לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1659216,592 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-' עשרת הדיברות מגיעה לישראל '
עשרת הדיברות מגיעה לישראל
13/06/2019 | 10:38
9
108
הטלנובלה התנכ''ית ההיסטורית ''עשרת הדיברות'' תגיע לישראל ב-8 לספטמבר בשעה 21:00 בערוץ של רקורד הברזילאי (166) 
ואני אומר... כמה חבל שויוה לא לקחו את היוזמה לפני זה, בושה שטלנובלה שמדברת על ההיסטוריה שלנו לא הגיעה לפני כל ההזייה שויוה עושה. 
לצפיה ב-'הערוץ משדר בלי תרגום? '
הערוץ משדר בלי תרגום?
13/06/2019 | 17:55
1
27
לצפיה ב-'בהחלט.'
בהחלט.
13/06/2019 | 18:11
21
לצפיה ב-'הזדמנות חד פעמית לצפות בזה'
הזדמנות חד פעמית לצפות בזה
13/06/2019 | 21:39
3
52
לויוה היא לא הגיעה כי זה לא של גלובו. אבל היא מושקעת ביותר מרהיבה ממשעם מלא אפקטים. רק למה כל התקופתיות מגיעות ביחד!
לצפיה ב-'הערוץ גם בהוט וגם ביס או שרק בהוט? '
הערוץ גם בהוט וגם ביס או שרק בהוט?
13/06/2019 | 22:38
1
15
לצפיה ב-'אני חושבת שרק בהוט'
אני חושבת שרק בהוט
14/06/2019 | 13:20
9
לצפיה ב-'האמת גם בוינטג' תקופתי כשזה מגיע לענייני מחשבים '
האמת גם בוינטג' תקופתי כשזה מגיע לענייני מחשבים
13/06/2019 | 22:44
33
בטי המכוערת צולמה ב-1999-2000 לפני שהמציאו את הדיסק און קי ומדברים על מחשבים ודיסקטים רגילים, אם כי עדיין אי אפשר לראות בזה תקופתי כי עדיין טלפונים ניידים כבר יש בבטי המכוערת. מה שמזכיר שבקרדאיי הטורקית שהתרחשה בשנות השבעים של המאה ה-20 הסמל העיקרי לתקופתיות היא קיומה של עונש מוות, אבל לא הרגשתי שזה תקופתי, ופתאום חשבתי מדוע לא מתקשרים לטלפון נייד להודיע ואז נפל האסימון ובעונה השלישית בכלל התפלאתי שאין בדיקת מבחנה לבדיקת היריון וצריך לחכות לתוצאות בדיקת הדם. מה שבעצם מראה שאולי יהיה קשה להבחין בכך שסוכר מר היא תקופתית כי עובדה שבקרדאיי המתרחשת בשנות השבעים נפל לי האסימון רק ברגעים הקריטיים, מה שלא קרה בבגידה שהלבוש היה תקופתי אבל המתרגם או הכותב פתאום כתב שדמות טסה לאירופה וגם המציאו את תרומת בדם בשנים שעוד לא חשבו עליה.
לצפיה ב-'אם הייתי מבינה פורטוגזית אז הייתי רואה'
אם הייתי מבינה פורטוגזית אז הייתי רואה
14/06/2019 | 18:15
31
חבל שאין תרגום.
לצפיה ב-'לגבי הטלנובלה, יהיה תרגום בסדרה '
לגבי הטלנובלה, יהיה תרגום בסדרה
15/06/2019 | 21:42
1
22
יצא גם פרומו בערוץ שכולל תרגום, וגם בכתבה הזאת רשום שיהיה תרגום: 
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
16/06/2019 | 00:03
10
חשבתי שזה מבין הערוצים עם שפות זרות כמו ספרד(tve) וארגנטינה(טלפה אינטרנשיונל)
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
14/06/2019 | 22:08
24
43
עדכונים ושאלות בנוגע לכל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות
שבת שלום
לצפיה ב-'רובי החדשה הולכת להיות יותר רעה מרובי שהכרנו'
רובי החדשה הולכת להיות יותר רעה מרובי שהכרנו
14/06/2019 | 22:16
6
51
בנוסף הקטור יישאר  על אותו קו דמות שגילם אז סבסטיאן רולי ב2004 כלומר יסבול מהתקף קנאה ואובססיה חולנית שגרמה לאונס והתעללות. כמו כן נמסר לי שאלנה גם תופיע בגרסה החדשה. אני מהמרת שרובי תהרוג את הקטור בסוף אם יעשו אותה רעה ממה שעשתה ברברה מורי. כמו כן נתנו לה משפט חדש: más cabrona que bonita(y soy muy bonita). השחקן שעשה אודישן לתפקיד של הקטור הוא השחקן שמגלם את דניאל או איך שלא יקראו למפלצת השאפתן מבטי בניו יורק.
לצפיה ב-'האמת חיצונית הוא מזכיר את סבסטיאן רולי'
האמת חיצונית הוא מזכיר את סבסטיאן רולי
14/06/2019 | 22:27
2
38
לצפיה ב-'מישהי אחרת גם ציינה זאת '
מישהי אחרת גם ציינה זאת
14/06/2019 | 22:52
33
תאכלס הקטור היה יותר מידיי חתיך מלהיות סמרטוט של אישה ושהשפיל את עצמו. למרות שהוא נחשב כראשי הוא היה אמור להיחשב כרשע עם כל מעלילו.

אמנם היו לו שתי נשים שאהבו אותו באמת אבל האישה היחידה שהוא רצה סתם ניצלה אותו.מבחינת תפקיד אני לא יודעת כמה אכזרי יהיה הקטור החדש כי ברובי האחרון הוא הואשם בהפלה של הריונה של רובי כשלא היה לו קשר ואולי הקטור החדש יהפוך לרוצח במיוחד שבימינו עדיין יש אלימות כלפי נשים והקטור התמסכן ואפילו עשו ממנו קרבן אפילו אלחנדרו שהאשים את רובי בסכסוך ביניהם.  

הגרסה הזאת מסקרנת אותי במיוחד לראות איך אגיב כיום בניגוד לפעם שאהבתי את הקטור בגלל סבסטיאן רולי ואם הייתי רואה שוב את הגרסה הזאת הייתי שונאת אותו.
לצפיה ב-'ולא חסר לו יופי משל עצמו'
ולא חסר לו יופי משל עצמו
15/06/2019 | 05:48
24
יכולים לעשות אותו יותר חתיך ממה שהוא נראה מבטי למרות שהוא נחשב שם חתיך משום מה.
לצפיה ב-'והנה תמונה של השחקן שלא קשורה לטלנובלה'
והנה תמונה של השחקן שלא קשורה לטלנובלה
14/06/2019 | 22:39
39
וואו הוא נראה טוב לא פחות מהקטור של סבסטיאן רולי.
לצפיה ב-'רובי יותר רעה יכולה להיות רק רוצחת '
רובי יותר רעה יכולה להיות רק רוצחת
14/06/2019 | 22:42
1
32
כי רובי של ברברה מורי הייתה מפלצתית, אבל לא רוצחת, אבל גם לא ממש הראו את הצדדים האנושיים שלה כמו ברברה בדונה ברברה או טרסה במלכת הדרום או איזבל מעל החיים ועל המוות ולוסיה מלאהוב עד המוות שאינן רוצחות (רצח אנדרס בעל החיים ועל המוות היה מהגנה עצמית) וקטלינה מהעונה הראשונה של אין שטוחות בגן עדן שהייתה ערמומית וכפוית טובה אבל לא הייתה רוצחת וגם חשפה צדדים אנושיים. לעומת זאת רובי הייתה אכזרית כמו פאולה מהמתחזה.

נראה שבאמת שיחקו אותה בטרסה שטרסה התחרטה והפכה לטובה, נראה שעם השם רובי לא יעשו דבר דומה. 
לצפיה ב-'זה מה שהיה בסרט רובי'
זה מה שהיה בסרט רובי
14/06/2019 | 23:02
31
היא אשכרה ניסתה להתנקש בחייה של מריבל. אם הקטור בגרסה האחרונה הייתה הצדקה לכך לייחול ושמחה על מותו אחרי מה שעשה לה אבל בסרט הוא לא פגע בה וגם בסוף מת אבל מרצונו ולא הופיעה אלנה. אבל בסוף רובי התחרטה על מעשיה ולא דרשה נקמה. ונדמה שעשו אלחנדרו מעצבן אחרי שרובי האשימה אותו בניסיון לאונס וגם לא היה מספיק אמין הקשר ביניהם שפתאום היא מגלה שהיא מאוהבת בו ובהמשך היא מנהלת רומן איתו. הוא גם אחראי לנפילתה בניגוד לגרסה האחרונה שרק רבו אבל היא נפלה לבד.
לצפיה ב-'מסתבר שפעם ויוה מאוד הפשיטו את התרגום '
מסתבר שפעם ויוה מאוד הפשיטו את התרגום
14/06/2019 | 22:36
43
הופתעתי בתרגום של היהלום שבכתר התקופתית בקוריאה של המאה ה-15 סוחר גובה מחיר בדולרים לפני גילוי אמריקה ולפני המעבר לשימוש בשטרות. מסתבר שזה לא היה חדש כלל במתחזה נאמר שפאולינה/פאולה צריכה לתת למיליונר דין וחשבון על כל שקל. הבנתם שקל במקסיקו בעוד ההלוואה עצמה הייתה 2 מיליון דולר ובעוד לוסיאנו סוחט מפאולינה כסף בפזו, פתאום קפצה לתרגום המילה שקל שכידוע מדובר במטבע ישראלי ונראה שאז השקל היה מטבע חזק מהפזו, אבל פתאום דחפו לתרגום את השקלים. 
לצפיה ב-'ויוה שוב פעם מתמהמהים לפרסם מחליפה חדשה לטלנובלה שנגמרת'
ויוה שוב פעם מתמהמהים לפרסם מחליפה חדשה לטלנובלה שנגמרת
14/06/2019 | 23:18
8
41
אני מתה לדעת מה תגיע במקום משפחתו של בעלי אם ברזילאית כמו שהבטיחו ולמה הם מתמהמהים עם זה הרי בטוח הם יודעים מה מגיע במקום סתם מעצבן כולם נואשים לברזילאית והם משחקים אותה קשים להשגה. זה חייב להיות ברזילאי לפי התשובה שלהם לאחת הגולשות שאוטוטו תגיע ברזילאית. מעניין איזו ברזילאית ויוה יכולים לרכוש.
לצפיה ב-'האמת אני לא יודע אם למשפחתו של בעלי 257 פרקים '
האמת אני לא יודע אם למשפחתו של בעלי 257 פרקים
15/06/2019 | 00:34
5
35
כמו שכתבה מישהי פה או שלעונות השנייה והשלישית ביחד 167 פרקים מה שאומר שלכל הסדרה ביחד 269. אבל בכל בכל מקרה אם לסדרה 257 פרקים היא תהיה עוד ארבע שבועות מלאים ורק ביום ראשון ה-14.7 עולה המחליפה, כך שאם יפרסמו בתחילת השבוע הבא זה יהיה כרגיל אצלם. אבל עברו הזמנים שידענו על עליית מישהו צופה בך 3 חודשים לפני שהתחילה. עם הקוריאניות הם בקושי מספיקים לעדכן לגבי המחליפות לפני שידור הפרומו בטלוויזיה. 
לצפיה ב-'לפי החישוב שלי המחליפה מתחילה לפני 14 ליולי'
לפי החישוב שלי המחליפה מתחילה לפני 14 ליולי
15/06/2019 | 00:52
4
33
חוץ מזה שעם האישה עונה שנייה למשל הם עידכנו יותר מחודש וגם אנה כפול שלוש הודיעו גם יותר מחודש. יכולים רק לציין מה המחליפה ולפרסם פרטים אחר כך.
לצפיה ב-'לגבי העונה השנייה של אישה הצופים נכנסו לאטרף '
לגבי העונה השנייה של אישה הצופים נכנסו לאטרף
15/06/2019 | 01:44
3
30
והאשימו את ויוה שקוטעים להם סדרה באמצע בשביל לשדר את אובססיה שחלקם בכלל ראו בזה שידור חוזר כי העונה הראשונה כבר שודרה, אז הם הרגישו צורך להרגיע את הרוחות. למרות שמצד שני עם סיום העונה של ונדטה לא עשו להם את כל האליהום הזה, מה שמראה שלאישה יש יותר צופים והיא יותר מעניינת. במיוחד כשהודיע על הפרק הראשון של העונה השנייה של אובססיה האשימו אותם שהם לא מחזירים אישה אחרי סיום אובססיה כפי שהבטיחו.

אנה כפול שלוש זה היה יחסית מזמן, עכשיו ויוה לא מעדכנים כל כך מוקדם וגם את העלילה הם מפרסמים בשלבים מאוד מאוחרים קודם רק מה היא הסדרה, אבל לפעמים גם מפרסמים מיד את העלילה.
לצפיה ב-'אגב אישה'
אגב אישה
15/06/2019 | 01:59
2
29
מתוכנן עונה שלישית מה שאומר שעוד אליהום הולכים לקבל אחרי ספטמבר מה שמוכיח שעדיף שויוה ירכשו סדרות ישנות ולא חדשות שעומד בפתח עוד עונות. כי מצד אחד מתלוננים על שלא מביאים ישר את כל העונות ומצד שני מתלוננים על טלנובלות ישנות. רק להתלונן הם יודעים. נקווה שתגיע ברזילאית חדשה ואז אולי יירגעו למרות שאוהבי טורקיות ממשיכות עם הבקשות שלהם על כל פוסט כאילו ניתן לשדר בערוץ ויוה הרגיל טורקיות אם כי זה מה שהם רוצים. שרק טורקיות ישתלטו בערוץ, לא קוריאניות, לא ספרדיות ולא ברזילאיות.
לצפיה ב-'נתקלתי בפוסט של אלה שטוענים שהטורקיות שויוה מביאים עלובות '
נתקלתי בפוסט של אלה שטוענים שהטורקיות שויוה מביאים עלובות
15/06/2019 | 02:24
30
בעוד הטורקיות שהצליחו בעולם לא מגיעות אלינו עם התרסה שמתי נקבל טורקיות איכותיות שכל העולם מקבל ורק אנחנו לא. אבל דווקא מי שבראש הטוענים טענה שכשהייתה משבצת טורקית אחת דאגו לאיכות ועכשיו דואגים רק לכמות ולא מביאים טורקיות איכותיות. אבל האמת סתמו משבצת חזק עם הכלה מאיסטנבול עם עלילה טלנובלית קלאסית.
לצפיה ב-'סביר להניח שהעונה השנייה בקצב של ויוה תהיה מעל 90 פרקים'
סביר להניח שהעונה השנייה בקצב של ויוה תהיה מעל 90 פרקים
15/06/2019 | 02:26
26
מה שאומר שתימשך עד נובמבר אבל עדיין לא בטוח שהעונה השלישית תימכר עד אז.
לצפיה ב-'מתי הם רשמו שאוטוטו תגיע ברזילאית?'
מתי הם רשמו שאוטוטו תגיע ברזילאית?
15/06/2019 | 11:42
1
35
האמת שעכשיו אני מקווה שתגיע רק בהמשך, במיוחד אם מדובר באחת התקופתיות שלהם. יותר מידי דברים שווים מגיעים במכה אחת
לצפיה ב-'הם רשמו בפייסבוק לפני שבועיים ושלוש '
הם רשמו בפייסבוק לפני שבועיים ושלוש
15/06/2019 | 12:10
28
כשהעירו להם לגבי ברזילאיות, הם אמרו שלחכות בסבלנות אוטוטו מגיעה. אבל מאז שהם הודיעו שכשהגיעה בובה פראית כפיצוי אחת המשבצות החוזרות תהיה חדשה אני לא מאמין להם כי זה קויים רק עם הגעת דם ואהבה שהגיע קצת לפני בטי המכוערת שגם עשתה שלוש משבצות חוזרות.
לצפיה ב-'אני מתה על היופי של השחקנית הזאת'
אני מתה על היופי של השחקנית הזאת
15/06/2019 | 02:02
50
כל כך צנועה ופשוטה. עוד מכנגד כל הסיכויים מצאתי את הפוטנציאל שבה.
לצפיה ב-'מרטין קרפאן שחוזר לטלוויזיה'
מרטין קרפאן שחוזר לטלוויזיה
15/06/2019 | 02:04
39
השנים לא עשו עימו חסד.
לצפיה ב-'גונסלו פנייה(אותו אנו רואים בלאהוב עד המוות)פרוייקט חדש'
גונסלו פנייה(אותו אנו רואים בלאהוב עד המוות)פרוייקט חדש
15/06/2019 | 06:44
2
47
מדובר ברימייק ללוסיה מחפשת אהבה. ויחלוק קרדיט שוב עם ויקטוריה רופו כשבעבר שיחק איתה באקסיה. הוא נבחר לתפקיד הראשי. אדריאן די מונטה שראינו אותו לאחרונה בחיים כפולים של אסטלה קריז'ו יחד שרה קוראלס ששיחקה גם היא בסדרה הזאת יהיו הרעים בסדרה החדשה. ארתורו פניצ'ה ואומאר פיירו יהיו הגאלנים של ויקטוריה רופו וחואן פריירה ייקח חלק מה מהקאסט. לסדרה קוראים ciega a citas ובתרגום חופשי "פגישה עיוורת"
לצפיה ב-'הקאסט נשמע מעולה הראשית עדיין לא נבחרה?'
הקאסט נשמע מעולה הראשית עדיין לא נבחרה?
15/06/2019 | 11:20
1
35
איזה יופי שויקטוריה רופו חוזרת למסך מקווה שזו תהיה טלנובלה טובה.
כי חוץ מלאהוב עד המוות(שאני מקווה להשלים בהמשך)לא נתקלתי בטלנובלה(שהיא לא סדרה)שווה של טלויסה לאחרונה. שלא לדבר על הכפריות שהם בכלל הזניחו. אדמה פראית הייתה האחרונה המושקעת שלהם. אם זה יימשך ככה אז בהמשך אעדיף להשלים טלנובלות שוות שלהם שלא זכו להגיע לפה כמו לאס אמזונאס שעד היום לא מובן איך היא לא זכתה להגיע לפה עם כל הכוכבים הגדולים שמשחקים שם. גם החטא שלי עם מאייטה פרוני למשל ובחורה איטלקייה עם ליביה בריטו וחוסה רון היו פיספוס אז כן..עדיין מחכה שטלויסה יחזרו לגדולתם
לצפיה ב-'הראשית לא מוכרת'
הראשית לא מוכרת
15/06/2019 | 15:31
23
לא זוכרת את שמה אפילו
לצפיה ב-'עוד כוכב טלנובלות בדרך לישראל'
עוד כוכב טלנובלות בדרך לישראל
15/06/2019 | 16:15
33
מדובר בקרלוס דה לה מוטה, אותו ראינו לאחרונה באנה כפול שלוש
לצפיה ב-'כתבה במאקו על טלנובלה גאה של טלויסה'
כתבה במאקו על טלנובלה גאה של טלויסה
15/06/2019 | 17:49
28
לצפיה ב-'השוד הגדול'
השוד הגדול
14/06/2019 | 12:50
5
27
עד פרק 120
הכל מתפוצץ!

טימוטאו נהרג בתאונה וכולם מגלים שהוא היה אבא של מלאגטה! וגם..שמזוודת השוד הרביעית הייתה עליו! אבל ללא הכסף..כי מלאגטה איכשהו הצליח לשמור אותואין לי מושג מה הלך שם השאירו לנו הפתעות עד הסוף! במקביל שלושת השודדים האחרים ז'וליו אגינלדו וסנדרה אלנה מלשינים למשטרה על מלאגטה בלב כבד בלית ברירה מבחינתם, ושוברים את הסכם הנאמנות כשבמקביל אריק ולורנסו מוצאים את התמונות המפלילות של מלאגטה במחשב הנייד של מריה פיה וככה גם היתר מגלים שמלאגטה הוא הגנב הרביעי

אריק עושה תרגיל למלאגטה ומריה פיה מזמין אותם לאולם של המלון ומתעמת איתם כשהוא אומר להם בפרצוף שהוא יודע על הרומן והמזימות שלהם מאחורי הגב שלו ולבסוף הוא מראה להם את התמונה המפלילה של מלאגטה עם מזוודת הכסף על מסך ענקיי חח סצנות אדירות איך שתוך שניות כל המשטרה דהרה לעבר המלון כדי לעצור אותו, ואיך שמלאגטה המלך נלחם עד הסוף חחח עשה את עצמו מתחיל ללכת עם המשטרה ואז ברגע אחד פתח בריצת אמוק לעבר החלוןקפץ לבריכה שחה, יצא, נכנס לתוך דלת סודית ברצפה ומשם יצא לעוד מסדרון שמוביל היישר אל המסדרונות הסודיים שהם ברחו מהם בשוד!! חח גדול אהבתי ממש אבל המזל של מלאגטה נגמר כשאנטוניה קלטה אותו מנסה ללא הצלחה לפרוץ לאיזו מכונית ובעודו ממשיך לרוץ כל המשטרה כבר מקיפה אותו מכל הכיווניםולבסוף מריה פיה רצה אליו מכריזה על אהבתה בפני כל העולם ואישתו שעומדים ומסתכלים עליהם חחח וזה נגמר בנשיקה סופסוף מריה פיה מודה בפני עצמה ובפני מלאגטה שהיא מאוהבת בו. אין סצנות מושלמות! אין על מריה פיה ומלאגטה הם תמיד היו מבחינתי ה-זוג של הטלנובלה מצחיקים מרגשים פשוט זוג מושלם גם שחקנים מעולים עם כימיה מצויינת.

ואכן עד הרגע האחרון קיוויתי שהמשטרה אולי לא תצליח לתפוס אותו חח גם עכשיו שהוא נכנס לכלא עם המדים והכל אני די מרחמת עליו מקווה שיצליח לשמור את הדולרים מהשוד עדיף שיישארו איתו ועם מריה פיה מאשר יחזרו לפדריניו שניסה לרמות את מס הכנסה היה משעשע גם איך שמלאגטה כולו התגאה בזמן החקירה איך שזה הכל היה רעיון שלו ואיך שפגע עם החץ שלו בול בכפתור האבטחה וכו'.. איזו דמות

גילוי נוסף היה כשמריאזיניה פיריס די סבוייאה()גילתה לדון ולמשפחה שלו בעידודה של ליז'יה, שסביני בעצם..חטפה אותו! המשפחה של דון מתחילה לריב עם סביני שמתמוטטת כמו גם אבא של דון וזה נגמר באמבולנס...חח סצנה חזקה ואיך שליז'יה צופה על הכל מהצד בחיוך.. 

אנטוניה וז'וליו החמודיםם סופסוף עומדים לחזור איזה יופי שאנטוניה נפרדה מדומניקו המעצבן אהבתי איך שהמפקח העיף אותו מהחלק הכי מותח של החקירה כשהלשינו על מלאגטה חח מגיע לו איך שנטפל כל הזמן לז'וליו ורק עכשיו בהצתה מאוחרת קלט שאנטוניה בחיים לא תאהב אותו ושליבה שייך לז'וליו! רק שעכשיו היא נמצאת בדילמה רצינית, כי כדי להיות עם ה"גנב" של המלון היא תצטרך לוותר על הקריירה המשטרתית שלה... חמוד ז'וליו איך שהבין שרק אם יהיה אמיתי איתה יהיה לו סיכוי שני איתה ואיך שרק בשבילה הסגיר את עצמו בזמנו ועכשיו גם את מלאגטה. למרות ששוב..עדיין מקווה לסוף טוב למלאגטה ובכלל מקווה שגם אגינלדו סנדרה אלנה וז'וליו לא יקבלו עונשים כבדים. לדעתי ז'וליו יקבל רק עבודות שירות משתי סיבות - פדריניו מאוהב באמא שלו והוא היה היחיד שהסגיר את עצמו ביוזמתו.

לצפיה ב-'לתהיות / תקוות שלך '
לתהיות / תקוות שלך
14/06/2019 | 18:52
2
23
מלאגטה אכן הצליח לעבוד על כולם כאילו אביו גנב ממנו את הכסף ולמעשה הוא החביא אותו כשמסר כסף למוניקה והוא יישאר אצל מלאגטה ומריה פיה כפי שאת רוצה. 

לגבי השוד ז'וליו יקבל שנתיים, סנדרה אלנה ואגינאלדו יקבלו 4 שנים ומלאגטה יקבל 8 שנים, אבל בגלל העדר עבר בלי תהיה להם אפשרות להשתחרר על תנאי אחרי שליש מתקופת המאסר. כך שלפי זה ז'וליו היה אמור לשבת שמונה חודשים, אבל סנדרה אלנה ואגינאלדו ישתחררו אחרי שנתיים ולפי התאריכים בתרגום שנה וחצי לאחר שחרור ז'וליו, כך שיוצא לפי זה שז'וליו ישב חצי שנה. ואת מלאגטה ומריה פיה יראו מאושרים שלוש שנים לאחר השחרור של סנדרה אלנה ואגינאלדו כך שיוצא שהוא יישב פחות מחמש שנים, ההיריון אומר ש-4 שנים לפי זה שסנדרה אלנה ואגינאלדו נגזרו עליהם 4 שנים והם ישבו שנתיים. 
לצפיה ב-'סוף מושלם!!'
סוף מושלם!!
15/06/2019 | 11:29
1
16
גדול שהדולרים אכן יישארו אצל מלאגטה ומריה פיה
ובכלל שאף אחד לא יישב בכלא יותר מחמש שנים. שמחה שלכולם יש סוף טוב כי כולם אנשים טובים שנסיבות החיים הביאו אותם לעשות את השגיאה הזו.

אז בעצם זה היה מלאגטה בעצמו ששתל את המזוודה הריקה אצל טימוטאו? איזה תותח חח ואגב לגבי סנדרה אלנה, היא בניגוד לאגינלדו כן החזירה בסוף את הכסף. אז מוזר שהיא לא משתחררת לפניו. כזכור המשוגע פיזר את כל הדולרים מהחלון של המכונית כשברח מהמשטרה
לצפיה ב-'לא הזכירו שמלאגטה שתל את המזוודה '
לא הזכירו שמלאגטה שתל את המזוודה
15/06/2019 | 12:25
10
אבל הוא הצליח לנצל את זה היטב כשהוא נתפס. 

לגבי סנדרה אלנה היא ניסתה להחביא את הכסף בכנסייה ולברוח, אבל סך הכול יוצא שהיא ישבה פחות ממנו כי חוץ מהשנתיים אגינאלדו ישב זמן מה עד שסינתיה שכנעה את סנדרה אלנה לשחרר את הערבות שלו וסנדרה אלנה ישבה זמן קצר מאוד עד שקיבלה את כספי הירושה ויכלה לשלם את הערבות. 

אם כי בכל זאת אמרו שהעונשים בהתאם למעורבות בשוד, אז סנדרה אלנה רק הסיחה את דעתו של וולדימר כשמלאגטה השחיר את המצלמות בעוד אגינאלדו גם השיג את קוד הכספת, גם חיכה עם המסחרית עליה העמיסו את המזוודות.
לצפיה ב-'מציאת טימוטאו עם התיק טרפה את הקלפים '
מציאת טימוטאו עם התיק טרפה את הקלפים
14/06/2019 | 23:05
15
וכך מלאגטה יכול לטעון שהכסף נגנב ממנו למרות שהוא לא נמצא אצל טימוטאו המנוח ואין את מי לשאול. 

אבל מלאגטה עשה גם מעשה גדול כשהגן על מריה פיה וטען שהיא אינה שותפה לפשע והוא איים עליה ולכן היא שתקה למרות שהיו בידיה ראיות ובכך מנע ממריה פיה להיעצר כשותפה לפשע אם כי לאריק בסוף סיפרה את האמת, במיוחד לאחר הווידוי שלה באהבתה למלאגטה. 

ז'וליו אמנם השכנע שעליו להסגיר את מלאגטה כדי להיות כנה עם אנטוניה וגם כדי שמלאגטה יפסיק להזיק אבל לא היה מוכן לעשות זאת לבד ושכנע את סנדרה אלנה ואגינאלדו שבהתחלה רצו לשמור על ברית השתיקה, אבל מזל שהצליח לשכנע אותם וגם מזל שהקליט את מלאגטה והייתה לו הוכחה. 

החקירה של מלאגטה והעימות שלו עם אריק, איך שטען שבלי נשק ובלי אלימות, כשאריק ניסה להסביר לו שלהשאיר זקן ונכדתו חסרי כל זאת כן אלימות וגם דומניקו שאל אותה אם זאת לא אלימות לגרום למעצר של סינתיה שנעצרה וישבה יומיים בבית מעצר כשהיא חפה מפשע זאת לא אלימות. אך למלאגטה יש התירוצים שלו, שהוא ידע שסינתיה לא תורשע ולא תשב שנים בכלא והגאווה שלו על המזל שחץ שפגע בול ועל כך שהוא הצליח איפה שאבא שלו נכשל בזכות המידע שהיה בידי אביו. וכמובן על הגאווה על התכנון שנראה לו מושלם.

כן מסתבר שהאימוץ של דון לא היה חוקי, למעשה סביני נסעה לשוויץ כדי שלא ימצאו את הילד הנעדר והפכה עולמות כדי לא לעשות מה שנדרש ממנה כחוק ולחפש את משפחתו של הילד האבוד. ליז'יה חושפת את פרצופה המפלצתי ודואגת שהמידע יגיע למשפחתו של דון שכעת מדלנה יודעת שלמרות חוסר האחריות של כריסטואובו מישהו דאג שהילד לא יימצא ודון גרוע בין שתי המשפחות כשברור שכריסטואובו ומדלנה לא מוכנים לסלוח לסביני. 

כן דומניקו עשה שרירים בחקירה עד שלא רצו לדבר מולו והמפקח נתן גיבוי, חשבתי שכשהשלים עם כך שאנטוניה לא תאהב אותה מוכן שתהיה עם ז'וליו מסתבר שלא, עדיין עושה סצינות, אבל לפחות לא הרס את החקירה וגם המפקח לא התעקש יותר מדי על הגרסה המגוכחת שלו שטימוטאו הוא השודד הרביעי כשבזמן שהשוד בוצע טימוטאו היה עדיין בכלא ואנטוניה ודומיניקו הגיעו למסקנה שהשותף הרביעי לא רק משך בחוטים, אלא גם השחיר את המצלמות וקנה מנעולים למזוודות. 

אנטוניה בבחירה קשה בין השוטרת לאישה והיא מבינה גם שהיא אוהבת את ז'וליו וגם שלא תוכל להמשיך במשטרה כבת זוג של אחד השודדים.

עכשיו מסתבר שבזכות אהבתו של ז'וליו לאנטוניה יש לו את המוניטין של הסגיר עצמו לבד והחזיר את הכסף, כי אחרת היה באותו מצב של סנדרה אלנה כי רגע לפני שהוא הסגיר את עצמו, אנטוניה מצאה קבלה על הקבורה של שרלוק כששרלוק היה לידה והבינה הכול ובזמן שז'וליו התוודה לפני המפקח דומניקו פתח את ה"קבר" ומצא את המזוודה. אפילו אנטוניה באה לעצור את ז'וליו בדיוק כשהוא כבר הסגיר את עצמו, אז זה יצא לו ממש בדקה התשעים. אם כי עדיין סנדרה אלנה החזירה את הכסף שבזבזה מהירושה אחר כך וז'וליו דאג להחזיר מהטיפים שלו את כל הכסף שהוא בזבז כדי למנוע את הפינוי ועוד הוצאות הכרחיות לדודות. 
לצפיה ב-'ידיעה עצובה על אדית גונזלס'
ידיעה עצובה על אדית גונזלס
13/06/2019 | 17:56
10
121
השחקנית המקסיקנית נפטרה היום ממחלת הסרטן

יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'שחקנית מקסימה. מצער מאוד הידיעה.'
שחקנית מקסימה. מצער מאוד הידיעה.
13/06/2019 | 18:09
82
כדאי לעדכן את ויוה במקום שיבזבזו זמן על הופעה מגוחכת.
לצפיה ב-'לא ייאמן, יהיה זכרה ברוך '
לא ייאמן, יהיה זכרה ברוך
13/06/2019 | 18:34
3
79
לא ייאמן ממתחת לשמיים והגורל של אווה, היא ממש לא זקנה. 

אם בטי המכוערת חזרה בגלל מותו של התסריטאי גאיטן, אז כנראה שהמחליפה של המתחזה תהיה לעולם לא אשכחך של פרננדו ואידית.
לצפיה ב-'בת 54 הייתה במותה'
בת 54 הייתה במותה
13/06/2019 | 19:00
1
75
ודווקא אזכיר לך שהגורל של אווה בדיוק הסתיימה. אני אשמח דווקא למתחת לשמיים אדומים כי פספסתי 30 פרקים אחרונים.
לצפיה ב-'כן ויוה כאילו ניחשו '
כן ויוה כאילו ניחשו
13/06/2019 | 22:49
58
הגורל של אווה שודרה בדיוק כשהסתיימה שבועיים לפני מותה וגם הגיעה אישה רעה שהיא ריימק לדונה ברברה בה אידית גונסלס הייתה כוכבת גדולה. דונה ברברה עוד איכשהו נכנסת לוינטג' כי היא מלפני 2010 אבל מתחת לשמיים כבר בעשור השני של המילניום, אבל אם הביאו קטנטנות שוב לערוץ הילדים לאחר מותה של השחקנית ואם דחו את שידור האחד כדי לשדר את בטי המכוערת וגם לשים את הוינטג' יחד עם המתחזה אז הכול אפשרי.
לצפיה ב-'קודם שויוה יידעו על זה ויטרחו לקרוא את ההודעה שלי'
קודם שויוה יידעו על זה ויטרחו לקרוא את ההודעה שלי
13/06/2019 | 19:37
64
כי בינתיים פירסמו על הופעה שלא קשורה אליהם אחרי היעדרות של שבוע.
לצפיה ב-'וואי איזה עצוב אני בשוק'
וואי איזה עצוב אני בשוק
13/06/2019 | 21:22
60
ידעתי שהיא הייתה חולה, אבל חשבתי שהיא כבר עמדה להבריא. איזו שחקנית ממש אבידה יהי זכרה ברוך

לצפיה ב-'מה???! אני בהלם... דוניה ברברה..'
מה???! אני בהלם... דוניה ברברה..
13/06/2019 | 21:26
64
כל כך עצוב.. אני בהלם..
מחלה ארורה.
יהי זכרה ברוך.
שתנוח על משכבה בשלום
מוזר לדבר עליה בזמן עבר..

לצפיה ב-'מאוד עצוב, ומאוד מפתיע'
מאוד עצוב, ומאוד מפתיע
14/06/2019 | 17:36
33
היא שידרה כל כך הרבה שמחה ואופטימיות, זה נראה היה שהכל כבר מאחוריה.
מסכנה הבת שלה, אפילו לא בת 15 וכבר איבדה אימא.
יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'ידוע סרטן מה היה לה?'
ידוע סרטן מה היה לה?
14/06/2019 | 18:47
1
35
זאת לא הטרגדיה של לורנה רוחאס ז"ל ושל הדמות של ויקטוריה בסנטה דיאבלה של סרטן השד שעכשיו נשים יכולות לגלות בזמן ולהינצל?
לצפיה ב-'היה לה סרטן השחלות'
היה לה סרטן השחלות
14/06/2019 | 19:19
36
הבנתי שהיא החלימה ואז זה חזר אליה באגרסיביות ולא היה מה לעשות שזה נוראי.
לצפיה ב-'האם ויוה לא מתכוונים לשדר טלנובלה ארגנטינאית בקרוב?'
האם ויוה לא מתכוונים לשדר טלנובלה ארגנטינאית בקרוב?
10/06/2019 | 22:32
17
96
מה יהיה עם הקהל שאוהב ארגנטינאיות?
עד שסוף סוף הייתה טלנובלה עם קרלה פטרסון וננסי דופלה הנפלאות, שלא הופיעו שנים רבות בערוץ.. וחואן מינוחין שהתגלה כשחקן משובח.
אין סיכוי לטלנובלה ארגנטינאית איכותית בקרוב? ובבקשה, בלי לוסיאנו קסטרו?

לצפיה ב-'שאלה נוספת על "בובה פראית" - למי שזוכר '
שאלה נוספת על "בובה פראית" - למי שזוכר
10/06/2019 | 22:52
4
73
מאוד נהניתי מהשידור החוזר בויוה.
כשצפיתי בטלנובלה לראשונה, הייתי ילדה, לכן יש הרבה דברים שגיליתי מחדש, חלק לא זכרתי ורציתי לשאול אתכם מספר דברים.. באיחור קל :)
ויקטוריה (ורוניקה ויירה) נסעה ללימודים בפריז ובעקבותיה נסע גם רוקי (מרסלו מצרלו) והם לא הופיעו בפרק הסיום, בחתונה של מילי ואיבו.
האם זה פשוט התסריט? הם סיימו את תפקידם בסדרה או שקרה משהו לשחקנים שבעקבות כך הוחלט שהדמויות יעזבו את הטלנובלה?

דבר נוסף, היה זכור לי שדמיאן (נורברטו דיאז) התאבד, תלה את עצמו בכלא - האם אני מתבלבלת עם טלנובלה אחרת? בכל זאת... עברו 20 שנה..

ודבר אחרון, שאלה קצת מוזרה אך אשאל בכל זאת, זה דווקא זכור לי די בבירור.. זכורה לי סצנה שבה איבו ומילי שכבו ושהפעם היא לא שודרה.
כלומר, בתור ילדה שצפתה בזה עם עוד אנשים, זה היה די נועז בזמנו וזכור לי בבירור, אפילו זכור לי מה אמרנו על זה.
הרי לא יכול להיות שויוה שידרו גרסה שונה מהגרסה שהם שידרו לראשונה, נכון?
יכול להיות שהזכרון שלי מתעתע בי?  
תודה רבה!

לצפיה ב-'לגבי רוקי וויקטוריה נראה שממש שכחו אותם בחתונה בסוף '
לגבי רוקי וויקטוריה נראה שממש שכחו אותם בחתונה בסוף
11/06/2019 | 01:52
3
74
בעצם לא שכחו פילאר איימה על איבו שויקטוריה תאלץ לחזור כי לא תוכל לממן את הלימודים אם הוא לא יתחתן איתה ויציל את משפחתו. לא יודע אם קרה משהו לשחקנים שלא החזירו אותם לחתונה של הראשיים, אפילו לביקור או שפשוט היה יקר מדי לגייס אותם לפרק נוסף. 

לגבי דמיאן אתה מתבלבל עם טלנובלה אחרת, ביאגו נורבטרטו דיאז שיחק את הרשע הראשי אלדו סירניו והוא התאבד בכלא. דמיאן הבריח את רוסי אלברטיני לאחר שחשפה בפני מילי שהמאפיה שכרה אותה להתחזות לאימה והמראה שלה הוא תוצאה של ניתוחים פלסטיים והמאפיה רדפה אותה, אז דמיאן החביא אותה ואחר כך ברח איתה לחו"ל ומאז הם נעלמו מהסדרה.

בכל 270 הפרקים איבו ומילי שכבו רק פעמיים, פעם אחת הפעם הראשונה של מילי בבית הנטוש ופעם שנייה באיביזה ושני הפעמים שודרו. ויוה שידרו את אותה הגרסה בכל שלושת השידורים שלו, לעומת ערוץ 22 טלעד שהוסיף תרגום משלו וגם תרגום לרוסית (שורה עברית, שורה רוסית) ובפרסומות עיוות את השם וקרא לסדרה בובה פיראית. 
לצפיה ב-'מוזר שהם נעלמו מהטלנובלה.. רוקי וויקטוריה היו סיפור די ראשי'
מוזר שהם נעלמו מהטלנובלה.. רוקי וויקטוריה היו סיפור די ראשי
11/06/2019 | 16:59
2
56
אולי השחקנית בדיוק התחתנה או הייתה בהריון ו"הוצאה" לחופשה?

צפיתי בכל השידור החוזר, לכן הנחתי שאני מתבלבלת עם טלנובלה אחרת בקשר של נורברטו דיאז כי בישראל שודרה אותה הגרסה כמו בארגנטינה.
כשהוא ברח עם רוסי אלברטיני, כלל לא זכרתי זאת.

וזה מוזר, יש סצנה ספציפית של איבו ומילי כשהם שוכבים שאני זוכרת, יכול להיות שהיו רק פעמיים ששודרו אבל יש קטע ספציפי שאני זוכרת, צילום מסויים שלא שודר.. מוזר..

דרך אגב, בגלל השידור החוזר, רק לאחרונה גיליתי שנטליה אוריירו ופקונדו ארנה הוציאו (לפני זמן מה) קליפ מחודש בכיכובם לקהל הרוסי.
האמת? היה מרגש לצפות בזה.
ומודה, מעט העציב אותי.
למרות שצפיתי בפקונדו ארנה מאז וגם בנטליה אוריירו בטלנובלות וסרטים ששודרו ביס, ראיתי כיצד הם התבגרו אך כשצפיתי בקליפ, כמעט הזלתי דמעה כשראיתי אותם ביחד.
פשוט בדיוק צפיתי בכל הפרקים של בובה פראית, כשהם היו צעירים והמעבר החד הזה עם הקליפ המחודש היה מעט עצוב.. לראות איך הזמן לא פוסח על אף אחד וכמה שאנחנו התבגרנו מאז...

הנה הקליפ - נטליה שרה ברוסית:

https://m.youtube.com/watch?v=6rGhLrNLeRg

ופה היא שרה בספרדית:

https://m.youtube.com/watch?v=W5WNBtLGORQ

לצפיה ב-'היה קטע שאיבו ביקש מפילאר להפשיט את מילי '
היה קטע שאיבו ביקש מפילאר להפשיט את מילי
11/06/2019 | 17:23
1
39
ובלבל אותה שתחשוב שהם כביכול שכבו. 
לצפיה ב-'כן, לא התכוונתי לזה..'
כן, לא התכוונתי לזה..
11/06/2019 | 23:49
31
יש סצנה ספציפית שאני לא אפרט.. פשוט צילום כלשהו.. פוזיציה מסויימת *אהמ, אהמ*  לא משנה, פשוט תהיתי לגבי זה
לצפיה ב-'אני מניח שבמסגרת ויוה וינטג' ישודרו ארגנטינאיות ישנות'
אני מניח שבמסגרת ויוה וינטג' ישודרו ארגנטינאיות ישנות
11/06/2019 | 01:56
9
72
לגבי ארגטינאית חדשה אני לא יודע איזה קהל יחליטו לפצות אחרי סיום משפחתו של בעלי, אוהבי הארגנטינאיות, אוהבי הברזילאיות או בצורה לא שוויונית ישימו עוד טלנובלה של טלוויסה או טלמונדו. בכל מקרה ויוה עכשיו בקטע של החזרת ז'אנרים ישנים וניסוי של ז'אנרים חדשים מאירופה, רק שהם כבלו את עצמם עם ערוץ ויוה פלוס שמוקדש בעיקר לטורקיות וקצת לקוריאניות. 
לצפיה ב-'לא, לא, לא... לא וינטג' שיביאו טלנובלה ארגנטינאית חדשה '
לא, לא, לא... לא וינטג' שיביאו טלנובלה ארגנטינאית חדשה
11/06/2019 | 17:14
8
52
ואיכותית.
עם קאסט טוב.
ובלי מאות פרקים, 60-120 פרקים זה מושלם.
ננסי דופלה וקרלה פטרסון היו מצויינות.
אם כבר סדרות, אז שיביאו את "אל מרגינל" עם חואן מינוחין.
איך אפשר לא לשדר ולו ארגנטינאית אחת?
מודה לך!

לצפיה ב-'אפשר לפנות לויוה בפייסבוק בהודעה פרטית'
אפשר לפנות לויוה בפייסבוק בהודעה פרטית
11/06/2019 | 23:42
7
55
יש את פעמוני לילה עם כוכב האהבה שאחרי, פדריקו אמאדור וקלו ריברו. צריך לחזור להראות ביקוש לאור העובדה שיש אחת פורטוגלית ובקרוב קולומביאנית ושאף מהן לא היה ביקוש. גם יש את הטלנובלה התקופתית שמשודרת כרגע בארגנטינה עם צ'ינה סוארז, גונסלו הרדיה ובנחמין ויקונייה בערוץ אל טרסה ויש קטעים על יהדות ומדברים עברית קצת.
לצפיה ב-'לא הכרתי את הטלנובלות האלה מכיוון שאיני עוקבת'
לא הכרתי את הטלנובלות האלה מכיוון שאיני עוקבת
12/06/2019 | 00:02
3
55
אחרי זה.
אני קוראת על טלנובלות חדשות רק פה בפורום, באנונימיות.. מודה :)
פדריקו אמאדור הוא פשוט
על מה הטלנובלה? אני רואה גם את השחקן מ"חמישה כוכבים" בתמונה שצירפת.
ואיני אוהבת כל כך סדרות תקופתיות (אלא אם כן מדובר בסדרה בריטית), בנוסף לכך, לאחר שקראתי פה בפורום (די מזמן) על בנחמין ויקוניה האנטישמי, אני חייבת לומר שהרסתם לי קצת את הצפייה בטלנובלות
בכל פעם שראיתי את הדמות שלו על המסך ב"מאה ימים", קפצה לי לראש קללה.. כמו בטורט, ללא שליטה :)
אני לא יודעת אם הוא אנטישמי או פרו פלסטיני או שבעצם, כמו להרבה גזענים, התמיכה הפרו פלסטינית היא רק כיסוי לאנטישמיות, דרך לבטא אותה בלי ההשלכות של אנטישמיות גלויה לפנים.
ודרך אגב, איני יודעת לגבי הדמויות היהודיות בטלנובלה הזו, אך שמתי לב כבר מזמן שהרבה פעמים כשיש דמות יהודית בטלנובלות ארגנטינאיות היא לא ממש חיובית, כמו גם הבדיחות והעקיצות שלהם על יהודים..
לצפייה - מוסתר
12/06/2019 | 00:41
לצפיה ב-'בדיוק אתמול רציתי לכתוב לגבי ההטרדות המיניות של חואן דרטס'
בדיוק אתמול רציתי לכתוב לגבי ההטרדות המיניות של חואן דרטס
12/06/2019 | 12:12
1
57
ממש מטורף, כמות הנשים.
וגם תלמה פרדין שהייתה נערה/ ילדה בזמנו.. היא נראתה כמו ילדה קטנה, אני עדיין זוכרת זאת כי צפיתי מדי פעם בפרק של "פטיטו" והיא מאוד הזכירה לי את חברה שלי במראה.
דרך אגב, גם ג'ינו רני (רמון מ"בובה פראית") מואשם בכך שסימם את הקולגה שלו, ששרה איתו ואנס אותה.
הבן אדם בשנות השבעים לחייו, מה לעזאזל?! הוא בכלל מסוגל לאנוס? מה קורה לאנשים?

אני לא מתה על אאוחניה טובל, הטלנובלה האחרונה שציפיתי בה בהשתתפותה, הייתה לפני הרבה שנים והיא שיחקה עם חואן דרטס.
דרך אגב, אני לא יודעת אם צפית ב"100 ימים" אבל מישל נוהר ומנואלה פאל השתתפו בטלנובלה ומכיוון שזו גם סוג של טלקומדיה, היו שם הרבה רפרנסים מצחיקים של השחקנים על עצמם, ובאחת מהסצנות שבה הדמויות שלהם נתקלו אחד בשנייה, הם אמרו: "אנחנו מכירים מאיפשהו"? חחחח
כמובן שזו הייתה בדיחה על הדמויות שלהם באהבה שאחרי.

חבל שבנחמין ויקוניה לא מסומן פה כפעיל אנטי ישראלי, כך שברגע שהוא ינחת פה, ישלחו את הישבן שלו בחזרה למקום שממנו הוא הגיע.
ובבקשה, אל תזכירי את כריסטינה קירשנר - אלברטו ניסמן - לא יישכח!
רצחו אותו, טייחו את הפרשה, השחיתות שם כה עמוקה, ואף אחד כבר אפילו לא דורש תשובות - הצליח להם.
צריכים לעשות סרט הוליוודי על רצח ניסמן ז"ל.

לצפיה ב-'לצערי הרב הוא זכה להגיע לפה החוצפן הזה '
לצערי הרב הוא זכה להגיע לפה החוצפן הזה
15/06/2019 | 06:09
13
ואף ביקר בירושלים והעלה בחשבון האינסטגרם שלו. זה מוזר כי בת זוגו, צ'ינה סוארז בכלל לא שונאת את ישראל אלא נהפוך הוא היא ביקרה פה בשטחי ישראל והצטלמה עם מעריצים. והכי אירוני שבמקביל שהיא פה הוא התכונן למסע צילום סרט תיעודי על פלסטינים. קראתי את מה שהעלה בחשבון האינסטגרם שלו ורציתי להקיא זה אפילו מעבר לסתם שנאה, הוא מערב את עצמו לפעול נגד ישראל. עדיף שיחזור לצ'ילה לעמו עם רוב שונאי ישראל שם.
לצפיה ב-'campanas en la noche- לא מומלצת'
campanas en la noche- לא מומלצת
12/06/2019 | 08:17
2
55
צפינו בה אונליין והיא לא מוצלחת...לעומת "ארגנטינה" שהיא כן טובה
לצפיה ב-'"אל מרגינל" הייתה הצלחה מסחררת וכרגע מצלמים עונה חדשה'
"אל מרגינל" הייתה הצלחה מסחררת וכרגע מצלמים עונה חדשה
12/06/2019 | 12:17
1
49
אולי ישקלו להביא את הסדרה לשידור בויוה..
למרות שאני מעדיפה טלנובלות קצרות שלא ממאיסות את עצמן עם כמות הפרקים, נשמע ש"אל מרגינל" שווה את הצפייה.
וגם מאוד אהבתי את חואן מינוחין ב'100 ימים'.
לצפיה ב-'עונתה הראשונה שודרה בסלקום'
עונתה הראשונה שודרה בסלקום
12/06/2019 | 16:53
36
מאז לא נראה שהם מתכוונים לשדר את עונות 2-3...שזה חבל, בהחלט סדרה מעולה
לא חושב שיש סיכוי שויוה ישדרו אותה, אבל תמיד כדאי לנסות ולהמליץ להם
לצפיה ב-' תגידו, גם אצלכם תיבת המסרים לא עובדת? '
תגידו, גם אצלכם תיבת המסרים לא עובדת?
12/06/2019 | 12:22
34
אני לא מקבלת מסרים בתיבת המסרים כשמגיבים להודעות שלי, למרות שהאופציה מסומנת.
התקלה רק אצלי?

לצפיה ב-'חוץ ממה שציינתי אין טלנובלות נוספות'
חוץ ממה שציינתי אין טלנובלות נוספות
15/06/2019 | 06:20
18
כרגע מתוכנן טלנובלה עם פקונדו ארנה בטלפה שעוסק בפונדקאות מטלפה. לא יודעת כל כך מי השחקנית לצידו. אבל יש עוד זמן עד שאפשר לבקש אותה. כרגע הם מביאים טלנובלות מחו"ל בעיקר טורקיות ולפעמים ברזילאיות. הם לא כמו מקסיקו שמפיקים הרבה טלנובלות אבל זה לא חכמה כי הם לא משקיעים במקוריות רק פעם ב..הרוב זה רימייקים במיוחד הפרוייקט הזה מפעל החלומות של רימייקים לסדרות קלאסיות מצליחות.
שאלות, חדשות, בקשות
08/06/2019 | 22:50
6
24
חג שמח
לצפיה ב-'מרטין קרפאן וקטרין סיאצ'וקה חוזרים לעבוד יחד'
מרטין קרפאן וקטרין סיאצ'וקה חוזרים לעבוד יחד
05/06/2019 | 13:20
95
בחלק המשך והאחרון של יש שטוחות בגן עדן. הלוואי ובסוף יישארו יחד אחרי שדמותו של פביאן ריוס בגד בה עם קטלינה.
לצפיה ב-'לורנה מרטיאנו ששיחקה בתשוקת הנצים את דינורה ובבובה פראית'
לורנה מרטיאנו ששיחקה בתשוקת הנצים את דינורה ובבובה פראית
07/06/2019 | 21:35
100
נמצאת עכשיו בארץ
לצפיה ב-'פרומו ל"מתחזה" החדשה עם סנדרה אצ'וואריה'
פרומו ל"מתחזה" החדשה עם סנדרה אצ'וואריה
08/06/2019 | 23:06
74
לצפיה ב-'תמונה ראשונה של קמילה סודי בדמות "רובי"'
תמונה ראשונה של קמילה סודי בדמות "רובי"
08/06/2019 | 23:09
76
לצפיה ב-'תודה לאלה המוכשרת שישבה, עמלה ועיצבה דיוקן בשבילי'
תודה לאלה המוכשרת שישבה, עמלה ועיצבה דיוקן בשבילי
10/06/2019 | 00:05
1
71
לא ברור מאליו
לצפיה ב-'ממש יפה!!'
ממש יפה!!
14/06/2019 | 13:25
14
לצפיה ב-'נפטרה השחקנית ששיחקה את ביאנקה במעבר לזמן'
נפטרה השחקנית ששיחקה את ביאנקה במעבר לזמן
05/06/2019 | 16:59
6
140
פלורה דייגאס הייתה רק בת 32 במותה אחרי מאבק בסרטן המוח
נפטרה ביום ראשון השבוע, יהי זכרה ברוך ממש קשה להאמין היא הייתה הדמות הכי קורעת בסצנות הבלתי נשכחות שלה עם מאסימו פליסיה וסלומה..:(

כזכור השחקנית עזבה בתחילת החלק השני(והמודרני)של צילומי הטלנובלה  מסיבות רפואיות ולא הצליחה לסיים את צילומי דמותה.
הפרוייקט האחרון ששיחקה בו היה Deus Salve o Rei - ממש שיחקה עד הרגע האחרון. 
לצפיה ב-'יהיה זכרה ברוך '
יהיה זכרה ברוך
05/06/2019 | 17:33
29
לצפיה ב-'אני רואה שגם ויוה העלו על זה פוסט'
אני רואה שגם ויוה העלו על זה פוסט
06/06/2019 | 19:01
4
76
לצפיה ב-'האמת אני אמרתי להם'
האמת אני אמרתי להם
14/06/2019 | 23:08
3
19
כמו עם אדית גונזלס
לצפיה ב-'אגב איך את מעבירה להם את הפוסטים שלך לבלוג'
אגב איך את מעבירה להם את הפוסטים שלך לבלוג
15/06/2019 | 00:38
1
16
בפעם האחרונה שכתבתי להם פוסט לקח יותר מחודשיים עד שהם ענו לי והייתי צריך להזכיר להם שהבטיחו לפרסם, לעומת זאת כשאת מעדכנת בפייסבוק הם ישר מפרסמים פוסט משלהם. האם את מתכתבת איתם בפייסבוק כדי להעביר את הפוסטים שאת רוצה לפרסם, או שהם חזרו לקרוא את תיבת המסרים שלהם.
לצפיה ב-'אני שולחת להם מייל'
אני שולחת להם מייל
15/06/2019 | 00:46
13
וגם שולחת להם בפייסבוק שאני שואלת אותם הם יפרסמו את הפוסט כמו הפוסט על הלהט"בים רק שיצא בתזמון לא נכון כי שניים מהתגובות הזכירו על מותה של אדית גונזלס ורק השלישית הגיבה בהקשר לפוסט עם אובססיה.

תפנה אליהם בפרטי זכור לי שחסר חלק שני של הפוסט שלך שעדיין לא פירסמו.
לצפיה ב-'אה וואלה? יפה באמת היה נראה לי מוזר שויוה'
אה וואלה? יפה באמת היה נראה לי מוזר שויוה
15/06/2019 | 15:02
16
פרסמו מיוזמתם משהו שהוא לא טורקי
לצפיה ב-'המחליפה של דם ואדמה היא סדרה קולומביאנית מ2016'
המחליפה של דם ואדמה היא סדרה קולומביאנית מ2016
03/06/2019 | 17:27
15
142
לצפיה ב-'זה תקופתי '
זה תקופתי
03/06/2019 | 19:53
114
פעם ראשונה שאני שומעת על הטלנובלה הזו
העלילה תתרחש בשנות ה-50 ה-60 וה-80 לא כ-זה רחוק אבל עדיין תקופתית ועוד כפרית! נראה מושלם מזל שאני מקליטה את דם ואדמה כי עד שאגיע אלייה היא בטח כבר תרד מהVOD שווה לי לדחות אותה לטובת הנוכחית ויוה הפתיעו
לצפיה ב-'הורג אותי אנשים שקובעים שזה מעפן'
הורג אותי אנשים שקובעים שזה מעפן
03/06/2019 | 23:39
3
87
כולם הגיבו בשלילה אם זה בגלל שזה קולומביאני, לא ברזילאי, מ2016. לא נפתחים לטלנובלות שהן אפילו לא בש.ח ולא מפסיקים לקטר על מיחזור. באמת שנמאס כבר מהתלונות שלהם, משום דבר הם לא מרוצים והייתה אחת ממש מגעילה שטענה שויוה נותן עדיפות לגולשים וגולשות מתחנפים. עיצבנה אותי. מצד שני לא מפסיקים לדחוף בקשות לסדרות נוסטלגיות. יאללה שישיגו חיים יודעים רק להתלונן, ישראלים טיפוסיים.
לצפיה ב-'הכי מעצבנים אלה שטוענים שהם לא משלמים על שידורים חוזרים '
הכי מעצבנים אלה שטוענים שהם לא משלמים על שידורים חוזרים
04/06/2019 | 02:07
76
ולא הכוונה לא לרסיסים ושבת בינץ' אלא לויוה הרגיל. מה זה הם מחוברים לכבלים או ללווין או לפרטנר או לסלקום ולא מסתפקים בעידן פלוס רק בגלל ויוה שהם מדברים על כך שהם משלמים על הערוץ? והשיא שאמרו שהם אלה שמשלמים בעוד ויוה מתחשב בצופים אחרים כאילו שהם משלמים ואחרים לא. 

עוד כשאישה חזרה התלוננו שבטורקיה מסתיימת העונה השנייה והצילומים של העונה השלישית יתחילו רק בספטמבר וזה אומר שגם בויוה תהיה הפסקה בין עונה שנייה לעונה שלישית. ועכשיו מלאי תלונות לויוה על כך שהביאו סדרה מ-2016 שזה נורא ישן והם כנראה בפשיטת רגל שהם מביאים סדרה כל כך ישנה.

כתבתי שם ואני כותב גם פה, ויוה עשו חסד גדול שהביאו את האלמנה מ-1997 ב-2002 ואחר כך שוב בשידור חוזר ב-2004 בויוה פלטינה. זאת עדיין הטלנובלה האהובה עלי בכל תולדות הערוץ והטלנובלה השנייה מכל הטלנובלות שצפיתי בהן כשהמקום הראשון שמור לראשונה שצפיתי בה קסנדרה וכל הכבוד לויוה שהביאו אז סדרה "ישנה" ולא חיכו לריימק העלוב של טלמונדו מ-2006 שהיה תת רמה ולא מבין איך הערוץ הרוסי RTVI ששידר בשנות התשעים את המקור החליט לשדר את הריימק הזה שהיה חיקוי זול. 

לצפיה ב-'כן התגובות שם כרגיל הזויות ולא קשורות למציאות'
כן התגובות שם כרגיל הזויות ולא קשורות למציאות
04/06/2019 | 22:25
1
52
אגב הרג אותי איך שבפוסט האחרון שלך הם חשבו שתשוקת הנצים חוזרת רק בגלל התמונה
לצפיה ב-'הם לא טרחו בכלל להכנס לפוסט'
הם לא טרחו בכלל להכנס לפוסט
05/06/2019 | 02:51
39
חוץ מאחד שביקר אותי על מה שכתבתי על אנחליקה ריברה שחוזרת לטלנובלות כאילו שזה שהיא הודיעה שהיא חוזרת לטלנובלות אז יש לה כבר פרוייקט. וכמובן לא הפסיקו להפציץ בבקשות על טלנובלות ישנות.
לצפיה ב-'נראה לי באמת הגזימו....'
נראה לי באמת הגזימו....
04/06/2019 | 15:21
7
75
נמאס כבר מה"ניסויים" שלהם, זה לא שחסר טלנובלות חדשות מהפקות מוכרות ועם שחקנים מוכרים ואהובים.
2 טלנובלות נוסטלגיות, אחד שידור חוזר, עוד אחת פורטוגזית שאך אחד לא מכיר ולא ביקש, , ועכשיו גם קולומביאנית הזאת? מה נשאר? 2 טלנובלות של טלויסה? לפחות היו יכולים להביא "שפחה לבנה" שדי הצליחה בעולם.  מה עם ברזילאיות? מה עם איזה ארגנטינאית חדשה? כן, הבנו, הם רוצים לנסות לגוון, אבל יכולנו להסתפק שטלנובלה אחת כזאת מהפקה לא מוכרת, יכולנו גם להסתפק במשבצת נוסטלגית אחת.
לצפיה ב-'קולומביאנית זה לא ניסוי '
קולומביאנית זה לא ניסוי
04/06/2019 | 18:55
5
64
זה שמאז הקמת טלמונדו הביאו רק קולומביאניות רגילות בלי טלמונדו לעיתים רחוקות ומאז שטלמונדו נפרדו מ-RTI לא היו קולומביאניות בויוה אז גם ארגנטינאיות לא היה הרבה זמן, גם צ'יליאניות לא היה הרבה זמן עד אבאל'ה אז יש חזרה לקולומביאניות. בעיקר כי עם המשטר הבולשביקי בוונצואלה לא נראה שהן יחזרו כי מדורו לא יסכים לקיים קשרים כלשהם איתנו, אז קולומביאנית זאת חזרה לז'אנר וותיק. 

לגבי הפורטוגלית זאת באמת בעיה שעיתוי הניסוי הוא כשיש הפסקה של ברזילאיות מה שמהווה איום על הצופים שרוצים להחליף ברזילאיות בפורטוגליות כי זאת הרי אותה שפה כפי שכתב/ה מישהו/י בפייסבוק. וגם אם תהיה ברזילאית במקום משפחתו של בעלי אז תהיינה רק שתי סדרות חדשות בספרדית. 
לצפיה ב-'לגבי הטלנובלה הפורטוגלית זו אותה שפה אבל המבטא '
לגבי הטלנובלה הפורטוגלית זו אותה שפה אבל המבטא
04/06/2019 | 22:21
64
שונה לגמרי עד כדי כך שזה כמעט נשמע שפה אחרת, ככה שאי אפשר להגיד שזה אותו ז'אנר. אני אישית מעדיפה את המבטא הברזילאי אבל עדיין הייתי מנסה אותה אם לא היה לי מה לראות. כי היא כן נראית טובה וזה יפה שויוה מנסים דברים חדשים ולא רק עוד ועוד טורקיות
לצפיה ב-'בעיניי קולומביאניות בהחלט בגדר ניסוי'
בעיניי קולומביאניות בהחלט בגדר ניסוי
06/06/2019 | 11:13
3
43
כי מי זוכר אותן? מי שמע על הטלנובלה הזאת?  מי מכיר שם את השחקנים? יש שם אולי 2 מוכרים, וגם הם בקושי, ספק אם מישהו זוכר אותם בכלל. כמות הטלנובלות הקולומביאניות שויוה הביאו הוא כל כך קטן, וגם זה היה נדמה לי לפני כעשור. האחרונה נדמה לי הייתה גבריאלה לפני שמונה שנים אולי. חוץ מבטי מכוערת אף אחד כמעט לא זוכר את הטלנובלות האלה, ויש דור חדש שגם את "בטי מכוערת" לא מכירים. ולפי תגובות שראיתי הרבה בכלל לא היה מושג ש"בטי מכוערת" היא קולומביאנית. אגב, עכשיו תהיה לנו שתי קולומביאניות בערוץ. הטלנובלה הזאת היא בהחלט משהו  חדש ולא מוכר.
ואין מה להשוות לארגנטינאיות. ויוה עשו הפסקה של 3, גג 4 שנים עם ארגנטינאיות, אבל לפני זה ארגנטינאיות היו הבסיס לויוה, יש מלא אנשים שגדלו על ארגנטינאיות, על קטנטנות, מורדים, וסדרות וטלנובלות נוספות ששודרו גם בערוצים האחרים. יש קהל עצום של חובבי ארגנטינאיות ונראה לך ש3-4 שנים זה מספיק כדי להשכיח את את הכל? וכשהן חזרו, המון היו שמחים, כי זה טלנובלות שעדיין מבוקשות, זה עדיין אותן הפקות ואותם שחקנים מוכרים ואהובים.
לגבי פורטוגל, זה בכלל לדעתי מגוחך, למה לתקן את מה שלא מקולקל? ברזילאיות של גלובו מאוד אהובות פה ואין על האיכות שלהם, אז למה לחפש תחליפים?
לצפיה ב-'אם כך אבא'לה זה סופר ניסוי כי בסך הכול לפניה '
אם כך אבא'לה זה סופר ניסוי כי בסך הכול לפניה
06/06/2019 | 11:26
2
50
שודרו רק חמישה צ'יליאניות בכל תולדות ערוץ ויוה: מאצ'ו, מכשפות, פאפי ריקי, חמישה גברים ואישה, מחפשים את אליסה ולמראית עין ואבא'לה הייתה השישית בכל תולדות הערוץ. 

קולומביאניות בהחלט זוכרים הצופים הוותיקים, יש את בטי המכוערת, קפה בניחוח אישה, האלמנה, מסכן פבלו, צחוק הגורל, הכול או כלום וגבריאלה וגם חכי לי סופיה שאמנם טלמונדו כבר רשום אך הבנתי שלא הייתה מעורבת בהפקה. גבריאלה הייתה הקולומביאנית האחרונה והצ'יליאנית האחרונה הייתה למראית עין בתאריכים שדי סמוכים זה לזה וזאת בלי לשכוח שההפקות הראשונות של טלמונדו היו בשיתוף RTI קולומביה וחלקן צולמו בקולומביה. 
לצפיה ב-'לא יצא לי לצפות בשום דבר ממה שציינת'
לא יצא לי לצפות בשום דבר ממה שציינת
06/06/2019 | 19:09
1
45
פתאום אני קולטת שזו הולכת להיות הפעם הראשונה שאני אצפה בקולומביאנית שהיא לא של טלמונדוחח מה שכן צפיתי בסודות של אהבה הונצואליינית ובפיורלה הפרואנית-עוד ז'אנרים שויוה כבר לא מביאים
לצפיה ב-'פרואניות הביאו רק פעמיים את פיורלה '
פרואניות הביאו רק פעמיים את פיורלה
07/06/2019 | 01:13
40
ואת הבעיה שלי עם נשים שהיא לא בדיוק טלנובלי אלא סדרה של 21 פרקים וללא קו עלילה טלנובלי. וונצאליות הביאו פעם וסודות של אהבה הייתה האחרונה ולא נראה שעכשיו ויוה יוכלו לרכוש אותן או שהן בכלל מופקות לאור המשטר בוונצואלה. 
לצפיה ב-'אני הבנתי שכיום הטלנובלות של טלמונדו הן בעיקר נרקונובלות'
אני הבנתי שכיום הטלנובלות של טלמונדו הן בעיקר נרקונובלות
04/06/2019 | 22:03
96
אז זה מובן שויוה פונים להפקות אחרות משם, אבל זה יפה שהם משמרים את המשבצת כקולומביאנית למרות הכל, מה גם שהם רוכשים דברים מושקעים. טלנובלות כפריות/תקופתיות באופן טבעי תמיד יקרות יותר ורק על זה מגיע להם שאפו. אפרופו שפחה לבנה עכשיו צפיתי שוב בטריילר שלה ואיזה קטע הראשית זו אלחנדרה מאדמה פראית היא צולמה גם ב-2016 עוד לפני אדמה פראית. לא אתפלא אם גם היא תשודר אחרי זה, אני אמליץ לויוה. הבנתי שהיא של קרקול והיא ללא ספק נראית באותה רמה כמו הנוכחית-גם תקופתית כפריתושם העלילה מתרחשת במאה התשע עשרה..שווה!

לגבי הברזילאיות האמת שעכשיו אני מעדיפה שלא יגיע בקרוב משהו שאני רוצה כי אין מצב שיהיה לי מתי לצפות גם בה היות ואני מתכוונת לצפות בחדשה כבר איך שתעלה. מקווה לסיים עד אז את השוד הגדול
לצפיה ב-''
05/06/2019 | 14:18
1
41
נראית טלנובלה תקופתית מעולה.
לא ממש הבנתי את העלילה. נראה די עצוב..
כנראה סביבות 96 פרקים של שעה
שזה 5 חודשים..
קיוויתי שהמחליפה תהיה ברזילאית מעולה.
אולי במקום משפחתו של בעלי..
אני לא מכירה בכלל את השחקנים של הטלנובלה החדשה הזו סוכר
אבל יש סיכוי שאצפה בה .
לצפיה ב-'העלילה די קלאסית ופשוטה להבנה משהו שדי איפיין את בעלי האדמות'
העלילה די קלאסית ופשוטה להבנה משהו שדי איפיין את בעלי האדמות
05/06/2019 | 20:18
78
בזמנו בדרום אמריקה מבחינת יחסי אדון ומשרתת כהת עור. הוא בגד באישתו עם המשרתת היא נכנסת להריון הוא לוקח את הילד והיא נשבעת לנקום בו ובאישתו שמסלקת אותה, ובכל אישה אחרת שתכנס ממנו להריון. היא מטילה קללה שכל אישה שתישא ברחמה את בנו תמות עד ש"מה שהופרד יתאחד"וכך קורה לאישתו. בהמשך יש קפיצות בזמן ורואים איך הכל מתפתח.

הצצתי בכמה סצנות והצילומים והתפאורה לגמרי ממחישים את התקופה בניגוד למשל לבגידה ששם לא הכי הרגיש תקופתי ועוד שם דובר על תקופה עתיקה יותר. גם אני לא מכירה אף שחקן מלבד המשרתת ששיחקה גם את המשרתת של הדמות של דנה גרסיה בבגידה. ובכל זאת תמיד נחמד להכיר שחקנים חדשים ובכלל זה נראה משהו ממש מושקע שבהחלט הייתי ממליצה עליו. מה גם שלא כל יום ויוה מביאים תקופתית
לצפיה ב-'בונג סון האדירה - פרק 3'
בונג סון האדירה - פרק 3
02/06/2019 | 07:31
1
41
בונג סון ומין היוק מגיעים למטרידן ומנסים לחקור אותו ומאחר והוא לא משתף פעולה בונג סון נאלצת להפעיל את כישורייה המיוחדים סצנה קורעת איך שהעיפה את היד שלו ממנה ואיך שחטף אותה בפרצוף שלו חחחח וכאילו זה לא מספיק, עוד אחר כך שניסתה לקשור אותו חישמלה אותו בטעות כשאחרי כל זה מסתבר שהוא בכלל הקורבן כי האופנוע אכן היה שלו אבל הוא נגנב ממנו על ידי המטרידן האמיתי! נראה שגם מין היוק לא מצליח להתחמק וגם הוא מגיע לבית חולים אחרי שבונג סון דורכת עליו והוא מסיים עם בוהן שבורה חחח אבל עוד לפני כן הם מספיקים לדווח לגוק דו שאין כל קשר לדעתם בין הפושע מהשכונה שחוטף נשים לבין תקיפת שומר הראש של בונג סון איזה מלחיץ איך שבסוף הפרק היא רואה את עוד אחד מהפשעים שלו ממש לנגד עינייה כשהוא מנסה לחטוף בחורה נוספת עכשיו היא מבינה למה לאחרונה היא לא מצליחה לשלוט בכוחה גם כשהיא רוצה היא יודעת שזו המשימה שלה עכשיו

אגב הכלב של בונג סון ממש דומה לכלב של השף מלכל הרוחות!
נראה לי זה הכלב של השחקנית, אני צריכה לברר את זה חח
ממש חמוד איך אמא שלה העידה על עצמה שפעם היא אהבה לאכול בשר כלבים ובזכות הכלב שלהם היא שינתה את דעתה ושככה בונג סון צריכה לשנות את העדפותיו של מין היוק חח איזו שרוטה אגב חלקם באמת אוכלים שם בשר כלבים

עוד 2 סצנות משעשעות שממש אהבתי איך שבונג סון קלטה את מין היוק ישן לידה בספה והעיפה אותו לרצפה ואיך שלימדה את מנהיג חבורת הנערים לקח

סדרה מעולה
לצפיה ב-'פרק 4מין היוק לגמרי מוקסם מבונג סון!'
פרק 4מין היוק לגמרי מוקסם מבונג סון!
04/06/2019 | 22:50
16
איזה מלחיץ היה כשהתחילו לירות עליהם כדורי מתכת איך בונג סון סחבה אותו פצוע על הידיים והוא כזה איך את מסוגלת לרוץ עם בחור ששוקל 70 קילו את חייזר?? חחח נראה לי שדווקא האח שמתיימר להיות הכי טוב ותמים הוא המטרידן. ודווקא אליו הוא פנה שיעזור לו אהבתי את הסצנות בקולנוע ובבר איך שבונג סון השתכרה וכמעט שברה את הבר כי שוב לא הצליחה לשלוט בכח שלה חחח ואיך שעשתה פאדיחות מול מין היוק וצעקה עליו שיפסיק לשים עין על גוק דו והייתה בטוחה שלמחרת הוא יפטר אותה

היה חמוד השיחה שלהם למחרת בבוקררואים שגם בונג סון כבר לא יכולה להתעלם ממנו
לצפיה ב-'מריאם - הפרקים האחרונים - מעביר את התגובות לפה '
מריאם - הפרקים האחרונים - מעביר את התגובות לפה
03/06/2019 | 23:13
4
12
לצפיה ב-'פרק 87 - יסמין מגינה בגופה על סבאש '
פרק 87 - יסמין מגינה בגופה על סבאש
03/06/2019 | 23:14
1
5
החתונה של סבאש ומריאם מתחילה ויורדאל מצליח להגיע לאירוע ומברך את מריאם. דרין באה גם כן לחתונה ומופתעת לראות את אוקטאי אך הוא נועל אותה. אוקטאי מגיע ומאיים על כולם. יורדאל מופתע לראות את אוקטאי ומתכנן להגן על בנו בכל דרך, אך יסמין מונע מאביה להגן בגופו על סבאש ומונעת ממנו להגיע ובאה לשם ברגע האחרון. אוקטאי בורח בלי לראות במי פגע ומסתבר שמי שחטפה את הירייה זאת יסמין שברוך השם חיה ונלקחת לבית החולים, אך מצבה קשה. 

אוקטאי מבקש את עזרתו של קאאן כדי לברוח ומספר לו שסאדיק חי ושהוא בבית חולים והוא עלול להעיד ובורג'ו תדע מה קרה באמת. קאאן מארגן תוכנית בריחה לאוקטאי בתמורה לכך שייספר לו איפה נמצא סאדיק ואוקטאי עומד לברוח וקאאן מקבל את כתובת בית החולים בו נמצא סאדיק. 

גם בורג'ו שומעת שסאדיק מתאושש ורוצה לדבר איתו וגוצ'לו מתעקש להיות איתה ברגעים אלה למרות שהיא מתנגדת. קאאן מתגנב לבית החולים ומתחזה לרופא ומפתיע את סאדיק ומאשים אותו ברצח בנו ופוצע אותו אנושות ובורח. בורג'ו מגיע כשקאאן גוסס והוא מתעקש לדבר איתה, הוא מסביר לה שרצח את האנשים שפצעו אותה בבטן שזאת לא הייתה ההוראה שלו והוא רק רצה את הסחורה ומספר שקאאן היה האיש שלו במשטרה. בורג'ו שואלת לגבי אביה של אלה והוא מסביר שהוא גילה את הבגידה של קאאן ולכן קאאן רצח אותו. בורג'ו נחושה בדעתה לתפוס את קאאן ולגרום לו לשלם על מעשיו. 

סבאש וגוצ'לו רודפים אחרי קאאן ומצליחים לתפוס אותו וקאאן מציע להם את תוכנית הבריחה של אוקטאי ומספר איפה אוקטאי יהיה. בורג'ו מגיע ומטיחה בקאאן את פשעיו ועוצרת אותו. היא מופתעת לגלות שקאאן עזר לאוקטאי וכעת סבאש מקאאן מידע ועכשיו הוא בעקבות אוקטאי. 

סבאש עורב לאוקטאי והם מתעמתים ובדיוק מגיעים גם גוצ'לו, בורג'ו ומריאם וגם המשטרה ששמעה על תוכנית הבריחה מקאאן ואוקטאי עומד להיעצר אך אוקטאי לא מוכן להיות בכלא, והוא קופץ מצוק ונראה שהוא מת. 

לצפיה ב-'פרק 88 - מריאם לא מצליחה לספר לסבאש על הריונה '
פרק 88 - מריאם לא מצליחה לספר לסבאש על הריונה
03/06/2019 | 23:16
6
עוברים שלושה חודשים מאז שאוקטאי נחשב למת. מריאם עושה בדיקות ומוודאת את החשד שלה והיא אכן בהריון והיא חושבת איך ומתי לספר לסבאש. אך בזמן שהיא מנסה לספר זאת לסבאש, סבאש מדבר על ההזמנה של יסמין שכבר החלימה לביתם שהפך לביתה ומריאם נאלצת לדחות את הבשורה.

בורג'ו וגוצ'לו מזמינים את מריאם לצאת למסע בקרוואן כשהרמזים שמריאם מקבלת הם חמישה טורקים בשוויץ ואחד מהם פקיד ממשלתי. התכנון הוא כמובן חתונה למריאם וסבאש כשבורג'ו וגוצ'לו השושבינים. השיחה של מריאם כשהיא מנסה לספר לסבאש על הריונה שוב נקעת כשגוצ'לו ובורג'ו מגיעים ומזמינים אותם למסע.

לפני המסע הם צריכים לעצור בביתם ולקבל את ההודעה של יסמין. הם מגיעים לבית ומחכים להודעה הדרמטית של יסמין. גם השיחה עם יסמין לא מאפשר למריאם לספר לסבאש את הבשורה החשובה. יסמין אומרת שרוצה לגור בבית הזה עם משפחתה ומזמינה אותם לגור בבית. נאז מסרבת וטוענת שהבית הזה כבר לא שלהם ולמרות הפצרותיה של יסמין היא לא מצליחה לשכנע. ואז סבאש מציע שהם יקנו את הבית בתמורה למניות בחברה ליסמין ונאז אומרת שרק כך היא תסכים והיא אכן מסכימה. אחר כך מתוכננת המשך הנסיעה של מריאם, סבאש, בורג'ו וגוצ'לו רגע לפני הנסיעה המתוכננת בקרוואן לשוויץ מריאם מחפש הזדמנות לפני כן לספר לסבאש שהיא מצפה לילד.  

טולין מסדרת ליורדאל חדר בביתם שבו יוכל להתחבא ומשכנעת אותו לעבור לגור שם ולהתחבא למרות היותו מבוקש על ידי המשטרה. טולין אמנם מאפשרת ליורדאל לגור בבית ולהיות עם בנו כיוולד אך עדיין לא סולחת לו את הרומן עם איילה ולא מקבלת אותו כבן זוג.  

בליז מדברת עם ארטאן ומדברת איתו על כך שלא נמצאה גופתו של אוקטאי אחרי שלושה חודשים, ארטאן מתעקש שאין שום סיכוי שאוקטאי שרד, אך בליז מתעקשת שאם אין גופה אין מת ומתעקשת שגופתו כבר הייתה צריכה לצוף. כשבליז נפרדת מנאז אין לה לב לספר לה על החשדות שלה וכשנאז שואלת לגבי גופתו של אוקטאי, בליז טוענת שזה אפשרי שלא תמצא גופה לאור נפילתו למים.

סוזאן שהיקה אנרסון נפטרה ודרין מגיעה ומביאה את הגופות של סוזאן ואיילה לאיסטנבול ויסמין באה ללוויה להיפרד מהדודה שלה. יסמין שואלת את דרין על המילים האחרונות של דודתה ודרין מטיחה בה שיכלה לשמוע אותן, אבל היא בחרה להיות עם המשפחה החדשה שלה. בסוף דרין מספרת איך אימה דיברה על יסמין מתוך שינה וכמה זה כאב לה והן מתחבקות בבית הקברות ובקבר משותף שתי האחיות סוזאן שהיקה ואיילה. 

לצפיה ב-'פרק 89 - פרק של זיכרונות וגם מסתבר שהחתונה שהראו בפרק 49 '
פרק 89 - פרק של זיכרונות וגם מסתבר שהחתונה שהראו בפרק 49
03/06/2019 | 23:24
9
היא לא הייתה דמיון אלא בתחילת פרק 49 שהוא תחילת פרק 17 הטורקי קפצו זמן רב קדימה לחתונה של סבאש ומריאם בפרק שרק הייתה הנשיקה הראשונה ביניהם.

מריאם אומרת לסבאש שמישהי שיקרה לה יותר ממנו ומספר על גונש כשהיא מספרת לו על הריונה וסבאש מאושר ובדיוק גוצ'לו ובורג'ו מגיעים והם מחליטים בינתיים לא לספר להם. 

בליז מדברת עם נאז על ברק ונאז שואלת על האפשרות שאוקטאי חי ובליז מרגיעה אותה שזה יכול לקרות שלא מצאו גופה לאחר שנפל לים. בליז מחפשת את סבאש ומגלה על הנסיעה של סבאש ומריאם לשוויץ כדי להתחתן. 

מריאם, סבאש, גוצ'לו ובורג'ו נוסעים בקרוואן ויושבים לנוח ובורג'ו שמה לב שסבאש ומריאם מסתירים משהו אך מחליטה לא לחקור את זה יותר מדי כי הם מאושרים. גוצ'לו מספר שמצא את אהובתו דרך לחטוף מכות והם נזכרים בביקור הראשון של גוצ'לו במקום שבורג'ו מבלה את החופש שלה בזירת אגרוף שהוא חיפש אותה כדי לבקש ממנה את התצלומים של מצלמות האבטחה בקשר לתאונה של סבינץ'. גוצ'לו מספר כמה הוא מכיר את בורג'ו ונזכרים בקטע שאוקטאי גרם להשהייה של בורג'ו כשהיא שפכה את הלב בפני גוצ'לו שעבודתה במשטרה היא הכל בשבילה. סבאש אומר שלפעמים צריך לשמוע דברים ונזכר איך הגיע כשמריאם התוודתה לפני בובה על אהבתה לסבאש והוא שמע במקרה. גוצ'לו צוחק שהיא לפחות סיפרה לבובה והוא לא שמע מעולם את בורג'ו אומרת שהיא אוהבת אותו. בורג'ו מתעקשת שאמרה את זה ואז סבאש מתנצל על הצורך להגן על חברו ומבהיר שאם היה רגע כזה זה היה נחרט חזק בזיכרונו של גוצ'לו. 

לקראת הלילה מריאם וסבאש ומבלים במיטה ומתארגנים לקראת כך שמריאם תישן עם בורג'ו וסבאש וגוצ'לו ישנו בשקי שינה ואז מסתבר בטעות נתנו לגוצ'לו במקום שני שקי שינה, שק שינה זוגי, גוצ'לו לא יודע איך להסתדר ובורג'ו מנצלת אותו לנצל את ההזדמנות והם מחליטים לישון יחד בשק השינה המשותף ומשאירים לסבאש ומריאם את המיטה. מריאם וסבאש תוהים אם לספר לבורג'ו וגוצ'לו על גונש ומריאם אומרת שהיא קוראת לה גונש אבל טרם דיברה איתו על זה, והשם מקובל על סבאש, הם מחליטים בינתיים לשמור על כך בסוד מכולם כולל בורג'ו וגוצ'לו.  

מריאם וסבאש מבלים יחד את הלילה ומאושרים ותוהים אם לספר לבורג'ו וגוצ'לו על ההריון. מריאם אומרת שהיא קוראת לילדה גונש ועוד לא שאלה אותו וזה מקובל בסבאש, כפי שאנחנו ראינו בחלום של סבאש עוד בפרק 10 שהוא פרק 4 הטורקי. סבאש ומריאם מדברים על מתי הם התאהבו זה בזו וסבאש טוען שזה כשראה שהיא נכנסה לתוך האש כדי להציל ציפור ומריאם מדברת על איך שהוא קדח מחום לאחר שהציל אותה משריפה ואחר כך חטף אותה.

בזמן שהרביעייה נוסעת בקרוואן ששת עוקב אחריהם, מה שמרמז שהחשדות של בליז היו נכונים ואוקטאי חי. אוקטאי אכן חי ומסתתר בבית ועוקב אחרי כל המתרחש רק שעכשיו הוא איבד את אחד מרגליו ויש לו רגל מעץ. 

מגיע רגע החתונה וגוצ'לו שואל את בורג'ו אם לא כדאי שגם ינשאו בקרוב ובורג'ו מסויגת. מריאם וסבאש מאושרים ובדיוק כמו שהיה בקטע של קפיצה קדימה בפרק 49 סבאש אומר לבורג'ו וגוצ'לו שהם לא העדים היחידים שלהם ושואל את מריאם אם לספר להם והם מציגים את גונש שגם היא עדה לחתונה שהם מצפים לה.

סבאש ומריאם מסכימים להינשא ואומרים כן לפקיד וגוצ'לו ובורג'ו חותמים בתור עדים, אך רגע לפני שמספיקים לחגוג ולאחר שהפקיד כבר עזב מגיע אדם עם רגל מעץ חמוש באקדח ומכוון אליהם את אקדחו. 

לצפיה ב-'פרק 90 ואחרון - בליז מצילה את המצב '
פרק 90 ואחרון - בליז מצילה את המצב
03/06/2019 | 23:27
15
אוקטאי מגיע חמוש באקדח ומכוון אקדח אל הרביעייה בשוויץ בטענה שאמר להם שהוא ימצא אותם בכל מקום בעולם. מריאם שואלת איך הוא חי, והוא טוען ששילם על כך מחיר יקר ומראה את הרגל שלו מעץ. הוא אומר שיתחשבן עם כולם ומתחיל עם בורג'ו שהוא מאשים אותה בכך שהיא תמיד חוקרת גם כשאין מה לחקור ובעצמה לקחה על עצמה ירי של גוצ'לו ובמריאם מטיח שלכל אחד יש חברה לשעבר שהוא רוצה להרוג. סבאש דורש מאוקטאי שיתחשבן איתו ואוקטאי מבטיח לו שהוא יראה את כולם מתים ורק אז ירצח אותו. הוא מתכוון לפוצץ פצצה שתהרוג את כולם ומשתיק אותם בטענה שיפוצץ את הפצצה בעוד רגע. הוא עומד ללחוץ על הכפתור ואז נשמעת ירייה ומסתבר שזאת בליז שהגיע למקום וירתה באוקטאי. 

בליז מטיחה באוקטאי שאחיה ברק מחכה לו בצד השני וכך גם אביה של מריאם והאימא של גוצ'לו. אוקטאי לא נרגע ועומד לפוצץ את הפצצה בכוחותיו האחרונים ובליז יורה בו למוות רגע לפני שהוא מספיק ללחוץ על הכפתור. בליז אומרת שלא יודעת מה יהיה ומה תעשה ומריאם נותנת לה את האקדח ואומרת לה לברוח ושהיא לא ירתה בו, היא בכלל לא הייתה שם ובליז עוזבת. אימו של אוקטאי מחכה לשמוע חדשות ועצובה לשמוע שהפעם בנה באמת מת.  

סבאש שומע שיר ומריאם עם בטן גדולה ובינתיים עוברת חצי שנה ומריאם שרה את השיר על לא יכולה לספר את צרותיי וסבאש שואל אותה על כך. הם מתכוננים ללידתה הקרובה של גונש, וסבאש מתרגש ואומר שזאת פעם ראשונה שהוא מתגעגע למישהי שהוא עדיין לא פגש. סבאש שוב מבקש את עוגיות השמש של מריאם והיא הפעם רוצה להביא אותם לבן של טולין שנקשר אליה. סבאש מזהיר אותה שמסוכן ללכת כי הלידה צפויה בעשרת הימים הקרובים לפי הערכות הרופאים. הם גם צריכים לבוא לבקשת היד של ריזה שמבקש את ידה של אחת העובדות בחברה של יורדאל. 

יורדאל קשור לבנו והוא מדבר עם טולין איך זה יהיה עם הנכד ונראה שזה צפוי להיות כמו עם הילדים שלו. ואז עולה עניין וטולין לא מוכנה שיקראו לה סבתא והיא סיכמה זאת עם מריאם אך יורדאל מתעקש והיא מתחילה לזרוק עליו דברים. יורדאל שואל אם יקראו לה טטה. אגב כך האחיינית שלי קוראת לאימא שלי ולאימא של גיסי חשבתי שזה קשור לעברית שטטה קיצור של סבתא, אם כי בהזר המקסיקנית רפאל קרא למודסטה טטה, אבל מסתבר גם בטורקית יורדאל שואל אם הנכד שלו יקרא לה טטה, והם מתחילים לריב. 

נאז ויסמין מתכוננת לישיבה בחברה ומישהו עלול לשאול על אבא שלהן, אך מסתבר שהוא הוחלף בבנו. יסמין מראה תמונה שלו ורומזת שהוא צעיר וחתיך, אך נאז מתעקשת לסגור את הפרק הזה בחייה לאחר מותו של ברק. ויסמין ונאז עוזבות את העניין ומדברות על עתידן כרווקות. 

בורג'ו וגוצ'לו עובדים בסדנת ייצור ומסתבר שבורג'ו מסרבת למסד את הקשר והם חיים כבני זוג אך בורג'ו מסרבת למסד זאת עם מסמך. בורג'ו מקבלת תפקיד חדש במשטרה וגוצ'לו מקווה מאוד שמדובר במשטרת התנועה, אך לא מדובר במחלקת הרצח וגוצ'לו מצטער שיצטרך לדאוג לבורג'ו. גם ארטאן עובד איתם והם הולכים לבקשת היד של ריזה, אך בורג'ו טוענת שהיא לא יכולה כי יש לה עיסוקים אחרים וגוצ'לו וסבאש תוהים אם היא מתחמקת מביקור באחוזת סארגון כי היא יודעת שיורדאל שם. 

ריזה מבקש את ידה של המזכירה או ליתר דיוק יורדאל מבקש בשבילו כשגם משפחתה נוכחת ונראה שהם הולכים למסד את הקשר. 

בזמן שסבאש נמצא עם גוצ'לו יורדאל מתקשר אליו ומספר על הצירים שהתחילו למריאם, יורדאל מסביר למריאם איך לנשום כדי שלא תהיה בסכנה וכולם ממהרים לבית החולים. יש קפיצת זמן וסבאש אומר שלבתו גונש לא ייספר שהוא ואימה הכירו בתחנת המשטרה ועל הדברים שקראו לפני שהיא ואחיה נולדו ושהם היו עם אנשים מחרידים ומראים את הקבר של אוקטאי ואת דרין בגלריה מציירת בכעס, ובמקום זאת ייספר על דברים שמחים ועל אנשים טובים כמו אריף וגולמסר. 

חוזרים לבית החולים וכולם שמחים לאחר שמריאם יולדת ובורג'ו באה לבקר את מריאם ורואה את יורדאל ונראה שהיא צריכה להתקשר להודיע למשטרה שהנמלט נמצא שם והיא טוענת שאין קליטה ומצטרפת לחגיגה של כולם. 

לאחר כמה שנים בפארק גונש משחקים גונש ושני אחיה הקטנים הילדים של סבאש ומריאם. אחרי כמה נדנדות ומגלשות גונש באה להוריה ושואלת איך הם הכירו. סבאש ומריאם תוהים אם לספר לה ומחליטים להתחיל לספר ומתחילים עם המאפיה שבה עבדו מריאם ואריף ולא ברור אם הם הולכים לספר את האמת או להמציא איזה סיפור או קיצור תוך השמטת פרטים אבל כך נגמרת הסדרה. 

לצפיה ב-'נראה לי שקלטתי את ויוה'
נראה לי שקלטתי את ויוה
01/06/2019 | 02:04
5
118
אחרי אל פרינסיפה הם הביאו טלנובלה פורטוגלית, מאוד אהבה. נראה לי שהם מתכוונים להקדיש משבצת לז'אנר חדש ולראות איך יצליח פה. לפי מה שאני רואה בתגובות של אנשים בפייסבוק של ויוה אל פרינסיפה הצליחה כמו עם איזבל. עכשיו יש את הפורטוגלית. נראה איך יילך לה. כנראה ויוה מנסים לפנות לקהל יעד חדש כמו שעשו עם הקוריאניות והטורקיות ועכשיו עם הספרדית.
לצפיה ב-'באמת חבל שהערוץ ה"בינלאומי" ויוה פלוס '
באמת חבל שהערוץ ה"בינלאומי" ויוה פלוס
01/06/2019 | 02:26
2
92
זמין רק לטורקיות וקוריאניות ואת הז'אנרים החדשים שמים על ויוה כשלטורקיות יש 3 משבצות חדשות ו-3 משבצות חוזרות עם השבת בינץ', מה שמאוד מקפח את תוצרת אמריקה הלטינית. 

מעניין שאת הספרדיות בחרו בהתחלה לנסות עם ריימק לארגנטינאית כושלת ורק אחר כך עברו לספרדיות הרציניות איסבל ואל פרינסיפה. 

גם מעניין שבנוסף לבינץ' הם העדיפו להפוך את 23:20 למשבצת חדשה לראשונה בתולדות ויוה שכזכור כשמי זה מי באה במקום אהבות אמיתיות החליפו בינה לבין בלב הסערה ששודרה ב-20:00 כדי להספיק לשדר כשיש זכויות שידור ודווקא את המשבצת של 18:10 שכבר הייתה חדשה עם רבלדה ואחר כך עם הספרדית הראשונה לוסיה מחפשת אהבה, בדרך לאהבה ורק אלוהים סולח שימרו בתור משבצת חוזרת לשידורים החוזרים הטריים.

אבל איזו מהומה תהיה בפייסבוק אם טורקית אחת מתוך שלושת החדשות תוחלף בפורטוגלית או איטלקית, למרות שלספרדית ופורטוגזית יש את השפה, אבל אם יחליטו להביא איטלקיות או צרפתיות לא יהיה שום תירוץ לשדר אותן בויוה, גם על הקוריאניות הם מרגישים מקופחים על שיש רק 4 פרקים טורקיים בשבוע וגם השידורים החוזרים במשבצת של רסיסים מפריעים להם.

אגב הבנתי מתלונות בפייסבוק שהפורטוגלית לא נמצאת ב-VOD של סלקום. 
לצפיה ב-'נראה לי זה יהיה ככה בהתחלה בויוה'
נראה לי זה יהיה ככה בהתחלה בויוה
01/06/2019 | 03:14
1
63
גם הטורקיות והקוריאניות היו בהתחלה בויוה. נראה לי הם עושים בדיקה. כנראה כי אין הרבה ביקוש לטלנובלות לטיניות בעיקר לא ארגנטינאיות למרות שלא עושים מדד רייטינג אצל ויוה. בלאהוב עד המוות למשל הייתה מבוקשת בגלל הראשית אבל ראו שהיא בדיונית אז ירדו ממנה או שחששו בגלל הסוף. משפחתו של בעלי אפשר להבין שהיא לא זוכה להצלחה כמו דם ואדמה אבל בזמנו הטלנובלה המקסיקנית הכי מדוברת פה הייתה רובי אפילו שמעתי שהמורה בתיכון שלי ראתה את זה וכמובן היו לצד הראשית ועדיין מבקשים שתחזור למרות שמי שלא צופה בטלנובלות לא מכיר את הסדרה בניגוד לאמא או הכלה מאיסטנבול שבזכותן הטורקיות תופסות תאוצה בקרב התקשורת. מעולם לא היה רעש סביב טלנובלה מקסיקנית ושכוכבים מקסיקנים הגיעו לפה אף אחד לא פצה פה אפילו לא ויוה מיזמתם חוץ מוויליאם לוי שהתפרסם בזכות השתתפותו בקליפ של ג'ניפר לופז והשם משפחה היהודי. כשציינו את הגאלנים של כל הזמנים בעולם הטלנובלות לא הוזכר פרננדו קולונגה או מריו סימארו שגם היו אהודים מאוד בקרב צופי טלנובלות. ציינו רק את הארגנטינאים והטורקיים. כנראה הכתבה נעשתה בידי מישהו שלא צפה מעולם בטלנובלות ולא בקיא בה כי צופי ויוה הכירו עוד גאלנים חוץ מאלו שהיו ברשימה. גם ג'נקרלוס קנלה היה אהוד בזמן מלאך ושטן, יחסים מסוכנים ולאהוב את לולה ואם היה ממשיך לככב בטלנובלות אז היה נשמר ההאהדה כלפיו. בתקופת רובי סבסטיאן רולי גם היה יחסית אהוד עד שנעלם תקופה מסויימת עד לתשוקות וגם אז לא הצליחה הטלנובלה הזאת ובאהבות אמיתיות והחיים שגנבו ממני חזר לכבוש את הבנות בישראל עם הזוגיות שלו עם אנג'ליק בוייאר. אבל אף מהגאלנים הנ"ל לא הוכרו בתקשורת ולא עשו רעש ואני זוכרת שכשהפורום פה היה פעיל הרבה והייתה בתקופותיו הטובות, ארגנטינאיות שלטו אם זה בויוה ואם זה בפורום. היו תמיד למלחמה בין מקסיקו לארגנטינה עוד לפני תקופת הטורקיות והקוריאניות, הרבה גולשים פה העדיפו את ארגנטינאיות על פני מקסיקו ואפילו הרבה סלדו מהמקסיקניות וקראו להן זולות. כשאנט הייתה כותבת פה הייתה בין המיעוט שאהבה מקסיקניות ודווקא את רובי המוצלחת היא לא סבלה. גם בפורום רבלדה הרבה גולשים מפורום המורדים היו באים לשם והיו יורדים על רבלדה וקראו לו חיקוי זול. למרות שרבלדה הצליחה יותר מהמורדים בעולם פה בארץ המורדים עשו יותר רעש והנה יש את לאלי אספוסיטו שגם פימפמו עליה בכל הזדמנות כשהייתי מגיעה לפה למרות שהיא זמרת מצליחה מאוד בעולם ואפילו עשתה דואט עם טליה. אין ולא הייתה אצלנו כוכבת מקסיקנית שזכתה לרעש בגודל כזה בסגנון.
לצפיה ב-'רק 2 קוריאניות שודרו בויוה הרגיל '
רק 2 קוריאניות שודרו בויוה הרגיל
01/06/2019 | 15:45
44
הראשונה סאם סון המתוקה שהצופים גם התבקשו להביע את דעתם עליה וכשהדעה הייתה חיובית עליה החזירו אותה לשידור חוזר בויוה פלטינה ואחריה פתחו שם משבצת קוריאנית. ובמהלך זה הקוריאנית התקופתית הראשונה היהלום שבכתר גם שודרה בויוה הרגיל במקביל למשבצת הקבועה בויוה פלטינה. 

כשויוה היה בחיתוליו הארגנטינאיות והמקסיקניות היו כמעט כל הערוץ ואכן אז במקסיקו לא הפיקו טלנובלות כמו אדמה פראית, באהבה אין חוקים והחיים הכפולים של אסטלה קריז'ו ובמקסיקניות הרעים היו שטניים. בארגנטינאיות לרעים היו רגעי חולשה ודאגה לילדיהם בעוד במקסיקניות בחבקי אותי חזק פדריקו ששוחק על ידי ססר אבורה ארגן חטיפה של בנו כדי לדרוש כופר, וברק נשיקה מריאנו ששוחק על ידי אנריקה רוצ'ה ארגן התנקשות בראשית ולא היה אכפת לו שגם בנו היה במכונית ויכול היה גם להיהרג. לעומת זאת בבובה פראית פדריקו אמנם נתן למילי שהייתה בתו לעבוד כמשרתת, אבל כשגיסו דמיאן ניסה לאנוס אותה הוא הכניס לו מכות רצח ודמיאן נדהם מה גיסו עושה עניין ממשרתת וגם ביאגו אלדו סירניו היה בפאניקה כשבנו נחטף ולא סיכן את בנו כמו הרעים המקסיקניים. גם עכשיו המתחזה נהדרת, אבל שם זה עדיין בקטע הזה שתאומה אחת מלאך ותאומה שנייה שטן. אבל כל זה השתנה אצל קרלה אסטרדה בתקופתיות שבאהבת אמת הטובים לא היו צדיקים גמורים, מנואל הסכים לקנות לעצמו אישה, מתילדה התכוונה לברוח מיד לאחר החתונה שלה וגם אנטוניה לא הייתה שטנית לגמרי כמו מריה בחיים שגנבו ממני ואהבת אמת לא פיגרה באנושיות הדמויות מהקולומביאניות המעטות ששודרו אז.

אז יכול להיות שלאוהבי הארגנטינאיות נראה זול בזמנו שבמקסיקניות ואגב גם אצל יובנסיון שבחתולה פראית הרעה ניסתה לגנוב את הכסף של אחיה והתנכרה לו ברגע שגילתה שהוא מאומץ, והיריבה העיקרית של הראשית לא אהבה את הבן שלה ואף קנאה בבן שלה כשהראשי הקדיש לו תשומת לב כי חשב שהוא בנו שהרעים כאלה אטומים ולא אנושיים ובדרך כלל הטובים ובעיקר הטובה הראשית היא מלאך שגם עם מיקרוסקופ לא תמצא חסרונות אצלה. למרות שאני מדבר על פאולינה במתחזה ועל אסוסנה ברק נשיקה, אבל הבנתי שבנקמתה של אנחלה, היא שגם של טלוויסה היא נכנסה לחיי אנשים כדי לנקום באישה שאימה האשימה אותה בסבל שלה, כך שהיא ניסתה לנקום באישה, כך שלא הייתה כזאת צדיקה.

אבל העניין שאוהבי הארגנטינאיות ועכשיו גם אוהבי הטורקיות לא מעודכנים שטלוויסה זה כבר לא מה שהיה לפני 20 שנה ואפילו לפני 15 שנה וכבר מזמן אצל טלוויסה הרעים הם לא שטניים חסרי לב כמו אצל התסריטאי אלברטו גומז. 
לצפיה ב-'ויוה קלעו חזק עם איסבל ואל פרינסיפה '
ויוה קלעו חזק עם איסבל ואל פרינסיפה
03/06/2019 | 21:56
41
איסבל כי זה קשור להיסטוריה שלנו של הקמת האינקוויזיציה וגירוש ספרד שהראשיים בסדרה הם המלך והמלכה של אותה תקופה. ואל פרינסיפה נוגעת לטרור שהוא חלק משגרת חיינו וארגון הטרור בסדרה גם מגייס למלחמה בסוריה שזה קרוב אלינו.
לצפיה ב-'הלוואי שבהמשך יביאו גם איטלקיות'
הלוואי שבהמשך יביאו גם איטלקיות
04/06/2019 | 22:29
16
שאלות, חדשות, בקשות
01/06/2019 | 21:35
7
30
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'הלוק החדש של ויקטוריה רופו לטלנובלה חדשה'
הלוק החדש של ויקטוריה רופו לטלנובלה חדשה
29/05/2019 | 06:44
1
110
ומבטיחה שהפעם היא לא תבכה
לצפיה ב-''
30/05/2019 | 07:00
27
לצפיה ב-'עושה ניסיון'
עושה ניסיון
02/06/2019 | 12:56
31
לצפיה ב-'באהבה אין חוקים'
באהבה אין חוקים
02/06/2019 | 21:56
59
לפי אחד השחקנים בסדרה שהשתתף בצ'אט וידאו בפייסבוק הטלנובלה תסתיים ביולי במקסיקו.
לצפיה ב-'הילדה המדהימה הטורקית מאמא'
הילדה המדהימה הטורקית מאמא
02/06/2019 | 23:34
54
עם כלב/ה
לצפיה ב-'לכל אוהבי ברזיל- עלה ערוץ RECORD TV להוט'
לכל אוהבי ברזיל- עלה ערוץ RECORD TV להוט
03/06/2019 | 16:23
1
80
לא יודע איזה אפיק, זה מה שהם כתבו בפורום שלהם.

לפי האתר הרשמי של הערוץ משודרות שם כיום 4 טלנובלות- גרסא ברזילאית של בטי המכוערת, וטלנובלה תקופתית בין היתר...
https://recordtv.r7.com/programacao
לצפיה ב-'מגניב זה ערוץ 166 כל הכבוד להוט'
מגניב זה ערוץ 166 כל הכבוד להוט
03/06/2019 | 21:54
65
סופסוף גם ברזיל זוכים לייצוג בהחלט אציץ מפעם לפעם, שווה לחקור את השידורים שם
לצפיה ב-'פוליטי'
פוליטי
30/05/2019 | 07:19
20
72
לא ייאמן ששוב יש בחירות 
לדעתי ליברמן תכנן את זה מראש זו נקמה..
אני חשדתי בזמנו שהוא יעשה את זה תחת הטיקט של הביטחון,
על כל מה שביבי עשה לו בקדנציה הקודמת..אבל כנראה שליברמן
חשב עוד יותר קדימה ורצה גם לזכות על הדרך בקולות החילוניים.
אחרי הכל ביבי פגע בו מאוד גם בבחירות עצמן. הלך להתראיין לטלוויזיה
הרוסית, לא איפשר לו שום מהלך ביטחוני. ליברמן פשוט מחזיר לו. הוא גם
לא מאמין לו ולהבטחות שלו יותר-אין בכלל אמון ואפשר להבין את ליברמן.
אני בכלל לא מרחמת על ביבי אבל אני מודה שהייתי מעדיפה שליברמן פשוט
ימליץ על גנץ, אבל מצד שני שמחה קצת בשביל בנט ושקד שבטח משפשפים את 
העיניים ולא מאמינים שיש להם הזדמנות שנייה
במילה אחת ה-ז-י-ה 
לצפיה ב-'פשוט בושה של חברי כנסת מהקואליציה '
פשוט בושה של חברי כנסת מהקואליציה
30/05/2019 | 11:07
3
58
פשוט עזים לטבח, עושים כל מה שביבי אומר! לא ראיתי דבר כזה בחיי. כמו שח"כ מכחול לבן אמר, הם פשוט סמרטוטים. אני מאוד מקווה שחצי מהם לא יזכו להיבחר שוב ואז יאכלו את עצמם.

ומעולם לא ראיתי בנאדם עלוב ואנוכי כמו ביבי. אם זה לא יהיה הוא-זה לא יהיה אף אחד. ואפשר להאשים את ליברמן אבל ביבי לא פחות אשם יותר ממנו! אני מאוד מקווה שכשביבי יבחר שוב (והרי כולנו יודעים שזה יקרה) הפעם ריבלין יטיל את הקמת הממשלה על גנץ או על מישהו אחר, כי אי אפשר ככה יותר, לאנשים לא נמאס??
לצפיה ב-'נכון יש גם שמועה שביבי מתכוון כך לפזר את הכנסת כל הזמן '
נכון יש גם שמועה שביבי מתכוון כך לפזר את הכנסת כל הזמן
30/05/2019 | 12:35
41
כדי לדחות את השימוע בטענה של לא עושים שימוע בזמן בחירות. כי הרי הכסף של המדינה לא מעניין אותו. באמת לא ייאמן איך כולם מצייתים לו. אפילו רב אחד כתב בערוץ 7 לא ללכת עם המהלך, אבל נראה שסמוטריץ' לא ממש הקשיב. אבל איך שהח"כים של הליכוד מהמהרים על עתידם הפוליטי זה נורא ואם איילת שקד אכן תצטרף לליכוד לא יהיה למי להצביע כי הליכוד זה הכלבייה של ביבי.
לצפיה ב-'לגמרי סמרטוטים שלו'
לגמרי סמרטוטים שלו
02/06/2019 | 21:17
1
21
אבל מול העם הם לגמרי בשיכרון כח. הם והעומד בראשם.
חושבים שיש להם בעלות על המדינה. זה מה שקורה שהשילטון לא מתחלף כבר עשור. בעיקרון המנדט היה אמור לעבור לגנץ!
לצפיה ב-'ביבי ביצע מחטף פוליטי '
ביבי ביצע מחטף פוליטי
02/06/2019 | 22:46
15
שמשתווה או אף מתעלה על התרגיל המסריח של פרס ז"ל, במקום להחזיר את המנדט ושהנשיא יחליט אם לתת אותו לגנץ או לח"כ אחר מהליכוד ביבי פיזר את הכנסת כמה דקות לפני שהמועד שלו פג. לא מבין מדוע ליברמן הסכים להצביע בעד פיזור הכנסת, בעצם ברור הוא מקווה להגדיל את כוחו בבחירות אבל היה עדיף לו ללכת עם גנץ או עם ח"כ אחר מהליכוד.

אבל מדהים איך שלפני הבחירות הם איימו שאם לא יצביעו ליכוד ממשלת שמאל וכך הצליח לחסל את בנט, ונראה שביבי אכל את הלב כי לו היה בנט הייתה לו בחירה בין ליברמן והחרדים לבנט וסמוטריץ' שהיו רבים על תיק המשפטים, אבל עכשיו מיקי זוהר נזכר שלמעשה הבוחרים של 65 ח"כים הצביעו בשני פתקים פתק אחד למפלגתם ופתק אחד לביבי ולכן שני מיליון רצו את ביבי כראש ממשלה ולכן זה אנטי דמוקרטי שמישהו אחר יהיה ראש ממשלה. אבל מילא מיקי זוהר, הח"כים החדשים משלים את עצמם שהאיחוד עם כחלון יעזור להם לשחזר את ההישג הם בעצמם קבעו שיהיו ח"כים רק במשך חודש וחצי במיוחד כשביבי גם החליט לא לערוך פרימריס בליכוד ואין להם אפשרות לזוז קדימה ברשימה ורובם זזים אחורה בגלל האיחוד עם כחלון. 
לצפיה ב-'באמת לא ייאמן ביבי צריך להצטער שחיסל את בנט פוליטית '
באמת לא ייאמן ביבי צריך להצטער שחיסל את בנט פוליטית
30/05/2019 | 12:31
1
37
עם ארבעת המנדטים של בנט הייתה לביבי קואליציה צרה בלי ליברמן, אם כי גם אז בנט היה דורש את תיק המשפטים לשקד וסמוטריץ' לעצמו וזה גם יכול היה להיתקע וככה ליברמן דפק אותו עם נושא גיוס החרדים, לא ייאמן פעמיים בשנה בחירות ולפני התאריך המתוכנן שזה נובמבר. ועכשיו כולם יודעים שביבי רוצה חסינות. 

האמת שבכך שביבי פיזר את הכנסת ובכך מנע מגנץ או מח"כ אחר בליכוד אפילו לנסות להרכיב ממשלה, זה מסריח, שאם לא אני אז אף אחד, כי לפי החוק היו צריכים להעניק לגנץ הזדמנות וביבי טרף את הקלפים ופיזר את הכנסת. 
לצפיה ב-'לא רק שכולם יודעים שהוא רוצה חסינות אלא שגם נודע'
לא רק שכולם יודעים שהוא רוצה חסינות אלא שגם נודע
02/06/2019 | 21:22
25
שהוא היה מסוגל לחבור עם השמאל והערבים העיקר טובתו האישית.
אבל גם עכשיו המעריצים ימשיכו להצביע לו! עיוורון.
לצפיה ב-'אני הצבעתי לליברמן'
אני הצבעתי לליברמן
30/05/2019 | 20:54
1
39
אבל מפחדת לבזבז את הקול שלי אז אצביע הפעם כחול לבן כי אני בספק שלליברמן יש סיכוי. מקווה שלפיד וליברמן יהיו בקואליציה יחד ושיעיפו כבר את ביבי נמאס לי ממנו.
לצפיה ב-'האמת חשבתי שלליברמן אין סיכוי בבחירות האחרונות '
האמת חשבתי שלליברמן אין סיכוי בבחירות האחרונות
30/05/2019 | 22:15
35
והופתעתי שבניגוד לסקרים ליברמן עבר ובנט לא. אך מסתבר שלליברמן יש את החמישה מנדטים של דוברי רוסית שמצביעים לו רק בגלל השפה שלו, הם יתמכו בו אם יהיה בעד מדינת הלכה ואם יהיה בעד הפרדת דת מהמדינה, אם יהיה בעד טרנספר של ערבים או בעד זכות שיבה, כי לדעתם "רוסים" צריכים להצביע ל"רוסים". כנ"ל לבית היהודי יש מצביעים רק בגלל הכיפה הסרוגה ולא משנה אם יחברו לעוצמה או למר"צ ולש"ס מצביעים חלק בגלל החרדיות וחלק בגלל המזרחיות. ולכן כשהימין החדש וזהות היו מפלגות לכל המגזרים עם אידיאולוגיה שפונה לכולם הם נכשלו כי יש אנשים שמצביעים שבטית לרוסי/מזרחי/חרדי/סרוג.
לצפיה ב-'שמעתם על המועמד הארגנטינאי הניאו נאצי?'
שמעתם על המועמד הארגנטינאי הניאו נאצי?
30/05/2019 | 21:02
47
גם בארגנטינה הולך להיות בחירות. מקווה שמקרי ימשיך את הנשיאות. זה מסוכן עבורנו שנשיא ארגנטינאי ניאו נאצי ייבחר. במידה וייבחר הוא הודיע שיעיף את שגרירות ישראל. הוא אנטישמי מובהק. אז נראה אם יבקשו גם עם ארגנטינה להחרים את הטלנובלות שלהם כמו עם טורקיה.
לצפיה ב-'לא ייאמן עד כמה שפוטים הח"כים של הליכוד '
לא ייאמן עד כמה שפוטים הח"כים של הליכוד
30/05/2019 | 22:08
1
45
הרי אף אחד לא ניהל מו"מ קואליציוני עם ביבי כולם אמרו לו הכול או כלום!!! אפילו סמוטריץ' שנתניהו שידך בינו בינו לבין עוצמה יהודית ובזכות זה המפלגות נכנסו לכנסת סחטו את החינוך והמשפטים ועם חמישה מנדטים מה שהיה לבנט עם שמונה ולכן גם ליברמן לא זז מילימטר והחרדים לא זזו מילימטר ואי אפשר היה לגשר. 

כחול לבן פוסלים את ביבי רק בגלל כתב האישום, זאת אומרת שלכל 32 הח"כים של הליכוד למעט ביבי, ביטן וחיים כ"ץ הייתה אופציה לממשלת אחדות עם כחול לבן, עם כאפשרות אמיתית או כצעד טקטי כדי להוזיל את מחיר השותפות הטבעיות. כל אחד מ-32 הח"כים של הליכוד למעט אלה שתחת שימוע או כתב אישום יכלו להרכיב ממשלה ביתר קלות מביבי והליכוד רק ביבי, הולכים לבחירות ואחרי הבחירות ביבי עדיין מדמם תחת כתב אישום, עדיין כולם יסחטו אותו, ביבי בעמדה גרועה בכל מו"מ קואליציוני, עדיין ליברמן אם יעבור את אחוז החסימה ידרוש הכול והחרדים ידרשו הכול. ביבי הוא המועמד הכי גרוע להרכבת ממשלה והליכודניקים מגינים עליו בחירוף נפש אפילו שהוא גם ככה לחיץ אבל עכשיו תחת כתבי האישום הוא סחיט פי כמה משהיה קודם. כל ההסכמים הקואליציוניים נחתמו כמה שעות לפני פיזור הכנסת, זה לא רק ליברמן, אף אחד לא היה מוכן לוותר על כלום לנתניהו כי נתניהו תלוי בכולם, החולשה הפוליטית של ביבי לא צורמת לליכודניקים? 
לצפיה ב-'צריך לקוות שהליכוד לא יצליחו להעלות את מס' המנדטים שלהם'
צריך לקוות שהליכוד לא יצליחו להעלות את מס' המנדטים שלהם
02/06/2019 | 21:27
19
ושליברמן אכן יתחזק עוד יותר וככה חוזרים לנקודת ההתחלה.
ואז המנדט יעבור למישהו אחר. אמן
לצפיה ב-'מישהו שמע על מצולמים?'
מישהו שמע על מצולמים?
02/06/2019 | 02:16
33
בכיכובם של מה קשור. אני מתה עליהם ושלום החתיך מזכיר לי את בן דודה שלי. רק למה דחפו פוליטיקה ששלום משחק מועמד מטעם הליכוד שקורא לעצמו שמשון גבאי. חבל. אבל יש דמות נשית שתחליף את זינה למרות שהן לא דומות בכלל אבל שלום יגלם אותה. מעניין שתמיד יוצא לשלום לשחק נשים.  למי שאין הוט יכול לראות באינטרנט אולי ביוטיוב של הוט.
לצפיה ב-'יא ויוה חידשו את העיצוב של האתר כל הכותרות בוורוד'
יא ויוה חידשו את העיצוב של האתר כל הכותרות בוורוד
02/06/2019 | 20:52
35
לצפיה ב-'נראה שביבי אוהב לחזור על טעויות, עכשיו מפטר את בנט ושקד'
נראה שביבי אוהב לחזור על טעויות, עכשיו מפטר את בנט ושקד
02/06/2019 | 21:08
6
32
שאם הוא לא היה הולך להם על הראש בקמפיין האחרון הייתה לו היום ממשלה.
כמה עזות מצח יש בו. פשוט אין בושה. ועוד שקד חשבה שהוא ישריין אותה בליכוד.. בערוץ 13 פורסם ששרה לא הרשתה לו לצרף אותה משהו שאני בעצמי חשבתי עליו, ובגלל זה לא הבנתי את הנאיביות של שקד זה גם ידוע שביבי מסמן אנשים ומחרים אותם, כמו שהוא עשה לסער ולעוד רבים אחרים. הוא פשוט חושב שהוא איזה מלך ואישתו חושבת שהיא אשכרה מלכה וכולם הנתינים שלהם. ולא משנה כמה נזק שני אילה ימשיכו לעשות למדינה המעריצים יצביעו. באמת שכבר אין מילים. לא רק שהוא בכלל לא מתפקד כראש ממשלה ופוחד מהצל של עצמו הוא ושרה חושבים אך ורק על עצמם על טובתם האישית. כולי תקווה ששוב ליברמן יהיה לשון המאזניים וסופסוף ביבי יילך הבייתה.
לצפיה ב-'הליכודניקים הבינו שהסיכוי היחיד שלהם ל-40 מנדטים הוא אם '
הליכודניקים הבינו שהסיכוי היחיד שלהם ל-40 מנדטים הוא אם
02/06/2019 | 22:56
1
35
איילת שקד תשובץ בליכוד, אבל נראה שלשרה יש דברים יותר חשובים ממנדטים לבעלה.

ביבי פיטר אותם בטענה שלא נבחרו ולמה אם הוא לא הצליח להדביק קואליציה סימן שגם הוא נבחר רק כח"כ ולא כראש ממשלה. וגם מה זה לא נבחרו קיבלו 140 אלף קולות שעם אחוז החסימה שביבי רצה לקדם ודרעי לא נתן היו להם שלושה או ארבעה מנדטים בהתאם להסכם העודפים. זה לא שהם קיבלו את מספר הקולות של אורן חזן או גל הירש זה אחוז החסימה יש להם לפחות 3.5 מנדטים לפי התפלגות הבוחרים. טוב מזל שכל השרים בליכוד הגיעו למקום ריאלי כי אחרת היה מפטר את השרים שהיו מתחת למקום ה-35? אה בעצם הוא צריך לפטר את איוב קרא שהוא לא נבחר בדיוק כמו בנט ושקד. אבל לפחות איילת שקד לא בליכוד אז יהיה לי למי להצביע אלא אם כן תחליט לפרוש מהפוליטיקה או לקחת פסק זמן. 
לצפיה ב-'אולי בעצם אנחנו צריכים להגיד לשרה תודה'
אולי בעצם אנחנו צריכים להגיד לשרה תודה
03/06/2019 | 06:55
24
ככה "בזכותה" הליכוד לא יזכה במנדטים נוספים ואיילת שקד תישאר לצד בנט בימין החדש.
ואכן, אם ביבי אומר שאין להם מנדט אז מה לגביו? גם לו אין שום מנדט שהרי הוא לא
הצליח להקים קואליציה! כזה נפוח ומלא בעצמו.
אגב את ההצהרה של בנט אתמול פחות אהבתי, שיהיה פחות "ממלכתי" וככה יזכה
בהרבה יותר קולות לפי דעתי. שילמד מליברמן
לצפיה ב-'נראה שחיים רמון צדק ביבי פיזר את הכנסת ב-2013 '
נראה שחיים רמון צדק ביבי פיזר את הכנסת ב-2013
02/06/2019 | 23:16
3
29
לא בגלל ישראל היום אלא בגלל שנמאס לו מממשלה בלי חרדים שיש בה את בנט ולפיד ששואפים שרוצים לרשת אותו, הוא רוצה להיות מוקף חרדים שאין להם שאיפה לראשות ממשלה והם רוצים רק כסף ולא לשרת בצבא ולכן ביבי לחרדים פותח רגליים ועם בנט וליברמן מנהל מו"מ קשוח מאוד. 
לצפיה ב-'הוא חי בסרט שהוא אחד ויחיד ושאין לו תחליף'
הוא חי בסרט שהוא אחד ויחיד ושאין לו תחליף
03/06/2019 | 06:59
2
37
מחכה לראות אותו מאבד את המנדט ויוצא מהכנסת בבושת פנים.
ייזכר כראש הממשלה הכי גרוע שהיה פה יחד עם שרון.
לצפיה ב-'בדיוק קיבלתי ווטסאפ שביבי מסתכל למעלה ואומר '
בדיוק קיבלתי ווטסאפ שביבי מסתכל למעלה ואומר
03/06/2019 | 15:11
1
31
"אלוהים, אם לא תעזור לי, זה סימן שגם אתה סמולני". 
לצפיה ב-''
04/06/2019 | 22:30
8
לצפיה ב-'הסוף של אל פרינסיפה (ספוילר למי שלא סיים) בין סוף פתוח לסוף '
הסוף של אל פרינסיפה (ספוילר למי שלא סיים) בין סוף פתוח לסוף
28/05/2019 | 23:11
3
60
טראגי. בעוד פרן הגוסס מצליח למנוע מחאלד לרצוח את חאוויר ומשלם בחייו על עזרתו מסתבר שפטימה נפצעה אם כי בניגוד למקובל בטלנובלות הפציעת ירי לא בגב ולא בחזה ולא בבטן אלא בצוואר ונראה שהיא גוססת ומצד אחד מגיעה בדיוק משטרה ופטימה רק מתה או איבדה את ההכרה כך שאולי עוד אפשר להציל אותה אבל מסיימים כמו שהתחילו את הסדרה וכמו שנגמר מותו של עבדו שבאל פרינסיפה הכול מסתיים במים מלוחים או בקרקעית הים או בדמעות. 

וכדי שהסוף לא יהיה פתוח לגמרי לדמויות אחרות תוך כדי הכתוביות מראים מה קורה עם השאר. פארוק בא לבקר את נייט בבית החולים ולפני כן בחדשות הציגו את נייט כטרוריסטית שאמרו שהיא נעצרה כשעמדה לפוצץ את עצמה, מה שלא מדויק, היא הראתה שיש עליה חגורת נפץ וביקשה שינטרלו אותה ועמדה בסבלנות עד שיעשו זאת. ועוד יותר מדגישים שהיא קרובת משפחה של מתכנן הפיגועים, מה שנכון שהיא בת דודתו וגיסתו של חאלד ואחותו של עבדו שניסה לבצע פיגוע התאבדות קטלני. כך שמצד אחד היא לא באזיקים ומצד שני השוטרים משגיחים עליה וזה לא ברור אם בתור עדה או בתור עצורה, אבל גם אם תשב בכלא היא לא ביצעה פיגוע בסוף והכלא לא כל כך גרוע כמו התנאים בהן החזיקו אותה סלמן עם עוד ארבע בנות וגם היא עשתה הכול כדי לא לבצע את הפיגוע וגם ניסתה לעצור את נסירה וגם איימו על משפחתה, אך לא ברור אם הכריחו אותה לשים חגורת נפץ על עצמה או שמו אותה בכוח ובכך לא ברור אם תהיה בכלא לזמן מה. בכל מקרה מכיוון כשמשפחת אל בארק קיבלה מסוכנות הביון זהויות חדשות ומקום מגורים חלופי, אז בטח היו גם מסמכים לנייט שהייתה אמורה להיות בפנימיה וחאלד הוציא אותה משם כי קודם נתן לה טלפון נייד. אז יכול להיות שפארוק בה לקחת אותה ויכול להיות שמפרסמים בחדשות שהיא יושבת בכלא כטרוריסטית כשלמעשה היא תחיה בזהות אחרת בצרפת ולכן לא טרחו לפרסם את זה שהיא לא נעצרה כשעמדה לפוצץ את עצמה כפי שפורסם אלא ביקשה שיצילו אותה ושניסתה להרחיק אנשים שלא יהיו בסכנה למקרה שיפעילו את החגורה שלה בשלט ושהעדות שלה הייתה קריטית בחשיפתו של חאלד.  

בכתוביות האלה מראים את רות ורקל מבקרות בקבר של פרן, ומצד אחד מראים את חאוויר סובל ומתאבל אך לא מראים את הקבר של פטימה ואז מסיימים את הסדרה עם קטעים של הראשיים אמנם מהעבר, אבל עדיין שקודם הראו מה קורה עכשיו עם סיום הסדרה עם הדמויות ואז ראשיים כשהראשית כנראה מתה. 

איזה מזל היה לנייט ולפטימה שחאלד היה אובססיבי לפטימה שסלמן שכנראה לא היה רק אינטרסנט רודף בצע כמו חאלד וכנראה האמין בדרך הג'יהאד רצה לפוצץ את נייט בדיוק כשניטרלו אותה. אך חאלד לא רצה שגם פטימה תיהרג ובעיקר רצה להחזיק בשלט שמפעיל את חגורת הנפץ ובכך למעשה יכול להרוג את אחותה הקטנה של פטימה בכל רגע ובכך הכריח את פטימה לבוא איתו. לשם כך כדי למנוע מסלמן להפעיל את הפצצה שהייתה הורגת את נייט, פטימה, חוויאר, פרן וגם את חאלד וסלמן הוא הרג את דודו סלמן. 

לא היה גבול לשאפתנות של חאלד הוא הסגיר את הבוס שלו ראש ארגון הטרור מרואן ובכך הוכיח נאמנות לסוכנות הביון כשלמעשה כוונתו הייתה להזיז אותו מהדרך ולבצע את הפיגוע ההמוני בעצמו ובכך להוכיח כי הוא ראוי לרשת את מקומו. ולמעשה כמעט נגרם פיגוע שהיה הורג את מלכי ספרד ומרוקו ורק בזכות אחד הטרוריסטים שתפס רגליים קרות ולא רצה למות ובכך אפשר לחוויאר ופרן לברוח מאיסמעיל הפנאט ואפשר להם זמן לנטרל את הפצצה ונייט, נסירה ועוד שתי בנות עם חגורות נפץ למעשה הייתה תוכנית ב' או למעשה היו שלושה פיגועים במקומות קרובים ביום אחד אולי מכיוון שהיה מדובר בגרנדה שהיא המעוז האסלאמי האחרון שנפגש תוכנן יום של לא פחות מחמישה פיגועים המוניים בגרנדה כהכרזת מלחמה על ספרד שצריכה לחזור לאסלאם על פי הג'יהדיסטים. ובדרך חאלד גם תכנן לנקום בפטימה על בגידתה עם חאוויר על ידי רצח אחותה כאחת הטרוריסטיות.  

הכי חשוב שרובלדו שקיבל שוחד ובכך שיתף פעולה עם חאלד וסוכנות הביון הצרפתים כדי לגרום לפיגועים בסאוטה כדי להכשיל את פרויקט הגשר בין ספרד לאפריקה ולגרום לבניית המנהרה נעצר ושחיתותו ושיתוף הפעולה שלו עם מתכנן הפיגועים בגרנדה נחשפה. 

לא ברור גם מה קרה לפקונדו ונור לאחר שחאלד השתמש בהם כהסחה בזמן שהצליח לברוח עם פטימה ועם פקונדו עדיין מנהל את עסקי הסמים של פארוק ואם לאחר שהנוער של השכונה החזיק את השוטרים והאזרחים בתחנת המשטרה כבני ערובה כדי שיאפשר לחאלד לברוח עכשיו העתיד של הנוער באל פרינסיפה הוא "רק" הסחר בסמים ולא הטרור? 

לא ייאמן לאיזה פנאט הפך סרחיו שהתאסלם והתחיל להטיף לג'יהאד ופיתה כמה בנות בטענה שהוא אוהב אותם וגם נייט נפלה ברשתו כשבהתחלה רצתה להיות איתו ואחר כך להוציא אותה מהטירוף וראתה את פרצופו האמיתי כשהוא בה להשגיח עליה בתור שבויה והתייחס אליה כאילו לא מכיר אותה ובסוף גם כמעט רצח את אחת הבנות שהצליחו לברוח ורק מטי המדהימה הרגה אותו בזמן ועל שילמה מחיר כבד (לא מוות) כשאחיו חואן מנואל היה בין המשתלטים על תחנת המשטרה והחזיק אותה כבת ערובה וגם שם עליה מדי אסירה, אבל חואן מנואל עם כל הראש והצלצולים התגלה כפחדן ובעוד יחידת החילוץ הרגה את שאר המשתלטים על תחנת המשטרה חואן מנואל הניח את הנשק והרים ידיים ומטי קלטה שהוא לא רוצה למות וגרמה לו לעבוד על חאלד ולגרום לו לחשוב שהרשויות נכנעו לדרישות שלו ושהוא עדיין מחזיק בה כבת ערובה. 

בניגוד לחכים סמי שהחליף אותו בתחנת המשטרה גם היה מוסלמי, אבל הוא באמת הזדעזע מהפיגועים בגרנדה ובכה שזאת לא דרך האסלאם. 

גם לאחר שקילס הסגיר את עצמו האבא של אלפי שקיבל שוחד כדי שבנו יקח על עצמו את האשמה של הבן של קילס ורצח/הרג הבן של פרן אז כשזה נחשף אביו של אלפי היה צפוי להיעצר על קבלת שוחד והמשפחה הייתה נשארת ללא פרנסה ורקל ריחמה על הבחור שניסתה להרוג כשחשבה כשהוא רצח את בנה ואמנם הוא צילם אותה מפירה את תנאי צו ההרחקה כדי לסחוט ממנה עזרה, היא התעקשה שפרן יעזור ופרן הסכים לממן לנהל לימודי נהיגה לאלפי שיוכל להחליף את אביו במונית, ולא ברור מה יהיה עם זה לאחר מותו של פרן. 
לצפיה ב-'פרק 52 - סרה מקריב את עצמו כדי למצוא ראיות '
פרק 52 - סרה מקריב את עצמו כדי למצוא ראיות
29/05/2019 | 15:41
10
פואד עומד להיות מוחזר לכלא וסרה מתנצל בפני מוריי ומסביר לו שלא היה עושה זאת לא היה יודע שזה יעלה בחיי סוכנים וחשב שזה יועיל להם ומוריי מזכיר לו את מה שאמר לפואד לגבי המניע האמיתי שלו שזה כסף. פרן ומוריי שמים לב שהשוטרים שלוקחים את פואד הם לא אותם שוטרים ומנסים למנוע את בריחתו של פואד אך ללא הצלחה וסלמן לוקח את פואד. 

פואד מאשים את פטימה שמסיטה את חאלד מהדרך וסלמן מבטיח לרצוח את פטימה כדי שחאלד יחזור לדרך הג'יהאד אבל באמצע הדרך יש להם פנצ'ר ובזמן שסלמן מוציא כלים לתקן הוא רוצח את פואד. 

סרה הולך להיכנס לכלא וסלינס מבטיחה לו הגנה על משפחתו וכשהם מגלים את מותו של פואד הם למעשה מגלים שעורך הדין של פואד שהיה גם עורך הדין של איסמעיל בקשר עם רובלדו. 

סרה מצוטט לשיחה בין עורך הדין של פואד לרובלדו שבה הם קובעים להיפגש ומבקש מסלינס עזרה כדי להקליט את השיחה ולהשיג ראיות נגד רובלדו, אך לסלינס אין אנשים למשימה וסרה מחליט לעקוב אחריהם ולהקליט את השיחה בעצמו ושותל את הטלפון שלו במקום המפגש של רובלדו ועורך הדין אך רובלדו מגלה את מיקום הטלפון של סרה וזועם עליו ונשלח רוצח שכיר שמחסל את סרה במכוניתו. 

מוריי מגלה שפטימה עם חאלד ומנסה לברר מה קורה אך חאלד מגרש אותו ופטימה פוחדת ומבקשת מנור להעביר מסר למוריי ונור שמה לב שעוקבים אחריה ומעבירה למוריי מסר דרך פקונדו שלא יתקרב לבית כי הוא עלול להיות בסכנה. חאלד מנסה לאנוס את פטימה בטענה שהם בעל ואישה ומנסה לשכב איתה בכוח, פטימה מתנגדת נחרצות ואף מאיימת להתאבד. 

חמזה אומר לפארוק שהצליח לשכנע את איסמעיל שכפי שהוא ציפו לא האמינו לו שהוא נפגש עם בת זוג ולכן הוא המציא שפארוק שלח אותו ופארוק מבקש ממנו למצוא את חומרי הנפץ.  
לצפיה ב-'פרק 53 - סרה השאיר ראיות של חשבונות בנק '
פרק 53 - סרה השאיר ראיות של חשבונות בנק
31/05/2019 | 01:00
6
אשתו של סרה מספרת שסרה אמר לה שהיא לא צריכה לדאוג ויש כסף ושצריך להשיג את המידע לפני שאחרים יגיעו אליו ואכן מוריי מחפש את חשבונות הבנק לפני שרובלדו יחסום את הגישה. אישתו של סרה תוהה למקור הכסף ושואלת אם בעלה אכן היה בוגד, ומוריי מסביר שמת כאדם ראוי שנלחם כדי לחשוף את הפשע. מוריי וסלינס מגיעים לחשבונות הבנק באי קיימן מטעם החברות של המנהרה. 

מוריי ופרן מבינים שמתוכנן פיגוע במפגש גרנדה של מלכי ספרד ומרוקו ומוריי עושה הכול כדי שפגישת המלכים תבוטל. אך גם רובלדו וגם סופי הסוכנת הצרפתית מתנגדים וסופי אף מציעה לחסל את מוריי שלא בהכרח להרוג יש דרכים יעילות יותר. ולמרות המאמצים של סלינס ומוריי מפגש המלכים לא מבוטל.

פארוק מנחה את חמזה למצוא את חומרי הנפץ וגם מוריי מצטרף למהלך ונותן לחמזה כתובת אליה ישלח את תצלום חומרי הנפץ שתהיה להם תמונה ובכך מוריי יוכל להזהיר מפני הפיגוע המתוכנן בגרנדה ולבטל את פגישת המלכים וגם מכשירי איתור שעליו לשים על חומרי הנפץ. פארוק מזכיר למוריי את הבטחתו לדרכונים וזהות אחרת שתאפשר לכל משפחתו כולל פטימה לעזוב אחרת לא ישתף פעולה. 

מוריי מספר לפרן על תוכניותיו ופרן מוחה על כך שמנצלים ומסכנים את חמזה בצורה כזאת. הוא מטיח במוריי שהוא בוטח בסוחר סמים שמטיל על ילדים את העבודה השחורה והוא חשב שהם טובים יותר ומסתבר שלא ושחמזה הוא ילד שצריך ללמוד או לצאת עם בחורות ושהוא חשב שמוריי שונה. 

חמזה מצליח לשים את מכשיר האיתור על חומרי הנפץ כשמטי ופרן מגיעים לאזור ועוקבים אחרי המתרחש ומכשירי האיתור עובדים. רגע לפני שחמזה הולך הוא נזכר שהיה צריך גם לצלם והוא חוזרת כדי לצלם ומצלם את חומרי הנפץ. אך לא מספיק לעזוב ונתפס ברגע האחרון על ידי איסמעיל ואנשיו. 

נייט צריכה לעזוב לפנימייה למרות שהיא לא רוצה בכך והיא מספרת לחאלד על כוונת ליצור קשר עם סרחיו ולהוציא אותו מהג'יהאד. חאלד נותן לנייט טלפון נייד. פטימה מבחינה בקרבה בין נייט לחאלד ושואלת את חאלד לפשר הדבר וחאלד טוען שנייט חושבת שהיא בוגדת שיוצאת עם הרוצח של אחיהם, פטימה דורשת מחאלד שלא יתקרב לאף אחד ממשפחתה.  
לצפיה ב-'פרק 54 - חמזה ניצל '
פרק 54 - חמזה ניצל
31/05/2019 | 15:10
5
חמזה נתפס על ידי איסמעיל ואנשיו, אך מטי ופרן עוקבים אחרי המתרחש ומצליחים לחלץ את חמזה מהבור שאיסמעיל ואנשיו תוקעים אותו בו ומצילים אותו ולוקחים אותו לבית חולים, תוך הסתרת זהותו כדי שחאלד יחשוב שהוא מת. פרן סובל מכך שחמזה צריך להיות מורחק ממשפחתו ולחיות בזהות בדויה מכיוון שהם סיכנו אותו ככה. 

מתפרסם בחדשות בכל ספר שחוויאר שהיה שוטר בזהות של חוויאר מוריי למעשה היה סוכן סמוי של סוכנות הביון, ושהוא סרח ומסר מידע לארגון טרור. מוריי המום מהחדשות. החדשות מגיעים גם לפארוק שעכשיו מכשיר האיתור חושף שחומרי הנפץ הם בביתו של חאלד ופארוק מתבקש להוציא אותם משם. אך פארוק תוהה אם מוריי יכול לעמוד בהבטחתו עכשיו כשיש חקירות נגדו.

כל המשטרה וגם משפחת אל בארק נחשפת למידע שחוויאר היה סוכן סמוי והוא למעשה לא שוטר ורק מטי ופרן ידעו את זה עוד קודם. נביל מקבל שוב את המינוי למפקח בתחנה של פרן והפעם מוריי לא יכול להדיח אותו והוא תוהה אם פרן ידע שמוריי הוא סוכן סמוי. חאלד מאושר מכך שהצליח לנטרל את מוריי ומחייך חיוך ניצחון מול פטימה.

פארוק פורץ לבית של חאלד ומבקש מפטימה להסיח את דעתו של חאלד בזמן שהם משיגים את חומרי הנפץ. כדי לקחת את חומרי הנפץ ונתפס על ידי סלמן, אך פארוק מאיים על סלמן ודורש ממנו למסור את חומרי הנפץ. פטימה לא מצליחה להסיח את דעתו של חאלד לכל הזמן הדרוש לפארוק והם שומעים רעשים. סלמן מצליח להתגבר על פארוק ועומד להרוג אותו, אך חאלד ופטימה מגיעים וחאלד עוצר את סלמן מלרצוח את פארוק וסלמן מספר לו על גניבת חומרי הנפץ. 

מוריי מתפרץ למשרד של רובלדו ומטיח בו את רצח סרה ומאשים אותו שחשף אותו כדי לנטרל אותו ולא לחשוף את השחיתויות שלו. רובלדו אומר שכבר שבעה חודשים מוריי מפריע והכול רק כדי לשכב עם פטימה בן בארק, חוויאר לא מתאפק ויוצא משליטה ומכניס אגרוף לרובלדו ונעצר. 
לצפיה ב-'כמה מילים על אדמה פראית... '
כמה מילים על אדמה פראית...
29/05/2019 | 07:04
3
65
סופסוף איסבל מודה בפני דניאל שגם היא אוהבת אותו ואפילו מסכימה לברוח איתו איזו סצנה יפה איך שהם התנשקו ביער אבל איך שהיא מגלה לו על הקריש דם של סרחיו הוא מבין שהם לא יכולים כרגע לעזוב הכל וצריכים להיות לצדו. סרחיו פשוט הזוי, רק בגלל שהבין שאיסבל לא מרגישה כמוהו הוא פשוט החליט לשתות לשכרה ובחוסר אחריות לנהוג חזרה אז מה הפלא שעשה את אותה תאונה? ובכלל הוא מתנהג בצורה ילדותית איך שעוקץ את איסבל ומדבר אלייה לא יפה כאילו היא אשמה שהיא לא אוהבת אותו, ובתאונה בטח שהיא לא אשמה, אלא האימפולסיביות שלו. כך או כך המצב הוא ששלושת האחים אוטרו מאוהבים באיסבל! 

עוד דמות מעצבנת זו רחינה, למרבה הצער היא נפלה קורבן לאונס קבוצתי אבל מה היא מתפלאת הרי בזמנו איקר וחבריו סיממו אותה וגרמו לה לקפוץ לבריכה מהגג בזמן שיכלה לההירג. אז מה הגברת עושה עכשיו? שוב מתקרבת לאיקר וחבריו ששוב מסממים אותה. אז מה היא ציפתה ועוד זורמת עם הרמאות שלו כלפי אלחנדרה ומבטיחה לשמור בסוד רק כי הוא מבטיח לה שהוא רוצה אותה ולא את אלחנדרה. בלי קשר לעובדה שאלחנדרה לא סובלת אותו, מה פתאום רחינה מסתירה ממנה את ההתערבות של איקר עלייה? 

לעומתה אלחנדרה ממש חמודה מתייחסת אלייה ממש כמו אל אחות, לא מגיע לה להיות חברה שלה והיא עוד נותנת לה לגור איתה באחוזה. רק צרות היא מביאה מקווה שבקרוב תחזור לביתה עם כל הצער על מה שקרה לה. אבל איזה סצנות יפות של אלחנדרה ואוריאל זוג ממש מתוק. איך שהם עושים מחוות מרגשות אחד לשנייה בעזרתה של כרמלה שעוזרת להם להתחמק מאמפרו כל פעם חח רק מסכנה דווקא בה הם נעזרים שהיא בעצמה יש לה רגשות כלפי אוריאל

אפרופו אמפרו מעניין למה היא מעדיפה את אניבל על פני דניאל איך שכפתה על ארתורו לתת את המנסרה לאניבל שינסה לחלץ אותה מהמשבר, כמובן שעכשיו המנסרה תשקע עוד יותר כי כל העסקים של אניבל מלוכלכים שלא לדבר על הקשרים המפוקפקים שלו עם ראש העיירה שבעצם הסכים לעזור לו רק בגלל שאניבל סוחט אותו ומאיים עליו. ובכלל איסבל הייתה צריכה לעזוב אותו עוד מזמן במיוחד אחרי שהתחיל להיות אלים כלפייה וכמעט אנס אותה, ועוד עכשיו שגילתה את ההודעות של אירנה בטלפון שלו נראה שסופסוף נפל לה האסימון
לצפיה ב-'כן סרחיו ממש ילדותי עם השתייה שלו '
כן סרחיו ממש ילדותי עם השתייה שלו
29/05/2019 | 13:35
2
33
אחרי שאיסבל דחתה אותו ונהיגה אחרי זה ואיזו חמודה איסבל שכשהיא ודניאל תכננו לברוח היא סיפרה לו על הקריש דם של סרחיו שאם הם יעזבו יכול להיות שהם לא יראו את סרחיו יותר לעולם כי הוא עלול למות.

רחינה באמת מטומטמת שהיא נופלת פעם אחר פעם לפח של איקר ולא מספרת לאלחנדרה על התככים של איקר. 

אלחנדרה ואוריאל חמודים וגם כרמלה שלמרות שהיא מאוהבת באוריאל היא עוזרת לו ולאלחנדרה. אגב בזכות הסדרה הזאת ועוד סדרה גיליתי שבספרדית כרמלה וכרמן זה אותו שם, כי כרמן זה קיצור של כרמלה כמו שצ'אווה זה קיצור של סלוודור, אלכס זה קיצור של אלחנדרו וצ'בלה זה קיצור של איסבל. 

בכל מקרה ארתורו החליט לסגור את המנסרה לאחר שאניבל ודניאל הלכו מכות בגללה כך שזה לא שדניאל עמד לקבל אותה ואניבל משקר לכולם שיש לו לקוח מעולה שזה אמדור ראש העיר אבל התנאי שלו שאניבל ינהל, בעוד האמת היא שאניבל סוחט את אמדור לקנות ומסבך אותו עם קרלוס שהבטיח לקנות ממנו ושום תנאי כזה לא מוצב על ידי אמדור, אבל יש את ההעדפה של אמפרו כלפי אניבל, אולי כי לא סולחת לדניאל את הרומן מקרולינה שמבחינתה הבת של המאהבת של בעלה וגם דניאל עושה מה שהוא חושב לנכון ועל אניבל היא יכולה להשפיע בקלות.
לצפיה ב-'לגבי קרולינה'
לגבי קרולינה
30/05/2019 | 06:46
1
38
הובן שאמא שלה אכן הייתה המאהבת של ארתורו,
אבל אני מניחה שהיא לא הבת של ארתורו כי הרי היא ודניאל ניהלו יחסים עד לא מזמן.
לצפיה ב-'לא החשש הוא לא לגילוי עריות '
לא החשש הוא לא לגילוי עריות
30/05/2019 | 12:47
28
אמפרו שונאת את כל המשפחה. 
לצפיה ב-'תגידו ויוה לא אמורים לפרסם את המחליפה של דם ואדמה?'
תגידו ויוה לא אמורים לפרסם את המחליפה של דם ואדמה?
29/05/2019 | 04:10
2
47
ב27 ליוני היא מסתיימת. יש לה 72 פרקים. יום שלישי הבא זה 55 פרקים.
לצפיה ב-'לפי מתי שפרסמו את המחליפה של אהבה בצרות '
לפי מתי שפרסמו את המחליפה של אהבה בצרות
29/05/2019 | 06:44
56
בערך כחודש לפני עליית נראה שויוה אמורים לפרסם בשבוע הבא, אם כי בדרך כלל על ויוה פלוס מפרסמים יותר מהר מבויוה הרגיל, אבל עברו הזמנים שידענו על המחליפות חודש וחצי לפני עלייתם, ארבע שבועות לפני זה המקרה הטוב ביותר.
לצפיה ב-'הלוואי שזו תהיה ברזילאית'
הלוואי שזו תהיה ברזילאית
30/05/2019 | 06:59
24
לצפיה ב-'באיזה טלנובלות אתם צופים כרגע?'
באיזה טלנובלות אתם צופים כרגע?
25/05/2019 | 03:44
19
99
באיזה טלנובלות אתם צופים כרגע?
ובכמה טלנובלות אתם צופים ביום?

אני צופה כרגע ב:
לאהוב עד מוות
דם ואדמה 

והטלנובלות הישנות יותר :
מאה ימים להתאהב
בובה פראית שידור חוזר
והשוד הגדול
(אני כל כך מקווה שהטלנבלות הישנות ישארו הרבה זמן בהוט וי או די.
מישהו יודע עד מתי הטלנובלות צפויות להיות בהוט וי או די ?
אני דואגת שימחקו את השוד הגדול לפני שאסיים לצפות בטלנובלה הזאת.)

מישהו יודע מה המחליפות של משפחתו של בעלי ודם ואדמה?
הן מסתיימות בחודש יולי.
מה המחליפות האפשריות?

והאם צפויה עונה חדשה של אישה רעה ושל באהבה אין חוקים?

לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
25/05/2019 | 11:58
1
98
אני צופה כרגע בערוץ ויוה באני בטי המכוערת, המתחזה, דם ואדמה ואל פרינסיפה שבאל פרינסיפה נשארו לי 2 פרקים ואני מתכוון להתחיל את לאהוב עד המוות.

בויוה פלוס אני כרגע בהקפאה של הצפייה באישה שאחזור אליה אחרי שאסיים את אובססיה ועדיין לא צפיתי בכל פרקי העונה הראשונה כשהעונה השנייה צפויה להתחיל מחרותיים. העונה השנייה מתחילה מפרק 98 ואני בפרק 61 של העונה הראשונה ואני צופה באהבה בצרות ומתכנן להתחיל את בונג סון האדירה.

לגבי VOD אני לא יודע בפרטנר VOD אין שום יציבות לגבי זמן ירידת הסדרות יש סדרות שהורידו חודשיים לאחר סיומן ויש סדרות שנשארו חודשים לאחר שהסתיימו. בהוט הבנתי שאימא הטורקית עדיין שם והורידו רק את אם סודית הקוריאנית ובקרוב מורידים את איסבל ורק אלוהים סולח. כך שאני מניח שהשוד הגדול לא תרד בקרוב.

אין לי שום מושג לגבי המחליפות של משפחתו של בעלי ודם ואדמה, אבל ויוה קצת הרגיעו בפייסבוק שבקרוב יעלו ברזילאית ובקרוב זה רק במקום אחת מהן. מחליפות אפשריות הן העונה השנייה של באהבה אין חוקים, ברזילאית, ולגבי דם ואדמה זאת הפעם הראשונה בתולדות הערוץ שבשעה הזאת משדרים סדרה חדשה אני לא יודע אם זה יימשך או שויוה יעשו 4 שידורים חוזרים, 2 מהזמן הקרוב ו-2 וינטג'.

באישה רעה צפויה עונה שנייה שטרם התחילו לצלם ולא ברור אם ויוה ירכשו אותה ומתי. כי כשסיימו לצלם את העונה הראשונה לא תכננו עונה שנייה והסדרה נראית סגורה מכל הקצוות.

באהבה אין חוקים צפויה עונה שנייה שהתחילה לא מזמן במקסיקו ומהניסיון של משפחתו של בעלי, ונדטה, אישה ואובססיה נראה שויוה יביאו את העונה השנייה כפי שהבטיחו.
לצפיה ב-''
26/05/2019 | 05:39
46
מקווה שישאירו לי את השוד הגדול ואת מאה ימים להתאהב בוי או די להרבה זמן..
ברזילאית חדשה זה מעולה
איזה ברזילאית אפשרית?
מקווה לתקופתית.
4 שידורים חוזרים זה גרוע.
אלא אם כן זה יהיה מלון הסודות
או טלנובלה תקופתית.
באהבה אין חוקים זה מעולה.
מחכה לעונה החדשה
האם תהיה גם עונה שלישית?

לצפיה ב-'צופה כרגע בדם ואדמה ולאהוב עד המוות מהיום'
צופה כרגע בדם ואדמה ולאהוב עד המוות מהיום
25/05/2019 | 18:47
3
81
מתכוונת גם לראות את אובססיה וסודות אפלים.

השאלה השנייה לא רלוונטית לגבי כי עדיין לא סידרתי את הסדרות מה אראה אבל בכל אופן אעשה מה שאני יכולה כדי לא להיות הפגרה עם לאהוב עד מוות כי עלולים לספלייר לי וגם כי אני מנהלת קבוצה של הסדרה בפייסבוק.

העונה השנייה של באהבה אין חוקים משודרת כיום במקסיקו לא יודעת מתי ויוה יוכלו לרכוש אותה מקווה שבקרוב אבל העדיפות היא ברזילאית. כנראה הברזילאית תחליף את הטלנובלה הכי קרובה לסיום בויוה כמו שהבטיחו ויוה באחת התגובות של הגולשים בפייסבוק. ואם ש.ח יחליף את דם ואדמה אז הולך להיות מלחמה וירטואלית כלפי ויוה על מחזור. או שיביאו משהו ארגנטינאי יש את פעמוני לילה מטלפה אולי יביאו למרות שמבחינתי לא אתנגד בכלל לבאהבה אין חוקים עונה שנייה אבל זה לא ימצא חן בעיני הגולשים שתי מקסיקניות ואף ארגנטינאית אחת.
לצפיה ב-'אם במשפחתו של בעלי 257 פרקים כפי שכתבו פה '
אם במשפחתו של בעלי 257 פרקים כפי שכתבו פה
25/05/2019 | 20:01
1
62
זה ממש לא עקרוני השבוע בין הסיום של דם ואהבה לסיום משפחתו של בעלי, כך שזה ממש לא איזו מהן תוחלף בברזילאית חדשה.
לצפיה ב-'אני לא יודעת מתי מסתיימת משפחתו של בעלי'
אני לא יודעת מתי מסתיימת משפחתו של בעלי
29/05/2019 | 04:21
30
אבל לפי החישוב שלי אם סה"כ הפרקים בויוה הוא מדוייק אז בעוד חודש נגמר דם ואדמה.
לצפיה ב-''
26/05/2019 | 06:12
39
לאהוב עד המוות טלנובלה מדהימה!
אשמח מאוד לעוד מקסיקנית
למשל עונה חדשה של באהבה אין חוקים.
גם ברזילאית זה מעולה עדיף ברזילאית תקופתית.
4 שידורים חוזרים זה גרוע מאוד.
אלא אם כן זה מלון הסודות או טלנובלה תקופתית.
מקווה לטלנובלה חדשה ולא מחזור של שידור חוזר .
לצפיה ב-'רק באחת'
רק באחת
26/05/2019 | 08:16
2
72
Argentina tierra de amor y venganza
טלנובלה ארגנטינאית תקופתית במקביל לשידור בארגנטינה.
לצפיה ב-''
27/05/2019 | 10:06
1
36
על מה הטלנובלה? כמה פרקים?
אולי אתה תמליץ עליה לויוה?
אני מאוד אוהבת טלנובלות תקופתיות..
לצפיה ב-'תקופתית, שנות ה-30'
תקופתית, שנות ה-30
27/05/2019 | 14:01
49
יש עניין של נקמה בין חברים מהמלחמה (כיאה לטלנובלות של פולקא)...יש קאסט טוב כולל תגליות של שחקנים שהביאו מספרד (אחד מהראשיים נגיד).

מוזמנת להמליץ לויוה ;)
כרגע נמצאים בפרקי ה-50, צפויה להיות משודרת עד סוף השנה אז...תעשי את החישוב
לצפיה ב-'כרגע רק 2'
כרגע רק 2
26/05/2019 | 18:01
2
84
אישה ונור - שם אני בבינג' על כל הפרקים - גם מה שעוד לא שודר בסיבוב הזה בישראל (הכל בקישור הזה)
לצפיה ב-'תודה על האתר '
תודה על האתר
26/05/2019 | 19:20
62
בתקווה שיהיו שם עוד סדרות טורקיות ששודרו בעבר עם כתוביות בעברית. בינתיים ראיתי נור, רסיסים ואיך לא הכלה מאיסטנבול.
לצפיה ב-''
27/05/2019 | 10:30
27
לצפיה ב-''
28/05/2019 | 07:08
4
72
השוד הגדול-פרקים אחרונים. ואל דאגה הוט ענו לי בזמנו שהיא לא תרד כל כך מהר:)
אדמה פראית
ובונג סון האדירה

אחרי שאסיים את השוד אגביר משמעותית את הקצב עם אדמה פראית,
ומקווה שאחת המחליפות בויוה תהיה ברזילאית חדשה בתקווה שזו תהיה אחת מהשלושה
לצפיה ב-''
28/05/2019 | 08:00
1
44
הלוואי והשוד הגדול לא ייעלם עוד חודשיים לפחות.
כי אם ימחק בעוד חודש אז אאלץ לוותר על טלנובלה אחרת כדי להשלים במהירות גבוהה את השוד הגדול..

הטלנובלות שציינת המחליפות האפשריות הן מושלמות!!
אני רוצה שויוה יביאו את כל הטלנובלות שציינת...

גם אדמה פראית מעולה.
אהבתי במיוחד את פרק הסיום המרגש..
צפיתי בה מזמן.

לצפיה ב-'איזה חלום אם הכל היה מגיע חח'
איזה חלום אם הכל היה מגיע חח
30/05/2019 | 07:03
40
אבל אם ויוה יביאו לפחות אחת מהשלושה אני אהיה מרוצה. רק שלא יביאו את אילה של תשע שישמרו את הרצועה לנגלה הבאה ששם באמת יש דברים שווים של תשע כמו השומר השביעי והטלנובלה החדשה של ז'וליאנה פאייס.
לצפיה ב-'אני קצת איבדתי תקווה שאחת מהן תגיע'
אני קצת איבדתי תקווה שאחת מהן תגיע
28/05/2019 | 08:06
1
68
ככה שאולי אתחיל לראות בקרוב Deus Salve o Rei
לצפיה ב-'אם ויוה עדיין נאמנים לרצף של שבע היא אמורה להיות הבאה בתור'
אם ויוה עדיין נאמנים לרצף של שבע היא אמורה להיות הבאה בתור
30/05/2019 | 07:09
40
אבל אצל ויוה אף פעם אי אפשר לדעת חח..
לצפיה ב-'כרגע שתיים '
כרגע שתיים
02/06/2019 | 11:44
1
22
argentina ,tierra de amor y venganza
otros pecados (אוניטריו).

במקביל לשידור בארגנטינה 
לצפיה ב-''
03/06/2019 | 05:47
6
לצפיה ב-'לאהוב עד המוות- ספיישל פתיחה'
לאהוב עד המוות- ספיישל פתיחה
25/05/2019 | 02:43
90
349
טלנובלה מקסיקנית מ2018-2019 בכיכובם של אנג'ליק בוייאר ומישל בראון שעוסקת בגלגול נשמות. הרעים של הטלנובלה הם אלחנדרו נונייז, קלאודיה מרטין ונסטור רודולפו ובהשתתפות מיוחדת של אלכסיס אז'אלה.
ההפקה היא טלויסה בשיתוף יוניביסיון ולמון וזה הפרוייקט הראשון שהגיע לפה עם שיתופי הפקה של מקסיקו וארה"ב.
הטלנובלה...
המשך>>
טלנובלה מקסיקנית מ2018-2019 בכיכובם של אנג'ליק בוייאר ומישל בראון שעוסקת בגלגול נשמות. הרעים של הטלנובלה הם אלחנדרו נונייז, קלאודיה מרטין ונסטור רודולפו ובהשתתפות מיוחדת של אלכסיס אז'אלה.
ההפקה היא טלויסה בשיתוף יוניביסיון ולמון וזה הפרוייקט הראשון שהגיע לפה עם שיתופי הפקה של מקסיקו וארה"ב.
הטלנובלה קטפה את מיטב הפרסים השנה עליהם אפרט בהמשך.

לצפיה ב-'בונג סון האדירה - פרקים ראשונים'
בונג סון האדירה - פרקים ראשונים
24/05/2019 | 13:54
6
53
בינתיים צפיתי בפרק הראשון וזו נראית סדרה מקסימה ומשעשעת פרק ראשון מעולה! כיף לראות שוב את פארק בו יאנג המקסימה והמוכשרת הסצנה שהיא שלחה את כל העבריינים שחסמו את הכביש לבית חולים הייתה ענקית לאחד הורידה ארבע שיניים אחד העיפה לבריכה השני לתוך הקיר לרביעי שברה את היד חחח ויצאה בזול אחרי שמין היוק העיד לטובתה כאילו הילדים שהיו באוטובוס המציאו את כל זה כי מי יאמין שבחורה אחת שלא נראית חזקה במיוחד עשתה את כל זה מין היוק כל כך התרשם ממנה עד ששכר אותה כשומרת ראש שלו לאור האיומים שמקבל והמעקב איך הוא ניסה לעשות איתה הורדת ידיים כמבחן קבלה וכמעט סיים גם הוא עם יד שבורה שלא לדבר על המזכיר שלו שגם אותו שלחה לבית חולים חחחח ואיך שתמיד מגיבה בשיא התמימות כאילו לא מבינה מאיפה זה בא לה

מסתבר ש"כח העל" עובר בתורשה אצל כל בנות המשפחהאבל הוא נלקח מהן ברגע שהן מנצלות את זה למטרות לא צודקותכמו שקרה לאימה חח.. ממש אהבתי עלילה מקורית ומשעשעת הכל נראה כמו קומיקס חי כזה, גאוני רק איזו מסכנה בונג סון-בעוד מין היוק שם עלייה עין היא בכלל מסתכלת לכיוון השוטר שלמד איתה יחד אבל בינתיים נראה שהוא לא ממש סופר אותה אם כי אין ספק שהוא גם לא מתעלם ממנה לחלוטין אחרת הוא לא היה מגיע עד לבית שלה להביא לה את השוקר החשמלי להגנה עצמית בינתיים מישהי נרצחת בשכונה של בונג סון והאיומים על מנכ"ל חברת משחקי המחשב מין היוק ממשיכים. נראה שבונג סון תצטרך בקרוב לתרום לא מעט מכישורייה הלא רגילים חח

למרות שמה שבאמת מעניין אותה זה ליצור משחק מחשב משלה בחברה לאור העובדה שהיא לא יכולה להפגין את הכח המיוחד שלה עד הסוף ומתי שבא לה, ככה במחשב היא תוכל להעניק לדמות את כל היכולות שיש לה עצמה ולהביא את עצמה לידיי ביטוי גם בצורה הזו. אבל נראה שבינתיים המשימה של בונג סון ומין היוק תהיה לגבור על האיש שעורב לו
לצפיה ב-'עלה גם העמוד של הסדרה באתר ויוה'
עלה גם העמוד של הסדרה באתר ויוה
24/05/2019 | 13:57
4
35
אהבתי את הפרומו והגלריה
לצפיה ב-'פספסתי את הפרקים הראשונים'
פספסתי את הפרקים הראשונים
24/05/2019 | 20:33
3
21
מתי יש שידור חוזר?
לצפיה ב-'אם יש לך הוט שני הפרקים הראשונים כבר עלו ל-VOD '
אם יש לך הוט שני הפרקים הראשונים כבר עלו ל-VOD
24/05/2019 | 21:20
1
31
השידור החוזר היה היום בארבע אבל יהיו עוד שידורים חוזרים נראה לי בשלישי ורביעי בטח יבגני יידע להגיד לך טוב יותר
לצפיה ב-'יש לי יס'
יש לי יס
25/05/2019 | 19:21
20
כשבדקתי עדיין לא עלה שם
אנסה ביום שלישי להקליט
לצפיה ב-'שידורים חוזרים '
שידורים חוזרים
25/05/2019 | 00:54
26
ביום שלישי ב-19:00 שידור חוזר של הפרק הראשון. וביום הרביעי ב-19:00 שידור חוזר של הפרק השני. השידורים החוזרים של הפרק הראשון גם ביום שלישי ב-23:50 וביום רביעי ב-9:20 ו-14:10 והשידורים החוזרים של הפרק השני גם ביום רביעי ב-23:50 וביום חמישי ב-9:20 וב-14-10 וגם ביום ראשון לא הזה אלא הבא ב-9:20 וב-14:10 של הפרק השני.
לצפיה ב-'פרק 2 כולם מתחילים להתקרב!'
פרק 2 כולם מתחילים להתקרב!
27/05/2019 | 07:04
31
בונג סון מתחילה בעבודתה כשומרת הראש של מין היוק והם מצליחים לצלם את לוחית האופנוע של המטרידן בעזרת טיסן צילום! לא לפני שהוא לוקח אותה איתו למסע קניות ומפיל עלייה לסחוב לו את כל השקיות

במקביל עוד פשע מתרחש בשכונה כשהפעם זה מסתיים בחטיפה ולא ברצח! היות ובונג סון ראתה את הפושע גם עלייה מוצבת שמירה! מסתבר שהפושע רצח את הקורבן הראשון בטעות והוא פשוט פסיכופט שחוטף נשים כדי שיהיו שלו. היה מצחיק לראות את בונג סון שומרת על מין היוק כשמאחורייה ניצב שומר הראש שלה שגוק דו הורה להציב לה איך מין היוק ניסה להיפטר ממנו "תעשה איתה קרב תרנגולים.."

אבל איזה מלחיץ שבסוף דקרו את אותו שומר בשירותים מה שגרם לגוק דו ללכת ולחפש בעצמו את בונג סון מתוך דאגה לשלומה כשלבסוף הוא מוצא אותה אצל מין היוק ונתקף קנאה רשמית אפשר לומר ששניהם התחילו לריב עלייה חחח איזה חמוד מין היוק איך ששיכנע אותה שהוא "פוחד" להישאר לבד בלילה כדי שתישאר איתו ואיך שהוא זורם איתה שהוא כאילו הומו ושתנצל אותו כדי לעורר קנאה בגוק דו רק כדי להיות קרוב אלייה

הרגה אותי אמא של בונג סון איך התלהבה ממנו כשראתה אותם במאפיית האגוזים שלהם, רק מהמחשבה שבונג סון כביכול השיגה חתן עשיר חחח אהבתי גם איך שבונג סון קרעה את הנעליים מעל רגליו של מנהיג החבורה שהציק לאותו ילד מסכן באמצע הרחוב מצחיק לראות איך בהתחלה כולם חושבים שהיא חלשה ושהיא לא יודעת לאן הכניסה את עצמה ואז פתאום הם רועדים ממנה כמו שפנים

קשה לבחור מי מתאים יותר לבונג סון מין היוק או גוק די שניהם כאלה חמודים ורואים שלשניהם יש רגשות טובים כלפי בונג סון אבל אני כבר יודעת עם מי היא תישאר בסוף גם כי בטעות ספיילרתי לעצמי חח וגם כי ויוה הגאונים חשפו את זה בתמונה האחרונה בגלרייה
שאלות, חדשות, בקשות
24/05/2019 | 22:19
12
54
שבת שלום
לצפיה ב-'סרחיו סנדל ולאורה פלורס '
סרחיו סנדל ולאורה פלורס
24/05/2019 | 22:44
1
65
בסדרת ספין אופ לזוג הגיי ממשפחתו של בעלי שייקחו בה חלק.
לצפיה ב-'אגב, הוא יהיה דמות טובה לשם שינוי.'
אגב, הוא יהיה דמות טובה לשם שינוי.
25/05/2019 | 21:04
24
לצפיה ב-'התפרסם הפרומו של בונג סון האדירה'
התפרסם הפרומו של בונג סון האדירה
21/05/2019 | 17:34
74
נראה 

ואת אהבה בצרות תחליף "מיסטי" דרמת מתח, שעל זה אוותר 
לצפיה ב-'היום נאלצתי לצפות בפרקים 33-34 בדם ואדמה '
היום נאלצתי לצפות בפרקים 33-34 בדם ואדמה
25/05/2019 | 00:48
34
לפני שצפיתי בפרקים 30-32 כי פרק 34 לא הוקלט/נמחק והייתי בפרק 19. אמנם עשיתי מרתון והשלמתי פרקים 20-29 אבל לא הספקתי להשלים את כל הפרקים לפני שיעברו שבועיים מהשידור החוזר האחרון של פרק 34. בפרק 33 גם צפיתי כי הוא שודר גם לפני שבועיים בגלל יום הזיכרון אז העדפתי להשלים אותו במקליט האוטמטי. בזה לשם שינוי היה יתרון של הוט ויס על פרטנר שמאז שהתחילו לשים גם סדרות של ויוה פלוס ב-VOD התחילו להתקמצן על ויוה הרגיל. אבל איזה מזל שגם תמיד אהבה וגם לאהוב עד המוות עלו ל-VOD ומקווה שהבעיה תסתיים בדם ואדמה וכנראה אישה רעה שאופתע מאוד לטובה אם אחרי שבפעם הראשונה ששודרה הייתה ב-VOD של פרטנר תהיה גם בפעם השנייה. אבל מקווה שכמו עם תמיד אהבה ולאהוב עד המוות גם המחליפות של דם ואהבה ומשפחתו של בעלי יעלו ל-VOD ותקופת היובש של הספרדית ב-VOD של פרטנר הסתיימה.

את לאהוב עד המוות רוב הסיכויים שאתחיל בעוד שבוע וחצי. את תמיד אהבה אני בינתיים לא מקליט ולא מתחיל לצפות בה אולי אם יתפנה העומס והיא תישאר לאורך זמן ב-VOD בינתיים יש סדר עדיפויות כי את בטי המכוערת לא ראיתי עד עכשיו ואת המתחזה לפני כ-18 שנה התחלתי לראות מהאמצע ועכשיו אני משלים את ההתחלה הנהדרת. 
לצפיה ב-'מזל טוב לזוריה וגה ואלברטו גרה לרגל הולדת תינוק שני'
מזל טוב לזוריה וגה ואלברטו גרה לרגל הולדת תינוק שני
25/05/2019 | 14:21
56
לזוג כבר יש בת בשם לואה ועכשיו מצטרף למשפחה תינוק חמוד בשם לוקה
לצפיה ב-'מזל טוב לכוכב רק אלוהים סולח, מארק טאצ'ר שעומד להתחתן השנה'
מזל טוב לכוכב רק אלוהים סולח, מארק טאצ'ר שעומד להתחתן השנה
25/05/2019 | 18:23
58
עם בת זוגו ששיחקה בPapa a toda madre
לצפיה ב-'מזל טוב לאינגריד מרץ שילדה בת'
מזל טוב לאינגריד מרץ שילדה בת
25/05/2019 | 20:04
55
אינגריד מרץ ילדה לפני יומיים את בתה הראשונה מרטינה
לצפיה ב-'איזה הבדל בין קלאודיה מרטין המהממת לקמילה סודי הנטולת חן'
איזה הבדל בין קלאודיה מרטין המהממת לקמילה סודי הנטולת חן
26/05/2019 | 02:15
57
לא פלא שקלאודיה הייתה המועדפת לגלם את רובי וגם במשחק היא יודעת לשחק רעה ויכולים להיווכח זאת כיום בויוה. קמילה יותר מתאימה לגלם את מריבל ואם לא קלאודיה אז אלחנדרה לסקאנו שלה רוצים לתת את מריבל וגם לה יש ניסיון כרעה. עוד מריבל תהיה יותר יפה מרובי

לצפיה ב-'תמונה חדשה של פרננדו קולונגה'
תמונה חדשה של פרננדו קולונגה
26/05/2019 | 02:17
61
עם המרשעת קטלינה קרייאל ברימייק לעריסת הזאבים בפסטיבל קאן.
לצפיה ב-'העלילה הרשמית של אישה רעה עונה שנייה'
העלילה הרשמית של אישה רעה עונה שנייה
26/05/2019 | 03:06
2
80
לפי מה שניתן לראות פה דויד יהיה הפקח/בלש שיחקור את היעלמותה של מוניקה ושיכול לעזור לאלטגרסיה למצוא את האהבה מחדש.
לצפיה ב-'כבר עדיף להישאר עם עונה 1 וזהו'
כבר עדיף להישאר עם עונה 1 וזהו
29/05/2019 | 01:56
1
33
רצחו את דויד צוקרו?! מה הפשע הזה?!
לצפיה ב-'מאוד קיוותי שלא יעלו את בובה פראית 2 שבה לאישה רעה '
מאוד קיוותי שלא יעלו את בובה פראית 2 שבה לאישה רעה
29/05/2019 | 06:52
35
איבו ומילי נהרגים בתאונה והסדרה היא על הבת שלהם שנטליה אורירו משחקת, ברוך השם זה לא קרה. לטלמונדו כנראה משעמם, חששתי שבעונה השנייה של מלכת הדרום יחזירו את טרסה לעולם הפשע ובסוף גם יענישו עם הנרקונובלות שעכשיו בטלמונדו אין סתירה בין סחר בסמים לסוף טוב, מסתבר שזה על הבת של טרסה שאויביה תוקפים וטרסה צריכה להגן עליה. 

באישה רעה אני לא יודע מה יותר גרוע רצח סאול או החשש שלי מחידוש המאבק בין אלטגרסיה ומוניקה על ליבו של סאול והפיכתה של אלטגרסיה שוב לרעה עד שתמצא את הסוף הרע של דונה ברברה מהספר, מהסרט ומהסדרה.  

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ