לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
64656,465 עוקבים אודות עסקים

פורום עד עצם היום הזה

Once Upon A Time....מי מאתנו לא גדל על סיפורי אגדות? סינדרלה, שלגיה,היפיפיה הנרדמת, רפונזל,בת הים הקטנה.. כל אלו ועוד לצד סרטי דיסני חדשים כמו אנה ואלזה, מרידה,  בכולנו יש את הילד הקטן שמתגעגע אל דמויות קסומות אלו.

זוג יוצרים מוכשרים (אדם הורביץ&אדוארד קיצזיס)החליטו להעיר את הדמויות האלו מתרדמתם, ורקחו עבורנו עולם אגדות מחודש וקסום. אך מישהו אפל במיוחד רקח מזימה זדונית בעזרת קללה נוראית,
ועכשיו כולם נתלשו מעולמם הקסום והם כאן בעולמנו. "מקום שאין בו סופים שמחים"
כל הדמויות האהובות אמיתיות,הן חיות בתוכנו והן אפילו לא יודעות שהן דמויות קסומות עם עבר עשיר וקסום...

בואו לגלות עולם של גדולים, בואו לראות מה קורה ביום שאחרי "עד עצם היום הזה".......:-)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עד עצם היום הזה

Once Upon A Time....מי מאתנו לא גדל על סיפורי אגדות? סינדרלה, שלגיה,היפיפיה הנרדמת, רפונזל,בת הים הקטנה.. כל אלו ועוד לצד סרטי דיסני חדשים כמו אנה ואלזה, מרידה,  בכולנו יש את הילד הקטן שמתגעגע אל דמויות קסומות אלו.

זוג יוצרים מוכשרים (אדם הורביץ&אדוארד קיצזיס)החליטו להעיר את הדמויות האלו מתרדמתם, ורקחו עבורנו עולם אגדות מחודש וקסום. אך מישהו אפל במיוחד רקח מזימה זדונית בעזרת קללה נוראית,
ועכשיו כולם נתלשו מעולמם הקסום והם כאן בעולמנו. "מקום שאין בו סופים שמחים"
כל הדמויות האהובות אמיתיות,הן חיות בתוכנו והן אפילו לא יודעות שהן דמויות קסומות עם עבר עשיר וקסום...

בואו לגלות עולם של גדולים, בואו לראות מה קורה ביום שאחרי "עד עצם היום הזה".......:-)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים! Once Upon a Time  

אנא לסמן ספוילר לפרקים שעדיין לא שודרו!אנא סמנו |ספוילר| בכותרת ההודעה,
הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום

נא לנצל שרשורים קיימים אם ניתן, לפני פתיחת הודעה חדשה.

אין לדבר על הורדות בפורום!  
המשך >>

לצפיה ב-'Shalom !!'
Shalom !!
20/06/2018 | 06:22
60
לסרט התעודה "הריבון על הכול" | עדות על עוצמתו של אלוהים סרט התעודה המוסיקלי המשיחי "הריבון על הכול", מעיד על שליט היקום ועל כל הדברים מנקודת מבט חדשה לגמרי. הסרט יגרום לך להבין כיצד ברא אלוהים את הכול, כיצד הוא מושל בכול, כיצד הוא מנהל את כל הדברים ומספק להם את צרכיהם. האם ברצונך לדעת מי היה הכוח המניע מאחורי תולדות האנושות? האם ברצונך לדעת את גורלה ויעדה של האנושות? בסרט הזה תמצא את התשובות שאתה מחפש.
לצפיה ב-'אז מה אתם רואים עכשיו?'
אז מה אתם רואים עכשיו?
15/06/2018 | 19:30
1
33
היי כולם,
אני קוראת סמויה בפורום הזה כבר זמן מה ורציתי לדעת איזו סדרה אתם רואים עכשיו?
אני מתקשה למצוא סדרה אחרת להתחיל להתמכר אליה.
אשמח להמלצות רצוי מאותו ז'אנר.
לצפיה ב-'חפשי סדרה שנקראת riverie.'
חפשי סדרה שנקראת riverie.
16/06/2018 | 06:44
33
סדרה טובה ועד כה יצאו 3 פרקים.

מלבד זאת, אני רואה סדרות שלא כ"כ מאותו זאנר. אני אוהבת את בולד טייפ (bold type), צעירה (younger)... אלו כרגע סדרות שמשודרות.
לצפיה ב-' 722 סוף שמח הכל שמח '
722 סוף שמח הכל שמח
28/05/2018 | 12:21
1
70
התוכנית של עוץ לי המטורף דווקא מתוחכמת.
היא בהחלט מעניינת יותר מהתוכנית של הנבלים עם אייזק, הסופר הקודם.

עוץ לי מקריב את עצמו למען הכפיל של החבר היחיד הוותיק שלו
ומתאחד עם בל ששוב נראית צעירה ולבושה בשמלה הצהובה.

אמא רג'ינה משכנעת את הנרי הבודד שיש לו משפחה טובה, והנרי מתעשת.

הדמויות שנשלחו לעולמות משלהם חזרו משם, ורק הפיה הכחולה נשארה לכודה שם.
זה הסוף השמח שלי ואני מאמין בו.

כל הממלכות עברו יחד למיין, אופייני לסדרה שיצרה את סטוריברוק.
אני הייתי מעדיף שימלאו עולם קסום חדש.

רג'ינה נבחרת למלכה פה אחד, גם זאת דרך להתחיל שלטון מלוכני.
אמה לא מוותרת על כניסה מאוחרת עם הצל שלה והתינוקת שלהם.

מי יירש את רג'ינה? הנרי השריף הצעיר או הנרי הבוגר?

הנאום של רג'ינה סגר את העונה והסדרה בצורה נפלאה.
היא צודקת: זאת התחלה ולא סוף, ובעתיד מחכים שמחה לצד עצב, כי אלה החיים.

לצפיה ב-'עד עצם היום הזה והסוף הטוב'
עד עצם היום הזה והסוף הטוב
30/05/2018 | 16:06
50
בהחלט פרק שחותם את הסדרה. 
לדעתי, עוץ לי גוץ לא השמיד את הוק משום שלא איים עליו באמת. הגישה הסנטימנטלית בפרק יותר מתאימה לעוץ לי גוץ לי שחי עם בל יותר מדי שנים ושכתב את זכרונו לאחור... הדרך בה עוץ לי גוץ לי מסיר את האיום, וכפי שנכתב למעלה, התכנית של האני המרושע מעידות כאלף עדים על עורמתו. הפעם ייתנו לו להישאר ביחד עם בל ולא יחיו אותו כפי שקרה בעונה השלישית. הוא הרוויח את זה, נראה לי...
ההכתרה של רג'ינה עקבית עם המכאניזם של הקללה. כל מטיל קללה נעשה בהכרח לשליט של אלה שהוטלה עליהם הקללה כפי ששלגיה הפכה לראש העיר אחרי שהתגלה שהיא מטילת הקללה המקורית. אני חושד שזו הייתה התוכנית של רג'ינה כשהיא הציעה את זה. כפי שנאמר במקומות אחרים, בטח יש עוד דרכים להשיג את היעד של רג'ינה בלי הקללה. היא ידעה היטב מה יקרה. ולגבי היורש, רג'ינה בת יותר ממאה שנה. קשה לי להאמין שמישהו מההנרי יחיו עד סוף כהונתה אלא אם כן רג'ינה תטיל עליהם קסם שישמר אותם כמו שהטילה על זלינה. ובמקרה זה, הם ימותו איתה.
והערה שטחית: ג'ניפר גודווין סוף סוף החליפה תספורת. היא נראתה מוזר עם הקוקו...
לצפיה ב-'פרק סיום העונה והסדרה בכלל'
פרק סיום העונה והסדרה בכלל
21/05/2018 | 20:02
91
שובה של סטוריבוק ושובם של הנרי וסנו  עכשיו גם רובין פוגשת את עברה וכולם נוסעים לעולם המשאלות לא ברור אך אליס ורובין השיגו את הקרס של מאווי אבל אהבתי שהכניסו לפחות אלמנט אחד מהסרט הזה. מסיבה לא ברורה פוקהונטס ומואנה לא נכנסו לסדרה  הכניסה של דוד וסנו לסיפור מרשימה אז התוכנית של רמפל זה לכלוא כול דמות בעולם נפרד . הנרי הצעיר מתעשת בסוף גלוד המקורי נותן את הלב שלו להוק המשאלות . רג'ינה מאחדת את כול העולמות ונבחרת למלכה .
ואבא של לילי זה זורו 
קליפ להפרדות מהסדרה המקסימה הזאת
לצפיה ב-'עונה 7 פרק 21 '
עונה 7 פרק 21
12/05/2018 | 20:26
2
77
פרק מוזר לחלוטין הנרי שבו של הנרי כסופר ושובה של סטוריבוק 
הנרי מעולם המשאלות מאוהב ביהיפיפיה הנרדמת של עולם המשאלות אבל היא רואה בו רק כאח אז הוא כורת ברית עם רמפל ונהפך להיות הבאד גיי של עולם המשאלות 
הנאום של טיאנה היה דיי נחמד 
רובין ואליס הולכות לעזור לחברים בעולם המשאלות ובדרך עוצרות בסטוריבוק 
הצצה לפרק 22
לצפיה ב-'721 עוד פרק אחד ודי'
721 עוד פרק אחד ודי
20/05/2018 | 13:54
49
אז עולם המשאלות נחשב סופית לאמיתי עם אנשים אמיתיים.
הוק צודק, כל דבר נוצר בדרך כלשהי.

הכותבים הכניסו מחמאה עצמית על המורכבות של הסיפור, דרך המחמאה של השוליה להנרי

אריאל! קרואלה! פיטר פן!

הוד מעלתה טיאנה חווה משבר זהות וחייבת להוכיח לעצמה ולעם שהיא מנהיגה...
למי אכפת? טיאנה ונאבין הם החוליה החלשה של העונה.

רמי הוא עכברוש שהפך לאדם כמו גאס העכבר, או שזאת סתם קריצה?

רובין ואליס נוסעות לסטוריברוק!
חבל שרובין הוד האב כבר מת.
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה והמשאלה מכה בשנית 7-21'
עד עצם היום הזה והמשאלה מכה בשנית 7-21
20/05/2018 | 19:06
42
פרק משובח. הקטע שבו הנרי מרוקן את הדיו מהשיער של קרואלה היה מאד לא מתאים להנרי אבל הראה את הצד האפל שבו. על כל פנים, הנרי מממלכת המשאלות באמת בחר בצד האפל אחרי כמה שריטות קטנות בדרך. אני מניח שלהרוג את רג'ינה ייקח אותו לדרך אפלה יותר.

ושוב עוץ לי גוץ לי הוכיח שהוא מסוגל לרבע את המשולש ופעמיים. דווקא האמנתי לו שהוא רצה להעניק את הפיגיון לאני האפל שלו. הייתי צריך להבין שאין לו אומץ. חוץ מזה, למה כולם אומרים שאם יהרוג אותם, בל בחיים לא תסכים לקבל אותו? קודם, ד"ר פסילייה ועכשיו עוץ לי גוץ לי מממלכת המשאלות. זה לא היה המעשה המרושע ביותר שהוא עשה בחייו. בל לא תקבל אותו אם הוא לא יעמוד בדרישות שלה להיות הגבר גבר של חייה. אין לה בעיה שהוא הורג אנשים רעים שמגיע להם. וממילא הוא עומד להגיע ללימבו ולהישאר שם עד קץ הזמן.
מצחיק שעוץ לי גוץ לי מממלכת המשאלות רואה בו את החצי הרע שלו. ולמעשה, למרות שעוץ לי גוץ לי המקורי נושא בכוחם המשותף של תריסר אפלים, הוא החלש יותר ביניהם. אני מניח שהמחיר של אותם חיים מאושרים ושלווים עם בל הוא שהוא נעשה חלש יותר לעומת האני המקורי שלו.
מצחיק שטילי צריכה לבקש מטיאנה דרך מעבר כשהיא סיפקה את דרך המעבר המקורית לרביעייה.
העניין עם טיאנה נוגע לבעיה שהייתה גם בעונה השנייה. אם המלכים של היער המכושף התעוררו משנתם, למה סטוריברוק לא מחולקת לממלכות בצורה התואמת את חלוקת הכח ביער המכושף? אני מניח שאנשים לא ממהרים לכרוע בפני מלכים ומלכות אחרי שהבינו שהם לא צריכים אותם.
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה 7 20 '
עד עצם היום הזה 7 20
05/05/2018 | 13:41
3
71
סוף סוף הקללה נשברת  
אז מסתבר שהקללה לא רק הביאה את לכולם לHyperion Heights אלא גם החזירה את כולם בזמן 
הנרי משוחח עם העצמי הצעיר שלו, נחמד. 
וסיפור הרקע מתרחש בזמן הסיפור העכשיוי
ועוד משהו שעשה קמבק רמפלסטילסקין וכבר הספיק להרוג את דר' פסיליי
בסך הכול פרק נחמד ויפה
לצפיה ב-'מעניין שעוד ועוד דמויות קופצות '
מעניין שעוד ועוד דמויות קופצות
05/05/2018 | 19:48
60
מעולם המשאלות 
לצפיה ב-'פרק מתוק 720'
פרק מתוק 720
08/05/2018 | 20:54
58
הסוף כבר מורגש.
הקללה נשברה בדרך מצוינת שהולמת את הסדרה.

הדמויות נמצאות בעבר! רעיון פשוט ומבריק שמסביר למה בני המשפחה הלא מקוללים לא יצרו קשר עד עכשיו.

עוץ לי גוץ לי המטורף קפץ לבקר ופטר אותנו מהנבל הבלתי נסבל פסילייה.
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה וסוף הקללה 20-7'
עד עצם היום הזה וסוף הקללה 20-7
20/05/2018 | 18:51
25
הסוף של אמא גות'ל הזכיר לי את הצורה בה הקללה של דארק הוק עבדה בעונה החמישית. הגיוני מבחינת הדמות שלה. עם זאת, אני מרגיש שאם לא היו מנחיתים גרזן על הסדרה, אמא גות'ל לא הייתה מגיעה לסוף הזה ומעגל המכשפות שבנתה בעמל כה רב לא היה מסיים בצורה כזו עלובה. היא בהחלט מצטיירת כדמות חזקה מספיק לפרנס כמה עונות.
המסע של הנרי אחרי האני האמתי שלו היה מעניין. יפה מצדה של ויקטוריה בלפרי לשמור את הספר המקורי בחלקת הקבר שלה. הדרך בה הנרי סוף סוף נזכר בעצמו הייתה הפעם דרך לשמוע את עצמו הצעיר יותר שהייתה יחסית מקורית. אני חייב לציין שהוא ורג'ינה עשו דרך ארוכה מאד מאז העונה הראשונה. עם זאת, נראה לי מוזר להתעלם מהתפקיד של אמה בחייו. הם מתנהגים כאילו רג'ינה היא ההורה העיקרי בחייו ולא שהאחריות משותפת.
ד"ר פסילייה מנסה סוף סוף לבצע את העבודה שלשמה הגיע. וכמובן מגלה שהוא איחר את רכבת העלילה ונבל חדש עלה לקטר. נראה לי שהוא הקורבן העיקרי של ביטול הסדרה.
לצפיה ב-' עולם ללא קסם 719 '
עולם ללא קסם 719
04/05/2018 | 15:33
4
49
פרק מדהים!
משמח לגלות שהכישרון של היוצרים לטוויסטים לא אבד עד הרגע האחרון.
הכוכב הנחמד שלנו קיבל סיפור מקור משלו. היה כאן קסם באזור הייפריון הייטס.

גות'ל מתגלה כנבלית מקורית ומעניינת יותר ממה שחשבתי.
קל להזדהות איתה ועם ההתחלה שלה, אי אפשר להזדהות עם השנאה שלה, וקשה להחליט איזה סוף לאחל לה.

מסתבר שחובבת הצמחים היא נימפה שגרה על פני כדור הארץ לפני "אלפי שנים", והייעוד שלה היה להיות אמא ליצורי טבע כמוה.
אחרי שכמה שונאי קסם השמידו את המשפחה שלה, היא סימנה את כל חסרי הקסם כאויבים, אספה נשים בודדות עם קסם והפכה לאמא מנהיגה בשבילן.

לפי התרבות המתקדמת יחסית, גות'ל כנראה באמת הכחידה את האנושות של אותה תקופה, ואחר כך בני האדם התחילו להתפתח מחדש בסביבה שונה.

הנרי וג'סינדה משתכנעים שלוסי צודקת, פסילייה מפיק קסם מנעל הזכוכית ומרפא את הנרי, הנשיקה לא קטלנית אך גם לא שוברת את הקללה.

אלואיז/גות'ל מזהה קסם אצל טילי ומתעניינת בה פתאום. היא מספרת לטילי שהיא אמא שלה ושרוג'רס הוא אבא שלה. רוג'רס מקבל הוכחה לקסם, והוא וטילי מאמינים לאלואיז.
אפילו טילי מספיק שפויה כדי לדעת שאלואיז לא ראויה להיות אמא, אבל מצטרפת אליה כדי להגן על אבא.

הפרק השאיר אותי עם כמה שאלות:
אם גות'ל משיגה אפוני קסם, למה הייתה צריכה שדריזלה תטיל את הקללה האפלה?
למה היחס השלילי לנשים עם קסם כמו רובין, רג'ינה, אנה, אייבי, תמי?
למה ההפרדה בין שתי קבוצות המכשפות שהיא מנהיגה? אכפת לה רק מכאלה שהסתתרו כמוה?
בכל השנים האלה, היא מצאה רק שש בנות? הייתי מצפה למשפחה גדולה.
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה ומעגל השמונה 7-19'
עד עצם היום הזה ומעגל השמונה 7-19
17/05/2018 | 21:14
3
28
כפי שנכתב מעליי, פרק מעניין. כפי שנאמר בעונה הראשונה, פעם היה קסם בעולמנו. עתה אנחנו יודעים לאן הוא נעלם אם כי הבנתי שהוא כבר היה בתהליכי נסיגה באותה נקודה. אמא ג'ותל היא, בפירוש, דמות מעניינת אף על פי שאני חושב שהיה צריך לומר כי היא הייתה מודעת לכל הסיפור עם הפיגיון מהשבוע שעבר וזו הסיבה לכך שסימנה את טילי. ובכלל, טילי הייתה מצויינת לאורך הפרק...
הקטע עם לוסי וד"ר פסילייה במשרד היה מוזר בלשון המעטה. נראה לי שהיא ירשה את הפזיזות של אביה. נראה שד"ר פסילייה היה אמור להיות עוץ לי גוץ לי החדש לפחות לפי הדרך הדו-משמעית שהוא מתנהל בה.
לגבי שאלותייך, הקללה האפלה גם מותירה מאחוריה נתיב של חורבן. אמא גות'ל רצתה להחריב את היער המכושף החלופי לפני שהיא חוזרת לעולמנו. מסיבה זאת, לא הבנתי למה האחיות טרמיין כל כך להוטות לחזור לעולמן. כל מה שהיה שם עבר לעולמנו ומה שנשאר הושמד על ידי הקללה.
העובדה שסרפינה שרדה הפתיעה אותי לאור הגישה הדרוויניסטית של אמא גות'ל. היא, כנראה, יותר קשוחה מחזות "הברבי השחורה" שלה. אני חושב שמדובר באותה קבוצה. אחרי שאמא גות'ל מיינה אותן עם פינצטה, נותרו רק שש מכשפות.  לדעתי, רשימת החיסול של ניק היא גם רשימת החיסול של אמא גות'ל - המכשפה העיוורת נכשלה פעמיים; הרופאת היא בטח מכשפה שפנתה כנגד המעגל ועברה לעסוק בקסם לבן ואני מניח שזלינה דחתה את הצעתה של אמא גות'ל להצטרף אליה והיא חזקה מדי מכדי שאמא גות'ל תתעלם ממנה. ולא צריך הרבה לחשוב למה אמא גות'ל תרצה שדריזלה תמות.
הנרי וג'סינדה, בכנות, לא בדיוק מעניינים במיוחד.
לצפיה ב-'אני לא בטוח שהקללה של אייבי'
אני לא בטוח שהקללה של אייבי
20/05/2018 | 13:34
2
23
לקחה את כל תושבי היער המכושף החדש.
היא נראית קללה מצומצמת יותר מזאת שיצרה את סטוריברוק.

אנה לא מכירה את העולם המודרני, ואייבי רצתה להתפייס איתה ולהתחיל דף חדש.
פרק 20 מעלה שאלה אחרת לגבי המסע של האחיות.
לצפיה ב-'אל תשכח דבר אחד.'
אל תשכח דבר אחד.
20/05/2018 | 14:26
1
21
להבדיל מהקללה הקודמת, כאן הליידי טרמיין הכריחה את המקוללים לעזוב את היפריון הייטס כך שכמות האנשים שנלכדו בקללה עשוי להיות גדול יותר מתושבי היפריון הייטס - שלא כולם מקוללים אלא אנשים מעולמנו. 
המניעים של האחיות טרמיין מובנים לי. פשוט תהיתי למה לחזור לעולם שלהן כשיש עוד אפשרויות שידועות לאייבי. עכשיו נזכרתי שיכול להיות שהאחיות טרמיין הגיעו ליער מכושף שלא נפלה עליו הקללה ואף אחד לא מכיר אותן. האפונים מובילים אותך לאן שאתה רוצה. ואני בטוח שאייבי לא רוצה לחזור ליער המכושף שלה. לאנה לא אכפת.  
לצפיה ב-'לא שכחתי, ככה הגעתי לזה'
לא שכחתי, ככה הגעתי לזה
20/05/2018 | 14:40
21
תהיתי לאורך העונה כמה תושבים גרים בשכונה, כמה מתוכם מקוללים וכמה עזבו.
איכשהו נראה לי שהקללה של אייבי הייתה אישית יותר ולא העבירה ממלכות שלמות.

אם האחיות חצו לעולם קסום חדש, זה באמת פותר שתי בעיות, והן עדיין יזכו לפתוח דף חדש בעולם שדומה למה שהן מכירות. אולי אפילו יהיו בו עוד אנסטסיה ודריזלה.
לצפיה ב-' 718 '
718
30/04/2018 | 16:47
2
41
במשך 6 עונות עוץ לי בחר באפלה ובכוח שוב ושוב, ואנחנו אמורים להשתכנע שבעשרות השנים שעברו מחוץ למסך הוא חזר למוטב והפך מנבל לגיבור? לא נראה לי. ואיפה גדעון?
הרבה נבלים בסדרה חגגו כרעים זמן מה ואז התחרטו וקיבלו סוף טוב, אבל איתו נסחפו יותר מדי עד כדי כך שעכשיו רק מעריצים מושבעים של עוץ לי ובל מתרגשים.

טילי ומרגו חמודות, אליס ורובין חמודות, הנרי וג'סינדה מבולבלים, רוג'רס מתחיל לחשוד.
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה והשומרת'
עד עצם היום הזה והשומרת
09/05/2018 | 20:09
1
31
פרק טוב. למען האמת, התעוררה בי השאלה אם יש גן עדן וגיהינום בעולם הזה, כיצד בריה כה מושחתת כעוץ לי גוץ לי יכולה אפילו לקוות לסיכוי להגיע לגן עדן אחרי כל מה שהוא עשה? לדעתי, הענקת כוחו לשומרת צריך להיות חצי מהדרך שהוא אמור ללכת בה ולא סוף הדרך כפי שהוא מאמין. וכמובן, אפילו את זה הוא לא מסוגל לעשות, כמובן. אני חייב לציין שאני הרגשתי לרגע את האינטימיות שהייתה בין הדמויות -
האם יש מצב שאליס קצת מאוהבת בעוץ לי גוץ לי? האמונה שלה בטוב לבו גורפת. לעומת זאת, עד עכשיו, לא ראיתי רגע דומה של אינטימיות בין אליס ורובין (במקרה של מרגו וטילי, ניתן להבין. רק הכירו וכו'.) הן יותר מצטיירות כ-"החברות הכי טובות".
אז רג'ינה קיבלה את המתכון מסמדי. אני מבין שהיא גררה את זלינה מחייה כקלי רק בשביל התמיכה הנפשית מצדה. מאד מתאים לרג'ינה כשחושבים על זה, למעשה. חבל שהיא לא יכולה להישען על מרגו באותה המידה כמו על זלינה.
טוב, הנרי וג'סינדה קלטו שלוסי צדקה כל הזמן עד כמה שזה נשמע הזוי מבחינתם. גם העלילה הזו נסגרה.
לצפיה ב-'לפי המחווה לסרט "קוקו" '
לפי המחווה לסרט "קוקו"
09/05/2018 | 20:50
28
עוץ לי כנראה מצפה להגיע למקום שאליו כל המתים הולכים ונשארים בו כל עוד זוכרים אותם, ככה שהוא צריך רק למות ולקוות שהמשפחה תזכור אותו ואת בל.
לצפיה ב-'אשמח לקישור לפרק 18'
אשמח לקישור לפרק 18
23/04/2018 | 06:39
30
מי שיכול לשלוח אליי גם בפרטי...ללא תרגום.
כמעריצה מושבעת של רומפל⁦❤️⁩...הרשת גועשת על הפרק ואני מתחרפת שטרם צפיתי...
בבקשה מי שכבר צפה שיעדכן בקישור
תודה רבה רבה��
לצפיה ב-' 717 '
717
15/04/2018 | 13:54
1
52
זלינה נהדרת בתור נבלית, אבל קשה להזדהות איתה ולאחל לה סוף טוב, ופרק כזה לא עוזר.
זלינה עוזבת עם צ'אד המסכן, ומרגו נשארת בשביל טילי.

רג'ינה לזלינה: אף אחד לא יהרוג את אחותי חוץ ממני.
עוץ לי לזלינה: סוף סוף בחרו בך לפני רג'ינה.

השנאה של עמי למכשפות מובנת, וגם השנאה האישית כלפי גות'ל וזלינה.
לא מובן למה אייבי והקניבלית סומנו כמו סתם עוד שתי מכשפות.
אולי עמי יודע רק שתמי נהרגה כשניסתה להצטרף לאחווה של אמא גות'ל.

ניק אמר להנרי שהסיפור שלו אפל יותר, והוא באמת אפל, והסתיים ברצח שלו על ידי פסילייה שהעיר אותו ואת נאבין כדי להיפטר ממכשפות ולייצר קסם מסופגניות ואמון.
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה ורוצח הממתקים 7-17'
עד עצם היום הזה ורוצח הממתקים 7-17
02/05/2018 | 23:50
23
פרק טוב בסך הכל. למען האמת, הפרק מעלה אפשרות חזקה ש-"היער המכושף החלופי" נמצא, למעשה, בנונסטיקה, היבשת שבה ממוקמת עוץ (אני די בטוח כי הכותבים יודעים שיש עולם מעבר לגבולות עוץ.) ראשית, לי לפחות היה הרושם שהמכשפה מבית הממתקים מייעדת את הילדים לאיזה ריטואל נוראי של מעגל המכשפות של אמא גות'ל שמערב בתוכו אכילת בשר אדם. שנית, זו בערך הדרך היחידה להסביר כיצד שני בני אדם רגילים - הנזל וגרטל - הגיעו לשם. שלישית, למרות שמדובר במכשפה חזקה, אני לא רואה את זלינה מחזיקה מעמד מול מכשפה שיכולה לחצות עולמות (גם מכשפה מהמעגל של גות'ל אמורה להיות מחוץ לסקאלה שלה.)
איבו באמת מקסים. גם הדרך שבה הוא מתהפך על זלינה מעידה על הקירבה ביניהם. כל אדם אחר היה שומר על צעדיו ביתר קפידה. הוא יודע שהיא נוטה לו חיבה ולא תפגע בו ישירות. היות ואינה יכולה לפגוע בו, היא פגעה בבנו המעצבן. אישית, נראה לי שלשלוח ילדים בשיטוט אינסופי ביער חשוך מביס צלקות כווייה  לכל החיים - זו בחירה של הנזל לא להמשיך הלאה. לא שאחותו יותר טובה ממנו. עם זאת, השיחה בינו לבין הנרי הייתה מעניינת. הוא לרגע אחד חשב שגם הנרי 'התעורר'.
לגבי הסיבה לכך שרג'ינה לקחה את זלינה בחזרה, אני מבין שהיא היחידה שידעה את המתכון להכנת השיקוי המכושף שרג'ינה הכינה. עכשיו כשהשיקוי קיים ומוכן, זלינה לא נחוצה יותר. מכל מקום, המקרה של זלינה ייחודי - היא לא בדיוק חזרה בתשובה כמו רג'ינה אלא, בפשטות, הסיבה לרוע שלה נלקחה ממנה על ידי זכרון אחד של אחווה עם אחותה. אם צ'אד היה מוכן להתחתן עם קלי ההיפית חולת השליטה, אני חושב שאין לו בעיה עם זלינה... הקטע שמרגו מנסה להבין בערך את עיסוקה הקודם של אמה היה מצחיק מאד.
לצפיה ב-' 716 '
716
10/04/2018 | 18:27
1
50
הנרי כנראה התחתן בגיל צעיר מדי אם הוא חשב להרשים את אלה עם הרפתקה שכוללת דרקונים או שודדי ים.

הפלאשבקים בפרק היו לדעתי בין הגרועים מכל העונות. השתעממתי.

טילי מצאה עבודה עם אנשים ופגשה שוב את מרגו (עם t בסוף).

הנרי קיבל הצעת עבודה בניו יורק (העיר היחידה שהיוצרים מכירים).
יש צמדים מפתיעים בעונה הזאת - הפעם ויבר והנרי.
ויבר הודה שהנרי מהספר הוא ה"דמות" האהובה עליו, והנרי עזר לו לקשר בין עמי מהספר לבין רוצח הממתקים.
הנרי החליט להישאר בהיפיריון הייטס, סיפר לניק שהרוצח חושב שהוא עמי, קלט את הצלקות ונחטף.

לצפיה ב-'עד עצם היום הזה והגיבור הקטן'
עד עצם היום הזה והגיבור הקטן
25/04/2018 | 16:19
30
ובכן, הפרק לא רע בכלל. הטוויסט שכנראה מערכת היחסים בין הוק לשחור הזקן טיפה שונה בעולם האחר אם הוא הסכים לעסקה כזו היה מעניין. מה שכן שהוק אומר שמאחורי כל אחת מהטבעות שלו יש סיפור, הוא מתכוון שמאחורי כל טבעת יש גופה. הוא סיפר לאמה בזמנו את הסיפור השלם מאחורי הטבעות הללו...
ההירואיזם של הנרי כבר סיבך אותו בצרות בעבר (ר' פיטר פן.) אני משער שהנרי רואה את עצמו כאביר במסע וזה חלק מהדרישות לתפקיד בנוסף להיעדר מוחלט של אינטלגנציה ושכל ישר. כנראה שהוא עמד מול דייוי ג'ונס הוא הבין שהוא לא בדיוק אביר במסע אלא בן אדם מודרני שמכיר דרכים אחרות להרשים בחורה. מה שכן, לא השתכנעתי עד הסוף שהנרי מילס היה הדמות האהובה על עוץ לי גוץ לי בספר (חשבתי שהנסיך מקסים הוא הדמות האהובה עליו אחרי הוא עצמו, כמובן, ובל).      
די ברור שהוא רוצה להשאיר את הנרי בהיפריון הייטס.
טילי ומרגו חמודות. די ברור שאמה השתנתה. מהמעט שראיתי מדמותה של קלי, היא הרבה יותר קופצנית ומוחצנת מזלינה. השינוי באופי הוא בטח מה שמבלבל את מרגו ולא העובדה שהיא מסתירה ממנה סודות. מרגו נראית לי מבוגרת דיה להבין שהורים נוטים לשמור סודות ומה שהיא רוצה זה לא למה אמא יותר טובה מקודם אלא למה היא מתנהגת אחרת ממה שהיא זוכרת ועל זה קלי לא יכולה לענות בלי להעיר אותה...  
לצפיה ב-'מי יודע?'
מי יודע?
06/04/2018 | 22:10
50
היי
מי יודע את שם הסדרה (באנגלית)  האמריקאית ששודרה בשנות השמונים ובה היה איש שנהפך או לנץ או לפנתר.
הסדרה לא היתה אנימציה.
תודה מראש
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה והאחיות 7-15'
עד עצם היום הזה והאחיות 7-15
05/04/2018 | 00:29
1
48
פרק טוב. אם ההשפעה של הקללה דומה לקללה המקורית, הרי האחיות טרמיין חוזרות לעולם חרב במקרה הטוב ולעולם שבו אני בטוח שמטרה מסומנת באדום 
על ראשה של דריזלה. מאידך, עדיף עולם חרב על פני מוות בעולם הזה.
המסיכה של הרוצח הזכירה לי מסכה של רוצח מסרט "יום המרמיטה פוגש רוצח סדרתי" עם נערה שנרצחת פעם אחר פעם שלא יצא לי לראות. גם המטבע הוא רפרנס והפעם לאגדה על אדם שנתן חצי מטבע לאהובתו. וכשהוא שב עשיר, הם איחדו את המטבעות...
איך בדיוק מעגל המכשפות הזה אמור לעבוד אם אמא גות'ל משסה את המועמדות שלה זו בזו? ושמבחן הנאמנות הבסיסי הוא שאת צריכה להרוג מועמדת אחרת? אחרי זה, את צריכה לסמוך על אותה אישה שתפעל איתך ביחד בעת הטלת כישוף.
גרטל דפוקה במוח בדיוק כמו אחיה הנזל. דריזלה לפחות היססה לגבי אתגר זה.
קשה לי להאמין שאפילו הוק החדש התעלם מהעובדה המעניינת שהנרי הוא נכדה של האישה שהוא אהב. אני לא חושב שהוא ראה בהנרי חבר אחרי שגילה את זה. הוא ראה בו משפחה. אחרי הכל, הוק המקורי הגיב בצורה דומה לבלפייר בזמנו. ד"ר פסילייה הפגין נדיבות הפרק. הוא חלק עם רג'ינה בשלל. סביר להניח שהוא מחזיק ברשותו בקבוקון נוסף לשימוש עצמי למקרה הצורך. בכל מקרה, אין ספק שהוא דמות מעניינת...
לצפיה ב-' 715 '
715
10/04/2018 | 18:46
30
תמי ודריזלה מתחרות על מקום באחווה של גות'ל, משתפות פעולה ושורדות עד שגות'ל דורשת מכל אחת להרוג את האחרת. תמי מוכנה אך מפסידה, וככה דריזלה התקבלה לאחווה. גם כן אחווה.

אחווה אמיתית התגלתה מצד אנה שסלחה לאייבי שהייתה מוכנה לתת לה למות במקומה, ועזבה איתה בחזרה הביתה.
חבל, רציתי להנות עוד קצת משתי הדמויות האלה. הן יכלו לקבל סוף טוב גם בהיפיריון הייטס עם ג'סינדה, עוד לפני שהיא תיזכר מי היא ומי הן.

אז עמי/ג'ק/ניק נוקם במכשפות של גות'ל בשם תמי.
המכשפה העיוורת לא זכתה ליחס מועדף ברציחות. נחכה לפרק על עמי ותמי כדי לראות מה קרה בבית הממתקים. אני מקווה לגרסה טובה יותר מהראשונה.

לצפיה ב-'עונה 7 פרק 14'
עונה 7 פרק 14
25/03/2018 | 10:20
3
61
רובין גדלה בחלק מהזמן בסטוריבוק מה שעוד יותר מקשה להבין כמה זמן בעולמות השונים מי אותה מסיבה אצל גרניז עד שלוסי דופקת לראשונה בדלת של הנרי. 
אליס\טילי משתחחרת בעזרת טרול  
ומתחברת לרובין הוד שממשכה בדרכי אביה אהבתי את העניין רובין הוד בגירסה נשית
עדכון ממבצע יקנטון 
לוסי משום מה מוותרת על הווקי טוקי של אבא ובשל כך כמעט נתפסת ע"י דר' פסיליי היא לא נתפסת אבל משאירה ברשלנות כובע היה טוב עם רג'נה תלמד את הנכדה שלה אך לבצע משימות בלי להשאיר עקבות.

לצפיה ב-'714 '
714
25/03/2018 | 15:58
1
45
טילי חמודה מאוד, אהבתי את כל הסצנות איתה, גם בתור אליס.
הסיפור עם הטרול שעדיין עוזר לאליס היה חביב, וסיפק הסבר לפסל הטרול המוזר.
הטרול הוא לא היחיד ש"רואה" את טילי, גם רוג'רס מתייחס אליה, ועכשיו הם גרים יחד כמעט כמו שצריך.

החיפוש אחר אנה איטי מדי. איפה כבר יכולה להסתתר ילדה מהאגדות בשכונה מקוללת?
לצפיה ב-'אנה נמצאת בפרק הבא '
אנה נמצאת בפרק הבא
26/03/2018 | 13:25
50
ולפי הפורמו אני לא בטוח שזה היה רעיון טוב למצוא אותה
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה והטרול 7-14'
עד עצם היום הזה והטרול 7-14
29/03/2018 | 00:39
40
בסך הכל פרק טוב שענה על כמה שאלות בעיקר לגבי עניין הטרול.
הפרשנות של רובין לעניין המורשת של אביה טיפה פשטנית נראה לי. אביה היה, בראש ובראשונה, אדם שלקח מהעשירים וחילק לעניים. הוא לא נלחם במפלצות. "עד עצם היום הזה" פחות או יותר טבחו במיתוס של רובין הוד - פה מדובר בגנב פשוט ולא באציל שירד מנכסיו שניסה לפדות את מלכו מהשבי אצל מלך צרפת.  מאידך, יותר קל להילחם במפלצות מאשר להפר את החוק... רובין עדיין ילדה טובה מדי מכדי ממש ללכת בדרכי אביה. אליס/טילי יותר מדי שפויה בפרק הזה. היא קצת מוזרה בהתחלה אבל היא נשמעת כמו אדם שפוי בפרק זה.
כדרך אגב, אני מניח שצריך לראות מה שקלי אמרה לרוני בפרק בה דמותה הוצגה כשקרים שנועדו לפגוע בה. מערכת היחסים בינה לבין בתה נראית לי מצוינת. היא רק הייתה במסע לטיבט. מה שמעורר בי תהייה אם גם רובין קצרת ראייה או שמדובר באפקט של הקללה? עד כה הקללה לא שינתה את המאפיינים הפיסיים של האנשים המעורבים בה.  
לגבי מבצע יקינתון, אז סמדי רוצה להיות אל. כבר עבר הרבה זמן מאז שקורה ניסתה להניח את ידיה על כוחו של האפל. רג'ינה באמת עברה המון מאז ימיה כמלכה מרשעת אם היא קוראת לעוץ לי גוץ לי ידיד. אני לא חושב שהוא חושב עליה באותה הצורה.
הסצנה עם אייבי הייתה יפהפיה. חבל שרג'ינה לא הצליחה לתפוס אותה ולשאול אם יש לה עוד מהמיץ הזה בשביל כמה אנשים ברשימה הקטנה שלה.
לצפיה ב-'עונה 7 פרק 13 '
עונה 7 פרק 13
18/03/2018 | 12:59
3
59
דריזלה\אייבי מנסה לנשק את הנרי מוזר
קפטן הוק מתבלבל יותר מפרק לפרק 
וגולת הכותרת 
לוסי ורג'ינה שהחילטו פתוח במבצע חדש ממש כמו אמה והנרי בעונה הראשונה 
לצפיה ב-'713 עוד מבצע לרשימה'
713 עוד מבצע לרשימה
18/03/2018 | 14:51
1
51
טילי באה לתחנת המשטרה ורוג'רס מרחיק אותה. היא חוזרת שוב ומנסה להזהיר אותו מאלואיז, והוא מרחיק אותה שוב.
אלואיז מתעלמת מוויבר, משחקת עם רוג'רס ומתסכלת את טילי.

טילי מסתמנת בתור חשודה בחיסולי המכשפות.
למזלה, השוטרים הם ויבר שיודע ששום דבר הוא לא מה שהוא נראה, ורוג'רס שסומך עליה.

אליס מציירת במגדל, עוץ לי גוץ לי המטורף, קפטן אחאב והקרס של מאווי!
למרות כל הפוטנציאל, גם בפרק הזה, כמו ברוב עונה 7 עד כה, הסיפור בעולם האגדות לא היה קסום ומיוחד.
דווקא ההווה הסתמי בהיפריון הייטס עניין אותי יותר. יש בו את מה שתמיד היה חסר לי בסטוריברוק: חיים אישיים לדמויות הראשיות, חברויות ועוד מערכות יחסים מעניינות.

אייבי הולכת להנרי, מדברת על ויקטוריה ומנסה לנשק אותו. הנרי אומר לה שהיא מבולבלת ומזכיר לה שעדיין יש לה משפחה.

אייבי הולכת לדירה של ג'סינדה שחושבת שלאייבי לא אכפת שויקטוריה מתה ולא מבינה מה היא רוצה ממנה.
אייבי מחמיאה לג'סינדה ומעליבה אותה בו זמנית, וג'סינדה מבינה שאייבי באה לדבר. דריזלה וסינדרלה מתחבקות!
בובה מרופטת שג'סינדה שמרה מזכירה לאייבי את הילדות שלה ואת אנסטסיה. סוף סוף נזכרו בה.

אייבי חוזרת להנרי, מספרת לו על אנסטסיה ומבקשת עזרה בחיפוש אחריה. מעניין באמת איפה היא.

רג'ינה מספרת ללוסי שהיא "מאמינה" לה ושהיא בעצם זוכרת הכל, וקוראת לה מילס. מבצע יקינטון יוצא לדרך!
לצפיה ב-'שני פרטים מעניינים'
שני פרטים מעניינים
22/03/2018 | 20:52
37
- יש קטע שלא רואים את אמא גות'ל במצלמת חדר החקירות. רואים שהיא מודעת מי רואה אותה כך שאני חושב שהיא, כנראה, חזרה לחדר החקירות מבלי שאיש יבחין או שזו טעות עריכה...
- עכשיו מצאתי שג'סינדה היא למעשה גרסה נשית של יקינתוס 'יקינתון', מה שמסביר בדיעבד את השם שרג'ינה ולוסי בחרו למבצע.
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה והקפטן 7-13'
עד עצם היום הזה והקפטן 7-13
21/03/2018 | 23:47
31
בסך הכל פרק טוב. אני חושד שהמטרה של עוץ לי גוץ לי בעזרה לאמא גות'ל היא לאתר את המכשפות ולהרוג אותן לפני שהן יספיקו לעשות משהו. רק לרוג'רס ישנו אינטרס של ממש להגן על הנשים הללו היות ואין לו מושג מה הן ומי הוא. אני חושב שאם קפטן הוק יתעורר, הוא יבין את השגיאה בדרכיו ויעזור לחסל את המכשפות... אחרי מה שאמא גות'ל עשתה לו, קשה לי לראות אותו נוקף אצבע עבורן. זה עדיין הזוי. אני מניח שאליס ניסתה לעצור את רוצח המכשפות ולכן הגיבורים מצאו אותה עם כלי הרצח (שכמובן, הם לא בודקים טביעות אצבעות רק ליתר בטחון.)
אני מבין שהכותבים ממשיכים עם דריזלה/הנרי אחרי שהזניחו את הרומן הזה לטובת ג'סינדה/הנרי. הנרי נהג בתבונה לא אופיינית לו כשהתנער מדריזלה ברגע הזה של חולשה. זה לא הזמן לפצוח ברומן איתה או בכל זמן אחר...
לוסי היא עדיין דמות קצת יותר מוצלחת מהנרי בעיניי. עם זאת, הקטע עם רג'ינה, עד כמה שהוא מחמם, הזוי באותה הרמה של ויבר ורוג'רס מנסים להציל כת של פסיכופתיות. משפחת מילס, רג'ינה, הורגת אנשים, לא מצילה אותם... בכל מקרה, רג'ינה התקדמה מאד מאז העונה הראשונה. היא באמת לא אהבה שהנרי קורא לה בשמות ועכשיו היא מסוגלת לחיות עם זה.
ובעבר, אני מבין שהסיבה לכך שעוץ לי גוץ לי נמצא בכלא היא לא משום שהוא מרוקן את כוחותיו אלא משום שהוא איבד את הרצון לצאת ממנו אחרי מותה של בל. נחמד מצדו שהוא מוכן לסמוך על הוק. התיעוב הדדי למדי ממה שאני זוכר... אחאב הזה מעצבן למדי.
לצפיה ב-'712 רג'ינה, למה?'
712 רג'ינה, למה?
11/03/2018 | 13:47
1
65
דוקטור סייג' הייתה מכשפה שאהבה לקנות מהמכשפה העיוורת עוגיות תה (?).
מה זה בעצם? קשור לארץ הפלאות?

חשבתי שלוסי תמצא בארון את הספר של רפנזל, במקום זה הופיע דף אחד בספר של הנרי, ולוסי גילתה מה יקרה אם ההורים שלה יתנשקו.
עכשיו היא מפריעה להם במקום לעודד אותם לצאת.

בפרק הבא אני מצפה לראות מה קורה עם הבנות של רפנזל!
לצפיה ב-'712 עד עצם היום הזה ויום המעשים הטובים'
712 עד עצם היום הזה ויום המעשים הטובים
14/03/2018 | 23:46
43
כבר בפרק שד"ר פסילייה (כך כתוב בכתוביות בפרק.) הוצג חשבתי שהשחקן נתן הופעה גדולה מדי מכדי שיגבילו אותו רק לפרק אחד. לגבי הרומן שלו עם רג'ינה, זה קצת מתנגש עם העובדה שרג'ינה הייתה שרויה באבל  מתמשך על דניאל באותו זמן - וזה אחד ממקורות הזעם שלה על שלגיה. אני מניח שהיא פנתה אליו בניסיונותיה למצוא מישהו שיחיה את דניאל, שלהבדיל מנאבין ומאדאם ליאוטה, המשיך הלאה. (או שהיינו רואים אותו בלימבו. הוא חשוב מדי לרג'ינה מכדי שיהיה אפשר להתעלם ממנו.)
אני מצאתי את טיאנה/סאבין יותר אמיתית בפרק הזה מבפרקים קודמים. העובדה שיש לה חולשות רק עושה אותה אנושית. חשבתי שהאליגטור יתגלה כאחיו של נאבין או משהו בסגנון הזה שנאבין מנסה להרוג. העובדה שהוא נשא את קמיע התמותה הייתה מפתיעה. גם גילינו איך רג'ינה הניחה את ידיה עליו...
ולסיום, מישהו עושה את עבורכם את העבודה והורג את המכשפות הרעות. אתם הייתם ממילא צריכים להרוג אותן אם אמא גות'ל הייתה מכנסת את המעגל שלה. לו הייתי במקומם, הייתי בעיקר סקרן למניעיו ולדרך בה הוא גילה מי המכשפות במעגל. גם אני חושב שהיה כדאי לשפוך אור יותר על מעשי בנותיה של רפונזל.
לצפיה ב-'בוקר טוב לכם יקיריי!!'
בוקר טוב לכם יקיריי!!
04/03/2018 | 07:36
2
27
לצפיה ב-'מה נשמע ?'
מה נשמע ?
10/03/2018 | 13:17
1
33
ראית כבר את 2  שני הפרקים החדשים?
לצפיה ב-'לא ראיתי עדיין.. ישלי כמה פרקים להשלים.'
לא ראיתי עדיין.. ישלי כמה פרקים להשלים.
19/03/2018 | 12:32
5
לצפיה ב-'711 סוף סוף פרק חדש'
711 סוף סוף פרק חדש
03/03/2018 | 23:29
5
60
העונה הזאת קטלנית לנסיכות דיסני. קודם בל, עכשיו רפנזל.

הגילוי שהרעיון להעיף פנסים היה של דריזלה היה כל מה שויקטוריה הייתה צריכה לשמוע.
היא התעלמה מבת אחת במשך שנים, ודווקא אחרי שהבת המועדפת חזרה, היא סוף סוף הבינה מה היא הפסידה.

אנסטסיה המסכנה, התעוררה לעולם מוזר, גילתה שאבא שלה מת, אמא שלה נבלית והאחיות שלה מבוגרות. גות'ל ניצלה אותה ועכשיו גם אמא שלה מתה.
אני מקווה שאייבי "תאמץ" אותה, לטובת שתיהן.

התייאשתי מהניסיון להבין כמה שנים עברו בכל עולם לפי הגילים של הנרי/לוסי/רובין/אליס.

הכלל שאי אפשר להחזיר את המתים מופר שוב ושוב, והפעם ממש בקלות.
צריך רק קמע עם קסם והקרבה של חיים תמורת חיים, כביכול "מחיר יקר", אבל לא באמת. הקורבן הוא לא אדם אהוב או אדם שמוכן למות.
לצפיה ב-'7-11 עד עצם היום הזה והאם האוהבת. '
7-11 עד עצם היום הזה והאם האוהבת.
07/03/2018 | 22:22
34
כפי שחשבתי מקודם, זלינה ורובין הן נוסעות בזמן. זלינה פשוט עקבה אחרי שובל הקסם של רובין עד לזמן הזה ביער המכושף האחר. כנראה שהעולמות לא מסונכרנים כמו העולם האמיתי ועולם האגדות בעונה הראשונה. לגבי קמע תחיית המתים, אני יכול רק לנחש שהוא עובד כל הנשמה נמצאת בלימבו בגלל עניינים לא גמורים וזה אומר שלמאדאם ליאוטה יש אג'נדה משלה בסיפור שבגללה היא עובדת עם מאמא גות'ל. בסך הכל, אותה פרוצדורה חוקית כמו בעונה 5א' בה האפלים יכולים לחזור לעולם החיים רק אם מישהו בצד השני מתחלף איתם.

למרות שזה קולע לתמה של הסדרה, דריזלה יכולה לעזור לאנה משום שהיא אוהבת את אחותה ולא משום שהיא מאמינה שאמה עדיין בחיים. אני מניח כי הליידי טרמיין הבינה מי מבין בנותיה החכמה יותר ושהיה עליה להבין מזמן מי חשבה על הרעיון ולא מי ביצעה אותו. בכל מקרה, יש הבדל בין להיות מאוכזבת מבתך - היא עדיין העסיקה אותה כעוזרת אישית - לבין לתת לה למות לנגד עיניך.

הקטע עם רובין מעניקה לאמה את כוחותיה הזכיר לי סצנה דומה ב-'חלל עמוק תשע' בה משנה צורה גוסס מעניק לאודו בחזרה את יכולתו לשנות צורה. גם בלי הכוחות שלה, זלינה מסתדרת היטב עם שיקויים. אני חייב לציין שהרגשתי כימיה בין זלינה להוק החדש בקטע שהוא עושה לה שיעור מוטיבציה אבל זה רק אני...
לצפיה ב-'לגבי האחרון,'
לגבי האחרון,
08/03/2018 | 13:46
3
25
אני לא בטוח שאתה צודק. בשני המקרים, הקורבן הסופי הוא אם אוהבת שהיא, כנראה, הקורבן הנחוץ לצורך הטכס ולא בת כפוית טובה. זה אותו חוק חילופין מהעונה החמישית. כדי להשיב אם, צריך להקריב אם. 
לצפיה ב-'גות'ל אולי צפתה את ההקרבה של זלינה'
גות'ל אולי צפתה את ההקרבה של זלינה
08/03/2018 | 14:52
2
26
ואולי איכשהו אפילו את ההקרבה של רפנזל.
הנקודה היא שהאמהות התנדבו למען רובין ואייבי.
גות'ל, שרצתה להחזיר את ליאוטה ואת לוסי, לא שילמה שום מחיר.

לפחות הגבילו את הקסם החזק הזה לנשמות שבין חיים למוות, אחרת זה היה מוגזם.
לצפיה ב-'ובכן,'
ובכן,
08/03/2018 | 15:47
1
17
אמא גות'ל, מפרק לפרק, מצטיירת כ-"האפל" של היער המכושף האחר. קרוב לוודאי שהיא חיפשה כישוף שלא ידרוש ממנה מחיר והיא תרוויח ממנו שבעתיים. נדמה לי כי העניין אמור להרגיז את הצופים שאמא גות'ל לא מוכנה לשלם את המחיר שאחרים כן מוכנים לשלם עבור השאיפות שלה. זה מה שעושה אותה לנבל מוצלח, לא?...
לצפיה ב-'גות'ל נהדרת, הקסם מוזר'
גות'ל נהדרת, הקסם מוזר
08/03/2018 | 16:50
27
גם עוץ לי ניצל מישהי אחרת שתשלם את המחיר במקומו,
אבל אז הקסם דרש את המחיר מזאת שבחרה להטיל את הקללה.

נגיד שעוץ לי היה מאיים להקריב את רג'ינה, והנרי היה מתנדב במקומה.
לא היה מתאים לקרוא לזה "מחיר הקסם" אם הלב שלו היה מספיק לקללה.
לצפיה ב-' פורים שמח! '
פורים שמח!
28/02/2018 | 23:25
18
לצפיה ב-'הסדרה בוטלה '
הסדרה בוטלה
06/02/2018 | 22:43
8
90
לא מפתיע למי שעקב אחרי הרייטינג (גרוע אפילו בשביל ימי שישי) אבל מאכזב למי שחושב כמוני שלמרות כל הבעיות, ליוצרים יש המון כישרון ויצירתיות שיכלו למלא עוד כמה עונות.
לצפיה ב-'אה מצד אחד באסה מצד שני זמן טוב לחזור אליה(:'
אה מצד אחד באסה מצד שני זמן טוב לחזור אליה(:
07/02/2018 | 16:32
5
26
לצפיה ב-' אז את תצפי בה בקרוב? '
אז את תצפי בה בקרוב?
07/02/2018 | 18:30
4
40
באיזו עונה?
לצפיה ב-'באמת רציתי לשאול אותך באיזה עונה הפסקתי '
באמת רציתי לשאול אותך באיזה עונה הפסקתי
07/02/2018 | 18:36
3
47
כי עונה 5 מתחילה מהתחלה בשבוע הבא ביס
זה עונה שהפסקתי נכון?

לצפיה ב-' איך אני אמור לדעת מתי הפסקת?'
איך אני אמור לדעת מתי הפסקת?
07/02/2018 | 18:52
2
34
אני קורא מחשבות, לא מחזיר זכרונות.

בטח ראית את כל החצי הראשון של עונה 5 עם סוואן האפלה וקמלוט.
מהחצי השני אני לא יודע מה ראית, אם בכלל.

אני מציע שתחכי לעונה 6 ותראי אותה ברצף.
לצפיה ב-'כי בגללך הפסקתי לראות אז חשבתי שתזכור '
כי בגללך הפסקתי לראות אז חשבתי שתזכור
07/02/2018 | 18:59
1
36
סתם לא באמת בגללך
אבל מתי קורה מה שלא רציתי שיקרה ?באיזה פרק?
לצפיה ב-'521'
521
07/02/2018 | 19:19
17
לצפיה ב-'זה היה צפוי שעונה 7 תהיה האחרונה '
זה היה צפוי שעונה 7 תהיה האחרונה
08/02/2018 | 10:57
1
70
לשם השוואה אז באפי, קוטלת הערפדים גם 7 עונות 
עד עצם היום הזה לא היה את הבאז התקשורתי (המוגזם)
שהיה לבאפי
לצפיה ב-'לא מראש'
לא מראש
08/02/2018 | 11:50
61
ההשוואה היחידה היא לרייטינג של סדרות אחרות באותה רשת ובאותה שנה.
הסדרה לא שרדה את המעבר ליום שישי, ואולי גם את העזיבה של השחקנים, מה שחבל, כי אני יכול להגיד בלב שלם שאף דמות שעזבה לא חסרה לעלילה.

מה שהכי מגוחך זה אלה שלא רצו לצפות בעונה בלי מוריסון.
אף אחת מהדמויות הקבועות לא הכרחית לעלילה, ואמה הכי מיותרת מכולם - רוב הסיפורים בסדרה היו זהים איתה או בלעדיה!
אם אמה היא הדמות האהובה עליכם, יופי טופי, אבל אם אתם לא מסוגלים להנות מעונה בלעדיה, אז לא אהבתם את חלק הארי בסדרה עד עכשיו.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ