לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1649316,493 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 
 תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'מחכים לשמש - עד פרק 90 - הסודות של אהמט נחשפים '
מחכים לשמש - עד פרק 90 - הסודות של אהמט נחשפים
20/04/2019 | 01:23
15
אהמט מצליח להחליף את המכתב של דודו של באריש וכשקרם מוסר אותו לבאריש שם דודו כביכול מודה שרצח את הוריו אבל דווקא בגום אומרת לבאריש שלא הגיוני שסבתא שלו הסתירה דווקא את זה שדודו מודה במה שתמיד אמרו לו והוא משווה ומראה שהכתב של הדוד שלו מהמכתב שהוא מצא והכתב במכתב הזה לגמרי שונים ואחרי שקודם נזף בז'אלה על שסכסכה אותו עם אהמט הוא פונה אליה ואז מסתבר שז'אלה הייתה נשואה לאחיו הבכור של מהמט האבא של אקסל, אבל האחים לא היו בקשר ולכן אקסל ובגום לא ידעו עליו והאח הצעיר הוא גונש שנפגע מהניסויים של החברה שאהמט שיתף פעולה איתה. 
 
אהמט שורף רק את המעטפה של המכתב כי זיינפ לוקחת את המכתב במחשבה שמדובר במכתב מג'יין ודמט מוצאת אותו במקרה ומנסה לדווח למשטרה אך אהמט עולה עליה ורומז באיומים על זיינפ. אחרי זה דמט מתחילה להתנגד לקשר בין קרם לזיינפ בלי שזיינפ מבינה, כשזיינפ בורחת מהבית כדי להיות עם קרם, דמט מראה לה את המכתב ומספרת על האיומים של אהמט. 
 
מהמט מצליח לשכנע את אימו של אחד הקורבנות שאת אביו אהמט שיחד להעיד נגד סואייר וקרם מגן על משפחתו והמום כשזיינפ לא מצטרפת אליו ולא מאמינה בחפותה של משפחתו וזה גורם לקרע ביניהם. 
 
ז'אלה ומהמט משכנעים את באריש לרכוש את אמון משפחת סאייר והוא מקבל את הצעת אהמט לעבור לגור איתם ומתקין מצלמה ועוקב אחרי כל מה שמתרחש בבית.
 
אביו של הקרובנות טוען שאישתו מעורערת נפשית ומכחיש את האשמותיה ומהמט חוטף את קרם בדיוק כשהוא נפגש עם זיינפ וגם זיינפ נחטפת למורת רוחו של מהמט שנראה שהתחיל להתעניין בדמט. הדרישה היא שאהמט יודה בכל אחרת לא יראה את בנו וגם דמט דואגת לזיינפ ומגלה את מה שקורה.
 
קרם וזיינפ בורחים מהחוטפים וכשהם רודפים אחריהם גונש שלובש מסכה עוזר להם והם מגיעים רגע לפני שאהמט חושף הכול ובמקום זאת במסיבת עיתונאים אהמט מספר על החטיפה של בנו והחברה שלו כדי ללחוץ עליו. מהמט זועם על החוטפים והם מספרים על מי שעזר להם. מהמט מוחה בפני גונש על המעשה, ומסתבר שמשפחתו של מהמט אימצה את גונש והוא לא באמת אחיו.
 
מליס מתעלפת ומתגלה שיש לה בולימיה, היא שומעת את הרופאה מספרת למשפחתה ובורחת מבית החולים בעזרתו של אקסל. קרם וזיינפ באים לביתו של אקסל ובגום מסכימה לעזור ומתקשרת כשמגלה איפה אקסל ומליס וזיינפ וקרם מגיעים ומספרים על המחלה של מליס. מליס מכחישה, אך אקסל מבחין בנשירת השערות שלה ומביא אותה במרמה לקליניקה.
 
אהמט שולח לדמט ולג'יהאן קלטות של טולין עם ג'ם ומבקש את שתיקתה של דמט בתמורה לעזרתו, לאחר הצפייה בקלטת ג'יהאן זועם על טולין ומתנכר וממשיך בגירושין למרות מצבה של מליס. טולין מחפשת הוכחות לקשר בין ג'יהאן לדמט כדי לא לתת לג'יהאן שום דבר בגירושין ומטיחה בו את זה ואז הוא מספר לה שיש בידיו הקלטות שלה בוגדת בו. 
 
אחת המאושפזות בקליניקה מציעה למליס לאכול תפוחים שזה דל קלוריות ומרצה את הצוות לאחר שאקסל מזהיר אותה שיחדירו לה דרך הזרקה. גם זיינפ מביאה דברים למליס ומשכנעת אותה שאקסל באמת אוהב אותה למרות שמליס כועסת על כולם בגלל שהיא בקליניקה.
 
אחרי החטיפה דמט רוצה לקחת את זיינפ למקום שממנו באו וזיינפ זועמת על ההחלטה. דמט מביאה לאהמט את המכתב ומבקשת שירחיק את קרם מזיינפ ואהמט משכנע את קרם להתרחק מזיינפ למען ביטחונה. 
 
באריש רואה את אהמט משמיד את המכתב על ידי גריסה ומגיע בחשאי למכונה ומוציא את החלקים ומחבר את המכתב ממש כמו פאזל. קרם וזיינפ מחליטים להתחתן לאחר שזיינפ חוגגת את יום הולדת ה-18 אבל אז בדיוק באריש מחבר את המכתב ובא לאהמט עם אקדח והם מתעמתים וגם קרם מתערב ואהמט נפצע וקרם מתעמת עם באריש במקום ללכת לחתונה ורואה את המכתב ומבין שאביו רצח את הוריו של באריש. 
 
קרם רוצה להסגיר את אביו אך אימו אומרת לו לא לעשות את זה, הוא בכל זאת הולך למשטרה אבל מתחרט ברגע האחרון. לזיינפ הוא מתרץ שהחתונה הייתה רעיון טיפשי אך היא מבינה שהוא מנסה להרחיק אותה. אחר כך הוא מחכה שהמכתב היה בידי אימה וזיינפ ידעה שאביו אשם ושתקה ונפגע ממנה.
 
ג'יהאן וטולין מתגרשים וטולין מקבלת משמורת על מליס וג'יהאן אומר לדמט שעדיין אוהב אותה ומתחיל לחזר אחריה. מסתבר שטולין בהריון והיא רוצה לעשות הפלה. 
 
זיינפ לא מוכנה לעזוב ומספרת לאביה על הכוונות של אימה וג'יהאן נותן לזיינפ להיות איתו. הם מבקרים את מליס ומליס עוקצת את זיינפ כאילו היא לבקר אותה כמו חיה בגן חיות וזיינפ מבקשת ביחידות עם מליס. היא מספרת למליס שתמיד רצתה שיהיו לה אחים והייתה מאושרת שיש לה אחות ובכל זאת טעתה, אך אי אפשר לשלוט ברגשות והיא לא תעזוב את קרם, אך גם לא תוותר עליה. מליס מבינה טעויות שעושים למען האהבה והאחיות משלימות. 
 
לאחר שיחות עם הפסיכולוגית מסתבר שמליס התחילה לחשוב את עצמה לשמנה בגלל הערה של קרם לג'אן ומליס משתחררת מהקליניקה וחוזרת הביתה ומנסה לבלות עם אקסל אך כל הזמן מדמיינת מולה את קרם. 
 
באריש לוקח את סבאתו מבית סואייר וכשסבים מנסה להסביר שלא ידעה באריש מבין טוב מאוד את השינוי ביחס, ומוחה בפניה שהמשיכה לשתוק כשגילתה את האמת. קרם אומר לבאריש שלא הצליח להתלונן על אביו, אבל נותן לו את המכתב ובינתיים רוצה להיות מסולק מבית הספר ולכן שובר שם הכול וכשזיינפ מנסה להרגיע אותו ומדברת על אביו, הוא מגלה שזיינפ ידעה ונפגע עוד יותר. 
 
קרם משתכר קשות ואקסל עוזר לו ולוקח אותו לקרוואן אך מספר על כך למליס ומליס שממשיכה לדמיין את קרם הולכת לקראוון ושוכבת לצידו. אקסל שולח הודעה לזיינפ באו הוא מספר איפה קרם וקרם הולכת אליו באושר ורואה אותו עם מליס, שוב הפיוס של האחיות הולך להיהרס. 
 
 
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
19/04/2019 | 13:55
16
26
כל מה שקשור לטלנובלות נא לשרשר לכאן
חג שמח
לצפיה ב-'טלמונדו מתכננת רימייק ל100 ימים'
טלמונדו מתכננת רימייק ל100 ימים
12/04/2019 | 21:04
71
וביבי גייטאן ואדוארדו קפטיז'ו בשיחות עם טלמונדו כאופציה להיות חלק מהקאסט

לצפיה ב-'ויקטוריה רופו וארתורו פניצ'ה בקאמבק'
ויקטוריה רופו וארתורו פניצ'ה בקאמבק
12/04/2019 | 21:56
1
91
הזוג שכיכב כמה פעמים יחד הולך להיות ביחד שוב ברימייק מקסיקני דייט בלנדייט ולוסיה מחפשת אהבה. כמו כן חואן פררה ייקח חלק מהקאסט.
לצפיה ב-'מגניב!'
מגניב!
18/04/2019 | 06:52
14
לצפיה ב-'תמונה של דנה גרסיה'
תמונה של דנה גרסיה
15/04/2019 | 00:21
75
שנוטפת סקסיות
לצפיה ב-'דויד זפדה עובר לטלמונדו'
דויד זפדה עובר לטלמונדו
19/04/2019 | 02:24
5
71
ויככב בעונה השנייה של אישה רעה וייאבק על ליבה של אלטגרסיה, (ארסלי ארמבולה) מול קרלוס פונסה.
לצפיה ב-''
19/04/2019 | 09:56
1
46
מתי תהיה העונה השנייה של אישה רעה?
הוא לא צעיר מדי בשבילה? וגם כזה גיבור חיובי בדרך כלל..
והיא דמות רעה...
לצפיה ב-'לא חושב שתהיה רעה בעונה השנייה '
לא חושב שתהיה רעה בעונה השנייה
19/04/2019 | 14:56
44
וגם דוד זפדה שיחק את הרע בכישוף ורע שהתחרט באשת הברזל.
לצפיה ב-'חבל:('
חבל:(
19/04/2019 | 13:46
23
לצפיה ב-'אז דוד צ'קרו ודנה פאולה לא משתתפים בעונה השנייה?'
אז דוד צ'קרו ודנה פאולה לא משתתפים בעונה השנייה?
19/04/2019 | 14:54
1
27
לצפיה ב-'כנראה שלא'
כנראה שלא
19/04/2019 | 23:57
16
לצפיה ב-' טיזר של A Dona do Pedaço '
טיזר של A Dona do Pedaço
19/04/2019 | 14:09
1
50
גלובו פירסמו את הטיזר A Dona do Pedaço (בעלת הפיסה) וזה נראה שהולך להיות טלנובלה חביבה ביותר... לשם שינוי הגיע גם הזמן לטלנובלות קלילות במשבצת של 9. 
לצפיה ב-'טריילר חמוד!'
טריילר חמוד!
19/04/2019 | 15:55
32
ומסכימה עם כל מילה לגבי הרצועה:]
לצפיה ב-'עכשיו צפיתי בפרק הראשון של אני בטי המכוערת '
עכשיו צפיתי בפרק הראשון של אני בטי המכוערת
19/04/2019 | 22:52
40
וייתכן ובחירת אני בטי המכוערת כראשונה בשבת וינטג' היא לא מקרית כי כפי שרנת כתבה יוצר הסדרה נפטר לא מזמן בגיל 59 בלבד, אז בסוף הכתוביות נכתב לזכרו של יוצר הסדרה פרננדו גאייטן שהלך השנה לעולמו 1960-2019. 
לצפיה ב-'זה רשמי( לבאהבה אין חוקים עונה שנייה)'
זה רשמי( לבאהבה אין חוקים עונה שנייה)
19/04/2019 | 23:56
1
44
אנה ברנדה לא ממשיכה בסדרה לאחר שדמותה מתה בצורה טראגית.
לצפיה ב-'לא ייאמן מכל הסדרות שהביאו לנו איתה '
לא ייאמן מכל הסדרות שהביאו לנו איתה
20/04/2019 | 00:15
53
(שהן רק 3) רק בלב פראי היה לדמות שלה סוף טוב. 
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח לכולם'
פסח כשר ושמח לכולם
19/04/2019 | 16:27
48
  
לצפיה ב-'ביתי - פרק ראשון טורקי'
ביתי - פרק ראשון טורקי
17/04/2019 | 11:21
2
64
אני צפיתי בשעות הבוקר המוקדמות בסדרה החדשה של כוכבת הקטנה של אמא. הדמיון של דמותה בסדרה לדמותה באמא מדהים שלא אתפלא אם מדובר באותם יוצרים. היא עצמאית, חכמה, שסובלת מנטישה של דודה שלה ומאבא שכרגע מתכחש אליה. הסיפור מזכיר את אבאל'ה על הופעתו של ילד משום מקום שמשנה את חיי הגבר וב Papa a toda madre יותר בולט הדמיון.

גם פה הילדה מקסימה וכובשת, ולידיעת יבגני הכניסו כלב עזוב שהילדה מצאה ליד בית אביה ורוצה לקחת אותו אליה רק שלמרבה הצער אביה לא מסכים. יש פה גם בעלי חיים אחרים שכן הראשית היא וטרינרית.

סינאן מאמא(סרהט מהמט) גם הוא מופיע והפעם בתור רשע. יהיה קשה לי לראות בתפקיד כזה אחרי שאהבתי אותו באמא.

יש משהו מוזר אצל הילדה, אויק שמה בסדרה שכנראה חולה רק לא ברור מה יש לה, היא הרגישה לא טוב אך סירבה ללכת לרופא והיא מסתירה את הסיבה לכך בנוסף כל נסיעה שלה ברכבת התחתית היא מתאמצת לזכור את המקומות שעברה הרכבת.

צפיתי בינתיים רק פרק אחד טורקי(באחד מעמודי הפייסבוק של אישה) שהוא מתורגם לעברית וזה מוצא חן בעיניי שאגב פעם ראשונה שמכניסים הומור לסדרה שאני רואה מטורקיה. אין לי ספק שמי אהב את טורנה, יאהב גם את אויק.
לצפיה ב-'תעבירי לי לינק?'
תעבירי לי לינק?
17/04/2019 | 16:12
1
35
אם היא מתאמצת לזכור, כנראה שיש לה אלצהיימר או משהו בסגנון.
לצפיה ב-'הנה '
הנה
17/04/2019 | 18:27
30
זה בעמוד הפייסבוק של אישה, הם מעלים פרקים של ביתי. בינתיים העלו עד פרק 3
לצפיה ב-'לאהוב עד המוות בכיכובה של אנג'ליק בוייאר מגיעה לויוה'
לאהוב עד המוות בכיכובה של אנג'ליק בוייאר מגיעה לויוה
14/04/2019 | 15:34
10
148
ומחליפה את 100 ימים
לצפיה ב-'כל כך הרבה סדרות טובות מגיעות ואין מתי לראות'
כל כך הרבה סדרות טובות מגיעות ואין מתי לראות
15/04/2019 | 06:57
6
108
חח מזל שהכל עולה ל-VOD
לצפיה ב-'את רוצה לראות את זה?'
את רוצה לראות את זה?
15/04/2019 | 19:16
3
88
למרות הסוף המר?
לצפיה ב-''
15/04/2019 | 23:21
2
75
הסוף בהחלט מאכזב ובהתחלה באמת היו לי התלבטויות אבל קשה לי לסרב לסדרה עם אנג'ליק גם ראיתי בזמנו את הפרק הראשון וזה עושה רושם טוב
לצפיה ב-'איזו חצופה אחת בשם דניאל כהן'
איזו חצופה אחת בשם דניאל כהן
16/04/2019 | 03:03
1
77
בפייסבוק של ויוה משחררת ספוילרים על הסוף של הדמות הראשית בלי שאף אחד ביקש ממנה. אני לא מבינה את הקטע הזה שלספלייר חופשי בלי שום אזהרה וגם בפייסבוק כמעט ובלתי אפשרי לכתוב ספויילר בלי אזהרה. היא עיצבנה אותי ממש.
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 06:49
27
מקווה שהיא לא הוציאה שם לכמה צופות את החשק
לצפיה ב-'אז את יכולה לדחות את הצפייה באדמה פראית '
אז את יכולה לדחות את הצפייה באדמה פראית
15/04/2019 | 21:34
1
62
לזמנים בהם לא יהיו כל כך הרבה סדרות טובות בויוה כי זה ממילא במחשב. 
לצפיה ב-'אדמה פראית אני לא יכולה לדחות שוב'
אדמה פראית אני לא יכולה לדחות שוב
15/04/2019 | 23:32
73
עד שנכנסתי שוב לעלילה וגם בגלל שהיא כפרית מושלמת חח
בדיוק היום ראיתי את פרק 26 מתקדמת לאט אבל בטוח חחח
אני בפרקים של התאונה של סרחיו אחרי שאיסבל שברה את ליבו
רק אחרי שאסיים אותה ואת השוד הגדול אני אוכל להתפנות לשאר
לצפיה ב-'יש! '
יש!
18/04/2019 | 15:06
27
סוף סוף מקסיקנית אמיתית מבית טלוויסיה
לצפיה ב-'מיני טריילר של ''לאהוב עד המוות'' '
מיני טריילר של ''לאהוב עד המוות''
18/04/2019 | 15:33
1
43
לצפיה ב-''
19/04/2019 | 13:45
13
לצפיה ב-'הרי את מוכרת לי - פרקים 14 - 13'
הרי את מוכרת לי - פרקים 14 - 13
13/04/2019 | 17:11
11
54
אחרי שהם חוזרים בזמןוו ג'ין שוב משנה את הגורל שלה ושל ג'ו היוק וגורמת לכך שהם כן ייפגשו באותו יום גורלי בשנת 2006 גם בנקודת הזמן הזו ג'ו היוק ניסה להתחמק ממנה ולברוח כל עוד נפשו בו חחח בסוף היא מצליחה למצוא אותו וכשהיא כמעט נדרסת הוא רץ להציל אותה הם נופלים ובום! שוב שנת 2018 אבל עוד לפני כן היא הספיקה לתקן עוד כמה דברים שישנו את הכל לטובה היא תופסת את אבא שלה בשדה התעופה ומכריחה אותו לחזור לעשות את הבדיקות - בכך היא מוסיפה לו עוד כמה שנים לחיות והוא אכן מת אבל הרבה יותר מאוחר, כי כשחוזרים להווה היא מבינה שאבא שלה מת רק 3 שנים קודם לכן ולכן גם גורלה של אימה משתנה לטובה כשהיא לא נהיית חולה באלצהיימר כי היא זוכה לעוד כמה שנים טובות לצד בעלה:] אהבתי גם איך שהיא עזרה לגורל של החבר של ג'ו היוק לשוב לקדמותו - מאחר וג'ו היוק לא בחר הפעם בהייאה וון הוא לא מיהר להיפגש איתה ולא נאלץ לתפוס לחברו את המונית לשדה תעופה כמו בפעם הקודמת. בעקבות כך החבר שלו מספיק להגיע בזמן לשדה תעופה כדי לשכנע את חברתו לא לעזוב אותו. וו ג'ין גם נותנת את העזרה שלה בכך שהיא מתנגשת בה בכוונה כדי לעכב אותה כדי שתשמע את חבר של ג'ו היוק. לבסוף היא משתכנעת ואפילו מסכימה להתחתן איתו! ולכן כשחוזרים ל2018 הוא שוב נשוי עם תאומים! וכבר לא מחזר אחרי וו ג'ין חח
 
הבעיה שגם כשחוזרים להווה ג'ו היוק ממשיך להתחמק מוו ג'ין כדי לא לאמלל אותה במחשבה שטוב לה בלעדיו. לבסוף היא מצליחה לאתר אותו וגם פה היא עוברת שוב מהסניף הראשי לסניף שלהם, ממש אהבתי את ההקבלותהמפגש הראשוני עם כולם איך שאז היא ספגה את הגז המדמיע שנפלט לג'ו היוק כשראה אותה ועכשיו כשזה כמעט קרה שוב היא תפסה לו את היד בדקה התשעים חח.. או איך שהפעם וואן הוא זה שמחזר אחרייה ולא החבר שלו. גם הסצנה במסעדה שהפעם ג'ו היוק היה זה שהתחרפן בארוחה המשותפת של הצוות חח איזה מעיקים החברה מהעבודה שכל הזמן ניסו לרמוז ולחבר ביניהם בגלל שוו ג'ין חשפה את רגשותייה אליו מולם חח.. אהבתי גם איך שהפעם לבן זוגה של ג'ו אן אחותו של ג'ו היוק יש משאית שמוכרת מזון מהיר ולא מסעדהכשוו ג'ין הלכה לשם לחפש את ג'ו היוק היא גילתה שיש שם בעלים אחרים ובנוסף ג'ו אן לא נשואה לבן זוגה אלא היא מגלה שהיא בהריון ורק עכשיו הם מתכננים את החתונה בניגוד להווה הקודם שהם היו נשואים ללא ילדים. אהבתי גם את המפגש המחודש עם הייאה וון שמזכיר מאוד את המפגש המחודש שלהם מהעבר הרחוק איך שסיפרה לו שהייתה בתזמורת בחו"ל וחזרה כי התגעגעה לכולם והתוודתה שהייתה מאוהבת בו כשהייתה צעירה..שיחזור מושלם של הסצנהרק שהפעם זה הסתיים כשהוא מברך אותה שתצליח בחיים ותהיה מאושרת כשברקע רואים שהמאהב שלה מהזמן הקודם הוא המלצר שלה במסעדה - רמז שגם פה הם יהיו יחד!
 
ובכלל רואים המשכיות ברורה מהרגע שוו ג'ין וג'ו היוק עזבו את נקודת הזמן הקודמת שבה ג'ו היוק פוטר ונעלם - אז עכשיו אחרי שחזר מ2006 הוא מתעורר במקום שומם  בתוך אוהל ומתברר שבהווה הנוכחי הוא לקח פסק זמן מהעבודה ומכולם ביוזמתו ופשוט נעלם כשכולם דואגים לו. מסכנה וו ג'ין שגם עכשיו ניסתה להתקרב אליו ונדחתה שוב ושוב כי הוא בטוח שיאמלל אותה:( אם זה לעבור לסניף שלו שוב ואם זה לעקוב אחריו לכל מקום עד הרגע המכריע שבו שוב הוא שומע ברדיו של המכונית בדיוק כמו בעבר על התאונה בין המשאית לאוטובוס רגע אחרי שוו ג'ין עלתה עליו איזה מרגש היה איך שהוא שם גז והצליח לחצוץ בין המשאית לאוטובוס ובכך מנע את התאונה!! ואיך שסופסוף הבין שהוא לא יכול בלי וו ג'ין ושהיא חשובה לו מידי, ירד והתוודה בפנייה רק באסה שהיא לא זוכרת את העבר הרחוק שלהם כי בהתחלה הוא נכנס לבד לחור השחוראבל אולי עדיף ככהסדרה מהממת!! עכשיו הם יוכלו באמת לתקן את הגורל שלהם באופן מוחלט:)
 
עוד 2 פרקים לסוף
 
לצפיה ב-'מצרפת עוד קליפ יפה שמשלב את אירועי הפרקים'
מצרפת עוד קליפ יפה שמשלב את אירועי הפרקים
13/04/2019 | 17:20
27
   
לצפיה ב-'מעביר לכאן תגובה לפרק 13 - מסתבר שג'ו היוק הגיע ל-2006 כדי '
מעביר לכאן תגובה לפרק 13 - מסתבר שג'ו היוק הגיע ל-2006 כדי
13/04/2019 | 18:09
1
19
לעצור את וו ג'ין ולא כדי לעזור לה ולכן הוא ננעל בחדר ומסרב לצאת כדי לא לפגוש את וו ג'ין. וו ג'ין מצידה חושבת לא רק על עצמה ואומרת לאימה שאביה צריך לעבוד בדיקות וכששומעת שהוא בדרך לסין, עוצרת אותו בנמל התעופה וגורמת לו להישאר ולעבוד בדיקות. בדרך גם החבר של ג'ו היוק מדבר עם החברה שלו שהוא הספיק להשיג בנמל התעופה והיא מזהה אותו ונראה שהחברה הולכת לעזוב ווו ג'ין נתקלת בה בכוונה ומושכת זמן והחבר מצליח לשכנע אותה. 
 
וו ג'ין מבינה שג'ו היוק לא בתחנת האוטובוס כי הוא יודע שהיא שם ובאה לחפש אותה באוניברסיטה שאחרי 12 שנים נראית לה מיושנת. היא מוצאת את החבר שלו שמופתע שהיא מכירה אותו והיא מבקשת להיפגש עם ג'ו היוק. בדרך הם פוגשים את הייאה וון שגם לא מבינה למה ג'ו היוק לא באוניברסיטה ושואלת את החבר שמופתע ששתי בנות מחפשות אותו והיא פולטת שהייאה וון לא כזאת עלילה ואחר כך לא חוזרת על זה. החבר מתקשר לג'ו היוק ששומע שוו ג'ין בדרך אליו ובורח וו ג'ין מוצאת את ג'ו אן הילדה שגם מופתעת שהיא מכירה אותה.
 
לבסוף וו ג'ין מוצאת את ג'ו היוק ונכנסת איתו לאותה מונית ומנסה לשכנע אותו ללא הצלחה, אך כשהם יוצאים אופנוע כמעט דורס את וו ג'ין וג'ו היוק נחלץ לעזרתה וברגע שהם נופלים אך לא נדרסים על ידי אופנוע הם חוזרים להווה. וו ג'ין רואה את אימה שאין לה שום אלצהיימר והיא עוסקת במכירות ושואלת על אביה ומגלה שהוא נפטר אך זה קרה לפני 3 שנים ולא לפני 12 שנה. היא מבררת בסניף הראשי על הבנק של ג'ו היוק וג'ו היוק ומסתבר שהוא בחופשה ללא תשלום וכל הזמן יוצא לטיולים ויהיה קשה להיפגש איתו.
 
ג'ו אן והחבר בני זוג ויש לו משאית אוכל ולא מסעדה והם מסתירים את הקשר שלהם מהוריה של ג'ו אן ומג'ו היוק. וו ג'ין מחפשת אותם במסעדה ומגלה שהבעלים של המסעדה הוא מישהו אחר. ג'ו היוק מתעורר באוהל ומגלה שמחפשים אותו.
 
לבסוף וו ג'ין מוצאת את ג'ו אן והחבר וג'ו אן מופתעת שוו ג'ין מכירה אותה, אך לוו ג'ין יש תירוץ של שכנות בתקופה מסוימת והיא שואלת על אחיה של ג'ו אן ומגלה שהוא מתרחק מאנשים ולא הייתה לו זוגיות כי הוא חושב שהוא מאמלל נשים.
 
ג'ו היוק נתקל במונית באיש מתחנת הרכבת ושואל אותו מדוע פנה דווקא אליו והוא מסביר שהיה נואש ואם לא היה קורה כל זה היה חי חיים אומללים ומאשים אותה. מסתבר שהאיש היה אורולוג וחזר בזמן כדי לתקן ואחר כך נהיה חמדן. הוא טוען שהוא מחבר בין אנשים לאלוהים והמונית מלאה במטבעות מ-2006. הוא מבקש מג'ו היוק להפסיק להעניש את עצמו ולחיות חיים מאושרים.
 
ג'ו היוק בא לשכונה של וו ג'ין וקונה כל מה שאפשר מאימה כדי לתמוך בה והיא מופתעת אך הפעם בלי האלצהיימר היא לא מזהה אותו. וו ג'ין פוגשת את ג'ו היוק וטוענת שעבר הרבה זמן אם כי מבחינתם לא עבר כל כך הרבה זמן והיא מבטיחה לא להתייאש ולהמשיך לפעול.
 
ג'ו היוק וחברו מפשלים כי לקוח מזרז אותם לאחד חשבונות ומסתבר שיש לקוח נוסף עם אותו שם והם מאחדים חשבונות של שני אנשים שונים ואחר כך צריכים לרדוף אחרי אותו לקוח שייתן את הקוד כדי שיוכלו לתקן. הם מסיקים שזקוקים לעוד צוות, ג'ו היוק מזהה את הסיטואציה ומוודא שוו ג'ין תעבוד במחלקה אחרת ולא איתו, אך וו ג'ין לא מוותרת ופוגשת את המנהל ועוזרת לו עם המכונה ומשכנעת אותו שתרצה לעבוד דווקא במחלקה של ג'ו היוק והיא מגיעה לבנק.
 
תוך כדי כך מסתבר שג'ו אן בהריון והיא מבשרת על כך לחבר שלה והם מחליטים שכדאי להם לחשוף את הקשר ולהתחתן לפני הלידה.  
לצפיה ב-'היה יפה הסצנה עם האיש המוזר מתחנת הרכבת'
היה יפה הסצנה עם האיש המוזר מתחנת הרכבת
18/04/2019 | 06:42
4
כי סופסוף הוא כבר לא היה מוזר וגילינו את הסיפור האמיתי שלו
לצפיה ב-'מעביר לכאן את התגובה לפרק 14 - מאבקה של וו ג'ין '
מעביר לכאן את התגובה לפרק 14 - מאבקה של וו ג'ין
13/04/2019 | 18:12
1
12

וו ג'ין חווה את מה שג'ו היוק חווה, היא מגיעה לבנק כשהיא למעשה מכירה את כולם מלפני השינוי והם לא מכירים אותה. אפילו אם האקדח של ג'ו היוק שכמעט נופל לו מהידיים, אבל היא תופסת אותו ואין שום פליטת גז. למורת רוחו של ג'ו היוק היא מתחילה לעבוד איתו ומבטיחה להיאבק עליו למורת רוחו. היא טוענת שהוא בטח חשב שכששינה את העבר הפך אותה למאושרת בלעדיו ומפצירה בו לתת לה להציל אותו אך הוא מתעקש שחיים איתו יאמללו אותה.  
 
הצוות מעודד את ג'ו היוק להיות עם וו ג'ין ולא להסתגר בתוך עצמו ולברוח מזוגיות במיוחד כשלקוחה מבקשת את החשבון של בעלה ועמיתה מסרבת וו ג'ין נחלצת לעזרתה והיא כמעט חובטת בוו ג'ין, אך ג'ו היוק מגיע ומגן עליה בגופו ואז החבר ג'ונג הו, שסוף סוף קלטתי את שמו רומז לאהבה שג'ו היוק מרגיש. 
 
הרווקות של ג'ו היוק לא מוצאת חן בעיני העימותים והמנהל מארגן פגישה עיוורת אך ג'ו מסרב. העובדים חושבים לטמון מלכודת לג'ו היוק ולהביא אותו לפגישה במרמה, אך וו ג'ין מתנגדת ומודה שיש לה רגשות כלפי ג'ו היוק. כולם מתפלאים איך יש לה רגשות כשהם רק הכירו אך בוחרים לקרב אותם בכל דרך אפשרית ובונים סיטואציות שהם יהיו ביחד. ג'ו היוק מוציא מג'ונג הו שוו ג'ין חשפה שיש לה רגשות כלפיו. הם יושבים בארוחה וכל הזמן נזרקים רמזים, עד שג'ו היוק זועם ואומר שלא. 
 
וו ג'ין מבינה שג'ו היוק נחוש בדעתו ושואלת בפעם האחרונה אם זה בלתי אפשרי והוא מתעקש שהוא רק יאמלל אותה והיא מתייאשת ואומרת שבסדר יהיה כמו שהוא רוצה שכל אחד ילך לדרכו, כי נראה שזה יותר מדי חד צדדי מצידה. והיא מספרת שיש לה עמיתה שעובדת בהונג קונג והיא יכולה לקבל משרה שם וג'ו היוק מעודד אותה שזאת הזדמנות בשבילה. וו ג'ין חוזרת הביתה וצופה במלודרמה וטוענת שזה הז'אנר האהוב עליה בעוד אימה יודעת שהיא מעדיפה קומדיות ודרמות וכמו שגילינו עליה וו ג'ין צופה במלודרמה כדי לבכות ביחד עם הדמות. 
 
תוך כדי כל זה ג'ו היוק פוגש את הייאה וון והיא הייתה בתזמורת הפילהרמונית והיא שוב אומרת לו שבזמנו היא הייתה מאוהבת בו ונראה שגם החיוך על פניה של הייאה וון גורם לו לחשוב שוו ג'ין לא יכולה להיות מאושרת איתו.  
 
ג'ו אן והחבר שלה מחליטים לספר לאט לאט ומזמינים את ג'ונג הו כמגן ואז הם מתפלאים כשג'ו היוק אומר שהם עומדים לחשוף שהם זוג והם מופתעים שהוא יודע ודווקא ג'ונג הו מופתע מאוד. החבר מספר שג'ו אן הולכת להשמין ואז מבין שפלט יותר מדי וטוען שבגלל האוכל, אך ג'ו היוק מבין שמדובר בהריון ורודף אחרי החבר. גם וו ג'ין מבקרת את ג'ו אן ומציעה לה בירה והיא מספרת על ההריון שלה ואז הם נתקלים בג'ו היוק וג'ונג הו שצריכים להחליף את בעל המשאית החבר של ג'ו אן וגם שם וו ג'ין לא מצליחה לקרב אליה את ג'ו היוק. 
 
ג'ונג הו מתבשר שיש סיכוי שיוולד לו ילד שלישי, עכשיו יש לו תאומות, נדמה לי שבהתחלה היו לו תאומים, אבל מילים כל כך דומות יכולה להיות טעות בתרגום. כשהוא מדבר עם אישתו וו ג'ין תוהה אם זאת החברה שהייתה לו מלפני השינוי של ג'ו היוק או מישהי אחרת. ג'ונג הו לא אוהב את התנהגות ג'ו היוק כלפי וו ג'ין וההתחמקות ומנסה למחות בפניו. לעומת זאת הוואן נדלק על וו ג'ין ומעודד אותה לוותר ולהיות עם מישהו אחר. 
 
ג'ונג הו מתעקש לאסוף את וו ג'ין לעבודה והם מתקשרים אליה והיא טוענת שהיא כבר באוטובוס. אבל בזמן הנסיעה ג'ו היוק רואה אותה בתחנה ונכנסת לאוטובוס ורואה משאית מאחורי האוטובוס. ואז נזכר שלפני שהוא ווו ג'ין חזרו ל-2006 הוא שמע דיווח ברדיו על כך שצפופים פקקים בגלל משאית שהתנגשה באוטובוס 170 שהיה לפניה והרבה נוסעים נפגעו. הוא מפציר בג'ונג הו לרדת ויש לו משהו דחוף וג'ונג הו המום איך ג'ו היוק לוקח לו את המכונית ונוהג לבד. רגע לפני שהמשאית מתנגשת בגלל שהנהג של המשאית שומע מוזיקה ולא שם לב לדרך ג'ו היוק מצפצף ומצפצף, עוד שגורם למשאית לשים לב. בכל זאת ג'ו היוק דואג לוו ג'ין ונעמד בין האוטובוס למשאית וחוסם למשאית את הדרך תוך מחאת הנהג של המשאית, אך ג'ו היוק נשאר בשלו. וו ג'ין שמה לב לכך ומבקשת לצאת מהאוטובוס ויוצאת אל ג'ו היוק שלא זז וממשיך לחסום את הדרך למשאית עד שוו ג'ין נכנסת לאוטו. 
 
לאחר האירועים האלה, ג'ו היוק אומר שזה אנוכי מצידו והוא בטוח יאמלל את וו ג'ין, אבל הוא לא יכול עוד לברוח מזה כי הוא אוהב אותה מאוד ונראה שהוא מסכים להיענות לחיזוריה מאז שחזרה להווה. 
 
לצפיה ב-'חח מסכן החבר של ג'ו היוק'
חח מסכן החבר של ג'ו היוק
18/04/2019 | 06:46
5
בעבר ג'ו היוק תפס לו את המונית ועכשיו הוא תפס את המכונית הפרטית שלו בזמן שנסע להציל את וו ג'ין
לצפיה ב-'וו ג'ין גדולה גם בעבר וגם בהווה '
וו ג'ין גדולה גם בעבר וגם בהווה
13/04/2019 | 18:32
1
15
גם הצילה את אבא שלה, גם עזרה לחבר ובהווה לא מוותרת ונלחמת על ג'ו היוק שהמתחמק ממנה. עכשיו שניהם זוכרים את העבודה המשותפת שלהם בבנק לאחר שינוי העבר ולכן לוו ג'ין יש גם זכרונות מהחיים שחיה בלי ג'ו היוק בסיבוב הקודם, כך שיש לה זיכרונות במקום הזיכרונות של העבר הרחוק שאגב ייתכן וטוב שלא זוכרת כי הם רק אימללו זה את זה בו, גם אם זה באשמתו של ג'ו היוק. 
 
עכשיו כשג'ו היוק רואה שגם הייאה וון וגם וו ג'ין מאושרות בלעדיו הוא בורח מזוגיות כמו מאש וחומק מכל הניסיונות של וו ג'ין, אפילו מנסה לחבל בהעברתה לבנק בניסיון שתעבור למחלקה אחרת, אך וו ג'ין לא מוותרת ומארגנת מפגש עם המנהל ועוברת בדיוק לא אותה מחלקה וגם כולם חוץ מג'ו היוק המומים איך היא באה כאילו היא מכירה את כולם שם, כי היא באמת מכירה. 
 
גם האימא על האלצהיימר וג'ו היוק לגמרי זר לה, אבל בכל זאת היא מגיעה לבנק בדיוק כמו ב"גלגולים הקודמים". 
 
שכחת לג'ו אן והחבר שלה היה ילד אפילו כשהוא כשג'ו היוק פגש אותם לראשונה כזוג עם ילד לאחר השינוי הוא עשה מהומה? אבל לאחר השינוי המשותף הכול נדחה ורק עכשיו ג'ו אן בהריון והקטע עם המסעדה שוו ג'ין מחפשת אותם ושם יש מסעדה אחרת יוקרתית יותר עם בעלים אחרים. אבל עדיין שחזור על הפה הגדול של החבר של של ג'ו אן איך שהוא מנתח את צירופי המקרים. 
 
ונראה שכולם בעבודה ניסו לשדך לג'ו היוק, קודם בפגישה עיוורת וכשוו ג'ין התוודתה על רגשותיה ניסו לאחד ביניהם. אך וו ג'ין שמה לב שג'ו היוק לא מוכן בשום אופן והחליטה לוותר ואף עמדה לעבור לסניף בהונג קונג ואז הקטע עם האוטובוס שהוא נזכר בתאונה שדיווחו עליה וזה המספר האוטובוס שוו ג'ין עלתה עליו ואיך שאפשר להגיד גנב את המכונית של החבר שלא הבין מה קורה וממש עמד בין האוטובוס למשאית עד שוו ג'ין ירדה והפעם הוא מוכן לקבל את רגשותיו למרות שהוא עדיין לא מאמין שוו ג'ין תוכל להיות מאושרת איתו. כי אחרי מה שקרה לבנק ולמשפחתה של הייאה וון ב"גלגול הקודם" הוא חושב שהוא מביא מזל רע ולמרות כל המאמצים של וו ג'ין, הוא חושב שאנוכי מצידו להיות עם וו ג'ין כי ברור לו שרק יאמלל אותה, אך הוא לא מוכן לברוח מרגשותיו ומרגשותיה יותר למרות שהוא חושב שלתת צ'אנס נוסף לזוגיות שלהם זאת אנוכיות מצידו. 
לצפיה ב-'זהו כבר עדיף לוו ג'ין לא לזכור את כל הבלאגן שהלך חח'
זהו כבר עדיף לוו ג'ין לא לזכור את כל הבלאגן שהלך חח
15/04/2019 | 23:06
9
וואלה לג'ו אן ובעלה היה ילד גם בהווה הקודם, הוא זכור לי אבל לרגע התבלבלתי בזמנים חח כנראה בגלל שבקושי היו איזכורים שלו ובגלל שזה דמויות משניות. מה שכן, אהבתי במיוחד את התפנית עם אמא של וו ג'ין נחמד שהיא עכשיו בריאה ומתפקדת
לצפיה ב-'מחכה שתגיעו לסכם את הפרקים האחרונים'
מחכה שתגיעו לסכם את הפרקים האחרונים
13/04/2019 | 19:17
1
16
פשוט סדרה מהממת
לצפיה ב-'אני כבר ראיתי אותם, טרם סיכמתי'
אני כבר ראיתי אותם, טרם סיכמתי
13/04/2019 | 22:40
8
לצפיה ב-'ובפרק 15 תשמחי שוו ג'ין לא זוכרת את העבר הרחוק '
ובפרק 15 תשמחי שוו ג'ין לא זוכרת את העבר הרחוק
13/04/2019 | 22:41
16
ושיש לה עבר רחוק שונה. 
לצפיה ב-'פרק 15 - השם סון וו מלכל הרוחות נכנס לסדרה '
פרק 15 - השם סון וו מלכל הרוחות נכנס לסדרה
13/04/2019 | 23:04
22
איזה מזל שהדר ראתה את לכל הרוחות קודם. וגם טוב שגילתה שמדובר בסדרה של אותה הפקה ואותם תסריטאים של לכל הרוחות ככה שזה לא מפתיע. 
 
קריצה ששונה מהקריצה לגן סודי במלך הדרמה וחבקי אותי, כי פה האזכור הוא לא של הסדרה של לכל הרוחות כדרמה בטלוויזיה אלא ממש הכנסת דמות מהסדרה כמו שטלוויסה עשו עם הארכיבישוף מהכול בשביל האהבה בשקרים.  
 
וו ג'ין מקבלת את ג'ו היוק והם מתחילים לצאת, היא גם יודע שזה סיכון לקבל מי שכבר נטש אותה, אבל גם היא רוצה ללכת על זה. ובינתיים נראה שמישהו נוסע בכביש האגרה ועובר עם מטבע 500 וון מ-2006, כך שנראה שהם לא הראשונים  ולא האחרונים שאיש ברכבת התחתית עזר להם לשנות את גורלם, אם לרגע חששתי שמישהו ישנה את גורלם בניגוד לרצונם. 
 
וו ג'ין וג'ו היוק מתחילים לצאת ורוצים לבשר על כך בעבודה, אך לא ממש מצליחים בגלל נושאים שצצים שם וברגע האחרון חשיפת הזוגיות שלהם משתבשת והם מחליטים לדחות את זה ואז כשהם הולכים הם רואים שף מצלם פרסומת בא הוא משפיל בן אדם והם בהתחלה לא מבינים, אבל השף מזהה את וו ג'ין וזה השף סון וו. הם מעלים זיכרונות ומסתבר שהשף הוא אהבתה הראשונה של וו ג'ין וגם יש להם זכרונות של אזכור לכל הרוחות שהשף סון וו נסע את וו ג'ין על כתפיו כשהייתה משתכרת. זה גורם לג'ו היוק לקנא  ולהיזכר שלפני השינוי הוא היה אהבתה הראשונה והוא זה ששינה את זה. 
 
מכיוון שהם לא מצליחים לחשוף את הקשר להוואן יש תקוות בקשר לוו ג'ין ובדיוק אימה מבקרת אותה בבנק ומכירה את הצוות. אחר כך וו ג'ין מנסה לתחקר את אימה ומסתבר שבגלגול הזה אימה דווקא מעדיפה את הוואן, כי אחרי שג'ו היוק קנה ממנה כל מה שאפשר היא חושבת שהוא נאיבי, ווו ג'ין שולחת את המידע לגבי התעניינות אימה בהוואן לג'ו היוק. 
 
במסעדה מגלים שוו ג'ין מכירה את השף סון וו ומסתבר שגם בסדרה הזאת הוא שף מפורסם מאוד ושמחים על ההזדמנות שנפלה בחלקם וסון וו אכן מזמין אותם לארוחה וג'ו היוק מתחמק מהארוחה הזאת. אחר כך הוא מגיע לארוחה ורואה יותר מדי אינטימיות בין סון וו לוו ג'ין וחושף בפני כולם שהוא ווו ג'ין יוצאים והשף דווקא מקבל את זה יפה ומסתבר שכבר חשד בזה. 
 
אימה של וו ג'ין רואה אותה מתנשקת עם ג'ו היוק והם מנסים לתרץ אך האימא מבינה הכול ומדברת איתם על זה. אחר כך כשהיא מדברת רק עם וו ג'ין היא נוזפת בה על כך שמתמזמזת איתו לפני שהוא הציע לה נישואין. וו ג'ין רומזת על כך לג'ו היוק בבנק וג'ו היוק נותן לה משימה מתסכלת בבנק בעוד היא כועסת עליו היא רואה שעל הדף שהיא צריכה לטפל בו דווקא יש הצעת נישואים.
 
וו ג'ין מבקשת לעשות את הצעת הנישואין כפי שחלמה והם עולים על רכבת הרים בלונה פארק וצועקים שהם אוהבים זה את זה והצעת הנישואין נעשית תוך כדי הנסיעה בקטעים של רכבת ההרים בהם צריך להחזיק חזק. אחר כך הם מתחתנים ואחרי שלוש שנים ג'ו היוק ווו ג'ין בדיוק עם אותם הילדים שהיו להם בתחילת הסדרה רק נולדו יותר מאוחר והם בדיוק מתעוררים וממהרים לעבודה ונראה שלא נשאר להם הרבה זמן כדי להגיע בזמן. 
לצפיה ב-'המחליפה של 100 ימים'
המחליפה של 100 ימים
11/04/2019 | 11:47
6
155
לצפיה ב-'לפי התאריך והשעה היא במקום אל פרינסיפה '
לפי התאריך והשעה היא במקום אל פרינסיפה
11/04/2019 | 14:17
68
לצפיה ב-'האמת זה טוב שויוה מביאים עוד ז'אנרים רק חבל שעל חשבון ברזיל'
האמת זה טוב שויוה מביאים עוד ז'אנרים רק חבל שעל חשבון ברזיל
12/04/2019 | 00:28
1
89
הצצתי קצת בטריילרים וזה נראה דווקא יפה אם כי המבטא שלהם ממש כבד ונשמע מוזר חח יש מצב שהייתי צופה אם לא היה לי מה לראות
לצפיה ב-'נראה שבגלל הפרקים הארוכים ב-100 ימים וכנראה גם במחליפתה '
נראה שבגלל הפרקים הארוכים ב-100 ימים וכנראה גם במחליפתה
12/04/2019 | 01:05
78
במיוחד אם תהיה ארגנטינאית הם החליטו לרכוש ספרדיות ופורטוגליות ולחלק את הפרקים לחצי. אני צופה באל פרינסיפה ושמתי לב שכל פרק אי זוגי חוץ מהפרק הראשון מתחיל בתקציר הפרקים הקודמים שכמו בברזילאיות קטעים שקשורים לפרק הצפוי וכל פרק זוגי מתחיל בפתיח וגם ראיתי באתר רוסי שלסדרה 31 פרקים. כך שכמו באיסבל הפרקים הם 80 דקות וויוה מחלקים לחצאי פרקים של 40 דקות.
לצפיה ב-'כנראה במקום אל פרינציפה'
כנראה במקום אל פרינציפה
12/04/2019 | 01:42
65
שאני לא צופה בה
ואילו במאה ימים להתאהב אני צופה ..עם פער של כארבעים פרקים אחרי השידור בויוה..
מקווה שישאירו את מאה ימים להרבה זמן בvod של הוט..
לצפיה ב-'לא יודעת מה כבר עדיף'
לא יודעת מה כבר עדיף
14/04/2019 | 01:48
58
להביא סדרה בשלמותה בת 333 פרקים או רק עונה ראשונה שחותכים אותה באמצע השיא המתח. אם כבר היו מביאים סדרות אוניטריות בסגנון החלטות כמו נשים רוצחות או זמן סופי מקולומביה שראיתי פרק אחד בכיכובה של דנה גרסיה שגילמה לסבית. או שפשוט היו מביאים ברזילאית וזהו. אחרי שהצופים חדשים יתמכרו לתמיד אהבה יתאכזבו לא לראות המשך כמו שויוה כמעט עשו עם אובססיה.
לצפיה ב-'ותכירו את החתיך הפורטוגלי '
ותכירו את החתיך הפורטוגלי
14/04/2019 | 02:06
70
שמזכיר מאוד את אנחל בונני.
לצפיה ב-' בבקשה תגידו לי שאני חולמת וביבי לא ניצח שוב'
בבקשה תגידו לי שאני חולמת וביבי לא ניצח שוב
10/04/2019 | 02:24
19
73
לצפיה ב-'לא ייאמן איך הליכוד וכחול לבן שתו את השותפים הטבעיים '
לא ייאמן איך הליכוד וכחול לבן שתו את השותפים הטבעיים
10/04/2019 | 10:11
3
79
כשרק לפני 10 שנים קדימה הייתה המפלגה הגדולה ולא הרכיבה ממשלה ועדיין בוחרי העבודה, מר"צ, בנט, כחלון ואפילו איחוד מפלגות הימין נופלים בפח. לא ייאמן שגם מהחמישה מנדטים שנשארו לבנט בסקרים ביבי שתה ושתה הרבה ולא ייאמן שליברמן נכנס בקלות ובנט לא, בעוד הסקרים לפני הבחירות הראו בדיוק להיפך.
לצפיה ב-'וזהות בכלל לא עברה כשבסקרים כולם ניבאו לה הצלחה '
וזהות בכלל לא עברה כשבסקרים כולם ניבאו לה הצלחה
10/04/2019 | 15:55
2
63
והכתירו אותה לסוס השחור של הבחירות.
בסוף בחרת בהם?
לצפיה ב-'לא ובדיוק יומיים לפני הבחירות אחותי שלחה לי ווטסאפ שפייגלין '
לא ובדיוק יומיים לפני הבחירות אחותי שלחה לי ווטסאפ שפייגלין
10/04/2019 | 16:07
1
79
נוראי עם תשובה של זהות שהמדינה לא צריכה לדאוג לנגישות לנכים, זה בעל העסק צריך להחליט אם להנגיש לנכים או לא וגם שמעתי שהוא אמר שהוא נגד תחבורה ציבורית בשבת כי הוא גם נגד תחבורה ציבורית ביום חול, כי המדינה לא צריכה לדאוג לתחבורה, אבל בכל מקרה הצבעתי בעד שאיילת שקד תמשיך להיות שרת המשפטים, ונראה שהקול שלי לא עזר בכלל ואם התוצאה יישארו כמו שהם אז לא היו משנה אם הייתי מצביע זהות או הימין החדש, הקול שלי התבזבז בכל מקרה. לפחות הקולות של בני משפחתי שהצביעו כחלון לא הלכו לפח וגם לא של הקולות של הבת דודה שלי, בעלה ודודתי שהצביעו לליברמן. 
לצפיה ב-'כן פייגלין לא כזה אבידה גדולה'
כן פייגלין לא כזה אבידה גדולה
11/04/2019 | 07:11
13
לצפיה ב-''
10/04/2019 | 15:43
5
72
מבאס ומעצבן. אבל מה שהכי מדהים אותי, שהוא ניצח גם בערי הדרום. זה לא ייאמן פשוט איך אנשים ממשיכים ללכת עם הראש בקיר, ממש שטופי מוח וצרי אופקים אם הם מסוגלים להמשיך ולהצביע לו אחרי הפקרות של שנה שלמה בדרום. לא משנה מה הוא יעשה "רק ביבי" 500 טילים "רק ביבי" הזויייי. עכשיו שלא יתבכיינו בטילים הבאים ושלא ייצאו להפגין כי זה מה שהם בחרו.
אפשר לומר שאתמול הציבור במדינת ישראל בחר ב:
 
- המשך תשלום פרוטקשן לחמאס(40 מליון לא פחות)
- המשך הסרת המצור מעל רצועת עזה(את המצור הימי הוא כבר הסיר)
- המשך חוסר התגובה על טילים שנורים עד לעומק שטח ישראל(השרון/ת"א)
- המשך הידברות עם אירגון טרור המשך מתן לגיטימציה לאירגון טרור והמשך כניעה לאירגון טרור(אני יותר מבטוחה שניכנע עכשיו גם בעניין משבשי הקליטה
של הסלולריים המוברחים בבתי הכלא של אסירי חמאס והג'יהאד)
- המשך ההתעצמות הצבאית של לבנון כולל מפעלי הטילים המדוייקים
- המשך ביזבוז כספים על ידי טירטור חיילים וכלים לאורך הגבול רק כדי לאיים
ולעשות שרירים, וכמובן המשך שטיפת מוח לציבור: "רק לא שמאל" תראו מי שמדבר.
 
באשר לבנט שבינתיים לא עובר את אחוז החסימה, הוא אוכל את מה שבישל. ליברמן לפחות פרש אחרי החמש מאות טילים, בנט העמיד אולטימטום לביבי לא עמד בו והמשיך להנשים את הממשלה עד ימייה האחרונים. כל הקדנציה האחרונה שלו הוא לא ידע לעמוד על שלו ולהציב גבולות אז מה הוא מתפלא? אני שבחרתי בו פעמיים לא הרגשתי שום צורך לעשות זאת גם הפעם, כי זה כמו להצביע לביבי. אותו דבר. 
 
חוץ מההפקרות בעניין הביטחוני שמבחינתי זה הנושא החשוב ביותר, לבטח גם הצפיפות בבתי החולים תימשך, בג"צ ימשיך לקבוע פה דברים, ומחירי הדיור ימשיכו להיות גבוהים. עוד מאותו הדבר. רק שהפעם ביבי יהיה מחוזק יותר ובטח אפילו לא יעמוד למשפט על האישומים שלו עקב החסינות שתינתן לו.
 
אפשר בכל זאת להתעודד מהתיקו בין ביבי לגנץ ללא הגושים, כשכל אחד קיבל 35 מנדטים לפי המדגמים. מה שאומר שבקרב הציבור הרחב בכל זאת אין לביבי רוב אם לא מתחשבים בגושים. בכל זאת יש חלק משמעותי מהעם שבחר אחרת, עוד כמה מנדטים לגנץ והיה יכול להיות מהפך. חבל.
לצפיה ב-'גנץ השיג את המנדטים מהעבודה ומר"צ וביבי '
גנץ השיג את המנדטים מהעבודה ומר"צ וביבי
10/04/2019 | 16:03
67
מכחלון, בנט ובאופן מפתיע גם מפייגלין. אין ספק שהאולטימטום הרס את הקריירה של בטן ופיצול הבית היהודי עוד יותר ונראה שהקול שלי הולך להיזרק לפח כי בכל זאת התלהבתי ממה שאיילת שקד עשתה בבג"צ. האירוניה שביום הבחירות קיבלתי SMSים ברוסית שלפי הסקרים ישראל ביתינו לא עוברת את אחוז החסימה וכדי לא לבזבז את הקול להצביע לימין החדש שיש להם הסכם עודפים איתם וברגע האמת הסתבר שזה בדיוק להיפך וליברמן עבר בקלות והימין החדש מתפללים לנס עם קולות החיילים ואני מתפלל לשני נסים שהימין החדש ייכנסו ורע"מ-בל"ד ימצאו את עצמם מחוץ לכנסת. 
 
אבל באמת מוזר שדווקא הדרום שסופג את הכול מצביע לביבי בהמוניו. 
 
אכן יש ציבור גדול שהיה מוכן להצביע לכל אחד רק לא ביבי, כי שמלאנים שהיו מוכנים להצביע ליעלון וימנים שהיו מוכנים להצביע ללפיד רק כדי להחליף אותו, אבל עדיין יש ציבור גדול שנאמן לביבי כמו כת. 
לצפיה ב-'התייחסותי לדברים האמורים'
התייחסותי לדברים האמורים
11/04/2019 | 02:28
3
45
א. לגבי זה שבדרום הצביעו לנתניהו על אף המצב הביטחוני שלא השתפר, בדיוק קראתי פוסט שמנסה להסביר את התחושות של המתגוררים שם בסמוך לעזה: כאן. אתמצת ואומר, שיש טענה שהמפלגה של גנץ ולפיד לא הציעה חלופה לפתרון הבעיה, ולכן לא הייתה סיבה למי שרגיל להצביע ליכוד, לשנות את הצבעתו. נאמרו שם עוד דברים, אני ממליצה לקרוא את כולו. (ולא, אני לא גרה בדרום).
ב. חשוב להבהיר שכל הכספים המועברים לעזה, שחלקם/כולם הגיעו לידי חמאס, לא שולמו ע"י ישראל אלא ע"י קטאר, וישראל רק אפשרה להם להיכנס לרצועה. הדרך שבה זה נעשה הייתה מבישה, וכך גם העובדה שהכספים הגיעו לחמאס ולא ישירות לאוכלוסייה. ישראל איפשרה את העברת הכספים מקטאר לעזה, כי הרשות הפלסטינית לא עשתה זאת, והמצב בעזה היה על סף פיצוץ ומשבר הומניטרי, וישראל לא מעוניינת בכך כי בסוף זה תמיד פוגע בנו. כמובן שפתח החמצן הזה לא הספיק לארגוני הטרור, והם המשיכו להתגרות ואף ירו על המרכז פעמיים, דבר שמבחינתם הוא מרחיק לכת ונחשב בעבר כהכרזת מלחמה על ישראל.
 
ג. מהיכן המידע שהסגר הימי הוסר? ככל הידוע לי, ספינות חיל הים עדיין מונעות מכל כלי שיט להגיע לחופי עזה. אשמח לקרוא היכן כתוב אחרת, זה חדש לי.
 
ד. אני אישית לא מתעודדת מהכביכול תיקו בין הליכוד לכחול לבן. כן חשוב להתחשב בגושים, והאמת היא שמרבית המצביעים הצביעו למפלגות שבסוף תמלצנה על נתניהו כראש ממשלה. ואני מתייחסת גם למצביעי כחלון וליברמן, שכרגע אני לא רואה מצב בו הם לא יצטרפו לממשלת נתניהו. מעניין אותי איך ליברמן והמפלגות החרדיות יצליחו לשבת יחד לאור הדרישות של כל צד.
ולא, עוד כמה מנדטים לא היו מספיקים למהפך. ראשית, לא היה מהיכן להביאם, משום שגנץ לקח כמעט את כל המנדטים של השמאל-מרכז, מה שקרוי תזוזה בתוך הגוש, וכמעט לא עברו מנדטים מהגוש הימני. שנית, גם אם כן היו עוברים מנדטים מהימין לגנץ, עדיין לא היו לו מספיק מנדטים לגוש/קואליציה/ממשלה, בהנחה שמרצ והעבודה היו יושבים באותה קואליציה עם ליברמן וכחלון.
 
אני לא יודעת מה צריך לקרות כדי שלרוב הציבור הישראלי יימאס מנתניהו, כנראה שזה עוד ייקח זמן או לחלופין הוא יורשע (ואין הבטחה שאם זה יקרה הוא יאבד את תמיכת מצביעיו). בכל מקרה, זה מצער מאוד שראש ממשלה בישראל מורשע, ולא משנה במי מדובר - אולמרט, נתניהו - פשוט עצוב.
 
מה שכן, לא ברור מדוע חברי הליכוד מאמינים שעכשיו לא ניתן להעמיד את נתניהו לדין (אם זה יגיע לכדי כך), משום שרוב העם בחר בו כריבון. יש מערכת משפט והיא זו שתקבע אם מישהו זכאי או אשם, בהתאם לחוק ובהתאם להוכחות ולטענות של כל צד שתוצגנה במשפט. לעם אין שום הכרעה והשפעה בעניין.
 
לסיכום, שיהיה לכולם בהצלחה. מקווה שבקדנציה הזו ישקיעו יותר בבריאות, רווחה, תחבורה ציבורית וחינוך (בהנחה שאת המצב הביטחוני לא ניתן לשפר).
לצפיה ב-'קראתי את הפוסט שצירפת, עדיין זה לא תירוץ להמשיך להצביע לו'
קראתי את הפוסט שצירפת, עדיין זה לא תירוץ להמשיך להצביע לו
11/04/2019 | 07:00
2
47
איך אפשר לצפות לתוצאה שונה אם עושים שוב ושוב את אותו הדבר? מה זה נותן להמשיך להצביע למשהו לא טוב? הם איבדו את הלגיטימציה שלהם להתלונן. דבר שני כחול לבן אמרו שהם לא יימנעו מסיכולים ממוקדים והם לא יאשרו תשלום פרוטקשן לחמאס ובשבילי זה מספיק. תחת בני גנץ היו כמה וכמה חיסולים מוצלחים מאוד. ובכלל, אני לא מקבלת את הטענה הזו שלמישהו אין תחליף אין כזה דבר, לכל אחד יש תחליף בטח אם מדובר באחד שלא משנה מה יקרה במדינה הוא ימשיך עם המדיוניות של שב ואל תעשה בעיניי זה אי כשירות לתפקיד. לכן אני אף פעם לא אתפוס איך אנשים ממשיכים להצביע לו על עיוור. אולי חושבים שמצביעים לכוכב קולנוע/שחקן שכחו שאנחנו במדינת ישראל שחיה עם איום קיומי מתמיד.
 
לגבי הדולרים שאנחנו מאשרים לקטאר להעביר לחמאס זה לא באמת משנה מאיזה כיס זה יוצא כל עוד אנחנו פותחים לזה את הדלת. זה גם כסף שלא עובר סינון הוא מגיע ישר לחמאס ולא דרך הבנק..! זה כאילו אנחנו מאשרים לאיראן להעביר כסף לחמאס בעוד שאנחנו כל הזמן מתלוננים שאיראן היא ראש הנחש שמממן את כל אוייבינו. אין כל הבדל. אנחנו מאשרים מימון טרור נגדינו זה לא נתפס. וזה לא נכון שזה מחליף את הכסף שאבו מאזן היה שולח כי אבו מאזן היה שולח את הכסף רק לפקידים שלו בעזה, הוא מעולם לא העביר שקל לחמאס. כך שאין לכסף שום קשר לאבו מאזן לעזתים ולמצב ההומניטרי. הכסף הולך לטרור.
 
לגבי הסגר הימי עד כה זה היה 6 מייל ועכשיו הרחבנו ל15, שאם אני לא טועה זה אפילו יותר מהמרחב הימי של ישראל עצמה. אז בעיניי זה בהחלט הסרת הסגר כי ברור שמאוד קשה עד בלתי אפשרי לפקח ממרחק כזה על המרחב הימי שלהם. סכנה חמורה לחדירה דרך הים והעברת נשק.
 
מהפך היה בהחלט תרחיש אפשרי לו היו עוברים עוד כמה מנדטים מהליכוד לבני גנץ.
לצפיה ב-'בני גנץ ובוגי יעלון לא רצו להרוס את המנהרות בצוק איתן'
בני גנץ ובוגי יעלון לא רצו להרוס את המנהרות בצוק איתן
13/04/2019 | 00:33
1
27
הם התנגדו לפעולה קרקעית התקפית, כך שקשה לסמוך עליהם בעניין. הם גם אומרים שהם ימוטטו את החמאס ויחזירו את אבו מאזן לשלוט בעזה ומן הסתם יעבירו לאבו מאזן כספים כך זה חזון של תשלום פרוטקשן לאבו מאזן כמו שהיה בכל תהליך אוסלו, כן גם בזמן שלטונם של ביבי ושרון.
 
לפי התשדירים שראיתי והסרטונים שנתקלתי בהם בוואלה עוד לפני תשדירים אז כשביבי הלך לפוליטיקה הוליווד הפסידה מפיק מעולה, אין כמוהו בסרטונים שבהם הוא משווק את עצמו, לא אתפלא אם מכיני הפרסומות למיניהן יתייעצו עם ביבי, פאתוס זה סופר התחום שלו.
 
וגם אם ראית את הראיון עם גנץ כשיונית לוי שאלה אותו על כך שהמדיניות שהוא יוצא נגדה היא בדיוק אותה מדיניות שניהל כרמטכ"ל בצוק איתן, אז בני גנץ פשוט התחמק כי לא היה לו מה להשיב.
 
ואם ההבדל בין ליברמן ובנט לגנץ שליברמן ובנט ישבו בקבינט אז גם לפיד ובוגי יעלון ישבו בזמנו בקבינט. כך שאין סיבה לחשוב שהדיבור הגבוה נגד החמאס של הרביעייה גנץ, לפיד, יעלון ואשכנזי אמין יותר מדברי ביבי בעופרת יצוקה ודברי ליברמן ובנט עכשיו ובצוק איתן.
 
אבל כאמור הם גם לא הצביעו ליברמן או בנט, נראה שאיבדו את התקווה שאפשר לעשות משהו כדי לתקן.
לצפיה ב-'הנקודה היא לא בהכרח פעולה קרקעית אלא הלחמות נגד הטרור'
הנקודה היא לא בהכרח פעולה קרקעית אלא הלחמות נגד הטרור
15/04/2019 | 06:42
20
בני גנץ אמר בכל ראיון שהוא בעד להגיב בעוצמה ורק אז לנסות לראות מה אפשר לשפר מבחינה הומניטרית בעזה. בוגי אמר שאין להם בעיה להעביר כסף לפרוייקטים הומניטריים בעזה דרך הבנק אבל ממש לא מזוודות של כסף ישירות לחמאס וכולם שם אמרו שהם בעד חיסולים ממוקדים. מאוד רחוק מהשב ואל תעשה דבר של ביבי הכושל. לא מדובר על מלחמה/כיבוש/מבצע קרקעי, הרי צריך להתחיל ממשהו - מיגור הטרוריסטים מהאוויר. אנחנו נמצאים במצב שאירגון טרור סוחט מדינה שלמה ואנחנו נותנים להם. זה לא מצב נורמאלי. לפחות בעיניי. ולגבי הכסף ברור שמאחורי החליפה של אבו מאזן גם מסתתר ראש של מחבל אבל תסכים איתי שהוא הרבה פחות מסוכן לנו מסינוואר אם להשוות.
 
אגב הראו בחדשות מישהו משדרות שנפל טיל על העסק שלו לפני כמה חודשים ומה הוא הצביע? ביבי חחחח אין אני אומרת לך אנשים פשוט שטופי מוח. לא מזיז להם שעשור ביבי מבצע את מדיניות השמאל העיקר שהוא מפמפם להם ללא הרף: ביבי.ימין.חזק. לא שגנץ והאחרים הם כן ימין חזק אבל לפחות מבחינה ביטחונית הם קצת הרבה יותר ימין מביבי. וזו הסיבה שבחרתי בהם, עדיין יש לי תקווה שאולי אחרי כתב האישום הם יוכלו לקבל את המושכות ואם לא יש גם את ליברמן שיתנה את כניסתו לממשלה בשינוי מדיניות הביטחון הרופסת מול עזה ובחוק הגיוס אחרת הוא לא נכנס לממשלה ואז לביבי אין ממשלה
 
אז כשחושבים על זה טוב שבנט לא הצליח לעבור את אחוז החסימה, הוא בכל מקרה היה נכנס לממשלה בלי שום תנאים כי אין לו עקרונות ואומץ ואז במקרה כזה ליברמן לא היה יכול לאלץ את ביבי לשנות את המדיניות ואולי גם לתת לו את תיק הביטחון. מקווה שלביבי אין איזה תכסיס שהוא שומר בצד ושליברמן באמת יהיה לשון כף המאזניים חח..
 
לצפיה ב-'בנט עבר את אחוז החסימה! בזכות קולות החיילים'
בנט עבר את אחוז החסימה! בזכות קולות החיילים
11/04/2019 | 07:05
2
33
לצפיה ב-'נכון לרגע זה נראה שלא '
נכון לרגע זה נראה שלא
11/04/2019 | 14:22
1
48
אבל סך הכול רוב הפרשנים בערוצי הטלוויזיה והעיתונות אומרים שבניגוד לפקה פקה של ליברמן, בנט באמת הציע תוכניות אופרטיביות כמו בעניין המנהרות. 
 
אבל אם התוצאות כפי שהן אז משהו רע עובר על צה"ל, פעם שנייה ברציפות, החיילים נותנים מנדט נוסף למר"צ, הקצונה זה ידועה אבל החיילים הסדירים? 
לצפיה ב-'כן לרוע מזלם של בנט ושקד זה התברר בסוף כספירה שגויה'
כן לרוע מזלם של בנט ושקד זה התברר בסוף כספירה שגויה
11/04/2019 | 23:52
43
של הקולות.
 
לצפיה ב-'בראשית ז"ל'
בראשית ז"ל
11/04/2019 | 23:06
5
63
ועדיין כבוד גדול
לצפיה ב-'האמת שבדיוק חשבתי איזה פאדיחה אם זה מתרסק '
האמת שבדיוק חשבתי איזה פאדיחה אם זה מתרסק
12/04/2019 | 00:06
4
77
כולם משקיפים..רשתות מהעולם..מביאים את ביבי ושות'..איכשהו זה היה לי ברור שזה ייגמר רע לא יודעת זה היה נראה לי יותר מידי טררם בשביל עצם שנראה כל כך פרמיטיבי, לא יכלו לבנות משהו יציב יותר? ככה שלא האמנתי שזה יצליח לנחות גם ככה אז לא התאכזבתי. יותר הפריע לי שעשו את זה בשיא המתח של 2025 שנייה לפני שמגלים לנו מי שישיית הגמר לא שעקבתי אחרי כל הפרקים אבל פה ושם..דווקא פורמט לא רע ודי מקורי יחסית לריאליטי הרדוד שיש היום.
לצפיה ב-'ממש לא פאדיחה וחבל שאנשים מזלזלים'
ממש לא פאדיחה וחבל שאנשים מזלזלים
12/04/2019 | 18:01
3
53
יש ל"עצם פרמיטיבי" הזה הרבה משמעות וזה הביא לנו המון כבוד והערכה. בראשית היא הראשונה בהסטוריה שהיא פרוייקט פרטי ולא ממשלתי. כל הכספים שהושקעו הגיעו ממשקיעים פרטיים ותורמים פרטיים. הסכום שהושקע בפרוייקט הזה הוא הרבה יותר קטן ממה שהשקיעו אחרים כדי לשלוח חללית לירח. אנחנו בין 7 מדינות שהצליחו להכנס למסלול הכבידה של הירח ורק 3 מדינות, או יותר נכון מעצמות, הצליחו לנחות שם - ארה"ב, ברית המועצות וסין. ואנחנו כמעט היינו המדינה הרביעית. אנחנו, מדינה פיצית בת 70 שנה בלבד, עם 8 מיליון תושבים ועם תקציב זעום, העזנו לנסות להגיע להישגים של שלוש המדינות הענקיות, וכמעט הצלחנו. ה"עצם הפרמיטיבי" הזה הגיע כל כך רחוק, כזה קטן וכזה זול, זה גאונות! ובזכות מה? כמובן בזכות המהנדסים ומדענים שלנו. הישראלים הראו איזה אנשים איכותיים יש לנו, כמה ידע, יצירתיות וחשיבה יש פה, וללא ספק כל הפתרונות המדעיים וטכנולוגיים שנולדו עם "בראשית" והידע וניסיון שנצברו הולכים עוד לשמש אותנו ולעזור לנו בהרבה תחומים.
בנוסף, אותם משקיעים שנתנו כסף, נתנו בתנאי שמשתתפי הפרוייקט ילכו לבתי הספר, גנים ומקומות שונים אחרים ויספרו על הפרוייקט, על מנת לעורר את האינטרס של הדור הצעיר ולעודד צעירים לעסוק במדע ומחקר. וזאת הייתה אחת המטרות החשובות של הפרוייקט "בראשית". אני יודעת את זה כי גם אצלינו בעבודה עשו הרצאה על הפרוייקט הזה, וזה באמת היה מרתק וכולם אצלינו אחרי זה עקבו אחרי ההתפתחויות עם ה"בראשית". מי שבאמת עקב, קרא עדכונים והתעניין , מבין כמה זה היה חשוב .
העולם מפרגן, למרות ההתרסקות, מפרגנים ומשבחים את היכולות שלנו, כי גם להגיע לאן שהגענו עם אמצעים כל כך מוגבלים, זה הישג מטורף.
לצפיה ב-'חחח הדברים נכתבו בציניות..'
חחח הדברים נכתבו בציניות..
12/04/2019 | 21:19
2
51
בואי נאמר שגאווה ישראלית זה לא משהו שאני לפחות ארגיש בזמן הקרוב לאור המצב הביטחוני והפוליטי במדינה, אז מטבע הדברים אותי העניין הזה פחות הלהיב מה שכן אם היינו שולחים אסטרונאוט זה כבר סיפור אחר ומה לעשות שבאמת מדובר בעצם שהוא זול יותר? אם המדינה באמת גם הייתה שותפה למימון היינו שולחים משהו קצת יותר רציני שהיה גם נוחת יפה ואז ההישג היה הרבה יותר משמעותי-אולי בעתיד
לצפיה ב-'תזכרו שלפני אפולו 11 היו 10 נסיונות שלא הצליחו'
תזכרו שלפני אפולו 11 היו 10 נסיונות שלא הצליחו
13/04/2019 | 13:02
27
כאן זאת חללית לא מאויישת שנגיעה לירח בנחיתה לא רכה, ואנחנו רק המדינה זה השביעית שהשיגה את זה...זה ראוי להערכה רבה.
אף מדינה לא הצליחה בניסוי הראשון וכאן בניסוי הראשון הגענו אבל בהצלחה.
 
כאילו שתלמיד קיבל 95 ושואלים אותו איפה עוד 5 נקודות.
לצפיה ב-'זה לא המחיר שלה, אלא ענין של מזל כנראה'
זה לא המחיר שלה, אלא ענין של מזל כנראה
13/04/2019 | 13:50
33
כמו שנאמר מעליי כבר, כל אלה שהצליחו להנחית שם , נכשלו כמה פעמים לפני, ובניסיונות אלו ריסקו חלליות בשווי של מיליארדים $. כסף לבד זה לא מספיק ולא מבטיח הצלחה, צריך תכנון חכם, ידע והבנה, וגם מזל. אם בראשית הגיעה עד לשם ורק לא הצליחה לנחות בהצלחה, כנראה שהיא הייתה בנוייה בצורה מספיק טובה כדי להצליח להשלים את המשימה שלה, אבל מה לעשות , כנראה משהו התפספס שם או סתם חוסר מזל. את יכולה לנסוע במרצדס יוקרתית ואת יכולה גם להגיע לאותה נקודה באופניים, בשני המקרים אפשר בטעות להכנס בתוך עמוד או עץ, לאבד שליטה בגלל איזה חתול שקפץ על הכביש, ואת מרצדס גם אפשר לדפוק תוך כדי ניסיון חניה כושל.
לצפיה ב-' השוד הגדול '
השוד הגדול
11/04/2019 | 22:34
7
53
לצפיה ב-'איזה כיף הוט ענו שהם משאירים אותה בVOD למרות שהסתיימה'
איזה כיף הוט ענו שהם משאירים אותה בVOD למרות שהסתיימה
12/04/2019 | 00:22
4
45
מבחינתי זה מעולה כי מזמן כבר הפסקתי להקליט מחוסר מקום בממיר.
אני הגעתי עד פרק 96 מצד שני לא בא לי שהיא תסתיים לי כ"כ מהר כי אין ברזילאית
חדשה בינתיים
לצפיה ב-'בטי המכוערת ב-VOD שלי ואני מניח שגם המתחזה תהיה '
בטי המכוערת ב-VOD שלי ואני מניח שגם המתחזה תהיה
12/04/2019 | 01:10
1
47
והן יהיו ב-VOD של כל החברות, כך שנראה שלאחד השוד הגדול ודם ואדמה תוכלי להתפנות אליהן, כי אני מנחש שבובה פראית, בטי המכוערת והמתחזה תישארנה ב-VOD הכי הרבה זמן. 
 
אגב מופיע לך ב-VOD סדרות שעומדות לרדת, זמין לצפייה עד תאריך מסוים או שסדרות נעלמות כרעם ביום בהיר? כדי שתספיקי לראות את השוד הגדול עד הסוף, אני אגב בפרק 115, גם לא סיימתי וגם בפיגור של יותר משבועיים. 
 
צפית בפרקים האחרונים של הרי את מוכרת לי? 
לצפיה ב-'יש לי גם את אדמה פראית שאני מתמרנת איתה חח אז ייקח עוד זמן'
יש לי גם את אדמה פראית שאני מתמרנת איתה חח אז ייקח עוד זמן
12/04/2019 | 21:53
25
עד שאגיע למתחזה, בטי נראה לי אוותר, לבטח תגיע עד אז ברזילאית חדשה.
בהרי את מוכרת לי נשארו לי עוד שני הפרקים האחרונים, השבוע צפיתי בפרקים 13-14 בקרוב אפתח עליהם שירשור איזה פרקים
לגבי ה-VOD עצמו לא זכור לי שאי פעם עדכנו שם לגבי ירידת סדרות, אחרת הייתי יודעת מראש שהקוריאניות יירדו עם סיומן. לפי התשובה של הוט לגבי השוד אני בטוחה שאספיק לפני שזה יירד:)
לצפיה ב-'כמה ימים השוד הגדול יהיה בvod'
כמה ימים השוד הגדול יהיה בvod
12/04/2019 | 01:37
1
40
אני רק התחלתי לצפות בטלנובלה הזאת...
כל כך מקווה שישאירו את השוד הגדול ואת הבובה הפראית ואת איסבל לעוד איזה חצי שנה.
 
 
לצפיה ב-'טלנובלה מדהימה את לא תצטערי! '
טלנובלה מדהימה את לא תצטערי!
12/04/2019 | 21:31
40
לא יודעת מתי היא בדיוק תרד אבל הוט הבטיחו שזה ייקח עוד זמן ושכרגע היא נשארת.
לצפיה ב-'עד פרק 120 - לא יאומן כיסופר '
עד פרק 120 - לא יאומן כיסופר
16/04/2019 | 00:47
14
מסתבר שנינה!!! היא החפרפרת של אטאידי במשטרה!!! איזה מזל שאטאידי לא התכוון לרצוח את ארלטי אלא ליז'יה ניסתה ולא הוא, כי נתנו לנינה לשמור עליה כשאנטוניה לא תוכל, נתנו לחתול לשמור על השמנות!!! 
 
מריה פיה נופלת במלכודת של אריק ועוברת לגור איתו במלון ואריק לוקח את המחשב שלה ובעזרת לורנסו מצליח לגלות שיש לה ענן ובעזרת האקרים הם מצליחים לפרוץ ואריק המום לגלות שמריה פיה ידעה שמלאגטה הוא השודד מההתחלה עוד כשאריק הואשם בשוד כי יש גם את התאריכים. 
 
בינתיים ז'וליו שם לב שאנטוניה לא מאושרת עם דומניקו ושואל מה יכול לעשות כדי שתסלח לו והיא מבקשת שיפסיק לשקר ויסגיר את הגנב הרביעי והוא משכנע את אגינאלדו וסנדרה אלנה להסגיר את מלאגטה למרות ברית השתיקה. מסתבר שסנדרה אלנה מחבבת את אריק והפריע לה שמלאגטה הפליל אותו והם משתכנעים והולכים למסור עדות במשטרה ומספרים את הכול וז'וליו משמיע את ההקלטה של מלאגטה. בתזמון מושלם כשאריק טומן מלכודת למריה פיה ומלאגטה ומזמן את מריה פיה כאילו לארוחת ערב רומנטית ואליה מזמין את מלאטגה ומטיח בהם את התמונה של השוד. לואיזה מגלה שאריק מתעמת איתם ומספרת למשטרה והמבצע למעצר של מלאגטה יוצא. 
 
מלאגטה מגן על מריה פיה וטוען שהוא איים עליה ולכן היא לא הסגירה אותו. אריק מתחקר את עניין השוד ומלאגטה טוען שרצה להתקדם בחיים ולא להיות סתם שוער. אריק מטיח בו שהוא רצה את מקומו ומריה פיה מספרת על כוונתו להינשא לסביני, אריק מטיח בו שאין לו גבולות ומלאגטה טוען שהגבולות שלו הם ללא נשק וללא אלימות. אריק לא מקבל את זה כי להשאיר את פדריניו הזקן ואת נכדתו חסרי כל זאת אלימות והם ניצלו רק בזכות הנדיבות של אריק ונליטו ומלאגטה מזכיר שפדריניו רצה לגנוב ממס הכנסה. 
 
המשטרה מגיעה לעצור את מלאגטה והוא קופץ לבריכה ומצליח לברוח לזמן מה כשמריה פיה דואגת שהשוטרים יהרגו אותו, לאחר מרדף מלאגטה נתפס ומריה פיה סוף סוף מתוודה באהבתה למלאגטה וגם מלאגטה מתוודה על אהבתו כלפיה. כשמלאגטה נתפס, ז'וליו, סנדרה אלנה ואגינאלדו מבינים שהמשפט שלהם קרוב והם צפויים לקבל עונש מאסר רציני.
 
אריק מטיח במריה פיה שסיפור האיום הוא שקר והיא רצתה לחפות על מלאגטה והוא מבקש ממנה להיות כנה בשם מה שעבר ביניהם והיא מתוודה שסחטה את מלאגטה ורצתה להוריד את אריק לתחתית כדי שיישען עליה, ואריק המום שלדבר הזה מריה פיה קוראת אהבה. היא גם מספרת שצילמה את המזוודה במקרה כשאריק השפיל אותה לאחר שסיפרה ללואיזה על קניית המלון. 
 
לפני כן לורנסו מגיע לבת דודה של אימו של מלאגטה ומתגלת העובדה שמלגאטה הוא בנו של טימוטאו. מה שמחבר את הקצוות של איך הוא ידע על הסיסמא ועל המסדרונות הבלתי פעילים. מלאגטה מספר למשטרה איך תוכנן והתבצע השוד ומסביר שאביו לא ידע משום דבר והוא רק סיפר בזמנו שהקוד הוא מספר הרכב. הוא נשאל האם דרס את וולדימר והוא טוען שהתגאה שעשה הכול ללא אלימות וזה סתם צירוף מקרים ומזל שהיה לו. הוא נשאל אם הוא הפליל את סינתיה והוא מודה בכך ודומניקו שואל אם זו לא אלימות, שחפה מפשע נעצרה בגללו והוא טוען שידע שהיא לא תירקב בכלא ולא יצא מזה שום דבר ורק חיפש להטעות אותם.
 
ז'וליו מבהיר את העניין עם סינתיה ומספר שמלאגטה הפליל אותה כדי להטעות את המשטרה וגם מספר שמלאגטה השיג את הראיות שהיו לאימו בקשר לתאונה של מירלה וסחט אותו שיפליל את אימו אם יידבר וסינתיה המומה שמלאגטה סחט את ז'וליו כשהם היו חברים ושמחים להבהיר שז'וליו לא היה מנוול כפי שחשבה אז. גם עם אימו ז'וליו מבהיר את העניין ומספר שגילה שטימוטאו אביו של מלאגטה רק לאחר מותו של טימוטאו ומספר שהוא איים גם עליה ולכן ז'וליו לא היה יכול להגן על סינתיה וארלטי מצטערת שעירבה אותו בזה. 
 
סביני מטיחה במלאגטה שהוא ניסה לנצל אותה זאת לאחר שגילתה במקרה שהוא בגד בה עם מריה פיה ועכשיו כשהוא עומד מאחורי השוד ומלאגטה לועג לסביני ומסביר שמעולם לא אהב אותה ותמיד אהב את מריה פיה. מריה פיה באה לבקר את מלאגטה ונינה נותנת לה לראות אותו בניגוד לנהלים אחרי התייעצות עם אטאידי. גם כשז'וליו, סנדרה אלנה ואגינלאדו באו להעיד, נינה הזהירה מישהו, אבל עם מריה פיה נחשף שהיא מדווחת לאטאידי. 
 
מריאזיניה באה לבקר במלון בדיוק כששני המשפחות של דון וליז'יה יושבים לאכול וליז'יה מציגה את משפחתו הביולוגית של דון ומריאזיניה אומרת שאיזה יופי שהם סלחו לה. הם דורשים לדעת על מה יש להם לסלוח וסביני מרגישה רע ובורחת. מסתבר שסביני עשתה בדיוק את מה שעשתה סולדד באנה כפול שלוש רק בצורה יותר מתוחכמת וגם הנסיבות דומות שהפילה את הילד של פדריניו. מסתבר שסביני מצאה את דון ועזרה לו, אבל לא דיווחה לרשויות ולקחה אותו איתה וברחה איתו לג'נבה ושם הסדירה את האימוץ כשהיא לא ניסתה למצוא את משפחתו. 
 
משפחתו של דון זועמת על כך שסביני הרסה את משפחתם, אך סביני מרגישה לא טוב ומאושפזת בבית החולים ומדה דוחה את התלונה במשטרה עד שיובהר מצבה הבריאותי של סביני, גם דון כועס עליה. מסתבר שמריאזיניה לא פלטה שום דבר במקרה אלא ליז'יה שכנעה אותה לעשות את זה. 
 
לאחר הסגרת מלאגטה ז'וליו מבקש את סליחתה של אנטוניה ואנטוניה מודה באהבתה כלפיו אך טוענת שכדי להיות איתו תצטרך לעזוב את המשטרה כי אחרת ילעגו לה השוטרת שהיא בת זוג של גנב והיא לא תעמוד בזה ולכן זה קשה בשבילה. ז'וליו לא חושב שזה צריך להטריד את אנטוניה אך נותן לה את הזמן שלה. גם דומניקו מבין שאין אהבה בינו לבין אנטוניה ונפרד ממנה וגם מבשר לז'וליו שהם כבר לא זוג. 
 
טניה מפתיעה שנראה שהיא באמת התאהבה בדון והיא רוצה להתפטר ולעזוב את המלון לאחר הפאשלה שלה אך דוגלס ודון משכנעים אותה להישאר. גם כשסביני מנסה לשחד אותה שוב היא דוחה את הצעתה בבוז לתדהמתה של סביני. 
 
מקודם לסינתיה יש מחזור ונליטו דואג לתרופה שלה ולורנסו עוזר לה וכך לורנסו מגלה שסינתיה חדרנית במלון. כשלורנסו ונליטו יחד עם סינתיה, נליטו מבין שקורה משהו וסינתיה מתוודה שאמנם סנדרה אלנה דאגה להסתיר שסינתיה חדרנית, אך יש לה רגשות כלפי לורנסו. נליטו מודה לסינתיה על הכנות והם נפרדים ונשארים כידידים ואנטוניה מודה לסינתיה שהייתה כנה עם אחיה. 
 
אריק ולואיזה מנסים להסביר לבבצ'י את כל מה שקרה וכשהיא מוחה שרימו אותה, הם מסבירים שהיה צריך להיות אמין ולכן הסתירו ממנה את האמת וזה השתלם, אך בבצ'י מבקשת לתת לה זמן. לעומת זאת פדריניו ונליטו מבינים יפה מאוד את מטרת הפרידה המזויפת של אריק ולואיזה ושמחים בשבילם שהם שוב יחד. 
לצפיה ב-'עד פרק 124 - נחשפה הסיבה למותה של מירלה '
עד פרק 124 - נחשפה הסיבה למותה של מירלה
19/04/2019 | 02:40
8
ליז'יה שכרה את אניבל שהיה הנהג שלה ושל אטאידי לחתוך את הבלמים, אך מכיוון שלמי שליז'יה רצתה לרצוח ולאריק ומירלה היה אותו הדגם, אניבל האידיוט לא הסתכל לא על המספר ולא על כלום וחתך את הדגם שהיא סיפרה עליו בתירוץ שזה דגם ייחודי וזאת הייתה המכונית של אריק וגם אריק היה אמור לנסוע כך שגם אריק היה יכול להירצח וגם בבצ'י נפגעה.
 
אניבל נחקר מכיוון שחוקרים הכול על התאונה וסנדרה אלנה מגלה שאביה החורג היה הנהג של ליז'יה ואטאידי וכשליז'יה ואניבל נפגשו הם העמידו פנים שהם לא מכירים והיא מתחקרת את שניהם והגרסאות שלהם סותרות, בעוד אניבל טוען שהיו חייבים לו כסף, ליז'יה מאשימה אותו שעשה תאונה. סנדרה אלנה מחליטה שלא לשתוק ומזמנת את אריק ומוכנה שגם לואיזה תהיה נוכחת שזה לא ייראה כמו פיתוי ואומר שיש לה חשדות בקשר לתאונה של מירלה.
 
אנטוניה בחרה בז'וליו בחג המולד והחליטה לעזוב את המשטרה, בעוד המפקח דווקא ציפה שתחליף אותו כשיצא לפנסיה, גם דומניקו מאשים את ז'וליו, למרות שההחלטה של אנטוניה, ובכל מקרה המפקח ביקש להסתיר את ההתפטרות ואת הרומן עד למשפט. אנטוניה מספרת ללואיזה שדווקא מקווה שארבעת השודדים יענשו בחומרה ולאנטוניה לא נוח לספר על הרומן עם ז'וליו, אך לואיזה מבינה שבין הארבעה הוא היחיד שהתחרט והחזיר את הכסף לסבא שלה. בעצם גם סנדרה אלנה החזירה לפדריניו מהירושה את כל מה שהיא בזבזה מכספי השוד ובכל מקרה מקווה שלואיזה לא תישאר מלאת טינה כשסנדרה אלנה מנסה לעזור לאריק.
 
אנטוניה מתחבאת ושומעת את נינה מנהלת שיחה חשודה מאוד עם מישהו ומשתפת את דומניקו שהיא לא רוצה למהר להסיק מסקנות, אבל ייתכן והחפרפרת שהמפקח מחפש זאת נינה. 
 
פדריניו מספר למדלנה וכריסטואובו שאין התיישנות על העברה של סביני ואם הם יתלוננו עליה היא תגיע לכלא, ומבקש מהם לא לעשות זאת לאור מצבה הבריאותי שבו מאסר עלול להיות קטלני עבורה. דון מתקשה לסלוח לסביני אך כשמשפחתו מבקשת את דעתו הוא מעדיף שלא יתלוננו עליה. 
 
חג המולד נחגג ומלאגטה נחשב לסכנה לציבור והוא לא יכול להשתחרר בערבות וגם לא לחופשה קצרה בחג המולד, ושותפיו באים לבקר אותו בחג המולד. אגינאלדו מתחפש לסנטה קלאוס וסנדרה אלנה שואלת על המתנות ומספרת שהייתה רעה ששדדה מלון והשפילה את אהובה ופיתתה גבר נשוי ומבקשת לעצמה גבר טוב, יפה ועשיר והסנטה קלאוס אומר שיכול להיות רק יפה וטוב כי כסף כבר יש לה והיא מגלה שאגינלאדו הוא הסנטה קלאוס והם סוף סוף משלימים.
 
לורנסו מתעניין בסינתיה וסינתיה לא מאמינה להצלחה בין עשיר לחדרנית לאור הניסיון הרע של סנדרה אלנה עם אריק ושל טניה עם דון והוא מבהיר שהוא לא אריק ולא דון והיא לא טניה ולא סנדרה אלנה ולכל אחד סיפור משלו ומשכנע אותה לתת לו הזדמנות.
 
ליז'יה סוף סוף מגלה שמריה פיה הייתה האם הפונדקאית של בבצ'י וגם במשטרה מריה פיה הופכת לחשודה לאור העובדה שהייתה מאוהבת באריק ואביה הסתיר את הראיות, דבר שמופרך כי גם אריק היה אמור להיות באוטו וגם מסתבר שמירלה מיד לאחר הלידה הרחיקה את מריה פיה מבבצ'י ולא נתנה לה להתקרב אליה ואולי זה יכול להסביר את האנטיפתיה של מריה פיה לילדה שנשאה ברחמה תשעה חודשים. גם ליז'יה חושבת שזה אכזרי מצד מירלה שידעה שמריה פיה מאוהבת באריק וניצלה אותה לצרכיה. מסתבר שגם אטאידי לא היה אמור לדעת, הוא פשוט בא במקרה לחוות הסוסים שבה התחבאו מירלה ומריה פיה בטענה שהן בקורס והוא ראה את מריה פיה בהריון החודש השישי. 
לצפיה ב-'אפשר לקבל מועדי עליית טלנובלות חדשות וגם עונות חדשות של'
אפשר לקבל מועדי עליית טלנובלות חדשות וגם עונות חדשות של
11/04/2019 | 16:06
3
87
אישה,  וונדטה ואם יש עוד גם לטורקיות וגם אחרות.  תודה.
לצפיה ב-'ננסה '
ננסה
11/04/2019 | 23:45
2
73
18.4.2019 - שידור חוזר של המתחזה המקסיקנית. 
27.4.2019 - שידור חוזר של צ'אליקושו כשישודרו בשבת בינג' 3 פרקים אחרונים של מחכים לשמש 106-108 ושני הפרקים הראשונים של צ'אליקושו. ב-12:30 ושידור חוזר ב-21:30.
6.5.2019 - עונה שנייה של ונדטה. 
13.5.2019 - תמיד אהבה הפורטוגלית הראשונה בתולדות ויוה. 
21.5.2019 - המחליפה של 100 ימים במידה ומספר הפרקים באתר ויוה נכון.
27.5.2019 - המחליפה של הגורל של אווה שלא ברור אם זה שידור חוזר או סדרה חדשה לאור שני השידורים החוזרים של ויוה וינטג' ודם ואהבה החדשה במקום רק אלוהים סולח.
27.5.2019 - העונה השנייה של אישה. 
 
 
לצפיה ב-'תודה יבגני,'
תודה יבגני,
12/04/2019 | 10:38
1
51
עטרה כתבה שאישה יתחיל מ 1/5/ בפורום ויוה וכנראה שזו טעות.
לצפיה ב-'לא יודע מאיפה היא לקחה את זה '
לא יודע מאיפה היא לקחה את זה
12/04/2019 | 13:55
54
1.5 זה בכלל ערב יום השואה שבו אין שידורי ויוה וויוה פלוס. 
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
07/04/2019 | 22:25
6
32

כל מה שקשור לטלנובלות נא לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
 
לצפיה ב-'האם טלמונדו שינו מדיניות? '
האם טלמונדו שינו מדיניות?
08/04/2019 | 00:08
77
עד עכשיו בטלמונדו חוץ מכמה קטעים בכלא של אני אניטה, תמיד הכול במיאמי וקליפורניה ובמישהו צופה בך אפילו בשיקגו ובמלאך ושטן ויפה במנהטן בניו יורק, הכול התנהל בספרדית, בתי המשפט, המשטרה, בתי הכלא, כאילו מדובר בעוד מדינה באמריקה הלטינית. רק במישהו צופה בך מדי פעם מפקחת המשטרה נתנה הוראה באנגלית, אבל רק לעיתים רחוקות. ופתאום בדם ואדמה הכול מתהפך, הסוהרים מדברים אנגלית, השופט מדבר באנגלית, כמו שזה מתנהל באמת בארה"ב.
 
יש לציין שבארגוס דווקא הקפידו בשיבה הביתה על סצינות באנגלית בארה"ב, אבל מדובר בקליפורניה אז זה לא ארגוס. האם מישהו העיר לטלמונדו על שהם מציגים כאילו ארה"ב דוברת ספרדית, או ששינוי המדיניות הזה ספונטני? 
לצפיה ב-'חודש הבא תעלה טלנובלה מפורטוגל-יש השערות איזו?'
חודש הבא תעלה טלנובלה מפורטוגל-יש השערות איזו?
08/04/2019 | 10:23
3
106
ע"פ פורום הוט (שקיבלו עדכון מויוה) בחודש הבא תעלה טלנובלה מפורטוגל ובהמשך השנה מברזיל.
לצפיה ב-'אוייי לא, יש להם מבטא ממש שונה ודי מזעזע לדעתי'
אוייי לא, יש להם מבטא ממש שונה ודי מזעזע לדעתי
08/04/2019 | 11:44
1
100
יש כמה אפשרויות Valor da Vida למשל, יש שם כמה שחקנים של גלובו.
או כנראה Ouro Verde שזכתה לפרס Emmy בינלאומי ויש לה 200+ פרקים .
לצפיה ב-'זה נראה שויוה הולכים לצמצם משמעותית את ההיצע הברזילאי'
זה נראה שויוה הולכים לצמצם משמעותית את ההיצע הברזילאי
09/04/2019 | 19:35
37
לצפיה ב-'אז נראה שהפתרון שלהם לפרקים הארוכים של 100 ימים '
אז נראה שהפתרון שלהם לפרקים הארוכים של 100 ימים
08/04/2019 | 16:12
84
שכמעט כל פרק שעה הוא לקנות ל-21:40 סדרות ספרדיות ופורטוגליות של פרקים ארוכים של 80 דקות וחלוקת הפרקים הספרדים והפורטוגלים לחצאי פרקים של 40 דקות. 
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי יש חיית מחמד חדשה'
סבסטיאן רולי יש חיית מחמד חדשה
09/04/2019 | 15:36
63
בנוסף לכלב הוא אימץ אוגרת/חולדה.
לצפיה ב-'דם ואדמה'
דם ואדמה
07/04/2019 | 22:29
4
47
מי רואה?
לצפיה ב-'שני פרקים ראשונים'
שני פרקים ראשונים
07/04/2019 | 22:57
1
51
בנתיים התחלתי לראות, נראה אם אצליח להתמיד.
 
בנתיים לא ממש מתחברת לזוג הראשי. ניתוח אף שעשה למדא גרסיה לדעתי הרס לו ועכשיו יש משהו נורא מעצבן בפרצוף שלו. חבל, דווקא היה בחור נאה.
בעיקר קשה לי עם ההתחלה של סיפור אהבה שלהם. זה לא שלא ראינו דברים כאלה בעבר. בהרבה טלנובלות ככה זה התחיל, הוא רודף אחריה, היא דוחה אותו, הוא מתעקש, כי כולם בטוחים שהיא אוהבת אותו ורוצה אותו, אבל מתכחשת לרגשות שלה, אז הוא חייב להמשיך להתעקש. אחחח כמה רומנטי . אולי זה הגיל והבגרות, אולי התקדמות שלנו בערכים ומודעות להטרדות מ*יניות פתאום גורמת לסיפור אהבה שלהם להראות ממש, אבל ממש לא רומנטי, ויותר כמו הטרדה מ*ינית וחוסר מוסר והגינות.
היא חוזרת מחו"ל, היא במערכת יחסים עם אחר, משום מה לא ממש נחמדה אל האקס שלה, ולא הבנתי למה. אבל הוא מתעקש על שלו, מה אכפת לו שהיא תפוסה. היא משדרת חוסר רצון להיות בחברתו, אבל הוא ממשיך ובסוף במרתף היינות זה כבר היה נראה ממש מוגזם כאשר היא אמרה לו כמה פעמים להפסיק, אבל בסוף "נכנעה", ומספיק היה לשכב פעם אחת והיא כבר שכחה למה היא כעסה עליו ונפרדה מחבר שלה, וזה גם לא ברור למה היא הייתה איתו מהתחלה כי רואים כמה היא "אהבה" אותו.
 
בנתיים אבא של הראשית מסתמן כרשע נקמן, וכמובן שוביניסט דוחה. לא שזה היה בסדר שחואנחו נהג בהשפעת סמים ואלכהול, אבל הם כולם שם היו כאלה , זה היה אחריות של כולם לא לנסוע לשום מקום כאשר אין ביניהם אחד פיכח. ודרך אגב, לא , רק תאוריה שלי אבל עדיין אכתוב למטה (מי שרוצה לקרוא, רדו למטה).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לדעתי אמיליו מת כי הרעילו אותו, לא סתם הראו אותו שהוא משתפר ומצבו טוב, אם רצו פשוט להרוג אותו בתאונה כדי לשלוח את חואנחו לכלא,  התסריטאים היו פשוט הורגים אותו בתאונה או על שולחן הניתוחים. אבל הראו אותו שהוא כבר ממש נראה די בריא ומחוץ לסכנה ופתאום מת?
 
לצפיה ב-'אני דווקא חשבתי שאימו נחפזה מדי עם המרק '
אני דווקא חשבתי שאימו נחפזה מדי עם המרק
08/04/2019 | 00:33
34
והוא היה צריך להקפיד על דיאטה לאחר הניתוח והיו הוראות שלא מסרו להם, אבל הניתוח לאחר מוות הראה בעיה אחרת ולא היו הוראות מיוחדות מהרופאים. 
 
אבל נחמד שאמיליו לא מת בתאונה מיד והספיק להגן על חואנחו ולהסביר שזה חוסר אחריות של ארבעתם ולא רק שלו. גם נחמד שאוורורה ניסתה לעצור אותם מלנהוג במצב כזה, אבל בסוף נכנעה ללחץ שלהם וגם נפגעה בתאונה.
 
 
לגבי תחילת הרומן באמת נראה רע איך שהיא דוחה אותו ונראה שזה חד צדדי מצידו ואחר כך בסוף מתפתה וגם שיש לו זוגיות עם מישהו אחר ומפריע לה שהוא קובע דברים בלי לדבר איתה, אבל מסתבר שהם כבר דיברו על חתונה לפני שנסעה וגם התירוץ לפרידה מבן הזוג שהוא קיבל את השוביניזם של אביה והסכים להיות הבוס של ארוסתו שזה מבחינתו השפלה וחוסר אמון בכישוריה רק כי היא אישה.
 
האב באמת מסתמן כנקמן שוביניסט ונראה גם שהאח שלא היו מעורב בתאונה ועכשיו צריך לקבל את המושכות כי האב השוביניסט לא ייתן אותם לבתו המוכשרת, גם נראה די לא נחמד בלשון המעטה. בהחלט רשלנות של חואנחו ושל כל הנוסעים ברכב, אבל בהחלט לא רצח כפי שהאבא מציג את זה. 
לצפיה ב-'אני רואה'
אני רואה
08/04/2019 | 00:21
20
לצפיה ב-'אני ממשיכה להקליטעדיין לא הגעתי אלייה'
אני ממשיכה להקליטעדיין לא הגעתי אלייה
09/04/2019 | 19:31
11
לצפיה ב-'היום שודר הפרק הראשון של "בטי המכוערת״ כיף להיזכר'
היום שודר הפרק הראשון של "בטי המכוערת״ כיף להיזכר
04/04/2019 | 20:32
3
62
לצפיה ב-'אפרופו בטי המכוערת '
אפרופו בטי המכוערת
05/04/2019 | 12:21
91
תראו את הפוסט של ויוה. לא הכרתי את הצד הומוריסטי שלהם.
לצפיה ב-'אגב בטי המכוערת '
אגב בטי המכוערת
05/04/2019 | 12:22
89
תראו את הפוסט של ויוה, לא הכרתי את הצד הומוריסטי שלהם.
לצפיה ב-' באמת כיף להזכר, מי שלא ראה, חייב לנצל את ההזדמנות הזאת!'
באמת כיף להזכר, מי שלא ראה, חייב לנצל את ההזדמנות הזאת!
07/04/2019 | 00:10
66
אני אנסה להציץ פה ושם, לא ממש יש לי זמן או אפשרות להתמיד, אבל בהחלט כיף להזכר בזה מפעם לפעם.
לצפיה ב-'לכל מי שיש פייסבוק ולא רואה הכלה מאיסטנבול, תתכוננו נפשית'
לכל מי שיש פייסבוק ולא רואה הכלה מאיסטנבול, תתכוננו נפשית
05/04/2019 | 15:20
8
146
כוכבי הסדרה נחתו פה לפני זמן מה והולך להיות עמוס הפיד שלכם עליהם.


לצפיה ב-'אלא אם יש לכם חברים שפויים '
אלא אם יש לכם חברים שפויים
05/04/2019 | 16:40
1
62
לצפיה ב-'זה בעייתי'
זה בעייתי
05/04/2019 | 18:09
74
כשכל אתרי החדשות והבידור מפמפמים את זה, והראשון התחיל ישראל היום.
לצפיה ב-'ובינתיים הפיד שלי מלא על פרשת פבלו לייל'
ובינתיים הפיד שלי מלא על פרשת פבלו לייל
05/04/2019 | 18:24
1
76
שהסתבך קשות עם הרשויות לאר שהקרבן שלו מת והתפרסם וידאו מתועד סצינת התקיפה.
לצפיה ב-'והסרטון'
והסרטון
05/04/2019 | 19:34
50
לצפיה ב-'זוכרים את אלכס/ברונו מנהל הפורום לשעבר?'
זוכרים את אלכס/ברונו מנהל הפורום לשעבר?
08/04/2019 | 20:29
3
54
הוא עם ליברמן במפלגת ישראל ביתנו. בתור ימנית ליברלית אני בהחלט מעוניינת להצביע לו הבעיה שלא ראיתי שהיא דואגת לבע"ח לעומת כחול לבן שיש במצע שלה סעיף על בעלי חיים. רק שאני לא קונה את זה שהם ימנים אחרי שראיתי תמונה של גנץ יושב בהלוויה של מחבלים. הייתי מצביעה מבחינתי לצדק לכל אבל הם מרכז. לא מעניין אותם מדיניות פוליטית ואי אפשר לנהל מדינה בלעדי זה.
לצפיה ב-'לא הבנתי לגבי האפרוחים בתשדיר של צדק לכל '
לא הבנתי לגבי האפרוחים בתשדיר של צדק לכל
08/04/2019 | 20:37
40
האם הם נגד אכילת בשר או רק נגד התעללות ורצח מיותרים. אותי מזעזע שממיתים כלבים שלא מוצאים להם בית בגלל העומס בכלביות ובעמותות, מבחינתי זה כמו לרצוח ילדים כי אין מספיק מקום בבית יתומים, כך שאני עם צדק לכל בעניין הזה. אבל אם הם עם טל גלבוע שאכילת בשר ודגים זה רצח אז אני ממש נגדם. 
לצפיה ב-'יפה לו'
יפה לו
09/04/2019 | 19:26
1
35
אני בחרתי כחול לבן העיקר שביבי יילך מחזיקה אצבעות
בני גנץ לא ימין מובהק אבל ברור שהוא יותר ימין מביבי גם הוא וגם לפיד וכמעט
כל אחד
 
ביבי יכול לקשקש עד מחר שהוא ימין הוא רק מדבר ימין אבל עושה שמאל.
ולגבי גנץ זה לא היה הלוויה של מחבלים אלא טקס של שלום או משהו כזה. מה שבטוח אם משווים בין כל הרמטכ"לים האחרונים הוא הכי עדיף, הוא לפחות הרג מחבלים ולא
הכריז שזה לא מוסרי כמו הרמטכ"ל הקודם. אני מאמינה לו שהוא לא ישלם פרוטקשן לחמאס כמו ביבי אלא יעשה מה שצריך לעשות כדי למגר את הטרור. רק נקווה שתינתן לו ההזדמנות.
לצפיה ב-'עד לרגע האחרון התלבטתי'
עד לרגע האחרון התלבטתי
09/04/2019 | 19:54
32
בסוף בחרתי ליברמן
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
02/04/2019 | 23:40
26
72
כל מה שקשור לטלנובלות נא לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'אריאדנה דיאז עוזבת את טלוויסה'
אריאדנה דיאז עוזבת את טלוויסה
02/04/2019 | 23:41
1
119
לצפיה ב-'לא אבידה גדולה'
לא אבידה גדולה
03/04/2019 | 18:29
38
לצפיה ב-'ויויאני פזמנטר(לילי מפשוט נהדרת)משחקת אישה חרדית בהצגה'
ויויאני פזמנטר(לילי מפשוט נהדרת)משחקת אישה חרדית בהצגה
03/04/2019 | 07:32
4
142
Amor Profano שעלתה בברזיל. וזה לא כזה רחוק מהמציאות כי מסתבר שהשחקנית היא יהודיה והייתה כבר בישראל 4 פעמים והילדים שלה לומדים בבית ספר יהודי בברזיל
 
ההצגה נכתבה על ידי המחזאי הישראלי מוטי לרנר בהשראת חייו האישיים.
ההצגה מדברת על זוג חרדי חנה וצבי, שהאמונה הפרידה ביניהם לפני עשרים שנה אחרי שצבי החליט לחזור בשאלה. אחרי עשרים שנה החיים מפגישים ביניהם שוב. את ההצגה מלווה פסקול של הזמרת פורטונה עם שירים בעברית כמו ערב של שושנים ואבינו מלכינו עוד מסתבר שרק במרץ האחרון השחקנית הייתה פה בישראל כנראה כדי לקבל השראה לדמותהוביקרה בשכונת מאה שערים בירושליים. ולפי אחד הראיונות שלה הם מתכוונים להציג פה את ההצגה במסגרת פסטיבל ירושליים לתיאטרון אם זה מה שאני חושבת שזה, עוד החודש השחקנית תהיה פה שוב. כמובן שויוה לא יגידו על זה אף מילה מצרפת את הראיונות ועוד כמה תמונותאיזו חמודה היא אומרת שבעוד שברזיל בנפילה בישראל הכל מפותח ואיזה מדהים מה שבנינו בכל כך קצת זמן ושיש פה דמוקרטיה והכל. חח כיף לשמוע שחקנית מדהימה כזאת מדברת ככה על המדינה שלנו.
 
אני זוכרת אותה לטובה גם מיומן חיים, בין היתר שיחקה גם במשפחה שלא זכתה להגיע לפה, וגם בעולם חדש התקופתית שם יש לה דמות כל כך שונה! אינדיאנית הזויה מצחיקה  כזאת עושים לה ממש מהפך היא בלתי ניתנת לזיהוי שם חח שמים לה פלטה מיוחדת וגם פה רואים את הכישרון הענק של השחקנית. חבל שהתקופתית הזו לא זכתה להגיע לפה
לצפיה ב-'תודה על המידע '
תודה על המידע
03/04/2019 | 13:55
2
61
זה פורסם בעמוד של הלוחמת, כמובן אם קרטיד. 
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
03/04/2019 | 18:28
1
15
לצפיה ב-'שלחתי לך מייל'
שלחתי לך מייל
05/04/2019 | 02:48
10
לצפיה ב-''
03/04/2019 | 18:27
33
שכחתי לצרף את הראיון השלישי
לצפיה ב-' איזבל - טלנובלה תנכ''ית חדשה '
איזבל - טלנובלה תנכ''ית חדשה
03/04/2019 | 14:19
3
119
הטלנובלה ''איזבל'' מספרת על איזבל המלכה שהתחתנה עם מלך ישראל, אחאב. הטלנובלה תתחיל ב-23 באפריל והיא תחליף את ''ישו'' (Jesus) 
מוכרים: סידני סאמפיו (''הלוחמת''), סטפני בריטו (''האחד'', ''יומן חיים'' ו''בזמן שישנת'') ז'וליאנה קנוסט (''אמריקה'' ו''שקר היופי'') אדריאנה בירולי (''לחיות את החיים'', ''שקר היופי'' ו''אימפריה'') ועוד! 
הטלנובלה מצולמת במרוקו ובברזיל   
מצרף גם פרומואים 
לצפיה ב-'מצרף תמונות '
מצרף תמונות
03/04/2019 | 14:37
55
לצפיה ב-'לא דמות חיובית בהיסטוריה של העם היהודי, למיטב זיכרוני'
לא דמות חיובית בהיסטוריה של העם היהודי, למיטב זיכרוני
03/04/2019 | 15:41
1
66
על כך השם שלה היה בעצם לא Isabel כמו שבכל העולם מבטאים השם הזה, אלא Izevel (אי)
לצפיה ב-'על זה גם הסדרה מתמקדת. '
על זה גם הסדרה מתמקדת.
03/04/2019 | 18:40
49
בכך שהיא המלכה המסוכנת ביותר. 
לצפיה ב-'סוזנה ויירה חולה בלוקמיה'
סוזנה ויירה חולה בלוקמיה
03/04/2019 | 15:52
1
89
זה משהו שהתפרסם לפני כמה חודשים , אבל לא זכור לי שפורסם פה.
השחקנית אומרת שבנתיים מצבה תחת שליטה והיא אפילו הולכת לשחק בטלנובלה חדשה של 6 "היינו שישה", רימייק לטלנובלה ישנה שתעלה בסתיו 2019.
 
לצפיה ב-'עצוב:( שתחלים במהרה'
עצוב:( שתחלים במהרה
03/04/2019 | 18:34
23
לצפיה ב-'חוסה פבלו מינור חוזר מהמתים והופך לגיי'
חוסה פבלו מינור חוזר מהמתים והופך לגיי
04/04/2019 | 02:11
2
85
הוא יככב בגרסה לכלוב הזאבים ושיהיה בן זוגו של גונסלו גרסיה ויואנקו שיהיה רשע. אגב לא פעם ראשונה שיש ג'יי רשע. ראינו לראשונה ג'יי רשע בשובל שקרים בדמות פליקס הלו הוא אהובו של ניר.
 
כמו כן קטלינה קרייאל תגלם אותה שחקנית ספרדייה שלדעתי לא מוכרת פה ושיהיו בדמות הפתעות למרות שלא זכינו להכיר את הדמות בכלל בגרסה המקורית.
לצפיה ב-'פליקססססססססססססססססססססססס'
פליקססססססססססססססססססססססס
06/04/2019 | 02:25
1
44
ממש בזבוז שהסדרה החדשה שלו היא כלום
לצפיה ב-'דווקא סדרה מצוינת '
דווקא סדרה מצוינת
06/04/2019 | 15:22
35
חבל שדפקו את פרטנר וסלקום ולא שמו אותה ב-VOD שלהם וצריך להסתמך רק על המקליט האוטמטי לשבועיים והקלטה ידנית. אבל מצד שני עם הוט מורידים קוריאניות מה-VOD עוד לפני שויוה מסיים את כל השידורים החוזרים שלהן אז אולי הוט VOD לא כזאת מציאה. 
לצפיה ב-'כנראה שיש קאסט שאושר לראשיים של הרימייק להמתחזה'
כנראה שיש קאסט שאושר לראשיים של הרימייק להמתחזה
04/04/2019 | 02:16
69
בנוסף לסנדרה אצ'אבריה ואנדרס פלסיוס לוהק שחקן נוסף לתפקיד הראשי, אראפ בטקה שלא ברור לי את מי יגלם כי היו רק שני שחקנים ראשיים.

לצפיה ב-'השחקן פבלו לייל נעצר בשדה תעופה בחשד שהכה גבר בן 63'
השחקן פבלו לייל נעצר בשדה תעופה בחשד שהכה גבר בן 63
04/04/2019 | 06:07
3
76
הוא שוחרר בערבות והשופט אישר לו לנסוע למקסיקו.
 
בושה! האיש סובל משבץ ומשחררים את השחקן. צריך לשבת בכלא על ניסיון ברצח.
לצפיה ב-'אני קראתי איזשהי תגובה של מישהו וזה די נראה לי הגיוני'
אני קראתי איזשהי תגובה של מישהו וזה די נראה לי הגיוני
04/04/2019 | 07:10
2
70
קראתי מה פבלו אמר להגנתו ומה ראו עדים במקום, שהאיש יצא אליו (זה היה על הכביש), בא לאוטו שלו התחיל לדפוק לו על הדלת של האוטו ולקלל והוא הרגיש מאויים ופחד על הבן שלו שהיה איתו באוטו, ולכן הוא העיף לו אגרוף , לטענתו כהגנה עצמית.
ראיתי אחת התגובות של מישהו שכתב שכנראה כל הסיפור הזה הוא מנופח/מספרים חלקים ממנו, כי לא הגיוני שבן אדם שוכב במצב קשה בבית חולים ואת התוקף משחררים תמורת 5 אלף דולר בלבד. זה קרה בארה"ב , זה לא מקסיקו עם משטרה ושופטים מושחתים, אמריקאים בטוח לא היו משחררים מקסיקני ככה בקלות, אם זה לא היה באמת איזשהו אירוע קטן וחסר משמעות. כנראה מצבו של הקורבן לא כזה רע כמו שמתארים, אולי היו עדים שיכולים להעיד שהקורבן לא כזה שה תמים. בקיצור אני מעדיפה לא לשפוט, כי אנחנו לא באמת יודעים מה קרה שם.
לצפיה ב-'הקרבן נפטר'
הקרבן נפטר
05/04/2019 | 01:28
1
50
מעניין באמת מה קרה שם
לצפיה ב-' על השחקן'
על השחקן
05/04/2019 | 01:50
53
בעקבות מותו של הקרבן, פבלו לייל עלול לשבת בכלא בין 5-15 שנים
 
השחקן הנ"ל כיכב בלב שמשקר וקללה ארורה. לא מוכר אצלנו
לצפיה ב-'מי מתכוון לצפות בהמתחזה?'
מי מתכוון לצפות בהמתחזה?
05/04/2019 | 06:46
2
54
חוץ מהדר יש מישהו שלא צפה בה? לא ראיתי שעשו לה ספיישלים כנראה כי הפורום עוד לא נפתח עוד. אני בטי מכוערת זכתה לספיישל סיום כי היא שודרה בערוץ 10 בש.ח
 
איפה בכלל ניתן למצוא פרטים על דמויות של הסדרה? לא היה אינטרנט בזמנו.
לצפיה ב-'אני מתכוון לצפות'
אני מתכוון לצפות
05/04/2019 | 08:07
20
לצפיה ב-'הסדרה שודרה פעם שנייה ב-2001 כשכבר היה אינטרנט '
הסדרה שודרה פעם שנייה ב-2001 כשכבר היה אינטרנט
05/04/2019 | 08:58
45
במשבצת השידור החוזר של חצות ועשרה. אם כי גם אז כנראה הפורום עוד לא היה.
לצפיה ב-'שיר ישראלי ב-Orfaos da Terra '
שיר ישראלי ב-Orfaos da Terra
05/04/2019 | 15:26
1
71
לצפיה ב-'נחמדד'
נחמדד
12/04/2019 | 00:42
6
לצפיה ב-'אחר צהריים טובים לפורום הנכבד,'
אחר צהריים טובים לפורום הנכבד,
04/04/2019 | 16:50
2
76

האם פספסתי משהו.....? אין אף לא טלנובלה ברזילאית אחת לצפייה עכשיו?

תודה מראש
לצפיה ב-'נכון לכרגע לא '
נכון לכרגע לא
04/04/2019 | 20:29
1
46
קצת מבאס, אבל בתגובתם הם הבטיחו לשדר בעתיד סדרות פורטוגזיות. 
שמח שמשקיעים בז'אנר הלטיני, לדעתי ''בטי המכוערת'' ו''המתחזה'' הן סדרות סופר מצליחות שהצליחו בארץ ויכולים להחזיר לויוה מלא צופים שנטשו את הערוץ מהסיבות שלהם. 
אבל מבאס שזה בא על חשבון שיש קיפוח ברזילאי בערוץ בפעם השנייה. 
לצפיה ב-''
05/04/2019 | 06:24
13
לצפיה ב-''
04/04/2019 | 05:28
5
33
לצפיה ב-'מי שלא זיהה אותה זאת קרולינה גומז שניתן לראות אותה כיום בדם '
מי שלא זיהה אותה זאת קרולינה גומז שניתן לראות אותה כיום בדם
04/04/2019 | 05:30
42
ואדמה ומי שראה קח אותי רודריגו כבר מכיר אותה
לצפיה ב-'מישהו שמע אתמול חדשות?'
מישהו שמע אתמול חדשות?
04/04/2019 | 05:34
63
שמעתי או אתמול או שלשום שבמקסיקו הולך ואוזל האבוקדו. מישהו שעוקב אחרי חדשות יכול להבהיר לי מה בדיוק נאמר? שמעתי משהו בסגנון על אבוקדו שנגמר במקסיקו ואם זה נכון אז בקרוב לא יהיה אבוקדו בעולם וגם אצלנו.

לצפיה ב-'עושה משהו'
עושה משהו
04/04/2019 | 09:49
2
51
לא להתייחס
לצפיה ב-'וזאת הסיבה שעשיתי זאת'
וזאת הסיבה שעשיתי זאת
04/04/2019 | 10:05
1
48
לצפיה ב-'יצא יפה!'
יצא יפה!
15/04/2019 | 23:50
לצפיה ב-'ההודעה היא סיכום פרקים של אל פרינסיפה ויש המשך כאן '
ההודעה היא סיכום פרקים של אל פרינסיפה ויש המשך כאן
31/03/2019 | 00:35
60
מסתבר שלא רק עם עומר לא הכול כפי שהוא נראה. ביחידה יש שוטר מוסלמי חכים שהוא מחזר אחרי השוטרת מטי ואף מצליח לנהל איתה רומן. כשפואד נושא את הדרשה שלו הוא אומר שאנשים כמוהו מוציאים שם רע לכל המוסלמים בעולם. אבל כשאותה מטי לוקחת חומר שהיה אצל פואד היא מגלה שאותו חכים נמצא בין הג'יהדיסטים וליבה נשבר. 
 
נגנבים סמים ואניבל מאשים את פארוק ופארוק את אניבל, אניבל פונה לשותפיו במשטרה על הסמים שנגנבו ומאשים את פארוק. פארוק מפטר את האיש שאיבד את הסמים. כשאותו איש מציע את שירותיו לאניבל אניבל דוחה אותו וחושב שזה תרגיל של פארוק שמעמיד פנים שגם ממנו נגנבה סחורה. אותו עובד מנסה לרצוח את פארוק ופטימה רואה ברגע האחרון ופארוק הורג אותו מתוך הגנה עצמית. חוויאר בדיוק בא לבקר את פטימה ורוצה לעצור את פארוק אך פטימה משכנעת אותו שמדובר בהגנה עצמית ולא לעשות עם זה כלום.
 
מקודם פארוק מגלה על פטימה וחוויאר וחוטף את חוויאר ומאיים עליו וגם אימה שומעת על כך ודורשת מפטימה לוותר על האהבה ועתידה עם חאלד. 
 
איפה שעומר נעצר היו סמים ובמשטרה מבינים שהטרוריסטים גונבים סמים משתי הכנופיות ובכך מממנים את הטרור. שותף של אניבל בוגד בו וגונב את הסמים ומוסר אותם לרעולי פנים ומסתבר שאחד מרעולי הפנים הוא חכים שרוצה לנקום על המכה. כך שנראה שקילס אמנם מושחת ומקבל כסף בנוסף לשוחד של אניבל, אך נראה שדיבר אמת והחפרפרת במשטרה שמשתף פעולה עם הטרור זה חכים. 
לצפיה ב-'פרק 23 - אכן מסתבר שקילס חף מפשע בעניין שיתוף פעולה עם הטרור'
פרק 23 - אכן מסתבר שקילס חף מפשע בעניין שיתוף פעולה עם הטרור
31/03/2019 | 23:09
25
מטי פונה לחכים והוא מתרץ את זה שבה למחנה צבאי לבן דוד שלו ולא ידע שמדובר בארגון טרור אך לא יאמינו לו בגלל מה שקרה עם קילס ומטי משתכנעת לחפות עליו ומעלימה את הדיסק. חוויאר שם לב לכך ומחפש את הדיסק ומטי לא ממש עוזרת וחכים לוקח חומר ובורח כשהוא שם לב לחשדות. 
 
הדיסקים מועתקים וחכים נחשף ומסתבר שקילס השתחרר כי הוכיח את מקור הכסף ופרן וחוויאר לוחצים עליו להוכיח את חפותו ומסתבר שחכים הוא שידע שימצאו את הגופה של עבדו, והוא שהיה אמור להעביר אקדח לבליצ'ון. קילס מסרב להאמין כי חכים כמו עומר הסתיר את עצמו טוב, הוא אכל חזיר, שתה בירה ושכב עם מטי. קילס מרגיש נבגד ופרן מטיח בו שהרגיש אותו דבר כשגילה שבנו של קילס רצח את בנו וקילס חיפה עליו ומחזיר את קילס לשורות המשטרה.
 
מצוטטים לתחנה ומגלים שמטי הסתירה את הדיסק כשמטי מזהירה את חכים שיש עותק לדיסק ושכדאי שיביא את בן דודו להעיד וכך מגלים שהיא העלימה את הדיסק. מסתבר שחכים דיבר מהטלפון של מטי ונכנס עם הסיסמא שלה למחשב כדי לגנוב חומר וחושדים גם בה. היא מסבירה שחכים לא מי שחושבים והיה עם בן דודו ומסבירים לה איך ניצל אותה כשהשתמש בסיסמא שלה ובנייד שלה, בכל זאת חוויאר אומר שייחפשו את בן הדוד כדי שתסייע מתוך תקווה שחכים חף מפשע בעוד לופס לא חושב שאפשר לסמוך על אישה מאוהבת.
 
סרה מוחה בפני מוריי על הקלות שבה מטי וחכים הצליחו וחוויאר טוען שהם יכולים לפטר אותה וסרה חושד שהוא מפשל בכוונה כדי לעזוב ולהיות עם פטימה ומבהירים לו שזה לא יעבוד ובמיוחד שהיא אחות של טרוריסט ומאיימים לשלוח אותה לניירת. 
 
מסתבר שהאיש שפארוק רצח עבד עם המשטרה והתכוון למסור ראיות נגד פארוק ושוטר מיחידה אחרת מבקש עזרה בלתפוס את פארוק על רצח. הוא מגיע לחקור את פארוק ופטימה באה בטענות לחוויאר ששלח שוטר אליהם. חוויאר מבהיר שאין לו קשר לזה, ומבהיר לפרן שהם זקוקים לשיתוף פעולה של פארוק נגד חכים ומבקש לעצור את החקירה, אך פרן מבהיר שמדובר בשוטר עקשן מאוד.
 
פטימה אמורה להתחתן עם חאלד למחרת ומארגנים הכול לחתונה ואז אותו שוטר מגיע לעשות חיפוש ונותן לפארוק בחירה לבוא לתחנה או שיערך חיפוש בביתו ופארוק מסכים לבוא לתחנה. הוא מוסר את הדברים ויש אצלו חשיש, השוטר דורש מפארוק להתפשט כדי להוכיח שאין עליו סמים, פארוק מסרב בתוקף ומכה את השוטר והשוטר אומר שעכשיו הוא עצור להחזיק חשיש לא פשע, אך להכות שוטר כן, ונראה שהוא מאושר ובכוונה התגרה בפארוק. 
לצפיה ב-'פרק 24 - גם חאלד!!! איזו הסוואה יש לטרוריסטים האלה!!! '
פרק 24 - גם חאלד!!! איזו הסוואה יש לטרוריסטים האלה!!!
02/04/2019 | 16:20
21
חאלד היה סובלני מאוד כלפי פטימה, נראה כתומך ואפילו אמר לפטימה שאם היא לא בטוחה בכוונתה להינשא הם יכולים לבטל והוא יבין אותה. וכעת חכים מעביר איזה דיסק בחשאי למנהל בית קפה שמן הסתם גם בו אף אחד לא חושד והוא מעביר את זה דווקא לחאלד ומבשר לו על מותו של חכים וחאלד אומר שהם ישלמו בחייהם.
 
פטימה מבשרת לחוויאר על מעצרו של פארוק אחיה וטוען שמשפחתה תישאר ללא הגנה אם פארוק ייעצר וחוויאר אומר שחאלד ידאג להם, ופטימה מסכימה שעליה להינשא לחאלד למען משפחתה, אך חוויאר מפציר בה לא לעשות את זה ומסכם איתה שהם יברחו ויחיו ביחד במקום רחוק. 
 
אניבל תופס את בן הדוד של חכים וכמעט הורג אותו, אך פרן מגיע ולוקח את הבן דוד למשטרה ומטי מבקרת אותו והוא מספר לה כמה חכים אוהב אותה ולבסוף רושם על ידה טלפון בו תוכל להתקשר עם חכים. זה מגיע לפרן והוא בודק את ידה ומטי קובעת פגישה עם חכים ומשקרת למשטרה לגבי מיקום המפגש. מוריי לא סומך על מטי ובעוד פרן וקילס מגיעים למקום שהיא אמרה חוויאר עוקב אחריה ומגיע למקום אחר ומוצא שם את חכים ומזמן את השאר. ההוראות שחוויאר קיבל הם לעקוב אחרי חכים כדי להגיע למנהיגי עקרב. 
 
חכים מוסר את הדיסק שגנב למנהל בית הקפה בו הוא עומד להיפגש עם מטי ומטי מגיעה ומספרת לו שהיא היחידה שמאמינה בו ובמשטרה בטוחים שהוא משתף פעולה עם הטרור. המשטרה מגיעה מסיבה אחרת וחכים חושב שמטי בגדה בו ושולף אקדח והיא מראה לו שהם לא באים לשם ונבהלת שהוא עמד לירות בה. חכים חושף את פרצופו האמיתי וקורא למטי זונה וחוטף אותה כבת ערובה, חוויאר רוצה לעקוב אחרי חכים אחרי פרן לא מוכן לאבד עמיתה והולך עם קילס להתעמת עם חכים. מטי מחולצת ופרן נותן לחכים לירות בו וטוען שהוא עבד עליהם היטב, אחרי שהוא כל כך נלחם שיהיה איתם, אך חכים טוען שהוא רצה להתרברב שיש לו שוטר מרוקאי וטוען שמעולם לא לקח אותו לביתו. פרן מבין ששתפו את המוח לחכים ורוצה להבין עד כמה שטיפת המוח עבדה ומספר איך מטי סיכנה הכול בשבילו והם תמיד ראו בו בן משפחה, בו הטרוריסטים שבשבילם הוא עובד לא. חכים מחליט שלא להרוג את פרן ובוחר להתאבד למורת רוחם של כולם. 
 
לפני כן מוריי מנסה לעזור לפארוק בעוד השוטר כופה עליו להתפשט בתא ומנסה לסחוט ממנו הודעה ברצח. לופס שולח למוריי אליבי לפארוק ומבשרים לשוטר שהאיש שלו דיבר בטלפון והוא חי, השוטר בטוח שהוא מת ומספר שהוא הלך להרוג את פארוק ואז מטיחים בו שהוא אמר שהוא הולך לרצוח והוא לא עשה כלום.
 
פארוק משוחרר ואומר לחוויאר שלא יודה לו, ומוריי אומר שזה לא בשביל תודה ואפילו לא למען אחותו ומספר לו ששוטר ביחידה שלו חכים גנב ממנו ומאניבל והוא רוצה שימסור אותו למשטרה ולא יהרוג אותו אם יתפוס אותו לפניהם ופארוק אומר שהגנב היה שוטר, עכשיו הוא רואה מדוע הוא לא בוטח במשטרה?
 
פארוק מגיע ומתכוננים לחתונה של פטימה, אך באמצע אביה מתמוטט ונלקח לבית חולים. מייצבים את מצבו והוא כשהוא חולה סוחט מפטימה הבטחה שתנשא לו, כשמקודם אמרה לאימה שלא רוצה להיות כמו ליילה אישתו של פארוק ואימה ניסתה לשכנע אותה שהאהבה תבוא עם הזמן. חוויאר מתקשר לפטימה לבשר לה שהצליח במשימה שלו וכעת שתקבע מקום ושעה והם יברחו ושומע שתיקה רועמת ומבין שפטימה לא תברח איתו והיא אומרת שהיא מצטערת, היא לא יכולה לעשות את זה למשפחתה והיא תנשא לחאלד.
 
חאלד מחכה בבית חולים וייתכן ושמע את השיחה של פטימה עם חוויאר והאיש מבית הקפה מביא לו את הדיסק און קי של חכים ומספר על מותו של חכים וחאלד אומר בזעם שהם ישלמו על כך בחייהם. 
לצפיה ב-'פרק 25 - נקמה אכזרית מאוד של חאלד'
פרק 25 - נקמה אכזרית מאוד של חאלד
05/04/2019 | 14:19
8
עבדו נשלח על ידי איש הדת שאיתו לביצוע פיגוע התאבדות וכמובן שוטפים לו את המוח שהוא הולך לעלות לגן עדן והוא הנבחר. ההוראה שקיבל היא לנסוע באוטובוס תיירים שחוצה את הגבול ממרוקו לספרד ובמזוודה שלו יש מטען חבלה שאמור להיות מופעל על ידי הטלפון כשייקבל הוראה. ומי שמנצח על כל זה הוא לא אחר מחאלד המכונה בארגון הטרור עקרב השייח. איזו אכזריות ביום החתונה שלו להרוג את גיסו לעתיד ובן דודו ולהרוס את החתונה של אישתו לעתיד ככה!!! 
 
פטימה מתכוננת לחתונה וחוויאר מוריי בא להיפרד ממנה ואימה מרשה לזמן קצר ושולחת את נייט אליהם, אך נייט לא רוצה ופטימה שולחת אותה לשירותים. חוויאר שואל מה השתנה מהיום למחר והיא מסבירה שנתנה הבטחה לאביה שתינשא לחאלד. מוריי מציב לה אולטימטום שהוא יחכה לה עד שעה מסוימת ואז יעזוב והם לא ייפגשו יותר וגם מבטיח לעזוב את הסוכנות. 
 
פטימה דבקה בסירובה ומתכוננת לחתונה אך מורות מהמרכז הקהילתי באות לבקר ובתירוץ שקבעו למספרה מסבירות לפטימה שהיא לא מאושרת ולא תהיה מאושרת עם חאלד ועליה ללכת עם הלב שלה. חוויאר משקר לסרה שהוא במדריד והוא אמור לקבל מדליה, אבל גם נערכים לתגובה של עקרב. פטימה מגיעה עם המורות ברגע האחרון לפגישה עם מוריי שמופתע שהיא שיתפה אנשים בנושא, אך הייתה חייבת כדי שיהיה תירוץ לצאת מההכנות. חוויאר מוציא משהו מהטלפון של פטימה כדי שלא יוכלו לאתר אותה ונותן לה טלפון חדש לתקשורת ביניהם, ליתר ביטחון היא נותנת לפילר את המספר. 
 
עבדו מכיר את סילביה שנוסעת עם סבא שלה ועבדו עוזר לסבא שלה להכניס מזוודה. הם נוסעים באוטובוס תיירים עם מדריך שמסביר דברים וסבא של סילביה מסביר שטיולים הם דרך טובה ללמוד היסטוריה. כשהאוטובוס כבר בספרד ונכנס לסאוטה הסבא אומר שזקוק לאינסולין שלו וסילביה לא מבינה שזה הרי לא הזמן, הוא מתחנן ללכת לתא המטען ושם הוא במקרה פותח את המזוודה של עבדו ורואה את חומר הנפץ. הוא ממציא תירוץ לסילביה ששלח אינסולין במלון ועליהם לקנות ומשכנע לתת להם לרדת אך לא מצליח לשכנע את סילביה לרדת איתו. מיד עם הירידה הוא מבקש לדבר עם המשטרה ומספר על מטען החבלה, כשהוא מעיד במשטרה הוא רואה תמונה של עבדו ומספר שהוא איתם באוטובוס. 
 
פרן לא מצליח ליצור קשר עם מוריי ובמקום זאת יוצר קשר עם סרה ומספר על הפיגוע המתוכנן במעבורת ושהוא לא מצליח לאתר את חוויאר. גם סרה לא מצליח לאתר אותו והאיש היחיד של סוכנות הריגול הוא פרן. הסבא לחוץ שנכדתו תהרג בפיגוע ומטי מבקשת מהסבא להתקשר לסילביה והוא נותן לה את מטי שמסבירה שמדובר במצב חירום ועליה לענות רק בכן וטוב, והם קובעים שיתקשרו ועליה לא לחשוף שום לחץ בשום מקרה והם יתקשרו במסרונים למען ביטחונה. נשלחת לה תמונה של עבדו והיא נשאלת אם הוא באוטובוס והיא מאשרת ואף מצלמת תמונה שלו כדי לאשר או להפריך את החשדות. 
לצפיה ב-'פרק 26 - מותו של עבדו '
פרק 26 - מותו של עבדו
06/04/2019 | 19:40
7
ולפי איך שכתבו בסוף הפרק המשך יבוא בניגוד לפרקים אחרים, נראה שזה היה פרק סוף העונה. לפי תקצירי הפרקים הקודמים ברור שמשדרים לנו חצאי פרקים ולמעשה יש 31 פרקים של 80 דקות ופרק 26 היה הסיום של פרק 13 שכנראה היה גם פרק סיום עונה. ואכן נראה הגיוני שהעונה מתחילה סביב עבדו ומסתיימת כשכל מה שקורה עם עבדו נחשף ועם מותו האמיתי. 
 
פרן הולך לחפש את פטימה ובא לפארוק ומזהיר אותו מהפיגוע שעבדו עומד לבצע הם לא מוצאים את פטימה במספרה ומוציאות מפילר את מספר הטלפון אך פטימה בהוראת חוויאר לא עונה לא לפילר ולא לפארוק והם רוצים לברוח מהכול. גם פרן מתקשר וגם לו חוויאר מתעקש לא לענות. אז פרן שולח הודעה לפטימה שעקרב בסאוטה וחוויאר מתקשר ומגלה את כל הפרטים מפרן. חוויאר חושש לאבד את פטימה, אך גם בשקרים יאבד אותה ומספר לה שעבדו בדרך לבצע פיגוע המוני. 
 
מטי וקילס מתחזים לשוטרי תנועה ומבקשים מהאוטובוס לחכות ולסטות מהדרך ובינתיים שולחים חבלנים. הם מנסים להוציא את האנשים מהאוטובוס, אך רגע לפני שהם יורדים, עבדו לוקח את סילביה כבת ערובה ודורש מהאנשים להישאר באוטובוס ושהאוטובוס יסע למעבורת. הוא דורש מכולם לשים את הטלפונים בצד. בינתיים הנסיבות מתגלות לזה ששלח אותו וגם הוא מתקשר לעבדו ואומר שזה לא היום שלו ועליו לוותר, אך עבדו לא מוכן לשבת בכלא של הכופרים ורוצה לבצע את הפיגוע למרות ההוראה.
 
פארוק מבקש לדבר עם עבדו ודווקא מגלה אנושיות מפתיעה יחסית לברון סמים ומסביר לעבדו שהאישה שם יכלה להיות אימא, וסילביה יכולה להיות אחותם נייט שהוא היה משתגע אם היו עושים לה משהו. הוא מספר שחוגגים חתונה לפטימה אך עבדו טוען שהחגיגות הארציות לא בשבילו. עבדו מאיים על פארוק ודורש להשאיר את סילביה באוטובוס, אך פארוק מגן עליה ועבדו יורה בו, פארוק מצליח להוציא את סילביה מהאוטובוס והיא מספרת שהיא הנכדה של הסבא והולכת אליו.
 
פטימה המומה לראות את פארוק פצוע והוא מספר שעבדו ירה בו והוא בכה על אחיו כשחשב שהוא מת, והלוואי והיו קוברים אותו בליבם אז. החבלנים מתחילים לפרק את חומר הנפץ לפי ההסבר של הסבא לגבי המזוודה הם מוצאים אותו, אך זקוקים ל-10 דקות. בעוד עבדו מבקש רמקול ודורש שתוך 5 דקות יתנו לו לנסוע למעבורת אחרת ירצח את כל נוסעי האוטובוס. 
 
חאלד מתבשר על מה שקורה ומבקש את הטלפון של עבדו, עבדו לא עונה כי הוא חושב שאיש הדת ששלח אותו פחדן. ולרגע נדמה שחאלד אנושי במקצת ולא ידע שהמחבל שנשלח הוא בן דודו וגיסו לעתיד עבדו. חאלד מגיע לשם ומתקשר לעבדו תחת ההופעה בצג של עקרב. עבדו מבין שהוא מדבר עם השייח וחאלד מסביר לו שהוא בן דודו והבוס שלו והפעם לא יצליחו לבצע את הפיגוע במעבורת אבל לא נורא שיפוצץ עכשיו את האוטובוס על יושביו. 
 
פטימה מבקשת לדבר עם אחיה וחוויאר מתנגד לאור מה שקרה לפארוק, אבל פטימה מתעקש ופרן אומר שזה יעזור למשוך זמן עד שינטרלו את המטען. פטימה לובשת אפוד מגן ונכנסת רגע לפני שעבדו מפוצץ את האוטובוס. פטימה מבקשת לדבר עם עבדו ולהניא אותו מכוונותיו, לשם כך היא מסירה את אפוד המגן למורת רוחו של חוויאר. היא מספרת כמה משפחתו דאגה לו, הוא טוען שמשפחתו כעת הם שותפיו לדרך. פטימה מסבירה לו שהוא מכנה משפחה את אלה שרצחו את שרה ואת הילד שלהם לפני שנולד. עבדו המום ששרה הייתה בהריון ופטימה מספרת לו איך שרה חיפשה אותו וניסתה להסתיר את ההריון וכרם טמן לה מלכודת כאילו תיפגש איתו ושלח מישהו לרצוח אותה כשהיא הרה. 
 
נראה שעבדו נרגע והוא יוצא מהאוטובוס עם פטימה ונראה שוויתר על תוכניותיו. חוויאר מסביר לו שהוא עשה את הצעד הכי חשוב ומבקש למסור את הטלפון אך כשעבדו מבחין בחבלן וזועם על מה שהוא עושה, עבדו מתעקש לפוצץ את האוטובוס כל עוד אפשר וחוויאר ופטימה לא מצליחים להניא אותו מכך ורגע לפני שהוא לוחץ על הכפתור חוויאר יורה בראשו ופטימה נאלצת להשלים עם מותו ואז פלאשבק לתחילת הסדרה כשהשוטרים השליחו גופה שהם חשבו שהיא של עבדו לים בטענה שבאזור הזה הכול מסתיים במי מלח או בים או בדמעות.  
לצפיה ב-'השוד הגדול '
השוד הגדול
01/04/2019 | 19:07
1
21
לצפיה ב-'עד פרק 111 - הסוד הגדול נחשף לצופים ולבבצ'י '
עד פרק 111 - הסוד הגדול נחשף לצופים ולבבצ'י
01/04/2019 | 19:46
36
מסתבר שלורנסו הוא סוכן פדראלי שנשלח כדי לדובב את אטאידי ולחשוף שאטאידי בתפקידו כשופט מכר פסקי דין. אטאידי רואים את לורנסו עם שותפיו לפשע, ומחליט לנתק איתו קשר אך כבר מאוחר מדי ויש צו מעצר נגד אטאידי. בינתיים גם ארלטי מספרת הכול למשטרה על כך שאטאידי שילם לה כדי להחליף את דו"ח התאונה וגם מספרת על הסיבוב של הכובע עם הראיות שהוא או בידי מלאגטה או בידי מוניקה.
 
כך לורנסו בא עם שוטרים פדראליים לעצור את אטאידי ומוצא אותו עצור על ידי אנטוניה ודומניקו והוא לא יכול לעשות כלום כי החשד הוא רצח מירלה. גם לואיזה מגלה שלורנסו הוא סוכן של המשטרה הפדראלית והסיבה לפרידה שלו ממנה ללא הסבר הוא בגלל משימה שקיבל. 
 
אטאידי מצליח להשתחרר עם אזיק אלקטרוני על הרגל והוא מזמן את טימוטאו ועכשיו כשידועה שמותה של מירלה לא היה תאונה הוא מבקש מטימוטאו להפליל את אריק ומסתבר שאת המומחה שזייף את הדו"ח לפני שנים ואת אשתו לא מזמן רצח טימוטאו בהוראת אטאידי. טימוטאו לא רוצה לחזור לכלא, אך אטאידי מפתה אותו עם הרבה כסף. כשאריק הולך להצגה של מרסיו ומשפחתו טימוטאו נשלח לשם והמשטרה מקבלת פתק בעילום שם שטימוטאו הולך להיפגש עם מי שהזמין אצלו את רצח המומחה ואשתו. טימוטאו מעמיד פני חובב אומנות ודואג שיתפסו אותו כשהוא מוסר לאריק את הפרטים של דלווה ובעלה. 
 
אריק נעצר כחשוד וטימוטאו מוסר עדות שקר כאילו אריק הזמין אצלו את מעשי הרצח. אנטוניה חושדת בראיות האלה ורק המפקח חושב שאריק אשם, אבל בכל זאת לא מצליחים לשחרר את אריק בערבות כי השופט מחליט שהוא מסוכן. 
 
לואיזה ואריק מחליטים להעמיד פנים שהם נפרדו לאחר שהם ראו את מריה פיה עם מלאגטה והם רוצים לגלות מי מפליל את אריק ולואיזה מודיעה לסבא שלה על הפרידה, ובבצ'י שומעת וזועמת על האנוכיות של לואיזה שעוזבת את אביה ברגע הכי קשה שלו ומסתבר שאריק ולואיזה סיכמו שגם לבבצ'י אסור לדעת את האמת ולואיזה סופגת את הזעם של בבצ'י במיוחד כשהיא מדברת עם לורנסו ובבצ'י טוענת שלא הספיקה להיפרד וכבר חזרה לאקס. 
 
לבסוף משיגים הביאוס קורפוס לאריק וכשלואיזה עוזבת את המלון, אריק ולואיזה מביימים מריבה ביניהם. מסתבר שהיחידים שיודעים את האמת הם סרג'יו עורך הדין של אריק ולורנסו הסוכן הפדראלי. אבל אריק הולך למועדון של דוגלס לדבר עם לואיזה ומול רוביה הם מביימים מריבה ואחר כך הם מבלים ביחד וכשהם ממשיכים להעמיד פנים שהם רבים, רוביה מזכירה להם שגם בסטראס יש מצלמות ושהיא יודעת שהם עושים הצגה, אבל רוביה כמובן משתפת איתם פעולה. 
 
לורנסו כאקס של לואיזה מבקשת את חוות דעתה של אנטוניה ואנטוניה מאמינה בחפותו של אריק, אבל מה שנראה לה מוזר הוא שהיא ולואיזה חקרו על איזבל האומנת של בבצ'י ולאחר זמן מה לואיזה ביקשה להפסיק את החקירה. גם בבצ'י שומעת מאנטוניה שסבתא של מרסיו הייתה האומנת שלה ומנסה לברר את העניין עם אריק, ושומעת שהאומנת שלה היא שהעידה שאביה רצח את אימה ולבבצ'י נראה מוזר שסתם ככה היא השמיצה את אריק והיא שמה לב שאריק מסתיר ממנה משהו. אחר כך כשאריק מתקרב למריה פיה בניסיון להשיג מידע בבצ'י עוד יותר זועמת על אביה. 
 
כשסנדרה אלנה מגלה שעם כל הכסף שלה אין לה זכות להתארח במלון ששדדה סרג'יו מציע לה לקנות בית והיא קונה את הבית של סביני לאחר שסביני עוברת למלון. היא מעסיקה את אגינאלדו כנהג שלה ולבית לוקחת גם את משפחתה וגם את סינתיה. כשהיא שומעת על המאסר של אריק. היא מזמנת את ז'וליו ואומרת את החשד שלה שמלאגטה מפליל את אריק כדי להסיח את הדעת מהשוד. אז ז'וליו חושף בפני סנדרה אלנה ואגינאלדו שהקליט את מלאגטה מודה שהוא תכנן את השוד. הוא מספר להם שלא היה יכול להגן על סינתיה כי מלאגטה מחזיק בראיות שהיו לארלטי והוא איים להפליל את אימו וסנדרה אלנה שואלת אם הראיות עדיין אצל ארלטי. 
 
סנדרה אלנה מארגנת מסיבה ומזמינה את אנשי החברה הגבוהה וגם את ליז'יה ולורנסו. כשלורנסו מתעניין בסינתיה סנדרה אלנה גורמת לו לחשוב שהיא אשת עסקים. במלון לורנסו לא מזהה את סינתיה במדי חדרנית וסינתיה חושבת שהמדים גורמים להם להיראות בלתי נראים. אגינאלדו מתפטר מעבודה כנהג כסנדרה אלנה ועובד לעבוד עם דילסון וכשסנדרה אלנה, סינתיה ולורנסו סועדים שם סנדרה אלנה מונעת מסינתיה לספר שהיא עובדת במלון. 
 
במפגש ליז'יה המומה לפגוש את אניבל ונבהלת, מסתבר שאניבל אביה החורג של סנדרה אלנה היה הנהג של ליז'יה ואטאידי וליז'יה הזמינה אצלו את התאונה של מירלה. ליז'יה נבהלת, אך אטאידי מדבר עם אניבל שבינתיים ארלטי העבירה לו את המונית כי עליה להתחבא מאטאידי ובינתיים ז'וליו מרוויח כסף אז היא יכולה להרשות לעצמה לא לעבוד זמן מה. ואטאידי נכנס למונית ואניבל מבטיח לאטאידי לא לדבר כדי לא להפליל את עצמו. 
 
תוך כדי כך מלאגטה מייעץ לסביני לבקש משמורת על בבצ'י ומסתבר שאריק חשב על זה ונותן משמורת על בבצ'י לסביני כשהוא במעצר וגם מרחיק את עצמו מהחברה למען העסקים ומלאגטה ממונה לסגן נשיא. 
 
לורנסו מגלה שאיזבל הולכת להגיע ואנטוניה דואגת שיקחו אותה להעיד. לואיזה שומעת על כך ומזהירה את אריק ואף מציעה לו לספר לבבצ'י את האמת. אריק מדבר על כך עם מריה פיה שלא רוצה לחשוף את האמת ומדהימה את אריק עם הטענה שהיא שונאת את בבצ'י. איזבל מודה שסוחטת את אריק ולא רוצה לאבד את הכסף וכשאנטוניה חושבת על פשע, איזבל מבהירה שלא מדובר בפשע וחושפת את הכול ואנטוניה מבינה מדוע לואיזה ביקשה לעצור את החקירה. 
 
איזבל שאיבדה את הדרך לסחוט מחפשת את בבצ'י ומספרת לה את האמת הכואבת. מסתבר שמירלה לא יכלה להיכנס להריון או להחזיק הריון ובבצ'י נוצרה בהפריה מלאכותית, אבל השיא שהאם הפונדקאית הייתה לא אחרת ממריה פיה. בבצ'י מסרבת להאמין ונגעלת. מריה פיה מסבירה שזה נעשה בינה לבין מירלה ואריק גילה רק מאוחר יותר. אריק מספר שמירלה הרגישה מוזנחת בגלל שהוא כל הזמן עבד. אך מה שמתגלה לבבצ'י שאריק לא רצה להיות אבא ומירלה שכנעה אותה עם העסקים שלא יהיה לו למי להוריש. 
 
הכול כואב מאוד לבבצ'י והיא במשבר ומתיאס מטפל בעניין. לואיזה באה לתמוך בבבצ'י ואף מספרת לה על הפונדקאות שלפעמים אפילו סבתות נושאות את הנכדים ברחם לבנות שלא יכולות ללדת. היא מנסה לעודד את בבצ'י לסלוח לאריק אך כשבבצ'י שואלת אם לואיזה לא נדהמה, היא מודה שכבר ידעה, ובבצ'י זועמת שלואיזה ידעה ולא סיפרה לה ולא רוצה שום קשר איתה. לאור העובדה שבבצ'י חוותה המון שקרים אריק ולואיזה מגלים לה שהפרידה שלהם לא אמיתית וזה עוד שקר, בבצ'י מבקשת זמן לעכל את כל זה. 
 
על מנת לגלות אם אטאידי או מלאגטה הפלילו אותו אריק מתקרב למריה פיה שחושבת שכעת יש לה תקווה, ורק מדה מנסה להסביר לה שהיא משלה את עצמה.
 
אטאידי מארגן בריחה לטימוטאו בעת ההעברה לכלא ובראש המחלצים מוניקה שטוענת שכעת לא חייבת לו כלום. טימוטאו בניסיון לסחוט כסף ממלאגטה טוען שהוא חולה מאוד. טימוטאו עוקב אחרי מלאגטה ומגלה שהוא מסתיר את המזוודה בחדר כושר והולך לגנוב אותה, אך מוצא שם פתק ממלאגטה שקודם ביקש ממנו לעבור בדיקות חוזרות שגילה שהבדיקות מזויפות ושינצל את זה שהוא בריא כדי שיתרחק. 
 
מלאגטה מגלה על הבן של מוניקה ובגלל שהוא לא של אווונדרו מלאגטה בטוח שזה בנו ודורש שבנו יישאר איתו כשמוניקה ואוונרדו בורחים ואוונרדו דורש לספר את האמת, ומסתבר שהילד בכלל של קניבטי. מלאגטה שבור בהתחלה הוא לא נותן למוניקה את הכסף, אבל בסוף מביא אותו להם בבריחתם כדי לתמוך בילד. 
 
דון מגלה שסביני השתמשה בטניה כדי להרחיק אותו ממשפחתו וסובל מהבגידה של שתיהן. טניה לא מצליחה לעבוד עליו והוא נפרד ממנה. סביני צריכה לנסוע לשוויץ ולפני הנסיעה שלה דון משלים איתה מתוך לשלומה. 
 
לצפיה ב-'מסע בחירות 2019'
מסע בחירות 2019
28/03/2019 | 23:43
7
62
כנראה שיש לי למי להצביע. לא החלטתי עד כמה זה סופי, ביבי לא זה בטוח.
לצפיה ב-'ככל הנראה אצביע לגנץ'
ככל הנראה אצביע לגנץ
31/03/2019 | 22:48
6
74
בימים האחרונים הרפיסות של ביבי חצתה את כל הגבולות ולמרות שאני נאלצת ללכת נגד ההשקפה שלי המטרה מקדשת את האמצעים שכנעתי כבר כמה מהסביבה הקרובה שלי שיצביעו גנץ וגם פה אני ממליצה למי שעדיין לא החליט רק גנץ זו הדרך היחידה שביבי יילך. חשבתי בהתחלה להצביע לעוצמה יהודית אבל עדיף לא להגדיל לביבי את הגוש. בנט בכלל ליצן ממשיך להזדנב אחרי ביבי שלא סופר אותו. כבר מזמן איבדתי בו את האמון. בקיצור באמת שלא זכור לי ראש ממשלה כל כך חלש ורופס ממש הוריד את ההרתעה הביטחון והכבוד הלאומי שלנו לשפל חסר תקדים. בתקווה שגנץ יידע לתקן את הנזקים שהוא משאיר אחריו... באמת שכבר כל אחד עדיף עליו.
לצפיה ב-'את יכולה לשקול להצביע לפייגלין '
את יכולה לשקול להצביע לפייגלין
31/03/2019 | 23:46
1
61
הוא עובר את אחוז החסימה בסקרים האחרונים, והוא לא מתחייב לתת את המנדטים שלו לביבי בהמלצה לנשיא ולא פוסל ישיבה עם גנץ. 
לצפיה ב-'יש לי רתיעה מסויימת מכל מי שיצא מהליכוד חח'
יש לי רתיעה מסויימת מכל מי שיצא מהליכוד חח
04/04/2019 | 06:54
28
ובתכלס זה או ביבי או גנץ.
אני ממש לא מאחלת לנו עוד קדנציה עם ביבי,
הוא הוריד את הביטחון של המדינה לאפס. הוא נכנע באופן מוחלט לטרור.
לך תדע מה הוא הבטיח לחמאס שהם ככה פתאום יושבים בשקט,
הם אמרו שחלק מההבטחות הוא יממש אחרי הבחירות. האמת מפחיד.
הוא לא מסוגל להגן על המדינה רק עושה שואו ומחייך למצלמה.
צריך מישהו שייקח אחריות על המדינה הזו, ביבי פחדן הוא בכלל לא כשיר
להיות ראש ממשלה בעיניי. מאוד מקווה שגנץ ינצח אותו.
לצפיה ב-'הדברים כמו אלה גורמים לי להתלבט חזק '
הדברים כמו אלה גורמים לי להתלבט חזק
01/04/2019 | 02:01
3
56
לצפיה ב-'להתלבט בין גנץ לבין איזו מפלגה?'
להתלבט בין גנץ לבין איזו מפלגה?
01/04/2019 | 02:53
1
25
לצפיה ב-'לבין ליברמן '
לבין ליברמן
01/04/2019 | 05:14
45
הבעיה עם ליברמן שכבר הוכיח שהוא כמו ביבי, רק דיבורים.
לצפיה ב-'ישראל היום זה השופר של הליכוד'
ישראל היום זה השופר של הליכוד
04/04/2019 | 07:02
34
ביבי יורד ממש נמוך מרוב שהוא פוחד שגנץ ינצח אותו.
הוא לא בוחל בשום אמצעי, בעוד גנץ נשאר ממלכתי.
באשר לליברמן הוא ממש על סף אחוז החסימה, אם הוא עובר
זה רק יכול לעזור לגוש של ביבי.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ