לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1597015,970 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'משפחתו של בעלי - פרקי הסיום'
משפחתו של בעלי - פרקי הסיום
16/07/2018 | 19:53
1
55
חולייטה יולדת בת מתוקה בשם בלנקיטה
למרות הכאב שלה ושל רוברט על העובר הקודם שלא שרד ולמרות שזה היה הריון בסיכון גבוה הכל עובר בשלום והמשפחה של חולייטה רוברט ודייב מתרחבת ופה לא מסתיימות הבשורות הטובות מבחינתם - הוגו אח של חולייטה סופסוף מחזיר להם את הכסף שהם הלוו לו וככה הם סופסוף קונים(לשמחתה של חולייטה)בית פרטי משלהם כמו שתמיד רצו. רק שהפעם חולייטה הייתה צריכה לשכנע את רוברט שהיה לו קשה עם איך שהמשפ' שלו תקבל את הבשורות שהרי מהמפגש המחודש ועד עכשיו הם חיו דלת מול דלת. בסופו של דבר כולם מגלים הבנה ומי שעוד עוברים דירה ועוזבים סופסוף את הבית של קטלינה הם הוגו ודיאנה - הגיע הזמן! את מריסול אי אפשר להבין - טוב שחאווי לא היה צריך לחכות חודשים שתסכים להיות שוב בת זוג שלו ועד שמציע לה נישואים במסיבת ההטבלה של בלנקיטה היא עוד מסרבת ואומרת שימשיכו לחיות בנפרד גם אם הם עדיין זוג, כאילו עושה לו טובה וג'סיקה לא ממש מראה פה רגשות פשוט לא מתאים לה לשחק הטובה. ככה שגם הדמות וגם השחקנית די התדרדרו בפרקים האחרונים והיא לא תחסר יותר מידי בעונה הבאה ברונו ולינדה במפגש מחודש אחרי שברונו חוזר מגרמניה למסיבת הטבלה, טוב שלינדה כבר לא מתרפסת בפניו והמשיכה בחייה אבל למרות זאת הם קבעו לשמר את אהבתם גם אם מרחוק-כמובן שזה לא יחזיק מעמד כי בעונה הבאה גם הוא לא לוקח חלק וטוב שכך באשר לאנה המשפחה סולחת לה על החטיפה אחרי שהובן שהיא באמת מצטערת ועוד אחרי התאונה שעשתה. טוליו והיא מתגרשים והיא מתחילה זוגיות עם המתחזה של חואן פבלו מהפרקים הראשונים-חח מאיפה הוא צץ טוליו גם כן מבקש סליחה מכולם ומחזיר את הכסף לחואן פבלו. פוליטה יולדת גם היא את הבן שלה ושל אאודיפס שמוציא לאור את הספר הראשון שלו! ועוד הרבה לפני כן גבריאל ודניאלה גם הם לא נשארים מאחור וזוכים לחתונת הפתעה שמארגנים להם חואן פבלו וחולייטה אחרי שהמשפחות שלהם עוד שנייה הרביצו אחת לשנייה כי לא הסכימו על שום דבר בקשר להכנות חחח בנוסף גבריאל עוזר לדניאלה לפתוח עסק עצמאי לצעצועי העץ שהיא מכינה ושם המותג הוא "דבריאל"! אהבתי ונחזור לסצנות הסיום - מסיבת ההטבלה הייתה ממש מושקעת! נראה לי הביאו את כל וואחקה מה לא היה לנו שם, שירים ריקודים קהל חי אמיתי ורגע השיא היה כמובן איבוד ההכרה של אימלדה כשכולם בטוחים שהם איבדו את ראשת המשפחה!

המשך יבוא.... ונקווה שבהקדם!
מי שלא צפה בעונה הזו הפסיד משהו משובח
אבל כאמור יש עוד עונה שכבר עלתה במקסיקו בשבוע שעבר.
כבר לא יכולה לחכות שתגיע גם לפה
לצפיה ב-'הצצתי בסצנות הראשונות של העונה החדשה'
הצצתי בסצנות הראשונות של העונה החדשה
17/07/2018 | 18:15
25
הייתי סקרנית לדעת מי בכל זאת מת ומסתבר ש...אף אחד 
ה"הלוויה" שכביכול ראו בטריילר זה בעצם האזכרה לקנוטו בעלה לשעבר של אימלדה. כמה דקות אחרי כבר רואים אותו חי נושם ובולס מאפים של מאפיית קורסגה הוא יהיה זה שיביא איתו את הMAS FAMILIA ככה שאיתו בעצם העונה נפתחת. צדקתי לגבי פרידה היא באמת תגור עכשיו עם גבריאל ודניאלה שישמרו עלייה בזמן ש"מריסול וחאווי בחו"ל" גם על לינדה נאמר שהיא בחו"ל באיטליה לומדת. היא תכנס מאוחר יותר בגלל הצילומים הסופיים של בנות הירח.
נראה שחולייטה ובלנקה חוזרות להיות די בכסאח חח ופוליטה גם עכשיו לא מוותרת על הקופסאות בקיצור יש למה לחכות
לצפיה ב-'הכוח לאהוב'
הכוח לאהוב
15/07/2018 | 20:58
9
32
לצפיה ב-'עד פרק 55'
עד פרק 55
15/07/2018 | 21:19
31
אויי ביבי! איזה דמות מעצבנת! איך היא בדיוק מתכוונת להיות עורכת דין אם היא כזאת טיפשה?! לא, היא משוגעת, לא שפויה! בעלה פושע! היא רואה תמונות, ומה שמטריד אותה זה מי שלח אותן למשטרה? היא אובססיבית עם ז'ייזה, מאשימה אותה בהכל ולא רואה מי זה בעלה, כשזה מול הפרצוף שלה?! היא נשואה עם בן אדם מיליון שנה, אבל לא עוקבת אחרי חשבון בנק שלה? פתאום הוא קונה בית, מכונית, לוקח אותה לחופשה במלון מפואר והיא חיה בסרט שכל הכסף הזה בגלל שהוא "עובד קשה"?! אז למה לפני זה הוא "עבד קשה" והם נזרקו לרחוב?! כזאת מתלהמת, כזאת בהמתית, איך היא תהיה עורכת דין ? איך בכלל קיבלו אותה לאוניברסיטה עם IQ של נעל? אויי טוב שקאיו לא איתה, באמת שמגיע לבחור זהב הזה בחורה יותר איכותית.
עוד מכת הטלנובלה- סיבלי. גם כן ירדה מהפסים. מהתחלה היא הייתה סנובית דוחה ומתנשאת, אבל עכשיו היא פשוט בלתי נסבלת עם הנקמה שלה. לא שרוי מלאך, אבל בואי, תתקדמי, כמה קרקס את יכולה לעשות? בחורה צעירה , יפה ומשכילה, תמצאי לך חיים וחתן אחר.
טוב נו, על ריטיניה אין מה להגיד, כבר סוג של התרגלתי לטמטום שלה, אין לי ציפיות למשהו מועיל ממנה או מפתיע ממנה.

לצפיה ב-'זה בסדר אם אגיד שהנובלה הזו לא משהו?'
זה בסדר אם אגיד שהנובלה הזו לא משהו?
15/07/2018 | 23:20
3
44
היא כתובה טוב אבל יש לה בעיה שהדמויות לא החלטיות ולא מספיק מעניינות. לפעמים עוברות פרקים שלמים שבהם הדמויות לא מדברות עם דמויות אחרות.

וכמובן יש את העניין הפעוט הזה שרק הסצנות של מרקו פיגוסי ופאולה אוליברה מעניינות. אבל זה באמת בקטנה.
לצפיה ב-'בסדר גמור בהחלט לא מתקרבת לרמה של הלוחמת והדרך להודו '
בסדר גמור בהחלט לא מתקרבת לרמה של הלוחמת והדרך להודו
16/07/2018 | 00:12
1
19
לצפיה ב-'אני דווקא מעדיפה אותה על פני הדרך להודו ובטח על פני הלוחמת'
אני דווקא מעדיפה אותה על פני הדרך להודו ובטח על פני הלוחמת
17/07/2018 | 12:20
17
את הכוח לאהוב אני מאוד אוהבת, ופתחתי פער רק בגלל הנסיעות בחו"ל.
לצפיה ב-'בהחלט מסכימה לכל מה שכתבת'
בהחלט מסכימה לכל מה שכתבת
16/07/2018 | 18:05
34
מרקו פיגוסי ופאולה אוליברה הם הכי טובים בסדרה.

כולם נעים סביב אותו מקום ואין שום התקדמות.

מצד שני, רוק סטאר, היא סדרה מעולה, הכל זז מעולה, דמויות ממש נהדרות
לצפיה ב-'הממיר של הוט הוא הכי זבל שיש'
הממיר של הוט הוא הכי זבל שיש
16/07/2018 | 00:40
3
40
הוא עשה לי בעיות כמה פעמים ופיספסתי פרקים וויוה לא מוכנים להעלות את זה לאתר ובכלל באתר יש טלנובלות רק בש.ח והטלנובלה האחרונה ששודרה באתר כשהייתה הפעם הראשונה בארץ היא באה מאהבה, עכשיו יש בובה פראית, תשוקה וכח, רסיסים שכולן הן שידור חוזר. ומה הכי מרגיז שלבובה פראית יש תרגום ביוטיוב ובאתר סדרות טיוי ובמקביל בהוט ויאודי בזמן שלכח לאהוב אין כמעט פרקים באינטרנט. ואם כבר היה ביקוש על בובה פראית אז היו מוותרים על תשוקה וכח שאף אחד לא ביקש אותה אפילו לא לטלויזיה. והרבה התלוננו על חזרתה של רסיסים אז עוד משדרים באתר?

בנוסף אצל אימא שלי הממיר לעיתים קרובות עושה בעיות ונתקע וכל פעם צריך לנתק ולהחזיר לחשמל.
לצפיה ב-'דווקא הממיר של פרטנר עושה הרבה בעיות עם ההקלטות '
דווקא הממיר של פרטנר עושה הרבה בעיות עם ההקלטות
16/07/2018 | 02:02
34
מזל שהם החליטו לשים ב-VOD ויש את אתר סדרות טי וי, שמשום מה כמעט אין בו אף ברזילאית. בהוט מג'יק הבעיות עם ההקלטה היו הרבה יותר נדירות, אבל לא הייתה אפשרות לצפות בתוכניות מלפני שבועיים ללא הקלטה וה-VOD של הוט בהחלט הכי מגוכך שיש, שום דבר מערוצי ויוה חוץ מאיסבל ועכשיו בובה פראית.

טוב אבל פרטנר חברה חדשה יחסית בשוק, טבעי שיהיו לה כמה תקלות בהתחלת השירות, הוט מספיק וותיקים כדי שלא יהיו תקלות כאלה, מה גם שבממיר של מג'יק הם לא מספקים 500 שעות אלא 100-110 שעות עלובות. 
לצפיה ב-'תחליפי ממיר'
תחליפי ממיר
16/07/2018 | 18:58
1
26
גם לממיר יש חיי מדף, היום החליפו לי ממיר, אמנם לאחר הרבה תלאות כי הטכנאי שהגיע לא מצא תקלה (ההפרעות באות והולכות ובדיוק כשהגיע הטכנאי לא היו הפרעות) ואז הזמנתי שוב טכנאי להחלפת ממיר אבל הפעם הקלטתי את ההפרעות בהקלטה ורק היום החליפו לי ממיר אחר. כך הבעיה של ההקלטות נפתרת.
לצפיה ב-'הממיר שלי שרד מאז שהשתדרגנו למג'יק ב-2006'
הממיר שלי שרד מאז שהשתדרגנו למג'יק ב-2006
16/07/2018 | 22:00
23
ועד שהחלטנו לעבור לפרטנר באוגוסט 2017 והיו רק איזה פעמיים שהקלטות לא הוקלטו.
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
13/07/2018 | 20:58
15
41
כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
שבת שלום
לצפיה ב-'O Tempo Não Para פרומו ראשון'
O Tempo Não Para פרומו ראשון
13/07/2018 | 21:00
1
59
לצפיה ב-'נראה מדהיםםם והנה גם הטריילר הארוך יותר יצא'
נראה מדהיםםם והנה גם הטריילר הארוך יותר יצא
17/07/2018 | 17:26
14
איזה שוות הסצנות התקופתיות ויש לא מעט קטעים קומיים!
איזו תאונת אונייה דרמתיתאהבתי גם את הצילום רק חבל שלא מראים את כל הקפואים בתוך הקרחון לפני שהם נלקחים למעבדה ואיך שהראשי מנתק את החלק הסדוק של הקרחון של הראשית מעניין לראות איך צילמו את זה
בינתיים מצאתי לפחות תמונות של ה"קפואים" נראה ממש מגניב! הכי אהבתי את הכלב
לצפיה ב-'ויוה פרסמו את הפוסט שלי'
ויוה פרסמו את הפוסט שלי
14/07/2018 | 00:33
4
63
לצפיה ב-'כל הכבוד על הפוסט המושקע'
כל הכבוד על הפוסט המושקע
14/07/2018 | 16:15
1
20
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/07/2018 | 19:11
12
לצפיה ב-'איזה יופי שהם סופסוף פרסמו היה מעניין לקרוא אחלה פוסט!'
איזה יופי שהם סופסוף פרסמו היה מעניין לקרוא אחלה פוסט!
17/07/2018 | 17:35
1
8
מילה של כבוד אחת הטלנובלות הטובות
לצפיה ב-'הייתי צריך להזכיר להם בפייסבוק כשהם פרסמו פוסט אחר '
הייתי צריך להזכיר להם בפייסבוק כשהם פרסמו פוסט אחר
17/07/2018 | 18:57
7
חודש וחצי אחרי שהם כתבו לי שהפוסט שלי יפורסם בשבועיים הכתובים והם כתבו בפייסבוק שהפוסט יפורסם בקרוב וזה לקח בערך שבוע וחצי.

תודה. 

מילה של כבוד בהחלט סדרה מעולה, אם במסגרת הנוסטלגיה ויוה יחזירו את תשוקת הנצים, את תצפי גם בה?
לצפיה ב-'בשורה עצובה על כריסטיאן מאייר'
בשורה עצובה על כריסטיאן מאייר
15/07/2018 | 23:54
54
הוא הודיע שהוא פורש מעולם הטלנובלות לתמיד
לצפיה ב-'לדניאל ארנס נגמר החוזה הבלעדיות עם טלויסה '
לדניאל ארנס נגמר החוזה הבלעדיות עם טלויסה
15/07/2018 | 23:58
2
53
וכנראה לא יככב בטלויסה אחרי העונה השנייה של משפחתו של בעלי
לצפיה ב-'לא אובדן גדול'
לא אובדן גדול
16/07/2018 | 11:48
23
לצפיה ב-'אני מהמרת שיחדשו לו אותו הוא נכס לטלויסה'
אני מהמרת שיחדשו לו אותו הוא נכס לטלויסה
17/07/2018 | 17:38
7
לצפיה ב-'אנחליקה ריברה מתכוננת לחזור לטלנובלות'
אנחליקה ריברה מתכוננת לחזור לטלנובלות
16/07/2018 | 00:13
1
58
כהונתו של בעלה, אנריקה פנייה נייטו כנשיא מקסיקו הסתיימה וכעת אנחליקה ריברה, כוכבת שיכורה מאהבה ונקמתה של אנחלה מוכנה לחזור לז'אנר.
לצפיה ב-'ומי יודע'
ומי יודע
16/07/2018 | 11:49
46
אולי נראה אותה ואת סופיה קסטרו מכבבות ביחד.
לצפיה ב-'ז'קלין ברקמונטס בהיריון רביעי!'
ז'קלין ברקמונטס בהיריון רביעי!
16/07/2018 | 21:15
1
46
השחקנית המקסיקנית הודיעה שהיא בהיריון עם תאומים! כזכור, לג'קלין יש כבר 3 בנות, כאשר גם בהיריון הראשון היו לה תאומים בן ובת, אך התינוק זכר נולד מת.

לצפיה ב-'מזל טוב!!'
מזל טוב!!
17/07/2018 | 17:39
9
לצפיה ב-'מונדיאל 2018'
מונדיאל 2018
14/07/2018 | 22:37
13
44
המונדיאל עוד מעט מסתיים וכמובן שלא מעט כוכבי טלנובלות השתתפו בחגיגה
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 23:02
4
43
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 23:04
3
39
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 23:06
2
36
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 23:08
1
36
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 23:18
32
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 23:33
2
34
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 23:45
1
35
לצפיה ב-'ויש כאלה שגם טסו עד רוסיה'
ויש כאלה שגם טסו עד רוסיה
14/07/2018 | 23:51
45
בנחמין רוחאס, ניקו וסקז, חורחה מאחיו עם כמה חברים טסו לרוסיה לעודד את נבחרת ארגנטינה.

גם מריה אליסה קמרגו ופבלו אזר טסו לראות משחקים בלייב.
לצפיה ב-'מה זה עוד מעט? היוםםםם!!!!!!'
מה זה עוד מעט? היוםםםם!!!!!!
15/07/2018 | 11:10
3
43
קרואטיההההההההה לניצחון!!!!!!!
לצפיה ב-''
15/07/2018 | 20:05
2
11
לצפיה ב-'יום אבל. '
יום אבל.
15/07/2018 | 23:18
1
9
לצפיה ב-'בהחלט יום אבל האנטישמים הגדולים ביותר ניצחו '
בהחלט יום אבל האנטישמים הגדולים ביותר ניצחו
16/07/2018 | 00:11
26
ברכות לסנגל וניגריה שלמרות שהן הודחו לפני השמינית, הנבחרת את אליפות העולם לקחה הנבחרת הלא אפריקאית עם מספר שיא של שחקנים אפריקאים. חבל כשארגנטינה ניצחו את ניגריה חשבתי שאלוהים הוציא משם את המוסלמים, אבל אמנם מדינות מוסלמיות הודחו, אבל שחקנים מוסלמים לקחו אליפות עולם. 
לצפיה ב-'תודה על כל התמונות היפות'
תודה על כל התמונות היפות
17/07/2018 | 18:04
4
לצפיה ב-''
12/07/2018 | 08:32
11
28
לצפיה ב-'קולולולו קרואטיה זכתה'
קולולולו קרואטיה זכתה
12/07/2018 | 08:33
7
59
אמן שיזכו בגביע!
לצפיה ב-'אמן אמן ואמן'
אמן אמן ואמן
12/07/2018 | 08:39
48
בא לי שלשם שינוי לא מדינה מפורסמת תזכה. מי כבר מכיר את קראוטיה? אף אחד.
לצפיה ב-'אמן אמן שגם צרפת האנטישמית תוכל את הלב '
אמן אמן שגם צרפת האנטישמית תוכל את הלב
12/07/2018 | 23:21
33
מקווה שידיחו את צרפת כמו שהדיחה את דנמרק, רוסיה ואנגליה. 
לצפיה ב-'אמן גם מבחינתי חח'
אמן גם מבחינתי חח
13/07/2018 | 12:31
4
24
ולו רק בגלל שהם היו אילה שהצליחו להשפיל את שונאי ישראל(מסי וחבורתו)בצורה הכי נחרצת שיש 0-3
לצפיה ב-'בשבילי קרואטים כמו דויד מול גוליאט'
בשבילי קרואטים כמו דויד מול גוליאט
13/07/2018 | 16:43
3
43

אני לא מתיימרת להיות מבינה גדולה בכדורגל, ואני גם קצת משוחדת כי רק לפני שבוע חזרתי מטיול בקרואטיה, אבל בכל זאת מנסה להתסכל בעיקר על עניינים הספורטיביים. אז מעבר לזה שיש להם מדינה יפה, החגיגות והאווירה המונדיאלית הייתה ממש כייפית שם. הם מדינה צעירה , שזכתה לעצמאות לפני פחות מ20 שנה אחרי מלחמה קשה. הם חצי מאיתנו בגודל האוכלוסיה ומדינה די ענייה. אבל איפה הם ואיפה אנחנו במונדיאל? הם עושים עכשיו בית הספר לכל המדינות הגדולות והעשירות, וזה מראה על כמות הכישרון, האופי והנחישות.

אגב ארגנטינה, את יודעת שיש כבר דיבורים שהם בכל זאת מתכננים לבוא לארץ?
לא הייתי אומרת שהם שונאי ישראל, במיוחד לא מסי שכבר ביקר בישראל בעבר ואף התפלל בכותל . הביטול מבאס ומאכזב, אבל אותי בעיקר מכעיסים האנטישמים האמיתיים, הערבים והBDS שעושים טרור לכל מי שבא לפה. אפשר להבין גם את ארגנטינאים, מה הם היו צריכים את כל הכאב ראש הזה ואיומים לפני המונדיאל?
לצפיה ב-'כנ"ל לגבי נטליה אוריירו'
כנ"ל לגבי נטליה אוריירו
16/07/2018 | 00:27
1
22
כולם כועסים עליה ומאוכזבים ממנה ולא חושבים שאולי היא נמצאת תחת איומים של האנטישמים. יש לה משפחה ומדהים כמה כולם שכחו שהיא ביקרה פה פעמיים אז אם היא שונאת ישראל איך היא הופיעה פה ושלחה מסר לצופי ויוה. כולם מקללים אותה כנראה שהם לא מעריצים אמיתים שלה. ואני לא מעריצה שלה או משהו אבל צריך להכחיד את הארגון האנטישמי BDS הם אשמים היחידים לא אלו שמפחדים מהאיומים במיוחד כאלו שהיו כבר בארץ לא יפתחו פתאום שנאה כלפי ישראל. חבל לנטור טינה כלפי אנשים שפעלו מתוך פחד במיוחד כאלו שהשמיצו אותה כי ביטלה את ההופעה כי לא התמלא האולם וקבעו עובדות מבלי לדעת.
לצפיה ב-'נטליה ביטלה את ההופעה כי לא נמכרו מספיק כרטיסים'
נטליה ביטלה את ההופעה כי לא נמכרו מספיק כרטיסים
17/07/2018 | 18:02
8
פה אין קשר לBDS
לצפיה ב-'איזה כיף מקווה שנהנית!'
איזה כיף מקווה שנהנית!
17/07/2018 | 17:59
5
למרות שבסוף הקרואטים הגיעו רק למקום השני בהחלט הישג מדהים בשבילם
לגבי הסיכוי שמסי אולי בכל זאת יגיע לפה חח כן שמעתי על זה ואני מקווה שלא ייצא לפועל אם הבנתי נכון זה בגדר "פיצוי" תמורת זה שלא נתבע אותם אז עדיף שיישאר בבית אנחנו לא צריכים שאריות

יחד עם זה ברור שלא כל ארגנטינה שונאי ישראל התכוונתי למסי ונבחרת ארגנטינה, קראתי שהשחקנים עצמם בכלל לא רצו לבוא ושמסי לא יכל עם "התמונות של הפלסטינים ההרוגים המסכנים" ונאמר שהוא זה שנותן את המילה האחרונה. אני לא חושבת שהם פחדו מהאיומים ומעל הכל הסכם צריך לכבד. הם פשוט החרימו אותנו ופגעו בנו מאוד בזירה הבינלאומית. ולגבי מסי גם אם הוא היה פה בעבר ההתנהגות שלו מראה שאוהב ישראל הוא לא, אז לא צריך טובות ממנו מה גם שאחרי המונדיאל החלש שלהם הם כבר הרבה פחות נוצצים, עכשיו הכוכב החדש של הכדורגל זה קיליאן אמבפה
לצפיה ב-'התיק שהזמנתי הגיע'
התיק שהזמנתי הגיע
12/07/2018 | 20:24
2
56
איזה יפה הוא ואיכותי.
לצפיה ב-'תתחדשי'
תתחדשי
13/07/2018 | 12:34
1
8
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/07/2018 | 16:50
6
לצפיה ב-'אגרוף בלב מי רואה?'
אגרוף בלב מי רואה?
13/07/2018 | 14:59
52
אני מאוד נהנית מהסדרה הזאת, היא מצויינת!
העלילה עם האישה שנדקרה ובעלה ניסה לקחת אותה מבית החולים היה סופר מעניין
חוויאר מניאק ואריקה מכשפה
מרסלה מקסימה. 
רפאל גם, אני חייבת לציין שסבסטיאן אסטבנז משחק פה לא רע.
הדמות של המנתח ההוא שמדבר הרבה עם חוויאר הוא רע משני נכון?
לצפיה ב-'לבעלי יש יותר משפחה/משפחתו של בעלי עונה שנייה'
לבעלי יש יותר משפחה/משפחתו של בעלי עונה שנייה
12/07/2018 | 00:03
5
77
התחיל שלשום. מתלבטת אם לנסות אותה באינטרנט או לחכות לויוה למרות ששום דבר לא מבטיח שויוה ירכשו אותה ואם לא אז לא אשלים אותה בשלב יותר מאוחר. לא ראיתי איך נגמר העונה הראשונה אך קראתי תקצירים באתר ויוה. אני יודעת שבעונה השנייה תתרחב המשפחה, חולייטה תצטרך להתמודד עם בוסית קשוחה(סוזנה גונזלס) וגם רוברט רוצה ללמוד קורס. יעשו מהפך לדמות של קסנדרה והיא תהיה חברתה הטובה של חולייטה במקום החברה שהייתה לה בעונה הראשונה. אם יביאו את העונה השנייה זאת תהיה פעם ראשונה שנראה את ארט' דה לה טורה, שחקן קומי ודרמטי מוכשר שהיה ראוי לזכות בפרס הרשע הכי טוב בטלנובלה של גבריאל סוטו וסילביה נבארו ולצערי לא זכה.

גם כרמן סלינס תיקח חלק מהקאסט ויהיה סיפור גיי לנכד של דוניה אלמודנה שלא זוכרת את שמו ושמי שמגלם את אביו הוא רנה קסדוס. גבריאל(חואן פבלו מינור) נראה זוועה עם הלוק המוזנח והאיש מערות שלו. למה לא גילחו אותו? דניאלה צבעה את השיער אבל התסרוקת נשארה אותו דבר. גם הראשיים שינו את הלוק בעיקר רואים על זוריה וגה. כנראה זה יתחיל ממעבר זמן כי הבת של חולייטה ורוברט כבר פעוטה.

האם מישהו ינסה אותה באינטרנט(דרך האפליקציה של הערוץ המקסיקני, "הכוכבים" שמשדר טלנובלות של טלויסה)?
לצפיה ב-'יצא שאיך שפה נגמר שם התחיל עונה 2 חח כיפלהם, הנה הפתיח החדש'
יצא שאיך שפה נגמר שם התחיל עונה 2 חח כיפלהם, הנה הפתיח החדש
12/07/2018 | 06:46
3
64
אהבתי ששיחזרו את ההתחלה איך שחואן פבלו מגיע לבקר את חולייטה ב"קלאס" רק הפעם עם תוספת קטנה

עוד אהבתי שהשאירו את אותו השיר רק שהפעם הוא בקצב הקומביה בהשתתפות מרגריטה 

אני בטוחה שויוה יביאו גם את העונה החדשה ככה שלדעתי לא כדאי להתחיל לראות בנט, העונה הראשונה נחשבת להצלחה גדולה במקסיקו ככה שהעונה השנייה היא חלק בלתי נפרד ואין מצב שויוה יוותרו עלייה 

לגבי העונה הראשונה יש לי עוד להשלים את 2 הפרקים האחרונים, ואז אני נשארת רק עם השלמות ברזילאיות
לצפיה ב-'אז בסוף וויתרת על אדמה פראית?'
אז בסוף וויתרת על אדמה פראית?
12/07/2018 | 23:23
2
25
לצפיה ב-'היא עדיין בממיר'
היא עדיין בממיר
13/07/2018 | 11:42
1
29
בינתיים. אני פשוט לא רואה את עצמי מגיעה אלייה כרגע כי קודם אני רוצה להתמקד בתשעת הפרקים האחרונים שנשארו לי במעבר לזמן, ואז להמשיך עם הפרקים האחרונים של זמן לאהוב ועם ההשלמות של רוק סטאר. אגב אתה וויתרת עלייה? או שבכל זאת אתה מתכוון להשלים אותה דרך הVOD?
לצפיה ב-'אני מתכוון להשלים דרך ה-VOD וגם מקליט פרקים '
אני מתכוון להשלים דרך ה-VOD וגם מקליט פרקים
13/07/2018 | 14:50
24
למקרה שלא אספיק להגיע ל-VOD בזמן.
לצפיה ב-'מאחורי הקלעים של צילומי קליפ הפתיחה'
מאחורי הקלעים של צילומי קליפ הפתיחה
13/07/2018 | 12:11
36
לצפיה ב-'באהבה אין חוקים - עד פרק 13'
באהבה אין חוקים - עד פרק 13
08/07/2018 | 17:58
17
37
לצפיה ב-'מהר מאוד קיבלתי את התשובה למה לריקרדו אין זכות על הילדים של '
מהר מאוד קיבלתי את התשובה למה לריקרדו אין זכות על הילדים של
08/07/2018 | 18:11
3
52
אלנה, כי הרי את הקטנה הוא גידל מגיל שנה ואת הבכור מגיל 4, כך שלא קשר ביולוגי הוא שצריך לקבוע, אבל אלנה דאגה שריקרדו לא יאמץ אותם ולא ייתן להם את שם משפחתו ולכן אין לו שום זכות עליהם כאבא מאמץ. 

מדהימה האתיקה של ריקרדו ולאונרדו, שלאונרדו לא מגן על מי שהוא לא מאמין בחפותו, ולכן דחה את מי שנאשם בהטרדה מינית למרות הכסף הרב שלו שהלהיב את קרלוס, אבל כשקרלוס בכלא הוא לא מוכן להסתכן בשירותיו של חשוד ברצח, אז פנה ללאונרדו שהשתכנע שהוא אשם והכסף לא עניין אותו ויש לו גם מוניטין כזה, ולכן קרלוס רצה את שירותיו כי זה לזכותו שלאונרדו מאמין בחפותו.

וגם ריקרדו כשפנו אליו ילדים חמדנים שרוצים להכריז על אימם כלא כשירה לקבל החלטות וכשהוא שמע את וירחיניה האימא, לאחר שנדהם שהפסיכיאטר הוא האחיין הוא גם הפנה את ורחיניה לאלחנדרה שתגן עליה וגם דחה את ייצוג הילדים. אם כי עכשיו כשוירחיניה כדי להציל את רכושה גם לאחר שהמחלה תחמיר או כשתמות כשהרעיון להתחתן עם המטפל שבגילו מתאים להיות הנכד שלו, יכולה לשחק לידי ילדיה ואחיינה שטוענים שהיא לא שפויה, מקווה שאלחנדרה תדע להגן עליה כי אם יוכיחו שהיא נישאה כשלא הייתה שפויה לנישואין ולצוואה לא יהיה תוקף. 

נחמד שרורברטו ולאונרדו השלימו, למרות שרוברטו הוא רודף שמאלות הפעם אנה מריה הייתה אשמה בכל וכמעט מצחיק איך שהוא שואל כל אישה אם היא מכירה עורכי ממשרדו כדי לא ליפול שוב באותו פח, אך נראה שהוא מאוהב בויקטוריה וגם ויקטוריה מאוהבת בו ולכן כל כך בזה להתנהגותו. 

לטיסיה מתחילה לשלוף ציפורניים ומספרת לאלנה על יציאה משותפת של ריקרדו ואלחנדרה ואלנה הורסת הכול בטענה שהבן שלו רוצה לעזוב אותה ולעבור לגור עם ריקרדו, וטענה שהוא כבר אורז מזוודות, אבל אם לא נתנה לריקרדו לדבר איתו, כנראה זה הסתכם בזה שהוא אמר שהיה מעדיף לגור עם אבא שלו, ושום מזוודות, ולכן היא לא רצתה שריקרדו יגלה שזאת הייתה אזעקת שווא. ואיך שאלנה מזניחה את ילדיה וחושבת רק על עצמה ועוד יש לה החוצפה לטעון שריקרדו מסית אותם נגדה ולוקח אותם ממנה. 

בנחמין ניצל את הרצון של לאונרדו להגן על קרלוס כשהשתכנע בחפותו כהזדמנות לנגח באלחנדרה יחד עם לטיסיה, אבל מזל שבנחמין עדיין לא שותף, ורק אלונסו יכול להרשות או לא להרשות ללאונרדו לייצג את קרלוס. 
לצפיה ב-'אני כבר ב19'
אני כבר ב19
08/07/2018 | 18:38
2
40
העלילה כל כך זזה מאז
לצפיה ב-'טוב גם אתה מפגר אחרי ויוה בארבעה פרקים '
טוב גם אתה מפגר אחרי ויוה בארבעה פרקים
08/07/2018 | 18:39
1
43
ואכן שמתי לב שהעלילה זזה כל שבוע. 
לצפיה ב-'אני בפיגור בעשר פרקים לפחות כבכוח לאהוב'
אני בפיגור בעשר פרקים לפחות כבכוח לאהוב
09/07/2018 | 18:26
29
וברוק סטאר.

בזה בפיגור קל.

אתחיל מחר את אגרוף ללב שאצפה רק בגלל אלאונורה ווקסלר ו-ויויאנה סקונה.
לצפיה ב-' למי שלא בקצב ויוה'
למי שלא בקצב ויוה
09/07/2018 | 00:20
3
64
סופיה קסטרו נכנסה לטלנובלה יחד עם נוריה באגס שמגלמת את אימה הצנועה. סופיה קסטרו מגלמת בחורה שהורגת בשוגג נהג מונית שהתנפל עליה וניסה לאנוס אותה. היא כדי להגן על עצמה לקחה ממנו את הסכין שהיה ברשות הנהג ודקרה אותו על מנת להינצל מאונס. פה מסתבר כמה העורך דין אלן הוא גרוע שלא יודע לנהל תיק ולהגן על לקוחות ולא הצליח למנוע את גזר הדין של הבחורה לרעתה.
לצפיה ב-'לא זיהית מי שיחק את הנהג מונית הנבל?'
לא זיהית מי שיחק את הנהג מונית הנבל?
09/07/2018 | 18:24
1
38
חסוס אוצ'ואה, הלא הוא הבלש המצחיק של מלון הסודות.
לצפיה ב-'וגם הראשי של הטלנובלה של ניקנדרו דיאז שגילם שם פוליטיקאי '
וגם הראשי של הטלנובלה של ניקנדרו דיאז שגילם שם פוליטיקאי
09/07/2018 | 18:29
32
מושחת.
לצפיה ב-'כבר בשימוע של קרלוס ראיתי שאלן עורך דין גרוע '
כבר בשימוע של קרלוס ראיתי שאלן עורך דין גרוע
09/07/2018 | 21:44
17
לצפיה ב-'אני נהנית מאוד מהטלנובלה הזאת'
אני נהנית מאוד מהטלנובלה הזאת
09/07/2018 | 00:42
4
66
גם אימא שלי רואה את זה כי אבא שלה היה שופט וזה על חוקים ומערכת משפט למרות שזה במקסיקו ולא בישראל. שמתי לב בכל טלנובלה חוליאן גיל מגלם את הרע שמאוהב בראשית חוץ מכישוף. וגם מאנה כפול שלוש עד עכשיו דוד זפדה מגלם את הגבר המושלם שכל אישה מאחלת לעצמה. פה הוא ממש נאמן וג'נטלמן וכשאחד הלקוחות שלו התבטא זוועה על אישתו ריקרדו לא יכל לשמוע זאת כי הוא תמיד מכבד נשים ואלחנדרה יודעת זאת בגלל זה התחילה לפתח רגשות כלפיו. עד היום לא הבנתי מה מצאה בקרלוס, גם אם הוא לא רוצח הוא לא עורך דין בעל אתיקה והוא שונה מאלחנדרה וכשקרלוס הביע את דעתו על טרנסג'רית זה לא כזה הפריע לאלחנדרה שלא מסכימה איתו. מפתיע אותי שלא הפריע לה לצאת עם מישהו בעל דיעות קדומות כשהיא חושבת אחרת ממנו. רק הבגידה היא מה שגרם לה להתאכזב ממנו. אני בעד רחינה, אימא שלה היא צריכה לשכוח מקרלוס ולהפסיק להרגיש ייסורי מצפון ואשמה. כי אילו לא היה שוכב עם ההיא לא היה מסתבך ברצח ולא היה בכלא. גבר כמו ריקרדו מתחשב לא קיים במציאות ובטח לא בבקשה שלה. מה יקרה אילו ימשיך לשבת בכלא? ריקרדו לא יכול לחכות לה לתמיד, טוב זאת טלנובלה, לא יודעת איך המקביל הקולומביאני שלו אבל דוד זפדה פשוט תענוג ויוצא לו טבעי הג'נטלמניות והכבוד לנשים.
לצפיה ב-'לפי התדהמה של אלחנדרה מהבגידה של קרלוס '
לפי התדהמה של אלחנדרה מהבגידה של קרלוס
09/07/2018 | 21:53
2
48
נראה שלא הכירה אותו באמת, וכשהיא שומעת על סטוץ שלו במסיבת הרווקים היא רואה שהוא זר לה לחלוטין כי קרלוס שהיא הכירה לא היה עושה את זה. כך שנראה שלא באמת הכירה את קרלוס. 

לגבי הטרנסג'נדרית לאם בנו שהייתה הלקוחה של אלחנדרה היו דעות קדומות לא פחות. וגם ריקרדו עצמו לאחר שניצח במשפט דאג שדניאלה תראה את בנה / בנו כנראה בכוונה כדי שלא תרצה להיכנס לחייו, לא כל כך בגלל הטראומה לילד, אלא דווקא בגלל הדעות הקדומות שהילדים הראשונים לקלוט אותם ולהגן על בנו מהלעג של חברים לכיתה על אבא אישה. אם כי ציפיתי שנוריה תתנצל לפני דניאלה על המהומה בבית המשפט לאחר ההסכם הכל כך טוב בשבילה שהיא הציעה.

אגב מדהים השחקן או השחקנית שמשחקת את הטרנסג'נדר של אישה עם קול של גבר, שאולי זה משום הניתוח לשינוי מין עדיין טרי, כי לא יודע איך היה בנשות אפריסיו, אבל בסודות של אהבה את דבורה שיחקה אישה רגילה לחלוטין וגם בהסערה שאמנם ירדו מסיפור הטרנסג'נדר, אבל אני נוטה לחשוב שהתסריטאי עשה אחורה פנה והפך את כל העלילה שלו בעניין וזה לא היה מתוכנן מראש שסיפור שינוי המין יהיה שקר של משוגעת. 
לצפיה ב-'יהיה עוד התפתחות בהמשך עם נוריה ודניאלה'
יהיה עוד התפתחות בהמשך עם נוריה ודניאלה
09/07/2018 | 22:04
1
53
לדעתי לקראת הסוף ככה.
לצפיה ב-'ואני רק אגיד שזו התפתחות לא טובה'
ואני רק אגיד שזו התפתחות לא טובה
10/07/2018 | 08:33
31
לצפיה ב-'דויד ספדה מדהים'
דויד ספדה מדהים
14/07/2018 | 23:44
10
לצפיה ב-'והנה מרגריטה מגנייה המעצבנת הפציעה'
והנה מרגריטה מגנייה המעצבנת הפציעה
15/07/2018 | 23:22
3
24
כרגיל בתפקיד מעצבנת כמו שהיא רק יודעת להיות.
לצפיה ב-'דווקא בחיים שגנבו ממני היא הייתה מתוקה ונחמדה '
דווקא בחיים שגנבו ממני היא הייתה מתוקה ונחמדה
16/07/2018 | 00:14
1
21
וגם ברק נשיקה. 
לצפיה ב-'שתי סדרות לעומת השאר שבהן הייתה מעצבנת'
שתי סדרות לעומת השאר שבהן הייתה מעצבנת
16/07/2018 | 11:51
18
בעיקר בבשם האהבה עם גבי ספניק - שם הייתה נודניקית נוראית.
לצפיה ב-'בטלנובלה האחרונה של חואן סולר גם הייתה חמודה'
בטלנובלה האחרונה של חואן סולר גם הייתה חמודה
17/07/2018 | 21:30
7
אגב מי שלא זיהה ארוסתו של רמירו מאנה כפול שלוש גם הפציעה פה כאחת העדות נגד קרלוס בבית המשפט. וכמובן ארנסטו דאלסיו שראינו אותו לאחרונה בתפקיד משמעותי בכנגד כל הסיכויים כאדוארדו החלש שפה הוא עם רעמה של זקן מבקש קצבה מאישתו לשעבר שזוהי כמובן מרגריטה מגנייה לעזור כלכלית בשל שבנם עיוור. אישתו לשעבר של אחת הלקוחות של ריקרדו היא מרתה חוליה שמואשמת ע"י אבי בתה שמרעיבה את בתם בשל אובססיה למשקל ודורש את המשמרת.

כמו כן פביאן רובלס מופיע פה הפעם כטוב(וגם בטלנובלה האחרונה של קרלוס מורנו הבנתי שהוא טוב) כלקוח של אלחנדרה.
שאלות, חדשות, בקשות
03/07/2018 | 22:17
16
48
הנשך שוע נעים
לצפיה ב-'אלכסיס איילה מאושפז בטיפול נמרץ בגלל התקף לב'
אלכסיס איילה מאושפז בטיפול נמרץ בגלל התקף לב
03/07/2018 | 23:56
1
118
רפואה שלמה
לצפיה ב-'לא ייאמן'
לא ייאמן
04/07/2018 | 00:42
87
כולה בשנות ה50 לחייו
לצפיה ב-'O TEMPO NÃO PARA שני טיזרים שמצאתי+לינק לעלילה'
O TEMPO NÃO PARA שני טיזרים שמצאתי+לינק לעלילה
06/07/2018 | 14:36
1
115
לפי העלילה שמתחילה במאה התשע עשרה נראה שיחד עם המשפחה(בת בוגרת זוג הורים ותאומות)שתתבע עם הספינה(בדרכה לאנגליה)ותקפא ותתעורר בזמן הזה יהיו גם המשרתים ביניהם השפחה העורך דין המטפלת... חח איזו עלילה מקורית יש לא מעט מוכרים אפילו פליפה סימס מפשוט נהדרת פה! וגם זאקי מרוק סטאר שיתאהב בראשית הלא היא סנדרה מפשוט נהדרת(משחקת גם בכח לאהוב)הוא יהיה זה שיגלה את הקרחון הקפוא עם המשפחה בפנים, דבר שיעורר היסטריה לאומית חח הקרחון יילקח למעבדה וכל אחד מהם יתעורר בדרכו שלו לתקופה המודרנית ויצטרך להתמודד עם כל השינויים שהתרחשו בעולם האנושי והטכנולוגי! נשמע 
לצפיה ב-'כנראה טלנובלה מדהימה'
כנראה טלנובלה מדהימה
14/07/2018 | 23:41
9
גם המראה עם אלינו נשמעת הכי מעבר לזמן הגרסה החדשה
לצפיה ב-'ויטוריה סטרדה הראשית מזמן לאהוב תהיה הראשית גם במראה '
ויטוריה סטרדה הראשית מזמן לאהוב תהיה הראשית גם במראה
06/07/2018 | 23:45
10
97
של החיים הטלנובלה הבאה של ששמגניב באמת תהיתי מה יהיה הפרוייקט הבא שלה

לצפיה ב-'אגב לגבי הראשי ככל הנראה יהיו 2'
אגב לגבי הראשי ככל הנראה יהיו 2
07/07/2018 | 10:30
9
97
יש אתרים שכתוב שרפאל קרדוסו יהיה הראשי ואתרים שכתוב שז'ואו ויסנטי(לסארו מרוק סטאר)יהיה הראשי והיות ומדובר על 2 תקופות נראה שכל אחד מהם יהיה הראשי בתקופה אחרת. גם לפי העלילה הראשית תצטרך בסופו של דבר לבחור בתקופה אחת ואהבה אחת ככה שנראה שיהיו לנו 2 ראשיים. ויטוריה סטרדה בעצם חוזרת פה לתקופה של דמותה הקודמת בזמן לאהוב(1930)והעלילה בגדול תהיה כזו: במאי(ז'ואו ויסנטי)וצוות שחקנים נוסעים למקום הולדתו כדי לצלם סרט שמבוסס על סיפור אמיתי מהעבר בו בחורה נרצחה באופן מסתורי. הוא בוחר בחברה שלו לגלם את התפקיד הראשי(ויטוריה סטרדה)וכשהם מגיעים לחורבות האחוזה האמיתית שבה חיה אותה דמות טראגית החורבות הופכות למעין מכונת זמן שבה הדמות של ויטוריה סטרדה תיסע בזמן לתקופה שבה הסיפור קרה(1930)ובעצם תקלוט שהיא הייתה אותה בחורה שנרצחה! היא תמצא את עצמה בעור שלה ובעצם תחיה את עצמה מחדש וכך היא בעצם תנסה לפענח את הרצח הזה. באותה תקופה היא גם תפגוש באנשים שלוקחים חלק גם בחייה המודרניים משמע בדיוק כמו במעבר לזמן אנשים שחיו אחד עם השני בגילגול הקודם יחיו יחד מחדש גם בגילגול החדש. ובעצם הטלנובלה תעסוק בשתי התקופות בו זמנית. מה שאומר שהטלנובלה תהיה חצי מודרנית וחצי תקופתית, נשמע ממש מעולה! הצילומים התחילו ממש לאחרונה והיא תעלה בספטמבר במקום גאווה ותשוקה עוד דבר משותף עם מעבר לזמן גם אליני מוראייס תיקח פה חלק אבל הפעם בתור ה
לצפיה ב-'מתאים לאלייני להיות '
מתאים לאלייני להיות
08/07/2018 | 18:41
8
51
שזה מה שהיא עושה ברוק סטאר ממילא.
לצפיה ב-'האמת אני מעדיפה אותה בתפקידים של'
האמת אני מעדיפה אותה בתפקידים של
12/07/2018 | 07:01
7
24
למרות שבפרקים איפה שאני תקועה עדיין לא הגעתי לאיזה מעשה ממש נבזי שלהבכל אופן בתפקיד הראשית פה עדיין מעדיפה את ויטוריה כי את אליני ראינו הרבה, מגיע לויטוריה להוביל עוד נובלה אחרי שעשתה זאת בהצלחה בזמן לאהוב

לצפיה ב-'היא סתם מפריעה (לטעמי) לגי וללורנה'
היא סתם מפריעה (לטעמי) לגי וללורנה
12/07/2018 | 08:38
6
26
הנה עכשיו הגענו לפרקים שבהם היא הבריזה ללאו בחתונה השנייה (!!!!!) ורצה לבית שלו כדי להצהיר על אהבתה .
לצפיה ב-'בפרק של אתמול '
בפרק של אתמול
14/07/2018 | 23:43
5
13
היא לא רק מפריעה היא גם התחילה לעשות נזק לג'וליה..
לצפיה ב-'לפי הרמזים שהם לא מפסיקים לפזר כל הזמן'
לפי הרמזים שהם לא מפסיקים לפזר כל הזמן
15/07/2018 | 06:05
4
23
יש מצב גדול שנגלה בסוף שלורנה וז'וליה הן הבנות של ז'ואל, הבעל המפוגר של אווה. מה שעושה את דיאנה לורנה וז'וליה אחיות למחצה.

הלוואי שזה מה שידפוק את דיאנה סופית.
לצפיה ב-'אבל דיאנה לא קשורה לבעלה'
אבל דיאנה לא קשורה לבעלה
15/07/2018 | 06:24
3
16
וגם לא קרובת משפחה של אווה
אווה היא הפסיכולוגית של ג'י ומאהבת של גורדו הלא שמן
דיאנה לא קשורה לזה בכלל
אפילו אם כן כן הבנות שלו זה לא יהפוך את דיאנה לאחותן למחצה.

לצפיה ב-'אחיות למחצה לא בדם'
אחיות למחצה לא בדם
15/07/2018 | 11:09
2
14
כי אווה וסלומאו בלאו הכי התאהבו ויש מצב שיסיימו ביחד אחרי הפרסה המזעזעת של ליילה הדוחה.
לצפיה ב-'אחיות למחצה זה בדם של אחד ההורים '
אחיות למחצה זה בדם של אחד ההורים
15/07/2018 | 19:25
1
11
ולמרות שהתנ"ך לא ראה בעיה ביחסי מין בין אחים למחצה, בטלנובלות זה ובעולם זה גילוי עריות. אמנם כאן זה כולן נשים, כמו שבתהום של כמו שבמילה של כבוד וורוניקה ואלמה היו אחיות למחצה מאותו אב כמו שאגב בגרסה המקורית שלא שודרה בארץ מים שקטים ובתשוקת הנצים רות הייתה בת דוד של ליביה והאחים ובאש ודם שגם לא שודרה בארץ בכלל עיוותו את העלילה הזאת. אבל הנקודה שאחים למחצה זה עדיין קשר דם, למרות שנהוג לקרוא לזה גם אחים חורגים למרות שאחים חורגים זה אמור להיות כמו האחיות החורגות של סינדרלה שהם רק של אותה אם והיא רק של אותו אב ובאמת אין קשר דם. 
לצפיה ב-'סבבה תודה על ההסבר'
סבבה תודה על ההסבר
15/07/2018 | 23:30
5
בכל מקרה כן יהיה קשר בין דיאנה לז'וליה/לורנה כי סלומאו ואווה יתחתנו. לא קשר דם אבל.
לצפיה ב-'שתי בשורות טובות בשבילי ביום אחד '
שתי בשורות טובות בשבילי ביום אחד
09/07/2018 | 21:58
76
קודם ויוה סוף סוף פרסמו את החלק הראשון של הפוסט שלי, ומכיוון ששלחתי את החלקים בנפרד אפשר לטעון שאת הפוסט שלי.

והבשורה השנייה שפרטנר הפתיעו אותו והעלו גם את אימא ל-VOD. אנחנו עברנו לפרטנר TV באוגוסט כשהם רק התחילו ובהתחלה ב-VOD היו כל הסדרות של ויוה חוץ מאקאסיה שהייתה באתר והלוחמת שבפרטנר שרק בפרקים האחרונים שלה צפיתי בפעם השנייה דרך פרטנר. אבל עם עליית וונדטה והכלה מאיסטנבול הופתעתי לראות גם אותן ב-VOD והחלטתי לבדוק אם גם רסיסים תעלה, והופתעי לראות שם גם את רסיסים וגם את יער סודי, אבל חשבתי שזה רק החל מוונדטה והיום אני מאושר לגלות שגם אימא אצלי ב-VOD. 
לצפיה ב-'בחירות מקסיקו, מונדיאל וכל השטויות שלא קשורות לפורום'
בחירות מקסיקו, מונדיאל וכל השטויות שלא קשורות לפורום
03/07/2018 | 01:00
17
57
הכל לכאן
לצפיה ב-'אז יש נשיא חדש במקסיקו'
אז יש נשיא חדש במקסיקו
03/07/2018 | 01:17
57
אנדרס מנואל לופז אוברדור. ממפלגת השמאל. ייכנס לתפקיד בתחילת דצמבר 2018. לא ידוע עד כה מה יהיה השפעתה של היחסים בין מקסיקו לישראל. מה שכן מסקרן אותי לדעת בנוסף אם אנחליקה ריברה תחזור לשחק מאחר ובעלה כבר לא נשיא מקסיקו והיא כבר לא הגברת הראשונה.
לצפיה ב-'אז ברזיל עלתה לגמר'
אז ברזיל עלתה לגמר
03/07/2018 | 01:40
1
64
ויום שישי הזה ב21:00 היא משחקת מול בלגיה. גיא אקר ומרקוס אורנלאס היחידים שלא ידעו במי להיות בעד במשחק של ברזיל מול מקסיקו.
לצפיה ב-'איזה מתוק הבן של אריאדנה'
איזה מתוק הבן של אריאדנה
06/07/2018 | 11:46
34
היה צפוי שברזיל תנצח יפה להם ובמיוחד לניימאר חח מכירה אותו בזכות שדרות ברזיל מקסיקו למרות הכל נתנו פייט יפה לאורך הדרך ממה שיצא לי לראות אז שאפו גם להם
לצפיה ב-'לא ייאמן למה נהפכנו להיות'
לא ייאמן למה נהפכנו להיות
03/07/2018 | 03:16
1
61
קודם הבחור שתקף אישה כי צפרה לו ועכשיו תושבת באר שבע הותקפה ברוטאלית, כי ישבה במקום שלא שייך לה. איבדנו את הערכים שלנו, את החינוך ואני נתקלת בהרבה ג'ורה ברשתות חברתיות. הכי גרוע שזה אצל מבוגרים. ועוד מתפלאים איך הנוער מתנהג. אולי כדאי להסתכל על תורת החינוך של ההורים כמו המקרה של המציל שהותקף ע"י אישה כי ביקש מבתה לצאת מהמים ובגלל שהבת התעלמה הוא קרא לה בגנאי על פי גודלה. לא שזה בסדר אבל למה לפתור הכל באלימות? לא רק שיש לנו אוייבים מבחוץ אלא גם מבפנים ואני לא מדברת על מחבלים. אנחנו רק גורמים נזק לעצמנו ודברים כאלה רק מתפרסמים בחו"ל ונותן לנו אור שלילי. כחברה יש לנו הרבה מה לשפר, המון והממשלה ומערכת המשפט לא עושה כלום אז כמו מחבלים גם החיות פרא מרשים לעצמם לפגוע מבלי לפחד. ועוד משהו כבר נמאס שמתרצים את האלימות של האלימים כבעיה פסיכיאטרית ועושים מהם מסכנים ואני מדברת על המקרה של הנהג מעפולה שתקף את האישה כי צפרה לו. אם כל כך סובל מפוסט טראומה למה הוא לא מטופל? למה הוא ממשיך לנהוג? למה לסכן את הסביבה? נמאס כבר שממסכנים אותם ומתרצים את הפשעים כבעיה פסיכיאטרית רק כדי שלא יתמודדו מול החוק ולא יקבלו עונש ומנצלים את זה שמערכת המשפט חלשה כלפי עבריינים ואנסים בזמן שהקורבנות סובלות. כבר לא מפחדת להסתובב ולעלות לאוטובוסים מפיגועים אבל האלימות שמתגברת לאחרונה בארץ כן מפחידה אותי כל עוד לא עושים כלום לפושעים.
לצפיה ב-'והכי גרוע שעומדים לקבל את הטענה של המטפלת הרוצחת תינוקת '
והכי גרוע שעומדים לקבל את הטענה של המטפלת הרוצחת תינוקת
03/07/2018 | 17:52
36
שזאת הייתה רשלנות ואפילו בהריגה לא יאשימו אותה. אבל לפחות זה גרם להורים להתעורר ולפעול נגד עובדים בגנים שמתעללים בילדים, כי זה מפחיד זה יכול לקרות לכל אחד.
לצפיה ב-'מזכיר לי בבית ספר כשמצנע בא בתור ראש עיר (אני חיפאי) '
מזכיר לי בבית ספר כשמצנע בא בתור ראש עיר (אני חיפאי)
03/07/2018 | 17:48
40
הוא סיפר על שיחתו עם איראני, שמצנע דיבר על תוחלת החיים הגבוהה בישראל, והאיראני טען שאנחנו מקצרים להם את החיים, שלא זוכר איך בדיוק אבל דואגים שהמזון יהיה כזה שיקצר את חיי האיראנים.
לצפיה ב-'נפלתי קרבן בריונות רשת'
נפלתי קרבן בריונות רשת
04/07/2018 | 03:55
1
69
סה"כ בתמימותי שיתפתי את כעסי בקבוצה כלשהי(לצורך העניין בקבוצה, כועסים בכעסך) שלא היה בפוסט שלי הטפה או כפייה טבעונית(ומעולם לא הייתי מטיפה כופה טבעונית) שבדירה שבה אני גרה יש סלסלה עם הדברים שלי במקרר והם טבעוניים ושלקחו לי אחד מהם וגמרו לי אותו ותיכננתי את זה למחרת וזאת התגובה היחידה שקיבלתי.
לצפיה ב-'וזאת הסיבה למה אני נמנעת מלכתוב ברשתות חברתיות'
וזאת הסיבה למה אני נמנעת מלכתוב ברשתות חברתיות
06/07/2018 | 21:17
27
ומנסה לשמור על פרטיות כמה שיותר. הרשת מלאה באנשים מטומטמים, כל מיני גיבורי מקלדת ובריונים, אפילו בעמודים וקבוצות שאמורות להיות הכי תמימות (לדוגמא עמוד של ויוה).
כמובן שהכי חשוב לא להתייחס לדברים האלה ולא לקחת ללב.
לצפיה ב-'אם מדברים על מדינות שלוקחות קשה את המונדיאל הפעם זו קולומביה'
אם מדברים על מדינות שלוקחות קשה את המונדיאל הפעם זו קולומביה
06/07/2018 | 11:54
2
48
איומים ברצח על שחקני הנבחרת אחרי התבוסה לאנגליה
ומסתבר שלפני עשרים וארבע שנים אכן התרחש שם רצח על רקע המונדיאל עצוב והזוי יש מדינות שממש איבדו פרופורציה, זה רק כדורגל!

לצפיה ב-'תבוסה? הם גררו את אנגליה לפנדלים '
תבוסה? הם גררו את אנגליה לפנדלים
06/07/2018 | 15:31
1
27
והפסידו בהפרש של פנדל אחד. אוהדי כדורגל לוקחים דברים נורא קשה ומוציאים דברים מפרופרציות. יצא לי לראות לטלוויזיה שבקהל בוכים ממש כשהקבוצה שלהם מפסידה.
לצפיה ב-'בדיוק אבל הם רואים את זה כמו איזו תבוסה קשה'
בדיוק אבל הם רואים את זה כמו איזו תבוסה קשה
06/07/2018 | 16:59
37
מילא בוכים, קלטת את הדקת דומיה שעמדו בטלוויזיה המקומית בארגנטינה אחרי ההפסד לקרואטיה?
זה פסיכי. בחיי המדינות האילה לא יודעות מה זה דאגות אמיתיות כמו להיות מדינה מוקפת אויבים שכל הזמן צריכה להיות עם שבע עיניים פקוחות. כדורגל זה הדאגות שלהם? חח חיים בסרט
לצפיה ב-'נו מה יהיה עם המונדיאל הזה? את מי נשאר כבר לעודד?'
נו מה יהיה עם המונדיאל הזה? את מי נשאר כבר לעודד?
06/07/2018 | 23:04
5
27
קרואטיה?
לצפיה ב-'ברזיל בחוץ'
ברזיל בחוץ
06/07/2018 | 23:16
2
26
בדקות האחרונות ממש קיוויתי שיצליחו לעשות שוויון, לפחות הצילו את כבודם עם שער אחד
לצפיה ב-'טוב, לפחות לא עפו עם 7-1 המשפיל כמו במונדיאל הקודם'
טוב, לפחות לא עפו עם 7-1 המשפיל כמו במונדיאל הקודם
06/07/2018 | 23:56
1
34
אבל זהו, כל דרום אמריקה עפה. נשארנו עם אירופאים. וכנראה צרפת תקח
לצפיה ב-'באמת ככה הם סיימו פעם קודמת?'
באמת ככה הם סיימו פעם קודמת?
07/07/2018 | 11:41
23
אם כך אז יש להם לפחות עם מה להתנחם חח
גם אני מהמרת על צרפת נראים חזקים
לצפיה ב-'אכן נשארו רק קבוצות אירופיות '
אכן נשארו רק קבוצות אירופיות
07/07/2018 | 00:21
1
48
ביום אחד כל מה שנשאר מדרום אמריקה עף. אז צרפת ובלגיה אנטישמים, רוסיה תומכת באיראן, שבדיה גם אנטישמית אז באמת נשארו רק קרואטיה ואולי אנגליה.
לצפיה ב-'סיכמת את זה די במדויק..'
סיכמת את זה די במדויק..
07/07/2018 | 11:42
10
לצפיה ב-'משפחתו של בעלי - עד פרק 92'
משפחתו של בעלי - עד פרק 92
01/07/2018 | 07:11
2
77
איזו מזעזעת אמא של דייב לא מספיק עזבה אותו לבד בבית ובגללה הוא נכווה, לא מספיק שנטשה אותו אחר כך לגורלו, אז עכשיו שנייה לפני שרוברט וחולייטה משלימים את הליך האימוץ היא מפציעה ולוקחת אותו ובשביל מה? רק כדי להרוויח עליו כסף ולמכור אותו לרוברט וחולייטה בעוד שחולייטה זעמה ורצתה להכניס אותה לכלא(ובצדק)רוברט פעל בקור הרוח המאפיין אותו והצליח לפתור את המצב בדיבורים, ועכשיו זה רשמי! חולייטה ורוברט הם ההורים המאמצים של דייב!

בינתיים גם ההורים המאמצים של חואן פבלו הגיעו כדי להכיר את המשפחה הביולוגית שלו, בלנקה הרגה אותי עם ה!Hello my name is blanca חחח איך לא הפסיקה לתרגל את זה בימים שלפני הביקור עד שלכולם כבר נמאס ולא יכלו לשמוע העיקר ברגע האמת היא התחילה לגמגם אהבתי את כל הקבלת פנים שאירגנו לכבודם, רק איזו חופרת אימלדה איך שהכריחה אותם לישון שם למרות שמאה פעם הם אומרים לה שהם הזמינו חדר במלון חח איזו מתישה

ולדניאלה וגבריאל כבר יש תאריך לחתונה שלהם!
לצפיה ב-'עוד טריילרים של העונה החדשה'
עוד טריילרים של העונה החדשה
01/07/2018 | 19:49
81
שתעלה במקסיקו עוד 8 ימים!(כיפלהם)
נראה שבעלה של אימלדה יחזור ויביא איתו עוד משפחה ומפה ה-Más Familia
סוזנה גונזלס בעצם תהיה הבת שלו ושל כרמן סאלינס ומכאן שהיא אחותם של שלושת הבנים של אימלדה. לינדה בעצם הולכת לפצוח ברומן עם בן דודה חח..והאמת סבבה כל דבר עדיף על ברונו הנפוח שטוב שהוא לא ממשיך לעונה החדשה אגב גם היא עוברת פה קאמביו דה לוק רציני
לצפיה ב-'עד 96 - חולייטה ורוברט נוסעים לירח דבש יחד עם דייב'
עד 96 - חולייטה ורוברט נוסעים לירח דבש יחד עם דייב
06/07/2018 | 12:20
34
(שבוע הבא 2 הפרקים האחרונים!)
איזה חמודים ממש אהבתי את הסצנות שלהם בחוף חולייטה ממש הזכירה לי את אסטרז'ה הדמות שלה מים של אהבה עם השיער ככה משוחרר חח איזה ישן וכל הרמזים מעידים על הריון נוסף שלה אחרי ההפלה והתחזיות השליליות וכנגד כל הסיכויים! החלומות החוזרים על מזוודות וצעצועים שנופלים, העייפות הסחורחורות והבחילות..אחרי הכל רוברט וחולייטה יזכו לתינוק/ת משלהם ויחד עם דייב הם כבר יהיו למשפחה שלמה!

ברונו קיבל מלגה ללימודי רובוטיקה בחו"ל והוא ולינדה לא יסיימו יחד-וטוב שכך בשלב הזה המפיק כבר ידע שהדמות שלו לא תמשיך לעונה החדשה ולכן כבר אירגנו תירוץ טוב חח מסכנה לינדה איך שבכתה אבל באמת שמגיע לה משהו הרבה יותר טוב ממנו

וסופסוף מגיע העימות בין אנה לבלנקה שלא מוכנה לסלוח לה על החטיפה של חואן פבלו אנה המיואשת ניסתה לעצור את בלנקה שבטעות דרסה אותה - לא הבנתי למה אנה ציפתה כשקפצה מול המכונית שלה, ועוד בלנקה שרחוקה מלהיות איזו נהגת גדולה נראה איך זה יתפתח
לצפיה ב-'באהבה אין חוקים הפרקים הראשונים'
באהבה אין חוקים הפרקים הראשונים
29/06/2018 | 15:49
13
58
לצפיה ב-'אמנם אני רק בפרק 6 אבל הסדרה כבר מלהיבה'
אמנם אני רק בפרק 6 אבל הסדרה כבר מלהיבה
29/06/2018 | 15:59
3
66
איזה נחמד איך שאלחנדרה וריקרדו יריבים במשפט של הטרנסג'נדר ומצליחים להישאר ידידים טובים ועושים הפרדה מלאה, קשוחים מאוד בבית המשפט ולבביים מאוד לבית המשפט.

באמת נושא מסובך, הזכות של דניאלה על בנו היא זכות בסיסית, אבל מצד שני להסביר לילד ניתוח לשינוי מין ולקרוא לאישה אבא, זה באמת יכול להיות נזק פסיכולוגי. וכאן אלחנדרה צריכה להתעסק עם הדעות הקדומות של נוריה שבזה לדניאלה בגלל מה שהיא וגם אביה שבא להאשים את ריקרדו.

לא ייאמן באיזו קלות אנה מריה בוגדת בלאונדרו, אם כי מהתחלה נראתה מזויפת. ונחמד שוב לראות את מנואל בלבי בתור בן אדם אצילי לראשונה אצלי מאז הסערה, ולא יודע איזה תפקיד היה בנשות אפריסיו, אבל בחופן של יהלומים ובהשיבה הביתה היה מנוול, כי אם כי בשיבה הביתה בסוף מת (בהתחלה הוא היה דמות ל-20 פרקים) מת כדי להציל את הראשית. אמנם מבוגר יותר בהרבה, אבל תפקיד אצילי דומה לזה של חסוס ניניו בסערה.

קרלוס אולי לא רוצח, אבל בהחלט אדם לא מאוזן, התגרה באסיר בכוונה כדי לחטוף מכות רצח, רק כדי שאלחנדרה תרחם עליו ולא תמהר לעזוב אותו במצבו לאחר הבגידה שלו. 

פעם ראשונה שאני רואה את גיירמו גרסיה קנטו בתור טוב וקשה להתרגל, למרות שהיה טוב בפרק האחרון של אקסאיה. 
לצפיה ב-'דיברנו על זה כבר'
דיברנו על זה כבר
30/06/2018 | 01:26
2
51
שהשחקנים שאנחנו רגילים לראות הם מרושעים.

למעשה אפשר להגיד שיש שלושה רשעים מרכזיים - אלנה, לטיסיה, ומילנה, המאהבת של גוסטבו.
לצפיה ב-'כן אני קראתי את הדיון '
כן אני קראתי את הדיון
30/06/2018 | 01:47
1
50
שאלונסו והאימא של אלחנדרה בדרך כלל משחקים את הרעים. 

אז בנחמין הוא לא רשע כפי שהוא נראה בפרקים שאני רואה? 
לצפיה ב-'בעיניי לטיסיה יותר רעה'
בעיניי לטיסיה יותר רעה
30/06/2018 | 11:24
51
כי היא גורמת לבנחמין לעשות דברים והוא השפוט שלה.
לצפיה ב-' לגבי עונה שנייה'
לגבי עונה שנייה
30/06/2018 | 01:43
8
85
אנה ברנדה אמנם תישאר בעונה השנייה אך לא בתור ראשית ויש שמועה שקימברלי דוס ראמוס שמצטרפת לעונה השנייה תהיה הראשית. גראלדין באזן תמשיך לעונה השנייה ולא ידוע לגבי חוליאן גיל. ידיעה לא רשמית אומרת שנורה סלינס תצטרף לעונה שנייה.
לצפיה ב-'וגם...'
וגם...
30/06/2018 | 11:26
58
דמותה של איסבל שגולמה על ידי איסבלה קמיל לא תמשיך. דמותה נרצחה בסוף העונה הראשונה.

טרם ידוע מה בגורלו של חיימה (רוברטו בלסטרוס) שכן דמותו נחטפה בסוף העונה הראשונה.
לצפיה ב-'לא מבין מה הפואנטה בעונה שנייה של טלנובלה (להבדיל מאופרת '
לא מבין מה הפואנטה בעונה שנייה של טלנובלה (להבדיל מאופרת
30/06/2018 | 21:46
6
74
סבון) אם מחליפים את הסיפור הראשי ואת הדמויות הראשיות בעונה השנייה. עד כמה שאני יודע עונה שנייה זה כשסיפור לא סגור או שהם למדו מהקוריאנים לעשות לעשות עונה שנייה אחרי כמה שנים, שבעונה הראשונה סגרו הכול, רק עם דמויות אחרות באותו מוסד בו התקיימה העונה הראשונה.
לצפיה ב-'זה רימייק לטלנובלה קולומביאנית'
זה רימייק לטלנובלה קולומביאנית
07/07/2018 | 23:06
5
34
ובשורה על אנה ברנדה, היא לא תמשיך לעונה השנייה ובמקומה כנראה תהיה קימברלי דוס ראמוס. והסוף הבנתי של העונה הראשונה בגדר פתוח כמו אישה רעה ורובי.
לצפיה ב-'הסוף של אישה רעה לא היה פתוח '
הסוף של אישה רעה לא היה פתוח
08/07/2018 | 10:32
24
זה שלאלטגרסיה היה סוף טוב יחסית למעשיה זה לא מספיק כדי שיהיה פתוח בסדרות כמו עמק התשוקות רעים גרועים בהרבה לא נענשו ולא התחרטו. גם הסוף של אין שטוחות בגן עדן לא היה פתוח, רק ששם הרוע ניצח, אמנם סוחרי הסמים הגדולים של הסדרה בכלא, אבל הסגנים שלהם תפסו את מקומם, וגם הסוף של מלכת הדרום לא היה פתוח, החליטו לפתוח את הסוף בכוונה כדי להמשיך את את העלילה שהייתה גמורה. 

לצפיה ב-'ממש חבל '
ממש חבל
08/07/2018 | 10:34
3
30
לגבי אנה ברנדרה, האם היא ודוד זפדה ייפרדו או שלקימברלי דוס רמוס יהיה בן זוג אחר, או שגם דוד זפדה לא ממשיך?
לצפיה ב-''
08/07/2018 | 11:24
2
28
היא תהיה בת זוג של דוד זפדה.
לצפיה ב-'אז '
אז
08/07/2018 | 17:34
1
26
גם דוד זפדה לא ממשיך לעונה שנייה, או שימציאו לה נסיעה לחו"ל.
לצפיה ב-'התכוונתי ש'
התכוונתי ש
08/07/2018 | 22:22
16
דויד זפדה יהיה בן זוגה של קימברלי דוס רמוס
לצפיה ב-'מונדיאל 2018: מקסיקו אכלה אותה'
מונדיאל 2018: מקסיקו אכלה אותה
27/06/2018 | 23:29
7
86
ואילו ברזיל הוכיחה שהיא לא רק מוכשרת בטלנובלות.

משחק הבא של מקסיקו 2.7 יום שני ב17:00 נגד ברזיל על מה מתערבים שברזיל מכסחת אותה

לצפיה ב-'דווקא שיחק לה המזל עלתה רק בגלל תבוסת גרמניה חח'
דווקא שיחק לה המזל עלתה רק בגלל תבוסת גרמניה חח
28/06/2018 | 06:57
4
74
מגניב שמקסיקו וברזיל עכשיו יהיו ראש בראש ולמרות שאני קצת יותר בעד מקסיקו אכן יותר סביר שברזיל תיקח אגב אנשים לוקחים מה זה קשה כולה כדורגל ההוא מראדונה עוד שנייה התפגר חחח והבנתי שבניצחון הראשון של מקסיקו הייתה שם רעידת אדמה קטנה מההתלהבות אנשים תירגעו זה רק משחק! חח מי ישמע מלחמה ועוד משהו, חייבים להחליף את הפרשנים אצלינו חיים בסרטט מפצחים גרעינים בזמן שהם מדברים רק בגללם צריך להחליש אני אישית ממש לא חובבת גדולה של כדורגל אבל כן מציצה מידי פעם במשחקים שממש מעניינים כמו עם ארגנטינה/מקסיקו/ברזיל
לצפיה ב-'וגם בניצחון של מקסיקו מול גרמניה'
וגם בניצחון של מקסיקו מול גרמניה
28/06/2018 | 11:35
2
46
שרפו דגלים של גרמניה המקסיקנים
לצפיה ב-'מזכיר איך בשנה של המרמרה מכבי ת"א שיחקה בגביע אירופה '
מזכיר איך בשנה של המרמרה מכבי ת"א שיחקה בגביע אירופה
28/06/2018 | 23:32
32
מול פנרבחצ'ה הטורקית, וכשפנרבחצ'ה הביסה את מכבי ת"א, מישהו מהצוות שם אמר שהניצחון מוקדש להרוגי המרמרה. 

מעניין שדווקא מצרים וסעודיה לא לקחו ללב את שסעודיה השאירה את מצרים ללא נקודות. 
לצפיה ב-'כן חח לגמרי הסחפות'
כן חח לגמרי הסחפות
30/06/2018 | 21:21
9
לצפיה ב-'בהחלט יצא מגניב '
בהחלט יצא מגניב
28/06/2018 | 23:30
26
מקסיקו מול ברזיל, ושוויץ מול שבדיה, שמות דומים של מדינות. כדורגל זה באמת משחק שלוקחים ללב יותר מדי, גם בכדורגל הישראלי זה נפוץ אצל אוהדי כדורגל.
לצפיה ב-'שום דבר לא בטוח '
שום דבר לא בטוח
28/06/2018 | 23:27
37
נראה שמקסיקו הרגישה בטוחה לאחר שני ניצחונות ושכחה שאם היא מפסידה וגרמניה מנצחת הפרש השערים הוא שיקבע. ברזיל אכן הוכיחה שהיא נבחרת חזקה. אבל לאור העובדה ששבדיה הביסה את מקסיקו והפסידה לגרמניה שהפסידה למקסיקו, שום דבר לא סגור. ומזל טוב לדרום קוריאה על השלוש נקודות של כבוד, מקווה שמקסיקו לא שכחה לשלוח פרחים לדרום קוריאה שבזכותם הם בשמינית. 

ובהזדמנות ברכות על כך שכל הקבוצות המוסלמיות או החצי מוסלמיות (ניגריה וסנגל) עפו. חשבתי מה יקרה אם בלגיה ואנגליה יעשו תיקו, אותם נקודות, אותו הפרש שערים, אותו מספר ניצחונות, אותו מספר שערים כבושים, אותו מספר שערים שספגו, אותה תוצאה ביניהם, ובלגיה ניצחה וזה נחסך, אך את התשובה קיבלתי בזכות הניצחון של פולין, יפן עלתה בגלל פחות צהובים מסנגל. 
לצפיה ב-'ארגנטינה ומסי הולכים הבייתה'
ארגנטינה ומסי הולכים הבייתה
30/06/2018 | 21:01
42
הפסידו לצרפת! מונדיאל ממש גרוע היה להם, מהתחלה.
לא מבינה מה מתלהבים מהמסי הזה הוא יותר בכיוון של כוכב נופל
פחות איכפת לי מי ינצח העיקר שהם הלכו אחרי שהחרימו אותנו וגרמו פה לעוגמת נפש ואכזבה למלא ילדים שחיכו לראות אותם.
ככה יעשה למחרימי ירושליים
לצפיה ב-'אימא, מישהו צופה בה?'
אימא, מישהו צופה בה?
29/06/2018 | 14:33
2
69
עכשיו רשמית העלילה התחילה - זיינפ מואשמת בחטיפת מלק. עכשיו היא בורחת מאנשי חוק. האמת שההגיון אומר שזיינפ לא הייתה חייבת לחטוף את מלק. תאכלס היא יכלה ללכת למשטרה ולהגיש תלונה נגד שולה וג'נגיז על התעללות או שעדותה של הקרבן לא שווה בגלל שהיא קטינה? ושולה הזאת מעצבנת. במקום לחפש עבודה הגונה היא עם גנגיז שמשפיל אותה ואף מתעלל בה וביתה שאפילו לא אכפת לה ממנה איך שהיא אמרה שאין אף אחד חוץ מהגבר שלה. בשביל מה היא רוצה את מלק? שגנגיז ימשיך להתעלל בה? מלק איתה בסכנת חיים ונראה שהלא המאופס או איך שלא יקראו לו לא מתכוון להניח לשולה גם שהוא בכלא. שולה איבדה את האימהות שלה ממזמן, היא אנוכית שלא דואגת ליציבות הנפשית של מלק. אילו הייתה דואגת לה הייתה מבינה שהיא מסכנת את מלק. אני מתכוונת לירי וגם למה שהיא חושפת את בתה שלוקחת אותה לעבודה שלה. הייתה צריכה לנצל שגנגיז בבית החולים כדי לחפש עבודה הגונה ולא מארחת ולהסתבך עם אנשים מפוקפקים שבסוף רוצים לשכב איתה. אפילו שהיא לא עוסקת בזה זה די מזכיר עובדה עם ה"לא מאופס" שהתייחס אליה כזונה. אישה אחרת במקומה הייתה מבינה שילדה בת 7 לא יכולה לגדול לצידה שהיא מסתבכת עם אנשים כמו גנגיז שעדיין לא ברור לי אם הוא התעלל מינית במלק.

ג'אידה מעצבנת אותי גם היא. במקום לעזור לזיינפ להגיש תלונה נגד שולה שהיא עורכת דין היא עושה בדיוק ההפך. לא הבנתי רק למה סוראן אם אני לא טועה בשמו לא יכול לעשות לה כלום אם היא הסתירה את האמת?

יש מסתורין סביב גונול ורצח בעלה. לא ברור למה היא רצחה אותו ולפי דברי האמא זיינפ הבעל היה אדם אציל וגם למה היא מסתירה ממנה שזיינפ היא נכדתה?

בטלנובלה הזאת יש הרבה מסר והיא שונה ממה שמציגים בטלנובלות הטורקיות בדרך כלל. אין פה עניין של תרבות עממית ונושא של כבוד כמו איפט, מנקשה וחליל. פה כל אחד יכול להתחבר לטלנובלה אולי כי היא לא רעיון מקורי טורקי אלא מבוסס על סדרה יפנית. זה מדבר על אימהות בין אימהות מאמצת לאמא ביולוגית. הנושא בכללי זה נושא שגם מי שלא אוהב את הטורקיות יכול להתחבר אליה. זה נושא אוניברסלי במיוחד שיש הרבה מקרים על התעללות בילדים בעולם.
לצפיה ב-'סדרה מעולה'
סדרה מעולה
29/06/2018 | 15:49
1
43
לא סתם ביקשו אותה כל כך מויוה.

נראה שאם זיינפ לא מצאה מספיק ראיות שרשויות הרווחה יתערבו, אז על משטרה בכלל אין מה לדבר.
לצפיה ב-'מילתה של מלק לא שווה?'
מילתה של מלק לא שווה?
29/06/2018 | 17:53
42
מלק יכולה להעיד עוד לפני שזיינפ החליטה לחטוף אותה מה היא עוברת וההתעללויות. יכלו לשאול אותה אם זה נכון שמלק עוברת התעללות מצד אימה ואביה החורג ואין סיבה שלא יאמינו לה כל עוד אין חוק שפוסל עדות של ילדה. אולי הייתה עוברת לבית יתומים ואם זיינפ הייתה רוצה לאמץ אותה הייתה מגישה בקשה. חוץ מזה שהיו מוצאים לנכון לשלול את אימהותה של שולה כשהיו מגלים במה היא עוסקת.
שאלות, חדשות, בקשות
23/06/2018 | 00:15
9
27

שבת שלום
לצפיה ב-'מעוניינת להצטרף לקבוצה סגורה של טלנובלות דרום'
מעוניינת להצטרף לקבוצה סגורה של טלנובלות דרום
20/06/2018 | 14:45
1
66
אמריקאיות בפייסבוק, מישהו מכיר ויכול להדרך אותי כיצד להצטרף?
לצפיה ב-'שלחתי לך '
שלחתי לך
21/06/2018 | 20:56
32
לצפיה ב-'ג'רלדין בזן ממשיכה לעונה השנייה של אהבה אין חוקים ובמקביל'
ג'רלדין בזן ממשיכה לעונה השנייה של אהבה אין חוקים ובמקביל
23/06/2018 | 02:43
90
תשחק בסדרה Falsa indentidad של טלמונדו
לצפיה ב-'לא זוכרת אם פורסם פה כבר, אבל ולנטינו לאנוס היה בישראל'
לא זוכרת אם פורסם פה כבר, אבל ולנטינו לאנוס היה בישראל
23/06/2018 | 14:16
86
הוא טייל בסוף מאי במזרח התיכון, היה בירדן, מצריים וגם קפץ לישראל.

לצפיה ב-'אלשנדרי נרו ואישתו מצפים לתינוק '
אלשנדרי נרו ואישתו מצפים לתינוק
23/06/2018 | 20:29
72
לאלשנדרי נרו ואישתו קארן יש כבר ילד בן שנתיים וחצי בשם נואה, ועכשיו הם הודיעו על היריון שני.
לצפיה ב-'כריסטיאן מאייר חוגג יום הולדת 48 ומככב במגזין קוסמופוליטן'
כריסטיאן מאייר חוגג יום הולדת 48 ומככב במגזין קוסמופוליטן
23/06/2018 | 20:33
74
נראה מיליון דולר
לצפיה ב-'חוסה פבלו מינור ולאורה ויגנטי בראיון על העונה החדשה'
חוסה פבלו מינור ולאורה ויגנטי בראיון על העונה החדשה
25/06/2018 | 17:53
101
של משפחתו של בעלי
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
26/06/2018 | 05:09
66
מישהי יודעת מה קורה עם גבי אספינו וג'אן קרלוס קנלה?
רווקים? סדרות חדשות וכו'?

תודה
לצפיה ב-'עוד טריילר של העונה החדשה של משפחתו של בעלי'
עוד טריילר של העונה החדשה של משפחתו של בעלי
30/06/2018 | 21:29
42

לצפיה ב-''
23/06/2018 | 14:17
12
18
לצפיה ב-'הייתי השבוע בהופעה של Il Divo בתל אביב'
הייתי השבוע בהופעה של Il Divo בתל אביב
23/06/2018 | 14:44
6
67
הרכב ששרו את השיר נושא של "הכישוף".
היה ממש מהמם, הם ממש חמודים ומוכשרים!
אחרי מה שקרה עם נטליה אוריירו ונבחרת ארגנטינה, כל הזמן חששתי שיבטלו, בגלל לחצים אנטישמיים או כי לא ימכרו כרטיסים, כי כל הזמן נכנסתי לאתר וראיתי שיש עוד מלא כרטיסים, וגם כי שמתי לב שבישראל ממש לא טרחו לפרסם את ההופעה שלהם אבל בסוף הייתה כמות מכובדת, האולם היה נראה די מלא, יום-יומיים לפני ההופעה ראיתי אותם מפרסמים בכיף שלהם תמונות מטיול בישראל, אז נרגעתי והבנתי שממש לא מזיז להם כל הלכלוך על ישראל.
והתמכרתי לשיר החדש שלהם (שזה חידוש לשיר של אדל).

לצפיה ב-'שכחתי לצרף את השיר'
שכחתי לצרף את השיר
23/06/2018 | 15:35
33
לצפיה ב-'שמחה שנהנת!'
שמחה שנהנת!
24/06/2018 | 19:57
2
31
איפה הייתה ההופעה?
אחרי מה שהיה עם אנריקה בפארק הירקון אני לא מוכנה ללכת לעוד הופעות שם...
ובכלל לא ידעתי שהם צריכים היו להופיע... אחרת אולי הייתי הולכת
לצפיה ב-'זה היה ביד אליהו (היכל מנורה מבטחים, נוקיה לשעבר)'
זה היה ביד אליהו (היכל מנורה מבטחים, נוקיה לשעבר)
24/06/2018 | 22:17
1
33
טוב כל האלה הפופולאריים בהגזמה שאוספים אלפי אנשים בפארק היקרון בחום על הדשא, זה באמת נשמע סיוט.
פה היה הכל מעולה, מקומות ישיבה מסודרים ומסומנים, וכמובן מקום ממוזג.
כמו שאמרתי, הפרסום בארץ היה על הפנים. חוץ מאיזה פרסום ראשוני שניר שם פה לפני כמה חודשים, לא ראיתי שום פרסום בארץ.

לצפיה ב-'ההופעה הייתה נהדרת'
ההופעה הייתה נהדרת
24/06/2018 | 22:26
33
אנריקה היה מדהים אבל לעמוד שם כשכולם עם טלפונים שלופים ומי שנמוך לא יכול לראות כלום פרט למסכים וזה בקושי זה בעסה... המזל היה שהוא הגיע לא מעט לבמה הקטנה שהייתה ויכלנו לראות אותו יותר קרוב א בבל היינו כמו קופסת סרדינים וזה לא היה כיף בכלל

עצוב שלא ידעו חפרסם נכון אחרת אני בטוחה שעוד הרבה היו מגיעים להופעה
לצפיה ב-'איזה יופי שהם בסוף באו שמחה שנהנית!'
איזה יופי שהם בסוף באו שמחה שנהנית!
25/06/2018 | 06:38
1
37
בהתחלה חשבתי גם ללכת אבל אני לא מכירה מספיק את השירים שלהם רק איזה שלושה ארבעה קאברים, צריכה להיחשף אליהם יותר חח הם שווים את זה מוצלח החידוש לאדל
לצפיה ב-'הם דווקא לא שרו הרבה מהשירים הישנים שלהם'
הם דווקא לא שרו הרבה מהשירים הישנים שלהם
25/06/2018 | 11:11
29
אני מכירה יחסית הרבה שירים שלהם (20+) וקצת התבאסתי שהם לא שרו 2-3 שירים שאני ממש אוהבת, אבל זה סיבוב הופעות חדש לקראת האלבום החדש, ככה שחצי מהשירים היו חדשים מהאלבום הבא, שהם כמובן ברובם שירים קיימים כבר וזה בעצם קאברים, שאלו היו שירים מאוד מוכרים של אלביס, פרנק סינטרה, אדל, Angels של רובי ויליאמס וכו' אז בכל מקרה הכרתי את רוב השירים ונהנתי מהביצוע שלהם. היו גם שירים מהאלבומים הקודמים, אבל שוב זה קאברים ברובם, אז גם הם שירים מאוד מוכרים.
לצפיה ב-'מקסיקו הביסה את גרמניה ודרום קוריאה'
מקסיקו הביסה את גרמניה ודרום קוריאה
24/06/2018 | 00:23
3
60
כמה אוהדים קיצונים שרפו את דגל גרמניה.

משחק הבא של מקסיקו נגד שוודיה ביום רביעי ה27 ליוני ב17:00
לצפיה ב-'שמחתי בשבילהם אבל לא משתווה לשמחה שלי כשארגנטינה הפסידו'
שמחתי בשבילהם אבל לא משתווה לשמחה שלי כשארגנטינה הפסידו
25/06/2018 | 06:41
2
58
אחרי שהחרימו אותנו, ועוד איזו השפלה 0-3חח
לצפיה ב-'רק שלא יעברו '
רק שלא יעברו
26/06/2018 | 19:57
1
32
לא יודע מה יכאב להם יותר להפסיד גם היום, או שהם ינצחו וגם איסלנד תנצח ואיסלנד יעלו בגלל הפרש שערים. 
לצפיה ב-'עברו בקושי'
עברו בקושי
26/06/2018 | 23:08
35
רוב המשחק היה תיקו 1:1
אבל משחק הבא הם מול צרפת שלפי מה שהבנתי נחשבת ליותר חזקה כרגע
אז לא הכל אבוד
לצפיה ב-'Alvaro Soler'
Alvaro Soler
25/06/2018 | 06:46
54
לא הכרתי את הזמר יוטיוב המליץ לי עליו חח יש לו שירים ממש טובים!
ממליצה על 2 שאהבתי במיוחד
לצפיה ב-'הכוח לאהוב פרק 51'
הכוח לאהוב פרק 51
22/06/2018 | 18:33
5
40
טוב זה לא על הפרקים עצמם אבל יש התייחסות למה שקורה אז...

לעומת רוק סטורי יש לי בעיה ענקית עם הדמויות כאן, יש לי כמה דמויות שאני אוהבת וכל השאר גרועות מאד...לפחות עד שתהיה איזשהי התפתחות מצידם
ז'ייזה היא הכי טובה, היא חזקה אבל עדיין עם זקה ויודעת להתגמש איתו, היא אשת חוק, היא מתאגרפת והולכת עם האמת שלה.
זקה, גם דמות מוצלחת, אמנם שוביניסט אבל לומד מהיחסים שלו עם ז'ייזה, לא נכנע כמו נמושה לריטיניה וגם יודע לשרוד יפ ולשגשג.
רוביניו, כאן הדמות הרעה, אבל הוא רע מובן, הוא חי בעוני, העיסוק בסמים מביא לו כסף.
איוונה, היא בעייתית, הבלבול שלה קצת מאוחר בגיל, הוא היה צריך להיות בגיל העשרה יותר ולא בגיל העשרים המוקדמות, אבל עדייןהצגה יפה של הנושא.
ביגה ונונאטו, דמויות נהדרות ואין לי חשק עכשיו להרחיב.
עכשיו הדמויות הבעייתיות
ביבי, לא מובנת
קאיו לא מובן
ריטיניה, דמות רעה מגעילה ברמות מטורפות וסופר ילדותית שזה מאד מעצבן ולא איכפת לי מי האבא שלה.
אירני, מעצבנת
אאוז'ניו...מה פתאום הוא נמשך לאירני? הוא גם נמושה לגבי כולם חוץ מרגעים שהוא מתעמת מול ז'ויסי.
אאוריקי, רק דואג על הכסף ועל החברה ולא מראה שום יחס אישי וחיבה
סילבנה רק עסוקה בהימורים ולסמוני אין בעצם עלילה
לצפיה ב-'הפרומו ותיאור העלילה מבלבלים '
הפרומו ותיאור העלילה מבלבלים
22/06/2018 | 21:08
3
61
כי רק ז'ייזה היא באמת אישה חזקה, ביבי נאיבית וסומכת על בעלה בעיניים עצומות וריטיניה היא ילדותית ואנוכית. לא חושב שלתמוך בבעל בכל כמו ביבי זה להיות אישה חזקה וגם היכולת של ריטיניה לשקר ולעשות מניפולציות זה לא כזה כוח בעיקר כשהיא מתנהגת כלא בוגרת שלא מבינה את משמעות מעשיה. 
לצפיה ב-'בעיקרון ביבי חזקה אבל לא עכשיו'
בעיקרון ביבי חזקה אבל לא עכשיו
22/06/2018 | 21:41
1
58
העלילה שלה מאוד איטית ומאוד לא מעניינת כרגע.
לצפיה ב-'מה שאומר שבתיאור העלילה ויוה חשפו ספוילר ענק '
מה שאומר שבתיאור העלילה ויוה חשפו ספוילר ענק
23/06/2018 | 00:28
58
כמו בתהום של תשוקה שהם בחרו לחשוף שהכומר ייספר שהיריבים אחים, מה שקרה בערך בפרק 120, גם כאן ביבי תיכנס לעסקי הפשע לא לפני פרקים 60-70.
לצפיה ב-'שלושתן שורדות בעולם לא פשוט '
שלושתן שורדות בעולם לא פשוט
23/06/2018 | 03:08
54
וזה כוח רצון ...וכוח רצון יש לשלושתן
ביבי רוצה אהבה אמיתית עוצמתית והיא תומכת בבעלה בהכל
היא מנסה לחיות בעולם של צדק ובעלה פושע אם היא תהפוך לפושעת יחד איתו אז הכוח רצון שלה לאהבה עוצמתית יביא אותה לפשע.

ריטיניה הייתה מאוד ענייה ומאוהבת בזקה שלא מעריך אותה ולא רצה לשמח אותה לקחת לריו היא מצאה את רוי עשיר ונאיבי וכמה שריטיניה ילדותית נאיבית ככה היא גם תחמנית ויודעת למצוא לה מקום בעולם
הכוח צון שלה. שגברים יעריצו אותה ויפלו לרגליה ובנתיים רוי מאוהב לחלוטין
זיידה היא לוחמת צדק
הכוח רצון שלה לסדר וצדק וחוסר פשע
היא עצמאית ולא רוצה שזקה ישלוט בה.
שלושתן דמויות מרתקות מלאות חידות ועוצמתיות הנלחמות כל אחת על האושר שלה
לצפיה ב-'אני די בטוחה שאיוונה בערך בת 18-19'
אני די בטוחה שאיוונה בערך בת 18-19
23/06/2018 | 15:27
45
אין לה עדיין מקצוע, היא לומדת, ז"א מכללה/אוניברסיטה, ובהרבה מדינות בעולם בדרך כלל הולכים ישר אחרי בית הספר לאוניברסיטאות. גם לפי הסיפור , מתחילת הטלנובלה היה מעבר של 15 שנה, ובהתחלה היא הייתה ממש קטנטונת, בת 3 (השחקנית שגלמה אותה הייתה בת 3) . ככה לדעתי היא במקסימום בת 20.
אני חושבת שעכשיו הבלבול שלה מתגבר כי היא כבר הגיעה לשלב שהיא נחשבת "אישה".  כנערה היא הייתה סוג של טום-בוי וזה בסדר, יש גם כאלה, ברור שאימא חולת אופנה וטיפוח כמו שלה תמיד הציקה לה, אבל החברה עדיין פחות מצפה ממנה בגיל 15-16 להיות נשית. עכשיו לקראת גיל 20 יש עליה לחץ לצאת עם גברים, להראות מושכת ונשית, עכשיו נראה שהבחור הזה הוא הראשון שהיא יוצאה איתו, וזה מוסיף הרבה לחץ עליה. בגיל 15-16 אף אחד לא ישב בווריד לנערה או יהיה מוטרד כי אין לה חבר, אבל בגיל 20+ יש הרבה ציפיות ולחץ מהסביבה לזוגיות. גם בגיל 15-16 פחות עושים עניין אם הנערה לא הולכת עם עקבים ומתאפרת, אבל הציפיה לזה מתגברת לקראת גיל 20.
לצפיה ב-'רוק סטורי פרק 63'
רוק סטורי פרק 63
22/06/2018 | 18:03
1
44
אף אחד לא כותב אבל אני חייבת לכתוב על הסדרה הזאת

אני ממש אוהבת את הסדרה כי אני אוהבת את הדמויות, אפילו את הדמויות הרעות אני אוהבת, אני אוהבת את הסיפור כי הוא מהודק וקולח ולא מחכים יותר מדי זמן להתרחשויות, והנה מה שקורה לאחרונה:
דיאנה מגלה על ז'וליה אבל היא חושבת שהיא לורנה, ז'וליה הפילה את אלכס אבל הוא הצליח להתחמק בעזרת לורנה שהיא ניסתה להרוג...והכל נראה כמעט הגיוני.
הלהקה 4.4 מצליחה וחותמת אצל גורדו למרות התנגדות של דיאנה ולזרו מחליט להשיג אותה בגלל שהוא הפסיד את לאו.
לזרו הוא באמת רשע, הוא גנב מגי את השיר הוא גנב מגי כסף כל הזמן שהוא ייצג אותו, הוא לקח ממנו קנס אדיר וקנה ממנו את הבית שלו. עכשיו הוא יגנוב את הלהקה שגי הקים, מעניין אותי איך הוא הולך לעשות את זה אבל כבר הוא התחיל את התהליך.
אבל הרוע שלו סביר, הגיוני...אני גם אכתוב בנוגע להבוח לאהוב ואז תבינו יותר למה אני כותבת את זה.
לגבי דיאנה, אני יודעת שהרבה חושבים שהיא רעה אבל לפי דעתי היא לא, חוץ מהעניין שהיא משתמשת בבת שלה ביחסים שלה עם גי והעניין עם האוכל, היא די בסדר, היא התנגדה ללילה בגלל שלילה היתה אינטרנסטית והשתמשה בגורדו, דיאנה עדיין אוהבת את גי אבל יש לה רגשות כלפי לאו וגם גי לא רוצה אותה עכשיו אז היא לא יכולה לחזור אליו.

לצפיה ב-'טלנובלה מעולה'
טלנובלה מעולה
26/06/2018 | 23:17
28
אני לא צופה לפי קצב השידור בגלל זה אני פחות כותבת עלייה, אני בפער לא קטן.
אבל ללא ספק טלנובלה מצויינת
לצפיה ב-'מעבר לזמן - כל האמת מתגלה 9 פרקים לסוף....'
מעבר לזמן - כל האמת מתגלה 9 פרקים לסוף....
19/06/2018 | 19:11
10
57

עד פרק 91
הפרקים האחרונים ממש מותחים
עם ההגעה של סבא של ליביה מאיטליה הכל הולך ומתגלהליביה שומעת שיחה שלו עם אמיליה ומבינה שויטוריה היא אמא של אמיליה ובעצם סבתא שלה! אמיליה מספרת לה שויטוריה נטשה אותה ואת אלברטו  כשהייתה ילדה והלכה עם גבר אחר ולכן היא שונאת אותה ורוצה להתנקם בה ליביה נחושה לשמוע גם את הגרסה של ויטוריה ואחריה היא משתכנעת סופית שויטוריה אכן סבורה שאמיליה מתה וחיה בכאב כל השנים האילה ולכן היא לא חיפשה אותה שוב אחרי שחזרה והתחרטה. היא מבינה שויטוריה חיה עם תחושת אשמה כאילו היא אשמה ב"מותה" של אמיליה. אמיליה לא מאמינה לגרסה של ליביה ונחושה להמשיך בתכנית הנקמה ואלברטו מחליט סופית לגשת גם הוא לויטוריה אחרי כל השנים האילה ולספר לה את האמת שאמיליה הבת שלהם בחיים ושכל הזמן הזה הוא שיקר לה רק כדי להתנקם בה על הנטישה ויטוריה בשוק כשהוא ניצב לפנייה וממש נכנסת להיסטריה עם הגילוי שהבת שלהם בחיים! איזה משחק פשוט שחקנית מדהימה איך שהיא בכתה צעקה וסירבה להאמין לבסוף היא מגרשת אותו.

רק אח"כ בשיחה עם זילדה היא מבינה שאולי בכל זאת יש אמת בדבריו. היא יוצרת קשר עם אריאל שייקח אותה לאלברטו. כשהיא רואה שהם מגיעים לבית של אמיליה וכשויטוריה מבינה ששם הוא משתכן היא חושבת שאמיליה היא זו ששלחה אותו אלייה. עדיין לא נופל לה האסימון שזו הבת שלה אבל השיחה בתוך הבית עם אמיליה כבר חשפה הכל! אמיליה מנסה לגרש אותה ללא הצלחה ואז אומרת לה בפנים שהיא תסבול עוד יותר עכשיו שתדע שהבת שלה אחראית לכל הסבל שלה - ויטוריה נכנסת להלם בהתחלה מסרבת להאמין ואח"כ היא מבינה שהבת שלה ניצבת לפנייה היא מתחילה לבכות ומנסה לשכנע אותה שהיא חשבה שהיא באמת מתה אמיליה גם נמצאת בסערת רגשות ולא מבינה מה קורה אבל עדיין לא מקבלת את הגרסה של ויטוריה - איזו סצנה אדירה עם משחק מדהים של שתיהן

בסופו של דבר הן מגיעות לחדר של אלברטו ומוצאות אותו על הרצפה אחרי שחטף שבץ כששמע את כל מה שהתחולל למטה! הוא שורד אבל נותר במצב רגיש. סצנות האיחוד של ליביה וויטוריה היו ממש מרגשות בכלל הסצנות שלהן זה העתק מהגילגול הקודם חח ממש מגניב

עוד דברים מעניינים שקרוז'מה סופסוף תופסת אומץ מגרשת את קיירוס ומסכימה להתחיל בקשר עם ראול! אדיר איך שהיא סופסוף מחזירה לו על כל ההשפלות! מתיאוס(המדיום)מגלה שויטוריה הייתה בגילגול הקודם הרוזנת שהוא רואה בהבזקים ונוהג לצייר וכשרוזה העניקה לו חיבוק ביום הולדת היה לו שוב הבזק לגילגול הקודם כשראה אותה מחבקת אותו כשהיה התינוק שלה בגילגול הקודם! איזה אדיר שמתאוס הוא בעצם הגילגול של הילד שלה מהחלק התקופתי! חח אהבתי אניטה נפרדת מאפונסו ומחליטה סופית להביא ילד עם רוברטו באמצעות הפריה מלאכותית. כתוצאה מכך אפונסו מתחיל בקשר עם ברניסי-טוב מאוד שתראה מה היא מפסידה העלימו את ביאנקה וזילדה עם נסיעות שונות ומשונות בשני הפרקים האחרונים יש לי הרגשה שהן כבר לא יחזרו. פליפי מגלה שמליסה הפילה את התינוק ולא סיפרה לו הוא רב איתה היא מתחרפנת עוד יותר ומטיחה בכולם כולל בילד שלה האשמות פליפי וליביה ממשיכים להיפגש בצריף שלהם מהגילגול הקודם ברנרדו ובנטו מגלים סופית באמצעות בדיקת הDNA שהם אחים מאותו אב, בנטו עובר חוויה רוחנית ומתנרמל ועל הדרך אנחנו מגלים שאבא שלו אחראי למוות של אמא שלו
לצפיה ב-'עוד מאירועי הפרקים'
עוד מאירועי הפרקים
19/06/2018 | 19:22
1
33
איך ויטוריה אמרה לאלברטו שאפילו מפלצת לא הייתה עושה דבר כזה כמו להמציא את המוות של הבן שלה - מה שהיא בעצמה עשתה בגילגול הקודם.... עם כל הכאב עלייה פה איך אריאל אומר - קוצרת מה שזרעה בין היתר גם מה שעשתה לאלברטו באותו גילגול. הכל חזר אלייה ממש יפה עשו את ההקבלה בין התקופותיפה גם איך שאמיליה וויטוריה יעברו עכשיו תיקון אחרי כל המשקעים מהגילגול הקודם.
לצפיה ב-'אכן יש הקבלה מהגלגול הקודם '
אכן יש הקבלה מהגלגול הקודם
19/06/2018 | 19:49
27
שהיא זייפה את מותו של בנה, ושם היא ממש השקיעה והמציאה קבר ולוויה, אלברטו בסך הכול זייף מודעת אבל בעיתו, אבל זה הספיק כדי לשכנע. 

כן נראה שזה הגלגול של התיקונים. והזקן שעם אריאל אמר לאמיליה בגלל הקודם שאם לא תסלח הן ייפגשו שוב בגלגול הבא וזה אכן קרה.
לצפיה ב-'אותו המצב רק בגילגול אחר'
אותו המצב רק בגילגול אחר
19/06/2018 | 19:36
31
תזכורת מתבקשת
לצפיה ב-' לגבי ההיעלמויות '
לגבי ההיעלמויות
19/06/2018 | 19:38
1
31
ביאנקה לא תחזור, ז'ילדה כן. 
לצפיה ב-'איזה קטע מוזר'
איזה קטע מוזר
19/06/2018 | 19:42
24
"הייתה צריכה לנסוע לדובאי כי אמא שלה שברה את היד" חבל זה ייפגע באיחוד המשפחתי עם סלומה! אחרי שבגילגול הקודם המשפחה הזו לא הכי תפקדה ויחסי האנוש שם לא היו משהו חחח.. מעניין למה השחקנית יצאה. מסכנה פליסיה נשארה לבד אגב אהבתי את הטיול עם פליסיה וכל הילדים באגם סצנות יפות היו

לצפיה ב-'מה אניטה עושה באירוויזיון?'
מה אניטה עושה באירוויזיון?
19/06/2018 | 19:45
66
נכון דמיון מפחיד?
לצפיה ב-'אכן גדול שמתאוס הוא גלגול של הילד של רוזה מהגלגול הקודם '
אכן גדול שמתאוס הוא גלגול של הילד של רוזה מהגלגול הקודם
19/06/2018 | 19:46
3
30
כל הכבוד לליביה שהתרשמה מהכנות של ויטוריה ומבינה שגם אימה וגם סבאתה בטוחות במה שהן חושבות, אך אמיליה מסרבת להאמין וחושבת שזה שקר. 

גם ויטוריה לא מסוגלת להאמין שמישהו מסוגל להמציא מוות של הילד שלו ובהתחלה לא מאמינה לאלברטו, אבל סוף סוף מגלה שיש לה בת ונכדה. אלברטו לא מצליח לחשוף כלום כי הוא עבר שבץ כשניסה לדבר. 

ז'מה סוף סוף נפתרת מקיירוס. אגב בעצם למתאוס לא יצא מזל עם האבות, גם בגלגול הקודם האבא שלו היה בניטו התקופתי המפלצתי ועכשיו אבא שלו זה קיירוס הנבל.

מסתבר שברניסי תמיד אהבה בסתר את אפונסו, וכעת אניטה תרגיש מה זה לאבד אותו עם השטויות שלה.

מדהים שבגלגול הזו בנטו הוא קורבן של אביו ובעצם גם של אימו, כי אביו רב עם אימו וגרם למותה בגלל שגילה שהיא החביאה ממנו את הילד שלו. 
לצפיה ב-'אפרופו קיירוס איזה קטע שהוא הגילגול של בעלה של סברה'
אפרופו קיירוס איזה קטע שהוא הגילגול של בעלה של סברה
19/06/2018 | 21:13
2
32
מסתבר שהוא וסברה היו לורדים בגילגול הקודם והיא הגיעה לאחוזה של ויטוריה כאומנת של אלכס אחרי שברחה מהבית בגלל הקנאה שלו.

לגבי בנטו נחמד שהתנרמל אבל האמת שעדיין לא הייתי רוצה לראות אותו עם רוסה. קודם כל הם בכלל לא מתאימים הוא מבוגר ממנה בהרבה. וחוץ מזה הוא גרם לה הרבה סבל גם בגילגול הקודם
לצפיה ב-'גם לא מבין מה הקטע לשדך בין מאסימו לסלומה '
גם לא מבין מה הקטע לשדך בין מאסימו לסלומה
19/06/2018 | 22:12
1
32
רק משום שהיו בעל ואישה בגלגול הקודם ואכן אם דורותאה פה לא שטנית כמו בחלק התקופתי, אז עדיף שבנטו היה עם דורותאה.

כן לאט לאט חושפים את הדמויות החדשות בחלק העכשווי, הקשר שלהם לחלק התקופתי. מתאוס הוא גלגול של הבן התינוק של רוזה, קיירוס הוא בעלה של סברה. רק לבת של רוזה ולעובדים של ז'מה לא מצאו מקור בחלק התקופתי. גם נחמד שאלברטו וברניסי חיים בחלק המודרני.
לצפיה ב-'מאסימו וסלומה צריכים לעבור תיקון זוגיות חח'
מאסימו וסלומה צריכים לעבור תיקון זוגיות חח
21/06/2018 | 06:39
21
בגילגול הקודם היא זילזלה בו ולא העריכה אותו. ובכלל התעסקה כל היום רק בכסף.
אז עכשיו היא המשרתת שלו שצריכה להלחם על אהבתו. בגלל ההתקרבות של רוסה לבנטו(לפחות זה הועיל במשהו)ובזכות המזימות של ביאנקה ופליסיה מאסימו באמת התחיל לשים לב אלייה בתור אישה ולא רק בתור משרתת
לצפיה ב-'המחליפה של בעלי יש משפחה היא'
המחליפה של בעלי יש משפחה היא
18/06/2018 | 15:38
23
179
Golpe al corazon("אגרוף בלב") בכיכובם של אלאונורה וקסלר וסבסטיאן אסטבנז

לצפיה ב-'נו מהההההה'
נו מהההההה
18/06/2018 | 16:03
101
רציתי לראות את זה כי אלאונורה
לצפיה ב-'היא חביבה'
היא חביבה
18/06/2018 | 17:22
3
97
והרבה יותר טובה מ"הדרך לאהבה".
מוזר ומפתיע שפתאום ויוה רוכשים כ-ל טלנובלה ארגנטינאית...לגבי GOLPE חשבתי שהסיכויים לרכישה יהיו נמוכים, היות ופעמיים שידרו את הדרך לאהבה עם אסטבנז, כשהפעם ה-2 הסתיימה ממש לא מזמן...אז כמה אפשר לראות אותו?

מקווה בשביל הצופים שיביאו גם את הארגנטינאית העכשווית 100DIAS PARA ENAMORARSE ממש טובה.
לצפיה ב-'חשבתי שיביאו את סימונה'
חשבתי שיביאו את סימונה
18/06/2018 | 21:27
1
85
והייתי רואה רק בגלל אנה מריה אורוסקו כי טלנובלה מוזיקלית לא מדבר אליי וזה בסגנון נוער והראשית מזכירה את אספרנסה מיה. כנראה החליטו לעשות איזון בין מקסיקו לארגנטינה עד שאחת הברזילאיות תיגמר אלא אם כן ויוה החליטו להביא שתי ברזילאיות עד להודעה חדשה כי מהחדשות הברזילאיות יש יותר ומקסיקו וארגנטינה יש רק אחת ולקחו משבצת חדשה לטלנובלה ישנה שלא ברור אם הכוונה לנוסטלגיות או שזה חד פעמי אבל יש עוד זמן עד שנדע מה כוונותיהם של ויוה.
לצפיה ב-'טוב שלא הביאו אותה, ומקווה שגם לא יביאו'
טוב שלא הביאו אותה, ומקווה שגם לא יביאו
19/06/2018 | 07:20
32
לצפיה ב-'מאז הביקור של לאלי והבאת אספרנסה ויוה '
מאז הביקור של לאלי והבאת אספרנסה ויוה
18/06/2018 | 22:48
78
מקפידים שתמיד תהיה לפחות ארגנטינאית אחת. עכשיו כשיש גם שידור חוזר לבובה פראית ולא מזמן היה שידור חוזר לדרך לאהבה הם הרשו לעצמם חודש ללא ארגנטינאית חדשה, אך ברור שזה היה זמני.
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
18/06/2018 | 18:10
12
79
ככה יהיה לי יותר זמן להמשיך לצמצם פערים עם הברזילאיות
לצפיה ב-'אני בבעיה '
אני בבעיה
18/06/2018 | 18:47
9
86
יחד עם הברזילאיות ובאהבה יש חוקים זו תהיה כבר הטלנובלה הרביעית

לא יכלו להביא את גבריאל קוראדו שלאף אחד לא אכפת ממנו?
לצפיה ב-'עצה '
עצה
18/06/2018 | 22:55
4
53
כדאי גם לך וגם להדר להחליף ממיר לממיר עם יותר מקום הקלטה, ה-100-110 שעות של ההוט מג'יק והיס מקס זה רק לחשוב על מה ומתי לוותר עם העצה של ויוה שממש לא מתכוונים להתחשב בעומס של הצופים. 

לאור העובדה שאתה ביס שבניגוד להוט מעלה חלק מהסדרות (ולא רק בובה פראית) ל-VOD, אבל אצלי ב-VOD של פרטנר הכתוביות קטנות יותר, ואני לא יודע אם ככה זה ב-VOD הוא רק בפרטנר, אבל אם זה ככה ב-VOD זאת לא אופציה מבחינתך, אלא עינוי. 

לצפיה ב-'גם ככה אין לי VOD'
גם ככה אין לי VOD
18/06/2018 | 22:57
2
48
וגם אין כוונה להחליף לממיר יותר טוב.
לצפיה ב-'אני יודע פשוט VOD זה יותר נוח '
אני יודע פשוט VOD זה יותר נוח
18/06/2018 | 23:00
1
38
מלהחליף ממיר ואז לוותר על כל מה שמוקלט בו או לעשות מרתון לפני, אבל אם ה-VOD כמו אצלי זה לא ממש יעזור לך. אז נראה שאם תצטרך לוותר על משהו תוותר על הכוח לאהוב, שאתה לא נהנה מרוב העלילה שם. 
לצפיה ב-'לא'
לא
18/06/2018 | 23:03
34
אעשה מה שאני עושה ממילא - מריץ 3/4 מהפרק ורואה רק את החלקים המעניינים.

אז זה שלושה וחצי טלנובלות. פתרנו את הבעיה.
לצפיה ב-'כנראה אנסה להחליף ממיר'
כנראה אנסה להחליף ממיר
20/06/2018 | 00:33
27
מה הממיר הטוב ביותר של הוט?
לצפיה ב-'ברוך הבא למועדון'
ברוך הבא למועדון
19/06/2018 | 00:41
3
55
משימה לא פשוטה לתחזק 4 טלנובלות חח כשבעצם יש זמן רק לאחת/גג שתיים
לצפיה ב-'מה שאני עושה זה כזה דבר'
מה שאני עושה זה כזה דבר
19/06/2018 | 05:08
1
48
רואה את הפרק היומי של אהבה אין חוקים ומוחק ישר. רוק סטאר פתחתי איתה פער של 15 פרקים והתחלתי להשלים.

הכוח לאהוב - ממריץ את הקטעים הלא מעניינים ומשאיר לי את מה שכן. יש פרקים שלמים שהלא מעניינים תופסים את רוב הפרק אז זה מושלם לי.
לצפיה ב-'אני לא יכולה להריץ כי הכל ממש מעניין חח '
אני לא יכולה להריץ כי הכל ממש מעניין חח
19/06/2018 | 06:52
43
במיוחד במעבר לזמן שהגעתי בה לפרקים הממש אחרונים והכי מותחים
לצפיה ב-'אוו! אני בדיוק עכשיו במצב הזה '
אוו! אני בדיוק עכשיו במצב הזה
20/06/2018 | 00:37
27
מה יהיה? אוףף!
על מה הארגנטיאית החדשה?
למרות שאין סיכוי לעוד טלנובלה גם ככה ממששש קשה לשמור על הרביעית שלי שהיא אהבה בלי חוקים ואני נשארתי בלי זמן פנוי...לעוד טלנובלה. .
לצפיה ב-'על אדמה פראית וויתרת? נגמר לך מקום במג'יק? '
על אדמה פראית וויתרת? נגמר לך מקום במג'יק?
18/06/2018 | 22:50
1
28
לצפיה ב-'היא עדיין בממיר'
היא עדיין בממיר
19/06/2018 | 00:44
37
אבל לא נשאר עוד הרבה מקום נראה מה יהיה איתה
לצפיה ב-'יש לי שני טלנובלות בויוה ושני טורקיות'
יש לי שני טלנובלות בויוה ושני טורקיות
18/06/2018 | 21:37
3
66
לא ממהרת לנסות את הארגנטינאית אלא אם לא הייתי צופה בשתיים וחוץ מזה אני בפיגור רציני בברזילאית והממיר שלי משום מה לא בסדר אני רק מקווה שלא יחליפו לי ממיר כי יש לי הרבה הקלטות של הכח לאהוב ולא יכלתי לראות כי הייתי במעבר דירה זמנית. אולי הייתי שוקלת לצפות אילו היו מעלים לאתר. כרגע אני משלימה בסופ"ש את שני הטורקיות החדשות ולאהוב בלי חוקים.

לצפיה ב-'הארגנטינאית 105 פרקים. קצרה ולעניין'
הארגנטינאית 105 פרקים. קצרה ולעניין
18/06/2018 | 22:59
2
61
אהבה בלי חוקים זה איזה 80 פרקים. אז שתיהן ייגמרו באותו הזמן פחות או יותר.

או רוק סטורי או הכוח לאהוב בת 130 פרקים. השנייה 160.
לצפיה ב-'השאלה מה תבוא במקום אהבה אין חוקים'
השאלה מה תבוא במקום אהבה אין חוקים
19/06/2018 | 01:05
1
72
מקווה משהו טוב ואגב זה 90+ פרקים, ויוה טעו ואפילו לא טרחו לציין שזה לא סופי. אתמול היא הסתיימה במקסיקו.
לצפיה ב-'הם לא טעו כל כך'
הם לא טעו כל כך
19/06/2018 | 05:12
63
בויקיפדיה כתוב 80 אז התבססתי על זה.
לצפיה ב-'סה"כ היא חביבה '
סה"כ היא חביבה
20/06/2018 | 12:50
48
אלנאונורה וקסלר .

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ