לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1530815,308 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'איסבל פרק 34'
איסבל פרק 34
24/11/2017 | 21:34
3
11

דבר ראשון - התנצלות, הפרק שכתבתי עליו בשבוע שעבר אכן היה פרק 33 ולא פרק 32

דבר שני, ספוילר לפרק של היום... אז מי שעדיין לא ראה אז שלא יקרא את מה שכתבתי.

האסונות ממשיכים לפגוע באיסבל ופרננדו (תעזבו שהם מקבלים את מה שהם זרעו, אין קשר בין הרוע שהם חוללו כמו גירוש ספרד לבין המוות של הנכד שלהם) הם מאבדים את היורש מהנסיכה איסבל וחייבים לקבל את חואנה ובעלה פליפה.

פליפה ממשיך להתאכזר אל חואנה ומנסה לשדך את הבן שלהם, קרלוס, עם ביתו של מלך צרפת, אבל פרננדו מונע את זה בעזרת הסבם עם מלך צרפת ובינתיים מרויח את מתן ההיתר לנישואי ביתו מריה למלך פורטוגל מנואל.

ובגרנדה, המוסלמים פותחים במרי, שולחים אליהם את קבררה ואת גונסלו, המצב לא משתפר ופרננדו מצטרף.
מתים כל הגברים ובמקום אחד , אחד האצילים מפוצץ מסגד על נשים וילדים, גונסלו נחרד מהרעיון אבל אין לו ברירה אלא לקבל את זה כמו שקבררה נאלץ לקבל את גירוש היהודים.
לצפיה ב-'סוף הסדרה'
סוף הסדרה
24/11/2017 | 21:36
1
12
אני אצטער שהסדרה הזאת תסתיים אבל הנוהג של שידור של פעם בשבוע עוזר לי מאד, קשה לי חמישה פרקים, נאלצתי לוותר על 5 כוכבים ונשארתי רק עם איסבל ומעבר לזמן וגם שם אני בעיכוב של 3 פרקים.
לצפיה ב-'מסכים איתך עם פרקים כל כך ארוכים ומלאי התרחשות '
מסכים איתך עם פרקים כל כך ארוכים ומלאי התרחשות
24/11/2017 | 23:58
2
פרק בשבוע זה לגמרי סביר ונוח.
לצפיה ב-'אם לאיסבל באמת היה רופא יהודי '
אם לאיסבל באמת היה רופא יהודי
25/11/2017 | 00:00
2
אז יכול להיות שבדוס כרופא מוכשר היה יכול להציל את ילדי ונכדי איסבל. 
לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
24/11/2017 | 23:03
4
4
כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום
לצפיה ב-'כתבה על כריס מורנה '
כתבה על כריס מורנה
21/11/2017 | 19:02
53
כריס מורנה בחשיפות מפתיעות במיוחד!! ����
וואו!, אין מצב שאתם מפספסים את הכתבה הזאת!!
באמת שאתם לא רוצים!!! ☝️
אחד הראיונות המרגשים, המדהימים והמפתיעים,��
כל המידע על מה שכריס מבשלת לנו בשנה הקרובה,
וגם!! כל הפרטים על התרחבות צפויה של המשפחה!!!!��������
נו קדימה תכנסו לכתבה אל תתנו לכריס לחכות… ��
לכניסה לאתר הבידור מס 1 בדרום אמריקה !!
כניסה מהירה לאתר בקישור: www.argentina-il.com
או חפשו בגוגל "ארגנטינה איי אל"!
לצפיה ב-'פלי וקמי נפגשו'
פלי וקמי נפגשו
22/11/2017 | 19:59
47
מתחשק לכם למרוד קצת כמו מריצה ולחצות גבולות כמו מנואל??
בוואנו!! יש לכם סיבה טובה לקרוא את הכתבה שבאתר!
כתבה על הסופר אמיגוס שכבשו את המסך שלנו..!!!!������
אז יאללה למה אתם מחכים?!!??! הכתבה מחכה לכם באתר��
לכניסה לאתר הבידור מס 1 בדרום אמריקה !! כניסה מהירה לאתר בקישור: www.argentina-il.com
לצפיה ב-'קההה? זוג חדש בביצה?'
קההה? זוג חדש בביצה?
23/11/2017 | 20:20
34
קהה??? זוג חדש בביצה?��
אם כך, למה אנחל דה בריטו; אמר שאגוס ואגוסטינה ביחד??
זה נכון???����
בוואנו, למה אתם עוד פה? אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולדעת בעצמכם��
ראיתם??
לכניסה לאתר הבידור מס 1 בדרום אמריקה !!
כניסה מהירה לאתר בקישור: www.argentina-il.com

לצפיה ב-'פבלו אלבורן שמוכר לנו מהטלנובלה אנה כפול שלוש ששר את הפתיח'
פבלו אלבורן שמוכר לנו מהטלנובלה אנה כפול שלוש ששר את הפתיח
23/11/2017 | 20:31
48
הופיע בטלנובלה Caer en la tentacion שזה רימייק לאהבה שאחרי. פבלו אלבורן שר בפתיח את saturno

לצפיה ב-'מעבר לזמן'
מעבר לזמן
19/11/2017 | 23:06
11
51

לצפיה ב-'אז עכשיו אנחנו יודעים שברנרדו...'
אז עכשיו אנחנו יודעים שברנרדו...
19/11/2017 | 23:39
5
83
בחיים אומנם הוא לא האדם הנכה חסר הזיכרון מבית המרפא כמו שהרוזנת חשדה. אבל התגלה שהוא שרד את אותה תאונה..! נראה שכבר שנים הרוזנת מחפשת אותו אחרי שהוא ברח ממנה. יש אינדיקציות שהוא חזר לקאמפו בלו ולכן כנסיון נואש אחרון למצוא את בנה, הרוזנת החליטה גם היא לחזור לכפר. וזו הסיבה האמיתית שחזרה ולא רצונה כביכול למכור את הנכס

כל הכבוד לפליפי שנאמן לרגשותיו ובצעד אמיץ מחליט לבטל את האירוסים עם מליסה אהבתי את הסצנות שלו עם ליביה איך שהתנשקו ואיך שאמר לה שעכשיו הוא גבר חופשי רק חבל שהיא כל פעם הודפת אותו ובורחת בינתיים הרוזנת מליסה ואמא שלה כולל הכומר ממשיכים לעשות את המוות לפליפי המסכן מרגע ההודעה על ביטול האירוסים חחפאולה אוליביירה משחקת מעולה את תפקיד הרעה ההיסטרית והקומית במקצת איך היא ואמא שלה התחילו להריץ סרטים בראש מי יכולה להיות הבחורה החדשה של פליפי חחח.. ועוד עכשיו עלה במוחה של מליסה להתחזות לחולה ולעשות עליו מניפולציות

טוב שאמא של ליביה ירדה מעניין הנקמה ברוזנת לשמחתה של ליביה שהרי ברור שמול אישה במעמד כזה היא לא יכולה לעשות הרבה גם אם מדובר ברוצחת שהרסה לה את החיים ככה שמצד אחד טוב שהן באמת יתרחקו מקאמפו בלו מצד שני מה יהיה עם ליביה ופליפי אגב הכומר הזה ממש דוחף את האף שלו לעניינים לא לו. עוד שנייה כופה על ליביה לעשות ווידוי ואח"כ רומז לה על פליפי, כומר רכלן

ונסיים איך לא עם משפחת פסקואליניו - "סלומה! מה יש לילדה הזאת על הראש?!" "מאסימו אתה לא מבין כלום באופנה פריזאית!" ואיך שהן התחילו לקפוץ מהתלהבות אחרי שמאסימו אמר שהרוזן מתכוון להישאר על בטוח בקאמפו בלו חחח איזו קרועה המשפחה הזו אהבתי גם את סצנת הקבר של ברנרדו עם ריטה והילדים איך שנבהלו וברחו

אגב הצילומים פשוט מהפנטים ואני מתכוונת גם לצילומים הפנימיים וההשקעה ניכרת! כל הנרות הפמוטים המיוחדים הווילונות התמונות העגולות עם המסגרות ממתכת הטאפטים על הקירות הדברים הקטנים האילה לגמרי משקפים וממחישים את רוח התקופה אהבתי במיוחד את העיצוב של החדר של מליסה 
לצפיה ב-'יש לי שאלה לגבי אריאל ואשמח לקבל תשובה'
יש לי שאלה לגבי אריאל ואשמח לקבל תשובה
21/11/2017 | 18:27
4
36
סוף סוף הצלחתי להשלים את הפרקים ועדיין לא הבנתי מי זה אריאל, אולי פספסתי משהו
בבית חולים לאחר הניתוח של אמיליה, כולם מסביבה כולל הכומר ונראה שהיא כבר מתה. פתאום אריאל שם לה ביד את הצלב, נהיה כזה אור לבן ובהיר מאד, כולם עם עיניים סגורות ואף אחד לא רואה כלום ופתאום אמיליה פותחת עיניים, הצבע חוזר לה ללחיים וחזרה לחיים.
מה זה היה ?
לצפיה ב-'אריאל הוא נהג הכרכרה '
אריאל הוא נהג הכרכרה
21/11/2017 | 20:00
36
שהחליף את הנהג כשליביה הייתה צריכה לחזור למנזר ומאז הוא תמיד עם ליביה ואמיליה ותמיד מסיע אותן לאן שצריך.
לצפיה ב-'אריאל שם ביד של אמיליה מחרוזת תפילה'
אריאל שם ביד של אמיליה מחרוזת תפילה
21/11/2017 | 20:43
2
39
בנצרות נוהגים להתפלל עם זה. נראה שרצו להראות שהמחרוזת העבירה לאמיליה אנרגיות טובות, מעניין למי היא שייכת במקור.

מה שבטוח זה שאריאל לא פחות מיסתורי מהרוזנת! לפני כמה פרקים הייתה סצנה שלו עם ליביה שהוא אמר לה כן לאמיליה תמיד היו בעיות נשימה ואז ליביה אמרה לו מאיפה אתה יודע? ועכשיו הסצנה עם המחרוזת, ובכלל איך שהוא תמיד נמצא לצדן ועוזר להן. מעניין מה מסתתר מאחורי הדמות הזו
לצפיה ב-'יש לי איזו מחשבה לגבי אריאל!!'
יש לי איזו מחשבה לגבי אריאל!!
22/11/2017 | 15:54
1
27
אולי אריאל הוא ברנרדו!!!!!
אולי הוא לא איבד את הזיכרון
ולכן הוא מגן בכל דרך על אהובתו אמיליה ובת שלו ליביה !!
מה דעתך?
לצפיה ב-'אם הוא היה ברנרדו אמיליה הייתה מזהה אותו'
אם הוא היה ברנרדו אמיליה הייתה מזהה אותו
23/11/2017 | 07:07
22
גם אם עברו השנים אין מצב שבן אדם משתנה עד כדי כך
מה שכן, אולי הוא קשור איכשהו לברנרדו שהרי אנחנו יודעים שהוא בחיים... מסקרן מאוד!
לצפיה ב-'וידאו+תמונות'
וידאו+תמונות
20/11/2017 | 00:06
52

לצפיה ב-'עד פרק 15 - אחרי הסצנה עם הורד והעץ אין בכלל ספק ש..'
עד פרק 15 - אחרי הסצנה עם הורד והעץ אין בכלל ספק ש..
23/11/2017 | 18:44
24
אריאל אכן קשור איכשהו לברנרדו! זה ברור שהוא שם את הורד בעץ בהוראתו ככל הנראה. היה עליו קלוזאפ באותו הרגע וראו אח"כ שהוא עושה איזה סימן ל"מישהו".

עכשיו שידוע שברנרדו בחיים מתחזק החשד שאולי הוא הדמות שכל הזמן משקיפה על כולם ועל הקבר..! איזו חמודה אמיליה איך שהתרגשה ששוב היה ורד במקום המסתור של העץ איפה שברנרדו תמיד נהג להשאיר לה אותו(אגב השחקנית הזו מפתיעה פה איזה משחק מעולה)בכלל היה מרגש איך שהיא לקחה את ליביה וז'מה לצריף שהיא וברנרדו חיו בו ואיך שהיא התגאתה שאומנם הם חיו בצניעות אבל מעולם לא חסר להם דבר בזכות האהבה הגדולה שהייתה להם

העניין הוא שעד שליביה חשבה שהיא השתכנעה סופסוף שהן צריכות לעזוב, פתאום אמיליה אומרת לה שעד שהיא לא תפגוש שוב את ברנרדו היא לא הולכת לשום מקום! חח הפרצוף השוקיסטי של ליביה אמר הכל.. נראה שלמחרת היום הן אכן לא ילכו לשום מקום עכשיו שאמיליה בטוחה שברנרדו לא מת כמו שחשבה כל השנים. ובינתיים כולם חושבים שהיא השתגעה חח

מסכן פליפי, בגלל הרכילות הלא מבוססת של אניטה ופדרו, ליביה בטוחה שהרוזן משחק ברגשותיה ולא רציני כלפייה, ומסלקת אותו:[ אחרי שהיא שמעה את השיחה שלו עם הכומר היא הייתה אמורה להשתכנע שהוא כן אמיתי איתה או לפחות היא הייתה צריכה לתת לו הזדמנות להסביר את עצמו, שהרי הוא סיים בשבילה את האירוסים שלו. ממש חוסר רגישות מצד ליביה מה גם שהיא לא חושבת בהיגיון.

אגב היה משעשע איך שהרוזנת שאלה את זילדה למה היא לא העירה אותה ונתנה לה לישון כ"כ הרבה חח זילדה תירצה את זה עם המלצת הרופא אבל לי נראה שהיא רצתה קצת שקט ממנה
לצפיה ב-'יבגני לגבי התגובה שלך מהשירשור הקודם'
יבגני לגבי התגובה שלך מהשירשור הקודם
23/11/2017 | 19:07
1
25
פליסיה שפכה שמן דגים לאמבטיה של ביאנקה כי ביאנקה די הקניטה אותה באותו הרגע אבל כן בכללי היא לא צריכה סיבה מיוחדת

לגבי מליסה, היא לא באמת רוצה להיות חברה של ביאנקה היא סתם משתעשעת מהטימטום שלה חח לטענתה זה עוזר לה לבדר את עצמה ב"מקום הנידח הזה"

וכן מליסה לגמרי דו פרצופית צבועה עם כולם ותחמנית אבל דבר אחד ייאמר לזכותה - בניגוד לאמא שלה שחושבת רק על כסף, נראה שמליסה באמת אוהבת את פליפי גם ללא קשר למעמד שלו שזה מפתיע.
לצפיה ב-'כן כבר ראיתי את פרק 11 והבנתי שמליסה סתם משתשעת '
כן כבר ראיתי את פרק 11 והבנתי שמליסה סתם משתשעת
23/11/2017 | 22:08
24
עם ביאנקה כי כל השאר משעממים אותה וגם אימה מתרגשת מזה שסלומה רואה בה אישה ממעמד גבוהה.

אכן בקטע שמליסה סיפרה שהייתה מאוהבת בו עוד כשהיה נשוי לאימה של אלכס, זה היה כנה בניגוד להצגות הנחמדות שהיא עושה מול פליפי ואלכס, כן הכסף פחות מעניין אותה למרות שאימה סיפרה שהן נשארו ללא בית. באמת מפתיע שעם כל הצביעות והחסרונות שלו היא הרבה פחות אנוכית מאימה. בעצם גם כישרון הפסנתר של שתיהן מפתיע, שכן הן לא נשות חברה עצלניות והיו יכולות להתפרנס בכבוד ולא רק על ידי שידוך שהרוזנת ואבא של מליסה סידרו ביניהם.
לצפיה ב-'מה הקטע של בנטו המרושע?'
מה הקטע של בנטו המרושע?
24/11/2017 | 21:59
5
שאלות, חדשות, בקשות
18/11/2017 | 17:38
34
54
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'גלובו מכחישים ששאבו השראה מ"משחקי הכס"'
גלובו מכחישים ששאבו השראה מ"משחקי הכס"
18/11/2017 | 17:56
1
92
חה! אני עוד כשפרסמתי פעם ראשונה את הידיעה על טלנובלה חדשה שלהם "Deus Salve o Rei" אמרתי שזה מזכיר את משחקי הכס בעיצוב ורוח התקופה.
לצפיה ב-'חח לפי התמונות באמת מזכיר, במיוחד התמונה השלישית!'
חח לפי התמונות באמת מזכיר, במיוחד התמונה השלישית!
19/11/2017 | 16:28
16
לצפיה ב-'ורוניקה מונטס שמשחקת את הרעה בPapa a toda madre שמדברת במבטא'
ורוניקה מונטס שמשחקת את הרעה בPapa a toda madre שמדברת במבטא
20/11/2017 | 00:08
7
75
ונצואלני כבד כמו ששמה לב הדר מסתבר שזה רק בטלנובלה אם כי יש מצב שהיא לא מקסיקנית אבל המבטא שלה מתון יותר לפי מה שהיה ניתן לשמוע בצ'אט לייב שלה בפרסומת למוצרי קוסמטיקה.
לצפיה ב-'קראתי עכשיו בויקיפדיה שהיא פרואנית'
קראתי עכשיו בויקיפדיה שהיא פרואנית
20/11/2017 | 00:32
6
42
את עדיין צופה בנובלה? מה עם הדמויות של סבסטיאן ומאייטה התקרבו סופסוף?D:
לצפיה ב-'כן בטח למזלי ניתן לראות באפליקציה של הכוכבים, הערוץ המקסיקני'
כן בטח למזלי ניתן לראות באפליקציה של הכוכבים, הערוץ המקסיקני
20/11/2017 | 01:07
5
58
אני רואה למחרת. לא יודעת אם פירסמתי פה אבל היה צ'אט לייב עם זוג שחקנים שמגלמים זוג גיי בטלנובלה והייתי שם וגם ענבל הפגנו נוכחות ישראלית. אנדרס זונו הוא אחד מבני הזוג שיחק בתשוקות והשני ראול קורונדו את מיגל החתיך מבאה מאהבה. הם התלהבו שיש מישהי מישראל ושסיפרנו שחיים כפולים של אסטלה קריז'ו משודרת פה והבנתי שהוא מכיר את ישראל אנדרס זונו.

לגבי מאייטה וסבסטיאן בינתיים הם קצת התקרבו למרות שעדיין נמרח ואפילו לא הייתה נשיקה ביניהם. נפטרנו מהמחזר של דמותה של מאייטה אבל הדמות של ורוניקה מונטס הונצואלנית נכנסה לתמונה ושמה עין על סבסטיאן ולפי הטריילר לא נראה לי שהחיים בין הראשיים יהיו קלים אבל קודם שיגלו שהם מאוהבים אחד בשני כי זה עדיין לא קרה. יש את הסיפור של עו"ד שעובד אצל דמותו של סבסטיאן והוא קתולי ומרובע שלא בדיוק מת על הזוג הגיי שנכנס לשכונה שלו, הוא ועוד שכן שלו שהוא חברו הראו התנהגות הומופובית לנוכחות של הזוג. אגב היה הרבה רעש סביב הזוג הזה. היה קמפיין הומופובי שרצה שיורידו מהשידור את הטלנובלה בגלל זה כי זה משודר בפריים טיים וזה פונה למשפחה בקהל הצופים. למרבית ההפתעה לא צינזרו נשיקה בטלויסה כמו שעשו עם חיימה קמיל וחוסה רון בגרסה המקסיקנית לזוג פלס.

ונ.ב הטלנובלה זוכה לרייטינג טוב היא ממש מובילה בראש הטבלה היא והגרסה המקסיקנית לאהבה שאחרי, הם הכי מצליחים שם במקסיקו. בינתיים היא תהיה עד 92 פרקים אבל לא סופי הבנתי שעוד מצלמים ויכול להיות שיאריכו בשל הצלחתה. אני אישית נהנית אפילו מהזוג גיי יותר, נשמע לי מעניין.
לצפיה ב-'באמת מזל, כי אני שמה לב שכבר נהיה ממש לא פשוט למצוא נובלות'
באמת מזל, כי אני שמה לב שכבר נהיה ממש לא פשוט למצוא נובלות
20/11/2017 | 18:09
4
35
לצפייה ישירה בנט. יפה לכן שאתן מראות נוכחות בצ'טים האילה שיידעו שגם בישראל אוהבים טלנובלות!
לצפיה ב-'היה גם צ'אט לייב עם כוכב אדמות פראיות'
היה גם צ'אט לייב עם כוכב אדמות פראיות
20/11/2017 | 18:49
3
30
כריסטיאן דה לה פואנטה והייתה עוד מישהי בצ'אט מישראל, הזמנו אותו לישראל והוא ענה שיזמינו אותו ממשרד התיירות שהביא כוכבי טלנובלות לארץ והוא יבוא. מי יודע אולי יבוא כשהטלנובלה תשודר פה.

לגבי צפייה בנט אני לא רואה דרך אתרים שמעלים פרקים ואם כן אז רק אתרים רשמיים כמו שיוניביסיון שמאפשרים לצפות את לאס אמזונס אתמול ראיתי פרק 7 דרך אתר שפורץ חסימה לישראל הבעיה זה הפרסומות שמחרפנות אותי בדיוק כמו באתר וואלה, באפליקציה של הכוכבים שהורדתי יש כל רבע שעה כשיוצא רק פעמיים שלוש לפרק. מההתחלה, ל15 דק' ול30 דק' וזה קבוע וממש נוח הבעיה שאם עושים הפסקה ארוכה אז אי אפשר להמשיך כי הם נמחקים או לא מופיעים נראה שומרים רק ה10 הפרקים האחרונים כל פעם בגלל זה אני מקפידה לעקוב בהתמדה מקסימום בפער של פרק אחד או שתיים. היום השלמתי את של יום שישי ומחר מחכה לי פרק חדש של השבוע. יש לי להשלים את מעבר לזמן יש לא מעט פרקים להשלים, וגם לאס אמזונס אני רוצה לראות סופסוף התירו את הגישה רק צריך לראות דרך פורץ חסימות וכמובן אני רוצה להמשיך עם אסטלה קריז'ו. סופסוף נזכרתי את מי שיחק שם אנדרס זונו בזכות שמו.
לצפיה ב-'מגניב!'
מגניב!
21/11/2017 | 07:04
2
18
אם קשה לך לעקוב אחרי הכל ממליצה לך להתמקד קודם כל בנובלה של סבסטיאן ששם מוחקים פרקים מהר לפי מה שאת אומרת, ובמעבר לזמן שהיא באמת משהו מיוחד שאסור לוותר עליו, זכור לי שהפסדת את מלון הסודות ככה שלפחות את התקופתית הזו ממליצה לך לא לפספס לפחות את החלק התקופתי
לצפיה ב-'הלוואי ויחזירו את מלון הסודות לשידור חוזר'
הלוואי ויחזירו את מלון הסודות לשידור חוזר
23/11/2017 | 00:47
1
15
כי לא צפיתי במלון הסודות.
לגבי מעבר לזמן _טלנובלה קסומה!
אומנם קיצרו את כמות הפרקים. קיצצו את העלילה..וגם הפרטוגזית..
לצפיה ב-'אם היא תחזור היא מאוד מומלצת'
אם היא תחזור היא מאוד מומלצת
23/11/2017 | 07:11
13
דווקא פורטוגזית שפה ממש יפה ומיוחדת.
לצפיה ב-'אבל נוסף לעולם הטלנובלות המקסיקני'
אבל נוסף לעולם הטלנובלות המקסיקני
20/11/2017 | 12:52
5
83
השחקן המקסיקני, קלאודיו באאז נפטר אתמול. הוא מוכר לנו מלהתעורר לצידך, גאטה, אשת הברזל, הפולשת, הזכות לאהוב בין השאר. הוא סבל מבעיות בריאות שהקשו עליו לנשום היטב. יהיה זכרו ברוך
לצפיה ב-'זוכרת אותו:( יהי זכרו ברוך'
זוכרת אותו:( יהי זכרו ברוך
20/11/2017 | 18:13
8
לצפיה ב-'מה שם דמותו בלהתעורר לצידך?'
מה שם דמותו בלהתעורר לצידך?
20/11/2017 | 21:00
2
14
לצפיה ב-'לפי ויקיפדיה'
לפי ויקיפדיה
20/11/2017 | 21:36
1
33
את אל קורונל
לצפיה ב-'תפקיד אורח קצרצרה'
תפקיד אורח קצרצרה
20/11/2017 | 22:46
30
והתפקיד הטלוויזיוני האחרון שלו.

באייז (ולא באאז) היה יותר מוכר בתפקידי הנבלים שגילם בעיקר ב"הפולשת" ו"אשת הברזל" שם גילם כזכור לכול את ה"מאהב" של גבריאלה ספניק שנרצח וחזר לרדוף אותה בתור רוח רפאים בהמשך הסדרה.
לצפיה ב-''
22/11/2017 | 00:05
3
לצפיה ב-'בשורות מעודדות על אדמות פראיות'
בשורות מעודדות על אדמות פראיות
20/11/2017 | 15:38
9
87
ויוה ענו לי שיש סיכוי גדול שאדמות פראיות תשודר בויוה
לצפיה ב-'וואו רמז עבה ביותר הייתי אומרת חח לדעתי נרכשה'
וואו רמז עבה ביותר הייתי אומרת חח לדעתי נרכשה
20/11/2017 | 17:54
30
לצפיה ב-'אמן אמן אחרי אסטלה'
אמן אמן אחרי אסטלה
20/11/2017 | 19:42
5
23
לצפיה ב-'לאא מהר מידי'
לאא מהר מידי
21/11/2017 | 06:53
4
15
לצפיה ב-'אין לי מה לראות!!!!!!!'
אין לי מה לראות!!!!!!!
22/11/2017 | 17:35
3
6
לצפיה ב-'הרי נטשת את אסטלה כי היה לך יותר מדי מה לראות'
הרי נטשת את אסטלה כי היה לך יותר מדי מה לראות
22/11/2017 | 18:50
1
22
ולא משום שהיא לא הייתה מעניינת, אמנם אז קיווית לעשות מרתון מלכת הלבבות שלא יצא לפועל. אם אין לך אפשרות לחזור לאסטלה, יש עדיין את אישה רעה שאהבת באתר. ובעצם גם יין של אהבה שנטשת מתוך לוותר על משהו. אבל אם הברזילאית שאחרי מעבר לזמן תמצא חן בעיני הדר, היא תהיה בבעיה בכל מקרה.

ואם כבר המלצות באתר אז משידורי ויוה פלוס בעבר אני ממליץ על שורה וסאיט, גונול ויונג פאל הקוריאנית שעולה ב-27.11.
לצפיה ב-'אולי אראה באמת אישה רעה'
אולי אראה באמת אישה רעה
23/11/2017 | 06:45
16
קרלוטה ממין זכר אהובי
לצפיה ב-'אז תחזור ליין האהבה'
אז תחזור ליין האהבה
23/11/2017 | 07:18
22
אני כבר לא מספיקה לעקוב אחריה באופן קבוע ודי הקפאתי את הצפייה בה אבל בימים האחרונים יצא לי לראות איזה שני פרקים, עם פער מסויים ביניהם+קראתי תקצירים, והופתעתי לראות שלא קרה יותר מידי מאז שהפסקתי לצפות קבוע, נראה שזו טלנובלה שאפשר להמשיך להבין גם אם עושים הפסקה. אבל למרות שהיא לא מלאה באירועים עדיין היא נחמדה לצפייה במיוחד למי שאין לו כרגע מה לצפות. אני בכל אופן אמשיך לצפות מתי שייצא אבל לצערי לא קבוע בגלל חוסר זמן ועדיפות לברזילאיות התקופתיות.
לצפיה ב-'חדשות טובות'
חדשות טובות
20/11/2017 | 20:57
1
63
חדשות טובות!
הלוואי ובאמת אחרי אסטלה?
לצפיה ב-'אמרו סיכוי גדול'
אמרו סיכוי גדול
20/11/2017 | 21:38
52
אבל לא התחייבו. אם היא נרכשה היא תחליף או את אסטלה או אבאל'ה שייגמר בפברואר
לצפיה ב-'אריאדנה דיאז בטלנובלה חדשה'
אריאדנה דיאז בטלנובלה חדשה
20/11/2017 | 22:04
4
90
אריאדנה נבחרה לככב בטלנובלה חדשה של מפט, לצד בעלה , מרקוס אורנלאס(חיים כפולים, להתעורר לצידך) בפעם השנייה שישחק את הרע. השחקן הראשי לא נבחר אך יש שמועות שאנדרס פלסיוס הוא הראשי. גרטל ולדז תהיה הרעה ושאנטל אנדרה תיקח חלק מהקאסט. מדובר בקומדיה רומנטית שצילומיה יתחילו בתחילת שנה הבאה(2018). שמה של הטלנובלה היא Tenias que ser tu
לצפיה ב-'נשמע טוב'
נשמע טוב
21/11/2017 | 07:06
21
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
21/11/2017 | 14:52
2
40
הוא בעלה? לא ידעתי...
הם שיחקו ביחד בעבר?
הם נשואים הרבה זמן? יש להם ילדים? 
היא נהדרת באסטלה
והוא שיחק מעולה את הרע בלהתעורר לצידך...
מעניין מי מהם יותר מוכשר? לה יש יותר תפקידים..

לצפיה ב-'האמת אני לא בטוחה אם הם נשואים אבל'
האמת אני לא בטוחה אם הם נשואים אבל
21/11/2017 | 16:20
1
58
הם חיים ביחד ויש להם ילד שגם יופיע בפרק האחרון של אסטלה
לצפיה ב-''
21/11/2017 | 18:36
15
לצפיה ב-'השנה גלובו לא זכו ב-Emmy בינלאומי'
השנה גלובו לא זכו ב-Emmy בינלאומי
21/11/2017 | 22:13
54
בקטגוריית הטלנובלת השנה זכתה טלנובלה טורכית Kara Sevda (אהבה אינסופית)
לצפיה ב-'יש לי בקשה.. אפשר את דואט של אנהי עם בוסטמנטה? '
יש לי בקשה.. אפשר את דואט של אנהי עם בוסטמנטה?
22/11/2017 | 16:30
1
41
חח ולא ליאון בוסטמנטה מרבלדה הלאו דייגו בוסטמנטה הזמר חח
לצפיה ב-'מצאתי! וזו לא חלק מהבדיחה אלה דואט מדהים! תהנו!'
מצאתי! וזו לא חלק מהבדיחה אלה דואט מדהים! תהנו!
23/11/2017 | 18:03
28
זו דואט מתוך דיסק די חדש של אנהי,... ו... נידמתי לגלות בפנים את יכולות וולקלית
(טוב בסדר גם של בוסטמנטה​) וזהו תהנו! 
לצפיה ב-'מילה של כבוד - אנדריאה משתכרת '
מילה של כבוד - אנדריאה משתכרת
19/11/2017 | 00:05
10
41
פרקים ממש טובים הולכים עכשיו.

- דריו ופלביו סוג של מתפייסים אחרי שהאחרון הביא את ננה אלקסר כדי לעזור לדריו לסגור את החובות שלו. כל הכבוד לפלביו.
- אנדריאה משתכרת וסמואל המסכן נאלץ לבלות אתה ערב שלם. בבוקר המחרת הוא "עובד" עליה ואומר לה שהכול קרה בלילה והיא לא זוכרת. משחק מצויין של סקרלט גרובר בסצנות ההשתכרות והסטרפטריז שהיא ערכה אחר כך לכריסטיאן דה לה קמפה
- אחר כך אנדריאה מטיפה מוסר לורוניקה אחרי שתפסה אותה מתמזמזת עם פבלו - כנראה כי היא חשה רגשות אשמה.
- הבנות ממש קרובות לגלות את האמת על אלמה.
- נסטור מודיע לקייטנה שהוא פותח מחדש את חקירת רצח איגנסיו.
- איסדורה עושה כאב ראש (והיא לא היחידה, אגב.) ופחות או יותר התחילה את הרומן האובססיבי שיהיה לה עם ארתורו. האחרון אגב לא נשאר חייב לה.
- פטריסיה מגלה את התרמית של אוליסס וניר מגלה עניין מיוחד באופן מפתיע במקרר שליד הטלוויזיה עד שהסצנות של שני כאב הראש האלה יעברו. הוא גם מגלה יוזמה בללכת לשירותים באיזו סצנה ארוכה ומייגעת של שני אלה.
- אוקטביו מת. חבל, היה דמות נחמדה סה"כ.
- הסצנות של ננה אלקסר בפרקים האלה ממש חמודים והיה נחמד שהמשרתים העלוקות שלה נעלמו מהפרקים האלה.
- הורסיו פחות או יותר מיותר. לעומתו, אני ממש מחבב את דריו. ולחשוב ששנאתי את בניטו חובב האוכל חסר החיים. אגב, לא צריכה להגיע בת הדודה של דינורה, בלינדה, נדמה לי?
- לאונרדו שוב חוזר לאחוזה בתור מנהל. למי אכפת.
- כל הכבוד לחואנה ולוסיה על העזרה שהן נותנות לדל חונקו והאחים גיירדו.

זה פחות או יותר מה שקרה בפרקים האחרונים. סדרה מצויינת.
לצפיה ב-'דריו זה המקביל ללאונדרו והורסיו המקביל לבניטו '
דריו זה המקביל ללאונדרו והורסיו המקביל לבניטו
19/11/2017 | 00:20
2
29
אם אפשר לקרוא לזה ככה, כי לדריו יש אותו תפקיד כמו ללאונדרו, להורסיו המשותף היחיד בינו לבניטו זה הקשר המשפחתי לדמויות המקבילות והניסיון לחזר אחרי אנדראה בהתחלה. 

כן לצערי גם כאן תגיע בת דודה לאיסדורה, ועם שם דומה לינדה, היא תהיה יותר יפה מבלינדה אבל לא פחות טיפשה. 

קטע נחמד איך שסמואל גרם לאנדראה לחשוב שקרה ביניהם ושהיא לא התוודתה על רגשותיה בפניו כשהוא ישן. סקרלט גרובר בהחלט חמודה ושחקנית נהדרת.

באמת חבל על אוקטביו, הייתה דמות נחמדה בניגוד לזקן המתפורר קליקסטו שרצו להדרגיש שהוא כבר בעשור העשירי או האחד עשרה לחייו והיה די חסר אונים רוב הסדרה. אוקטביו היה דמות רצינית, אבל לא שרדה הרבה.

לוסיה וחואנה בהחלט חמודות.
לצפיה ב-'ספיילרתי עכשיו את רוב הסדרה'
ספיילרתי עכשיו את רוב הסדרה
19/11/2017 | 00:45
1
35
סתם כי נמאס לי לחכות לקשר של אנדריאה וסמואל. זה ייקח זמן אבל זה יקרה.

יהיה מעניין מאוד אחרי פרק 100, זה בטוח.
לצפיה ב-'כן, כאן בניגוד לתשוקת הנצים גם הפרקים המתקדמים'
כן, כאן בניגוד לתשוקת הנצים גם הפרקים המתקדמים
19/11/2017 | 13:48
26
מעניינים ולא מרוחים.
לצפיה ב-'אני ממש אוהבת את הטלנובלה הזאת '
אני ממש אוהבת את הטלנובלה הזאת
19/11/2017 | 14:36
5
41
לארתורו יהיה רומן עם איסדורה???
אבל הוא מחכה לילד מסופיה...לא מתאים לדמות של ארתורו!

בשביל מה הבת דודה של איסדורה?

פספסת את הצעת הנישואין של אוליסוס..

אנדראה אמרה לסמואל שהיא אוהבת אותו...הוא לא ממש האמין לה
מה שמעניין שרוב הדמויות המשניות יודעות על האהבה הסודית של אנדראה לסמואל..
והיא גם עשתה את עצמה נגעלת מהרעיון להיות עם סמואל דיברה על אקונומיקה וכאלה
ולעצמה היא מתבאסת שהיא לא זוכרת כלום..

לצפיה ב-''
19/11/2017 | 15:00
3
36
לארתורו לא יהיה רומן עם איסדורה, היא כל הזמן תנסה לפתות אותו ותדאג שסופיה תתפוס אותם בסצינות חשודות ואף תעשה חטיפה מבויימת של שניהם. אחרי שהוא ישלים עם סופיה תהיה גם חטיפה אמיתית שהיא תחטוף את ארתורו.

הבת דודה של איסדורה רק כדי לשחזר גם שיותר מתשוקת הנצים, אין לה תפקיד משמעותי בסדרה.

אנדראה הבת שהכי דומה לאימה, ולכן היא מבינה את גודל האכזבה של אימה שלה שלה אם גם היא תנהל רומן עם "פועל".
לצפיה ב-''
19/11/2017 | 15:27
2
24
ובפעם השנייה יקרה "נס" וארתורו ייחטף יחד עם ורוניקה. יהיו פרקים ממש טובים.
לצפיה ב-'זה כמו בתשוקת הנצים '
זה כמו בתשוקת הנצים
19/11/2017 | 15:33
1
29
וורוניקה תחלום על אלמה שמביאה אותה למקום בו מוחזק ארתורו ותיכנס לשם בחשאי ותיתפס על ידי איסדורה. רק שפה מפקח המשטרה יעשה עבודה כמו שצריך ולא יהיה עלוב כמו מפקח המשטרה הלא חשוב שאפילו לא טרחו בסדרה לציין את שמו בתשוקת הנצים. 
לצפיה ב-'נסטור פרננדס ממש מלך'
נסטור פרננדס ממש מלך
19/11/2017 | 21:41
23
אני מאוד אוהב אותו.
לצפיה ב-'פספסתי את אוליסס ופטריסיה באופן כללי'
פספסתי את אוליסס ופטריסיה באופן כללי
19/11/2017 | 15:26
30
ואת צריכה לזכור שאני ויבגני מתבססים על תשוקת הנצים. לכן אנחנו פחות או יותר יודעים מה יקרה בהמשך לפי זה.

ארתורו לא ישים על איסדורה אבל זו כן תשתגע עליו עד לרמה של ממש לחטוף אותו. פעמיים, אם אני זוכר נכון.

פרק 60 או 61 ראינו אותם משוחחים לא ממש בידידות - ארתורו דחה אותה כל הזמן ואז היא התעצבנה וגירשה את הזונות של אמיליו - זה בדיוק בגלל זה.

לגבי סמואל ואנדריאה - ייקח זמן עד שהם בעצמם יבינו שהם מאוהבים אחד בשני. אומנם סמואל נפרד מפטריסיה אבל הוא כרגע יהיה עם ננה אלקסר עד למותה בפרק 93. ואחר כך זה יתפתח ממש. הם הזוג המאוחר הזה שלוקח זמן עד שמשהו ממש קורה. אבל היה מצחיק ההשתכרות של אנדריאה.

לגבי אוליסס ופטריסיה, כאמור, אני מפספס אותם כי הם משעממים לי את הצורה. ככה היה גם עם רוסריו וארמנדו (המקוריים) - הם פשוט לא היו מספיק מעניינים בעיניי ולכן הם מיותרים.
לצפיה ב-'אוי אני זוכרת שהסצנות האילה של אנדריאה וסמואל היו ממש '
אוי אני זוכרת שהסצנות האילה של אנדריאה וסמואל היו ממש
20/11/2017 | 18:17
28
קורעות
לצפיה ב-'החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו עד פרק 35'
החיים הכפולים של אסטלה קריז'ו עד פרק 35
19/11/2017 | 15:01
3
22
לצפיה ב-'אסטלה סיפרה לריין חלק מרכזי מעברה'
אסטלה סיפרה לריין חלק מרכזי מעברה
19/11/2017 | 15:10
43
על כך שפאוסטו רימה אותה והכניס אותה לבית בושת ועל ההתעללות של טוניה ובעלה בה. ריין מקבל את זה יפה ומזדהה עם הכאב שלה, אם כי לא יכול להתחמק ממחשבות על מה שכפו על לאורה לעשות. הדבר קרה לאחר שטוניה שבעלה נהרג בבריחה של לאורה, ניסתה לרצוח את לאורה, אבל ריין התחלף איתה באוטו ולכן ירו בו. לאורה הייתה בטוחה שמדובר במעשה של דנילו, אך פאוסטו חזר עם הסחיטה שלו וסיפר שזאת טוניה ואז לאורה סיפרה לריין את החלק הזה בעברה מבלי לספר על התקרית של בלייק ובעלה של טוניה.

נינה הזונה ששכבה עם פאוסטו פיתחה הערצה כלפי רחיה השם האומנותי של לאורה/אסטלה וכשגילתה שפאוסטו סוחט אותה, לדעתה על עברה כזונה, היא מיהרה לקחת ממנו את הדרכון של לאורה, אך טוניה הוציאה ממנה את האמת, וכך במקום לעזור היא רק הזיקה. פאוסטו מצא אותה ודרש את הדרכון שעכשיו בידי טוניה, אז הוא הלשין על טוניה לבלייק וכך בלייק לאחר שעינה את טוניה גילה שלאורה אוביידו היא אסטלה קריז'ו ועכשיו רחיה והבין שפאוסטו ניסה להרוויח משני הצדדים ולסחוט את לאורה. גם פאוסטו מבין שבלייק יעלה עליו, ומבקש את עזרת נינה שלא ברור אם תסכים לעזור.

דנילו שלח את קלאו לרצוח את ריין בבית חולים, אך טליסמן הציל אותו והרג את קלאו, והבהיר שאל דוראו יגבה תמורה והתמורה היא המניות של ריין והפרידה שלו מאסטלה. אסטלה וריין ניסו לשסות את דנילו באל דוראו והוא אכן התעמת איתו, ולאורה התגנבה לטנדר שלו. אסדרובל גבר על דנילו ולא התאפשר לו לראות את אל דוראו והובהר לו שמה שאחיו סיפר לו זה שקר. אבל לאורה הצליחה לשמוע את אסדרובל מדבר עם הבוס ונכנסה לחדרו והיא ואנחנו ראינו לראשונה את פניו של אל דוראו. לאורה דרשה דין וחשבון מאסדרובל למה רוצים שתיפרד מריין ואסדרובל הבהיר שזה לא אל דוראו אלא הוא עצמו אסדרובל רוצה אותה לעצמו ואיים לרצוח את ריין כפי שהציל אותו. לאורה מספרת על כך לריין ואומרת שעליהם לציית כי הם לא משחקים וכנראה ידי ימינו של דוראו רוצה אותה לעצמו ומקבל גיבוי מאל דוראו.

הדבר הטוב בכל זה שדנילו נדרש לזוז הצידה ולאורה לעגה לו על כך שהוא כל כך חסר אונים מול אל דוראו ואסדרובל.
לצפיה ב-'האמת נראה שהטעו בסיפור העלילה '
האמת נראה שהטעו בסיפור העלילה
22/11/2017 | 18:52
1
21
כי היה כתוב שאסטלה קריז'ו האמיתית תופיע ותדרוש את חייה, וקראתי תקצירים עד פרק 53, וזה לא קורה ויש רק 72 פרקים בעונה ראשונה, כך שאם בכלל אסטלה קריז'ו האמיתית תופיע בעונה הראשונה זה יהיה רק לקראת הסוף.
לצפיה ב-'אתה צודק'
אתה צודק
23/11/2017 | 19:53
14
היא צצה באיזה 10 פרקים האחרונים.
לצפיה ב-'מעבר לזמןמי ממשיך לעקוב?'
מעבר לזמןמי ממשיך לעקוב?
15/11/2017 | 17:52
24
71
איזה יופי שאמא של ליביה ניצלה! ועוד הספיקה לגלות לליביה את האמת ושהיא הנכדה של הרוזנת! היו להן כמה קטעים ממש מרגשים. נראה שאריאל הוא לא רק העגלון של הכפר אלא ממש כמו המלאך השומר של ליביה ואמיליה. תמיד נמצא במקום הנכון בזמן הנכון נחמד גם שעכשיו אמיליה השתנתה ומתחילה לחשוב בהיגיון. היא כבר לא היסטרית אלא הרבה יותר צלולה, ומבינה שהפיתרון זה לא להרחיק את ליביה ממנה אלא לתת לרוזנת לחשוב שהיא לא שרדה את השריפה כשבינתיים שתיהן ימצאו מחסה במנזר. אמיליה יודעת שאם הרוזנת תבין שהיא בחיים או שתגלה על קיומה של ליביה היא תמשיך לרדוף אותן

ויכול להיות שבנה של הרוזנת בכלל בחיים? הסודות ממשיכים לרחף מעל הרוזנת כשהפעם בנטו מביא אותה לבית מרפא, ונדמה שהיא מצפה לפגוש שם את בנה ואולי לגלות שהוא בכלל בחיים ואם זה הוא, אז מי זה אותו אחד שהשקיף על ליביה כשבאה לבקר בקבר שלו? ושהשקיף גם על אמיליה בזמנו? מלא מיסתורין!

וכרגיל המשפ' של מאסימו ממשיכה לספק לנו לא מעט קטעים משעשעים חחח איך מאסימו נאבק בשור נפל בתוך הבוץ והופיע ככה בבית שלו באמצע מפגש התה הכ"כ חשוב לאישתו שעוד שנייה חטפה חום מול מליסה ואמא שלה ואיך פליסיה שפכה שמן דגים לאמבטיה של ביאנקה שאח"כ לא הפסיקה להתבכיין שהיא מריחה רע כשעוד שנייה האורחים באים חחחח אבל מעצבן שגם פה חותכים לנו קטעים! לפי הפרומו הזה הפסדנו את מלחמת הכריות של ביאנקה ופליסיה בפרקים הקודמים וכנראה לא מעט סצנות של הילדים שיצאו לשחק בחצר בזמן מפגש התה!ולא פלא, לפי מה שראינו שיקו לא היה בהתחלה עם פליסיה ואלכס אלא פתאום הראו אותו חוזר איתם אה ויש שם גם סצנה שפליסיה לובשת את המכנסיים שריטה תפרה לה לפני לפני כמה פרקים. אולי זה עוד יהיה אבל לא נראה לי.

אני אפילו לא מצליחה למצוא סיבה הגיונית לקיצוצים האילה. מה הבעיה למכור את הטלנובלה בגרסתה המקורית? נשגב מבינתי 
לצפיה ב-'מאירועי הפרקים'
מאירועי הפרקים
15/11/2017 | 18:10
41

לצפיה ב-'אני בפרק 5 אבל ממשיך לעקוב '
אני בפרק 5 אבל ממשיך לעקוב
15/11/2017 | 18:49
3
57
המתרגמת אמרה בפורום פנאי פלוס שגלובו מאוד משקיעים בהפקה ולכן לא יכולים למכור במחיר סביר את הגרסה המלאה. אבל זה לא כל כך משכנע, כי גם עריכה ויצירת גרסה בינלאומית שונה זה משהו שעובדים עליו ובטח לא בחינם ועוד כשהיא בעצמה אמרה שעובדים כדי לא לפשל כדי לא להראות בפרומו של הפרק הבא דברים שלא יהיו בגרסה הבינלאומית. אז לא הגיוני שהם יכולים למכור גרסה מקוצרת בזול יותר, כי הקיצור היא גם עבודה שמישהו עושה. וגם אם בחו"ל לא נהנים מכמחצית מההפקה שלהם מה בדיוק הרווח שלהם?
לצפיה ב-'המתרגמת של ויוה? איך מגיעים לפורום הזה?'
המתרגמת של ויוה? איך מגיעים לפורום הזה?
15/11/2017 | 20:25
2
67
כי אני לא מצליחה למצוא. נראה שגלובו עם כמה שהם משקיענים הם יודעים לתת קצת ולדרוש הרבה, גם באתר שלהם הם דורשים הרשמה בתשלום כדי לראות פרק בצורה רצופה בלי חלוקה לסצנות. אגב את אירועי הפרק הבא שציינת הם אומנם ערכו לנו לפי הגרסה הבינלאומית(וחבל כי אולי ככה היינו קצת דוגמים את מה שלא ראינו)אבל את אירועי הפרק הקודם הם לא ערכו בצורה רגילה, כנראה באמת בגלל הקושי בגלל השוני בין הגרסאות - הרבה פעמים מביאים לנו אירועים שהיו לא רק פרק לפני אלא כמה וכמה פרקים לפני עם מכנה משותף של אותו נושא(ככה הם עשו גם בפשוט נהדרת)ככה שבמקרה כזה היה עדיף שלא היו מביאים בכלל תקציר
לצפיה ב-'הפורום הזה כבר לא מתפקד היא כתבה את זה'
הפורום הזה כבר לא מתפקד היא כתבה את זה
15/11/2017 | 20:48
1
56
עוד בתקופה שהיה ויוה פלטינה בזמן שידורי ללא ספק והדרך להודו בפעם הראשונה. עכשיו נראה לי שהיא רק בפייסבוק, וכן מדובר במתרגמת של ויוה. 

יש סדרות שבהן יש את תקציר הפרק הקודם, שזה רוב הברזילאיות, אבל יש סדרות ולא רק הברזילאיות שמראים קטעים מפרקים קודמים שקשורים למה שהולך לקרות בפרק הזה. זה היה היה גם בשיבה הביתה, אם כי שם לא היה סדר, היו פרקים ללא תקציר הפרק הקודם, היו פרקים עם והיו פרקים של קטעים מלפני 20 פרקים שקשורים לפרק הנוכחי. זה קורה הרבה דווקא בסדרות של טלמונדו. 

האם בפשוט נהדרת בפרקים המקוריים שראית היה תקציר רק לפרק הקודם? 
לצפיה ב-'בפרקים המקוריים של פשוט נהדרת לא היה בכלל תקצירים'
בפרקים המקוריים של פשוט נהדרת לא היה בכלל תקצירים
15/11/2017 | 21:05
47
לא מהפרק הקודם ולא לפרק הבא. גם בפרקים המקוריים של זמן לאהוב לא מבזבזים זמן על השטויות האילה. אני אישית הרבה פעמים מריצה את התקצירים כי גם ככה זה מלפני הרבה פרקים, ואת אילה של הפרק הבא רואה אבל אפשר לומר שיכלתי להסתדר גם בלי זה, לא תמיד רוצים לדעת מה יהיה בפרק הבא 
לצפיה ב-'ממשיכה לצפות למרות שמתקשה למצוא לזב זמו פנוי'
ממשיכה לצפות למרות שמתקשה למצוא לזב זמו פנוי
15/11/2017 | 22:29
12
52
אני צופה גם באסטלה ובמילה של כבוד..
מילה של כבוד טלנובלב מושלמת!
אגב חבל שלא קראו לזה אדמת מלכים..

לגבי מעבר לזמן הפרקים החסרים הקצב המהיר  והפורטוגזית מזה פוגעים בהנאה מהטלנובלה 
אז עכשיו הבן חי? יש מצב שהוא עקב אחרי ליביה?הבת שלו?
אז בגלל הבן הרוזנת חזרה? 
לצפיה ב-'מאוד קשה להספיק לצפות בהכל, אני הקפאתי צפייה בשתי סדרות'
מאוד קשה להספיק לצפות בהכל, אני הקפאתי צפייה בשתי סדרות
15/11/2017 | 22:46
11
76
אחרות בשביל לצפות פחות או יותר לפי הקצב במעבר לזמן ובברזילאית תקופתית נוספת. למרות הקיצוצים מעבר לזמן מדהימה בעיניי ושווה כל הקרבה כמו גם השנייה. ככה שאני אישית ממליצה לך להמשיך איתה:] לגבי מה ששאלת, נחכה ונראה את הפרק של היום עדיין לא ראיתי אני אראה מחר
לצפיה ב-'גם אני עוד לא ראיתי את הפרק של היום'
גם אני עוד לא ראיתי את הפרק של היום
15/11/2017 | 23:43
10
46
תקופתית יפה..אוהבת את האווירה את התלבושות ...
מעניין מה יהיו הטלנובלות החדשות בויוה? אחרי הטלנובלות הנוכחיות .
אחרי שהעונה הראשונה של אסטלה תסתיים תהיה הפסקה בין העונות כנראה?
ויש איזה משהו במקום אקאסיה כשידור חוזר?
לצפיה ב-'העונה השנייה של אסטלה עדיין לא צולמה '
העונה השנייה של אסטלה עדיין לא צולמה
15/11/2017 | 23:52
2
58
כך שמן הסתם לא יכלה להגיע לויוה, כך שתהיה הפסקה ודי ארוכה, כי קודם לצלם ואחר כך לרכוש. 

במקום אקאסיה יהיה שידור חוזר של הארגנטינאית בדרך לאהבה.
לצפיה ב-'כמה זמן לדעתך תהיה ההפסקה בין העונות של אסטלה?'
כמה זמן לדעתך תהיה ההפסקה בין העונות של אסטלה?
16/11/2017 | 00:21
1
30
לצפיה ב-'זה ייקח זמן עד שתתחיל העונה השנייה'
זה ייקח זמן עד שתתחיל העונה השנייה
16/11/2017 | 09:49
46
דויד זפדה הראשי מככב בטלנובלה חדשה של קסטרו אז יהיה הפסקה משמעותית חוץ מזה שהצילומים עדיין לא התחילו אם אני לא טועה ואם התחילו אז זה רק עכשיו.
לצפיה ב-'באקאסיה צפית?'
באקאסיה צפית?
17/11/2017 | 11:32
6
43
צפיתי בשידור הראשון שלה והיא הייתה מעולה. דווקא לאסטלה פחות התחברתי, לפני שהיא הגיעה ציפיתי למשהו אחר לגמרי ממנה, הטריילרים לא הכי שיקפו אותה.
לצפיה ב-'לא צפיתי באקאסיה..'
לא צפיתי באקאסיה..
17/11/2017 | 15:00
2
56
אני ממש אוהבת את אסטלה.
בגללל דויד זפדה
בגלל השירים.
והתסריט גם דרמטי וגם רומנטי
את מעבר לזמן באמת עדיףהיה להשאיר תקופתית.
אחרי הסוף הטראגי
הדמויות נולדות מחדש
וכל הסיפור מתחיל שוב הפעם כאנשים מהזמן המודרני?

לצפיה ב-'כן. זה הרעיון'
כן. זה הרעיון
18/11/2017 | 19:56
10
לצפיה ב-'בדיוק, הם כאילו ייפגשו שוב בחיים חדשים גילגול חדש'
בדיוק, הם כאילו ייפגשו שוב בחיים חדשים גילגול חדש
19/11/2017 | 16:53
18
לפחות יש בחלק המודרני הקבלה מסויימת הם ירגישו את העבר הגילגולי המשותף שלהם וזה הדבר המגניב שאפשר להתנחם איתו אחרי שהתקופתי ייגמר, גם עכשיו פליפי כל הזמן אומר לליביה שהוא מרגיש שהוא מכיר אותה מחיים אחרים, הם כאילו נשמות תאומות
לצפיה ב-'למה ציפית מאסטלה וממה התאכזבת כשהצצת לפרקים מתקדמים? '
למה ציפית מאסטלה וממה התאכזבת כשהצצת לפרקים מתקדמים?
18/11/2017 | 21:06
2
14
לצפיה ב-'חשבתי שהיא תהיה יותר קלילה, שהמוזיקה תיקח חלק יותר בולט'
חשבתי שהיא תהיה יותר קלילה, שהמוזיקה תיקח חלק יותר בולט
19/11/2017 | 17:03
1
25
אבל החלק הקרימינלי השתלט עם לא מעט דמויות שממש השתעממתי מהן. במיוחד של דנילו קררה שבכלל הדיבור שלו עצבן אותי חח ולא הצצתי לפרקים מתקדמים פשוט ראיתי כמה טריילרים וזה לא ממש שיקף את האווירה הכללית מהפרקים הראשונים שראיתי.
לצפיה ב-'החלק הקרימינלי הוא מרכזי אך גם המוסיקלי'
החלק הקרימינלי הוא מרכזי אך גם המוסיקלי
19/11/2017 | 18:12
12
לצפיה ב-'יבגני - לגבי מה שהגבת למטה יותר על פרקים 7 - 6'
יבגני - לגבי מה שהגבת למטה יותר על פרקים 7 - 6
17/11/2017 | 11:01
2
43
חח כשאבא של פליסיה שיחק אותה כועס על שחזרה רטובה עם ריטה מהאגם היה לי די ברור שהוא עושה את עצמו כי כבר הובן שהוא בצד של פליסיה, וסלומה בצד של ביאנקה מקווה שעכשיו שיש את ריטה בתור ה"חונכת" של פליסיה, פליסיה המסכנה לא תחזור למנזר אחרי החופשה. עם אמא כזאת קפדנית וחפרנית ואחות גדולה עם מנת משכל של ציפור שיר אי אפשר להאשים אותה אם מידי היא "חוטאת" באיזה מעשה קונדס כזה או אחר..

ומסכימה לגמרי לגבי הרוזנת חחח אם זה נחשב למצב רוח טוב... מראה נוראי ביותר היה לדייסה הזו נראה את סברה החמוצה אוכלת אותה חצופה איך שהכריחה אותו והפחידה אותו ילד מסכן ופליפי כן חושד גם הוא שהילד לא שלו. בגלל זה גם הוא די אדיש אליו

וכן נקווה מאוד שהעלילה התקופתית תימשך לפחות מעבר לחמישים פרקים, ממש לא בא לי שנגיע לתקופה המודרנית שלה, היא מושלמת ככה מצדי שהיו רוכשים את כל הפרקים התקופתיים בלי אף קיצוץ תמורת ויתור על כל הקטעים המודרניים זה היה יכול להיות אחלה עסקה
לצפיה ב-'היה ברור לנו, אך לא לריטה שהתנצלה והתגוננה '
היה ברור לנו, אך לא לריטה שהתנצלה והתגוננה
17/11/2017 | 14:41
1
42
וכנראה גם לא לפליסיה. באמת רק שלא תחזור למנזר.

כן מקווה שרוב או לפחות חצי מהסדרה תהיה תקופתית. ובאמת היה נחמד אם היו משדרים רק את החלק התקופתי, אבל במלואו, למרות שלפי הפרומו נראה שהסוף של החלק התקופתי הוא טראגי. 
לצפיה ב-'נכון ולמרות שהסוף הוא כזה, עדיין לא הייתי מתנגדת'
נכון ולמרות שהסוף הוא כזה, עדיין לא הייתי מתנגדת
19/11/2017 | 16:43
17
לקבל את הגרסה התקופתית במלואה בלי קיצוצים במחיר החלק השני שכולל חזרה לחיים של הדמויות חח..לו הייתה לי זכות בחירה כי מבחינתי בתקופתיות הכל כשר המהות שלהן עושה את הכל! מה שכן, לפחות חצי מהטלנובלה בטוח יהיה תקופתי כי במקור יותר מחצי היה תקופתי
לצפיה ב-'מזל טוב לרפאל קרדוסו שחוגג יום הולדת 32'
מזל טוב לרפאל קרדוסו שחוגג יום הולדת 32
17/11/2017 | 15:40
1
55
לצפיה ב-'מזל טוב לו שחקן מצויין!'
מזל טוב לו שחקן מצויין!
19/11/2017 | 17:09
10
לצפיה ב-'אמיליה ניצלה כשהרופאים לא נתנו תקווה '
אמיליה ניצלה כשהרופאים לא נתנו תקווה
22/11/2017 | 19:05
8
וכעת גם הכומר משלים עם זה שליביה לא תהיה נזירה, אבל ממש להגן על ויטוריה ולא מקבל את הטענות של אמיליה. בכל מקרה המכתב לא מוכיח כלום וטוב שאמיליה החליטה להתמקד בלמצוא הוכחות לקשר של ויטוריה לשריפה.

מאוד מעניין לגבי בנה של ויטוריה שנראה שהוא בחיים ואם הוא במוסד אז מי עוקב אחרי המבקרים בקבר שלו.

באמת מרוב שחותכים קטעים לא ברור בשביל פליסיה הכניסה שמן דגים לאמטביית חלב עיזים, זה נראה כאילו זה רק בגלל שביאנקה אמרה לריטה לא לדבר על השיער שהיה קשור אצלה. טוב בכל מקרה פליסיה שובבה כך שלא צריכה להיות סיבה מיוחדת. מעניין מה מליסה מצאה בביאנקה אם היא בכנות רוצה להיות חברה שלה, ולמה היא תוכל לנצל אותה אם זאת הצגה. 

מליסה ממש דו פרצופית, היא יודעת להתנהג כמו מלאך ומבינה וסובלנית וליברלית, אבל מול אימה ראינו מה היא חושבת באמת, איך היא שונאת את הכפר הזה ושונאת את אלכס. אבל כשמליסה משחקת אותה מבינה ומתחשבת היא נשמעת כנה, כנראה יודעת להעמיד פנים טוב מאוד.
שאלות, חדשות, בקשות
14/11/2017 | 23:46
7
19
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'כל הפרטים על הטלנובלה החדשה של חואן סולר'
כל הפרטים על הטלנובלה החדשה של חואן סולר
13/11/2017 | 18:58
95
מכירים את הטלנובלה הארגנטינאית "לאהוב אותך ככה"????
עכשיו יש לה גרסה מקסיקנית! ואתם לא מאמינים מי השחקן הראשי!���� רוצים לדעת על מי מדובר??
כתבה עם כל הפרטים, מחכה לכם עכשיו באתר!��
נוו אז למה אתם מחכים...??!?!
רוצו לקרוא!��
לכניסה לאתר הבידור מס 1 בדרום אמריקה !! כניסה מהירה לאתר בקישור: www.argentina-il.com
לצפיה ב-'מכירים את הטלנובלה הארגנטינאית "לאהוב אותך ככה"???? '
13/11/2017 | 22:37
79
עכשיו יש לה גרסה מקסיקנית! ואתם לא מאמינים מי השחקן הראשי!���� רוצים לדעת על מי מדובר??
כתבה עם כל הפרטים, מחכה לכם עכשיו באתר!��

לכתבה המלאה כנסו לאתר שלנו
www.argentina-il.com
או חפשו אותנו בגוגל
Argentina-il
לצפיה ב-'אני נדהמת מעד כמה הזויים הגולשים בפייסבוק של ויוה'
אני נדהמת מעד כמה הזויים הגולשים בפייסבוק של ויוה
14/11/2017 | 21:46
1
101
ויוה פירסמו תמונות + שם מלא על ההרוגים באותה תאונה הארורה והם חושבים שאנג'ליק בוייר היא מביניהם רק כי ויוה פירסמו תמונה שלה עם סבסטיאן(סבסטיאן העלה תמונה שלה איתו עם ההרוגים באינסטגרם והקדיש כמה מילים לזכרם וויוה פירסמו את זה), מילא שלא יזהו את השחקנית שנהרגה אבל לחשוב שמדובר באנג'ליק בוייר?? מה הם לוקחים? שייתנו לי קצת. הם גם חושבים שבלנקה גרה היא זאת שמתה למרות שהיא לא מופיעה בתמונה. אין ספק קטע מביך.
לצפיה ב-''
15/11/2017 | 07:17
59
אנג'ליק הופיעה בערוץ כבר ב4 טלנובלות איך למען השם אפשר שלא לדעת איך קוראים לה או שראיתי תגובות כמו "לא מובן מי מת" "לא הבנתי כלום" לא כי נורא קשה לגגל את שמות ההרוגיםזה במקרה שהם טרחו לקרוא בכלל..חח מביך 
לצפיה ב-'תמונות מאירוע של רשת Telefuturo הפרגוואית'
תמונות מאירוע של רשת Telefuturo הפרגוואית
16/11/2017 | 01:34
69
דניאל ארנאס, מריו סימארו ואנג'ליק בוייר השתתפו בחגיגת 20 שנה לערוץ הפרגוואי.
לצפיה ב-'הלוק החדש של אנחליקה ריברה'
הלוק החדש של אנחליקה ריברה
18/11/2017 | 02:32
43
לצפיה ב-'הטלנובלה החדשה של טלויסה renacer בוטלה/נדחתה'
הטלנובלה החדשה של טלויסה renacer בוטלה/נדחתה
18/11/2017 | 03:09
50
מדובר ברימייק שהגרסה האחרונה היא ויקטוריה עם ויקטוריה רופו ומאוריסיו אוכמן. הטלנובלה של טלויסה הייתה אמורה להיות בכיכובה של לטיסיה קלדרון. לא ידוע עד כה מה הסיבה לביטולה או דחייתה למרות שכבר אושרו כמה שחקנים בנוסף ללטיסיה קלדרון.
לצפיה ב-'איסבל - פרק 31'
איסבל - פרק 31
11/11/2017 | 22:33
13
37
האסונות רק רודפים את איסבל ומשפחתה
חואן מת בפרק שעבר ועכשיו גם אישתו הפילה, כנראה בגלל הצער של אובדן בעלה.
חואנה נשלטת ע"י בעלה, לא מעביר אליה מכתבים, מתחבר עם האויבים של ההורים שלה...ומתאכזר אליה אחרי שהיא יולדת בת ולא בן.
כדי לחסום את פיליפ, איסבל ופרננדו כורתים ברית עם מלך צרפת החדש ובכך משפילים אותו.
סיסנרוס בא לגרנדה לנצר את המוסלמים ואם לא בטוב אז ברע ואז גם בשריפת ספרים, חבל שאז לא היה את הנריך היינה שאמר "במקום בו שורפים ספרים יישרפו בני אדם".
מצבו של קולומבוס לא טוב, ומצד שני, הכומר המושחת חוגג מכל עבר, הייתי רוצה לראות אותו נופל אבל לא נראה לי.
אנחנו מתקרבים לסוף...
לצפיה ב-'כבר פרק 32 שטרם צפיתי בו '
כבר פרק 32 שטרם צפיתי בו
11/11/2017 | 23:33
37
ואת תיארת אירועים של פרקים 31-32. 

חואן ומרגריטה היו כל כך מאושרים יחד, מרגריטה כל כך שונה מפליפה, חואן היה מאושר כמו הוריו, אבל זה לא נמשך הרבה זמן. חשבתי כשקראתי בתקצירים שהוא ימות, שבאמת הוא פעיל מדי יחסית למצבו הבריאותי והאזהרות היה במקום, אבל זה אבעבועות שחורות שיכלו לפגוע בכל אחד, בכל עת. 

פליפה באמת מפלצת אנוכית וחואנה לא מבינה עם מי יש לה עסק. 

מעניין אם ככה זה היה גם במציאות שגירוש יהודים מפורטוגל היה לבקשת הנסיכה איסבל שהתנתנה את נישואיה למנואל המלך החדש של פורטוגל בכך. 
לצפיה ב-'לכל צופי איסבל-מישהו יכול לכתוב לויוה...'
לכל צופי איסבל-מישהו יכול לכתוב לויוה...
12/11/2017 | 15:23
9
78
דרך הפייס בהודעה פרטית לגבי המחליפה של איסבל
בעוד כחודש וחצי, בשעה טובה (וברוך שפטרנו!), תסתיים הסדרה...אחרי שויוה מרחו אותה לכדי כמעט שנה של שידור
אבל לפחות הם פתחו פתח לסדרות איכות מספרד...השאלה והציפייה היא-האם הם ימשיכו ברכש מספרד? (בתקווה לסדרות מצליחות ומדוברות יותר) במשבצת זאת...המלצתי להם על:
El principe סדרת מתח מוצלחת ומדוברת-עדיפות עליונה
Mar de plastico- סדרה על הכוכב הראשי של איסבל (מגלם את פרננדו)
el barco ו-tierra de lobos סדרות מתח
Velvet- סדרה תקופתית

אני חושב ששיגעתי אותם מספיק גם ככה  אז לפחות שהם יראו שם בהנהלה שיש ביקוש והיענות לעוד סדרות ספרדיות...
אודה לכם אם תשאלו אך גם תמליצו
עדכנו 
לצפיה ב-'הם לא מודיעים על המחליפה חודש וחצי מראש'
הם לא מודיעים על המחליפה חודש וחצי מראש
12/11/2017 | 16:10
5
61
אם מודיעים חודש מראש זה כבר מזל גדול. השאלה אם הפרקים בטלנובלות בספרדיות הם פרקי טלנובלות רגילים כמו בלוסיה מחפשת אהבה או פרקים ארוכים כמו באיסבל? אם איסבל זה מקרה חד פעמי בגלל היותה תקופתית, אז הספרדית הבאה יכולה להיות גם במקום החיים הכפולים של אסטלה קריו שמסתיימת חצי שבוע אחרי איסבל והמחליפה שלו עולה לפני המחליפה של איסבל. 

ועוד שאלה אם סתימת המשבצת הריקה שבין לילות שישי-שבת, שבת-ראשון לבקרי שבת-ראשון זה דבר קבוע או חד פעמי. את האופציה לשים קוריאנית במשבצת הזאת כבר אי אפשר כי זה ערוץ רק לספרדית ופורטוגזית, וגם 90% מהקוריאניות הפרקים שלהם הם 60 דקות ברוטו או 60 דקות נטו ורק לעיתים נדירות יש פרקים שמתקרבים אפילו ל-70 דקות כמו המשבצת המוקצבת להן.
לצפיה ב-'אתה מנתח יתר על המידה, זה פשוט יותר.'
אתה מנתח יתר על המידה, זה פשוט יותר.
12/11/2017 | 16:16
1
53
ברור שהם לא מפרסמים חודש וחצי לפני...רק לדעת/לברר/להראות עניין שיש ביקוש למחליפה במשבצת של איסבל, כי אני בספק אם תהיה לה מחליפה...ייתכן שבכלל יבטלו את המשבצת. לכן לא לדעת מי המחליפה, אלא אם בכלל יש מחליפה.

שנית, איזו מחליפה ספרדית במקום המשבצות בויוה/ויוה פלוס? ממש לא יקרה.
אם בכלל תירכש ספרדית זה יהיה במקום איסבל, אם בכלל...אני אישית פסימי לגבי מחליפה למרות הבקשות שלי.
ולכן אני רוצה להעלות את ההיענות והבקשות מצד אנשים נוספים, כי נראה שויוה דווקא כן נענים לבקשות כך ש...שווה לנסות, וזו מטרתי. פשוט מאוד.
לצפיה ב-'לא דיברתי על ספרדית בויוה פלוס אלא על קוריאנית בויוה '
לא דיברתי על ספרדית בויוה פלוס אלא על קוריאנית בויוה
12/11/2017 | 16:17
25
לצפיה ב-'אם ויוה ישאירו את המשבצת הזו סביר שהיא תמשיך להיות משבצת של'
אם ויוה ישאירו את המשבצת הזו סביר שהיא תמשיך להיות משבצת של
13/11/2017 | 17:52
46
סדרות/דרמות ולא משבצת של טלנובלות. ככה שלא חושבת שויוה לוקחים בחשבון גם טלנובלות מספרד אם מדובר על המשבצת הספציפית הזו אלא רק סדרות.
לצפיה ב-'באיזה תאריך מסתיימת אסטלה?'
באיזה תאריך מסתיימת אסטלה?
14/11/2017 | 15:28
1
33
אם תהיה משבצת מיוחדת אז הגיוני שזו לא תהיה טלנובלה אלא דרמה או תקופתית 
אני מעדיפה עוד טלנובלה מקסיקנית או בספרדית. 
לצפיה ב-'בתחילת ינואר '
בתחילת ינואר
14/11/2017 | 19:19
17
לצפיה ב-'באמת מעניין אם זה היה חד פעמי או שזו הולכת להיות משבצת קבועה'
באמת מעניין אם זה היה חד פעמי או שזו הולכת להיות משבצת קבועה
13/11/2017 | 17:43
2
51
למרות שאני האמת לא מתחברת לסדרות דרמה, ולמתח עוד הרבה פחות גם אם זה בספרדית, את איסבל אני רואה רק כי היא תקופתית שזה הז'אנר המועדף עליי. מה גם שיש לי מספיק מה לראות לזמן הקרוב אבל בכל מקרה מקווה שהמשבצת הזו כן תהיה קבועה גם בשביל הז'אנר הספרדי למי שאוהב ובשביל הגיוון של הערוץ, וגם כי אולי בהמשך ירכשו דברים בעוד שפות נגיד באיטלקית שאת זה הייתי רוצה לראות ולו רק בגלל השפה
לצפיה ב-'האומץ לאהוב אמנם הייתה טלנובלה, אבל לדעתי גם סדרת מתח'
האומץ לאהוב אמנם הייתה טלנובלה, אבל לדעתי גם סדרת מתח
13/11/2017 | 19:10
1
41
מוזר שלא התחברת לתקופתיות הקוריאניות כשדווקא את הראשונה הביאו לויוה הרגיל ולדעתי הייתה בין הטובות ביותר, מצד שני זה עדיין של תרבות, ספרד זה לא מקסיקו או ברזיל, אבל עדיין מנטליות דומה, אותה שפה. 
לצפיה ב-'אם יש הרבה התרחשויות בטלנובלה זה לא הופך אותה לסדרת מתח;]'
אם יש הרבה התרחשויות בטלנובלה זה לא הופך אותה לסדרת מתח;]
14/11/2017 | 17:19
31
הדבר הכי קרוב לסדרת מתח היה אם כבר מלון הסודות אבל עדיין בגלל שהיא תקופתית וזו אווירה אחרת אי אפשר היה שלא לאהובהיא הייתה מצויינת. ואכן הקוריאניות גם התקופתיות לא מושכות אותי בכלל. ודווקא כן ניסיתי בזמנו איזה שניים שלושה פרקים מהיהלום שבכתר-השפה מוזרה לי ממש, התרבות המאכלים המנטליות לא מתחברת בכלל
לצפיה ב-'עדיין תקועה בפרק 28'
עדיין תקועה בפרק 28
13/11/2017 | 17:33
34
מקווה לצמצם את הפער בקרוב
לצפיה ב-'איסבל ממש לא מבינה את הרצון האלוהי '
איסבל ממש לא מבינה את הרצון האלוהי
17/11/2017 | 23:18
20
במקום לחשוב שאלוהים מעניש אותה על שפגעה ביהודים והתאכזרה אליהם, היא חושבת שאלוהים לא מרוצה מכך שגרנדה עדיין מוסלמית. ושיא הבעיה מוסלמים מתנצרים לא בהמוניהם, אבל מתנצרים, אבל נוצרים שהתאסלמו לאחר הכיבוש הערבי, לא חוגגים את ההזדמנות להתנצר ודווקא אגוז יותר קשה לפיצוח ממוסלמים לאורך דורות על גבי דורות. אז סינרוס נשלח "לעזור" לכומר ההגון ומסתבר שסינרוס הוא פנאט לא קטן ולהרעיון להתנות את נישואי איסבל ג'וניור ומנואל בגירוש יהודים מפורטוגל לא היה באמת רעיון של הנסיכה אלא הכומר עשה עליה מניפולציה. ושריפת הספרים זה כסף, הוא כולא מוסלמים ונותן לבריון שלו להתעלל בהם עד שיסכימו להתנצר, ממש כמו שהאינקוויזיציה הוציאה הודעות בפשעים שלא בוצעו. נראה כומר הגון אם כך שנזף באיסבל שמתחזה למשרתת כדי לבחון אותו ואיך שרצה לפקח על המנזרים, אבל מסתבר שהוא אינקוויזיטור לא קטן. 

מעניין איך היה קולמבוס במציאות, כי ראיתי סרט ששודר בבריה"מ עוד בילדותי, לא יודע אם הסרט רוסי, הוא קנוי ומדובב, אבל שם קולמבוס הוצג כאדם הגון וטוב לב ושוחר שלום והפגיעה באינדיאנים נעשתה מאחורי גבו. בסדרה קולמבוס מוצג כאדם שאפתן, חמדן ורודף בצע שהתהילה שלו זה הדבר הכי חשוב לו ויש רמזים שהוא רודה בילידים.

חואנה באמת מסכנה פליפה מנתק אותה מהעולם ומשקר לה וחובר לצרפת אפילו שהיא האויב של אביו. חואנה אמרה בצחוק שהיא שאסירה של פליפה, אבל זאת דווקא המציאות. וכשהיא יולדת בת בעוד אחותה בהריון, אז פליפה בכלל מקלל אותה, ובכך במצב נורמאלי היה ברור שהוא לא מרגיש כלום כלפיה ורק מנצל אותה לצרכים פוליטיים. 

והחוקים של אבותיו של פרננדו בתוקף ואיסבל ג'וניור לא יכולה להיות מלכת ארגון, אלא רק מלכת קסטיליה ופורטוגל, ועד שיוולד לה בן זכר פליפה יכול לדרוש את הכתר של ארגון לאחר מותו של פרננדו. אם כי לפרננדו יש ילדים ממזרים ואמנם זה היה פוגע קשות באיסבל, וגם נראה שנסיכים ממזרים לא קיבלו מעמד של נסיכים בעולם הנוצרי, אבל זה היה אולי קצת מרסן את פליפה שלאיסבל אין בנים לאחר מותו של חואן, אבל לפרננדו יש לפחות בן אחד.

כשאת כותבת הכומר אני לא יודע אם את מתכוונת לפונסקה או לסינרוס כי שניהם חוגגים את הכוח שלהם אחד במושבות והשני בגרנדה. 
לצפיה ב-'פשוט נהדרת - סוף טוב הכל טוב!'
פשוט נהדרת - סוף טוב הכל טוב!
10/11/2017 | 11:58
11
71
כמובן שהחזרה של דינו לא יכלה להגיע להגיע בלי בלאגן נלווה חח ושוב ז'ונטאס היה זה שהציל את המצב הוא נאבק באומץ בדינו כדי להגן על אליזה אבל נדקר ונפצע אנוש! איזה מרגש איך שאליזה תרמה לו מהכבד שלה כדי להציל את חייו סצנות ממש יפות ומרגשות, במיוחד אהבתי כשארתור ראה שאליזה לחשה לז'ונטאס שהיא אוהבת אותו כששניהם שכבו זה לצד זה בבית חוליםזה היה אז שסופסוף נפל לבן אדם האסימון שהוא זה שנדחף ומיותר ובאופן מפתיע ביותר הוא וויתר באותו הרגע על הכרטיס טיסה שלו לטובת ז'ונטאס!! ככה שמי שבסופו של דבר טס עם אליזה לפריז היה ז'ונטאסס כמובן לשמחתה של אליזה 

גם מפתיע איך לילה אמרה לז'ונטאס לרוץ אחרי החלום שלו. פעם ראשונה שהיא וארתור היו נסבלים בעיניי חח.. מה שכן בפרידה של אליזה מארתור החיבוק לא היה כזה הכרחי יכלו לוותר עליו ובכלל לא מגיע לו סוף טוב הגיע לו לסיים לבד ולא לצד קרולינה אחרי כל הסבל שגרם לה. כמו גם רפאל שכמוך ניר גם אני לא הייתי מזילה דימעה אם המטוס שלו ושל לילה לא בדיוק היה מגיע בשלום לייעדונכון שהוא וקרולינה קיבלו לפני כן עבודות שירות על מה שעשו לאליזה אבל רפאל היה צריך לסיים בצורה הרבה פחות טובה ולא בטיסה סביב העולם 

איזה כיף שאליזה קלטה בסופו של דבר את מי היא אוהבת באמת, לז'ונטאס כל כך מגיע להישאר איתה אחרי כל מה שעשה בשבילה לאורך כל הטלנובלה ואחרי כל הסבל שלו כשהיה רחוק ממנה. הזוג הכי מושלם מהברזילאיות המודרניות ואם ארתור לא היה קיים היא הייתה מבחינתי הברזילאית המודרנית הטובה ביותר היו בה מלא הברקות לכל דמות היה את הייחודיות שלה ממש טלנובלה טובה. ממוקמת מקום שני אצלי אחרי שדרות ברזיל

ולגבי היתר - לילי יולדת בן ולה ולז'רמנו ניתנת ההזדמנות לתקן את הטעויות שעשו עם פאביניו ובמיוחד עם סופיה! קסנדרה מאושרת עם פאביניו דבורה מאושרת עם שארלס לו מאושרת עם ז'מאייקה ז'ילדה מאושרת עם אוגו, וז'וז'ו עם "מלאקה" נוותר על העברות הדוחה של המילה

והרעיםדינו ופסאנייה-בכלא!זכור לי שדינו התבכיין שאם הוא ייכנס לכלא יהרגו אותו - חבל שלא הראו לנו גם את זה 

אהבתי את הסצנות האחרונות של ז'ונטאס ואליזה בפריז רק חבל שלא באמת צילמו בפריז ושלא הייתה גם הצעת נישואים אבל העיקר הם סיימו יחד

טלנובלה פשוט נהדרת
לצפיה ב-'גם ליילה וגם המשפחה של ז'ואנטס למדו להעריך את אליזה'
גם ליילה וגם המשפחה של ז'ואנטס למדו להעריך את אליזה
10/11/2017 | 15:07
3
53
רק לאחר שתרמה כבד, מקודם בגלל הסבל של ז'ואנטס הם טענו שאליזה אנוכית בגלל שהסכימה לנסוע לפאריז ונראה שגם ליילה וגם רוזנז'לה באמת האמינו שאליזה אנוכית ובכוונה נותנת תקווה לארתור. כבר כשליילה התחננה בפני אליזה שלא תתלונן על רפאל בגלל שבזכותו הכול נחשף, היה ברור שליילה כבר מאוהבת ברפאל, אם כי היא עדיין ניסתה לברוח מרגשותיה.

גם קרולינה השתנתה כך שזה נחמד שהם אנשים שונים ומקבלים הזדמנות נוספת, אם כי היה עדיף שקרולינה תסיים עם פייטרו.

היה מצחיק איך שדינו חשב שפסאניה נשלח להרוג אותו, כל כך טיפש שלא נפל לא האסימון שכשהוא ברח לאחר שאליזה אילצה את ז'ילדה לטמון לו מלכודת, פסאניה נעצר ועכשיו הוא אסיר כמוהו, אם כי היה נחמד אם גם מפקח המשטרה שהוציא צו מעצר לאליזה לבקשת פסאניה איתם באותו תא. בכל מקרה כדי לא לגרום צער לקרלניוס ודייזי השאירו את דינו בחיים ויש מצב שדינו ופסאניה לבד בתא, כדי שלא יתקלו באסיר שהוא שליח של אנשים שהם חייבים להם כסף. 
לצפיה ב-'לזכותה של אליזה יאמר שמההתחלה היא הציעה לז'ונטאס לבוא איתה'
לזכותה של אליזה יאמר שמההתחלה היא הציעה לז'ונטאס לבוא איתה
11/11/2017 | 16:36
2
26
הדבר היחיד שלי הפריע זה שארתור הצליח לשכנע אותה שהוא חייב לבוא איתה בתור הסוכן שלה ועוד הציע לה שוב לגור אצלו והרי עם שאר הדוגמניות שלו זה לא ככה הוא לא באמת נוסע איתן לכל המקומות שהן מוזמנות אליהם. הוא פשוט ניסה לנצל את המצב לטובתו...שוב...להתקרב אלייה במסווה של עבודה אליזה הייתה צריכה לפחות לסרב בתוקף לגור איתו אחרי שהם נפרדו ואחרי שהיא חזרה לז'ונטאס. ככה שאני מבינה לגמרי את ז'ונטאס שהחליט באותו רגע להיפרד ממנה. אבל לפחות מאוחר יותר היא ירדה מזה והודיעה לארתור שהם לא הולכים לגור תחת אותה קורת גג והיא ממש סבלה מהפרידה מז'ונטאס וממש רצתה מהתחלה שהוא יהיה זה שיטוס איתה ככל שזה תלוי בה. כמה טוב שבסופו של דבר ארתור הבין את מי אליזה אוהבת באמת והפסיק להיות כזה תקוע דמות ממש בלתי נסבלת בעיניי וגם שחקן הטלנובלה יכלה להיות הרבה יותר טובה בלעדיו חח אבל עדיין היא הייתה מאוד מוצלחת בעיניי
לצפיה ב-'ארתור אפילו אחרי ששמעה את אליזה אומרת לז'ואנטס '
ארתור אפילו אחרי ששמעה את אליזה אומרת לז'ואנטס
11/11/2017 | 16:49
1
20
שהיא אוהבת אותו ביקש ממקס להעמיס על אליזה כמה שיותר, רק בשיחה עם אפרסידה היה חשבון נפש אמיתי, של להבין אם הוא אדם טוב? ברור לגמרי שקרולינה צדקה, שהסוכן שלה זה רק תירוץ של ארתור לבוא איתה. אליזה נתנה לארתור לשכנע אותה בחיסכון בעלויות ושהם יהיו בחדרים נפרדים, אבל אחרי שארתור הקפיד כל הזמן להיות בקרבתה ובמקרה ז'ואנטס ראה אותו מחבק אותה, היא הבינה שבתור מי שמחויבת לקשר אסור לה בשום אופן לגור עם אקס, גם אם זה יגרום לבזבוז כסף מיותר. אם כי זה היה מאוחר מדי, כי ז'ואנטס כבר התפוצץ מקנאה ומשפחתו הסיתה אותו נגד אליזה.

באמת גם בשביל הדמות וגם בשביל השחקן של ארתור המילה נסיך מאוד גדולה, ולמעשה קשה להבין מה אליזה מצאה בו גם לאחר התחרות כשהסכימה לצאת איתו.
לצפיה ב-'העיקר הוא קרא לז'ונטאס "קארה-פאטו" מי שמדבר..'
העיקר הוא קרא לז'ונטאס "קארה-פאטו" מי שמדבר..
11/11/2017 | 16:59
25
ומסכימה לגמרי עם שתי השורות האחרונות, הנסיך האמיתי של הטלנובלה מהתחלה ועד הסוף היה ז'ונטאס ולא אף אחד אחר. וכן לגמרי קשה להבין מה אליזה מצאה בהתחלה בארתור. הם כ"כ לא מתאימים.
לצפיה ב-'איך אפשר לחתוך לאנשים את המפגש של ז'ונטאס ואליזה עם הזמרת'
איך אפשר לחתוך לאנשים את המפגש של ז'ונטאס ואליזה עם הזמרת
10/11/2017 | 18:21
6
65

של השיר שלהם שהתנגן לאורך הנובלה כולל בסצנות האחרונות שלהם
השיר היפה הזה שייך לזמרת בשם גבריאל אפלין. בפרק האחרון הביאו אותה להופעת אורח - ז'ונטאס ואליזה שמים לב שהשיר שלהם מתנגן ברקע ואליזה אומרת לו שזו באמת הזמרת חח ואז הם הולכים לדבר איתה ולעשות סלפי ואז ממשיכים להתנשק על רקע השיר ממש מגניב שהביאו אותה ושהם דיברו על השיר שלהם לא מבינה איך אפשר לחתוך סצנה מגניבה כזאת ועוד כחלק מהסצנות הסופיות. אין ספק שמי שאחראי על העריכה הבינלאומית לא מבין מהחיים שלו

עוד חתכו לנולא מעט סצנות של קרולינה ואחותה יחד עם הילדים בים וארתור שכמעט צונח להם על הראש עם רחפן, מסיבת סיום של ווסלי ושות', המסיבה השכונתית של מריסטלה+אחותו של ז'ונטאס ששרה שם, הטלפון החשוב של ז'ונטאס שמודיע לאמא שלו שהוא טס עם אליזה לפריז, ומקס לא נשאר לבד כמו שניתן להבין אלא מוצא בן זוג
לצפיה ב-'בפורום רוסי דנו על כך שבערוץ רוסי שלא משדר בערוץ'
בפורום רוסי דנו על כך שבערוץ רוסי שלא משדר בערוץ
11/11/2017 | 14:38
5
57
קיצרו את תשוקת הנצים, כדי להביא בהקדם סדרה רוסית ועשו השוואה בין עריכה של הערוצים שלהם לעריכה המקצועית של גלובו.

מסתבר שהעריכה של גלובו לא כל כך מקצועית. בהלוחמת היה בולט שאת סיפור ההקדמה שהיה בסביבות פרקים פשוט מחקו, ובאמצע הסדרה הורגש שנתנו לנו את הסדרה מהאמצע ולא מההתחלה. גם בפשוט נהדרת מסתבר שהורידו קטעים חשובים. אבל האמת שלגבי פרקי הסיום גם טלוויסה מפשלים שכמעט בכל פרק אחרון גונזים רבע שעה.
לצפיה ב-'עוד יותר מטריד זה שגם במעבר לזמן מתחילים קצת להרגיש את זה'
עוד יותר מטריד זה שגם במעבר לזמן מתחילים קצת להרגיש את זה
11/11/2017 | 16:42
4
63
למרות שאין לנו ממש על מה להתלונן כי זה סוג של נס שדבר כזה מושקע בכלל זכה להגיע לפה חח.. אבל במבט לאחור אולי חבל שלא צפיתי גם בה אונליין ככה הייתי בטוחה שלא לקחו לי שום סצנות
לצפיה ב-'נכון'
נכון
11/11/2017 | 22:01
1
35
ממש מרגשים שמשהו חסר במעבר לזמן. ..חשבתי שזו רק התחושה שלי. 
לצפיה ב-'בין היתר זה הורגש למשל כשזילדה אמרה למליסה שהרוזנת'
בין היתר זה הורגש למשל כשזילדה אמרה למליסה שהרוזנת
13/11/2017 | 06:59
26
רוצה שהיא תנגן לה בפנסתר, הראו את מליסה ופליפי באים לרדת אבל לא הראו את סצנת הנגינה, או למשל כשלקחו את אמא של ליביה לבית חולים לא הראו את זה אבל כן שמעו שהמשרת של הרוזנת מתאר לה איך שזה התבצע ואיך שראול עזר להעלות את אמיליה לכירכרה.
לצפיה ב-'אז נראה שאם התקופתית שאת צופה בה בערוץ גלובו '
אז נראה שאם התקופתית שאת צופה בה בערוץ גלובו
12/11/2017 | 16:13
1
36
אם היא תגיע לויוה לא תרצי לצפות בה שוב, גם בגלל שאת לא צופה פעם שנייה, אבל בעיקר שתקבל תחושת גועל מכמה שהגרסה הבינלאומית מקוצרת וערוכה. 
לצפיה ב-'בטח שאני אצפה בה שוב אם היא תזכה להגיע לפה'
בטח שאני אצפה בה שוב אם היא תזכה להגיע לפה
13/11/2017 | 07:12
23
תקופתיות זה משהו אחר,אני יכולה לצפות שוב ושוב חח
חוץ מזה בכל זאת בטלוויזיה מסך גדול יותר ככה שזה יותר נוח, ונחמד גם להחליף עלייה דעות אם עוד אנשים צופים. אבל כן יהיה נחמד לדעת שגם אם זה יגיע עדיין צפיתי בגרסה המלאה ואני כבר לא צופה באתר גלובו מאז שאלהנתנה לי אתר טוב יותר שמעלים את הפרקים בצורה נוחה יותר ובלי הפרדה בין סצנות.
לצפיה ב-'דניאלה רומו וססר אבורה משתפים שוב פעולה��'
דניאלה רומו וססר אבורה משתפים שוב פעולה��
12/11/2017 | 17:26
1
78
דניאלה רומו וססר אבורה משתפים שוב פעולה�� הפעם בטלנובלה מקורית ומסקרנת בשם אדמות פראיות��
חוץ מהם משחקים שם עוד הרבה שמות גדולים!
כל הפרטים מחכים לכם עכשיו בכתבה מיוחדת באתר!
אז למה אתם מחכים... רוצו לקרוא!
לצפיה ב-'תודה על הסיקור המלהיב '
תודה על הסיקור המלהיב
12/11/2017 | 19:42
55
הם שני שחקנים שמאוד אוהב (בפרט אבורה, יליד 4.11, ועקרב ביסודו)
שאלות, חדשות, בקשות
10/11/2017 | 14:43
18
33
שבת שלום
לצפיה ב-'זה רשמי! דויד זפדה ואנה ברנדה יככבו בטלנובלה חדשה של קסטרו'
זה רשמי! דויד זפדה ואנה ברנדה יככבו בטלנובלה חדשה של קסטרו
08/11/2017 | 22:16
2
120
מדובר ברימייק לטלנובלה קולומביאנית שעוסקת בעריכת דין. בינתיים שמה הוא El despacho
לצפיה ב-'עוד שחקנים שאושרו'
עוד שחקנים שאושרו
08/11/2017 | 23:38
1
95
חוליאן חיל, ג'רלדין בזן, מנואל בילבי, מויסס אריזמנדי, סרחיו בסנייז, אזלה רובינסון ואיסבלה קמיל.
לצפיה ב-'איזה ניבחרת מרשימה!!!!'
איזה ניבחרת מרשימה!!!!
09/11/2017 | 13:53
62
מקווה שתגיע אלינו
לצפיה ב-'דנה גרסיה חוזרת לטלנובלות של טיוי אצטקה'
דנה גרסיה חוזרת לטלנובלות של טיוי אצטקה
09/11/2017 | 14:23
86
דנה גרסיה תיקח חלק מהקאסט בגרסה המקסיקנית, לחנך את נינה. הראשית היא שחקנית לא מוכרת, מריאנה טורס
לצפיה ב-'Hijas De La Luna - טלנובלה חדשה של טלויסה'
Hijas De La Luna - טלנובלה חדשה של טלויסה
10/11/2017 | 15:14
1
85
טלנובלה חדשה של ניקנדרו דיאז.
לתפקידים ראשיים כבר נבחרו דנילו קררה ומישל רנו. בתפקיד המרשעת מרילוז ברמודס.
עוד זוג בטלנובלה הם מריו מורן (אמיליאנו מ"אישה רעה") וג'רלדין גלוואן (שקרים/מלכת הלבבות).

לצפיה ב-'לא נפלתי מהקאסט'
לא נפלתי מהקאסט
13/11/2017 | 17:20
18
לצפיה ב-'טריילר - Sin tu mirada '
טריילר - Sin tu mirada
10/11/2017 | 18:12
1
55
לצפיה ב-'נראה טוב!'
נראה טוב!
13/11/2017 | 17:17
10
לצפיה ב-'השבוע תהיה סצינת נשיקה הומוסקסואלית בטלנובלה של סבסטיאן רולי'
השבוע תהיה סצינת נשיקה הומוסקסואלית בטלנובלה של סבסטיאן רולי
11/11/2017 | 18:08
60
ומאייטה פרוני Papa a toda madre בכיכובם של אנדרס זונו(חיים כפולים של אסטלה קריז'ו) וראול קורונדו(באה מאהבה).
לצפיה ב-'ממליצה על שיר יפה מהטלנובלה Tempo de amar'
ממליצה על שיר יפה מהטלנובלה Tempo de amar
11/11/2017 | 19:38
56
זו בעצם גרסה מחודשת של השיר שהוקלטה במיוחד בשביל הטלנובלה.
לצפיה ב-'בסופשבוע האחרון קרתה תאונת דרכים קטלנית במקסיקו'
בסופשבוע האחרון קרתה תאונת דרכים קטלנית במקסיקו
12/11/2017 | 01:23
7
122
שגבתה את חייהם של חלק מצוות ההפקה של טלויסה. ההרוגים הם הבמאי שביים את הטלנובלות אנה כפול שלוש, רק אלוהים סולח, החיים שגנבו ממני, יש מצב לאהבה, תהום של תשוקה והאמת הסמויה בין השאר. כמו כן נפטרה השחקנית, מפיקה ובמאית שהשתתפה בחיים שגנבו ממני ואנה כפול שלוש. יהי זכרם ברוך.
לצפיה ב-'אפשר שמות בבקשה?'
אפשר שמות בבקשה?
12/11/2017 | 13:54
4
55
לא זהיתי אותם מהתמונות.
לצפיה ב-'שם השחקנית הוא מארו דואנס'
שם השחקנית הוא מארו דואנס
12/11/2017 | 14:06
3
74
שם הבמאי קלאודיו רייס רוביו
לצפיה ב-'מה שם הדמות באנה כפול שלוש שהיא שיחקה?'
מה שם הדמות באנה כפול שלוש שהיא שיחקה?
12/11/2017 | 15:19
2
32
לצפיה ב-'ססיליה'
ססיליה
12/11/2017 | 18:58
1
68
עבדה עם וירדיניה(מוניקה סנצ'ז) וסולדד(בלנקה גרה) בבוטיק
לצפיה ב-'אוי אני זוכרת אותה איזה נורא זה:[ יהי זכרם ברוך'
אוי אני זוכרת אותה איזה נורא זה:[ יהי זכרם ברוך
13/11/2017 | 17:28
17
לצפיה ב-'יהיה זכרם ברוך '
יהיה זכרם ברוך
12/11/2017 | 16:11
15
לצפיה ב-'יהיה זכרם ברוך'
יהיה זכרם ברוך
14/11/2017 | 00:09
7
לצפיה ב-'מעבר לזמן - פרקים 4-5 היפים ביותר עד כה'
מעבר לזמן - פרקים 4-5 היפים ביותר עד כה
07/11/2017 | 22:05
15
96
ממש אהבתי את מסיבת הקציר(מסתבר שיש גם פה)איזו השקעה עם כל הניצבים התלבושות והריקודים המסורתייםיש כאלה מלא גם בזמן לאהוב והיה גם בטרה נוסטרה איך ליביה וריטה ברחו מהמנזר והתגנבו למסיבה חח אהבתי איך שהן דרכו על הענבים  ואיך שפליפי הפציע מול ליביה באמצע המסיבה ואח"כ גם התנשקו לראשונה! 

אבל העניינים לא כ"כ פשוטים, מליסה הגיעה לאיזור+הבריחה של ליביה התגלתה לכל - עכשיו אמיליה רוצה להקדים את קבלת הנדרים של ליביה אבל יש מצב שזה הולך להסתבך עכשיו שהיא במצב קשה אחרי שהרוזנת הורתה לשרוף לה את הבית כשהיא בתוכו

אהבתי גם את הסצנות החמודות עם הילדים שממש זקוקים אחד לשני. במיוחד אלכס, טוב שיהיה לו עכשיו את פליסיה(מל מאיה)ושיקו, מילא כולם שמזניחים אותו אבל גם פליפי מתייחס אליו בקרירות ממש ילד מסכן

והרוזנת ממשיכה עם הנסיעות המסתוריות שלה...
לצפיה ב-'מוסיפה כמה תמונות יפות בשחור לבן שמצאתי במקרה'
מוסיפה כמה תמונות יפות בשחור לבן שמצאתי במקרה
07/11/2017 | 22:15
5
82

לצפיה ב-'טלנובלה מעולה...חבל שאין לי זמן פנוי בשבילה'
טלנובלה מעולה...חבל שאין לי זמן פנוי בשבילה
08/11/2017 | 19:32
4
67
וגם חבל שזה לא בספרדית. ..
צפיתי בכל הפרקים עד עכשיו...
איך הם קיצרו את הפרקים? הרי הטלנובלה כבר צולמה? זה לא מפריע לדמויות?לתסריט?להוריד 60 פרקים מהטלנובלה שכבר צולמה?
לצפיה ב-'כי זה גירסה בינלאומית'
כי זה גירסה בינלאומית
08/11/2017 | 20:18
2
59
כל הסדרות הברזילאיות הן גרסה בינלאומיות.

לשם ההשוואה - פשוט נהדרת הייתה 175 פרקים. אצלנו  - 130 פרקים. וטוב שכך.
לצפיה ב-'כן..אבל'
כן..אבל
08/11/2017 | 20:38
1
53
אבל זה לא פוגע בעלילה? הרי צולמו המון פרקים והם פשוט זרקו חלק מהפרקים...
לצפיה ב-'בלוחמת זה פגע מאוד בעלילה '
בלוחמת זה פגע מאוד בעלילה
08/11/2017 | 21:09
60
כי למעשה הורידו את כל סיפור ההקדמה שדחסו בקטעים שנראים כמו תקציר כדי לגשת בגרסה הבינלאומית ישר לעלילה המרכזית והיה פער גדול בין מה שהיה ידוע לצופים בגרסה הבינלאומית למה שהיו ידוע לצופים בגרסה המלאה. ואני גם לא יודע איך בפרקים הראשונים סידרו שהצילומים שהיו במקור במדריד יהיו בגרסה הבינלאומית באיסטנבול. 
לצפיה ב-'ככה מקובל בגלובו '
ככה מקובל בגלובו
08/11/2017 | 21:06
46
מצלמים ואז עורכים גירסה בינלאומית מקוצרת. הלוואי והיו פשוט מקצרים פרקים כמו שבטלוויסה עושים בפרקים האחרונים, הם דוחסים כמה פרקים בפרק אחד וכך מורידים לפחות רבע ממה שצילמו. גם אני מניח שהם עורכים גם את הפרקים שיהיו כמו פרק מקובל בטלנובלה, כי אני מניח שפרק ברזילאי ארוך יותר.
לצפיה ב-'עדין תקוע בפרק 1'
עדין תקוע בפרק 1
08/11/2017 | 08:08
2
68
כי אני לא מסוגל לשאת את כל התלבושות וכל השטויות האלה.
לצפיה ב-'אתה עדיין ממשיך עם אסטלה או שנטשת?'
אתה עדיין ממשיך עם אסטלה או שנטשת?
08/11/2017 | 14:28
1
27
לצפיה ב-'מזמן. גם נטשתי את מלכת הלבבות סופית'
מזמן. גם נטשתי את מלכת הלבבות סופית
08/11/2017 | 20:05
57
החודש הזה עמוס לי מדי ובחודש הבא יש לי כמה דברים שיתפסו לי את הזמן.

אז נשארנו רק עם מילה של כבוד.
לצפיה ב-'פרק 6 - איזה צילומים מרהיבים יש בנובלה הזו'
פרק 6 - איזה צילומים מרהיבים יש בנובלה הזו
09/11/2017 | 07:07
1
70
אהבתי איך שפליפי ומליסה סיירו בכרמים באגם.. איך היא העיפה את העניו ואמרה לפליפי שהיא מעדיפה אותו בתוך בקבוק צרפתי עם תווית ומסכנה ליביה שראתה אותם וגם פליפי האמת שמבין שזהו היא הולכת לקבל על עצמה את הנדרים

אבל המכתב של חברה של ליביה שינה הכל! ליביה מגלה באמצע הדרך לבלה רוזה שאמא שלה במצב קשה אחרי השריפה במסבאה היא בורחת לכירכרה של גבריאל ובעצם משאירה את הכומר לדבר עם עצמו..

אני אוהבת את הקטעים עם המשפחה הגנובה של אב הבית ועם מל מאיה המתוקה חח אהבתי איך היא והאומנת נפלו לאגם והתחילו להשפריץ אחת על השנייה זה היה חמוד
לצפיה ב-'נראה שהסדרה תאבד הרבה מהחן שלה כשתעבור לזמנינו '
נראה שהסדרה תאבד הרבה מהחן שלה כשתעבור לזמנינו
16/11/2017 | 14:41
19
הקטעים התקופתיים ממש נהדרים, מקווה שימשכו הרבה.

ליביה שמעה על השריפה ורצה לאימה, למרות התעקשות הכומר. והמומה לשמוע מז'מה שאימה לא תשמח לראות אותה, ומבינה שאימא רוצה להרחיק אותה בגלל סוד שז'מה לא תחשוף בפניה.

הקטעים עם המשפחה נהדרים, רק קשה להאמין שביאנקה ופליסיה אחיות משני ההורים, פליסיה כל כך דומה לאביה וביאנקה לאימה, ונראה שהאימא והאחות לא ממש אוהבות את פליסיה. הקטע של המים היה מגניב, אבל עוד יותר כשמאסימו דיבר בציניות שרק אימה מפנה את הגב והיא כבר מתנהגת כמו ילדה רגילה, והעמיד פנים שהוא נוזף בה עד שריטה התנצלה ואז הוא איים לפטר אותה והבהיר שהוא בצד שלהן וישמור את סודן ושזה רק ימשך ככה. גם אוהב איך ריטה ופליסיה משתפות פעולה כדי לעבוד על האימא הדפוקה של ביאנקה ופליסיה.
לצפיה ב-'פרק - 7 אמא של ליביה ממש לא הוגנת איתה איזו היסטרית'
פרק - 7 אמא של ליביה ממש לא הוגנת איתה איזו היסטרית
10/11/2017 | 10:42
1
54
איך היא יכולה לרצות למנוע מהבת שלה לשהות לצדה כשהיא במצב כל כך קשה העיקר אמרה לז'מה לקרוא לכומר והנזירה להחזיר את ליביה למנזר אהבתי ששוב ליביה השאירה אותם לדבר עם עצמם וברחה לעבר הכירכרה כדי להגיע כמה שיותר מהר לבית חולים בבלה רוזה הרוזנת הזו ממש איך שתבאסה שהיא לא נשרפה עם הבית ומתפללת שתמות ותישרף בגיהינום וגם איך שהיא וסברה מכריחות את אלכס המסכן לאכול את הדייסה המעופשת לפחות ברור למה כולם מתנהגים אליו בזילזול, נראה שלא בטוח שהוא הבן של פליפי לפי מה שהרוזנת אמרה "לא בטוח שהוא מהדם הנכון" ילד מסכן

וביאנקה הרגה אותי עם איך שפתחה את הדלת לפליפי מבלי לדעת שזה הוא כשכל השיער שלה מלא בניירות אחרי שפליסיה(מל מאיה)קשרה לה אותו לכרית ואיך שרצתה למות מבושה ועמדה איזה שעה כמו בול עץ עם חיוך דבילי על הפנים חחחחחח
לצפיה ב-'אם סברה בישלה את הדייסה הזאת אז רק שלא יקבל קלקול קיבה'
אם סברה בישלה את הדייסה הזאת אז רק שלא יקבל קלקול קיבה
16/11/2017 | 22:06
15
איזה מסכן ואיך שהרוזנת אם המצב רוח הטוב שלה באה לאלכס רק כדי לאיים עליו שיוכל את הדייסה ועד לא יקבל שום אוכל ובסוף גם שתייה לא, רק שיוכל את הגועל הזה. מזכיר זכרונות של אלונסו מהאומץ לאהוב בילדות, שלאחר מות אביו שאיסדורה רק שמעה שהמרק לא טעים לו וביקשה להכין לו אותו כל יום, אבל אם פליפי עצמו לא חושד שהוא לא הבן שלו, לא ברור למה הוא כל כך מנוכר לו?

וגם אם אפונסו אחרי שהיא מבקשת ממנו לדבר כי היא במצב רוח טוב והוא מבקש משרה ניהולית, היא משפילה אותו ודרכו את ז'ילדה במשרת משרת אישי בטענה שהוא חי על חשבונה כל הילדות. אפילו ז'ילדה המומה שאחרי שהסכימה שהוא ילמד פתאום נותנת לו בעיטה כזאת. ואם כזאת הרוזנת כשהיא במצב רוח טוב שמוכנה לשמוע משרתים ולהיות עם אלכס, אז כשהיא במצב רוח... לא פלא שרצתה שבנטו יחזור, היא צריכה משרת כמה שיותר אכזר, אפילו ז'ילדה לא מספיק מכשפה בשביל הבוסית.

הכומר והנזירה רק החמירו את המצב שנתנו לה להבין שאימה על ערש דווי, אחרי זה בטוח שהיא לא מוכנה לעזוב בידיעה שאולי לא תראה את אימה שוב. כנראה הפחד שלהם הוא בדיוק מה שהתקווה של פדרו, שאם אמיליה תמות כבר לא יהיה מה שיכריח את ליביה להפוך לנזירה. ובסוף היה נראה שאמיליה שלא יודעת כמה זמן נשאר לה מוכנה לספר לליביה הכול.

יותר הרגה אותי סלומה שמחתה על כך שמאסימו הביא את הרוזן בהפתעה ובדיוק יצא כך שביאנקה לא במצב לדבר איתו ומאסימו עונה לה שקודם היא בוכה שהביאו את הרוזן כשהן לא בבית ועכשיו היא בוכה שכן הביאו אותו כשהן בבית.
לצפיה ב-'מסיבה יפה מאוד מאוד '
מסיבה יפה מאוד מאוד
15/11/2017 | 18:52
1
18
חבל שליביה נתפסה כשחזרה וכמובן פדרו לא שכח להלשין עליה לאמיליה למרות בקשתה ולמרות הניסיון של אניטה לעצור בעדו. 

מסכנה פליסיה איך שדחתה את ריטה שהיא מכירה, כי מאלכס וסברה היא למדה שאומנת זה מכשפה, ובגלל עצם התפקיד בהתחלה שנאה, אך ריטה הצליחה להגיע לליבה. 
לצפיה ב-'פליסיה וריטה הפכו לצמד חמד של ממש חח'
פליסיה וריטה הפכו לצמד חמד של ממש חח
15/11/2017 | 20:36
10
לצפיה ב-'סקר הטלנובלות של טלויסה - מקסיקו'
סקר הטלנובלות של טלויסה - מקסיקו
07/11/2017 | 17:59
36
84
יש להצביע לשלושה טלנובלות ולדרג אותם. לטלנובלה הכי מבוקשת שלדעתכם חייבת להגיע יש להצביע 3 לפחות מבוקשת אך עדיין רצויה יש להצביע 2 להכי פחות מבוקשת אך עדיין רצויה במקום האחרון להצביע לאחד .

אין להצביע פעמיים לאותו דירוג.
לצפיה ב-'ME DECLARO CULPABLE'
ME DECLARO CULPABLE
07/11/2017 | 18:14
6
109
"אני מצהירה על עצמי אשמה"

פרנקו אורזואה (חואן סולר) הוא עורך דין יוקרתי, עם מסלול רחב מלא הצלחות, אבל החיים ניצבים בפני המשפטים המאתגרים ביותר: הגנה על אישה, אלבה קסטילו (מאירין וילאנובה), אשר ניתקה את בעלה, חולה סופני מן הסיוע המכני המשכי לחיות. חוויאר דוונדס (מרקו מנדז), עייף מכאב וללא תקווה, הוא זה שמבקש מאשתו, כמשאלה אחרונה, לנתק אותו, במעשה של אהבה אינסופית ובלתי מותנית. אלבה, כאישה נאמנה ומאוהבת לחלוטין, עושה זאת. אבל החלטה זו תעלה לה את חירותה, כמו גם על ידי החוקים והחברה, אשר עדיין לא מוכנים לקבל באופן מלא את המתת חסד או את מה שמכונה מוות מכובד. פרנקו, למרות היותו עורך דין עם כסף, תהילה והצלחה, יש חיים ריקים, כמו נישואיו לרוברטה מונרוי (דניאלה קסטרו), לאורך השנים הידרדרה מערכת היחסים והפכה להיות מערכת יחסים ללא אהבה. פרנקו מקבל את ההגנה של אלבה, שחיה מאחורי סורג ובריח, וחושב שהוא יעמוד בפני המקרה המאתגר ביותר בחייו המקצועיים, אבל במציאות, זה שיציב תיגר על לבו. אחרי שעזבה את הכלא, אלבה מנסה לשחזר את החיים שלא הייתה עם בנה, גבריאל, שחי תחת חסותו של גיסתו אינגריד דוניאס (סבין מוסיר), אשר שונאת אותה על סיום חייו של אחיה. אינגריד תעשה הכול כדי שאלבה תחזור לכלא.

נטליה (אירינה באווה), בתו של הנישואים של פרנקו ורוברטה, היא ילדה טובה, עם ערכים. פרנקו מרגיש גאה בה, אבל זה יכול להשתנות, אחרי שנטליה, הצליחה לברוח מהחבר שלה ג'וליאן (פדרו מורנו), אשר סימם אותה במטרה לנצל אותה, רצה לזרועות פאולו (חואן דייגו קובאראוביאס), שחקן כדורגל מקצועי, שהשיג את חלום חייו: הולך לשחק באירופה כי הוא נשכר על ידי מועדון ברצלונה. פאולו שרוע על כיסא גלגלים לנצח. מהתאונה, החיים שלו יהיו שונים לחלוטין. נטליה רוצה להתעמת עם מה שהיא עשתה, ולספר לאביה, אבל גם ג'וליאן וגם רוברטה מונעים ממנה, מאיימים על כך שהיא תאבד את אהבתו של פרנקו. נטליה, הפוחדת, הדוממת וחייה מיוסרת, נושאת את רגשי האשמה של מה שקרה, בלי לדעת שפאולו, הילד שמתאהב בטירוף, הוא בעצם האדם שהיא השאירה ברחוב והסתלקה , בעצתו של חוליאן. האמת תהיה האיום הגדול לאהבת נטליה ופאולו.

רוברטה (דניאלה קסטרו), הסובלת מביפולריות, תחוש מאוימת מהקירבה של אלבה ופרנקו. היא אינה מתפטרת לאבד את בעלה, שאותו היא מחזיקה לצדה במחיר מניפולציה. במיוחד כאשר הוא מגלה שלמעשה אלבה היא אחותה למחצה, הבת שאביה, מאורו מונרוי (אנריקה רושה), היה עם אישה אחרת, ועל רומן שאמה הרגה את עצמה וגרמה לה לכאב הגרוע ביותר. טראומה שלא יכולה להתגבר עליה. למרות הכל, עם העולם נגדו, פרנקו יהיה איש של אמונה, של עקשנות וכוח, שלא יפסיק עד שהוא יחזיר את חירותו לאלבה, ואת החיים אל לבו, נלחם לתת את ההזדמנות לאהוב שוב. פאולו ונטליה ידגימו, לאורך ההיסטוריה שלהם, ששנאה ואהבה הם חלק מאותו האיזון, מבלי לדעת סוף סוף איזה צד, בשניהם, ישתלט.

מככבים חואן סולר(מלכת הלבבות, שקרים וכו'), מיירין וייאנואבה(לא מוכרת אצלנו), אירינה באאבה(באה מאהבה, תשוקה וכח) ודייאגו קוברובייאס(האומץ לאהוב). בין השאר משחקים דניאלה קסטרו(תשוקות, החיים שגנבו ממני), פדרו מורנו(זהות אבודה, אנה כפול שלוש), אנריקה רוצ'ה(אהבות אמיותיות, בדרך אל האושר, רק נשיקה,הזכות לאהוב וכו'), אלחנדרו אבילה(החיים שגנבו ממני, רק אלוהים סולח, באה מאהבה וכו'), סבינה מוסייר(תהום התשוקה, אין טיפשות בגן עדן, אהבות אמיתיות, הזכות לאהוב וכו'), ליסט(האומץ לאהוב, החיים שגנבו ממני), אלחנדרה גרסיה(החיים שגנבו ממני)
לצפיה ב-'מעניין '
מעניין
07/11/2017 | 18:51
27
לצפיה ב-' למרות שהטלנובלות שלה בזמן האחרון לא משהו'
למרות שהטלנובלות שלה בזמן האחרון לא משהו
07/11/2017 | 20:16
31
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 20:28
13
לצפיה ב-''
08/11/2017 | 07:41
39
דניאלה ק. ואנריקה. לא צריך להגיד יותר.

אגב, אהבתי את העלילה הדרמטית.
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 11:12
4
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 13:50
6
לצפיה ב-'Caer en tentación'
Caer en tentación
07/11/2017 | 18:22
7
77
ליפול בפיתוי

רחל (סילביה נבארו) ודמיאן (גבריאל סוטו) נשואים באושר עם שני ילדים. גורל מוביל שדמיאן פוגש את קרולינה (אדריאנה לובייר) ומרגיש אטרקציה שאין להכחישה כלפיה. דמיאן לא ידע שקארולינה כבר היתה נשואה לסנטיאגו (קרלוס פרו), אדריכל בנייה שאיתו יש לה שני ילדים. רחל מחזירה בטעות את המכונית שלה למשאית של סנטיאגו. הם הבינו שבניהם מכירים זה את זה. רחל מתנדבת לשלם על הנזקים, אך סנטיאגו מסרב. רחל התעקשה והלכה לבית אלואראדו עם דמיאן. שני הזוגות נעשים חברים טובים. אבל התשוקה בין דמיאן לקרולינה חזקה יותר ממחויבות הנישואין שלהם ושניהם מחליטים לרמות לבני זוגם. לדמיאן ולקרולינה היתה תאונת דרכים איומה. המצילים מצאו רק דמיאן פצוע קשה וקרולינה נעלמת באופן מסתורי מהמקום. במהלך החקירה על ידי המשטרה, רחל וסנטיאגו לומדים כי בני זוגם הם נאהבים.

בכיכובם של גבריאל סוטו(לא מאמינה לגברים, באה מאהבה וכו') סילביה נבארו(האומץ לאהוב, שקרים ומחר ולתמיד), קרלוס פרו(מתחת לשמיים, מלכת הלבבות, מלאך ושטן) ואדריאנה לובייר(משולש גורלי, לא מאמינה לגברים) ואלה ולדן(להתעורר לצידך). ארט דה לה טורה(לא מוכר אצלנו) משחק את הרע.
לצפיה ב-'לא משהו...מזכיר את האהבה שאחרי?'
לא משהו...מזכיר את האהבה שאחרי?
07/11/2017 | 18:49
2
31
לצפיה ב-'זה הריימיק שלה ...'
זה הריימיק שלה ...
07/11/2017 | 19:02
26
לצפיה ב-'מקווה שתגיע....כי אין על גבריאל סוטו'
מקווה שתגיע....כי אין על גבריאל סוטו
09/11/2017 | 13:51
37
וגם התגעגענו לסילביה נבארו
לצפיה ב-' כי אין סיכוי שיביאו אותה'
כי אין סיכוי שיביאו אותה
07/11/2017 | 20:17
1
29
לצפיה ב-'מי יודע הם הביאו את תשוקה אסורה '
מי יודע הם הביאו את תשוקה אסורה
07/11/2017 | 20:23
48
זמן קצר לאחר המקור הטורקי אהבה אסורה, והשיא שבאותו הערוץ העלו את השידור החוזר של המקור כשהריימק טרם הסתיים. 
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 11:13
27
אין סיכוי שמשהו יתעלה על ADDA
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 13:51
7
לצפיה ב-'En tierras salvajes'
En tierras salvajes
07/11/2017 | 18:32
9
104
אדמות פראיות

ספיישל עם המידע על הטלנובלה והשחקנים נמצא פה

לצפיה ב-'מדהימה ..3������'
מדהימה ..3������
07/11/2017 | 18:44
25
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 18:47
11
לצפיה ב-' בגלל החתיכים'
בגלל החתיכים
07/11/2017 | 20:19
18
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 20:29
12
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 20:31
11
לצפיה ב-''
08/11/2017 | 07:05
29

לצפיה ב-''
08/11/2017 | 07:35
37
ססר! דניאלה! כריסטיאן!

needless tell more..

מרוב ההתרגשות שכחתי לשים את הצב
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 13:52
6
לצפיה ב-'זה הזמן שסדרות של המפיק הזה יחזרו לויוה'
זה הזמן שסדרות של המפיק הזה יחזרו לויוה
09/11/2017 | 13:53
21
לצפיה ב-'El vuelo de la victoria'
El vuelo de la victoria
07/11/2017 | 19:03
1
65
"המעוף/הטיסה של ויקטוריה"

סיפור קלאסי מבית המפיקה נטלי שהפיקה את לב פראי וגאטה.

השחקנים הראשיים : פאולינה גוטו שלא מוכרת אצלנו ,מאנה דה לה פארה מאקסייה ,אנדרס פלאסיוסׁ(מתחת שמיים אדומים .
עוד משחקים :אליזבט אלוורס (לב פראי), רנה סטיקלר (לב פראי ,האומץ לאהוב),הלנה רוחו(הזכות לאהוב,אהבת אמת), ועוד.
לצפיה ב-''
08/11/2017 | 07:06
29

לצפיה ב-'Papa a toda madre'
Papa a toda madre
07/11/2017 | 19:09
2
54
"אבא לכל אם"

למידע על הטלנובלה ושחקנים ניתן למצוא פה
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 20:28
6
לצפיה ב-''
08/11/2017 | 07:06
17

לצפיה ב-'EL BIENAMADO'
EL BIENAMADO
07/11/2017 | 19:34
3
61
"האהוב מאוד"

אודוריסיו(חסוס אוצ'ואה) נוכל ידידותי, מנצח את הנשיאות העירונית של עירו הקטנה, שנקראת לורטו, בהבטחה לבנות בית קברות. חוסטינה(שאנטל אנדרדה), סנטינה(נורה סלינס) ודולסינה(אירן קסטיז'ו), שלוש אחיות רווקות, עוזרות לו בקמפיין הפוליטי שלו ועם כל השלושה יש לו פרשיות אהבים סודיות, בלי שהן יודעות זאת ביניהן.

לאודוריסיו יש שלושה יריבים טבעיים: דוניה ברונה(לאורה זפטה), מנהיגת האופוזיציה הפוליטית; הומרו(אנדרס פלסיוס), עיתונאי מקומי שחוקר את כל פעולות הממשלה שלו; ולאון(מארק טצ'ר), הרופא שזה עתה הגיע, שדואג שאיש לא ימות בעיר.

בעיה העיקרית של אודוריסיו היא ולריה(מרילוס ברמודז, בתו, שחוזרת לעיר ומתאהבת בליאון, אבל הוא לא נענה לה בגלל העבר. גם לאישה הצעירה יש קשר מיני לסירוגין עם הומרו, העיתונאי, שמאבד את ראש בשבילה.

אודוריסיו אובססיבי עם פתיחת בית הקברות שלו, אז הוא משתמש טריקים שונים כדי להשיג את מטרתו. נואש לא מקבל מישהו למות, הוא מתכנן התקפה שמובילה תוצאה בלתי צפויה של אהוב מאוד.

בכיכובם של חסוס אוצ'ואה(מלון הסודות), מרילוז ברמודז(גאטה וזיקיות), אנדרס פלסיוס(מתחת לשמיים אדומים), מארק ט'צר(תהום של תשוקה, רק אלוהים סולח), שאנטל אנדרדה(אהבת אמת, כישוף וכו'), נורה סלינס(אזמרלדה, בלב הסערה, אקסיה וכו'), אירן קסטיליו(406, להתאהב מחדש ורק אלוהים סולח), לאורה זפטה(גאטה, הפולשת' אזמרלדה) אלחנדרה גרסיה(החיים שגנבו ממני) וסלבדור זרבוני(תהום של תשוקה כרע)
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 20:29
6
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 20:30
5
לצפיה ב-''
08/11/2017 | 07:44
20
רק בגלל חסוס אוצ'ואה.
לצפיה ב-'מי שיכול'
מי שיכול
07/11/2017 | 19:39
1
39
מוזמן להצביע גם בפורום של ויוה וואלה לסקר טלנובלות נוספות

תוצאות הסקר יישלח לויוה.
לצפיה ב-'תוצאות הסקר'
תוצאות הסקר
08/11/2017 | 12:38
45
יישלח לויוה ביום ראשון
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
06/11/2017 | 23:26
16
48
לצפיה ב-'2017 Latin American Music Awards'
2017 Latin American Music Awards
06/11/2017 | 23:29
1
69
לצפיה ב-'המשך'
המשך
06/11/2017 | 23:32
42
לצפיה ב-'Premios GQ hombres del Año 2017'
Premios GQ hombres del Año 2017
06/11/2017 | 23:47
2
62
לצפיה ב-'קרלוס'
קרלוס
06/11/2017 | 23:49
20
לצפיה ב-'המשך'
המשך
06/11/2017 | 23:52
40
לצפיה ב-'סלבס חוגגים הלווין'
סלבס חוגגים הלווין
07/11/2017 | 22:47
7
29
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 23:09
6
31
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 23:15
5
36
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 23:28
4
35
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 23:40
3
32
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 23:51
2
29
לצפיה ב-'תודה רבה על התמונות היפות!'
תודה רבה על התמונות היפות!
09/11/2017 | 11:17
1
5
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
10/11/2017 | 14:40
4
לצפיה ב-'Sangre de mi tierra - תמונות'
Sangre de mi tierra - תמונות
08/11/2017 | 01:23
2
44
לצפיה ב-''
08/11/2017 | 01:45
1
32
לצפיה ב-'קרולינה גומז נראית כאילו עשתה משהו בפנים'
קרולינה גומז נראית כאילו עשתה משהו בפנים
08/11/2017 | 03:54
31
כמו מתיחת פנים או בוטוקס. חבל.
לצפיה ב-'קראתי על הדמויות של Sangre de mi tierra'
קראתי על הדמויות של Sangre de mi tierra
08/11/2017 | 01:57
80
הולך להיות דמות טראנסגרית. ויהיו שם דמויות אנושים ללא כל רוע טהור. חבל שאין לה סיכוי להגיע לפה. הבאסה גם שהטלנובלה תעסוק ביין כמו באה מאהבה ושקרים. וקרולינה גומז יפייפייה ואלגנטית מגלמת אימא חורגת לראשי.
שאלות, חדשות, בקשות
04/11/2017 | 17:31
9
23

שבוע טוב לכולם

לצפיה ב-'דויד זפדה בטלנובלה חדשה'
דויד זפדה בטלנובלה חדשה
03/11/2017 | 17:36
4
130
השחקן נבחר לככב בטלנובלה של קסטרו(באה מאהבה, תשוקה וכח). מדובר ברימייק לטלנובלה קולומביאנית מצליחה La ley del corazon(החוק של האהבה בעברית) שעוסקת בעריכת דין. שחקנים נוספים שנבחרו הם אזלה רובינסון שלשם שינוי תהיה טובה וקימברלי דוס ראמוס. עדיין לא נבחרה ראשית.

שמה של הטלנובלה בינתיים היא "המשרד"(El despacho).
לצפיה ב-'נשמע מעניין '
נשמע מעניין
03/11/2017 | 18:24
63
קימברלי משחקת בהמוןןן טלנובלות 
והיא שחקנית ממש טובה 
כל כך אוהבת את דמותה אירינה במילה של כבוד
ודויד זפדה שחקן מושלם! וגם חתיך..
שמעתי שהוא גם זמר.
דמותו באנה כפול שלוש מעולהה וגם באסטלה הוא קסום כריאן.
כנראה שזו טלנובלה מעולה מה הסיכוי מול ויוה? למרות שעורכי דין זה לא נושא ממש מעניין. ..
לצפיה ב-'אזלה תפורה לתפקידים רעיםקשה לדמיין אותהחח '
אזלה תפורה לתפקידים רעיםקשה לדמיין אותהחח
05/11/2017 | 06:46
2
47
לצפיה ב-'כבר הייתה טובה ב"אהבת נפש"'
כבר הייתה טובה ב"אהבת נפש"
05/11/2017 | 08:00
1
185
באופן אירוני, גם דיאנה בראצ'ו הייתה טובה שם. וגם השחקנית המנוחה מרגה לופז (שמוכרת בעיקר בתור אנה חואקינה המרושעת של הזכות לאהוב.)

לצפיה ב-'טוב לדעת!'
טוב לדעת!
06/11/2017 | 23:51
13
לצפיה ב-'רנת כל הכבוד על עוד פוסט מוצלח ומעניין'
רנת כל הכבוד על עוד פוסט מוצלח ומעניין
06/11/2017 | 23:57
3
53
יפה לכל המפורסמים שנרתמו לעזור לתושבי מקסיקו
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 19:52
3
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
07/11/2017 | 22:37
1
6
לצפיה ב-''
08/11/2017 | 22:37
2
לצפיה ב-'Papa a toda madre'
Papa a toda madre
02/11/2017 | 00:21
15
126
אני עוקבת אחר הטלנובלה הזאת ואני סה"כ נהנית ממנה, היא מצחיקה, משעשעת ונוגעת בנושא שובניזם ופרימיטיביות מול  פמניזם ומודרניות. הבעיה העיקרית שמפריעה לי זה שהקטעים עם הראשיים נמרחים, הראשית לא שמה על הראשי, היא עמדה להתחתן עם מישהו אחר ועכשיו יש לה מחזר והיא לא דוחה אותו לגמרי ואפילו התנשקו, הראשי רק רב איתה ולא רואה אותה כאישה. הוא עסוק עם החברה והילדה שלו. הראשיים עדיין לא התחילו לפתח רגשות אחד כלפי השני וזה החיסרון היחיד שבולט. הם נפלו אחד על השני בטעות ולא היה מתח מיני ורק הילדה התרגשה שכן היא התחברה אליה. מאוריסיו(סבסטיאן רולי) מצחיק אותי יותר מהקומדיה הראשונה שלו עם דנה גרסיה שם היה יבש ודנה גרסיה הייתה המצחיקה. הוא עושה את העבודה היטב אם כי בהתחלה שיחק קצת מוגזם אבל בהמשך נכנס לדמות. מאייטה משחקת אותנטי כבר על ההתחלה וגם מראה צד קומי שלה. מי שאני נהנית ממנה זאת ללא ספק הילדה, יחסית למישהי לא מנוסה ושמעולם לא הופיעה בטלוויזיה היא נהדרת ויש לה כימיה עם סבסטיאן, אני מחכה שכבר יתעוררו אצלו רגשות אבהיים במיוחד שהוא בעצמו אבא במציאות לילד בן 7. אני מקווה שלא ימרחו את זה יותר מידיי למרות שאני סה"כ נהנית ובעיקר מההומור שלה שזה היתרון שיש לה בינתיים. לא אשקר שסבסטיאן הוא הסיבה שאני ממשיכה להתמיד בה, אין ספק שאילולא הוא הייתי פורשת והאמת הוא גורם לי לצחוק בדמותו וגם שמתי לב שגם במציאות לא חסר לו חוש הומור. מחכה שכבר ייכנסו זוג הגאים והאנטגוניסטה הראשית שיתחממו העניינים.

בינתיים הנה לכם קטע מצחיק של סבסטיאן עם הילדה.

https://www.instagram.com/p/Ba7rMAKhAwz/

נ.ב כל הזמן נהיה לי דה ז'ה וו לרובי כאשר דמותו של סבסטיאן הזכירה את השם רובי מאחר והייתה לו משרתת בשם זה.
לצפיה ב-'חחח איך הוא רץ איתה עם העגלה'
חחח איך הוא רץ איתה עם העגלה
03/11/2017 | 16:10
12
75
מקווה בשבילך שההתקרבות בין הדמויות של מאייטה וסבסטיאן באמת לא תמרח יותר מידי למרות שבכל זאת זה עדיין פרקים ראשונים ככה שזה עוד בסדר אם הם לא ממש התחילו להתקרב. השאלה איך זה יתפתח
לצפיה ב-'הלינק לא עובד נראה שאפשר לראות רק דרך פייסבוק'
הלינק לא עובד נראה שאפשר לראות רק דרך פייסבוק
05/11/2017 | 06:41
10
27
לצפיה ב-'זו קבוצה לטלנובלות'
זו קבוצה לטלנובלות
05/11/2017 | 08:14
7
70
אישית הייתי ממליץ להכין את עצמך ליום שבו תפוז ימות. וזה לא יהיה רחוק כל כך.
לצפיה ב-'ככה אתה מספיד את תפוז בטרם עת?'
ככה אתה מספיד את תפוז בטרם עת?
06/11/2017 | 23:46
6
15
לצפיה ב-'מפורום של 2000 תגובות לספיישל סיום'
מפורום של 2000 תגובות לספיישל סיום
07/11/2017 | 00:12
5
37
הגענו למה שהגענו. זה כשלעצמו אומר לך הרבה על המצב של תפוז.
לצפיה ב-'כן תפוז לא מה שהיה פעם מאז שעלו הרשתות החברתיות וחבל,'
כן תפוז לא מה שהיה פעם מאז שעלו הרשתות החברתיות וחבל,
07/11/2017 | 00:30
39
אבל הוא עדיין חי גם אם אילה נשימותיו האחרונות חח.. נקווה שישרוד כמה שיותר
לצפיה ב-'העניין הוא שזה כך בכל הפורומים'
העניין הוא שזה כך בכל הפורומים
07/11/2017 | 17:18
3
43
בוואלה הפורום מת, גם בגלל התקלות, ורק עכשיו אופיר מחייה אותו, וגם הפורומים של הטורקיות והברזילאיות גוססים. הייתה קבוצת פייסבוק של מרי מהאזור על טלנובלות ועל מה שמשודר בויוה, גם זה שומם, הפורום של אג'נדה שאני עדיין אחד המנהלים שלו באופן רשמי, בכלל מוצג מוזיאוני. 

האם זה אומר שאנשים מתכתבים בעיקר בוואטספ והפורומים לדיון על טלונובלות, קוריאניות וטורקיות כל הוותיקים גוססים?
לצפיה ב-'מוצג מוזיאוני חח האמת אפשר להחיות את אג'נדה אם בהמשך תפוז'
מוצג מוזיאוני חח האמת אפשר להחיות את אג'נדה אם בהמשך תפוז
08/11/2017 | 07:19
37
באמת ייסגר
לצפיה ב-'ברור שיותר קל לכתוב ברשתות החברתיות'
ברור שיותר קל לכתוב ברשתות החברתיות
08/11/2017 | 09:40
1
32
אבל לפורומים יש יתרון אחד חשוב בעיני- אנונימיות. לדעתי פורומים ימשיכו להתקיים (לא בהכרח תפוז) כי לדעתי תמיד יהיו אנשים שפרטיות שלהם תהיה חשובה להם.
לצפיה ב-'העניין הוא שגם אחת מקבוצות הפייסבוק שדנה בטלנובלות'
העניין הוא שגם אחת מקבוצות הפייסבוק שדנה בטלנובלות
08/11/2017 | 11:10
33
למעשה מתה ורק מדי פעם יש תנועות חיים שם. אה שכחתי גם פייסבוק זה לא הרשת החברתית היחידה, יש גם טוויטר, אינסטגרם, ווטסאפ... 
לצפיה ב-''
06/11/2017 | 23:47
21
הוא ממש מצחיק פה
לצפיה ב-'חקרתי קצת על השחקן שמגלם את הגבר השמרן והקתולי, חורחה'
חקרתי קצת על השחקן שמגלם את הגבר השמרן והקתולי, חורחה
06/11/2017 | 11:09
1
69
גיליתי שמאחורי הגבר המשעמם, התפל והשובניסטי, גבר חתיך ולא רק זה אלא גם מוכר לנו ממלכת הלבבות. הבנאדם, סרחיו מור נולד בספרד, נשוי+2. עם רזורמה של סרטים.
לצפיה ב-'עוד'
עוד
06/11/2017 | 11:12
31
לצפיה ב-'ספיישל פתיחה - מעבר לזמן'
ספיישל פתיחה - מעבר לזמן
31/10/2017 | 18:59
66
758
ספיישל פתיחה לכבוד עלייתה של טלנובלה החדשה של גלובו Além do Tempo בערוץ ויוה ביום רביעי הקרוב (מחר).

זמני שידור: ימים א-ה בשעה 19:05, שידורים חוזרים בימים א-ה 7:05, 13:05, 1:05, ובימי שישי ב18:10 5 פרקים ברצף.

צפיה מהנה למי שצופה
המשך>>
ספיישל פתיחה לכבוד עלייתה של טלנובלה החדשה של גלובו Além do Tempo בערוץ ויוה ביום רביעי הקרוב (מחר).

זמני שידור: ימים א-ה בשעה 19:05, שידורים חוזרים בימים א-ה 7:05, 13:05, 1:05, ובימי שישי ב18:10 5 פרקים ברצף.

צפיה מהנה למי שצופה
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום "עד עצם היום הזה" '
מחכים לכם בפורום "עד עצם היום הזה"
02/11/2017 | 13:07
27
סינדרלה, שלגיה, היפיפיה הנרדמת, רפונזל, בת הים הקטנה
וכל הדמויות מהאגדות הקסומות מתעוררות לחיים במאה ה-21 בסדרה יוצאת הדופן "עד עצם היום הזה"...
ויש גם פורום לדבר על זה 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ