לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום שקרניות קטנות

"שקרניות קטנות ויפות" -הסדרה הכי מותחת בטלוויזיה ! 
ברוכים הבאים לפורום 

כאן זה המקום לדבר על הפרקים, שחקנים, דמויות, חדשות והעדכונים הכי חמים
של הכוכבים היפים שלנו 

אך, לפני הכל, ישנם מספר כללים שיעזרו לנו לשמור על האווירה הטובה בפורום, ושיהיה לנו כמה שיותר טוב  

לפניי שתוסיפו הודעה חדשה, בדקו בבקשה אם יש שרשור קיים באותו הנושא
 אם ברצונכם שישימו לב להודעה מסויימת ואותה הודעה כבר ירדה לתחתית העמוד אתם יכולים "להקפיץ" אותה לראש העמוד ע"י הכנסת אייקון בתוכן ההודעה . חשוב שתדעו שהודעות שעברו עליהן 72 שעות לא יקפצו.
 אם אתם רוצים לפתוח הודעה חדשה, שאולי היא לא הכי רלוונטית לדעתכם, שימו בבקשה את האייקון 
 כל הודעה שבה קיימת תמונה פקובוקטיבית או לא אמיתית כלומר, מזוייפת של השחקנים תימחק 
  אין לעשות "אאוטינג" לאחד מחברי הפורום  לכתוב את הפרטים האישיים שלו
  אנא, אל תעשו שיחות אישיות כמו צאט' ביניכם לבין חברי הפורום, התכתבו במסרים
  הודעה שיהיה בה תוכן של ספויילרים ולא תסומן בכותרת ההודעה תימחק 
  הודעה שתכיל בתוכה קללות על הסדרה, או על אחד מחברי הפורום תימחק מיידית ונסו בכלל שלא לפרסם אותה

ותיזהרו, כי A תמיד צופה בכם

אודות הפורום שקרניות קטנות

"שקרניות קטנות ויפות" -הסדרה הכי מותחת בטלוויזיה ! 
ברוכים הבאים לפורום 

כאן זה המקום לדבר על הפרקים, שחקנים, דמויות, חדשות והעדכונים הכי חמים
של הכוכבים היפים שלנו 

אך, לפני הכל, ישנם מספר כללים שיעזרו לנו לשמור על האווירה הטובה בפורום, ושיהיה לנו כמה שיותר טוב  

לפניי שתוסיפו הודעה חדשה, בדקו בבקשה אם יש שרשור קיים באותו הנושא
 אם ברצונכם שישימו לב להודעה מסויימת ואותה הודעה כבר ירדה לתחתית העמוד אתם יכולים "להקפיץ" אותה לראש העמוד ע"י הכנסת אייקון בתוכן ההודעה . חשוב שתדעו שהודעות שעברו עליהן 72 שעות לא יקפצו.
 אם אתם רוצים לפתוח הודעה חדשה, שאולי היא לא הכי רלוונטית לדעתכם, שימו בבקשה את האייקון 
 כל הודעה שבה קיימת תמונה פקובוקטיבית או לא אמיתית כלומר, מזוייפת של השחקנים תימחק 
  אין לעשות "אאוטינג" לאחד מחברי הפורום  לכתוב את הפרטים האישיים שלו
  אנא, אל תעשו שיחות אישיות כמו צאט' ביניכם לבין חברי הפורום, התכתבו במסרים
  הודעה שיהיה בה תוכן של ספויילרים ולא תסומן בכותרת ההודעה תימחק 
  הודעה שתכיל בתוכה קללות על הסדרה, או על אחד מחברי הפורום תימחק מיידית ונסו בכלל שלא לפרסם אותה

ותיזהרו, כי A תמיד צופה בכם
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום:

Pretty Little LiArs
העונה הרביעית משודרת בהוט 3 כל יום שישי בשעה 16:40 ובמהלך  השבת.
ב-HOT3 ובחינם ב-HOT VOD
נא לא לכתוב ספוילרים ללא אזהרה שמוצגת בכותרת ההודעה |סופילר| !!!
נסו להשתמש בשירשורים קיימים במקום לפתוח חדשים אם אין בכך צורך
יש להקפיד על שפה נקייה
ולא לבקש הורדות

המשך >>

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:36
1
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'יש פה מישהו לחלוק השערות?'
יש פה מישהו לחלוק השערות?
03/09/2016 | 17:18
2
68
עשיתי מרתון וראיתי את הפרקים בעונה 7, ויש לי כמה השערות:
1. אבא של ספנסר היה מאוהב באמא של אליסון והיה בניהם קטע, וג'ייסון נולד כתוצאה מכך.
כנראה מרי דרייק (התאומה) פיתתה אותו לחשוב שהיא אחותה (אמא של אליסון) וכתוצאה מכך נולדה ספנסר.
2. יש מצב שג'נה לא באמת עיוורת? רק עושה את עצמה, ועושה את זה טוב?
3. פייג' - האם  היא קשורה ל-A.D? חשבתי שהיא שיתפה פעולה עם נואל קאהן.
4. טובי חוזר לספנסר, אשלי ואליסון יחד, כיילב ואנה מתחתנים, רק ארייה נעזבת לטובת ניקול?

לצפיה ב-'אז ראית את כל ה-10 פרקים?'
אז ראית את כל ה-10 פרקים?
16/09/2016 | 00:52
1
37
לגבי השערה מספר 1 זה דיי תמוהה שפיטר נכנס לראדלי כדי לשכב עם מרי או שמרי פיתתה אותו כי נאמר שהיא הייתה בראדלי (אולי חופשה?) אבל עדיין לפי פיטר היה לו סטוץ יחיד עם ג'סיקה זה לא היה רומן זה היה רק פעם אחת... כמובן שאין סיבה שיוצרי שקרניות לא ישנו נתוני עבר כי הם עשו זאת כבר אך ב220 הוא אמר לספנסר שזה היה רק פעם אחת.

ונאמר ששארלוט וג'יסון באותו גיל... אז גם אם נסיק שהיה "רומן" והייתה החלפה בין האחיות... זה יוצר מצב שג'יסון ושארלוט אחים מאותו אבא וחולקים DNA משותף כי לתאומים מאותה ביצית יש DNA משותף משמע מרי וג'סיקה חולקות את אותו DNA ואז למה לחזור להגעיל את הצופים ששארלוט וג'יסון אחים שלמים ולא בני דודים כמו שהיוצרים רצו שנחשוב כדי שלא "נזדעזע" מרומן בין אחים.... סיסי וג'יסון יצאו למי שלא זוכר!

2. אני מאמינה שג'ינה עיוורת כי AD פשוט הוריד את המסכה שלו כי לא חשש שהיא תחשוף אותו
3. לא יודעת מה הקטע של פייג' הדמות אותי אישית מעצבת כך שאני לא ממש שמה לב לסצינות שלה.... מבחינתי היא מושא אהבה נטו ולא ממש גורם למיסתורין.
4. הלוואי שאריה תעזב לטובת ניקול כי באיזה יקום נרצה לחזות בטורף מיני (עזרא) שזוכה בטרף (אריה) ואף מתחתן איתה?... אל לצערינו עזריה יפתרו את הבעיות המחצית השנייה של העונה. טובי לא חזר לספנסר! להיפך שניהם על ארס דווי עכשיו... היילב כנראה יתחתנו במחצית השנייה נכון לעכשיו לטעמי היוצרים הרסו את דמותו של קיילב והפכו אותו ל-"פאק בוי" כך שלראות את היילב על המסך משאיר טעם רע בפה!
לצפיה ב-'כן, עשיתי מרתון פרקים'
כן, עשיתי מרתון פרקים
16/09/2016 | 08:09
14
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:19
7
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 12:04
1
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 10:03
2
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'פרק 701 '
פרק 701
24/06/2016 | 21:10
1
103
אוקי אז לפני 7אבדון (עונה חדשה שם חדש ) עשיתי מרתון של 6 בולשיט! בנינו אולי ראיתי שעה של הודעות Aאימוג'י שבפרק האחרון הפך לAD ורפרפתי על השיממון של מרבית הסצינות.

ועכשיו לפרק 701:
# "השקרניות יעשו הכל כדי להציל אחת משלהן".... ובסוף האנה מצילה את עצמה  לצחוק או לבכות מהטמטום... עדיין לא החלטתי! מחלקת יח"צ דרוש שיפור!

סצינת פתיחה מתרחשת כעבור 4 ימים משמע הרבה לפני סצינת הסיום של 610 אז למי שחושש האנה בסדר אליסון תשתחרר מראדלי החדש (תזכירו לי ת'שם) והשקרניות יחזרו לעשות שטויות כמו תמיד.
# אם 6בולשיט לא הרס לגמרי את דמות של הכלב (קיילב הו השנינות) בא פרק 701 ומוכיח עד כמה היוצרים פשוט רוצים שנשנא אותו או יותר נכון את הזיווג המוזר שהם יצרו בעונה הקודמת! "צורח" על ספנסר כי אכפת לה מהעבודה של האקס / מאיים להחטיף מכות לאישה מבוגרת / מנתק לספנסר בפרצוף /  מחמיא למונה בצורת העלבה / גונב לספנסר את הנייד / מקריב את אליסון למען האנה... איזה גבר הא?!
#  ניחוש מרבית הפנדום שיש בובה במגדל הפעמון התגשם... אפילו שהראו לנו את האנה זו הייתה מסכה וגם אלמנט ההפתעה נעלם כי עשו זאת בפרק הקודם עם ווילדון/אליוט קיצר סצינה עלובה שאני נהנתי רק מהדאגה של מונה  vandermarin should be endgame!
# "כולינו ביחד....קודקוד!" משמע מה שמונה אמרה "עכשיו שאני איתכם נוכל לפתור את התעלומה כי אני הכי חכמה!" שמישהו יתווכח איתה
# ונעבור להגרלה מי אנחנו חושבים רצח את שארלוט
עזרא -אליסון
אריה- אליסון
טובי - אליסון
קיילב - אליסון
אמילי - ??? כי אני קלולסית
מונה - ספנסר
ספנסר - מונה
אז השקרניות והאקסים חושדים באליסון בלי ממש להסביר את עצמם (דיי מזכיר לי אותי ב611 שאמרתי "אליסון עשתה זאת!" למה? כי זה הפוך על הפוך ) אז עכשיו שגם הטמבלים חושדים בה אפשר למחוק אותה מהרשימה..... או שלא?!?  לי לפחות היה הסבר (תפנית בעלילה) להם אפילו מניע אין פרט לטינה ואיך אליסון הייתה בעבר ושנמר לא משמה חברבורותיו וכל הבבל"ת הזה.
#שמתם לב ש-AD שלח למונה תמונה של האנה מעונה  ונדרמרין זה כול מה שאני אומרת! אפרופו האנה המעונה בניגוד לבית הבובות פה אנחנו אכן (סוף סוף) חוזים בעינוי ורק אני חבתי על שרה הארווי בגלל המים  זאת לא היא... אבל come on מקלחת
# קיילב ומונה עובדים ביחד מתחקים אחרי כל צעד ושעל של מרי .
# עזריה מחפשים את המעיל האדום ואז אריה הדמוות המיותרת מבחינת מיסתורין שומעת את B26 ונזכרת בפרדטור העלוב שלה במקום להתחקות אחרי הרמז... שצמישהו ירה בה!
# טובי וספנסר נוברים בכמות הספרים העצומה של מרי שלימדה את עצמה כמו ששרלוט עשתה.... היי התפוח לא נופל רחוק מהעץ!
# אמילי מגלה לאליוט שהם יודעים על מרי... ועל הדרך שואלת את אליסון המסוממת! אם היא רצחה את שארלוט... come on! ואליסון תחת השפעת סמים ממלמלת "מה עשיתי" בום אמילי ה-"חכמה" מסיקה מסקנה! אליסון היא הרוצחת... ואז היא מוצאת את המעיל האדום (שהושתל כנראה) באחת הקופסאות שאליסון רצתה לתרום.
# סצינת מרי ספנסר שגרמה לפנדום להפעיל את המוח ולהעלות כמה תיאוריות מגוחכות (אולי נכונות מי יודע) בניהם שמרי היא אמא של ספנסר, לספנסר יש תאומה,מרי שכבה עם פיטר ובו,.

ואז מגיעה גולת הכותרת.... סצינת ספנסר/האנה
כאן הפנדום מתחלק לשניים:
1.זה רק הזייה של האנה
2. לספנסר יש תאומה
תפנית בעלילה זה היה מישהו עם מסכה של ספנסר!
אני כמובן שייכת לקבוצה מספר אחת מדובר בהזייה של האנה שנבע מאשמה (GUILTׂ) בעקבות הנשיקה בפרק הקודם! האנה מן הסתם שמתם לב מדמיינת את ספנסר ללא הפוני בימים שספנסר הייתה חכמה "AD יכול לבוא וללכת גם את יכולה" וספנסר שמה את החברות שלה מעל הכל "האם תישארי איתי...-תמיד". אבל סורי כותבי PLL אני וחברי לא נפלנו למלכודת!
מי שלא שם לב הסצינה הייתה דרך לכפר על הבולשיט שהתרחש בעונה הקודמת! בולשיט שגרם נזק למערכת היחסים של ספנסר/האנה... ונחשו מה הוא אפילו עוד לא טופל על המסך! הכל הזייה וכל הקרעים במערכת היחסים של ספנסר/האנה עדיין שם!  ומי קנה אם הבולשיט... וכן אנשים לא ממש פיקחים בלשון המעטה (בלי להעליב אף אחד) סצינה יפה אך היא לא באמת משפיע על האנה/ספנסר בהווה!

אפרופו AD שמתם לב שספנסר ציינה אותו למרות שהאנה בכלל לא אמורה לדעת עליו?! AD נחשף בהודעה האחרונה של פרק 620 בזמן שהאנה נחטפה! הכותבים של היום הם לא הכותבים של פעם ואני פה כדי לספק לכם כל חור בעלילה  LOL

# אמיסון... טוב הם עברו ל-FREEFORM אז מותר להראות קצת סצינות "גאות" זה היה הוכחה למי שלא הבין שאמיסון שכבו ב505 וכל הסצינה הרגישה כמו קליפ של מעריץ ביוטיוב.
# סצינת סיום האנה משתחררת בכוחות עצמה (או שלא בכל זאת מרי שם כדי "להציל" אותה) קיילב דיק מוב רייברס מקריב את אליסון לAD ואז אליוט מסמם את אליסון באומרו

סה"כ פרק לא מוצלח בלי יותר מידי אלמטים של הפתעה... דיי תואם את 620. מרי ומונה הם החוליות החזקות של הפרק נקווה שנראה אותם הרבה (לצערי עושה רושם ששוב מונה הולכת להיעלם ) קיילב עדיין ממשיך להיות כתוב בצורה איומה שגורמת לחלק נכבד של הפנדום לשנוא אותו (ואני ממש תוהה אם יש סיבה מצד היוצרים ע"ע דן האמפרי אחת שיודעת).
אני כאן בנתיים אחכה שהפרקים הבאים ירגשו אותי ג'ינה (704) נואל (708) גייסון (707) ושעלילות המיסתורין יתקדמו כי בגדול לא גילונו כלום! פרט לעובדה שמרי היא בייביסיטר מהגהנום וילד ששמרה עליו מת ולכן היא אושפזה... נו ו...? זה לא ממש קשור לעלילה נכון? הפרט שהיא שוחררה בגיל 18 ואז נכנסה וחזרה לראדלי עד גיל 23 אולי יכול להעיד על החלפה בין מרי וג'סיקה (אתם יודעים כמו שקרה בספרים) אבל אין לי כוח לתיאוריות!
2/5 ציון הפרק
לצפיה ב-'שיהיה לנו '
שיהיה לנו
26/06/2016 | 21:48
58
אני לא מצפה לעונה מטורפת, אבל זה מה שהיה לי להגיד על הפרק:

לצפיה ב-'האם אמילי ואליסון יחככו מנושים בעונה האחרונה?'
האם אמילי ואליסון יחככו מנושים בעונה האחרונה?
20/06/2016 | 17:59
85
מה דעתכן?
לצפיה ב-'ביום שלישי הסדרה חוזרת לעונה האחרונה בהחלט! '
ביום שלישי הסדרה חוזרת לעונה האחרונה בהחלט!
17/06/2016 | 15:10
1
59
אז נשאלת השאלה... נשארו עדיין מעריצים?!?
בימי שישי כנראה שאחזור לתת "פרשנות" או ניתוח שנון לפרק... אם אני אצליח לעכל את הבולשיט ולהתמיד!

אז מי מתכוון לראות את העונה האחרונה בהחלט של שקרניות?

לצפיה ב-' העונה האחרונה גם תשודר בערוץ HOT3'
העונה האחרונה גם תשודר בערוץ HOT3
19/06/2016 | 10:39
39
בימי שישי בשעה 18:00 עדיפות לכתוב את הפרשנות/ביקורת/ספויילר
רק אחרי שידור הפרק לכל אלו שלא רואים דרך הרשת 
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:21
2
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:57
4
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:29
4
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'התגעגעתם אלי פרק 620 '
התגעגעתם אלי פרק 620
17/03/2016 | 18:23
3
207
סיכום שלי ל-620 
caleb was an ass
spencer has a great ass
this twin twist was what comes out of your ass = shit
cheaters are assholes
toby is an angel

תודה לאל שנגמרה לה עונה 6 בולשיט העונה הכי גרועה מבחינה קריאטיבית! 
only true pll fans
hate the show and want it to end

אז כפי שאתם בטח יודעים אני צפיתי ב-4 פרקים 611 /614 /618 /620 (למי שלא יודע אני החרמתי כן כמו שיחי את שקרניות ואני לא היחידה כי הם בחרו בדרמת שיפים מהסוג הזול של לשים בחור בין שתי חברות! אז חלק גדול ממעריצי ספובי היילב החליט שלא לתת יד בדבר שהתבטא יפה יפה בריטינג ולכן אחרי שקנסר הפכו לקנון=רשמי בפרק 613 הריטינג צנח מ-1.6 מיליון ל-1.2 בממוצע! מי שתוהה פרק 620 הניב 1.19 ).מי שקרא את הסיכום שלי ל-611 יודע שאני הימרתי על רולינס אז הפתעה או שוק כמובן שלא הייתה! היוצרים/כותבים כל כך בנאלים וחסרי מעוף שכל בר דעת שקרא את הספרים (או ויקיפדיה לצורך העניין) היה יודע שה-A השלישי זה חבר של אליסון שכבר אז ב-611 חלקינו העלו השערה שהוא רק משתמש באליסון והיה מאוהב בשארלוט... היי זה בדיוק מה שקרה!  (כך היה גם בספרים) אין להם טיפה של מקוריות!

איך שקראתי את השם ברייס ג'ונסון ברשימת השחקנים האורחים (השחקן מגלם את וילדן למי שלא יודע) אמרתי לעצמי "וואלה אולי עוד יפתיעו אותי!" בסוף כצפוי התאכזבתי!

מעלילת התאומה אף אחד כבר לא התרגש כי זה מעט מידי מאוחר מידי מרלן! GET YOUR SHIT TOGTHERֱ ורוב הפנדום כבר הסיק שמדובר בתאומה לג'סיקה.
התפנית בעלילה אם תרצו (בסופו של דבר הכל תלוי בסיפור המצוץ מהאצבע שהיוצרים יבחרו בו) שארלוט הייתה הבת של מרי דרייק ובעצם היא אומצה ע"י ג'סיקה והיא בת דודה של אליסון וג'יסון! מעניין לי ת'תחת! שארלוט לא ידעה שהיא מאומצת! היא יצאה עם אחיה והונתה אותו ומנעה ממנו סקס במשך 5 שנים! היא התגלמות הסטיגמה של טרנסג'נדרים שמסתירים את זהותם ועושים מניפולציות על גברים הכי גרוע שזה היה אח שלה.​ 

יו קולינס הוא בריטי ועצם העבדה שהוא בחר (כי היוצרים אמרו לו מן הסתם) לדבר במבטא בסוף רק מכין את השטח לחזרתו של רן  "מעט מידי מאוחר מידי!"

אנחנו עוד לא יודעים את כל סיפור, הרקע של מרי וג'סיקה ולמה מרי מבקשת נקמה באליסון (כי ניכר שהיא לא רצחה את שארלוט למרות שאני חושדת שכן) תמוהה משהו כל המשחק הזה של רולינס להתקרב לאליסון (וזה עוד היה במהלך האישפוז לפני ששארלוט שוחררה שכל מה שאליסון רצתה זה משפחה). עדין לא קיבלנו גושפנקה למי רצח את ג'סיקה? אין שביב של חשודים למי רצח את שארלוט? (כמו שאמרתי אני מהמרת על אליסון) רמזו לנו שיש את A.D שזה כנראה אליוט ומרי ה-ביג באד החדשים שרוצים לנקום את מותה של שארלוט ויש את הרוצח שרדף אחרי אמילי עם המכונית. קיצר מיסתורין שווה לתחת... ותסלחו לי מראש על השפה הנלוזה שאני משתמשת!   
AD מסתבר זה דילורמטיס אחר/נוסף another dilaurentis חחח

האנה לא מתה ולא נעליים אליסון תשתחרר בקרוב וכל העונה הזאת הייתה פיילר חסר משמעות שהתמקד בזוגות! ראה סצינת סיום 610 בשביל להבין שהכל בולשיט!

אפרופו זוגות:
עזריה -עזרא בוכה כמו תינוק על ניקול אבל צריך סקס טוב כדי לשכוח את יגונו .... ומי שם אם לא אריה התינוקת בעצמה וכמובן הבוגדת הראשית. בגלל שהם "בוגרים" עכשיו אז סקס "חסר משמעות" זה לא סיפור גדול כמו כל הנשיקות שאריה נתנה בזמנו שהייתה במערכת יחסים עם עזרא (למי ששכח: ג'יסון, אח של עזרא). אוי מסכן ליאם 

היילב/קנסר - בתור מעריצת ספובי זה היה ברור לנו (וניהלנו דיונים מרשימים על זה בטמבלר כי אנחנו בוגרים) שיקריבו את ספנסר ואת האופי שלה כדי ליצור דרמה מיותרת עבור היילב ומי שתיפגע תהיה ספנסר כי קיילב יבגוד בה! (כן כן הימורים מסוג זה כבר נדונו בתחילת עונה 6 בולשיט). הפתעה זה בדיוק מה שקרה!
ספנסר כפי שטענתי בעבר היא צל של עצמה (ואם אני אראה את טרויאן עוד פעם אחד אומרת שספנסר אישה חזקה אני אתחרפן!) 6B הפך אותה לתלותית ורק אישה חלשת אופי תגיד "אני אוהבת אותך" לאחר בקושי 3 שבועות של סקס מאוד מפתיע שקיילב לא השיב לה... שלא נדבר בכלל על הסצינה הראשונה 
האנה- "אני בוטחת בקיילב" 
ספנסר- "גם אני" 
המבט בין אריה ואמילי זה ממש אני 

אז קיילב DICK MOVE רייברס שוכב עם ספנסר לא אומר "אני אוהב אותך" בחזרה, מתוודה לעובדה שהאקסית המיתולוגית עדיין אוהבת אותו ומנשק אותה ועל הדרך כמובן בוגד בספנסר.. 

כל הדיון על התחתונים של ספנסר מאוד תרם ללמיסתורין! מה הפלא שהם שינו את שמם מ-ABC FAMILY ל- FREEFOROM 
לטרויאן יש טוסיק מדהים אבל גם לקרמה יש דרך מעולה לחזור ולנשוך לך בישבן   באנגלית זה נשמע יותר טוב נכון?

בגדול אני לא מאלה שיגידו "POOR SPENCER" היא אכלה את הדייסה שהיא בישלה אני לא מאחלת לאף אחד שיבגדו בו (כן?!) אבל היא בחרה ללכת לקנות בעגלות של קרובים לה ועוד ה-אקס ה-אולטימטיבי של החברה הכי טובה שלה... שיקול לוגי בטח לא היה פה, יפה שהיא ביקשה רשות וגם לא צריך להאשים אותה אלה את קיילב הבוגד והאנה שנתנה את הרשות ואמרה לספנסר לראות/לבדוק מה היא מרגישה... הם אלו שבגדו באמונה של ספנסר ולכן ה-"חזרה" של היילב היא נגועה ומלווה בטעם רע! לא שאסור להם להעלות זכרונות או להתרפק על העבר ומה שגם נודע לקיילב משהו שהוא לא ידע... אבל במקום לצאת בן אדם גדול ולומר "אני עם ספנסר כרגע" או לחילופין קיילב וספסר מבינים שזאת לא אהבה אלא סתם משהו חולף היוצרים בחרו בשביל דרמה נלוזה בנושא ה-בגידה / מעילה באמון ומה שבגדול אף אחד לא אהב!

חלק מדיון שניהלתי עם חברי רק שאין לי כוח לתרגם (אני מאמינה שיש לכולכם אנגלית סבבה)
spaleb was problematic from the beginning! no matter how you saw it spoby/haleb/spaleb flashbacks proved they will never work!
* Caleb can’t consume a successful woman “don’t turn into a Sybil” how could he be spencer’s arm candy in D.C?
* Spencer “wanted more”! so now she’s settling on a guy with only street smart no high education no steady job… a hobo?
* Spaleb decided to get together during a break from their lives (spain/rosewood) their entire relationship was formed out of convenience. A familiar face amidst a crowd of strangers, someone to fall back on, something easy.

אמיסון וספובי - הזוגות שחלקו רגעים טובים ביחד העלו זכרונות מהעבר: אמיסון על ההורים שנפטרו והגעגוע אליהם, ספובי נזכרו בצרפתית. הם הראו לנו שחברים דואגים אחד לשני ולא חייבים לזנק אחד על השני בשביל דרמה זולה... ואני בטוחה שעונה 7 בשבילם תהיה מספקת לצפייה ותעקוף בסיבוב את החזרה העלובה של היילב ועזריה.

מונה יקירת המדור עדיין רוצה להיות חלק מהחבורה (קל להזדהות איתה) תמיד טענתי שהדרים טים של A היו מונה/טובי/ספנסר היה כייף לחזות בהם ביחד  

אני לא מבינה מה הסיפור של דיק מוב קיילב עם מונה? אז ירד לי האסימון! הבחור מקנא כי האנה לא טיילה איתו בעולם בעוד עם מונה היא בילתה יחד (בגיל 21) את ספרינג ברייק   הזבל הוא קנאי פטאתי וקטן LOL האמת לא חשבתי שתהיה דמות שאני שונאת בשקרניות (בעצם יש את שרה ולורנזו. אתם יודעים תמיד יש את מי שאתה אוהב לשנוא כמו ג'ינה סיסי איאן וילדן וכו') אבל קיילב הפך לבלתי נסבל מבחינתי אני לא מסוגלת לראות את האופי החדש שהשתילו בו בעונה 6 בולשיט הוא הפך לדמות שנואה!

וניפרד בתודה לאל שהעונה הסתיימה! מקווה שעונה 7 תפצה על השיממון והבנאליות שהיו בחלק אומלל זה של העונה
לצפיה ב-''
17/03/2016 | 20:23
2
97
ראיתי כמעט הכל ברצף.
ראיתי השערות על תאומה, אך לא חשבתי שלא אמא של אלי....
נראה כי כל אחת רוצה לחזור לאהוב נעוריה, וזה גם בטח מה שיקרה.
יש מצב שדודה של אלי היא אמא של שרלוט? לא בא לי לראות שוב את החלק האחרון, אז אם מישהו יכול לענות אשמח..... (צפיתי בפרק תוך הסחות דעת שונות).

לגבי הביקתה - היה ברור שA מסתתר בתחת לריצפה,  כל כך צפוי...
לצפיה ב-'תשובה...'
תשובה...
18/03/2016 | 02:06
1
74
כן! מרי דרייק אחותה התאומה של ג'סיקה היא האם הביולוגית של שארלוט (צ'ארלס).
מרי הייתה מטופלת בראדלי שנים וילדה את צ'ארלס שם אחותה אימצה אותה וגידלה אותו כשלה. לא ממש ברור אם שארלוט ידעה על אמה הביולוגית... עצם העובדה שהיא קראה לעצמה סיסי דרייק יכול להעיד על כך... אבל עדיין תמוהה.
לצפיה ב-''
18/03/2016 | 07:29
85
השערות שלי, ותסלחו לי שאני לא זוכרת את כל השמות.....

1. אבא של אליסון התאהב באחות של אישתו והיא נכנסה להריון.

2. אחותה של ג'סיקה התאהבה בבעל של ג'סיקה, העמידה פנים שהיא ג'סיקה וקרה מה שקרה...

3. אבא של ג'סיקה ניצל מינית את האחות שאושפזה ברדלי.

מעניין אם משהו מההשערות האלה יהיה נכון.
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:34
39
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
17/02/2016 | 14:16
9
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

לצפיה ב-' היי חברה'
היי חברה
13/02/2016 | 10:33
3
85
מסדר נוכחות חחח למי שכן נשאר פה ?
שנדע מי פה ומי פעיל בפורום..

לצפיה ב-'אני פה'
אני פה
13/02/2016 | 21:20
53
קוראת תגובות. עדיין לא צפיתי בפרקים החדשים...
לצפיה ב-'אני, יש לי שאלה על אליסון אם למישהו יש מושג....'
אני, יש לי שאלה על אליסון אם למישהו יש מושג....
18/02/2016 | 18:52
1
117
אליסון עלתה במשקל והרבה הבנתי שהיא סובלת מאי איזון הורמונלי, זה נכון? וזה עד כדי כך משפיע על המשקל?
לצפיה ב-'כן זה נכון'
כן זה נכון
24/02/2016 | 20:41
78
היא אפילו הגיבה על זה באינסטגרם אני חושבת.
כי מלא גולשים רשמו שהיא ממש שמנה וכאלה והיא דיברה על זה והיא סיפרה שהיא סובלת מבעייה רפואית ..

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:59
10
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:29
7
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

לצפיה ב-' חברה מצטערת על ההעלמות '
חברה מצטערת על ההעלמות
27/01/2016 | 12:49
63
התחלתי עבודה חדשה, ואני דיי עסוקה בימים האחרונים
מקווה שהלחץ יירד קצת ואוכל לחזור לפעילות רבה יותר בפורום,

ואני גם מקווה שעוד יש פה גולשים פעילים/סמויים

ואל ייאוש חברה מחר מגיע אליינו פרק חדש

לצפיה ב-' PLL 6X12 '
PLL 6X12
21/01/2016 | 15:59
4
102
הגיע השבוע השני לפרק, נקווה שטוב יותר
צפייה מהנה חברות וחברים ()

לצפיה ב-'חבר'ה סורי אני פרשתי! הסדרה מיצתה את עצמה לטעמי '
חבר'ה סורי אני פרשתי! הסדרה מיצתה את עצמה לטעמי
22/01/2016 | 17:43
1
162
טרם ראיתי את הפרק ואולי אשלים את הפרקים לקראת סוף העונה כ"מרתון", אבל לפי טמבלר יש מתח מיני ואין מתח של תעלומה?! אז למה לבוא אני  שואלת???
כרגע חושדים בעזרא אח"כ בשקרניות ואח"כ למי איכפת! בסוף זה יהיה דר' רולינס אם לוקחים את הספרים כאינדקטור.

תודיעו לי ש-A יחזור ויתחיל לאיים על השקרניות שלדעתו רצחו את שארלוט (אז מה הקשר שלו לשארלוט?) קיצר PLL 6BULLSHIT היא עוד עונת חורף משמימה ולא ראויה לצפייה! ע"ע 4B ו 5B.
לצפיה ב-' לאאא !'
לאאא !
27/01/2016 | 12:47
83
אבוי לייי את הסיכומים של מי אני ואריאלה נקרא עכשיו ???
:'(
לצפיה ב-'BURNED'
BURNED
23/01/2016 | 16:21
1
104
אז הפרק גילינו שלשרה יש כוויות רציניות בידיים שמונעות ממנה לייצר הבעות פנים אמינות.
אליסון חושדת באריה, שמעבירה את החשד לעזרא, שלא מבין איך שרלוט יכולה להסתובב חופשיה ברחוב (למרות שלא ראינו את הפרצוף שלה) כשניקול נעלמה לה אי שם בקולומביה.
זה מה שחשבתי על הפרק:
לצפיה ב-' אני אגיד לך מה..'
אני אגיד לך מה..
27/01/2016 | 12:52
90
אני לא מאמינה ליוצרים שרוצים לגרום לנו לחשוב שעזרא "רצח" את שרלוט,
גם אני לא חושבת שיש לו איזהו מניע רציני..
אבל זה סתם עוד "טריק" כושל+ של היוצרים שחושבים שנאמין שוב למבט המטורף של עזרא

אם להגיד את האמת הפרק הזה השאיר אותי מבולבלת לגמרי עם המון המון שאלות בגלל כל הסיפורים החדשים שהם פתחו

אה וד"א חבר של האנה.. א מ א ל ה
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:54
5
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ