
לצפיה ב-'ואני שואלת-מתי כבר יחשפו את יסי!!'
ואני שואלת-מתי כבר יחשפו את יסי!!
26/09/2016 | 21:07
16
היא לא יכולה להתחמק מהגילוי הזה לא ולא!
לצפיה ב-'פרק 114 - איזה יופי שלסנטי חזרה הראייה!'
פרק 114 - איזה יופי שלסנטי חזרה הראייה!
26/09/2016 | 21:21
14
וברגע ממש מכריע צ'מוי אכל אותה לזה הוא לא ציפה
איך שסנטי קם מהרצפה הוא הצליח לראות את האקדח לקח אותו איים עליו ובכך הציל את קוני, ואז ירה לו בכתף פצע אותו והצליח לגבור עליו ולהבריח אותו! רק מוזר שלא הראו לנו את הירי עצמו. בכל אופן אהבתי איך שהוא וקוני התרגשו שהוא בעצם ראה אותו לראשונה. אבל כמובן שהוא היה חייב להרוס ושוב צעק לה ללכת הורס שמחות

איגנסיו הצליח להביא את חבר המנהלים לבחור בו למנכ"ל התאגיד ובעצם כרגע הוא מממש את כל מה שרצה מהתחלה, בעזרת המסמכים שהוא החתים עליהם את פרננדה ופריקו. ליאונרדו פלומה ובסי לא יודעים מה לעשות בעוד שבינתיים פריקו הצליח להתחבב אפילו על הפושע שדחפו לו לתא ואפילו כבר הספיק ליצור איתו קשר ידידותי משהו

ידעתי שנורה עלתה על הכוונות הזדוניות של פביולה עם הכדור בתה! כל הכבוד. למרות שבעיקרון פביולה כזאת טיפשה ושקופה חח הכפית מלוכלכת? באמת? לא יכלה לחשוב על משהו קצת יותר אמין כדי להיפטר מנורה לכמה דקות? אין שכל אין דאגות

ולא הבנתי למה רובן חיכה כדי לאיים עלייה שיזמין לה משטרה. יותר מזה, לא ברור למה הוא עדיין לא עשה את זה

והומברטו מגיע להתעמת עם פריקו בכלא! זה הולך להיות מעניין
לצפיה ב-'114'
114
26/09/2016 | 01:00
1
21
קה טונטה דניאלה! ממש מספרת את כל הסודות לאויב

שק החבטות לשנו סוף כל סוף מרים את פניו וצועק על פביולה. too later too little......

הראייה של סנטיאגו חוזרת אליו...... טוב שיהיה.

והסוף - הומברטו צועק על פריקו בכלא........ נראה לאן זה יוביל בפרק הבא.

עוד 5 פרקים לסוף
לצפיה ב-'כן מה נראה לדניאלה שהיא ככה מגלה לאדם שזה עתה הכירה'
כן מה נראה לדניאלה שהיא ככה מגלה לאדם שזה עתה הכירה
26/09/2016 | 22:04
9
את כל הסודות הכי כמוסים שלה ושל פרננדה ובכלל היא גם הייתה אמורה לחשוד בו או לפחות לא לסמוך עליו לגמרי מאחר והיא שמה לב שניסו להסתיר ממנה מידע באוניברסיטה.
לצפיה ב-'115'
115
26/09/2016 | 23:19
5
קודם כל -

הדבר שהכי נשפכתי ממנו זה לאונרדו בוהה במופע האימים קוקו אונסת את  טרמיי בשידור חי : -D איזה כישרון אאוחניו סיז'ר!

דניאלה מספיקה לשכב עם האויב..... נו טוב שיהיה היא אחות של פסיכולוגית מטומטמת שבדיוק נרצחה.

מתי יגלו לפרננדה שהיא התאהבה בפריקו ולא בלאו לכל הרוחות.

יסניה? תמותי. ורצוי שזה יהיה יחד עם בעלך המוכה.

הומברטו מגיע הביתה וממש עוד רגע רוצח את איגנסיו הגיע הזמן שהוא יפגין משחק טוב.

ו...... בסקירה לאחור זה היה פרק די משעמם.

נקווה שהפרקים הבאים יגלו את כל מה שצריך לגלות ולסגור
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
23/09/2016 | 21:26
19
34
לצפיה ב-'מפגש פסגה במקסיקו סיטי'
מפגש פסגה במקסיקו סיטי
23/09/2016 | 21:41
4
51
רנטה מחליטה לנסוע עם אביגיל למקסיקו סיטי כדי שאביגיל תקנה שימלת כלה לקראת החתונה שלה עם דייגו, ואת מי הן פוגשות שם? את מתאו ופטריסיו שהגיעו זה עתה לכנס רפואי!אביגיל ומתאו לא הרגישו בנוח אם כי אני שואלת את עצמי מה מתאו משחק אותה מרגיש לא בנוח שהרי זה הוא שהחליט שהוא ופטריסיו ישהו באותו המלון כי ידע שהן יהיו שם איזה חמוד פטריסיו חח כולו מאושר להיות עם רנטה כמה ימים בלי פאוסטו שיושב להם על הוריד. 

אהבתי איך שחימנה דימתה את פורפיריו לפנטום האופרה בגלל הכיסא גלגלים והמסכה שהוא עוטה על הפנים אגב יבגני אני זוכרת שהזכרת את העיוות בפנים שלו עקב התאונה גם בגרסה המקורית, ואם אני זוכרת נכון רשמת ששם ראו איך הוא נראה. זאת אומרת שם הוא לא שם מסכה על הפנים בשום שלב?

מקס חסר תקנה ההורים שלו מתו והדבר היחיד שמעניין אותו זה הירושה. אגב לא הבנתי למה פורפיריו עדיין לא גילה לו על המחלה שלו.

חוליאן פתח את הקזינו המפוקפק שלו וכמובן שכל חבורת הרשע כבר שם אדוביחס ואפיחניה כאלה תמימות, אם הן רק היו יודעות על מה ועל מי הן זרקו את הכסף שלהן

ועוד הערה אחרונה - מוזר שחזרו לקליפ היציאה המקורי בסיום כל פרק במקום הקליפ החדש ששמו לא מזמן מקווה שבהמשך עוד יחזירו את קליפ היציאה החדש לא שזה כזה קריטי אבל זה היה שינוי מרענן
לצפיה ב-'כן שם לא הייתה שום מסכה ופורפיריו נראה כמו סיוט לילי'
כן שם לא הייתה שום מסכה ופורפיריו נראה כמו סיוט לילי
24/09/2016 | 01:01
1
27
באמת לא ברור מדוע מתעכבים לספר לו על המחלה, אני בטוח שחימנה תספר לו כשלעגה לו שלפעמים מה שווה כל הכסף כשיש תאונות ומחלות שמקצרות את החיים.

אפיחניה אמנם מרגישה לא בנוח ששכבה עם אב ובן, אך רק קצת אי נוחות לא גועל או רצון להפסיק אם כי נראה שטוניו כבר לא ממש מעניין אותה וגם אדוביחיס עוד רבה איתה שמשתמשת בקשר המשפחתי של האקס כתירוץ שהיא צריכה לפנות לה את הדרך, אילו רק ידעו שגם האחות השנייה (אדוביחיס עבור אפיחניה ואפיחניה עבור אדוביחיס) כבר שמעה שהיא הנבחרת וזכתה לבלות במיטתו של חוליו (חוליאן).

מקס באמת חסר תקנה ומסתבר שכנראה שלוסיו היה כבר כשמקס היה תינוק חרא של בן אדם, עד שאימו דאגה שיוסף לצוואה סעיף שלא יאפשר ללוסיו לנצל את מקס ולהנות מכספו של אחיו של פורפיריו.

גם אני הופתעתי מהחזרה לקליפ הישן, אולי מחווה לפבלו שנראה את השחקן הזה בסוף כל פרק בתחילת הקליפ הסיום.

מתאו מרגיש לא נוח לצאת ברביעיה ובטח מה הוא יכול להיות חמש דקות עם אביגייל בלי לנשק אותה, זה באמת עינוי, אז הוא מעדיף לא להיות שם וגם פאוסטו שטף לו את המוח שאם הוא רק יקח אחראיות על הילדים ויחלוק משמורת אך לא יחיה עם אימן, אז הם ישנאו אותו כמו שהוא כועס על אביו שלדעתו אביו הבריז לאימו בחתונה כדי לנטוש אותה הרה וללכת למאהבת, אז אם הוא יתגרש ויתחתן עם אביגייל זה יהיה אותה דבר כמו מה שאביו עשה.
לצפיה ב-'כן גם אני הייתי בטוחה שחימנה עומדת לספר למקס'
כן גם אני הייתי בטוחה שחימנה עומדת לספר למקס
24/09/2016 | 16:15
10
אבל אז היו לו גם סצנות עם פורפיריו שהייתי בטוחה שהוא זה שיספר לו ולא..מוזר

לצפיה ב-'אה בעצם בגרסה הקודמת לא היה לפורפיריו אח וגיסה'
אה בעצם בגרסה הקודמת לא היה לפורפיריו אח וגיסה
24/09/2016 | 01:03
1
24
שהוא צריך להשתתף בלוויה שלהן וגם לא ראה אנשים חוץ משתי האחיות שהוא כמובן לא ידע שהן שתיים ורב השרתים בביתו. כך שגם כאן לא בטוח עם פורפיריו ישמור על המסכה גם בביתו.
לצפיה ב-'בינתיים ראינו סצנות שלו גם בבית אבל'
בינתיים ראינו סצנות שלו גם בבית אבל
24/09/2016 | 16:17
13
תמיד איזה כוס נר או אגרטל הפרידו בין הפנים שלו לצופה
לצפיה ב-'וואו איזה הבדל בין מתאו של פרננדו למתאו של מארק טאצ'ר'
וואו איזה הבדל בין מתאו של פרננדו למתאו של מארק טאצ'ר
23/09/2016 | 22:22
13
61
הנה הסצנה המקורית שמתאו ישן על הספה ואז אביגיל והוא מתנשקים כשהוא מתחנן אלייה שלא תתחתן עם דייגו. בגרסה המקורית ממש יוצא הלב אל מתאו(פרננדו)ומתחשק לשמוע את אביגיל אומרת לו שהיא אכן לא תתחתן עם דייגו. - מה שממש לא הרגיש לי בסצנה הזו עם מארק. להיפך, בסצנה הזו רק רציתי שאביגיל לא תיפול ל"מלכודת" שלו.

לפי מה שאני רואה פה פרננדו הצליח להביא רוך ורגש לדמות ראשית טובה שהיא לא מושלמת, מה שמארק טאצ'ר פשוט לא מסוגל. מארק טאצ'ר לא צריך לשחק דמויות טובות נקודה. הוא לא מתאים. הוא ממש הורס את ההנאה מהזוג הראשי וחבל כי הטלנובלה מעולה. אפילו הקולות שלהם..לפרננדו יש קול עמוק כזה ולמארק יש קול מחוספס גם הדברים הקטנים האילה משפיעים על איך הדמות בסופו של דבר עוברת מסך. 
לצפיה ב-'והנה סצנת הקנאה של מתאו בקרבה של פאוסטו לאביגיל - גם פה'
והנה סצנת הקנאה של מתאו בקרבה של פאוסטו לאביגיל - גם פה
23/09/2016 | 22:37
5
53
למרות הכעס של הדמות של מתאו, פרננדו מתנפל עלייה במידה ולא כמו מתאו של מארק שעוד שנייה מביא לה מכות כל כך שונה! גם חבל שברימייק הורידו את הנשיקה זה היה יכול אולי קצת למתן את האווירה האלימה שמתאו השאיר אחריו. בקיצור, אין מה להשוות. חבל שהפסדתי את הגרסה עם פרננדו אין עליו
לצפיה ב-'אגב את השחקנית של אביגייל בגרסה המקורית'
אגב את השחקנית של אביגייל בגרסה המקורית
24/09/2016 | 01:13
1
52
ראית רק כשניסית את הפרקים הראשונים בשיבה הביתה?
לצפיה ב-'לא ניסיתי את הפרקים הראשונים של השיבה הבייתה בזמנו אלא'
לא ניסיתי את הפרקים הראשונים של השיבה הבייתה בזמנו אלא
24/09/2016 | 16:13
31
הצצתי בכמה סצנות ביוטיוב כדי להבין אם הסדרה תמצא חן בעיניי. אני זוכרת שלא אהבתי שלא הרבו לצלם סצנות בחוץ וגם לא את הסצנות הכבדות שכל מה שהדמות שלה סבלה בהתחלה עם הבית משוגעים וכו'. ככה שהרושם הכללי שקיבלתי על הסדרה לא כזה משך אותי. אבל כן זו בעצם הייתה הפעם הראשונה שראיתי את השחקנית משחקת. נראית שחקנית יפה מאוד ומוכשרת, גם לתפקיד של אביגיל לצד פרננדו אני רואה שהיא נכנסה יפה. מאוד דומה למשחק של סוריה כאביגיל.
לצפיה ב-'אם את רוצה אני יכולה לשלוח לך את הטלנובלה הזאת להורדה'
אם את רוצה אני יכולה לשלוח לך את הטלנובלה הזאת להורדה
25/09/2016 | 00:27
2
21
אני מתכוונת לחבקי אותי חזק כמובן
לצפיה ב-'תודה על ההצעה אבל אין כבר טעם כי אני צופה בגרסה הנוכחית'
תודה על ההצעה אבל אין כבר טעם כי אני צופה בגרסה הנוכחית
25/09/2016 | 07:18
1
61
את צפית בכולה?
לצפיה ב-'האמת שלא, אולי בהזדמנות אצפה'
האמת שלא, אולי בהזדמנות אצפה
25/09/2016 | 14:35
8
לצפיה ב-'אכן פרננדו זה פרננדו '
אכן פרננדו זה פרננדו
24/09/2016 | 01:11
6
57
גם באהבת אמת בקטע שהוא מגלה שמנהל העבודה שלו היה אהבתה של אישתו שאיתו היא רצתה לברוח ביום החתונה, הוא ממש מתנהג למתילדה כמו בהמה, אבל רואים בעיקר את הכאב שלו והזעם שלו ואי אפשר לשנוא אותו אפילו בקטע הזה.

גם בחבקי אותי חזק הדמות שלו הביאה רוך, מארק תאצ'ר באמת שחקן בינוני שלא מביע רגש ולכן גם לא הייתי ממש מעוניין שהסדרה תגיע כי הוא לא עורר אצלי שום דבר לא באהבה מנצחת ולא בתהום של תשוקה. דווקא מסוריה ווגה שהייתי אדיש אליה בים של אהבה, פה יש לי רושם טוב.

וטוב שהבאמי הבין שרבקה ג'ונס לא תיראה עיוורת עד שהיא תלך עם מקל. הנעריים של ויקטוריה רופו גדולות עליה כמו הרגליים של קלונגה למארק תאצ'ר. לעומת זאת כצפוי סריחיו גווירי יכול להיכנס בקלות לנעליו של ססר אבורה וסבינה מוסייר לנעליה של רוסנה סן חואן ומאלתאיר חראבו הופתעי לטוב עוד בתשוקה וכוח שהגיע קודם, כי בפרקים הראשונים של תהום של תשוקה לא סבלתי אותה בפרקים המתקדמים כשדמותה הפכה לטובה גם השחקנית נהייתה טובה יותר.
לצפיה ב-'בדיוק, מארק טאצ'ר לא יודע להביע רגש.'
בדיוק, מארק טאצ'ר לא יודע להביע רגש.
24/09/2016 | 16:00
5
30
שזה מאסט לתפקיד של ראשי טוב. באהבה מנצחת ותהום של תשוקה הוא שיחק דמות של צלע שלישית נדחפת ומעצבנת אז זה התאים לו. למרות שגם אז לא נפלתי מהמשחק שלו.

אין לו כריזמה אין בו רוך אין בו שום דבר ששחקן שמשחק דמות ראשית צריך שיהיה לו. לא כל אחד מתאים. הסצנות שלו עם אביגיל לא עושות לי כלום. להיפך בעימותים שלהם הוא ממש מייצר אנטגוניזם. ואני רואה שלא רק אצלי חח..

וכן לעומתו סוריה וגה מצויינת. אהבתי אותה גם בים של אהבה והיא אפילו השתפרה עוד יותר. סוריה באמת מקסימה כיף לראות סצנות שלה ויש לה כל הנתונים לדמות ראשית טובה.

גם לי היה חשש עוד בהתחלה לגבי הליהוק שלו, אבל חשבתי לעצמי שבנובלה הזו יש כל כך הרבה טובים מוכרים ומוכשרים, עלילה מעניינת וצילומים מושקעים ככה שכמה כבר הליהוק של מארק טאצ'ר יפריע לי? חשבתי שאני בטח אתחבר אליו דרך הדמות. אבל לא, לא הצלחתי להתחבר אליו פארה נאדה

וכשמסתכלים עכשיו על התותח הכבד קולונגה בתור מתאו ומשווים, רק מבינים עוד יותר טוב כמה מארק לא התאים להוביל את הנובלה הזו. הנעליים של פרננדו ללא ספק גדולות עליו בכמה וכמה מידות. ואחרי הכל לא שזה מפתיע בגלל זה אני כבר קצת פחות מחכה לבלתי נסלח כי דבר דומה אני מרגישה עם הליהוק של איוון סאנצ'ס.

את אלטאיר סבינה וסרחיו תמיד אהבתי וידעתי שהם לא יאכזבו
לצפיה ב-'הוא גם אפרורי כל כך לא מתאים לתפקיד ראשי'
הוא גם אפרורי כל כך לא מתאים לתפקיד ראשי
24/09/2016 | 17:10
4
44
שהצופה פשוט רוצה שאביגייל תישאר עם דייגו כי אפילו דייגו ששיחק תפקידים משניים בלבד כמו צ'מה בשקרים, איזשהי דמות בהכול בשביל האהבה, לא יודע בדיוק מי, כי לא צפיתי, וסאול הרשע בכוחו של גורל שלא צפית, אבל הוא הרבה יותר מתאים לראשי ממארק תאצ'ר והוא כן מביע רגשות לא כמו קלונגה או אפילו כריסטיאן דה לה פואנטה, אבל יותר טוב ממרק תאצ'ר.

בבלתי נסלח אני בטוח שאיוון סנצ'ז היה טוב בפרקים הראשונים בהם חרונימו שזכה ממני אפילו לכינוי עיוורונימו האשים את רנטה ללא בסיס והתעלל בה נפשית, בתור נקמן הוא דווקא מתאים, כשהוא יצטרך להכיר בטעויותיו ולהביע רוך זה כבר סיפור אחר, לא ראיתי את איוון סנצ'ז בתור דמות טובה, כך שאני לא יודע.

לי יש בעיה לא רק עם מרק תאצ'ר אלא גם עם רבקה ג'ונס שלפחות הבינו שהמשחק שלה לא מביע עיוורון ולקחו אבזרים כמו מקל, אבל כפי שזוהר כתבה בפורום וואלה לא מתאים לה לשחק דמות טובה עם הרבה רוך ביחסים מסוכנים (תשוקה מסוכנת) היא שיחקה אם חמדנית ורודפת בצע וזה התאים לה כמו כפפה ליד.
לצפיה ב-'בהחלט מסכימה עם מה שכתבת על פרדיננדו'
בהחלט מסכימה עם מה שכתבת על פרדיננדו
25/09/2016 | 21:07
3
22
אגב בפשוט מריה הוא גם משחק כצלע שלישית.

רבקה ג'ונס אכן לא הכי אמינה בתור עיוורת למרות שהמשחק שלה בכללי הוא טוב. בעיניי היא מתאימה לשחק דמות טובה אבל ויזואלית בהחלט הייתה יכולה להתאים לשני הכיוונים.
לצפיה ב-'רבקה ג'ונס יכלה לשחק את קונסנסה '
רבקה ג'ונס יכלה לשחק את קונסנסה
26/09/2016 | 17:55
2
19
ובתשוקה וכוח יכלה לשחק גם את חוליה וגם את נינה, אבל לא דמות עם הרבה רוך כמו שרנטה אמורה להיות.
לצפיה ב-'אפרופו קונסטנסה יכלו להביא שחקנית מבוגרת יותר'
אפרופו קונסטנסה יכלו להביא שחקנית מבוגרת יותר
26/09/2016 | 21:56
1
17
שהרי במציאות אני מניחה שבינה לבין רבקה ג'ונס אין כזה פער גילאים גדול.

בכל אופן אני נהנית יותר מסצנות שלה עם פטריסיו מאשר מסצנות של אביגיל ומתאו חח כן עד כדי כך. הלוואי שלמארק היה חצי מהצ'ארמינג של רנה סטריקלר הוא ורבקה ג'ונס מקסימים ביחד ממש אהבתי את הסצנות שלהם במקסיקו סיטי, כולל הסצנות במסעדה המיוחדת לעיוורים.

בניגוד לסצנות  של אביגיל ומתאו - מאיפה יש לו החוצפה לבוא אלייה לחדר ולהציע לה שתהיה המאהבת שלו? והיא לצערי חזרה להכנע לו והסכימה אילולא רנטה שחזרה עם פטריסיו לחדר כדי לקחת את המקל שלה, אביגיל הייתה מתמסרת למתאו והופכת עצמה רשמית למאהבת שלו. בעוד הוא היה נהנה מכל העולמות - חיי משפחה ומאהבת מהצד

אגב הפרצוף העצבני של מתאו אחרי שנאלץ לחזור לחדר שלו היה די דומה לפרצוף של ילד זועף שלא קיבל את הצעצוע שרצה

כמה טוב שלבסוף אביגיל תפסה את עצמה התחרטה וסיפרה הכל לדייגו, שלבסוף סלח לה גם על זה. מדהים כמה הוא אוהב אותה שהוא מסוגל ככה לספוג הכל.
לצפיה ב-'אנה ברטה אספין (קונסטנסה) מבוגרת מרבקה ג'ונס'
אנה ברטה אספין (קונסטנסה) מבוגרת מרבקה ג'ונס
26/09/2016 | 23:27
6
רק בשנתיים או שלוש.
לצפיה ב-'אל תעזבי אותי - שרשור צפייה'
אל תעזבי אותי - שרשור צפייה
25/09/2016 | 00:25
4
18
לצפיה ב-'פרק 6 - ארנסטו דאלסיו הצטרף'
פרק 6 - ארנסטו דאלסיו הצטרף
25/09/2016 | 01:01
28
בתור בן דוד של חיימה. הפעם האחרונה שנראה במחוזותינו היה כנגד כל הסיכויים גילם את אדוארדו קרדס החולה והחלש.

טוב זה שקוף שאחותו, אודט שמה עין על אדריאן, אכלה אותה ששמעה שיש לו חברה. ובינתיים חברתה הטובה של חולייטה מתחילה לגלות רגשות כלפי חיימה. האמת שנראה שגם הוא לא נשאר אדיש. לא מאשימה אותו עם אישתו שאובססיבית לאחיה ואדישה כלפי בעלה, האמת שיכול להיות שהוא כבר הפסיק לאהוב אותה וממשיך איתה מתוך רחמים ודאגה. היא אפילו תקפה אותו כך שאהבה אליו כבר אין ובספק אם היה מתישהו.

נוריה הזאת מעצבנת, כזאת ממורמרת שונאת את כולם ואובססיבית למרר את חייה של פאולינה. האמת שדי נמאס מהסיפור של האחות הרעה והקנאית. אבל נוריה הזאת פשוט אובססיבית כל כך לאחותה שלא החלטתי מי יותר גרועה, היא או חולייטה.

די מפתיע שגונזלו נותן לאדגר לסחוט אותו, יש לו אפילו משתפי"ם לפשעים אבל הוא ממש אנושי ובינתיים הוא הדמות האהובה עליי. הוא אפילו פחות רע ממה שהיה בהזורו. הוא אהב רק את פיה והייתה נקודת התורפה שלו ואילו פה רואים שהוא אוהב את בנותיו, לא מתנשא וגם צודק יחסית בהתנגדותו ליחסים של פאולינה ואדריאן. והכי הכי אכפת לו ממאו אפילו שלא נושא מדמו ודואג לו. לא נחשב האנטגוניסטה פה ואני שמחה שיש לו צד טוב וצד רע בדומה לבלנקה גרה משלוש פעמים אנה שגם היא לא פעלה מתוך רוע כשלקחה את אנה לוסיה לחיקה כשאימצה אותה היא אפילו לא הייתה מחושבת ולא נתנה לה שם אחר ולא טישטשה את זהותה כי רק רצתה שתהיה לה בת, הבת שאיבדה. הכימהון שלה להיות אמא הובילו אותה למעשה הזה שגזלה ממשפחתה את אנה לוסיה אבל לא מתוך רוע לב למרות שמשחק פה התפקיד של אגואיזם. דמויות מורכבות אין ספק, בניגוד לנוריה או אדגר.
לצפיה ב-'לאחרונה לא היה לי ממש זמן לראות'
לאחרונה לא היה לי ממש זמן לראות
26/09/2016 | 07:46
2
21
מקווה בימים הקרובים לחזור לראות
לצפיה ב-'אפשר להקפיץ את שרשור מי זה מי?'
אפשר להקפיץ את שרשור מי זה מי?
26/09/2016 | 08:16
1
21
או שכבר אפתח חדש?
לצפיה ב-'תפתח חדש ואני אעביר את ההודעה שלך (על פרק 114)'
תפתח חדש ואני אעביר את ההודעה שלך (על פרק 114)
26/09/2016 | 09:49
11
לשרשור החדש, הולך?
לצפיה ב-'סקר טלויסה 2015'
סקר טלויסה 2015
24/09/2016 | 21:55
26
91
בעוד שבועיים אמורה להתפרסם המחליפה של תשוקה וכח
רוב הסיכויים שהיא תהיה מקסיקנית בהתאם לרצועת השידור, ואחרי שדווח כבר על טלמונדו אחת חדשה ועל ברזילאית אחת חדשה

לפי נסיון העבר(3 מקסיקניות שהגיעו מ-2014)ואם לא יהיו הפתעות מיוחדות, אמורה להגיע עוד טלנובלה אחת מהנגלה של 2015 לפני החדשות של 2016 שאגב מבחינתי יותר מושכות 

האופציות היחידות שנשארו ממה שלא נחשב לטלקומדיה(מה שויוה לא אוהבים להביא ממקסיקו)וממה שלא נפסל לשידור(אל תעזבי אותי)אילה סך הכל שלוש טלנובלות שאחת מהן בהחלט יכולה להגיע

הבלתי נסלח
פשוט מריה 
ואהבה מהשכונה

מוזמנים לדרג את שלושתן מ-1 עד 3 כשהראשונה היא כמובן הכי מצופה שלכם. מוזמנים גם לנמק את אופן הדירוג שלכם

מצרפת את שלושת הפרומואים של שלושת הטלנובלות המדוברות:
לצפיה ב-'דירוג שלי'
דירוג שלי
24/09/2016 | 22:00
2
53
1. הבלתי נסלח בגלל אנה ברנדה כמובן. 
2. אהבה מהשכונה.
3. פשוט מריה - כי זה ריימק לטלנובלה משנות השמונים וקלאסי בצורה קיצונית שדמות ראשית בוכה כל הפרקים הראשונים.
לצפיה ב-'ראית את המקור של פשוט מריה?'
ראית את המקור של פשוט מריה?
24/09/2016 | 23:12
1
26
מתי ואיפה זה שודר?
לצפיה ב-'זה שודר בערוץ רוסי ולא צפיתי, פשוט שמעתי ביקורת שלילית'
זה שודר בערוץ רוסי ולא צפיתי, פשוט שמעתי ביקורת שלילית
24/09/2016 | 23:44
8
לצפיה ב-'עונה'
עונה
24/09/2016 | 22:17
3
42
1. בלתי נסלח אך ורק בגלל הקאסט+הופעת אורח מיוחדת מעניינת של דנה גרסיה לקראת הסוף אבל לדעתי היא לא תגיע.
2. אהבה בשכונה רק כי זה לא פשוט מריה
3. פשוט מריה ולצערי יש לי תחושה שהיא תגיע כי ויוה מתים על סגנון כזה קלאסי וקיטשי וחושבים שהקהל אוהב עדיין דברים כאלה.
לצפיה ב-'בגלל התשובות בפורום הוט את חושבת שהיא לא תגיע?'
בגלל התשובות בפורום הוט את חושבת שהיא לא תגיע?
24/09/2016 | 23:16
2
14
לצפיה ב-'לא '
לא
24/09/2016 | 23:30
1
26
פשוט הביאו גרסה קודמת לשקרים בויוה לא מזמן אז ויוה לא יביאו עוד גרסה אפילו שיש שינויים עובדה שאת אש בדם הגרסה המקסיקנית של תשוקת הנצים שהיו פי שניים עם שינויים כי אז תשוקת הנצים עדיין הייתה טרייה יחסית וכנראה גם ויוה ידעו מראש שהם הולכים להעלות לאתר את תשוקת הנצים.
לצפיה ב-'האמת היא ששקרים של סילביה נבארו כל כך לא דומה '
האמת היא ששקרים של סילביה נבארו כל כך לא דומה
24/09/2016 | 23:49
30
לשקרים של קייט דל קסטיו שלמעשה יש יותר דמיון בין סלסטה לבובה פראית מאשר דמיון שקרים מקורית לכשאני מתאהב שראינו. כך שאני מניח זה לא יעצור אותם, עובדה שבויוה פלוס לפני שהפך לטורקי שישדרו במקביל פרקים אחרונים של תשוקה אסורה של טלמונדו שהיא ריימק לאהבה אסורה הטורקית ואת השידור החוזר של אהבה אסורה הטורקית. 

נכון שהם לא הביאו את אש ודם ואת יופי זה לא הכול כשתשוקת הנצים ובובה פראית הסתיימו לא מזמן, אך למדתי ששום דבר לא בטוח עם ויוה.
לצפיה ב-'אף אחת מהן לא תגיע לדעתי'
אף אחת מהן לא תגיע לדעתי
24/09/2016 | 22:46
3
48
לדעתי אפשר לשכוח מ2015. אפילו תשוקה וכוח היא כבר מ2015-2016, ורק אלוהים סולח שהיא מ2015 הגיע כבר באיחור מטורף של כמעט שנה. אנחנו כבר מתקרבים לסוף 2016, לא נראה לי שויוה יעשו לעצמם בושות ויתחילו את 2017 כאשר יש להם טלנובלה של טלויסה מ2015. וזה לא שיש משהו שווה או מבוקש שאפשר להביא מ2015. לא חסרות טלנובלות מ2016 שכבר הסתיימו ואפשר להביא. לדעתי אמזונאס או 3 פעמים אנה הן אפשרויות הגיוניות מאוד להחליף את תשוקה וכוח.
לצפיה ב-'בדיוק בגלל שרק אלוהים סולח הגיעה למרות שכבר התיישנה'
בדיוק בגלל שרק אלוהים סולח הגיעה למרות שכבר התיישנה
24/09/2016 | 23:09
35
אז לא הייתי ממהרת להספיד גם את היתר, זוכרת שהימרת שהיא לא תגיע כי היא בין הראשונות של 2015 וצולמה כבר די מזמן? ובסוף היא הגיעה. ונכון שתשוקה וכח חדשה יותר מרק אלוהים סולח אבל אל תשכחי שלמרות זאת רק אלוהים סולח עלתה לשידור אחריה.

וחוץ מהבלתי נסלח השתיים האחרות באמת לא מבוקשות אבל, גם אני לא מאמינה בגברים לא הייתה מבוקשת וכמעט לא הוזכרה והיא הייתה הנובלה השלישית של 2014 שויוה הביאו למרות הכל. ואם אני לא טועה גם אז היה כבר ביקוש גדול באותו הזמן לנובלות של 2015.

כמובן שכמו שציינתי עם ויוה תמיד יש גם הפתעות לא צפויות אז אולי את כן צודקת. נחכה ונראה
לצפיה ב-'אגב כולנו כבר חושבים מאיזה שנה תגיע הטלוויסה כאילו שויוה'
אגב כולנו כבר חושבים מאיזה שנה תגיע הטלוויסה כאילו שויוה
25/09/2016 | 00:14
1
29
הבטיחו מתישהו שתי משבצות חדשות קבועות של טלוויסה. אכן לא נראה שכשיש שתי טלמונדו חדשות ואחת חוזרת של טלמונדו ארגוס יביאו עוד טלמונדו, אבל יכולים להביא ארגנטינאית או מקסיקנית של אצטקה ולרנת כתבו שהם לא פוסלים צ'יליאניות, שהרי מה שרנת כתבה שויוה ענו לאופיר שתגיע לטלוויסה הסתבר כטעות. ואמנם זה שידורים חוזרים אבל מאשת הברזל ועד שעכשיו הגיע השיבה הביתה במשבצת של 23:20 היה רצף מאוד גדול של שידורים חוזרים מטלוויסה וייתכן וויוה סופרים את כל המשבצות כל החוזרות. אני מקווה שאכן תגיע טלוויסה, אבל זה ממש לא מובן מאליו שיהיו שתי טלוויסה חדשות.
לצפיה ב-'לרנת הם גם ענו שבסתיו יגיעו מקסיקניות חדשות'
לרנת הם גם ענו שבסתיו יגיעו מקסיקניות חדשות
25/09/2016 | 07:16
36
וסתיו זה עכשיו מסכימה איתך ששתיים בו זמנית זה לא מובן מאליו וזה יכול להתפרס על זמן רחב יותר אבל לפחות אחת צריכה להגיע בקרוב עם סיכוי גדול להיות המחליפה של תשוקה וכח.
לצפיה ב-'אצלי יש מהפך קטן'
אצלי יש מהפך קטן
24/09/2016 | 22:52
2
56
1)אהבה מהשכונה
2)הבלתי נסלח
3)פשוט מריה 

עד לא מזמן הבלתי נסלח הייתה הכי מצופה שלי ממה שנשאר אבל כמו שרשמתי בשירשור של רק אלוהים סולח, בעקבות מקרה מארק טאצ'ר אני חושבת שגם איוון סנצ'ס יהיה קשה לעיכול בתור ראשי טוב. 

אהבה מהשכונה נראית טלנובלה ממש חמודה, אומנם לא נפלתי ממאנה דה לה פארה באקאסיה אבל הוא לפחות מתאים לשחק דמות טובה. את הראשי השני פדרו מורנו אני לא ממש מכירה אבל הוא חמוד והראשיות גם חביבות ודי מוכרות. מה גם שזה תמיד נחמד לראות יותר מזוג ראשי אחד, הבנתי את זה היטב אחרי מילה של כבוד אגב מצרפת שיר ממש יפה שמצאתי מהטלנובלה

עם פשוט מריה לא הייתה לי כל בעיה אילולא הראשית. היה לה משחק מעצבן בחיים כפולים והאמת שלפי הטריילר גם פה לא משהו חבל שלא ליהקו את מאייטה או את אריאדנה. היו מתאימות הרבהה יותר. דווקא את הליהוק הגברי חוסה רון ופרדיננדו אהבתי. וזה נכון שהיא עושה רושם קלאסי אבל ספיילרתי בטעות את הסוף והוא לא ממש קלאסי חח 

אז זה הדירוג שלי, כמובן שאני לא אפסול את הבלתי נסלח או פשוט מריה אם יגיעו אבל כרגע אהבה מהשכונה נראית הכי מושכת מבחינתי אז זו הבחירה שלי נחכה ונראה מה יגיע
לצפיה ב-'הטלייר של אהבה מהשכונה שהביאו כאן לפני כמה חודשים'
הטלייר של אהבה מהשכונה שהביאו כאן לפני כמה חודשים
25/09/2016 | 00:09
1
28
פשוט הרג אותי משיעמום, אם הסדרה תגיע לפחות מתיאור העלילה אפשר יהיה להבין יותר מהטלייר המשעמם שהיה כאן. 
לצפיה ב-'את הטריילר בראש השירשור ראית? זה טריילר שונה מפורט יותר'
את הטריילר בראש השירשור ראית? זה טריילר שונה מפורט יותר
25/09/2016 | 07:02
6
לצפיה ב-'הדירוג שלי הוא די זהה לשלושתן'
הדירוג שלי הוא די זהה לשלושתן
25/09/2016 | 15:38
11
30
כולן במקום 3.
לצפיה ב-'שזה אומר? אתה פוסל צפייה בשלושתן?'
שזה אומר? אתה פוסל צפייה בשלושתן?
25/09/2016 | 18:19
10
12
לצפיה ב-'איך כבר הספקת להכיר אותי '
איך כבר הספקת להכיר אותי
25/09/2016 | 18:30
9
21
ראיתי את קליפ הפתיחה של שלושתן. לשלישית בכלל לא הייתי מודע.

לאף אחת מהן אני לא מחכה במיוחד. אם אחת מהן תגיע - אני פשוט לא אצפה בה. מספיק לי עם אווה לה טריילרה, השיבה הביתה וחוקי המשחק.
לצפיה ב-'אגב באיזה פרק אתה בשיבה הביתה?'
אגב באיזה פרק אתה בשיבה הביתה?
25/09/2016 | 18:48
1
7
לצפיה ב-'33'
33
25/09/2016 | 19:39
14
בית המשוגעים עולה באש הודות ל'קזנובה' ההוא...... עשה טובה בת'כלס.

די ברור שרומינה ז"ל, אבל מעניין אותי מה יהיה עם חרטרודיס המעצבנת.
לצפיה ב-'חח לדרג את הכל במקום אחרון לא בהכרח אומר לפסול אז תהיתי'
חח לדרג את הכל במקום אחרון לא בהכרח אומר לפסול אז תהיתי
25/09/2016 | 19:13
6
25
לאיזו לא היית מודע לאהבה מהשכונה? פשוט אף אחד כמעט לא מדבר על הטלנובלה הזו ועל פשוט מריה. מזכיר לי איך בזמנו רק במקרה גיליתי לראשונה שלא מאמינה בגברים קיימת אחרי שוטטות מקרית באתר טלויסה זה השלב שכולם מחכים כבר לטלנובלות החדשות יותר כשצריכה להגיע הטלנובלה השלישית והאחרונה לנגלה הקיימת. שוב אלא אם כן יהיו הפתעות מיוחדות מצד ויוה
לצפיה ב-'על סימפלמנטה מריה ידעתי'
על סימפלמנטה מריה ידעתי
25/09/2016 | 19:44
5
21
אגב ויקטוריה רופו שיחקה בתפקיד הראשי במקור.

אבל לא על אהבה מהשכונה...... ואולי טוב שכך. קליפ הפתיחה שלה מזכיר לי טלנובלה לילדים. ולא במובן הטוב של המילה. זה קצת דומה לקליפ הפתיחה השני של אין טיפשות בגן עדן.....

מבין השלושה - באמת לא אכפת לי מי תגיע - אף אחת מהן לא תזכה ליחס ממני.

אלא אם ויוה יפתיעו ודווקא ילכו ל2016 וידלגו על 2015.
לצפיה ב-'כן ראיתי תמונה שלה בלוגו המקורי'
כן ראיתי תמונה שלה בלוגו המקורי
25/09/2016 | 20:48
4
17
אהבה מהשכונה בכלל לא ילדותית - שני זוגות שחוץ מהעיסוק בהם יש גם לכל דמות את הסיפור שלה. הדמות של רנטה נוטני היא עו"ד שתגן על אמא שלה בבית משפט מבלי לדעת שיש ביניהן קשר דם. אמא של בן הזוג שלה שמשחק אותו מאנה דה לה פארה תחצוץ ביניהם ותשחק אותה לא פחות ולא יותר ממריסול דל אולמו שלרוב ראינו אותה כחברה הכי טובה של הראשית גם במחר ולתמיד גם באשת הברזל ואני גם ראיתי אותה בתשוקות כחברה הכי טובה של הדמות הראשית של סוזנה גונזלס. מעניין לראות אותה כ הזוג השני(מקריה הצעירה מרק אלוהים סולח ושחקן חתיך שלא מוכר לנו פדרו מורנו)יהיה סבור בשלב מסויים שהם אחים מאותו האב וג'סיקה קוץ' גם כן תעשה להם חיים קשים עוד בקאסט מנואל לנדטה וליסרדו. האמת חוץ מהליהוק הלא משהו אבל הנסבל של מאנה דה לה פארה נשמעת לי אחלה של טלנובלה.
לצפיה ב-'פדרו מורנו דווקא כן מוכר כאן בארץ'
פדרו מורנו דווקא כן מוכר כאן בארץ
25/09/2016 | 21:16
3
25
מזהות אבודה - עוד טלמונדאית הזויה שמרטין קרפאן משום מה לקח בו חלק ואליזבת גוטיירז שנעלמה לטובת ילדים.

אגב - שם הוא ניהל רומן מאוד יפה עם חימנה דוקה

ובחזרה לאהבה בשכונה - תסתכלי בקליפ הפתיחה ותביני על מה אני מדבר.
לצפיה ב-'אה וואלה? טוב לדעת! אני בכל אופן לא צפיתי בו משחק עדיין'
אה וואלה? טוב לדעת! אני בכל אופן לא צפיתי בו משחק עדיין
25/09/2016 | 21:23
2
29
אפרופו חימנה דוקה כנראה היא הופיעה במי זה מי רק בתפקיד אורח לשני פרקים כי מאז דמותה התנדפה כלא הייתה

אני מכירה את הקליפ פתיחה ועדיין לא הבנתי מה ילדותי קליפ די רגיל

לצפיה ב-'דמויות מקרטון תלויים על אטב?'
דמויות מקרטון תלויים על אטב?
25/09/2016 | 21:43
1
20
תעשי לי טובה.

חימנה אכן הייתה 2 פרקים. לפי הIMDB (שדרכו חיפשתי מי שיחק את אבא לש קוני ז"ל). חבל, יכלו לנצל את זה ולהכניס אותה למשולש אהבים עם קוקו וטרמיי. זה בטח היה מצחיק.
לצפיה ב-'שכונה,מרפסות..הכניסו מוטיב סמלי:]'
שכונה,מרפסות..הכניסו מוטיב סמלי:]
25/09/2016 | 21:46
23
אבל טוב על טעם וריח
לצפיה ב-' לחנך את נינה-פרקים 92-95 '
לחנך את נינה-פרקים 92-95
24/09/2016 | 23:13
2
21
.
לצפיה ב-'si si si si '
si si si si
25/09/2016 | 10:49
17
דווקא היה מאוד מצחיק השבוע בכל הסצינות של סוסי חחח נגיד הסצינות שהיא מספרת לנינה על צילומי העירום ואיך שהיא נפלה בפח של מארה XD כרגיל היא מייבבת
לא מפסיקים להפריע למרקוס ופטו, כמובן...אבל אז הגיעה הנשיקה המהירה הזאת בפרק האחרון
שמתם לב? היו די הרבה פלאשבקים בכמה פרקים האחרונים...
אנטוניו ממשיך להיות על תקן הדמות המעצבנת ועכשיו הוא גונב לסאלו את הנגרה גרסיאלה

לצפיה ב-'מארה ממשיכה בתוכנית שלה נגד נינה '
מארה ממשיכה בתוכנית שלה נגד נינה
25/09/2016 | 11:56
15
סלבה מתפטרת מהעבודה. ואיך לה נגרה גרסיאלה תפסה על חם את אל ביצו והמורה. נינה מתקרבת מאוד לאמת ובטוחה שהיא ומארה אחיות תאומות.
קטעים עם מארה אצל ויקי לאוריה ואיך הפעם היא שרה את השיר של נינה במילים הנכונות.

מארה שוב מתכננת תוכנית נגד נינה והפעם מביאה עורך דין כדי לסקל את הגילוי של האמת. נינה תמימה מידי לחשוב שמארה באמת רוצה לעזור לה לגלות את האמת. מארה ממשיכה בתוכנית שלה עם וילי כדי שנינה לא תגלה את האמת.
ריינלדו חוזר ולפי התגובה של מ'צה נראה לי שהוא אבא של אל ב'יצו.

לצפיה ב-'מי זה מי שרשור שבועי'
מי זה מי שרשור שבועי
19/09/2016 | 23:21
14
44
כי צריך חדש.
לצפיה ב-'2 ספוילרים לא באמת חשובים'
2 ספוילרים לא באמת חשובים
19/09/2016 | 23:23
1
84
1. רובן שוב יהיה שק חבטות. זה יקרה ב110

2. הדר, דיברנו על טניה ופלומה שרות בבר? זה קורה ב118 ו119.

לצפיה ב-''
20/09/2016 | 22:29
45
אני חייבת לציין שהייתי בטוחה שהדואט של טניה ופלומה יהיה הרבה יותר מוקדם, מחכה לראות את זה שוב

ובאשר לרובן אחרי כל כך הרבה כיפכופים שהשחקן הזה עובר זה לא מפתיע
לצפיה ב-'דעה כללית על פרקי 110-120'
דעה כללית על פרקי 110-120
19/09/2016 | 23:26
59
קראתי את התקצירים לפרקים האחרונים.

נראה שהמתח הלך הביתה דווקא בפרקים האלה..... וכמה דברים לא ברורים לי כמו מה קורה עם אינס והומברטו כי אין אף מילה שמזכירה אותם כזוג.
לצפיה ב-'עד 109-הזיכרון של ליאונרדו חזר אבל גם האופי הקר והמנוכר'
עד 109-הזיכרון של ליאונרדו חזר אבל גם האופי הקר והמנוכר
20/09/2016 | 22:23
8
63
הוא כמעט הרס את היחסים של פריקו ופרננדה כשהטיח בפרננדה עלבונות בשמו של פריקו מזל שאחר כך פריקו התחזה לו שוב במשרד ושוב דיבר עם פרננדה שיחה מלב אל לב - שיחה שבה פרננדה בעצם סיפרה לו את האמת על מה שהיה בינה לבין איגנסיו, איך שהוא רימה אותה, ושהיא לא פרננדה אלא איסבלה בלנקו אחותו של סנטיאגו בלנקו! אהבתי איך שסופסוף פריקו גילה למה היחס שלה אליו היה לא יציב אהבתי גם איך שהוא סלח לה, הבין אותה והלך לכפכף את איגנסיו

ובינתיים ליאונרדו הלך לדבר עם הומברטו ונראה היה שהומברטו סופסוף יגלה שליאונרדו שחי אצלו בחודשים האחרונים זה בעצם פריקו אבל נראה שהשיחה הזו נקטעה בינתיים. חח אהבתי איך שהומברטו אמר לו שעד שהוא השתנה לטובה שלא יחזור לאחור אין על פריקו
לצפיה ב-'לאונרדו לא למד כלום מהחודשים שהיה אצל אינס'
לאונרדו לא למד כלום מהחודשים שהיה אצל אינס
21/09/2016 | 19:16
7
49
הוא פשוט תקוע בלהיות חרא לכולם וקר ומגעיל...... אני תוהה איך הוא ילמד את הלקח ויתנרמל.

קוני

והשאר...... היה בכלל שאר בפרק הזה?
לצפיה ב-'זה באמת מפתיע שהוא חזר לעצמו במלוא מובן המילה'
זה באמת מפתיע שהוא חזר לעצמו במלוא מובן המילה
21/09/2016 | 22:06
6
46
אחרי שהות כל כך ארוכה לצד אנשים שהרגשי עולה על החומרני.

אבל ברור שבסוף הוא יתנרמל כבר יש רמזים - איך שכל העובדים החמיאו לו כשחשבו שהוא פריקו והוא היה במבוכה לא ידע מה לעשות והבין שאחרי הכל פריקו לא עשה כזה נזק כמו שהוא חשב אלא להיפך. הוא לא מודה בזה בקול אבל עמוק בפנים הוא מבין את זה. רואים את זה גם מאיך שהוא הגיב מול הומברטו.
לצפיה ב-'זה לקח לו פרק אחד בדיוק להתנרמל'
זה לקח לו פרק אחד בדיוק להתנרמל
22/09/2016 | 07:33
5
56
אני במקומך הייתי ממרתן עד 112. לאונרדו מגלה לאינס שהוא חלק מתאומים!!!!!! זה ה-שיא שחיכינו לו. אומנם הוא לא בדיוק טרח לעדכן אותה על איגנסיו ושות' אבל דיה לצרתה בשעתה.

ושק החבטות שלנו חזר ליסניה. למי אכפת. מצידי פביולה תרצח את שניהם ואני לא אצטער. טוב, אולי קצת בשביל אינס והתאומים, אבל לא בשבילי
לצפיה ב-'לאא אל תגלה '
לאא אל תגלה
22/09/2016 | 19:13
4
52
השלמתי עכשיו את 110. איזה תותח פריקו איך שסיכן את עצמו למען ליאונרדו אין עליו! ואכן נראה שליאונרדו מתחיל להבין מי נגד מי ושפריקו לא אויב שלו. עדיין לא הבנתי אם צ'מוי הנבל התכוון באמת להרוג את ליאונרדו אם פריקו לא היה מגיע במקומו.

לגבי זוג המשעממים טרמי את קוקו - לפחות מצאו להם שימוש מעניין ושילבו אותם בעלילת התאומים חחח ובאשר לזוג המעצבנים יסי את רובן כמה מביך היה לראות איך יסי וחברתה מצילות את רובן המכופכף והחלשלוש אין לשחקן הזה מזל עם דמויות

אמרתי לך שעוד נראה את אבא של פלומה במדים הכתומים מסכנה פלומה. הוא לא שווה את הרחמים שלה, קיבל 15 שנה, אבל עם התוקפנות שלו וחוסר החרטה שלו היה מגיע לו מאסר עולם!

אאוחניו היה חמוד כל הטלנובלה אבל לקראת הסוף הוא מתברר כשוביניסט לא קטן. מילא שלא מתלהב שטניה גם תנקה בתים כדי לעזור לו לממן את הלימודים שלו, אבל מה הבעיה שלו בדיוק שהיא תמשיך לעבוד בבית הספר לאומנויות כמו שעבדה קודם לכן? אין לו זכות להגיד לה להפסיק לעבוד רק בגלל שהם עכשיו נשואים. מאצ'ו
לצפיה ב-'מגלה מגלה '
מגלה מגלה
22/09/2016 | 21:04
3
56
שיהיה לך מוטיבציה להדביק קצב.

לגמרי לגבי שק החבטות שלנו בחיי זה היה מביך לחלוטין. ועד עכשיו לא היה ברור אם פביולה אחראית לזה או שסתם מזל רע שהחליטו לכפכף אותו.

טרמיי וקוקו מועילים סוף סוף

ו... אאוחניו סתם תפס תחת עכשיו שהוא הגבר היחיד במשפחה

אה, וכן - איזה כיף לראות את חוסטינו במדים כתומים. חבל שהוא לא נראה מושפל, עצוב, מובס, גמור.... אבל בסדר, 15 שנה בכלא ואולי אונס של גברים יעשו את שלהם. למרות שמי ירצה לגעת בו
לצפיה ב-'חח מוטיבציה לא חסר'
חח מוטיבציה לא חסר
23/09/2016 | 11:46
2
34
זה פער קטנטן, פשוט היה לי פער קטן גם ברק אלוהים סולח שגם שם יש פרקים טובים עכשיו, והייתי צריכה לתמרן ביניהן. זה קצת בא על חשבון מי זה מי אבל הנה עכשיו השלמתי את 111 עכשיו פריקו גם כן במדים הכתומים אחרי שהסגיר את עצמו חח איך הוא בכח ניסה להשאר במעצר וכשהשוטר אמר לו שאין ראיות והוא בטח ישוחרר הוא החטיף לו בוקס חחחח נקרעתיXD

ליאונרדו בינתיים מנסה לחפש ראיות נגד איגנסיו. כנראה שרק כשיהיו בידיו הראיות פריקו ילשין על איגנסיו. ולמרבה המזל פרננדה לא מאמינה שפריקו באמת ביצע את המעילה מאחר והיא יודעת היטב שאיגנסיו שידל אותו לחתום על מסמכים מפוקפקים

צ'מוי נבל רוצח והכל אבל מגיעה לו מילה טובה על שעזר לפריקו לברוח. אני עדיין תוהה אם היה עושה אותו הדבר עם ליאונרדו

איזו מותק אינס איך שהלכה להביא לרובן אוכל אחרי ששמעה שתקפו אותו, תמיד דואגת לכולם. אני ממש אוהבת את הדמות שלה ובכלל את לאורה פלורס
לצפיה ב-'אני התאהבתי בלאורה פלורס מזמן'
אני התאהבתי בלאורה פלורס מזמן
23/09/2016 | 13:35
1
47
בהכל בשביל האהבה - שם שיחקה תפקיד דווקא לא פשוט. והיא עשתה את זה יפה מאוד

הידעת? היא שיחקה לצד סוריה וגה וגבריאל סוטו ב"מקלט לאהבה" וגילמה שם את הדמות הרעה הראשית. לא מתאים לפי דעתי
לצפיה ב-'אהבתי אותה גם שם'
אהבתי אותה גם שם
23/09/2016 | 22:56
31
לא ידעתי שהיא שיחקה רעה בנובלה הזו. ראיתי עכשיו את הטריילר ואכן קשה לראות אותה בתור רעה עדיין איכשהו מרגיש שהיא טובה יש לה פניאז זה פשוט לא מסתדר חח הנה הטריילר

חבל שהנובלה הזו לא זכתה להגיע לפה היא נראית ממש יפה. בזמנו היא הייתה בין המצופות שלי.
לצפיה ב-'113'
113
23/09/2016 | 07:56
1
47
איזה משחק מעולה של לאורה פלורס בסצינות עם הומברטו.

איגנסיו מתחיל בתכניתו השטנית.

ובינתיים - פריקו נותן עוד סצינה משעשעת בכלא  נשפכתי.
לצפיה ב-'איזה יופי שגם הומברטו גילה הכל!'
איזה יופי שגם הומברטו גילה הכל!
25/09/2016 | 21:40
17
היא הייתה מעולה אבל מהומברטו ציפיתי לקצת יותר שוקיזם
ועוד לפני כן אהבתי גם את הסצנות שליאונרדו מוכיח סופית לאינס שהוא לא פריקו ושהוא התאום שהיא חשבה שאיבדה! זה היה ממש מרגש

פביולה השטנית מנסה להרוג את הומברטו עם כדור שיגרום לו להתקפת לב נראה שנורה שמה לב וחשדה, וככל הנראה החליפה לו את התה

מסכנה פרננדה, איגנסיו סוחט אותה באמצעות סנטיאגו

אני חולללה על פריקו

שאלות, חדשות, בקשות
19/09/2016 | 22:05
20
36
המשך שבוע נעים לכולם
לצפיה ב-'מזל טוב לדויד זפדה שחוגג היום יום הולדת 43'
מזל טוב לדויד זפדה שחוגג היום יום הולדת 43
19/09/2016 | 22:07
55
לצפיה ב-'אנג'ליק בוייר במגזין Estilo DF'
אנג'ליק בוייר במגזין Estilo DF
19/09/2016 | 22:19
73
לצפיה ב-'גבי אספינו עם הילדים'
גבי אספינו עם הילדים
19/09/2016 | 22:32
2
88
לצפיה ב-'משפחה מהממת!!!'
משפחה מהממת!!!
20/09/2016 | 12:15
1
43
מאיפה התמונות? ממש נדיר שהיא מעלה תמונות של הילדים שלה..בטח לא כאלה שנראות רשמיות כאלה
לצפיה ב-'גוגל ו People espanol עשו כתבה עם תמונות'
גוגל ו People espanol עשו כתבה עם תמונות
23/09/2016 | 07:55
14
לצפיה ב-'חוקי המשחק-חייב לציין שהפרומו מעולה'
חוקי המשחק-חייב לציין שהפרומו מעולה
20/09/2016 | 22:14
2
76
יש את הפרומו בעמוד הפייסבוק של ויוה.
האמת שכבר הרבה מאוד זמן שויוה לא ערכו פרומו כזה מוצלח לטלנובלה...הם עשו לה שירות טוב.
גם לשם שינוי העלילה מועברת בצורה ברורה וקוהרנטית 
לצפיה ב-'לעומת זאת נור פרומו סתמי'
לעומת זאת נור פרומו סתמי
20/09/2016 | 22:43
1
51
אלא אם כן הפרומו המלא יותר ברור כי לפי מה שראיתי מראים זוג מאוהב ואם אני לא טועה יש את האישה שבתרדמת ואילו בפרומו מראים סיפור אהבה משעמם ללא כל מכשולים והכל מושלם.
לצפיה ב-'אכן נור עלוב כמו הפרומו של אהבה מנצחת '
אכן נור עלוב כמו הפרומו של אהבה מנצחת
20/09/2016 | 22:50
49
נראה שויוה מנסים לקדם אותם על סמך זה שהראשית היא מלכת יופי בטורקיה אז הם מוכרים עלילה שכאילו אף אחד לא יכול לעמוד בפני הדמות שלה. גם הערוץ הרוסי בזמנו עשה פרומו גרוע לסדרה שברוסית קראו לה זמרשקה שהיא מבוססת או יותר נכון עליה מבוססות רק נשיקה וגאטה וגם שיווקו אותו כסיפור לכלוכית פשוט. 
לצפיה ב-'אל תעזבי אותי - פרק 4'
אל תעזבי אותי - פרק 4
21/09/2016 | 00:43
4
68
זה היה רק עניין של זמן עד שחולייטה תעשה משהו לא שפוי והשיא היה ניסיון ההתאבדות שלה. איך אף אחד לא שם לב להתנהגות האובססיבית שלה כלפי אדריאן? הייתה צריכה להגיע למעשה דרסטי שכזה כדי להבין שמשהו לא בסדר בה? אגב משחק מעולה של אלחנדרה בארוס. מעניין מה המחלה הנפשית שלה?  מסכן אדריאן מצד אחד עם אחות חולנית ואובססיבית, מצד השני אביה של פאולינה לא מאפשר להם להיות ביחד ואם זה לא מספיק אחותה המעצבנת לא תניח להם לנפשם. ואם כבר דיברנו עליה אז היא ממש מחרפנת, היא ואדגר הם אחת הדמויות שאין מה לאהוב בה, אדגר בהמה מפלצת ונוריה סתם רעה משועממת שנהנית לזרוע רוע בכל מקום שהיא דורכת עליו במיוחד אם דרכה מקודם פאולינה.

לעומתם גונזלו היה כזה חמוד שרצה לאמץ את מאוריסיו לא משנה שהוא נאלץ "לקנות" אותו מאדגר. הבנתי שבתקציר הבא הוא דופק אותו. אינס בכלל כיף לראותה טובה ואת השחקנית שמגלמת אותה, לטיסיה קלדרון. יפה ונהדרת. חבל שכשהיא רעה היא בסגנון נוריה. מאוריסיו כזה בובי אם כי לצערי גם אם ניפטר מאדגר מאוריסיו יסבול מנוריה שרעה גם אליו, איכס דמות מכתית.

אסיים בפאולינה ואדריאן. הסוף היה קיטשי במיוחד המשפט "אז בוא נגיד לכולם שנפרדנו ונישאר יחד בצל ובחושך"(משהו כזה) לפחות אוסבלדו חמוד אבל היא עדיין שחקנית לא ממש מוכשרת.

לצפיה ב-'לא ברור למה לא מטפלים בחולייטה'
לא ברור למה לא מטפלים בחולייטה
21/09/2016 | 20:32
3
22
היא הייתה צריכה לחנוק מישהו או לנסות להתאבד כדי שיבינו שהיא זקוקה לטיפול? הרי מהתחלה היה ברור שמשהו שם לא בסדר, אבל זה היה נראה כאילו לא מטפלים בה בכלל, אין לה רופא או תרופות שהיא לוקחת, פשוט חולת נפש וכולם חיו איתה כאילו הכל בסדר אצלה.
מה שאמרה פאולינה זה  "נאהב בשקט" שזה רמז לבאות, כמובן שהביטוי הזה יקבל יותר משמעות בחלק השני של טלנובלה, ואגב, הטלנובלה המקורית  נקראה בדיוק ככה Amor en silencio.
לצפיה ב-'לאיזה פרק כבר הגעת?'
לאיזה פרק כבר הגעת?
21/09/2016 | 20:45
2
10
צפיתי גם בפרק 5 אין לי הרבה לומר על הפרק.
לצפיה ב-'גם 5'
גם 5
21/09/2016 | 20:54
1
14
מסכן מאו, כמה אפשר להתעלל בילד מסכן
לצפיה ב-'אדגר ונוריה'
אדגר ונוריה
21/09/2016 | 21:01
15
ממש שטנים בהמתיים אגב לא הבנתי למה היא סיפרה להורייה שאדגר היה בבית? מה המטרה שלה בכל זה? מאו באמת מסכן ולצערנו זה קיים במציאות.
לצפיה ב-'מזל טוב לפבלו א'צארי שחוגג היום יום הולדת 47 '
מזל טוב לפבלו א'צארי שחוגג היום יום הולדת 47
21/09/2016 | 13:52
51
לצפיה ב-'עוד כוכבת מקסיקנית הגיעה לארץ'
עוד כוכבת מקסיקנית הגיעה לארץ
21/09/2016 | 20:18
4
96

הייתה היום בחיפה ונצרת
לצפיה ב-'וכמובן הקרדיט'
וכמובן הקרדיט
21/09/2016 | 20:33
2
57
שייך לענבל על שעדכנה במידע זה.
לצפיה ב-'אז ענבל זכתה להיפגש איתה?'
אז ענבל זכתה להיפגש איתה?
21/09/2016 | 22:31
1
22
לצפיה ב-'לא'
לא
21/09/2016 | 22:41
42
פשוט נינל פירסמה על המקומות שהייתה בהם. אולי ענבל עוקבת אחריה היא מנהלת דף על טלנובלות ושחקנים בפייסבוק אז אני מתארת לעצמי שהיא עוקבת אחרי הכוכבים הפופולארים באמריקה לטינית.
לצפיה ב-'מגניבב'
מגניבב
21/09/2016 | 21:30
24
לצפיה ב-'ויוה העלו לבלוג את הפוסט הרשמי על הגורל של אווה'
ויוה העלו לבלוג את הפוסט הרשמי על הגורל של אווה
22/09/2016 | 21:01
58
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
21/09/2016 | 18:33
8
20
תגובות על פרקי השבוע לפה
לצפיה ב-'פאוסטו ומקריה'
פאוסטו ומקריה
21/09/2016 | 21:16
5
32
איך מקריה נכנסה למיטה של אביגיל והתחזתה לה בכוונה "תכנס", פאוסטו: "כמה זמן חיכיתי לרגע הזה" חחח חי בסרט שאביגיל תסתכל עליו בצורה כזאת והרגע הזה שהוא בא לנשק אותה וקלט שזו מקריה ואז קפץ ונבהל חחחח גדול

מקס כמעט מסר את נשמתו לבורא אבל בעצם בזכות הירי של פאוסטו גילו שיש לו לוקמיה. ובנוסף לכל ההורים שלו מתו בתאונת מסוק. הכל נחת עליו אבל שה תמים הוא לא היה. מי אמר לו לנסות להרוג את פאוסטו? נראה אם עכשיו הוא יתנרמל.

היה מעניין המפגש של דניאלה ופטריסיו כשהיא באה לאסוף את מקס למקסיקו סיטי. אחותה התאומה הרסה לה את הסיכוי לאיזה דו שיח איתו אבל אני מאמינה שדניאלה לא אמרה עדיין את המילה האחרונה שלה וזה טוב.

כי רנטה בטוחה שפטריסיו יחכה לה עד אין סוף. הגיע הזמן שלא תרגיש כל כך בטוחה שהוא שלה, כי כרגע היא לא מתכוונת לעזוב את פאוסטו. עדיין לא הבנתי למה היא חושבת שזה לטובת אביגיל ומה זה קשור בכלל.

איזה יופי שדייגו שוב הצליח לשכנע את אביגיל להתחתן איתו ועוד עכשיו שמתאו חושב שהוא מצפה לתאומים הדרך של דייגו אל ליבה של אביגיל נראית די סלולה. מתאו ממשיך להיות בלתי נסבל - באיזו חוצפה הוא מתנפל על אביגיל בטענה שהיא מפתחת קשר זוגי עם פאוסטו ואחרים ועוד רומז שזה אולי בגלל הכסף שלו הוא אומר שהוא אוהב אותה אבל נראה שהוא לא ממש מכיר אותה.

אהבתי איך שאביגיל ענתה לו, שמה פתאום הוא חושב שהיא מסוגלת להיות עם בעלה של הסנדקית שלה ושבכל מקרה זה לא העסק שלו עם מי היא נמצאת כל עוד הוא נמצא עם דיאנה הוא לא יכול להכתיב לה עם מי להיות ועם מי לא אהבתי במיוחד שהיא הזכירה לו שהוא הפסיד אותה עוד ממזמן, מהרגע שבחר להתחתן עם אחרת לפני שלוש שנים. מה שכן היה תענוג לראות אותו מתפוצץ מקנאה

ועוד לגבי פאוסטו, כמה לא מפתיע שהוא זכה בבחירות השניות לראשות המועצה אבל כן מפתיע שהוא ככל הנראה באמת עבד על לוסיו ועזר לאביגיל להשאיר את החווה בבעלותה.
לצפיה ב-'עד פרק 70*'
עד פרק 70*
21/09/2016 | 21:27
10
לצפיה ב-'אכן היה ברור שלאור התמיכה של רנטה בפאוסטו ולאור הרצח אופי '
אכן היה ברור שלאור התמיכה של רנטה בפאוסטו ולאור הרצח אופי
21/09/2016 | 22:27
3
19
שעשו לסימונה והרי ויולטה היא בת טיפוחה של סימונה הבחירות היו בכיס של פאוסטו. מעניין למה פורפיריו התכוון שהוא דאג שמקס לא יוכל לרכוש את אל ארמדה, האם מי ששילם את החוב של אביגייל זה בכלל פורפיריו ולא פאוסטו? אם כי לא סביר שפאוסטו היה עובר בשקט על מלאך שומר נוסף לאביגייל, אז במקרה היה למנהל הבנק מזל שלפאוסטו ולפורפיריו היו אותם האינטרסים. 

כבר הבנתי שלא ילכו על איידס בגרסה הזאת, אז המחלה של מקס היא לוקמיה ולפי מה שהבנתי זה סוג לוקמיה קל יחסית ואפילו לא דורש השתלת מוח עצם, אבל התעלמות ממנה יכלה להביא למוות פתאומי, כך שבמקרה הניסיון לרצוח את פאוסטו הציל את מקס. 

מעניין כמה זמן ייקח לדניאלה לגלות שאחותה דיברה עם פטריסיו ושפכה את כל הרעל שלה.

מתאו באמת קנאי חסר תקנה וכל הכבוד לאביגייל שאמרה לו שאין לו זכות וגם הטיחה בו שגם היא רואה אותו מתמזמז עם אישתו והוא אשם שהם לא ביחד. החלטה חכמה להסתיר מויסנטה וקונסטנסה את האירוסין של אביגייל ודייגו, אם כי הם לא החליטו להינשא בחשאי וגם הכומר חושב שהם דוד ואחיינית, כך שעד שהנושא הזה לא יובהר בטוח יהרסו את החתונה שלהם באיזשהו שלב. ובינתיים כבר יש רמז לאביו של דייגו כשהלנה סיפרה לרנטה על כך שפאוסטו נטש עם עובדת בחווה שלה, היא הבהירה שזאת לא מקריה וזה היה לפני זה, ואיפה אימו של דייגו עבדה כולנו יודעים.
לצפיה ב-'רנטה הולכת לאכול אותה עם פאוסטו, מהרגע שהבחירות נגמרו'
רנטה הולכת לאכול אותה עם פאוסטו, מהרגע שהבחירות נגמרו
21/09/2016 | 22:40
2
21
הספירה לאחור החלה
בטח כשהוא יבין שהוא לא ישיג את אביגיל הוא יחשוף את עורו

הבנתי שדניאלה כבר יודעת שאחותה דיברה עם פטריסיו במקומה, הוא הרי אמר לה שהיא דיברה אליו לא יפה ולכן אמר למפקח לשקר לה.
לצפיה ב-'זה ברור רנטה חיה בסרט שפאוסטו יסכים להתגרש בטוב '
זה ברור רנטה חיה בסרט שפאוסטו יסכים להתגרש בטוב
21/09/2016 | 22:56
1
22
פאוסטו בסך הכול חושב איך לגנוב את החווה לעצמו, אך עושה את התפקיד מצויין, אפילו התאפק מלאנוס את אביגייל כשהיא ישנה וממש שכנע את רנטה שהוא רוצה לקיים את מה שהבטיח לה כשנישאו ולעזור לה לחיות עם אביגייל כמו אם ובת ונראה שהיא גם חושבת שפאוסטו יתמוך בגרסתו וכך אביגייל לא תאמין למקריה כי הגרסה של פאוסטו תהיה תואמת לזאת של רנטה. אבל פאוסטו מחכה לרגע להסיר את המסכה והוא כבר שולח למתאו רמיזות שאביגייל יוזמת התקרבות איתו.
לצפיה ב-'עדיין אי אפשר להבין את הראש של רנטה'
עדיין אי אפשר להבין את הראש של רנטה
22/09/2016 | 07:00
22
אביגיל כבר בוגרת היא לא צריכה דמות אב ואם ש"יגדלו" אותה היא כבר בחורה גדולה והנה גם הולכת להתחתן עם דייגו לפחות נכון לעכשיו. לכן מבחינת רנטה ההבטחה שפאוסטו מיסמס הייתה אמורה להיחשב כבר ללא רלוונטית. היא לא צריכה אותו לידה כדי להגיד לאביגיל את האמת שהיא האמא האמיתית שלה ושפאוסטו ואבא שלה הרסו לשתיהן את החיים.

ובאשר לעדים שיתמכו בגרסתה יש לה את המשרתות ויסנטה ואמא של מקריה. וכמובן את העדות של אמא שלה שכבר יש לה דיעה צלולה. אגב מאז שקונסטנסה התנרמלה הרבה יותר כיף לצפות בסצנות שלה. סופסוף למה שהיא אומרת יש משקל בעיניי אנשים והיא כבר לא דמות צוונית שרק עושה חור בראש חח
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים'
מאירועי הפרקים
21/09/2016 | 21:25
1
25
לצפיה ב-'עוד'
עוד
21/09/2016 | 22:19
17
לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 88-91'
לחנך את נינה-פרקים 88-91
17/09/2016 | 20:00
8
33
.
לצפיה ב-'צ'ן ופרלה מתחתנים'
צ'ן ופרלה מתחתנים
17/09/2016 | 20:24
34
חחח אילו הזויים הם
gordo come jabon חחח איך מארה אמרה לניקו
היה מצחיק הסיפור שכולם חשבו שמנואל גיי וזה הגיע גם לסוסי (מה שאוטומטית גרם לתאוצה בקשר שלהם והם שכבו) חח איך היא קוראת לו דון מממנואל
מארה וניקולאס מצלמים אותה ואת רנסו, אבל זה לא עובד להם ואח"כ הם מנסים עם סוסי...דפוקים ופתאום נינה יודעת ממש לחקות את מארה, אה? כשהם צילמו את הוידאו
לצפיה ב-'התוכנית של מארה וניקו להזיק לנינה '
התוכנית של מארה וניקו להזיק לנינה
17/09/2016 | 21:21
2
34
בסוף הספר של רנסו לא יהפוך לסרט וכל הפרויקט עם פאס ירד לטמיון.
שוב מפגש ועימות בין נינה למארה והפעם אנדראה רואה אותן. עכשיו אנדראה מודאגת מהירושה כמובן. וקטעים עם אנטוניו וסאלו ששדדו אותם .

התוכנית של מארה וניקו להזיק לנינה וכל הכבוד לנינה שמחזירה למארה באותו מטבע אחרי הסירטון, אבל מארה ממשיכה בשלה והפעם עם סוזנה. וסופסוף נינה חושדת יותר ורוצה לדעת את האמת, מקווה שהפעם תעלה על האמת כבר.

קטע ששמו רקע את השיר של פרנקו ומריה מלה לאונה כשסוסזנה ומנואל התנשקו 

ובאסה שהופעת האורח של קרלה פטסון הסתיימה כל כך מהר, חשבתי שהיא תישאר יותר זמן. בכל מקרה יפה שבסוף לא קרה מה שחשבתי והיא לא הצליחה להפריד בין נינה לרנסו.

לצפיה ב-'המשך קצר'
המשך קצר
17/09/2016 | 21:46
23
קטע שקודם אנדראה נתקלה בנינה וחשבה שהיא מארה ועכשיו היא נתקלת במארה מחופשת לנינה.

טוקה וויקי שוב מופיעים, והפעם מה שרציתי שיקרה רנסו ביחד עם נינה אצלם. 

לצפיה ב-'הופעת אורח קצרה ומהירה'
הופעת אורח קצרה ומהירה
17/09/2016 | 22:54
17
לצפיה ב-'קתרין פלופ תגלם את הרעה הראשית בpor amarte asi'
קתרין פלופ תגלם את הרעה הראשית בpor amarte asi
18/09/2016 | 10:30
49
בראיון לרדיו קתרין אמרה שהיא תגלם את הרעה בנובלה, והדמות שלה תהיה אישתו של גבריאל קוראדו. בנוסף היא אמרה ושהצילומים יתחילו ב3.10 כשהמטרה היא שהטלנובלה תעלה לאוויר לפני סוף חודש אוקטובר.

לצפיה ב-' fanny, la fan הקומדיה החדשה של טלפה '
fanny, la fan הקומדיה החדשה של טלפה
20/09/2016 | 17:05
46
באנדרגאונד מכינים קומדיה חדשה ל2017 ורוצים את ניקו פורטדו, לוסיאנו קאסרס, נטלי פרז ואאוחה סוארז.

לצפיה ב-'סיכום שבועי'
סיכום שבועי
16/09/2016 | 12:31
20
42
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים:)
לצפיה ב-'עונה'
עונה
16/09/2016 | 13:18
4
67
דבר טוב שקרה השבוע: אחרי ההתמוטטות המתוקשרת של הילארי קלינטון בטקס לזכר אסון התאומים טראמפ מצמצם מולה פערים ואפילו גובר עלייה בסקרים נוספים כמובן שתהיה לה רק בריאות אבל יחד עם השיעולים הבלתי פוסקים זו עוד הוכחה שהיא לא אישה בריאה שיכולה להוביל את העולם החופשי בבטחה בלי קשר לאיזה צד פוליטי היא משתייכת.

דבר רע שקרה השבוע: האירוע המוחי הקשה של פרס. מסכן מקווה שייצא מזה. וכמובן המוות הפתאומי והמזעזע של כוכב שבע נשמות.

דבר הזוי שקרה השבוע: איזה קטע הזוי ששוב יש בעיה בלווין שאנחנו שולחים לחלל. והפעם מדובר בלוויין ריגול מודיעיני חשוב חבל.

דבר מעצבן שקרה השבוע: --

דבר מפתיע שקרה השבוע: --

טלנובלת השבוע: מי זה מי ורק אלוהים סולח

תכנית השבוע: חדשות, ומה זה השטויות האילה-עדי אשכנזי פשוט ענקית חח קורעת מצחוק.

שחק/נית השבוע: אאוחניו סיז'רר

קניית השבוע: טלוויזיה חדשה, כמה כלי בית שהיו חסרים לי, בושם וצמיד.

מאכל השבוע: פסטה

משקה השבוע: מיץ תפוחים

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: השיר החדש של סיהעל פיגוע הירי שהיה במועדון באורלנדו לפני כמה חודשים. השיר ממש יפה וממכר, המילים מצמררות וגם הקליפ שהוא לא פחות ממדהים
לצפיה ב-'תתחדשי על הטלוויזיה '
תתחדשי על הטלוויזיה
16/09/2016 | 14:59
1
16
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
16/09/2016 | 19:28
8
לצפיה ב-'תתחדשי על כל הקניות'
תתחדשי על כל הקניות
17/09/2016 | 18:17
1
7
לצפיה ב-'תודה אלוש!'
תודה אלוש!
18/09/2016 | 20:03
3
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
16/09/2016 | 14:06
3
57
דבר טוב שקרה השבוע: הייתי בחו"ל בקרואטיה וסלובניה עם גיחות קצרות לאיטליה ואוסטריה בטיול מאורגן
דבר רע שקרה השבוע: הטיול נגמר חזרתי לארץ ברביעי לפנות בוקר, המדריך היה זבל, הבית מלון בסלובניה היה מרוחק מכל האתרים וזה היה סיוט 
דבר הזוי שקרה השבוע:  
דבר מעצבן שקרה השבוע: המדריך של הטיול עצבן אותי מאוד
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע: מזכרות בחו"ל
מאכל השבוע: המבורגר במקדונלדס באוסטריה
משקה השבוע: מים שזה מה ששתיתי רוב הטיול
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: תמונות מהטיול אין לי משהו ספציפי
לצפיה ב-'ברוך שובך ושמח שהצלחת איכשהו להנות מהטיול למדות המדריך הגרוע'
ברוך שובך ושמח שהצלחת איכשהו להנות מהטיול למדות המדריך הגרוע
16/09/2016 | 15:00
1
20
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/09/2016 | 15:10
34
הוא היה חרא של מדריך ולא מדובר בהסברים שלו אלא ביחס שלו, אני וחברות שלי נתלונן עליו
לצפיה ב-'באסה, טוב שאתן מתלוננות עליו'
באסה, טוב שאתן מתלוננות עליו
16/09/2016 | 19:35
28
מקווה שבכל זאת היו לכן גם הרבה רגעים טובים בטיול
לצפיה ב-'מסכם '
מסכם
16/09/2016 | 14:57
3
43
דבר טוב שקרה השבוע: שליברמן אמר שייתנו גיבוי לאזריה גם יורשע בבית משפט. שלמדתי לשחות על הגב.

דבר רע שקרה השבוע: שהולכים לפנות את עמונה. 

דבר הזוי שקרה השבוע: אין.

דבר מעצבן שקרה השבוע: אין.

דבר מפתיע שקרה השבוע: התעלפות של הילארי קלינטון ושדווקא זה מה שנותן תקווה שטראמפ יהיה הנשיא הבא. 

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, תשוקה וכוח, רק אלוהים סולח, קוזיי גוניי, גונול, ילדי השמש, הילר. 

תכנית השבוע: אין.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכנסדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, ג'רלדין דינאת, כריסטיאן דה לה קמפה, קרלוס טורס טוריחה, אריקה דה לה רוסה, פרננדו קלונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, סוסנה גונזלס, מרלן פבלה, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, סרחיו גווירי, סבינה מוסייר, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, באדה אישצ'יל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, ריזה קוג'אולו, האזר ארגוצ'לו, גוקשן אטש, צ'אהדאש אונור אוזטורק, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהדיר, אונור סיילאק, סונג ג'ונג גי, סונג היאה קיו, קים גי וון, ג'ין גו, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה. 

קניית השבוע: אין. 

מאכל השבוע: כבד עגל, טורטיית עוף מקסיקנית.

משקה השבוע: מיץ תפוחים, מיץ תפוזים. 

ציטוט השבוע: "גם אם חייל טעה צריך לתת לו גיבוי" ליברמן על משפט אזריה. 

שיר השבוע: השיר שהיה לכמה פרקים בסיום רק אלוהים סולח, השיר זאת אהבתי הראשונה בילדי השמש, השיר את הכול בשבילי בילדי השמש, השיר את בליבי בילדי השמש, השיר אהבה עצובה בילדי השמש, השיר שהיה בתשוקה וכוח כשדוד חשב על רחינה לאחר שראה אותה מתנשקת עם חורחה. 

לצפיה ב-'ליברמן תמך בחייל אבל לא בעמונה. קשה איתו '
ליברמן תמך בחייל אבל לא בעמונה. קשה איתו
16/09/2016 | 19:37
2
12
לצפיה ב-'הוא חי בסרט שהוא ראש הממשלה לעתיד '
הוא חי בסרט שהוא ראש הממשלה לעתיד
16/09/2016 | 23:46
1
27
אז מנסה להיות ממלכתי ולהתחנף לבג"צ. 
לצפיה ב-'יש מצב'
יש מצב
17/09/2016 | 15:09
22
אבל מה שכן, לפחות הוא עדיף בהרבה על יעלון 

מקווה שהוא יעשה כבר משהו עם כל הפיגועים האילה כי הנה הם חזרו זה היה רק עניין של זמן. הם חיכו שנחזיר להם את כל הגופות ועכשיו הם עושים סיבוב שני
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
17/09/2016 | 18:16
1
37
דבר טוב שקרה השבוע: מפגש כייפי עם חברים
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: קטעים מעצבנים בעבודה
דבר מפתיע שקרה השבוע: הערוץ הצ'יליאני הגדילו מ3 ל-4 פרקים שבועיים של Preciosas . וגם, שחקן אחד של Preciosas העלה לחשבון אינסטגראם שלו את הציור שעשיתי לפני כמה שבועות וקיבל על זה מלא לייקים, כולל גם לייק משחקנית הראשית ומכריסטיאן אריאגדה (פדרו מ"חמישה גברעים ואישה"). לי לא ממש משנה שזה לייקים לחשבון שלו ולא שלי , העיקר שאני יודעת שהרבה ראו ואהבו .
טלנובלת השבוע:Preciosas ואל תעזוב אותי.
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: פאולו ברונטי, לורטו ארבנה ואלווירה כריסטי.
קניית השבוע: -
מאכל השבוע: פיצה
משקה השבוע: שייק של Rebar
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע:
תמונה:
לצפיה ב-'וואו כבוד'
וואו כבוד
18/09/2016 | 19:57
5
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
17/09/2016 | 19:52
4
40
דבר טוב שקרה השבוע: מתכוננים לנסיעה לאילת
דבר רע שקרה השבוע: משבוע שעבר היה אירוע חריג זוועתי של דקירה בהוסטל ושהדייר עם הארנבון והשרקנית חזר הביתה.
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: שכנראה לא אוכל לגעת בכסף של הביטוח הראל וזה יישאר שם.
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: כלום
תכנית השבוע: כנ"ל
שחקנ/ית השבוע: אין
קניית השבוע: משופרסל לבית
מאכל השבוע: מרק עם איטריות ועוף
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
לצפיה ב-'תהניי'
תהניי
18/09/2016 | 19:59
3
7
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/09/2016 | 21:29
2
20
כבר הגעתי לאילת
לצפיה ב-'תהני באילת '
תהני באילת
18/09/2016 | 22:00
1
9
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/09/2016 | 10:54
5
שאלות, חדשות, בקשות
16/09/2016 | 07:05
35
48
שבת שלום
לצפיה ב-'השחקן דומינגוס מונטגנר הלך לעולמו'
השחקן דומינגוס מונטגנר הלך לעולמו
16/09/2016 | 07:13
24
229
אתמול נמצאה גופתו של השחקן הברזילאי דומינגוס מונטגנר, בן 54, לאחר שטבע למוות בנהר.
דומינגוס היה אחד השחקנים האהובים ומוערכים בברזיל, ואנחנו זכינו להכיר אותו בטלנובלות כמו "הלוחמת" ו"שבע נשמות" , שם הוא משחק את הגיבור הראשי מיגל.

יהיה זכרו ברוך

לצפיה ב-''
16/09/2016 | 08:03
84
מעניין כמה זמן ייקח לויוה לדווח על זה.

רמז: שנתיים עד אפס יחס.
לצפיה ב-'אוי ואבוי הראשי משבע נשמות? מזעזע ועצוב'
אוי ואבוי הראשי משבע נשמות? מזעזע ועצוב
16/09/2016 | 11:38
115
לי אישית לא יצא לראות אותו משחק אבל בהחלט נשמע כמו טרגדיה לא קטנה.
יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-'לפי הכתבה הזו הוא טבע אחרי צילומי סצנות לVelho Chico'
לפי הכתבה הזו הוא טבע אחרי צילומי סצנות לVelho Chico
16/09/2016 | 11:59
12
164

והוא לא היה לבד גם השחקנית קמילה פיטנגה הייתה איתו אבל הצליחה להינצל. וואו. נשמע כמו סרט איימה. בטח בברזיל זה בכל הכותרות הראשיות, מסכן.
לצפיה ב-'Velho Chico הוא בעצם שם של הנהר שבו הוא טבע'
Velho Chico הוא בעצם שם של הנהר שבו הוא טבע
16/09/2016 | 19:43
11
94
הטלנובלה קרויה עם השם הנהר הזה. זה שם חיבה לנהר, ששמו האמיתי "סן פרנסיסקו". הוא שיחק בטלנובלה דמות ראשית, בן זוג של דמותה של קמילה פיטנגה, שמשחקת את הבת של אנטוניו פגונדס.
לצפיה ב-'אה באמת? לא ידעתי שהנובלה קרויה על שם הנהר'
אה באמת? לא ידעתי שהנובלה קרויה על שם הנהר
16/09/2016 | 20:01
10
87
אבל כן, הבנתי ממה שקראתי שהנובלה עוסקת בנהר הזה ושיש צילומים משם מצמרר איזה קטע ובדיוק דיברנו על הנובלה הזו לאחרונה. נראה לי עכשיו ויוה ירצו להביא אותה יותר מתמיד, רק חבל שזה בכאלה נסיבות טראגיות

גם לא ידעתי בהתחלה שהוא בכלל משחק שם ועוד עכשיו שאת אומרת שהוא דמות ראשית..אז או שפספסתי אותו בפרומואים או שלא זיהיתי אותו כי שוב,אני לא ממש מכירה את השחקן כאמור לא ראיתי אותו משחק לא בשבע נשמות ולא בלוחמת.
לצפיה ב-'מעניין מה יעשו עכשיו...'
מעניין מה יעשו עכשיו...
17/09/2016 | 12:06
9
32
לצפיה ב-'לפי מה שאני מבינה הם כבר צילמו סצנה אחרונה'
לפי מה שאני מבינה הם כבר צילמו סצנה אחרונה
17/09/2016 | 14:07
74
הם היו כבר ממש בסוף הצלומים, הטלנובלה מסתיימת בשבועות הקרובים, ולפי מה שאני יודעת כבר הספיקו לצלם סצנה אחרונה.
לצפיה ב-'כמו שאלה אמרהגם אני הבנתי שאילה סצנות בין האחרונות'
כמו שאלה אמרהגם אני הבנתי שאילה סצנות בין האחרונות
17/09/2016 | 15:00
7
78
קודם לכן בכלל לא ידעתי שלא סיימו לצלם אותה חשבתי שסיימו די ממזמן.

זו בעצם הברזילאית היחידה שאני מחכה לה אחרי שהאחרונות איכזבו אותי. הברזילאית האחרונה שראיתי הייתה אימפריה. אתה צופה בשבע נשמות?

אגב כיף לראות אותך פה תבוא יותר
לצפיה ב-'את ממש היית אוהבת את שבע נשמות הדר!'
את ממש היית אוהבת את שבע נשמות הדר!
17/09/2016 | 16:47
3
61
כאילו.. נראה לי חח
אולי תנסי? יש בדיילי מושן בדיבוב לספרדית..
לצפיה ב-'עכשיו יש לי כבר שתי טלנובלות ואין לי מתי לצפות בעוד אחת אבל'
עכשיו יש לי כבר שתי טלנובלות ואין לי מתי לצפות בעוד אחת אבל
18/09/2016 | 19:38
2
46
אם שבע נשמות תגיע לסיבוב שני בהמשך אולי אתן לה צ'אנס למרות שקראתי קצת תקצירים פה ושם והיא לא נשמעת מרגשת ומעניינת כמו לדוגמא יומן חיים ובזמן שישנת שהן מאותה רצועת שידור.

גם באינטרנט אני לא הכי אוהבת לצפות לא בגלל התרגום אלא פחות נוח חח

במה את עוד צופה חוץ מבשבע נשמות שאוטוטו מסתיימת?
לצפיה ב-'את יומן חיים לא ראיתי לצערי..'
את יומן חיים לא ראיתי לצערי..
20/09/2016 | 12:17
1
23
אז עוד לא נכנסתי לקטע של הברזילאיות.. ואני חושבת שהיא לפחות מרגשת כמו בזמן שישנת אם לא יותר!! יש שם המון דמויות שלכל אחת מהן יש סיפור שהוא עולם ומלואו..
וגם אני שונאת לצפות באינטרנט אז אני ממש מבינה אותך למרות שרציתי שתראי חח
האמת שכרגע אני לא מוצאת שום דבר שמעניין אותי בויוה חוץ משבע נשמות .. אז אני רואה בוורלי הילס 90210 הכי קרוב שלי לטלנובלה אבל נשבעת שאני מכורה!
לצפיה ב-'חבל, ואת לחיות את החיים ראית? שתיהן היו ממש מרגשות'
חבל, ואת לחיות את החיים ראית? שתיהן היו ממש מרגשות
20/09/2016 | 22:49
16
וואי בוורלי הילס איזה נוסטלגיה חח אבל את בטח מתכוונת לחידוש?

טוב מקווה שאולי באמת לאווה תצליחי להתמכר, מקווה שגם אני
לצפיה ב-'יופי, תודה לשתיכן'
יופי, תודה לשתיכן
18/09/2016 | 08:42
2
63
גם אני מחכה לה כרגע לא צופה בכלום מחוסר זמן, קצת בעשירים לא מבקשים רשות שהיא די מעפנה.
גם לי כייף לבקר פה אגב המון מזל טובבב!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/09/2016 | 19:53
1
41
אם כך זה חוסר זמן מבורךשיהיה לך בהצלחה בהמשך הובלת מאבק הנכיםובכלל שנה טובה של הצלחות ורק דברים טובים!
לצפיה ב-'אמן אמן'
אמן אמן
19/09/2016 | 14:00
24
גם לך!
לצפיה ב-'יהיה זכרו ברוך '
יהיה זכרו ברוך
16/09/2016 | 15:02
1
78
דרך מעצבת למות והגיל ממש צעיר יחסית. 

אגב את מי הוא שיחק בלוחמת?
לצפיה ב-'את זיאה'
את זיאה
16/09/2016 | 19:44
66
לצפיה ב-'מההההההההה אני בהלם!'
מההההההההה אני בהלם!
16/09/2016 | 17:48
3
111
וואו זה כזה סימבולי שכמו שהוא כביכול מת בשבע נשמות הוא גם מת במציאות.. איזה עצוב! תאונה או התאבדות?
לצפיה ב-'תאונה'
תאונה
16/09/2016 | 19:39
32
לצפיה ב-'ויותר מזהלVelho Chico אם תזכה להגיע לפה'
ויותר מזהלVelho Chico אם תזכה להגיע לפה
16/09/2016 | 19:43
1
137
קראתי שבנובלה הדמות שלו חוטפת ירייה ונופלת לנהר, ואחרי כמה ימים מוצאים אותו אבל בחיים. ובמציאות הוא גם כן נעלם באותו הנהר אחרי יום צילומים של הנובלה רק שמצאו אותו מת:( זו הייתה תאונה לא התאבדות. הוא נסחף בזרם וטבע. מדובר על אותו הנהר שהם צילמו בו את הטלנובלה המדוברת
לצפיה ב-''
17/09/2016 | 16:46
10
לצפיה ב-'קראתי בוואלה... הלם'
קראתי בוואלה... הלם
16/09/2016 | 23:31
33
לצפיה ב-'כמה עצוב .אהבתי את המשחק שלו בשבע נשמות'
כמה עצוב .אהבתי את המשחק שלו בשבע נשמות
17/09/2016 | 13:21
1
15
לצפיה ב-'האמת שאני לא ממש התלהבתי ..'
האמת שאני לא ממש התלהבתי ..
17/09/2016 | 16:48
43
מאוד אוהבת את הדמות שלו שם אבל לא ראיתי איזשהו משחק.. יכול להיות שזה בגלל הדמות שלו שהיא כזו אדישה וכביכול לא יודעת להביע רגשות...
לצפיה ב-'אף אחד לא ענה לי '
אף אחד לא ענה לי
16/09/2016 | 17:50
5
95
מה זה נרקונובלות??
לצפיה ב-'זה טלנובלות שעוסקות בסחר בסמים כנושא מרכזי בטלנובלה'
זה טלנובלות שעוסקות בסחר בסמים כנושא מרכזי בטלנובלה
16/09/2016 | 18:35
4
79
ונראה לי שבהן הדמויות הראשיות לא ממש טובות וגם הן מעורבות בסחר בסמים.
לצפיה ב-'הבנתי.. איזה קטע שזה נהפך לז'אנר..'
הבנתי.. איזה קטע שזה נהפך לז'אנר..
17/09/2016 | 16:48
3
39
תודה על התשובה יבגני!
לצפיה ב-'זה לא ז'אנר אלא אנחנו ממציאים כינויים '
זה לא ז'אנר אלא אנחנו ממציאים כינויים
17/09/2016 | 23:12
2
39
המצאנו כינוי אסונובלה לטלנובלות קלשיאתיות של יובנסיון ושל אלברטו גומס שבהן הדמות הראשית הנשית היא שק החבטות של הרעים והמשפחה של הראשי הם חיות אדם שמתעללות בה והיא נאיבית מאמינה לכל שקר שאומרים לה ולעבוד עליה זה כמו לעבוד על ילד בן 4 ובסוף היא כמו חוזרת כמו סינדרלה לאחר שהיא מגלה שהיא יורשת עשירה ומתנקמת בכולם, אבל בסוף סולחת לראשי שהפנה לו עורף.

ועכשיו לאור ההתעסקות של טלמונדו בטלנובלות של סחר בסמים המצאנו את הכינוי נרקונובלות, השמות הם שלנו לא מהיספנים של ארה"ב ולא מאמריקה הלטינית.
לצפיה ב-'דווקא נרקונובלה זה כן ז'אנר'
דווקא נרקונובלה זה כן ז'אנר
17/09/2016 | 23:43
42
זה לא כינוי שלנו, ככה קוראים לזה בעולם.
לצפיה ב-'ענק חחח '
ענק חחח
20/09/2016 | 12:18
4
לצפיה ב-'כתבה בוואלה! על מותו של דומינגוס'
כתבה בוואלה! על מותו של דומינגוס
16/09/2016 | 22:36
1
112
לצפיה ב-'בדיוק באתי לפרסם הנה יצא גם בוואינט'
בדיוק באתי לפרסם הנה יצא גם בוואינט
16/09/2016 | 22:38
95
"אבל בברזיל: כוכב הטלנובלות הנערץ טבע למוות"

לצפיה ב-'Poderosas אירוע של המגזין People en Español'
Poderosas אירוע של המגזין People en Español
17/09/2016 | 14:45
1
81
לצפיה ב-'מאייטה מהממת כתמיד'
מאייטה מהממת כתמיד
17/09/2016 | 15:21
26
לצפיה ב-'רק אלוהים סולח'
רק אלוהים סולח
12/09/2016 | 20:48
14
54
תגובות על הפרקים לפה
לצפיה ב-'עד 64כל הכבוד לקונסטנסה שהלכה להגן על רנטה בפני המפקח'
עד 64כל הכבוד לקונסטנסה שהלכה להגן על רנטה בפני המפקח
13/09/2016 | 19:23
6
44
אהבתי את הדיאלוג שלהם. קצת מפריע שהוא אומר להן שהוא אבא של פבלו ולא אביו החורג. נכון שעדיין הוא גידל אותו ואהב אותו אבל בכל זאת, אם כבר פותחים את הנושא כדאי לדייק בכל אופן, אהבתי איך שקונסטנסה הכניסה אותו לפרופורציות אחרי ההתקפה שלו על רנטה.

אביגיל יצאה ממש לא בסדר עם דייגו איך שמתאו שוב החליט להתגרש מדיאנה למרות ההריון שלה(מעניין עוד כמה פעמים הוא ישנה את דעתו)היא אומנם עדיין לא החליטה לחזור אליו, אבל ביטלה את החתונה המתוכננת שלה עם דייגו. לטענתה זה בגלל שהם התווכחו מולה והיא לא רוצה להרוס את החברות שלהם וגם בגלל ההתנגדות של ויסנטה. אבל לי זה נשמע כמו תירוצים מעניין שזה קרה איך שמתאו אמר לה שהוא החליט כן להלחם עלייה. כואב על דייגו שכבר פיתח ציפיות ובאשר למתאו, שקודם יתגרש

מעצבן איך שבגלל הכומר הטפשי כולם סוגדים עכשיו לפאוסטו והוא מסובב את כולם על האצבע הקטנה שלו במיוחד את רנטה. היא ממש טיפשה איך שהיא מאשימה את עצמה בתאונה בעיוורון בכל מה שפאוסטו עולל לה. הכומר הזה ממש הכניס לה לראש שפאוסטו הוא הקורבן והיא הצד הרע אהבתי איך שקונסטנסה הזדעזעה ממה שרנטה אמרה ואיך שהיא הזכירה לה שפאוסטו אשם בעיוורון שלה והתחתן איתה רק בשביל הכסף. גם כשהיא הזכירה לה שהוא היה אונס אותה על הכלל לרנטה יש תשובות-היא אשמה. לא ייאמן

ועוד עכשיו בגלל בניטו החווה והאחוזה של אביגיל תנוהל על ידי פאוסטו שככל הנראה קנה אותה יחד עם לוסיו ועכשיו עובד על רנטה ואביגיל כאילו הוא הציל אותה מפשיטת רגל והשאיר אותה בבעלות אביגיל. בכלל הרבה זמן לא ראיתי דמות מגוכחת כל כך כמו בניטו ממש כמו בובת סמרטוטים של מקריה

ובאשר לדיאנה, נראה שהבחורה ממש נואשת חח איך מתאו גירש אותה מהחדר אחר כך הלכה לפאוסטו שגם גירש אותה מהחדר שלו עד שהיא מצאה את עצמה אצל לוסיו ממש צמד חמד

חוליאן גילה לטוניו שהוא אבא שלו ושסימונה לא אמא שלו מסכנה סימונה כאילו לא מספיק היא בכלא. 

ועוד שתי הערות אחרונות - אהבתי שבפרקים האחרונים שומעים לא מעט דמויות אומרות את המשפט que te perdone dios yo no כשם הטלנובלה 
עוד אהבתי את שיר הסיום החדש שמתנגן ברקע כשהכתוביות רצות בכל סוף פרק אני אוהבת שמשנים את הפתיח או את הסיום במהלך טלנובלות
לצפיה ב-'אביגייל אמרה בפירוש למתאו ודייגו שלא תהיה עם אף אחד מהם '
אביגייל אמרה בפירוש למתאו ודייגו שלא תהיה עם אף אחד מהם
13/09/2016 | 23:57
3
26
זה בגלל שמתאו ניסה לדחוק אותה לפינה והיא אומרת דווקא שהיא מחליטה ככה. לגבי דייגו בהחלט ייתכן שהטונים של שניהם הרגיזו אותה במיוחד שהם רבים עליה כאילו היא לא נוכחת. ובכל מקרה גם אם היא תחליט להיענות למתאו יש את הכומר ואת הלנה ש"יסבירו" לה כמה זה לא אנושי כלפי הילד של דיאנה מה שהיא ומתאו רוצים לעשות ויורידו אותה מזה.

כל הכבוד לקונסנטסה שדיברה עם המפקח והסבירה לו הכול, והגנה על רנטה ובאמת לא הוגן שהוא לא מספר את כל האמת שהוא לא אביו הביולוגי של פבלו אלא האב שגידל אותו ממש כמו האח של פורפיריו לגבי מקס וגם אם מבחינתו הוא בנו והוא מוחה בפני רנטה על שהסתירה ממנו והנה הוא מספר חצי אמת שהוא ולא מספר שהוא לא אביו הביולוגי של פבלו. 

בניטו באמת אידיוט, אדם נורמאלי היה מזמן מבין שהכסף אצל מקריה אם היא עוד לא ביזבזה אותו. ודייגו צודק אם לפחות היה מספר את האמת ולא מתחבא ואחר כך משקר אולי דייגו ואביגייל היו מוצאים כסף לתשלום החודשי ואמנם היה להם יותר קשה, אבל לא היו מאבדים את החווה, אבל בנוסף לכל הוא גם פחדן. 

גם אני אוהב שנותנים משמעות לשם הסדרה במשפטים האלה ולא רק בשיר הפתיחה שהשם יקבל איזשהו משמעות שכן הוא לא קשור לעלילה.

וגם אני אוהב את שיר הסיום החדש. אגב אם כבר הזכרנו שינויים לא הפריע לך באשת הברזל ששינו את הפתיח ובפתיח הראו מלא סצינות שעוד לא היו וכך הפתיח היה מלא ספוילרים?
לצפיה ב-'רגע שכחנו פרט אחד חשוב'
רגע שכחנו פרט אחד חשוב
14/09/2016 | 19:20
2
23
אביגיל חושדת שיש בינה לבין מתאו קשר דם כי היא ממשיכה לחשוד שפאוסטו הוא אבא שלה לפי מה ששמעה כשצוטטה למקריה.

בניטו דביל אמיתי חח הוא יודע שהכסף אצל מקריה אבל היא גירשה אותו והוא כמו סמרטוט שזורקים ממקום אחד למקום השני לא יודע לחזור ולעמוד על שלו אלא מעדיף לעצום עיניים. אגב הם לא התחתנו חתונה אזרחית בתחילת הנובלה? למה אפחד לא מדבר על זה יותר

אגב לפי גרסת המקור שראית, אתה יכול להגיד בוודאות אם פאוסטו אכן משקר את רנטה ואביגיל והחווה כבר לא של אביגיל? כי אני כמעט בטוחה שהוא רימה אותן הרי זה מתאים לו.
לצפיה ב-'בגרסה המקורית רנטה לא קנתה את החווה של פאוסטו '
בגרסה המקורית רנטה לא קנתה את החווה של פאוסטו
14/09/2016 | 19:43
1
25
ולא נתנה אותה לאביגייל, כך שכל הסיפור הזה לא היה, אבל מה שכן פאוסטו מצליח לעבוד על רנטה ולהשיג את תמיכתה בבחירות למועצה ובינתיים עושה הכול כדי לשכב עם אביגייל.

לגבי בניטו ומקריה לא הבנתי אם זאת באמת חתונה אזרחית או אחד המשחקים של היריד, בכל מקרה לאחר מעבר שלוש שנים הם כבר לא נשארו זוג ולא ברור לי אם הם נשואים, גרושים או לא, אבל ברור שמקריה ניצלה את בניטו וזרקה אותו.

אכן שכחנו שאביגייל חושבת שמתאו הוא בן דוד שלה ושויסנטה ואמנדה דיברו על קשר דם בינה לבין מתאו, כך שאין לה תקוות לגבי מתאו.
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
14/09/2016 | 22:23
17
ומעולה עכשיו אביגיל תעשה למתאו חיים קשים. היא חיכתה לו שלוש שנים בשביל שהוא יחזור נשוי וימשיך לשחק ברגשותיה אז עכשיו שהוא יחכה לה.
לצפיה ב-'רנטה לגמרי עיוורת לגבי פאוסטו '
רנטה לגמרי עיוורת לגבי פאוסטו
14/09/2016 | 16:52
1
24
אחרי שהלנה סיפרה לה על מתאו ואיך הוא בגד באחיו ואחרי זה לא הכיר במתאו כבן היא עדיין מאמינה שהוא מלאך. 
לצפיה ב-'זהו! גם אחרי שרנטה יודעת שפאוסטו הוא אבא של מתאו'
זהו! גם אחרי שרנטה יודעת שפאוסטו הוא אבא של מתאו
14/09/2016 | 19:13
25
ולא באמת הכיר בו כבנו כל השנים האילה, היא עדיין ממשיכה להצטער ולסגוד לו פשוט לא ייאמן כמה נזק עשה כומר טיפש אחד.
לצפיה ב-'השיר שמתנגן בקליפ היציאה החדש של הנובלה'
השיר שמתנגן בקליפ היציאה החדש של הנובלה
14/09/2016 | 22:50
4
63
לצפיה ב-'וואי הוא גם שחקן'
וואי הוא גם שחקן
14/09/2016 | 23:31
3
48
הרבה זמן לא ראינו אותו אצלנו. מאז נראה לי מכנגד כל הסיכויים. מעניין מתי התחיל לפתח קריירת שירה.

נ.ב הוא גם משחק באל תעזבי אותי לפי הקליפ פתיחה של הסדרה למרות שעדיין לא ראיתי אותו.

לצפיה ב-'מה את אומרת.'
מה את אומרת.
14/09/2016 | 23:39
1
37
הוא שיחק בהרבה סדרות שלא הגיעו אלינו......
לצפיה ב-'אני יודעת על סערה בגן עדן'
אני יודעת על סערה בגן עדן
14/09/2016 | 23:47
32
גילם את אחיו הדכאוני משהו כזה של אריק אליאס. מופיע כרגע בסדרה זמר מקסיקני שנפטר, חואן סבסטיאן.
לצפיה ב-'באמת? לא ידעתי, מעניין.'
באמת? לא ידעתי, מעניין.
15/09/2016 | 06:48
15
לצפיה ב-'עד 67 - סופסוף רנטה התעמתה עם מקריה'
עד 67 - סופסוף רנטה התעמתה עם מקריה
19/09/2016 | 07:10
1
25
אהבתי איך שכיפכפה אותה הבעיה היא שמקריה מחזיקה את הקלף של האמת ורנטה פשוט לא יודעת איך להתמודד עם זה כי היא לא מוכנה עדיין לספר לאביגיל את האמת בטח לא אחרי שראתה איך אביגיל הגיבה למקרה של טוניו. טוניו בכלל כפוי טובה מסכנה סימונה היא אומנם השתחררה מהכלא אבל היא כולה בודדה ועצובה

עוד עימות שאהבתי היה של מקריה ופאוסטו. היא באה אליו בטענות שהוא הלשין עלייה לרנטה ואיימה לחשוף אותו בפני הפקח בעוד הוא איים עלייה בחזרה והתקשר לפקח במטרה לסובב את הרצח של פבלו אלייה ולהאשים אותה. אבל מקריה לא טיפשה וידעה איך לאיים עליו בחזרהאהבתי את משחקי הכוחות ביניהם ובכלל אני אוהבת את שני השחקנים האילה ככה שהסצנות האילה היו טובות במיוחד שני ענקים!

אהבתי שמתאו הודה באמת בפני אביגיל שהוא אשם שהם לא יכולים להיות ביחד אחרי שלפני שנים סירב לקלוט שהם מאוהבים. להכיר בטעויות של עצמו זו התחלה טובה
לצפיה ב-'טוניו בהחלט כפוי טובה ומגעיל'
טוניו בהחלט כפוי טובה ומגעיל
19/09/2016 | 12:55
16
בדיוק בגרסה המקורית חשבתי איך אביגייל תגיב לאמת לאור התגובה העלובה של טוניו לעובדה שהוא מאומץ ויריקה לבאר שהוא שתה. כאן גם רנטה רואה את זה ומבינה שהאמת תעלה לה ביוקר ולכן מקריה עדיין מחזיקה אותה בגרון, בעיקר כי בהחלט יש חשש שאביגייל תאמין לגרסה של מקריה ולא לגרסה של רנטה.

פאוסטו שיחק אותה אך מיסמס את ההוכחה שיש למקריה נגדו, אבל היא ידעה להגן על עצמה עם האמת על הקשר בין דיאנה לפאוסטו.

אכן פאוסטו ומקריה הם שחקנים מעולים. 
שאלות, חדשות, בקשות
11/09/2016 | 23:40
72
249
שבוע טוב לכולם
המשך>>
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'נטליה אוריירו בסיבוב הופעות! '
נטליה אוריירו בסיבוב הופעות!
14/09/2016 | 09:11
3
103
היייייי שמעתי שנטליה מתכוונת לעשות סיבוב הופעות ברוסיה ובפולין. מישהו יודע על זה פרטים?
אולי יש סיכוי להביא אותה להופעה גם פה?
לצפיה ב-'יש סיכוי גדול... '
יש סיכוי גדול...
21/09/2016 | 02:26
2
46
יש סיכוי גדול שהיא תגיע לפה בדצמבר, היא ציינה את ישראל כאחד מהיעדים בסיבוב, באחד הראיונות האחרונים שלה.... אם אמצא אותו ביוטיוב, אעלה לינק. 
לצפיה ב-'מה את אומרת שנפתח עצומה כדי שמישהו ירים את הכפפה?'
מה את אומרת שנפתח עצומה כדי שמישהו ירים את הכפפה?
21/09/2016 | 11:10
1
24
מה את אומרת שנפתח עצומה כדי שמישהו ירים את הכפפה?
לצפיה ב-'אין צורך בעצומה :) זה קורה. '
אין צורך בעצומה :) זה קורה.
21/09/2016 | 13:09
10
לצפיה ב-'מי זה מי'
מי זה מי
10/09/2016 | 22:53
22
59
פרקי השבוע שחלף והפרקים של השבוע.
לצפיה ב-'באסה. רנטה מתה ולא הראו לנו את זה '
באסה. רנטה מתה ולא הראו לנו את זה
10/09/2016 | 22:58
1
74
עד 103 כולל.

הפרקים השבוע היו די חלשים אבל כמה דברים שכן ראויים לציין -

בפרק 101 כשלאונרדו לחש באוזן מה קרה עם הקטנצ'יק של בסיליו והפרצוף של פרננדה - איזה כישרון קומי היה פה!

קוקו התעללה בפביולה הגיע לה.

איגנסיו הורג את מתיאס (וגם את זה לא הראו לנו ממש) - איזה באסה. זה כבר שלושה גופות ברזורמה של איגנסיו וצ'מוי.

קוקו שוב בחליפת פוקימון כחול וטרמי מנסה להבהיר לה שהם נאהבים וכרגיל יש פה הומור קומי מושלם. סילבנה אריאס היא כישרונית בקומדיה וכנ"ל זה שמשחק את טרמי. ותוסיפו לזה את בסיליו בכלל שלישייה הורגת.

קוני וסנטיאגו התנשקו! איזה חמודים.

נראה שחוסטינו בכלא - גם באסה נוספת כי רציתי לראות אותו במדים נרקב בכלא.

סבסטיאן איזה נדחףףףףףףףףףףףף שיעוף משם כבר

ושיאללה - אנחנו בפרק 100+ כבר. הגיע הזמן לפוצץ את לאונרדו-פריקו-ההחלפה ולפתור את העלילה הראשית!

אה, ורנטה ממש לא תחסר לנו
לצפיה ב-'קוני וסנטי'
קוני וסנטי
11/09/2016 | 17:49
52
לגבי קוקו וטרמי האמת בהתחלה הם היו משעשעים אבל בפרקים האחרונים הם די משעממים אהבתי רק את הקטע שקוקו החריבה לפביולה את הפנים חח זה היה גדול! השלישייה שלי זה פריקו בסי וטרנצ'ה מהם אני הכי נקרעת

הפרקים האחרונים היו עם פחות גילויים זה נכון. אבל עדיין היו לא מעט אירועים חשובים

ולגבי חוסטינו, אני מאמינה שעוד יראו אותו נרקב בכלא העיקר שידוע שתפסו אותו ושסופסוף הוא ישלם על כל מה שעשה
לצפיה ב-'איזה יופי ששוב היה דיאלוג בין הומברטו לאינס!'
איזה יופי ששוב היה דיאלוג בין הומברטו לאינס!
11/09/2016 | 17:32
15
58
עכשיו היא יודעת שלבן של הומברטו קוראים ליאונרדו והיא שוב מעלה ספקות. כל מה שהיא צריכה לעשות עכשיו זה לבקש מהומברטו תמונה של "בנו ליאונרדו" ובינגו

אבל בינתיים כולם מבולבלים והכי מסכן זה ליאונרדו עכשיו צ'מוי ואיגנסיו לא רק גרמו לו להיראות משוגע אלא גם מסומם

איגנסיו הקרימינל חיסל אפילו את הדמות האבהית היחידה שהכיר בחייו. מסכנה קוני והיא עוד בטוחה עכשיו שפביולה היא הקורבן. כשהיא תגלה שאבא שלה מת היא לבטח כבר תבין הכל.

לפחות מוות אחד כבר נחשף הלא הוא מותה של הפסיכולוגית המעצבנת! אז נכון היא הייתה מעצבנת חח אבל כואב על דניאלה המסכנה. עכשיו היא ופרננדה יבינו שסנטי צדק.

ועוד גילויים שהיו בפרקים האחרונים – צ'מוי מגלה על הקשר בין רנטה לדניאלה לפרננדה לפריקו ולסנטיאגו חח וכמובן קצ'יטו שמגלה שסבסטיאן הוא אביו האמיתי.
לצפיה ב-'אבל את הגילוי העיקרי ממש מושכים'
אבל את הגילוי העיקרי ממש מושכים
11/09/2016 | 17:35
14
62
שזה ממש מעצבן

אבל לא נורא, הוא פה תיכף. בשבוע הבא למען האמת.
לצפיה ב-'ככל שמושכים ככה הפיצוץ יהיה גדול יותר'
ככל שמושכים ככה הפיצוץ יהיה גדול יותר
11/09/2016 | 17:58
13
77
כמו שהיה עם שאר הגילויים
מה שמפריע לי זה שהגילוי על יסי המעצבנת עדיין לא נחשף. ממש בא לי לראות את אינס מטיפה לה וצועקת עלייה שהיא חסרת בושה ושקרנית
לצפיה ב-'וזה שרובן בגד בה '
וזה שרובן בגד בה
11/09/2016 | 18:13
12
50
זה יהיה כ"כ תענוג לראות אותה בוכה לשם שינוי.
לצפיה ב-'מחכה גם לגילוי הזה'
מחכה גם לגילוי הזה
12/09/2016 | 06:48
11
38
הייתי בטוחה שפביולה תצא בכוונה מהמחבוא כשיסי הגיעה לבית של רובן. התבאסתי שזה לא קרה אבל עדיין יש את ההקלטה
לצפיה ב-'הייתי מעדיף שפביולה תצא כבר ותפוצץ את זה'
הייתי מעדיף שפביולה תצא כבר ותפוצץ את זה
12/09/2016 | 13:45
10
39
זה סתם נמרח

מה שכן - לא ייאמן כי יסופר - נשאר לנו ממש קצת .
לצפיה ב-'במיוחד אחרי שבפרק של אתמול שוב יסי ירדה על ליאונרדו'
במיוחד אחרי שבפרק של אתמול שוב יסי ירדה על ליאונרדו
12/09/2016 | 20:41
9
59
בארוחת בוקר "מה שכחת לדבר? עכשיו אתה גועה כמו פרה" כמה התפללתי שייתקע לה השזיף בגרוןחח נוראיתת. והוא כולו מסכן מטושטש מהצמחים האילה שצ'מוי והסבתא זפטה האילה הרעילו אותו בהם.  עכשיו אני מבינה למה פריקו רצה להישאר בבית פוואנטמז'ור לא ברור איך הוא שרד אותה עד היום

ועוד לגבי הפרק של אתמול, אהבתי את הדיאלוג של פרננדה וקוני על סנטיאגו, חמודות! אהבתי גם שיסי המעצבנת אמרה לרובן שהיא תחזור לרקוד אצל מלכיאדס אומנם לא בזירה שסגרו אלא בבר עצמו. מה שאומר שעדיין אפשר לתפוס אותה על חם הרגה אותי איך היא הגדירה את עצמה "רקדנית אקזוטית". מכבסת מילים נחמדה לחשפנית  

לגבי הרינגטון הזה ידעתי שזה הוא איך שהראו אותו נפגש לראשונה עם דניאלה. זה היה ברור מהפנים הערמומיות שלו והרי ידוע שהאכילו אותה בשקרים והיא לא באמת הייתה פוגשת מישהו עם מידע עליו.

ואכן לא נותר עוד הרבה אני לגמרי אתגעגע לנובלה הכייפית הזו. לא האמנתי שישר אחרי מילה של כבוד אני אתמכר בצורה כזאת לעוד טלמונדו. מעניין אם זה יקרה גם בפעם השלישית ברצף עם הבאה
לצפיה ב-'אני יכול להבטיח לך שיש מצב שכן'
אני יכול להבטיח לך שיש מצב שכן
12/09/2016 | 23:13
8
65
זו אותה הכותבת של השיבה הביתה (ולנטינה פרגה).

הבעיה? היא אוהבת להרוג דמויות על ימין ועל שמאל
לצפיה ב-'זה על סמך השיבה הבייתה בלבד או עוד טלנובלות שלה?'
זה על סמך השיבה הבייתה בלבד או עוד טלנובלות שלה?
13/09/2016 | 19:33
7
18
לצפיה ב-'בין היתר'
בין היתר
13/09/2016 | 19:50
6
33
היא גם כתבה את דונה ברברה עם אדית גונזלס. והיה שם הרבה מוות.....
לצפיה ב-'אז מצד אחד מקווה שהמתים פה יהיו רעים או ממש משניים חח מצד '
אז מצד אחד מקווה שהמתים פה יהיו רעים או ממש משניים חח מצד
14/09/2016 | 07:18
1
39
שני עדיין אין וודאות שהמגמה תימשך גם פה נחכה ונראה
לצפיה ב-'בהשיבה הביתה עד פרק 20 נרצחו 9 דמויות'
בהשיבה הביתה עד פרק 20 נרצחו 9 דמויות
14/09/2016 | 22:56
38
זה אומר לך הרבה.
לצפיה ב-'גם עלובי החיים זה שלה'
גם עלובי החיים זה שלה
15/09/2016 | 18:59
3
30
וגם שם היה מספיק גופות. היא גם בקטע של אכזריות וברוטליות.
לצפיה ב-'כשהסדרה תתחיל נראה מה היא שינתה ומה היא המשיכה'
כשהסדרה תתחיל נראה מה היא שינתה ומה היא המשיכה
15/09/2016 | 20:16
2
28
עדיין אי אפשר לדעת כלום בוודאות עד שהסדרה לא מתחילה זה גם כל טלנובלה לגופה וזה נורא תלוי באופי הדמויות.
לצפיה ב-'אה אבל לא כתבתי את זה בהקשר של אווה'
אה אבל לא כתבתי את זה בהקשר של אווה
15/09/2016 | 22:51
20
סתם ראיתי את מה שכתב ניר ורציתי להוסיף משהו לניתוח של הסגנון של כותבת.
לצפיה ב-'האמת היא שכל הטלנובלות שלה די דומות'
האמת היא שכל הטלנובלות שלה די דומות
16/09/2016 | 07:57
21
אין טלנובלה לגופה כשזו ולנטינה פרגה. מוות, מוות, מוות, מוות..........

ועוד קצת מוות.

מעניין אותי אם יש לה את מי להרוג בגורלה של אווה......
לצפיה ב-'עד 106 - ענקק פשוט ענק מה שהולך'
עד 106 - ענקק פשוט ענק מה שהולך
15/09/2016 | 20:54
2
35
לראשונה! ליאונרדו ופריקו חוזרים לבתים המקוריים שלהם. הזכרון של ליאונרדו חזר אליו הפעם במלואו ולא רק בפרטים ולכן הוא החליט להגיע לאחוזת פוואנטמז'ור כדי להתעמת עם נורה לגבי האימוץ שלו. נורה המסכנה בכלל בטוחה שליאונרדו שיכור ולא מבינה למה הוא כולו נסער ושוב מדבר איתה על הנושא הזה אחרי שמבחינתה הם(היא ופריקו)כבר דיברו על זה בזמנו.

רק לרגע אחד ליאונרדו פתאום הזכיר לי את פריקו - "מה אני בסך הכל הייתי עסקה טובה? קנו אותי כמו שקונים תפוחים בשוק?? מה אתם רוצים תפוחים אדומים צהובים ירוקים? לא לא תביא לנו את הבלונדיני ששם"

מנגד, פריקו מגיע עם בסי לבית המקורי שלו כולו נחוש לספר לליאונרדו את האמת שהם אחים תאומים ושהוא נאלץ להתחזות אליו. גם פה היה ממש מעניין לראות את המפגש המחודש חח איך אינס לא הבינה למה פריקו מחבק אותה וכל כך שמח לראות אותה ואיך שהיא חשבה ששוב הוא לא בסדר, רק פלומה הבחינה בשינוי מה שכמובן לא חמק מעיניו המרצדות של בסי(הרג אותי גם איך מוקדם יותר הוא עשה עם עצמו סלפי ופריקו התעצבן עליו שיבוא כבר).

השיא היה כשפלומה ענתה לטלפון שלה ועל הקו היה ליאונרדו כשמולה עומדים בסי ופריקו מחייכים כמו שני טיפשים זה היה כמובן האישור הסופי מבחינתה שכל הזמן הזה ליאונרדו המסכן דיבר אמת. הולך להיות ממש מעניין העימות בין פלומה לפריקו שהתחיל גם הוא בצורה די משעשעת חח..

ויסי? היא ממש לא הייתה חסרה שם! נראה לי אפילו פריקו שמח שהיא לא הייתה היא כמובן הייתה עסוקה בליילל ולהתמרמר על הבגידה של רובן. וכן זה היה נחמד מאוד לראות אבל היא עדיין לא שמעה את ההקלטה! מקווה שגם זה ייצא לפועל

ודבר אחרון - אהבתי איך שפריקו חשש בהתחלה להכנס הבייתה ושיתף את בסי בתחושותיו - "אמרת שליאונרדו אדם די קשה לא? אז אני התאום הטוב והוא הרע?"

לא רוצה שזה ייגמרר
לצפיה ב-'וואי אני ממש אצטער כשהסדרה תסתיים (עד פרק 107)'
וואי אני ממש אצטער כשהסדרה תסתיים (עד פרק 107)
15/09/2016 | 21:14
1
38
זה מבריק! איך שפלומה עלתה על הכל! ואיך היא מביטה במבט בוחן כמו זכוכית מגדלת את פריקו. לא לאונרדו, אלא פריקו האמיתי! אני פשוט נפעם מהחוכמה שלה

אני ממש אבל ממש נדהם מהבימוי של הבמאי. איך הוא אומר לדנה פאולה איך לעמוד ואיך לגעת באאוחניו סיז'ר אחד (כי, כידוע, אין עוד אחד נוסף ) במהלך העימות הקטלני ביניהם בפרק 108......

טוב, אז כמובן שחייבים להכניס קצת ריבים בין הזוגות המשניים. הפעם אלה קוני וסנטיאגו וטניה ואאוחניו...... חשבתי שגמרנו עם זה

ולמי אכפת מיסניה בת'כלס. שתלך לחפש.

אגב - נקרעתי מצחוק מהפרצופים שעשתה לאורה פלורס כשקרלוס אספחל (בסיליו) ניסה למרוח אותה בתירוצים מטופשים כדי שלא תיכנס לראות את התאומים בתוך הבית של פלומה

קוקו וטרמי - העברתי אותם. בת'כלס זה הוא מתלונן, היא מתלוננת וצועקת ובסוף הם מסיימים בהתמזמזות ו..... ההמשך ידוע.

פביולה מעצבנת

אני אשלים את 108 עכשיו
לצפיה ב-'הסצנה עם אינס ובסי באמת היה משעשעת חח '
הסצנה עם אינס ובסי באמת היה משעשעת חח
18/09/2016 | 23:19
17
קוקו וטרמי בשלבים האילה של הטלנובלה מיותריםם נראה שמשתמשים בהם כקטעי הפוגה/מעבר כי מעניינים הם לא
לצפיה ב-'פרק 107 - התאומים נפגשים '
פרק 107 - התאומים נפגשים
18/09/2016 | 23:03
30
עוד פרק אדירר. אחרי שפלומה חשפה את פריקו ואחרי שהוא הסביר לה את כל מה שקרה מי דופק בדלת? ליאונרדו! חח הרג אותי פריקו איך הוא כולו בשיא הנונשלנטיות "הולה קרנליטו" לא עברה שנייה וליאונרדו כבר בא להכניס לו מכות חחח תכלס אפשר להבין אותו. כל הזמן הזה מי שבעצם הפעיל הכל היה פריקו הוא שלט על העניינים כמובן בלי שום כוונה רעה. אבל מי שהיה לו הכי קשה ומי שכולם חשבו שהוא משוגע היה ליאונרדו אבל יחד עם זה פריקו הרוויח הרבה כסף בשביל החברה עם ההימור על מורץ כמו שהוא אמר לליאונרדו, וגם גילה את הפרצוף האמיתי של איגנסיו ואת התכנית הזדונית שלו היה מעניין לראות איך צילמו את סצנות העימות זה ממש לא פשוט והצילום היה מאוד אמין!

רק שעכשיו כואב הלב על פריקו ששמע מפלומה וליאונרדו ש"פרננדה היא המאהבת של איגנסיו".  

בעצם עכשיו כל אחד חזר לבית המקורי שלו ונשאר שם
מעניין איך זה עוד הולך להתפתחפרקים
לצפיה ב-'ההתעללות בגבריאלה'
ההתעללות בגבריאלה
10/09/2016 | 23:03
10
102
או בשמה השני - השיבה הביתה.
לצפיה ב-'עד פרק 23'
עד פרק 23
10/09/2016 | 23:13
9
63
יש לנו התאהבות מהירה. יש לנו סקס פראי בפרק 8. יש לנו אויבים שמתעללים בכולם פחות או יותר. יש לנו אויבת אחת שמושכת בחוטים. יש לנו כפר שפחות או יותר כרת את הביצים של עצמו כדי להתרפס מתחת לרגליים של אנטוניה גרה.

והדבר הנוראי ביותר? זו טלנובלה מעולה. כייפית. מדהימה. אתה לא יכול להסיר את המבט מתאונת הדרכים רבת המשתתפת הזו שנקראת השיבה הביתה. התסריט מצויין. העלילה מצויינת. הילדים קיבלו טקסט שהוא מעבר למאמיטה עשיתי משהו רע? לא, לך לשחק עם הילדים אבא ואמא צריכים לדבר וכאלה. כאן אשכרה יש להם תפקיד.

והכי כיף? חורחה לואיס פילה מוכיח את עצמו בתור גלאן מעולה. חבל שעכשיו הוא מתבזבז על תפקידי הרע התורן (כאשר ב"גורלה של אווה" הוא שוב לצד אריקה דה לה רוסה, אותה המופקרת והמעצבנת מה"השיבה הביתה" )

השיבה הביתה היא סיפור לא רק של כפר שכרתו לו את הביצים. השיבה הביתה היא סיפורה של אישה חזקה שעשו הכל כדי לכרות לה את הידיים, רגליים, אבל הפה והנשמה שלה עדיין כאן. והיא נחושה להילחם ברוע ולנצח. היא נחושה להוכיח לכפר כרות הביצים שיש עדיין מי שמסוגל לקום מהמתים גם אחרי המכות שספגה.

ומה חשבתם, שגבריאלה סוארס תהיה במוסד כל הטלנובלה? אני בטוח בכך שהיא עוד תמצא דרך לברוח. וכמו שקליפ הפתיח של הטלנובלה מספיילר לי - היא עוד תחזור בגירסה בלונדינית מפגרת. נחכה ונראה איך זה ילך.

ובואו נדבר על הדמויות המשניות אבל ממש בקצרה כי רוב הדברים הטובים הולכים לארסלי וחורחה לואיס פילה - כריסטיאן דה לה קמפה שהבנתי שכיכב במילה של כבוד משחק כאן את הפלייבוי שפחות או יותר ייכנס לכל חור למען הכסף. אבל זה בסדר, אני נהנה מהסצינות שהוא לא לובש חולצה.
אניבל וויגאס, חוליו מונטמר, וחבורת הזאבים כפי שאביה של גבריאלה ז"ל מכנה- הם מעצבנים. הם רעים נוראיים. ואני מאחל לכל אחד ואחד מהם סוף מזוויע.

ריקרדו - חבל לי שהוא אימפוטנט. דווקא היה יכול להיות דמות נחמדה אילולא.....

ולא להאמין שמנואל בלבי שהיה חסוס ניניו חסר התועלת ב"הסערה" - עדיין ממשיך בהיותו חסר תועלת גם ב"השיבה הביתה". רק ששם נפטרו ממנו מוקדם יותר.

כמו שאמרתי- זו טלנובלה שפשוט לא יכולים להסיר ממנה את המבט מרוב שהיא מהפנטת. מעניינת. הסצינות הקצרות מעיפים את הפרקים מהר מאוד. אכן, התעללות במיטבה.
לצפיה ב-'כל הכבוד על ההספק ואני שמח שאתה נהנה'
כל הכבוד על ההספק ואני שמח שאתה נהנה
10/09/2016 | 23:35
6
55
מנואל בלבי שיחק תפקיד בחופן של היהלומים או בשמה המקורי יהלום וורוד (עיבוד לפנינה שחורה), שם הוא עשה צרות רוב הטלנובלה ולא נפטרו ממנו כל כך מהר.

לריקרדו יש תפקיד מרכזי בעלילה וגם לאיפוטנציה שלה יש תפקיד מעניין.

באמת לא מבין מדוע נותנים לחורחה לואיס פילה לשחק את הרע, בבגוף אחד או בשמה המקורי בעור אחר, הוא שיחק רע חלש עם מצפון, אבל כמו למקבילתו לורנה רוחאס בגרסה הגברית על החיים ועל המוות או בשמה המקורי גוף התשוקה  היה לו סוף רע, לפי הטלייר בגורלה של אווה הוא הולך להיות רע שטני שם. 
לצפיה ב-'חורחה לואיס פילה היה כנראה הברקה חד פעמית'
חורחה לואיס פילה היה כנראה הברקה חד פעמית
10/09/2016 | 23:55
5
54
אבל צריך לתת לו יותר ראשיים. לא הראשיים המציקים והמעצבנים סגנון סוד של אהבה וכאלה אלא ראשיים שבאמת מתאימים לו לשחק. הוא היה גם טוב משני במלאך ושטן ובכלל נראה שיש לו רומן ארוך עם טלמונדו.

אולי אני אדגום את בעור אחר כדי לראות למה לא ראיתי את זה בסבב הראשון. אה, כי זה רימייק למשהו שכבר ראיתי
לצפיה ב-'דווקא בסוד של אהבה הוא היה משני מלאך '
דווקא בסוד של אהבה הוא היה משני מלאך
11/09/2016 | 00:25
4
44
חורחה אורבנה היה הראשי המעצבן, אבל יובנסיון לא ידעו להעריך אותו, לא בשינוי כמו באויבת היקרה שהראשית תישאר איתה ואחרי זה עשו שוב טלנובלה אם אותו זוג ראשי מסוד של אהבה סקרלט אורטיס וחורחה אורבנה ששמה החיים שלי זה אתה, וויוה הבינו שזה מבלבל עם חיים שלי של נטליה אורירו ופקונדו ארנה ותרגמו את זה "רק אתה" וכל כך "אהבתי" את זה שכיניתי דרק אתה ואז דרק עתה ומישהי בפורום אג'נדה הוסיפה שם שאהבתי רק חארטא. בכל מקרה בטלנובלה הדפוקה הזאת נתנו לו תפקיד של בריון רשע ומאפיונר במקום לתת לו שוב לשחק את הטוב. אבל נראה שמאז בטלמונדו ידעו להעריך אותו במלאך ושטן והשיבה הביתה.
לצפיה ב-'ובינתיים גם חורחה ארבנה פורח בטלויסה'
ובינתיים גם חורחה ארבנה פורח בטלויסה
11/09/2016 | 07:47
3
46
עם תפקידים מיוחדים כמו זה שנתנו לו בטלנובלה הדרך אל הגורל (או משהו בסגנון) - שם הוא משחק את האהוב של ליסט מוראלס (כן. ההיא מפני מלאך שמסתבר שלא ממש נעלמה)

גם כמו שאמרת - פרגנו לו סוף יפה באויבת יקרה כי לא אהבו את גבריאל סוטו עם אנה לייבסקה. אין לי בעיה עם אדון סוטו, כאמור - הוא יכול לשחק טוב וגם יכול לא לשחק טוב. את הרשע הזועם למשל ב"כוחו של הגורל".
לצפיה ב-'האמת לגבריאל סוטו תמיד נותנים תפקידים של קנאי חסר תקנה '
האמת לגבריאל סוטו תמיד נותנים תפקידים של קנאי חסר תקנה
12/09/2016 | 00:03
2
32
גם כראשי באויבת יקרה והאמת הסמויה וגם בכוחו של גורל בתור צלע שלישית. רק בכישוף הוא נהג בכבוד כלפי דניאלה רומו. 
לצפיה ב-'ובכבוד כלפי דניאלה אאדו הצעירה כשהיה הדוד שלה'
ובכבוד כלפי דניאלה אאדו הצעירה כשהיה הדוד שלה
12/09/2016 | 00:29
1
31
בפני מלאך.
לצפיה ב-'וכלפי אדריאנה לובייר'
וכלפי אדריאנה לובייר
16/09/2016 | 00:20
16
בלא מאמינה לגברים
לצפיה ב-'כיף לראות שאתה נהנה ממנה'
כיף לראות שאתה נהנה ממנה
11/09/2016 | 22:24
1
36
אני גם נתקלתי בנובלה במקרה ופשוט נשאבתי לתוכנה תוך מספר פרקים שלא יכלתי להפסיק להשלים ולצפות באינטרנט בזמנו.

תהנה מכל רגע:) ארסלי ארמבולה משחקת מדהים פה וחורחה לואיס פילה אכן מוכיח את עצמו פה ולמרות שבדרך כלל אני לא סובלת אותו, כאן נהנתי כמעט מכל רגע שלו
לצפיה ב-'חורחה מדהים לדעתי'
חורחה מדהים לדעתי
11/09/2016 | 22:54
47
כשנותנים את הדמות הנכונה לשחקן שבד"כ משחק חרא - הוא פתאום נהיה טוב וזה אומר עליו המון.

ארסלי מדהימה כבר מהרגע הראשון. ולחשוב שהיא הייתה פרלה הבכיינית של הדרך אל האושר...
לצפיה ב-'לחנך את נינה-פרקים 84-87'
לחנך את נינה-פרקים 84-87
10/09/2016 | 20:19
9
32
.
לצפיה ב-'יותר מדי בלבולים ואי-הבנות השבוע'
יותר מדי בלבולים ואי-הבנות השבוע
10/09/2016 | 20:25
30
והכל בגלל פאס(קרלה פטרסון) שנכנסה בין נינה ורנסו
מה שכן, כבר דובר על כל שהיא עוזבת...מוקדם והרי לא נראה שרנסו יבוא איתה, אז על פניו נראה שהיא נכנסה סתם-כי לא היה כזה דיבור רציני על הפקת סרט לספר
אנטוניו נהיה ממש מעיק! וכל הבדיחות על כך שהוא מסריח וכל היום יושב בבית-נמאסו

מה שכן, היו הרבה קטעים מצחיקים השבוע
חחח איך שמצ'ה ירדה על פרלה שסרבה להצעה של צ'ן- te gusta el bicho
ואיך שמארה הקנאית הזאת בלגנה את השיער כמו פאס חח
והנכדים של מצ'ה באים, אלו שהיא כ"כ אוהבת(adorooo)- עד שבסוף אמרה "lejos los adoro" חחח
וניקו שהכניסו לו לחם לפה בשביל להשתיק אותו XD
לצפיה ב-'פאס עושה צרות לרנסו ונינה '
פאס עושה צרות לרנסו ונינה
10/09/2016 | 21:01
1
18
פאס רוצה לקנות את הזכויות של הספר של רנסו ולהפוך אותו לסרט הוליוודי. מתחילות הבעיות בין נינה לרנסו. פאס רוצה להתחיל עם רנסו. נינה מכירה את פאס ורואה את רנסו ופאס ביחד.

ניקו מגלה את האמת ורואה את נינה. קטעים עם ניקו אחרי שגילה את האמת על מארה ונינה . קטעים עם סלבה והבובת וודו ואנדראה.

מארה שרה את השיר של רסיסטרהמארה שוב מנסה לעזור לפאס עם רנסו ושוב נינה רואה אותה בדירה של רנסו. דה זה וו מפגש של קרלה פטרסון ורפאל פררו. פאס רוצה שרנסו ינסע איתה ללוס אנגלס.

לי נראה שהפרידה של נינה ורנסו קרובה מתמיד .

לצפיה ב-'חושב שיכול להיות מעניין'
חושב שיכול להיות מעניין
11/09/2016 | 00:43
19
איזשהו מעבר זמן...רנסו טס לתקופה לארה"ב לקדם את עניין הסרט, בעוד נינה בתקופה הזאת מקדמת את הקריירה הזאת
וכעבור זמן-החיים מפגישים ביניהם שוב
לצפיה ב-' פרומואים של amar después de amar'
פרומואים של amar después de amar
14/09/2016 | 10:22
2
35
לצפיה ב-'נראה איכותי ומסקרן'
נראה איכותי ומסקרן
14/09/2016 | 13:24
23
וכיף גם שמתוכננים לה רק 60 פרקים
לצפיה ב-'פרומואים נוספים '
פרומואים נוספים
14/09/2016 | 22:00
17
לצפיה ב-' por amarte así'
por amarte así
15/09/2016 | 11:08
2
27
הטלנובלה החדשה של טלפה לשעת אחר הצהריים, בשיתוף פעולה של טלפה עם חברת ההפקות של גבריאל קוראדו וגם עם חברת אצטקה.

יככבו בה גבריאל קוראדו, קתרין פלופ ומאיטה זומלזו. (השלושה כבר שיחקו ביחד בטקסי, אהבות מצטלבות). 

כתבות

לצפיה ב-'קטרין פולופ תהיה הראשית ומושא אהבתו של קוראדו?'
קטרין פולופ תהיה הראשית ומושא אהבתו של קוראדו?
16/09/2016 | 00:16
1
13
יכולים להיות זוג יפה.
לצפיה ב-'זהו שלא ברור לי ממש איזה דמות היא תגלם'
זהו שלא ברור לי ממש איזה דמות היא תגלם
16/09/2016 | 14:16
13
כי מצד אחד אומרים שקתרין תשחק את הרעה הראשית ותגלם את אישתו של גבריאל קוראדו. ומצד שני אמרו בהתחלה שהשחקנית מאיטה זומלזו תהיה הרעה הראשית. 
שאלות, חדשות, בקשות
08/09/2016 | 17:39
21
40
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'טריילר לסדרה מקסיקנית Sin Rastro de Ti'
טריילר לסדרה מקסיקנית Sin Rastro de Ti
08/09/2016 | 17:40
3
104
עם דנילו קררה, אנה לייבסקה, אדריאנה לובייר.
נראה ממש איכותי.
לצפיה ב-'באמת נראה טוב '
באמת נראה טוב
08/09/2016 | 18:09
2
48
בעיקר כי זה נראה כמו טלנובלה ולא כמו סדרה חח לא ידעתי שאנה לייבסקה חזרה למקסיקו.

ידוע לך כמה פרקים ומה אורך כל פרק בסדרות לטיניות כאלה?
מעניין אותי מה השוני העיקרי אצליהם בין סדרה לטלנובלה.
לצפיה ב-'דווקא זה מה זה לא נראה טלנובלי'
דווקא זה מה זה לא נראה טלנובלי
08/09/2016 | 20:25
1
53
זה נראה כמו סדרת מתח .
זה בכלל משהו אחר מסדרות שטלויסה לאחרונה התחילו לצלם. זאת סדרה שלא מיועדת לטלויזיה לפי מה שאני מבינה, אלא  BLIM שזה סוג של נטפליקס מקסיקני. הבנתי שמדובר ב16 פרקים.
לצפיה ב-'זה נראה לי כמו טלנובלה עם קצת יותר מתח ואקשן משהו כזה חח'
זה נראה לי כמו טלנובלה עם קצת יותר מתח ואקשן משהו כזה חח
08/09/2016 | 22:48
16
לצפיה ב-'סלובניה משדרת את הטלנובלה המקסיקנית בכיכובם של ליביה בריטו '
סלובניה משדרת את הטלנובלה המקסיקנית בכיכובם של ליביה בריטו
08/09/2016 | 18:30
1
81
וחוסה רון Muchacha italiana viene a casar
לצפיה ב-'כיף להם'
כיף להם
08/09/2016 | 22:52
37
טלנובלה כל כך מושקעת עם צילומים בשתי מדינות, שילוב של שתי שפות וקאסט כזה זה פשוט פספוס
לצפיה ב-'שיר חדש לדולסה מריה '
שיר חדש לדולסה מריה
09/09/2016 | 14:50
3
56
לצפיה ב-'וואו שיר'
וואו שיר
10/09/2016 | 11:40
33
אני רואה שלאחרונה שלושת יוצאות רבלדה מפציצות חח גם השירים האחרונים של אנהי ומאייטה מהממים
לצפיה ב-'מושלםםם'
מושלםםם
14/09/2016 | 12:35
1
18
מתה כבר ישצא הדיסק כבררר!
לצפיה ב-'הדיסק מתוכנן לצאת בחודש מרץ '
הדיסק מתוכנן לצאת בחודש מרץ
14/09/2016 | 14:23
18
ככה שבינתיים יש זמן. מה שכן ב23.9 ייצא הסינגל החדש של דולסה בשם volvamos שהוא דואט של דולסה עם הזמר ג'וי מונטנה, ואתמול הם צילמו את הקליפ שלו.
לצפיה ב-'מסתבר והמחלה של אלברטו אסטרז'ה היא שקר'
מסתבר והמחלה של אלברטו אסטרז'ה היא שקר
09/09/2016 | 18:00
2
83
השחקן הבהיר זאת בחשבון הפייסבוק שלו שמדובר בבילבול והתמונה ששמו שוכב במיטה בבית החולים היא של מישהו אחר. רק בריאות.
לצפיה ב-''
09/09/2016 | 21:42
35
רק בריאות לאדם החולה באמת.

ומי שהעז לעשות שקר כזה גס - שיתבייש לו!

לצפיה ב-'לצערי, לא נראה לי שזה שקר'
לצערי, לא נראה לי שזה שקר
10/09/2016 | 13:01
56
ממה שיצא לי לקרוא באינטרנט עושה רושם שהוא אכן חולה, הבלבול היה רק בתמונה. כתבו כתבה על מחלה שלו ובטעות שמו תמונה של מישהו אחר (גם מישהו מפורסם).
לצפיה ב-'מזל טוב לשחקניות שחוגגות היום יום הולדת'
מזל טוב לשחקניות שחוגגות היום יום הולדת
09/09/2016 | 23:55
64
חולייטה דיאז חוגגת היום יום הולדת 39
נטליה סטרייגנארד חוגגת היום יום הולדת 46
מישל רנו חוגגת היום יום הולדת 28
לצפיה ב-'La Piloto - סדרה חדשה בכיכובה של ליביה בריטו'
La Piloto - סדרה חדשה בכיכובה של ליביה בריטו
10/09/2016 | 22:12
6
58
סוג של נרקונובלה של UniMas בכיכובם של ליביה בריטו, אראפ בטקה ואלחנדרו נונייס.
הסדרה מספרת על בחורה בשם יולנדה שתמיד חלמה להיות טייסת. היא מצליחה להגשים את חלומה, אבל מגיעה למצב שהיא מטיסה מטוסים המשמשים להעברת סמים. חבר שלה ומדריך טיסה ג'ון (אראפ בטקה) בוגד בה כדי להמנע מכלא, מה שגורם לה לרצות לנקום ולקחת תחת שליטתה את עסקי ההברחת סמים. אגב, גם מאוריסיו אספה משחק כאן, אם מישהו התגעגע...

לצפיה ב-'אויש '
אויש
10/09/2016 | 23:01
5
44
מאוריסיו אספה הוא מכה שלא כתובה בתורה. איכס.

לפחות את הנרקונובלה הזו לא נראה כאן.

אגב- גם לראשית של אדון השמיים קוראים יולנדה. צירוף מקרים?
לצפיה ב-'אתה בטוח שלראשית של אדון השמיים קוראים ככה?'
אתה בטוח שלראשית של אדון השמיים קוראים ככה?
10/09/2016 | 23:09
4
41
לא זכור לי משהו כזה... אני יודעת שהראשית שם היא פרננדה קסטיז'ו וקוראים לה שם מוניקה רובלס.

ואני אישית לא מכירה את מאוריסיו אספה בתור שחקן, לא זכיתי לכבוד לראות משהו איתו, אבל רק ממעריצה המטורללת שלו שהייתה פה בעידן הדינוזאורים יש לי אנטי כלפיו.

לצפיה ב-'ככה היה כתוב בויקיפדיה'
ככה היה כתוב בויקיפדיה
10/09/2016 | 23:14
3
31
היה לי משעמם אז הסתכלתי שם. דיברתי על הראשית של עונות 1-2 שאני מניח שחוסלה מתישהו בין לבין אם פרננדה קסטיז'ו שם עכשיו.
לצפיה ב-'אני עדיין לא רואה גם בויקיפדיה שום יולנדה'
אני עדיין לא רואה גם בויקיפדיה שום יולנדה
10/09/2016 | 23:40
25
העונה הראשונה הייתה מישהי בשם חימנה
לצפיה ב-'אולי אתה מתבלבל עם "La querida del Centauro"'
אולי אתה מתבלבל עם "La querida del Centauro"
10/09/2016 | 23:43
1
31
עם לודויקה פלטה ומישל בראון? שם באמת לדמות של לודויקה קראו יולנדה.
לצפיה ב-'נו עוד נרקונובלה בכל מקרה'
נו עוד נרקונובלה בכל מקרה
10/09/2016 | 23:52
37
התבלבלתי בין שתי אלה כנראה....

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ