לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'הזוכים בטקס tvynovelas'
הזוכים בטקס tvynovelas
27/03/2017 | 10:25
27
75
לשנת 2017 הם:
לצפיה ב-'השחקן הראשי והשחקנית הראשית הטובים ביותר לשנת 2017'
השחקן הראשי והשחקנית הראשית הטובים ביותר לשנת 2017
27/03/2017 | 10:29
5
69
סבסטיאן רולי ואנגליק בוייר

לצפיה ב-'הזוכים בטקס'
הזוכים בטקס
27/03/2017 | 11:41
3
50
לצפיה ב-'מושלמים'
מושלמים
27/03/2017 | 22:26
2
22
אהבתי גם את הלבוש
לצפיה ב-'התסרוקת של סבסטיאן מזכירה את הלוק של מרסלו מאנה כפול שלוש'
התסרוקת של סבסטיאן מזכירה את הלוק של מרסלו מאנה כפול שלוש
27/03/2017 | 22:32
1
12
לצפיה ב-'חח נכון! ואנג'ליק ומאייטה הלכו על אותה תסרוקת'
חח נכון! ואנג'ליק ומאייטה הלכו על אותה תסרוקת
27/03/2017 | 22:36
28
שתיהן מהממות וסבסטיאן הורס כהרגלו
לצפיה ב-'איזה יופי הכי מגיע להם שמחה שהם זכו!'
איזה יופי הכי מגיע להם שמחה שהם זכו!
27/03/2017 | 22:24
11
לצפיה ב-'הטלנובלה הכי טובה והסדרה הכי טובה'
הטלנובלה הכי טובה והסדרה הכי טובה
27/03/2017 | 10:34
64
המועמדת ונשים בשחור
לצפיה ב-'השחקן הותיק הכי טוב והשחקנית הותיקה הכי טובה'
השחקן הותיק הכי טוב והשחקנית הותיקה הכי טובה
27/03/2017 | 10:37
58
ססר אבורה מלאס אמזונס והלנה רוחו מהמועמדת
לצפיה ב-'הרשע הכי טוב והרשעית הכי טובה'
הרשע הכי טוב והרשעית הכי טובה
27/03/2017 | 10:42
52
חואן קרלוס בארטו(המועמדת) ואזלה רובינסון(יין האהבה).
לצפיה ב-'שחקנים הצעירים הכי טובים'
שחקנים הצעירים הכי טובים
27/03/2017 | 10:46
47
פולו מורין ורנאטה נוטני(חלום של אהבה).
לצפיה ב-'תגלית השנה'
תגלית השנה
27/03/2017 | 10:49
4
55
ברברה לופז מיין האהבה וקרלוס ריברה ממלון הסודות
לצפיה ב-' '
27/03/2017 | 11:46
3
31
הכי הגיע לקרלוס ריברה!
לצפיה ב-'והוא זכה פעמיים'
והוא זכה פעמיים
27/03/2017 | 11:49
1
29
לצפיה ב-'כמו שרק מגיע לו'
כמו שרק מגיע לו
27/03/2017 | 11:52
38
לצערי אני לא יכול להגיד על הרבה מהרשימה הזו. סבסטיאן למשל.
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
27/03/2017 | 22:27
8
לצפיה ב-'coestelar השנתי'
coestelar השנתי
27/03/2017 | 10:57
1
47
סוזנה גונזלס מהמועמדת וקרלוס ריברה ממלון הסודות
לצפיה ב-'זה כוכב/ת משנה. סתם שתדעי'
זה כוכב/ת משנה. סתם שתדעי
27/03/2017 | 11:53
33
סוסנה גונזלס היא בכלל הרעה של המועמדת. איך היא כוכבת משנה לעזאזל?
לצפיה ב-'התסריט הכי טוב'
התסריט הכי טוב
27/03/2017 | 10:59
51
המועמדת
לצפיה ב-'שיר נושא הכי טוב'
שיר נושא הכי טוב
27/03/2017 | 11:07
4
44
מתוך דרך הגורל
לצפיה ב-'באסה שקרלוס ריברה לא זכה'
באסה שקרלוס ריברה לא זכה
27/03/2017 | 13:16
3
47
עם השיר que lo nuestro se quede nuestro 
שהוא גם שיר האהבה בadda של אחד הזוגות הראשיים

לצפיה ב-'השיר הזה לא היה מועמד'
השיר הזה לא היה מועמד
27/03/2017 | 19:19
1
15
וקרלוס ריברה זכה בשחקן משנה ותגלית השנה.
לצפיה ב-'כן היה מועמד'
כן היה מועמד
27/03/2017 | 22:15
23
זה שיר הפתיחה של  sin rastros de ti. ובוודאות לקרלוס ריברה היו 3 מועמדויות בטקס.

לצפיה ב-'כל השירים שלו כאלה יפים'
כל השירים שלו כאלה יפים
28/03/2017 | 19:17
2
לצפיה ב-'השחקן הכי לוהט/הכי חתיך'
השחקן הכי לוהט/הכי חתיך
27/03/2017 | 11:10
46
גבריאל סוטו
לצפיה ב-'הרעה הכי טובה'
הרעה הכי טובה
27/03/2017 | 11:11
1
52
אנגליק בוייר
לצפיה ב-'ובצדק! עד כדי כך שממש בא לי לראות אותה בעוד תפקידים של'
ובצדק! עד כדי כך שממש בא לי לראות אותה בעוד תפקידים של
27/03/2017 | 22:30
23
היא עושה את זה בצורה גאונית
לצפיה ב-'תמונות מהטקס'
תמונות מהטקס
29/03/2017 | 00:27
5
בקישור הבא תמצאו המון תמונות

לצפיה ב-'להתעורר לצידך'
להתעורר לצידך
26/03/2017 | 21:14
27
44
כל התגובות על הפרקים הראשונים ובכלל.
לצפיה ב-'פרק ראשון!'
פרק ראשון!
26/03/2017 | 21:17
4
65
דניאל ארנס. דניאל ארנס. דניאל ארנס. דניאל ארנס. דניאל ארנס. דניאל ארנס.

זהו בערך.

כל הקרקס מסביב עם פדריקו די הביך.

והאח המת של מאיה מת באותה התאונה שבו גם מת האבא של פבלו - תזכרו מה אני אומר לכם.

אאורה כריסטינה גייטנר כרגיל מעצבנת.

וזו שמשחקת את סינדי העתק מדוייק של סינדי המעצבנת של מסכן פבלו שצפיתי אותי ב5 פרקים.
לצפיה ב-'דניאל ארנס ברוך השם עם הלוק של גאטה'
דניאל ארנס ברוך השם עם הלוק של גאטה
27/03/2017 | 20:52
2
40
לא סבלתי אותו עם השיער המפוזר בלב פראי. 

אבא של מאיה מתנהג יותר כמו אבא של פדריקו מאשר כמו אבא של מאיה. 

אאורה כריסטינה גייטנר קיבלה תפקיד של דמות טובה רק בהסערה וגם שם הייתה מעצבנת בדרכה אך לא רעה או אנוכית. אבל תמיד נותנים לה תפקיד של רעה והפעם אחרי רעת משנה בתחת שמיים אדומים כאן אולי תהיה הרעה הראשית.

סינדי מאוד מעצבנת. 
לצפיה ב-'היא תהיה הרעה הראשית, נקודה.'
היא תהיה הרעה הראשית, נקודה.
27/03/2017 | 21:06
31
אבל בגלל שזו קומדיה אז היא לא צפויה לרצוח.
לצפיה ב-'אגב, סתם שתדע'
אגב, סתם שתדע
27/03/2017 | 21:14
38
השיער שהיה לו בלב פראי הוא תספורת שאני מאוד אוהב.
לצפיה ב-'מסכן גונסלו פניה(פדריקו)קיבל פעמיים לא'
מסכן גונסלו פניה(פדריקו)קיבל פעמיים לא
28/03/2017 | 23:52
5
גם מתילדה סירבה להתחתן איתו במלון הסודות ועכשיו גם פה מאיה מסרבת להתחתן איתו - אין לו מזל

גם לדעתי מדובר באותה תאונה

דווקא אאורה כריסטינה עושה רושם טוב פה הצחיקה אותי במיוחד בסצנה עם טראמפ המקסיקני "אוטרהה אוטרהה!"
לצפיה ב-'פרק 2: דונלד טראמפ המקסיקני '
פרק 2: דונלד טראמפ המקסיקני
27/03/2017 | 22:37
5
53
וגם - דניאל ארנס חצי עירום! הללויה. בלב פראי הוא היה לבוש מדי ופה באותו פרק זכינו לראות אותו כמה וכמה פעמים בלי חולצה

חוץ מזה - היה משעשע כמובן כל הקטע שפרידה הורידה למאיה את החזייה כדי שתעשה שיזוף בגב אבל זה יצא רע.

מתחילים לראות קצת ממה הטלנובלה מורכבת. יהיה קו עלילה של מיסתורין - פרני (מה זה השם הזה, אגב? גם אוטון זה לא מציאת השנה ) מעביר תמונות של מאיה למישהו אלמוני

ג'ני פאולה (אסתפק בג'ני בסיכומים שלי כי נו באמת) - מתבגרת טיפוסית שמעבירה ביקורת בבלוג של מתבגרים - סה"כ המפיק מתחבר למה שקורה במציאות.

כריסטיאן - נראה כמו איזה חנון לא משהו. נראה מה יהיה איתו בהמשך.

והעיקר - סינדי ו-וילסון לא יכולים להתאפק ופחות או יותר עושים זה את זה בכל מקום אפשרי.

מחכה למחר
לצפיה ב-'מדהים שמצאו שחקן כל כך דומה לו ועוד עם מבטא אנגלי'
מדהים שמצאו שחקן כל כך דומה לו ועוד עם מבטא אנגלי
28/03/2017 | 22:35
3
8
אכן שמות מסובכים שקשה לזכור.

סינדי מסתבר לא אוהבת את פבלו ורק מנצלת אותו כדי שאביה יוריש לה את המוסך.
לצפיה ב-'פחות או יותר שמרו על הקווים הכלליים של מסכן פבלו'
פחות או יותר שמרו על הקווים הכלליים של מסכן פבלו
28/03/2017 | 22:45
2
9
גם שם סינדי לא אהבה את פבלו.

מעניין שבמסכן פבלו קראו למאיה מריה...
לצפיה ב-'אגב גם שם המשפחות גרו בארה"ב?'
אגב גם שם המשפחות גרו בארה"ב?
28/03/2017 | 23:19
1
6
כי אני תוהה מדוע בבית חולים של מאיה מדברים אנגלית, ומסתבר שהם נוסעים לחופשה במקסיקו ולמעשה גרים בארה"ב, למרות שזה טלוויסה ולא טלמונדו ואפילו לא טלמונדו ארגוס. אז איך ארה"ב נכנסה לתחילת טלנובלה של טלוויסה, ייתכן והעלילה תעבור למקסיקו בהמשך והם יישארו במקסיקו ולא יחזרו אבל מוזר לראות דמויות ראשיות של טלוויסה גרות בארה"ב בתחילת הטלנובלה.
לצפיה ב-'לא זוכר'
לא זוכר
28/03/2017 | 23:28
5
מסכן פבלו זו נובלה ישנה. מ2000, וכנראה שבויוה היא שודרה שנה אחר כך.
לצפיה ב-'יש מיסתורין גם סביב אנטוניה'
יש מיסתורין גם סביב אנטוניה
29/03/2017 | 00:02
3
לצפיה ב-'אפ אפ אפ אפפפפפפפפפפפפפפ'
אפ אפ אפ אפפפפפפפפפפפפפפ
28/03/2017 | 19:26
4
21
עוד כמה שעות וחסל השרשור הזה!

ורק אני צופה בזה. בושה לי.
לצפיה ב-'אוטוטו משלימה פרק ראשון ושני'
אוטוטו משלימה פרק ראשון ושני
28/03/2017 | 22:11
10
השאר אשלים בסופ"ש עם אמא שלי
לצפיה ב-'ברוררר שצופה סיימתי להשלים מייד רשמיי'
ברוררר שצופה סיימתי להשלים מייד רשמיי
28/03/2017 | 22:38
2
4
לצפיה ב-'קדימה, מחכה לשמוע מה דעתך'
קדימה, מחכה לשמוע מה דעתך
28/03/2017 | 22:45
1
9
איזו טלקומדיה פשוטה וקלילה! מעולה!
לצפיה ב-'לגמרי.. מרעננת וכייפית ! '
לגמרי.. מרעננת וכייפית !
28/03/2017 | 23:20
5
לצפיה ב-'פרק 3: למות. פשוט למות'
פרק 3: למות. פשוט למות
28/03/2017 | 22:34
18
אין ספק שאלה ולדן ודניאל ארנס עוברים מסך! הם כל כך מקסימים ביחד. והיה כיף שלראשונה גם הבחורה השתתפה בקרב ולא רק הגבר

כריסטיאן זבל.

ג'ני מעניינת כקליפת שום.

סינדי - כל מה שהיא עושה זה בעיקר .

ו.... זהו נראה לי. נראה לי שזה היה הפרק האחרון של דונלד טראמפ המקסיקני
לצפיה ב-'הקטע לחימה בפרק הראשון(לא ראיתי הכל)'
הקטע לחימה בפרק הראשון(לא ראיתי הכל)
28/03/2017 | 22:52
3
14
עשה לי דה ז'ה וו לקטע של סבסטיאן באהבות אמיתיות. באהבות אמיתיות היה יותר אמין לדעתי. פה פחות.
לצפיה ב-'זו לא המטרה של הטלנובלה פה להיות אמינה במיוחד'
זו לא המטרה של הטלנובלה פה להיות אמינה במיוחד
28/03/2017 | 23:07
2
12
היא קלילה ונחמדה. ופה זה נגמר.
לצפיה ב-'לא חושב שבאהבות אמיתיות חיפשו אמינות'
לא חושב שבאהבות אמיתיות חיפשו אמינות
28/03/2017 | 23:23
1
9
ודווקא מדהים שאצל טלוויסה יש יותר שחקנים דוברי אנגלית מאצל טלמונדו, בטלוויסה הקטעים בארה"ב או באירופה (חוץ מספרד) הם באנגלית, אה בעצם גם אצל ארגוס, רק טלמונדו עם RTI קודם ועכשיו לבד מחפפים ומקפידים להראות את ארה"ב דוברת הספרדית בלבד ממש כמו אצל גלוריה פרז אצלה כל העולם מדבר בפורטוגזית, אה בעצם בהלוחמת היה שאת ג'סיקה לא הבינו בתחנת המשטרה, כי השוטרים דיברו רק טורקית והיה רק שוטר אחד שידע לדבר פורטוגזית.
לצפיה ב-'התכוונתי ללהתעורר לצידך. פה אין אמינות'
התכוונתי ללהתעורר לצידך. פה אין אמינות
28/03/2017 | 23:32
4
לצפיה ב-'כצפוי אהבתי מאוד נראית אחלה טלנובלה'
כצפוי אהבתי מאוד נראית אחלה טלנובלה
28/03/2017 | 23:13
5
20
מגיבה על שני הפרקים הראשונים

נתחיל בדניאל אראנס[שנראה במיטבו]שתמיד כיף לראות אותו על המסך ועוד בטלקומדיה בכלל! אהבתי איך שהוא נכנס לתפקיד הקומי למרות התפקיד הרציני של שומר ראש היה מגניב סצנות האימונים בדגש על התפקוד שלו ברגע האמת איך שהציל את אנטוניה ובעלה ובכך בעצם הרוויח את תפקיד שומר הראש שלה

במקביל, מאיה[השחקנית הזו ממש מהממת!]שנמצאת ביוסטון ועובדת בתור אחות חוותה גם היא רגעים לא פשוטים כשקפאה במקום בזמן טיפול בנער עם כוויות כשהיא נזכרת באחיה הקטן שמת בשריפה לפני שמונה שנים וכאילו זה לא מספיק גם אמא שלה נטשה אותם לפני מספר חודשים כדי להתרענן קצת ולנקות את הראש היא יוצאת לחופשה קצרה במקסיקו עם אביה ומלווה אותו לכנס מטעם העבודה

שם היא פוגשת לראשונה את פבלו! שהגיע לשם עם אנטוניה שגם הוזמנה לכנס, כמובן בתור שומר הראש שלה. אהבתי איך שבמקרה יצא שהוא נכנס לתמונה שמאיה צילמה עם הקיר עם כנפי המלאך יצא מגניב חח אבל הכי משעשע היה המפגש השני שלהם על החוף איך שהיא קמה לצעוק עליו שכביכול העיף עלייה חול בלי החלק העליון של הבגד ים אחרי שפרידה הקרועה פתחה לה אותו איזה חמוד הוא איך שנתן לה את הגופייה שלו חח וכמובן ששוב הם נפגשו במקרה הפעם במסיבת ערב על החוף כשהוא עוזר לה לאסוף מהרצפה את התמונה של אחיה שנפלה לה - אין ספק שהקליק כבר נוצר

לגבי בת הזוג(לשעבר נכון לעכשיו)של פבלו - איזו קרצייההה איך הוא ברח ממנה ומהר עלה למכונית היא זוועתית חח וגם חצופה איך שליכלכה על המשפחה שלו וזילזלה במקצוע שלו יש לה גם דיבור מעצבן טוב יש לנו כבר את המעצבנת הרשמית

אה כן והתמכרתי לפתיח
לצפיה ב-'יותר קרציה מבטי של אווה ורנטה של מי זה מי?'
יותר קרציה מבטי של אווה ורנטה של מי זה מי?
28/03/2017 | 23:26
2
8
נראה לי שבכל סדרה יש קרצייה נוראית

נראה לי אבל שהקרצייתיות של סינדי זה בקטע קומי דווקא ולא כי תקוע לה משהו בתחת

לגבי פבליאה וכל מילה מיותרת. כמו שהיה לנו את פבלווה אז כאן יש לנו את פבליאה נראה לי הזוי שזו נובלה שנייה שאני רואה עם פבלו כראשי ברציפות
לצפיה ב-'בטי לפחות בדרך החולנית שלה אהבה את פבלו '
בטי לפחות בדרך החולנית שלה אהבה את פבלו
28/03/2017 | 23:34
10
אצל סינדי זה עניין בצע כסף, והדבר היחיד שבטי לא עשתה זה לבגוד בפבלו עם גבר אחר. אם כי אני משוחד כי התאהבתי בשחקנית סופיה לאמה עוד בחופן של יהלומים, שם היא הייתה דווקא דמות טובה ואחלה. 

אכן פבלו הפך לשם נפוץ מדי לדמויות ראשיות בטלנובלות. 

ונראה לי שגם אנטוניה תהיה רעה בסגנון האימהות החורגות מהאגדות ולווא דווקא הרוצחות מביניהן כמו אימא החורגת של שלגייה. כך שכל הרוע הולך להיות קומי ולא תהיה בסדרה רוצחת סדרתית.
לצפיה ב-'הרבה יותר'
הרבה יותר
29/03/2017 | 00:10
4
אגב לא חושבת שהשחקנית מקסיקנית יש לה מבטא קולומביאני/ונצואלייני כבד. אותי היא לא הצחיקה בעיקר התחשק לשגר אלייה איזה טיל לאו לפרצוף

לצפיה ב-'תודה שהשלמת לי את הפאזל '
תודה שהשלמת לי את הפאזל
28/03/2017 | 23:29
1
10
העלילה מתחילה ביוסטון בגלל זה בבית חולים של מאיה מדברים אנגלית. הבנתי שזה בארה"ב. אצל טלוויסה יוסטון זה מקום הניסים, במחר ולתמיד שם הצילו את אדוארדו לאחר שקיבל 7-10 יריות ולא ברגליים או בידיים וגם את הלנה מים של אהבה הצילו שם לאחר שהרופאים במקסיקו איבדו תקווה. כך שיוסטון עוד איכשהו נכנסת למסגרת של טלוויסה למרות שהיא לא במקסיקו.

מדהים שאחרי שסינדי לעגה לאימא של פבלו, דווקא ממנה היא מבקשת עזרה כדי להתפייס ויודעת לנתק בדיוק כשפבלו עומד להגיד מהכלה שהיא רוצה חושבת עליה, על בעלה המנוח ועל בנה.

מצחיק שפבלו נכנס בטעות לתמונה וחשב שזה בכוונה, וכך גם עם החזייה שהיא ישר קיללה אותו, אבל זה לא נגמר כאן, גם בסוף פרק 2 דווקא הוא מרים את התמונה.

איזה עצוב לאבד קרוב משפחה יקר דווקא ביום הולדת, ובשבילה היום הולדת הוא גם יום זיכרון ולכן היא נפגעת מהפאר של אביה ופדריקו כאילו מדובר רק באירוע שמח ועוד ריקוד האש כשאחיה מת בשריפה.
לצפיה ב-'אכן, בגלל זה כל מילה שנייה של פרידה היא באנגלית חחח'
אכן, בגלל זה כל מילה שנייה של פרידה היא באנגלית חחח
29/03/2017 | 00:20
6
לצפיה ב-'מלון הסודות- הסוף'
מלון הסודות- הסוף
25/03/2017 | 21:23
24
25
לצפיה ב-'אריק אליאס כתב בפייסבוק שהיום כלומר אתמול נגמר מלון הסודות '
אריק אליאס כתב בפייסבוק שהיום כלומר אתמול נגמר מלון הסודות
23/03/2017 | 13:06
4
77
בישראל והוסיף את המילה שלום.
לצפיה ב-''
23/03/2017 | 18:19
2
39
זה צפוי כי בישראל חתכו את פרק הסיום לשני חלקים.
לצפיה ב-'אני חושב שעושים את זה בכל העולם ולא רק בישראל'
אני חושב שעושים את זה בכל העולם ולא רק בישראל
23/03/2017 | 21:57
46
וחברות שמפיקות פרקים אחרונים ארוכים גם קובעות איפה לחתוך את הפרק ושומרות את הפרק המלא למולדת ופרק בשני חלקים בגרסה הבינלאומית. בישראל עוד היו נדיבים ששידרו את הפרק האחרון המלא של מונטה כריסטו, בערוץ הרוסי ששידר אותו חתכו אותו לשני פרקים. יש לציין שמונטה כריסטו זאת הייתה הפעם היחידה שבישראל שידרו את הפרק האחרון המלא. 
לצפיה ב-'ובסוד של לאורה ובחיים גנובים '
ובסוד של לאורה ובחיים גנובים
23/03/2017 | 22:06
40
החלוקה של ויוה ושל הערוץ הרוסי של הפרק האחרון בסוד של לאורה והפרק האחרון ועוד שני פרקים בסוף של חיים גנובים הייתה זהה. לכן אני חושב שמוכרים את הסדרה מראש עם אפשרות ואולי אפילו חובה לחלק את הפרק האחרון ל-2 וגם קובעים בדיוק איפה לחתוך את הפרק.
לצפיה ב-'יא איזה חמוד חח'
יא איזה חמוד חח
27/03/2017 | 20:39
7
לצפיה ב-'y el gran final!!!!!!!!'
y el gran final!!!!!!!!
24/03/2017 | 07:28
4
45
אין לי הרבה מה להגיד מלבד זה שהרעים קיבלו סוף בחופזה, לא הייתה חתונה (כי איסבל התלבשה בלבן כללללללל הטלנובלה), ונראה שהמלון פחות או יותר נסגר.

הדבר היחיד שלא קיבלתי מכל הסוף החפוז הזה הוא שיחה של האחים אלרקון אחרי הגילויים האחרונים והסופיים. נראה שפחות או יותר איסבל לא ממש קשורה לפליפה, ולא ממש אכפת לה מסופיה. מטרסה אני יכול להבין, אבל סופיה?

אז מסתבר שאנדרס רוצה להפוך את המלון למשהו אחר - לדעתי הדבר הכי נכון לעשות לאור מעשי הזוועות שהתרחשו במלון הזה.

הסצנה הטובה ביותר בפרק היא זו של אנחלה צורחת על אנשי המלון לשעבר מה לעשות ובאותה הנשימה נושקת לבנה לפרידה. אחלה של סצנת סיום בעבור שניהם.

סימון/ד"ר ויקריו נשרף למוות, חואן קמילו/דייגו נהרג בעקבות הירי של ססיליה גייטן ופחות או יותר נפטרו מהסט המכוער של המשטרה והכל לנגד עיניה של חואנה...... אחת הסצנות הכי לא אמינות כי רגע אחד המפקדה התחילה לבעור וברגע הבא הכל כבר מלא אש.......

סוף טוב הכל טוב!

אה,
81 פרקים של בזבוז זמן אילולא דניאלה רומו ועוד צוות מצומצם להפליא שאני סופר על יד אחת.

אדיוס אל הוטל דל לוס סקרטוס!
לצפיה ב-'חפוז ביותר '
חפוז ביותר
24/03/2017 | 09:29
1
39
אפילו לא הבנתי בקטע בסוף בכלא אם מראים את האסירות עם סופיה, אם זאת סופיה בכלל או מה קורה איתה? והמסך החצוי של טרסה וסופיה שאינן באותו תא אבל מראים את שתיהן בכלא. שוב אכזבה ששולחים משוגעת לכלא, הרי ברור שאדם שפוי לא עושה מעשים כאלה, אבל לפחות לא הוציאה אותה להורג כשדייגו איים שזה מה שיקרה לה רק על ביאטריס, אבל עד ששיבחתי את טלוויסה שאפילו בגאטה שלחו את חיסלה לבית משוגעים ולא לכלא בניגוד לטלמונדו, הנה גם אצל טלוויסה זה קורה, אם כי התקופה הזאת לא בטוח שבית משוגעים טוב מהכלא.

בהחלט הניתוק בין האחים מחריד חוץ מאיסבל ואנדרס, פליפה הצטרף לכנופיית האחים ארנס ולא אכפת לו לנטוש את האחיות ולאיסבל לא אכפת מכך שהוא מסכן את חייו, לאיסבל חשוב רק להיות עם חוליו למרות הכול, ושזה שאחותה במצב בריאותי לא משהו ובכלא לא מעניין אותה, אפילו נראה כאילו היה פוחדת לחשוב עליה אפילו בתור הרוצחת של אחותו של אהובה.

הייתי בטוח שססיליה הולכת לשרוף את דייגו חי, אבל מסתבר שרק ירתה בו, אבל בזכות ויקריו הוא כן נשרף ולא מת מהירייה.

אה והשיא אולגריו לא נענש וצריך לחכות לניצחון המהפכנים כדי שהוא יקבל את עונשו ובינתיים הוא חוגג שנפטר משותפיו לפשע בלי שהעידו נגדו וטרסה בכלא. ויקריו לפחות העניש את עצמו בכך שבמקום לברוח עם האחים ארנס ולתת לדייגו לדמם למוות התנפל עליו עד ששניהם נשרפו. אה בעצם יש לו עונש שהוא כמעט לא הופיע בפרק ומאז המשפט בכלל לא הופיע, מאז מותה של בלן הפך לדמות לא חשובה.
לצפיה ב-'הראו אותו ממש לשנייה במשפט'
הראו אותו ממש לשנייה במשפט
24/03/2017 | 10:09
31
וזהו בעיקרון.

רואים שזה סוף חפוז ואפוי למחצה. אפילו המהומות וההתקוממות לא נתנו הרגשה שזה סוף הטלנובלה כי פתאום איכשהו אנחלה ולופה יכולים לנסוע לעיר הבירה כשכמה סצנות לפני זה מדווחים שהכל חסום ואי אפשר לצאת...... קצת היגיון.

הראו את סופיה שם בכלא מקבלת "טיפול" מהאסירות בזמן שאמא שלה מאזינה ולא יכולה לעשות דבר. לדעתי לפחות.

הניתוק בין האחים לבית אלרקון עצבן אותי עוד מתחילת הטלנובלה - שנראה כאילו לאיסבל אכפת רק מעצמה או מאנדרס. פליפה? מצידה שימות (אגב, נתנו לו סוף די נחמד אחרי שהיה אחראי לעלילות מפגרות) סופיה? מצידה שתמות.

אתה מתבלבל - האנשים של ססיליה גייטן דאגו לשרוף את המפקדה. ססיליה זרקה את הסיגריה שהציתה את השריפה. דייגו עוד התמוטט שם על השולחן של המפקד ואחר כך ויקריו והוא התקוטטו, איכשהו ויקריו נשרף, ודייגו נפל על הרצפה כשאיזה בול עץ נופל על ראשו והורג אותו סופית.
לצפיה ב-'אומנם לא הייתה חתונה אבל העיקר ששניהם נשארו בחיים וביחד'
אומנם לא הייתה חתונה אבל העיקר ששניהם נשארו בחיים וביחד
27/03/2017 | 22:07
1
16
אין ספק שהפרקים האחרונים היו מלאים בפרטים וגילויים ומלא אירועים אבל דאגו לסגור את כל הקצוות הרעים נענשו והטובים ניצחו כמו שצריך חח.. מצדי לא הרגשתי שזה נעשה בחופזה

בין האחים באמת לא היה קשר משהו אבל אי אפשר להאשים את איסבל עם המשפחה המשוגעת שזכתה לה אפרופו פליפה שכחתי להזכיר אותו חח בסוף הוא חבר לאחים ארנס ומצא שם את ייעודו לצד מנואלה או יותר נכון לצד חורחה אהבתי את האחים ארנס הם היו מצחיקים ובסוף גם מועילים גם הסצנה האחרונה איתם על הסוסים הייתה משעשעת איך שהעמיסו את פליפה ודהרו אל הלא נודע

הסט של המשטרה היה דווקא יפה בעיניי חח אהבתי שהמסבאה והמשטרה היו מאבן זה התאים לתקופה ונתן להכל מראה כפרי עתיק כיאה למקום והזמן לפני שססיליה זרקה את הסיגריה האחים ארנס שפכו דלק בגלל זה הכל עלה מייד באש במהירות.

שמחה שלפחות נהנית מדניאלה שאכן הייתה מעולה כהרגלה אבל אני נהנתי גם מכל היתר ודווקא מאוד אהבתי את הנובלה, פה ושם אולי הייתי משנה כמה דברים כמו למשל יותר זמן מסך לחוליו ואיסבל אבל בגדול היא הייתה מעולה בעיניי ולגמרי סיפקה את הסחורה מבחינתי
לצפיה ב-'מי היה מאמין שהאחים ארנס יהיו יותר מסתם פושעים'
מי היה מאמין שהאחים ארנס יהיו יותר מסתם פושעים
27/03/2017 | 22:13
18
ויהיה מאחוריהם סיפור והאחות ארנס תשנה את פליפה. באמת מצחיק איתם. הריחוק בין האחים באמת מפריע כי כשאיסבל שמעה מסופיה שעוד מהיותה ילדה ידעה שאנדרס אחיה היה נראה שכסטודנטית לרפואה היא מבינה את הנזק שטרסה גרמה לאחותה, אבל יותר משהיא המומה שסופיה רוצחת, היה נראה שהיא אדישה כלפיה, אימה, אחותה מה זה משנה, אפילו היה נראה שהיא רוצה לשמור מרחק מסופיה כדי לא לאבד את חוליו.
לצפיה ב-'אגב מאיפה בא לתסריטאים של מלון הסודות והגורל של אווה'
אגב מאיפה בא לתסריטאים של מלון הסודות והגורל של אווה
25/03/2017 | 23:06
2
35
שמחלקים אסירים לפי הפשעים שביצעו? שסופיה לא יכולה להיות באותו תא עם טרסה כי היא צריכה לעבור לביתן הרוצחים. הרי אם זה היה ככה הגנבים שהיו יושבים רק עם גנבים לא היו בסכנה וגם באנסים בכלא מתנקמים לא אנסים אחרים אלא גנבים ורוצחים שסולדים מהאונס.

וגם בהגורל של אווה הלכו על זה כשרוברט מבקש מלואיס לעזור לבוא תא כדי שלא ישפיל אותו, לואיס מסביר לו שמחלקים אסירים לתאים בהתאם לפשע שהם ביצעו.
לצפיה ב-'ואני לא הבנתי למה לא הוציאו אותה להורג?'
ואני לא הבנתי למה לא הוציאו אותה להורג?
25/03/2017 | 23:17
1
28
או שנשים לא מוצאות להורג, רק גברים? למה את אנדרס כן ואותה לא?
לצפיה ב-'דווקא דייגו איים שתוצא להורג כשסחט בעניין ביאטריס '
דווקא דייגו איים שתוצא להורג כשסחט בעניין ביאטריס
25/03/2017 | 23:25
19
אבל נראה שזה לא תמיד עונש מוות וזה משתנה כמו בארה"ב של היום, זה לא קשור להיותה אישה, למרות שצריך להבין שכל האסירות שעשו לה "טיפול" הן רוצחות וגם שלחו את טרסה וסופיה לכלא בקפיצת סצינה מאולם המשפט לכלא, בלי גזר דין שהרי לטרסה היו צריכים לגזור כמה שנים שאולי בשבילה זה מאסר עולם, אבל עדיין היא לא רוצחת אז זה כמה שנים או עשורים בכלא. וגם יש לזכור שאנדרס לא זכה למשפט צדק, הכול היה מכור, בררה מנע לסיים את הנתיחה לאחר מוות של "הגופה של בלן", הוא הוצא להורג במשפט בזק שכפה אולגריו, כך שזאת אפשרות להוציא כל רוצח להורג, אך לא חובה. הרי אפילו את בנחמין התאמצו להציל כאילו זה כל כך מהותי אם ימות מפציעה או יוצא להורג. וגם לגבי סופיה לא ברור אם זה באמת מאסר עולם או שתוצא להורג בהמשך ובכלל רק איילה שאל את סופיה למה עשתה את כל זה, והשופט ישב אדיש, כאילו הוא עושה טובה שמקשיב וכאילו מה שסופיה מספרת משעמם אותו. מצד שני המצלמה גם לא קלטה את השופט בסצינות האלה, אז אולי השחקן של השופט עזב באמצע הסצינה ולא צולם במהלך הווידוי של סופיה.
לצפיה ב-'הסוף'
הסוף
25/03/2017 | 23:07
3
26
באמת הרגיש שהכל התסדר שם מהר , שפכו את כל האמת בבית משפט. חלק מהדברים לא היו מפתיעים בכלל, כמו למשל שטרסה ודייגו אחראיים למותו של רומולו. סופיה התגלתה כרוצחת עם מספר גופות על חשבונה כנראה לא פחות מזה של בנחמין. סה"כ היא רצחה את כריסטינה, תינוק של בלן, באטריס, אביה וניסתה לרצוח את אנדרס . אבל  לא עשתה זאת מתוך רוע, אלא בגלל אי שפיות שלה. ואני איכשהו הייתי בטוחה שתא אנדרס דווקא ניסה לרצוח בנחמין.
רצח של כריסטינה, שהתחיל כתעלומה הכי גדולה בסדרה, הפך לפרט שולי, ובסוף כזה "אה כן, רצחתי גם את כריסטינה"... טוב נו, עוד סוד קטן שיצא לאור. האמת שגם אני כבר שכחתי שבעצם הייתה לחוליו אחות ועדיין לא מצאו את הרוצח שלה.
מאוליגריו בכלל שכחו, אף אחד לא יודע מה עלה בגורלו, לאן הוא הלך (או שפספסתי), אבל כנראה שהוא לא שילם על פשעיו, וגם לא השופט המושחת בררה.
לא ברור מה היה הקטע עם ויקריו. גם כן סוף מעצבן וגם לא ברור. מהתחלה איך שהוא הופיע היה לי ברור שיש משהו חשוד בו, יש לו איזשהי תוכנית, איזשהי נקמה. אבל הייתי בטוחה שזה קשור למשפחת אלרקון, לרומולו או טרסה, היה נדמה שהוא רוצה לנקום בטרסה דווקא, אבל דייגו? זהו? גם לא הסבירו ממש מה היה לו נגד איסבל? כאילו הוא אמר שאחרי מות קלרה לא אכפת לו מכלום, רק להעניש את דייגוף, אבל זה היה נראה שהוא ממש מנסה לדחוף את איסבל לידיים של דייגו וממש רוצה שדייגו יהרוג את איסבל.
כל הסצנה עם מותו של ויקריו ושל דייגו הזויה. קודם כל למה הצילו את ויקריו מה כלא ופשוט השאירו אותו שם עם דייגו כאילו הוא לא יכול לברוח? ולמה הוא לא ברח באמת? היה פשוט צריך לדחוף את דייגו לכיוון האש שישרף ולברוח, אבל הוא משום מה התחיל לנסות לחנוק אותו... ולמה בכלל ססיליה והכנופיה השאירו את דייגו ככה? נכון שהוא כבר ירוי, אבל לא מת. אם לא ויקריו הוא אפילו היה יכול היה לברוח. קיצר ציפיתי למוות יותר אכזרי לדייגו. זה לא מעניין ככה שהוא מת מהעמוד שנפל עליו. אה ואימא שלו שבדיוק הגיעה במפתיע למקום כדי לראות את בנו מת, גם כן נראה חרטה.
אז בסוף נראה שאנדרס סוגר את המלון ולא ברור מה הוא הולך לעשות איתו, אבל סביר להניח שככה כל עובדי במלון נשארו בלי עבודה, לא?
לצפיה ב-'אנדרס עמד מול כיתת יורים '
אנדרס עמד מול כיתת יורים
25/03/2017 | 23:19
1
25
כך שכנראה ויקריו חשב שהוא ירצח את איסבל הוא יקבל עונש מוות וכך ישלם על פשעיו ומה אכפת לו להקריב את איסבל, שזה מוזר לאור כמה שהיה נחמד בבית החולים, וגם כשהציל את חוליו מאימה של דייגו, אז איסבל, חוליו וכל השאר היו רק כלים בשבילו ולכן הוא גם לא ניסה להינצל אלא רק להרוג את דייגו, אבל זה פשוט לדחוף לאש, למה להקריב את עצמו ככה.

שיחררו את כל האסירים ושרפו את תחנת המשטרה, לולא הייתה הפרדה בין גברים לנשים בכלא הם היו משחררים גם את טרסה וסופיה.

וסופיה דייגו היה בטוח תוצא להורג רק על רצח ביאטריס, בנחמין קיווה שתוצא להורג על רצח ביאטריס והחדרנית והנה היא חשפה שלו מעשי רצח ו-2 ניסיונות רצח ורק כלא, שזה גם יותר מדי כי היא אדם לא שפוי שצריך לאשפז.

אני הבנתי שסביר להניח שבנחמין לא ניסה לרצוח את אנדרס לאור אהבתו החולנית לאנחלה, הניסיון השני ידעתי שזה לא הוא, לגבי הניסיון הראשון היו לי ספקות שאולי בנחמין רצה לארגן תאונה כדי למנוע ממנו להינשא לבלן המכשפה. 

העניין עם כריסטינה איבד את הערך שלו מכך שהסתבר שכריסטינה לא הייתה אדם טוב והיא ניצלה את המכתב שבידיה בשביל סחיטה והיא לא חיפשה להתאחד עם אחיה ולחיות חיים נורמליים אלא להוציא כמה שיותר כסף ממשפחת אלרקון וזאת גם הסיבה שלא מסרה את המכתב לעורך דין והעדיפה לסחוט, כך שכריסטינה הביאה את זה על עצמה, וזה גם להראות שהגרנד הוטל מקולל, שבמשפחתו של חוליו כריסטינה לא הייתה כזאת, הסופיה ופליפה שאיסבל הכירה לא היו כאלה שהמלון משחית את יושביו ובעיקר את בעליו.

אולגריו באמת מקומם שהוא לא קיבל את עונשו והסצינה האחרונה איתו הייתה כשהוא דרש מהשופט לשמוע את איסבל ולא לעשות פרוטקציה לטרסה. וגם במשפט התברר שבררה הודח מתפקידו, אך עדיין אובדן של תפקיד שופט הוא עונש מאוד כל לשופט שמוכר את עצמו למרבה במחיר.
לצפיה ב-'אבל דייגו גם ככה נחשב לרוצח נמלט'
אבל דייגו גם ככה נחשב לרוצח נמלט
25/03/2017 | 23:31
22
הרי למה עזרו לו מהתחלה לברוח ולשנות את השם, וביקשו מרומולו לעזור לו? רק שרומולו לא ידע מי הוא באמת דייגו. ועוד איילה כאשר גילה מי זה דייגו , מה גם שהוא עשה לבלן ורצח את גרידו, הוא חיפש כדי לעצור אותו, ז"א ויקריו ממש לא היה צריך את הרצח של איסבל כדי שדייגו ישלם על פשעיו. וגם ויקריו עצמו כבר הסתבך, ירה בחוליו ואיים על כל העולם עם אקדח, כבר היה הורג את דייגו בעצמו ולא מחכה שיהרוג את איסבל ומחכה לכיתת יורים שיהרו את דייגו. בעצם הוא יכול היה פשוט להרוג אותו שם בחדר הסודי במקום לנסות לפגוע בחוליו ולתת את איסבל לדייגו. היה הורג אותו ואומר שהציל את איסבל וחוליו כי דייגו ניסה להרוג אותם, כמו את הבת שלו קלרה.
לצפיה ב-'היה שם בלגן בפרקים האחרונים'
היה שם בלגן בפרקים האחרונים
26/03/2017 | 00:18
24
וסגרו הכל בחופזה ובלי יותר מדי לחשוב על החורים.

לא נורא, נגמר, אפשר לנשום לרווחה. עכשיו להתעורר לצידך תמלא את החור של המלון והגורל של אווה (ובאתר של ויוה אתקדם עם פרק 6 של מלכת הלבבות)
לצפיה ב-'סגרו ממש יפה הכל איזה פרקי סיום נדירים'
סגרו ממש יפה הכל איזה פרקי סיום נדירים
27/03/2017 | 20:19
6
31
קודם כל, ממש אהבתי את הרעיון של נשף המסכות, ועוד בגלל שזה תקופתי היו מסכות ממש מיוחדות ועתיקות כאלה כמובן שכל זה לא היה לחינם אלא ככה בעצם דייגו וויקריו יכלו לבצע את זממם. במקום לנסוע עם אמא שלו דייגו הגיע בחזרה למלון כדי לתפוס את איסבל וה"מאהב" שלה, ויקריו הוביל אותו לחדר הסודי()ואז זה סופסוף קרה! דייגו הבין שחוליו הוא ה"מאהב" של איסבל והתחילה התקוטטות קטלנית בין שניהם אחר כך גם איסבל הצטרפה וניפצה על דייגו אגרטל()אבל גם זה לא עזר ברגע השיא ויקריו הגיע כשהוא מכוון אקדח לרכה של דייגו שמכוון אקדח לעבר חוליו דייגו הוריד לאט לאט את האקדח ויקריו כיוון את שלו לעבר חוליו וירה! לתדהמתם של חוליו ואיסבל שלא הבינו מה פתאום הוא פנה נגדם..! נראה לי שויקריו העדיף לירות בעצמו בחוליו(בכתף)כדי שלא ימות אלא רק כדי לתת לדייגו לקחת את איסבל. שהרי בסופו של דבר התברר שהמטרה שלו הייתה שעל ידי כך שדייגו יהרוג את איסבל(כמו שהרג את ביתו)הוא יילך סופסוף לכלא. ללא ספק שניהם פסיכופטים 

בינתיים דייגו הספיק לצאת החוצה עם איסבל ושנייה לפני שירה בה נשמעה ירייה שנראה היה שנורתה על ידי חוליו לעבר דייגו אבל לא! הבלש הקדים אותו וירה לדייגו ביד שנייה לפני שחוליו עמד לירות בו למוות והנה שוב(כמו במקרה של בנחמין)איילה בעד ניטרול ולא בעד הרג מזכיר מישהו()הרי איסבל הייתה בסכנת חיים ממשית ומיידית! אבל העיקר שהיא וחוליו ניצלו ודייגו וויקריו נעצרו

והנה הגיע לו המשפט שבו טרסה מואשמת ברצח רומולו יש לציין שפה איילה דווקא היה תותח אבל טרסה התחילה להסית את האשמה לאנחלה ובסופו של דבר הצליחה לגרום לשופט לפסוק שרומולו בכלל התאבד אבל אז הגיע רגע האמת הדבר הכי משמעותי בכל הטלנובלה - סופיה נכנסה וחשפה שהיא הרוצחת של דון רומולו כמו גם של ביאטריס וכריסטינה! לתדהמתו של חוליו - הפנים אמרו הכל. סופסוף חוליו יכול לשחרר את אחותו ולהיות שקט שהרוצחת משלמת את עונשה סופיה גם חשפה שהיא זו האחראית על נסיונות הרצח של אנדרס ואת כל זה היא עשתה מדוע? כדי שאמא שלה תאהב אותה. סיפור עצוב המצב של משפחת אלרקון. טרסה אשמה לא מעט במצבה של סופיה אבל כמובן שעדיין סופיה חייבת הייתה לשלם על כל הפשעים שעשתה, אם כי בית משוגעים היה מתאים לה יותר כי היא ממש משוגעת 

אבל לגבי רומולו יש לציין שסופיה לא הרעילה אותו לבדה כי הראו בסצנת הזיכרון גם את דייגו וטרסה לצדה נראה שהיא ביצעה את הפעולה אבל בעידודם. העיקר ששלושתם נכנסו לכלא אם כי לגבי דייגו זה עוד לא היה הסוף...

ססיליה המלכה הגיעה לכלא ירתה בדייגו כנקמה על האונס הדליקה סיגריה השליכה והציתה את המקום!|מדורה| ויקריו שרצה לוודא שדייגו לא בורח נאבק איתו ובסופו של דבר שניהם נשרפו למוות! סוף מושלם לדייגו אחרי ששיסף את גרונה של אישתו הקודמת והצית את הבית עלייה. המוות שלו לא היה כזה שונה ובאשר לויקריו - עוד פסיכופט בגללו כמעט ואיסבל נרצחה ככה שגם לו מגיע בהחלט הסוף האכזרי הזה

ואחרי כל זה - בחזרה למלון! אהבתי איך שאנדרס העביר את התינוק לאלפרדו ושאלפרדו זכה לסוף טוב כי הוא באמת היה דמות טובה. חבל שלא נתנו ביטוי לחיבה שלו לצפרות. עד הרגע האחרון הראו אותו עם המשקפת מצייר ציפורים, יש להניח שבזה הוא עסק בהמשך אחרי שעזב אהבתי גם שאנדרס ונטליה חזרו אחד לשנייה ואיך שהם קבעו להפוך את המלון למשהו הרבה יותר פרודוקטיבי כמו אולי בית ספר לילדים. היה יפה איך שכולם נפרדו מאנחלה ולופה שעזבו ונסעו בשביל העסק הקולינארי החדש של לופה בבירה נחמד גם שהפקח ומתילדה סיימו גם הם ביחדוקבעו לעזוב לארצות הברית בשביל המשך לימודי הרפואה של מתילדה

וכמובן גולת הכותרת - חוליו ואיסבל אהבתי מאוד את סצנות הסיום שלהם. אם כי יכלו לוותר על העובדה שמייד אחרי המשפט חוליו עזב לכמה ימים כדי לעשות חושבים אחרי גילוי האמת הכואבת אבל העיקר שהוא חזר במהרה חח אהבתי איך שאיסבל שמעה את הנגינה שלו על המפוחית כמו שתמיד היה מנגן לה מתחת לחלון "הלכתי לחפש מפוחית חדשה" חח שהרי את הקודמת ססיליה לקחה ממש סגרו את כל הפרטים עד הקטן ביותר היה יפה איך ששניהם עמדו על המרפסת של המלון וקבעו לעזוב ולאהוב לנצח!
לצפיה ב-'אנחנו דווקא חשבנו שהסוף היה חפוז ולא משהו'
אנחנו דווקא חשבנו שהסוף היה חפוז ולא משהו
27/03/2017 | 21:11
2
21
תעיפי מבט מעלייך.

שמח שאהבת את הסוף.
לצפיה ב-'מדהים שהפורום כל כך מת '
מדהים שהפורום כל כך מת
28/03/2017 | 15:47
1
16
שמהקבועים בפורום רק 4 אנשים: אתה, אני, הדר ואלה צפו במלון הסודות. 
לצפיה ב-'הפורום מת כבר הרבה זמן......'
הפורום מת כבר הרבה זמן......
28/03/2017 | 16:21
14
אותי יותר מדהים זה שהוא לא נסגר.
לצפיה ב-'הסצנות האחרונות'
הסצנות האחרונות
27/03/2017 | 21:35
16
לצפיה ב-'אני חושב שטרסה ודייגו הרעילו את רומולו לאט כפי שאיילה האשים '
אני חושב שטרסה ודייגו הרעילו את רומולו לאט כפי שאיילה האשים
27/03/2017 | 22:09
1
17
וסופיה חסרת הסבלנות זירזה את התהליך ונתנה לו מנה קטלנית של ארסן. גם בכלא סופיה לא בדיוק מבינה מה קורה לה, כך שבית משוגעים היה מתאים יותר. היה די ברור לאור האובססיה לאנחלה שבנחמין לא ניסה לרצוח את אנדרס וסופיה הייתה מסכים ערמומית כמו עם הכפפות בניסיון השני עם הסכין הזהב בניסיון הראשון, מה שמראה שרצח ביאטריס לא היה מתוכנן, אחרת הייתה באה עם סכין הזהב כדי להפליל את הרוצח כמו שניסתה לעשות עם אנדרס. 

ויקריו באמת פסיכופט במקום לתת לדייגו איזה מכה שלא יברח מהאש מתקוטט איתו וכך משלם על מעשיו ונשרף וססיליה גם הייתה עדינה מדי, ירייה אחת והצתה, לולא נפילת הקרש דייגו היה בורח וניצל.

את העניין של חוליו מבוקש על רצח אמריקאי היו צריכים לסגור, בכך כשהוא בא להסגיר את עצמו, השוטרים לא התייחסו לזה ברצינות, כי המשטר גם ככה מתמוטט וכך חוליו יכול לחיות כחוליו אולמדו. אבל באמת הריב של חוליו ואיסבל היה מיותר שחוליו צריך לעזוב ואיסבל אומרת שהוא עוזב אותה לאחר ששלחה את אימה ואחותה לכלא והוא כועס שהיא מטיחה בו שכלפיה אף פעם לא קיים הבטחות, באמת היה נראה כאילו מפריע לו שאחותה רצחה את אחותו והוא רוצה להתרחק לא רק מגרנד הוטל אלא ממשפחת אלרקון. 

איילה ומתילדה נחמד וגם הפרידה שלה מאיגנסיו, אם כי הופתעתי מהבחירה שלה, כי עד עכשיו היה נראה כאילו זאת אהבה חד צדדית של איילה ומתילדה מעולם לא הראתה שהיא מאוהבת עד שחשפה זאת בפני איגנסיו.
לצפיה ב-'לגבי חוליו שבא להסגיר את עצמו ובסוף לא נעצר - כנראה רצו '
לגבי חוליו שבא להסגיר את עצמו ובסוף לא נעצר - כנראה רצו
27/03/2017 | 22:19
23
לסגור את זה בצורה כזו שחוליו ממשיך לשמור על כבודו של אביו אבל יחד עם זה גם זוכה להינצל מהכלא לאור המהומות האלימות שבכפר.

לגבי מתילדה דווקא באחת השיחות שלה עם איסבל נחשף שגם היא מאוהבת בפקח וגם ראו את זה עלייה בסצנות איתו, היא פשוט לא רצתה להתמודד עם מה שהיא מרגישה עד הרגע האחרון
לצפיה ב-'אירוח בנושא אבחון גנטי'
אירוח בנושא אבחון גנטי
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2017 | 12:23
2
 יש לכם שאלות בנוגע לאיבחון מחלות גנטיות של עוברים בטרם החזרתם לרחם?
מחר, ה-29.3, נארח בפורום פוריות את ד"ר ברוך פלדמן, מומחה בגנטיקה רפואית, יילוד וגניקולוגיה ומנהל את מרכז ה- PGD שישיב על שאלותיכם בנושא.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/180/182031366

לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
25/03/2017 | 19:24
38
52

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבוע טוב לכולם

לצפיה ב-'ערב טוב לפורום הנכבד,'
ערב טוב לפורום הנכבד,
24/03/2017 | 21:54
3
86

האם יודעים  מהי הסדרה שתחליף את ''חוקי המשחק''?

בתודה מראש והמשך ערב נעים
לצפיה ב-'עדיין לא. תחזרי עוד שבועיים שלושה'
עדיין לא. תחזרי עוד שבועיים שלושה
25/03/2017 | 10:50
55
לרוב אפילו יודעים שבועיים לפני סוף הסדרה.
לצפיה ב-'לפי אתר גלובו זו הולכת להיות Totalmente Demais'
לפי אתר גלובו זו הולכת להיות Totalmente Demais
25/03/2017 | 16:55
1
71
לצפיה ב-''
25/03/2017 | 19:46
11
לצפיה ב-'לפי אתר ויוה לה דוניה נרכשה ותעלה לאתר ב3.5'
לפי אתר ויוה לה דוניה נרכשה ותעלה לאתר ב3.5
26/03/2017 | 14:57
27
85
היא תיקרא אישה רעה.
לצפיה ב-'אז מכיוון שלא מעלים סדרות רק לאתר '
אז מכיוון שלא מעלים סדרות רק לאתר
26/03/2017 | 17:35
4
63
היא המחליפה של אנה כפול שלוש.
לצפיה ב-'מה שזה אומר'
מה שזה אומר
26/03/2017 | 17:40
3
60
תהיה מקסיקנית אחת רק ושלוש טלמונדו שאחת בש.ח
לצפיה ב-'מבחינתי זה יוצא טוב'
מבחינתי זה יוצא טוב
27/03/2017 | 22:50
2
22
אם הייתה מגיעה עכשיו עוד מקסיקנית הייתי בבעיה כי צריכה לעלות גם הברזילאית. מעדיפה שהמקסיקנית הבאה תגיע בהמשך לה דוניה היה צפוי שתירכש בגלל ארסלי.
לצפיה ב-'כן אבל גם לה דוניה היא פספוס בשבילך בגלל דנה פאולה'
כן אבל גם לה דוניה היא פספוס בשבילך בגלל דנה פאולה
27/03/2017 | 22:54
1
10
לצפיה ב-'כן אני יודעת שגם היא משחקת שם ועדיין..'
כן אני יודעת שגם היא משחקת שם ועדיין..
27/03/2017 | 23:02
27
טלנובלה שנקראת "אישה רעה" זה לא משהו שקורץ לי לראות אותו.. מה גם שאני יודעת איך המקור היה.
לצפיה ב-'תגידי, את צופה ב'אישה רעה'?'
תגידי, את צופה ב'אישה רעה'?
26/03/2017 | 20:04
2
63
אולי התבלבלת והתכוונת לסרט 'אישה יפה'?
לא, התכוונתי ל'אישה רעה', הסדרה בויוה עם ארסלי ארמבולה...
אהההההה!!!! הסדרה הזו.

עוד תרגום כושל.
לצפיה ב-'יווו איזה קטע, גם אני רואה את "האישה הטובה"'
יווו איזה קטע, גם אני רואה את "האישה הטובה"
26/03/2017 | 20:10
1
53
בדיוק מסיימת עונה שישית!
אה, רגע, מה אמרת? אה אישה רעה? אז לא, תתעלם.
לצפיה ב-'התעלמתי'
התעלמתי
26/03/2017 | 21:13
41
אלה ויוה שלא יכולים פשוט לכתוב האדונית וזהו.
לצפיה ב-'ויותר חשוב- זה רימייק לדונה ברברה'
ויותר חשוב- זה רימייק לדונה ברברה
27/03/2017 | 11:33
18
45
מה יהיה עם ויוה? רוכשים שוב ושוב אותו קונספט של טלנובלות
מקורשידור חוזרכעבור כמה שנים: רימייק ובמקרה הגרוע: שידור חוזר לרימייק
על הפנים
לצפיה ב-'זה חוסך להם $$$$ '
זה חוסך להם $$$$
27/03/2017 | 11:48
18
לצפיה ב-'הביאו כי זה זול יותר כמו מה שבא מטלמונדו'
הביאו כי זה זול יותר כמו מה שבא מטלמונדו
27/03/2017 | 11:57
4
41
כבר אין טלנובלות מושקעות מטלמונדו כמו הזורו או תשוקת הנצים. פעם סיננו טלמונדו היום מביאים הכל חוץ מנרקונובלות.
לצפיה ב-'אין פה שום עניין של חסכון'
אין פה שום עניין של חסכון
27/03/2017 | 15:06
2
38
אז הם יכלו לרכוש כל טלנובלה אחרת של טלמונדו
לא חייבים לרכוש כל פעם רימייקים לסדרות שכבר שודרו..אין קשר
לצפיה ב-'נראה לי שטלמונדו מפיקים רק ריימקים ונרקונובלות '
נראה לי שטלמונדו מפיקים רק ריימקים ונרקונובלות
27/03/2017 | 16:47
1
36
ובכל מקרה דונה ברברה הייתה הצלחה אדירה והשיבה הביתה הייתה הצלחה אדירה, סיפוק שהצליח ושחקנית שהצליחה, איך ויוה יוותרו על זה? 
לצפיה ב-'יש כרגע את לה פאן עם אנחליקה ואלה(יפה היא לא)'
יש כרגע את לה פאן עם אנחליקה ואלה(יפה היא לא)
27/03/2017 | 17:02
31
שהיא מקורית והטלנובלה שתתחיל בקרוב Guerra de idolos עם אלברטו גרה ואלחנדרו דה לה מדריד שראינו אותו לאחרונה במלון הסודות.
לצפיה ב-'דווקא מסננים את טלמונדו-ארגוס כמעט לא מביאים '
דווקא מסננים את טלמונדו-ארגוס כמעט לא מביאים
27/03/2017 | 16:46
36
בכל תולדות ויוה רק 5 סדרות: מרינה, נשות אפריסיו, חופן של יהלומים, השיבה הביתה, שהיא היחידה מביניהן שזכתה לשידור חוזר ועלובי החיים. 
לצפיה ב-'בגלל השם שויוה בחרו "אישה רעה" '
בגלל השם שויוה בחרו "אישה רעה"
27/03/2017 | 16:44
11
42
אני מניח שהפעם היא תהיה גרועה מדונה ברברה ולא תהיה אנושית ותהיה רעה טהורה ולא רעה אנושית שבסוף מתחרטת. 

מה שמעניין את ויוה זה השחקנים המוכרים, אם כי משום מה הם הפקירו לYES את נטליה ופקונדו שעיצבו אותם, אבל אצל טלמונדו וטלוויסה הם מחפשים בעיקר פרצופים מוכרים. וארסלי ארמבולה מאוד הצליחה עם השיבה הביתה ועלובי החיים.

והאמת טלמונדו וטלוויסה ממעטים להפיק סיפורים מקוריים, גם מלון הסודות היא מקורית בעולם הלטיני אבל היא ריימק לגרנד הוטל האמריקאית, אצל טלמונדו זה או ריימק, ואגב לרוב למה שטלמונדו הפיקו לפני 10-15 שנה ופחות לחברות אחרות או נרקונובלות ואצל טלוויסה זה ריימקים לטלוויסה ולמדינות אחרות וממש לעיתים רחוקות טלוויסה מפיקים עלילה מקורית.
לצפיה ב-'עדיין לא ידוע הסוף של אישה רעה'
עדיין לא ידוע הסוף של אישה רעה
27/03/2017 | 16:57
9
32
היא עדיין משודרת בטלמונדו. יכלו להביא סדרה קצרה מטלויסה ואז להביא את אישה רעה. מה הלחץ להביא אותה כעת.
לצפיה ב-'אכן זה ממש פשע שלא הביאו את לאס אמזונס'
אכן זה ממש פשע שלא הביאו את לאס אמזונס
27/03/2017 | 17:01
8
13
לצפיה ב-'אחרי שדילגו על a que no me dejas'
אחרי שדילגו על a que no me dejas
27/03/2017 | 19:07
7
27
כנראה שגם על לאס אמזונס ידלגו לטובת יין האהבה.
לצפיה ב-'כנראה שיין האהבה לא תגיע וגם לא לאס אמזונס'
כנראה שיין האהבה לא תגיע וגם לא לאס אמזונס
27/03/2017 | 19:10
6
25
הבנתי שלה דוניה תחליף את אנה כפול שלוש
לצפיה ב-'עדיין לא מאוחר ליין האהבה'
עדיין לא מאוחר ליין האהבה
27/03/2017 | 19:18
5
28
ועדיין לא הגיעה הודעה רשמית שלה דונה תגיע במקום.

אגב יבגני טועה. כבר בפרק הראשון רואים שארסלי ארמבולה בוכה על זה שאין לה קשר עם הבת שלה. אם היא הייתה רעה כל כך אז היא לא הייתה בוכה על זה.
לצפיה ב-'לפי התאריך זה מתי שנגמר אנה כפול שלוש'
לפי התאריך זה מתי שנגמר אנה כפול שלוש
27/03/2017 | 19:25
26
נשארנו עם מקסיקנית אחת והמקסיקנית הבאה בטח תהיה משנת 2017
לצפיה ב-'יש הודעה רשמית בפייסבוק שהיא מתחילה בשלושה במאי '
יש הודעה רשמית בפייסבוק שהיא מתחילה בשלושה במאי
27/03/2017 | 19:49
3
38
ואני מניח שהם לא יסדרו משבצת נוספת כמו בשביל איסבל. ומאתר גלובו הבנו מה מחליף את חוקי משחק. האפשרויות היחידות היא שוב כמו עם רק אלוהים סולח, לוסיה מחפשת אהבה והדרך לאהבה במשבצת של סנטה דיאבלה או הפסקה עם הארגנטינאיות ובמקום עשירים לא מבקשים רשות.
לצפיה ב-'אני תקוע עם ויוה הארורים'
אני תקוע עם ויוה הארורים
27/03/2017 | 20:13
2
32
עד שסוף סוף הייתה לי הזדמנות להשלים מלכת הלבבות.........
לצפיה ב-'הרי לא התכוונת לראות להתעורר לצידך רק בסוף השבוע שעבר '
הרי לא התכוונת לראות להתעורר לצידך רק בסוף השבוע שעבר
27/03/2017 | 20:48
1
29
שינית את דעתך. 
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
27/03/2017 | 21:10
28
את כסף זה לא הכל (לרגע התבלבלתי עם כסף או כלום של מרטין קרפאן) לא התכוונתי לראות מלכתחילה. את להתעורר לצידך כן התכוונתי לראות.
לצפיה ב-'גרסת המקור שעלייה מבוססת מלון הסודות היא ספרדית לא אמריקאית'
גרסת המקור שעלייה מבוססת מלון הסודות היא ספרדית לא אמריקאית
27/03/2017 | 22:57
30
וכן גם אני חושבת שלה דוניה נרכשה בעיקר בגלל ארסלי.
לצפיה ב-'הייתה תגובה אחת בפוסט של ויוה בפייסבוק שכתב אחד'
הייתה תגובה אחת בפוסט של ויוה בפייסבוק שכתב אחד
27/03/2017 | 19:07
2
48
שהסדרות האלו מתחת לכל ביקורת. בטח אנטי טלנובלות
לצפיה ב-'והתגובות החוזרות והנשנות בפייסבוק של ויוה'
והתגובות החוזרות והנשנות בפייסבוק של ויוה
27/03/2017 | 19:19
44
שעולות לי על העצבים על  "זה כבר היה" או "תחזירו סדרה שכבר הייתה ואין צורך להחזיר אותה".

לצפיה ב-'טלנובלות הן בין הדברים הבודדים האיכותיים שנשארו בטלוויזיה'
טלנובלות הן בין הדברים הבודדים האיכותיים שנשארו בטלוויזיה
28/03/2017 | 19:29
4
לצפיה ב-'ימי הולדת של הכוכבים'
ימי הולדת של הכוכבים
27/03/2017 | 19:24
2
35
והדבר היחיד שמטריד אותי פה זה שיבגני הפך ליבגני ילין ולא יגבני לוין.

לצפיה ב-'חחח יפהה איך שהקדישו לו ברכה אישית יבגני מגניב לך'
חחח יפהה איך שהקדישו לו ברכה אישית יבגני מגניב לך
27/03/2017 | 22:34
1
7
לצפיה ב-'כן היה מרגש שאני חשוב להם'
כן היה מרגש שאני חשוב להם
27/03/2017 | 22:55
10
לצפיה ב-'מקום שאפשר לשוחח בו על ADDA?'
מקום שאפשר לשוחח בו על ADDA?
25/03/2017 | 13:42
6
37
לצפיה ב-'כאן מוזמנת לחוות את דעתך וכו''
כאן מוזמנת לחוות את דעתך וכו'
25/03/2017 | 19:50
5
34
ואנשים שצופים (כמוני) יצטרפו גם ויגיבו
לצפיה ב-'אלוהים אני מתחרפנת!!!!!! מי יכול להיות הרוצח?'
אלוהים אני מתחרפנת!!!!!! מי יכול להיות הרוצח?
25/03/2017 | 19:53
4
38
אני בטוחה שזו איזה דמות שבחיים לא היינו חושבים עליה
לצפיה ב-'וזה בדיוק מה שאני חושש ממנו'
וזה בדיוק מה שאני חושש ממנו
26/03/2017 | 10:23
3
36
שתמיד כשיש איזה מסתורין סביב זהות רוצח בסדרות אז הם עושים את זה כ"כ "מפתיע" בצורה הזויה ובוחרים בדמות הכי לא צפויה וזה מעפן בעיניי...הטריק הזה נשחק כבר.
אישית מקווה שזה לא יקרה כאן, כי הסדרה הזאת כ"כ טובה וברמה גבוהה שחבל שתיפול לשטות כזאת...

ואומנם מסקרן מי רצח אבל זאת לא מהות הסדרה בעיניי...היא שומרת על עניין גם ככה, עם כל הקונספט של קפיצות להווה ולשלוש/שנתיים שנה אחורה, ואיך שדברים מתחברים/מתקשרים בין שתי התקופות זה מדהים.
לצפיה ב-'יביאו את ADDA לויוה??'
יביאו את ADDA לויוה??
26/03/2017 | 22:28
2
13
לצפיה ב-'חייבים להביא אותה'
חייבים להביא אותה
27/03/2017 | 10:17
21
בגלל זה צריך כמה שיותר אנשים שיכתבו להם ויבקשו אותה
כי זה יהיה מחדל שלא יביאו אותה
לצפיה ב-'הלוואי שיביאו אותה '
הלוואי שיביאו אותה
27/03/2017 | 12:24
10
לצפיה ב-'כנסו רק למי שמכיר את הטלנובלה המקסיקנית רבלדה (Rebelde)'
כנסו רק למי שמכיר את הטלנובלה המקסיקנית רבלדה (Rebelde)
26/03/2017 | 10:53
1
38
היי,

תקשיבו למי שמכיר את הטלנובלה המקסיקנית ששודרה בויוה ב2005, רבלדה (Rebelde) לבטח מכיר את הפרקים בעל פה. בקיצור בסדרה יצאו 2 אלבומים, "Rebelde" ו-"Nuestro Amor". באלבום "Nuestro Amor" יצא שיר שממש אהבתי שנקרא "Una Cancion". פתחתי את ההודעה הזו כי יש את השיר בגירסא של הזמרת המקסיקנית דולסה מריה, שאת הגירסא הזו אני רוצה להשיג. החצי של השיר מופיע בעונה 1 פרק 3, הינה קישור: https://www.youtube.com/watch?v=CrQpsGggQj0&t=... השיר מתחיל ב-18:07 ואז נגמר ב-18:49. אני רוצה את השיר המלא! פירסמו אותו כאן !! בפורום רבלדה, הינה קישור: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1321/6563741...
תירדו למטה ותיראו מישהי ביקשה את השיר המלא,, אני חייב אותו גם! אז מישהי ענתה לה שיש בפורום של הילה וחן, נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי אבל לא מופיע שום פורום כזה! אני פשוט חייב את השיר המלא... הוא כ"כ יפה! בבקשה תעזרו לי! תודה <3
לצפיה ב-'השאלה הזו הופיעה כבר בפורום הזה'
השאלה הזו הופיעה כבר בפורום הזה
26/03/2017 | 12:22
32
ניסינו לעזור אבל אין פה הרבה גולשים כמו פעם ככה שהשאלה נענתה בצורה חלקית בזמנו. לא יכולים לעזור יותר ממה שכבר ענינו בזמנו.

ניסינו, לא הולך.
לצפיה ב-'קצת באיחור אבל...מזל טוב ל...יבגני!'
קצת באיחור אבל...מזל טוב ל...יבגני!
24/03/2017 | 16:37
3
34
המון מזל טוב יבגניעד 120
אושר ועושר בריאות והצלחה
שכל הטלנובלות שאתה מחכה להן יזכו להגיע לפה
ושכל מה שאתה רק מאחל לעצמך יתגשם!
לצפיה ב-'תודה רבה הדר'
תודה רבה הדר
24/03/2017 | 16:43
11
לצפיה ב-'סליחה שבאיחור, מזל טוב'
סליחה שבאיחור, מזל טוב
25/03/2017 | 18:20
1
16
הרבה אושר, בריאות, אהבה והצלחה בהכל עד 120
לצפיה ב-'תודה רבה אלה'
תודה רבה אלה
25/03/2017 | 23:07
3
לצפיה ב-'כיצד לזהות שחקנים שהפכו טת עצמם לניאו?'
כיצד לזהות שחקנים שהפכו טת עצמם לניאו?
22/03/2017 | 13:09
1
73
אם נוסיף להם את מילה אר זה שזה יעזור לכם לזהות אותם ככאלה?
אם מילה אר באנגלית מסמלת או מפרשת את מילה אר הילטר?
בוקר טוב!
לצפיה ב-'פוסט חדש בבלוג שלי'
פוסט חדש בבלוג שלי
25/03/2017 | 02:22
32
לאחר היעדרות של שנתיים
לצפיה ב-'אווה לה טריילרה - הפרקים האחרונים בהחלט '
אווה לה טריילרה - הפרקים האחרונים בהחלט
22/03/2017 | 16:20
7
23
לצפיה ב-'פרק 120 - אוונסיו היה צריך את המכתב של אלסה '
פרק 120 - אוונסיו היה צריך את המכתב של אלסה
22/03/2017 | 16:49
5
43
כדי להבין שארמנדו היה שותף לרצח אישתו וביתו החורגת? לגבי אישתו אולי, אבל לגבי סופיה, הוא הרי נזכר שארמנדו שלח לו טקילה כדי להרדים אותו בשמירה כשצ'יבו בא לרצוח את סופיה. אגב חוסר דיוק של הסדרה, ארמנדו היה המום מרצח כרמן, אבל בסוף הסכים לחפות על זה ולרצוח את סופיה וכמובן שתק, אבל כשמרלן, אנדי וצ'יבו רצחו את כרמן לארמנדו לא היה מושג. 

אדריאנה ופביולה מתלהבות מהאבא הנורמאלי ואדריאנה מאמינה שאביה היה קורבן של מרלן והוא חף מפשע, מעניין איך תגיב לאמת הכואבת. 

מדהים כמה מרלן אוהבת את אחיה בניגוד לטענה בטלנובלות אחרות שפסיכופטים לא מסוגלים לאהוב, אז אנדי באמת החולשה של מרלן כפי שפדריקה אמרה עוד בכלא כשהיא ואווה נפגשו שם. 

לואיס שכנע את סינתיה להודות בכל בשביל הקלה בעונש וכשהיא שפכה הכול במשפט וקיבלה 30 שנות מאסר עם אפשרות להשתחרר אחרי 20 שנה על התנהגות טובה בעוד בעלה קיבל מאסר עולם ללא כל אפשרות לערעור, חנינה או קיצור העונש, אז לואיס תומך בסינתיה, הוא ניסה לעזור גם לרוברט, אבל כשהבין שלואיס לא ייתן שוחד כדי לעזור לו שפך את כל הרעל והשנאה שלו כלפי לואיס והוריו וכנראה עכשיו גם לא יזכה לביקורים של בנו הגנוב/מאומץ. 

כשאנדי נפרד מקמילה כשהוא גסס, קמילה התחילה לבכות, מה קרה היא עדיין אוהבת אותו? עוד לא התאהבה באסטבן? 
לצפיה ב-'לדעתי היא בכתה כי אהבה שכזו לא שוכחים'
לדעתי היא בכתה כי אהבה שכזו לא שוכחים
22/03/2017 | 20:50
4
43
התאהבה בו אחרי הרבה זמן בכלא. הגיוני.

לא נורא, פרקים אחרונים אז נחליק לגבי אי הדיוקים. אגב היו שני פרקים שאדית גונזלס נעדרה מהמסך - מה שיצר מצב די מגוחך שכאילו שאווה ישנה.
לצפיה ב-'ארמנדו חייייייייייייייייייייי'
ארמנדו חייייייייייייייייייייי
23/03/2017 | 22:23
2
19
לצפיה ב-'דהההההההההה'
דהההההההההה
24/03/2017 | 07:30
1
34
והוא ממשיך את השטויות הדון ז'ואן שהוא רגיל לעשות.......

האמת התסריט סלח יותר מדי לדמות הזו.
לצפיה ב-'אכן רציתי לתהות '
אכן רציתי לתהות
24/03/2017 | 09:11
34
מבין המתחרטים העונש כבד יותר לסינתיה שיושבת בכלא ותזדקן שם, אבל בנה הגנוב איתה ותומך בה ומבקר אותה או של ארמנדו שהוא חופשי אבל לא יכול לראות את הבנות שלו כי הן חושבות שהוא מת, אבל אז הנה מסתבר שהוא ביים את מותו לא כדי לא לשבת בכלא אלא כדי שראש קרטל הסמים לא ייחפש אותה וכשיגמרו עם איש הקרטל הוא יוכל להיות חופשי ולחזור ואווה גם יודעת שהוא חי והבנות מן הסתם יסלחו לו, זה היה בתיאום עם המשטרה וכדי לא למות באמת לא כדי לא לשבת בכלא.

לגבי הדון ג'ואניות זה פתוח, ייתכן והוא למד לקח והפעם יחיה עם אותה ז'נט ולא יבגוד בה או שימשיך להיות דון ג'ואן שזה הטבע שלו. נראה שהסתריט היה נדיב עם פביולה האוטיסטית שלא תצטרך לבקר את אביה בכלא, אם כי מצד שני לא רואה הבדל בין החלק של סינתיה ברצח פנצ'ו לחלק של ארמנדו ברצח סופיה. וואלה שגם לחורחה לואיס פילה סלחו כאן מה שלא סלחו לדמותו בבגוף אחד, שם הוא התחרט עוד יותר ועשה פחות שטויות, אבל לא זכה לסוף טוב.
לצפיה ב-'מעניין מה קרה לאדית גונזלס ש"ישנה" 2 פרקים '
מעניין מה קרה לאדית גונזלס ש"ישנה" 2 פרקים
25/03/2017 | 10:28
12
לצפיה ב-'רלוונטי גם לפה '
רלוונטי גם לפה
25/03/2017 | 23:08
13
מאיפה התסריטאים של מלון הסודות והגורל של אווה לקחו שמחלקים אסירים לפי הפשעים שביצעו? שסופיה לא יכולה להיות באותו תא עם טרסה כי היא צריכה לעבור לביתן הרוצחים. הרי אם זה היה ככה הגנבים שהיו יושבים רק עם גנבים לא היו בסכנה וגם באנסים בכלא מתנקמים לא אנסים אחרים אלא גנבים ורוצחים שסולדים מהאונס.

וגם בהגורל של אווה הלכו על זה כשרוברט מבקש מלואיס לעזור לבוא תא כדי שלא ישפיל אותו, לואיס מסביר לו שמחלקים אסירים לתאים בהתאם לפשע שהם ביצעו.

לצפיה ב-'מלון הסודות - פרקים אחרונים בהחלט!'
מלון הסודות - פרקים אחרונים בהחלט!
19/03/2017 | 17:52
18
65
זהו. הגיע הזמן להיפרד מאריק אליאס, אירנה אזואלה (רק עכשיו שמתי לב שלשניהם יש א' בשם הפרטי ובשם המשפחה ) דניאלה רומו המופלאה, דיאנה בראצ'ו המכשפה, חואן פררה המצויין, וחורחה פוסה המפלצתי וחסוס אוצ'ואה הנהדר.

משאר הקאסט אני אתעלם ברשותכם. במיוחד זה ששיחק את פליפה.
לצפיה ב-'77'
77
20/03/2017 | 08:36
3
47
הלו אנחנו מתקרבים לסוף ואתם מתעסקים בלתת לחוליו ואיסבל עוד סיבוב במיטה בזמן שססיליה בוכה ועומדת לברוח מהמלון?

לאיפה נעלם ויקריו?

אז בלן שלנו קיבלה את התינוק חזרה........   לא באמת מגיע לה כי היא רעה.

הדבר הכי טוב שעשה אנדרס היה למנות את אנחלה למנהלת המלון

אולגריו יכול לקפוץ מכל המדרגות. דמות כזו מעצבנת.

שמישהו יסיים את הטלנובלה המשעממת הזו כבר.
לצפיה ב-'סופיה נקשרה לילד ולא רצתה למסור אותו'
סופיה נקשרה לילד ולא רצתה למסור אותו
20/03/2017 | 23:50
1
31
לא ברור מי אם יותר גרועה, טוב סופיה חולת נפש זה יותר מסוכן מרודפת בצע כמו בלן. וכשבלן קיבלה את הילד, בא אלפרדו לדרוש אותו. אם היו עוד פרקים היה משפט על משמורת על הילד של בלן.

ההצגה התקשורתית של מתילדה ואיגנסיו גרמה לבררה לתפוס רגליים קרות ולהפנות עורף לאולגריו. ומלביאה מגלה שהיא לא נהנית להיות זונה.

ומסתבר שדייגו לא וויתר על השם חואן קמילו מבחירה, הוא רצח את אישתו בקולומביה ולכן היה צריך זהות חדשה.
לצפיה ב-'בלן כמה שהייתה רעה לפחות אהבה את הילדים שלה וזה בעצם הדבר'
בלן כמה שהייתה רעה לפחות אהבה את הילדים שלה וזה בעצם הדבר
24/03/2017 | 14:25
12
היחיד שאפשר להגיד לזכותה. סופיה אולי פיתחה רגשות טובים לילד אבל כמו שציינת היא חולת נפש ואין לדעת מה היא מסוגלת לעשות בכל רגע נתון שהרי היא רצחה את אחיו;[
לצפיה ב-'אחרי שחוליו ואיסבל היו מרוחקים תקופה מסויימת'
אחרי שחוליו ואיסבל היו מרוחקים תקופה מסויימת
24/03/2017 | 14:19
12
די מתבקש שעכשיו בפרקים האחרונים נתנו לנו מנה גדושה שלהם
לצפיה ב-'74-75'
74-75
20/03/2017 | 21:34
1
38
נראה שויקריו הצליח להבריח את אמא של דייגו לפני שהמשטרה הגיעה פשטה על המקום וחילצה משם את חוליו ואיסבל! לרגעים היה נדמה שטרסה באמת סובלת ממה שקורה לבת שלה אבל להגיד לה מאוחר יותר לחזור להיות לצד בעלה האנס? גם אם זה כדי "להציל" את סופיה מההלשנה של דייגו עדיין זה נורא. אהבתי את הסצנות של חוליו ואיסבל

אחרי שנגמר האקשן סביב החטיפה עוברים לאקשן הלא פחות סוחף עם אנדרס למרות שכל הזמן חשדתי שהוא לא באמת ימות היה מצמרר ממש לראות אותו נורה "למוות" על ידי ה"חיילים" העניין הוא שאנחלה כל הזמן הייתה נראית בשליטה יתרה נקרא לזה כך נכון היא ידועה כדמות שיודעת להצניע רגשות אבל פה מדובר בבן שלה כל עולמה! וכשהיא אמרה "יהיה טוב" אז בכלל היה שקוף שיש פה משהו אבל עשו את זה ענק! חח איך אנדרס מתוך הארון בזמן שחוליו בוכה עליו מתחיל לבכות גם הוא בשיא הרצינות והשלווה שלו "אף פעם לא בכו עליי ככה" חחחחח ואיך שחוליו קפץ "מה קרה?! איך זה קרה?!" והפרצוף שלו חחחחח נקרעתי בסצנה הזו מתה על הצמד חמד הזה ומי היה מאמין שכל זה יהיה בזכות תכנית גאונית של מנואלה ופליפה כבוד ומי מפציעה לה פתאום מול הארון של אנדרס? בלן

ונסיים בחסינטו - מי היה מאמין שלופה הוא לא אבא שלו ההורים שלו נכנסו לעלילה בצורה קצת לא הכי קשורה חח הובן שלופה התכתב עם אמא שלו וסיפר לה על מעלליו. אבל הרי הוא התנרמל והתוודה על הכל בפני המפקח, אז למה ככה להגלות את הבחור? חח לא יודעת, האמת קצת ריחמתי עליו כי אחרי שנירמלו אותו יכלו להשאיר אותו לצד לופה. אגב את הניתוח האכזרי בלי הרדמה להוצאת הקליע על ידי ויולטה יכלו לחסוך מאיתנו חח קריפי אבל טוב נראה שזו הנקמה האישית שלה למרות שבעצם הצילה אותו בדרכה שלה..

עוד 6 פרקים!
לצפיה ב-'גם אני אהבתי שהעונש של חסינטו היה רק הכאבים '
גם אני אהבתי שהעונש של חסינטו היה רק הכאבים
20/03/2017 | 22:32
28
וויולטה גם הצילה את חייו וגם ראתה אותו סובל. 

ממש לא ייאמן שחסינטו לא הבן של לופה והאיש שבשבילו אימו עזבה את לופה הוא אביו הביולוגי. חסינטו נראה רע כשהאשים את לופה כבר אחרי הניתוח, אבל אימו ידעה להרגיע אותו ולהחזיר אותו למיטבו. הגלות, הרי צריך להגן עליו מבני דייגו וגם לא יסדרו לו איזה חדרנית ברגע האחרון ובטח לא ייתנו שויולטה תסלח לו.

קטע גדול עם אנדרס בארון ומסתבר שעניין הכומר פליפה לא הייתה התכנית אלא הסחת דעת שכדי שהמשטרה תהיה שאננה לאחר שאנדרס בגלימת כומר נתפס והאחים ארנס יוכלו להחליף את כיתת היורים. 

מעניין מה בלן תכננה והאם הייתה מופיעה גם אם גבריאל לא היה מזהה את הקול שלה, כנראה שכן כי כנראה התכנית של אולגריו, היה לבכות על אנדרס, להמציא איזה סיפור כיסוי ולדרוש את גרנד הוטל בתור ירושה ומה שגבריאל הבין זה שאולגריו ידע מההתחלה שאנדרס חף מפשע ובלן בחיים ולכן יש להסתיר אותו.

איזה קטע ויקריו דאג שהמשטרה תציל את חוליו ואיסבל אך לא תתפוס את חואנה. 
לצפיה ב-'78'
78
21/03/2017 | 09:14
5
37
אחרי הפרק של היום אפשר להגיד סופית שויקריו הוא אבא של קלרה שאותה דייגו רצח. זו הנקמה שלו. איזה תפנית לא צפויה!

בלן מתה. ביי ביי. על הדרך מת גם התמימות של אנדרס בשעה טובה.

ויולטה עזבה יחד עם גבריאל ומימי פרלטה - מבחינתי הדבר הכי טוב שהסדרה הזו יכלה לארגן לנו.

מלביאה הייתה די מרגשת בשיחה שלה עם ויולטה.

ואנחלה מוסיפה פרטים חשובים לגבי כלי התה. זה חשוב לשני הפרקים האחרונים.

ו...... כמעט הייתה לנו נשיקה של דון לופה ואנחלה! לא נורא, זה עוד יגיע בטח.
לצפיה ב-'אחרי שויקריו איים על חואנה שירצח את דייגו היה די ברור'
אחרי שויקריו איים על חואנה שירצח את דייגו היה די ברור
22/03/2017 | 10:46
4
22
שהוא לא אבא של דייגו, אבל בהחלט תפנית לא צפויה.

מלביאה מרגשת מאוד וגבריאל מצא את יעדו, אז נראה שבזה חסינטו ניצח כי גבריאל לא ישוב לראות, אבל הניתוחים לא היו מתקדמים בתקופה הזאת.

בלן התאבדה כדי לא לשבת בכלא, ברוך שפטרנו.

איסבל בטוחה שאימה רצחה את אביה.
לצפיה ב-'מליבאה ממש ריגשה עם כל מה שאמרה לויולטה'
מליבאה ממש ריגשה עם כל מה שאמרה לויולטה
24/03/2017 | 14:31
3
10
אהבתי במיוחד איך שהיא אמרה לויולטה אני קודם כל אמא שלך ורק אחר כל דוניה מליבאה אחרי שויולטה קראה לה בשם הפרטי שלה שהרי ככה מליבאה הרגילה אותה ותמיד הטיפה לה על זה. אהבתי ממש את השיחה שלהן כיף שויולטה זכתה לכזה סוף שמח באמת שהיא אחת מהדמויות שהכי סבלו ובהחלט מגיע לה סוף טוב שכזה.
לצפיה ב-'כן ויולטה היא הדמות שהכי סבלה '
כן ויולטה היא הדמות שהכי סבלה
24/03/2017 | 16:36
2
12
לא לשכוח שחימנה שנרצחה על ידי בנחמין אחרי שהייתה עם פליפה הייתה אחותה הבכורה. ואהבתי את ההתנצלות של מלביאה על ההשפלות.

וגם בסדרה הסוד לאף זוג לא היה שיר, השירים היחידים בסדרה, היו שירים ששרו רוב הזמן ויולטה וב-2-3 פרקים מימי פרלטה. ולא סתם ויולטה קיבלה את הכינוי זמיר, מזל שמלביאה הבינה שעדיף לה לשיר מקצועית ולא רק בבר ושחנארו מת.
לצפיה ב-'חימנה הייתה אחותה של ויולטה?'
חימנה הייתה אחותה של ויולטה?
24/03/2017 | 16:40
1
9
לצפיה ב-'כן גם היא הייתה הבת של מלביאה '
כן גם היא הייתה הבת של מלביאה
24/03/2017 | 16:43
10
וכשויולטה שרה בהשכבה שלה זה היה לא לעוד סתם עמיתה למקצוע אלא לאחותה וגם לגבי נטען שמלביאה אימה וחנארו הוא הדוד שלה.
לצפיה ב-'79'
79
22/03/2017 | 05:47
1
31
יופי של פרק. אנחלה לא מרגישה "גברת" ולכן חוזרת למטבח  - יופי של דבר

אנדרס התעצבן ונתן לאולגריו אגרוף אחרי שבלן מתה - אחלה!

ו-ויקריו עוזר לדייגו לגלות מי המאהב של איסבל - כותרת הפרק!

זהו, שני פרקים אחרונים נותרו לנו. יהיה שמח.
לצפיה ב-'ויקריו חשף את פרצופו האמיתי לאיסבל, חוליו וטרסה'
ויקריו חשף את פרצופו האמיתי לאיסבל, חוליו וטרסה
22/03/2017 | 23:51
22
ופשוט עשה הכול כדי שדייגו ירצח את איסבל כנראה כדי שיוצא להורג ואחרי שהאמין שאיסבל נרצחה כבר הסגיר את עצמו וטרסה חשבה שמצאה אהבה חדשה והוא פעל כדי שביתה תמות וירק לה בפרצוף.

אנחלה רואה איזה רמה יש לנשות החברה הגבוהה וזה מגעיל אותו. אולגריו מאושר שכל העדים נגדו מת והשותף שלו האשים רק את בלן, כך שחוקית אין דבר נגדו למרות שגם אנדרס וגם איילה מבינים מי הבוס הגדול בעסק הזה.
לצפיה ב-'80'
80
23/03/2017 | 06:20
1
22
אתעלם מכל החלק הראשון שהיה די אנמי (במיוחד ההסבר של למה ויקריו ירה בחוליו.) מלבד סצנה מרגשת אחת שבו אנדרס נותן לאלפרדו את הילד של בלן המתה. אין יותר מקסים מגבר שמסכים לתת לגבר אחר את הילד שלא באמת שייך לאף אחד מהם. מקסים!
אתרכז בסצנות בית המשפט. השופט משום מה מוכר לי אבל לא מצאתי סימוכין לכך.

החלק הכי טוב של הפרק היה העימות הסופי של אנחלה וטרסה. הסודות יוצאות לאור במשפט והטבעת הולכת ונהדקת על צווארה של טרסה.

ואיזה משחק אדיר היה להן! במיוחד זו של דניאלה רומו הנהדרת.

זהו, אסטה לה נוצ'ה - אדיוס אה אל הוטל דה לוס סקרטוס. בשעה טובה.
לצפיה ב-'אכן קטע גדול ומשחק גדול של דניאלה רומו ודיאנה בראצ'ו'
אכן קטע גדול ומשחק גדול של דניאלה רומו ודיאנה בראצ'ו
24/03/2017 | 09:17
10
גם הקטע של אנדרס ואלפרדו מרגש, בעיקר כי אנדרס מבין שרומולו השאיר בידיו מלון מקולל והוא רוצה להרחיק משם את הילד של בלן שהוא נקשר אליו.

כמה איסבל המומה מויקריו ועדיין חיפשה הסבר הגיוני.

משפט קרקס בו חוקר המשטרה משמש כתובע והנאשמת ממלאת את תפקיד הסניגור, מסכן השופט שצריך לסבול את הברדק הזה שבימינו לא חוקי.
לצפיה ב-'שלום ולא להתראות בלן(עד 78)'
שלום ולא להתראות בלן(עד 78)
24/03/2017 | 14:02
1
32
היה ענק איך שאנדרס קם לתחייה מול כולם ורץ אל בלן חחח אבל הוא כזה תמים איך שהאמין בה שוב העיקר שעד מהרה הבלש פקח לו את העיניים בלן נפלה במלכודת ועמדה להיעצר אבל העדיפה לקפוץ מההר ולהתאבד וגם אז אנדרס בכה עלייה למרות שהיא כמעט גרמה לו למות על ידי כיתת יורים. אין ספק שהוא טוב מידי אבל העיקר שנפטר מבלן הארסית אהבתי איך שעוד לפני כן הוא לקח את הבעלות על המלון מינה את אנחלה למנהלת ואיך שכולם הרימו כוסית וחגגו את העובדה שהמלון הוא של כולם! וגם את ההוצאה לאור של ספר המתכונים של לופה! כל הכבוד לאנחלה על המחווה הזו חח איך הם כמעט התנשקו חמודים

אהבתי את הסוף של ויולטה שמחתי שעשו לה סוף טוב ושמח אחרי כל מה שעברה, איך שאמא שלה התנצלה והביאה בשבילה בעזרת ססיליה את מימי פרלטה ששרה איתה ובסוף גם לקחה אותה לסיבוב הופעות משותף! וכמובן שגם גבריאל החמוד הצטרף בתור טועם יינות רק חבל שהשאירו אותו עיוור, אבל לפחות הוא וויולטה יחד וחסינטו לבד

דייגו הלא הוא חואן קמילו ברח עם אמא שלו אבל עושה רושם שלא אמר עדיין את המילה האחרונה לאור המכתב שקיבל שלבטח שלח לו ויקריו. מסתבר שויקריו הוא לא אבא שלו כמו שחשבתי בהתחלה אלא הוא אבי אישתו לשעבר של דייגו. חשדתי בזה איך שויקריו לקח אליו את התמונה שלה. ועכשיו ברור למה הוא נגד דייגו אגב מצמרר ממש היה הפלאשבק של איך שדייגו רצח את אישתו הוא ממש מפלצתי

חוליו ואיסבל ממשיך להיות קרובים מתמיד והם כבר בשלבי החקירה הסופיים כשנכון לעכשיו הכל מצביע על טרסה שאגב נראה שלא ממש קלטה שהמלון כבר לא שלה איך שהיא מרשה לעצמה להמשיך לחלק הוראות חח לא נורא האסימון ייפול במוקדם או במאוחר

עוד 3 פרקי השלמה ונגמררר:[
לצפיה ב-'כו התמימות של אנדרס שהאמין לשקרים של בלן מרגיזה'
כו התמימות של אנדרס שהאמין לשקרים של בלן מרגיזה
24/03/2017 | 16:41
17
אמנם הוא כבר לא מאוהב בה, אבל האמין שאין לה חלק בהוצאתו להורג. וגם לאחר שהתאבדה עוד בא בכה עליה.

באמת חבל שגבריאל יצטרך לתרום כעיוור ולא יוכל לראות ולמעשה כשהם הכירו הוא כבר התעוור, כך שהוא לא יודע ולא ידע איך ויולטה נראית. סוף מרגש בכל זאת לזוג הזה עם הסיבוב הופעות ושיר הפרידה בבר.

הקטע של רצח אישתו של דייגו בהחלט מזעזע, הוא באמת מפלצת, חבל שכנראה חואנה או אביו הם בבונים החופשיים ולכן הוא קיבל את החסות של רומולו ללא שאלות וגם זהות חדשה.

איסבל מתביישת בחיי השקר של הוריה וכבר לא רוצה להסתתר ורוצה לחשוף את הקשר שלה עם חוליו לפני כולם. 
לצפיה ב-'עלה העמוד של להתעורר לצדך באתר ויוה'
עלה העמוד של להתעורר לצדך באתר ויוה
21/03/2017 | 18:42
3
73
אהבתי את הפרומו אבל הגלרייה מעט לוקה בחסר - מעבר לתמונות הסטילס הסטנדרטיות יכלו להוסיף עמוד נוסף עם תמונות צבעוניות ויפות יותר של הזוג הראשי, לא חסר 

באסה שמלון הסודות המעולה נגמרת אבל כיף ששבוע הבא זה מתחיל
לצפיה ב-'אגב גם איגנסיו החמוד מהמלון(ארתורו מאקאסיה)משחק פה'
אגב גם איגנסיו החמוד מהמלון(ארתורו מאקאסיה)משחק פה
21/03/2017 | 18:52
62
והפעם כבר לא נראה לי שנשכח את שמו לאור התפקיד הבולט שיהיה לו כצלע שלישית מה שכן פה הוא כבר לא יהיה כל כך חמוד חח
לצפיה ב-'שימי לב לשעה'
שימי לב לשעה
21/03/2017 | 19:19
1
57
היא משודרת במקום הגורל של אווה. כלומר, ב20:00 ולא ב22:30.

ככה שתשימי לב

עוד פעם איגנסיו?
לצפיה ב-'אני יודעת, פשוט שאיך שהמלון מסתיימת זו מתחילה'
אני יודעת, פשוט שאיך שהמלון מסתיימת זו מתחילה
21/03/2017 | 19:36
51
ככה שיש עם מה להתנחם
השיבוץ לא כזה משנה לי כי אני גם ככה רואה בהקלטות
לצפיה ב-'ויוה פרסמו פוסט אנמי על סדרה תקופתית ספרדית בשם איסבל'
ויוה פרסמו פוסט אנמי על סדרה תקופתית ספרדית בשם איסבל
19/03/2017 | 17:04
14
149
לצפיה ב-'שישי ב22:20?'
שישי ב22:20?
19/03/2017 | 17:45
1
85
החליקו על השכל או מה?
לצפיה ב-'כנראה כמו עם יפה היא לא פעם בשבוע חמש פרקים'
כנראה כמו עם יפה היא לא פעם בשבוע חמש פרקים
19/03/2017 | 18:03
76
הולכים לדפוק את הצופים. וגם את צופי כסף זה לא הכול, שמן הסתם השידורים החוזרים בסוף השבוע יעברו ל-2:30 בליל שישי שבת במקום השידור הלילי של הלוחמת. 
לצפיה ב-'ועוד פרטים - כאן'
ועוד פרטים - כאן
19/03/2017 | 17:48
1
103

39 פרקים. 3 עונות. סדרה ספרדית תקופתית.

תגובת ניר - הסדרה יכולה לעוף לי מהעיניים.
לצפיה ב-'39 פרקים אז אולי פרק אחד לשבוע בלבד?'
39 פרקים אז אולי פרק אחד לשבוע בלבד?
19/03/2017 | 18:06
70
ואז רק פחות קליפים בליל שישי - שבת שבמקום מ-6:35 עד 8:00 יהיו מ-7:25 עד 8:00?
לצפיה ב-'רגע, זה בויוה הרגיל?'
רגע, זה בויוה הרגיל?
19/03/2017 | 21:22
2
82
שישי ב22:20 זה שעת שידורים חוזרים של משבצת של המלון. תזכירו לי מה מחליף אותו? מתי ישודר שידור של מה שמחליף את המלון?
לצפיה ב-'כסף זה לא הכול מחליפה את מלון הסודות'
כסף זה לא הכול מחליפה את מלון הסודות
19/03/2017 | 22:09
73
ונראה שכמו עם יפה היא לא ששידרו בהתחלה את יפה היא לא בימי שישי ב-14:00 ואת השידורים החוזרים של טרה נוסטרה בלילה, כך ייתכן שייעשו עם כסף זה לא הכול. או שבגלל שהלוחמת זה שידור חוזר, אז את כסף זה לא הכול ישימו בצהריים ואת הלוחמת ישאירו בלילה.

אם כי ניר קרא שבסדרה רק 39 פרקים אז במצב זה רק לחודשיים ואז יותר הגיוני שישדרו פרק אחד לשבוע וכסף זה לא הכול תדחה ל-23:10 והלוחמת ל-3:20.
לצפיה ב-'אין לי מושג מה הולך אני עדיין בהלם'
אין לי מושג מה הולך אני עדיין בהלם
19/03/2017 | 22:11
96
ויוה זרקו פצצה והלכו חח קודם כל ממתי הם משדרים בימיי שישי? שנית למה באמת הם לא רשמו באיזה ערוץ ויוה או ויוה פלוס, בהתחלה לא היה ברור לי אם זה בכלל בערוצי ויוה. ועוד מדובר בסדרה שהיא לא טלנובלה ולא לטינית ועוד תקופתית!()לפי הטריילר נראה מושקע ללא ספק. אם כי יש לי עדיפות מסויימת לתקופות המאוחרות יותר(מאה תשע עשרה/שמונה עשרה)וגם הסגנון נראה טיפה יותר כבד אבל מאחר וזה ישודר רק בסופ"ש ומאחר ומדובר בתקופתית אני מאמינה שאני אנסה אותה. רק שויוה יביאו יותר פרטים
לצפיה ב-'ועכשיו יש גם פרטים '
ועכשיו יש גם פרטים
20/03/2017 | 10:38
4
102
"איסבל", הסדרה ההיסטורית המרהיבה והסוחפת, מגוללת את סיפורה של מי שהפכה לימים למלכה איסבל (איזבלה) מקסטיליה.
הסדרה מלווה את חייה של איסבל מנערותה ומוצאת אותה נאבקת על הכתר של קסטיליה בעולם גברי ועוין. כאשר הכתר מונח על ראשה, בגיל 23 בלבד, היא נשאבת להתמודדות קשה ומסוכנת עם תככים פוליטיים בחצר המלוכה. השלטון מביא עימו קרבות עקובים מדם, סיפורי אהבה חושניים ומתעתעים - ומאבקים בלתי פוסקים.
"איסבל" זכתה להצלחה רבה בספרד, עם רייטינג ממוצע של 22% לפרק, והושוותה על ידי רבים מהמבקרים לסדרות כגון "שושלת טיודור" ו-"הבורג'ס". הסדרה נמכרה עד כה ליותר מ-80 מדינות ברחבי העולם, ביניהן ארה"ב ובריטניה, ואף זכתה בפרסים רבים, ביניהם פרס הסדרה הטובה ביותר ופרס השחקנית הראשית.
הסדרה, בת 39 פרקים, בני 70-80 דקות כל אחד, תשודר בערוץ ויוה החל מ-31 במרץ, מדי יום שישי ב-22:20 (פרק בשבוע).
הסדרה תהיה זמינה לצפייה גם ב-VOD ביס, הוט, סלקום
ובויוה וואלה.
כנסו לדף הרשמי של הסדרה "איסבל".

כל מה שיש לי להגיד זה - לא. לא. לא.
לצפיה ב-'איזה אורך מטורף יש לכל פרק חח'
איזה אורך מטורף יש לכל פרק חח
20/03/2017 | 19:09
3
66
אם כך אז זה בעצם כמו שני פרקים כל פעם מעניין שלא שמו אותה בויוה פלוס למרות שהיא לא לטינית - כנראה בגלל השפה הספרדית.
לצפיה ב-'כן בגלל השפה '
כן בגלל השפה
20/03/2017 | 19:58
2
54
כמו את לוסיה מחפשת אהבה ששמו בויוה. הקוראיניות הן 60-70 דקות לפרק. הטורקיות בהתחלה היו בין 90 ל-120 דקות לפרק ולכן ויוה חילק לשתיים, כשהתחילו לרכוש טורקיות של 120-150 דקות לפרק ויוה עשה עריכה משלו לפרקים ומערבב פרקים חופשי, לפעמים לשלוש פרקים או 5 פרקים לשני פרקים.
לצפיה ב-'אה גם הקוריאניות ארוכות? לא ידעתי'
אה גם הקוריאניות ארוכות? לא ידעתי
20/03/2017 | 22:29
1
17
לצפיה ב-'כן לכן השתיים ששודרו בויוה הרגיל סידרו להן משבצת מיוחדת '
כן לכן השתיים ששודרו בויוה הרגיל סידרו להן משבצת מיוחדת
20/03/2017 | 22:34
41
של 19:00 עד 20:00 במקום מ-19:05 ולשנייה בכלל התחילו אותה ב-18:55 ובויוה פלטינה שודרו שתי פרקים בקוריאניות ולא שלוש וגם בויוה פלוס משודרים שתי פרקים של שתי קוריאניות לשבוע, ובגלל שהקוריאנית הארוכה ביותר ששודרה בערוצי ויוה הייתה 77 פרקים והרוב בטווח של 16-24 פרקים אז זה לא כזה משנה שזה רק שני פרקים בשבוע, גם הארוכה ביותר ששודרה בויוה פלוס הייתה 28 פרקים.
לצפיה ב-'שאפו לויוה'
שאפו לויוה
20/03/2017 | 15:14
1
79
כבר תקופה מאוד ארוכה שאני משגע אותם ואת HOT לרכוש סדרות ספרדיות...מפתיע שזה קרה ועוד תקופתית, בכלל כיף 
חבל רק שזה פרק בשבוע...ייקח לזה המון זמן להיגמר...למרות שמדובר ב39 פרקים, ועדיין.
הגיע הזמן שויוה ייפתחו לכיוונים חדשים מעבר לטורקיות והקוריאניות, יש קהלים מגוונים שלא מקבלים מענה בויוה.
למי שלא יודע בספרד יש סדרות איכותיות ברמה גבוהה שזוכות להצלחה בעולם, כאלו שלא מביישות סדרות אמריקאיות כאלו ואחראות שכולנו צופים בהן...כך שכדאי לתת צ'אנס לפני שקוטלים ופוסלים

חבל רק שזה במשבצת כזאת, אבל לא נורא לפחות יש אפשרויות הקלטה בימינו וזה גם יועלה לVOD אז...אני מניח שזאת תהיה האינדיקציה של ויוה האם להמשיך ולרכוש סדרות ספרדיות, מקווה שזה יעבוד וזאת תהיה משבצת קבועה של סדרות ספרדיות
לצפיה ב-'אם רוב הסדרות הספרדיות הן מעל 100 פרקים '
אם רוב הסדרות הספרדיות הן מעל 100 פרקים
20/03/2017 | 17:48
72
כמו לוסיה מחפשת אהבה הריימק לדייט בליינד (שאפילו אצל הארגנטינאים הספיק רק ל-120 פרקים) אז פרק בשבוע זה לא באמת משבצת, אם כי לפני ויוה ואפילו לפני התבססות הז'אנר בערוץ המשפחה ערוץ 3 בכבלים ערוצי 11 ו-22 שידרו טלנובלות רק בסופי שבוע וזה היה מקסימום 2-3 פרקים לשבוע.
לצפיה ב-'משחק דמויות בעולם הטלנובלות'
משחק דמויות בעולם הטלנובלות
18/03/2017 | 17:00
7
68
כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשדך בין דמויות מטלנובלות שונות(חובה ששודרו פה) לא משנה מי השחקן שגילם אותם, לכו רחוק עם הפנטזיה זה יכול להיות מכל ז'אנר אפילו קוריאה, טורקיה, ברזיל, מקסיקו, ארגנטינה, קולומביה, ונצואלה וצ'ילה כל עוד הטלנובלות שודרו פה. אם בכל זאת החלטתם לבחור דמות מתוך טלנובלה שלא שודרה פה, תנו פירוט על הדמות, האופי שלה הסיפור סביבה.
לצפיה ב-'רומרו רומלו (חוקי המשחק)+ מרלן (אווה לה טריילירה)'
רומרו רומלו (חוקי המשחק)+ מרלן (אווה לה טריילירה)
18/03/2017 | 19:36
42
לצפיה ב-'כמה רעיונות '
כמה רעיונות
18/03/2017 | 21:06
43
סנטוס לוסרדו מדונה ברברה עם פידאד ממישהו צופה בך. 

ולריה סן רומן מעמק התשוקות ואלסידס דה מדינה מבגידה. 

מרטין אסדו ממלאן ושטן עם מרלן פלסיוס מהגורל של אווה. 

מורנה מהלוחמת עם סנטוס טוריאלבה מהסערה. 

אלואיזה מהלוחמת עם ריקרדו מהאסירה. 

דניאל מונקדה מהאסירה עם מריה טרסה מונטייה מהסערה.

ולריה סן רומן מעמק התשוקות עם זא אלפרדו מאיפריה. 

לצפיה ב-'נורמה אליזונדו מתשוקת הנצים וסנטיאגו גרסיה מאנה כפול שלוש'
נורמה אליזונדו מתשוקת הנצים וסנטיאגו גרסיה מאנה כפול שלוש
18/03/2017 | 22:39
1
44
הסכיזופרני שברח לי שמו מהדרך להודו ונלי מחוקי משחק(ככה קוראים לזאת שסובלת ממאניה דיפרסיה?)

לא משדכת אבל הייתי מחברת בין מריבל מרובי לאנה לאורה מאנה כפול שלוש.  סה"כ יש להם מכנה משותף.

נינה מתשוקה וכח ופקונדו מאנה כפול שלוש.

רמירו מאנה כפול שלוש ומריבל מרובי.

לצפיה ב-'קוראים לה נליטה'
קוראים לה נליטה
19/03/2017 | 16:57
13
לצפיה ב-'עוד כמה רעיונות '
עוד כמה רעיונות
19/03/2017 | 15:06
29
אוקטביו מלב פראי ובטי מהגורל של אווה. 

בהלול מאהבה אסורה עם איפט מאיפט. 

לאורה ממונטה כריסטו עם יוסוף מגונול. 

אלנה מבגוף אחד עם טקין מגונול. 

אנחליקה דה קרלו הסבתא מבובה פראית ומרטין אסבדו הסבא מתשוקת הנצים.

סטניו מהלוחמת וסילבנה משובל של שקרים.

לצפיה ב-'את אלואיזה (ג'ובנה אנטונלי) מ"לוחמת" הייתי משדכת '
את אלואיזה (ג'ובנה אנטונלי) מ"לוחמת" הייתי משדכת
19/03/2017 | 21:37
40
עם מפקד של דנטי מ"חוקי המשחק" פאוסטיני (ריקרדו פריירה).
לצפיה ב-'רעיון יפה'
רעיון יפה
20/03/2017 | 22:14
27
לוקאס(האח השקט)מהאחים דל מונטה ואנה לאורה(האחות השקטה)מאנה כפול שלוש

לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
16/03/2017 | 00:03
21
40
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'יצא הפרומו של להתעורר לצדך'
יצא הפרומו של להתעורר לצדך
14/03/2017 | 17:19
2
111
כולל העלילה
איזה קטע גם בגאטה קראו לדניאל אראנס פבלו

לצפיה ב-'ומסתבר שזה ריימק לטלנובלה קולומביאנית ששודרה בויוה פלטינה'
ומסתבר שזה ריימק לטלנובלה קולומביאנית ששודרה בויוה פלטינה
14/03/2017 | 21:02
70
שקראו לה "מסכן פבלו", מכאן השם, לא ראיתי את המקור כך שלא אדע ספוילרים בסדרה.
לצפיה ב-'פוברסיטו פבליטו '
פוברסיטו פבליטו
14/03/2017 | 21:40
72
מה שגם נחמד זה שהסדרה 117 פרקים. קצרה וקולע.
לצפיה ב-'לפי תשובה של יס יש מצב שהטלקומדיה, חלום של אהבה תשודר בויוה'
לפי תשובה של יס יש מצב שהטלקומדיה, חלום של אהבה תשודר בויוה
14/03/2017 | 17:30
4
104
ותחליף את אנה כפול שלוש.

הטלנובלה היא בכיכובו של כריסטיאן דה לה פואנטה ולמרות היותה כושלת אני אישית אהבתי בהתחלה למרות שלא ראיתי את כולה, מה שכן לא אהבתי בכלל את הסוף ואת איך שעשו מהסדרה.

חוליאן חיל משחק את הרע ורנטה נוטני כראשית צעירה הבת של בטי מונרו(הראשית המבוגרת), פולו מורין נפגוש לראשונה כבנה ואוסבלדו דה לאון גם בטלנובלה הזאת.

לצפיה ב-'מה בדיוק הייתה השאלה ומה הם ענו? '
מה בדיוק הייתה השאלה ומה הם ענו?
14/03/2017 | 18:38
2
54
בכל מקרה גם אני לא אהבתי מה שהם עשו מהסדרה
ככה שמבחינתי זו הייתה המקסיקנית היחידה שלא חיכיתי לה
מה גם שאיך יכול להיות 4 מקסיקניות מאותה שנה
לצפיה ב-'הם ענו לאופיר ששאל'
הם ענו לאופיר ששאל
14/03/2017 | 19:10
1
63
"היי אופיר,
לאחר בדיקה נכון להיום אין מידע מדוייק,
ייתכן והסדרה תעלה בעתיד כמובן שברגע שיהיה מידע מדוייק נעדכן את כלל לקוחותינו.
יום מקסים רחלי Yes"

לא יודעת מה הוא שאל
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
14/03/2017 | 22:01
50
הם אומנם לא שוללים על הסף אבל נראה לי שהטלנובלה הבאה תהיה כבר מהנגלה החדשה.

אם בכל זאת יתברר שהטלנובלה נרכשה אני אוותר גם בגלל שהיא ממש לא מושכת בעיניי למרות הקאסט המרשים, וגם ככה לא יהיה לי זמן לעוד נובלה חוץ מהמקסיקנית והברזילאית החדשות שצפויות לעלות
לצפיה ב-'אוותר'
אוותר
14/03/2017 | 21:41
56
כריסטיאן מהמם אבל זה לא משהו שמעניין.
לצפיה ב-'דניאל ארנאס וזוריה ווגה נבחרו לשחק זוג ראשי '
דניאל ארנאס וזוריה ווגה נבחרו לשחק זוג ראשי
16/03/2017 | 01:34
4
106
בטלנובלה החדשה של חואן אוסוריו Inesperadamente tú
לצפיה ב-'לא יודע מה להגיב על זה'
לא יודע מה להגיב על זה
16/03/2017 | 07:19
74
היא שחקנית נוראית.

מה שכן, לחואן אוסוריו כדאי להיזהר. 'חלום של אהבה' הייתה גרועה מאוד יחסית לסטנדרטים שלו.
לצפיה ב-'למה דווקא דניאל ארנס?'
למה דווקא דניאל ארנס?
16/03/2017 | 21:36
1
53
בכל אופן מדובר ברימייק לסדרה קוריאנית. רק איך מ20 פרקים יהפכו ל90 פרקים? אה כן דיאנה בראצ'ו חוזרת להיות טובה בטלנובלה הזאת.
לצפיה ב-'הוא אולי לא השחקן הכי ענק אבל מספיק שהוא סימפטי כריזמתי'
הוא אולי לא השחקן הכי ענק אבל מספיק שהוא סימפטי כריזמתי
17/03/2017 | 18:22
36
משחק טוב ועובר מסך אותו הדבר גם לגבי סוריה - שניהם אולי לא מהגדולים ביותר אבל עדיין אילה שחקנים שפשוט כיף לראות על המסך :)
לצפיה ב-'איזה יופי בהחלט מתאימים!'
איזה יופי בהחלט מתאימים!
17/03/2017 | 18:13
17
לצפיה ב-'טריילר ל - A Força do Querer'
טריילר ל - A Força do Querer
17/03/2017 | 19:28
4
54
לצפיה ב-'אפשר תמצות כללי של מה זה?'
אפשר תמצות כללי של מה זה?
17/03/2017 | 21:45
2
28
תודה
לצפיה ב-'הצצת בזה קצת?'
הצצת בזה קצת?
17/03/2017 | 22:16
1
46
זה טלנובלה חדשה של גלובו וזה של גלוריה פרז, אבל דווקא לי זה נראה שונה מכל הטלנובלות שלה. הפעם אני לא רואה שום ערבוב תרבויות.
תמצות בשבילך: מרקו פיגוסי ופאולה אוליביירה זוג ראשי, ופאולה משחקת מתאגרפת קשוחה.
ואם אתה רוצה יותר, אז יש לך כמה שרשורים למטה שרשור תמונות לטלנובלה שאנדריי פרסם.

לצפיה ב-'אולי את זו אני אראה'
אולי את זו אני אראה
18/03/2017 | 08:29
26
ואין לי ספק שהיא תגיע. גלוריה פרז אהובה כאן.

מה שכן, ביקשתי קצת תמצות כי אין כתוביות בתוך הסרטון ולא כ"כ הבנתי מה הקטע שם.
לצפיה ב-'נראה יפה'
נראה יפה
19/03/2017 | 23:01
6
לצפיה ב-'שרלין מתארסת עם בן זוגה'
שרלין מתארסת עם בן זוגה
18/03/2017 | 00:00
61
פרנסיסקו זאה
לצפיה ב-'מזל טוב לאינגריד מרץ שהתחתנה השבוע'
מזל טוב לאינגריד מרץ שהתחתנה השבוע
18/03/2017 | 15:42
1
58
לצפיה ב-'מזל טוב לשתיהן!'
מזל טוב לשתיהן!
19/03/2017 | 22:43
14
לצפיה ב-'אנה כפול שלוש עד 64'
אנה כפול שלוש עד 64
15/03/2017 | 10:55
9
39
השלמתי פרקים למרות שעדיין לא הגעתי לקצב ויוה.
לצפיה ב-'אז מסתבר שמרסלו השאיר את דניאל בחיים'
אז מסתבר שמרסלו השאיר את דניאל בחיים
15/03/2017 | 11:25
5
63
רק שסנטיאגו לא יודע את זה ואבריסטו המפלצת אשם במה שקרה לו. אם זה לא מספיק פקונדו האידיוט היה צריך להתערב. ללא ספק האב הגרוע של השנה יחד עם חולייטה.

סופסוף דיברו על מה שכנראה יש לסנטיאגו. פיצול אישיות. זאת פעם ראשונה שדמות ראשית בטלנובלה תהיה הפרעה נפשית. חבל שהפכו את זה למשהו אחר כי עכשיו שהוא מאושפז בבית החולים לא גילו את זה וזה הזוי חוץ מזה שלהפוך את סנטיאגו שסובל מפיצול אישיות יותר הגיוני אם כי הדרך שבה הופיעה ההפרעה נפשית והזמן לא הגיונית.
אנה לטיסיה לא ברורה, פתאום היא לא מוכנה לוותר על מרסלו ולא מוכנה לשחרר אותו, מה היא רוצה? כשידעה שמרסלו בחיים לא הפסיקה לחזר אחר רמירו וגם לפני התאונה של מרסלו היא התחילה איתו, למה אף אחד לא מדבר על זה? מאוד מפריע לי שיש בה חורים בעלילה ולפעמים היא לא הגיונית, סה"כ יש לה פוטנציאל אבל לא השקיעו מספיק בהגיוניות. כמו כן למה סנטיאגו שותק שאיבד את הזיכרון? במיוחד שאנה לטיסיה ליכלכה עליו והסיתה את משפחתה נגדו. ומריאנו מגעיל אותי, אין לו זכות מוסרית לבוא ולשפוט אף אחד! הוא מתנהג כאילו הוא מושלם והוא לא ומבלי לשים לב הוא גרם נזק לאחיינית שלו, אנה לאורה. ממש מעצבן! אגב עוד חוצפן זה אורלנדו, באיזה זכות הוא מגנה את סנטיאגו ומשווה את עצמו אליו? הוא הסתבך קשות עם אבריסטו הוא ממש הבנאדם האחרון שאנה לוסיה צריכה זה אחד כמוהו.
לצפיה ב-'זה נראה כמו פיצול אישיות אבל זה בעצם אמנזיה+גידול'
זה נראה כמו פיצול אישיות אבל זה בעצם אמנזיה+גידול
17/03/2017 | 18:50
4
26
מסתבר שצדקת וכן יגלו לו גידול אבל עדיין לא הגעתי לזה בעצמי פשוט ויוה ספיילרו את זה בראשי. לא ברור עדיין ממתי יש לו את הגידול זה נדע בהמשך.

בגדול אנה לטיסיה היא לא טיפוס נאמן והיא גם לא מאוהבת במרסלו היא רק חושקת בו ונאחזת בו כי הוא היחיד שמשכיח ממנה במידה מסויימת את הדוד שלה. צריך גם לזכור שהיא מאוד גחמנית - מספיק שהיא יודעת שיש לו מאהבת בשביל שהיא תאחוז בו בציפורניים.

לגבי העובדה שסנטיאגו בהתחלה שתק לגבי איבוד הזכרון מול אנה לטיסיה ומשפחתה - בהמשך זה מתפתח את כבר תראי;) אבל בשלב הזה סנטיאגו פשוט לא סמך עלייה מספיק. 
לצפיה ב-'זה מוזר שבגלל גידול הוא סובל משתי אישיות'
זה מוזר שבגלל גידול הוא סובל משתי אישיות
17/03/2017 | 19:16
3
30
ועוד שעדיין לא גילו את זה. אין כאבי ראש רק התעלפויות ומעולם לא שמעתי שלמי שיש גידול מתנהג כסובל מפיצול אישיות

סנטיאגו איכזב אותי, אמנם לא יכל להיפרד מאנה לוסיה אבל אף אחד לא הכריח אותו לתת הזדמנות לנישואין עם אנה לטיסיה. לא ברור לי איך הסרטון שראה את עצמו ואת אנה לטיסיה מקעקעים בגב שיכנע אותו לנסות עם אנה לטיסיה אחרי שהבטיח לאנה לוסיה שהוא יילחם למען אהבתם. מסכנה אנה לוסיה, הוא שבר אותה. חוץ מזה שהוא יכל לעשות סרטון שוב בעזרת רמירו ולהפרד מאנה לוסיה כמו בפעם הקודמת ששלח מסר לאנה לוסיה.

לצפיה ב-'דווקא באחים דל מונטה של טלמונדו '
דווקא באחים דל מונטה של טלמונדו
17/03/2017 | 19:23
1
38
הגידול של חולייטה גרם לה להתחרפן, ובהמשך הם כל כך התלהבו מפאולה המלאך וחולייטה השטן שגם אחרי שריפאו את ועקרו לה את הגידול בניגוד למקור, הם השאירו אותה רעה ומשוגעת עד שהזניחה את אחותה הקורעת ללדת כדי לחטוף את הילד של הראשיים ובסוף קיבלה 5 שנים בכלא וגם שם לא נראתה שפויה במיוחד.
לצפיה ב-'וגם זה לא הגיוני במיוחד '
וגם זה לא הגיוני במיוחד
18/03/2017 | 17:59
14
אבל גידול שגורם לפיצול אישיות זה הזוי ותלוש מהמציאות. ועדיין לא איבחנו אצלו והוא רק מתעלף. פיצול אישיות בהחלט יכול להיות הגיוני מאשר גידול. אפילו לא ידוע כמה זמן יש לו את זה.
לצפיה ב-'בגלל השילוב של זה עם האמנזיה ככל הנראה'
בגלל השילוב של זה עם האמנזיה ככל הנראה
19/03/2017 | 22:34
10
אנה לטיסיה איימה על סנטיאגו שהיא תתעמת עם ה"מאהבת" שלו אם הוא יחליט לעזוב אותה(את אנה לטיסיה)+רגשות האשמה שהיו לו אחרי הסרטון יחד עם הבלבול שלו-כל זה הוביל אותו להחלטה השגויה לחזור לאנה לטיסיה מה שכן, הוא באמת יכל לפחות לגשת לאנה לוסיה ולהסביר לה פנים מול פנים ולא להיכנע לאנה לטיסיה גם בעניין הזה. אבל שווה לך להמשיך לראות את ההתפתחויות..
לצפיה ב-'עד 82 - כל האנות נהיו צרודות'
עד 82 - כל האנות נהיו צרודות
18/03/2017 | 00:08
48
בפרקים 81-82 גם אנג'ליק בוייר וגם מוניקה סנצ'ס צרודות ממש מעניין מי הדביקה את מי ואצל אנג'ליק זה עוד יותר קריטי כי בעקבותייה כל האנות נשמעות מוזר אבל איזה פרקים!

בזכות איניאקי אנה לוסיה וסנטיאגו זוכים להתאחד שוב אבל למחרת סנטיאגו מתעורר כמרסלו וחוזר לאחוזה כשהוא לא שוכח לספר לארנסטינה שאנה לוסיה בחיים ולאנה לוסיה הוא מספר על הבת של סולדד סופיה כאילו סולדד לא עברה מספיק באותו לילה בתצוגת אופנה כשפגשה לראשונה את אנה לטיסיה פנים מול פנים ומאוחר יותר גם את ארנסטינה והמשיכה להלחץ גם מנוכחותה של נרינה שם חחח ככה שלא פלא שכשרמדיוס הודיעה לה שאנה לוסיה יודעת על סופיה האישה כבר הייתה מעולפת 

אם כי הגילוי הכי גדול של הפרקים האילה ללא ספק היה כשאנה לטיסיה ראתה לראשונה את אנה לוסיה!! ועוד מתנשקת עם בעלה חחחח איך היא רצתה למות ואיזה ממזר מרסלו איך שהזמין את שתיהן לאותה מסעדה בכוונה כדי שאנה לטיסיה תראה אותם בעודו מתחזה בפני אנה לוסיה לסנטיאגו!

אנה לאורה ורמירו מקסימים ביחד רק איזה מסכן רמירו שקיבל את השיחה המלחיצה הזו בקול של ג'ינה. בסופו של דבר זו הייתה מתחזה שמישהו שכר ואחר כך גם רצח מסתבר שאת השיחה והזימון למלון קיבלו גם ולנטין ומריאנו. אבל אני חושדת שאולי מריאנו היה זה שעמד מאחורי העניין אחרי הפלאשבק שלו לא הייתי מתפלאת אם הוא עומד מאחורי הרצח של ג'ינה ושל אותה מתחזה

אהבתי את ההתפתחות עם הדמות של נרינה שעכשיו מעורבות בכל הסיפור של אנה לוסיה ועושה הכל כדי לעזור. ממש דמות מקסימה ואיזה מפתיע שקלאודיה היא הבת שלה

פרקים מעולים
לצפיה ב-'מה דעתכם על שידוך בין מרסלו סלבטרה לרובי מרובי?'
מה דעתכם על שידוך בין מרסלו סלבטרה לרובי מרובי?
18/03/2017 | 16:50
1
40
יש לו אישיות חזקה, בעל כח ועצמה, הרבה יותר גבר מהקטור פרר מרובי הנמושה, ואפילו יותר עשיר מהקטור, רובי בהחלט יכולה להתאהב בו. יכול לתת לה ביטחון. חוץ מזה היא יותר בוגרת מאנה לטיסיה.

עלה במוחי לארגן משחק של דמויות מעולם הטלנובלות שכבר אפתח.
לצפיה ב-'אני לא מכירה את רובי אבל לפי מה שסיפרת עלייה בהחלט מתאימים;)'
אני לא מכירה את רובי אבל לפי מה שסיפרת עלייה בהחלט מתאימים;)
20/03/2017 | 22:19
6
לצפיה ב-'טלנובלה בספרדית עם תרגום'
טלנובלה בספרדית עם תרגום
16/03/2017 | 15:32
1
52
מישהו יודע היכן ניתן להשיג טלנובלות  בספרדית עם תרגום בעברית??
אני רוצה לצרוב דיסק/דיסק און קי ולשלוח לחול.
מוכן לשלם על זה !
מישהו יכול לעזור???
לצפיה ב-'לסדרות בספרדית את התרגום עושים רק ערוצים ישראלים'
לסדרות בספרדית את התרגום עושים רק ערוצים ישראלים
17/03/2017 | 19:28
28
לכן לסדרות שלא שודרו בארץ אי אפשר למצוא תרגום לעברית. כי איפה שיש תרגום לעברית זה כי מישהו הקליט מהערוצים, ואין אתרים שמתרגמים כמו לקוריאניות.
לצפיה ב-'מלון הסודות '
מלון הסודות
15/03/2017 | 12:02
17
31
כי הגיע הזמן לשרשור חדש.
לצפיה ב-'74 וואו '
74 וואו
15/03/2017 | 12:06
5
43
עזבו את זה שחסינטו התחרט ונסע לאריזונה עם אמו ואביו (האמיתי). ואפילו זכיתי לראות פטמה וחצי שלו

עזבו את זה שאיסבל גילתה מה עשה דייגו "יקירה" כל הזמן הזה.  (סוף סוף סופיה הועילה במשהו)

עזבו את זה שבלן חיה (שוב) וגבריאל גילה אותה.

עזבו את זה שדיאנה ברצ'ו נראית רע בפרקים האחרונים.  

עזבו את זה שאנדרס נורה למוות.

התגלית הגדולה של הפרק זה...... שלד"ר ויקריו קוראים סימון!!!!!!!!! כך אמו של דייגו קראה לו כשראתה אותו לראשונה
לצפיה ב-'הדר חשדה בדוקטור ויקריו כבר מההתחלה '
הדר חשדה בדוקטור ויקריו כבר מההתחלה
15/03/2017 | 18:36
4
47
וגם לא נראתה חשודה ההתנדבות שלו להיות המלאך השומר של משפחת אלקרון. אז אם הם מכירים, כנראה גם הוא מקולומביה. המפתיע הוא שלאחר שהציל את חוליו והוציא את אימו של דייגו, אימו של דייגו ודוקטור ויקריו נעלמו לכל הפרק ומתילדה בתפקיד הרופאה המרכזית, בעצם גם ויולטה.

והכאב של הניתוח משמש עונש לחסינטו עם הכאבים והתגלית שהוא לא הבן של לופה, תגלית שגורמת לו להתחרט באמת. 

בפרקים הקודמים הסצינות בהן סופיה רואה את ביאטריס מוכיחות שמדובר במשוגעת, מקווה שלא יוציאו אותה בסוף להורג או יכניסו אותה לכלא אלא יאשפזו אותה. 

ולא ייאמן כל הטרחה של פליפה ומנואלה להצלת אנדרס ירדה לטמיון רק משום שאיגנסיו העורך דין של אנדרס קרא לפליפה בשמו פליפה. 
לצפיה ב-'אתה יודע שאני ציני לפעמים בתגובות? '
אתה יודע שאני ציני לפעמים בתגובות?
15/03/2017 | 18:55
2
42
ידעתי שמשהו מסריח בד"ר ויקריו כי הוא לא דמות טובה. לפעמים נראה שכן אבל לרוב אם הוא מנסה לעזור לטרסה זה משהו רע.

סופיה? אחד ממה שכתבת הוא הנכון.

אל תדאג, תיכף יהיה משהו מעניין לגבי 'סימון' 'חואן קמילו' וחואנה. לא סתם לחינם ויקריו עקב אחרי חוליו וחסינטו.

אני חייב להגיד שהעונש שחסינטו קיבל הוא עונש די מספק. קיבל עונש על ידי אהובתו ועונש נפשי מספיק לכל החיים כדי להבין שלא משתלם להתרברב.

ו.... נכון שדיאנה בראצ'ו נראתה רע בפרקים האחרונים?
לצפיה ב-'ממש נורא בפרק 73 לא זיהיתי אותה'
ממש נורא בפרק 73 לא זיהיתי אותה
15/03/2017 | 19:04
1
37
מרוב שסירקו אותה בצורה מזעזעת. 

נחמד שחסינטו קיבל את עונשו וויולטה גם נתנה לו טיפול נכון ולא הייתה לה ברירה, והיא הצילה את חייו וגם גרמה לו להרגיש את הכאב שגרם לאחרים. 
לצפיה ב-'זה כי היא נראית ממש חיוורת בלי איפור '
זה כי היא נראית ממש חיוורת בלי איפור
17/03/2017 | 18:04
14
ונראה שבמקום הקן שהיה לה על הראש עשו לה צמה חח אבל אין ספק שהמראה הקודם הלם אותה הרבה יותר
לצפיה ב-'כי המפגש הראשון שלו עם טרסה לא היה מקרי'
כי המפגש הראשון שלו עם טרסה לא היה מקרי
17/03/2017 | 17:46
16
לפי מה שאני זוכרת היה לו איש קשר שדיווח לו שטרסה מחפשת רופא ושהיא בדרכה למאפייה - לשם גם הוא הלך ושם הם נפגשו לראשונה. הם התחילו לדבר ואז הוא נתן לה להבין שהוא רופא וכל השאר היסטוריה ככה שמההתחלה היה נראה שהוא זומם משהו. גם בדרך למלון זכור לי שדייגו היה הנהג והרופא זרק לו הערה שהוא מוכר לו עם חצי חיוך. עכשיו נראה שהוא קשור גם לאמא שלו אז יש מצב שהוא אבא שלו, נחכה ונראה מה יתברר
לצפיה ב-'מזל טוב לקרלוס ריוורה שחוגג היום יום הולדת 31'
מזל טוב לקרלוס ריוורה שחוגג היום יום הולדת 31
15/03/2017 | 23:35
3
44
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
16/03/2017 | 07:20
28
אין לי ספק שהוא שחקן מדהים. יש לו על מה לעבוד, אבל יחסית לשחקן מתחיל - הוא מצויין.
לצפיה ב-'מזל"ט '
מזל"ט
16/03/2017 | 20:33
24
זמר מדהים 
לצפיה ב-'מזל טובב'
מזל טובב
17/03/2017 | 17:55
13
מאחלת לו ולנו שנזכה לראות אותו בעוד ועוד תפקידים אפילו ראשיים אם קודם אהבתי אותו כזמר אז פה גיליתי שהוא בהחלט משחק לא פחות טוב משהוא שר במיוחד בפרקים האחרונים משחק פשוט מעולה
לצפיה ב-'75'
75
16/03/2017 | 07:44
2
26
הפרצוף שאריק אליאס חטף כשאנדרס קם לתחייה היה שווה את כל המתח של רוב הפרק.

איגנסיו מחליט להסתלק.

ויקריו היה מיותר. כמו כן סופיה. כמו כן טרסה שהפכה לציור דוהה של עצמה.

ואנחלה.

עוד 6 פרקים פרה אל פינאל!
לצפיה ב-'נראה שסוף מתחילים להבין איך טרסה הרסה את סופיה'
נראה שסוף מתחילים להבין איך טרסה הרסה את סופיה
17/03/2017 | 00:04
26
ולמעשה טרסה יצרה את סופיה חולת הנפש, ההיסטרית והפחדנית ונראה שאיסבל כרופאה מתחילה הבינה את הנזק שאימה עשתה לאחותה. אך כמובן שסופיה לא תקריב את עצמה למען אחותה ונכנעת לסחיטות של דייגו שבגללה איסבל צריכה לסבול, למרות שאם סופיה הייתה זוכה למשפט צדק, היו מגיעים למסקנה שהיא לא שפויה ולא יכולה לשאת באחריות למעשיה והיו מאשפזים אותה, אבל זה נורא עבור טרסה שידעו שיש לה בת משוגעת ורוצחת. 

אנחלה לא מאכזבת היא ידעה כל הזמן שבנה לא הוצא להורג באמת והצליחה לעשות הצגה מושלמת של אם הבוכה על בנה, בגלל זה היא גם לא המשיכה באולטימטום לטרסה שתספר על הילדים של בלן אם לא תציל את אנדרס, כי על בררה שאוי לנו עם שופטים כאלה לחץ שר המשפטים שהוא הרבה מעל טרסה. אבל ברוך השם לססיליה יש מצפון ומצד אחד כדי לקבל מידע מאולגריו היא נענית לדרישות שלו, אבל מצד שני לא נותנת לעוול להיגרם ורוקמת תכנית להצלת אנדרס יחד עם איילה, מנואלה ופליפה, אז ייתכן וטרסה באמת הציעה לבררה שותפות במלון, אבל לוחצים עליו אנשים בעלי השפעה יותר ואנחלה הבינה שמישהו חזק מטרסה רוצה את הראש של בנה.

לאור ההצלחות של מתילדה וויולטה ויקריו באמת הופך למיותר במלון וכמובן עם החיזורים שלו אחרי טרסה שזה עוד יותר מיותר.
לצפיה ב-'זה היה ע-נ-קXD'
זה היה ע-נ-קXD
20/03/2017 | 21:43
5
לצפיה ב-'72-73 פרקים מטורפיםם'
72-73 פרקים מטורפיםם
16/03/2017 | 22:28
2
37
אמא של דייגו כולאת את איסבל מסממת אותה כל שתי שניות וגם מכריחה אותה לאכול את המרק הדוחה שלה חח דייגו מגיע למקום וחסינטו שעקב אחריו חוזר למלון ומגלה לחוליו איפה היא מוחזקת נראה שחסינטו די הושפע מהחטיפה של איסבל ולאט לאט מתחיל להתנרמל אני חייבת להודות שממש הופתעתי ממנו. ככה שברגע שהוא וחוליו חזרו למקום החטיפה וחסינטו חטף את הירי בכתף כבר לא יכלתי לשמוחחחח זה לא פייר הוא חזר לעצמו וכבר אי אפשר להנות מהסבל שלו! במצב כזה אני מסתפקת בעובדה שהוא איבד סופית את ויולטה לטובת גבריאל. וזה העונש הכי כואב שיכול להיות לו במצב הנתון וזה בהחלט מספק.

ונחזור לחוליו ואיסבל - חוליו נתפס ועומד לצאת להורג כשאיסבל מתחננת שאמא של דייגו והעוזר(גורילה)שלה לא יפגעו בו! - מה נראה להם שככה הם מסיימים פרק??איך אפשר בכלל לעמוד במתח הזה ככה שהרשתי לעצמי להציץ גם בסצנה הראשונה של הפרק הבא(74)חח ואיזו הפתעה דוקטור ויקריו הלא הוא סימון הציל את חוליו בדקה התשעים! לדעתי יש מצב שהוא האבא הביולוגי של דייגו כנראה הוא קשור אליהם איכשהו.

ולגבי אנדרס גם שם המתח בשיאו הוא מורשע ברצח של בלן(אין מצב בעולם)ונגזר עליו למות על ידי כיתת יורים - גם פה אין מצב שיהרגו דמות בולטת שכזו לדעתי - חסר להם בינתיים פליפה ומנואלה מפתיעים ומגיעים לעזור לו לברוח! אבל נראה שמשהו משתבש בדרך.. נראה שאיגנסיו הוא אולי דמות טובה אבל בלי הרבה שכל בראש.. מה לא היה לו ברור כשראה את פליפה בכלא במקום אנדרס? למה להרוס?? חח אנחלה ונטליה המסכנות ממש כאב עליהן

למרות שבגדול אנדרס וחוליו הביאו על עצמם את המצבים הקריטיים האילה שהם נכלאו אליהם - מי אמר לחוליו לצאת לבד עם חסינטו לעבר מקום החטיפה של איסבל בידיים חשופות בלי לשתף את הפקח והשוטרים ככה רק עם עצמו ומי למען השם אמר לאנדרס להכניס את עצמו לכלא מה שבטוח אקשן ומתח בפרקים האילה לא חסר בכלל מעניין מה יעלה בגורלם של חוליו ואיסבל ואיך הם יצליחו לברוח
לצפיה ב-'גם אני חשבתי מה בער לאיגנסיו לקרוא ל"אנדרס" פליפה'
גם אני חשבתי מה בער לאיגנסיו לקרוא ל"אנדרס" פליפה
16/03/2017 | 23:57
1
19
הוא לא הצליח למנוע את ההוצאה להורג שייתן לו לברוח ולא יהרוס הכול, הרי הוא יודע שלא היה משפט צדק ובדרכים חוקיות לא הוא ולא איילה לא הצליחו. ממילא מישהו ישים לב ולא יהרגו את פליפה, אז למה לפתוח את הפה?

וכמובן שמאחורי מה שקרה לאנדרס עומד אולגריו, די ברור מה הוא דרש מססיליה בתמורה למידע שסיפק לה, שלאור המפלצתיות שלו לא בטוח שדיבר אמת כשדיבר עם ססיליה על כך שאחיו איים להרוג מישהו. אז כמובן כאן לא הפתיעו שאולגריו ובלן מביימים את מותה, כנראה כי בלן עדיין נשואה לאנדרס ואם אנדרס יוצא להורג היא תהיה היורשת ותיתן לאולגריו לפנות לעסקי הזהב השחור.

חוליו מאוד אימפולסיבי ובטח שלא יעלה בדעתו להזמין את איילה והמשטרה למקום. ואנדרס באמת תמים הרי ברור שאם הוא לא זוכר דבר ויש רק בגדים מוכתמים בדם אז מישהו טמן לו מלכודת.

חסינטו באמת חזר לעצמו ובאמת לא נעים לראות אותו חוטף כדור כשהוא עושה מעשה טוב ונראה שהוא הבין את הרמז כשהושווה לגרידו על ידי דייגו, שדייגו כפוי טובה ואיתו צפויות לו רק צרות.
לצפיה ב-'הוא היה בהלם ולא הבין אבל עדיין היה צריך לחשוב פעמיים לפני '
הוא היה בהלם ולא הבין אבל עדיין היה צריך לחשוב פעמיים לפני
17/03/2017 | 18:10
12
שהגיב

לגבי חוליו לפחות שהיה בא עם איזו תכנית או משיג נשק להגנה עצמית
לצפיה ב-'76 וואו איזה פרק משעמם.'
76 וואו איזה פרק משעמם.
17/03/2017 | 04:25
33
כמעט כלום לא קרה בו

בואו נראה..... סופיה מסתממת בפעם המיליון.....

פליפה הוא האלרקון החסר הפעם.......

אנדרס פשוט תמים מדי......

דייגו עוד שנייה מתחרפן ודורש לדעת מיהו המאהב של איסבל....

מרגע לרגע אני גם תומך בדעתה של הדר - סיימון/ ויקריו הוא למעשה אביו של דייגו......

ו..... הממ..... לא אמרו שאיגנסיו התחפף בפרק הקודם אז למה מתילדה ואיילה הולכים לחקור אותו?

בקיצור שיעמום. לפחות גילו שבלן לא באמת מתה אלא איזו פרוצה.
לצפיה ב-'איזו מבינהן נשיקות של איוון ס'נאס אתם הכי אוהבים? '
איזו מבינהן נשיקות של איוון ס'נאס אתם הכי אוהבים?
17/03/2017 | 14:36
4
49
איזו נשיקה יותר אהבתם?
ששל קמילה ואיוון או של אנה ברנדה ואיוון?
יום נעים לכולם!
לצפיה ב-'ברוררררררר שעם אנה ברנדה היא הכי יפה מכולן מטלנובלות '
ברוררררררר שעם אנה ברנדה היא הכי יפה מכולן מטלנובלות
17/03/2017 | 16:26
3
34
והם זוג במציאות מבינים למה רואים את התשוקה שלהם..
לצפיה ב-'חבל שבלתי נסלח לא תשודר אצלנו.... אבל מבטיחה לך שאנסה לשכנע '
חבל שבלתי נסלח לא תשודר אצלנו.... אבל מבטיחה לך שאנסה לשכנע
17/03/2017 | 17:35
2
30
דרך הוט וי אור די או משהו בסיגנון בטח ישמחו לשים את זה או באתר ויוה!
לצפיה ב-'אבל הם צריכים לקנות אותה? הלוואי '
אבל הם צריכים לקנות אותה? הלוואי
23/03/2017 | 22:26
1
5
לצפיה ב-''
24/03/2017 | 14:34
1
לצפיה ב-' תמונות '
תמונות
16/03/2017 | 17:26
13
20
לצפיה ב-'A Força do Querer '
A Força do Querer
16/03/2017 | 17:33
12
65
''הכוח של הרצון''/''כוחו של רצון''/''רצון הכוח''. 
היא טלנובלה של גלוריה פרז שכמו תמיד, מלאה בנושאים חשובים כמו זהות מגדרית, הימורים ודוגמניות בתוספת משקל... 
כמו תמיד, ריקודים לא חסר, יש גם חלק משטרתי  אבל הוא יהיה קטן ושונה מחוקי המשחק או הלוחמת. 

לצפיה ב-''
16/03/2017 | 17:38
4
32
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 17:41
3
28
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 17:45
2
25
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 17:48
1
27
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:02
23
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:16
6
20
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:35
5
27
קצת תמונות של השחקנים בכלליות. 

לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:39
4
21
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:41
3
23
לצפיה ב-''
16/03/2017 | 18:43
2
24
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/03/2017 | 18:47
3
לצפיה ב-'תודה על כל התמונות הרבה מוכרים'
תודה על כל התמונות הרבה מוכרים
19/03/2017 | 23:05
2

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ