לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 
 תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'ערב טוב לפורום הנכבד,'
ערב טוב לפורום הנכבד,
24/03/2017 | 21:54
3

האם יודעים  מהי הסדרה שתחליף את ''חוקי המשחק''?

בתודה מראש והמשך ערב נעים
לצפיה ב-'קצת באיחור אבל...מזל טוב ל...יבגני!'
קצת באיחור אבל...מזל טוב ל...יבגני!
24/03/2017 | 16:37
1
16
המון מזל טוב יבגניעד 120
אושר ועושר בריאות והצלחה
שכל הטלנובלות שאתה מחכה להן יזכו להגיע לפה
ושכל מה שאתה רק מאחל לעצמך יתגשם!
לצפיה ב-'תודה רבה הדר'
תודה רבה הדר
24/03/2017 | 16:43
7
לצפיה ב-'אווה לה טריילרה - הפרקים האחרונים בהחלט '
אווה לה טריילרה - הפרקים האחרונים בהחלט
22/03/2017 | 16:20
5
16
לצפיה ב-'פרק 120 - אוונסיו היה צריך את המכתב של אלסה '
פרק 120 - אוונסיו היה צריך את המכתב של אלסה
22/03/2017 | 16:49
4
35
כדי להבין שארמנדו היה שותף לרצח אישתו וביתו החורגת? לגבי אישתו אולי, אבל לגבי סופיה, הוא הרי נזכר שארמנדו שלח לו טקילה כדי להרדים אותו בשמירה כשצ'יבו בא לרצוח את סופיה. אגב חוסר דיוק של הסדרה, ארמנדו היה המום מרצח כרמן, אבל בסוף הסכים לחפות על זה ולרצוח את סופיה וכמובן שתק, אבל כשמרלן, אנדי וצ'יבו רצחו את כרמן לארמנדו לא היה מושג. 
 
אדריאנה ופביולה מתלהבות מהאבא הנורמאלי ואדריאנה מאמינה שאביה היה קורבן של מרלן והוא חף מפשע, מעניין איך תגיב לאמת הכואבת. 
 
מדהים כמה מרלן אוהבת את אחיה בניגוד לטענה בטלנובלות אחרות שפסיכופטים לא מסוגלים לאהוב, אז אנדי באמת החולשה של מרלן כפי שפדריקה אמרה עוד בכלא כשהיא ואווה נפגשו שם. 
 
לואיס שכנע את סינתיה להודות בכל בשביל הקלה בעונש וכשהיא שפכה הכול במשפט וקיבלה 30 שנות מאסר עם אפשרות להשתחרר אחרי 20 שנה על התנהגות טובה בעוד בעלה קיבל מאסר עולם ללא כל אפשרות לערעור, חנינה או קיצור העונש, אז לואיס תומך בסינתיה, הוא ניסה לעזור גם לרוברט, אבל כשהבין שלואיס לא ייתן שוחד כדי לעזור לו שפך את כל הרעל והשנאה שלו כלפי לואיס והוריו וכנראה עכשיו גם לא יזכה לביקורים של בנו הגנוב/מאומץ. 
 
כשאנדי נפרד מקמילה כשהוא גסס, קמילה התחילה לבכות, מה קרה היא עדיין אוהבת אותו? עוד לא התאהבה באסטבן? 
לצפיה ב-'לדעתי היא בכתה כי אהבה שכזו לא שוכחים'
לדעתי היא בכתה כי אהבה שכזו לא שוכחים
22/03/2017 | 20:50
3
39
התאהבה בו אחרי הרבה זמן בכלא. הגיוני.
 
לא נורא, פרקים אחרונים אז נחליק לגבי אי הדיוקים. אגב היו שני פרקים שאדית גונזלס נעדרה מהמסך - מה שיצר מצב די מגוחך שכאילו שאווה ישנה.
לצפיה ב-'ארמנדו חייייייייייייייייייייי'
ארמנדו חייייייייייייייייייייי
23/03/2017 | 22:23
2
15
לצפיה ב-'דהההההההההה'
דהההההההההה
24/03/2017 | 07:30
1
25
והוא ממשיך את השטויות הדון ז'ואן שהוא רגיל לעשות.......
 
האמת התסריט סלח יותר מדי לדמות הזו.
לצפיה ב-'אכן רציתי לתהות '
אכן רציתי לתהות
24/03/2017 | 09:11
23
מבין המתחרטים העונש כבד יותר לסינתיה שיושבת בכלא ותזדקן שם, אבל בנה הגנוב איתה ותומך בה ומבקר אותה או של ארמנדו שהוא חופשי אבל לא יכול לראות את הבנות שלו כי הן חושבות שהוא מת, אבל אז הנה מסתבר שהוא ביים את מותו לא כדי לא לשבת בכלא אלא כדי שראש קרטל הסמים לא ייחפש אותה וכשיגמרו עם איש הקרטל הוא יוכל להיות חופשי ולחזור ואווה גם יודעת שהוא חי והבנות מן הסתם יסלחו לו, זה היה בתיאום עם המשטרה וכדי לא למות באמת לא כדי לא לשבת בכלא.
 
לגבי הדון ג'ואניות זה פתוח, ייתכן והוא למד לקח והפעם יחיה עם אותה ז'נט ולא יבגוד בה או שימשיך להיות דון ג'ואן שזה הטבע שלו. נראה שהסתריט היה נדיב עם פביולה האוטיסטית שלא תצטרך לבקר את אביה בכלא, אם כי מצד שני לא רואה הבדל בין החלק של סינתיה ברצח פנצ'ו לחלק של ארמנדו ברצח סופיה. וואלה שגם לחורחה לואיס פילה סלחו כאן מה שלא סלחו לדמותו בבגוף אחד, שם הוא התחרט עוד יותר ועשה פחות שטויות, אבל לא זכה לסוף טוב.
לצפיה ב-'כיצד לזהות שחקנים שהפכו טת עצמם לניאו?'
כיצד לזהות שחקנים שהפכו טת עצמם לניאו?
22/03/2017 | 13:09
57
אם נוסיף להם את מילה אר זה שזה יעזור לכם לזהות אותם ככאלה?
אם מילה אר באנגלית מסמלת או מפרשת את מילה אר הילטר?
בוקר טוב!
לצפיה ב-'מלון הסודות - פרקים אחרונים בהחלט!'
מלון הסודות - פרקים אחרונים בהחלט!
19/03/2017 | 17:52
25
59
זהו. הגיע הזמן להיפרד מאריק אליאס, אירנה אזואלה (רק עכשיו שמתי לב שלשניהם יש א' בשם הפרטי ובשם המשפחה ) דניאלה רומו המופלאה, דיאנה בראצ'ו המכשפה, חואן פררה המצויין, וחורחה פוסה המפלצתי וחסוס אוצ'ואה הנהדר.


משאר הקאסט אני אתעלם ברשותכם. במיוחד זה ששיחק את פליפה.
לצפיה ב-'77'
77
20/03/2017 | 08:36
3
42
הלו אנחנו מתקרבים לסוף ואתם מתעסקים בלתת לחוליו ואיסבל עוד סיבוב במיטה בזמן שססיליה בוכה ועומדת לברוח מהמלון?
 
לאיפה נעלם ויקריו?
 
אז בלן שלנו קיבלה את התינוק חזרה........   לא באמת מגיע לה כי היא רעה.
 
הדבר הכי טוב שעשה אנדרס היה למנות את אנחלה למנהלת המלון
 
אולגריו יכול לקפוץ מכל המדרגות. דמות כזו מעצבנת.
 
שמישהו יסיים את הטלנובלה המשעממת הזו כבר.
לצפיה ב-'סופיה נקשרה לילד ולא רצתה למסור אותו'
סופיה נקשרה לילד ולא רצתה למסור אותו
20/03/2017 | 23:50
1
29
לא ברור מי אם יותר גרועה, טוב סופיה חולת נפש זה יותר מסוכן מרודפת בצע כמו בלן. וכשבלן קיבלה את הילד, בא אלפרדו לדרוש אותו. אם היו עוד פרקים היה משפט על משמורת על הילד של בלן.
 
ההצגה התקשורתית של מתילדה ואיגנסיו גרמה לבררה לתפוס רגליים קרות ולהפנות עורף לאולגריו. ומלביאה מגלה שהיא לא נהנית להיות זונה.
 
ומסתבר שדייגו לא וויתר על השם חואן קמילו מבחירה, הוא רצח את אישתו בקולומביה ולכן היה צריך זהות חדשה.
לצפיה ב-'בלן כמה שהייתה רעה לפחות אהבה את הילדים שלה וזה בעצם הדבר'
בלן כמה שהייתה רעה לפחות אהבה את הילדים שלה וזה בעצם הדבר
24/03/2017 | 14:25
8
היחיד שאפשר להגיד לזכותה. סופיה אולי פיתחה רגשות טובים לילד אבל כמו שציינת היא חולת נפש ואין לדעת מה היא מסוגלת לעשות בכל רגע נתון שהרי היא רצחה את אחיו;[
לצפיה ב-'אחרי שחוליו ואיסבל היו מרוחקים תקופה מסויימת'
אחרי שחוליו ואיסבל היו מרוחקים תקופה מסויימת
24/03/2017 | 14:19
7
די מתבקש שעכשיו בפרקים האחרונים נתנו לנו מנה גדושה שלהם
לצפיה ב-'74-75'
74-75
20/03/2017 | 21:34
1
35
נראה שויקריו הצליח להבריח את אמא של דייגו לפני שהמשטרה הגיעה פשטה על המקום וחילצה משם את חוליו ואיסבל! לרגעים היה נדמה שטרסה באמת סובלת ממה שקורה לבת שלה אבל להגיד לה מאוחר יותר לחזור להיות לצד בעלה האנס? גם אם זה כדי "להציל" את סופיה מההלשנה של דייגו עדיין זה נורא. אהבתי את הסצנות של חוליו ואיסבל
 
אחרי שנגמר האקשן סביב החטיפה עוברים לאקשן הלא פחות סוחף עם אנדרס למרות שכל הזמן חשדתי שהוא לא באמת ימות היה מצמרר ממש לראות אותו נורה "למוות" על ידי ה"חיילים" העניין הוא שאנחלה כל הזמן הייתה נראית בשליטה יתרה נקרא לזה כך נכון היא ידועה כדמות שיודעת להצניע רגשות אבל פה מדובר בבן שלה כל עולמה! וכשהיא אמרה "יהיה טוב" אז בכלל היה שקוף שיש פה משהו אבל עשו את זה ענק! חח איך אנדרס מתוך הארון בזמן שחוליו בוכה עליו מתחיל לבכות גם הוא בשיא הרצינות והשלווה שלו "אף פעם לא בכו עליי ככה" חחחחח ואיך שחוליו קפץ "מה קרה?! איך זה קרה?!" והפרצוף שלו חחחחח נקרעתי בסצנה הזו מתה על הצמד חמד הזה ומי היה מאמין שכל זה יהיה בזכות תכנית גאונית של מנואלה ופליפה כבוד ומי מפציעה לה פתאום מול הארון של אנדרס? בלן
 
ונסיים בחסינטו - מי היה מאמין שלופה הוא לא אבא שלו ההורים שלו נכנסו לעלילה בצורה קצת לא הכי קשורה חח הובן שלופה התכתב עם אמא שלו וסיפר לה על מעלליו. אבל הרי הוא התנרמל והתוודה על הכל בפני המפקח, אז למה ככה להגלות את הבחור? חח לא יודעת, האמת קצת ריחמתי עליו כי אחרי שנירמלו אותו יכלו להשאיר אותו לצד לופה. אגב את הניתוח האכזרי בלי הרדמה להוצאת הקליע על ידי ויולטה יכלו לחסוך מאיתנו חח קריפי אבל טוב נראה שזו הנקמה האישית שלה למרות שבעצם הצילה אותו בדרכה שלה..
 
עוד 6 פרקים!
לצפיה ב-'גם אני אהבתי שהעונש של חסינטו היה רק הכאבים '
גם אני אהבתי שהעונש של חסינטו היה רק הכאבים
20/03/2017 | 22:32
27
וויולטה גם הצילה את חייו וגם ראתה אותו סובל. 
 
ממש לא ייאמן שחסינטו לא הבן של לופה והאיש שבשבילו אימו עזבה את לופה הוא אביו הביולוגי. חסינטו נראה רע כשהאשים את לופה כבר אחרי הניתוח, אבל אימו ידעה להרגיע אותו ולהחזיר אותו למיטבו. הגלות, הרי צריך להגן עליו מבני דייגו וגם לא יסדרו לו איזה חדרנית ברגע האחרון ובטח לא ייתנו שויולטה תסלח לו.
 
קטע גדול עם אנדרס בארון ומסתבר שעניין הכומר פליפה לא הייתה התכנית אלא הסחת דעת שכדי שהמשטרה תהיה שאננה לאחר שאנדרס בגלימת כומר נתפס והאחים ארנס יוכלו להחליף את כיתת היורים. 
 
מעניין מה בלן תכננה והאם הייתה מופיעה גם אם גבריאל לא היה מזהה את הקול שלה, כנראה שכן כי כנראה התכנית של אולגריו, היה לבכות על אנדרס, להמציא איזה סיפור כיסוי ולדרוש את גרנד הוטל בתור ירושה ומה שגבריאל הבין זה שאולגריו ידע מההתחלה שאנדרס חף מפשע ובלן בחיים ולכן יש להסתיר אותו.
 
איזה קטע ויקריו דאג שהמשטרה תציל את חוליו ואיסבל אך לא תתפוס את חואנה. 
לצפיה ב-'78'
78
21/03/2017 | 09:14
5
36
אחרי הפרק של היום אפשר להגיד סופית שויקריו הוא אבא של קלרה שאותה דייגו רצח. זו הנקמה שלו. איזה תפנית לא צפויה!
 
בלן מתה. ביי ביי. על הדרך מת גם התמימות של אנדרס בשעה טובה.
 
ויולטה עזבה יחד עם גבריאל ומימי פרלטה - מבחינתי הדבר הכי טוב שהסדרה הזו יכלה לארגן לנו.
 
מלביאה הייתה די מרגשת בשיחה שלה עם ויולטה.
 
ואנחלה מוסיפה פרטים חשובים לגבי כלי התה. זה חשוב לשני הפרקים האחרונים.
 
ו...... כמעט הייתה לנו נשיקה של דון לופה ואנחלה! לא נורא, זה עוד יגיע בטח.
לצפיה ב-'אחרי שויקריו איים על חואנה שירצח את דייגו היה די ברור'
אחרי שויקריו איים על חואנה שירצח את דייגו היה די ברור
22/03/2017 | 10:46
4
20
שהוא לא אבא של דייגו, אבל בהחלט תפנית לא צפויה.
 
מלביאה מרגשת מאוד וגבריאל מצא את יעדו, אז נראה שבזה חסינטו ניצח כי גבריאל לא ישוב לראות, אבל הניתוחים לא היו מתקדמים בתקופה הזאת.
 
בלן התאבדה כדי לא לשבת בכלא, ברוך שפטרנו.
 
איסבל בטוחה שאימה רצחה את אביה.
לצפיה ב-'מליבאה ממש ריגשה עם כל מה שאמרה לויולטה'
מליבאה ממש ריגשה עם כל מה שאמרה לויולטה
24/03/2017 | 14:31
3
8
אהבתי במיוחד איך שהיא אמרה לויולטה אני קודם כל אמא שלך ורק אחר כל דוניה מליבאה אחרי שויולטה קראה לה בשם הפרטי שלה שהרי ככה מליבאה הרגילה אותה ותמיד הטיפה לה על זה. אהבתי ממש את השיחה שלהן כיף שויולטה זכתה לכזה סוף שמח באמת שהיא אחת מהדמויות שהכי סבלו ובהחלט מגיע לה סוף טוב שכזה.
לצפיה ב-'כן ויולטה היא הדמות שהכי סבלה '
כן ויולטה היא הדמות שהכי סבלה
24/03/2017 | 16:36
2
10
לא לשכוח שחימנה שנרצחה על ידי בנחמין אחרי שהייתה עם פליפה הייתה אחותה הבכורה. ואהבתי את ההתנצלות של מלביאה על ההשפלות.
 
וגם בסדרה הסוד לאף זוג לא היה שיר, השירים היחידים בסדרה, היו שירים ששרו רוב הזמן ויולטה וב-2-3 פרקים מימי פרלטה. ולא סתם ויולטה קיבלה את הכינוי זמיר, מזל שמלביאה הבינה שעדיף לה לשיר מקצועית ולא רק בבר ושחנארו מת.
לצפיה ב-'חימנה הייתה אחותה של ויולטה?'
חימנה הייתה אחותה של ויולטה?
24/03/2017 | 16:40
1
6
לצפיה ב-'כן גם היא הייתה הבת של מלביאה '
כן גם היא הייתה הבת של מלביאה
24/03/2017 | 16:43
8
וכשויולטה שרה בהשכבה שלה זה היה לא לעוד סתם עמיתה למקצוע אלא לאחותה וגם לגבי נטען שמלביאה אימה וחנארו הוא הדוד שלה.
לצפיה ב-'79'
79
22/03/2017 | 05:47
1
29
יופי של פרק. אנחלה לא מרגישה "גברת" ולכן חוזרת למטבח  - יופי של דבר
 
אנדרס התעצבן ונתן לאולגריו אגרוף אחרי שבלן מתה - אחלה!
 
ו-ויקריו עוזר לדייגו לגלות מי המאהב של איסבל - כותרת הפרק!
 
זהו, שני פרקים אחרונים נותרו לנו. יהיה שמח.
לצפיה ב-'ויקריו חשף את פרצופו האמיתי לאיסבל, חוליו וטרסה'
ויקריו חשף את פרצופו האמיתי לאיסבל, חוליו וטרסה
22/03/2017 | 23:51
18
ופשוט עשה הכול כדי שדייגו ירצח את איסבל כנראה כדי שיוצא להורג ואחרי שהאמין שאיסבל נרצחה כבר הסגיר את עצמו וטרסה חשבה שמצאה אהבה חדשה והוא פעל כדי שביתה תמות וירק לה בפרצוף.
 
אנחלה רואה איזה רמה יש לנשות החברה הגבוהה וזה מגעיל אותו. אולגריו מאושר שכל העדים נגדו מת והשותף שלו האשים רק את בלן, כך שחוקית אין דבר נגדו למרות שגם אנדרס וגם איילה מבינים מי הבוס הגדול בעסק הזה.
לצפיה ב-'80'
80
23/03/2017 | 06:20
1
20
אתעלם מכל החלק הראשון שהיה די אנמי (במיוחד ההסבר של למה ויקריו ירה בחוליו.) מלבד סצנה מרגשת אחת שבו אנדרס נותן לאלפרדו את הילד של בלן המתה. אין יותר מקסים מגבר שמסכים לתת לגבר אחר את הילד שלא באמת שייך לאף אחד מהם. מקסים!
אתרכז בסצנות בית המשפט. השופט משום מה מוכר לי אבל לא מצאתי סימוכין לכך.
 
החלק הכי טוב של הפרק היה העימות הסופי של אנחלה וטרסה. הסודות יוצאות לאור במשפט והטבעת הולכת ונהדקת על צווארה של טרסה.
 
ואיזה משחק אדיר היה להן! במיוחד זו של דניאלה רומו הנהדרת.
 
זהו, אסטה לה נוצ'ה - אדיוס אה אל הוטל דה לוס סקרטוס. בשעה טובה.
לצפיה ב-'אכן קטע גדול ומשחק גדול של דניאלה רומו ודיאנה בראצ'ו'
אכן קטע גדול ומשחק גדול של דניאלה רומו ודיאנה בראצ'ו
24/03/2017 | 09:17
8
גם הקטע של אנדרס ואלפרדו מרגש, בעיקר כי אנדרס מבין שרומולו השאיר בידיו מלון מקולל והוא רוצה להרחיק משם את הילד של בלן שהוא נקשר אליו.
 
כמה איסבל המומה מויקריו ועדיין חיפשה הסבר הגיוני.
 
משפט קרקס בו חוקר המשטרה משמש כתובע והנאשמת ממלאת את תפקיד הסניגור, מסכן השופט שצריך לסבול את הברדק הזה שבימינו לא חוקי.
לצפיה ב-'אריק אליאס כתב בפייסבוק שהיום כלומר אתמול נגמר מלון הסודות '
אריק אליאס כתב בפייסבוק שהיום כלומר אתמול נגמר מלון הסודות
23/03/2017 | 13:06
3
40
בישראל והוסיף את המילה שלום.
לצפיה ב-''
23/03/2017 | 18:19
2
23
זה צפוי כי בישראל חתכו את פרק הסיום לשני חלקים.
לצפיה ב-'אני חושב שעושים את זה בכל העולם ולא רק בישראל'
אני חושב שעושים את זה בכל העולם ולא רק בישראל
23/03/2017 | 21:57
23
וחברות שמפיקות פרקים אחרונים ארוכים גם קובעות איפה לחתוך את הפרק ושומרות את הפרק המלא למולדת ופרק בשני חלקים בגרסה הבינלאומית. בישראל עוד היו נדיבים ששידרו את הפרק האחרון המלא של מונטה כריסטו, בערוץ הרוסי ששידר אותו חתכו אותו לשני פרקים. יש לציין שמונטה כריסטו זאת הייתה הפעם היחידה שבישראל שידרו את הפרק האחרון המלא. 
לצפיה ב-'ובסוד של לאורה ובחיים גנובים '
ובסוד של לאורה ובחיים גנובים
23/03/2017 | 22:06
24
החלוקה של ויוה ושל הערוץ הרוסי של הפרק האחרון בסוד של לאורה והפרק האחרון ועוד שני פרקים בסוף של חיים גנובים הייתה זהה. לכן אני חושב שמוכרים את הסדרה מראש עם אפשרות ואולי אפילו חובה לחלק את הפרק האחרון ל-2 וגם קובעים בדיוק איפה לחתוך את הפרק.
לצפיה ב-'y el gran final!!!!!!!!'
y el gran final!!!!!!!!
24/03/2017 | 07:28
2
18
אין לי הרבה מה להגיד מלבד זה שהרעים קיבלו סוף בחופזה, לא הייתה חתונה (כי איסבל התלבשה בלבן כללללללל הטלנובלה), ונראה שהמלון פחות או יותר נסגר.
 
הדבר היחיד שלא קיבלתי מכל הסוף החפוז הזה הוא שיחה של האחים אלרקון אחרי הגילויים האחרונים והסופיים. נראה שפחות או יותר איסבל לא ממש קשורה לפליפה, ולא ממש אכפת לה מסופיה. מטרסה אני יכול להבין, אבל סופיה?
 
אז מסתבר שאנדרס רוצה להפוך את המלון למשהו אחר - לדעתי הדבר הכי נכון לעשות לאור מעשי הזוועות שהתרחשו במלון הזה.
 
הסצנה הטובה ביותר בפרק היא זו של אנחלה צורחת על אנשי המלון לשעבר מה לעשות ובאותה הנשימה נושקת לבנה לפרידה. אחלה של סצנת סיום בעבור שניהם.
 
סימון/ד"ר ויקריו נשרף למוות, חואן קמילו/דייגו נהרג בעקבות הירי של ססיליה גייטן ופחות או יותר נפטרו מהסט המכוער של המשטרה והכל לנגד עיניה של חואנה...... אחת הסצנות הכי לא אמינות כי רגע אחד המפקדה התחילה לבעור וברגע הבא הכל כבר מלא אש.......
 
סוף טוב הכל טוב!
 
אה,
81 פרקים של בזבוז זמן אילולא דניאלה רומו ועוד צוות מצומצם להפליא שאני סופר על יד אחת.
 
אדיוס אל הוטל דל לוס סקרטוס!
לצפיה ב-'חפוז ביותר '
חפוז ביותר
24/03/2017 | 09:29
1
17
אפילו לא הבנתי בקטע בסוף בכלא אם מראים את האסירות עם סופיה, אם זאת סופיה בכלל או מה קורה איתה? והמסך החצוי של טרסה וסופיה שאינן באותו תא אבל מראים את שתיהן בכלא. שוב אכזבה ששולחים משוגעת לכלא, הרי ברור שאדם שפוי לא עושה מעשים כאלה, אבל לפחות לא הוציאה אותה להורג כשדייגו איים שזה מה שיקרה לה רק על ביאטריס, אבל עד ששיבחתי את טלוויסה שאפילו בגאטה שלחו את חיסלה לבית משוגעים ולא לכלא בניגוד לטלמונדו, הנה גם אצל טלוויסה זה קורה, אם כי התקופה הזאת לא בטוח שבית משוגעים טוב מהכלא.
 
בהחלט הניתוק בין האחים מחריד חוץ מאיסבל ואנדרס, פליפה הצטרף לכנופיית האחים ארנס ולא אכפת לו לנטוש את האחיות ולאיסבל לא אכפת מכך שהוא מסכן את חייו, לאיסבל חשוב רק להיות עם חוליו למרות הכול, ושזה שאחותה במצב בריאותי לא משהו ובכלא לא מעניין אותה, אפילו נראה כאילו היה פוחדת לחשוב עליה אפילו בתור הרוצחת של אחותו של אהובה.
 
הייתי בטוח שססיליה הולכת לשרוף את דייגו חי, אבל מסתבר שרק ירתה בו, אבל בזכות ויקריו הוא כן נשרף ולא מת מהירייה.
 
אה והשיא אולגריו לא נענש וצריך לחכות לניצחון המהפכנים כדי שהוא יקבל את עונשו ובינתיים הוא חוגג שנפטר משותפיו לפשע בלי שהעידו נגדו וטרסה בכלא. ויקריו לפחות העניש את עצמו בכך שבמקום לברוח עם האחים ארנס ולתת לדייגו לדמם למוות התנפל עליו עד ששניהם נשרפו. אה בעצם יש לו עונש שהוא כמעט לא הופיע בפרק ומאז המשפט בכלל לא הופיע, מאז מותה של בלן הפך לדמות לא חשובה.
לצפיה ב-'הראו אותו ממש לשנייה במשפט'
הראו אותו ממש לשנייה במשפט
24/03/2017 | 10:09
12
וזהו בעיקרון.
 
רואים שזה סוף חפוז ואפוי למחצה. אפילו המהומות וההתקוממות לא נתנו הרגשה שזה סוף הטלנובלה כי פתאום איכשהו אנחלה ולופה יכולים לנסוע לעיר הבירה כשכמה סצנות לפני זה מדווחים שהכל חסום ואי אפשר לצאת...... קצת היגיון.
 
הראו את סופיה שם בכלא מקבלת "טיפול" מהאסירות בזמן שאמא שלה מאזינה ולא יכולה לעשות דבר. לדעתי לפחות.
 
הניתוק בין האחים לבית אלרקון עצבן אותי עוד מתחילת הטלנובלה - שנראה כאילו לאיסבל אכפת רק מעצמה או מאנדרס. פליפה? מצידה שימות (אגב, נתנו לו סוף די נחמד אחרי שהיה אחראי לעלילות מפגרות) סופיה? מצידה שתמות.
 
אתה מתבלבל - האנשים של ססיליה גייטן דאגו לשרוף את המפקדה. ססיליה זרקה את הסיגריה שהציתה את השריפה. דייגו עוד התמוטט שם על השולחן של המפקד ואחר כך ויקריו והוא התקוטטו, איכשהו ויקריו נשרף, ודייגו נפל על הרצפה כשאיזה בול עץ נופל על ראשו והורג אותו סופית.
לצפיה ב-'שלום ולא להתראות בלן(עד 78)'
שלום ולא להתראות בלן(עד 78)
24/03/2017 | 14:02
1
23
היה ענק איך שאנדרס קם לתחייה מול כולם ורץ אל בלן חחח אבל הוא כזה תמים איך שהאמין בה שוב העיקר שעד מהרה הבלש פקח לו את העיניים בלן נפלה במלכודת ועמדה להיעצר אבל העדיפה לקפוץ מההר ולהתאבד וגם אז אנדרס בכה עלייה למרות שהיא כמעט גרמה לו למות על ידי כיתת יורים. אין ספק שהוא טוב מידי אבל העיקר שנפטר מבלן הארסית אהבתי איך שעוד לפני כן הוא לקח את הבעלות על המלון מינה את אנחלה למנהלת ואיך שכולם הרימו כוסית וחגגו את העובדה שהמלון הוא של כולם! וגם את ההוצאה לאור של ספר המתכונים של לופה! כל הכבוד לאנחלה על המחווה הזו חח איך הם כמעט התנשקו חמודים
 
אהבתי את הסוף של ויולטה שמחתי שעשו לה סוף טוב ושמח אחרי כל מה שעברה, איך שאמא שלה התנצלה והביאה בשבילה בעזרת ססיליה את מימי פרלטה ששרה איתה ובסוף גם לקחה אותה לסיבוב הופעות משותף! וכמובן שגם גבריאל החמוד הצטרף בתור טועם יינות רק חבל שהשאירו אותו עיוור, אבל לפחות הוא וויולטה יחד וחסינטו לבד
 
דייגו הלא הוא חואן קמילו ברח עם אמא שלו אבל עושה רושם שלא אמר עדיין את המילה האחרונה לאור המכתב שקיבל שלבטח שלח לו ויקריו. מסתבר שויקריו הוא לא אבא שלו כמו שחשבתי בהתחלה אלא הוא אבי אישתו לשעבר של דייגו. חשדתי בזה איך שויקריו לקח אליו את התמונה שלה. ועכשיו ברור למה הוא נגד דייגו אגב מצמרר ממש היה הפלאשבק של איך שדייגו רצח את אישתו הוא ממש מפלצתי
 
חוליו ואיסבל ממשיך להיות קרובים מתמיד והם כבר בשלבי החקירה הסופיים כשנכון לעכשיו הכל מצביע על טרסה שאגב נראה שלא ממש קלטה שהמלון כבר לא שלה איך שהיא מרשה לעצמה להמשיך לחלק הוראות חח לא נורא האסימון ייפול במוקדם או במאוחר
 
עוד 3 פרקי השלמה ונגמררר:[
לצפיה ב-'כו התמימות של אנדרס שהאמין לשקרים של בלן מרגיזה'
כו התמימות של אנדרס שהאמין לשקרים של בלן מרגיזה
24/03/2017 | 16:41
10
אמנם הוא כבר לא מאוהב בה, אבל האמין שאין לה חלק בהוצאתו להורג. וגם לאחר שהתאבדה עוד בא בכה עליה.
 
באמת חבל שגבריאל יצטרך לתרום כעיוור ולא יוכל לראות ולמעשה כשהם הכירו הוא כבר התעוור, כך שהוא לא יודע ולא ידע איך ויולטה נראית. סוף מרגש בכל זאת לזוג הזה עם הסיבוב הופעות ושיר הפרידה בבר.
 
הקטע של רצח אישתו של דייגו בהחלט מזעזע, הוא באמת מפלצת, חבל שכנראה חואנה או אביו הם בבונים החופשיים ולכן הוא קיבל את החסות של רומולו ללא שאלות וגם זהות חדשה.
 
איסבל מתביישת בחיי השקר של הוריה וכבר לא רוצה להסתתר ורוצה לחשוף את הקשר שלה עם חוליו לפני כולם. 
לצפיה ב-'עלה העמוד של להתעורר לצדך באתר ויוה'
עלה העמוד של להתעורר לצדך באתר ויוה
21/03/2017 | 18:42
3
62
אהבתי את הפרומו אבל הגלרייה מעט לוקה בחסר - מעבר לתמונות הסטילס הסטנדרטיות יכלו להוסיף עמוד נוסף עם תמונות צבעוניות ויפות יותר של הזוג הראשי, לא חסר 
 
באסה שמלון הסודות המעולה נגמרת אבל כיף ששבוע הבא זה מתחיל
לצפיה ב-'אגב גם איגנסיו החמוד מהמלון(ארתורו מאקאסיה)משחק פה'
אגב גם איגנסיו החמוד מהמלון(ארתורו מאקאסיה)משחק פה
21/03/2017 | 18:52
52
והפעם כבר לא נראה לי שנשכח את שמו לאור התפקיד הבולט שיהיה לו כצלע שלישית מה שכן פה הוא כבר לא יהיה כל כך חמוד חח
לצפיה ב-'שימי לב לשעה'
שימי לב לשעה
21/03/2017 | 19:19
1
46
היא משודרת במקום הגורל של אווה. כלומר, ב20:00 ולא ב22:30.
 
ככה שתשימי לב
 
עוד פעם איגנסיו?
לצפיה ב-'אני יודעת, פשוט שאיך שהמלון מסתיימת זו מתחילה'
אני יודעת, פשוט שאיך שהמלון מסתיימת זו מתחילה
21/03/2017 | 19:36
44
ככה שיש עם מה להתנחם
השיבוץ לא כזה משנה לי כי אני גם ככה רואה בהקלטות
לצפיה ב-'ויוה פרסמו פוסט אנמי על סדרה תקופתית ספרדית בשם איסבל'
ויוה פרסמו פוסט אנמי על סדרה תקופתית ספרדית בשם איסבל
19/03/2017 | 17:04
14
135
לצפיה ב-'שישי ב22:20?'
שישי ב22:20?
19/03/2017 | 17:45
1
77
החליקו על השכל או מה?
לצפיה ב-'כנראה כמו עם יפה היא לא פעם בשבוע חמש פרקים'
כנראה כמו עם יפה היא לא פעם בשבוע חמש פרקים
19/03/2017 | 18:03
68
הולכים לדפוק את הצופים. וגם את צופי כסף זה לא הכול, שמן הסתם השידורים החוזרים בסוף השבוע יעברו ל-2:30 בליל שישי שבת במקום השידור הלילי של הלוחמת. 
לצפיה ב-'ועוד פרטים - כאן'
ועוד פרטים - כאן
19/03/2017 | 17:48
1
95
 
39 פרקים. 3 עונות. סדרה ספרדית תקופתית.
 
תגובת ניר - הסדרה יכולה לעוף לי מהעיניים.
לצפיה ב-'39 פרקים אז אולי פרק אחד לשבוע בלבד?'
39 פרקים אז אולי פרק אחד לשבוע בלבד?
19/03/2017 | 18:06
62
ואז רק פחות קליפים בליל שישי - שבת שבמקום מ-6:35 עד 8:00 יהיו מ-7:25 עד 8:00?
לצפיה ב-'רגע, זה בויוה הרגיל?'
רגע, זה בויוה הרגיל?
19/03/2017 | 21:22
2
72
שישי ב22:20 זה שעת שידורים חוזרים של משבצת של המלון. תזכירו לי מה מחליף אותו? מתי ישודר שידור של מה שמחליף את המלון?
לצפיה ב-'כסף זה לא הכול מחליפה את מלון הסודות'
כסף זה לא הכול מחליפה את מלון הסודות
19/03/2017 | 22:09
63
ונראה שכמו עם יפה היא לא ששידרו בהתחלה את יפה היא לא בימי שישי ב-14:00 ואת השידורים החוזרים של טרה נוסטרה בלילה, כך ייתכן שייעשו עם כסף זה לא הכול. או שבגלל שהלוחמת זה שידור חוזר, אז את כסף זה לא הכול ישימו בצהריים ואת הלוחמת ישאירו בלילה.
 
אם כי ניר קרא שבסדרה רק 39 פרקים אז במצב זה רק לחודשיים ואז יותר הגיוני שישדרו פרק אחד לשבוע וכסף זה לא הכול תדחה ל-23:10 והלוחמת ל-3:20.
לצפיה ב-'אין לי מושג מה הולך אני עדיין בהלם'
אין לי מושג מה הולך אני עדיין בהלם
19/03/2017 | 22:11
85
ויוה זרקו פצצה והלכו חח קודם כל ממתי הם משדרים בימיי שישי? שנית למה באמת הם לא רשמו באיזה ערוץ ויוה או ויוה פלוס, בהתחלה לא היה ברור לי אם זה בכלל בערוצי ויוה. ועוד מדובר בסדרה שהיא לא טלנובלה ולא לטינית ועוד תקופתית!()לפי הטריילר נראה מושקע ללא ספק. אם כי יש לי עדיפות מסויימת לתקופות המאוחרות יותר(מאה תשע עשרה/שמונה עשרה)וגם הסגנון נראה טיפה יותר כבד אבל מאחר וזה ישודר רק בסופ"ש ומאחר ומדובר בתקופתית אני מאמינה שאני אנסה אותה. רק שויוה יביאו יותר פרטים
לצפיה ב-'ועכשיו יש גם פרטים '
ועכשיו יש גם פרטים
20/03/2017 | 10:38
4
89
"איסבל", הסדרה ההיסטורית המרהיבה והסוחפת, מגוללת את סיפורה של מי שהפכה לימים למלכה איסבל (איזבלה) מקסטיליה.
הסדרה מלווה את חייה של איסבל מנערותה ומוצאת אותה נאבקת על הכתר של קסטיליה בעולם גברי ועוין. כאשר הכתר מונח על ראשה, בגיל 23 בלבד, היא נשאבת להתמודדות קשה ומסוכנת עם תככים פוליטיים בחצר המלוכה. השלטון מביא עימו קרבות עקובים מדם, סיפורי אהבה חושניים ומתעתעים - ומאבקים בלתי פוסקים.
"איסבל" זכתה להצלחה רבה בספרד, עם רייטינג ממוצע של 22% לפרק, והושוותה על ידי רבים מהמבקרים לסדרות כגון "שושלת טיודור" ו-"הבורג'ס". הסדרה נמכרה עד כה ליותר מ-80 מדינות ברחבי העולם, ביניהן ארה"ב ובריטניה, ואף זכתה בפרסים רבים, ביניהם פרס הסדרה הטובה ביותר ופרס השחקנית הראשית.
הסדרה, בת 39 פרקים, בני 70-80 דקות כל אחד, תשודר בערוץ ויוה החל מ-31 במרץ, מדי יום שישי ב-22:20 (פרק בשבוע).
הסדרה תהיה זמינה לצפייה גם ב-VOD ביס, הוט, סלקום
ובויוה וואלה.
כנסו לדף הרשמי של הסדרה "איסבל".
 
כל מה שיש לי להגיד זה - לא. לא. לא.
לצפיה ב-'איזה אורך מטורף יש לכל פרק חח'
איזה אורך מטורף יש לכל פרק חח
20/03/2017 | 19:09
3
56
אם כך אז זה בעצם כמו שני פרקים כל פעם מעניין שלא שמו אותה בויוה פלוס למרות שהיא לא לטינית - כנראה בגלל השפה הספרדית.
לצפיה ב-'כן בגלל השפה '
כן בגלל השפה
20/03/2017 | 19:58
2
45
כמו את לוסיה מחפשת אהבה ששמו בויוה. הקוראיניות הן 60-70 דקות לפרק. הטורקיות בהתחלה היו בין 90 ל-120 דקות לפרק ולכן ויוה חילק לשתיים, כשהתחילו לרכוש טורקיות של 120-150 דקות לפרק ויוה עשה עריכה משלו לפרקים ומערבב פרקים חופשי, לפעמים לשלוש פרקים או 5 פרקים לשני פרקים.
לצפיה ב-'אה גם הקוריאניות ארוכות? לא ידעתי'
אה גם הקוריאניות ארוכות? לא ידעתי
20/03/2017 | 22:29
1
15
לצפיה ב-'כן לכן השתיים ששודרו בויוה הרגיל סידרו להן משבצת מיוחדת '
כן לכן השתיים ששודרו בויוה הרגיל סידרו להן משבצת מיוחדת
20/03/2017 | 22:34
34
של 19:00 עד 20:00 במקום מ-19:05 ולשנייה בכלל התחילו אותה ב-18:55 ובויוה פלטינה שודרו שתי פרקים בקוריאניות ולא שלוש וגם בויוה פלוס משודרים שתי פרקים של שתי קוריאניות לשבוע, ובגלל שהקוריאנית הארוכה ביותר ששודרה בערוצי ויוה הייתה 77 פרקים והרוב בטווח של 16-24 פרקים אז זה לא כזה משנה שזה רק שני פרקים בשבוע, גם הארוכה ביותר ששודרה בויוה פלוס הייתה 28 פרקים.
לצפיה ב-'שאפו לויוה'
שאפו לויוה
20/03/2017 | 15:14
1
69
כבר תקופה מאוד ארוכה שאני משגע אותם ואת HOT לרכוש סדרות ספרדיות...מפתיע שזה קרה ועוד תקופתית, בכלל כיף 
חבל רק שזה פרק בשבוע...ייקח לזה המון זמן להיגמר...למרות שמדובר ב39 פרקים, ועדיין.
הגיע הזמן שויוה ייפתחו לכיוונים חדשים מעבר לטורקיות והקוריאניות, יש קהלים מגוונים שלא מקבלים מענה בויוה.
למי שלא יודע בספרד יש סדרות איכותיות ברמה גבוהה שזוכות להצלחה בעולם, כאלו שלא מביישות סדרות אמריקאיות כאלו ואחראות שכולנו צופים בהן...כך שכדאי לתת צ'אנס לפני שקוטלים ופוסלים

חבל רק שזה במשבצת כזאת, אבל לא נורא לפחות יש אפשרויות הקלטה בימינו וזה גם יועלה לVOD אז...אני מניח שזאת תהיה האינדיקציה של ויוה האם להמשיך ולרכוש סדרות ספרדיות, מקווה שזה יעבוד וזאת תהיה משבצת קבועה של סדרות ספרדיות
לצפיה ב-'אם רוב הסדרות הספרדיות הן מעל 100 פרקים '
אם רוב הסדרות הספרדיות הן מעל 100 פרקים
20/03/2017 | 17:48
62
כמו לוסיה מחפשת אהבה הריימק לדייט בליינד (שאפילו אצל הארגנטינאים הספיק רק ל-120 פרקים) אז פרק בשבוע זה לא באמת משבצת, אם כי לפני ויוה ואפילו לפני התבססות הז'אנר בערוץ המשפחה ערוץ 3 בכבלים ערוצי 11 ו-22 שידרו טלנובלות רק בסופי שבוע וזה היה מקסימום 2-3 פרקים לשבוע.
לצפיה ב-'משחק דמויות בעולם הטלנובלות'
משחק דמויות בעולם הטלנובלות
18/03/2017 | 17:00
7
63
כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשדך בין דמויות מטלנובלות שונות(חובה ששודרו פה) לא משנה מי השחקן שגילם אותם, לכו רחוק עם הפנטזיה זה יכול להיות מכל ז'אנר אפילו קוריאה, טורקיה, ברזיל, מקסיקו, ארגנטינה, קולומביה, ונצואלה וצ'ילה כל עוד הטלנובלות שודרו פה. אם בכל זאת החלטתם לבחור דמות מתוך טלנובלה שלא שודרה פה, תנו פירוט על הדמות, האופי שלה הסיפור סביבה.
לצפיה ב-'רומרו רומלו (חוקי המשחק)+ מרלן (אווה לה טריילירה)'
רומרו רומלו (חוקי המשחק)+ מרלן (אווה לה טריילירה)
18/03/2017 | 19:36
33
לצפיה ב-'כמה רעיונות '
כמה רעיונות
18/03/2017 | 21:06
38
סנטוס לוסרדו מדונה ברברה עם פידאד ממישהו צופה בך. 
 
ולריה סן רומן מעמק התשוקות ואלסידס דה מדינה מבגידה. 
 
מרטין אסדו ממלאן ושטן עם מרלן פלסיוס מהגורל של אווה. 
 
מורנה מהלוחמת עם סנטוס טוריאלבה מהסערה. 
 
אלואיזה מהלוחמת עם ריקרדו מהאסירה. 
 
דניאל מונקדה מהאסירה עם מריה טרסה מונטייה מהסערה.
 
ולריה סן רומן מעמק התשוקות עם זא אלפרדו מאיפריה. 
 
 
לצפיה ב-'נורמה אליזונדו מתשוקת הנצים וסנטיאגו גרסיה מאנה כפול שלוש'
נורמה אליזונדו מתשוקת הנצים וסנטיאגו גרסיה מאנה כפול שלוש
18/03/2017 | 22:39
1
41
הסכיזופרני שברח לי שמו מהדרך להודו ונלי מחוקי משחק(ככה קוראים לזאת שסובלת ממאניה דיפרסיה?)
 
לא משדכת אבל הייתי מחברת בין מריבל מרובי לאנה לאורה מאנה כפול שלוש.  סה"כ יש להם מכנה משותף.
 
נינה מתשוקה וכח ופקונדו מאנה כפול שלוש.
 
רמירו מאנה כפול שלוש ומריבל מרובי.
 
 
לצפיה ב-'קוראים לה נליטה'
קוראים לה נליטה
19/03/2017 | 16:57
12
לצפיה ב-'עוד כמה רעיונות '
עוד כמה רעיונות
19/03/2017 | 15:06
28
אוקטביו מלב פראי ובטי מהגורל של אווה. 
 
בהלול מאהבה אסורה עם איפט מאיפט. 
 
לאורה ממונטה כריסטו עם יוסוף מגונול. 
 
אלנה מבגוף אחד עם טקין מגונול. 
 
אנחליקה דה קרלו הסבתא מבובה פראית ומרטין אסבדו הסבא מתשוקת הנצים.
 
סטניו מהלוחמת וסילבנה משובל של שקרים.
 
 
לצפיה ב-'את אלואיזה (ג'ובנה אנטונלי) מ"לוחמת" הייתי משדכת '
את אלואיזה (ג'ובנה אנטונלי) מ"לוחמת" הייתי משדכת
19/03/2017 | 21:37
36
עם מפקד של דנטי מ"חוקי המשחק" פאוסטיני (ריקרדו פריירה).
לצפיה ב-'רעיון יפה'
רעיון יפה
20/03/2017 | 22:14
24
לוקאס(האח השקט)מהאחים דל מונטה ואנה לאורה(האחות השקטה)מאנה כפול שלוש
 
 
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
16/03/2017 | 00:03
21
39
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'יצא הפרומו של להתעורר לצדך'
יצא הפרומו של להתעורר לצדך
14/03/2017 | 17:19
2
108
כולל העלילה
איזה קטע גם בגאטה קראו לדניאל אראנס פבלו
 
לצפיה ב-'ומסתבר שזה ריימק לטלנובלה קולומביאנית ששודרה בויוה פלטינה'
ומסתבר שזה ריימק לטלנובלה קולומביאנית ששודרה בויוה פלטינה
14/03/2017 | 21:02
68
שקראו לה "מסכן פבלו", מכאן השם, לא ראיתי את המקור כך שלא אדע ספוילרים בסדרה.
לצפיה ב-'פוברסיטו פבליטו '
פוברסיטו פבליטו
14/03/2017 | 21:40
69
מה שגם נחמד זה שהסדרה 117 פרקים. קצרה וקולע.
לצפיה ב-'לפי תשובה של יס יש מצב שהטלקומדיה, חלום של אהבה תשודר בויוה'
לפי תשובה של יס יש מצב שהטלקומדיה, חלום של אהבה תשודר בויוה
14/03/2017 | 17:30
4
100
ותחליף את אנה כפול שלוש.

הטלנובלה היא בכיכובו של כריסטיאן דה לה פואנטה ולמרות היותה כושלת אני אישית אהבתי בהתחלה למרות שלא ראיתי את כולה, מה שכן לא אהבתי בכלל את הסוף ואת איך שעשו מהסדרה.

חוליאן חיל משחק את הרע ורנטה נוטני כראשית צעירה הבת של בטי מונרו(הראשית המבוגרת), פולו מורין נפגוש לראשונה כבנה ואוסבלדו דה לאון גם בטלנובלה הזאת.

לצפיה ב-'מה בדיוק הייתה השאלה ומה הם ענו? '
מה בדיוק הייתה השאלה ומה הם ענו?
14/03/2017 | 18:38
2
53
בכל מקרה גם אני לא אהבתי מה שהם עשו מהסדרה
ככה שמבחינתי זו הייתה המקסיקנית היחידה שלא חיכיתי לה
מה גם שאיך יכול להיות 4 מקסיקניות מאותה שנה
לצפיה ב-'הם ענו לאופיר ששאל'
הם ענו לאופיר ששאל
14/03/2017 | 19:10
1
63
"היי אופיר,
לאחר בדיקה נכון להיום אין מידע מדוייק,
ייתכן והסדרה תעלה בעתיד כמובן שברגע שיהיה מידע מדוייק נעדכן את כלל לקוחותינו.
יום מקסים רחלי Yes"
 
לא יודעת מה הוא שאל
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
14/03/2017 | 22:01
50
הם אומנם לא שוללים על הסף אבל נראה לי שהטלנובלה הבאה תהיה כבר מהנגלה החדשה.
 
אם בכל זאת יתברר שהטלנובלה נרכשה אני אוותר גם בגלל שהיא ממש לא מושכת בעיניי למרות הקאסט המרשים, וגם ככה לא יהיה לי זמן לעוד נובלה חוץ מהמקסיקנית והברזילאית החדשות שצפויות לעלות
לצפיה ב-'אוותר'
אוותר
14/03/2017 | 21:41
55
כריסטיאן מהמם אבל זה לא משהו שמעניין.
לצפיה ב-'דניאל ארנאס וזוריה ווגה נבחרו לשחק זוג ראשי '
דניאל ארנאס וזוריה ווגה נבחרו לשחק זוג ראשי
16/03/2017 | 01:34
4
97
בטלנובלה החדשה של חואן אוסוריו Inesperadamente tú
לצפיה ב-'לא יודע מה להגיב על זה'
לא יודע מה להגיב על זה
16/03/2017 | 07:19
72
היא שחקנית נוראית.
 
מה שכן, לחואן אוסוריו כדאי להיזהר. 'חלום של אהבה' הייתה גרועה מאוד יחסית לסטנדרטים שלו.
לצפיה ב-'למה דווקא דניאל ארנס?'
למה דווקא דניאל ארנס?
16/03/2017 | 21:36
1
51
בכל אופן מדובר ברימייק לסדרה קוריאנית. רק איך מ20 פרקים יהפכו ל90 פרקים? אה כן דיאנה בראצ'ו חוזרת להיות טובה בטלנובלה הזאת.
לצפיה ב-'הוא אולי לא השחקן הכי ענק אבל מספיק שהוא סימפטי כריזמתי'
הוא אולי לא השחקן הכי ענק אבל מספיק שהוא סימפטי כריזמתי
17/03/2017 | 18:22
33
משחק טוב ועובר מסך אותו הדבר גם לגבי סוריה - שניהם אולי לא מהגדולים ביותר אבל עדיין אילה שחקנים שפשוט כיף לראות על המסך :)
לצפיה ב-'איזה יופי בהחלט מתאימים!'
איזה יופי בהחלט מתאימים!
17/03/2017 | 18:13
17
לצפיה ב-'טריילר ל - A Força do Querer'
טריילר ל - A Força do Querer
17/03/2017 | 19:28
4
49
לצפיה ב-'אפשר תמצות כללי של מה זה?'
אפשר תמצות כללי של מה זה?
17/03/2017 | 21:45
2
26
תודה
לצפיה ב-'הצצת בזה קצת?'
הצצת בזה קצת?
17/03/2017 | 22:16
1
43
זה טלנובלה חדשה של גלובו וזה של גלוריה פרז, אבל דווקא לי זה נראה שונה מכל הטלנובלות שלה. הפעם אני לא רואה שום ערבוב תרבויות.
תמצות בשבילך: מרקו פיגוסי ופאולה אוליביירה זוג ראשי, ופאולה משחקת מתאגרפת קשוחה.
ואם אתה רוצה יותר, אז יש לך כמה שרשורים למטה שרשור תמונות לטלנובלה שאנדריי פרסם.
 
 
לצפיה ב-'אולי את זו אני אראה'
אולי את זו אני אראה
18/03/2017 | 08:29
24
ואין לי ספק שהיא תגיע. גלוריה פרז אהובה כאן.
 
מה שכן, ביקשתי קצת תמצות כי אין כתוביות בתוך הסרטון ולא כ"כ הבנתי מה הקטע שם.
לצפיה ב-'נראה יפה'
נראה יפה
19/03/2017 | 23:01
5
לצפיה ב-'שרלין מתארסת עם בן זוגה'
שרלין מתארסת עם בן זוגה
18/03/2017 | 00:00
57
פרנסיסקו זאה
לצפיה ב-'מזל טוב לאינגריד מרץ שהתחתנה השבוע'
מזל טוב לאינגריד מרץ שהתחתנה השבוע
18/03/2017 | 15:42
1
54
לצפיה ב-'מזל טוב לשתיהן!'
מזל טוב לשתיהן!
19/03/2017 | 22:43
14
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש עד 64'
אנה כפול שלוש עד 64
15/03/2017 | 10:55
9
38
השלמתי פרקים למרות שעדיין לא הגעתי לקצב ויוה.
לצפיה ב-'אז מסתבר שמרסלו השאיר את דניאל בחיים'
אז מסתבר שמרסלו השאיר את דניאל בחיים
15/03/2017 | 11:25
5
60
רק שסנטיאגו לא יודע את זה ואבריסטו המפלצת אשם במה שקרה לו. אם זה לא מספיק פקונדו האידיוט היה צריך להתערב. ללא ספק האב הגרוע של השנה יחד עם חולייטה.
 
סופסוף דיברו על מה שכנראה יש לסנטיאגו. פיצול אישיות. זאת פעם ראשונה שדמות ראשית בטלנובלה תהיה הפרעה נפשית. חבל שהפכו את זה למשהו אחר כי עכשיו שהוא מאושפז בבית החולים לא גילו את זה וזה הזוי חוץ מזה שלהפוך את סנטיאגו שסובל מפיצול אישיות יותר הגיוני אם כי הדרך שבה הופיעה ההפרעה נפשית והזמן לא הגיונית.
אנה לטיסיה לא ברורה, פתאום היא לא מוכנה לוותר על מרסלו ולא מוכנה לשחרר אותו, מה היא רוצה? כשידעה שמרסלו בחיים לא הפסיקה לחזר אחר רמירו וגם לפני התאונה של מרסלו היא התחילה איתו, למה אף אחד לא מדבר על זה? מאוד מפריע לי שיש בה חורים בעלילה ולפעמים היא לא הגיונית, סה"כ יש לה פוטנציאל אבל לא השקיעו מספיק בהגיוניות. כמו כן למה סנטיאגו שותק שאיבד את הזיכרון? במיוחד שאנה לטיסיה ליכלכה עליו והסיתה את משפחתה נגדו. ומריאנו מגעיל אותי, אין לו זכות מוסרית לבוא ולשפוט אף אחד! הוא מתנהג כאילו הוא מושלם והוא לא ומבלי לשים לב הוא גרם נזק לאחיינית שלו, אנה לאורה. ממש מעצבן! אגב עוד חוצפן זה אורלנדו, באיזה זכות הוא מגנה את סנטיאגו ומשווה את עצמו אליו? הוא הסתבך קשות עם אבריסטו הוא ממש הבנאדם האחרון שאנה לוסיה צריכה זה אחד כמוהו.
לצפיה ב-'זה נראה כמו פיצול אישיות אבל זה בעצם אמנזיה+גידול'
זה נראה כמו פיצול אישיות אבל זה בעצם אמנזיה+גידול
17/03/2017 | 18:50
4
24
מסתבר שצדקת וכן יגלו לו גידול אבל עדיין לא הגעתי לזה בעצמי פשוט ויוה ספיילרו את זה בראשי. לא ברור עדיין ממתי יש לו את הגידול זה נדע בהמשך.
 
בגדול אנה לטיסיה היא לא טיפוס נאמן והיא גם לא מאוהבת במרסלו היא רק חושקת בו ונאחזת בו כי הוא היחיד שמשכיח ממנה במידה מסויימת את הדוד שלה. צריך גם לזכור שהיא מאוד גחמנית - מספיק שהיא יודעת שיש לו מאהבת בשביל שהיא תאחוז בו בציפורניים.
 
לגבי העובדה שסנטיאגו בהתחלה שתק לגבי איבוד הזכרון מול אנה לטיסיה ומשפחתה - בהמשך זה מתפתח את כבר תראי;) אבל בשלב הזה סנטיאגו פשוט לא סמך עלייה מספיק. 
לצפיה ב-'זה מוזר שבגלל גידול הוא סובל משתי אישיות'
זה מוזר שבגלל גידול הוא סובל משתי אישיות
17/03/2017 | 19:16
3
30
ועוד שעדיין לא גילו את זה. אין כאבי ראש רק התעלפויות ומעולם לא שמעתי שלמי שיש גידול מתנהג כסובל מפיצול אישיות
 
סנטיאגו איכזב אותי, אמנם לא יכל להיפרד מאנה לוסיה אבל אף אחד לא הכריח אותו לתת הזדמנות לנישואין עם אנה לטיסיה. לא ברור לי איך הסרטון שראה את עצמו ואת אנה לטיסיה מקעקעים בגב שיכנע אותו לנסות עם אנה לטיסיה אחרי שהבטיח לאנה לוסיה שהוא יילחם למען אהבתם. מסכנה אנה לוסיה, הוא שבר אותה. חוץ מזה שהוא יכל לעשות סרטון שוב בעזרת רמירו ולהפרד מאנה לוסיה כמו בפעם הקודמת ששלח מסר לאנה לוסיה.

לצפיה ב-'דווקא באחים דל מונטה של טלמונדו '
דווקא באחים דל מונטה של טלמונדו
17/03/2017 | 19:23
1
37
הגידול של חולייטה גרם לה להתחרפן, ובהמשך הם כל כך התלהבו מפאולה המלאך וחולייטה השטן שגם אחרי שריפאו את ועקרו לה את הגידול בניגוד למקור, הם השאירו אותה רעה ומשוגעת עד שהזניחה את אחותה הקורעת ללדת כדי לחטוף את הילד של הראשיים ובסוף קיבלה 5 שנים בכלא וגם שם לא נראתה שפויה במיוחד.
לצפיה ב-'וגם זה לא הגיוני במיוחד '
וגם זה לא הגיוני במיוחד
18/03/2017 | 17:59
13
אבל גידול שגורם לפיצול אישיות זה הזוי ותלוש מהמציאות. ועדיין לא איבחנו אצלו והוא רק מתעלף. פיצול אישיות בהחלט יכול להיות הגיוני מאשר גידול. אפילו לא ידוע כמה זמן יש לו את זה.
לצפיה ב-'בגלל השילוב של זה עם האמנזיה ככל הנראה'
בגלל השילוב של זה עם האמנזיה ככל הנראה
19/03/2017 | 22:34
9
אנה לטיסיה איימה על סנטיאגו שהיא תתעמת עם ה"מאהבת" שלו אם הוא יחליט לעזוב אותה(את אנה לטיסיה)+רגשות האשמה שהיו לו אחרי הסרטון יחד עם הבלבול שלו-כל זה הוביל אותו להחלטה השגויה לחזור לאנה לטיסיה מה שכן, הוא באמת יכל לפחות לגשת לאנה לוסיה ולהסביר לה פנים מול פנים ולא להיכנע לאנה לטיסיה גם בעניין הזה. אבל שווה לך להמשיך לראות את ההתפתחויות..
לצפיה ב-'עד 82 - כל האנות נהיו צרודות'
עד 82 - כל האנות נהיו צרודות
18/03/2017 | 00:08
44
בפרקים 81-82 גם אנג'ליק בוייר וגם מוניקה סנצ'ס צרודות ממש מעניין מי הדביקה את מי ואצל אנג'ליק זה עוד יותר קריטי כי בעקבותייה כל האנות נשמעות מוזר אבל איזה פרקים!
 
בזכות איניאקי אנה לוסיה וסנטיאגו זוכים להתאחד שוב אבל למחרת סנטיאגו מתעורר כמרסלו וחוזר לאחוזה כשהוא לא שוכח לספר לארנסטינה שאנה לוסיה בחיים ולאנה לוסיה הוא מספר על הבת של סולדד סופיה כאילו סולדד לא עברה מספיק באותו לילה בתצוגת אופנה כשפגשה לראשונה את אנה לטיסיה פנים מול פנים ומאוחר יותר גם את ארנסטינה והמשיכה להלחץ גם מנוכחותה של נרינה שם חחח ככה שלא פלא שכשרמדיוס הודיעה לה שאנה לוסיה יודעת על סופיה האישה כבר הייתה מעולפת 
 
אם כי הגילוי הכי גדול של הפרקים האילה ללא ספק היה כשאנה לטיסיה ראתה לראשונה את אנה לוסיה!! ועוד מתנשקת עם בעלה חחחח איך היא רצתה למות ואיזה ממזר מרסלו איך שהזמין את שתיהן לאותה מסעדה בכוונה כדי שאנה לטיסיה תראה אותם בעודו מתחזה בפני אנה לוסיה לסנטיאגו!
 
אנה לאורה ורמירו מקסימים ביחד רק איזה מסכן רמירו שקיבל את השיחה המלחיצה הזו בקול של ג'ינה. בסופו של דבר זו הייתה מתחזה שמישהו שכר ואחר כך גם רצח מסתבר שאת השיחה והזימון למלון קיבלו גם ולנטין ומריאנו. אבל אני חושדת שאולי מריאנו היה זה שעמד מאחורי העניין אחרי הפלאשבק שלו לא הייתי מתפלאת אם הוא עומד מאחורי הרצח של ג'ינה ושל אותה מתחזה
 
אהבתי את ההתפתחות עם הדמות של נרינה שעכשיו מעורבות בכל הסיפור של אנה לוסיה ועושה הכל כדי לעזור. ממש דמות מקסימה ואיזה מפתיע שקלאודיה היא הבת שלה
 
פרקים מעולים
לצפיה ב-'מה דעתכם על שידוך בין מרסלו סלבטרה לרובי מרובי?'
מה דעתכם על שידוך בין מרסלו סלבטרה לרובי מרובי?
18/03/2017 | 16:50
1
36
יש לו אישיות חזקה, בעל כח ועצמה, הרבה יותר גבר מהקטור פרר מרובי הנמושה, ואפילו יותר עשיר מהקטור, רובי בהחלט יכולה להתאהב בו. יכול לתת לה ביטחון. חוץ מזה היא יותר בוגרת מאנה לטיסיה.
 
עלה במוחי לארגן משחק של דמויות מעולם הטלנובלות שכבר אפתח.
לצפיה ב-'אני לא מכירה את רובי אבל לפי מה שסיפרת עלייה בהחלט מתאימים;)'
אני לא מכירה את רובי אבל לפי מה שסיפרת עלייה בהחלט מתאימים;)
20/03/2017 | 22:19
6
לצפיה ב-'טלנובלה בספרדית עם תרגום'
טלנובלה בספרדית עם תרגום
16/03/2017 | 15:32
1
47
מישהו יודע היכן ניתן להשיג טלנובלות  בספרדית עם תרגום בעברית??
אני רוצה לצרוב דיסק/דיסק און קי ולשלוח לחול.
מוכן לשלם על זה !
מישהו יכול לעזור???
לצפיה ב-'לסדרות בספרדית את התרגום עושים רק ערוצים ישראלים'
לסדרות בספרדית את התרגום עושים רק ערוצים ישראלים
17/03/2017 | 19:28
27
לכן לסדרות שלא שודרו בארץ אי אפשר למצוא תרגום לעברית. כי איפה שיש תרגום לעברית זה כי מישהו הקליט מהערוצים, ואין אתרים שמתרגמים כמו לקוריאניות.
לצפיה ב-'מלון הסודות '
מלון הסודות
15/03/2017 | 12:02
17
31
כי הגיע הזמן לשרשור חדש.
לצפיה ב-'74 וואו '
74 וואו
15/03/2017 | 12:06
5
41
עזבו את זה שחסינטו התחרט ונסע לאריזונה עם אמו ואביו (האמיתי). ואפילו זכיתי לראות פטמה וחצי שלו
 
עזבו את זה שאיסבל גילתה מה עשה דייגו "יקירה" כל הזמן הזה.  (סוף סוף סופיה הועילה במשהו)
 
עזבו את זה שבלן חיה (שוב) וגבריאל גילה אותה.
 
עזבו את זה שדיאנה ברצ'ו נראית רע בפרקים האחרונים.  
 
עזבו את זה שאנדרס נורה למוות.
 
התגלית הגדולה של הפרק זה...... שלד"ר ויקריו קוראים סימון!!!!!!!!! כך אמו של דייגו קראה לו כשראתה אותו לראשונה
לצפיה ב-'הדר חשדה בדוקטור ויקריו כבר מההתחלה '
הדר חשדה בדוקטור ויקריו כבר מההתחלה
15/03/2017 | 18:36
4
46
וגם לא נראתה חשודה ההתנדבות שלו להיות המלאך השומר של משפחת אלקרון. אז אם הם מכירים, כנראה גם הוא מקולומביה. המפתיע הוא שלאחר שהציל את חוליו והוציא את אימו של דייגו, אימו של דייגו ודוקטור ויקריו נעלמו לכל הפרק ומתילדה בתפקיד הרופאה המרכזית, בעצם גם ויולטה.
 
והכאב של הניתוח משמש עונש לחסינטו עם הכאבים והתגלית שהוא לא הבן של לופה, תגלית שגורמת לו להתחרט באמת. 
 
בפרקים הקודמים הסצינות בהן סופיה רואה את ביאטריס מוכיחות שמדובר במשוגעת, מקווה שלא יוציאו אותה בסוף להורג או יכניסו אותה לכלא אלא יאשפזו אותה. 
 
ולא ייאמן כל הטרחה של פליפה ומנואלה להצלת אנדרס ירדה לטמיון רק משום שאיגנסיו העורך דין של אנדרס קרא לפליפה בשמו פליפה. 
לצפיה ב-'אתה יודע שאני ציני לפעמים בתגובות? '
אתה יודע שאני ציני לפעמים בתגובות?
15/03/2017 | 18:55
2
41
ידעתי שמשהו מסריח בד"ר ויקריו כי הוא לא דמות טובה. לפעמים נראה שכן אבל לרוב אם הוא מנסה לעזור לטרסה זה משהו רע.
 
סופיה? אחד ממה שכתבת הוא הנכון.
 
אל תדאג, תיכף יהיה משהו מעניין לגבי 'סימון' 'חואן קמילו' וחואנה. לא סתם לחינם ויקריו עקב אחרי חוליו וחסינטו.
 
אני חייב להגיד שהעונש שחסינטו קיבל הוא עונש די מספק. קיבל עונש על ידי אהובתו ועונש נפשי מספיק לכל החיים כדי להבין שלא משתלם להתרברב.
 
ו.... נכון שדיאנה בראצ'ו נראתה רע בפרקים האחרונים?
לצפיה ב-'ממש נורא בפרק 73 לא זיהיתי אותה'
ממש נורא בפרק 73 לא זיהיתי אותה
15/03/2017 | 19:04
1
37
מרוב שסירקו אותה בצורה מזעזעת. 
 
נחמד שחסינטו קיבל את עונשו וויולטה גם נתנה לו טיפול נכון ולא הייתה לה ברירה, והיא הצילה את חייו וגם גרמה לו להרגיש את הכאב שגרם לאחרים. 
לצפיה ב-'זה כי היא נראית ממש חיוורת בלי איפור '
זה כי היא נראית ממש חיוורת בלי איפור
17/03/2017 | 18:04
14
ונראה שבמקום הקן שהיה לה על הראש עשו לה צמה חח אבל אין ספק שהמראה הקודם הלם אותה הרבה יותר
לצפיה ב-'כי המפגש הראשון שלו עם טרסה לא היה מקרי'
כי המפגש הראשון שלו עם טרסה לא היה מקרי
17/03/2017 | 17:46
16
לפי מה שאני זוכרת היה לו איש קשר שדיווח לו שטרסה מחפשת רופא ושהיא בדרכה למאפייה - לשם גם הוא הלך ושם הם נפגשו לראשונה. הם התחילו לדבר ואז הוא נתן לה להבין שהוא רופא וכל השאר היסטוריה ככה שמההתחלה היה נראה שהוא זומם משהו. גם בדרך למלון זכור לי שדייגו היה הנהג והרופא זרק לו הערה שהוא מוכר לו עם חצי חיוך. עכשיו נראה שהוא קשור גם לאמא שלו אז יש מצב שהוא אבא שלו, נחכה ונראה מה יתברר
לצפיה ב-'מזל טוב לקרלוס ריוורה שחוגג היום יום הולדת 31'
מזל טוב לקרלוס ריוורה שחוגג היום יום הולדת 31
15/03/2017 | 23:35
3
43
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
16/03/2017 | 07:20
26
אין לי ספק שהוא שחקן מדהים. יש לו על מה לעבוד, אבל יחסית לשחקן מתחיל - הוא מצויין.
לצפיה ב-'מזל"ט '
מזל"ט
16/03/2017 | 20:33
22
זמר מדהים 
לצפיה ב-'מזל טובב'
מזל טובב
17/03/2017 | 17:55
11
מאחלת לו ולנו שנזכה לראות אותו בעוד ועוד תפקידים אפילו ראשיים אם קודם אהבתי אותו כזמר אז פה גיליתי שהוא בהחלט משחק לא פחות טוב משהוא שר במיוחד בפרקים האחרונים משחק פשוט מעולה
לצפיה ב-'75'
75
16/03/2017 | 07:44
2
26
הפרצוף שאריק אליאס חטף כשאנדרס קם לתחייה היה שווה את כל המתח של רוב הפרק.
 
איגנסיו מחליט להסתלק.
 
ויקריו היה מיותר. כמו כן סופיה. כמו כן טרסה שהפכה לציור דוהה של עצמה.
 
ואנחלה.
 
עוד 6 פרקים פרה אל פינאל!
לצפיה ב-'נראה שסוף מתחילים להבין איך טרסה הרסה את סופיה'
נראה שסוף מתחילים להבין איך טרסה הרסה את סופיה
17/03/2017 | 00:04
25
ולמעשה טרסה יצרה את סופיה חולת הנפש, ההיסטרית והפחדנית ונראה שאיסבל כרופאה מתחילה הבינה את הנזק שאימה עשתה לאחותה. אך כמובן שסופיה לא תקריב את עצמה למען אחותה ונכנעת לסחיטות של דייגו שבגללה איסבל צריכה לסבול, למרות שאם סופיה הייתה זוכה למשפט צדק, היו מגיעים למסקנה שהיא לא שפויה ולא יכולה לשאת באחריות למעשיה והיו מאשפזים אותה, אבל זה נורא עבור טרסה שידעו שיש לה בת משוגעת ורוצחת. 
 
אנחלה לא מאכזבת היא ידעה כל הזמן שבנה לא הוצא להורג באמת והצליחה לעשות הצגה מושלמת של אם הבוכה על בנה, בגלל זה היא גם לא המשיכה באולטימטום לטרסה שתספר על הילדים של בלן אם לא תציל את אנדרס, כי על בררה שאוי לנו עם שופטים כאלה לחץ שר המשפטים שהוא הרבה מעל טרסה. אבל ברוך השם לססיליה יש מצפון ומצד אחד כדי לקבל מידע מאולגריו היא נענית לדרישות שלו, אבל מצד שני לא נותנת לעוול להיגרם ורוקמת תכנית להצלת אנדרס יחד עם איילה, מנואלה ופליפה, אז ייתכן וטרסה באמת הציעה לבררה שותפות במלון, אבל לוחצים עליו אנשים בעלי השפעה יותר ואנחלה הבינה שמישהו חזק מטרסה רוצה את הראש של בנה.
 
לאור ההצלחות של מתילדה וויולטה ויקריו באמת הופך למיותר במלון וכמובן עם החיזורים שלו אחרי טרסה שזה עוד יותר מיותר.
לצפיה ב-'זה היה ע-נ-קXD'
זה היה ע-נ-קXD
20/03/2017 | 21:43
5
לצפיה ב-'72-73 פרקים מטורפיםם'
72-73 פרקים מטורפיםם
16/03/2017 | 22:28
2
34
אמא של דייגו כולאת את איסבל מסממת אותה כל שתי שניות וגם מכריחה אותה לאכול את המרק הדוחה שלה חח דייגו מגיע למקום וחסינטו שעקב אחריו חוזר למלון ומגלה לחוליו איפה היא מוחזקת נראה שחסינטו די הושפע מהחטיפה של איסבל ולאט לאט מתחיל להתנרמל אני חייבת להודות שממש הופתעתי ממנו. ככה שברגע שהוא וחוליו חזרו למקום החטיפה וחסינטו חטף את הירי בכתף כבר לא יכלתי לשמוחחחח זה לא פייר הוא חזר לעצמו וכבר אי אפשר להנות מהסבל שלו! במצב כזה אני מסתפקת בעובדה שהוא איבד סופית את ויולטה לטובת גבריאל. וזה העונש הכי כואב שיכול להיות לו במצב הנתון וזה בהחלט מספק.
 
ונחזור לחוליו ואיסבל - חוליו נתפס ועומד לצאת להורג כשאיסבל מתחננת שאמא של דייגו והעוזר(גורילה)שלה לא יפגעו בו! - מה נראה להם שככה הם מסיימים פרק??איך אפשר בכלל לעמוד במתח הזה ככה שהרשתי לעצמי להציץ גם בסצנה הראשונה של הפרק הבא(74)חח ואיזו הפתעה דוקטור ויקריו הלא הוא סימון הציל את חוליו בדקה התשעים! לדעתי יש מצב שהוא האבא הביולוגי של דייגו כנראה הוא קשור אליהם איכשהו.
 
ולגבי אנדרס גם שם המתח בשיאו הוא מורשע ברצח של בלן(אין מצב בעולם)ונגזר עליו למות על ידי כיתת יורים - גם פה אין מצב שיהרגו דמות בולטת שכזו לדעתי - חסר להם בינתיים פליפה ומנואלה מפתיעים ומגיעים לעזור לו לברוח! אבל נראה שמשהו משתבש בדרך.. נראה שאיגנסיו הוא אולי דמות טובה אבל בלי הרבה שכל בראש.. מה לא היה לו ברור כשראה את פליפה בכלא במקום אנדרס? למה להרוס?? חח אנחלה ונטליה המסכנות ממש כאב עליהן
 
למרות שבגדול אנדרס וחוליו הביאו על עצמם את המצבים הקריטיים האילה שהם נכלאו אליהם - מי אמר לחוליו לצאת לבד עם חסינטו לעבר מקום החטיפה של איסבל בידיים חשופות בלי לשתף את הפקח והשוטרים ככה רק עם עצמו ומי למען השם אמר לאנדרס להכניס את עצמו לכלא מה שבטוח אקשן ומתח בפרקים האילה לא חסר בכלל מעניין מה יעלה בגורלם של חוליו ואיסבל ואיך הם יצליחו לברוח
לצפיה ב-'גם אני חשבתי מה בער לאיגנסיו לקרוא ל"אנדרס" פליפה'
גם אני חשבתי מה בער לאיגנסיו לקרוא ל"אנדרס" פליפה
16/03/2017 | 23:57
1
18
הוא לא הצליח למנוע את ההוצאה להורג שייתן לו לברוח ולא יהרוס הכול, הרי הוא יודע שלא היה משפט צדק ובדרכים חוקיות לא הוא ולא איילה לא הצליחו. ממילא מישהו ישים לב ולא יהרגו את פליפה, אז למה לפתוח את הפה?
 
וכמובן שמאחורי מה שקרה לאנדרס עומד אולגריו, די ברור מה הוא דרש מססיליה בתמורה למידע שסיפק לה, שלאור המפלצתיות שלו לא בטוח שדיבר אמת כשדיבר עם ססיליה על כך שאחיו איים להרוג מישהו. אז כמובן כאן לא הפתיעו שאולגריו ובלן מביימים את מותה, כנראה כי בלן עדיין נשואה לאנדרס ואם אנדרס יוצא להורג היא תהיה היורשת ותיתן לאולגריו לפנות לעסקי הזהב השחור.
 
חוליו מאוד אימפולסיבי ובטח שלא יעלה בדעתו להזמין את איילה והמשטרה למקום. ואנדרס באמת תמים הרי ברור שאם הוא לא זוכר דבר ויש רק בגדים מוכתמים בדם אז מישהו טמן לו מלכודת.
 
חסינטו באמת חזר לעצמו ובאמת לא נעים לראות אותו חוטף כדור כשהוא עושה מעשה טוב ונראה שהוא הבין את הרמז כשהושווה לגרידו על ידי דייגו, שדייגו כפוי טובה ואיתו צפויות לו רק צרות.
לצפיה ב-'הוא היה בהלם ולא הבין אבל עדיין היה צריך לחשוב פעמיים לפני '
הוא היה בהלם ולא הבין אבל עדיין היה צריך לחשוב פעמיים לפני
17/03/2017 | 18:10
12
שהגיב
 
לגבי חוליו לפחות שהיה בא עם איזו תכנית או משיג נשק להגנה עצמית
לצפיה ב-'76 וואו איזה פרק משעמם.'
76 וואו איזה פרק משעמם.
17/03/2017 | 04:25
32
כמעט כלום לא קרה בו
 
בואו נראה..... סופיה מסתממת בפעם המיליון.....
 
פליפה הוא האלרקון החסר הפעם.......
 
אנדרס פשוט תמים מדי......
 
דייגו עוד שנייה מתחרפן ודורש לדעת מיהו המאהב של איסבל....
 
מרגע לרגע אני גם תומך בדעתה של הדר - סיימון/ ויקריו הוא למעשה אביו של דייגו......
 
ו..... הממ..... לא אמרו שאיגנסיו התחפף בפרק הקודם אז למה מתילדה ואיילה הולכים לחקור אותו?
 
בקיצור שיעמום. לפחות גילו שבלן לא באמת מתה אלא איזו פרוצה.
לצפיה ב-'איזו מבינהן נשיקות של איוון ס'נאס אתם הכי אוהבים? '
איזו מבינהן נשיקות של איוון ס'נאס אתם הכי אוהבים?
17/03/2017 | 14:36
4
45
איזו נשיקה יותר אהבתם?
ששל קמילה ואיוון או של אנה ברנדה ואיוון?
יום נעים לכולם!
לצפיה ב-'ברוררררררר שעם אנה ברנדה היא הכי יפה מכולן מטלנובלות '
ברוררררררר שעם אנה ברנדה היא הכי יפה מכולן מטלנובלות
17/03/2017 | 16:26
3
32
והם זוג במציאות מבינים למה רואים את התשוקה שלהם..
לצפיה ב-'חבל שבלתי נסלח לא תשודר אצלנו.... אבל מבטיחה לך שאנסה לשכנע '
חבל שבלתי נסלח לא תשודר אצלנו.... אבל מבטיחה לך שאנסה לשכנע
17/03/2017 | 17:35
2
27
דרך הוט וי אור די או משהו בסיגנון בטח ישמחו לשים את זה או באתר ויוה!
לצפיה ב-'אבל הם צריכים לקנות אותה? הלוואי '
אבל הם צריכים לקנות אותה? הלוואי
23/03/2017 | 22:26
1
4
לצפיה ב-''
24/03/2017 | 14:34
לצפיה ב-' תמונות '
תמונות
16/03/2017 | 17:26
13
18
לצפיה ב-'A Força do Querer '
A Força do Querer
16/03/2017 | 17:33
12
61
''הכוח של הרצון''/''כוחו של רצון''/''רצון הכוח''. 
היא טלנובלה של גלוריה פרז שכמו תמיד, מלאה בנושאים חשובים כמו זהות מגדרית, הימורים ודוגמניות בתוספת משקל... 
כמו תמיד, ריקודים לא חסר, יש גם חלק משטרתי  אבל הוא יהיה קטן ושונה מחוקי המשחק או הלוחמת. 
 
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 17:38
4
30
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 17:41
3
25
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 17:45
2
23
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 17:48
1
24
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:02
21
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:16
6
18
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:35
5
25
קצת תמונות של השחקנים בכלליות. 
 
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:39
4
19
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:41
3
21
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:43
2
22
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/03/2017 | 18:47
3
לצפיה ב-'תודה על כל התמונות הרבה מוכרים'
תודה על כל התמונות הרבה מוכרים
19/03/2017 | 23:05
1
לצפיה ב-'מלון הסודות'
מלון הסודות
11/03/2017 | 20:35
40
33
לצפיה ב-'עד פרק 65 - אז הרוצח של סכין הזהב הוא'
עד פרק 65 - אז הרוצח של סכין הזהב הוא
11/03/2017 | 20:56
8
52
בנחמין צדקת יבגני החבורה התקרבה לאמת(קצת אכלו את הראש עם כל כתבי החידה האילה)עד כדי כך שבנחמין נלחץ נחשף בפני איסבל וחטף אותה לא לפני שהשאיר הודעה כתובה לדייגו שאיסבל בוגדת בו - דייגו הגיב כמו חיה פצועה חח איזה מפחיד הוא היה ממש התחרפן איך שעשה שוב ושוב רוורס לדלת וניסה לפרוץ
 
עוד קודם לכן בוצעו עוד שתי רציחות אחת של סופיה שרצחה את ביאטריס למרות שהיא לא כזה תחסר היא הייתה די מעצבנת האמת.. והרצח השני של בנחמין שרצח את המשרתת המסכנה רק כדי לנסות להפיל את זה על סופיה כדי שהפקח יחשוב שהיא הרוצחת של סכין הזהב בנוסף לעוד פעולות שעשה כדי להוכיח את טענת השווא הזו. סופיה היא אכן רוצחת אבל ממש לא של סכין הזהב
 
איזה יופי לראות את מריסול דל אולמו בתפקיד אורח פה! לקח לי כמה שניות לזהות אותה בגלל התסרוקת אבל אחר כך מייד זיהיתי. כאמור זו לא התקופתית הראשונה שלה היא שיחקה גם בתשוקות לצד סוזנה גונזלס אבל עם מראה תקופתי אחר לגמרי כיאה לאותה התקופה נראה שפליפה מכרכר סביבה כדי לשכוח את חורחה/מנואלה.
 
בקיצור, ממש מותח!! מעניין מה הולך להיות עם איסבל ובנחמין וסופיה וכולם!חח
 
לצפיה ב-'לא ממש הפתיעו פה'
לא ממש הפתיעו פה
11/03/2017 | 21:59
4
29
כי ברומנים למשרתים קלאסיים הרוצח הוא תמיד המשרת. תשאלי את אגתה כריסטי.
לצפיה ב-'דווקא מפתיע שהקורבנות שנבחרו לא היה מקריים '
דווקא מפתיע שהקורבנות שנבחרו לא היה מקריים
11/03/2017 | 23:07
1
31
כי היה נראה שזאת כמו אובססיה לרצוח בליל ירח מלא ובמיוחד כשניסו לרצוח את איסבל וחוליו הציל אותה ואז רצחו גבר, אז נראה כאילו העיקר לרצוח בליל ירח מלא ולא את מי, מסתבר שלא היה מדובר בסתם סטייה לרצוח אלא הרבה שנאה ונקמה ורצון להשתיק אנשים.
לצפיה ב-'מפתיע מאוד!'
מפתיע מאוד!
13/03/2017 | 19:20
6
לצפיה ב-'הוא היה ווירדו כזה אבל לא חשדתי בו בגלל'
הוא היה ווירדו כזה אבל לא חשדתי בו בגלל
13/03/2017 | 19:19
1
24
הספויילר המוטעה שקראתי בטעות על סופיה כאילו היא הרוצחת של הסכין. בסוף יצא לי טוב כי בכל זאת יצאתי מופתעת אחרי שקראתי את הספויילר שלך בשירשור הקודם
לצפיה ב-'אחרי שקראתי את הספויילר של יבגני כמובן לא שלך**'
אחרי שקראתי את הספויילר של יבגני כמובן לא שלך**
13/03/2017 | 23:27
7
לצפיה ב-'לא ניחשתי, רק קראתי בתקצירים '
לא ניחשתי, רק קראתי בתקצירים
11/03/2017 | 23:04
2
28
אבל היה ברור שלסופיה אין את קור הרוח להיות הרוצח עם סכין הזהב, היא לא תחכה לירח מלא, ולא תהיה כל כך קפדנית. המכות על הגוף ומה שבנחמין לבש, היו רמזים. אבל חכי לפרק 66 כשתגלי מה היו המניעים של בנחמין. 
לצפיה ב-'החגורה ממתכת שבנחמין לבש....'
החגורה ממתכת שבנחמין לבש....
11/03/2017 | 23:30
30
הייתה רמז עבה במיוחד. סורי, אבל לא הפתיעו אותי בזהות הרוצח.
לצפיה ב-'אני יודעת'
אני יודעת
13/03/2017 | 19:23
14
עדיין לא ממש ברור אם בנחמין אכן התעלל בעצמו כדי להעניש את עצמו כי לא היה נראה שהוא מתחרט על מה שעשה במילותיו האחרונות
לצפיה ב-'71 או 72 לא זוכר מה היה הפרק של יום חמישי'
71 או 72 לא זוכר מה היה הפרק של יום חמישי
11/03/2017 | 21:58
18
36
איסבל כלואה על ידי חמות מהגיהינום - אמו של דייגו.
 
חוץ מזה היה די משעמם...... יאללה עוד שבועיים וקצת לסוף.
לצפיה ב-'נחשף פרצופו האמיתי של רומולו '
נחשף פרצופו האמיתי של רומולו
12/03/2017 | 13:06
17
34
הוא לכאורה תמך בלימודי רפואה של איסבל, אך אמר שאיסבל חולמנית וחולמת חלומות שלא יתגשמו. וכדי למנוע את ההכרה באנדרס טרסה ניסתה להכריז על רומולו כמשוגע והדרך שרומולו מצא כדי להתגונן זה להרעיל את אישתו, מכיוון שמדובר בארסן, ייתכן ומישהו ניצל נגדו את הרעל שהוא קנה במיוחד לאשתו. 
 
וגם מסתבר שהאיום במוות של הבונים החופשיים לא היה על רומולו, אלא רומולו עצמו איים ורומולו קיבל את השם שבשבילינו ממש לא מכובד אינקוויזיטור והיה לו מעמד ראשי במסדר. בקיצור בכל המשפחה רק אנדרס ואיסבל אנשים טובים.
לצפיה ב-'ופליפה.'
ופליפה.
12/03/2017 | 14:15
8
22
כן בוגדני וחרמן ככל שיהיה, הוא לא הגיע לידי רציחה ולא הגיע למעשי נבלים כמו הוריו ואחותו סופיה.
 
והמקרה ההוא שבטעות רומולו והוא התקוטטו על מדרגות - אשמת רומולו בלבד.
לצפיה ב-'גם סופיה לא הייתה מגיעה לידי רצח אם הוריה היו אחראים'
גם סופיה לא הייתה מגיעה לידי רצח אם הוריה היו אחראים
12/03/2017 | 15:09
7
22
והיו לוקחים אותה לפסיכיאטר ולא משתמשים בשיגעון שלה כתירוץ למה היא לא יכולה לנהל את המלון כמו אביה ואימה בכלל רק חשבה על מה שאנשים יגידו ולכן גם כשהרופא אבחן אותה כמכורה היא לא לקחה אותה לטיפול גמילה.
לצפיה ב-'ברור'
ברור
12/03/2017 | 21:09
6
21
אבל מבחינת טובים ורעים - אני כולל רק את איסבל אנדרס ופליפה.
 
סופיה לחלוטין שייכת לצד הרעים.
לצפיה ב-'פליפה אמנם לא רצח במזיד, אבל הוא חוזר למוטב '
פליפה אמנם לא רצח במזיד, אבל הוא חוזר למוטב
13/03/2017 | 19:22
17
ולא ייאמן בזכות הכנופייה של האחים ארנס שבראשם האחות מנואלה / חורחה. יש לזכור כשפליפה שתל אצל אנדרס את הסכין שבנחמין שתל אצלו, הוא ידע שהוא אחיו ולא בחר בו במקרה, אלא קיווה להרוג שתי ציפורים במכה אחת.
לצפיה ב-'+הבן של אוליגריו '
+הבן של אוליגריו
13/03/2017 | 19:30
4
13
לצפיה ב-'כן, מה שמו?'
כן, מה שמו?
14/03/2017 | 21:43
3
8
לצפיה ב-'לא יודעת'
לא יודעת
14/03/2017 | 21:53
2
5
לצפיה ב-'משהו עם א' זה בטוח'
משהו עם א' זה בטוח
14/03/2017 | 23:32
1
6
רק שבגלל שהוא לא חשוב אני לא זוכר
לצפיה ב-'היום בצפייה בפרק 73 התאמצתי לזכור את שמו '
היום בצפייה בפרק 73 התאמצתי לזכור את שמו
15/03/2017 | 00:25
12
שמו איגנסיו.
לצפיה ב-'ואגב אתה לא באמת מצפה ממני להיות בשוק'
ואגב אתה לא באמת מצפה ממני להיות בשוק
12/03/2017 | 14:19
7
41
מזה שהתגלה שדמות מתה שלא קיימת פיזית בעלילה הוא למעשה אדם רע.
 
מבחינתי הוא לא חלק מהעלילה אלא חלק מהעבר של הסדרה. ועליו כל הסדרה נשענת - על דמות אב מתה. זהו.
לצפיה ב-'ברור שלא'
ברור שלא
12/03/2017 | 15:12
1
33
וגם לגבי בנחמין אמנם כשראיתי אותו עם הדבר הזה וכשהכה את עצמו לא חיברתי את זה לזה שהרוצח עם הסכין המוזהבת, אבל כשקראתי זאת בתקצירים לא הופתעתי והבנתי שהנה עכשיו הכול מתחבר.
 
ורומולו עכשיו חלק מהעלילה כי הסתבר שגם לא מת מוות טבעי אלא נרצח ועכשיו חלק מהעלילה זה לחפש את הרוצח, או בסדרה הזאת רוצחים, כי בסדרה הזאת חשיפת פשע אחד מוביל למידע על פשע אחר.
לצפיה ב-'אני במקרה הזה יודע מה התוצאה הסופית של זה'
אני במקרה הזה יודע מה התוצאה הסופית של זה
12/03/2017 | 21:11
25
אז בינתיים שותק בנוגע לרומולו.
לצפיה ב-'תקראו לי תמימה..אבל אני כן מאוד הופתעתי מהתפנית עם רומולו'
תקראו לי תמימה..אבל אני כן מאוד הופתעתי מהתפנית עם רומולו
13/03/2017 | 19:36
4
16
נכון הוא לא היה נאמן אבל רוצח שנמצא באיזו כת? הכי לא צפוי בעולם
 
כשמו כן הוא - לגמרי מלון הסודות חחח
לצפיה ב-'גם אני הופתעתי '
גם אני הופתעתי
13/03/2017 | 19:50
3
22
לגבי הכת מדובר במסדר הבונים החופשיים שתוכלי לקרוא עליו בויקיפדיה. אגב בתשוקות כשטמיטמאו הוריש את הכול לקמילה והבהיר שאם תרצה להחזיר את הכסף למשפחתו היא תחזור להיות שפחה והכסף יעבור לבונים החופשיים, מדובר באותה הכת. ועובדה שבעלה של מימי פרלטה גורש מהכת שהשלטון ידע עליה היטב.
לצפיה ב-'הזכירו את הבונים החופשיים גם בחיים גנובים'
הזכירו את הבונים החופשיים גם בחיים גנובים
13/03/2017 | 22:13
1
20
בקיצור..... הם ממש כוכבים.
לצפיה ב-'בחיים גנובים אני לא זוכר אבל בהנבחר '
בחיים גנובים אני לא זוכר אבל בהנבחר
13/03/2017 | 22:52
18
היה להם תפקיד מרכזי כמו במלון הסודות, רק שהם נחשפו לצופים כבר בתחילת הסדרה ולא בשלבים מתקדמים. 
 
ואגב זאב ז'בוטינסקי ושמעון פרס היו חברים במסדר הזה.
לצפיה ב-'קראתי, בהחלט מעניין לא ידעתי שזה לקוח מהמציאות'
קראתי, בהחלט מעניין לא ידעתי שזה לקוח מהמציאות
13/03/2017 | 23:14
18
מתשוקות האמת לא זכור לי הדבר הזה אבל אם אתה אומר אתה בטח יודע עם הזכרון שלך חח
לצפיה ב-'72'
72
13/03/2017 | 07:20
27
נתעלם מפליפה וסצנות המזמוזים שלו עם מנואלה.
 
נתעלם מזה שאיסבל מסוממת לסירוגין כבר שלושה פרקים ברצף.
 
נתעלם מזה ששוב הייתה סצנה מיותרת של סופיה.
 
נתעלם מזה שהשופט בררה זבל.
 
אפילו נתעלם מזה שאנחלה מיואשת כי הבן שלה אידיוט. אפילו זה.
 
אבל אני לא מוכן לעבור בשתיקה על השם האווילי והמטומטם שבחרה אמו של דייגו - חואן קמילו?!?!?!?!??!!??!?!?! מה הפלא שדייגו שינה את השם שלו.
 
9 פרקים לסוף. המתח גואה. (או שלא.)
לצפיה ב-'עד - 69 חוליו ואיסבל!'
עד - 69 חוליו ואיסבל!
13/03/2017 | 19:10
6
25
אהבתי את העובדה שחוליו היה זה שהרג את הרוצח של סכין הזהב ועוד כדי להציל את איסבל שנייה לפני שהפכה לקורבן נוסף שלו איילה עצבן קצת בסצנה הזו איך שצעק על חוליו וביקר אותו על הירייה - נכון שהאינטרס שלו היה לחלוב ממנו מידע אבל באותו רגע נתון חייה של איסבל היו נתונים בסכנה מיידית ולא הייתה כל ברירה אחרת!לחוליו מה גם שמאוחר יותר בבית חולים הפקח כן הצליח להוציא ממנו מידע ברגעיו האחרונים, בנחמין הודה ברציחות וטען שעשה זאת בשביל להגן על כבודה של אנחלה, כלומר כל מי שגילה שהיא הייתה המאהבת של רומולו ושאנדרס הוא הבן שלו מחוץ לנישואים, הפף מייד לקורבן נוסף שלו ממש לא חשבתי שלנרצחים הייתה משמעות עלילתית. איזה פסיכופט הוא היה
 
כמובן שמאז חוליו ואיסבל חזרו להיות יחד סופסוף! אהבתי את הסצנות שלהם חח איך דייגו התחרפן שלא מצא את איסבל כשאין לו מושג שהם שוכבים לו ממש מאחורי הגב - סך הכל מאחורי השידה שמפרידה בין המשרד שהוא עמד בו לחדר הסודי של רומולו חוליו ואיסבל התקדמו גם עם החקירה על רצח רומולו וזה בעקבות הקרנת סרטון החתונה - אגב היה לי חשש ששוב יפשלו וישימו סרטון בצבעים כמו שבפרקים הראשונים היה אלבום צבעוני שמחה שטעיתי ועשו את זה בשחור לבן ואפילו בלי קול שזה בהחלט תואם לתקופה 
 
לפי הממצאים ולפי כל מה שדייגו סיפר לאיסבל רומולו היה שייך כנראה לאיזו כת והוא ממש לא היה שה תמים כמו שחשבנו הוא בעצמו ניסה להרעיל את טרסה!! וואו זה היה ממש לא צפוי הייתי בטוחה שכמה שהוא היה בוגדן הוא לפחות היה בן אדם ומסתבר שממש לא מפתיע גם שדייגו הוא זה ששתל את סכין זהב המזוייפת בזירת הרצח של ביאטריס. הייתי בטוחה שזה היה בנחמין. 
 
ונעבור לאלפרדו ששוב זועם על סופיה וזה אחרי שהוא גילה שהילד של דייגו אלפרדו הלך וסיפר את זה גם לאנדרס שגם הוא זעם אבל על בלן הרבה זעם היה שם חח וואי ואנדרס ממש נתן לה את כל מה שמגיע להאהבתי איך שהם הלכו מכות וברורר שהוא לא הרג אותה אנדרס לא מסוגל להרוג ייתוש נראה שבלן ואוליגריו טמנו לו מלכודת כדי שיחשוב שהוא רצח אותה כשהיה שתוי
 
לגבי אליסה האמת די ריחמתי עלייה על מה שטרסה וסופיה עשו לה. היא אולי טיפוס חמדן אבל ממש לא משוגעת ורוצחת כמו בני משפחת אלרקון והיא באמת אוהבת את הילד שלה עובדה שרצתה להרחיק אותו מסופיה המשוגעת למרות ה"ייחוס והמעמד האלרקוני" לגבי טרסה חשבתי שלפחות את הילדים שלה היא אוהבת אבל אחרי כל מה שאמרה אני כבר בספק.. "חבל שלא מתתם בבטני הייתי צריכה להרוג אתכם בעריסה" איזה טקסט מזעזע נכון שהיא אמרה את זה לסופיה אחרי שגילתה שהיא זו שרצחה את ביאטריס אבל עדיין.. נורא
 
ונסיים ב-פליפה וחסינטו חסינטו פשוט מפלצת חסרת מוח - איך שסוחט את איסבל ואיך ששוב הגיע למסבאה כדי להתעלל בויולטה אהבתי איך שמליבאה כיפכפה אותו היה מרגש איך שהיא הגנה על ויולטה איזה יופי שהיא התנרמלה, היה מרגש החיבוק שלהן ובאשר לפליפה הוא לגמרי מיצה את עצמו לא נמאס לו להיות רודף נשים כל החיים שלו? לפחות עכשיו הוא כבר לא הלך עם זה עד הסוף כי נראה שממש התאהב במנואלה. אבל עדיין זה הספיק לו כדי לחטוף ירייה מהבעל הזועם של אמה חח אאוץ'.. נראה מה יעלה בגורלו
לצפיה ב-'ואני בכלל חשבתי שסופיה רצחה בכוונה עם סכין מוזהבת '
ואני בכלל חשבתי שסופיה רצחה בכוונה עם סכין מוזהבת
13/03/2017 | 19:42
1
18
כדי להטעות את כיוון החקירה.
 
גם אני לא תיארתי לעצמי שלנרצחים הייתה משמעות בעלילה, הפתיע מאוד.
 
רומולו בהחלט תפנית, הכת היא הבונים החופשיים, מסדר ידוע שגם חוקי ברוב המדינות, אבל מסתבר שאיילה צדק ומדובר בלשכה הסקוטית של אנשים מתנשאים ורומולו לא היה שונה בהרבה מטרסה, וגם ניסה לרצוח אותה וגם את איסבל פסל לניהול המלון, לא בגלל שהייתה לה דרך אחרת, אלא כי זלזל בה כי היא חולמת חלומות לא ריאליים, ממש כמו ההטפה של דייגו נגד מקצוע הרפואה.
 
איילה באמת הגזים, מה לעשות שהשוטרים שלו לא היו שם בזמן למרות המלכודת שטמן וחוליו הציל את חיי איסבל. 
 
אליסה באמת קורבן, אך היא ניסתה להציג את סופיה כלא שבויה, בזכות עדות שקר של כומר מתחזה, כשאם הייתה מזמינה פסיכיאטר אמיתי היה נותן אותה חוות דעת באופן חוקי וסופיה הצליחה לנצל את הסטייה של ה"כומר" נגד אליסה.
 
כל הכבוד למלביאה שמגינה על ויולטה, חשבתי שהיא סתם סרסורית מנוולת, אך אחרי מותו של חנארו כי ממלאת את תפקידה כאימא כראוי. וחסינטו רק מדרדר, מקווה שגבריאל יוכל לראות והוא וויולטה יהיו ביחד.
לצפיה ב-'גם אני ממש מקווה שגבריאל יחזור לראות! אחרת-זה במובן מסויים'
גם אני ממש מקווה שגבריאל יחזור לראות! אחרת-זה במובן מסויים
13/03/2017 | 19:47
15
ניצחון לחסינטו.
לצפיה ב-'2 סרטונים מהפרקים'
2 סרטונים מהפרקים
13/03/2017 | 20:00
12
לצפיה ב-'נו אהבת את הכיפכופים של חסינטו ב67?'
נו אהבת את הכיפכופים של חסינטו ב67?
13/03/2017 | 22:21
2
24
לחלוטין הגיעו לו.
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
13/03/2017 | 23:01
1
17
הגבתי על זה גם בשירשור הקודם, הייצור חטף גם מחוליו מליבאה ואנדרס פשוט תענוג חחח מכופכף מכל הכיוונים כמו שצריך
לצפיה ב-'אז תאהבי את הפרצוף המעונה שלו גם ב73'
אז תאהבי את הפרצוף המעונה שלו גם ב73
14/03/2017 | 08:36
17
כן הבחור הזה מקבל מה שהגיע לו
 
קדימה אנחנו לקראת הסוף!
לצפיה ב-'73'
73
14/03/2017 | 08:40
24
אנחלה
 
פעם ראשונה בהיסטוריה שפליפה מועיל!
 
אולגריו מעצבן או שזה רק אני?
 
וחסינטו..... כ"כ הגיע לו הירייה בכתף! היה כיף לראות אותו מתענה על הרצפה ירוי ומעולף
 
ו.... הסצנה הזו של סופיה הייתה מיותרת בכל הפרק. מה קרה, מתחילים לסגור את הקצוות ולא מוצאים מה לעשות עם הלוקה של הנובלה?
לצפיה ב-'70-71 אוי ואבוי מה שדייגו עשה לאיסבלסצנה מזעזעת'
70-71 אוי ואבוי מה שדייגו עשה לאיסבלסצנה מזעזעת
14/03/2017 | 22:11
2
25
אנס אותה באכזריות בלשון המעטה והשאיר אותה מוכה חבולה מדממת עם בגדים קרועים כשכל החדר מלא בדם עד סוף הסדרה אני מצפה שחוליו ייתן לו מנה הגונה ושהסוף שלו יהיה אכזרי במיוחד! גם את ססיליה המסכנה הוא אנס אבל עם איסבל היה אכזרי בהרבה.
 
לפחות עכשיו היא סופסוף הבינה שמקומה אך ורק עם חוליו! בעזרתה של מתילדה הם מנסים לברוח אבל לשווא! דייגו רואה אותם מאחורה יורה בחוליו איסבל ניגשת לדייגו רק כדי שלא יגלה את חוליו הפצוע ואז נחטפת על ידי אמא של דייגו! מאיפה הקריצו אותה פתאום
 
ובאשר לגורלו של פליפה למזלו הוא ניצל, ומייד אחר כך הלך לחפש את חורחה/מנואלה. היה מותח קרב היריות בין האחים ארנס והשוטרים קרב שבסופו פליפה גילה שחורחה הוא אישה! איזה מוזר לראות עכשיו את הדמות בתור אישה בלי השפם והפיאות חח נראה שסופסוף פליפה מצא אהבת אמת ולא סתם עוד הרפתקאה. סופסוף פליפה מתנרמל! הללויה
 
ואנדרס איזו טעות!! נופל בקלות למלכודת של בלן ומכניס את עצמו לכלא נראה איך יצליח לצאת מזה
 
פרקים ממש מותחים! לגמרי מרגישים את הסוף..
לצפיה ב-'דייגו ממש מפלצת, כמה מכות וכמה דם '
דייגו ממש מפלצת, כמה מכות וכמה דם
14/03/2017 | 22:53
18
והכול בגלל שהאמין למכתב האנונימי של בנחמין על המאהב. 
 
אנדרס באמת תמים, אם הוא לא זוכר כלום ובגדיו מוכתמים בדם, סביר להניח שטמנו לו מלכודת ולא שהוא ביצע רצח.
 
לאור העובדה שפליפה לא הצליח לשכב עם האישה הנשואה שבעלה ירה בו, אז אכן סביר שמנואלה היא אהבת אמת ולא עוד רומן של רודף שמאלות. 
לצפיה ב-'ראית איזה פרק נתנו לנו ליום האישה הבינלאומי?'
ראית איזה פרק נתנו לנו ליום האישה הבינלאומי?
14/03/2017 | 23:34
19
מזעזע
 
ואחר כך טרסה גם מזדעזעת מכמויות הדם שבחדר שדייגו לא טרח לנקות ומבינה איזה חרא היא שידכה לבתה מדהים.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
11/03/2017 | 01:04
21
35
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום
לצפיה ב-'נבחרו ראשיים לטלנובלה El Vuelo De La Victoria'
נבחרו ראשיים לטלנובלה El Vuelo De La Victoria
11/03/2017 | 01:06
5
101
מאנה דה לה פארה ופבלו מונטרו ילחמו על ליבה של פאולינה גוטו בטלנובלה חדשה של נטלי לרטיו
לצפיה ב-'הם מבוגרים מדי בשבילה. למה?'
הם מבוגרים מדי בשבילה. למה?
11/03/2017 | 07:51
3
22
לצפיה ב-'מאנה עוד בסדר יחסית, אבל מונטרו יכול לשחק את אבא שלה'
מאנה עוד בסדר יחסית, אבל מונטרו יכול לשחק את אבא שלה
11/03/2017 | 14:10
2
17
לצפיה ב-'הוא שיחק את הדוד שלה בליבי הוא שלך'
הוא שיחק את הדוד שלה בליבי הוא שלך
11/03/2017 | 14:39
27
גילם את אחיו של חורחה סלינס.
לצפיה ב-'מאנה בן 30 ומשהו ומונטרו כבר בן 45.'
מאנה בן 30 ומשהו ומונטרו כבר בן 45.
11/03/2017 | 18:29
31
אלא אם בא להם שוגר דדי+בן שובב על בחורה בת 20 ........
 
רק לחשוב על זה אני הולך להקיא.
לצפיה ב-'מאנה דה לה פארה לא שחקן כריזמתי במיוחד ממה שראיתי באקאסיה'
מאנה דה לה פארה לא שחקן כריזמתי במיוחד ממה שראיתי באקאסיה
13/03/2017 | 19:51
19
ופבלו מונטרו אכן די מבוגר בשבילה, בקיצור ליהוק גברי לא משהו חח
לצפיה ב-'חואן סולר עובר לטיוי אצטקה וישחק בטלנובלה חדשה עם ולנטינו '
חואן סולר עובר לטיוי אצטקה וישחק בטלנובלה חדשה עם ולנטינו
11/03/2017 | 01:28
4
65
לאנוס.
 
מדובר ברימייק לSin rastro וקיקה אדגר שעברה גם היא לטיוי אצטקה תשתתף בטלנובלה זו ולא ידוע מה תפקידה. לפי טריילר השחקנית הראשית הייתה אמורה להיות גבריאלה גרסה(נשות אפריסיו) אך כנראה קיקה אדגר תהיה במקומה למרות שתחילה הייתה אמורה לגלם שוטרת.
לצפיה ב-'חואן סולר וקיקה אדגר יגלמו את הרעים בטלנובלה החדשה '
חואן סולר וקיקה אדגר יגלמו את הרעים בטלנובלה החדשה
11/03/2017 | 11:58
3
52
של טיוי אצטקה. ולנטינו לאנוס ומרגריטה מוניוז(האחים דל מונטה, קח אותי רודריגו) יהיו הראשיים.
לצפיה ב-'אוותר'
אוותר
11/03/2017 | 18:30
1
29
ולנטינו לא כל כך מעניין ומושך כבר. לא עוזר ששם המשפחה שלו בעברית זה לאנוס. לא, לא בא לי לדבר על משהו שקשור לאונס.
לצפיה ב-'זה Lanus לא Lanos'
זה Lanus לא Lanos
11/03/2017 | 21:46
8
לצפיה ב-'נחמד שקיקה חוזרת לשחק'
נחמד שקיקה חוזרת לשחק
13/03/2017 | 20:21
15
חבל רק שלא בטלויסה סיכויים קלושים שמשהו אצטקי יגיע לפה
לצפיה ב-'מחלוקת בין חוסה רון לכריסטיאן דה לה פואנטה'
מחלוקת בין חוסה רון לכריסטיאן דה לה פואנטה
11/03/2017 | 01:36
58
שני הגאלנים מככבים במחלוקת בגלל עץ. כריסטיאן דה לה פואנטה העלה תמונה באינסטגרם שהוא כורת עץ וחוסה רון הגיב לו בתוקפנות מבלי לדעת שזה מתוך צילומי הטלנובלה החדשה שלו "אדמות פראיות". דייאגו אולביירה הגן על כריסטיאן וסלבדור מחיה גיבה אותו.
לצפיה ב-'כך נראה מרקו מנדז(תשוקה וכח וכו') בטלנובלה של רוסי אוקמפו'
כך נראה מרקו מנדז(תשוקה וכח וכו') בטלנובלה של רוסי אוקמפו
11/03/2017 | 05:47
62
הוא משחק את הרשע ומגלם דמות בשם אסטרובל.
 
שחקן ענק שגם בשבילו שווה לצפות ב"חיים כפולים של אסטלה קריז'ו".
לצפיה ב-'אני עם רפאל נובואה(כוכב הקמע ודרוש נסיך) המקסים'
אני עם רפאל נובואה(כוכב הקמע ודרוש נסיך) המקסים
11/03/2017 | 09:55
49
לצפיה ב-'מזל טוב לכוכב עשירים לא מבקשים רשות וברנדה גנדיני'
מזל טוב לכוכב עשירים לא מבקשים רשות וברנדה גנדיני
11/03/2017 | 14:49
68
שבהריון פעם שנייה
לצפיה ב-'דנה גרסיה חושפת לראשונה את פניו של בן זוגה'
דנה גרסיה חושפת לראשונה את פניו של בן זוגה
11/03/2017 | 15:38
71
לצפיה ב-'מזל טוב למישל רנו שהפכה לאימא!'
מזל טוב למישל רנו שהפכה לאימא!
13/03/2017 | 11:15
53
מישל ילדה אתמול תינוק בשם מרסלו!!!
לצפיה ב-'ויוה פרסמו פוסט עם העלילה של "כסף זה לא הכל"'
ויוה פרסמו פוסט עם העלילה של "כסף זה לא הכל"
13/03/2017 | 20:16
2
70
אגב שם לא כזה מקורי שהרי לרימייק המקסיקני של בובה פראית קראו פה "יופי זה לא הכל" http://viva.walla.co.il/?w=/2039/3045310
מה שכן הטלנובלה נראית חמודה, אם לא היה לי מה לראות יכול להיות שהייתי צופה בה.
לצפיה ב-'העלילה לא מושכת'
העלילה לא מושכת
13/03/2017 | 22:10
52
אוותר עליה לטובת מלכת הלבבות באתר.
לצפיה ב-'גם היה סיטקום בכיכובו של אבי קושניר ששודר די מזמן'
גם היה סיטקום בכיכובו של אבי קושניר ששודר די מזמן
18/03/2017 | 18:08
5
נקרא בשם דומה "החיים זה לא הכל"
לצפיה ב-'A Força do Querer פרומו ותמונות '
A Força do Querer פרומו ותמונות
13/03/2017 | 22:04
67
פשוט מהמם  הטלנובלות של גלוריה פרז תמיד מעניינות ומעולות. 
 
לצפיה ב-'כל מי שרוצה תרגום בספרדית'
כל מי שרוצה תרגום בספרדית
12/03/2017 | 18:56
40
היי,
אני מתרגמת ספרדית בחינם. כל דבר שתרצו מתרגמת לכם.
חפשו אותי בפייס. camila lopez
קמילה
לצפיה ב-'אני מתגעגעת לאנה ברנדה בא לי טלנובלה שלה'
אני מתגעגעת לאנה ברנדה בא לי טלנובלה שלה
10/03/2017 | 00:23
3
50
לצפיה ב-'אנה ברנדה לא מככבת כרגע באף טלנובלה'
אנה ברנדה לא מככבת כרגע באף טלנובלה
11/03/2017 | 21:52
2
48
הטלנובלה האחרונה שלה הייתה בלתי נסלח לצד איוון סנצ'ז(בלב הסערה) שזה רימייק לשקרים.
לצפיה ב-'רציתי את הטלנובלה הזאת'
רציתי את הטלנובלה הזאת
12/03/2017 | 06:59
1
20
לצפיה ב-'גם אני! רציתי גם בגלל ששיר של צ'יאן זה מעולה!'
גם אני! רציתי גם בגלל ששיר של צ'יאן זה מעולה!
12/03/2017 | 15:18
46
אבל מצד שני שנתיים עברכו מאז לא ניראה לי שישמו את זה אבל תודה על המלצה!
לצפיה ב-'אווה לה טריילרה'
אווה לה טריילרה
07/03/2017 | 23:27
6
27
שבועיים אחרונים.

(ועוד יומיים, אם במידה ולאווה יש 122 פרקים)
לצפיה ב-'עד 110'
עד 110
07/03/2017 | 23:33
1
32
ביי אלסה.
 
כולם מתכוננים לחתונה המיותרת של וירחיניה. אדריאנה בהיריון. הזוג מונטוורדה מיותרים. מרלן נעשית מטורפת. ארמנדו פחות או יותר מוותר על החברה שלו. אסטבן ונואמי בריב מיותר שקמילה צריכה לסבול. פביולה דואגת לציורים הלא מעניינים שלה. ונראה לי שאנה וריינלדו יסיימו ביחד כי נו, צלע מיותרת במרובע אהבים שאינו רע...... נראה לי שזה הכיוון.
 
אה, וביי אלסה.
לצפיה ב-'די ברור שאנה וריינלדו יהיו ביחד '
די ברור שאנה וריינלדו יהיו ביחד
08/03/2017 | 00:03
32
שניהם צלע שלישית טובה, למרות שאנה החביאה את המכתב של בטי. ובגלל שהם ידידים קרובים של אווה ופבלו הזוגיות תשאיר אותם בקרבתם. 
 
הזוג מונטרוורדה לא ברור אם בסוף ימותו או יהיו בכלא, אבל זה באמת לא מעניין.
 
מעניין על ממה ארמנדו חושב לחיות, שלא אכפת לו לוותר על החברה ולפשוט רגל, הוא לא דאג לעצמו לחשבונות בחו"ל כמו מרלן. 
לצפיה ב-'111'
111
09/03/2017 | 07:32
3
25
אכן יש 122 פרקים לפי תקצירי הפרקים. איך הגיעו ל122 אין לי מושג.
 
ארמנדו מונטס נורה בפעם השנייה בסדרה הזו. וירחיניה המסכנה בעצם לא.
 
אווה פבלו והילדים ממש סצנה יפה ביחד
 
ו...... שמישהו ישמיד את מרלן כבר.
לצפיה ב-'כן 122 פרקים '
כן 122 פרקים
09/03/2017 | 17:38
2
26
מתנת יום ההולדת של ויוה בשבילי זה פרקים אחרונים בהגורל של אווה ובמלון הסודות באותו יום. 
 
לא ייאמן צדקת נראה שמתפתחת זוגיות בין דייגו לפביולה כשנראה לי בהתחלה שפביולה מבוגרת בהרבה מדייגו והם לא מתאימים כזוג בגלל פער הגילאים.
לצפיה ב-'אני שועל טלנובלות ותיק'
אני שועל טלנובלות ותיק
09/03/2017 | 18:38
1
36
כבר מההתחלה ידעתי שהם כנראה יסיימו ביחד. גם ככה הם לא באמת אחים ביולוגיים אז זה לגמרי בסדר. גם אם פבלו ואווה יתחתנו, זה לא אומר שאסור להם לנהל רומן.
לצפיה ב-'העניין הוא שלמרות שהם באותו בית ספר '
העניין הוא שלמרות שהם באותו בית ספר
09/03/2017 | 23:13
30
לפי הגילאים פביולה נראתה תלמידת תיכון ודייגו תלמיד יסודי, אבל מסתבר שהשחקנית של פביולה רק לפני שנתיים שלוש, שיחקה ילדה בגיל של דייגו במלכת הלבבות.
לצפיה ב-'מלון הסודות'
מלון הסודות
06/03/2017 | 17:59
18
37
לצפיה ב-'פרקים 60-61'
פרקים 60-61
06/03/2017 | 18:15
2
50
איזה סצנות מותחות עם החילוץ של פליפה! תחילה דייגו וחסינטו מגיעים עם הכסף, האחים ארנס מתצפתים ואחר כך מגיעים גם הם יחד עם פליפה. הכסף נספר כולם עומדים לעזוב ואז לפתע המפקח איילה ודגוברטו מתפרצים משתלטים על פליפה עוצרים אותו ויורים לעבר האחים ארנס שמצליחים לברוח! בדיוק באותו הזמן מפציע לו הרוצח של סכין הזהב ודוקר את דייגו בגב תוך שנייה הוא מספיק להיעלם ולהשאיר את כולם פעורי פה כולל את חוליו ואיסבל שראו את הכל מהצד! סצנות אדירות
 
ובכלל אין על איילה המפקח הזה פשוט הורס חח איך שכל פעם צועק יוריקההה כשמפענח משהו נראה מה יגלו עכשיו על דייגו והמעורבות שלו ברצח של רומולו בעקבות הרמז שאיסבל מצאה. בינתיים אנדרס הספיק כבר לקבל תואר רשמי כבן אלרקון כשבמקביל טרסה מבצעת מהלכים משלה ומציעה לאלפרדו לנהל את המלון כדי שיישאר עם סופיה בכדי שהילד יוכל להישאר בחזקתם. 
 
ועוד דבר אחרון, איסבל קצת חצופה איך שהיא עושה לחוליו סצנות קנאה כל פעם שהיא רואה את ססיליה לצדו כששנייה לפני הגברת מתנשקת לה עם דייגו. ושחוליו יפסיק להתנצל! לפחות יצא משהו טוב מזה שהוא כלא את ססיליה בחדר שלו כדי שיוכל לצאת. איסבל ראתה אותה יוצאת משם למחרת בבוקר
 
איסבל צריכה להגיע להחלטה ללכת בעקבות מה שהיא מרגישה ועד אז אין לה זכות לבוא לחוליו בטענות
לצפיה ב-'אין על איילה '
אין על איילה
07/03/2017 | 01:38
1
26
איסבל אוכלת את הלב מקנאה ואין לה מושג שגם חוליו מרגיש ככה כשהיא עם דייגו. אז היחיד מבין החוטפים שנתפס זה פליפה עצמו, החוטפים ארנס הצליחו לברוח.
לצפיה ב-'ודאי שאיסבל יודעת שחוליו מקנא אבל היא ממשיכה בשלה'
ודאי שאיסבל יודעת שחוליו מקנא אבל היא ממשיכה בשלה
08/03/2017 | 22:04
15
ועוד לגבי פליפה חח איזה גדול היה הסצנה עם החולדה בכלא
לצפיה ב-'הדר, שווה לך להמריץ ל67'
הדר, שווה לך להמריץ ל67
06/03/2017 | 21:25
5
44
חסינטו חוטף כמה וכמה מכות מהבלש איילה ואחר כך מקבל גם מנה מדייגו. תענוג!
לצפיה ב-'אתה צוחק? '
אתה צוחק?
07/03/2017 | 01:39
1
32
להמריץ את הרוצח עם הסכין המוזהבת והמניעים שלו? אפילו חסינטו מקבל את המגיע לו, לא שווה את ההפתעה לא לגבי זהות הרוצח, אלא לגבי מניעיו.
לצפיה ב-'בכוונה לא כתבתי על הרוצח שיהיה לה הפתעה'
בכוונה לא כתבתי על הרוצח שיהיה לה הפתעה
07/03/2017 | 07:12
30
והנה, גם אליסה מקבלת את מה שמגיע לה ב68 ששודר אתמול.
 
איך רואים שזה הסוף - מתחילים לתת עונשים לדמויות משנה.
לצפיה ב-'נראה שיש עוד הרבה למה לצפות'
נראה שיש עוד הרבה למה לצפות
08/03/2017 | 22:08
1
19
חסינטו הזה חסר תקנה
הוא כולו משוויץ כאילו ולקח תפקיד של ממש באירועים האחרונים של החילוץ של פליפה "יריתי פה יריתי שם...!" כאשר הדבר היחיד שהוא עשה היה לעמוד שם עם הלפיד כמו איזה טמבל
לצפיה ב-'שחצן חושב שהוא מרשים את המשרתים בהם הוא מזלזל'
שחצן חושב שהוא מרשים את המשרתים בהם הוא מזלזל
09/03/2017 | 00:47
5
לצפיה ב-'ומחוליו ואפילו ממליבאה חח לגמרי תענוג!'
ומחוליו ואפילו ממליבאה חח לגמרי תענוג!
13/03/2017 | 20:27
5
לצפיה ב-'מרגישים בסוף. (עד 69) למי שעוד לא ראה'
מרגישים בסוף. (עד 69) למי שעוד לא ראה
07/03/2017 | 23:25
4
37
אליסה קיבלה את העונש שלה, חסינטו מכופכף, אנדרס גילה שבלן היא פחות או יותר פרוצה מועדת, ססיליה מתכננת נקמה בדייגו על האונס, חסינטו מאבד מרגע לרגע את ויולטה, מלביאה מגנה על בתה בפעם הראשונה בטלנובלה, חוליו ואיסבל שכבו בפעם השנייה, מתילדה מגלה שהיא מאוהבת, ו......
 
יוריקה!
 
ותיכף גם נגלה עוד כמה דברים.
לצפיה ב-'אה וכן, פליפה מיותר. כרגיל.'
אה וכן, פליפה מיותר. כרגיל.
07/03/2017 | 23:25
2
14
לצפיה ב-'מה יהיה עם הפליפה הזה'
מה יהיה עם הפליפה הזה
08/03/2017 | 00:05
1
25
קודם שתי אחיות, אחר כך שתי ה"אחייניות" של ססיליה, עכשיו אישה נשואה, העיקר מפחיד אותו האפשרות לזוגיות עם גבר כשהוא חושב שמנואלה היא חורחה.
לצפיה ב-'הבעיה זה שהדמות לא רצינית ואין לה בשר'
הבעיה זה שהדמות לא רצינית ואין לה בשר
08/03/2017 | 07:37
33
חוץ מהפלאשבקים שראינו עם רומולו אין לדמות הזו עומק. היא גם מנותקת משאר העלילה וגם בקושי ראינו אותו עם איסבל אחרי אירוע הפיצוץ (שלא לדבר על סופיה - הם אחים!!!!!!)
לצפיה ב-'מסכנה ססיליה'
מסכנה ססיליה
13/03/2017 | 20:24
2
לצפיה ב-'פרק 62 - פליפה וחורחה מתנשקים'
פרק 62 - פליפה וחורחה מתנשקים
08/03/2017 | 21:37
31
או יותר נכון פליפה ומנואלה בדמותו של חורחה
הצחיק אותי חלק מהתגובות מתחת לוידאו: "חורחה הומו!" וחלק היו בשוק שטלויסה מראים נשיקה בין 2 גברים - כאילו מה, לא שמתם לב שכבר כמה פרקים אחד האחים מדבר לחורחה בלשון נקבה וקורא לה מנואלה?
 
מה שכן, פליפה לא יודע שזו אישה ואחרי כמה שניות הוא תופס את עצמו ומחטיף לה בוקס! אאוץ'..
לצפיה ב-'פרק 70 - אחלה פרק קיבלנו ליום האישה הבינלאומי'
פרק 70 - אחלה פרק קיבלנו ליום האישה הבינלאומי
09/03/2017 | 07:30
2
31
איסבל מוכה ונחבלת (ואני חושב שגם נאנסה) על ידי דייגו.
 
וחוץ מזה - אנחלה הייתה מדהימה בפרק. והסוף? חוטפים את איסבל בפעם ה200 בערך בסדרה הזו........
 
ו..... זהו בערך.
לצפיה ב-'אכן דווקא ביום האישה הבינלאומי יצא הפרק של דייגו מתעלל '
אכן דווקא ביום האישה הבינלאומי יצא הפרק של דייגו מתעלל
09/03/2017 | 23:15
1
17
באיסבל ואחר כך פוגע במתילדה. 
 
אנחלה באמת גדולה, חבל שאנדרס לא מנצל את העזרה של אימו ובמקום זאת מסגיר את עצמו על משהו שהוא לא יודע אם הוא עשה.
לצפיה ב-'זה דווקא משהו שאנחלה אשמה בו'
זה דווקא משהו שאנחלה אשמה בו
10/03/2017 | 07:31
19
בעקיפין או לא בעקיפין, הבן שלה יצא תמים מדי ולא יודע להגן על עצמו. לכן הוא מסתבך כל פעם מחדש.
 
לא נורא, יהיה סוף טוב. עוד עשרה פרקים

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ