לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1574815,748 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
19/04/2018 | 22:49
10
14

כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
סופ"ש נעים

לצפיה ב-'קיקה אדגר'
קיקה אדגר
19/04/2018 | 22:00
2
60
לצפיה ב-'שרה לו יהי בבית ספר יהודי לכבוד העצמאות של ישראל'
שרה לו יהי בבית ספר יהודי לכבוד העצמאות של ישראל
19/04/2018 | 23:33
46
לצפיה ב-'כל הכבוד לה'
כל הכבוד לה
20/04/2018 | 01:07
19
לצפיה ב-'גבריאל סוטו עם סבסטיאן רולי בפרוייקט תיאטרלי משותף'
גבריאל סוטו עם סבסטיאן רולי בפרוייקט תיאטרלי משותף
19/04/2018 | 22:17
46
לצפיה ב-'המלצה על תכנית סאטירה'
המלצה על תכנית סאטירה
19/04/2018 | 23:57
2
39
מדינת הגמדים בערוץ כאן הרבה פחות מוטה פוליטית מארץ נהדרת ובגב האומה ולדעתי גם הרבה יותר משעשעת. גם אפשר להשלים את התכניות שכבר שודרו ביוטוב. זאת לא תכנית סאטירה ימנית כמו הכול שפיט, ואולי עדיין יש הטיה שמאלה, אבל בהשוואה לארץ נהדרת היא ניטראלית.
לצפיה ב-'עוד תוכניות סאטירה טובות'
עוד תוכניות סאטירה טובות
21/04/2018 | 16:29
1
8
עד כאן, גם כן בערוץ כאן שבו 3 מהימין ו-3 מהשמאל שיורדים אחד על השני.

עוד תוכנית טובה שכרגע בחופשה, היא היהודים באים, הם צוחקים על כל מה שקרה בעם היהודי מהתנ"ך ועד ימינו אבל בעצם מדברים על מה שקורה עכשיו....אז מהדתיים לא להיפגע, לא באמת צוחקים על התנ"ך.
לצפיה ב-'כן היהודים באים תכנית נהדרת ומצחיקה'
כן היהודים באים תכנית נהדרת ומצחיקה
21/04/2018 | 17:37
5
אם כי לא נראה שדתיים יכולים לקבל הומור כזה על דמויות מהתנ"ך, למרות שזה מאוזן והם לועגים גם לפרויד.
לצפיה ב-'עדכון - איסבל ייורדת מאתר ויוה ב 13.5.2018'
עדכון - איסבל ייורדת מאתר ויוה ב 13.5.2018
20/04/2018 | 00:17
2
46
בניגוד למה שישבתי היא יורדת לפני אישה רעה. אני מניח שהיא איננה באף VOD ולכן נותר מעט זמן להשלים למי שלא צפה ולא הקליט.
לצפיה ב-'כן ראיתי..באסה!!!'
כן ראיתי..באסה!!!
21/04/2018 | 03:10
1
21
האמת חבל.
אם הייתה אולי דרך לשכנע את ויוה להשאיר את איסבל לעוד איזה חודש. ..
או אולי אם יש ביוטיוב אם תרגום
מה שכן בויוה הטלנובלה ממש לוחשת אפילו במאה אחוז קול..והכתוביות לא משהו בכלל אבל הפרסומות פשוט צורחות!

לצפיה ב-'את הכתוביות אפשר להגדיל באתר ויוה'
את הכתוביות אפשר להגדיל באתר ויוה
21/04/2018 | 17:42
5
בניגוד ל VOD והפרסומות באמת צורחות בכל אתר וואלה.

הרבה פעמים ויוה האריכו, אך לגבי הירידה הם כתבו שנגמרות זכויות השידור, כך שלא בטוח שאפשר להאריך משהו.
לצפיה ב-'הכח לאהוב'
הכח לאהוב
19/04/2018 | 20:57
10
54
עוד מישהו רואה חוץ מאלה?

לצפיה ב-'אני רואה.'
אני רואה.
19/04/2018 | 22:20
1
34
טלנובלה מקסימה.

לצפיה ב-'אני אתחיל לצפות לאחר'
אני אתחיל לצפות לאחר
19/04/2018 | 23:52
31
שאשלים את ארבעת הפרקים האחרונים של אדמה פראית והמורד הקוריאנית.
לצפיה ב-'פרקי השבוע'
פרקי השבוע
19/04/2018 | 22:30
37
סוף סוף ז'ייזה הופיעה! ועוד איך הופיעה סצנה משעשעת, הפרצופים של זקה
האגו שלו כנראה יותר גדול מהמשאית שלו. בכל מקרה, ז'יזה "דרסה" אותו גם עם היופי וגם עם אופי
רוי דוחה! בעצמו מאורס ובלי בושה מנסה להכניס למיטה בחורה מאורסת. ועוד כנראה הוא שלח את זקה לעשות הובלה כדי להרחיק אותו מהכפר ולחזר אחרי ריטיניה.
ריטיניה גם מעצבנת. אמנם לא בגדה רשמית בזקה, אבל מפלרטטת בהגזמה עם רוי ובכללי  מאוד ילדותית.

אאוז'ניו נראה איש מאוד מקסים, הייתה ממש יפה השיחה שלו עם איוונה. רק חבל שהוא לא מחנך טוב את רוי, כי הוא ראה שרוי פוזל לכיוון ריטיניה. הוא בעצמו כנראה הולך ליפול בפח עכשיו עם אירנה, רק שבמקרה שלו אפשר גם קצת להבין אותו, עם כזאת אישה גוייסי ממש מכה, משגעת גם אותו וגם את איוונה.

ביבי מעצבנת אותי בנתיים, ביחד עם כל המשפחה שלה.  רוביניו כנראה לא עושה/עובד הרבה ולא ממש מנסה להביא כסף הבייתה, אבל העיקר שהוא אוהב אותה וקונה לה סנדלים, בזמן שאין להם איך לשלם שכר דירה?

מה שבנתיים אני אוהבת זה שאין "חבורת קרקס" כמו שתמיד יש בטלנובלות ברזילאיות. יש קצת את אימא של ריטיניה, אבל זה די משעשע, בקטנה וגם איכשהו קשור לעלילה.
לצפיה ב-'יש דברים שלא משתנים'
יש דברים שלא משתנים
19/04/2018 | 22:40
44
מרקו ואיזיס כבר רגילים לרקוד
לצפיה ב-'צריך להשלים כמה וכמה פרקים'
צריך להשלים כמה וכמה פרקים
19/04/2018 | 23:40
32
פשוט כי קצת עמוסים ומחכים לויוה שיודיעו מה המחליפה של הדרך לאהבה.
לצפיה ב-'איזו כימיה מרגישים בין מרקו פיגוסי לפאולה אוליביירה'
איזו כימיה מרגישים בין מרקו פיגוסי לפאולה אוליביירה
20/04/2018 | 01:52
1
51
גם רודריגו לומברדי וז'וליאנה פאייס לא נשארים מאחור. אהבתי אותם עוד מהדרך להודו.

לא ייאמן שמה שחשוב לאימא של איוונה זה שהיא תתגנדר. לא מבינה למה האובססיה שלה שהיא תהיה כמוה. טוב שלא מכריחה אותה לעשות דיאטה ולהפוך לדוגמנית. ומה יש לה נגד עם זה שאאוג'ניו רוצה לשנות כיוון בחייו במקום לתמוך בו? מה רע במה שהוא רוצה לעסוק? מילא אחיו אני מבינה, הוא מפחד מדנטס אבל מה הסיבה שלה? אולי באמת שייפרד ממנה, לא מבינה מה מצא בה, כזאת שטחית.

אז ריטיניה כן מאוהבת בזקה. אבל הם לא מתאימים. זקה פרימיטיבי קצת ורוצה שהאישה שלו תהיה כנועה וריטיניה ההפך היא חופשייה וזנזונת. עד שיכיר את ז'ייז'ה שתשנה אותו. רק חבל שיש לה מישהו אגב איזה מבט היה לו כשראה אותה בזרועותיו של בן זוגה. נראה שהוא מתחיל לפתח רגשות כלפיה. הרגשתי שהוא קינא קצת.

אם זקה גר בכפר נידח איך יש לו סמארטפון ועוד לשיחת וידאו עם אביו? איפה מוכרים מכשירים כאלו במקום נידח כזה? והבתים שיש להם שם במיוחד של ריטיניה. זה מתחת לעוני. אפילו מזוודות נורמאליות אין להם. לא ראיתי בגדים אינטימיים שלקחה ריטיניה. רק סמרטוטים שלא לדבר על הבגדים שלה. ממש עממי. היא גם לא עובדת. מאיפה היה לה כסף על הקניות בשוק והמשקה בבלן. מה שכן אהבתי את הריקודים שלה.

רוי מעצבן. למרות שאני לא מרחמת על ארוסתו. היא גם לא הבנאדם המושלם. אחרי ההערה שלה למזכירה עם העודף משקל. כאילו זה קל לרזות. נראה לי שהמזכירה כן רוצה לרזות אחרי שראתה תמונות של דוגמניות. אבל למה בחרו מישהי מנותחת? לא יכלו להביא מישהי שנראית לפחות טבעית? כי אם כסף היה לה לניתוח אז בטח גם לשאיבת שומן אם כל כך רוצה לרזות כמו שאני חושבת.

ליליה קברל מקסימה. דמות מושלמת, לא מבינה למה זה הפריע לה שלא הייתה בולטת. לא מבינה את הקטע של השחקנים שרוצים להבליט את עצמם כל הזמן. העיקר היא עושה תפקיד מה זה משנה אם היא ראשית או לא. זה לא מה שמשפיע על התלמדות כשחקן והתפתחותו כאילו שמעולם לא הייתה ראשית. למשל אני לא אוהבת שחקנים כמו פאולינה גוטו שתמיד חוזרת על עצמה בתפקידים והיא חד גוונית. במיוחד שהיא כנראה תגלם בטלנובלה חדשה את אותן דמויות שגילמה בעבר. כאילו חסרים לה הצעות שהיא חייבת לקחת רק הצעות מנטליה לטריוקס שנותנת לה תפקידים קבועים. פאולינה כבר שחקנית יחסית מצליחה במקסיקו יכולה בקלות לחשוב על עוד הצעות לא רק על ראשית של ענייה מסכנה שמתאהבת בעשיר וסובלת מתככים. למרות שכשחקנית אין לי עדיין דיעה כי לא ראיתי אותה מעולם משחקת. גם הורסיו פנצ'רי כמוה. תמיד אותו ראשי הטוב. לא מתחברת כל כך אליו וגם לא מי יודע מה חתיך. לגבי ליליה קברל לפחות היא מגוונת ובכלל הברזילאים תמיד מגוונים בנושאים שלהם ותמיד אצל הברזילאים יש להם הזדמנות לגוון בתפקידים וגם של ראשיים. הברזילאים תמיד מעניינים. נראה לי שפה אין ממש רעים אם כי קראתי ספוילר על אחת הדמויות של דבורה פלבלה. דנטס נובח אבל לדעתי לא נושך.
לצפיה ב-'אני לא חושבת שהם ממש עניים בכפר ההוא'
אני לא חושבת שהם ממש עניים בכפר ההוא
20/04/2018 | 19:04
25
יש להם סגנון חיים כפרי והם גרים בבתים בסגנון כפרי ומתלבשים בסגנון שלהם. אני לא רואה בבגדים של ריטיניה סמרטוטים, זה פשוט סגנון כזה. מה שכן כל השמלות שלה קטנות ודקיקות, אז לא פלא אם היא דחסה כמה שמלות וכמה תחתונים לתיק.
אני מניחה שהיא כן עובדת במשהו או שיש לה כסף מאימא שלה. זה שהם מרוחקים לא אומר שהם מפגרים טכנולוגית. הם מקבלים הספקות של כל מיני מוצרים שם, הרבה בטח נוסעים לעשות קניות בבלן וכל מיני מקומות אחרים. רואים שלכולם שם כבר יש סמרטפונים ואינטרנט היום אפשר לקלוט בהמון מקומות. מה שמוזר שריטיניה כאילו אף פעם לא יצאה מהכפר שלה. אפילו לבלן שככל הנראה נמצא ממש קרוב. אימא שלה אף פעם לא לקחה אותה לטייל איפשהו?
לצפיה ב-'מה שהכי אהבתי'
מה שהכי אהבתי
21/04/2018 | 04:04
2
25
זה את הסיפור של האינדיאני עם השרשרת והמילים שלו להיזהר מכל מה שבא מנהר.
כי הנהר חיבר בינהם הוא שיפריד. בינהם.
מעניין.האינדיאני כמובן לא ידע על ריטיניה.
אך זו ריטיניה שבאה מהנהר שתפריד בין רוי וזקה שנפגשו שוב מבלי לדעת את זה.

האמא של ריטיניה איומה אלימה כל כך.
כל הזמן מאיימת להרביץ לריטיניה וגם אלימה לחברה שלה.
ואיזו אמא שלא שמה לב שריטיניה ברחה.
מענייין מאיפה היה לה כסף או שעובדת או מאמא או שאולי זקה נתן?
אמא של ביבי גם מוזרה
איפה שיחקה השחקנית הזאת?

רוביניו בנתיים מקסים ורומנטי בדיוק כמו שביבי רוצה.  
אך כנראה שהם ימכרו סמים??
כנראה דמות ערמומית כמו פדרו ממעבר לזמן.
רשע ותחמן? שמנצל את ביבי התמימה.

והדמות החדשה של פאולה זה וואו כל כך לא דומה למליסה ממעבר לזמן.

מה הקשר בין סילבנה וקאיו?
מבחינת קשר משפחתי.

לצפיה ב-'אני דווקא אוהבת את אימא של ריטיניה'
אני דווקא אוהבת את אימא של ריטיניה
21/04/2018 | 14:07
14
אני לא רואה אותה אלימה, אני חושבת שהיא דמות קומית  ולא צריך לקחת אותה ברצינות. היא סוג של פרודיה, לא באמת באו להציג פה אימא רשעית שמתעללת בבת שלה. כל האיומים שלה  לא אמיתיים, זה רק ביטויים שהרבה זורקים לאוויר כאשר עצבניים, אבל זה בטח לא אומר שהיא תפשוט לה את העור באמת. ובטח גם אין מה לרחם על ריטיניה. היא לא ילדה קטנה חסרת ישע, היא אישה בוגרת ולכן אימא בכלל לא אשמה שהיא ברחה לה. היא אישה גדולה ואף אחד לא צריך לעשות לה ביבייסיטר ולשמור עליה. אם כבר, אז ריטיניה מתנהגת ממש בחוסר אחריות , בורחת ככה , יודעת שאימא דואגת ועדיין ממשיכה לשקר, לגרום לחברות שלה לשקר ולשחק את המשחקים שלה. לא עושים דבר כזה לאימא, ובטח אפשר להבין אימא שמתחרפנת ולא יודעת איפה הילדה שלה ומה קורה איתה. ואני דווקא חושבת שריטיניה באמת צריכה אימא קשוחה שתאפס אותה קצת.

רוביניו אמנם נראה ממש רומנטי, אבל יש שם משהו מסריח. הוא דואג להקסים אותה בכל דרך אפשרית, אבל לתת לה את הדברים הבאמת חשובים כמו קורת גג הוא לא מסוגל. זה נראה לי מוזר שזוג צעיר לא מצליח לשלם שכירות אפילו בשכונה ענייה. אני מבינה שברזיל  מדינה יחסית ענייה, אבל עדיין.... זה לא שיש להם הוצאות מיוחדות, הילד חולה וצריך תרופות יקרות או משהו כזה... משפחה בריאה ונורמטיבית. אפילו אימא שלה מבוגרת יחסית ולבדה מסתדרת ולא חיה ברחוב. כנראה רוביניו עצלן שכמעט לא עובד, וביבי צריכה לפרנס לבד את המשפחה. מכאן לא קשה לדמיין איך הוא ילך לחפש דרכים קלות להרוויח כסף.

קשר של סילבנה וקאיו:
קאיו הוא בן דוד של אאוז'ניו ואאוריקו, וסילבנה היא אישתו של אאוריקו.

השחקנית שמשחקת את אימא של ביבי שחקה בהרבה טלנובלות- הלוחמת, אימפריה, האחד, ללא ספק ועוד...

לצפיה ב-'כאן פאולה יותר בלונדינית'
כאן פאולה יותר בלונדינית
21/04/2018 | 16:26
6
וגם הדמות של ליביה לא דומה בכלל לדמות של דיאנה הרוק סטורי, שלא לדבר על אפונסו, שהיה ממש מלאך במעבר לזמן וברוק סטורי הוא רשע.

רוביניו הוא כמו פדרו במעבר לזמן, הוא מקסים מצד אחד אבל מסתיר צד אפל.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות,בקשות'
שאלות, חדשות,בקשות
16/04/2018 | 21:47
29
42
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'תגידו, ויוה לא היו אמורים לפרסם טלויסאית חדשה?'
תגידו, ויוה לא היו אמורים לפרסם טלויסאית חדשה?
16/04/2018 | 21:49
3
53
לצפיה ב-'ויוה החליטו לדחות את מועד הפרסום'
ויוה החליטו לדחות את מועד הפרסום
16/04/2018 | 21:54
2
77
לצפיה ב-'תודה! אוףףף , טוב נו , נחכה בסבלנות'
תודה! אוףףף , טוב נו , נחכה בסבלנות
16/04/2018 | 22:27
1
28
לצפיה ב-'הם לא היו כבר יומיים בפייסבוק'
הם לא היו כבר יומיים בפייסבוק
16/04/2018 | 22:50
48
ושאלתי אותם על הפוסט שלי, לא קראו.
לצפיה ב-'הסוף של הרימייק של אזמרלדה, Sin tu mirada מפתיע'
הסוף של הרימייק של אזמרלדה, Sin tu mirada מפתיע
17/04/2018 | 00:11
14
79
לא יכולה להתאפק אבל גם לא אהרוס אז רק אגיד שהסוף שונה מאזמרלדה.
לצפיה ב-'הזוג המקביל לאדריאן וגרסיאלה ביחד?'
הזוג המקביל לאדריאן וגרסיאלה ביחד?
17/04/2018 | 08:57
1
49
לצפיה ב-''
17/04/2018 | 10:30
64
לדעתי כן אני לא יודעת אבל לא אליהם התכוונתי.
לצפיה ב-'הצצתי בסצנה האחרונה'
הצצתי בסצנה האחרונה
17/04/2018 | 23:07
11
54
הבנתי שהיא לא תסיים עם הראשי אלא עם מישהו אחר.
אני לא ראיתי את המקור אז אין לי היכרות מוקדמת עם הדמויות,
מה שכן צריך לראות כדי לשפוט תלוי איך הדמות של הראשי התנהגה לקראת הסוף יכול להיות שהכניסו עוד שינויים ברימייק. לפי התגובות מתחת לסצנה האחרונה נראה שהיו לה סיבות טובות לבחור בשני. זו אחת הטלנובלות שאני יותר רוצה שתגיע אבל מקווה שזה יקרה רק בהמשך
לצפיה ב-'אותי זה אכזב'
אותי זה אכזב
18/04/2018 | 08:39
9
46
עד שפעם במיליון שנה יש טלנובלה של טלויסה  שמושכת אותי, אז הרסו אותה. אם היא תגיעה עכשיו אני לא יודע אם יהיה לי את החשק לראות אותה בידיעה מה הסוף. אם יש משהו שמושך אותי שם זה הזוג הראשי. אני מאוד אוהבת את אוסבלדו דה לאון ושמחה שסוף סוף הוא קיבל תפקיד ראשי, אבל אפילו אותו לא נתנו לו לסיים בכבוד. את הראשית אני לא מכירה, אבל היא נראת חמודה, ורק מהפרומואים כבר רואים שהם זוג מקסים ויש ביניהם כימיה. סביר להניח שתסריטאים חירטטו משהו לקראת הסוף כדי להצדיק סוף כזה, אבל למה? בחרו לעשות טלנובלה קלאסית, אז לכו עם זה עד הסוף. למה להתחכם?

לצפיה ב-'ראית אזמרלדה או טופז?'
ראית אזמרלדה או טופז?
18/04/2018 | 09:43
8
42
נראשי לא ראוי לראשית. ואני מניח שזה משהו כמו אויבת יקרה, לא חושב שיהפכו את הראשי לרשע כמו באקאסיה.
לצפיה ב-'לא, לא ראיתי שום דבר מזה'
לא, לא ראיתי שום דבר מזה
18/04/2018 | 12:00
7
44
אבל זה עדיין בגדר טלנובלה קלאסית עם בחורה ענייה מסכנה ונכה, ובחור עשיר, והחלפת תינוקות, ותמיד יש איזה חברה או ארוסה בדרך, הורים שמתנגדים, ובטח יש גם איזה אחד אובססיבי לראשית, קיצר אוסף של קלישאות טלנובליות. אז גם אם הראשי קצת בעייתי, הוא אמור להשתפר עם הזמן, גם זה אלמנט ידוע מאוד, איך למשל ראשי יכול להיות פוץ עשיר ומפונק, משתנה כאשר פוגש את אהבת חייו. ולפי מה שיצא לי לקרוא/לראות פה הוא לא באמת איזה מפלצת סטייל אסטבן מאקסיה.

לצפיה ב-'יש משהו בזה '
יש משהו בזה
18/04/2018 | 21:53
6
27
אבל עניין אחד פוץ שמשתנה ועניין אחר אדם טוב ומאוהב שמוותר עליה כי הוא לא מוכן לגדל ילד ששניהם לא בטוחים לגבי זהות האב, שזנ כבר בפני עצמו עלילה טיפשית למאה ה 21 שיש בדיקת ד.נ.א ואפילו כזאת שאפשר לעשות בזמן ההריון. אבל הדרישה של הראשי למסור את הילד לאימוץ, רק משום ששניהם חושבים שהראשית נאנסה ולא יודעים את זהות האב, אמורה להיות חמורה בפני עצמה בפני טלוויסה.

אבל אולי זה משהו בעייתי אצלי כצופה שיותר קל לי לסלוח לאיבו בבובה פראית על כך שהוא מתערב עם החבר שלו שיצליח לשכב עם מילי ורודף אחריה כדי לזכות בהתערבות מאשר לסלוח לראשי שלא מוכן לגדל את הילד של הראשית שיש חשד שהוא תוצאה של אונס.
לצפיה ב-'השאלה למה בכלל להכניס את הסיפור הזה'
השאלה למה בכלל להכניס את הסיפור הזה
18/04/2018 | 23:05
5
45
למה מראש "לקלקל" את ראשי?
העניין הוא שבכללי הם עשו את זה פשוט בצורה מעוותת. אם לפחות היו בונים את זה בצורה היגיונית, מהתחלה. באקסיה מהתחלה לא היה ברור מה הולך שם, מי הזוג הראשי ועם מי אקסיה תהיה, גם ב"אין טיפשות בגן עדן" מהתחלה היו שני מועמדים לליבה של קנדי, שניהם דרך אגב לא מושלמים, ואפילו שם עשו כמה סופים אלטרנטיביים. אני לא ראיתי את אויבת יקרה, אבל נראה שגם שם שני הגברים היו כל הזמן בתמונה , גם ברשימת השחקנים גם סוטו וגם חורחה ארבנה מופיעים הכי ראשונים עם אנה לייבסקה, כאילו הם שלושתם הראשיים. אבל פה הבחור ההוא, רופא עיניים, חצי טלנובלה לא היה קיים בכלל וברשימת שחקנים תמיד תקוע איפשהו בעשיריה השנייה , כשחקן משנה. בכל מקום, כל הזמן מציגים את אוסבלדו דה לאון וקלאודיה מרטין כזוג ראשי. טלנובלה שלמה או לפחות מחצית ממנה מפמפמים לצופים על האהבה הגדולה, וכל הטלנובלה בעצם עוסקת במלחמה שלהם על אהבתם, ואז בסוף משדכים לה מישהו אחר. וכדי שזה יהיה משכנע מספיק , יוצרים דרמה ומוציאים את הראשי באור שלילי.
לגבי מה נראה לך יותר חמור או בלתי נסלח- להתערב עם חבר , מה שאיבו עשה זה נטו דוחה ואין לכך הצדקה. גם ב"אני בטי מכוערת" מה שעשה ארמנדו (או מקבילים לו בגרסאות אחרות) לבטי מגעיל ואין לו הצדקה, אבל בכל זאת בסוף נסלח. אבל לגדל ילד שלא שלך זאת דילמה קשה ולא כל אחד בנוי לזה, לא כל אחד מסוגל לאהוב ילד של מישהו אחר, ועוד כזה שהוא תוצאה של אונס. ובאופן בכללי הסיפור הזה מטומטם. זה היה גם בגרסא מקורית? כי אם כן, אז עוד נסבל כי זה היה בשנת תרפפ"ו, הטכנולוגיה אולי לא הייתה מספיק מתקדמת, אבל עכשיו 2017, הסיפור הזה לא מתאים בכלל, כי כמו שאמרת אפשר לעשות בדיקת DNA. נו באמת, רוצים לחדש? תשנו את זה, לא את הסוף ותהרסו את הזוג הראשי.
לצפיה ב-'ספוילר - אי אפשר לשנות מה שרוב העלילה'
ספוילר - אי אפשר לשנות מה שרוב העלילה
19/04/2018 | 00:03
3
40
בנויה עליו, כמו שבחיים שגנבו ממני לא יכלו לוותר על עניין הממזר והשידוך הכפוי מאחורי גבו של ראש המשפחה. 

גם באזמרלדה של 1998 או 2000 זה היה מגוכך, גם אם בדיקה בזמן ההריון לא הייתה אפשרית. ועוד תירצו את זה שלראשיים זה נראה משפיל, שזה עוד יותר מגוכך שיותר משפיל אותם בדיקת ד.נ.א מאשר לחשוש שהילד תוצאה של אונס.
לצפיה ב-'אז למה לעשות לזה רימייקים בכלל?'
אז למה לעשות לזה רימייקים בכלל?
20/04/2018 | 00:48
2
27
אם האלמנטים הם מיושנים אז שיעשו אותה תקופתית בהתאם לסיפור כמו בחיים שגנבו ממני שמונסראט מצליחה לאהוב את אלחנדרו אחרי שאנס אותה. זה לא מתאים שאישה מודרנית ששוכבת לפני החתונה(שמקובל כיום גם במקסיקו בקרב החילונים) תתאהב בגבר שאנס אותה רק כי היא אישתו. והיו עוד אלמנטים שפשוט מגוחכים לאווירה המודרנית. אלחנדרו היה צריך להענש על שאנס את מונסראט. לא לזכות באהבתה. לא יודעת אם חוסה לואיס אנס את מונסראט כשהייתה אישתו אבל אם לא, היה צריך לסיים איתה למרות שטלויסה לא היו נותנים בגלל הזוג סבסטיאן ואנג'ליק שאפילו בטרסה סיימו יחד. ייאמר לזכותה של מילי מבובה פראית שלמרות שזה בתקופה ישנה היא ידעה איך להחזיק קצר את איבו החרמן. ובכל הזדמנות השיבה לו אש ולא נשארה חייבת למרות אהבתה אליו. עשתה לו את החיים קשים ונירמלה אותו. אבל לפחות הוא לא אנס. מקווה שבלוס מריה הראשי לא זבל שאגב אותו רוב הסיכויים יגלם הורסיו פנצ'רי ברימייק לצד בת זוגו, פאולינה גוטו. כי אם כן עדיף שיעשו אותו תקופתי.
לצפיה ב-'חוסה לואיס לא אנס, "רק" ניסה לאנוס'
חוסה לואיס לא אנס, "רק" ניסה לאנוס
20/04/2018 | 09:43
17
אחיה של מונסראט הספיק לבוא ולעצור אותו. גם באהבת אמת אדולפו ניסה לאנוס, בטענה שהיא אוהבת יחס כזה, אם היא עדיין מאוהבת במנואל, ואז הגיע הודעה שהוא צריך לצאת למבצע צבאי דחוף, והוא לא הספיק לאנוס.

בלוס מריה הראשי בסדר גמור.0
לצפיה ב-'גם אני לא מבין את זה'
גם אני לא מבין את זה
20/04/2018 | 18:40
12
כבר באזמרלדה של סוף המאה ה 20 העלילה של פרידה בגלל שלא יודעים את זהות אבי הילד נראתה מגוכחת, נראה שהסדרה הצליחה רק בגלל קולונגה.

בחיים שגנבו ממני עצם הרעיון של ריימק מודרני לסדרה תקופתית היה מגוכך, אמנן אמנם נהנתי מהסדרה, אבל העלילה שהכי פחות עניינה אותי, זה המשולש הראשי, אם המשניים הם באמת שיחקו אותה.

אבל מצד שני גם בים של אהבה הוריה של אסטריה נשארו ביחד, למרות שנולדה מאונס וגם בחתולה פראית אמנם לא שידכו בין האנס לנאנסת, אך סלחו לאנס בטענה שהיה תחת סמים. וגם בסדרה גוואדלופה ששודרה עם אדלה נוריגה ואדוארדו יאנז ששודרה בערוץ הרוסי ובערוץ 33 עם דיבוב לערבית, ואולי בלי תרגום לעברית, לא יודע צפיתי כמובן בערוץ הרוסי, זה שהכיר כשהוא היה שיכור ואנס אותה נשאר ביחד. כך שגם בקלאסיות הייתה סלחנות לאונס, עד שלא נרתעו מראשי אנס. הבנתי שבמקור לתשוקת הנצים "מים שקטים", גם הראשיים וגם רות/ורוניקה ובן הזוג שלה התחילו את מערכת היחסים מאונס, וגם בגירסה הקודמת לאסירה "תשוקות סודיות" הסתבר שהאנס ואבי הבת היה הראשי והם נשארו ביחד. אבל בחיים שגנבו ממני באמת עברו גבול של ראשי שאונס את הראשית פעמיים, והאונס השני לא היה באהבת אמת.
לצפיה ב-'ולגבי אויבת יקרה'
ולגבי אויבת יקרה
19/04/2018 | 00:07
30
ארנסטו, חורחה ארבנה נכנס באמצע, אבל בשלב מוקדם בהרבה מהיריב באזמרלדה, זה בערך כמו אם בובה פראית, דיאגו ראמוס, סרחיו היה נשאר מאז שהופיע עד סוף הסדרה והיה בסוף מסיים עם מילגרוס.
לצפיה ב-'מצויין '
מצויין
18/04/2018 | 09:40
44
לפי סיפור העלילה, הראשי לא ראוי לה. חבל שבלב פראי היה משאירים את אנה ברנדה עם סרחיו גווירי ולא עם דניאל ארנס. כל הכבוד על האומץ של טלוויסה.
לצפיה ב-'מישהו מוכן להסביר לי מה יש לויוה מצופי בובה פראית'
מישהו מוכן להסביר לי מה יש לויוה מצופי בובה פראית
17/04/2018 | 19:21
9
78
שלא מפסיקים לתת להם פריוילגיות? עכשיו היא עולה גם לאתר. בובה פראית יש גם בויוה, גם בהוט ויאודי ועכשיו גם באתר. כמה כבר אפשר לחרוש עליה?? העלו גם שתי טורקיות לאתר, מקסיקנית אחת וקוריאנית אחת  אך ברזילאית נאדה.
כשביקשתי שיעלו ברזילאית שמשודרת בויוה אמרו שאין זכויות אינטרנט. כבר צופה לגרוע מכל עם המחליפה של בדרך לאהבה.

לצפיה ב-'זו העדפה ברורה של בובה חראית על פני היתר'
זו העדפה ברורה של בובה חראית על פני היתר
17/04/2018 | 20:20
1
24
לצפיה ב-'התכתי בוואלה'
התכתי בוואלה
17/04/2018 | 21:40
44
ואמרתי שהבטיחו מקסיקנית חדשה ומישהי הופתעה שבמשבצת חוזרת סדרה חדשה והסברתי שזה פיצוי על בובה פראית והיא טענה שחוקי ויוה לא חלים על בובה פראית ואז נזכרתי שגם בשידור החוזר הקודם בובה פראית חזרה אחרי פיורלה ויאגו ששודרו בפעם הראשונה אחריה, אבל ייתכן שזה גם בגלל השידור בערוץ 22 של 270 פרקים פעמיים בשבוע ולא רצה לנתבזות שהשידור בערוץ 22 התחיל לפני שנגמר בויוה ונגמר כשבויוה כבר משדרים פעם שנייה.
לצפיה ב-'כנראה הם חופרים להם בפייסבוק'
כנראה הם חופרים להם בפייסבוק
17/04/2018 | 21:28
2
45
ובצור קשר והם רואים בהם את בהם את השלד של צופי ויוה. בכל מקרה הקוריאנים קיבלו צ׳ופר, אם הם פספסו את לכל הרוחות או רוצים לצפות בה שוב, הם לא צריכים להתאמץ למצוא לה זמן או מקום בממיר, היא תסתיים בטלוויזיה ותעלה לאתר.

אני חושש שויוה משקרים והמחליפה של הדרך לאהבה היא תשוקה וכוח. גם לפני שהעלו את אזל לויוה פלוס שסימן את תחילת הפיכתו לערוץ טורקי, אנשים טענו שויוה אנו להם שהשידור החוזר של חיים כפולים יחליף את השידור החוזר של כוחו של גורל, ייתכן וגם אז ויוה הטעו אותם או החליטו בדקה ה 90 שצריך יותר טורקיות.
לצפיה ב-'האמת שזה לא יפתיע אותי אם משקרים'
האמת שזה לא יפתיע אותי אם משקרים
17/04/2018 | 21:54
42
זאת לא תהיה פעם ראשונה שהם משקרים כמו שהבטיחו ששבוע ששעבר יפרסמו על המחליפה ולא פירסמו כלום.
לצפיה ב-'לפי איך שהם ענו בקישור שרנת שמה למעלה אני גם לא אתפלא אם הם'
לפי איך שהם ענו בקישור שרנת שמה למעלה אני גם לא אתפלא אם הם
17/04/2018 | 23:25
42
בסוף לא ישימו מקסיקנית חדשה
לצפיה ב-'דרך אגב דווקא את איפט החזירו?'
דרך אגב דווקא את איפט החזירו?
17/04/2018 | 22:09
3
60
שהראשי הוא אנס שלא מוכן לקבל את סירובה של אהובתו ומכניס אותה להריון ובסוף עוזב אותה בשביל כסף מבלי שאכפת לו מגורלה. לא אשכח את הסצינה המזעזעת שהאבא שלה הכה אותה עד אבדן הריונה והכי גרוע שהראשית המשיכה לאהוב את הגבר שהרס את חייה. אחרי טלנובלה עצמתית ומעצימה כמו פטמגול לא מסוגלת לראות טלנובלה שמשפילה ומורידה מהכבוד העצמי של האישה כמו איפט והכי גרוע שהגבר שהתייחס אליה כמו מלכה השחירו אותו. אגב ראיתי סצינות בטרסה והבנתי שהדמות של סבסטיאן לא אנסה את הראשית אבל כן רצתה רק שהתעשתה ועצרה בזמן.
משום מה ברובי הקטור מחשיבים אותו כראשי אבל בעיניי הוא צלע שלישית כך שזה לא פוגם בטלנובלה שהוא אבוללה. בעיניי אלחנדרו הוא הראשי.
לצפיה ב-'שישימו לאתר מה שהם רוצים'
שישימו לאתר מה שהם רוצים
18/04/2018 | 09:47
41
העיקר שלא יחזירו את זה לטלוויזיה. 
לצפיה ב-'כדאי לך לצפות בגונול'
כדאי לך לצפות בגונול
20/04/2018 | 00:13
1
21
שם הגיבורה חזקה ונחושה. היא יורדת מהאתר בסוף יוני, וזה רק 38 פרקים, כך שיש זמן, אם כי מויוה אפשר לצפות להכול, גם שגונול או שורה וסאיט תחליף את דילה. לאחר שאיפט ורסיסים עולים לאתר ולא יעלו במקביל לערוץ בתשלום, (ורסיסים גם לא תעלה שוב לטלוויזיה בגלל מספר הפרקים) האופציות לשידור חוזר שנותרו הן:

1. הנערה שאהבתי.
2. מחכים לשמש.
3. שורה וסאיט.
4. גונול.
5. צ׳אליקושו.

הייתי מהמר על שורה וסאיט בגלל קיבאנץ׳ טטליטו, וגם בגלל שבניגוד לגונול יעבור זמן מהירידה מהאתר עד לשידור נוסף בטלוויזיה.
לצפיה ב-'דמות כזאת אני רואה עכשיו בכח לאהוב'
דמות כזאת אני רואה עכשיו בכח לאהוב
20/04/2018 | 00:20
23
בדמותה של פאולה אוליביירה. לוחמת ושוטרת.
לצפיה ב-'רוק סטורי עד 16'
רוק סטורי עד 16
16/04/2018 | 18:07
14
62
כל מה שיש לי להגיד זה שהסדרה פשוט גאונה ברמה כזו שפשוט כיף לצפות בגי וז'וליה/לורנה הופכים לזוג.

ובמקביל גם קצת בא לי להרביץ לז'וליה/לורנה על זה שהלכה והסתכנה מול אלכס

עכשיו הבנתי מאיפה אמא של לאו רז'יס מוכרת לי. אווה המעצבנת של הנובלה ההיא של שתי האחיות שאחת מהן נכנסה לקומה ל20 שנה. מעצבנתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

דיאנה מעצבנת אותי. כל מה שלזרו עושה לה די מגיע לה בשלב הזה.

והבנתי למה מראים את הסיפורים של זוטה אפי שפספס אודישן ואת ניקולאו חולה הסרטן - כי אולי בשלב מאוחר בעלילה הם יהפכו לחלק מלהקת הבנים של ז'קה וטום כפי שגי מתכנן
לצפיה ב-'אמא של לאו'
אמא של לאו
17/04/2018 | 00:30
7
55
היא שחקנית ששיחקה את אמיליה במעבר לזמן ושם  הייתה האמא של אליני (דיאנה וליביה) וכאן דמותה שונאת אותה.
דמות מרתקת .רשעית קומית כזאת
וכן כנראה הם חלק מהלהקת בנים העתידית
מעניין מי גנב את השיר? לזרו? לאו? דיאנה?
או שגי טועה והשיר באמת לא שלו? שזה כנראה לא אפשרי כי כל יוצר מכיר את השירים של עצמו!
ולורנה וג'וליה הן אותה שחקנית שמשחקת תאומות.
ומי היה מאמין שאלכס הרשע הוא אפונסו המתוק ממעבר לזמן...

לצפיה ב-'לפי דעתי...'
לפי דעתי...
17/04/2018 | 00:41
5
64
לזרו גנב את השיר ונתן אותו ללאו, לאו לא כל כך חכם

ואפונסו הוא אלכס הרשע כמו שליביה המתוקה היא בעצם דיאנה הקשוחה
וגורדו הוא הפוליטיקאי הרשע מלב משוגע וכאן הוא מפיק טוב לב.
מה שכן, גי הוא דמות ששיחקה בעבר בסדרה עם היוונים ועם הדוגמניות...שכחתי איך קראו לזה בויוה, אז הוא היה הבן של ויטוריה והוא היה בן כזה מטורף אבל מטורף חמוד אאל"ט.
לצפיה ב-'לחיות את החיים?'
לחיות את החיים?
17/04/2018 | 09:03
3
29
לצפיה ב-'נראה לי הכוונה ל"בליסימה" והיא שודרה בערוץ 3, לא בויוה'
נראה לי הכוונה ל"בליסימה" והיא שודרה בערוץ 3, לא בויוה
17/04/2018 | 16:02
1
23
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
17/04/2018 | 21:53
37
לא היתה סדרה טובה במיוחד...אבל השחקנים טובים
לצפיה ב-'הוא לא זכור לי משם'
הוא לא זכור לי משם
17/04/2018 | 18:07
32
שחקן מעולה
לצפיה ב-'כך זה נראה'
כך זה נראה
17/04/2018 | 17:53
15
לצפיה ב-'איזה מוזר יהיה לראות אותן עכשיו ראש בראש חח במיוחד שהכימיה'
איזה מוזר יהיה לראות אותן עכשיו ראש בראש חח במיוחד שהכימיה
17/04/2018 | 17:50
51
שלהן בתור אם ובת הייתה כ"כ מעולה במעבר לזמן,טוב מבחינתי עדייןעוד 20 פרקים לסוף עדיין לא הגעתי להיכרות שלהן ברוק סטארבכל אופן שתי שחקניות ענקיות
לצפיה ב-'ז'וליה וגי'
ז'וליה וגי
17/04/2018 | 17:29
52
אני אומנם רק בפרק חמש אבל מהרגע הראשון התחברתי אליהםיש כימיה טובה בין השחקנים

ממש יפה לראות איך גי עוזר לה ותומך בה אחרי שאלכס הכניס אותה לתסבוכת הנוראית הזו וגרם לה להיחשב ל"נמלטת מהחוק". מסכנה עד שהצליחה לבטל את הסיסמא בנייד שלו ועד שסופסוף הצליחה למצוא הוכחה מוקלטת שהוא האשם הבלעדי האנשים שלו הצליחו לגנוב את הטלפון מהחנות בדיוק בדקה התשעים וככה ז'וליה פספסה את הזדמנות חייה הטעות שלה הייתה שהיא השאירה את הטלפון בחנות במקום לקחת אותו איתה לחנות השנייה שקנתה בה את הדיסק און קי כדי שהמוכר יעביר לה את המידע מהטלפון לשם. עד שהצליחה להפעיל את הטלפון איך היא משאירה אותו בחנות?? והיא עוד יודעת שהוא במעקב!
לפחות עם שינוי המראה שלה אלכס לא יכול לדעת שהיא זו שהתעסקה עם הטלפון

בינתיים גי סופסוף מתחיל לתפוס מי זו דיאנה אחרי שלזארו אירגן הכל כדי שיתפוס אותה ואת לאו על חם במסעדה ואיזה טיפוס שחצן מנופח מלא בעצמו הלאו הזה חחח אהבתי איך גי פוצץ לו את החלונות של המכונית החדשה וההוא מדביק את האף לחלון "לאאא האוטו שלי"XD לזארו הזה ממזר רציני איך שהוא צבוע עם גי משחק אותה האמרגן שלו חבר נפש שלו אבל בעצם מנצל את הפתיל הקצר שלו כדי ליצור מצבים שיכניסו אותו לתסבוכות והכל בגלל שדיאנה בחרה בגי ולא בו נראה שהוא יעשה לגי עוד הרבה צרות

והנה נכנסו עוד דמויות חדשות ומוכרות ההורים של ניקולאו שניהם שיחקו באימפריה, השחקנית שמשחקת את אמא שלו עברה דיאטה רצינית בקושי זיהיתי אותה! וז'וטה אפי מוכר לי מזמן לאהוב שם הוא פפיטוגם שם יש לו שם מסובך וכינוי קרוע

אהבתי גם את ההתקרבות בין גי והבן שלו, איך שהסביר לו שהוא תמיד שילם עליו מזונות ותמיד היה איכפת לו ממנו אבל לא יכל להיות לצדו בגלל אימו הבעייתית משהו

מעניין מה ז'וליה תעשה עכשיו שנשארה בלי הוכחות לחפותה מחכה לראות גם את המשך ההתקרבות בינה לבין גי אחרי שגילה מי זו דיאנה
לצפיה ב-'אגב עושה רושם שכבר בהתחלה חתכו לנו לא מעט'
אגב עושה רושם שכבר בהתחלה חתכו לנו לא מעט
17/04/2018 | 18:59
3
46
לפי הטריילר הרשמי היינו אמורים לראות סצנות של גי ודיאנה ביחד וסצנות מההיכרות של ז'וליה ואלכס.
לצפיה ב-'אפשר לוותר על הסצנות האלה לטעמי'
אפשר לוותר על הסצנות האלה לטעמי
17/04/2018 | 20:16
2
19
לצפיה ב-'אבל זה חלק מהרקע של הנובלה'
אבל זה חלק מהרקע של הנובלה
17/04/2018 | 23:34
1
34
אילה סצנות שאמורות היו לתרום להבנת הדברים בצורה יותר ברורה בהמשך, במיוחד בנוגע לאלכס וז'וליה.
לצפיה ב-'ושוב, לא משהו שמדיר שינה מעיניי'
ושוב, לא משהו שמדיר שינה מעיניי
18/04/2018 | 07:58
28
העיקר הנובלה מצוינת עם או בלי חיתוכים.
לצפיה ב-''
19/04/2018 | 23:43
14
עכשיו ראיתי את 17.

וואו!

(מגלים מי הבוס של אלכס.)
לצפיה ב-'נר לזכר חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האייבה'
נר לזכר חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האייבה
17/04/2018 | 23:44
2
26
יהי זכרם ברוך
לצפיה ב-'יהי זכרם ברוך'
יהי זכרם ברוך
18/04/2018 | 08:44
7
לצפיה ב-'יהי זכרם ברוך '
יהי זכרם ברוך
18/04/2018 | 09:49
7
לצפיה ב-'מעבר לזמן-יבגני צדקנו אכן חתכו את קטע השירה של אניטה'
מעבר לזמן-יבגני צדקנו אכן חתכו את קטע השירה של אניטה
13/04/2018 | 09:15
5
78
במסעדה של רוזה, כולל קטע שלם של נגינת פסנתר שהיה לפנייה. בושה(ביתיים הגעתי עד 79 כולל)עוד הורידו את הסצנה שמאסימו נותן את הבלנדר שרוזה דחתה לסלומה כולו מבואס וחסר תקווה חח והכל בגלל ביאנקה ופליסיה שמנסות לחבל בחתונה אפשרית שלו ושל רוזה העיקר שיהיה עם סלומה הלא היא אימם מהגילגול הקודם חח חתכו גם את הסצנה שריטה אומרת לילדים שהיא מתכוונת להכין איתם ריקוד עתיק לכבוד חגיגות היווסדה של בלה רוזה. וגם! איך שהמשרתת של ליביה ואמיליה לוקחת שיערות של ליביה מהכרית שלה בשביל בדיקת הDNA שדורותיאה רוצה לעשות כדי לברר אם ליביה ומליסה אחיות מאותו אב. בנוסף, קיצצו גם את התגובה המלאה והראשונית של ליביה לעובדה שמליסה בהריון שנייה אחרי שהיא ופליפי סיכמו שהם יהיו יחד לא משנה מה! ממש אהבתי איך שהם שוב חזרו לחורבות האחוזה העתיקה שהם חיו בה בגילגול הקודם 

פליפי: "האגדה מספרת שגרה פה רוזנת שהטילה איימה על כולם ושיום אחד היא איבדה את שפיותה והציתה את כל המקום, יש האומרים שבלילות הרוח שלה נודדת פה" ליביה:"אז עכשיו אני מבינה למה הצמרמורות.." חח אדירר עכשיו אנחנו גם יודעים את הסוף של ויטוריה התקופתית! נראה שלא יכלה לשאת עוד בסבל לא רק של אובדן אהבתו של בנה אלא של אובדנם של ליביה ופליפי. וכך סיימה את חייה.

איזה באסה שאיך שליביה ופליפי סופסוף החליטו להיות יחד ולהתמודד עם כולם מליסה נופלת עליהם עם ההריון שלה ועוד שיחק לה המזל כי היא מבחינתה המציאה, בסופו של דבר בדיקת המעבדה מאשרת שהיא אכן בהריון! טוב היא הפסיקה לקחת את הגלולות ללא ידיעתו של פליפי... בינתיים מליסה כולה בעננים חושבת שככה פליפי לא ייפרד ממנה אחרי שכבר הבינה שזה מה שהוא התכוון לעשות 

וברנרדו סופסוף מוצא את מקורותיו מגלה מי הייתה אימו ומסתבר שהוא ובנטו אחים
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים'
מאירועי הפרקים
13/04/2018 | 10:22
45

לצפיה ב-'זה היה שקוף איך שתמיד מראים לנו'
זה היה שקוף איך שתמיד מראים לנו
13/04/2018 | 15:28
1
45
את תחילת השירה או/ו את סופה. אבל עם השיער הגזימו כי יש סיפור שלם עם זה ולברזילאים מראים בדיוק מה קרה ולנו נותנים להבין רק לפי סצינות מאוחרות.

מליסה תכננה את ההריון בקפידה ויצא לה בפוקס בדיוק בזמן. מסכן פליפי.

ברנרדו ובנטו אחים מאב וברנרדו ננטש על ידי אימו החורגת, אביו כן רצה אותו למרות היותו ממזר.

ראינו בסוף החלק התקופתי את ויטוריה הרוסה.
לצפיה ב-'לפני שעברתי על מה שחתכו מהפרק חשבתי שאת השיער המשרתת'
לפני שעברתי על מה שחתכו מהפרק חשבתי שאת השיער המשרתת
13/04/2018 | 18:17
34
לקחה מהמברשת של ליביה מי בכלל חשב על כרית חחח..

בסוף החלק התקופתי ויטוריה אכן הייתה הרוסה אבל הסצנה האחרונה שראינו איתה זה שהיא נושפת על הנר, לא ראינו איבוד שפיות/הצתת הבית וזה נחמד שעכשיו סגרו לנו את הפינה הזו
לצפיה ב-'פרק 80גם פה חתכו סצנה חשובה - קרולה שומעת את ליביה ואניטה'
פרק 80גם פה חתכו סצנה חשובה - קרולה שומעת את ליביה ואניטה
14/04/2018 | 11:04
1
48
מדברות על - פליפי ההריון של מליסה והפרידה המתוכננת מפדרו, היא בעצם שומעת את כל האמת ובכל זאת, לא מספרת לפדרו שלוחץ עלייה..שאפו הפתיעה לטובה, למרות שהיא כן נאלצת לספר לו שליביה נחושה להיפרד ממנו(מה שהוא גם ככה די ידע)אבל את כל היתר שומרת בסוד.

למרות ההריון של מליסה, פליפי מגלה לה שהוא מאוהב במישהי אחרת ולא מעוניין להישאר לצדה, ובינתיים מי שהכי מסכן זה אלכס שמליסה מתמרנת לטובתה ולא איכפת לה כמה היא פוגעת בו מליסה יודעת עכשיו בוודאות שמי שנמצאת עם פליפי זו לא אניטה אלא ליביה והיא נחושה להלחם על פליפי. מה שכן אהבתי איך שסברה נכנסה בה בארוחה אצל זילדה חח היחידה שיודעת מי היא באמת והיחידה שמעמידה אותה במקום

קטעים נוספים שנחתכו מהפרק-

-אפונסו ואניטה יוצאים יחד ובסוף הערב מתנשקים במכונית
-מתאוס מעניק לז'מה את הציור שלה ושל ראול ואומר לה שהוא רוצה שהם יילכו לאותו מומחה שזילדה המליצה עליו כדי שידבר איתם על היכולות שלו ועל הציור של ז'מה וראול בפרט!
-וגם שיחת טלפון בין ליביה לסבא שלה שמתאושש בבית חולים באיטליה כשבניגוד לאמיליה היא כן מעודדת אותו לבוא לברזיל ולהיות לצדם כמו שהוא רוצה
לצפיה ב-'באמת כל הכבוד לקרולה'
באמת כל הכבוד לקרולה
14/04/2018 | 20:34
27
וחבל שחתכו לנו שהיא שמעה הכול.

פליפי לאנכנע לתרגיל ההריון ומחליט להתגרש למרות זאת, לא עזר למליסה. אז עכשיו היא משתמשת באלכס בלי לחשוב על הנזק שהיא גורמת לו.
שאלות, חדשות, בקשות
12/04/2018 | 22:52
6
20
סופ"ש נעים
לצפיה ב-'גיזל גונזלס(לא מאמינה בגברים) מתכננת גרסה לאי.אר הקולומביאני'
גיזל גונזלס(לא מאמינה בגברים) מתכננת גרסה לאי.אר הקולומביאני
10/04/2018 | 23:18
91
שמבוססת על הסדרה האמריקאית.

דנה גרסיה בשיחות עימה על התפקיד הראשי.

לצפיה ב-'איזיס ולוורדה בהיריון ראשון'
איזיס ולוורדה בהיריון ראשון
13/04/2018 | 22:14
1
74
השחקנית הברזילאית איזיס וולוורדה (שמשחקת עכשיו את ריטיניה ב"הכוח לאהוב") הודיעה השבוע שהיא ובן זוגה מצפים לתינוק.
מה שאומר שהיא לא תשחק בטלנובלה שכתבתי עליה לפני שבוע
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
14/04/2018 | 13:41
10
לצפיה ב-'תקרית לא נעימה קרתה לדויד זפדה במקסיקו'
תקרית לא נעימה קרתה לדויד זפדה במקסיקו
14/04/2018 | 19:52
68
שדדו את כוכב החיים כפולים של אסטלה קריו. השחקן המקסיקני סיכן את חייו ורדף אחר הגנב יחד עם חבר שלו וכעבור זמן מה הגנב נתפס. לגאלן וחברו שלום.

לצפיה ב-'מזל טוב לגודוי שלי שחוגג 35 שנים'
מזל טוב לגודוי שלי שחוגג 35 שנים
14/04/2018 | 21:29
1
70
לצפיה ב-'עשה לי לוב לברכה שלי'
עשה לי לוב לברכה שלי
15/04/2018 | 01:13
39
לצפיה ב-'הכוח לאהוב'
הכוח לאהוב
13/04/2018 | 17:26
2
59
לצפיה ב-'פרק שני'
פרק שני
13/04/2018 | 17:51
55
סוף סוף עברנו לזמנינו.
לא טרחו להראות לנו איך מצאו את הילדים, הרי נראה שהם נסחפו עם הזרם די רחוק מאיפה שזקה מתגורר, אז מי  מצא אותם ולקח אותם הבייתה? לא, לא חתכו, בדקתי, גם בגרסת מקור לא מסבירים. טוב נו, העיקר שזה נגמר והתחלנו את הסיפור עצמו.
הזוי לראות באיזה רמות העיירה שבה גר זקה כל כך נדחת אין דרך להגיע אליה, חוץ מדרך הנהר ועוד יותר הזוי לראות איך הוא צריך לקחת את המשאית שלו על סירה

בנתיים לא מתה על רוי, הוא מאורס, אבל בלי בושה הולך לחפש את ריטינייה וגם השחקן לא תורם , ראיתי אותו בטלנובלה אחרת והוא פשוט נראה רוב הזמן מסטול ועם כריזמה של עציץ. גם פה בנתיים לא הפתיע לטובה.

רק התחלנו וכבר אפשר להתחיל לרחם על איוונה. למרות שבהתחלה היה נראתה כאילו היא לא כל כך מתרגשת מהצקות של אימא שלה, אבל כאשר היא עשתה פרצוף חמוץ ואפילו לא ברכה אותה כאשר היא ספרה לה ידיעה משמחת, אז באמת ראו שזה שבר לה את הלב.
לצפיה ב-'לא ראיתי עדיין פרק שני'
לא ראיתי עדיין פרק שני
13/04/2018 | 23:44
40
מקווה להשלים מחר
לצפיה ב-'ספיישל פתיחה - הכוח לאהוב'
ספיישל פתיחה - הכוח לאהוב
09/04/2018 | 22:21
101
754
ספיישל פתיחה לטלנובלה ברזילאית חדשה והמצליחה A Forca do Querer , שנוחת אצלינו מחר בערוץ ויוה.
הטלנובלה היא של היוצרת המפורסמת גלוריה פרז, שאחראית על הלהיטים הגדולים  "האחד", "הדרך להודו", "אמריקה" ו"הלוחמת". 

הטלנובלה...
המשך>>
ספיישל פתיחה לטלנובלה ברזילאית חדשה והמצליחה A Forca do Querer , שנוחת אצלינו מחר בערוץ ויוה.
הטלנובלה היא של היוצרת המפורסמת גלוריה פרז, שאחראית על הלהיטים הגדולים  "האחד", "הדרך להודו", "אמריקה" ו"הלוחמת". 

הטלנובלה תשודר החל מ10.04
א-ה ב-20:50. ש.ח.- 08:50, 14:50 ו 5 פרקים ברצף – שבת 20:30

צפיה מהנה למי שיצפה

לצפיה ב-'יום הזכרון לשואה ולגבורה'
יום הזכרון לשואה ולגבורה
12/04/2018 | 11:18
1
32
לזכר 6 מיליון יהודים אשר נרצחו בידי נאצים ימ"ש

יהי זכרם ברוך
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 17:25
21
יהי זכרם ברוך
לצפיה ב-'אדמה פראית עד פרק 59 '
אדמה פראית עד פרק 59
07/04/2018 | 15:38
22
28
לצפיה ב-'פרק 59 - איסבל מצילה את הילד של דניאל וקרולינה '
פרק 59 - איסבל מצילה את הילד של דניאל וקרולינה
07/04/2018 | 15:58
42
תרסה מגיעה לאירוע ההתרמה ומספרת לכולם שסרחיו ביקש להתגרש ממנה וטוענת שזה בגלל שבגד בה, האירוע נהרס והזקנות לא מוכנות לעזור לאדם "כל כך לא מוסרי" כמו סרחיו. סרחיו מוחה בפני תרסה שמודה ששיקרה כדי להרוס את האירוע ובכך מודה גם בפני רודולפו כשאלבה תומכת בה. אבל למזלם של סרחיו וארתורו חרק ארסי מכיש את הנכד של פילאר וסרחיו מציל אותו במהירות וברגע האחרון הנשים חוזרות וגם מנצלות את ההצלה הדרמתית של הילד כדי לאסוף תרומות. לרוע המזל הכסף שגויס לא מספיק, או לפחות כך אלבה ורודולפו טוענים והם מחליטים לסגור את האגף הציבורי. ארתורו מציע את כספו שקיבל מאלבה על המניות להשקעה באגף הציבורי ומפתיע אפילו את סרחיו, אך אלבה מתעקשת שההחלטה סופית למרות תחנוניו של ארתורו לשקול את זה.

דניאל רואה את קרולינה שרה במועדון של קרלוס ולוקח אותה משם למורת רוחו של קרלוס שלועג להם וקרולינה מנסה להסביר שאין לה ברירה, אך דניאל מתעקש ופתאום קרולינה מרגישה רע. דניאל לוקח את קרולינה לבית חולים והיא זקוקה לתרומת דם והדם של דניאל לא מתאים, אך של איסבל כן, והיא תורמת דם לקרולינה וצריכה לנוח וקרולינה המומה לגלות שאיסבל תרמה לה דם כדי להציל את הילד שלה. דניאל מודה לאיסבל והיא מאחלת לו שיהיה מאושר עם קרולינה. איסבל שוב רואה את קרולינה עם דניאל וקרולינה אומרת לה שלא תכננה שום דבר והייתה בטוחה שאיבדה אותו כשגילתה שהוא איתה, כי לא יכולה להתחרות בה, אך כעת תיאבק עליו, ואיסבל מבטיחה לא להפריע למערכת היחסים שלהם.

איסבל רואה שאלבה לא מבזבזת זמן והחליטה להפוך את האגף הציבורי למחלקה באגף הפרטי וטוענת שהייתה צריכה לדווח לה ואלבה טוענת שארתורו שכר אותה לאגף הציבורי וכעת הוא ייסגר אז היא מפוטרת ומטיחה בה שיודעת שהיא הורסת את הנישואים לאחותה. איסבל מספרת לסרחיו שבה למחות בפני אלבה ומציב אולטימטום שגם הוא יעזוב איתה. רודולפו לא יכול לוותר על רופא ריאות מומחה כמו סרחיו ומוחה בפני אלבה, שמסכימה בינתיים להשאיר את איסבל.

תרסה מתחרטת שהרסה לסרחיו את האירוע ורוצה להתנצל, אך אלבה דורשת שלא תוותר על כבודה ורודולפו אומר לאן הכבוד הוביל אותה. תרסה לא רוצה להיפרד מסרחיו בשנאה ומחליטה ללכת להתנצל. אך אמפרו זועמת על המוניטין של המשפחה שנפגע וסוטרת לתרסה ואומרת שהיא לא ראויה להיות כלתה, אך סרחיו מגן על תרסה ומוכן לדבר איתה.

סילביה ואיסבל מעדכנות את רחינה על התהליך הלא נעים שהיא צריכה לעבור כדי להוכיח את עניין האונס. רחינה אומרת שבטח בגן העדן אנשים כמו סילביה ואיסבל ומחליטה לעבור את התהליך. 

ארתורו תומך בקרולינה לאחר שהרגישה רע, ואמפרו מוחה בפניו שחזר מאוחר וארתורו בהתחלה משקר שהיה במנסרה, אך מודה שאין לו מה להסתיר ובה לתמוך בקרולינה, ואמפרו למרות הכול לא אוהבת את זה. דניאל וקרולינה מכינים תכניות לעתיד וקרולינה חושבת על כך שהוא עדיין חושב עם איסבל ודניאל מפתיע אותה בחתונה אזרחית ספונטנית כדי להוכיח לה שהוא רוצה להיות איתה. סרחיו, אנדרס, אליסה וויקטור משמשים כעדים.

ארתורו חוטף התקף לב ממה שקרה עם האגף הציבורי והזעם שלו על אלבה. הוא יוצא מכלל סכנה, אך סרחיו מזהיר שהמצב עלול להחמיר ואסור לו לדאוג. אניבל מחליט לנצל את המצב כדי להשיג חתימה של ארתורו, אמפרו מסרבת לעזור לאניבל לסכן את חיי אביו, אך אניבל מנצל את המצב של ארתורו ומשקר שזקוק לחתימות בשביל המנסרה, ארתורו לא מסוגל לקרוא במצבו ואניבל רק מנחה אותו איפה לחתום ומשיג את מבוקשו.

דניאל וקרולינה מבשרים לארתורו המאושש ולאמפרו על נישואיהם ואמפרו מוחה שגם הוא התחתן בלי להזמין אותם. דניאל מסביר שמדובר בטקס סמלי וצנוע ואמפרו מבינה שגם סרחיו ידע. איסבל באה לדאוג לשלומו של ארתורו ואמפרו עוקצת אותה עם הידיעה על נישואי קרולינה ודניאל. איסבל יוצאת שבורה וכמעט בוכה וסרחיו מנחם אותה ומחבק אותה.

אוריאל המום שאמפרו שמעה על ההריון וכרמן מספרת שלקחה את זה על עצמה ופוטרה. אוריאל זועם שהיא חיפתה על אלחנדה ואלחנדרה הניחה לפטר אותה, אך היא מסבירה שאלחנדרה עשתה את המוות לאמפרו והצילה את משרתה. אוריאל אומר שלפחות זה. אלחנדרה נמצאת עם איקר ואוריאל מתקשר אליה ומודיע לה שייספר לאמפרו את האמת, גם על ההריון וגם על האבהות שלו שלא תחשוב רעות על כרמן. איקר אומר אם שוב הוא מטריד אותה ואוריאל זועם שהיא עם איקר, אלחנדרה מספרת שהם בני זוג ואם יחשוף הכול יכיר את הצדדים הכי רעים שלה. דניאל מזמן את אלחנדרה, ומסתבר שהיבול של אלחנדרה נפגע קשות על ידי מזיקים וכל העסק של הוריה בסכנה ועליה להגיע לשם. דניאל לא יכול לבוא איתה בגלל ארתורו. אלחנדרה לחוצה ורחינה מנסה להרגיע אותה, אך אלחנדרה אומרת שמצד אחד אוריאל רוצה לספר הכול לדודתה ומצד שני כל מה שאביה נלחם בשבילו הולך להיהרס ואיך לא תהיה לחוצה. היא מתחילה לדמם ונראה שהיא הולכת לאבד את העובר, ורחינה ואיקר לוקחים אותה במהירות לבית חולים.
לצפיה ב-'פרק 60 - קרולינה נמצאת במקום הלא נכון בזמן הלא נכון '
פרק 60 - קרולינה נמצאת במקום הלא נכון בזמן הלא נכון
08/04/2018 | 17:45
20
סרחיו מנחם את איסבל ואחר כך דניאל בא להסביר לה, והיא לא רוצה לשמוע את דניאל וטוענת שהוא לא חייב הסברים. סרחיו מבקש מדניאל להניח לאיסבל שהוא כבר נשוי ודניאל מטיח בו שכעת הדרך פנויה לפניו. דניאל שם לב שקרולינה מבינה טוב מאוד שהוא איתה רק בגלל הילד ולא יודע איך לשכנע אותה וסרחיו מנסה לשאול אותו אם הוא עדיין אוהב את איסבל ודניאל מתעקש שאיסבל שייכת לעברו. הוא מחליט לקנות לקרולינה טבעת נישואין לאחר שאנדרס אומר שלא יצליח לשכנע אותה אם נישואים לא שכנעו.

אליסה וקרולינה מדברות ואליסה אומרת שטוב שזה נודע לאיסבל שלא יהיה לה תקווה ואולי קיוותה שתאבד את הילד, וקרולינה מספרת לה שאיסבל תרמה דם להציל את הילד שלה והבעיה היחידה בינה לבין לבין איסבל היא ששתיהן אוהבות את דניאל, אך אליסה אומרת שדניאל כולו שלה. אחר כך אליסה מבקרת את אנדרס וכשקרולינה מתעקשת שדניאל לא איתה מתוך אהבה, אליסה מספרת על הטבעת אך מבקשת לשחק אותה מופתעת.

דניאל המום שאניבל החתים את אביו, אך ארתורו בטוח שאניבל לא היה מרמה אותו. אמדור מחתים את אניבל על מסמך ואניבל מספר לאולגה שמקווה להרוויח כי נאלץ לנצל את מצבו של אביו ולהחתים אותו במרמה. אמדור אומר לאולגה שעליהם לעזוב והוא לא רוצה לחכות לראות את פרצופו של אניבל. אולגה אורזת ובדיוק אניבל מגיע, אולגה מצליחה להסתיר ממנו, אך הוא רואה את ההודעה של אמדור באיזה שעה להיות מוכנה ומגלה שאולגה אספה הכול. הוא גם מגלה שסלילת הכביש בוטלה, ומבין איך אולגה תמרנה אותו כדי להשיג כסף ולחתום על עסק כושל. הוא מטיח באולגה את הרמאות וחוטף אותה ומזמן את אמדור למנסרה. אמדור מחלץ את אולגה באיומי אקדח ואניבל מאיים לחשוף את המוניטין של אמדור, אך לאמדור כבר לא אכפת והוא מסביר לאניבל שיפסיד יותר. קרולינה בדיוק מגיע לשם לחפש את דניאל ושומעת איך הם מטיחים באניבל איך רימה את אביו. אמדור מכניע את אניבל ואולגה אומרת איפה הכסף והם שמים לב שמישהו נמצא ומוצאים את קרולינה. אמדור מציע לה כסף על שתיקה ואומר לה לחשוב על בנה, והיא אומרת איזה אימא תהיה אם תמכור את עצמה למנוולים כמוהם ומטיחה באניבל את מה שעשה לאחיו, אניבל דורש ממנה לשתוק ואמדור יורה בה ופוצע אותה קשות.

מטופל של סרחיו מגיע וזקוק לטיפול דחוף, אך סרחיו קודם ואחר כך נודע לו על אלחנדרה ושהיא בהריון ורודולפו מטפל בה. אוריאל מרגיש אשם ואיקר מאשים אותה, אך רחינה מבקשת מהם להתנהג כראוי שהרי הם בבית חולים ואף אחד לא אשם. אוריאל יושב ליד אלחנדרה ודואג לה ומבטיח להיות איתה אם תינצל. אלחנדרה ניצלת אך הילד עדיין בסכנה. אוריאל מביא דובי צעצוע להשגיח עליה. אלחנדרה מופתעת מהגישה של אוריאל ואוריאל כבר רוצה להיות איתה, אך אלחנדרה מטיחה בה כשהלב שותק הגאווה מדברת, ומסרבת לחזור אליו, וכשהיא זקוקה לטיפול הוא מבקש מהדובים לשכנע אותה. אמפרו רוצה לדעת למה היה לאלחנדרה דימום והיא מודה שהיא בהריון ולא כרמן ואמפרו כועסת ומאוכזבת וכששואלת לאבי הילד, אוריאל מתייצב ומודיע שהוא אבי הילד וידאג לאלחנדרה ולבנו ואלחנדרה מתרשמת מאוד ומתקרבת אליו. אמפרו מאוכזבת קשות מאלחנדרה ואיקר מציע להתחתן איתה ולהכיר בילד וטוען שזה מקובל על אביו ונראה שאמפרו אוהבת את הרעיון.

אלבה מונעת מהזקן המטופל של סרחיו טיפול בטענה שאין לו ביטוח ומרחיקה אותו ורק התערבותה של איסבל גורמת לו להתקבל בטענה שהוא מטופל של סרחיו. הזקן כמעט מת ואלבה באה בטענות לסרחיו על ההוצאות של הטיפול בזקן וסרחיו מציע לה לקחת אותם מהמשכורת שלו, אך אלבה טוענת שהמשכורת שלו לא תספיק לכל העניים וכדאי שיבין שהאגף הציבורי עבר זמנו. סרחיו מבקש מבלאס להציל את האגף הציבורי ולדבר לליבה של אלבה, אך הוא מודה שהוא לא האדם המתאים ומתנצל בפני אלוהים על חט התאווה שלו. 

ארתורו מתרגש מהדאגה של אמפרו כלפיו ונראה לו שהיא נוטרת לו פחות טינה, ואמפרו הגאה לא מספרת מה נודע לה ואומרת שהאישה הזאת מתה והיא החליטה לשים את הדף הזה מאחור. ארתורו שואל אם זה גם קשור לגישתה לקולינה שהוא הופתע כשבישרה על כך בשמחה לאיסבל, אמפרו אומרת לארתורו שהוא לא מתאר כמה היא שמחה לספר לו. 

רנטו מספר לקרלוס על כך שאמפרו באה לבקר את אמדור ויש לו עסקים חשאים עם אמפרו, וקרלוס אומר שהוא לא מתאר לעצמו כמה המידע הזה חשוב.

סרחיו ותרסה מתגרשים בהסכמה הדדית וההליך קל ותוך חודשיים יהיו גרושים. סרחיו מודה לתרסה שלא עושה מזה עניין והיא מודה שגם היא טעתה.  
לצפיה ב-'פרק 69'
פרק 69
09/04/2018 | 05:18
41
אלוהים אדירים. מאיפה מתחילים? מהמשחק הגרוע של קלאודיה אלברז כשהורסיו פנצ'ירי מסר את נשמתו לבורא? אלחנדרה נכנסת לקומה ואז "מתה" ואז קמה לתחייה? ארתורו נזכר תוך פרק (!!!!!!!!!!) בכל מה שקרה?

בעצם, יודעים מה. אתחיל דווקא מהשטות הזו של טקס קורבן אדם שהקריצו בפרק הלפני האחרון כדי לתת מתח אעלק. קלאודיה אלברז אכזבה ונתנה משחק גרוע למדי בפרק הזה.

טוב, לפחות היא לא לבשה מפת שולחן. בעצם היא כן. נעזוב את זה.

מחר ב20:50 אדמה פראית מגיעה לסיומה והאמת היא שהיא מסתיימת בצורה מאכזבת למדי ובצורה מטופשת למדי. חבל. חבל. חבל. כל כך חבל.
לצפיה ב-'פרק 70 ואחרון!'
פרק 70 ואחרון!
09/04/2018 | 21:57
7
67
טוב, אז חרא צף לו. וזה לא היה שונה במיוחד בפרק האחרון (שהוא בעצם פרק כפול יחד עם 69)

שכחו להעניש את אולגה והפעם האחרונה שנראתה היה כשמסרה לדניאל את האקדח של אמדור.

המוות של קרלוס היה מוזר ולא אפוי עד הסוף

מריה היא הבת של אלבה ואלבה מתייחסת אליה בחביבות - WTF לעזאזל ראיתי עכשיו

פרדון אה מי איסבליטה אמרה דוניה אמפרו - ובכל זאת לקח לאיסבל שנה לחזור לדניאל עם דניאל JR.

אניבל בכלא לשנה על שהיה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון. שנה? ראית רצח ולא סיפרת למשטרה. למה שנה? 4 שנים במינימום. והוא גם לא ביקש מאיסבל סליחה על שאימלל אותה.

מרשים לאניבל ודניאל להתחבק בכלא למרות שזה כלא ואסור נגיעות שם.

בעריכה של פרק 69 בסופו ראינו טקס שלם של השטת הארון של סרחיו במים. בפרק 70 מראים את דניאל בוכה שוב על סרחיו אבל לא את טקס המים.

ויקטור פושע בכל זאת ונשאר בכלא כי המטומטם לא התאפק והלך אחרי הכסף של קרלוס. כמובן שהוא לא מקבל ואליסה הולכת עם ברירת המחדל - אנדרס.

ובכל זאת אציין 2 דברים שאהבתי בפרק ושניהם קשורים לססר אבורה ודניאלה רומו שהצילו את הפרק הזה מלגרום לי לירות בעצמי פעמיים -
1. כשהם שוחחו והתנצלו וכשארתורו מבהיר לאמפרו שהיא אשת חייו ותמיד תהיה
2. וכמובן, אמפרו מבקשת סליחה מאיסבל (אבל אני לא סולח לה על מפת השולחן/הוילון הצבעוני שהיא לבשה בסצנה הזו.)

היה נעים, אדמה פראית. עכשיו תישרפי בגיהינום.
לצפיה ב-'לא רק ראה רצח, גם הסתיר ראיות בכך שהעלים גופה '
לא רק ראה רצח, גם הסתיר ראיות בכך שהעלים גופה
09/04/2018 | 22:18
1
48
אכן סוף טוב מדי בשבילו, למרות שעדיין לא ראיתי. 
לצפיה ב-'תעשה טובה ותמריץ לעצמך את הפרקים'
תעשה טובה ותמריץ לעצמך את הפרקים
09/04/2018 | 23:42
47
מ65 ככה.
לצפיה ב-'הפרקים האחרונים היו זוועתיים כמו אוסף סיטקומים'
הפרקים האחרונים היו זוועתיים כמו אוסף סיטקומים
10/04/2018 | 08:43
1
51
מבולבלים לגמרי....הכי אהבתי את הטקס הקבורה שבו המפיק מחיה חוזר למקורות ומזכיר לי את הפתיחה ב"לילות מריאנה" ובסוף את הטקס הכפול, הנוצרי והאינדיאיני בחתונתם של איסבל ודניאל.
בגדול זה היה אוסף של סצינות שרצות האחת לשנייה בלי שום קשר...לא הבנתי באמת למה ויקטור שחזר בתושבה התפתה לכסף קל ואליסה בקלות רבה ויתרה עליו תמורת אנדרס...כנראה האהבה לא היתה מי יודע מה...ואולגה? שום דבר וכלום...ואכן ססר ודניאלה נתנו סצינה משובחת ביניהם.
לצפיה ב-'בדיוק מה שאמרת!'
בדיוק מה שאמרת!
10/04/2018 | 15:47
34
אוסף סצנות לא קשורות שבהן המפיק ניסה לסגור את הטלנובלה אלא שהוא לא שם לב שהוא בעצם חיסל את הטלנובלה עם שטויות של קרבן אדם, אימא שצצה משום מקום, תרדמת ומוות ואז קימה לתחייה, ושטיקים טלנובליים שממש לא מתאימים לאדמה פראית.

מצד שני, זה סלבדור מחיה. הוא בשנים האחרונות לא יודע להפיק טלנובלות וזה מאוד ניכר בשטח.
לצפיה ב-'שוב לא שמת לב למשהו...'
שוב לא שמת לב למשהו...
10/04/2018 | 13:58
2
45
מריה היא אמא של אלבה!
ולא כפי שרשמת.

אולגה השתפרה כשהיא עזרה לדניאל עם האקדח אז כאילו סלחו לה.
גם אניבל עכשיו התחרט והשתפר כדמות.
טקס החתונה היה מקסים
וראו את הרוח של סרחיו שראה לכאורה את החתונה.

מגיע לדניאל ואיסבל אושר וילד משותף
איזה מקסים מצד איסבל לגדל את אדריאן
כך אדריאן גם נשאר עם דניאל
בתור דמות אב.
אנדרס מקסים ומאוד מתאים לאליסה
ואהבתי מאוד את הסצנה של אוריאל(אגב איך קוראים לשחקן הזה? איפה שיחק?)
ואלחנדרה זו סצנה יפה
מה שכן ראו את אלחנדרה הולכת על שני רגלייה עם אמפרו ואז ראו אותה בסוג של כיסא גלגלים? עם אוריאל?

אהבתי גם הסצנה עם אמפרו וארתורו,איזה מקסימים.

אדמה פראית טלנובלה מקסימה!

לצפיה ב-'מצידי שמריה ואלבה יהיו אחיות תאומות שהופרדו מלידתן'
מצידי שמריה ואלבה יהיו אחיות תאומות שהופרדו מלידתן
10/04/2018 | 15:44
38
ועדיין לא יהיה לי אכפת מאף אחת מהן.

כנ"ל גם מהאחרים.

וסליחה, לא מקבל את זה שסלחו לאולגה. הגיע לה להיענש על כך שגרמה לסרחיו לקבל מה שקיבל בראש. על הפיתוי של אניבל. על ההידבקות באמדור ובכללי הייתה דמות נוראית ומזעזעת.
לצפיה ב-'מסכימה עם ניר כמובן ועם ההודעה על האחות '
מסכימה עם ניר כמובן ועם ההודעה על האחות
16/04/2018 | 14:32
14
שבפרק האחרון התגלה שהיא אימא של אלבה אבל זה היה ברור מלכתחילה
לצפיה ב-'פרק 61 - רודולפו סוף סוף מגלה שהוא מקורנן '
פרק 61 - רודולפו סוף סוף מגלה שהוא מקורנן
09/04/2018 | 22:15
39
אבלה עושה בדיקה חשאית עם מריה ורוצה לקבל את התוצאה, אך סרחיו מברך את רודולפו על ההריון של אלבה כשהאב בלאס (האב בשני המובנים) שומע ורודולפו מזכיר לאלבה שלא קיימו יחסי מין ומטיח בה את הבגידה, היא נאלצת להודות ולתרץ ומרגיזה מאוד את רודולפו שמרגיש שיצא פרייאר.

אניבל לא מרוצה מהעובדה שגיסתה נרצחה, אך אמדור מתעקש שהוא מרוויח העיקרי ודורש ממנו להעלים את הגופה ואניבל עושה זאת ואמפרו מוציאה ממנו חצאי אמיתות שקרולינה גילתה על ההונאה שלו ויצאה שהיא מתה, אך לא את מעורבותו של אמדור. המשפחה דואגת לקרולינה והמשטרה מחליטה לאתר את הנייד ואמפרו ממהרת להזהיר את אניבל שלא עונה, אך דואג להיפטר מהנייד, אך ההיפטרות רק מוכיחה שקרולינה בסכנה, אך חושבים שהיא חטופה. 

מחפשים את קרולינה וארתורו ממליץ על מקום לחפש אותה שלצערו של אניבל זה המקום הנכון. בעוד גם סילביה ואיסבל נרתמות לחיפושים, הם מקבלים דיווח שנראה שמצאו אותה, מסתבר שדניאל מתבקש לזהות גופה. 

מסתבר שהילד של אלחנדרה נדבק במחלה ויש סכנה לחייו. אלחנדרה מחליטה להמשיך בהריון ודואגת לעובר, גם איקר רוצה להמשיך בהריון ואוריאל ואיקר רבים, וסרחיו מזכיר להם שהם בבית חולים. אלחנדרה שמחה על הגישה החדשה של אוריאל ונראה שהם משלימים, אך אלחנדרה חושדת שאוריאל חזר אליה בגלל קנאה וכשאיקר מגיע היא אמנם מסכימה להישאר לבד עם אוריאל אך מחליטה להתחתן עם איקר ואף אומרת לאוריאל שכבר לא אוהבת אותו. איקר ממהר לספר לאמפרו את החדשות הטובות ואמפרו לא רוצה לחגוג כשהמצב עם קרולינה כזה ומציע חתונה צנועה ואיקר מסכים בשמחה. 

ארתורו מנסה להתקרב לאמפרו לאחר שדאגה לו כשחטף התקף לב, אך היא מרחיקה אותו ממנה, והוא מטיח בה שיכול היה למות, אך אמפרו עדיין מתעקשת לשמור על מרחק מסוים מארתורו. 

איסבל רוצה להשקיע עוד כסף באגף הציבורי וסרחיו מודה על כך. הם חושבים על תכנית ומשתפים בה את האב בלאס שנראה שאוהב את הרעיון. 
לצפיה ב-'פרק 62 - פרק דרמטי ומלא אירועים '
פרק 62 - פרק דרמטי ומלא אירועים
10/04/2018 | 18:45
20
אז רודולפו מספר לסרחיו שהילד לא שלו ומרגיש אידיוט שתמך באלבה, ומציע למכור את המניות שלו לארתורו ובכך להחזיר למשפחה את השליטה בבית חולים שהוא רוצה לעזוב כדי להתרחק מאלבה. אלבה מכחישה בפני האב בלאס שהילד שלו ורודולפו שופך בפניו את הלב שאלבה בגדה בו והילד לא שלו, ואלבה רוצה שיעמידו פנים שכן, אבל לא מסוגל, האב בלאס והאב בלאס מתעמת עם אלבה שטוענת שאין לו דבר ודואגת שלא יספר לרודולפו את האמת, אך רודולפו מבחין בהם מסתודדים ומבין שהאב בלאס הוא המאהב של אלבה ומסלק אותו.

לאניבל יש סיוטים שמוצאים דם במנסרה וקרולינה מופיעה ומאשימה אותו בפני דניאל. הגופה שנמצאה היא לא של קרולינה ובעזרת כלבים מוצאים את קרולינה הפצועה קשה ואיבדה את הילד וכולם חושדים בקרלוס. אליסה מבהירה לו שאם קרולינה תמות בלי להגיד כלום כולם יאשימו אותו, וקרלוס ממהר לבית חולים, אך שומע את קרולינה מזכירה את שמו, בין אם זה משום שראתה אותה ואם בגלל זכרונות רעים ממנו. אניבל מיואש ורוצה להסגיר את עצמו, אך אמפרו מרגיעה אותו והולכת לבקר את קרולינה שאומרת שלא זוכרת מה קרה.

קרולינה מבקשת מדניאל לגדל את אדריאן ומרגישה שהרופאים חושבים שלא תשרוד. דניאל מנסה להרגיע אותה ללא הצלחה. לבסוף היא מבקשת מאיסבל שקודם התפללה בשבילה לגדל את אדריאן ולהרחיק אותה מאביו. היא נפרדת מכולם כולל מאליסה חברתה הטובה ומויקטור אחיה ומבקשת לדאוג לבנה. סרחיו מאפשר לאדריאן להיות עם קרולינה ברגעיה האחרונים כשהיא נפרדת מכולם. 

ארתורו מסרב ללכת לחתונה של אלחנדרה עם איקר וחושב שזה רעיון גרוע למרות ניסיונו של איקר לשכנע אותו אחרת ולא הולך לחתונה. במקביל רחינה וסילביה נפגשות עם מישהו לקידום העניין של רחינה. השופט בחתונה נחטף ורגע לפני נישואי אלחנרה ואיקר אוריאל מופיע ומודיע שלא יוותר עליה ואלחנדה נאמנה לרגשותיה הולכת עם אוריאל, איקר חוטף אקדח ועומד לירות בהם, אך מגיע משטרה ועוצרת את איקר ושני חבריו בחשד לאונס רחינה והתעללות בה עם סרטון הסקס ברשת. אלחנדרה ואוריאל מתחתנים וחוגגים את חתונתם, מה שארתורו מפספס ואחר שוכבים את ליל הכלולות שלהם. 

בזמן שמחפשים את קרולינה אנדרס מגיע לספר זאת לאליסה על החיפושים אחר קרולינה והיא מבקשת שלא יבוא לבית של קרלוס. הוא מטיח בה את פחדונותה והיא נשברת ומתחילה לזרום איתו והם מתנשקים. 

ארתורו מופתע שרודולפו לא מעודכן לגבי קרולינה ורודולפו המום שהוא לא יודע שעוזב את בית החולים ועומד למכור לו את מניותיו. ארתורו מופתע מההחלטה של רודולפו לעזוב את בית החולים. 
לצפיה ב-'פרק 63 - ויקטור חוזר להזיק '
פרק 63 - ויקטור חוזר להזיק
11/04/2018 | 16:29
10
אמפרו מרגיעה את אניבל שקרולינה לא זוכרת מה קרה ושקרולינה מתה ואניבל מצטער שאם הוא מביא אותה לבית חולים הייתה ניצלת ומרגיש אשם ורוצה להסגיר את עצמו, אך אמפרו מונעת זאת ממנו ומבקשת לסגור את העניין כי אף אחד לא חושד בו. היא אומרת שיש להם דאגה אחרת שרודולפו רוצה למכור את המניות וארתורו יגלה שהכסף נגנב. ארתורו לא בודק את החשבון בגלל מותה של קרולינה ואמפרו ואניבל מנצלים זאת כדי להציע עיסקה לקרלוס להשבת הכסף.

ארתורו משתתף בצערו של ויקטור על אובדן אחותו ומשווה את הסבל שלו לסבל של דניאל, אך ויקטור אומר שאי אפשר להשוות כי דניאל חזר לקרולינה רק בגלל הילד ולפני כן היה עם אישה אחרת ומספרת שמדובר בגיסתו לשעבר, ארתורו לא מאמין וויקטור דורש מאליסה לאשר זאת. ארתורו ההמום דורש הסברים מדניאל שמודה במה שקרה ושהיה עם איסבל ואניבל מגיע ומצוטט לשיחה ושומע שדניאל היה עם איסבל ושהוא טוען שאין לו במה להתבייש. אניבל נכנס ומכה את דניאל ומאשים אותו שגזל ממנו את אישתו, דניאל מטיח בו איך נטש אותה ואניבל זועם וארתורו בקושי מצליח להרגיע את הרוחות. אמפרו מתערבת ומבינה שהאמת נחשפה ומאשימה בכל את איסבל.

אניבל הולך להתעמת עם איסבל ומטיח בה שבגדה בו עם אחיו ואיך האשימה אותו בבגידה ועשתה מעצמה קורבן, סרחיו מתערב לטובת איסבל ואניבל מטיח את בגידתה ומבין שגם סרחיו ידע ומרגיש נבגד. איסבל מרגישה רע בהתקף אסטמה ובקושי משיגה את הטיפות כשסרחיו מגרש את אניבל ועוזר לאיסבל. אמפרו מאשימה בכל את איסבל, אך ארתורו טוען שהיא לא האשמה היחידה ואמפרו מאשימה גם את דניאל. 

דניאל בא לתמוך באיסבל והיא רואה סימן על פניו והוא מספר שארתורו דרש ממנו הסברים ואניבל שמע ואיסבל מבינה שכולם כבר יודעים והיא אומרת שזה היה צריך לקרות. היא מספרת שהרגישה רע לאחר עימות עם אניבל והם מדברים שצריך למצוא את הרוצח של קרולינה ומריה שומעת ומספרת שקרולינה האשימה את קרלוס ולא מבינה למה המשטרה מחכה ודניאל ממהר ואיסבל מזעיקה את סרחיו שיעצור את דניאל מלבצע רצח. היא רוצה ללכת, אך אמפרו עוצרת בעדה ומאשימה אותה בהרס בניה, איסבל מסבירה שלא התכוונה להתאהב בדניאל, רק למדה להכיר אותו כשכולם תייגו אותו כמורד והייתה נטושה על ידי אניבל. אך אמפרו טוען שאין מחילה למה שעשתה ואם יקרה משהו לאחר מילדיה יסורי המצפון ירדפו אותה (את איסבל) כל חייה.

אניבל נוכח כשדניאל מאיים באקדח על קרלוס ומאשים אותו ברצח קרולינה, אניבל מנסה לעצור בעדו, ללא הצלחה. קרלוס מכחיש אך דניאל לא מאמין לו ועומד להרוג אותו. סרחיו בא ומפציר בו שלא ייכנס לכלא בגללו, ודניאל מאיים על קרלוס בדרישה שיסגיר את עצמו ומוביל אותו כשהמשטרה כבר מגיע לעצור אותו והוא נעצר על רצח קרולינה כי קרולינה האשימה אותו. הוא מבקש מבן דודו את האליבי של קלאודיו. הוא גם נותן לנו את הקוד כדי שיעביר כסף על המנסרה. 

כדי שלא שהרחמנים לא יירחמו על קרלוס שהוא נעצר דווקא על פשע שהוא לא ביצע, אלברט מגלה שקרלוס עשיר מאוד והסתיר את הכסף ממנה ומפידל ואליסה ואלברט חושדים שקרלוס עשה משהו לפידל. אליסה מטיחה בקרלוס שגנב מהם, וקרלוס טוען שדאג רק למשפחתו ופידל היה מודע. אליסה אומרת שתגיד שפידל שכבר 20 פרקים לא מופיע, נעלם ושהיא חושדת בו. ומסתבר שאליסה ואלברט לא טועים וקרלוס אכן רצח את פידל בכמה יריות. 

איקר וחבריו עצורים ואיקר נואש כי אביו לא נמצא ומבקש מחבריו להפעיל את הקשרים. רנטו רוצה להתוודות ולספר מה קרה, אך איקר טוען שהוא לא חף מפשע. הם לא יודעים לאן אמדור נעלם, אך איקר יודע שאמדור בורח ונרתע מליצור איתו קשר כדי שלא יגלו איפה הוא. אמפרו מופתעת לראות את רחינה בבית החולים וסילביה מעדכנת אותה בכל מה שקרה. לאוריאל יש סיוטים מהגירוש שלו ושל אנדרס מארה"ב, מסתבר שאלחנדרה לא ידעה זאת, והוא מספר ששם למד את כל מה שהוא יודע לגבי העבודה בשדות. אמפרו מתנצלת לפני אלחנדרה ואוריאל ומקבל אוריאל ואוריאל מביע הבנה לדאגתה לאחיינית שלה ואלחנדרה מנתנצלת גם כן וטוענת שאמפרו הייתה לה כמו אם.

אולגה לא מבינה למה היא ואמדור בגווטמלה ולא באירופה ואמדור רוצה שהדברים ירגעו. אולגה מבקשת את החלק שלה בכסף כדי לחכות לו באירופה ואמדור מאיים עליה שהיא יודעת דברים שלא כדאי לו שידעו ואם תבגוד בו תשלם בחייה.

איסבל מבקשת את עזרתה של סילביה באימוץ אדריאן וסילביה מזכירה שאביו קיבל את המשמורת ואיסבל מספרת שקרולינה האשימה את קרלוס והוא נעצר. דניאל נפרד מקרולינה לקראת הלוויה ואיסבל באה לתמוך בו ואומרת שקרולינה הייתה רוצה שימשיכו בחיים, אך דניאל זועם וטוען שהיא נמצאת בארון ואומר שלא זקוק לרחמים והטוב ביותר שאיסבל יכולה לעשות זה להיעלם מחייו. כולם משתתפים בלוויה של קרולינה שנקברת. 
לצפיה ב-'פרק 64 - מתחילות הקפיצות מסצינה לסצינה '
פרק 64 - מתחילות הקפיצות מסצינה לסצינה
11/04/2018 | 17:01
21
דניאל רוצה להתרחק מכולם ואומר לאיסבל שאהבתם רק הזיקה למי שאוהב אותו ומבקש שתתרחק ממנו ותהיה מאושרת למרות תחנוניה ואמירתה שככה הוא פוגע בה יותר, דניאל נחוש בדעתו להתרחק. 

אנדרס רואה שיחה לבבית בין ויקטור לאליסה ומבין שהיא מרגישה משהו כלפי ויקטור. הוא מוכן לוותר עליה, אך מבקש מויקטור לא לפגוע בה.

המשפט של האונס של רחינה מתחיל ורחינה מספרת את מה שקרה ואיך שסיממו אותה וזוכרת הכול מטושטש. איקר מספר את גרסתו שרחינה סתם הייתה פלרטטנית וקנאה לו. רחינה מספרת שהתעוררה במלון ורנטו לקח אותה לאחוזה. סרחיו מדווח על ממצאי הבדיקה הרפואית שרחינה נדבקה בוירוס הפפילומיה ושנאנסה על ידי יותר מאדם אחד ומבקש בדיקת ד.נ.א לנאשמים. עורך הדין של איקר טוען שמדובר ביחסים בהסכמה ומביא את ההודעות הפרובוקטיביות שרחינה שלחה, סילביה טוענת שהן מזויפות, אך רחינה מודה ששלחה אותן, אך לא במטרה לשכב עם איקר. השופט מחליט להשאיר את איקר וקלאודיו במאסר עד תום ההליכים למורת רוחם. 

אמפרו ואניבל דואגים שלשם מכירת מחצית המנסרה דרושה חתימה של דניאל וקרלוס עלול לגלות את זה. אמפרו חושבת איך לשכנע את דניאל. קרלוס אכן מגלה שדרושה חתימה של דניאל אך לא מוכן לוותר לאחר מה שחתם עם אמפרו, אך כמובן גם לא מעביר את הכסף. הוא מתעקש על האליבי של קלאודיו ומגלה שקלאודיו במעצר וקרלוס דורש מאלברט לשחרר אותו בערבות. אלברט דורש זאת מהשופט ומשלם את כספי הערבות בטענה שאיקר הוא הנאשם העיקרי. קלאודיו אכן משתחרר וקרלוס מטיל עליו משימה להיפטר ממישהו שמפריע לו בעיסקה. 

ארתורו המום לגלות שהחשבון שלו רוקן ומגלה מה אניבל עשה. דניאל מחליט להיפרד מכולם ולהתרחק ואמפרו טוענת שהם אמורים להיות משפחה וארתורו טוען שכן אמורים להיות ומטיח באניבל איך רימה אותו ובגללו אין להם כסף לרכישת המניות ודניאל מבין שאניבל ניצל את המצב של אביו. ארתורו מגרש את אניבל מזעם מהבית וגם דניאל עוזב את הבית. אמפרו מטיחה בארתורו ששני ילדיהם עזבו ולא היה צריך לגרש את אניבל. ארתורו מבין שאמפרו ידעה והיא טוענת שנזפה בו, אך ארתורו מטיח בה את פינוק אניבל ותוהה מה הוא עשה במנסרה, ואמפרו מודה שזאת היא שמכרה מחצית מהמנסרה לקרלוס והוא זועם שחברה לקרלוס רק כדי להגן על המעילה של אניבל ומחליט בנחישות לעזוב את הבית. הוא גם מודיע לרודולפו שלא יכול לרכוש את מניותיו.

יש ישיבת בית חולים וארתורו טוען שעליהם לחכות לשותף ואלבה מגלה שרודולפו מכר את המניות. איסבל היא השותפה החדשה ומודיע על פתיחה מחדש של האגף הציבורי. אלבה טוענת שצריך להעמיד את זה להצבעה ויש לה גיבוי מהשותף ואיסבל מספרת שהיא סיפקה לה את הכסף לרכישת המניות של ארתורו. וארתורו מבשר לאלבה בשמחה שכעת איסבל בעלת המניות העיקרית ותחליט מה ייעשה.

סילביה מבשרת לאיסבל שקרלוס יועמד לדין וכעת יותר קל לזכות באדריאן אך התהליך יקח בין חצי שנה לשנה ואיסבל מאושרת. קרלוס המום שהוא מועבר לכלא ושאין לו אליבי, כשהוא ביקש אותו מאלברט וקלאודיו ואליסה מטיחה בו שעכשיו ייענש ושאף אחד כבר לא מפחד ממנו ושאלברט וקאודיו העידו שהוא כפה עליהם לשקר בשביל האליבי וקרלוס המום שנבגד על ידי אלברט. ויקטור מגיע לבית של קרלוס ואליסה מבקשת מאלברט לקבל אותו כבן זוגה.

דניאל מתבושש עם סבינו ביער כשכולם דואגים לו. ומתגלה שפרצה שם שרפה. סבינו מציל את דניאל ואומר לו ללכת, אך דניאל לא מוכן להשאיר את סבינו למות ומסכן את חייו. לא מצליחים להגיע באש למרות שאיסבל רוצה לרוץ לדניאל ואחרי השריפה כולם חושבים שדניאל מת. 

שנה חולפת, איסבל פוקדת את הקבר של דניאל ודואגת. אניבל מתמודד לראשות העיירה ומנצח. אולגה חושבת איך לגנוב את הכסף מאמדור. אלחנדרה עוברת הפלה ולא מצליחה להוליד את הילד שלה ושל אוריאל. איקר עובר בדיקת ד.נ.א ונשאר בכלא, גם קרלוס מתייאש אחרי שיחה עם עורך הדין. אליסה מקבלת את המפתחות למנסרה והיא הבעלים שלה כעת. אלחנדרה ואוריאל מקבלים איזשהי תעודה. תרסה נוסעת להכשרה בפינלנד. 

מסתבר שלקח שנה להקים מחדש את האגף הציבורי וסרחיו ואיסבל לא מאמינים שזה לקח זמן, אך כעת יש להם תרומות מעשירים לעניין והאגף לא צריך לממן את עצמו, וגם הוא יותר מפותח. כולם יוצאים לחגוג את הפתיחה יחד עם התורמים לאגף הציבורי החדש. 

אלבה מגיע עם רודולפו וביתם ורודולפו אומר שחשב אין לה דבר נגד האגף והיא טוענת שגם לא בעדו, הוא נותן להם יוקרה ועולה להם פחות, אך לא נעים לה לראות אנשים מסוימים. סרחיו מחמיא באירוע לאיסבל שהאגף קיים בזכותה.

איסבל מופתעת שאניבל יגיע בתור ראש עיר ולא מבינה איך הוא הצליח. אניבל מברך לשלום את סרחיו ואיסבל ושואל לגבי אביו וסרחיו מבקש לא להרגיז אותו. ארתורו גם מגיע לחגוג את האירוע שבית החולים נתן לו כוח לאחר שאיבד את דניאל. אניבל אומר לו שלום בתור ראש עיר וארתורו אומר שלא חשב שיתגעגע לאמדור. אניבל מבקש לפתוח דף חדש ואומר שהוא סולח על איך שגירש אותו מהבית וארתורו טוען שלא שכח איך הונה את אביו וגנב ממנו. 

מברכים לשלום גם את אלבה ורודולפו וסרחיו וארתורו ציפו לראות גם את תרסה, ואלבה מספרת שהיא נסעה להכשרה בפינלנד, סרחיו מחמיא על כך שהיא רוצה להתקדם. אלחנדרה ואוריאל גם מברכים לשלום את איסבל. 

אמפרו מחמיאה לסרחיו על הצלחת האגף הציבורי והוא מבקש לחלוק כבוד גם לאיסבל ואמפרו אומרת ששמה לב איך מסתכל עליה ומפצירה בו לא להיות עם אשת אחיו. סרחיו מסביר שנפרדה מאניבל ודניאל איננו ואם איסבל תיענה לו גם לה לא ייתן להפריד ביניהם. סרחיו מודה לאיסבל שחולקת איתו את חלומותיו ומבקש ממנה לחלוק לא רק את חלומות בית החולים אלא גם להפוך לבני זוג. 

לצפיה ב-'תגובה לפרקים 65-66 נראה שניר צודק הסדרה מדרדרת '
תגובה לפרקים 65-66 נראה שניר צודק הסדרה מדרדרת
12/04/2018 | 16:00
6
25
דניאל ניצל משריפה ולא יצר קשר עם משפחתו במשך שנה ולא העלה על דעתו שהם חושבים שהוא מת.

קרלוס משתחרר לאחר שנה בכלא, לאחר שהוכח שהוא לא ירה, אבל את בדיקת אבק השריפה היו אמורים לערוך עוד לפני שהחליטו להעביר אותו לכלא? לקח שנה לעשות בדיקת אבק שריפה?

מישהו עוקב אחרי אלחנדרה ואוריאל ושולח להם מסרים מאיימים ומסתבר שלאלחנדרה ורחינה אין מושג שקלאודיו שוחרר בערבות והן בטוחות שכמו איקר הוא בכלא.

אמדור מפחד לחזור, אבל אין לו בעיה להפעיל קשרים לשחרור בנו איקר, לאחר שבטח בדיקת ד.נ.א הוכיחה שהוא אנס את רחינה.

לרגע חשבתי שפספסתי משהו ובחתונה של איקר שהתבטלה אוריאל ואלחנדרה התחנו, ולהכנות לחתונה בכנסייה, עורכים כאילו זאת החתונה הראשונה והם לא היו נשואים כחוק במשך כל שנה ומשהו הזה.

והשיא דניאל רואה את סרחיו גונב נשיקה מאיסבל וסרחיו גורם לדניאל לחשוב שיש להם מערכת יחסים וגם דניאל עצמו לא רוצה לסכן את איסבל, ודוחף אותה לסרחיו.

אה עוד משהו קרלוס אומר לאדריאן שאיסבל אשמה במות אימו, והוא לא מברר לא שואל את אליסה, לא מטיח זאת באיסבל אלא סתם מרחיק את איסבל ממנו, כאילו מילה של קרלוס אומרת להיות שווה משהו לאור היחס של קרלוס אליו.

וחררדו שתמיד היה איש סודה של אמפרו, רק שומע שביתו ראתה את אמפרו שורפת ראיות ומוסרת עדות שקר, ישר לוקח את בתו לספר הכול לארתורו.
לצפיה ב-'והשטויות רק ממשיכים מכאן יבגני'
והשטויות רק ממשיכים מכאן יבגני
12/04/2018 | 17:50
1
22
אני כל כך מאוכזב מהסיום המגוחך והמחורבן שארגן סלבדור מחיה. זה לא סיום. זה להשתין על הצופים בקשת.
לצפיה ב-'אכן כבר לאחר המעבר של שנה בפרק 64 '
אכן כבר לאחר המעבר של שנה בפרק 64
12/04/2018 | 18:25
22
הוא מתחיל לקפוץ מסצינה לסצינה. לפחות כנראה בגלל שהיו רק 70 פרקים הוא לא הציף את הסדרה עם השירים כמו באהבה מנצחת ובלב הסערה. 

חשבתי שהתסריטאית ליליאנה אבוד הרסה את אם חורגת ואת אהבה מנצחת עם תסריטים הזויים, מסתבר שגם לסלבדור מחיה עצמו לא חסר. ממש לא להאמין שהוא זה שהפיק יצירות מופת כמו המתחזה, חבקי אותי חזק ונראה לי גם לילות מריאנה.

לא מבין מה הבעיה לסיים בפרקי 64-66 ולדחוף את כל השטויות האלה. פעם דוחסים סוף לפרק אחד ופעם מורחים סוף על 5-10 פרקים. 
לצפיה ב-'נראה ששכחתי כמה דברים '
נראה ששכחתי כמה דברים
12/04/2018 | 18:28
3
22
אז אלחנדרה ורחינה לא ידעו על שחרורו של קלאודיו, אבל השחרור של איקר סילביה מיד מדווחת להן, אך עדיין מאוחר מדי.

סילביה פתאום, בלי משקפיים, עברה ניתוח לייזר? התחילו להרכיב עדשות מגע? או שהשחקנית התעקשה להמשיך לשחק בלי משקפיים?

ופתאום מסתבר שסילביה לא רק עורכת דין אלא גם פסיכולוגית ומחליטה לטפל באניבל ונדלקת עליו למרות שיודעת איך בגד בנבזות באיסבל וכמה קנאי הוא, פתאום נראה שהיא מפתחת רגשות כלפיו. 
לצפיה ב-'סביר להניח שנמאס לשחקנים בשלב הזה מהטלנובלה'
סביר להניח שנמאס לשחקנים בשלב הזה מהטלנובלה
12/04/2018 | 20:54
2
28
רק ססר אבורה ודניאלה רומו נתנו משחק מעולה. השאר......... למות מבושה.
לצפיה ב-'דווקא עד פרק 66 אין לי טענות לשחקנים'
דווקא עד פרק 66 אין לי טענות לשחקנים
14/04/2018 | 20:37
1
18
רק לתסריטאים על התסריט העלוב של הפרקים האחרונים ולמפיק שלא סיים את הטלנובלה 3-7 פרקים קודם.
לצפיה ב-'תסיים את הסיוט הזה וזהו'
תסיים את הסיוט הזה וזהו
14/04/2018 | 23:21
21
הסדרה יכלה להסתיים בשקט בפרק 65 כי כולם ממילא נענשו. ואז החליטו שקרלוס ואיקר ישתחררו מהכלא. על מה בדיוק?
לצפיה ב-'ויוה אמורים השבוע וככל הנראה מחר לפרסם את הטלנובלה הטלויסאית'
ויוה אמורים השבוע וככל הנראה מחר לפרסם את הטלנובלה הטלויסאית
08/04/2018 | 22:52
26
131
שתחליף את הדרך לאהבה והכנתי רשימת טלנובלות אפשריות שיכולה להיות אחת מהן המחליפה. כולן משנת 2017 עד תחילת 2018 כשאחת מהן עדיין משודרת במקסיקו ותסתיים החודש.
לצפיה ב-'Caer en la tentacion'
Caer en la tentacion
08/04/2018 | 22:56
1
95
זהו רימייק לטלנובלה ארגנטינאית ששודרה פה לא מזמן.

בכיכובם של גבריאל סוטו, סילביה נבארו, אדריאנה לובייר וקרלוס פרו.

האם לדעתכם היא הטלנובלה שתגיע? האם אתם בעד שתגיע?
לצפיה ב-'לדעתי אין מצב שזה יגיע אחרי שהמקור שודר פה לא מזמן'
לדעתי אין מצב שזה יגיע אחרי שהמקור שודר פה לא מזמן
08/04/2018 | 23:57
63
אני אישית גם לא התחברתי לעלילה הכללית
לצפיה ב-'El bienamado'
El bienamado
08/04/2018 | 23:02
2
96
רימייק לטלנובלה ברזילאית ישנה.
בכיכובם של חסוס אוצ'ואה(מלון הסודות), מרילוז ברמודז, מארק טצ'ר ואנדרס פלסיוס(מתחת לשמיים אדומים).
בהפקת ניקנדרו דיאז(שיכורה מאהבה, אשת הברזל, מחר ולתמיד ואהבות אמיתיות)

האם הטלנובלה לדעתכם המחליפה? האם אתם בעד?
לצפיה ב-'מהמרת שזו תגיע'
מהמרת שזו תגיע
08/04/2018 | 23:49
62
הסגנון הכללי די קולע לטעם של ויוה ולמרות שהיא מושקעת לא התלהבתי ממנה בעיקר בגלל מארק טאצ'ר היבש וגם כי בזמנו הצצתי קצת בכמה קטעים ביוטיוב והיא די נמרחת. מה שכן אם היא באמת הייתה מגיעה והיה לי זמן לעוד נובלה הייתי נותנת צ'אנס כי אי אפשר לדעת בוודאות איך טלנובלה מסויימת עד שלא רואים לפחות פרקים ראשונים. אבל אין מצב שאני אצפה בעוד נובלה בזמן הקרוב ככה שאני לא אתבאס יותר מידי אם היא תגיע במקום משהו שכן הייתי מצפה לו.
לצפיה ב-'לדעתי זאת בחירת המחדל של ויוה תהיה לסתום פיות'
לדעתי זאת בחירת המחדל של ויוה תהיה לסתום פיות
10/04/2018 | 08:46
42
וגם לסמן את חזרתו של ניקנדרו...שזה הבאסה הכי גדולה כי צפויות לנו חפירות
לצפיה ב-'El vuelo de la victoria'
El vuelo de la victoria
08/04/2018 | 23:05
70
טלנובלה קלאסית בכיכובם של פאולינה גוטו, אנדרס פלסיוס ומאנה דה לה פארה.

בהפקת נטלי לטריוקס(ים של אהבה, לב פראי, גאטה)

האם לדעתכם היא המחליפה? האם אתם בעד?
לצפיה ב-'Enamorandome de Ramon'
Enamorandome de Ramon
08/04/2018 | 23:09
1
75
בכיכובם של אזמרלדה פימנטל(תהום של תשוקה) וחוסה רון

בהפקת לוסרו סוארז(אויבת יקרה).

האם לדעתכם היא תגיע? האם אתם בעד?
לצפיה ב-''
08/04/2018 | 23:52
29
נראה מעניין.
יש שם שחקנים מאנה כפול שלוש.

לצפיה ב-'Me declaro culpable'
Me declaro culpable
08/04/2018 | 23:13
4
76
רימייק לטלנובלה ארגנטינאית שאמורה להגיע גם היא.

בכיכובם של חואן סולר ומיירין ויאנואבה

בהפקת אנג'לי נסמה(הימור מסוכן, תהום של תשוקה, החיים שגנבו ממני ואנה כפול שלוש).
למרות זה האם לדעתכם היא תגיע? האם אתם בעד?
לצפיה ב-''
08/04/2018 | 23:56
1
63
נראה מהמם
אני בעצמי המלצתי על הטלנובלה הזאת לויוה.
אך אם מגיע המקור אין סיכוי לקבל גם את הרמייק לדעתי
אגב מתי החמישה כוכבים הזאת תיעלם סוף סוף? ואז יתחיל המקור?
שהוא לאהוב אותך .
לצפיה ב-'167 פרקים וכעת פרק 123'
167 פרקים וכעת פרק 123
09/04/2018 | 00:23
49
אז בערך עוד חודשיים.
לצפיה ב-'גם פה כמו במקרה של - Caer en la tentacion נראה שהיא לא תירכש'
גם פה כמו במקרה של - Caer en la tentacion נראה שהיא לא תירכש
09/04/2018 | 00:08
52
בגלל המקור שנרכש כבר,
ובכל מקרה גם פה לא התחברתי לעלילה הכללית שנראית לי די כבדה
לצפיה ב-'אני לא תולה הרבה תקוות שזו תהיה המחליפה'
אני לא תולה הרבה תקוות שזו תהיה המחליפה
09/04/2018 | 05:20
46
יש לה 61 פרקים וזה אולי משהו שויוה יעדיפו לא לרכוש כי קצרה מדי.
לצפיה ב-'Mi adorable maldicion'
Mi adorable maldicion
08/04/2018 | 23:17
64
רימייק לטלנובלה קלאסית קולומביאנית "אסונות של לולה"

בכיכובם של פבלו לייל ורנטה נוטני(ים של אהבה)

לצפיה ב-'Papa a toda madre'
Papa a toda madre
08/04/2018 | 23:24
2
66
קומדיה משפחתית מקורית

בכיכובם של סבסטיאן רולי ומאייטה פרוני

בהפקת מפיק חדש, אדוארדו מסה שעבד עד כה עם רוסי אוקמפו בטלנובלות שלה.

לצפיה ב-'לדעתי יש סיכוי שזו המחליפה החדשה '
לדעתי יש סיכוי שזו המחליפה החדשה
08/04/2018 | 23:59
66
גם בגלל סיפור מעניין ומקורי
אך בעיקר בגלל סבסטיאן רולי המהמם
ובגלל שהטלנובלה יצרה באזז מסויים והפכה לסוג של שילת היום בניגוד לשאר האפשרויות למחליפה החדשה.
לצפיה ב-'אסון טבע אם זה יגיע...'
אסון טבע אם זה יגיע...
10/04/2018 | 08:48
39
אבל מקווה שלא...כי יש לנו כבר קומדיה אחת
לצפיה ב-'Sin tu mirada'
Sin tu mirada
08/04/2018 | 23:28
1
78
רימייק לטלנובלה טופז(ואזמרלדה)

בכיכובם של אוסבלדו דה לאון וקלאודיה מרטין
שבוע הבא היא מסתיימת

זהו

לצפיה ב-'זה נראה לי הכי אטרקטיבי, לא בטוחה לגבי סיכויה להגיע לכאן'
זה נראה לי הכי אטרקטיבי, לא בטוחה לגבי סיכויה להגיע לכאן
10/04/2018 | 09:20
40
אני לא בטוחה גם אם אני רוצה שיביאו או לא, כי אם יביאו אני ארצה לראות אותה ואין לי זמן, כי אני מתחילה גם את "הכוח לאהוב".
לצפיה ב-'לגבי היתר'
לגבי היתר
09/04/2018 | 00:05
3
67
El vuelo de la victoria
Enamorandome de Ramon
Mi adorable maldicion
Papa a toda madre
Sin tu mirada

אני בעד ונגד
בעד כי הן נראות שוות כולן
ונגד כי אין לי זמןככה שמעדיפה שיגיע כרגע משהו שאני לא מצפה לו

בכל מקרה Papa a toda madre ו-Sin tu mirada נראות לי די חדשות בשביל להגיע לפה כבר עכשיו, מקווה שאני לא טועה
לצפיה ב-'Papa a toda madre כבר הסתיימה במקסיקו'
Papa a toda madre כבר הסתיימה במקסיקו
09/04/2018 | 00:12
2
55
ויוה יכולים לרכוש אותה בלי בעיות. זה לא כמו הברזילאיות. גם אדמה פראית נרכשה מהר כשהסתיימה במקסיקו. Sin tu mirada אולי אין לה סיכוי למרות שהיא נגמרת שבוע הבא והמחליפה בויוה מתחילה יותר מחודש
לצפיה ב-'כשזה טלויסה יש סיכוי גבוה'
כשזה טלויסה יש סיכוי גבוה
09/04/2018 | 00:42
60
עם טלויסה הם הרבה פעמים מאוד זריזים, היו כבר מלא מקרים שהביאו טלנובלות שלא הסתיימו.
לצפיה ב-'בעצם נזכרתי שכששאלת את ויוה לגבי עוד מקסיקנית מ2017'
בעצם נזכרתי שכששאלת את ויוה לגבי עוד מקסיקנית מ2017
09/04/2018 | 07:05
83
הם ענו תשובה די סקפטית "טרם ידוע נעדכן בהמשך"
וגם ככה הגיעו כבר 3 מקסיקניות מ 2017 מה שאומר שאולי זו באמת תהיה מקסיקנית מהשנה ככה שזה באמת יכול להיות
PAPA A TODA MADRE / SIN TU MIRADA
שתיהן התחילו בסוף 2017 ככה שהייתי מחשיבה אותן כבר 2018
לצפיה ב-'איזה מעצבנים! עדיין לא הודיעו כלום '
איזה מעצבנים! עדיין לא הודיעו כלום
15/04/2018 | 20:06
2
17
לא הודיעו כלום על הטלנובלה החדשה ועבר כבר שבוע!
לצפיה ב-'ענו לאופיר שיפרסמו '
ענו לאופיר שיפרסמו
15/04/2018 | 20:22
1
24
בסוף החודש
לצפיה ב-''
16/04/2018 | 01:12
5
שאלות, חדשות, בקשות
06/04/2018 | 12:47
23
56
חג שמח
לצפיה ב-'Nube, טלנובלה חדשה של טלויסה'
Nube, טלנובלה חדשה של טלויסה
05/04/2018 | 22:41
1
139
מדובר ברימייק לטלנובלה ארגנטינאית, ניני וככל הנראה רנטה נוטני וקרלוס פרו הם הראשיים בטלנובלה.
לצפיה ב-'אנחנו יודעים על מה לא להמליץ לויוה להביא'
אנחנו יודעים על מה לא להמליץ לויוה להביא
05/04/2018 | 22:53
64
לצפיה ב-'מה גלובו מתכננים לשנה הקרובה'
מה גלובו מתכננים לשנה הקרובה
06/04/2018 | 19:22
14
53
לצפיה ב-'משבצת של 6'
משבצת של 6
06/04/2018 | 19:50
4
108
Espelho da Vida (המראה של החיים)- טלנובלה של אליזבט ג'ין (מעבר לזמן) תחליף את Orgulho e Paixão בספטמבר הקרוב. גם כאן רפאל קרדוסו מקבל תפקיד ראשי, ככל הנראה לצידה של איזיס ולוורדה. המרשעת כנראה תהיה אליני מוראיס. וורה פישר חוזרת למסך לאחר שבמשך שש שנים לא קיבלה תפקידים לאחר שמתחה ביקורת על תפקידה ב"לוחמת". הטלנובלה הזאת כמו הרבה טלנובלות אחרות של היוצרת הזאת יערב מיסטיקה וגלגול נשמות.
Filhos da Terra (בנים של אדמה) - טלנובלה שתבוא אחרי Espelho da Vida בתחילת 2019 והיא מהיוצרים דוקה רשיד ותלמה גאדש (היוצרים של תכשיט נדיר). הטלנובלה תהיה על פליטים סוריים. הראשיים שנבחרו (כרגע, יכול להשתנות) הם ז'וליה דלאביה ורנטו גואז, ששחקו כבר ביחד בVelho Chico. הרשעית הראשית תהיה סופי שרלוטי.

לצפיה ב-'מה היו הטענות של ורה פישר לתפקידה בלוחמת '
מה היו הטענות של ורה פישר לתפקידה בלוחמת
08/04/2018 | 16:45
3
33
על כך שלראשונה נתנו לה לשחק דמות רעה? או שהדמות שלה לא הייתה דומיננטית בניגוד לאחרים בצוות של בית הבושת? 
לצפיה ב-'היא גם ביקרה את התפקיד שלה וגם את הטלנובלה'
היא גם ביקרה את התפקיד שלה וגם את הטלנובלה
08/04/2018 | 23:58
2
25
היה לה תפקיד זניח והיא לא עשתה שם כלום מבחינתה. היא אמרה שתפקיד של קלאודיה ראיה וטוטיאה מוראיס היו מספיקים.
היא גם אמרה שלא רק היא התלוננה, שבטלנובלה שהיו קרוב ל100 דמויות וטלנובלה לא הייתה טובה.
לצפיה ב-'גם בהאחד ובדרך להודו היו הרבה דמויות ואפילו יותר'
גם בהאחד ובדרך להודו היו הרבה דמויות ואפילו יותר
09/04/2018 | 00:29
1
28
בברזילאיות שראיתי חוץ מ"בזמן שישנת", "שדרות ברזיל" ו"מעבר לזמן" בכולן היו יותר מדי דמויות. 

אז נראה שמפריע לה שנתנו לה לשחק דמות רעה וגם רעה שהיא הקופאית של המאפיה (סחר בנשים) ולא מלכלכת את הידיים, למרות שהיא לכלכה בכך שעשתה הפלה חשאית ואותה בחורה מתה מההפלה בתנאים האלה ומהחוסר מקצועיות. 
לצפיה ב-'לא נראה לי שמה שהפריעה לה זה שהיא הייתה רעה'
לא נראה לי שמה שהפריעה לה זה שהיא הייתה רעה
09/04/2018 | 00:34
23
היא אמרה שתפקיד שלה היה מיותר והיא כמעט לא עשתה כלום. טוב היא סוג של דיווה בגלובו וכנראה רצתה משהו יותר משמעותי. לדעתי אם היו נותנים לה תפקיד של קלאודיה ראיה , היא הייתה מרוצה.
לצפיה ב-'משבצת של 7'
משבצת של 7
06/04/2018 | 22:38
83
O Tempo não Para (הזמן לא עוצר) - טלנובלה שתחליף את Deus Salve o Rei. הטלנובלה מספרת על משפחה שיצאה בסוף המאה ה19 לטיול בקוטב הצפוני, ספינתם טבעה והם קפאו כולם יחד , כולל כלב שלהם. לעבור 130 שנה חוקרים ברזילאים מצאו אותם קפואים בבלוק קרח, והפשירו אותם. עכשיו המשפחה צריכים להתרגל לחיים במאה ה21
לתפקידים ראשיים נבחרן קלבר טולדו (אימפריה) וז'וליאנה פאייבה (בקרוב נראה ב"הכוח לאהוב"). עוד בטלנובלה ישחקו קלאו פירס (מרשעת), אדסון סלולרי, וונסה ג'קומו עוד..

אחרי תשודר טלנובלה Verão 90 graus (קיץ 90 מעלות). בתפקדים ראשיים ישחקו איזבל דרומונט (שבע נשמות) ורפאל ויטי (רוק סטאר).
לצפיה ב-'משבצת של 9'
משבצת של 9
06/04/2018 | 23:10
1
81
Segundo Sol (שמש שניה) - טלנובלה של ז'ואו עמנואל קרניירו (שדרות ברזיל,חוקי המשחק), תעלה ב 14 למאי ותחליף את O Outro Lado do Paraíso .
עלילה - בשנות ה90 בטו פלקאו (אמיליו דנטאס) היה זמר מפורסם בסלוודור, היה לו הכל, כסף, תהילה, אבל לקראת 1999 הקריירה שלו דעכה. בנסיבות לא צפויות הוא הוכרז כמת ונאסר עליו לגלות שהוא בחיים. מותו גרם למהומה גדולה שהובילה לעלייה במכירות האלבומים שלו. הוא מצא מקלט בעיירה שקטה על החוף בברזיל והתאהב שלוזיה (ג'ובנה אנטונלי). אך העבר שלו רודף אחריו והורס את ההווה שלו ושל אהובתו.  
עוד ישחקו בטלנובלה: דבורה סקו, אדריאנה אסטבז, ולדימיר בריצ'טה, ז'וזה אבראו, פביולה נסימנטו.

אחרי טלנובלה הזאת בנובמבר תעלה O Sétimo Guardião (המלאך/שומר השביעי) - טלנובלה של אגינלדו סילבה (שקר היופי, אימפריה). הזוג הראשי בטלנובלה יהיו מרינה רוי ברבוסה וברונו גליאסו. עוד בטלנובלה ישחקו טוני ראמוס, לטיסיה ספילר, וכנראה גם ליליה קבראל, קאוה ריימונד, קאיו בלאט...
לצפיה ב-'המלאך השביעי נשמע לי נחמד'
המלאך השביעי נשמע לי נחמד
07/04/2018 | 00:35
56
בעיקר כי התגעגענו ללילה קבראל.
לצפיה ב-'Espelho da Vida ו-O Tempo não Para של משבצות 7/6'
Espelho da Vida ו-O Tempo não Para של משבצות 7/6
07/04/2018 | 10:16
5
64
הן יהיו חצי תקופתיות? מקווה שכן אבל גם אם לא נשמע ממש ממש טוב.
Espelho da Vida נשמע דומה למעבר לזמן ושוב עם רפאל ואליני רק שהפעם היא
O Tempo não Para נשמע לא פחות אדיר חח אהבתי את הרעיון אין גלובו לאחרונה מפציצים.

לגבי המשבצת של תשע, הנובלה השנייה שציינת מסקרנת, בעיקר בגלל מרינה רוי ברבוסה וטוני ראמוס אבל צריך לחכות ולראות מה תהיה העלילה שלה

תודה רבה על כל המידע המעניין!

לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
07/04/2018 | 14:27
4
39
כל כך רוצה לצפות במראה של החיים.
כמו מעבר לזמן 2 אותו יוצר גם אותם הראשיים.
הרעיון של אנשים שקפאו מדליק..
כמו אדם קדמון כזה...
לצפיה ב-'זה מגניב חח מזכיר לי סדרה שהייתה לפני הרבה שנים '
זה מגניב חח מזכיר לי סדרה שהייתה לפני הרבה שנים
07/04/2018 | 17:56
3
58
Dead Gorgeous
3 אחיות שנהרגות בתאונת כרכרות ואחרי 150 שנה חוזרות לחיים וצריכות להתרגל לתקופה המודרנית, הבית שהיה להן הפך לפנימייה/בית ספר פרטי והן מנסות להשתלב שם והן בעצם הפכו לסוג של רוחות עם יכולת לעבור דרך קירות וכאלה חח
לצפיה ב-'קולומביה עכשיו מתכננת גם טלנובלה דומה Siempre Bruja'
קולומביה עכשיו מתכננת גם טלנובלה דומה Siempre Bruja
07/04/2018 | 20:23
2
41
על מישהי ממאה ה17 שהיא מכשפה, היא קופצת קדימה בזמן לקרטחנה של זמינו כדי להנצל מהעלאה על המוקד.
לצפיה ב-'גם נשמע שווה'
גם נשמע שווה
08/04/2018 | 06:52
12
לצפיה ב-'| חייבים להמליץ את זה לויוה '
| חייבים להמליץ את זה לויוה
08/04/2018 | 10:33
6
לצפיה ב-'ויוה פרסמו פרומו ל"הכוח לאהוב" דווקא נראה פרומו יפה'
ויוה פרסמו פרומו ל"הכוח לאהוב" דווקא נראה פרומו יפה
07/04/2018 | 15:51
3
89
נראה שהם כבר ויתרו על עמוד באתר שלהם ושמו פרומו ועלילה בעמוד שלהם בפייסבוק וזהו בכלל האתר שלהם נראה זוועה. מזמן לא נכנסתי לשם, אבל עכשיו כשנכנסתי פתאום הוא נראה כל כך מעפן ובקושי מתפקד, לוח שידורים לא עובד בכלל.
הנה הפרומו
לצפיה ב-'הפרומו בפייסבוק תמיד מקדים את פרסום העמוד '
הפרומו בפייסבוק תמיד מקדים את פרסום העמוד
07/04/2018 | 16:48
1
33
לצפיה ב-'אני יודעת, אבל היא מתחילה בעוד 3 ימים, לא הגיע זמן לפרסם'
אני יודעת, אבל היא מתחילה בעוד 3 ימים, לא הגיע זמן לפרסם
07/04/2018 | 16:51
51
את העמוד באתר? מתי בדרך כלל הם מעלים לאתר?
לצפיה ב-'השקיעו בפרומו'
השקיעו בפרומו
08/04/2018 | 06:53
15
לצפיה ב-'האלמנות השחורות, גרסה מקורית לנשים בשחור(Mujeres de negro) '
האלמנות השחורות, גרסה מקורית לנשים בשחור(Mujeres de negro)
09/04/2018 | 00:35
41
נמצא בויאודי הוט. אולי אראה את זה למרות שזה לא הגרסה המקסיקנית.
לצפיה ב-'הכוכב גבריאל סוטו מתאחד עם בנותיו! - כתבה'
הכוכב גבריאל סוטו מתאחד עם בנותיו! - כתבה
09/04/2018 | 19:41
44
כל הפרטים על האיחוד המרגש בקישור הבא

לצפיה ב-'מעבר לזמן - בהתחלה ברנרדו המודרני הציק אבל עכשיו'
מעבר לזמן - בהתחלה ברנרדו המודרני הציק אבל עכשיו
08/04/2018 | 19:24
3
55
הוא חזר להיות חמוד כמו ברנרדו התקופתי חח לא אהבתי שבהתחלה הוא תפס את הצד של ויטוריה מבלי לנסות להבין את אמיליה אבל נו טוב ויטוריה הייתה אימו בגילגול הקודם ככה ש.. אבל בעצם אפשר לומר שהכל מסתכם במילה אחת - אריאל כשלא האמין יותר באהבה הוא חיבל במפגש ביניהם וגרם להם להתחיל ברגל שמאל, אבל עכשיו הוא זה שגם קירב ביניהם בטענה שאהבתה של אמיליה לברנרדו תרכך את ליבה מול ויטוריה. אהבתי את שיחזור סצנת הורד של אמיליה וברנרדו במערה ואיך ששניהם הרגישו דה ז'ה וו ואחר כך איך שנפתחו האחד מול השנייה וסיפרו את הסודות הכי כמוסים שלהם. איזה יופי שפה אנחנו כן רואים את ברנרדו צלול ומאוהב במלוא מובן המילה, אמיליה בהחלט ראויה לזה אחרי שבגילגול הקודם אומנם הם מצאו דרך לחזור אחד לשנייה אבל לא הצליחו לחוות את אהבתם כמו שצריך בגלל האמנזיה החלקית של ברנרדו. אהבתי איך שהוא הכיר בעובדה שטעה איתה בהתחלה ואיך שניחם אותה אחרי ששמעה שאביה במצב קשה באיטליה

לפחות הנסיעה של אמיליה לאיטליה הועילה כי ככה יצא שהיא שלחה את פדרו לפתור את כל הבעיות במשרד בריו חח כיף שעכשיו יהיה קצת שקט ממנו במיוחד בשביל ליביה שכבר לא יודעת איך להגיד לפדרו שהוא כבר ממש אבל ממש לא מעניין אותה מה שכן אהבתי איך שליביה קנתה את תיבת הנגינה שויטוריה משכנה והעניקה לה אותה במתנה סופסוף ויטוריה הבינה שלליביה אין כל קשר להשפלה שעברה. הייתה איתן סצנה מרגשת, במיוחד אהבתי שבדיוק פליפי הגיע גם כן ואיך שהודיעה לו שהיא נפרדת מפדרו מליסה לגמרי פקעת עצבים החשדות שלה שפליפי בוגד בה רק התחזקו אחרי שפדרו הטיח בפנייה שהוא אכן בוגד בה עם "אחת הבחורות שהגיעה מריו" עוד התגלה לנו שאלכס לא בטוח הבן של פליפי אלא יכול להיות שרוברטו הוא האב, למרות שאני כבר מזמן ידעתי שלבסוף יתגלה שפליפי הוא האב וטוב שכך

אני לא יודעת מי יותר מזעזע קיירוס או בנטו אהבתי איך שראול החטיף לו אחרי שהעליב אותו ופגע בכבודה של ז'מה, ועוד יותר אהבתי איך שבניגוד לגילגול הקודם הפעם בנטו נענש ישר איך שהראה סימני גזענות כלפי ראול וקרא לו "כושון". מגיע לו ששוב נכנס לכלא לפי מה שבנטו אמר לרוזה נראה שהוא באמת רוצה להשתנות אבל לא מצליח בטענה שהוא נענש על משהו, רמז שזה העונש שלו על כל מה שעולל בגילגול הקודם. עדיין אם סלומה לא הייתה הייתי מעדיפה שרוזה תיענה בחיוב להצעת הנישואים של מאסימו שסופסוף הסכים להיפתח למחוייבויות אחרי שראה כמה הוא נהנה עם מגורים משותפים עם האחייניות שלו. בכל מקרה לרוזה מגיע משהו הרבה יותר טוב מבנטו שבכלל די מבוגר בשבילה

עוד שני קטעים מרגשים שממש אהבתי - ברנרדו נכנס לתא הארכיון של בית היתומים כדי לחפש מידע על ההורים הביולוגיים שלו כשבעצם מדובר על אותו חדר במנזר שהוא ואמיליה השתכנו בו זמנית בגילגול הקודם מגניב! 

המפגש של ברניסי עם פליפי גם היה מרגש, החיבה ביניהם מהגילגול הקודם נשארה אהבתי את השיחה הלבבית שהייתה להם ואיך שהיא הגיבה בחום לגבי אלכס שבעצם היה בנה בגילגול הקודם!

ונסיים באניטה שלמרות שהסכימה לשקול את הצעתו של רוברטו להיות אבי בנה ללא קשר מחייב, הודתה שהיא מתחילה להתאהב באפונסו איזה קטע עם רוברטו - בגילגול הקודם בכלל לא רצה להכיר באבהותו שינוי של 180 מעלות אבל נראה שהגורל ישלם לו פה עד הסוף חח כי ליבה של אניטה עם אפונסו
לצפיה ב-'שכחתי לציין שהסיכום הוא עד פרק 77'
שכחתי לציין שהסיכום הוא עד פרק 77
08/04/2018 | 19:38
20
לצפיה ב-'היה טבעי שברנרדו יתפוס את הצד של ויטוריה '
היה טבעי שברנרדו יתפוס את הצד של ויטוריה
08/04/2018 | 22:37
1
14
אפילו ליביה בתה של אמיליה תפסה את הצד של ויטוריה כי אמיליה התנהגה כמו מכשפה אמיתית, ולא הסבירה לאף אחד את הסיבה, רק היא ואלברטו ידעו, כך מהצד זה נראה כמעשה סאדיסטי. 

נחמד שליביה הצליחה להתקרב לויטוריה וויטוריה הבינה שליביה לא קשורה למעשי אימה, וגם התיבה שהיא מזכרת מבתה של ויטוריה שהיא חושבת שמתה חזרה אליה.

העבר אכן רודף את בנטו ובכושון יצא מהבנטו התקופתי שהבנטו המודרני לא הבין מאיפה באה הגזענות שלו ואכן מסתבר שבברזיל המודרנית יש חוקים מחמירים בנושא גזענות. כי בישראל אף אחד לא ייעצר על כך שקרא לאתיופי כושי או אפילו אם יקרה לערבי ערבוש. נתקלתי בזה בשקר היופי, כשהדמות של לילה קברל זכתה בלוטו, והעשירה ששנאה אותה ניסתה להילחם בזה שתקנה בית לידה, היא הזהירה אותה מפליטת פה של גזענות שתגרום לה להיעצר. ואמנם מי שנכנס לכלא על גזענות הוא בנטו, אבל גזען כמו פדרו התקופתי הוא דווקא קיירוס. 

אריאל אכן קצת נרגע עם החבלה שלו ועזר לאמיליה וברנרדו להיפגש.

מפגש בין ברניסי לאלכס ופליפי בהחלט מרגש. 

רוברטו הוא דמות שהדבר היחיד שנשאר מרוברטו התקופתי זה ההתאהבות באניטה, רוברטו, כמו ביאנקה בכלל לא דומה לרוברטו התקופתי הנוכל, רופא רציני, וגם כשנדלק על אניטה הפסיק להיות רודף שמאלות. לגבי מליסה נחשפנו שהיא הייתה מכשפה בילדותה, וגם שהיא לא ידעה מי אביו של אלכס וניצלה את ההריון כדי להתחתן וגם כמה היסטרית היא בסצינות קנאה. אה עוד דמות שאין בה שום דבר מהגלגול הקודם חוץ מאפונסו בתור בן, זו זילדה, שפה היא לגמרי פתוחה, מסורה ואוהבת וללא דעות קדומות. 
לצפיה ב-'אבל בתור מישהו "זר" שרק הגיע לעיירה ושלא נמצא בסוד העניינים'
אבל בתור מישהו "זר" שרק הגיע לעיירה ושלא נמצא בסוד העניינים
08/04/2018 | 23:30
15
זה היה נראה כאילו הוא נדחף לסיפור שלא קשור אליו ומפתח סוג של אנטי כלפי אמיליה. שמחה שאריאל שינה את המצב כדי שברנרדו יראה את אמיליה האמיתית הם ממש חמודים עכשיו שהם לומדים להכיר שוב אחד את השנייה

לגבי החוק נגד גזענות בברזיל כן ריטה ציינה שקוראים לו חוק אפונסו משהו חח יפה להם, אהבתי גם את ההקבלה לעבר איך שבעבר בנטו קרא לראול כושון והשפיל אותו כמעט כל פרק ועכשיו על הפעם הראשונה נזרק לכלא, אחלה תיקון חח

אפרופו ביאנקה שציינת הרג אותי מאסימו איך שהגיב כשראה אותה ואת פרסיו מתנשקים בחנות חחח ואיך שהם צחקו עליו שהוא לא יודע מה זה אתר היכרויות כשחשב שזה מקום ואיך שביאנקה אמרה לפרסיו שמאסימו חי במאה הקודמת משמע נתקע בדמותו התקופתית
לצפיה ב-'Mother אמא בכיכובה של גנסו דרו(איישן מאזל) מחליפה את הצטלבות'
Mother אמא בכיכובה של גנסו דרו(איישן מאזל) מחליפה את הצטלבות
08/04/2018 | 22:01
56
החל מ7.5 ב22:00 בויוה פלוס.

הסיפור לשם שינוי לא סיפור אהבה בלתי נשכח לפי מה שקראתי את העלילה.

אתן לה צ'אנס כל עוד ויוה פלוס אצלי פתוח

לצפיה ב-'איך אפשר ליצור קשר עם טלמונדו? '
איך אפשר ליצור קשר עם טלמונדו?
07/04/2018 | 08:21
42
היי, כבר פתחתי הודעה בעבר אבל לא קיבלתי מענה 
אני רוצה לשאול את טלמונדו כמה שאלות בנוגע לשירים שהיו בסדרות, ואין לי מושג איך לעשות את זה. יש את הפייסבוק הרשמי שלהם אבל כששולחים הודעה מקבלים ישר הודעה אוטומטית של רובוט כזה... אפשר לדעת איך ליצור איתם קשר? אין להם איימל או משהו?! אני רוצה פשוט לקבל מענה אנושי כי זה משהו של שירים שהיו בסדרות שלהם..

תודה!
לצפיה ב-'ויוה ענו לאופיר שהמחליפה של הדרך לאהבה תהיה טלויסה חדשה'
ויוה ענו לאופיר שהמחליפה של הדרך לאהבה תהיה טלויסה חדשה
04/04/2018 | 19:07
20
155
והם יעדכנו שבוע הבא

לצפיה ב-'אז מסתבר שבובה פראית מביאה לדברים מוזרים נוספים '
אז מסתבר שבובה פראית מביאה לדברים מוזרים נוספים
04/04/2018 | 19:28
112
שגם מי זה מי וגם תשוקה וכוח יהיו רק באתר ואף אחת מהן לא בטלוויזיה (מי זה מי כבר באתר). וגם על המחליפה של הדרך לאהבה יודיעו חודש וחצי לפני עלייתה וגם לפני המחליפות של הצטלבות ועל כנפי האהבה, שלפחות הצטלבות נגמרת לפני, ואולי אפילו לפני המחליפה של המורד שהפרקים האחרונים שלה ביום חמישי בעוד שבועיים וזה אומר שהמחליפה עוד שלוש שבועות ויומיים. 
לצפיה ב-'טוב אז מסתבר שלויוה כן יש מילה...'
טוב אז מסתבר שלויוה כן יש מילה...
04/04/2018 | 23:35
59
לצפיה ב-'הלוואי טלויסה שלא אכפת לי ממנה'
הלוואי טלויסה שלא אכפת לי ממנה
05/04/2018 | 00:30
13
79
אין לי זמן לעוד טלנובלההההההההה
לצפיה ב-'ראית את הפרק הראשון של מתחת לשמיים '
ראית את הפרק הראשון של מתחת לשמיים
05/04/2018 | 00:47
11
83
או שעדיין לא סיימת את מילה של כבוד?
לצפיה ב-'אני די באמצע של הפרק הראשון'
אני די באמצע של הפרק הראשון
05/04/2018 | 08:38
6
61
מילה של כבוד היה נהדר. סגרו הכל ולא נורא ששכחו לזרוק את לינדה לתא כלא
לצפיה ב-'האמת ששכחו לשחרר אותה '
האמת ששכחו לשחרר אותה
05/04/2018 | 13:07
5
42
כי עם הפשעים הקטנים שלה, אין מצב שאחרי שש שנים היא עדיין בכלא. 
לצפיה ב-'האמת שלא כזה משנה '
האמת שלא כזה משנה
05/04/2018 | 22:29
4
32
הפשע והמחדל זה שלא נתנו לדריו טוב הלב בן זוג גיי שיהנה איתו. כולם מסתדרים בזוגות - אפילו סולדד לא לבד. בושה!
לצפיה ב-'גם את הורסיו לגמרי שכחו בסוף, כאילו הוא לא קיים '
גם את הורסיו לגמרי שכחו בסוף, כאילו הוא לא קיים
05/04/2018 | 22:34
3
28
לדעתי המאסר של לינדה מיותר לחלוטין, אם כי היא הייתה נחוצה כדי להציל את חואנה ופליפה מהחזרה לבית משוגעים ולחשיפת הבן של דוד של לאונרדו הרוצח.

גם המעצר של פטריסיה היה מיותר ולחשוב שלולא התלונה האנונימית שלה בתחילת הסדרה, היא הייתה נשארת בכלא כמו לינדה. 

אגב לגבי התגובה הקודמת שלך, גם את אלאסר ומטילדה לא הראו בתא, לא כשנעצרו לאחר שניסו להפליל את סמואל ברצח ביאטריס ולא כשנתפסו בניסיון לברוח עם כספי הכופר. למעשה הסצינות היחידות מאחורי הסורגים היו כשהאחים נעצרו על ששיקרו לגבי שם המשפחה שלהם.
לצפיה ב-'אנחנו כן יודעים שאליאסר ומטילדה הלכו לכלא'
אנחנו כן יודעים שאליאסר ומטילדה הלכו לכלא
05/04/2018 | 22:56
2
32
אבל פטריסיה ממש לא חשובה. מצידי שהיו הורגים אותה ביחד עם אוליסס. היא אפילו לא התייחסה למוות של אוליסס בשיחה קצרה עם קנדלה (שגם זכתה בבן זוג....)

והם גם לא שאלו את חואנה איך היא חזרה לשפיות שלה וקיבלו את זה שהיא בסדר פתאום.
לצפיה ב-'וואלה נכון '
וואלה נכון
05/04/2018 | 23:14
1
31
בתשוקת הנצים בבית משוגעים היו גם אנשים הגונים שטיפלו בהורטנסיה, כאן כל הבית משוגעים הוא של הבן דוד של לאונרדו וכל הצוות משתף פעולה עם הפשעים שלו, כך שחואנה לא קיבלה שום טיפול ובכל זאת חזרה לעצמה. 

גם את לינדה, בניגוד למה שרציתי וציפיתי, החזירו למעצר לאחר שניסתה לשכנע את בת דודתה להסגיר את עצמה, השאלה שנותרה היא לכמה זמן וגם איפה היא לאחר שש שנים, שזה גם נכון להורסיו שלא יודעים עליו כלום בסוף.
לצפיה ב-'בסביבות פרק 155 מזכירים שהוא בארה"ב ונהנה'
בסביבות פרק 155 מזכירים שהוא בארה"ב ונהנה
06/04/2018 | 10:34
28
נאמר כך על ידי אדוארד המיותר שחזר ומספר למירנדה ו-ורוניקה.

בעיקרון ניתן להבין שהורסיו בסדר ויש לו ארוסה בדרך.  כך שבעצם לא ממש היה דחוף להראות אותו.
לצפיה ב-'מילה של כבוד מושלמת '
מילה של כבוד מושלמת
05/04/2018 | 13:08
3
47
אין עוד טלנובלה כזאת!
מתחת לאותם שמיים לא משהו בכלל!
מעניין אם המחליפה של אדמה פראית תהיה גם לא משהו הכוח לאהוב.? שהוא הכוח רצון.
אדמה פראית גם כמעט מושלמת
ובאסה על רוק סטאר לא צפיתי בפרקים של השבוע ועדיין אין ממיר מקליט..

לצפיה ב-'זה בסדר אם את לא שומרת שבת '
זה בסדר אם את לא שומרת שבת
05/04/2018 | 13:12
1
42
פרקי השבוע חוזרים ביום שישי ב-18:10 אם זה קצת קשה לראות ברצף 5 פרקים שזה מ-18:10 עד 22:20. זאת הסיבה שבתקופת ויוה פלטינה שהיה ערוץ לסוף השבוע עם שלושה פרקים ברצף, הקפדתי לא לראות שתי סדרות ברצף שזה אומר שישה פרקים ברצף וחמש שעות ברצף.
לצפיה ב-'אין סיכוי שאצפה ב5 פרקים ברצף'
אין סיכוי שאצפה ב5 פרקים ברצף
05/04/2018 | 16:30
40
חוץ מזה גם השעות לא נוחות
בלי קשר לשבת
יש אפשרות למצוא את הפרקים עם תרגום באתר כלשהו?
לצפיה ב-'אני צפיתי היום בפרק השני של רוק סטאר וזה הולך ומשתבח'
אני צפיתי היום בפרק השני של רוק סטאר וזה הולך ומשתבח
05/04/2018 | 22:04
41
בעיה שאני לא אוכל ממש להתקדם איתה עד שלא אסיים את מעבר לזמן. אבל אין ספק שמדובר בעוד רכש ברזילאי מעולה, מזכיר לי את פשוט נהדרת איך שהראשית ברחה הייתה צריכה להתחיל בחיים חדשים ונעזרה במי שלימים יהיה אהבת חייה והעניין עם החלפת הזהות ושינוי הלוק מזכיר לי את שדרות ברזיל ממש מעניין כל ההתמודדות שלה עם המצב החדש שנקלעה אליו איזה אדיר היה שאיך שדיאנה וגי התנשקו ועמדו להשלים ז'וליה הופיעה ושנייה אחרי מנשיקה זה הפך לסטירה חחח מסכן גי

מקווה לסיים כמה שיותר מהר את מעבר לזמן המדהימה ואז להמשיך באופן יותר עקבי עם רוק סטאר
לצפיה ב-'מה שזה לא יהיה גם אני אאלץ לוותר'
מה שזה לא יהיה גם אני אאלץ לוותר
05/04/2018 | 21:55
38
יש לי עוד מספיק דברים שמחכים לי בממיר אבל לפחות ויוה עומדים במילה שלהם ומחזירים משבצת חדשה על בובה פראית.
לצפיה ב-'וואו'
וואו
05/04/2018 | 07:34
3
68
מעניין איזו טלוויסה חדשה?
אולי הדם של האדמה שלי?
אם הטלוויסה החדשה תהיה טובה זה קצת בעיה...
מתי החדשה מתחילה?
כלומר מתי נגמרת הדרך לאהבה?
איזו מושלמת מילה של כבוד ��אדמת מלכים��
גם אדמה פראית מדהימה!
המחליפות לא משהו בנתיים
הבובה פראית טובה כרגיל
מה שכן למה לא מתרגמים את השירים?
אני מכירה את שיר בנושא המושלם
מעניין האם הכוח לאהוב באמת מעולה?
מתחת לאותם שמיים לא משהו

לצפיה ב-'התרגום של בובה פראית הוא מלפני 18 שנה'
התרגום של בובה פראית הוא מלפני 18 שנה
05/04/2018 | 13:09
1
61
ואז הם התחילו לתרגם את השירים בשלב מאוחר אחרי מאה ומשהו פרקים. אם כי את השירים במועדון אני זוכר שכן תרגמו. 

הדרך לאהבה נגמרת ב-23 במאי והמחליפה מתחילה ב-24 במאי. 
לצפיה ב-'הטלנובלה מלפני עשרים שנה '
הטלנובלה מלפני עשרים שנה
05/04/2018 | 13:12
55
היא מעולה!
גם השיר מהמם.
מעניין איזו טלנובלה חדשה תהיה
לצפיה ב-'Sangre de mi tierra לא של טלויסה'
Sangre de mi tierra לא של טלויסה
05/04/2018 | 17:54
59
זה שייך לטלמונדו
לצפיה ב-'משפחתו של בעלי'
משפחתו של בעלי
04/04/2018 | 01:15
4
92
התחלתי לראות עם אימא שלי שהתחילה מהאמצע אבל מכיוון שזאת קומדיה קל להכנס לזה והיא שכנעה אותי. בינתיים מי שהכי מוצא חן בעיניי זה חואן פבלו מינור שמצא חן בעיניי עוד מתשוקה וכח לא מבינה איך אין לו מעריצים הוא מקסים בעיניי יותר טוב מדנילו קררה ודניאל ארנס יחד למרות שדניאל ארנס עוד נסבל פה ואני אוהבת את דמותה של סוריה וגה ואני כבר אמרתי זאת. לא אוהבת שדיאנה בראצ'ו בוכה פה מצד אחד זה טוב שהיא נחה מהמרשעות שלה אבל למה לבכות כל הזמן.

מצחיק שחואן פבלו מקבל בחילות יחד עם חולייטה ונחמד לראות הראשי השני מאל תעזבי אותי למרות שהדמות שלו לא מי יודע מה ואמא של חולייטה דורשת נבוט באנה כפול שלוש אהבתי אותה יותר וכמובן כיף גדול לראות את רנה קסדוס האדיר מגלם שוב דמות ססגונית ושונה ולא ממחזר את עצמו כמו לא מעט שחקנים. הרגה אותי בלנקה ששמעה שחולייטה בהריון אין ספק שדיאנה בראצ'ו יכולה להיות טובה אבל שתפסיק לבכות ראבק וטוב שלא כמעט כולם יודעים על ההריון.

נראה לי מריסול והזמר יתאהבו ויהיו ביחד. לא מבינה מה יש לאחות השנייה נגד חולייטה, היא לא עשתה לה כלום. האמת שמוצא חן בעיניי הנושא הטלנובלה על הורות וחמות והיחסים ביניהם. שפטתי ופסלתי מראש כנראה שגם הייתה לי רתיעה מדניאל ארנס וגם כי כעסתי שויוה הביאו אותה ולא את Papa a toda madre אבל לפי התגובות בפייסבוק לא מתים על הסדרה הזאת(משפחתו של בעלי) וגם לא אהבו אבאל'ה אז אולי מעדיפים את הסדרות הדכאוניות כמו הטורקיות או רק קומדיות מארגנטינה כמו סימונה שביקשו אותה או 5 כוכבים. גם אבאל'ה וגם זה בעיניהם זבל שטותניקי אז זה בטח יהיה גם "אבא לכל אם" זבל בעיניהם שגם ככה לא יקבלו את הזוג הראשי ביחד.
לצפיה ב-'יופי שהחלטת לצפות את לא תתחרטי היא אדירה'
יופי שהחלטת לצפות את לא תתחרטי היא אדירה
04/04/2018 | 23:12
81
מאיזה פרק התחלת? אם לא תביני משהו תשאלי;)

לגבי דיאנה בראצ'ו/בלנקה רק עכשיו היא התחילה להיות ריגשי חח כי היא מנסה לפתח קשר קרוב עם חואן פבלו אחרי נתק של 34 שנים וזה לא תמיד הולך חלק - פשוט שהחיכוכים שלהן עם חולייטה יוצרים לפעמים התנגשויות גם איתו אבל טוב בלנקה ודוניה אימלדה די נכנסות להם לחיים חח בפרקים הקודמים חולייטה הייתה ממש מסכנה בלנקה ביקשה את המפתח לדירה שלהם כפתה עלייה שיעור בישול ושלחה לה מליון הודעות בזמן הנהיגה עד כדי כך שחולייטה המסכנה עשתה תאונה(קלה יחסית) או שכל שנייה אכלתם? בואו לאכול אצלינו! חולייטה למה את לא מבשלת לו? ודוניה אימלדה בכלל פרמיטיבית איך שראתה את חואן פבלו עם הסינר-מה פתאום זה תפקיד האישה לדאוג לבית ולבשל חח איזה מיושנות חואן פבלו וחולייטה התחנכו אחרת וגם זה יוצר לא מעט ויכוחים בין כולם מה שכן הם לגמרי עשו טעות שסיפרו לה על ההריון של חולייטה לא פלא שכבר חצי עולם יודע חחח

עכשיו גם אמא של חולייטה נכנסה לעניינים והוסיפה עוד שמן למדורה כשהיחסים שלה עם בלנקה ואימלדה התחילו בהתחשמלות ונגמרו בכלים שבורים על הריצפה וגירוש שלה מהבית של חואן פבלו וחולייטההתפקיד של אוליביה בוסיו כאן באמת שונה לגמרי מהתפקיד שלה באנה כפול שלוש אבל היא מצחיקה מה שכן נראה שיש הרבה משקעים בינה לבין חולייטה כי היא לא בדיוק אם השנה

לגבי חוסה פבלו מינור הוא בהחלט מקסים ההיכרות שלו עם הדמות של דניאלה הייתה קורעת ועכשיו הם לאט לאט מגלים מה הם באמת מרגישים אחד כלפי השנייה, אני אוהבת את הסצנות שלהם הם לגמרי זוג יוצא דופן ומשעשע חח אגב הבנתי שהיה רעיון שהם יהיו הראשיים בעונה השנייה אבל בסוף חואן אוסוריו ירד מזה ודניאל אראנס וסוריה וגה ימשיכו להוביל את הנובלה:]

איזה חמוד חואן פבלו שהזמין את האחיות שלו לערב קריוקי כדי שיתקרבו ויכירו טוב יותר חח איך כולם שרו את השירים של הנובלה היה מגניב עד שדניאלה די הרסה את האווירה נכון אולי לפעמים חואן פבלו צריך להיות קצת יותר רגיש לבלנקה אבל בכללי הוא הכי חמוד איתה ורוצה להתקרב ולהכיר את אמא שלו. וגם אם יש לדניאלה איזו טענה היא באמת חושבת שזה הזמן והמקום? זה היה נשמע כאילו היא כן קצת מאשימה אותו שכולם בכו בגללו כל השנים ולא חגגו שום דבר במשפחה למרות שהיא אומרת שזה לא עניין של אשמים. דווקא ממנה היה מצופה להגיב אחרת אחרי שהרגישה אשמה(כמובן שלא בצדק)בגלל שהוא נעלם ביום שהיא נולדה. לינדה וחולייטה באמת ממש לא סובלות אחת את השנייה, לינדה לא מפסיקה להקניט אותה בכל הזדמנות בגלל שהיא חושבת שחולייטה סנובית ומתנשאת שחושבת שהם מוזרים. בהתחלה הייתה באמת מלחמת עולם בין חולייטה למשפחה שלו אבל עכשיו זה קצת התמתן, יחסית חחח כמובן שהדרך עוד ארוכה ככה שלינדה די שומרת לה טינה.

מריסול הייתה מעריצה שרופה של חאווי לפני שנים ובמקרה היא גילתה שהוא השכן החדש מהגג הסיפור שלהם ממש יפה ומקורי-הוא איבד את הקריירה שלו והיא איבדה את הזוגיות שלה והם בעצם מעודדים אחד את השני ועל הדרך מתקרבים:) זה חמוד גם איך שפרידה המתוקה מתחילה לראות בו את דמות האב שנעלם מחייה הקטעים של השלושה האילה תמיד מרגשים אגב היה איזה פרק שויוה תירגמו את השם של חאווי כסקאבי עד עכשיו לא הבנתי מאיפה הגיעו לזה

אני לא יודעת מה מידת ההצלחה של הנובלה פה אבל לפי מה שקראתי זו הטלנובלה הכי נצפית של טלויסה לשנת 2017 במקסיקו ואפשר להבין למה, היא ייחודית בהרבה מובנים אגב אריסטוטאלס(לא רק לברזילאים יש שמות מסובכים מסתבר)הוא לא אחר מהבן של חואן אוסוריו. את זה גיליתי ממש לאחרונה
לצפיה ב-'חוסה פבלו מינור עם חתול'
חוסה פבלו מינור עם חתול
05/04/2018 | 17:50
2
68
לצפיה ב-'איזו תמונה חמודה'
איזו תמונה חמודה
05/04/2018 | 22:16
24
לצפיה ב-'אני קוראת לו דודו אהרון של המקסיקנים'
אני קוראת לו דודו אהרון של המקסיקנים
10/04/2018 | 08:52
19
כי הוא מזכיר במשהו את דודו...
לצפיה ב-'אדמה פראית עד פרק 54'
אדמה פראית עד פרק 54
02/04/2018 | 18:07
15
24
לצפיה ב-'פרק 54 - דניאל מגלה על ההריון של קרולינה '
פרק 54 - דניאל מגלה על ההריון של קרולינה
02/04/2018 | 18:23
17
אניבל בא שיכור לאיסבל ושואל מדוע לא חושפת את עצמה עם בן זוגה החדש, האם עזב אותה. אחר כך דניאל בא ומודה שחשב שיש משהו עם אניבל ואולי היא עדיין אוהבת אותו, אך הבין שזה קשור לקרולינה, איסבל מודה שיש משהו אך לא מתפקידה לספר והבטיחה לקרולינה לשתוק. דניאל מחפש את קרולינה שמתחבאת ממנו ואליסה מחפה עליה. איסבל באה להציע תמיכה לקרולינה ללא הצלחה וקרולינה מרגישה רע ואיסבל לוקחת אותה לבית חולים ושומעת שקרולינה שוקלת לעשות הפלה. איסבל נשברת ומספרת לדניאל על ההריון של קרולינה ודניאל מבטיח שיתמוך בקרולינה ובבנו, אך קרולינה יודעת שהוא לא אוהב אותה. דניאל בא לדבר עם קרולינה ומבטיח את תמיכתו. קרולינה מופתעת. 

כשדניאל מחפש את קרולינה אליסה אומרת שקרולינה עובדת בבית מרקחת כפי שקרולינה אמרה לה. ויקטור שואל את קרולינה אם אין לה גאווה שתאפשר לדניאל להיות בקרבתה לאחר שעזב אותה. ויקטור בא להתעמת עם דניאל וכשדניאל מבטיח לקחת אחריות, ויקטור מבקש שיגרום לקרולינה להפסיק לעבוד בלילות. 

אמפרו וארתורו נפגשים מול עץ בו הבטיחו לאהוב ונזכרים באהבתם ומדברים על זה. אמפרו שוב קוראת את המכתב של מרסדס ומזמינה את חררדו ושואלת בדיוק מה שמע, חררדו טוען שהוא לא זוכר. ואמפרו מספרת שגילתה שהיה לה סרטן ואם שמע משהו על זה. חררדו מודה ששמע שהם עמדו לנסוע וארתורו אמר משהו על תקווה חדשה בשבילה. אמפרו מטיחה בחררדו שבגללו הייתה בטוחה שהם עומדים לברוח וארתורו עומד לעזוב את משפחתו ולכן הם עשו תקלה ברכב כדי שלא יוכלו לנסוע ואולי זה מה שגרם לתאונה והיא כל החיים התנכלה לקרולינה על מה שאימה לכאורה עשתה והכול בגללו. היא קוראת שוב את המכתב והחלק שבו מדובר על כסף שמרסדס ביקשה להעביר לבתה. 

קרולינה המומה ששילמו את החוב שלה ושזאת אמפרו, אליסה חושבת שאולי אמפרו גילתה על ההריון. קרולינה הגאוותנית לא רוצה לקבל נדבות מאמפרו ובאה להעתמת איתה וגם אמפרו הגאוותנית במקום להסביר הכול שואל אם כך היא אומרת תודה, קרולינה מתחילה להרגיש רע ואמפרו לוקחת אותה לרופא ורוסה באה ומספרת לאמפרו בדאגה שקרולינה בהריון וכנראה דניאל האב. 

איסבל מגישה לסרחיו ציוד שמושקע הרבה כסף אך לא נמצא בשימוש. סרחיו מספר שזה שייך לאגף הפרטי, ואיסבל מסבירה שמושקע הרבה כסף בציוד שלא משתמשים בו והכסף הזה יכול להציל את האגף הציבורי. 

אלחנדרה עוברת אולטרה סאונד ואפשר כבר לשמוע את פעימות הלב של ילדה. אוריאל מגיע באיחור, אבל מגיע ואלחנדרה שמחה על כך. היא מדברת על התקווה החדשה שהילד מפיח בה ואוראיל שוב מזכיר לה שהוא תומך בילד ולא יהיה איתה, ואלחנדרה מסבירה שהיא מתכוונת לכוח שהילד נותן לה. 

קרולינה שרה ורוקדת במועדון של קרלוס ובן דודו שואל לגבי התגובה של דניאל אם יגלה וקרלוס טוען שהוא הרי כבר לא איתה, וקרלוס מקווה לשכב עם קרולינה שוב. כולם נהנים מהמופע של קרולינה ובינתיים דניאל מחפש אותה בכל בתי המרקחת שעובדים בלילה וגם בכל החנויות האחרות שעובדות בלילה, כמובן ללא הצלחה.

אמפרו רוצה לחפש את דניאל ומופתעת לשמוע שהוא עם איסבל. דניאל שופך את הלב בפני איסבל על דאגתו לקרולינה ואמפרו רואה אותם מתנשקים. אחרי שדניאל הולך אמפרו באה לאיסבל ומטיחה בה שראתה אותה מטיילת ומתנשקת עם דניאל. היא שואלת אם רוצה להרוס את בניה ואיך אניבל יגיב. איסבל אומרת שאהבתה לאניבל הסתיימה בגלל מעשיו של אניבל ולא בגלל דניאל. אך אמפרו טוענת שאסור היה להסתכל על דניאל. היא אומרת שאף אחד לא יגלה כי זה ייפסק. ואיסבל מבהירה שתיאבק על דניאל. אמפרו מספרת על ההריון של קרולינה ואיסבל מודה שיודעת ודיברה על זה עם דניאל והוא יתמוך בילד שלה אך יהיו ביחד ואמפרו אומרת שאפילו במחיר חייה תמנע ממנה לעשות את זה לבניה. 
לצפיה ב-'עד 65 שנגמר ממש לפני דקה או שתיים'
עד 65 שנגמר ממש לפני דקה או שתיים
02/04/2018 | 21:44
47
הדבר היחיד שראוי לציין בפרק הזה זה החתונה של אלחנדרה ואוריאל. וגם זה היה בסוף הפרק.

בכלליות אני מרגיש שהסדרה בלעה ספיד ואסיד ועירבבה אותם ביחד וככה יצאה סדרה לא מהודקת ומלאה אירועים שלא באמת חשובים למהלך העלילה מלבד המוות של קרולינה. אפילו הרומן של שלושת האחים את איסבל כבר לא מעניין.

ו.... יש סיבה למה ססר אבורה לא היה בחתונה של האחיינית שלו, כביכול?
לצפיה ב-'פרק 55 - האב בלאס מציל את המצב '
פרק 55 - האב בלאס מציל את המצב
04/04/2018 | 19:02
14
איסבל מספרת לסרחיו על תכניתה למכור את הציוד המיותר באגף הפרטי ובכסף להציל את האגף הציבורי והם יודעים שאלבה לא תסכים, אז מנסים לשכנע את רודולפו, שמפחד לריב עם אישתו על דברים צודקים וכשהיא תופסת אותו מדבר איתם הוא מיד מספר לה על מה דיברו ואלבה באה לצעוק שלעולם לא תסכים ושישכחו מזה. רודולפו שופך את הלב בפני האב בלאס על היחסים עם אישתו שלא טובים וכמה היא קשוחה והוא לא יכול לצאת נגדה והוא מתבייש שהרי הוא המאהב של אישתו. אלבה רואה אותם מדברים וחוששת שבלאס סיפר לו הכול ובאה לשאול אותו והוא שוטף אותה על כמה היא רעה לבעלה ולכולם, והיא טוענת שאין לו סמכות מוסרית. איסבל מספרת לארתורו שהיא השקיעה את הכסף כדי שאלבה תוכל לקנות את המניות וחשבה שהעדיפה את זה משותף זר וארתורו שמח, אם כי עדיין לא הבנתי מה הפואנטה אם לאיסבל אין זכות הצבעה על ההחלטות למרות שהשקיעה כסף בבית חולים. אלבה מופתעת לראות את איסבל בישיבה ושואלת מדוע הישיבה לא שגרתית ואומרת שלא תסכים למכור את הציוד ומופתעת לשמוע שמצאו פתרון אחר והאב בלאס מופיע ומספר על תכנית להשיג תרומה מקהילות לבית חולים, התכנית נראית מעולה לכולם, אך אלבה כועסת שהאב בלאס התערב, נראה שזה לא עניין של השקעה באגף הפרטי, נראה שלאלבה יש אובססיה לסגור את האגף הציבורי או לפחות לדאוג שייתן לעניים טיפול של ימי ביניים ולכן גם אם ההשקעה באגף הציבורי, היא לא על חשבון האגף הפרטי זה עדיין מעצבן אותה.

דניאל אומר לקרולינה שחיפש אותה בכל בתי המרקחת ולא מצא אותה ושואל איפה היא עובדת, והיא אומרת שעדיין אחד הילד ועניין אחר שיתערב בחייה. איסבל מגינה על יחסיה עם דניאל וגם דניאל מתעקש להמשיך עם איסבל כשאימו מטיחה בו שראתה אותם יחד ונוזפת בו על שהעז להסתכל על אשת אחיו וגם דניאל אומר שאניבל דאג לאבד את איסבל בכל דרך, אך אמפרו מתעקשת שלמרות מה שאניבל עשה, אסור היה לו להסתכל על גיסתו. היא שולפת את הקלף שקרולינה בהריון, אך דניאל מבהיר שיתמוך בה אך יהיה עם איסבל ואמפרו זועמת. היא הולכת לדבר עם קרולינה שמוחה על התשלום והיא מסבירה לקרולינה שמדובר בכסף של אימה שהגיע אליה ולכן החליטה לשלם את החוב, קרולינה לא מבינה את השינוי בגישה של אמפרו ואמפרו מבקשת ממנה לא להסתפק בכך שדניאל יתמוך בה ולדרוש ממנו להיות איתה ועם בנה לגמרי ולהקים איתה משפחה. 

אמפרו בוכה בפני ארתורו שהמשפחה נהרסת ובדיוק אניבל מגיע שיכור כלוט הביתה ומבזה אותם. 

דניאל וקרולינה הולכים לאולטרה סאונד ורואים את הילד ושומעים את פעימות ליבו, איסבל נכנסת במקרה ורואה אותם. ואחרי זה דניאל מדבר עם איסבל כמה היא מרגש לראות את בנו והם מתנשקים בדיוק כשקרולינה יוצאת ורואה אותם ובורחת משם. דניאל בא למחות בפני קרולינה שברחה ולא חיכתה לו והיא מספרת שראתה אותו מתנשק עם איסבל וזה לא יכול להיות כך, היא לא יכולה להסתיר שכואב לה כי היא עדיין מאוהבת בו, אז יאלץ לבחור בינה ובנו לבין איסבל. 

איקר מציע לאלחנדרה להגיד שהוא אבי בנה, כדי שאמפרו לא תחטוף קריזה מזה שאלחנדרה בהריון מאוריאל. הוא מצליח להרשים את אלחנדרה עם ההצעה שלו והנכונות שלו להיות אביו של ילד לא שלו. 

אחרי המריבה על איסבל אמפרו מבקשת מדניאל לפטר את אוריאל בגלל יחסיו עם אלחנדרה ודניאל מתעקש שהוא צריך עבודה יותר מתמיד ומסרב, וכרמן שומעת את השיחה וזה כואב לה. אוריאל מספר לאנדרס שמצא עבודה משתלמת יותר ואנדרס שמח בשביל אוריאל אך אומרת לו להגיד לדניאל שעכשיו בטח ציפה יכאב לו שהוא יעזוב את העבודה אצלו.

אמפרו אומרת לאמדור שלא תחפה עליו עוד ודורש שיחזיר את הכסף שגנב, אחרת בעצמה תספר לאלחנדרה שהוא ניהל את החשבון. אמדור מציע להמציא חשבון כביכול נוסף של אביה של אלחנדרה ולשים בו את הכסף ואמפרו נותנת לאמדור שבוע בשביל זה, אחרת בעצמה תתלונן נגדו. 
לצפיה ב-'פרק 56 - קרולינה הופכת לאישה אנוכית '
פרק 56 - קרולינה הופכת לאישה אנוכית
04/04/2018 | 19:23
16
היא אומרת לדניאל שזה לא טוב לה לראות אותו עם איסבל, ולכן ייאלץ לבחור. דניאל מבטיח שלא תראה זאת יותר, אך קרולינה מתעקשת שכואב לה שהוא עם אישה אחרת. קרולינה ממשיכה לשיר במועדון של קרלוס וכשהיא מתכוננת קרלוס משפיל אותה והיא שואלת מדוע והוא מטיח בה שעברה ממנו לאויב שלו, והיא מזכירה לו שנטש אותה ברגע שהבין שהיא בהריון, אז מה זה משנה לו עם מי הייתה. קרלוס אומר שרוצה אותה שוב וקרולינה דוחה אותו והוא מאיים שאחרת לא תראה את אדריאן. אליסה מוחה על האולטימטום שקרולינה הציבה לדניאל שעלול לבחור באיסבל, אך קרולינה אומרת שאולי זה האות בשבילה, ואליסה המומה שקרולינה שוקלת לעשות הפלה. זאת ההחלטה שמקבלת קרולינה והיא הולכת לעשות הפלה אצל אותה גיניקולוגית שעשתה אצלה אולטרה סאונד ששואלת אותה אם היא בטוחה שזה מה שהיא רוצה ובזה נגמר הפרק.

דניאל סובל וסרחיו שם לב לכך ומבקש ממנו לסמוך עליו ולשפוך את הלב. דניאל מספר לו על ההריון של קרולינה ומבין שדניאל רוצה לדאוג לילד בלי להיפרד מאיסבל. דניאל טוען שמבחינתו הדברים לא קשורים. סרחיו שואל מה הנשים חושבות, והוא אומר שהוא לא מתאר כמה איסבל תומכת בו, אבל קרולינה דורשת לבחור בין הילד לאיסבל. ואז דניאל טוען שמבחינת סרחיו הקשר עם איסבל מעולם לא היה מקובל ועוזב וסרחיו מטיח בו שהוא בורח מהבעיות וכך הוא רוצה להיות אבא? אחר כך סרחיו מחפש את דניאל כדי להתנצל אך דניאל כבר לא נמצא. הוא מדבר עם האדם הרוחני שאומר לו שהבחירה הנכונה היא מה שהוא יחליט והאושר לא מתבטא בלהישאר עם הכול ושהוא יודע מה הבחירה הנכונה.

תרסה מוחה בפני סרחיו שלא ראתה אותו כל היום והוא טוען שעבד בבית חולים, ואחר כך היה צריך לתמוך בדניאל. היא מטיחה בו שהיא במקום האחרון אצלו וסרחיו לא מבין והיא נותנת לו לישון לבד. היא נכווית בהכנת תה ואמפרו רואה אותה בוכה והיא שופכת את הלב שסרחיו מתייחס אליה כמו אל רהיט ואמפרו אומרת שידעה שסרחיו מקדיש את עצמו לעבודה ושואלת אם אין משהו אחר ותרסה שותקת אך אומרת שלא מבקשת שיוותר על העבודה אבל לא רוצה להרגיש את האדישות שלו כלפיה. בארוחת הבוקר המשפחה חוגגת את תמיכתו של האב בלאס וההתרמה ואמפרו מציעה את עזרתה עם ראש הנשים התורמות ומציעה את תרסה לעמוד בראש האירוע, אך סרחיו טוען שהוא ואיסבל כבר מטפלים בכל ותרסה מוחה על שהוא מעדיף לעשות זאת עם איסבל. אמפרו פועלת מאחורי גבו של סרחיו ושולחת את תרסה אל אותה פילאר ואיסבל מתעדכת על העניין מפילאר.

אלבה שומעת שתרסה תעמוד בראש האירוע ותרסה שמחה להיות עם סרחיו. אלבה מאשימה את אחותה שיוצאת נגדה. תרסה מתעקשת להיאבק על נישואיה ואלבה דורשת שזה יהיה בלי להתערב בבית החולים, שזאת הטריטוריה שלה. תרסה מספרת את החדשות לאיסבל ואיסבל שמחה בשבילה, אך סרחיו זועם לשמוע על כך וטוען שחשב שהעניין שהובהר. איסבל מתעקשת שמדובר ברעיון טוב. תרסה מטיחה בסרחיו שאפילו רבה עם אחותה בגלל זה, ולא אכפת משום דבר שהיא עושה כי לא רוצה את קירבתה למרות שהיא אשתו.  

אניבל ואולגה שוכבים ואולגה מספרת על הדאגה של אמדור על חקירת השחיתות. אולגה שואלת אם זה יכול לפגוע בו, ואניבל מסביר שאם יוודה שהוא המשקיע הוא ייחשב לאיש העסקים המושחת שהשחית את אמדור. אניבל מבקש מאניבל להתנער מהכביש ולמכור את זה למישהו אחר כדי להסיר חשד ולא להיכנס לכלא, למורת רוחו של אמדור, אמדור חושב שהפתרון המושלם הוא שאניבל יקנה, אך לאניבל אין כסף נזיל. 

על מנת להחזיר את מה שגנב מאלחנדרה אמדור מציע עסק לקרלוס ואומר שיתמודד למושל ואם ייבחר יחפה על כל מעשי הפשע שלו. הוא מבקש מקרלוס להשקיע בתפוחי אדמה שגם ישמש עסק חוקי ראשון שלו. 

אלחנדרה באה להתייעץ עם איסבל בנוגע לשקר לגבי זהות אבי התינוק ואיסבל מזכירה לה את רצונה להילחם על אוריאל, והיא מספרת שאוריאל דוחה אותה. כשאיסבל מספרת על הרעיון לשקר שאיקר הוא אבי ילדה, איסבל מבהירה שלא תתמוך בזה ואין לזה הצדקה. אלחנדה מטיחה בה שהיא לא מבינה כמה קשה לה בלי אוריאל גם להיות אם חד הורית וגם להיות מרוחקת מאהובה, והיא שאינה בהריון בחיים לא תבין את זה ולה קל לדבר.

אוריאל מספר לדניאל שהציעו לו עבודה ודניאל מבין שחיפש עבודה ואוריאל אומר שרוצה להתקדם בשביל בנו, ודניאל שמח בשבילו. מסתבר שאוריאל ציפה שדניאל יכעס, אך דניאל שמח בשבילו ואומר לו שהיה שמח אם היה משלים עם אלחנדרה כי חשוב להיאבק להיות עם האנשים שאוהבים. כרמן באה לאוריאל שמופתע אחרי השיחה האחרונה וכרמן מודה שזה היה קשה לה. אוריאל מתעקש שאלחנדרה רק שיחקה בו. ורוצה להתקבל לאוניברסיטה ומבקשת ממנו לעזור לה ללמוד למבחנים כי היא רוצה להתקדם ואוריאל מוכן לעזור לה וחוגג את זה ששניהם יתקדמו ולא יישארו משרתים לכל החיים. 
לצפיה ב-'פרק 68'
פרק 68
06/04/2018 | 10:38
8
23
שטויות במיץ עגבניות לקראת סוף הטלנובלה. כל כך הרבה שטויות. כולל סרחיו נאנס שוב על ידי אישה - הפעם איזו אינדיאנית חרמנית בעלת ציצי מכובד למדי.

ארתורו באמנזיה מה שמאפשר לו ולאמפרו לאתחל את הבלגן ביניהם - צעד מטופש לעשות שלושה פרקים לפני הסוף.

רודולפו שכל הסדרה היה דמות טובה פתאום השחירו אותו והפכו אותו למכור להימורים ומלווה מקרלוס כסף..... נו באמת.

תקדים בטלנובלות של טלויסה - הכומר בלאס כבר לא כומר אלא פשוט בלאס. והוא חזר כדי להיאבק על קלרה בתו ועל אלבה. שזו אגב שטות אחת גדולה.

ובאמת שאין לי סבלנות לשטויות של אניבל-איסבל-דניאל בפעם המיליון בערך.

יאללה, יום שני החרא הזה נגמר.
לצפיה ב-'ועוד חרא אחד שחייב לציין'
ועוד חרא אחד שחייב לציין
06/04/2018 | 10:40
29
אלחנדרה מחליטה להיחטף על דעת עצמה כדי להציל את אוריאל ורחינה.

שטויות!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'כנראה פרק די מיותר'
כנראה פרק די מיותר
06/04/2018 | 15:41
6
24
ארתורו שואל את אמפרו למה כמעט נפרדו?
לפי מה שאני זוכרת היא כעסה עליו בגלל שבגד בה.ועשתה את התאונה שבה הוא נפצע וגם אמא של קרולינה.
ובגלל זה היא מרגישה אשמה ולא מתפייסת איתו
והפעם הם רצו להתגרש כי אמפרו מכרה חצי מהמנסרה. לבני מולינה ועזרה לאניבל לכסות את החוב שנוצר בחשבון של ארתורו בכך היא הגנה על אניבל, במקום לגלות הכל. וארתורו (וגם דניאל)עוד לא יודע על חלקו של אניבל במותה של קרולינה.
לצפיה ב-'האמת היא ש65-70 הם פרקים מיותרים לחלוטין'
האמת היא ש65-70 הם פרקים מיותרים לחלוטין
06/04/2018 | 21:19
5
23
יכלו לסגור בכיף את הסדרה בפרק 65 במקום השטויות האלה.
לצפיה ב-'אמנם לא הגעתי לפרקים האלה, אבל קראתי בתקצירים '
אמנם לא הגעתי לפרקים האלה, אבל קראתי בתקצירים
07/04/2018 | 00:48
4
60
וקיבלתי חלחלה, למרות שכבר בפרקים שהגעתי אליהם הפכו את קרולינה לביצ'ית ואנוכית כדי שלא נצטער עד מותה שיגיע בשבילי עוד שני פרקים. מקווה שאת סחריו לא יהפכו למגעיל כדי שלא יכאב לנו הסוף שהם הכינו בשבילו.
לצפיה ב-'האמת היא...'
האמת היא...
07/04/2018 | 21:35
3
25
שקרולינה טכנית מתה בפרק 63.

סרחיו נשאר נחמד וטהור עד לסופו. לא לפני שאיזו אינדיאנית אונסת אותו. זה פשוט מגוחך שהדמות שלו נאנסת כל הזמן.
לצפיה ב-'ועוד על סרחיו'
ועוד על סרחיו
07/04/2018 | 23:09
2
25
סוג של הורגים- מחיים -הורגים -מחיים אותו מתחילת הסדרה. עם התאונה, עם המכה שקיבל, עם הקרש במוח, עם איזה מחלה שנדבק מהאינדיאנית (אבל החלים ממנה אחרי שנאנס ואיכשהו חזר לאיתנו תוך סצנה וחצי).

קיצור - אם רצו להפתיע עם המוות של סרחיו - לא הצליחו. אני מעדיף את אניבל מת אם כבר.
לצפיה ב-'נחש הכיש אותו'
נחש הכיש אותו
08/04/2018 | 10:41
1
15
זו לא האינדיאנית זה נחש
וטכנית הוא חשב שזו איסבל לפחות בהתחלה.
אי אפשר להרוג את אניבל הוא צריך לסבול בגלל שהוא דמות של רשע והוא אמור כנראה להתחרט ולהשתנות לטובה.

לצפיה ב-'ב2 פרקים שנשארו?'
ב2 פרקים שנשארו?
08/04/2018 | 12:52
13
וזה אומר הרבה על רמת העניין שלי בסדרה אם לא שמתי לב שזה נחש.
לצפיה ב-'פרק 57 - קרלוס מצליח לקבל אישור למידע '
פרק 57 - קרלוס מצליח לקבל אישור למידע
06/04/2018 | 15:30
15
קרולינה נחושה לעשות הפלה למורת רוחה של אליסה. אמפרו מספרת לארתורו על ההריון של קרולינה ועל כוונת דניאל שלא להתחתן איתה. ארתורו הולך לדבר עם דניאל ומברך אותו על הילד. דניאל מודה ששמח להיות אבא, אך העיתוי לא טוב, וארתורו מסביר שאין עיתוי טוב, הילדים פשוט מגיעים. דניאל נפרד מאיסבל למען הילד שלו ומודה שמעולם לא אהב כמו שאהב אותה, גם היא מודה שלעולם לא אהבה כמו שאהבה אותו והם נפרדים בכאב. בדיוק אז אליסה מודיעה לדניאל על הכוונות של קרולינה ודניאל ממהר לשם, אך אם קרולינה הייתה עושה הפלה, הוא לא היה מגיע בזמן, אך קרולינה התחרטה ומתנצלת ודניאל מחליט להיות איתה. קרולינה חוזרת בה ואומרת שלא רוצה שזה יהיה בכוח, ומבטיחה לא להרחיק את ילדו ממנו, אך דניאל כבר קיבל את ההחלטה.

איסבל מזמינה את סרחיו ושופכת בפניו על הלב על הכאב שלה, סרחיו מזכיר לה שעם המחלה שלה אסור לה להיכנס לדיכאון כזה כי זה עלול להחמיר את לגרום להתקף. בדיוק תרסה מחליטה לחפש את סרחיו ומגלה שהוא בבקתה ורואה אותו מתחבק עם איסבל וחושדת שהם מאהבים. סרחיו מסביר שבה לטפל באיסבל בתור מטופלת שלו, אך תרסה עדיין כועסת. הם רבים וסרחיו פולט שעשה טעות שהתחתן איתה ותרסה מבהירה שיחיה כל חייו עם הטעות ומוחה בפניו. אך אחר כך מחליט לחזור למיטה כאילו כלום בטענה שסרחיו ישלם כל חייו על הטעות שעשה.

רודולפו מופתע שאלבה משקיעה באירוע שהיא מתנגדת לו ואלבה אומרת שהיא בתור נציגת בית החולים חייבת וכשרואה את תרסה, אומרת שאילצו אותה וגורמת לתרסה להרגיש לא נעים. 

קרולינה ממשיכה לשיר במועדון וקרלוס ממשיך לחזר אחריה והיא מספרת שחזרה לדניאל. קרלוס מזכיר לה שהוא עם גיסתו איסבל וקרולינה מספרת שהוא נפרד מאיסבל כדי להיות איתה. קרלוס שמח על האישור שקיבל ומזמן את אניבל ואומר לו שאיסבל בגדה בו עם אחיו דניאל.

לפני כן אניבל שופך את הלב לפני אולגה על כוונת אמדור למכור את האדמות, לאחר שלא השיג נכונות לקנות מהשותף. ואולגה אומרת שהמחיר של האזור יעלה בגלל מלון שיבנו שם. מסתבר שזאת קנוניה של אולגה ואמדור לגרום לאניבל להשקיע באדמות שלא שווים כלום כי בניית הכביש התבטלה, אולגה שמחה לנקום כך באניבל וגם אמדור שמח לאידו כשיגלה שרומה והם בטוחים שכעת אניבל ישקיע מאמצים להשיג את הכסף, וזה אכן קורה. 

אוריאל מביא לאלחנדרה עגלה לתינוק והיא מתרגשת אך מבקשת ממנו לקחת את זה, כי משפחתה לא יודעת והיא לא רוצה שיגלו. אלחנדה מתנצלת לפני איסבל, על איך שדיברה אליה ומספרת על התקרית עם אוריאל. איסבל מציעה לבקש מסילביה שתעזור לייצג את רחינה על מה שקרה לה. רחינה משכנעת את אלחנדרה ללכת לאוריאל ולהסביר לו הכול ושהוא עדיין אוהב אותה ולכן פגוע. אוריאל בדיוק עוזר לכרמן ללמוד והם מתרגשים מאוד ומתנשקים ובדיוק אלחנדרה נכנסת ורואה. 
לצפיה ב-'פרק 58 - ההריון של קרולינה מציל את איסבל ודניאל '
פרק 58 - ההריון של קרולינה מציל את איסבל ודניאל
07/04/2018 | 01:03
12
אניבל הזועם בא לחפש את אחיו ולהטיח בו את יחסיו עם איסבל, ושם לב שאימו ידעה על כך, אך אמפרו מתעקשת שמדובר בשקר וארתורו בלי לדעת במה מדובר מציל את המצב כשמספר שדניאל וקרולינה הודיעו שהם מצפים לילד והם הולכים להקים משפחה, אניבל משתכנע ועוקץ את דניאל שהוא עם האישה שמתאימה לו. אמפרו באה לאיסבל ותובעת ממנו להכחיש בפני אניבל אם ישאל אותה על יחסיה עם דניאל, איסבל לא רוצה לשקר, אך אמפרו דורשת שלא תפגע עוד בבניה. אניבל מספר לקרלוס שהטעו אותו ומספר שדניאל וקרולינה הודיעו שהם ביחד ומצפים לילד. קרולינה ממשיכה לשיר במועדון וקרלוס מגלה שהיא כבר עם דניאל ומורה לאבטחה להרחיק את דניאל אם יבוא.

קרולינה ודניאל מתכננים תכניות לעתיד ובהתחלה קרולינה רוצה לספר לאדיראן על אחיו, אבל אחר כך מפחדת שיספר לקרלוס ואז קרלוס לא ירשה לו לבוא לבקר איתה. דניאל לא מבין מדוע קרלוס מאשר ומנסה לגלות מה הוא דורש מקרולינה בתמורה, אך קרולינה טוענת שאדריאן בשבילו נטל ורק בגלל זה ודניאל מבקש לפנות אליו אם קרלוס ידרוש משהו. קרולינה מבטיחה לדניאל לעבוד רק עוד כמה לילות עד שתתפטר, אבל לאליסה היא מספרת שחייבת לעבוד במועדון של אחיה כדי לראות את אדריאן. אליסה מנסה לספר לדניאל, אך השיחה נקטעת כשאנדרס מגיע, אבל לבסוף היא מגלה לדניאל שקרולינה עובדת בבית הבושת של קרלוס.

כרמן נבהלת מהנשיקה ומתרחקת מבלי לדעת שאלחנדרה ראתה אותם. אלחנדרה שופכת את הלב דניאל, ומרגישה שאיקר אדם טוב שתומך בה וכשאיקר מגיע, דניאל אומר לו שלא מאמין בכוונתיו הטובות. אלחנדרה מתעמתת עם כרמן שטוענת שלא שולטים ברגשות והיא מטיחה בה שההתערבות הייתה נוחה לה ומאשימה אותה בבגידה אך אמפרו שומעת את המילה הריון ודורשת לדעת במה מדובר. כרמן לוקחת את זה על עצמה, וטוענת שהיא בהריון ואמפרו מפטרת אותו, אלחנדרה מתחננת בפני אמפרו וטוענת שזה לא הוגן וטוענת שההריון לא וודאי ומצליחה לגרום לאמפרו לחזור בה, אך הגישה של אמפרו להריון גורמת לה לפחד מתגובתה כשתגלה ולקבל את הצעתו של איקר להיות אבי ילדה. כרמן מספר לאוריאל ההמום שאלחנדרה נכנסה וראתה אותם מתנשקים.

אמדור אומר לאניבל ששוקל למכור את האדמות לקרלוס ואניבל לא אוהב את הרעיון. גם אולגה מפעילה לחץ על אניבל כאילו הוא עומד להפסיד. ודניאל שומע את אניבל רב עם השותף שלו על בקשה להשקיע ומנסה לגלות למה הוא זקוק לכסף. אולגה רומזת לו להשיג כסף מאביו ואניבל פונה לארתורו שמסרב וטוען שישקיע כסף באגף הציבורי אם ההתרמה לא תצליח ומעדיף לשמור את הכסף שקיבל על המניות לבית חולים. למרות שאניבל מתרץ את זה בהשקעה במנסרה, ארתורו מסרב בתוקף. אניבל מספר לאולגה על כישלונו והתקווה היחידה היא למעשה לגנוב את הכסף מהחשבון של אביו, והוא מברר מה יצטרך לעשות לשם כך, ואולגה מעודדת אותו לקחת כל סיכון לפני שהעסק יפול בידי קרלוס.

תרסה שולחת את איסבל למשימות ואלבה שמה לב לאווירה העכורה ושואלת לפשר הבעיות שלה עם איסבל והיא מספרת שהיא האישה בה סרחיו מאוהב. אלבה לא מבינה איך אחותה הסכימה להשפלה הזאת ואיך רוצה לעזור לסרחיו אחרי זה, ותרסה מטיחה באלבה שכל מה שהיא רוצה זה לנצל את זה כדי לסגור את האגף הציבורי. אלבה אומרת לרודולפו שסרחיו לא הגון כפי שהוא נראה והוא מאוהב באישה אחרת שאינה תרסה. סרחיו מתבונן באיסבל מטפלת בחולים מהאגף הציבורי ותרסה רואה זאת ומוחה על כך שהוא מסתכל על איסבל וסרחיו טוען שזאת סתם סצינת קנאה והוא רק מתבונן בטיפול, תרסה טוענת שאיסבל מנסה למשוך תשומת לב. רודולפו מבין שסרחיו מאוהב באיסבל ובמחשבה שתרסה שונה מאחותה הוא ממליץ לו להגיד את האמת ולבקש להיפרד. תרסה מתאמצת בשביל האירוע ואלבה לא מבינה למה רוצה לעזור לסרחיו אחרי הכול. סרחיו פועל לפי עצת רודולפו ומבקש מתרסה גט למורת רוחה. 
לצפיה ב-'הערב - היום שבו ויוה חרץ את גורלו'
הערב - היום שבו ויוה חרץ את גורלו
02/04/2018 | 15:18
17
147
והפך למחראה ממחזרת נצחית של הבובה החראית.

טראומה.
לצפיה ב-'העיקר שויוה חושבים שזאת חגיגה לצופים '
העיקר שויוה חושבים שזאת חגיגה לצופים
02/04/2018 | 17:41
87
שסופרים את השעות והדקות לבובה ולפי הפרומו גם כל דרום קוריאה משוגעת על נטליה אורירו ועל בובה פראית.
לצפיה ב-'נהיה לי כאב ראש מהחפירות של ויוה על בובה פראית'
נהיה לי כאב ראש מהחפירות של ויוה על בובה פראית
02/04/2018 | 23:17
5
78
לפעמים נדמה לי שהמעריצים של נטליה אוריירו פרצו לויוה וחופרים עליה. לא עשו זאת עם אף סדרה.
לצפיה ב-'ויוה מעודדים את זה כשפותחים אינסוף פוסטים על הסדרה '
ויוה מעודדים את זה כשפותחים אינסוף פוסטים על הסדרה
03/04/2018 | 00:55
64
רק שהשלב הבא יהיה חפירות בלתי חוזרות על האחד הברזילאית שגם היא 250 פרקים, אם את בובה פראית הבאתם פעם שלישית ולאחר שנים, תביאי את האחד, מעריצי ג'ובנה אנטונלי כבר לא יניחו לויוה. אה בעצם הם עוד כסף קטן, עכשיו יחזרו חפירות בלתי פוסקות על רבלדה המקסיקנית על 440 פרקיה. 
לצפיה ב-'אה עכשיו הבנתי שלזה בדיוק התכוונת לא הטוקבקים '
אה עכשיו הבנתי שלזה בדיוק התכוונת לא הטוקבקים
03/04/2018 | 00:56
67
אלא ויוה עצמם חופרים בלי סוף.
לצפיה ב-'כנראה גם המחליפה הקוריאנית של המורד היא שידור חוזר '
כנראה גם המחליפה הקוריאנית של המורד היא שידור חוזר
03/04/2018 | 20:48
2
37
ולכן עם בובה פראית הם מושכים את הזמן ולא מודיעים על המחליפה של המורד.
לצפיה ב-'המורד זה 50 פרקים לא?'
המורד זה 50 פרקים לא?
04/04/2018 | 14:40
1
12
לצפיה ב-'לא, רק 30, שזה כבר הקוריאנית הארוכה ביותר '
לא, רק 30, שזה כבר הקוריאנית הארוכה ביותר
04/04/2018 | 18:28
26
מאז הפיכת ויוה פלטינה לויוה פלוס, שלכל הקוריאניות בויוה פלוס, הייתה קידומת 1 או 2, וזאת הראשונה עם קידומת שלוש. למען ההגינות גם בויוה וויוה פלטינה היו רק היהלום שבכתר עם 54 פרקים והמלך סאן עם 77, ואחריהם הארוכה ביותר הייתה הנסיכה עם 24 פרקים, והשאר לא עברו את ה-20.

בויוה פלוס מעל 20 פרקים:

המורד - 30 פרקים 
יופי של ירושה - 28 פרקים 
הנסיך שלה - 24 פרקים 
האגדה של קאנג צ'י - 24 פרקים 
גיבור - 22 פרקים
אהבה מכוכב אחר - 21 פרקים 

כל השאר 16-20 פרקים. 
לצפיה ב-'אתם יודעים מה הטראומה?'
אתם יודעים מה הטראומה?
03/04/2018 | 02:24
2
90
שויוה אפילו לא טרחו לעדכן את הכתוביות.

זה מעולה בשבילנו. זה אומר שאפשר להקליט ולראות ולהריץ ב10 דקות את הפרק כולו כי הכתוביות לא נעלמות בהמרצה.
לצפיה ב-'ויוה לא מעדכנים שום דבר בשידורים חוזרים '
ויוה לא מעדכנים שום דבר בשידורים חוזרים
03/04/2018 | 10:53
1
74
אפילו הצלחתי לשים לב להבדלים קטנים בין התרגום של ויוה לבובה פראית לתרגום של ערוץ 22 לבובה פראית.
לצפיה ב-'בפרק הראשון היה טעות'
בפרק הראשון היה טעות
03/04/2018 | 20:39
58
הם קראו לאב מנואל האב עמנואל.
לצפיה ב-'מזל שאני עדיין בהתחלה של אדמה פראית'
מזל שאני עדיין בהתחלה של אדמה פראית
03/04/2018 | 21:36
3
90
יש לי להשלים אותה אולי עד אז ויוה יתעשתו וירכשו משהו טוב אולי את החדשה של דויד זפדה. מקווה שלא החדשה של דנילו קררה ויוה לצערי מסוגלים לרכוש אותה. כל כך לא סבלתי את המשחק שלו בחיים הכפולים של אסטלה קריזו. כבר דניאל ארנס יותר עדיף.
לצפיה ב-'גם אני די בהתחלה עדיין תקועה בפרקי עשרים פלוס חח..'
גם אני די בהתחלה עדיין תקועה בפרקי עשרים פלוס חח..
05/04/2018 | 22:23
23
לגבי דנילו קררה לגמרי.. הספיק לי לראות אותו פרק אחד באסטלה וכבר אז בקושי סבלתי את הדיבור המעצבן שלו
לצפיה ב-'הוא היה טוב בתור רשע קומי '
הוא היה טוב בתור רשע קומי
05/04/2018 | 22:35
1
31
אם הטלנובלה לא קומית הוא מתאים, וגם לגבי דמות קומית טובה אני לא בטוח. אבל הוא לא היה כזה גרוע בתור הליצן של הסדרה.
לצפיה ב-'אני איתך בעניין דנילו קררה'
אני איתך בעניין דנילו קררה
06/04/2018 | 21:17
17
הוא היה מעולה בתור הרשע הקומי של החיים הכפולים של אסטלה קריו.
לצפיה ב-'נתקלתי בזה....'
נתקלתי בזה....
06/04/2018 | 21:24
2
34
ועצוב שא. לא מעט מהשחקנים המעולים נפטרו

ושנית, אתה יודע כמה ישן זה כשאתה לא צריך זכוכית מגדלת לתרגום
לצפיה ב-'את מתכוונת ל-VOD '
את מתכוונת ל-VOD
07/04/2018 | 01:06
1
24
כי אצלי בטלוויזיה התרגום בגודל נורמאלי ואפילו גדול, כך היה גם בהוט וגם בפרטנר, אבל דווקא בפרטנר VOD הכתוביות קטנות, למרות שברוב המקרים הם מה שעכשיו באתר ויוה נקרא 100% בעוד בערוצים זה מוגדל ללפחות ל-150%. 
לצפיה ב-'ברגיל אני מתכוונת'
ברגיל אני מתכוונת
07/04/2018 | 10:32
21
שנקרה יחסית קטן כדי לא לתפוס חצי מסך אבל לעומת זאת בבובה פראית שזה נמצא עוד מעט על 3/4 מסך

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ