לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65616,561 עוקבים אודות עסקים

פורום תביעות קטנות

בית המשפט לתביעות קטנות נועד לתת מענה לאזרח שנתקל בעוולה או באי צדק, והוא רוצה להגיש תביעה שהסכום שלה מוגבל (כיום 33,400 ש"ח). בעבר, התפיסה השלטת הייתה שבית המשפט לתביעות קטנות נועד לעוולות צרכניות, אולם היום נכונים בתי המשפט לדון בתביעות מקשת שונה של נושאים - נזיקיים (למשל, נפילה בגלל מדרכה שבורה), חוקתיים (לשון הרע, פרטיות, אפליה וכן הלאה), דיני חוזים, שכירויות דירה ועוד.

סדרי הדין בבתי המשפט לתביעות קטנות שונים מסדרי הדין בתביעה רגילה, וכך גם דיני הראיות. כל זאת, במטרה לנסות לפשט את ההליך, ולהקל על התובע לפעול למימוש הזכויות שלו.

הפורום נועד לתת ייעוץ ראשוני בכל מה שקשור להליך המתנהל בבית המשפט לתביעות קטנות - כתבי תביעה, כתבי הגנה, עדים, סדרי דין, ראיות, עילות תביעה ועוד.

מובן, שאין לראות באמור בפורום משום ייעוץ משפטי כולל, והסתמכות על העצות הניתנות בו הינה באחריות הגולש בלבד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות קטנות

בית המשפט לתביעות קטנות נועד לתת מענה לאזרח שנתקל בעוולה או באי צדק, והוא רוצה להגיש תביעה שהסכום שלה מוגבל (כיום 33,400 ש"ח). בעבר, התפיסה השלטת הייתה שבית המשפט לתביעות קטנות נועד לעוולות צרכניות, אולם היום נכונים בתי המשפט לדון בתביעות מקשת שונה של נושאים - נזיקיים (למשל, נפילה בגלל מדרכה שבורה), חוקתיים (לשון הרע, פרטיות, אפליה וכן הלאה), דיני חוזים, שכירויות דירה ועוד.

סדרי הדין בבתי המשפט לתביעות קטנות שונים מסדרי הדין בתביעה רגילה, וכך גם דיני הראיות. כל זאת, במטרה לנסות לפשט את ההליך, ולהקל על התובע לפעול למימוש הזכויות שלו.

הפורום נועד לתת ייעוץ ראשוני בכל מה שקשור להליך המתנהל בבית המשפט לתביעות קטנות - כתבי תביעה, כתבי הגנה, עדים, סדרי דין, ראיות, עילות תביעה ועוד.

מובן, שאין לראות באמור בפורום משום ייעוץ משפטי כולל, והסתמכות על העצות הניתנות בו הינה באחריות הגולש בלבד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוך הבא לפורום תביעות קטנות! :-)
מטרת הפורום הינה לעזור ולייעץ למי שנתקל בשאלה הקשורה בתביעות קטנות - האם יש לי עילה? מה החוק הרלוונטי למקרה? איך לנסח כתב תביעה? איך לנסח כתב הגנה? אלו ראיות יש לצרף? האם מותר לזמן עדים? סעיפי החוק הרלוונטיים וכן הלאה.

המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא תזונת ספורט '
אירוח בנושא תזונת ספורט
21/01/2018 | 12:19

כולנו עושים ספורט ושומרים על תזונה נכונה, טוב נו... לפחות מנסים.
אז עכשיו יש לכם הזדמנות מעולה להתחיל.
ביום רביעי, 24.1, נארח בפורום קרב מגע והגנה עצמית את אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית, קאוצ'רית ונטורופתית, בנושא תזונת ספורט.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'דרישת תשלום נוסף (סחיטה על יד צלם )שינויים בסקיצה של האלבום.'
דרישת תשלום נוסף (סחיטה על יד צלם )שינויים בסקיצה של האלבום.
17/01/2018 | 14:24
6
שלום רב. 
התחתנו בתאריך 25.04.17  .
לציין שסגרנו צלם x אשר אחרי החתונה סיפק לנו קליפ אשר ממש לא אהבנו וכאשר ביקשנו לשנות הצלם טען "אתם יכולים לשנות רק 3 קטעים קטנים כול השאר בתוספת תשלום) זה לא היה מקובל עלינו אבל בכל זאת הלכנו על זה בחרנו 3 קטעים ושנינו , לציין שהסרטון הארוך קיבלנו רק אחרי 6 חודשיים שבהסכם רשום עד 3 חודשיים .דבר נוסף כאשר שלחנו לו תמונות לאלבום אחרי הרבה הלתבטויות , הוא החזיר לנו סקיצה במייל והגדיל לנו תמונות שפחוט אהבנו והקטין תמונות היפות , לאחר מכן שלחנו לו פירוט מסודר איך אנחנו רוצים שזה יראה סה"כ 11 שינויים בסקיצה דגש לסקיצה , הצלם טען שאנחנו זכאים ל 3 שינויים בלבד ב"סקיצה" כול השאר בתוספת תשלום.....
לציין שסכום עבור אלבומים ששולם זה 1500 שח עבור 2 אלבומים אשר צלם לא סיפק ואנחנו מסרבים לקבל את אלבום עם בסקיצה שהוא שלך לנו ועל שינויים בסקיצה הוא רוצה כסף ובכך סוחט אותנו ... האם כדי לתבוע אותו? לציין שלא מדובר על כמות שינויים בחוזה...
לצפיה ב-'נזק צנרת ביטוח'
נזק צנרת ביטוח
16/01/2018 | 20:14
8
שלום
הזמנתי אינסטלטור של הביטוח לאחר בדיקה של 5 דקות נקבע שישנה בעיה בצינור של ועד הבית.
לאחר יום הזמנתי אינסטלטור פרטי אשר קבע שהנזילה שלי והתחלתי בתיקון.
האם אני יכול לתבוע את הביטוח בתביעות קטנות?
לצפיה ב-'תביעה חברת השכרת רכב'
תביעה חברת השכרת רכב
14/01/2018 | 09:39
1
28

שכרנו רכב חדש (פחות מ600 קמ) ל3 ימים. ביום האחרון הרכב נתקע בירושלים, כ200 קמ מהיעד שלנו . חיכינו לחילוץ כ6 שעות עד שקיבלנו רכב חלופי. כ3 שעות עברו עד להגעת מכונאי, שלא הצליח לפתור את הבעיה ולהתניע . רק אז הוא קבע להזמין רכב חלופי וגרר, מה שהצריך המתנה של עוד כשעתיים.
פספסנו את האירוע שהינו מוזמנים אליו, בנוסף הגענו ליעד רק בסביבות השעה 2 לפנות בוקר וזאת לאחר התרעננות פעמיים בתחנת דלק, נסיעה בלילה תחת עייפות גדולה ומסוכנת וכעס גדול.
אנו סבורים כמובן שנגרמה לנו עוגמת נפש אדירה.
מוקד החילוץ סירב לסייע לנו ולאשר לנו נסיעה בכביש 6 על מנת שתקצר את הדרך והפנו אותנו לסניף שממנו לקחנו את הרכב. בעת ההחזרה למחרת בסניף זכינו ליחס איום וגרוע. לגלוג אמירות כמו "אני שומע הרבה סיפורים כאלה/ כנראה שהיה כשל בשירות מצד המכונאים/ זמן הטיפול הוא ארוך ופרוצדורה מייגעת (לא ניתן להזמין גרר לפני שמכונאי מגיע למקום)" וכו'.
כיצד לדעתכם עליי לנקוט? מה הפיצוי שאני יכול לדרוש וסביר שאקבל?
יש לציין שבחוזה ההשכרה בעת ההזמנה לא היה כתוב לגבי זמן הגעה וטיפול.
לצפיה ב-'אז קיבלתי עכשיו את התשובה'
אז קיבלתי עכשיו את התשובה
14/01/2018 | 12:14
6
מה שנאמר לי שהם יזכו אותי על יומיים השכרה בלבד. אמרתי שאתייעץ עם עו"ד.
אודה לתשובתך המהירה בנושא. האם יש לי קייס לתביעה?
לצפיה ב-'את מי עליי לתבוע?'
את מי עליי לתבוע?
27/12/2017 | 21:23
28
שלום רב,
נגיד ורכשתי מקרר מחנות חשמל שכונתית.
המקרר פגום ואף גורם לא מעוניין לעזור לי.

האם עליי לתבוע את בעל החנות שממנה רכשתי את המוצר? או את היצרן? או את הספק? או את מי שסיפק לחנות את המוצר?

תודה רבה.
לצפיה ב-'המשך שליחת הודעות ספאם לאחר הגשת תביעה קטנה'
המשך שליחת הודעות ספאם לאחר הגשת תביעה קטנה
27/12/2017 | 16:30
2
19
שלום,

תבעתי את אחת מחברות התקשורת על שליחת הודעות ספאם במייל לאורך שנתיים. הדיון עדיין לא התקיים. החברה טוענת בכתב ההגנה שההודעות יועדו למישהו אחר ונשלחו אלי בטעות.
לאחר הגשת התביעה פסקו ההודעות למשך 3 חודשים, אך היום קיבלתי שוב הודעת ספאם חדשה מאותה חברה...
מה כדאי לעשות? האם צריך להוסיף את ההודעה החדשה כראיה לתביעה או שפשוט להגיע איתה לדיון בלי הודעה מוקדמת?
לצפיה ב-'אשמח לתגובה'
אשמח לתגובה
10/01/2018 | 15:00
4
תודה :)
לצפיה ב-'אם אתה רוצה לתבוע סכום נוסף על ההודעה - אתה צריך'
אם אתה רוצה לתבוע סכום נוסף על ההודעה - אתה צריך
10/01/2018 | 15:23
7
להגיש בקשה לתיקון כתב תביעה, להוסיף את ה-SMS, ולתקן את סכום התביעה. אם הדיון קרוב, זה אומר אולי שהוא ידחה.

אם אתה לא רוצה לתבוע פיצוי בגינה, ורק להציג אותה כראיה, אתה יכול פשוט להגיע איתה לדיון.

לצפיה ב-'תביעה בתביעות קטנות על מוצר פגום'
תביעה בתביעות קטנות על מוצר פגום
24/12/2017 | 10:35
1
26
שלום,
לפני מס חודשים (לפני חג הפסח האחרון) רכשתי תנור ,וכשקיבלתי אותו התברר לי שצבע התנור שונה ממה שהזמנתי ובנוסף היו מעיכות בגב התנור, פניתי לספק בעניין, והוא הבטיח להחליף לי את התנור לאחר החג.לאחר פניות אין ספור שהספק התחמק מההבטחה להחלפת התנור ,פניתי לתביעות קטנות,השופט פסק לטובתי בסך 4500 שח.לאחר שהספק קיבל מכתב מההוצאה לפועל הוא היה מוכן לספק לי תנור חדש,השאלה שלי היא, האם אני חייבת להעתר לבקשתו,או להתעלם ממנו ולפעול על פי פסק הדין של השופט, או לחילופין, לקבל את התנור החדש ולבקש פיצויים על עוגמת נפש וטירטורים בבית המשפט.הוא גם טען שהוא יכול לתבוע אותי אם לא אענה לבקשתו.
מודה מראש.

לצפיה ב-'אהלן :)'
אהלן :)
25/12/2017 | 15:35
13
אם הבנתי נכון את הסיפור - יש פסק דין, הוא לא שילם, פנית להוצאה לפועל, ועכשיו הוא רוצה לתת לך תנור חדש במקום לשלם את פסק הדין?

לא, הוא לא יכול. את יכולה להתעקש שישלם את ההחלטה בפסק הדין. אם הוא היה רוצה הוא היה יכול להגיש ערעור.
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:21
4

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'תביעה בנושא ספאם - חוות דעת לכתב תביעה'
תביעה בנושא ספאם - חוות דעת לכתב תביעה
20/12/2017 | 22:45
2
23
שלום,

אני רגע לפני תביעה של אחת החברות אשר שלחה לי ספאם זבל (פעמיים).

חיפשתי ברשת דוגמאות לתביעות ומצאתי שכולם מצוטטים את לשון החוק ומתייחסים לתביעה כאל משפטנים. לא 'התחברתי' לטמפלטים האלו, וניסחתי את כתב התביעה לבד (תוך עזרה מינימלית מאחת הדוגמאות שמצאתי). אחרי הכל, הרעיון של בית משפט לתביעות קטנות הוא להיות אתה עצמך, ולהמנע מייצוג משפטי...

אשמח לחוות דעת עד כמה כתב התביעה מנוסח נכון.

יש גם נספחים המכילים צילומי מסך של התכתובות, אבל אחסוך זאת מכם.

תודה
לצפיה ב-'בסך הכל כתוב בסדר גמור'
בסך הכל כתוב בסדר גמור
21/12/2017 | 11:09
1
20
אכן, כתב התביעה לא צריך להיות משפטי. בעיני אפילו להפך - הוא צריך לספר סיפור, ועדיף סיפור טוב. למעשה, אין צורך גם לכתוב מה עילות התביעה המשפטיות (כלומר: מה סעיף החוק הרלוונטי) שעליהן מסתמכים, אלא צריך לפרט את העובדות שבגללן יש עילה. מקווה שזה ברור :)

ושים לב שהסכום שבהמ"ש מוסמך לפסוק עד 1,000 ש"ח - ולא 1,000 ש"ח לכל הודעה (אתה לא צריך לשנות את התביעה, זה אחלה ככה).
לצפיה ב-'תודה רבה על החיזוקים!'
תודה רבה על החיזוקים!
22/12/2017 | 10:50
7
לצפיה ב-'שבירת שן בצילום פנורמי '
שבירת שן בצילום פנורמי
18/12/2017 | 20:39
3
23
פתחו הפה יותר מידי  התוצאה נעילה פתאומית אדירה על מתקן  הצילום ונשברה שן היה רעש שהיא נשברה    האם ניתן להגיש תביעה על רשלנות    היו צריכים להיות זהירים
לצפיה ב-'טיפול שיניים'
טיפול שיניים
19/12/2017 | 15:13
2
32
אהלן :)

אני מניח שדיברת איתם איפה שעשית את הצילום. מה אמרו לך?
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
20/12/2017 | 17:14
1
28
התעלמות טוטאלית מדבריי
לצפיה ב-'לא התעלמות :)'
לא התעלמות :)
21/12/2017 | 10:34
32
ניסיון להבין מה הם טוענים, כדי להגיד לך מה הדרך הנכונה לפעול. אני הרי מניח שהם לא מסכימים שהם התרשלו, נכון? אם כך - מה הם אומרים שהסיבה שנשברה לך השן?
לצפיה ב-'עמותת ידיד עמותת אנוש עמותת שווים '
עמותת ידיד עמותת אנוש עמותת שווים
20/12/2017 | 19:23
9
ביקשה עזרה  עקב סחיטה שעברתי   התעלמו מפנייתי  והרסו לי את החיים  האם ניתן לתבוע אותם  על כך 
לצפיה ב-'חשיפה לרעש '
חשיפה לרעש
18/12/2017 | 23:45
2
19
האם ניתן לתבוע את סינמטק תל אביב מישהו גנב לי המקום ונחשפתי לרעש חזק מהרמקול עקב מעבר כפוי למקום קרוב בגלל החלאה שגנב לי המקום מדוע לא היה סדר עם הסדרנים והמארגנים  שדאגו שכולם יחזרו למקומם הרגיל לאחר ההפסקה  הייתי חשוף לרעש חזק במשך שעה שלמה   תודה 
לצפיה ב-'רעש'
רעש
19/12/2017 | 15:12
1
14
אלא אם תוכיחי שנגרם לך נזק, מה שאני בספק שניתן להוכיח - אני מציע לוותר על התביעה. לפנות לסינמטק ולבקש פיצוי בצורה של כרטיסים חדשים.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
20/12/2017 | 17:15
9
תודה רבה
לצפיה ב-'פיצוי בגין איחור בהגעת כבודה'
פיצוי בגין איחור בהגעת כבודה
19/12/2017 | 15:16
18
שואל בשביל חבר:

חברי ואשתו טסו לשטוטגארט דרך פרנקפורט (קונקשן). לאחר הנחיתה ביעד הסופי (שטוטגארט) התברר שהכבודה לא הגיעה (שתי המזוודות, גם שלו וגם של אשתו). נאמר להם שהכבודה תגיע בטיסה הבאה מפרנקפורט לשטוטגארט, הם המתינו בנמל התעופה אבל גם אז הכבודה לא הגיעה. בסופו של דבר הכבודה הגיעה בטיסה מאוחרת יותר, באיחור של למעלה משבע שעות.

הנזק שנגרם להם - הפסד של כמעט יום טיול שלם כתוצאה מההמתנה בנמל התעופה עד הגעת הכבודה.

האם מגיע פיצוי? אם כן, כמה?
לצפיה ב-'השכן מלמעלה נוהג להשליך זבל אל גינתי הפרטית'
השכן מלמעלה נוהג להשליך זבל אל גינתי הפרטית
19/12/2017 | 09:39
1
19
שלום לכולם,

אז ככה, אני מתגורר בבניין קומות משותף. יש לי גינה פרטית. במשך שנים סבלתי מזה ששכניי שמעליי נהגו להשליך זבל מחלונותיהם אל גינתי. פניות מרובות לא עזרו. בלית ברירה, נאלצתי לתקין מצלמות אבטחה בעלות אישית של אלפי שקלים. מאז הופעתן של המצלמות המצב השתנה באופן דרסטי. רובם של השכנים הורתעו והפסיקו את התנהגותם הקלוקלת. אך שכן אחד עדיין מתעקש להמשיך בשלו.
במהלך החודשים האחרונים, הצטברו אצלי סרטוני מעקב רבים המתעדים אותו בשעת מעשה.
השאלה שלי היא, למי כדאי לי לפנות עם הראיות? למשטרה? לעירייה? או לתבוע אותו בבית דין לתביעות קטנות?
איך המשטרה או העירייה צפויות לטפל בבעיה? מה העונש על התנהגות שכזו?
בנוסף, דירתו נמצאת בבעלות חברת עמידר, בעוד שדירתי הנה בבעלות פרטית(בבעלותי). אולי ניתן לפנות לעמידר?

תודה רבה מראש לכל המגיבים והמגיבות וחג שמח ��
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
19/12/2017 | 14:53
24
אני חושב אתה יכול להתלונן גם במשטרה וגם בעיריה.

מבחינת תביעה - אתה יכול להגיש תביעה בתביעות קטנות. קח בחשבון שאתה לא יכול לדרוש מבית משפט לתביעות קטנות שייתן צו שמכריח אותו להפסיק לזרוק, אבל אתה מקווה שאם בית המשפט יפסוק פיצויים לטובתך - הוא יבין את הרמז.
לצפיה ב-'תביעה קטנה '
תביעה קטנה
18/12/2017 | 20:31
13
נחסמתי לצמיתות באתר כמוני עקב גישת  הריפוי  הטבעי    האם ניתן לתבוע אותם על כך    המידע שלי מבוסס מדעית בערוץ הבריאות וסי בי אס ריאליטי ומיטב המומחים בארץ ובעולם
לצפיה ב-'מסירה משפטית למקום העבודה'
מסירה משפטית למקום העבודה
05/12/2017 | 18:01
1
26
שלום רב,

אני בעל עסק קטן עם מספר עובדים.
זו כבר הפעם השנייה שאחת העובדות הבולטות אצלי מקבל מסירה משפטית במשרדינו, מקום העבודה שלה.
הדבר גורם לה למבוכה גדולה, אי יכולת להמשיך בעבודה רציפה, והכל קורה מול עיני לקוחותינו וסביר להניח שאינם רואים זאת בעין יפה.
בתור בעל עסק אני לא מעוניין שמצבים כאלה יקרו בבית העסק שלי.
רציתי לשאול, האם מסירה משפטית למקום העבודה היא דבר חוקי? ולא רק בבית הנתבע?
האם אני בתור בעל העסק יכול לתבוע את העורך דין התובע ו\או התובע עצמו על עוגמת נפש ופגיעה כלכלית? (גם העובדת שאינה מתפקדת וגם הלקוחות)

אשמח לתגובתכם
תודה רבה
גילי
לצפיה ב-'אני לא רואה בעיה למסור במקום העבודה, ולא רואה פה'
אני לא רואה בעיה למסור במקום העבודה, ולא רואה פה
14/12/2017 | 14:15
15
עילה לתביעה. למה זה גורם מבוכה? ולמה היא לא מתפקדת בגלל זה? מסירה לוקחת 20 שניות, וחוזרים לעבוד.

לצפיה ב-'החזר כספי על מוצר מתצוגה'
החזר כספי על מוצר מתצוגה
04/12/2017 | 05:56
19
האם לפי החוק יש לתת החזר כספי על עגלת תינוק שנרכשה מתצוגה (ולא באריזה סגורה) והוחזרה באותו מצב לאחר קצת יותר משבוע, מתוך חרטה ולא עקב פגם?
לצפיה ב-'ביזיון בית משפט'
ביזיון בית משפט
03/12/2017 | 22:20
1
29
שלום לכולם,

אני רוצה לשתף במקרה שקרה לי בבית הדין לעבודה כי אני מרגישה שנעשה לי עוול גדול ולא מאחלת לאף אחד לעבור את מה שאני עברתי במשך השנתיים האחרונות במלחמה על זכויותיי הבסיסיות שנפגעו ולבסוף לא קיבלתי שום פיצוי.
עבדתי כשנה וחצי כסדרנית במחלקת האורגניק מרקט באחד הסניפים של שופרסל, כאשר במהלך עבודתי בסניף פגעו בזכותי לעבודה בישיבה ("הזכות לעבודה בישיבה") ועוד זכויות רבות אחרות (פיטורין שלא כדין, אי מתן הודעה מוקדמת ועוד כמה זכויות בסיסיות) אשר עליהן לא קיבלתי שום פיצוי מכבוד בית הדין הנכבד אשר הרפה את ידיי. במקום לבוא לטובת העובד, שהוא הצד החלש הוא הגן על המעסיק ואיימו עליי שאם לא אמחק את התביעה יחייבו אותי בהוצאות משפט. בפעם הראשונה שתבעתי את העבודה שלי, באתי לא מיוצגת כי לא היו לי אמצעים כלכליים לממן לעצמי עו"ד ותבעתי רק על הזכות לעבודה בישיבה. כאמור, הייתי לבד באולם הדיונים לא מיוצגת וצריכה להתמודד לבד מול השופטת והעו"ד של שופרסל שאיימו עליי (וכן, גם השופטת שאמורה להיות לטובת העובד) שאם התביעה לא תימחק אצטרך לשלם הוצאות של כמה אלפי שקלים לנתבעת (לשופרסל), אז בלית ברירה נאלצתי להסכים לפשרה שהיא מחיקת התביעה. לאחר מכן, שלחתי מכתב זועם לרשמת שניהלה את הדיון, על כל ההתנהלות הלא הוגנת וחוסר הצדק שנגרם לי, אך ללא הועיל. כמה חודשים אחרי, במקרה קפצה לי מודעה באינטרנט של עו"ד לדיני עבודה שעוזרת לקבל פיצויים, אז השארתי פרטים והיא חזרה אליי. אמרתי אולי אם אהיה מיוצגת יהיה לי סיכוי לנצח ושהצדק יצא לאור, אך לא כך קרה הדבר לרוע מזלי. עו"ד אמרה לי שהסיכויים שלי לזכות גבוהים, שיש לי קייס חזק ושאין לי מה לדאוג, אני לא אצטרך לשאת בשום הוצאות ואם כבר, אז רק להרוויח, אפילו סכום סמלי בפשרה אבל שבשום מצב לא אשלם לנתבעת. שילמתי לעו"ד שתייצג אותי, כמה אלפי שקלים בידיעה מלאה שאני אזכה ושזה וודאי (היא השלתה אותי וגרמה לי לחוש ביטחון שננצח) וכך ניהלנו מול שופרסל מאבק במשך שנה וחצי אשר בסופו (שהגיע היום) וזה מוכיח שאין צדק (זה קיים רק בתיאוריה של החוקים, אבל לא מה שקורה במציאות בבתי המשפט) שוב איימו עליי ועל עו"ד שלי שאם התביעה לא תימחק אצטרך לשלם להם הוצאות של כמה אלפי שקלים כדי להמשיך את התביעה לבית המשפט (שכבר ברור לי שלא הייתי זוכה והיה לי יותר מה להפסיד מלהרוויח) ופלוס לשלם לה עוד אלפיים שקל כדי שהיא תגיש תביעה מחדש (בגלל שהפסק דין הקודם שלא הייתי מיוצגת היה שהתביעה נמחקה). בשורה התחתונה זרקתי את הכסף שלי לחינם והצדק לא יצא לאור והצד הרע ניצח. אני פשוט נכלמת שכך מתנהל בית דין שאמור לבוא לטובת העובד, שהוא הצד החלש ובמקום להגן על העובד ולגרום לו להרגיש ביטחון ולעשות עמו צדק (בנוסף שלא הייתי מיוצגת בהתחלה) מאיימים עליו ומפחידים אותו שאם הוא לא יוותר על הזכויות הבסיסיות שלו בעבודה יחייבו אותו בהוצאות! זה פשוט בושה וכלימה ואין לי מילים לתאר מה עברתי שם ואני מקווה שבחיים לא אצטרך להגיע למצבים האלה ולא מאחלת לאף אחד לעבור את מה שאני נאלצתי לעבור במלחמה על זכויותיי הבסיסיות כעובדת. כ"כ מצער אותי שמקום שהיה אמור לגרום לי להרגיש ביטחון כעובדת, רומס את הזכויות שלי, וכנראה שכבר אין תקווה אם אפילו בית הדין הנכבד לא יודע לעשות צדק. צדק קיים רק בתיאוריה ובחוקים, לא במציאות המושחתת שאנחנו חיים בה לצערי.
לצפיה ב-'שלום :)'
שלום :)
14/12/2017 | 14:12
17
המקרה שתארת נשמע לא נעים, אף שאני לא מכיר את הפרטים.

בלי לרדת לפרטים, אני יכול להעיד גם מהמקום שלי, שבבתי משפט לא תמיד נעשה צדק. זה יכול להיות קשור לכל מיני גורמים, ולפעמים אין "אשם" אחד. מאחל המון הצלחה, ושהצדק איכשהו כן ינצח.
לצפיה ב-'ביטול ביטוח מקרר'
ביטול ביטוח מקרר
03/12/2017 | 20:33
26
שלום 
לפניי כ 7 שנים קניתי מקרר 
ושילמתי במשך 4 שנים ביטוח בתקופה זו היה לי בעיה עם פלסטיקה במקפיא ולא סידרתי את הבעיה 
לאחר 4 שנים הוחלף כרטיס האשראי שלי ומאז לא חידשתי את הביטוח 
בשנה וחצי האחרונות חברת הביטוח התקשרה כמה פעמים בכדי שאחדש את הביטוח 
לפניי תקופת החגים שוב התקשרו והחלטתי לבצע ביטוח 
יצרתי איתם קשר ובשיחה עם נציג השירות נשאלתי אם המקרר תקין ואני אמרתי שהמקרר תקין ועובד רק שיש בעיה בפלסטיקה במקפיא הוסבא לי שאם ארצה לתקן את הפלסטיקה זה יעלה לי בהנחה של 50 אחוז 
הסכמתי וכך היה שחידשו לי את הביטוח ונאמר לי שאני מאותו הרגע מבוטח 
לאחר כ 5 ימים התקלקל המקרר ואני התקשרתי לחברת הביטוח וחויבתי בהזמנת טכנאי ( זה הוסבר לי בזמן ביצוע הביטוח ) כשהגיע הטכנאי התברא שהבעיה במעבה ובמסילות המקפיא 
ועלות התיקון כ 3000 שח 
ואם אני רוצה לתקן אז אני חייב לשלם מכספי 
הסברתי לטכנאי שאני מבוטח ונאמר לי שהכסף של הביטוח יוחזר לי והחברה לא רוצה למעוניינת לבטח אותי 

הפלאפון שלי מקליט אוטומתי את השיחות ובשיחות מול נציג השירות יש הקלטה שאני אומר מפורשות שהמקרר תקין אבל יש לי בעיה של פלסטיקה ובכל זה הביטוח בוצע 

לאחר התייעצות עם טכנאי מומחה הוסבר לי שחבל על הכסף וכדאי להשקיע במקרר חדש ולא לתקן 

אני לאחר מחלת הסרטן ונכה 100 אחוז וכל שקל שנכנס לבית שלנו בעל חשיבות גדולה 

הייתי בתקופת החגים ונעלצתי לקנות מקרר חדש 
ולחברת הביטוח לא עניין 
והם ניסו באחת השיחות 
( ושיחה זו מוקלטת ) לטעון שהתקלה לא במעבה אלא בצנרת ובמסגרת האחריות לא אחראים על צנרת 

כשדיברתי עם חברת הביטוח נתתי דוגמא למצב שנהג רכב עושה ביטוח רכב ו5 דקות אחריי עושה תאונה קשה האם חברת הביטוח של הרכב תגיד שהם לא מוכנים לשלם את הנזק 

ואם התיקון של המקרר היה עולה 50 שקל 
האם במקרה זה הם היו מתקנים 

נאמר לי מפורשות כי הם לא מתקנים בגלל שעבר רק שבוע מיום ביצוע הביטוח 

אני לא מסוגל לממן עורך דין 
ולמרות שהתנדבתי בעבר שלי בשירות לאזרח ועזרתי לאנשים במצבי 
אני מרגיש שנפלתי קורבן 
לצפיה ב-' כניסת מנהלת חדשה לפורום '
כניסת מנהלת חדשה לפורום
03/12/2017 | 15:49
1
18

אנו מברכים את עו"ד קרן חליפה על כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'ברוכה הבאה :)'
ברוכה הבאה :)
04/12/2017 | 13:00
12

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות
פורום דרכון פורטוגלי
זקוקים לדרכון פורטוגלי?
R.M רונן מטלון- משרד עו
R.M רונן מטלון- משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה