לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1618216,182 עוקבים אודות עסקים

פורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות, חדשות, בקשות'
שאלות, חדשות, בקשות
15/10/2018 | 22:13
9
32

כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
המשך שבוע נעים

לצפיה ב-'ועכשיו - גם Corazon Vallente מצטרפת לחגיגה! '
ועכשיו - גם Corazon Vallente מצטרפת לחגיגה!
13/10/2018 | 22:03
112
לידיעת חובבי אופרות הסבון, עלתה הטלנבולה "Corazón Valiente" או באנגלית "Fearless Heart"
---
אפשר לסיים בזריזות, רק 206 פרקים. כרגע רק בממשק באנגלית
---
קישורית: https://www.netflix.com/title/70258232

לצפיה ב-'טלויסה עוברת תקופה חדשה ומתכננת לעשות סדרות קצרות כ-20 פרקים'
טלויסה עוברת תקופה חדשה ומתכננת לעשות סדרות קצרות כ-20 פרקים
16/10/2018 | 00:58
6
76
והחליטה לעשות רימייקים של טלנובלות לסדרות קצרות ומתוכן לעשות סדרה על רובי בין השאר. מאייטה פרוני ורנטה נוטני מועמדות לתפקיד הראשי
לצפיה ב-'כמו כן מתוכנן רימייק לאם חורגת בפורמט סדרה קצרה'
כמו כן מתוכנן רימייק לאם חורגת בפורמט סדרה קצרה
16/10/2018 | 01:05
2
67
סילביה נבארו מועמדת לתפקיד הראשי
לצפיה ב-'לסדרות האלה עדיין אפשר לקרוא טלנובלות? '
לסדרות האלה עדיין אפשר לקרוא טלנובלות?
16/10/2018 | 02:18
1
61
אמנם טלנובלות אינן אופרות סבון של אלפי וריבבות פרקים, אבל עדיין ל-20 פרקים קשה לקרוא טלנובלה. אם כי דווקא רעיון נחמד של גרסה מקוצרת לטלנובלות שהם כבר שידרו. מזכיר בערוץ הילדים איך לסדרות האנימציה של 26 פרקים של 20-25 דקות עשו מאין סרט של שעה וחצי שבו העיקר של אותה סדרת אנימציה. 

אני זוכר שהגרסה הקודמת לאם חורגת היא סדרה אמריקאית לנצח שגם שודרה בויוה בזמנים שויוה עוד שידר גם סדרות באנגלית כשהיה בחיתוליו ובאותה סדרה היו 80 פרקים.  
לצפיה ב-'לא'
לא
16/10/2018 | 08:03
46
לא קוראים לזה טלנובלות אלא יותר סדרות(serie)
לצפיה ב-'והנה כל המידע פה'
והנה כל המידע פה
16/10/2018 | 01:12
70
הפרוייקט הזה נקרא "מפעל החלומות"

בקצרה מדובר בחידושים על טלנובלות ישנות ומצליחות בפורמט סדרות קצרות סביב ה25 פרקים עם איכות גבוהה וצילומים שייערכו במקסיקו ובארה"ב(ניו יורק).

לצפיה ב-''
16/10/2018 | 20:59
1
40
כאילו לא מספיק הם קיצצו את הטלנובלות אז עכשיו הם גם הורסים אותן?
השאלה אם הפרוייקט הזה יבוא גם על חשבון טלנובלות רגילות כי אם כן
אפשר להתחיל להיפרד מתכנים של טלויסה בויוה. לא ברור איך חברה כזו מצליחה
נקלעה למשבר כלכלי עמוק שכזה.
לצפיה ב-'הם בטח לא יחסלו את כל משבצות הטלנובלות. זה בטח יבוא'
הם בטח לא יחסלו את כל משבצות הטלנובלות. זה בטח יבוא
18/10/2018 | 10:31
15
על חשבון משבצת אחת, מדובר בכמה פרוייקטים, וסדרות קצרות כאלה עולות יותר כסף וזה ממש לא משתלם להם להחליף את כל הטלנובלות בסדרות קצרות, גם ככה אין להם כסף.
אני מניחה שלויוה יהיה ממה לגרד איזה טלנובלה אחת או שתיים בשנה, אבל אולי באמת זה יצטמצם באופן קבוע למשבצת אחת מקסיקנית. עכשיו כשלטלמונדו אין מה להציע וטלויסה עם מבחר קטן, תמיד אפשר לפנות לגלובו, לא חסר להם טלנובלות איכותיות
לצפיה ב-'נראה שנבחרו ראשיים לגרסא חדשה של "אני בטי מכוערת"'
נראה שנבחרו ראשיים לגרסא חדשה של "אני בטי מכוערת"
17/10/2018 | 08:55
60
דניאלה טפיה ואריק אליאס ישחקו ב"בטי בניו יורק", הגרסא החדשה שלטלמונדו  ל"אני בטי מכוערת".
דניאלה טפיה שחקה מ"דוניה ברברה" ו-"ויקטוריה", ואת אריק אליאס אין צורך להציג.
לצפיה ב-'חדשות ופוליטיקה וכל מה שלא קשור לנושא הפורום'
חדשות ופוליטיקה וכל מה שלא קשור לנושא הפורום
15/10/2018 | 00:34
8
45
מישהו יכול להסביר לי מה העמדה של לפיד? מצד אחד הוא תומך בנישואים של לוסי האריש עם בן זוגה מצד שני הוא נגד נישואי תערובת מהסיבה שיש מעט יהודים בעולם. אם ככה איך הוא בעד להט"בים? הרי הם לא יכולים ללדת.
הנה דבריו במלואו

אני אוהב את לוסי אהריש. אני שמח בשמחתה על חתונתה. אני חושב שההתקפות עליה בימים האחרונים היו מגעילות ומקוממות. את הדיון על ההתבוללות לא צריך לעשות על הראש של זוג צעיר שכרגע התחתן. זה לא אומר שאין מקום לדיון הזה, זה לא אומר שאין בעיה, אבל ברור מאליו שלשני אנשים פרטיים יש זכות להתחתן עם מי שבא להם.

היום בצהריים שאלה אותי על הנושא יעל דן בראיון רדיו. אחרי הראיון התחוללה מה שקרוי "סערת רשת" עם הטענה שהצטרפתי להתקפה נגד לוסי. יש לי רק שאלה אחת על זה: יצאתם מדעתכם?! זו טענה שהיא גם מרושעת וגם שיקרית, אז קודם כל בואו נראה מה נאמר שם באמת.

"יעל דן: לא שמעתי אותך על החתונה של לוסי אהריש וצחי הלוי.
אני: למה לא שמעת? בירכתי את לוסי ונתתי בראש לאנשים (שתקפו אותה). איזו תועבה זו! נגיד שמישהו לא מרוצה מהחתונה הזאת, אתה לא יכול לחכות שבוע? אתה חייב (לתקוף) ביום הכי מאושר של שני אנשים צעירים שאוהבים אחד את השני? זה הרגע שהחלטת להעליב אותם? בשביל מה טוב? איזו מן התנהגות זאת? אנחנו לפעמים שוכחים להיות בני אדם.
יעל דן: לך יש בעיה עם נישואי תערובת?
אני: כן.
יעל: יש לך בעיה עם זה? באמת?
אני: העם היהודי הוא עם קטן. אנחנו עוד לא החלמנו מהשואה. יש היום פחות יהודים בעולם ממה שהיו לפני השואה. אני מעדיף שהעם היהודי יגדל ולא יקטן."

עד כאן הראיון. כמו שקראתם, אני עושה אבחנה בין המקרה הפרטי לבין השאלה הלאומית. אני מאמין שרוב הישראלים מרגישים את המורכבות הזו. הם גם בני אדם, גם אוהבים את לוסי, גם לא רוצים לפגוע ולהעליב, וגם מעדיפים שהילדים שלהם יתחתנו עם יהודים. אם הילדים לא יעשו את זה, הם ימשיכו לאהוב אותם, אבל יהיה להם קשה עם זה. נדמה לי שזו זכותם.

חנוך דאום, כהרגלו, הגדיר זאת יפה וגם מצחיק: "אני באתי ממקום שבו התבוללות היא דבר מצער," הוא אמר, "אבל אם יש לי ברירה שהבן שלי יתחתן עם לוסי האריש או שהבת שלי תתחתן עם אורן חזן, הייתי הולך על לוסי." אני מרגיש אותו דבר ושני הבנים שלי מוסרים שגם הם.

הרי לא רק לנו היהודים  יש בעיה עם התבוללות (שימו לב שלא השתמשתי בביטוי "נישואי תערובת" שיש לו בעיני הקשר בעייתי). רוב מכריע של הנוצרים, המוסלמים וכל בני הדתות האחרות מעדיפים שהילדים שלהם יתחתנו בתוך הקהילה. זה טבעי וזה אנושי. כן, אני רוצה שהנכדים שלי יחגגו את פסח וחנוכה, אני רוצה שהם ירגישו קשר עמוק למדינת ישראל, חשוב לי שהם ידברו עברית וירגישו חלק משרשרת הדורות. זו אינה התנשאות בעיני, וגם לא שנאת זרים. אני לא חושב שמי שאינו יהודי הוא אדם פחות טוב, או פחות ראוי, אבל אני חלק מקהילה וחשוב לי לשמור עליה. אני הרי גם לא חושב שהמשפחה שלי טובה יותר מאחרות, וזה לא משנה את העובדה שאותה אני אוהב יותר.

במקרה שלנו, היהודים, בעיית ההתבוללות מורכבת אפילו יותר. למרות שהיו כאלה שכעסו על כך שהזכרתי את השואה, היא מאוד רלוונטית בעיני לכל דיון על גודלו של העם היהודי. אין עוד עם בעולם ששליש מבניו נרצחו. זו אינה אמירה קורבנית, אלא עובדתית. אילו היו בעולם 300 מיליון יהודים יש להניח שהיינו מודאגים פחות. זה לא המצב. לפני מלחמת העולם השניה היו בעולם כ-16.5 מיליון יהודים. היום יש 14.5 מיליון. אנחנו עם קטן. אם אנחנו רוצים שהוא ימשיך להתקיים אנחנו צריכים להכיר בכך שההתבוללות מציבה בפנינו אתגר לא פשוט.

הקיצוניים משני הצדדים כהרגלם מסרבים להכיר במורכבות הזו. סמוטריץ' ואורן חזן מדברים במונחים מבהילים של טוהר הגזע. השמאל הרדיקלי זועק "גזענות" על עצם הרעיון שיש דבר כזה עם יהודי שצריך לשמור עליו. הרוב המכריע של הישראלים, כמו תמיד, עומדים באמצע ומכירים בכך שלא לכל בעיה בעולם יש תשובה פשוטה.

אז עוד פעם מזל טוב ללוסי. את חושבת שזה מסובך? חכי תראי מה זה חיי נישואין.....

לצפיה ב-'תראו את זה'
תראו את זה
15/10/2018 | 00:54
2
60
מימי הארנבת נולדה עם שלוש רגליים ובלי אוזניים. אז כדי שלא תרגיש יוצאת דופן, רודז'יה וולץ' - הבחורה שמטפלת בה במסירות - סרגה לה אוזניים צבעוניות. מקסים!

Rodajia Welch | Kennedy News and Media
לצפיה ב-'מדהים '
מדהים
15/10/2018 | 01:00
1
31
מקווה שהאוזניים מבד לא מפריעות לה. ומזל שהיא עם בני אדם וכך היותה חרשת לא יפגע בה, כי בטבע סביר להניח שהייתה הופכת לטרף קל בכלל שלא יכלה לשמוע את חיות הטרף מתקרבות.
לצפיה ב-'אותי יותר מדאיג זה החוט סביבה'
אותי יותר מדאיג זה החוט סביבה
15/10/2018 | 01:19
26
מקווה שלא יגיע לפה שלה.
לצפיה ב-'דווקא עכשיו הלהט"בים נלחמים על הזכות ללדת '
דווקא עכשיו הלהט"בים נלחמים על הזכות ללדת
15/10/2018 | 00:57
1
55
דרך פונדקאות שכבר אושר שלסביות יביאו ילדים בצורה כזאת, וכבר היום יש משפחות של שתי אימהות ללא אבא. ההומואים יכולים להוליד בפונדקאות רק בחו"ל וכן באמת לא ברור איך יירשמו הילדים כי הפונדקאית רק מוכרת את הרחם והיא לא תהיה רשומה בתעודות של הילד. אבל בכל מקרה הלהט"בים רוצים להביא ילדים דרך תרומות זרע ואימהות פונדקאיות ונראה שלפיד תומך בזה, שהוא הצטרף למחאה נגד ביבי שנכנע לחרדים שחוקק לפני הפגרה חוק שמאפשר פונדקאות רק ללסביות וההומואים עדיין צריכים לעשות את כל התהליך בארה"ב. 

אבל הנישואין של לוסי מעלים עוד שאלה שאם יהדות האדם נקבע ברבנות לפי האם, והילד רשום כבן של שני אבות והאם הביולוגית מחוץ לחייו של הילד ומחוץ למסמכים הרשמיים, אז לפי מה יירשם הילד לפי המוצא של האם הפונדקאית או לפי המוצא של אחד האבות או שבכלל לא יוכל להירשם כיהודי כי הרבנות קובעת וברבנות בכלל הרעיון של משפחה של שני גברים לא מקובל ולכן גם פונדקאות תאושר בישראל גם לגברים אז הילדים של הלסביות יוכלו להירשם כיהודים כי עדיין נולדו לאם ואילו הילדים של ההומואים שהובאו בהליך פונדקאות לא יוכלו להירשם כיהודים כי מה שמעניין את הרבנות לא מעניין את המשפחה?
לצפיה ב-'צריך פשוט להפסיק לתת שהדת תשלוט במדינה'
צריך פשוט להפסיק לתת שהדת תשלוט במדינה
15/10/2018 | 01:29
37
אחרת הרבה יברחו מפה מי שלא יכול לממש את זכויות בגלל החרדים
לצפיה ב-'נפלה רקטה בבאר שבע'
נפלה רקטה בבאר שבע
17/10/2018 | 07:47
2
37
ובבת ים.

אני גרה ברמת גן ושמעתי בומים.
לצפיה ב-'כן הבנתי שלפחות אחת נפלה באחד החופים'
כן הבנתי שלפחות אחת נפלה באחד החופים
17/10/2018 | 18:57
1
23
נראה לי שמעתי את הבומים מתוך שינה כי חלמתי שחיזבאללה זורקים קטיושות על הצפון כולל הבומים בכל אופן התעוזה שלהם לא מפתיעה נוכח העובדה שכבר חודשים שאנחנו נותנים להם להשתולל מטענים רימונים על הגדר שרפו כבר את כל העוטף. ואנחנו פשוט נותנים להם לעשות כל שעולה על רוחם. גם עכשיו לא הגבנו כמו שצריך ועוד אחרי שהבניין בבאר שבע בעצם קרס על יושביו והם ניצלו בנס בזכות הממ"ד. מסכנים. פשוט הנהגה פחדנית ורופסת. מקווה שבבחירות הקרובות אנשים סופסוף יפקחו את העיניים לגבי ביבי והליכוד הכושלים. אני בכל מקרה אשאר עם בנט השפוי היחיד שם
לצפיה ב-'כן ליברמן דיבר כל כך גבוה בצוק איתן '
כן ליברמן דיבר כל כך גבוה בצוק איתן
17/10/2018 | 19:39
22
ובסוף אין שום הבדל בינו לבין בוגי יעלון, לא מבין איך אחרי היותו שר ביטחון כל כך גרוע הוא עדיין עובר את אחוז החסימה. ליברמן הוא בעל הברית הטוב ביותר של ביבי, לא פלא שביבי רוצה להוריד את אחוז החסימה, הוא רוצה לצידו את דרעי, ליברמן וכחלון ובטח גם רוצה שפייגלין ואלי ישי יעברו את אחוז החסימה כדי שיקחו קולות מבנט.

נראה שהצל צודק החקירות נגד ביבי זה הדבר הטוב ביותר שקורה לביבי, החקירות ומתקפות התקשורת גורמות לו להיראות קורבן וכך לגייס תמיכה בימין, רק שהוא מפקיר את ביטחון המדינה. חבל שבוחרי הליכוד לא שמים לב שביבי בעיקר יודע להרגיז את השמאל בדיבורים, אבל בפועל הוא עושה במדיניותם. 
לצפיה ב-'השוד הגדול'
השוד הגדול
16/10/2018 | 19:08
6
38

לצפיה ב-'הטלנובלה עלתה ל-VOD של הוט '
הטלנובלה עלתה ל-VOD של הוט
16/10/2018 | 19:16
4
41
יחד עם: רק את, אם סודית, אישה, והכלה מאיסטנבול

הוט הפתיעו לטובה אחרי שהם העלו את אמא קיוויתי שזה אולי שינוי מגמה ושמחה שזה אכן כך, הגיע הזמן באמת שגם הם יעלו טלנובלות מויוה ומכל הז'אנרים שבערוץ
לצפיה ב-'ודווקא פרטנר שעד עכשיו העלו הכול ל-VOD '
ודווקא פרטנר שעד עכשיו העלו הכול ל-VOD
16/10/2018 | 19:28
3
37
לא העלו לא את השוד הגדול, לא את אם סודית ולא את רק אלוהים סולח, את רק את ואת אישה דווקא כן. לא שזאת בעיה כשיש שבועיים של הקלטה אוטמטית ואפשרות להקליט ידנית. אבל כל כך שמחתי כשהעלו את כל ויוה פלוס חוץ מאני והיא ומקודם לכל הרוחות ל-VOD ועכשיו פתאום שלוש סדרות עולות בערוצי ויוה, ושתיים מהן בויוה הרגיל לא עלו ל-VOD של פרטנר. 

באמת מוזר שבהוט ויוה פלוס הוא בתשלום אז מוזר שהם מעלים חצי מהתכנים שלו ב-VOD. נראה שהתחרות עם פרטנר וסלקום בנוסף ל-YES גורמת להם לשפר את השירות, נראה שאנחנו לא היחידים שעזבו את הוט לטובת פרטנר או סלקום.

ומזל שאימא עלתה לאתר ויוה כי מה-VOD של פרטנר היא יורדת כבר ב-09.12. 
לצפיה ב-'וואלה? הייתי בטוחה שיש לך את השוד הגדול'
וואלה? הייתי בטוחה שיש לך את השוד הגדול
16/10/2018 | 21:49
2
31
גם שם ושתצפה בה רק בהמשך בדומה לרוק סטאר

לצפיה ב-'זה בסדר אני יכול לצפות בה '
זה בסדר אני יכול לצפות בה
16/10/2018 | 22:12
1
24
לא דרך VOD אלא דרך CATCH UP ובהקלטות, פשוט אצטרך להקפיד על פיגור של מקסימום שבועיים, למקרה שההקלטות יימחקו כי אז לא יהיה תחליף ב-VOD. כבר היום או מחר אני מתחיל לצפות בה. 
לצפיה ב-'הבנתי תתכונן להתמכר היא ממש שווה'
הבנתי תתכונן להתמכר היא ממש שווה
17/10/2018 | 06:41
23
עלילה מתפתחת לא משעמם לרגע
לצפיה ב-'עד פרק 8 - אריק מואשם בשוד הגדול ונעצר!'
עד פרק 8 - אריק מואשם בשוד הגדול ונעצר!
16/10/2018 | 21:30
40
והכל בגלל המשקפיים חחכמה ידיים הם עברו: מלאגטה-ז'וליו-בבת'-אריק לפחות אנטוניהומרסיו הספיקו להגיע לבבת' בדקה התשעים לפני שהספיקה לצאת מהעירועכשיו אחרי העדות שלה אנטוניה מבינה שאריק נעצר לשווא! מסכן עכשיו לואיזה עוד יותר נוטרת לו אגב מרסיו ובבת' ממש חמודים יחד

ולגבי חבורת השודדים הם די אכלו אותה אחרי שאריק הודיע שלא ימכור את המלון חחח עכשיו הם כלואים בו מבלי יכולת להשתמש בכסף(למעט מקרים בודדים)או לברוח איתו היחיד שמתחרט זה ז'וליו המתוק שמההתחלה היה היחיד שנרתע מהעניין. מסכן עם הדודות הפדחניות שלו חח אבל הסצנות שלהן קורעותXD העיקר אירגנו לו דייט עם אנטוניה

אהבתי גם את השואו שדפקה סנדרה אלנה בחנות תיקים איך שנופפה למוכרת עם השטרות מול הפרצוף אחרי שזילזלה בה ואיך שהתיישבה ושתתה שם שמפנייה חח הדמות שלה פה כ"כ צבעונית פי אלף מהדמות האנמית שהייתה לה באימפריה. בכלל לכולם פה יש דמויות ממש שוות. 

ונסיים במלאגטה ומריה פיה שכורתים ברית! היא לא תלשין על השוד והוא יעזור לה להרחיק את אריק ולואיזה אחד מהשנייה
לצפיה ב-'באהבה אין חוקים - סוף עונה ראשונה'
באהבה אין חוקים - סוף עונה ראשונה
14/10/2018 | 02:36
5
67
לא אספלייר לייבגני אז אציין שהטלנובלה הייתה כל כך מדהימה, כל כך ריאליסטית ועל זה שלא כל גזירת דין היא עשיית צדק במיוחד במקרה של הנערה שרצחה את אחיה ורק החבר שלה בכלא והיא נהנית מהחופש שלה עם אימא בהיותה רוצחת. יש כמובן עוד מקרה ממש בסוף ויותר חשוב אבל ייבגני לא הגיע אליו עדיין. יש לנו את קרלוס איברה העורך דין המושחת שבגלל שתיקתו רוצחת מסתובבת חפשי. לא יודעת אם במקסיקו יש עורכי דין רודפי צדק כמו במשרד וגה ובישראל הצדק פה על הפנים בהכל או שגם במקסיקו מקלים על פושעים ומכניסים לכלא חפים מפשע כמו אצלנו עם רומן זודרוב וגם בנחמין בלי אתיקה שאגב שחקן לא מתאים לו הרשע, הבנתי שהוא יותר קומי ובעיניי הדמות שלו הייתה קריקטורה, השחקן עשה בדיחה מהדמות. היא אמורה להיות רעה ונאלחת אבל היא לוזרית ופאטתית והדמות נהרסה לפי דעתי. אבל מי שהפתיע אותי במשחק היה סרחיו בסנייז(גוסטבו) כשהוא בכה בניחום אבלים יחד עם אלחנדרה. אפילו ירדו לי דמעות.

וקימברלי דוס ראמוס הספיקה להופיע ולהכיר כבר את ריקרדו. אגב אני מרגישה דימיון בינה לחימנה קורדובה(המאהבת של אניבל מאדמה פראית) יוצא לי להתבלבל ביניהן. אלחנדרה עמדה להתקשר לריקרדו כדי לפתוח דף חדש אבל אז היא קיבלה בשורה ששינה הכל. וגם גילינו את פרצופו האמיתי של קרלוס לגבי היחסים שלו עם פטריסיה.

לא יודעת איך יעלימו את פאולה, אמא של אלחנדרה במיוחד אחרי מה שקרה אבל היא כבר בטלמונדו השחקנית אגב בגלל שבסדרה בה הופיע מנואל בילבי יחד עם אזלה רובינסון, דמותו נרצחה שם אז הוא  חוזר לעונה השנייה יחד עם הפרטנרית שלו שלא יודעת מה עשתה בתקופת תחילת צילומי עונה ראשונה כי מנואל בילבי מת בנרקונובלה של טלמונדו ואז זמן קצת אחרי הראו תמונות שלו עם אוליביה בעמוד של הטלנובלה, באהבה אין חוקים. מי יודע מתי נכנס כי כנראה לא יכלו לפרסם כדי לא להרוס לצופים של זהות מזוייפת שהוא נעלם מהסדרה. הספיק כבר לגדל טיפה זקן כי בזהות מזוייפת הוא היה לגמרי מגולח בפנים.

בעונה הבאה 2 השחקנים החדשים ביניהם אלחנדרה גרסיה הם עו"ד המחליפים את אוליביה, לאונרדו ולטיסיה/בנחמין רק לא סגורה לגבי מרקו מנדז אם יופיע גם כמחליף עו"ד או משהו אחר. והשחקן השלישי הוא ספרדי לא מוכר אצלנו נאה. לא ברור אם יחזר אחרי ויקטוריה ויהיה יריב של רוברטו, מקווה רק שלא יהיה בנחמין מס' 2 בעונה השנייה.
לצפיה ב-'בדיוק הגעתי לרצח הזה בסוף פרק 82 '
בדיוק הגעתי לרצח הזה בסוף פרק 82
14/10/2018 | 16:17
37
וכשקראתי על כך בתקצירים חשבתי שתהיה איזו תאונה, אבל לא מדובר ברצח מתוכנן מראש, תקיפה מאחורי הגב וווידוי הריגה. 

נראה שנוריה ואביה פרימיטיבים בדיוק כמו אנשי הכפר בהסערה שעשו לעשות לינץ' במישל על כך שטענה שהיא מיגלון שעבר ניתוח לשינוי מין ונראה שזה מה שהיה גם בתכנון של התסריטאי והשתנה ברגע האחרון, אז מבחינת נוריה ואביה גם זה שדניאלה תקבל תמונות ועדכונים על בנו ובנו יוכל להכיר אותה כשיגדל זה יותר מדי ומבחינתם הוא/היא מפלצת שצריכה לשמור מרחק מהמשפחה ואביה לא ניסה להתייחס ברצינות לאזהרות של אלחנדרה והיא מסתבר עוד יותר מפלצתית התנפלה עם הסכין ודקרה אותה כמה פעמים בפראות. 

האמת עוד משהו בישראל לא יודע אם זה יחס לאח"מים אבל כשאנשים נשפטים על שחיתות או על עבירות שעליהם אין מאסר עד תום ההליכים, הם חופשיים עד הערעור האחרון וגם אז נקבע להם תאריך כניסה לכלא. בסדרה מי שנשפט כאדם חופשי והורשע ישר באו שוטרים לקחת אותו לכלא, גם הגרוש שלא שילם מזונות וגם מילנה שקיבלה מאסר של שנתיים על סחיטה. אז לא יודע אם זה בישראל ממש כמעט מתאמים עם המורשע את תאריך הכניסה לכלא ונותנים לו זמן הכנה, או שזה רק יחס לפוליטיקאים ולטייקונים כמו נוחי דנקנר. אם כי גם אלאור אזריה לא נלקח לכלא ישר מהמשפט ורק לאחר ההרשעה בערעור קבעו מועד כניסה לכלא בעוד שבוע. אבל בסדרה בהחלטים הסתיימו במעצר ממש באולם המשפט. 

וואלה גם ללטיסיה צריך מחליפה, חשבתי שלא ידעו בדיוק מה לעשות איתה ולכן תמיד עזרה לאוליביה ולכן כעסה כשקיבלו את אלחנדרה במקום לקדם אותה לעורכת דין בכירה וגם התיקים שלקחה על עצמה לא היו משהו, עשתה טובה לגוסטבו, או אולי לא טובה כזאת, כי אולי אם איסבל לא הייתה צריכה לצפות בגוסטבו ומילנה במשפט פומבי, אולי הייתה סולחת לגוסטבו גם כתוצאה מכך מילנה לא יושבת בכלא. והתיק המטופש עם הפרסומת שלא תרם כלום. 
לצפיה ב-'עד פרק 82 - נראה שהתובעת נעולה על קרלוס '
עד פרק 82 - נראה שהתובעת נעולה על קרלוס
14/10/2018 | 16:39
36
אכן קלרוס הוא מושחת ורק אלחנדרה וויקטוריה ואלונסו יכולים לקנות שהוא קורבן בהלבנה של בנחמין, ונכון שהוא שחרר את העיוור בידיעה שהוא פושע, אבל זה לא הופך אותה לרוצח של פטריסיה. סוניה מבקשת להחליף שופט ומתעקשת שלחשודים האחרים של לאונרדו ורוברטו אין מניע חזק, ורק את קרלוס ראו יוצא משם והיא מבקשת לעמת את כל החשודים, זה דווקא רעיון טוב. אבל דווקא קרלוס הוא היחיד שאין לו מניע, אפשר לחשוב שפטריסיה איימה לספר לאלחנדרה על הפרידה מרווקות שלהם, אבל היא גם רצתה להינשא לפדרו, כך שלא הייתה לה סיבה לחשוף את המקצוע שלה או לפגוע בקרלוס אחרי ליל עינוגים. לפדרו היה מניע חזק, הוא גילה שארוסתו עובדת כנערת ליווי ואולי גם ראה אותה בפעולה כשהיא נותנת שירותי מין, בין טטיאנה לפטריסיה היו מריבות על הלקוחות וטטיאנה יכלה לחשוב שפטריסיה גוזלת ממנה את פרנסתה, אלן ניצל את המאסר של קרלוס כדי לגנוב ממנו ורק עכשיו קרלוס שם לב ולאלן יש תירוצים ובכלל תמיד קינא בקרלוס ורצה לתפוס את מקומו וחי בצלו של קרלוס כל החיים. כך שדווקא אפשר להבין את החשש של סוניה שהרוצח לא ייענש, כי דווקא לכולם יש מניעים חזקים ונגד אף אחד אין ראיות מוצקות ודווקא נגד קרלוס יש ראיות נסיבתיות אבל אין מניע. 

בנחמין מנסה להצטדק ולטעון שהוא טמן מלכודת לאחיו של ראש העיר, מדהים שזה ששיחק את השמן בכוחו של גורל, פה הוא לא סתם בריון אלא אח של ראש עיר ובעל חברת בנייה, הייתי בטוח שהוא סתם אחד הבריונים. אבל אלונסו לא קונה את התירוצים של בנחמין כי מן הסתם אם בנחמין ניסה לטמון מלכודת הוא גם היה מקליט ואלונסו כועס על הנזק שנגרם למשרד ובנחמין חושף את פרצופו האמיתי ומאשים את אלונסו שלא קידם אותו למרות שהוא הביא הכי הרבה רווחים למשרד ואלונסו מבין שטעה כשהבין מי זה בנחמין ומפטר אותו ומבטיח שייענש אם פשע. ראש העיר מסבך את הקרן והמשרד עורך ראיון וקודם אלונסו ואחר כך אלחנדרה וויקטוריה מבהירות שלא היו קשורים למעשי בנחמין וגם קרלוס מנקה את עצמו מאשמה ומפילים הכול על בנחמין.

העיוור בא למחות בפני קרלוס על כך שבנחמין נחשף במלכודת הראשונה, הוא מבטיח לסדר שלא יימצאו דבר בקרן, אבל מבהיר לקרלוס שכעת רק הוא ילבין את כספו ואם עוד פעם ישלח איש קשר הוא יבין שלא רוצה שיהיו חברים ומדגים לו מה הוא עושה לאויבים עם חבית צבע או איזשהו חומר שהוא מורח בו את קרלוס. בנחמין בא לבקש את עזרתו של קרלוס, אך קרלוס מבהיר שלא כדאי שיראו אותה ביחד וכשבנחמין מאיים לספר עליו ועל העיוור, קרלוס מבהיר לו מה צפוי לו מהעיוור ומציע שיעבוד על תיקי מס בחשאי. העיוור מקבל עוד כסף ומחליט להזהיר את ראש העיר ואחיו הוא מטיח בהם את ההונאה שהם ביקשו את ממנו איש קשר להלבנה כדי לצלם ובראיון של ראש העיר הוא פגע בקרן שמלבינה לו כספים, העיוור מבהיר להם מי שולט בעניינים ומאיים עליהם שלא ייצאו נגד הקרן ולא יפריעו לעסקיו. אחר כך הוא מספר לקרלוס שטיפל בבעיה והם מסכמים לתת הזדמנות אחרונה לבנחמין.

קרלוס מזמן את בנחמין ומביא לו כסף להלבנה. בנחמין בטוח שלא ייתפס אך אלונסו מחליט להגיש תביעה נגד בנחמין, לטיסיה מתנגדת בתוקף, אך אלונסו מבהיר שזה חשוב בשביל להוכיח ניקיון כפיים של המשרד וכל שאר עורכי הדין מסכימים לתביעה.

לאונרדו ואוליביה מתקרבים בעת שמירה על הילדים של ריקרדו אך אוליביה שומרת מרחק ולא רוצה לפגוע באלן ולמרות שהיא כבר נענית לנשיקה היא מחליטה שהיא לא תתקדם ולאונרדו מחליט הפסיק לחזר כדי לא לאבד אותה כידידה ואוליביה שופכת את הלב ויקטוריה שמודה שכדאי לה להכריע לפני שתאבד אפשרות לזוגיות עם לאונרדו, גם בפגישה עם אלן אוליביה מסויגת. 

אלנה מחלימה ויוצאת מכלל סכנה ומצליחה להתקשר לילדיה, היא מתנצלת לפני ריקרדו על התנהגותה. מסתבר שעל מיגל מצאו מספיק סמים כדי להאשים אותה בסחר ואלנה צריכה להעיד וריקרדו מציע לה את שירותיו כעורך דין. היא שמחה לחזור להיות עם הילדים ועם ריקרדו וכל עורכי הדין שמחים בשביל ריקרדו. לטיסיה כחברה של אלנה שמחה ומנסה לעקוץ את אלחנדרה שהמשפחה של אלנה וריקרדו מאוחדת. 

אלחנדרה מבהירה לאביה של נוריה שיסתבך בתביעה אם נוריה לא תיצור קשר ותקיים את החוזה. הוא מסרב לקרוא לנוריה וכשאלחנדרה מספרת את זה לקרלוס, קרלוס מציע לה ללחוץ באמצעים משפטיים, כי זאת הדרך היחידה. אלחנדרה מגישה תביעה למשמורת משותפת עם דניאלה ומטיחה באביה של נוריה שזה בגלל התנהגותו, הוא קורא לנוריה לבוא. דניאלה שמחה לבשר לאלחנדרה שאביה של נוריה קרא לה לבוא, אלחנדרה רוצה להיות נוכחת בפגישה, אך דניאלה ממהרת ומתרגשת. אביה של נוריה טוען שהיא מפלצת ואין לה זכות לשום דבר ושתתרחק מהנכד שלו והוא כסבא משמש אביו. דניאלה מטיחה בו שהוא הרס חוזה מצויין שהיה לה עם נוריה ומבקשת מנוריה לבוא, אך הוא טוען שנוריה לא נמצאת, הם רבים ודניאלה מבטיחה לתבוע את זכויות על בנו ואז נוריה דוקרת אותה מהגב והיא המומה לקבל את זה דווקא מנוריה עצמה ונוריה מבהירה שאף אחד לא יקח ממנה את בנה ובטח לא מפלצת כמוהה ומוודאת הריגה עם עוד דקירות רבות לתדהמת אביה.

קרלוס מגלה העברות כספים לא מתוכננות וחושד שאלן גונב ממנו אך אלן טוען שמדובר בהלוואות שהוא לקח כדי להציל את המשרד וכדי להעביר אותו לכלא טוב יותר. קרלוס עדיין חשדני ומבהיר לאלן שאם יגלה שבגד בו לא יתחשב בכך שהם בני משפחה. 

רוברטו ממשיך לחזר אחרי ויקטוריה בעיקר לאחר הנשיקה שלהם, אך ויקטוריה טוענת שזה לא עושה לה כלום ועדיין מרחיקה מעצמה את רוברטו בטענה שהוא אומר את זה לכל הנשים. הוא טוען שמוכן להתנזר למענה.

פר באה לתמוך בחואן לאחר שהמשרד מאושם בהלבנה וחואן מספר על הראיון שהוא הרגיש חלק מצוות ופר קצת מקנאה כי היא בעבודתה לבד עם המחשב, הוא מנסה לחזר אחריה ששוב יהיו ביחד, אך היא מסויגת וטוענת שהיא ממהרת. 
לצפיה ב-'עד פרק 84 - קרלוס עובד כל כך בצורה שונה כשלאחנדרה מעורבת '
עד פרק 84 - קרלוס עובד כל כך בצורה שונה כשלאחנדרה מעורבת
16/10/2018 | 19:44
2
23
כמו שבשופט מרופו במקום להגן עליו הוא למעשה הלשין עליו לבנחמין, למרות שהוא הציל את אלן לאחר ששמע שאבא של אלחנדרה מעורב בהליכים נגדו. כך גם בניגוד לאימלדה שהוא עשה מה שאימה ביקשה והאמת לא הייתה חשובה לו. כשהוא הבין שסיפור הרצח של אבא של נוריה לא תואם את הדו"ח הפתולוגי ולא הגיוני שבסלון בבית עם ילד תהיה סכין במקום נגיש, הוא בא לספר לאלחנדרה והם חקרו את הזירה ומצאו שנוריה היא שרצחה את דניאלה ואביה מחפה עליה, גם כי הדקירות חלשות מדי בשביל גבר כמו אוקטביו וגם כי דקר אותו אדם שמלאי וזאת נוריה ולא אביה ולמרות שהעורך דין של נוריה ואביה הוא פועל למען הצדק כדי לחשוף את האמת כפי שאלחנדרה רוצה. 

עכשיו מעניין אם לדניאלה הייתה משפחה שתוכל לדאוג לילד במקרה שאביה של נוריה גם יקבל עונש מאסר על עדות שקר, או שהילד ישלח לבית יתומים בגלל ההתנהגות האווילית והפרימיטיבית של נוריה ואביה. 

אלנה מרגישה רע עם כל התמיכה שהיא מקבלת מריקרדו לאחר שהייתה כל כך אכזרית כלפיו. ובינתיים פדריקו אומר שהוא אשם בתאונה שלה ומספר לה בדיוק מה קרה ואלנה אומרת שנהג נכון והגן על אחותו ופנה לאדם הנכון, מעניין אם עכשיו כשאלנה יודעת שמיגל דחף את הבן שלה לקיר וגרם לה לקבל מכה תרצה להעיד נגדו, אם כי מצד שני היא סיפרה ללטיסיה שהוא הציע לה סמים, כך שהיא ידעה שהוא לקח סמים והכניסה אותה הביתה, זה לא משתלם לה. ובינתיים ריקרדו לא יודע מה לעשות כי התיק של תביעת המשמורת על הילדים מתקדם והילדים מוזמנים לפסיכולוג, אך ריקרדו לא מרגיש נכון להילחם עכשיו באלנה במצבה, אך ויקטוריה מזהירה אותו שאחר כך יהיה קשה יותר, מקווה שאלנה באמת שינתה גישה וזה לא יהיה מותנה בכך שריקרדו יחזור אליה. 

אוליביה ולאונרדו הרגישו כמו משפחה עם הילדים של ריקרדו וללאונרדו חשוב להיות עם אוליביה ואוליביה עדיין לא מסוגלת לבחור בין לאונרדו לאלן וויקטוריה אומרת לה לעשות מה שטוב בשבילה ולא לקבל החלטה בלחץ ורוברטו אחרי שהנחה את חואן איך להשלים עם פר וזה הצליח, את לאונרדו הוא דווקא מנסה לנחם עם בחורות, משהו שלא ממש עובד. 

לטיסיה מרגישה רע כשאוליביה מבקשת ממנה להגיד איפה בנחמין כדי שתוכן להעביר לו את תביעת הגירושין ורוצה לעזוב את המשרד בגלל שהיא מרגישה שרואים בה שותפה של בנחמין, בנחמין מנסה למצוא אצלה מכסה והיא מגרשת אותו, אך גם מספרת לו על התביעה של אלונסו ושכולם מלבד לטיסיה היו בעד תביעה, אך בנחמין עדיין בטוח שאין הוכחות נגדו והוא יוכל בהמשך לעבוד בחופשיות במשרד של קרלוס. 
לצפיה ב-'לגבי דניאלה'
לגבי דניאלה
17/10/2018 | 00:33
1
26
נאמר שיש לה בן זוג והוא דיבר עם אלחנדרה
לצפיה ב-'בן זוג כן, אבל אין לו קשר דם לילד'
בן זוג כן, אבל אין לו קשר דם לילד
17/10/2018 | 01:26
19
מה שהיה יכול לאפשר לו לקבל משמורת. רק הורים או אחים של דניאלה הם בני משפחה שיש להם עדיפות מסוימת בהליך האימוץ.
שאלות, חדשות, בקשות
09/10/2018 | 23:15
12
32
המשך שבוע נעים
לצפיה ב-'דנה גרסיה במגזין Estilo DF'
דנה גרסיה במגזין Estilo DF
09/10/2018 | 23:17
3
57
לצפיה ב-''
09/10/2018 | 23:18
1
34
לצפיה ב-''
09/10/2018 | 23:19
28
לצפיה ב-''
13/10/2018 | 21:07
8
יפייפיה
לצפיה ב-'דן סטולבאך מפרסם ביה"ס ישראלי-ברזילאי'
דן סטולבאך מפרסם ביה"ס ישראלי-ברזילאי
09/10/2018 | 23:23
1
88
דן סטולבאך שמשחק עכשיו את אאוז'ניו ב"הכוח לאהוב" ,למי שעוד לא יודע, הוא יהודי, תרם את קולו לפרסומת לביה"ס ישראלי-ברזילאי, וגם פרסם אותה באינסטגראם שלו.
לצפיה ב-'נייס'
נייס
12/10/2018 | 11:09
12
לצפיה ב-'מאה ימים להתאהב נמכרה לצ'ילה '
מאה ימים להתאהב נמכרה לצ'ילה
12/10/2018 | 08:01
1
83
ותזכה לגירסה צי'ליאנית.

לצפיה ב-'מקווה בשביל צופי ויוה שיביאו אותה...'
מקווה בשביל צופי ויוה שיביאו אותה...
12/10/2018 | 14:28
57
מאז ADDA לא הייתה סדרה ארגנטינאית טובה כמוה...גם בפרקי ה-90 שאנחנו נמצאים כעת שומרים על רמה טובה.

אך אני סקפטי שתגיע...כי אורך הפרקים הוא שעה.
לצפיה ב-'לכח לאהוב נשארו עוד 30 פרקים מה שאומר שבקרוב תפורסם המחליפה'
לכח לאהוב נשארו עוד 30 פרקים מה שאומר שבקרוב תפורסם המחליפה
12/10/2018 | 11:27
74
השאלה הגדולה היא כמובן האם ויוה ימשיכו לשמר שתי משבצות ברזילאיות
לצפיה ב-'פרומו ראשון לטלנובלה חדשה של גלובו O Sétimo Guardião'
פרומו ראשון לטלנובלה חדשה של גלובו O Sétimo Guardião
12/10/2018 | 21:52
1
42
לצפיה ב-''
16/10/2018 | 20:50
14
אהבתי את החתול
לצפיה ב-'גם בארגנטינה נגמרה אמא'
גם בארגנטינה נגמרה אמא
13/10/2018 | 06:06
58
וקלטו את התגובה הזאת:"Hermosa novela, hermoso final y excelrnte la actuacion de Melek/ Turna!! Sebastian Estevanes deberia tomar clases de actuacion con esta pequeña ya q es de madera terciada para actuar!"
אפילו הארגנטינאים סבורים שסבסטיאן אסטבנז שחקן גרוע
לצפיה ב-'יש ציצים בגן עדן מגיעה לנטפליקס!'
יש ציצים בגן עדן מגיעה לנטפליקס!
09/10/2018 | 14:36
6
89
או בתרגום הרשמי - אין שטוחות בגן עדן.

מדובר בסדרת ההמשך לאין שטוחות בגן עדן ששודרה בזמנו אשר הסתיימה עם סוף טראגי בו הראשית מצאה את מותה.

בסדרת ההמשך משחקים קת'רין סיאצוקה ופביאן ריוס. שניהם הפעם מאמצים את הצד של הטובים ולא יהיו מרושעים כרגיל.

לנטפליקס יש כרגע שלוש טלנובלות בשירות - אישה רעה, תשוקת הנצים ו La Casa de al lado (גם עם קת'רין סיאצ'וקה בתפקיד הרעה הראשית)

הווווווו!

לצפיה ב-'אגב, הסדרה עולה מחר בשעה 10 בבוקר לשירות נטפליקס'
אגב, הסדרה עולה מחר בשעה 10 בבוקר לשירות נטפליקס
09/10/2018 | 14:37
44
לצפיה ב-'גם בבלי ציצים אין גן עדן שויוה תרגמו כאין שטוחות בגן עדן'
גם בבלי ציצים אין גן עדן שויוה תרגמו כאין שטוחות בגן עדן
09/10/2018 | 14:51
2
61
הם היו טובים יחסית חוץ מזה שהוא היה החבר של כרמן וז'לאובוס והיא אימא שלה והם בגדו בה, אבל יחסית לדמויות האחרות שהיו מעורבות עד הצוואר בסחר בסמים הם היו דמויות טובות.

יש לציין שבויוה ראינו אותו קודם בתור הראשי החרמן אבל לא הרשע בבלי ציצים אין גן עדן ורק אחר כך בתפקידי הרשעים באחים דל מונטה, בלאהוב את לולה, בפשוט לאהוב ובינתיים לא זוכר עוד.
לצפיה ב-'גם היה הרשע המעולה במילה של כבוד, כמובן'
גם היה הרשע המעולה במילה של כבוד, כמובן
09/10/2018 | 17:37
1
56
כאן התרגום הוא חשוב כי מדובר בסדרת ההמשך שם שינו את השם מNO לSI. כלומר, יש ציצים בגן עדן.
לצפיה ב-'תרגום לא נכון'
תרגום לא נכון
10/10/2018 | 10:30
51
יש ואין מתייחס לגן עדן, לא לציצים. השם מקורי הוא "בלי חזה אין גן עדן" , "בלי חזה" דווקא נשאר, מה שהשתנה זה "כן יש גן עדן"- "בלי חזה כן יש גן עדן" Sin senos sí hay paraíso
ואם לתרגם לשפת ויוה אז זה אמור להיות "יש שטוחות בגן עדן".
לצפיה ב-'גם Ingobernable עם אריק הייסר וקייט דל קסטיליו נמצא בנטפליקס'
גם Ingobernable עם אריק הייסר וקייט דל קסטיליו נמצא בנטפליקס
12/10/2018 | 01:39
1
48
ויש אותו באתר סדרות
לצפיה ב-'תחת השם "בלתי ניתנת לעצירה". '
תחת השם "בלתי ניתנת לעצירה".
12/10/2018 | 13:47
42
כן, זה השם הרשמי שנטפליקס נתנו לזה.
לצפיה ב-'אהבה וחטא+מלחמת ורדים'
אהבה וחטא+מלחמת ורדים
12/10/2018 | 03:44
71
אהבה וחטא
נסרין מאהבה וחטא כל כך מזכירה את רובי: אינטרסנטית, רודפת בצע, תחמנית, ויש לה גבר שמצליחה לסובב אותו על אצבע הקטנה, הקטור הטורקי-קרים. בנוסף גם חצופה ומתנשאת. קרים הזה נופל בפח בקלות ברשתה של נסרין וגם פה היא לא תתקשה בכך. חוץ מקרים הנאיבי אף אחד שם לא תמים ואחות של ברן ששכחתי את שמה מגלה את פרצופה האמיתי, גם איפק לא נותנת לה לנצל אותה. טובה ומסכנה אבל לא סמרטוט.

האמת היא שהיה עדיף לאיישה להרוג פשוט את האזים. הבנאדם הזה ממש דוחה גם במראה וגם בהתנהגות, תאכלס לאיישה אין מה להפסיד במקום שהוא ירצח אותה היא תרצח אותו גם אם תשב על זה בכלא. השקט הנפשי שלה יותר שווה. וכמובן של בתה. לא מאמינה שיתאכזרו אליה בבית משפט לאחר התעללות והטרדות ותקיפה מינית באיפק לא יתחשבו בה. או שאצל גונול מאמא הוא אמיתי לשבת על רצח של גבר שהתעלל ומכה? עד כדי כך אין חוק שמגן על נשים בטורקיה?

אחותה של סלדה ממש מפלצת. לא הבנתי מה היא מתכוונת לעשות לאיישה עם הגברים שעקבו אחריה אבל לא נראה לי שהיא מתכוונת לעזור לה.

סינאן ועלי ממש חתיכים וזה צפוי שעלי וברן מאוהבים בהדדיות אבל ברן לא בוגרת. במקום להתקרב לעלי עוד לפני שיצא עם שולה ומהרגע שהבינה שיש לה רגשות אליו הייתה מבררת מה הוא מרגיש כלפיה. כל הזמן רבה איתו ומקניטה את שולה(עוד אחת שמזכירה לי את אמא), זו התנהגות ילדותית והבנתי שהיא האחות הגדולה. אגב לא יכלו לבחור שחקן בגיל 18? סינאן בכלל לא נראה בן 18 ולא נער. גם איפק שבגילו בכלל לא נראית גם היא בת 18. לא היו נערים בטורקיה כמו הנער במלחמת הוורדים שיכול בקלות להיות סינאן. מעניין בן כמה הוא שם.

מלחמת הורדים
אז בעצם גולפורם אחראית למצב של ג'יהאן ובכל זאת שמרה מרחק ממנו. אבל גם הרגשתי שהיא קצת אנושית אפילו שהיא מתנשאת וסנובית אבל זה בטח ישתנה לרעה לפי מה שהבנתי עומר וגולרו יתאהבו. חליקה הזאת איזו ממורמרת עם רצינות יתרה.

עומר בעל סקס אפיל מושך, אבל בדמות הוא יבש ונראה גם נטול כריזמה. חבל שלא בחרו בקאנן מאזל וקרדאיי או הראשי מרסיסים אם כי הם יותר מבוגרים. מרט הזה מעצבן. לפחות היו לו שאיפות בחיים, הוא לא עובד, לא לומד. אבא שלו צודק. מבחינת רמת השכלה גולרו מתולמדת, משכילה, ועובדת אם כי לא במקום שמתאים לה. במקום גולרו הייתי מנתקת את הקשר עם מרט ואם במקום מרט הייתי מחפשת משהו כי אפילו שאיפות אין לו. אי אפשר לנהל זוגיות בלי שאיפות עם בסיס מקצועי. אני מבינה את ההיסוס של גולרו לחיות לצד גבר בלי חלומות או שאיפות כשהיא ברמה אחרת בלי קשר למעמדות. ומרט לא במצב של ג'יהאן שחי רק על תרופות ומסתגר בחדר כי סובל מסוג של אוטיזם. הוא בריא עם יכולות. גם אי אפשר לחיות כשרק בן זוג אחד עובד. ועוד מתכננים להקים משפחה אז מאיפה יבוא הכסף? גולרו גם לא בדיוק עשירה ועדיין לא עוסקת במקצוע עליו היא למדה אז הוא רק יושב ומתבטל, עושה סצינות לגולרו על עומר ומנדנד לה. אני הייתי כבר מעיפה אותו. אגב חלטורה זה לא מספיק. לכל בנאדם צריך שיהיה שאיפות בחיים מניסיוני האישי שלא עשיתי כלום בבית מאז התיכון ושילמתי מחיר ועכשיו יש לי תכניות וכל מיני מטרות ורצונות. לימודים, עבודה חדשה, להרוויח יותר ואולי בהמשך לעבור לגור לבד.

וזה היה שקוף שג'יהאן מאוהב בגולרו. עוד מהרגע עם השרשרת התחלתי לחשוד. מעניין אגב לאיזה סוף הוא יזכה, פעם ראשונה שמכניסים דמות כזו בסדרה טורקית. היא ממש ארוכה הסדרה. אגב השחקן מעולה.

יונג' הזאת חיה בסרט. עלק הוא מאוהב בה והם יוצאים. הנחיתה תהיה כואבת מאוד. מין הסתם היא עוד אחת מהנשים שלו.

שווקט הזה מכוער ומבחיל. גם אישתו לא יפה. איך הוא שכב איתה. אבל מסכנה נאלצה לחיות עם גבר דוחה שנגעל ממנה ואין לה אפשרות להתגרש. לא פלא שהבן שלהם חסר אחריות עם האבא שיש לו.
לצפיה ב-'באהבה אין חוקים '
באהבה אין חוקים
07/10/2018 | 21:51
6
30
לצפיה ב-'עד פרק 76 - מהלך מבריק של קרלוס '
עד פרק 76 - מהלך מבריק של קרלוס
07/10/2018 | 22:01
40
שהוא מפיל את העיוור על בנחמין ומספר לו שהוא זה שמלבין לו את הכספים ומכיר להם זה את זה ואחר כך שולח את העיוור לפנות ישירות לבנחמין וכך מוריד אותו מהגב שלו, אך גם לבנחמין הנלהב הוא כאב ראש שמתקשר אליו באמצע הלילה שהוא הולך להביא כסף להלבנה וגם פקיד או יותר נכון בריון של ראש העיר המושחת מבקש ממנו להלבין לו כספים.

ראש העיר המושחת בונה לחיימה אביה של אלחנדרה והמרצה של ריקרדו, רוברטו ולאונרדו בלימודיהם ומסביר לו שהוא חף מפשע והאשם הוא ראש העיר הקודם ומוסר לו ראיות וגם שזה שפנה לאלונסו הוא פועל למען מפלגה יריבה, חיימה משתכנע שאלונסו מנוצל למאבק פוליטי ובא להסביר לו את זה, אך אלונסו טוען שדווקא חיימה הוא זה שמנוצל וחיימה טוען שאלונסו מסרב להקשיב ומסכים לייצג את ראש העיר המושחת במשפט. 

בינתיים התיק שלוקח גוסטבו מסתבר שהחברה שמכרה בתים לא גמורים והשאירה את הקונים חסרי בית היא החברה של אחיו של ראש העיר ואת המוניטין צברה על בתים שבנתה בעירייה שלו וגוסטבו מעדכן את אלונסו על התפתחות נוספת בתיק.
בינתיים אותו ראש עיר עושה עיסקה עם העיוור ונותן לו שטח לעסקיו אך בתמורה מבקש לא להתעסק לא עם תושבים ולא עם שוטרים בעירייה שלו וראש העיר מקבל הון תועפות מהעיוור ובדרך גם מבקש לרצוח את זה שפנה לאלונסו. 

בקנקון קרלוס מספר לאלונסו שבנחמין עובד בשבילו וזה מסבך את בנחמין מול אלונסו ששם לב שלקח תיק עצמאית ובנחמין מרגיש מושפל מהנזיפה של אלונסו. כמו בנחמין ולטיסיה מתעקשים להסתיר את הרומן שלהם, אך ויקטוריה ואוליביה תופסות אותם מתנשקים ולטיסיה זועמת על התגובה של בנחמין שמתעקש שהרומן שלהם יהיה בסתר.

בהרצאות בקנקון קרלוס מצליח להגיע לשם ומסתבר ששם הציע לאלחנדרו נישואים והוא מנסה להרחיק את ריקרדו מאלחנדרה ורב עם ריקרדו. כשריקרדו ואלחנדרה רוקדים יחד קרלוס מתפרץ וריקרדו מזכיר לו שהוא בגד בה ואיבד קרלוס מכה אותו והם הולכים מכות ואלחנדרה זועמת על שניהם ורוצה לשמור מרחק מהם. 

לאונרדו מתוודה בפני אוליביה ההמומה על אהבתו כלפיה והיא חיכתה לזה המון זמן, אך מרגישה שזה לא הוגן כלפי אלן להיפרד ממנו בגלל זה ואלחנדרה וויקטוריה מנסות לשכנע אותה שהיא לא מאוהבת באלן ולכן כדאי שתיפרד ממנו. במשרד כשמדברים על התיקים ועל התיק של קרלוס, למרות שכעת החשוד העיקרי הוא פדרו החבר של פטריסיה, לאונרדו מתעקש שאלן הוא הרוצח, והרצון שלו שאלן יהיה האשם ובכך יתגלה כרוצח ואוליביה תהיה פנויה הוא כמעט מתעלם מהחשדות שמעוררים החשודים האחרים פדרו וטטיאנה. 

רוברטו מארגן שייט כדי שתהיה חוויה חיובית מקנקון לאחר הריב של ריקרדו וקרלוס ומסתבר שבכך הוא אפשר ללאונרדו להיות עם אוליביה, לריקרדו עם אלחנדרה ולעצמו עם ויקטוריה שאחר כך הוא משקה את כולם במשקה כבד ונשאר עם ויקטוריה ומצליח להתנשק איתה, אך במשרד היא עדיין דוחה אותה, אך מודה שמעולם לא חשבה שהוא מנשק כל כך טוב.

לפני הנסיעה לקנקון אלנה מבלה עם מיגל ולא נמצאת בבית כשהילדים צריכים להתארגן לבית הספר, נטליה מתקשרת לריקרדו שמאכיל אותם ועומד לקחת אותם לבית הספר אך אלנה בדיוק מגיעה ומאשימה אותו שרצה לקחת ממנה את הילדים. ריקרדו פונה לויקטוריה לספר על הזנחת הילדים כדי לקדם את הבקשה שלו ואלנה מבקשת את עזרתו של קרלוס שמטיח בה שהיא נותנת לריקרדו כלים, אז אלנה מחליטה להיפרד ממיגל לזמן המשפט, אך מחליטה שזה לא הוגן ומחליטה פשוט להמעיט להיפגש איתו ואחר כך מביאה אותו הביתה שיבלו בבית כדי שתהיה גם עם הילדים ואז נטליה תופסת אותם מתנשקים וזועמת ואומרת שלא תקבל אותו, אלנה מסבירה לילדים שריקרדו הפסיק לאהוב אותו וזכותה לשקם את חייה ונטליה מסכימה לומר שלום בנימוס למיגל אך לא יותר מזה.

קרלוס רואה בתיק של קרולינה תיק אישי ומחליט למשוך זמן ומבקש מקרולינה לא לקבל הסדר, ולכן ההצעה של ריקרדו לערוך את בדיקת הד.נ.א לבתה של קרולינה במקום לארמנדו המנוח אפילו לא מגיעה לקרולינה וקרלוס אומר לקרולינה להתעקש שהיא לא ידעה שיש לו משפחה נוספת ובן מחוץ לנישואין, אך ריקרדו מנחה את המאהבת למשפט ושומע ממנה שלא התעניינה בנושא, אך נראה שקרולינה ידעה עליה ועל הילד שלהם, אבל לא רצתה להתגרש בגלל הכסף של ארמנדו. 

לצפיה ב-'עד פרק 79 - מסתבר שטמנו לבנחמין מלכודת '
עד פרק 79 - מסתבר שטמנו לבנחמין מלכודת
10/10/2018 | 00:00
29
והאיש של ראש העיר שביקש להלבין את כספו בסך הכול חיפש שיהיה להם משהו נגד משרד ווגה וכך ראש העיר מסכים להתעמת עם אלונסו וחושף בשידור חי סרטון שבו בנחמין מקבל כסף להלבנה ומספר על הקרן שבה מעורבות אלחנדרה וויקטוריה ומאשים את אלונסו וטוען שהוא עוד קורבן. 

קרלוס בא לתמוך באלחנדרה וטוען שסמך בעיניים עצומות על בנחמין כי היא המליצה עליו ובכך התוכנית שלו להפיל אשפה על בנחמין אם ייתפסו מצליחה.

מיגל הוא נרקומן וכשאלנה הולכת להביא אוכל והוא נשאר לבד עם הילדים פדריקו רואה אותו מסניף שמים והוא דוחף אותו חזק ופדריקו מסתגר עם נטליה וקורא לריקרדו שמכה את מיגל ולוקח את הילדים. מיגל גורם לאלנה לחשוב שריקרדו לקח את הילדים ללא סיבה ואלנה מתקשרת למחות בפני ריקרדו כשמיגל נוהג ולא מאמינה לריקרדו אך עוברת תאונה קשה. 

כל עורכי הדין עוזרים לריקרדו עם הילדים ואלונסו שומע על כך מכרמן ומודיע על כך בישיבה וכך אלחנדרה האחרונה לדעת והיא רוצה לתמוך בריקרדו והיא לוקחת את התיקים שלו ומתקשרת אליו כדי לתמוך בו. ריקרדו מרגיש אשם שלקח את הילדים ובכך גרם לאלנה להגיב כך ומרגיש אשם במצבה.

ריקרדו מנצח בתביעה של אדלה והיא ובנה זוכים ל-40% מהירושה וקרלוס מבטיח לערער ובינתיים רוצה למשוך זמן רק כדי לפגוע בלקוחה של ריקרדו ובריקרדו למרות שהוא יודע שהערעור אבוד. הוא גם מבקש מאהרון להמליץ לאלנה לקחת את הילדים מחוץ לעיר, אך כאמור כל זה לא יקודם לאור מצבה של אלנה. 

חואן מצליח לזכות את הנשים האחרות שהואשמו בסחר בסמים וישבו בכלא בגלל אדריאן והן באות למשרד להודות לו עם עוגה. 

בניגוד לכל הגיון התיק של נוריה ודניאלה מסתבך כשדניאלה באה לבקר את ריקרדו ואלחנדרה מקבלת אותה ומסתבר שנוריה הפסיקה לקיים את ההסכם ולא שולחת תמונות וגם לא עונה לטלפונים ומיילים. אלחנדרה מחליטה להבהיר לנוריה שתסתבך עם החוק אם תקיים את ההסכם ובאה אליה והיא לא נמצאת והיא נפגשת עם אביה שמוחה בפניה שהפסידה ומתעקש שלטרנסג'נדר אין זכות לשום דבר ואלחנדרה מבהירה שאם נוריה לא תבוא לדבר איתה תצטרך להגיב לתביעה משפטית ולא רצוי שהיא תסתבך. 

אוליביה ולאונרדו משגיחים על הילדים ואוליביה נחשפת לצדדים החיוביים של לאונרדו והוא מצליח לשכנע אותה באהבתו וייעשה הכול בשבילה והם מתנשקים.
לצפיה ב-'היום תסתיים עונה הראשונה'
היום תסתיים עונה הראשונה
11/10/2018 | 19:01
1
21
לצפיה ב-'ולי נשארו את 12 פרקים לצפייה של העונה הראשונה '
ולי נשארו את 12 פרקים לצפייה של העונה הראשונה
11/10/2018 | 22:56
15
לצפיה ב-'הסטורי של דויד זפדה בחשבון האינסטגרם שלו'
הסטורי של דויד זפדה בחשבון האינסטגרם שלו
12/10/2018 | 00:24
1
49
על זה ששודר באהבה אין חוקים פרק אחרון פה.
לצפיה ב-'מגניב'
מגניב
12/10/2018 | 11:05
15
לצפיה ב-'השוד הגדול - פרק ראשון'
השוד הגדול - פרק ראשון
04/10/2018 | 23:36
14
104
טוב אז כמובן שאהבתי אחלה פתיחה לא היה משעמם לרגע! זרם יפה מהתחלה ועד הסוף

אריק ולואיזה אהבתי את המפגש הראשון שלהם כשהיא באה להביא לו את החוזה מכירה של המלון(מבלי לדעת זאת)ואיך שישר היה ביניהם ניצוץ של אהבה ממבט ראשון איך הוא הציע לה להצטרף אליו לאופרה במקום מריה פיה שאכלה את עצמה

היה יפה איך שעשו את ההקבלה של סצנות האופרה לסצנות הבריחה של בבת' ליער(עם Nessun Dorma ברקע חח)מסכן אריק השתגע מדאגה אחרי שברחה מהבית ועוד הגיע עד המכון הפתולוגי חמודה לואיזה שליוותה אותו ברגעים הלא פשוטים ואיזה חמוד גם הידיד החדש של בבת' מהתיאטרון שהיה לצדה ועזר לה, אבל למחרת בבוקר הם כבר נמצאים על ידי אריק ויחידת החיפוש

אגב נראה שבובת הקנגורו שבבת' אימצה מאביזרי התיאטרון תלווה אותנו לא מעט יש פה גם עבודת מחשב מתוחכמת איך שמחיים את הבובה. נראה שבבת' תיקשר אליו ותראה בו מפלט, זו דמות שיש לה הרבה התמודדויות עקב העובדה שהייתה נוכחת בתאונה שבה אימה איבדה את חייה וכפי הנראה הקשר עם אבא שלה לא הכי יציב.

ונעבור כמובן לשוד הגדול! כל העובדים כבר גילו שהמלון עומד להימכר כשארבעה מהעובדים לא רואים זאת בעין יפה ומחליטים לקחת את העניינים לידיים ולגנוב את הכסף של המכירה פדריניו הזה לא חכם במיוחד. מבקש מאריק שהתשלום יהיה במזומן כשמדובר על ארבעים מליון דולר

מחכה לפרקים הבאים
לצפיה ב-'לא אהבתי. הרבה מדי בלגן ולא ברור מי זה מי'
לא אהבתי. הרבה מדי בלגן ולא ברור מי זה מי
05/10/2018 | 09:27
1
80
אבל פליקסושששששששששששששששש
לצפיה ב-'דווקא לא הופיעו הפרק הרבה דמויות, זה אפילו לא חצי מהקאסט'
דווקא לא הופיעו הפרק הרבה דמויות, זה אפילו לא חצי מהקאסט
05/10/2018 | 11:35
82
הנה הרשימה המלאה(רק זהירות מ)

הפרק בעיקר ראינו את אריק בבת' והיועצת שלו מריה פיה
לואיזה וסבא שלה פדריניו
הידיד של בבת' מרסיו והמשפ' שלו
פקחית המשטרה כמובן
וארבעת עובדי המלון שמתכננים לגנוב:
ז'וליו(והדודות המשעשעות שלו)
סנדרה אלנה, ואג'ינלדו החבר שלה
ומלאגטה/ויטור מי שהגה את רעיון השוד

זה רק פרק ראשון זה הולך להיות

לצפיה ב-'ויוה סופסוף הוסיפו עוד תמונות לגלריה'
ויוה סופסוף הוסיפו עוד תמונות לגלריה
06/10/2018 | 12:35
5
69
בהתחלה היו רק 4.. 0_0
עכשיו אפשר לקרוא לזה גלריה
לצפיה ב-'למה הפסיקו לכתוב על הדמויות הראשיות?'
למה הפסיקו לכתוב על הדמויות הראשיות?
06/10/2018 | 15:04
4
36
לצפיה ב-'הם התחילו לכתוב בשלבים מאוחרים יותר '
הם התחילו לכתוב בשלבים מאוחרים יותר
06/10/2018 | 15:47
3
51
בערך שבוע אחרי תחילת הטלנובלה ולא מיד עם הופעת עמוד הסדרה. 
לצפיה ב-'האמת שמתי לב שלאחרונה הם כבר לא מפרסמים דמויות'
האמת שמתי לב שלאחרונה הם כבר לא מפרסמים דמויות
07/10/2018 | 23:38
2
23
לצפיה ב-'גם אני שמתי לב אבל אחרי שבוע שבועיים '
גם אני שמתי לב אבל אחרי שבוע שבועיים
08/10/2018 | 13:15
1
33
הדמויות מופיעות בדף הסדרה, רק בעליית העמוד ובפרקים הראשונים של הסדרה, אין דמויות. אם כי לאחרונה בקוריאניות מפרסמים רק את שתי הדמויות הראשיות, כשבעבר בקוריאניות ציינו ארבע דמויות וציינו גם משניים מרכזיים. 
לצפיה ב-'אה הנה הדמויות!משמאל לעלילה'
אה הנה הדמויות!משמאל לעלילה
08/10/2018 | 16:23
40
משום מה זכרתי שזה אמור להיות לצד הכותרות של העמוד למעלה ולא הסתכלתי בכלל בכיוון
לצפיה ב-'פרק 2 טוב התמכרתי'
פרק 2 טוב התמכרתי
07/10/2018 | 23:20
1
69
איזה יפות הסצנות עם אריק ולואיזה איך שלקח אותה לחוות סוסים שלו העניינים ביניהם מתקדמים ממש מהר אבל זה בסדר היא עדיין לא גילתה שהוא תכף קונה את המלון של סבא שלה מה גם שכבר מעכשיו מרגישים את הקיצוצים

ולמה חשבתי שזה קנגרו זה קנגורה! מגניב ממש הסצנות שמחיים את הבובה ושזה כביכול הדמיון של בבת'. היא אשכרה דמיינה שהבובה מזמינה אותה לגנוב מהחנות! חח איך הבובה הצביעה על הכיס שלה ואז היא שמה את זה שם אבל איזה חמוד עושים את זה ממש אהבתי.

מלאגטה הזה מתרמרן את כולם גרם לסנדרה אלנה לחשוב שהיא בהריון מאגינלדו רק כדי לשכנע אותה להצטרף לשוד וככה היא גם תשכנע אותו. עכשיו כל שנותר להם זה לשכנע את ז'וליו בטיימינג מושלם מבחינתם שהרי עומדים לפנות אותו ואת הדודות שלו מהבית כי הם לא שילמו את השכר דירה אגב היה משעשע הסצנה של הדודות של ז'וליו עם הכלב
לצפיה ב-'ואיך שכחתי לציין את כניסתה של מאדאם ז'נאט מטרה נוסטרה'
ואיך שכחתי לציין את כניסתה של מאדאם ז'נאט מטרה נוסטרה
08/10/2018 | 07:16
60
הפרק כבר ראינו אותה פה בתור אמא של מריה פיה,
גם פה הולכת להיות
לצפיה ב-'פרק 3 המשחק מתחיל'
פרק 3 המשחק מתחיל
08/10/2018 | 22:33
63
אחרי שמלאגטה והחברה תכננו לפרטי פרטים איך הולך להיראות השוד, נשף יום ההולדת של לואיזה יוצא לדרך-וגם השוד הגדול! מסכן ז'וליו עליו הכי העמיסו והוא הכי לא רצה את זה חח

אהבתי גם איך ששילבו קטעי הומורבאמצע הקטעים המותחים(והשווים!!)של השודאבל איזה תחכום..סנדרה אלנה נשלחת לפתות את אחראי האבטחה בזמן שמלאגטה פוגע במצלמות, ז'וליו ומלאגטה נפגשים בכספת, אגינלדו הגזור קולט שהביא להם את הסיסמא הלא נכונה חחח כולם נכנסים ללחץ ואז גם אחרי שהם מכניסים את הסיסמא הנכונה הם נתקלים במכשול בלתי צפוי! מכשול אלקטרוני. שמתבטל בלחיצה על הכפתור האדום שכמובן נמצא הרחק בפנים איך ידעתי שמלאגטה ישלוף את החץ מטרה שלו שהוא חורש עליו וכמובן המוקש הוסר וז'וליו מתחיל להעמיס את המזוודות דרך המעבר הסודי של המטבח(את הקטע הזה אהבתי במיוחד! מגניב שאף אחד לא ידע עליו)הרג אותי אגינלדו איך שברגע השיא שהיה צריך לקחת מז'וליו את המזוודות עם הכסף הוא נרדם בתוך האוטו ואיך שנבהל שז'וליו דפק על החלון

ועכשיו סיבוב שני עם שתי מזוודות הכסף הנוספות אבל כמובן שהיו חייבים למתוח אותנו עד הפרק הבא הפרקים של היום ומחר הכי משמעותיים ללא ספק עכשיו גם ברור למה יחשדו באריק בשלב מסויים לא סתם הוא נתקע במעלית דווקא ברגעי השוד! ובסוף הפרק בלית ברירה(מריה פיה הזאת)הוא כבר מגלה ללואיזה שקנה את המלון של סבא שלה, אותו מלון שתכננה לנהל בעצמה באחד הימים וההלם כמובן ניכר על פנייה חח מסכנה..

פדריניו ממש חסר רגישות לא רק שעשה את זה מאחורי גבה אלא גם תכנן ששניהם יעברו למחרת לארה"ב גם אחרי שידע שאריק מוצא חן בעינייה. נכון שעשה לה סוג של נשף פרידה מהמלון אבל עדיין, לגמרי חושב רק על עצמו. מעניין לראות את התגובה שלו כשיגלה שכל מה שתכנן ירד לטמיון
לצפיה ב-'האם זאת קומדיה?'
האם זאת קומדיה?
11/10/2018 | 02:59
1
19
לצפיה ב-'לא אבל יש לא מעט סצנות באווירה הומוריסטית שמשולבות'
לא אבל יש לא מעט סצנות באווירה הומוריסטית שמשולבות
11/10/2018 | 06:58
40
מה שהופך את הטלנובלה לעוד יותר שווה בעיניי

לצפיה ב-'פרקים 4-5 אחרי השוד הגדול פדריניו חוטף התקף לב!'
פרקים 4-5 אחרי השוד הגדול פדריניו חוטף התקף לב!
11/10/2018 | 17:51
35
ולואיזה מסרבת לדבר עם אריק אחרי שגילה לה שקנה את המלון של סבא שלההיא מרגישה שהוא בגד באמון שלה לאור העובדה שלא אמר לה דבר מסתבר שפדריניו לא שה תמים הוא גם רצה להערים על מס ההכנסה ושפשוט יברחו להם עם המטוס הפרטי. אבל לואיזה לא צריכה לכעוס על אריק כי כמו שהוא אמר לה אילה היו החלטות של סבא שלה למרות שהוא כן היה צריך להיות כנה איתה ולספר לה.

ואומנם השוד עבר בהצלחה עבור ארבעת העובדים הגנביםאבל גם בשלב השני שלו לא הכל עבר חלק חחח איך ז'וליו המסכן נשלח להגיש לפדריניו משקאות עם אותה עגלה שעלייה הם העמיסו את הדולרים ועוד נשבר לו גלגל, בנס לא עלו עליו! איך הוא כולו רעד וכולם חשבו שהוא פשוט שיכור כשלבסוף באמת השתכר מהלחץ וכאילו זה לא מספיק עוד המסכן נתקע במעבר הסודי אחרי שהעובדים הזיזו את המקרר של המטבח וחסמו איתו את הדלת בגלל הצינור מים שהתפוצץ חחחח הרבה ניסים קרו לחבורה הזו בכדי שהשוד הזה יצליח. מה שהם לא יודעים זה שמריה פיה היא היחידה שקלטה אותם! ואפשר להגיד שהם בעצם בידיים שלה... דווקא היא אבל בינתיים היא שותקת

אנטוניה ושותפה כמובן נקראים למשימה והחקירה מתחילה הרמז היחיד זה המשקפיים של "הגנב שנתפס במצלמה לפני שהתחיל לצבוע אותה" במקרה שלנו מלאגטה אבל ז'וליו הפיל את המשקפיים בבת' גנבה אותם ואריק לקח אותם ככה שהמסכן לא יודע מה מחכה לו לז'וליו יש בעיה כפולה עכשיו. גם ככה הוא מרגיש רע אחרי השוד, אז עכשיו ששמו אותו כעוזר של אנטוניה שיראה לה את המלון הוא בכלל מרגיש לא נעים שהרי הוא כבר התחיל לפתח רגשות כלפייה

יש משהו מוזר בבבת' מצד אחד כועסת על אבא שלה שאומר שככל הנראה ימכור את המלון כי ככה זה עובד בעסקים שלו, והיא מרחמת על העובדים ואף מתיידדת איתם, ובכללי מראה שאין לה שום עניין בדברים חומריים מצד שני היא כבר סחבה מהחנות ומהנשף תכשיטים וגם זוג משקפיים נורא קל להשליך את זה על הקנגורה "עשיתי את זה רק כי את ביקשת" אבל ברמת המציאות היא גנבה חחח.. ככל הנראה רוצים להציג לנו את בעיות האישיות של הדמות.

ולפי הסצנה האחרונה שאריק מכנס את כל העובדים קל לנחש שהוא בסוף לא יימכור את המלון אחרי חילופי הדברים עם בבת' ולואיזה, אריק הוא דמות ראשית טובה אבל לא מושלמת כי הוא עדיין עמוק בתור החומרי ופחות בריגשי, אבל לואיזה תעזור לו להשתנות

ורק עוד הערה אחרונה אהבתי את הכאפה שסנדרה אלנה העיפה למלאגטה אחרי שגילתה שעבד עלייה עם ההריון

חבל שרק אני מגיבה על הטלנובלה הבאמת מצויינת הזאת, מוזמנים גם לשתף רשמים מה אהבתם ומה פחות מעניין לדעת מה עוד צופים חושבים עלייה
שאלות, חדשות, בקשות
06/10/2018 | 23:39
5
19
שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'דנה פאולה בסדרה ספרדית חדשה עבור נטפליקס'
דנה פאולה בסדרה ספרדית חדשה עבור נטפליקס
06/10/2018 | 23:41
1
95
לצפיה ב-'והיא משחקת נפלא בתפקיד הנערה השחצנית'
והיא משחקת נפלא בתפקיד הנערה השחצנית
07/10/2018 | 06:58
61
יש לה 8 פרקים והם יצאו כולם לפני יומיים (ב5.10).

עלילת הסדרה - שלושה סטודנטים חדשים שמצטרפים לבית הספר מערערים את השלווה של בית הספר עד שזה נגמר בהתאבדות.
לצפיה ב-'פרומו ראשון לטלנובלה של טלויסה Ringo'
פרומו ראשון לטלנובלה של טלויסה Ringo
06/10/2018 | 23:42
1
93
רימייק לטלנובלה ארגנטינאית Sos mi hombre
לצפיה ב-'הסיבה היחידה שזה מעניין אותי היא ססר אבורה'
הסיבה היחידה שזה מעניין אותי היא ססר אבורה
07/10/2018 | 06:59
41
לצפיה ב-'לופיטה ג'ונס נגד טראנס'
לופיטה ג'ונס נגד טראנס
07/10/2018 | 03:10
78
מיס אוניברס שמוכרת לנו מאקסיה טוענת שאישה לא יכולה להשתוות לטראנסג'רית ולהתחרות במלכת היופי.
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
06/10/2018 | 20:07
14
16
לצפיה ב-'סילביה נבארו במגזין Estilo DF'
סילביה נבארו במגזין Estilo DF
06/10/2018 | 20:26
2
43
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 20:29
1
20
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 20:34
22
לצפיה ב-'חוסה רון במגזין Estilo DF'
חוסה רון במגזין Estilo DF
06/10/2018 | 20:41
2
34
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 20:53
1
14
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 21:04
11
לצפיה ב-'לודוויקה פלטה במגזין Estilo DF'
לודוויקה פלטה במגזין Estilo DF
06/10/2018 | 21:20
1
33
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 21:35
8
לצפיה ב-'מרקו פיגוסי במגזין GQ'
מרקו פיגוסי במגזין GQ
06/10/2018 | 21:38
32
לצפיה ב-'כוכבי גלובו בצילומי קליפ לסוף שנה'
כוכבי גלובו בצילומי קליפ לסוף שנה
06/10/2018 | 21:51
4
40
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 21:54
3
23
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 21:56
2
18
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 21:58
1
21
לצפיה ב-'על כל התמונות'
על כל התמונות
07/10/2018 | 23:48
6
לצפיה ב-'ספיישל סיום - אמא'
ספיישל סיום - אמא
04/10/2018 | 05:20
55
323
הסדרה הטורקית הכי מוצלחת שראיתי עד כה הסתיימה יום שלישי, היום השלמתי את הפרקים האחרונים. יותר מראויה להקדיש לה ספיישל לכבוד סיומה. הטלנובלה זכתה בפרסים וכך גם השחקניות הראשיות.
מה שמיוחד ויוצא דופן בטלנובלה הוא שאין סיפור אהבה או רומנטיקה קיטשית. מדובר בסיפור אהבה בין אמא לבת וההקרבה. אין ראשי זכר(לא...
המשך>>
הסדרה הטורקית הכי מוצלחת שראיתי עד כה הסתיימה יום שלישי, היום השלמתי את הפרקים האחרונים. יותר מראויה להקדיש לה ספיישל לכבוד סיומה. הטלנובלה זכתה בפרסים וכך גם השחקניות הראשיות.
מה שמיוחד ויוצא דופן בטלנובלה הוא שאין סיפור אהבה או רומנטיקה קיטשית. מדובר בסיפור אהבה בין אמא לבת וההקרבה. אין ראשי זכר(לא סינאן לא ראשי, גם לא עלי).

הטלנובלה היא בכיכובן של גנסו דרה(אזל, הסולטן) והילדה ברן גוקילדיז שכבשה את העולם עם המשחק שלה.

רציתי להגיב על הסוף ועל הסדרה אך לא אוכל להוסיף דמויות כרגע אז סבלנות.
לצפיה ב-'איזו קסומה הטלנובלה רוק סטאר ! על פרק הסיום'
איזו קסומה הטלנובלה רוק סטאר ! על פרק הסיום
04/10/2018 | 05:36
15
74
חבל שנגמר...
4.4 מתפרקת...
לאו קונה עסק ומפסיק לשיר (לתקופה)
יסמין מעצבת מצליחה
ניאה עם רמון 

ג'י וגיוליה בהיריון ..איזה סיום קסום התאומות מתוקות 
גם הבת של לואנה וניקולאו
והבן של מריזה שנשארת עם רמילדו אבי הילד.
ועוזבת את הקשיש העשיר

אווה וגורדו מתחתנים
דיאנה נוסעת לחול 
מצליחה שם ומתחתנת שוב
עם כפיל של ג'י

לאזארו בכלא
אלכס נהרג

טלנובלה מדהימה
חבל שהטלנובלה נגמרה!
לצפיה ב-'איזה כיף שעוד מישהו צפה'
איזה כיף שעוד מישהו צפה
04/10/2018 | 23:10
1
47
באמת טלנובלה קסומה וממש מהודקת בלי הרבה בלבולי שכל
מריחת הזמן היחידה שהיתה היה ההריון המדומה של דיאנה וגם אותו הצליחו לעבור יפה
אני שמחה שהסדרה הבאה היא גם מהשעה 6, הן יותר כיפיות וקצרות...שזה מאד חשוב.
לצפיה ב-'הן של הרצועה של שבע אבל כן הרצועות האילה הכי שוות גם לדעתי'
הן של הרצועה של שבע אבל כן הרצועות האילה הכי שוות גם לדעתי
05/10/2018 | 00:00
23
לצפיה ב-'למרות שנאלצתי לפרוש ממנה הייתי חייבת לראות את הפרק האחרון:]'
למרות שנאלצתי לפרוש ממנה הייתי חייבת לראות את הפרק האחרון:]
04/10/2018 | 23:49
11
70
+חצי מהפרק שלפני האחרון סגרו ממש יפה אני ממש מקווה שהיא תחזור לסיבוב שני אני רוצה להשלים אותה מאיפה שנאלצתי להפסיק! גי וז'וליה כאלה מושלמים ביחד מגניב שיש להם תאומות היה יפה גם איך שבסצנת הסיום כולם שרו עם גי אגב גי וז'וליה כבר נשואים נכון? אהבתי שנירמלו את דיאנה הרגו את אלכס וכלאו את לסארו יפה שניקולאו החלים וגם לו יש ילדה כשפרשתי הלהקה של הבנים רק הוקמה חבל שבסוף כל אחד פנה לדרך אחרת אבל מצד שני כנראה עשו את זה כדי שלזאקי תהיה קריירת סולו כמו אבא שלו היה יפה הסצנה שהוא וגי מקליטים שיר משותף לאלבום:] ז'וליה בסוף הוכנסה לכלא בשלב כלשהו? יפה לה איך שפרסמה ספר על כל מה שעברה

אגב לואיזה מהשוד הגדול אכן הייתה אמורה להופיע בפרק הזה כפרומואו שפספסתי משהו או שפשוט חתכו את זה.
לצפיה ב-'ז'וליה מתה בפרק 108'
ז'וליה מתה בפרק 108
05/10/2018 | 00:41
2
25
לצפיה ב-'יותר נכון לורנה '
יותר נכון לורנה
05/10/2018 | 00:42
1
20
לצפיה ב-''
05/10/2018 | 11:40
30
כן זה ידעתי עוד מהתחלה
לצפיה ב-'ז'וליה נכנסה לכלא ל2 דקות ויצאה משם די מהר'
ז'וליה נכנסה לכלא ל2 דקות ויצאה משם די מהר
05/10/2018 | 00:47
6
23
לצפיה ב-'ובאיזה שלב היא וגי התחתנו?'
ובאיזה שלב היא וגי התחתנו?
05/10/2018 | 11:40
5
38
כי הבנתי שזה לא היה בפרקים האחרונים לפי מה שקראתי בתקצירים
חשבתי שזה יהיה באחד משני הפרקים האחרונים
לצפיה ב-'בפרק האחרון עצמו'
בפרק האחרון עצמו
06/10/2018 | 00:28
1
15
לצפיה ב-'החתונה היחידה שזכורה לי מהפרק האחרון הייתה של אבא של דיאנה'
החתונה היחידה שזכורה לי מהפרק האחרון הייתה של אבא של דיאנה
06/10/2018 | 00:55
14
לצפיה ב-'הם התחתנו בפרק 118'
הם התחתנו בפרק 118
06/10/2018 | 04:43
2
25
אם אני זוכרת נכון.

לצפיה ב-'נייס..אז יחסית הרבה לפני הסוף'
נייס..אז יחסית הרבה לפני הסוף
06/10/2018 | 12:00
11
לצפיה ב-'הם התחתנו אחרי שז'וליה זוכתה'
הם התחתנו אחרי שז'וליה זוכתה
06/10/2018 | 14:56
21
ונגמר ההריון המזוייף של דיאנה, אאל"ט

לצפיה ב-'לצערי חתכו כנראה את הקטע הזה'
לצערי חתכו כנראה את הקטע הזה
06/10/2018 | 14:57
28
אבל השיר בסוף באמת מגניב
לצפיה ב-'סוף טוב הכל טוב '
סוף טוב הכל טוב
07/10/2018 | 07:05
34
אתמול השלמתי את הסוף. הייתי מוותר בכיף על 10 הפרקים האחרונים כי הם הרגישו לי מרוחים משהו אבל העיקר סיימנו.

ולאו רז'יס ואמא שלו יהיו הדמויות שאליהם אתגעגע הכי הרבה וכמובן שלא מזיק שלאו רז'יס נראה טוב
שאלות, חדשות, בקשות
03/10/2018 | 20:56
20
25
סופ"ש נעים לכולם
לצפיה ב-'דניאלה קסטרו נעצרה לאחר שגנבה בגדים בחנות שבארה"ב'
דניאלה קסטרו נעצרה לאחר שגנבה בגדים בחנות שבארה"ב
29/09/2018 | 20:23
1
136
השחקנית המקסיקנית שוחררה בערבות
https://www.debate.com.mx/show/daniela-castro-dete...
לצפיה ב-''
30/09/2018 | 15:35
58
חח מה נסגר איתה
לצפיה ב-'טלויסה מתכננת רימייק לדונה פלור ושני בעליה הברזילאית'
טלויסה מתכננת רימייק לדונה פלור ושני בעליה הברזילאית
01/10/2018 | 16:11
63
כזכור הסדרה שודרה בויוה פלטינה בזמן חיתוליה ועכשיו טלויסה מתכננת לה רימייק.

עדיין לא אושרו הראשיים ויש כל מיני שמועות.

המפיק הוא אדוארדו מסה שזה הפרוייקט השני שלו שהוא מתכנן באופן בלעדי כשלפני כן עבד עם רוסי אוקמפו בכל הטלנובלות שלה.
לצפיה ב-'למי שיש נטפליקס'
למי שיש נטפליקס
01/10/2018 | 21:33
2
97
אישה רעה עם ארסלי ארמבולה, la casa a al lado עם מריצה רודריגז לפני שהפכה לשרה וגבריאל פוראס הבלתי נסבל,  ותשוקת הנצים עלו היום לשירות נטפליקס של ישראל עם תרגום בספרדית ואנגלית.

מבחינתי - הזדמנות פז להשלים את אישה רעה ואת la casa a al lado.

כדי להגיע לתכנים האלו, צריך לעשות את שפת הממשק באנגלית. בעברית הם לא יופיעו.
לצפיה ב-'בלי כתוביות בעברית? '
בלי כתוביות בעברית?
01/10/2018 | 21:54
1
53
בפרטנר TV נותנים נטפליקס לחצי ראשונה בחינם ואת הסרטים היה אפשר לראות עם כתוביות בעברית ואבא שלי מצא לעיתים רחוקות אפילו סרטים עם כתוביות ברוסית. 
לצפיה ב-'לא'
לא
02/10/2018 | 00:16
51
וכמו שאמרתי, אפשר לראות את הסדרות רק בשפה האנגלית של הממשק.
לצפיה ב-'טלויסה התחילו לצלם טלנובלה חדשה Puro flow'
טלויסה התחילו לצלם טלנובלה חדשה Puro flow
03/10/2018 | 21:18
2
87
רימייק לטלנובלה קולומביאנית מצליחה La Reina Del Flow
בתפקידים ראשיים ישחקו מישל רנו ומנה דה לה פארה, למדא גרסיה בתפקיד רשע, ועוד ישחקו גם ברנדון פניצ'ה ופולו מורין.
מצורף טריילר של המקור
לצפיה ב-'נראה לא רע'
נראה לא רע
06/10/2018 | 12:04
25
רק הייתי מעדיפה את זה הפוך-שלמדא גרסיה יהיה הראשי ומנה דה לה פארה הרע
לצפיה ב-'קראתי את העלילה של הגרסה המקורית'
קראתי את העלילה של הגרסה המקורית
08/10/2018 | 00:34
13
יהיה בזה מוזיקה
לצפיה ב-'פירסמו את הפוסט שלי'
פירסמו את הפוסט שלי
05/10/2018 | 20:05
5
44
רק חבל שלא פירסמו את המעודכן יותר ששלחתי להם, יש קצת לא מעודכן
לצפיה ב-'והשיא שהם בסוף מציעים לנו לשלוח להם פוסטים למייל '
והשיא שהם בסוף מציעים לנו לשלוח להם פוסטים למייל
05/10/2018 | 20:14
1
45
שהם קוראים במקרה הטוב פעם בחצי שנה. אני אפילו לא מקווה לפרסום פוסט ההמשך שלי על ריימקים של טלוויסה, הם יגיעו אליו אולי בעוד שנה אם בכלל. הרי כבר הוכח שהם בקושי מסתכלים על המייל שלהם והם אפילו אמרו להדר שעדיף לפנות אליהם בפייסבוק כדי לקבל מענה.
לצפיה ב-'אני מתכתבת איתם בצ'אט של הפייסבוק'
אני מתכתבת איתם בצ'אט של הפייסבוק
05/10/2018 | 20:31
36
אני אפילו שלחתי להם פוסט אחר או שלא קראו או שהפוסט רגיש מידיי בנושא שחקנים שמתו בגיל צעיר כמו הנושא של שחקנים שנלחמו בסרטן וחלקם ניצחו את המחלה וחלקם לא שענו לי שלא יכולים לפרסם פוסט כזה.
לצפיה ב-'חבל על סרחיו גוירי ואזלה רובינסון מקווה שישובו לטלויסה בקרוב'
חבל על סרחיו גוירי ואזלה רובינסון מקווה שישובו לטלויסה בקרוב
06/10/2018 | 12:26
2
38
לגבי אריאדנה לא כאב גדול
ואם החליטה לעזוב גם את הרשתות החברתיות מה טוב!
חמודה אחותה של סוריה וגה
ומזל טוב לז'קלין!
לצפיה ב-'בימים אחרונים מסתובבת ידיעה עצובה שלז'קלין'
בימים אחרונים מסתובבת ידיעה עצובה שלז'קלין
06/10/2018 | 14:41
1
49
יצאו תוצאות בדיקות מדאיגות וייתכן שהתאומות שלה בעלות תסמונת דאון
לצפיה ב-''
07/10/2018 | 23:45
11
מזכיר איך בהריון הראשון שלה תאום אחד לא שרד:[
לצפיה ב-'גבריאל סוטו מצטרף למשפחה של בעלי 2'
גבריאל סוטו מצטרף למשפחה של בעלי 2
05/10/2018 | 22:47
4
57
לצפיה ב-'במקום דניאל אראנס? '
במקום דניאל אראנס?
06/10/2018 | 00:29
1
26
לצפיה ב-'לא בדיוק אבל יהיה לו תפקיד של טוב לפי מה שאומרים שם'
לא בדיוק אבל יהיה לו תפקיד של טוב לפי מה שאומרים שם
06/10/2018 | 12:05
29
לצפיה ב-'מגניבב'
מגניבב
06/10/2018 | 01:00
24
לצפיה ב-'אם הוא יחזר אחר זוריה וגה אז זה יהיה מגניב'
אם הוא יחזר אחר זוריה וגה אז זה יהיה מגניב
08/10/2018 | 00:31
19
כי הם כיכבו בעבר בטלנובלה.
לצפיה ב-'באהבה אין חוקים '
באהבה אין חוקים
02/10/2018 | 16:42
2
27
לצפיה ב-'עד פרק 67 - העיוור עושה מקרלוס קרקס '
עד פרק 67 - העיוור עושה מקרלוס קרקס
02/10/2018 | 17:14
39
הוא מלחיץ את קרלוס בנושא הלבנת הכספים ואף דורש שלא יעסוק בעניינים אחרים, כשקרלוס מסביר שעליהם להסתיר את זה שהוא עובד בשבילו. גם בנחמין השאפתן חושב שהוא במקום קרלוס לא היה עושה בעריכת דין כשעוברים לפניו כל כך הרבה סכומים להלבנה והוא מקבל חלק נכבד, וזאת לאחר שעורכת הדין של ויסנטה שמואשם ברצח אחיה הקטן של חברתו ופציעת החברה שטוענת שהרוצחת היא החברה שרצחה את אחיה וכשקרלוס טוען שלא היה מניע היא טוענת שויסנטה ניהל רומן גם עם אם הילדים, והעיתונות מדברת על איך שנהפכו הקלפים במשפט ובנחמין טוען שקרלוס לא היה צריך לקחת מלכתחילה את התיק וגם העיוור חושש שקרלוס לא יהיה מרוכז בענייני ההלבנה. העיוור מצידו גם מאלץ את קרלוס לשחרר את מי שגבה בשמו דמי חסות ופצע מישהו תוך כדי ומבהיר לקרלוס שהוא עבד שלו ולא מאפשר לקרלוס לסרב. הוא גם מבקר את קרלוס לעיתים תכופות למרות שקרלוס טוען שזה יכול לעורר חשד.

אבל השיא כשהעיוור בא להודיע לקרלוס שפתר לו את הבעיה ומראה לו כתבה בעיתון על מותה של עורכת הדין, קרלוס זועם ודורש מהעיוור לא לפעול כך, אך העיוור מתעקש שניצח לו את המשפט ופינה אותו לענייניו. וקרלוס אכן מנצח את המשפט לא בזכות העיוור, כי העורך דין האחר לא פחות טוב, אלא כי אימלדה פצועה קשה בצוואר והטענה שביקשה לפצוע אותה כדי שיראה כשוד נראה מופרכת כי היא פרפרה בין החיים למוות, גם האם מכחישה בתוקף שניהלה רומן עם החבר של אחותה וגם בחבל שבו הילד נחנק יש חתיכות עור של ויסנטה וויסנטה מורשע ומקבל 60 שנה כשהוא מתחנן בפני אימלדה שתספר את האמת. קרלוס שם לב לסתירות בין מה שסיפרו לו לעדותה של אימלדה במשפט וגם שומע מאימה שאכן ניהלה רומן עם ויסנטה וקרלוס מבין שאימלדה ביקשה מויסנטה לרצוח את אחיה כדי לנקום באימה וטוען שתפקידו לא לשפוט אותה, אך מקווה שתוכל לחיות עם מה שעשתה. ואימלדה מבקרת את ויסנטה ומתברר לצופים שויסנטה דיבר אמת, אם כי לא לגמרי כי עם עורכת הדין הראשונה הוא טען שהוא חף מפשע ואימלדה היא הרוצחת, עם עורך הדין השני טען שאימלדה הייתה שותפתו לרצח ואחר כך כשהורשע טען שוב שהוא חף מפשע. בביקור בכלא אימלדה מודה שעשתה זאת כדי להתנקם בו ובאימה. היא ואימה מוכרות את הבית ועוזבות הרחק. 

אלנה באה עם הילדים לבקר את ריקרדו ומוצאת את אלחנדרה חצי עירומה ובתגובה מונעת מריקרדו לראות עם הילדים שגם כועסים עליו ומצליחה להסית את פדריקו נגד ריקרדו, בעוד נטליה מתעקשת על קשר עם אביה. היא פונה לקרלוס ומספרת לו על כך וקרלוס מופתע שאלחנדרה מנהלת רומן עם ריקרדו ומוציא לאלנה צו הרחקה לריקרדו ממנה ומהילדים. אלחנדרה מחליטה מנסה לדבר בהגיון עם אלנה, אך כשהיא לא מצליחה להסביר לאלנה שהיא משתמשת בילדיה לנקמה אישית ופוגעת בהם ואלנה אומרת לה שרק אם תיפרד מריקרדו יוכל לראות את הילדים, אלחנדרה מחליטה להיפרד מריקרדו כדי שיוכל להילחם על ילדיו, ריקרדו מבקש בקשה לאימוץ עם ויקטוריה כי לא יכול לייצג את עצמו וויקטוריה אומרת שאכן לא כדאי שינהל קשר בזמן המשפט. ריקרדו מבקש צו הגנה ומגלה שקרלוס הוציא לו צו הרחקה. בינתיים קרלוס משכנע את אלחנדרה לצאת לאכול כדי שתעזור לו עם התיק של אימלדה לפני הכרעת המשפט, והיא מספרת לו שניהלה רומן עם ריקרדו, קרלוס מנצל את המצב כדי לשחק את התמים ולטעון שאלנה פנתה אליו בלי שידע למה היא כל כך זועמת ורוצה להרחיק את ריקרדו מילדיה ומצליח לשכנע אותה וכשריקרדו מתעמת עם קרלוס אלחנדרה מגינה עליו ומתעקשת על הגרסה של קרלוס. 

לאונדרו ורוברטו רואים כמה סבל קרלוס גורם לריקרדו ובאים לקרלוס וטוענים שזה לא אתי כשהם מייצגים אותו הוא פועל נגד ריקרדו, ושיבחר או שהוא יפסיק לייצג את אלנה או שהם יפסיקו לייצג אותו, וקרלוס מסכים להפסיק לייצג את אלנה, אך שולח עורך דין ממשרדו לעשות את זה כשהוא ינחה אותו. הוא מבין כמה טובה ההגנה של לאונרדו ורוברטו ולא מוכן להפסיד אותה. בהכרעת המשפט של אימלדה פדרו בא להחמיא לקרלוס וקרלוס לא מבין כי הוא לא מכיר אותו, אך זה הארוס של פטריסיה שמכיוון שהיה במלון, בטח יודע שלפני חתונתם המתוכננת היא שכבה איתו.  

פדרו עוקב אחרי טטאינה ברחוב והיא פונה לחואן וחואן מבקש שיציבו לה שוטר להגנה אך בינתיים משכנע את אימו לתת לה ולבנה מכסה בביתם עד שיציבו לה שוטר. אימו לא אוהבת את זה, אבל מרצה את בנה. כשאימו לא נמצאת פר מבקרת את חואן ואימו וטטיאנה מספרת שלנה אצלו ופר זועמת, היא מאשימה את חואן שטטיאנה חשובה לו מדי והוא לא מצליח לשכנע אותה שאין לו רגשות רומנטיים אליה והיא עוזבת אותו ומסרבת ליצור לענות כשהוא מתקשר אליה. הוא שופך את הלב בפני רוברטו שטוען שהתאהבות זה דבר רע וכשטטיאנה מציעה לדבר עם פר, רוברטו מגלה מה קרה וטוען שחואן מוערב מדי רגשית בתיקים וזה לא בסדר. לטטיאנה מציבים שוטר ובמועדון פדרו מתעקש לרקוד איתה והיא מסכימה, אך נראה שהיא מתכוונת לדווח על כך. 

בחורה נעצרת לפתע כשבמכונית של החבר שלה שהיא הייתה על ההגה נמצאים סמים ואחותה שראתה את אוליביה בטלוויזיה מהקטע של ארתורו ומבקשת עזרה והיא מעבירה את התיק לרוברטו. רוברטו מבין שהחבר ניצל אותה וחואן נשלח לברר אם היו מקרים דומים ואכן מגלה שעוד שלוש נשים הואשמו בסחר בסמים וטוענות שהן חפות מפשע. הוא מבקר שתיים מהן או את שלושתן ומראים לנו רק שתיים שטוענות שהן חפות מפשע וכשהוא מראה תמונה של החבר כל אחת מוסרת שם אחר. אך חואן מבחין בכך שבכל השמות שהוא הציג לבנות שרימה השם מתחיל בא' ושם המשפחה במ' והם מסיקים שאלה ראשי התיבות של שמו ושם משפחתו. 

לאונרדו מגלה שאוליביה יוצאת עם אלן ואומר לויקטוריה שאסור לה כי הוא אחד החשודים ברצח פטריסיה, ויקטוריה רואה שאוליביה מתלהבת מאלן ומספרת לה על החשדות של לאונרדו אך היא לא מאמינה. היא מתייעצת עם אלחנדה ואלחנדרה מספרת שהיה במלון בליל הרצח ולא סיפר זאת וזה התגלה במשפט והוא זה ששכר את נערות הליווי, אך לא אלחנדרה ולא אוליביה לא מאמינות שהוא הרוצח. לאונדרו מתעקש לחקור יותר על אלן, אך כשהם מציגים את ממצאי החקירה בפני אלונסו הוא מתעקש שהמידע על החבר והארוס של פטריסיה יכול להניב יותר תוצאות.

לאחר שאלונסו מדיח את השופט מרופו וגורם למעצרו פונה אליו מישהו שטוען שראש המועצה שלהם גונב את כספם ולתושבים אין כלום. אלונסו בוחר לעזור לחשוף את השחיתות ומציע להחתים עצומות להדחתו בפני הקונגרס. הוא מבקש מבנחמין לחקור על אותו ראש מועצה, אך קרלוס מלחיץ את בנחמין עם הלבנת הכספים והוא מבקש עזרה מלטיסיה. בישיבה בנחמין חושף איך ראש המועצה העביר כספים מחשבונות העירייה לחשבונו הפרטי וחשבון משפחתו וכשלטיסיה נשאלת במה עסקה הוא טוען שעסקה בעניין אחר ולטיסיה זועמת על הקרדיט שבנחמין לקח על עבודתה והוא מתעקש שלא יכל לספר שביקש את עזרתה כי זה היה פוגע בקשר שלו עם אלונסו, לטיסיה מרגישה מנוצלת ואומרת שלא תעזור לו יותר, אך בנחמין מתעקש שזה ישתלם לשניהם. 

מפיק מפורסם נפטר מהתקף לב ומסתבר שמי שהביאה אותו לבית חולים הייתה המאהבת שלו שיש לה ילד ממנו ואישתו באה ומתעמתת איתה וטוענת שלא תיתן דבר לה ולבנה והמאהבת פונה לריקרדו, מסתבר שהתיק קשה כי ארמנדו המפיק לא הספיק להכיר בילד והוא לא נושא את שם משפחתו והוא גם לא כתב צוואה. ריקרדו מנסה לדבר בהגיון עם אשתו אך ללא הועיל ונאלץ לפנות להליך משפטי. אישתו של ארמנדו פונה לקרלוס, וכאן בניגוד לאלנה, קרלוס נזכר במה שכתבה רנת שהוא עורך דין פלילי ורוצה להעביר את התיק לעורך דין אחר ממשרדו אך כשהוא שומע שריקרדו מייצג את המאהבת הוא מתלהב לייצג את האישה כפי שהיא מבקשת כי למרות שקרלוס חסר אתיקה נראה שיש מוניטין של עורך דין מעולה ולכן האישה רצתה דווקא אותו. ואז גם אלן מזכיר לקרלוס שזה לא התחום של קרלוס, בניגוד לתיק של אלנה שכשקרלוס סיפר שהחברים של ריקרדו באו לתמוך בו ולטעון שלא ייצגו אם ייצג את אלנה, ואלן ביקש שלא ייכנע לאיומים וימשיך לייצג ואז קרלוס אמר שיעביר זאת לעורך דין אחר. 

קרלוס משיג צו הגנה ומנסה לדבר עם ילדיו אך אלנה לא נותנת להם לדבר וגם רק נטליה רוצה לדבר איתו ופדריקו בכלל לא רוצה קשר איתו. בינתיים לטיסיה לוקחת את אלנה לבילוי והיא מכירה גבר ומתלהבת ממנו ומבלה איתו וכשהיא חוזרת הביתה נטליה רואה אותה כשהיא כל כך שיכורה שהיא בקושי עומדת על הרגליים.
לצפיה ב-'עד פרק 70 - קרלוס הופך למפלצת '
עד פרק 70 - קרלוס הופך למפלצת
03/10/2018 | 22:05
33
קרלוס מציע לריקרדו הסדר בנוגע לאישה ומאהבת, הסדר דבילי של פיצוי חד פעמי שלא יאפשר לפרנס את הילד כל חייו, וריקרדו דוחה בבוז את ההצעה ואז קרלוס בא לספר לאלחנדרה שריקרדו לא אובייקטיבי וסירב להסדר לפני שבכלל שמע מה הוא מציע בגלל כעס אישי עליו, אלחנדרה מאמינה לקרלוס ובאה למחות בפני ריקרדו שלא מפריד בין משפט לעניינים אישיים והוא המום באיזו קלות היא קונה את הגרסאות שלו והם רבים. 

כמו כן אישתו של המפיק באה לפנות את המאהבת והילד שלה מביתם כי הבית רשום על שם בעלה והיא היורשת ובפגישת גישור מסתבר שעל הזוועה הזאת אחראי קרלוס שהנחה אותה, גם בלקוחות של ריקרדו הוא מתעלל כי הם לקוחות של ריקרדו וגם בילד קטן שנשאר ללא קורת גג. כמו כן הם קרלוס ואישתו של המפיק מתנגדים להוצאתו מהקבר לצורך בדיקת ד.נ.א וקרלוס לועג לריקרדו שלא הצליח להילחם על ילדיו והם כמעט מתקוטטים באולם. ריקרדו בא לקרלוס עם הצעה שאם אישתו של המפיק תסכים שבתה תעבור בדיקת ד.נ.א הוא יוותר על הוצאה מהקבר, נראה מה קרלוס יעשה עם זה. 

אלנה המומה לקבל את התביעה של ריקרדו למשמורת על הילדים והיא באה נואשת לקרלוס שנאלץ לספר שלא ייצג אותה והיא כועסת וחושבת שזה בגלל אלחנדרה, אך הוא מבהיר שלאונרדו ורוברטו אמרו שלא ייצגו אותו בתיק שלו, ואלנה מוחה על שנכנע למשרדי ווגה וקרלוס מסביר שהוא ינחה עורך דין אחר. והם שולחים את הילדים לפסיכולוג ומסתבר שזה פסיכולוג שעובד עם קרלוס והמשרד שלו והכוונה היא שהפסיכולוג יעוות את דברי הילדים ויציג דו"ח כאילו ריקרדו מזיק להם.

ויקטוריה מגישה בשם ריקרדו עתירה, אבל הם אובדי עצות, כי מבחינה חוקית אין לריקרדו שום זכות על הילדים, שאינם ילדיו והוא לא אימץ אותם חוקית קודם והם לא נושאים את שם משפחתו. ובמשרד עורכי הדין נואשים שאין חוק שיכול להגן על המצב של ריקרדו. 

קרלוס פותח את הקרן ומבקש מבנחמין לרשום הוצאות כדי להצדיק את הלבנת הכספים לעיוור ולאלונסו בנחמין נאלץ להגיד שלא עובד על שום תיק ואלונסו מבקש ממנו לעזור לו בתיק של ראש העיר, בנחמין מסרב ודורש בתמורה להפוך לשותף, אך אלונסו מבהיר שלא מדובר בבקשה אלא בהוראה ואם הוא לא מרוצה הוא יכול לעזוב ובנחמין מודיע שייחפש משהו אחר ואלונסו אומר שיהיה עליו להודיע מראש כדי שייחפש מחליף. אלונסו מוזמן לכנס והוא מלחיץ את בנחמין לעבוד על התיק ובנחמין מבקש להיעזר בעורך דין ואלונסו מאשר לו. 

חואן מנסה להשלים עם פר לאחר ששר לה סרנדה ופר התלהבה אך היא אומרת שעדיף שיהיו ידידים כי אז הוא לא יישקר לה, הוא מסביר את העניין עם טטיאנה, ואז בדיוק טטיאנה מתקשרת לאחר שפדרו נעצר וחואן מסרב לבוא, אך פר אומרת לו שיבוא והיא מבינה כמה זה חשוב לו ועליה להחליט עם היא רוצה קשר כזה והם לא מצליחים להתפייס. אימו של חואן מרגיעה אותו שאם היא רוצה שיישארו ידידים הקשר חשוב לה. לפדרו יש הגנה של עורך דין והוא שומר על זכות השתיקה והצהרה בכתב ורק לוקחים ממנו דרכון. רוברטו ולאונרדו רוצים שחואן לא יהיה כל כך מעורב רגשית ורוברטו מחפש את טטיאנה במקומו ומספר לה ששחררו את פדרו ומסביר שימשיכו להגן עליה ובינתיים רוברטו שומע מרקדנית אחרת שטטיאנה מסבכת אנשים ומפילה עליהם אשמה ומשחקת את הקורבן. 

כדי להגן על ג'ייסל רוברטו מתחקר אותו כמו כאילו היה התובע וכשהיא מודה שנהגה ברכב מלא קוקאין, חואן מבהיר שבדו"ח בכלל היה הרואין, מה שמוכיח שלא היה לה מושג מה היה בתא המטען ואין טביעות אצבעות שלה לא על הסמים ולא על תא המטען אלא רק על ההגה. הם גם מציגים נשים אחרות שנעצרו באותן הנסיבות. ג'ייסל משתחררת על תנאי ועליה לבוא לחתום כל שבוע. רוברטו מנחה את חואן להגיש ערעור על שתי הנשים שגם רומו על ידו והם יעבדו ביחד על שלושת התיקים. רוברטו מתחקר את ג'ייסל על החבר שלה ומגלה שהוא דאג לגופו ולפי כך חואן מחפש בכל מכוני הכושר איפה רשום אדריאן מארין ומוצא אחד ומציגים לו את אדריאן שלא מזהה אותו וזועם וחואן ממציג סיפור על שנפגשו כשהיו שיכורים, חואן מספר לרוברטו ואדריאן נעצר ביציאה ממכון הכושר והוא מאיים על חואן ורוברטו מזהיר אותו שיוסיף לו שנים על איום על עורך דין. 

לאונרדו מתעקש לתחקר את אלן ומטיח בו שהסתיר את ששהה עם טטיאנה במלון וגם מזכיר לו איזה עבודה עלובה עשה עם נורה, מה שמראה שהוא עורך דין גרוע שחי בצלו של קרלוס וזה בטח לא נעים. כשהוא מבחין בתוקפנות מצד אלן הוא מבקש מאוליביה לנצל את הקשר שלה עם אלן כדי לברר אם קינא בקרלוס ואם ייתכן שהפליל אותו. אוליביה נפגעת מעצם ההצעה ומטיחה בלאונרדו שמנסה לנצל אותו וטוענת שהיא מאוהבת באלן ולא תעשה זאת. רוברטו וריקרדו חוגג את מעצרו של אדריאן ושמים לב שלאונרדו לא חוגג והוא מספר על הריב עם אוליביה ורוברטו שואל אותו אם מה שהכאיב לו זה שהיא כעסה או זה שהיא מאוהבת.

אלחנדרה, ויקטוריה ואוליביה נפגשות בקשר לעמותה ואוליביה מספרת על איך שלאונרדו ניסה לנצל אותם וויקטוריה טוענת שהוא הגזים וגם אלחנדרה אומרת שטוב מאוד שאמרה ללאונרדו איך היא מרגישה. 

גוסטבו מצליח להתקרב לאיסבל על ידי קניית ארוחת ערב כשהוא מבקר את בנו ויציאה משותפת שלהם לסרט והוא מרגיש שלאט לאט הוא מצליח לכבוש אותה מחדש. 
לצפיה ב-'סופסוף פורסמו הטריילר והעמוד של השוד הגדול'
סופסוף פורסמו הטריילר והעמוד של השוד הגדול
02/10/2018 | 18:17
10
108

טוב שנזכרו
סך הכל יומיים לפני העלייה לשידור,
בנוסף לא ברור למה יש בגלרייה רק 4 תמונות
וגם לא הבנתי למה עיוותו בתקצירים את השם של הבת של הראשי,
לא קוראים לה בבצ'י השם המלא זה אליזבת' והקיצור בבת'.
נכון שבפורטוגזית שומעים את זה כ-צ' בסוף אבל בתרגום לעברית זה אמור להיות ת' ובטח שלא שומעים שום יוד בסוף: Elizabeth Bebeth
אגב תהיה לה דמות מעניינת
לפחות את הטריילר עשו מושקע ומפורט
מחכה שיתחיל כבר
לצפיה ב-'וכבר יש תאריך ירידה של אהבה לאור ירח מהתאר ה-31.12'
וכבר יש תאריך ירידה של אהבה לאור ירח מהתאר ה-31.12
03/10/2018 | 01:42
5
52
מה שאומר שלאורך כל השידור השני בויוה וכמעט חודש אחרי, הסדרה תהיה גם באתר. פעם ראשונה מאז שמנקשה וחליל שודרה פעמיים ברצף שבאתר יהיו כל פרקי הסדרה בזמן שהיא משודרת שוב בקצב של ויוה פלוס. 
לצפיה ב-'לי זה כבר לא משנה כי בסוף החלטתי לוותר עלייה'
לי זה כבר לא משנה כי בסוף החלטתי לוותר עלייה
03/10/2018 | 07:24
4
53
בניגוד לתקופתיות לטיניות נראה שלתקופתיות קוריאניות אין לי חיבור טבעי חח למרות שיכול להיות שאם היה מדובר בתקופה פחות קדומה אולי כן הייתי מתחברת יותר. אבל זה נראה פשוט יותר מידי ווירדי וכבד כזה.
לצפיה ב-'דווקא הסדרה מתרחשת בסוף המאה ה-18 '
דווקא הסדרה מתרחשת בסוף המאה ה-18
03/10/2018 | 15:50
3
32
אבל בשביל קוריאניות זה לא כל כך משנה כי גם בתחילת המאה ה-18 עדיין נראה להם ברברי לעשות ניתוח של לחתוך איברים ורק בסוף המאה ה-19 הם למדו להשתמש בנשק חם. כך מהמאה ה-15 ועד המחצית השנייה של המאה ה-19 כל תקופתית קוריאנית היא בערך אותו דבר.

לי הסדרה לא נראתה כבדה, אבל בכל מקרה מקווה שאם יחזירו את היהלום שבכתר או את הנסיך שלה תצליחי להתחבר. 
לצפיה ב-'אתה בטוח? זה נראה ממש עתיק'
אתה בטוח? זה נראה ממש עתיק
03/10/2018 | 16:21
2
30
הבנתי שממלכת ג'וסון נוסדה לפני מלא זמן השאלה כמה זמן היא נמשכה.
בכל מקרה כמו שכבר ציינתי במקומה אצפה בחיים הראשונים שלי שנראית ממש אחלה
לצפיה ב-'כן הקוריאניות התקופתיות כולן נראות עתיקות '
כן הקוריאניות התקופתיות כולן נראות עתיקות
03/10/2018 | 18:03
1
21
ג'וסון נוסדה במאה ה-15 ונמשכה עד לכיבוש היפני בסוף המאה ה-19. גם גיבור במאה ה-19 לא נראה כל כך מודרנית למרות שזאת התקופתית היחידה מאלה ששודרו שבה היה שימוש בנשק חם וגם גם בה הנשק החם היה חדש לג'וסון.

לכן לא פלא שהיהלום שבכתר מהמאות ה-15 וה-16 והמלך סאן מהמאה ה-18 נראו, הקוריאניות היחידות מאלה ששודרו שבהן היו יותר מ-30 פרקים היו די דומות מבחינת הלבוש. 

וכל הקוריאניות התקופתיות ששודרו בערוצי ויוה היו של תקופת ג'וסון.
לצפיה ב-'פשש אז תקופת ממלכת ג'וסון נמשכה ארבע מאות שנה '
פשש אז תקופת ממלכת ג'וסון נמשכה ארבע מאות שנה
03/10/2018 | 19:16
8
לצפיה ב-'דווקא זה העברית הנכונה'
דווקא זה העברית הנכונה
03/10/2018 | 10:27
3
57
בשובל של שקרים לאשתו של פליקססססססס קראו אדיצ'י (Edith). כן.
לצפיה ב-'אני זוכרתוזו אותה טעות של המתרגמים'
אני זוכרתוזו אותה טעות של המתרגמים
03/10/2018 | 15:31
2
38
התרגום בעברית היה צריך להיות אדית' ולא אדיצ'י בקיצור המתרגמים לא ממש עושים חסד עם שמות שנגמרים בהברה הזו חח
לצפיה ב-'בעברית המודרנית לא משתמשים בת''
בעברית המודרנית לא משתמשים בת'
03/10/2018 | 15:47
1
29
אנחנו עוד צריכים להודות שמתרגמים לנו אלנדרו ואלחנדרה ולא מחליפים את זה לאלכסנדר ואלכסנדרה כי בחיים גנובים בערוץ הרוסי, אלחנדרה נקראה אלכסנדרה. גם ויטוריה זה באמת ויקטוריה בפורטוגזית, או שגם זה עיוות בתרגומים של ויוה? 
לצפיה ב-'בתרגומים כן ובמקרה הזה גם ת רגילה הייתה עדיפה על צ' שזה'
בתרגומים כן ובמקרה הזה גם ת רגילה הייתה עדיפה על צ' שזה
03/10/2018 | 16:18
34
בעצם שינוי של המילה המקורית.
לגבי שאר הדוגמאות שנתת זה כבר משהו אחר, אני לא אומרת שצריך לעברת את השמות אלא לתרגם בצורה נכונה בהתאם למילה המקורית ולא רק על סמך שמיעה. בגלל זה אין סיבה שויוה יתרגמו את ויטוריה לויקטוריה:)
לצפיה ב-'מקרה חמור פי כמה ממקרה התאומות סובול בבאהבה אין חוקים '
מקרה חמור פי כמה ממקרה התאומות סובול בבאהבה אין חוקים
02/10/2018 | 16:42
68
אז מה שנראה כשוד שרצחו ילד ופצעו אנוש את אחותו, מסתבר שהחבר של אחותו הוא עשה זאת כפי שהאם טענה, אך מסתבר שהבת אימלדה הייתה מתואמת איתו, כי מסתבר שעורכת הדין צדקה ואימלדה אחראית לרצח אחיה הקטן, אם כי ויסנטה החבר לא תמים כמו שניסו להציג אותו עורכי דיניו כי את העבודה השחורה של הרצח הוא עשה והוא גם שינה גרסאות בהתחלה טען שהיא הרוצחת ואחר כך שהם שותפים לרצח. מסתבר שהכול קרה כי ויסנטה ניהל מערכת יחסים עם האם והבת. 

קרלוס העורך דין ניסה לשכנע את האם לספר לביתה את האמת, לאחר שזה עלה במשפט למקרה שיש הוכחות, אך היא התביישה מאוד ואימלדה שיחקה היטב את תפקיד התמימה שלא ידעה כלום, כך שהיו נגדה רק המילים של ויסנטה וקרלוס הצליח להגן עליה עם פציעתה בצוואר שלהראות שאף אחד לא יבקש שיפצעו אותו אנוש, ויסכן כך את חייו, כך שנראה שהיא גם לא שפויה במיוחד וגם אני קיוותי שפציעה כזאת לא יכולה להיות מרצון. וגם הטענה של ויסנטה שאימלדה חיבקה את אחיה כדי להקל עליו את עבודת החניקה לא הייתה מגובה בממצאי הניתוח לאחר מוות. אבל אימלדה באה לבקר את ויסנטה בכלא לאחר שכל טענות קרלוס, האם והבת התקבלו והוא נידון ל-60 שנות מאסר והודתה שתכננה הכול כדי לנקום בו ובאימה, שאימה תאבד את בנה הקטן והיקר והוא את החופש שלו בגלל שבגדו בה. קרלוס לא עושה מה שעשה רוברטו ובעצם גם כאן קשה לזעזע כל כך את האם שביתה ידעה הכול ותכננה את רצח אחיה רק לפגוע בה. ובעצם אחרי שקרלוס משחרר גובה דמי חסות של העיוור, קטן עליו וכמובן שאומר שתפקידו לא לשפוט את אימלדה, מה גם שבנוסף עורכת הדין נרצחה על ידי העיוור כדי לעזור לקרלוס והוא שותק על זה, ובעצם העיוור לא עשה שום טובה, העורך הדין המחליף לא היה פחות טוב, אך כל הראיות לטובת אימלדה.

מקרה חמור שבעתיים, בגלל שמדובר בילד קטן והכול רק כדי לנקום באימו, שגם בישראל במקרה של סובול, שירי סובול שידלה את החבר שלה לרצוח את אחותה התאומה, אם כי לפי עיסקת הטיעון היא שידלה לגרום חבלה חמורה והוא שבחר לרצוח, שגם עד אז עד ששירי סובול הסכימה לעיסקת הטיעון רציתי להאמין בחפותה, במיוחד כשהתקשרות בהתחלה יומיים טענו שהיא תואשם רק בסיוע להסתרת ראיות לאחר רצח וברגע האמת הואשמה בתכנון הרצח.
לצפיה ב-'למה זה מופיע לי כל פעם אחרי שאני שולחת הודעה'
למה זה מופיע לי כל פעם אחרי שאני שולחת הודעה
29/09/2018 | 03:10
3
73
כאילו אני חסומה פה. וזה רק בפורום הזה אני מקבלת את ההודעה הזאת
לצפיה ב-'כי כנראה יש בעיה עם התגובה המהירה'
כי כנראה יש בעיה עם התגובה המהירה
29/09/2018 | 10:04
41
זה סתם מראה את זה... בפועל זה בכל זאת שולח את ההודעה כרגיל וזה בכל הפורומים לדעתי
לצפיה ב-'גם אצלי זה ככה'
גם אצלי זה ככה
29/09/2018 | 12:30
34
אבל דווקא כשאני לוחצת על אישור של הודעת החסימה זה שולח מהר יותר
ככל הנראה אחד מהבאגים של תפוז.
לצפיה ב-' אצלי בכלל תפוז לא נפתח כמה ימים '
אצלי בכלל תפוז לא נפתח כמה ימים
02/10/2018 | 23:14
19
בטלפון וטאבלט (לא היה לי מחשב זמין).
שאלות, חדשות, בקשות
26/09/2018 | 22:31
9
51
חג שמח
לצפיה ב-'ברנדון פניצ'ה(אקסיה) ומישל רנו(תשוקה וכח) הם הזוג הראשי'
ברנדון פניצ'ה(אקסיה) ומישל רנו(תשוקה וכח) הם הזוג הראשי
27/09/2018 | 21:25
107
בטלנובלה חדשה של טלויסה. מדובר ברימייק לטלנובלה קולומביאנית La reina del flow
לצפיה ב-'סוזנה גונזלס וארט דה לה טורה הופכים להיות ראשיים במשפחתו של '
סוזנה גונזלס וארט דה לה טורה הופכים להיות ראשיים במשפחתו של
27/09/2018 | 21:43
1
106
בעלי במקום זוריה וגה ודניאל ארנס שיוצאים מהסדרה בשל התחייבויות אחרות ויחזרו אליה בסוף הסדרה.
לצפיה ב-'מה קורה לטלויסה? אם גם עם עונות הם כבר לא מסתדרים שיסגרו את '
מה קורה לטלויסה? אם גם עם עונות הם כבר לא מסתדרים שיסגרו את
28/09/2018 | 15:17
78
הבסטה וזהו
עונה שנייה עושים כשיודעים שרוב השחקנים ממשיכים מההתחלה ועד הסוף ולא כל אחד יוצא וחוזר מתי שבא לו בטח כשמדובר בזוג הראשי. אם הם לא בטוחים אז למה סתם להרוס משהו מוצלח? הבנתי שסוריה תחזור בשלב מסויים ושדניאל אראנס יחזור לפרק האחרון אבל עדיין לא ברור כל העניין הזה. איך לסוריה יש התחייבויות קודמות אם היא התחייבה לעונה שנייה? ועם כל הכבוד את מי מעניין הטיול של דניאל אראנס איפה הגישה המקצועית? אפשר לומר שהדבר האחרון שהם חשבו עליו זה הקהל. מעניין אם המפיק באמת ידע מראש או שהיה שם איזה סיכסוך. משהו מאוד מוזר עם הסיפור הזה. עדיין אני מחכה לעונה השנייה אבל חבל שלא יכלו לעשות את זה בצורה מושלמת כמו שצריך
לצפיה ב-'הדר נראה שלא תצטרכי להילחץ בגלל אפשרות שאהבה לאור ירח '
הדר נראה שלא תצטרכי להילחץ בגלל אפשרות שאהבה לאור ירח
27/09/2018 | 23:44
1
86
תרד מהאתר, כי היא תשודר שוב בויוה פלוס במקום הפרקליט ותהיה לך הזדמנות לראות אותה בטלוויזיה בהקלטה או בצפייה בויוה פלוס. 

לצפיה ב-'אם התלבטתי בין אהבה לאור הירחVSהחיים הראשונים שלי אז...'
אם התלבטתי בין אהבה לאור הירחVSהחיים הראשונים שלי אז...
28/09/2018 | 11:59
80
החיים הראשונים שלי לוקחת ובגדול חח כן למרות שאהבה לאור הירח תשודר בטלויזיה שזה יותר נוח. לא יודעת הצצתי באיזה שני פרקים של זה ומאוד היה לי קשה להתחבר לתקופה ללבוש המוזר לאווירה של החוקים הנוקשים של הארמון. כבד כזה. לעומת זאת למרות שהצצתי רק בפרק אחד של החיים הראשונים שלי ישר התחברתי סדרה חמודה מאוד משעשעת וקלילה  וכמו לכל הרוחות ממכרת מהשנייה הראשונה. ככה שללא ספק בעוד 4 פרקים כשאסיים את לכל הרוחות זו הולכת להיות המחליפה מבחינתי. הבנתי שגם אתה פספסת אותה אולי תצפה גם
לצפיה ב-'למרשעת של החיים שגנבו ממני, גרטל ולדז היה סרטן באצבע'
למרשעת של החיים שגנבו ממני, גרטל ולדז היה סרטן באצבע
28/09/2018 | 13:42
76
כוכבת לוסיה שלי ואנטגוניסטה ברק את היה סרטן האצבע לפני שנה. כיום היא בריאה ומתכוננת לחתונה שלה בן זוגה אותו הסתירה זמן מה. בקרוב נראה אותה שוב כמרשעת בטלנובלה קומית "רק את" לצד אריאדנה דיאז.
לצפיה ב-'אירינה באאבה, כוכבת באה מאהבה סופגת בריונות ברשת'
אירינה באאבה, כוכבת באה מאהבה סופגת בריונות ברשת
28/09/2018 | 17:25
84
בעקבות חשיפת הרומן שלה עם גבריאל סוטו, לצידו כיכבה גם בבאה מאהבה וגם בהצגת תיאטרון היא מואשמת בהריסת משפחות לאחר שגרלדין בזן, האקסית של גבריאל סוטו טענה שהיא לא אישה הגונה וטובה וראויה למחיית בנותיה ובנות בן זוגה, גבריאל סוטו. גבריאל סוטו מצידו הגן על בת זוגו, כוכבת באה מאהבה וטען שהסיבה לפרידה מגרלדין בזן הייתה בגלל הפרשייה של חוליאן חיל ומרחורי דה סאוסה.

אירנה באאבה מצידה פירסמה וידאו באינסטגרם וביקשה להפסיק עם ההעלבות והתגיות על כל פרסום שלה ברשתות חברתיות והציעה עזרה למי שסובלת כמוהה מהכפשות, תגיות ובריונות רשת.

הזוג גבריאל סוטו ואירנה באאבה לאחר הכחשות בלתי פוסקות על רומן ביניהם נתפס על חם בבוורלי הילס מחזיקים ידיים לפני כמה ימים ולא מפסיק לככב בתקשורת המקסיקנית סביב פרשייתם שנראה שהולכת להפוך להיות לטלנובלה מציאותית.
לצפיה ב-'שם הטלנובלה של אנג'ליק בוייר ומישל בראון, Contracara שונה '
שם הטלנובלה של אנג'ליק בוייר ומישל בראון, Contracara שונה
28/09/2018 | 17:35
88
לAmar a muerte(לאהוב למוות)

לצפיה ב-'קרלה פטרסון מגדלת ארנבון בשם ריקרדו'
קרלה פטרסון מגדלת ארנבון בשם ריקרדו
29/09/2018 | 03:07
65
פעם ראשונה שאני נתקלת שמפורסם מגדל ארנבון כחיית מחמד.
לצפיה ב-'erkenci kus סדרה חשה '
erkenci kus סדרה חשה
28/09/2018 | 20:54
5
81
מישהו יודע משהו על הסדרה הזאת? איפה אפשר לראות אותה? אם היא צפויה להגיע לארץ? מה השם שלה בעברית?
לצפיה ב-'זאת טורקית?'
זאת טורקית?
28/09/2018 | 20:56
4
37
לצפיה ב-'כן'
כן
28/09/2018 | 20:57
3
18
לצפיה ב-'היא חדשה מהשנה הזאת לא נגמרה עדיין בטורקיה לדעתי'
היא חדשה מהשנה הזאת לא נגמרה עדיין בטורקיה לדעתי
28/09/2018 | 21:02
2
51
לגבי השם לא בטוחה ואברר לך עליה.
לצפיה ב-'בגלל שהיא חדשה עדיין לא ידוע אם תגיע לארץ?'
בגלל שהיא חדשה עדיין לא ידוע אם תגיע לארץ?
28/09/2018 | 21:24
1
31
לצפיה ב-'כן צריך לראות איך היא'
כן צריך לראות איך היא
28/09/2018 | 22:07
42
היא רק בפרק 8

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ