לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום עד עצם היום הזה

Once Upon A Time....מי מאתנו לא גדל על סיפורי אגדות? סינדרלה, שלגיה,היפיפיה הנרדמת, רפונזל,בת הים הקטנה.. כל אלו ועוד לצד סרטי דיסני חדשים כמו אנה ואלזה, מרידה,  בכולנו יש את הילד הקטן שמתגעגע אל דמויות קסומות אלו.

זוג יוצרים מוכשרים (אדם הורביץ&אדוארד קיצזיס)החליטו להעיר את הדמויות האלו מתרדמתם, ורקחו עבורנו עולם אגדות מחודש וקסום. אך מישהו אפל במיוחד רקח מזימה זדונית בעזרת קללה נוראית,
ועכשיו כולם נתלשו מעולמם הקסום והם כאן בעולמנו. "מקום שאין בו סופים שמחים"
כל הדמויות האהובות אמיתיות,הן חיות בתוכנו והן אפילו לא יודעות שהן דמויות קסומות עם עבר עשיר וקסום...

בואו לגלות עולם של גדולים, בואו לראות מה קורה ביום שאחרי "עד עצם היום הזה".......:-)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עד עצם היום הזה

Once Upon A Time....מי מאתנו לא גדל על סיפורי אגדות? סינדרלה, שלגיה,היפיפיה הנרדמת, רפונזל,בת הים הקטנה.. כל אלו ועוד לצד סרטי דיסני חדשים כמו אנה ואלזה, מרידה,  בכולנו יש את הילד הקטן שמתגעגע אל דמויות קסומות אלו.

זוג יוצרים מוכשרים (אדם הורביץ&אדוארד קיצזיס)החליטו להעיר את הדמויות האלו מתרדמתם, ורקחו עבורנו עולם אגדות מחודש וקסום. אך מישהו אפל במיוחד רקח מזימה זדונית בעזרת קללה נוראית,
ועכשיו כולם נתלשו מעולמם הקסום והם כאן בעולמנו. "מקום שאין בו סופים שמחים"
כל הדמויות האהובות אמיתיות,הן חיות בתוכנו והן אפילו לא יודעות שהן דמויות קסומות עם עבר עשיר וקסום...

בואו לגלות עולם של גדולים, בואו לראות מה קורה ביום שאחרי "עד עצם היום הזה".......:-)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים! Once Upon a Time  

אנא לסמן ספוילר לפרקים שעדיין לא שודרו!אנא סמנו |ספוילר| בכותרת ההודעה,
הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום

נא לנצל שרשורים קיימים אם ניתן, לפני פתיחת הודעה חדשה.

אין לדבר על הורדות בפורום!  
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא אבחון גנטי'
אירוח בנושא אבחון גנטי
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2017 | 12:31
1
 יש לכם שאלות בנוגע לאיבחון מחלות גנטיות של עוברים בטרם החזרתם לרחם?
מחר, ה-29.3, נארח בפורום פוריות את ד"ר ברוך פלדמן, מומחה בגנטיקה רפואית, יילוד וגניקולוגיה ומנהל את מרכז ה- PGD שישיב על שאלותיכם בנושא.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/180/182031366

לצפיה ב-'614 עמוד 23'
614 עמוד 23
27/03/2017 | 15:41
30
פרק מקסים! ככה נראית אהבת אמת

הקטע עם הלבבות מבריק, ועדיף בהרבה על הפיצול המטופש של צד טוב וצד רע.
המלכה הרעה בעבר / רג'ינה בהווה מביטה ברסיסי המראה ורואה מישהי שהיא שונאת / כבר לא שונאת... נהדר.

קיוויתי שרובין יישאר יותר זמן, אבל הסיפור נסגר בצורה כל כך מעולה ששווה את זה!
רג'ינה סוף סוף הקשיבה לטינקר בל, נכנסה למסבאה, וניגשה לגבר עם הקעקוע, הפעם כדי להכיר אותו באמת ולהישאר איתו שם.

היה נחמד לראות את טינקר בל שוב, הביקור הקצר שלה אפילו הציל את הכפר ההוא.
שמחתי לראות את זלינה יחד עם כולם כשהנרי כתב את הסוף הטוב, כי היא שייכת למשפחה ואמורה להיות בסביבה גם בלי סיבה מיוחדת.

דבר אחד קצת הפריע לי: אם העולם מהמשאלה עדין קיים, אז הוא לא ממש מזויף, הוא קיים באמת אי שם, והאנשים שבו מספיק אמיתיים גם אם הזכרונות שלהם לא, מה שאומר שרג'ינה באמת רצחה שלגיה אחת וצ'רמינג אחד

אמה כמובן סולחת להוק בקלות ומבטיחה שגם ההורים שלה יסלחו לו, מה שכנראה נכון, לכל היותר לדייוויד זה ייקח יותר משתי שניות.
שודד ים יהיה בן זוג חלומי, אבל שודד ים ששומר סודות? כאן אמה מעבירה את הגבול! היא מחזירה להוק את הטבעת, עד שהוא יבין שהוא יכול לספר לה הכל.

ולסיום, לגדעון יש תכניות שלא כוללות את הארוס לשעבר של אמה.
ביי ביי קפטן נימו וקפטן הוק אל תמהרו לחזור.

לצפיה ב-'סתם שאלה מי מכאן שומע או אוהב KPOP?'
סתם שאלה מי מכאן שומע או אוהב KPOP?
27/03/2017 | 12:04
11
מי שאוהב שירשום למטה מתגובות.
וגם איזה להקה או זמר הוא אוהב!

BTA AND BIG BANG AND TWICE FOREVER
לצפיה ב-' סופרגרל / הפלאש '
סופרגרל / הפלאש
22/03/2017 | 16:25
3
19
מון אל נסיך! לא פלא שנשיקה ממנו מעירה את היפייפיה הנרדמת

איזה מחזמר כיפי! השירים! super friend והדמויות! אייריס הבת של ג'ו וסטיין, מתנשקת עם מון אל הבן של מלקולם  

קארה הבינה מהר את הצד של מון אל. היא באמת השמיעה לו תמיד כמה היא שונאת את הכוכב שלו ובמיוחד את בית המלוכה.

לצפיה ב-'אוף עוד לא הספקתי לראות!!'
אוף עוד לא הספקתי לראות!!
27/03/2017 | 22:26
2
13
אני ממש אוהבת את מון אל ואת שניהם יחד..רק שקארה קצת פאקצה בכל הקשור אליו,
והיא חושבת שהיא חכמה גדולה מידי.. וזה מעצבן..מקווה לראות בקרוב!!
לצפיה ב-'אז למה פתחת את ההודעה?'
אז למה פתחת את ההודעה?
28/03/2017 | 13:02
1
6
אני מוקף במכורות לספוילרים
לצפיה ב-'כי זהכיף... וכיף לשתף במרמור שלי כשמשהו כאן מקשיב :)'
כי זהכיף... וכיף לשתף במרמור שלי כשמשהו כאן מקשיב :)
28/03/2017 | 16:17
1
לצפיה ב-' מי שם לב לזה? (611 )'
מי שם לב לזה? (611 )
20/03/2017 | 19:53
12
38
מעל המאפייה
לצפיה ב-'מה אומרים לראות?'
מה אומרים לראות?
22/03/2017 | 10:04
6
15
לצפיה ב-'הנה תמונה ברורה יותר'
הנה תמונה ברורה יותר
22/03/2017 | 10:43
33
לצפיה ב-'ולמה את נכנסת לספוילרים?'
ולמה את נכנסת לספוילרים?
22/03/2017 | 10:53
4
11
לצפיה ב-'ואי איזה מגניב שיש את דגל שלנו '
ואי איזה מגניב שיש את דגל שלנו
22/03/2017 | 11:48
3
21
אבל זה בטח כלום כי עברו כמה פרקים מאז .
ובקשר לספוילרים אבל אין פה שום ספוילר אז אם כבר אני מרגישה מרומה שצפיתי לספוילר ולא קבלתי ז׳
לצפיה ב-'ברור שאין קשר לסדרה'
ברור שאין קשר לסדרה
22/03/2017 | 12:16
2
19
בטח שזה .
עוד לא ראית את הפרק הראשון עם הבחור שבתמונה, ואת כבר יודעת שהוא יהיה בסטוריברוק, ושהוא ישבור את השעון.

עכשיו את מרוצה?
לצפיה ב-'כן אבל זה מוזר שזה שם '
כן אבל זה מוזר שזה שם
22/03/2017 | 12:26
1
21
כי ברור שמו את זה בכוונה זה לא בטעות

לא היה לי מושג את מי רואים חשבתי בכלל שזה הוק .גם לא היה לי מושג מה בדיוק מתרחש בתמונה אבל בשורה התחתונה עזוב שבכלל לא אכפת לי לדעת . בסדרה הזאת אני בכוונה קוראת כי אני עדיין בהתלבטות אם לחזור אליה .אז אני מחפשת לקרוא על דברים שיגרמו לי לחזור לחזור .כבר קראתי על חזרה של איזה דמות מעונה הראשונה שימחה אותי
לצפיה ב-'בכוונה, כן'
בכוונה, כן
22/03/2017 | 12:38
16
אבל לא בשביל הסדרה. השטח שייך למישהו, וקורים עוד דברים ברחוב ההוא.

אולי תמצאי דברים שיגרמו לך לחזור, אבל גם תמצאי דברים שיוריד לך מההנאה כשתחזרי.
כל הפתעה שקראת עליה כבר לא תהיה הפתעה, וחבל, כי רוב ההפתעות טובות.

לצפיה ב-''
26/03/2017 | 09:17
4
17
האופה של המאפייה הוא יהודי . הוא במקור מרומניה כמו אבא שלי אבל הוא עבר בישראל מתישהו.
לצפיה ב-'טוב לדעת ואין ספוילר'
טוב לדעת ואין ספוילר
26/03/2017 | 12:24
3
21
מסתבר שהסימון הזה מאכזב חובבי ספוילרים מלאי תקוות
לצפיה ב-' למרות שאני לא באמת יודעת מה אני כן רוצה לקרוא '
למרות שאני לא באמת יודעת מה אני כן רוצה לקרוא
27/03/2017 | 08:58
2
לצפיה ב-'חח.. '
חח..
28/03/2017 | 07:06
1
3
אני יודעת כמה ספויילרים כיוון שיצא לי בעצמי לראות אותם מצלמים אבל אכן זה לא ספויילר.
בקיצר, במאפייה הזאת מוכרים סוג אחד של לחם.. רומני דווקא שעולה הרבה כסף (10$ קנדי שזה בערך 27 שקלים). בכלל לרוב הוא נותן אותו בחינם. את רוב הכסף שלו הוא עושה מהסדרה
לצפיה ב-'כיף לו '
כיף לו
28/03/2017 | 11:33
לצפיה ב-'6x13 פרק דנדש '
6x13 פרק דנדש
20/03/2017 | 07:19
10
37
מה שלומכם חברים? אז היום נוכל לצפות בפרק שימשיך את המתח מהשבוע הקודם
תנו לנו לדעת מה אתם חושבים עליו!

שיהיה יום מקסים לכולכם וואנסרים
לצפיה ב-'דעתי על הפרק '
דעתי על הפרק
20/03/2017 | 15:20
30
פרק די מוזר 
מתברר שבלפייר(ניל)  יש נקודה אפלה שבו הוא נותן לאביו הוראה לחסל מנהיג כפר מסויים אבל הוא לא זכר את זה כי אביו השקה אותו בשקוי שכחה .
בל בפעם המי יודע כמה נותנת לרמפל עוד הזדמנות 
קיליאן רוצה לספר לאמה את האמת על הסבא שלה אבל היא מקדימה אותו במציאת הטבעת והוא משנה את דעתו ומציע לה נשואים 
הפתעת הפרק 
שובה של המלכה הרעה(The evil Queen) הסיפר הוא כזה רובין ניסה לצאת מסטוריבוק וגנב שקוי אנטי קסם מרג'ינה וניסה לפרוץ את גבולות העיר אבל זה לא הצליח לו וחלק מהחומר נדבק לכף ידו המלכה הרעה כנחש הצליחה  אך שהוא לפרוץ את הכלוב ולשתות אותו 
לי לא ברור אם יש שקוי כזה למה לא השתמשו בו עד עכשיו ? ולא שלא היה צריך כי היו כמה מקרים שאפשר היה להשתמש בו
לצפיה ב-' 613 '
613
20/03/2017 | 15:30
30
גדעון שונא את גולד, נלחם באמה ובפיה הכחולה... אני מתחיל לחבב את הילד הזה

הוק ואמה... סודות כאלה אף פעם לא מתקדמים לכיוון טוב, ואין מספיק רום בסטוריברוק בשביל היום שבו דייוויד ואמה יגלו.

עוד ביי לאוסף הפתיע אותי שהוא השתמש בפגיון, הוא כל כך שונא קסם!

זלינה ורובין המנצ'קינית, ממש מתוקות. נחמד שזלינה הזדהתה עם רובין ורצתה לצאת איתו מסטוריברוק ולעבור לניו יורק (עם נחש מחמד).

רג'ינה מוכנה לעזור לרובין לעזוב! יפה מצדה. רק מה הקטע עם הכובע שלה? היא גנבה אותו מאחותה?

רובין החדש חמוד, והמלכה הרעה איתו! איך לא חשבתי על זה בעצמי? שני הכפילים.

למה הפיה הכחולה ישנה בשלווה? מגיע לה להסתובב אבודה, חסרת כנפיים וקסם, ולחיות כמה עשרות שנים באיזה עולם משעמם כמו ארץ לעולם לא.

מוסר ההשכל של הפרק: לא לשתות תה שהאפל מכין.

לצפיה ב-'עד עצם היום הזה ואוכל החטאים 6-13'
עד עצם היום הזה ואוכל החטאים 6-13
27/03/2017 | 21:51
11
העניין שעוץ לי גוץ לי מעלה הפרק לגבי אחריות מורכב מדי מבחינה אתית מכדי שיעבור על סדר היום. בסופו של דבר, האם חייל שמכוון לרצונו של מנהיג לוקח מהמנהיג את האחריות? האם חייל של המקסימים, לדוגמא, שהיה משמיד כפר
למלך ג'ורג' היה לוקח מהם את האפלה או שהם נושאים באחריות על החייל הזה? לדעתי, ביי שומר על עקביות בכך שהוא נוהג בצרות אופקים לגבי הכוחות של אביו - צרות האופקים נוגעת לשימוש ופחות לטבע. עוץ לי גוץ לי סוחר בכוחותיו בתמורה לטובות הנאה מאז שהכרנו אותו. מה שביי מבקש ממנו הוא מה שהדוכס ביקש מקודמו. האם הכותבים שכחו שקודמו של עוץ לי גוץ לי היה עבד במשך זמן מה? יש לו את כל הסיבות לסלוד משימוש כזה. היות ועוץ לי גוץ לי והוק הם בני אותה התקופה, עוץ לי גוץ לי צריך להזכיר לו שבלי קשר לדעותיו החריפות, הוא אביו ובלפייר חייב לנהוג בו בכבוד כפי שהיה מקובל באותה תקופה. בסדר, זה דורש עמוד שדרה...
לגבי גדעון, משהו בו באמת מוזר. על איזה עם הוא מדבר? ויותר משיש לו כוחות, נראה שהוא בעצמו יצור קסום. אני די חושב שהפיה השחורה נטעה בו את הרצון להרוג את אמה מסיבה מעוותת השמורה איתה.
מעניין מי היה השותף של רובין הוד שהבין בקסמים. רובין הוד דמות שמניעה את הסיפור לעומת קודם שהסיפור מניע את הדמות.
העניין עם קיליאן הוא שזה באמת איך אתה מציג את העניין. אם הוא מוכר את זה נכון, אמה תראה את זה כחלק מהעבר האפל שהוא הותיר מאחוריו ותראה כברת הדרך שהוא עבר. אנחנו לא מדברים על בל, הוק. זו אמה סוואן. כל החברים שלה עד עכשיו היו סוג זה או כזה של נוכלים.
לצפיה ב-'אז מה קורה כולם??'
אז מה קורה כולם??
27/03/2017 | 22:25
6
12
צפיתי בפרק רק אתמול.. עבודה וזה..
אז מה היה לנו?
קודם כל היוצרים ניסו לשנות את העבר, ואת ההווה של רמפל, ולא יצא ככ אמין.
שימו לב- רמפל כרגע הוא דמות עדינה- סבלנית, שוחרת פיס, לא שבויה באפילה, דואגת ושומרת על טוהר ליבם של הסביבה הקורבה לו- וזה לגמרי לו קווי אופי אופייניים!!
תעשו טובה, רמפל בעבר היה ככ נאמן לא להשתמש בקסם אפל?? הוא ניסה להימנע מלהרוג משהו שפגע בבן שלו? כשהוא ביקש מביי שלא יצווה עליו להרוג אותו- היה לו צער בעיינים, חמלה. הוא הישקה את הבן שלו השיקוי שכחה ולקח על עצמו את הכעס שלו אחכ, כשביי חשב שהוא מפלצת..
לגמרי לא טיפוסי!
עכשיו עם גידעון? איך רמפל מטפל בו בעדינות מי שישמע..איך הוא מדבר בפיוטיות בגנות כוחות האופל כאילו הוא משקיף מהצד ולא עמוק בפנים.
החלק שהכי שיגע אותי- למה למען ה', לא מסבירים למר גידעון שהנחת העבודה שלו- להרוג את אמה= לקבל את הכוחות שלה פשוט לא נכונה??הם מסתכלים עליו אפטיים כשהוא יורה את שלל המשפטים המגוחכים שלו- תעצרו אותו! ממתי קסם עובר מאחד לשני ע"י הריגה? מלבד דרקוואן?
ולהיות גיבור ולהרוג אנשים חפים מפשע זה תרתי דסטרי, איך זהבכלל הגיוני??
חסר הגיון בעלילה הזאת וזה מעצבן!

הוק טובע ברום שלו, וראוי להערכה שהוא רוצה לספר לסוואן שלו על החלק השחור אצלו בעבר. כמובן שתהיה כאן הפרעה- שיהיה איך לסכסך בנחת בפרקים הבאים.
אז אמה פתאום בחורה עדינה שכל חלומה הוא להינשא לאביר חלומותיה.. נו באמת..
כשרוצים היא הבאדאס הכי גדולה וכשלא.. אז ממש לא..בקיצור מה נראה לכם??
אשמח לשמוע
לצפיה ב-'לדעתי,'
לדעתי,
28/03/2017 | 00:11
7
עוץ לי גוץ לי מהפלאשבק הוא עוץ לי גוץ לי מאד בהתחלת דרכו אל האפלה. הוא עדיין משמר הרבה מאופיו המקורי. רואים גם שהוא פחדן לא קטן. הוא יכול לוותר על הקסם רק משום שהוא עדיין לא ממש התרגל אליו. הוא גם לא אמור להיראות כך למעשה - בפלאשבקים אחרים מהתקופה הוא עדיין נראה אנושי. בהווה עוץ לי גוץ לי מצא לו את הזמן המתאים לחפש כפרה על כך שנטש את גדעון כמו שאיבד את בלפייר. עוץ לי גוץ לי אף פעם לא הסווה את העובדה שהוא מודע לכך שהקללה דפקה לו את כל תאי המוח  - לפעמים הוא זורם עם זה ולפעמים לא.
לצפיה ב-'עכשיו תראי את הפרק הבא '
עכשיו תראי את הפרק הבא
28/03/2017 | 11:58
4
13
עוץ לי היה אדם טוב שרצה להציל את אשתו משודדי ים ואת הילד שלו מגיוס למלחמה. בפרק הזה הוא אותו אדם, שלא מזמן הפך לאפל כדי לשים סוף למלחמת העוגים, ועוד לא השתמש בקסם האפל למעשים רעים.
נראה לי אמין שבשלב הזה הוא רצה לחיות חיים שלווים בכפר שהוא הציל עם הבן שהוא הציל, יותר משהוא רצה כוח.

גם הדאגה לעתיד של גדעון נראית לי אמינה. אדם רע יכול להמשיך בפשעים שלו בלי להתחרט, ועדיין לאחל לילדים שלו חיים הגונים יותר.

ההפיכה למושיע באמת מגוחכת וזהה להפיכה לאפל, אבל לא בטוח שהטעות היא של גדעון, כבר ראינו שהיוצרים משנים כללים לפי מה שנוח להם.

בחורה לא יכולה להיות גם רומנטית וגם לוחמנית? שלגיה הייתה.

לצפיה ב-'אני עונה לך בלי לקרוא מה כתבת בהודעה.. שמתי לב שהיא מלאה '
אני עונה לך בלי לקרוא מה כתבת בהודעה.. שמתי לב שהיא מלאה
28/03/2017 | 16:19
1
3
בספוילרים. נכון???
הפעם בא לי לראות מה קורה
לצפיה ב-'ספוילרים עד הפרק שראית (613)'
ספוילרים עד הפרק שראית (613)
28/03/2017 | 16:31
1
לצפיה ב-'רגע איך אתם חוגגים את ניטרולה של הפיה הכחולה?'
רגע איך אתם חוגגים את ניטרולה של הפיה הכחולה?
28/03/2017 | 16:20
1
2
לצפיה ב-'במופע זיקוקים '
במופע זיקוקים
28/03/2017 | 16:33
1
לצפיה ב-' פורים שמח חברים '
פורים שמח חברים
11/03/2017 | 23:04
11
28
תחגגו, תהנו, ואל תתחפשו לפיה הכחולה!
לצפיה ב-'שמעתם את חדשות מעולות על עונה 7? '
שמעתם את חדשות מעולות על עונה 7?
11/03/2017 | 23:47
10
31
לצפיה ב-'נחכה להודעה רשמית'
נחכה להודעה רשמית
13/03/2017 | 17:16
9
40
נראה אם בכלל תהיה עונה 7, ואז נראה מי נשאר ומי עוזב.
לצפיה ב-'מה זה סתם שמועות ? '
מה זה סתם שמועות ?
13/03/2017 | 18:02
8
10
לצפיה ב-'מה אכפת לך?'
מה אכפת לך?
13/03/2017 | 18:11
7
33
אם תהיה עונה 7, מתי תצפי בה, עוד שנתיים?
לצפיה ב-'זה נכון אבל לפחות יהיה לי כיף בלי הזוג המאוס'
זה נכון אבל לפחות יהיה לי כיף בלי הזוג המאוס
13/03/2017 | 18:23
6
7
לצפיה ב-'ומה עם הכיף שלי?'
ומה עם הכיף שלי?
13/03/2017 | 18:27
5
33
אני רוצה שהוק יטבע, אמה תחזור לניו יורק, ורג'ינה ורובין ושלגי ודייוויד יחיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.
לצפיה ב-'אם הם יעזבו אתה גם תעזוב ? '
אם הם יעזבו אתה גם תעזוב ?
13/03/2017 | 18:38
4
8
לצפיה ב-'לא'
לא
13/03/2017 | 18:48
3
27
גם אם כל הדמויות הראשיות יעזבו אני לא אעזוב.
אני אוהב כמה דמויות, אבל מה שאני הכי אוהב זה את הגרסאות המעניינות לדמויות מהאגדות, בעיקר ביער המכושף.

מאז עונה 1 אני חושב שכל סיפור הקללה וסטוריברוק היו טעות, אבל כבר יש דמויות קבועות, וכבר נותנים להן זמן מסך, אז לפחות שישקיעו בהן, בכולן.

לצפיה ב-'אה אוקי '
אה אוקי
14/03/2017 | 08:28
2
23
תאמת גם לי לא כל כך משנה אם כל הדמויות יעזבו גם אני בעיקר נהנת מהעלילה

ולא הבנתי למה התכוונת בקשר לקללה כיאלו איך זה משפיע על מה שיקרה??
לצפיה ב-'התכוונתי'
התכוונתי
14/03/2017 | 11:04
1
23
לכל הסיפור של הקללה ל-28 שנים, המעבר לעולם שלנו שממילא לא מנוצל - כולם חיים בעיירה קסומה ומבודדת, ויוצאים לעולמות קסומים אחרים.

כל הכיף נמצא בפלאשבקים ובסיפורים קטנים בסטוריברוק שיכלו באותה מידה להתרחש ביער המכושף. רק בהם באמת מורגשת האהבה של הכותבים לדמויות ולאגדות.
לצפיה ב-'אוקי אני חושבת שהבנתי אותך .לי זה לא מפריע '
אוקי אני חושבת שהבנתי אותך .לי זה לא מפריע
14/03/2017 | 12:44
26
אני מעדיפה את עולם שלנו משאר את עבר במיוחד שהם כל הזמן משחקים עם הזמן
התחלה של עונה 5 חירפנה אותי לגמרי במיוחד שבהווה הםנראו אותו דבר
לצפיה ב-' 612 עץ או פלי '
612 עץ או פלי
13/03/2017 | 17:13
2
42
הוק וארצ'י: כל ביקור של דמות בסדרה הזאת אצל פסיכולוג הוא מבורך, אבל זה לא אומר שמעניין לצפות בזה.

רובין... מעניין לאן הסיפור איתו מתקדם, ואם יש לו סיכוי עם רג'ינה, או בכלל סיכוי להישאר בסביבה להרבה זמן.

פינוקיו! לא אכפת לי שהוא לא קשור לכלום, כיף לראות את בובת העץ השקרנית והחמודה, וכיף לראות את אוגוסט בסטוריברוק.

שתי סצנות קצרות וחביבות: שלגי ורג'ינה רג'ינה וזלינה
חבל שאין יותר סצנות כאלה. יש שני זוגות שרוב הסצנות שלהם סתמיות, ושאר קשרי המשפחה בקושי זוכים להתייחסות. על חברים טובים בכלל אין מה לדבר.

אבא של דייוויד באמת התפכח ועמד לתקן את המשפחה שלו וכל השנים האלה דייוויד חשב שהוא לא הצליח להחזיק מעמד שבועיים, השתכר ונהרג בתאונה

הסיום... מזעזע  אבל חייכתי מאוזן לאוזן
אחרי שנים של הטפות למחילה והתנגדות לנקמות, כבר חששתי שהכותבים שכחו מה טוב ומה רע, מי גיבור ומי נבל...
ואז מגיע קטע כזה. רחוק בעבר, אבל בתזמון מחריד, ובלי התחמקויות: שודדי ים הם נבלים אכזריים. כל הכבוד

לצפיה ב-'הי חברה מה ענינים?'
הי חברה מה ענינים?
17/03/2017 | 10:32
25
אני חיבת להתחיל מהסוף-איזה סוף מחריד!!!
זה לא אמיתי כמה זהנורא!למה?
למה לעשות להם את זה?
הרי ברור שזה יתגלה ואם זה ישמר בפנים זה יהיה עוד יותר גרוע!
אז נתחיל מההתחלה-רובין
רובין אדם אחר מסתבר, ולא ברור איך זה הולך להתקדם ביניהם אם בכלל.
דיוויד והוק משתפים פעולה- הוק נקרע בין הדרישה לעזרה מצד דיוויד לבין לאמר את האמת למאה.
אני מניחה שכל מעריצי קפטן סוואן עצרו את נשמתם כשראו את הטבעת, ואף שכחו להמשיך לנשום למשך כמה דקות.
תהייה- האם הוק קלט שהוא הרג את אבא שלו רק בסוף כשראה את העמודים מהספר, או כבר מההתחלה?? כנראה רק בסוף.
סוףסוף רואים את סנואו ערה! כמובן בשיחת הטפה לרגינה.. כמה אופייני והאמת כבר נמאס.
איפה בייבי ניל? משהו ראה אותו?
אהבתי את פינוקיו ואהבתי את אוגוסט. כרגעהוא מצטייר כדמות נייטרלית, צופה מהצד, לא מתוסבכת בשום סיפור.. כיף לו..
בקיצור איך זה הולך להיגמר???? האן הוק יציע נישואין עם הסוד שמור איתו?
או שהוא באמת השתנה ולכן יחשוף את העובדההנוראית הזאת מה שעלול לגמור על הקשר שלו עם אמה..
נחכה ונראה..
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה ואב השנה 6-12'
עד עצם היום הזה ואב השנה 6-12
20/03/2017 | 21:55
9
פרק טוב. זו הפעם השנייה שהכותבים מצטטים את באטמן מ-"באטמן נגד סופרמן" - "אני אגרום לך לדמם". מותר להם לצטט מסרט שהוא לא דיסני?
רג'ינה הפרק הייתה מאד פגיעה, כמעט בלי הסרקסזם הרגיל שלה. רובין הוד הפגין קצת יותר אישיות מהגרסה הקודמת שלו. קצת זעזע את רג'ינה לראות מישהו כמוהו מפגין קצת יותר אופי ממה שהיא זוכרת ובמיוחד הצדדים באופייה שהיא לא אוהבת.
מה מפתיע את דייויד בכך שקיליאן מבקש ממנו את רשותו? אני הנחתי שזה די מובן מאליו ביער המכושף. קיליאן מתחתן עם המשפחה, לא רק עם אמה...
אם כבר מדברים על אמה, היא באמת הרגישה כמו דמות משנה בפרק הזה. הגם שקצת יותר עליזה מהרגיל אבל באמת משנית.
עוץ לי גוץ לי בעבר עזר לפאפא צ'ארמינג במחיר הנחה. מקסים מצידו...
לצפיה ב-'עונה 6 פרק 11'
עונה 6 פרק 11
06/03/2017 | 17:06
6
55
אז היה מעניין 
מתברר שפינוקיו הוציא את אמה מהרחוב כשהיתה ילדה ושם המשפחה שלה 
נבחר על סמך הסיפור הברווזון המכוער שהוא בעצם ברבור (swan)
הבן של ראמפל ובל רוצה להרוג את אמה ולהעשות בעצמו המושיע אגב לא ממש ברור אם הוא חזר בזמן או גדל בתהליך מואץ . ואם הוא חזר בזמן אז לא ברור אך.
אמה ורגיניה חוזרות לסתוריבוק.
היכנו לשובו של העץ הקסום מתחילת הסדרה ואפילו דגם משופר שלו שיכול להעביר 3 אנשים .
הפתעה נחמדה שבו של רובין הוד. 

לצפיה ב-'611 '
611
06/03/2017 | 17:43
2
45
פרק לא מדהים בשביל חזרה מפגרה, אבל פרק חביב.

הקטע עם אמה ופינוקיו בהתחלה חמוד, ובניגוד לאמה/מרלין או אמה/אינגריד, הקטע הזה אמין ומתאים לסיפור הישן שבאמת תוכנן מראש, ככה שהוא משתלב ולא נדחף בצורה מאולצת.
גם בעולם המזויף פינוקיו היה ידידותי ומועיל.

גדעון גדל בממד אחר שהזמן בו נע אחרת, והוא באמת רוצה להרוג את אמה כדי להיות המושיע?
איך הוא בכלל זוכר את בל? ובאיזה שלב בחיים שלו הוא נכנס לעולם החלומות שלה?
בינתיים החרב נשברה והגורל משתנה.

רג'ינה כצפוי לקחה איתה את רובין. שמחתי שנתנו הסבר מספק לזה שרובין באמת שונה משאר האנשים בעולם המזויף, ושרג'ינה גילתה שרובין לא מאושר בלעדיה.

העצמות של בל והכרס של הוק השיכור

לצפיה ב-'מה היה ההסבר '
מה היה ההסבר
11/03/2017 | 20:47
1
29
לזה שרובין שונה משאר האנשים בעולם המשאלות? לא ממש הבנתי...
לצפיה ב-' רג'ינה'
רג'ינה
11/03/2017 | 22:56
28
לא ידעה למה רובין צעיר, ואז הבינה שהנשמה של רובין המקורי עברה לרובין החדש.

אם לא ההסבר הזה, אז היה מוזר שרג'ינה גוררת איתה דווקא את רובין, כי במה הוא שונה מהנרי? בזה שהוא חסר לה והנרי לא?

ככה רובין איכשהו כן אמיתי, ומתאים לעולם האמיתי, בניגוד לכל שאר האנשים בעולם המזויף.

לצפיה ב-'טוב... אז הנה ביקורת ראשונה לחלק זה של העונה!!!'
טוב... אז הנה ביקורת ראשונה לחלק זה של העונה!!!
08/03/2017 | 14:54
42
אז מה היה לנו?
מאיפה נתחיל? אאוגוסט חזר! שמחים?
אמה ורג'ינה תקועות בעולם המשאלות בגלל רובין, פתאום מבריק לאמה רעיון העץ הקסום ושתיהן הולכןת לאוגוסט, שלא ברור איך מאמין לסיפור של השתיים
וזה מקשר אותנו לתחילת הפרק עם אמה הקטנה
איזו מתוקה. משהו אחד קטן עצבן אותי- הלבישו אותה דומה מידי לאמה הגדולה..
לא יודעת למה זה מעצבן אותי..
היא גם הציגה אותו אופי שזה היה נחמד העקביות הזאת.. והנה מקור השם סוואן מתוודה- אני חולה על השם הזה..
אז החלק מתפרק בערך ל3 קווי סיפורים- אמה ואוגוסט, רגינה ורובים, החברה שנותרו מאחור.
אמה ואוגוסט- אוגוסט מקסים. באמת
מרגיש לי חבל שהם לא ביחד.. די מיצינו את הוק הוא משעמם..
בואו נדבר רגע על קפטו הוק הזקן. עם הכרס.
תבחרו תשובה נכונה:
1. מגוחך
2. הזוי
3.לא משכנע בעליל
4.למה לא הסתירו את הפינות של הכרית ששמו לו בבטן???
5. אני לא מאמינה שאני כרגע צופה בדבר הזה
בעצם אפשר יותר מתשובה אחת נכונה. תתפנקו..
אז חזרנו על עיקרון שאמונה החזקה יכולה לשנות את הגורל.. 
וככה הולכים להציל את הברבור שלנו ממוות.. סבבה  אמין..
אמה מיישמת את העיקרון הזה על אוגוסט שמאמין בעצמו שיכול לגלף את העץ
אגב- אחלה של שדרוג לעץ. חשבתי שהוא מעביר רק 2..
רובין המדומיין- מתגלה כאנוכי, רג'ינה משחקת מעולה את הבחורה המתרגשת.
כמו תמיד כל תפקיד שלה היא משחקת מצוין.
אז רובין אמה רגינה חזרו.
הקרב הראשון של אמה מול גידעון.היא מצליחה לשבור את החומה הראשונה ולהביס את גידעון- כמובן חלילה שלא תהרוג אותו!
רק רעים יכולים להרוג. הטובים לא  גם אם זה אומר שהם ימותו. עדיף שהם ימותו מאשר שימות מי שרוצה להרוג אותם..זה הגיון בריא.. הגיון בריא ()
רק שמישהו יסביר לי את הטעון המפגר של גידעון להרוג את אמה? לא יכלו למצוא משהו אחר??
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה והבן השב 6-11'
עד עצם היום הזה והבן השב 6-11
12/03/2017 | 22:59
1
25
דווקא פרק טוב. כפי שאמרתי, לשלוח ילד עם הספר "הגיבור הנאה שלה" הוא מתכון לאסון וצדקתי. הסיבה לכך שאמה מושיעה שהיא באה מאיחוד של הורים שאהבו אחד את השני. זה מה שמעניק לה את החיבור הבסיסי לקסמי האור שמעניקים לה ברמה בסיסית מאד את יכולתה להילחם בחרב. להרוג אותה לא רק שלא יהפוך את גדעון למושיע אלא גם יכתים את נשמתו משום שאסור לגיבור להרוג אדם בעל משמעות עבורו. (מותר להרוג חיילים של האויב. אם הוא היה הורג את הוריה, זה לא היה משנה בסקאלה הכללית של הדברים, לדוגמא. אני לא כתבתי את חוקי היער המכושף.)

כל הנקודה הייתה שהנשמה של רובין הושמדה. מצד שני, ההגיון אף פעם לא היה הצד החזק ביותר של הכותבים. אין ספק שעולם המשאלה יותר עצוב מהמציאות. עם זאת, הסצנה שבה רג'ינה מציגה לרובין את סטוריברוק הייתה באמת מלאת קסם.  

לפחות אמה קיבלה את שם משפחתה מהסנדק שלה. תמיד חשבתי שהשם הזה הגיע אליה דרך איזו משפחה אומנת שהיא עברה דרכה אם הקדשתי לזה מחשבה. 

לצפיה ב-'לייק!'
לייק!
17/03/2017 | 10:45
16
שמחתי לגלות מאיפה השם הזה.. אני אוהבת את אוגוסט והלוואי שהם היו ביחד
לצפיה ב-'הלווו הלוו וואנסרים!! העונה חזרה בגדול'
הלווו הלוו וואנסרים!! העונה חזרה בגדול
06/03/2017 | 07:21
6
33
אז מי מכם קם בלילה לצפות בפרק החדש??
כיווון שאני בדרך לעבודה אצפה בצהריים
לצפיה ב-'אני לא קם בלילה בשביל שום פרק'
אני לא קם בלילה בשביל שום פרק
06/03/2017 | 12:40
5
30
אני מעדיף את העלילות המקוריות של החלומות שלי

אבל אני בהחלט מחכה כבר לצפות בפרק!

נ"ב: מעניין מה היה הרייטינג, אם יישארו מספיק צופים נאמנים, יש סיכוי לעונה 7!
לצפיה ב-'מסופקני... הרייטינג רק מידרדר אבל הסידרה נשארת מצויינת'
מסופקני... הרייטינג רק מידרדר אבל הסידרה נשארת מצויינת
06/03/2017 | 13:28
4
32
והשחקנים הולכים ומשתבחים.
זה קצת אשמתם.. עם כל ההפסקות הארוכות שלהם אפילו לי נמאס..
לצפיה ב-'לא מסכים לגבי השחקנים'
לא מסכים לגבי השחקנים
06/03/2017 | 13:51
3
73
הטובים נשארים טובים והגרועים הנשארים גרועים, אבל הסיפורים כן משתבחים, קווי העלילה נהיו מעניינים יותר.

הרייטינג אכן מתדרדר בהשוואוה לעונות קודמות, אבל לא רע בהשוואה לסדרות אחרות של הרשת.
לצפיה ב-'כמובן שהתכוונתי לשחקנים הטובים.. נו באמת..'
כמובן שהתכוונתי לשחקנים הטובים.. נו באמת..
06/03/2017 | 15:21
28
למזלנו השחקנים המרכזיים טובים, אחרת הסידרה היתה הולכת לפח
לצפיה ב-'מי השחקנים שגרועים בעיניך (תכתוב את שמות של הדמויות)?'
מי השחקנים שגרועים בעיניך (תכתוב את שמות של הדמויות)?
06/03/2017 | 23:43
1
9
לצפיה ב-'אמה, הנרי, בל'
אמה, הנרי, בל
07/03/2017 | 10:35
8
לצפיה ב-' הסדרה חוזרת בשבוע הבא'
הסדרה חוזרת בשבוע הבא
28/02/2017 | 14:49
2
19
סוף לפגרה! מתרגשים?
לצפיה ב-'סוףסוף!!!! כמה אפשר לחכותת? רבע שנה!!'
סוףסוף!!!! כמה אפשר לחכותת? רבע שנה!!
28/02/2017 | 20:32
1
8
לצפיה ב-'מעכשיו רצף, כל שבוע פרק, עד הפינאלה במאי!'
מעכשיו רצף, כל שבוע פרק, עד הפינאלה במאי!
28/02/2017 | 21:09
7
לצפיה ב-' ליהוק חדש '
ליהוק חדש
05/02/2017 | 18:03
19
82
ילד לוהק לפלאשבקים לתפקיד דייויד / ג'יימס
לצפיה ב-'יוהו איזה מתוק! ודומה לו!'
יוהו איזה מתוק! ודומה לו!
07/02/2017 | 14:57
5
28
הליהוקים שלהם ממש מוצלחים אני אוהבת את זה מאוד.
מה הענינים איתך?
לצפיה ב-'היי איתי הכל טוב'
היי איתי הכל טוב
08/02/2017 | 20:04
4
18
ומה הענינים איתך? עדיין רואה סופרגרל? מה דעתך על מון אל?
לצפיה ב-'הי אני סבבה..'
הי אני סבבה..
08/02/2017 | 22:54
3
17
כן עדיין רואה סופרגירל,אני חושבת שמון אל ממש מתוק..
למה שונאים אותו?
ראיתי בטוויטר הרבה שנאה כלפיו..
הוא נראה טוב, אוהב את קארה ומוכן להיפגע למענה, למה היא ככ קשה איתו? מעצבנת אותי זאת..
לצפיה ב-' מי שונא את מון אל?'
מי שונא את מון אל?
09/02/2017 | 19:13
2
15
הוא חמוד, מצחיק ואוהב את החיים.
לצפיה ב-'אנשים רעים בטוויטר.. והרבה..'
אנשים רעים בטוויטר.. והרבה..
09/02/2017 | 23:49
1
16
הפרק האחרון היה מ ע ו לה !!
נגיד בפרסום הפרומו אנשים צהלו שמונאל לא "גנב" זמן מסך...
לצפיה ב-''
10/02/2017 | 12:28
11
אני מקווה שמון אל "יגנוב" הרבה זמן מסך!
אני אוהב את הדמות שלו, עם קארה או בלעדיה, ונהנה לשמוע איך הוא מסתגל לחיים על פני כדור הארץ
לצפיה ב-''
07/02/2017 | 20:04
12
4
לצפיה ב-'דייוויד קטן משמח אותך?'
דייוויד קטן משמח אותך?
08/02/2017 | 20:05
11
25
לצפיה ב-'זה גם '
זה גם
08/02/2017 | 20:15
10
19
שילד חמוד .כל ילדים בסדרה הזאת חמודים בניגוד לילדים מסדרות אחרות שאני רואה
אז שמחתי שזה עידכון ולא עוד דמות לא מעניינת שתגנוב זמן מסך

וגם שקו העלילה כזה נשמע מעניין אני גם ככה מעדיפה את שלגי הקטנה על פני שלגי הגדולה אז אם זה יקרה גם איתו זה יהיה פשוט מעולה

ואם הוא ישחק גם אותו וגם את אחיו אז בכלל אני ישר הראה את פרק הזה
לצפיה ב-'לא '
לא
08/02/2017 | 20:26
9
16
אסור לך לראות פרק מעונה 6 פתאום!

אולי תשלימי כבר את הפרקים שהפסדת ותדביקי את הקצב של יס?
אלה לא הרבה פרקים, והעונה הזאת טובה מדי בשביל לחכות לשידורים החוזרים.
לצפיה ב-'אתה יודעשש שלא מפריע לי לדעת דברים מראש'
אתה יודעשש שלא מפריע לי לדעת דברים מראש
09/02/2017 | 07:35
8
11
מפריע לי שדברים מסוימים קורים ולא שידעתי על זה. מבחינתי לדעת מראש זה כמו להקדים תרופה למכה

ואה כן  הפגרה שכחתי ממנה לגמרי
לרגע אפילו שכחתי שיס גם משדרים וכבר חשבתי שמבאס יהיה  לראות את זה באינטרנט
בכל אופן אני לא אחזור לא כי אני עדיין מתלבטת אם לחזור או לא (לא אכפת לי לראות העלילות ספציפיות)

מבחינתי שיטה הצפייה הזאת(בקצב של חו"ל) היא ממש לא טובה והיא בוודאות תוריד לי את הנאה מצפייה בסדרה

לצפיה ב-'הפעם אלה דברים טובים'
הפעם אלה דברים טובים
09/02/2017 | 11:50
7
18
אולי תראי את כל הפרקים שפספסת, ואז תחליטי אם להמשיך בקצב של חו"ל או לחכות לסיום? הפרקים בעונה הזאת מדהימים!
לצפיה ב-'בסדרה הזאת ובכלל שמתי לב שאנחנו אוהבים דבריםשונים'
בסדרה הזאת ובכלל שמתי לב שאנחנו אוהבים דבריםשונים
09/02/2017 | 12:46
6
8
בכל אופן בלי קשר אני שונאת לראות דרך אינטרנט אז אין שוב מצב שאני אראה בדרך הזאת משהו שאני יכולה לראות בטלוויזיה (תאמין לי שגם אתה מעדיף שאני אחכה כי רמת ריכוז שלי יורדת שאני רואה באינטרנט) אני עוד יותר שונאת הפסקות בין פרקים
וגם אם תגיד לי שלא צפויה עוד פגרה  גם לחכות לפרק במשך שבוע זה המון במיוחד בסדרה הזאת
לצפיה ב-'נשארו לך רק כמה פרקים בודדים מעונה 5'
נשארו לך רק כמה פרקים בודדים מעונה 5
09/02/2017 | 13:22
5
10
דווקא לא אכפת לי אם תהיי פחות מרוכזת בהם, ממילא כבר הרסת את הרצף של עונה 5, אז לפחות תסיימי אותה כבר, ואת עונה 6 תראי בשני חלקים - כבר עכשיו הצטברו לך 10 פרקים מעניינים.
לצפיה ב-'אני ממש לא רוצה לראות בשני חלקים'
אני ממש לא רוצה לראות בשני חלקים
09/02/2017 | 16:50
4
11
אמרתי לך פער של שבוע זה הרבה

ואתה יודע זה לא ש5ני אסיים את עונה 5 אתחיל את עונה 6 ופתאום כן יהיה מרוכזת וממש אראה את הפרקים ולא אעשה דברים אחרים כמו שבדרך כלל עושה כשאני צופה באינטרנט
אז עדיף שאני אחכה ליס

אגב אני כבר יודעת משהו אחד שקשור לרג'ינה שיקרה שממש לא בא לי עליו
אז לא יודעת למה אתה חושב שאני אהוב את העונה הזאת .
לצפיה ב-'עונה 6 לא ביס?'
עונה 6 לא ביס?
09/02/2017 | 17:21
3
11
מה שקרה לרג'ינה התחיל בסוף עונה 5, והרגיז אותי מאוד ודאגתי שזה יהיה גרוע, אבל בינתיים זה לא גרוע, רק מטופש ומיותר, ורוב הזמן בכלל מתעלמים מזה.

אני פשוט יודע שתאהבי את העונה הזאת
לצפיה ב-'היא כן אבל את פרקים שהיו עד עכשיו אני גם אצטרך לראות באינטרנ'
היא כן אבל את פרקים שהיו עד עכשיו אני גם אצטרך לראות באינטרנ
09/02/2017 | 17:23
2
5
לצפיה ב-'אין שידורים חוזרים עכשיו?'
אין שידורים חוזרים עכשיו?
09/02/2017 | 17:28
1
5
לצפיה ב-'לא'
לא
09/02/2017 | 17:41
2
לצפיה ב-'שלשלום רב. האם קיים פורום לקולנוע נטו. תודה'
שלשלום רב. האם קיים פורום לקולנוע נטו. תודה
19/01/2017 | 12:44
1
7
לצפיה ב-'היה פעם. לא יודעת אם זה עדיין קיים.'
היה פעם. לא יודעת אם זה עדיין קיים.
29/01/2017 | 22:44
6
לצפיה ב-'חברות וחברים אהובים'
חברות וחברים אהובים
16/01/2017 | 13:04
29
76
מה שלומכם? איך החיים?
מי מבקר כאן מידי פעם?
אומנם יש לנו עוד חודש וחצי של המתנה מבאסת (5.3.17)
אבל!
למה שלא נחזק ונתמוך אחד בשני??
מה דעתכם על שרשור ממים?

לצפיה ב-'אביטל '
אביטל
16/01/2017 | 13:45
11
41
אין לך זמן אלינו יותר
לצפיה ב-'חלילה!'
חלילה!
16/01/2017 | 14:18
10
26
אתם חקוקים על קירות ליבי,
לא ברור איך פספסתי את השרשור כאן של 105 תגובות...
חשבתי ששומם כאן לגמרי כי לא קיבלתי עידכון למייל...
טוב לא אאמין לזה יותר ואבדוק בעצמי!
אז מה הענינים כותב פורח? סכם לי בקצרה מה הפסדתי ומי נמצא כאן
לצפיה ב-''
16/01/2017 | 14:40
9
24
הפסדת העלאת זכרונות של כמה דמויות מעונות קודמות, יחסי אהבה ושנאה לדמויות מההווה, התייחסות לסרטי דיסני ולמידת הקשר שלהם לסדרה, קצת אוף (לא סופרגרל ), ואני חושב שזה בערך הכל.

מי נמצא כאן? אני את xokeren הוותיקה שאוהבת את שלגי , אורחת/חדשה שאוהבת את הוק כמוך , השאר בתרדמת חורף.
לצפיה ב-'תודה רבה על התימצות'
תודה רבה על התימצות
16/01/2017 | 15:05
8
22
איזה מחדל הקטע של ההתראות... נכנסתי כדי לעורר כמה גולשים, ופתאום שפשפתי את עיני התדהמה
טוב לא נורא אני כאן חברה, ואם אני לא מגיבה תכתבו לי בפרטי
אז מה מעציב אותך שמחבבים את הפיראט?
אז הנה בשורה משמחת: אני כבר פחות.
הוא פשוט נהיה בובה
לקחו ממנו את כל האופי ונשאר דמות זועפת שמשתרכת אחרי אמה.
חבל, יש לו מליון מעריצים רק בגלל שהוא נראה מליון..

האמת התנהלות הסדרה מעצבנת אותי , עם ההפסקות המוגזמות שלהם.
לא סתם הרייטינג שלהם הולך ויורד...
אז אילו דמויות כאן זכו ליחס אוהב מבין שלושתיכם?
לצפיה ב-'נכון? הוא כמו צל של אמה!'
נכון? הוא כמו צל של אמה!
16/01/2017 | 18:32
7
17
תזכירי לי, מה דעתך על ניל?
לצפיה ב-'ניל?'
ניל?
16/01/2017 | 20:32
6
18
האמת שלפי דעתי הדמות שהוא גילם, קולית לגמרי.
הוא קליל, עם קסם אישי, אחראי ביותר, אמיץ, כשצריך לעשות משהו הוא פשוט יעשה אותו וימצא פיתרון כשצריך.
ראה ערך בנברלנד, הוא היחידי שתוך חצי יום השיכ את הדיו, השתלט על פן וברח עם הבן שלו.
אגב הוק,
כבר תקופה שזאת דעתי על הדמות שלו, הוא פשוט צל, בדיוק כמו שהפכו את רובין צל של רגינה.
לצפיה ב-'אני אוהב את הדמות של ניל'
אני אוהב את הדמות של ניל
16/01/2017 | 21:04
5
17
את השחקן פחות
לצפיה ב-'אתה סתם אנטי אנשים עם גומות(: אתה ראית אותו בסדרה אחרת?'
אתה סתם אנטי אנשים עם גומות(: אתה ראית אותו בסדרה אחרת?
17/01/2017 | 10:38
1
7
לצפיה ב-'לא שזכור לי'
לא שזכור לי
17/01/2017 | 11:13
4
לצפיה ב-'לייק אבל אין לי שום דבר נגד השחקן..'
לייק אבל אין לי שום דבר נגד השחקן..
17/01/2017 | 10:56
2
10
למה בעצם אתה לא אוהב אותו?
לצפיה ב-'כי יש לו גומות, מסתבר'
כי יש לו גומות, מסתבר
17/01/2017 | 11:11
1
6
לצפיה ב-'חחחחחח'
חחחחחח
17/01/2017 | 11:38
11
הוא אדם מצחיק וקורע, באמת בתור הדמות, אני חושבת שההוא היה הכי אמיץ שיש שם ברמת צארמינג.
איך הוא עשה מה שצריך כדי לפתור את המצב בלי למצמץ, אפילו שזה רק משחק זה הרשים אותי, לא ברור למה
לצפיה ב-'טוב אני אתחיל עם תמונות '
טוב אני אתחיל עם תמונות
16/01/2017 | 18:33
2
29
לצפיה ב-'מאיפה יש לך את כל התמונות?? תביא גם קצת'
מאיפה יש לך את כל התמונות?? תביא גם קצת
16/01/2017 | 20:35
1
7
לצפיה ב-'לי אין'
לי אין
16/01/2017 | 21:03
10
לגוגל יש.
לצפיה ב-'סטוקר '
סטוקר
16/01/2017 | 18:34
37
לצפיה ב-'סטוקר '
סטוקר
16/01/2017 | 18:34
23
לצפיה ב-'עוץ לי '
עוץ לי
16/01/2017 | 18:42
23
לצפיה ב-'פגרה '
פגרה
16/01/2017 | 18:42
1
30
לצפיה ב-'חחחח אדיר! צחקתי מלא!'
חחחח אדיר! צחקתי מלא!
16/01/2017 | 20:34
4
לצפיה ב-'שלום שלום '
שלום שלום
17/01/2017 | 10:41
4
16
שלא מקבלים התראות קשה לדעת שקורים עוד דברים בפורום
לצפיה ב-'אכן.. רק שאני אמורה לקבל התראות כי ככה הגדרתי'
אכן.. רק שאני אמורה לקבל התראות כי ככה הגדרתי
17/01/2017 | 10:59
3
13
דרך אגב כמנהלת הפורום לא יצא לי לברך אותך בברוכה הבאה
לצפיה ב-'מהזאת אומרת .?את מקבלת התראה על כל הודעה בפורום?'
מהזאת אומרת .?את מקבלת התראה על כל הודעה בפורום?
17/01/2017 | 11:21
2
14
כי מקבלים התראה רק להודעות שלנו שהגיבו להם או אם פותחים את שירשור

ברוכים הנמצאים .בעיקרון אני כבר לא רואה את  הסדרה אבל שוקלת לחזור שהיא תסתיים .אז לא יהיה לי הרבה על מה להגיב פה בדברים שקשורים לסדרה|נבוך|
לצפיה ב-'התראות '
התראות
17/01/2017 | 11:37
1
17
לא רק על תגובות אלי אלא גם על מה שקורה בפורום.
לאיזה שלב בסידרה הגעת??
ולמה לא לחזור לצפות עם כולם?
לצפיה ב-'ואי אני לא הייתי מסוגלת .זה משגע אותי שאני מקבלת התראות '
ואי אני לא הייתי מסוגלת .זה משגע אותי שאני מקבלת התראות
17/01/2017 | 20:33
12
שלא קשורות אליי (תמיד שאני רוצה לפתוח שירשור אני מתלבטת בגלל זה ולרוב בוחרת שלא לפתוח) ושלא תביני לא נכון אני קוראת את כל הודעות  בפורומים שאני מתעניינת בהם

הפסקתי לראות את הסדרה לקראת סוף עונה 5 .לא זוכרת אפילו מה קרה בפרק האחרון שראיתי

אף פעם לא ראיתי את סדרהעם כולם כי אני גם מעדיפה לראות ביס וגם לראות בצפייה יומית ושני הדברים אלו יחד קורים שנה אחרי שידור המקורי .בוא נגיד שאתם התחלתם את עונה 6 אז אני בדיוק הייתי בצפייה הראשונית שלי בעונה 5
לצפיה ב-'עוד'
עוד
17/01/2017 | 20:45
1
26
לצפיה ב-'חחח גדול! אני צריכה עוד להוריד את הממם גנרטור'
חחח גדול! אני צריכה עוד להוריד את הממם גנרטור
18/01/2017 | 14:25
12
שאוכל להשים כאן גם כמה
לצפיה ב-'סעו בזהירות'
סעו בזהירות
17/01/2017 | 20:45
20
לצפיה ב-'אוון'
אוון
17/01/2017 | 20:46
18
לצפיה ב-' דמות חוזרת בפרק 15'
דמות חוזרת בפרק 15
15/01/2017 | 23:22
2
60
אריאל! בת הים הקטנה, שביקרה רק פעמיים מאז עלילת ארץ לעולם לא, תופיע שוב

וגם יסמין ואלדין וג'פאר, מסתבר שעדיין לא נפטרנו מהם.

לצפיה ב-''
29/01/2017 | 22:45
1
21
מה יש לך נגד יסמין ואלאדין?
לצפיה ב-'הם לא מספיק מעניינים'
הם לא מספיק מעניינים
05/02/2017 | 17:58
6
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:52
5
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'היי פורום'
היי פורום
29/12/2016 | 15:13
117
68
איפה כולם? אני יודע שקוראים כאן למה לא כותבים?

מי רוצה להזכיר שהוא קיים? או להציג את עצמו לראשונה?

רוצים לדבר על הסדרה? להרעיל תפוח, לטוות זהב, לפזר אבק פיות, לבנות איש שלג, לכתוב ספר, משהו?

זה...
המשך>>
איפה כולם? אני יודע שקוראים כאן למה לא כותבים?

מי רוצה להזכיר שהוא קיים? או להציג את עצמו לראשונה?

רוצים לדבר על הסדרה? להרעיל תפוח, לטוות זהב, לפזר אבק פיות, לבנות איש שלג, לכתוב ספר, משהו?

זה הזמן
לצפיה ב-' Dead of Summer '
Dead of Summer
11/12/2016 | 15:55
3
70
מישהו כאן ראה? סדרה בת 10 פרקים מבית היוצר של אדי ואדם

היא שודרה בקיץ ורק לאחרונה השלמתי אותה.

סדרה הזויה, נחמדה, מעניינת, ומה שהכי מגניב - מלכת הקרח ואנה יחד שוב!

יש עכשיו שלושה חודשי פגרה מ"עד עצם היום הזה", אז זה הזמן לנסות אותה

לצפיה ב-' הפרק הראשון נמצא ב-youtube'
הפרק הראשון נמצא ב-youtube
13/12/2016 | 23:52
2
50
(חוקי, הרשת המשדרת העלתה)
לצפיה ב-'תודה על העידכון!!'
תודה על העידכון!!
14/12/2016 | 10:44
1
31
איזה שחקנים יש שם שמוכרים לנו? מלבד אנה ואלזה (בתור אנה ואלזה באמת?)?
והאם זאת לא סדרת אימה?
לצפיה ב-'דמויות אחרות, כמובן'
דמויות אחרות, כמובן
14/12/2016 | 12:53
32
אנה ואינגריד, לא אלסה.

השחקניות (אליזבת' לייל ואליזבת' מיצ'ל) בתפקידים ראשיים, לא מספיק?

זאת מוגדרת סדרת אימה אבל חוץ מקצת סצנות "בו!" היא לא מבהילה ולא מזעזעת.
היא כן אלימה, אבל האלימות מוצגת בקצרה ומוסתרת חלקית (חושך, צילום מרחוק).

דרך אגב, היא מתרחשת במחנה קיץ בשנת 89', זה כבר מיוחד ומעניין.
זאת ממש לא סדרה שאני אוהב, ובכל זאת נהניתי מכל פרק ולא השתעממתי לרגע.

לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
13/12/2016 | 00:53
3
65
רגינה מוכנה למחוץ לעצמה את הלב כדי להציל את האחות שהיא שונאת.
למה אם כך היא לא עשתה זאת כששלגיה ודייוויד עמדו מול המלכה המרושעת מתוך ידיעה שהם הולכים למות?
ועוד שאלה.  בכל עימות של האחיות,  רגינה תמיד הפסידה לאחותה כלומר רגינה היא מכשפה חלשה יותר.  מה קרה פתאום המכשפה המרושעת ניצחה את אחותה? זה די מציק בעיקר על רקע העובדה שלזלינה  יש תינוקת.  הייתי מצפה לקרב קצת יותר אמיתי.
לצפיה ב-'לדעתי,'
לדעתי,
13/12/2016 | 07:26
35
יש הבדל בין אחותך בשרך ודמך לבין אויביך המושבעים. רג'ינה היא ידידה של אמה, ולמען הנרי, היא מוכנה להעמיד פנים שהיא סובלת את השניים. היא השקיעה יותר מדי זמן בשנאה ובתיעוב לשניים הללו מכדי שתנקוף אצבע עבורם ברגע האמת. ברגע שקורה החזירה לזלינה ורג'ינה את הזכרונות, רג'ינה התחילה לתפוס את זלינה כאחותה באמת ובתמים. גם אם היא כועסת עליה, היא עדיין אוהבת אותה יותר משהיא אוהבת את שני האדיוטים. יש לה בעיה להודות בזה אבל מילא...
בכלליות, קסם בעד עצם היום הזה הוא פונקציה של רגש. זלינה הגיעה כשרג'ינה הייתה בקו הגבול שבין האור והאפלה וזה גרם לכך שמצד אחד, קסמי האופל שלה לא היו חזקים כפי שהיו פעם אך קסמי האור שלה לא השתוו לכוחה של זלינה. וגם הכותבים רצו ללמד את רג'ינה את הערך של עבודת צוות.
כרגע, זלינה נמצאת בערך באותו המצב. קשה לה לעכל שאחותה, זו שעשתה מאמצים להוכיח את אהבתה אליה, רוצה עתה להרוג אותה. היא גם הרבה פחות מרושעת משהייתה פעם ועל כן חלשה יותר מהמלכה המרשעת שהיא, בלי שמץ של ספק, מרושעת בהרבה ממנה בשלב זה. גם צריך לזכור שהמלכה המרשעת ירשה מרג'ינה את מעמד חביבת המורה וחביבת המורה אף פעם לא מפסידה במבחנים.  
לצפיה ב-'זלינה היא המכשפה המרושעת, רג'ינה היא/הייתה המלכה הרעה'
זלינה היא המכשפה המרושעת, רג'ינה היא/הייתה המלכה הרעה
13/12/2016 | 11:20
40
1. אין סיבה טובה, וגם אין סיבה למה כולם התעלמו מזה.

2. היתרון של זלינה רק אומר שהיא מסוגלת לבצע יותר קסמים מרג'ינה ובלי אימונים. זה לא קרב כוחות והחזקה לא תמיד מנצחת. זה תלוי במטרה ובמה שכל אחת מוכנה לעשות.

לצפיה ב-'השאלות שלך אמיתיות, והאמת אם נתחיל לשאול על כל פרט לא מובן '
השאלות שלך אמיתיות, והאמת אם נתחיל לשאול על כל פרט לא מובן
13/12/2016 | 12:16
38
בסדרה הזאת לא נסיים..ונהיה מתוסכלים מאוד- כי אין תשובות
באירוע המכונן בו הצארמינגס עמדו למות היו הרבה דברים מוזרים. אף אחד לא נקף את אצבעו! אמה מה הקטע המפגר שלך לעמוד מהצד?? את המושיעה! ומה את מתאספת עם כולם לצפות?? שטות מספר אחת.
רגינה- לא עשתה כלום, חששה ממנה כמו עלה נידף.
אני חושבת שבהתחלה פשוט לא קלטו עד כמה המלכה הרעה הולכת רחוק, וככל שהיא מרחיקה לכת כך הצעדים מולה הולכים ונעשים נואשים עד שרגינה מוכנה למות כדי להסיר את האיום
לצפיה ב-'610 '
610
05/12/2016 | 14:28
14
60
פרק מצחיק!
מי ראה?
מי בכלל נמצא כאן עדיין?
לצפיה ב-'הי הי! אני כאן! אז עדיין לא ראיתי.'
הי הי! אני כאן! אז עדיין לא ראיתי.
06/12/2016 | 12:24
1
51
מתחילה תכף
לצפיה ב-'את תמיד כאן '
את תמיד כאן
06/12/2016 | 13:09
44
וגם אני אבל ננטשנו השאר כתבו ונעלמו / כתבו באיחור / כתבו רק מדי פעם...
לצפיה ב-'היה הייתה פעם נסיכה פחדנית '
היה הייתה פעם נסיכה פחדנית
06/12/2016 | 12:54
70
המלכה מבקרת את רובין

המלכה נחתכה ורג'ינה לא טוב, הקשר שראינו עד עכשיו עבד בכיוון ההפוך, אבל מוקדם מדי בשביל אמה להסיק מזה שהיא יכולה להרוג את המלכה!

אלדין הוא הג'יני השפוט של המלכה ושל רג'ינה
דרך אגב, מי שמוציא ג'יני מהמנורה הוא האדון עד שהוא מבקש שלוש משאלות. דייוויד שחטף את המנורה לא אמור לשלוט באלדין

אמה נסיכה הנרי אביר וגם שם קוראים לו הנרי!
אמה מתחננת לרחמים
רג'ינה מאוכזבת מאמה וצוחקת על סבתא שלגי
רג'ינה סוף סוף מוחצת את הלבבות של שלגי וצ'רמינג אבל לא יכולה לפגוע בהנרי המזויף
עוצלי פסיכי יותר מתמיד ולא אכפת לו שהוא מזויף

והסיום... עוד הפתעות מרגשות! עונה מעולה בינתיים! אבל אלה כבר ספוילרים גדולים, אז... המשך יבוא...

לצפיה ב-'הי חברים מה המצב??'
הי חברים מה המצב??
10/12/2016 | 19:44
8
70
אז מה היה לנו השבוע??אני חושבת שכותרת הפרק היתה רג'ינה.
משחק מעולה, בתור שתי דמויות, הפעם היא עשתה את זה פנטסטי יותר מהרגיל.
היוצרים השכילו להציג לנו את מערכת היחסים של אמה ורג'ינה, באופן יפה ואפילו מרגש.
אז אמה הפכה לנסיכה פאטתית. חלשה וכנועה. אוי זה היה איום
זהגם לא היה נראה אמיתי... כאילו מה זה?ואיך שברו את זה? כשהיא רואה שרגינה לא מתכוונת לפגוע בהנרי?
גייז יש לכם רגעים מכוננים בידיים, אתם יכולים לעשות מה שבא לכם, למה ככה?? מה עם משהו איכותי ומשכנע יותר??
אך אי אפשר להתעלם כמה מוריסון היתה יפה ומהממתבתור אמה הם מצליחים להוציא אותה בינונית ומטה בכישרון רב, ועכשיו בעולם המשאלה היא היתה פנטסטית
אז רגינה לוקחת במרמה את המנורה מהמלכה, אחריה מגיע צארמינגס, מה היה הקטע שהיא לא חטפה איזה עונש ביסורים??
אה, וכמובן היא היתה חייבת לחנוק אותו, וחתנו של דיוויד מגיעה להצילו אופקורס.

בל , רמפל, הרך הנולד.
אז מה קורה כאן? הפיה השחורה חטפה את הילד של רמפל? פעם היתה כאן תאוריה שבלו היא הפיה השחורה במסווה. כנראה שלא.
אז אין ילד, אבל יש כאן שיקום יחסים בין רמפל לבל? בזכות הנזקים של המלכה המרשעת, הם יוצאים למסע להציל את בנם.

מה עוד היה? דיוויד מחמיץ את ההזדמות להעיר את סנואו בעזרת משאלה.
אלאדין ויסמין מתעופפים לאגרבה. שלום ולא להתראות. מלבד אלרדין שהוא היה קצת קול הם מיותרים לגמרי כאן.
אז מי עוד צפה??עוד שבוע וקצת פרק סיום של חצי העונה!!1

לצפיה ב-''
11/12/2016 | 16:01
5
60
בלו לא צריכה להיות הפיה השחורה, שונאים אותה מספיק כמו שהיא

יסמין ואלדין באמת לא מספיק מעניינים, השקיעו בדמויות האלה פחות מאשר באגדות אחרות.

גדעון הוא האיש שנלחם עם אמה! וגם הם קרובי משפחה, כמובן הבן שלה הוא אחיין שלו
לצפיה ב-'טוב זה חתיכת ספוילר'
טוב זה חתיכת ספוילר
11/12/2016 | 16:56
4
54
אפילו אני נמנעתי מלכתוב את זה..
אבל אם כבר... מבוסס על הפרומו לפרק הבא:
גדעון הוא הנבל של אמה!!!!איך היא הולכת להינצל נראה לכם?
והטבעת?? של הוק??
אגב האם תאריך שחרור הפרק הזה הוא אכן רק במרץ??? שזה אומר עוד 4 חודשים???
לצפיה ב-'עבר שבוע'
עבר שבוע
11/12/2016 | 17:13
3
41
אני לא זוכר קטע עם טבעת

עוד 3 חודשים!
לצפיה ב-'זה ממש בסוף שם...'
זה ממש בסוף שם...
11/12/2016 | 18:35
2
19
לצפיה ב-'אה את מדברת על הפרומו'
אה את מדברת על הפרומו
11/12/2016 | 18:52
1
37
מי אמר שהיא של הוק?
לצפיה ב-'לא אמרתי קיוויתי..'
לא אמרתי קיוויתי..
11/12/2016 | 19:56
13
לצפיה ב-'ועוד משהו שחיכיתי לכתוב '
ועוד משהו שחיכיתי לכתוב
11/12/2016 | 18:53
1
61
רובין הוד! רובין הוד! רובין הוד!!!
לצפיה ב-'אכן!!'
אכן!!
11/12/2016 | 19:55
42
יפה לו התספורת..
לצפיה ב-'עד עצם היום הזה והמשאלה 6-10 '
עד עצם היום הזה והמשאלה 6-10
19/12/2016 | 19:48
25
מה שהפריע לי כל הפרק הוא הנאיביות של רג'ינה ג'קיל שגבלה בטפשות, בצרות אפקים ובחוסר דמיון. מאד ברור שרג'ינה הייד ערמומית ומסוכנת ממנה שבעתיים. חשבתי שגדעון היה התינוק שבל מסרה בפרק הקודם ומסתבר שזה בנם של עוץ לי גוץ לי ובל ששב מהממלכה האפלה. וכמובן, מעולם לא סילק נבל את קודמו בצורה אלגנטית יותר מאיך שהוא עשה כיאה לבנו של עוץ לי גוץ לי.

אני מניח שעוץ לי גוץ לי המזויף תכנן את כל ההתקלות עם רובין הוד כדי למנוע משתיהן לעזוב כדי להישאר חי יום אחד נוסף. והנה נקודה מוזרה לגביו: בעונה השנייה ברור שהוא הכניס אותו לכלא מתוך יצירת מצג של חוסר אונים על מנת להזיז את גלגלי המזימה שלו. אם בלפייר שב ליער המכושף, כל הסיבה לתוכניתו בטלה. אני מניח שבעולם הזה הייתה לו סיבה אחרת להטלת הקללה - אולי נקמה על מות בנו.
לגבי הפיה הכחולה, כל הסיפור הזה נשמע מוזר. הפיה הכחולה לא נעשתה סתם למנהיגת הפיות והפיה השחורה לא התעמתה איתה קודם. חסר פה משהו בסיפור.
לצפיה ב-'היה היה פעם במציאות מדומה'
היה היה פעם במציאות מדומה
26/03/2017 | 17:36
5
סליחה על האיחור הקל
אני משלים את הפרקים.

פרק טוב!!!
רג'ינה מביעה משאלה ומגיעים למציאות חלופית. מסורת שהתחילה בפרקי סיום של העונות הקודמות (החזרה בזמן בסוף עונה 3, רעים וגיבורים בסוף עונה 4, והאנטולד סטוריז בסוף עונה 5)
בניגוד לפעם האחרונה, הפעם הצליחו ליצור עיניין!

היה ממש הזוי לראות את אמה בתור נסיכה חביבה ששורקת לה ביער וקוטפת תותים... וסנואו וצ'רמינג זקנים עם שיער לבן.
ורג'י אומרת להם "מה קרה לכם, אתה ממש זקנים"

אמה משתטחת ומתחננת בפני רג'י לא להרוג את ההורים שלה...
אחת הסצינות ההזויות בסדרה

אמה לרג'ינה : "נזכרתי בה-כ-ל כשראיתי שלא רצית לפגוע בהנרי"
טוב, אם את אומרת...

כשהדמות בברדס הפכה את רג'ינה לנחש חשבתי שזה ג'אפר (הלא הוא מלך הנחשים).מה שגרם לי לתהות לאן הוא נעלם? לא הגיוני שהוא היה רק בסצינה אחת עד עכשיו...
ידעתי שהילד של בל ורמפל יהיה רע.
כל עיניין המלכה הרעה תם ונשלם?

הפיה השחורה פצעה את הפיה הכחולה.
כל הכבוד לה!!! אני כבר מתחיל לאהוב אותה

דיוויד מוותר על לבקש משאלה להעיר את סנואו כדי לא לעורר עוד צרות... ממה אתה מפחד?! יצאת אדיוט כשביקשת שהמלכה תקבל "את מה שמגיע לה" (יש ניסוח יותר עמום מזה?)
פשוט תבקש שקללת השינה שהמלכה הטילה עליכם תוסר. לא כזה מסובך

רובין!!!!!!!!! אדיר.
המבט של רג'ינה כולה מהופנטת והוא חופר להן על השרשראות והתכשיטים שלהן
ברור שהיא היתה חייבת להישאר שם!

חיכיתי בפרק לסצינת המאבק של אמה עם הדמות בברדס ואז נזכרתי שהעונה הזו לא מחולקת לחצאים ויש עוד זמן לסגור את העניין הזה
טוב שכך!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ