לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
21/06/2017 | 23:07
5
17
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'מזל טוב אנה לייבסקה בהיריון'
מזל טוב אנה לייבסקה בהיריון
21/06/2017 | 23:12
55
לצפיה ב-'קרלוס אאוגוסטו מלדונדו שמוכר לנו מסנטה דיאבלה נמצא פה כעת'
קרלוס אאוגוסטו מלדונדו שמוכר לנו מסנטה דיאבלה נמצא פה כעת
22/06/2017 | 00:21
65
שיחק גם במלאך ושטן ולוסיה שלי

לתמונות מהטיול שלו פה באינסטגרם
https://www.instagram.com/carlosaugusto20/

לצפיה ב-'מריה אליסה קמרגו בסדרה קולומביאנית חדשה'
מריה אליסה קמרגו בסדרה קולומביאנית חדשה
23/06/2017 | 19:55
25
מריה אליסה קמרגו משחקת בסדרה ביוגרפית חדשה את הזמרת פטריסיה טהראן.
לצפיה ב-'היום הרבה חוגגים יום הולדת'
היום הרבה חוגגים יום הולדת
23/06/2017 | 20:41
19
אריק אליאס היום בן 37
דנה פאולה היום חוגגת יום הולדת 22
וכריסטיאן מאייר היום בן 47
לצפיה ב-'נטליה אוריירו ובעלה הלכו להצגה "יומנה של אנה פרנק"'
נטליה אוריירו ובעלה הלכו להצגה "יומנה של אנה פרנק"
23/06/2017 | 20:49
22
לצפיה ב-'אז מה אתם אומרים איך ADDA?'
אז מה אתם אומרים איך ADDA?
20/06/2017 | 22:30
8
44
לצפיה ב-'מצוינת מהמעט שראיתי.'
מצוינת מהמעט שראיתי.
21/06/2017 | 00:38
2
90
אפילו מריאנו מרטינז לא הורס לי את זה כמו שחשבתי.
לצפיה ב-'הוא עושה פה אחלה תפקיד'
הוא עושה פה אחלה תפקיד
22/06/2017 | 20:05
1
44
שעושה עמו רק חסד..לאור העובדה שהוא חרא של בן-אדם שבטוח שהשמש זורחת לו מהתחת
לצפיה ב-'והחינוך שלו עם בנו לא ממש תורמת '
והחינוך שלו עם בנו לא ממש תורמת
22/06/2017 | 23:27
15
לצפיה ב-'ראיתי רק פרק ראשון'
ראיתי רק פרק ראשון
21/06/2017 | 01:47
79
והיה מעניין
לצפיה ב-'בפרק 5 ציינו את ישראל ואת ההקשר היהודי של הזוג קפלן'
בפרק 5 ציינו את ישראל ואת ההקשר היהודי של הזוג קפלן
23/06/2017 | 00:52
3
48
לא ראיתי עדיין אבל לפי קטעי תמונות מהסצינה נראה שלא ממש מתים על ישראל שם ככה בעדינות אבל אולי דברים הוצאו מהקשרם. ואני חושבת על זה שברימייק המקסיקני חורחה סלינס היה מועמד לגלם את מבני הזוג קפלן וכולנו שמענו על הרטוויט שלו בתקופת המלחמה. כמו שאני מכירה את טלויסה הם יכניסו את הקטע היהדות.
לצפיה ב-'יש ייצוג יהודי של 2 משפחות מרכזיות בסדרה'
יש ייצוג יהודי של 2 משפחות מרכזיות בסדרה
23/06/2017 | 10:13
2
39
של רקל ודמיאן...ומתוקף כך גם די הרבה דמויות הן יהודיות, כמו למשל אמא של דמיאן-שמוצגת כמבוגרת נרגנת ורעה
אבל מלבד סמלים של מגן דויד ודיבורים על ישראל-אין ממש חשיבות לכך שהם יהודים(נגיד, הם לא שומרים כשרות[ כן אוכלים חזיר, זכור לי שבאחד הפרקים ציינו את זה] ולא מקיימים את החגים] כך שזה די מתפספס העניין הזה/לא מובן במה זה תורם שהם יהודים...
לצפיה ב-'והאם כל היהודים שבפורום אוכלים כשר '
והאם כל היהודים שבפורום אוכלים כשר
23/06/2017 | 14:08
1
33
ומקפידים לוותר על הטלוויזיה והמחשב בשבתות וחגי שבתון?
לצפיה ב-'לא. אבל אלו סממנים ליהדות'
לא. אבל אלו סממנים ליהדות
23/06/2017 | 17:03
29
אם מציגים דת מסויימת בסדרה אז "משתמשים" בסממנים מסויימים כדי להדגיש את זה...
לצפיה ב-'קישור לסדרה ''האהבה שאחריי'''
קישור לסדרה ''האהבה שאחריי''
22/06/2017 | 23:34
1
34
היי
איפה אפשר למצוא במחשב פרקים מלאים של הסדרה ''האהבה שאחריי'' (ADDA)
אם אתן יודעות תוכלו לשלוח לי?
תודה:)
לצפיה ב-'יש באתר דילימושיין לצפייה ישירה'
יש באתר דילימושיין לצפייה ישירה
23/06/2017 | 14:20
24
בנוסף את תרצי יש לי את הפרקים המלאים שמורים אשלח לך .
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:32
15
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'פשוט נהדרת'
פשוט נהדרת
18/06/2017 | 12:09
4
70
הרבצתי בסופ"ש האחרון מרתון של 12 פרקים. היה תענוג.

סבל עדיין סבל, למקרה שתהיתם. אבל לפחות מיזערו במעט את העלילה שלו. מי שאני צריך לסבול זאת קסנדרה פויה דה לה ירוק אספרגוס
לצפיה ב-'עד פרק 30 - אליזה זוכה בשלב הראשון של התחרות!'
עד פרק 30 - אליזה זוכה בשלב הראשון של התחרות!
21/06/2017 | 07:05
2
51
ולא זה לא בזכות ארתור שלקח אותה תחת חסותו ואילץ אותה לגור איתו כתנאי להמשך השתתפותה בתחרות אלא בזכות ז'ונטאס המתוק שבזכותו אליזה תפסה ביטחון בצילומים הראשונים וקטפה אה הניצחון

עוד לפני כן אהבתי את המחווה של ז'ונטאס לאליזה עם הסרט שתיקן והקרין לה ביום האחרון שלהם בקולנוע הנטושכשמייד אחר כך גם הייתה הפעם הראשונה שלהם ואיזו מלכה אליזה איך שלמחרת הצילה אותו מהשריפה!

אז אומנם עכשיו הם כבר לא גרים יחד אבל בינתיים זה לא פוגע ביחסים ביניהם למרות שארתור כבר התחיל להפוך לסכנה ממשית עבורם לאור העובדה ששקוף שהוא מתחיל לקנא לה

גם לילה המעצבנת נכנסת לתמונה ומתחילה לרייר על ז'ונטאס, נדבקת אליו עם התירוץ של צילום ותיעוד השיחות שלו עם אנשי הפאבלה במסגרת הפרוייקט של פביניו. הבחורה רק לפני שנייה סיימה קשר עם מרקאו והתחילה קשר עם פביניו זו הדמות הכי מתחסדת אבל בפועל גם הכי מופקרת

הרבה מסתורין סביב סופיה, נראה שהיא לא הייתה כזה שה תמים..חשדתי בזה עוד כשהראו איך התאונה קרתה כשהיא כולה שיכורה ונמרחת על רפאל בחוסר אחריות בזמן הוא נוהג. היה מגניב הקריצה לשדרות ברזיל שבאמצע הפלאשבק ראו שהיא צופה בנינה ומשם לקחה את השם הבדוי שהציגה לפני ז'קארה 

הבלונדינית המזוייפת אחת המיותרות אבל נקרעתי בקטע עם השעווה חחח איך שמעו את הצרחה של ההיא היה קורע גם עם קסנדרה ואחותה "כןןן כבר הבנווו, הכל בגלל השימלה בצבע ירוק!"

ניר סחטיין על המרתון חח
הטלנובלה הזו היא כולה תענוג צרוף..
עד איזה פרק הגעת
לצפיה ב-'31 נראה לי'
31 נראה לי
21/06/2017 | 15:49
1
38
אנחנו די בקצב אפשר לומר.

סבל הוא עדיין סבל נוראי וקסנדרה

אגב קרולינה היא ממש לא הרעה הטיפוסית שציפיתי שתהיה. היא די אנושית שזה די משהו שלא רואים ביום יום שזה שינוי מרענן.

ארתור- אני אפילו לא אתייחס לזה.

שאר העלילות מעניינות כקליפת שום מלבד עלילת סופיה ז"ל......

ואני מתערב על מאה שקל שלילי תתגרש מז'רמנו ותהיה עם רפאל בסוף.
לצפיה ב-'זה מכיל ספויילר בנושא לילי '
זה מכיל ספויילר בנושא לילי
22/06/2017 | 14:14
25
סופיה - מעניין עוד מה יגלו על ה"נסיכה" סופיה. חבל על ההורים שיתאכזבו. בסוף יסתבר שפביניו הוא הנסיך.
אני מאד אובת את הזוגיות של ארתור וקרולינה.
לילי לא תתגרש  ותהיה בהריון.
לצפיה ב-'מזל טובמרינה רוי ברבוסה התחתנה'
מזל טובמרינה רוי ברבוסה התחתנה
21/06/2017 | 23:05
39
מרינה רוי ברבוסה התחתנה בטקס סודי בתאילנד בסוף מאי, אך מתכננת באוקטובר חתונה נוספת וגדולה, כך סיפרה בגיליון כלות של המגזין Vogue.
שאלות, חדשות, בקשות
16/06/2017 | 19:39
9
37
שבת שלום
לצפיה ב-'אלטאיר חראבו בתפקיד ראשי'
אלטאיר חראבו בתפקיד ראשי
16/06/2017 | 19:46
2
111
אלטאיר חראבו הולכת לשחק בתפקיד ראשי בסדרה/טלנובלה בת 80 פרקים שתופק ע"י חברה אמריקאית-מקסיקנית Wstudios. הסדרה תשודר בערוץ יוניביסיון.
הגלאן שישחק לצידה הוא אוסבלדו בנאבידס.
לצפיה ב-'איזה שידוך מעולה!'
איזה שידוך מעולה!
16/06/2017 | 20:21
76
חבל שאין סיכוי שזה יהיה בויוה כי ויוה דילגו על A QUE ME DEJAS בשקט......
לצפיה ב-'סופסוף היא מקבלת תפקיד ראשי! הכי מגיע לה'
סופסוף היא מקבלת תפקיד ראשי! הכי מגיע לה
17/06/2017 | 21:44
59
רק חבל שאילה לא טלויסה מי שנותנים לה את הצ'אנס הזה

לצפיה ב-'ארסלי ארמבולה מעורבת בפרשייה רצינית'
ארסלי ארמבולה מעורבת בפרשייה רצינית
17/06/2017 | 18:24
108
שהיא מואשמת ע"י חברתה ושחקנית גם היא, מנולה דייז באיום על חייה בעקבות פרסום תמונה של הילדים של ארסלי ארמבולה בפייסבוק. ארסלי מצידה הגיבה שהדברים נהיו פיל מזבוב והיא חותרת להזיק לתדמיתה. היא הוסיפה ואמרה שהיא מעדיפה להתמקד בקריירה שלה.
לצפיה ב-'En tierras salvajes תמונות'
En tierras salvajes תמונות
17/06/2017 | 20:02
2
104
לצפיה ב-'נראה שכריסטיאן עשה שעות נוספות בחדר כושר חח'
נראה שכריסטיאן עשה שעות נוספות בחדר כושר חח
17/06/2017 | 21:53
1
77
איזה שרירים וססר ודניאלה.. ממש סקרנית לגבי הדמויות שלהם, זה חייב להגיע!
לצפיה ב-'אין מה להיות סקרנים'
אין מה להיות סקרנים
18/06/2017 | 09:12
63
הם יהיו האבא ואמא של כריסטיאן דייגו אולייברה והשלישי שמעניין לי את הציפורן השמאלית שלי.

והם יהיו דמויות טובות לשם שינוי. תפקיד הרשע הולך לליסרדו (אגוסטין דוננט בשקרים המחודשת)
לצפיה ב-'לסבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייר נגמר חוזה הבלעדיות עם טלויסה'
לסבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייר נגמר חוזה הבלעדיות עם טלויסה
18/06/2017 | 00:17
74
וכנראה שUn papa a toda madre תהיה הטלנובלה האחרונה שלו מטלויסה. במידה וזה אכן כך מרבית הסיכויים שיעבור לטיוי אצטקה לצערי הרב ואז לא נראה אותו במחוזותינו. לגבי אנג'ליק בוייר היא הייתה מועמדת לככב בטלנובלה חדשה שמתכננת טלויסה אך לפי הבנתי היא בסוף לא תככב בה.
לצפיה ב-'אבל במקסיקו: השחקן המקסיקני אנטוניו מדלין נפטר לפני כמה שעות'
אבל במקסיקו: השחקן המקסיקני אנטוניו מדלין נפטר לפני כמה שעות
18/06/2017 | 22:07
83
השחקן מוכר לנו מרובי, שקרים, רק אלוהים סולח כוחו של גורל ולאחרונה ראינו אותו באנה כפול שלוש כאיסידרו האובססיבי לאנה לוסיה. השחקן בן 75 במותו. לא ידוע עוד סיבת המוות.

יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-'תזכורת: האהבה שאחרי-עולה ביום ראשון'
תזכורת: האהבה שאחרי-עולה ביום ראשון
15/06/2017 | 19:42
3
103
http://viva.walla.co.il/?w=//3072774

ממליץ בחום לצפות/לשריין הקלטה סדרתית.
70 פרקים-מהודקת, מעניינת ומהווה שינוי מרענן לטלנובלות המוכרות.
לצפיה ב-'איזה מעצבן שלא מעלים את זה לאתר'
איזה מעצבן שלא מעלים את זה לאתר
15/06/2017 | 22:00
1
81
העיקר את אקסיה שבש.ח כן, לפחות היה בלעדי לערוץ או בלעדי לאתר, מה הטעם?

ואם זה לא מספיק הממיר אצל אמא שלי נדפק.

תגידו מי שצפה, משתמשים בסלנגים ובביטויים ומילים ארגנטיאיים ומושגים שדורשים תרגום לעברית? כמו שהיה בטלנובלה הסוד של לאורה.

לצפיה ב-'הם לא מעלים שלוש סדרות של אותה משבצת ברצף לאתר '
הם לא מעלים שלוש סדרות של אותה משבצת ברצף לאתר
16/06/2017 | 00:16
73
כדי לא להרגיל את הצופים, שבשעה הזאת הם לא חייבים לצפות או להקליט וגם אספרנסה וגם עשירים לא מבקשים רשות היו באתר. חוץ מזה שהם חיפשו דרך מקורית להודיע על המחליפה של סנטה דיאבלה לפני שהם מודיעים על המחליפות של נור ועשירים לא מבקשים רשות שמסתיימות שבועיים ושבוע לפניה. 
לצפיה ב-'מומלצת ביותר לצפייה '
מומלצת ביותר לצפייה
18/06/2017 | 13:12
58
טלנובלה איכותית ומעניינת
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:32
4
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:00
13
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

שאלות, חדשות, בקשות
10/06/2017 | 21:13
14
29
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'יש שמועה שהגאלן השני לטלנובלה של ג'יזל גונזלס הוא קרלוס פרו'
יש שמועה שהגאלן השני לטלנובלה של ג'יזל גונזלס הוא קרלוס פרו
10/06/2017 | 01:25
2
134
הגאלן היחיד שבינתיים אושר לטלנובלה הוא גבריאל סוטו ויעשה את תפקידו של פדריקו אמדור
לצפיה ב-'לא מכירה אותו אבל נראה טוב '
לא מכירה אותו אבל נראה טוב
10/06/2017 | 15:36
64
ולגבי גבריאל סוטו שציינת למטה יותר בחירה טובה
לצפיה ב-'הלוואי שיבחר!'
הלוואי שיבחר!
10/06/2017 | 17:31
66
מגיע לו כבר תפקיד ראשי.

בינתיים שיחק רק בתפקיד של "החבר הטוב של הראשי", כמו בלאהוב את לולה, מלכת הלבבות ובתפקיד אורח במתחת לשמיים.
לצפיה ב-'סינתיה אוליביירה עשתה קאסטינג לתפקיד הראשי לטלנובלה חדשה '
סינתיה אוליביירה עשתה קאסטינג לתפקיד הראשי לטלנובלה חדשה
11/06/2017 | 02:56
1
107
של טלויסה לצד סבסטיאן רולי. השחקנית מוכרת לנו ממישהו צופה בך, לאהוב את לולה ומילה של כבוד.

לצפיה ב-'אוי מקווה שהיא לא תיבחר ממש לא מתאימה להיות ראשית'
אוי מקווה שהיא לא תיבחר ממש לא מתאימה להיות ראשית
12/06/2017 | 23:14
22
לצפיה ב-'El Vuelo De La Victoria טריילר!'
El Vuelo De La Victoria טריילר!
12/06/2017 | 22:42
4
102
למרות שכנראה הוא צולם יחסית מזמן משום שסוזנה דוסאמנטס שמככבת בטריילר בתור רעה, עזבה את הטלנובלה.
לצפיה ב-'ולא רואים את הראשי השני'
ולא רואים את הראשי השני
12/06/2017 | 22:52
55
אנדרס פלסיוס או פבלו מונטרו, אגב זה רימייק למשהו? כי לפי מה שראיתי רימייק לגבריאלה כמו שחשבתי זה לא.
לצפיה ב-'איזה טריילר מרגש נראה ממש יפה!'
איזה טריילר מרגש נראה ממש יפה!
12/06/2017 | 23:17
2
54
למה סוזנה דוסאמנטס עזבה? חבל היה יכול להיות מעניין לראות אותה בתפקיד שהוא ההיפך הגמור ממה ששיחקה באנה כפול שלוש.
לצפיה ב-'ידעתי שתאהבי'
ידעתי שתאהבי
12/06/2017 | 23:22
1
53
רציתי לכתוב שזה בשבילך כי את אוהבת קלאסיות. לי אישית נמאס מהסיפורים האלה.
לצפיה ב-'חח את מכירה טוב את הטעם שלי'
חח את מכירה טוב את הטעם שלי
12/06/2017 | 23:51
54
הבעיה שלא נראה לי שויוה מתחברים כל כך לפאולינה גוטו מצד שני אצלם אף פעם אי אפשר לדעת למה לצפות
לצפיה ב-'הראשיים לרימייק של האהבה שאחרי'
הראשיים לרימייק של האהבה שאחרי
13/06/2017 | 23:03
3
89
לצפיה ב-'אלחנדרה לזקאנו(שמיים אדומים) מצטרפת לטלנובלה'
אלחנדרה לזקאנו(שמיים אדומים) מצטרפת לטלנובלה
13/06/2017 | 23:17
74
לצפיה ב-''
14/06/2017 | 14:01
1
60
 שיגיע לויוה!
לצפיה ב-'הסיכויים שזה יגיע לא גבוהים במיוחד כי רכשו את המקור אבל'
הסיכויים שזה יגיע לא גבוהים במיוחד כי רכשו את המקור אבל
14/06/2017 | 21:14
70
אין ספק שגבריאל סוטו וסילביה נבארו ליהוקים מעולים
לצפיה ב-'איסבל - פרקים 11 - 10'
איסבל - פרקים 11 - 10
10/06/2017 | 18:55
8
28

לצפיה ב-'פרננדו ואיסבל מביאים בת ראשונה לעולם אבל לא הכל דבש'
פרננדו ואיסבל מביאים בת ראשונה לעולם אבל לא הכל דבש
10/06/2017 | 19:43
7
73
בממלכות קסטיליה וארגון

אומנם בהתחלה נראה היה שפרננדו ואיסבל חיים באושר אבל אנריקה ופצ'קו לא עשו להם חיים קלים הכריזו על מלחמה נגדם ואיסבל פרננדו וכל אנשיהם נאלצו לעבור למחוז אחר. הכסף הפסיק לזרום לעיר ופרננדו ואיסבל עברו חורף קשה כשהעם מאשים אותם ומתחיל לאבד אמון בהם.

בעוד איסבל רצתה לקיים איתם דו שיח פרננדו הפעיל מולם יד קשה והעביר עלייה ביקורת איסבל רגישה ואיכפתית אבל לפרננדו יש אופי קשוח שתלטני וכוחני. אחרי שהמצב השתפר במידה מסויימת אנריקה ופצ'קו התחילו להסית את בני בריתם של איסבל ופרננדו נגדם. גם אז הייתה מחלוקת בין פרננדו לאיסבל - פרננדו שיקר על האצילים שהם יזכו לגיבוי בעת צרה, גיבוי שלא ממש היה ברשותו להציע להם שהרי בקושי נשארו להם חיילים. איסבל התעצבנה ובצדק שפרננדו מבטיח דברים שהוא לא יכול לקיים.

ואם זה לא מספיק תמורת כמות מסויימת של כסף וחיילים מארגון לקסטיליה המלך אבא של פרננדו דרש ממנו לבוא לעזור לו במלחמות החיצוניות והפנימיות של ארגון. בניגוד להבטחה שלו להישאר בקסטיליה. איסבל לא דאגה לחינם - כמובן שפרננדו קפץ על ההזדמנות להיפגש עם המאהבת שלו משכבר הימים, אומנם הוא לא בגד שוב אבל הופ הנה גם פה מסתבר שנולד לו ילד... רחמים על איסבל

בעוד פרננדו עוזר לאביו בעניין המורדים של ארגון, איסבל כראוי לאישה חזקה כמותה ממשיכה לתפקד בצורה יוצאת מן הכלל ושולחת את גונסלו לפתוח במתקפה נגדית ומפתיעה נגד החיילים של אנריקה ופצ'קו הם מצליחים להביס אותם בשני מחוזות(לפחות לבסוף פרננדו עזר גם פה)כשגונסלו מפעיל את התכנית הגאונית שלו, אהבתי מאוד את סצנות הקרב ואת הרעל בעיניים שלו ולבסוף איסבל ופרננדו מחזירים את השליטה לידיהם ואנריקה פצ'קו ומנדוסה נשארים פעורי פה ודי המומים מהמתרחש

אבל הכי עצוב היה כשגונסלו החליט לעזוב הוא באמת אוהב את איסבל נאמן לה ואומנם גם פרננדו לוחם לא רע בכלל אבל גונסלו הרבה יותר מורעל ואמיץ ממנו מצד שני אפשר להבין אותו כל כך הרבה זמן הוא משתיק את אהבתו לאיסבל ונלחם בשבילה ולצדה. נראה שהוא פשוט לא יכול יותר עם הכאבובאשר לאיסבל אין זמן גרוע יותר מבחינתה לגלות שהוא נעלם אחרי שגילתה שלפרננדו נולד בן ממאהבת ששכב איתה שנייה לפני החתונה

לא מגיע לאיסבל הסבל הזה אבל האמת שצריך גם לזכור שזו הייתה בחירה שלה לוותר על גונסלו ולהתחתן עם פרננדו כדי להמשיך במסלול המאבק על הכתר. אבל עדיין יש לה אופי חם ורגיש, וקשה שלא לרחם עלייה כשהיא נאלצת פעם אחר פעם לסבול מאכזבות מפרננדו. שאומנם יש לו גם לא מעט קטעים חמים ולבביים איתה ועם הבת שלהם אבל עדיין, הוא רחוק מאוד מלהיות אדם כמו גונסלו

לדעתי הקנאה של איסבל לפרננדו זה יותר בקטע של כבוד עצמי ונאמנות. לא נראה לי שהיא אוהבת אותו כמו שהיא אוהבת את גונסלו. אלא היא יותר מכריחה את עצמה לאהוב את פרננדו אבל האמת היא וזו רק דעתי שליבה שייך לגונסלו איפה שלא יהיה

נשארו עוד שני פרקים לסיום העונה הראשונה! מחכה לסצנות הכי משמעותיות שיסכמו את כל העונה הנפלאה הזו אני כמובן מתכוונת לסצנות שפתחו את הפרק הראשון במבט אל העתיד
לצפיה ב-'אכן נחשפתי צדדים שליליים של פרננדו '
אכן נחשפתי צדדים שליליים של פרננדו
10/06/2017 | 19:56
3
42
עם היד קשה וההבטחות והוא עוד שיחק אותה נעלב כשאיסבל מחתה על ההצעה שדווקא בא מצד האבא של פרננדו אבל מצאה חן מאוד בעיני קריז'ו לחתן את הנסיכה עם חואנה עם הילד של איסבל ופרננדו אם יוולד להם בן. ממש מזל שנולדה להם בת וזה חסך את כל הכאב ראש, אבל קריז'ו רצה לבשר שנולד בן כאילו שבת זאת בושה.

וכמובן שאנריקה ממזר גדול הוא השלה את קריז'ו ואבא של פרננדו שהוא מסכים לחתן את חואנה הנסיכה עם הבן של פרננדו ואיסבל, בעוד למעשה סגר את קדם חתונה עם הדוכס הצרפתי שמסתבר שבמצב כל כך "טוב" שאפילו לא יכול להגיד לקסטיליה, ממנה איסבל ניצלה כשמנדוסה ואנריקה רצו לחתן אותה איתו, לפחות משהו טוב עשה קריז'ו לפני שהפך לכאב ראש רציני.
לצפיה ב-'אם היה נולד לאיסבל בן ואם הם היו מסכימים להצעה המפוקפקת'
אם היה נולד לאיסבל בן ואם הם היו מסכימים להצעה המפוקפקת
10/06/2017 | 20:19
2
43
שהוא יתחתן בעתיד עם הבת של חואנה, זו הייתה יכולה להיות כניעה מפורשת לאנריקה והרי בשביל מה כל האיחוד הזה של פרננדו ואיסבל אם לא כדי לזכות בכתר? קריז'ו מזעזע בעיניי כזה צבוע ודו פרצופי, דמות ממש מעצבנת

מה שכן הבת של חואנה ניצלה בסוף מחתונה עם האח הווירדו של מלך צרפת חח.. יצאה מזה בנס. ממש ריחמתי עלייה בטקס הקדם חתונה איך שממש הייתה אבודה ועוד שנייה בכתה. אמא שלה אומנם הראתה פתאום חרטה מסויימת על מה שעשתה לאיסבל רק עכשיו היא הרגישה את זה על בשרה כשחשבה שהיא הולכת להיפרד מביתה כמו שהיא עקרה את איסבל מבייתה בעודה בת 10 בלבד. עוד אהבתי איך שהיא התפללה למען הבן של קבררה וביאטריס אבל מהרגע שהיא חייכה כשאנריקה הכריז שהוא מנשל את איסבל הפסקתי לרחם עלייה כך או כך נראה שבסופו של דבר(למרות שלא הראו את זה)חואנה הקטנה וחואנה הגדולה שוב הושלכו מהארמון
לצפיה ב-'החתונה היא אותו רעיון כמו לחתן אותה עם אלפונסו '
החתונה היא אותו רעיון כמו לחתן אותה עם אלפונסו
10/06/2017 | 21:21
1
24
שגם היא תהיה המלכה, להבטיח שהיא תהיה המלכה לאחר איסבל. האבא של פרננדו עד כמה שהוא נחמד, מה שחשוב לו זאת ממלכתו, ואין לו בעיה להקריב את הנכד שלו, העיקר שלא תהיה ברית בין אנריקה לצרפת נגדו. בעצם אולי שכחתי שהוא בכלל רצה לחתן את פרננדו עם הבת של פצ'קו של הבוס של אנריקה ובכך להבטיח ברית עם קסטיליה בכל מצב, רק שהסתבר שפצ'קו הוא לא הבוס היחיד של אנריקה, יש גם את מנדוסה ששניהם רבים על הזכות למשוך אותו בחוטים. 

אכן חואנה הראתה רגישות כשהתפללה למען הילד של קבררה וביאטריס, אך כמובן שהיא דאגה שחואנה תיחשב לבת של אנריקה לא רק כדי שתהיה נסיכה אלא העובדה שלאנריקה לא היו בנים, היא תהיה המלכה ולכן ההסכמה של אנריקה, אפילו על נייר, בלי כוונה לכבד שאיסבל תמלוך אחריו, התפרשה כבגידה מבחינתה, למרות שאחרי כל השנים עם אנריקה, היא כבר יודעת איזה סמרטוט הוא.
לצפיה ב-'כן אבל המטרה של איסבל הייתה להתנתק מאנריקה'
כן אבל המטרה של איסבל הייתה להתנתק מאנריקה
10/06/2017 | 21:49
20
לרשת את הכתר וליצור שושלת משפחתית שלה ושל פרננדו. ברגע שהם היו מחזירים לאנריקה אחיזה בכתר באמצעות חואנה הקטנה בעתיד כמלכה לצד "בנם המלך" אז בשביל מה כל העבודה הקשה. מה גם שאני לא מאמינה שאם הייתה הסכמה על דבר כזה אנריקה היה נותן לאיסבל לרשת אותו. מבחינתו זו לא אופציה בכלל הוא רואה אותה כאויבת מושבעת.
לצפיה ב-'לפחות החיילים שאביו של פרננדו שלח לו עזרו '
לפחות החיילים שאביו של פרננדו שלח לו עזרו
13/06/2017 | 21:43
2
20
ואיסבל ופרננדו ניצחו את אנריקה ופצ'קו. 

קריז'ו הפתיע שלא שהה לפיתוי של פצ'קו ונשאר נאמן לאיסבל, למרות שהוא יודע שאכן לאנריקה יש השפעה ברומא ורק בגלל זה אין אישור לנישואי איסבל ופרננדו. 

פרננדו מצד אחד פוליטיקאי קר שמבטיח דברים שלא יכול לקיים העיקר להרגיע ופועל ביד קשה מול מתנגדים, אבל מצד שני גילה רגישות מול גונסלו. 

אמנם הילד של פרננדו הוא לא תוצאה של בגידה אך הוא נעשה ממש רגע לפני החתונה, באמת כואב לגלות את זה ועוד אחרי שהיא ראתה פלירטוט של פרננדו עם המשרתת והתפוצצה מקנאה.
לצפיה ב-'קריז'ו באמת הפתיע'
קריז'ו באמת הפתיע
14/06/2017 | 21:21
1
21
כנראה עשה עם עצמו את השיקולים שלו,
זה בטח לא היה מ"אהבתו הגדולה"לאיסבל ופרננדו
לצפיה ב-'ברור שלא הוא הרי הסביר לפצ'וקו שהוא חושב שיהיה מלך '
ברור שלא הוא הרי הסביר לפצ'וקו שהוא חושב שיהיה מלך
14/06/2017 | 21:56
16
בלי לשבת על הכיסא (ובלי לשאת באחראיות) הוא בטוח שכשאיסבל תהיה מלכה הוא יהיה המלך בפועל וזה שווה יותר מתפקיד של חשמן.
לצפיה ב-'למה לא מביאים את הטלנובלה אמזונאס??'
למה לא מביאים את הטלנובלה אמזונאס??
08/06/2017 | 00:08
11
49
לצפיה ב-'היא כבר לא תגיע, באמת חתכת פספוס של ויוה'
היא כבר לא תגיע, באמת חתכת פספוס של ויוה
08/06/2017 | 06:56
10
82
לצפיה ב-'כן חבל '
כן חבל
08/06/2017 | 23:11
9
64
לא מבינה למה ויוה וויתרו עליה. אנט טענה שאולי זה יקר הקאסט המפוצץ בכוכבים. ססר אבורה עם ויקטוריה רופו, דנה גרסיה עם אנדרס פלסיוס שכבש את מפיקי טלויסה בהופעתו הראשונה שם בהפקה, גרטל ולדז, מרילוז ברמודז, רנה קסדוס, ג'קלין אנדרדה, גיז'רמו גרסיה קנטו רשע מפלצתי יותר ממה שהיה באקסיה. לגמרי פספוס כמו הזורו ולב חצוי. אני באמת צריכה להמשיך איתה. יש לי את אישה רעה בויוה והבנתי שכבר יש מחליפה לרסיסים עם קיבנץ' טטליטו, היפה והאמיצה אולי אנסה אותה.
לצפיה ב-'גם לרק אלוהים סולח היו צילומים מושקעים+מלא כוכבים נחשבים'
גם לרק אלוהים סולח היו צילומים מושקעים+מלא כוכבים נחשבים
09/06/2017 | 15:08
8
57
ככה שגם היא נראתה יוקרתית ובכל זאת נרכשה.
חבל ממש הפסד של הצופים.

חבל שאת לא צופה גם בברזילאית, הרבה זמן לא הייתה פה ברזילאית כל כך טובה גם איסבל מעולה
לצפיה ב-'אבל רק אלוהים סולח זה ריימק לסדרה ששודרה בויוה פלטינה '
אבל רק אלוהים סולח זה ריימק לסדרה ששודרה בויוה פלטינה
09/06/2017 | 15:37
3
53
אמזונס מבחינת ויוה זה סיפור מקורי, כי את כל הגרסאות הקודמות ויוה לא רכשו וגם לאס בנדיטס שודרה בחלק בערוץ 24 שלא קשור לויה בשום צורה. נראה שויוה מעדיפים ריימקים לסדרות שהם שידרו לפני 15 שנה מאשר עלילות מקוריות או ריימקים לסדרות שלא שודרו בויוה. אה בעצם גם אנה כפול שלוש זה ריימק לסדרה שלא שודרה בויוה וגם קאסט מושקע. נראה שאחרי רק אלוהים סולח ואנה כפול שלוש לא נשאר להם תקציב ללאס אמזונס.
לצפיה ב-'מה עשית בסוף עם להתעורר לצדך? אני בסוף נאלצתי לפרוש ממנה'
מה עשית בסוף עם להתעורר לצדך? אני בסוף נאלצתי לפרוש ממנה
09/06/2017 | 16:14
2
61
למרות שאני עדיין חושבת שהיא הייתה מאוד טובה. אבל הפער כבר היה ענק ואני גם ככה לא מגיעה אלייה בטח לא כשעוד יש לי פער מסויים בפשוט נהדרת. ככה שאני אחכה כבר למקסיקנית הבאה

לצפיה ב-'עוד לא פרשתי אבל הפער המשיך להצטבר'
עוד לא פרשתי אבל הפער המשיך להצטבר
09/06/2017 | 17:19
1
54
אני בפיגור של 15 פרקים ולצערי המג'יק מוגבל, כך שעדיין שוקל את זה. בכל מקרה אני בבחירה אם לוותר על המשך הקוריאנית בו ג'ו האלופה שאני יכול להשלים באינטרנט או לוותר על להתעורר לצידך, כי למחוק משהו אני צריך.

נראה איך אני מסתדר כששתולים התחילה ושבוע הבא מתחילה הארגנטינאית. אולי במקרה כזה אצטרך לוותר גם על המשך הקוריאנית שנגמרה ומוקלטים לי 11 פרקים ממנה וגם על להתעורר לצידך אם גם הטורקית וגם הארגנטינאית יהיו לטעמי.
לצפיה ב-'מבינה אותך מספר דו ספרתי של פרקים זה כבר עומס על המג'יק'
מבינה אותך מספר דו ספרתי של פרקים זה כבר עומס על המג'יק
10/06/2017 | 14:06
45
בשלב הראשון הפסקתי להקליט ולאחרונה כבר מחקתי את כל הפרקים, בלב כבד.. אבל אין מה לעשות אין מצב שאני מגיעה אלייה בזמן הקרוב ועוד סוגרת את הפער המטורף הזה עכשיו נשארתי עם יומית אחת ואיסבל שהיא רק בסופ"ש ככה שזה מספיק לי בהחלט
לצפיה ב-'הברזילאית נשמע לי סיפור סינדרלה כזה'
הברזילאית נשמע לי סיפור סינדרלה כזה
10/06/2017 | 00:33
3
60
ולא התלהבתי מהפרק הראשון ולאחרונה אני מוצאת עצמי לא נמשכת לברזילאיות חבל שלא הביאו את 10 הדברות שמגיעה להרבה מדינות והיא מצליחה בארגנטינה. אני בפיגור עם אישה רעה וחוץ ממנה אין משהו מעניין בויוה חבל שדווקא את הארגנטינאית לא מתכוונים להעלות לאתר. בינתיים מחכה הכי לטלנובלה של סבסטיאן רולי נראה שייקח הרבה זמן עד שתעלה לשידור. מנסה ללחוץ על ויוה שיביאו את El bienamado הקאסט מעניין אפילו שמארק טצ'ר שם.
לצפיה ב-'היא סדרה קלאסית בעלילה'
היא סדרה קלאסית בעלילה
10/06/2017 | 02:07
53
אבל בעלילות המשניות דיי פחות. אבל יש בה דברים טובים. מה שגם אגב - ויוה עשו כמה טעויות בתיאור העלילה שהציגות את הסדרה בצורה קלאסית. 
למשל, קרולינה (העורכת הראשית) לא תשנא את אליזה בגלל אהבתו של ארתור, שזה אגב סוג של ספוילר שיקרה מאוחר יותר. אלא בגלל נושא ההתערבות שקשור לפרנסתה של קרולינה 
ואליזה לא בורחת מהבית בהזדמנות הראשונה, היא נאלצת לברוח על ידי אמה אחרי שהגיבה לאביה החורג שמטריד אותה מינית זמן מה. 

מי שצופה בה - יבחין שהיא קלאסית
לצפיה ב-'במסגרת הדמות של אליזה אכן יש קריצות לסינדרלה אבל במובן הטוב'
במסגרת הדמות של אליזה אכן יש קריצות לסינדרלה אבל במובן הטוב
10/06/2017 | 13:45
1
47
כאילו סיפור מודרני של פשוטת העם שתעבור מהפך. בליבה את ארתור היא מכנה "הנסיך" ולז'ונטאס היא אמרה בצחוק שהוא הצפרדע העלילה מתרכזת במהפך שתעבור הדמות וזה ממש בשלבים, זה לגמרי סוחף ומרתק. בכלל היא וז'ונטאס, וארתור וקרולינה(ז'וליאנה פאיס)אדירים כל זוג בנפרד היחסים של אליזה וז'ונטאס קסומים ממש ובין ארתור לקרולינה יש המון צחוקים וכימיה מטורפת חבל שאת לא צופה. גם אני כמוך לא נמשכתי לברזילאיות האחרונות שהגיעו אבל פה זה כבר משהו אחר לגמרי
לצפיה ב-'ו...קטלני לסוף'
ו...קטלני לסוף
10/06/2017 | 13:50
54
לבסוף היא תישאר עם ז'ונטאס ה"פשוט והעני" ולא עם "העשיר" ככה שיש קריצות לסיפור הנוסטלגי אבל לא הייתי מכנה את אופי הטלנובלה ככזה;)
רוב הרעיונות בנובלה לקוחים מהמחזה גברתי הנאווה, מחזה מאוד מוכר
שאלות, חדשות, בקשות
07/06/2017 | 00:08
14
69
המשך שבוע נעים

לצפיה ב-'איזה חמוד'
איזה חמוד
06/06/2017 | 00:07
112
כיף לפקונדו ארנה
לצפיה ב-'מזל טוב חימנה דוקה התחתנה'
מזל טוב חימנה דוקה התחתנה
07/06/2017 | 00:26
123
חימנה דוקה התחתנה שלשום עם איש עסקים ג'יי אדקינס.
לצפיה ב-'המלחמה בין מרחורי דה סאוסה לחוליאן חיל לא נגמרת'
המלחמה בין מרחורי דה סאוסה לחוליאן חיל לא נגמרת
07/06/2017 | 03:02
1
105
מרחורי טוענת שהיא הודיעה לחוליאן על מצבו הבריאותי של בנם אך חוליאן מכחיש זאת. אם זה לא מספיק טוענים שבנה של מרחורי בכלל של גבריאל סוטו שזה לגמרי הלכו רחוק התקשורת הצהובה.
לצפיה ב-'ממש טלנובלה'
ממש טלנובלה
07/06/2017 | 19:40
33
לצפיה ב-'דנה גרסיה המהממת עם בטן הריונית בשער המגזין Caras'
דנה גרסיה המהממת עם בטן הריונית בשער המגזין Caras
07/06/2017 | 06:57
2
113
לצפיה ב-'עוד תמונה'
עוד תמונה
09/06/2017 | 18:34
1
60
לצפיה ב-'וייולד לה בן בשם דנטה'
וייולד לה בן בשם דנטה
10/06/2017 | 15:40
29
לצפיה ב-'הדר זוכרת את השחקן הראשי מסודות של אהבה הונצואלנית?'
הדר זוכרת את השחקן הראשי מסודות של אהבה הונצואלנית?
08/06/2017 | 11:18
2
97
הוא אחד המועמדים לככב בטלנובלה החדשה של סילביה נבארו ואדריאנה לובייר. גם ברני פז ממשולש גורלי וסרחיו בסנייז(לא ברור לי איך מועמד אם הוא מבוגר לא פחות מחורחה סלינס שטענו שהוא נפסל כי הוא מבוגר לתפקיד) עשו קאסטינג לתפקיד הראשי.
לצפיה ב-'מגניב! שחקן ממש חמוד ולפי מה שזכור לי גם משחק אחלה'
מגניב! שחקן ממש חמוד ולפי מה שזכור לי גם משחק אחלה
09/06/2017 | 14:07
1
28
לצפיה ב-'טוב שחקן אחד נבחר '
טוב שחקן אחד נבחר
10/06/2017 | 01:05
38
גבריאל סוטו לתפקיד של פדריקו אמאדור, יהיה בעלה של סילביה נבארו וינהל קשר רומנטי עם אדריאנה לובייר. השחקן השני עדיין לא מקווה שיהיה סיכוי לשחקן הונצואלני אבל בספק. מעניין איך הגיע לטלויסה. ומה גרם לו לעזוב הפקה ונצואלנית אחרי שלל תפקידים ראשיים שם.
לצפיה ב-'ויוה האלה שוברים שיאים בכמה שהם הזויים'
ויוה האלה שוברים שיאים בכמה שהם הזויים
09/06/2017 | 01:32
3
89
בפוסט יום הולדת ציינו שחקן סליחה זמר שמעולם לא שמעתי שהשתתף רק בחתולה פראית, צ'רלי מאסו לא רק שהוא לא רלוונטי הוא לא מוכר אצלנו אבל מה, שחקנית שראינו אותה במי זה מי ועדיין מופיעה בויוה מככבת באישה רעה ויש לה מעריצים בישראל ויוה לא ציינו אותה בכלל. מעניין אותי לדעת מי אחראי בבחירת שחקנים לימי הולדת, כי יש מה לשפר. ומילא שיציינו את המשניים והשוליים אבל מה עם הראשיים שלהם יש קהל מעריצים מכובד?
לצפיה ב-'לדעתי הם צריכים להשקיע הרבה יותר ולא רק כתבות של ימיי הולדת'
לדעתי הם צריכים להשקיע הרבה יותר ולא רק כתבות של ימיי הולדת
09/06/2017 | 15:25
2
50
של שחקנים, במיוחד לאור העובדה שכבר אין את העיתון ויוה+
לצפיה ב-'הם הפילו את זה על הגולשים'
הם הפילו את זה על הגולשים
10/06/2017 | 00:40
1
43
וגם אין הרבה כאלה שמוכנים להתנדב לכתוב ומתלוננים אוהבי טורקיות שאין מידע על שחקני טורקיה, חבל שאין אחד שמוריד את הכפפה ובאים אליי בטענות ככותבת לויוה קבוע או באים בבקשות מתחת לפוסט במקום לדאוג למישהו שמומחה בטורקיות שיעשה פוסטים כי אני עוקבת רק אחרי המקסיקנים וההיספנים שהם מעניינים אותי. באמת חבל שויוה לא מתאמץ כבר וגם בפוסטים ימי הולדת עושים חפיף.
לצפיה ב-'זה יפה שיש פינת גולשים אבל גם ויוה צריכים לעשות את החלק שלהם'
זה יפה שיש פינת גולשים אבל גם ויוה צריכים לעשות את החלק שלהם
10/06/2017 | 15:29
20
לצפיה ב-'פשוט נהדרת'
פשוט נהדרת
04/06/2017 | 17:58
7
49

לצפיה ב-'עד פרק 17 - אליזה מסכימה להשתתף בתחרות ולעבוד בשביל ארתור'
עד פרק 17 - אליזה מסכימה להשתתף בתחרות ולעבוד בשביל ארתור
04/06/2017 | 18:22
2
63
כמובן אחרי מאמצים רבים שלו היה מצחיק איך שהצוות הצליח להוציא ממנה חיוך בתמונות רק בזכות העכבר שהפציע שם ואיך שכולם צעקו העיקר שהיא הצליחה להכנס לתחרות למרות שקרולינה ניסתה לרמות

לא נעים איך שהוא וקרולינה דיברו עלייה והתערבו עלייה אבל בתכלס זה הפיתרון הכי מוצלח בשבילה כדי לסדר את עצמה ולעזור לאמא שלה ולאחים שלה להתנער מדינו המזעזע

אהבתי את המפגש המרגש של אליזה עם אמא שלה איך שהיא באה לבקר אותה לראשונה מאז ברחה מהבית האמת לא האמנתי שהיא תצליח לנסוע אלייה כשדינו הבהמתי ישב לה כל הזמן על הראש הוא ממש חי בסרט שהיא משרתת צמודה שלו

ואיזו כנועה היאאיך שאמרה לאליזה "דינו אף פעם לא נהג כלפיי וכלפי אחייך באלימות". נו באמת ולרייר על הבת שלך מותר לו? ולהתייחס אלייך בשיא הזילזול והשתלטנות מותר? לפחות כשהיא חזרה היא אמרה לו בפרצוף שהיא יודעת איך הוא הסתכל על הבת שלה. אבל עדיין היא נשארת לצדו למרות שהטריד את הבת שלה

ואיזה מנוול פלוריסבל איך שהלשין על ז'ונטאס לאמא שלו שהוא עובד ברחוב ממש דמות מעצבנת ומיותרת לפחות בסוף אמא שלו גילתה הבנה ואפילו העריכה אותו עוד יותר אחרי שהקריב את עצמו למען המשפחה.

איזה חמוד ז'ונטאס איך שהוא פוחד לאבד את אליזה עכשיו שהיא תהיה דוגמנית של ארתור אהבתי את הנשיקה שלהם ואיך שהוא ממשיך לדאוג לה ולעמוד לצדה למרות שהוא לא סומך על ארתור.

ונסיים בשני קטעים קורעים במיוחד חח איך שרוזנז'לה(מה יהיה עם השמות)דפקה לבלונדינית המזוייפת את העוגה בפרצוף עוד נקרעתי מארתור וקרולינה "את צודקת באמת לוהט פה" ובינתיים המזרן עולה באש
לצפיה ב-'אליזה הצילה את אימה בכך שסירבה לקבל את הכסף '
אליזה הצילה את אימה בכך שסירבה לקבל את הכסף
04/06/2017 | 19:47
1
48
וכך דינו יכול לקבל את השרשרת, באמת מגוכך האף פעם לא היה אלים, ושבסוף חזרה אליו, לפחות אולי שכנעה אותו לוותר על התלונה נגד אליזה, אם כי מי שצריך להתלונן זה אליזה ואימה, ואימה כמובן סירבה.
לצפיה ב-''
05/06/2017 | 07:07
18
לצפיה ב-'עד פרק 20השלב הראשון של התחרות מתחיל!'
עד פרק 20השלב הראשון של התחרות מתחיל!
07/06/2017 | 17:57
2
48
אבל על ההתחלה הכל משתבש לאליזה המסכנהקודם כל, ארתור היה צריך להכין אותה הרבה יותר טוב. ללמד אותה ללכת על עקבים להסביר לה איך מתנהגים באירועים כאלה. הדבר היחיד שדאג היה שהיא תראה טוב. והתוצאות לא איחרו לבוא כשהיא נאלצה לדחוף זקן חרמן שהתחיל להמרח עלייה ובטעות קרעה את השימלה ונשארה חצי עירומה כשכולם מסתכלים ומצלמים שלא לדבר על העובדה שכל הערב היא כמעט ונפלה עם העקבים אבל לפחות בהתחלה היא כן הצליחה לעשות רושם על כולם כשסיפרה את הסיפור שלה שעד כה היא חיה ברחוב אבל מרוויחה את לחמה ביושר-ככה כל תשומת הלב הייתה ממוקדמת בה וכולם התעניינו בה, רק חבל שבסוף התקלקל לה בתכלס הכל בגלל מקס הקרצייה שלא נתן לה ללכת כשרצתה 

מה שכן, לאור העובדה שלאליזה יש טראומה מדינו, אפשר להבין את התגובה שלה. ארתור היה ממש חסר רגישות איך שגער בה טוב מאוד שהשאירה אותו שם לדבר עם עצמו לעומתו, ז'ונטאס כרגיל התנהג כמו נסיך אמיתי

אהבתי איך שחיכה לה בחוץ כל הלילה אחרי שארתור עשה לו תרגיל והביא לו בכוונה חליפה גדולה מידי כדי שלא יהיה לו מה ללבוש וככה לא יכניסו אותו למרות שבדיאבד ארתור די עשה לו טובה כי בזכות העובדה שהוא חיכה לאליזה בחוץ הוא פגש שם את ז'רמנו שהלך באמצע וככה יצא שהוא זיהה אותו כ"חבר הגאון של פביניו" והציע לו עבודה בבסטילי! הכי מגיע לו.

מעולה שאליזה וז'ונטאס שוב מבלים יחד את הסופ"ש בקוריסיקה. אהבתי איך שארתור בא למחרת לבית קולנוע ולא מצא שם אף אחד כשחשב שיקנה את אליזה עם הארוחת בוקר הזולה שלו אה כן וגם הלא ממש כשרה גבינה ומורטדלה
לצפיה ב-'יש משהו שלא הבנתי לגבי ארתור.....'
יש משהו שלא הבנתי לגבי ארתור.....
07/06/2017 | 21:20
1
42
הוא באמת עוזר לאליזה בגלל ההתערבות שלו ובגלל העבודה שלו כסוכן דוגמניות או שהוא מעוניין באליזה? [בחלק מהמקרים הוא "עוזר" לה כי זה יושב עם האינטרס שלו]
לצפיה ב-'באמת לא ברור אם הוא באמת מאמין בה או שרק האינטרס'
באמת לא ברור אם הוא באמת מאמין בה או שרק האינטרס
08/06/2017 | 07:05
34
שלו לנצח בהתערבות עם קרולינה עומד לנגד עיניו. וכרגע עם דגש על כרגע לא נראה שהוא מראה סימני התעניינות בה מעבר לענייני העבודה. הסיבה שהוא רוצה "להיפטר" כל הזמן מז'ונטאס זה כי הוא פשוט חושב שהוא מפריע כי ז'ונטאס לא בוטח בו.
בכלל נראה שאצל ארתור רגש זה לא הצד החזק שלו
לצפיה ב-'התמכרתי לשיר הזה מהנובלה'
התמכרתי לשיר הזה מהנובלה
09/06/2017 | 15:56
47
הושמע גם כשאליזה הגיעה לריו לראשונה
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:47
13

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'שאלות, חדשות ובקשות'
שאלות, חדשות ובקשות
02/06/2017 | 17:47
29
52
הכל לכאן

סופ"ש נהדר
לצפיה ב-'מעיפים את פבלו מונטרו שוב פעם מטלנובלה חדשה בכיכובו'
מעיפים את פבלו מונטרו שוב פעם מטלנובלה חדשה בכיכובו
01/06/2017 | 01:35
1
156
בשל בעיות במשמעת.
http://www.eluniversal.com.mx/articulo/espectaculo...

לא ידוע מי יחליף אותו אבל יש שמועות על השחקן דיאגו סולדנו
לצפיה ב-'אנדרס פלסיוס יחליף את פבלו מונטרו בטלנובלה החדשה של טלויסה'
אנדרס פלסיוס יחליף את פבלו מונטרו בטלנובלה החדשה של טלויסה
01/06/2017 | 22:54
85
בה מככבים פאולינה גוטו ומאנה דה לה פארה
לצפיה ב-'אנג'ליק בוייר מועדפת לככב בטלנובלה חדשה של אנגלי נסמה'
אנג'ליק בוייר מועדפת לככב בטלנובלה חדשה של אנגלי נסמה
02/06/2017 | 19:58
84
אנגלי נסמה מתכננת רימייק לטלנובלה הארגנטינאית, לאהוב אותך כך בכיכובו של גבריאל קוראדו ואנג'ליק בוייאר מועדפת לככב ברימייק ששמה כנראה הוא Me declaro culpable
לצפיה ב-'לדניאל ארנס יש בת זוג חדשה'
לדניאל ארנס יש בת זוג חדשה
02/06/2017 | 20:04
1
108
לצפיה ב-'מזכירה קצת את רוסלנה חח'
מזכירה קצת את רוסלנה חח
04/06/2017 | 17:03
23
לצפיה ב-'חורחה סלינס בסוף לא ישחק עם סילביה נבארו...'
חורחה סלינס בסוף לא ישחק עם סילביה נבארו...
02/06/2017 | 20:39
3
93
יש דיווחים שחורחה סלינס לא ישתתף בטלנובלה חדשה של ג'יזל גונזלס לצידם של סילביה נבארו, אדריאנה לובייר וגבריאל סוטו. במקומו כנראה ישחק אראפ בטקה.
וגם, אלה ולדן נבחרה לראשית הצעירה.
לצפיה ב-'אחלה'
אחלה
02/06/2017 | 21:13
64
כל עוד לחורחה אין מקום בטלנובלה כלשהי אני רגוע.
לצפיה ב-'הבנתי שהוציאו אותו כי הוא מבוגר מידיי לתפקיד'
הבנתי שהוציאו אותו כי הוא מבוגר מידיי לתפקיד
02/06/2017 | 21:19
82
היה אמור לגלם את התפקיד של פדריקו אמדור באהבה שאחרי.
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
04/06/2017 | 17:02
41
כל אחד אחר עדיף עליו
למרות שאין הרבה סיכויים שהיא תגיע מאחר והמקור נרכש.
לצפיה ב-'אנה לטיסיה יכולה לזכות בתשוקתה סופסוף'
אנה לטיסיה יכולה לזכות בתשוקתה סופסוף
02/06/2017 | 22:37
1
112
יש שמועה שאנג'ליק בוייר והשחקן שגילם את מושא תשוקתה של אחת מדמויותיה באנה כפול שלוש יכולים להיות זוג ראשי.
לצפיה ב-'איזה קטע זה יהיה חח אבל הוא שחקן גרוע'
איזה קטע זה יהיה חח אבל הוא שחקן גרוע
04/06/2017 | 17:06
33
לצפיה ב-'אסטפניה וייריאל(לא מאמינה בגברים ולהתעורר לצידך) לא מתביישת '
אסטפניה וייריאל(לא מאמינה בגברים ולהתעורר לצידך) לא מתביישת
03/06/2017 | 02:20
1
123
בגופה ומדגמנת בLevi למידות גדולות.
לצפיה ב-'היא מאוד יפה ולמרות שהיא מלאה היא הורידה המון מאז רבלדה'
היא מאוד יפה ולמרות שהיא מלאה היא הורידה המון מאז רבלדה
04/06/2017 | 17:09
60
לצפיה ב-'ללקוחות יס'
ללקוחות יס
03/06/2017 | 17:48
107
נאמר לי שביס ויאודי יש שני סרטים ברזילאים. מישהו יודע במה מדובר? האם הם מוכרים אצלנו השחקנים?
לצפיה ב-'אדית גונזלס עם בעל בשער החדש של Hola Mexico'
אדית גונזלס עם בעל בשער החדש של Hola Mexico
03/06/2017 | 20:08
4
113
לצפיה ב-'מדהימה'
מדהימה
04/06/2017 | 17:11
32
לצפיה ב-'מה קרה לשיער שלה?'
מה קרה לשיער שלה?
10/06/2017 | 21:41
2
24
היא חולה או שזה בגלל תפקיד?
לצפיה ב-'כן היא חולה'
כן היא חולה
11/06/2017 | 22:44
1
22
היא נלחמת במחלת הסרטן
לצפיה ב-'או...אני מקווה שהיא תחלים במהרה'
או...אני מקווה שהיא תחלים במהרה
13/06/2017 | 20:46
9
חשבתי שזה בגלל סדרה כלשהי...
לצפיה ב-'Cosmo Fashion Night'
Cosmo Fashion Night
03/06/2017 | 23:12
2
75
לצפיה ב-''
03/06/2017 | 23:22
1
40
לצפיה ב-'תודה על התמונות'
תודה על התמונות
04/06/2017 | 17:12
13
לצפיה ב-'אליזבת אלברז חוזרת לטלנובלות'
אליזבת אלברז חוזרת לטלנובלות
04/06/2017 | 02:24
92
השחקנית המקסיקנית ואשתו של חורחה סלינס חוזרת לטלנובלות כרעה בטלנובלה חדשה בכיכובה של פאולינה גוטו לאחר היעדרות של זמן מה בטלנובלות בגלל היותה אמא טרייה לתאומים.
לצפיה ב-'אישה רעה'
אישה רעה
04/06/2017 | 16:18
1
89
האם רפאל היה מחבורת הקופים?
באיזה פרק מוניקה תגלה שאלגריסטיה היא אמא שלה ?
לצפיה ב-''
04/06/2017 | 17:48
67
ספוילר כן רפאל היה מחבורת הקופים, זה כתוב על הדמות שלו בדף הסדרה. לגבי מוניקה ואלטגרסיה אני לא יודע.
לצפיה ב-'רציתי להודות למי שהמליץ לי על "אישה רעה"'
רציתי להודות למי שהמליץ לי על "אישה רעה"
05/06/2017 | 11:40
3
82
התחלתי לראות וזה ממש טוב!
עם כל זה שה"דוניה" בלתי נסבלת ומעלה לי עצבים,
העלילה מאוד מעניינת והשחקנים מעולים (כל כך שונה מ"לה דיאבלה")
זה הסגנון שאני אוהבת,
תודה רבה!
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
05/06/2017 | 18:03
2
52
רציתי לשמוע תגובות מאלה שממש התמכרו לדונה ברברה, כי זה אמנם ריימק אך בסגנון שונה.
לצפיה ב-'סדרה מעולה!'
סדרה מעולה!
06/06/2017 | 22:44
1
44
אכן מזכירה את דונה ברברה אבל גם שונה,
השחקנית מדהימה מכל הבחינות ופשוט עונג צרוף לצפות בסדרה הזאת.
אני לא יכולה להפסיק  
תודה!
לצפיה ב-'מפרק לפרק אני מתאהבת בסדרה הזאת יותר'
מפרק לפרק אני מתאהבת בסדרה הזאת יותר
10/06/2017 | 21:51
23
כבר סיימתי את כל הפרקים באתר וממש מחכה להמשך.
הדמות הכי אהובה עלי היא (איך לא) אלטרגרסיה המהממת.
עם כל הקשיחות שהיא מפגינה,בתוכה היא אישה רגישה ,פגיעה,זקוקה 
להיות נאהבת ולהעניק אהבה ומצאה את זה עם סאול,
למרות שנראה שהוא מפקפק בה כל הזמן והיא נפרדה ממנו בפרק האחרון שראיתי.
לגבי מוניקה - נחמדה ולא יותר. אין בכלל מה להשוות בינה לאמא שלה המדהימה.
לצפיה ב-'אהבה לאור ירח - סדרה קוריאנית !!!'
אהבה לאור ירח - סדרה קוריאנית !!!
30/05/2017 | 02:01
4
55
פורום אסיה כמעט מת, ופורום טלוויזיה אמרו לי לשאול פה

יורש העצר הנסיך הוא הבן של המלך של ג'וסון (קוריאה)
והרי ידוע שכל נשות החצר שייכות למלך (אבא שלו)
אז עכשיו כשהוא המלך בעצמו (לאן נעלם אבא'לה?)
האם כל נשות החצר שייכות ליורש העצר (המלך הנוכחי)?
איך הוא יכול לגעת באישה אחרת חוץ מהונג נה און?...
הם מטורפים אחד על השני...
לצפיה ב-'אם הוא כבר מלך סימן שאבא שלו מת '
אם הוא כבר מלך סימן שאבא שלו מת
30/05/2017 | 07:57
3
44
לא ברור ממה הוא, אבל כשהרעילו את יורש העצר, ראש הממשלה אמר שה"נכד" שלו יירש את הכתר לפני שיהיה בן שנה. 

נשות החצר הן מאהבות פוטנציאליות, המלך יכול להפוך כל אחת מהן לפילגש מתי שירצה, ולכן עליהן להיות בתולות כי הן שייכות למלך, אבל רוב הזמן הן רק משרתות ורק כשהמלך מחליט שהוא רוצה אחת מהן כמאהבת הוא הופך אותה לכזאת אבל בתור פוטנציאליות הן רק עובדות ולא משמשות מאהבות.
לצפיה ב-'לא הבנתי את המשפט הזה '
לא הבנתי את המשפט הזה
01/06/2017 | 11:09
2
31
"כשהרעילו את יורש העצר, ראש הממשלה אמר שה"נכד" שלו יירש את הכתר לפני שיהיה בן שנה."

התכוונת לפני שתעבור שנה מרגע שהרעילו את יורש העצר?

כי לא מראים את יורש העצר והנכד כשהם תינוקות אלא מגיל 12 ככה

אבל אני הבנתי שהמלך רצה שבנו יהיה המלך החדש, כי המלך בטראומה כל החיים בגלל שהוא נהיה מלך בגיל 10 והוא לא היה מוכן נפשית לזה

לא נראה לי שהמלך מת אלא סוג של יצא לפנסיה ומאחורי הקלעים עכשיו
כמו מרלון ברנדון - דון קורליאונה - בסנדק
לצפיה ב-'המלכה ילדה בת והחליפה אותה בבן של אשת חצר'
המלכה ילדה בת והחליפה אותה בבן של אשת חצר
01/06/2017 | 17:27
1
31
וראש הממשלה אביה של המלכה לאחר שיורש העצר הורעל חגג עם מישהו שהכיסא יהיה פנוי עבור ה"נכד" שלו לפני שתעבור שנה והבנתי שהכוונה הייתה שגם המלך וגם יורש העצר ימותו. המלך כבר העביר את כל הסמכויות ליורש העצר קודם כך שבהפיכתו למלך כשאביו יצא לפנסיה אין שום חידוש וגם לא נראה שהמלך יכול להסיר את גלימת המלך וללבוש אותה על הנסיך.
לצפיה ב-'"כך שבהפיכתו למלך כשאביו יצא לפנסיה אין שום חידוש"'
"כך שבהפיכתו למלך כשאביו יצא לפנסיה אין שום חידוש"
05/06/2017 | 22:37
14
"וגם לא נראה שהמלך יכול להסיר את גלימת המלך וללבוש אותה על הנסיך."

לא הבנתי את שני המשפטים האלה
אם אין שום חידוש אז למה צריך להרוג את המלך?
והמלך כן יכול לוותר על המלוכה ולהעביר אותה לבנו הנסיך
לצפיה ב-'רבותיי. מצאתי יורש לקרלוטה אספינוסה דה לוס מונטרוס'
רבותיי. מצאתי יורש לקרלוטה אספינוסה דה לוס מונטרוס
31/05/2017 | 14:20
13
129
חיכיתי כל כך הרבה זמן שתהיה לי עוד דמות שאתאהב בה לחלוטין.

היא הגיעה סוף סוף.

או יותר נכון לומר, זה הוא.

לא ארחיב מטעמי ספוילרים אבל הוא נמצא באחת מהסדרות שאני צופה בהן כרגע.
לצפיה ב-'ובאותו הנשימה'
ובאותו הנשימה
31/05/2017 | 14:23
4
107
הצצתי קצת לסוף של פשוט נהדרת.

עכשיו יש סיכוי גדול שאשאר עד סוף הסדרה עם הדבר הזה שאני יודע
לצפיה ב-'אני יודעת מה שאתה יודעקטלני לפשוט נהדרת'
אני יודעת מה שאתה יודעקטלני לפשוט נהדרת
31/05/2017 | 15:13
3
104
אליזה תישאר עם ז'ונטאססולא עם ארתור
בהחלט יש למה לצפות
לצפיה ב-'ספוילר קטלני גם פה'
ספוילר קטלני גם פה
31/05/2017 | 18:20
2
86
בדיוק!

אין מאושר ממני עכשיו כשאני יודע את הדבר הזה. אם היא הייתה נשארת עם ארתור בסוף זה היה נוראי בעיניי

למרות שיהיה שלב שהיא והוא יתקדמו לנשיקות וכאלה אבל כל עוד אליזה חוזרת לזונאטס בסוף - אני רגוע.
לצפיה ב-'גם אני הייתי מתאכזב קשות '
גם אני הייתי מתאכזב קשות
31/05/2017 | 19:55
66
אם אליזה הייתה נשארת בסוף ארתור.
לצפיה ב-''
31/05/2017 | 23:10
64
כן זה מושלם
אומנם ברור שיהיה קשר רציני גם בינה לבין ארתור כי הוא הצלע השלישית,
אבל הוא לא מתאים לה לא מבחינת הגיל ולא מבחינת האופי.
לעומת זאת הקשר שיש לה עם ז'ונטאס קסום ממש!

לצפיה ב-'הייתי בטוח שזאת אלטגרסיה סנדובל, אבל אתה אומר שזה בכלל הוא'
הייתי בטוח שזאת אלטגרסיה סנדובל, אבל אתה אומר שזה בכלל הוא
31/05/2017 | 15:17
1
61
לצפיה ב-'לאלטגרסיה יש צדדים אנושיים וטובים'
לאלטגרסיה יש צדדים אנושיים וטובים
31/05/2017 | 18:12
69
לו אין נשמה בכלל.
לצפיה ב-'יבגני - שאלה לגבי עניין של כבוד'
יבגני - שאלה לגבי עניין של כבוד
31/05/2017 | 18:21
5
69
היית מגדיר אותה כסדרה טובה? היא פשוט בפרק 40 מתוך 70, ואני בפיגור (רק בפרק 26) וממש מתלבט אם לנטוש אותה לטובת שתולים.

מה אתה אומר?
לצפיה ב-'האמת שוויתרתי עליה מראש כך שאיני יכול להעריך אותה'
האמת שוויתרתי עליה מראש כך שאיני יכול להעריך אותה
31/05/2017 | 19:58
4
60
אבל אני שוקל לצפות אם תחזור לסיבוב נוסף.
לצפיה ב-'אני אגיד לך מה הבעיה'
אני אגיד לך מה הבעיה
31/05/2017 | 20:14
3
67
היא חביבה אבל לא כזו WOW.

אולי עדיף לוותר ולחכות לסדרה שבאמת תהיה שווה את זה.
לצפיה ב-'אני באותה התלבטות לגבי להתעורר לצידך '
אני באותה התלבטות לגבי להתעורר לצידך
31/05/2017 | 21:06
2
64
אני בפרק 38 כשבויוה כבר הגיעו לפרק 47. וזה לא משעמם אך גם לא מלהיב ובעצם אני מרגיש איתה כמו עם תהום של תשוקה ואימפריה. ומצד שני אני רוצה לראות גם את שתולים שעולה בשבוע הבא וגם לאחר הפסקה ארוכה של ארגנטינאיות מאז הנבחר אני רוצה לתת צ'אנס לאדה. אז אם להתעורר לצידך שווה את העומס או לחלופין וויתור על אדה שהרי מאז לה לולה לא צפיתי באף ארגנטינאית שאין בה את פקונדו ארנה / נטליה אורירו / פאולה קרום והוספתי לרשימה את אדלה ניירה שחוץ מיאגו והסוד של לאורה לא הגיעו סדרות איתה. אבל העלילה מעניינת ו-70 פרקים נשמע מבטיח למרות שלה לולה עם 150 פרקים הגיע לי עד כאן וגם הבנתי שדייט בליינד באותו סגנון ולמרות 120 הפרקים הייתה נמרחת.
לצפיה ב-'ג'יאנלה ניירה'
ג'יאנלה ניירה
31/05/2017 | 21:22
61
היא יותר בקולומביאניות היום נדמה לי.

את ADDA אני אראה כנראה. 70 פרקים הם שלושה חודשים. לא נורא כזה.

טוב אז כנראה עניין של כבוד תישלח הביתה ללא יותר מדי גינונים.
לצפיה ב-'אתה עוד במצב טוב אני עדיין תקועה בפרק 28'
אתה עוד במצב טוב אני עדיין תקועה בפרק 28
31/05/2017 | 22:53
49
אני כן מאוד אוהבת את הטלנובלה, אבל בגלל שההשלמות של הפרקים האחרונים של אנה כפול שלוש התנגשו לי עם פשוט נהדרת ולהתעורר לצדך נוצר לי פער די גדול בלהתעורר לצדך. הבעיה שאני לא רוצה לוותר עלייה אבל קודם אני רוצה לצמצם עוד קצת את הפער היחסית קטן שיש לי עם פשוט נהדרת. מקווה שאחר כך אני אצליח לצמצם את הפער גם בלהתעורר לצדך גם אם זה יכלול הרצות פה ושם של קטעים של הדמויות הפחות ראשיות.
לצפיה ב-'חג שבועות שמח'
חג שבועות שמח
31/05/2017 | 12:20
1
28

לצפיה ב-'חג שמח! חג שבועות שמח!'
חג שמח! חג שבועות שמח!
31/05/2017 | 15:33
14
לצפיה ב-'סנטה דיאבלה - מישהו צופה?'
סנטה דיאבלה - מישהו צופה?
30/05/2017 | 19:14
17
73
חג שמח!
למעשה הטלנובלה הזאת לא כל כך מצאה חן בעיניי מהתחלה בגלל המשחק הגרוע של השחקנים אבל איכשהו המשכתי לצפות בה ומסתקרנת בכל פרק מחדש.
אני יודעת שאולי אני בדעת מיעוט אבל אני לא סובלת את סנטיאגו,
ממש לא סובלת אותו,יש לי הרגשה שרב הנסתר מן הגלוי.
לעומת זאת,הומברטו אחיו,למרות שעשה הרבה טעויות בחייו,לפחות הוא עומד מאחורי מעשיו ולא משחק אותה שה תמים.
מעניין את מי הוא כלא בחדר שהוא שכר, אני חושבת שיש לו עבר פסיכוטי עשיר ולדעתי זה הוא שרצח את אוליסס כדי שיאשימו את הומברטו.
בסוף עוד יתברר שהוא בכלל לא מה שכולם חשבו.

לצפיה ב-''
30/05/2017 | 19:31
1
50
את מנחשת הכול נכון. 
לצפיה ב-''
30/05/2017 | 21:24
40
וואו איך ידעתי?!
מהתחלה היה בו משהו לא אמין.
זה הוא שהרג את ויסנטה נכון?
מדהים...החיוך המורשע שלו בפרקים האחרונים והמבטים המוזרים שלו,
הפרצוף החמוץ וכעוס תמיד,נתן לי הרגשה שמשהו לא מסתדר לי איתו.
ממש לא יכולתי לסבול אותו,הלוואי שיחשפו אותו.
לצפיה ב-'צפיתי בסיבוב הקודם '
צפיתי בסיבוב הקודם
30/05/2017 | 19:36
3
53
אבל אז הפסדתי כ-11 פרקים, שרק 4 מהם הספקתי להשלים ולא היה מקום במג'יק לשמור את השאר, אז עכשיו השלמתי את 7 הפרקים שעוד לא ראיתי ובאמת לא הפסד גדול.

רק עכשיו אנחנו נחשפים לסנטיאגו האמיתי, קודם הראו לנו סנטיאגו צדיק וטוב לב, עכשיו נחשף העבר הפסיכוטי שלו.

הומברטו למרות שהוא הרוצח של ויסנטה הוא לא הגן על סנטה בצורה מרושלת הוא ניסה להגן עליה, אבל כמו עם בנו איוון הוא נכשל כי הפלילו אותה כראוי. הוא התאהב בסנטה ונראה שלמרות הכול גם סנטה מצליחה להתאהב בו.

בכל מקרה הדור השלישי איוון ודניאלה הם התקווה לדור אחר של משפחת קנו, כל ארבעת הילדים של פרנסיסקה מקולקלים. 
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי'
מסכימה איתך לגמרי
30/05/2017 | 21:31
2
30
אפעם לא האמנתי שסנטיאגו באמת כזה תמים,
לא לשווא אינס המטורפת נדבקה אליו.
לי נראה שלא הומברטו רצח את ויסנטה ,הרי ראית שכאשר הוא חולם בעיניים פתוחות ,סנטיאגו עומד לידו אחרי כריתת הראש של ויסנטה.
מעניין את מי הוא כלא...יש לי ניחוש אבל לא יודעת אם זה נכון.
בתכלס,אתה לגמרי צודק. 
כל ארבעת האחים יצאו דפוקים...
לצפיה ב-' נוסף '
נוסף
30/05/2017 | 22:26
1
35
הומברטו רצח את ויסנטה, אבל זה היה בהוראת סנטיאגו כי ויסנטה עמד לחשוף את השיגעון של סנטיאגו. ואת הגוף של ויסנטה הביא לסנטה ובכך הפליל אותה סנטיאגו ולא הומברטו, הומברטו התנגד לתכנית, אך לאחר שעשה את העבודה השחורה, סנטיאגו השתלט על העניינים.
לצפיה ב-' יאא...'
יאא...
30/05/2017 | 22:54
43
אבל מה הייתה מטרתו של ויסנטה לחשוף את סנטיאגו?
ולמה לסנטיאגו יש כזה כוח על הומברטו?
אז אם כך סנטיאגו הוא הרשע ולא הומברטו.
ועכשיו הבנתי שצדקתי כשחשבתי שהוא הרג את אוליסס ואם הרגשתי נכונה הוא מחזיק כלוא את הבן זוג של אמא של מרה,רק לא מבינה מה הקשר ביניהם.
תודה על הספויילרים!

לצפיה ב-'אני צפיתי בה והיא לא מסוג הטלנובלות שצופים בה פעם שנייה'
אני צפיתי בה והיא לא מסוג הטלנובלות שצופים בה פעם שנייה
30/05/2017 | 23:58
10
49
בכלליות היא מזכירה את למראית עין בסגנון שלה כי התסריטאי הוא צ'ילאני שכתב את למראית עין. לא אוהבת את ההזיות האלה אם כי נהנתי בזמנו אבל זה התעללות בהגיון הצופים וגם למראית עין היה ככה והתאכזבתי מהסוף של למראית עין. מסנטה דיאבלה לא אספלייר אבל הוא יותר מקורי ומעניין. אהרון דיאז אהבתי אותו בתקופת ארבע מאות ושש עם אנהי וביאס אותי שלא שיחק ברבלדה לצד דולסה מריה. מקווה שלא ידרדר לטיוי אצטקה בעיקר כי לא נזכה לראות את זה פה וגם אצטקה הזויים אם כי ג'ושוע מינץ שם והוא אחראי להיווצרה של נרקונובלות יכול להיות שיפסיק עם טלנובלות בסגנון החוזה.

בנוגע סנטה דיאבלה לא אהבתי שעשו את מה שעשו בסוף עם סנטיאגו וכל סיפור הנקמה של סנטה הוסט למשהו אחר וזה איבד את כל הפואנטה לדעתי. שלא לדבר על ראשי שהוא מפלצת פתאום בלי הודעה מוקדמת ובכלל לא אוהבת ראשיים אכזריים כמו דונה ברברה מעדיפה אותן כמו הגבירה או בשמה אלטגרסיה באישה רעה שלא כל כך רעה בעיניי בהשוואה לברברה גוימארן(אדית גונזלס). וחלילה זה לא נובע מזלזול מהשחקנית היא נהדרת והכל ומקווה שכבר תבריא ותחזור לטלנובלות פשוט הדמות שלה הייתה יותר מידיי רעה ואלטגרסיה מרגישה את האנושיות שלה.

אני אוהבת רעות אנושיות ולא אכזריות חסרות לב שהן השטן בהתגלמותו ולא אכפת לי אם הן המנוע האקשן בטלנובלות כי מבחינתי הטלנובלה לא שווה ויותר מידיי שטחית אם אין דמות להתחבר אליה, כמו גם דמות טובה אבל גם לא קדושה מעונה.
לצפיה ב-'ברברה לא הייתה כזאת מפלצתית פשוט התסריטאית הטעתה '
ברברה לא הייתה כזאת מפלצתית פשוט התסריטאית הטעתה
31/05/2017 | 00:08
3
38
את הצופים, נאמר שיש לה בית קברות פרטי ואז היא הספיקה לרצוח רק אדם אחד. וגם היה קטע שכשהחברה של סנטוס שאלה לגבי זה שאומרים שהיא רצחה את כל המאהבים שלה כשלמעשה התברר שלפחות שני מאהבים לשעבר חיים ובועטים.

אבל מה שכן שבאישה רעה בזכות רחינה ואיסבלה אנחנו נחשפים לצד האנושי של אלטגרסיה כבר בהתחלה.

ובאישה רעה אני לא יודע לאיזה פרק הגעת אז אולי מה שאכתוב יהיה בשבילך ספוילר, אז אכתוב בתגובה נפרדת.
לצפיה ב-'לא יודעת איך להסביר אבל התסריטאי עושה את הראשית יותר מעניינת'
לא יודעת איך להסביר אבל התסריטאי עושה את הראשית יותר מעניינת
31/05/2017 | 00:42
2
34
וצודקת חוץ מזה שהאכזריות של אלטגרסיה נבע מההשפעה של דודה שלה והשחיתה את נשמתה בכך לנצל את הגברים והצליחה לגרום לכך שהיא תתעב את כולם. אצל ברברה זה היה אחרת היא ניצלה את נשיותה כדי להחזיק את הגברים קצר שלא לדבר על שלא נרתעה ממגע והיו לה מאהבים ואיך שהיא רצתה לכבוש את סנטוס דרך המיטה וגם אותו רצתה לדוג מיד שראתה אותו ואלטגרסיה לא הייתה ככה הייתה קשוחה מול סאול והתאהבה בעיקר באופי שלו שהבינה שהוא שונה מהגברים שהכירה ולא סמרטוט מין לרגליה בהתחלה בניגוד לסנטוס שהיה חתיכת צבוע. אני לא אשכח איך הוא כבל את ברברה באזיקים הדוחה הזה. סאול הוא צדיק שסנטוס היה מת להיות כמוהו.
לצפיה ב-'לכן אני חושב שוולנטינה פראגה מקבלת זכויות יוצרים'
לכן אני חושב שוולנטינה פראגה מקבלת זכויות יוצרים
31/05/2017 | 01:05
1
27
על הגרסה הקודמת, אך לא מעורבת בכתיבה, כי אפילו דמויות גבריות ראשיות נורמאליות שלה כמו אלחנדרו בשיבה הביתה ודניאל בעלובי החיים היו אנמיות ולפעמים מגוכחות. בינתיים סאול באמת אביר. 

ואכן לדונה ברברה היה את אוסטקיה שטיפלה בה במסירות, כך שחוץ מהאונס עצמו לא היו לו סיבות להפוך למפלצת ואילו אלטגרסיה הייתה קורבן להשפעה הרעה של הדודה החמדנית שרצתה לנצל אותה, ובמקום תמיכה קיבלה שיעורים בניצול גברים. וגם אלטגרסיה ניסתה דרך חוקית והתלוננה במשטרה, אך לא יצא מזה כלום, אז הייתה לה סיבה להתייאש מהצדק במדינה ולקחת את החוק לידיים.

התירוץ היחיד של ברברה היה שלורנסו היה אלכוהוליסט וכשהוא היה שיכור במיוחד הוא הזכיר לה בהתנהגותו את האנסים.

וסנטוס בכלל היה חרא של בן אדם, איך שהוא קרה לדודה שלו מופקרת על שהעזה לחיות את חייה ולנהל רומן ולהיכנס להריון ולא להיות הקדושה שלו.
לצפיה ב-'אגב היא שכתבה את גורלה של אווה לפי ויקיפדיה'
אגב היא שכתבה את גורלה של אווה לפי ויקיפדיה
31/05/2017 | 01:16
24
וגם עבדה בטלויסה בטלנובלות שלא הגיעו לפה ולא שמענו עליהן. היא גם כתבה אני אניטה.
לצפיה ב-' לאישה רעה למי שלא הגיע לפרק 18 '
לאישה רעה למי שלא הגיע לפרק 18
31/05/2017 | 00:11
2
53
אז הלכו עם זה רחוק שמסתבר שיש אנס אחד טוב, שהכריחו אותו, והוא לא רצה. קראתי על הדמות שלו בדף הסדרה וקיוויתי שהוא רק היה במקום כמו קרם בפטמגול, אך מסתבר שהוא היה צעיר והוא כן נכנע וכן אנס את אלטגרסיה, אבל מצד שני הוא הציל את חייה כשגרם לשאר חברי הכנופייה לחשוב שהרג אותו והעמיד פנים שדקר אותה למוות ואף ביקש ממנה לצעוק כדי שזה ייראה אמין ולכן שאר חברי הכנופייה היו בטוחים שהרגו אותה ועזבו אותה לנפשה.
לצפיה ב-''
31/05/2017 | 00:31
1
34
הוא הופיע כבר? בכל אופן גם הוא הרס את חייה של אלטגרסיה ולדעתי העונש על אונס צריך להיות אותו דבר כמו רצח, כבר היה לה עדיף למות מאשר לחיות כל חייה בצלקת הזאת. לא מעניין אותי שהוא הציל את חייה ומקווה שלא ירחמו עליו כי הוא יכל להתמרד נגדם חוץ מזה מה הוא עשה בחברתם?
לצפיה ב-'הוא עוד לא הופיע'
הוא עוד לא הופיע
31/05/2017 | 01:07
37
רק האנס הראשון שנתפס סיפר שהם הכריחו אותו והוא לא רצה להשתתף בזה ואלטגרסיה נזכרה שהוא באמת היה פחות אלים וברוטאלי מהאחרים, כך שזה לא שקר של אנס שמחפה על חברו. 

והבנתי שהם צירפו אותו לכנופיה וזאת הייתה החניכה שלו. 
לצפיה ב-'אכן כך'
אכן כך
31/05/2017 | 07:56
2
33
בדונה ברברה צפיתי פעמיים ואם הייתה משודרת שוב הייתי צופה בה,
כך גם בקציר החטאים ועוד טלנובלות שפשוט לא נמאס לצפות בהם.
אבל זאת,לא טלנובלה ברמה גבוהה, אם כי בפרקים האחרונים יש יותר אקשן
ודברים מתחילים להשתנות,לחלק מהם לרעה.
גם אני לא אהבתי את השינוי בסנטה,הרי מטרתה הייתה לנקום במי שהפליל וכביכול גרם למות בעלה ואז הפכה ל"דיאבלה",תוקפנית וצעקנית אחרי שקיבלה שיעורים מהדיאבלה האמיתית בכלא.
לדעתי הומברטו ממש לא מפלצת,הוא נתון להשפעות ולחצים מצד אמא שלו ומסתבר שמעוד אנשים.
למרות שהוא עורך דין ידוע ובעל השפעה,מסתבר שאת גורלו מכתיבים אחרים.
ומה בקשר לרנה,שעכשיו חושדים בו שהוא לא מי שהוא טוען?
אני דווקא חושבת שהוא כן רנה,אבל לא ברור לי משהו.
אם הוא לא רוצה שיחשדו בו,למה הוא לא משנה את המראה שלו,מתגלח,משנה תספורת כדי שלא ידמה לפרנקו?
גם אליסיה נוראית,כל הזמן מחפשת לנקום ונעזרת באינס.
למה להכריח את המשפחה לקבל ולאהוב אותה בכוח במקום למצוא לעצמה חיים משלה?
גם אמה של סנטה דמות שאני לא מחבבת,
אני גם לא מצליחה להבין איך הייתה מסוגלת לשכב עם החתן שלה ולבגוד בבתה
ולהמשיך לגור איתם באותו בית.
אני חושבת שמי שלחצה ושכנעה את סנטה לנקום,זאת הייתה היא בגלל רגשותיה לחתן שלה שכביכול נרצח בכלא.
וכמו שכתבתי בהתחלה,סנטיאגו לא מצא חן מהתחלה,
משהו בו נראה לי חשוד וצבוע.

לצפיה ב-'רנה לא יעשה עוד ניתוח פלסטי כדי לשנות את פניו'
רנה לא יעשה עוד ניתוח פלסטי כדי לשנות את פניו
31/05/2017 | 10:20
1
38
ושינוי מראה מכוון ומוחצן יכול להראות חשד. 

דיאבלה האמיתית מצאה בסנטה תחליף לג'ורג' ולכן הפכה אותה לאדם חסר מצפון וגם גרמה לה לחשוב שהיא רוצחת כשהיא גרמה לג'ורג' להתעלף ועכשיו פועלת להרוס אותה עם אינס. 

הומברטו אכן הושפע מאימו שהיא המרשעת הגדולה במשפחה, למרות שלא לכלכה את ידיה בעצמה והשאירה לו את העבודה השחורה.

אכן היה נראה שבגוניה בעצמה מאוהבת בוילי, אמנם היא טענה שהם שכבו רק פעם אחת, אבל לחצה על סנטה להמשיך בנקמה ודיברה על וילי כמו על אהוב ולא כמו על חתן.
לצפיה ב-'לא ניתוח פלסטי אלא משהו יותר פשוט'
לא ניתוח פלסטי אלא משהו יותר פשוט
31/05/2017 | 10:48
32
כי עכשיו כשהוא זהה לגמרי לפראנקו,יהיה קשה להאמין לו.
דיאבלה האמיתית לדעתי רוצה להרוס את סנטה גם כי ווילי עדיין נמשך אליה,
האמת גם אני הייתי בטוחה שסנטה הרגה את ג'ורג'.
לגי ג'ורג' - מלבד היותו קלפן מהמר,הוא היה די מסכן כי כל המשפחה לעגה לו כיוון שלא היה עשיר כמוהם.
איזו מסכנה ברברה,למרות שהיא אישה טיפשה ואמא רעה לדניאלה,
בכל זאת הדבר היחיד שהיה לה היו הפנים שלה והם נהרסו כרגע בגלל מה שאינס הכניסה לקרם שלה.
לי נראה שווילי לא ממש מעוניין לנקום עכשיו בברברה והוא די נמשך אליה ומצד שני הבין מיהי דיאבלה.
את פנצ'ו אני מאוד אוהבת.הוא רגיש,הגון וקל לחבב אותו.
היה שקוף שנטיותיו המיניות לא תואמות ללוסי והוא התאהב באוליסס,
חבל רק שהוא לא סיפר לו על כך כשהיה בחיים אבל אני חושבת שאוליסס הרגיש את זה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ