לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טלנובלות
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

סופ"ש נעים מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
11/02/2016 | 12:11
מתכון לבראוניז טעים במיוחד!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

יש לכם הזדמנות מצוינת לזכות בספר צביעה (ויש לנו 6 כאלה)!
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1467/1801276...

מה מבקר המסעדות שלנו חשב על מסעדת איוטאיה בהוד השרון?
שאלות, חדשות, בקשות
08/02/2016 | 22:28
22
29
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
יש דיבורים על כך שטלויסה הולכים לשנות את לוח השידורים
08/02/2016 | 22:37
62
ב4 כנראה לא יהיו טלנובלות, גם לא ב5 (גם ככה לא היו)
ב6 ו-7 יהיו טלנובלות קלאסיות
ב-8 קומדיות
ב9 טלנובלות מודרניות או מקוריות (מקוריות בקטע של של סגנון, לא בהכרח התסריט)
מה שכן, ממש לא מתכוונים לעשות נרקונובלות ולהאדיר את הסוחרי סמים.
מי מתכוון לראות את לב שמשקר שתתחיל היום במקסיקו?
08/02/2016 | 22:38
58
בגלל שהמפיקה היא מפט ולא זכינו לראות אף הפקה שלה בארץ מסיבה לא ברורה אני לא מאמינה שהיא תהיה היוצאת דופן. מעניין אותי לראות את דולסה מריה כרעה. וגם אלחנדרו תומאסי חוזר להיות רע אחרי שכבר כמה זמן היה טוב(נראה לי מאז הזר). הראשיים לא מוכרים לנו כל כך עד כמה שידוע לי אבל חוץ מהם יש קאסט מוכר.
פרננדה קסטיז'ו ואריק הייסר בסט תמונות למגזין EstiloDF
08/02/2016 | 23:10
54
ויש גם וידאו
פטריסיה מנטרולה ככל הנראה עוברת לטלמונדו
09/02/2016 | 00:18
48
ותנחה את La Voz Kids 4.
איזה טלנובלות חדשות אמורות להתחיל
09/02/2016 | 13:34
6
47
או התחילו בזמן האחרון? עדיפות למקסיקניות כמובן.

תודה!
(כרגע אני צופה רק ב"דרך לאהבה")
ב 17.02 מתחילה בלב הסערה עם ויליאם לוי
09/02/2016 | 15:14
1
48
היא כבר שודרה בויוה פלוס. חוץ מזה בנתיים אין כלום...
נדמה לי שראיתי כמה פרקים...
10/02/2016 | 13:26
14
אם יזדמן לי,אצפה מהתחלה.
תודה רבה!
במקסיקניות כמו שאלה כתבה
09/02/2016 | 21:03
1
36
רק בלב הסערה מתחילה בעוד 8 ימים ב-20:00 בערב. ממליץ בחום על הסדרה.

לפני חודש וחצי התחילו שתי טורקיות בויוה פלוס הסוף שבגלל שהיא קצרה חצי ממנה כבר שודרה ומשחק השתיקה שגם מספיק קצרה כדי שכעבור יותר משליש מהפרקים כבר שודרו בחודש וחצי.

אתמול התחילו טורקית חדשה בדרך לשמש שעדיין יש לה שידורים חוזרים בסוף השבוע, לפי הפרומו והעלילה זאת סדרת נוער טורקית, אגב ההתחלה מאוד דומה לתחילת העלילה בדרמה קוריאנית ישנה. 

וב-25.2 מתחילה קוריאנית חדשה אהבה מכוכב אחר על חייזר שהיא רק 21 פרקים ו-2 פרקים לשבוע, גם עליה אני ממליץ אם יש לך את הערוץ. 
קוריאניות לא אוהבת(סליחה מאוהבי הז'אנר)
10/02/2016 | 13:27
21
וגם מטורקיות לא כל כך מתלהבת,אע'פ שראיתי כמה ואהבתי.

תודה רבה
אה ובאתר יש את הפרקים של הסדרות מילה של כבוד
09/02/2016 | 21:05
1
30
שעדיין משודרת ועלובי החיים שכבר הסתיימה שהן נהדרות. בנוסף יש באתר את הפרקים שכבר שודרו באהבות אמיתיות והועלה לאחרונה גם פרקי אספרנסה. וגם בשבוע שעבר עלתה קוריאנית על מתבגרים היורשים שהיא רק 20 פרקים לאתר. וגם בעוד כחודש עולה לאתר טורקית יופי מסוכן של 46 פרקים.
אני מציצה בה מדי פעם
10/02/2016 | 13:28
19
אבל אין מה להשוות למקורית...
פשוט לא להאמין לראשונה מאז שידור עמק התשוקות בפעם השנייה
09/02/2016 | 22:18
36
ויוה הכינו פרומו חדש לבלב הסערה ולא הפרומו בשידור הקודם. למעשה מאז מונטה כריסטו בפעם השנייה הפרומואים בשידור הראשון ובשידור השני היו זהים, עמק התשוקות הייתה היוצאת מן הכלל היחידה. מעניין מה קרה להם שהם החליטו לחדש בפרומו, והאם זה שוב מקרה חד פעמי או חזרה למסורת הישנה של פרומו שונה בשתי השידורים?
טוב , נראה שחזרו לפרסם רייטינג של מקסיקו
10/02/2016 | 11:04
6
32
כמה קיבל הפרק האחרון של A que no me dejas?
10/02/2016 | 13:37
5
15
אין לי מושג האמת, בנתיים זה הנתונים שמצאתי
10/02/2016 | 20:45
4
26
רק נתונים של רייטינג ממוצע של שבוע ראשון של פברואר. עכשיו מצאתי גם את הטבלה של התוכניות הכי נצפות בינואר בערוץ הכוכבים.
בכל מקרה, A que no me dejas הפציצה
10/02/2016 | 20:58
4
יש שמועות שרוצים או לפחות חושבים על עונה שלישית
10/02/2016 | 21:09
2
25
בשל הצלחתה
הלוואי שיעשו עוד עונה. אפילו עם 90-100 פרקים בלבד
10/02/2016 | 23:29
8
ויש שמועות שהם רוצים לעשות אותה בפורמט של סדרה
11/02/2016 | 08:11
12
אני לא ממש יודעת מה זה אומר, אבל כנראה קצרה ואולי שידור של פרק שניים שלבוע.. אולי..
בלתי נסלח: אנה ברנדה ואיוון סנצ'ז זוג?
10/02/2016 | 20:28
34
לאחר המון שמועות אנה ברנדה ואיוון סנצ'ז נתפסו ע"י צלמי פפראצי לפני כמה ימים בחופשה זוגית. לאחר פרסום התמונות איוון סנצ'ז נאלץ להודות שאכן יש ביניהם רומן והוא נפרד מאישתו לפני כמה חודשים.

מרלן פבלה בקרנבאל במקסיקו
10/02/2016 | 21:56
21
בלנקה סוטו תככב בטלנובלה Nada personal של טיוי אצטקה וטלמונד
11/02/2016 | 00:24
21
גבריאלה ספניק והומברטו זוריטה נבחרו להיות הרעים.
מחפשת את "א קלון" לצפייה עם תרגום. תודה
10/02/2016 | 09:27
1
11
לא נראה לי שיש עם תרגום
10/02/2016 | 21:12
12
אבל מאמינה שיש בלי
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:42
5
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

שאלות, חדשות, בקשות
05/02/2016 | 23:00
44
178
שבת שלום
המשך>>
שבת שלום
אימפריה
07/02/2016 | 18:10
3
25
כמה יהירות יש בזה אלפרדואבל אהבתי את הסצנות על ההר
07/02/2016 | 21:59
2
32
אחרי שכריסטינה וזה אלפרדו עוברים את בדיקת הDNA, הוא לוקח את איזיס ל"הר המפורסם" שלו כדי "להטעין מצברים ואנרגיות לקראת הבאות" בין היתר על ידי "טקס כאילו חתונה" סמלי שכזה בינו לבין איזיס. הסצנות היו מהממות עם כל הנוף והמילים היפות איך שזה אלפרדו העניק לה שמלה לבנה וזר פרחים על הראשהכל היה נורא יפה וחגיגי כזה. אבל רק דבר אחד היה חסר-כומר אני מאמינה לאיזיס שהיא אוהבת את הקומנדדור אבל לקומנדדור קשה לי מאוד להאמין. הוא רואה באיזיס מפלט מסויים נוח לו לרוץ אלייה כדי לברוח מהבעיות שלו אבל לא חושבת שהוא באמת אוהב אותה אחרת הוא היה מתחתן איתה במציאות ומביא כומר להר ולא מסתפק רק בטקס סמלי ובמילים יפות. אבל בגדול היו סצנות יפות

מה שכן, לא הכל הלך מושלם לקומנדדור שלנו חח מאחר ומרתה כבר תכננה לו משהו משלה ככל הנראה בעזרת מאוריליו. לא רק המכתב היה זה שהרס לו את ההנאה אלא גם העובדה שבביקור הקודם שלה מרתה לקחה מהמערה את הקמע הסודי שלו-היהלום הוורוד. משום מה הוא מאמין שזה נותן לו אנרגיות/מזל. התגובה שלו כשלא ראה את היהלום הייתה די מוגזמת יש לצייןברור שמרתה היא גנבת ושלא הייתה לה זכות לגעת ביהלום ולקחת אותו משם לעצמה. אבל הוא ממש התחרפן זה היה מפחיד חח.. העובדה שהוא מאמין שהיהלום הזה נותן לו איזה אנרגיות מזל או משהו זו סתם אמונה תפלה שלו.

וכמה יהירות איך הוא התהלך לו על ההר "גם אם העולם והיקום יקשרו קשר נגדי אני יוכל להם אני כל יכול אני ז'וזה אלפרדו מדיירוס האימפריה שלי העולם שלי ההר הזה שלי"! חח בן אדם תוריד קצת את האף אתה לא יותר טוב מאף אחד אחר ולא מעל אף אחד בטח לא אחרי הדרך הדי מפוקפקת שבה הגעת לאן שהגעת

הסצנה שהמשוגעים ברחו עם סלבדור מהבית משוגעים דרך מנהרה הזכירה לי את החמאס עם המנהרות שלהם

איזה קטע שאנה ממש מקנא לננה ונראה שהוא אכן לא הומו כמו שהיה ניתן להבין בהתחלה. לפי איך שזה נראה עכשיו לא ירחק היום שיהיה בין שני אילה משהו

קלרה וויסנטי מעצבנים, קלרה ממש עברה לצד של מרתה בלי בושה ועוד מנסה להצתדק כאילו היא פועלת נגד כריסטינה רק בגלל הדודה שלה וכאילו אין לה דבר נגד כריסטינה. כן ממש.. לא רק שהיא מנסה להוציא אותה מהמשפחה והחברה אלא היא גם מנסה לקחת לה את ויסנטי וויסנטי פשוט חסר רגישות איך שהוא כלל לא מנסה להבין עד כמה החיים של כריסטינה קשים ומסובכים. נכון היא טעתה אבל הוא צריך להבין את המצב שלה ללא אוזן קשבת ללא גב, עם דודה מטורללת.
בשביל נישואים אמיתיים צריך קודם להתגרש
07/02/2016 | 22:33
1
27
ונראה שהכסף והכוח חשובים לו יותר. הטקס היה באמת מקסים. 
אכן, הוא היה צריך להתגרש ממרתה עוד ממזמן אם באמת היה מאוהב
07/02/2016 | 22:43
30
באיזיס. ואז היה מביא גם כומר והופך את זה למשהו אמיתי ולא רק למשהו סמלי.
סיכום שבועי
05/02/2016 | 14:16
30
39
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

°סופ"ש רגוע לכולם
מסכמת
05/02/2016 | 14:42
7
66
דבר טוב שקרה השבוע:המנהרות שהתמוטטו ולונה היום שמחה לראות אותי
דבר רע שקרה השבוע: גל של פיגועים שנהיה בשגרה ואבידות קשות והממשלה לא עושה כלום חוץ מלפרסם פוסטים בפייסבוק, מצאתי את ז'וז'ה בלי אוכל ובלי מים ולא היה מפגש מעריצים.
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: דנה גרסיה
קניית השבוע:
מאכל השבוע: תפו"א בתנור
שיר השבוע:
תמונה:
שמח שלונה כבר קיבלה אותך כבת משפחה
05/02/2016 | 16:13
3
45
נראה שאחותך וגיסך מזניחים את ז'וזה מאז יש את לונה התינוקת. 
זה אחי וגיסתי
05/02/2016 | 16:16
2
34
וכן הם מתעקשים למסור אותה אילולא אני הם כבר היו מוסרים אותה למישהו אחר אבל אני לא מוכנה לכך.
סליחה על הטעות
05/02/2016 | 16:28
1
30
כבר ניסית לבקר רשות לקחת אותה להוסטל? 
כן פעמיים והם לא מסכימים
05/02/2016 | 16:30
27
אני מוסרת אותה למישהי זמנית שיש לה בעלי חיים.
ואיך שכחתי דבר נוסף טוב בהחלט
05/02/2016 | 16:24
34
חידשתי את הקשר עם חברה טובה מהעבודה שהייתה מאושפזת זמן מה, ויצאנו לקניון ואחר כך באתי אליה הביתה והייתה לי קבלת פנים נעימה מהכלב שלה, בובי.
אז ז'וז'ה עוד אצליכם?
06/02/2016 | 13:51
1
17
על ויוה אי אפשר באמת לסמוך בדברים כאלה, מקווה לפחות שמאייטה התרשמה לטובה ונהנתה פה! לפחות כיף לדעת שהיא אוהבת את ישראל אחרת היא לא הייתה באה:]

כן לא יכולתי לקחת אותה השבוע
06/02/2016 | 14:01
8
מסכם
05/02/2016 | 16:11
2
46
דבר טוב שקרה השבוע: שהמנצחים בהאווה במפלגה הרפובליקנים מלבד טראמפ שרק במקום השני, אז המקום הראשון והשלישי הם של אוהבי ישראל מובהקים שמבינים שאין עם מי לדבר בצד הפלסטיני שהכרטיס לתחבורה ציבורית הוזל.

דבר רע שקרה השבוע: הפיגועים וחפירת המינהרות האינטנסיבית מחדש.

טלנובלת השבוע: מילה של כבוד, משחק השתיקה, דילה, שדרות ברזיל, אימפריה.

תכנית השבוע: אין.

שחקן/ית השבוע: אהרון דיאז, אנה לורנה סנצ'ז, סקרלט גרובר, קימברלי דוס רמוס, כריסטיאן דה לה קמפה, גונסלו גרסיה ויאנקו, סוניה סמית, פביאן ריוס, מוראט יילדירים, גובאן מוראט אקפינאר, אסלי אנבר, סארפ אקאיה, דניאלה נבארו, האטיג'ה שנדיל, ארקאן פטקאיה, נג'יפ ממילי, יונג'ה ג'בהר, הוליה דארג'אן, אייפר דונמז, דבורה פלבלה, קאואן ריימונד, מוריליו בניסיו, אדריאנה אסטבס, ורה הולץ, מרסלו נובאיס, נטליה דיל, אלואיסה פריסה, לילה קברל, מרינה רוי ברבוסה, ננדה קוסטה, אלשנדרו נרו, ליאנדרה ליאל, דריקה מוראיס, אנדראיה אורטה, קאיו בלאט, דניאל רושה.

קניית השבוע: הסתפרתי.

מאכל השבוע: בורשט

שיר השבוע: כל השירים במילה של כבוד, גם של הזוגות וגם שפטריסיה וקנדלה שרות בבר, ובמיוחד השיר שהיה בזמן מעבר השבועות שהכול שקרים.  
תתחדש על התספורת!
06/02/2016 | 13:52
1
8
תודה
06/02/2016 | 13:58
5
אגב הדר אני מקווה שבסדר שפתחתי
05/02/2016 | 16:40
1
15
בוודאי שזה בסדר
05/02/2016 | 19:35
33
בעיקרון אני נוהגת לפתוח את פינת הסכמ"ש פעם בשבועיים אבל אם בא לכם גם השבוע בכיף את או כל אחד אחר מוזמן לפתוח מתי שבא לו אין לי בעלות על הפינה 
מסכמת
05/02/2016 | 21:53
13
35
דבר טוב שקרה השבוע: הטמפרטורות עלו והתנרמלווהיה ניתן להפשיר ומאייטה פרוני אחת השחקניות האהובות עליי דרכה על אדמת הקודש

דבר רע שקרה השבוע: האינתיפאדה וחפירת המנהרות נמשכים ללא מפריע + ביבי הפחדן מסר לחמאס שלא ידאגו לגבי המנהרות, שאנחנו לא מתכוונים לתקוף אותן אז שלא יתכננו מתקפת פתע בזמן הקרוב, ובינתיים הם יכולים להמשיך לבנות אותן בשלווה אוף למה הוא נבחר שוב הוא כזה גרוע

טלנובלת השבוע: מילה של כבוד ואימפריה

תכנית השבוע: חדשות

שחקנ/ית השבוע: האחים והאחיות ממילה של כבוד+סוניה סמית', לילה קאברל וליאנדרה ליאל מאימפריה.

קניית השבוע: כיסוי חדש לנייד

מאכל השבוע: ממולאים

שיר השבוע: השיר של ז'וזה אלפרדו ואליאני מאימפריה שהפך לשיר של ז'וזה אלפרדו ומריה איזיס

תמונה:
מה שמדהים שלפי הסקרים ביבי היה נבחר שוב גם עכשיו
06/02/2016 | 00:16
12
25
אם היו בבחירות, הוא עדיין מקבל את ה-27-28 מנדטים וגם לפני שבועיים הוא קצת ירד וליברמן ובנט עלו ועכשיו הוא ממש יורד טיפ טיפה, כולם נשארים פחות או יותר כפי שהם רק לפיד מזנק והמחנה הציוני וכחלון יורדים.

אבל ביבי לא מאבד קולות לא לבנט וליברמן ולא להרצוג ולפיד שכבר תוקפים אותו מימין. שלא לדבר על הליכודניקים שלא העזו להתמודד מולו במחטף הפוליטי של תרגיל חוסם סער של בחירות מקדימות ליו"ר המפלגה.
זה באמת הזוי. מה שכן ראיתי סקרים ספציפיים לגבי התפקוד שלו
06/02/2016 | 13:57
11
22
בעניין הבטחוני וליברמן מוביל על כולם. לביבי יש ממש מעט אחוזים.

אני לא בטוחה שבבחירות הבאות ביבי יוכל שוב לעבוד על כולם בעיניים אחרי שהוא כבר עשה את זה פעם אחת וכולם ראו שהוא רמאי.. הבעיה היא שיש עוד מלא זמן עד הבחירות הבאות ובינתיים נתקענו איתו ועם חוסר המעש שלו שלא לדבר על בוגי הוא ממש בלתי נסבל עם ה"שיקול דעת ואחריות" שלו
אכן בוגי יעלון באמת ממש אפס
06/02/2016 | 14:02
10
22
מסתבר שכשברק היה שר ביטחון הוא היה בצד שלנו והיה נגד פינוי הבית בחברון שברק פינה ועכשיו עושה יותר. וגם כל כך שקוף שביבי הקדים את הפריימריס כדי שגדעון סער לא יוכל להתמודד על ראשות המפלגה ובוגי יעלון מצדיק גם את זה ומשבח את ביבי, ממש קאיה 2. 

אכן ליברמן מוביל בביטחון כמו שברק הוביל בתור שר שמרוצים ממנו, אבל אנשים עדיין מפחדים מליברמן או בנט בראשות הממשלה ולא רואים בהם אלטרנטיבה לביבי, העם לא מרוצה מביבי בביטחון אבל לא רואה באף פוליטיקאי כמי שיחליף אותו, למרות שליברמן מוביל בסקרים על הביטחון. ואני בטוח שהארבע מנדטים שביבי גנב יחזרו לבנט או ילכו לליברמן או לפייגלין והוא לא יישאר איתם אבל עדיין יש לו 25 מיינימום והיחיד שמדגדג אותו זה יאיר לפיד.
לא מבינה למה אנשים מאמינים ליאיר לפיד שמנסה למכור את עצמו
07/02/2016 | 17:43
9
18
כמרכז. רק על פי הגישה שלו כשדרן בערוץ שתיים היה ניתן לראות בבירור שהוא שמאל מובהק.

אגב שמעת שבנט הציע להרחיב את היתרי העבודה של הפלסטינים בטענה שזה יוריד את כמות הפיגועים? באמת שעובר עליו משהו רע, לא סתם ירד לי ממנו. עצוב להגיד את זה אבל אין ימין בישראל. אבל איש אחד קשוח יש, גם זה משהו ונראה לי שעם זה אני אאלץ להסתפק חח..
לא שמעתי, אבל מערכת הביטחון מבלבלת את המוח
07/02/2016 | 17:52
6
17
כבר חודשים שהפתרון לטרור, הוא להקל על האוכלוסייה, להקל על בנייה ערבית בשטחי C, חיזוקים למשטרה הפלסטינית וכל מיני דברים. ייתכן ואלה שנחשבים ביטחוניסטים הציחו לבלבל גם לו את המוח.

דווקא שמעתי שהערבים ומר"צ מגינים על הח"כים הערבים שנפגשו עם משפחות המחבלים בטענה ששרת המשפטים איילת שקד נפגשה עם אימו של החשוד בטרור יהודי ועורך דינו של החשוד. כך שנראה שהבעיה של הבית היהודי היא לא שהם לא רציניים, אלא שהם בוטחים באנשים יותר מדי ואלה שאחראים על ביטחונינו פשוט מרמים אותם. 

בכל מקרה לא לשכוח שהתכנית המדינית של בנט עוד מלפני שלוש שנים היא לתת זכות הצבעה לכנסת לריבבות הערבים שגרים בשטחי C. 
שמעתי שזו הדיעה בעיקר של רוני נומה מפקד פיקוד מרכז הכושל
07/02/2016 | 17:58
4
19
אם היו אומרים לי לפני כמה זמן שזו הדיעה גם של בנט הייתי בטוחה שעובדים עליי אבל כיום לכל דבר אני יכולה להאמין עליו.

זה פשוט שערורייה שאנחנו נותנים לטרוריסטים לכהן כחכ"ים ועוד מממנים אותם מכיסינו! אני לא מופתעת שזו ההתנהגות שלהם. ליברמן כבר היה מוצא דרך להרחיק אותם מהכנסת לצמיתות. ליברמן חזק בקטע הזה של הנאמנות.
עובדה שביבי הצליח לחסום את כל אפשרויות החקיקה שלו
07/02/2016 | 18:14
1
17
נגד אותם ח"כים והוא לא רק שלא פרש אלא גם הצטרף לגוש משותף של הליכוד וישראל ביתינו, אחרי שביבי, ברק בגין, ריבלין ווינשטיין הרסו את כל החוקים שהוא רצה לקדם בנושא ובתמיכת כשליש עד חצי מח"כי הליכוד. 

כך שבעניין הנאמנות והביטחון ליברמן לא מזגזג, אבל כמו ביבי ובנט לא עשה שום דבר בנושא כחבר בממשלה.
אבל אולי אם לליברמן יהיה מספיק כח בידיים הוא יוכל
07/02/2016 | 21:42
10
לחולל שינוי.
לצערי רוב הביטחוניסטים בעד אבו מאזן
07/02/2016 | 19:16
1
12
דן חלוץ שתפסתי ממנו בגלל חיסול שחאדה ומאיר דגן שנראה ימני בתקופת שרון הצטרפו לתמיכה ביוזמה הסעודית שאני קורא לה שטנעודית. 

גם בני גנץ אמר לאילנה דיין שזה לא טוב שאין מהלך מדיני. וגם גבי אשכנזי כבר נראה שבדרך למחנה הציוני. וגם בשומרי הסף מופיעים כל ראשי השב"כ האחרונים חוץ מאבי דיכטר שהצטרף לליכוד.
אכן, לצערינו השמאל השתלט על כל מוסדות השלטון כולל על הצבא
07/02/2016 | 21:40
11
יש רוב ימני בעם אבל גם אם היה מנהיג ימני אמיתי עדיין השמאל היה קובע כמו בג"צ שבעצם מחליט כמעט הכל וברור מי שולט בו.
והנה הכתבה על בנט והרעיון ה"גאוני" שלו
07/02/2016 | 21:35
12
ובכלל מרכז זה מושג מעוות
07/02/2016 | 17:56
1
11
פעם תכנית אלון הייתה עמדת המרכז, היום מי שתומך במסירת כל יהודה ושומרון חוץ מגושי התיישבות ומזרח ירושלים נחשב למרכז ואפילו למרכז ימין. זה מגוכך שטוענים שציפי לבני, הפודלית של השמלאן הקיצוני חיים רמון היא מרכז, רק משום שפעם הייתה בליכוד או שאולמרט שהציע לאבו מאזן יותר ממה שברק הציע לעראפת וברק עוד ניסה לאגף אותו מימין נחשב למרכז בעיני התשקורת. 

אבל לפיד באמת מקפיד תמיד להיות ימינה מהרצוג שגם הוא נבהל והתחיל להביע עמדות שפויות שאבו מאזן לא פרטנר ושאי אפשר להגיע לפתרונות של שתי מדינות במצב הנוכחי.  
גם אני לא מאמינה במושג הזה.
07/02/2016 | 18:04
11
כן עכשיו גם הרצוג משחק אותה מרכז, הוא מנסה להרוויח קולות מלפיד.

מסכמת
06/02/2016 | 21:12
2
37
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: לא הרגשתי כל כך טוב
טלנובלת השבוע: אימפריה
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: לילה קבראל ואלשנדרי נרו
קניית השבוע: טלפון חדש
מאכל השבוע: פיצה
שיר השבוע: -
תמונה:
יפה הציור!
07/02/2016 | 17:47
1
27
באיזה פרק את בינתיים
תודה, ואני ב70 עכשיו
07/02/2016 | 20:55
14
קבוצות צפייה ארגנטינה
06/02/2016 | 18:41
4
16

מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
לה לאונה
ובקרוב נתחיל לצפות גם ב"העשירים לא מבקשים רשות"

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן
La Leona-פרקים 9-12
06/02/2016 | 18:45
2
37
גם הבת וגם האמא הצטרפו (עד פרק 11)
07/02/2016 | 01:20
1
28
הקאסט ממשיך להתרחב עם הצטרפות הבת של פרנקו ואמא שלו.
אומנם רצו שיהיה מפגש בין הבת לבריאן בשדה תעופה, אבל היה הזוי שפרנקו פשוט שכח אותה שם/שכח שהיא מגיעה...אה?
איך ז'ולי התחרפנה כששמעה שיש לפרנקו בת... זאת בכלל הזויה, גם שהסתבר לנו שהיא שוכבת עם השותף השני(אלכס) חוץ מפרנקו

אסטלה מגעילה אותי שהיא ככה שוכבת עם קוקו, בעלה של החברה הכי טובה שלה שמכניסה אותה לבית שלהם! ועוד בלי מצפון
ו...אהבתי שהפועלת ההיא שעל אף שהיא מאוהבת ברודריגו, עדיין שמה לו גבולות שהוא נישק אותה ואף חתר להמשך...
פרנקו לא שכח אותה
07/02/2016 | 10:00
21
פשוט הוא התעכב במפעל כשנוצר הבלאגן שנודע לעובדים שהולכים לפטר 30% מהעובדים. ולאחר מכן כשהוא כבר הגיע לשדה תעופה אבריל כבר לא הייתה שם.

בסוף ג'ולי ואלכס לא שכבו כי אלכס עצר את העניין.

אני לא רוצה לתאר איך ג'ולי תגיב כשהיא תגלה את הסוד השני שפרנקו מסתיר ממנה בכלל היא עוד יותר תתחרפן.

אסטלה מגעילה וגם קוקו, מסכנה בטי כשהיא תגלה על בעלה והחברה הטובה שלה

בפולקא רוצים את לאורה אסקיבל לטלקומדיה חדשה
07/02/2016 | 09:08
47
שתשודר במחצית השנייה של השנה הנוכחית.

מילה של כבוד
04/02/2016 | 17:39
24
46
אחרי שהמצב היה נראה אבוד - פליפה חוזר לחיים!
04/02/2016 | 19:02
4
76
עם הבנות וסולדד סביב מיטתו קרה הבלתי יאומן ורגע לפני שניתקו אותו ממכשירי ההנשמה פליפה התעורר והחזיר לכולם את החיוך לפנים! היה מרגש איך שהבנות שמחו ובכו מאושר ואיך שכולם חגגו לו מסיבת יום הולדת וקבלת פנים אחרי שחזר מהבית חולים

איזה יופי שהבנות סופסוף חזרו, נראה שסופיה מצטערת על שהרחיקה בין ארתורו לארתוריטו זה באמת היה ממש לא הוגן, חצי שנה אבל עכשיו היא מרוככת הרבה יותר ומוכנה לרשום את ארתוריטו על שם המשפחה של ארתורו ומוכנה לתת לו לראות אותו עם זאת..אירינה עדיין תוקפנית למדי כלפי פלביו שפבלו כבר ידבר איתה ועל אנדריאה וסמואל אין מה לדבר.. חח אבל עם עצמם הם בהחלט ממשיכים לחשוב אחד על השנייה

שוב היה מעבר זמן והפעם של כמה שבועות עד לשיחרור של דון פליפה מהבית חולים היה חמוד איך שהבנות העניקו לקייטנה כל מיני מתנות ליום האם שאגב חל אצלינו שבוע הבא חח אחלה טעם יש לבנות דל חונקו שקנו לאימן את הבושם אופוריה פורבידן של קלווין קליין...יש לי כזה זו הפרסומת הראשונה שאני רואה בנובלה הזו אבל שילבו את זה בצורה מגניבה חח

איזו קרצייה פטריסיה מה עוד סמואל המסכן צריך לעשות כדי שהיא תקלוט שהיא כבר לא יכולה להפיל אותו ברשת שלה מקווה שהוא ואנדריאה כבר יתחילו להתקרב, עם שני אילה באמת שכבר הגיע הזמן חח
בגלל שהרופא של פליפה הוא רופא של אמיליו
04/02/2016 | 22:55
1
49
חששתי שהוא משקר כדי לרצוח את פליפה, אבל נראה שאמיליו לא רוצה לסיים את העבודה והוא עסוק מדי בקרב התרנגולים שלו עם לאונרדו והרופא הוא רק רופא של פושע ולא רופא של העולם התחתון, פשוט הרופאים טעו. מקווה שקייטנה תעריך את זה שאביה ניצל בזכות סולדד ובזכות הבנות שכפו עליה לתת לסולדד לראות את אביה.

סופיה מרגישה שהייתה לא בסדר ומתרככת כלפי הקשר בין ארתורו לארתוריטו, אך עדיין שומרת מרחק מארתורו כי כמו אירינה לגבי פלביו היא בטוחה שיש לו רומן מהצד. מקווה שאנדראה תתרכך אחרי שפליפה סיפר לה מה באמת היה היה עם סמואל בבר.

פטריסיה מרגישה נורא, מצד אחד אוליסס נותן לה את מקומה כאישתו ולא מסרסר בה, אבל הוא מכריח אותה לעבוד כמו חמור ולא נותן לה פרוטה מהכסף שהוא מרוויח על חשבונה, אז עכשיו כשסמואל עשיר היא חושבת שהיא יכולה לקבל בחיים, גם יחס של חום ואהבה וגם חיי מותרות. היא מעדיפה לשכוח כמה פגעה בסמואל וכמה זלזלה בו ומעדיפה לחשוב שזה כלום לעומת הרגעים שהיו להם במיטה.  
פטריסיה אוכלת מה שהיא בישלה, היא ידעה טוב מאוד עם מי היא
05/02/2016 | 22:05
31
מתחתנת. טוב מאוד שסמואל לא שוכח כל מה שהיא העבירה אותו.
אצלי הוא כתוב בלוח השנה כיום המשפחה
05/02/2016 | 00:03
1
51
בהחלט נחמד המתנות ליום האם והמסיבה שעשו לפליפה של חגיגת יום הולדת מאוחרת עם כל המשפחה. וגם השיר במעבר כמה שבועות נהדר.
הנה קטע מעבר הזמןלא שמתי קודם כי האיכות לא משהו
05/02/2016 | 22:14
43
גם אני מכורה לשיר קוראים לו MENTIRAS. זה אותו השיר שהתנגן גם ברקע של מעבר הזמן הקודם. חבל שאין ביוטיוב את השירים של פטריסיה במלואם אלא רק חלקים/במסגרת קטעים מהתכנית

ואכן אצלינו השם של יום האם שונה בהמשך ליום המשפחה
הקרב על הגדר!
06/02/2016 | 13:37
3
36
ליאונרדו וקייטנה מנסים לחבל במאמצים של האחים להקים גדר חדשה ויציבה יותר בגבול שבין החוות בטענה שהם כאילו ועושים את זה כדי לגנוב להם שטחים כמובן שמיני קייטנה הלא היא אנדריאה הגיעה בכבודה ובעצמה לגבול כדי לדרוש מהאחים ומסמואל בפרט להוריד את הגדר החדשה ולהחזיר את הישנה למרות שבתוך תוכה היא עשתה את זה רק כדי לראות את סמואל

אבל המצב התדרדר וההתגרות של אנדריאה העלתה לסמואל את הפיוז, הוא אחז ביד שלה והיא כדי להשתחרר מהאחיזה נפלה מהסוס ואיבדה את ההכרה... סמואל לא היה משאיר אותה שם כמובן שהוא עזר לה ולקח אותה לאחוזת אלקסר. כשהיא התעוררה היא כמובן השתוללה קיללה והרביצה לסמואל ואכלה סרטים שהוא אנס אותה וניצל את מצבה מזל שהיה שם את סולדד כדי להרגיע אותה - פחות או יותר

ידעתי שכשהיא תגיע הבייתה היא לא תאשים את סמואל ולא תספר לקייטנה שהיא ראתה אותו. אחרי הכל היא יודעת למה היא הלכה לשם באמת, והיא לא תשליך את סמואל מתחת לגלגלים לחסדייה של קייטנה שהרי אחרי הכל, היא אוהבת אותו...

פלביו ואירינה קצת מתישים, הוא ממשיך לרדוף אחרייה היא ממשיכה להתנגד.. והכל בגלל פבלו שלא מספיק שבר לורוניקה את הלב הוא גם לא טורח לדבר עם אירינה ולהסביר לה שורוניקה והוא ביחד. אבל עכשיו אחרי ההריון של רוסיו הם כבר שוב לא יהיו ביחד ואז אירינה כבר לא תאמין

מה שכן, היה מצחיק איך אירינה שפכה מים על פלביו ואז בסוף היום שהוא בא ללכת הבייתה אחרי יום עבודה בבנק, ולריה המזכירה הסתכלה עליו כאילו המכנסיים שלו רטובות אבל ממשהו אחר חחח איך הוא עשה לאחים "מי יודע מה היא חשבה שזה"

הגזרה היחידה ששקטה כרגע זה ארתורו וסופיה אהבתי איך שהם ממשיכים להתקרב מחדש, ואיך שסופיה הביאה את התינוק לגבול שבין החוות כדי שארתורו יראה אותו. איזה חמוד היה ארתוריטו עם הכובע של ארתורו

מה שכן, ארתורו קצת אגואיסט עם האחים שלו איך שהוא פוחד שבגלל היחסים הרעועים של האחים שלו עם שתי האחיות האחרות, גם הקשר המתחדש שלו עם סופיה ייפגע כתוצאה מזה. לא אהבתי שהוא העביר ביקורת על ההתנגשות של סמואל ופלביו עם אנדריאה ואירינה, העיקר שהקשר שלו לא ייפגע מזה. קצת חצוף הוא יצא בקטע הזה אבל מצד שני אפשר קצת להבין מאיפה זה בא, בכל זאת חצי שנה הוא היה רחוק גם מהילד שלו ולא רק מסופיה.. אז נסלח לו חח
פבלו ניסה לספר, אבל אירינה לא רצתה להקשיב
06/02/2016 | 14:09
1
37
ואז השיחה נקטעה, בכל מקרה פלביו ואירינה עדיין לא התבגרו ומשתוללים ולכן מצחיקים, וחוץ מוורוניקה יש את קוצ'י, אז אירינה חושבת שהוא רודף שמאלות. 

גם אני ידעתי שאנדראה לא תספר על מה שקרה לה עם סמואל.

ארתורו לא יודע שסמואל ואנדראה מאוהבים וגם ברצינות הקשר של פלביו ואירינה הוא לא מאמין, אם כי בזה הוא באמת אנוכי כי הוא יודע כמה הם אהבו לפני שהאחיות גילו שהם האחים של אלמה.

הילד באמת חמוד עם הכובע שאם אני לא טועה זאת אולי הפעם השנייה בכל הסדרה שרואים את ארתורו בלי הכובע.
זו הפעם השנייה בלבד שארתורו ללא הכובע
06/02/2016 | 16:28
50
אפילו קימבלי(אירינה)צחקה על זה באחד הסרטונים ששמתי פה לא מזמן

זה לא שאירינה לא רצתה להקשיב פשוט השיחה באמת נקטעה
אבל פבלו היה צריך שוב לנסות וליזום שיחה עם אירינה.

ארתורו אכן לא יודע שסמואל ואנדריאה מאוהבים אבל הוא מבקר אותו ואומר לו לשמור ממנה מרחק גם כשסמואל אומר לו שהוא רוצה להמשיך להבהיר לה את עניין הגדר. ונכון עם פלביו זו שיא החוצפה מצד ארתורו כי הוא יודע שהוא ואירינה בעצם נשואים. ובמקום לתמוך בו במאבק שלו עלייה איכפת לו רק ממאבקו האישי על סופיה והילד.
אנדריאה וסמואל
06/02/2016 | 16:07
41
תמונות
06/02/2016 | 15:31
14
41
06/02/2016 | 15:32
3
28
06/02/2016 | 15:34
2
26
06/02/2016 | 15:37
1
22
06/02/2016 | 15:39
21
06/02/2016 | 15:40
4
27
06/02/2016 | 15:42
3
22
06/02/2016 | 15:47
2
28
06/02/2016 | 15:49
1
29
06/02/2016 | 15:51
27
06/02/2016 | 15:55
4
27
06/02/2016 | 16:01
3
27
06/02/2016 | 16:03
2
23
06/02/2016 | 16:04
1
23
06/02/2016 | 16:06
26
אחרונה
שאלות, חדשות, בקשות
02/02/2016 | 22:12
40
52
המשך שבוע נעים
שמעתם שהייתה שריפה באולפנים של El Trece הארגנטינאית?
02/02/2016 | 22:19
1
96
לפני יומיים הייתה שריפה, האנשים פונו ולא היו נפגעים, אבל אומרים שזה פגע בשידורים ויש בעיות עם כמה תוכניות בעקבות הנזק שנגרם.
אני וקרן שמענו
02/02/2016 | 22:26
85
התלבטתי אם לפרסם או לא

קרן סיפרה לי שטלפה השאילו להם את האולפנים.

מה שבטוח נגרם נזק כלכלי להם
מה עם רייטינג של טלנובלות? יש?
02/02/2016 | 22:57
6
33
אין רייטינג
02/02/2016 | 23:03
3
58
וזה  המצב כבר כמעט 4 שנים בערך.
נראה לי שהוא התכוון לטלנובלות מקסיקניות
02/02/2016 | 23:24
2
21
אהה אוקיי
02/02/2016 | 23:33
1
32
טעות שלי.
כן, התכוונתי לטבלה שתמיד מפרסמים
03/02/2016 | 00:07
17
לא, כתבתי על זה לפני כמה זמן
03/02/2016 | 06:59
1
49
אוקי
03/02/2016 | 12:00
8
לפי אלעד מפורום ויוה שתי מקסיקניות בדרך אלינו!
03/02/2016 | 17:55
13
112
הגיע הזמן חיכינו מספיק מקווה שכבר באפריל אחרי אהבות אמיתיות נזכה לראות את הראשונה

אני מאוד מקווה שאילה הולכות להיות שיסלח לך האל(קודם כל)והבלתי נסלח מאחר והן המושקעות ביותר מבחינת צילומים ושחקנים מוכרים

ויוה לא רוכשים טלקומדיות אז אני מניחה שלפחות אחת מהן בטוח תגיע, מה שנשאר חוץ מהן זו אהבה מהשכונה(אלא אם כן ויוה יפתיעו גם עם אחת יותר חדשה שמצולמת גם בימים אילה אבל לא נראלי)אהבה מהשכונה נראה גם כן יפה אבל ברור שהשתיים הנ"ל נחשבות הרבה יותר מושקעות ומבוקשות

בקיצור, נחכה ונראה מה יגיע העיקר סופסוף טלויסה
רק לי נראה שבלתי נסלח ושיסלח לך ה' ישנות מידי?
03/02/2016 | 19:21
11
60
אם הם היו רוצים להביא אותן, כבר היו מביאים. הימור שלי : תשוקה וכוח (נטו בגלל קולונגה) וa que no me dejas בגלל שבנוף הכושל של טלויסה זה נראה הכי מצליח השנה (אם זה יגיע , אני אפילו מוכנה לתת לזה צ'אנס).
הן כבר היו צריכות להגיע ממזמן הדיליי הוא של ויוה אבל עדיין
03/02/2016 | 19:29
9
61
הן מההיצע של 2015 אין מצב שויוה מדלגים על כל הטלנובלות של 2015 אחרי שדילגו על כל הטלנובלות של 2014 למעט אחת. לפחות ככה נראה לי.. הטלנובלות שציינת לדעתי יגיעו אבל בשלב הרבה יותר מאוחר. בנגלה הבאה. גם בלב הסערה נרכשה למרות ששם פחות הצליחה. ככה שלא בהכרח שיקולים של הצלחה לפי רייטנג מובילים את ויוה. אבל מצד שני ויוה אלופים בלהפתיע-לא תמיד לטובה אבל הפעם מה שיבוא יתקבל בברכה חח העיקר שיגיע

תשוקה וכח אני גם מאוד מחכה לה(בעיקר בגלל פרננדיטו)אבל אל תעזוב אותי ביאסה אותי עם המוות של הראשיים והעונה הנוספת. אם כי הייתי צופה בה רק בגלל הקאסט המוכר והצילומים
אבל זה לא נקרא לדלג על כל 2015
04/02/2016 | 07:44
8
52
את תשוקה וכוח אפשר לייחס ל2015 (התחיל באוקטובר) וA Que No Me Dejas זה 2015 (זה התחיל בקיץ ומסתיים ממש עכשיו). גם אי אפשר להגיד שהם דילגו על 2014, אקאסיה, גאטה, לא מאמינה בגברים (2014-2015, בעיקר 2014) וגם החיים שגנבו ממני שמחצית ממנה זה 2014.
נכון רייטינג הוא לא תמיד השיקול, כשיש  שחקן שהם דלוקים עליו, לא יעזור כלום, זה יגיע. במקרה של בלב הסערה ויוה פשוט לא יכלו לוותר על ויליאם לוי. הם לא היו מסוגלים לוותר עליו גם בפעם השניה ותקעו אותו בשידור חוזר במשבצת הכי מרכזית. אבל יש מצב שאנה ברנדה, איוון סנצ'ז, זוריה וגה ומארק טאצ'ר לא בדיוק נחשבים לכוכבים מספיק גדולים אצל ויוה, פלוס הכישלון, פלוס העובדה שבלתי נסלח הוא עוד גרסא (לא מוצלחת) לשקרים, ששודרה יחסית לא מזמן אצלינו.

אכן לבלתי נסלח יש פחות סיכוי להגיע
04/02/2016 | 16:20
35
כי לא זכינו לראות אף טלנובלה עם אנה ברנדה חוץ מכישוף בה שיחקה עם ויליאם לוי ואחר כך לב פראי שבפורום וואלה ממש הרעידו את האדמה בשבילה וגם זה היה בזמן שהיו שני ערוצים לטלנובלות כך שהיה אפשר לפתוח את הערוצים גם לשחקנים אחרים כמו עם חיים כפולים שהייתה כושלת במקסיקו והייתה טובה.

אבל אחרי שהביאו ריימקים להרבה טלנובלות מוצלחות של סוף שנות התשעים ותחילת שנות ה-2000, למרות כשמשווים את הקאסט בחבקי אותי חזק לקאסט בהאל יסלח לך הריימק נראה כל כך עלוב, אבל כך גם חשבתי על החיים שגנבו ממני  לעומת אהבת אמת ונהנתי ממנה במיוחד, למרות האנטיפתיה ממבט ראשון שיש לי כלפי אנג'ליק בויאר.   
אה נכון גם אקאסיה היא של 2014
04/02/2016 | 17:30
6
42
החיים שגנבו ממני עדיין נחשבת 2013 לדעתי גם אם היא המשיכה ל-2014 ולגבי גאטה אני זוכרת שהיא הגיעה לפה ב-2014 אז אני מניחה שהיא מ2013 או שלא? בכל אופן את הנובלה של פרננדו ואל תעזבי אותי לא הייתי מחשיבה 2015 כי הן התחילו כבר לקראת סוף אותה שנה אזרחית. ככה שהן נחשבות לדעתי כבר לחלק מההיצע של 2016.

אני פשוט חושבת שויוה יעדיפו להביא דברים שכבר הסתיימו לפני כמה זמן כמו שלרוב הם עושים. אבל ברור שכל דבר מכל שנה של טלויסה יתקבל בברכה

לגבי הבלתי נסלח, נכון שהיה כבר את שקרים אבל עדיין הבנתי שעשו שם לא מעט שינויים ואני כן סקרנית לראות גם את הגרסה הנוכחית. אולי היא לא הצליחה שם אבל מעדיפה לשפוט בעצמי אחרי שאראה אם היא תגיע לפה:]
A que no me dejas היא בהחלט של 2015
05/02/2016 | 15:17
5
45
היא מסתיימת מחר, שזה יוצא חודש ושבוע שודרה ב2016, היא התחילה בקיץ ולא לקראת סוף השנה. אחרת, גם על "לא מאמינה בגברים" אפשר להגיד שהיא מ2015, זה אותו סיפור בדיוק, היא הסתיימה בפברואר 2015, ועדיין אנחנו מתייחסים אליה כ2014.
וכן, גאטה מ2014. ויוה הודיעו שהם מביאים אותה כ4 חודשים בלבד אחרי שהיא התחילה במקסיקו.
צריך לזכור שזה לא שהטלנובלות החדשות הולכות לנחות אצלנו בעוד חודש, אלא בעוד 3 חודשים במקרה הטוב. הכי קרובה שמסתיימת זה מילה של כבוד, עד אז גם תשוקה וכוח בדיוק תסתיים וגם A que no me dejas תהיה כבר זמן מה אחרי הסיום שלה. לפי איך שויוה נוהגים להביא טלנובלות לרוב, זה בהחלט אופציות אפשריות.
אני רואה שבויקיפדיה היא מוגדרת 2015-2016
05/02/2016 | 19:01
4
28
לעומת זאת לא מאמינה בגברים כן מוגדרת שם 2014, בקיצור בואי נסכם שדי קשה לקבוע כשמדובר בטלנובלות שפרוסות חלקן על שנהX וחלקן על שנהY זה באמת לא הכי ברור. 

בשורה התחתונה אני פשוט מהמרת שויוה ירכשו את אילה שכבר עבר די זמן מאז שהסתיימו כמו הכפריות. זה די הגיוני. אבל יש מצב שיביאו אחת ישנה יותר ואחת חדשה יותר. יש מצב שאחת תהיה אחת מהכפריות והשנייה תהיה אל תעזוב אותי, נראה שאני איכשהו היחידה שמתבאסת מהתפנית הטראגית בין העונות מה לאף אחד זה לא מפריע?

יש סיכוי שכבר אחרי אהבות אמיתיות תגיע מקסיקנית אחת שזה באפריל עוד חודשיים. למרות שנכון שהשיבוץ הריאלי יותר זה אחרי מילה של כבוד שגם מסתיימת באותו החודש(לפי יבגני בסופו). יותר אופייני למקסיקנית להיות משודרת בשעה מוקדמת יותר אבל עדיין יש לי תקווה שאולי זה כן יבוא במקום אהבות
במקום אהבות אמיתיות בעיניי לא מתקבל על הדעת
05/02/2016 | 22:21
3
30
ההפרש בינה לבין מילה של כבוד זה שבועיים אולי ולדעתי כבר עדיף לחכות עוד שבועיים, מאשר לקבל עונש כזה כמו המשבצת של אהבות אמיתיות. זה פשוט לא שעה לטלנובלה חדשה. זה משודר בלילה ב23:20 , מי יראה את זה בשעה הזאת? ושידורים חוזרים גם לא בשעות שהרבה אנשים יכולים להרשות לעצמם 17:20 ו11:20. גם השעה של הדרך לאהבה היא לא אידיאלית. עשו ממש עקום הכל , היו צריכים לשים אותה בפריים טיים ואת בלב הסערה ב6.

לגבי הקטע באמצע "אל תעזוב אותי" אמנם זה מבאס, אבל כאילו יש זוג ראשי חדש, שלדעתי יותר מעניין אפילו מהראשון, הראשי הוא חירש-אילם, זה באמת נדיר שיש ראשי/ת עם מגבלה/נכות, ועד שיש אז תמיד איכשהו מנסים לארגן איזה ניתוח או נס באמצע טלנובלה, כדי "לתקן" את הדמות, כי הזוג הראשי חייבים להיות מושלמים מכל הבחינות . אני עוד לא יודעת איך יגמר "אל תעזוב אותי" , אבל נראה לי שכאן הראשי ישאר חירש אילם. וגם הטלנובלה והצילומים נראים לי ממש יפים , צילמו אותה איפשהו בחופים, אקפולקו או קנקון, אז סוף סוף יש נוף חדש ואווירה אחרת, כי כבר קצת נמאס מהכפריות.
מי כבר צופה בזמן אמת? אם כי ויוה ממש יצאו דפוקים בעניין
06/02/2016 | 00:21
1
39
של אספרנסה בפריים טיים והארגנטינאית למבוגרים בשעה בלתי נסבלת. העניין שאנשים מהסיבות שהטלנובלות מתיישנות לא רוצים לחכות לטלנובלה החדשה השנייה עד אוגוסט של סיום בלב הסערה ולכן רוצים שתי מקסיקניות חדשות תוך שבועיים, אבל גם אני לא מאמין שזה יקרה. במיוחד ששש הייתה משבצת חדשה פעם לשידור רבלדה ו-23-20 מעולם לא הייתה משבצת חדשה למרות שבהתחלה היא הייתה משבצת נוסטלגיה שבה שודרו שידורים חוזרים מערוצים אחרים ומכיוון שבערוצי 11 ו-22 לא היו שידורים חוזרים זאת הייתה הזדמנות פז, למרות שגם שם דפקו ששמו את כל הסדרות של דל בוקה וכל מה ששודר בסופי שבוע בערוץ 22 הם הביאו רק את נאנו ועל כנפי התשוקה.
מי? הרבה אנשים... לא לכולם יש ממיר מקליט או לא כולם
06/02/2016 | 14:51
23
מתעסקים איתו. אם הם יבנו על זה שאנשים יקליטו ויצפו , אז שיעלו את זה לVOD וגמרנו. או שיוותרו על שידורים חוזרים במהלך היום או סופ"ש ויביאו עוד טלנובלות, אם גם ככה אנשים יכולים להקליט. כמו שאנשים צופים בחדשות, האח הגדול , הישרדות וכו', ככה גם טלנובלות. יש הרבה אנשים שרגילים כל יום בשעה מסויימת לראות תוכנית אהובה.
כן היא מצולמת בחופים בגלל זה אמרתי שלמרות הכל יש לה
06/02/2016 | 18:04
25
צילומים מושקעים בנוסף לקאסט החזק. אילה שתי הסיבות שבגללן אני אצפה בה אם היא תגיע למרות הביאוס מהתפנית הטראגית בין העונות.

ברור שהשיבוץ של 23:20 הוא לא נוח אבל יש לי ממיר מקליט ככה שלי זה לא משנה. נחכה ונראה מה יהיה:]
זה היה נכון לפני הפיכת הערוץ בתשלום לטורקי
03/02/2016 | 20:23
56
ויוה הוא ערוץ צפוף שיש בו 4 משבצות חדשות ספרדיות סך הכול והם נזכרו בארגנטינאיות, כך שהבעיה יכולה להיות במחסור במשבצות לשידור מקסיקניות. 

וגם בתקופת הזוהר שקרים, אהבה מנצחת ואשת הברזל חודשים אחרי סיום שידורן במקסיקו. 

אכן את תשוקה וכוח יותר סביר שיביאו בגלל קלונגה, אך עדיין 2015 עדיין לא ישן מדי, 2014 כבר כן.
אני קצת רגשני.
05/02/2016 | 09:07
37
לא בא לי לראות את החידוש של חבקי אותי חזק כי המקורי היה מעולה וזה נראה כמו גרסה חיוורת אפילו שסרחיו גוירי המעולה נמצא שם. 

לגבי בלתי נסלח- ביי ביי. אפילו לא בחלומות. 

אני דווקא כן מקווה לחדשה של קרלוס מורנו אחרי שמנעו מאיתנו את קיירו אמארטה עם כריסטיאן דה לה פואנטה  
מי כותב בפורום וואלה ברזיל?
03/02/2016 | 18:16
1
66
במקרה נכנסתי להסתכל לפורום ברזיל וראיתי מישהי ממש מחפשת שיר מבבילוניה. אז אני לא כותבת שם, אבל אם מישהו יכול מוזמן לכתוב לה שזה השיר כנראה

אני ויבגני, העברתי לה את הלינק בשמך;)
03/02/2016 | 19:22
21
יבגני
04/02/2016 | 17:31
2
40
הסדרה הקוריאנית פשוט אהבה שודרה פה פעם אחת או פעמיים? ואם פעם אחת יש לה סיכוי לשידור נוסף?
היא שודרה רק פעם אחת ויש סיכוי לשידור חוזר
04/02/2016 | 17:40
1
33
בעצם לא אתפלא אם בקרוב יודיעו על שידור חוזר לאור ההתעקשות לא לפרסם את המחליפה של הזמן שאהבתי אותך, כשביום שלישי בעוד 12 יום צריך לעלות הפרומו של המחליפה. הייתי בטוח שהיורשים תחזור לסיבוב נוסף והיא חזרה אבל באתר ולא בטלוויזיה, כך שאי אפשר לדעת שום דבר.
תודה
06/02/2016 | 18:39
11
האמת שלא סיפרתי כמעט לאף אחד אבל הצעתי לויוה שיביאו נרקונובלות לויוה פלוס כי זה לא טלנובלות והם ענו שהם יבחנו זאת בהמשך.
טריילר לטלנובלה Corazon que miente
04/02/2016 | 21:30
11
67
נראה נחמד למידיו
05/02/2016 | 08:12
5
47
ודי קלאסי מתי אמורה לעלות לשידור?
יום שני הקרוב
05/02/2016 | 16:01
4
19
סבבה
05/02/2016 | 20:44
3
33
אם יהיה לי זמן אעקוב אחריה
את לא רוצה לנסות את המלון הסודות עם אריק אליאס?
05/02/2016 | 22:27
2
31
הייתי רוצה רוצה לראות אותה, אבל לאחרונה אין לי זמן, בקושי מסתדרת עם אימפריה הברזילאית.
יש לך טריילר או משהו?
08/02/2016 | 17:35
1
14
זמן יהיה לי אולי החל משבוע הבא...
יש ואפילו תרגמתי אותו
08/02/2016 | 22:59
9
נראה יפה ומעניין רק הראשית נראית לי מעט מבוגרת
06/02/2016 | 18:16
4
43
איזה יפה שיר הפתיחה שמתנגן בסוף של דוד ביסבל
זה שיר הפתיחה של הטלנובלה
06/02/2016 | 18:28
3
27
אני כבר חרשתי על השיר 
כן תיארתי לעצמי אמרתי אני חייבת לחפש אותו
06/02/2016 | 18:36
2
31
אגב שמת לב שיש לנו אותו טעם בשירים? חח שתינו גם התמכרנו ל - Voy A Amarte
כן נכון יש לנו טעם דומה בשירים
06/02/2016 | 18:47
1
30
אגב יש עוד חדש של דויוד ביסבל שהוא שיר האהבה של הזוג האנטגוני (הראשית והראשי השני במשלוש האהבה) בטלנובלה los ricos no piden permiso
דויד ביסבל הוא קונזצוס חח 

יא גם יפה
07/02/2016 | 17:53
8
שאלות, חדשות, בקשות
29/01/2016 | 17:02
19
34
שבת שלום
שני פרומואים ראשונים של Sueño De Amor
29/01/2016 | 17:08
61
Santiago Apostol סרט היסטורי בכיכובו של חוליאן חיל
29/01/2016 | 21:02
72
ועוד מלא כוכבי טלנובלות כמו אנה לורנה סנצ'ז, סקרלט גרוובר, אלכסיס איילה, מרסלו קורדובה ועוד...
וכמה מפתיע סלוודור זרבוני בתפקיד יהודה איש קריות...
ברנדון פניצ'ה מצטרף להצגה "דליה השחורה"
29/01/2016 | 23:43
59
אריק הייסר ששיחק את חוקר המשטרה, הוחלף בשחקן אחר (שאנחנו לא מכירים) ועכשיו החליפו שוב פעם שחקן והפעם זה יהיה ברנדון פניצ'ה.
גבי מלאדו(לב פראי) ומרילוז ברמודז(גאטה) מבין המועמדות לתפקיד
31/01/2016 | 23:16
63
האחות של דנה גרסיה והראשית הצעירה
חימנה דוקה (סנטה דיאבלה) תשחק באופרת הסבון "ימי חיינו"
01/02/2016 | 00:45
3
76
מה?? איזה מוזר...
02/02/2016 | 21:28
2
45
אני זוכרת שהורידו את ימי חיינו מהמסך לפני שנים...לא בישראל אלא בכללי היא הסתיימה.
היא עדיין משודרת. בנובמבר התוכנית חגגה 50 שנים מאז הפרק ה-1
02/02/2016 | 22:46
15
היא עדיין משודרת
03/02/2016 | 12:33
23
מאייטה פרוני בארץ
01/02/2016 | 15:17
8
133
היא נחתה אתמול

מאת אתר ארגנטינה איי.אל
גם אדמרי לופז עם בעלה
01/02/2016 | 18:52
2
90
הדמות שלה הייתה האהובה עלי בחתולה פראית
02/02/2016 | 16:18
1
57
מלא שויוה לא מארגנים מפגשי מעריצים כמו עם מרלן פאבלה, אבל אפילו לא לדווח על ביקורי השחקנים בארץ? 
הם כתבו פוסט בפייסבוק על מאייטה
02/02/2016 | 19:56
54
אבל את אדמרי לופז לא ציינו
דיי איזה כיף לדעת שהיא פה ואוהבת את ישראל!!
02/02/2016 | 07:14
1
91
מי זו שמצולמת לצדה אמא שלה? הן דומות

כן זו אמא שלה
02/02/2016 | 11:57
24
עכשיו ויוה פירסמו וגם טענו שניסו לארגץ מפגש מעריצים
03/02/2016 | 16:23
2
54
אך לשחקניות לוח זמנים עמוס. בכל מקרה שמח לדעת שזה לא צירוף מקרים ושתי השחקניות הגיעו ביחד ומבלות ביחד למרות שלא חושב שהן זכו לשחק ביחד בעבר.
לפחות "טרחו" לפרסם פוסט רשמי בבלוג
03/02/2016 | 19:48
1
45
שיפסיקו לתת עדיפות לפייסבוק בשביל מה יש בלוג? הרי את העיתון לקחו לנו אז לפחות שישקיעו יותר בבלוג 
צודקת הבלוג לגמרי הופך לשולי
03/02/2016 | 20:27
37
גם מפרסמים את הסדרות החדשות שמגיעות ממש בדקה התשעים, גם עכשיו עוד שבועיים צריך לעלות פרומו לקוריאנית חדשה ועדיין דממה בבלוג. אבל זה כל מה שיש בבלוג ימי הולדת, פרסום של סדרות שעולות וממש בדקה התשעים לפני הפרומו וכמובן הפוסטים שכותבים הגולשים שהם רוב הבלוג. 

באמת כמו שהעבירו את התקצירים מהעיתון לאתר כך עכשיו בבלוג לא מעדכנים, ותודה לאלה שכותבים ומנצלים את ההזדמנות שויוה נתן כי אחרת הבלוג היה ריק.
טריילר לסדרה חדשה בכיכובו של מריו סימארו
02/02/2016 | 07:41
1
83
היית חייבת להעלות את זה?
02/02/2016 | 15:34
87
נראה לי שלעולם הזה מוטב בלעדי ה"שחקן" הזה.
פותחים שבוע עם
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2016 | 12:27
7
17
כמה עולה לגדל ילד ?
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/34/180042711...

בונים בית? 10 מושגים שחייבים להכיר!
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1114/1800253...

מה מבקר המסעדות שלנו חושב על מסעדת "השולחן?

עשר סיבות להתגרש בהליך גישור
http://www.tapuz.co.il/forums/articles/article/184...
לגבי ז'וז'ה
31/01/2016 | 21:36
5
35
לצערי לא מתאפשר לי לקחת אותה אליי אבל אני מוסרת אותה למישהי שאני מכירה שאוהבת בעלי חיים וזה זמני ואז אני אוכל לקחת אותה אליי בחזרה כשחבר שלי יעבור דירה.
יופי!
31/01/2016 | 22:40
4
28
מה עם לונה? כבר התאקלמה לה? חח
לא יודעת אני לא בבית אני אהיה רק בסופו"ש
31/01/2016 | 22:57
3
27
בינתיים אחי ואישתו מחנכים אותה
כן אבל התכוונתי במהלך הסופ"ש, היא כבר התרגלה אליכם?
31/01/2016 | 22:59
2
17
יותר לאחי ואישתו כי היא מכירה אותם הרבה
31/01/2016 | 23:05
1
23
הם אלו שלקחו אותה מהמקום שהייתה בו, והלכו איתה לוטרינר וממש כמו הורים שלה הם דואגים לה. מה שכן שליטפתי אותה היא ליקקה לי את הידיים
אז זה אומר שהיא התחילה להתחבר גם אלייך
02/02/2016 | 07:15
6
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:14
16
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

סיכום שבועי
29/01/2016 | 11:50
21
48
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים
מסכמת
29/01/2016 | 12:39
74
דבר טוב שקרה השבוע: ט"ו בשבט שזה חג ממש חביב עליי+קריסת
המנהרה על המחבלים בעזה נראה שמה שביבי לא מעיז לעשות הגשם עושה

דבר רע שקרה השבוע: המשך הפיגועים+הקור הלא אנושי - 4 מעלות? זה רציני??

טלנובלת השבוע: מילה של כבוד ואימפריה

תכנית השבוע: --

שחקנ/ית השבוע: האחים והאחיות ממילה של כבוד+סוניה סמית', ליאנדרה ליאל ולילה קאברל מאימפריה

קניית השבוע: --

מאכל השבוע: רביולי

שיר השבוע: Efecto Pasillo - No Importa Que Llueva

תמונה: אני+כמה חברים קטנים בדרךD:
מסכמת
29/01/2016 | 14:19
8
55
דבר טוב שקרה השבוע: הגעתה של לונה הביתה, עשיתי 8 מכירות על הקופה בעבודה. שחררו את ז'וז'ה מהכלוב ונכנסתי אליה וליטפתי אותה.
דבר רע שקרה השבוע: הפיגועים הקטלניים, במיוחד של הנערה הצעירה, ומנכ"ל האו"ם
הצדיק את פשעי הטרור בגלל "הכיבוש". לונה מפחדת עדיין ממגע למרות שהיא משתוקקת לחום ואהבה. וקראתי ששתי תינוקות נאנסו ושאחת מהן נפטרה כתוצאה מהאונס
טלנובלת השבוע: הדרך לאהבה ואווה לה טריילרה
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:.אדית גונזלס וקרינה זמפיני
קניית השבוע:
מאכל השבוע: תפו"א בתנור, פשוט תענוג לחך.
שיר השבוע:
תמונה: כמה חיות נחמדות
לונה זאת הכלבה או החתולה?
29/01/2016 | 15:09
1
20
לונה זאת הכלבה
29/01/2016 | 15:11
30
אין לנו חתולה, אם כבר ארנבת.
מזכ"ל האום
29/01/2016 | 23:33
5
29
הפעם הוא חצה את כל הגבולות, מדהים לאיזה רמות של אנטישמיות העולם עוד מסוגל להגיע. "הם פשוט מיואשים ומתוסכלים אז זה לגיטימי"

חח מצחיק התמונה של החתולים

האנטישמיים הם פשוט מפלצות
29/01/2016 | 23:52
4
26
השנאה שלהם שנאת חינם ועצם זה שהם מצדיקים פשעי מלחמה ורצח חפים מפשע לא משנה מי הם מראה על האופי שלהם.
ועזבי שהחמאס הכריז בעזה לפני כמה ימים
30/01/2016 | 00:00
2
27
שמה שעומד מאחורי האינתיפאדה זה לא ייאוש אלא "ההתנגדות ורוח הג'יאהד".אולמרט כבר ממזמן היה מוריד את ראשי החמאס בעזה שמשם מדריכים את הפעילים שלהם בתוך הגדה.

ודווקא לאור העובדה שהעולם מגנה אותנו במקום לגנות אותם ודווקא לאור העובדה שהעולם מצדיק את הטרור שלהם, אנחנו צריכים ללכת עד הסוף מבלי להתחשב במה שהעולם ואישתו יגידו. כי לגנות אותנו תמיד יגנו.
גם לאולמרט כמו לשרון זה לקח זמן
30/01/2016 | 00:14
1
25
כמו ששרון חיכה לפיגוע שבו נרצחו בבת אחת 30 יהודים כדי לצאת למבצע צבאי והשהה אותו כשנרצחו "רק" 15-20 כך גם לפני עופרת יצוקה הם שבועות עשו את המוות לתושבי שדרות עד שאולמרט איים ולשם שינוי עמד באולטימטום שהציב. 
נכון לקח לו זמן אבל הוא הביא מבצע קטלני
30/01/2016 | 22:59
13
ומלחמת לבנון השנייה שהוא יצא אלייה בכלל הביאה לנו שקט כבר למשך עשור!
הוא פשוט היה קשוח והחלטי. ולא כמו ביבי פחדן והססן.
אכן הם טוענים שזאת תגובה טבעית לכיבוש
30/01/2016 | 00:12
22
אבל כשהכורדים הפעילו טרור נגד הטורקים הם לא גינו את התגובות של טורקיות לטרור ולא הצדיקו את הכורדים. ובכלל תחת המשטרים שהערבים חיים, כיבוש של מדינה מערבית זה לה לה לנד. בחלומות הכי וורודים שלהם הילדים הפלסטינים לא יכולים לעשות לשוטרים של אבו מאזן את מה שהם עושים לחיילי צה"ל.

וכשניקו את עזה מיהודים ומחיילים הם לא נרגעו אלא המשיכו ועד עכשיו הטרור מעזה המשוחררת היה רב יותר מאיו"ש ה"כבושה". אבל סך הכול האו"ם זאת מכבסת מילים, הארגון צריך להיקרא הליגה המוסלמית. 
מסכם
29/01/2016 | 15:03
5
51
דבר טוב שקרה השבוע: שפריסמו ספר אזרחות לפיו אלטלנה זה רצח פוליטי. ושהמשטרה סגרה את התיק של ינון מגל והוא אמר שלא פוסל אפשרות של חזרה לפוליטיקה. 

דבר רע שקרה השבוע: ששר הביזיון שלנו פינה יהודים מהבית שהם קנו בחברון. ושבנט יצא נגד הקמפיין של אם תרצו, תנועה שדרך אגב הכניסה אותו כמתפקד למפלגתו, למרות שרונן שובל, אני מבין כבר בתפקיד אחר ולא חלק מהתנועה. 

טלנובלת השבוע: מילה של כבוד, משחק השתיקה, שדרות ברזיל עם גולת הכותרת שקדניו/דודו אינו ביגמיסט כי לא התחתן רשמית עם אף אחת מהנשים, מפתיע ביותר!!!, דילה, הסוף, אימפריה, הנערה שאהבתי.

תכנית השבוע: החדשות.

שחקני השבוע: אהרון דיאז, אנה לורנה סנצ'ז, סקרלט גרובר, כריסטיאן דה לה קמפה, קימברלי דוס רמוס, גונסלו גרסיה ויאנקו, סוניה סמית, פביאן ריוס, דיאנה קיחאנו, דניאלה נבארו, מוראט יילדירים, גובן מוראט אקפינאר, אסלי אנבר, סארפ אקאיה, דבורה פלבלה, קאואן ריימונד, מוריליו בניסיו, אדריאנה אסטבס, מרסלו נובאיס, ורה הולץ, אלואיסה פריסה, נטליה דיל, ז'וזה דה אבראו, האטיג'ה שנדיל, ארקאן פטקאיה, נג'יפ ממילי, יונג'ה ג'בהר, הוליה דארג'אן, אייפר דונמז, נהיר ארדואן, יהיט אוזנשנר, אנגין אלטאן דוזיאטאן, ברראק טוזנונאטאץ', לילה קברל, ננדה קוסטה, אלשנדרי נרו, מרינה רוי ברבוסה, ליאנדרה ליאל, דריקה מוראיס, אנדראיה אורטה, דניאל רושה, קאיו בלאט, צ'טין טקינדור, גולג'ן ארסלן, בולנט אינאל, הקאן קורטאש.   

קניית השבוע: אין. 

מאכל השבוע: מרק קציצות ושיבולת שועל. 

שיר השבוע: השירים של אירינה ופלביו, סופיה וארתורו וורוניקה ופבלו במילה של כבוד. 
מקווה מאוד שיינון מגל אכן יחזור במהרה, שמחה שהצדק נעשה איתו
29/01/2016 | 23:46
4
27
יעלון נוראי, הוא לגמרי מתנהג כמו קבלן של השמאל. אני עוד זוכרת איך בצוק איתן הוא פחד על עצמו וביטל הגעה שלו לאחד היישובים. הוא ביבי וגנץ עצמו עיניים עם המנהרות ובסוף זה התפוצץ לנו בפרצוף בצוק איתן. לפי מה שנראה עכשיו המצב חזר לקדמותו וזה רק עניין של זמן עד שהחמאס ייתן לפעיליו אור ירוק כי מנהרות שמגיעות עד ליישובים של העוטף כבר קיימות שוב... ממש ביזיון. רחמים על התושבים שחיים שם בצל הפחד וחוסר ההגנה

לגבי בנט אמרתי לך, הוא לאחרונה מתייפיף מתחסד וקורץ לא מעט למצביעי השמאל. אני כבר הבנתי שהוא אדם חסר עקרונות כמו ביבי. זכותם של "אם תרצו" לצאת בקמפיין נגד אמנים שהולכים נגד המדינה של עצמם. חופש הביטוי.
השאלה אם בנט באמת חושב את הדברים שהוא אומר עכשיו
30/01/2016 | 00:18
3
18
או שהוא חושב שעליו להיות ממלכתי כדי להיבחר או בקיצור אם הוא באמת מתנגד לקמפיין או שהוא חושב שזאת שגיאה טקטית של הימין. אבל מצד שני גם שרון, ביבי וליברמן התחילו באותו צורה של ממלכתיות, שאיפה להיות תמיד במאין סטרים וזה הוביל להתמרכזות. אז ייתכן ובנט עובר את אותו התהליך שעברו ביבי, שרון וליברמן ובעתיד יצא עם יציאות שמבזות את הימין לגמרי כמו של נשיא המדינה ובני בגין.
זה לא ברור אבל מה שבטוח כבר אי אפשר לסמוך עליו
30/01/2016 | 23:11
2
16
גם ההסכמה של ביבי לשתי מדינות לשני עמים יכולה לבוא לא בהכרח מרצון אלא כדי להשתיק את העולם. אבל כדי להשתיק את העולם הוא גם מקפיא בנייה.. תאמין לי שניהם חסרי עקרונות. אני בטוחה שאם תהיה לבנט הזדמנות להיות ראש ממשלה הוא כבר לא ייצמד לאמירה של ארץ ישראל השלמה.
בינתיים גם אם תרצו זרמו איתו והתנצלו וטענו שהגזימו
31/01/2016 | 18:18
1
13
ובכך למעשה יישרו קו איתו. האמת אם ראש ממשלה יגיד בגלוי שהוא רוצה את א"י ישראל השלמה כשהערבים של יש"ע הם תושבים ולא אזרחים, זה עלול להביא לסקנציות כמו על דרום אפריקה ואף אחד לא רוצה עוד שלושה וחצי מיליון בוחרים לטיבי וזועבי, כך שלפעמים יש צורך להתנהל בחכמה, הבעיות שאנחנו לא יכולים לדעת את מי מרמים את העולם, או אותנו. 
אחרי שהגינויים באו גם מבנט שהוא מתיימר להיות ימין אז לא
31/01/2016 | 22:57
10
נותרה להם ברירה בכל זאת הם אירגון שלא רוצה לאבד את הלגיטימציה שלו.

לדעתי עדיף שהם יהיו תושבים אחרי סיפוח השטחים. ההסכמה של ביבי לשתי מדינות לשני עמים רק הביאה עלינו עוד לחץ מהעולם.
עונה
30/01/2016 | 11:58
1
52
דבר טוב שקרה השבוע:סופ''ש
דבר רע שקרה השבוע:-
טלנובלת השבוע:מילה של כבוד
תכנית השבוע:הישרדות והכוכב הבא
שחקנ/ית השבוע:אהרון דיאז וסוניה סמית
קניית השבוע:אוכל
מאכל השבוע:כבד קצוץ וספגטי בולונז
שיר השבוע:
תמונה:-
שבת שלום

לא ידעתי שגם אתה צופה במילה של כבוד, אתה בקצב?
30/01/2016 | 23:17
31
זו הנובלה הכי טובה שאני רואה עכשיו
את גאטה כבר סיימת?
שיר חמוד צרפתית
מסכמת
31/01/2016 | 06:58
2
39
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
טלנובלת השבוע: אימפריה
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: אלשנדרי נרו וליליה קבראל
קניית השבוע: מעיל חדש
מאכל השבוע: קרואסון שוקולד
שיר השבוע:
תמונה: -
תתחדשי על המעיל
31/01/2016 | 23:00
1
10
תודה
02/02/2016 | 14:14
5
אימפריה
31/01/2016 | 20:36
3
24
אנריקו יצא מהתמונה כריסטינה מושפעת מקורה ודו בהריון
31/01/2016 | 21:08
2
36
ויסנטי זכה בתפקיד של אנריקו במסעדה, ונראה שתכף גם באישה שלו - קלרה שכבר לוטשת עיניים כמה חבל שכריסטינה נתנה לקורה למלא לה את הראש במעשיות על ויסנטי אחרי הריקוד של ויסנטי וקלרה והתפקיד החדש של ויסנטי במסעדה, כריסטינה בטוחה שקורה צודקת שהוא בעצם משת"פ של הקומנדדור במטרה להרחיק אותה ממנו בהוראתו כריסטינה מאכזבת פה ולא רק בגלל העניין הזה אלא גם בגלל ההחלטה הפתאומית שלה כן לבקש מהקומנדדור בדיקת DNA. בנסיבות אחרות זה היה מובן אבל במצב שנוצר.. זה פשוט לא נראה טוב.

ושוב, הכל בגלל שקורה לא מפסיקה לאכול לה את הראש בעניין מצד שני אני מרחמת על כריסטינה. היא הייתה צריכה להתמודד עם כל כך הרבה בו זמנית - המוות של אמא שלה, מאמצי השיחרור של אחיה מהכלא, הגילוי על אבא שלה, והחפירות הבלתי פוסקות של הדודה הנוראית שלה על הירושה ככה שאולי בעצם היה צפוי שבאיזה שלב כריסטינה תמעד, היא בסך הכל בן אדם שעבר הרבה בזמן כל כך קצר. כמו ששאנה אמרה לויסנטי, הוא צריך לגלות התחשבות מסויימת למרות שברור שמה שכריסטינה עשתה לו פוגעני ולא צודק. אבל בכל זאת.. הבעיה היא שקלרה הזאת תקועה ביניהם עכשיו. האמת בהתחלה חשבתי שקלרה חזקה וראויה לתשבוחות אחרי החתונה שלא הייתה, אבל במחשבה שנייה נראה לי שהדמות שלה קצת בעייתית. אפשר לומר שהיא לקחה יותר מידי בקלות את העובדה שאנריקו לא התחתן איתה גם לא אהבתי איך שהיא אמרה שעכשיו היא תרקוד עם כל הבחורים במסיבה ובטח לא איך שנמרחה על ויסנטי בן הזוג של אחותה/בת דודתה כריסטינה! מה גם שלא ראיתי שהיא החליפה עם כריסטינה אפילו מילה אחת שלא לדבר על העובדה שאמרה בפני אמא שלה ואמנדה שהיא תעדיף שכריסטינה לא תגיע... גם הסצנה שלה היום בפרק עם זה פדרו לא הוסיפה לה יותר מידי נקודות. נראה שגם היא לוטשת עיניים לעבר הכיסא... בנוסף, לא אהבתי שהיא קיבלה את ההצעה של החברה האחרת לעצב בשבילם תכשיטים. זה מראה כמה היא רואה קודם כל את עצמה חח כן בפרקים האחרונים די השתנה לי הרושם על קלרה מסכנה כריסטינה שלפי הפרק הבא כבר רואה אותה ואת ויסנטי שתפסיק לתת לקורה להשפיע לה על המוח ותתעשת לפני שהיא תפסיד אותו

סופסוף יש התקדמות עם דו ולוקאס - מסתבר שהיא בהריון ממנו! לוקאס ממש הפתיע לטובה... בעוד היא הכריזה שהיא לא מעוניינת בתינוק(לא מרוע יש לציין לאור סיפור החיים הקשה שהיא סיפרה על עצמה)נראה שלוקאס כן רוצה שהיא תלד אותו ולא מוכן לוותר על בנו ונראה שהוא וגם הקומנדדור לא ישאירו לה יותר מידי ברירות אלא ללדת אותו 

ועניין אחרון - מרתה פשוט בלתי נסבלת בפרקים האחרונים עם השנאה הלא ברורה שלה לדניאלי אני מתה על השחקנית אבל הדמות ממש מלאת שנאה לדניאלי המסכנה והיא רק מחפשת יחד עם אמנדה איך לעשות לה את המוות ולהפריד בינה לבין פדרו אהבתי שבסוף פדרו לא נתן לאמנדה לפתות אותו ואיך שהוא דיבר על זה עם דניאלי שהאמינה לו בסופו של דבר. הבעיה היא שעכשיו ההקלטה שלה נגד הקומנדדור מפי זה פדרו נמצאת בידיו של מאוריליו ללא ידיעתה, למרות שמאוחר יותר שהיא השלימה עם פדרו היא מחקה אותה. עד שהיא האמינה לפדרו ועד שהם השלימו, זה רק עניין של זמן עד שהוא יאשים אותה בהפצה הצפוייה של ההקלטה, כשהאשם האמיתי יהיה מאוריליו
האמת שמריה קלרה לא יודעת שויסנטי הוא בן הזוג של כריסטינה
31/01/2016 | 21:39
1
26
אבל כן קראתי תקצירים שמוכיחים שהצדק איתך. 

כריסטינה בהחלט מאכזבת ולא חושבת בהגיון אם ויסנטי היה עובד בשביל הקומננדור הם לפחות היו טורחים להעמיד פנים מולה ולא לחשוף בפניה את הקשר החם שלהם כי זה לא היה מאחורי גבה אלא לעיניה והם ידעו זאת. 

מריה מרתה בלתי נסבלת גם כלפי דניאלי וגם כלפי הילד של דו שהיא לא רוצה את הנכד בגלל שהאימא לא מוצאת חן בעיניה. הופתעתי שזה פדרו באמת אוהב את דניאלי ולא נכנע לאמנדה, אבל עוד יותר הופתעתי שזה פדרו יודע על הברחת היהלומים שאביו התחיל את העסק מזה, את זה שהוא ממשיך עם זה לא מפתיע, יושר מעולם לא היה נר לרגליו של זה פדרו, אבל חשבתי שמריה מרתה היא השותפה היחידה לסוד ומסתבר שלכל הפחות זה פדרו ודניאלי יודעים ועכשיו גם מאוריליו. 
וואלה וואי נראה לי אנחנו הולכים לסבול ממנה חח
31/01/2016 | 22:48
23
מריה מרתה רוצה עוד ועוד ורק לעצמה כל אחד אחר שלא במעמד שלה לדעתה, הוא פולש שרוצה לקחת את הכסף שלה-היא ממש אובססיבית0_0

כן גם פדרו הפתיע לטובה בעניין אמנדה איך שלא נכנע לה ואפילו היה כנה עם דניאלי.

קבוצות צפייה ארגנטינה
30/01/2016 | 18:27
6
22
מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה
mi amor mi amor-שרשור סיום
לה לאונה
בקרוב נתחיל לצפות גם ב"העשירים לא מבקשים רשות"

צפייה מהנה
כל התגובות-כאן
mi amor mi amor-פרקים 86-90(סיום)
30/01/2016 | 18:30
1
29
.
סיום עם מסר: כל דרך שתמצא לאהוב-תחייה אותה
30/01/2016 | 18:58
37
והמשפט שקדם לו- "מה שלא נורמאלי זה חוסר היכולת לאהוב. כל דרך שתמצא לאהוב-תחייה אותה".
ובכך בעצם הם "פתרו" את הבעיה המרכזית שעליה מבוססת הנובלה-חואן מאוהב בשתי נשים, שזהו בעצם לא פתרון מוסרי/מקובל בעידן של ימינו(אין לדעת מה יהיה בדורות הבאים)...אלא דרך להתחמק מהבחירה באחת מהן. לקראת סוף הנובלה כל אחת מהן התחברה רגשית לשנייה, כך שהקנאה נעלמה וקבלת הפורמט החדש הזה של משפחה-נראה באופק.

לפני מעבר הזמן של השנה היה איזשהו חשש קל שאולי חואן מת ושתיהן נשארו לבד, שזהו הסוף הרציונאלי/מציאותי, אבל...עם כל זה שאולי הסוף הנבחר הוא לא בהכרח מציאותי, צריך לזכור שבסופו של דבר אנחנו צופים בficcion ואני אישית מעדיף לסיים עם טעם מתוק בפה, מאשר להתבאס שבכלל צפיתי בנובלה הזאת.

אני יכול לסכם את הנובלה בכך ש...אני מרוצה שיצא לי להשלים אותה, ואף הייתי ממליץ לצפות בה. לאור העובדה שהנובלות הארגנטינאיות בשנים האחרונות מאכזבות, היא לדעתי מבין הבודדות ביותר שיוצאת מהכלל. כן אפשר היה לקצר אותה בשליש, אבל ברמה הכללית-היא שמרה על רף עניין גבוה עד לסביבות פרקי ה-60, אח"כ זה כבר עניין של טעם...אני אישית לא אהבתי את כל עלילת "הרעה המשוגעת". עד שסוף סוף יש נובלה שלא מבוססת על רעה שמשגעת את הראשיים, אז החליטו להוסיף את אגוסטינה? לטעמי זה היה מיותר, הנובלה עבדה יפה מאוד גם בלעדיה ובלעדי מאורו

כל הזיכרונות שהיו בדקות האחרונות של הפרק החזירו אותי לתחילת הנובלה, כמה עברנו מאז...כל השלב שחואן ניהל חיים כפולים, התאהב בשתיהן, הגילוי, ההשלכות לאחר מכן...באמת שהייתה התעסקות מעניינת בנושא הזה אילו הייתי התסריטאי, הרעיון להוסיף דמות נשית נוספת נראה לי כרעיון מעולה, אבל לא זאת שהיא רעה-משוגעת...ובעצם זאת נראתה לי בריחה מהתמודדות עם הנושא שעליו מבוססת כל הנובלה-גבר המאוהב בשתי נשים

אהבתי את סגירת המעגל שחואן הציל את התינוקות מהשריפה, אחרי שמאמצע הנובלה הוא כבר הפסיק להיות כבאי (ובעצם בדרך זאת הוא הכיר גם את ולה וגם את לאלי).

נובלה מומלצת!
FIN

La Leona-פרקים 5-8
30/01/2016 | 18:31
2
40
.
המלכה דיאנה
31/01/2016 | 09:13
37
הדמות שלה מתפתחת בצורה מעניינת! היא לא האישה המסכנה כמו שחשבנו שהיא תהיה, אלא היא אסרטיבית ומשיגה בדיוק מה שהיא רוצה-איך שהיא גרמה לקלאוס לשכב איתה, וכשהיא הורידה לפרנקו את החגורה
היו סצינות מצחיקות איתה כשהיא חיקתה את חברה של קלאוס מהסרטון וגנחה ואמרה "היא כנראה תמות מרעב כשחקנית פורנו"

פרנקו משעה את מריה
שמתם לב לקריצה ל"קשר דם"? בסצינה עם מריה, פרנקו אמר שהוא היה תופר בעצמו (=ססטרה)
היה הזוי ולא ברור כשקלאוס התלבש כסקוטי ויצא עם רמת חלילים החוצה

חוליטה לא טיפה מגזימה בסצינה שהיא התפרצה על פרנקו? "אני כבר לא זוכרת איך מריח גופך"
סיפור התחתון שלה שעכשיו מתגלגל לו במפעל
ומסכן רודריגו
ואוווווו..... ממש אהבתי את הסדרה... מושלמת
06/02/2016 | 15:41
12
יחסית לשנים האחרונות שהסדרות שהכי אהבתי הן הבוגרים ואלמנות ילדים ורוק אנד רול , סוף סוף יש נוספת שאני יכולה להכליל אותה בקטגוריה של סדרות איכותיות.
העלילה אמנם יחסית קלאסית... אבל לכל דמות יש סיפור מורכב ומעניין.
הסצנות שהכי ריגשו אותי הן : פרנקו ומריה במדרגות של המפעל ומדברים עם הבת של פרנקו וסצנה שרודריגו מגיע לבית של מריה שיכור והיא מרגיעה אותו במיטתה (הדמות שלו מזכירה את הדמות "לוקאס" ביורשי הנקמה). פאבלו אצרי חתיך כרגיל. העלילה מעניינת, יש התפתחויות מעניינת וכיף לצפות בסדרה.  נ.ב: לא הבנתי שפרנקו הוא זה שהכניס אותה להריון
נ.ב נוסף: דובר בתגובות קודמות על הסט. מדובר באולפני פמפה- אותם אולפנים שבהם צולמו: פלורייסנטה, כמעט מלאכים, דולסה אמור, יורשי הנקמה ועוד סדרות רבותץ אם תשימו לב הריצוף בבית משפחת מילר זה אותו ריצוף שהיה באחוזה בכמעט מלאכים והבית של משפחת לאונה זה אותו הסט היכן שהיו החדרים של הילדים בעונה 1.
נ.ב נוסף 2: מחכה לסדרה החדשה של אנרגראונד , לחנך את נינה , שנראה שהולכת להיות מעולה:).
מגיבה על הפרקים
04/02/2016 | 22:45
19
איך פרנקו השעה את מריה  מזל שזה היה רק ל3 ימים , בכל מקרה הוא לא התאפק והלך לבית שלה , היה קטע יפה ביניהים שפרנקו התוודה בפני מריה שקשה לו להיות בקירבתה  ולא ברור שדקה אחרי הוא הלך שוב לג'ולי  שאגב הסצנה של פרנקו וג'ולי בשירותי נשים במפעל לא הייתה משהו מיוחד אבל איך פרנקו ניצל את הרגע כדי להשים את התחתונים של ג'ולי באסלה בכוונה כדי לסתום אותה.

אהבתי שמריה עזרה לפרנקו עם אבריל ודיברה איתה בנייד 
והרגיעה אותה אחרי שנודע שאימא שלה נפטרה ועושה רושם שבהמשך יווצר קשר טוב בין מריה לאבריל. נראה שהולכת להיות מערכת יחסים לא פשוטה בין אבריל לפרנקו אחרי ש10 שנים הם לא ראו אחד את השני. 

ומסתבר שדיאנה לא פרייארית וחלשה כפי שהיה נראה איך היא סחטה את קלאוס עם הסירטון שלו ושל נורית במסעדה ,למרות שלא הבנתי איך זה בדיוק עזר לה כי גם אחרי שקלאוס שכב איתה המצב נשאר כפי שהיה ואפילו אמר שהגירושין שלהם עדיין בתוקף. וגם היה קטע מזוכיסטי קצת שבזמן שכאילו היא ניסתה להתחיל עם פרנקו, היא דמיינה את עצמה מרביצה לו.
סופ"ש נעים ב
( לעמוד שלי בתפוז )
28/01/2016 | 11:29
27
32
גולשות וגולשים יקרים,
קבלו את מהדורת הסופ"ש של חם בתפוז!

האיש שנולד מחדש

כל מה שאתם צריכים לדעת על מזג האוויר בסופ"ש
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/393

מתכון באווירת טו בשבט - פנפורטה עוגת אגוזים ופירות טוסקנית

סופ"ש נעים!
הכלבה החדשה
28/01/2016 | 15:08
26
85
אין לה עוד שם
עוד תמונה
28/01/2016 | 18:38
24
53
אגב שמה לונה
איזו כלבה מהממת! ממש חמודה ומיוחדת!
28/01/2016 | 20:44
20
39
תהנו
תודה
28/01/2016 | 21:30
19
39
אני עכשיו בדרך לראות אותה לראשונה כולי מתרגשת. לגבי ז'וז'ה אחי לא יכול לטפל בה אז הוא מוסר אותה אבל אני מקווה שזה זמני ואני אקבל אותו בחזרה כשחבר שלי יעבור דירה.
דיי איזה עצוב למה? ז'וז'ה יהיה בטראומה
28/01/2016 | 21:43
18
41
תגידי לאחיך שלז'וז'ה אין תחליף! חח..
אולי בכל זאת יש דרך שתוכלי לטפל בו עד שחבר שלך יעבור לדירה חדשה? איפה ז'וז'ה  יהיה בינתיים?

בכל אופן מקווה שתתחברי גם לכלבה החדשה והיא אלייך
גם לי עצוב אבל כרגע אין ביכולתי לטפל בו
28/01/2016 | 23:58
17
34
אח שלי אמר לי שהוא מתכוון למסור למישהו אני מקווה שזה יהיה זמני.

הכלבה לא מפסיקה להסתובב בבית לצערי בגלל שיש לה תולעים הוטרינר אמר לא להוריד אותה אז היא היא עושה את הצרכים בבית. איזה ריח מסריח יש מהקקי.
חחחח איזה וטרינר הזוי לדעתי עדיין אתם אמורים להוריד אותה
29/01/2016 | 00:37
16
32
כלב זה לא חתול ששמים לו ארגז חול, לכלב אין אופציות חוץ מאשר לרדת למטה.
בינתיים שמו לה עיתון שתעשה על זה
29/01/2016 | 01:38
14
32
בכל אופן אברר בפורום כלבים אם מה שהוטרינר אמר הוא נכון.

ודיברתי עם גיסתי, היא רוצה מאוד להשאיר את הארנבת אבל אח שלי לא מת עליה. בכל אופן יש מצב שהיא תישאר עד שחבר שלי יעבור דירה אגב גיסתי אמרה לי שלונה מפחדת מהארנבת ולמעשה הארנבת רודפת אחריה ובגלל זה לונה נובחת עליה.
מקווה שבסוף היא תשאר:]
29/01/2016 | 11:38
12
11
יש אופציה שנייה שבהוסטל יסכימו שאני אביא אותה לשם
29/01/2016 | 17:48
11
21
אז מקווה שיסכימו!
29/01/2016 | 23:09
10
14
אגב עדיין לא הבנתי אם ז'וז'ה זה זכר או נקבה
האמת גם אני לא
29/01/2016 | 23:15
9
17
אגב אח שלי ערך היכרות בין לונה לז'וז'ה ולונה נבחה עליו
מסכנון:(( חח ואיך הוא הגיב?
29/01/2016 | 23:20
8
7
לא התרגש לא היה מאבק או תקיפה מצד שניהם חוץ מנביחה של לונה
29/01/2016 | 23:26
7
16
כנראה שלונה לא מכירה יצור אנוש והיום אני ואמא שלי שהיינו לבד עם לונה וקרה ששנינו הלכנו לכמה רגעים ולונה שישנה התעוררה והתחילה לנבוח. היא נמצאת במקום חדש. ייאמר לזכותה שהיא מתחנכת מהר
טוב בכל מקרה הארנב במרפסת והכלבה בסלון נכון? הפרדת כוחות חח
29/01/2016 | 23:37
1
12
אה היא לא הייתה עם אנשים לפני כן?
כן
29/01/2016 | 23:45
9
לא הייתה עם אנשים
הנביחות של הכלבים הגורים זה כמו בכי התינוקות
30/01/2016 | 00:07
4
19
לונה עדיין לא מכירה כלום ומפחדת מהכול. 
אגב רנת באמת מעניין בת כמה לונה?
30/01/2016 | 00:14
3
7
3 חודשים
30/01/2016 | 00:28
2
6
אז היא ממש גורונת
30/01/2016 | 23:23
1
6
כן קטנטונת
31/01/2016 | 01:15
14
נוטה לנבוח, מקווה שזה יופחת.
זה הפתרון המקובל כשאי אפשר להוציא החוצה כלב
29/01/2016 | 17:57
11
דווקא אוסקר ז"ל חלה כשהיה ממש גור
29/01/2016 | 17:55
24
וחצי שנה אסור היה להוריד אותו וסידרנו לו עיתונים שיעשה עליהם את הצרכים. וגם קראתי בספר שיש אופציה ללמד כלבים לעשות צרכים על עיתונים. אכן לכלב אין תחליף הולם כמו לחתול, אבל אני מניח שהמקרה של אוסקר הרבה יותר קיצוני מאשר עם לונה, כי הוא חלה במחלת ילדות של כלבים.
חמודה!!!
29/01/2016 | 17:55
9
חמודה! מאומצת?
29/01/2016 | 18:00
1
12
כן
29/01/2016 | 18:02
27
הבאנו אותה ממקום לא טוב
מקסימה!
30/01/2016 | 14:24
6
אווה לה טריילרה - ספיישל מיוחד
28/01/2016 | 03:34
32
136
טלנובלה חדשה של טלמונדו שהתחילה יום שלישי. בכיכובם של אדית גונזלס, ארפ בטקה וחורחה לואיס פילה.
עלילה
28/01/2016 | 03:38
64
אווה לה טריילרה מספר על אווה סולר(אדית גונזלס) מנהלת הובלת משאיות שרואה את החיים דרך מפה מלא בכבישים שמצטלבים. בעלה, ארמנדו(חורחה לואיס פילה) שעימו יש שתי בנות, לא נאמן לה עם אחיינית שלה וחברתה הטובה, אווה תואשם ברצח שלא ביצעה והיא מתכננת לנקמה מבין הנוראייים, באותו הזמן שהיא תתאהב בפבלו(אראפ בטאק). לעומת זאת הרצון והחשק להשיג צדק הוא  גדול מאוד כך שאם אהבה תהווה כמכשול היא מוכנה להשאר לבד בסוף הדרך.
דמויות
28/01/2016 | 03:43
13
61
אווה סולר
28/01/2016 | 03:46
70
אישה חזקה שבעודה בגיל צעיר  פירנסה את משפחתה נוהגת במשאיות יחד עם אביה. הייתה שאפתנית ויחד עם בעלה היא הצליחה להקים חברה של תחבורה משלה. היא מרגישה מושכת ומלאת חיים, לא מעניין אותה מה חושבת החברה ואוהבת את ילדיה ללא תנאי. הבגידה של בעלה מכאיבה לה עמוקות אך לא שובר אותה והיא ממשיכה הלאה.  

השחקנית היא אדית גונזלס(דונה ברברה, תחת שמיים אדומים, מילה של אישה וכו') 
פבלו קונטררס
28/01/2016 | 04:00
69
גבר חתיך, בעל חוש צדק, אחראי, רציני ואחראי משמעת. היה שוטר אך התאכזב כאשר שיחררו את הרוצח של אישתו הראשונה והתפטר מהמקצוע. כעת הוא עוסק בחקירות חוקיות עבור חברות פרטיות בזמן שהוא לומד קריירת המשפט. מקדיש את זמנו בלשמור על בנו, דיאגו איתו יש לו מערכת יחסים נפלאה. הוא מתאהב באווה, הבוסית החדשה שלו ומחליט לכבוש אותה. יהפוך להיות מגבר הגיוני ומרוכז לרומנטי מושבע שמאמין באהבות גורליות. 
השחקן הוא ארפ בטקה(דונה ברברה, ארבע מאות ושש וכו')
ארמנדו מונטס
30/01/2016 | 23:06
44
ארמנדו נשוי לאווה, והוא גבר יפה תואר בגיל העמידה שהוא בשיא ההשתוקקות שלו. הוא אוהב להיות מרכז התשומת לב עבור הנשים, ולמרות שתמיד היה דון ז'ואן היא מאוהב נואשות באישתו בתחילת הנישואים. מעולם לא הרוויח הרבה כמו אישתו אך התרגל בקלות לחיים הטובים. כאשר אווה החליטה לשמור על על בתה האוטיסטית באופן מלא, ארמנדו ניצל זאת כדי לחיות חיי רווקות מיליונרי ומהולל. יהיה מאהב של אחייניתה הפוליטיקאית של אווה ושל חברתה הטובה. אך בשלב מאוחר יותר שהוא לא רק איבד את אהבה אלא גם את הכוח.

השחקן חורחה לואיס פילה(לוסיה שלי, השיבה הביתה, בגוף אחד וכו')
מרלנה פלסיוס
30/01/2016 | 23:13
2
54
מרלנה היא אישה יפה, מחונכת, מעודנת. בגלל הנסיבות איבדה את הונה אך חברתה הטובה, אווה הצילה אותה מעוני ומהמוות. למרות כל זה  מרלן מקנאה בה ולא יכולה לא לשנוא אותה ובגלל זה היא תפתה את בעלה עד כדי גזילה.

השחקנית היא אריקה דה לה רוסה(דונה ברברה).

עם חברים כאלה מי צריך אויבים
31/01/2016 | 22:27
10
אופס טעיתי לגבי הטלנובלה
31/01/2016 | 23:01
19
היא שיחקה ב השיבה הביתה ולא בדומה ברברה
בטי קרדנס
30/01/2016 | 23:17
36
צעירה יפה וסקסית אשר מאוהבת בפבלו. עצמאית. עורכת דין מבריקה, שהצליחה להיות תובעת בבית המשפט הפלילי למרות גילה. היא מסרבת להשלים עם העובדה שפבלו מעוניין רק באווה. היא חסרת רחמים כלפיה כתובעת פלילית בבית משפט כאשר אווה מואשמת ברצח על מנת להרחיקה מאהבת חייה.

השחקנית היא סופיה לאמה(חופן של יהלומים וכו')

דיאגו קונטררס
30/01/2016 | 23:24
36
הוא בנו של פבלו והוא אוטיסט(ככל הנראה בעל תסמונת אספרגר). הוא חבר לימודים ושובבות של פביולה ויש ביניהם ידידות בלתי נפרדת. מצבו קל יותר מפביולה והוא מתקשר יותר טוב ומנחה אותה. הוא מוקסם מהמדע, והדינוזאורים, יחד עם אביו וסבא שלו הם מקימים קבוצה משפחתית בלתי ניתנת להריסה ויפה מאוד.

השחקן הוא חורחה אדוארדו גרסיה(סנטה דיאבלה)

פביולה מונטס סולר
30/01/2016 | 23:30
36
בתם הקטנה של אווה וארמנדו. נולדה עם אוטיזם מה שאמה דואגת לחנך אותה כמעט ללא הפסקה. היא ילדה נבונה עם נטישה אבהית מאחר ואביה סירב לקבל את מצבה.

השחקנית היא ניקול אפולוניו

אדריאנה מונטס סולר
30/01/2016 | 23:38
32
אדריאנה היא בתם הבכורה של אווה וארמנדו. היא יפה וחכמה מאוד. היא נקרעת בין אהבתה הגדולה למשפחתה לבין לרגשי התסביכים של הבגדרות. היא נוהגת באופן קבוע לחקור את הורייה על חשיבותם כלפי חסרי השכלה.
סבורה שאמא שלה שכחה אותה קצת בגלל ששומרת על אחותה האוטיסטית, אותה אוהבת מאוד למרות שהיא מקנאה בה. חבר שלה הוא בובי מונטורדה אך הוא כבר אינה מוצא חן בעינייה כמו שהיו צעירים יותר. יש לה בעיה עם הסמים.

השחקנית היא מיני ווסט

אבנסיו מלגר
30/01/2016 | 23:42
31
אבנסיו הוא נהג משאיות והוא אלכוהוליסט. הוא נשוי לאחותה של אווה, כרמן סולר וגידל את בתה, סופיה. הוא חי תחת מנדיבותם של הגיסים שלו מה שמשפיע על הדימוי העצמי שלו, ושעל זה מתלונן יום יום. אישתו היא אישה מרירה, שמפעילה עליו מניפולציות תמיד ואומרת לו מה לעשות ואיך לחיות.

השחקן הוא אלפרדו הוארקה

סינתיה מונברדה
30/01/2016 | 23:48
29
אישה יומרנית . מתעבת את שכניה, סוראייה ופנצ'ו. לא יכלה להריון ולכן היא ובעלה "קנו" תינוק וקראו לו בובי וכל חייו הסתירו את המוצא שלו. סינתיה ידעה ממי היא גזלה את רך הנולד.
השחקנית היא קטי ברבי(דונה ברברה, לאהוב את לולה, הזכות לאהוב, הבית על החוף וכו')

רוברט מונטברדה
30/01/2016 | 23:53
32
הוא חסר בושה עם שושלת של שם משפחה שרוצה לספק את רצונותיה של אישתו האהובה בהכל. בעבר לא פעם לו הדופק כדי להשיג תינוק בדרכים לא חוקיים. בהווה הוא מרושש ומתכנן לרמות את פנצ'ו, שכנו ומי שיש לו הרבה כסף.

השחקן הוא הנרי זקה(זינגרה, יפה במהטן, מלכת הלבבות וכו')
אמשיך יום ראשון
28/01/2016 | 14:23
3
30
אני הולכת הביתה שבחולון וכל התמונות והמידע נמצאים במחשב שברמת גן
איזה יופי שאת עושה לה ספיישל
29/01/2016 | 00:39
2
24
אם היא תגיע לפה אתן לה צ'אנס. בעיקר כי זו אדית
אני החלטתי לעשות ספיישלים מיוחדים
29/01/2016 | 01:28
1
35
אני אעשה גם לתשוקה וכוח אחרי שאסיים עם אווה.
מגניב
29/01/2016 | 11:39
8
תמונות
30/01/2016 | 23:55
6
25
30/01/2016 | 23:56
3
24
תמונות מההשקה
30/01/2016 | 23:58
2
14
31/01/2016 | 00:01
1
17
31/01/2016 | 00:03
17
31/01/2016 | 00:06
11
31/01/2016 | 00:09
11
תמונות מפרקים
פרומואים
31/01/2016 | 00:18
16
פרקים לצפייה
31/01/2016 | 00:25
26
באתר טלמונדו תוכלו לצפות בפרקים מלאים לצפייה*

פרק ראשון
פרק שני
פרק שלישי
פרק רביעי

עד כה שודרו 4 פרקים
*דרוש תוכנת HOLA על מנת לפרוץ את החסימה של האתר לצפייה בישראל
סיימתי
31/01/2016 | 00:27
3
28
אתם מוזמנים להגיב, להעיר ולהוסיף
תודה רבה
31/01/2016 | 22:33
10
מהקאסט אני מכירה רק את אדית אבל זה בהחלט עושה רושם טוב
תודה רבה יש לי תחושה שהיא תגיע לכאן
01/02/2016 | 06:59
1
7
לדעתי אחרי מילה של כבוד יביאו טלויסאית ואחר כך מתישהו במהלך השנה נקבל גם את זאת.
בבקשה
01/02/2016 | 21:02
7
אני אחכה שתגיע לויוה ראיתי פרק אחד וזה היה נחמד
מילה של כבוד
28/01/2016 | 20:54
9
34
האחים יוצאים לדרך חדשה!והמשרתים הרצחניים נעצרים
28/01/2016 | 22:00
4
73
אהבתי שישר עלו על המשרתים ושהם לא הצליחו במזימתם להשתלט על הירושה של ביאטריס ובדרך להפיל את סמואל וסולדד!

אז לפי הצוואה של ביאטריס ארתורו קיבל את כל השטחים החקלאיים פלביו קיבל 10% ממניות הבנק+משרה נחשבת "המנהל הפיננסי והפרסומי של הבנק" וסמואל קיבל את כל היתר - כל המניות על חברת הנפט, על ההיפודרום ובעלות על הבנק האחים הפכו למליונרים וזכו בזה ביושר ביאטריס ידעה לחלק את הירושה בתבונה בהתאם לכישוריו של כל אחד מהאחים

כמובן שאחים ידעו לנצל היטב את האמצעים החדשים העומדים לרשותם, כדי למצוא את ה"אחיות האבודות" הם שכרו חוקר פרטי שלאחר חצי שנה מצא אותן כמובן שלא עברה שנייה אחת וכבר ארתורו ופלביו הזמינו כרטיסים לטיסה הראשונה לפריז! כמה טוב שבמשך החודשים האילה נפתרו גם הבעיות בבנק הפצת השקרים של המשרתים הרצחניים על סמואל כאילו הוא היה אחראי למוות של ביאטריס באמצע ההלוויה מול כולם כמעט הפילה את הבנק באופן אירוני משהו ולורדה "הציל" את הבנק בכל שהציע לסמואל הצעה משלו. אז אומנם "בזכותו" הבנק ניצל אבל חבל שסמואל הסכים להצעה שלו כי מאחורי ההצעה של ולורדה מסתתרת ודאי איזו מזימה חוץ מהרצון לקרב את איסדורה לארתורו.

נראה שאחרי 6 חודשים גם העניינים בין פבלו לורוניקה מתחילים להסתדר אהבתי איך שהוא בא אלייה מיוזמתו ביקש סליחה על העובדה שפיקפק באהבתה אליו, ואיך שהיא לא יכלה לסרב לו כי גם היא לא יכלה לשכוח אותו במשך כל החודשים האילה רק חבל שרוסיו בטח תהרוס את החגיגה עכשיו עם ההתעלפות שלה - די ברור שהיא בטח בהריון מפבלו ועכשיו מי יודע מה יהיה על היחסים של פבלו וורוניקה עד שסופסוף הם הצליחו להשלים!

גם הפעם ממש אהבתי את קליפ מעבר הזמן של ששת החודשים
איזה מתוק ארתוריטו איך שהוא זוחל בסוף הקליפ!
אז מסתבר שביאטריס כן לקחה את התרופות האמיתיות
28/01/2016 | 23:40
1
52
מאז שהייתה עם סמואל, ואמנם המשרתים שתלו את הכדורים המזוייפים, היה את הרופא להגן על סמואל וגם נתיחה שאחרי המוות שמוכיחה שביאטריס כן לקחה תרופות, זאת אומרת שהנזק של המשרתים נגרם כבר קודם. ועם העדות של הרופא שדווקא לפני שביאטריס הייתה עם סמואל מצבה הידרדר כאילו לא לקחה כדורים, אז הכדורים האלה הפילו את המשרתים עצמם. 

כאן תפסו אותם ישר עם התכשיטים, בתשוקת הנצים הם הצליחו לברוח עם התכשיטים, אבל אחרי זה המשטרה החזירה את התכשיטים לסמואל, מה שנתן להבין שהם נתפסו אבל לא הראו שתופסים אותם. 
ופה כן ראינו שהם נעצרו ויעמדו למשפט,מה שכן לא הראו את תוצאות
29/01/2016 | 11:41
28
המשפט אבל ממה שאנחנו יודעים הם עדיין בכלא
בהחלט קליפ נהדר במעבר
30/01/2016 | 20:52
1
29
מפתיע שקייטנה לא נופלת לרשתו של לאונרדו כשהיא כל כך מאוהבת בו ומעשיו של אמיליו הועילו לו. 

די ברור שהכסף של אמיליו הוא כסף שחור, מעניין אם הכוונה שלו להפליל את האחים גיירדו עם הכסף שהוא הכניס לבנק שלהם. 

נחמד שפבלו הבין שטעה אך נראה שמאוחר מדי כי רוסיו כנראה בהריון וגם אם לא היא בטוח תמציא הריון. 

כל הכבוד לביאטריס על הצוואה המפתיעה והטובה שלה שעוזרת לאחים לחפש את האחיות. 
קייטנה באמת מפתיעה לטובה בעניין הזה
30/01/2016 | 22:43
16
פרק 97 - דון פליפה במצב קשה
30/01/2016 | 22:37
3
31
הכל בגלל ולורדה ששלח לו מלא בירות בבר טוב וגם קצת באשמתו חח איך הוא לקח מונית וברח מכולם כדי לחגוג עם זמרת הקברט שלו את היום הולדת בסך הכל הוא מסכן הוא פשוט רצה לשכוח את הגעגועים לנכדות שלו וקצת לשמוח ביום הולדת שלו, ולבסוף זה נגמר בדום לבמקווה שהוא יהיה בסדר! אבל דבר אחד טוב ככל הנראה ייצא מזה - הבנות ייאלצו לשוב כשהנכדות שלו לצדו הוא בטוח יתאושש 

איזה חמוד סמואל איך שניסה להניע אותו מלהמשיך לשתות וכל הכבוד לו שלא נפל במלכודת הפיתוי של פטריסיה. הוא באמת השתנה לטובה והתפכח מה שכן אהבתי את ההופעות של פטריסיה וקנדלה כמו גם את הדואט

מגיע לליאונרדו לא רק שקייטנה סירבה להצעת הנישואים שלו אלא שעכשיו גם הבנות בטח יחזרו הבייתה וככה כל התכנית הזדונית שלו התפקששה לה!
קטעי וידאו מהמועדון
30/01/2016 | 22:49
19
כנראה היה צריך את ההתקף של הסבא
31/01/2016 | 22:15
1
19
כדי שהאחים והאחיות ייפגשו ביוסטון ולא בפאריס. 

פליפה באמת מסכן, אין לו אף אחד בבית שאכפת לו מיום ההולדת שלו, רק לקדנלדה אכפת וקייטנה מגרשת אותה, אז הוא הולך לבר, אבל באמת היה צריך לשמור על עצמו ולא לשתות כל מה שוולוורדה הציע לו.

הופתעתי לראות את סמואל בלה פלאנקה, לרגע נבהלתי שזה הפך להיות מקום הבילוי שלו, אבל לשם וולוורדה הזמין אותו לפגישה עסקית, אבל שם גם פטריסיה מצאה אותו וניסתה להתחיל איתו מול כולם.

באמת בתור זמרת פטריסיה טובה וגם קנדלה, חבל שפטריסיה כבן אדם היא מלכת האנוכיות. 

קייטנה מפתיעה שלא רק שהיא חושדת בלאונרדו אלא היא לא מוכנה להתחתן עם בעלה לשעבר של הבת שלה, לאור שהיא שכבה איתו זה באמת מפתיע.
אפרופו קנדלה - לא אהבתי את הקטע שלה עם ליאונרדו
31/01/2016 | 22:53
9
שאלות, חדשות, בקשות
27/01/2016 | 00:25
33
48
המשך שבוע נעים
מאמר משעשע על סוראיה מ"מריה מריה"
26/01/2016 | 21:56
57
התמונות הראשונות מצילומי טלנובלה ברזילאית חדשה Velho Chico
27/01/2016 | 00:29
3
66
רגע היא כפרית
27/01/2016 | 16:48
2
16
נראה לי שכן , או חלקית לפחות
27/01/2016 | 21:33
1
33
Velho Chico זה כינוי בעצם לנהר אחד גדול בברזיל והנושא של טלנובלה יהיה סביבו, נושא האקולוגיה וכו'
התמונות שרואים כאן זה מהתקופה הראשונה שתהיה בטלנובלה, שנות ה70-80.
כמו שכתבתי לברונו, היא בטח תהיה בסגנון הטלנובלה "מלך הבקר" שלא ראינו כאן, אבל שודרה בערוץ הרוסי.
בכללי היוצר הזה (וילדיו שעובדים איתו על פרוייקט) מומחים בטלנובלות כפריות ותקופתיות כמו טרה נוסטרה, אספרנסה, סיניה מוסה זה דברים שאת מכירה והנה עוד כמה לדוגמא
ככה שאני אמינה שזה יהיה כפרי , או לפחות חלקית כפרי.
אם כך אז מקווה שגם אחרי מעבר הזמן היא תישאר כפרית
30/01/2016 | 00:05
14
תודה על המידע
התמונות הראשונות מצילומי טלנובלה ברזילאית חדשה Velho Chico
27/01/2016 | 00:29
38
סדרה קוריאנית חדשה מגיעה לארגנטינה בערוץ טלפה
27/01/2016 | 12:36
2
63
"מדרגה לגן עדן"
מדרגות*
27/01/2016 | 12:38
7
זה מוכיח שהרעיון להביא את הקוריאניות לערוצי ויוה
27/01/2016 | 17:24
48
היה עוד מהתקופה של יאיר דורי ולא חידוש של אלה שירשו אותו.
שלחתי לויוה את ההודעה הזאת:
27/01/2016 | 12:46
10
110
"היי ברצוני לדעת אם תביאו טלנובלות מקסיקניות חדשות? משנת 2015 יש בשפע שלא זכינו לראות בערוץ ומקווה שזה לא יהיה כך משנה החדשה 2016. אנחנו ב בצורת של מקסיקניות חדשות וזה לא הוגן מקווה שהשנה הזאת זה יהיה שונה עם שפע של טלנובלות מקסיקניות של טלוויסה חדשות."

וזה מה שויוה ענו לי: "היי רנת, אנחנו מתכננים להביא מקסיקניות חדשות כבר בחודשים הקרובים. אנחנו מודעים לאהבה הגדולה סביב סדרות טלוויסיה ומבטיחים לא להשאיר אף ז'אנר מקופח :) עוד טיפה סבלנות..."
לאו דווקא טלנובלות שהצופים רוצים... נחזיק אצבעות בכל מקרה
27/01/2016 | 15:51
8
28
הם הדגישו את טלויסה בתשובה
27/01/2016 | 16:54
7
58
ככה שאני לא חושבת שהם דיברו גם על חברות הפקה מקסיקניות אחרות כמו אצטקה.

נקווה לטוב
אני הבנתי את זה נו באמת
27/01/2016 | 16:59
3
44
התכוונתי שיש טלנובלות מטלוויסה שהן לא כ"כ טובות והרכישה שלהן יותר זולה. ולכן אני מקווה שויוה לא יביאו דווקא אותן.
טוב... אז הבנתי אותך לא נכון לא צריך להתרגש
27/01/2016 | 17:09
2
46
אני אישית לא מכירה טלנובלות של טלויסה מההיצע של 2015 שהן "לא טובות", יותר זולות מאחרות יכול להיות כי הכי יקרות אילה הכפריות.
אני חושש שהטלנובלה המבוקשת ביותר בפורומים
27/01/2016 | 17:27
1
47
שהאל יסלח לך דווקא לא הצליחה מבחינת רייטינג ואולי נחשבת לכישלון. למרות שמי יודע כבר ראינו איזה מדהימים הכישלונות במקסיקו של תשוקות ובלב הסערה וכמה המקסיקנים מתלהבים ממשהו פשוט כמו תהום של תשוקה שעם כל הכבוד לא מגיעה לקצות הקרסוליים של האומץ לאהוב וחיים כפולים שגם ברשימה של תשוקות ובלב הסערה שנכשלה במקסיקו. 
אם הכוונה לרייטינג אז אני בדיעה שלך שזה לא מדד
27/01/2016 | 17:32
31
מה שלא אוהבים שם לא בהכרח יהיה גם לא אהוב פה.
שיסלח לך האל זו הטלנובלה שגם אני הכי מצפה להיחד עם המלון התקופתית אבל טוב היא עדיין חדשה.
אני מניח שהוא התכוון לסדרות שאף אחד לא שמע עליהן
27/01/2016 | 17:23
2
30
כמו לא מאמינה לגברים או טלנובלה שכבר שנואה מראש על ידי הצופים עד סוף העולם. 
לפי מה שזכור לי עד סוף העולם היא של 2014
27/01/2016 | 17:27
1
24
אז כבר אין סיכוי שהיא תגיע.
וטוב שכך חח
מקווה שאת צודקת
27/01/2016 | 17:29
28
אבל קראו מקרים שקיבלנו טלנובלות אחרי שנתיים, טוב אבל זה היה כשהיו שני ערוצים לז'אנר הספרדי, עכשיו כשהמקסימום שבמקסימום זה ארבע משבצות חדשות לספרדית נראה שיעדיף להתמקד במה שיותר חדש.
טוב לדעת שהם מבינים שיש למקסיקניות אהדה גדולה
27/01/2016 | 16:51
36
והלוואי שזה באמת נכון שהם רכשו יותר ממקסיקנית אחת ושהן ישודרו בקרוב

תודה על הבאת המידע
יבגני
27/01/2016 | 16:58
5
42
איזה טלנובלות הן הבאות בתור להסתיים בערוץ ויוה, כמובן כאלה שאנחנו עוד לא יודעים מה יחליף אותן כי יש להן עוד זמן אני שואלת אותך כי אתה תמיד זוכר במדוייק כמה פרקים נשארו לכל אחת
בויוה אהבות אמיתיות הראשונה להסתיים
27/01/2016 | 17:16
4
45
אחריה מילה של כבוד, אין מה לצפות לשינויים בלוח השידורים של ויוה הרגיל.
אתה יודע להגיד בערך באיזה חודש כל אחת מהן מסתיימת?
27/01/2016 | 17:17
3
16
כרגע עשיתי חישוב
27/01/2016 | 17:21
2
46
אהבות אמיתיות באמצע אפריל ומילה של כבוד בסוף אפריל כך שיהיה לנו פסח של פרקי סיום של מילה של כבוד. 
טוב אז נחכה בסבלנות ונראה אם ויוה יקיימו את הבטחתם
27/01/2016 | 17:22
1
42
מילה של כבוד לא בא לי שתגמר

תודה
גם לי לא בא
27/01/2016 | 17:31
39
למרות שתשוקת הנצים שהייתה 188 פרקים התחילהה להעיק לקראת הסוף ורק הייתה ציפייה שתיגמר כי התחילה מצויין אבל המריחה באה בסוף. אז לפעמים טוב לסיים כשנשאר טעם של עוד.
טלמונדו מתכננים רימייק לטלנובלה צ'יליאנית Pituca sin Lucas
27/01/2016 | 23:37
52
Silvana sin lana השם של טלמונדו
לתפקידים ראשיים מועמדים חואן סולר ופדרו פרננדס (למה מישהו עדיין מנסה לדחוף אותו לאנשהו בתור גלאן?!), לוסרו ומריצה רודריגז לתפקיד ראשי נשי, ואנחליקה ואלה לתפקיד הרשעית, אבל גם אולי לתפקיד ראשי.
מצורף וידאו של הגרסא המקורית

תרגמתי את הטריילר של "מלון הסודות"
28/01/2016 | 01:12
1
34
הטריילר המלא נראה מדהים
29/01/2016 | 11:36
7
ספיישל מיוחד לאווה לה טריילרה, ממש עוד כמה שעות
28/01/2016 | 01:24
21
"דרך לאהבה" - כרגיל פיספסתי כמה פרקים(של שבוע שעבר)
30/01/2016 | 14:25
2
24
ניתן לראות אותם בצפייה ישירה איפה שהוא?

תודה
יש בלי תרגום
30/01/2016 | 14:36
1
24
יש ביוטוב את כל הפרקים בלי תרגום

תודה רבה ,אנסה להבין..
30/01/2016 | 16:50
17
אמנם מבינה קצת אבל לפעמים הם מדברים כל כך מהר שאני לא מספיקה לקלוט למה הם מתכוונים
אירוח בנושא היפנוזה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/01/2016 | 14:12
14
25
יש לכם שאלות לגבי טיפול פסיכולוגי באמצעות היפנוזה? רוצים לדעת כיצד מתבצע התהליך?
היום בין השעות 21:00-19:00 נארח בפורום הפסיכולוגית את נפתלי אדרי, פסיכולוג רפואי המתמחה בטיפול בהיפנוזה, אשר ישיב על כל שאלותיכם בנושא המרתק!

אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו:
אירוח של ז'וז'ו
26/01/2016 | 19:29
8
39
איזה חמוד הוא היה שקט ורגוע בזרעותיי
26/01/2016 | 19:35
7
32
איזה חמודון!
26/01/2016 | 22:54
6
28
מה זה הוא מחליף צבעים? חח אני זוכרת אותו בהיר יותר מתמונות קודמות. אבל בתמונות פה נראה שיש לו גם גוונים כהים למרות שכך או כך הוא מהמם!
זה ארנבון אחר
27/01/2016 | 11:35
5
23
נתתי לו את השם ז'וז'ו, הוא לא שלי, נתנו לי אותו רק כהכרות בלבד, היה לי קשה להפרד ממנו מרוב שהיה שקט ורגוע בזרועותיי ונהנה מליטופיי חבל שז'וז'ה לא כמוהו אבל כנראה זה עניין של אופי.
אההה זהו לא הבנתי איך הוא פתאום השתזף
27/01/2016 | 16:47
4
18
ז'וז'ה לא נותן לך להחזיק אותו?
הוא בורח ממני כל פעם
27/01/2016 | 16:55
3
15
אולי בגלל  שאני בעצמי פוחדת ומנסה להחזיק לא טוב בהססנות וכנראה הוא מרגיש את זה.
אם ככה יכול להיות שזה בגלל זה
27/01/2016 | 17:03
2
14
אבל ממה יש לך לחשוש הוא נשך אותך פעם שניסית להרים אותו?
או שאולי באמת זה פשוט עניין של אופי
לא לנשוך
27/01/2016 | 17:12
1
16
פשוט אני מפחדת שאני לא מחזיקה אותו נכון ושהוא עלול ליפול לי אבל זה אכן עניין של אופי כי גם אצל אחי זה ככה ועוד אימא שלי בכלל היא הרימה אותו והוא שרט אותה. ז'וז'ו שונה מז'וז'ה באופי.
אז כנראה זה באמת האופי. אבל לפחות הוא נותן לך ללטף אותוD:
27/01/2016 | 17:19
9
מה זה הקור הלא אנושי הזה בימים האחרונים??
26/01/2016 | 23:02
33
ממש סיוט. אין לי בעיה עם חורף בדרך כלל אבל זה קור ממש קיצוני ולמרות זאת הבנתי שבמקומות המושלגים יצאו די מאוכזבים. סתם מזג האוויר מציק

מה שכן, הבנתי שבארצות הברית הייתה סופה די רצינית עם טונות שלג. כיף להם, רק חבל שהחברה שם די איבדו את זהאין שכל אין דאגות
והרי עדכון זה עתה:
27/01/2016 | 20:42
3
35
אחי ואשתו הטרייה מחר מביאים כלב הביתה, הבעיה היא שלא כל כלב יוכל להסתדר עם ז'וז'ה אלא אם כן הוא גור, מקווה שאחי ייקח זאת לתשומת ליבו כי יהיה לי קשה להפרד מז'וז'ה
ז'וז'ה לא בכלוב רוב הזמן?
27/01/2016 | 22:14
1
19
והאם הם לא מביאים גור הביתה אלא כלב בוגר?
לא הוא משוחרר במרפסת
27/01/2016 | 22:21
19
אני לא יודעת אם גור או בוגר אבל אמא שלי סיפרה לי שהם מביאים כלב קטן
מזל טוב להם!
28/01/2016 | 20:41
17
חלילה להיפרד מז'וז'ה מקווה שהם יהיו חברים טובים חח
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו