לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תביעות קטנות

בית המשפט לתביעות קטנות נועד לתת מענה לאזרח שנתקל בעוולה או באי צדק, והוא רוצה להגיש תביעה שהסכום שלה מוגבל (כיום 32,700 ש"ח). בעבר, התפיסה השלטת הייתה שבית המשפט לתביעות קטנות נועד לעוולות צרכניות, אולם היום נכונים בתי המשפט לדון בתביעות מקשת שונה של נושאים - נזיקיים (למשל, נפילה בגלל מדרכה שבורה), חוקתיים (לשון הרע, פרטיות, אפליה וכן הלאה), דיני חוזים, שכירויות דירה ועוד.

סדרי הדין בבתי המשפט לתביעות קטנות שונים מסדרי הדין בתביעה רגילה, וכך גם דיני הראיות. כל זאת, במטרה לנסות לפשט את ההליך, ולהקל על התובע לפעול למימוש הזכויות שלו.

הפורום נועד לתת ייעוץ ראשוני בכל מה שקשור להליך המתנהל בבית המשפט לתביעות קטנות - כתבי תביעה, כתבי הגנה, עדים, סדרי דין, ראיות, עילות תביעה וכן הלאה.

מזה כמה שנים מנהל עו"ד אסף חדי כהן את אתר "קטנות", הנותן ייעוץ ושירות של כתיבת תביעות קטנות. כמו כן, עו"ד אסף הינו שותף במשרד עו"ד קדרון חדי כהן המתמחה, בין השאר, בנושאי צרכנות (ונושאים נוספים הנוגעים להתמודדות האדם מול הרשויות).

אנא - על מנת שיהיה לכולנו נחמד כאן, שמרו על שפה נעימה ונקייה.

מובן, שאין לראות באמור בפורום משום ייעוץ משפטי כולל, והסתמכות על העצות הניתנות בו הינה באחריות הגולש בלבד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות קטנות

בית המשפט לתביעות קטנות נועד לתת מענה לאזרח שנתקל בעוולה או באי צדק, והוא רוצה להגיש תביעה שהסכום שלה מוגבל (כיום 32,700 ש"ח). בעבר, התפיסה השלטת הייתה שבית המשפט לתביעות קטנות נועד לעוולות צרכניות, אולם היום נכונים בתי המשפט לדון בתביעות מקשת שונה של נושאים - נזיקיים (למשל, נפילה בגלל מדרכה שבורה), חוקתיים (לשון הרע, פרטיות, אפליה וכן הלאה), דיני חוזים, שכירויות דירה ועוד.

סדרי הדין בבתי המשפט לתביעות קטנות שונים מסדרי הדין בתביעה רגילה, וכך גם דיני הראיות. כל זאת, במטרה לנסות לפשט את ההליך, ולהקל על התובע לפעול למימוש הזכויות שלו.

הפורום נועד לתת ייעוץ ראשוני בכל מה שקשור להליך המתנהל בבית המשפט לתביעות קטנות - כתבי תביעה, כתבי הגנה, עדים, סדרי דין, ראיות, עילות תביעה וכן הלאה.

מזה כמה שנים מנהל עו"ד אסף חדי כהן את אתר "קטנות", הנותן ייעוץ ושירות של כתיבת תביעות קטנות. כמו כן, עו"ד אסף הינו שותף במשרד עו"ד קדרון חדי כהן המתמחה, בין השאר, בנושאי צרכנות (ונושאים נוספים הנוגעים להתמודדות האדם מול הרשויות).

אנא - על מנת שיהיה לכולנו נחמד כאן, שמרו על שפה נעימה ונקייה.

מובן, שאין לראות באמור בפורום משום ייעוץ משפטי כולל, והסתמכות על העצות הניתנות בו הינה באחריות הגולש בלבד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוך הבא לפורום תביעות קטנות! :-)
מטרת הפורום הינה לעזור ולייעץ למי שנתקל בשאלה הקשורה בתביעות קטנות - האם יש לי עילה? מה החוק הרלוונטי למקרה? איך לנסח כתב תביעה? איך לנסח כתב הגנה? אלו ראיות יש לצרף? האם מותר לזמן עדים? סעיפי החוק הרלוונטיים וכן הלאה.

בית המשפט לתביעות קטנות נועד לתת מענה לאזרח שנתקל בעוולה או באי צדק, והוא רוצה להגיש תביעה שהסכום שלה מוגבל (כיום 33,800 ש"ח). בעבר, התפיסה השלטת הייתה שבית המשפט לתביעות קטנות נועד לעוולות צרכניות, אולם היום נכונים בתי המשפט לדון בתביעות מקשת שונה של נושאים - נזיקיים (למשל, נפילה בגלל מדרכה שבורה), חוקתיים (לשון הרע, פרטיות, אפליה וכן הלאה), דיני חוזים, שכירויות דירה ועוד.

הפורום נועד לתת ייעוץ ראשוני בכל מה שקשור להליך המתנהל בבית המשפט לתביעות קטנות - כתבי תביעה, כתבי הגנה, עדים, סדרי דין, ראיות, עילות תביעה ועוד.

המשך >>

לצפיה ב-'מחיקת תביעה קטנה לאחר הגשת כתב הגנה'
מחיקת תביעה קטנה לאחר הגשת כתב הגנה
23/04/2017 | 00:33
3
שלום,
ברצוני לבטל תביעה קטנה, לאחר שהנתבע הגיש כתב הגנה.
אני רוצה לבטל את התביעה משום שראיתי שהשופט שאמור לדון בתיק שלי פסק, לפני כשבועיים, במקרה מאוד דומה (כמעט זהה), שיש למחוק את התביעה וקבע שעל התובע לשלם 1000ש"ח הוצאות משפט לנתבע (למרות אי הגעתו של הנתבע לדיון).
האם אני יכול לבטל את התביעה שלי ושלא אהיה מחוייב בהוצאות משפט ? אם השופט לא ייעתר לבקשתי, האם זה ייפגע בסיכויי במשפט ? 
אני פשוט מרגיש שהסיכוי שלי במשפט שלי הוא קלוש לאור הפסיקה האחרונה של שופט זה...
תודה
לצפיה ב-'האם יש עילה לתביעה ? '
האם יש עילה לתביעה ?
14/04/2017 | 15:50
10
רציתי לקנות רכב מחברה כלשהי.
במעמד זכרון הדברים שילמתי להם 1000 שקלים. מצויין בטופס שאם אני מתחרט אני מקבל רק חצי מהסכום חזרה. שילמתי בכרטיס אשראי. 
בסופו של דבר החלטתי לא לקנות את הרכב. עבר חודש וטרם קיבלתי את ההחזר.
פניתי אל החברה בעל פה ודרשתי את ההחזר. אמרו שזה בטיפול. 
עבר עוד חודש וכלום. . . 
האם יש כאן עילה לתביעה קטנה ? מדובר בהחזר של 500 שקלים . 

לצפיה ב-'פינוי שוכר על ידי קבלן הוצאה לפועל'
פינוי שוכר על ידי קבלן הוצאה לפועל
11/04/2017 | 21:29
11
היה לי פסק דין לפינוי שוכר,פניתי ללשכת ההוצלפ, בבירור קצר הבנתי שהתהליך אצלם ארוך עם המון בירוקרטיה ואין עם מי לדבר בנוגע לתיק,ועוד צריך לשלם את כל עלות הפינוי במזומן ומראש בקופת הלשכה,בהמלצת עורך הדין שלי פניתי לקבלן הוצלפ בשם אייל ותוך עשרים ימים הדירה עברה לחזקתי,זה הנייד שלו 050-6368888 שמחתי לעזור
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:05
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'צביקה, מדוע להפיץ שקרים ידידי?'
צביקה, מדוע להפיץ שקרים ידידי?
27/02/2017 | 18:30
54
העובדה שאני מבקש להיפגש איתך על מנת ללבן את העניינים ולהציג בפניך את אשר נעשה - אינה בקשה מוגזמת אלא הגיונית ורציונלית לחלוטין. את השקרים שאתה כותב באתר האינטרנט שלך, אבקש מייד להסיר היות ומדובר בהוצאת דיבה. במידה ולא תסיר את הפוסט, אאלץ לנקוט בצעדים משפטיים מצידי. ולגביך עודד, במידה ואתה מי שאני חושב, אני מצטער בשבילך וסולח לך.. באמת.. אחרי מה שהודיעו לי לגביך - שתרגיש טוב במהרה אמן! במידה ואתה צריך משהו אני תמיד כאן בשבילך.
לצפיה ב-'עילה לתביעה / הפסד בתביעה'
עילה לתביעה / הפסד בתביעה
27/02/2017 | 12:45
1
36
שלום, ברצוני לשאול האם יש עילה לתביעה כנגד חנות/מעבדה סלולרית אשר לאחר שחיכיתי לסיום הטיפול במשך מעל חודש(הטיפול היה במסגרת האחריות) הטלפון חזר עם תקלה אחרת כתוצאה מסגירה לא טובה של הפאנל כנראה. לאחר שאנשי המעבדה ניסו אמנם לבוא לקראתי ולשלוח שליח שיאסוף את הטלפון ממני כדי לתקן את התקלה הספציפית הזאת הוא חזר שוב עדיין עם התקלה לא מתוקנת במלואה. כלומר מחכה חודש וחצי והטלפון לא תקין במלואו. החנות מבחינתם מאד רוצים לעזור אך המקסימום שהם יכולים לעשות זה לנסות לתקן שוב ועל כך הם מתעקשים(כלומר הם לא מתנערים מאחריות אך לא יכולים גם להציע משהו מעבר לתיקון עצמו). אני מבחינתי רוצה לתבוע אותם בבית משפט על הסכום שהיה עולה לי לתקן את הטלפון את התקלה הראשונה במעבדה פרטית (לא במסגרת אחריות) ועל עלות התיקון במעבדה פרטית של התקלה השניה וזה מבחינתי מייצג את הזמן שחיכיתי לחינם לטלפון שחזר בסוף לא תקין. רציתי לדעת אם יש עילה לתביעה שכזאת.
השאלה השניה היא שאלה על מה קורה אם הצד התובע מפסיד במשפט-האם אני נקנס בסכום כלשהו?
תודה
לצפיה ב-'אולי'
אולי
03/03/2017 | 16:08
17
לפעמים תיקון מכשיר גורם לתקלה אחרת.
אם לא מחויבים להחליף לך מכשיר ומציעים לך לתקן - זה נשמע מעצבן אבל לגיטימי.
עד כמה שידוע לי הצד המפסיד משלם הוצאות משפט של הצד הזוכה. ולעיתים מדובר בכמה אלפים אם הצד הנתבע נעזר בשירות עו"ד. 
מה שאתה יכול להפסיד הוא הוצאות שיגרמו לך כתוצאה מהמשפט (אגרות, נסיעות, הפסד ימי עבודה או שעות עבודה), ותשלום הוצאות לצד השני במידה ותפסיד - וזאת אינך יודע עד להגשת כתב ההגנה ולעיתים עד למשפט עצמו.
כל זה בשביל הסיכוי אולי להרוויח משהו

במילא בינתיים תצטרך טלפון - או שתרכוש פלאפון חדש או שתתקן את הקיים
וגם אם תזכה - זה יוכל לקרות לעיתים לאחר מספר חודשים - אחרי שיהיה משפט.
השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא אם אתה מוכן להשקיע חודשים וכספים נוספים בשביל הסיכוי שאולי תקבל תשלום המגיע לך ואולי תשלם בעצמך בסופו של דבר יותר.

באופן כללי אם היית שואל לדעתי
1) לפעמים משתלם יותר לקנות מכשיר חדש מאשר לתקן
2) על פניו בעלי החנות נשמעים בסדר גמור (מבחינת החוק) וגם אנשים נחמדים אז למה ללכת איתם ראש בראש?
אולי כדאי לך לנסות לקבל מהם מכשיר אחר תמורת המכשיר שלך מחודש למשל
אם אתה בוחר ללכת למעבדה פרטית זו החלטה שלך והתשלום עליך
הם מבחינתם מציעים לך תיקון - זכותך לא לקבל אותו אך הם לא מחויבים לפצות אותך גם אם התיקון אורך זמן. והגעת עם תקלה אחרת הרי אז הזמן נמדד מחדש מהרגע בו מסרת להם את הפלאפון.
אם יש להם רצון לבוא לקראתך - תבדוק איתם מה הם מציעים לך? נסה להיות עם ראש פתוח ולבחון הצעות שונות גם אם הן לא נראות לך ממבט ראשון 
לפעמים כדאי להתפשר כדי לא להישאר בלי כלום
לצפיה ב-'ספר שגזר יותר מידי'
ספר שגזר יותר מידי
15/02/2017 | 16:13
51
הלכתי לצבוע אצל ספר וביקשתי שיגזור לי קצת את הפוני (הדגשתי שאוהבת לשים מאחורי האוזן) ומה שיצא שגזר יותר מידי עד מעל האף וכעת צריכה להיעזר בסיכות וזה נראה ילדותי ונורא עקום  , וכמו כן ביקשתי קצת קצוות גזר מעל 5 ס"מ עקום לא בקו ישר כפי שהיה אלא מדורג וזה כשאני עומדת ולא מול מראה וכשהלנתי על כך שזה קצר מידי ועקום טען שמיהרתי ולא ראה מה עושה מהלחץ.
כעת אני נראית זווע ה אחרי שהארכתי את השיער תקופה טרוכה וגם עשיתי לפני מס חודשים החלקה שעלתה לי 900 שקל  והשיער היה ככ חשוב לי בכיתי במשך יומיים ואני מדוכאת מאיך שנראית, כשהלכתי להראות לו ניסה ליישר וזה עדיים עקום כי ידע שאם יקצר עוד בכלל אהיה עם קארה . הקלטתי אותו והוא אומר זה כולה 3 ס"מ שזה גם הרבה יחסית לקצוות!!! כעת השאלה האם ניתן לתבוע? כמובן שיש לי תמונות עם השיער הארוך וכעת עם השיער הקצר והעקום .וכמובן ששילמתי טען שזו מיני תספורת .ומיבכלל ביקש?????? רק קצוות רציתי .

לצפיה ב-'תביעת ספאם - בירור לגבי פשרה אפשרית'
תביעת ספאם - בירור לגבי פשרה אפשרית
14/02/2017 | 23:57
71
שלום,
בית עסק שלח לי 3 סמסים. טרם הגשת תביעה קטנה, ביקשתי בכל לשון של בקשה להראות הוכחה לאישור - והוא לא הציג אותה בפניי.
לאחר מכן - הצעתי פשרה (השארתי את הסכום המוצע לשיקולו) והוא לא ענה. עקבב כך, הגשתי תביעה.
כעת, לאחר הגשרת התביעה וטרם הדיון - קיבלתי סמס נוסף. האם אפשרי שאציע שוב הצעת פשרה ? הפעם בסכום התביעה (3000) וללא ה-סמס הנוסף? האם זה משנה לבית משפט ? לכל היותר - לא יענה/לא יסכים (שוב - טרם הדיון)
לצפיה ב-'נוכלות'
נוכלות
05/02/2017 | 22:26
49
שלום רב.
הייתי אמורה להנשא עם בחור מסויים ומכוון שכך לוויתי 12000 שח מהבנק בכוונה לעזור לו לשקם את עסקו ונצליח לבנות ביחד בית ללא עזרה מההורים. 2000 השתמשתי לכיסוי החובות שלי ואת השאר הפקדתי בידיו. ב4.500 הוא השתמש לקניית המחשב ובשאר הוציא להוצאות של הבית שלו [ באותה תקופה התגוררתי שם], כיום הוא לא מוכן להחזיר לי את הכסף הנותר רק 4.500 שהשתמש למחשב
 הוא השתמש בויזה שלי לקניות ואומר שגם הוא נתן לי כסף וחילק את זה ביננו למרות שהוא יודע לי לא הייתה עבודה.
כיום אני במינוס ענק שאין לי מושג אייך לחסות אותו, אין לי מושג עם יש לי עיל לטביעה , ואם אטבע מה יהיה הנזק במידה ולא אזכה.

לצפיה ב-'עיכוב במשלוח שהוזמן דרך ציינה ביי CHINABAYמעל חודשיים עיכוב '
עיכוב במשלוח שהוזמן דרך ציינה ביי CHINABAYמעל חודשיים עיכוב
03/02/2017 | 13:35
20
אשמח לקבל הדרכה כיצד לנהוג על עיכוב בגין מזנון שהוזמן דרך אתר ציינה ביי ,
ההזמנה בוצעה בתאריך 17-10-2016 ועל פי ההתחיבות שלהם המוצר אמור להגיע לבית הלקוח בטווח 58 ימי עבודה ,
עד רגע כתיבת שורות אלה המוצר לא הגיע ונהפוך הוא התכתבתי עם החברה שמנוהלת בארץ וכל מיני תשובות לא הגיוניות ותאריכים משוערים שחלקם חלפו מזמן ,
טלפונית לא ניתן להשיג אותם ,במייל בקושי הם טורחים לענות חזרה ,בהשארת פרטים לחזרה הם לא חוזרים ,בקיצור ישנה בעיה איתם !!
האם ניתן לתבוע אותם בתביעות קטנות ,ועל פי חוק הגנת הצרכן כל יום איחור בעלות כספית כמה שווה  ?? ע"מ שאני יוכל לציין זאת בתביעה,
אשמח לתשובה בנדון ,
כי במעט כסף שהיה ברשותי אמרתי לעצמי שאולי כדאי להזמין דרך אתר CHINABAY ובצורה הזו יעלה לי יותר זול ,נראה לי שטעיתי בהחלטה .

לצפיה ב-'דיון משפטי ואזהרות במסרונים מהנתבע'
דיון משפטי ואזהרות במסרונים מהנתבע
29/01/2017 | 23:17
2
41
לפני כ 10 חודשים, נתתי שירות למעסיק לתקופה של כחודש, ההסכם היה שאקבל כ 1500 ש״ח+בונוסים. לאחר כחודש הוא החליט לא לשלם לי.
אחרי שחשתי מקופח החלטתי להגיש תלונה ובעוד מספר שבועות יתקיים דיון בתביעות קטנות .
בינתיים אני מקבל מסרונים ממנו שהם על גבול אזהרות ואיומים שיוצרים מציאות שקרית עליי.
אשמח לקבל כמה טיפים בנושא ואיך עליי להתנהל.
תודה רבה
לצפיה ב-'יש כוכב לכת שנקרא צדק'
יש כוכב לכת שנקרא צדק
20/02/2017 | 18:39
1
16
עו"ד יוכלו להסביר לך איך להתנהל משפטית
לי נראה שכאדם רגיש (לפי כרטיסך) מוטב לך לסגת.
אם תוכל- בקש ממנו להציע פשרה או תיזום מצידך.
הבונוס הכי גדול שלך הוא- לא להתקרב לטיפוסים כמוהו ולא להיות בקשר עסקי איתו.
לעיתים אנשים ששנים לאחר משפט עוד סובלים נפשית מעלילות שהעלילו עליהם בפומבי
טיפול נפשי טוב עולה יותר. שמור את נפשך! דעתי כי מוטב לך להימנע ממשפט בכל מחיר!!
לצפיה ב-'וכך היה'
וכך היה
23/02/2017 | 23:34
12
קיבלתי סכום קטן אבל הדיון המשפטי בוטל.
לצפיה ב-' קבלת פיצוי כספי בעקבות שירות שלא סופק'
קבלת פיצוי כספי בעקבות שירות שלא סופק
22/01/2017 | 13:46
2
51
שלום, אשמח להתייעצות.

- קבעתי עם חברה מסויימת קבלת שירות בתאריך מסויים (אחד מספקי חתונתי)

- לא קבלתי את השירות בעקבות ביטול ברגע האחרון מהצד שלהם

- אני מרגיש שמגיע לי פיצוי כספי בעקבות עוגמת הנפש והמחיר העסקה האלטרנטיבית עם ספק אחר. 

- הספק הבעייתי מודה בטעותו אך טוען שאין לו דרך לשלם לי פיצוי כלשהו כי הוא לא יכול 'סתם למשוך כסף מהחברה'.

השאלה שלי - מה הדרך שלי לקבל פיצוי ממנו בצורה חוקית, אם שנינו רוצים להגיע לפתרון שמתאים ל-2 הצדדים ללא תהליך משפטי?

תודה.
לצפיה ב-'סתם קשקשת ברשת אתה כותב '
סתם קשקשת ברשת אתה כותב
22/01/2017 | 21:39
1
37
אין דבר כזה לא יכול לימשוך כסף מהחברה . חיברתה שאלה לא לעניין
לצפיה ב-'מה?... '
מה?...
23/01/2017 | 09:42
8
לצפיה ב-'שאלה לגבי הגשת תביעה קטנה '
שאלה לגבי הגשת תביעה קטנה
17/01/2017 | 11:39
1
45
שלום רב,
אני מעניין להגיש בקשה לתביעה קטנה כנגד חברת הביטוח אשר לא שילמה לי את תביעת אובדן כושר העבודה אשר היה לי.
רציתי לשאול מה ההשלכות שבית משפט יכול לחייב אותי במידה והפסדתי בתביעה. הרי אין ייצוג משפטי בבית משפט לתביעות קטנות ולכן אין הוצאות משפט.
לצפיה ב-'למה אין הומצות מישפט ?'
למה אין הומצות מישפט ?
18/01/2017 | 10:03
28
חברת הביטוח תגיש כתב הגנה . יבוא נציד לבית המישפט . זה כרוך בתשלום לא ?
לצפיה ב-'אי תשלום חוב על סדנה חד פעמית'
אי תשלום חוב על סדנה חד פעמית
12/01/2017 | 17:35
29
שלום רב,

העברתי סדנה לבניית כלי נגינה בהתנחלות בחודש אוגוסט. מסרתי לאשת הקשר קבלה למרות שלא קיבלתי באותו היום את התשלום והבטיחו לי שאקבל בחודש ספטמבר. מאז עברה חצי שנה ולא קיבלתי תשלום, לאחר אין ספור טלפונים לגזבר שכל פעם הבטיח שיטפל בזה.

כמה שאלות:
1. האם אני אמור לתבוע את המועצה או את אשת הקשר/הגזבר?

2. האם יש הבדל מבחינה חוקית בתהליך התביעה מול מועצה בהתנחלות למקומות אחרים בארץ?

3. סכום התשלום שהובטח לי עמד על 1000 ש"ח, מה לדעתך גובה הפיצוי על עוגמת נפש שעליי לדרוש?

4. במידה ואני תובע אדם פרטי האם חייב להיות לי מס' ת.ז שלו?

אודה על תשובתך
לצפיה ב-'שלום רב,'
שלום רב,
11/01/2017 | 22:53
1
37
הגשתי תביעה קטנה נגד מלון הוד המדבר שעבר לבעלות ארקיע,
על זה  שהם  היו  בשיפוצים בתקופה בה נפשנו שם, זה מאוד פגע בנופש ויש עוד פרטים, המלון שלח כתב הגנה  וכתוב שם ''כתב ההגנה הוכן בסיוע משרד עורכי דין'' נשאלת השאלה איך אני במילים של איש פשוט מהקהילה יכולה להיות בטוחה שכתב ההגנה המושחז על ידי מקצוענים לא יעמוד לי לרועץ בבית המשפט מול השופט/ת  ומה יש באפשרותי לעשות בעניין?

לצפיה ב-'כנסי'
כנסי
15/01/2017 | 18:55
18
פורום משפטי - פרסמי את השאלה שם. ינסו לעזור לך.
לצפיה ב-'איך תובעים מעבדת סלולרי על עוגמת נפש וללא שירות'
איך תובעים מעבדת סלולרי על עוגמת נפש וללא שירות
11/01/2017 | 15:25
1
28
שלום חברים,
נמאס לי מהמעבדה  LabU "החברה המרכזית לתיקוני טלפונים" ברחוב זבוטינסקי 33 רמת גן  ומשירות.

המכשיר שלי בתיקון כבר מעל חודשיים ואף פעם לא קיבלתי שירות כראוי.
 במהלך החודשים קיבלתי את המכשיר פעמיים והפעמיים האלו חזרתי אליהם כי המכשיר היה לא תקין.

אני כבר לא  יודע מה לעשות
מה שכן כל פעם שהגעתי אליהם, פגשתי עוד ועוד אנשים עם אותה בעיה. אני קורא ביקורות באינטרנט וכולם מתלוננים.

מה עושים, איך מתחיליפ, אפשר לקחת  ע"ד???

תודה

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/01/2017 | 18:57
37
פורום משפטי - פרסם את השאלה שם. ינסו לסייע לך.
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:52
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'היבטים פליליים בתביעה אזרחית.'
היבטים פליליים בתביעה אזרחית.
28/12/2016 | 09:28
24
למרות שבתביעה האזרחית שלי יש עדות למעשים פליליים חמורים מאוד בייילודים, היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה אינם מגיבים ובית המשפט העליון מסרב להתערב. זה מתאים להגדרה " קונספירציה" (קשר)?. שלטונן של חברות הביטוח  ((השופטת חיות?))
לצפיה ב-'שימוש ללא רשות של כתובת האי מייל שלי'
שימוש ללא רשות של כתובת האי מייל שלי
25/12/2016 | 10:08
29

אני לקוח של נטויזיון כבר הרבה זמן, לא זוכר 20 שנה או יותר,
הכתובת שלי laufern@netvision.net.il  רשום במספר אתרים ככתובת להתקשרות יש לי התכתבות רחבה עם אלפי כתובות בארץ וחו"ל, ואין לי עניין להחליף את הכתובת מייל הטרחה תהיה גדולה אף על פי שאחסוך כסף עם עבור ל GNAIL  שהוא חינם.
אבל נטויזיון  מתעלמת בשיטתיות מחובתה להגן על כתובת האי מייל שלי, עוד ביוני 2016 התלוננתי שמישהו משתמש בכתובת שלי laufern@netvision.net.il    ועוד בחוצפתו שולח מיילים אלי , לא עזר תלונות חוזרות לABUSE שלבסוף הגעתי לנציג שירות הבטיח לטפל בזה ואכן במשך החודשים האחרונים לא קבלתי מייל מעצמי, קבלתי השבוע מעל 15 מיילים מעצמי שלא אני שלחתי, מכוון שמיילים הם זהים בתוכן למיילים  SPAM שאני מקבל ברור לי שהמקור הוא אחד אני אין לי את הידע או האמצעים למצוא את המקור אך נטויזיון יכולה ועם קהילת אינטרנט להוריד אותם ממני ואחרים.
אני מתפלא על מנהלי נטויזיון שלא אכפת להם שיש מישהו המשתמש ב שלי @netvision.net.il ללא רשות,
נא לפרסם את תלונתי

לצפיה ב-'שאלה על הסכם ממון....'
שאלה על הסכם ממון....
22/12/2016 | 09:19
18
בהסכם ממון שנעשה לפני שנה-התחייבתי לאחר X שנים לדברים מסויימים.

במסמך כתוב"מיום חתימת הסכם זה".

--העו"ד שאל וכתב שאנו ידועים בציבור מתאריך 3 שנים לפני כתיבת החוזה.

האם זו הדרך בהסכם ממון לציין פרט זה-והאם זה משפיעה על החוזה-והשנים יספרו מיום שאנו ידועים בציבור,שאולי כבר אז היא זכאית לזכויות,או כמו שבהסכם?

נ.ב-אצלו היא העדות שלנו לידועים בציבור.

תודה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שגיב עזרא, יפעת עזרא - משרד עורכי דין
שגיא ויפעת עזרא -
פורום עורך דין צבאי
פורום עורך דין צבאי
פורום גירושין
פורום גירושין

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה