לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1557415,574 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'תמונות מקרנבל ברזיל '
תמונות מקרנבל ברזיל
17/02/2018 | 16:37
17
47
כמו בכל שנה, השבוע  התקיים בברזיל קרנבל וסלבס ברזילאיים לא יכלו לפספס את החגיגות, מסיבות, ריקודים ותלבושות ססגוניות.

חלק מהתמונות עלולות להיות חושפניות מהרגיל (נו אתם יודעים, קרנבל בברזיל, בכל זאת..)
לצפיה ב-'ז'וליאנה פאייס'
ז'וליאנה פאייס
17/02/2018 | 16:47
37
לצפיה ב-'קלאודיה ראיה'
קלאודיה ראיה
17/02/2018 | 16:56
32
לצפיה ב-'איסיס ולוורדה'
איסיס ולוורדה
17/02/2018 | 17:00
30
לצפיה ב-'סופי שרלוטי עם דניאל אוליביירה'
סופי שרלוטי עם דניאל אוליביירה
17/02/2018 | 17:15
41
לצפיה ב-'ברונה מרקזיני'
ברונה מרקזיני
17/02/2018 | 17:18
29
לצפיה ב-'פאולה אוליביירה'
פאולה אוליביירה
17/02/2018 | 17:27
34
לצפיה ב-'קאיו פדואן'
קאיו פדואן
17/02/2018 | 17:42
32
לצפיה ב-'לאנדרה ליאל'
לאנדרה ליאל
17/02/2018 | 17:52
27
לצפיה ב-'פלומה ברנרדי'
פלומה ברנרדי
17/02/2018 | 22:54
19
לצפיה ב-'דבורה סקו'
דבורה סקו
17/02/2018 | 23:00
19
לצפיה ב-'ריינלדו ג'ניקיני'
ריינלדו ג'ניקיני
17/02/2018 | 23:01
25
לצפיה ב-'שחקנים נוספים'
שחקנים נוספים
17/02/2018 | 23:05
4
24
לצפיה ב-''
17/02/2018 | 23:08
3
20
לצפיה ב-''
17/02/2018 | 23:13
2
20
לצפיה ב-''
17/02/2018 | 23:19
1
21
לצפיה ב-''
17/02/2018 | 23:23
21
זהו, נראה לי...
לצפיה ב-'תודה על התמונות'
תודה על התמונות
19/02/2018 | 23:53
5
ריינלדו נראה מזעזע עם השפם
לצפיה ב-'טקס Premios TVyNovelas'
טקס Premios TVyNovelas
19/02/2018 | 07:33
49
95
הבוקר התקיים במקסיקו הטקס הנוצץ של השנה Premios TVyNovelas
אז מי לקח פרסים וכמה?

*תמונות אשים בערב
המשך>>
הבוקר התקיים במקסיקו הטקס הנוצץ של השנה Premios TVyNovelas
אז מי לקח פרסים וכמה?

*תמונות אשים בערב
לצפיה ב-'רק עכשיו סיימתי לצפות באיסבל '
רק עכשיו סיימתי לצפות באיסבל
18/02/2018 | 20:59
4
26
אז מסתבר שלבסוף לידתו של קרלוס הפכה לקללה שהרי לולא לפליפה וחואנה היה בן זכר, אפשר היה לחזור למה שתוכנן עם איסבל ג'וניור ועם מריה לאחד את קסטיליה, אורגון ופורטוגל, פרננדו רצה, אך לא הקיסר מקסימיליאן לא היה מאפשר לנשל את נכדו, מה גם שאם חואנה לא כשירה היה הגיוני שקטלינה תהיה יורשת, ויש לה חם שהוא לא יותר טוב מפליפה ובעלה לעתיד הוא רק ילד קטן. 

כל הכבוד לשגריר שהצליח להעביר את היומן לאיסבל ופרננדו למרות שפליפה ניצל את מרגריטה כדי להחזיר את היומן. מסתבר שלפצ'קו לא היה כל כך משנה אם זה פרננדו או פליפה הוא בנה על החולשה של חואנה שתהיה מלכה בובה ולא רצה לא את המלך הזה ולא את המלך הזה, זאת גם גם הסיבה שניסה להכתיר את חואנה בלטרנחה כשהייתה ילדונת כדי שתהיה מלכה בובה. אבל לבסוף פליפה קנה אותו. אבל איסבל קראה בכוחותיה האחרונים את היומן וכתבה צוואה שאם חואנה תוותר על המלוכה או תתגלה כלא כשירה, פרננדו ימלוך עד שקרלוס יגיע לגיל 20. 

לחואנה נשאר איזשהו שהוא הגיון ולא נפלה במלכודת של פליפה לנסח מסמך שמוריש לו את כל מה שיש לה בטענה שהם אדם אחד. היא הבינה שהוא מנסה לגזול ממנה את הכתר כפי שהוריה טענו והזכירה לה שלא אפשר לה להיפרד מאימה. גם עם הבכי של מריה וקטלינה על מותה של איסבל, נראה שזה היה חשוב להן, אז לא ברור מה מנע מהן להגיע, אולי איסבל מתה לפני שהמכתב הגיע, עם קטלינה יכול היה להיות שלא ייתנו לה, אבל עם מריה לגמרי מוזר, זה גם קרוב וגם בעלה המלך הוא בן דוד של איסבל.

כמובן שאיסבל מצדיקה רק את התואר המלכה הקאתולית, בכך שהיא מפצירה בכומר השפוי שיתמוך באינקוויזיציה כמשאלה אחרונה. 

לפחות לקראת מותה של איסבל חשפו את בלמונטה שהוא בצד של פליפה, גם אם הוא הצליח לברוח, אז פחות עושה צרות לפרננדו וחואנה.

ואנחנו יודעים שאיסבל הוכתרה ב-1474 ומתה ב-1504 כך שמלכה 30 שנה, אבל נחמדה שחשפו בסוף הסדרה שהיא נולדה ב-1451 ולפי כך הוכתרה בגיל 23 ומתה בגיל 53, כך שלא מפתיע שגם פרננדו וגם צ'אקון בריאים לגמרי במותה, כי היא מתה צעירה. ומסתבר שהיא מתה בנובמבר, כך שעשו יפה את פרננדו מוסר את הכתר ונשבע למלכה חואנה תחת שלג, כי הרי ברוב מדינות אירופה השלג מתחיל בנובמבר ולא בדצמבר, מה גם שאיסבל מתה בסוף נובמבר.

חבל שהמנוול הצליח למנוע מקולומבוס להיפרד מאיסבל, וכשהוא הגיע לאחר שיחה עם הכומר היא כבר חיה את דקותיה האחרונות והם לא הצליחו לדבר.

ואחרי מה שעשתה ליהודים זה לא מפתיע, אבל מסתבר שאיסבל הצליחה לסגור את חואנה ה"בת" של אנריקה במנזר עד שהייתה זקנה, כשמלך שגם הוא זקן שקל להינשא לה כנראה כדי לנצל את הכאוס כדי לדרוש את קסטליה לקטלינה ולפיכך לבנו, היא כבר הייתה זקנה מכדי להביא ילדים. חואנה בלטרנאחה לא הייתה צדיקה, אבל לחשוב על כך שכל החיים סגרו אותה במנזר מבודד, בהחלט מעורר רחמים, כי הרי רוב הזמן איסבל חשבה שהיא אחיינית שלה, אבל גם לביתה הבכורה היא הייתה קשוחה במיוחד ואמנם היה נראה שהיא מאוד נחמדה לחואנה, אבל לחשוב שחואנה בהתחלה באה להודיע שהיא מבינה שיחתנו למי שיתאים פוליטית, מראה איזה חינוך ילדיה קיבלו, אם כי כל הנסיכים והנסיכות קיבלו חינוך שהם סחורה פוליטית ונישואין זה שם נרדף לברית.
לצפיה ב-'בתקופה הזאת אורך החיים היה בערך 50 שנים'
בתקופה הזאת אורך החיים היה בערך 50 שנים
18/02/2018 | 21:21
3
17
לעומת היום שקרוב ל 80
לגבי הנישואים של נסיכים ונסיכות, זה ברור שהם היו מטבע לבריתות פוליטיות לא רק בספרד של איסבל ופרננדו אלא גם בזמן לואי 16 בצרפת
ויקטוריה נישאה לאלברט שהיה הדודן שלה למלך דנמרק יש קרובי משפחה מלכותיים בכל העולם וכבר ציינתי את ויקטוריה שהפיצה את מחלת ההמופיליה בכל משפחות המלוכה באירופה.
לצפיה ב-'אני יודע גם בתקופת התנ"ך שהפוליגמיה הייתה מותרת '
אני יודע גם בתקופת התנ"ך שהפוליגמיה הייתה מותרת
18/02/2018 | 22:18
2
15
מסופר ששלמה מתחתן עם נסיכה מצרית כדי לחזק ברית. וגם הנישואין של אחאב ואיזבל היה ברית בין ישראל לצידונים. 

אם כך נראה שבסדרה גם צ'אקון וגם אימה של איסבל הגיעו לגיל שגרתי. וגם בהיסטוריה שני הסבים של קרלוס או קרל החמישי הגיעו לגיל מופלג, למרות שאם פרננדו מבוגר מאיסבל והוא ימות עוד 12 שנה אז גם בערך כמו גיל 67 של מנשה בתנ"ך, וגם הקיסר מקסימיליאן זכה לחיות יותר מפליפה ובטח הגיע לגיל מופלג. 

מה גם שאת איסבל הצליחו לאפר כזקנה, אך פרננדו בגיל 50-60 נראה כמו בן 30+. ולא רק נראה, הוא שקל להגיע לשדה קרב, הוא עדיין כשיר לזה. 
לצפיה ב-'תוחלת חיים זה ממוצע ולא מינימום או מקסימום'
תוחלת חיים זה ממוצע ולא מינימום או מקסימום
18/02/2018 | 23:48
1
13
עד תחילת המאה העשרים תוחלת החיים היתה קצרה ולא עברה עד גיל 60 כמובן שהיו אנשים שנפטרו משיבה טובה אבל הרבה ילדים נפטרו כשהיו קטנים ולכן הולידו הרבה מהם, גם בשביל כוח עבודה בחוות, כדי שחלק מהם יישאר בחיים, הרבה אנשים מתו ממחלות זיהומיות כמו דלקת ריאות ושעלת מה שהשתנה היו שלושה גורמים: 1. הגיינה
2. חיסונים
3. גילוי האנטיביוטיקה
וכך עברנו מעידן מחלות זיהומיות למחלות כרוניות כמו סרטן ומחלות לב.
צריך לזכור שאנשים כמעט לא הגיעו לגיל שהתפתח אצלם סרטן או מחלות לב כי נפטרו לפני כן, אני מתארת לעצמי שאיסבל סבלה מאיזשהי מחלה בשנים האחרונות שלה.
לגבי האיפור, אני לא חושבת שצליחו כל כך לבגר מאד את איסבל, פשוט שמו לה את רעלה על הראש שלה ואז לא ראינו את השיער אז זה גרם לנו לחשוב ככה, לגבי פרננדו, הוא היה קצת יותר צעיר מאיסבל וכנראה בריאות קצת יותר טובה אז בגלל זה, לגבי הנראות שלו, כנראה לא הצליחו לבגר אותו יותר.
צ'אקון נראה כמו בתחילת הסדרה.
לצפיה ב-'כן אני יודע '
כן אני יודע
19/02/2018 | 15:48
7
אפילו במאה ה-19, הרבה אימהות מתו בלידה בגלל זיהום. אבל בחצר המלוכה בדרך כלל הייתה רפואה מתקדמת ועובדה שמנשה מלך יהודה הגיע לגיל 67, מלך מצרי מתקופה קדומה יותר חי אפילו יותר. אבל איסבל ופרננדו הרגישו את התקופה במלואה שכלו שני ילדים, איסבל הפילה, מרגריטה הפילה את הנכד שלהם, ונכד נוסף שלהם מת. פלא שקרלוס יכול למלוך רק כשיגיע לגיל 20, כי באותה תקופה גם התחתנו בגיל צעיר מאוד, למרות שזה שייך לתקופה מוקדמת יותר, כי גם איסבל הייתה צריכה לחכות שנים עד שאפונסו הנכד יגיע לגיל הנושואין. ואפרופו הנושא הזה אימה של איסבל מתה בסוף המאה ה-15, ואיסבל נולדה ב-1451, כך שאם אימה של איסבל ילדה אותה בגיל 20 אז היא נולדה ב-1431 ומתה באמצע שנות ה-90 של המאה ה-15, מה שאומר שגם אם הנישואין היו מוקדמים מאוד וגם אם איסבל נולדה כשאימה הייתה רק בת 15 עדיין אימה של איסבל חיה יותר מביתה, וזה עוד כשאיבדה את שפיותה, שאולי זה דווקא שיחק לטובתה שלא הייתה מודעת למה שקורה סביבה ופחות עצבים. 

גם צ'אקון נראה כמו בתחילת הסדרה ושכל רק את אישתו וגם קבררה בריא כמו שור, רק לביאטריס דאגו לאפר שיער שיבה. 

לגבי איסבל לא זיהיתי אותה בפרומואים, בתחילת העונה השלישית כשהראו את גסיסתה של איסבל בתחילת פרק 27 חשבתי שאולי מדובר בשחקנית אחרת, ורק השומות על הלחי הסגירו את מישל ג'נר. גם כשאיסבל שואלת את אלוהים כמה עוד לאחר שהיא מאבדת את הנכד שבו קיוו לאחד את קסטיליה, ארגון ופורטוגל תחת מלך אחד, בפרומו מהפרק הקודם, היא נראתה זקנה בלה, שלא הבנתי בכלל שזאת איסבל ואכן בקטע הזה היא נראתה ממש סבתא. 
לצפיה ב-'מעבר לזמן - עד 69 ליביה חולמת על הטביעה!'
מעבר לזמן - עד 69 ליביה חולמת על הטביעה!
19/02/2018 | 07:22
1
23
איזה מצמרר היה איך שתוך כדי שינה היה לה הבזק מהגילגול הקודם של רגע הטביעה עם פליפי עם התפילות והמילים האחרונות ואיך שקמה בבהלה! חח עוד קטע מגניב ממש, נראה שהמפגש עם פליפי בחורבות האחוזה מהגילגול הקודם השפיע עלייה עד כדי כך שיש לה עכשיו חום והיא נותרה מבולבלת עוד יותר כשהיא לא מבינה למה המקום הזה כל כך צימרר אותה והשפיע עלייה.

והנה מגיע לו גם המפגש של ברנרדו ואמיליה אבל אצליהם זה דווקא הפוך על הפוך בינתיים חח.. הכל בגלל אריאל שהוא במלוא מובן המילה מלאך חבלה פה איך שדחף את ברנרדו מאחור כדי שישפוך על אמיליה יין וככה הם יתחילו ברגל שמאל ואיך עוד ניסה לעזור לויטוריה עם הבית מול אמיליה(לא בהצלחה יתרה אחרי שסילקה אותה סופית מהבית)גם המפגש המחודש שלהם היה מעניין למרות שבגילגול הקודם היחסי אמא ובן שלהם היו גרועים אחרי כל מה שעשתה לו, הוא כן מרגיש כלפייה חיבה גדולה בדומה לה. מקווה שבקרוב ברנרדו ואמיליה ישברו את הקרח ביניהם ויתקרבו כי מגיע להם!! במיוחד אחרי שהמאסטר אמר לאריאל שלמרות הכל הם לא הצליחו לחוות את אהבתם במלואה בגילגול הקודם ושברנרדו מסתבר לא הצליח לחזור לעצמו לגמרי אז עכשיו זה הסיכוי הנוסף גם שלהם

מליסה מקליטה את סברה כדי שפליפי יאשים אותה שמתייחסת רע למליסה, העיקר את החלק שלה היא לא הקליטה ועוד מאשימה בפניו את סברה שהיא אשמה שחזרו לה אותם כאבים הלא הם תסמין שנשאר איתה מהדקירה של פדרו מהגילגול הקודם חח אהבתי את הקטע שדורותיאה קראה לה בקלפים ואמרה לה שבגילגול הזה נראה שהיא תיאלץ לשלם על מעשי העבר(מזכיר את השיחה שלהם מהחלק התקופתי!)ואיך שאמרה לה שהיא רואה לצד פליפי מישהי אחרת חחח איך מליסה התחרפנה וזרקה לה את כל הקלפיםXD

ונסיים כמובן עם מפגש הפסגה המחודש של המשפחה הכי מצחיקה מהגילגול הקודם! חח מאסימו פוגש את אחיניותיו פליסיה וביאנקה משכן אותן בביתו בעזרתה של סלומה המשרתת והפעם ביאנקה ישר נקשרת אליו בשונה מהגילגול הקודם, כמו שבשונה מהגילגול הקודם פליסיה נקשרת ישר לסלומה..יחסי הכוחות משתנים ובעוד בגילגול הקודם פליסיה התעקשה להיות הבת היחידה בכפר שלובשת מכנסיים פה היא רק מחפשת להסתכל במראה שגם זה בקושי יש בבית של מאסימו
לצפיה ב-'בקטע הזה אני מצדיק את מליסה'
בקטע הזה אני מצדיק את מליסה
19/02/2018 | 15:38
13
שסברה סתם נטפלה אליה בגלל צבע בד ודרשה להכין מחדש, במטרה להשפיל אותה. נכון שמסתבר שכשהיו ילדות מליסה הייתה יותר דומה למליסה התקופתית כשהיא הייתה ילדה שרק חיפשה לפגוע בסברה והטינה נשמרה מאז, אבל עכשיו סברה ממש מכשפה אל מליסה, אם כי יש רמז שסברה יודעת שמליסה בגדה בפליפי עם רוברטו כשהם עוד לא היו נשואים ואולי גם לא מאורסים, אבל עדיין בגידה וגם זאת סיבה, אבל מהצד כמו שסברה התקופתית הייתה בהתחלה מכשפה לאלכס כך שסברה המודרנית מכשפלה למליסה.

קטע הטביעה באמת גדול, לגמרי בלבל את ליביה ופגע בבריאותה. 

ברנרדו המודרני בגלל אריאל התחיל ברגל שמאל עם אמיליה וברגל ימין עם ויטוריה שגם אפילו לליביה ויטוריה נראית קורבן תמים, רק אמיליה מבינה מה היא עושה, אז אם ליביה לא מבינה את אימה, איך אדם זר יבין אותה. גם ויטוריה מצידה לא יודעת מי זו אמיליה ומבחינתה היא פסיכופטית שהחליטה לשחק ברגשותיה בשביל ההנאה.

מפגש פיסגה, מאסימו לגמרי מפוזר, קודם מה אין מצלמות בתקופה הזאת, מעולם לא ראה תצלומים של בנותיו, ובלבל אותן עם שתי ילדות שבאו לפגוש את אימן שהוא נראה לה סוטה שככה אדם זר פונה לבנותיה וגם חיכה להן עם בובות והמום לראות שהם לא ילדות. וגם סלומה אומרת שהן לא ילדות כמו שמאסימו הכין אותה אלא נערות. 

ביאנקה מאוד סובלנית לסביבה החדשה, אם כי משקרת למישהו כנראה החבר שלה, שהיא בתצוגה בפאריס ופליסיה כבר מתה לחזור לאימה ולפינוקים הישנים והמומה שאין אינטרנט וגם מאסימו לא יודע מה HI FI וסלומה צריכה להסביר שאין אינטרנט, גם מראה שפליסיה רוצה אין. וגם הן המומות לשמוע שאין מכונת כביסה, שמאסימו בקושי יודע מה זה. לא פלא שמאסימו בהתחלה ניסה להפיל את האחייניות שלו על רוסה, לא רק בנושא משפחה הוא בור, אלא גם במודרנה, פעם ראשונה שומע שדרך אינטרנט אל חוטי אפשר לתקשר עם אנשים בחו"ל בחינם. נו תראו מי שמדבר, אני שעד לפני שנתיים השתמשתי בנייד של נוקיה שבו לא היה לא ווטסאפ, לא אינטרנט ואפילו לא מצלמה. 
לצפיה ב-'הערב אירוח בנושא היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות עם ילד רגיש'
הערב אירוח בנושא היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות עם ילד רגיש
19/02/2018 | 13:49
3

הערב בשעה 20:00 נארח בפורום הורים לפעוטות את ד"ר לי בר-יעקב, פסיכולוגית ומדריכת הורות.
באירוח תוכלו להתייעץ על כיצד להתמודד ולגדל ילד רגיש, שחווה את העולם בעוצמה רבה יותר מאשר אחרים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מיהו כוכב המורדים שהזכיר לנו נשכחות??'
מיהו כוכב המורדים שהזכיר לנו נשכחות??
17/02/2018 | 20:15
42
מיהו כוכב המורדים שהזכיר לנו נשכחות?? מיהי הזמרת, האקסית-ליטל מיקס הלטינית, שיש לה חבר חדש?? וכמובן, מה מוריסון אמר לחימנה, שממש ריגש אותה??����
וואו. כלכך הרבה דברים קרו השבוע.. פספסתם?? לא משנה מה התשובה, כי הכל מחכה לכם באתר��
ראיתם כבר את הכתבה??
********************************************************************************************************************
לכתבה/מידע המלא כנסו
לאתר ארגנטינה איי אל -
הכתובת: www.Argentina-il.com
וגם חפשו אותנו במדיה החברתית:
טוויטר: Argentinail
פייסבוק: Argentinailcom
אינסטגרם: Argentinailcom
יוטיוב: Argentinailcom

לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
16/02/2018 | 13:15
12
19

כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
שבת שלום

לצפיה ב-'עכשיו זה רשמי - "רוק סטאר" בדרך אלינו'
עכשיו זה רשמי - "רוק סטאר" בדרך אלינו
13/02/2018 | 17:47
123
לצפיה ב-'השינוי הגדול בחייה של מריצה רודריגז!'
השינוי הגדול בחייה של מריצה רודריגז!
14/02/2018 | 20:45
1
84
השחקנית הקולומביאנית מריצה רודריגז שלאחרונה ראינו
אותה בטלנובלה "כסף זה לא הכול", הודיעה שזו הייתה
הטלנובלה האחרונה שלה! 

כל הפרטים בכתבה המצורפת

לצפיה ב-'אהבתי את הכתבה'
אהבתי את הכתבה
14/02/2018 | 22:05
58
עם לא ניכנסתם הכתבה ממש טובה כול הכבו ענבל על ההשקעה אוהבת את העבודה שלך:)
לצפיה ב-'ויוה מוכיחים שאין להם מילה'
ויוה מוכיחים שאין להם מילה
16/02/2018 | 15:00
2
60
בהתחלה הבטיחו לי שיפרסמו את הפוסט שלי על טקס Tvynovelas ב12 לחודש ובמקום זה פירסמו על מישהי שנפגשה שוב עם בנחמין רוחאס, אחר כך אמרו לי שיפרסמו או יום חמישי או היום בבוקר ונאדה למה הם מבטיחים אם אין להם כוונות לפרסם
לצפיה ב-'למה כתבת להם פוסט על זה? הרי אין עדיין זוכים.'
למה כתבת להם פוסט על זה? הרי אין עדיין זוכים.
16/02/2018 | 15:06
1
18
לצפיה ב-'פירסמתי את המועמדים'
פירסמתי את המועמדים
16/02/2018 | 15:08
43
ובתגובות אפרסם לינק שהגולשים בפייסבוק יוכלו להצביע להם
לצפיה ב-'ארנבון נכנס למשפחת Por amar sin ley'
ארנבון נכנס למשפחת Por amar sin ley
15/02/2018 | 02:10
72
ראיתי שני פרקים של הטלנובלה וחוץ מהעובדה שהוסיפו תוספת נחמדה לטלנובלה, ארנבון/ת למרות שעדיין יש מה לשפר כמו עניין הכלוב והתייחסות לחיה כאל חפץ למרות שלא יודעת אם במקסיקו כמו בישראל יש ארנבונים מחפשים בית ונטושים, בכל אופן לא הייתי מעודדת קנייה, חוץ מזה הטלנובלה מרתקת עם קאסט מעניין ונראה שהרשעים הפעם העדיפו לנוח כמו רוברטו בייאסטרוס ואזלה רובינסון ואילו מויסס אריסמנדי שמוכר לנו מבאה מאהבה משחק הפעם את הרע וחוליאן חיל היחיד שנשאר על תקן הרע שמאוהב בראשית אבל יש לי סימפטיה אליו מאז בא לפה לביקור.

אנחליקה מהחיים שגנבו ממני מגלמת דמות קיטשית בדומה לקודמתה, אלטאיר חארבו מגלמת דמות מעניינת לשם שינוי לא רעה אבל גם לא בסגנון קונסאלו מתשוקה וכח ועושה זאת מעולה. דויד זפדה חמוד ואנה ברנדה בהתחלה סובלת אבל בהמשך מתחזקת וזאת הסיבה לחזרתה לטלנובלות. אזלה רובינסון ורוברטו בייסטרוס מגלמים זוג הורים גרושים לאנה ברנדה. כמובן איך אפשר לשכוח את ג'רלדין בזן שמגלמת דמות נקמנית ומרירה שמתגרשת מדויד זפדה לאחר בגידתה בו וחבל שבינתיים לא מצליחה להתחבר אליה כמו אל אלטאיר ואנה ברנדה. מנואל בילבי גם נח מהרוע וחוזר להיות טוב כמו בהסערה אם כי פחות קיטשי. חוסה מריה טורה שאהבתי אותו בפולשת מגלם דון ז'ואן ומחזר אחר אלטאיר שבינתיים מנפנפת אותו. בינתיים עושה רושם שאין הרבה רעים אולי כי המקור קולומביאני למרות שיש עוד שני דמויות לא טהורים בכלל אבל לא ברור מי הם ולא מוכרים אצלנו. בינתיים עושה רושם שהפרק בכורה הלך לה טוב ואפילו המפיק, קסטרו חילק דונאטס לצוות הטלנובלה כסמל לחגיגה.

שורה תחתונה: מחכה לפרק הבא.

לצפיה ב-'המפיקה של Tenias que ser tu, מפט תחת איום בתביעה'
המפיקה של Tenias que ser tu, מפט תחת איום בתביעה
15/02/2018 | 23:56
50
על גניבת זכויות יוצרים.

תסריטאית הסדרה הצ'ילאנית, אמבר טוענת שמפט עושה רימייק לטלנובלה שלה ומגדירה אותה כמקורית ורק שינתה את השמות של הדמויות אך הסיפור זהה לאמבר ומפט עלולה להתבע כאשר יוכח שזה אכן Tenias que ser tu עיבוד של אמבר הצ'ילאנית.
לצפיה ב-'חואן פבלו ז'אנו עם האקס הישראלי של מרלן פבלה'
חואן פבלו ז'אנו עם האקס הישראלי של מרלן פבלה
16/02/2018 | 22:40
46
לצפיה ב-'דנה גרסיה ואריאדנה דיאז עשו לייק לציורים שלי'
דנה גרסיה ואריאדנה דיאז עשו לייק לציורים שלי
16/02/2018 | 22:50
1
48
לצפיה ב-'יש לי שאלה'
יש לי שאלה
17/02/2018 | 16:13
54
היה בערוץ 22 סידרה בשם בת הגנן אם אני לא טועה עם אחותה אמיתית של שחקנית ברברה מורי ומישהו פה מכיר? תודה הרבה על תשובה!
לצפיה ב-'מעבר לזמן'
מעבר לזמן
14/02/2018 | 19:09
15
59
אני בפער לא קטן אבל בינתיים אילה רשמיי עד פרק 66:]

ליביה ופליפי ממשיכים להתקרב אבל כשליביה מגלה שלפליפי יש משפחה וכשפליפי מגלה שליביה מאורסת הם מחליטים לתפוס מרחק, אבל לא לאורך זמן אחרי שהגורל מפגיש ביניהם שוב ושוב למורת רוחה של מליסהשכבר מתחילה להרגיש במשיכה ביניהם.

אפונסו ואניטה יוצאים יחד ומתנשקים! רק חבל שעד שהוא התחיל למצוא חן בעינייה, היא מתחילה לפזול גם לעבר רוברטו אחרי שרואה בו גם צדדים אחרים. בכל מקרה אהבתי יותר את אניטה התקופתית למרות שהייתה הרבה יותר תמימה, מה גם שפה מאפרים אותה יותר מידי וחבל שחקנית ממש יפה המראה התקופתי עם האיפור העדין הלם אותה יותר, הייתה נראית יותר מעודנת לא אהבתי גם את הקעקוע הענקי שתקעו לה על הזרוע חח אבל החברות בינה לבין ליביה נשארה מקסימה!

ונסיים בויטוריה שלא ידעה את נפשה אחרי שגילתה שאמיליה סידרה אותה ואחרי הכל כן תיקח ממנה את הבית. האמת בסוף כן קצת ריחמתי עלייה אבל ויטוריה גרמה לאמיליה להרבה כאב, לנטוש ככה ילדה קטנה כדי ללכת עם מישהו אחר אמיליה אומנם הייתה כביכול מאושרת אחרי הנקמה אבל מייד אחרי שויטוריה ולואיס הלכו היא בכתה ואיבדה את הקול מה שכן, אהבתי את השבירת דיסטנס בין ליביה ואמיליה עוד קודם לכן כהקבלה לסצנה התקופתית עם החיבוק והמילים החמות איזה חמודות 

אני אומנם בפער לא קטן ויש לי עוד להשלים אבל הסתקרנתי לראות את פליסיה המודרנית ככה שהרשתי לעצמי איזו הצצה בסצנות הראשונות שלה ואיזה מגניב איך שאחרי שפליסיה הבטיחה לאלכס ושיקו שהם עוד ייפגשו בהמשך בסוף החלק התקופתי, פתאום עכשיו הם באותו ביצפר והם אכן מתאחדים על הדרך יצא לי להציץ גם באיזה שתי סצנות של הבן של ז'מה שמתברר שהוא סוג של מדיום ויש לו פלאשבקים לעבר כשהוא בעצם מעלה את זה על גבי הדפים בתור ציורים עתיקים של ז'מה ראול ויטוריה.. מגניב ביותר! מה גם שזה אומר שהוא סוג של דמות מפתח, אהבתי מחכה כבר להגיע לפרקים האילה
לצפיה ב-'אני בפרק 70, כך שאנחנו בערך באותו הקצב '
אני בפרק 70, כך שאנחנו בערך באותו הקצב
14/02/2018 | 19:53
4
37
האמת רוב הדמויות מבחינה חיצונית נראה טוב יותר בחלק התקופתי, ובראש ובראשונה כמובן אניטה וליביה. 

ויטוריה בהחלט עוררה רחמים בסצינה הזאת, שמסתבר שאמיליה בכוונה סידרה אותה, כי יום לפני שויטוריה עזבה היא עמדה לעזוב וחזרה בה והבטיחה לאמיליה שלא תעזוב אותה ובאותו יום פגשה את אותו מאריסיו ויצאה וברחה לבעלה ולביתה. כך שגם אמיליה השלתה את ויטוריה שתמכור את הבית לראש העיר והיא תוכל להישאר וניצלה את יום ההולדת שלה כדי לשלוח לויטוריה צו פינוי תוך 48 שעות. שגם מסתבר שכל מה שבתוך הבית נמכר גם, כך שכל הדברים שויטוריה השיבה לבית מתוך ביטחון שתישאר שם, היא לא יכולה לקחת בחזרה, כי זה הם הפכו לחלק מהרכוש של אמיליה ועל כל חפץ אמיליה יכולה לתבוע אותה על גניבה. כמובן שלאלה שלא יודעים על הקשר בין ויטוריה לאמיליה שזה כל הדמויות חוץ מאמיליה ואלברטו המעשה נראה לא אנושי ואכזרי.

שמח לשמוע על פליסיה, כי בפרק הראשון איתה היא מתנהגת כמו ילד מפונקת, אבל כמובן שאחרי החלק התקופתי, ולמרות הגישה ההפוכה של אריאל, ברור שפליסיה תהיה חמודה גם בחלק הזה, מה גם שאריאל הוא לא גלגול נשמה, זה אותו המלאך אריאל שהיה לפני 150 שנה, רק שהפעם הוא מלאך חבלה בניגוד למלאך השומר בחלק התקופתי. 
לצפיה ב-'ויטוריה וסברה הן היחידות שפה נראות טוב יותר מאשר בחלק'
ויטוריה וסברה הן היחידות שפה נראות טוב יותר מאשר בחלק
14/02/2018 | 20:16
3
38
התקופתי, שתיהן גם נראות פה הרבה יותר צעירות! אבל ללא ספק כל היתר נראו הרבה יותר מעודנים ויפים בחלק התקופתי

לגבי פליסיה הספקתי רק לראות שהיא מגיעה לביצפר שלהם וששיקו ואלכס מתלהבים ממנה לא הצצתי הלאה למפגש שלהם אבל ברור שיהיה איחוד וכן נראה שבינתיים היא די מפונקת כזאת חח ההיפך הגמור ממה שהייתה בחלק התקופתי אותו דבר לגבי ביאנקה שדווקא פה היא הרגועה והחביבה שמסתפקת במה שיש
לצפיה ב-'לזה עוד לא הגעתי, הגעתי רק למפגש בין מאסימו לאחייניותיו '
לזה עוד לא הגעתי, הגעתי רק למפגש בין מאסימו לאחייניותיו
14/02/2018 | 21:45
2
31
אז קודם מאסימו כל כך מפוזר שלא ידע מה הגיל של האחייניות שלו וציפה לילדות קטנות והמום שהן נערות ולא ילדות. 

שנית מאסימו חי במאה שעברה (המאה ה-20), אין לו אינטרנט, אין לו מכונת כביסה, אין לו מיקרוגל. ביאנקה מנסה לגלות הבנה ופליסיה פשוט משתגעת מזה. וגם אזכור לחזיר, שסלומה מציעה לפליסיה צלעות חזיר ופליסיה מקבלת כמעט בחילה מהרעיון לאכול בשר חזיר, ואף אחד לא מבין מדוע הצעה של צלעות חזיר כל כך מזעזעת את פליסיה.
לצפיה ב-'גם את זה ראיתי חח זה היה מצחיק'
גם את זה ראיתי חח זה היה מצחיק
14/02/2018 | 21:56
1
33
איך חיכה להן עם בובות
סצנת החזיר הייתה ענקית!

התקופה של החלק התקופתי זה המאה התשע עשרה לא המאה העשרים שזו דווקא התקופה של "זמן לאהוב" שנות העשרים של המאה העשרים, גם תקופה שווה חח 
לצפיה ב-'התכוונתי שמאסימו המודרני חי בתקופה של '
התכוונתי שמאסימו המודרני חי בתקופה של
14/02/2018 | 23:22
26
עשרים-שלושים שנה לפני תקופתו, ואת זה אומר אני שעד לפני שנה וחצי השתמשתי בנייד של נוקיה ולא היה לי סמארטפון וחיכיתי עד שהנייד הישן יתקלקל כדי להשתדרג לסמארטפון. למרות שמצד שני גם לפני 20-30 שנה לאנשים היו מכונות כביסה ורק העניים כיבסו עם הידיים. אז התכוונתי שמאסימו חי לפני עידן השכלולים, אך לא במאה ה-19 שאני זוכר מהזר שאז לא היה שירותים כמו שמוכר לנו ועשו את הצרכים בסירים וגם שימוש בסבון התחיל רק במחצית השנייה של המאה ה-19. אז לכן התכוונתי שמאסימו עוד לא נכנס למאה ה-21 וחי חיים צנועים כמו שהורינו חיו.
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים'
מאירועי הפרקים
14/02/2018 | 19:57
37

לצפיה ב-'אני בקצב של ויוה...'
אני בקצב של ויוה...
14/02/2018 | 22:34
4
41
בפרק 75...
הטלנובלה התקופתית הרבה יותר מעניינת .
זילדה נראת הרבה יותר אנושית ונחמדה. גם רוברטו השתנה.
הדמות של בן של ז'מה ממש מרתקת.
מעניין מי הצייר שצייר את הציורים במציאות הרי זה לא היה השחקן שמשחק את מתאוס...
הציורים מהפנטים!!
בעלה של ז'מה הוא מגעיל!
גם פדרו.
גם כאן יש חשד שאלכס לא הבן של פליפי...
לרוברטו ומליסה היה רומן בזמן המודרני כשבתקופתית הם היו אחים .
ומה דעתכם על האימוץ של ברנרדו?
האם ויטוריה שוב אמא שלו שנטשה אותו גם הפעם? ??
ואז הוא ואמיליה אחים בזמן המודרני????
למרות שאמיליה וברנרדו שוב מתאהבים לאט לאט....
וגם ז'מה וראול...למרות הזעם של בעלה של ז'מה.
לצפיה ב-'קראתי בתקצירים '
קראתי בתקצירים
14/02/2018 | 23:25
1
53
ברנרדו הוא הבן של בעלה של ויטוריה ואישתו הראשונה ולפיכך הוא ובנטו אחים וויטוריה היא אימו החורגת.

נראה שגם בחלק הזה ברנרדו ואמיליה יהיו ביחד למרות שאריאל דאג שהם יתחילו על רגל שמאל ויבוזו זה לזו בהתחלה. 
לצפיה ב-'מצד שני'
מצד שני
15/02/2018 | 13:01
29
אריאל הביא אותה למערה בזמן שברנרדו היה שם.
לצפיה ב-'אני בקצב שלך'
אני בקצב שלך
15/02/2018 | 13:08
1
29
זילדה נראית יותר נחמדה ואנושית אבל היא מתנהגת בצורה מזלזלת אל ויטוריה, ויטוריה התחילה לעבוד וכבר זילדה אומרת שהיא ראתה שאין טעם שהיא תעבוד כי זה לא מתאים לה.
כאן רוברטו וברניס הם אחים, וברניס שמה עין דווקא על אפונסו שהוא רוצה את אניטה כמו רוברטו....בלגן.
קיירוס הוא חרא של בנאדם, גם גזען וגם מתעלל בז'מה ובבן שלו.
בנטו כמו שהיה בתקופתית...עכשיו הוא גם סוחט את לואיס, בעל המלון.
ויטוריה היא לא האמא של ברנרדו...היא כבר האמא של אמיליה.
מצד שני, מה דורותיאה רוצה לגלות בעזרת השערה של מליסה? האם אלכס הוא הבן של פליפי באמת? או שיש לה רעיון זדוני אחר? לפי דעתי היא רוצה לבדוק האם מליסה היא הבת של אנריקי (בעלה המת של אמיליה) וכך תהיה אחות למחצה של ליביה.
ככה דורותיאה תצא מבלה רוזה ויהיה לה גם כסף בגלל הירושה של אנריקי עם חברת ברלדיני.
לפחות לא הולך לה עם ברנרדו.
לצפיה ב-'גם אני חושב ככה שערה של מליסה לא הייתה חושפת דבר '
גם אני חושב ככה שערה של מליסה לא הייתה חושפת דבר
15/02/2018 | 14:30
36
לגבי אלכס, כי ברור שהוא הבן של מליסה, אבל ייתכן ומליסה היא אחות למחצה של ליביה, לאור העובדה שהיה לדורותאה רומן עם בעלה של אמיליה. ויש לזכור שבחלק התקופתי מליסה ורוברטו היו אחים למחצה של ברנרדו ולפיכך הדוד והדודה של ליביה שברוך השם הם לא גילו את זה, כך שהגיוני שבחלק המודרני יסתבר שליביה ומליסה הן אחיות למחצה. אה בעצם זה גם טוב בשביל פליפי וליביה שכן לפיכך ליביה היא דודה של אלכס. 
לצפיה ב-'אני חושבת שהקעקוע אמיתי'
אני חושבת שהקעקוע אמיתי
15/02/2018 | 15:32
1
39
ובטוח שהציורים הם של אומן ולא סתם שחקן אלא אם השחקן הוא באמת צייר ואז צריך לתת לו את הקרדיט.
לצפיה ב-'ואת צודקת!'
ואת צודקת!
16/02/2018 | 15:00
37
הקעקוע אכן אמיתי, הייתי בטוחה שזה קעקוע חינה
הוא יכל להיות נחמד אם הוא היה הרבה יותר קטן ולא חרוט לה על כל היד  
לגבי הציורים המגניבים מהחלק התקופתי כן ברור שאמן מצייר אותם
לצפיה ב-'פרק 67ליביה ופליפי מתנשקים בחורבות האחוזה התקופתית'
פרק 67ליביה ופליפי מתנשקים בחורבות האחוזה התקופתית
16/02/2018 | 21:30
1
54
שהייתה חלק בלתי נפרד מחייהם בגילגול הקודם..איזו סצנה אדירה
ועוד עם אותו שיר רקע שהם טבעו בו בחלק התקופתי

ליביה: "איזה מקום מרשים"
פליפי: "זו אחוזה עתיקה מהמאה התשע עשרה"
ליביה: "יש לי צמרמורת"
ואיך שפליפי אמר שתושבי בלה רוזה מאמינים שהיא רדופת רוחות
ואז איך שהתנשקו במקום הזה שלא הצליחו לממש את אהבתם בגילגול הקודם סצנה גאונית
בגרסה המקורית המלאה יש בסוף הסצנה גם קטעים מקבילים שלהם מהחלק התקופתי שפה השמיטו

אהבתי מאוד גם את סצנת המפגש המחודש של ראול ושיקו איך שראול מצא אותו ביער אחרי שברח מקיירוס ואיך שהוא וברנרדו
החזירו אותו לז'מה ואז המפגש המחודש בין ז'מה לראול..
פרק מושלם
לצפיה ב-'כן עשו את זה מדהים עם הטירה התקופתית '
כן עשו את זה מדהים עם הטירה התקופתית
17/02/2018 | 10:05
37
ואם ראול ושיקו שבו הם לא אב ובן שראול מצא אותו בדיוק במקום שהוא מצא אותו בחלק התקופתי כשבנטו לקח אותו והשאיר אותו לבד במקום מרוחק. פה שיקו הלך לאיבוד בעצמו לאחר ששמע את קיירוס מדבר שהוא לא רוצה אותו וברח מהבית. וכן המפגש בין ראול לז'מה לאחר שהחזיר את שיקו.
לצפיה ב-'משפחתו של בעלי - מי ראה אתמול פרק ראשון? '
משפחתו של בעלי - מי ראה אתמול פרק ראשון?
15/02/2018 | 07:26
72
היה פרק טוב אהבתי את הזוגיות של חולייטה ורוברט וגם את האווירה, למרות שזו טלקומדיה מרגישים טיפה גם נגיעות של דרמה עם איבוד הקשר של רוברט והמשפחה שלו למרות שאוטוטו הם יתאחדו איזו גזורה אמא של חולייטה איך שהיא והאחים של חולייטה ביזבזו את כל הכסף שלוו מחולייטה ורוברט חח היה כיף לראות את כל השחקנים המוכרים והטובים ובינתיים בהחלט עושה רושם טוב
לצפיה ב-'המנצח הוא פקונדו ארנה'
המנצח הוא פקונדו ארנה
14/02/2018 | 02:05
3
37
לצפיה ב-'אייסה גונזלסVSבלינדה'
אייסה גונזלסVSבלינדה
14/02/2018 | 02:07
2
45
לצפיה ב-'איסה'
איסה
14/02/2018 | 11:58
38

אבל לבלינדה יש שחרחם ממש טובים
אבל את איסה בתור ניקי כבשה אותי
לצפיה ב-'בלינדה'
בלינדה
14/02/2018 | 17:46
22
גם פה אין התלבטות את בלינדה אני מסמפטת עוד מאז חברים לנצח וחבל שהיא עזבה את המשחק מאז זיקיות. את איסה ראיתי קצת באהבות אמיתיות ולא נפלתי מהמשחק שלה
לצפיה ב-'אם כבר בובה חוזרת אז.. '
אם כבר בובה חוזרת אז..
11/02/2018 | 19:21
11
109
פאבלו אצ'רי VS פקונדו ארנה 
לצפיה ב-'פקונדו ארנה'
פקונדו ארנה
11/02/2018 | 19:44
1
61
את פבלו אצ'ארי מעולם לא ראיתי משחק,
לעומת זאת את פקונדו ראיתי בקטנטנות ובובה פראית,
ככה שהבחירה לא הייתה קשה במיוחד..
לצפיה ב-'לי אין תגובה כי בגלל שני כוכבים ארגטנאים '
לי אין תגובה כי בגלל שני כוכבים ארגטנאים
11/02/2018 | 19:51
72
ובזה אני לא מבינה שום דבר במילה מועטה של מילה.
אם זה מקכסיקנים או מעבר אז הייתי מבינה הרבה יותר!
לצפיה ב-'פאבלו'
פאבלו
11/02/2018 | 21:23
17
לצפיה ב-'ברור שפקונדו ארנה '
ברור שפקונדו ארנה
11/02/2018 | 21:35
45
היה מדהים גם בבובה פראית, גם ביאגו, גם בפדרה קורחה ובחיים גנובים ואפילו בחיים שלי. 

את פבלו אצ'ארי ראיתי רק במונטה כריסטו שאהבתי את העלילה ובנבחר שבה צפיתי רק בגלל הפרטנרית שלו פאולה קרום שגם אותה הכרתי בבובה פראית, אך נהנתי ממנה גם במונטה כריסטו וסנטרל 099, שגם שם פקונדו היה מדהים. 
לצפיה ב-'ברור שפקונדו ארנה!��'
ברור שפקונדו ארנה!��
11/02/2018 | 22:08
19
לצפיה ב-'פבלו אצ'ארי מוכשר לגמרי לא אשכח אותו באהבה אסורה'
פבלו אצ'ארי מוכשר לגמרי לא אשכח אותו באהבה אסורה
11/02/2018 | 23:42
60
אבל לצערי הוא עיוור לגבי כריסטינה נשיאת ארגנטינה לשעבר שהיא אנטישמית וכנראה שותפה לפיגוע בשגרירות ישראל בארגנטינה ומושחתת לעומתו פקונדו ארנה מקסים אוהב אותנו וגם יותר חתיך עם אישיות שובת לב אז פקונדו ארנה.
לצפיה ב-'והמנצחת בסבב הקודם שכמעט היה שיויון ובסוף הוכרעה היא אנג'ליק'
והמנצחת בסבב הקודם שכמעט היה שיויון ובסוף הוכרעה היא אנג'ליק
11/02/2018 | 23:47
3
57
בוייר
לצפיה ב-''
12/02/2018 | 07:07
16
לצפיה ב-'סקר ראשון שבו אני בצד המפסיד '
סקר ראשון שבו אני בצד המפסיד
13/02/2018 | 17:27
1
37
ולפי ההצבעות הרבות לפבלו אצ'ארי נראה שלא האחרון.
לצפיה ב-'פקונדו ארנה מוביל'
פקונדו ארנה מוביל
13/02/2018 | 18:41
11
לצפיה ב-'פאבלו אצ'ארי, כמובן'
פאבלו אצ'ארי, כמובן
12/02/2018 | 07:15
59
כי פקונדו מעצבן וכי הוא יצא לי מכל החורים.
שאלות, חדשות, בקשות
07/02/2018 | 20:44
19
35
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'עזרה בזיהוי טלנובלה - ברוסית!'
עזרה בזיהוי טלנובלה - ברוסית!
05/02/2018 | 22:57
2
63
שלום לכולם/ן!
אז ככה: פעם כשניסיתי לשפר את הרוסית שלי הייתי צופה בטלנובלה ברוסית בערוץ "ישראל פלוס". אני זוכרת מאוד במעורפל מה קורה שם. הגיבורה היא אישה צעירה, שהייתה אמורה להתחתן עם מישהו אבל (אני לא זוכרת מאיזו סיבה) היא נפרדת ממנו, והיא מתאהבת בבוס שלה שהוא ממש חמוד ועשיר. הבוס שלה אמור להתחתן עם איזו מישהי אחרת. יש גם איזשהו סיפור צד על אמא של הגיבורה, שהיא רופאה, ואיזה גבר ממש חמוד ומבוגר שמעוניין בה.
אני חושבת שאולי הקטע של הסדרה זה שיש לגיבורה כוח נסתר כמו שהיא שומעת מה גברים חושבים או משהו כזה.. בכל מקרה יש לה איזשהו סוד שהיא מסתירה מאהובה הבוס החתיך. יש למישהו/י מושג??

לצפיה ב-'זאת הייתה טלנובלה רוסית, או דרום אמריקאית'
זאת הייתה טלנובלה רוסית, או דרום אמריקאית
05/02/2018 | 23:40
1
51
שמדובבת לרוסית? היה לזה כתוביות בעברית? בטוח שזה היה ערוץ 9 הרוסי? כי יש מלא ערוצים רוסים נוספים בטלוויזיה אצלינו.
לצפיה ב-'זו הייתה טלנובלה ברוסית'
זו הייתה טלנובלה ברוסית
06/02/2018 | 08:12
46
ממש ברוסית, לא עם דיבוב. אני לא בטוחה לגבי זה שזה היה ערוץ 9 הרוסי, אבל זה מה שאני זוכרת. אני חושבת שלא היו לזה כתוביות.
לצפיה ב-'2 רימייקים מקסיקניים לטלנובלות ארגנטינאיות'
2 רימייקים מקסיקניים לטלנובלות ארגנטינאיות
06/02/2018 | 01:56
1
119
חוץ מההכנות לרימייק לטלנובלה Sos mi hombre שהראשי חוסה רון נבחר שמתכננת טלויסה, בנוסף מתכננים לעשות רימייק לטלנובלה הארגנטינאית ניני עם מפיק חדש ושחקן ששיחק בחיים כפולים, ו5 כוכבים מטיוי אצטקה שכבר מפיקה טלנובלה ארגנטינאית, לחנך את נינה בה סרחיו סנדל משחק איך לא את הרע. מה יש למקסיקו מארגנטינה? ניני כנראה הולכת להיות טלנובלת נוער חדשה שבקרוב תפתח אותה הטלנובלה החדשה של ניקנדרו דיאז, Hijas de la luna ויש את הטלנובלה בה יככב חוסה רון, שאולי הייתה טובה אבל 5 כוכבים? באמת? רק כי הצליחה בארגנטינה? וכמובן לחנך את נינה שהבנתי שהיא פיספוס פה והראשי זה הגאלן של סלסטה סיד מ5 כוכבים. ברוך השם הכרנו את הגרסה המקורית של אדדה הארגנטינאית לאחר שבמקסיקו הרסו את הזוג החמוד, לאורה וגודוי.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
06/02/2018 | 15:39
18
לצפיה ב-' של סבסטיאן רולי'
של סבסטיאן רולי
06/02/2018 | 00:25
90
הזיפים אהבתי, השיער פחות.

לצפיה ב-'זה מה שכתבה סנדרה אצ'בריה על ליהוק שחקנים'
זה מה שכתבה סנדרה אצ'בריה על ליהוק שחקנים
06/02/2018 | 00:15
2
111
שילמדו מברזיל. שם לא תקועים על גאלן ראשי אחד רק ומגוונים בשחקנים ראשיים ולא מקובעים. אגב עוד משהו במקסיקו תמיד הרבה רעש וצילצולים סביב הקסטינג ומבלבלים את הצופים עם המועמדים שלהם. ברזיל מכריזה על טלנובלה ברגע שהקאסט מוכן ונבחרו כולם מבלי לעשות מזה רעש. סתם לציין זאת.
לצפיה ב-'טוב כל ההתנהלות של גלובו שונה לגמרי'
טוב כל ההתנהלות של גלובו שונה לגמרי
07/02/2018 | 21:49
1
59
הכל אצלהם יותר מסודר ומקצועי. יש להם הרבה גיוון בסגנונות וגם מאתגרים את השחקנים עם תפקידים מגוונים. זה לא לגמרי נכון שאין להם שחקנים שהם לא ממחזרים, אבל בטח לא ברמה של טלויסה. 
גם מה שאמרת שבגלובו לא מבלבלים במוח סביב קאסטינג, זה חלקית נכון. 
דווקא המידע על שחקנים ועל טלנובלה מתחיל להופיע באינטרנט שנה או שנתיים מראש, אבל גם זה נובע מאיזשהו סוג של סדר וארגון. גלובו מחליטים משהו כמו שנתיים מראש מי יעשה איזה טלנובלה , על מה הטלנובלה, באיזה משבצת ומי אחרי מי. אין להם את כל החרטה הזה ש"ההוא מתכנן רימייק לטלנובלה X, אחרי שבוע הוא כבר מתכנן רימייק Y, אחרי שבוע הוא אולי עושה עונה נוספת לטלנובלה משנת תרפפ"ו", לא ברור באיזה שעה, לא ברור מתי מתחילים לצלם, ועד לרגע אחרון יש רק "שמועות" על זה שמחצית משחקני טלויסה "מועמדים". זה גם קטע מעניין שאצל גלובו הקרדיט הולך לתסריטאי, ולא למפיק. כשאומרים "טלנובלה של גלוריה פרז" הכוונה שהיא כותבת את העלילה, ולא נראה לי שיש להם בכלל מושג כזה "מפיק", נראה לי התסריטאי הוא גם המפיק.  בכל מקרה, לגלובו יש גם מגוון גדול של יוצרים, ככה ששם כל יוצר לא זוכה להנפיק כל שנה טלנובלה, כמו בטלוויסה. יש להם תורות, ויוצא שכל תסריטאי מייצר במקרה הטוב טלנובלה אחת בשנתיים, או לפעמים גם פעם בשלוש שנים. אז בגלל שהם כל כך מסודרים ויודעים מתי בדיוק הם הולכים לצלם טלנובלה, התסריטאי מתחיל לעבוד שנה מראש ומתחיל לבחור שחקנים. ואז זה מתפרסם, ואז זה משתנה כל הזמן. אני לא באמת טורחת להתעדכן בטלנובלות עתידיות, רק כאשר נשאר כבר 2-3 חודשים עד תחילת הצילומים, אז כבר בטוח יש מידע שהוא סופי, אז אני גם מביאה את העדכונים לפה.
לצפיה ב-'אבל הראשיים שם יכולים לקבל תפקיד משני זוטר בטלנובלה אחרת '
אבל הראשיים שם יכולים לקבל תפקיד משני זוטר בטלנובלה אחרת
08/02/2018 | 00:04
53
אמנם רוב המשניים מקבלים במה, אבל לשחקנים איך יוקרה והם מתחלפים חופשי מראשי למשני ואפילו למשני שבקושי מראים בסדרה. תפקיד דמות ראשית זה לא סולם שיא בקריירה. 

הבעיה שהם לא נותנים לעולם ליהנות מהפאר שלהם וגונזים לפחות רבע מכל סדרה בעריכה בינלאומית. 
לצפיה ב-' שני שיתופי פעולה של טלפה '
שני שיתופי פעולה של טלפה
09/02/2018 | 11:48
75
1.  "el infierno de eva", מדובר בשיתוף פעולה של טלפה (ארגנטינה) עם אקוויזה (אקוודור). מי שמשחק פה ומוכר הוא דויד צ'וקרו.

2. אחרי ההצלחה של "החזרה של לוקאס", מגיעה "12segundos" - טלפה (ארגנטינה), אמריקה (פרו) ומגה (צ'ילה) בשיתוף פעולה יוצא דופן בסדרת מתח חדשה. ישחקו בסדרה שחקנים משלושת המדינות.
בינתיים מי שמוכרת ומשחקת פה היא גיאנלה ניירה.

מצורפים טריילר של "הגיהנום של אווה" וטיזר של "12 שניות".
לצפיה ב-'טריילר לטלנובלה ''כוחו של רצון'' בעברית'
טריילר לטלנובלה ''כוחו של רצון'' בעברית
09/02/2018 | 13:41
1
90
מי שרוצה להתרשם, מוזמן/ת 

לצפיה ב-'ז'וליאנה פאיס! '
ז'וליאנה פאיס!
11/02/2018 | 18:05
39
אני ממש אוהב אותה.

בנוסף - מרקו פרגוסי! הרבה זמן לא היה כאן.
לצפיה ב-'מי מבין את התשובות האופייניות של ויוה?'
מי מבין את התשובות האופייניות של ויוה?
09/02/2018 | 18:54
1
93
זה מה ששאלתי אותם וזה מה שענו לי.
לצפיה ב-'לפי דעתי הכוונה שלהם זה שכרגע היא לא בתכנון'
לפי דעתי הכוונה שלהם זה שכרגע היא לא בתכנון
09/02/2018 | 21:28
66
אבל אפשר לפחות להתעודד עם העובדה שהם לא שללו אותה לגמרי
מה שכן, אם משווים את התשובה הזו לתשובה שלהם ל-SANGRE DE MI TIERRA זה עוד יותר מדגיש לדעתי את הסיכוי הגדול של SANGRE DE MI TIERRA להגיע לפה, לדעתי הם כבר בהליכי רכישה שלה לפי התשובה שלהם.
לצפיה ב-'עלה העמוד של "משפחתו של בעלי" שמתחילה השבוע'
עלה העמוד של "משפחתו של בעלי" שמתחילה השבוע
11/02/2018 | 19:35
1
62
השקיעו בגלריה נראה שגם גוטיירס מבאה מאהבה פה
וסילביה פינאל לא נראתה פה מאז אשת הברזל
לצפיה ב-'לצערי סילביה פינאל המעצבנת תהיה כאן'
לצערי סילביה פינאל המעצבנת תהיה כאן
12/02/2018 | 07:17
45
לא סבלתי אותה באשת הברזל.
לצפיה ב-'ויוה ענו לי שהמחליפה של אדמה פראית לא תהיה מקסיקנית טלויסה'
ויוה ענו לי שהמחליפה של אדמה פראית לא תהיה מקסיקנית טלויסה
11/02/2018 | 23:31
2
73
מה שאומר נשארנו עם משפחתו של בעלי בינתיים
לצפיה ב-'נותר לחכות למחליפה של מילה של כבוד'
נותר לחכות למחליפה של מילה של כבוד
12/02/2018 | 00:03
62
במידה ותהיה חדשה ולא יעשו שלוש חוזרים עד לסיום הדרך לאהבה.
לצפיה ב-'מעולה! אז ההימור שלקחתי היה נכון'
מעולה! אז ההימור שלקחתי היה נכון
12/02/2018 | 07:07
66
לא חשבתי שתגיע עוד מקסיקנית גם ככה, לדעתי מה שיגיע בקרוב יהיו שתי הברזילאיות ואם באמת תהיה עוד משבצת חדשה אולי יביאו גם איזו צ'יליאנית. יש מצב שיעשו רצף של ברזילאיות על שעות שש ושבע.

שמחה שלא תגיע עוד מקסיקנית כי אין מצב שהיה לי זמן לעוד אחת ככה שאחרי שאדמה פראית תסתיים יהיה לי יותר זמן ל"משפחתו של בעלי".
לצפיה ב-'צביה מהאתר בראיון אישי עם כוכבת כאסי חדש '
צביה מהאתר בראיון אישי עם כוכבת כאסי חדש
08/02/2018 | 19:06
53
צביה מהאתר בראיון אישי עם כוכבת כאסי

* לפני שנתחיל – שימו לב שיש הפתעה אישית בסוף הכתבה **

הפעם, עשינו לכם הפתעה מיוחדת
במקום לתרגם לכם ראיון ממגזין ארגנטינאי אחר, עשינו אותו בעצמנו.
שלחנו את צביה אניס לעשות לכם ראיון אישי במיוחד
ולא שחררנו אותה בלי סלודו סופר מרגש מהכוכבת, והכל במיוחד בשבילכם!!
לא תפרגנו לה ותקראו את הכתבה?? קדימה, הכוכבת גם הבטיחה לקרוא את הכתבה!
לכתבה/מידע המלא כנסו
לאתר ארגנטינה איי אל -
הכתובת: www.Argentina-il.com
וגם חפשו אותנו במדיה החברתית:
טוויטר: Argentinail
פייסבוק: Argentinailcom
אינסטגרם: Argentinailcom
יוטיוב: Argentinailcom
לצפיה ב-'יש אישור מויוה - תהיה טלנובלה ברזילאית נוספת'
יש אישור מויוה - תהיה טלנובלה ברזילאית נוספת
05/02/2018 | 14:45
33
141
בנוסף לROCK STORY. 

זה מסביר למה ויוה קנו ב2 שקל את בובה פראית.
לצפיה ב-'כנראה שויוה לא אוהבים את ההיצע של טלמונדו '
כנראה שויוה לא אוהבים את ההיצע של טלמונדו
05/02/2018 | 16:01
25
101
קודם שלוש טלוויסה, אחר כך שתי ברזילאיות, טלוויסה ובובה פראית בפעם הרביעית בערוץ ישראלי. 
לצפיה ב-'כי ת'כלס אין מה להביא מטלמונדו'
כי ת'כלס אין מה להביא מטלמונדו
05/02/2018 | 16:18
15
83
היא מקדישה את עצמה לנרקונובלות לאחרונה.
לצפיה ב-'יש את SANGRE DE MI TIERRA'
יש את SANGRE DE MI TIERRA
05/02/2018 | 17:36
14
92
לגמרי טלנובלה אבל אין מוכרים וזה גם שויוה לוקחת בחשבון וחבל שכך. יהיה את את EL OTRO MURO עם הנושא החרוש המהגרים הלא חוקיים ומככבת בו מרחורי דה סאוסה, ליצי, גבריאל פוראס. יהיה גם את MI FAMILIA PERFECTA שוב פעם עוסקת במהגרים. הבנתי שרק SANGRE DE MI TIERRA אין בכלל נושא של מהגרים אבל לא נראה לי שויוה יביאו.
לצפיה ב-'לדעתי יש לה סיכוי לא רע אבל בהמשך כי היא חדשה'
לדעתי יש לה סיכוי לא רע אבל בהמשך כי היא חדשה
05/02/2018 | 21:28
75
גבריאל רוסי ולמבדה גרסיה מוכרים.
לצפיה ב-'אז אולי כדאי לבקש? אולי בכל זאת?'
אז אולי כדאי לבקש? אולי בכל זאת?
05/02/2018 | 21:32
12
64
אם הם יראו שאנשים מודעים לקיומה וכן רוצים, אז יביאו. אז מה שאין מוכרים? הגיע זמן להכיר שחקנים חדשים, מה רע?
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 21:41
8
39
אני בעדה, היא נראית מעניינת ובנוסף היא גם כפרית שזה אומר-מושקעת וגבריאל רוסי שם
לצפיה ב-'ואני אוהבת את מיגל דה מיגל'
ואני אוהבת את מיגל דה מיגל
05/02/2018 | 21:54
7
96
ורנת בטח רוצה אותה בגלל קרולינה גומז. למרות כל השחקנים הלא מוכרים, לכולנו יש מישהו שאנחנו ממש אוהבים שם. למרות שלא בטוח שיהיה לי זמן לראות אותה, אם יביאו. בטח עכשיו כשיש עוד ברזילאית באופק.
לצפיה ב-'ראיתי כמה סצינות מהטלנובלה'
ראיתי כמה סצינות מהטלנובלה
05/02/2018 | 22:09
67
סנטיאגו ריימונד מגלם בעל אותלו. הוא ממש לא נורמאלי עם האובססיה והקנאות שלו ויש גם נושא של טרנסקסואל
לצפיה ב-'בשבילי למבדה גרסיה, תודה '
בשבילי למבדה גרסיה, תודה
05/02/2018 | 22:41
4
39
לצפיה ב-'פעם חשבתי שהוא נראה טוב, אבל אחרי ניתוח אף מיותר'
פעם חשבתי שהוא נראה טוב, אבל אחרי ניתוח אף מיותר
05/02/2018 | 23:29
3
48
שלו, פתאום יש משהו מעצבן בפרצוף שלו
לצפיה ב-'למבדה גרסיה התכער בטלנובלה עם המראה המזוקן והרעמה'
למבדה גרסיה התכער בטלנובלה עם המראה המזוקן והרעמה
05/02/2018 | 23:51
51
סנטיאגו רמונדו הרבה יותר חתיך ממנו ומיגל דה מיגל ואולי בטח עוד שלא מכירים.
לצפיה ב-'תמונה עדכנית תתקבל בברכה'
תמונה עדכנית תתקבל בברכה
06/02/2018 | 06:57
1
56
אני זוכר אותו רק משמיים אדומים. וזה מ2014 או 2015
לצפיה ב-''
07/02/2018 | 01:54
35
לצפיה ב-'אם היא אכן תגיע אני מאמינה שזה לא יהיה בקרוב אלא רק בהמשך'
אם היא אכן תגיע אני מאמינה שזה לא יהיה בקרוב אלא רק בהמשך
05/02/2018 | 22:42
51
הכוונה להבטיח את מקומה בערוץ לנגלה הבאה
לצפיה ב-'הטלנובלה החודש תגמר'
הטלנובלה החודש תגמר
06/02/2018 | 00:05
99
יש לה כבר מחליפה El otro lado del muro ומרחורי דה סאוסה מככבת בזה ובאותו יום גם עולה הסדרה החדשה של פרננדה קסטיז'ו שכנראה הולכת להיות היורשת של קייט דל קסטיליו.

ב21 לחודש המחליפות מתחילות בטלמונדו.
לצפיה ב-'ויוה ענו לי לגבי Sangre de mi tierra'
ויוה ענו לי לגבי Sangre de mi tierra
08/02/2018 | 11:13
1
77
אם זה אכן יקרה נזכה לראות את קרולינה גומז שוב
לצפיה ב-'אם זו התשובה שלהם לדעתי הם כבר בתהליכי רכישה:))'
אם זו התשובה שלהם לדעתי הם כבר בתהליכי רכישה:))
08/02/2018 | 16:24
43
תודה על העדכון!
לצפיה ב-'יכול להיות שזה גם בגלל טלנובלות קצרות של טלויסה '
יכול להיות שזה גם בגלל טלנובלות קצרות של טלויסה
05/02/2018 | 21:42
8
81
לאחרונה הם ממש עושים אותן קצרות 60-80 פרקים, אדמה פראית, החיים הכפולים של אסטרז'ה, מלון הסודות. לבעלי יש משפחה (או איך שלא קוראים לזה) עוד יחסית ארוכה , 100 פרקים, אבל זהו, יש צורך לתחלופה מהירה וטלנובלות כאלה נגמרות תוך 3-5 חודשים. זה אומר שהם מצליחים לדחוס בשנה יותר טלנובלות חדשות של טלויסה, גם אם יש להם 1-2 משבצת בשביל זה. פתאום במקום אחת כמו "החיים שגנבו ממני" שסותמת משבצת ל9-10 חודשים אפשר לשים 2-3 טלנובלות.
לצפיה ב-'וגם תהיה עונה שנייה לבעלי יש משפחה ואסטלה'
וגם תהיה עונה שנייה לבעלי יש משפחה ואסטלה
05/02/2018 | 21:58
7
57
אז יש להם בעיה גדולה במה למלא את הערוץ.

אז הם נאלצים להיות יצירתיים. הבעיה שבובה פראית היא לא פתרון.
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי מרנת שקורא במקסיקו '
לפי מה שהבנתי מרנת שקורא במקסיקו
05/02/2018 | 22:07
3
70
יש מצב שאחרי הבובה הפראית עוד לא יתחילו הצילומים של העונות השניות של החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו והמשפחה של בעלי.

אגב לאסטלה כבר כתבו את ההמשך או שגם כתיבת התסריט מתעכבת והתסריטאים עוד לא החליטו ממה להתחיל את העונה השנייה?
לצפיה ב-'לדעתי עדיין לא כתבו'
לדעתי עדיין לא כתבו
05/02/2018 | 22:17
2
46
אגב הצילומים של משפחתו של בעלי יתחילו בקרוב לפי מה שכתבה אחת בפייסבוק של ויוה אבל הקאסט של אסטלה עוד לא מוכן הראשיים של אסטלה מצטלמים לטלנובלות חדשות, דנילו קררה שלא יודעת אם חי מככב בטלנובלה וגם אפריקה זבלה וחוץ מהשחקן את ג'ו שהולך להיות רע וכמובן הראשיים לא ידוע מי יהיה בעונה השנייה מקווה שלא יבטלו אותה כי הבנתי שהיא נגמרה בסוף פתוח שדורש עוד והרבה התלוננו מי שצפה על הסוף. שלא יהיה גורלה של רובי אם סוף פתוח ומעצבן.
לצפיה ב-'וואו..הלוואי שלא יבטלו את אסטלה'
וואו..הלוואי שלא יבטלו את אסטלה
05/02/2018 | 22:35
22
לצפיה ב-'פה זאת לא אפשרות של עונה שנייה '
פה זאת לא אפשרות של עונה שנייה
05/02/2018 | 22:37
37
אלא הוחלט על עונה שנייה, בניגוד לרובי ולאין שטוחות בגן עדן שרק לאחר כמעט עשור נזכרו להמציא ולצלם עונה שלישית. שם הסוף נשאר פתוח בכוונה ואפילו ויוה הבטיחו המשך במהלך השנה, כנראה סתם ניסו להרגיע את הצופים, אין מצב שהם לא ידעו שהעונה השנייה עדיין לא בהפקה כפי שהם טענו, אבל מובטחת. אני לא חושב שטלוויסה ילמדו מהטורקים בנערה שאהבתי ובאיפט סיימו כמו שמסיימים עונה לפני פגרה, למרות שידעו שלא תהיה עונת המשך, ובכל זאת בחרו שלא לסיים את הסדרות כמו שצריך. בנערה שאהבתי הגדילו לעשות ולכתוב בסוף הפרק האחרון המשך יבוא, כשידוע שהוא לא יבוא. מכיוון שבטלמונדו וטלוויסה נהיה באופנה עונות, אני מניח שלא יוותרו על ההמשך, בעיקר כשהם השאירו קצוות פתוחים בכוונה והתכנית לעונה שנייה הייתה מזמן במגירה.

עם רובי זה היה ניסיון להגיד שהכול נגמר ומתחיל מהתחלה ורק אחר כך חשבו על אופציה לצלם המשך. 
לצפיה ב-'תהיה גם עונה שנייה לאישה רעה'
תהיה גם עונה שנייה לאישה רעה
05/02/2018 | 22:31
2
54
אני מחכה ללה דוניה 2
לצפיה ב-'זה עוד לא סגור '
זה עוד לא סגור
05/02/2018 | 22:38
1
45
זה כמו אם אין שטוחות בגן עדן, החליטו לצלם המשך כשכבר נגמרה הסדרה, ולא השאירו את הצופים במתח כמו באסטלה.
לצפיה ב-'אז אולי לא תהיה '
אז אולי לא תהיה
06/02/2018 | 01:02
35
עונה שנייה ללה דוניה?
אוף!
למרות שזה הגיוני. הרי לה דוניה זה רמייק של טלנובלה אחרת עם עונה אחת בלבד.
אז הם צריכים לכתוב תסריט חדש
לצפיה ב-'איזה יופי גלובו בהחלט ראויים לזה'
איזה יופי גלובו בהחלט ראויים לזה
05/02/2018 | 21:24
6
49
לצפיה ב-'כנראה זה כוח רצון?'
כנראה זה כוח רצון?
06/02/2018 | 20:11
2
59
או אולי זמן לאהוב?
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שכוח רצון '
רוב הסיכויים שכוח רצון
06/02/2018 | 21:17
47
כי זאת טלנובלה של תסריטאית מוכרת והרבה שחקנים מוכרים ואין מצב שויוה מוותרים עליה. גם כששודרו 2 ברזילאיות חדשות בישראל תמיד אחת מהן הייתה שלה. כשהברזילאיות היו בערוץ 3 הגיע האחד במקביל לטלנובלה בערוץ 3, כנ"ל לגבי אמריקה. והלוחמת הגיעה שבוע לפני שבזמן שישנת הסתיימה.
לצפיה ב-'זמן לאהוב חדשה מידי, בטח זו הולכת להיות כח הרצון'
זמן לאהוב חדשה מידי, בטח זו הולכת להיות כח הרצון
08/02/2018 | 07:13
38
למרות שאאלץ לוותר עלייה אבל שמחה בשביל מי שחיכה לה ושמחה שויוה נפתחו לאפשרות של שני שיבוצים ברזילאיים שנקווה שיישמרו לאורך זמן!
מקווה מאוד שזמן לאהוב תגיע אלינו גם כן בהמשך
לצפיה ב-'אגב. '
אגב.
06/02/2018 | 20:15
2
72
יש בערך חודש מתחילת לבעלי יש משפחה ועד שמעבר לזמן תגמר נכון??
מה שאומר שאין סיכוי שיהיה לי זמן. פנוי לאף טלנובלה חדשה ואני נאלצת לוותר כנראה על לבעלי יש משפחה. ..
לצפיה ב-'גם אני מוותר עליה '
גם אני מוותר עליה
06/02/2018 | 21:19
1
64
באמת שאין זמן בשבילה והיא בטח לא שווה הקרבות. 
לצפיה ב-'בכל אופן היא הולכת להתחיל כבר בעוד כמה ימים ככה שממליצה '
בכל אופן היא הולכת להתחיל כבר בעוד כמה ימים ככה שממליצה
08/02/2018 | 07:17
66
לפחות לנסות פרקים ראשונים, הבנתי שהיא הצליחה במקסיקו
לצפיה ב-'המנצח הוא אהרון דיאז'
המנצח הוא אהרון דיאז
07/02/2018 | 22:54
6
44
לצפיה ב-'אנה ברנדהVSאנג'ליק בוייר'
אנה ברנדהVSאנג'ליק בוייר
07/02/2018 | 22:58
5
60
נלחמות על ליבו של אהרון דיאז בטרסה
לצפיה ב-'אף אחת מהן.'
אף אחת מהן.
07/02/2018 | 23:12
22
לצפיה ב-'אנג'ליק'
אנג'ליק
07/02/2018 | 23:22
17
לצפיה ב-'הכי קל בשבילי אנה ברנדה '
הכי קל בשבילי אנה ברנדה
08/02/2018 | 00:00
50
עם כל הכבוד לאנג'ליק בויאר שהרשימה באנה כפול שלוש, אין על אנה ברנדה שאפילו בתור המרשעת בכישוף עוררה אמפטיה. שלא לדבר על לב פראי שצפיתי שהיא אחת הנקודות הטובות ביותר בסדרה.
לצפיה ב-'אנג'ליק ללא ספק'
אנג'ליק ללא ספק
08/02/2018 | 07:10
1
41
אחרי הביצועים באנה כפול שלוש היא לגמרי עברה ליגה חח..
לצפיה ב-'אנה ברנדה בגלל איוון סנאנז '
אנה ברנדה בגלל איוון סנאנז
08/02/2018 | 09:03
76
אבל בכללי את אנג'ליק 
לצפיה ב-'אדמה פראית - עד פרק 14'
אדמה פראית - עד פרק 14
07/02/2018 | 07:13
2
59
איזה מפלצת קרלוס מה שעשה לאליסה מקווה שדניאל ואנדרס ישכנעו אותה לא לחזור הבייתה אחרי שתשתחרר מהבית חולים אחרת באמת שהיא שק חבטות מרצון לפחות המנסרה חזרה לפעול ואניבל שוב התנדף מהעיירה שזה נחמד. נחמד מאוד חבל שסרחיו לא מגלה לאיסבל על הבגידות של אניבל, בינתיים  הוא מתפקד על תקן למל"ם כזה=לא מועיל לא מזיק ועוד לגבי אליסה, ממש מפתיע איך שנדלקה על דניאל חח איזה לא קשורה איך שעוד לפני כל הבלאגן הדביקה לו נשיקה באגם והוא כולו בהלם חחח.. מסכן אנדרס לו באמת יש מה להציע לה מסכן כשיגלה..

אלחנדרה עושה לאוריאל חיים קשים איך שבהתחלה רצתה להמשיך לצאת עם איקר רק כדי שלא ייפגע בו ועד ששוב היה נראה שהיא כן השתכנעה לצאת שוב עם אוריאל(אהבתי את הסצנות)אמפרו שוב נתקעה ביניהם ונראה שלאלחנדרה עדיין אין ממש כח להתמודד מולה נראה מה יהיה איתם

ומה נסגר עם הכומר הזה גם כן כומר חשבתי שאחרי רק אלוהים סולח נפטרנו מכמרים מזוייפים חח כולה ילדון שמחזר אחרי אלבה בצורה השקופה ביותר, וגם בווידוי של איסבל לא היה נראה יותר מידי רציני.

מקווה שעכשיו שאניבל שוב עזב, דניאל ואיסבל יתקרבו עוד יותר
לצפיה ב-'באמת מפתיע חשבתי שאין סיכוי שבטלוויסה '
באמת מפתיע חשבתי שאין סיכוי שבטלוויסה
07/02/2018 | 14:37
1
64
כומר יתאהב ויוותר על הכמורה, ופה עם אלבה זה נראה כמו חיזורים ואילולא זאת הייתה טלנובלה של טלוויסה הייתי בטוח שהם יסיימו ביחד בסוף. 

אליסה באמת האהבה שלה לדניאל כל כך לא קשורה לעניין והשיא שהיא הלשינה שקרולינה ידעה על ויקטור. אבל מזל שהיא עדיין דמות טובה. קרלוס באמת מפלצת, איך הכה אותה מכות רצח ועוד ווידא שלא תתלונן עליו.

לאלחנדרה אכן אין כוח להתמודד עם אמפרו, היא והילדים שלה הם המשפחה היחידה שלה ואמפרו כל כך מעצבנת, מזל שאוריאל עובד במנסרה של דניאל, כי אם זה היה תלוי באמפרו היא הייתה מפטרת אותה שלשום.
לצפיה ב-'זה מפתיע במיוחד אצל אליסה כי לאנדרס היא פחדה להתקרב'
זה מפתיע במיוחד אצל אליסה כי לאנדרס היא פחדה להתקרב
08/02/2018 | 07:03
38
מפחד מהאחים שלה ופתאום רק מאיזה משפט שדניאל זרק לה והיא פירשה לא נכון אנחנו מגלים שהיא כבר "זמן מה" לטענתה מרגישה כלפיו משהו. ואיכשהו דווקא איתו היא מצליחה להתגבר על הפחד מהאחים שלה. היא כולה הייתה שקטה כזאת סגורה בתוך עצמה פתאום היא מדביקה לו נשיקה ומצהירה על אהבתה הזוי. אבל סך הכל דמות מסכנה רק מקווה שלא תעמוד בין דניאל לאיסבל כי עד עכשיו באמת הייתה דמות חמודה. אגב היא מזכירה לי קצת את מאייטה פרוני ויזואלית.
לצפיה ב-'מעבר לזמן - עד פרק 62'
מעבר לזמן - עד פרק 62
03/02/2018 | 17:50
17
72
ליביה ופליפי לא יכולים להימנע מתחושת ההיכרות המוקדמת והם מתקרבים! אהבתי איך שרקדו ביחד ביריד ואיך שהיו בהלם מהמשיכה הפתאומית שלהם אחד כלפי השנייה, בעוד ליביה מאורסת ופליפי נשוי. אהבתי במיוחד איך שפליפי שם ענבים בחבית ונתן לליביה לקפוץ עליהם ואז היה ממש שיחזור של סצנת הענבים מהחלק התקופתי כולל איך שהיא כמעט נפלה ואיך שהוא תפס אותה ואז גם הנשיקה חח איזה מגניב איך אני אוהבת את ההקבלה

שלא לדבר על הסצנה הגאונית שהוא ואפונסו ביקרו בחורבות האחוזה שחיו בה מהתקופה הקודמת ואיך שפליפי אמר לאפונסו "ראית את התמונה של האחוזה הזו מהמאה ה19 במוזיאון ההיסטורי? היא הייתה ממש ענקית" ואיך שאמר שהוא לא יודע למה הוא נמשך למקום הזה חח מצמרר!! איזה גאוני זה ואיזו מרגשת הייתה הפגישה המחודשת של ז'מה ואניטה! איך שהתחבקו, חבל שאניטה לא הבת שלה גם פה אחרי שעברה הפלה בתקופה הקודמת, אניטה רוצה להיות אמא אבל ללא זוגיות או חתונה, וזה אחרי מה שסבלה מרוברטו בגילגול הקודם 

והנה גם אמיליה וויטוריה נפגשות שוב! אמיליה רוצה להתנקם בויטוריה שנטשה אותה ואת אביה בילדותה ותומכת בעסקת קניית היקב והנכסים שלה! אגב לפי אחד האתרים הברזילאים אמיליה ננטשה על ידה בעודה תינוקת ולא כשהייתה כבר בת7
 Na juventude, abandonou o marido, Alberto (Juca de Oliveira), e a filha ainda bebê, Emília
מוזר, נראה טעות של האתר.

וסברה ממשיכה לסלוד ממליסה אחרי מה שעברה ממנה בגילגול הקודם חח איך היא עוקצת אותה בלי הפסקה עד שמליסה כבר התחרפנה נטשה את הארוחה נטשה את החנות בגדים ולא הפסיקה ליילל באוזניו של פליפי כמה היא מסכנה. 

הקשר שהתהדק בין אלכס לסברה בחלק הקודם בהחלט בא לידיי ביטוי גם פה ונראה שזה מתחיל להוציא מהכלים את מליסה איך שאמרה לאלכס שיפסיק לאהוב את סברה כי סברה לא אוהבת אותה והוא כאילו בוגד באימו. ואיזה מסכן איך שהיה חולה וחלם שפליפי מת מה שבאמת קרה בגילגול הקודם.. מסתבר שלילד המסכן יש סיוטים חוזרים על זה ונראה שהוא מעדיף אותו באופן ברור על מליסה.
החיבור עם הגילגול הקודם גאוני ובכלל הטלנובלה הזו גאונית

ובאשר לאריאל המאוכזב חח כמו שהוא תיפקד כעגלון בתקופה הקודמת פה הוא נהג מונית חחח איך שעשה לאמיליה "ברוכה הבאה לבלה רוזה עם חיוך ממזרי"

ואיזה יופי שתקצירי הפרקים הקודמים כוללים גם את הסצנות התקופתיות עם ההקשרים הנכונים והכל, עכשיו התקצירים האילה באמת מועילים ובעצם משאירים את האווירה התקופתית באוויר כל הזמן:]
לצפיה ב-'לפחות את התקצירים עושים בחכמה '
לפחות את התקצירים עושים בחכמה
03/02/2018 | 18:34
8
51
עם כל הסצינות הנוגעות בדבר, גם בתקופתיות וגם במודרניות ובתקציר עושים הקבלה בין הסצינות.

החיבוק בין ז'מה לאניטה שהיו אם ובת היה ממש אימהי ונעים לשתיהן. 

הקטע עם הענבים גדול, זכרתי משקרים שגם היום נהוג לדרוך על ענבים אז פליפי אפשר לליביה להנות מזה ותוך כדי עלו בהם זיכרונות מהגלגול הקודם וגם הנפילה המקבילה לזרועותיו כמו בגלגול הקודם.

הטירה של ויטוריה שהפכה לאתר היסטורי באמת כעת גדול.

אכן מה שדורותאה שמעה מהצוענייה מתגשם והיא סובלת בגלגול הזה שבו לפי מה שאנחנו יודעים לא עשתה שום רע, וסברה גיסה מכשפה מתעללת בה ושונאת אותה ולא מליסה, לא פליפי ולא ז'ילדה לא יכולים להבין את הסיבה.

גם לאמיליה יש חשבון עם ויטוריה, אך ויטוריה לא יודעת שזאת הבת שנטשה וחושבת שהיא לטובתה ואמיליה מלאת טינה כמו בגלגול הקודם. אבל גם ויטוריה לא צדיקה היא גם נטשה את משפחתה כנראה בשביל כסף, וגם כשהייתה נשואה לגיליירמו האבא של בנטו, בגדה בו עם לואיס שהיה כומר בגלגול הקודם, ועכשיו הוא ראש העיר, תפקיד שהיה קודם של בעלה של ויטוריה.

ואכן קיירוס בעלה של ז'מה עושה לה צרות כמו שבנה פדרו עשה בגלגול הקודם וגם מתנשא ויהיר וכנראה גם יש לו עסק נוכלות עם בנטו. 

נחמד שבגרסה הזאת אביה של אמיליה הוא אלברטו שבגלגול הקודם היה רק בזיכרונות בתור בעלה של ויטוריה, פה הוא בחיים ובקשר עם ביתו ונכדתו ואמנם מתנגד למהלכים של אמיליה, אבל גם בז לויטוריה על הנטישה.
לצפיה ב-'קיירוס ובנטו - איזה חיבור טבעי'
קיירוס ובנטו - איזה חיבור טבעי
03/02/2018 | 18:50
6
61
מסכן שיקו איך שקיירוס משפיל אותואהבתי שגם פה שיקו וז'מה מחוברים מהילדים עכשיו רק חסר לראות את פליסיה
לצפיה ב-'כמה שאלות מעניינות...'
כמה שאלות מעניינות...
03/02/2018 | 19:19
5
58
פליסיה וביאנקה מגיעות לחיות עם דוד מאסימו בפרק הבא...
והטלנובלה הזאת מושלמת!
אבל חבל שהדמויות לא זוכרות את העבר.
וגם מעניין איך נמשכו החיים של הדמויות התקופתיות ..
איך חי אלכס היתום? אחרי שפליפי נהרג וגם ברניסי ומליסה נהרגו.
איך היו החיים של אמיליה וברנרדו אחרי שליביה נהרגה באשמת פדרו?
האם אמיליה וז'מההמשיכו להיות חברות או לא?
או שאולי בגלל זה הן לא חברות בגלגול החדש.
האם אניטה ואפונסו התחתנו? האם היו להם ילדים?
מה קרה לפיליסיה ביאנקה ושיקו התקופתיים?
איך חיו דורותיאה ורוברטו אחרי שמליסה נהרגה?
האם פדרו היה בכלא או שלאנענש בכלל?
מאוד מאוד מעניין.
לצפיה ב-'באמת לא סגרו הכול בחלק התקופתי'
באמת לא סגרו הכול בחלק התקופתי
03/02/2018 | 20:02
48
היה נראה שפדרו צוחק על כולם, ואמיליה וברנרדו חושבים שליביה ופליפי מאושרים בעוד הם מתים, שהרי אז לא היו לא טלפונים, לא פקסים, לא מיילים. ובכלל האם היו אמצעים למצוא את הגופות של פליפי וליביה בנהר או שהם התגלו במקרה אחר כך? 

והאם אלכס ממשיך לגור עם מאסימו ופליסיה כי הרי ויטוריה התנכרה לכל משפחתה ולא ברור אם חיפשה את הנין נכד שלה או שקברה את עצמה חיה? 

ורוברטו ודודותאה החליטו למכור כדי לחזור למקום שממנו באו, אך שם כבר אין להם בית, אז מה יחיו אם כל מה שהם השיגו הלך לתשלום על הדרך להגיע לשם.
לצפיה ב-'וגם אריאל '
וגם אריאל
03/02/2018 | 21:37
1
35
הוא מעל 150 שנה מגורש מגן עדן ולא אדם ולא מלאך או שבמהלך 150 שנה הוא שוב התרשל וגורש?
לצפיה ב-'כנראה התרשל'
כנראה התרשל
04/02/2018 | 23:09
22
אבל יותר מזה, עכשיו הוא ממש מנסה לחבל
לצפיה ב-'בא לי להגיע לזה כבר'
בא לי להגיע לזה כבר
04/02/2018 | 07:04
1
42
בינתיים בפרקי השבוע הראו כבר את פליסיה

אני דווקא העדפתי לא לדעת איך כולם הגיבו למוות של ליביה ופליפי בסוף החלק התקופתי כי אז זה היה עוד יותר עצוב ככה שזה לא היה חסר לי ואהבתי שישר עברו לחלק השני אבל אפשר להשלים מהראש חח נגיד סברה ידוע שהיא הייתה אחראית על אלכס יחד עם מאסימו וריטה שנשארו עם פליסיה . אז היא בטח לקחה אותו תחת חסותה הרי פליפי גם סלח לה קודם לכן והפקיד אותה שוב על אלכס אחרי כל חשיפת היומן. אמיליה וברנרדו בטח הצליחו לחיות חיים טובים ולהשלים את הזמן שהפסידו אחד עם השני אבל ברור שהצער על ליביה וודאי ליווה אותם. הייתי מנחשת שלאניטה ואפונסו לא היו ילדים עקב בעיה ברחם של אניטה שנוצרה בעקבות ההפלה. שיקו וראול ידוע שהם עזבו ונסעו למקום אחר אחרי שנפרד מז'מה אבל אני מאמינה שהיא ואמיליה נשארו חברות למרות שלא קרובות כמו פעם בגלל המרחק. דורותיאה ורוברטו בטח גם חיו עם צער בלב על מותה של מליסה ובלי גרוש על הנשמה והייתי מנחשת או מקווה שפדרו בהחלט חטף את העונש שלו ונרקב בכלא
לצפיה ב-'פעם ראשונה שהראו את פליסיה'
פעם ראשונה שהראו את פליסיה
06/02/2018 | 19:59
21
בפרק של אתמול...
פרק 69.
פרק מעולה ודרמטי מאוד.
טלנובלה מושלמת!
לצפיה ב-'לואיס נמשך לויטוריה'
לואיס נמשך לויטוריה
03/02/2018 | 19:26
44
אך היא לא נענתה לו...יש אמנם רינונים בעניין אבל שניהם אומרים את זה רק שלואיס שלח לה מכתבים וויטוריה לא השמידה אותם.
לצפיה ב-'שתי תמונות משעשעות שנתקלתי בהן'
שתי תמונות משעשעות שנתקלתי בהן
03/02/2018 | 18:41
89
השחקנים בזמן סלפי חח חמודיםמתוך השקת הטלנובלה.
לצפיה ב-'קניית בית מויטוריה מקביל קניית המסעדה של אמיליה'
קניית בית מויטוריה מקביל קניית המסעדה של אמיליה
04/02/2018 | 15:25
2
33
שתי קניות הבתים נעשו מתוך נקמה, רואים את זה גם בהקדמה לפרקים.

לצפיה ב-'גם נקמה '
גם נקמה
04/02/2018 | 17:03
31
אבל בחלק התקופתי היה חשוב לויטוריה לגרש את אמיליה מהאזור והיא לחצה עליה בכל דרך שאפשר, פה לא אכפת לאמיליה שויטוריה תגור אצל גיסתה, ואפילו בהתחלה היא נותנת לה להאמין שתישאר בבית שהיא תמכור ללואיס, אבל אין ספק תחושת עליונות להשיג משהו של אימה וחשוב לאימה.
לצפיה ב-'ויטוריה גם שרפה לה את הבית בתקופה הקודמת'
ויטוריה גם שרפה לה את הבית בתקופה הקודמת
05/02/2018 | 07:02
38
וגם בגילגול הזה עושה טעויות,
בהחלט קוצרת מה שהיא זורעת אני לא מצליחה לרחם עלייה פה
לצפיה ב-'שני שירים יפים מהנובלה שהתמכרתי אליהם'
שני שירים יפים מהנובלה שהתמכרתי אליהם
05/02/2018 | 21:53
39

לצפיה ב-'פרק 72'
פרק 72
09/02/2018 | 00:35
27
ויטוריה חושבת שאמיליה הקטנה נפטרה...בגלל זה היא לא חזרה אליה!!!!

התקרבות בין ויטוריה לאמיליה נראית באופק...ידעתי שבגלגול הזה יהיה שונה מהגלגול הקודם שהכל יותר קשה.

גם כאן יש את ההקבלה לעבר, בעבר ויטוריה גרמה לאמיליה לחשוב שברנרדו נהרג בתאונה ובהווה אבא של אמיליה גורם לויטוריה לחשוב שאמיליה נפטרה.

פליסיה וביאנקה הגיעו, מאסימו סובל מהגלגול הקודם ולא מוכן לדבר על זוגיות ועל משפחה, אבל שתי אלו (וביאנקה היא נורמלית ומקסימה הפעם) יסדרו אותו, מזל שיש למאסימו נשים שיעזרו לו כמו רוזה, סלומה וריטה, שמתברר עכשיו שהיא גם מורה למחול.

אמיליה וז'מה הן חברות גם כאן, ואמיליה מראה צד חיובי שלה, גם היא בכתה בפני אבא שלה שהוא לימד אותה שנאה.
וגם ברהבה טלנובלות ברזילאיות מדברים על יחסים בין הורים וילדים, בסדרה הזאת מראים איך הורים פוגעים בילדים שלהם רק בגלל שהם רוצים לנקום בבן הזוג, מליסה ואלכס, אלברטו ואמיליה, וגם בנטו ואליסי. על קיירוס לא מזכירה אותו כאן כי הוא נבזה לכולם.
לצפיה ב-'פרק 73'
פרק 73
12/02/2018 | 08:55
1
17
עוד הקבלות מהעבר,
פדרו סוחט את קרולה כדי שתיזור לו לעקוב אחרי ליביה.
אלברטו משקר גם לויטוריה וגם לאמיליה.
ברניסי כאן היא אחותו של רוברטו וגם היא רופאה, רופאת ילדים וגם אמונה על בית היתומים.
קיירוס מחטט בציורים של מתאוס ומוצא שם ציור של ז'מה וראול ביחד...וכבר מתחיל לכעוס.

מתי יתחיל להתגלות הכל?
לצפיה ב-'אלברטו נחשף בכל כיעורו '
אלברטו נחשף בכל כיעורו
19/02/2018 | 15:53
4
אחרי שכל הזמן הטיף לאמיליה לשכוח את הנקמה, הוא מרעיל אותה נגד ויטוריה, שכמובן שבגלל השקר שהיא מתה, כשאמיליה שואלת אם ויטוריה שאלה עליה, הוא אומר שאפילו לא התעניינה בה, ואז שופך עוד דלק כשהוא אמר שויטוריה התקשרה רק כדי לבקש כסף, בעוד ויטוריה התקשרה כי זה התאריך של מותה שאלברטו מכר לה. וגם לויטוריה גרם להרגיש אשמה שביתם מתה בגללה. 

בחלק התקופתי פדרו לא סחט את קרולה אלא ביקש ממנה יפה כי היא הייתה דלוקה עליו. פה מסתבר שהוא סוחט אותה וגם רוצה שתעקוב אחרי ליביה. 

שוב יש משולש אהבה של אניטה-אפונסו-רורברטו, כשהפעם רוברטו טוב וגם הוא כמו אניטה לא רוצה נישואין ורק אפונסו חולם על משפחה. 

אצל מתאוס עולים מראות מהחלק התקופתי שהוא מצייר במיוחד ברנרדו וראול הזכירו לו את ברנרדו וראול התקופתיים, וכשקיירוס מוצא תמונה של ראול וז'מה התקופתיים הוא בטוח שז'מה בוגדת בו. 
שאלות, חדשות, בקשות
02/02/2018 | 21:47
25
32

שבת שלום

לצפיה ב-'לוק חדש של אירינה באאבה, כוכבת באה מאהבה'
לוק חדש של אירינה באאבה, כוכבת באה מאהבה
01/02/2018 | 23:34
1
120
לדעתי לא מתאים לה
לצפיה ב-'גם לדעתי יותר מתאים לה כהה'
גם לדעתי יותר מתאים לה כהה
02/02/2018 | 17:59
28
לצפיה ב-'תמונה של מרטין קרפאן'
תמונה של מרטין קרפאן
02/02/2018 | 00:18
1
93
התגעגעתי אליו
לצפיה ב-'גם אנחנו. שיחזור לטלמונדו!'
גם אנחנו. שיחזור לטלמונדו!
02/02/2018 | 10:01
60
בעצם לא. שיישאר איפה שהוא.
לצפיה ב-'סבסטיאן עם תינוקת מPapa a toda madre'
סבסטיאן עם תינוקת מPapa a toda madre
02/02/2018 | 00:25
1
86
איזה חמודים
לצפיה ב-''
02/02/2018 | 17:59
19
לצפיה ב-'מריצה רודריגז מתקרבת יותר ויותר לדת היהודית'
מריצה רודריגז מתקרבת יותר ויותר לדת היהודית
02/02/2018 | 22:53
3
104
היא כבר שנתה את שמה לשרה מינץ, מתלבשת צנוע, שמה פאה והודיעה כי פורשת מעולם המשחק. אם תשחק, אז במשהו שקשור לדת.
לצפיה ב-'לא אובדן גדול'
לא אובדן גדול
04/02/2018 | 00:23
68
בעיקר תיפקדה כרעה לא ממש מעניינת לרוב.
לצפיה ב-'איזה קטע...'
איזה קטע...
04/02/2018 | 01:33
34
לצפיה ב-'וואו מצד שני חבל שעוזבת כמעט לגמרי את המסך'
וואו מצד שני חבל שעוזבת כמעט לגמרי את המסך
04/02/2018 | 07:12
46
לצפיה ב-'קרלוס מורנו עם טלנובלה חדשה Siempre Contigo'
קרלוס מורנו עם טלנובלה חדשה Siempre Contigo
02/02/2018 | 23:03
104
קרלוס מורנו מתכנן רימייק לטלנובלה צ'יליאנית Te Doy La Vida. הצילומים יתחילו בחודש הקרוב, ולתפקידים הראשיים נבחרו דייגו אוליביירה ואלחנדרה בארוס.
טריילר של המקור מצורף

לצפיה ב-'מרגישה זקנה'
מרגישה זקנה
03/02/2018 | 00:03
1
102
לצפיה ב-'גדלה הילדה חח..הנה קטע יפה שהיא מגיבה על עצמה בשדרות ברזיל'
גדלה הילדה חח..הנה קטע יפה שהיא מגיבה על עצמה בשדרות ברזיל
03/02/2018 | 23:48
64
נשארה מתוקה אמיתית!
איך אני זוכרת את הסצנה הזו
כיף לראות אותה גם עכשיו במעבר לזמן
לצפיה ב-'יצא הטריילר של "משפחתו של בעלי" נראה'
יצא הטריילר של "משפחתו של בעלי" נראה
05/02/2018 | 07:13
11
77
טריילר מצחיק
דיאנה בראצ'ו

יש פה לא מעט מוכרים, גם רנה קאסדוס אריק דל קסטיליו אוליביה בוסיו ג'סיקה קאווץ'..
לא יודעת איך אצליח לראות בלתי אפשרי לעקוב בקצב של ויוה אחרי כל הנובלות המעולות שיש לאחרונה. ככל הנראה אראה לפי הקצב שלי, כמו עם אדמה פראית שאני בכלל בפער של שבועיים אחורה איתהאבל עדיף ככה מאשר לוותר
לצפיה ב-'והחידוש? דיאנה בראצ'ו תהיה דמות טובה'
והחידוש? דיאנה בראצ'ו תהיה דמות טובה
05/02/2018 | 09:13
3
55
ולא סופר מרושעת כמו שהיא רגילה להיות.

אם לא יהיה משהו אחר במקום מילה של כבוד/אדמה פראית - אראה את זו בלית ברירה.
לצפיה ב-'ללא ספק יהיה מסקרן לראות אותה בתפקיד כזה אחרי דמות ה'
ללא ספק יהיה מסקרן לראות אותה בתפקיד כזה אחרי דמות ה
05/02/2018 | 21:33
2
31
שהייתה לה במלון הסודות
לצפיה ב-'כן גם אותי'
כן גם אותי
08/02/2018 | 20:08
1
13
חבל שהטלנובלה עצמה לא ממש מושכת
לצפיה ב-'עברתי על כמה סצנות ביוטיוב וזה עושה רושם טוב'
עברתי על כמה סצנות ביוטיוב וזה עושה רושם טוב
09/02/2018 | 21:40
10
אי אפשר לדעת באמת איך טלנובלה עד שלא רואים לפחות איזה שניים שלושה פרקים ממנה, ככה שבמקרים של התלבטות תמיד שווה לתת לפחות צ'אנס
לצפיה ב-'וואו נראה מעולה. ..הבעיה '
וואו נראה מעולה. ..הבעיה
06/02/2018 | 20:09
6
32
שאין לי זמן פנוי לעוד טלנובלה...
ובנתיים גם אין אפשרות להקליט. ..כל כך באסה.
אולי יש סיכוי שהטלנובלה תהיה גם באתר?
או שאולי יש אפשרות שתהיה בוי או די של הוט?
אגב למה בוי או די של הוט יש רק את איסבל???
יש אפשרות לשנות את זה?
שיהיה בוי או די מלא טלנובלות של ויוה.
לצפיה ב-'בתור לקוח לשעבר של הוט הם בהחלט דופקים את צופי ויוה '
בתור לקוח לשעבר של הוט הם בהחלט דופקים את צופי ויוה
06/02/2018 | 21:26
4
53
בפרטנר TV כל הטלנובלות בויוה חוץ מאקאסיה שהייתה באתר היו, וגם המשפחה של בעלי ובאה מאהבה ישמרו זמן רב ב-VOD להשלמה אם ארצה. גם יס לפחות 3 מטלנובלות ויוה נמצאות ב-VOD. לא יודע איך בסלקום TV שאצלם אין ערוצי ויוה. ורק בהוט יש רק את איסבל שסידרו כדי לא להפלות דתיים שלא יכלו לראות בשבת אז דאגו שיהיה באינטרנט למי שאין VOD וב-VOD למי שלא גולש ועוד שידור חוזר בליל שבת ראשון למי ששומר שבת אבל יש לו אמצעי הקלטה. 

ממש מדהים כמה הוט VOD לא ידידותי לצופי ויוה. אצלי רק עוד שבועיים יורדות מה-VOD פשוט נהדרת ואישה רעה ומקודם ירדו להתעורר לצידך, האהבה שאחרי וכסף זה לא הכול. איסבל יורדת בסוף מרץ ולשאר אין תאריך כי חוץ מהחיים הכפולים של אסטלה קריז'ו שום דבר אחר לא נגמר. כנראה בהוט רוצים בכוח להכריח את צופי ויוה לקנות ממיר HD כי אם המאה שעות הקלטה שממיר מג'יק רגיל מציע זה לוותר על המון דברים טובים לאור ההיצע הנפלא של ערוצי ויוה. 
לצפיה ב-'מעניין.'
מעניין.
06/02/2018 | 23:06
2
25
קניתי טלוויזיה חדשה עם ממיר חדש ושלט שונה ממה שהיה.והממיר לא מקליט בכללל!
איפה לוחצים די להקליט כשהשלט אדום ושחור?
לצפיה ב-'אני מקווה שאנחנו מדברים על אותו שלט '
אני מקווה שאנחנו מדברים על אותו שלט
06/02/2018 | 23:52
1
30
על הכפתור עם האות R. 
לצפיה ב-'כן לחצתי על הכפתור הזה'
כן לחצתי על הכפתור הזה
07/02/2018 | 18:47
27
המסך לא השתנה
לא הקליט כלום!
מעניין...באיזה כפתור בודקים אם הפרק הוקלט או לא?
זה ממיר חדש והיה אמור להקליט... אוף!
לצפיה ב-'בסלקום TV יש ערוצי ויוה'
בסלקום TV יש ערוצי ויוה
07/02/2018 | 05:21
45
בסלקום TV  יש ערוצי ויוה
לצפיה ב-'באמת חבל שהיא לא תהיה גם באתר'
באמת חבל שהיא לא תהיה גם באתר
09/02/2018 | 21:43
8
לצפיה ב-'המנצחת היא אלטאיר חארבו'
המנצחת היא אלטאיר חארבו
03/02/2018 | 22:33
5
57
לצפיה ב-'סבסטיאן רוליVSאהרון דיאז'
סבסטיאן רוליVSאהרון דיאז
03/02/2018 | 22:38
4
63
שנלחמים בטלנובלה טרסה, על ליבה של אנג'ליק בוייר שמשודרת במקסיקו בש.ח
לצפיה ב-'קשה קשה לאור הצלחתם באנה כפול שלוש ומילה של כבוד'
קשה קשה לאור הצלחתם באנה כפול שלוש ומילה של כבוד
03/02/2018 | 22:57
48
(כל אחד בסדרה שלו) אבל אבחר באהרון דיאס.
לצפיה ב-'וואו כל כך אוהבת את שניהם.'
וואו כל כך אוהבת את שניהם.
03/02/2018 | 23:48
41
אבחר באהרון דיאז.
הוא מדהים!
לצפיה ב-''
04/02/2018 | 00:19
40
רק כי ראיתי את אהרון יותר בסדרות. את סבסטיאן ראיתי רק בהחיים שגנבו ממני וזה לא היה יצירת פאר
לצפיה ב-'סבסטיאן רולי'
סבסטיאן רולי
04/02/2018 | 07:13
16
לצפיה ב-'טריילר לMe declaro culpable'
טריילר לMe declaro culpable
31/01/2018 | 01:43
11
142
יש רק שני טלנובלות שאני מוכנה שויוה יביאו משנת 2017: Papa a toda madre  y Me declaro culpable. מאחר וpatm סוג של קומדיה והיא החליפה את משפחתו של בעלי במקסיקו והיא עוסקת בגייז והומופוביה בין השאר נראה לי שויוה יוותרו עליה כמו שהורידו בזמנו את הפוסט על יום גאווה לאומי וזכו לתגובות הומופוביות אז יש לי תחושה שויוה יחליטו שזה לא מתאים לצופים שלהם מה גם לפי תגובות בפייסבוק מאסו מקומדיות כמו שהגיבו על משפחתו של בעלי ואם נוסיף שסבסטיאן רולי לא כל כך אהוב על צופי ויוה כמו פעם(על הרבה) למרות שלדעתי זה הולך להיות פספוס אם ייפסל כי זה עוסק בנושאים חשובים ולדעתי יש מסר חשוב, אבל צופי ויוה כנראה לא מרוצים מקומדיות ומעדיפים דרמה ומתח בלי הומור אז עדיף להתמקד מmdc ולהציק לויוה שיביאו אותה. אני אמשיך לצפות בpatm למרות שיש צלע שלישית חדשה ששמה עין הראשי ונהייתה מעצבנת במיוחד עכשיו שהראשיים נפרדו(למה דווקא מיד אחרי סקס ראשון שלהם??) חוץ מזה שאם ייראו את סבסטיאן עם מאייטה הרבה יקטרו שהם מעדיפים אותה עם וויליאם ואותו עם אנג'ליק. יש רוע ומתחיל להיות דרמטי עם רוע של מארק טצ'ר שלא מפספס הזדמנות למרר את חייו של הראשי ועכשיו גם על הראשית.

לעומת זאת mdc לא ראיתי חוץ מפרק ראשון אם כי אני מודאגת מהסוף כי קיצרו את הטלנובלה שוב ושוב בגלל סכסוך בין רוסי אוקמפו למפיקה אנג'לי נסמה וגם כי נסמה נותנת סוף מוגזם כמו בחיים שגנבו ממני ואנה כפול שלוש כמו כן הסוף של הגרסה המקסיקנית של בובה פראית שעשתה השאיר טעם רע בפה. אבל בכל זאת היא מתאימה יותר לטעם של צופי ויוה אז עדיף לנדנד לויוה להביא אותה ועדיף כבר עכשיו.
לצפיה ב-'ו-Sin tu mirada לא?'
ו-Sin tu mirada לא?
31/01/2018 | 07:45
9
87
למרות שאני לא מאמינה שויוה יביאו אותה... היא נראת לי קיצ'ית וקלאסית, אבל הזוג הראשי נראים לי ממש מקסימים.
אני ממש לא חושבת שויוה עד כדי כך הומופוביים ובטח לא יותר ממקסיקו. אם במקסיקו הטלנובלה הזאת איכשהו שורדת, אז לויוה בטח לא תהיה בעיה איתה. נושא ההומוסקסואליות ממש לא חדש או נדיר בטלנובלות והיו כבר המון טלנובלות עם זוגות גייז, גם בויוה.

לצפיה ב-'בsin tu mirada הראשיים לא מוכרים'
בsin tu mirada הראשיים לא מוכרים
31/01/2018 | 09:13
3
82
בטלנובלה זה לא סתם גייז, זה זוג שרוצה להקים משפחה וסביבה יש הומופוביה ושמרנות
לצפיה ב-'הראשית לא מוכרת אבל אוסבלדו דה לאון כידוע שיחק באקאסיה'
הראשית לא מוכרת אבל אוסבלדו דה לאון כידוע שיחק באקאסיה
31/01/2018 | 21:10
2
55
את חרמן.
לצפיה ב-'רק באקסיה מוכר'
רק באקסיה מוכר
01/02/2018 | 11:19
1
38
אולי זה לא מספיק עבור ויוה
לצפיה ב-'לפני לב פראי דניאל ארנס לא היה מוכר '
לפני לב פראי דניאל ארנס לא היה מוכר
01/02/2018 | 13:34
44
ואנה ברנדרה קונטררס הייתה מוכרת רק מכישוף. 
לצפיה ב-'מה מצב הרייטינג שלה במקסיקו באמת?(Papa a toda madre)'
מה מצב הרייטינג שלה במקסיקו באמת?(Papa a toda madre)
01/02/2018 | 20:37
4
25
לצפיה ב-'בכללי נראה לי כל הרייטינג שם נמוך'
בכללי נראה לי כל הרייטינג שם נמוך
02/02/2018 | 23:22
3
61
או שאני לא מבינה כבר את שיטת המדידה שלהם. אבל בכל מקרה רואים ש me declaro culpable , שמשודרת בשעה יותר מוקדמת, יותר מצליחה מ Papa a toda madre, ועוד שPapa a toda madre משודרת בשעה הכי נחשבת ב8 בערב, ויש לה מספרים כמעט זהים ל Sin tu mirada שבכלל משודרת ב4 בצהריים.
לצפיה ב-'אז Me declaro culpable הכי מצליחה'
אז Me declaro culpable הכי מצליחה
03/02/2018 | 21:58
2
34
וPapa a toda madre הכי כושלת?
לצפיה ב-'לא. הגרסה של טלויסה לADDA הכי כושלת'
לא. הגרסה של טלויסה לADDA הכי כושלת
04/02/2018 | 00:21
1
38
PATM מסתפקת "רק" במקום שני.
לצפיה ב-'הצלחה וכשלון זה לא רק מספרים'
הצלחה וכשלון זה לא רק מספרים
04/02/2018 | 07:07
31
אלא מספרים ביחס לשעת שידור. הרימייק של ADDA  משודר בשעה קצת יותר מאוחרת ופער בינה לבין Papa a toda madre הוא ממש קטן, אז קשה להגיד מי מהן פחות מצליחה.
לא יודעת אם חד משמעית Papa a toda madre אכן הכי כושלת , זה רק נתון של יום אחד, למרות שממה שראיתי הנתונים די דומים רוב הזמן. מה שבטוח שהיא פחות ממה שמצופה ממנה יחסית לזה שהיא משודרת בשעה הכי נחשבת.
לצפיה ב-'גם פה כמו ב-AMAR SIN LEY קאסט מעולה אבל עלילה כבדה-לטעמי'
גם פה כמו ב-AMAR SIN LEY קאסט מעולה אבל עלילה כבדה-לטעמי
31/01/2018 | 18:36
91
אני בעד PAPA A TODA MADRE ולדעתי יש לה סיכוי לא רע מאחר וויוה חזרו לרכוש קומדיות מקסיקניות ולא מעכשיו, גם EL VUELO DE LA VICTORIA נראית אחלה וכמובן שאני גם בעד SIN TU MIRADA

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ